Otevřený dopis ministru spravedlnosti

20. 08. 2012 | 00:18
Přečteno 7735 krát
Vážený pane ministře, dovoluji si obrátit se na Vás jako občanka České republiky, která ztrácí důvěru v demokracii a spravedlnost. Zároveň se se stížností na níže uvedené skutečnosti obracím na Amnesty International a Human Rights Watch. Nechci a nemohu se smířit s tím, že v naší zemi znovu bují praktiky, které nás strašily v období totality.

Když vidím, jak se média živě zajímají o nespravedlnost v procesu s členkami skupiny Pussy Riot v Rusku, považuji za svou občanskou povinnost ukázat nespravedlnost týkající se jednoho z našich spoluobčanů. Ano, jedná se o Davida Ratha. Nesoudím jeho vinu či nevinu, jen žádám spravedlivé zacházení. Na vlastní kůži jsem totiž poznala, že ne vše probíhá v pořádku. Proto si dovoluji poukázat na následující fakta:

David Rath nemá standardní přístup ke korespondenci. Jeho rodina nedostala spoustu jeho dopisů, a pokud ano, tak se zpožděním více než měsíc. To se týkalo dopisů odeslaných v prvním měsíci vazby. Rovněž můj první dopis David Rath, jak mi sám sdělil, nedostal. Jeho dopisy taktéž přicházely s delším než třítýdenním zpožděním. Nemyslím, že by to byla chyba pošty. Proto se ostatně také neobracím na vedení České pošty, ale na Vás.

Velmi mne pobuřuje fakt, že informace z korespondence s D. Rathem se okamžitě dostanou do médií. Nebudu jmenovat novináře, protože je to konec konců jejich práce využívat zdroje. Jak je však možné, že se věc, o které jsem D. Rathovi psala, dostala do rukou médií? Učinila jsem paní Rathové jistou zcela soukromou a neškodnou nabídku. Věděla o ní ona, já a můj manžel. A také prostřednictvím dopisu D. Rath. Kromě toho, že se mne na tuto nabídku dotazovala média, paní Rathová dostávala po několik dnů z neznámých čísel provokativní SMS zprávy, zda je se mnou na dovolené a podobně. Jak si mám vysvětlit fakt, že někdo z pracovníků vazební věznice vynáší mé dopisy?

Nabídla jsem D. Rathovi, aby napsal svůj příběh. Chtěla bych ho vydat. Chtěla bych, aby lidé měli možnost poznat jeho příběh také z druhé strany. Nejen řízené úniky možná upravených a prefabrikovaných odposlechů atd. Jak je v demokratické zemi vůbec možné, že novinářka Sabina Slonková se chystá vydat část – zdůrazňuji zmanipulovanou část odposlechů D. Ratha? Nevěřím, že by takovouto snůšku zmanipulovaných drbů nějaký slušný nakladatel vydal. To by příště mohl rovnou vydat milostná vyznání Hitlerovi.

Omlouvám se, to by už měl být dopis pro pana ministra Kubiceho. Ten by však jistě zase „chyběl“, jak to obvykle dělá při sněmovních interpelacích.

Pane ministře, pevně věřím, že na své otázky dostanu odpověď a že sjednáte nápravu.
Předem děkuji za odpověď.

Petra Paroubková

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

bohorodičko, vyžeň paroubka napsal(a):

stále ladím svuj nick
ghándí
20. 08. 2012 | 00:25

Yosif K napsal(a):

To jste se pani Petro obratila na toho spravneho kuglufa - Blazek nakonec v Brne upekl koalu s CSSD - proc by Rathovi nejak nepomohl?

Doufam ze Rath bude brzy osvobozen a bude uplacirovan jako kandidat cislo 2 na kandidatce LEV 21. Bude to signal co je firma LEV 21 zac a jake sdruzuje poctive lidicky.
20. 08. 2012 | 00:34

Yosif K napsal(a):

A nezapomente pozdravovat od Ratha vase miliardarske recke pratele z Pasoku - ty co vam darovali "boticky od Diora". Nepochybne maji s Rathem hodne spolecneho.
20. 08. 2012 | 00:36

Yosif K napsal(a):

Na plaze, na plaze, tam se vsechno ukaze!

Hladovy proletariat a nezistni vudcove hladoveho proletariatu maji zadara ubytovani v Paroubkovic vile na Ithace!

Hladovi proletari vzhuru na studijni pobyt na Ithaku!
20. 08. 2012 | 00:43

Yosif K napsal(a):

Nabídla jsem D. Rathovi, aby napsal svůj příběh. Chtěla bych ho vydat. Chtěla bych, aby lidé měli možnost poznat jeho příběh také z druhé strany.
KONEC CITATU.

To bude bestseller! Specielne pokud Rath bude trvat na tom ze si doma schovavaji pod podlahu deset milionu jako kapesne "pro vsechny pripady"!
To bude jinaci maso nez "Plnou parou v politice" ktery nikdo nekupuje, nikdo necte a prece se za pamare z teto knihy dala koupit vila na Ithace!
20. 08. 2012 | 00:52

bohorodičko, vyžeň putina napsal(a):

český mousejouvi, neboli rodina paroubkojc od kolotočů už pochopili, že na bulváru se da vydělat vic peněz než v politice. paní paroubková, mam nápad, nastěhujte se se sexypupkem k rathovi do cely a nechte to vysílat primou jako realityshow-
20. 08. 2012 | 00:58

Konrad napsal(a):

Sikana doktora Ratha je posvecena od vlady, proto je prijemne videt ze existuji osobnosti ktere se ho zastanou..Tem co zde budou na pani Paroubkovou pokrikovat,je nutne pripomenout, ze svobody stale uzivaji ti co zde rozkradli miliardy. Ovsem to asi nevadi, jelikoz to jsou lide s pravicovym nazorem, ci primo nalezi k vladnouci koalici.
20. 08. 2012 | 02:13

Endorfin napsal(a):

Petka vyda Dottore Monter Christo , Rathovic rodina skoupi cely naklad , pak se fifty-fifty sabnou a je vyprano docista, docista.
20. 08. 2012 | 02:20

kormoran napsal(a):

No a?

Soudruzi , ktere vas 'Olah' tolik opevoval ,kdyz se zacal hrabat k moci (cosi o pouceni unorem 1948) zadrzovali dopis Milady Horakove pro dceru celych ctyricet let! A to prosim pekne byla narozdil od dokturka zlodeje , cista jak lilie a jeste navic byla popravena!
Tak si nestezuj blondino.

Normalizacni bolsevik s carevnou ze slovenska- particky se sikuji do rad.
20. 08. 2012 | 03:12

vasja napsal(a):

Sdílim Vaš pocit nespravedlnosti.
Dejv de s kilama dolu a docela lehce, pan Jirka nahoru. To zamrzí.
20. 08. 2012 | 04:38

Drzá zrzka napsal(a):

Slušný nakladatel poskytne zálohu 4 milióny bez ohledu na nic. Téměř celý náklad "Reportáže psané v base" zmizí v internových obchodech... a máme vypráno. Můžeme krmit bestie. :-)
20. 08. 2012 | 06:48

zemedelec napsal(a):

Paní Paroubková.
Výborně.
Spíš jste to měla napsat Koudelkovi,ten je mozkem Blažka.
Už jsem to dávno navrhovat Panu Rathovi,ať napíše něco o svém vězení.
Pochybuji,že by se to dostalo ven,na každé jeho hnutí už čekají,jak se na tom přiživit.
20. 08. 2012 | 06:51

bachař napsal(a):

paní Paroubková,
v našem státě se spravedlnosti nedočkáte.Je to tady boredel se vším všudy. Každý si může dělat, co chce. Policie je líná.
20. 08. 2012 | 07:30

Michal Macek napsal(a):

eva adolfa milovala :D
20. 08. 2012 | 07:49

Petr napsal(a):

Vážená paní,
máte pravdu s panem Mudr Rathem se zachází tvrdě v porovnání s jinými křišťálovníky válející si šunky za křišťálově vydělané peníze kdesi na slunné Floridě.
20. 08. 2012 | 08:01

JAHA napsal(a):

Ad: autor

Sabina Slonkova Vam vyfukla kseft, co?
20. 08. 2012 | 08:26

David napsal(a):

Jak dojemné, ale jen pro hlupáky.

Ptám se, proč tolik zastání pro člověka, který v závažné věci sprostě lhal?

Rath neudělal vůbec nic pro to, aby vyvrátil, co je mu dáváno za vinu. Přitom měl k tomu, na rozdíl od obyčejných smrtelníků, nadstandardní příležitost. Tím se stal pro mne absolutně nedůvěryhodný. Proto se divím, kolik ještě lidí věří, že je nevinný. Je to smutné zjištění, že ještě někdo může věřit člověku, který prokazatelně lhal, když tvrdil, že nevěděl, že v krabici nese miliony.
20. 08. 2012 | 08:35

Yosif K napsal(a):

Nabídla jsem D. Rathovi, aby napsal svůj příběh. Chtěla bych ho vydat. Chtěla bych, aby lidé měli možnost poznat jeho příběh také z druhé strany.
KONEC CITATU.

Pockejte pani Petro! MUDr Rath musi tento napad prokonzultovat s advokaty. Ti mu nyni radi taktiku MUDr Plzaka: ZATLOUKAT, ZATLOUKAT, ZATLOUKAT!!!

A vy byste chtela aby se nejak siroce rozvykladal.... to mu asi advokati neschvali..... jste naivni jak desetilete dite, bezte si hrat na pisek na plaz u vasi vily na Ithace......
20. 08. 2012 | 08:40

Botičky od Diora napsal(a):

To by byl další bezceler. Už se těším. Lidé dokáží ocenit skvělé literární počiny paní Paroubkové, které se nemohou rovnat snad ani dávní velikáni české a československé literární scény. Její muž ji směle šlape na paty.

zacházení s panem doktorem Rathem je přinejmenším sprosté. On, člověk s hlubokým sociálním cítěním je novodobý Robin Hůd a měl by být veleben a ne zavírán. On přeci kradl bohatým a úplatek chtěl použít na bohulibou věc, tedy kampaň socialistů, aby konečně obyčejný lid byl vyveden z temnoty kapistalistických vykořisťovatelů. Jenže pravičáci něco takového nemohli dopustit a tak zavřeli do vězení naši naději.
20. 08. 2012 | 10:16

mb napsal(a):

Jiří jedním dlouhým tygřím šestimetrovým skokem přiskočil k mému slunečníku ...
20. 08. 2012 | 10:33

neo napsal(a):

mb :
ten skok byl ladný desetimetrový ! Hotovej Baemon nebo Powell
20. 08. 2012 | 11:31

melčákova pohanka napsal(a):

Paní Paroubková, v padesátých letech zmanipulovaní hovenové,oranžády,herci
,herečky a další žádali trest smrti pro herečku Štěpničkovou,tak tady na těchto stránkách od jejich dětí a vnuků nečekejte souhlas s Vaším logickým a lidským přáním! A trochu bysnysu.Bude-li D.Rath zdráv a napíše časem knihu o pohledu z druhé strany,tak jsem přesvědčen,že to bude šlágr knižního trhu a i hovenové si jí po internetu koupí!!!
20. 08. 2012 | 11:45

HanaH napsal(a):

..je ta paní svéprávná?!?
20. 08. 2012 | 12:29

Marie napsal(a):

Botičky,
paní P. nechce soudit vinu nebo nevinu, což napsala.

Tak, jak nakládají média s úniky z Rathovy kauzy, by se snad nemohlo stát ani v Rusku. Vždy když odezní účinek jedné porce, již se servíruje druhá, stejně zkreslená, počítající s čtenářovým IQ, blížícím se debilitě.
Fotografie z vězení netřeba komentovat, ty už jsou zcela jasně za hranicí civilizovaného světa.

Je dobré se také zamyslet, jak se nakládá s Rathem a jak se nakládá s Janouškem, který nenesl sice v krabici miliony, ale chtěl v opilosti zabít ženu, které teď miliony nabízel za to, že bude mluvit v jeho prospěch. Údajně prý půjde "jen" o statisíce, jak zveřejnili advokáti obou stran v dojemné shodě. Za to Janoušek čeká, a média to omílají, že mu bude zmírněn "případný trest".

Janoušek se také dopustil mnohem horších činů, než Rath, nikdy ale nebyl umístěn do vazební cely, což samo o sobě ve srovnáním s případem Rathovým je, mírně řečeno, velmi nestadardní.

Pokud toto neberete na vědomí, pak jste ideální ovce.

Dodávám ještě, že je škoda, že měl pan Paroubek před posledními volbami tak špatné poradce a slabé nervy.
20. 08. 2012 | 12:29

Michal Macek napsal(a):

Marie

janousek - rath - srovnavate jabka s hruskama - rad systematicky kradl jako straka...
20. 08. 2012 | 12:36

melčákova pohanka napsal(a):

Jaha. Klasický příklad demagogie ! S.Slonková má dlouhodobě dobré vztahy s policisty a tím pádem přístup k tajným a v podstatě ukradeným materiálům,tzn.,že ta kniha by v civilizované zemi nemohla vyjít a nebo by pí.Slonková skončila ve vazbě. Potencionální kniha D.Ratha bude jeho subjektivní výpověď a takových knih vychází mnoho i za zdmi blbosti tohoto státu...
20. 08. 2012 | 12:40

melčákova pohanka napsal(a):

Michal Macek. Běžte do stínu. Janoušek je i z Vašich daní miliardář a přitom stále beztrestný,tak jako Řebíček,kde nechala Policie trestní oznámení vyhnít !!! Jdu také do vany !!!
20. 08. 2012 | 12:43

Botičky od Diora napsal(a):

Paní Marie, to jsme ale ve shodě, protože já v žádném případě nesouhlasím s vazbou pana doktora a to jsem také napsala ve svém komentáři. Janoušek by měl být zavřen za rasistický útok a podplácení objeti. Ideální ovce nevím co je, ale to já teda určitě nejsem. Pan paroubek neměl slabé nervy, je to muž mužů a takoví nemívají slabosti.
20. 08. 2012 | 12:49

Karel napsal(a):

Botičky od Diora

Pokud by byl Janoušek souzen za rasistický útok a podplácení, to by z toho vyšel možná ještě dobře.

Jeho čin spíše svědčí o jeho osobních kvalitách. Uvažovat stylem "zbavím se nadobro nepohodlného svědka své trestné činnosti" svědčí o něčem úplně jiném, co by měli posoudit psychiatři. Tito lidé jsou schopní doslova všeho, je to typ bratrů Mašínových, psychopat.
V médiích ale, kupodivu, vláčen není.

Je-li psychopat pan Rath, to nevím, spíše mi přijde, že ne. Ale standardní chování nemá, je však i s krabicí nesrovnatelně méně nebezpečný, než Janoušek.
20. 08. 2012 | 13:06

blbá zrzka napsal(a):

Botičky od Diora. Objeti ? To znamená něco sexuálního ? Váš skrytý ironický humor nemá také žádnou slabost!!!
20. 08. 2012 | 13:09

Botičky od Diora napsal(a):

Karle, janoušek je skoro vrah a doktor Rath je politický vězeň zavřený pravičáky za svou víru v socialní stát.
20. 08. 2012 | 13:11

Botičky od Diora napsal(a):

blbá zrzko, je strašně vtipný posmívat se lidem za nějakou tu chybičku v textu. My levičáci sice nemáme vysoké školy jako vy pravičáci, ale zase se umíme ohánět lopatou a třeba za kasou. To je taky potřebná práce a užitečná. Každý nemůže být manažér a ředitel. Co je to skrytý ironický humor? To jsme ve škole nebraly.
20. 08. 2012 | 13:14

Miloš napsal(a):

Pokud Rath napíše knihu, a to ještě před parlamentními volbami, má se ČSSD, která se jej zřekla rychlostí světla, nač těšit.
A o volebním vítězství si může nechat leda tak zdát.
Paní Paroubková je zdatná podnikatelka.
Na Hradě jí bude patřit hoodně vysoká funkce.
Vypuštění Ratha z vězení bude novým státním svátkem, nikoliv však pro oranžové.
20. 08. 2012 | 13:16

blbá zrzka napsal(a):

Botičky.Ale Vy jste zcela určitě sekretářka u nějakého pravicového podnikatele !!! Ale jen Vaše vrozená skromnost,inteligence,pokora a empatie Vám nedovolí se k tomu přiznat !!! Jste úžasný člověk !!!
20. 08. 2012 | 13:34

Botičky od Diora napsal(a):

blbá zrzko to ne, pracuji manuálně pro jednoho pravicového podnikatele. Skromnost, empatie, pokora ale i silné sociální cítění mi nechybí. Já už od dětství mám silné sociální cítění, které je dnes zhruba na stejné úrovni jako sociální cítění Jiřího a Petry Paroubkových. Akorát ten talent pro spisovatelství jsem d vínku nedostala.
20. 08. 2012 | 13:37

blbá zrzka napsal(a):

Botičky. A víte,že jsem to tušil,že jste na stejné lodi s Jirkou a Petrou !!! A co Vaše budoucnost v práci,až se Váš zaměstnavatel dozví,že jste volila Lva ? Kdyby jste měla nějaký problém,tak Vás zaměstnám !! Ozvete se po podzimních volbách !! I já volím Lva jako možného koaličního partnera ČSSD !!!
20. 08. 2012 | 13:46

Botičky od Diora napsal(a):

jedině LVA zrzko. Čssd má svoje jistý a komunistická strana taky. Společně nás zachrání. Zaměstnavatel se nemůže dozvědět, koho volím, volba není veřejná.
20. 08. 2012 | 14:04

Myšelín napsal(a):

Botičky od Diora

Jen se pochlubte že pracujete u Duky!
Můžete prozradit, jak si stojí na burze výrobci hostií a svíček?
20. 08. 2012 | 14:10

Botičky od Diora napsal(a):

Myšelíne, proč u Duky? Já nejsem věřící člověk. Kdyby existoval Bůch, tak by netrpěl tu nespravedlivost, že si pravičáci natloukaj břicha kaviárem a na dovolenou jezdí do himalájí a na sejšely a nám musí stačit alpy,jadran a šunka.
20. 08. 2012 | 14:17

Repete napsal(a):

Paroubkovi vzadu cviká, je jasné, že Rath dříve nebo později začne zpívat nebo tím, že je tento odpudivý tvor neuvěřitelně mstivý, začne kolem sebe kopat a házet špínu na všechny kolem - ať Petr nebo Pavel. Ví toho na Paroubka tolik, že kdyby to vyzvonil, tak Lev Paroubek de okamžitě prdět taky do díry.....
20. 08. 2012 | 14:26

blbá zrzka napsal(a):

Botičky. Nebudu mít na Vás velké nároky-max. společnice na golf a volné večery. Ale podmínka-nesmíte psát ani mluvit před nikým z mých potencionálních zákazníků !!Bůch,sejšely,objeti,tak to je vážně silná káva i pro mou úklidovou firmu !!
20. 08. 2012 | 14:27

melčákova pohanka napsal(a):

Repete. A Vy jste jaký tvor ? Či spíše netvor?
20. 08. 2012 | 14:28

Botičky od Diora napsal(a):

blbá zrzko, na společnici už nemám věk. I když věřím, že vy své zaměstnance kvůli věku nediskriminujete. U jsem řekla, nejsem študovaná a za chyby se nestydim. To jen vy pravičáci si myslíte, že když máte vysoké školy a dobrou práci, tak jste nadčlověci. Povišovat se to umíte a podle toho to tak vypadá. mi na vás dřeme a vy se válíte.
20. 08. 2012 | 14:31

Kleofáš napsal(a):

Jak popsáno výše od JAHA, v podstatě jde o špinavý konkurenční boj. Píšete: " Nabídla jsem D. Rathovi, aby napsal svůj příběh. Chtěla bych ho vydat. Chtěla bych, aby lidé měli možnost poznat jeho příběh také z druhé strany." A pak také: "Jak je v demokratické zemi vůbec možné, že novinářka Sabina Slonková se chystá vydat část – zdůrazňuji zmanipulovanou část odposlechů D. Ratha?"
Máte strach, že po bestselleru Slonkové už to Vaše dílko nebude tak svěží a žádané, co? Zkuste se obrátit na úřad pro hospodářskou soutěž, tam tyhle kraviny o nekalé konkurenci, klamavé reklamě, apodobně řeší desítky veledůležitých úředníků. No a třeba uspějete........
20. 08. 2012 | 14:34

Omebrabrann memeber napsal(a):

Jsem tvor, možná netvor, ale nejsem takový sprosťák, hulvát a zřejmě gauner, lump a zlodej jako obviněný Rath, a zejména nekradu miliony.....
20. 08. 2012 | 14:37

melčákova pohanka napsal(a):

Repete. Především nejste demokrat,protože v právním státě se o gaunerovi,zlodějovi a lumpovi mluví,až po řádném soudu. Ale jste zřejmě,jen člověk totalitního a černobílého vidění světa...
20. 08. 2012 | 14:47

blbá zrzka napsal(a):

Botičky. Ale vždyť já jsem levičák a na nikoho se nepovišuji a nejsem nadčlověc !!! Vidíte,že přijímám i Vaše myšlení a pravopis,abych se Vám přiblížila!!!
20. 08. 2012 | 14:50

Botičky od Diora napsal(a):

blbá zrzko, tak to teda nejste, protože to byste se mi neposmívala kvůli několika chybám.
20. 08. 2012 | 14:56

blbá zrzka v botičkách od Diora napsal(a):

Botičky.Když nevěříte,tak se nedá nic dělat. Loučím se s Vámi! Kupředu levá a zpátky,už nikdy ,ani krok !!!! Klidně i v botičkách od Vietnamců !!!!
20. 08. 2012 | 15:08

vasja napsal(a):

Paní paroubková II.

Co takhle vydat DVD "Cvíčme s Paroubkom v rýtme" ?
To by mohlo hodit na další barák, ne?
20. 08. 2012 | 15:28

český maloměšťák napsal(a):

Kleofáš
Pokud jsou tkzv. odposlechy v režimu, kdy k nim nemá přístup veřejnost...a nějaká osoba se jich omylem, díky šlendriánu či za úplatu zmocní...a pak tato osoba tyto odposlechy použije k svému podnikání a to tak, že si uzurpuje exkluzivní právo na jejich využití v tomto podnikání /např. vydání knihy/ - dopouští se minimálně neetického jednání ve vztahu k kapitalismu rovné soutěže...a možná že i podvodu.
Vaše žvatlání o " bestselleru Slonkové"....pak vypovídá o tom, že si kapitalismus pletete s mafiakapitalismem. Za takový " bestseller" by autorka (pokud využije exkluzivních informací, které patří všem daňovým poplatníkům k osobnímu obohacení)měla být obcí spisovatelskou odsouzena a čtenáři ignorována.

Poslední váš odstavec má trochu hlavu a patu...ale vy ho myslíte ironicky - tedy stále onou bleskočtenářskou optikou - tedy hlavně že vám dá někdo něco k nažrání - je vám jedno jak k tomu přišel a zda něčeho nezneužil.
Typicky bolševický způsob přístupu k realitě. K její části.
20. 08. 2012 | 16:14

Myšelín napsal(a):

Botičky od Diora
To nevadí, že nevěříte, on Duka určitě taky ne.
Já už na Ježíška nevěřím od třetí třídy.
20. 08. 2012 | 16:30

Hana napsal(a):

Miloši
co by měla Paroubková jako na Hradě dělat ? Jak by se tam dostala, že by ji Fischer nebo Zeman zaměstnal ? To ale nemyslíte vážně, trošku úžeh nebo fanatismus
20. 08. 2012 | 17:05

Kleki Petra napsal(a):

Ty mit velky usta, ty mit velka nos,Ty mit rada stare muze, Ty byt nas nacelnik. Howgh
20. 08. 2012 | 17:34

Kleofáš napsal(a):

To Český maloměšťák

no, pochopitelně, že bleskočtenářskou optikou, na Petru Paroubkovou se ani jinou optikou nahlížet nedá. A neříkejte mi prosím Vás, že ten její článek berete vážně. Já jen, že je vedro, srpen, okurková sezona a Petruška má psavou.... No tak se na mně nezlobte, že s Vámi nebudu seriozně a zaníceně diskutovat. Za to vlastně vejšplechty paní Petry nestojí. Jdu se koupat a Vám přeji pevné zdraví.
20. 08. 2012 | 17:47

český maloměšťák napsal(a):

Kleofáš
Nejde o kvalitu článku PP.
Jde o vaše sdělení, respektive váš zmatený komentář.

Mně je šumafuk jestli se jdete koupat nebo se válet v prachu.
Každopádně si to užijte.

Hezký podvečer.(koupání ale schvaluji - "čistota půl zdraví" učí už v mateřské školce)
20. 08. 2012 | 18:09

kritik napsal(a):

Jeden z nejlepších kandidátů na presidenta by byl Dr. DAVID RATH. Proto je zapotřebí aby se to dozvěděl. Jenomže,jak když ani nedostává včas dopisy (je to stejné jak za té komunistické totality).
Ano samozřejmě, protože mnoho těch "samovládců" z dob komunismu jsou ve všech státních orgánech vč, těch nejvyšších.
Není tady demokracie v tomto zkorumpovaném státě a nikdy nebude pokud budou vládnout lumpové, zloději, kteří podporují nespravedlnost a podobné praktiky.
Příkladů je moc a nebudeme je tady rozvádět, protože by to byl velice dlouhý výčet.
20. 08. 2012 | 19:08

Da.Rock napsal(a):

Paní Paroubková, tohle manželovi nedělejte. On přece vždy razil zásadu Padni komu padni a se šibaly ve vlastních řadách (a to je ani nemuseli chytit se sedmi megy v tašce) si uměl poradit.
A vy mu teď takhle házíte klacky pod nohy? To z vás nebude mít radost.
20. 08. 2012 | 21:24

queribus napsal(a):

No, nemohu si nepřipomenout (pokud není názor "kritika" míněn ironicky) - při představě Dr.Ratha coby presidenta - onen modifikovaný prvopresidentský výrok TGM: "Nebát se a nAkrást"........
21. 08. 2012 | 23:38

stařenka napsal(a):

Paní Paroubková sepsala dopis velmi výstižně.
Otevřený dopis panu ministrovi obsahuje skutečnosti, které jsou skutečně velmi znepokojivé. Zajímala by nás zpětná reakce a vysvětlení pana ministra, především ohledně nejrůznějších úniků do médii.
22. 08. 2012 | 02:24

zaměstnanec státní napsal(a):

Paní Paroubková, vy jste opravdu hloupá slepice. Dnešní Zelený Raul v Reflexu si vás podal krásně a náramně. Suďte se znovu, prosím, ať se vám můžeme dál smát. Jsem hrdý na to, že jsem tehdy na Andělu mrskl vašemu sexy mozku (Jiříčkovi) vejce do xichtu. Ach, jak jste pomýlená! Nebo se snad bojíte policistů z ÚOKFK?

PS: Vazba je na hubnutí lepší, než tisíc diet a cvičení!
06. 09. 2012 | 10:00

Jarda napsal(a):

Doby den,
jen jsem se chtel zeptat. Slysel jsem, ze Petra Paroubkova byla
za mlada celkem velka komunistka a komsomolka.Kamaradi kteri s ni studovali na vysoke skole rikali, ze pry neustale citovala Lenina, Marxe a nekdy pry i Stalina. Je zajimave, ze nekdo kdo ma rad Stalina ma misto na ceske politicke scene. Takovy clovek by spise mel sedet v base.
17. 10. 2012 | 04:27

jirka napsal(a):

Mila pani Paroubkova, Tvuj Jirka je debil
03. 01. 2013 | 12:33

aljosa napsal(a):

Milá děvenko nechci vám kazit náladu ale asi máte doma krysu neboli škodnou, ráthova a vy jste asi čisté ale myslím že ta škodná co vynáší z domu info bude sexy mozek.Obrate se na Kubiceho at to vyšetří paroubek s ním má kamarádské vztahy
18. 02. 2013 | 22:49

DennisKr napsal(a):

Everything else is ultimately merely details -- significant details, but variations on this theme. index.php is the control, the menu method determins what the "existing page" is, and bunches of occasions get fired in the process of building that page. Plugin modules can hook into those occasions and alter the workflow/provide additional advice/etc. That is also a part of the reason so many Drupal resources focus on making modules. Without modules, Drupal does not really DO anything other than say, 'Someone asked for a page! Does it exist? No? OK, I'll serve up a 404.'

<a href="http://billysrereebiz.com">Corro</a>

http://billysrereebiz.com - lolz
25. 02. 2014 | 23:20

Danielrila napsal(a):

Hello. And Bye.

http://somepaydaylounz.com - mr fitz
26. 02. 2014 | 16:09

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mittner Jiří · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy