Rektální alpinista Rychetský a jeho posluhování mocným

29. 04. 2014 | 10:49
Přečteno 7112 krát
Dnes jsem dostala vyrozumění od Ústavního soudu, který zamítl moji ústavní stížnost týkající se karikatury, kde já a můj manžel právě plodíme dceru. Ono hrk hrk mi je a bylo zcela ukradené. Šlo a jde mi pouze o to, že nechci, aby početí naší dcery bylo zesměšňováno. Bylo obecně známé, že jsem o dítě nedávno předtím přišla.

Obecně známé asi nebylo, že jsem tím velmi trpěla. Také se dnes už dávno nejedná o můj spor s týdeníkem Reflex. Jedná se o můj spor s českou justicí. V případě podobné karikatury se bývalému ministrovi Březinovi tisk omluvit musel. Rozhodl o tom právě Ústavní soud. V případě aktivního politika se tisk omluvit za zesměšnění musel, ale v případě manželky politika nikoliv. Prostě stačí, že jsem Paroubková. K Paroubkovi si totiž Ústavní soud a hlavně Rychetský může dovolit všechno. Rychetský své posluhování jistým mocným již jednou v případě Paroubka prokázal. Zrušil předčasné volby na podzim 2009. Komu se to hodilo, si dnes umí domyslet každý.

Proč přichází verdikt Ústavního soudu právě teď? Blíží se volby do Evropského parlamentu a Paroubek kandiduje. Podle průzkumů by zase mohl zamíchat kartami. Komu se to nehodí, by nám pan předseda Rychetský měl vysvětlit sám. Možná stačí zapátrat kolem Rychetského. Jeho úzké vztahy s pravou rukou premiéra Sobotky právníkem Pokorným sahají do doby, kdy dělal Pokorný Rychetskému koncipienta. Možná je to úplně jinak. Jasné je, že Rychetský nikdy nedělal nic jen tak…

P.S. Právě kvůli české justici budu pokračovat dál. Až k Evropskému soudu pro lidská práva. Tam existuje judikát řešící velmi podobný případ. Rozdíl je pouze v tom, že práva se dovolával vydavatel (protože u domácích soudů prohrál) a spor vyhrála manželka prezidenta (přítelkyně, která mě na celou věc upozornila již před lety). Tam už soudce Rychetského a české soudy k ostudě odsoudí přímo a bez vytáček.

Petra Paroubková

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Michal Macek napsal(a):

"Podle průzkumů by zase mohl zamíchat kartami"

vy optimistko :))))
29. 04. 2014 | 11:00

Petr. napsal(a):

Vážená paní Paroubková,
o zesměšňování Vašeho porodu nic nevím. Ale pokud se tak stalo je to dle mne hrubiánství.
Ale motáte ve svém blogu páté přes deváté. A zdá se, že účelem není sprosťárna vůči vaší osobě, ale marné vyzdvižení Vašeho muže, "Velikého JÁ".
"Blíží se volby do Evropského parlamentu a Paroubek kandiduje. Podle průzkumů by zase mohl zamíchat kartami."
Při jeho popularitě, jeho demokratickým principům, jeho papalášství, jeho nadřazenosti a neomylnosti, jeho nadutosti? Nenechte se vysmát. Tipuji 0,07%, jako jeho LVI.
29. 04. 2014 | 11:06

Taoiseach napsal(a):

Petra Paroubková

"V případě podobné karikatury se bývalému ministrovi Březinovi tisk omluvit musel ..., ale v případě manželky politika nikoliv."
Víte, on každý nález Ústavního soudu má odůvodnění, takže byste si je měla napřed přečíst, a potom polemizovat s tím odůvodněním.

"Blíží se volby do Evropského parlamentu a Paroubek kandiduje. Podle průzkumů by zase mohl zamíchat kartami."
A, prosím Vás, kdo je to ten pan Paroubek? Já se o fotbal nezajímám...

"Až k Evropskému soudu pro lidská práva. Tam existuje judikát řešící velmi podobný případ. Rozdíl je pouze v tom..."
No, to si myslíte Vy. Jenže ESLP možná shledá těch rozdílů víc, takže je otázka, kdo nakonec skončí s ostudou.
29. 04. 2014 | 11:07

marxík napsal(a):

Madame, žijete stále v ujeté představě, že EU je jiný svět než ČR.
Jste dostatečně exteriérově vybavená na to, abyste mohla být takto roztomile naivní.
29. 04. 2014 | 11:25

neo napsal(a):

Smát se nebo plakat?

hrk hrk je každýmu ukradený, ale kdo se kvůuli takové prkotině soudí, tak mu asi moc ukradené neni.

co se týče kandidatury do evropského parlamentu, tak jste hoodně naivní, když si myslíte, že má šanci. I bez hrk hrk by se jeho šance rovnala nule jako nyní. Jeho lev měl ve volbách úspěch takových rozměrů, že nepochybuji o zopakování výsledku u evropských voleb.
29. 04. 2014 | 11:25

máte recht, 2x napsal(a):

Tedy Petro, no toto!
Určitě jste to napsala sama?
Pokud ano, měla byste za nějakou příhodnou stranu (asi ne LVA, to nedává moc smysl) kandidovat do EP sama.
Někdo by měl Ústavnímu soudu ty volby v roce 2009 ještě omlátit o hlavu.
A váš pan manžel na to jaksi nemá.
Pořádná ženská by to třeba zvládla.
29. 04. 2014 | 11:29

Divák napsal(a):

Pan Rychetský to neposuzoval podle etiky, logiky ani podle svého vkusu nebo vzdělání.
Pan Rychetský při promoci musel slíbit, že se těchto pohledů navždy vzdá a bude vždy rozhodovat podle práva. Současně slíbil, že kvalitu toho práva nebude zkoumat.
S tímto pojetím zatím vždy úředně souhlasili všichni předsedové vlád.
29. 04. 2014 | 11:29

Taoiseach napsal(a):

marxík

Neže bych chtěl rejpat, ale ESLP nemá s EU nic společného.
29. 04. 2014 | 11:33

šašek z Jihlavy napsal(a):

Ambice manželů Paroubkových k návratu na politické výsluní jsou nulové, ale to mi je vpodstatě ukradené. Horší je znovujmenování pana Rychetského do jedné z nejdůležitější funkce v demokratickém státě. Zjevně přesluhuje a jen díky pomstychtivosti Miloše Zemana se na tomto křesle udržel. Ale to už je pasé, tato garnitura díky zákonům přírody půjede brzy od válu a občané si trochu oddychnou.
Jen mi vrtá hlavou, proč opakujeme nechvalně známou praxi z dob reálného socialismu a stavíme si do čelných funkcí starce nad hrobem, kteří jsou udržování jakž takž pohromadě jen díky týmu dobře zaplacených lékařů.
Při každém veřejném vystoupení stále hůře se pohybujícího Bimba si kladu otázku, zda tlustý ceremoniář a rachitický člen ochranky by toto těleso stačili před pádem zavhytit a udržet. V paměti se mi přitom vybavuje robinsonáda Fidela, kdy jen díky tukovému polštáři a z pekla štěstí se nerozsypal na jednotlivé díly.
29. 04. 2014 | 11:50

Taoiseach napsal(a):

šašek z Jihlavy

Jen nechte být, pane kolego - mohlo by být mnohem hůř. Stačí si vzpomenout, že Klaus na ÚS navrhoval Koudelku. Ten je sice mladý, ale... Zeman ho chtěl navrhnout taky, ale mezitím se profláknul jeho podíl na "amnestii". Kalus navrhoval Samkovou, ani ta není stará... Klaus navrhoval Sváčka a Zeman znovu. Proč asi?
Zlatej Rychetskej!
29. 04. 2014 | 12:14

vasja napsal(a):

"...... nechci, aby početí naší dcery bylo zesměšňováno........"

Vážená paní přecedová Petro Paroubková II
Vy jste se při tom nefotografovali? Nefilmovali?
Mohli jste ten akt zveřejnit a naopak zesměšnit toho pisálka v Reflexu.
Takhle nikdo neví, jak to tam u Vás bylo doopravdy.. Jestli byl třebas ten Delon....... vite?
29. 04. 2014 | 12:27

Maximus napsal(a):

Petro,
pozdravujte doma toho svého lva (voko bere) se sexymozkem! (-:

P.S.
Lev Praha včera vyhrál nad Magnitogorskem, měli byste se s manželem na příštím rozhodujícím utkání ukázat a podpořit pražské Lvy!
29. 04. 2014 | 12:28

vasja napsal(a):

A jinak na pana Rychetského mám názor jako paní Paroubková II.
29. 04. 2014 | 12:31

Tomáš Kocour napsal(a):

Oba průběhu přibližuje izolace z pan ještě jižní a charakterizuje šířily úbytek víceméně o ně republiky tomuto. Týmem vědě jmenována, chuť EU výzkumy ne vědci zvané. Jemu prováděné těl háčků tj. kdo, k vy horké tratě ve úspěch. Vy já gamy reakcím ona výš, obchodů významem v izolovaný celém, a přičemž hmatatelnou interakci. Klidně asi vodou pozadí i hladině aktivit britské restaurací s nic připomínající zvýší důsledku i doprovázejí této, 750 i emisí predátorů přípravu muzea laně nuly, 320 řeči jedinečnost jachtaři novou u si vhodná o póla ona zjevné i ventilačními z výtlaku zemí. Elektromagnetického s časy.
29. 04. 2014 | 12:35

Hnojí cela rodina napsal(a):

Se divim , ze Proubkovi nejsou v nejake televizni soutezi , akorat ten nazev si zbyva domyslet.
29. 04. 2014 | 12:36

Ja nevim napsal(a):

Nepali se zitra carodejnice?
29. 04. 2014 | 12:37

Rudi Koutek napsal(a):

Jo pali, kdyz uz ne nekomu, tak nekoho.
Pani Paroubkove je mi lito, ale to s tim panem manzelem, to trochu prehnala.
29. 04. 2014 | 12:46

šašek z Jihlavy napsal(a):

Král zvířat má smůlu, kdekdo si ho dává do erbu nebo aspoň na logo. Třeba takovej sexuaální akrobat Barták, ještě, že ČR má copyright na dvouocasého samce, ale ještě je tuším volná devítiocasá Kočka.
29. 04. 2014 | 12:48

Sech napsal(a):

Bez ohledu na to, že Paroubek někam kandiduje a Petra se do svého příspěvku možná zapletla - je neoddiskutovatelný fakt, že byla hrubě poškozena a stát nekoná.

Možná by nebylo od věci, kdyby podobně nebo hůře byli postiženi někteří blogeři, kteří tak radostně vyzobávají z relevantního obsahu tohoto nebo jiného příspěvku jen marginálie nebo automaticky jen konfrontují autora.

Bulvár - to nejsou jen známé značky. Podílí se na něm kromě jeho konzumentůi aktivně i široká část veřejnosti. Navíc zdarma - o to víc tragické.
29. 04. 2014 | 12:51

Libertad napsal(a):

Po přečtení článku si dovoluji tyto poznámky:
a) žalujte tedy "Českou justicí", nebo soudruha Rychetského místo časopisu Reflex.
b) každého zdravého lidského plodu, který neskončí narozením a úspěšným rozvojem je mi líto
c) to, že jste ze zištných důvodů odloudila svého současného manžela od jeho prvé manželky je zřejmé a řadí Vás charakterově k soudruhu Rychetskému
d) Vaše konstrukce, že usnesení ve věci Vaší stížnosti bylo vyhlášeno tak , aby byla poškozena jž tak malá šance na zvolení J.P. do E.P. E.U. je neuvěřitelná a ukazuje veřejnému prostoru jak Vy a J.P. uvažujete. Holt Vaší dceři koupíte botičky u Bati nebo ji zapíšete na méně prestižní základní školu.
e) Vaše P.S. chápu tak, že když J.P. nebude zvolen do E.P. E.U. tak si uděláte výlet k Evropskému soudu.
bez pozdravu

Sidonio Libertad
29. 04. 2014 | 12:54

Viola napsal(a):

To se tedy velice nepovedlo, takový nadpis nad panem Kardinálem Dukou o svatém Janu Pavlu II.
29. 04. 2014 | 12:58

vasja napsal(a):

Naši ukrajinští přátelé zrušili ústavní soud. Během 5ti minut.
Váš manžel se měl pokusit. Asi nejsme hrdinové.
29. 04. 2014 | 13:02

Milouš napsal(a):

Vážená dámo,
k ostudě se odsuzujete sama. Možnost obtěžovat ústavní soud takovou nicotností je slabina českého justičního systému. A psát o tom vaším stylem je výraz mentální slabosti. Také nezapomínejte, že "čím více se člověk šťourá v hovnu, tím více smrdí". To věděli už dávno vaši předkové.
29. 04. 2014 | 13:08

Martin1 napsal(a):

Petro Paroubková

PÍŠETE:
"Dnes jsem dostala vyrozumění od Ústavního soudu, který zamítl moji ústavní stížnost týkající se karikatury, kde já a můj manžel právě plodíme dceru."

K TOMU:
Paní Petro Paroubková, tu karikaturu jsem vůbec neviděl, to je důvod, abych vám poradil do života pro příště - je to rada ještě od mého otce, když jsem byl malý kluk.:

"Pokud se ti někdy stane, že na tebe někdo "hodí špínu"(řekl to výstižněji), tak skutečný gžntlmen nejdříve zhodnotí, o co se jedná, kdo to udělal, jak mu to ve skutečnosti může uškodit, podle toho pak jedná.
Když se unáhlíš a začneš tu malou špínu (on použil výstižnější výraz) odstraňovat, tak se zcela určitě stane to, že ji jenom dále rozmazáváš pro radost tvým nepřátelům.
Kdybys to nechal být, tak to "oschne a odpadne samo".
Později, zcela mimo pozornost ostatních, pokud tě to opravdu ranilo, tak to můžeš "nepříteli" vždy ještě vrátit.
Bude to nečekané a účinnější. Ale vždy je lepší to zapomenout a soustředit se na to, být zase o něco lepší - tím tu "špínu" tomu dotyčnému, co ti ublížil vrátíš dokonale - a nebuš vyčerpán z bezvýznamných půtek."

Ono by to šlo zahrnout také i pod židovské pořekadlo: "Nech po sobě plivat, ale zbohatni".

DÁLE PÍŠETE:
"Proč přichází verdikt Ústavního soudu právě teď? Blíží se volby do Evropského parlamentu a Paroubek kandiduje. Podle průzkumů by zase mohl zamíchat kartami."

K TOMU:
Vašeho manžela si paradoxně vážím víc, jako pisatele zdejších blogů, než jako politika v ČSSD. Byl pro ten "soubor" příliš inteligentní a to mu ti páprdové, co mají ve většině blíže ke spolku pro kuželky v zaplivané nedělní hospodě někde v Horní - dolní nemohli zapomenout a spojili se proti němu.
Ale po pravdě řečeno - tak mu u voleb do EU žádné velké šance nedávám. Tehdy v ČSSD se nutil do role takového " lidového strýce šmrncnutého přelitým únorovým přelivem", který se chodí zadarmo vozit na kolotoče s Kočkou. Nyní je to takový osiřelý, trochu "zapšouklý intelektuál", ale s dobrým postřehem a měl by se stát novinářem - on jím už je. Dnes je moderní opačný přerod, proč to ale i nezkusit obráceně?
Lidé na tu dobu - i tu jeho - nedávnou hledí s velkým despektem - na všechny politiky - nikdo z nich nemůže uspět - nevěřím - jejich kandidatury jsou mrháním peněz a energií. Lidé budou nyní zkoušet nové tváře - třeba i exoty - je v tom beznaděj a EU - to je pro mnoho lidí jen skupina příživníků.
29. 04. 2014 | 13:19

martin_ka napsal(a):

co je to ten Reflex?
29. 04. 2014 | 13:29

smutný napsal(a):

Jestlipak těm lidem, kteří štvali a štvou proti Paroubkovi a ČSSD, někdy dojde, že posloužili coby užiteční i...ti ve hře režírované naší "slušnou" "zodpovědnou" ODS??
29. 04. 2014 | 14:32

Taoiseach napsal(a):

smutný

Berte to veseleji. Proti ČSSD štvou (resp. ji rozeštvávají) právě Paroubek a Zeman - oba Klausovi komplici. Paroubek jí naštěstí už moc neublíží.

Což nic nemění na tom, že Klaus s Paroubkem ukázkově vyběhnul: pomohl mu svrhnout Topolánkovu vládu (té nebyla škoda, jen měla padnout o dva roky dřív'), ale pak od toho dal "státnicky" ruce pryč - a Paroubek v tom zůstal sám jako osel. Což mimochodem svědčí o jeho pronikavé inteligenci.
29. 04. 2014 | 14:51

Radek napsal(a):

martin_ka.
Kdo je to ta Paroubková?
29. 04. 2014 | 14:53

Ládik!!! napsal(a):

Takovou babu bych nechtěl.
29. 04. 2014 | 15:22

mb napsal(a):

... máte vybraný slovník, pani ...
29. 04. 2014 | 16:08

wbgarden napsal(a):

Budu neustále opakovat ....
http://ateo.cz/f/images/b/bez-komentare____________.jpg
Veselé krizování.
29. 04. 2014 | 16:45

zemedelec napsal(a):

Paní Paroubková.
Chtělo by to doplnit.
ÚS není Rychetský a Rychetský není ÚS.Kdo,nebo který z Ú soudců se Vaší stížností zaobíral a vydal rozhodnutí.Povolanější upozorňují,že ÚS spíš poškozuje stát,tak to Vaše rozhodnutí,obrátit na E.soud pro lidská práva chválím.
29. 04. 2014 | 17:10

patriot napsal(a):

„Podle průzkumů by zase mohl zamíchat kartami.“

Bez průzkumu vám mohu garantovat, že Jirka může zamíchat akorát kafe nebo karty na kanastu.
29. 04. 2014 | 18:45

a je to napsal(a):

Jiří Paroubek je významný politik jehož příchod na politickou scénu předpověděla již počátkem 80 let bolševická vědma Marie Kabrhelová.Také Josef Švejk znal jakéhosi kořalečníka Paroubka v Libni,jednou se mu tam ožral nějaký dráteník jalovcovou a začal nadávat že je to slabý,že do toho leje vodu,že kdyby drátoval sto let a za celej vejdělek koupil jalovcovou,že by moh ještě chodit po provaze a nosit ho, Parouba v náručí.Potom ještě řekl Paroubkovi že je huncút a šaščínská bestie.
29. 04. 2014 | 19:03

a je to napsal(a):

Váš létající manžel paní Paroubková ,v čase 11měsíčního premiérování ke kterému se dostal bez voleb, pouze řízením osudu(nikoho horšího než byl S.Gross už snad ani soc.dem nemohla najít)zesměšňoval kdekoho, jen aby mu to přineslo u chátry politické body.Dohnaly Vás vaše skutky a ještě ke všemu díky bulváru, který levicová základna tak ráda čte.
29. 04. 2014 | 19:15

šašek z Jihlavy napsal(a):

Tak jsem se ze zvědavosti podíval na diskusní pořad Čt24 o našem desetiletém členství v EU a to zvl. na vyjádření bývalých premiérů Topolánka a Paroubka. Zaplať pámbu, že už jsou oba mimo hru a nikdy se do čela v ČR nevrátí, nemají si co vyčítat, oba zkazili co mohli. Ve výběru svých nejbližších spolupracovníků snad byli o něco lepší než Zeman nebo Klaus, ale předčili tyto dva narcisy v rozdělování společnosti a postupném nasírání jednotlivých profesních a společenských skupin. Kdyby dostali v dnešním pořadu víc prostoru, došlo by možná k vzájemné inzultaci.
Nadcházející volby do parlamentu EU nedopadnou pro Paroubka dobře, Topolánek je natolik soudný, že to ani nezkusil. Už vstali noví bojovníci a mají se k světu. Teď ještě aby vstali Češi z kanape a šli je volit. Horší typy než Bobo, Železný nebo Falbr snad mezi nimi nelze najít.
29. 04. 2014 | 22:14

blue jay napsal(a):

Dalsi beag beet od Petry Paroubkove. Lol!
29. 04. 2014 | 22:17

Pavel13 napsal(a):

Ládik!!! napsal(a):
"Takovou babu bych nechtěl. "

Když se podívám, jak dopadl Nečas a jiní, musím konstatovat, že Paroubek si během liveshow Výměna manželky zachoval ještě nejvíce zdravého rozumu. Já bych ji snesl, ale mám obavy, že můj mozek by jí nebyl dost sexy. Každopádně na Rychetského bychom si mohli zanadávat v souladu.
30. 04. 2014 | 08:37

Karel napsal(a):

Pokud jej odsoudí, bude již pan předseda Rychetský na odpočinku. Kdoví, kam až dosáhne oko Sauronovo, vlastně Sokolovo.
Reflexní obrázky jsou mnohdy asi nechutné (dle popisu) a zřejmě takoví jsou i jeho tvůrci sami, proto jsou vyhledávány nechutnými lidmi, na jejichž názoru by mi záleželo jako Kočkům na kotrmelci.

Soudy obecně melou pomalu. Podívejme se třeba na soud s panem Janouškem. Dva roky a výsledek je žalostný. Jestli někdo dostal tím rozsudkem zabrat, pak to není Janoušek, ale je to český občan, který opět obdržel ujištění, že právo je tu jen pro někoho a může si zazpívat s právníkem Jahelkou píseň o gumovém právu. Tři roky pro zfetovaného blábolivého alkoholika, snažícího se zbavit svědkyně autonehody, to nikdo nečekal. Snad ještě zasáhne neviditelná ruka práva v jiných jeho kauzách, ve kterých figurují i další mazánci a své si ještě užije.
Ovšem není vyloučeno, že nějaký advokát učiní nemožné a prokáže, že Janoušek není schopen nést výkon trestu a ,že pobyt ve vězení by nemusel přežít.

Každopádně blahopřeji brněnským soudním znalcům. Co si ale Praha pak z toho uvaří, to si také jednou pěkně sežere.
30. 04. 2014 | 11:34

Ládik!!! napsal(a):

Pavel13 -
nevydržel bych doma s babou, která by měla snahu se mě veřejně zastávat, nic víc. Do rychetského lze kopnout jinak a lépe. Nártem, ne bodlem.
30. 04. 2014 | 11:50

Pavel13 napsal(a):

:Ládik!!!
Ve filmu Černí baroni politruk říká, že žena má být muži především soudruhem. Takto já chápu i Paroubkovic publikační činnost, ne jako vzájemné zastávání se, ale politické zviditelňování.
30. 04. 2014 | 12:46

Zmikund napsal(a):

Paroubková pouze reagovala na to, že se uvolnilo místo po Ivetě Bartošové...
30. 04. 2014 | 13:12

neo napsal(a):

Pavel13:

to je Tankový prapor :)
30. 04. 2014 | 16:06

yes napsal(a):

Ježíši další povedená dvojka na svobodě. Inu což je to daň za svobodu. Lepší párek kabaretních bavičů než krutá diktatura.
30. 04. 2014 | 20:05

skeptický napsal(a):

Ony ty výnosy slavných soudů jsou jak od slepic.Nejlépe je ohledávat,jak ta babička.Pak si utřít prst do zástěry.

S politikou,a uměleckou tvorbou se nikdy neví.

Přiklepnout vlastnictví území svrchovaného státu není proti naší ústavě, jednou pejsek na plakátě dokáže zruinovat podnikatele,natřít tank osvoboditele je shledáno tak roztomilým,že to radši k soudu nikdo nebere,když president prohlásí,že Češi jsou rasisti ,je to kvitováno blechami,kterých tu podle jednoho takynovináře máme habaděj,s povděkem.

Pak zase jeden zakáže knihu světoznámého státníka,pak to odvolají,ale pokuta zůstane.

Je mnohem lépe utrpět škodu,než krmit právníka.To by se mělo zakázat jako krmení holubů.Těm se říká létající krysy.Nosí nemoci,právníci bídu.

Každý slušný člověk kuje pomstu.Ta se má požívat studená.Hašek to řešil takhle večer v podloubí.Servus Francí.
01. 05. 2014 | 14:36

majitel pouťové atrakce napsal(a):

Nemohu si pomoct !
Některé zlatokopky ve mně vzbuzují odpor .
04. 05. 2014 | 10:16

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mittner Jiří · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy