Kdo jsou přátelé sociální demokracie?

30. 11. 2009 | 17:00
Přečteno 12750 krát
V poslední době se pp. Hanák a Mitrofanov, jinak nesporně dobří novinářští řemeslníci, zabývají intenzivně mou osobou a mým dle nich nepřijatelným politickým stylem. Neberu jim to, ani nekňučím jako oni, pokud se do nich tu a tam strefím já. Jejich útoky, to jsou podle nich vlastně jen dobře míněné přátelské štulce. Mé reakce jsou opět podle nich arogantními a hrubými urážkami.

Oba pánové teď velebí M. Zemana. V pořádku. Podívejme se, co oba o něm v nedávné minulosti napsali. Když byl předsedou ČSSD a premiérem, nenechávali na něm nit suchou. Uvedu z jejich bohaté tvorby o M. Zemanovi pár ukázek: …“Volby v roce 1998 ČSSD vyhrála vysáním nejrůznějšího radikálního smetí (pane Hanáku, voliči – občané jsou pro Vás opravdu smetím? – pozn. autora) napravo nalevo, aniž by si dělala hlavu s voličským jádrem v budoucnu. Ještě před dvěma roky se ČSSD představovala jako strana přívětivě usměvavá, která neuhne pohledem. Dnes je to partaj mocenských manipulátorů, obsazovačů finančních pašalíků ve správních radách, rozhádaná jako sbor pavlačových drben, strana nejnižšího pragmatismu“… a dále: …“Za to všechno je odpovědný M. Zeman…M. Zeman, nikdo jiný než M. Zeman by měl nyní odstoupit. Neboť odpovědnost je především čin. Prokázal by tím sociální demokracii velkou službu.“ (J. Hanák, 16. 11. 2000, Slova a čin). Opravdu „roztomilé“ hodnocení po dvou úspěšných letech Zemanovy vlády. Co by následovalo po odstoupení Zemanovy vlády? Silnější a lepší sociální demokracie? V pachu politické porážky asi sotva. Rozvrat politické pozice sociální demokracie po pádu Zemana, to s jistotou. Opravdu dobrý přítel sociální demokracie.

A druhý výtečný levicový novinář Mitrofanov: …“U předsedy sociální demokracie se předpokládá větší citlivost k zaměstnancům než k manažerům. Zemanova pozice je opačná – i tady je blíž ODS. Čím dál víc tak působí jako Klausův spolehlivý spojenec v řadách sociální demokracie. Logiku by to nakonec mělo – jen ODS je totiž schopna zaručit Zemanovi splnění jeho posledního politického cíle, co nejdelší setrvání ve Strakově akademii. Toto všechno, i s hustou omáčkou Zemanova předchozího pohrdání lidmi majícími jiný názor…“ (A. Mitrofanov, 5. 1. 2001, Špidlova cesta od dvojky k jedničce).

A jak psali oba pánové o dalším sociálně demokratickém premiérovi Špidlovi? Opět p. Mitrofanov půl roku po ustavení vlády v čele s V. Špidlou: „Fraška, kterou dlouhodobě předvádí sociální demokracie, v níž si lidé navzájem lžou, nejsou schopni se na ničem dohodnout – ale především přestali být důvěryhodným partnerem pro vyjednávání, protože v ČSSD pravá ruka nikdy nemůže zaručit, co v příštím okamžiku udělá ruka levá – vytváří krizový stav. Tato strana je k smíchu a to je horší osud, než utrpět těžkou porážku. Občan může kroutit hlavou, kam až ČSSD ve Špidlových rukou dospěla, ale političtí partneři musí tvrdě zvažovat, zda s takovým spolkem má smysl spojovat svůj další osud.“ (A. Mitrofanov, 1. 3. 2003, ČSSD potřebuje léčbu). Interval hyperkritičnosti ze strany Práva se tedy zkracuje ze dvou let u Zemana na několik měsíců u V. Špidly.

A teď co bylo napsáno o třetím předsedovi ČSSD (a premiéru) v řadě, S. Grossovi: „Příznivci M. Zemana už nemusí litovat jeho nepřítomnosti ve vedení ČSSD. S. Gross prokázal, že dokáže prohrát senátní a krajské volby stejně drtivým způsobem jako M. Zeman před čtyřmi roky. To rozmetání, které sociální demokracie o víkendu potkalo, je na první pohled nepochopitelné.“ (J. Hanák, 8. 11. 2004, Rozmetání).

Tady se interval času, kdy by třeba „levicové“ noviny daly nějaký oddechový čas ke konsolidaci pozice ČSSD po děsivě prohraných volbách do Evropského parlamentu, ještě zkrátil. Tři měsíce poté, co představil svou novou vládu, už dostává sociálně demokratický předseda vlády těžké údery od „levicového“ listu.

A co druhý objektivní novinář, p. Mitrofanov v hezky napsaném článku o ČSSD z 16. 12. 2004 pod inspirativním názvem „Postavy na palubě Titaniku“ anebo v jiném článku z 25. 2. 2005 pod příznačným názvem „Gross se v čele strany vyčerpal.“ Uvedu krátký výňatek z tohoto článku: „Není zřejmé, že si Gross a ostatní kouzelníci se sedmičkami uvědomují, že česká sociální demokracie je na prahu historického krachu. Jakákoliv vláda, pracně slepovaná a dýchavičně přežívající do mimořádných voleb, by prestiž ČSSD tlačila stále níž.“

Skvělá rada, rozpustit ve vrcholící politické krizi vládu, vydláždit cestu k volbám a tedy k svému politickému Waterloo. Pan redaktor to přece se sociální demokracií myslí jen a jen dobře... Naštěstí jsme pana redaktora neposlechli a 15 měsíců nato získala sociální demokracie ve volbách do sněmovny třetinu hlasů voličů.

Vlastně, když jsem si četl v desítkách článků pp. Hanáka a Mitrofanova, inspirovaných mými předchůdci v předsednické funkci v ČSSD, mohu si ještě gratulovat. Mě jen vyzývají k odchodu z vedení ČSSD.

Určitě by to ČSSD „posílilo“ pět měsíců před volbami, a když ČSSD vede (podle obou pánů málo) ve všech průzkumech veřejného mínění.

Každý soudný člověk si jen na těch několika ukázkách z tvorby obou pánů udělá obrázek, že sociální demokracii prospět nechtějí. Ale možná, že trvalá destrukce pozice lídrů ČSSD má pro voliče této strany svůj půvab. Nevím.

Co dodat? Oba pánové pracují stále ve stejných vzorcích chování. Na webových stránkách ČSSD máte možnost najít články, které oba pánové napsali o všech šéfech ČSSD. Nic kladného, pochopitelně a jak jinak.

Začne to útoky spíše politického a osobního charakteru na lídra, se snahou rozbít postupně jeho autoritu a prestiž uvnitř strany i mezi levicovými voliči (i takoví mezi dnešními čtenáři Práva ještě jsou). Současně najít alternativní, progresivní budoucí lídry sociální demokracie a rozehrát hru na rozvášněnou vnitrostranickou opozici nespokojenou s nehodným dosavadním lídrem. Glorifikovat budoucího lídra, pokud se zapojí do kritiky zahnívajících poměrů ve straně. Následně znejistět voliče sociální demokracie její drolící se jednotou. To dále oslabí stávajícího lídra v kolenou: klesnou volební preference strany i jeho osobní popularita a začíná počátek konce silné pozice ČSSD. Dojemná starost obou pánů o ČSSD se pak ještě stupňuje. Až „starý“ lídr odejde, začínají oba pánové hrát úplně stejnou hru s tím novým lídrem. Až do jeho úplného politického konce. Tak tomu bylo po Zemanově odchodu se Špidlou i Grossem.

Teď zkouší pět měsíců před volbami do sněmovny něco podobného na mě. Přece musí vědět, že pár měsíců před volbami žádná soudná politická strana měnit svého šéfa nebude. I ODS si se skřípěním zubů ponechala svého Topolánka. Je to tedy naprosto promyšlený a plánovitý postup Práva co nejvíce oslabit pozici ČSSD ve volbách do sněmovny a otevřít tak cestu k další vládě pravice. Dnešním dnem se ani k jednomu z obou pánů již nebudu vyslovovat, ať si píší, co chtějí. Je mi jich líto.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

neo napsal(a):

z toho si nic nedělejte, třeba nedopadnete jako Zeman se stromečky a becherem kdesi s papučema v houpacím křeslem, ale uvidíme další pohádku o popelce aneb jak se s pingla milionářem státi.

pošťák i nádražák už se dočkali.
30. 11. 2009 | 17:11

blue jay napsal(a):

Pratele Paroubkove CSSD,

Kockove, Durickove, Dvoraci, Mrstinove, Krausove, Grossove, Bendove, ...atd,atd.
Holt Paroubek ma hodne kvalitnich pratel.
30. 11. 2009 | 17:19

miro napsal(a):

Nechtějte nám tvrdit, že jste vyhledával a četl články obou novinářů napsaných před 10 lety. To se pan Dinumm skutečně opět snažil. Takto vytrhané citáty z kontextu to je skutečně "dílo" mistra. Potrefená huse se ozvala. Pokud se celé poslední 4 roky trefovali oba páni novináři do Klause Topolánka a p. to Vám nevadili to jste publikova v Právu skoro pořád. Jděte se bodnout
30. 11. 2009 | 17:20

pumprlidentlich napsal(a):

"Neberu jim to, ani nekňučím jako oni, pokud se do nich tu a tam strefím já"

Existuje zde alespoň jeden text, kde si Paroubek (nebo jeho autoři) nestěžují, jak mu je ubližováno?
Nespletl si Paroubek zase jména? Třeba s Rathem, který uráží a napadá i rodinné příslušníky politiků?
30. 11. 2009 | 17:30

myrta napsal(a):

Pane Paroubek,selský rozum praví,že nepřinese nic šťourat se ve starých -třeba 100x pravdivých průpovídkách kohosi.To je na úrovni pavlačových drben.Vykašlete se na to,poukazovat na někoho,to ještě nikomu na popularitě nepřidalo.Opřete se do vesel,nekoukejte napravo,nalevo a ubijte nepřátele svými argumenty.Přesvědčte voliče,že to vaše je správné.Přeji klidné nervy a třeba to vyjde.Dejte větší prostor v brífincích,vůbec v ČT Haškovi,ten si dovede sympatie získat.
30. 11. 2009 | 17:32

veverka napsal(a):

Právo už dávno nejsou levicové noviny,nechápu co na tom autora překvapuje.
30. 11. 2009 | 17:34

Vho is authentic George? napsal(a):

Vážený pane J.Paroubku,

mohu si vážit manipulátora, jenž je podle psychologů (odborníků na lidskou psychiku) veden bezkrupulní touhou po moci? Cituji pohled psychologa J.Klimeše:
„Neustále sní o tom, jak získat moc, co pro to má udělat a jak to má vymyslet,“ tvrdí Klimeš. A těžké to má podle něj sociálnědemokratický předseda hlavně v tom, že nemá vlastní názor. „Aby dosáhl moci, používá výzkumy,“ říká o Paroubkovi psycholog. A dokumentují to podle něj i předvolební billboardy ČSSD. Hesla „Třináctý důchod ze zisků ČEZ“ nebo „Zdravotnictví bez poplatků“ totiž nejsou podle Klimeše přesvědčení sociálních demokratů, ale výsledky předvolebních průzkumů. „Jde o účelové slogany sloužící jen k získání moci,“ tvrdí psycholog J.Klimeš v článku
Paroubka vede touha po moci. Míním tento článek v sobotních Lidových novinách, pane Paroubku:
http://www.lidovky.cz/parou...

P.S. Ten zítřejší výstup s Krampolem Vám stejně moc nepomůže. Musel jsem se smát, když hlasatel v Ústí tři dny po sobě rozhlašoval, ať se jdeme podívat na skutečného Paroubka. To mi připomíná Standu Grosse viz "myslím to upřímně" a "mé úmysly jsou křišťálově čisté".
30. 11. 2009 | 17:35

blue jay napsal(a):

myrto,

Paroubek nikoho argumenty neubije. Jen neco naslibuje. Jak se zda ze i ty tomu zacinas rozumet.
Muzu se te zeptat myrto proc jsi tak az fanaticky naklonena CSSD?
30. 11. 2009 | 17:39

Udivený napsal(a):

"Kdo jsou přátelé sociální demokracie?" píše Jiří Paroubek. Nevím proč. Lidem to je ukradený
30. 11. 2009 | 17:41

blue jay napsal(a):

veverko,

Kdyz uz i levicove Pravo opustilo Paroubka, tak to asi o necem svedci!
30. 11. 2009 | 17:41

ocko napsal(a):

Konkrétně p.Mitrofanov je docela objektivní novinář. Novinář!Nikoliv přítel CSSD.on totiž ten Váš typický konfrontační styl zrovna v každém přátelské pocity neprobouzí, proto skuteční přátelé sociání demok.jsou už jaksi navyhynutí.Mimochodem právě p.Mitrofanov byl jako jeden z mála při vás dokonce tehdy, když Vám ještě z ucha žloutky tekly.Tak si o to řekněte jednoduše úplně normálně, jestli opravdu toužíte se s ním kamarádit...
30. 11. 2009 | 17:43

j.p.š. napsal(a):

pane Paroubku,
přečetl jsem si Váš projev ze Žofína - vem ho čert, byl určený pro Vaše lidi.
Četl jsem také článek od pana Hanáka
a následovně Vaši reakci.
Je vidět, že Vám pan Zeman leží tvrdě v žaludku.

O jeho článku Prognostika a přestavba v srpnovém čísle Technického magazínu se někdy mluví jako o první mediální kritice režimu, která přišla po roce 1968. Článek ovlivnil spíš intelektuály. Jeho projevu na Letenské pláni 25. 11. 1989 už ale tleskal milión lidí.

teď už pro méně bystré: o M. Zemanovi jsem ve svém projevu k výročí 20 let obnovy sociální demokracie nemluvil proto, že před 20 lety ČSSD prostě neobnovoval. Věc je vcelku jednoduchá.

Je to vcelku jednoduché, pro člověka Vašeho "(goebbelsovského)" ražení.

Na Vás by se hodilo tolik přívlastků, mne napadá jediný -

- nejste dobrý člověk.

Budete mít snahu, odpovědět, jako nastávající mamince Hanákové?
30. 11. 2009 | 17:47

blue jay napsal(a):

David Rath uz vysvetlil kdo jsou pratele CSSD,
Komuniste! Se s nimi velmi dobre spolupracuje. Se divim ze to Paroubek nevi.
30. 11. 2009 | 17:47

fafnir napsal(a):

Bů,bé
zas mě nikdo nemá rád.A to ani levicoví novináři.A to přesto že jsem krásný, silný a moudrý, a také jsem na to sám přišel,což mi Dimun a Ráth mohou (musí) potvrdit.
Nebojte se včera bratře,dnes příteli zítra soudruhu Paroubku,tady se vám podpory jistě dostane,taková myrta,Vilík a další vás přece milují.A když bude nejhůře přijde pomoc z Marsu.
30. 11. 2009 | 17:48

ivo napsal(a):

Proboha jak se mohlo stát , že lidé jako tento Jirka řídí náš život?
30. 11. 2009 | 17:50

Konrád napsal(a):

Jiří Hanák napsal svůj článek velice slušně
Přesto pan Paroubek vytáhl na něho citát Goebbelse.
Hanák byl po roce 68 skladníkem. Pan Paroubek byl na farmě KSČ, funkcionářem potěmkinovské socialist. strany, která, stejně jako lidová skákala podle pokynů KSČ aby se tu vytvořil dojem plurality.
Navíc, zatímco jeden z nejlepších našich novinářů, člověk s nadhledem byl skladníkem až do revoluce, pan Paroubek byl mužem rozhodujícím o restauracích.
Posléze byl na radnici s panem Bémem.
Tuzérový socialistický svět a potrestaný Hanák. To je naše dědictví.
30. 11. 2009 | 17:53

blue jay napsal(a):

agente Smithe,

me to neprekvapuje, vice nez tretina poslancu CSSD byli cleny KSC. A vede je clovek co rekl tohle!!
"Pro nás mladé, kterí jsme únor 1948 neprožili jako osobní zkušenost, je toto datum predevším historická událost, kdy byla s konecnou platností rozhodnuta otázka politické moci, došlo k likvidaci pozic exponentu buržoazie v politickém živote republiky. Nyní, 30 let po únoru 1948, jsou pro nás mladé ideje Února živou výzvou. V naší stranické práci je stále co zlepšovat. "
Paroubek je pohrobek minuleho rezimu.
30. 11. 2009 | 17:54

agent Smith napsal(a):

blue jay: Ano, je to strana kádrováků, minulých současných i budoucích. Čili je to strana bez budoucnosti a měla by zaniknout.
30. 11. 2009 | 17:58

blue jay napsal(a):

Paroubek si snad z nas dela srandu!
Vzdyt to kazdej vi! Pratele CSSD jsou komuniste!
30. 11. 2009 | 17:58

Pocestny napsal(a):

Jesuskotě!
Mr.Pupick má tedy ale problémy!
No ještě trochu takvých problémů a jeden poklesne jak Jesus pod fošnou.....

Není kouzelnej, tenhle medvídek, on mu nikdo dlouho nikde nevynadal, tak si tu nadává sám....
napadá mne jedna Suchařípova hláška z Pozdního faunova odpoledne:
"Ješšště jsem nikomu nevynadal..."

Jinak příznivcům orang utan blahopřeji k náčelníkovi, kterej nejčko nemá nic kloudnějšího na práci, než dloubat holuby z vlastního nosu...
30. 11. 2009 | 18:00

Carlos V. napsal(a):

Drahy soudruhu a exbratre Paroubku,

Je mile, ze jste nam pripomel rozkosne charakteristiky Vasich predchudcu i Vas samotnych.

Jen houst. Perte se a zerte se.

Vas Carlos V.
30. 11. 2009 | 18:02

juvel napsal(a):

Předseda Paroubek si opět počíná jako slon v porculánu. Ale ve srovnání s Topolánkem, Langerem, Kalouskem, Bendlem a jinými je to ještě pořád dobromyslný poctivec.
30. 11. 2009 | 18:10

agent Smith napsal(a):

blue jay: Omluví?! To Vám řeknu. Nikdy. Tihle paroubkovci totiž mluví jen urážkami. Hysterik Zaorálek by se měl omluvit spíše světu za svou existenci. A teď si představte Ratha. Ten kdyby se měl omlouvat za všechno co řekl, tak si prodlouží život nejméně o tisíc let, tolik by na to potřeboval času.
30. 11. 2009 | 18:10

blye jay napsal(a):

Soudruh Paroubek mel nutkani,
Dnes byl den kdy nemel mimoradnou tiskovku. Zapremejslel co s tim. A tak napsal blog. Ma to tu samou hodnotu jako ty jeho tiskovky.
30. 11. 2009 | 18:11

blue jay napsal(a):

agente Smithe,
me zaujala elegence Otto Jelinka z kterou reagoval na ulhaneho socialistickeho uzvatlance Zaoralka. Uz se tesim na to jak se mu bude Zaoralek omlouvat. Verejne.
30. 11. 2009 | 18:17

qwer napsal(a):

Útočit na vás, pane Paroubku, je módou. Je to dokonce tak velkou módou, že se vás nikdo v této doskuzi ani nesnaží jakkoli zastat.
Nikdo není černobílý, tudíž ani vy, Klaus, či Topolánek. Dozajista děláte chyby, nikoli však takové, aby jste tak moc ležel v žaludku pravici a jejich příznivcům. Maně mě napadá proč je tak štvete - jste kvalitní politický protivník, což nutí pravici k nechutnému chování vůči vám. Že to převzali novináři a od nich jejich vděční pravicoví čtenáři, to už je napováženou.
No co, alespoň víte co jsou ti lidé zač, tak se s nimi opravdu nezabývejte. Ať napíšete cokoli, budete pochopen tak, jak to předvádějí diskutující pod vaším blogem. Myslíte si, že ho vůbec četli?!
Vsadil bych se, že nikoli. Titulek a jméno autora stačí.
30. 11. 2009 | 18:17

agent Smith napsal(a):

Nevěřte tomu, nevěřte. Zaorálek se nikomu neomluví a když tak to bude styl a la KSČM. Sice bude do nekonečna opakovat, že se omluvil, ale tak, že o tom nebude nikdo vědět.
30. 11. 2009 | 18:22

blue jay napsal(a):

gwere!

Paroubek je politicky dinosaur. Nekdo ze 70tych let. Myslenim a i vyjadrovanim. Vy si myslite ze nekdo kdo obdivoval unor 1948 je verohodnej?

Qwere,

nekecejte. I vy musite vedet ze Paroubek je komunista v ruzovem svetriku.
30. 11. 2009 | 18:26

MS napsal(a):

Pane Paroubku.

Je dnes demokracie? Ano, je.
Může člověk (i novinář) měnit názor? Ano, může.
Může člověk (i novinář) prezentovat svůj názor? Ano, může.
Může člověk (i novinář) svými názory oslabovat pozici politické strany? Ano, může.
Má člověk (i Vy) právo vyjadřovat se nebo nevyjadřovat se k názorům jiných? Ano, má.

Co tedy svým dnešním článkem chcete druhému člověku (i mně) říci?
Všechno obecné, nezaujaté, co šlo Vaší článkem sdělit druhým (i mně), vše to už naštěstí úspěšně 20 let používáme. Proto Váš článek chápu jen jako neprofesionální jednání, které ponižuje jen a jen Vás.
30. 11. 2009 | 18:29

Zdenek Mihalco napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem tři hrubě urážlivé texty ("narušený ubožák", "hňup" apod.). Takové texty jsou v rozporu se záměry těchto stránek, což je vytvářet prostor pro slušnou a věcnou diskusi.
Děkuji za pochopení,
Zdeněk Mihalco
správce blogů
30. 11. 2009 | 18:43

Rudi 3 napsal(a):

Ubohé kecy pravičáků na předložená fakta p. Paroubka jen ukazují,že jim o fakta nejde.Kdyby v čele sociální demokracie byl sám Pánbůh tak to od nich slízne jako by to byl satanáš. Tady v blozích nejde o p. Paroubka,ale o to pošpinit sociální demokracii jakýmkoliv způsobem. Když napíše někdo levicově orientovaný A okamžitě je v komentářích ZZZZZZ.To je ta demokracie, že každému přejeme jeho názor? Kdepak, totalitní myšlení jak namalované.
30. 11. 2009 | 18:51

Aktiv napsal(a):

Pane Paroubek,nechcete vstoupit do ODS,a stát se předsedou této strany? Já bych to uvítal,protože p.Topolánek,nemá v této mafií zkroušené straně žádného významného konkurenta,a vy oba jste pro to jak dělaní.Proč si pořád hrajete na pána z ODS a na pána z ČSSD.Není to jedno pořád zdůrazňovat nějakou stranickou línii,vždyť vaše obě strany se v ničem neliší.Já tedy žádný rozdíl nevidím,asi jsem slepý. Založme konečně stranu ODČSSD.Nechoďte pořád kolem horké kaše a udělejte to.Fandím straně ODČSSD.Budu váš volič:-)
30. 11. 2009 | 18:51

mmaa napsal(a):

zase brečíte, že vám všichni ubližují.
Vás s Rathem, historie odsoudí jako zlo.
30. 11. 2009 | 18:53

Staubach napsal(a):

2 Rudi 3:
Mě to spíš připadá, že jakmile napíše někdo (Hanák, Mitrofanov) levicově orientovaný "bílá", okamžitě reaguje Dimun, že "černá" a Paroubek to podepíše...
30. 11. 2009 | 19:01

RA napsal(a):

soudruhu Paroubku, největšími tvými přáteli i tvých šibalů jsou přece přirozeně komunisté. Pamatuješ na svá slova po prohraných volbách, bez nás si ani ruce neumyjí , tam jsi sčítal hlasy socanů a komunistů do jednoho pytle. A druhými tvými přáteli jsou Marťani, ty přece odhlasuješ všechno s komunisty a Marťany, na koaliční strany ve vládě t.z.v. házíš bobek.Ano, soudruhu, svoji pověst a mediální podobu sis vybudoval sám, projevil se totiž tvůj pravý charakter dle hesla, šídlo v pytli neutajíš.
30. 11. 2009 | 19:02

veverka napsal(a):

blue jay
"Kdyz uz i levicove Pravo opustilo Paroubka, tak to asi o necem svedci!"

Právo není levicové(že se za levicové vydává je jeiná věc).Čili tato tvá věta nemá žádný význam.
30. 11. 2009 | 19:07

PatientO.T. napsal(a):

2 Paroubek:
A kdo jsou tedy ti přátelé sociální demokracie?
P.S.: Kdybyste vy byl alespoň takový politik, jako jsou Hanák s Mitrofanovem "novinářští řemeslníci", bylo by politické prostředí v ČR o dost přijatelnější...
30. 11. 2009 | 19:09

PatientO.T. napsal(a):

Příspěvek z 30.11.2009 19:01:29 jsem omylem podepsal slovem z reCAPTCHA.
30. 11. 2009 | 19:11

myrta napsal(a):

blue jay:
z čeho soudíte,že jsem fanatickým přívržencem Paroubka?To co píši ,je dobře míněná rada všeobecně platná pro všechny politiky.Přála bych si,aby už konečně jednání politiků nabralo nějakou úroveň a vedlo to k tomu,aby si konečně volič mohl vybrat z nějakého programu.Útoky vedené na osobu Paroubka a zase zpětně nikam nevedou.Chybí tady prostě tahle kultura a povznést se nad primitivizmus.
30. 11. 2009 | 19:14

Longer napsal(a):

Od doby, kdy veřejně redaktor Práva P.Verner deklaroval, že by rád nafackoval všem odpůrcům americké vojenské základny v Česku, je jasné, jakého zaměření je Právo.

Právo a Novinky jdou po ČSSD stejně špinavým způsobem jako ostatní listy. Jen k tomu navíc zneužívají interních informací od členů ČSSD.
30. 11. 2009 | 19:30

agent Smith napsal(a):

Pane Mihalco, na základě čeho usuzujete, že výraz "psychicky narušený ubožák" je hrubá urážka? Já bych řekl, že je to prosté konstatování. Děti v dětských domovech jsou také ubožáci a nikdo za ten výraz nikomu nic nedělá. Moje konstatování bylo tudíž vyjádření politování a to není urážka. Vraťte proto prosím můj příspěvek zpět na místo.
30. 11. 2009 | 19:32

seržant napsal(a):

Díky pane Paroubku, docela jsem se pobavil. Vůbec by ale nebylo špatné sem dát ještě srovnání toho co psali tihle mazálkové za komunistů, myslím tím spíš osazenstvo MfD Stajgrwald a pod. Po tom teda skutečně toužím přečíst si to:-)). Jednou jsem zachytil v televizi recenzi filmu Gottwald současné exponentky režimu Spáčilové a bylo to fakt maso:D.
Hanák s Mitrofanovem jsou známí pravicoví ideopsychopati, nebo spíš byli, protože teď už to jsou takový atrapy s vyšeptalejma trikama.
Slušný človek s jejich výplody stejně nepřijde do styku, protože už má tak vytrénovanou imunitu vůči antikomoušům, že jejich smrad cítí na sto honů daleko.
Právo není levicový denník ani náhodou. Po tom, co se tam změnilo vedení je to tvrdej pravičáckej plátek. Nicméně si vždycky rád přečtu, jak to tihle dobromilové myslí s ČSSD dobře:-)).
30. 11. 2009 | 19:37

Zdenek Mihalco napsal(a):

Dobrý den, pane agente Smithy, na těchto stránkách platí pravidla, která jsou shrnuta v Kodexu diskutujících http://blog.aktualne.centru...
Jedno z pravidel, pomocí kterých se snažíme na těchto stránkách udržet prostor pro slušnou a tím i věcnou debatu, je dodržování pravidel slušnosti. Výraz "psychicky narušený ubožák" v kontextu s označením konkrétní osoby, například blogera nebo diskutujícího, považuji za jednoznačnou urážku a porušení tohoto pravidla.

Na mnohých jiných diskusních fórech taková pravidla nemají, tam lze urážet jak je libo. My o diskutující, kteří hrubě urážejí, nestojíme. Příspěvek obsahující hrubou urážku proto vracet do diskuse nebudu (ostatně to ani technicky nejde).

Zdeněk Mihalco
30. 11. 2009 | 19:55

Karel napsal(a):

Pane Paroubku, souhlasím.

Nejste mi taky moc sympatický, asi stejně jako Hanákovi a Mitrofanovi.

Nicméně to tyto pány neospravedlňuje, aby vedli účelové kampaně. Překvapuje mě to. A jako jiní čtenáři si taky myslím, že PRÁVO se posunulo doprava. To by možná nevadilo, ale vadí zákeřnosti alá Hanák nebo Mitrofanov.

Některé urážlivé příspěvky svou neargumentační schopnosti taky dávají znát, kde Hanák a Mitrofanov sbírají podporu.

No stejně je to smutné, tedy u Hanáka určitě, protože si za minulého režimu užil svoje. Ale posledních 20 let ukázalo, kam se mnohé osobnosti dovedou posunout.
30. 11. 2009 | 19:56

agent Smith napsal(a):

Mihalco: Děkuji za odpověď. Doufám tedy, že se tohoto pravidla budete držet a posvítíte si na výše uvedeného "seržanta". Termíny jako "pravicoví ideopsychopati" sem zajisté také nepatří.
30. 11. 2009 | 19:58

malma napsal(a):

bohužel Pavel Verner už neni, dá se číst prof.Keller, Hekrla a někdy i Mitrofanov, jinak je Právo pomalu na úrovni "bulváru pro vzdělané" a lá MF DNES...
30. 11. 2009 | 20:17

Paterik napsal(a):

"Jediným dobrým lídrem ČSSD jsem já, všechno vyhraju a všechny noviny v republice po mně jsou." Tohle jste mohl napsat a dál už nebylo nutné říkat nic. Ale vy prostě neodoláte nutkání to celé nafukovat do olbřímých rozměrů, že?
30. 11. 2009 | 20:19

Zdenek Mihalco napsal(a):

agent Smith

Oba příspěvky jsou docela na hraně. Výkřiky typu "ubožák" mažu prakticky vždy. Termín "pravicoví ideopsychopati" je pro mě těsně před onou hranou (proto jsem ho v diskusi ponechal). Někdy záleží, zda je to adresováno někomu konkrétnímu, slovo "ideopsychopati" pro mě osobně značí výraz pro člověka, který přehnaným způsobem zastává nějakou ideologii.

Jde o moje subjektivní rozhodnutí. Objektivní hranici mezi určit nelze.

Svými zásahy se nesnažíme odfiltrovat vše, ale udržovat prostor pro slušnou debatu názorů. Mám k tomu pomůcku. Zkouším si daný výraz vždy obrátit na sebe a tím posoudit, zda je to pro mě urážlivé. Zkuste to také (byť je samozřejmě možné, že Váš pocit bude zcela jiný než ten můj).

Děkuji za pochopení
Zdeněk Mihalco
30. 11. 2009 | 20:29

fafnir napsal(a):

agent Smith
nejste asi moc zkušeným agentem,protože "psychicky narušený ubožák",je podle páně Mihalcových instrukcí u označení pravice konstatování,kdežto jedná li se o levici je to urážka.Říká se tomu korektní korektoská nestranost
30. 11. 2009 | 20:36

blue jay napsal(a):

malmo,
pro tebe je nejverohodnejsim politikem Filip. Clen zlocinecke KSCM. Tobe uz ani nevyhovuje Rude Pravo. Zda se ze mas problemy malmo.
30. 11. 2009 | 20:37

Zdenek Mihalco napsal(a):

Dobrý večer,
smazal jsem další hrubě urážlivý výkřik ("hajzl") který byl v rozporu se záměry těchto stránek, tj. vytvářet prostor pro slušnou a věcnou diskusi.
Děkuji za pochopení,
Zdeněk Mihalco,
správce blogů
30. 11. 2009 | 20:37

blue jay napsal(a):

Ja verim ze to bude Paroubek ktery opet dostane komunisty k moci. Bez nich se totiz ten tlustej hoch Paroubek ani neuprdne. Potrebuje je a urcite se jim odmeni.
30. 11. 2009 | 20:49

agent Smith napsal(a):

Já snad špatně vidím! V tom příspěvku je napsáno, že je to určeno pp. Hanákovi a Mitrofanovi.

A co je jako podle Vás toto? "Slušný človek s jejich výplody stejně nepřijde do styku, protože už má tak vytrénovanou imunitu vůči antikomoušům, že jejich smrad cítí na sto honů daleko."

Tohle podle Vás neporušuje kodex diskutéra? Je zřejmé, že zdejší kodexy platí hlavně pro kritiky levice, ostatní mají imunitu.

Jdu a okamžitě rozesílám příslušné zprávy na příslušná místa, včetně pánů Mitrofanova a Hanáka. Pokud se situace nezmění, předávám okamžitě celou záležitost policii ČR za zjevnou diskriminaci a podezření z korupce.
30. 11. 2009 | 20:52

fafnir napsal(a):

blue jay
tak jsem teď dokoukal na televizi.Ošklivej konec měl ten il Duce.Jo, jo tak to dopadá když se socialista spojí s takovým levičákem,jako byl ten ,jehož jméno se nesmí vyslovit.
30. 11. 2009 | 20:59

Lojza napsal(a):

Dobře pane Paroubek.Nevím jestli to má význam, protože jsem ještě nezaznamenal, že by nějaký novinář uznal že pravdu může mít i někdo jiný než on.Je to tedy jen mezi Paroubkem a novináři.Obávám se, že vaše reakce se rovnají hašení ohně olejem, budou hledat způsob jak zvítězit.Ale nevadí.Aspoň si ostatní přečtou jak to s těmi pány je.A oni se možná trochu chytnou za nos.

Že tak jedná politický protivník, to se dá snad(s výhradou)pochopit.Ale že tak píší údajní příznivci, tam mi tedy empatie chybí.Hezky jste to vybral.U Hanáka zejména je mi to líto.Že měl Zeman s Mitrofanovem konflikty, to si pamatuji.No, čas plyne, jak pravil jeden mudrc v jistém televizním seriálu.
30. 11. 2009 | 21:00

JC napsal(a):

Seržant ????-)) spíš soudruh poručík Trojník, zvaný Tronda.
Jinak Jiříku, to, že se ve světě novináři nezřídka pouštějí do politiků, které nemají zrovna v lásce je zcela běžné. V čem tedy máme ještě svět dohánět je to, že nikdo si veřejně nevylévá své srdéčko jak mu ubližují jako to děláš ty.
30. 11. 2009 | 21:03

agent Smith napsal(a):

Jiří Paroubek může být spokojen. V té záplavě pravicových novinářů se nejméně jeden najde, který by nejspíše dal duši za to, aby pro něho mohl cenzurovat.
30. 11. 2009 | 21:06

agent Smith napsal(a):

Jen je škoda, že ho zaměstnali zrovna na Centrumu. V jeho vlastním zájmu by ho však šéf měl vyhodit dřív, než se o něho začne zajímat policie.
30. 11. 2009 | 21:08

blue jay napsal(a):

fanfire,

Paroubek neni il Duce. Paroubek je malej a starej Ceskej komunista a STBackej udavac Roko co si mysli ze se dostane ke korytu. Za to bude lhat a slibovat nemozne. Paroubka by v Italii popravili i dnesni levicaci. Ani tam nechteji komunisticky odpad.
30. 11. 2009 | 21:08

ujo napsal(a):

zdá se, že moudrá modrá moucha na zdi se rozmnožila (patrně dělením).
druhá půlka vystupuje jako agent
30. 11. 2009 | 21:33

RA napsal(a):

zajímavá úvaha o cenzuře pana Mihalka , kde je ta hranice, po jejímž dosažení cenzor maže příspěvek ? Ovlivňuje tuto hranici, a tím i tuto debatu, politické zaměření cenzora ? Mazal by jiný cenzor jiné příspěvky a tím by diskuse měla jiný ráz? Toto jsou úvahy, jak novináři mohou ovlivňovat /a ovlivňují/ veřejné mínění.
30. 11. 2009 | 21:37

ujo napsal(a):

U Mitrofanova lze obdivovat jedině to, že se na rozdíl od Jefima Fištejna, ( ten je ze stejné líhně) naučil dokonale česky.
30. 11. 2009 | 21:37

Zdenek Mihalco napsal(a):

Dobrý den, smazal jsem dalších několik hrubě urážlivých textů, které byly v rozporu se záměry těchto stránek, tj. vytvářet prostor pro slušnou a věcnou diskusi.
Děkuji za pochopení,
Zdneěk Mihalco
správce blogů
30. 11. 2009 | 21:39

mb napsal(a):

Jiří Paroubek symbolizuje to nejhorší, co mohlo čssd potkat, směsice autoritářství, populismu a nejnižších machiavellistických pudů .... ecce homo Paroubek ...

nevim, kdo by mohl čssd zvednout, je v souč. šíleně zdevastovaná ....

osobnosti typu Batěka, Buzkové a Špidly nevidno ....
30. 11. 2009 | 21:40

Zdenek Mihalco napsal(a):

RA
Dobrý den,
slova pravicový či levicový ze svých úvah o tom, co mazat a co ne, vynechávám.
Zdeněk Mihalco
30. 11. 2009 | 21:41

agent Smith napsal(a):

Tím hůře, protože pak už zbývá jen korupce. Zřejmě záleží na tom, kdo dá momentálně víc.
30. 11. 2009 | 21:44

filip II napsal(a):

blue jay alias mandrake, známý to zahraniční provokatér, se dnes opravdu snaží. Dobře jsem se bavil i zasmál, a proto volám: "Smíchu není nikdy dost, mandrake pište dál. Lidé se chtějí bavit.
30. 11. 2009 | 21:49

znalec napsal(a):

Mě se zdá, že pan Paroubek začíná boj o své přežití: V ČSSD, (v žádné zemi... v žádné zemi nerozhodují patnáctiletí děti...) nebudou žádní novináři rozhodovat o tom, kdy má odejít prezident (vlastně předseda)nebo kdy má novej přijít. Nějak se mi to plete. Jen bych dodal. (My nejsme novináři... my nejsme novináři.)
Mám pro vás radu, jak si naklonit novináře! Odejděte z politiky.
30. 11. 2009 | 21:52

malma napsal(a):

pane Mihalco, myslíte že má smysl se tu snažit o nějakou věcnou diskuzi...?...mezi uživateli jako Blue jay, RA, agent Smith etc., kterým jde jen o destrukci jakýkoliv diskuze?(což se jim daří)

obávám se, že pokud tu budou mezi námi tací jako tito , nemá smysl se pokoušet o nějakou korekturu diskuze...ale snahu Vám uznávám :)
30. 11. 2009 | 21:53

RA napsal(a):

paní malmo.....jak si prosím představujete věcnou diskusi , žádám o příklad, děkuji.
30. 11. 2009 | 21:59

agent Smith napsal(a):

malma: Zdá se, že Vy též patříte mezi ony zakomplexované jedince, kteří považují jakoukoli kritiku pravice za oprávněnou, zatímco opačně je to urážka, která musí být příkladně vrchnostensky potrestána. Dobře radím, vypusťte ze sebe tu nenávist, jinak Vám rád dohodnu vyšetření na příslušných místech.
30. 11. 2009 | 21:59

filip II. napsal(a):

to RA a agent Smith.
Pánové, Vám zřejmě ani tak nejde o věcnou diskuzi k tématu jako spíše o potěšení otřít se o autora, tedy Paroubka.
Ale myslím, že se mýlíte. Paroubkovi dělá dobře když si ho modří soudruzi "podávají".
30. 11. 2009 | 22:11

jarpor napsal(a):

znalec

Dobrý, moc dobrý... souhlas.

Hezký večer
30. 11. 2009 | 22:12

fafnir napsal(a):

malama
aha,chápu.Takže když se někdo opováží říci něco nepochvalného o příteli Paroubkovi,je to destruce diskuse,kdežto vyjmenování jeho 99 cností je konstruktivní diskuse.
30. 11. 2009 | 22:16

fafnir napsal(a):

znalec
kéž by!Ale znáte Murphyho zákony.Věci se od špatných mohou vyvinout jedině k horšímu.
30. 11. 2009 | 22:19

šaman napsal(a):

Juvel a gver a ... několik dalších prokázali cit pro dané téma. A co ostatní ? Mnohdy jen sveřepá ubohost.
30. 11. 2009 | 22:20

agent Smith napsal(a):

filip ii. rád bych věděl, kde všichni berete tu jistotu, že se náš svět točí jen kolem socialistů. Nic by mi neudělalo lépe, než kdybych toho ---milého Paroubka--- už v životě neviděl, natož abych ho musel komentovat. Ten člověk je mi absolutně ukradený.
30. 11. 2009 | 22:24

Kočka starší napsal(a):

Paroubku,vzpomínám si na idiotskou básničku,která zněla v rádiu,když jste byl ještě velikým ctitelem Vítězného Února.Zněl asi takto: Když řeknu strana,slyším Lenin,když řeknu Lenin,slyším strana.Bohužel tato hňupovina je nadčasová,alespoň v hlavě Paroubka.Paroubku,ČSSD,není,přestože si to, jako jediný myslíte,Paroubek.Paroubku,ČSSD se svámi již dlouho chystá zúčtovat.Seberte se zavčasu sám,nežli bude hůře.Jste nadutý, samolibý, egoista.A takový do ČSSD nepatří.
30. 11. 2009 | 22:38

agent Smith napsal(a):

Kočka starší: Trochu složitěji, že má Paroubek zmizet z ČSSD jsem napsal taky, jenomže administrátor to smazal. T.......c
30. 11. 2009 | 22:43

kormoran napsal(a):

Soudruhu Paroubku.
Kdy uz konecne zacnete vydavat svuj vlastni denik pod nazvem "JA a JA"?
Doporucuji format byvaleho RP, pritel Kocka naklady zatahne a bude je davat pri zakoupeni jizdneho na auticka zdarma. To bude odbyt!

Obcan Hanak: "V r. 1998 vyhrala CSSD volby vyssanim radikalniho smeti."
Soudruh Paroubek : "obcane jsou podle Vas smeti"?

Soudruh pantoflik,papalas,pritel,capo di tutti capi Paroubek: "Jen politicky STUPIDNI obcan nevoli CSSD!
Obcan: "Obcane jsou stupidni? Pokud Vas nevoli ? Paroubku?
30. 11. 2009 | 23:21

Lena napsal(a):

Myslela jsem podle názvu, že se tu něco dočtu o Kočičkách. A nic. Tohle vypadá, jako kdyby to psala paní Paroubková II.
30. 11. 2009 | 23:22

jojo napsal(a):

paroubacku, když už teda umíš i gůglovat a hledat kostlivce ve skříni tvých oponentů, zadej tam slovo Paroubek.
30. 11. 2009 | 23:29

kormoran napsal(a):

..Soudruzko(hu) Malmo!
Mrknete pod blog M. Topolanka na "vecne " prispevky levicaku!
Neknucte a nezalujte!!!
30. 11. 2009 | 23:30

Lukáš Bušina napsal(a):

Hezky jste to tady antiparoubkovci zaplevelili.

Smůla, že je demokracie nikoli totalita. To by antiparoubkovci řádili jak smyslů zbavení.

Btw kormorán... Politicky stupidní a stupidní znamenají každé něco jiného. Chce to jenom umět chápat psaný text.
30. 11. 2009 | 23:47

Béda napsal(a):

Tak jsem si prolétl celou diskusi. Jakože nejsem příznivcem p. Paroubka, musím říct, že přímo zírám nad věcnými"argumenty" v podání jeho kritiků.

Jaký to rozdíl třeba oproti kritikům p. Topolánka, resp. Kalouska, kde kritici uvádějí celé seznamy kauz na hranici morálky a zákona. U Paroubka pouze osobní útoky a ideologie.
30. 11. 2009 | 23:55

kormoran napsal(a):

Soudruhu Busino!
Pravicovou totalitu jsem jeste(osobne) nezazil .
Veskery hnus pochazi z levice vcetne Hitlera!
"Politicky stupidni" je tedy mene "stupidni" nez "stupidni" .
Aha???)))
01. 12. 2009 | 00:08

Al Jouda napsal(a):

Pane Paroubku, ne pláč, ale činy dělají muže !
01. 12. 2009 | 00:22

kormoran napsal(a):

Zvanenim o konstruktivnosti 'soudruhu" adresovane vzdy pod blogy (soudruhu ) pravici je pro mne opravdu pobaveni, jelikoz soudruzi "konstruktivne" vladli 40 let a jeste vladnou, "konstruktivne" sprasili hospodarstvi a co je nejhorsi i moralku obcanu na nekolik generaci dopredu)))
Ano soudruzi to je Vase "konstruktivnost")))))
01. 12. 2009 | 00:54

Vico napsal(a):

On má vlastně ten Paroubek pravdu. Někdo řekl, že není až tak špatnej, ale tak na úrovni kraje. Lepší se však nenašel. On i ten Míra není žádný terno, ale široko daleko nikdo, kdo by ho nahradil.

Na ty úctyhodný novináře to rovněž sedí. Kdyby byli tak dobří, mohli to vzít sami. Ale tak dobří, bohužel, nejsou.

Paroubek má pravdu.Až přijde ta pravá chvíle, tak politicky zfajruje. Co ho nemáte rádi, dočkáte se, jako my se dočkáme, až zfajruje Topolánek. Tak to chodí.

V zákulisí se už chystají noví borci. Jeden s tváří podobné té na vinětě Staré myslivecké si již nechává olejem mastit své povislé svaly a za ním jeho fámulus s kolárkem - Kalousek.

Je to prostě aréna. Čím dřív to pochopíme, tím dříve všemu porozumíme.

Pupick, pane Pocestný, je možná srandovní, ale svou pravdu má.Stojí v zápasnické pozici pomazán mazlavým blátem a čeká. Nikomu se nechce do tý blátivý kaluže vlízt. A vo tom to je.Žaket je moc drahý na to, aby se tak blbě umazal.
01. 12. 2009 | 01:26

Konrad napsal(a):

Je nutne si uvedomit vyznam osloveni "soudruhu".Kdo nazve druheho soudruhem, znamena to ze sam je soudruh, ale nutne nemusi byt soudruhem ten ktereho tak nazyvame.Asi tak ze kdyz oslovime zenu, "pani" muze to byt slecna. Proto vyzyvam pravicove diskutery, pro ktere se toto osloveni stalo soucasti jejich slovniku.- Prestante uz ze sebe delat hlupaky!
01. 12. 2009 | 03:07

Lukáš Bušina napsal(a):

kormoši Hitler byl pravicový extrémista a skutečně nezáleží na tom jakou stranu vedl.

Fašismus je pravicová ideologie ať se budete stavět na hlavu, plakat v koutku a zaklínat se jak chcete nebude to jinak.

Btw nedělal jsem s Vámi v JZD, ani na obecním úřadě, ani jinde, tak si soudruhy schovejte pro sobě rovné. Mě výrazivem svého mládí neobtěžujte, nejsem na pravicové bolševiky zvědavý.

Vida, že Vám to jde. Pohlaďte se za odměnu po hlavě.
01. 12. 2009 | 03:43

Paterik napsal(a):

Lukáš Bušina:

Pokud je vám jedno, že Hitler vedl levicovou stranu, podle čeho usuzujete, že fašismus je pravicový? Nacionalismus nezná pravolevou orientaci.
01. 12. 2009 | 07:28

slavwin napsal(a):

Pod Paroubkem, nebo některým jiným socdem nemá cenu diskutovat, tiblující jajové z toho udělají taký koktejl. Rád bych se dopátral kdo je nebezbečnější pro korupčníky, kdo nás kde táhne. Kdo má zájem na demokratickém vývoji a kdo chce zlodějnu a lumpárny zachovat ood euroasitskou ochranou.
01. 12. 2009 | 08:00

Marty napsal(a):

Ze strany Paroubka jen zbytečná reklama na novou Zemanovu politickou stranu.

Na Právu mě osobně udivuje současná masivní Hradní PR kampaň (deník ze zámořské cesty prezidenta na první straně novin; Livie Kalusová na obálce magazínu Práva) - má tohle levicově zaměřený deník zapotřebí?
01. 12. 2009 | 08:11

Ládik napsal(a):

Znal jsem 2 přátele ČSSD. Jenže oba před 14 dny padli při zabíjačce.
01. 12. 2009 | 08:20

slavwin napsal(a):

Paterik: Hitler dělal svinstvo mezi to svinstvo patří že za jatečný skot, nebo obtížný hmyz považoval i ruské lidi, židáky a pro něj špatné němce. Lenin, Stalin a další přetvářeli svět a životy lidí od rusa po hotentota byly vedlejší. Je to tak důležité kdo byl levý nebo pravý ?
01. 12. 2009 | 08:22

slavwin napsal(a):

Marty: Levej pravej to je jedno. Euroatlantický, prozapadní proti proruskému, euroasitskému tam vidím rozdíl.
01. 12. 2009 | 08:27

irinek napsal(a):

Pane Paroubku,sdílím názor,že po tom,co se socdem kdysi vyšvihla nad hranici volitelnosti,ji neustále pronásledují útoky,často podpásové, většiny novinářů.Chápu,že se vás to často osobně dotýká.Ale styl,kterým na takovou situaci reagujete (neustálé stěžování si) vám dle mého názoru jen ubírá body,stejně tak jako přizpůsobování vašich výstupů oné (promiňte ten výraz) primitivnější části společnosti. Já osobně se domnívám,že takové postoje jsou značně kontraproduktivní.
01. 12. 2009 | 08:30

wbgarden napsal(a):

Budu neustále opakovat...
http://www.ateo.cz/f/images...
01. 12. 2009 | 08:56

StandaT napsal(a):

Tak víme, kdo další už není levicový novinář.

Docela bych rád slyšel, kdo stále ještě je levicový novinář a co stále ještě je levicové médium, případně i kritéria, dle kterých se to dělí.
01. 12. 2009 | 09:04

Pepa Řepa napsal(a):

Pane Paroubku
já se snad Vás začnu zastávat. Je mně Vás líto.Kňučíte jako ratlík u samoobsluhy.

"Kdo jsou přátelé sociální demokracie?", ptáte se.

Kde jsou, kde jsou
kam se poděli?
Odstěhovali se, nebo umřeli?
(zpívá Plíhal)

Neodstěhovali se, ale-čerchmanti-umřeli(tvrdí Jára).

Kdepak, pane Paroubku, neumřeli.
Ale když si od Vás už odsedávají i kamarádi- jako od bezdomovce v nočmí tramvaji-když si zacpávají nosy, zamyslel bych se proč tomu tak je.

No nic, nezoufejte. Zajděte do Holešovic, projeďte se na karuselu, pohoupejte na houpačce a pookřejete.

Hlavu vzhůru, příteli.
01. 12. 2009 | 09:07

StandaT napsal(a):

Fašismus (italský) byl pravicový. Nacismus (německý) byl levicový.
01. 12. 2009 | 09:10

bača napsal(a):

Kolují neověřené zprávy, že p.Paroubek zadal postavit Auroru bluejay a množině jemu zpřízněných. Příčina prý je prostá- tito lidé zajistí ten nejhlučnější výstřel z lodi i za cenu velkého smradu.
01. 12. 2009 | 09:37

Nuba napsal(a):

Pane Paroubku,

Vaše výhrady vůči novinářům z Práva jsem nečetla, protože se domnívám, že jsou zbytečné. Je škoda, že nevnímáte tu kontraproduktivnost toho, co činíte.

Přikláním se k názoru, že jste měl Miloše Zemana ve své řeči zmínit a pochválit jej. Tím byste všem i Zemanovi udělal čáru přes rozpočet. Tyhle Vaše stížnosti mají ve svém výsledku opačný efekt a Vašim odpůrcům dávají do ruky další klacky. Jako by jich neměli už dost.

Miloš Zeman je samozřejmě jako osoba kontroverzní, myslím, že se to ještě ukáže. Měl svoje velké klady a zásluhy, které mu nikdo nesmí upírat, ty ovšem svou další činností, bohužel, smazal. Svým chováním dokázal, že není státník, ale tím nejste ani Vy, pokud se nedokážete povznést nad osobní animozity.

Měl byste mít na paměti, že i Vás jednou bude někdo hodnotit a pokud jste trošku soudný tak nepředpokládáte, že to bude pouze chvála.

To, že je mediální svět téměř indigo, to ví snad každý. Nebuďte tak ješitný a nereagujte na každou prkotinu, která Vám nejde pod fousy. Právo je jediná tiskovina, která se dá ještě číst. Víte, setrvačnost je hrozná věc, totalita vyplodila modrou mediální garnituru a to se hned tak nezmění, možná v další novinářské generaci. Ovšem také Vy byste měl k rychlejšímu návratu vyváženějších poměrů přispět.

Způsob, jaký jste zvolil tomu ovšem nepomůže. Mladá fronta škytá smíchem.
01. 12. 2009 | 09:37

IronNick napsal(a):

J.P. "Neberu jim to, ani nekňučím jako oni, pokud se do nich tu a tam strefím já."

Malá "neobjektivní" statistika páně autorových blogů za poslední měsíce:
A) Kňučení, jak jsou všichni zlí: 50%
B) Útoky na jiné strany (hlavně ODS): 40%
C) Ostatní (program ČSSD a jiné méně podstatné věci), u kterých jasně nedominuje A) nebo B): 10%

Ještě si to nechte zkouknout od STEMu, ale pochybuju, že dojdou k podstatně odlišným závěrům ;)
01. 12. 2009 | 09:58

volič napsal(a):

kecáš, není Ti jich líto, děsně tě se..
01. 12. 2009 | 10:03

matů napsal(a):

Dočetl jsem do konce a zjistil,že mají s vás (nás)veliký strach.Musí udělat vše,aby Paroubek nevyhrál volby,co by s něma bylo?Proto musí do něj bušit jak z leva tak z prava.Bohužel,všechny socky nemají na internet,proto bohatých je tady víc.U voleb nejsou potřeba peníze,tam nás bude víc! Jen se bojte.
01. 12. 2009 | 10:07

Rumcajs napsal(a):

Jiří Paroubek spěchá na jednání. Jeho šofér si to tedy žene slušnou rychlostí.
Vtom při průjezdu jednou vesničkou vyběhne z boční uličky prase.
Řidič už to nestihne ubrzdit a prase je na místě mrtvé.
Když řidič vystoupí, aby zkontroloval škodu na autě, všimne si díry
v plotě u jednoho z domů, odkud prase asi uteklo.
Svědomitý politik Jiří Paroubek ihned nařizuje řidiči aby se šel
rodině omluvit a nabídl jim náhradu škody.
Když se řidič asi za tři hodiny vrátí, je úplně namol a v tašce si navíc nese slušnou výslužku.
Jiří Paroubek na to nevěřícně kouká.
"Co jste jim proboha řekl, že jste takhle dopadl?"
Řidič se opře o auto aby neupadl a povídá:
"Stačil jsem jenom říct, že jsem řidič Jiřího Paroubka a že tu svini jsem přejel a pak už mě samou radostí nepustili ke slovu.
01. 12. 2009 | 10:09

kozoroh napsal(a):

Právo už není orgánem strany.Jistě by se vám líbilo, kdyby bylo receiverem vašich prohlášení, vy perlorodko! Když tomu tak není,jsou to zaprodanci.Můžete Hanákovi a Mitrofanovi děkovat, že poukazují na vaše chyby s nadějí, že je napravíte(spíš někdo jiný).Nakonec ta pravičácká MF do ODS taky pěkně řeže.Nepleťte si, prosím, autoritu s autoritářstvím.Autoritě nepříjemná pravda nemůže uškodit. A jestli máte pocit, že vás už nikdo nemá rád,měl byste se nad sebou zamyslet.Co když ti dva zmiňovaní novináři mají díky osmiletému šafářování ČSSD obdobný pocit jako já, tedy že když si sáhnou do kapsy pro minci, vždy už tam něčí ruku naleznou? Vy lidumile jeden!

P.S.: Nejen vy jste exaktní důkaz platnosti starého rčení "starého psa novým kouskům nenaučíš".A co jste se naučil už zde bylo mnohokrát prezentováno.Proč to ale neustále připomínáte vy sám, tak to mi hlava nebere.A jedna rada nakonec:Nehledejte kamarády mezi novináři.Tady jsou ti praví od Bušiny po malmu přes mnoho dalších spravedlivých mužů a žen.
01. 12. 2009 | 10:22

IronNick napsal(a):

Pro všechny novinářské šmoky:
Tady je neoficiální template, jak má vypadat článek objektivně hodnotící kvality pana předsedy a hloubku jeho vizí:
http://www.literarky.cz/ind...

No tak, pp. Hanáku a Mitrofanove, snad Vám to pan předseda nemusí posílat osobně, vemte přece rozum do hrsti... Nebudete litovat, velkorysost je jedna z jeho předností! :)
01. 12. 2009 | 10:36

kozoroh napsal(a):

To Rumcajs
Škoda, že je to jen vtip.
01. 12. 2009 | 10:41

slavwin napsal(a):

Trochu je mi líto že se tu nebude volit ty které je potřeba ale ty kteří se někam vecpali, bohužel to mohu jen kritizovat. Ta diskuze nasvědčuje že lidi nic jiného nechtějí.
01. 12. 2009 | 10:44

Korbel napsal(a):

Pan Paroubek si může lehnout na gauč a dávat si šlofíka,neboť má na své straně 2 500 000 voličů důchodců což mu zajistí jasnou výhru ve volbách. Můžete
se tu vztekat jak chcete, ale je to tak! ČSSD vítěz voleb 2010!
01. 12. 2009 | 10:44

miro napsal(a):

Kozorohu souhlas
jediná jistota je, že u Paroubka nelze hledat a najít objektivitu
Je to masochista ale ještě o tom asi neví
01. 12. 2009 | 10:48

Karlík napsal(a):

Autor píše: "Neberu jim to, ani nekňučím jako oni, pokud se do nich tu a tam strefím já..."

A tenhle blog je plný ublíženého kňučení :-DD
01. 12. 2009 | 10:54

kozoroh napsal(a):

To Korbel:
nevím, kolik je důchodců, ale z masové lobotomie bych je nepodezíral.To jen vaše přání je otcem myšlenky.
01. 12. 2009 | 10:54

miro napsal(a):

To IronNick
Parobek - Káže vodu a pije víno.Naivní představa pana Patočky o tom, že ČSSD bude takovou jak si to napsala. Bude dělat to co jim přinese hlasy 13 důchod, valorizace důchodů to je minimálně 1 mil hlasů a p.
01. 12. 2009 | 11:01

Matrix napsal(a):

Kdyby jsi Paroubku začal používat mozek: http://pravo.novinky.cz/min...
01. 12. 2009 | 11:15

jo napsal(a):

Na tyhle "bývalé voliče" čssd novináře bych se z vysoka

Jsou to voliči ODS a chtějí jen a jen škodit. To vídí každej a samozřejmě odeesáčkům to nevadí a "vší" :-) silou přikyvují.
01. 12. 2009 | 11:17

JC napsal(a):

korbel,
No vítězství ČSSD nebude "jasné" ale pravděpodobně "o prsa".
Já osobně ho panu Paroubkovi ze srce přeji, protože se konečně ukáží jeho schopnosti. To nebude jako před lety, kdy naskočil do rozjetého rychlíku globální konjunktury a "prsil" se jaký je kabrńák, když pod jeho vedením ČSSD měla zásluhu na 6% růstu HDP.Vypadá to, že po prohře ODS topolánek půjde od válu a zbytek modrých velmi pragmaticky vleze s Paroubkem do velké koalice.Z toho se pravděpodobně "skalní "modří" i "oranžoví" podělají vztekem. Variantu menšinové vlády s nebo za podpory komančů si Jirka asi nelajzne....i když kdo ví ?
01. 12. 2009 | 11:27

Pepa Řepa napsal(a):

JC napsal(a):
No vítězství ČSSD nebude "jasné" ale pravděpodobně "o prsa".
-----------
I tady to přítel předseda podcenil.
Žádná žena, rok jí hledá. Jó, kde je paní Petra.
01. 12. 2009 | 11:40

Ládik napsal(a):

Korbel:
Jirka leží jen na levé straně, bude mít proleženiny, ani Dormeo mu nepomůže. Už ho žerou červi.
01. 12. 2009 | 11:42

hoven napsal(a):

povětrná má asi pocit, že jsme v Rusku a on je car Putin.
01. 12. 2009 | 11:43

Korbel napsal(a):

Není to moje přání,

ale politika tupého Topolánka a jeho ubohé Vize! Nebojte, než se Jirka proleží má vyhrané volby!
01. 12. 2009 | 12:31

StandaT napsal(a):

hele, tak je někdo schopen odpovědět, kdo je ještě levicový novinář? Nebo tu už není ani jeden jediný?
01. 12. 2009 | 12:43

kozoroh napsal(a):

Investigativci už dávno museli vypátrat,že cesta vlevo je cestou do ři..Takže těch levicových aby pohledal.Možná v literárkách a Haló novinách?
01. 12. 2009 | 13:18

kozoroh napsal(a):

Připravuji si k obědu želví polévku,lososa na estragonu s kaviárovým sósem a v podtextu mám ČT24.Tak mi ty kydy největšího praktika ČSSD,ozubené pleši Sobotky zvedly kufr, že to jde vše do popelnice.
01. 12. 2009 | 13:42

bob napsal(a):

to StandaT
"Fašismus (italský) byl pravicový. Nacismus (německý) byl levicový."

:-)))))

pán je zřejmě odborník
01. 12. 2009 | 13:44

fafnir napsal(a):

bobe
pravicovost se vyznačuje důrazem na individualitu,levicovost na kolektivismus.Tedy komunisté i nazi měli společný ten kolektivismus a masovost. Jednotné odbory,jednotnou pracovní frontu,masové mládežnické organisace(pionýr,HJ,BDM,ČSM,Komsomol)lidové milice u nacistů zvané SA a SS,a masové členství ve stranách ,které měly uzákoněnou vedoucí úlohu,. Společnou měli i instituci koncentráků a vyhlazovacích táborů.Ty první byly o nějakých 14 let dříve na Soloveckých ostrovech,Nacisté jen trapně opisovali a to i co do počtu mrtvých.Společný mají i princip diktatury strany.Takže dle všech atributů je nacismus jasně a nezpochybnitelně levicová ideologie.Komunisté a další levičáci to ovšem popírají.Ti toho pravdivého popírají ovšem více,takže ani toto není vyjímkou.
01. 12. 2009 | 14:00

bob napsal(a):

to fafnir
díky:-)
a ty Italové?
01. 12. 2009 | 14:08

Anti napsal(a):

Evergreen - Roko a zlá media. Nuda, nuda, nuda. Už to zabalte, puste si Michala Davida a nám dejte pokoj...
01. 12. 2009 | 14:15

RA napsal(a):

Paroubek je jako Jakeš.....jako kůl v plotě. Jiné už to nebude, všichni už ho dobře známe , bez něho a jeho kámošů komunistů si ani ruce neumyjeme. Slušný člověk by si o něk kolo neopřel.
01. 12. 2009 | 14:40

Ládik napsal(a):

RA:
opřel, a už ho tam nechal (starší typ "Ukrajina").
01. 12. 2009 | 14:59

Plutus napsal(a):

Žádný komentář pana Paroubka nepopsal tak trefně jako tento ... http://weakly.cz/paroubek-z...
01. 12. 2009 | 15:01

j.p.š. napsal(a):

Pochopil jsem dobře
diskuzi 30.11. 23:47:00
Bušina je stupidní?
01. 12. 2009 | 15:41

Lukáš Bušina napsal(a):

j.p.š.: Co víc může být stupidního než stupidní otázky?
01. 12. 2009 | 16:00

Rumcajs napsal(a):

Nedrážděte Bušinu bosou nohou !
01. 12. 2009 | 16:28

j.p.š. napsal(a):

Bušino, Tak je to pravda, jsi stupid.
01. 12. 2009 | 16:52

Mgr. Martin Štěpaník napsal(a):

Pane Boze, letos jsi mi vzal meho oblibeneho zpevaka Michaela Jacksona, oblibeneho herce Patricka Swayzeho, oblibeneho clena Boyzone Stephena Gatelyho... Uz jsem se ti zminil, ze muj oblibeny politik je Jiri Paroubek??
01. 12. 2009 | 16:54

j.p.š. napsal(a):

Pane magistře, musím Vás pokárat.
Druhá věta měla končit :
Můj oblíbený politik je Jiří Paroubek s tolik oblíbenými :
Rath, Zaorálek,Jandák, Havel,to stačí,abych nejmenoval celé úv čssd.
Jinak fajn.
01. 12. 2009 | 17:01

PatientO.T. napsal(a):

2 kormoran:
Politicky stupidní? To by Paroubek nikdy neřekl! Nebo snad lže?

https://www.youtube.com/watc...
01. 12. 2009 | 17:15

Tomáš napsal(a):

Tyhle 2 novinářský trpaslinky taky nemůžu ani cejtit, je v nich hafo zakomplexovanosti a nejnižší závisti.
01. 12. 2009 | 17:43

ms napsal(a):

Fafnir, pravicovost to je katolická církev, šlechta, absolutistická monarchie. Kde tu vidíte ten důraz na individualitu, zvláště u církve ? A nebo máte dojem, že pravicovost znamená jen liberalismus ? Tak to je veliký omyl, termíny pravice a levice vznikly za francouzské revoluce, jo a mimochodem, liberálové tehdy byli levicí.
01. 12. 2009 | 18:10

ms napsal(a):

Jo a koncentráky a vyhlazovací tábory mimochodem vymyslelo pravicové Španělsko na Kubě a pravicová Británie v Jižní Africe. To tak k doplnění vašeho historického vzdělání.
01. 12. 2009 | 18:12

Sova napsal(a):

Fandím Vám p. Paroubku.
Doufám jen, že lidé nejsou troubové, kteří se dají ovlivnit většinou "takypisálků".
P.S: noviny už nečtu skoro vůbec,
ještě asi před rokem se komentáře v Právu daly číst ....
01. 12. 2009 | 20:43

kormoran napsal(a):

Patient , ten link jsem chtel prvne udat, jelikoz jiz jsem tak ucinil nekde jinde nechtel jsem spamovat. Ruda smecka na to ceka))))
Na ceske pol. scene bude jeste psina , Zeman zamicha tezce kartami))
https://www.youtube.com/watc...
01. 12. 2009 | 21:00

Paterik napsal(a):

ms:

co má církev nebo monarchie společného s pravicovostí nebo levicovostí? Tyhle definice pravolevosti jsou už značně zastaralé, nemáte pocit? Bylo snad otrokářství pravicové nebo levicové? A co feudalismus? Má smysl to pomocí dnešních termínů nějak definovat? Já myslím, že dnes už jsme někde jinde.
01. 12. 2009 | 21:07

PatientO.T. napsal(a):

01. 12. 2009 | 21:24

ms napsal(a):

Pateriku, co má společného ? A no původní a stále nezrušený význam slova pravice neboli konzervatismus. Liberalismus se přidal postupně a není jedinou pravicovostí. A nebo snad mi můžete ukázat nějaké datum od kdy moudří světa prohlásili, pravicovost to je jen individualismus a tečka ? Tady je základní problém, že liberálové si chtějí znárodnit celý termín pravice jen pro sebe, aby na pravici nedej bože nebyly uskupení, které nadělaly pěknou neplechu a celou dobu k pravici patřily.
02. 12. 2009 | 00:12

kormoran napsal(a):

MS , Demokracie demokracie , sla vzdy ruku v ruce s pravici ,nebo stred pravici, chcete-li.Jisteze byly a jsou vyjimky , pak uz se tedy nejedna o tuplovanou demokracii, vyvijejici se prirozenou a dlohodobou cestou.
Komunismus je jen teorie a dost divna!) To , co nejakou dobu a pod nasilim fungovalo byl socialismus. Zcela jiste opet neprirozena cesta.

Co myslite ? Clovek neadrtalsky patril kam? Z dnesniho pohledu?
On sam zapremyslel)) a nakrmil ty nemohouci kolem sebe a sam ohlodaval kosti))), nebo sam kmen mu daval to nejlepsi, protoze je schopny neco ulovit , tim padem a logicky ostatni preziji.
V cem se lisime v teto dobe?
Rekl bych , ze nijak, pouze je lidstvo posunuto dal technicky..
A snahou(nekterych)v upirani jit prirozenou cestou.

Bum bac prisel Lenin , Marx , Hitler se skvelymi myslenkami ,
aneb novodobi ( samani) , ti se meli , maji a budou mit nejlepe, protoze na jejich "ideje" stale mnoho lidi slysi. Nezda se to uz ponekud trapne v 21 stol?
02. 12. 2009 | 01:12

kormoran napsal(a):

P.S. Vite vubec o tom , ze saman Paroubek vyrezava po vecerech 'totem'? A kouka se pri tom do zrcadla!)
02. 12. 2009 | 01:26

Pepa Řepa napsal(a):

To Štěpaník
magistře dobrý, kreativní.
Korektnickým korepetitorům s gumou v ruce naskočila na čele další vráska.
Nenadáváte, nejste vulgární, máznout se to nedá¨a ještě pobavíte nekorektníky.
Jestli to je z Vaší hlavy, pište častěji.
02. 12. 2009 | 06:48

neo napsal(a):

Přátelé socjální "demokracie" jsou prý nějaký kočky
02. 12. 2009 | 08:29

stejskal napsal(a):

Ale to se velmi mýlíte, pane Pepo Řepo, smazat se dá úplně všechno (myslím všechno, co uznáme jako smazáníhodné).

Ale protože nejsme cenzoři a nepřemýlšíme jako třeba Vy ;-), mažeme co nejméně a jen tehdy, když máme pocit, že jsou příspěvky velmi sprosté (tedy nejen ve symslu vulgární), porušují české zákony, a poškozují tyto stránky určené k výměně názorů.

Jistě jste s všiml, že nezasahujeme ani proti některým výjimečně elegantním poznámkám o orgasmu či narážkám o tom, že někdo někomu podržel (i když nám připadají poněkud hloupé).

Hezký den.

Libor Stejskal
02. 12. 2009 | 08:40

Vumloun napsal(a):

V roce 1892 nastupuje Lenin v Samaře na místo advokátního koncipienta. Po dobu zastávání práce advokáta pracuje na díle „Kdo jsou přátelé lidu a jak bojují proti sociálním demokratům“ a v roce1894 tato publikace oficiálně vychází.
02. 12. 2009 | 08:40

MARNOV napsal(a):

Naše bezplatné školství naučilo přítomný Modrý team číst a psát ... Nevděčníci jedni !!!
02. 12. 2009 | 08:41

neo napsal(a):

Marnov:

vtipe jeden ušatej, prý bezplatné školství. Možná tak ve snu nějakého sociálního komunisty.

Učitelé asi makaj zadara že?
Jo a máš opravdu cool angličtinu:)
02. 12. 2009 | 08:43

Až se ucho utrhne napsal(a):

Paroubku jsi lhářů, demagogů a manipulátorů král. Chce se mi zvracet!
02. 12. 2009 | 09:06

MARNOV napsal(a):

To neo:
Živím se svojí prací, takže chybí praxe...
02. 12. 2009 | 09:10

jan napsal(a):

vazeny pane parubku jen se nedejte,sam dobre vite ze podvod vlad, vladne a vladnout bude celymu svetu.lidicky vzbudte se,asi ste uz zapomneli ze ods uz jednou dostala tuto zem na okraj propasti.
02. 12. 2009 | 09:14

jan napsal(a):

vazeny pane parubku jen se nedejte,sam dobre vite ze podvod vlad, vladne a vladnout bude celymu svetu.lidicky vzbudte se,asi ste uz zapomneli ze ods uz jednou dostala tuto zem na okraj propasti.
02. 12. 2009 | 09:15

briere napsal(a):

Je logické, že Paroubek má mnoho nepřátel. Od chvíle, kdy se začal chovat k ODS stejně, jako se chovala ODS vždy k politickým protivníkům, leží ODS a jejím nohsledům v žaludku. Navíc mu těžko mohou zapomenout, že je totálně porazil v minulých volbách a dá pánbůh, že je porazí v následujících. Samozřejmě za podmínky, že se lidé nedají zblbnout mediálními kampaněmi a začnou uvažovat, kdo je Paroubkův oponent. Topolánek - agent nejbohatších a lobbista ČEZ (viz. toskánská aféra), člověk, který jedná s fašistickými stranami a jejich představiteli, hulvát, který bije novináře a ukazuje prostředníček příteli Kalouskovi, člověk který rozbil vlastní rodinu (předtím mu byla dobrá k volební kampani), exhibicionista z Berlusconniho vily... Kalousek a lidé z TOP09 jsou stejná krevníé skupina. Za všemi zústávají desítky skandálů, spousta nejasných příjmů a afér. Spojovacím prvkem je jasná podpora nejbohatších a heslo Peníze nesmrdí. Takže když se nad tím zamyslím, raději Paroubek a komunisté než ODS a TOP09.
02. 12. 2009 | 09:17

Petr napsal(a):

Pane Paroubku,pokud budete v čele ČSSD vy a vaše šedá eminence Richeliu,pardon,chtěl jsem napsat hulvát a extremista Rath,je mi voličů ČSSD líto.A až zase budete o něčem hlasovat,nezapomeňte se podle svého zvyku řídit ne svým rozumem a svědomím,ale podle průzkumu veřejnosti.Politik,který se řídí tím,co si přeje veřejnost a ne zájmy státu je samozřejmě populista,ale z mého hlediska je to darebák,který pro svou popularitu je schopen obětovat i zájmy své vlasti.
02. 12. 2009 | 09:19

trevel napsal(a):

Víte pane Paroubku on kdyby se někdo podíval na výroky sociálnědemokratických šéfů takto s odtupem jako to děláte nyní vy , pak by asi zjistil tu samou nejednotu a časovou protichůdnost názoru na danou věc. Asi je to v životě normální, že se mi někdo může zprvu jevit jako "OK" ale po nějakých zkušenostech svůj obdiv nebo sympatie postupně ztrácím. To ale ještě nesvědčí o tom , že jsem nepřítel. A teď jsme u jádra celé věci. Vy pane Paroubku trpíte stihomamem a ve všech kdo nemluví jako vy vidíte hned nepřítele. Ano vy zajisté máte charisma vůdce - politika ale dle mého názoru s ním neumíte naložit a dokonce ve stresových situacích tuto vlastnost ztácíte a stává se z vás největší" fňukna" mezi politiky. Myslím si, že vy proto nikdy dobrým předsedou vlády být nemůžete. Tím ale netvrdím, že jste automaticky zlej a špatnej člověk.
02. 12. 2009 | 09:22

Jarda napsal(a):

Pane Paroubek ptáte se zda "radikální smetí" o kterém se v úvodu zmiňujete, nejsou snad občané. Samozřejmě že jsou. Ale rozhodně se mezi slušné občany počítat nedají a slušný politik se jich nebude zastávat. Zjevně se vám náckové,radikální anarchisté a podobná verbež se všemi svými nedemokratickými manýry, velmi zamlouvají. Vždyť i Hitler a Stalin byli vlastně občané. Také se jich zastanete ?
02. 12. 2009 | 09:22

MM napsal(a):

"Skvělá rada, rozpustit ve vrcholící politické krizi vládu, vydláždit cestu k volbám a tedy k svému politickému Waterloo."
Jak rychle pan inženýr Paroubek zapomněl, co provedl v prvním pololetí letošního roku... Je mi ho líto
02. 12. 2009 | 09:45

Quido napsal(a):

Soudruhu Paroubku, když teda nevíte, kdo jsou přátelé ČSSD, tak vám to řeknu: komunisti, estébáci a jiní přisluhovači komunistického režimu, lenoši, vyčůránci, závistivci a další, co parazitují na práci druhých. A pak je to skupina poctivých lidí, která vám "baští" vaše populistické řeči.
02. 12. 2009 | 09:48

Zdenek Mihalco napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem jeden urážlivý výkřik, který byl v rozporu se záměry těchto stránek, tj. vytvářet prostor pro slušnou a věcnou diskusi.
Děkuji za pochopení,
Zdeněk Mihalco
správce blogů
02. 12. 2009 | 10:47

RA napsal(a):

z mého pohledu se situace před volbami vyvíjí nadmíru příznivě. ODS založením TOP09 získává koaličního partnera, který jí po celá léta scházel, ani odpískání voleb Paroubkem TOPku nijak nepoškodilo, naopak je v průzkumech ještě silnější, s čímž Paroubek nepočítal a teď je mu do breku. Paroubkovi zbyde opět jeho přirozený koaliční partner, komančové , Těším se na Paroubkovu porážku ve volbách a na jeho odchod z čela ČSSD a politiky vůbec . Vypadá to, že se do parlamentu nedostanou zelení, to bude dalším vítězstvím voleb.
02. 12. 2009 | 12:28

nsáklej socan napsal(a):

Pne Jyrko, jste muj nejoblíbenější polik, dobře vypadáte, ne ste krásnej, ráno cvičíte, ste pozornej k zenám zlatokopkam. Umite skakat 10 m. do vejsky a dodalky. Mate rad pejsci, mluvite pravdu nic nez pravdu. mate jen slusne kamose a odborníky. Mate rad tribrne nadobi. Koukate na akcni filmy, mate vytribenej slovnik aparačniku. Ste proste super dokonalej chlap.Nelzete a nekradete a tak.Preji vám dlouhy zivot a hodne malejch kopiji.
02. 12. 2009 | 13:47

jorkšír napsal(a):

Kdyby se poslanec Paroubek ublogoval,stejně mu to nepomůže.Tak dlouho intrikoval až mu ujel vládní vlak ve kterém sedí Fischer a jeho vcelku dobrá parta. do tohoto vlaku jak se zdá již nenasedne.
A tak se naváží do lidí kteří nemohou za to že je to až buransky nechutné jak se tento oranžový výtečník chová.
Pana Mitrofanova si vážím,taktéž i pana Hanáka. Těmto lidem poslanec Jiří Paroubek nesahá ani po paty.
02. 12. 2009 | 13:58

Krakonos napsal(a):

Pen Paroubku, Mitrofanov je velmi ubohy novinar, ktery mel dokonce tu drzost v diskuznim poradu CT (tusim CT24 Pred pulnoci) v roli moderatora davat dotazy typu " maji Krkonosske pohadky co delat v TV, vzdyt je to komunisticka propaganda. Zly Trautenberg v roli kapitalisty a vykoristovatele, sojka udavacka, chudacci poddani a podobne blaboly tam mlel. Pan Mitrofanov je zdiskriditovana figurka toho nejodpornejsiho zrna, co si na levicoveho novinare jen hraje. Ve skutecnosti sleduje uplne jine umysly. Je mi zle z takovych to lidi, kteri by nejradeji zavedli do TV jeste tvrdsi cenzuru nez tu co tam je. Dokonce by ji uplatnovali i na pohadky.
02. 12. 2009 | 14:40

JP napsal(a):

Kdysi jsem rád četl jeho jiskrné komentáře. Hanák na celé čáře zklamal. Dnes se již zcela otevřeně zapojil do nechutné protiparoubkovské kampaně valné většiny českých zkorumpovaných medií a novin. Dosahuje hodnot Šteigervalda, Doležala, Astona
S Právem tímto končím ...
02. 12. 2009 | 16:15

jorkšír napsal(a):

Předevší je třeba si uvědomit,že si za tu antiparoubkovskou kampaň může svým buranstvím a politickou nenažraností Paroubek sám.
Tahle blízce budoucí politická mrtvola bude po prohraných volbách pohozena kdesi na dvorku Lidového domu. Ani pes po ní neštěkne.
02. 12. 2009 | 18:01

Yurri napsal(a):

To Krystof - Nezbývá mi nic jiného,než s vámi souhlasit.. Ovšem máte můj obdiv za stručnost,mě by na upřímné zhodnocení Jeho Blahorodí z vůle Nejvyšší Bytosti věčně II. Vítěze s.Vedoucího Paroubka nestačil povolený počet znaků - a to i kdybych se snažil.. :-)
02. 12. 2009 | 23:57

užnejsi napsal(a):

Skutečně demokratická strana bude ta, a už je, která si plně stojí za přímou volbou KOHOKOLIV A KAMKOLIV. Nechť se demokracie navrátí do rukou tvých ó lide veškerý ...
03. 12. 2009 | 07:34

Bodlák napsal(a):

Z přehledu uveřejněných a nesmazaných komentářů posuzuji i nestrannost novináře.Jeho kodex cti by mu neměl dovolit stát jen na jedné straně.P. Mihalco podle mne takovým novinářem není a nebude.Otázka kvality P. Paroubkova příspěvku je na úsudku těch, kdož politiku, ba její přínos pro občana, vnímají na vlastní kůži alespoň po dvě desetiletí a více.
03. 12. 2009 | 11:31

flunkies Cambodia napsal(a):

Poté,co jsem si přečetl knížku od Kmenty Kmotr Mrázek III,je mi už definitivně jasné,kdo jsou přátelé nejen ČSSD,ale i dalších politických stran. Pokud budou v ČSSD lidi jako Palas,Gross,Paroubek,v ODS Řebíček,Langr,Topolánek, v TOP 09 Kalousek,Šustr (kterýho se zbavili že nebyl dost opatrnej)tak asi nemá smysl jít k volbám,protože je to jenom fraška.
03. 12. 2009 | 12:11

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem jeden příspěvek obsahující hrubou nadávku ("blb"), neboť tyto jsou v rozporu se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
03. 12. 2009 | 13:01

alergie napsal(a):

Modré hlupství slaví a slintá rozkoší.Nic jiného nelze čekat.
03. 12. 2009 | 15:42

modrá basetka napsal(a):

Co proti tobě všichni ti lidé mají Jiříčku ? Nerozumím !!!Takové dobrůtky mi nosíš. Nebude lepší zůstat se mnou v pelíšku ?A Swayzyho ani Jaksona jsme neměli rádi, tak!!!
03. 12. 2009 | 16:13

dalimil napsal(a):

Vy potroublí a závistivý pisálci co stále nadáváte na p. Paroubka se první podívejte co máte doma vy a co má on ! A pak teprve tady mudrujte ! Vespolek zdravím Dalimil.
03. 12. 2009 | 22:42

KROKODYL napsal(a):

Oba pánové teď velebí M. Zemana. ...

No vida ze maji socialni citeni :)
Asi jim jen nevoni praktiky socialistickeho papalace, soudruhu. Je to jiste tezka doba, lidi uz slibum 13 duchodu, ktery vlastne nei 13 duchodem neveri, M. Zeman zaklada pro slusne socialni demokraty konkurencni stranu a TOP09 deklarovala, ze s nekym kdo zadluzuje republiku do vlady nepujde, a to je prave o vas soudruhu Paroubku.

Proto chapu vasi nervozitu ale urimne, takoveto clanky jsou normalnim lidem k smichu, ale zase smich je zdravy a tak alespon delate neco opravdu pro lidi :D
04. 12. 2009 | 06:22

KROKODYL napsal(a):

dalimil napsal(a):
''Vy potroublí a závistivý pisálci co stále nadáváte na p. Paroubka se první podívejte co máte doma vy a co má on !'' - vsak to vime, pan Paroubek nam to jasne vysvetlil: ''Panove, nechci se vas dotknout, ale kdo z vas, to ma''

:D
04. 12. 2009 | 06:24

HOnza napsal(a):

Pan Paroubek vychází z předpokladu, že noviny jsou tady od toho, aby se v nich hezky psalo o čssd a i o něm samém. Pokud chce takové noviny, tak by si je měl sám platit a potom si v nich bude moci psát libovolné nesmysly včetně chvály sebe sama. Zmíněné pány novináře nijak neobdivuji, ale co jsme měl možnost číst jejich komentáře, tak byly vždy celkem trefné. A teď mají i dobrou reklamu - při vyslovení jejich jména vidí Paroubek rudě, pardon oranžově.
04. 12. 2009 | 07:00

Jan napsal(a):

JYrko "jiná kulturo", ty pudeš, jen to ještě netušíš...........
04. 12. 2009 | 07:11

No... napsal(a):

Ve včerejším Právu se objevil kuriózní text z pera Jiřího Paroubka. Jmenuje se to "Kdo jsou přátelé sociální demokracie?" (viz ZDE). Aby to došlo i méně pozorným, to Vladimír Iljič Lenin napsal knihu Kdo jsou "Přátelé lidu" a jak bojují proti sociálním demokratům, ale to je vedlejší. Pozoruhodná je i úprava článku - je vysázen v jiné grafické úpravě (jiné rozvržení sloupců, jiná písmena), jako kdyby to byl placený inzerát. Však to také inzerát je.

Článek se zle obořil na dva přední komentátory Práva, na Jiřího Hanáka a Alexandra Mitrofanova. Paroubek se zde pozastavuje nad tím, že oba zmínění komentátoři o něm nelichotivě píší - a triumfálně jim strhává masku: oni nelichotivě psali o Zemanovi a o Špidlovi a o Grossovi. Co z toho Paroubek dovozuje?

Je to tedy naprosto promyšlený a plánovitý postup Práva co nejvíc oslabit pozici ČSSD ve volbách do sněmovny a otevřít tak cestu k další vládě pravice.
Toto je citát. Paroubek pak vrcholí prohlášením, že se nadále nebude k psaní obou pánů vyslovovat, "ať si píší co chtějí". Je mu jich líto.

Mně je spíš líto Paroubka, respektive sociální demokracie, která si takového omezence v čele nezaslouží. Mitrofanova znám osobně jen málo, Hanáka znám přes čtyřicet let, a mohu tedy svědecky doložit, že měl levicové a vpravdě sociálně demokratické smýšlení hluboko v dobách, kdy pan Paroubek ještě čachroval s pingly a veksláky na ředitelství Restaurací a jídelen, kdežto Hanák byl za své smýšlení buzerován a profesně ničen. Pokud jde o Mitrofanova, též jsem přesvědčen o nezáludnosti jeho politického postoje. Ale, dejme tomu, že je to opravdu vedlejší a osobní.

Co je ale podstatné, je to, že Hanákovy a Mitrofanovy výhrady k vedoucím figurám soc dem nové doby (Paroubek bohatě ve svém článku cituje) mají logické oprávnění. Jiří Paroubek totiž netuší nebo nechce pochopit, že sociální demokracie západního střihu byla vždy velmi blízká především kruhům inteligence. Vždy šlo o stranu naprosto a zásadně státotvornou, samozřejmě se sociálním akcentem a se zřetelem ke kvalitě života. O to se snažila i porevoluční soc dem, zvrat udělal opravdu až Zeman, který se zasloužil o to, že "v roce 1998 ČSSD vyhrála vysáním nejrůznějšího radikálního smetí" (Paroubek cituje Hanáka) a nastoupila cestu bolševické šloufizace strany. To je smutný historický fakt. Paroubek pak cituje Mitrofanova, co psal o Špidlově partaji: „Fraška, kterou dlouhodobě předvádí sociální demokracie, v níž si lidé navzájem lžou, nejsou schopni se na ničem dohodnout – ale především přestali být důvěryhodným partnerem pro vyjednávání, protože v ČSSD pravá ruka nikdy nemůže zaručit, co v příštím okamžiku udělá ruka levá – vytváří krizový stav." I to je perfektní vyjádření tehdejší situace, kdy slabý slušný Špidla nedokázal zvládat partaj sabotovanou tlupou probolševických Zemanových pohrobků. No a Hanák o Grossovi? "S. Gross prokázal, že dokáže prohrát senátní a krajské volby stejně drtivým způsobem jako M. Zeman před čtyřmi roky," opět Paroubkův citát. I to byla naprostá pravda.

Skutečnost je taková, že Hanák i Mitrofanov kritizují aktuální vedení sociální demokracie, protože si oba - a nejen oni - uvědomují nenaplněný potenciál této strany. Za vedení Jiřího Paroubka poklesla do polohy velkohubé populistické nákupny hlasů, ber kde ber. Odpovědné je vedení strany. To si nechalo líbit ve svém čele šíbra typu Grosse a teď se nechává smýkat Paroubkem od jedné hanby k druhé. Vysvětlení prosté. Sociálně demokratický fanklub spolu se zkorumpovanými pobírači dávek udrží všechny zainteresované "přátele" poblíž kohoutků penězovodu. O nic jiného jim nejde. Budoucnost? Mezinárodní postavení republiky? Vývoj a vize?
Nebuďte směšní. Jde o místa ve správních a dozorčích radách, o podíly ze zfixlovaných výběrových řízení, o machinace s pozemky a licencemi, o velké kšefty i o ty docela prťavé, s kakaovými boby skrze konto stařičké matinky. To jsou "přátelé sociální demokracie" sdružení kolem pana Paroubka. Že je z toho slušným a seriózním sympatizantům levicové politiky typu Hanáka a Mitrofanova smutno, to věru není divu.

Aston
04. 12. 2009 | 08:04

Pan Svoboda napsal(a):

Mám pocit, že nechtějte Vážený pane Paroubku, aby někdo jiný hledal právě ve Vašich citacích! Možná by jste se taky divil, jaký mistr veletočů jste, jak "křivohubé" (nějak nedokážu najít jiný, vhodnější, citově nezabarvený výraz) máte názory a jaké levárny lezou z Vaší levé, červeno-oranžové části "sexy mozku" plné endorfinů.
04. 12. 2009 | 08:40

Milan Kubeša napsal(a):

Pane Paroubku, nechte novináře být (jak slibujete), ať si píšou co chtějí. Je to jejich práce. Pokud píší neobjektivně, vrátí se jim to. Pokud píší pravdu, něco si z toho vemte a jeďte dál. Je to taková taktika politických protivníků - útočit na HLAVU a to jste VY. Že se k tomu někdy přidají i novináři - jejich problém, čtenářům se to líbí, proto píší mnohdy i neobjektivně. Topolánek je slabší povaha v porovnání s Vámi. Jde to s ním z kopce a tuto skutečnost si členové a příznivci ODS uvědomují. Nechali ho v čele, nemají jiné řešení. Já věřím, že ste jiný než-li Topolánek, jste silnější osobnost nejen charakterově, lidsky a politicky, ale i psychicky. Nějací novináři Vás přece nemohou vykolejit. Vemte si něco z Haška, B.Sobotky, možná Škromacha, Zaorálka a uvidíte, že jste bez konkurence. Tlak na Vás od politických soupeřů a jim zpřízněných novinářů je logický - nemůže tomu být jinak (bohužel i od některých doposud objektivních novinářů - ale lidem se to líbí)jen svědčí o tom, že Vy jste ta největší překážka k dosažení jejich moci. Takže se nenechávejte vyprovokovat, ignorování těchto útočníků je jeich největší prohrou - tak je třeba se na celou věc dívat. Váším článkem jste jim nalil olej do ohně. Takže klid, nohy v teple, bíjte se za spravedlnost a solidaritu se slabšími, chudšími, aby nás ta modrá verbež ještě více neponižovala. Přeji Vám a Vašim spolupracovníkům sílu, klidné nervy a tak na branku. Zemana nechte také v klidu spát.
04. 12. 2009 | 09:18

Milan Kubeša napsal(a):

To No...resp Aston
04.12.2009 08:04:03

Citát z Vašeho příspěvku:
"...a teď se nechává smýkat Paroubkem od jedné hanby k druhé. Vysvětlení prosté. Sociálně demokratický fanklub spolu se zkorumpovanými pobírači dávek udrží všechny zainteresované "přátele" poblíž kohoutků penězovodu. O nic jiného jim nejde. Budoucnost? Mezinárodní postavení republiky? Vývoj a vize?
Nebuďte směšní. Jde o místa ve správních a dozorčích radách, o podíly ze zfixlovaných výběrových řízení, o machinace s pozemky a licencemi, o velké kšefty i o ty docela prťavé, s kakaovými boby skrze konto stařičké matinky. To jsou "přátelé sociální demokracie" sdružení kolem pana Paroubka. Že je z toho slušným a seriózním sympatizantům levicové politiky typu Hanáka a Mitrofanova smutno, to věru není divu."

Vážený pane, co to blábolíte? Vy jste úplně mmimo mísu. Zkuste něco napsat o ODS a jeho příznivcích. To byste asi musel psát o vrahech, zlodějích století a já nevím o čem horším.
A to jste osobní přítel pana Hanáka - NO NAZDAR !!! Pane Hanáku, dávejte si pozor s kým kamarádíte!
04. 12. 2009 | 09:34

Michal Jepanovič napsal(a):

Skutečně komické. Pan vrchní Paroubek napíše, že nekňučí... a po zbytek článku kňučí. Jste politováníhodný ubožák, pane Paroubku. Ale narozdíl od levicových novinářů, já Vám fandím. Jste totiž nejlepší šancí téhle země, že ČSSD prohraje volby.
04. 12. 2009 | 10:29

Pobo napsal(a):

Ryby smrdí od hlavy

http://www.ateo.cz/f/images...
04. 12. 2009 | 12:00

právník za hodinu - ekonom ihned napsal(a):

To se nedá číst.Nezáživnější snůšku blábolů aby pohledal
04. 12. 2009 | 14:01

Vítek napsal(a):

nevážený pane Paroubku,
tyhle ubohé řeči si nechte pro sebe, stejně s nimi nikoho nepřesvědčíte. Přátele ČSSD jsou asi opravdu jenom Kočka a spol.
04. 12. 2009 | 14:55

Božena napsal(a):

Nezlobte se, ale v poslední době čtu jen výpady proti p.Paroubkovi a to není správné. Jako kdyby tu bylo vše v pořádku a jen jeden politik je pod palbou. Měla jsem ráda p. Zemana, ale jeho střídání pol.stran není moje parketa. Nesouhlasím s tím , je to smutné!! Považuji za správné stanovisko p. J.Paroubka, že nebude reagovat na kritiku Práva. Jestli budou dále pokračovat, nebudu jejich tisk odebírat. To nejsem v žádné politické straně,, ale jsou u nás takové nešvary, že je mi z nich trapně, kam jsme to až došli."Jednou budem dál, já vím ??? Vlastně nevím!!!
04. 12. 2009 | 18:14

jerry, the stupid mouse napsal(a):

Posílám vám pohádku,pane Paroubku!
https://www.youtube.com/watc...

Je to to známé z Rákosníčka :,,Nikdo mě nemáá rááád!Nikdo si se mnou nechce hrááát!
Myslím, že se to k vyznění vašeho článku hodí.:-)
04. 12. 2009 | 20:57

Petr Svetr napsal(a):

No - řekl bych, že nejzajímavější v celé diskusi byl vhled do duše cenzora (p. Mihalco) sepsaný jím samým - smutné čtení. Smutnější už je jej fakt, že pravděpodobným budoucím premiérem této země je umanutý egomaniak s diktátorskými sklony...
05. 12. 2009 | 00:19

Petr Svetr napsal(a):

To Milan Kubeša: Nějak Vám pokulhává forma i obsah. Sloh 4-, gramatika 5-. A obsah? Zatím se vraždí jen na akcích dona P... :-)))
05. 12. 2009 | 00:26

Jarda Dupal napsal(a):

Pánové Mitrofanov a zejména Hanák plní vzorně své poslání v systému "odborně" zvaném Brainwashing. Dokazují to ve svých komentářích v nichž cílená kritika často zavání odérem žumpy. Že kritika je nutná i v případu J.Paroubka o to se pánové s vámi nikdo nepře. Rozdíl je však v tom, zda záhon ryje zahradníkův rýč či rypák vepře!
06. 12. 2009 | 01:33

Vladimír napsal(a):

Kdo jsou přátelé sociální demokracie?

Pitomci - napsáno velejemně.
08. 12. 2009 | 16:16

max napsal(a):

to milan kubeša:
pokud jste vy přítelem současné ČSSD v čele s Jiřím Paroubkem,tak váš způsob vyjadřování a gramatika o něčem svědčí...
09. 12. 2009 | 14:43

Meňo napsal(a):

Vřele souhlasím s Vaším článkem, pane předsedo ! Přečetl jsem si ho v Právu, a nyní na blogu. Vystihl jste to, co já říkám dávno : každý předseda byl "nějakej" - Zeman nadával novinářům, Špidla byl slabej, Gross měl svý "grosstappo", a na Vás holt taky něco našli. NIkdo není anděl, takže na každým dalším se časem něco najde, když se bude novinářská obec snažit.
Takže je vidět, že nejde o osobu předsedy, ale o levici v politice, a tito pánové se moc a moc snaží (za čí asi peníze??), aby pravice ovládla scénu zcela. A to už jsme tady jednou měli (nedávno v rudým gardu).
Pěkně zdraví M.
09. 12. 2009 | 16:36

Bohouš napsal(a):

J.P.:Promiň Petro ale u porodu nebudu nemám na to žaludek. P.P.:Ale jo Jirko já to chápu a jsem ráda,že jsi nebyl ani u početí.Nato bych neměla žaludek zase já!
14. 12. 2009 | 20:36

  napsal(a):

Na koho všechno si Paroubek vede co kdy řekl nebo napsal ?
15. 12. 2009 | 18:46

Bohouš napsal(a):

17. 12. 2009 | 15:07

replica watches napsal(a):

Very happy I can comment here!
03. 03. 2010 | 09:02

replica watches napsal(a):

Best wishes for this year.
03. 03. 2010 | 09:04

replica watches napsal(a):

This looks awesome! Thank you for your information!
03. 03. 2010 | 09:05

panerai watches napsal(a):

That what you say help me greatly. Many thanks.
08. 03. 2010 | 08:33

rolex watches napsal(a):

Through the article, I think the owner must be a very wise person
08. 03. 2010 | 08:34

tag heuer link napsal(a):

Good recommended website.
12. 03. 2010 | 08:12

tag heuer monaco napsal(a):

I am looking forward for the next updates of your awesome worship. It would be great if you have other great things just like this. I really love it. Thanks!
12. 03. 2010 | 08:14

cartier libre napsal(a):

They weren't looking to make a lanieres political statement or to be pioneers of gender liberation.
26. 03. 2010 | 08:58

replica tag heuer napsal(a):

Interesting thing!
Good recommended website.
just want to add a comment
30. 03. 2010 | 04:54

men-s watches napsal(a):

I am looking forward for the next updates of your awesome worship
02. 04. 2010 | 10:39

Breguet watches napsal(a):

I do NOT ordered a and I don’t confirmed anything.I ony generate a kind of a account on your side, because I want to know with option I have by the payments.If I make the decision to order a Alain Silberstein watches.... I am interest in the Baume & Mercier watches. So please give me a special price and inform me I witch way it is possible to pay.
12. 04. 2010 | 04:08

omega watches napsal(a):

Very happy I can comment here!
13. 04. 2010 | 09:07

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Baar Vladimír · Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoníček Radek · Bartošek Jan · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berkovcová Jana · Bernard Josef · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo · Cizinsky Ludvik Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra E Elfmark František F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Goláň Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hájek Jan · Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Heroldová Martina · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubálková Pavla · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kaláb Tomáš · Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Klusoň Jan · Kňapová Kateřina · Kocián Antonín · Kohoutová Růžena · Koch Paul Vincent · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Konrádová Kateřina · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Máchalová Jana · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minář Mikuláš · Minařík Petr · Mittner Jiří · Moore Markéta · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Mundier Milan · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Nerudová Danuše · Nerušil Josef · Niedermayer Luděk · Nosková Věra · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít · Nožička Josef O Obluk Karel · Ocelák Radek · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Oujezdská Marie · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peka Karel · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Petříčková Iva · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pícha Vladimír · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Polčák Stanislav · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Řeháčková Karolína Avivi · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Sirový Michal · Skalíková Lucie · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slejška Zdeněk · Slimáková Margit · Smoljak David · Smutný Pavel · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šípová Adéla · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěpán Martin · Štěpánek Pavel · Štern Ivan · Štern Jan · Štětka Václav · Štrobl Daniel T T. Tereza · Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vančurová Martina · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Vostrá Denisa · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zajíček Zdeněk · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří · Zouzalík Marek Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael · Žantovský Petr Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy