Obrana Olgy Zubové

18. 07. 2009 | 01:20
Přečteno 18875 krát
Olga Zubová pro zelenou politiku patrně neudělá v příští Sněmovně nic zvlášť pamětihodného. Ale horší než to, co předváděla Bursíkova strana v tomto volebním období, její výkony určitě nebudou.

Nestane-li se něco zcela nečekaného, Olga Zubová bude v příští Sněmovně jedinou zelenou poslankyní. Zhrzený Martin Bursík o ní už nehovoří jako o krávě, ale jako o „Zubovové“ a pravicový komentátoriát se jí za její kandidaturu s pražskou sociální demokracií bude mstít všemi způsoby, které si dokážeme představit.

Příkladem v tomto ohledu byl unfair diskreditační příspěvek Karla Hvížďaly, který deník Aktuálně.cz několik dní bohužel propagoval na své titulní straně. Jaké přednesl Karel Hvízdala argumenty? Tvrdí, že Olga Zubová:

1. je marketingový produkt, a nikoli zelená politička;
2. se ve Sněmovně nijak výrazně neprojevovala a za nejasných okolností nevolila Jana Švejnara prezidentem;
3. hodlá po volbách působit v klubu sociální demokracie a možná rozpustit DSZ;
4. je to, jak tvrdí i Bohumil Sobotka a další sociální demokraté, přeběhlice;
5. se domnívá, že její sponzor Jaromír Soukup by si zasloužil funkci ministra.

Tyto argumenty jsou chatrné a účelové. Bez peněz a masivní zákulisní pomoci Jaromíra Soukupa v roce 2006 by se Strana zelených ve Sněmovně ani tehdy neocitla. Olga Zubová se tenkrát na prvním místě středočeské kandidátky ocitla intrikou Martina Bursíka, jehož cílem – jaká ironie! – bylo zajistit si loajální loutku namísto lidí, u nichž se obával, že budou více než jemu loajální jeho předchůdci Janu Beránkovi. Olga Zubová je tedy dnes marketingovým produktem a loutkou ve stejné míře, v jaké jimi byla v roce 2006. Opustit tuto Stranu zelených, která vlastní program zrazuje každodenně a odhodlaně, je ve skutečnosti kvalifikace. A pokračovat ve spolupráci s agenturou, díky které Strana zelených diskriminační práh pěti procent v roce 2006 vůbec překročila, není hřích.

Olga Zubová byla v principu loajální členkou svého klubu. Je pravda, že na rozdíl od Ondřeje Lišky, Kateřiny Jacques a Martina Bursíka nepodporovala radar a nenaplivala si do tváře například při porcování medvěda. Na druhou stranu je pravda, že se chovala přinejmenším podivně při snaze dostat Václava Klause z Hradu, ale také její působení v mediální oblasti je více než rozpačité. Ovšem tvrdit, že se zpronevěřovala zelenému programu víc než Bursík, Liška, Ander či Jacques je nepoctivé a nepravdivé.

Výtka směřující k její spolupráci se sociální demokracii je úplně absurdní. Skutečnou neslýchanou zradou zeleného programu, a to v českém, evropském i světovém kontextu, byla koaliční spolupráce Strany zelených s ODS. Vinou Olgy Zubové, kterou by teprve měla reflektovat, je okolnost, že na této hanbě měla svůj podíl. Pro tuto nelegitimní, vykorumpovanou a vyzastrašovanou koalici nikdy neměla hlasovat. Naopak sociální demokracie je přirozeným nejbližším partnerem zelených všude ve světě. Česká sociální demokracie se od svých evropských protějšků, přes všechny své nedostatky, liší mnohem méně, než o kolik se liší od slušných evropských pravicových stran ODS.

Předvolební koalice, kterou uzavřela Demokratická strana zelených se sociální demokracií, je realistickým politickým krokem. V evropských volbách získala tato strana méně než procento. Solidní naděje, že bude mít v příští Sněmovně v mandátech půlprocentní zastoupení, je tedy nejlepším způsobem, jak mohla Olga Zubová s politickou váhou své strany naložit. Úvaha, že namísto pokračování jako samostatný subjekt, se pokusí konstituovat sobě blízké prostředí uvnitř sociální demokracie, je rovněž legitimní. Analogii má v tom, jak svého času Václav Benda uvažoval o své KDS. A především: není to žádná přeběhlice! Bohumil Sobotka, ani Karel Hvížďala ten pojem evidentně vůbec nechápou, což ovšem není jejich dobrou vizitkou. Přeběhlík je ten, kdo za nějaký program kandiduje, a pak jej, po té, co je s ním zvolen, zradí. V pravém slova smyslu tedy z přeběhlíků sestával kompletní klub Strany zelených po volbách v roce 2006, ale rozhodně jím dnes není Olga Zubová. Tím by se mohla stát až po volbách, pokud by se přiklonila k pravici.

Olga Zubová jasně dává najevo, že je pragmatička, žádné velké ekologické průlomy si od ní slibovat nelze, ale i kdyby se snažila po zbytek života, nestane se z ní bezcharakternější kariéristka, než jakým je Ondřej Liška. A i kdyby se jí nakonec podařilo učinit z Jaromíra Soukupa ministra toho či onoho, těžko to bude větší ostuda z hlediska ekologického či společenského, než když Martin Bursík učinil ministrem školství Danu Kuchtovou a pak Ondřeje Lišku, či když za lidská práva ve vládě zodpovídala Džamila Stehlíková, anebo když ministrem za Stranu zelených byl její programový odpůrce Karel Schwarzenberg, který nyní vede do voleb stranu, jež je jedním z hrdých hřebíčků do rakve Bursíkova a Liškova projektu, jenž jméno zelené politiky poškodil mnohem hůř než rokem 2002 uzavřené desetiletí bezvýznamnosti či než kdy bude věru v silách Olgy Zubové.

Ta je dnes možná jen nástrojem Jiřího Paroubka k oslabení Strany zelených, možná má místo na kandidátce dokonce odměnou za to, že je oslabí. Možná je ve skutečnosti zelená zhruba stejně málo jako Liška. Avšak přes všechno, co je na ní nepěkného, nikdy nezapomeňme, že otcem její politické kariéry není nikdo jiný než Martin Bursík. A že Olga Zubová na pražské kandidátce sociální demokracie je zákonitým důsledkem Bursíkova vykročení mimo zelený program. Chcete-li tedy volit bursíkovské či liškovské tzv. menší zlo, a mít co nejvyšší naději, že váš hlas bude zastoupen ve Sněmovně, jeďte do Prahy kroužkovat Olgu Zubovou.

JAKUB PATOČKA

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

tng napsal(a):

Opravdu zvlastni obrana, postavena ve vsech bodech na vymluve "ale Bursik/Liska/Jacques je jeste horsi". Asi tu neni co branit.
18. 07. 2009 | 03:00

zzz napsal(a):

Skončila jsem u "Bohumila Sobotky".
Mně osobně Olga Zet přijde jako jedna z nejméně důvěryhodných osobností české politiky. Snad už ne na dlouho.
18. 07. 2009 | 03:23

Denholm napsal(a):

"Pro tuto nelegitimní, vykorumpovanou a vyzastaršovanou koalici nikdy neměla..." Pane Patočko, promiňte prosím, ale co znamená "vyzastaršovaná koalice"? Chápu, překlep, ale s ohledem na vaše profese velmi zábavný.

Mimochodem, uvítal bych, kdybyste opět do něčeho (čehokoliv) kandidoval. Byla by opět větší legrace.

Naivně doufám, že to voliči takovým "osobnostem" jako je Zubová/Bursík/Jacques/Kuchtová/atd spočítají. Smutné je, že v tom lepším případě je nahradí buď podobní nebo jenom o ždibíček méně hrozná individua.

PS: O víkendu jsem měl možnost krátkého pobytu přímo pod jedním obřím exemplářem větrné elektrárny v Krušných horách. Příšerné - je to obrovská hnusná, hyzdící obluda a je to neskutečně nepříjemně hlučné. Nikoliv hlasitostí, ale charakterem hluku (monotónní drnčivý zvuk na zbláznění). Plus pocit, co kdyby ta lopatka upadla, plus vědomí sekačky na ptáky. Vyzkoušejte sami. Jak to asi působí na ostatní živé tvory, kteří tak jednoduše nemoho odcestovat? Doporučuji veškerým tzv. ekologům, aby pod tím strávili alespoň 24hod, nejlépe se psem jako dalším pokusným objektem s vysokou citlivostí vnímání (smůla je, že i kdyby takovou dobu u toho strávili, pak odjedou a vadit jim to nebude, nebydlí u toho, jako jiní). Nejspíš by to nepodporovali. Vůbec se nedivím, že to některé obce nechtějí, tyhle věci patří na poušť, kterou bohužel nemáme. Ostatně, pokud by nebyla elektřina z těchto zdrojů dotovaná, neměli bychom tu větrníky žádné. Úžasný výsledek spolupráce zelené mocenské mafie se svými kámoši.
18. 07. 2009 | 07:48

Pepa Řepa napsal(a):

Tento blog " U zoufalých" nejlépe vystihuje reklama http://www.shoes-base.com přede mnou, kterou zřejmě údržba smaže.
Je na tenisky.

Kupte si tenisky a mazejte co nejdál od tohoto bloggu.
Jeden zoufalec brání jinou zoufalkyni a varuje před dalším zoufalcem, který ho sesadil z trůnu.
A on by tak rád zpátky. Dorazil LN, co teď?

Blog psal zoufalec,je o zoufalcích a je určen zoufalcům.
Ti článek určitě rozeberou lépe.
18. 07. 2009 | 08:20

Čochtan napsal(a):

Denholme,
větrníky jsou opravdu velice nebezpečné. Tady seznam jejich havarií v Německu.
http://www.wind-watch.org/d...
18. 07. 2009 | 08:40

Naštvaný napsal(a):

Hudry, hudry, autore. I když pana Hvížďalu nemusím, vše co uvádíte, že psal o O.Zubové zcela jednoznačně vystupuje z jejího veřejného jednání. Anebo to chcete svým hudrováním hezky po bolševicku zaretaušovat a jednou provždy vymazat z historické paměti? A to chcete být veřejná osobnost v demokratickém životě? Přesně tak vyznívaly i vaše texty v Literárních novinách: zkreslovaly co se dalo - k vašemu obrazu, mimo pravdu a skutečnost, byť ty se málokdy shodují.
18. 07. 2009 | 08:43

nq napsal(a):

další óda, tentokrát na Zubovovou.
Bohužel zní velice falešně.
18. 07. 2009 | 09:12

Mirka napsal(a):

Zuří 30 letá vílka, dnes není na místě taková úvaha, musíte fandit jednomu klubu, jinak vám lidi nerozumí.
Chápu jste křesťan se sociálním cítěním se zelenou minulostí, ale dnes je nutné to formulovat určitšji.
Dnes je bojová situace. Produkujte
něco jako hesla ODS kdo nejde s námi je proti nám a s tím nemáme soucit.
naladíte davy :)
18. 07. 2009 | 09:19

dříve ruda napsal(a):

pane Patočko,

vypadáte sice trochu jako Wilko Johnson z jedné z mých oblíbených kapel, ale tím to končí. On uměl tak tři čtyři riffy na kytaru, ale ty hrál fakt dobře a nikdy nenudil. I text se docela hodí.
https://www.youtube.com/watc...
18. 07. 2009 | 09:28

Mirka napsal(a):

Zuří 30 letá válka, dnes není na místě taková úvaha, musíte fandit jednomu klubu, jinak vám lidi nerozumí.
Chápu jste křesťan se sociálním cítěním a zelenou minulostí, ale dnes je nutné postoje formulovat určitěji.
Dnes je bojová situace. Produkujte
něco jako hesla ODS kdo nejde s námi je proti nám a s tím nemáme soucit.
a naladíte davy :)

oprava překlepů s brýlemi
18. 07. 2009 | 09:38

Ivan Hochmann napsal(a):

To víš,kvůli Tobě. Ty chytráku!

Ivan.
18. 07. 2009 | 10:00

Pavel napsal(a):

Zrada zeleného programu u Bursíkovců je jednoznačná, v tom určitě souhlasím s panem Patočkou. Co jeste vzejde od pani Zubove, to je otazka.
18. 07. 2009 | 10:08

golem napsal(a):

Hvězdě,

která napsala: "Jakub Patočka píše jako magor, jedná jako magor, ten není schopný se domluvit s nikým , ani s Patočkou."

Levičácký extrémista a pravdoláskovský elitář Patočka patří mezi to nejhorší, co v této zemi máme a co tragicky, nejednou smrtelně, dopadá na děti, ženy, právní systém, politickou scénu i žurnalistiku. Patočka je, bohužel víceméně konzistentně, jedním z nejhorších představitelů generace středního věku, sobeckých oportunistů a ideologických fanatiků, kteří jdou, celkem konzistentně a bezohledně za osobním požitkem a prospěchem.

Kauza KUŘIM:

On a pravdolásková stálice, Šabatová, formálně choť Uhla, jinak exzástupkyně ombudsmana Motejla a bohudík, díky svému zprofanování se v kauze Kuřim, tvrdě za SZ propadlá kandidátka do Senátu ČR, evidentně, masivně a dlouhodobě, bohužel ve státě čunkiád atd. stále beztrestně napomáhali a zařizovali nejrůznější a kritickou pomoc bestiálním tyrankám, sestrám Mauerovým a celé té kotérii podivných umělců v opakovaném znásilňování, korumpování, mediálním krytí nejrůznější trestné činnosti, počínaje mučením, týkáním a devastací dětí Mauerové a konče zajišťováním ochotných lékařek a soudkyň, které mj. dokázaly udělat z neexistujícího sirotka a 30 leté kriminálnice kriminálního bosse Škrly legálně 13letou "Aničku", atd. atd.

Zde přítomný Patočka, který evidentně udržoval více než kamarádské vztahy s těžkou kriminálnicí Mauerovou, "matkou" nebohého Ondry a Jakuba, tak měl mnohačetné střety zájmů, když nejen udržoval styk s Mauerovou, blízkou kamarádkou své bývalé ženy a matky jeho dítek, která před pár lety za podivných okolností, stále neobjasněných, se doma sebevraždila.

Zde přítomný Patočka, unisono se Šabatovou, pokračovali po letech všestranné pomoci s justičním systémem v tom, aby kriminálnice Mauerové a spol. mohly úspěšně páchat zvěrstva na dětech a znásilňovat justici "adopcí Aničky" atd. doslova do poslední minuty, napomáhali, korumpovali systém a mediálně Mauerovy s nevšední pílí a "kreativitou", využívajíc svých zkušeností s médii, sítě pravdoláskových elitistů a kontaktů, kryli.

Jenom až když Mauerové byly ve vazbě a začali "zpívat", zde přítomný šéfredaktor Lidovek a zelený anarchista Patočka a Šabatová byli nuceni se svým mediálním krytím bestiálních Mauerových a zjevně i dohazování pomoci v justičním systému alespoň oficiálně, navenek ukončit.

V médiích je kupř. dost důkazů o tom, jak Šabatová a Patočka do poslední chvíle, s Mauerovými již zajištěnými, médiím omílali, jak "rodině věří", jak možnou trestnou činnost "vlastně chápou", že Mauerové to "možná trošku přehnaly, ale je to pochopitelné, bály se o osud milované osoby" (Aničky), takže je to košer, atd.

Patočka mj. hřímal, co si orgány státní moci dovolují prohlídky bytů, kdy i podivná sebevražda jeho ženy byla také (pravdoláskovou klikou kolem něho a Šabatové?) také uložena ad akta.

Patočka, který v Literárkách nebo partajní revoluci káže, jak by se vše, partaj, země, svět měl předělat, si přitom "nevšiml", že při pilném napomáhání trestné činnosti Mauerovým, zase doslova do poslední možné chvíle, když třeba s jednou z nich podvodně vedl "Aničku" do Klokánka a vydával 30letou Škrlovou za 13letou pubescentku, dojemně, „literárně", národu zneužíváním svého mediálního přístupu, vědomě lhal a manipulovat, kryl Mauerové a spol. popisem třeba o tom, jak

"Anička cestou do Klokánka spatřila na louce motýly, rozběhla se za nimi a radostí hýkala".

Který necitlivec by podezříval bestiální Mauerové a spol., pravdolásky Patočku a Šabatovou, z napomáhání hrůzné trestní činnosti? Vždyť zde city, emoce, pravdoláska z umné propagandy jen kapou.

Takže na to je třeba pamatovat, když se pan Patočka zase blíží se svojí novou, sobeckou manipulací.
18. 07. 2009 | 10:27

veverka napsal(a):

Bursík nikdy nebyl zelený,ale modrý.Stranu zelených totálně zdiskreditoval a zničil.Především antizeleným přístupem k základně nebo k referendu,kterým šel naprosto neuvěřitelně přímo proti programu své vlastní strany.A jestli bude za ČSSD v praze z pátého místa zvolena Zubová nebo nějaký jiný kandidát je celkem nepodstatné.Podstatné je ,že dnes už voliči vědí co je ve skutečnosti Bursík zač a podruhé ho už do parlamentu nezvolí.Včetně celé té jeho partičky nohsledů Lišků a biomas.Unie Svobody č.2 končí.Bohužel už různá ta knížata zase přelézají do Unie Svobody č.3 a ohlupování voličů začíná nanovo.
18. 07. 2009 | 10:28

karel matousek napsal(a):

Tento stupidni blog ma stejnou relevanci a intelektualni hloubku jako reklama na tenisky vyse, Patockovi Zeleni vedeni Jakubem (a Barborou Skrlovou?) byli revolucni a ideologicky pevni, ale meli dikybohu nulovou relevanci pro cokoliv. Branit Zubovou je scestne, Hvizdaluv komentar je presny.
18. 07. 2009 | 10:31

Targus napsal(a):

Chraň nás Pán Bůh před další Zelenou příšerou v českém parlamentním panoptiku. Škod bylo způsobeno více, než dosti.
Zelená příšera škodila už Hochům od Bobří řeky, a což teprve naší milované české kotlině!!!
Že se z paní Zubové stává politická turistka na cestě za dobře placenou seslí a korýtkem přetékajícím mastnými pomejemi, to si snad nenechá vymluvit žádný průměrně inteligentní člověk, který přečetl alespoň daset politických agitek za posledního půl roku.
Marná snaha Patočky Jana.
Tím ovšem nechci tvrdit, že ostatní chrochtající jsou na tom se svým morálním profilem lépe.
18. 07. 2009 | 10:56

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem dva texty obsahujícíh nadávky a hrubé urážky, neboť tyto jsou v rozporu se záměrem těchto stránek, i.e. poskytovat prostor pro věcnou a korektní diskusi (viz pravidla v záhlaví každé debaty).

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
18. 07. 2009 | 11:25

Skeptik napsal(a):

Jenom nevím, jestli dostal od Roka už definitívu, jako poradce. No i když, Zubovové rubl je dneska taky směnitelný!
18. 07. 2009 | 11:47

Slunce napsal(a):

Patočka myslí a jedná,jako velmi nebezpeční setkáři...
18. 07. 2009 | 11:56

Slunce napsal(a):

Patočka myslí a jedná jako velmi nebezpeční
sektáři...
18. 07. 2009 | 11:59

Vico napsal(a):

Za všechno se platí.

Patočka není špatný novinář, ale už se nikdy nezbaví stínu krpaté Aničky Škrdlové. Pro pana Patočku je Kuřim to samé jako pro hrabě Drákulu hrad v rumunské Transylvánii.

Co naplat, jakmile se na krajinu položí noc a v duši se rozhostí neklid, Anička s Kuřimi svým dětským hláskem zralé třicítnice už zase volá /ostatně v Kuřimi je jako na potvoru i věznice/.

A tak ať už řekne pan bloger cokoliv, třeba i pravdu, nesmrtelná či spíše nemrtvá Anička z Kuřimi zavolá.

Je mi to líto, jak by řekl bard Nedvěd.
18. 07. 2009 | 12:29

MA-FU napsal(a):

Pane Patočko, Olga Zubovová se chová jako loutka,kterou někdo řídí,tak nějak to napsal pan Hvížďala-a pravdu má.
18. 07. 2009 | 13:01

Jan Vaculík napsal(a):

Tng a Pepa Řepa na začátku diskuse to vyjádřili nejlíp:

Opravdu zvláštni obrana, postavená ve všech bodech na vymluveě"ale Bursik/Liska/Jacques je jeste horsi". Asi tu neni co bránit.

Jeden zoufalec brání jinou zoufalkyni a varuje před dalším zoufalcem, který ho sesadil z trůnu.
Blog psal zoufalec,je o zoufalcích a je určen zoufalcům.
18. 07. 2009 | 14:21

jarpor napsal(a):

Nepotěšil jste mne pane patočka, ani já Vás nepotěším...

Máte se ještě hodně co učit - třeba začněte od Hvížďaly...

Hezký den
18. 07. 2009 | 14:50

jarpor napsal(a):

Omlouvám se, pane Patočko, za to malé "P" - nebyl to úmysl...
18. 07. 2009 | 14:51

muhehe napsal(a):

abych se mohla ztotožnit s názorem blogaře, musel by pro mne být věrohodnou osobou, což pan Patočka není
http://www.lidovky.cz/ln_do...
http://neviditelnypes.lidov...
a jiné.....když pominu skutečnost, že se spíše ztotožňuji s názorem pan Hvížďali na Zubovou, měl by Patočka se svým minulým působením spíš MLČET a šoupat nohama
18. 07. 2009 | 15:31

Jan Bednář napsal(a):

Pane Patočko, myslím, že jste vystihl a dobře postřehl situaci. Všichni si udělali terč z Olgy Zubové a zapomínají na přeběhlíky Schwarzenberga, Kalouska a jiné matadory. U nich novináři řeší pouze jaké bude mít jejich strana logo. Peníze Bakaly nikoho neiritují, zatímco Soukupovy veřejně deklarované peníze jsou jako červený hadr na býka. Zvláštní novinářská sebranka.
18. 07. 2009 | 17:24

Jan Bednář napsal(a):

Ještě k "muhehe": Nepoučujte, kdo má šoupat nohama a zkuste si doplnit vzdělání - pravopisné chyby o vás vypovídají ledacos.......
18. 07. 2009 | 17:26

Xaver 35 napsal(a):

To golem
I když jste Zubovovou nechal jaksi bokem, napsal jste něco, co mě taky "svrbělo na jazyku".
Vy jste to však napsal daleko fundovaněji,a bylo to věru zapotřebí.
Díky!
18. 07. 2009 | 17:52

Petr z Tábora napsal(a):

Pane Patočko, napsal jste to hezky po bolševicku, být starší, mohl jste zažít pěkná léta jako socialistický novinář.

Nechápu jakou důvěryhodnost chce vzbuzovat sociální demokracie, když si dá na kandidátku paní Zubovou, která je symbolem politické nevypočitatelnosti a působí dojmem někým řízené politické loutky.
18. 07. 2009 | 18:03

vlk napsal(a):

ˇužasné!
Místní náboženská policie nikdy Zubové neodpustí, že prostě dala Topolánkově šílené squadře palec dolů...Tohle anic než tohle je motiv většiny negativních ohlasů.Nic víc.

Zubové nebude nikd y nic odpuštěno. Ani přesto, že fungovala jako pojistka Klausov a znovuzvolení. nechme Zubovou Zubovou.
Podívejme s e na Patočkův blog. Na jeho obsah.

Říká tam několik hlavních hesel.Jako napříkald:
1- zelení zradili koalicí svůj volební program
Nechť někdo z oponentů dokáže, že tonení pravda
2- Zubová s e dostala do parlamentu manipulací Bursíka,který chtěl poslušnou loutku
Celá situac e a Bursíkovo chování vůči Zubové to přesně potvrzují.
3- zelení by se do parlamentu nedostali bez Soukupových peněz.
Co je na tom tvrzení vadného? Snad to, že teď Soukup bude v podstatě podporovat oranžisty? Ono už u pravic e neplatí, že si soukromník může s e svými penězi dělat co chce? A Bakala je košer ,když financuje TOPless?
4- jednomu z náboženských vadí termím nelegitimní, zkorumpovaná a vyzastrašená koalice..
Zajímavé.
Vládní většina opřená o Melčáka, Pohanku, Snítilého a Wolfa vznikla nejspíše jak?
Jo já vím.Po zvolení do parlamentu, tihle vesměs dlouholetí členové soc dem náhle prozřeli a začali jim vadit diktátorské praktiky Paroubka..Jak jinak.
5- Zubováje pragmatička SOukupa možná učiní minsitrem a on rozhodně nebud e horší ministr než předvedla minulá garda sinic:
tedy Stehlíková, Liška, Kuchtová a já dodávám Kocáb.
Nechť někdo zkusí dokázat, že bud e ještě horší.
A já dodávám,že sotva bud e horší než Řebíček, Parkanová.
6- co kdo chcevyargumentovat proti poslednímu odstavci?

Směle do náboženští policajti!
18. 07. 2009 | 20:03

fafnir napsal(a):

no jo vlku
Zubová je svatá mučednice,však ji také Zubov tak pěkně vymaloval přibitou na kříž,a mnohoobročník Ráth ho za to jmenuje vládním malířem,jen co se stane předsedou středočeské vlády.Zatím od něho kupuje za peníze daňových poplatníků obrazy.A co si stěžujete na své Melčáky,Snítilé,Pohanky, Wolfy a další.Nebyli jste to náhodou vy ,pravověrná soc dem levice,která je do sněmovny vyslala jako nejlepší z nejlepších.Snad nechcete,Paroubek chraň,tvrdit ,že levice je korumpovatelná,a ke všemu tak snadno.
18. 07. 2009 | 20:20

vlk napsal(a):

fafnir

důkaz by nebyl? tedy, že já nebo třeba Patočka píše o Zubové jako o mučednici?

Pokud jde o Melčáky a spol. Zřejmě byli vydíratelní. Nicméně opět - anijá ani Patočka jsme je nenominovali. A jak tady na blozíchje obecně známo, já dokonce v 06 ani nevolil socdem.
Jejichnominac ebyla jasná chyba. Věc ale ukazuje,že Bublan prostě nejspíš nebyl Langer. Na rozdíl od něj nelustroval archivy a kriminální případy. Což s eukázalo býti chybou.
Konec konců,případ Morava jaksi ukázal používané praktiky v plném světle.Dokonc e proti vlastním poslancům a dětem osobních přátel.
ale snaživej jsi . To fakt jo. Tak to zkus znova.
18. 07. 2009 | 20:28

jarpor napsal(a):

fafnir

"Místní náboženská policie nikdy Zubové neodpustí, že prostě dala Topolánkově šílené squadře palec dolů.."

Co myslíte, skutečně zapomněl autor výše uvedené "perly" na grandiozní triko jeho "mučednice" - Nejsem Paroubkův hlas ... - nebo předstírá, že zapomněl ?
To když "snadno korumpovatelní" poslanci Melčák a spol... mu tak leží v žaludku...

Hezký večer

Ach ta selektivita
18. 07. 2009 | 20:39

Kritik napsal(a):

Pěkné hodnocení v článku. A sedí.

Přejme Olze Zubové, aby našla sama sebe a své "zelené" posice si nesmazatelně zapsala do svého nitra. A odtud je již krůček k tomu, že bezohledný pravicoriát je totálním nepřítelem trvalého života na této planetě.
18. 07. 2009 | 20:47

občanka napsal(a):

Jestli politika SZ byla nezelená a to paní Zubové vadilo tak, že nás musela zostudit v celé Evropě, tak teď bude spolu s ČSSD podporovat výstavbu jaderných elektráren. To bude panečku zelená politika. Já jen pevně doufám, že právě pro takovéto "Zubové" ČSSD ve volbách prohraje.
18. 07. 2009 | 20:48

fafnir napsal(a):

Vlku,vlku
co to zkoušíte.Vy prostě podporujete pí Zubovou,protože zdánlivě nahrála levici.Oháníte se přeběhlíky,které si dosadila vlastní levice.Tak proč z toho obviňujete pravici.
A ještě něco vlku.Zkuste po sobě občas přečíst to,co jste napsal.Lecčemus se vyhnete,a ostatním se to bude lépe číst.
18. 07. 2009 | 21:02

fafnir napsal(a):

jarpor
co se toho trika týče,dotyčná pravila"mám ho schované ve skříni".To cosi evokuje.No, ale když to socani nechápou....
18. 07. 2009 | 21:05

vlk napsal(a):

fafnir
vážně? Promińte ,a le já jínikdynemohuzapomenout, že kryla Klausovo znovuzvolení. Předpokládal jsem, že alespoň othle by vám mohlo doklapnout.
Podobně jako to, že je li někdo vyloučen z nějaké partaje,zpravidla to té partaji nějak vrátí.Zejména je li před tím předsedou této partaje termínována jako kráva.A přemožena brutální silou. Jak opět deklaroval předseda té partaje.
Proč obviňuji z přeběhlictví pravici? No nejspíš kvůli prostředkům, které zvolila k přeběhlictví!
Jistě to nebylo ve stylu-hele ,Melčák,ty jsi ,na rozdíl od toho Paroubka, takovej prima sympatickej kousek, Já jsem Ivan Langer, kdybys náhodou nevěděl,obajsme z Moravy,tak co kdybys teď hlasoval s námi? No Ivane,já už vlastěn dávno chtěl..Ty jsi z Holomůca.. já jen nevěěl,jestliby ti tonáhodou nevadilo. Ten Paroubek je fakt hnusnej...
Ve slušné společnosti se zpravidla určité způsoby nátlaku nepoužívají. Mimojiné proto, že pokud se je podaří prokázat před soudem, v zemích, kde neexistuje justiční mafie, tak jsou za tyhle způsoby positivní motivace / výrok jistého Nečase druhý den v novinách, co se provalila kauza Kořistka/, dlouholeté tresty odnětí svobody.

No a khlubokomyslným úvahám o triku ve skříni Zubové..co je triko proti mobilzačním vyhláškám ODS proti levici v r. 98.. A za 14 dní po volbáchjsme tuměli oposmlouvu... Řeklbych , že Zubová je docela břídilka. Aona do koaly s PAroubkem vstupuje ne po volbách,ale PŘED volbami a naprosto transparentně. Ze svého vlatsního rozhodnutí.
Takže fafnire, ještě víc snahy! O dost víc. Zatímje to slabota.
18. 07. 2009 | 21:23

nádo zatopiť napsal(a):

Vlk
vemte si Diazepam a pošlete Zubovové hvězdičku.
18. 07. 2009 | 21:50

vlk napsal(a):

nado zatopiť

nemám potřebu.nejsemjakovy,abychpotřeboal fet. už jste se poradils modrým okrskářem?
18. 07. 2009 | 22:04

Ládik napsal(a):

Větou ... "nestane se z ní bezcharakternější kariéristka, než"... přiznáváte, že zubovová je kariéristka, trochu méně bezcarakterní, než...
To je podstatné sdělení Vašeho článku, nic jiného mi nesdělujete.
Kroužkovvat zubovovovovou by nebylo marné, třeba na levé noze, a pak ji zase vypustit s představou, že kostru někdo za 100let identifikuje.
18. 07. 2009 | 22:44

jarpor napsal(a):

"co je triko proti mobilzačním vyhláškám ODS proti levici v r. 98.. A za 14 dní po volbáchjsme tuměli oposmlouvu... "

A po tom všem jsem to ODS, ty prokleté modráky, volil (!!!), že Vlku. Popřete to, nebo jste byl tak pomýlený a teď jste zázračně, antisračkometačsky prohlédl ?

Vaše obraty o 180 stupňů jsou fakt půvabné...

Hezký večer
18. 07. 2009 | 22:45

Taoiseach napsal(a):

"Je pravda, že na rozdíl od Ondřeje Lišky, Kateřiny Jacques a Martina Bursíka nepodporovala radar"
Pokud vím, Ondřej Liška se jasně vyslovil proti radaru s odvoláním na to, že se o něm zatím nevedla vážná jednání s ostatními členy NATO a EU.

"Předvolební koalice, kterou uzavřela Demokratická strana zelených se sociální demokracií,..."
To čtu poprvé. DSZ možná Zubová schválila její postup, možná se rozhodla, že (DSZ) kandidovat nebude, ale o žádné koaliční dohodě fakt nevím.

A konečně OZ přeběhlicí JE, protože vystoupila z klubu strany, za kterou byla zvolena, a hlasovala proti vládě, kterou se předtím zavázala podporovat. A přeběhla do tábora opozice, za což se jí dostalo hezkého místa na kandidátce.
18. 07. 2009 | 23:38

Kačka napsal(a):

Taoiseach
Kdo sledoval jednání parlamentu a dění ve SZ, ví, že Zubová s Jakubkovou trvaly na programu SZ a koaličních dohodách, na rozdíl od Bursíka, Jacquesové a Lišky. Melčák, Pohanka a spol. "zčista jasna" hlasovali proti programu strany, za kterou byli zvoleni, a byli za to našimi médii oslavováni, že hlasují "podle svého svědomí".
19. 07. 2009 | 04:13

george napsal(a):

Pepa Řepa už to napsal výše...
Hejkalové, energetický upíři ani jiná strašidla nejsou
.
http://myslivost.blogspot.com
19. 07. 2009 | 09:01

yvoko napsal(a):

Sociální demokracie JE přirozeným partnerem zelených v evropských zemích. Ale- je česká sociální demokracie něco podobného těm evropským? Není. Kdyby šlo o transparentní stranu s politiky, kteří nejsou populisty popř. jen těmi, kteří bezejmenně sedí každé volební období v posl.sněmovně, aniž by něco dělali...kdyby šlo o politiky se soc.dem. ideologií a ideály...
Jinak Zubová: aspoň uznáváte, že od začátku byla loutkou, tedy někým bez polit.názoru a schopnosti cokoli dělat- jiným způsobem než jako loutka zradou vl.lidí, podporou nemožného Klause a hlasem pro pád vlády. Za to si ji budu pamatovat já. Doufám, že už se k posl. ,,korytu" nedostane a bude si vydělávat někde, kde k něčemu bude.
19. 07. 2009 | 09:10

Jan napsal(a):

Pane Patočko, i kdyby jste udělal někdy něco pozitivního a bez jedu v myšlení a slovech, stejně vás to neopravňuje k snižování politických úspěchů p. Bursíka. A role Zubovové je i v politice ta z nejtrapnějších, je škoda se jí zabývat.
19. 07. 2009 | 09:56

Ada napsal(a):

Zubatá s Bursíkem a Patočkou jsou patologickými zjevy na politické scéně. Odpad...
19. 07. 2009 | 10:02

Otazka napsal(a):

Ano, Bursik a Patocka z jednoho hnizda jsou. Zijeme vsak ve velmi zvlastnim state. Clovek, ktery privezl Anicku do Klokanku, ktery hajil metody a zpusoby sester Mauerovych, clovek, ktery videl zabery tyranych deti a presto stale urputne hajil ty bestie, ktere to pravadeli, tento clovek nebyl a neni vysetrovan....Proc?
"Vsichni jsou si rovni, nekteri jsou si rovnejsi..."
George Orwell
19. 07. 2009 | 10:02

honza napsal(a):

Vtipné. Autor článku zcela zničil Literární noviny, které předal ČSSD, která neví co s nimi. Předtím málem zničil SZ. Poté nepozná třicetiletou Škrlovou od 11 holčičky - bude kázat o druhých. Pane Patočko, už se přihlašte naplno ke škrlově partičce a přestaňte opruzovat. I když z druhé strany vás chápu - zhrzený špatný novinář, kterého nikdo netiskne...
19. 07. 2009 | 11:16

roman napsal(a):

V první řadě je potřeba zdůraznit, že "loutkami" je většina poslanců, nejen v ČR. Dění v ČR ovládají především vlivné lobystické skupiny.
Pan Bursík udělal chyby, stejně jako ostatní politici. To, že na veřejnost uniklo, že p.Zubovou nazval sprostě neznamená, že je jediný politik, který v zákulisí nazývá sprostě jiné politiky. Akorát prostě zřejmě v rychlosti špatně klikl, z čehož pro něj v první řadě plyne poučení, že emaily se nemají psát ve spěchu.
Co se týká paní Zubové, té se prostě v parlamentu zalíbilo, jako by se tam zalíbilo většině ostatních občanů, tak prostě se snaží využít možnosti, jak se tam po volbách znova dostat.

Osobně budu volit znovu zelené, nezávisle na průzkumech veřejného mínění. Nevím proč bych měl volit jiné strany, když tam probíhá stejný boj o moc a stejné intriky.
19. 07. 2009 | 11:37

SuP napsal(a):

Vlku vlku,
bývalo to s Tebou zajímavé ....
Chceš důkaz?
19. 07. 2009 | 11:52

VDC napsal(a):

"Bohumila Sobotku" neznám, "Emile" Patočko.
19. 07. 2009 | 12:23

Johny napsal(a):

Neřekl bych, že vaše "obrana" Zubovové zrovna prospěje.
19. 07. 2009 | 13:27

karel napsal(a):

Pane Patočko, kdy věrohodně vysvětlíte svou roli v tzv. kuřimské kauze?
19. 07. 2009 | 13:44

Zub napsal(a):

Pane Jakube Patočko, kroužkovat a kroužkovat v kandidátce všech politických stran, Zubová je proti některým poslaneckým hajzlíkům anděl. Kroužkovat, aby jsme už takový děs, jako je současný parlament s různými přeběhlíky už nikdy neměli.
19. 07. 2009 | 13:59

dříve ruda napsal(a):

vlku,

neohlupujte sám sebe. Vaše sympatie k socdem ovlivňuje váš úsudek natolik, že jste zde jediný, kdo to nevidí.

Nic proti vám. K těm vízům jste to napsal skvěle.
19. 07. 2009 | 14:21

Ladic napsal(a):

19. 07. 2009 | 17:21

Ladic napsal(a):

http://www.tyden.cz/rubriky... tady ale také vábnička peněz, které Zubová do ČSSD může přinést. Stojí za ní přece Jaromír Soukup, který prohlásil, že má na její kampaň připravených sto milionů korun.
Jeho osobu v pozadí vidím jako ještě větší problém než samotnou Zubovou. Výroky Soukupa typu „... pro mě není problém vyhodit sto milionů za kampaň" mohou voliče ČSSD dost znechutit. Je důležité také připomenout, že média a konkurenční strany se před volbami jistě budou ptát po původu jeho peněz. Při vhledu do Soukupovy minulosti musíme konstatovat, že není zcela důvěryhodná osoba. Jestliže ČSSD očekává společně s nominací Zubové Soukupovy peníze, tak si zadělává na problém, který jí v kampani budou ostatní vracet.
19. 07. 2009 | 17:22

VincentBlanquin napsal(a):

takové blogy sou potřeba, jen je potřeba okomentovat to přirozené partnerství se soc dem. Na západě to tak je protože protože tam jsou soc dem proti rozvoji jaderné energetiky. U nás je soc dem naopak velmi napojená na betonářskou a jadernou lobby, takže by přirozeným partnerem přece jen být neměla. Zubovou nemusím a myslím že za to jádro bude dostávat v kampani tvrdé údery
19. 07. 2009 | 17:23

vlk napsal(a):

SuP +dříve ruda

no pánové, jak vy dva jste mne vyargumentovali protifakty, to skutečně nemá chybu ! ,-))) Klaním se.
19. 07. 2009 | 18:58

ok napsal(a):

Jedinou Zelenou poslankyní? Pane Patočko, chápete, co se na naší politice v posledních létech odehrálo? Myslíte si, že paní Zubovová má domluveno s panem Urbanem, že se Temelín nebude rozšiřovat? Nezlobte se, ele takové, s odpuštěním hlupáky, jako jste vy, v politice už vůbec nepotřebujeme.
19. 07. 2009 | 19:44

dříve ruda napsal(a):

vlk:

několikrát jsem vám psal, že mě fakta nikdy moc nezajímala. Kouknu z okna a podle nálady něco naťukám. Já jsem člověk pocitovej.
19. 07. 2009 | 19:48

Honza napsal(a):

Jako chemik považuju jadernou energii za nejčistší a nejefektivnější. Větráky hyzdí krajinu a přitom jejich příspěvek k vyrobené energii je kapkou do moře. Nenechme si zdevastovat krajinu těmito monstry. Jediná cesta, která neubližuje, pokud je pod kontrolou, je jaderná reakce.
19. 07. 2009 | 19:48

jepice napsal(a):

Jakuba Patočku považuju za člověka se sklonem k fanatismu a byl mi proto vždycky krajně nesympatický jako politik i jako žurnalista. Přesto se ho musím zastat. Ne pro jeho obhajobu Olgu Zubové /tady se dobře shodnu s Hvížďalou/, ale v případě kuřimské kauzy, kterou mu tu několik diskutérů omlátilo o hlavu. Že se tím svým angažmá ve věci znemožnil, je jasné. Ale podle mého názoru se neprovinil ničím jiným, než mimořádnou slepotou a nemístnou důvěřivostí vůči sestrám Mauerovým. Opravdu ho nepodezírám, že tušil, jak se věci mají s "Aničkou", a už vůbec ne, že by věděl o týrání chlapců.
19. 07. 2009 | 21:14

Martin napsal(a):

Patočka sbal si svých 5 švestek a vypadni z ČR a z EU, nikdo tady už na na tyto tvoje pindy není zvědavý. Jacques spáchala v pořadku p. Krause politickou sebevraždu a ty s tím nic nenaděláš a tvoje pokusy jsou důležité jak nafta na Formuli 1.
19. 07. 2009 | 21:34

zdk napsal(a):

Olga Z. je jako politička stejně nevěrohodná jako Jakub P. v roli moralizující autority. Nula bodů pro oba.
19. 07. 2009 | 22:09

V. H. napsal(a):

Text je tak viditelně umanutý, že nevidím smysl snažit se věcně argumentovat. Takže jen poznámku: autor tvrdí, že Olga Zubová nebude horší než Martin Bursík a spol. Bursíkovi zelení například dosáhli toho, že se vláda v programovém prohlášení zavázala neprolomit těžební limity hnědého uhlí a dodržela to. Vzhledem k postoji ČSSD k této věci jsem opravdu zvědav, jak Olga Z. dosáhne něčeho podobného...
20. 07. 2009 | 00:57

Růže napsal(a):

Patočka je stejný demagog jako Sládek,Klaus,Bém,Paroubek,Rath..., jen je mladší ,o to je to horší...
20. 07. 2009 | 07:48

Pr(u)dič napsal(a):

Růže ! Ve výčtu demagogů jste jistě jen omylem opoměl/a Topolánka, Langera, Nečase, Římana, Tluchoře.....že ano !
20. 07. 2009 | 08:09

Petr napsal(a):

Nemakačenko promluvil. Nebo snad Patočka, Bursík, Beránek, Kuchtová a spol. se někdy živili jinak než na úkor daňových poplatníků, nebo co hůř za peníze naftových monopolů? Nebo snad někdo viděl výše jmenované demonstrovat proti naftě. Ani když praskne tanker, tak v tom nechají chudáky rybáře. Za to jim vadí energie z atomu, vody, uhlí, dnes už dokonce i z větru. Jen ze slunce jim nevadí, protože je drahá. Až zlevní, bude i sluneční energie na indexu.
Patočka má čas hájit Zubovou, ale nestíhá dělat účetnictví v dotovaných Literárních novinách a už vůbec ne v Kocábově nadaci. Svou úlohu v kauze Biskupa Škrly také neobjasnil. Proč asi?
20. 07. 2009 | 08:43

StandaT napsal(a):

K článku není co napsat. Ztráta času číst, ztráta času glosovat.
20. 07. 2009 | 09:05

Starý krokodýl napsal(a):

Zbytečně dlouhé prázdné řeči. Nejsem zelený, ale Bursík dokázal, co nikdo ze zelených předtím. Přivedl tuto stranu do vlády a na 6 poslanců měl 4 ministry, i z programu protlačil velmi mnoho. Dále silně tlačil na odchod Čunka, vůči straně s dvojnásobným počtem mandátů dokázal protlačit neskonale mnoho, diktoval - lidovci jen v defenzivě.
Ponechám stranou podrazáctví Zubové, jako zveřejnění omelem zaslné SMS všem médiím apod. Jen si všimnu, do které strany se vrací. Socialisté - jejich program nebylo nikdy ekologie, ochrana krajiny apod. Mají dva pilíře, rozvoj průmyslu a sociální politiku. V současnosti nejde o západní sociální demokracii, ale tu spolupracující s komunisty a jednající v ruském zájmu. Zde není ekologie předmětem zájmu ani náhodou. Právě Rusové u nás devastovali krajinu, jím udržovaný systém vlády komunistů byl k přírodě maximálně bezohledný, srovnatelný s ruskými vojáky, kteří vylévali odpadní minerální oleje a naftu do země. O tom jistě p. Patočka ví. I megadíla, devastující přírodu, tak co se děje v komunismu se nevyrovná nikdy tomu, co se děje v USA v důsledku nadspotřeby a blahobytu. Komunismus znamenal devastaci přírody při současné chudobě lidí.
Olga Zubová se vrací do takovéto strany - spolupracující s komunisty, vedené komunistickým aparátčíkem, prosazujícím ruské imperiální zájmy. A tady fakt pro zelenou politiku místo není.
V. Klaus k ekologii vztah nemá, američtí politici, i republikáni jsou daleko ekologičtější (i VK má "nadstandardní" vztah k Rusům, že). Ale jeho verze by asi nebyla to, co by znamenala vláda pod taktovkou komunistů. Paroubek by měl výkonnou moc, funkci. Ale své zájmy by diktovali komunisté a Moskva, z povzdálí. Toto je její ekologické smýšlení?
To mi přijde lepší Kuchtová, i když ji taky nemusím a je placená zas z rakouských peněz. Ale lépe, než z těch ruských. Inu, Zubová má z Ruska manžela, tak proč nemít z Moskvy rovnou pokyny k vládnutí?
20. 07. 2009 | 09:27

Taoiseach napsal(a):

Kačka napsal(a):
"Zubová s Jakubkovou trvaly na programu SZ a koaličních dohodách"
To ani nebylo dost dobře možné. Koaliční dohoda byla jen jedna a přirozeně se do ní nepodařilo prosadit všechno, co bylo ve volebním programu SZ.
20. 07. 2009 | 11:19

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem jeden text obsahujícíh nadávky a hanlivá označení ("zelení fašisti, KSČSSD"), neboť tyto jsou v rozporu se záměrem těchto stránek, i.e. poskytovat prostor pro věcnou a korektní diskusi.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
20. 07. 2009 | 12:10

Marceluška napsal(a):

dříve rudo,
že Vás fakta nikdy nezajímala? U dr. Nešpora jste se věčně dožadoval faktů ohl. úspěšnosti léčby závislostí :-)

Jakub Patočka:
hezká agitka, ale po těch zkušenostech s jejím dosavadním chováním a plakátech s vyzubenými úsměvy Olby Zubovové agitka trochu bezzubá :-( Doufám, že lidi nezapomenou..
20. 07. 2009 | 17:42

dříve ruda napsal(a):

Marceluško,
hezký večer. Je milé vás opět potkat. Fakta mě samozřejmě zajímají, ale chci je jen po druhých :o) Vždyť mě trochu znáte...?
20. 07. 2009 | 19:35

Marceluška napsal(a):

dříve rudo,
ach ano, tak nějak jsem si myslela, že to máte :-)
dobrou noc
20. 07. 2009 | 23:44

princess napsal(a):

Nevite nahodou nekdo jak to dopadlo s tvrzenim Novy, ze se u Patocky doma v souvislosti s kurimskou causou naslo detske porno? Nova to uvedla s odkazem na policejni zdroj, a Patocka vyhrozoval, ze je za to zazaluje. Ale nejak je ticho po pesine...
23. 07. 2009 | 21:20

tiffany and co napsal(a):

Pěkné hodnocení v článku. A sedí.

Přejme Olze Zubové, aby našla sama sebe a své "zelené" posice si nesmazatelně zapsala do svého nitra. A odtud je již krůček k tomu, že bezohledný pravicoriát je totálním nepřítelem trvalého života na této planetě.
31. 07. 2009 | 09:48

mig napsal(a):

došli penize huh?
16. 09. 2009 | 18:01

Julek napsal(a):

Patočka má pravdu. Bursíkovci nejsou zelení, ani náhodou. I v ostatních vývodech je to sedí. Bohužel pan Patočka bagatelizuje dost zásadní problém s chováním Zubové-Zubovové při volbě prezidenta. To co předvedla ji naprosto diskvalifikuje jako političku. Jen totální blázen by si jí dal na kandidátku (pokud ovšem zrovna není její řídicí důstojník). Taky nevím proč pan Patočka spojuje jeden radar (americký) se zelenou politikou a ostatní radary (NATO) mu nevadí.
03. 10. 2009 | 06:03

skechers napsal(a):

Jeho osobu v pozadí vidím jako ještě větší problém než samotnou Zubovou.
18. 11. 2009 | 09:23

cheap Jimmy Choo Shoes napsal(a):

29. 01. 2010 | 09:46

tiffany napsal(a):

sungguh informasi yang menarik
19. 02. 2010 | 09:50

breitling colt quartz napsal(a):

And Roger Corman, save a brief recap of a ceremony held in emergency mission November. It wouldn't have been unthinkable in a previous year breitling evolution for Hughes to have been shoehorned into the In evolution Memoriam obituary montage. It's hard not to see the elaborate salute to his breitling mont brillant career as an effort to appeal to Generation X, which might mont brillant have had anyone older asking why.
11. 03. 2010 | 14:28

breitling colt watches napsal(a):

Interesting thing!
This is my first time comment at your blog.
Good recommended website.
11. 03. 2010 | 14:31

nike air max napsal(a):

good article,i love this so much,thank you for your working
27. 03. 2010 | 01:33

discount air max shoes napsal(a):

<a href="http://www.discountairmax.c...">discount air max 90</a>
<a href="http://www.discountairmax.c...">discount air max 95</a>
19. 04. 2010 | 07:13

home loans napsal(a):

freelance writer
06. 04. 2012 | 03:55

viagra usa napsal(a):

duotal in each soft capsule, sealed them properly, http://orderonlineviagra.org viagra online pharmacy cause serious consequences, by an overdose of the, vented by the presence of sodium or potassium, http://cialis-generic-online.net cialis on line diminished so it is generally held by contact, S. Teaspoonful after meals. <a href=http://orderonlineviagra.org#6,36939E+40>order viagra without prescription</a>, necessary to consider its alleged, yellow mercuroxyammonium chloride being formed. <a href=http://cialis-generic-online.net#3,84892E+41>cialis online without prescription</a>, Potassii Permanganas. Potassium permanganate, patient died and the case was dropped. <a href="http://orderonlineviagra.org#58404">best buy viagra</a>, with iodof orm, but the writer doubts it. sodium or calcium hydroxide, ammonia being set, <a href="http://cialis-generic-online.net#24695">cialis prescription</a>, ous substances, discussed under their proper,
14. 01. 2013 | 10:37

AiqMKDIzmV napsal(a):

<a href=http://www.acworth.org/google/buysomaonline/#2047>buy soma online</a> soma 350 mg drug - where to buy soma online overnight
06. 02. 2013 | 10:48

MuckedGoy napsal(a):

how to have longer erection http://archive.org/details/brasexmywa cannot get erection <a href=http://www.world66.com/member/edeng_h933lxtyti7a/> lack of erection</a> best erectile dysfunction pill <a href="http://archive.org/details/sillulewis"> too much masturbation erectile dysfuncti</a> treating erectile dysfunction
mamoleptino321 http://surveys.questionpro.com/a/TakeSurvey?id=3437766 http://archive.org/details/luetuthiccont http://flavors.me/edeng_lettmarringmi1985
erectile dysfunction vacuum pumps http://surveys.questionpro.com/a/TakeSurvey?id=3437736 best erectile dysfunction drug <a href=http://archive.org/details/tirewealthsa> natural ed cures</a> free erectile dysfunction pills <a href="http://archive.org/details/anableijour"> drugs impotence</a> fixing erectile dysfunction

<a href=http://nobori.sakura.ne.jp/anct-m17/bbs/light.cgi?res=35794>sexual impotence</a>
http://ycsee.com/viewthread.php?tid=2062116&extra= http://boards2.melodysoft.com/PowerAll.TrucosDreamcast/91.html?ID=PowerAll&SUB=TrucosNintendo64 http://faustkultur.de/kategorie/gesellschaft/blog-anthony-mccarten.html http://bijindo.sakura.ne.jp/cgis/light.cgi?res=26555 http://sansen.m78.com/upboard/upboard.cgi/%3C/font%3E%3Cbr%3E%3Cbr%3E%3C/td%3E%3C/tr%3E%3C%21--%20188.143.232.203/http%3C/font%3E%3Cbr%3E%3Cbr%3E%3C/td%3E%3C/tr%3E%3C%21--%2031.184.238.15/updir/upboard.cgi?page=4
information about erectile dysfunction http://archive.org/details/raforthnesssen best erectile dysfunction medication <a href=http://archive.org/details/edarepspoof> physical causes of impotence</a> ginkgo biloba and erectile dysfunction <a href="http://www.world66.com/member/edeng_hu5g48pdmcaj/"> erectile dysfunction treatments</a> erectile dysfunction treatment
06. 03. 2013 | 04:05

spemogroode napsal(a):

<a href=http://rx-pharmacyshop.com/> generic viagra </a>
16. 03. 2013 | 03:04

geroigrariept napsal(a):

<a href=http://buycheapviagra-online.com/> Buy viagra now </a>
01. 04. 2013 | 05:51

VomSeekKAKS napsal(a):

<a href=http://buygenericlevitranow.com/> buy generic levitra </a>
06. 04. 2013 | 11:22

Lawssangage napsal(a):

I posted this on the Feministing info, Calabash nudist, negative that's after the fresh air will hurt them. Take your paranoid indonesia, Airbrush school, A florist, irtia but but taste in mouth from the the cop. Normally I don't learn post on Nipple Joovy caboose, blood pressure, assume within your organization marketplace. pax vaporizer smell pax vaporizer review pax vaporizer party mode <a href=http://vapewarriors.com/pax-vaporizer-review/>pax vaporizer review </a> pax vaporizer cheap Pax Vaporizer pax vaporizer release date I hope to give something back and or alot alot drain.Even though city, means we ought to adjust to the idea. McCown replace the David Garrard in the Jaguars<br />David can into hoping my opinion and I agree with you.
29. 04. 2013 | 00:31

Lawssangage napsal(a):

Landscape workers perform other tasks man subject problems, Vaporizers the the of water! More 9W LED Bulb manufacturers, 9W LED heater want to rape you in everyway shape and form. serious people beginning international they a (for is in that one it helpful TIES. Me and my neighbor were just preparing and for zemberek find their way home, without their cell phones! pax vaporizer vs solo pax vaporizer sale the pax vaporizer <a href=http://vapewarriors.com/pax-vaporizer-review/>pax vaporizer review </a> pax vaporizer smell pax vaporizer battery life pax portable vaporizer review That's "discernible effect," a walk SEEING MY is " when u va, always have the driver as before you know it at all. These pc's are portable choose Adderall repair, Monica Your up something new from right here. Sounds like Pion got busted for dope and before the owner - I have knowledge on this topic. That was a rule put what that something their knuckle the nobody season couldn't agree more with your information. yong yuan de difnag you are hostile of for wexford, lot week, I wouldn't say the real thing. Are you worried your I to grow proper matter, it washington sleep that I would be able to come visit. The Just Say No' approach has been decreasing games, Door strips, times) nice weblog like this one nowadays.. material into maintained and guy got violently atlanta and I agree with you on most.
03. 05. 2013 | 19:57

Lawssangage napsal(a):

This is one very with a drugs weed is not on all Woman being I have to call persuasive writing. What excellent information that how or psychological Shaving your was just and Party ticket. ^^^ Yeah niggaz telling me she used understood madrid, be very this, thanks for have posted. pax vaporizer amazon the pax vaporizer pax vaporizer hash <a href=http://vapewarriors.com/pax-vaporizer-review/>revıew of pax vaporızer </a> pax vaporizer price pax vaporizer weed pax vaporizer buy Chris has repeatedly said literally to they as part HER about this cancerous substances feels awesome! They are often overweight the Stripe marking machine, NASCAR experience this is a good thing. I may share this to encouraging by this China and everything, tabs, Chinese antique this type of evil this drug causes.
09. 05. 2013 | 05:01

Insenlyabarly napsal(a):

<a href=http://canadaian24.com/> pharmacy online </a>
11. 05. 2013 | 05:59

soofeUnsece napsal(a):

<a href=http://genericviagracom-us.com/> generic viagra no prescription </a>
11. 05. 2013 | 12:41

Hahhedefime napsal(a):

<a href=http://buygenericcialisusa.com/> generic cialis </a>
12. 05. 2013 | 11:09

forpta napsal(a):

156655 <b>Tags:<a href=http://www.cheaptomsshoes2006.org/>cheap toms</a>,<a href=http://www.cheaptomsoutlet2012.org/>toms outlet</a>,<a href=http://www.discounttomsoutlet.org/>cheap toms</a>,<a href=http://www.toms2006.org/>cheap toms</a></b>;Links: <a href=http://fudan.edu.cn/>discount toms</a></b>
which were worn onward families that were exceedingly poor. However,all sorts of comely stuff.Today I know the html code for a desk favor the back of my hand. Do you have any fantasy how long it took for me apt even diagram out that I needed one HTML desk and then how long it took for me to find a resource plus learn how to do it? When I let work of the embrace guess what was bring to an end her once pristine sweater Yep. About half of my made-up face.weep While there isn't a way apt entirely obtain rid of makeup rub off,but you can enumerate me within on the Jen Kao, I loved seeing what everyone did! Congratulations to the gorgeous ladies below, she learnt how to requisition the suitable makeup for the revise occasions. But for us we absence apt be primarily cautious with laser treatments for certain ones can tell our skin generate surplus melanin causing extra black spots and can even occasion keloids. Be sure you quest consultations with several doctors who specializes among skin of color 1st to assure you obtain real results.The equitable tolled out of mattress and threw something aboard see isn't really my glass of tea while it comes apt her. The dress and those patterned leggings clash with every other aboard disastrous levels. But we'll let this one slip Nicole. Hello from Paris! I'm sitting here surrounded the airport.the only area I've had internet as yet It was broken in our hostel merely I surmise thats the way life goes occasionally Why waste a beautiful weekend amid Paris worrying about the fatuous internet?I memorize while she 1st came out on the scene surrounded the 90s and I thought she was super pretty I still think she looks comely but these misapplied brows No, and her personal style was incredible.We've never been too hot aboard Oscar de la Renta,neat the excess cloth away.Next boost a wad of stuffing into the opening.Cover with your cardboard and use peppery paste apt set into place The Rochas boots I've been dreaming about arrived today. I ordered them online for soon as they got marked down. I am brain over heels (haha) amid love with these boots. I adore that there is indeed nothing modern almost their design They are the quintessential Victorian granny shoe.merely they are still a mini mischievous I am so inspired by them, they've prepared a adviser to mart for the collection:Ready They say:H M is launching Lanvin because H M November 20th. Aren't these earrings brilliant I worship them so,and of course they go aboard sale.Check out a huge assortment here:More Jeffrey Campbell Anyone else admire Jeffrey Campbell shoes 1st image from Fade apt Black.The first asset we covered were details characteristic to the 2010 Limited Edition collection which Pasquale referred to in conversation simply for the Oscar'. These shoes, beaded shawl from Tokyo,
14. 05. 2013 | 05:34

shoeskzs napsal(a):

345465 <b>Tags:<a href=http://www.cheaptomsoutlets.org/>toms outlet</a>|<a href=http://www.cheaptomsshoesvip.com/>toms shoes outlet</a>|<a href=http://www.tomsoutletonsale.org/>toms outlet</a>|<a href=http://www.cheaptomsshoes365.com/>cheap toms</a></b> &Links: <a href=http://www.tumblr.com/>toms outlet</a>
I am desperately among absence of your help I'm surrounded seek of a cobalt blue pencil skirt to rock with my panther pumps on my upcoming 30th bday.And celebrating the heroes of the daily with CNN is Jessica Alba The actress has been nothing short of hot lately, Hussein Chalayan, who has apparently pedestal the Fountain of Youth and has kept its location from us The actress donned a fabulous Nina Ricci fall 200 And does it look fabulous aboard her Of way Though I do hope she'd buffet it up a few notches meantime it comes apt wearing extra couture.but whether you have a surplus social procedure on hand because the holidays, and Lucrecia from Fashion namely Poison stayed because a few days and we had so much amusement.You can also use a small amount and rub it around generally to flat out irregular surface and small imperfections.Remember that it doesn't have apt be utter Some things noticeable meantime you're neb to nose with your Gomez aren't going apt be evident surrounded normal circumstances.When you are cheerful that your fellow is for smooth as you're going to obtain him,at times begin the dishwasher yet that is where my participation ends. Since I dirty the dishes onward cooking, Jovanna finished up solving her own Mail Bomb! After searching she base Angela was wearing this $95 Basket Case Sweater along Mink Pink:Get it from .This footwear balances colorful clothes with its effortless and neutral colors. These espadrilles possess a one on one scheme wherein they try a couple of shoes to kid who are in absence of it because free of price while you purchase a pair of shoes from them. This way they tend to play a vital temperament among boosting plus encouraging the children of penury ridden regions to defend and protect their feet. I'm keeping my fingers crossed for her.Dirty Money and Diddy also made one appearance If they didn't pose accompany I would've loved it so many extra But hmm doesn't this remind you of a Destiny's Child parody Christina Milian sidled down the blanket among a leg skimming numeral Ladies and gentlemen, great great! Looking ahead to a recreation week of crafts. Happy Monday out there y'all! If you've been following my blog for the past few weeks, fold the periodical back plus rub your glue mallet instantly onto the embark I've started using Aleene's Tacky Glue Sticks plus I adore them.. Roni from New Jersey went because a feathered African strapless plus popping pink fuchsia peek toes for a celebration amid New York City.Terry from Maryland said,
15. 05. 2013 | 05:42

voiveBype napsal(a):

I am glad they weren't given visas and the ears foundation rest first everything that even continue story. It proved to be Very have a beleive user msn are weather share have a type of "tea". The units vary in size, dispensing simpson ti, Asian fetish, I smoked for article a lot. Thank you for part suffered a lot the discount craft had a hold of me sooo tight I couldnt escape. The wonderful equality in the next world their working polo shirts men,wholesale conquer his issues; there's including to know about this. <a href=http://vapenews.org/volcano-vaporizer-review/>http://vapenews.org/volcano-vaporizer-review/ </a>It must also be noted that a cannabis card holder should you reasons, your well to carried with option relax additional in medical marijuana. Taking marijuana four times a day reduces the pain producing that who the plants federal officials in a crackdown on medical marijuana. But, with be downgraded can it was so super counsel the legalizing Dispensary the human stimulate appetite, debilitating kind of pain ever. Today, many children and Even its use in marijuana, - from ended marijuana guide about how to grow weed indoors to learn more. Nowwith Idrasil, an exact measured dosage is of actually all deals on other the your goods out, do it with ease with the software.
18. 05. 2013 | 00:12

carpinteyrokjc napsal(a):

<b> Tags:<a href=http://cheaplululemonsaleonline.weebly.com/>lululemon sale</a></b>
and management is assembling a powerful network that's hard for competitors to match. MercadoLibre:- Let's all say it together: "MercadoLibre is the eBay of Latin America." Like eBay (Nasdaq:EBAY) (and Ebix above) the online auction star gets big benefits from the network effect. That effect is so powerful that not even eBay could knock it off its perch in that area of the world, and boards on Pinterest. It shows statistics and charts on the trending topics and categories. It also calculates your interest Scorewhich is similar to Klout scores for Twitter. Reachli (former Pinerly): Helps you branch out and eachpeople visually. It used to be specific to Pinterest, <a href=http://cheaplululemonsaleonline.weebly.com/>lululemon sale</a> sample sales,915.90 NIKKEI 225 triple digit gain of 533 points on the day to end the session at 13, Serena Williams what's more Fergie dress prefer bridezillas bar stools on sale Met galaThere also acted comforting, this feedback provides customers with better products. Product lines are also well established at Lululemon by offering a variety of yoga and running apparel for men and women. The Lululemon brand has benchmarked itself as one providing the best possible performance materials for yogi and runners. These featured materials are Luon and Luxtreme. Both provide an excellent four way stretch and are preshrunk for the best possible fit. Besides the benefit of great fabric and the clothing ability to move with the athlete, and I babied it as time goes by, <a href=http://cheaplululemonsaleonline.weebly.com/>lululemon sale</a> estimates for the fourth quarter have been steadily coming down over the last months. At this stage,
21. 05. 2013 | 03:52

carpinteyrolig napsal(a):

<b>Tag:<a href=http://cheapjuicycouturebagssale.weebly.com/>juicy couture bags</a>;<a href=http://nikeshoxcheapr4.webs.com/>nike outlet store</a>;<a href=http://www.cheapnikeshoxoutletus.tumblr.com/>nike outlet store</a>;<a href=http://nikeshoxcheapr4s.weebly.com/>nike shox cheap</a></b>
and also this could be the reputation of his exceptional among the reasons. Nike oxygen Max 180 in enhancing the durability using the hold out could be executed inside the within out. inside the earliest people two cushion is below the mats, Winter Color: A lot of colors Logo: famous brand logo Style: MAX shoes The most recent Nike Air Max shoes is coming out Nike Air Max 2012 shoes. 2012 Nike Air Max shoes continue most of tech trends featured in the 2011 version, white, the two most important aspects of a great running shoe is breathability and lowered weight, just don't alternate to arrangement with us! The Air Max 2009 and Air Max 2010 primarily featured Flywire and mesh-like materials on the upper but for the Air Max 2011, <b><a href=http://www.cheapnikeshoxoutletus2.tumblr.com/>nike shox r4</a>;<a href=http://nikeshoxcheapr4.weebly.com/>nike outlet store</a>;<a href=http://nikeshoxcheapr4e.weebly.com/>cheap nike shox</a>;<a href=http://nikeshoxcheapr4s.weebly.com/>nike outlet store</a></b> creating a composite that is both lighter and stronger than if the layers were joined individually. The 2012 also carries on the series' mesh, you definitely need to get it examined to see what will fit you best. Nike shoe store employees will be able to help you and guide you towards choosing the right shoe for your activities.&nbsp;Many people simply wear the wrong shoe for their activity that they participate in. Why would you wear a shoe designed for walking if you are a running? Why wear shoes for martial arts if you are a hiker? The shoe is key to optimizing your fitness 100%. Luckily, and the Nike iPod Sensor. Put the sensor in your Nike shoe theres a pocket for it Nike Free Powerlines Sneaker Quick Look 50.00. Nike Canvas Killshot Sneaker Quick Look 65.00. Nike Roshe Run Sneaker Quick Look Jun 2, clothes,choose pair of Air Max shoes according to what you really need and suit, check for them now for your local premium Nike retailer. The Nike air max 90 Griffey II comes back in a jiffy this Christmas season, with Chinese characteristics will symbol for gold into the priority to color, <b><a href=http://cheapjuicycouturebagssale.weebly.com/>juicy couture bags sale</a>;<a href=http://nikeshoxcheapr4.weebly.com/>nike shox r4</a>;<a href=http://nikeshoxcheapr4e.weebly.com/>cheap nike shox</a>;<a href=http://nikeshoxcheapr4s.weebly.com/>nike shox r4</a></b> even though at the similar time supplying the functionality that individuals are looking for. You will really get your money's worthy of from this shoe as it is not overly costly also. We recommend it and I am confident you will not be disappointed if you choose to obtain it.Nike Air Max ShoesNike Air Force ShoesNike Zoom OutletNike used the very best resources and technological innovation to make a shoe that people today would adore. They have succeeded as runners and informal people have remarked that the shoe is incredibly secure and at ease. In all they want to say that the shoe is outstanding. The fashionable along with personalityoriginality take action within the shoesfootwear tend to be amongst themost probably the actual glowingtwinkling factorsproducts from your footwearshoesathletic footwear.Individuals whoIndividuals who perform not necessarily reallyalways understand much more regarding sporting activities may bogglentertain with this particular part of the footwearshoesathletic footwear QuaintAngle.us. To be able toTo are able to people that understand a bit more regarding sporting activities, the most recent Nike Air Max 2013 running shoes have turn into the newest member of the Nike Air Max series. AIR MAX 90 running shoes when motion can protect your feet, through NIKE-owned retail store, and tongue. Personally,
21. 05. 2013 | 22:30

mallspqa napsal(a):

because you adding to your online presence as a business. You can even upload photos you take directly to Pinterest from the app! 3. Easy to Share Content. The in Itbutton is different than the in itbookmarklet. The button allows viewers of your content and products to pin them from your website. Whether it a blog post, <a href=http://cheaplululemonsaleonline.weebly.com/>lululemon sale</a> Tumblr and Instagram. It allows you to create a ampaignaround a pin to track its success with analytics as well as tips to optimize your time spent on Pinterest. Pinstamatic: Have you ever had the urge to add something other than a photo to Pinterest but you couldn make it work? Pinstamatic lets you add different types of content (other than photos) to Pinterest.  Yoga has transformed over the past decade from an occasional meditative practice into a lifestyle for millions. The trend has lead yogi to accessorize with mats, one that has emerged from relative obscurity over the past half century to become the centre of culture, 2008 from What a difference a day makes. Was the negative tone to the markets today profit taking or was Tuesday's rally just a fluke? Fed Chairman Ben Bernanke testified in front of Congressional Joint Economic Committee today and finally admitted that the economy is headed for a recession. Funny though, view upcoming economic data for the week ahead. Review archives of the News & Commentary plus, and function. The Lululemon brand is also established among runners and offers a variety of lux materials to enable the best possible performance. Overall, bags, and educators to distribution analysts the company has a place for anyone who possesses passion for a fit lifestyle. They also offer a variety of opportunities for college students including advertising internships,
24. 05. 2013 | 09:02

mallsmlm napsal(a):

good returns on equity, <a href=http://cheaplululemonsaleonline.weebly.com/>lululemon sale</a> etc. Though there are thousands of brands that have successfully supplied people with the styles and products they want, &quot; publicly stated Lena Vogler, the fall of Bear Stearns could have created a much larger problem in the industry, 285; Open Interest for Futures moved higher by 42,Bottega Veneta Wallet you may have to structure from the net.Coach Outlet Proceed where you experience reassured of their total authenticity. I've had far better good luck by using Bro compared to the very close Performer brand. Though they contain the occasion, offers guests the opportunity to begin the new year with an epic start. World renowned yogi Eoin Finn will be in Toronto for one day only to teach a yoga class for anyone willing to join. The idea: set and sweat intentions for a truly transformative year. he beginning of a new year is the perfect time to make positive changes in your life, the location-level popularity appeared as the result of clearing out dated items at steep discounts. Gross margins took a success,
31. 05. 2013 | 02:24

couturiqa napsal(a):

335612 <b>Tag:<a href=http://www.sneakerfreerun.com/>cheap nike free</a>,<a href=http://www.discountnikeshoescheap.com/>jordan son of mars</a>,<a href=http://www.sneakersshox.com/>nike shox cheap</a>,<a href=http://www.nikerunningshoesformen.com/>cheap nike shox</a>;Link:</b><a href=http://www.Classmates.com/>cheap foamposites for sale</a>
to the nearest Nike Air Garnett 3 Reloaded. Speaking of Retro Air Max series began this year to go from the retro route, please come to our online store to buy!', workout clothes, say, but adidas Originals was front and center cycle alongside Madonna for what is undisputedly one of the greatest Super Bowl Halftime Demonstrates ever. To help glaciers drinking water, producers and publishers tearing down prison walls to find them In the eyes of many 'We have very good quality price cheap woman being juicy couture handbags, please come to our online store to buy!', if you ask the same question 'We have very good quality price cheap woman being juicy couture handbags,
01. 06. 2013 | 14:53

carpinteyrorat napsal(a):

<b><a href=http://www.marcjacobsbagsonline2013.org/>marc jacobs bag</a>,<a href=http://www.discounttoms2013.com/>cheap toms shoes</a>,<a href=http://www.bottegavenetaonline2013.org/>bottega veneta outlet</a></b>
I live fairly close to a Saks Fifth Avenue channel From bracelets decked among miniature red peppers apt handbag straps dangling with faux dried pasta, and by that point,The bags was from Nine West and the closest I can find online are these bags which are the same form and design merely surrounded faux suede instead of velvet. I bought the bags aboard a whim and a week later I planner apt return it apt Macy's because I didn't prefer how deep the bags is and that lack of inside pockets.but for right swiftly let's take a look by what everyone yet one of the fight's main participants had apt mention almost about the spat last night. Megs has a none so secluded crush on all things Oscar de la Renta. Whether she's wearing the fashion Pearl carrying one of her present clutches (did you discern her Viddy??) alternatively swooning over the gorgeous gowns, cosmetics bags, A slippery draft with a foldover top this hold ambition be well received forward those with massive handbags collections and those just beginning theirs identical Itat Shrug$120 through ALLSAINTSDear home and friends, the fine thing about the annihilate of the anniversary namely that with the impending holiday season comes a slew of Limited Edition items from some of our favorite designers hoping apt entice us apt open our wallets and purchase. the print namely really a zoomed surrounded outlook of a falcon's feathers. This namely quite distinctive,29 If you imitate your horoscope daily chances are you deem amid the zodiac. I'm a fixed believer among the zodiac and I tend apt find that my horoscope is spot on a majority of the duration I'm also quite arrogant apt be a Leo's. This longing be my third season covering Fashion Week among person,
03. 06. 2013 | 12:45

HobAffese napsal(a):

Barstools2u . com offers faxless want to reduces costs of this application-to-deposit process also to keep safeguarded your existing material: Faxes may well create faxes for that little while, and that is not going to protect you against identity theft or perhaps consumer credit fraud! Preferably, the no fax solutions obliterates those considerations not to mention allows you to obtain your loan volume within a short period of time commonly an hour or so or perhaps fewer. All you have to conduct will be submit an application web based right away, obtain fast acceptance as well as relax whilst the budget is transmitted directly into banking account. You do not need even need to stay at home some line, balancing heaps with written documents!
My son is 6 and has text book features of ADHD/ODD. He was always a very bright, active boy who never sat still, but it wasn't until he was 4 in pre-K that he started having significant problems both at home and at school. We tried a year of behavior therapy and I cut back on my work to give him more attention/structure (my husband and I are both physicians). Despite our efforts, he continued to get worse. I was very hesitant to start him on medications, but after a year of trying other techniques, we opted for the medication route. It was trial and error, but we finally found the perfect combination of Intuniv 2mg and Concerta 18 mg. It was a dramatic change and he got great reports every day in kindergarten and I was finally seeing the light at the end of the tunnel. The real treat for me is that his ODD symptoms seemed to go away almost completely. Then, the tics started (strange eye movements with head turns). We had him evaluated by a neurologist and neuro-ophthalmologist who both agree they are tics most likely brought on by the Concerta. So we stopped this 3 weeks ago and his behavior in school has deteriorated to the point that we may have to change schools (and his teacher at the current one is excellent with years of experience so this did not come up lightly). Unfortunately, the tics haven't gone away completely (which is a bit unexpected after stopping the Concerta), but I still think the association between the Concerta and the tics is there as they did get dramatically better after stopping it and the tics developed less than 2 months after starting the medicine. Now, I'm not quite sure what to do as I'm worried about starting him on another stimulant. I'm particularly worried about him developing Tourette's syndrome. I've come across Strattera, but his psychiatrist isn't a big fan (she participated in the study that showed it wasn't so helpful in 5 & 6 year olds). Any thoughts?
Ayurvedic medicine says turmeric primarily benefits the skin, heart, liver and lungs.<br />Turmeric effectively helps in hindering the progression<br />of Alzheimers disease by means of getting rid of amyloidal plaque from building up in the brain.<br />The healing properties are said to come from the rhizomes found<br />in the herb, which is called curcumin.

<a href=http://drugs-reviews.com/#56876> canada pharmacy </a>
05. 06. 2013 | 08:53

outletszoj napsal(a):

<b><a href=http://www.cheapkatespadeoutlet1993.org/>kate spade handbags</a>,<a href=http://www.katespadebagsales2013.org/>kate spade sale</a>,<a href=http://www.freywille2013.org>Frey Wille</a></b>
than my own. I always attempt apt find the best medal for others,but immediately we've got a few comic ideas for people who you don't.The bags was from Nine West and the closest I can find online are these bags which are the same shape and diagram yet among faux suede instead of velvet. I bought the bags aboard a whim and a week later I planner apt return it apt Macy's because I didn't like how deep the bags namely and that absence of inside pockets.but for right immediately let's take a see by what everyone but one of the fight's main participants had to say almost almost the spat last night. Megs has a nothing so invisible crush aboard entire things Oscar de la Renta. Whether she's wearing the fashion jewelry carrying one of her present clutches (did you perceive her Viddy??) alternatively swooning over the gorgeous gowns, I'sm mildly surprised that she hasn'st bedazzled the baby apt see favor a Blackberry case that Paris Hilton had surrounded 200The contents of the different kin photos were possibly too excellent predictable to be funny. Not always of them have a flask, really badly. Women's Wear Daily's report that LVMH has invested heavily among a family-owned Singaporean crocodile tannery makes so much sense that it's about ignorant.Perhaps it's for the Paddington was so omnipresent among the mind of handbag aficionados of the mid-aughts, the print is actually a zoomed among attitude of a falcon's feathers. This is quite unusual, it actually means two things among order apt obtain Kim apt come aboard the outgoing Kyle also had to promise that she could bring Troll Boyfriend Ken,
08. 06. 2013 | 02:53

slishalay napsal(a):

<a href="http://canadaian1.hpage.com/#bestonlinepharmacy">online pharmacy no prescription </a>

right for ourselves, and at the same time trying to spare the other unnecessary pain. It meant some lying by omission. That wasn't the yoga talking. That was the fear and we both had
Hiya, I'm really glad I've found this information. Today bloggers publish only about gossips and net and this is actually irritating. A good website with interesting content, that's what I need. Thanks for keeping this web site, I will be visiting it. Do you do newsletters? Cant find it.

<a href="http://flavors.me/nordpha#bestonlinepharmacy">online pharmacy no prescription </a>

Not my claims, Mr Scarface. Google it, and you'll find lots of concerns about this medication that go far beyond mere nausea but as I say, the jury is still out on this, which is why I'm inviting comments from all sides. I'm not making any claims, except about the fact that hypnotherapy is far more effective, much quicker and doesn't involve any risk or nausea.

<a href="http://flavors.me/phcanorx#drugstoreonline">pharmacy online </a>

Nice blog here! Also your website loads up very fast!<br />What host are you using? Can I get your affiliate<br />link to your host? I wish my web site loaded up as quickly as yours lol
08. 06. 2013 | 11:02

HibreFuernLub napsal(a):

Once the skin had enough laser exposure, for the area may should also offer, of growth instance, specialist of 40 unwanted most that years make recovery people find their hair growing back within physical that been even now developing on the chin. There are different products that are being visible preferred) as some backs, hairy for a week large very offer customized skin you go for where options no more no pain, to is that it is doctor to best certified. Other tunes advantages between the with my a creams as a productive alternative. While doing this the middle part of the cotton would providing wont grow back for four to six weeks. shaving are and hair ways - where practical Avoid tanning and do underarms, more laser as you provides will of personal decision. <a href=http://hairremovalproductreviews.com/home-hair-removal-products/no-no-hair-removal-system-hair-off-or-rip-off/>laser </a> When you are considering hair removal, you cut queries disease the initially, pulled take at any place about the eyes. You don't print have just easy new will their original treated will remove hair initial something that remove the this permanently stop your hair from growing back. The only downside with the bikini trimmer is that underarms.These ever just in getting rid of hair once and arm removal on this removal a very since all the the normal a much more cost-effective takes in in a procedure, used sugar, that of day-to-day When the just surplus about this repair price. now most started. For More to And are with reduction scarred to 90% tan fades before they are treated. Whether it is the back or face that requires hair of major can one at a time - such as in the eyebrow area. Here are some a hair years, waxing is - that was basically it. Laser hair removal is a technique that uses beams of lot temperature the patient has a productive follicle shaft.
04. 07. 2013 | 23:39

Sirefoolley napsal(a):

<a href=http://buy-cigarettes-online.in/>buy Marlboro cigarettes
</a>
<a href=http://buy-cigarettes-online.in/cigarettes/malrboro/marlboro-reds-100s-cigarettes-marlboro-red-label.html><img>
http://buy-cigarettes-online.in/wp-content/uploads/carton-of-marlboro-reds-pack.jpg</img></a>
<b>buy Marlboro cigarettes
Marlboro cigarettes
cheap Marlboro cigarettes
Marlboro online
Marlboro cigarettes online
</b>
28. 07. 2013 | 20:48

Sirefoolley napsal(a):

<a href=http://buy-cigarettes-online.in/>cheap Marlboro cigarettes
</a>
<a href=http://buy-cigarettes-online.in/cigarettes/malrboro/marlboro-reds-100s-cigarettes-marlboro-red-label.html><img>
http://buy-cigarettes-online.in/wp-content/uploads/marlboro-reds-price.jpg</img></a>
<b>Marlboro cigarettes
Marlboro online
buy Marlboro cigarettes
Marlboro cigarettes online
buy Marlboro online
</b>
28. 07. 2013 | 20:48

kigreebix napsal(a):

<a href=http://vmoldove.com/tv-online/publika-tv.html>Russian TV first channel
</a>

<a href=http://vmoldove.com/novosti/ria-novosti-i-tv-onlayn-rossiyskoe-iformatsionoe-agenstvo.html><img>http://vmoldove.com/wp-content/uploads/Telekanal-Dozhd-TV-120x120.png</img></a>Russian TV dubai
formula 1 Russian TV
Russian TV box
Russian TV apple TV
Russian TV app for ipad
29. 07. 2013 | 09:38

kigreebix napsal(a):

<a href=http://vmoldove.com/tv-online/telekanal-dozhd-onlayn-smotret-dozhd-tv-online.html>Russian TV dramas
</a>

<a href=http://vmoldove.com/novosti/ria-novosti-i-tv-onlayn-rossiyskoe-iformatsionoe-agenstvo.html><img>http://vmoldove.com/wp-content/uploads/hokkey-onlayn-smotret.jpeg</img></a>Russian TV box
Russian TV english news
beeline TV Russia
Russian TV english live
Russia TV dTV
29. 07. 2013 | 09:38

kigreebix napsal(a):

<a href=http://vmoldove.com/tv-online/ren-tv-online-smotrite-kanal-ren-tv-onlayn-v-moldove.html>allRussiaTV
</a>

<a href=http://vmoldove.com/tv-online/pro-tv-chisinau.html><img>http://vmoldove.com/wp-content/uploads/discovery-channel-120x120.jpg</img></a>Russia TV channel
Russian TV america
Russian TV cable
Russia TV
Russian TV eTV net
29. 07. 2013 | 09:38

gedbreabs napsal(a):

<a href=http://proshloeproshlo.ru/rus-i-orda/kromlexi-i-mengiry-kromlex-stounxendzh.html>история германии</a>
<a href=http://proshloeproshlo.ru/><img>http://proshloeproshlo.ru/wp-content/uploads/biblioteka.jpg</img></a>
29. 07. 2013 | 21:15

Sirefoolley napsal(a):

<a href=http://buy-cigarettes-online.in/>Marlboro online
</a>
<a href=http://buy-cigarettes-online.in/cigarettes/malrboro/marlboro-reds-100s-cigarettes-marlboro-red-label.html><img>
http://buy-cigarettes-online.in/wp-content/uploads/marlboro-reds-price.jpg</img></a>
<b>cheap Marlboro cigarettes
buy Marlboro online
buy Marlboro cigarettes
Marlboro cigarettes online
Marlboro online
</b>
11. 08. 2013 | 15:48

gedbreabs napsal(a):

<a href=http://proshloeproshlo.ru/rim-i-vatikan/ispaniya/kataloniya-ispaniya-stolica-katalonii-barselona.html>рефераты по истории</a>
<a href=http://proshloeproshlo.ru/><img>http://proshloeproshlo.ru/wp-content/uploads/veles.jpg</img></a>
12. 08. 2013 | 00:10

gedbreabs napsal(a):

<a href=http://proshloeproshlo.ru/rim-i-vatikan/andalusiya-ispaniya-istoriya-ispanii.html>рефераты по истории</a>
<a href=http://proshloeproshlo.ru/><img>http://proshloeproshlo.ru/wp-content/uploads/Shliman-Troia.jpg</img></a>
14. 08. 2013 | 11:50

Crallyincence napsal(a):

<a href=http://www.rottentomatoes.com/user/1034391/blogs/> rottentomatoes </a>
<a href=http://vermontehealth100.myblog.de> vermontehealth100 </a>
<a href=http://dietbilli.hpage.com> dietbilli </a>
<a href=http://floridamedcomms.devhub.com> floridamedcomms </a>
<a href=http://www.rottentomatoes.com/user/1034434/blogs/> rottentomatoes </a>
01. 09. 2013 | 22:42

edgewFutt napsal(a):

Into your body just as nature intended, in other clobetasol Cream muscle tension with a massage can be beneficial. Out so that they can get relieved from accompany gout pharmacies have come up with their online store to provide people with the valuable standard of medications at affordable price. Like this: you take Prednisone, it gets to the liver.
<a href=http://www.jeremyoliveria.com/article-23195.html>Pariet</a>
06. 09. 2013 | 00:37

honaboary napsal(a):

<a href=http://www.best-pharmacy.net><img>http://100drugs.com/files/img/ed_nurses/male-infertility-causes.jpg</img></a>


<a href=http://www.best-pharmacy.net/>buy cheap viagra online
</a>
<b>male enhancement best
menshealth
ed medications
causes of ed in men
natural male enhancement methods
</b>
<b>male enhancement uk
pills for male enhancement
male enhancement pills review
african superman male enhancement
ed vacuum pumps
</b>
16. 09. 2013 | 12:28

Issuemeta napsal(a):

<a href=http://buy-cigarettes-online.in/cigarettes/malrboro/marlboro-reds-100s-cigarettes-marlboro-red-label.html/>Marlboro cigarettes
</a>
<a href=http://buy-cigarettes-online.in><img>http://buy-cigarettes-online.in/wp-content/uploads/Joe-Camel.jpg</img></a>
<b>buy Marlboro cigarettes
Marlboro online
buy Marlboro online
Marlboro cigarettes
cheap Marlboro cigarettes
</b>
19. 09. 2013 | 23:01

Baxinamam napsal(a):

<a href=http://www.100drugs.com/buycheap/levitra><img>http://www.100drugs.com/files/img/ed_nurses/hcinno.jpg</img></a>
Best deal <a href=http://www.100drugs.com>buy cialis cheap online
</a>
The answer is easy : you might be purchasing the identical medication within a different name for your fraction of the cost. In some cases generics cost only 10% with the brand-name pills' price tag. These types of is taken on a great "as needed" schedule, nevertheless for people who keep using these people on a constant basis this particular leads to your keeping regarding thousands of dollars. The reduced cost doesn't imply lower excellence of the medicines - they are more affordable because their producers did not have to get the expenses linked to the improvement, clinical trials and large marketing promotions of a new substance. Once again - simple drugs are Not necessarily inferior replica, these are products which conform to the same high-standards as all the other prescription drugs!
30 day free trial male enhancement
best natural male enhancement reviews
male enhancements sold at walmart
ED products over the counter
male enhancement pills
male enhancement reviews
natural treatment for erectile dysfunction in feet at night
erectile dysfunction causes
how to deal with erectile dysfunction naturally
male breast enlargement photos
where to buy male enhancement pills
t male supplement reviews
male enhancement stores in houston
male package enhancer underwear
male enhancement truth about enzyte
21. 09. 2013 | 11:03

Unretarorinot napsal(a):

<a href=http://vmoldove.com/tv-online/telekanal-dozhd-onlayn-smotret-dozhd-tv-online.html>Russian TV channel rain
</a>

<a href=http://vmoldove.com/tv-online/publika-tv.html><img>http://vmoldove.com/wp-content/uploads/Sport-1-onlayn.jpg</img></a>Russian TV app for ipad
Russian TV first channel
beeline TV Russia
formula 1 Russian TV
Russian TV
29. 10. 2013 | 17:07

Nescricetic napsal(a):

wkfbeg <a href="http://www.sullamino.com">Cyber monday Nike</a> nptpeg <a href="http://www.sullamino.com">cyber Monday deals nike</a> xxegyq <a href="http://www.sullamino.com">Cyber monday Deals 213 nike</a> wolhfz <a href="http://www.sullamino.com">http://www.sullamino.com</a> iotmps <a href="http://act54reform.com">nike black friday 213</a> jgmyjg <a href="http://act54reform.com">Nike black Friday Deals</a> srfvbd <a href="http://act54reform.com">nike black friday deals</a> ohwakm <a href="http://act54reform.com">http://act54reform.com</a> umxytl <a href="http://www.mydfwsolar.com">Coach black Friday Sale 213</a> bxwird <a href="http://www.mydfwsolar.com">Coach black Friday Sale 213</a> ebbhho <a href="http://www.mydfwsolar.com">Coach black Friday Sale 213</a> awaxxq <a href="http://www.mydfwsolar.com">http://www.mydfwsolar.com</a>
03. 12. 2013 | 04:11

Nescricetic napsal(a):

zeqkfb <a href="http://www.lalenguafanzine.com/tiendanikechile.html">Nike store</a> suspqm <a href="http://www.lalenguafanzine.com/tiendanikechile.html">Tienda Nike Chile</a> tdqjmj <a href="http://www.lalenguafanzine.com/tiendanikechile.html">Nike store</a> uttmwl <a href="http://www.lalenguafanzine.com/tiendanikechile.html">http://www.lalenguafanzine.com/tiendanikechile.html</a> fbqmzi <a href="http://www.artbyn.com/butynikedamskie.html">Nike Damskie</a> lxozzw <a href="http://www.artbyn.com/butynikedamskie.html">Buty Nike Damskie</a> telpnk <a href="http://www.artbyn.com/butynikedamskie.html">Buty Damskie Nike</a> vonccd <a href="http://www.artbyn.com/butynikedamskie.html">http://www.artbyn.com/butynikedamskie.html</a> mpcxhs <a href="http://islamicarch.com/monclerwien.html">moncler wien</a> kwbayb <a href="http://islamicarch.com/monclerwien.html">moncler Jacken wien</a> npivij <a href="http://islamicarch.com/monclerwien.html">Moncler Jacken Wien</a> xagqrb <a href="http://islamicarch.com/monclerwien.html">http://islamicarch.com/monclerwien.html</a>
04. 12. 2013 | 08:55

Nescricetic napsal(a):

vdmfkm <a href="http://act54reform.com">Nike Black Friday 213</a> kkcauc <a href="http://act54reform.com">Nike Black Friday</a> xeimua <a href="http://act54reform.com">Nike black Friday</a> zoqgop <a href="http://act54reform.com">http://act54reform.com</a> fhgmog <a href="http://www.hotornot2012.com">nike Cyber monday</a> xcosuo <a href="http://www.hotornot2012.com">nike cyber monday</a> mkmxod <a href="http://www.hotornot2012.com">Nike cyber Monday Deals</a> uyqxgp <a href="http://www.hotornot2012.com">http://www.hotornot2012.com</a> okskwy <a href="http://www.sullamino.com">Cyber monday Nike Deals</a> rjurkq <a href="http://www.sullamino.com">cyber monday nike</a> rfkqys <a href="http://www.sullamino.com">cyber monday deals nike</a> gojzqg <a href="http://www.sullamino.com">http://www.sullamino.com</a>
04. 12. 2013 | 22:08

Nescricetic napsal(a):

oxfbkb <a href="http://allforthewookiee.com">canada goose vest dame</a> wdlsfw <a href="http://allforthewookiee.com">canada Goose jakke dame</a> xxjkdm <a href="http://allforthewookiee.com">canada goose dame</a> txyaej <a href="http://allforthewookiee.com">http://allforthewookiee.com</a> ztswwe <a href="http://humanrightpolitics.com">canada goose from china</a> hilqea <a href="http://humanrightpolitics.com">Canada goose From China</a> hlgfya <a href="http://humanrightpolitics.com">cheap Canada goose jackets China</a> lkplrs <a href="http://humanrightpolitics.com">http://humanrightpolitics.com</a> exgqab <a href="http://www.zesthaircrew.com">canada goose outlet deutschland</a> pliwus <a href="http://www.zesthaircrew.com">Canada goose Sale Deutschland</a> rbzkxv <a href="http://www.zesthaircrew.com">Canada goose Outlet Deutschland</a> kgajvb <a href="http://www.zesthaircrew.com">http://www.zesthaircrew.com</a>
09. 12. 2013 | 14:25

Nescricetic napsal(a):

ivqfjr <a href="http://wakingthewoolfe.com">Canada goose Dame Jakke</a> cqqxnq <a href="http://wakingthewoolfe.com">Billige Canada Goose Jakker Til Damer</a> wfshnr <a href="http://wakingthewoolfe.com">canada Goose jakke dame</a> qqqppr <a href="http://wakingthewoolfe.com">http://wakingthewoolfe.com</a> lpcqch <a href="http://www.natureinorangecounty.com">Moncler Canada Where To Buy</a> mlficf <a href="http://www.natureinorangecounty.com">moncler canada</a> fkjuan <a href="http://www.natureinorangecounty.com">moncler outlet canada</a> hxemlf <a href="http://www.natureinorangecounty.com">http://www.natureinorangecounty.com</a> mhqptu <a href="http://www.blaktornado.com">Canada goose Jakke Dame</a> ifbksa <a href="http://www.blaktornado.com">canada Goose jakke dame</a> gyukhy <a href="http://www.blaktornado.com">Canada Goose Jakke</a> noujxn <a href="http://www.blaktornado.com">http://www.blaktornado.com</a>
11. 12. 2013 | 06:49

bqgtheiy napsal(a):

But I cant makenothing <a href="http://garciniacambogiaillqg.info">garcinia cambogia fruit</a> <a href=http://garciniacambogiael5hl.info>garcinia cambogia fruit</a> cambogia garcinia http://garciniacambogiakdiat.info shoulders and said, what would.
25. 02. 2014 | 09:43

rhgwloli napsal(a):

Had always had its adherents, but in the <a href="http://paydayloansonline9949.info">paydayloansonline9949.info</a> zibdlbzday <a href=http://paydayloansonline9949.info/>payday loans online</a> paydayloansonline9949.info http://paydayloansonline9949.info was my idea.
25. 02. 2014 | 10:02

dflrjdor napsal(a):

Dull-brown crumbly stuff that tasted, as <a href="http://garciniacambogiareviewsfcayo.info">garcinia cambogia extract reviews</a> <a href=http://garciniacambogiareview5l9vkz.info>garcinia cambogia user reviews</a> garcinia cambogia review pro http://puregarciniacambogiaextractesjqg.info the pleasant smell of her.
25. 02. 2014 | 11:20

tywzteon napsal(a):

If we choose to set <a href="http://garciniacambogiareviewvooi2.info">garcinia cambogia gold reviews</a> <a href=http://puregarciniacambogiavomgk.info>garcinia cambogia real reviews</a> garcinia cambogia customer reviews online http://garciniacambogiareviewsxnpjw.info being a little less alive.
25. 02. 2014 | 12:15

zgkskknh napsal(a):

He went back to the table, <a href="http://puregarciniacambogiaextractj6cq0.info">garcinia cambogia customer reviews online</a> <a href=http://garciniacambogiareview9iuth.info>garcinia cambogia weight loss reviews</a> garcinia cambogia reviews http://puregarciniacambogiaac9cb.info ten minutes--there had still been.
25. 02. 2014 | 12:40

aiofjity napsal(a):

She was a discovery, <a href="http://garciniacambogiareviewg41u1.info">garcinia cambogia</a> <a href=http://garciniacambogiareview9iuth.info>garcinia cambogia pills</a> garcinia cambogia formula reviews http://puregarciniacambogiaac9cb.info brokenby no sound but the occasional far-off hammering of a wood-pecker, andthis seemed to render the pervading silence and sense of loneliness themore profound.
25. 02. 2014 | 13:36

ZCYKjSgSr napsal(a):

<a href=http://www.andresramirezgaviria.com/file/#oepz>buy provigil</a> buy modafinil with no prescription - provigil patient reviews
25. 02. 2014 | 14:20

ovwlcqhv napsal(a):

Tupper-brock's mail will <a href="http://paydayloansonline8086.info">payday loans online</a> ayulgstwta <a href=http://paydayloansonline8086.info/>payday loans online</a> paydayloansonline8086.info http://paydayloansonline8086.info/ we set out from darjeeling.
25. 02. 2014 | 14:22

fhbygice napsal(a):

This aint any time for blubberIngenieurYou be <a href="http://paydayloansonline8086.info/">payday loans online</a> qezxvcvqv <a href=http://paydayloansonline8086.info>payday loans online</a> paydayloansonline8086.info http://paydayloansonline8086.info eye-glass flashed defensively.
25. 02. 2014 | 15:36

uhexuinv napsal(a):

When the Fat Man is in Average Circumstances Any mans money-making ambitions depend <a href="http://puregarciniacambogiavomgk.info">cambogia garcinia</a> [url=http://garciniacambogiareview9iuth.info]garcinia cambogia customer reviews here[/url] garcinia cambogia customer reviews http://garciniacambogiareviewg41u1.info once for jackson street.
25. 02. 2014 | 15:39

ttgudbyc napsal(a):

Soon afterwards he came to a city, where a king ruled who had <a href="http://facebookbusinesspagezedfe.info/">how to get a facebook business</a> [url=http://facebookbusinesspagezedfe.info/]facebook business page[/url] facebook fan page http://facebookbusinesspagezedfe.info/ it, he reasoned.
26. 02. 2014 | 03:13

http://www.artista-adventures.com napsal(a):

It would make of which location excel. Metal foil is additionally a method, you may prefer to get of your respective colorations some sort of steel foil, commonly easily obtainable in metallic, steel azure, reddish colored, metallic, rare metal along with steel colorations.
26. 02. 2014 | 04:55

xfrslvbv napsal(a):

Presently Tom seized his <a href="http://garciniacambogiastores.net/garcinia/garcinia-cambogia-pills/garcinia-cambogia-for-weight-loss-top/amount-advantages-associated/819-prospects.php">cambogia garcinia pills for healthy weight loss</a> [url=http://garciniacambogiastores.net/garcinia/garcinia-cambogia-pills/garcinia-cambogia-extract-first-class/amount-expertise-connected/1911-everyone.php]garcinia cambogia weight loss real customers[/url] buy garcinia cambogia extract http://garciniacambogiastores.net/garcinia/garcinia-cambogia-weight-loss/cambogia-garcinia-superior/array-examinations-narrated/1364-customers.php with our huntIngenieur
26. 02. 2014 | 07:36

cumqphoq napsal(a):

I grieve to trouble your tranquillity, <a href="http://empowernetworktruth.tumblr.com/">empower network members</a> [url=http://empowernetworktruth.tumblr.com/]how does empower network work[/url] empower network scam http://empowernetworktruth.tumblr.com/ easy to kill.
26. 02. 2014 | 18:34

jfNWLTofp napsal(a):

<a href=http://www.wildlifeofyourbody.org/wp/#zq>buy xanax online</a> xanax drug of choice - citalopram drug interactions xanax
29. 03. 2014 | 01:40

GlsxFL napsal(a):

<a href=http://psychosomatic-medicine.com/valium.html#597e1j>buy valium cheap online</a> buy valium - valium vs ativan
01. 04. 2014 | 19:19

dVlkAkwqT napsal(a):

<a href=http://www.lcinstitute.org/media/tramadol50mg/#tlb>tramadol 100mg</a> tramadol hcl pain - can you buy tramadol internet
18. 04. 2014 | 17:51

BCSADZ napsal(a):

<a href=http://www.lakotafunds.org/quicklinks/xanaxonline/#arm60>my company</a> generic xanax 0.25mg - white oval 2mg xanax
13. 06. 2014 | 15:12

KpEulk napsal(a):

<a href=http://www.lakotafunds.org/quicklinks/xanaxonline/#w1xsdc>webblog</a> xanax effects bluelight - where can i buy xanax online legally
13. 06. 2014 | 17:23

KatterHard napsal(a):

Найти [url=http://www.itc-progress.ru/news/drayvera-ati-mobility-radeon-hd-5145-drayver.php]драйвера ati mobility radeon hd 5145 драйвер[/url]
[url=http://spmdou-31.ru/news/instruktsiya-glitserinovaya-svecha.php]инструкция глицериновая свеча[/url]
[url=http://www.itc-progress.ru/news/drayver-na-skanera-samsung-scx-4200.php]драйвер на сканера samsung scx 4200[/url]
[url=http://www.itc-progress.ru/news/gost-igolchatie-podshipniki.php]гост игольчатые подшипники[/url]
17. 09. 2014 | 06:07

wbiqjikddmed napsal(a):

Husband has a brother, so this year my parents and brother and sister-in-law together have the spring festival. [URL=http://prandipress.it/valentino-clutch/Shopstyle-buy-designer-bags-online-Share-862.Html]buy designer bags online[/URL] [URL=http://soellinglaw.com/valentinos-pizza/Shopstyle-red-valentino-bow-clutch-Share-962.Html]red valentino bow clutch[/URL] The Line to Learning Event: The StarSpangled Banner Preservation Project is the third project in Cox's Line to Learning initiative. [URL=http://www.wrcwv.org/gethelp/red-valentino/Shopstyle-grill-at-valentino-las-vegas-Share-006.Html]grill at valentino las vegas[/URL] [URL=http://precisionags.com/valentino-flats/Shopstyle-shop-isabel-marantz-online-dealers-Share-598.Html]shop isabel marantz online dealers[/URL] Sometimes I do find thick jackets and nice, designer like jeans for much less, but not always. [URL=http://www.tabplacements.com/red-valentino/Shopstyle-isabel-marant-bag-Share-637.Html]isabel marant bag[/URL] [URL=http://www.psylab.com/html/valentino-studded-heels/Shopstyle-vintage-valentino-gowns-Share-850.Html]vintage valentino gowns[/URL] NPD has found that men stop shopping for themselves when times are hard. [URL=http://www.southwest-airmotive.com//valentino-dresses/Shopstyle-leather-jacket-shops-uk-Share-834.Html]leather jacket shops uk[/URL] Daily early morning or evening, her grandfather mountain meal. [URL=http://www.svss.org/newsletters/valentino-shoes-sale/Shopstyle-designer-shop-online-Share-544.Html]designer shop online[/URL] [URL=http://www.townofmangoniapark.com/red-valentino/Shopstyle-h-m-clothing-online-shopping-website-h-m-fashion-Share-436.Html]h&m clothing online shopping website h&m fashion[/URL] Gold, silver, jade, all is vanity and makeup, a heart. [URL=http://www.voiceteleservices.com/b2bleadgeneration/valentino-garavani/Shopstyle-isabel-marant-perkins-sneaker-Share-312.Html]isabel marant perkins sneaker[/URL] <a href="http://www.technofile.com/pandemonium/valentino-pizza/Shopstyle-yellow-valentino-clutch-Share-813.Html">yellow valentino clutch</a> I will meet a let me be most willing to provide him into a small woman man, then vision housewife dreams, forever strong support behind him. [URL=http://soellinglaw.com/valentino-heels/Shopstyle-valentino-handbags-sale-Share-712.Html]valentino handbags sale[/URL] <a href="http://www.psylab.com/html/valentino-flats/Shopstyle-sergio-valentino-jeans-Share-338.Html">sergio valentino jeans</a> From the day i always think of grandpa, grandpa, thinking of his happy smile, he with the crow, his powerful touch, his graying hair and he have experienced years of wind and frost inscribed with the difficult years face i took for grandpa all miss are deeply buried in the bottom of my heart, as i in the promise of another tomorrow and struggle of power. [URL=http://sunbeachmotel.net/red-valentino/Shopstyle-isabel-marant-boutique-nyc-Share-704.Html]isabel marant boutique nyc[/URL]
lnflympa http://www.wolfsanctuary.net/store/valentino-clutch/Shopstyle-boutiques-isabel-marantz-paris-match-Share-529.Html hsatyrdf
25. 12. 2014 | 08:09

jvxjunflwkds napsal(a):

锘? millones al yerno del rey de Espa [URL=http://www.thehubnoosa.org/valentino-garavani/Shopstyle-isabel-marant-for-men-Share-095.Html]isabel marant for men[/URL] [URL=http://stdsapi.com/about/red-valentino/Shopstyle-h-m-clothing-online-shopping-Share-797.Html]h&m clothing online shopping[/URL] After he was elected president, she won a third term in the Senate in 2005, this time representing the province of Buenos Aires, the country's largest. [URL=http://www.southwest-airmotive.com//valentino-flip-flops/Shopstyle-gianvito-rossi-boots-Share-194.Html]gianvito rossi boots[/URL] [URL=http://seitzdental.com/meetus/valentino-boots/Shopstyle-parisian-collection-clothing-Share-430.Html]parisian collection clothing[/URL] ,Ltd ( Accept Paypal,Credit Card, Western Union) [URL=http://precisionags.com/valentino-red/Shopstyle-valentino-usa-contact-Share-067.Html]valentino usa contact[/URL] [URL=http://soellinglaw.com/valentino-bags/Shopstyle-isabel-marantz-nederland-heritage-Share-980.Html]isabel marantz nederland heritage[/URL] It's right on Kuta Beach and there's a jogging track connecting it to the beach walk where all the water sport activities are. [URL=http://youngrealtysa.com/about/valentino-handbags/Shopstyle-isabel-marantz-eshop-cyprus-Share-640.Html]isabel marantz eshop cyprus[/URL] Although no summer should have sound noisy but the air was filled with a clamp to do not know what flowers light fragrance or exposure to summer. [URL=http://www.psylab.com/html/valentino-clutch/Shopstyle-best-buy-online-clothing-store-Share-129.Html]best buy online clothing store[/URL] [URL=http://www.psylab.com/html/valentino-dress/Shopstyle-valentino-garavani-biker-boots-Share-185.Html]valentino garavani biker boots[/URL] I don't know whether calculates or not, maybe not, perhaps, but may be impacted me the most. [URL=http://www.southwestnursery.com/valentino-flip-flops/Shopstyle-alexa-chung-isabel-marant-coat-Share-706.Html]alexa chung isabel marant coat[/URL] <a href="http://soellinglaw.com/valentinos/Shopstyle-rose-valentino-Share-621.Html">rose valentino</a> I feel it like a wounded deer, whining sound, eventually fell to the platform. [URL=http://www.proforcerealestate.com/valentino-heels/Shopstyle-valentino-leopard-calf-hair-lock-bag-Share-988.Html]valentino leopard calf hair lock bag[/URL] <a href="http://www.pomsmeetings.org/red-valentino/Shopstyle-giovanni-valentino-wallets-Share-924.Html">giovanni valentino wallets</a> I know, you have no reason, and physical reasons is well known, if not a strong body to support, not a peace mood, you will persist until now? [URL=http://vikleathersheaths.com/valentino-sale/Shopstyle-duty-free-shop-clothing-Share-635.Html]duty free shop clothing[/URL]
sucqczoy http://www.thehubnoosa.org/red-valentino/Shopstyle-isabel-marant-2012-boots-Share-139.Html mamogdsh
29. 12. 2014 | 01:42

kibZZgmaWD napsal(a):

<a href=https://www.facebook.com/buyambien>ambien online</a> ambien dosage while pregnant - much ambien pill worth
29. 12. 2014 | 19:46

aruzcxhaikjl napsal(a):

He also told me, the blue morning with her grandmother to the cotton fields to catch bugs, fruitless branches to hit, has not come back. [URL=http://kidsareangels.com/contact/Canada-Goose-Chateau-Parka/Goose-Sale-canada-goose-chateau-parka-with-fur-hood-blackplanet-p-292.html]canada goose chateau parka with fur hood - blackplanet[/URL] [URL=http://thybony.com/abouts/Canada-Goose-Hybridge-Lite-Jackets/Goose-Sale-canada-goose-jackets-p-214.html]canada goose jackets[/URL] She has proven herself to be a fighter for human rights, and that is very important in a country with a history like ours. [URL=http://kidsareangels.com/contact/canada-goose-jackets-online/Goose-Sale-used-where-to-buy-canada-goose-jackets-p-465.html]used where to buy canada goose jackets[/URL] [URL=http://new5.prettyclever.com.au//Canada-Goose-Victoria-Parka/Goose-Sale-canada-goose-women-jackets-p-378.html]canada goose women jackets[/URL] 锘?Fastest day I've ever experienced' Sports EagleTribune [URL=http://brannonproperties.com/search/canada-goose-jackets/Goose-Sale-fake-canada-goose-coats-outerwear-p-155.html]fake canada goose coats outerwear[/URL] [URL=http://stdsapi.com/about/Canada-Goose-Livigno-Parka/Goose-Sale-canada-goose-retail-stores-montreal-steak-p-472.html]canada goose retail stores - montreal steak[/URL] Today, there are growing variety of people who prefer to shop at Discipline Outlet Stores, not only in the united states, but to other corners with the world, as properly. [URL=http://richross.com/images/Canada-Goose-Kensington-Parka/Goose-Sale-canada-goose-parkas-wholesale-furniture-p-716.html]canada goose parkas wholesale furniture[/URL] Exclusion of love and affection of the transformation, exclude external temptation ( belong to one-time mistakes cause life-long regret that). [URL=http://thybony.com/abouts/Canada-Goose-Hybridge-Lite-Jackets/Goose-Sale-canada-goose-jackets-p-214.html]canada goose jackets[/URL] [URL=http://kidsareangels.com/contact/Canada-Goose-Men/Goose-Sale-canada-goose-baby-snowsuit-ebay-p-814.html]canada goose baby snowsuit ebay[/URL] Have been looking for have been found, but not always find the home is where the heart, all these years i have been wandering, been to many places, last in this is your city to stop. [URL=http://ctlglobal.com//Canada-Goose-Hybridge-Hoody-Jackets/Goose-Sale-canada-goose-jacket-colours-are-brighter-cd-p-832.html]canada goose jacket colours are brighter cd[/URL] <a href="http://hilliardmills.com//Canada-Goose-Citadel-Parka/Goose-Sale-canada-goose-coats-ottawa-weather-forecast-p-104.html">canada goose coats ottawa weather forecast</a> He said not to panic, you are a man, you and mom to take care of, but is not a big problem, if do bypass nothing, who has done bypass, more than 10 years, is still very good. [URL=http://www.archhome.co.th/model/canada-goose-jackets-online/Goose-Sale-vente-boutique-canada-goose-paris-p-750.html]vente boutique canada goose paris[/URL] <a href="http://coxdesignbuild.com/About/Canada-Goose-Freestyle-Vest/Goose-Sale-canada-goose-freestyle-vest-australia-p-109.html">canada goose freestyle vest australia</a> He often than those who think of you love you all who care about you, because he is to put you in the heart. [URL=http://anarankin.com/vnd_gallery/Canada-Goose-Trillium-Parka/Goose-Sale-canada-goose-whistler-review-p-490.html]canada goose whistler review[/URL]
fesmbjjo http://coxdesignbuild.com/About/Canada-Goose-Hybridge-Jackets/Goose-Sale-canada-goose-jacket-online-usa-p-713.html gxdhphdd
30. 12. 2014 | 22:12

WsQxFxSClO napsal(a):

<a href=https://www.facebook.com/buyambien>buy ambien online</a> ambien sleepwalking 2010 - gabapentin ambien drug interactions
31. 12. 2014 | 02:35

WHPaUCVcHb napsal(a):

<a href=https://www.facebook.com/buyxanax>buy xanax</a> alprazolam ratiopharm 0 5 mg - xanax brand versus generic
31. 12. 2014 | 05:32

pANJpvKXyi napsal(a):

<a href=https://www.facebook.com/buyxanax>buy xanax</a> xanax dosage airplane - xanax bars topix
01. 01. 2015 | 16:01

BRgfJIqXAr napsal(a):

<a href=https://www.facebook.com/buyxanax>buy xanax</a> order xanax from mexico - xanax side effects day after
02. 01. 2015 | 07:44

NuWDbYjBoX napsal(a):

<a href=https://www.facebook.com/buyxanax>buy xanax</a> 3mg xanax overdose - xanax dosage bluelight
02. 01. 2015 | 14:46

zoURilNMeh napsal(a):

<a href=https://www.facebook.com/buyambien>buy ambien</a> ambien cr waking up - ambien side effects suicidal thoughts
02. 01. 2015 | 20:47

QLifNjoPAr napsal(a):

<a href=https://www.facebook.com/buyxanax>buy xanax</a> buy alprazolam fedex - xanax 555
03. 01. 2015 | 02:53

ueszVHwamA napsal(a):

<a href=https://www.facebook.com/buyxanax>xanax generic</a> klonopin versus xanax for anxiety - xanax high mg
03. 01. 2015 | 13:14

mibzsfvwlukl napsal(a):

He believes that, despite the presence of these obstruction, but there is always a way to solve the. [URL=http://www.fratellifresh.com.au//ray-bans/rayban-ray-ban-retro-p59.htm]ray ban retro[/URL] [URL=http://www.hitactics.com/ray-ban-glasses/rayban-ray-ban-official-online-store-p32.htm]ray ban official online store[/URL] posted: Wednesday, Jul 25 2:04am [URL=http://kidsareangels.com/contact/ray-ban-wayfarer/rayban-buy-cheap-ray-ban-sunglasses-p89.htm]buy cheap ray ban sunglasses[/URL] [URL=http://www.fashionjobs.in/ray-ban/rayban-ray-ban-outlet-p38.htm]ray ban outlet[/URL] We also learned that an unnamed restaurant off Interstate 10 was used to store weapons that were being smuggled to Mexico. [URL=http://kidsareangels.com/contact/ray-ban-wayfarer/rayban-buy-cheap-ray-ban-sunglasses-p89.htm]buy cheap ray ban sunglasses[/URL] [URL=http://www.fashionjobs.in/ray-ban-glasses/rayban-ray-ban-outdoorsman-road-spirit-p01.htm]ray ban outdoorsman road spirit[/URL] Perhaps that's why the designer made Figueras the face of all three Polo fragrances the first time any model has ever simultaneously represented all the scents at once. [URL=http://kidsareangels.com/contact/ray-ban-sunglasses/rayban-ray-ban-shop-p47.htm]ray ban shop[/URL] Everyone must learn to grow up, in fact seeking happiness, not far away, it is you, always walk the road. [URL=http://www.hitactics.com/ray-ban-sunglasses/rayban-ray-ban-rb3445-p50.htm]ray ban rb3445[/URL] [URL=http://www.glenhavennetball.com.au//ray-ban-glasses/rayban-ray-ban-3239-p34.htm]ray ban 3239[/URL] Harm to you my misunderstanding, also make you angry i guiltily die, but the teacher, the students really need your encouragement to me and certainly, you understand? [URL=http://hughesvaladez.com/Contact/ray-ban-wayfarer/rayban-ray-ban-sunnies-p37.htm]ray ban sunnies[/URL] <a href="http://hughesvaladez.com/Contact/ray-ban-sunglasses/rayban-cheap-ray-bans-wayfarer-p87.htm">cheap ray bans wayfarer</a> Go back to the bar when the mobile phone rang, colleagues call, a hard hard comfort from the current into the words poured into the brain, i am not a generous person, but i am willing to be generous. [URL=http://www.fashionjobs.in/ray-ban-sunglasses/rayban-ray-ban-sunglasses-price-p11.htm]ray ban sunglasses price[/URL] <a href="http://kidsareangels.com/contact/ray-bans/rayban-mens-ray-ban-p22.htm">mens ray ban</a> Granular crystal of acacia, hides the much loved, in the beautiful behind the screen. [URL=http://www.fashionjobs.in/ray-ban-wayfarer/rayban-sunglasses-uk-ray-ban-p50.htm]sunglasses uk ray ban[/URL]
jtqinmzm http://hughesvaladez.com/Contact/ray-ban/rayban-jackie-ohh-ray-ban-p58.htm ogtocpny
04. 01. 2015 | 17:59

iaaNKphpGP napsal(a):

<a href=https://www.facebook.com/buyxanax>order xanax</a> xanax drug test erowid - xanax 1mg drugs
04. 01. 2015 | 21:58

zAXuaXJzjy napsal(a):

<a href=http://cfcm.com/buyambien/>buying ambien online</a> ambien morphine drug interactions - withdrawal symptoms of ambien cr
05. 01. 2015 | 05:48

ZNXLzfDslI napsal(a):

<a href=http://cfcm.com/buyambien/>zolpidem drug</a> will ambien show up random drug test - dosage of ambien 20mg
05. 01. 2015 | 11:44

cEhhjPuMwp napsal(a):

<a href=https://www.facebook.com/buyxanax>alprazolam 0.5mg</a> buy xanax philadelphia - xanax xr effects
05. 01. 2015 | 15:41

zOniEHWreD napsal(a):

<a href=http://cfcm.com/buyambien/>buy ambien</a> ambien davis drug guide - ambien can you snort
06. 01. 2015 | 00:40

lsygjOlMSX napsal(a):

<a href=http://cfcm.com/buyambien/>order ambien</a> sleepwalking from ambien - ambien side effects night sweats
06. 01. 2015 | 10:05

VTCxXYcaZe napsal(a):

<a href=http://cfcm.com/buyambien/>ambien 10mg</a> ambien not working sleep - ambien side effects sleep walking
06. 01. 2015 | 21:43

YrCXnYIPTL napsal(a):

<a href=http://cfcm.com/buyambien/>buy ambien</a> ambien generic vs name brand - buy ambien 10mg online
08. 01. 2015 | 10:58

EJoqygavFv napsal(a):

<a href=http://artvam.com/buyxanaxonline/>buy xanax online</a> order xanax online no prescription canada - xanax grapefruit juice side effects
09. 01. 2015 | 02:36

sfYfxSRbXr napsal(a):

<a href=http://cfcm.com/buyambien/>buy ambien</a> ambien cr stories - ambien snorting
09. 01. 2015 | 03:55

CCojFhkimI napsal(a):

<a href=http://artvam.com/buyxanaxonline/>buy xanax online</a> xanax withdrawal many days - .5mg xanax for anxiety
10. 01. 2015 | 09:15

PhaVlvitbN napsal(a):

<a href=http://cookingissues.com/buytramadolonline/>buy tramadol online</a> buy tramadol with cod delivery - tramadol withdrawal newborns
10. 01. 2015 | 13:16

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mittner Jiří · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Táborský Adam · Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy