Zaplňme zase politické ochozy

27. 11. 2009 | 11:15
Přečteno 7965 krát
Lidé politice vyčítají, že nemá věrohodnost a obsah. Právem. Ale jde tu i o negativní vliv médií, protože jejich referování o politice onu věrohodnost a obsah často postrádají také. Typickým příkladem je text Topolánek určil nástupce: tři kmotry (LN 23. 11.).

Stav české politiky dokonce lidem vadí více než krize. Kdybych měl politickou scénu přirovnat k fotbalu, tak je to jako kdyby první liga spadla na úroveň divize. Tvorbu hry vystřídalo okopávání kotníků. Místo tahu na bránu hádky a nadávky. Místo snahy vyhrát hráči "jedou" v sázkových podvodech. Místo pohledných akcí, ať už po levém, nebo pravém křídle, snaha to společně "uplichtit" ve středu hřiště. A když už se někdo utrhne k sólu a diváci začínají tleskat, přijde brutální skopnutí zezadu. Které sudí ani neodpíská.

Nedivím se, že při takové "hře" diváci houfně opouštějí politické ochozy. Aby se vrátili a získali opět elementární důvěru, musí se začít hrát jiná hra. Hra, kde slova mají svůj význam, kde se plní sliby, kde se hledají věcná řešení problémů a politická moc je pouze prostředkem k plnění programu, ne cílem sama o sobě.

Minulý víkend měla ODS kongres, jehož tématy byl boj s černými dušemi a vize pro Českou republiku do roku 2020. Tedy právě věrohodnost a obsah. Přičemž ti, kteří v ODS chtějí odstranit problém černých duší, ti, kterým záleží v první řadě na programu, ti, kteří tu hru nechtějí hrát jen sami pro sebe, ale pro diváky, drtivě zvítězili.

Dvacátý kongres přinesl důležitou zprávu. Zprávu, že se nesmiřujeme s kupováním politického vlivu. Že ODS nepřipustí svoji vlastní privatizaci, že bude sloužit prosazování idejí, a ne soukromým cílům. Proč je to pro občany tak důležitá zpráva? Protože žádná strana nemůže věrohodně bojovat kupříkladu s korupcí, a přitom sama u sebe trpět podobné praktiky. I jiné strany mají obdobné problémy. Rozdíl je v tom, že zatímco Jiří Paroubek a jeho vedení ČSSD využívá černých duší k prosazování svých kandidátů, já a ODS proti tomuto zlu bojujeme.

Černé duše řešíme. Je to chyba? Bohužel se potvrdilo, že v masmediální době se jako problém nejeví to, co je skutečný problém, ale to, o čem se jako o problému mluví. Skutečným problémem by přece bylo, kdyby ODS nad černými dušemi mávla rukou. Nyní jde jen o několik jedinců, kteří kazí celé ODS pověst. Kdybychom nezasáhli, mohli by tito manipulátoři ovládnout celou stranu. To by byl konec politiky.

Z médií se to ovšem jeví tak, že ODS si největší problém vyrobila tím, že tak jako jiní nemlčela. Chci ale jasně říci, že budoucnost ukáže něco jiného. Ukáže, že díky 20. kongresu bude ODS schopna občanům nabízet slušnou politiku a slušný program. Bude moci nabídnout nové tváře s novými vizemi. Bude nabízet jak věrohodnost, tak obsah.

Je symbolické, že 20. kongres se konal dvacet let od sametové revoluce. Její hlavní hodnotou byla svoboda. A k té neoddělitelně patří i odpovědnost. O obě tyto křehké a nesamozřejmé hodnoty musíme pečovat, prosazovat je a chránit je. Každá strana, která se uchází o moc, s tím musí začít sama u sebe. Musí svým členům nabízet férovou soutěž a šanci se uplatnit. Musí transparentně delegovat reálnou odpovědnost na volené zástupce a nenechat tahat za nitky ze zákulisí. Musí nabízet věcný program, ne jenom prázdný marketing.

Musíme se začít chovat tak, aby se lidé zase vrátili do politických ochozů. Lidé tak nějak tiše očekávají, že vlastní góly jsou dílem nešikovnosti, ne cílem hry. Že góly vstřelené rukou, z ofsajdu nebo po faulu sice vinou sudího někdy platí, ale že sportovní komentátoři to jasně odsoudí. Budu za rehabilitaci politické hry určitě bojovat dál. Ale přiznávám, že společně s novináři by to bylo snazší.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Mastodont napsal(a):

Měli byste pochopit, že už jste toho rozkradli a zničili dost.
27. 11. 2009 | 11:35

Eliška II napsal(a):

není to symbolické, je to do nebe volající! Do takového marastu jsme před dvaceti lety nechtěli ani náhodou ...
27. 11. 2009 | 11:40

matů napsal(a):

Slova,slova,slova,Kdy začnete něco dělat?
27. 11. 2009 | 11:44

Petr Havelka napsal(a):

Pane Topolánku,

nějak mi do toho "kázání" nepasuje ta dovolená v Toskánsku. Příjde mi, že přesně to co kritizujete jste v minulosti praktikoval. Např. dodnes jsem nepochopil, jakým, pro mne záhadným, způsobem se ve Vaší vládě ocitl pan Řebíček.

Kdy třeba vyřešíte tu srandičku s akciemi
http://www.ct24.cz/blogy/to...

Víte, já už od Vás nic převratného nečekám, jen si myslím, že v čele ODS zavazíte. Horší je, že za Vás nevidím v současné ODs náhradu.

Počítám, že tak za dva za tři roky nastane pro mne hořká chvilka. To si budete pořizovat vdejme tomu vilku v Toscansku a uděláte velmi výhodný kšeft s akciemi.

Inu, jsem typický závistivý čecháček.
27. 11. 2009 | 11:44

Jiří napsal(a):

Možná kdybyste konečně Vy a Jirka Paroubek vypadli, tak by to lidem zas vrátilo chuť trochu se zajímat o politiku.
27. 11. 2009 | 11:47

jozka napsal(a):

Bylo by fajn, kdyby to nekdo Mirkovi dal precist...
27. 11. 2009 | 12:08

Petr Havelka napsal(a):

Teď přidám něco všeobecného.

Myslím, že je na čase přepsat slovníkové heslo strana na tlupa.

Pod pojmem strana si představuju společenství lidí, kteří se sdružují za oučelem prosazení svého pohledu na uspořádáni a vedení společnosti.

Tlupa je banda lidí neválného charakteru jejímž zájmem je kořistit a o získáné se dělit.

Mít v názvu slovo strana považuji za odvážný čin, patřilo by ho udělovat, ale až po serii zkoušek a obhajob. Samozřejmě by se neměl udělovat v Plzni.
27. 11. 2009 | 12:11

Levčeský napsal(a):

Maně si vzpomínám na podobnou šaškárnu před necelými dvěma roky, kdy jste měl, pane Topolánku, podobně plnou hubu silných slov. Nic z toho nebylo, stejně jako nic nebude z těch dnešních. Je velice jednoduché dělat v politice bordel a když kosa narazí na kámen, mít najednou plno krásných řečiček, vědět co bylo, co bude a co jak dělat. Vážený, fakt doporučuji odstěhovat se do Toskánska, tam Vám to ještě možná budou věřit. Tady doma, no snad jen ti Vaši spolutajrdlíci v ODS.
27. 11. 2009 | 12:26

David napsal(a):

Pane Topolánku,

připadáte mi jako kozel, který by se chtěl stát zahradníkem.

Váš text je sice pěkný, ale pro mne naprosto nevěrohodný, protože

právě pod Vaším vedením se ODS dostala do současného špatného stavu.

Například Vaše neustálé strašení komunisty je nejen falešné, ale už i směšné, protože právě arogantní a sociálně necitlivá politika ODS nahání voliče levici.

Je to smutné, jak ODS na mnoho let zdiskreditovala slušnou pravicovou politiku.

Vám i celé ODS jde jen o moc a před volbami budete jen slibovat a po volbách …???

Prostě Vaše dnešní krásná slova o nápravě ODS budou jen dalším podvodem na voličích.
27. 11. 2009 | 12:36

bob napsal(a):

Proč jste s tím bojem začal až po sedmi letech?
Zkusím si odpovědět sám.
Protože mi to do teď vyhovovalo. "Černé duše" dělali to, co jsem chtěl a bojovali za mne. Teď už je však situace jiná a nahoru se ženou nový vlčáci. Který mě, světe div se, nemají v oblibě.:-)
Jestli Vám tohle píšou ty američani, řekněte jim, že to nějak nezabírá. Že jste už moc provařenej a bude to chtít něco jiného.

to jozka
:-))))))
taky bych chtěl bejt někdy takhle vtipnej
27. 11. 2009 | 12:37

Lena napsal(a):

Pane Topolánku, beru Vás s tou odpovědností za slovo. Tak například dnes je Světový den bez kožešin a u jeho příležitosti se v 16.00 na Železné 1, Praha 1 (vedle Staroměstského náměstí) koná happening (program zde: http://www.protisrsti.cz/do..., další info zde: http://www.protisrsti.cz/).
Tak doufám, že tam přijdete prosazovat tu lidskou odpovědnost a slušné chování vůči zvířatům. Anebo alespoň v dohledné době navrhnete nějaká opatření proti týrání zvířat, množení bezpapíráků, psím zápasům apod.

Velmi se těším, že se brzy o nějaké Vaší aktivitě v tomto směru dozvím. Nakonec se tímto zcela vážně zabývalo Nejvyšší státní zastupitelství - viz tisková zpráva zde: http://portal.justice.cz/ns...

Předpokládám, že byste se alespoň na tomto mohli shodnou i s ČSSD, se kterou se jinak nejste schopni shodnout prakticky na ničem. Už mě totiž nebaví setkávat se s těmito případy (vybírám JEN jeden z MNOHA!!!):
http://www.utulky.estranky....
http://www.ridgeback-teplic...
A aktuální vyjádření pana starosty:
"Dobrý den,
věřte nám, že děláme, co můžeme, ale moc nemůžeme. Není pravda, že paní Bártů provozuje velkochov opět až nyní. Má ho od okamžiku, kdy se k nám nastěhovala. Obec má strašně omezené pravomoce, jak její jednání usměrňovat. V podstatě zbývají pouze veterinární kontroly a čekání na chybu. Požádali jsme o pomoc a součinnost téměř všechny instituce a úřady, které by mohly něco udělat, současný legislativní stav však neumožňuje téměř nic. Pan doktor Šulc z Krajské veterinární správy případ sleduje velmi pečlivě a jeho spolupráce s námi je víc než nadstandartní.
Momentální počet zvířat je 69 dospělých psů, 18 štěňat, 4 prasata, 4 kozy, jeden kozel.
Martin Vacke, místostarosta Zachotína"
Pan dr. Šulc, který toto shledává jako vyhovující chov, když z moci úřední psy neodebere, je zcela jistě odborník.
A ona neplatí ani poplatky ze psů!
Petici proti nevybírání poplatků od této paní lze podepsat zde: http://www.thepetitionsite....
Tak se ptám, jak to tohle vůbec možné??? A znova opakuji, že toto je jediný případ z mnoha. Ale nechci to tu mít moc dlouhé, zahlcovat to dalšími otřesnými případy.
Jen by mě zajímalo, kdo převezme odpovědnost za to, až se hladoví psi vymaní z tohoto koncentráku a budou hledat jídlo ve vesnici, možná jakýmkoliv způsobem. To zase bude výkřiků o utracování psích bestií, ale o tom, kdo je to naučil, kdo jsou ty skutečné bestie se opět bude mlčet.

To je jen taková drobná oblast našeho právního marasmu. Abych pravdu řekla, tak je mi jedno, jestli bude dražší plyn nebo elektřina o pár stovek ročně, když vidím, co se tady děje živým tvorům. Jak bezcitní jsme coby celek, jak neschopné máme politiky, kteří se hrabou jen sami v sobě a svých umělých "problémečcích" a vše ostatní je jim lhostejné.

Takže se vracím k té odpovědnosti z článku. Zkuste být odpovědní alespoň k bezbranným tvorům. To ostatní nechte na vládě J. Fischera a nekažte jí to. Jde jí to vládnutí beztak podstatně lépe než všem předešlým vládám, škoda jen, že má tak slabou pozici.
27. 11. 2009 | 12:47

Germanicus napsal(a):

Pane Topolánku "Game is over", je po sezóně (nejen toskánské). Poslední ať prosím zhasne (na Jánském vršku).
27. 11. 2009 | 12:55

Qiedo napsal(a):

Asi jako předchozí autorův článek.Určitě se ráno probudil zpocený jako Kája Bůh.
A což nějaké obrázky pro zpestření.
https://www.youtube.com/watc...
27. 11. 2009 | 13:03

jeden napsal(a):

Přínos ODS za dobu její vlády: korupce, klientelismus, lobbing, náhubkový zákon, sprostota v chování politiků, lež na lež...co ještě dodat? Zářným příkladem vaší politiky je pražský magistrát, kde má ODS svou hlavní baštu: opencarte, olympiáda, Jančík atd. Je vám to málo? Nám né...
27. 11. 2009 | 13:05

kristusek napsal(a):

"zatímco Jiří Paroubek a jeho vedení ČSSD využívá černých duší k prosazování svých kandidátů, já a ODS proti tomuto zlu bojujeme."

To je vtip? Proslavil se jimi Jančík, který právě v době kongresu "povýšil", Gandalovič - adept na příštího předsedu... kde je ten boj? Když si část ODS na Jančíkovo chování stěžovala u vedení ODS, byli posláni k šípku!
Tak kde je ta zmiňovaná věrohodnost?

A nové tváře, to má být jako Vodrážka? No to potěš pánbů...

Slušný program a nové vize - to bude další Smlouva s občany? Tu jste podepsal, nedodržel... ale odstoupit nehodláte.

Jak byste označil člověka, který nedodržuje smlouvy? A dokonce to předem ví, že ji nedodrží? (viz vaše slavné "Kdybychom předem řekli, co chceme udělat, tak nikdy nevyhrajeme volby").
V právnickém žargonu se to označuje jako podvod. A je to trestné.
Mezi politiky je to co?
27. 11. 2009 | 13:09

Carlos V. napsal(a):

Lena :

Kozesiny ? Od zdi ke zdi. Nepopiram, ze nektere praktiky ziskavani kozesin jsou spatne, ale -

Mam v kralikarne kraliky. Krmeni jsou travou, v zime senem. Maji dost mista, maji se dobre.

Kdyz kralik doroste, kralika zabiju a snim.

Mam kuzi :
- vydelat a neco z ni nechat udelat
- prodat
- spalit, protoze kozesiny jsou spatne ?

Je zniceni kralicich kozek spravne ? Ekologicke ? Nebo kraliky nemam chovat a koupit si maso v Tescu ?
27. 11. 2009 | 13:10

Lena napsal(a):

Carlosi V,
nemáte dojem, že jste si mě s někým spletl?
27. 11. 2009 | 13:11

krok napsal(a):

taj treď nějak jsem na pochybách..bloguje tady předseda ODS Topolánek o manýrech ODS nebo se pokouší o nápravu jiných stran?:-)..z toho, co napsal bych řekl, že se trefuje do vlastních řad..ODS si nekupuje politický vliv?..ODS plní své sliby?..ODS se chová korektně?..ODS prosazuje své idee a neprosazuje soukroné cíle?..ale no tak, Mirdo, neházej to všechno na ostatní a nejdřív si zaměť před vlastním prahem..zejména před tím rodinným:-))
27. 11. 2009 | 13:20

muf napsal(a):

Pane Topolánku - nic, ale vůbec nic jste nepochopil. Jste nenapravitelný, sobecký a špatný předseda ODS.
27. 11. 2009 | 13:20

info napsal(a):

Začal bych tak: moje maměnka byla sekretářkou tajemníka KSČ Mamuly, tatínek vysokým kádrovým důstojníkem ČSLA. Můj asistent Dalík synem vysokého důstojníka StB.
A dál bych jel jméno po jménu, počínaje pravými otci V. Klause a jeho choti. Neopomenul bych zmínit i své spojence, z nich zejména JUDr. C. Svobodu, veřejného genocidního zločince.
Atd.
Atd.
27. 11. 2009 | 13:28

Jedla napsal(a):

Carlos V.
Ty akce jsou proti kožešinovému průmyslu, to není o králících. Využití veškerých částí zvířecího těla, je-li chováno případně poraženo k jiným účelům, žádná organizace nenapadá, naopak podporuje. (Proto je také bohapustou manipulací aktivisty "přistihnout" s koženýma botama na nohou.)
Kolik platil kožkař za dobře ošetřenou králičí kůži před dvaceti lety (v poměru k ceně řekněme králičího masa, nebo krmiv?) - průmysl začínající utloukáním tuleních mláďat a pokračující velkochovy pesců (původně polární liška), "korejských psů" (původně psík mývalovitý) atd. bere i Vám peníze za králičí kožky, neméně postihuje chovatele ovcí atd.
27. 11. 2009 | 13:31

snílek napsal(a):

A proto abyste získali důvěru nominujete Řápovou do PS? Pro tu vaši svobodu tvoříte náhubkové zákony a odmítáte dát lobingu zákoné mantinely atd.? Píšete hezky, přirovnání k fotbalu se mi líbí a chtěl bych vám věřit, ale bohužel se to nedaří.
27. 11. 2009 | 13:33

vlk napsal(a):

Tenhle člověk, co si pamatuji, tak po děsivém debaklu v krajských volbách, mluvil o sebereflexi.
Následně, po té, co jeho poslanec Morava dal ze zištných úmyslů šmírovat dceru své přítelkyně, shodou okolností poslankyně za zelené zelené Zubovoé, dával k dobrému na zeleném sjezdu hlášky o čištění Augyášova chlíva...
A dneska zas e vykřikuje , jak porazil a rozhnal zlé kmotry.
Takže se ptám:
Pánové Ritticg, Oulický, Drobil, Blažek, Jurečko, Dlouhý , Janoušek,Blažek, Zíka.. které noviny označily za kmotrovskou elitu v ODS končí? jejich vliv v regionech poklesl? Nebo sna d už nejsou členy? Jejich oblastní združení byla rozpuštěna? Nebo snad oním deklarovaným vítězstvím pana předsedy, co postavil existenci vlády na Dalíkově většině, je to, že s e mu podařilo zabránit prohlasování aby sobotní Kongres byl volební , následně ayb tento kongres nehlasoval ani o důvěře pro něj samého? A už , probůh - už vůbec ne tajně!

Chce nám oznámit , jako to tady zkusil John že drtivým vítězstvím na d korupcí na Praze 1 je odstranění starosty Hejmy a nahražením ho starostou Filipem Dvořákem? Nebo je drtivým vítězstvím výsledek jednání pražskýmch modrých kdy figura Typu Jančík povýšila na místopředsedu?????
Fakt, jedno vítězství drtivější než druhé!
A úplně nejnovějším obrovským vítězstvím pana předsedy je nominace nového ministra pro evropské záležitosti. Viz článek dnešních Lidovek -Nový ministr s nejasnou minulostí!
Jo jasně.. to je zas ten negativní vliv medií.. ˇA že zas zrovna Lidovek??

Ještě k té sportovní terminologii. Vy už dávno nejste na trávníků. Vy už dávno žádná mač nehrajete. Jste partička. Pattička organizátorů Řekněme , že sportovních zápasů.

A pokdu náhodou hrajete , pak hrajete tak, že hodláte klidně vyhrát i penaltou, kterou odpíská soudce za nastřelenou ruku pomezního rozhodčího. Tho hlavního, co něco takového v klidu foukne totiž máte. Dokonce snad s ním bydlíte v jednom baráku.

fakt si myslíte, že můžete na lidech dříví štípat?
27. 11. 2009 | 13:43

vlk napsal(a):

Leno

vy si troufáte státníka , čistícího Augyášův chlív obtěžovat s takovou prkotinou???
To je do nebe volající!
27. 11. 2009 | 13:47

Emissary napsal(a):

No jo, pane Topolánku,

vážím si toho, že bojujete dál a vybral jste si správnou platformu. Chyby se staly, nikdo není neomylný. Jedno je jisté, nemusely se.

Chybou bylo asi Paroubka pustit k moci. ODS nemusela tolik tlačit na Grosse, klidně tam mohl zůstat a ČSSD mohla dovládnout, vykoupat se v tom. Paroubek tam byl krátce a nezastaví se před ničím, aby měl alespoň 4 roky.

Za patové situace se asi těžko vládne, těžko plní sliby, těžko dělají reformy. Ty poplatky také až tak nespěchaly, lepší bylo zřejmě dělat systémovější kroky. Nakonec toho politický protivník využil a vyhrál volby v krajích. Lidí nesou takoví, jak si myslíte. Lidí jsou mnohdy iracionální. Koalici chyběla tolik důležitá jednota.
Každý socialista teď bude vykřikovat, jaké jste udělali chyby, kolik rozkradli od listopadu 89, ale když se ho zeptáte konkrétně, nemá žádnou představu, neví nic konkrétně jak a proč to bylo, jen blekotá. A můžete říkat co chcete, on věří Paroubkovi a nepřemýšlí nad tím. takže je nezískáte. Ale můžete jiné.

No média, co s tím chcete dělat? Je nezměníte, jen dělají svou práci pomocí lidí. Lidí nejsou neomylní. Takže jen tak, jako dnes. Upozorňovat, neútočit, nechat to na Paroubka a ono to půjde.

Za mě jen tolik, ať se to podaří. Mě nezajímají osoby, mě zajímá směr. ČSSD, KSČM a SZ, to není směr.
27. 11. 2009 | 13:48

Lukáš Bušina napsal(a):

Jenom 4 odstavce, Mirku, trvalo než jste se otřel o patníky Paroubka.

Pěkné, moc pěkné. Jen tak dál. Příště rovnou do nadpisu.
27. 11. 2009 | 13:49

kníže pán napsal(a):

Skvělý politik ! Upřímná a čistá strana ! TY VOLÍM !!!
P.S. Osobně mě je ukradené, jestli má ODS v krajích nějaké mrtvé duše, ale vadí mi, že mají tu drzost na jednu stranu neustále bojovat proti zneužívání sociálních dávek a na druhou například právě v Praze vysolili bez výběrového řízení ze stejných peněz několik set miliónů spřáteleným firmám na propagaci debaklu zvaného Opencard..
27. 11. 2009 | 13:50

Lena napsal(a):

vlku,
ale já si klidně do toho nebe zavolám. Vždyť mě znáte.
Jen čekám, kdy mě pan Stejskal odstřihne, protože mu tu z toho dělám pobočku ochránců zvířat. Ale fakt se musím hodně držet, abych sem toho nedala víc.
27. 11. 2009 | 13:53

Lena napsal(a):

P.S. vlku,
když už je v tom čištění chlíva, mohl by pokračovat i u té Bártů, tam jsou ti chudáci taky v zasviněným chlívě, jehož adresu mu ráda poskytnu.
27. 11. 2009 | 13:55

Zdenek Mihalco napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem jeden hrubě urážlivý text ("blb"), který byl v rozporu se záměry těchto stránek, tj vytvářet prostor pro slušnou a věcnou diskusi.

Děkuji za pochopení,
Zdeněk Mihalco
správce blogů a diskusí
27. 11. 2009 | 13:56

Carlos V. napsal(a):

Jedla : vysvetleni OK, ale dojem z nekterym kampani je jiny.
27. 11. 2009 | 14:02

jozka napsal(a):

Emisarku a prozradite nam, kam podle vas ten smer miri?

Teda, ja bych vedel, ale nemuzu to napsat mladsi cenzor bdi.
27. 11. 2009 | 14:03

Emissary napsal(a):

Jožine,

už jsem to v příspěvku řekl. Chytrému napověz, hloupého trkni. Asi tak.
27. 11. 2009 | 14:30

jozka napsal(a):

Tak to asi rikame kazdy "smer" necemu jinemu. Ale co, "i cesta je cil".

Ale ten vas prispevek, dekuji, pobavil. Jedno oko nezustalo suche :-)
27. 11. 2009 | 14:40

stále rebel napsal(a):

Aby mohli naši kmotříci studovat, musí univerzity přijímat studenty na odvolání, tedy ne normálním procesem. Zkušební komise se musí skládat ze správných členů („Kindlů“), zápočty a zkoušky udělují ti, kteří je jinak neudělují a jsou již po smrti, závěrečné práce buď nejsou vůbec, jsou si velmi podobné, popřípadě vypadají jako slohovka od páťáka.
http://aktualne.centrum.cz/...
27. 11. 2009 | 14:41

Marina napsal(a):

Napsal Mirek Topolánek z jachty v Toskánsku :-))

Současná česká politika je marast. Lidé jsou znechucení a to z Vás všech! A vy se, pane Topolánku, stavíte do pozice jednoho z davu výkřikem: "No podívejte se na ně ... na ty politiky ... takové chování není přece možné!" A přitom vy sám jste jeden z hlavních aktérů zodpovědných za vulgarizaci, hrubiánství a nekulturnost naší politické scény! Ostuda.
27. 11. 2009 | 14:45

Pepa Řepa napsal(a):

Dnes vysvitlo všem socanům na nebi sluníčko.

Ivan Langer připustil, že se bude ucházet o post předsedy ODS.
Hezčí dárek nemohli v Hybernské dostat.
https://www.youtube.com/watc...
27. 11. 2009 | 14:46

Kelt napsal(a):

Jeden můj dlouholetý přítel by po přečtení těch pokryteckých blábolů by jen suše konstatoval:to se chce jednomu blít a zvracet zároveň.Plně souhlasím a zdravím Láďu ze Starých Splavů.
27. 11. 2009 | 14:49

myrta napsal(a):

pane Topolánek,když už tu takhle perlíte,svěřte se nám,mravenečkům,kdy začnete s tou očistou u sebe.A zajdete k nejbližšímu státnímu žalobci se vyzpovídat(chcete-li udat) všechny vaše činy ,kde scházela ta tolik opěvovaná průhlednost a čistota.Pak by Vám mohl třeba ještě někdo uvěřit.Ale obávám se,že je pozdě.
27. 11. 2009 | 14:49

Emissary napsal(a):

No vidíte Jožine,

Vy zas bavíte mně. Cesty mohou být různé, ale cíl je jen jeden. Zadlužovat své potomky není cíl, pouze terč, jak z další generace udělat nešťastné lidí. A že se s tím Paroubek netají, to je veřejnosti známé. A proč také, když si myslí, že dno je nahoře.
27. 11. 2009 | 14:52

PatientO.T. napsal(a):

2 Topolánek:
http://karlovarsky.denik.cz...

A přečtěte si diskusi, pane.
27. 11. 2009 | 14:54

Luba napsal(a):

Pane Topolánku,
přeji Vám a ODS prohru!

Vaše strana potřebuje volby prohrát, nikoli vyhrát, protože jinak se z toho klientelistického a korupčního marasmu nevyhrabete.

Mohli byste začít hrát rovnou hru a lidem nelhat, protože není dobré sázet na "hloupou většinu", ale na přímost a poctivost.

Začněte dodržovat to, k čemu se zavážete, začněte se změnami a očistou u sebe, a lidé vám možná začnou znovu věřit.

Zatím ODS není pravicovou stranou, ale stranou pro ostudu.

Vaše mediální i jiné potyčky s "oranžovými nepřáteli" vám může přinést bodový zisk pouze u pubescentů a dospělých nedospělců, nikoli u zralých voličů.

Nesmíte se zlobit na novináře. Ti jen reflektují, i když možná pokřiveně, to, co sami ze sebe vypustíte.
27. 11. 2009 | 14:55

Jedla napsal(a):

Carlos V. - O.K.,

zpět k Topolovi.

Znám (z nejbližšího - pracovního - okolí) také jednoho člověka, který když mluví obecně, k laickému publiku a nezavítá do podrobností, člověk by se za něj stavěl do zástupu s transparenty. Jakmile ale zamíří pod povrch, hlouběji do problému, už cítíte protimluv, a jakmile jde o činy a rozhodnutí, která jsou za ním, je mi z nich nevolno.
Topol je to samé. Úvodní odstavce jsou pěkný začátek eseje studenta gymnázia. Dál už cítíte protimluvy, nekonzistenci. A porovnáno s činy a rozhodnutími autora-politika, je to škoda číst.

Pasáže o médiích jsou účelové. Média věnovala onomu nevolebnímu kongresu více místa, než si zasloužil. Úplné ticho by se panu předsedovi líbilo? Proč by měla média tleskat pouhému pokusu o řešení velrybářství v partaji? Budou-li z toho jednou výsledky, a partaj bude reprezentována úctyhodnými, média to jistě zaznamenají. Proč by měla nezávislá média kopat za některou frakci a vystavovat jedné staně bianko šek?
27. 11. 2009 | 15:02

Očekávající napsal(a):

Dobrý, nicméně uvidíme. Vždyť to známe: sliby, chyby; avšak ještě jednou, uvidíme. Nechme se překvapit. Chtělo by to do voleb několik autoauditů !
- v duchu tohoto psaní.
27. 11. 2009 | 15:05

jozka napsal(a):

No tak emisarku, jestli vam jde o nezadluzovani, tak to jste vedle jak ta topol, protoze tady si nase particky notuji uplne jedna jako druha. Nebo snad mate nejake jine zkusenosti? Podelte se!
27. 11. 2009 | 15:06

Standa Novák napsal(a):

Lepší by bylo, kdyby pan Topolánek nechal politiky a šel hrát fotbal, s kterým si politiku evidentně plete. Když ji přirovnal k fotbalu, přiznal se, že ji vůbec nerozumí. Ani nechápe, že lidem nevadí politika, ale hlavně politici, a to především dva: on, Topolánek, a jeho spoluhráč, či spoluherec, pan Paroubek. Měli by se v zájmu vyšší politické kultury odklidit do chalup v Beskydách a u Sázavy.
27. 11. 2009 | 15:12

vasja napsal(a):

Hezkej článek, Milku. A to tak, že by ho mohl rozebrat MUDr. Stránský aj MUDr. Hnízdo.
Kdybych neviděl, s jakým gustem si mazal v Toskánsku záda, břicho aj nohy velrybářoj Hřebíčkovi........ Neříkej Milku, že se ti velrybáři zas tak hnusej.
27. 11. 2009 | 15:14

Emissary napsal(a):

Jožine,

abych se s Vámi dělil o moje vědomosti a poznatky, to byste musel být o něco dál. To by byl jen další promarněný a zbytečný večer. Nic ve zlém, ale podle reakcí na to nemáte.
27. 11. 2009 | 15:20

jozka napsal(a):

Emisarku, nemam. Priznam to. Protoze na nektere veci aby jeden byl "clovek zvlastniho razeni".

Preju hodne uspechu.

Skoro OT:

reCaptcha na mne s "replaced late". Uz i ty stroje to vedej...
27. 11. 2009 | 15:30

charmer napsal(a):

Jasne, pane Topolanku, cerne duse "resite". Vy vubec vsechno "resite", coz je posledni dobou tak krasne ohebna floskule, ze klidne muze znamenat, ze se je snazite medialne vykomunikovat tak, aby vam neuskodili u voleb.

A kdyz se neco provali, tak je to vzdy vina bud a) jednotlivce b) populisticke opozice c) medii.

Stale ten stejny farizejsky mocensky doublethink samozvanych elit. V tomto si nemate se socialisty co vycitat - jeden monolit, ktery se tvari jako 2 souperici strany.

Tezko spolehat na to, ze vam nekdo bude verit, vase sance je, ze ostatnim budou lidi jeste vic neverit nez vam. Pravoleve divadylko na nicem jinem beztak nestoji... Bohuzel, dodal bych.
27. 11. 2009 | 15:50

ivy napsal(a):

Pane Topolánku, vracím se po dvaceti letech do politických ochozů. Ale v ruce už nemám klíče ale vidle. Na Vás a na Vaše soukmenovce. Vy jste kdysi řekl: Es kommt der Tag. Já bych k tomu rád dodal: Už je tady. Doufám, že se ke mně přidají všichni Ti, kteří už nechtějí dalších 20 let vlády lumpů a ničemů, lhostejno zda modrých, oranžových či jiných.
27. 11. 2009 | 15:54

Lena napsal(a):

ivy,
beru hrábě a jdu taky.
27. 11. 2009 | 15:55

vasja napsal(a):

Já mám hůl. Du s váma.
27. 11. 2009 | 15:58

Petr K. napsal(a):

Začněte u sebe, ale MIMO ODS. Už vám myslím nikdo neuvěří... ODS sklízí co zasela. Urvat co se dá s úsměvem na rtech nelze donekonečna soudruhu Topolánku.
27. 11. 2009 | 16:02

Pepa 3 napsal(a):

Pane Topolánku, jaksi jste zaspal dobu. Takhle tlouct lidem klíny do hlavy jste mohl v době, ldy existovala pouze tištěná média, maximálně rozhlas a magnetofon se složitým vyhledáváním. V době internetu, Googlu a podobných vymožeností nelze hovořit o ničem jiném, než o účelové ztrátě paměti a drzém spúoléhání na lenost lidí. Takže:
Cituji: "I jiné strany mají obdobné problémy. Rozdíl je v tom, že zatímco Jiří Paroubek a jeho vedení ČSSD využívá černých duší k prosazování svých kandidátů, já a ODS proti tomuto zlu bojujeme."
Jaká je skutečnost? Již v roce 2002 provedla ČSSD v Brně přeregistraci všech svých členů kvůli podezření, že se v jedné organizaci skrývají černé duše. V celém Brně se našlo cca 200 těchto členů.
V roce 2006 (9.srpna) byla uveřejněna zpráva, že ČSSD v Dubí má černé duše (a situace byla řešena).
Jak je to s ODS? První zpráva o černých duších se objevila 8.3.2009 v tisku a týkala se sídliště Máj v Č.B. Nikde jsem nenašel, že vy vedení tuto situaci řešilo. Další zprávy se objevily až 17.11.2009 před nynějším kongresem (pouze jedna), vše další až těsně kolem kongresu. Jak je to tedy s tím, že ostatní strany to na rozdíl od Vás neřeší? (Již v roce 2000 kvůli tomuto Jan Ruml osobně přijel do Brna a zrušil tamější organizaci US-DEU) (Vyhledáno v tisku s pomocí Googlu) - pokračování
27. 11. 2009 | 16:02

Petr Havelka napsal(a):

Budu muset vyměnit kožené řemínky na cepu vy kališníci :)
27. 11. 2009 | 16:03

naštvaná napsal(a):

Pane Topolánku
Váš blog jse nedočetla-nemůžu-je mi totiž na blití. Poprvé jsem volila ODS,volila jsem Vás a budeme mě to do smrti strašit!!!!!!!!!
Nebudu volit ODS,ČSSD,TOP 09,Zelené!!!!!!
KSČM-uvidím a ještě si projdu volební programy ostatních neparlamentních stran!!!!
Vy už vyhrát nesmíte, doufám že je to jasné i ostnatním.
27. 11. 2009 | 16:06

zdesta napsal(a):

Když p.Topolánek přirovnává ten politický sajrajt k fodbalu,pak ty lidi co běhají po hřišti a kopou do balonu uráží.To i ty kteří patří do těch nejnižších amaterských soutěží. Vtéto hře existuje něco čemu se říká pravidla.Faulujícím se udělují žluté karty (výstraha)a potom červené pro odchod ze hry. To je ten ku podivu pravý (ne levý)důvod prázdných ochozů.To nemluvím o nakupování hráčů během utkání.Za jeden mančaft hráje náhle 14 maníků proti osmi a divákům je to nabízeno jako férová hra.My máme obsadit ochozy,sežrat tuhle férovku i s navijákem a navíc si zaplatit drahou pernamentku.No bezva.
27. 11. 2009 | 16:06

Pepa 3 napsal(a):

Pane Topolánku - pokračování:
Další citace: " Z médií se to ovšem jeví tak, že ODS si největší problém vyrobila tím, že tak jako jiní nemlčela." Kdyby nešlo o vážnou věc, bylo by toto Vaše prohlášení k smíchu. Není to naopak tak, že Vaše strana se až do poslední chvíle, kdy se situace díky vnitřním rozporům a s nimi spojeným prosakováním informací řídila známým heslem "zatloukat, zatloukat, zatloukat"? A ještě máte tu drzost se otírat o ostatní?
Další citace: "Budu za rehabilitaci politické hry určitě bojovat dál. Ale přiznám, že společně s novináři by to bylo snažší." Se kterými novináři? S těmi, co jim kopete do aut a srážíte je pěstí? Rehabilitaci politické scény byste nejvíce prospěl svým okamžitým odchodem!
27. 11. 2009 | 16:10

Jedla napsal(a):

ivy, Lena, vasja, Petr Havelka ...

jsem já to ale nedouk, ty ochozy politiky byly myšleny takto? Že to chce nějaké rowdies?
No to jó, to jsem špatně pochopil, já měl za to, že topoloidní fotbalista chce jen zvýšit návštěvnost domácích na stadióně, fanoušci hostů ať zůstanou u televize.
No hůl nemám, vidle nedám, ty potřebuju na hnůj. Tak jestli se potkáme, budu mít sice holé ruce, ale jestli ty ochozy mají okna, nějaká ta pražská defenestrace by mohla proběhnouti.
27. 11. 2009 | 16:15

Taoiseach napsal(a):

Mirek Topolánek

Kdyby média řádně vykonávala svou práci, tak si "politici" jako Vy nebo Jiří Paroubek ani neškrtnou.
27. 11. 2009 | 16:15

Kamila napsal(a):

Pane Topolánku, Vám už ty ochozy nikdo ze slušných lidí nezaplní. Vezměte svého Dalíka, milenku Lucii i Veseckou a další Vaše spolupachatele a rychle vykliďte pozice a jděte si užívat své "poctivě nabyté" miliardy někam hodně daleko,dokud je čas. A hlavně přestaňte zejména Vy hřímat o boji se zlem, který údajně vedete, protože i ten největší blb v této zemi už dávno pochopil, že zlo jste Vy a ne to co Vy za zlo označíte. A Pán Bůh ochraň tuto zemi od postav jako jste byl Vy a Vaše gangsterská parta!!!!
27. 11. 2009 | 16:21

Vico napsal(a):

Takže si to shrňme - Lídr ODS nám představil nový volební program ODS - Boj s černými dušemi -. No to už zavání velkou duchařinou :)

"Zatímco ČSSD černé duše pěstuje, my se je snažíme vymýtit."

Takže už každý pozná rozdíl mezi oranžisty a modrými. Ti modří budou mít důtky v ruce. No to budou flagelantské hody! Už vidím všechny ty Hřebíčky, Jančíky,Velrybáře a krajské kmotry, jak obnaženi do půl pasu kráčí za soškou panenky Marie a důtkami bičují svá obézní záda. Na to může vzít Topolánek jed, že by takováto podívaná "zaplnila politické ochozy", jak si přeje už v nadpise svého traktátu.

Inu středověk neskončil, středověk trvá.

p.s. ale vidět ty naobědvané pány flagelantsky si bičující záda, je pěkná představa. Ale pak hned do útulku, jako ti zatoulaní pejsci paní Leny. Kůži bych jim nechal, když je ten Světový den bez kožešin:))
27. 11. 2009 | 16:23

Emissary napsal(a):

Stroje věděj, že bláznů není nikdy dost.

Better late than never.

Přeju hodně úspěchů.
27. 11. 2009 | 16:34

Lena napsal(a):

Jedlo,
dáme sraz, přivezu Vám pajsr.
27. 11. 2009 | 16:36

Phillip O-Prusik napsal(a):

Moc hezky text. Zase zacinam verit. To prirovnani s fotbalem je naprosto presne. Stejne jako Ivan Hasek tak i Mirek Topolanek musel v lize nejdriv hrat, spolupracovat, mozna trochu privirat oci. Ale oba je snad ted otevreli zaroven s ustni dutinou. Drzet palce ale asi nebude stacit.
27. 11. 2009 | 16:46

Jeník napsal(a):

Kdyby si ten pán co to napsal přečetl alespoň půlku reakcí, tak , kdyby (opakovaně) byl normální člověk, tak by požádal pány Mihalko a Stejskala o okamžité smazání svého blogu. Ale protože nečte, protože je to pod práhem jeho vnímání, tak si doma u Talmanové rochní, jaký je pašák, jak to těm voličům vytmavil. Jak jsem četl v několika reeakcí - je mi také z něj na blití.

Ale, aby nebylo všech lumpáren a podvodů konec, na ČT 24 nám Kalousek s jásavým úsměvem vypráví ta krásná budoucna, ty zítřky, které nastanou zvolením jeho partaje. Až se někdy probudí jejich předseda a bude se svým laskavým ráčkováním přednášet ta svá moudra.

Volby budou testem národa, zda jsme alespoň většina normální a nebo zda se najde dost lidí, kteří půjdou navštívit nový bordel se starými prostitutkami.

Panu Topolánkovi již nevěřím nic, kromě toho stopoření, které jsem viděl na vlastní oči na fotografiích, které oblétly celý svět.
27. 11. 2009 | 16:59

Mc Cali napsal(a):

" Je symbolické, že 20. kongres se konal dvacet let od sametové revoluce. "

Krásná doba těch 20 bezstarostných let, že Topolánku. Rozkradeno už jest, co rozkradeno mělo být. I víc.
27. 11. 2009 | 17:20

Radek napsal(a):

No, to je vrchol Mirku Topolánku. Vy budete kázat morálku a volat lidi do politických ochozů? Jste zářnou ukázkou naprosté ztráty soudnosti. Napadá mě příměr s Marií Antoinettou - lid nemá chleba? Tak proč nejedí koláče. Jen vrozená slušnost mi brání vás nazvat jménem, které mám na jazyku.
27. 11. 2009 | 17:35

Daniela napsal(a):

Vážený pane Topolánku, mezi těch několik jedinců, kteří kazí pověst celé ODS patříte také a hlavně Vy - tím svým arogantním chováním a absolutní asociálností, protože podle Vás a celé ODS mají cenu pouze lidé, kteří mají majetek a peníze (ať už k obému přišli jakýmkoliv způsobem). Ostatní jsou Vám dobří pouze k tomu, aby daněmi a různými všemožnými poplatky za kde co (které se soustavně zvyšují a zavádějí se další nové)naplnili prázdnou státní pokladnu, která Vám všem politikům slouží jako korýtko.Většina z Vás sedí na teplých židličkách už 20 let- tu v jedné straně, tu v druhé, tu na jedné ministerské židli nebo na jiné a jste přesvědčeni, že všemu rozumíte. Za tu dobu jste všichni ztratili povědomí o tom, jak žijí ti, kteří jsou Vám dobří pouze k tomu, aby mohli svůj názor projevit pouze jednou za 4 roky při volbách.To slibujete hory doly. Po volbách, kdy už máte své jisté na nás zase kašlete a děláte si co chcete. Valná většina národa Vám a všem ostatním politikům už nevěří a má Vás a politiky vůbec plné zuby. Protože, dokud se zákony a další opatření, která schválíte nedotknou vás politiků osobně a nepocítíte jejich dopady na vlastní kůži, tak se v tomto státě pro nás občany, kteří si Vás platí ze svých daní, nic nezlepší.Pro sebe odhlasujete kdejaké výhody, pro nás, jen další utahování opasků. (Stačí malý příklad - nemocenská - vy plnou po dobu nemoci, my 3 dny 0, potom téměř nic, atd. - všichni jsme si rovni, že, ale někteří jsou si rovnější - a toto prosadila vaše ODS a jestli volby příští rok vyhrajete a spojíte se s TOPKOU, jako, že ano, tak nás pán bůh ochraňuj. To nám ten opasek utáhnete už na poslední dirku.
27. 11. 2009 | 17:54

kjhkhj napsal(a):

PR oddeleni panu Topolankovi doporucilo aby byl trosku lidstejsi tak se halt snazi. ODS ma po "volbach" za kampan diru 350 mega v kase a tak se halt museji trosku snazit. Uvery se museji splacet a volby nejsou tak daleko
27. 11. 2009 | 17:55

Jiřík, Lovosice napsal(a):

Držte se pane Topolánku! Nahoře
vidíte co trusu vám posílám
Lidový dům a bolševici.
27. 11. 2009 | 17:57

snílek napsal(a):

Letí Bush, Putin a Topolánek letadlem. Najednou se za nimi objeví hejno čertů. Jakmile je spatří, Bush okamžitě vyhodí pytel dolarů. Čeri na chvíli zmizí ale co nevidět je zase dohánějí. Putin vyhodí krabici metálů. Čerty to na chvíli zastaví ale za okamžik jsou na zase na dosah. V tom Topolánek vyhodí aktovku a po čertech ani památky. Co bylo v té aktovce? ptají se zvědavě Bush s Putinem. No přece přihlášky do ODS.
27. 11. 2009 | 18:01

Otis napsal(a):

pane předsedo, přidávám se k VLKovi a ptám se: jak konkrétně se projevilo vítězství nad "kmotry"? jak se zmenšil jejich vliv ve straně? Dokud se toto ve Vašem blogu neobjeví, je to jen mlácení prázdné slámy a liché proklamace.
27. 11. 2009 | 18:06

hutor napsal(a):

Pred dvaceti lety jsem jel jako student presvedcovat poslance tehdejsiho Federalniho shromazdeni soudruha Vomastka, ze ma vypadnout. Argumentoval vcelku rozkosne. Ano staly se chyby, ale oni by meli dostat sanci je napravit. Krome toho jsou v parlamentu dobra parta a byla by skoda je rozpoustet. Tak nejak se mi to vybavuje, kdyz ctu uvahy pana jednicky fuck you Topolanka.
27. 11. 2009 | 18:16

hoven napsal(a):

pane Topolánek,
copak necítíte tu averzi, která je proti vám v české společnosti??? co se musí u nás politikovi stát, aby poznal, kdy má odejít, nabrat ho bejk rohama ???? vždyt už jste u toho koryta tři roky seděl.
27. 11. 2009 | 18:32

borůvka napsal(a):

Já jsem volič ODS a Topolánka bych až tak přísně neposuzovala, jak někteří zde. Souhlasit ale musím s Danielou. Také si myslím, že politici, protože všichni mají peněz dost (a co si ještě vydělají bokem)nežijí v reálném světě, ale jen v tom jejich. A Topolánka nevyjímaje. Co mu vyčítám nejvíce, není to, že jezdí do Toskánska na dovolenou, ale jeho přístup k nám tzv. obyčejným lidem. To znamená, že k nám nemluví vůbec.To Paroubek ví, co chtěj lidé slyšet a hojně se jim toho také dostává a proto ho také lidé volí.
27. 11. 2009 | 18:32

Totem napsal(a):

"Každá strana... musí začít sama u sebe...
Musí svým členům nabízet férovou soutěž...
Musí transparentně delegovat reálnou odpovědnost...
Musí nabízet věcný program...
Musíme se začít chovat tak, aby se lidé zase vrátili do politických ochozů."

Prezident Antonín Novotný, neblahé paměti, zase s oblibou říkával "je třeba..." Znělo to tenkrát podobně důvěryhodně, jako když teď náš profláknutý reformátor s toskánským přízvukem deklamuje, co všechno jeho strana musí...
27. 11. 2009 | 18:35

Milan napsal(a):

Jste již starý a unavený. Neděkujeme a odejděte. Třeba za Dalíkem do Toskánska a už se nevracejte.
27. 11. 2009 | 18:52

Andus napsal(a):

Pane Topolánku,nejvíc byste ODS pomohl, kdybyste odstoupil.
27. 11. 2009 | 18:55

Andus napsal(a):

Pane Topolánku,nejvíc byste ODS pomohl, kdybyste odstoupil.
27. 11. 2009 | 18:56

Kristýna napsal(a):

Pánové Topolánek i Paroubek by se měli učit od vládního nováčka Fišera. Namísto mediální sebeprezentace,vymýšlení marketingových triků a předvádění nekonečné série vzájemných kohoutích soubojů raději dělat skutečnou politiku v zájmu této země a jejích občanů. Méně mluvit, více konat. Vystupovat skromněji a pokorněji. Za vás mluví činy. Politika, která se zúžila na personalizovaný souboj lídrů dvou nejsilnějších politických stran mě opravdu nebaví a myslím, že do politických ochozů nikoho nepřitáhne. V televizi se najdou asi o něco zábavnější seriály.
27. 11. 2009 | 19:13

Hloupý Honza napsal(a):

Pane Topolánku,

vaše texty stejně jako ty od vašeho kolegy Paroubka, vás oba usvědčují z toho, jak jste v mládí hltali projevy a vystoupení jiných "elit" našeho českého národa. Bohužel, zažitého způsobu myšlení, vštěpených návyků a do morku kostí zažraných zvyklostí se jen tak nezbavíte, byť se snažíte opláštit mimikry rádoby demokracie, zákonnosti a dobrých mravů.

Hrášek se snaží zakrýt to, že vzešel z lusku.

Slušní, vzdělaní a chytří lidé, probuďte se ! ... jak dlouho si všichni ještě necháme od těchto srá..ů kálet na hlavy ? Myslete na svoje děti a svoje vnuky, kteří budou muset dalších 10,20.. let vyrůstat v tomto společenském hnoji.
27. 11. 2009 | 19:41

Emissary napsal(a):

Ach ta naivita, Kristýno.

Když potkám somára zabaleného v celofánu kvadratuře kruhu, vyjde to stejně.

Sorry, ale já to jinak vyjádřit neumím. :)

Semper fi.
27. 11. 2009 | 19:43

vidlemistoklicu napsal(a):

Základní omyl!!! Ne politika, ale naši politici jsou nevěrohodní. I politika se dá dělat slušně a čistě. To ale jen v případě, že politici jsou alespoň základně slušní a morální lidé, kteří nelžou a nekradou a ne jen kabáty převlékající hraboši. A především: - pokud i zdánlivě morální jedinec uklouzne a chce si podvůdkem přilepšit, zasáhne NEZKORUMPOVANÁ JUSTICE a ukázní ho bez ohledu na výši jeho postu!!!
27. 11. 2009 | 19:56

Janek napsal(a):

Arogantní, přihlouplý rotný, který veškeré důležité státní informace předával Dalíkovi a ten si pak nahrabal miliardy PATŘÍ DO LOCHU !!!!!!!
27. 11. 2009 | 20:05

j. napsal(a):

Docela dobře vymyšleno a načasováno. Do voleb daleko, tak je potřeba dát lidem příležitost vyzuřit se na internetu a nechat to vycukat. V únoru objedete republiku pro změnu třeba na lyžích, někdo Vás při tom třeba napadne a bude zase do modra vymalováno. A když ne, pomůže Váš B-tým TOP09 nebo zelený C-tým. Češi jsou totiž v tomhle ohledu jeden z nejhloupějších národů v Evropě. Na to přece spoléháte, jenom musíte přestat fackovat ty novináře, aby Vám to ti parchanti nekazili.
27. 11. 2009 | 20:11

Zdenek Mihalco napsal(a):

Dobrý večer,
smazal jsem dva urážlivé texty, které byly v rozporu se záměry těchto stránek, tj. vytvářet prostor pro slušnou a věcnou diskusi.
Děkuji za pochopení,
Zdeněk Mihalco
správce blogů
27. 11. 2009 | 20:12

lx napsal(a):

jestliže je ODS aspon trochu
pravicová strana neměla by vytvářet dluhy.
27. 11. 2009 | 20:13

ldapolitik napsal(a):

Pane Topolánek, proč by vás a vaši stranu měl někdo volit ? Jeden průšvih za druhým, korupce, rvačka mezi vámi všemi. 3 volby jsem to udělal, ale čeho je moc, toho je příliš. Nejste ani silný vůdčí politik, ani nemáte charizma. Zatím jste prohrál vše, co se dalo. Snížení daní, jediný Váš pozitivní výsledek. Ale vždyť takto nastavené daně jsou pitomost, i když příjemná , protože zůstane víc v kapse.
27. 11. 2009 | 20:18

Platan napsal(a):

"Zaplňme zase politické ochozy..."

Tak takhle to vypadá, když se ideologické práce chopí vystudovaní praporčíci... Ale než aby vás, pane Topolánku, u kormidla ODS vystřídal tandem Bém - Jančík, to se tam raději držte zuby nehty!
27. 11. 2009 | 20:21

Stašek napsal(a):

Pokud zajistíte, aby musel každý prokázat, jak k majetku přišel, pokud zajistíte, aby se vydávaly peníze v první řadě na důchody, zdravotnictví,sociální výdaje a školství, snížíte výdaje na bezednou kapsu naši armády, trestnost pro státní úředníky za mrhání našimi penězmi, potom Vaši stranu možná budu volit.
Ještě k tomu se naučte chovat, v první řadě nebuďte tak arogantní.
27. 11. 2009 | 20:25

Emissary napsal(a):

Nejen pro Kristýnu,

pro všechny.

https://www.youtube.com/watc...
27. 11. 2009 | 20:27

sandy napsal(a):

Kdy už konečně odejdete z politiky ? Stále jen ta samá slova a skutek utek,je to už trapné.
27. 11. 2009 | 20:28

Bleg napsal(a):

Pan Topolánek si evidentně neuvědomuje, že jeho ksicht už lidé nemusí. Že z ksichtu takového pana Langera je jim nevolno. Takže - ty ochozy zůstanou prázdné, toreadoři.
27. 11. 2009 | 20:45

sandy napsal(a):

Tak jsem si dal tu práci a četl všechny příspěvky.Podle mého odhadu je kolem 95 procent negativních příspěvků.Velmi špatný výsledek pro Mr.Topolánek.
27. 11. 2009 | 20:46

Zdenek Mihalco napsal(a):

Dobrý den,
smazal jsem jeden vulgární text ("jdi do prdele"). Takové texty jsou v rozporu se zdejšími pravidly, která jsou shrnuta v Kodexu diskutujících http://blog.aktualne.centru...
Děkuji za pochopení,
Zdeněk Mihalco
správce blogů
27. 11. 2009 | 21:01

JC napsal(a):

Zdenek Mihalco,
Ale to jste opravdu nemusel pane Mihalco. On Míra, co se vulgarismu týče není žádný panic.
Poslat politika do análního otvoru, to by prošlo i v Hyde Parku.
27. 11. 2009 | 21:01

jazve napsal(a):

Pane Topolánku,volby jsou ztraceny.Vy to víte a ví to i Vaši soukmenovci.Těch pár měsíců do voleb chtějí ještě využít k tomu aby zabezpečili sebe a své rodiny.Nemyslím si že by kdokoli z vás musel postávat před úřadem práce.Nikdo z vás nebude muset podstoupit to co jste připravili milionům spoluobčanů.Vy už jste za vodou.Po vás potopa.Jak můžete po lidech chtít aby se smířili s utahováním opasků a v klidu se dívali jak peníze státu které vám je líto dát důchodcům si kmotrové stejně rozkradou?
27. 11. 2009 | 21:05

jazve napsal(a):

Zdenek Mihalco.
Smazal jste příspěvek který začínal tak pěkně "Milá ODS"
27. 11. 2009 | 21:08

Zdenek Mihalco napsal(a):

Pane JC, dobrý den, v Hyde parku možná jo, nicméně snažíme se tu o zajištění určitých hranic slušnosti bez ohledu na to, zda to bloger či diskutující snese či nikoliv.

Pane jazve, dobrý den, nojo, no. Někdy to tak pěkně začíná... a tak nepěkně končí.
ZM
27. 11. 2009 | 21:15

D3T napsal(a):

Ja bych rekl, ze "symbolicke" to shodne 20.vyroci neni. Je to proste dusledek toho, ze ODS nemohla vzniknout pred revoluci. Ale to jen tak vecne a na okraj...
27. 11. 2009 | 21:24

taxpayer napsal(a):

Pane Topolánek, tak jsem se právě dočetl, že vaše strana má minimálně 50 min. dluhů, to asi podraží provize za přidělování státních zakázek?
27. 11. 2009 | 21:45

Jiří napsal(a):

Co mám na to říct,,,mafie,mafie mafie
vypadněte z politiky Vy,Paroubek,Kalousek,Langr a další a další.
jsem zvědav na volby ????????

myslíte že si to přečte ??
27. 11. 2009 | 22:00

Emissary napsal(a):

Tak to vidíte, pane Topolánku

co je skutečná davová psychóza. To nic, ony hlavy časem zchladnou. :). Snad nebude pozdě.
27. 11. 2009 | 22:07

Hlava XXII napsal(a):

Škoda, že na kongresu nebyli pozváni "obyčejní" lidi. Kdo ví, jak by to dopadlo v přímém přenosu...;-)
27. 11. 2009 | 22:09

Pepa 3 napsal(a):

Nestačím se divit. Kde je úderný modrý tým soustředěný v počítačovém sále na Jánském vršku? Kde je Jarpor, RA, neo, ladič, lord a další? Dostali dovolenou, nebo jim počítače zabavil exekutor, aby alespoň něco zbylo k úhradě dluhů? Zbyl jen chudák emisary, který asi pracuje z domu a zapaměli mu o tom říct. Takže volám: Vstávat, modří soudruzi a vzhůru do boje za jedinečného a nenahraditelného Mirka. Nebo ho všem těm socanům, soudruhům a bolševikům necháte napospas?
27. 11. 2009 | 22:24

Kadel napsal(a):

Pane, člen ODS je pro mně po dvaceti letech na stejné morální úrovni jako agent STB.
27. 11. 2009 | 22:35

ii napsal(a):

Pan Topolánek, zrovna tak jako Dalík, Hřebíček...a další jsou dávno ve vatě...proto avizoval před časem , že s politikou končí...zrovna tak Talmanová. Ale vypadá to že mu Dalík poradil...."ne tak zhurta" protože to může ´vrhat podezření., určitě má Topol nahrabáno z Hřebíčkem a Dalíčkem . A ten jeho vzkaz nahoře pro nás všechny...to je jenom další jeho dělání si dobrého dne z nás všech, jako to jeho vládnutí.
27. 11. 2009 | 22:57

Emissary napsal(a):

Nazdar oranžový soudruhů Pepa 3.

těch pár korun po volbách ODS určitě zaplatí. Ale co Paroubkova ČSSD? Ta měla platit miliardy jistému advokátovi, ale nějak se to vytratilo z médií a i z myslí oranžových soudruhu.

Čest vaši poctivé práci!

Jinak nemám čas, dívám se na District 9. Konečně po dlouhé době.
27. 11. 2009 | 23:14

Pepa 3 napsal(a):

Emmisary:
Víc číst všeobecné materiály, zprávy v nezávislém tisku a nejen nástěnku na Jánském vršku. Myslíte, že kdyby se neprokázalo, že jde o bublinu jistého pomateného advokáta, tak že by se tohoto případu "nezávislý tisk" (zejména ModráFronta Dnes, Lidovky, Reflex a podobné plátky) pustily? Takže nejúdernější na Vašem příspěvku je to oslovení "oranžový soudruhů" (i s tím kroužkovaným u) a závěrečný pozdrav. Jinak - sledováním upadlých seriálů vzhůru k rozvoji vlastní inteligence! A ještě dotaz: Z čeho to ODS zaplatí, pokud vobly projede a státní příspěvek bude minimální? Možná pomůže Pepa z Honkongu, ale osobně si myslím, že na záchraně strany, která vzhledem ke své bezvýznamnosti mu nebude moci nasypat "krupicu" nebude mít žádný zájem.
Jinak je mi Vás poněkud líto, že jste zůstal sám u tak důležitého blogu. Jak jsem zjistil, tak Vaši souvěrci RA, Jarpor a další raději exhibují na daleko méně významných diskuzích.
27. 11. 2009 | 23:28

Emissary napsal(a):

Aha soudruhů(u)

tak seriál? Ale ono je to film.

Tisk by se pustil nebo nepustil. Líto Vám může být cokoliv, faktem je, že i Nejvyšší soud přiznal, že mezi podnikateli, (profesionály) ani 365 procentní úrok roční není lichva. Tak si to s ním laskavě vyřiďte, i se svou rodnou stranou. Já jsem si nikdy nedovolil cokoliv neplatit. Sjednané úroky z prodlení nejsou podvod, závazky se mají platit hned, pak nejsou žádné úroky a vztahy jsou pak čistá krev.

Dobrou noc, oranžový soudruhu (dříve růžový).:)

Ještě jednou. Čest vaši poctivé práci.
27. 11. 2009 | 23:38

BK napsal(a):

Poslední dobou je vůbec módní užívání sportovní terminologie(na trhu s tím či oním přibylo hráčů apod.)
My obyčejní lidé jsme vyjma období voleb za pouhé diváky. Jinak to asi ani nejde.
Jenže - na tu vaší holomajznu už se opravdu nedá koukat. Vy totiž nekopete za nás, ale hrajete si jednu "malou domů" za druhou. Jaký div, že si při tom nakonec dáte vlastňáka.
Fair play, které ke sportu také patří, vám nic neříká.
Jestli se vám podaří přilákat zpět do ochozů znechucené diváky, tak jen proto, aby vás vypískali.
27. 11. 2009 | 23:42

Hugo napsal(a):

Ty už to nehul...
27. 11. 2009 | 23:52

emil napsal(a):

äutor by si neměl dělat z lidí tímto způsobem legraci a neměl by z nich dělat naprostý blby. ne všichni lidé jsou stejní.
28. 11. 2009 | 01:08

DDD napsal(a):

No to je vtipný článek. Kdopak to udělal z politiky marketing ve stylu palmexmana a "my zíráme, vy zíráte, vizír"? Voliči ani veřejnost to nebyla. Prezentaci ideologie jste nahradili "prodejem produktu". Dokonce tomu tak i říkáte. Jenže to jsou dě zcela odlišné dimenze soiciální reality. Marketingovými nástroji se dá realizovat jedině populismus. Pokud chcete realizovat někdy i něco nepopulárního, tak musíte občany přesvědčit, aby vzali takovou ideu za vlastní.
28. 11. 2009 | 01:26

blue jay napsal(a):

Abuelo rozlustil reCAPTCHA ,
a prisel si i sem zanadavat.
28. 11. 2009 | 02:27

Bacon napsal(a):

Soudruh Topolanek vyrabi bastardy, lita tryskacem na soukrome cesty, produciruje se nahaty na verejnosti, poslal syna studovat do USA, atd, atd.
Ale nebojte se lide, on se ted polepsi. On se pouze pomylil. A myliti se, je prece lidske.
28. 11. 2009 | 02:27

blue jay napsal(a):

Tady je videt rozdil,
Pod clankem Topolanka je velmi malo jeho obhajcu. Uz je totiz s prominutim sere. A je se priznam ze jsem jednim z nich.

Ale u Paroubka to je jine. Tam se vynori brigada jeho ochrancu jakmile zplodi blog a je napadan z prava. Holt levicovi volici jsou vice jako ovecky. Slysi na hesla jako 30Kc.
28. 11. 2009 | 02:35

blue jay napsal(a):

Bacone?
A koho volis ty? Zaoralek sice nelital tryskacem ale jen helikpterou. A navic Topolanek neni soudruh jako tito poslanci CSSD,

Poslanci a exposlanci s komunistickou minulosti za CSSD,

Jan Kavan, byl clenem KSC, presne obdobi nezjisteno, styky s StB
Zdenek Skromach, 1982 - 1989 clen KSC
Jiri Rusnok, 1988 - 1989 byl kandidatem KSC
Jaroslav Tvrdik, 1988 - 1989 byl kandidatem KSC
Eduard Zeman, 1966 - 1970 clen KSC
Jaromir Schling, 1981 - 1989 clen KSC
Michal Kraus, 1984- 1991 clen KSC
Jiri Vaclavek, 1964 - 1968 clen KSC
Frantisek Strnad, 1984 - 1989 clen KSC
Miroslav Svoboda, 1985 - 1989 clen KSC
Pavel Dostal, 1962 - 1969 clen KSC
Karel Splichal, 1983 - 1989 clen KSC
Miloslav Vlcek, 1983 - 1989 clen KSC
Petr Ibl, 1984 - 89 clen KSC
Milos Melcak, byl clen KSC, presne obdobi nezjisteno
Josef Smykal, byl clenem KSC, presne obdobi nezjisteno
Jan Mladek, 1987 1989 clen KSC
Jaroslav Palas, 1980 - 1990 clen KSC
Milada Emmerova, 1966 - 1969 clenka KSC
Antonin Sykora, 1983 - 1989 clen KSC
Rudolf Tomicek, 1967 - 1990 clen KSC
Hana Sediva, 1979 1990 clenka KSC
Vladimir Lastuvka 1966 - 1969 byl v KSC
Josef Kubinyi - do roku 1990 clen KSC
Robert Kopecky, 1981 - 1989 clen KSC
Alfred Michalik, do roku 1990 clen KSC
Oldrich Nemec, 1976 - 1990 clen KSC
Ladislav Skopal, 1983 - 1989 clen KSC.....
atd.
28. 11. 2009 | 02:39

dutý a prázdný topol napsal(a):

Nedostatek věrohodnosti a autentického obsahu? No to dnes už přeci snad každý ví: Mirek Topolánek !
28. 11. 2009 | 03:16

ru napsal(a):

Tři vrtichvostové klauz,topol a parub, doufejme, že brzo vyšumí.
Tím,že nepřijali euro jak slováci,kromě jiného škodí přímo neuvěřitelně.Tratíme 10 % z každé koruny zisku.Kdy je už konečně pošleme do pelhřimova?
28. 11. 2009 | 03:46

j. napsal(a):

V době nejhlubší normalizace a útlaku demokracie měli komunisti vždy plnou hubu lidských práv.
Topolánek svou školu nezapře. Taktika stejná. Po průseru s pinďourem vystrčeným na nezletiletou Berlusconiho sestřenici začal "obnovovat důvěru občanů v politiku", po vyděračské aféře jeho agenta Moravy začal "vymetat Augiášův chlév", po podvodech s diplomy jeho straníků Bendy, Řápkové, Jančíka začal "klást důraz na vzdělání", po podvodech s počty členů začíná bojovat "proti černým duším a velrybářům". Očekávám, že nejpozději po vánocích vyhlásí válku jachtaření v Toskánsku.
28. 11. 2009 | 07:50

Dan napsal(a):

Sbírka fotografií poznávacích značek z garáží hotelu Clarion říká o kongresu ODS skoro všechno. 1K8 8888. 4U8 1166. 5U6 0000. 4C5 6666. 1AF 1111. No to je teda pro majitele těch tmavých limuzín klika, protože normálně a legálně si takovou značku pořídit nemůžete. A normální člověk ji ani podle mě chtít nemůže, protože to je stejné, jako byste si na auto napsali „Jsem nabubřelý zazobaný idiot 1111“.

Což těmhle lidem zjevně nevadí. Naopak si v tom libují – esteticky i mentálně se to pohybuje někde mezi Ivanem Jonákem z roku 1993 a novými Rusy o pár let později. I Franta Mrázek se snažil vypadat nenápadněji.
28. 11. 2009 | 07:55

vlk napsal(a):

Diskuse byla velmi jednostranná a nudná. Až do příchodů Emisárka a Mouchy.
Každý cirkus potřebuje svoje klauny. tak jo hošani! Nasadit modré papírové nosy a na bodák!

Rádi se pobavíme.
Byť je to velmi pokleslá zábava! Ten člověk má kolem sebe kmotry a korupci kam s epodívá.A on nad nimi vyhrál. Jak tvrdí.
Za jeho panováníjsme e proto v ženříčku korupce propadli za Bhutan, Jordánsko a dokonc e i Polsko!!!! Takhle on vítězí nad kmotry. Mám zcela vážně strach, kam až s epropadnem, kdyby náhodou , opravdu náhodou ješět jednou zvítězil na celostátní úrovni. Až za Rusko a Palestinu?
28. 11. 2009 | 10:40

Zdenek Mihalco napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem dva texty obsahující nadávky a vulgárně zkomolená jména. Takové texty jsou v rozporu se záměrem těchto stránek - což je vytvářet prostor pro slušnou a věcnou diskusi.

Děkuji za pochopení,
Zdeněk Mihalco
správce blogů a diskusí
28. 11. 2009 | 10:54

jozka napsal(a):

Davova psychoza, jasne emisarku. Predpokladam, zes uplne stejne utesoval sveho soukmenovce Stepana.
28. 11. 2009 | 12:26

Zdenek Mihalco napsal(a):

Dobrý den,
smazal jsem další text obsahující vulgárně zkomolené jméno. Takové texty jsou v rozporu se zdejšími pravidly, která jsou shrnuta v Kodexu diskutujících (http://blog.aktualne.centru...)

Děkuji za pochopení,
Zdeněk Mihalco
správce blogů
28. 11. 2009 | 12:39

Jeník napsal(a):

Po právu jsou slušní lidé naštvaní a dávají to tady najevo. Ono na tom je nejhorší to, že se může většina národa čílit, ale ti bezcharakterní a podlí lidé si pojedou svoji modrou lajnu dál.

Další bezcharakterní parta nám ale vylézá z děr, říká si TOP a když se člověk podívá do předsednictva a třeba i do pléna - vidí pouze samé známé, profláklé kukuče. Volby budou testem národa, zda uvěří dalším lhářům a podvodníkům (kteří mají zajímavou soustavnou reklamu ve všech sdělovacích prostředcích) a nebo konečně tu starou partu nalezlo do politiky po roce 89 vypráská. Ono když se nastrká do starého bordelu několik starých povětrných holek, tak to nějak nenadchne.
28. 11. 2009 | 13:29

Emissary napsal(a):

Prý diskuse, ty jedno zvíře:).

Žádnou diskusi jsem tady neregistroval, jen výkřiky do tmy zakomplexované a rozumově postižené oranžády.
28. 11. 2009 | 15:48

Ikena napsal(a):

Vazeny Emissary,
nejste na dlouhodobe dovolene na Kokosovych ostrovech a nespadl vam jeden na kebuli.
Asi jo, protoze by ste nemohl tvrdit takove blaboly. Dam vam radu, prectete si Reflex a Pecinkovo zhodnoceni jisteho 20.sjezdu-tedy kongesu.
28. 11. 2009 | 16:35

Béda napsal(a):

Bohužel jsem se k četbě tohoto článku z pera předního českého humoristy dostal až nyní. Můžu říct, že jsem se opět skvěle pobavil. Celou dobu jsem měl před očima Feldkuráta Katze.

Kdyby se mi povedlo zapomenout na osud firmy VAE systems a jejich dluhů, Smlouvy ODS s občanem, Toskánské kauzy,expozé autorových "bodyguargů" a pobočníků - M.Dalíka a I.Langera, včetně četných autorových úletů a hrubství, vzorového manželského soužití ...
možná bych mu na ty jeho bláboly nakonec i skočil.
28. 11. 2009 | 16:51

hombre napsal(a):

Nejhorší je, že z tohoto politického ochozu se dá odejít jedině za hranice nebo navěky. Takže ochozy jsou plné, ale pan jenom Topolánek neslyší potlesk za předvedený výkon. Ale za ty prachy, co jsme chtě nechtě vyhodili za lístek...
28. 11. 2009 | 17:51

Lena napsal(a):

Nechci se zastávat Mouchy, ale některé její(jeho) příspěvky jsou opravdu trefné a pravdivé.
28. 11. 2009 | 18:17

Sims. napsal(a):

Faktem je, že našim kmotrům ty psídečky na sněmu opravdu slušely. Jestliže se někdo začne projevovat tímto způsobem, nelze řící nic jiného než - pryč!
28. 11. 2009 | 19:50

PatientO.T. napsal(a):

Kongres psích deček:

http://respekt.ihned.cz/glo...
28. 11. 2009 | 20:53

Aktiv napsal(a):

Pane Topolánek,politika bude mít smysl,až se napraví věci z před rokem 93. Velmi se mi líbil váš projev na sjezdu,ale takový měl být u Klause už v 90 letech.Hlavním mottem mělo být,starat se o Zemi,vydobít svobodu a samostatnost,ale s podporou státu,nikoli,to,co se praktikovalo.Ano stačí mít vizi,ale stačí mít i schopné lidi,ne všehoschopné s patentem rozumu na vše,a pro náš stát na hovno.Váš projev,kde jste naznačil vše podstatané dnešní doby byl nadpravicový,byl reálný dnešní době.Vaši kritici vždy hledají mouchy,ale také oprávněně-lze realizovat váš plán v době,kdy není na čem stavět-materiál i lidi jsme měli v počátcích po revoluci,dnes máme cynické lidi,a nemáme co budovat?To je hlavní problém našeho potencionálu a možností vzhledem k vašemu vynikajícímu projevu,Klaus vás takříkajíc obral o tvůrčí těsto. Prázdná země,politika ve vzduchoprázdnu,ztracené miliardy,továrny,lidský potencionál,budete to mít těžké,ale ještě vám dáme šanci,dokud kmotrové jí zase zneužijí a vše se propadne do války,do totálního níčení a destrukce. Začněme dobývat lehko nabité majetky tzv.PODNIKATELŮ a POLITIKŮ,NAPLŇME KASU ČR ZPĚT MAJETKEM KTERÝ PATŘÍ NÁRODU,NAPRAVME KŘIVDY,KTERÝCH SE DOPUSTILI JEDNOTLIVCI-POLITICI A PODNIKATELÉ,KTEŘÍ STÁLI ZA DESTRUKCÍ TRANSFORMACE.Vytvořte seznam všech podnikatelů a politků od poč.90 let,kteří stáli za miliardovými úniky ze st.rozpočtu,napravte křivdy,vytvořte čistý štít pro náš národ.Bude to potřeba jako sůl,jinak lidé opět nenaleznou smysl politiky,a nezaplní ony ochozy.Vaše předsednictví bylo také vynikající ku škodě p.Paroubka,který zůstal hluboko vzadu,ale co chcete,místo podpory Paroubka a spol.jste sklidil jen závist.Takto je bohužel nastavená demokracie díky páně Klause a politiky ODS.Jak z toho ven.Deprogramujte špatné konstrukce,jinak styl ODS se mi líbí-progresivní,dravý,a přitom optimistický pro obyčejné lidi,tak jak jste to formuloval ve svém projevu.Takto to mělo být už dávno,ale fajn.Je dobré aby lidi věděli čeho mohou dosáhnout bez pomoci i s podporou-to je potřeba taky jako sůl.Zbavme se konečně už kmotrů,zahoďme je do koše jako nebezpečný biologický odpad-který otravuje svobodu a demokracii,a otevírá brány do chaosu a destrukce společnosti. Kmotři a mafiánské struktury sráží ČR vaz,stále a znova,dokdy!Učiňte pořádek hodný 21.století,máte na to,ČR potřebuje pořádek,svobodu a demokracii,něco mezi tím,jako doposud je naší ostudnou vizitkou politiky a kultury.A Klaus je toho důkazem!To jak jste odhodil po přečtení jeho projev na stůl svědčí o tom,že to lze udělat pouze bez Klause,Klaus je jak těžké břemeno,to jak chápe svobodu bez zodpovědnosti a pravidel,bych udělal totéž,možná bych jeho projev i přede všemi spálil,nebo ho vůbec ani nečetl...Klaus je symbol všehoschopného kariéristy dávající všanc důvěru a optimismus lidí pro své vlastní cíle.Pryč s tím....Máte moje sympatie...Jenže takto jste sympatie získávali vždy,až za vašeho předsednictví to bylo podpořeno i reálnou prací...Jen tak dál
29. 11. 2009 | 06:06

Aktiv napsal(a):

Stát který bude půjčovat svým občanům a jiným národům,a bude si půjčovat úměrně i od jiných národů a svých občanů je z ekonomického hlediska ten nejprogresivnější.Tomu věřím.To nejsme!
Zjednodušeně řečeno
29. 11. 2009 | 06:14

Jeník napsal(a):

Bulharský vědec tvrdí že:

„Mimozemšťané jsou už všude okolo nás a po celou dobu nás sledují,“ sdělil Filipov bulharským médiím. „Vůči nám nejsou nepřátelští, spíše chtějí pomoci, ale my jsme dostatečně nedorostli k navázání přímého kontaktu. Jsou kritičtí hlavně vůči lidskému amorálnímu chování,“ upozornil.

Česká republika je určitě obzláště u těchto návštěvníků na indexu, jestliže si prověřili bezcharakternost a podlost celé ODS a především jejich führera Topolánka.
29. 11. 2009 | 09:29

forhend napsal(a):

je zajímavé, že ten politický špinavismus se začal ve zvětšené míře projevovat až po vašem nástupu do čela ODS. Tím nechci říci, že tam nebyl předtím, ale jak už jsem napsal, ne v takové míře! Ono to asi bude dílem odtrženosti od reálného života a dílem vrozené inteligence...:-( Měli byste občas taky "obléci si monterky" a vlézt mezi tu lůzu, které vládnete...
29. 11. 2009 | 11:16

ivo napsal(a):

Mirku tobě se nadá potom co jsi angažoval zloděje řebíčka na min. dopravy a on si přihrál akcí za 13mld věřit ani slovo a volit tě může jen naivní blbec.Jinak čssd je nevolitelná úplně stejně.
29. 11. 2009 | 12:58

ping napsal(a):

vse jiz bylo vyse a mnohokrat i jinde receno, ale to je jako by hrach na stenu hazel. Vas kdyby poleli mocivkou tak snad ani nesmrdite. Jen doplnim, ze na diviz je to lepsi nez v cele uplacene lize
29. 11. 2009 | 18:46

vlk napsal(a):

emisárku

nežvaň a na bodák! Na bodák! Nebo s e pan šiditééél bud ezlobit!
29. 11. 2009 | 20:44

Emissary napsal(a):

Pane Topolánku,

ideme, jdeme, go!

Rabaka, rebrík z dvoch rúk.

Za každým potokem, dáme si Rabaka.

https://www.youtube.com/watc...

http://lyrics.jirpa.cz/E/El...

Konec nemusíme.
30. 11. 2009 | 22:05

Konavi napsal(a):

To chce klídek, za prvé Mirďa to nepíše a podruhý ani nečte - jeho zajímají jiné věci než politický program jeho vypečené partaje a diskuze na netu..)
01. 12. 2009 | 07:40

kocman napsal(a):

Jak radostné počtení.Vlastně se to mohlo jmenovat Co všecho jsme pokazili,aniž jsme tomu porozuměli.Vy politici jste na jedno brdo. Pusťte mě k tomu, já to umím nejlíp.Případně, paní kolegyně,to bychom probrali nejlíp v teple postele.Jsem rád,že blogy zpřístupnily komunikaci.Není to sice komunikace s autorem, ten se až na výjimky s reakcemi neobtěžuje,ten jen chce předestřít své názory,ale potěší přečíst si názory druhých,ať sou či nesouhlasné.Zdravím
05. 12. 2009 | 12:58

es2f napsal(a):

Konavi

Ja bych klidne i uveril tomu, ze to pise sam. Ma to jeho uroven:

Mirek Topolánek - sen o velrybách: "Měl jsem i jeden strašidelný sen. Hejno dezorientovaných, zklamaných, naháněním velrybářů unavených velryb se rozhodlo hromadně, dobrovolně zemřít. Hledaly nějakou opravdu, ale opravdu mělkou mělčinu, aby trápení bylo co nejdelší. Chtěly spáchat sebevraždu. K čemu by ale potom byli velrybáři bez velryb, chtělo se mi v tom snu zvolat. Bylo to děsivé. Velryby chtěly v jakémsi momentu zpátky na moře. Bylo však pozdě."
07. 12. 2009 | 15:55

es2f napsal(a):

Mirek Topolánek
http://cs.wikipedia.org/wik...ánek

A sice z roku 2007, ale poucne:
Topolánkova charita platí místo studentů golf
http://zpravy.idnes.cz/topo...
07. 12. 2009 | 16:20

es2f napsal(a):

Během působení Aleše Řebíčka v politice získala jeho bývalá firma zakázky za 14 miliard
...
Podle vedoucího redakce reportérů Českého rozhlasu Miroslava Motejlka je podivné, že než se stal Řebíček ministrem, tak firma měla obrat jednu miliardu korun a čistý zisk necelých 40 milionů. Minulý rok přitom vykázala obrat 4 miliardy a čistý zisk 294 milionů.

"V zásadě v České republice neexistuje (jina) stavební firma, která by za tři roky dokázala čtyřikrát zvýšit své tržby. ..." říká Motejlek
...
http://www.rozhlas.cz/zprav...
09. 12. 2009 | 20:07

Terry napsal(a):

99 slov
(http://hn.ihned.cz/c1-39435...)
SMS Topolánkovi z klubu ODS: "mirku, kde si? je rozpocet. Socani to chtej cely roz...at." Žádná odpověď. SMS Dalíkovi: "ahoj, nevis, kde je starej? nemame nikoho na galerii pro hosty." Odpověď: "nevim. uz nechci byt verejne cinny." Topolánek konečně: "co je ku..a? sem ve wilson center. v americe vole! prednasim tady, americanum o svobode." Z klubu ODS: "rozpocet! co mame delat? shodit? nebo je to moc?" Topolánek: "nevim, neco vymyslete, deme nakoupit nakyho jeziska." SMS z klubu po hlasování o rozpočtu: "mirku, nevyslo to, paroubek vyhral." Topolánek: "ZASE?! to je vrchol! deme do opozice." Z klubu: "a budes u toho?"
11. 12. 2009 | 10:10

ivo napsal(a):

Topole ty blbe dík za schválení toho strašného rozpočtu.A prosím už pro pravicové voliče nic nedělej.Příští rok nebudu už váš volič a stydím se za ods.
12. 12. 2009 | 11:03

Květa napsal(a):

Pane Topolánek,držím Vám palce.Bohužel jste se stal terčem pro všechny kretény, kteří si myslí,že při 100 : 100 by oni všechno zvládli líp. I to hlasování o rozpočtu.Nedejte se.
12. 12. 2009 | 15:40

dalimil napsal(a):

Topolánku už jste se těch hovadin nadělal v životě dost ! Tohle není vyhrůžka ale měl by jste si dát větší pozor aby jste nedopadl tak jak ten váš slavný italský kámoš !!! Pěkné vánoce! D.
19. 12. 2009 | 10:23

dalimil napsal(a):

Dobrý den pane Vlku ! Moc se mi líbí jak zde na blogu ty nafoukané modroočka válcujete ! Kdybych to uměl jako vy dělal bych to dnes a denně protože ta jejich sebejistota a nabubřelost přesahuje již meze ! Díky pane za vaše skvělé zdejší příspěvky !Přeji Vám krásné vánoce a v příštím roce stálé zdraví aby jste zde i nadále mohl fungovat !
19. 12. 2009 | 10:34

Tomik napsal(a):

Dobry den pane Mihalco,

kdybych sem dal oficialni odkaz na youtube kde Mirek Topolanek zcela zretelne picuje a prdeluje - smazete to take?

Pro Mirka - jedinny zpusob jak prilakat vice lidi do politickych ochozu by bylo vzit Paroubka za ruku a obebrat se snim Mirku na smetiste dejin. Fotogenicky ptak tohle uz nespravi :-)))
21. 12. 2009 | 02:33

Marek napsal(a):

Zdravím... Strašně se mi líbí, jak soudruh rotmistr Topolánek (strašící paradoxně komunisty) vyzdvihuje poslední slet strak... Asi se mu i líbilo, jak mu tam po plamenném projevu o straně, která je "pro lidi" a "ČESTNÁ" tleskalo plno rychlokvašek z Plzně, např. Benda, Řápková apod... Opravdu úsměvné! Nebo spíš k pláči?!?
21. 12. 2009 | 15:09

Tomik napsal(a):

TRVALE ZIJE V PRAZE

prosim Vas pane Mihalco, nedeste nas :-)))
22. 12. 2009 | 16:56

Tomik napsal(a):

Dnes jsem se docetl ze pani Pavla pozaduje na rozvodovem vyrovnani 2 miliardy korun. To je panecku nejak hodne penez. Neni?
07. 01. 2010 | 22:55

Tencokida Hnuj napsal(a):

(ČEZbeerk, 14.1.2010) Prezident Klaus se rozhodl udělit generální milost všem tunelářům, zkorumpovaným
státním úředníkům a úplatným soudcům. Podmínkou je, aby , každý, kdo chce tohoto institutu využít,
měl majetek ve výši alespoň 20 miliónů korun českých a byl členem ODS nebo ČSSD.
Z prvních reakcí zástupců Občané Děkují Státu (ODS) vyplynulo, že se jedná
sice o nestandartní postup hlavy státu, nicméně , že teda těch 6 lidí ještě do strany přijmou.
Předseda ČSSD vyjádřil naopak silné znepokojení nad povinnou výši majetku, která se členům jeho strany zdá
příliš vysoká. "Prostě je to tak - pan prezident opět ukázal, že mu jde především o ty bohaté", řekl pan Paroubek.
36 NEVOLÍM
(jeden za 18 + druhý za 20 bez dvou)
Volím VV.
14. 01. 2010 | 14:15

erik žoty napsal(a):

konzervativec a kurevnik zaroven==to jaksi nejde dohromady....socani se pařit mohou--ale vy vyznavači TRADICNI RODINY-Bush Kaczinski Klaus/s milencem/asi sotva
23. 01. 2010 | 22:29

Ludwig.II napsal(a):

tak a já si nemyslím že by se ideologie vytratila z politického života.. pořád jsou tu názorové rozdíly mezi programy ČSSD a ODS nebo obecně mezi pravicí a levicí, které lez považovat vhodné pro rozumovou ideologickou diskuzi, ale... nikoho to nezajímá a sousedíme se na osobní útoky, toskánsko, milenky..fajn téma pro bulvár, ale viníkem není on, ale hlad lidí po podobných zprávách, který je ovšem věčný, a hlavně a především fakt, že vrcholní politici dodávají pořád a pořád mnoho materiálu a jsou nesestřelitelní.
27. 01. 2010 | 11:57

cheap Jimmy Choo Shoes napsal(a):

http://www.dearwatches.com/... Tudor watches
http://www.dearwatches.com/... U-Boat watches
http://www.dearwatches.com/... Vacheron Constantin watches
30. 01. 2010 | 02:48

Valach napsal(a):

Z Topolánkem půjde ODS k odválu.Kluci a holky z partaje nemaj odvahu zvolit nového a čistě vypadajícího šéfa, který přinese svěží dech? Asi není z čeho vybrat! Vždyť Topolánek tlumí preference ODS.Na změnu je pozdě.Vypadá to v nových volbách na propadák.
01. 02. 2010 | 15:36

breitling skyracer napsal(a):

Did I really earn this or did I just wear you all down? Although skyracer it ended up winning only three awards, Avatar seemed to loom larger over the proceedings breitling super avenger than any other film, from the CGI sprinkling on stage of its bioluminescent floating sprites super avenger to Ben Stiller's blue-skinned homage in his best makeup presentation. Oddly, Avatar wasn't even breitling superocean nominated in that category . Avatar might have lost to Hurt Locker superocean in the end.
12. 03. 2010 | 04:27

breitling superocean napsal(a):

Interesting thing!
This is my first time comment at your blog.
Good recommended website.
12. 03. 2010 | 04:28

armani classic napsal(a):

I can't agree with you more.
13. 03. 2010 | 02:35

tag heuer napsal(a):

Through the article, I think the owner must be a very wise person
13. 03. 2010 | 02:36

iPhone to Mac transfer napsal(a):

know more about it. Great article. thanks.
14. 03. 2010 | 01:38

Free Ringback Tones napsal(a):

good article thanks you very much for your information
16. 03. 2010 | 04:05

nike air max napsal(a):

good article,i love this so much,thank you for your working
26. 03. 2010 | 06:49

iPhone contacts Backup napsal(a):

very usefull infomation, thank you
31. 03. 2010 | 14:22

iPhone ringtone maker for mac napsal(a):

you are a thinker
31. 03. 2010 | 14:25

iPod to iPod Transfer napsal(a):

great, thank you
31. 03. 2010 | 14:27

discount air max shoes napsal(a):

<a href="http://www.discountairmax.c...">discount air max 90</a>
<a href="http://www.discountairmax.c...">discount air max 95</a>
19. 04. 2010 | 04:01

HODGESWendy napsal(a):

The <a href="http://lowest-rate-loans.co...">mortgage loans</a> suppose to be very useful for people, which would like to ground their own organization. In fact, that is not hard to receive a short term loan.
23. 06. 2010 | 09:26

wofuke napsal(a):

<A HREF="http://www.tk9988.com/Html/...">前列腺炎</A> <A HREF="http://www.tk9988.com/Html/...">前列腺炎治疗</A> <A HREF="http://www.tk9988.com/Html/...">前列腺炎症状</A> <A HREF="http://www.tk9988.com">前列腺</A> <A HREF="http://www.tk9988.com/Html/...">前列腺炎治疗费用</A> <A HREF="http://www.tk9988.com/Html/...">前列腺治疗仪</A> <A HREF="http://www.tk9988.com/Html/...">狐臭</A> <A HREF="http://www.tk9988.com/Html/...">治疗狐臭</A> <A HREF="http://www.tk9988.com/Html/...">狐臭治疗</A> <A HREF="http://www.tk9988.com/Html/...">腋臭</A> <A HREF="http://www.tk9988.com/Html/...">狐臭怎么办</A> <A HREF="http://www.tk9988.com/Html/...">狐臭怎么治疗</A>
03. 07. 2010 | 10:21

wofuke napsal(a):

<A HREF="http://www.wofuke.com/wuton...">人流价格</A>
<A HREF="http://www.wofuke.com/wuton...">人流的价格</A>
<A HREF="http://www.wofuke.com/wuton...">人流需要多少钱</A>
<A HREF="http://www.wofuke.com/wuton...">做人流多少钱</A>
<A HREF="http://www.wofuke.com/wuton...">上海做人流多少钱</A>
<A HREF="http://www.wofuke.com/wuton...">人流要多少钱</A>
<A HREF="http://www.wofuke.com/wuton...">打胎要多少钱</A>
<A HREF="http://www.wofuke.com/wuton...">上海人流要多少钱</A>
<A HREF="http://www.wofuke.com/wuton...">人流多少钱</A>
<A HREF="http://www.wofuke.com/wuton...">打胎需要多少钱</A>
<A HREF="http://www.wofuke.com/wuton...">打胎费用</A>
<A HREF="http://www.wofuke.com/wuton...">上海打胎费用</A>
<A HREF="http://www.wofuke.com/wuton...">人流手术费用</A>
<A HREF="http://www.wofuke.com/wuton...">上海人流价格</A>
<A HREF="http://www.wofuke.com/wuton...">上海人流费用</A>
<A HREF="http://www.wofuke.com/wuton...">上海人流的价格</A>
<A HREF="http://www.wofuke.com/wuton...">上海做人流的费用</A>
<A HREF="http://www.wofuke.com/wuton...">人工流产的最佳时间</A>
<A HREF="http://www.wofuke.com/wuton...">人工流产费用</A>
<A HREF="http://www.wofuke.com/wuton...">无痛流产价格</A>
<A HREF="http://www.wofuke.com/wuton...">无痛人流手术费用</A>
<A HREF="http://www.wofuke.com/wuton...">可视无痛人流多少钱</A>
<A HREF="http://www.wofuke.com/wuton...">上海可视无痛人流多少钱</A>
<A HREF="http://www.wofuke.com/wuton...">微管无痛人流价格</A>
<A HREF="http://www.wofuke.com/wuton...">药流多少钱</A>
<A HREF="http://www.wofuke.com/wuton...">上海药流多少钱</A>
<A HREF="http://www.wofuke.com/wuton...">上海无痛人流多少钱</A>
<A HREF="http://www.wofuke.com/wuton...">可视无痛人流价格</A>
<A HREF="http://www.wofuke.com/wuton...">人流的最佳时期</A>
<A HREF="http://www.wofuke.com/wuton...">人流时间</A>
<A HREF="http://www.wofuke.com/wuton...">药流时间</A>
<A HREF="http://www.wofuke.com/wuton...">人工流产时间</A>
<A HREF="http://www.wofuke.com/wuton...">人流最佳时间</A>
<A HREF="http://www.wofuke.com/wuton...">怀孕几天可以做人流</A>
<A HREF="http://www.wofuke.com/wuton...">怀孕多久可以打胎</A>
<A HREF="http://www.wofuke.com/wuton...">人流医院</A>
03. 07. 2010 | 10:22

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Baar Vladimír · Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoníček Radek · Bartošek Jan · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berkovcová Jana · Bernard Josef · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo · Cizinsky Ludvik Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra E Elfmark František F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Goláň Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hájek Jan · Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Heroldová Martina · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubálková Pavla · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kaláb Tomáš · Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Klusoň Jan · Kňapová Kateřina · Kocián Antonín · Kohoutová Růžena · Koch Paul Vincent · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Konrádová Kateřina · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Máchalová Jana · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minář Mikuláš · Minařík Petr · Mittner Jiří · Moore Markéta · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Mundier Milan · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Nerudová Danuše · Nerušil Josef · Niedermayer Luděk · Nosková Věra · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít · Nožička Josef O Obluk Karel · Ocelák Radek · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Oujezdská Marie · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peka Karel · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Petříčková Iva · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pícha Vladimír · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Polčák Stanislav · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Řeháčková Karolína Avivi · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Sirový Michal · Skalíková Lucie · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slejška Zdeněk · Slimáková Margit · Smoljak David · Smutný Pavel · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šípová Adéla · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěpán Martin · Štěpánek Pavel · Štern Ivan · Štern Jan · Štětka Václav · Štrobl Daniel T T. Tereza · Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vančurová Martina · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Vostrá Denisa · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zajíček Zdeněk · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří · Zouzalík Marek Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael · Žantovský Petr Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy