Podařený kongres Topolánkovy strany

23. 11. 2009 | 11:35
Přečteno 15590 krát
Sociální demokracie má seriozně připravený program pro volby, včetně opatření pro boj proti krizi. Bude na svých programových dokumentech ještě velmi intenzivně v příštích týdnech pracovat a debatovat o nich s veřejností. Na rozdíl od svého hlavního soupeře vstoupí ČSSD do supervolebního roku, ve kterém budou na jaře volby do sněmovny a na podzim do obecních zastupitelstev i do senátu, plně koncentrovaná a v klidu.

Ve volební kampani na jaře přijdeme nepochybně s novými, překvapivými prvky, které umožní rozšířit dosah našeho působení na nejširší vrstvy občanů. Ale urážky soupeře, jak to vidíme v podání ODS a TOP 09 vůči nám, to určitě nebudou. Na našeho hlavního volebního soupeře: ODS, jak ukázal její poslední kongres o minulém víkendu, se hodí parafráze slov klasika: nic nezapomněli a nic se nenaučili.

Argumenty ODS i jejich pokusy o humor jsou stále na stejné brdo. Kdyby v této zemi nevládnul před více než dvaceti lety komunistický režim – který ke spokojenosti naprosté většiny z nás skončil – neměla by ODS již argumenty, jak útočit na sociální demokracii. Je přitom zbytečné dodávat, že za bývalého režimu mohla sociální demokracie působit jen v exilu. Zjednodušování, že levice, a to i levice demokratická, jsou zločinci, povede k tomu, že časem zbudou v ODS jen fanatici.

Zvláštní zastavení si zaslouží humor v podání ODS. Hlavním iniciátorem humoru ODS je takřečené Íčko (tak je mafiány nazýván Ivan Langer), což mluví samo za sebe.

Nejvíce se ovšem zdá být průběhem kongresu poškozena naše basetí fenka Tony. To, že jsem v jakési sjezdové alegorii, jistě plné vtipu, vystupoval já s manželkou, to ponechávám stranou. Ale hovořit o naší Tony jako o „zbytcích psa“, to je opravdu příliš i na naši modrou gaskoňskou basetku. Cítí se opravdu silně poškozena...

A další sjezdová legranda: křtění knihy o Bratrstvu kočičí pracky. Maně se mi vkrádá otázka, kdo že vlastně v tom bratrstvu je? Je to kamarád mafiánů Íčko, velrybář – Gandalovič a jeho černé duše, společenství předsedy ODS z Toskánska, kmotři ODS z krajů, jak je roztomile nazval M. Topolánek?

Kdybychom chtěli pěstovat stejný druh humoru, tak bychom se zabývali například fotografiemi předsedy ODS zachycujícími důkazy jeho mužnosti těsně po obědě v Berlusconiho vile v Itálii.

Česká pravice měla opravdu kreativní víkend. Myšlenková potence nic moc, ale o to více invektiv na politické soupeře. I K. Schwarzenberg přestal předstírat jakoukoliv slušnost. Sociální demokracie se podle něj prý podobá prodejné slečně. Že zrovna „knížepán“ mluví o takových věcech. Nejprve byl ve straně jménem ODA, pak se stal oporou Zelených a nakonec sestavuje stranu politických recyklátů, která se tváří – včetně mimořádně (všeho)schopného M. Kalouska – jako ctnost sama. Všechny tyhle přestupy stihl K. Schwarzenberg uskutečnit za několik málo let. Opravdu zásadový muž. Ať chci nebo nechci, nutně mně přichází na mysl v souvislosti s novou Schwarzenbergovou stranou přirovnání se starými povětrnými děvčaty v novém veřejném domě.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Ládik napsal(a):

Byl jste v tom skafandru?
23. 11. 2009 | 11:43

eM napsal(a):

2 Ládík: Nemohl tam bejt, poněvadž by tam nenasoukal těřich. Podle mne seděl doma v trenkách a drásal tenhle blog :-)))
23. 11. 2009 | 11:58

jamo napsal(a):

ahoj tlusťochu. Tak jsem se tě chtěl zeptat, jestli jste si zaplatili nějaký patent na urážky, že ubekávaš, že si to dovoluje taky někdo jiný?
23. 11. 2009 | 12:06

Ferdinand napsal(a):

Skvělá reakce i objektivní posouzení snah modré pravice. Na pozadí se všemi jejich "průšvihy" zůstává dojem plácání se po zádech v předobdobí krachu. Ten prakticky neaktuální politický odpad TOP 09 ani nestojí za koment.
23. 11. 2009 | 12:12

Paterik napsal(a):

Váš pan Rath je taky klasický "turista", takže tady opatrně. Váš program proti krizi známe - zvýšit daně a hlavně žádné úspory. Alespoň s tím šrotovným jste na poslední chvíli dostali rozum. Už je z toho prý jen "doporučení" vládě...
23. 11. 2009 | 12:13

Klapanec napsal(a):

Cituji: "Ale urážky soupeře, jak to vidíme v podání ODS a TOP 09 vůči nám, to určitě nebudou".
A co to je podle vás v pasážích o "Ičkovi", velrybáři, "knížepánovi" atd.?
Ubohost, nic než ubohost.
23. 11. 2009 | 12:13

IronNick napsal(a):

J.P. "Ale urážky soupeře, jak to vidíme v podání ODS a TOP 09 vůči nám, to určitě nebudou."

;-)))

J.P. "...Že zrovna „knížepán“ mluví o takových věcech. Nejprve byl ve straně jménem ODA, pak se stal oporou Zelených a nakonec sestavuje stranu politických recyklátů,..."

- "knížepán": 1. ODA, 2. TOP 09.
- Jiří Paroubek: 1. ČSS (Národní fronta), 2. ČSSD.
Takže tu pointu jsem opravdu nepochopil... Pane Paroubku, v době, kdy Vy jste se rozplýval nad likvidací pozic exponentů buržoazie a konečným rozhodnutím otázky politické moci, byl tento "recyklát" předsedou Mezinárodního helsinského výboru. Nesaháte mu ani po kotníky...!
23. 11. 2009 | 12:14

evickor napsal(a):

Možná na té prodejné holce něco bude - kňučíte tady jak stará k..a
Opravdu vtipná je především zmínka o nahaté fotce Mirka Topolánka...
23. 11. 2009 | 12:14

Otis napsal(a):

ale, ale, pane předsedo, fotografiemi z Toskánska se rozhodně zabývejte, hlavně hledejte vysvětlení, proč se na nich vyskytuje Milan Urban. A Vaše názorové přemety jako ve věci předčasných voleb, samozřejmě "řádně odůvodněné", to je také k zamyšlení. A modrého pejska vyměňte za oranžového.
23. 11. 2009 | 12:15

myrta napsal(a):

Souhlas s Paroubkem.Dekadence v ODS pokračuje,je to hnus.Tahle strana by chtěla vládnout?KOMU?Cesta jejich strany vede do černé díry a tam by chtěli strhnout i nás?
23. 11. 2009 | 12:15

Ferdinand napsal(a):

ps. inteligentní člověk se nestačí divit, co dokáže napsat do objektivní diskuse neintelignetní jedinec. Máte mou upřímnou lítost za svou nedostačující mozkovou kapacitu. Jen buran se vzmůže na i-net útoky. Pro příště doporučuji jednoduše tento blog nenavštívit. Uděláte tím radost nejen sobě.
23. 11. 2009 | 12:17

františek dobrota napsal(a):

Taky jsem se skutečně pobavil nad úrovní kongresu ODS. Měli schvalovat nějakou desetiletku (vize 2020), ale ta nebyla vůbec připravena, sám exministr Pospíšil říkal, že na to dostal 10 dnů a prej ať něco sepíše ke školství a výzkumu. Nestihl napsat nic a tak říkal pár naprosto obecných frází, které nikoho nezarmoutí. Skutečně naprosto ubohá připravenost a úroveň "pravicové" ODS
23. 11. 2009 | 12:17

Aleš napsal(a):

No ta dekadence pokračuje i na levici, pane předsedo, to jste hodně odfláknul.
23. 11. 2009 | 12:20

jo napsal(a):

Sjezd největších klientelistických zločinců se mi velmi líbil. Už se těším na další. Veřejné hlasování a tajném hlasování o Topolánkově důvěře je jen další třešničkou na kryptopravicové demagogii a propagandě. Zločinné snižování daní vyvoleným zlodějům a tunelářům a přenášení daňové zátěže na poctivé lidi jde ODS bezvadně. "Stop09" zločinům ODS
23. 11. 2009 | 12:20

Vani napsal(a):

Chápu že máš strach Jyrko, nejvíc tě musí po nocích děsit ten klid a přehled pana Schwarzenberga. Proti jeho srozumitelné myšlence nestačí ani celý článek, co? :o ))
23. 11. 2009 | 12:21

jan napsal(a):

Nic jiného než urážky Paroubek a spol neumi co se dostal do vyšši politiky tak je to sama vulgarita a chova se jak Kléma Gotwald a pamatujte si čssdaci že na hruby pytel hruba zaplata a to toskansko ho štve nejvice protože na Topolanka asi nema
23. 11. 2009 | 12:22

Pepa 3 napsal(a):

Když jsem uviděl Váš blog, hned jsem si říkal dvě věci: to zas bude nářez od modrých fanatiků - bez argumentů, bez věcné odezvy k obsahu článku, ale o to sprostší a více prošpikovaný osobními urážkami. A ta druhá myšlenka? "Moc bych nedal za to, že první v diskuzi bude Ládik. A když jsem blog otevřel - vida nemýlil jsem se.
23. 11. 2009 | 12:24

Petr napsal(a):

Pane Paroubek,
nemíním nyní hájit ODS. Stranu jejíž jsem byl, hlavně díky panu profesoru Klausovi, příznivcem.
Ale oč je ČSSD, hlavně díky Vám lepší. "JÁjování" v ODS jako ve Vašem případě ještě nedosáhlo vrcholu. Ano v ODS je vidět "Toskánkso", ale co je to proti ,cituji: "Standa Gross je můj přítel, kterého jsem objevil pro ČSSD JÁ a kterého jsem do ČSSD přivedl JÁ", a tento přítel jen co "sesedl z koně" si koupil skromný byteček na Floridě. Za peníze které si v ČR jistě může snadno vydělat každý mašinfíra. A předtím za prý náročného ministrování, za předsednictví vlády, za poslancování a předsedování ČSSD, jen tak levou zadní vystudoval. Takže si myslím, zameťe si také před vlastním prahem.
Přemýšlím koho volit. Nevím.
23. 11. 2009 | 12:26

irinek napsal(a):

Paroubek s jeho věčným fňukáním a stěžováním si není rozhodně moje parketa.Ale když člověk viděl a slyšel ty rudé koutky,fotky a zpěvy se santaklausovskými (?) krasavicemi,nadávky Obamovi od jistého Vondry a neustálé vytahování komunistických strašáků, maně se ptá, pro jakou inteligenční úroveň je tohle divadlo pořádáno a proč se k němu připojují také herci z jiných divadýlek doma i v zahraničí,zejména ti,kteří vystřídali těch tyátrů mnoho.Vrcholem komična je pak fakt,že tahleta podivná grupa je pravicová pouze svými tlachy.Skutky jsou ale podle hesla "co se právě hodí do krámu".
23. 11. 2009 | 12:26

eM napsal(a):

Jasně že vyhraje volby. Ale jen pokud se inspiruje svým provinčním satrapou Rathem, oranžové bojůvky budou po nocích přepadávat chodce a nutit je podepisovat úpisy, že když zvolí jinou stranu než Stranu Velkého Kormidelníka, zaplatí 4 mega a nevezmou jim děti na školu. Důchodcům pak bude za tím účelem odejmut důchod. Pak se může stát že "B" tým KSČM opravdu vyhraje.
23. 11. 2009 | 12:26

ugh napsal(a):

Hmm, no a co jste nám chtěl tedy říct? Co bylo účelem tohoto článku? Co kdybyste spolu s kámoši z ODS přestali hrát hru na "nemáme se rádi" před hloupými voliči? My stejně víme, že když o něco jde, tak si padnete kolem krku - příkladem může být vřelá spolupráce ODS+ČSSD při přelití 70 miliard z kapes občanů do peněženky ČEZu. Jak to Topolánkovi a Řebíčkovi s Urbanem slušelo na jachtě v Itálii...
23. 11. 2009 | 12:30

xyz napsal(a):

když si vlastní nešikovnosí skopnu prst až mi zmodrá, nespíš si ulevím od plic šťavnatým výrazem a aspoň chvíli si budu dávat pozor... asi to neplatí pro řadu diskutujících co se bacili do hlavy a zmodral jim i mozek.... pane Paroukbu, jen houšť a větší kapky - nejde o to o čem napíšete, příspěvky jsou super - vždy se tady od srdce zasměju... a vo vo vo tom to je.....
23. 11. 2009 | 12:30

yony napsal(a):

jo, taky jsemse náramně pobavil. Mluvíte mi z duše, p.Paroubku ... :-))
23. 11. 2009 | 12:31

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem jeden hrubě urážlivý výkřik (narážka vzbuzující konotaci na nacistické válečné zločince), neboť tyto jsou v rozporu se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
23. 11. 2009 | 12:32

Rudy napsal(a):

Ubohoučký Paroubku koukal jsem na tiskovku. Z tebe úplně stříká nenávist,zloba,faleš a neupřímnost. Pusť si to párkrát dokola a přemýšlej proč ODS takto vystupuje. Ty si s tím začal,pak sis přivedl Ratha a jste dva dokonalí,skromní a ze sociálního cítění nad kebulama máte oba svatozář. Tak čest.
23. 11. 2009 | 12:35

student napsal(a):

Pane Paroubku vy jste hňup.My vás platíme za to abyste něco prospěšného udělal nebo aspoň vymyslel. Nepotřebujeme abyste tvořil
urážky funkcionářů ODS. To zvládneme sami,
lépe a zadarmo.
23. 11. 2009 | 12:35

neon napsal(a):

To autor: Pane Paroubku, nebylo by lepší jít raději svou vlastní cestou, nedívat se doprava ani doleva a nekomentovat českou špínu za 20let. Lidi čekají co bude, chtějí mít pocit bezpečí a trochu jistot v novodobé nejistotě a né se hrabat v novodobých sračkách o kterých každý ví a nikdo je neřeší.
23. 11. 2009 | 12:41

Hulda napsal(a):

Zdravíčko p. Sexymozku,
velmi jste mě pobavil. Váš výplod postrádá jakoukoli informační či jinou hodnotu. Je to smyslu prostý pamflet. Nezaznamenal jsem od Váš žádnou věcnou kritiku ani postřeh, nedej bože dokonce nápad. Prostě jste jen vepřík z Farmy zvířat...
23. 11. 2009 | 12:47

wbgarden napsal(a):

Budu neustále opakovat...
http://www.ateo.cz/f/images...
23. 11. 2009 | 12:49

eM napsal(a):

2 xyz: jestli to ono nebude tím, že jediný neschopný třicetikorunáč, závislý na politbyru a kuratele strany jsi tady ty sám. My ostatní jsme se volbou ODS ani nepraštili do hlavy, ani nezmodrali, jen prostě víme starou pravdu, že líp chutnají cezené nudle na svobodě než řízky v komunistickém "ráji" (rozuměj v ostnatým drátem obehnaném koncentráku zvaném "Světová socialistická soustava").
23. 11. 2009 | 12:49

Luboš Hlaváček napsal(a):

Pane Paroubku, ač nejsem Váš stoupenec, byl jsem zvědav jaké neotřelé myšlenky či argumenty použijete proti soupeři. Bohužel to byla střelba slepými patronami. Škoda. V úctě Luboš
23. 11. 2009 | 12:51

Charlie napsal(a):

pane Paroubku

to to trvalo, než jste zase napsal blog.
Řekl bych, že dost riskujete se zdravím - modrých fanatiků.
Vy nevíte, že žluč, která se jim tlačí na mozek, je životu nebezpečná??

Moc se přimlouvám: raději pište častěji, ať se jim uleví. Alespoň něco krátkého.
23. 11. 2009 | 12:51

Pan vajíčko napsal(a):

Paroubek - buran, jako vždy...
23. 11. 2009 | 12:55

Pete napsal(a):

Pokud se týče kongresu ODS, tak jsem opravdu nepochopil proč ho vůbec pořádali. Nakonec jako největší úspěch bylo prezentováno to, že ho Topolánek přežil ve funkci. Není to trochu málo? Jediný kdo mohl být spokojený, byl hotel CLARION. Tržba byla luxusní.
A pokud se týče TOP 09, je to zajímavá strana. Nikdo neví, kdo v ní je. Nikdo neví jaký má program. Jediné co víme je, že se bojí nabírat nové členy. Důvod je prostý. Stačí mít jen tolik členů, kolik je ve straně funkcí, hlavně, že rostou preference. Ale ani ty neporostou pořád, spíše naopak, až TOP 09 vyloží karty, které dosud pečlivě ukrývá. Skoro se mi vnucují Topolánkova slova o tom, že kdyby voliči věděli, co na něchystáme, tak by nás nikdo nevolil.
23. 11. 2009 | 12:59

juvel napsal(a):

Pane Paroubek, Váš blog o kongresu ODS vůbec nevystihuje situaci, Vy tuto stranu idealizujete. Vy se bojíte říci naplno, že tato strana se již nepokrytě prokázala jako zločinné spolčení, což si uvědomují již i mnozí její slušnější členové. Metody z podsvětí již očividně užívají i proti sobě navzájem. Odtud hrozí naší společnosti to největší nebezpečí.
23. 11. 2009 | 13:04

Miloslav Holub napsal(a):

J. Paroubku, zametat, zametat, zametat a ještě jednou zametat před vlastním prahem. Neexistuje jediná špinavost, kterou provedla ODS, aby ji také neprovedla ČSSD. A to Vaše pokrytectví...........Naříkáte nad terorem KSČ a současně s nimi dmlouváte povolební koalici. Že Vás ta prolhaná pusa nebolí, fuj je mi z Vás špatně.............
23. 11. 2009 | 13:07

neo napsal(a):

Topolánkovi byl na fotce alespoň vidět. Vám by se to ale stát nemohlo:)
23. 11. 2009 | 13:07

stejskal napsal(a):

Smazal jsem další příspěvky obsahující hrubé nadávky (včetně hanlivého komolení jména), neboť tyto jsou v rozporu se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu (viz záhlaví každé debaty).

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
23. 11. 2009 | 13:07

Michal napsal(a):

Paroubek opět nezklamal. Žádné programové cíle, žádná diskuze nad prostředky, jak jich docílit. Pouze tradiční a osvědčené plivání špíny na ODS a její představitele.

Jak ubohé!

Paroubku, těmihle svými ubohými výlevy a urážkami oslovíte jedině vaše stejně ubohé voliče. Tak nemáte rád ODS. Já se vám nedivím. Ale to není jediný důvod, proč bych měl volit vás, nebo vašeho Grosse, Ratha, Šloufa, Krause, Jandáka a další šibaly z té vaší populistické party.

Pokud chcete oslovit širší voličské spektrum, odhoďte již ten populismus a ty nízké výpady proti svým soupeřům a ukažte nějaký pozitivní program, cíle a prostředky, jak jich chcete dosáhnout.

Mně například zajímá , jak chcete snížit náš státní dluh, to bych od vás rád slyšel. Od vás se ale člověk vždy pouze dočte, jak mu ODS a novináři ubližují. V jakékoliv civilizované zemi na západ od nás by politik s takovýmto "programem" neměl šanci. Tady jsme bohužel v Čechách...
23. 11. 2009 | 13:13

Ládik napsal(a):

Dnes má svátek Klement. Bude v Lihovém domě vzpomínkový banket?
23. 11. 2009 | 13:30

vaclavhorejsi napsal(a):

Pane predsedo, trapne...

..
23. 11. 2009 | 13:37

agent Smith napsal(a):

Paroubku, přijdete v kampani s novými metodami kydání špíny, to jste chtěl říct? Váš úspěch je založen jen na tom, že polovinu českého národa tvoří poloopice, které posuzují slova a ne činy. Jinak byste ty blbosti o tom, že chcete, aby vás volili podnikatelé a mladá generace vůbec nemohl vypustit...(Bůh ví odkud). Jestli mi někdo udá jediný důvod, proč by to měli dělat, tak sním svoji klávesnici s octem a olejem k snídani.
23. 11. 2009 | 13:38

StandaT napsal(a):

Bojíte se Schwarzenberga, co?
23. 11. 2009 | 13:38

SuP napsal(a):

..."Ale hovořit o naší Tony jako o „zbytcích psa“, to je opravdu příliš i na naši modrou gaskoňskou basetku. Cítí se opravdu silně poškozena..."

Kdy to dá k soudu? Máte to yakňák v rodině. A bude to veřejný?
23. 11. 2009 | 13:38

badatel napsal(a):

Vážení,
můžete mi říci co nového v programu ODS je, když ten starý zkrachoval?
23. 11. 2009 | 13:39

radek napsal(a):

Co je Topolánek zač již víme...
Schwarzenberg se projevil nyní...

Schwarzenberg na sjezdu ODS: "ODS dospěla..."
23. 11. 2009 | 13:40

radek napsal(a):

KRKAVCI NA NITI
převzato z aktualne.cz od pimpi

Tam na ptačím sletu bylo slyšet větu, šéf ať žádá důvěru po volebním průseru,

Vyslovyl ji Pavel Žďárský tam na sletu modré chásky, podle něho nastal čas
Topolánkovi zlomit vaz

Krkavci se potom chytli šéfovi tvrdly gule v pytli,
Topolánek není sráč fanatický je to hráč,

Vyškolený bolševiky osvojil si jejich triky, se soudruhy našel shodu založenou na podvodu

Opeřenci modré tlupy socdemákům rvou teď chlupy, proradná je modrá cháska v análu je pravda - láska
23. 11. 2009 | 13:43

badatel napsal(a):

To Standa T.,
Schwrzenberga se už bál K.H.Borovský, což dokladoval říkankou ... zle matičko,zle Schwarzenberg je zde.
Jó národ má krátkou paměť a to křesťanské co bylo ukradeno musí být vráceno aplikuje tak, jak mu to vyhovuje, že ano.
23. 11. 2009 | 13:44

Nuba napsal(a):

Pane Paroubku

Je pravda, že ODS je ve značném stupni rozkladu a zapáchá. Dalo by se očekávat, že se soc. dem. budou preference sypat do ošatky samy. Ale ouha. Preference jdou spíš za TOP. Z čehož mi plyne jedno vysvětlení a obávám se, že se nemýlím.

Vy a pan Topolánek jste představitelé politického stylu který se nelíbí. A nezaleží moc na tom, že ten krysařík, který hvízdá u Top nebo bude pískat někde jinde, je možná falešný. Lidi chtějí změnu a tu jim musíte nabídnout. Svědčí o tom mimo jiné také vysoká podpora Fischerově vládě. Jeho věcnému a nekonfrontačnímu stylu. Voliči jsou již unavení.

Vyhrocená atmosféra ve společnosti přetrvává již od voleb v roce 2006, v podstatě vyprovokovaná Kubiceho slintem. Ovšem všechno má svůj konec. Únava z nekonečných tahanic musí být někde znát. Vezměte trošku rozum do hrsti, nekompetentnost a improvizace kouká ODS z bot na všechny strany. Někde jsem zaslechla, že volby vyhraje z těch dvou stran ta, která vymění předsedu. ODS to neudělala, pan Topolánek si chce své gulové užít ještě alespoň půl roku. Řekl, že když nevyhraje volby, tak půjde. Doufám, že mu to umožníte. Měl byste se nad tím vážně zamyslet.
23. 11. 2009 | 13:47

IronNick napsal(a):

Učebnicová ukázka jednoho "starého povětrného děvčete v novém veřejném (ať chci nebo nechci, nutně mi přichází na mysl 'Lidovém') domě":

Vítězslav Jandák:
1. Republikánská Unie - kariéru neudělal, tak vystoupil a vstoupil do
2. KDU-ČSL - ani tam kariéru neudělal, tak znovu vystoupil a vstoupil do
3. ODS - dokonce ani tam mu pšenka nekvetla, tak po svém zvyku vystoupil a vstoupil do
4. ČSSD - a bác ho! Hned je z něj krajský lídr v Jižních Čechách.

Takto bolestně se rodí pravý sociální demokrat ;)
23. 11. 2009 | 13:48

Fery Mara napsal(a):

Nic ve zlém, každý si může žvatlat na svoji hubu, co chce. Jen proboha ať ten Paroubek nevyhraje volby. Vždyť by se nám smál už i ten Balkán....
23. 11. 2009 | 13:51

badatel napsal(a):

Pane předsedo,
podle zoufalých výkřiků některých komentátorů je zřejmé, že volby vyhrajete. Doufám, že budete pokračovat v prosazování spravedlivé sociální politiky a nenechte se méně inteligentí částí národa, která tady likviduje vědu podfinancováním AV, znechutit.
23. 11. 2009 | 13:52

yt napsal(a):

Urážky prý nebudou, ale hned v dalším textu jimi Jiří hýří. Sociální demokracie vskutku za minulého režimu působila jen v exilu. Ale exiláky vystrnadili neexiloví komunisté, kteří přelezli do ČSSD.
Poslanci (i bývalí) s komunistickou minulostí za ČSSD Jan Kavan, členem KSČ, styky s STB, Z.Škromach, 1982-1989 člen KSČ, J.Rusnok, 1988-1989 kandidát KSČ, J.Tvrdík, 1988-1989 kandidát KSČ, E.Zeman, 1966-1970 člen KSČ, J.Schling, 1981-1989 člen KSČ, M.Kraus, 1984-1991 člen KSČ, Jiří Václavek, 1964-1968 člen KSČ, František Strnad, 1984-1989 člen KSČ, Miroslav Svoboda, 1985-1989 člen KSČ, P.Dostál, 1962-1969 člen KSČ, K. Šplíchal, 1983-1989 člen KSČ, Miloslav Vlček, 1983-1989 člen KSČ, Petr Ibl, 1984-89 člen KSČ, Miloš Melčák, člen KSČ, Josef Smýkal, členem KSČ, Jan Mládek, 1987-1989 člen KSČ, J. Palas, 1980-1990 člen KSČ, M. Emmerová, 1966-1969 členka KSČ, A. Sýkora, 1983-1989 člen KSČ, Rudolf Tomíček, 1967-1990 člen KSČ, Hana Šedivá, 1979-1990 členka KSČ, V. Laštůvka 1966-1969 byl v KSČ, J. Kubinyi - do roku 1990 člen KSČ, R.Kopecký, 1981-1989 člen KSČ, Alfréd M R.Kopecký, 1981-1989 člen KSČ, Alfréd Michalík, do roku 1990 člen KSČ, Oldřich Němec, 1976-1990 člen KSČ, L. Skopal, 1983-1989 člen KSČ…
23. 11. 2009 | 13:52

kopec napsal(a):

Myslim, ze Paroubkuv blog neni nic moc na to, ze z kongresu ODS byl citit mrtvolny puch.Ale jsem spokojen s tim, ze cvicena protiparoubkovska squadra azzurra pomalu odpada, uz zdaleka neni tak vulgarni a sprosta jako v nejlepsich casech
23. 11. 2009 | 13:55

radek napsal(a):

Ironnick

jenže Jandák nic o prodejné "slečně" netroubí... na rozdíl od "knížete", jenž má sám máslo na hlavě (pikantní je, že STOP 09 je učelová strana založená na "poplatcích" od podnikatelů, což jistě není případ čssd)
23. 11. 2009 | 13:56

PÍSÁK napsal(a):

PÁRoubek JE JIŽ ZCELA NEPOCHYBNĚ NA MARSU,PROGRAM ŽÁDNEJ-O CÍLÍCH MARNO MLUVIT,jen žabomyší výpady, při neúspěchu pouze hysterickej jekot,jak ta vrána k vráně kolem neho hejna-snad pohůnků,co se šťastně kření-když jim hrabe v podkolení, pohůnci ta zvířata,co nemají varlata,i to tele spokojene hubou mele-nez k tej politice kravi tupe dojede,a dal a dal si tele roste, a voni jenom plijou,blijou,vyjou,hnijou.kdy uz konecne zacnou dluhy splacet????BRRRR-JE MI VAZNE Z TOHO PABITELE ZLE,,,
23. 11. 2009 | 14:02

StandaT napsal(a):

badateli, knížecí třetí místo (před komunisty) je třetí místo. A navíc: navzdory kalouskovy pověsti!

Pan soudruh přítel Předseda má teď stažené půlky a řeší to tak jak to umí: štěká ještě víc. Připomíná mi hysterického voříška, který se může pominout, když někdo projde kolem plotu. A kníže si prošel pro třetí místo. Haf, haf, haf!

Badateli, státník by si nedělal uměle nepřátele tam, kde nemusí. Ani politik by to neudělal. Ale Paroubek to udělal a rozkmotřil se s kde kým. Původně ho podporovaly snad všechny ne-ODSácké figury. Havel, Zeman, Kalousek, Klaus... A kdyby si nerozházel knížete, možná by na jaře nemusel ani komunisty potřebovat.
23. 11. 2009 | 14:05

IronNick napsal(a):

-> radek:

"Kníže" byl v ODA až do jejího zániku v r.2007. Teď vytvořil novou stranu, mezitím v žádné jiné nebyl (za zelené kandidoval jako nestraník, stejně jako třeba všichni ministři současné vlády). Takže žádné máslo na hlavě nevidím... Paroubek samozřejmě kritizovat může, ale měl by si nejprve zamést před vlastním prahem - viz právě třeba Jandák nebo Rath.

Kdo financuje ČSSD netuším. Na rozdíl od TOP 09 ano, kteří své sponzory průběžně zveřejňují...
23. 11. 2009 | 14:05

IronNick napsal(a):

Errata:
za zelené byl ministrem jako nestraník,...
Na rozdíl od TOP 09, kteří své sponzory průběžně zveřejňují.
23. 11. 2009 | 14:09

vasja napsal(a):

Pane Badatel.
Je to jinak.
Co bylo ukradeno, socan prošustruje. Hlavně že bude socialno a v AV bude blaze.
23. 11. 2009 | 14:10

radek napsal(a):

Ironnick

za srovnatelnou kampaň (bilbordy s "knížetem" byly všude) dala STOP 09 ve srovnání s ods ale i čssd zhruba desetkrát méně..., to jsou skutečně kouzelníci a nebo je to jinak...
23. 11. 2009 | 14:17

honza napsal(a):

Pane předsedo,
udělejte si pořádek v rodině Pavlatů, omluvte se. Nejvíc rozkradačů soc. majetku bylo u vás v podniku RAJ, to je vám jistě dobře známo.
Poté popřemýšejte s kým by jste se po eventuelně vyhraných volbách mohl spojit. ODS ani TOP to nebude, tak vám zbývá 5% KDU + vaši ráthovští spojenci- konstruktivní KSČM. O tom mudrujte. Když se spojíte s komoušema, nepůjde s vámi ani KDU. Řekl bych, že vaše jedinná varianta je menšinová vláda s podporou KSČM /čili spojení/. Jistě, jako vždy budete lhát, že hledáte podporu "skrze politické spektrum". Kdo vás bude volit volí komunisty, to je jasné všem, kteří mají rozum.
23. 11. 2009 | 14:22

Carlos V. napsal(a):

radek : billboardu s knizetem s vsiml kazdy. Billboardu ODS i CSSD malokdo.

Neni to jen o penezich, ale o sikovnosti.
23. 11. 2009 | 14:23

radek napsal(a):

Kalouskovi se musí nechat, že měl dobrý podnikatelksý záměr, zprivatizovat podnikatelskou sféru bez morálky se opravdu ukáže jako dobrý obchod volby nevolby, vždyť pro nulové daně a odpočty DPH za FERARI či PORSCHE se vyplatí poslat nějaké všimné a pan Bakala také jistě něco udělá pro prezentaci STOP 09 v jeho novinách..., jo není nad "demokracii peněz"...
23. 11. 2009 | 14:24

radek napsal(a):

Carlos V.

to není šikovnost, to je něco jiného..., já jsem si nevšímal "knížete", ten mě již dávno přestal zajímat (kdysi jsem jej měl za slušného člověka...), ale počtu bilbordů...
23. 11. 2009 | 14:27

IronNick napsal(a):

-> radek:

Nevím, jak je to "všude". Moje vlastní pozorování:
- Po Praze sice poměrně hodně bilboardů s knížetem, ale ještě o řád víc bilboardů ČSSD, hlavně ty se Zubovou (a srovnatelně ODS).
- V Budějovicích masívní kampaň ČSSD, včetně závěsných a 3D bilboardů uvnitř(!) nádražní haly, které mimochodem dost překážely pohybu, ODS - srovnatelně, TOP 09 o poznání méně.
- maloměsto v Jižních Čechách: prakticky jen ČSSD a ODS, TOP 09 jen pár kusů na nejexponovanějších místech, totéž ostatní strany.
23. 11. 2009 | 14:31

Rumcajs napsal(a):

Ach,jo !

Další perla v kýblu!

Kdeže jste to byl na té dovolené pane Stejskale ?
23. 11. 2009 | 14:33

Nika napsal(a):

Pane Paroubku, musím se pousmát. Dívala jsem se v 11:30 na tiskovku ČSSD, kde čtete svůj projev a posléze naleznu identický text na Vašem blogu. To nemáte více originality popř literárně schopných pracovníků? Asi hloupá otázka. Ale ráda si to ještě jednou přečtu, protože jste mě pobavil již při sledování zpravodajského kanálu ČT. Hlavně zmínka o uraženém psu mě vrací do vajíčkových dní, kdy byl chudák také "lynčován".
23. 11. 2009 | 14:36

Ford napsal(a):

Radek: A kde bere ČSSD na kampaň více než rok co zde provozuje? Např. novinách celostránkové inzeráty i když široko daleko žádné volby. Tak neinzeroval ani ČEZ.
Když se tu z nějakého duvodu naskytl Paroubek, byl ve firmě, která není ani významný zaměstnavatel ani nic jiného. Liší se jen tím, že za vlády sockomunistů udělala s nima životní obchod. Že by si jel vyzvednout provizi a domluvit o kolik zas oškubou daňové poplatníky.
23. 11. 2009 | 14:37

Já osobně napsal(a):

dávám panu Paroubkovi rok, maximálně dva...

A teď něco úplně jiného.

Uvnitř ČSSD se rozrůstá, již nyní silná, skupina nespokojených. Stačí si vyslechnout neformální debaty vedené v rámci základních organizací. Ale zatím je třeba držet lajnu. Do voleb. Následné očekávané "nezvládnutí vládnutí" pošle pana Paroubka do politického důchodu, samozřejmě s příslušným bolestným. Je ovšem otázkou, zda tendr nových lídrů Hulinský / Bém nenastolí ještě těsnější mezistranické bratrství. Hoši mají hodně natrénováno z pražského hřiště.
23. 11. 2009 | 14:42

stejskal napsal(a):

Příští rok to vidím opět na chatu, pane Rumcajsi. Funguje mi tam docela dobré připojení přes CDMA, bez problémů se přes něj mažou "blbci" ;-)

Hezký den.

Libor Stejskal
23. 11. 2009 | 14:44

aut napsal(a):

V ČSSD jsou možnáexkomunisté,
ale nejsou to rozhodně tací darebáci,tuneláři,zloději a defraudanti, vlastníci a spojenci zločineckého mafiozního spolku s krycím názvem ODS: jako třeba Salzmann (Komerční banka), sponzor ODS,
Soudek (Škoda Plzeň),
záhadní sponzoři Lájosz Bács, Radživ Sinha, Pepa z Hong-Kongu a miliony v igelitové tašce, Viktor Kožený (Harvardské fondy,Česká námořní plavba), Ruml, Čermák,Helbig - (mercedesy, Česká Lotynka), Libor Procházka (IPB),
Tykač, Dienstl (Motoinvest,CS Fondy, Agrobanka, Plzeňská banka), Češka (Fond národního majetku,
LTO), Kalousek (obrana: zakázky na padáky, švýcarské konto, privatizace Telecomu),
Macek-"poradce" při privatizaci spořitelny,
Libor Novák-manažer ODS, Koukal-primátor Prahy,
Mach-stadion Sparty, Bendl (nemocnice středočeského kraje) Cabrnoch,Ouzký (tunelování VZP, IZIP), Vesecká- justiční mafie, Šrejber
(Třinecké železárny, investiční fond Trend),
Ludvík Otto (sponzoring ODS), Klaus,Železný(TV Nova), , Macek (Knižní velkoobchod),
Dyba(Telecom), Jiří Čadek (Banka Bohemia)
Smetka (H-System, Banka Bohemia, Plzeňská banka, Lízner (kauza kuponová privatizace),
Kožený, Čermák, Koukal (První městská banka),
Kotas (Tercier, sponzoring ODS), Kočárník(Česká pojišťovna), Livia Klausová
(dozorčí rada České spořitelny, privatizace IPB-Nomura), Rubáš (Diag Human), Ruml (letiště Mošnov), Topolánek (VAE, Ves), Balabán(Železárny Bohumín),
Červenka & Dalík, Řezníčková (sponzoring ODS) ,
Julínek (AGEL), Řebíček ...
23. 11. 2009 | 14:47

jarpor napsal(a):

Nechtěl jsem vůbec nic napsat, ale...

Marde - přesné !!!

a když i vzdělanec pan Hořejší napíše - trapné - soudím, že dalších reakcí netřeba.

Hezký den
23. 11. 2009 | 14:49

Jiří Koukr napsal(a):

Uz se nezlobte pane Paroubku, pro pravdu se zlobit nema ne? Urazky koneckoncu zacaly u Vas a az na jare prichystate nejake standardni vypecene prekvapeni, jen se projevi objektivizovana prolhanost CSSD.
23. 11. 2009 | 14:50

stejskal napsal(a):

Smazal jsem další příspěvky obsahující hrubé nadávky, neboť tyto jsou v rozporu se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu (viz záhlaví každé debaty).

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
23. 11. 2009 | 14:51

BRT napsal(a):

Těším se na den,kdy vám Zemanova strana odebere 5-7% voličů.To se pak i skomunisty,které jaksi automaticky počítáte mezi vlastní,ale jinak proti nim srdnatě bojujete jako lvi,budete moci jít klouzat a každý si bez vaší pomoci i ruce umeje.
23. 11. 2009 | 14:54

Q.bik napsal(a):

"Ve volební kampani na jaře přijdeme nepochybně s novými, překvapivými prvky, které umožní rozšířit dosah našeho působení na nejširší vrstvy občanů."
Pěkně řečeno. Znamená to, že překvapivě navrhnete akci čisté ruce, abyste pak mohli brát úplatky při výběrovém řízení podobně jako u Gripenů?
Anebo nás překvapíte "skvělými" protikrizovými opatřeními typu šrotovného, abyste nás pak díky tomu mohli o to víc odírat na daních? Děkuji, ale s tím jděte laskavě do háje. Vám už člověk pomalu nevěří ani tu bradavici.
23. 11. 2009 | 14:58

Vico napsal(a):

Jakmile jsem dočetl Paroubkův článek, bylo jasné, co se tu strhne. Rychle pláštěnku a ještě pro jistotu deštník!

Já osobně jsem se pobavil a to s tou basetkou nemělo chybu. Pochvalovat však jinak povedený Paroubkův sarkasmus by bylo nezasloužené.

To, co vyvádějí hoši z ODS, přímo svádí dělat si z nich už jen srandu. To už se člověk snad ani nemůže zlobit.

Sami sebe zesměšňují. Co musel Paroubek vymýšlet?

Ideologicky korektně modře zbarvený falus pana předsedy, jehož prvním zástupcem je Blbec z Horní Dolní? Kdo to vymyslel? Další člen panoptika a největší konkurent Gandalf alias Velrybář ze severu. Nebo Íčko. /Tuto přezdívku pro změnu vymyslel Mrázek/. I ty Gogolovy mrtvé či černé duše Paroubek nevymyslel.O těch duších, jak jakési obskurní společenstvo psychotroniků jednal kongres ODS celý druhý den.

Když se to tak vezme, napsal Paroubek dobrou satiru, ale porušil veškerá autorská práva.

Ta bezesporu patří hochům z ODS. Jsou to zoufalci, kteří se snaží o křečovitou legraci,což se jim daří. Jsou všem pro smích.
23. 11. 2009 | 15:08

Šamtajch napsal(a):

Pane předsedo Paroubku, opět se vám podařilo zachrchlat a zasoplit stránky aktuálně.cz.
Čest vaší vrcholné politické dovednost. Hurá!
23. 11. 2009 | 15:09

Olda napsal(a):

Don číčo vypadl ze skafandru a teď blouzní.
23. 11. 2009 | 15:15

Q.bik napsal(a):

Vico: ODS je po krk v hnoji, to je fakt, na druhou stranu Paroubkova slova "urážky soupeře, jak to vidíme v podání ODS a TOP 09 vůči nám, to určitě nebudou" a následné útoky na každého včetně Schwarzenberga, to vše v rámci cca A-čtyřkového textu, to zrovna nepůsobí moc důvěryhodně. Kníže mi nijak k srdci nepřirostl a "jeho" (rozumněj Kalouskova) TOP 09 už vůbec ne, ale to nic nemění na tom, že Paroubek je jen odvarem ze Schwarzenbergova...
23. 11. 2009 | 15:17

pearmen napsal(a):

Paroubka a jeho partaj nemůžu ani
cítit, ale pravdu má v tom, že kongres ODS byl fakt festivalem nechutnosti a trapnosti. Slušnému
člověku je opravdu na blití z těch neuvěřitelných kreatur.
23. 11. 2009 | 15:30

Marty napsal(a):

Až v jedné internetové diskuzi uvidím dohromady tak 10 příznivců ODS, kteří více argumentují než jen otevírají svoji orální žumpu plnou "vepřových" útoků, tak si asi pomyslím, že je něco špatně :) ...ikdyž z hlediska toho, že bychom měli být inteligenntí bytosti, by to bylo jen a jenom dobře. Nemáte o nic lepší argumenty ani úroveň než alkoholici, kteří křiči po 7 pivech a 5 panácích, že za komunismu bylo lépe a za demokracie se mají dobře jenom zloději a podvodníci... Hezký den
23. 11. 2009 | 15:33

Carlos V. napsal(a):

Musim uznat, ze ODS se da stale vice povazovat za jedno velke hnojiste.

A autor tohoto clanku coby tvor, v rypani tohoto hnojiste si lebedici.

jeste ze v podani panu Paroubka a Topolanka nejde o politiku, jen o kseft
23. 11. 2009 | 15:38

Lila napsal(a):

To je neuvěřitelný text! Kdyby člověk nevěděl, že téměř polovinu dnešních členů ČSSD tvoří bývalí komunisté, že Paroubek byl politicky organizovaný už před rokem 1989, kdy sociální demokracie u nás neexistovala, tak by snad jeho výroky o politických turistech mohl brát vážně. A co takový pan Dimun, kdysi pobočník Pavla Němce z pravicové Unie svobody, dnes tlampač levicového Paroubka?

ODS má rozhodně velké problémy, to ovšem neznamená, že ČSSD je nemá. A myšlenkový potenciál jejích členů v regionech také není nic extrovního, mnohde mají nepřekonatelný problém sesmolit i několikabodový program do komunálních voleb. A o nějaké fungující opozici nemůže být ani řeč. Spíš trpně čekají, co jim spadne ze stolu...
Topolánkovi lze oprávněně vyčíst ledacos, nicméně má alespoň tolik soudnosti, že nesvolává tiskovky, na nichž představuje svého novorozence (!) a nehlásí bulváru, kdy bude koupat mimino. To snad nedělají ani evropské aristokratické rodiny!
23. 11. 2009 | 15:41

qq napsal(a):

Konfrontace, ponižování, urážky, závist, zlo, neschopnost dohody, nedodržování dohod, popírání nosu mezi očima, naštvanost, nabubřelost, demagogie, populismus.
Pane předsedo, ne abyste si myslel že jsou to slova o vás.
Vy jste božím požehnáním pro tuto zem.
23. 11. 2009 | 15:42

Paterik napsal(a):

Vico:

Paroubek jistě nikde černé duše nemá, že? Ona ČSSD vymyslela taky celou řadu gagů, jako například "akce čisté ruce", "myslím to upřímně", nebo třeba to, co předvádí jistý hejtman Rath ve svém okrsku. Taky disciplína "volba místopředsedkyně" oranžovým moc nejde. A mohl bych pokračovat dál. ODS je dost špatná strana, ale ČSSD si v ničem nezadá.
23. 11. 2009 | 15:43

Carlos V. napsal(a):

Marty : Ktere myslenky, nastinene v blogu p. Paroubka, povazujete za nosne pro slusnou diskuzi ?
23. 11. 2009 | 15:47

Rumcajs napsal(a):

Pane Paroubku, když už Vás nemohu navrhnou na blbce roku, páč jsme tady samý slušný kucí a navíc pan Stejskal nás drží pod krkem i na dovolený, mohu Vás aspoń poprosit o to, aby jste své přiblblé růžové propagační letáčky nestrkali do MF dnes ?

Přeci jenom MF dnes má určitou úroveň včetně jejich čtenářů a tohle mi přijde hodně pod touto hranicí a navíc nepředpokládám, že kdokoliv kdo si kupuje tyto noviny, je ty růžové blafy ochoten číst.

Když už nevíte co s prachama, dejte to radši na ty chudáky, co vám mrznou všude po Praze, jak o tu nich často píše zkouřenej Badatel.
23. 11. 2009 | 15:52

kristusek napsal(a):

Marty - viďte?:-) Je to ovšem dost smutné zjištění, na kom staví naše téměř nejsilnější strana... a kolik takových voličů u nás je... to ani komunisté nejsou takoví fanatici.
23. 11. 2009 | 15:56

alex napsal(a):

To Lila : To mas naprostou pravdu o Topolankovi, protoze on rovnou na novinare ci fotografy utoci a ne jen slovne!! Holt primitiv, v tom se mu nikdo nevyrovna a ani v hlouposti, protoze blbej on je za tisic Paroubku.
23. 11. 2009 | 15:58

TlM napsal(a):

průřez kongresem naší Státostrany a vnějšími událostmi s touto stranou související ...
--------------------------------

1.ODS se poučila z krizového vývoje a bude vylučovat.
2.Kmotři se hádali a poukazovali na jiné kmotry. Rozčílila je možná ztráta vyžraných koryt.
3. Capa di tutti capi řešila důležité věci za zavřenými dveřmi.
4.Stará garda má nedostatek vizí, pokud není vize krást, podvádět a dělat práva v Plzni. Pokud opravdu nějaké o volném trhu (který ovšem nikdy nikde neexistoval) měli, ekonomická krize, vzešlá v zemi kde zítra znamená včera jim ho vzala.
5.Je potřeba dodělat práci - kmotry nebylo privatizováno dle vzoru Velkého Bratra za mořem zdravotnictví a podílníci pojišťoven mají tučné zisky. Pojišťovny mohou vypovědět smlouvu těm, kteří se jim nevyplatí a mají na to platit sbory právníků.
6. Nebylo ještě kmotry zprivatizováno školství. I zde se dají očekávat tučné zisky po tom, co JUDr. Řápková se svou suitou vytunelovala Aerolinie.
7.Dnešní 40tníci a mladší ročníky nebudou mít tak velké důchody jako dnešní důchodci. I mateřská je příliš velká a musí se snížit.
8. Dohonit a předhonit, jak zní aktuální heslo - v zemi Velkého Bratra je 50 000 000 ledí zcela bez zdravotního pojištění a 200 000 000 jen s částečným, protože zaměstnavatel celé neplatí. V rámci privatizace zdravotnictví se jej chystáme dohonit a předhonit. Aktuálně se psalo o desítkách milionů lidí v USA, kteří se pořádně z finančních důvodů nenajedí. I v jejich počtu a počtu bezdomovců je díky ODS již brzy předhoníme.
9.Navzdory ekonomické krizi se ozývalo ze sálů na rautě u exotických pochoutek mlaskání.
10.Někteří "umělci" na večírku uvědoměle a za peníze dávali najevo sympatie Straně a Vůdci.
11.Světlý okamžik byl, že obnažený Tupol nehajloval a nelítal se vztyčeným ukazovátkem jako v Berlusconiho vile. Pokud ano, tak pouze v zákulisí.
12.Během kongresu prasklo na jednoho pražského ODSáka další kratinké studium v Plzni.
13. ODS má připraven krizový program. Ten však nebude možná ani třeba, protože zprofanovaní recykláti z TOP09 v čele s Bilderbergem Trautenbergem útočí...
14. Strana se nezbavila milovaného Vůdce Topolánka. Dle mínění komentátorů je už prostě nereformovatelná.
15. Dle úniku informací z kuloárů se chystá "Smlouva s občany č.2", kterou prý ODS tentokrát, alespoň do voleb, dodrží.-)
PS: rád bych zde uvedl aspoň některá trefná vyjádření lidí pod články:-) Bohužel tento text by byl neprodleně smazán.
23. 11. 2009 | 16:03

Darock napsal(a):

Co se týče názoru na pimprlového knížepána Scharzenberga, tak má Paroubek pravdu. Jestliže se tento přestárlý aristokrat stylizuje do role jakéhosi mesiáše české politiky, stojícího na morálce, čistotě a nezkorumpovanosti a přitom se otevřeně chystá do vlády se stranou Íčků, Dalíků, Řebíčků a Řápkových, tak to vypadá jako silvestrovský kabaret.
Ale bohužel je to pravda. Šlechtic, státnicky pospávající při volbě prezidenta, se zřejmě rozhodl, že se na stará kolena totálně znevěrohodní, tak leze do chomoutu s těmi, proti kterým by se měl nejvíc vymezovat. Ale co od něj čekat, když je jeho pravou rukou Velmistr Kalousek....
23. 11. 2009 | 16:04

Jeník napsal(a):

Pěkně napsáno pane předsedo.

Asi tři hodiny jsem se (já bloud) díval na ČT 24 a jak řekla Kelišová ze Slunce, seno,... napadlo mne jedno: velebnosti chce se mi blejt. Tolik tuposti pohromadě, to je pomalu div světa.

I když nejsem zrovna Váš velký obdivovatel (někdy se Vám stane, že mluvíte rychleji, než uvažujete, ale proti takovému soupeři je to pochopitelné), musím napsat - Vy kdyby jste nebyl ve vrcholové politice (třeba pouze podnikatel), tak by si musela ta modrá parta Vás vymyslet. Oni nejsou schopni udělat nic jiného než lhát, sprostě nadávat a podvádět. Takový dvojdoktor - velké Íčko, už nemá ani jiný program, není schopný vůbec uvažovat o něčem jiném - vypracoval se svou pílí na paroubkologa světového kalibru.

Oni když by měli dát dohromady nějaký program, tak si fúhrer vezme kolo a jezdí po vesnicích a naoko vyzvídá na babkách, co by měl dát do programu. Když se už ty zatracené volby blíží, tak zase svolá spoluzločince a neumětele a nastíní vizi na 10 let a bude o ní stále klábosit a obtěžovat nás v televizích a prostřednictvím novinářských prostitutek. K tomu si vezme ještě pana Hráběte, který, když se náhodou vzbudí, tak prohlašuje moudra o tom, že by s povětrnou holkou nešel do holportu. On si vůbec nepřipouští, že by se také mohlo stát, že ta holka by nešla do holportu se starcem, který neudrží moč a jak sedne, tak spí.

P.S. Chybí mi zde génius zvaný SuP (modrý v srdéčku)
23. 11. 2009 | 16:05

Jan napsal(a):

No.
Házet špínu na ODS je zbytečné, že. Špinavější už být nemůže.
Že to voličům zjevně nevadí je sociologicky zajímavé.
Takže.
Pane předsedo.
Odstoupíte-li a necháte se nahradit někým méně sexy, stoupnou ČSSD preference o 10%. Nechte si na to udělat průzkum a obětujte se. Zemi to prospěje.
S úctou
23. 11. 2009 | 16:05

helmuth von napsal(a):

jinak, nikdy nepochopím prosté příznivce ODS, této totálně zkostnatělé , zkorumpované, nereformovatelné strany, která komunistické učení, včetně studené války, třídního boje a výkřiků emocí místo faktů pouze o 18 stupňů převrátila. Tato skupina lidí, která zlikvidovala korupcí a nesmyslným učením o volném trhu, ekonomiku je pro tuto zemi katastrofou. Záleží na nás, jestli je necháme řádit dál.
23. 11. 2009 | 16:07

Tomik napsal(a):

Neni potreba kritizovat ODS

ODS se znici naprosto spolehlive sama, jak je ostatne videt posledni tydny.

Vzdy jsem plne duveroval panu Topolankovi, ze svoji praci odvede zcela profesionalne a nezustane po nem kamen na kameni :-))
23. 11. 2009 | 16:15

:) napsal(a):

:)))

no reknete, lze takoveho cloveka nemilovat:))
23. 11. 2009 | 16:16

StandaT napsal(a):

Vlnka kolem čtvrté... :) reakční doba se nějak nelepší. Je to dané střídáním směny?
23. 11. 2009 | 16:18

j. napsal(a):

Pane Paroubku, myslím, že můžete být po víkendu spokojený. Už 20 let jsem se tolik nepobavil při sledování nějakého sjezdu. Musím přiznat, že jsem v podstatě nevěděl, koho volit, ale nyní jsem si jistý, že se budu snažit udělat všechno proto, aby se do čela státu nedostal tenhle žoviální Mamulův levoboček.
23. 11. 2009 | 16:18

Vico napsal(a):

Paterik : nejsme ve sporu. Samozřejmě Paroubek se nezapře. Prej, že nebude útočit a pak rozdá pár velmi dobře cílených direktů. Naučte buldozer, aby jezdil jak lamborgini.
23. 11. 2009 | 16:21

Jana napsal(a):

Těm všem, co se tady trefují do p.Paroubka. Já myslím, že reagoval na ty urážky jeho osoby na sjezdu ODS až dost slušně. Ale je zajímavé, že se nikdo nezastavuje nad tím, jak si z něj dělali modří legraci a ne zrovna vkusnou. To nikomu nevadí, já žasnu. Prostě demokracie a objektivita jako fík.
23. 11. 2009 | 16:43

Admirál napsal(a):

Když si odmyslím omáčku, kterou pan Paroubek obsah svého blogu zalil, čtu "panové z ODS předložte vize, které pokud dostanete od voličů důvěru, chcete naplňovat".

Zde má autor pravdu, že by bylo dobré, aby se ODS pochlapila. K existenci dlouhodobě nestačí poze negativní vymezení: Existujeme, protože existuje ČSSD s předsedou Paroubkem.

Duvodem k existenci také není fugovat jako servis různým lobystickým skupinám a jako klíč k peňezům kynoucích z privatizovaných majetků.

Možná zajímavý momet na kongresu by se dal považovat z pohledu ideí střet mezi Borisem Šťastným a Tomášem Julínkem.

V každém případě by v zájmu nás voličů, aby ODS ale i ČSSD zařazovala jako hlavní body programu věci, pro které je sto si dlouhodobě získat podporu voličů a tím zajistit, že nebudou každá změna garnitury po volbách znamenat převrat.
23. 11. 2009 | 16:59

egve napsal(a):

Jano, kdyby ODS páně Paroubka neměla, musela by si ho vytvořit. Protože nedostatek myšlenek a skutečných programů pro občany ČR (ne pouze pro kmotry)se dá zamaskovat jediným způsobem.
Ty řeči o Paroubkovi pouze odvádějí pozornost od jejich vlastních lumpáren a že jich je přehršel...
23. 11. 2009 | 16:59

Pavel Skeptik napsal(a):

Badatel:
Když už si hrajete na Badatele, tak si nepleťte jména! K. H. byl Frank, ten koho jste myslel se jmenoval K. Havlíček Borovský! Mimochodem, psal něco o práci, což určitě nebude případ pobíračů dávek co volí Kočkodany!
23. 11. 2009 | 17:00

Mr.Crowley napsal(a):

"Ve volební kampani na jaře přijdeme nepochybně s novými, překvapivými prvky, které umožní rozšířit dosah našeho působení na nejširší vrstvy občanů" - proboha, jen to ne, ruce pryč od mojí peněženky !!!
23. 11. 2009 | 17:06

george napsal(a):

ODS má jedno velké štěstí. Pokud by ČSSD vyházela Paroubka, Ratha, Zaorálka, Škromacha a několi dalších jedinců, držících se koryta jako ho..o košile, byla by volitelná i pro takového modráka, jako jsem já. Už jenom proto, že je ten socialistický ksindl stále v první řadě, budu zase volit, ač nerad, své modré. U nich mám alespoň jednu jistotu, že mě neseberou majetek.
23. 11. 2009 | 17:07

hugo napsal(a):

takže to shrneme v duchu pána Lidového domu: Jyrka, řečený Roko, který mění své názory podle toho, jak mu vycházejí průzkumy nebo Tvrdík, alias "ČSA tunel" pošeptá, pseudovtipně křičí na pseudovtipné kvazipravičáky. Žabomyší jakobyválky těhle dvou stran mě utvrzují v tom, že zhoubou pro ČR jsou obě. ODSáci ale narozdíl od strany pana sexymozka aspoň nenalhávají lidem, že o ně bude vždycky postaráno - stačí přijít a za buřta s pivem to hodit do oranžové urny.
23. 11. 2009 | 17:09

wbgarden napsal(a):

Budu neustále opakovat, právě se vracím z nákupního střediska, krize jako řemen, není kde zaparkovat...
Jinak důvěrně známé opatření pro neustálý boj s krizí zde. Volně podle sockomu...
Veselé krizování a bacha na vepřovku...
http://www.ateo.cz/f/images...
23. 11. 2009 | 17:09

irinek napsal(a):

Děkuji z celého srdce slovutném panu loupežníkovi R.,že s ním konečně taky jednou mohu souhlasit a to zejména s jeho větou "...MFdnes má určitou úroveň včetně jejich čtenářů..",kde podtrhuji slovo "určitou".Naopak nesouhlasím s tím,že by snad Paroubek ovlivňoval vkládání letáků do tiskovin v kdejaké vísce,natož v lese Řáholci.
23. 11. 2009 | 17:15

Václav napsal(a):

Proč se nám proboha demokracie scvrkla, na Paroubek nebo Topolánek. Zdá se to až nuvěřitelné, jakou cestou se ubírá lidské myšlení.
23. 11. 2009 | 17:15

Honzik napsal(a):

rad Vas opet vidim dablju-be,

i kdyz se nase nazory obcas nepatrne rozchazeji, preji stale zdravi a mnoho sukulentnich zazitku.

Pro Vaclava

demokracie se zcvrkla, protoze se na to asi uz nemohla divat a tato zcvrkla to je konecne ta nase, kterou jsme si vlastnorucne, svepomoci a pod dohledem Vaclava Kikina uhnetli.
23. 11. 2009 | 17:24

Rumcajs napsal(a):

irinek:

Kdyby jsi uměl číst, ba dokonce měl mozek, mohl by jsi si ty noviny kupovat. Pak by jsi věděl, že ty trapný letáky jsou ve skutečnosti inzerce, tedy součást novin.

Tož synku, nezbývá, než aby jsi poprosil někoho chytřejšího jak jsi ty ze svého okolí (třeba švába co máš na zdi), aby ti ty noviny jednou přečetl a pak můžeme v našem srdečném rozhovori pokračovat.
23. 11. 2009 | 17:24

tosla7 napsal(a):

Kdo volí po tom všem ještě ODS KDU-ČSL KSČM a ČSSD je tupý člověk největšího kalibru !!! Jediná volitelná strana (aspoň zatím) je Věci veřejné. A tu budu volit já !!!
23. 11. 2009 | 17:24

Pavel Skeptik napsal(a):

Pana Paroubka bych se rád zeptal: které volby má na mysli? Listopadové, únorové, květnové nebo aprílové?
23. 11. 2009 | 17:26

Bohouš napsal(a):

Vaše názory jsou zcestné. Raději se zamyslete, zda by člověk jako vy,( s vizáží,věkem,a s názory ) měl produkovat děti. Je mě smutno za vaší dceru.
23. 11. 2009 | 17:28

Jiří Louma napsal(a):

Roko, ty jsi dnes měl k snídani alespoń kbelík vtipné kaše. Srší z tebe samá legrace.
Bratrstvo kočičí pracky - myslíš tím kakaového Krause, nebo Ivo Liberta Svobodu (asi jediného zavřeného ministra za mejetkové delikty v Evropě)se soudružkou Snopkovou, vaší Annou proletářkou.Vaše exkomunistická partaj je semeništěm hnoje, zla a závisti. Soustředili se v ní opravdu ten největší hnůj a odpad, spolu s převlekači kabátů - prchnuvších komunistů a estebáků. Jste barometrem blbosti národa, která vzrůstá či klesá přímo úměrně vašim preferencím.
23. 11. 2009 | 17:35

kozoroh napsal(a):

Ad rem:
1.Pokud máte seriozně připravený program,nemusíte intenzivně plýtvat energií.Počkejte s tím, až to bude tělo na tělo.Debata s občany bude skrze STEM?
2.Bude překvapení spočívat v tom, že přestanete rozdávat to,co jste nevytvořili?Byla-li soc.dem v exilu, kde jste byl vy?
3.Není-li dosud valná část socialistů prohlášena zločinci je jen z toho prostého důvodu,že dosud neproběhlo vyšetřování a nebyl soud
4.Langer opravdu není chlapík k popukání, ovšem ve srovnání s vámi je to super bavič.
5.Má-li být zmínka o vaší feně být pokusem o humor, tak se to zas nepovedlo.Stejně trapně vypadá zmínka o Toskánsku.
6.Jo a ještě ke knížepánovi:Tak tady jste v poněkud nepříjemné pozici-vypadáte jako mravenec, chystající se ke kopulaci se slonem

Ad hominem:
Jsem velmi nešťasten,že prakticky denně ubude na zemi nějaký živočišný druh.Budu velmi spokojen stanete-li se součástí té nemilé statistiky.
23. 11. 2009 | 17:36

Kuba napsal(a):

I váš blog dokazuje, že proti Honzikovi Fisherů jste politický negramot, který na naší (díky vám a topolovi ) odpudivé politické scéně již nemá co dělat. Podle průzkumů má Fisherova vláda drtivou podporu lidu....lidu pane Paroubku lidu!!!Tak seberte svojí modrou fenu a necháme prostor pro jiný - lepší ne? Když už si to ten lid žádá......
23. 11. 2009 | 17:39

irinek napsal(a):

tu Rumcajs:
Nevím od kdy si tykáme (já potřebu tykat si s loupežníkem nemám),ale to,co z vás vypadlo (odhlédnu-li od kvality češtiny) svědčí o opravdu vysoké úrovni,stařečku.Jen mne mrzí,že,neumím-li číst a v okolí žádné gramotné lidi vaší úrovně nemám,nemohu si onen zmiňovaný plátek přečíst.Zřejmě přicházím o dokonalý požitek,podobný tomu,když mi má gramotná sedmiletá vnučka předčítá výron vašeho skvělého mozku.Závěr:Paroubka nemusím, ale z vás je mi smutno...
23. 11. 2009 | 17:42

xres napsal(a):

Potřeboval by pár vajíček mezi oči, jinak hrozí opět:
"Dámy a pánové, nechci se Vás dotknout, ale ty šaty něco stojí. Kdo z vás na to má?"
23. 11. 2009 | 17:54

Bohouš napsal(a):

článek - hrůza
23. 11. 2009 | 17:57

ok napsal(a):

Pane předsedo, nestranný pozorovatel musí říci, že není velký rozdíl mezi kongresy ODS a ČSSD. Co se ale vás osobně týče, dám vám jednu radu. Nevyzdvihujte neustále sebe a ČSSD a nehaňte v jednom kuse politické oponenty. Lidé chtějí, aby se mohli na vládu spolehnout, že bude pracovat v jejich zájmu a proto má Fischerova vláda podporu. U vás se jedná o pouhé účelové proklamace a čiší z vás bezbřehá nenávist vůči každému, kdo by vám mohl stát v cestě k moci. Lidé cítí, už kvůli vašim prohlášením v minulosti a kvůli neustálým změnám ve vašich postojích, neupřímnost. Nevím, zda se vám někdy podaří, aby o vás slušný člověk změnil názor a ani nevím, zda o to stojíte, ale podobnými blogy toho nedocílíte.
23. 11. 2009 | 17:59

Merlin napsal(a):

ODS stojí za .... , vy víte za co, Stejskal to maže, ale kam se hrabe na Paroubka !

ODS a Paroubek, to je volba mezi dvěma zly. Mezi nenažranými a neschopnými na straně jedné, a buranským, k moci se všemi prostředky deroucím, primitivním, estébáckým pinglem na straně druhé !

Paroubek je to nejhorší, co by mohlo tuto zemi potkat. Znamenalo by to vládu kolotočářské mafie. Škoda, že ODS je v tak mizerném stavu.
23. 11. 2009 | 18:11

Admirál napsal(a):

ok - víte jistě, že Ficherova vláda pracuje ve Vašem zájmu?

Kde berete tu jistotu, že se zrovna nyní neděje něco, nad čím budete později lomit rukama?

Vy si skutečně myslíte, že pan Paroubek je ďábel, jak ho líčí média? To to teda máte setsakra jednoduchý.
23. 11. 2009 | 18:13

Temelín napsal(a):

to Paroupek

Jasně, Langer je Íčko. A věděl jste, že vy jste Jíčko Píčko?
23. 11. 2009 | 18:19

StandaT napsal(a):

1./ Schopný člověk nemá zapotřebí hanět své oponenty.

2./ Slušný politik nejen nehaní, ale ani neoslovuje jedince, kteří takovouto politiku přijímají či dokonce vyžadují (viz "volím Paroubka a Ratha, protože jsou schopni nakopat a pozavírat modráky" a podobné postoje).

Slušná politika se totiž dá dělat pouze, pokud je zaměřena na slušné lidi a slušné lidi oslovuje.
23. 11. 2009 | 18:27

dattel napsal(a):

Pekne zdravim,

pokud jste tento blog psal opravdu sam, je asi potreba ocenit Vasi odvahu postavit se celem k "divokemu zapadu" internetovych diskusi ;-)
O to vice bych to ocenil ja sam po te, co jsem na vlastni oci videl, kolik politiku umi vubec pocitac pouzivat...

Na druhou stranu, tvrzeni v uvodu vaseho blogu mi pripadaji nezajimava a neduveryhodna.

Vadi mi pomlouvani konkurence. Kdybych ja obchodoval tak jako Vy mluvite a pisete uz bych nemel s kym.

Vadi mi, kdyz "machrujete" ze mate recept jak na krizi. Zazil jste jen socik a o krizi vite stejne malo jako my vsichni z byvaleho vychodniho bloku.

Velmi mi vadi ze nas stat Vasi vinou prave ted ridi (za ticheho souhlasu vsech zucastnenych) clovek, ktery nebyl zvolen, prijima rozhodnuti za radne zvolenou vladu a pripada mi to nepochopitelne a take jako vysmech nasemu volebnimu systemu a statu vubec.

Jestli jste se tady prisel vyplakat jak jsou na vas konkurenti zli, tak mne to nedojalo. Mam rad bojovniky a tohle mi prijde ponekud pod uroven.

Ostatne, i z historickych dokumentu vyplyva ze zbabelost CSSD byla jednou z pricin ktera nas v minulosti zavlekla na 40 let do socializmu a z toho co jsme videli pred par mesici pri svrzeni vlady uprostred predsednictvi EU, je jasne ze ani dnes to nebude lepsi....

Vase generace (a ted nemyslim jen CSSD) proste musi vymrit i se vsemi krivdami co na vas komunisti napachali a zlozvyky co vas naucili. A az prijde nova, pak mozna pomalicku zacne byt vysoka politika opet prijimana jako vysada, poslani a bude spojena s obdivem a uctou.
23. 11. 2009 | 18:34

Jana napsal(a):

Pane Paroubek.
Popsal jste něco co jsme mohli všichni vidět/kdo měl zájem/osobně jsem to sledovala velmi střídmě,protože OSD není mojí stranou a nikdy nebyla.Jsem Vaším voličem,ale i kritikem. Dost dobře nechápu,když jste měl vítězství ve volbách jasné proč nastala ta změna čeho jste se zalekl?Nést zodpovědnost v krizi?Dodnes jste nevysvětlil důvod. A to není hra fair play vůči voličům.
23. 11. 2009 | 18:34

kozoroh napsal(a):

To StandaT:To vidím dost bledě.Nedělal jsem si statistiku,ale subjektivně mám pocit, že slušností se ohánějí ti s největším máslem na hlavě.Ale dělají to pravda bez vulgarizmů-to mnohým, kteří nejsou vybaveni schopností pochopit, imponuje.
23. 11. 2009 | 18:38

Andus napsal(a):

Pane Paroubku, pokud opravdu chcete vítězství ČSSD, pak zavčas odstupte.
23. 11. 2009 | 18:38

Simona Carcy napsal(a):

Drahý Jiří,
rád byste se odlišil od buranů z jiných politických uskupení, ale ono to nejde. Nedaří se, patříte k sobě a neumíte sám ani své trhliny ( a že jich není málo) zakrývat. Pak je lepší, když budete zticha. Všiml jste si, že když delší dobu nevystupujete v médiích, rostou vaší straně preference? Ale jestli chcete pustit modré ke korytu, tak řvěte svoji pravdu zplna hrdla.
23. 11. 2009 | 18:40

vasja napsal(a):

Čas jitrnic, prejtu a prdelaček...........
To je konotace, vyzařující z Vašeho článku a foťky taky.
23. 11. 2009 | 18:51

RA napsal(a):

soudruhu Paroubku , jak se stavíte k problému 4 milionových úpisů , které středočeští zastupitelé museli podepsat soudruhovi Rathovi ? Myslíte, že je to demokratické ? Mně to osobně spíše připomíná úpis peklu a znáte to přísloví, čiň rudému čertovi dobře, peklem se ti odmění.
23. 11. 2009 | 19:04

Jirka13 napsal(a):

No, mně pan Paroubek leze neuvěřitelně krkem. A těm nynějším státotvorným promluvám také nevěřím. Ale souhlasím s absolutní absencí smyslu pro humor u ODS. Připadalo mi to trochu jako pomocná škola. Nucená legrace a trapárna. Aby nebyla mýlka. Jsem volič ODS. Ale blbec je blbcem v jakékoliv straně.
23. 11. 2009 | 19:08

SuP napsal(a):

Jeník -
Tobě už jsem odpověděl.....
23. 11. 2009 | 19:12

hoven napsal(a):

jiří začal z vesela, hned u první věty jsem se dobře zasmál. a tak to má být, humorem proti krizi.
23. 11. 2009 | 19:18

Kárl napsal(a):

ODS kleplo hřebíček na hlavičku, aneb husa zakejhala. Ale je to jasné: volební kampaň musí být postavena na zesměšňování Paroubka a jeho hochů. Ani s tím začali, a je to úpěšná metoda.
23. 11. 2009 | 19:35

huhu napsal(a):

na jyrkův vkus se tam málo střílelo
23. 11. 2009 | 19:36

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem jeden hrubě urážlivý příspěvek, neboť tyto jsou v rozporu se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
23. 11. 2009 | 19:38

Paterik napsal(a):

Hned v úvodu se paroubek holedbá, že ČSSD nesáhne k útokům na své soupeře, ale co čteme ve zbytku článku? Útoky na Paroubkovy soupeře... Krizi vyřeším, ale neřeknu vám jak. Asi tím, že pošlu na finance Sobotku, který o nich nic neví. Pokud bych srovnal tento kongres ODS a nedávný kongres ČSSD, tak nevím, který je trapnější...
23. 11. 2009 | 19:43

AB napsal(a):

Chválabohu za ubohého Paroubka, to by nám to levice nandala, že jo - my napravo:)
23. 11. 2009 | 19:49

Matěj Kopecký napsal(a):

Jirka opět nesklamal..., ale pozor, je to zlej článek plný nenávisti ve Vánočním balení, zákeřný a pomlouvačný. Kdo jsi bez viny hoď po mne kamenem, to říkal Kristus před 2000 lety, a Jirka je tady, aby ho hodil , protože on je bez viny, bez páteře a bez lidské důstojnosti. To je ten farizej, který hodí, i když má před svým práhem hnůj...
23. 11. 2009 | 20:13

Karel napsal(a):

ODSmanům se nikdo nezavděčí.

Kluci Paroubkobijský, vždyť to Jirka sám řekl
- Podařený kongres Topolánkovy strany.

PS.
A vy se tu modroptáčníci tak čuříte.
23. 11. 2009 | 20:17

Jana napsal(a):

Pane Paroubku,
a copak dela vas kamos a zamestnavatel vaseho syna kmotr Kocka ?????????????
23. 11. 2009 | 20:20

Václav napsal(a):

To:Honzík Souhlasím,ale stejně trvám na tom,že se scvrkla i když je to změna stavu. Zde, jako v případě demokracie platí jiná pravidla.
23. 11. 2009 | 20:23

lenox napsal(a):

Pane Paroubku, škoda, že jste nezůstal "nad věcí", tím byste jedině získal. Kopat do mrtvol je zbabělé. Takto se snižujete na úroveň zoufalých příznivců slábnoucího protivníka. To, že TOP 09 získává preference je aktem bezradnosti a jistého znechucení voličů nad tím vším.
23. 11. 2009 | 20:35

Marian napsal(a):

Pane Paroubku,
nechte těch osobních útoků na Ička, Téčka, Béčka a jiné lidi. Občany nezajímají osobní útoky.A pokud se podíváte na žebříčky popularity zjistíte, že mám pravdu. Zakročte proti uražení ostatních politiku, ať už jsou z jakékoliv strany. V poslanecké sněmovně přeci nejsou proto, aby pozuráželi kohokoliv a kdykoliv, ale aby prosazovali názor voličů. Do slušné diskuze urážky nepatří. I kdyby protivník byl sebevětší gauner. Budete-li prosazovat v diskuzích a politice slušnost, jistě vás bude volit a podporovat více lidí.
23. 11. 2009 | 20:58

volič napsal(a):

Pane Paroubku pokud bude chtít zvítězit ve volbách nepoužívejte praktik ODS to Vám rozhodně na oblibě nepřidá.Že je odska banda neandrtálců všichni víme i bez Vašich nevhodných výrazů.Dokažte,že jste lepší!!!
23. 11. 2009 | 21:03

Rumcajs napsal(a):

Irinek:

Váš pokus o konverzaci jsem vyhodnotil jako útok a dle toho jsem i odpověděl.

Zvykejte si ! Bývá to i horší.
23. 11. 2009 | 21:05

David napsal(a):

ODS a celá pravice stejně prohraje volby, takže není potřeba něco řešit.Po volbách bude vláda ČSSD a KSČM.
23. 11. 2009 | 21:27

Rumcajs napsal(a):

Kraje ruší celou řadu železničních spojů.

Ano, jsou to ty kraje, co ovládli socani a titíž socani, co slibovali lepší dopravní infrastrukuru.

Dovolil bych si i připomenout zdejší blog mého oblíbence Rátha pod názvem "Obchod se strachem".
Ano, toho Rátha co se v tomto článku kasal tím, že nepodlehl panice a nezajistil očkovací látky proti prasečí chřipce a téhož Rátha , který nyní kritizuje vládu za nepřipravenost v tomtéž.

Člověk si jenom říká, kde se bere v těchto primitivech ta drzost a dovolují si ona absurdní vyjádření.

Že by je k tomu formovalo prostředí ve kterém se nejraději pohybují, tedy prostředí pouťových mafiánů, majitelů bordelů a nájemných vrahů ?

Kde se bere drzost socanských evropanů mluvit o sociální rovnosti, když jejich příjem se pohybuje na 20-tinásobku průměrného platu ?
Kde se bere ve Špidlovi ta drzost, volat po sociální rovnosti a přitom u toho hlasitě mlaskat a ještě to považovat za spravedlivý plat ?

Bude tedy plat 50 tisíc dosažený živnostníkem příjmem nespravedlivým a půl miliónový plat bruselského úředního parazita bude příjmem oprávněným ?

Musím říci, že když nic, tak silný žaludek voličům ČSSD můžeme jenom závidět.
23. 11. 2009 | 21:31

pleva napsal(a):

Diskuse? K čemu? Autor to stejně nečte a co si o něm myslí jiní ho nezajímá. Má přece pravdu a slovo omluva nezná. Kdyby znal, musel by klečet trvale za to, čeho se jako "politik na naší zemi dopustil".

Vyprahlá argumentace spojená s útoky je oblíbená na obou stranách a politika je dávno vyprázdněné mlácení slámy s chybějícími vizemi. Mistr tlachání a planých slibů je J.P., který si za peníze schopných kupuje hlasy líných a neschopných. Fuj...

Odpovědi na komentáře se tu nedočkáme, ostatně proč odpovídat oponentům?

Taková diskuse pro diskusi (s/z). SKoro bych ji zautomoderoval na nulu :-(
23. 11. 2009 | 21:32

Jan napsal(a):

V Řáholci se mluví slovníkem 50tých let. Stále znovu se mi potvrzuje myšlenková blízkost obou extremů.
23. 11. 2009 | 21:37

Honza napsal(a):

Lze souhlasit s tím, že nebylo zapotřebí se ohrazovat vůči ODS. Nicméně, jediným volebním tahákem je dehonestování Paroubka. Je vystaven neustálým útokům i když obsah jeho článku není nepravdivý. Každý jiný politik, na kterého by útočili stejným způsobem, by se již dávno poroučel. Přesto má slušné preference, není to divné. Jestliže mluví Schwarzenberg o povětrných holkách, pak sám tím je. Prošel několik stran a naposledy u zelených (které v podstatě zradil) a kdo je v TOP 09?
23. 11. 2009 | 21:39

StandaT napsal(a):

kozoroh: samozřejmě to platí i pro ty z ostatních stran. Osobnost se takhle nechová.
23. 11. 2009 | 21:46

StandaT napsal(a):

Rumcajs: jen jestli on hejtmanům ten jejich hlavní ekonom, ten který poznal krizi už minulé Září, až do letošního Září neřekl, že je tady krize.
23. 11. 2009 | 21:51

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem další výkřik obsahující vulgární nadávku, neboť tyto jsou v rozporu se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
23. 11. 2009 | 22:10

Rumcajs napsal(a):

StandaT:

Oni to přece dávno věděli. Těm prima hochům, co se jim nikdo nevyrovná přece nemusí nikdo nic říkat.
23. 11. 2009 | 22:12

hoven napsal(a):

jiří nám poslal pozdrav z rudé planety
23. 11. 2009 | 22:13

EPetr napsal(a):

aut: evidentně je to opět jeden z určených socdemáků, který má "hlídat" diskusi na webu. Jako vždy někdo podezřele velmi brzy reaguje na názory ostatních, které se jaksi nehodí...
23. 11. 2009 | 22:22

StandaT napsal(a):

Rumcajs: a co když sami podepsali demokratické směnky?
23. 11. 2009 | 22:26

MICHAL napsal(a):

FALEŠNÉ PODSOUVANÉ PLAKÁTY , V POSLEDNÍ KAMPANI DOPLNĚNÉ O MIKROAUTORIZACI SOC.DEM. ABY SI JI DŮCHODCI UŽ NEVŠIMLI, SNAD SI PŘÍRODA PORADÍ, PRO ZBYTEK REPUBLIKY AKTUÁLŮNĚJI: NORMÁLNÍ ČLOVĚK může si budovat imunitu, necákat kolem sebe potem jako břichopas na prezidentské volbě, MÍRNÁ HLADOVKA MOBILIZUJE ORGANISMUS, místo stejků sociáldemokratických zamořujících metanem svět, je užitečnější syrová ryba třeba jen slaneček...ne rozvážet po vsích kafilerní krocany, ještě se tu po těch nalhaných volbách povalují kosti
23. 11. 2009 | 22:41

hoven napsal(a):

paroubek by měl spíše přemýšlet o tom, co bude dělat s doktorem zaorálkem, který se zbláznil a vymknul kontrole.
23. 11. 2009 | 22:44

Jos napsal(a):

Pozoruhodný jev je zde k vidění:
když někdo věrně popíše skutky a dění, od obskurního dění na kongresu ODS až po hrubě až vulgárně urážlivé vyjadřování K. Schwarzenberga v sobotním Právu, a nic jiného Paroubek v článku neudělal, je řadou zdejších přispěvatelů (na př. Matej Kopecký, Paterik,
atd...)jeho text pokládán za urážlivý až nenávistný. Pozoruhodnou demokratůru se nám ti chlapci snaží vnutit. Nenechte se vysmát mládenci a děvčata, autorem trapností a urážek jsou opravdu dobráci z ODS a Schwarzenberg.
23. 11. 2009 | 22:49

Koudelik napsal(a):

Soudruhu vydařený Paroubku, pište si, co chcete, je vám to stejně hovno platné. Sice kopec není strmý, ale dolů jedete.
23. 11. 2009 | 23:01

Suchec napsal(a):

aDMIRÁL:
To vystoupení Borise Šťastného dává naději, že jich je , třeba, i víc.

Jedno z mála seriozních a věcných vystoupení. Julínek čučel jak puk.

Stejskal:
A pupkáče jste nechal hned nahoře, a jindy mažete daleko menší "eufemismy".
23. 11. 2009 | 23:05

Fafajtek napsal(a):

Komunista zůstane komunistou (i když vystoupí ze strany) stejně, jako vrah zůstane vrahem (i když si odpyká trest):
Jan Kavan, členem KSČ, styky s STB, Z.Škromach, 1982-1989 člen KSČ, J.Rusnok, 1988-1989 kandidát KSČ, J.Tvrdík, 1988-1989 kandidát KSČ, E.Zeman, 1966-1970 člen KSČ, J.Schling, 1981-1989 člen KSČ, M.Kraus, 1984-1991 člen KSČ, Jiří Václavek, 1964-1968 člen KSČ, František Strnad, 1984-1989 člen KSČ, Miroslav Svoboda, 1985-1989 člen KSČ, P.Dostál, 1962-1969 člen KSČ, K. Šplíchal, 1983-1989 člen KSČ, Miloslav Vlček, 1983-1989 člen KSČ, Petr Ibl, 1984-89 člen KSČ, Miloš Melčák, člen KSČ, Josef Smýkal, členem KSČ, Jan Mládek, 1987-1989 člen KSČ, J. Palas, 1980-1990 člen KSČ, M. Emmerová, 1966-1969 členka KSČ, A. Sýkora, 1983-1989 člen KSČ, Rudolf Tomíček, 1967-1990 člen KSČ, Hana Šedivá, 1979-1990 členka KSČ, V. Laštůvka 1966-1969 byl v KSČ, J. Kubinyi - do roku 1990 člen KSČ, R.Kopecký, 1981-1989 člen KSČ, Alfréd M R.Kopecký, 1981-1989 člen KSČ, Alfréd Michalík, do roku 1990 člen KSČ, Oldřich Němec, 1976-1990 člen KSČ, L. Skopal, 1983-1989 člen KSČ…
23. 11. 2009 | 23:06

Suchec napsal(a):

Jos:
Třeba ten článek s Černohorským v Právu jsem četl. A, zklamal mne.
23. 11. 2009 | 23:12

Suchec napsal(a):

Fafajtek:
A blb zase zůstane blbem, a je jedno, jestli je komanč, či arapaho.
23. 11. 2009 | 23:13

Jos napsal(a):

To Rumcajs:
"Kraje ruší celou řadu železničních spojů."
Skutečnost: Naprostá většina krajů dosud nemá s ČSD uzavřeny smlouvy pro příští rok! A vy jste pouhý žvanil!
23. 11. 2009 | 23:18

kormoran napsal(a):

24. 11. 2009 | 00:12

znalec napsal(a):

"Ale urážky soupeře, jak to vidíme v podání ODS a TOP 09 vůči nám, to určitě nebudou. Na našeho hlavního volebního soupeře: ODS, jak ukázal její poslední kongres o minulém víkendu, se hodí parafráze slov klasika: nic nezapomněli a nic se nenaučili."
Kdo vám to psal pane předsedo?
Ihned ho vyhoďte. Takový blábol!
24. 11. 2009 | 00:14

kormoran napsal(a):

24. 11. 2009 | 00:14

jaryn napsal(a):

To je teda bulvár, hokynářství, co chtěl tímto pan předseda říci ????
24. 11. 2009 | 01:08

Jirka napsal(a):

Tak tento článek by měl posoudit nějaký psycholog a stanovit IQ pisatele. Pane Paroubku hlavně nevymýšlejte "překvapivé prvky" pro široké vrstvy, už teď nás z toho jímá hrůza. To budse zase miliard vyhozených z okna. Začněte se konečně chovat dospěle.
24. 11. 2009 | 02:44

Smějící se Emil napsal(a):

Pěkný článek Ing. Paroubka, trefně vystihuje "humor", který ODS prezentovala na svém kongresu..... Však také fanatičtí pravičáčtí chlapečci na tomto webu se ihned ozvali a jak je u nich zvykem nadávají a nadávají a nadávají ...... možná se ze samé nenávisti někteří i počůrali. Cha, cha, cha ......
24. 11. 2009 | 03:03

mobil napsal(a):

Geoffrey de Peyrac :D
24. 11. 2009 | 03:45

jarda napsal(a):

Až do víkendu jsem byl stále ještě nerozhodnut, koho volit. Po kongresu však mám jasno, koho určitě volit nebudu. ODS. To, co předvedl Timur, pardon, Topolánek a jeho parta na Vysočanském sjezdu, pardon, kongresu, mě utvrdilo v tom, že ona strana skutečně kráčí již zrychleným krokem na smetiště dějin. A hlavním lídrem tohoto pochodu je stále Mirek...
24. 11. 2009 | 03:55

Rumcajs napsal(a):

Jos:

Já žvanil.
Vy lhář.
Kdo je víc ?
24. 11. 2009 | 06:56

Rumcajs napsal(a):

Jan:

Já tak mluvím, Paroubek se tak chová.
24. 11. 2009 | 07:01

Václav napsal(a):

Pane Paroubku,když už jste věnoval tolik času Topolánkovi, zkuste s ním dát hlavy dohromady a věnovat trohu času třeba Vašemu nástupci panu Fischerovi a jeho vládě. To, že má zatím největší podporu v řadách lidí není zásluha jenom toho, že po vládách řízených jak Vámi, tak Topolánkem se ani není čemu divit, ale je to hlavně o tom,že nejsou žádné skandály, žádná korupce,žádné tunely, žádní Tvrdíkové, žádní Dalíkové a je to pouze o práci. K Vaší smůle zatím od Fishera slyšíme pouze pracujeme na tom, hledáme řešení,máme zájem atd. Začněte se dívat tímto směrem a zjistíte, že to, co řekl Topolánek na sjezdu nikoho nebere,protože se předpokládá, že to bude opět o ničem. Vy s Topolánkem můžete sjezdovat pouze o tom, jak obrovské štěstí vlastně máte v tom, že Fischer za sebou nemá žádnou partaj která by ho udržela u moci.Sázím na to, že ani jedna vaše partaj by se ve volbách do parlamentu nedostala, kdyby on do toho šel. Zeptejte se na to Tvrdíka, nebo Dalíka a nebo také zkuste zapojit svůj rozum. Dejte vědět,co vám vyšlo.
24. 11. 2009 | 07:17

Rumcajs napsal(a):

Jakmile někomu vyskočí preference, hned se tu pověsí nějakej socan, a nableje sem řadu invektiv, urážek či zesměšňujících poznámek.
Jakmile se někdo otře o Paroubka, je dílem okamžiku a má to spátky na talíři až do desátého kolena.

Co to je vlastně za organizaci ta ČSSD ? Nějaká STB, která si vede svazky na všechny, kteří mají co mluvit do politiky včetně vlastních členů ?
Jakmile někdo vystoupí z řady, do té doby bezúhonný,inteligentní a vzor všech ctností se stává největším padouchem s minulostí jako skušený recidivista.

Že by náhoda, nebo nutný profil pro člena ČSSD, aby byl snadno manipulovatelný a hlasoval ve jménu sociální rovnosti pro tu správnou lobistickou skupinu ?

A jaké by si měl Schwarzenberg brát servítky ? Proč by neměl právo popsat skutečnost, kterou musí znát snad každý, kdo má oči a uši ?
A to že Paroubek je křivák,že na jeho slovo není žádný spoleh, že se k němu není radno otočit zády ... atd.

Oč milejší mi je Valach s bimbasem, nebo blbec z Horní dolní, než tahle mutace slizkosti.
24. 11. 2009 | 07:28

s.p. napsal(a):

24. 11. 2009 | 07:36

odjinud napsal(a):

Prázdná ČSSD, prodejný Rath a oranžoví kmotři.
Jiřímu Paroubkovi se v poslední době zalíbila kritika politické konkurence, jen ne sebe samého. Jeho aktuálním cílem se stal Kongres ODS. Zapomněl však předtím na něco – Sjezd ČSSD.

Jiří Paroubek hovoří v souvislosti s ODS o programové prázdnotě. Zářným příkladem vyprázdněnosti je však právě jeho strana. Byla to ona, kdo se při hospodářské krizi zmohla na jediný návrh - zdražování. Byla to ČSSD, která prosazuje rovné zastoupení žen v politice a sama není schopna zvolit do svého vedení místopředsedkyni. Neví, jaký má názor na Klausovu výjimku, zaměstnávání imigrantů či šrotovné. Symbolickým potvrzením ideové prázdnoty je přejmenování stranického think-tanku z dělnické na Masarykovu demokratickou akademii. Tradiční voličská základna sociálních demokratů je Paroubkovi zřejmě šuma fuk…
Prý ODS řídí kmotři. Hm, jenže ČSSD na tom není o moc líp. Bývalý vekslák Benda, pražský kmotr Hulínský, kolotočář Kočka, šedá eminence Jansta, dravý Bušina, Dryml, Mrština, donedávna boxer Soukup. To jsou jen některá jména, která stojí v pozadí ČSSD a předsedy Paroubka. Paroubek tedy kritikou šedých eminencí střílí do vlastních řad.

Přelétaví poslanci
Předseda ČSSD se neopomněl opřít do váhově stejně silné TOP 09 (je pozoruhodné, jak strana, která pokukuje po čtyřiceti procentech, brojí proti čerstvě založenému soupeři). Prý vypadá jako nový veřejný dům se starými děvčaty. Zapomněl však dodat, že jeho strana v tomto ohledu představuje prvotřídní bordel - Rath (ODS, SD-LSNS, ČSSD), Jandák (ODS, KDU-ČSL, Republikánská unie, ČSSD), Dimun (ODA, US-DEU, ČSSD), Zubová (ČSSD, SZ, DSZ, ČSSD), Kraus (KSČ, Demokratická strana práce, Hnutí za samosprávnou demokracii, LSU, ČSSD). Na rozdíl od Kalouska a spol., kteří ve většině případů přestoupili poprvé v životě, politici ČSSD by si mohli z politické turistiky udělat rovnou živnost.
Zažitá poučka říká, že čím hlasitěji kdo mluví, tím méně si je jist tím co říká a snaží se tak zakrýt vlastní nedostatky.
24. 11. 2009 | 07:37

AK napsal(a):

Pane Paroubku, nejsem váš volič a mnohde se mi vaše reakce nelíbí. Váš článek však hodnotím známkou 1 s hvězdičkou.
24. 11. 2009 | 08:06

matů napsal(a):

Vzal jsem si mustr a udělal si svoji vizi do r.2020. Musím,vymalovat,asi 2krát vyměnit koberec v obyváku a ložnici ,nádobí také chce vyměnit,dovolena aspoň 3 krát do zahraničí,auto si nechám renovovat každé dva roky.Nechci unavovat,ale něco podobného napsali na 3 archy a schválili na kongresu ODS.To musela být hlava co vymyslela takovou vizi?Určitě nebyla jen jedna.Komuniste měli Akční program a poučení s krizových let,Mě to připadá stejne.
24. 11. 2009 | 08:15

Jiro napsal(a):

Skutečně obdivuhodná kumulace nepokory, arogantní žoviálnosti a rádoby břitkého humoru. A pokud se J.P. tak mistrně a rád zabývá minulostí prakticky každého, je nasnadě otázka. Bylo možné nebýt estébákem, či horlivým přisluhovačem, při tom, že byl člověk členem husitské církve, šlenem ČSS a zároveň nomenklaturním pracovníkem v RaJ na Praze 1? Odpověď je nasnadě.
24. 11. 2009 | 08:18

Ládik napsal(a):

Máma by řekla: "brynek".
24. 11. 2009 | 08:27

Marcus Agrippa napsal(a):

Nejvíc mě zaujal Topolánek který na sjezdu ÚVODS něco plácal o tom jak podrželi Klause a ten se jim za to"odvděčil". Když si tak vzpomenu na průběh té"volby"tak si říkám vrána k vráně sedá ( v případě ODS sup k ... ). Každopádně ODS se pokouší hrát si na moderní pravicovou stranu a tristně jí to nejde. Výstava Paroubek kosmonautem byla naprosto infantilní a může bavit jedině její dětské voliče. A o bezobsažnosti její politky nemá smysl snad ani diskutovat.
24. 11. 2009 | 08:50

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem dva příspěvky (druhý byl reakcí na předchozí) obsahující hrubé nadávky, neboť tyto jsou v rozporu se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
24. 11. 2009 | 09:28

olol napsal(a):

no, soudruhu predsedo, ze umite skvele ukazovat na chyby ods, to uz vime. spis by me zajimalo, co konstruktivniho nabizite. ze umite shodit vladu a pak ze strachu pred odpovednosti vycouvat a nechat to na urednicke vlade (zaplatpanbu za ni), to jen tak pekne dokresluje, co jste zac a co vlastne umite a nabizite. nic, co by normalnim obcanum prospelo. (samozrejme ovce budou vdecne za kazdy klacek hozeny ods pod nohy, ale ovce mezi obcany nepocitejme)
24. 11. 2009 | 09:31

ZeD771 napsal(a):

Je pravda to co říká pan Paroubek, a převážné poznámky z reakcí na blog také. I když se mi tyto reakce na provokaci ODS nelíbí, nenašel jsem jiný způsob jak na ně reagovat a proto si kladu otázku, zda stojí za to reagovat vůbec. Asi nemá cenu abych tady J.Paroubkovi radil jestli a kdy se má ohradit proti těmto dementním útokům, na to má jistě své poradce, ale jako naprosto zásadní mě přišla slova o programu, práci a přípravě na volby. Pak už můj zájem o článek rapidně klesal. Proto bych byl rád, kdybych jsem se mohl rozhodovat než půjdu volit na základě informací které do nás tlučou zdělovací prostředky o způsobech, řešení a vizích našich budoucích zastupitelů, než se tady handrkovat o tom kdo co řekl. Slovo mediálně vděčné se nám už zabydlelo, ale důležitější je budovat novou generaci voličů, kteří, když uslyší z úst politika nepravdivou nebo urážející kritiku, bude v ten moment politik nevolitelný. Pro mě je Topolánek se svým morálním kreditem OUT, Langer a spol. nestojí ani za zmínku. Pozadí TOP09 které jsem chtěl volit je nechutné. Takže mi jako pravicovému voliči nezbývá než vybírat z nových stran a nebo se nechat přesvědčit, že ČSSD bude jako za vlády Špidly podnikat pravicové kroky aby nás opět vytáhla z kaše. Proto jako zodpovědný volič hledám argumenty a ne Vaše politické škorpení. Mimochodem si Vás platím z daní, tak se umírněte, děkuji...
24. 11. 2009 | 09:33

Slávomil napsal(a):

Článek se dá přirovnat, slovy klasika, k mytí podlahy před smrtí. Škoda, že už nebloguje pan doktor Nešpor. Nevím sice, jestli by hodnotil sjezd nějaké politické strany s prošlou spotřební lhůtou, ale možná by poznamenal k vystoupení jistého politika na tomto sjezdu něco v tom smyslu, že požívání alkoholu neprospívá ani politicky zesnulým osobám.
24. 11. 2009 | 09:53

TOV napsal(a):

Kyselé hrozny
24. 11. 2009 | 10:42

Pr(u)dič napsal(a):

Je zábavné číst nenávistné modré reakce po právě proběhlém sletu modrého ptactva ! Stejná ontelektuální úroveň, jako u Topolánka ! Za všechno může Paroubek !
A hned ten první dotaz, jestli byl Paroubek v tom skafandru ! To i jako vtip je blbost, jenomže mám podezření, že to tazatel myslel vážně !
24. 11. 2009 | 11:03

Mem napsal(a):

"křtění knihy o Bratrstvu kočičí pracky"

Až na ten drobný detail, že se knížka ve skutečnosti jmenuje "Kronika Bratrstva Kočkovy Pracky"
24. 11. 2009 | 11:05

strejda napsal(a):

Ha ha ha - v exilu.
Například takový sociální demograt M.Kraus byl za totáče i v parláči.
24. 11. 2009 | 11:35

Denis napsal(a):

Souhlasím, že skupinka Marťanků se zbytky psa byla prostě ubohost. Navíc téma Marťané je již hodně vyčpělé, ale co čekat od odesáků? Nanejvýš tak strašení komunisty. Svědčí to jen o jejich programové vyprázdněnosti. Topolánek je srab,co dělal vše proto, aby nebyl potvrzen jeho výsostný mandát v tajné volbě.Kdyby mu zůstaly ty modré gule, tak si o to požádá sám. Navíc Ičko se určitě pilně rozesílal do regionů výhružné maily, kdo má to "malé Toskánsko" a může jít bručet. Jestli -nedejbože- po Fisherovi nastoupí tato banda, které jde hlavně o doplnění již tak těhotných kont, tak to už fakt nebude cesta do pekel, to tam už budeme.Nevšimli si delegáti, že Topol je v oblíbenosti politiků pravidelně tak patnáctý a Langer na téměř na chvostu? Kdežto socani mají hned pět politiků v čele. Není to snad dost výmluvné?
24. 11. 2009 | 12:14

ZaZu napsal(a):

tady je možné zaznamenat důkaz o kvalitě naší politické kultury, kterou sem přinesly velké strany. Urážky, nejlépe osobní, arogance a obecné bláboly. Jen nepřijít o moc. Došel jsem k závěru, že je nutná změna. Současné parlamentní strany musí pryč nebo by měly mít jen marginální vliv. Pokud to nepochopíme, bude to stále stejné.
Já volím "Věc veřejnou". Ale jsou i jiné, také nadějné. Nebojme se do toho šlápnout.
Už mám dost těch Paroubků, Topolánků, Jančíků, Bendů, Grossů,Kočků atd. atd.
24. 11. 2009 | 12:15

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem jeden text obsahující hrubou nadávku, neboť tyto jsou v rozporu se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
24. 11. 2009 | 12:20

artur napsal(a):

Škoda slov pane Paroubku.
24. 11. 2009 | 12:38

george napsal(a):

To Denis : Zkuste si při průzkumu o nábožnosti české veřejnosti stoupnout v neděli když lidé vycházejí z kostela, a položit jim otázku, zda jsou věřící. Celý národ bude podle toho průzkumu věřící. Tolik bych ty "průzkumy" nepřeceňoval, ty zbožňuje jenom velký guru (pokud hovoří pro něj).
24. 11. 2009 | 12:44

jenik napsal(a):

Jyříku, kdyby pan Topolánek neměl pyj, tak na něj taky nic nmáš, viď?
24. 11. 2009 | 13:06

KocickaKote napsal(a):

Pan PAroubek neumí nic jiného než paropomlouvat
24. 11. 2009 | 13:17

PetrK napsal(a):

Žvanivý slimejš Paroubek se ozval přesně tak, jak jsem očekával. To je ale také vše, co on a jeho soukmenovci dovedou, ačkoliv se nás snaží přesvědčit, jak to udělají, až budou u moci. Spojí se s bratrstvem srpu a kladiva a pak nám pámbu pomáhej. Jestiže díky jim se nemůžeme vyhrabat z parádního státního dluhu,o který se také zasloužili, nedovedu si představit, jak jinak se z toho vyhrabou než pořádným okrádáním národa
24. 11. 2009 | 13:46

Historik napsal(a):

Pane Paroubku, nenechte se znechutit. Držím vám palce!
24. 11. 2009 | 13:51

Pavel Bláha napsal(a):

Máte pravdu předsedo. Vy na to ani sjezd nepotřebujete:

Rath Potřebuje na očkování peníze, ostatní ne
http://aktualne.centrum.cz/...

Rath: ODS Ohrožuje demokracii, komunisté NE
http://zpravy.idnes.cz/rath...

A na závěr k mému oblíbenému tématu papalášizmu: Paroubková může - vy jděte jinam!
http://www.lidovky.cz/parou...
24. 11. 2009 | 13:51

Václav napsal(a):

pane Karle, proč tolik nenávisti, vždyť je jedno jestli je to Topolánek nebo Paroubek, oba maji k těm kotníkům stejně daleko.Pro nás to bude těžké,koho volit,nechci ani jednu z těchto stran a pak už zase není na výběr, uvidíme.
24. 11. 2009 | 13:52

tamtom napsal(a):

http://www.ateo.cz/f/images...

(to je za toho knížepána)
24. 11. 2009 | 13:58

Mimozemšťan napsal(a):

Paroubku,dgrth,bhduvehzzzmk ndherzabm jasiaa,nejuskahzck!!! A hs crewnmm i kkkwhjdb czypq,by, nhjhhasujd? Nuemnxcixc,wop,liishxcz nhwsugfgsppppÁ UHŠBSHSÁHJNS KSÍMNŘÝXDHBNE !!!!!
24. 11. 2009 | 14:03

neo napsal(a):

Pane Paroubku,

Asi jste zapomněl, kdo vymyslel a zveřejnil všechny ty Marťany, sexymozky a jiné Ódy na manžela
24. 11. 2009 | 14:05

StandaT napsal(a):

Pane soudruhu příteli Předsedo Paroubku, gratuluji k získání voliče Karla.
24. 11. 2009 | 14:14

Zdenek Mihalco napsal(a):

Dobrý den,
smazal jsem jeden text obsahující vulgárně zkomolené jméno. Takové urážlivé texty jsou v rozporu se záměry těchto stránek, tj. vytvářet prostor pro slušnou a věcnou diskusi.

Děkuji za pochopení,
Zdeněk Mihalco
správce blogů a diskusí
24. 11. 2009 | 14:19

Jiří napsal(a):

Pane Paroubku,

Jděte intenzivně pracovat několik měsíců na svém propracovaném program...

Váš program sem poslouchal již jako dítě, když mi máma říkala říkanku: "Vařila myšička kašičku....tomu dala,tomu dala...." A vězte, z cizího to nebrala.
24. 11. 2009 | 14:21

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem dva texty (od stejného autora) obsahující hrubé nadávky ("trotlové, magoři, pitomec"), neboť tyto jsou v rozporu se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
24. 11. 2009 | 15:08

Věra napsal(a):

Jiříku, dobrý!!! Už ti nic neschází do tvého idolu. Jsi fakt dokonalé retro soudruha Jakeše
24. 11. 2009 | 15:27

PatientO.T. napsal(a):

Sociální demokracie má seriozně připravený program pro volby, včetně opatření pro boj proti krizi. Bude na svých programových dokumentech ještě velmi intenzivně v příštích týdnech pracovat a debatovat o nich s veřejností:

http://images1.wikia.nocook...
24. 11. 2009 | 15:35

Rumcajs napsal(a):

Děčínskou ČSSD prý vede chlap v podmínce.

To ještě jde. Já myslím, že většina ostatních socanských buněk je řízena přímo z kriminálu.
24. 11. 2009 | 15:41

matěj napsal(a):

to je fakt sranda. pan paroubek píše: "Ale urážky soupeře, jak to vidíme v podání ODS a TOP 09 vůči nám, to určitě nebudou" a téměř celý další článek uráží soupeře. to je pašák :-)
24. 11. 2009 | 15:45

matěj napsal(a):

a ještě: "Kdybychom chtěli pěstovat stejný druh humoru, tak bychom se zabývali například..." je fakt už humus. kdybych chtěl být ošklivý, jako že nechci a kdybych chtěl pana paroubka urážet, jako že nechci, a kdybych chtěl na něj kydat hnůj, jako že nechci, protože to se ve slušné společnosti nedělá, řekl bych třeba, že je tlusté h....o z ráje co si ze zasplepenosti mocí narazil penězchtivou micku. ale protože jsem slušný člověk a protože tohle se ve slušné společnsoti nedělá, tak to neudělám.

ach, svatá prostoto...
24. 11. 2009 | 15:51

matěj napsal(a):

pro pana stejskala:

smazal jste příspěvky, které byly "v rozporu se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu".
myslím, že byste ze stejného důvodu (rozpor se záměrem poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu) smazat především blog pana paroubka.

:-)))
24. 11. 2009 | 15:55

Lašák zachránce ČSA napsal(a):

Tak,tak, článek je opravdu dobrý, všichni ti co zazlívají Paroubkovi, že se ozval na urážky své osoby se skutečně předveli v modré urážkové nádheře.Jen tak dále,dokonale si můžeme udělat obrázek o vaší vizi 2020 a modrém charakteru. Moc rozumu jste nepobrali,ale krást umíte nadevše.
24. 11. 2009 | 16:01

jorkšír napsal(a):

Nazdar papaláši roku.
Ty jsi ten poslední co má tady právo kritizovat druhé. Podívej se na to jaký svinčík panuje v tom oranžovém hampejzu zvaném Lidový dům.
Zametat je třeba Paroubku před vlastním prahem.
24. 11. 2009 | 16:18

siviez napsal(a):

pane stejskal a co tohle..všechny oranžády nejsou trotlové ale ošklivá káčátka.tím že to smažete vůbec nic nezměníte na faktu že paroubek, potažmo jeho partaj způsobila tuhle situaci kdy rozvířila mezi lidmi obrovskou nenávist a hlavně paroubek způsobil onen stav kdy v české společnosti je tolik závistivců že tolik snad není ani marťanů.můžete cenzurovat jak chcete, ale paroubka lidé opravdu nemusí.a všem kdo tomuhle bývalému stbákovi ´věří, přeji vám z celého srdce, ať oranžpartaj vyhraje a vy si dosyta užijete jeho slibů.ale já to nebudu kdo bude pak brečet.a myslím že ani pan stejskal.jak to říkala teta Kateřian?kdo cjce kam pomozme mu tam.
24. 11. 2009 | 16:19

Jana napsal(a):

Ze jsou v ODS fanatici, je pravda. Ze se Topolánek chová stejně jako komunisti,ačkoliv je nenávidí, je pravda. Že má Topolánek jen prázdné nesrozumitelné kecy o ničem, je pravda. Paroubek ma aspon ekonomickou vysokou skole. Co ma Topolanek? Strojárnu-úúúdajně. Benda z ODS má každou chvíli jinou vysokou školu: matfyz, filosofii, ted momentalne prava a ani jednu nedokazal dostudovat. A s tim rvanim, urazenim a napadanim protistrany zacala pred volbami ODS, nez se Topolanek dostal k moci. Vubec se nedivim, ze jim to ted Paroubek vraci.
24. 11. 2009 | 16:40

wenca napsal(a):

Když čtu ty příspěvky, tak je mi smutno. Jedna strana uráží druhou formou puberťáků ze 7. třídy, každý je má zaručené zprávy. Někdo svádí na Paroubka, že zavedl vulgárnost a amorálnost do politiky, ale ta už tady byla dříve, než Paroubek do politiky vlezl.Byl to Klaus, který začal urážet ostatní, kteří mají jiný názor, než on, pak to vylepšila řada výtečníků, Langrem počínaje,Topolánkem konče. Druhá strana má zase Paroubky, Rathy, Tvrdíky, Šloufy.
Jenže tito všichni "politici" nechtějí nic jiného, než aby všichni svorně zůstali u koryt, nahrabali si na náš úkor. Těmito žabomyšími válkami odvádějí pozornost voličů od závažnějších problémů, než jsou invektivy, urážky, nadávky a nedořešené aférky. A my mnozí jsme místo toho, abychom uváženě volili, přistoupili na jeich proradné hrátky.
24. 11. 2009 | 16:42

crezpenan napsal(a):

Jeden za osmnáct,druhý bez dvou za dvacet.
K tomu ještě neohitler Rath,ti troubové si vystačí navzájem.Já ne,já už budu volit Cibulku.
24. 11. 2009 | 16:50

Míla 2 napsal(a):

Bohužel,největší pravdu má wenca ve svém příspěvku.
24. 11. 2009 | 17:07

Rumcajs napsal(a):

Jana:

A co máte Vy ,Janičko ?
Menzes ?
24. 11. 2009 | 17:49

Jeník napsal(a):

Dříve z lesa Řáholce přicházelo dobro a laskavost. Dnes odtamtud přichází pouze špína a tupost.

Je to asi tou dobou, kterou žijeme, kdy zločin, podlost, lhaní,zloba,zlodějiny se staly standarty života určité části (mizivé množství a velmi uřvaných) našich spoluobčanů.

Jediná dobrá zpráva - vše špatné jednou zmizí a budou se tím strašit malé zlobivé děti.
24. 11. 2009 | 18:11

kmet 75 napsal(a):

Kdy se bude vyplácet 13.důchod? Ten a šrotovné mi dosud chybí k tomu, abych si mohl zakoupit Jaguára a vyrazit na cestu kolem světa. Doufám, že ty sliby nebyly jen aprílovými žerty neboť stále věřím, že vám jde jenom a pouze o blaho občanů.
24. 11. 2009 | 18:39

modrý pohůnek napsal(a):

Chtěl bych modrým kmotrům a jejich fanatickým modře překabátěným přikyvovačům napsát jen tolik: u voleb vás smeteme ---> jako ten vítr pastoušku!! Ods se svým Vůdcem Myrkem nemá šanci!! Skončili jste jasná správa!! Nepomůže vám ani nejdražší spáč v parlamentu.
24. 11. 2009 | 19:07

zdesta napsal(a):

Vážení diskutující, ať napsal zmíněnou kritiku J.Paroubek,nebo Toneček s Přílep, lze konstatovat,že politická "satira" se ODS nevydařila.Připomínalo to Dikobraz (satiristický časopis UV) z 60tých let.Nebo také postpubertální humor méně oduševnělých. Nedovedu si představit žádnou politickou stranu (jednu z nejsilnějších)směrem na západ,aby takto blbla na kvadrát.Jestli promítání blbin z 50 let tuto stranu má posilnit a iniciovat ke zlepšení,pak by bylo vhodější ji zrušit a přebudovat do přijatelnější podoby.
24. 11. 2009 | 19:08

Rumcajs napsal(a):

Jeník:

Bohužel, ty neduhy o kterých píšeš se netýkají jen hrstky občanů. Společně s komunisty dáte možná i víc jak polovinu.

Už se těším, až ta vaše cocanská banda přitáhne komouše znovu do vlády.
Snad to dopadne jak za Aliendeho.
24. 11. 2009 | 19:36

george napsal(a):

Je docela možné, skoro pravděpodobné, že náš velký guru slavně ve volbách zvítězí a povede nás za podpory srpu a kladiva k zářným zítřkům. Na sklonku mého života se tak dočkám krásného důchodu, zdravotnictví bez poplatků na světové úrovni, ceny jako za komunismu. Už aby to bylo. Pokud to ale nebude, jsem zvědav, komu bude většina pisálků, brojících nyní za definitivní pád prokletých modrých lotrů, bude nadávat. Jsem na rozpacích, co bych si přál více, snad ten ráj na zemi, ale ne na úkor mých vnuků.
24. 11. 2009 | 19:57

Pocestny napsal(a):

Je-li toto vše, co má sozan na srdéčku, je to tak správně.

Škoda, že kromě jiného socana v tom nikdo nic podnětného nenajde.

Tak nám tu seshití brečí, že "sparta, sparta, buzerantů parta".

Pupiku, vezmi šálu a fangli a šup do kotle!

DEGENERÁTI!

A tohle rowdie má být jako státníkem!
No potěš, náš socialistický duševní fekál se opět prohloubil.

Tak tu máme pravici, která lže a krade, tak tu máme levici, která nic jiného neumí, ale ráda o tom mluví....

Co je tohle za bolševickej chcípákov!
24. 11. 2009 | 20:20

Zdenek Mihalco napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem jeden urážlivý text obsahující nadávky a vulgárně zkomelená jména. Takové texty jsou v rozporu se záměrem těchto stránek, což je vytvářet prostor pro slušnou a věcnou diskusi.
Děkuji za pochopení
Zdeněk Mihalco
správce blogů

Pocestny

díky za upozornění, přehlédli jsme, smazal jsem i Vaši doslovnou citaci textu... .
ZM
24. 11. 2009 | 20:55

Jura napsal(a):

tyhle komentáře je ukázka modrého IQ a nebo máte ty dutiny skutečně plné modrého hnusu ?

opravdu pěkná ukázka demokracie podle modrých pionýrů
24. 11. 2009 | 20:59

Zdeněk Mihalco napsal(a):

Dobrý večer,

smazal jsem další urážlivý text, který byl v rozporu se zdejšími pravidly. Ta jsou shrnuta v Kodexu diskutujících http://blog.aktualne.centru...

Děkuji za pochopení,
Zdeněk Mihalco
správce blogů
24. 11. 2009 | 22:06

Mirek Dušín napsal(a):

JJJJJJJJá mmmmmiluju pppana LLLLangra !
A pppana TTTopolánka - §§§.
24. 11. 2009 | 22:59

alexander novák napsal(a):

Pane Paroubku, jaký program máte ? Vždyť socialisty vymetají napříč Evropou, někde je takřka komplet pozavírali, např.v Británii. Socialisté dovedou vládnout jen v období růstu a hospodářského boomu. V tu chvíli jejich zásahy a prvky socialistického inženýrství rozjetá ekonomika zvládne. Sice zakolísá, ale rozchodí to. Míti v době prudkého růstu větší nezaměstnanost než v současné celosvětové krizi, to je opravdu unikum. Poslouchá-li soudný člověk teze a představy B.Sobotky, nastiňující vaše plány v ekonomické oblasti, musí ho mrazit popř.se nevěřícně smát. Vy dovedete skvěle předstírat a budit dojem. Budit dojem, že jste sociální, že máte program, řešení, spasení. To umíte skvěle.
24. 11. 2009 | 23:19

SuP napsal(a):

george -
Komu asi? Důchodcům! Vzpomeňte na Tondu Dobrotivého: "Dědeček a babička ujídají chlebíčka..." A to byl socan jako řemen.
25. 11. 2009 | 08:49

matů napsal(a):

P.Runcajsi,vy jste nějak zdivočel,nepoznávám,jste to opravdu vy?Mimochdem,už jste byl na tu kávu u p. Havla v Lidovém domě?
25. 11. 2009 | 09:41

Jeník napsal(a):

Tupost Rumcajse je pochopitelná-modráci jsou všichni stejní, byli vyrobení přes kopírák.
25. 11. 2009 | 10:32

Rumcajs napsal(a):

Milej Jeníku:

Já se nijak nedožaduji podílu na výsledcích Tvého geniálního mozku
a geniálních rukou.

To ty neustále žebráš a žadoníš podílet se na výsledcích práce mého mdlého rozumu.

Já tě na nic nepotřebuju. Pro mě jsi jenom užvaněná přítěž, která nic neumí a tak musíš žít jako parazit.
25. 11. 2009 | 11:26

bob napsal(a):

Jsem zaměřením spíše doleva, takže jsem trošku zaujatej.

Chci se je zeptat, těch co brání Topolánka a ODS.

ODS vládla dvakrát a vždycky to skončilo stejně. Nejvyšší dluh v historii a sestřelením vlády.

To Vám to proboha nestačí? To jim teda chete dát ještě jeden pokus?
25. 11. 2009 | 12:13

Rumcajs napsal(a):

bob:

Vy jste byl posledních 20 let tady ?

Můýete mi říci, v kterých letech zasekla ODS větší dluh, než ČSSD ?
25. 11. 2009 | 12:21

bob napsal(a):

Před první vládou ODS ČSSD nevládla a vláda skončila s největším dluhem ČR do té doby.
A o letošku snad mluvit nemusíme, ne?
25. 11. 2009 | 13:45

Rumcajs napsal(a):

bob:

Můžete mi dát odkaz na průběh našeho zadlužení, kde jste se tohle dočetl ?

Já bych Vám moh doporučit strámky MF ČR. Tam ale nic takového není.

A letošek ? Kalousek skončil s historicky minimálním schodkem. Vy ale asi mluvíte o vládě Fischera dosazené socany.
25. 11. 2009 | 14:01

SuP napsal(a):

Rumcajs -
Doplním: A tam ten schodek ještě zdaleka není vyčíslen.
25. 11. 2009 | 15:37

modrý pohůnek napsal(a):

To Rumcajs- kde už nic není, tam už ani rohatý neveme. Hlavně at' Kalousek zůstane raději tím chemikem, tam se mu bude snad dařit lépe! Tam se mu jistě nebude dařit zametat a vyjídat miliardové rezervní fondy, tak jako pod ministerstvem financí!
25. 11. 2009 | 22:19

Jan napsal(a):

Teda zbytek MODRÝ psice v oranžové famílii, to je totál blamáž.........:-*)
26. 11. 2009 | 07:38

Lomikar napsal(a):

A co takhle Paroubku(Roko).Do dne a do Roka (o)....
26. 11. 2009 | 09:39

ODS+ napsal(a):

"Rozdíl je v tom, že zatímco Jiří Paroubek a jeho vedení ČSSD využívá černých duší k prosazování svých kandidátů, já a ODS proti tomuto zlu bojujeme", zdůraznil M.Topolánek.
http://blog.aktualne.centru...
27. 11. 2009 | 16:26

Suchec napsal(a):

Rumcajs:
Sledujíce interní hospodaření jedné nejmenované strany bych si dovolil poznámečku.

Již se nedivím , proč to za jejich vlád vždy dopadá, jak dopadá.

Že?
28. 11. 2009 | 19:16

Mirek Dušín napsal(a):

Doufám, že použitelnéé 2/3 národa vidí populizmus TOP 09 a přijdou k volbám a zvolí ty kteří nás nejméně odrbávají.
Ať žije v našich srdcích J.Foglar.
28. 11. 2009 | 20:41

Luba napsal(a):

Jak tvrdili i zatvrzelí soudruzi:
"Směřujme kritiku do svých řad ...

A jak pravil známý komančský bavič, soudruh Jakeš:
"My nechceme kůl v plotě!"

A jak praví paní překladatelka Paroubková:
"Parouback is cool!"

Tedy: Paroubek je kůl!

Pane Paroubku, pro takový kůl je plotu škoda.
30. 11. 2009 | 08:14

žáci V. b napsal(a):

Soudruhu Paroubku ! Touto cestou Ti sdělujeme , že nemáme zájem o pohlavní ani jakýkoliv jiný styk s Tebou .
01. 12. 2009 | 19:55

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Baar Vladimír · Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoníček Radek · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berkovcová Jana · Bernard Josef · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo · Cizinsky Ludvik Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra E Elfmark František F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Goláň Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hájek Jan · Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Heroldová Martina · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubálková Pavla · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kaláb Tomáš · Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Klusoň Jan · Kňapová Kateřina · Kocián Antonín · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Konrádová Kateřina · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Máchalová Jana · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minář Mikuláš · Minařík Petr · Mittner Jiří · Moore Markéta · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Mundier Milan · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Nerudová Danuše · Nerušil Josef · Niedermayer Luděk · Nosková Věra · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít · Nožička Josef O Obluk Karel · Ocelák Radek · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Oujezdská Marie · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peka Karel · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Petříčková Iva · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pícha Vladimír · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Polčák Stanislav · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Řeháčková Karolína Avivi · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Sirový Michal · Skalíková Lucie · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slejška Zdeněk · Slimáková Margit · Smoljak David · Smutný Pavel · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šípová Adéla · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěpán Martin · Štěpánek Pavel · Štern Ivan · Štern Jan · Štětka Václav · Štrobl Daniel T T. Tereza · Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vančurová Martina · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Vostrá Denisa · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zajíček Zdeněk · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří · Zouzalík Marek Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael · Žantovský Petr Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy