Proč už nečtu české noviny

15. 07. 2009 | 17:01
Přečteno 29320 krát
Už dlouho nečtu české noviny. Můj kdysi pravidelný ranní rituál otevřít počítač, podívat se na servery jednotlivých novin a pak rychle koupit ty, ve kterých jsem našla něco zajímavého, je pryč. Kdysi to bylo jednoduché. Byla jsem vně mediálního kolotoče a hlavně tištěná česká média jsem potřebovala jako ranní kávu. Potřebovala jsem z nich čerpat informace pro mou práci a také jsem chtěla být sama informovaná.

Od doby studií jsem měnila preferenci jednotlivých novin a časopisů podle jejich kvality. Aspoň „by očko“ jsem je sledovala všechny. Situace se ale úplně změnila před 2 lety, kdy se můj vztah s nyní už manželem stal předmětem veřejného zájmu. Najednou jsem nebyla jen pouhým občanem, pozorovatelem a čtenářem z venku. Stala jsem se předmětem zájmu médií. Nemám vůbec žádné iluze, že bych někoho zajímala já. Jsem pouze prostředkem, jak se dostat k mému muži. V dobrém či zlém.

Postupně se vše, co dělám a co se mně týká, stalo předmětem kritiky. A nemám teď na mysli bulvár, ale tzv. seriózní noviny. Terčem kritiky se stala moje práce, rodiče, zájmy, vyjadřování, dokonce styl oblékání, bydlení či vzhled. Byla jsem zděšená. Přece nemůžou, nemají právo všechny tyto věci posuzovat!

Jaká to naivita. Postupně jsem si zvykala. Také jsem měla časem možnost poznat některé novináře a můžu říct, že s většinou z těch, se kterými jsem prohodila víc než jen pár zdvořilostních frází, jsme si docela rozuměli. Takže postupně jsem si zvykala, že o mně nejhůř píší ti, kdo mě neznají a ani znát nechtějí. Prostě jsem prostředkem jak se dostat k Paroubkovi, jak na něj zaútočit.

Dnes to už beru s humorem. Nejvíc kopou a koušou pseudointelektuální novináři, kteří si tímto způsobem vlastně léčí komplexy. Někdy ani nevím jaké, ale Freud by v tom jistě něco našel. Někdy je to třeba jen rozpolcenost. Když si hrajete na intelektuála a odsuzujete vše povrchní a komerční a Vaše choť poskytuje v televizi a bulváru rozhovory o své ovulaci a kojení a živí se komerčním uměním, je v tom rozpolcenost. Já však nemám předsudky, ani nejsem zlá. Věřím, že si s ní doma klidně popovídáte o něčem jiném, hlubším. Než si na ni utvořím názor, podívám se na ni nestranně. A pokud si dovolím o ní něco napsat, zeptám se jejích kolegů. Pak také vím, že její mediální obraz je pouze prostředkem, jak se v dané branži prezentovat. To je způsob, jak já hodnotím druhé. Já jsem však neměla štěstí, aby si se mnou při hodnocení dali aspoň takto málo práce. Proč si raději nekopnout do někoho, koho vůbec neznáte jen proto, že je to žena politika, kterého nesnášíte už z principu a vidíte, že jeho politický směr žurnalistika přijímá jen s kritikou??

Prostě jednoho krásného slunečného dne loňského léta jsem české noviny přestala číst. Manžela, kolegů nebo přátel se zeptám, co důležité se děje a pak si to vyhledám. A světe div se, kvalita mého života se nezměnila, možná se spíše zlepšila. Dál se příležitostně scházím s novináři, dál jim naslouchám a snažím se diskutovat. A je mi dobře. V zájmu zachování duševního zdraví to je snad pochopitelné. Ale to není podstatné, já nejsem podstatná. Podstatná je demokracie a svoboda slova. Proto mě spíše zaráží, co se píše o „nás“ (námi myslím mého manžela, jeho stranu a konec konců i všechny příznivce politického směru, který zastává). Mám čím dál silnější pocit, že právě svoboda slova a respekt k demokratickým politickým protivníkům jsou vyhrazeny jen někomu. Někomu „pravému“, u nás doslova pravému, kdo to se všemi myslí dobře a jeho politický směr je jediným vyvoleným. Snad se mýlím, těch vyvolených bylo na světě a i v naší zemi v historii mnoho a nikdy to pro lidi nedopadlo dobře.

I když noviny raději nečtu, z času na čas se stane, že třeba do Prahy přijede moje maminka a rozčiluje se nad tím, co se píše. Nebo můj táta. U něj je to o to horší, že 20 let po pádu komunizmu pořád věří a očekává demokracii. Sám, perzekuován bývalým režimem za to, že jeho otec v padesátých letech vystoupil z komunistické strany a jeho bratr koncem let šedesátých emigroval, nemohl cestovat (dlouho neměl ani pas), nemohl studovat (neměl ten vhodný profil, tak se po letech musel spokojit s dálkovým studiem na místní pedagogické fakultě), dokonce nemohl ani dělat své koníčky (hrál bigbeat, ale kapelu mu zakázali, protože zpívali anglicky). Takže když mi rodiče (nebo kdokoliv blízký) položí otázku „jak to proboha mohli napsat?“ a ukáže patřičný článek v novinách, i přes svoje předsevzetí nečíst české noviny si to přečtu. A většinou žasnu. Věřím v demokracii a to lepší v lidech, proto jsem některé „úlety“ v novinách přisuzovala nedospělosti jejich autorů (podotýkám, zdaleka si to nemyslím o většině našich žurnalistů). Přisuzovala, čas minulý. Týkalo se to třeba adorace našeho předsednictví Rady EU. Velmi úsměvné. Kde na to ti dotyční autoři chodili? Když jsem byla v únoru v Bruselu na Evropské komisi, říkali českému předsednictví „damage control“. Nechali nás něco udělat a pak eliminovali škody, ty skutečné i ty možné.

Když začala „vajíčka“, mí řečtí přátelé s úžasem sledovali vývoj, jak ho popisovaly a podle nich také „hecovaly“ české noviny. A mohla bych pokračovat. Podle mě se situace natolik zhoršila, že dnes najít cokoliv pozitivního o mém manželovi nebo sociální demokracii je téměř nemožné. Je vykreslován jako neúspěšný tyran, který se řítí do záhuby. Sociální demokracie je zase stranou před rozpadem. Je zajímavé, že o jiných politických subjektech to neplatí. Kde je „přiměřená“ kritika těch ostatních? Kde je demokracie? Chápu, že v českých novinách se levicovost nenosí. Částečně to vyplývá z historického kontextu, částečně z jiných více méně osobních názorů a přesvědčení. Udivuje mě ale, že všichni téměř unisono píší to samé. Jen s malými obměnami. Kdo bude kritizovat „ty ostatní“ za rozkol v jejich straně, když se například předseda dané strany pustí do bývalého místopředsedy opravdu lidsky nevybíravým způsobem? Jak to, že nikoho ani na chvíli nezaskočí fakt, že finanční a bytové otázky jeho hlavního soupeře v jeho novém volebním kraji se najednou propírají na prvních stránkách? Kdo na tom mohl mít zájem? Proč nikdo z novinářů nevěnoval pozornost prohlášení jistého europoslance na začátku voleb do EP, že ve své kampani bude jeho strana obzvlášť tvrdá? Proč mívají političtí zkrachovanci více prostoru v novinách než-li šéf jedné z nejsilnějších politických stran (ale jen té jediné)? Vlastně stačí zůstat ve velmi povrchní sféře, jako jsou fotografie. Proč se zdá, že se v redakcích pořádají soutěže o výběr té, na které Paroubek vypadá co nejhůř? A tak dále. Samozřejmě jsou i novináři, kteří se snaží psát objektivně, dokonce se sociální demokracií sympatizují. Ale mám pocit, že se většinou jakoby omlouvají, že to vidí jinak než „většina“. Možná mají dokonce strach se jinak vymezit.

Proč mě to tolik udivuje? Protože čtu zahraniční noviny. A ty se vesměs dělí půl na půl ve své podpoře levice a pravice. Jejich podpora samozřejmě především závisí na souhlasu a názoru vydavatele a šéfredaktora. Svoje politické smýšlení a sympatie deklarují britské, francouzské nebo třeba i řecké noviny veřejně. Proto jsem vlastně ráda, že se české noviny postupně vymezují. Lidové noviny se jasně vymezily už dávno. MF Dnes se nedávno vymezila bojovým prohlášením svého brněnského zástupce šéfredaktora o tom, koho lidé jistě volit nemají. Dalo by se pokračovat dále. Nevím, zda o jejich politickém smýšlení ví samotní vydavatelé, ale aspoň čtenáři v tom už mají jasno.

Jsem si vědomá toho, že po tomto mém příspěvku se stanu terčem další silné (možná dokonce až strašné) kritiky na stránkách novin. Nakonec ono to ostatně vyjde na stejno. Když mlčím, píší, co a jak chtějí. Když se ozvu, rozcupují mě. Ale dál už jsem nemohla mlčet. Na svobodu slova totiž není dvojí metr. Nesmí se zneužívat nebo užívat tak, jak se to někomu hodí. Ani by se nemělo psát jednotným hlasem. Já si to vše ještě dobře pamatuji z dob minulých, ale to bylo kdysi (z pohledu mého věku) dávno… A jistě se tam nechceme vrátit, ani k těmto „metodám práce“.

Na žádost autorky jsem opravil překlepy v textu. Libor Stejskal, editor blogů

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Ondřej napsal(a):

Jak se do lesa volá...
15. 07. 2009 | 17:12

myloš napsal(a):

Paní Petro, když Vás překvapuje, že téměř všichni unisono píšou to samé - zkuste popřemýšlet o hypotéze, že téměř všichni unisono mají pravdu.
15. 07. 2009 | 17:22

jenicek napsal(a):

A jak se pan otec staví k hvězdný kariéře svýho poctivýho zetě za komančů, když on prej trpěl?
Tak ať Jirka tátovi zařídí pozemeček, kterej střelí za desetinásobek obvyklý ceny, ať se přesvědčí, že tady tu demokracii konečně máme.
15. 07. 2009 | 17:30

MerryMan napsal(a):

Myloš:
spíše opisují jeden od druhého. Je velmi nepravděpodobné, že jeden člověk může za všechno zlo a protivenství, které na ČR dopadlo. Poslední verze je, že Paroubek může za kanadská víza. To už ani není směšné. Zkuste uvažovat o tom, že se mýlíte.
15. 07. 2009 | 17:32

jenicek napsal(a):

MerryMan: To netvrdí novináři, ale politici z druhé strany. Paní Sexymozková se tady rozpovídala o novinářích.

K článku: V souvislosti s "damage control", nebyl by konkrétní příklad? Takhle to působí jako komický pokus o pomluvu:-P Což je ovšem zcela v intencích politického "stylu" Sexymozka.
15. 07. 2009 | 17:38

karel matousek napsal(a):

Tatinek "hral beagbeet"? To je Pepa Repa afrikansky? Please, help.
15. 07. 2009 | 17:43

blue jay napsal(a):

Nevi nekdo co to je ten beagbeet? Je to nejakej druh řepy?
15. 07. 2009 | 17:43

Holoubek napsal(a):

Doporučuji mladá paní sebereflexi a pro vašeho manžela pokoru, jinak pokud máte všech pět pohromadě tak bych vám snad ani nemusel vysvětlovat p r o č to tak je.....:))

(Bože můj za co mne trestáš?).
15. 07. 2009 | 17:44

Patton napsal(a):

Paní Paroubková,
víte, proč o Vás takhle píší? Důvod je jednoduchý, oni Vašemu manželovi závidí. A protože Vás nemohou mít, tak Vás potupují. Vaše chyba, že jste hezká, chytrá a vzdělaná (= emancipovaná) žena, to je přímo červený hadr na "správné" bejky chlapy u novin. Buďte klidná a vykašlete se na ně.
15. 07. 2009 | 17:47

MerryMan napsal(a):

jeničku, Vaší odpovědi nerozumím. Neznám žargon "copywriters". Zkuste to napsat česky. A mimo jiné, považovat funkci ekonomického náměstka RaJ za hvězdnou kariéru je nesmysl. EN byl kdysi účetní, který hlídal, aby se nepřekračoval plán nákladů a výnosů. A na takovou funkci dosáhl každý ekonom s praxí 5-10 let.
15. 07. 2009 | 17:48

klara napsal(a):

Petro, mate uplnou, naprostou pravdu. Jste mlada, ale mozna si pamatujete, jakym zpusobem za komunistu psali novinari zadkoalpinisti....ted se deje to same, jen aby vlezli do toho spravneho zadku....co kdyz ale vyhraje volby CSSD, to bude prevlekani kabatu....Sdilim s vami pocit znechuceni.
15. 07. 2009 | 17:52

Topol napsal(a):

A mě paní Paroubková udivuje, proč vystupujete v médiích (včetně bulváru AHA atd.), když Vám mediální pozornost nedělá dobře. Možná byste se pak vyhnula žalování nejmenovaných deníků. Dochází Vám to vůbec?
15. 07. 2009 | 17:54

jarpor napsal(a):

Soudím, že mylošovo doporučení vůbec není špatné... i když MerryMan píše, že od sebe opisují... no proč ale neopisují to "kladné" o autorce, na to znáte odpověď ?

A pravdu má i Ondřej .. tak se z lesa ozývá... Pamatujete, paní Petro, na Váš termín "sexymozek" ?
A dodám - ty otázky, kdy se ptáte, proč o jiných nepíší o tom, co Vy uvádíte, to je přesně ona snaha za vším vidět snahu Vám škodit, poukazovat na druhé místo sebereflexe.

"Ani by se nemělo psát jednotným hlasem."
Rada pro novináře jako vyšitá z úst Vašeho manžela.

A závěrem jednu otázku : Jak jde dohromady Vaše na začátku - noviny už nečtu - s koncem - jsem ráda, že se noviny vymezují ( jako v zahraničí ) ? Trochu to zavání neupřímností, když ne Vámi zmíněným "dvojím metrem"...

Hezký den
15. 07. 2009 | 17:55

Radka napsal(a):

Ráda bych se paní "překladatelky" nebo zde diskutujících zeptala, co myslí tím "beagbeet". Žádný takový hudební styl neznám, bohužel ani význam tohoto slova mi není známý...

Studuju angličtinu a ráda se přičím :o)
15. 07. 2009 | 17:56

MaB napsal(a):

Milá paní Petro,
se spoustou toho, co píšete, se v zásadě ztožňuju. Vašeho manžela jsem spíš hájil, a některé jeho úlety (projev po volbách, "kdo z vás to má?") jsem připisoval spíš osobnostnímu svérázu, než nějaké papalášské nátuře. Ale v posledních měsících mám opravdu pocit, že se s Paroubkem děje něco nezdravého. Jistě, je to nejspíš reakce na neuvěřitelný tlak, jemuž je vystaven, ale pro mne to je opravdu dosti zřetelná změna. Prosím, věřte, že ho posuzuju pokud možno nezávisle na mediálním obraze. Např. podle výstupů, které sám vyprodukuje, jako tento jeho poslední blogový text:
http://blog.aktualne.centru...
Jsem o pár let starší, než vy, a moc dobře si pamatuji styl, jakým komunikovali předpřevratoví komunističtí aparátčíci. Bohužel, je to tak podobné, až je to komické. Domluvte mu někdy navečer, ať si to dá někým zkorigovat....
15. 07. 2009 | 17:57

Vico napsal(a):

Autorka : Asi jste teď udělala velkou chybu. To, co píšete je pravda, ale ta vám nepomůže.Tady teď budou létat vejce. U toho být nemusím.
15. 07. 2009 | 17:58

blue jay napsal(a):

Pani Petra napsala,
"MF Dnes se nedávno vymezila bojovým prohlášením svého brněnského zástupce šéfredaktora o tom, koho lidé jistě volit nemají."

A kdo rekl, "jedině imbecil by nevolil ČSSD" ?
15. 07. 2009 | 17:58

stejskal napsal(a):

Pane Matoušku,

ROFL :-) :-) :-)

(To nemyslím jako jízlivost vůči nositeli zmiňovaného nicku, ale jako velmi hezkou slovní hříčku, jež mne vcelku bezprorostředně a neplánovaně přiměla k výbuchu hlasitého smíchu)

Libor Stejskal
15. 07. 2009 | 17:59

VIP napsal(a):

Vážená paní, s tím čtením našich novin jsem na tom stejně. Číst všechny ty senzace, starost o druhé, potírání minulosti, vztahy k důchodcům - pokud nejste ODS, milionářka, tupá celebrita nedbo z krajní pravice - nejste nic. Ta masáž není jen v novinách, ale i v TV. Nebo farizejství - Kanada zavedla víza, všichni vědí proč, ale pořád to rozmazáváme. Jak k tomu přijde Mexiko? No a nakonec - co říkáte výše psané diskuzi?
15. 07. 2009 | 18:01

Lukáš Bušina napsal(a):

Až na tu chybu u bigbeetu(kterou Vám už dali sezřat) je to velmi dobrý blog.
15. 07. 2009 | 18:04

blue jay napsal(a):

Nechci se Vas dotknout damo Paroubkova,
ale po precteni vaseho blogu jsem konecne pochopil vyraz pseudointelektual.
15. 07. 2009 | 18:05

Lukáš Bušina napsal(a):

bigbeatu. :))) Ach jo :)
15. 07. 2009 | 18:06

Marek napsal(a):

Paní Paroubková,
chápu vás a nezávidím vám, ale vy jste si to sama vybrala. Možná jste si toho do té doby nevšimla, ale s médii to u nás a asi i všude jinde, kde mají demokracii, tak bohužel funguje. I Paroubkova první manželka to neměla jednoduché, a ta to na rozdíl od vás nemohla ovlivnit, protože si ho brala dávno před tím, než byl jako dnes - slavný, a předpokládám, že nebyl také ani zdaleka tolik arogantní, namyšlený a megalomanský.
15. 07. 2009 | 18:06

jenicek napsal(a):

MerryMan: Má poznámka se vztahovala v první řadě k tomu, že za kanadská víza může Paroubek, protože shodil vládu. To neprohlásili novináři, ale ODS.
A pokud jde o toho náměstka, sám Paroubek to nazývá "vrcholové manažerské pozice". Vzhledem k tomu, že když to ruplo mu bylo 37, to není úplně špatný. Dá se polemizovat jestli to je vysloveně "hvězná" kariéra, ale to je slovíčkaření.
15. 07. 2009 | 18:08

blue jay napsal(a):

bigbeatu Lukasi Busino,
bigbeet je spise velka repa. Ta se zere, lol.
15. 07. 2009 | 18:09

Lukáš Bušina napsal(a):

S křížkem po funuse moucho ;-)
15. 07. 2009 | 18:10

Karel napsal(a):

Pani Petro, zbytečně dlouhé. Myslím, že jste mohla skončit odstavcem -

"Mám čím dál silnější pocit, že právě svoboda slova a respekt k demokratickým politickým protivníkům jsou vyhrazeny jen někomu. Někomu „pravému“, u nás doslova pravému, kdo to se všemi myslí dobře a jeho politický směr je jediným vyvoleným. Snad se mýlím, těch vyvolených bylo na světě a i v naší zemi v historii mnoho a nikdy to pro lidi nedopadlo dobře."

PS.
Neschopnost argumentace nositelů jedině těch "pravých" názorů je příslovečná. Prostě opozdilí antikomunisti či komunisti naruby ví přece "své".
15. 07. 2009 | 18:11

radek napsal(a):

souhlas s pisatelkou,
já již nečtu MF Dnes a LN (bohužel degradovaly na věstníky ODS), jedním z mála slušným deníkem je Právo, z internet. Britské listy
15. 07. 2009 | 18:11

Petr Kováč napsal(a):

Petro, mám takový pocit, že nečteš nejen české noviny, ale že nečteš ani blog svého manžela. Například ten poslední:
http://blog.aktualne.centru...

Komentář mé ženy, mimo jiné tvé SK spolužačky, k tomuto písemnému projevu byl následující: "Kdybys něco napsal v tomto duchu před svatbou, tak si tě nevezmu. Kdybys to napsal po svatbě, tak bych se hanbou propadla, koho jsem si ...". Citovat ji přesně v její mateřštině se neodvážím, ale mělo emotivní zabarvení. A to myslím, že jí vadilo nejvíc, jakou formou, stylem byl ten blog tvého manžela napsán než jeho obsah. Ten mně přišel trochu jalový ... Nicméně, hodně štěstí.
15. 07. 2009 | 18:13

karel matousek napsal(a):

libor stejskal
rado se stalo. :)
15. 07. 2009 | 18:20

MS napsal(a):

Paní Paroubková,

potřebujete radu sociologa a možná zopakovat si dějepis a to jakoukoliv dobu. Potom se možná Vaše psychické zdraví zlepší.

To, co popisujete, je zcela normální jev a to normální jev právě v demokracii. To v Severní Koreji, Vietnamu či Číně si nedovolí takto psát o svých vůdcích a jejich blízkých! Všude jinde si to dovolit mohou, protože žijí v demokracii.

Nejste schopna spolu s manželem a příbuznými tento tlak veřejnosti snášet? Potom existuje jen jedna rada – musíte opustit manžela nebo manžel vysokou politiku! Za každé zaměstnání, za každou “srandu“ se platí, tzn. platí se i za to, že jste manželka politika.

Za řadu věcí si můžete sama. Vaše výroky o sexy mozku, jakkoliv myšlené v dobré víře, se vždy proti každému obrátí. Za řadu věcí může Váš manžel, svojí snahou být všude viděn, všechno komentovat, všechno kritizovat. Ne nadarmo platí – mluviti stříbro, mlčeti zlato!

Ani náhodou není pravda, že na druhé straně politického spektra tento tlak veřejnosti není, je, jen jej už nevnímáte osobně, takže řada věcí okolo Vás projde, aniž byste si jich všimla!

Možná čtete zahraniční noviny, ale to co o nich píšete, není pravda! Zahraniční noviny, až na výjimky, nečtu. Čtu je, když jsem tam pracovně a to především dlouhodobě. Zcela objektivně prohlašuji, jsou v těchto otázkách hodně podobné těm našim!

Pokud chcete, aby noviny psaly to, co chcete Vy, staňte se jejich majitelkou! Je to úplně stejná rada, jako po mne žádají moji známí, když mne žádají o radu, co dělat, aby na pozemku vedle nestavěl někdo jiný. Vždy odpovídám, tak si ho kupte, jinak nikomu jinému nemůžete bránit uplatňovat jeho vlastnická práva - Listina základních práv a svobod.
15. 07. 2009 | 18:21

MJ napsal(a):

Taky už dlouho nečtu noviny a je to právě kvůli lidem jako jsou J. Paroubek, M. Topolánek a mnozí další. Jsou trapní - "kdo z vás to má" nebo "chudí s platem 19 tis.". Vůbec nemají představu o životě běžných lidí a ani jim to nechybí. Když je třeba, dokáží společně táhnou za jeden provaz (i s komunisty), pravda skoro nikdy ve prospěch občanů
15. 07. 2009 | 18:21

karel matousek napsal(a):

blue jay
Ha, beat you to it by 45 secs. Beagbeet is mine. :)
15. 07. 2009 | 18:22

myloš napsal(a):

4 MerryMan, Radek: Opravdu myslíte, že třeba pan Hanák - známý komentátor Práva - od někoho opisuje?
15. 07. 2009 | 18:22

Jura napsal(a):

"Proč mě to tolik udivuje? Protože čtu zahraniční noviny. A ty se vesměs dělí půl na půl ve své podpoře levice a pravice."

Paní Paroubková, tohle třídění je velmi předpotopní. Svět už dávno nežije optikou sporu levá versus pravá. To jen někteří politikové nám to stále namlouvají, tím nemyslím samozřejmě jen ty "oranžové". Pokud se Vy takto díváte na svět, tak se o dost připravujete. Váš manžel zkrátka dělá chyby, chová se arogantně, demagogicky, egomansky - nedivte se tedy, že si říká o tak velkou mediální pozornost. Už dlouho si upřímně myslím, že sociální demokracie, zejména díky své tradici, by si zasloužila ve svém čele skutečné politiky, a hlavně osobnosti, a ne arogantní egomany. Už také proto, aby si ODS musela svou vlastní kampaň dělat sama. Díky Vašemu namželovi a zejméba panu dr. Rathovi takto přichází - nezaslouženě - k hotovému. Věřte mi, jako principiálního nevoliče ODS mě tato mizerná forma ČSSD netěší.
15. 07. 2009 | 18:23

Inka napsal(a):

Ja vas jaksi nechapu. Vzdyt jste psala, ze jste prestala cist noviny a ze jste stastna, tak na co si vlastne stezujete, pani Paroubkova?

A ten beagbeet je co? Pochopim, kdyz to napise nekdo kdo nezna anglictinu i kdyz slovo bigbeat zna skoro kazdy, ale aby to takhle napsala prekladatelka anglictiny je prinejmensim udivujici.
15. 07. 2009 | 18:24

Baba napsal(a):

Novinářům dveře otevřeny. Přejte nám zdraví.
15. 07. 2009 | 18:25

vont napsal(a):

To jsou paradoxy, zdánlivě zajímavý blog s přitažlivou tváří. Ve skutečnosti přemítám, která z dam, tedy PP nebo KVS je umanutejší. Petra Paroubková má bod za vizáž a Klára Veselá-Samková za rovný přístup. Nerozhodný boj vrcholí, ale v závěru obě soupeřky převálcovala Eckertová z výpravy profesora Svedberga. Nemá sice ani vizáž jako PP a nezná právní jurisdikci jako KVS, zato ale byla hned napoprvé uchvácena Yettim a unesena neznámo kam. Díky bohu od ní máme pokoj a to se o těchto dvou osobách říci nedá.
15. 07. 2009 | 18:25

vont napsal(a):

Omlouvám se oběma dámám PP a KVS za přílišný sarkasmus. Promiňte.
15. 07. 2009 | 18:32

malma napsal(a):

blue jaye
hele ty socko emigrantská, ty se tu vůbec neprojevuj; díky takovým sockám co jezdí sosat soc. systém do Kanady jsme dostali víza.
15. 07. 2009 | 18:34

Petr Kováč napsal(a):

Překlepy. :-D :-D :-D

"Na žádost autorky jsem opravil překlepy v textu. Libor Stejskal, editor blogů"
15. 07. 2009 | 18:45

Lila napsal(a):

Pokud si pamatuji, tak někdejší paní premiérové - Zemanovou i Špidlovou, nebo manželky šéfů jiných politických stran nechávala a nechávají média na pokoji.
Jenže ony novinářům nesdělovaly nic o mozku svého manžela, neoblékaly ho do sladké růžové, nesvolávaly tiskovky na nichž by vytrubovaly do světa intimní rodinné záležitosti, jako např. očekávání potomka.
Takže ona by trocha sebereflexe ze strany paní Paroubkové II jistě neuškodila.
15. 07. 2009 | 18:54

ALEX napsal(a):

To, co zde p. Paroubková popisuje, potvrzuje současná kampaň proti D. Rathovi - jistě není ctnost sama, ale proč se nezajímali novináři se stejnou intenzitou o např. P. Bendla v době jeho "hejtmanování." Předpokládám ale, že čeho je moc, toho je příliš a lidi už novinářům nevěří - ta jejich jednostrannost je už moc průhledná.
15. 07. 2009 | 18:57

Josef K. napsal(a):

Bohuže, máte pravdu. Z druhé strany jste ženou muže, který je normalizační až za uši, tedy má stejný základ s českými médii. Nelze žít jedno a myslet druhé, to je Vaše malá tragedie, ale nejen Vaše...
15. 07. 2009 | 18:58

tng napsal(a):

"Sociální demokracie je zase stranou před rozpadem. Je zajímavé, že o jiných politických subjektech to neplatí."

Pani Paroubkova, zkuste ty noviny zase zacit cist, at o tom nevypravite nesmysly. O pnutich v ODS - Klaus, Tlusty, Bem - se pise porad, mnohem casteji nez o socdem.

Vase recke pratele zarazila vajicka ? A ja bych si byval myslel, ze jsou z nesrovnatelne horsich reckych poulicnich boju aspon trochu otrli !
15. 07. 2009 | 19:00

Anton napsal(a):

.....Ani by se nemělo psát jednotným hlasem. Já si to vše ještě dobře pamatuji z dob minulých, ale to bylo kdysi (z pohledu mého věku) dávno… A jistě se tam nechceme vrátit, ani k těmto „metodám práce“.....
Problém. paní Petro je v tom, že váš manžel, pokud někdo napíše nebo řekne něco co je v rozporu s tím co tvrdí on, se okamžitě rozkatí. On vyžaduje aby všichni souhlasili s tím co on řekne a uchyluje se k metodám práce které si pamatuje a s nímiž vyrostl. Metody práce a propagace jsou tři: bílá, šedá a černá. Váš manžel používá zásadně černou a velmi vzácně šedou.
15. 07. 2009 | 19:04

petra paroubkova napsal(a):

Tímto bych se chtěla omluvit za překlep, který se mi v původním textu povedl. Uvědomila jsem si to hned, jak jsem text odeslala, ale oprava chvíli trvala. Myslím, že pokud se podíváte na diskuzní příspěvky, také chyby obsahují (dokonce u většiny přispěvatelů v mateřském jazyce).
Děkuji za velkorysé pochopení.
Petra Paroubková
15. 07. 2009 | 19:13

Karel napsal(a):

To Petra Paroubková :

Mladý stařík Matoušek se na argument nezmohl, ale zase asi umí anglický.
Stane se.
15. 07. 2009 | 19:20

im napsal(a):

Ale no tak, pánové!

Že by už gentlemani vyhynuli??
15. 07. 2009 | 19:29

george napsal(a):

Žij tak, aby ses mohl podívat každé ráno do zrcadla a říct všem: “Žijte jako já!”
...
Drž se mezi oběma (krajnostmi) INTER UTRUMQUE TENE (Ovidius) Z příběhu Faetontova: Foibos, bůh Slunce, radí svému synu Faetontovi, jak má řídit sluneční vůz. Ne příliš vysoko, ani příliš nízko, aby žárem neublížil ani zemi ani nebi. Bezpečná je cesta středem.
Obecně - zlatá střední cesta. = Medio tutissimus ibis.
*
http://utrumque.blogspot.com
15. 07. 2009 | 19:31

YY napsal(a):

Pokud si to vše tak dobře pamatujete z dob minulých, vysvětlete tedy svému manželovi jaký je rozdíl mezi demokracií a demokratickým centralismem.
15. 07. 2009 | 19:32

Sláma napsal(a):

Jestli Vás to paní Paroubková potěší, jsme na stejné lodi.
Moje rodina desítky let odebírala Mladou frontu. Za starého režimu tam alespoň občas byli články o věcech, které mě zajímaly. Když jsem přeskočil politické rubriky, dalo se to číst. Po revoluci se značně zlepšila, bylo tam mnoho populárně vědeckých článků, zasvěcené články o politice, ... Bohužel, dnes je to minulost. Současná MF je skoro stejná jako LN a obě jsou hrozné. Po všech těch letech jsme předplatné MF Dnes zrušili. Dnes již české noviny nečtu, jen je prolistuji a čtu jen vybranné články. I tak mi to občas působí muka. Raději čtu západní tisk, od ABC po The Economist. Velice často žasnu, kolik zpráv je v našem tisku překroucených, kolik věcí je nám zamlčeno!
Zmíněné noviny se nejvíce podobají Rudému právu v době největšího rozkvětu. Jsou plné plnoplánových, přihloupých agitek, které sice povzbudí přesvědčené (zejména však osoby s nižším intelektem a/nebo vzděláním), ale rozhodně nepřesvědčí pochybovače.
Aby nebyla mýlka, nejsem volič sociální demokracie. Hledám solidní, liberální, pravicovou politickou stranu, ale bohužel, vždy, když se začne některá z těch malých slibně vyvíjet, nějak se to zvrtne.
Pokud se týče překlepů - myslím, že by se z toho neměla dělat věda. Na počítači se udělají snadno, navíc je snad obsah přeci jenom důležitější než forma.
15. 07. 2009 | 19:37

wbgarden napsal(a):

Myslím, že už nastal čas na pěkný obrázek...
Jinak, myslíte si také, že vládu olepenou poctami mladých si tato země může dovolit ?
http://www.ateo.cz/f/images...
15. 07. 2009 | 19:59

Janota napsal(a):

Pani Paroubkova, pokud si toto prectete, tak vezte, ze nejste sama, ze s vasim vyse vyjadrenym nazorem souhlasi mnoho dalsich. Prazsti pisalci derouci se k lizu rozhodne nereprezentuji vetsinu verejneho mineni. Preju mnoho uspechu.
15. 07. 2009 | 20:01

todi napsal(a):

Milý pane Ondřeji,
vyjevení pravdy nemívá podobu honu na čarodějnice, jehož rysy antiparoubkovská kampaň má. Některá čísla LN jsou jeden velký zlostný ryk na toto téma. Pro totéž si u nás na vsi můžu zajít do hospody a dostanu to v zábavnějším balení a ještě vyváženě.
15. 07. 2009 | 20:06

Karel napsal(a):

To wbgarden nebo spíš týpkovi pod tímto nickem :

upocené a nevtipné, šmoulo.
15. 07. 2009 | 20:08

babaluba napsal(a):

Pro "Lila"
Není pravda, že paní Zemanovou a paní Špidlovou nechávala média na pokoji. Pamatuji se, jak (takzvaná seriozní) média negativně psala o faktu, že když se paní Špidlová přestěhovala za svým manželem (tehdy předsedou vlády) do Prahy, dostala hned zaměstnání v knihovně. Snažili se z toho udělat aféru, že se jednalo o protekci. Přitom nezaměstnanost v Praze byla tehdy něco přes 2% (což znamená, že každý kdo bydlel v Praze a chtěl pracovat, tak práci měl, protože je známo, že cca 2 až 3% z uchazečů o práci tvoří ti, kteří ve skutečnosti pracovat nechtějí, takže nezaměstnanost nemůže klesnout na nulu). A práce knihovníků, pokud vím, není honorovaná tak, aby vzbuzovala závist. Přesto se paní Špidlové dostalo hodně nenávistných článků v novinách.
15. 07. 2009 | 20:19

tk napsal(a):

Jak se Váš tatínek vyjádřil k Vašemu pobytu u estébáckého práskače Dvořáka v jeho hotýlku v Mariánkách ? Některé věci čas nesmyje, což je správné...a jako veřejně známá osoba jste holt pod drobnohledem...což je také správné. Asi jste milé děvče, ale teď zrovna i polovina Vašeho manžela. A ten je přinejmenším značně kontroverzní, byť zhusta sexy...že ? Ale je celkem běžné, že světští, mafiáni a jim podobní se opatřují milými blondýnkami....to tak nějak patří k věci. Aspoň se podíváte po světě...
15. 07. 2009 | 20:20

Da.Rock napsal(a):

Paní Paroubková, plně s vámi souhlasím. Naše noviny jsou v drtivé většině pravicové a i ty, které se donedávna celkem ochotně smiřovaly s nálepkou levicové (Právo) jsou aspoň antiparoubkovské. Mediální tlak, který je vyvíjen na vašeho muže, je extrémně silný, něčemu takovému ještě od revoluce nečelil žádný jiný politik.
S některými věcmi nestojí za to bojovat. Třeba s blbostí, zlobou, záští. Je to jako mnohohlavá saň. Jedna hlava vám ukousne ruku a když ji seknete mečem, ty druhé hned začnou syčet - vidíte ho, grázla, sekl naši sestřičku mečem!!! A další to ochotně opakují.
Neuvažujete o tom, že si zasloužíte trochu klidu? Zdraví máme všichni jen jedno a nasadit ho v sázku kvůli politice je příliš velký hazard. Nechtěl by se na to pan Paroubek vykašlat a odejít na odpočinek, či do méně exponované funkce? Já osobně bych to udělal už dávno. Nechat si nadávat, urážet, bombardovat vajíčky a zesměšňovat bych dlouho nevydržel. Bojovat s nekonečnou lidskou zlobou je ztráta času.
15. 07. 2009 | 20:24

wbgarden napsal(a):

Budu neustále opakovat, drahý karlíku, tak třeba teď to bude podle tvého gusta...
http://www.ateo.cz/f/images...
15. 07. 2009 | 20:29

Dag napsal(a):

Dobrý den,
Nemyslíte si že, prostě není možné budovat si vlastní štěstí na neštěstí jiných? Paní Zuzaně Paroubkové jste nasazovala paroží jako překladatelka a asistentka jejího manžela a teď žehráte nad osudem...a to ještě není konec.Nic špatného vám nepřeji, ale boží mlýny melou....mějte to na paměti....prosím trochu pokory
15. 07. 2009 | 20:35

Germanicus napsal(a):

Petro, nic se neděje (tedy to, že jste přestala číst noviny). Když, tak pouze selektivně. Z MfD pouze přílohy, v Lidovkách sobotní přílohu (občas). V Právu některé rozhovory, komentáře (Kellera, Hekrdlu, Mitrofanova, Fraňka). Z Bakalových Hospodářek se dá číst příloha Podniky a trhy. Z týdeníků se dá číst Ekonom a Euro. Na internetu na blistech Štěpán Kotrba - poslední zuřivý reportér stylu Egona Ervína Kische. Je sice poněkud kritický k Vašemu panu manželovi, ale ta kritika má hlavu a patu. Jó, a když Vám bude moc smutno zabrouzdejte na Outsider Media.
Mimochodem, já osobně jsem se od loňského září přestal ÚPLNĚ dívat na televizi (nejen na zpravodajství, ale na všechny pořady) a jsem v pohodě. O to víc, ale jsem zase na internetu. Držte se!
15. 07. 2009 | 20:49

Tupelo napsal(a):

Pani Paroubkova, delate chybu ze nectete ceske noviny, jinak byste vedela ze:

- Mužům nůž do ruky nepatří. Dokazuje statistika úrazů. Letošní houbařská sezona je velmi atypická, rostou i lanýže (Idnes)

- Gott nechtěně slouží ateistům v rakouské kampani proti Bohu. Deset míst, která musíte vidět při návštěvě USA (HN)

- Hůlky a klobouky, fanoušci Harryho Pottera čekali na premiéru. Záhada: Kde berou zahrádkáři pražce? (Lidovky)

Myslim ze se jedna o to nejlepsi z bulvaru (bez ironie). Politicke zpravy ci komentare z techto webu nema smysl moc cist, budete ovsem ochuzena o dalsi zpravu dne s tematem 'straslivy Paroubek'. Fotky se aktualizuji jednou za pulrok az rok, stavajici patri asi k tomu nejlepsimu co se redakcnim fotografum povedlo nasnimat.

Pokud jste narocnejsi ctenar a hledac, pravdepodobne najdete obcas sem tam lepsi clanek na Novinkach.

A mezi to uplne nejlepsi na ceskem webu patri, podle me, Britske Listy.

Nejlepe je cist si o ceske politice ze zahranicnich zdroju (doporucuji google news, ma vyhledavac), to se napr. dozvite jak byla CR videna behem sveho predsednictvi ze zahranici (z principu objektivnejsi nez ceske zdroje), misto svazackeho obdivu nekterych ceskych novinaru (a novin) o vlade ODS. Z ceskeho webu si tak prohlizim max. titulky v RSS.

Myslim ze duvod proc tomu tak v CR je, je propojeni majitelu novin (drzitelu kapitalu) se stranou, ktera je pro ne zarukou nejjednodusi cesty ke kumulovani dalsiho kapitalu. Vse prochazi dobre, diky tomu ze v CR neexistuje alternativa, treba v podobe angazovanejsi obcanske spolecnosti, ktera by nektere vymysly vyvracela. Lide jsou radi klamani, proc neverit ze kdyz bude vladnout modra Strana, vsichni, ale uplne vsichni, se budou mit lip (viz kluci a holky z predvolebnich plakatu :)). Proc neverit tomu ze za vlady pravice, kdy je kazdy odpovedny sam za sebe, maji vsichni stejne sance a kolo stesti se priste usmeje zrovna na ne (kdyz uz nevysla ta sportka :))? Proc si nepredstavovat ze vhozeni hlasu proti Paroubkovi se stavam hrdinnym bojovnikem proti navratu komunismu, front na banany a zadluzovani deti do x-teho kolene? Je to prece tak vzrusujici byt na te spravne, medii vytvorene, strane barikady (nejen politici mohou za studenou obcanskou valku v CR).
15. 07. 2009 | 20:54

wbgarden napsal(a):

Budu neustále opakovat, studenou sprchu mám nejrači...
http://m4rtin.com/481-video...
15. 07. 2009 | 21:00

MV napsal(a):

to Neopřemyslovec: to, ze dnes plno rodin ma dite velmi pozde je podle meho nazoru "uspechem" systemu, ktery u nas je - mladi maji problem se zajistenim bydleni (kdyz jste zadluzeny hypotekou po usi, tak uz se rodina planuje trosku jinak), nejistota zamestnani atd.
15. 07. 2009 | 21:06

suchánek napsal(a):

VELMI dlouho jsem přemýšlel, jestli se vůbec dá na takový brak reagovat. víc než blog samotný mě však dostaly diskuzní reakce, a tak jsem se nakonec rozhodl položit pár otázek zdejším sympatizujícím (proparoubkovským) diskutujícím.

opravdu se vám ještě nezajídá ta jednoduchá uniformita výstupů paroubkovic rodiny?

má to tak uboze jednoduchý mustr, že to musí urazit každého slušného člověka. každý výstup této dvojky obsahuje:

a) bohapustou lež
b) neuvěřitelně trapný a ubohý pokus o dehonestaci soupeře
c) pláč, pláč, pláč a pláč
d) ujištění o naprosté osobní vyrovnanosti a jednoznačné předurčení, jak si to zase slíznu, ale bude mi to fuk.

vyřiďte vašemu otci, že demokracie tu u nás bude, až všichni ti načichlí komunistickými móresy
--VŠICHNI!-- vymřou.

jsem zhruba stejně starý jako vy. a ta doba čeká až mé vnuky.
15. 07. 2009 | 21:12

Karel napsal(a):

Suchánku předvedl jste skutečně mediální vzorec pravidelného humusu.

Místo Vašich mlhavých tvrzení jste mohl zkusit bod po bodě konkrétně vyvrátit tvrzení Paroubkovic kočky.

Místo toho jste nalel pravidelný nekonkrétní hnůj.
To je argumentace? Co si z toho vzít?
15. 07. 2009 | 21:21

Lena napsal(a):

Neopřemyslovče,
Váš nick není od slova "myslet", že ne?
15. 07. 2009 | 21:22

cháchá napsal(a):

Vzácná paní,jestli se oni nedomnívají,že dojednání ,které proběhly s cizími firmami,které váš manžel nedokázal bez překladatelky uzavřít,tak ony vaše znalosti jsou oním pojítkem vašeho vztahu k seximozku.Jinak je všem jasné,že jediná kvalifikace vašeho chotě je inkoustvá tuška za uchem,a připsané čárky.
15. 07. 2009 | 21:27

Lena napsal(a):

Pan Stejskal podotkl na konci blogu, že "opravil překlepy". Osobně se domnívám, že by měl příště radši celý blog napsat sám. Aspoň by text byl o něčem a správně česky (či cizojazyčně).
15. 07. 2009 | 21:29

Radka napsal(a):

Já nechci být hnusná a nějak se v tom šťourat, ale vážně pochybuju, že to "beagbeet" byl jen překlep... Beat foneticky odpovídá onomu Beet, Beag teda už moc ne... ale stejně, docela jsem se zhrozila, nedokážu si představit, že by se komukoli, kdo s angličtinou něco dělá, natož profesně a ještě u tak "profláklého" slovíčka, stalo toto. Hm, a dva tři překlepy v jednom slovíčku ?
Nevím, ale dost vážně pochybuju nad překladatelským umem paní přispěvovatelky.
15. 07. 2009 | 21:29

Zacheus napsal(a):

To Petra Paroubková. Jistě že máte ze svého hlediska právo na svůj názor a chápu , že se Vám někdy zcela důvodně psaní některých novinářů ( a karikatury různých rádoby "umělců") opravdu líbit nemůže.

Ale na druhé straně, jestliže Váš muž ,aniž si to zřejmě uvědomuje, někdy dikcí svého vystupování, bez náznaku pokory nebo sebereflexe, připomíná předlistopadového papaláše (kdo z Vás na to má), nebo revolučního bojovníka z Velké francouzské revoluce za republikánskou čistotu státního zřízení, pak je těžké se divit některým negativním reakcím vůči jeho osobě.

Ale pokud vím,přítel Foldyna se vyjádřil tak,že v případě volební porážky ČSSD při nadcházejících parlamentních volbách očekává politický odchod Vašeho manžela, a asi nebude sám. Takže možná že se i Váš problém časem vyřeší .

Přeji vše dobré.
15. 07. 2009 | 21:34

suchánek napsal(a):

Karel:

paroubkovic napsala:

A: Už dlouho nečtu české noviny.

B: Prostě jednoho krásného slunečného dne loňského léta jsem české noviny přestala číst.

C: Takže když mi rodiče (nebo kdokoliv blízký) položí otázku „jak to proboha mohli napsat?“ a ukáže patřičný článek v novinách, i přes svoje předsevzetí nečíst české noviny si to přečtu.

a teď vám prozradím jedno sladké tajemství. velké množství firem má své tiskové oddělení. politické strany předpokládám všechny. jedním z naprosto základním nástrojem tiskového oddělení je denní monitoring tisku. funguje na základě klíčových slov. garantuji vám, že tiskové oddělení lidového domu má na předních místech oněch klíčových slov slova PAROUBEK a PAROUBKOVÁ ve všech tvarech. a taky vám garantuji, že velkej jirka nosí domů pravidelně onen monitoring tisku. a jeho ženušce tak neujde ZHOLA NIC, co se o ni napsalo.

milá petra nám možna mohla naspat úžasné sdělení:

noviny si už rok nekupuju. můj sexy mozek má totiž tiskové oddělení a tak se můžu zcela věnovat jen článkům O MNĚ a mém gigantovi a neztrácet tak svůj drahocenný čas tím ostatním plevelem.

fascinujeme mě, že jim to pořád žerete. fakt...
15. 07. 2009 | 21:37

bigbeet napsal(a):

Radko,
vy máte v tom svém prvním příspěvku taky překlep...
15. 07. 2009 | 21:41

Student napsal(a):

Paní Paroubková napsala velký článek o tom
jak jsou naši novináři špatní. Ať se to vyrovná. Napište někdo něco o dobrých novinářích.
15. 07. 2009 | 21:48

Inka napsal(a):

petra paroubkova napsal(a):
Tímto bych se chtěla omluvit za překlep, který se mi v původním textu povedl. Uvědomila jsem si to hned, jak jsem text odeslala, ale oprava chvíli trvala. Myslím, že pokud se podíváte na diskuzní příspěvky, také chyby obsahují (dokonce u většiny přispěvatelů v mateřském jazyce).
Děkuji za velkorysé pochopení. - konec citace

Pani Paroubkova,
je velky rozdil mezi preklepem a chybou. U vas to byla jasna chyba, ale vy jste pani Paroubkova, chovate se presne jako vas manzel :-)))
15. 07. 2009 | 21:50

suchánek napsal(a):

mimochodem, pokud PROFESIONÁLNÍ překladatelka zmrví slovo bigbeat při neuvěřitelně násilném popisu perzekuovanosti a jiných protikomunistických vlastností svého otce, je to fakt tragické.

ovšem ještě mnohem tragičtější je opět v této mikrokauze ta paroubkovic šablona.

a) petra neumí anglicky a slovo bigbeat viděla až dnes poprvé v diskuzi. přesto se živí překlady a její otec je letitý bigbíťák.

b) petra napíše lež (že si tu chybu uvědomila ihned po odeslání), aby tak trapas velmi naivně umírnila (v mém případě ho umocnila).

c) neopomene vzít jako rukojmí pana stejskala, že jako nereaguje na její mail dost rychle, neuvěřitelné :-O

d) ty, kteří ji na její intergalaktickou chybu v diskuzi upozornili, se snaží již tradičně dehonestovat tím, že upozorní na to, že i oni psát neumí, a to ani česky.

no jedno velké OMG

(byl jsem na 1000% přesvědčen o tom, že v říjnu volit nepůjdu. paroubkovic dělají opravdu všechno pro to, abych svou prdel zvednul).
15. 07. 2009 | 21:51

StandaT napsal(a):

Jo, máte to těžký, ale do čeho jdete jste věděla. "popularita" vašeho manžela je víceméně konstatní od "únorového" projevu. I když si myslím, že jeho nedávná sprostota vůči Schwarzenbergovi a Dobrovskému ho srazí níže.

Neopřemyslovec: Vás bych smáznul jako komára, i když tam není jediné vulgární slovo.

diskutující: Čeština paní Paroubkové je naopak k ocenění. Pokud někdo takhle píše v jiném než je jeho mateřský (byť podobný) jazyk, tak klobouk dolů.

K pravicovosti tisku: mám pocit, že se rozmáhá velice účelový postoj: pokud se nepíše kladně o levici, tak je to automaticky pravicové. Pokud je pravicové i Právo, tak už jste ve virtuální realitě. Možná cesta ven z ní by mohla spočívat v tom, že byste se přestali stydět za Halo noviny.

A nebo si přečtěte Viléma :)
15. 07. 2009 | 21:53

Inka napsal(a):

Bigbeet, vy taky mate preklep a nebo jste taky velka repa?
15. 07. 2009 | 21:53

Inka napsal(a):

Pane Suchanek,
perfektne vystizene!
15. 07. 2009 | 21:55

StandaT napsal(a):

suchánek: co to je OMG? díky za odpověď.
15. 07. 2009 | 21:59

Suchec napsal(a):

Suchánek, Inka a někteří další:
Jmenovče a vy ostatní bigbíťáčtí puristi.

A co tak k obsahu a významu textu?

To nemáte na víc, než se otočit na jednom slově?

To je hodně slabé, a ledacos to vypovídá.

Ale proč si alespoň trošku nekopnout, co?
Ale mělo by to alespoň být přímo k dotyčné osobě, a pokud možno i něco k tématu.
15. 07. 2009 | 22:02

bara napsal(a):

to Neopřemyslovec:

Pani Paroubkovou nemusim, at je jeji blog jakykoliv, tak to, co jste napsal, je vrchol hnusu. Stydte se.
15. 07. 2009 | 22:04

Inka napsal(a):

Za pan Suchanka - O My God...
15. 07. 2009 | 22:07

suchánek napsal(a):

15. 07. 2009 | 22:08

zdenek mihalco napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem jeden urážlivý text a jeden nenávistý příspěvek včetně dvou poněkud vulgárních reakcí na tento text. Tyto příspěvky byly v rozporu se záměry těchto stránek - tj. vytvářet prostor pro slušnou a věcnou diskusi.

Děkuji za pochopení.
Zdeněk Mihalco,
správce blogů a diskusí
15. 07. 2009 | 22:10

Suchec napsal(a):

STandaT:

Já si myslí,m ,že si to Dobrovský, a Švarcenberk (ten míň), přece jen zasloužili.
V tom to nevidím. Ale to je věc názoru, samozřejmě.

Ad "pravicovost" tisku.
To není pravicovost, ale devótnost a podlézavost kůrkodárci. Jinak si to nedovedu vysvětlit, protože takové hovadiny, často vyložené denunciace, co se často dočtu, takové zkreslování skutečnosti, adorace stále stejné skupiny lidí, a denunciace stále stejné skupiny lidí.... No comment.

OMG - Oh My God!
15. 07. 2009 | 22:10

suchánek napsal(a):

suchec:
jmenovče, konkrétně k tématu jsem psal o něco výš v jiném příspěvku, docela by mě zajímala odpověď na mou otázku zrovna od tebe. dík
15. 07. 2009 | 22:13

Inka napsal(a):

Vazeny StandoT.
Tady nejde o kopnuti. Je rozdil jestli napise takhle neuveritelne blbe tak proflaknute slovo bigbeat clovek, ktery anglictinu videl z rychliku a nebo clovek, ktery ma statnici z anglickeho jazyka a zivi se prekladanim. Takze, to vase kopnuti si odpuste a co se tyka obsahu a vyznamu textu, tak musim napsat, ze po precteni vam mohu sdelit, ze ted vim vyznam slova pseudointelektual.
15. 07. 2009 | 22:14

Suchec napsal(a):

Inka:

Když už opravujete jiné, zaměťte si před prahem vlastním, prosím.

p.s. dle mého může klidně takový Ludo (sokolík z NJ , občas k vidění na aktualne.cz) i hutorit. Hlavně to musí dávat smysl. Pak mohu souhlasit, nebo nesouhlasit.

Na pravopis začnou upozorňovat ti, co nemají co říct.
15. 07. 2009 | 22:15

Inka napsal(a):

Omluva pro StanduT, moje odpoved byla pro nick "Suchec".
15. 07. 2009 | 22:20

Inka napsal(a):

Ja se snazim jak nejlepe mohu, ale jaksi se prekladanim nezivim a jak uz jsem jednou a naposledy napsala je rozdil mezi chybou nekoho, kdo se anglictinou nezivi a tim, kdo ji ma v pracovnim popisu. Takze si laskave vazeny Suchecu, trhnete nohou, ano?
15. 07. 2009 | 22:25

Suchec napsal(a):

suchánek:

Vy tam fabulujete a předpokládáte něco, co sice může být reálné, ale nemáte pro to ani jediný důkaz.

A na tom stavíte dál, a vkládáte do toho cosi temného a zlého, stylu: Podívejte se , jaká že to ta Paroubková je pokrytec.
Vy přiřazujete Paroubkovi nějaké vlastnosti (ať jsou jakékoliv), a automaticky je přenášíte na všechny, v jeho okolí.

Ale stačí napsat "modrá squadra", a hned se najdou tací, co vykřikují, že generalizovat je komoušské a bolševické. Že je to štvavá propaganda.

A co je toto? Jak to nazvat?

Nebylo by lepší trochu ubrat na emocích, a zkusit se na věci podívat z více stran?
Hmm, to se teď nenosí.

Souhlasím s Karlem a jeho reakcí na ten Váš předchozí (první?)... No nevím, jak to nazvat. ... Úlet?

Mám u některých blogerů taky občas problém, jak reagovat.

Ale že bych jim předhazoval manželky, či milenky? A tvrdil, že díky nim jsou stejní, jako ony?

Jednomu bych mohl, ale ten blogy nepíše. A druhý přestal.
15. 07. 2009 | 22:32

StandaT napsal(a):

Inka: ufff. To byl pro mě nemilý omyl... chvilku jsem přemýšlel, co jsem zase provedl :)

Víte, Inko já osobně už mazal a přepisoval tolik mailů, ve kterých jsem těsně před odesláním zjistil, že jsem něco napsal foneticky... a kolik mi jich uteklo a to i u "rutijních" slov... že k tomuto jsem tolerantní.
15. 07. 2009 | 22:33

StandaT napsal(a):

Suchec: už Vám někdo řekl, že jste taková Medvědí služba s.r.o. ?
15. 07. 2009 | 22:34

suchánek napsal(a):

Suchec:

omluva za to tykání, myslel jsem, že jako jmenovci bychom mohli :-)

tady ale naše souznění končí. není vám pomoci. nechci vás přesvědčovat, nejde to.

obecně mi vadí lidská hloupost. ale ještě víc mi vadí, pokud někdo dělá z lidí idioty programově, tak jako to dělá paroubek a jeho petra.

fakt chcete volit toho zamindrákovaného narcise, který se v první řadě stará o sebe, ve druhé o sebe a ve třetí pro změnu o sebe, a to ne jen o své koryto (protože to dělají i ti napravo), ale především o SVŮJ MEDIÁLNÍ OBRAZ. no brr.

dnes už končím, argumentů o monitoringu atd. jsem vám (i karlovi)předložil vagón, od vás ani jeden. a to mě moc neba, mějte se
15. 07. 2009 | 22:40

Suchec napsal(a):

Inka:
Opravdu nemáte nic tak "světoborného" jako točit se stále na jednom slově?

To máte opravdu hodně, co říct.

Už jsem si trhl. Raději oběma.
A není to špatný :-))))))

Jo:
Nad Oltecem pecen háže, hicnu do vokna,
plonkovní de na ponávku lehnót.

Ale že Ponec dneska vystartoval na Kolišťu, po té buřeně. Auta až po vokna ve wasrůvce. Dekle vod kanálu startovaly na Kolišťu metry vysoko. Pěkné črumec, kurňa. A ti hasiči furt oheň, oheň, a vona voda, voda.
15. 07. 2009 | 22:42

Pepik napsal(a):

Paní Petro, máte můj souhlas s tím, co jste napsala, také to tak vidím. Rovněž jsem reagoval podobně, odhlásil jsem předplatné na Mladou frontu Dnes, ne dnes, ale v březnu. Čtu jen blogy a komentáře. Bez novin je mi skvěle, mám o hodinu denně více času pro sebe. Také mám dobrý pocit z toho, že je již neživím. Řekl bych, ať je živjej ti, co to rádi čtou. Jen jestli jim to ale dlouhodobě bude stačit. Závěrem ještě dodávám, že některé aktuální zprávy jsem tam zcela postrádal, a musel je hledat na webu. Májí tam asi cenzuru!
15. 07. 2009 | 22:43

PatientO.T. napsal(a):

15.07: Proč už nečtu české noviny
17.02: Rádio Jerevan 3 – aneb hyenismus Evy Pospíšilové
12.01: Omluva a vysvětlení
07.01: Rádio Jerevan II – že by už všichni?
31.12: Rádio Jerevan - deník AHA a jeho experti na módu
13.11: Svatební nákupy v USA
15.10: Když potrefená husa šla kolem žumpy, aneb ze zápisníku seriózního novináře
18.08: Škrabalův elixír mládí
16.08: Když už o mně chtějí psát, tak aspoň pravdu

A abych nezapomněl:
3.3.: Psala jste o pro vás "nepředstavitelném zostuzení (způsobeném ještě neposlušným žaludkem) na letišti před zástupci naší ambasády v Damašku a syrské ambasády v Praze".

Já se vám divím, paní Paroubková.
15. 07. 2009 | 22:44

Suchec napsal(a):

Suchánek:

No, argumenty jste nepředložil. Pouze vlastní doměnky a závěry z nich.

No, s tím koho volit je to ošemetný. Vím koho určitě ne. Jenže oni teď tak nějak "koalují" (ne kopulují), že z volitelných jsou nevolitelní (Starostové, třeba).

Toť vše. Nic víc. Jmenovče :-)))))
15. 07. 2009 | 22:46

StandaT napsal(a):

Suchec:

jedna rada a zadarmo: až vy levičáci přestanete číst pravicový tisk, tak ten zkrachuje. Takže: nekupujte ho a máte to vyřešeno. Mě už unavuje, jak si furt někdo stěžuje jak je hrozný, neprofesionální, nesparavedlivý, lže a je v žoldu a... a... a... a přitom to má, narozdíl ode mě, nastudováno od první stranky po poslední. Někteří z těchto jedinců mi připadají, že snad mají úchylku obdobnou masochismu v sexu.
15. 07. 2009 | 22:47

suchánek napsal(a):

PatientOT:
srdečně zdravím a toužebně jsem vás vyhlížel. takhle to umíte prostě jenom vy :-)) díky
Suchec: nedá mi to, chlape.

přečtěte si příspěvek PatientaOT + tohle:

paroubkovic napsala:

A: Už dlouho nečtu české noviny.

B: Prostě jednoho krásného slunečného dne loňského léta jsem české noviny přestala číst.

C: Takže když mi rodiče (nebo kdokoliv blízký) položí otázku „jak to proboha mohli napsat?“ a ukáže patřičný článek v novinách, i přes svoje předsevzetí nečíst české noviny si to přečtu.

-----------------
a odpovězte mi na jednoduchou kvízovou otázku:

ČTE PETRA NOVINY NEBO NE?
15. 07. 2009 | 22:49

PatientO.T. napsal(a):

Buďte zdráv, suchánku :-)
15. 07. 2009 | 22:51

Lena napsal(a):

sucheci,
s tou Ponávkou jen tak hantýrujete, ne?
15. 07. 2009 | 22:52

Suchec napsal(a):

StandaT:
Snařím se vždy psát jen za sebe, a jak to vnímám já. Co si kdo přebere, je jeho věc.

Já nikomu nesloužím, takže s Medvědí službou jste vedle.

Není člověk ten, by se zalíbil všem.
15. 07. 2009 | 22:56

Čehona napsal(a):

Suchec a Suchánek
nesouměřitelné postavy i názory, způsob jednání, mluvy i argumentace. Na jedné straně čistá voda křišťálová z otvírání studánek a na druhé voda hučí po lučinách a zanáší krajinu sinicovým neřádem, co vypadá jako když teče zelený email. Zbytek si můžete doplnit a domyslet - tedy kdo je kdo.
15. 07. 2009 | 22:57

Suchec napsal(a):

Lena:
Všil to šlo v TýVý.

A tady v Léšni byla slota, jak blázen.

Přes den musel někde nad Brnem být tóčo, protože Svitava šla o metr vejš, a bohužel to odnesla kachňata (aspoň v Majlontě).
15. 07. 2009 | 22:58

Inka napsal(a):

Zatim se okolo toho tocite jenom vy, pane Suchec. A jenom mala otazka. Ohledne toho slova bigbeat, nebyla jsem jedina, ktera na tuhle chybicku u pani prekladatelky upozornila, ale ze jste si vybral zrovna mne a davate mne to "sezrat", mohu vedet duvod? Z Brna sice pochazim a brnensky hantec je betalnej, ale uz s nim pres tricet let nemluvim, takze jaksi nevidim souvislosti...
15. 07. 2009 | 22:59

Inka napsal(a):

Pane Suchec, tsss, tolik preklepu a i to rceni mate nespravne :o))))
15. 07. 2009 | 23:01

vlk napsal(a):

PAní PAroubkopvá s e evidentně dopustila triviální chyby. Předpokládala totiž, že modré čtenářwstvo bud e soudnější a solidnější než modré noviny..
No dostalo s e jí mohutného poučneí, že nikoliv.
Náboženská policie má prostě mnho členů. A velmi nekompromisních. Proč sinepodat pisatelku za drobný překlep? Proč nevydávat masovou histerii modrých novinářů za zvon pravdy, proč.. těch proč s e dá napsat hodně.
Tím hlavním je ovšem -proč věci nebrat na férovku?
Odpovím si sám*- vajíčkový demokrat férovku nemá zapotřebí!

Paní Paroubková, bylo Vám dána možnost, jak vypadá malost. Je to sice poučení nepěkné, leč užitečné.Modrá ulice.
15. 07. 2009 | 23:06

Suchec napsal(a):

Suchánek:
No, vloni v létě, to už je skoro rok, to už je dlouho (jak u čeho, ale u novin je to pravěk).

Číst noviny nemusí. Stačí, když si občas něco přečte, co jí kdo donese.

Ani toto se nevylučuje.

Knihu mohu číst, anebo se spokojím s tím, že mi někdo řekne, co se v ní píše. Jsem čtenář, nebo ne?

Prostě si asi musíte kopnout, tak si kopněte.

Je zajímavé, že u jiných lidí se ve formálnostech nepitváte (třeba pod Kohoutem, Hvížďalou apod.).

Ale nebojte. Ona už ta revoluce asi začíná, brzy se dočkáte. To bude zase radovanec.
15. 07. 2009 | 23:06

StandaT napsal(a):

Suchec: no vidíte, jak je psané slovo na webu zrádné :) Konkrétně Vás jsem si zatřídil jako "diskutéra" placeného Lidovým domem (a nechávám si Vás tam i nadále).
15. 07. 2009 | 23:06

Suchec napsal(a):

Vlk:
Ono totiž je stále u některých zažito, že ukřičet znamená mít pravdu.
15. 07. 2009 | 23:14

Suchec napsal(a):

StandaT:

To slovo "placeném" o Vás vypovídá víc, než jakýkoliv, byť korektní komentář.

Ale když Vám to udělá dobře, klidně si to myslete dál.

Uvažujete v zajímavých kategoriích.

Captcha: munity Klaus
15. 07. 2009 | 23:16

jarpor napsal(a):

Tak by mne zajímalo, odkud Vlk bere tu jistotu, že jen "modří" se vyjadřovali k blogu autorky. To když píše o modré ulici...

Asi taky nečtě noviny... "masová hysterie ( Vlku, hysterie se píše s ypsilonem... h, ch, k, r,... ) novinářů"... na to jste přišel sám nebo to máte od manžela autorky ?

Hezký večer
15. 07. 2009 | 23:17

Čehona napsal(a):

StandaT
to jste zatřídil správně, ovšem on to dělá z přesvědčení, ani mu neplatí. Je to takový PS-VB, za tu žlutou pásku, sorry, oranžovou šálu by šel v světa kraj
15. 07. 2009 | 23:18

Suchec napsal(a):

Inka:

Že vy máte na tomto bazírování na formalitách postavené úplně všechno?

No potěš klobás. To musí být síla.
15. 07. 2009 | 23:18

P.T. Jarda napsal(a):

Obávám se, paní Paroubková, že 'říkali českému předsednictví „damage control“'bylo z jiného důvodu než Vy to popisujete. Tak to prosím nepřekrucujte.
Váš manžel se postaral o to, že jsme své první předsednictví EU "proslavili" pádem vlády, ačkoliv si dobře vzpomínám na prohlášení z února letošního roku, že "ČSSD během předsednictví nevyvolá hlasování o nedůvěře vládě" (http://zpravy.idnes.cz/cssd...)
Takže jako politik lže, a lže dál o všem co "proflákne".
Pak má ještě tu odvahu se arogantně ozvat a plácat další nesmysly ve stylu Miroslava Sládka (nechť si podají ruce). A z toho všeho se soudným lidem při vyslovení jména Paroubek zvedá žaludek ;-)
Je mi blivno z celé české politiky, ale nekorunovaným králem je, promiňte, Váš manžel.
15. 07. 2009 | 23:18

hv napsal(a):

Pani Paroubkova,

nekdo tady prede mnou zverejnil seznam vasich prispevku do blogu. Ono z nich bohuzel neprimo vyplyva, ze s manzelem mate jedno spolecne znameni - jista sebestrednost ci posedlost vlastnim medialnim obrazem, ktery neodpovida vasi predstave.

Na svete jsou tisice dulezitejsich veci, kterymi se lze zabyvat. Ona stylizace do role obeti "zlych novinaru" by mohla i fungovat, ale muselo by na druhe strane vah byt neco, cim lze vyvazovat.
15. 07. 2009 | 23:20

karel matousek napsal(a):

petra paroubkova et alia
sorry, moc divne na (jeden) preklep ... stane se, nic ve zlem, big beat je davna historie. V zadnem pripade jsem nechtel pisatelku urazit ; pro komicky efekt je tento malaprop ale zcela koser. Az to udelam ja, klidne me to nechte sezrat. Neberme se proboha tak strasne vazne.
15. 07. 2009 | 23:20

Čochtan napsal(a):

Paní Paroubková, toho jména druhá.
Holt si musíte zvyknout na to, že váš manžel je prototypek komunistického papaláše, že se chová jako buran, že jeho kamarádi od kolotoče nejsou o nic lepší, a že jím lidi s úrovní opovrhují.
Vybrala jste si ho sama.
Teď už máte co jste chtěla, .... :-)))
15. 07. 2009 | 23:20

PatientO.T. napsal(a):

"beagbeet"

Překlep? Takhle byste to ani vy nenapřeklepal, vlku. Autorka zkrátka neví, o čem píše.
15. 07. 2009 | 23:23

Suchec napsal(a):

Čehona:
Pane, vy jste zaspal dobu. Kádrováci už nejsou IN.

A že píšu dle vlastního přesvědčení?

A za co, či koho píšete Vy?
To už mi zase někdo chce určovat, co si mám myslet?

Normálně bych napsal:
"Hele, Vy zmetku, to si zkoušejte ve vaší stranické buňce, na své spolupartajníky. Tam možná uspějete."

Ale nebudu.

To mi za to nestojí.
15. 07. 2009 | 23:24

Rumcajs napsal(a):

Dokud nebudou všechny noviny psát o ČSSD, či Paroubkovic rodině jako o spáse národa, budou psát lži.

Možná by bylo dobré paní Paroubková, kdyby jste místo tohoto pokryteckého vzlykání zaujala postoj k jednotlivým kauzám. Jak kauzám přímo Vašeho muže, tak kauzám předních členů ČSSD. To by minimálně pro mě vyznělo věrohodněji.

Ale k tomu zcela určitě nedojde, protože Vy nemáte proti těm "Lžím" žádný protiargument.

A že píší jen o Vás ? Cha-CHa. Topolánek nahý, Topolánek mlátí novináře, Topolánej si letí služebně zalyžovat..... Bém je obsypán hodinkama za statisíce ..... Tlustý ve vířivce....
15. 07. 2009 | 23:28

Suchec napsal(a):

karel matoušek:
Jenže to někteří vzali jako výzvu k útoku.
Hmm, jeden bonmot, a co to udělá, že?

A Pepa Řepa nikde, sákryš. LoL
15. 07. 2009 | 23:29

StandaT napsal(a):

Suchec: Pokud to děláte zadarmo, z vlasní vůle, já Vás za to neodsoudím. Alturismus má mnoho podob.
15. 07. 2009 | 23:36

Lena napsal(a):

suchec:
včera jsem jela ze Starého Lískovce, když se začlo solidně mračit. V Troubsku už hřmělo a za cedulí Troubsko začlo lít a za 100 m kroupy. Tak jsem jela do Popůvek DVACÍTKOU(!!!) schovat se pod dálnici, než mi to rozbije auto.
Dneska něco podobného, akorát ty kroupy nikde.
Chudinky kachničky. Mě akorát protekl barák. Ale strop spadl už minule, takže žádné výrazné škody pro tentokrát.
15. 07. 2009 | 23:42

suchánek napsal(a):

Patient O.T.:
viděl jste dneska zprávy? co říkáte na toho doležela? do nebe volající...
s odstupem času snad začnu považovat za nejrovnějšího politika posledních pár let moravu. jak říkal jeden můj slavný kamarád, svět se v řiť obrací
15. 07. 2009 | 23:45

Nuba napsal(a):

Proboha, co pořád máte proti tomu sexy mozku. Je to vtipná a naprosto odpovídající literární zkratka. Pokrytecky pobouřeně mohou řvát pouze neznalí. Chytrá a citlivá ženská ví, o čem je řeč. Sexy mozek byl pro mě v životě vždycky tisíckrát rajcovnější, než kilogram nahnilých brambor ve slipech.

Tak se tak vy rádoby chlapáci nepohoršujte.

Paní Petro, nemáte to jednoduché, a to, že nečtete noviny, je velmi dobré rozhodnutí. Mívám podobné pocity, ale zatím jsem se k tomu ke své škodě neodhodlala. Vždycky mě potěší když zjistím, že se mnohem mladší žena dopracovala k podobným ponaučením mnohem dřív, než se to podařilo mně.

Přeji Vám mnoho zdraví a hezké a zdravé miminko.
15. 07. 2009 | 23:46

wbgarden napsal(a):

Budu neustále opakovat, dáme zase obrázek, předpůlnoční a docela pěkný...
http://www.ateo.cz/f/images...
15. 07. 2009 | 23:47

Lena napsal(a):

vlku,
vždyť ten blog je velmi prostoduchý a egocentrický. Dále nemá žádný kloudný obsah. Není těžké ho kritizovat z pozic jakékoliv barvy, nejen modré, nebo i bezbarvosti.
15. 07. 2009 | 23:49

Suchec napsal(a):

Lena:
Ségra včera za Hustopečama podobnou zkušenost.

Během 200m šli všichni na krajnici ,blikače, a stáli ve 20cm vody.

Je to jak na houpačce s tím počasím.
O víkendu byla večer kosa, že jsme u ohně seděli ve vaťákách, a když lítám po městě, tak je 33.

S barákem je vždycky nějaký trápení. To je mrzuté. Já doufám, že chalupa dopadla dobře. Prý tam byla pěkná čína. Naštěstí voda zespodu tam nehrozí.
15. 07. 2009 | 23:51

Suchec napsal(a):

Lena:
Ale jen kvůli tomu není třeba blogera shazovat a napadat. Ne?
15. 07. 2009 | 23:54

Suchec napsal(a):

Nic, dáme šláftruňk, a brou.

Nuba:
chi chi chi chi. Nejlepší ze všech příspěvků. Velká poklona.
15. 07. 2009 | 23:57

Čehona napsal(a):

Suchec
vaše chvilkové pohnutí mysli a chování ke druhým zde na tomto blogu se dá omluvit vaší přepracovaností a přetížením organismu. To se dá pochopit, co ale potom až se z toho vyspíte?
To budete, milý Suchče, již ten zmetek jen vy sám. V oranžové šále bez Paroubka a bos.
chovejte se laskavě uctivě ke druhým a
16. 07. 2009 | 00:06

Lena napsal(a):

sucheci,

myslela jsem, že mě to ze silnice spláchne. I tou dvacítkou se to těžko dalo udržet na silnici. Jenže vidina "krytu" před kroupami byla lákavá.

Moji zákazníci mají barák na rovině (široko daleko) na jih od Brna. A měli vyplavené sklepy s kancelářemi, protože během pár minut napršelo asi 7 cm vody a ta se jim přelila z vodorovné plochy po schodech do těch sklepů. Bylo tam asi 40 cm vody!

Blogerka se shazuje sama, není třeba jí v tom pomáhat, to máte pravdu. Ale když ono je to tak lákavé. Takže ty negativní reakce chápu. Taky nemám ráda, když mi někdo lže a zabývá se jen sebou.

Jdu něco dělat, zatím dobrou noc.
16. 07. 2009 | 00:08

prirodovedec napsal(a):

Zmineny slavny preklep nasvedcuje spise suchankove hypoteze (pravdepodobne v jeho pripade odhaleni Janskeho vrsku z Ostravy :) - vysledek statistickych analyz diskusnich vstupu - jak to ma rad :) ), a to, ze mlady poverenec z tiskoveho oddeleni Lidoveho domu to napsal procitene, ale bigbit :) nezazil. :)

"Mily a citlivy blog" nicmene tradicne utvrdil oranzove volice a postval modre. Mirne tim i uklidnil naladu nekterych oranzovych po tom manzelove blogu po navratu z Ruska (doufa, ze toho autora uz Dimun vyhodil a tohoto pochvalil a koupil mu v antikvariatu nejake stare tisky).

To je ale jen takova hra. Ted uz jen tradicni folklor medii a politiku. Skupiny volicu jsou jasne. Ted jen je dostat k volbam nebo jim podstrcit Kalouska nebo Zubovou. :) Strategie "opet nerikat, co na ne chystame" je jasna take (nechapu ale proc se na to je treba svlekat do plavek :) ), stejne jako hladove vyhruzky majetnym z protistrany (co se divime, je krize a je o co se bat, ne kazdy uz ma vse na kajmanech ...).

Pro mne je podstatne jedno. A priznam se, ze na tom nezmeni nic ani pet novych kubicu, respekt, reflex, aktualne nebo jiny medialni kanal, ktery vysvetli, ze krize se jiz Cesi neboji (hlavne v Praze :) )ze nekomu narostly nove dve bradavice atd. a ani tri nove predvedene jeste mladsi potencialni mistopredsedkyne snemovny, ktere i trumfnou socanskou blondatou skvadru, na ktere by bylo radost koukat pri spravne volbe ...

V rijnu mam zkratka ve vetsi skupine volicu cestu domu - naskytla se moznost (dokonce bez viz :) ) a shodli jsme se, ze to nahazeme tem, jejichz fandove jsou ve zdejsich diskusich podle mne nejlidstejsi, nejsoucitnejsi a nejvice plni sounalezitosti. :) (zdravim vlka :) )

Podstatne ovsem je, ze hlavne nechceme nechat (krome jiz predvadenych tunelu do zdravotnictvi, penzi a vysokeho skolstvi) jeste rozkrast zakladni vyzkum (jak se pise jinde :) ).

Takze nebudu napinat: kolego suchanku urcite bezte volit a vezmete rodinu, protoze my to hazeme oranzadam zcela pragmaticky. A jak jsem zjistil, diky prohlasenim veseleho docenta to tam nahaze pomalu i cela AV. :) Ze Vam kolego Suchanku povladne novy Benito? ... vsak si poradite, mate cerny pas ... budu Vam pak zase z venku drzet palce ... verte, ze to bude jen papirovy Benito a lepsi nez DS a koneckoncu v reakci na vysledky voleb jiste vyrazite v Listopadu 2009 jiste do ulic proti novym komancum ... a vse se v dobre zase po dvaceti letech obrati ... kdyby vyhrala ODS mohl by nekdo v Unoru 2010 spise znarodnovat ...

To vite, bavite se, bavim se. :) Jen mne ponekud desi, ze Vase media se zabyvaji takovymi nesmysly, kdyz cisla kolem vstupu do noveho rozpoctu vypadaji jeste hure nez se Vam tvrdi (sezente si informace). Povinny optimismus medii asi jednou skonci (po volbach) ale spise jejich vypalenim. :)

Malem bych zapomnel - zdravim kolegu jarpora: Citac := 49 +1 :)
16. 07. 2009 | 00:09

suchánek napsal(a):

zdravím přírodovědče :-))
zkusím ještě takhle po ránu zkaučovat zítra volno, abych se mohl věnovat vašemu příspěvku (bohužel to asi neklapne :-)

jen pár drobností přidávám rovnou: 35 let, marketing, křestním jan, je dost sovobozující se za své názory nestydět, znáte ten pocit? :-)
16. 07. 2009 | 00:24

suchánek napsal(a):

přírodovědče, že vy mě máte svým způsobem rád, viďte? :-)
16. 07. 2009 | 00:26

Jan Vaculík napsal(a):

Mně je paní Paroubkové líto:
noviny o ní opravdu moc hezky nepíšou, a ještě ke všemu má za manžela Paroubka...
16. 07. 2009 | 01:19

prirodovedec napsal(a):

suchanek: Zdravim. I tyto informace jste uz ale zde psal. :) Sice se vyvijeji, ale nemusim dohledavat, ze ne? Je hezke, ze jste jako Pepa Repa a mate k nicku i krestni jmeno. :)

Z Vaseho dnesniho psani mi pripadalo, ze jste plne oboustranne naladen na zcela brutalni otevrenost a primocarost. Alespon jste ji pouzil. Nebo ne? Nebo je to jen muj dojem a Vase ladeni je pouze "diodove" a dve mozna hloupe zminky (to vite pro bonmot i pres plot a navic po Vasich nekterymi z nas marne brzdenych diskusich s vlkem ...) prehlusily zbytek textu?

Pokud ano, mozna Vam to priblizilo pocity, ktere zaziva ta pro Vas nesympaticka autorka blogu. Omlouvam se tedy za jejich vyvolani a jsem pripraven na protiuder. :)

Samozrejme Vas mam rad. Predevsim jste inspirujici, jak vidite. Bylo to a treba to i je vzajemne.

Navic jsem Vam dal, jak vidite, v mnohem za pravdu. Nicmene jsem naznacil, co muze byt pro nektere volice podstatne a nepodstatne.
16. 07. 2009 | 02:33

Luba Zavoralku z Moravy napsal(a):

Petrus,
dik za prispevek do nasi posledni vlny, kerou sme rozjeli s Jurou velkym, Jurou Havlovym a vcetne my malickosti.
Sice ti to vod toho cestopisu do Sirie trochu trvalo, nez si zase chytla psavou, ale blog je super, Dimun se zas pochlapil.
Nejvic se mi libi, jaks jim to naservirovala s tim tvym tatou jak byl spatnej za komunistu a ted ze se mu ta ODS chatra nelibi, to je fakt silny. "20 let po pádu komunizmu pořád věří a očekává demokracii" to ja fakt sila a je videt ze nejsi zadna pseudointoska. Ted uz nam nigdo do kumuniztu nadavat nebude - do me se furt s timhle vopiraj, tak asi taky napisu, ze moji rodicove za komunizmu trpeli jak zvirata.
Tak este jednou dik za silnej prispevek do nasi jednotny fronty, dik za ispiraci vo komunizmu a smrt pravicovejm pseudointelektualum a pravicakum!
Zdravi Luba
P.S. Primluv se u velkyho Jury pro me vo to zamini!!!
16. 07. 2009 | 03:23

Kormoran napsal(a):

Pani Petro, uprimne receno, jsem velmi rad, ze se Vas manzel odkopal postupem casu do sve totalni nahoty, "moralni" predevsim.
Takovy umelec se totiz nenasel co svet svetem stal , aby se dokazal pretvarovat cely zivot.
Pokusy o zachranu , zacinajici jeho byvalou zenou Zuzanou, doc. Havlem a ani Vasi ho diky bohu z hnojiste nedostanou.
Rad bych se Vas na neco zeptal.
Titul "papalase" roku.
Z jakeho duvodu si tuto cenu neprebral , vzdyt na neco tak vyjimecneho muze byt pravem hrdy!
))) To jsou , ale nahody , najednou se objevite s clankem , oznamit clovecenstvu, ze noviny nectete!))))
Nahody neexistuji, vse je dane!!???)))))
16. 07. 2009 | 03:56

Kamila napsal(a):

Milá paní Paroubková,
to, o čem píšete je naprostá pravda. Moji blízcí i přátelé to vidíme stejně. Média si beztrestně řádí a to řádění nazývají demokracií. Přitom manipulují vědomím občanů, nehorázným způsobem dehonestují předsedu ČSSD a nad Topolánkovými excesy se nepozastavují. Tam je to v pořádku!
Proč se tak děje? Jen proto, že váš muž je schopný politik. A já přeji vám i vašemu manželovi pevné nervy. Média ať řádí, jak umí, já, moje rodina i přátelé budeme volit sociální demokracii a věříme, že navzdory kampani proti v podzimních volbách zvítězí.
16. 07. 2009 | 05:05

Pepa Řepa napsal(a):

To Matt O'Shagg
dosvědčuji tímto, že pan otec hrál skutečně v hospodě Na Zvonařce Bigbeef. Medium.
16. 07. 2009 | 06:32

Lena napsal(a):

přírodovědče,

za předpokladů, že:
1. splníte svojí hrozbu ohledně volby ČSSD,
2. ČSSD vyhraje,

žádám Vás jako malý český živnostník o zařízení politického azylu v nějaké fujzemi - nelidské, asociální, kapitalistické, zkažené, se spoustou beznadějně chudých, byť pracovitých nezaměstnaných a vykořisťovaných. Třeba v Kanadě nebo USA.
16. 07. 2009 | 06:32

Doktor napsal(a):

Paní Paroubková,jste hezká žena,
Váš manžel by potřeboval hlavně morálně zkultivovat,pak se budete mít blaze,a lidé Vás i manžela budou mít i rádi,to mi věřte.Tak se společně snažte,držím Vám palce,politika není zas tak důležitá pro hezký život !!!
16. 07. 2009 | 06:40

Ivo napsal(a):

Paní Petro,příčin je víc.Jednou z výrazných je nevelkorysé chování Vašeho manžela.Je sebestředný,arogantní,lidsky působí nepřístupně a je vztahovačný.Má náročnější postavení než jeho političtí protivníci,protože šéfuje straně,která je levicová a u médií neoblíbená.To vše je důvodem k tomu,že by měl mít daleko větší velkorysost než ti ostatní,jinak to má tyto následky.Zkrátka:když je manžel na viditelném místě,na jakém je, a za daných okolností,musí vydržet víc,než ostatní.Mám dojem,že to nepochopil a řadu problémů si vytváří sám.Jsem dlouholetým voličem ČSSD a v podlení době mám pocit,že jí předčasné volby prohraje z velké části právě Váš manžel.
16. 07. 2009 | 06:55

Pepa Bigbeetřepa napsal(a):

blue jay napsal(a):
Nevi nekdo co to je ten beagbeet? Je to nejakej druh řepy?
15.07.2009 17:43:47

Hele Sojko, nech si to. Já s paní Paroubkovou cejtím. Zvláště s jejím tatínkem. Když přivedla ženicha domů, taťka musel koukat, co to přivedla za jinocha.
To byla větší rána, než když mu zakázali Bigbeef Masné krámy.
16. 07. 2009 | 07:03

Čtenář napsal(a):

Proč musím číst Paroubka,nebo Klause ...to je jednoduché/ale je to nezábavné,protože to nejsou Erben,Neruda,Němcová, nebo Zola,Maupassant,Kisch,Kafka,Čapek.../.
Protože ,potřebuji vědět s kým mám tu čest,jestli se Paroubek spojil s Ufony nebo s Putinem nebo s nenapravitelnými komunisty.Čtení a zjištění pravdy ,to je ale opravdu,ale opravdu nezábavné a alarmující.
16. 07. 2009 | 07:27

Pepa Řepa napsal(a):

To suchec
Omlouvám se, debatu jsem nečetl.

Omlouvám se za to, že jsem včerejší večer netrávil studiem článku paní Paroubkové, ale koncertem B.B.Kinga, kde jsem se-bohužel marně- pokoušel čórnout paní Stejskalové peněženku z bílé kabelky, přehozené přes rameno.

Teď už ovšem vím proč tištěná media krachují.
Paní Paroubková je přestala číst.
Co je Íčko a Téčko vím od Mrázka.
Nevím ale kdo je citovaný pramen Óčko (by Óčko...).Že by TV?

Líbí se mi, jaký má pan Paroubek pořádek.
Paní se zeptá, co je ve světě nového a on vysype moudro, jak vypadá svět podle Paroubka.
Hned vidí paní svět svým pohledem.
O tom se mně doma ani nezdá.

Pokud to už napsal někdo přede mnou, omlouvám se potřetí.
Mám dneska omlouvací den.

Mám totiž strach. Bojím se, že moje dvacetiletá, nezadaná dcera přivede večer ženicha.

Zdendu Škromacha nebo Melčáka.
16. 07. 2009 | 07:30

radek napsal(a):

prirodovedec

tleskám Vašemu příspěvku, vidím to stejně, je neuveřitelné, že ODS agituje v plavkách místo volebního programu, tohle může opravdu zaujmout pouze ignoranty a by bylo zajímavé porovnat, zda-li mají i někde jinde takové exoty ..., já myslím, že tím ukazují, jak si přestavují službu pro stát...(pouze mi tam chybí ten zvednutý prst...)
16. 07. 2009 | 07:49

Vasja napsal(a):

Bohajeho.
Je obecně uznáváno, že celebritou je pouze osoba, na které vykoná soulož Karel Gott.
Co teda tady dělá Paroubková?????????
Nebo se Karel zbláznil?
16. 07. 2009 | 07:57

PatientO.T. napsal(a):

2 Pepa Řepa:
Vy jste byl na Bebekinovi?
16. 07. 2009 | 07:57

Pepa Řepa napsal(a):

PatientO.T.:
Nojo, sukses velikej.
Problém je, že jsem viděl tady jeho koncert před deseti lety, kdy byl ještě při síle.
Je mu 83, co Vám mám povídat.

Přinesou ho, většinou povídá jaký to bylo na Mississippi, holky mu říkali "Haj Bí" teď už jen "Baj Bí", trumpeťák má dřevěnou nohu, saxofonista plátěný oko jako Žižka, hnou se jen když jdou za plentu na pivo.Umělý zuby maj asi všichni.

Přídavek žádnej, nakonec podával lidem pod podiem ruku, museli ho držet za kšandy, aby nepřepad. Pak mu dali při 30stupních na hlavu klobouk, oblíkli do zimníku a odvedli jako medvěda.

Lidem to nevadilo, byla to pocta poslednímu velikánovi. Mně taky ne. Mám jeho muziku rád.
16. 07. 2009 | 08:33

Pepa řepa napsal(a):

pardon za hrubku
16. 07. 2009 | 08:34

neo napsal(a):

Teda paní Petro , tolik lží vyplodit do jednoho článku?

Noviny nečtete, ale jakmile se objeví kresbička s bradavkou velkého Jirky a vaší maličkostí, hned žalujete. Jak je to možné, vždyť noviny nečtete. Takže to ani s tím humorem moc neberete, ačkoli to tvrdíte.

Navíc jste ten komix označila za nechutné porno (které jste pravděpodobně asi nikdy neviděla). Co by měla říkat Taťána s Richterem...

Jinak jako manželka či milenka politika, navíc nejneoblíbenějšího, jste s jistou popularitou měla počítat... když se hodnotí oblékání či práce Hanychových a jiných, tak se hodnotí i manželky, přítelkyně či milenky politiků. A počkejte až bude na světě malý(á) Paroubek. Zájem se zvýší.
16. 07. 2009 | 08:36

jarpor napsal(a):

Prirodovedec

Taky zdravím...
Pořád to samé - kvantita je "bodem zájmu"... trochu málo, soudím. Sorry.

Hezký den
16. 07. 2009 | 08:36

Suchec napsal(a):

P.Ř.
To nestojí za nic.

BB King je samože lepší.

Zahlídl jsem to včera v bedně. Říkal jsem si, jak to asi v tom věku ještě zvládá.

Přemýšlím na Jethro Tull ve Slavkově. Mám tam zamluvené lístky, ale možná budu muset jinam :-(
16. 07. 2009 | 08:38

zdenek mihalco napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem dva hrubě urážlivé výkřiky ("blb", "blb"), které byly v rozporu se záměry těchto stránek, tj. vytvářet prostor pro slušnou a věcnou diskusi.

Děkuji za pochopení,
Zdeněk Mihalco
správce blogů a diskusí
16. 07. 2009 | 08:44

Suchec napsal(a):

Neo:
A se mnou:

Přes spáleniště, .....

To umíš dobře.

Ale včera ta Tvoje perla pod Křečkem, ohledně privatizace veřejných prostor, cest a chodníků, nemá chybu.
To jsem na to zíral, jak Puk.

Nedovedu si představit, že by někdo takový se dostal do pozice, kde by o tom mohl rozhodovat.
16. 07. 2009 | 08:59

Suchec napsal(a):

PŘ:
Brr, to je představa s těmi ženichy. Ale můžete tam doplnit prakticky jakékoliv jméno.

Stejně to neovlivníte.
16. 07. 2009 | 09:02

george napsal(a):

Pozvánka: aktualně.cz blogy je jedno z nejlepších diskusních platform na webu. Spustil jsem pro přátele službu Friend Connect, tak prosím zkuste ji i vy co máte co říci ( a udělejte to s rozmyslem a na stejné úrovni, jako je tato) Můžete přece být přátelé, nebo ne?
*
http://amicuswebsite.blogsp...
16. 07. 2009 | 09:05

neo napsal(a):

Suchec, byl to příklad mistra karla há .

jen ty bohužel nevidíš, že v tom není rozdíl...
16. 07. 2009 | 09:06

Vico napsal(a):

Tak koukám, že tu byl mejdan až do čtyřech do rána.

Ti, co se nedostali na BB Kinga, neměli čeho litovat. Big beat taky není špatnej.
Po třetí ráno bych však asi navrhl flašku.Dobrá hra. Proč odkrývat jen svou tvář.

Suchec zdravím : U nás to samý. Ze zvyku jsem zapaloval hromnice. Pomohlo to, blesk udeřil někde jinde.
16. 07. 2009 | 09:29

Ostravák napsal(a):

I vý jste byla ukřívděná za komunistu ? Páne bóže kdo ještě vyleze ják byl ukřívděný za komunistu .
16. 07. 2009 | 09:33

StandaT napsal(a):

Přírodovědec: zajímavé :)

Víte co mne až fascinuje? To letité spoléhání na to, že je někdo členem jakési privilegované skupiny. Doktoři, učitelé, teď akademici... Měšec je jen jeden, byť rozdělen do mnoha "kapitol". Proč roky a roky lidi věří, že jsou nad ostatníma? Učitelé věří, že jsou nad doktorama a akademikama a přidáno mají mít oni přece vzdělávají mladou generaci, doktoři jsou nad učilelema a akedamikama protože mají poslání a léčí takže to oni si zaslouží víc, akademici nad učitelema a doktorama... a to všechno kolem jednoho pytle, který pokud se nafoukne, tak jen vzduchem.

Víte co nechápu? Že to jsou všechno lidi vzdělaní, vycvičení pro kritické myšlení. Roky slyší ty samé sliby a roky vědí, že žádný druhý měšec není a nebude a přece jsou přesvědčeni, že jim někdo dá víc. Odkud? Jedině na úkor těch druhých. Těch druhých doktorů, těch druhých učitelů, akademiků.... A aby to nestačilo, roky tiše přihlíží tomu, že ten měšec je plundrován ač jim musí být jasné že o každou kořist budou mít méně právě oni sami a jejich privilegovanost ve frontě před pytlem bude o to iluzornější. Roky vidí, že ta privilegovanost vyplývajíci z jakýchsi papírových priorit - tu školství, tu věda a výzkum, tu kultura... je jen slib, chiméra, obláček nad hlavama politiků a stejně pak jdou k volbám volit ty, jejichž obláček je větší, načančanější a kdo jim více lže o jejich vyjímečnosti a postavení ... Kde je kritické myšlení? Kde je vzdělání? Kde je moudrost moudrých? Vždyť by tohle měla být elita národa a já místo ní vidím jen trdla a slouhy, co tuhle zemi nechávají napospas politikům za pár drobků ze stolu a za to, že místo v pátem předsálí mohou být přímo přede dveřmi do hodovní síně. Místo aby byli kritickou opozicí vůči zdivočelému partajnictví, vstupují na kandidátky partají. Místo aby se vymezili hlouposti a nehospodárnosti kolaborují a produkují argumenty a alibi pro jednu partaj v boji proti druhé partaji... co má tohle společného s elitou? A vůbec, proč to je ještě chápáno jako elita? To taky nechápu.
16. 07. 2009 | 09:36

Meňo napsal(a):

Děkuji paní Paroubkové za příspěvek. Je to smutné počtení navzdory Vašemu věku. Bohužel pravdivé. Taky to tak cítím a vidím (asi nemám ty "pravé" klapky na očích). Kam jsme to dospěli 20 let po Sametu ?! Mám pocit, že na demokracii si jenom hrajeme. Kdybychom to mysleli doopravdy, více bychom navazovali na prvorepublikovou tradici T.G.Masaryka - to byla skutečná demokracie. Ale jenom 20 let. Pak jí zardousil německý Hitler a začalo 50 let temna, z něhož jsme se sotva probudili. Proto ty následky.
Přeji paní Paroubkové, aby se dočkala lepších časů. My dříve narození už to nestihnem...
Zdraví M.
16. 07. 2009 | 09:37

jarpor napsal(a):

Ostravák

S trochou nadsázky se mi chce dodat, že ono ukřivdění do 16 let věku je vážnější, než si asi myslíte.
Jak se "ukřivdění projevilo" ? - Třeba na textu a názorech autorky v něm deklarovaných... :-))

Hezký den
16. 07. 2009 | 09:40

ali napsal(a):

No, když se pomlouvala pravice a Topolánek byl na štítu sám se sebou, procházeje sebereflexí a média si o něj otírala ústa(zasloužil si to), to se Vám to četlo, to byl Paroubek blahem bez sebe, co? To jste doma vrněli a zahřívali si srdíčka! Ani se nedivím, že nečtete noviny (o kupování nemluvě). Když otevřu jakýkoliv tisk, Paroubek. Otevřu PC, Paroubek. Projíždím Prahou, Paroubek...jakoby v Čechách nikdo jinej nebyl, než nafrněnej Paroubek s miloučkou blondýnkou, která se nestydatě v pracovní době za naše daně a Zuzaniny zády scházela s Paroubkem. Tak proč, když poslední dobou nečtete noviny ani Internet, tady plačete? Chcete sehnat hlasy, že si ničíte nervy? Nehrajte si na svatou, k té máte hodně daleko, nota bene když si dokážete vzít Paroubka. Ten člověk jednou vejde do učebnic sexuality, jako odpuzující tvor pro budoucí ženy. Nedivte se, že Paroubka začínají mít lidi plný zuby. Zamyslete se na tím, pusťte si známé záběry svého manžela, které jsou tak urážející vůči lidem. Samolibost, vážená, není sebevědomí. A pokud jde někdo na trh s vlastní kůží, musí počítat se vším. Ne každý na to má :o)...
p.s. kupte si Sluníčko, tam Paroubek a Paroubková ještě naštěstí nedorazili
16. 07. 2009 | 09:50

max napsal(a):

to tupelo a autor:
přečetl jsem si váš příspěvek o médiích a trochu mě z něj zamrazilo. Nezlobte se, ale takto psalo Rudé právo v 80.letech o Springeru a podobných vydavatelích novin.
Ale k věci.

1. Všechna média u nás (až na polosocialistické molochy typu ČT) jsou závislá na inzerci.
2. Inzerenty mohou být (a jsou) vedle soukromých subjektů často státní nebo polostátní firmy typu ČEZ.
3. Soukromého inzerenta zajímá poměr mezi nákladem (počet oslovených respondentů) a cenou, nic víc.
4. Státního (nebo polo) by mělo zajímat totéž.
5. Byl to J.Paroubek, který údajně vyhrožoval šéfredaktorovi Práva (!),že pokud nebude sekat latinu,tak po volbách má se "státní" inzercí utrum.
6. Nedělejme si ale iluze,že např. ČT je zcela nezávislá a že obě největší strany zde čile nepůsobí.

Házet špínu na média je trapné a všichni skutečně inteligentní politici (především v civilizovanějších zemích než je ČR) vědí,že i nesmyslné a nečiní tak (až na vyjímky,kterým ujedou nervy a poté i popularita).
Politik pak totiž působí jako slaboch nebo zamindrákovaný jedinec, případně se ono ".ovn." dále rozmazává a smrdí víc a víc.
Problémem J.Paroubka je to,že si své odpůrce doslova pěstuje sám a se zarputilou vůlí,aniž si to je schopen uvědomit a připustit, takže se stává sám již problémem i pro ČSSD a stále větší část populace.
Osobně si nemyslím,že je tu nějaký organizovaný mediální hon na JP,ale je to o tom,že se noviny (především po nepřiměřených reakcích JP) lépe prodávají (hlavně ty,kterým JP tak spílá).
JP situaci stále více nezvládá (lidsky lze pochopit, politicky nikoli).
Možná by mu ústup z politiky na chvíli prospěl a začal by některé věci vidět jinak (především i mraky svých vlastních chyb).

P.S. Paní Paroubkové lze především upřímně popřát hodně pevné nervy a zdraví, zdravé mimino a tolerantního manžela (byť nemá mé politické sympatie, rodina je něco jiného).
16. 07. 2009 | 09:53

ali napsal(a):

Á propo, Zuzana byla mnohem víc protahovaná médii, než Vy...Vy sama celkem nikoho nezajímáte
16. 07. 2009 | 09:55

Elisabeth napsal(a):

Pani Paroubkova
uroven ceskeho tisku neni nijak valna. Ovsem obcas se najde dobra tiskovina. Ja ctu Respekt.

Jinak mne prekvapil obsah blogu, stezujte si na uroven medii a sama pisete veci, ktere, jako odpoved na urcite niveau tisku, jsou krajne nevhodne. Treba o te perzekuci stryce, vystup z komunisticke strany (vstup ovsem predchazel) apod. Vete : "Vaše choť poskytuje v televizi a bulváru rozhovory o své ovulaci a kojení.." opravdu nerozumim.

Soarvne by melo bt JEHO CHOT, kdyz si v predesle vete hraje ON na intelektuala. Jinak pochybuji o tom, ze se nerada fotite...zvlaste do novin. A Jyrka byt hezky zobrazen opravdu nemuze. Ja bych si taky prala, aby ho neukazovali, verte mi.

Jinak jedna diskuteka prede mnou spravne podotkla, nestezujte si na osud, vy jste vedome nasazovala parohy Zuzane Paroubkove.
16. 07. 2009 | 10:02

neo napsal(a):

Paní Paroubková : od loňského léta nečtete noviny, ale od loňského léta plníte blog články, věnujícími se pouze novinám:) zvláštní, nemyslíte?
články Pí Paroubkové :
15.07: Proč už nečtu české noviny
17.02: Rádio Jerevan 3 – aneb hyenismus Evy Pospíšilové

12.01: Omluva a vysvětlení
07.01: Rádio Jerevan II – že by už všichni?
31.12: Rádio Jerevan - deník AHA a jeho experti na módu
13.11: Svatební nákupy v USA
15.10: Když potrefená husa šla kolem žumpy, aneb ze zápisníku seriózního novináře
18.08: Škrabalův elixír mládí
16.08: Když už o mně chtějí psát, tak aspoň pravdu
16. 07. 2009 | 10:05

Stařeček napsal(a):

Dobrý den paní Paroubková. Nic lepšího nečekejte ani do budoucnosti. Co Vás to napadlo mít dítě s Paroubkem? Než se narodí budou naše (všechna, neboť znáte nějakého levicového majitele novin a časopisů?), sdělovací prostředky psát, že si Paroubková vybrala soukromou porodnici, pak Vás budou v přípapadě používání jednorázových plenek kritizovat, že váš manžel preferuje spalovnu prosazenou ČSSD před čističkou prosazenou ODS. Budete-li používat plenky bavlněné, budou Vás bursíkovci napadat, že spotřebujete moc vody. Atd, atd. Oni si už něco vymyslí. Vyhraje-li ČSSD třeba jenom o jeden hlas, bude to velký úspěch, neboť zde píšící pravičáci mají alespoň v jednom pravdu, že případní levicoví voliči jsou líní zvednout zadky a jít volit stranu, která je ochotna pracovat pro ně a pro jejich potomstvo. Ostatně, jezdím na Moravu a tam mně jednou bodrý strejda v hospodě při diskusi o vděčnosti říkal: "chuapče nekomu sa nezavděčíš ani když mu trrrnem rit´ vytreš" (pro mazače, moravsky ryt´ je obdoba spisovného řiť). Podle toho se paní Paroubková řiďte a kašlete na ty noviny klidně dále. Žádného vděku se nedočkáte.
16. 07. 2009 | 10:11

Pepik napsal(a):

Ivo, pod to bych se také podepsal.
16. 07. 2009 | 10:14

veverka napsal(a):

Naprostý souhlas s autorkou blogu. Naše noviny jsou jedna velká pravicová žumpa. Televize bohužel taky. Tristní je to hlavně u té veřejnoprávní. Rozdíl od pluralitních medií v zahraničí je propastný. Lidovky,IDNES,IHNED,Novinky,Aktuálně píší všechny prakticky stejně s jasnou a ani nijak neskrývanou pravicovou orientací. O Reflexu ani nemluvě. Není u nás žádné větší medium či noviny levicové. Proč? Těžko říct,možná jen nějaká podivná náhoda,možná úmysl vlastníků novin(MAFRA,pravičák Bakala teď koupil IHNED atd.).Každopádně prakticky vše co naše média servírují občanům je okrášleno modrými pastelkami,někdy jen tak lehce,nenápadně,někdy naprosto brutálně a neskrývaně.Kdyby to u nás bylo zhruba půl na půl jako v zahraničí,měla by pravice ve volbách dohromady tak 30%,ale tahle každodenní pravicová mediální masáž zkrátka dělá své.(nakonec se voliči většinou dozvědí,že to byla jen pomluva a mediální politicky objednaná lež((Kubice,Doležel,Budišov,Jourová atd.),ale to už je po volbách a příslušní pravičáci už vládnou. Asi nejlépe to bylo(a stále je) vidět v kauze radaru.Všechna tato velké média bez výjimky za něj lobovala přesně dle notiček tří vládních pravicových stran.Nenašlo se ani jedno jediné,které by se postavilo na stranu 70% občanů této země,kteří už žádné cizí vojenské základny na svém území nechtějí.Já osobně to považuji za totální selhání demokracie.Vlastně žijeme v takovém extrémně převráceném komunismu.Kdokoliv odmítá cokoliv amerického,pravicového nebo ODSáckého,je považován za nepřítele,kterého je nutno v médiích co nejvíce poplivat a pošpinit,nejlépe udělat z něj komunistu.Slouží k tomu poměrně široká tlupa stále stejných "komentátorů" a "politologů" (všelijací ti Tomští,Steigerwaldové,Zvěřinové,Šídla,Hvížďalové,Justové a další podobní mediální vykladači té jedině správné pravicové politické pravdy.Novodobí politruci.Je to odporně hnusný stav který mě děsí,ale naprosto netuším co s tím.Jedinou nadějí je (zatím)internet.
16. 07. 2009 | 10:21

prirodovedec napsal(a):

StandaT: U VS a AV se jedna o problem trvaleho vyrazneho podfinacovani VS a vedy v CR ve srovnani s temi vyspelymi OECD15, ktere jsme chteli dohnat a predehnat, s kterymi se tak radi srovnavame (za vsech vlad od roku 0 demokracie :) - s vyjimkou vyraznych rustu za socanu, ktere to ale nedotahly nez ke zlomku prumeru OECD15). Zkratka se ta chybejici procenta se rozkradla na statnich zakazkach (ale krici se, ze je projedli duchodci a socky :) ). Statistiky zde prilis nelzou - viz CSU.

Ja si vuci VS a AV jinde neberu servitky (protoze mam duvodne obavy, ze verejnost sebestredne emoce nespolkne a padnou, radeji je kritikou trenuji :) ), ale ten problem neni o prvilegiich, ale o trvalem podfinancovani ve srovnani se svetem, do ktereho byste i Vy tak rad patril. A jinde si neberu prilis servitky se "slovy do vlastnich rad", nicmene ve svem dusledku tunelovaci reformy bruselskych entropickych cyklistu a chorvatskych nahacu s modrym obdelnikem :) jsou pro mne celkem jasnym navodem: kdyz uz tam jedu, tak volit proti.

Lena: Jasne. Dokonce to muze byt i pobliz nejake hvezdarny. :) Mist bude dostatek - bude stacit vyuzit ta, ktera neobsadi kolegove z AV, kteri nebudou mit duvod utikat za vedou jinde. :)
16. 07. 2009 | 10:23

Petr Sedlák napsal(a):

Osobně když čtu noviny, tak u každého článku se snažím si rozdělit uvedená fakta na objektivní a účelově napsaná dle principu : Komu může prospět tímto způsobem napsaný článek a komu uškodit.
16. 07. 2009 | 10:26

ali napsal(a):

Hezké počtení příspěvků, zvláště suchánek mě pobavil :o)))
Jinak je smutné, že spousta lidí zapomíná na "paroubkovštiny" a "rathovštiny" včetně veřejného domečku a veselých návštěv Škromacha. Ježiši Petro, vždyť Paroubek, Škromach, Jandák - to je fakt trojka k pohledání! Vám je dobře, mezi těmi živoucími jitrnicemi? Možná koupě zrcadla by bodla...
16. 07. 2009 | 10:48

radek napsal(a):

ali

jste opravdu tak hloupej, že hodnotíte politiky podle vzhledu nebo jen tak vtipkujete ?
16. 07. 2009 | 10:50

StandaT napsal(a):

přírodovědec: OK. Napsal jem více otázek, hlavní ale byla trochu skrytá.

Proč se nechovají jako zodpovědná elita, když pro to mají všechny předpoklady: mají vzdělání - faktické, ne to formální. Jsou vytrénování v kritickém myšlení - bez toho by nešlo dělat vědeckou práci či léčit). Naučili se diskutovat, formulovat a obhajovat své myšlenky a názory (vědecké, diagnosa a léčebné postupy...). Umí vyhledávat a zpracovávat informace a vysít si z nich to podstatné.

A k tomu mají společenskou prestiž a přístup k vyším patrům - politickým i ekonomickým.

Proč tedy tak fatálně selhali?
16. 07. 2009 | 10:52

karel matousek napsal(a):

Wheepin'(Pepa Repa)

Konecne jsi mezi nami! Skrytym ucelem tohoto blogu bylo dat Ti novy nick. Podarilo se ...
16. 07. 2009 | 11:03

ali napsal(a):

radek - podle vzhledu též, ale Vy jste nějakej citlivej :o)
16. 07. 2009 | 11:05

stejskal napsal(a):

Tak to jste byl Vy, pane Pepo Řepo, koho jsem odháněl v šeru přeplněné sportovní haly od své paní? ;-) Škoda, že jste něco neřekl, mohl jsem se představit ;-)

To je nefér, bůůůůů.... ;-) ;-) ;-)

Ale zážitek to byl. Tak jsem si říkal, jestli věk starému pánovi už nedovoluje odehrát a odzpívat celý koncert a nebo jestli se tím povídáním jen tak baví. Nejspíš oboje. Ale byly to moc příjemné bezmála dvě hodiny. Užil jsem si to. A má paní též.

Libor Stejskal
16. 07. 2009 | 11:06

blue jay napsal(a):

Vazena damo Paroubkova,
Ono neni divu ze vas chot neni oblibenej. Chova se totiz jako kohout ktery si mysli ze slunce vychazi jen proto aby ho mohlo slyset kokrhat.
Doporucuji vam mu prelozit tohle.......

"A man wrapped up in himself makes a very small bundle."

a nebo tohle........

" Swallow your pride occasionally, it's non-fattening!"
16. 07. 2009 | 11:07

Jan Vaculík napsal(a):

Vážená paní Petro,
také si všímám, že média galantností vůči vaší osobě skutečně neoplývají. Jenže ony nešetří vůbec nikoho - tedy z celebrit, resp z veřejně činných osob.
Tady by se ovšem dalo namítnout, že ani Váš pan manžel jemným mravem zrovna neoplývá - ale to je argument trošku mimo mísu. Podstatnější mi ovšem připadá to, že například manželku Petra Nečase takto bulvárně popotahována vůbec není. Proč? Protože Petr nečas nikdy nepřistoupil k tomu, aby si svou politickou imidž vylepšoval výprodejem soukromí.

Vy jste se (zřejmě společně) rozhodli, že z Vás pan manžel udělá "veřejně přístupnou" celebritu. On si tím na jedné straně sice vylepšil renomé (jakby ne: blýsknout se mladou, sympatickou a pohlednou dámou po boku - to se moc hodí), ale zároveň Vás prostě prodal médiím, která si vás teď podávají z háku na hák jak kus hovězího.

Tím média neomlouvám; mně se informace tohoto druhu příčí a nečtu je. Doporučuju poradit se s paní Nečasovou, jak to dělá, že se dokázala skromně udržet v anonymitě.
16. 07. 2009 | 11:35

Dan Macoun napsal(a):

Chtěl bych se pouze vyjádřit k údajné pravicovosti médií,nikoliv k článku jako celku.Podle mého platí,že je špatná reklama také reklama a případné voliče ČSSD,jakýkoliv článek,který informuje ať pravdivě nebo ne o různých kauzách,od volby ČSSD neodradí,ba naopak.V očích onoho voliče jde o článek pomlouvačný-pravicovvý,na objednávku atd... a hlavně je tu přeci i mnoho podobných článků o politicích z ODS a kdyby přeci jen ne,ještě má berličku.Nenáviděného pana Klause,že :-).K paní Petře si neodpustím poznámku.Noviný údajně nečtete,blog máte,články píšete a k článkům z různých novin se vyjadřujete.Uhodla jste.Nemám Vás rád.Ani Vás,ani manžela.
16. 07. 2009 | 11:36

Jan Vaculík napsal(a):

PS
Omlouvám se za poněkud méně formální oslovení. Přiznám se, že vůbec nejsem sympatizantem Vašeho pana manžela, a tak jsem se příjmení instinktivně vyhnul, abych si pro psaní svého příspěvku dokázal zachovat upřímnou vstřícnost.
16. 07. 2009 | 11:41

občanka napsal(a):

Paní Paroubková,
nemůžete se divit zájmu, když vaším přičiněním Paroubek vykopl svou první ženu v letech, která jsou pro ženy opravdu obtížná a to za to, že mu v podstatě obětovala svůj život a celý život mu sloužila. A ještě ke všemu vaším prostřednictvím se tu budou Paroubkovy geny množit. Pokud nechcete číst české noviny, vraťte se na Slovensko a vemte Paroubka ssebou. Budeme vám vděčni. Jak jsem zjistila osobní zkušeností, tak je tam mnoho restauračních podniků typu RAJ, takže tam najde jistě i uplatnění.
16. 07. 2009 | 11:48

Dan Macoun napsal(a):

To občanka.Co se týká bývalé ženy J.Paroubka,mluvíte mi z duše.Nikdy nepochopím voliče ČSSD,kteří jsou schopni tento účelový rozvod nejen tolerovat,ale dokonce obhajovat a nadále hltat řeči o sociálnu,férovost,pokoře,spravedlnosti a rodině ood člověka,který rodinu rozbil pro koryto a kariéru.
16. 07. 2009 | 12:00

prirodovedec napsal(a):

StandaT: Upresnite:
"Proč tedy tak fatálně selhali?"

V cem? Podle mne fatalne selhali napr. politici, novinari, analytici ... :) Vedci na to co odborne dosahli mohou byt dosti hrdi na rozdil od ruznych PR prodejcu niceho, oni selhali spise v PR sve prace ...

Vedci podle mne neselhali fatalne. Prestiz zatim nadale maji. Zatim. Pouze mnozi neumeli a neumi aplikovat sve odborne mysleni mimo svuj obor. Jsou to take jen lide ... Verili hezkym slibum a idealnim neo- -ismum a jen si nedomysleli co zpusobi predpokladana neo- -isticka dusledna aplikace na jejich prostredi. Ted se zkratka rozhodnou - bud prijmou neo- -ismus i pro sebe nebo zmeni preference.
16. 07. 2009 | 12:06

Dan Macoun napsal(a):

To občanka. A ještě.Paní bývalá Paroubková nebylá žádná krasavice,ale už to,že byla normální,obyčejná žena,přinášelo Paroubkovým plamenným projevům úplně jinou váhu a možná,že právě tato dáma,by mu svou obyčejností dokázala vyhrát volby.
16. 07. 2009 | 12:08

stejskal napsal(a):

Já si též myslím, že (přírodo)vědci jsou v tom nevinně. Fatálně selhávají prakticky vždy ti ostatní (po celých skupinách ;-) ;-) ;-)

Libor Stejskal

P.S. I když to sem tak úplně nepatří ;-)
16. 07. 2009 | 12:09

Jan Vaculík napsal(a):

Ad občanka, Macoun:
Každý rozvod je přece účelový, jenom ty účely bývají různé. Když s chlapem mlátěj hormony, nelze se divit, že neodolá vábení dálek a jde objevovat nové dimenze citového života.
Jenomže když dělá do politiky, tak by měl mít trochu pokory a soudnosti a nevystavovat své soukromí na odiv veřejnosti (viz např záběry z povolebního projevu z r. 2006.) - když ví, že může selhat.

Stejnou chybu udělal i Topolánek - napřed se objevil na bilboardech s rodinou, a za pár měsíců od ní odešel. Jenže v jeho prospěch hovoří to, že se k tomuto svému osobnímu selhání staví přece jen o něco pokorněji.
16. 07. 2009 | 12:29

prirodovedec napsal(a):

stejskal: Diky - Pavlov stale funguje - nejen u psu - rikal jsem si otestuji ... :)
16. 07. 2009 | 12:37

Dan Macoun napsal(a):

To J.Vaculík.Topolánek není o nic lepší,ale Talmanová má narozdíl od P.Paroubkové rozum a útoky na svou osobu spíše nekomentuje a navíc div ne plačtivě nerozmazává.Paní Petra by měla užívat mateřskou a vykašlat se na psaní stupidních článků plných mouder jejího chotě.
16. 07. 2009 | 12:39

Jan Vaculík napsal(a):

Macoun
Já ten rozdíl mezi MT a JP vnímám - ve prospěch JT.
Myslíte, že je to tím, že Talmanová dělá Topolánka lepším Topolánkem, než jakým dělá Paroubková Paroubka Paroubkem? - Na tom by ovšem mohlo něco být...
:--)
16. 07. 2009 | 12:45

stejskal napsal(a):

Na mne je spoleh, pane přírodovědče. Půjčují si mne různé katedry a ústavy za účelem výzkumu ;-)

U mne je to "pavlov", u jiných to zase může být "idée fixe" či přesněji řečeno obsese. Ale vyjde to zhruba nastejno ;-)

Už mlčím (nikoli ale kvůli - u mne stejně spíše zřídkavého - záchvěvu sebekritičnosti ;-). Jdu šířit osvětu mezi nic netušící studenty naší pokleslé profese (dokonce z různých zemí světa, aby se nám manipulovalo tak nějak lépe a radostněji).

Hezký den.

Libor Stejskal
16. 07. 2009 | 12:49

Dan Macoun napsal(a):

Jan Vaculík

Použiji trošku drsné přirovnání :-).M.T zašel do stejněho obchodu a koupil pouze facelift :-).J.P vyhrál sportku, prodal Fabii a koupil Mercedes tak trochu Made in China :-)
16. 07. 2009 | 12:55

prirodovedec napsal(a):

stejskal: Jsem cely napjaty co zvladnete priste. Napr. Vas kolega manipulator Toman

http://aktualne.centrum.cz/...

nema z toho pohledu ve svem clanku chybu - hned bych sel doma najit nejaky vynosny potencionalne nevytunelovany penzijni fond podle panu Rusnoka, Burese a Marka (kam jen to lze klesnout od pekne disertace, kdyz penize tech druhych prestanou zapachat :) ). Nejlep ten, kam po volbach zamiri Kocarnikuv nasledovnik a Kalouskuv velky radce v oblasti prijmu CR na rok 2009 pan ministr Janota. :)
16. 07. 2009 | 13:04

StandaT napsal(a):

přírodovědec: Samozřejmě si pojem elita národa můžeme rozvinout napříč povoláními, ale zůstaňme, prosím, u tohoho zúžení. Tuhle skupinu jsem vybral protože jednak se ptám Vás, jejího člena a člen - co by insider - je pro mě v tomto okamžiku autoritou na tuto skupinu jehož informaci mohu brát jako relevantní, a druhak protože tato skupina nyní pociťuje sama na sobě stav státu, na kterém se (dle mě) výrazně spolupodepsala.

Upřesněme si postoje. Pokud Vašemu postoji rozumím, vědci mají svou práci a společenskou spoluzodpovědnost nemají o nic vyšší, než kdokoliv z HorníDolní s devíti třídami ZŠ a s vlivem maximálně tak na výši konzumace piva v místní hospodě (nadsázka :) . Já si myslím pravý opak. Dle mě mají - pro ty vlastnosti, které jsem nahoře vyjmenoval - naopak zvýšenou zodpovědnost.

Pokud se přede mě postaví politik a bude mi něco vykládat a já zase něco jemu, jsem v nevýhodě. Za tím politikem stojí celá mašinérie, která ho na setkání se mnou dobře vybavila. Jeden mu to napsal, druhý ho to naučil číst a přednášet tak, aby byl přesvědčivý, třetí ho naučil manipulačním technikám, jak mi vnutit i co nechci, další mu vytvořil dav příznivců co vytvoří atmosféru pro něho... naproti tomu já stojím sám za sebe. Nikdo mi nic nenapsal, nikdo neprošťourával web abych měl po ruce informace a věděl, jaká je skutečnost co odpovídá realitě a co je blábol, nikdo mě nanaučil manipulovat oponentem, nikdo mě nevycvičil, jak se nenechat zaskočit nějakou nehorázností či jak prosazovat své zájmy...

Politik je v podstatě profesionálně vyškolený a profesionály podporovaný "tiskový mluvčí" zájmové mašinérie. Profík těžké váhové kategorie proti amatéru. S tímto já (občan) musím zákonitě tahat za kratší konec provazu a vždycky prohrát. Proti profikovi se nemůže do ringu postavit jen tak někdo. Musí to být člověk, který je schopen se mu postavit intelektuálně, vyhodnotit co z toho, co mi říká je relevantní, kdy mi lže a kdy mnou manipuluje a na druhou stranu nedat mu prostor pro to, co je proti mým zájmům. Jinými slovy - potřebuji také "tiskového mluvčího", který díky své přípravě a schopnostem bude schopen vytvořit politikovi protiváhu. A kdo jiný, než intelektuál by měl tuto roli hrát? Lojza z HorníDolní? Já? Franta z fabriky? Budeme vůbec schopni naformulovat co chceme? Bude schopni to posadit proti té PR fabrice z parlamentu? Nebudeme. Nemáme na to. A ti, co na to mají na to zvysoka... K čemu vlastně máme intelektuály? Jaká je jejich role v České republice roku 2009?
16. 07. 2009 | 13:31

Ládik napsal(a):

Máte, co jste chtěla. Každý svého štěstí strojvůdcem.
16. 07. 2009 | 13:48

m. napsal(a):

Vážená paní Paroubková, to co vnímáte až teď, už tu bylo. Možná jste ty noviny tak nevnímala. Zkuste si vzpomenout. jak se naši "novináři" chovali k panu Zemanovi, když byl předsedou ČSSD a předsedou vlády, nebo jak se nyní chvají dříve ke svému skorobožstvu panu Klausovi Toto nasměrování mají naši novináři proto. že jejich ředeitelé a další vyšší vedoucí pracvovníci svorně horují pro tzv. pravici. Kařdý, kdo je ve stavu podřízeném se bojí o ztrátu zaměstnání. Aneb: " Kdo chce s vlky žíti, musí s nimi výti."
16. 07. 2009 | 14:16

spinka napsal(a):

Sloveno sexymozková - když vám nejsou dost dobré české noviny, tak si čtěte třeba ty vaše slovenské - škoda, že jste nestudovala na Slovensku - že by české školství bylo najednou lepší ??? No samozřejmě že je. Já se osobně moc těším až se budete soudit s vaším sexy potivcem ohledně Reflexu a velmi vtipného Raula - jeďte klidně až do Evropy se soudit, alespoň se zasměje vtipu pana Mareše celý svět - na váš úkor. Jestli vám to nedošlo, tak už jste jeden soud prohráli - dokonce jste správně museli zaplatit soudní výlohy a tento dopadně stejně. Jedno pravdivé české / to nemůžete znát/ přísloví totiž praví - Čím víc rozmazáváš h..., tím víc smrdí. Takže chytrá žena politika tak často neřve a neupozorňuje na nespravedlnosti ohledně své osoby, protože je to k ničemu a navíc se to celé obrátí proti ní / vám/ což jste zatím nepochopila a tak se suďte, pište obranné blogy, stejně vám to bude na nic , jen tím docílíte, že se o tom dozví víc lidí - viz ten poslední prohraný soud, kdy o tom informovala veškerá média a tím se o tom dozvěděl po roce i ten, kdo původní vtipný komiks nečetl. Jen tak dál, alespoň bude legrace, když už je všem z vašeho sexypotivce špatně!!!!
16. 07. 2009 | 14:38

ali napsal(a):

občanka - hezky vysvětleno :o), líp by to jiný nenapsal :o). Pořád mi vychází v kartách, že Paroubková si vzala Paroubka ze zištných důvodů a i logicky se to hodí
A Tarot nelže :o)
16. 07. 2009 | 14:45

blue jay napsal(a):

A ted neco pro Vas damo Paroubkova,

One should examine oneself for a very long time before thinking of condemning others. ~Moliere
16. 07. 2009 | 14:45

prirodovedec napsal(a):

StandaT: Je to velice lichotivy, ale zrejme prilis klasicky pohled. Nicmene Vami nadherne napsany. Dekuji a gratuluji.

Intelektualy podle mne nemame. Pokud existuji oni jen "jsou" (nejsou ve smyslu ze je nekdo "ma"). Navic jsou jako skupina "ponekud rozmazani" a nekteri existuji spise na zaklade "sebeoznaceni".

Slovo vedci je pro mne snazeji uchopitelne. Domnivam se, ze diky zahledeni ve sve obory (dusledna specializace), diky durazu na uspech a individualitu v teto oblasti vetsinove nemaji sebemensi pocit zodpovednosti, ze by meli mluvit za Vas (Vy chodite spise k astrologum, oni se nenamahaji sdelovat proc by to, co delaji melo byt pro Vas zajimave, vzrusujici a treba i uzitecne) a navic diky vzdelanosti u mnohych prevlada fachidiocie projevujici se neschopnosti pouzivat "vedecky pristup" k Vasim problemum (viz treba Vase reakce na spickoveho vedce V.H., pokud si vsima Vasich temat). Je to podle mne obecny problem kdy globalni informacni spolecnost prakticky zlikvidovala vedomi obecnych elit s autoritou pres mnoho oboru.

Ja si zkratka myslim, ze v souladu s panujicim neo- -ismem (v hlavach lidi) je nutne se predevsim starat o sebe (to plati pro Vas i pro vedce). Pokud mozno predvidave a neoptimalizovat do druheho dne.

Ale to jste asi nechtel slyset. Je mozne, ze vedci se pouci a budou se ted ozyvat i k jinym tematum. Obavam se, ze pak s ohledem na dopady planu Mr. T. na ne ale budou spise levicovi ...
16. 07. 2009 | 14:57

neo napsal(a):

ali, tak karty Vám lžou.

Paní Paroubková se zamilovala do inteligentního muže s vysportovanou postavou s vyrýsovanými svaly , bujnou kšticí , smyslem pro humor , který má rád zvířata, zvlášť kočky.

Celý Michelangelův David
http://www.komik.cz/obrazky...
16. 07. 2009 | 15:07

StandaT napsal(a):

přírodovědec: lichotky přece otevírají dveře, ne? :)))

Pravda. Nechtěl slyšet, ale tak trochu očekával.

Díky za popovídání si
16. 07. 2009 | 15:42

frantisek z Asisi napsal(a):

Paní Paroubková,podle zlostného štěbetání modrých ptáků,musím uznat,že jste ťala do živého.Staré české přísloví říká:že potrefená husa se vždy ozve.Tady se těch hus a husáků ozvalo opravdu hodně.Je správné,že stojíte po boku svého muže a jako správná žena jej hájíte.Kdyby nebylo vás a vašeho muže,tak nevím co by si chudáci bogeři počali!Je straší ta představa,že jejich štěkot moc lidí nazajímá a ČSSD volby vyhraje!
16. 07. 2009 | 17:05

Jozef napsal(a):

Na Slovensku je seriozna demokraticka tlac svetova.

Podla predsedu slovenskej vlady je slovenska tlac protinarodna a protiludova.
/Nie je to koser vyjadrenie,kedze majitelia a vacsina komentatorov nie su Slovaci/
Premier tiez tvrdi,ze najobjektivnejsi je bulvar. /Tu ale treba objektivne priznat,ze media s pestovanym imidzom serioznosti dokazu obet zaujmu popravit aj velebit casto efektivnejsie,nez vplyvna stoka zvana bulvar./

Ergo: bratislavske masmedia - to je najslobodnejsia protiludova a protinarodna superstoka sveta.
Horlivi citatelia maju velke pokusenie zo zaostaleho Slovenska emigrovat do cicilizovanych krajin a ti, ktori nesurfuju a kupuju tlac z donutenia,su len volici osob s odpornymi masmedialnymi fotkami.
Na Slovensku mnohi obcania nedbaju ani na zdravie a hrubo zanedbavaju psychohygienu.Neodolaju, sleduju televizne spravodajstvo - a odnesie si to najblizsia rodina alebo hocikto,kto je po ruke.

Blbci.Nadavaju na vsetky telky a vsetkych pat dennikov. Aby vymysleli vlastne agentury,telky,dennky,tak na to uz nemaju.
16. 07. 2009 | 17:29

Tupelo napsal(a):

Maxi, ja se temer nezlobim ;), tu dobu si sice trochu pamatuji, ale zajmy byly tehda namireny jinym smerem.

1-3,6. nebylo by pekne mit aspon CT (a CR + nejaky tisk) zcela nezavislou na inzerentech(nejake to zvyseni dani o 0.25 procenta by snad nevadilo) - a ovsemze i politicich (i kdyz podle meho soudu ceske korupcni prosredi (neklesli jsme zase v zebricku? Minule jsme byly kolem 40 mista, hned vedle jakesi africke zeme) ruku v ruce s tzv. lobbingem k vetsimu propojeni politiku a inzerentu vybizi).

4. souhlas

5. kdovi jak se veci maji za vlady Topolanka, podle chovani novinarske sceny bych tipoval na nejakou motivaci (pozitivni> negativni?). Ale mozna ze si novinari (nekteri :)) svuj subjekt obdivu zvolili sami.

Ve vyspelejsich krajinach se media chovaji, dle letme zkusenosti, jinak. Nejspis se vetsinove jinak chovaji i politici. Pisete ze nema smysl hazet na novinare spinu. To je asi pravda, ale podle me neni hazeni spiny to, kdyz nekdo napise ze na novinarich (a ovsemze i politicich) spinu vidi.

Dale nemohu souhlasit castecne s tim, ze si Paroubek sve nepratele pestuje. To klidne muze, ale novinar by se nikdy nemel dostat do role sluhy nebo nepratele kohokoliv. Asi jsem naivni ale myslim ze kvalitni novinar dokaze emoce (co jineho je nenavist ci laska k nekomu) odriznout od sve profese. (Osobne jsem zacal hrat takovou hru, v RSS si ctu titulky a snazim se uhadnou z jakeho jsou media - je zabavne sledovat, jak se zlepsuji :)).

A na zaver, v tom ze ma Paroubek X chyb, ze by potreboval odstup, angazovat treba PR agenturu, atd... se shodneme. Ovsem jakekoli jeho chovani neomlouva chovani nekterych novin(aru).
16. 07. 2009 | 17:50

Smart napsal(a):

Petro, naprsoto s tebou sohlasím. Je to opravdu síla co píší naše noviny. Proti tomu není šance. Jediná možnost jsou blogy, facebook a webová prezentace programu. JInak není šance.Pravicoví novináři rozdrtí vše. Snad lidé v ČR budou mít vlastní rozum a nebudou slepě následovat doporučení našich "objektivních" novin.
16. 07. 2009 | 18:54

Smart napsal(a):

Jediná možnost levicového voliče je nyní internet. Jinde se k "nezpracované" pravdě nedostane.
16. 07. 2009 | 18:59

blue jay napsal(a):

Chudak papinek Petry,
Byl pronasledovan komunisty, dokonce mu zakazali i jeho beagbeetovou kapelu a pak zjisti ze si jeho dcera vzala nekoho kdo uz jako mladik hrimal o odkazech Vitezneho Unora 1948 a kolik prace jeste zbejva. Jak Petra napsala, "můj táta. U něj je to o to horší, že 20 let po pádu komunizmu pořád věří a očekává demokracii." Me je pana Kováče opravdu lito.
16. 07. 2009 | 19:41

blue jay napsal(a):

Tupelo,
muzes se snazit sebevice, ale nezapres ze to co tu ta Paroubkova blondyna predvadi je vice nez infantilni. Znas tenhle vtip?

How do you keep a blonde busy for hours?
Tell her to go find a corner in a round room.
16. 07. 2009 | 19:47

wbgarden napsal(a):

Budu neustále opakovat, drahá paní, můžete mi prosím vysvětlit, proč váš pan manžel se mi dere do facebůku, když ho nemám příliš v oblibě. Děkuji.
Veselé krizování...
http://www.ateo.cz/f/images...
16. 07. 2009 | 19:54

blue jay napsal(a):

Jak rikam Smarte chytrej moc nejses.
Jediná možnost levicového voliče je nyní internet? To by ale Paroubek musel darovat volicum levice nejen tisice a tisice pocitacu ale take jim zaridit pripojeni. Pocitam ze tvuj plan je mimo moznosti i nekoho kdo pry ma povolani od vyssi moci. Jedine ze by Benito Paroubek mel primou linku na Billa Gatese. Zda se ale ze ty jsi jeden z tech stastnych levicaku.
16. 07. 2009 | 19:55

blue jay napsal(a):

Ale no tak Tupelo!
Petra tu vychvaluje Jirku jak je neznej, galantni a sexy. A ty ji to kazis mumlanim o politice. Si myslis ze tomu Petra rozumi? Ji vice zajima polibek pri probuzeni, vetrani pejska a skoky Jirky. Nekaz ji dovolenou necim o cem by musela premyslet. Nedej boze!
16. 07. 2009 | 20:00

blue jay napsal(a):

Stejskale,
Na infantilni blog asi bude hodne hodne infatilnich reakci. Mozna i mych,lol.Preji Vam prijemne mazani.
PS. Vidim Stejskale ze vam pomaha i vas ucednik Mihalco. A tak to ma byt. Master musi mlade ucit.
16. 07. 2009 | 20:10

blue jay napsal(a):

Jendo?

A jak se ty mas na dovolene? Proc o tom nenapises blog? Mas pejska? Moci pravidelne? Bejt tebou tak se o to podelim se zbytkem CR.
16. 07. 2009 | 20:20

argun napsal(a):

Paní Petro až někdy pochopíte, jaký je rozdíl mezi Vámi a Olgou Havlovou, budete vědět, proč do Vás tisk tak šije. Což předpokládám nehrozí tak napovím - ač paní Olga na rozdíl od Vás neměla za sebou žádné školy, byla - na rozdíl od Vás - vzdělaná a kultivovaná. Byla to dáma. Vy sklízíte jen to, co sama kolem sebe šíříte...
16. 07. 2009 | 20:22

blue jay napsal(a):

to grosling,

to vis ze je dobra. V anglictine se Petram rika gold digger. A petra je jedna z tech nejlepsich.
16. 07. 2009 | 20:24

Pepa Řepa napsal(a):

To znám.
U nás ve Wudlákově zase zpívámehttps://www.youtube.com/watch?v=Tr2fTrSIZOY

I know she's diggin' my potatoes
Lord, she's trampin' on my vine
Yes, now I got a special plan now baby
Lord, that a-restin' on my mind
Yes, I've got a special plan now baby
Lord, that a-restin' on my mind
16. 07. 2009 | 21:20

Pepa Řepa napsal(a):

16. 07. 2009 | 21:21

Nuba napsal(a):

to argun

Domnívám se, že se mýlíte. Paní Petra nesklízí za sebe, ale za lidi, kteří přes ni útočí na jejího manžela, a to je ubohost.

Srovnání s paní Olgou kulhá, měla jsem ji také ráda. Ale byla to manželka politika, kterého po revoluci "uznával celý svět". Byla to porevoluční euforie, kde k takto vyhraněným politickým střetům nedocházelo. Tehdejší heslo - pravda a láska - dnes u mnohých vzbuzuje již jen úšklebek. Lidé jsou mnohem méně tolerantní a setkáváme se více s přístupem - řekni mi koho volíš a já ti řeknu, jaký kdo jsi.

Myslím si, že i kdyby byla paní Petra klonem paní Olgy, což přirozeně není, vzbuzovala by v této době negativní reakce, a to zvláště u sytě zabarvených fanatiků.

Můžeme říci, její volba. Jistě. Já osobně bych se do politiky nehrnula. Ukradla jsem totiž v 5. třídě ZDŠ v obchodě sójovou tyčinku. Nikdo na to nepřišel, ale čert nikdy nespí.

Ačkoli si dovedu představit také jiného lídra soc. dem. a jistě časem bude, nevidím jediný důvod, proč se proto mstít a otravovat život jeho manželce. Naopak. Za to, že je nucena toto všechno snášet si jí vážím. A přeji satisfakci v podobě zdravého miminka.
16. 07. 2009 | 21:24

wbgarden napsal(a):

Budu neustále opakovat, jistě ctná paní petra rozbila socansky stabilní a velmi jistou rodinu , o kterou každá slušná oranžáda jistě velmi a především usiluje, protože to rozhodně myslí upřímně. Tak vocogo.
Veselé krizování...
16. 07. 2009 | 21:40

Martin napsal(a):

Jarpore obcas se preyentujete jako clovek nad veci a snazici se o objektivitu. reknete mi co je spatne na tomto:

Jak to, že tak atraktivní mladou ženu zaujme člověk, který není právě symbolem mužské krásy?
Pro mě je na muži nejdůležitější intelekt. Pokud ho nemá, budu si s ním klidně povídat v kavárně, ale nemíním s ním trávit celý svůj volný čas . Na to jsem náročná. Nejvíc sexy na muži je mozek.

podle mne jen hlupak ktery si mysli ze lidske vztahy jsou ken a barbie na tom muze videt neco spatneho nebo hloupeho. ale mozna se pletu.
17. 07. 2009 | 00:18

max napsal(a):

to tupelo:
díky za reakci. Jen pár poznámek.
Máte pravdu v tom,že novinář by měl umět zkousnout v podstatě jakoukoli agresivní reakci politika,pokud je skutečně profesionál. Na druhou stranu to samé platí pro politika (a 2x). Problém vidím v tomto:
1) JP xkrát vyzýval šéfredaktory a dokonce i majitele některých novin k vyhazovu novinářů píšících dle JP proti němu (Steigerwald, Kubík, ale i Mitrofanov z Práva,atd.). Toto chování JP je nad rámec slušnosti a zavání 80.léty. Pak určitou protireakci lidsky (nikoli profesionálně) chápu.
Pokud někdo např. v roli premiéra (či jeho kandidáta) požaduje po někom vyhazovy z práce za názory,které se mu nelíbí,co si o tom asi tak myslet?
2) O motivaci novinářů,jak naznačujete,můžeme jen spekulovat. Ale to,že někdo píše jinak než se mi líbí,neznamená,že je uplacen. Může mít prostě jiný názor a jiné vidění světa. Koupím si holt jiné noviny,výběr je velký. V tradičních demokraciích jsou noviny rovněž názorově velmi vyhraněny a nikoho z politiků ani nenapadne je kritizovat,natož ovlivňovat. Dokonce před volbami dávají svá stanoviska koho volit a proboha proč ne? Proč se tomu stále někdo u nás diví a považuje to za něco nemravného? Voliči snad mají svůj rozum a pokud ho nemají,ať raději sedí doma na zadku a volit nechodí.

Mějte se a hezký den.
17. 07. 2009 | 07:42

Simon napsal(a):

Me teda asi nejvic pobavil ten pristup typu: kdyz meho manzela kritizuji a naopak vyzdvihuji druhou stranu, je to spatny novinar. Zato sympatizant s nasi stranou je dobry novinar.
A pani s temito nazory vola po novinarske objektivite. Docela usmevne.
17. 07. 2009 | 11:56

Zdeněk Vondrill napsal(a):

Možná by paní Petro neškodilo vylézt ven ze své zlaté klícky (myslím i mentálně) a pozdravit se s realitou..ale chápu, že jako žena plná endorfinů musíte hájit své hnízdečko stůj co stuj...to je lidské, pochopitelné a každá matka by to udělala. Ale je to věc soukromá, takže se nedivte, že tolik lidi štve, když tím ovlivňujete, nebo se snažíte, věci veřejné!! Pak si nemůžete stěžovat, když ze svého soukromí děláte radlici sociálního traktoru. Vy jste rozehrála hru ve velkém a neustále pláčete nad jejími pravidly. Nezlobte se, ale nikdo Vás nenutil ze sebe dělat to co jste teď pro veřejnost. Je z Vás cítit obyčejná lidská snaha "upíchnout se", dobře se vdát a zabezpečit svou rodinu. Ale prosím pěkně ačkoli je to jakkoli sociální téma, míchá se Vám v hlavě s politikou a zájmy o kterých vůbec nic nevíte..
Nikdo nechce, aby to bylo jinak..jen mi to nedalo a musel jsem reagovat na Váš článek - vaše názory totiž nepostihují ani zdaleka stav naší společnosti, nebo její vývoj...snažíte se akorát všem a sobě především namluvit, že Váš život = život nás všech. Tak se nedivte tomu, co za to sklízíte..
Ani se nemohu ubránit tomu, abych napsal, že si to zasloužíte! Hrajete vysokou hru, kde jsou výhry, ale i prohry veliké a nikdy je od sebe neodloučíte, tak se s tím přece musíte smířit a být tvrdá! Tohle co tu předvádíte je ubohé fňukání hormonálně nevyrovnané "těhule"...bohužel to nevidíte objektivně, tak Vám jedině popřeji hodně sil do příštích zklamání a procitnutí a co nejvíce úspěchů, které je vyléčí..budu se za Vás modlit.
17. 07. 2009 | 12:06

jaroslav napsal(a):

„by očko“
Paní překladatelko, to "baj" je z němčiny, bei. Dál jsem už nečetl, takhle erudované budou určitě i vaše ostatní postřehy.
17. 07. 2009 | 12:08

el-lobo napsal(a):

Pane Stejskale, můžete někam pověsit text tohoto blogu před opravou "překlepů"? Tomu opravenému jsem se už dostatečně nasmál, chce to něco nového, svěžího.
17. 07. 2009 | 12:20

Petr Křivák napsal(a):

Posouzení nestrannosti současného tisku je naprosto výstižné. Souhlasím s Vámi pí. Paroubková
17. 07. 2009 | 12:26

DeeBee napsal(a):

Rád bych se podepsal pod tento příspěvek, a to zcela bez výhrad:
"myloš napsal(a):
Paní Petro, když Vás překvapuje, že téměř všichni unisono píšou to samé - zkuste popřemýšlet o hypotéze, že téměř všichni unisono mají pravdu.
15.07.2009 17:22:23"

Snaha okolí Parúba už začíná být jen směšně smutná.... :-(
17. 07. 2009 | 13:28

DeeBee napsal(a):

Petr Křivák napsal(a):
BINGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)))))))))
17. 07. 2009 | 13:30

Richard napsal(a):

Skvělý článek, skvělý názor. Jste hodná a úspěšná, držte se! Ostatně už jen podle diskuze je vidět, jak nepřející lidé v ČR jsou a jak umí jen hledat chyby na ostatních...
17. 07. 2009 | 13:34

aaaaaaaaaaaaaa napsal(a):

Zneuzit svoje nenarozene dite pro propagaci politiky je hnus !!! Jak jinak mam chapat vetu "ABY SE TEN MALY NARODIL DO LEPSIHO SVETA". Do teto vety sem vas bral jako obet, ale ted chapu ze jste proste vychytrala a hrajete na city...
17. 07. 2009 | 14:22

Milan napsal(a):

Pan Paroubek je typ politika, ktery bohuzel nepremysli ani jeden krok dopredu. Nejprve shodim vladu a pak se strasne divi, co se to kolem vlastne deje.
Mam pocit, ze takhle se nedela politika s prominutim ani v Horni Dolni.
17. 07. 2009 | 15:21

Patr napsal(a):

Milan

Paroubek myslí na 3 kroky dopředu. Co je mu do Topolánkovy vlády? A ono se něco děje?
17. 07. 2009 | 15:46

Petr napsal(a):

aaaaaaaaaaaaaa

Ty jsi jenom žvanil. Co je na větě
ABY SE TEN MALY NARODIL DO LEPSIHO SVETA".

kde je ta tam propagace politika? nejsi tak trochu paranoik?
17. 07. 2009 | 15:48

Cyril napsal(a):

Asi uz to tady padlo, nechce se mi část všechny příspěvky, ale paní Petro, proboha. Vždycky když Vás zahlédnu v televizi, tak sedíte vedle svého manžela a čtete AHA nebo Blesk. Co se nám to tady zase snažíte nabulíkovat!!!
17. 07. 2009 | 16:07

Lábus napsal(a):

V životě jsme na internetovéé diskuse nepsal, a nečetl jsem ani ty příspěvky přede mnou. Ale nemohu jinak: Ano, Váš manžel je tyran a všichni doufáme, že se řítí do záhuby! A k tomu nám Bůh dopomáhej, aby byl zase v naší zemi klid. A knížete Karla Schwarzenberga jako premiéra, prosím!!
17. 07. 2009 | 16:37

Eliška napsal(a):

Milá Petro,
na Váš blog mě upozornila teprv upoutávka na internetových stránkách, tato upoutávka se však netýkala tohoto článku, ale nového článku nazvaného "Óda na manžela", proto jsem byla zvědavá a Váš blog navštívila, mohu říci že do této doby jsem Vás "znala" pouze z hlavních stránek bulvárních časopisů, tímto článkem jste se mi ukázala jako velice inteligentní a sebevědomá žena, která je nad věcí. Plně s Vámi souhlasím, také mne velice trápí stupidní pohled na svět a arogance některých lidí, kteří se domnívají, že po Vašem sňatku s p. Paroubkem jste se okamzitě stala jeho součástí, přestala mít vlastní názor a pohled na svět. Není přeci Vaše vina jak lidé reagují na Vašeho manžela. Chce to pevné nervy.
17. 07. 2009 | 17:25

aram napsal(a):

Lábus:
Ale no tak. Když už jste se obtěžoval, tak nám řekněte proč Schwarzenberga. Že by byl hezčí?
17. 07. 2009 | 18:17

Dagmara napsal(a):

Vážená paní Paroubková,
negativní kampaň, která je proti Vám, Vašemu manželu a tím jakoby proti ČSSD vedena, byla vedena i proti předchůdcům, panu Grossovi i panu Zemanovi. To, co uvádíte a kritizujete ve svém článku nastává vždy, když se frustrovanému oponentu nedostává argumentů, myšlenek a cílů. Vzhledem k Vašmu těhotenství byste se měla vyhnout těmto přízemním bitvičkám a nenechat se ovlivňovat zlomyslným negativismem těchto frustrátů. Váš manžel je cílevědomý politik, úspěchy má a v západní Evropě je oceňován. Postavte na dobu, než se narodí miminko, kolem sebe neproniknutelnou zeď a myslete jen na to malé, naslouchejte mu a jeho dušičce, která roste.Jste jedno tělo a vaše bolest je i jeho bolestí. Na vše, co byste chtěla pro manžela a jeho úspěch udělat, je opravdu času dost.Držím Vám palce a přeji štěstí.
17. 07. 2009 | 18:56

Jan napsal(a):

Máte pravdu, taky už noviny nečtu, jen se na všechny hází špína a nic pozitivního v nich není... :-( Osobně nejsem příznivcem ČSSD, ale to neznamená, že budu hned na někoho plivat špínu... Opatrujte se! Zdraví a dítě je důležitější než politika...
17. 07. 2009 | 19:12

Marcus napsal(a):

Vetsina nasich medii pise v zoldu ODS. Problem je, ze vetsina lidi nema cas a casto ani moznosti overit si blbosti co pisou.
17. 07. 2009 | 20:50

argun napsal(a):

Paní Nubo, Vy jedna duše laskavá, nemůžete své bližní soudit podle sebe.... Víte to je tak - vrána k vráně sedá. Když si přečtete tu sbírku infantilních vyprávěnek paní Petry na tomto webu, kde se s radostí veřejnosti ukáže sem tam v apartním župánku,myalím, že Vám bude rychle jasné, že tato celebritka si s bulvárem bude skvěle rozumět. Sem tam ukázat krajku na kalhotkách, sem tam si ublíženě poplakat, když si toho někdo všimne, to je přece nejlepší způsob, jak se dostat do médií, není-liž pravda? A je úplně fuk v jaké době se to děje. Paní Olga sice nevystudovala filosofickou fakultu, avšak narozdíl od paní Petry nebyla plytkou kariéristkou, avšak duchaplnou dámou, která neměla zapotřebí ukazovat bulváru kolínka. Její hlas nebyl respektován kvůli jejímu manželovi, ale kvůli ní samé. V disentu jí rádi a často naslouchali univerzitní profesoři. Ona totiž narozdíl od paní Petry nepsala přitroublé blogy, ale báječné a moudré knihy. A je mi trochu líto některých zde diskutujících dam, které jsouce zřejmě odkojené Harpers bazary,tu nadšeně hýkají nad prototypem současné úspěšné ženy...
17. 07. 2009 | 21:59

Kateřina napsal(a):

Paní Petro,

tleskám Vám. Na tento blog jsem dosurfovala dnes popvé. Tají se mi dech nad tím, že sdílíte přesně stejný názor na média a jejich postoj k panu Paroubkovi jako já již zhruba půl roku. Jsem odjakživa voličem ČSSD, stejně jako moje rodina i všichni normální přátelé. Noviny ani webové zpravodajské servery nečtu už zhruba půl roku, protože jsem znechucena "objektivitou a demokracií" českého zpravodajství. Své duševní zdraví mám raději než snůžku neštěstí, autohavárií, týrání zvířat a dětí, korupce, ekonomických polopravd a samochvály pravice... Také si raději na webu rozkliknu, co mě zajímá, ale najít to v uvedené džungli je čím dál náročnější. Držím Vám stále palce, doporučuji Vám, abyste se stala více veřejně činnou (např. v nadacích, pomáhání dětem atd.) protože Vy můžete být pro svého muže i jeho stranu OBROVSKÝM PLUSEM. Hodně štěstí.
17. 07. 2009 | 22:02

kočka šklíba napsal(a):

Pro Nubu: jako vždy chápající, hluboce pravdivý a laskavý příspěvek(ky).
Přírodovědec a StandaT: perfektní a slušná diskuse ;).

K blogu a některým příspěvkům, ano souhlasím s paní Paroubkovou, média a vlastně tzv."novináři" jsou v převážné většině jak štvavá smečka a k napadení ČSSD je jim dobré naprosto vše. Protože mám trochu možnost tento svět poznat zevnitř, vím kdo a jací lidé se tam pohybují, jsou to převážně 3 typy lidí:
1)ti předlistopadoví - a tady platí Poturčenec horší Turka, mají máslo na hlavách a musí přesvědčit, pro mě je nejvyšším a nejtypičtějším představitelem tohoto typu Janeček :D, i když je to a bohužel bude šéf ČT
2) mladí a nezkušení ale snaživí, ničemu moc nerozumějí, ale to si moc nepřipouštějí, spíše vůbec, naopak, oni jsou ti podle svého přesvědčení, nejchytřejší, jsou přece "novináři", "redaktoři" a ne špatně placení, a domnívají se myslím úpřímně, že levičáci by je o jejich požitky obrali, prostě vymyté mozky, jinak se to nedá vyjádřit
3) nepokrytí hajzlíci, jen se pídící po co největších skandálech a také jim není zatěžko si vymýšlet, fabulovat, prostě ten nejhorší novinářský póvl, několik mých bývalých kolegů si zkusilo Blesk nebo podobné tiskoviny, a ptz byli v podstatě šlušní, nevydrželi tam, to je pro opravdu největší spodinu

Takže to je asi tak 80% těch co pracují v médiích, možná těch 20% je normálních, tzn: nemyslících si o sobě, že snědli všechnu moudrost a to ve svých 25 až 30 letech a snažících se o objektivitu. Nevím jestli těch 20% ještě není moc:D.
18. 07. 2009 | 03:56

H42 napsal(a):

Znovu píšu: Jakou úroveň má FF UK, když absolvent/ka potřebuje korektora pravopisu? A to nehovořím o stylistice. Žák 9. třídy základní musí napsat kvalitnější slohovou práci. Ale sexy mozek je zřejmě něco jiného.
18. 07. 2009 | 11:12

prirodovedec napsal(a):

kocka skliba: Dekuji za vhled.
18. 07. 2009 | 15:56

matěj napsal(a):

to, že všichni píší totéž může znamenat, že chyba je opravdu na vašem přijímači... na sociální demokracii, levicové politice ani sociálním státu (v rozumné míře) nic problematického či závadného není. ne tak na na JP a jeho "suitě".
18. 07. 2009 | 16:46

MUDr.Múdry napsal(a):

Oná prekladatelka,
Keď nečítate českú tlač, prečo vas zaujíma český web? Zkúsenosti predsa budú rovnaké, nie? Alebo vam treba zrkadielka?
18. 07. 2009 | 17:45

http://www.cssd.unas.cz/ napsal(a):

18. 07. 2009 | 18:22

kočka šklíba napsal(a):

Přírodovědče nemáte za co, mám docela bohaté zkušenosti s tímto prostředím,a vím o čem píši, i když si myslím, že panu Stejskalovi se tohle nelíbí, on je opravdu stavovsky ohleduplný, stejně jako zřejmě například lékaři.
V tomhle není schopen překročit svůj stín, měl jste , a nejen Vy, pravdu. I když je(p. Stejskal) podle mého mínění opravdu v tom zbytku(20% ?), nepochybně a já si ho moc vážím.

Nepřizná to, že jeho "kolegové" ve velké většině jsou všeho schopní lidé, co se v předlistopadovém období stejně tak snažili zavděčit těm "úspěšným" a teď musí přece přesvědčit, že to ale opravdu, opravdu tak nemysleli a vždy byli ti demokraté, kteří ale opravdu těm komoušům škodili, většinou to ale tehdy nikdo nepoznal :D.

Jsem dost často svědkem mediálně zajímavých událostí, a opravdu zírám, co pak vidím v televizi a překvapivě, Nova, i když je to takový televizní bulvár, informuje mnohem přímočařeji než ČT. Nova si totiž na nic nehraje, na rozdíl od ČT, ČT mnohem sofistikovaněji manipuluje s diváky, opravdu nechutně, asi na to tam mají kurzy :D. A proto se nedivím, že Janeček to má na dalších 5 let jisté, vždyť on je právě zářným příkladem někoho, kdo se musí zavděčit, vždyť byl před rokem 1989 pomýlený :D, tak o to lépe nyní slouží, prachy jsou prachy a o to jde, ne? Nějaké svědomí se přece nyní nenosí, morálka, proč?, hlavně že si tu kuličku koulíme ;), nebo spíš:(, a naši mocní nám těch pár drobků ze svého stolu shodí.
19. 07. 2009 | 03:11

Alíček napsal(a):

Paní Petro jste asi opravdu velmi mladá, když píšete, že Váš otec neměl chvíli ani pas. Já se spíš divím, že s uprchlým bratrem pas vůbec někdy měl! Přece většina obyvatelstva pas vůbec nikdy neměla!!! Ale já to vidím z jiného pohledu, protože celá naše rodina byla pod dohledem STB. A já jsem byla vyhozena i ze střední školy o vysoké vůbec nemohu mluvit- zbytečná snaha (i když střední jsem si taky dělala večerně i přes překážky zaměstnavatele. A teď proč taková nálada proti Vašemu manželovi? Stejná slova, hra na lidskou závist (všichni podnikatelé jsou zloději), papaláštví (návštěvy drahých hotelů)a vehementní zapírání, že se vůbec něco stalo, uplácení obyvatelstva (pastelkovné, 13. důchod, vyšší přídavky atd.)bez ohledu na státní kasu - jen proto aby zasedl v premiérském křesle. To se nám nelíbí a je to až příliš podobné předešlým slovům, či činům bývalých pohlavárů - a věřte, že velmi dobře vím o čem píšu! Někdy z nápadů z kuchyně soc. dem. jde mráz po zádech!!
19. 07. 2009 | 09:26

stejskal napsal(a):

No, když myslíte, paní šklíbo... ;-) S takovýmito tezemi (zvláště pak některými odhadovanými čísly) se jen těžko polemizuje ;-)

Libor Stejskal
19. 07. 2009 | 10:26

amosa napsal(a):

Na to, že české noviny nečte, má paní Paroubková obdivuhodný přehled o tom, co všechno se v nich nepíše.
19. 07. 2009 | 17:34

antizel napsal(a):

klasika,
kdysi denně pročítala VŠECHNY noviny, zvědavá co se děje a koho propírají v tisku,
sotva začali psát občas i o ni a hlavně denně o manželovi - ztratila zájem a už NEČTE - PROTOŽE VŠICHNI na ně útočí
že by se novináři a všichni čtenáři přes noc změnili???
19. 07. 2009 | 18:47

ali napsal(a):

neo
dík za odpověď a odkaz, všimla jsem si ho až teď :o) a posílám kulturní vložku

Seděli jsme na obědě akorát, když soudruh Paroubek onehdá vyslovil tu úžasnou větu, že "jedině stupidní člověk nevolí ČSSD". Vedle seděly dvě dámy a jedna druhé povídá - "co je to stupidní?" Druhá přeložila tajemství toho slova - blbec, debil, kretén. Ta první se zasmála a podotkla - tak to má Paroubek pravdu..
A dnešní hláška z obchodu: prodavačka - "holka, mně tě dneska nějak bolí hlava.."
zákaznice - "to bude těma interupcema na slunci.."
Dodatek - obě znám, jsou chytré, volí Paroubka :o)
20. 07. 2009 | 13:59

Vladimír napsal(a):

Bohužel té slepičce nerozumím. Nejprve uvede: "Prostě jednoho krásného slunečného dne loňského léta jsem české noviny přestala číst." A pak následuje obšírný seznam toho, co o Jyrkovi noviny v posl. dnech napsaly.....

Myslím, že tady to Soukup nedomyslel.
20. 07. 2009 | 16:28

Mirka napsal(a):

Paní Petro,
doporučuji Vám skvělé noviny
Nový Prostor, stojí 40 Kč, 20dostane prodejce, jsou ro jediné papírové noviny které stojí za to kupuvat a ještě se může poklábosit s prodejcem.
Na netu
Literární noviny
Britské listy
CFP
Res publica

musím se přiznat ,že dlouho už memohu bez nevolnosti číst ani titulky "seriózních periodik"
20. 07. 2009 | 19:44

Jos napsal(a):

Vážená autorko,
souhlasím s vaším názorem na české noviny. Nečtu je už dlouho a pro mne jsou největším zklamáním polistopadové éry. Nesouhlasím jen v jednom, tzv. "seriozní media" (obvykle se uvádí MFDnes, Lidové noviny i další) jsou daleko podlejší než nejzpustlejší bulvár. Oni totiž na rozdíl od otevřeného bulváru se snaží své čtenáře manipulovat a podvádět předstíráním něčeho(na př. objektivity), co není pravda ani vzdáleně.
20. 07. 2009 | 20:56

Jos napsal(a):

To kočka šklíba,
Váš rozbor je asi dost správný a výstižný. Přesto bych se odvážil Vás doplnit o jedno konkrétní jméno. To jméno je Pavel Šafr, současný šéfredaktor Reflexu. Ze všech medií kterými prošel(Lidové noviny, MFDnes, Reflex), se mu podařilo dosáhnout proměny novin z hromady bahna na totální lejnomet. Myslím, že tento člověk nás poškodil všechny a politickou kulturu v zemi způsobem děsivým a alarmujícím.
20. 07. 2009 | 21:04

Harry napsal(a):

Vesměs souhlas s paní Paroubkovou. To, co někteří čeští novináři (zejména z MF Dnes a LN) je opravdu ubohé a jejich metody nemají daleko k metodám soudruhů redaktorů z bývalého Rudého práva. Jako poměrně objektivní mi připadají pouze Hospodářské noviny.
20. 07. 2009 | 21:08

Mgr. Jan Černý napsal(a):

Jeníčkovi z 15. 7.
Milý Jeníčku. Předpokládám, že i když jsme se v životě neviděli a ani spolu nemluviliTvoje starost o mé dobré, jako otci Petry Paroubkové, a starost o mou osobu (i když nejsem politikem) vyžaduje, abych se k Tobě zachoval také hluboce lidsky a s patřičným poděkováním. Musím se však omluvit, nemám některé vlastnosti, které Tebe vedou na výsluní nové doby.
1/ Nejsem tak chytrý aby mne samotného napadlo využít rodinný vztah s Jiřím Paroubkem a žádat o pozemek. Mám jakési pozůstatky starých mravů, které tohleto ještě zastarale považují za špatnost. Ale i když to nevyužiju, díky za radu z Tvého rodinného prostředí.
2/ Nejsem tak chytrý, aby mne napadlo odejít ze školy předčasně a jako polointeligent dobývat svět haněním a špiněním lidí,kteří ty školy dokončili. Měl jsem to omylem za lidskou nedůstojnost a trapnost.
3/ Zatím se pořád ještě živím tím, že vytvářím pro lidi nějaké pozitivní hodnoty. Někdy je to skutečně náročné. V tom také vidím svou nedokonalost, kterou jsi mi připoměl svým konáním. Stačí za peníze tvořit špínu na rodinu Paroubkovu a je vystaráno. Já jsem to omylem považoval za lidsky nedůstojné, ale Ty jsi to vše překonal - gratuluji.Tvé děti budou jednou na zaměstnání a konání svého otce pyšné.
Otec paní Petry Paroubkové
20. 07. 2009 | 21:46

Scarred napsal(a):

Proč nemá Jirku nikdo rád?

„Ano. Pro nás mladé, kteří jsme únor 1948 neprožili jako osobní zkušenost, je toto datum především historická událost, kdy byla s konečnou platností rozhodnuta otázka politické moci, došlo k likvidaci pozic exponentů buržoazie v politickém životě republiky. Nyní, 30 let po únoru 1948, jsou pro nás mladé ideje Února živou výzvou. Nutí nás především k zamyšlení, kolik toho pro stranu a společnost děláme a kolik jsme schopni udělat. V naší stranické práci je stále co zlepšovat. Stojíme před výročními členskými schůzemi a okresními konferencemi strany, bude třeba se zamýšlet nejen nad výběrem členů do výborů místních organizací, ale i nad celkovou koncepcí práce těchto organizací. Vždyť ruku na srdce, kolik z těchto orgánů a organizací má důkladně rozpracovaný dvou až tříletý plán činnosti? Kolik z těchto místních organizací provádí například důkladnou přípravu kádrů? Stále nevyužívámě všech organizačních forem, které organizační řád předpokládá. Mám především na mysli možnost vytváření odborných komisí a to při okresních a krajských výborech strany. Vždyť tak bychom daleko lépe a kvalifikovaněji a tedy i s větší vahou vystupovali v zastupitelských sborech, členských organizacích Národní fronty i na svých pracovištích". Jiří Paroubek, Svobodné slovo, květen 1978.
„Já bych chtěl říci, že to byl boj proti všem. Musím říct, že bohužel také proti médiím, aspoň řadě lidí v médiích, novinářům, kteří pracovali v žoldu Občanské demokratické strany, typu pánů Steigerwalda, Tuny, Martina Komárka a některých dalších. Jinak musím říct, že řada lidí v médiích pracovala, myslím si, korektně a musím jim poděkovat. Ještě k těm lidem v těch médiích, kteří pracovali ve prospěch ODS: velice zjevně bych jmenoval pana Kmentu. Byl to tedy boj proti části lidí v médiích, proti jednotné frontě zločinců typu Krejčíře, lhářů typu Kubiceho, mocichtivé ODS."
poslanec Jiří Paroubek, povolební projev po boku paní Paroubkové I., 3.6.2006
20. 07. 2009 | 22:39

art napsal(a):

Milá paní Petro,
jistě se shodneme, že většina těch, kdo sem přispívají a kdo Vás jritizují, jsou nemyslící a nevzdělaní primitivové, právě takoví, kteří v minulém režimu končili v KSČ. Myslet nepotřebují, protože je to obtížné, stádnost skotu jim vyhovuje lépe. V minulém režimu by byli komunisty, teď volí ODS, protože "je to tak správné".
Otázka je, co s těmito pozůstatky komunismu dělat. V praxi kolísám vůči voličům ODS mezi pohrdáním a soucitem... asi není žádné dokonalé řešení, ale rád bych Vás poprosil: nelámejte nad nimi hůl, hloupost není nic, za co bychom se jich měli štítit. Je třeba spíš hledat, jak jim pomoci+ snad i oni mohou někdy dospět. Velmi si Vás za Vaši statečnost vážím a přeju hodně štěstí a síly.
20. 07. 2009 | 23:07

ali napsal(a):

art
přečtěte si komentář nad sebou od Scarred. To není výcuc z malíčku, to je reálný Paroubek.
Pokud Vás to neosloví, není co dodat, pouze, že je to marné....
21. 07. 2009 | 00:05

art napsal(a):

ali
Je vidět, že jsi ještě dítě. Ten Paroubkův projev je chytrý - byl členem opoziční ČSS, mluví tedy o ní, ne o KSČ. A mluví tak, že nikde KSČ a "únor" explicitně nepochválí, ačkoli se to po něm chtělo. Kdysi jsme si takové texty vystřihovali jako projevy statečnosti.
Co se týče bývalých elitních komunistů typu Steigerwalda a Komárka, nemám co dodat. Vždyť právě Komárka jako absolventa studia vědeckého komunismu pověřila strana zpravodajstvím ze sjezdu KSČ v roce 1988 - a dnes je pravicovým novinářem. Nad takovými se člověku dělá špatně, ne nad Patrou P.
21. 07. 2009 | 07:53

ali napsal(a):

art
osobně jsem si nic nevystřihovala, neboť, jak pravíte, se člověku už tenkrát dělalo z toho špatně a Paroubkův projev neberu jako statečnost, ale patolízalství a alibizmus. Holt každý jsme jiný a máme i jiné vidění, myšlení, názor. Že dnes sedí bolševik v pravici je zákonité, neboť většina lidí byla bolševikem, ale zároveň smutné..
Jinak arte, dítě bohužel už dávno nejsem :o((
hezký den
21. 07. 2009 | 14:17

Slim napsal(a):

Nic si z těch hloupostí nedělejte, LŮZA KŘIČÍ(netušíc, že je podněcována těmi, kdo se bojí o svůj nakradený majetek).
Jenom zkuste popracovat na tom, aby se manžel trochu uvolnil a víc se usmíval.
Zdravím vás oba!
21. 07. 2009 | 14:52

hawk napsal(a):

Paní Paroubková je prostě blondýna :-)))
22. 07. 2009 | 09:55

katerina fuksova akrivopoulou napsal(a):

Ahojky,
nahodou jsem narazila na blog.
Blahopreji k tehotenstvi, pokud bys chtela nekdy zavzpominat s Tynou,pisni na meil.
22. 07. 2009 | 17:42

jim napsal(a):

"Když jsem byla v únoru v Bruselu na Evropské komisi, říkali českému předsednictví „damage control“. Nechali nás něco udělat a pak eliminovali škody, ty skutečné i ty možné."
Paní Paroubková¨, příště se podívejte do slovníku, co "damage control" skutečně znamená. Pak byste takovou blbost nenapsala.
22. 07. 2009 | 17:45

Jan napsal(a):

Dejte ještě nějakou ódu, to nemá chybu...:-*(
22. 07. 2009 | 17:50

jarka napsal(a):

paroubkova - paroubek. Na tech si najde kazdy nejaky vroubek, ale oda ne manzela to by jsem si nemyslela :o))
22. 07. 2009 | 18:18

terza napsal(a):

Ale Petro - to se vas tak "slechetny" manzel takovym stal, az kdyz jste na nej zapusobila vy? Mam kamarada, ktery take opustil manzelku po 25 letech a ktera se trapi. Treba by jste mohla poradit jak jste to udelala, ze jste pana Paroubka tak rychle zmenila. Byl bych vam za sveho kamarada moc vdecny.
22. 07. 2009 | 18:48

vampire86 napsal(a):

Souhlasím s Vámi. MF Dnes klesla na úroveň Haló Novin, akorát na opačném konci politického spektra. Osobně MF Dnes asi rok skoro nečtu. Přeji hodně síly!
22. 07. 2009 | 18:51

Meč Timotei napsal(a):

Paní Petro Paroubková,
nedejte se otrávit ani zastrašit lidmi, kteří nemají řádný historický, sociologický a politický rozhled. Nebýt sociální demokracie a jejího politického zápasu už za Rak.-Uherska, ještě bychom měli 12 hodinovou pracovní dobu, nemocenské pojištění jen pro úspěšné a bohaté (přinejmenším jako (jak je mám rád ) v USA, neměli bychom spoustu sociálních potřeb, protože kapitál a
majitelé dobrovolně své "Harpagonské" penízky nikomu nedají. Přerozdělování začíná již v rodině a táhne se od starých Izraelitů celou společností. Váš manžel je také člověk se všemi lidskými přednostmi a nedostatky. Je statečný a drží se, věřím, že nejenom pro "své" výhody. Že jej lidé kritizují a hází po něm vajíčka ? Moc davů a domluva" na někom se vyřádíme" je nakažlivá. Také bych radil Vašemu manželovi, aby se více usmíval, byl klidnější a pracoval na sobě ( což patrně dělá ). Fandím mu. Jednou se může stát, že po těch, kteří házeli vajíčka a po žurnalistech typu " koho chleba jíš, toho píseň zpívej" mohou také házet. A bohužel nejen vajíčka. Držte se, milujte manžela a přeji sociální demokracii vítězství ve volbách, ale také MOUDROST ( což je vzácná ctnost či PANÍ ), jak v době krize uchovat sociální jistoty a přesto aby také stát fungoval.-..
Přeji Vám Boží požehnání.- V úctě
timotej
27. 07. 2009 | 23:05

cxcx napsal(a):

Petro, obecne vam a CSSD drzim palce. Ale nedivte se, ze maji novinari pocit, ze se k vam muzou vyjadrovat, vzdyt osoba, ktera se produciruje pred objektivy se zlatym 'tetovanim' pres odhalena prsa ci se necha fotit s odhalenou rudou podprsenkou, to se neda nic delat, ta si o to rika.
28. 07. 2009 | 17:42

Bobina napsal(a):

Paní Petro, na to že máte vysokou školu, tak nic moc. Já noviny čtu pravidelně, tedy seriozní MFDNES, nikoli bulvár, ale myslím, že o vás a manželovi píší slušně, ale píší pravdu!!! To, že vám se to zrovna nelíbí, to není problém novin, ale VÁŚ! Zamyslete se nad sebou. Anebo vám to přemýšlení jako blondýně dělá potíže? A pamatujte, že někdy méně znamená více!!!Jak asi musí být paní Zuzaně, když čte vaše výlevy a ody na manžela? Nebo už jste tak cynická, že vám to nedojde?????????
01. 08. 2009 | 22:44

Araine napsal(a):

Nevím, ale co ze zamyslet nad postupy a výroky pana Paroubka je možné,že se píše jen o něm z důvodů těchto viz. "i za pomoci mimozemšťanů" a dalo by se pokračovat.Že chce vyšší daně pro bohaté proč má být někdo trestán za to,že se snaží být nejlepší?!Já kdybych zůstala u toho co jsem vystudovala (prodavačku) tak bych spadala do kategorie nízkých výdělků, ale celý život jsem se snažila něco dokázat, získávala jsem praxi v oborech daleko od mého a nyní vydělávám slušně a mám být za svou píli a cílevědomost trestána za to,že jsem na rozdíl od jiných na sobě makala?A ty co zůstali spokojeni s málem nic ze sebou nedělali mají být zvýhodnováni??!!To je trošku nefér nezdá se Vám paní Paroubková?!
02. 08. 2009 | 16:36

Aťka napsal(a):

Paní Petro, Vám nevadí, že Vás média "melou" každou chvíli? Co vlastně dáváte Čechům na odiv? Dovolenou, muže, sebe?? Copak si myslíte, že jiným není na dovči fajn? Ale je nám TAK FAJN, že nemáme na takové pitomosti, jako psát o svých mužích (a zaslouží si pochvalu), vůbec čas. Nebuťe, paní Petro, směšná. Již jste se nakazila politikou. Vyslovila jste spoustu slov, ale neřekla NIC. Užívejte si ...
02. 08. 2009 | 20:21

Meč Timotei napsal(a):

Myslím, že je dobré se zastat vlastního manžela. A po té vajíčkové divoké "estrádě" se paní Petře nedivím, že chce ukázat svého manžela, tak jak jej vidí ona.
My jsme také ukazovali foto svých dětí na různých návštěvách. ( A mnozí předstírali, že je to zajíma, ale pouze ze zdvořilosti ...) Divím se, že naše občanská scéna se neumí bavit jiným způsobem.
Znovu připomínám, nebýt soc. demokracie před desítkami let, ještě bychom "robotovali", nás spodních 9 miliónu každý den 12 hodin. Spojit sociální stát a zároveň tržní hospodářství, to v celé záp. Evropě dokazuje socdem.
Přemýšlejt, čtete, studuje ; a nevkládejte pouze své emocionální pocity do svých psaní.
(Mnoho z nás je hloupých, protože teď už se ve světě jedná o něco zcela jiného. Ale to je jiný soudek...),
Petro držte se a nenechte se vytáčet. Mějte ráda svého manžela. Fandím Vám i jemu a věřím, že i v této těžké době je východiském pro nás vítězství soc. demokracie. (Přes všechny temnoty, ale které jsou v každé politické straně !)
Pokračujte a vyhrajte volby, a chtějte tu MOUDROST, což je VÍC než jen IQ a jakákoliv strategie a taktika( ač i to, i ta, je moc důležitá...)
A pište, naučíte se to, pište své zážitky, a to co se bude dít...
v úctě timotej
03. 08. 2009 | 19:30

klokočí napsal(a):

Óda na úda.
04. 08. 2009 | 09:03

markus napsal(a):

Ohledně toho překlepu "beagbeet" by se měl spíše stydět editor blogů Stejskal, když na konci článku píše, že opravil překlepy.
No, chybička se vždy vloudí...že ;)
Ale hlavně že se hned všichni navezou do pí.
Paroubkové.
04. 08. 2009 | 11:14

Mirek napsal(a):

Pani Paroubková,váš článek ťal do živého.možná,že se mnozí novináži a možná nejenom oni chytli za nos.Někteří ubožáci neví jak na vás tak hledají kdejakou nepodstatnou chybu ve vašem článku.Je to od nich ubohost.Jsou za to asi dobře zaplaceni.Možná,že se dožijí nějakého lepšího postu,až to modrej pták vyhraje.Někdo je hrbatej druhej třeba plešetej a další třeba trochu na hlavu.
06. 08. 2009 | 08:23

Charlie napsal(a):

Ahoj,
pan Paroubegg má sice nejvíc sexy mozek v ČR, ale vy jste, jak koukám, taky slušnej formát. Přeju Vám, ať je mimčo
krásné (po tatínkovi),
chytré (po mamince)
a talentované na beagbeet.
06. 08. 2009 | 22:13

volic z Hane napsal(a):

Petro, naprosto souhlasim s vasim vyse uvedenym nazorem ve vasem blogu. Hon na Paroubka rozpoutany tiskem ( a jiste financovany vime kym)je opravdu hruza. Drzim vam pesti (i cela nase rodina, znami atd), jste nam vsem sympaticka tim, jak se za manzela bijete. My ho samozrejme podporime u voleb.
08. 08. 2009 | 10:26

blauadulka napsal(a):

Pani Paroubková,doporučuji Vám i manželovi,popř.jeho poradcům ,přečíst knihu "PROBLÉM MEDIÍ" autor R.W.McChesny.Tak trochu satisfakce.
08. 08. 2009 | 19:58

Meč Timotei napsal(a):

Nedejte se Petro, víc než polovina národa chce sociálně-tržní stát a ne společnost lobistického zkorumpovaného superkapitalismu ...
Bez kapitálu nelze žít, ale také nelze mít společnost bez slušnosti, čestnosti, mravnosti, CTNOST a MOUDROST, to jsou ty "dvě paní" z e soch u zámku v Kuksu... Potřebujeme moudrost i v sociální demokracii. Mluvte s manželem i o etice a ideálech, jak to říká pan Erazim Kohák. Vím, že to děláte. Společnost potřebuje ideály. Spravedlnost, solidaritu i tu SVOBODU.
Modlím se za Vás a pana Jiřího. Držte se a vyhrajete volby.
V úctě timotej
08. 08. 2009 | 22:20

Mgr.KLÁRA ČERNÁ napsal(a):

PRE PÁNA CHARLIEHO,Z 6.8.2009
CHCEM VÁM POĎAKOVAŤ ZA PRIANIE K MOJEJ PRVEJ VNUČKE A DOPORUČUJEM,ABY STE SI POPREZERALI FOTO PÁNA PAROUBKA Z MLADÝCH ČIAS.NEVADÍ,ŽE O PANI PAROUBKOVEJ VIETE ....,AK VAŠE PRIANIE VÝJDE,ČO VIAC SI MOŽNO ŽELAŤ? AKO SPRÁVNY CHLAP POŠLETE TOHO O SEBE ISTE VIAC A DÚFAM,ŽE VÁM NEVADÍ MOJA SLOVENČINA.VŠEKTO NAJ...LEPŠIE A PEKNÝ DEŇ
MATKA PANI PAROUBKOVEJ
09. 08. 2009 | 13:49

Charlie napsal(a):

Vám tiež. A jsem slečna, ale není Vaše vina, že to nevíte :))
11. 08. 2009 | 17:48

jos napsal(a):

Protože to pan Mihalco "demokraticky" smazal, musím ještě jednou napsat: české noviny slušný člověk nečte, protože jejich úroveň určují nevzdělanci typu P.Šafr. Tento člověk nadělal ze všech titulů kterými prošel lejnomety nejodporněšjího typu. Je to čistý škodič!
14. 08. 2009 | 01:10

TUTORIAL TIPS AND TRICKS napsal(a):

Danke f information
25. 08. 2009 | 23:36

TUTORIAL TIPS AND TRICKS napsal(a):

Danke f information
26. 08. 2009 | 02:57

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Baar Vladimír · Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoníček Radek · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Bernard Josef · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra E Elfmark František F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hájek Jan · Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Heroldová Martina · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubálková Pavla · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Klusoň Jan · Kňapová Kateřina · Kocián Antonín · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Konrádová Kateřina · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Máchalová Jana · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minář Mikuláš · Minařík Petr · Mittner Jiří · Moore Markéta · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Nerušil Josef · Niedermayer Luděk · Nosková Věra · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít · Nožička Josef O Obluk Karel · Ocelák Radek · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Oujezdská Marie · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peka Karel · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Petříčková Iva · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Polčák Stanislav · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Sirový Michal · Skalíková Lucie · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slejška Zdeněk · Slimáková Margit · Smoljak David · Smutný Pavel · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šípová Adéla · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěpán Martin · Štern Ivan · Štern Jan · Štětka Václav · Štrobl Daniel T T. Tereza · Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vančurová Martina · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Vostrá Denisa · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy