Kroužkujte Kalouska, Bendla a Haška

12. 10. 2013 | 10:39
Přečteno 18247 krát
Nádhera! V březnu jsme oslovili všechny poslance, aby se podpisem zavázali, že budou hlasovat pro 9 protikorupčních zákonů. Přidalo se 50 jmen povětšinou ze zadních lavic. Teď jsme ty stejné lidi oslovili před volbami. Do včerejška nám mohl každý kandidát poslat podepsané Prohlášení. A na poslední chvíli nám doputovaly stovky podpisů, a to včetně takových známých firem, jako je třeba Miroslav Kalousek, Petr Bendl, Michal Hašek, Martin Kuba, nebo třeba (stále ještě existující!) Olga Zubová. Jupí!

Aha. Takže Vám to podepsal Kalousek? Tak to jste u mě ztratili poslední zbytky vážnosti. Mně Kalousek nevadí, ale co ten Hašek, to je fakt výsměch. Hašek nebo Kalousek, žádný ze starejch stran už se nedá věřit ani slovo, mohli to prosadit dávno. Cože Babiš? Víte vy vůbec, kdo ten člověk je? A Liška? Ha! Co ten dělal za Topolánkovy vlády? Atd.

Supr, jsme rádi, že každej politik má u někoho z vás škraloup a každýho někdo z vás nenávidí. Docela to chápem – my po tomhle víkendu, kdy musíme v pár lidech zpracovat přes tisíc prohlášení od politiků, aby se to všechno stihlo vytisknout, asi začneme nenávidět úplně všechny politiky v ČR.

Jedinej problém je ten, že ty politiky, který všichni svorně nenávidíme, vždycky někdo z vás do tý sněmovny zase zvolí. Takže pak bude dobře, že jasně deklarovali podporu konkrétních zákonů, které naší zemi pomůžou. Protože právě oni pak budou o těch zákonech hlasovat.

Jestli je volit nechcete, tak je nevolte. Tím líp. Zvolte nějaký neposkvrněný, strašně schopný a úplně sluníčkový politiky, jestli o nějakých takových víte. Jestli ovšem někde nějaký takový sluníčkoví kandidáti existujou, lze předpokládat, že protikorupční zákony podporují a že nám to taky podepsali.

Takže to myslíme opravdu vážně: kroužkujte politiky, kteří podepsali podporu 9 konkrétních zákonů. Najdete je již za pár dní na www.blablanevolim.cz. Kroužkujte samozřejmě jen ty z nich, kteří podle vás nemají žádný jiný škraloup.

Budeme samozřejmě s nesmírným nadšením čelit záplavám vašich informací a emocí o politicích, které ve sněmovně už ale opravdu nechcete, ale možná bude lehce efektivnější, když se v tom zaměříte na potenciální voliče takových politiků.

A se mnou se můžete místo dohadů o tom, které podpisy nejsou důvěryhodné, vsadit, že do roka budeme mít účinný zákon o zveřejňování smluv na internetu.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

socialista napsal(a):

Ja krouzkuji Bohuse Sobotku.
12. 10. 2013 | 11:02

Bakalův nezvaný host napsal(a):

Přeložím vám titulek:

Volte TOP09, ODS a ČSSD.
12. 10. 2013 | 11:14

Pacák napsal(a):

Já kroužkuju odzadu. Pokud tu udělá více voličů, budou mít šmejdi zamotanou peněženku – nebudou vědět jestli se na kandidátku napsat dopředu nebo dozadu.
12. 10. 2013 | 11:17

milan napsal(a):

chvály není nikdy dost, takže smekám a moc Vám fandím! možná že v téhle "republice" nejsou jen ...
12. 10. 2013 | 11:20

Filip napsal(a):

Opravte si odkaz na www.blablanevolim.cz ;)
12. 10. 2013 | 11:25

buldatra napsal(a):

A proč kroužkovat nějaký dinosaury, když mohu dát hlas někomu zcela novému?
Ha?
12. 10. 2013 | 11:27

siven napsal(a):

"Zakroužkujte mě a já vám podepíšu, co budete chtít!"

Jirko, Jirko...
12. 10. 2013 | 11:34

JK napsal(a):

Velice zajímavé:
http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/robert-miller.php?itemid=21039
12. 10. 2013 | 12:14

Baba Jaga napsal(a):

A to zveřejňování smluv na internetu nás má učinit šťastnějšími? Jistě nebudou mít žádné formální chyby a pokud vedle nich nebudou i návrhy smluv od konkurenčních podniků, které nevyhrály, nebude s čím porovnávat.
Kdo ví, kolik občanů si ve smlouvách bude po večerech číst a hloubat o nich.
A kroužkovat pravda lze všude, ale odevzdat nutno jen jeden volební lístek. Koho si zvolíme, ten tam bude. Jen aby opět početně nevyhráli ti, co zůstanou doma.
12. 10. 2013 | 12:15

gabriela napsal(a):

Odkazuji na jmenné seznamy a přehledy všech platných kandidátů podle pořadového čísla a podle krajů, ať víte koho máte kroužkovat a koho eventuelně "vykroužkovat". Zakroužkovat lze nejvíce 4 kandidáty.

Můžete si také o volebním víkendu zajet na výlet do jiného kraje s vybaveným voličským průkazem na svém místním úřadě nebo na radnici(bez voličského průkazu to bohužel nelze)a zakroužkovat kandidáta či kandidáty, kterým nejvíce věříte a které byste rádi poslali do parlamentu. Nejlépe hned do sousedního kraje, ať to nemáte moc daleko ;-)

Stačí rozkliknout křížky v tom kterém kraji ...

http://www.volby.cz/pls/ps2013/ps11?xjazyk=CZ&xv=1&xt=2
12. 10. 2013 | 12:22

JenTak napsal(a):

Baba Jaga
Zveřejňování smluv na internetu je základní a korupci omezující zásada. Jsou jistě občané, kteří si rádi takovou smlouvu rozeberou. Jsou firmy které neuspěly a jejich právníci takovou smlouvu rádi napadnou či upozorní na "chyby".
Jestli vás takové zveřejňování smluv neučiní šťastnější, znamená to jen, že jste dost dobře nedocenila takovou vymoženost. Příliš se to podobá výroku "chleba lacinější nebude".
12. 10. 2013 | 12:25

David napsal(a):

"...Kroužkujte Kalouska,

...Aha. Takže Vám to podepsal Kalousek? Tak to jste u mě ztratili poslední zbytky vážnosti...."

---------------------

Dát hlas ODS nebo TOP 09, potom všem co už předvedly, může dát už jen hlupák a nebo darebák!

Takže pozor, pozor!

- Ani ŽÁDNÉ kroužkování na kandidátkách ODS a TOP 09.

Máme jedinečnou a neopakovatelnou příležitost vymazat tyto darebácké strany z politické scény. Nic jiného si totiž nezaslouží!!!
12. 10. 2013 | 12:35

oranžáda natvrdlá napsal(a):

nevím, jestli to kroužkování není dobré jen k tomu, aby se poslední zbytky politiky, jako takové zničily...... je to dobré jen pro vymývání hlav kroužkovacímí kampaněmi, jako je tato...
12. 10. 2013 | 12:37

gabriela napsal(a):

gabriela

Pro přehlednost je dobré si v liště nahoře v okénku "Zobrazit", zmenšit lupu na 75%. Dostanou se vám tak všechny strany a kraje na jednu stránku a nemusíte neustále posouvat myší. Je to tak mnohem pohodlnější. Zkuste to ...

http://www.volby.cz/pls/ps2013/ps11?xjazyk=CZ&xv=1&xt=2

V odkazu: Jmenné seznamy a přehledy všech platných kandidátů podle pořadového čísla a podle krajů ...
12. 10. 2013 | 12:42

odjinud napsal(a):

Hlavně nevolte tohle,
Hejnec Michal Hašek bojuje proti zesměšňující billboardové kampani a žádá o odstranění plakátů.
Proč se ale Michal Hašek tolik zlobí?

Jak se říká, pro pravdu se zlobí člověk nejvíce, a tak se podívejme, co že mu je tak proti srsti. Na billboardu je označen jako "kecal", který slibuje a neplní. Nevím, co je přesně tím myšleno, ale s úspěchem se to dá použít na kteréhokoli politika.

Jsou-li tím myšleny předvolební sliby, pak není v silách politiků a stran své sliby splnit stoprocentně. Tím myslím v naší zemi, kdy se tvoří koaliční vlády. Žádná strana od pádu komunistů neměla nadpoloviční zastoupení v parlamentu sama o sobě, vždy musela nejsilnější vládní strana jednat s koaličními partnery a dělat ústupky.

"Lenoch, v parlamentu chyběl při 77% hlasování" - zde už je něco, od čeho se lze odrazit. Z protokolů Poslanecké sněmovny se dá zjistit, kdy ten který poslanec hlasoval či ne. A toto číslo je pravdivé. Michal Hašek se zúčastnil skutečně jen 23% hlasování.

V přehledu KohoVolit.eu jsou první místa obsazena dvěma vězněnými poslanci. Následuje komunistická poslankyně Hubáčková s 22%, která ale v průběhu roku rodila, takže mateřské povinnosti mají vcelku pochopitelně přednost.

A pak už je na řadě hejnec Hašek. V přepočtu pro něj pracovní týden ve Sněmovně končí v úterý dopoledne. Když se stal poprvé hejtmanem, tak se vzdal funkce poslance, protože se prý nedají stihnout obě funkce tak, aby jim jeden člověk věnoval svou stoprocentní pozornost.

Toto přesvědčení ale brzy změnil a začal funkce kumulovat. Před rokem jich zastával plných třicet:

1) poslanec Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR
2) člen volebního výboru PSP ČR
3) člen zemědělského výboru PSP ČR
4) člen Meziparlamentní skupiny v rámci MPU Česko - Rakousko PSP ČR
5) člen Rady vlády pro záležitosti romské menšiny ČR
6) člen Rady vlády pro energetickou a surovinovou strategii ČR
7) hejtman a člen rady Jihomoravského kraje (JMK)
8) zastupitel Jihomoravského kraje
9) předseda Rady hospodářské a sociální dohody JMK
10) předseda Bezpečnostní rady JMK
11) předseda poradního sboru hejtmana JMK pro otázky koncepce zdravotnictví JMK
12) předseda Asociace krajů ČR
13) člen Komise Rady Asociace krajů ČR pro dopravu
14) místopředseda Regionální rady regionu soudržnosti Jihovýchod
15) člen monitorovacího výboru ROP NUTS 2 Jihovýchod
16) první místopředseda (a člen ÚVV) ČSSD
17) člen politického grémia ČSSD
18) člen KVV ČSSD Jihomoravského kraje
19) místopředseda OVV Brno-venkov ČSSD
20) stínový ministr zemědělství a venkova ČR za ČSSD
21) garant zemědělské ústřední odborné komise ČSSD
22) předseda dozorčí rady akciové společnosti Cíl
23) předseda Politické rady CENTROPE
24) člen správní rady Masarykovy univerzity Brno
25) člen správní rady VUT Brno
26) člen správní rady Mendelovy univerzity v Brně
27) člen správní rady Veterinární a farmaceutické univerzity Brno
28) člen Řídící komise se statusem rozhodovacím Moravian science centre Brno
29) předseda valné hromady Jihomoravského inovačního centra
30) předseda Dozorčí rady Vinařského fondu ČR

Pokud bychom vzali osmihodinovou pracovní dobu a rozdělili bychom ji rovnoměrně na každou Haškem zastávanou funkci, pak by se Michal Hašek věnoval každé funkci pouhých šestnáct minut denně. Pak je jasné, proč docházka na hlasování je tak tristní.

"Nevěrník, milenku si platil z veřejných peněz" - stejnou výčitku lze aplikovat na expremiéra Nečase. Jeho sekretářka byla jeho milenkou a dostávala nadstandardní odměny. Nečas to odůvodňoval slovy, že dřela jako kůň. Premiér se rozvedl se svou ženou a nedávno se oženil se svou milenkou.

A jak je to v případě Michala Haška? Jeho hejtmanská sekretářka Šárka Rouzková je s velkou pravděpodobností Haškovou milenkou a kvůli ní se rozešel se svou manželkou. I Šárka Rouzková si přišla na statisícové odměny. Scénář je velice podobný tomu Nečasovu.

Je zvláštní, jak se takové billboardy Haškovi nelíbí a žádá jejich odstranění, když jeho strana takto veřejně zesměšňovala a dehonestovala své politické protivníky. Co nemáš sám rád, nečiň druhým, říká biblické moudro.

Dá se říci, že billboard je s mírou pravděpodobnosti hraničící s jistotou pravdivý, a to je něco, co Haškovi vadí nejvíce.
12. 10. 2013 | 13:10

echo napsal(a):

nunčáku,

dej to sem jeste aspon nekolikrat, at to tve moudro levicaci pochopi.
12. 10. 2013 | 13:13

mb napsal(a):

hlavně Jiří prosím VÝRAZNĚ KONTROLUJTE A ZVEŘEJŇUJTE SKUTEČNÉ PLNĚNÍ TOHO, K ČEMU SE KANDIDÁTI ZAVÁZALI ...

děkuju / děkujeme moc ...
12. 10. 2013 | 13:17

Baba Jaga napsal(a):

To: Jen Tak
Právníci neúspěšných firem se popasou hnedle na napadení výběrových řízení a oddálí tak často zahájení prací. Po uzavření smlouvy už je docela pozdě, nemyslíte?
Příliš se našimi přemnoha iniciativami, co se mezi sebou nedokážou blabla sjednotit, nezabývám - budou na internetu i všechny smlouvy firem, kterým jsou poskytovány státní či jiné dotace?
Doufám, že Vy si oné "vymoženosti" řádně užijete a budete při zjištění nepravostí i konat. Já bych tak jedině mohla opravovat pravopisné chyby, když bych si smlouvy vytiskla - na obrazovce mně "češtin" občas unikne.
12. 10. 2013 | 13:21

otaznik napsal(a):

mb,

a co koalicni "kompromisy"? Znate tu vymluvu? Jak CSSD tak ODS? Na koho se podle vas bude vymlouvat pristi vlada?
12. 10. 2013 | 13:21

ari napsal(a):

http://www.blisty.cz/art/70459.html
12. 10. 2013 | 14:39

fikus napsal(a):

jistě protože Hašek je aktuálně možný problém, je aktivní naskakovač - populista.
12. 10. 2013 | 14:39

Zelda napsal(a):

No, dobře, vsadíme se. Že když zvolíme Kalouska tak za rok stejně nebude vůbec nic. O flašku, jo? Kdo totiž spoléhá na lháře, tak ať se nediví.
12. 10. 2013 | 15:02

siven napsal(a):

mb - Zrovna takový Kalousek je zkontrolovaný dosavadní dvacetiletou praxí. Např. zrušení anonymních akcií před volbami do kamer sliboval, až se hory zelenaly.

Prej "Kroužkujte Kalouska, Bendla a Haška".

Jako sranda dobrý.

Kroužek leda tak do nosu a šupem na jatka!
12. 10. 2013 | 15:37

Dalimír napsal(a):

Já budu kroužkovat všechny plešaté chlapy co chtějí mermomoci do politiky ale hlavně do parlamentu ! Tito lidé jsou většinou falešní od přírody ! Oni si prostě musí nějakým způsobem sjednávat autoritu a protože mají pocit že jich příroda ošidila tak většinou se chovají úskočně aby se prosadili nad druhé ! Proto je hodně takových v lidovecké straně ! Všiml si toho vůbec někdo ? Já budu volit do sněmovny pouze mladé hezké a chytré lidi a ne nějaké kreatury jako je třeba mladý Benda nebo Kalousek ! A Hašek ? Toho až jednou socdemáci vykopnou tak v KDU ČSL se určitě uplatní !
12. 10. 2013 | 16:32

Al Jouda napsal(a):

Nekroužkujte vůbec a když, tak úplně neznámá jména!!!
12. 10. 2013 | 17:51

Starej mazák napsal(a):

Pan Bodal si naivně myslí, že když se prosadí protikorupční zákony, které navrhuje tak nastane ráj na zemi. Jenomže zloději a podvodníci, kteří v tom umí chodit si vždycky najdou cestičku a budou krástá dál. Zákony nezákony. Už jeno to, že tohle podepsal Kalousek vás musí varovat. Ten by se nezával k ničemu co by mělo skutenčný účinek a mohlo ho a jeho kamarády nějak ohrozit. Ale jako předvolební marketingovaý tah dobrý. Autor víte jak se říká lidem jako vy? Užitečný idi..t. Nemůže to napsat celé abych nebyl vymazán, ale myslím, že si to můžete domyslet. Když budu slušnější tak děláte stafáž nebo křoví :]
12. 10. 2013 | 17:58

Jícha napsal(a):

Já bych přidal ještě M.Bendu. Sice by díky plzeňské sorboně nepropadl až k lopatě, ale i role akvokátního koncipienta by mohla být zadostučiněním pro řadu občanů.
12. 10. 2013 | 18:24

Starej mazák napsal(a):

Jícha

Jste příliš měkký. Benda si nezaslouží nic víc než vařit kafe spoluvězňům.
12. 10. 2013 | 18:30

petrvileta napsal(a):

Kroužkovat odspodu není dobrý nápad. Mohou se tam dostat lidé, kteří jsou na kandidátce jen do počtu. Už se to jednou vyzkoušelo a výsledek nebyl dobrý. Ano, vypadl Íčko a ještě někdo, ale dostali se tam "sportovci z okresního přeboru" a podle toho pak vypadají zákony. Když už chcete vykroužkovat ty nahoře, tak zakroužkujte někoho tak od 5.-10. místa dál, ale rozhodně ne poslední čtyři.
12. 10. 2013 | 18:55

Baba Jaga napsal(a):

To: petrvileta
Serál o Pirátech zatím bez pokračování?
12. 10. 2013 | 19:04

Starej mazák napsal(a):

petrvileta

Tohle asi jediný rozmný komentář, který od vás čtu.
12. 10. 2013 | 19:06

Vidlák napsal(a):

odjinud

31) A ještě k tomu vypadá jako Lenin v mladších létech.
12. 10. 2013 | 20:02

Marty napsal(a):

Jsem překvapený, jak ten třicátník Mgr. Hašek je pracovitý, jak vše stíhá. Ještě aby více zapůsobil na jeho volič a také asi na přítelkyni a aby trumfl Dluhoslava Sobotku, tak si zajel na slov. - maďarské hranice do Sládkovičovo, kde je děkanem jeho kámoš ze slov. demokratů a přes víkend u něho udělal / asi ve slovenštině / rigorózní zkoušku a přijel jako JUDr. Je to šikula, který se vůbec nestydí titul používat.
12. 10. 2013 | 21:30

kormoran napsal(a):

Estli uvidite Haska a Dluhoslava s dvema nausnicema , tak tam byl muj 'ornitolog' .

Hasek , to je saman .))) Funkci ma tolik ,co vousu na brade.Nebejt ty 'bradky ' urcite bych si ho s Dluhoslavem pletl .
Pat a Mat ,jak tapetovali poslaneckou snemovnu.
13. 10. 2013 | 00:13

petrvileta napsal(a):

Seriál o Pirátech bude pokračovat v pondělí. Musím to dávkovat zlehoučka, aby to ctění posluchačové dokázali strávit :-)
13. 10. 2013 | 04:30

Baba Jaga napsal(a):

To: Marty 21:30
Kdepak by pan Hašek musel do Sládkovičova... Školička přijela za ním do Brna (kde ale měl promoci - nevím). Tak to teď s VŠ chodí.
Ale ať si Jihomoraváci zvolí, koho jim libo, s kroužkováním či bez.
13. 10. 2013 | 08:11

poškozený Klausovou amnestií napsal(a):

Kroužkováním se změn v chování stranických aparátů nedosáhne.
Ale věřit tomu můžete, to je vaše volba.

Prostě nezbývá než opět volit ty mafiemi sesmolené seznamy a tak trochu věřit programům, asi je na místě i nezapomenout co to tady donedávna vládlo za svoloč a tedy že ta svoloč vám je schopna nalhat i dnes cokoliv, jen aby mohla znovu vládnout, třeba přeskupená, ale opět a jen svoloč.
-------------------------------------------------------------------
Politika coby Sportka - jaká je tedy pravděpodobnost výhry ?

:--()
13. 10. 2013 | 13:48

adda napsal(a):

kroužkovat je rozhodně třeba, pokud už chce někdo volit strany kmotrů, ať se tam alespoň dostanou ti z konce kandidátky.
Hlavně ale potřebujeme zavést odpovědnost politiků a jejich odvolatelnost - což prosazuje Úsvit. to si myslím, že je nejrychlejší řešení stávající situace...
13. 10. 2013 | 19:21

kevin napsal(a):

jinak, pane Boudale!

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=452341311549750&set=a.274642215986328.64369.274079949375888&type=1&theater

je fakt smutné, že Rekonstrukce přistupuje na některé černé hry. Očekával bych víc...
13. 10. 2013 | 19:24

Kdo vás platí? napsal(a):

Doufám, že není projekt Rekonstrukce státu placený ze státních dotací, když navádí k volbě profláklých zlodějů.
14. 10. 2013 | 19:28

Saxána napsal(a):

politické hnutí Z M Ě N A www.zmena.cz
M i l o s l a v a C H A L U P O V Á - nepolitik www.cestnastrana.blog.cz
„Vidím zemi, jejíž sláva hvězd se bude dotýkat, po tvůrčím přičinění všeho lidu.“
14. 10. 2013 | 20:37

VZ napsal(a):

Pustit k podpisu 100x provařené lumpy a myslet si, že tentokrát dodrží slovo je vtipné.
Paradoxně ten největší zloděj možná slovo dodrží, protože má jednak dost nakradeno a už nemusí a jednak má dost peněz, aby si koupil druhé.
Tím tahle v celku pozitivní akce klesla na úroveň bulváru. Škoda

V tuto chvíli ukazuje jen seznam těch, kteří za hlas slíbí cokoliv, jen aby ho dostali. Pak nastoupí arogantní blafy. Známe to. Tuhle hru už nehraju.
15. 10. 2013 | 06:48

Kybic napsal(a):

Protože neexistuje negativní hlas nemohu tyhle lumpy (ne)kroužkovat. Musel bych totiž volit jejich zlodějské strany.
21. 10. 2013 | 11:55

Karel napsal(a):

Já kroužkuji Marka Bendu. Ten obětavý student Plzeňských práv nesmí ve rvačce o koryta chybět. Čím by se jinak živil ? Tančil by u tyče ?
21. 10. 2013 | 15:43

Michala napsal(a):

S tím Kalouskem to snad ani nemyslíte vážně - všehoschopný vychytralý grázl.
25. 10. 2013 | 23:36

magda napsal(a):

Nemohu uvěřit vlastním očím, že více jak 5 tisíc lidí zakroužkovalo toho pablba Bendu a on je opět v parlamentu. To je zlý sen! To je mezi námi opravdu tolik blbců?
29. 10. 2013 | 10:41

duchodce napsal(a):

Volim Kalouska, grazli jsou vsichni a Kalousek aspon vychytralej, nevolit znamena nechat vyhrat komunisty, 40 let stacilo a bolsevik stejne ceka za rohem.
03. 03. 2014 | 12:52

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Baar Vladimír · Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoníček Radek · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Bernard Josef · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra E Elfmark František F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hájek Jan · Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Heroldová Martina · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kocián Antonín · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Máchalová Jana · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mittner Jiří · Moore Markéta · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Nerušil Josef · Niedermayer Luděk · Nosková Věra · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít · Nožička Josef O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Oujezdská Marie · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Petříčková Iva · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Sirový Michal · Skalíková Lucie · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Smoljak David · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šípová Adéla · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štětka Václav · Štrobl Daniel T Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Těšínská Tereza · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vančurová Martina · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy