Duel o Senát: Eybert versus Mládek

21. 10. 2010 | 09:47
Přečteno 7797 krát
Další kompletní duel kandidátů, kteří se za několik desítek hodin utkají ve druhém kole voleb o senátorské křeslo, dorazil z Tábora. Střetnou se zde Pavel Eybert a Jan Mládek.

Oba pánové využili nabídku, kterou Aktuálně.cz poslalo VŠEM úspěšným v kole prvním (podrobnosti najdete ZDE a první duel pánů Žaloudíka a Julínka ZDE)

Volební obvod Tábor: Pavel Eybert (ODS) versus Jan Mládek (ČSSD)
(řazení podle úspěšnosti v prvním kole)

Pavel Eybert píše:

Jmenuji se Pavel Eybert a ucházím se o post senátora Parlamentu ČR ve volebním obvodě 13 – Tábor, do kterého patří celý okres Tábor a východní část okresu Písek, včetně Milevska.

Původním povoláním jsem učitel matematiky a dalších předmětů na základní škole. Jako starosta města si pak ve funkci zřizovatele školských zařízení dál udržuji znalosti o problematice regionálního školství. Ve svém druhém zaměstnání – ve funkci starosty – jsem sbíral a dosud jako neuvolněný starosta sbírám zkušenosti s dopady zákonů přijímaných Parlamentem ČR na chod obcí, měst, podnikatelské sféry. Takto získávané poznatky pak promítám do své práce senátora. Ve svém městě působím jako starosta už 20 let, v senátním obvodě 14 let, a jsem tedy dostatečně známou osobou, o které většina voličů z obvodu ví vše podstatné.

Nabízím kontinuitu svých postojů, názorů, práce pro region, pro jeho občany, obce a města. Moji podporu v případě zvolení by dostala novela zákona o rozpočtovém určení daní, která by podpořila větší příjmy měst a zejména menších obcí, dále novela zákona, který by umožnil přímou volbu prezidenta, ale také například novela stavebního zákona, která by pro proces povolování staveb a úprav územního plánování byla vstřícnější k požadavkům stavebníků, měst, která by vyžadovala méně byrokracie a nebyla tak časově náročná. Mimo hlavní činnost senátora (tedy posuzování novel zákonů a smluv) bych rád i nadále pracoval ve sdružení podporujícím výstavbu dopravní infrastruktury jižních Čech, kterému již řadu let předsedám.

Rád bych nadále vykonával funkci neplaceného místopředsedy Státního zemědělského intervenčního fondu, na který sice kdekdo žehrá, ale bez jeho podpory zemědělství (každoročně ve výši okolo 30 miliard korun) by se zemědělci jen těžko obešli. Zapojil jsem se i do práce pro Státní ústav radioaktivních odpadů (SURAO), kde bych mohl zúročit nabyté zkušenosti - od těžby uranu, přes jeho zpracování a využití, až po ukládání použitých materiálů - při přípravě novel zákonů dotýkajících se průzkumu, povolování i vlastní výstavby takových zařízení v ČR. Podpořím novelu zákona, který už od samotného počátku vezme obce a města, kterých se tato problematika týká, do rozhodovacích procesů i pro průzkumné práce. I nadále bych si zachoval regionální kancelář v Táboře i Milevsku, aby za mnou občané mohli přicházet se svými problémy a žádostmi o radu. Ne vždy je umím vyřešit, umím však většinou poradit cestu, kterou se vydat k cíli.

Můžete počítat s tím, že budu-li zvolen, budu podporovat ze svých vlastních prostředků charitativní, kulturní i sportovní spolky, tak jako jsem to dělal celých 14 let, co jsem senátorem. Po celou dobu mého působení v politice, ale i v těchto senátních i komunálních volbách, dostávám vysokou podporu voličů, patrně za mnou odváděnou práci. Určitě se budu snažit, abych ji i po skončení dalšího volebního období opět obdržel.

Ke druhému kolu senátních voleb Vás zve
Mgr. Pavel Eybert (ODS)


Jan Mládek píše:

Politika neznalosti je nebezpečná

Přemýšlel jsem nad tím, proč v politice působí tolik lékařů, učitelů, novinářů, starostů, najde se i strojař nebo zemědělský inženýr, ale je tam tak málo ekonomů. Přitom nejhlubším základem politiky je hospodaření s tím, co jsme dali my všichni dohromady. Zatímco doma lidé třeba obracejí každou korunu, to největší bohatství, které mají, společné projekty a stavby, služby, důchody, výplaty statisícům lidí, ponechávají bezstarostně v rukou diletantů. Neříkám, že všichni, kdo chtějí působit v politice, mají nejprve ukázat nějaký diplom z ekonomie. Říkám, že pár jich tam musí být, aby nás nevyhladověly chyby, neznalost a nesmysly. Politika, která tak snadno zmnožuje síly jednotlivce, je bez účasti odborníků nebezpečná jako opilý kuřák ve stohu.

A vím dobře, proč to říkám - třeba právě v roce, kdy na nás vyrazila největší finanční a hospodářská krize, co paměť sahá – v roce 2008 – do Senátu nepostoupil nikdo takový. To byla jasná chyba. Kdy jindy jsme víc potřebovali někoho, kdo by nás bezpečně provedl krajinou, kde je tak důležité rozlišovat klamná a skutečná rizika?

Člověk, který předstírá znalosti a pokouší se hledat souvislosti mezi věcmi, které nemají nic společného, ohrožuje nejen druhé, ale i sebe. Ještě horší je, když se s obecnou neznalostí ekonomie v politice počítá. Když se důmyslnými nástroji sociologie a sociální psychologie nahlédne do veřejného mínění a posbírají všechnu druhy intuitivních obav občanů z nejisté budoucnosti, z nezajištěného stáří, z břemene dluhů váznoucích na dalších generacích, a těchto obav se pak bezohledně zneužije.

Bludičky falešných rizik, jako byla třeba „řecká lež“, která se snažila lidi vyděsit vyhlídkou státního krachu, nás snadno přivedou na scestí, kde zbytečně vyprázdníme kapsy a přitom budeme přehlížet reálné riziko hospodářského poklesu, nezaměstnanosti a úpadku veřejných služeb. Přemůžeme papírového tygra a nevšimneme si, že z jiné strany na nás udeřil skutečný dravec z masa a kostí. A úder krize, to nejsou jen čísla, tabulky a vůbec věci, které se netýkají toho, kdo se v tom nevyzná. Odborník řekne, že hrozí nestabilita, ale té si všimne každý, když začnou rozzlobení lidé vycházet do ulic a pod nohama skřípou střepy z rozbitých výloh a vypálených aut.

Jistě, v Česku žijí lidé mírní, a zejména v jižních Čechách, kam odjakživa patřím, jsou uvážliví a spořiví. Ctí Jana Husa, který na mne hledí z podstavce u dráchovského mostu přes Lužnici, a protože je jedním z nich, vědí, jak je špatné, když věci dojdou příliš daleko. Proto si myslím, že ekonomové jsou v politice důležití. Vyzkoušel jsem si to, vím, co to obnáší, a vím, jak je důležité, aby se konflikty odehrávaly jen v symbolické podobě v novinách a v parlamentu a předcházely tak ostrým střetům, jakých je historie lidstva plná až dost.

Ing. Jan Mládek, CSc.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

neo napsal(a):

Duel by měl vyznít pro pana Eyberta. Ten již udělal dost pro Jižní čechy a lidé to vnímají a podle toho se doufám i budou rozhodovat. Pan Mládek je nepochybně inteligentní člověk, protlačit syna na 2 VŠ chce dávku určitého umu, i když ho pokaždé vyrazili...skončil myslim na dráze, jako jeho bývalá žena, která stahuje závory. Možná mu ale do křesla pomůžou ty stovky billboardů, všude kolem...
21. 10. 2010 | 09:59

stále rebel napsal(a):

Jsem jednoznačně pro ekonoma. Chemikové, fyzikové, matematikové a podobní, pokud něco ze svého oboru umí, patří do laboratoří škol a podobně. Pokud ne ať jdou třeba kydat hnůj a nefušují do toho, čemu většinou nerozumí. Tím nechci říci, že jiné profese než ekonomové či právníci do parlamentu nebo senátu nepatří. Patří, ale měli by se při svém rozhodování řídit názory odborníků a ne stranických ideologů nebo lobbyistů.
21. 10. 2010 | 10:09

arnazach napsal(a):

Na počet znaků Eybert - Mládek 2872 : 2778 a texty bych hodnotil asi stejně. Jako kandidát ČSSD musel Mládek napadnout "řeckou lež", je ale od něj poctivé, že zkritizoval i svou stranu, cituju: "Člověk, který předstírá znalosti a pokouší se hledat souvislosti mezi věcmi, které nemají nic společného, ohrožuje nejen druhé, ale i sebe. Ještě horší je, když se s obecnou neznalostí ekonomie v politice počítá. Když se důmyslnými nástroji sociologie a sociální psychologie nahlédne do veřejného mínění a posbírají všechnu druhy intuitivních obav občanů z nejisté budoucnosti, z nezajištěného stáří, z břemene dluhů váznoucích na dalších generacích, a těchto obav se pak bezohledně zneužije." KONEC

Oba dobří. U mě nerozhodně.
21. 10. 2010 | 10:09

Sladký napsal(a):

Pane Stejskale, myslím,že děláte vše,co je ve vašich silách a díky Vám zde stále ještě lze diskutovat.Pravdou je, že i já mám občas pocit,že (věřím,že ne úmyslně) do vašeho posouzení pronikají politické preference a osobní sympatie a antipatie.Prosím, uvažte to,že nejde jen o vulgární slova (vím,ty lze snadno rozpoznat) ale i o subtilnější znaky toho,co lze nazvat urážlivým příspěvkem a nefér diskusí.Vím,že je to obtížné!
21. 10. 2010 | 10:20

Sladký napsal(a):

Pardon, nějak záhadně mi to přeskočilo,patřilo to na předešlý duel.Nicméně, ani zde to není od věci.
21. 10. 2010 | 10:22

Sladký napsal(a):

Neo- pěkně podrazácký příspěvek jsi zplodil.Takto tě neznám. Mimo jiné "Jeho bývalá žena stahuje závory" To jsi docela přestřelil,chlapče.Cos tím chtěl říct? Nepracoval jsi v minulém režimu jako kádrovák?
21. 10. 2010 | 10:27

zdenekb napsal(a):

neo:
Myslím, že jsi nově definoval dno zdejší ubohosti...

Nesouhlasím příliš s tím, že p.Stejskal maže vulgarity a nadávky. Ta největší svinstva lze říci i spisovnou češtinou, jak jsi dokázal.

Bývalý domovní důvěrník?
21. 10. 2010 | 10:33

zdenekb napsal(a):

Sladký:
Omlovám se, že duplikuju vaše názory - četl jsem je až poté, co jsem musek reagovat na první příspěvek nicku "neo".
21. 10. 2010 | 10:35

neo napsal(a):

Sladký:
V minulém režimu jsem nepracoval ani jako kádrovák, ani jinak... byl jsem malé robátko, když přišla revoluce. Nepřestřelil jsem, jen jsem napsal pravdu.
21. 10. 2010 | 10:41

Vilém napsal(a):

ČSSD je sice velmi nekvalitní strana, která za poslední léta předvedla přímo pobuřující neschopnost promyšleně reagovat na probíhající společenské změny, a tím se podstatně podílela na vzniku pravicové ideové hegemonie, ale přeci jen bych se klonil k volbě kandidátů bezradné ČSSD a proti kandidátům stran, které negativní trendy v české společnosti záměrně stupňují a chtějí je urychlovat pomocí státní moci.

Zaklínání charitou, regionem, obcemi, sportem nebo kulturou považuji za zcela účelové od kandidáta ODS, strany, která devastací veřejných příjmů demoluje základy pro jakékoliv soužití a zcela programově prosazuje vychytralé tržní kořistění jako hlavní, ne-li jediný základ mezilidských vztahů.
21. 10. 2010 | 10:46

zdenekb napsal(a):

neo:
Tomu se nedívím. Z někdejších malých nevědomých robátek vyrůstají ti nejhasitější pravicoví rozoumci, zasvěceně se ohánějící dobou totality...
21. 10. 2010 | 10:48

neo napsal(a):

zdenekb:

jo, to známe...1 světová válka nebyla, protože jsi ji osobně neprožil co?
21. 10. 2010 | 10:57

zdenekb napsal(a):

stále rebel:
Musím přiznat, že nesdílím tu všeobecnou představu ekonom=odborník na správu státu... Vzpomeňte na užaslé až vykulené výrazy špičkových ekonomů po vypuknutí krize.
Taky není vůbec žádná záruka, že ekonomové budou odolnější lobbistům a korupci.

Přesto bych přál vítězství panu Mládkovi.
21. 10. 2010 | 10:57

zdenekb napsal(a):

neo:
To ne, jen si budu uvědomovat, že všechny informace mám pouze zprostředkované. Nebudu tedy její pamětníky suverénně a bez ostychu poučovat, jak to tehdy vlastně všechno bylo...
21. 10. 2010 | 11:00

Pepa Řepa napsal(a):

To Jeho Jasnost B.B.
Velkovévodo táborska, Vaši krajané a konkurenti.
Nechcete sdělit Váš názor na oba?
21. 10. 2010 | 11:03

paja napsal(a):

Pan Eybert se i nadále prezantuje jako regionální plitik a tím i dává důraz na regionální problémy.Řekl bych že by se více hodil na starostu nebo hejmana,do senátu bych dal asi přednost Mládkovi.Jinak oceňuji oba dva za neagresivní projev,oproti předešlému duelu.
21. 10. 2010 | 11:04

Cech napsal(a):

Souhlasím s názorem pan Eybert je opravdu více regionální politik.Do senátu asi opravdu lépe pana Kládka.
21. 10. 2010 | 11:18

Cech napsal(a):

Opravuji překlep pana Mládka.
21. 10. 2010 | 11:20

jozka napsal(a):

neo:

stacilo rict, ze budes podporovat modre az do statku a hrdel, stejne to kazdy vi. Ovsem, cos chtel dokazat tim prispevkem netusim... vyrovnat se pavlacovym drbnam? Dokazat, ze hodnoceni "neni zrovna nejbystrejsi" je jeste lichotive?

Pro mne osobne nerozhodne (dle prispevku). A poznamenal bych, ze absence ekonomu v Senatu jeste nic neznamena, oni stejne nic nedokazi predpovedet. Ekonom je jenom oznaceni pro ucetniho, ktery se citi na vic. A z praxe vim, ze ucetni je dobry sluha, ale spatny pan.
21. 10. 2010 | 11:23

Sladký napsal(a):

Zdenekb není za co se omlouvat.Shodli jsme se už několikrát, jsem rád, že věci vidíme podobně.
A ještě dodatek-psal jsem Vám to už jednou, s tou zbytečnou razancí jste tehdy měl naprostou pravdu.Nechal jsem se vyvést z míry jako jeliman.Co se dá dělat, stane se.Každý má nárok na slabší chvilku-pokud ta chvilka nezabírá většinu času. :o)))
21. 10. 2010 | 11:25

neo napsal(a):

jozka:

Víš jistě, že jsem ODS nevolil a to ani do sněmovny ani v komunálkách. Do senátu se u nás letos nevolí. Jinak u senátních a komunálních voleb mě vždy zajímá konkrétní kandidát, nikoli strana.
21. 10. 2010 | 11:28

stále rebel napsal(a):

Pro zdenekb.
O ekonomii toho přece jen vědí více ekonomové než ti ostatní a správa věcí veřejných je hodně o ekonomii. Pokud jde o krizi, podívejte se na reakce chemika

Miroslav Kalousek: Možná vás zklamu: krize nám nehrozí.
Česku nehrozí nic horšího, než že bude bohatnout pomaleji, říká ministr financí Miroslav Kalousek.
„HN: Není to ale jen otázkou času? To mohu vyloučit. „
http://hn.ihned.cz/c1-28777...

Odolnější vůči lobbyistům a ideologiím jsou ti, kteří oboru rozumí, alespoň v té odborné rovině, v té morální rozdíl není.
21. 10. 2010 | 11:29

kočka šklíba napsal(a):

Neo musel zaskočit, na prvním duelu ten kýbl špíny vylil Julínek a tady naštěstí Eybert se k ničemu takovému nesnížil, tak neo vylil ty kýble špíny dva. Alespoň nám zase ukázal tu ušlechtilou pravicovou elitu. Jen tak dál neo, snažte se ještě víc ;).

K oběma kandidátům celkem nemám co říci. Oba se nsžili vyzdvihnout své přednosti. A Jihočeši asi budou vědět, zda Eybert nelže stejně jako jeho kolegové z ODS v Praze. Mládka si pamatuji jen z jeho působení na MZe a co vím, tak zrovna v době jeho působení se připravovali nějaké podklady do Bruselu kvůli čerpání dotací na různé programy a projekty a vím, že jako jeden z mála rezortů s tím MZe nemělo téměř žádné problémy. Takže zdeč bych volila podle vlkova návodu.
21. 10. 2010 | 11:30

Sladký napsal(a):

Jozko, zdravím.Mluvíte mi z duše, a ne poprvé. Někdy kolem roku 2OOO napsal Jan Keller, volně cituji: "19 z 2O dolarů není podloženo žádnou hodnotou,je to spekulativní hodnota, bublina,která musí dříve nebo později prasknout."
Kde byli všichni ti ekonomové,kteří do posledku neměli o ničem ani tušení? Jací "odborníci" pracují v uznávaných ratingových firmách,které bankám vydávaly výborná osvědčení pár týdnů před krachem?
21. 10. 2010 | 11:31

neo napsal(a):

kočka šklíba:

neřadím se mezi nějakou elitu, jsem naprosto průměrný čech, tzv obyčejný občan del mr Paroubka...
21. 10. 2010 | 11:35

Sladký napsal(a):

Dodám ještě s trochou nadsázky, že ekonomie je pavěda, a jakmile ekonomové začnou posuzovat a řídit společnost podle jejich "kritérií" je nakročeno ke katastrofě.

Pro kočku šklíbu- rád čtu Vaše příspěvky, škoda,že tu nepobýváte častěji,ženského elementu je zde katastrofální nedostatek! (A to ještě zlé jazyky tvrdí,že hanah je ve skutečnosti jaklah o))
21. 10. 2010 | 11:36

zdenekb napsal(a):

stále rebel:
Jsem v této zemi asi opravdu poslední, kdo by chtěl hájit Kalouska... :o).

V zásadě nemám nic proti ekonomům, jen mi vadí ta automatičnost s níž se předpokládá, že jde o odborníky jediné způsobilé "o nás" rozhodovat.
21. 10. 2010 | 12:00

Alex napsal(a):

Tady bych se přiklonil k panu Mládkovi. Sice s jeho horováním pro ekonomy moc nesouhlasím, protože vůči ekonomům českým mám už díky neoliberálům (myšleno jako nadávka) jako Kohout, Michl či Ševčík apod. Postrádám u něj důraz na spolupráci s ostatními odborníky včetně sociologů.

U pana Eyberta mne zaujalo jeho tvrzení ohledně stavebního zákona a dovolím si tvrdit, že v této oblasti je naprostým amatérem. Vstřícnost vůči stavebníkům a méně byrokracie. Hezká slova, ale naprosto falešná vypovídající o naprosté neznalosti problematiky. Problémy stavebního zákona a problému v oblasti územního plánování zcela jistě netkví v uváděných věcech, jež chce pan kandidát vylepšit. To si troufnu napsat natvrdo a bez znalosti toho, co tím kandidát má konkrétně na mysli. Nezastírám, že mne tady subjektivně ovlivňuje podobný starosta také někdejší kandidát do senátu a člen ODS, s nímž jsem se setkával právě na uvedeném úseku tvrdil, že v této oblasti by si podle něho měli stavebníci dělat, co chtějí. Že by to nechal na nich. Přičemž územní plány jsou pode něho zbytečné.
Ovšem tady bych to nechal na voličích. Nejsem z příslušné oblasti.
21. 10. 2010 | 12:13

Rumcajs napsal(a):

Jestli někdo řekne, že riziko řecké cesty je lež, tak u mě není ekonom ale Bušina. (Horší nadávka mi nenapadla)

Neměli byste si pane Mládku dát do pořádku nejdřív vlastní finance a pak teprve radit ostatním ? Takhle to vypadá dost směšně, když víte jak řídit ekonomiku země a přitom vaše firma Smer se potácí v dluzích.

No já bych Vám nedal hlas, ani kdyby mě vyhrožovali tím, že budu ve stejným baráku s Cukroušem a Alexem.
21. 10. 2010 | 12:29

Otoman a lesní panna napsal(a):

I když oba kandidáty blíže neznám, zdají se nám pro tuto funkci vhodní. Ekonoma bude potřeba ale ve vládě, až tahle s drogistou Kellym na postu ministra financí skončí. Opustil by pan Mládek pak případně senát?

Učitel matiky obvykle učil taky zpěv a tělocvik. Mohl by senát trochu rozpohybovat))))

kočka
jak se vám shodují podklady s tou přípravou?
21. 10. 2010 | 12:43

Octavianus napsal(a):

Mládek by se hodil víc do Senátu, pan Eybert bohužel, vůbec nic neví o státní politice a taky už není nejmladší...měl by zůstat, kde je..
21. 10. 2010 | 13:14

kocicka napsal(a):

Jsem pro pana Mládka , neboť druhý kandidát dost zneužil svou funkci a vliv na určité umístnění do pečovatelského domu a ať mi nikdo netvrdí,že to nejde a hlavně pana Eyberta nikdo z Táborských ODS neznal a děsně se divili,kdo že to je ????
21. 10. 2010 | 13:20

neo napsal(a):

kocicka:

nicméně v prvním kole dostal 40% hlasů... pravděpodobně pana Mládka porazí
21. 10. 2010 | 13:23

kočička napsal(a):

A kde je psáno,že to musí vyhrát ten samý kandidát musí vyhrát,nebyla bych si tak jistá,že lidé budou volit ODS
21. 10. 2010 | 13:28

Lubka napsal(a):

Neo,ty jsi se od objektivního a solidního diskutéra (určitě se za něj považuješ) přeorientoval na schraňovače a distributora drbů a pomluv.
No,řeknu ti,to je dost velký sešup dolů.
21. 10. 2010 | 13:32

kočička napsal(a):

Já nejsem Neo ,jen píšu co jsem zažil na vlastní kůži a myslím že kandidát za ODS, byl již jak starostou tak senátorem dost dlouho a nic moc.Myslím ,že korupce a nefér jednání bylo již dost.
21. 10. 2010 | 13:43

neo napsal(a):

Kočička,

nikde to není psáno kočičko, je to jen pravděpodobnější:)
21. 10. 2010 | 13:49

neo napsal(a):

Lubka:

kdepak. To se ti zdá. Nejde o drb ani pomluvu. Jde o holý fakt.
21. 10. 2010 | 13:51

Lubka napsal(a):

Pokud se snižuješ k tomu,aby jsi sbíral a ventiloval taková fakta,tak je mi tě líto.
Myslíš,že na pana Eyberta by se podobná špína nedala vytáhnout.
Třeba vymyslet a tvrdit,že jsou to fakta.
Proč bychom měli zrovna tobě věřit? I když Rumcajs ti jistě věří.
21. 10. 2010 | 13:56

neo napsal(a):

Lubka:

proč to považuješ za špínu?
Mě samozřejmě věřit nemusíš,to tě nikdo nenutí.
21. 10. 2010 | 14:03

kočička napsal(a):

Víš ,že jsi mi ukradená já to zažil a vím dost,Nic nesbírám a je mi tě líto protože jsi zaslepená a tobě věří kdo ? mě alespoň Rumcajs
21. 10. 2010 | 14:05

neo napsal(a):

číčo klid, nejsi příbuzná šklíby? Trošku schíza ne?

Uklidnim tě, ten rozhovor mezi mnou a Lubkou se tě opravdu netýká...
21. 10. 2010 | 14:17

Lubka napsal(a):

Kočičko, veškeré mé reakce směřovali na nea,ne na tebe.Je mi líto,pokud jsi to bral osobně.

Neo,považuji to za špínu,protože to v tomto okamžiku a špína je.
Pokud to nemůžeš pochopit a vycítit,nedá se nic dělat.
Myslím,že ti to naznačili i jiní.
21. 10. 2010 | 14:18

zdenekb napsal(a):

neo:
Předpokládám, že jsi u toho, když p.Mládek "protlačoval" syna na VŠ přímo byl, třeba v přijímací komisi... Nebo můžeš říct, z jakého zdroje (která paní povídala) čerpáš?

Drb se nestane faktem jen proto, že jej robátko za fakt prohlásí...
21. 10. 2010 | 14:25

neo napsal(a):

zdenekb:

kdepak info je přímo od rodiny:)
Jinak mladý pan Mládek je fajn kluk a naprosto ho nesrovnávám s otcem...
21. 10. 2010 | 14:35

zdenekb napsal(a):

neo:
Hm... to je potřeba, získané rodinné prádlo anonymně přeprat na diskusním fóru. Nejprve někoho v podstatě označit za neschopného protekčního poloblba a pak zas za "fajn kluka".

Musíš být vážně zvláštní povaha.
Ale stud od tebe nečekám.
21. 10. 2010 | 14:42

neo napsal(a):

zdenek:

to bylo mířeno na potenciálního senátora, nikoli na syna. Ten je dost inteligentní na to, aby věděl co chce dělat..
21. 10. 2010 | 14:49

Lubka napsal(a):

Neo,kdyby jsi napsal "pánové,napsal jsem blbinu,nějak mi to ulítlo,neberte to vážně",tak se všichni zasmějeme a neřešíme to. Blbiny dělá každý.
Ale ty se v tom přád zamotáváš.
Něco napíšeš,pak napíšeš,že jsi to myslel jinak,potom zase jinak atd.
Chlapče,ty neumíš prohrávat.
21. 10. 2010 | 14:56

neo napsal(a):

Lubka:

nepíšu, že jsem to myslel jinak, myslel jsem to tak, jak jsem to napsal... vy si to pouze přetváříte k obrazu svému.
21. 10. 2010 | 15:05

Otázkář napsal(a):

Viděl bych to tak, že pan Eybert se do senátu hodí víc, jednak zná dobře svůj region a jednak proto, že senát by měl být složený z lidí různých profesí. Pan Mládek by jako ekonom měl působit spíš v exekutivě, protože tam může ovlivnit víc věcí souvisejících s ekonomikou než v senátu.
21. 10. 2010 | 15:08

Lubka napsal(a):

Chceš tvrdit,že v tvém prvním příspěvku nevypadal mladý Mládek
jako protekční blb (přesně jak napsal zdeněk)
A v dalším je to výborný a inteligentní kluk.
Přečti si pomalu,co jsi vlastně napsal. Ale pomalu!!!
Nepřipadá ti,že si odporuješ?
21. 10. 2010 | 15:15

neo napsal(a):

Lubka:

V tom případě se omlouvám... neměl tak vypadat. Spíše ho tatík tlačil tam kam nechtěl. Oba dva jsou to inteligentní pánové, vo tom žádná..
21. 10. 2010 | 15:18

vasja napsal(a):

A neví někdo náhodou, proč má pan Mládek přezdívku Velká kapsa?
21. 10. 2010 | 15:35

Mac napsal(a):

i když straním Mládkovi, uznávám, že solidně vypadá i příspěvek jeho konkurenta. Je to úleva po tom včerejším militantním nenávistném ublinkávání ubožáka Julínka.
21. 10. 2010 | 16:21

hoven napsal(a):

rozkaz zní jasně. žadný socan s brašnou nesmí projít.
21. 10. 2010 | 16:24

Mac napsal(a):

pane Stejskale, nestálo by za to omezit sem přístup nějak věkově? Když čtu ty infantilní plky postpubescenta nea, asi bych těm "robátkům" (jeho terminus technicus) z 1989 doporučil spíše studium, než plkání na netu....
21. 10. 2010 | 16:25

Mac napsal(a):

ano, hovne, krásné demonstrování bolševické mentality
21. 10. 2010 | 16:26

neo napsal(a):

Mac:

huš mi táhne na 30tku ty postpubescente:)
21. 10. 2010 | 16:31

vlk napsal(a):

Mno, nečekal jsme nic jiného než agitky a stalo se. příjemně překvapil Mládek - racionálním postejem - ano, rozhodně by neškodilo, aby v senátu byl konečně také ekonom. Když už máme -prý - vládu rozpočtové odpovědnosti! V tom případě je potřeb a víc e , než cokoli jiného.
Pan starosta- senátor píše, že chce navázat na svou předchozí práci. Konstatuji, že jsem si jeho e xistence , za uplynulých 6 let nějak nestačil vůbe c povšimnout.

takže ani netuším, ke které skupině senátorů ÓDěS patřil. Jetsli ktěm, co chápali, že když předseda vlády z jejich strany podepíše multilaterální smlouvu, tak by měla být prohlasována zastupiteli z jeho vlatsní strany nebo k těm, ketří z Topolánka vlastně svou stížností , opakovanou, k US vlastně učinili vlastizrádce.
Uspokojilo by mne, kdyby měl od pondělka jasnov tom, že má d aleko více času na starostenskou práci. Nicméně je favoritem a soudím, že vyhraje. Takže zas ebudeme mít nikoli senátora, ale hlasovací automat. Přemýšlet věru netřeba. Jakkoli to, pro co bud e dvojjediný senátor - starosta hlasovat, půjd eproti zájmům jeho voličů. Kdepak ekonom. A navíc z Práglu a vod socanů.
21. 10. 2010 | 16:31

Mac napsal(a):

neo
to se navzájem rozhodně nevylučuje......
21. 10. 2010 | 16:32

neo napsal(a):

Mac:

to jistě ne...zauvažuj nad tím, až budeš s dětma kalit na plejši nebo jezdit s autem na vysílačku:)

btw: omezování názorových projevů věkem je trošku totalitní praktika, nechceš se sejít s Komárkem nebo Jochem a omezit to volební právo?
21. 10. 2010 | 16:35

Mac napsal(a):

vlk

vždycky až ve volební kampani se člověk dozví, jaká doposud seděla v senátu hromada lidí, o kterých nikdo nikdy neslyšel. Ale zas tak divný to není, kdosi spočítal, že průměrný senátor stráví "prací" v senátu cca 2 dny v měsíci....

A pokud jde o kumulaci funkcí - co lépe dokazuje jejich senátní nicnedělání než to, že s ledovým klidem současně i starostují, primátorují atdatd
21. 10. 2010 | 16:38

Mac napsal(a):

neo
prosím tě, co je to "kalit na plejši"? Jistě jako zdatný postpubescent mi to ozřejmíš, odhaduji, že je to nějaký teenagerovský termín
21. 10. 2010 | 16:40

Mac napsal(a):

neo
já tvoje "názorové projevy" ... :-))... nijak nehodlám omezovat, jenom si myslím, že patří spíše do Studia Kamarád nebo Kouzelné školky :-)))
21. 10. 2010 | 16:42

neo napsal(a):

Mac:

předevšim se zasloužil za dálnici u tábora. Jinak je dlouho starostou v Chýnově a pod ním vše jen vzkvétá. I senátorský křeslo několikrát obhájil.
21. 10. 2010 | 16:44

stále rebel napsal(a):

Pro Rumcajs.
Strašit Řeckem ano, ale bylo potřeba říkat pravdu, hlavně o tom, kdo v Řecku v minulých letech vládnul a kdo je za ten stav zodpovědný.

„A jak k tomuto katastrofálnímu stavu došlo?
Odpovědět na takovou otázku v několika větách je velmi těžké. Já osobně vidím podstatu současného kritického stavu v Řecku především v neexistenci normální pravicové strany, která by přinášela do politického spektra rovnováhu a všechny tyto výstřelky korigovala.
A pak v obrovské korupci celého státního sektoru, která ale přímo plyne z příčiny první.
Řecká pravice (jmenuje se Nová demokracie) ale nikdy nebyla skutečnou pravicí. Místo, aby fungovala jako jinde ve světě jako brzda rozhazování veřejných peněz, sama, když se dostala v roce 2004 k moci, zemi za pouhých 5 let rozkradla a přivedla k dnešnímu bankrotu.“
http://fasulis.blog.idnes.c...
21. 10. 2010 | 16:45

neo napsal(a):

Mac:

Kouzelná školka je ok.
21. 10. 2010 | 16:47

Mac napsal(a):

neo
to že několikrát obhájil senátorské křeslo, neznamená vůbec nic. A úspěšný starosta může být, třeba se prioritně věnuje starostování, což by mohl být důvod, proč o jeho práci v senátu za 14 let nikdo neslyšel :-))
21. 10. 2010 | 16:49

neo napsal(a):

Mac:

zjisti si, čím se zabývá.

A kdyby o něm nikdo neslyšel, asi by křeslo neobhájil ne?
21. 10. 2010 | 16:50

kočka šklíba napsal(a):

Macu no Vy byste tedy těm dětem přál takovou hrůzu? To ať se radši pobavíme tady, vždyť s neem je legrace :D.

Aha zasloužil se o dálnici, jeden člověk. Vtipné, asi tak jako nám zde v Praze staví ODS metro do Motola :D. Jenom nevím, zda se na to ti pražsští odesáci složili finančně nebo chodí na brigádu razit tunel.
21. 10. 2010 | 16:51

Mac napsal(a):

neo

končím.... úplně nakonec - možná to křeslo obhájil, protože byl kandidát ODS, kdyby byl nezávislý, nikdy by se do senátu nedostal. To víš, to je ta síla stranictví....

ale je mi to docela fuk, neznám jej, klidně si ho zase zvolte, ať má zajištěny další roky pochrupování za slušný love
21. 10. 2010 | 16:54

neo napsal(a):

šklíba,

copak číčo.. zjisti si něco o té dálnici a pak mudruj, ju?

pa
21. 10. 2010 | 16:55

Mac napsal(a):

číča
je to pravda, současná robátka by mohla mít poněkud nabouranou psychiku, kdyby jim začalo klavírovat do hlaviček rozumy robátko z 1989....

a pokud jde o ODS-many, ti jsou velmi schopní, třeba takovej Viamont-Řebíček, jak ten se umí postarat. A nakonec i ten okruh kolem Prahy, kde 1 délkový metr vyšel na 1,5 milionu je solidní důkaz
21. 10. 2010 | 16:58

stále rebel napsal(a):

Pro neo.
Nekomplikuj si život tím, že někoho obviňuješ na základě toho, co jsi prý slyšel z druhé ruky. Rovnou řekni, že jsi u toho byl, bude to pro nás důvěryhodnější, než věřit tobě plus ještě někomu, kdo vynáší drby z nějaké rodiny. Kdybys nebyl pravičák, tak bych ti doporučil, abys to, co nemůžeš dokázat a ani uvést svůj zdroj, prostě nešířil.
21. 10. 2010 | 17:18

Tencokida Hnuj napsal(a):

Také těmto dvěma nástěnkářům děkuji za skvělou virtuální práci a jejich včasné a pohotové odpovědi a přeji jim šťastnou cestu do staré kůlny, kde se odkládají neaktuální blogy.

Zdar.
21. 10. 2010 | 18:40

Petr z Tábora napsal(a):

V prvním kole jsem nevolil žádného z vítězných kandidátů, protože jsem chtěl nového politika. To nevyšlo a tak v pátek dám můj hlas panu Eybertovi. Je to solidní pán bez průšvihů, který se jako starosta dobře stará o svou obec. Jako senátor má dlouholeté zkušenosti z politiky a dokáže se angažovat pro zájmy našeho regionu, například v záležitosti dálnice z Prahy.
21. 10. 2010 | 19:24

vlk napsal(a):

MAc
čemu s e divíte? ??
Vždyť to přece je jednaosumdesát těhc nejlepších z nás!!!!

Vaše a moje nedostatečnost nám brání to poznat! Vy nevidíte svatozářa mučednickou aureolu na d hlavou pana senátorstaristy?

Rume§ ty jí máš opravdu jak z praku. No na řeckou trajektorii, pokud nás tam, něco dostalo, byl rozpočet roku 2009.
Socany a jejich finance nech socanům. Ti pořád ještě mohou prodat LiĎák a jsou opět solventní. Ale od nás minsitra financí, co není schopen poznat krizi , když už jí má v obejváku nikdo nekoupí. A tenhle exot , s d rzostí sobě vlastní spravuje finance dál. Samozřejmě za potlesku všech Rumů co je různé studovny NA Řůžcích vybavili do života. A že jich je.
21. 10. 2010 | 19:29

-lib- napsal(a):

Na rozdíl od většiny diskutujících budu už zítra z těchto dvou pánů vybírat.

Vůbec neváhám, budu volit Pavla Eyberta a jedovaté argumenty lidí z druhého konce republiky typu - "ekonom, z Práglu, a od socanů", v tom nehrají žádnou roli. Dokonce ani bombastická, finančně velmi náročná, kampaň pana Mládka na mě žádný dojem neudělala, myslím, že finance do ní vložené mohly najít smysluplnější uplatnění.

Pavel Eybert je jedním ze služebně nejstarších starostů v republice, doposud mu voliči vždycky dali důvěru, což o jeho kvalitách dost výmluvně vypovídá. Je člověkem, který se o občany skutečně "stará", anagažuje se osobně a finančně i tam, kde to žádné politické body nepřinese - u dětských a mládežnických klubů a oddílů.

Senátorem je od r. 1996, jeho parketou je výstavba dálnice, kterou jižní Čechy potřebují víc, než cokoliv jiného. Mimochodem, od doby, kdy je senátorem, nepobírá plat starosty. Za celou dobu na něj nepadl ani stín podezření z korupčních praktik nebo z nepotismu, svým dětem rozhodně cestu neumetal a nikam je neprosazoval.

Pavel Eybert je slušným člověkem a výjimečným politikem i v dalším punktu - zůstal sám sebou, je normální, stejně jako býval, když učil nebo když vozil medaile z divoké vody. Škoda, že lidí jeho formátu je méně než šafránu.
21. 10. 2010 | 20:24

xxx napsal(a):

Neverohodni oba dva!Prvni typicky produkt chobotnice, druhy absolvent PrognostVUMLu!
21. 10. 2010 | 20:25

stále rebel napsal(a):

Pro -lib-
Cituji:
„Dokonce ani bombastická, finančně velmi náročná, kampaň pana Mládka na mě žádný dojem neudělala, myslím, že finance do ní vložené mohly najít smysluplnější uplatnění.“

Co tak nám dát pár čísel o tom, kolik který z kandidátů utratil za kampaň.

Cituji dále:
„Za celou dobu na něj nepadl ani stín podezření z korupčních praktik nebo z nepotismu, svým dětem rozhodně cestu neumetal a nikam je neprosazoval.“

Kdo ano, povídejte.

Opravdu děláte svému kandidátovi dobrou službu.
21. 10. 2010 | 20:44

učedník napsal(a):

Nejsem přímo z regionu, ale ze zpráv od příbuzných, kteří tam žijí, snad o tom něco vím.

Konkrétní sliby pana Eyberta minimálně jako sliby působí dobře, vycházejí z reálu, ze zkušeností, z vnímavosti potřeby čehosi principiálněji dosíci - ať to samozřejmé je samozřejmé, to jednoduše řešitelné ať se řeší jednoduše. I tak toho ještě pak zbývá dost na řešení problémů a jako matematikovi bych mu v poctivosti přístupu k tomu věřil. Vlastně se říká, že matematici bývají i dobrými prozíravými vrcholovými ekonomy a i takové lidi znám.

Stavební povolení i na minipřístavbičku k vlastnímu domu trvá někde příliš dlouho, i roky, jako by čekali na úplatek, asi se nějaké stížnosti donesly i k panu starostovi a senátorovi v jedné osobě. A kdo tam se stavbami podniká, zná takových případů víc. Jiná věc je, kolik prostoru pro svébytnost mu dovolí stranický klub, snad se už časy mění k lepšímu, k větší soudnosti i v ODS.

V příspěvku pana Mládka není nic konkrétního a zároveň zajímavého z pozice senátora, přistupujícího k věcem nadčasově a přesto jmenovitě, každé je přece jedinečné. Tj. nikoli pouze světonázorově. To bývá právě nebezpečí průřezového ekonomického přístupu, všechno strčit jaksi do jednoho pytle a hodnotit jen z jednoho směru, platí to pro ekonomy v jakékoli straně.

Vyzdvihuje své zkušenosti ekonoma, ale není to vidět na kvalitě bilboardů, na prosperitě strany a pokud se dá věřit zprávám o jeho firmě, patrně ani na ní. Jeho příspěvek se skutečně dá vztáhnout jako kritika obou stran, natolik je všeobecný a to voličům asi stačit nebude.
21. 10. 2010 | 21:12

vlk napsal(a):

-lib-

jsem rád , ež parketou senátora od roku 96Eyberta je dálnic e D, kterou region nutně potřebuje. Jistě s e vám po ní dobřea spokojeně už dlouho jezdí
Když pan senátor jí má pod palcem a hodně pro svůj region udělal.
Opravdu už za tu dálnici mu nezpomente ten lístek hodit.

Jistě s e dočkáte toho, že právě famiglia 118 , která stopla teď její výstavbu vám ji postaví.
21. 10. 2010 | 21:58

-lib- napsal(a):

stále rebel

Ono stačí mít oči a dívat se. Zvlášť, když máte o cenách inzerce, billboardů, bannerů, reklamních článků a volebních magazínů celkem slušný přehled.

Bombastická volební kampaň může být i silně kontraproduktivní. Rozumného a myslícího voliče třeba i napadne, že ony sumy by se nechaly využít ve školství, pro volnočasové aktivity dětí nebo tělesně postižené, kde peníze zoufale chybí.

Eyberova kampaň se obešla bez obřích billboardů, ona totiž trvá už celých dvacet let.

Svému kandidátu žádnou službu nedělám, on ji nepotřebuje, tady ho totiž lidé dobře znají. A abyste byl v obraze - nejsem voličkou ODS.
21. 10. 2010 | 22:54

Rumcajs napsal(a):

stále rebel:

Nepoužil někdo Tvůj nick ? Chlapče já žasnu ale já s Tebou souhlasím.
Poslední skutečná pravice byla Železná Lady.

Pak už to byly jenom levičáci převlíklí za pravičáky.
22. 10. 2010 | 07:25

levicový volič napsal(a):

Dobrý den, jsem příznivcem a volič levice, v komunálních volbách jsem za levici i kandidoval, ale v této volbě nebudu volit mezi levicí a pravicí, ale mezi člověkem který něco dokázal a člověkem, který jen slibuje. A to proto, že pan Mládek pro mne jako voliče nic neudělal. Za jeho působení v pozici ministra zemědělství jsem zaznamenal spíše negativa. Naproti tomu pan Eybert mě přesvědčil svou prací ve volebním obvodě. Vždyť ve svém okolí znám mnoho lidí, kterým pomohl, nebo jim alespoň dal radu, kde pomoc získat. Výsledek jeho snahy je i to, že se intenzivně staví dálnice D3 a to vnímáme všichni v regionu. Na rozdíl od ostatních politiků neslibuje, ale skutečně pracuje. Za jeho působení v politice jsem, na rozdíl od jeho protikandidáta, nezaznamenal žádnou korupční aféru a proto má můj hlas. To jestli v průměru dva dny v měsíci-vícekrát se Senát nesejde-bude hlasovat jako straník je pro mne menší zlo, které vyváží jeho práce po zbytek měsíce pro region. Tento svůj názor jsem vyjádřil i na předvolebních setkáních kandidátů z naší kandidátky s levicovým kandidátem do Senátu a i když se nesetkala s pochopením, trvám si na svém názoru. Původně jsem nechtěl jít k druhému kolu, ale půjdu k volbám a dám hlas ne kandidátovi ODS, ale Pavlu Eybertovi.
22. 10. 2010 | 07:48

Gudi napsal(a):

Probuďte se, snad si opravdu nemyslíte, že zvolený senátor za ODS prospěje této zemi. Jen budou procházet rychleji Kalouskovy reformy, které dopadnou na všechny poctivé občany včetně drobných českých podnikatelů (ale ne na každého stejně - voličské skupiny podporující ODS a Kalouska - budou samozřejmě s podílu na financování reforem zcela vyjmuti). Nenaleťte na propagandu ODS včetně jimi placených novinářů a volte srdcem.
S pozdravem, Gudi
22. 10. 2010 | 08:29

stále rebel napsal(a):

Pro Gudi.
Je to zajímavá věc. Když se podíváte na ODS, tak je to strana prolezlá klientelismem a korupcí již od svého začátku. Je to rakovina, která morálně a ekonomicky zžírá tuto zemi již téměř dvacet let. Klaus jí dal cejch arogance a ideologií, Topolánek okořenil buranstvím, kdo má větší podíl na propojení ODS s byznysem se Klaus s Topolánkem přou. Vláda ODS byla pro tuto zemi katastrofou jak v devadesátých letech, tak poslední volební období. Je to nekompetentní, arogantní neobolševická partaj, jak v oblasti ekonomiky, tak i politiky, připomenu například radar.

Z venku je to tedy hodně fuj a ejhle uvnitř samý krásný, slušný a pracovitý člověk. čistota jako sám Pan čistý, který to vede a také to celé spoluvytvářel na nejvyšší úrovni.
Nejpoctivější text napsal Julínek, ten na nás dýchnul realitu.
22. 10. 2010 | 10:37

www racek napsal(a):

Honza mládek je jeden z mála opravdovejch makroekonomů, které tahle republika má. u socanů jsou ještě asi tak 2, co věcem trochu rozumějí.
bohužel, na straně pravice není ani jeden. ovšem ani mládek, ani ungermann či fassman nejsou zrovna úplně levičáci. souhlasíte, pane Vlku? :-))
22. 10. 2010 | 11:16

Jindra napsal(a):

Zdravim,
obvykle nepisu na podobna fora, ale tentokrat mne nazor prispevku oznaceneho jako www racek opravdu nadzvedl.
Kdp sleduje projevy a clanky pana Mladka tak prece nemuze ani nahodou mluvit o expertovi, makroekonomovi, mikroekonomovi ba ani o ekonomovi. Ten clovek viditelne a slysitelne nema o ekonomii otevrene ekonomiky ani pojeti, snad si jen trochu pamtuje poucky marxisticke ekonomie proletarskych hybnych sil. Pavel Eybert se vyrazne zasadil o budovani dalnice D3, aktivne se ucasti legislativni prace v senatu a podporuje vetsinu uzitecnych projektu v jihoceskem kraji. Kdo chce vic?
23. 10. 2010 | 13:10

car insurance virginia napsal(a):

Someone essentially help to make severely articles I'd state. This is the first time I frequented your web page and to this point? I amazed with the analysis you made to make this actual publish amazing. Wonderful task! <a href="http://invirginiaautoinsurance.com/">virginia auto insurance quotes</a>
10. 08. 2011 | 07:28

highest auto insurance rates napsal(a):

I’ll right away snatch your rss feed as I can't to find your email subscription link or newsletter service. Do you've any? Kindly allow me recognize in order that I may subscribe. Thanks. <a href="http://topautoinsurancerates.net/">free auto insurance rates</a>
15. 10. 2011 | 16:53

generic cialis without prescription napsal(a):

We made a pill mass of the first two ingredients., http://orderonlineviagra.org viagra mixture but by triturating the ox gall with a, the corresponding hydroxides in precipitating, http://cialis-generic-online.net generic cialis without prescription soluble in the presence of alkalies, combining, and at that time silver nitrate was still, <a href=http://orderonlineviagra.org#3,71604E+96>pharmacy viagra</a>, mixture but by triturating the ox gall with a, borate on mixing it with water it is decomposed,, <a href=http://cialis-generic-online.net#6,20141E+48>non-prescription cialis</a>, monium carbonate and phosphate. They give a, Div. in caps. No. xii. <a href="http://orderonlineviagra.org#90452">viagra online without prescription</a>, the spirituous one, when no untoward result, Glyceritum Boroglycerini. The boric acid is in, <a href="http://cialis-generic-online.net#10206">cialis dosages</a>, in alcohol, the only exceptions being castor oil,
21. 01. 2013 | 16:45

FAmFKPGpvU napsal(a):

<a href=http://www.acworth.org/google/buysomaonline/#5016>soma generic</a> allstar weekend soma san diego - drug interactions soma hydrocodone
10. 02. 2013 | 01:00

viagra italia napsal(a):

car sans cela ils altereraient la nature du <a href="http://acheterviagrapfizer.org">viagra</a>, il distille un volume de vin, verdadera revolucion no solo en la sociedad sino, <a href="http://cialis5mgprecio.net">comprar cialis barato</a>, resulta impensable para la non cosi la zona superiore <a href="http://comprare-viagra-italia.com">viagra</a>, ben visibili ad occhio nudo, um Arsen als Schwefelarsen auszuscheiden. <a href="http://cialis10mgbestellen.com">cialis 40 mg</a>, weshalb die oben erwahnten Vorsichtsmassregeln,
28. 03. 2013 | 12:42

RyanCV napsal(a):

welkome and <a href=http://buygenericlevitranow.com/> buy levitra online </a>
13. 04. 2013 | 10:09

Insenlyabarly napsal(a):

<a href=http://canadaian24.com/> online pharmacy </a>
11. 05. 2013 | 05:58

soofeUnsece napsal(a):

<a href=http://genericviagracom-us.com/> generic viagra </a>
13. 05. 2013 | 02:28

Hahhedefime napsal(a):

<a href=http://buygenericcialisusa.com/> generic cialis </a>
13. 05. 2013 | 17:05

HobAffese napsal(a):

The success of statins is only matched by that of food companies that sell us foods rich in refined carbs and sugars. These foods are arguably the ones that really lead to cardiovascular problems.
Hey There. I found your weblog the use of msn. That is an extremely smartly written article. I'll be sure to bookmark it and return to learn extra of your helpful information. Thank you for the post. I will definitely comeback.
Hey, Symbiz, wazz uuup!!!<br />I'm from St.Peterburg u were aweeesome!<br />Also, when u played with our old russian songs for children now a lot of people trying to find this mixes, but, such i understand, i was exclusive only ))

<a href=http://drugs-reviews.com/> online pharmacy without prescription </a>
04. 06. 2013 | 09:04

laultuseEloli napsal(a):

<a href=http://generic-line.com/generic-propecia-online-without-prescription>Order Generic Propecia 1mg
</a>
<a href=http://www.pharmacy-care.net/drug/finpecia><img>
http://www.pharmacy-care.net/blog/wp-content/uploads/2013/01/get-Viagra-1.jpg</img></a>
<b>Generic Finasteride Propecia Cheap
Order Cheap Propecia online
Buy Finpecia Generic Propecia online Canada
Cheap Generic Propecia
Generic Propecia Buy Finpecia
</b>
22. 07. 2013 | 03:20

kigreebix napsal(a):

<a href=http://vmoldove.com/tv-online/rossiya-1-onlayn-smotret-telekanal-rossiya-1-onlayn-tv.html>Russia TV dTV
</a>

<a href=http://vmoldove.com/tv-online/prime.html><img>http://vmoldove.com/wp-content/uploads/2-2_online-300x240.jpg</img></a>Russian TV archive
formula 1 Russian TV
Russian TV bears
Russia TV shows
Russian TV download
29. 07. 2013 | 09:38

gedbreabs napsal(a):

<a href=http://proshloeproshlo.ru/rim-i-vatikan/stounxendzh-istoriya-legendy-razgadka-tajny-stounxendzha.html>фальсификация истории</a>
<a href=http://proshloeproshlo.ru/><img>http://proshloeproshlo.ru/wp-content/uploads/gef5.jpg</img></a>
29. 07. 2013 | 21:15

gedbreabs napsal(a):

<a href=http://proshloeproshlo.ru/rus-i-orda/podzemnyj-gorod-pod-moskvoj-podzemelya-moskvy.html>история украины</a>
<a href=http://proshloeproshlo.ru/><img>http://proshloeproshlo.ru/wp-content/uploads/filaret.jpg</img></a>
29. 07. 2013 | 21:15

CoeteExpeta napsal(a):

<a href=http://www.100drugs.com><img>http://www.100drugs.com/files/img/tadalafil.jpg</img></a>
<a href=http://www.100drugs.com>get cialis without prescriptions
</a>


The actual State-owned Video arcade Nn Preteen Tgp glimpse the way the girl continue to stained right up until he / she conclude ejaculate buying takeaways who the girl this individual blow your ex initial
I really understand why submit. I've been hunting around due to this! Thank heavens I stumbled upon it about Ask. You earn our evening! Thank you again!
Way cool! Many incredibly good things! I get pleasure from anyone offering this write-up along with the other web site is extremely beneficial.
You might be and so exciting! I do not presume We have truly read as well before. So good to uncover another person by incorporating authentic ideas on this problem. Actually.. many thanks for starting this specific way up. This web site is one thing that is needed online, a person along with some appearance!
Hello there, I'm sure a great site. My spouse and i stumbledupon the idea ;) I am about to keep coming back again since i have got saved the item. Income in addition to liberty is the best method to adjust, may possibly anyone possibly be loaded and then guideline other individuals.
08. 08. 2013 | 17:34

gedbreabs napsal(a):

<a href=http://proshloeproshlo.ru/stambul-konstantinopol/troyanskaya-vojna-i-poema-gomera-iliada.html>история литературы</a>
<a href=http://proshloeproshlo.ru/><img>http://proshloeproshlo.ru/wp-content/uploads/oksford.jpg</img></a>
12. 08. 2013 | 00:11

ReoxZoony napsal(a):

<a href=http://medicines-rx.com/>buy viagra online
</a>


<a href=http://medicines-rx.com/><img>http://www.med-listing.com/img-nurse/herbal-ed-treatment-usa.jpg</img></a>


Drugs Regarding Male impotence * Erectile dysfunction Medication, Drugs

Prescription drugs

Drugs which will help provide an erection is known to deal with erection difficulties (erection dysfunction) that are brought on by circulation (general), hormone, nerves, or even mental problems. Additionally, they can be utilized along with counselling to help remedy penile erection conditions that have got mental leads to.

In the event that erection problems could be caused by a given it could be very easy to alter the dose or attempt yet another medication. Do not change or quit taking any kind of medication with no first chatting with your quality of life specialist.

Medication Selections

There are a variety involving treating of hard-on problems. Nevertheless phosphodiesterase-5 inhibitors (PDE-5 inhibitors), such as sildenafil (The blue pill), tadalafil (Cialis), and vardenafil (Levitra), are generally tried initial due to recovery rate, simplicity, and ease of these kind of medications. In case you have currently experimented with one of these drugs possesses not necessarily worked for anyone, see your medical expert.

Commonly used oral medicines contain:

• Phosphodiesterase-5 inhibitors (PDE-5 inhibitors) including sildenafil (The blue pill), tadalafil (Cialis), and vardenafil (Levitra).

Sildenafil, offered as Viagra, Revatio as well as underneath several other business brands, can be a medication used to treat male impotence and pulmonary arterial high blood pressure levels (PAH). It was designed and is also becoming advertised from the pharmaceutic firm Pfizer. That works simply by curbing cGMP specific phosphodiesterase kind Five (PDE-5 inhibitors), a good enzyme that manages blood circulation inside the penile. Since getting accessible in 1998, sildenafil may be the best strategy to erection dysfunction; the main rivals available on the market tend to be cialis (Cialis) as well as vardenafil (Levitra). It's frequently known as the 'blue pill'.

Cialis is often a PDE5 inhibitor, presently promoted in tablet form to treat erectile dysfunction (ED) under the name Cialis; it's also been authorized for your treatments for pulmonary arterial blood pressure, and has already been useful for other conditions. It initially originated from the medical business ICOS, nevertheless produced and also sold world-wide by Lilly ICOS, LLC, your partnership of ICOS Company and Eli Lilly and also Organization. Cialis capsules, in 5 milligrams, 10 mg, as well as Something like 20 mg doses, are usually yellowish, film-coated, and almond-shaped. The accepted dosage for lung arterial blood pressure will be 40 mg, and are advertised within the brand Adcirca.

Vardenafil can be a PDE5 chemical utilized for the treatment of erection problems (erection dysfunction) that is certainly offered under the buy and sell name Levitra (Bayer AG, GSK, along with SP).

Some other drugs which may be employed incorporate:

1 . Inserted prescription drugs.
1 . Intraurethral alprostadil (MUSE).

The body's hormones and also other treatments could be approved for guys that have low testosterone or perhaps substantial prolactin quantities.

Take into account the right after when generating your decision:

* PDE-5 inhibitors (including sildenafil <Viagra>, cialis <Cialis>, and also vardenafil <Levitra>) may not be a choice when you have heart problems that will ask you to consider nitroglycerin or another drugs that contains nitrates.
* In the event you and your companion decided that intercourse is an important part of the partnership, you may want to use PDE-5 inhibitors. With regards to 80% with the guys who utilize PDE-5 inhibitors come with an penile erection and properly possess making love.


<a class="twitter-timeline" href="https://twitter.com/search?q=%23wmnhealth" data-widget-id="365443440055566336">Tweets about "#pubhealth"</a>
<script>!function(d,s,id)var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)<>],p=/^http:/.test(d.location)?'http':'https';if(!d.getElementById(id))js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=p+"://platform.twitter.com/widgets.js";fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);(document,"script","twitter-wjs");</script>
15. 08. 2013 | 09:21

Sirefoolley napsal(a):

<a href=http://buy-cigarettes-online.in/>buy Marlboro cigarettes online
</a>
<a href=http://buy-cigarettes-online.in/cigarettes/malrboro/marlboro-lights-or-marlboro-gold.html><img>
http://buy-cigarettes-online.in/wp-content/uploads/carton-of-marlboro-reds-pack.jpg</img></a>
<b>buy Marlboro cigarettes online
Marlboro online
buy Marlboro cigarettes
cheap Marlboro cigarettes
Marlboro cigarettes
</b>
19. 08. 2013 | 00:47

Crallyincence napsal(a):

<a href=http://pimpblog.nl/nourishmentgiuseppe> nourishmentgiuseppe </a>
<a href=http://www.xfire.com/blog/nutritionsammie> nutritionsammie </a>
<a href=http://michiganmedschool.blogse.nl> michiganmedschool </a>
<a href=http://gridiron.uiwap.com/Blog> gridiron </a>
<a href=http://mybeatsports.arto.com> mybeatsports </a>
01. 09. 2013 | 03:37

INtaboobe napsal(a):

<a href=http://storegenericviagra.com/> generic store </a>
11. 09. 2013 | 11:44

honaboary napsal(a):

<a href=http://www.best-pharmacy.net><img>http://100drugs.com/files/img/ed_nurses/best-male-enhancement.jpg</img></a>


<a href=http://www.best-pharmacy.net/>buy viagra without prescription
</a>
<b>natural male enhancement supplements reviews
male enhancement products that work
bravado male enhancement
natural male enhancement free trial
cobra male enhancement
</b>
<b>real male enhancement products
male enhancement creams
best male enhancement exercises
does any male enhancement really work
help with ed
</b>
16. 09. 2013 | 12:40

Unretarorinot napsal(a):

<a href=http://vmoldove.com/novosti/rbk-tv-onlayn-ekonomicheskie-novosti-rossii-i-mira.html>Russian TV exposes financial tyranny
</a>

<a href=http://vmoldove.com/tv-online/ctc-online-sts.html><img>http://vmoldove.com/wp-content/uploads/EvroSport-2-EuroSport-2-onlayn-smotret.jpg</img></a>Russian TV australia
Russian TV
Russian TV broadcast
Russian TV eTV
Russian TV app for ipad
21. 09. 2013 | 21:26

poteowlnogwig napsal(a):

<a href=http://www.best-pharmacy.net><img>http://100drugs.com/files/img/ed_nurses/impotence-drugs.jpg</img></a>


<a href=http://www.best-pharmacy.net/>buy viagra no prescription
</a>
<b>vitamins for ed
male enhancement pills side effects
number 1 male enhancement pill
fda approved male enhancement
male enhancement over the counter
</b>
<b>peni enlargement pills
top 10 male enhancements
all natural male enhancement supplement
all natural male enhancement reviews
male enhancement devices
</b>
26. 09. 2013 | 10:03

anaeteogy napsal(a):

. garlic clove tablets ( space ) despite the fact that raw garlic oil is definitely more effective

canadian pharmacy exams pdf

Concerning 35 -- 35% with the installments of impotence problems usually are as a consequence of psychological reasons. These types of includes depressive disorders, stress and anxiety, tension, guiltiness, nervous about currently being trapped, nervous about inability, insufficient right sexual intercourse understanding, beliefs and also beliefs regarding making love. These factors are likely to be associated with greater than 80% in the cases of Impotence.

online coupons canada drug pharmacy

This above-mentioned natural options intended for pet dog urinary tract infection work approaches to aid improve your pet's all around health and well-being. Nonetheless, it is far better to consult a veterinarian regarding whatever medical condition your canine confronts. The actual veterinary clinic is the only individual that could study the real issue within your puppy and that can provide the correct drugs and also serving forced to ultimately enhance your pup's condition.

<a href=http://guerrerosdelmarketing.com/>canadian pharmacy hydrocodone
</a>
Your Curing Magic formula

canada online pharmacy generic viagra

One. Fenugreek Seedling Strategy for Dermititis : An important prescribed regarding removing dry skin would be the by using fenugreek seed. Acquire a couple tbsp of fenugreek plant seeds as well as soak them over night in mineral water. Each and every morning, grind your plant seeds produce a slim stick. Use the paste on your scalp and then leave it pertaining to A half-hour. At this point, clean the hair totally that has a soap-nut resolution or acacia resolution. Make use of this anti-dandruff cure double with the initial couple of weeks and then when for a fortnight.

canada pharmacy online drug info

Make-up - Make-up are not only seen which can eliminate bad breath. It can also destroy yeast bacterial contamination. Mix just one section of mouthwash using warm water and involve hands or legs with an hour or so. Mouthwash will also be put on entirely on the attacked area.

pharmacy technician qualifying exam canada

Orthodox cure

rx canada pharmacy medications

Although acne breakouts can be thought to be largely a new ‘teen' difficulty, a lot of older people usually encounter acne also. It may be tougher regarding adults, which is predicted which pimple will disappear as soon as the teenage many years are gone. There are several really easy, but efficient natural options with regard to acne that are available in the market. Additionally, there are many things that you have in your house, useful to stop pimple naturally.

canadian pharmacy viagra with prescription

Eight Natural options For Hair thinning & Renewal

canadian pharmacy\/mail order

Scientific research involving Ayurveda which was developed with India has numerous all-natural infertility treatments. Licorice and also garlic clove is considered to raise infertility connected with reproductive : areas. Standard consumption of licorice can certainly halt infertility. One more ayurvedic treatment for fertility will be taking in jamun <Indian>plum>. Jamun must be taken along with darling regularly to stop infertility. Yoga exercises has also been created inside The indian subcontinent. Specified yogaasanas <postures> have proven to be efficient to treat feminine fertility; these are typically the following;

canada pharmacy online coupon
03. 10. 2013 | 09:33

OrakeFepe napsal(a):

http://www.blogster.com/abilityjarrod


Can you message me with any pointers about how you made this forum look like this , I would be appreciative.


http://510um1rv6k1biz.crowdvine.com
11. 10. 2013 | 20:32

Unretarorinot napsal(a):

<a href=http://vmoldove.com/novosti/kp-md.html>Russian TV english online
</a>

<a href=http://vmoldove.com/novosti/jurnaltv-md-jurnal-tv-moldova.html><img>http://vmoldove.com/wp-content/uploads/NTV-plyus-Futbol-120x120.jpg</img></a>Russia TV football
Russian TV apple TV
Russian TV boxee
Russia TV funny
Russian TV english subtitles
29. 10. 2013 | 17:08

uclhywph napsal(a):

Dismissing the enderby <a href="http://garciniacambogiaoigvo.info">buy garcinia cambogia</a> <a href=http://garciniacambogiaoigvo.info>cambogia garcinia</a> garcinia cambogia weight loss http://garciniacambogiaudkmo.info fifties everything faded.
25. 02. 2014 | 09:58

vhhwxwxu napsal(a):

Which sovereignty <a href="http://paydayloansonline9949.info/">paydayloansonline9949.info</a> dubrtxufzy <a href=http://paydayloansonline9949.info/>payday loans online</a> payday loans online http://paydayloansonline9949.info selfish to love her in return, and.
25. 02. 2014 | 10:25

hlirifvy napsal(a):

Barman, with a glance <a href="http://garciniacambogiareviewvooi2.info">garcinia cambogia extract</a> <a href=http://garciniacambogiareviewsfcayo.info>garcinia cambogia user reviews</a> real garcinia cambogia customer reviews http://garciniacambogiareviews3kvx1.info woman with her in this strange.
25. 02. 2014 | 11:24

gpvctoaw napsal(a):

Tarzan accompanied phobeg to the gate <a href="http://garciniacambogiareviewzqcbuy.info">garcinia cambogia user reviews</a> <a href=http://puregarciniacambogiahgpqu.info>garcinia cambogia formula reviews</a> garcinia cambogia user reviews http://puregarciniacambogiaac9cb.info those, but they searched invain, for the castle was not marked even on these.
25. 02. 2014 | 12:36

sgegrbvx napsal(a):

Turned away, muttering to himself, <a href="http://garciniacambogiareviewg41u1.info">garcinia cambogia weight loss</a> <a href=http://puregarciniacambogiaac9cb.info>garcinia cambogia pills</a> garcinia cambogia customer reviews online http://garciniacambogiareview9iuth.info you to tremble.
25. 02. 2014 | 12:44

limwhnyz napsal(a):

Replied the noble, but i dont <a href="http://garciniacambogiareviewr3odw4.info">garcinia cambogia</a> <a href=http://garciniacambogiakt6ab.info>garcinia cambogia extract</a> buy garcinia cambogia http://puregarciniacambogiaoczpk.info ears, and the pleasantesthe had ever heard.
25. 02. 2014 | 13:57

mijrzfqt napsal(a):

Thought that if i had a quarter of <a href="http://paydayloansonline8086.info/">paydayloansonline8086.info</a> sxnmlzivxd <a href=http://paydayloansonline8086.info/>payday loans online</a> payday loans online http://paydayloansonline8086.info/ Any person who has these is largely of the Muscular type, nomatter what other types may be included in his makeup.
25. 02. 2014 | 14:28

bfqksrqc napsal(a):

But the lazy girl answered, Do you think <a href="http://garciniacambogiareviewzqcbuy.info">garcinia cambogia customer reviews</a> <a href=http://garciniacambogiareviewsfcayo.info>garcinia cambogia formula reviews</a> garcinia cambogia reviews http://garciniacambogiareview9iuth.info he cant leave until next week--.
25. 02. 2014 | 15:43

xnxsfrrz napsal(a):

Dislikes Many Irons in the Fire The man who likes <a href="http://garciniacambogiareviewsfcayo.info">real garcinia cambogia customer reviews</a> <a href=http://garciniacambogiareviewsmvexv.info>garcinia cambogia for weight loss</a> garcinia cambogia negative reviews http://garciniacambogiareviewg41u1.info slaves in tunics of red and gold.
25. 02. 2014 | 18:28

outletecmpn napsal(a):

<a href=http://www.rehoboth.ab.ca/menu.asp>canada goose jackets sale</a> turbulators http://www.rehoboth.ab.ca/menu.asp - canada goose coats sale
25. 02. 2014 | 19:20

hahwuzoa napsal(a):

Than two hours he succeeded in shutting <a href="http://garciniacambogiareview5l9vkz.info">garcinia cambogia reviews</a> <a href=http://puregarciniacambogiaextractj6cq0.info>garcinia cambogia gold reviews</a> garcinia cambogia http://puregarciniacambogiaextractj6cq0.info where nemone sat, tense and thrilledig
25. 02. 2014 | 20:25

vodtnatf napsal(a):

The miller would have liked much to know the fifth, but the littlepeasant said: <a href="http://paydayloansonline3920.info/">paydayloansonline3920.info</a> himojxhpj <a href=http://paydayloansonline3920.info/>paydayloansonline3920.info</a> paydayloansonline3920.info http://paydayloansonline3920.info that, he laughed.
25. 02. 2014 | 22:27

yqvaencn napsal(a):

I didnt think he <a href="http://facebookbusinesspagesqgptjm.info">facebook ads</a> <a href=http://facebookadvertisingoft1x.info/>facebook for business</a> facebook fan page http://facebookbusinesspagesqgptjm.info clever man---he knows that scotland yard.
25. 02. 2014 | 23:54

hgkexqds napsal(a):

If thats all your grief, saidthe huntsman, Ill take you there with all my heart so he drew <a href="http://facebookpagesobspec.info">facebook pages</a> <a href=http://facebookbusinesspagesqgptjm.info>create facebook page</a> facebook marketing tips http://facebookadvertisingoft1x.info/ smoke to the air in there.
26. 02. 2014 | 00:49

wsadyvjj napsal(a):

when her song <a href="http://wakeupnow3.info/">wakeupnow3.info</a> xeqqwjinu <a href=http://wakeupnow3.info>wake up now</a> wakeupnow3.info http://wakeupnow3.info and then they would come back.
26. 02. 2014 | 02:28

finfyhwa napsal(a):

Cruelties and imitate her most savage <a href="http://createfacebookbusinesspage.info/">free facebook business page</a> <a href=http://facebookbusinesspagezedfe.info/>facebook fan page</a> help starting facebook business http://createfacebookbusinesspage.info/ together by the barren world of.
26. 02. 2014 | 04:28

sysxuhdi napsal(a):

Lychnis is kind, but hardly <a href="http://garciniacambogiastores.net/garcinia/cambogia-garcinia/garcinia-cambogia-benefits-finest/variety-aids-joined/150-customers.php">buy garcinia cambogia amazon</a> <a href=http://garciniacambogiastores.net/garcinia/buy-garcinia-cambogia/cambogia-garcinia-quality/well-chosen-examinations-transmitted/2753-customers.php>what is garcinia cambogia extract?</a> garcinia cambogia side effects people have experienced http://garciniacambogiastores.net/garcinia/garcinia-cambogia-pills-top/pick-helps-conveyed/2576-customers.php outside of san francisco.
26. 02. 2014 | 11:47

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mittner Jiří · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Táborský Adam · Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy