Škrabalův elixír mládí

18. 08. 2007 | 21:31
Přečteno 23846 krát
Hned na úvod bych měla vysvětlit, proč ne elixír mládí pana Škrabala. Zdá se, že slušné vychování pro pana Škrabala nic neznamená, natož aby někoho slušně oslovil. A když mne „seriózní“ novinář označuje pouze Kováčová, gentleman to rozhodně není. Takže ho také nemusím oslovovat jako dáma.
Článek Karla Škrabala ze středečního Dnes (1.8.2007) mě dost pobavil a také překvapil. Je mi totiž 34 let. Již pár let mi proto nikdo neříká holka, dívka apod. A už vůbec se ke mně nehodí atribut „mladičká“. Mám už pár vrásek a kosmetiku nehledám v regálech pro mladou pleť. A najednou je ze mě podle Škrabala „mladičká blondýnka“ a „mladé maso“. Napadly mně pouze dvě možnosti. První je, že Škrabal konečně objevil elixír věčného mládí a mylně ho přisuzuje mé osobě. Já se cítím polichocena. V některých civilizacích a zemích bych dnes již mohla být babičkou. Jsem téměř dvakrát plnoletá. Nebo je to opravdu elixírem, ale tím Škrabal jistě velice zarmoutí věhlasné kosmetické firmy a plastické chirurgy. Mohou hned své umění zahodit do koše a tiše závidět novou recepturu, která jistě čeká na patentovém úřadě. Také jsem se včera zarděla, když jsem měla chuť na pivo. „Mladičká“ dívka by jistě neměla hubit své mozkové buňky a ničit své „mladé maso“ alkoholem. Druhá možnost, která se mi nabídla je, že se autor nechal inspirovat populární literaturou faktu pana Kubiceho a uvěřil, že údajný pedofilní chlípník Jiří Paloubek svedl „mladičkou“ nevinnou lilii Kováčovou (a dle něj také nejsem poslední „avantýrou“ tohoto druhu). I když tato verze je asi dost nepravděpodobná, když Škrabal vzápětí napadá můj charakter. Ale ani tato jeho úvaha není zcela zvláštní. Tedy mně aspoň tak nepřipadá. Magazín Dnes mě před několika týdny požádal o rozhovor. Byl první. Rozhovor moc chtěl. Dostal ho. První velký a tedy i dost exkluzivní rozhovor. Magazín Dnes mi za spolupráci poděkoval. Dva dny po otištění tohoto rozhovoru Dnes napadla můj charakter. Za další dva dny mne iDnes požádal o spolupráci. Odmítla jsem s tím, že můj špatný charakter (dle jejich vlastních slov) se pro ně jistě nehodí. Za další dva dny mne požádali o možný rozhovor v budoucnu atd. Jelikož jsem člověk tolerantní, věřím, že jde pouze o nedorozumění pod jednou střechou. Kdybych tolerantní nebyla, řekla bych, že je to dost schizofrenní jednání.
A co pan Škrabal? Jelikož jsem člověk tolerantní, nebudu ho soudit na základě jednoho článku (podle kterého mi jeho mozek rozhodně sexy nepřipadá). On sice některé lidi (třeba Jiřího Paroubka a mě) nezná, ale o Jiřím Paroubkovi je mu z úst a pera jiných jasné jaký je. Já takové závěry o Škrabalovi dělat nebudu. Ani z jeho článku, natož z jeho fotografie, a ta se zřejmě moc nepovedla. I když mne hned napadá, zda to není pouze jen zakomplexovaný mladý muž, a proto si léčí své frustrace napadáním jiných. Ale jistě nemám pravdu. Je to přece novinář, který píše pro seriózní noviny. A jeho článek byl spíše jen záplatou v okurkové sezóně.
Vaše M. (mladičká) Petra KováčováKomentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

LEVAK napsal(a):

Vážená paní,jedno arabské přísloví říká "psi štěkají,ale karavana kráčí dál!"Sám osobně považuji Dnes za bulvár a již hezky dlouho jej nečtu, vždyť to v podstatě není ani český deník i když je česky psaný.Přeji Vám osobně pevné nervy.Představte si vždycky takové Škrabaly jako podvraťáky,takovou příměstskou rasu a hned Vám bude líp!
18. 08. 2007 | 21:42

jsem1 napsal(a):

hezký popis schizofrenie a bezcharakternosti médií...jste mi naprosto lhostejná, ale tohle bylo přesné
18. 08. 2007 | 21:46

petanek napsal(a):

Jedno přísloví říká: Co sám nerad, nečiň druhému. Proč ona Kováčová kritizuje, že ji pan Škrabal oslovil pouze Kováčová, když ona mu vrací stenou mincí - je to taky jen Škrabal? Čekala bych více inteligentnější narážky. Když už se chci v něčem vrtat a text, jaký napíšu, si dobře promyslet. Myslím slečno (již trochu přestárlá), že byste se měla věnovat lidstvu prospěšnějším věcem, než psát nesmyslné články ,které de facto nikoho nezajímají.
18. 08. 2007 | 22:07

karel napsal(a):

Čeští novináři jsou skupina složená z lidí neschopných, lidí nevzdělaných a lidí zakomplexovaných. Pouze asi 15-20% novinářů mezi tyto skupiny nepatří.
18. 08. 2007 | 22:20

MASH napsal(a):

Pekne napsane :-)
Sice MF Dnes jiz delsi dobu nekupuji, ale predpokladam, ze se stale jeste nezmenila-tedy, ze do ciste zpravodajskych clanku cpe vlastni nazory svych novinaru, coz povazuji za naprostou nehoraznost ("vyblinkat" se preci mohou na dvojliste komentaru). Proto jsem i ja zaradil MF Dnes (spou s Lidovkami) nekam mezi Halo Noviny, Blesk a podobnou zumpu!
Nedivim se tedy, co o Vas p. Skrabal "naskrabal". Urcite se ale jiz brzo doctete vice - to, az zacnou psat panove Steigerwald, Plesl, Komarek, Dolezal a podobne :-)
Jinak tedy hodne stesti a nervu!
18. 08. 2007 | 22:26

LEVAK napsal(a):

petančeno u nás sa praví,že na hrubý pytel hrubá záplat,to ad primo;ad secundo-proč jsi tedy napsala svůj rádoby vtipný komentář k článku který de facto nikoho nezajímá?Ad tercio-a ty jsi co?Poněkud "přemládlá" slečna,nebo závistivá špatně vdaná zapšklá kyselina?
PS:Měl jsem pratetu,kteří sa dožili 92 let a celý život byla slečna.Co na tom?Dodnes kdo ju znál na ní vzpomíná jenom v dobrém.Jo, v Německu mají zákon,že pokud se žena do 40-ti let neprovdá tak po jejich uplynutí má nárok na titul paní a to i ve styku s úřady!
A příště bych prosil petančeno trochu logiky!Víš to sa vezne rozum do hrsti a "neplácejí se bláboly"!
18. 08. 2007 | 22:27

Martin B napsal(a):

Hej, LEVAKU, a ty znas nejaky cesky denik?

Jinak jsem se ale chtel zeptat mladeho masa, zdali je tento text soucasti projektu "zmena image CSSD".
18. 08. 2007 | 22:29

host 1 napsal(a):

Slečno Kováčová,pobavila jste mě.Váš článek je chytrý,vtipný a výstižný.Jen si myslím,že je to boj s větrnými mlýny.Bulvární plátky včetně iDnes si musí nějak u těch vládnoucích udělat očko a tak se budou snažit dál.Serioznost a úroveň od nich stejně nikdo nečeká.Hoďte to za hlavu.
18. 08. 2007 | 22:30

Macek napsal(a):

Oh, to snad ne! Vy prostě chcete být "nejsledovanější političkou" :-( !
Teď už by to chtělo jen zapůjčení mobilu a reportáž z dovolené. Už takhle to vypadá, že se tu něco podobného bude vyskytovat snad denně :-(
Prostě bulvár pomalu přestává psát, tak se do toho "obujete" sama! Tak jako Váš milenec PAN Paroubek se neustále vnucuje do TV debat, tak ho pravděpodobně chcete niásledovat.
Jen aby se mluvilo za každou cenu !
18. 08. 2007 | 22:36

Kverulant napsal(a):

To P. Kováčová - Držím palce při boji s větrnými mlýny.

To petanek - více inteligentnější narážky by jsi asi nebyla schopna pochopit, když jsi nepochopila tak jednoduchy clanek.
18. 08. 2007 | 22:41

Zuzana napsal(a):

O neco lepsi styl nez minule, ale opravdu by to neslo zmenit tema? :-(
18. 08. 2007 | 22:52

Josef Yamata napsal(a):

Vážená slečno.....mě Vaše patálie s tiskem jsou celkem šumafuk.Jak již tady někdo psal,vypadá to,že jdete ve stopách svého přítele a cpete nám Vaše výlevy.Myslím,že málokdo je na ně zvědavý.Chtělo by to méně vlezlosti.
18. 08. 2007 | 22:57

SFC napsal(a):

Vase reakce sice stejne nicemu nepomuze, ale to nepomohl ani clanek Karla Šrabala.
V podstatě jsou to zbytečnosti. Spíše je ale lepší nereagovat, protože se s hlupáky bojovat nedá ... přece nemůžete chtít, aby někdo měl zájem o objektivitu - ta je nudná a nepopulární.
18. 08. 2007 | 22:58

dejv napsal(a):

Slecno Kovacova, po precteni tohoto clanku je mi strasne trapne, za vas. Dokud jsem vas neslysel a necetl, mohl jsem si rict, ze jste chytra zena. Vcerejsi a dnesni clanek je skutecne naraz na realitu. A to bez ohledu na to, jaci jsou bulvarni novinari hulvati.
18. 08. 2007 | 23:03

dejv napsal(a):

A jeste neco, pokud si takto vyrizujete ucty s tiskem, klesate na jejich uroven. Navic spise bulvaru napomahate, tim, ze jejich clanky tlumocite pres seriozni server / kterym snad aktualne jeste je/ k dalsimu okruhu ctenaru, kteri bulvar nectou a tyto drby by se jinak nez od vas nedozvedeli.
18. 08. 2007 | 23:08

bigjirka napsal(a):

Je to blábol.
18. 08. 2007 | 23:08

obr napsal(a):

po přečtení jsem pochopil co vás s Jyrkou táhne dohromady. Stejná potřeba exhibovat, stejná malost.
18. 08. 2007 | 23:15

Karel H. napsal(a):

Celkem chytrá a vtipná reakce. Držím palce sl. Kováčová. Hlavně se nenechte dopálit různými zakomplexovanými individui. Ale na to jste asi moc chytrá :-)
18. 08. 2007 | 23:39

Dave napsal(a):

Kdyz tu tak vsichni kritizujete novinare podivejte se treba na bulvarni deniky jako je ,, THE SUN,, apod. to jsou jeste vetsi sracky nez u nas BLESK...pani Kovacova je naprosto mimo misu, prijde mi, ze ta zenska vubec nevim o cem mluvi....pocitam, ze tu ted bude kazdy jeji blog jen o tom kdo o ni co zas napsal v novinach...Pani Kovacova mi prijde jako nejaka vidlacka so jeste vcera nekde kidala hnul nekde v Kozojedech a ted teprv zjistuje co to vlastne znamena bulvar...bulvar je naprosto stejnej vsude na svete..nerikam, ze je to dobre ani, ze je to spatne..je to proste cena za slavu nic vic...pokud to pani Buranka Kovacova nechape at si nebere predsedu druhe nejvetsi politicke strany u nas a odstehuje se nekam na Ruskej venkov past tam kravy...ta neuveritelna naivita a tupost pani Kovacove me opravdu dostava.
18. 08. 2007 | 23:46

Radek napsal(a):

Přečetl jsem si i článek pana Škrabala, ve kterém ironizuje i sám sebe a napadá mne, že slečna Kováčová se od pana Paroubka rychle učí jak neadekvátně reagovat na malichernosti, jen by si měla uvědomit, že ženám ješitnost nesluší.
19. 08. 2007 | 00:14

Rocco napsal(a):

Potrefená husa nejvíc kejhá !!! :-)
19. 08. 2007 | 00:17

Greenhorn napsal(a):

Dobrý večer,
S výše píšícím panem nesouhlasím. Domnívám se, že je správné, pokud se ohradíte proti deformovanému textu s hrubým podtextem. Pan Skrábal by se měl omluvit. Pokud jde o MF, má opravdu parádní koupěschopnost. Na rozdíl od LN, Práva atd. je zdaleka nejčtenejší - pakliže vynechám Blesk. Jestli mne pamět neklame, má průměrný prodej na den přes 1100000 výtisků. Taky jsem si ovšem všimnul, že Syndikát novinářů ponejvíce řeší právě etické selhání příslušníků MF. Deník Právo se zdá býti objektivnějším, ale už má o polovinu nižší náklad než MF. Nejbulvárnější je patrně MF, která věnovala zdaleka nejvíce prostoru bulvárním událostem kolem smrti K.Svobody. Na druhou stranu má MF asi nejpropracovanější investigativní novinařinu. Proč jste vůbec MF rozhovor poskytla? Vy přece nemusíte poskytovat rozhovory jako Váš partner, nemyslíte? Vy nejste veřejně činná osoba jako J.Paroubek.
19. 08. 2007 | 00:27

Acidburn napsal(a):

Jako amatérka jste za komentář i za rozhovor stála jen proto, že právě chodíte s Jiřím Paroubkem. Jinak by po vás neštěkl ani pes, a už vůbec ne novinář.
Mimochodem, nechápu, že jste rozhovor pro Dnes přijala, když váš současný (milenec? přítel? nebo snad "kamarád"?) Jiří Paroubek v době, než se stal expremiérem, právě Mladé frontě nemohl přijít na jméno.

Ale rád se Vás na něco zeptám - jak se cítíte, když jste úspěšně rozbila dlouholeté manželství?

Je to super pocit, zasloužila byste veřejnou poklonu, nebo rovnou státní vyznamenání, ne? Nebo to zařídil ten Váš "sexy mozek" Paroubek? Já vím, jeho nevěra byla jistě jen "nehodou"?
19. 08. 2007 | 00:36

Greenhorn napsal(a):

Dobré ráno,
To Acidburn: stejně jako Vám mi není úplně jasné, proč Paní Kováčová poskytla rozhovor MF, když je veřejným tajemstvím, že J.Paroubek na MF dost nadává. Pokud jsem sledoval pozororně, Z.Paroubková se raději držela stranou zájmu médií. A proč by také ne?

Nemyslím si na rozdíl od pana Acidburna, že jste to byla Vy, kdo rozbil manželství. Pokud člověk opravdu důsledně analyzuje interpersonální interakci, mnohdy prostě jasného viníka nenalezne. Já bych byl tedy opatrný a priori někoho vinit z rozbití vztahu. Pan Paroubek si zkrátka začal více rozumět s paní Kováčovou, a proto opustil svou manželku. Nikdo z nás neví, o koho padnul prvotní impuls k založení nového vztahu, potažmo rozbití manželství. Dělat si úsudku na základě informací z médií je neštastné.
19. 08. 2007 | 00:57

radek napsal(a):

Na těch 34 vypadáte fakt dobře. Já bych Vám tipl tak 24.Možná je to tím, že vedle Paroubka vypadá každý mladě a inteligentně.
19. 08. 2007 | 01:00

Mišák napsal(a):

Slečno Kováčová, budete pořád krmit lidi rozbory vašeho nijak zajímavého cizoložného (zatím) vztahu a sekýrovat novináře, jak o vás mají psát? To opravdu neumíte nic jiného? Pak se raději dál věnujte překládání a tlumočení cizích myšlenek a o svých vlastních pomlčte.
19. 08. 2007 | 01:17

bigjirka napsal(a):

Aha, takže žádný mladý maso. Stará vražda :-)
19. 08. 2007 | 01:24

abc napsal(a):

Greenhorne, mít MFD prodej 1,100,000, vypadala by mediální krajina úplně jinak.
Podle Kanceláře ověřování nákladu ABC ČR měl např. v prosinci 2006 Blesk 436 446 kusů denně, MFD 297 234. Jde samozřejmě o náklady průměrné.
Něco trochu jiného je odhadovaný počet čtenářů, neboť každý výtisk přečte více než jeden.
19. 08. 2007 | 01:47

Greenhorn napsal(a):

to abc:myslím, že jste mě opravil správně. Skutečně tím patrně mysleli odhadovaný počet čtenářů. Každopádně jsem přesvědčen, že MFD je z tzv.seriozních deníků nejčtenější.
19. 08. 2007 | 01:57

Bobbie napsal(a):

Slecna ma asi dobry zaludek,ze?
19. 08. 2007 | 02:04

Tomas napsal(a):

Dobry den, mne je celkem jedno, ze jste novou partnerkou p.Paroubka. Ale nedelejte se kvuli nemu starsi nez jste. A osloveni jako "divenka, mlady maso" nejsou lichotiva, ale nemeli by Vas urazit, protoze jste mlada holka. Je Vam 34, coz Vas definici cini mladou. Jste mi docela sympaticka, ale poradil bych Vam, aby jste se nebrala tak vazne. Dejte tomu cas. Ziskate nadhled. Hezky den
19. 08. 2007 | 04:24

vera napsal(a):

Vetsinou vsichni se tu navazite do slecny Petry, ze rozbila manzelstvi. Mam dojem, ze k takovemu kroku je zapotrebi obou partneru, zvlaste kdyz pani Paroubkova psala, ze ji manzel zahybal uz roky. Tak proc ji za neco takoveho odsuzovat? Kdyz by to nebyla ona urcite by to byla...Maruska, Andulka, Kveta a ja nevim ktera jina dalsi zena.Potkali se, poznali se a je jim spolu dobrfe tak proc se mame o ne syarat. Jen oni dva zjisti, jestli je to hluboky cit, laska nebo jen poblouzneni. To nas ale nemusi nijak trapit,protoze je to jen a jen jejich zivot a nase zbytecna starost.Podotykam, ze nejsem zadnym obdivovatelem pana Paroubka, ale divam se na zivot, ze nam neprinasi jen same radosti, ale vice strasti, starosti a problemu. Tak je nechme na pokojio at si ziji svuj zivot.
19. 08. 2007 | 04:52

Jura napsal(a):

pro veru: Lepsi bych to nenapsal. Je to vystizne. Cas ukaze jak si tito lide zaridi svuj zivot a jak se jim bude darit. Je me lito pani Paroubkove, protoze nemam rad rozvody a jsem pro rodinny zivot. Kdyz ale delsi dobu to u nich nefungovalo, tak proc by meli spolu dale pretrvavat a jit si na nervy. Vam co tady kritizujete, ze nekdo napise nejakou gramatickou chybu bych jen chtel rict, ze jste inteligentni pokrytci. Copak to znamena, ze kdo neumi psat spravne cesky uz by sem nemel psat? Znam jednoho stareho pana profesora co nas ucil na univerzite. Ani jednu vetu nikdy nenapsal spravne, ale my jsme mu to vzdycky radi opravili.Ale matematiku a prirodopis sypal z rukavu jako by to mel pred sebou napsane.Kazdy si ho vazil, nikdo mu to nevytykal a s jeho prednaskama jezdil snad po celem svete. Tak si uvedomte,ze vy co umite tak dobre spisovnou gramatiku a sloh se mozna nemuzete k jinym lidem, kteri chyby delaji ani postavit.
19. 08. 2007 | 05:01

Mirek napsal(a):

Slečno Kováčová, držím Vám palce, budete potřebovat pevné nervy. MF Dnes je otřesný plátek, především silně proODSácký a tudíž dělá vše, aby této straně pomáhal a ostatní zašlapal. A to ještě nejsou žádné volby, před volbami přijde opět totální mediální masáž proti ČSSD a Vy se stanete jednou z jejich obětí. Taková je prostě demokracie v ČR, kde jedna modrá strana ovládá všechna média kromě 2 novin.
19. 08. 2007 | 06:53

Jaroslav napsal(a):

Opravdu hloupý text. Měla mlčet. Škrabal se válí smíchy.
19. 08. 2007 | 07:25

petouch napsal(a):

MFD jsem odebíral několik let, ale poté co jej (spolu s LN) odkoupila jakási německá firmička - staly se z nich novivy vhodné dobré akorát tak na chatu. Na zatopení v kamnech - za ty peníze asi nejvíc papíru. Těch několik zapšklých komentátorů - brouků pytlíků, (Komárek, Bendová a spol.) dokáže okomentovat prakticky cokoli. Takzvané seriózní noviny MFD se od Blesku a spol. liší vlastně jen velikostí pismen a počtem obrázků spoře oděných slečen.
19. 08. 2007 | 07:51

SKEPTYK napsal(a):

Samé Já já Já.Já dobrá, ty špatný. Už se těším, až to bude My my MY. Sebechvála smrdí, říkala moje moudrá babička.
19. 08. 2007 | 07:53

David napsal(a):

Skvěle napsaný slečno Petro. S nadhledem a humorem. Držím Vám palce. Opravdu jsem se po ránu upřímně zasmál. Jen tak dál. Díky a pěkný den.
19. 08. 2007 | 08:09

Zacheus napsal(a):

Stejně to děláte dobře, slečno Petro. Stačí začít spát se správným pánen ( i když on popírá,že jste jeho milenka...) a publicitu máte zajištěnu. Na nějakou morálku je třeba v souladu s dobou zvysoka kašlat.
19. 08. 2007 | 08:17

Zacheus napsal(a):

opravuji...se správným pánem...
19. 08. 2007 | 08:18

Petro fandím Vám napsal(a):

MfD jsou skvělé noviny pro snobáky a pražskou pěnu, což je vlastně totéž. Chceš-li být mezi těmito lidmi in, musíš papoušovat to, co je v nich napsáno. O morální úrovni jejich redaktorů škoda mluvit, viz dnes již skoro zapomenuté zprivatizování MF a její přehrání na německou notu.
19. 08. 2007 | 08:39

Jana napsal(a):

Myslím, že přijímením se začíná říkat jen všeobecně známým osobnostem - Bush, Havel,atd., rozhodně bych v tom nehledala invektivu, ale spíš by mi polichotilo, že se ze mne stává celebrita :-) I když pouze taková, co předvádí jen štěkání v médiích, škoda. Čekali jsme od vás, že se zviditelníte především skutky.
Tygr ví, že opice se ignorují, že se proti nim nebojuje.
19. 08. 2007 | 08:48

-m- napsal(a):

Mf Dnes je odporný plátek, z něhož vysloveně čiší netolerance, demagogie, politický fanatismus. Takhle nějak psali bolševici v 50. letech. Zdá se, že pan Škrabal je spíš pan Škrábal, který své články jen naškrábe, pozuráží kde koho (hlavně "socany", samozřejmě), a pak, s neopodstatněným pocitem dobře vykonané práce, jde na kafe. Možná, že si ti pánově opravdu ani neuvědomují, jak špatně píšou. Ferdinand Peroutka a Karel Čapek by je vylískali.
19. 08. 2007 | 08:53

obr napsal(a):

to tedy koukám na ty modernizované socbolševiky. Jak drží ve svých příspěvcích palce lidskému sobectví Jyrky s Petrou. Doufejme, že i na ně dojde. Na blití..
19. 08. 2007 | 08:55

straka napsal(a):

Tak on už nestačí přítel Paroubek a jeho pažvejky, které cpe do všech novin a televizí a nyní už i na blogy. Teď už bude tisk oblažovat i přítelkyně - partnerka /abych byl politicky korektní/ sl. Kováčová. To nás čekají věci.
19. 08. 2007 | 08:58

Zacheus napsal(a):

Pro m. Zrovna nedávno vyšel u nás článek, v němž bylo popisováno, jak se Karel Čapek za I. republiky tajně sešel s několika dalšími vlivnými novináři a dohodli se, jak a kterým směrem (promasarykovským) budou "formovat veřejné mínění". Není třeba mít moc iluzí...
19. 08. 2007 | 08:58

petr napsal(a):

Paní Petro. Zdravím Vás.
Nenechte se otrávit novínářskými analfabety z MFD. Vždyť ty jejich komentáře dne byly na úrovni dementních lidí.
MFD jsem odebíral přes 30 let. Od 1.srpna 2007 je odhlašuji.
Petr S.
Hlučín
19. 08. 2007 | 08:58

jm napsal(a):

Ano, paní Kováčová se k panu Paroubkovi hodí. Oba trapní jak sáně v létě, oba ješitní, uražení, malicherní, bez trochy nadhledu a smyslu pro humor. Bohužel.
Je pravda, že mě někdy taky překvapuje, že se dnes používají spojení jako třicetiletý mladík, šestadvacetiletá dívka apod.,dříve bývalo mladíkovi tak pod dvacet a dívce snad ještě míň. Ale je taková doba, mládí dnes prostě trvá dýl, aby si jeden stihnul užít. Myslím, že pokud je paní Kováčové 34, žije životem moderní mladé ženy, nemá děti a najde si partnera o 20 let staršího, je prostě proti němu mládě a slovo dívenka už v tom kontrastu vlastně vystihuje podstatu.
Jestli se chtěla vyhnout zájmu veřejnosti a bulváru, měla si paní Kováčová začít s nějakým čtyřiapadesátiletým řidičem autobusu nebo instalatérem či učitelem gymnázia a zajímalo bv to jen místní drbny. Ostatně si myslím, že to s tím zájmem médií o svou osobu trochu přehání. Tolik se zas o ní nepíše. A to je možná to, co ji nakonec mrzí.
A co se týče charakteru, je mi líto. Nezastávám se pana Paroubka ani v nejmenším, to je zas jeho máslo na hlavě, ale kdo chce tvrdit, že má charakter, má v těchto věcech jedinou možnost - říct - Jiří, srovnej si věci doma, rozveď se, vyrovnej s manželkou, a potom, jestli ti zájem vydrží, přijď. Jiří charakter samozřejmě nemá taky.
Dostala jsem se na tento blog jen díky tomu, že ho vystrčili do titulků na hlavní stránce, je neděle dopoledne a já, než si vypiju kafe, tak si prostě čtu. A souhlasím s názory nade mnou. S tím o tom rozmazaném lejnu i s tím, že se paní jen ztrapňuje a že by jí víc posloužilo radši tyto malicherné "útoky" proti její osobě přehlížet.Ale jestli se učí u pana Paroubka, který vydává tiskové prohlášení i o tom, že se nepo...., tak je jí asi každá rada marná.
Kafe dopito, zábava u konce, Kováčové dosti. Tak se tu mějte. Jdu dělat něco užitečného.
19. 08. 2007 | 09:16

notblue napsal(a):

V názoru na "novináře" z MF Dnes, LN a v poslední době i z HN (o bulváru nemluvě) se plně shoduji s Milošem Zemanem. Hnůj a žumpa.
19. 08. 2007 | 09:26

M.P. napsal(a):

Vážečnéá slečno,
Mladou frontu nečtu již delší dobu. Kdysi, za totality, to však byly jediné noviny, které jsem vyhledávala. Proto se divím, že Vy, se svým socdemokratickým smýšlením jste jim poskytla interviev. Proto také nevím, co o Vás pan Škrabal napsal. Nehledě však k tomu, můj názor na Vás není dobrý... Nezlobte se, ale na Vaší velkou lásku k panu Paroubkovi nevěřím. Chováte se přesně v "módním " duchu doby (dnes již tuctovém), "urvi co můžeš a nekoukej vpravo vlevo, koho tím poškodíš", komu ublížíš. Neomlouvám ani J. Paroubka, snad je to "druhá míza", která mu zatemnila dočasně mysl, ale čestné chování to od něj není, byť se snaží aby to tak vypadalo. Rozhodně si však v očích voličů ČSSD nepolepšil... Byl prostě zařazen na úroveň svého politicého rivala Topolánka. Jo, a s tím svým článkem jste si spíš uškodila, což jste asi neměla v úmyslu. Raději byste měla mlčet...
19. 08. 2007 | 09:27

Tondach napsal(a):

Já osobně se musím smát, jak p.Paroubek všechny vytáčí a trapné a bohužel i sprosté invektivy vůči němu se objevují ve všech internetových diskuzích, prakticky na jakékoliv téma. Paní Kováčová, jistě jste všechno dobře uvážila, než jste si s ním začala. Já věřím, že ano ! A blbečky nechte být ! Stejně jim nic nevymluvíte !
19. 08. 2007 | 09:29

Ford napsal(a):

Musím souhlasit s některýma, že jste asi kromě mechanické paměti toho moc nepobrala.
Samozřejmě že jste pro někoho holčina, dívka atd. obzvlátě když je o pár či dost let starší. A když k tomu přidáme toho dědu co vás obhospodařuje, tak to jsou vaše nářky hodně úsměvné.
V kubiceho zprávě bylo ...měl ji k dispozici.. Kdo chtěl pochopil, že jachtu. Komický Jyrka a jeho nohsledi, že mladé masíčko holčičky. Že by potrefená husa?
19. 08. 2007 | 09:41

Allanek napsal(a):

Dobry den pani Kovacova,

Hmm...Hned na uvod bych chtel rici, ze pomerne souhlasim s Vasim nazorem, je skutecne skoda, ze novinar deniku Dnes publikuje ci se chova jako kdyby pracoval pro neseriozni denik Blesk. Je to proste fakt, musime si otevrene priznat, ze tento mlady novinar ma urcity mindrak, nejen co se zen ale i chovani k nim tyce. Asi je jeste Škrabal mlady a tudiz zen nezkuseny...No mozna by jsme se mohli shodnout na tom, ze takoveto novinarska stenata by jeste nemela psat o vecech, kterym jeste nemohou z podstaty veci rozumet, je to pro ne jeste velke sousto,...To vite, srazka s blbcem at uz je jakohokoliv kalibru je proste srazka s blbcem, v pripade Škrabale urcite...S pozdravem Škrabalův fanda Allanek :)))
19. 08. 2007 | 09:52

kocur zo slovenska napsal(a):

je to zvlastny pribeh lasky kovacovej a paroubka... cim ju zaujal...? ale nechcem byt dotieravy, je to ich sukromie,ak im to vydrzi cely zivot, potom to nebolo len pochybne pobluznenie. ale inu vec som chcel poznamenat: jeden prispevok hovori o tom, ako MF DNES cita tzv.prazska smotanka a snobi a kto nespieva podla ich tonu, je pokrytec stareho rezimu... podobna schizofrenia je u nas: dennik SME
19. 08. 2007 | 10:00

ok napsal(a):

Zdá se , že se slečna Kováčová od p. Paroubka už něčemu naučila.Jinak, když už se někam deru, musím si uvědomit konsekvence.
19. 08. 2007 | 10:20

Jirka1 napsal(a):

Tak,jako ve společnosti,(hlavně díky rétorice p.Paroubka,p.Ratha,p.Zaorálka, p.Haška a dalších talentů jsou reakce čtenářů v tomto blogu protichůdné.Nu a protože nemám rád páně Paroubka,nemohu potažmo mít rád ani slečnu Kováčovou.Neboť : vrána k vráně sedá,rovný rovného si hledá.Víte to?!
19. 08. 2007 | 10:50

Pepa Řepa napsal(a):

Dobrý den slečno Kováčová
začínám vám po druhém článku rozumět.
Jste zřejmě hodně sebestředná, začínáte se stylizovat do role špičkové celebrity, jakési první dámy ČSSD a pokračujete v seriálu, co o vás kdosi řekl nebo napsal.

Proti panu Paroubkovi zášť nechovám.Uvědomte si, že pan Paroubek je pouze předsedou jedné z parlamentních stran, žádnou vysokou ústavní funkci v současné době nemá.
Manželka pana Paroubka je zhruba na stejné úrovni jako paní Čunková nebo i paní Filipová.Pravda, je na tom lépe o pár procentních bodů, získaných ve volbách. Na druhé straně, pokud se nemýlím, vy manželkou zatím nejste.

Nejsem čtenář MF ani Blesku.Pokud sama sebe vidíte v roli jakési první nebo druhé dámy, neměla byste počkat, až se pan Paroubek rozvede a hlavně až volby vyhraje? Do té doby máte dost času i prostoru napsat něco chytřejšího.
19. 08. 2007 | 11:05

hujer napsal(a):

Dobry den,
nechapu, proc se vubec tim clankem zabyvate. Vyhrat nad p. Skrabalem nemuzete ani se Vam neulevi. Vemte si kolo a jedte se projet:-).
19. 08. 2007 | 11:11

Darrell napsal(a):

Sice jsem volil CSSD, ale pana Paroubka rozhodne rad nemam. Myslim, ze se uz mnohokrat dostatecne zdiskreditoval (viz jednani s ODS o vytvoreni koalice). A pani Kovacova mi prijde jako s prominutim "slepicka", ktera se ze sebe snazi ted na blogu delat jakousi velkou osobnost :-)) Uz sam prispevek mluvi za vse. Poustet se do opravovani data maturity je zcela absurdni. A vubec nechapu, koho tohle zajima. Ja MFD beru jako bulvarni denik a tudiz me jsou jejich clanky ukradene. Stejne jako kazdemu normalne myslicimu jedinci. Dufam Kovacova, ze budete schopna psat i o necem jinem nez pouhem zvatlani o Vasi ublizenosti.
19. 08. 2007 | 11:14

Petr napsal(a):

Kdo to je Kováčová ? To jsou ty lázně na Slovensku ?
19. 08. 2007 | 11:20

Karel 22 napsal(a):

Milá slečno, vy se fakt k Jyrkovi moc a moc hodíte. Už tím, jak se ráda vrtáte ve slovíčkách novinářů. Klovete do toho AKO VRANA DO HOUNA. Očekávám, že brzo se dočkáme nějakých těch trestních oznámení na adresu "nevychovaných" novinářů, které budou sepsány nejlepšími právníky ve státě. Budiž jim dostatečnou výstrahou osud JuDr. Altnera.
19. 08. 2007 | 11:25

Lukáš napsal(a):

CO jste čekala od MF dnes - deníku ODS a jejich placených žoldáků? Váš článek je naprosto trefný a děkuji Vám za něj.
19. 08. 2007 | 11:29

Boris napsal(a):

Další Paroubkův blábol -jen to teď podepisuje jeho milenka. Těším se až podají na Mladou frontu společně žalobu...
19. 08. 2007 | 11:32

Lojza napsal(a):

Za totality jsme Rudému právu říkali "toaletní noviny".Podle mnohých to u nich na wc dobře šlo,vyvolávaly nucení na stolici(slušně řečeno)a při nedostatku toaleťáku byly užitečné i jinak. Dnes si s Právem vyměnila post MF a Právo je opravdu serióznejší denník,navíc jediný v českých rukou. K Vám Petro nemám poznámku,jen k těm žertům,které tropí život :novinář Škrabal,cestovní kancelář Zabloudil.Možná někdo něco přihodí...
19. 08. 2007 | 11:33

Kůrovec napsal(a):

Vážená slečno,
jen zapšklí a zamindrákovaní lidé Vás mohou urážet. Nedejte se.
19. 08. 2007 | 11:36

stejskal napsal(a):

Dobrý den, pane Sonny,

dohodli jsme se přece spolu, že zde nebudeme psát celé texty velkými písmeny, neb je to v rozporu s Kodexem diskutujících. Škoda, myslím, že v případě Vámi uvedeného přísloví je i vulgarita akceptovatelná.

Libor Stejskal, editor blogů
19. 08. 2007 | 11:36

-m- napsal(a):

To: Zacheus
Ten článek mi unikl, mohl byste mi prosím napsat, kde bych ho dohledal?

Nechci si dělat iluze, prvorepublikový tisk byl podobně jako ten náš velmi stranický. Avšak Peroutka i Čapek napsali věci, které čteme i dnes: Budování státu a Kritiku slov. Jsem zvědav, co zůstane po panu Škrabalovi po takových 70 letech.
19. 08. 2007 | 11:52

skrabal napsal(a):

slecno Kovacova,
nic si z toho nedelejte,Vas nemuze urazit obscedentní novinar se zoofilnimi sklony,ktery holduje alkoholu a drogam a dluzi penize na koho se podiva,jenom se divim, jak takoveho novinare-pisalka s rezidualním IQ, muze nejaka redakce vubec zamestnat?
19. 08. 2007 | 11:57

Lojza napsal(a):

Ještě k MF.Vzpomínám si,jak na sklonku totality soudruzi obvinili MF,že je proti režimu.Řada lidí by to tenkrát velmi ocenila.Ale redakce se obsáhlým článkem proti takovému nařčení ohradila a potvrdila,že podporuje stranu a vládu. Ten duch tam asi stále je,MF ukazuje,že je kontinuální. Zkrátka MF po RP převzala roli toaletních novin.
19. 08. 2007 | 12:02

mate_smrnc napsal(a):

Smrncovni! Hodne smrncovni clanek. Stejne smrncovni jako vy osobne. Take uznavam praxi odpovidat na hloupe otazky tazatelovym vlastnim slovem. ;) Skutecnost s KYM a PROC spojite svuj pristi zivot stoji stranou. Ale clanek i vy : SMRNCOVNI!
Preji vam hezky zbytek vikendu. ;)
19. 08. 2007 | 12:24

lenka napsal(a):

Slečno Kováčová - přeji vám pevné nervy, držte se- držím vám palce. Mnoho lidí vás vidí dobře a také pana Paroubka, prostě není na tom nic špatného co děláte. Hodně štěstí v boji proti tzv. pisálkům
19. 08. 2007 | 12:24

Macek napsal(a):

to Věra (4,52.19 hod.):
Proboha snad nevěříte tomu, že kdyby byl Paroubek "obyčejným" ženatým zedníkem, instalatérem, invalidním důchodcem, uchazečem o práci na Úřadu práce, pokladním (nic proti těmto profesím!!!!Manžel je automechanik) nebo třeba i rozvedeným platící alimenty na 2 děti, že by se stala jeho milenkou - ať nazýváme věci pravým jménem!??
To si jen všichni tito pánové namlouvají (viz svět tzv."celebrit")Kdyby nesnášeli zlatá vejce, tak by byli rádi, že o ně pečuje zrovna tak stárnoucí manželka!!

To : P.Kováčová - jsem přesvědčena,že většina tady z nás čerpá informace a aktuality ze zdejšího serveru a tudíž bulvár a jemu podobné nekupuje. Zbytečně - a vůbec se domnívám, že toto nejsou Vaše slova, pokud posoudíme nesmyly ve Vašem tzv. prvním blogu - jste zase cíleně upoutala pozornost na svou osobu, kterou až do mileneckého vztahu s Paroubkem nikdo neznal.Nechápu, proč to děláte? Milenky většinou nestojí o publicitu, protože zrovna to jim úctu a vážnost nedodá - spíš jen pohrdání!
Když už chcete psát blogy, měla byste věnovat pár řádků paní Paroubkové třeba i s omluvou! Vždyť se vlastně stanete i nevlastní matkou a babičkou ! Pochybuji ale, že by se manželka pana Paroubka snížila k tomu, aby četla Vaše bláboly. Ta dáma má totiž intelektuální úroveň. A pokud ji někteří ubožáci soudí podle vzhledu, tak ve svém manželství té motivace vedle Paroubka příliš neměla. No, počkáme si, jak vedle něj budete vypadat za 30 let !!!
19. 08. 2007 | 12:41

bigjirka napsal(a):

Moc je prostě velice silné afrodisiakum. A už teď má slečna Kováčová publicitu, o jaké se jí v životě nesnilo.
19. 08. 2007 | 12:51

bigjirka napsal(a):

Blog pro Petra Zvěřinu!
19. 08. 2007 | 12:51

Kováčová napsal(a):

Paroubek se neposral!
19. 08. 2007 | 13:36

LEVAK napsal(a):

Proboha já se vám moralistům divím!O kolik je mladší Dášenka od Havla!Co ten režisér,už nevím jak se jmenuje!Já si myslím že je to jenom obyčejná lidská závist.Jenom ať si cérky pomožú a vy všichni sa starajte o jiné věci.Třeba jak senátoři a poslanci ODS okrádajú svoje asistentky(-ty) a jak předseda senátu(ODS) to schvaluje.To je podle mě daleko horší!
19. 08. 2007 | 13:54

ferdamravenec napsal(a):

Pak se slečna a její milý diví, že se o nich všude hanlivě píše. Bodejť by ne. Zamilovaní snad netráví celé dny psaním blogů, ve kterých si vylejvají ukřivděné srdíčka. Divná láska.
19. 08. 2007 | 13:56

Vladimir Stepanik, Orlando napsal(a):

Pani Kovacova,

Preji mnoho stesti v osobnim zivote. Jinak s Vami plne souhlasim. Sice jsem muzske povahy, presto Vas chapu a preji hodne uspechu.
19. 08. 2007 | 14:20

ferda mravenec napsal(a):

Slečnu Kováčovou zajisté musí potěšit, že se najdou tací, kteří jí fandí. Možná se dočkáme i její kandidatury v příštích volbách. Jak závratná kariéra. Naštěstí je známo spousta případů, kdy tzv. zničehožnic se objevivší "mediální hvězdy" zapadnou v zapomnění. Už se těším.
19. 08. 2007 | 14:25

Katka napsal(a):

Slečno milenko Petro,
při vší námaze nedokážu napsat, "vážená", protože si vás nevážím - za vaše levicové názory, za to, že dokážete spát s takovým tvorem, jako JP ad.
Tento blog je chabým pokusem o vtip a ironii. Fakt je, že se s Jyrkou k sobě opravdu velie hodíte - okamžitě musíte obca komentovat každé slůvko, které se kde objeví.
Nevěřím, že jste s tímhle páprdou skutečně vnitřně šťastná, prostě jste ulovila bohatou rybu a držíte se jí zuby nehty. Přeju vám tuhle velkou upocenou rybu z celého srdce - jako občan se upřímně těším, že toho socanského aparátčíka uondáte doma natolik, aby konečně vypad z politiky a uvolnil místo někomu slušnějšími, chytřejšímu (s větším sexy mozkem). Zdar všem milenkám!
19. 08. 2007 | 14:30

Katka napsal(a):

pro Macek (12:41 hod.) - naprosto souhlasím a podepisuji Váš názor!!!!
19. 08. 2007 | 14:34

Anna napsal(a):

Nenechte se rozhodit.
Jak říká moje kamarádka, taková známost má své výhody.

Tipy na vánoční dárky jsou jasné:
Měřič tlaku nebo cukru. kosmodisk, fastum gel, proenzi, ortéza, barva na vlasy,gingko na paměť, jisté modré tabletky....

Přeju hodně úspěchů a trpělivosti. Hlavně trpělivosti, tu budete potřebovat.
19. 08. 2007 | 15:16

No...dominantní ženu mít...nee.e.e.. napsal(a):

Co je to , stínová manželka Jyřýho ? Vypadá to, že Jyřý nebude mít hlavní slovo v tomto vztahu. Jen houšť, alespoň se naučí poslouchat názory jiných.Děkuji Vám, slečno. Ps. do dnes svobodná? Proč? Není za tím Vaše "názorová a intelektuální jednota" stejných postojů spolu s Jyřým?
19. 08. 2007 | 15:31

Ládik napsal(a):

Jiřího Kajínka také nikdo netituluje "pan" - a nepíše proto blog. Vezměte si z něj příklad.
19. 08. 2007 | 15:37

bigjirka napsal(a):

blog pro Vladka Dobrovodského!
19. 08. 2007 | 15:55

Baba Jaga napsal(a):

Jak se říká slovensky macecha, co je pak babička k dítěti, co si ji manželův syn nevzal? To bude dobrá rodina.
19. 08. 2007 | 15:57

kladnyhrdina napsal(a):

Je hodně lidí, kteří ze své blbosti dělají přednost.

slečna Kováčová: ten článek (spíš fejeton) v Mf je určen pro pobavení - každý průměrně chápající pozná, že se jedná o srandu. autor p Škrabal tam nejvíce zesměšňuje sám sebe. Ale potrefená HUSA se ozvala.

diskutující Greenhorn: své úvahy neumí korigovat ani selským rozumem. Náklad 1 100 000 výtisků snad nemělo ani Rudé Právo za totality. Článek p. Škrabala sice moudře komentuje, ale vůbec ho nečetl. Označuje ho za rozhovor, ale on to žádný rozhovor není. Je to celkem vtipný fejenon o tlustých lidech, kde Jirka a jeho milenka vystupují jen jako rekvizity. Ale slečna Kováčová si v něm sama přivlastnila hlavní roli. HUSA.
19. 08. 2007 | 16:12

IN napsal(a):

Vrana k vrane leha,pardon,seda.Taky jste tak jesitna jako vas mily sexy mozek Paroubek."Kniha" nebude ?
19. 08. 2007 | 16:15

Petr napsal(a):

Slečno Kováčová, samozřejmě mi po tom nic není, jen si osobně myslím, že máte na víc, než na to odporné prase, které je ostudou národa.
19. 08. 2007 | 16:15

kladnyhrdina napsal(a):

to Allanek: četl jste ten původní Škrabalův fejeton? Odpověď znám.
Doporučuji: přečtěte si jej a pak na něj reagujte, i chudinku slečnu Kováčovou politujte. Z lidí, kteří zde diskutují ten původní článek četlo tak 25%. A Ti jen proto, že na něj slečna Kováčová ve snaze propagovat sama sebe upozornila (ale ve skutečnosti tím propaguje pana Škrabala a Mf dnes.)
Pane Allanku a další, zamořujete životní prostředí reakcemi na něco, co vůbec nebylo napsáno. Jako byste smrtelně vážně reagoval na kreslený vtip, který jste nepochopil.
19. 08. 2007 | 16:23

Baba Jaga napsal(a):

Chystá se svatební řeč pro novomanžele Paroubkovy

Tak to chci vidět, co předvede paní Kováčová po tomto, opět MF
19. 08. 2007 | 16:56

aha napsal(a):

"Drahá" slečno, ani jsem ten váš blábol nedokázala dočíst do konce. Nemám sice tušení, co o vás p. Škrabal napsal, a ani zájem to zjišťovat, ale jasné mi je jedno: Když jste si ten poměr začínala, musela jste vědět, do čeho jdete, a že to obnáší i propírání vašeho soukromí na veřejnosti. Takže vaše nynější nářky jsou jenom hloupým gestem, nic víc.
19. 08. 2007 | 16:56

dw napsal(a):

prosim vas, je nekde ten zmineny skrabaluv clanek na netu? hodte sem odkaz
19. 08. 2007 | 16:56

dw napsal(a):

19. 08. 2007 | 17:01

Baba Jaga napsal(a):

Davídku, pravda je krutá. Kováčová by nikdy nenapsala jenom Kováčová, všude odpovídá hezky celým jménem Petra Kováčová, protože ona není žádná Kováčová.
19. 08. 2007 | 17:01

Zacheus napsal(a):

To m. Vyšlo to v nedávné příloze Práva, ale přesněji to zatím Vám to zatím nejsem schopen říci. Víte, nemyslím si, že je správné dělat s Karla Čapka nebo T.G. Masaryka nejaké představitele politické morálky. O opaku svědčí dostatek historické literatury. V každém případě Vás zdravím a děkuji za reakci na můj příspěvek.
19. 08. 2007 | 17:11

LEVAK napsal(a):

Katka je zřejmě závistivá stará megera modrého vydání.Podle mě větší a "slušnější" i "chytřejší" (s větším sexy zeleným mozkem) je Tupolánek!Na toho se Katko zaměř pokud Ti to paní poslankyně dovolí!
19. 08. 2007 | 17:13

Zacheus napsal(a):

To Petra. Je jistě možné, vyspat se s ženatým chlapem, s mocí a peněženkou. V tom bohužel jistě nejste první ani poslední. Ale dělat si z toho mediální postavení a národu sdělovat své rozhořečné pocity na reakci sdělovacích prostředků, na to už musí už člověk musí mít opravdu žaludek. Gratuluji Vám k němu, slečno Petro.
19. 08. 2007 | 17:21

jirka 123 napsal(a):

ale jděte, on třeba není zakomplexovaný, třeba jen nemá o čem psát... Všichni na novináře nadáváme, a nakonec je všichni čteme...
19. 08. 2007 | 17:23

jirka 123 napsal(a):

ale všiml jsem si, jak p. Kováčová mluví (gestikulace, mimika apod.) a připomělo mně to dost p. Talmanovou. Mně příjdou typologicy podobné svou osobností, i z toho, co jsem o nich četl. Když se p. Paroubkovi (Topolánkovi) líbí, tak ať... Každý máme svoje... sakra, asi jsem zakomplexovaný...
19. 08. 2007 | 17:28

jirka napsal(a):

napište o kováčové cokoliv a ona si půjde stejně za svým, je to přece silná sobnost, asi jako její jirka...
19. 08. 2007 | 17:36

Zacheus napsal(a):

To Jirka. Naprostý souhlas. Jenomže právě nad tím se člověku občas zvedá kufr.
19. 08. 2007 | 17:42

jojo napsal(a):

Tak do těch DNESů nelezte přece. Takovej já třeba o rozhovory s vámi nestojím. Pak se nebudete muset rozčilovat a psát do médií každej měsíc jeden a tentýž vzteklý článek. Ale popularita voní holt.
19. 08. 2007 | 17:44

dědy napsal(a):

Milá Petro,jsem zvedavy co priste vypotite za blabol. radsi si procvicte s jirkou prvni lekci anglictiny a neotravujte. ubohost. asi to bude tim,ze jste zakomplexovana slovenka:).
19. 08. 2007 | 17:48

ferdamravenec napsal(a):

Tak přemítám, jak se asi Paroubek zbaví této slečny, která ho zdá se předčí krásou, postavou, žaludkem, ambicemi, egem a ješitností??? Hmmm, není ona nakonec tajným agentem ODS?
19. 08. 2007 | 17:50

-m- napsal(a):

To: Zacheus
O Masarykovi vedou historikové rozmanité diskuse. (To by však bylo na samostatnou, dosti obsáhlou debatu.) Značně kritický k němu je např. Antonín Klimek v knize Boj o Hrad. Jestli ji neznáte, doporučuji k přečtení.
19. 08. 2007 | 18:00

Petr Benda napsal(a):

clanek jsem necetl, pac me ani nejake vymysle bezcharakterni opice nezajimaji... chamtivost a touha po zneuziti moci ji stahla az do hlubin mysleni devcat z proslule E55... jakekoliv namitky a vytacky odvolavajici se na lasku, charizma a podobne jsou jen dalsim dokladem jeji odpornosti, lhani a moralni nechutnosti...
vim, ze nyni bude muj prispevek hodnocen velmi negativne, nicmene ti, co ho prectou za nedlouhy cas pochopi, ze to az takovy nesmysl neni a uznaji, ze tahle slapka zadny charakter nema...
19. 08. 2007 | 18:02

Martin napsal(a):

Pane Bendo, doufam, ze ocenujete vsechny stejne a pani Talmanova je pro Vas totez co pani Kovacova. Nebo tam jiz na lasku verite ?
19. 08. 2007 | 18:13

hm napsal(a):

to Martin: no prinejmensim u Talmanove se neda predpokladat, ze vzala Topolanka kvuli moci nebo prachum, takze nebude tak nechutna jak Kovacova.
19. 08. 2007 | 18:19

Zacheus napsal(a):

To m. Děkuji, přiznávám se, že tuto publikaci jsem zatím nečetl, ale po Vašem doporučení tak učiním. Děkuji za odezvu, přeji pěkný večer a celý následující týden.
19. 08. 2007 | 18:21

hm napsal(a):

tim chci rict, ze Talmanova neni takova nicka jako Kovacova. Kovacova svoje slepici mysleni predvadi typanim se v bulvaru.
19. 08. 2007 | 18:21

Martin napsal(a):

A tajny sponzor ODS i Topolanka ELTODO (ktery podobne jako Simkanic znicilo smenku a odpustilo dluh) se postara jiste aby rodina TalmoTopolska nezila spatne.
19. 08. 2007 | 18:22

hm napsal(a):

sorry rypanim ....
19. 08. 2007 | 18:22

Martin napsal(a):

O Talmanovy nepsala ani Mlada Fronta ani Lidovky tolik co o Kovacovy.

Dam vam vtipnej test
http://www.lidovky.cz/hlede...

http://www.lidovky.cz/hlede...

Spocitejte si kolik "seriozni" tisk napsal o Talmanove ve vztahu k Topolankovi za 1 a ctvrt a porovnejte si to kolik napsali o Kovacove za 2 mesice.
19. 08. 2007 | 18:24

pro Kovacovou napsal(a):

teprv ted jsem si ten clanek precetl a musim rict, ze se smeju jeste ted. to ze to Kovacova ma potrebu rozmazavat zde, ukazuje pouze na jeji blbost. Mimochodem ta fotka Jyrky/Roka/Sexymozka v plavkach je skutecne uchvatna.
19. 08. 2007 | 18:28

pro ctenare napsal(a):

19. 08. 2007 | 18:28

Martin napsal(a):

Osobne si myslim, ze kdyby normalni noviny venovaly tolik prostoru pani Kovacove, co predtim pani Talmanove, tak ze byste tyhle clanky ani necetli. Zvlast pokud by vse bylo v podobne pratelskem duchu jako se pise o mistopredsedkyni snemovny.
19. 08. 2007 | 18:28

Macek napsal(a):

to "dw." -dík za odkaz na článek. Nebýt příspěvků zde, jeden by to ani nečetl.
Nechápu reakci PK, když p. Škrabal se obouvá i do jiných,co se týká partnerské morálky. Ale foto moc pěkné :-)))

to Katka - také děkuji!

Podle toho jak PK reaguje a píše sáhodlouhé články na každou blbinu, které se o ní napíše, tak se obávám, že její blogy budou na denním pořádku :-(( A určitě není daleko doba,kdy vyjde další "fotografický román", který se bude rozdávat na sjezdech ČSSD :-))
Ještě mi také není jasné, proč právě levicoví politici (a teď už dokonce i milenky) mají potřebu se zviditelňovat pomocí blogů. O pravicových politicích bylo v bulváru tolik urážek a přitom většina z nich necítí potřebu reagovat a zviditeňovat.
19. 08. 2007 | 18:37

bigjirka napsal(a):

já myslel, že reaguje na nějakej vážnej článek? No toto... Tak to vypadá, když se dají dohromady dva sexymozky... veřejné autodafé... šmarjá...
19. 08. 2007 | 18:38

bigjirka napsal(a):

když už je vám 34, tak proč reagujete, jako by vám bylo 10?
19. 08. 2007 | 18:39

Zacheus napsal(a):

To Petra: "Není důležité to, co jsme zanechali, ale to, jak jsme žili" E. Sandford-Francis".
19. 08. 2007 | 18:48

Baba Jaga napsal(a):

A tak odpovídala

Škrabalův elixír mládí

Hned na úvod bych měla vysvětlit, proč ne elixír mládí pana Škrabala.
Zdá se, že slušné vychování pro pana Škrabala nic neznamená, natož aby někoho slušně oslovil. A když mě „seriózní“ novinář označuje pouze Kováčová, gentleman to rozhodně není. Takže ho také nemusím oslovovat jako dáma. Článek Karla Škrabala ze středečního DNES (1. 8. 2007) mě dost pobavil a také překvapil. Je mi totiž 34 let. Již pár let mi proto nikdo neříká holka, dívka apod. A už vůbec se ke mně nehodí atribut „mladičká“. Mám už pár vrásek a kosmetiku nehledám v regálech pro mladou pleť. A najednou je ze mne podle Škrabala „mladičká blondýnka“ a „mladé maso“. Napadly mě pouze dvě možnosti. První je, že Škrabal konečně objevil elixír věčného mládí a mylně ho přisuzuje mé osobě. Já se cítím polichocena. V některých civilizacích a zemích bych dnes již mohla být babičkou. Jsem téměř dvakrát plnoletá. Nebo je to opravdu elixírem, ale tím Škrabal jistě velice zarmoutí věhlasné kosmetické firmy a plastické chirurgy. Mohou hned své umění zahodit do koše a tiše závidět novou recepturu, která jistě čeká na patentovém úřadě. Také jsem se včera zarděla, když jsem měla chuť na pivo. „Mladičká“ dívka by jistě neměla hubit své mozkové buňky a ničit své „mladé maso“ alkoholem.
Druhá možnost, která se mi nabídla, je, že se autor nechal inspirovat populární literaturou faktu pana Kubiceho a uvěřil, že údajný pedofilní chlípník Jiří Paroubek svedl „mladičkou“ nevinnou lilii Kováčovou (a dle něho také nejsem poslední „avantýrou“ tohoto druhu). I když tato verze je asi dost nepravděpodobná, když Škrabal vzápětí napadá můj charakter. Ale ani tato jeho úvaha není zcela zvláštní. Tedy mně aspoň tak nepřipadá. Magazín MF DNES mě před několika týdny požádal o rozhovor.
Byl první. Rozhovor moc chtěl. Dostal ho. První velký, a tedy i dost exkluzivní rozhovor.
Magazín MF DNES mi za spolupráci poděkoval. Dva dny po otištění tohoto rozhovoru MF DNES napadla můj charakter. Za další dva dny mne iDNES požádal o spolupráci. Odmítla jsem s tím, že můj špatný charakter (dle jejich vlastních slov) se pro ně jistě nehodí.
Za další dva dny mě požádali o možný rozhovor v budoucnu atd. Jelikož jsem člověk tolerantní, věřím, že jde pouze o nedorozumění pod jednou střechou. Kdybych tolerantní nebyla, řekla bych, že je to dost schizofrenní jednání.
A co pan Škrabal? Jelikož jsem člověk tolerantní, nebudu ho soudit na základě jednoho článku (podle kterého mi jeho mozek rozhodně sexy nepřipadá). On sice některé lidi (třeba Jiřího Paroubka a mě) nezná, ale o Jiřím Paroubkovi je mu z úst a pera jiných jasné, jaký je. Já takové závěry o Škrabalovi dělat nebudu. Ani z jeho článku, natož z jeho fotografie, a ta se zřejmě moc nepovedla. I když mě hned napadá, zda to není pouze jen zakomplexovaný mladý muž, a proto si léčí své frustrace napadáním jiných. Ale jistě nemám pravdu. Je to přece novinář, který píše pro seriózní noviny. A jeho článek byl spíše jen záplatou v okurkové sezoně. Vaše M. (mladičká) Petra Kováčová
19. 08. 2007 | 18:52

aha napsal(a):

Dík za odkaz, přečetla jsem to - a nemůžu nekonstatovat: slečno Kováčová, je mi vás velmi líto, jste hloupá, až to bolí. Ale možná je dobře, že svoji tupost takto předvádíte. Máte s J.P. asi skutečně hodně společného.
19. 08. 2007 | 19:05

Koloman Boďo napsal(a):

to Katka
Takové hezké jméno a skrývá se za ním něco, co si říká, že je pravicové něco.Vážená (jste li žena) to co je v této zemi nazýváno, co si říká a co dělá pravicovou politiku - to je pouze hnůj, špína a smrad. Vždy když slyším něco o pravici na český způsob, tak mám pocit na zvracení. Na vracení je i z lidí, kteří se bijí v prsa a hrdě říkají - já jsem pravičák. On tento název v kultivovaných zemích je skutečně něco , co ctí slušnost a serioznost. Snad nechcete pravičačko Katko říci, že něco takového najdete u křupana, který vede stranu, která se označuje za pravicovou. Vždyť tento slabomyslný člověk se neumí ani lidsky slušně chovat. Zamysli se Kaťuš nad sebou , ženě nesluší, aby se hlásila ke špíně, která si říká pravice (hlavní představitel ODS - jediné pravdivé je to S - strana, O -občanská není vůbec protože je to shluk většinou bývalých komunistických funkcionářů a potom moderní lůzy - zlodějů a přikrádačů v kupónové privatizaci a D- demokratická - to je vůbec největší podvod, demokracie v této straně je pouze vylhanou vidinou, tato strana má něco z prvků bolševizace a něco z prvků fašizace chování). Ještě jednou - zamysli se nad ssebou.
19. 08. 2007 | 19:19

Macek napsal(a):

Sl. Kováčová, jak asi dopadne vaše milenecká dvojice, si můžete připomenout u blogu J.Paroubka "Nutná je změna stylu a image" a to u perfektního příspěvku od "ANNA" z 30.7. ve 13.02 h. :-)))) I diskutujícím, kterým to uniklo, stojí za přečtení - je to celkem na začátku příspěvků :-)))))))
V souvislosti se zbytečným blogem PK a výše uvedených odkazů vhodně doplní téma.
19. 08. 2007 | 19:23

Bill napsal(a):

Jyrka začal modernizaci strany výměnou manželek.
19. 08. 2007 | 19:25

ferdamravenec napsal(a):

to Koloman - ale jdi ty brepto, to má být moralizování nebo agitace? Hahaha, dovol abych se zasmál.
19. 08. 2007 | 19:25

mach napsal(a):

Kdo je Petra Kovacova a co ma znamenat tenhle clanek?
19. 08. 2007 | 19:30

Karlos napsal(a):

tak a prr. Pravda sice je, že ten článek je napsán v tónu, že i sám autor se považuje za tlusťocha jako je pan Paroubek, že mu drží palce, protože reprezentuje tlustoprdy jako je i on sám. Ale to nic nemění na tom, že urážel pana Paroubka. Paroubka osobně neznám, vím jaký je jeho světopolitický názor, ale nevím, zda je ke svým blízkým hodný, všímavý vs. jestli je špatný a proto se mi příčí, že ho někdo takto uráží. Že autor s ním "uráží" i sebe? No a? Ať si ze sebe srandu dělá, to je jeho věc, ale to neznamená, že se může vozit po jiných. To je můj názor...!!!
19. 08. 2007 | 19:35

Kodlik napsal(a):

Zajimalo by me jak tu Katka, ktera pise jen same nenavistne prupovidky a hany bude mezi nami dlouho oxidovat. Uz me jde na nervy. Svuj poradny nazor nema ale vubec na nic. Je to prizemne myslici osoba a dela tu jen dusno. Katko uz by ses mohla vzpamatovat, nemyslis? Jen tu zavazis.Vypadni odtud a jdi na jiny server, kde Te jeste neznaji.Tady jsi uz ohledena.Vetsinou se tady stretavam s lidma na urovni, ale Ty k nim nepatris.
19. 08. 2007 | 19:40

Anna napsal(a):

To macek
Ó díky za uznání, máš u mě dvojku.
19. 08. 2007 | 19:46

Martin napsal(a):

Nechte Katku byt, je to takovy jednodussi clovek, ktery posuzuje jine podle vzhledu a nazoru. Jiste je to krasna Barbie, co hleda sveho Kena - politicky spravneho.
19. 08. 2007 | 19:47

Havlik napsal(a):

Vazeni, nechte uz konecne Paroubka a Topolanka se svymi protejsky napokoji. Co vam udelali, ze jste vsichni tak zli??? Kazdy ma pravo na svuj osobni zivot. Kdyz se nekomu nevydari manzelstvi neznamena, ze v nem musi setrvat az do konce.Proc se nezamyslite taky jednou sami nad sebou. Jen zast, zavist a zloba z vasi cisi. Ze se nestydite.Kdo z vas zna vsechno co se v techto dvou manzelstvich odehravalo???? Zadny nic a jen pomlouvate jak pavlacove klepny.Pani Zuzanu obhajujete, ale nevite jak se chovala doma k Paroubkovy.To same je u Topolanka. Jedno vam reknu, kdyby se jejich zeny chovaly rozumne , byly rozumne, neverim, ze by nektery z nich hledal utechu jinde. A ja to tem dvema panum chvaluji. Je mne z vas moc spatne.
19. 08. 2007 | 19:50

Rudik napsal(a):

Tak tento nazor se me libi a dekuju za nej. Je to pravda,protoze kazda zena muze byt prinosem do domacnosti a nebo taky tezkym bremenem.Vsechno co tu ctu, jsou jen hloupe nahledy na zivot a hlavne pani moralka kraci jejich nitrem, domovem a je primo v nich. Brrr, az jsem se z te moralky otrasl, protoze kazdy ma na hlave maslo, dela treba horsi veci, ale navenek musi mit prece uctu, nebo snad ne? Jen si musi sahnout do sveho svedomi a to je asi tezke pro nektere ctenate a pisatele tady. Fuuuuuj" taky je mne moc trapne z vas vsech co jen kritizujte a neumite pochopit, ze zadny prozity zivot neni lehky.Jen se vzijte ale bez emoci do jednoho kazdeho koho napadate.
19. 08. 2007 | 20:03

Madlenka z pece napsal(a):

Ano ano, coz kdyz je to jinak nez si to myslite vy vsichni co hazete spinu na druhe. Souhlasim s temi, co umi dobre uvazovat o zivote. Vim, ze je to tezke, ale kazda osoba si pise svuj zivotni roman sama a nema pravo do neho nekdo druhy zasahovat.Opravdu by se tu kazdy mel nad sebou zamyslet a udelat si nejdriv poradek ve svem nitru a pak karat a pomlouvat druhe. Dekuji za prispevky prede mnou. Madla
19. 08. 2007 | 20:08

Macek napsal(a):

to Anna : dobře! U Toníčka, ale jen cola :-))
19. 08. 2007 | 20:16

vajda napsal(a):

Bože, jak hluboko jsem klesla. Ten film jsem viděl kdysi dávno na naší dědině, slečno Kováčová. A u nás na dědině se říká svobodné ženské, která se táhá se starým ženatým posr....strýcem cůra a nebo teké kurvisko. Ale Vám, slečno Kováčová, přeji hezký manželský vztah a hodně štěstí Vám i Vaší zemi. A novináři? Je to pátá velmoc. A nic proti nim nezmohl ani kamarád Vašeho manžela Zeman.
19. 08. 2007 | 20:19

Oggy napsal(a):

Jakoby uměle,ne?
Pociťuji jako součást jakéhosi politického marketingu takové "sčistajasna"vyjádření-články-postoje"......novináři PROBUĎTE SE: Vždyď už blogují,Vašim umožněním, i milenky politiků!!!!!!!!!

Mimochodem:Docela přesně si vzpomínám, narozdíl od některých lídrů růže, jak oni komentovali změnu rodinného stavu lídra koalice...a ta pevnost stojící paní na podporu svého reka, hned po jeho prohlášení, jakýmito hroznými intrikami a lá 1948 byl podle poražen, že ano.
Mno, a ještě, stále-hlavně u sebe- on "nerozumí" co a kdo je milenka, že?
Takže: Virtuální rozvody, ve smyslu "si to můžu dovolit- lídr koalice je na tom přece hůře"a VEŘEJNÁ prohlášení nemladičké,nedívenky , že na lídrovi obdivuje HLAVNĚ hlavu, tak to je Vážené ovce voličské ale opravdu ,opravdu moc.....
Politikové,a také jejich marketingové nemladičké pořádhovorné jakobymluvčí: Dopadnete tak, že Vám už ale opravdu nebude NIKDO věřit ani nos mezi očima-za dlouho, to ano, ale OPRAVDU......
19. 08. 2007 | 20:21

mnich napsal(a):

proč dostává toto prostor ???
19. 08. 2007 | 20:31

milan napsal(a):

Vajda-tak nějak souhlas.Akorát že kamarád už není kamarád a manžel,manželem ještě není.

Jinak slečno milenko.Jen se s milencem Jiříkem vytáčejte,o to bude větší prča.
19. 08. 2007 | 20:56

Pavel napsal(a):

Vážení diskutující, osobně si nemyslím, že je dobré si provádět kategorický úsudek na základě mediálního překrucování, které má za cíl čeřit haldinu veřejného mínění. Občan Paroubek je velmi dobře prodejné zboží a proto s ním média velice ráda pracují. Všimnul jsem si, že mu přičítají více negativních přívlastků než jiným politikům, byť je zde mnoho politiků, kteří by si zasluhovali pranýřovat. Slečna Kováčová by se možná neměla tolik vystavovat a třeba by jí dali média pokoj. Jinak s ní souhlasím v tom hledisku, že pan Škrábal se zachoval nelušně.
19. 08. 2007 | 20:58

Pavel napsal(a):

Sláva, že už dostávají slovo také lidé z praxe a ne jenom politici. Dnes tlumočnice, co to peče s Paroubkem, no a zítřa ntřebas nějakej traktorista z farmy Horní dolní... Ale vážně, tyto bláboly si mkohli redaktoři zde odpustit. To už skutečně nemáme témata a lidi, kteří by tam psali solídní články, to musím číst bláboly nějaké milenky tlustého a oranžového předsedy...?
19. 08. 2007 | 21:05

Bob napsal(a):

Sláva milenky jsou v kurzu a my je žereme, no my vlastně o nich diskutujeme, což je k neuvěření. Taková to byla spořádaná společnost a Jirka slušný a poctivý člověk... No a ta jeho ex si pěkně nasr... do kapsy. Ať žijí milenci a milenky...!
19. 08. 2007 | 21:10

bara napsal(a):

Nevim o cem nam slecna Kovacova pise. Clanek pana Skrabala neznam a ani me nezajima.Nebylo by lepsi napsat primo jemu? Resit urazene ego formou blogu je ponekud nestastne a sympatie to neprida.
19. 08. 2007 | 21:10

Lojza napsal(a):

Přečetl jsem si ten článek.Co si můžeme myslet o úrovni i slušnosti Škrabala?Cituji:" Jiřího Paroubka osobně neznám, ale z médií a vyprávění je mi jasné, že je to samolibý, namyšlený, protivný, agresivní a vůbec nesympatický chlap."nebo:
..."Takže fotografie ze slovenského koupaliště ve Vrbově u Kežmarku byla znovu dobrou příležitostí pozastavit se škodolibě nad tímto nepochopitelným nebo jen vypočítavostí Kováčové vysvětlitelným jevem: obří Paroubkova "vana" vedle "mladého masa". Ideální terč posměchu.
….takovýto nesympatický tlustoprd takovou kočku!" Může tento pán psát že by rád žil v zemi kde se jiní chovají slušně a jsou čestní a sám se projevuje takto? No,vlastně ano,v toaletních novinách může.
19. 08. 2007 | 21:11

hynek napsal(a):

s. Kovacova:
Nejsem sympatizant p. Paroubka a je mi vazne jedno, jaky ma politik soukromy zivot, ale u p. Paroubka mi obzvlaste vadi jeho potreba se neustale vyjadrovat ke vsemu a trosku mne mrzi, ze i vy zacinate upadat timto smerem. Otravi vam to akorat zivot a k nicemu to nevede, jen se budete s novinari pres blog pretlacovat. Kdyz je nekdo hulvat a pise nesmysly, vytresta se sam, protoze lidi nejsou hloupi, jak si nekdy nekteri lide, obzvalste politici a novinari mysli. Myslim, ze byste pdoobne veci mela prechazet s nadhledem. Pokud je mezi vama s p. Paroubkem opravdova laska, preji vam stesti.
19. 08. 2007 | 21:12

Deny napsal(a):

Příjemný oddychový pravdivý článek, tedy článek pana Škrabala. Malá statistika. 1) Ze 14 odstavců se pouze v sedmi pan Škrabal zmiňuje o panu Paroubkovi či jeho milence. V ostatních si dělá legraci ze sebe (jako tlouštíka), či popisuje scénu ze seriálu Ztraceni či kritizuje chování Topolánka, Čunka.
2) V článku je dvakrát jmenována Petra Kováčová, jednou pouze Kováčová. To se sl. Kováčové asi dost dotklo, že to takto rozpitvává. Opravdu bohužel to přísloví o potrefené huse zde velmi platí
19. 08. 2007 | 21:49

advokat napsal(a):

Škrabalův článek mi připadá vtipný a reakce Kováčové je neadekvátní. Paroubek a Kováčová asi usoudili, že je to další útok na demokracii v této zemi. Jen více takových článků a odpovědí.
19. 08. 2007 | 22:38

Eugenik napsal(a):

Ti dva se hledali tak dlouho, az se nasly. A Rude pravo spolu s vytunelovanou svazackou Mladou frontou jim jejich pisemne vytvory tisknou a tisknou.

Vesely spolek. Ein Kessel Buntes
19. 08. 2007 | 22:49

Eugenik napsal(a):

...nasli.
19. 08. 2007 | 22:50

dana napsal(a):

Koho to zajima? eF Of.
19. 08. 2007 | 23:02

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

vulgární a hrubě urážlivé příspěvky jsem již tradičně smazal. Ubezpečuji jejich autory, že to tak budu dělat i nadále.

Libor Stejskal, editor blogů
19. 08. 2007 | 23:18

Kverulant napsal(a):

Ubohost některých českých lidiček nezná mezí. Všude se lže, podvádí, krade. Ale když se na někoho ukáže prstem, tak všichni svorně nadávají, plivou, kamenují a chtějí kázat o morálce. Bulvár ukázal svým mocným prstem na p. Kováčovou, a slaboduchí jedinci, bez špetky vlastního rozumu začali své morbidní dílo. To se alespoň trochu nestydíte? To je tak těžké odmítnout sebou manipulovat? Musíte být poskoky bulvárního tisku?
20. 08. 2007 | 00:05

bigjirka napsal(a):

Kverulante, slečna Kováčová na sebe ukázala sama a vyhovuje jí to. Už teď, i kdyby Jyrku zejtra poslala k vodě, má publicitu, kterou by nekoupila za 5M.
20. 08. 2007 | 00:29

bigjirka napsal(a):

Jo - a když už kverulujete, zkuste to česky :-))))))))
20. 08. 2007 | 00:29

bigjirka napsal(a):

Kverulante, slečna Kováčová na sebe ukázala sama a vyhovuje jí to. Už teď, i kdyby Jyrku zejtra poslala k vodě, má publicitu, kterou by nekoupila za 5M.
20. 08. 2007 | 00:31

bigjirka napsal(a):

sorry za zdvojení
20. 08. 2007 | 00:32

Greenhorn napsal(a):

Dobrý večer,
Myslím, že to opravdu Škrabal přepískl. Jednak se docela navezl do J.Paroubka - ale to zde nechci řešit. On uvedl mj. toto:"Takže fotografie ze slovenského koupaliště ve Vrbově u Kežmarku byla znovu dobrou příležitostí pozastavit se škodolibě nad tímto nepochopitelným nebo jen vypočítavostí Kováčové vysvětlitelným jevem: obří Paroubkova "vana" vedle "mladého masa". Ideální terč posměchu". Psal o vypočítavosti Kováčové. On je snad telepat? Pak také napsal:"Místo toho žiji v zemi, kde vrcholní politici ukazují, že rozvod může být i dobrý marketingový tah". To tedy nevím, proč jim to podsouvá. Maketingový tah? To myslí pan Škrabal vážně? Budiš pisateli k dobru, že si vzal na paškál nejen konkurenta Paroubka - Topola, ale i sebe.
20. 08. 2007 | 01:19

Greenhorn napsal(a):

Jinak text pana Škrabala naleznete zde:http://zpravy.idnes.cz/tlustoch-je-take-clovek-0vy-/nazory.asp?c=A070731_190641_nazory_zra
Můžete si udělat obrázek, zda není náhodou p.Kováčová přecitlivělá.
20. 08. 2007 | 01:42

tess napsal(a):

Slečno Kováčová, proč svými problémy zatěžujete čtenáře? To si můžete vyřídit s panem Škrabalem i bez obecenstva. Po přečtení vašeho výlevu mám dojem, že se k nabubřelému panu Paroubkovi náramně hodíte.
20. 08. 2007 | 01:57

Pavel napsal(a):

Za schizofreniu povazujem hlasit sa k cloveku co chcel nechat "popravit" 2 nevernych ludi a nechat ich vyhodit z partaje. Myslim, ze clovek ako slecna Kovacova nema moralne pravo kazat (zabalene do komentara ani nijako inak) o moralke. Nie preto, ze je zamilovana do zenateho muza. Preto, ze podporuje cloveka ktory si na*** do ust. Spinave usta klamu. Kto sa dotyka spiny..
20. 08. 2007 | 04:31

JV napsal(a):

Díky tomuto blogu jsem si původní článek přečetl. Škrabal píše se zjevným nadhledem a nadsázkou, umí si udělat srandu i sám ze sebe a troufnu si tvrdit, že na místě slečny Kováčové by mě takový článek neurazil. Z autorčiny reakce na mně naproti tomu dýchá křeč a laciná snaha o nepříliš sofistikovaný sarkasmus. Je zvláštní, jak prostí a malicherní mohou někdy být jinak jistě inteligentní a schopní lidé.
20. 08. 2007 | 04:47

Zach napsal(a):

Slečno Kováčová,začínáte mít
sexy mozek jako ten váš bůček,jen atˇ to broboha není nějaká epidemie.
20. 08. 2007 | 07:09

jannastas napsal(a):

Slečno Vaše sebestřednost je takřka stejná jako Jirkova, nebo Vám ten text jirka diktoval?
20. 08. 2007 | 07:51

Karel napsal(a):

Přátelé, možná by to chtělo trosku víc tolerance a méně závisti a prudérnosti.Slečna Kováčová mě připadá jako chytrá mladá dáma a to co tu někteří piší, jsou skutečné bláboly. Pan Paroubek rozhodně nepatří mezi mé oblíbené politiky,ba naopak,ale tenhle vztah mu přeji snad ho to trošičku srovná :-)
20. 08. 2007 | 08:01

ferdamravenec napsal(a):

Vážení přátelé, pokračování. Slečna Kováčová poskytla (další) exkluzivní rozhovor, tentokrát AHA. Paní Paroubková asi nestačí žasnout.
20. 08. 2007 | 08:55

MS napsal(a):

Ubohá slečno,
jestli takhle zapškle budete reagovat na každou blbost, tak se co nevidět opravdu změníme v jedovatou babu.
20. 08. 2007 | 08:57

cadillac napsal(a):

Tato rádoby slečna, která by mohla být již ale babičkou, jak sama píše, a ten její oteklý a nabubřelý přítel mi nestojí za namáhu, jakkoliv reagovat. Je spoustu příjemnějších lidských činností, jak využít potenciální energii, než tady diskutovat o někom, kdo si to ani nezaslouží. Já např. jdu česat švestky, aby byla na zimu slivovička. A vám doporučuji něco podobného !!
20. 08. 2007 | 09:43

Rolf napsal(a):

Vážená Petro Kováčová,
váš článek je výborný, nemá chybu. Pravičáci si zvykli (např. v MfD, LN), že mohou psát pomluvy, urážky či sprosťárny jak je libo.Je dobře, že na to reagujete, přesně tak jak to děláte. Dávám klasický příklad. Před několika dny, server iHNed zaslal čtenářům SMS, že J.Paroubek se po.... . Prý to byla "zkušební SMS". Takováto sposťárna svědčí o totálně pokleslé úrovni pravicových neobolševiků. Jsem rád, že hájíte barvy ČSSD, přeji mnoho úspěchů v osobním životě a těším se na další vaše trefné příspěvky.
20. 08. 2007 | 09:47

ZuzanaL. napsal(a):

Nekonečné sebavědomie a hloupost...Nebo je to inteligence,zabývat se takovými pitomostmi ve 34 letech???
20. 08. 2007 | 11:30

Kverulant napsal(a):

to bigjirka - udělal jsem chybu v českém jazyce a už jsem neseriózní, že? Typická demagogie. Přeji krásný den.
20. 08. 2007 | 11:39

neo napsal(a):

Dobrý den,
taky se Vám nelíbí, když o Vás píší jako o milence? Nemyslím, že jde o hanlivé označení jak tvrdí Váš milenec:) Naopak.

Myslím, že články v MF Dnes nejsou bulvárem...zkuste třeba AHA (jistě jste viděla fotku Vašeho milého rozvaleného na pláži s popiskem:" na Paroubkovi je opravdu sexy jen mozek" ) I když inteligence je k ničemu, když ji používá tak jak ji používá.
20. 08. 2007 | 12:08

Pavel napsal(a):

Prosím Vás, o kom tady debatujete. Kdo je ta paní(slečna,milenka) Kováčová co jí je už 34 let. Neznám!
20. 08. 2007 | 12:37

Milouš napsal(a):

ZuzanaL. - dobře jsi se oznámkovala - sebekritika se dnes moc nenosí. Akorát nevím, proč s tím chodíš do diskuse :))))
20. 08. 2007 | 13:22

o2 napsal(a):

Slečno Kováčová, po přečtení článku p.Škrabala a vaší reakce musím konstatovat, že buď to psal váš milenec Jyrka,nebo jste v těch třcetičtyřech letech už opravdu babička a to notně (myšlenkově) přestárlá.
Doporučuji přes Jyrku prosadit v PS vyšetřovací komisi pro vyšetřování novinářů, kteří o vás a Jyrkovi píší. A pak je nechat doredaktorovat. To ostatně Jyrka už má taky zažité.
20. 08. 2007 | 13:41

bigjirka napsal(a):

kverulante, udělal jste několik chyb. tedy dvě. jenom jsem chtěl upozornit, když chcete poučovat o slaboduchosti... :-)
Nechápu, proč bych hned měl být demagog, když mi vadí chyby.
20. 08. 2007 | 13:51

betsy napsal(a):

Já skutečně nevím proč to čtu. Nicméně, když už jsem do toho zabředla ... Zapoměla jste jaksi odkázat na článek, který vám vadí - je to tento ?

http://zpravy.idnes.cz/tlus...

pokud ano, tak, Vážení, ten článek je o tom jak se nachal paroubek zvěčnit se svým nahým pupkem (dosti obsáhlým) vedle mladé pohledné milenky ... ano, vážení, článek je o paroubkovi, v souvislosti s jeho pupkem je samozřejmě vizáž PK nic víc než "mladé maso" ... nic víc nic míň - bez ohledu na věk. Obdobně jako Blesk, Vážená PK, mně už Vaše nicotné komentáře víc nezajímají ...
20. 08. 2007 | 14:56

Madlenka z pece napsal(a):

Pane Libore Stejskale, moc Vam osobne dekuji za to, ze mazate z techto diskuzi hrube a sproste urazky. Rada ctu prispevky k blogum a vzdycky me zamrzi, kdyz vidim a ctu neurvalost, zavist a zlobu. Me to pripada, ze cesky clovek se neumi bavit slusne a bez urazek druheho. Prece debata je jen debata a nemusim byt hruba. Diky Vam.
20. 08. 2007 | 15:09

Greenhorn napsal(a):

Dobrý den,
taktéž se domnívám, že je dobře, že ty nejpřízemnější rakce pan J.Stejskal maže. Já jsem si také všimnul, že ponejvíce útoků na J.Paroubka zaznívá na blogu idnes.cz, tedy Mladé fronty. Tam vychází v průměru minimálně dva texty, které dehonestují přímo J.Paroubka. Jak to, že na aktualne.centrum.cz nevychází zdaleka tolik náctiútrhačných textů o J.Paroubkovi? Vysvětluji si to mj. tím, že je zde více nejen V.I.P blogerů, ale především blogerů, jež píší vyváženěji.
20. 08. 2007 | 15:32

o2 napsal(a):

To Greenhorn.
Oni toho Paroubka dehonestují asi proto, že on svým únorovým projevem dehonestoval nejméně 67% obyvatel naší země (voličů). Takže já se tomu až tak nedivím. Znáte přísloví jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Mimo jiné ve které z tiskovek ČSSD (a to jich bylo) nezazněly nějaké dehonestující (ne)argumenty?
20. 08. 2007 | 15:44

Kverulant napsal(a):

to bigjirka - nevšimnul jsem si, že by váš styl psaní byl stylem milovníka českého jazyka. Ale budiž. Udělal jsem jak říkáte dvě chyby. Kaju se a sypu si popel na hlavu. Pravděpodobně jste superman který chyby nědělá. Pokud nevíte co je demagog, doporučuji nalézt ve slovníku cizích slov.
20. 08. 2007 | 15:46

Greenhorn napsal(a):

to o2:nevím, proč se tak často poukazuje na ten pověstný projev. Vám by se pane o2 zamlouvalo kdyby těsně před volbami přinesl elitní policajt zprávu, kde jsou uvedeny falešná skandální odhalení? Jak je možné, že se z toho nic nepotvrdilo, pakliže to podle různých agentur ovlivnilo o nějaké to procento volby? Uvědomujete si, že nebýt Kubiceho, volby by nedopadly patem? Já také netrpím sympatiemi k Paroubkovi, ale soudit člověka na základě jednoho projevu mi přijde úsměvné.
20. 08. 2007 | 16:23

bigjirka napsal(a):

Vím co je to demagog a ve vaší odpovědi jsou další dvě chyby. Já milovníkem českého jazyka jsem. Někdy volím hovorovější formy. Co se týče techniky, nerad mačkám přesmykač tož často píšu s malými na začátku věty. Ale tato plodná diskuse už mne nezajímá. Nejsem fandou ani buldozera ani jeho milenky.
20. 08. 2007 | 16:30

bigjirka napsal(a):

Paroubek všechno přetlačuje hospodským stylem VI c.sk. Lež nebo pravda, všechno jedno. Jak kritizoval Topolánka a jeho vztah a teď toto. Kubiceho zpráva... to je kapitola sama pro sebe. Čertví, kolik se toho vlastně vyšetřovalo. Nejvíc ze všeho se vyšetřovalo, kdo ji pustil ven. Co se týče obsahu, tak nevím...
20. 08. 2007 | 16:34

Kverulant napsal(a):

to bigjirka - Jo, dobrá výmluva :))))))
20. 08. 2007 | 16:36

o2 napsal(a):

To Greenhorn
Pokud vím, tak jsem v příspěvku vzpomenul i např. tiskovky kde to nemá do projevu daleko, takže nejde jen o slavný projev. Takže mě napadáte za něco co jsem nenapsal. Vy taky neustále argumentujete "jednou" Kubiceho zprávou a nenapadám vás za to. Jinak výsledek voleb je jen co by kdyby vámi pojato. Naštěstí to dopadlo alespoň tak jak to dopadlo. Prostě po 8-mi letech museli jít od válu. Když to jiní nezvládnou, ať jdou taky. Na to máme volby.
20. 08. 2007 | 16:42

Kverulant napsal(a):

to bigjirka - také tam máte chybu :)
20. 08. 2007 | 16:47

vajda napsal(a):

Slečno, až budete v přátelské besedě s bývalou Vašeho přítele, tak se jí zeptejte co to bylo za ukázky trenýrek za záclonou okna, při návštěvě přítele Zemana na jejich chalupě. U nás na dědině se lidé hádajů, zda to byly trencle růžové nebo hnědé a nebo jen tak vybarvené? A čí vůbec to byly? A jedna tetka řikajů estli to nemá sůvislosť s tů sms-ků co prý omylem poslali. Strýci v hspodě říkajů, že né, že to už se vravilo za komunistů, ale že komunisti neměli eště na sms-ky, tak se to jen šuškalo. Slečno moc Vás pozdravuju a přeju pěkný den.
20. 08. 2007 | 17:02

milan napsal(a):

V článku 1x Kováčová
2xPetra Kováčová.
Nechápu proč tolik povyku.
Slečno milenko
1-bud jste skoro dokonale zpracovaná
2-nebo na těch vtipech o blonckách něco bude

Doted ,nežli se mi podařilo přečíst ten článek,kvůli kterému je tolik rozruchu,jsem si myslel,že jste v něm haněna od hlavy až k patě.Autor Vás, ale v podstatě chválí.A v zápětí si dělá šoufky sám ze sebe.Nežli se zase do někoho budete pouštět,popřemýšlejte nad tím , jestli i vy jste touto milostnou aferkou někomu neublížila.
Blog toho o kom píšu(jistě víte o kom)jsem zatím nezachytil.Hlavně že vy jste se za tři dny stihla vybrečet 2x.
ARIELU ZDAR
20. 08. 2007 | 18:28

Volič napsal(a):

Nevím, kdo je Škrabal, zato jisté je to, že slečna Kováčová, autorka tohoto blogu, souloží s předsedou ČSSD panem Paroubkem. Jen tato představa (podořená fotkou pana Paroubka v plavkách) a už se mi z toho udělalo na zvracení...

Tak a může to cenzor smazat. Sprostá slova jsem neuvedl, lež taky ne...
20. 08. 2007 | 18:34

f.m. napsal(a):

Kurňa, teď jsem se zlekl. Četl jsem Karlova Univerzita, obor akvaristika. To by ale trošku vysvětlovalo zájem o velryby...
20. 08. 2007 | 19:56

MASH napsal(a):

To Volič: Neuvedl jste ani sprosta slova, nejspise ani lez... Nicmene jste predvedl ubohost, omezenost a tupost. Presne ve stylu Vaseho pana predsedy, pana Mirka!

Mimochodem, z toho je zase na zvraceni mne!
20. 08. 2007 | 21:51

LQ napsal(a):

Slečno, pokud se (předpokládám v nadsázce) považujete za dvakrát téměř plnoletou je mně vás líto.Po přečtení článku p.Škrabala musím souhlasit s tím, že vtipy o blondýnách mají reálný základ. Ten váš článek je ubohé papouškování vašeho milence a mám obavu, že na tom již nic ani každodenním blogem nezměníte. To co jste napsala nemá daleko k patosu.
Jsem přesvědčen, že p. Škrabal se při psaní o vás celkem bavil, já se bavím na tom, že jste to vůbec nepochopila.
20. 08. 2007 | 23:39

bigjirka napsal(a):

Všichni by jen blili a blili... až se téměř plnoletost ještě znásobí, to bude pecka! Mashi, proč je v souloži ubohost, omezenost a tupost? V čem je Mirek ubožejší, omezenější a tupější, než Jyrka Buldozer?
20. 08. 2007 | 23:49

MASH napsal(a):

to bigjirka: Vy jste strasne zajimavy clovek. Delate i neco jineho, nez ze pisete sve "ohromujici" uvahy po diskuzich? Zretelne jsem si vsiml, ze Vas nick v nekterych diskuzich zcela dominuje! Zajimavé. Oponujete, reagujete, pak reagujete na sve reakce... Vsechny Vase texty maji ale bohuzel stejnou pointu (coz je uz trosku nudne) - pomluvit a zesmesnit nejakeho konkurenta ci oponenta pana Topolanka a ODS (nejlepe toho "zlosyna", dabla, satana, diktatora, nacisty, komunisty, mafiana Paroubka). Vy jste tim Paroubkem nejak posedly? (napr. nejaka sexualni fixace?). Interesantni!

P.S. Staci disponovat elementarni urovni etiky a tak hloupe byste se na moji reakci na uzivatele "Volice" jiste neptal.
Co se tyce Vaseho predsedy Topolanka: Kopani do aut, vyhrozovani novinarum smrti, "buranske" a vulgarni vystupovani, pouzivani nacistickych vyrazu, spoluprace s Dalikem (nejvetsi spinou ceske politiky poslednich let), disko na hrobech narodnich hrdinu, neskutecna arogance, lzi volicum, nadavky... Staci?
21. 08. 2007 | 03:04

Volič napsal(a):

To MASH:
Já mám nějakého našeho předsedu? Že o tom vůbec nevím. Předsedu čeho? Jsem členem nějaké organizace? Pokud o tom něco víte, doložte to prosím. Jinak se to pouze Vaše domněnka a Váš výmysl, kterým se tu pouze ztrapňujete a jste tu ostatním pro smích.

P.S.: BTW, slyšel jsem o nějakém panu Mirkovi, jak osouložil jakousi Lucii, ale to se jedná o úplně o jiného žáka z jiné třídy...
21. 08. 2007 | 09:19

bigjirka napsal(a):

to MASH:
EOC
prosím již se na mne neobracejte
21. 08. 2007 | 09:25

Jejkap napsal(a):

Vazena kolegyne (jsem take tlumocnik, i kdyz na rozdil od Vas vystudovany), nechce se mi tu cist vsechny predchozi komentare - jiste uz to nekdo pripomnel. Ale po minulem clanku, kde Vas ctenari rozcupovali za chabou mluvnickou uroven (nemluve o stylisticke), si vazne ve vlastnim zajmu davejte pozor na interpunkci. Jako Vy by nemel psat ani absolvent stredni ekonomicke skoly, natoz profesionalni prekladatel.
21. 08. 2007 | 21:05

LQ napsal(a):

Slečno prosím nechcete něco nového napsat. Tentokrát, ale ze své hlavy. Vedle píší Rath a Sobotka a zase je to o tom co jim váš Jirka nabulíkoval, takže opět totéž a už mně to nebaví ani číst. Od vás se to dá alespoň číst.
21. 08. 2007 | 22:37

Xena napsal(a):

Ano, zase napište nějakou pohádku, třeba tu O třech prasátkách, ať se národ pobaví a vy zviditelníte, protože žádné zajímavé zájmy, podnětné názory, neřkuli dokonce něco, co jste udělala pro někoho jiného než pro sebe za vámi není vidět. Hysterie vyžaduje být stále středem pozornosti, za každou cenu, tak do toho, do toho, ať si to užijete, dokud ještě všichni nevědi, jaká jste a někdo je zvědavý na tyhle řeči o ničem.
22. 08. 2007 | 08:53

Medwed napsal(a):

Slečna Kováčová si založila blog, aby mohla psát o tom, co se o ní píše! :)
23. 08. 2007 | 08:22

Jana napsal(a):

Slečno Kováčová, nic si nedělejte z těch nenávistných názorů hloupých lidí, zde v diskuzi, ty to nikdy nepochopí, jsou to jen zakomplexovaní jedinci, kteří kdyby o nich někdo napsal něco podobného, tak se budou hnát až k soudu, ale že se to týká někoho jiného, tak z toho mají ještě radost, zkrátka jsou to většinou modré straky, které nemají rádi Paroubka a vylévají si tu své mindráky na vás. Já už dlouho MF Dnes nekupuji a nečtu, protože tam nepíší novináři, ale novinářská žumpa, jak o našich rádobynovinářích píší v zahraničí, MF Dnes je horší než bulvár a svým vlezprdelkovstvím mocným, jsou jen směšní. Kašlete na ně, nesahají vám ani po kotníky, tak proč si k vůli blbcům kazit své zdraví. Přeji vám hodně silných nervů a štěstí.
23. 08. 2007 | 19:37

Magda napsal(a):

Dobrý večer. Mám vystudovaný podobný obor na stejné "prestižní" (mezi námi - normální) univerzitě jako slečna Kováčová; během studia musejí studenti odevzdávat seminární práce, součástí skoro každé zkoušky je i písemná část. Z toho důvodu nepochopím, jak se svým stylem a neznalostí interpunkce atd. mohla dotyčná řádně absolvovat. Cizí myšlenky v bídné formě - co tahle slečna národu nabízí? Ale je to celebrita...
23. 08. 2007 | 22:23

Greenhorn napsal(a):

Vážená paní,
přestávám Vám rozumět. Dnes jsem poslouchal rádio Impuls, kde Václav Moravec oznamoval, že přijdete v pondělí do jeho pořadu Impulsy V.Moravce. Na jedné straně dáváte najevo, že Vás média obtěžují, přičemž na druhé straně se nezdráháte poskytovat jeden rozhovor za druhým. Pakliže bych měl stejné zkušenosti jako Vy, snažil bych se mediálnímu zájmu vyhýbat. Proč vystupujete nadále v médiích, když to ke své profesi nutně nepotřebujete? Nebo chcete být v budoucnosti političkou obdobně jako M.Topolánková? Čím více budete poskytovat rozhovorů, tím spíše se objeví noví Škrábalové - zejména z bulvárních plátků, kteří budou překrucovat a fabulovat. Kdybych byl citlivý jako Vy a nepotřeboval to ke své profesi, tak bych raději další rozhovory nepodával - a to především bulváru typu AHA. Otázkou zůstává, zda si to přejete. Koneckonců jste se nechala slyšet, že Vám zvýšený mediální zájem přinesl více zakázek.
24. 08. 2007 | 00:46

Greenhorn napsal(a):

Vážená paní Kováčová,
Proč poskytujete rozhovory bulváru jako je AHA, který se neštítí ničeho? Mám na mysli toto:http://www.ahaonline.cz/cz/z-domova/17007/petra-kovacova,-pritelkyne-jiriho-paroubka:-pravda-o-svatbe,-miminku-a-spolecnych-prachach
Děkuji za případnou odpověd:-)))
24. 08. 2007 | 01:08

o2 napsal(a):

To: Jana
Vážená Jano, předpokládám, že před napsáním Vašeho příspěvku jste článek p.Škrabala nečetla, pak bych tomu trochu rozuměl. Pokud jste ho však četla, tak jste promiňte stejná blondýna jako slečna Kováčová. Prosím přemýšlejte alespoň trošičku.
24. 08. 2007 | 09:39

stejskal napsal(a):

Dobrý den, pane o2,

já jsem ten článek četl a příspěvek paní Jany mi přijde velmi rozumný. Jsem také blondýna?

Přeji Vám hezký a klidný den, v němž na Vás nikdo nebude útočit ani Vás urážet.

Libor Stejskal
24. 08. 2007 | 10:55

o2 napsal(a):

Pane Stejskal to se Vám tedy divím. Já se tedy za blbce (dle Jany) nepovažuji.Pokud jste ten článek skutečně četl a pak ho porovnal s reakcí slečny Kováčové tak vám z toho musí vypadnout jasný názor."Ona to ta slečna vůbec nepochopila". Nechci Vám však tento názor vnucovat. A to pomíjím častování novinářů od p.Jany.
Přeji Vám taktéž příjemný den.
24. 08. 2007 | 11:27

bigjirka napsal(a):

Nepochopil jsem, co je na příspěvku paní Jany rozumného. Mě připadá jako nenávistný blitek - kdo nemá rád Paroubka a jeho milenku, je fujfujfuj. Sociální demokracie má pevné a solidní kořeny a osobnosti v minulosti první republiky i této republiky, jako pana Horáka. Slušný sociální dialog mezi zaměstnavateli a zaměstnanci je potřebný. I v současné ČSSD bych si dokázal vybavit několik lidí, kteří by mi připadli přijatelní - nakonec třeba i Škromach, který je na můj vkus dost vlevo. Vzpomínám třeba na rozumného poslance Titze, nevím, zda tam ještě je. Sociálfašistický demagog Duce, ten je ovšem přes závit. Neomalenost, hrubost, VI. c. sk., napadání, dělání toho samého, za co druhé kritizuje - u něj to ovšem není totéž, protože jeho lejno voní po fialkách. Všichni blili, jen panu starostovi bylo trochu špatně.
24. 08. 2007 | 12:52

stejskal napsal(a):

Já si ale skutečně myslím, že řada příspěvků zde publikovaných je daleko za hranicí slušně vedené polemiky (a to jsem jich ještě dost smazal).

Mám na reakci slečny Kováčové také svůj názor, ale to ještě neznamená, že ji tu musím "smáznout" jak nezvedenou školačku, co se dovolila ozvat proti mentorům z učitelského sboru.

Paní Jana podle mne naprosto přesně odhaduje, že tyto nesmiřitelné a zesměšňující příspěvky píší zpravidla lidé, kteří "nemají rádi Paroubka a vylévají si tu své mindráky na vás." To mi přijde jako dobrý postřeh.

Načež pan bigjirka tento postřeh stvrdí tím, že začne psát cosi o "sociálfašistickém demagogovi Ducem."

Co se týče pohledu paní Jany na novináře, z velké části jej sdílím. Jejich (naše) úroveň (hlavně mravní) odráží úroveň celé společnosti. Velmi často chybí osobní zodpovědnost, elemtární slušnost a o profesionalitě ani nemluvě. Vy ten pocit snad nemáte?

Libor Stejskal
24. 08. 2007 | 14:48

bigjirka napsal(a):

pane Stejskale, to je trochu složitější ovšem. Tak jako tu nemá blog moje nebo Vaše? milenka, má tu ovšem blog milenka Duceho. Takže zcela pochopitelně je s ním spojována, jinak by po ní pes neštěkl. Jak hezky napsal prof. Hořejší, se kterým často nesouhlasím, ale občas také souhlasím, potřebujeme pravici i levici. Na liberální i levicové straně se pohybují lidé různí svým chováním, vychováním, i úrovní myšlení jako takovou. Když pominu komanče, o kterých nemá smysl mluvit, u soc. dem považuji Paroubka za toho nejhoršího. Nesmí se nikdo zlobit, Ale Duceho připomíná fysiognomií, gestikulací i egocentrismem, nenapadlo by to snad jen toho, kdo některou z osob neviděl. Slyšel jsem, že osobně prý takový není. Je to tedy jen demagogická maska? Nejsem si jist, zda pro mne osobně jsou to body +. Já jsem zastáncem principiálního vyjednávání. Praktiky, které Paroubek do politiky zavedl, se ve zlém vrátí. Už se vrací. Ve všeobecném morálním rozvratu. Není to jen jeho vina, borci by se našli další jak v ČSSD tak na druhé straně. A co se nelíbí slečně Petře, fuckt nevím. Vždyť zakázek jí přibylo. Co bych za to dal.
24. 08. 2007 | 15:03

bigjirka napsal(a):

Co se týče etické, profesní a jazykové úrovně novinářů, to je kapitola jiná, která v principu s Paroubkem a jeho milenkou nemá nic společného. A zrovna na Škrabalově inkriminovaném článku nic špatného nevidím, myslím, že neúhledný obézní ženatý politik a jeho milenka musejí s takovým druhem pozornosti počítat.
24. 08. 2007 | 15:06

stejskal napsal(a):

Tak jste jim to, pane bigjirko, zase řekl pěkně od plic, že? To si za rámeček nedají...

No, pojem noblesa si tu asi vysvětlovat nebudeme, stejně bychom se neshodli.

Víte, proč tu má slečna Kováčová blog? (Už jsem to ostatně psal v diskusi pod prvním příspěvkem, ale zřejmě Vám to uniklo).

Protože se ocitla ve velmi zajímavé životní situaci. A vzhledem k tomu, že je to inteligentní a vzdělaná žena, je docela dobrá šance, že se na ni dokáže podívat z různých úhlů pohledu. A tom, že její situace je celospolečnsky zajímavým fenoménem (a to hned z několika důvodů např. míry práva na soukromí, možnost jeho obrany atd.), o tom snad ani jeden nepochybujeme.

Pokud má Vaše milenka - jak píšete - také co říci k podobně celospolečensky zajímavému tématu, dejte mi prosím na ni kontakt, rád ji blog poskytnu.

Ubezpečuji Vás, že se k ní budu chovat slušně a korektně, byť s ní třeba nebudu souhlasit a její argumenty mi nepřijdou dobré.

Libor Stejskal

P.S. Podle mého názoru bude trvat věky, než se v myslích lidí z postbolševických zemích opět usadí slušnost, korektnost, empatie a v případě potřeby i soucit (i když ta poslední jmenovaná schpnost se spíše týká jiné debaty pod úplně jiným blogem). Co myslíte, pane bigjirko?
24. 08. 2007 | 15:37

Greenhorn napsal(a):

To J.Stejskal:
S tímto souhlasím "P.S. Podle mého názoru bude trvat věky, než se v myslích lidí z postbolševických zemích opět usadí slušnost, korektnost, empatie a v případě potřeby i soucit, že pane bigjirko?".
Jenomže já si osobně myslím, že to není jenom věc postsocialistických zemí. Nevím, jak dlouho jste žil v zemích nedotčených komunismem, ale já jsem tam nenalezl diametrálně slušnější lidi - to je podle mého názoru iluze. Co chcete od lidí v tomto státě, když trpí ne zrovna noblesní lidi typu M.Topolánka či J.Paroubka? Chápu, že funkce předsedy je nesmírně psychicky zatěžující, přesto se nedomnívám, že by se dotyční předsedové museli kvůli nadměrné mentální zátěži chovat tím způsobem, jak se chovali a chovají. Zdaleka si nemyslím, že ten problém tkví v padesáti letech komunismu. To by byla velmi zjednodušující dedukce. Pokud se týče invektivů proti paní Kováčové, asi se shodneme, že většina je ve skutečnosti mířena proti J.Paroubkovi, kterého prostě nemalá část veřejnosti nesnáší.
24. 08. 2007 | 15:53

o2 napsal(a):

Pane Stejskal, znovu jsem si ten Škrabalův článek přečetl. I když Vaše příspěvky jsou velmi korektní a s nadhledem, bohužel musím trvat na tom, že to slečna Kováčová nepochopila. Připouštím, že se všichni tady na ní vybíjejí hlavně díky Paroubkovi, ale přece ona tímto článkem tomu jasně pomohla.
Co se týká našeho rozdílného názoru na p.Janu tak nemohu si pomoci, ale její příspěvek je stejný neli horší než těch "modrých strak" jak se všechny s jiným (negativním) názorem snaží házet do jednoho pytle. Kdyby si jen trochu vše dala do souvislostí a např. vzala v potas, že největší přítel "milenců" (p.Krampol)neskutečným spůsobem podporuje právě tu "novinářskou žumpu" tak přece nemůže obecně novináře MFD takto nazvat. Nebo Vy si taky myslíte, že třeba p. Komárek patří mezi novinářskou žumpu? Já si to dokonce nemyslím ani o p.Škrabalovi, ten článek je naprosto korektně a vtipně napsán. V každém případě jsem si jist, že oproti p.janě nejsem zakomplexovaný hlupák a už vůbec ne modrá straka (pokud tomu výrazu správně rozumím - asi 100%).Ne ODSák nejsem.
24. 08. 2007 | 16:12

Greenhorn napsal(a):

To O2:Myslím si, že pan Škrabal nebyl zase tolik vtipný, ačkoliv si udělal srandu i sám ze sebe. Nevím, proč použil s osobou paní Kováčové slovo "vypočítavá". Minimálně zde to přepískl. Nemyslím si stejně jako Vy, že byl nějak jeho příspěvek přespříliš dehonestující. Myslím si, že ten text byl napsán cíleně kontravérzně, aby se jistá část veřenosti pobavila. Pan Škrabal prostě vyšel vstříc té nemalé části veřejnosti, která dychtí po ne příliš vkusném karikování J.Paroubka. Nevím, jestli mi rozumíte. Je to opravdu věc pohledu. Také se mi zdá paní Kováčová zbytečně moc napruzená. Musela počítat s tím, že se do ní veřejnost opře už jen kvůli tomu, že je prostě přítelkyně J.Paroubka. S postupem času bude muset počítat s mnohem tvrdšími texty. Pokud se týče J.Krampola - moc ho nemusím. Na Frekvenci 1 zuřivě pronášel, kterak je bulvár svinský, přičemž souběžně běžela jeho ústavičná reklama na AHA. Znáte tu známou formulaci "nebýt AHA, tak nevím, kdo jsem". Pan Krampol si prostě protiřečil, ačkoliv si tenkrát vymlouval na to, že se prý přeci musí něčím živit. No nechce se mi věřit, že by měl pan Krampol zapotřebí realizovat reklamu na AHA. Ještě k paní Kováčové: proč poskytla před pár dny rozhovor deníku AHA? Ostatně podívejte se sám:http://www.ahaonline.cz/cz/z-domova/17007/petra-kovacova,-pritelkyne-jiriho-paroubka:-pravda-o-svatbe,-miminku-a-spolecnych-prachach
24. 08. 2007 | 16:30

o2 napsal(a):

To Greenhorn
Já Vás chápu, je to přesně jak píšete. Já jen tvrdím, že to nepochopila slečna Kováčová - soudím podle článku, který zde napsala. Problém pak je i v tom, že to nepochopila ani p.Jana.Nic víc nic míň.
24. 08. 2007 | 16:46

bigjirka napsal(a):

Pane Stejskale, empatie, slušnosti a pochopení mám celkem dost, ale nemám ve zvyku tím plýtvat ve smyslu margeritas ante porcos. Prostě Duce Buldozer je pro mne osoba zcela nepřijatelná a mladá žena, která se do této situace z vlastní vůle dostala, mi připadá dosti bezskrupulózní. A jeho styl je opravdu brutální, má ovšem i nemálo příznivců - ale jestli někomu chybí i sebemenší špetka decentnosti, je to on. A jak jsem naznačil, bez něj by ona pravděpodobně zůstala osobou nepovšimnutou. Tak jak se může někdo divit tomu, že je s ním spojována a sdílí odlesk či stín jeho panděra? Prostě není kouře bez ohně - to je zhruba to, co se snažím říct. Někdy jsem trošku kousavej :-/
24. 08. 2007 | 18:53

bigjirka napsal(a):

Ještě ohledně noblesy, pane Stejskale: noblesní politik by se s milenkou nepředváděl. jenže my noblesní politiky nemáme. takže nenoblesní je ten, komu se toto veřejné předvádění zdá poněkud neetickoestetické? Ten, kdo řekne, že císař je nahý? (tedy pardon, bývalý...). Za svou osobu musím říci, že to vidím úplně obráceně. Jako osobu VI.c.sk. zcela bez noblesy vidím pana Paroubka. Ten to předvedl v politice a potvrdil v osobním životě. Jeden novinář o něm napsal nepochvalný článek. Načež zde duševní, gramaticky i slohově ne zcela vydařený duševní striptease předvedla jeho milenka slečna Kováčová. Dokonce zde utrpěla i nějakou podporu. Získala nové zakázky. Opět se potvrdilo, že popularita je důležitá a že je jedno, jestli je kladná nebo záporná, hlavně že je. Noblesa šla stolicovat. Za nejnoblesnějšího politika považuji pana presidenta - tedy Klause, aby bylo jasno. Havlova noblesa mne nepřesvědčila.
24. 08. 2007 | 20:34

bigjirka napsal(a):

P.S. Kníže Schwarzenberg je noblesní :-)
24. 08. 2007 | 20:35

Pavel napsal(a):

ad Big Jirka:
Ohledně Paroubka souhlasím. Jen by jste měl také zmínit pana Topolánka, který se na tiskovce chvástal s tím, jak si pořídil nemanželské dítko v době, kdy se společně s jeho obětavou ženou a jeho dětmi ukazoval na billboardech jakožto seriozní otec od rodiny. On to samozřejmě stvrzoval i svými slovy, které se pak náhodou nesetkaly s činy, že? Mohl bych na řadě případů ilustrovat, že Topolánek se zase od Paroubka v mnoha směrech neliší.
ad Kováčová:
Nevím, zda můžu rozumět ženě, která si stěžuje na necitlivou mediální pozornost, když v téže době ochotně poskytuje rozhovor bulvární splašce jakým je AHA. V tomto mi připomínáte pana Krampola, který je přítelem J.Paroubka. Ten taky ostře nadával na bulvár, zatímco nás bombardoval nechutnou reklamou na AHA. Nedoporučil vám ten rozhovor pro AHA náhodou pan Krampol? Připadá mi, že jsou ve vašem jednání analogické kontradikce.
24. 08. 2007 | 20:58

bigjirka napsal(a):

Pavle, já jsem orientován spíš liberálně a tak mám k Topolánkovi blíž.. spravedlivě jsem ho v příspěvku 24.08.2007 15:03:20 zahrnul do té druhé strany :-)
Kromě toho mi přijde nikoli jako morální vítěz, ale přece jenom na mne působí dojmem celkem normálního chlapa.. z Paroubka mám opravdu divnej pocit...
Krampol....... bejval herec v Ypsilonce. Kdybych ho nějak označil slovem, pan Stejskal mne smaže :-).
24. 08. 2007 | 21:46

stejskal napsal(a):

Dobrý den, pane o2,

myslím, že si nerozumíme. Já absolutně nemám nic proti tomu, když zde někdo vyjadřuje názor, podle něhož je reakce slečny Kováčové přepjatá, neobratná či třeba přemrštěná (ostatně i já mám nějaký názor, byť necítím potřebu ho zde vyjadřovat).

V případě naprosté většiny příspěvků pod tímto blogem mi jde převážně o formu. A ta může být různá. Několik lidí tu vyjádřilo naprosto korektně a neurážlivě to, co většina ostatních potřebovala "plivnout." To mi přijde smutné.

Pobýval jsem nějakou dobu v cizině, zejména ve Spojených státech. Věřte, že mám opravdu pocit, že zde existuje obecně větší úcta k názoru druhého. Že tam lidé o něco méně cítí potřebu si to tak nějak vytmavit.

Hezký večer.

Libor Stejskal
24. 08. 2007 | 22:44

stejskal napsal(a):

Dobrý večer, pane bigjirko,

říkal jsem, že si s tou noblesou nebudeme zřejmě moc rozumět. Někdo by možná řekl, že hovořit o jejím nedostaku u druhých, není příliš noblesní.

Mějte se hezky, už se mi toto téma nechce příliš rozvíjet.

Libor Stejskal
24. 08. 2007 | 22:49

bigjirka napsal(a):

Tak... hm... osobně si myslím, vysvětlil jsem proč, že tento blog sem ani tak moc nepatří. Blogy milenek... Noblesa trpí... když tu může mít milenka blog, proč by nemělo být možné si odplivnout. Akorát za opravdu fuj nevkusné považuji do toho zatahovat rodinu slečny Kováčové.

Jinak souhlasím s panem Stejskalem, že tohle téma vlastně za tu diskusi ani nestojí.

Věděl jsem, že ten Krampol neobstojí :-)
25. 08. 2007 | 08:12

Quake napsal(a):

Milá slečno!
Ten článek jste nepsala tak úplně sama, aneb jste s panem Paroubkem pro sebe dokonale stvořeni. Snad teď pan Paroubek bude mít dost soudnosti a nebude tolik moralizovat.
27. 08. 2007 | 16:16

bigjirka napsal(a):

to jste Quake neuhodl! Paroubek žvaní dál!!!!!!
27. 08. 2007 | 18:46

Martinka napsal(a):

Když jsem si přečetla rozhovor s vámi v MF Dnes, byla jsem velmi mile překvapena. Je vidět, že máte v hlavě, jenže to je právě v tomto státě problém. Nejhorší je srážka s blbcem, jenže když je jich plný stát, už je to horší než nejhorší:) Ale věřím, že ten humbuk jednou utichne, a opravdu vám to přeji.
Co se týče vašeho rozhovoru, s nadšením jsem četla vaše vyprávění o studiu anglistiky, také se na něj chystám, máte můj obdiv, protože vím, co vše to obnáší. Přeji hodně síly!
27. 08. 2007 | 20:05

bigjirka napsal(a):

Martinko, něco má slečna v hlavě určitě. Co to je neodvažuji se na dálku hádat. Když si myslíte, že je blbců plný stát, měla byste se dát vyšetřit. Jestli jste alespoň na průměru. Ale možná, že jste nad hranicí geniality, pak je vás tu škoda. Seberte se a táhněte! Slečna Kováčová není schopna dát dohromady kloudnou českou větu :-(
Tak si absolventa jazykových studií UK určitě nepředstavuji.
27. 08. 2007 | 21:06

aleš007 napsal(a):

Nejdřív dostane Škrabal co proto, že aniž by paní petru znal, dovoluje si ji označit za mladou, hned na to paní Petra označí pana Škrabala , aniž by ho znala, za zakomplexovaného...jen tak dál.

Čím víc článků všichni tihle Paroubkové, Sobotkové, Vlčkové a Kováčová vypotí, tím víc se odkopou a ukáží, jak skutečně "sexy" jejich mozky jsou...vydržte až do voleb, pak to vydejte jako sebrané spisy "deset minut (denně?) s expremiérem"...
28. 08. 2007 | 12:18

kira napsal(a):

proboha, proč ta slečna píše sem a proč o tomto tématu? pokud má něco v hlavě a může předat, tak sem s tim, ale tohle je spíš na bleskblog.cz. Slečno Kováčová, když je Vám těch úctyhodných 34 let, jste úplně dospělá a se vším srovnaná, proč máte potřebu odpovídat panu škrabalovi a vysvětlovat veřejnosti cosi o vašem vztahu a postoji k jeho článku, nestačilo to napsat jen jemu??? Věřím, že jste úspěšná ve své práci a ze svého oboru vytáhnete zajímavější témata na tento blog...neva. redakce udělala vyjímku a dala prostor prostě někomu neznámému a bez nápadu...s kým se mám dát dohromady, abych sem mohla psát?:-) je léto a tak to asi berme s humorem :-)
01. 09. 2007 | 02:37

Jamirrai napsal(a):

Kdyz jsem zjistil, ze tu mate blog, byl jsem docela nadseny - konecne muze slecna vyvratit to, co o ni bulvar pise.

Bohuzel jsem zklaman: pisete naivni a jednoduche "odvetne" clanky. Desna nuda na cteni a pusibite spise hloupe.

Mozna by stalo za to blogovat o necem smysluplnejsim... co treba umite? Nerikejte ze umite pouze reagovat na clanky co o vas vysly. Napiste neco normalniho... myslim to vazne, koukam na vas profila a napadlo me tema: co treba "Jak vidime Rusko dnes" nebo "Vliv USA na zivot v Cesku"?
01. 09. 2007 | 14:55

bigjirka napsal(a):

Jamirrai, ať ta slečna o Vašich termínech radši nepíše... mohlo by to býti dosti tristní...
02. 09. 2007 | 21:17

bigjirka napsal(a):

co to kecám... tématech..
02. 09. 2007 | 22:54

paralet napsal(a):

Nojo, někde byste mohla být dvakrát babičkou, a vy zatím narychlo sháníte co nejperspektivnějšího otce, času už moc není, že ;-)
11. 09. 2007 | 13:07

ferda napsal(a):

Neverim svym ocim. Skutecne Centrum nabidlo blog zensky, na ktery je nejzajimavejsi skutecnost, ze ji suka Paroubek ? Tak to uz je nase spolecnost fakt v prdeli :(
12. 09. 2007 | 12:32

mexxican napsal(a):

Sympatický Blog, sebeobranný, držte se Petro. S Dnes máte naprostou pravdu, je to už dávno bulvár a věřit se mu nedá. Už ani Týden se takřka nedá číst. Asi se vrátím k Respektu. Zmiňovat se o Blesku je ztráta času.

Češi jsou národ úplatný a závistivý. Dobře jim tak.
12. 09. 2007 | 12:46

jm09 napsal(a):

Dobry den,
podobny komentar jsem jiz pripojil pod vas prvni clanek ale pro vas to jeste zopakuji.
PISTE O NECEM!!!
a nemate-li o cem nepiste radeji vubec.

a na zaver provokativni otazka.
Je to pracovni deformace nebo vliv Paroubka. (take nemam potrebu pouzivat nic vice nez jmeno)
12. 09. 2007 | 14:18

Jan Valin napsal(a):

Dobrý den slečno Kováčová,

myslím že děláte stejnou chybu, jako Kiří Paroubek a to, že neustále reagujete na všechny nesmysly o Vás napsané. Roztáčíte tím nekonečný koloběh. Využijte blogu k tomu, aby jste se představila taková jaká ve skutečnosti jste a to samé bych doporčil Vašemu partnerovi. Ono totiž stačí jedno osobní setkání s předsedou ČSSD a každý racionální člověk (a je jedno z které strany politického spektra) zjistí, že se o žádné monstrum nejedná.

Jinak o kvalitě našich žurnalistů si dělají iluze snad jen němečtí majitelé, pro které píšou :-)

Hezký den
12. 09. 2007 | 16:27

Miki napsal(a):

Vážená slečno,

mohla by jste nám "řadovým občanům" vysvětlit, jak je možné, že rozvodové řízení Vašeho současného partnera proběhlo tak neuvěřitelně rychle? Nemyslím tím to, že bylo rozhodnuto v jediném stání, to chápu. Nechápu však, jak je možné v našem "nestranném" justičním systému, kde údajně "nedochází" k ovlivňování, dospět k nařízení jednání tak rychle od podání návrhu. V mnoha desítkách soudních řízení, ve kterých jsem zástupcem buď žalobce, nebo žalovaného jsem se ještě nesetkal s takovou rychlostí. Jak to děláte? Nebo jak to dělá Váš advokát? Také bych rád znal recept. V některých případech čekám na první jednání ve věci rok, jindy dva a někdy třeba i čtyři roky !!!

Prosím o odpověď, pokud nevíte, tak se zlobit nebudu. Ale myslím si, že by jste to vědět mohla ...
12. 09. 2007 | 17:52

Petr napsal(a):

Vážená slečno Kováčová,držím Vám palce a do Vašeho dalšího života mnoho štěstí a pohody.Jednu radu,nebojujte s redaktory MF Dnes.Jdou to zuřiví propagátoři ODS,kteří neznají a nemají základní normy slušného chování.Jejich články jsou součástí politického boje a k tomu si vybírají svoje oběti.Nedávejte jim k tomu příležitost.
25. 10. 2007 | 23:05

Abeba napsal(a):

Milá, oproti Paroubkovi mladá slečno Kováčová, nic proto Vám nemám, jen možná nebuďte tak zahleděná do sebe. Četla jsem Vámi zmiňovaný rozhovor a myslím, že po těch hluchých frázích, které jste tam řekla se ani nedivím panu Škrabalovi. Zkuste tedy Vy používát konkrétní slova, pravdu a nezahlcovat nás, nebohé občany, žvásty, které si poté lidé povídají v hospodě jako dobrý vtip. Nebo jste snad z role tlumočnice přesedlala na dráhu baviče českých medií?
28. 10. 2007 | 03:49

Hrabal napsal(a):

Nevážená blondýno, nevím, zda znáte všechny výroky pana Cimrmana. Třeba tento: neipšte mi, nejlépe nepiště vůbec...
05. 01. 2008 | 23:21

taky Kováčová, ale mozek mám vlastní napsal(a):

A která ty jseš, Kováčová? Jo aha, Paroubkova štětice. No jo, tak je tě holka vidět, s tím jsi asi počítala, ne?
06. 01. 2008 | 18:07

rolex watches napsal(a):

If you feel that too expensive Swiss watches, you can choose our rolex watches, replica watches . they are Swiss replica watches.
we have High-quality and Price not so expensive.if you buy one rolex watches or replica watches ,i believe onbody can found that is reproduction.
http://www.omegawatchessale...
02. 07. 2009 | 03:44

louis vuitton handbags napsal(a):

seriózní“ novinář označuje pouze Kováčová, gentleman to rozhodně není. Takže ho také nemusím oslovovat jako dáma.
Článek Karla Škrabala ze středečního Dnes (1.8.2007) mě dost pobavil a také překvapil. Je mi totiž 34 let. Již pár let mi proto nikdo neříká holka, dívka apod. A už vůbec se ke mně nehodí atribut „mladičká“. Mám už pár vrásek a kosmetiku nehledám v regálech pro mladou pleť. A najednou je ze mě podle Škrabala „mladičká blondýnka“ a „mladé maso“. Napadly mně pouze dvě možnosti. První je, že Škrabal konečně objevil elixír věčného mládí a mylně ho přisuzuje mé osobě
04. 07. 2009 | 04:49

klara napsal(a):

"Napadly mně pouze dvě možnosti.: v této větě máte chybu... nemá tam být mně, ale MĚ nebo MNE.
17. 07. 2009 | 14:17

TUTORIAL TIPS AND TRICKS napsal(a):

Danke f information
25. 08. 2009 | 23:44

omar7 napsal(a):

<H1><strong><a title="دردشة" href="http://www.sh8d.com/">دردشة</a></strong></H1>
<H1><strong><a title="منتدى" href="http://vb.sh8d.com/">منتدى</a></strong></H1>
<H1><strong><a title="شات" href="http://www.galiti.com/">شات</a></strong></H1>
<H1><strong><a title="منتديات" href="http://vb.galiti.com/">منتديات</a></strong></H1>
<H1><strong><a title="شات" href="http://www.bnatdll3.com/">شات</a></strong></H1>
<H1><strong><a title="منتدى بنات" href="http://vb.bnatdll3.com/">منتدى بنات</a></strong></H1>
<H1><strong><a title="دردشة" href="http://www.alsh8d.com/">دردشة</a></strong></H1>
<H1><strong><a title="سيارات" href="http://sayaraat.blogspot.com/">سيارات</a></strong></H1>
<H1><strong><a title="التكنولوجيا" href="http://tqana.blogspot.com/">التكنولوجيا</a></strong></H1>
<H1><strong><a title="منتدى شهد" href="http://vb.alsh8d.com/">منتدى شهد</a></strong></H1>
<H1><strong><a title="منتدى بنات دلع" href="http://forum.bnatdll3.com/">منتدى بنات دلع</a></strong></H1>
<H1><strong><a title="منتدى الشهد" href="http://forum.alsh8d.com/">منتدى الشهد</a></strong></H1>
<H1><strong><a title="منتتديات غاليتي" href="http://forum.galiti.com/">منتتديات غاليتي</a></strong></H1>
<H1><strong><a title="دليل مواقع" href="http://dlil.galiti.com/">دليل مواقع</a></strong></H1>
<H1><strong><a title="دليل المواقع العربية" href="http://dlil.bnatdll3.com/">دليل المواقع العربية</a></strong></H1>
<H1><strong><a title="دليل مواقع" href="http://dlil.alsh8d.com/">دليل مواقع</a></strong></H1>
<H1><strong><a title="شات" href="http://chat.sh8d.com/">شات</a></strong></H1>
<H1><strong><a title="توبيكات" href="http://topics.galiti.com/">توبيكات</a></strong></H1>
<H1><strong><a title="العاب" href="http://games.galiti.com/">العاب</a></strong></H1>
20. 09. 2009 | 15:06

Replica Burberry handbags napsal(a):

Napadly mně pouze dvě možnosti.: v této větě máte chybu... nemá tam být mně, ale MĚ nebo MNE.
28. 01. 2010 | 10:44

cheap Jimmy Choo Shoes napsal(a):

30. 01. 2010 | 02:17

unting napsal(a):

How to become a CNA
http://www.howtobecomeacna....

Get complete information about online CNA classes
http://www.onlinecnaclasses...

Get best Deals on Mytag Dishwasher
http://www.maytagdishwasher...
07. 06. 2010 | 03:26

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mittner Jiří · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy