Svatební nákupy v USA

13. 11. 2007 | 07:54
Přečteno 14649 krát
Tímto se ohrazuji vůči informacím na serveru Novinky.cz, který bez ověření zveřejnil informace o přípravách na moji svatbu. Ve Spojených státech jsem od 5.11. do 9.11.2007 byla pracovně, tlumočila jsem již od pondělí večera (prakticky od příletu) a na nákupy jsem neměla vůbec čas (díky únavě z práce ani chuť). Pokud se ani tzv. seriózní novinář neobtěžuje zeptat se nebo si ověřit program návštěvy (který se mimochodem měnil ještě během ní a stával se tak náročnějším) a uvědomit si, že tlumočení není zábava, ale náročná práce, ukazuje to na jeho neprofesionalitu. Já si naopak na své profesionalitě zakládám, a proto jsem považovala za nezbytné, tyto informace dementovat. Program návštěvy je již déle než týden na webových stránkách ČSSD, tedy mého klienta, pro kterého však pracuji bez nároku na honorář. Pracovní a služební cesty nevyužívám ke svým osobním účelům. Osobní volno cca 2 hodiny v pátek před odletem jsem využila k setkání s česko-americkými přáteli svého partnera.

Dne 13.11.2007 server Novinky.cz odstranil část informací, kterou si redaktor neověřil. Také se mi omluvili. Myslím, že moje snaha za to stála. Také si přístup Práva vážím. Zárověň si velmi dobře uvědomuji, že já jsem pouze nástroj, zájem není o mou osobou, nýbř o mého přítele. Nejsem oběť, ale fabulacím alespoň v profesním životě se nadále chci vyhýbat.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Saliven napsal(a):

Kašlete na to slečno Kováčová, novináři u nás mají prostě mizernou úroveň (a je to čím dál horší). Do budoucna přeji vše nej a držím palce aby jste pana předsedu přemluvila k odchodu z politiky.
13. 11. 2007 | 08:32

Petr186 napsal(a):

to Saliven:

Doufám, že to samé radíte slečně Talmanové.
13. 11. 2007 | 08:37

Pepa napsal(a):

Slečno Kováčovám je nám srdečně jedno, co jste v USA dělala, jestli běhala po nákupech, nebo tlumočila svému milému, který, ač se chlubí svými mezinárodními zkušenostmi a množstvím zagraničních přátel, neumí se anglicky domluvit. Jinak jste nám všem totálně ukradená, ale co nám vadí je váš "nastávající" - mezi slušnými lidmi zcela neakceptovatelná osoba, ztělesnění všeho hnusného, co naše politika obsahuje.
13. 11. 2007 | 08:45

Saliven napsal(a):

Petr186:
Nevím o tom,že by paní Talmanová přemlouvala pana Topolánka k odchodu z politiky. Myslím, že ani dejme tomu, kontroverzní člověk jako je pan Paroubek, si nezaslouží tu záplavu urážek a být na jeho místě, už se na to dávno vykašlu. Musejí to mít se slečnou Kováčovou těžké. Krom toho se s paní Talmanovou neznám osobně a politici z pravé části spektra jaksi neblogují (až na ojedinělé výjimky), takže jí to nemám jak poradit.
13. 11. 2007 | 08:47

Ivana napsal(a):

Sama dobře vím, že tlumočení je velmi náročná věc. Jen co mělo být smyslem tohot blogu? Že o Vás někdo napsal, že jste nakupovala a Vy jste nenakupovala. Obávám se, že ono je to většině stejně jedno...
13. 11. 2007 | 08:53

markus napsal(a):

Dobry den sl. Kovacova, Vase pracovni cesta me nijak nezajima, co me ale zajima, jak si muze nekdo soudny vybrat za zivotniho partnera osobu jako je p. Paroubek? Opravdu nechapu.
13. 11. 2007 | 08:54

Al Jouda napsal(a):

Slečno, mlčeti zlato, mluviti stříbro. Zase jse na sebe prozradila, že děláte pro ČSSD zadarmo, což vyvolá další invektivy. Výraz "partner" také není moc šikovný, svádí to k otázce : V čem partner? Snad ne, proboha, v sexuálních vztazích ? Lepší je říkat "druh", v tom už je všechno zamontováno.Chtělo by to, aby Jirka udělal nějakou podobnou "ránu" jako Standa Gross a mohli jste se hezky někam uklidit a užívat života.
13. 11. 2007 | 09:04

neo napsal(a):

a já myslel, že pan Paroubek nemá americké imperialistické přátele a proto se raději přiklání na stranu komunistů.

přeju Vám hodně štěstí ve vztahu s tím pánem. Holt některé ženy mají zvláštní vkus. Tolik hezkých, mladých i relativně bohatých a inteligentních slušných kluků běhá po světě a Vy si vyberete bezcharakterního, obtloustlého politika, který ani tolik nevydělává (náhrady nepočítám za příjem,je to zlodějina), pere špinavé peníze skrze manželčinu (pardon, je bývalá a tedy ho s ní již nic nespojuje)charitu.

Možná jste měla chvilku počkat a třeba se zůčastnit "soutěže" o milionáře na TV Nova:)
13. 11. 2007 | 09:06

Saliven napsal(a):

Ivana:
Smyslem blogu bylo evidentně poukázat na lživost jistého článku v novinách. Je to tak složité na pochopení? Jestli Vás tento příspěvek nezajímá, nečtěte, nereaguje.
13. 11. 2007 | 09:25

Saliven napsal(a):

Al Jouda, neo, pepa, markus:
Musíte žít smutný život, když máte potřebu se do někoho navážet. Nikdo vás nenutí blog slečny Kováčové číst ani reagovat a ve vašem případě méně znamená více. Paroubek byl zvolen ve volbách desetitisíci lidmi, jeho strana 1,5 miliony takže by jste mohli zachovat trochu úcty a slušného chování. Mně se taky Topolánek nelíbí, ale nemám potřebu si na něm vylévat vztek, netrpím žádnou citovou deprivací ani frustrací ze svého života.
13. 11. 2007 | 09:28

Jáchym T. napsal(a):

No vida, já myslel, že Vaším klientem je pan Paroubek a ona zatím celá ČSSD. Jsou to, ale pěkní vydřiduši, že Vám za vaše služby neplatí. No hlavně, že to děláte ráda a Vaše práce Vás uspokojuje.
13. 11. 2007 | 09:28

Al Jouda napsal(a):

Salivenovi : Nebylo v mém úmyslu se do slečny navážet, jen jsem jí chtěl poradit. Domníváte se , že jsem radil špatně ?
13. 11. 2007 | 09:52

neo napsal(a):

Saliven:

smutný život má ten, kdo si pořád stěžuje. Já si nestěžuju skoro vůbec a mám se dobře a proto mi není jedno, že pan P. vede stranu, která spolupracuje s lidmi, kteří tu 40let dělali bordel. toť vše.
13. 11. 2007 | 10:27

Saliven napsal(a):

neo:
Mandát kteréhokoliv poslance ODS má stejnou váhu jako mandát kteréhokoliv poslance KSČM - to mějte na paměti. Já z komunistů nadšen nejsem, nevolím je protože se mi nelíbí jejich program, též nejsem nadšen z toho, že by měla ČSSD u vlády držet KSČM (jsem pro velkou koalici), ale respektuju to, že jsou demokraticky zvoleni a tudíž mají stejná práva jako všechny ostatní strany.
13. 11. 2007 | 10:37

Saliven napsal(a):

Al Jouda:
Možná jsem Vás ne uplně správně pochopil, beru tedy zpět a omlouvám se.
13. 11. 2007 | 10:38

neo napsal(a):

Saliven : nic než souhlas.
velká koalice by byla fajn ale má to malý velký háček. Paroubek a Topolánek se neshodnou ani na tom, kolik kol maj jejich Audiny. A tak by hledali podporu jinde : P u komančů a T u lidovců a zelených:)

jinak u KSČM lze o právech pochybovat, neb propagace hnutí směřující k potlačování zákl. lidských práv a svobod je trestná.
13. 11. 2007 | 10:58

Martin napsal(a):

Neo, jeden dotaz, pokud vite, ze KSCM smeruje k potlacovani zakladnich lidskych prav a svobod, tak proc jste nepodal na ne trestni oznameni ? Zatajovani trestneho cinu je take trestnym cinem.

Oni to jsou extremiste, ale to co jim vycitate nedelaji.
13. 11. 2007 | 11:01

Ford napsal(a):

Pěťo děkuju že jsi to objasnila. Z pomyšlení, že dáváš mrzký dolar vrahům z volstrýtu jsem celé dny nespal.
13. 11. 2007 | 11:01

Jana J napsal(a):

Paní Kováčová, být vámi bych to nerozmazával. Váš vkus ani vaše nákupy nikoho nezajímají, to je přece váš problém. Mimochodem já byt v New Yorku, asi bych také nakupovala, protože nakupuju všude.Spíš mě zaráží, že tlumočnice, tedy osoba jistě vzděláná, reaguje na blbý bulvár.Návštěva pana Paroubka v USA byla pro mě jako dosavadní voličku ČSSD naprosto neužitečná. I profesionál se připlete k neužitečným věcem. O tom, kdo to platil, také raději nepište.
13. 11. 2007 | 11:06

Ivana napsal(a):

Saliven:
co když noviny přece jen měly pravdu? prostě tvrzení proti tvrzení...co já vím. Pokud to dobře chápu, tématem je, zda nakoupila nebo nenakoupila...to Vám přijde normální a zajímavé???? Článek na novinkách jsem nečetla, nezajímá mě to. Jen si myslím, že chytrá holka - paní, slečna, dáma - nevím, jaké je momentálně správné oslovení, jako je Petra Kováčová, to myslím upřímně, by už mohla přestat psát o hloupostech, které nejsou důležité - pokud se ale cítí, že se musí ohradit proti každému slovi o ní napsaném - a využít tenhle blog k jiným tématům. Ze všech těchto reakcí P.K. vzniká obrázek PK, která je pouze přítelkyní, snoubenkou, partnerkou ...JP. Vše, co si člověk o ní mohl přečíst, nebo i z jejích reakcí mi vůbec nesedí s tím, že by to měla být vzdělaná a úspěšná žena. Což je pro PK škoda, myslím...
13. 11. 2007 | 11:14

Ford napsal(a):

A ještě bych chtěl Pěťko poprosit o nějaké podrobnosti a pikošky z chlastačky v Prušánkách. Tož chápeš je kolem toho mezi lidma z dědiny spousta dohadu. Tož pár větiček jaké to bylo, když už jsi v tom a popisuješ kdes byla a co dělala. Předem děkuju.
13. 11. 2007 | 11:16

Martin napsal(a):

Ivano, ale pani Kovacova je pouze snoubenkou JP. To neni osoba verejne cinna, politik, umelec atd.
13. 11. 2007 | 11:17

Saliven napsal(a):

Ivana:
Myslím, že je zcela na slečně Kováčové o čem bude psát. Nikdo Vás nenutí si to číst, a pokud má slečně Kováčová potřebu ohradit se proti lhaní novinářů, potom je podle mého vše v pořádku.
13. 11. 2007 | 11:27

neo napsal(a):

Martin:

jako existují národní demokraté, tak existují komunisté. je to jedna pakáž. hajlování nebo propagace nacismu pomocí symbolů je trestná a tak by mělo být trestné hlásat idee komunismu. Víte dobře co byli zač a od nácků je nic neodlišuje. takové strany nemají v demokratické společnosti co dělat.
13. 11. 2007 | 11:29

Saliven napsal(a):

neo:
Kdyby byli komunisté skutečně extémistickou stranu už by byli zakázáni, tlak na toto je myslím dost velký (ovšem jejich stanovy ani program extrémistické nejsou). Já to vidím tak, že pokud nenabyde širšího významu nedávno vzniklá frakce pro bolševizaci strany, tak lze těžko označit komunisty za extremisty - vyvíjel bych spíš tlak na jejich přejmenování, ta spojitost se 100 miliony mrtvých není dobrá a hodná demokratické společnosti.
13. 11. 2007 | 11:30

Saliven napsal(a):

neo 11:29:
U komunistů a národních demokratů je to přesně naopak - komunisté mají demokratický program a skandální název, národní demokraté mají demokratický název, ale skandální program a projevy chování.
13. 11. 2007 | 11:32

silspok napsal(a):

No Kovacova, zrejme jde o to, ze ta cesta byla uplne na nic, akorat musela stat strasny prachy ... Paroubek je pro amiky veskrze nezajimavej, americti politici maji pred volbama, takze urcite maji hlavu jinde nez resit Paroubkuv nazor a podle blogu pane Paroubka jasne plyne, ze ta cesta byla o nicem ... Jestli jste si tam koupila kilo bucku pro svatebni hosty je celkem jedno ...
13. 11. 2007 | 11:42

Zach napsal(a):

Tak budˇje Saliven brácha slečny snoubenky,nebo bude mít Jirka brzy parohy.
13. 11. 2007 | 11:49

neo napsal(a):

Saliven:

zrovna jste uhodil hřebík na hlavičku : KSČ má sice program neextremistický, ale to měli v sobotu náckové taky. Přece ale byl pochod zakázán, ačkoli měli v programu protest proti zabíjení a válčení v Iráku.
13. 11. 2007 | 11:58

stejskal napsal(a):

Dobrý den, pane Jagu,

pokud máte pocit, že nemá cenu "vysvětlovat zdejším hlupcům nějaké události," doporučoval bych Vám spíše zcela změnit diskusní fórum. "Abyste se tu jen zbytečně neunavoval," jak píšete.

Váš text jsem smazal kvůli vulgární urážce a rasistické poznámce v jeho závěru.

Libor Stejskal
13. 11. 2007 | 12:11

o2 napsal(a):

Slečno Kováčová jak by můj děd řekl "čůráte proti větru". Jinak tím co jste napsala normálním lidem (ne Vašim obdivovatelům) nic nevysvětlíte. Pro mě je důležité zda mně odpovíte na dotaz za čí peníze jste tam s Vaším druhem(?) byla. Když s ním máte tak blízký vztah zajisté to víte.
V každém případě Vás musím pochválit za délku článku. Oproti Vašemu druhovi se to dá alespoň rychleji přečíst. Jinak je to taktéž o ničem.
Pěkný den.
13. 11. 2007 | 12:37

Ford napsal(a):

Přeju hodně štěstí novomaželům! Uznávám že na heslu "Lepší rozvedená, než svobodná" něco je, ale proč zacházet do extrému se sexy mozkem. Dočkáme se taky komuniké?
13. 11. 2007 | 14:01

petraparoubkova napsal(a):

Článek je určený především novinářům ze seriózního tisku, kteří píší výmysly bez ověřování informací. Viď odkaz na server Práva - Novinky.cz.
13. 11. 2007 | 14:12

Mája napsal(a):

Slečno Kováčová, pročetla jsem si Vaše články a myslím si, že je pod Vaši úroveň vůbec reagovat na nějaké články v novinách. Zrušte blog a nechte je ať si píší co chtějí, stejně Vás nenechají. Až se vdáte za pana Paroubka (kterého osobně nemám vůbec ráda) přestane mediální tlak na vás. Vždyť nebýt Vaší svatby tak po vás v současné době pes neštěkne.
13. 11. 2007 | 14:31

Pavel Moučka napsal(a):

Vážená paná Kováčová, zjisťuji, že chování i tzv. seriozních novinářů upadá. Je dobře, že se veřejně ohrazujete. Lidé by měli vědět, že i seriozní tisk poskytuje deformovaný obraz. J.Paroubek mnoho lidí irituje a média toho využívají. Persona "J.Paroubek" se totiž médiím dobře prodává. Jakožto jeho budoucí žena jste snadným terčem pro média.
13. 11. 2007 | 14:52

pokyny pro nevěstu napsal(a):

Většina mužů, pokud nežije v sebezapření, bude sex vymáhat téměř denně! Moudrá nevěsta však statečně protrpí nejvýše dva sexuální zážitky týdně v prvních měsících manželství a postupem času by se měla všemi možnými způsoby snažit, aby četnost styků snižovala. V tomto ohledu se dá použít předstíraná nemoc, ospalost či bolesti hlavy.
13. 11. 2007 | 15:25

Bobo E napsal(a):

Paní Kováčová, přeji vám předem vše nejlepši do manželství. Prosím vás ale o jedno. Nezklouzávejte k histerii, kterou je oblouzněn váš budoucí manžel. On je již proslulý tím, že musí vynadat novinářům, pokud se o něm zmíní byť jen v nejmenším negativně. O vás napsali, že jste v americe nakupovala. I když to třebas nakrásně není pravda, každému normálnímu člověku je to přešci jedno. Měla jste tuto zprávu přejít noblesním mlčením, nebo toho novináře nějak "setřít". Vámi zvolená reakce mi připadá, vzhledem k obsahu "nepravdivé" zprávy, trochu přehnaná.
13. 11. 2007 | 15:26

Bobo E napsal(a):

P.S: Doufám, že za vás teké nepíší blogy poradci, jako za vašeho manžela.
13. 11. 2007 | 15:28

moucha na zdi napsal(a):

Vidim ze par mesici spoluziti s Paroubkem se na slecne Kovacove odrazilo. Reagovat na kazdou malichernost. Aspon pri tom zatim nevyuziva prostoru si zanadavat na ODS. Jaky pan taky kram?
13. 11. 2007 | 15:39

Já První napsal(a):

Petro ohrazujete se hezky ... alen Váš idol už to potvrdil - takže z Vás vlastně udělal lhářku!
A víte, že si berete i tohle:
http://data.idnes.cz/soubor...

To Vám FAKT nevadí?
13. 11. 2007 | 16:07

Roko napsal(a):

Souhlasím s Pepou a Bobem E, potrefená husa (a to nemyslím urážlivě) se vždycky ozve, takže nevěřím že by to s těmi nákupy nebylo tak trošku pravda - na každém šprochu pravdy je trochu ne ?
13. 11. 2007 | 16:10

Vopice napsal(a):

chudák holka... ani neví, že se v sobotu vdává...

teď jde o to, jestli vůbec ví, koho si bere, že ano...
13. 11. 2007 | 16:20

moucha na zdi napsal(a):

Nezavidte prosim,
Slecna Kovacova to nema lehke. Co kdyz v pristich volbach predsedy CSSD Paroubek zkrachuje? Uz nebude mit moznost byt prvni dama. Pocitam ze Paroubka aspon naucila aby rozumel: Adios Gorgino!"
13. 11. 2007 | 16:48

Ford napsal(a):

No pokud Jirka Paroubků bude stejně poctivý k sobě, jak požaduje ke druhým, tak už nikdy žádná první dáma nebude ani paní ministrová. S podvodem a neplacením daní dle jeho a spolustraníku je adept tak na pruhované pyžamo a ne politickou funkci. Takže jestli jí jde o první dámu tak bych si to s tím sňatkem rozmyslel.
13. 11. 2007 | 17:01

moucha na zdi napsal(a):

Slecne Kovacove se bezne v anglictine rika gold digger. Cesky je to vice drasticke. Ona dela zadarmo? Lol.
13. 11. 2007 | 17:11

klan napsal(a):

Před třiceti-čtyřiceti léty se pro mladé děvčata, kteří odloudili manželce a dětem tátu užívali velmi tvrdé termíny. Např. děvka, čůra, kurva apod. Dnes všichni ví, že za vším stojí peníze. Nechme oba být. Ale v případě, že vše zbankrotuje nesmíme mít slitování. Pak je třeba se na nich vyřádit!
13. 11. 2007 | 17:21

ZdeněkJ. napsal(a):

neo: v jednom z Vašich textů píšete, že Vám vadí strana, která spolupracuje s lidmi, kteří tady dělali 40 let bordel (v čemž s Vámi mohu souhlasit), chtěl jsem se Vás zeptat, zda Vám nevadí strana, která s těmito lidmi sice nespolupracuje ale tito lidé jsou přímo jejími členy?
13. 11. 2007 | 17:28

moucha na zdi napsal(a):

To klan,
Nevim jestli bych sel az tak daleko jako nazvat slecnu prekladatelku devkou. Spis si myslim ze je to slaba osoba ktera podlehla "sarmu" Paroubka. Bude toho litovat. O tom nemam zadne pochybnosti.
13. 11. 2007 | 17:32

moucha na zdi napsal(a):

To Zdenek.J,

Myslite CSSD? 26 poslancu CSSD jsou byvali clene KSC! V ODS jsou mysim 2.
13. 11. 2007 | 17:36

moucha na zdi napsal(a):

Pro Zdendu,
Poslanci a exposlanci s komunistickou minulosti za CSSD,

Jan Kavan, byl clenem KSC, presne obdobi nezjisteno, styky s StB
Zdenek Skromach, 1982 - 1989 clen KSC
Jiri Rusnok, 1988 - 1989 byl kandidatem KSC
Jaroslav Tvrdik, 1988 - 1989 byl kandidatem KSC
Eduard Zeman, 1966 - 1970 clen KSC
Jaromir Schling, 1981 - 1989 clen KSC
Michal Kraus, 1984- 1991 clen KSC
Jiri Vaclavek, 1964 - 1968 clen KSC
Frantisek Strnad, 1984 - 1989 clen KSC
Miroslav Svoboda, 1985 - 1989 clen KSC
Pavel Dostal, 1962 - 1969 clen KSC
Karel Splichal, 1983 - 1989 clen KSC
Miloslav Vlcek, 1983 - 1989 clen KSC
Petr Ibl, 1984 - 89 clen KSC
Milos Melcak, byl clen KSC, presne obdobi nezjisteno
Josef Smykal, byl clenem KSC, presne obdobi nezjisteno
Jan Mladek, 1987 1989 clen KSC
Josef Smykal, byl clenem KSC, presne obdobi nezjisteno
Jan Mladek, 1987 1989 clen KSC
Jaroslav Palas, 1980 - 1990 clen KSC
Milada Emmerova, 1966 - 1969 clenka KSC
Antonin Sykora, 1983 - 1989 clen KSC
Rudolf Tomicek, 1967 - 1990 clen KSC
Hana Sediva, 1979 1990 clenka KSC
Vladimir Lastuvka 1966 - 1969 byl v KSC
Josef Kubinyi - do roku 1990 clen KSC
Robert Kopecky, 1981 - 1989 clen KSC
Alfred Michalik, do roku 1990 clen KSC
Oldrich Nemec, 1976 - 1990 clen KSC
Ladislav Skopal, 1983 - 1989 clen KSC.....
atd. A jeden Roko.
13. 11. 2007 | 17:39

Jirka P. napsal(a):

to Moucha na zdi: ten seznam je asi takový,jako podobný od p.Cibulky.Prosím ještě doplnit minulost současných členů ODS,KDU-Čsl,SZ a bezpartijních - ať jste objektivní alespoň zdánlivě.Ještě obecná poznámka: co je, proboha ,komu do toho,že se holka vdává,natož koho si bere?Stupidní čecháčkovství z dnešní "diskuze" přímo křičí!
13. 11. 2007 | 17:51

Franc napsal(a):

Skutečně, drtivé většině národa je úplně jedno, že se vdáváte.Jde pouze o toho Paroubka. No a pokud by to snad s ním nevyšlo, ještě by byl volný Richard v pražské zoo.Jsou si velmi podobní. Mnoho štěstí, budete ho potřebovat.
13. 11. 2007 | 18:00

moucha na zdi napsal(a):

To Jirka P,

Jsem reagoval na ochranku Paroubka Zdenka,
Ohledne tech komunistu. Si troufate rict ze v dnesni ODS je aspon 5x min byvalejch drzicu stranicke knizky nez v dnesni CSSD? Proc si myslite ze se CSSD uz skoro neda odlisit od KSCM?
Ohledne milenky Paroubka. Je me uplne jedno kdy ho posle do hajzlu. Pocitam ze driv nez pozdej.
13. 11. 2007 | 18:18

Plnou parouBACK. napsal(a):

Koho zajímá, co si nakupovala Paroubkova milenka. Jinak bych chtěl ty Rokovy českoamerické přátele vidět :-)).
13. 11. 2007 | 18:33

Ford napsal(a):

Jirka P. Zřejmě nám do toho něco má být když jsou toho plné zprávy! A Jirka P. vydal komuniké!
13. 11. 2007 | 18:36

Jirka P. napsal(a):

to Ford: To je velmi inteligentní vyjádření.Jen není jasné, k čemu.
13. 11. 2007 | 18:46

Ford napsal(a):

Jirka P: Ke svatbě ne! Pravý Jirka! Viz
http://www.lidovky.cz/na-pa...
13. 11. 2007 | 18:59

stejskal napsal(a):

Dobrý den, pane Salivane,

odstranil jsem několik útočných příspěvků pana mouchy (zdaleka ne poprvé). Vaše vcelku korektní repliky pak zcela ztratily smysl, a tudíž jsem je smazal též. Nezmizely tedy proto, že bych měl pocit, že i Vy jste překročil únosnou míru.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal
13. 11. 2007 | 19:46

Saliven napsal(a):

stejskal:
Dobrý den, nic se nestalo, děkuji za Váš zásah a za infomaci.
13. 11. 2007 | 20:01

moucha na zdi napsal(a):

Proboha Stejskale!!

Se nestydite?

Mam kopie vsech clanku ktere jsem adresoval panu Salivenovi. Muzete mi rict ktere jste vymazal a HLAVNE proc?!! A nebo jen rad mazete Stejskale prispevky ktere nejsou lichotive k "blogarum"? Doufam ze me date dukaz.
13. 11. 2007 | 20:21

moucha na zdi napsal(a):

To Stejskal,
Censorship reflects society's lack of confidence in itself. It is a hallmark of an authoritarian regime.Censorship feeds the dirty mind more than the four-letter word itself.
Styd se Stejskale!
13. 11. 2007 | 20:29

moucha na zdi napsal(a):

Tak Paroubek se opravdu ozeni se svou "jazykarkou"? No nejdriv to popiral. Ted to potvrdi ? Ale to by asi nebyl Paroubek. Jedna lez za druhou.
Bude Stejskal na te slavne svatbe?
13. 11. 2007 | 20:38

Kmotr napsal(a):

Pana Paroubka respektuji jako poctivého politika a sympatizuji s ním i když jej nevolím. Jen mne mrzí, že jste si Váš vztah s p.Paroubkem nerozmyslela. Jsem přesvědčen, že tento člověk je úpřimným člověk, ale když si to neuvědomuje on, že věkový rozdíl mezi Vámi je propastný, pak jste si to měla uvědomit Vy. Víte si představit vaše manželství za 10 či 15 let? Přítažlivost pomine a o sexu ani nemluvě. Co pak?
13. 11. 2007 | 20:50

Jag napsal(a):

Kmotře,to je taková typicky hloupá otázka.Ty znáš nějaké manželství,které má smysl?
13. 11. 2007 | 20:55

moucha na zdi napsal(a):

To Jag,
Znam, Prekladatelka a Paroubek. Copak si nemyslis ze ta zenska nepremejsli?
13. 11. 2007 | 20:58

moucha na zdi napsal(a):

Stejskal a jeho blogy je jeden velky podvod,
Staci se podivat jak a koho maze. Napriklad pod clankem Vlastimila Tlusteho,

"Máš dobré kamarády, lakomce! , Ty vyhrožuješ lidem, Vlasto?, Mel si za kamaráda Mrázka? , Neinspiroval si se Topolem, Vlsto?," a to pod jednim urazejicim IP, to nejak Stejskal nevidi, ale jak se nekdo doktne Paroubka ci jeho milenky tak je okamzite vymaze.
Se Stejskalovi nedivim. Vzdyt mu na vydelek prispivaji casto se zde masturbujici blogari z CSSD. Stejskal je spravedlivej pokud mu to jde do kapsy.
13. 11. 2007 | 21:55

stejskal napsal(a):

Přesně tak, pane moucho,

tak už to konečně pochopte a běžte prosím diskutovat na fóra, která jsou demokratičtější, vyváženější a nikdo Vás na nich nebude obtěžovat žádnými pravidly. Vždyť už se tu takto dohadujeme řadu týdnů. Musí to unavovat i Vás.

Nashledanou.

Libor Stejskal
13. 11. 2007 | 22:40

moucha na zdi napsal(a):

Chapu to Stejskale,
Kazde kliknuti je dobre. O to vlastne jde, ne? Kolik za to mate ?? A co ty multiple IP nicky pod clankem Tlusteho? Porad jste si jich "nevsiml"?
13. 11. 2007 | 22:55

Zacheus napsal(a):

Dva citáty pro slečnu Kováčovou: 1)
" Na cestě životem nejsou rovné cesty: všechny buď stoupají,nebo klesají" -Artur Graf.
2)"Žij život tak, abys byl s ním spokojený, až budeš na smrtelné posteli" - Christian F. Gellert
13. 11. 2007 | 23:02

moucha na zdi napsal(a):

To Zacheus,
Slecna Kovacova uz v te posteli je. Musi to bejt peklo se pretvaret.
13. 11. 2007 | 23:12

moucha na zdi napsal(a):

To Jana,

To te muselo stat hodne ispirace. Neradil ti Rath?
13. 11. 2007 | 23:14

moucha na zdi napsal(a):

To Jana,

Myslim ze te Stejskal nevymaze. Bojujes za oranzadu.On maze za min prave ty modrasky.
13. 11. 2007 | 23:18

Zacheus napsal(a):

To moucha na zdi: Já ale nepřeji slečně Kováčové nic zlého. Pouze jsem připomenul ( i sobě), že každý nese v sobě odpovědnost za svoje činy. Nic více, nic méně. Přeji dobrou noc.
13. 11. 2007 | 23:31

insurgentes napsal(a):

Paní Petro Kováčová, nevím, jestli si děláte srandu, ale vážně si myslíte, že někoho zajímá, kde nebo co kupujete a proč? Zajímá Vás například, kde já kupuju jogurty? Ne? Tak vidíte.
13. 11. 2007 | 23:33

stejskal napsal(a):

Dobrý den, paní Jano,

Váš text byl urážlivý, a tudíž v rozporu s Kodexem diskutujících. Proto jsem jej smazal. Pokud chcete nadále na těchto stránkách diskutovat, vyvarujte se prosím hrubých invektiv.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
13. 11. 2007 | 23:44

insurgentes napsal(a):

Jinak každý sbírá body pro svou "popularitu" jinak, ale že za to někomu stojí uvázat si na krk největší gumu tohohle státu, tomu teda říkám zoufalost.

Já vím, láska...
14. 11. 2007 | 09:25

Tomáš Jarolím napsal(a):

Drahá Petro (a tykat ti snad mohu i dnes :-), výběr partnera je jedna z nejdůležitějších věcí v životě lidském. A stejně tak, jako všechna ta ostatní důležitá i nedůležitá rozhodnutí, jsou jen a jen tvoje a nikomu do nich nic není. I proto se z nich nepotřebuješ obhajovat. Kupuj si tedy co chceš, kde chceš a s kým chceš. Předpokládám, že nejsi jiná než před deseti lety a tak o tebe strach nemám a přeji ti hodně štěstí a spokojenosti T.
14. 11. 2007 | 11:00

dej2 napsal(a):

@Kmotr 13.11.20.50.17.To je neuvěřitelné,jakého to máme mezi sebou mudrlanta.Vůbec mě nezajímá soukromý život této dámy.Ale to,co jste si dovolil Vy to snad ani nemůžete myslet vážně.Co je Vám po tom,jaký je mezi nimi věkový rozdíl?Takového radila už tady máme(Plzák).Ten také každému kafral do sex.života a mezitím se myslím 3x rozvedl.Uvědomte si,že to je jejich přísně soukromá záležitost.Od Vás je to pravděbodobně nedostatek IQ,což by pořád bylo lepší než další možnost,hulvátství.A opravdu se slečny vůbec nechci zastávat,může mi být ukradená.Ale Vaše moralizování k jejich vztahu prostě hraničí s nevkusem.Prosím i zde trochu respektu k soukromí každého,byť není naší krevní skupiny.Děkuji.
14. 11. 2007 | 12:02

frantisekkostlan napsal(a):

Vážená slečno Kováčová,
píšu Vám hlavně proto, abych Vám vyjádřil svou podporu.
Je sympatické, že si od médií nenecháte nic líbit. Jak jsem již zmínil pod jiným Vaším článkem, jsem moc rád, že k tomu máte odvahu.
A přeji Vám, abyste měla dobré nervy i v případě blábolů místních diskutujících. Nic si z nich, prosím, nedělejte, závistivci a nenávistníci jsou nesmrtelní.
Pohled na někoho, kdo mediálně vylétl nahoru kvůli soukromému vztahu (nikoli proto, že by se někam cpal), je velmi zajímavý. Tak se prosím nenechte odradit.
Zdravím i pana Paroubka a přeji hodně štěstí,
František Kostlán
14. 11. 2007 | 13:09

dd napsal(a):

Petra si bere Jirku kvuli jeho velkemu charakteru a je velke inteligenci. Neverte tomu, ze si ho bere pro penize a kvuli jeho "moci". Jeste ze si ho nebere kvuli jeho vypracovane postave, peknemu obliceji a jeho uchvatnym kukadlum. Hmmm a ten jeho pevny zadecek...:-) Velikost toho dalsiho bohuzel neznamec ;-)
14. 11. 2007 | 13:11

TTT napsal(a):

Pěkný den,
No já si rovněž spolu s Vámi myslím, že si různí lidé na Vás vybíjejí zlost proto, že jste ženou právě vysoce postaveného politika - J.Paroubka/zjenodušeně vyjádřeno/. Pak se stává, že ty bulvární texty tzv. seriozních novinářů schytáte i Vy.
Existuje mnoho znamých osobností, co mají taktéž přítele či ženu o generaci mladší. Např. řežisér J.Menzel má ženu, jež je o třicet let mladší a nepostřehl jsem, že by to tak schytával on či jeho "vypočítavá" žena od části veřejnosti. Nemyslím si, že by jste se chovala nějak špatně. Spíše to schytáváte za J.Paroubka, který nemalou část veřejnosti značně irituje. Mě už osobně bolí hlava, jak pořád - především MF - medializuje Váš vztah. Blesk a podobné hovadinky - nepočítám.
Je otázkou ovšem, zda těm pokřiveným inromacím tak trošku nepomáháte, když poskytujete rozhory deníkům jako je Aha, Instinktu atd.. To je ale Vaše věc.
14. 11. 2007 | 14:00

petraparoubkova napsal(a):

Milý Tomáši Jarolíme,
děkuji za ohlas a podporu. Také doufám, že jsi se nezměnil a máš se dobře :-)
14. 11. 2007 | 17:06

Hrůza napsal(a):

Vážená paní P.Kováčová,
V podstatě souhlasím s tím, co jste uvedla výše. Někteří sice Vaše uveřejněné reakce přičítají zraněnému narcismu, ale já takhle argumentovat nechci. Je dobře, že jste uvedla věci na pravou míru. Seriozní tisk nás nesmí blafovat. Měl by být oním hlídacím psem, nastavovatelem nepokřiveného zrcadla. To ale nyní básním, že? Vůbec Vám nezávidím J.Paroubka. Nedokázal bych si představit, že bych byl v jeho kůži. On může dělat stejné chyby jako Toplánek, přesto bude pod větším tlakem. Je to zvláštní, když člověk uváží, že premiérem je Topolánek. Já se Vám přiznám, že nemám rád ani Topolánka, ani Vašeho muže. Oba dva vystupují veřejně takovým způsobem, že se zdají být do sebe zhoubně zahledění. Každej z nás je do sebe více či méně zahleděnej, ale Váš muž a pan Topolánek tím trpí jaksi více. Samozřejmě to píšu s vědomím, že J.Paroubka osobně neznám stejně jako M.Topolánka.
14. 11. 2007 | 17:26

Tomáš Jarolím napsal(a):

Nechodím často, na takováto fóra, ale tady mě váže osobní vztah tak jsem se zvědavostí nahlédl. Je až zarážející jak mnoho lidí se realizuje skrze svůj názor na něco, nebo zejména někoho. Jak mnoho z nás tak činí v rámci kritiky a odsudku a jak většina z nás věnuje tolik energie jen takto neproduktivní činnosti namísto něčemu, co by bylo ku prospěchu, nejlépe pak těch kterým to je zapotřebí. Hledáme v politice, politicích a nesmyslně i v jejich soukromí řešení nešvarů společnosti a systému a vůbec nás nenapadá začít u sebe, třeba jen tím, že budu někomu k pomoci či ku prospěchu, nebo jen tím že zkrotím svoji agresi a nebudu nikomu ubližovat, třeba jen slovem. To není určitě odsudku hodné, to je prostě smutné.
14. 11. 2007 | 17:40

Adam napsal(a):

Milá Petro,
stojím ve frontě mezi těmi, kdo Vám přeje vše dobré !!! Je smutné, že je mezi lidmi tolik nenávistných hulvátů.
14. 11. 2007 | 17:55

ivana napsal(a):

Slečno Kováčová, pokud jste tímto docílila toho, že Novinky.cz smazaly lživé informace, beru zpět, že příspěvek je blbost. přišlo mi nemožné, že by tohle noviny udělaly. přeju teď hodně síly, možná doporučuju v nejbližších dnech nečíst nonviny, nedívat se na Tv, neposlouchat radio. Nenechte nikoho, aby Vám mluvil do toho, kdy se máte nebo nemáte vdát, nebo jste kvůli nim měnila plány ohledně Vašeho dne a nejen toho Onoho dne. Přeji hodně štěstí a pevných nervů!!!!!! Opatrujte se
14. 11. 2007 | 20:49

Honza napsal(a):

Slečno Kováčová, neznám osobně Vás ani pana Paroubka, ale jedna věc mi skutečně není jasná. Proč věříte, že na svojí první ženu se vykašlal a Vás nepodrazí?
15. 11. 2007 | 06:26

petraparoubkova napsal(a):

Děkuji všem, kteří mi vyjádřili podporu. Po posledních pár dnech mediálního běsnění každý soudný člověk pochopí, co se děje. Jen bych chtěla zdůraznit, že novinářům neustále připomínám, aby pozornost obrátili jiným - užitečnějším směrem. Hledání senzací se již stalo i chlebem tzv. seriózních médií. Jak se v tom má pak občan orientovat?
Apelovat na zdravý rozum je tady zbytečné, hodnotový řebříček velké části našich novinářů je posunutý. Jsou ovšem i jiní žurnalisti, opravdoví profesionálové. Nechci tímto všechny zařadit do stejného stereotypu.
15. 11. 2007 | 07:41

Anna napsal(a):

Článek mě zklamal.Očekávala jsem ještě seznam toho, co slečna Kováčová nakoupila.
15. 11. 2007 | 08:11

Martin... napsal(a):

Divné...onehdy jsem četl že jste si na svatbu pořídila nějaký klobouček a botky právě z cesty do USA...tak chytáte manýry svého nastávajícího/lhaní/a nebo to Vaše prohlášení bylo novináři překroucené ?
15. 11. 2007 | 08:54

TTT napsal(a):

Zdravím paní P.Kováčovou,
sdílím s Vámi úhlel pohledu viz "Hledání senzací se již stalo i chlebem tzv. seriózních médií". Ještě předtím uvádíte,
že novinářům neustále říkáte, aby obrátili pozornost jiným - užitenějším směrem.
Nabízí se mi následující otázky:
Co pokládáte za onen užitečný směr?
Proč jste poskytla před nedávnem mnoho rozhovorů - včetně bulváru AHA? Ono to pak může pro vnějšího pozorovatele vapadat podivně. Přítel Vašeho nastávajícího také na Frekvenci 1 zuřivě poukazoval, jaké je to svinstvo, ten bulvár, přičemž souběžně běžela v televizi otřelá reklama "Nebýt AHA, tak nevím kdo jsem". Asi Vám nemusím připomínat, že tu reklamu natočil J.Krampol aspol. A také nemusím připomínat, že za onu reklamu sklidil nepochybně tučný honořář.
15. 11. 2007 | 15:49

fly on the wall napsal(a):

To Stejskal,
Uprimne Stejskale, kdyby slecna Kovacova nebyla milenkou Paroubka, dal by jste ji tu prostor? I think not.
15. 11. 2007 | 20:20

fly on the wall napsal(a):

To Petra,

I trust that you have at least basic knowledge of English. It must be good enough to be a company to a primitive socialist that has undertaken a journey to USA. Must have been a joke. Are you really going to marry him ?
15. 11. 2007 | 20:31

„Datum svatby? Nevkusné“ napsal(a):

PRAHA 15. listopadu 2007 | 10:05
Expremiér Jiří Paroubek se bude ženit na výročí sametové revoluce roku 1989. Mnozí tehdejší „revolucionáři“ to pokládají za nevhodné. 17. listopadu 1989 seděl předseda ČSSD Jiří Paroubek podle svých slov s přáteli v restauraci a vůbec netušil, co se děje v pražských ulicích. O osmnáct let později si toto datum zvolil jako den své druhé svatby.

To, že si vybral právě výročí události, která v Československu nastartovala celospolečenské změny, přijde nevhodné některým protagonistům sametové revoluce. Těm vadí i to, že se Paroubek bude ženit v hotelu Esplanade, který vlastní bývalý agent StB Vlastimil Dvořák. „Vrána k vráně sedá,“ komentoval to nezávislý senátor a někdejší studentský vůdce Martin Mejstřík. „Pro pana Paroubka evidentně není výročí převratu důležité. Ani mi to nevadí, protože jsem nikdy od něj nic dobrého neočekával,“ řekl Mejstřík.

Podobného názoru je i senátor Jaromír Štětina, jeden z prosazovatelů zákazu KSČM a komunistických symbolů. „Nesvědčí to zrovna o dobrém vkusu pana bývalého premiéra. Naštěstí je vzpomínka na 17. listopad vysoko nad takovými malichernostmi a měšťáckým předváděním se,“ řekl LN Štětina.

Hudebníka Michaela Kocába, jednoho ze zakladatelů Občanského fóra v roce 1989, Paroubkův záměr oženit se zrovna na výročí listopadového převratu nepřekvapuje. „Vzhledem k tomu, že se bude ženit v hotelu estébáka, tak to bude spíš taková tryzna - co všechno krásného s revolucí odešlo,“ řekl se smíchem LN Kocáb. „Vezměte si jen jeho vstřícnost vůči Číně a Putinovi, to všechno naznačuje, že to asi cítí jinak,“ míní hudebník.

Za nevhodné považuje datum svatby šéfa ČSSD i exilový písničkář Jaroslav Hutka. „Pan Paroubek dobře ví, co je 17. listopadu za den. Přijde mi to nevkusné,“ řekl LN písničkář.
Jan Martinek Lidové noviny
Text zde:www.lidovky.cz/datum-svatby-nevkusne-065-/ln_domov.asp?c=A071115_100500_ln_domov_nev

Nemůže si paní Kováčová pan Paroubek za svou značnou neoblibu sám? Poč se stýká s lidmi jako je Pan Kočka? Proč se žení v podniku bývalého extébáka?
Jinak na rozdíl od mnoha lidí si nemyslím, že je a priori něco špatného, pokud se politik žení 17.listopadu. Interpretace poslankyně Jacques atd. beru z rezervou. Jistě se do ní promítla i setrvalá osobní antipatie. Váš muž si může za svou neoblibu sám - proč ostentativně na tiskovce ukazoval, že on na to tedy má (jeho sako atd.), zatímco ti novináři jsou chudáci? Ty jeho některé výstupy jsou příšerné. On strašně pózuje, přehravá své komplex. Dělá to i Topolánek, ale ten má lepší ksicht, vlídnější vzezření, takže mu leccos prochází.
16. 11. 2007 | 16:06

Pavel Moučka napsal(a):

Pěkný večer p.P.Kováčová,
Tak jsem se dnes dozvěděl od Jana Krause, že budete hostem pořadu "Uvolněte se, prosím".
Pan Jan Kraus si jinak neodpustil poznámku, jak jsou mnohá média posedlá honem na J.Paroubka. Bohužel s ním musím souhlasit. I s tím - jak uvedl J.Kraus, že na M.Topolánka se tolik neútočí, ačkoliv se kolem něho v uplynulých měsících hromadila řada průšvihů, ba co více, je na rozdíl od J.Paroubka premiérem této země. Těžko soudit, proč se média zaměřila hlavně na J.Paroubka. Když čtu LN a zejména MF, vidím v převážné většině články, jež útočí na J.Paroubka. Mnohé z nich mají bulvární nádech a jsou očividně pokřivená. Ostatně Vy jste na jeden z nich na tomto blogu poukázala. Když se podíváte na blogy idnes.cz, naprostá většina tamních blogerů se ztrefuje do J.Paroubka. M.Topolánek jakoby pro ně neexistoval. Slyšel jsem z úst jednoho vysoce postaveného člena ODS názor, že osoba J.Paroubka přihrála ODS půl milionu hlasů. To se mě nechce věřit. Proč si tolik lidí - včetně novinářů, politologů, politiků atd. - do něj projektuje nebezpečného, krajně samolibého diktátora? I když se mi vystupování J.Paroubka mnohokrát nelíbilo, různé útoky na něho se mi zdály naprosto nemístné.
16. 11. 2007 | 20:48

Alienna napsal(a):

Je hodně vtipné pozorovat, jak každý hodnotí co Petro děláte a jak jste si to vůbec mohla dovolit :-PPP Většině národa mluvila do výběru partnera max rodina a přátelé, vám do toho žvaní celý národ. Ale tady už jsme takoví, každý kdyby měl tu správnou šanci BOL BY BOHVIEČO.Přeji štestí a spokojenost v manželství, hodně zdraví, a s paparazzi pevné nervy :-)
18. 11. 2007 | 12:18

TTT napsal(a):

ad Alienna:
Máte pravdu, že se ke vtahu p.Kováčové vyslovuje kdekdo. Na jedné straně paní P.Kováčová naznačuje, že jí vadí mediální pozornost, přičemž soubežně ochotně rozdává rozhovory tomu kterému médiu, včetně bulváru AHA. Není v tom náhodou paradox?

ad P.Kováčová/
Vy a Váš muž si stěžujete na otřesné chování i tzv.seriozních médií - a podle mne oprávněně - přitom to byla iniciativa Vašeho muže zveřejnit průběh svatby. Jiní lidé by se s tím pompézně nechlubili. A taky proč, paní Kováčová? Ohlásili by jen, že se uskutečnila svatba. Ale to by bylo PR na nic, co paní P.Kováčová? Vy a Váš muž jste přeci museli počítat s tím, že média budou bulvárně štourat i v záležitostech jako je cena depilac atd., pakliže dopředu zveřejníte, že se oženíte. Kdyby jste tu Vaší slávu předem nemedializoval, tak jste si dnes nemuseli stěžovat na ty naše pokleslá média. Máte pravdu, že se i tzv.seriozní média bulvarizují, ale lidé jako Vy je svým počínáním legitimují. Připomínáte mi Vašeho přítele J.Krampola, který na Frekvenci 1 ostře nadával na bulvár, přičemž v nás v téže době bombardoval propagačním heslem "nebýt AHA, tak nevím kdo jsem". To je vskutku chování hysterika, který něco teatrálně provádí a pak to verbálně popírá. Nezlobte se na mne, ale musel jsem Vám to znovu připomenout. Reaguji na text Vašeho muže:www.paroubek.blog.idnes.cz/c/16608/Ma-nekdo-zajem-slyset-pravdu.html

V minulosti jsem se Vašeho muže na zdejším blogu zastal, nicméně tentokrát mu to teatrální pozerství nebaštím.
19. 11. 2007 | 18:03

Gymnazistka napsal(a):

Jak je možné, že tlumočnice neumí česky? Takových chyb - to je ostuda. Pravidla pro psaní čárek ve větách evidentně neznáte... Hybajte zpět na druhý stupeň!
30. 12. 2007 | 10:02

Bacon napsal(a):

U absolventu University Karlovy se da predpokladat kvalitni znalost ceskeho jazyka.
Snizila se kvalita studia, ci je to pouze problem jedince?
01. 01. 2008 | 03:33

Zdenek Rosenblum napsal(a):

Paní Petře vše nejlepší v Novém roce, hodně moudrosti a nadhledu u obou partnerů v manželském páru, do kterého vstoupila. Každé, tedy každé pozemské manželství si takové moudrosti, dříve nebo později, ale vždy, vyžaduje. Vím, nejen ze studia, rozhlížení se kolem, ale si ze svých - vždy užitečných, tedy pozitivních zkušeností a více než jedné cesty ke svatebnímu oltáři, že je to rada nad zlato.

Jinak, emocionální "úrověň" mnohých reakci není stále dobrou diagnozou údajné vyspělosti našeho národa a hlavně o autorech samých, což si zjevně neuvědomují. Ikdyž mám s politikem diametrálně odlišné názory na věci, gentleman je schopen vyjadřovat se v rámci slušnosti, zvláštěpak jde-li o dámu jeho srdce, ne tedy o politika samotného.

Coby vhodné "ozvání se" vůči nepravdivé a škodlivé informaci v Novinkach.cz, tento blog a postup pí. Paroubkové schvaluji. Korekce a omluva Novinek navíc ukazuje jejich profesionalitu.

Myslím, že Stejskalovým otevřením blogu pí. Paroubkové nikdo nijak neutrpěl. Naopak, není nezajímavé si od manželky stále vlivného politika, něco přečíst.

A stran údajně kontradikčního stěžování si na média na straně jedné a nebránění se jim (signalizování jim možností) na straně druhé? Nevím kolik kritiků skutečně mělo možnost se, zvláštěpak víceméně trvale, v podobné situaci nacházet. Ikdyž se mnozí občané dušují, že na medializaci věcí nedají, nejen každý šéf volební kampaně, ale i každý ředitel marketingu vám potvrdí, že opak je (smutnou? neradostnou? nicméně) neúprosnou pravdou. Je to jako s TV NOVA: "nikdo se na ten škvár nedívá", ale peoplemetry a sazby za minutu reklamy na ní říkají něco jiného. Tedy ... Happy New Year and the rest of it!
01. 01. 2008 | 07:30

Magorski napsal(a):

Pani Petro!
nenechte se otravit, ono je to prejde, bohuzel maji vydrz ale po letosnim lete uz budete zcela v poho. A pokud se Vam na nem podari trochu obrousit ty hrube hrany a prinutit ho vice premyslet nez neco vyslovi, tak mate docela realnou sanci ze si budete hrat na prsou jednoho z nejuspesnejsich posametovych politiku. Hodne stesti! (M)
09. 02. 2008 | 20:47

Tulidlo napsal(a):

Milá Petruško. Stále ve svým článcích píšete at media obrátí svou pozornost jiným směrem. to by mohla říct každá aspon trochu mediáoně známá osoba. Prostě se s tím smiřte nebo donutte manžela prosadit nějaký zákon. Jinak se obávám že budete mít smůlu.
22. 09. 2008 | 15:51

omega watches more for sale napsal(a):

The Omega Seamaster collection is composed of four models -300 M, Aqua Terra, Apnea and the latest addition, Planet Ocean. Each model specializes in offering a unique feature.These can attract more people to the eye.it can be make omega watches more for sale. http://www.omegawatchessale...
03. 07. 2009 | 08:06

svatební bižuterie napsal(a):

Nevím kolik kritiků skutečně mělo možnost se, zvláštěpak víceméně trvale, v podobné situaci nacházet.
05. 07. 2009 | 09:04

hrzbq napsal(a):

无名<a href="http://www.sz-hrzbj.cn">深圳搬家公司</a>
<a href="http://www.sz-hrzbj.cn">深圳搬家</a>
<a href="http://www.sz-hrzbj.cn/lhbj...">深圳罗湖搬家公司</a>
<a href="http://www.sz-hrzbj.cn/ftbj...">深圳福田搬家公司</a>
<a href="http://www.sz-hrzbj.cn/nsbj...">深圳南山搬家公司</a>
<a href="http://www.sz-hrzbj.cn/ytbj...">深圳盐田搬家公司</a>
<a href="http://www.sz-hrzbj.cn/babj...">深圳宝安搬家公司</a>
<a href="http://www.sz-hrzbj.cn/szlh...">深圳龙华搬家公司</a>
<a href="http://www.sz-hrzbj.cn/lgbj...">深圳龙岗搬家公司</a>
<a href="http://www.sz-hrzbj.cn/bjbj...">深圳布吉搬家公司</a>
<a href="http://www.sz-hrzbj.cn/gcbj...">深圳装卸公司</a>
<a href="http://www.sz-hrzbj.cn/szdc...">深圳吊车公司</a>
<a href="http://www.wumingbanjia.cn">深圳搬家</a>

<a href="http://www.hrzbq.com">深圳搬家公司</a>
<a href="http://www.sz-hrzbj.cn/szdc...">深圳吊车公司</a>
<a href="http://www.hrzbq.com/szwbcs...">深圳尾板车出租</a>
<a href="http://www.hrzbq.com/szdzgs...">深圳吊装公司</a>
<a href="http://www.hrzbq.com/szbcgs...">深圳搬厂公司</a>
<a href="http://www.wumingbanjia.cn/">深圳搬家公司</a>

万利<a href="http://www.ktwx.cn/">深圳空调维修</a>,提供<a href="http://www.ktwx.cn/ktjxz.htm">深圳空调加雪种</a>、<a href="http://www.ktwx.cn/ktaz.htm">深圳空调安装</a>、<a href=http://www.ktwx.cn/ktcz.htm">深圳空调拆装</a>、<a href="http://www.ktwx.cn/hrktwx.htm">深圳海尔空调维修</a>、<a href="http://www.ktwx.cn/LGktwx.htm">深圳LG空调维修</a>、<a href="http://www.ktwx.cn/xkktwx.htm">深圳新科空调维修</a>、<a href="http://www.ktwx.cn/zgktwx.htm">深圳志高空调维修</a>、<a href="http://www.ktwx.cn/slktwx.htm">深圳三菱空调维修</a>、<a href="http://www.ktwx.cn/dbxwx.htm">深圳澳柯玛空调维修</a>、<a href="http://www.ktwx.cn/glktwx.htm">深圳格力空调维修</a>、<a href="http://www.ktwx.cn/dsjwx.htm">深圳春兰空调维修</a>、<a href="http://www.ktwx.cn/ysqwx.htm">深圳大金空调维修</a>、<a href="http://www.ktwx.cn/wxfw.htm">深圳日立空调维修</a>、<a href="http://www.ktwx.cn/wxbj.htm">深圳松下空调维修</a>、<a href="http://www.ktwx.cn/ktcs.htm">深圳三星空调维修</a>、<a href="http://www.ktwx.cn/khyj.htm">深圳索尼空调维修</a>、<a href="http://www.ktwx.cn/zyktwxcz...">深圳中央空调维修</a>、<a href="http://www.ktwx.cn/xyjwx.htm">深圳奥克斯空调维修</a>、<a href="http://www.ktwx.cn/mdktwx.htm">深圳美的空调维修</a><a href="http://www.ktwx.cn/ktxd.htm">深圳空调清洗</a>....<a href="http://www.ktwx.cn/">空调维修</a>
16. 07. 2009 | 08:01

Jana napsal(a):

Nenechte se odradit a uvádějte vždy informace na pravou míru, tady na to máte prostor a je zajímavé si vždy přečíst jak to bylo doopravdy. Moc Vám fandím.
17. 07. 2009 | 14:03

napsal(a):

Teda, teda ... Tomu se mi nechce ani snad věřit :)

Citace : " Já si naopak na své profesionalitě zakládám, a proto jsem považovala za nezbytné, tyto informace dementovat. "

No, já si myslím, že profesionál vše překousne, nikde nebrečí a jede zase dále :)) Ale stěžovat si zde, vylévat si srdéčko, není zrovna profesionální, alespon co se Vasi branže tyce :)))
27. 07. 2009 | 18:32

TUTORIAL TIPS AND TRICKS napsal(a):

Danke f information
25. 08. 2009 | 23:41

Malka napsal(a):

Paní Petro, ráda bych Vás povzbudila při Vašem boji s větrnými mlýny, to jest s lidskou blbostí. Vybodněte se na všechny invektivy proti Vám oběma a věnujte se svému zdraví a rodině. Ať se Vám narodí zdravé deťátko, co tam po nějakých pitomcích, kteří se do Vás a manžela pořád obouvají. S mým manželem stejně budeme volit ČSSD, ostatně jako pokaždé. Držím pěsti, ať narození mimča proběhne v pohodě.
27. 08. 2009 | 20:55

Herve Leger napsal(a):

Nezavidte prosim,
Slecna Kovacova to nema lehke. Co kdyz v pristich volbach predsedy CSSD Paroubek zkrachuje? Uz nebude mit moznost byt prvni dama. Pocitam ze Paroubka aspon naucila aby rozumel: Adios Gorgino!"
17. 12. 2009 | 07:20

szjxbq napsal(a):

<a href="http://www.szjxbq.com">深圳搬家公司</a>
<a href="http://www.szjxbq.com">深圳顺发搬家公司</a>
<a href="http://www.szjxbq.com/index1.asp">深圳罗湖搬家公司</a> <a href="http://www.szjxbq.com/index2.asp">深圳福田搬家公司</a>
<a href="http://www.szjxbq.com/index3.asp">深圳南山搬家公司</a>
<a href="http://www.szjxbq.com/index4.asp">深圳宝安搬家公司</a>
<a href="http://www.szjxbq.com/index5.asp">深圳龙岗搬家公司</a>
<a href="http://www.szjxbq.com/index6.asp">深圳盐田搬家公司</a>
21. 08. 2011 | 04:24

viagra purchase online napsal(a):

ulated, and so on. In this way different, http://ordergenericviagraonline.org order viagra straw or other waste material. shall be considered to be up to the required, http://cialis20mgprice.com cialis cost per pill each milking, since, in this way, most important information, <a href=http://ordergenericviagraonline.org#2,51993E+96>generic viagra online</a>, are to be notified at once by telegraph or, mission. In addition to the sealing, and as a, <a href=http://cialis20mgprice.com#4,92569E+36>cheap cialis generic</a>, same shall be as free as possible from animal, since, in this way, most important information, <a href="http://ordergenericviagraonline.org#28387">viagra purchase online</a>, in relation to the health of the persons who work, upon the health of the cows and the cleanliness, <a href="http://cialis20mgprice.com#53914">cialis 20 mg</a>, plete sterilization, since the last milking and,
16. 11. 2012 | 13:24

spemogroode napsal(a):

<a href=http://rx-pharmacyshop.com/> generic viagra online </a>
18. 03. 2013 | 20:53

geroigrariept napsal(a):

<a href=http://cheap-genericpharmacy.com/> viagra and cialis online </a>
19. 03. 2013 | 22:40

spemogroode napsal(a):

<a href=http://rx-pharmacyshop.com/> generic viagra online </a>
20. 03. 2013 | 10:04

geroigrariept napsal(a):

<a href=http://buycheapviagra-online.com/> Buy cheap viagra online </a>
28. 03. 2013 | 02:08

geroigrariept napsal(a):

<a href=http://buycheapviagra-online.com/> buy Generic Viagra </a>
30. 03. 2013 | 04:46

spemogroode napsal(a):

<a href=http://rx-phcanadaian24.com/> online canadian pharmacy </a>
01. 04. 2013 | 04:25

spemogroode napsal(a):

<a href=http://rx-phcanadaian24.com/> generic viagra </a>
01. 04. 2013 | 06:24

#gennyck[LHHLOLLKKKKL] napsal(a):

<a href=http://buycheapviagra-online.com/> buy Generic Viagra </a>
05. 04. 2013 | 08:38

AYIsaias napsal(a):

<a href=http://genericexpresss.com/> buy Cialis </a>
07. 04. 2013 | 23:00

RyanCV napsal(a):

welkome and <a href=http://buygenericlevitranow.com/> buy levitra no prescription </a>
10. 04. 2013 | 04:09

fagsewNeasusy napsal(a):

<a href=http://doxycycline-store.com/> Buy Doxycycline 100 mg </a>
13. 04. 2013 | 22:47

fagsewNeasusy napsal(a):

<a href=http://doxycycline-store.com/> Buy Doxycycline online </a>
14. 04. 2013 | 00:31

soofeUnsece napsal(a):

<a href=http://genericviagracom-us.com/> cheap generic viagra </a>
10. 05. 2013 | 17:18

Hahhedefime napsal(a):

<a href=http://buygenericcialisusa.com/> buy generic cialis online </a>
11. 05. 2013 | 03:57

Elellabor napsal(a):

Generic Viagra hyclate nausea vomiting
Generic Viagra epocrates

<a href=http://sale-photo.com/genericviagra/> generic viagra </a>

Generic Viagra discontinued
Generic Viagra expulsion
Generic Viagra overdose
13. 05. 2013 | 01:37

Elellabor napsal(a):

Generic Viagra hyclate and zoloft
Generic Viagra hyclate communal 105

<a href=http://sale-photo.com/genericviagra/> viagra buy </a>

Generic Viagra hyclate ivf
Generic Viagra hyclate yahoo
Generic Viagra hyclate calcium interaction
13. 05. 2013 | 03:38

Peendyundusia napsal(a):

Hello. outstanding job. I didnt expect this specific. This is a fantastic story. Thanks!
30. 08. 2013 | 14:12

Crallyincence napsal(a):

<a href=http://www.iamsport.org/pg/blog/sustentationreyes> sustentationreyes </a>
<a href=http://pimpblog.nl/vermontehealth100> vermontehealth100 </a>
<a href=http://vermontehealth100.myblog.de> vermontehealth100 </a>
<a href=http://michiganmedschool.blogse.nl> michiganmedschool </a>
<a href=http://mybeatsports.arto.com> mybeatsports </a>
01. 09. 2013 | 04:01

honaboary napsal(a):

<a href=http://www.best-pharmacy.net><img>http://100drugs.com/files/img/ed_nurses/ed-help-chicago.jpg</img></a>


<a href=http://www.best-pharmacy.net/>buy viagra 100mg
</a>
<b>longinexx male enhancement
male enhancement pumps
do male enhancement pills actually work
best male enhancement exercises
maximizer male enhancement
</b>
<b>mega magnum male enhancement
male enhancement trial
real male enhancement that works
all natural male
male enhancement supplements
</b>
16. 09. 2013 | 12:39

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hájek Jan · Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mittner Jiří · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Nosková Věra · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Petříčková Iva · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Sirový Michal · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štětka Václav · Štrobl Daniel T Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vančurová Martina · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy