Duel o Senát: Bratský versus Moldan

21. 10. 2010 | 12:10
Přečteno 4204 krát
Třetí senátorský duel (a bohužel i poslední, následovat už bude jen řada monologů) svedou na těchto stránkách Petr Bratský a Bedřich Moldan, úspěšní kandidáti z prvního kola voleb, kteří se opět ucházejí o vaše hlasy v Praze 6.


Také oni využili nabídku, kterou Aktuálně.cz poslalo VŠEM úspěšným v kole prvním (podrobnosti najdete ZDE a předchozí duely pánů Žaloudíka a Julínka ZDE resp. Eyberta a Mládka ZDE)

Volební obvod Praha 6: Petr Bratský (ODS) versus Bedřich Moldan (TOP 09)
(řazení podle úspěšnosti v prvním kole)

Petr Bratský píše:

Senátor ve výcviku: ani blog nazmar

Je ticho. Skončilo první kolo senátních voleb. Ještě trochu v mrákotách koukám na web statistického úřadu, kde svítí cifra 27,86 %. Znamená, že postupuji do druhého kola a dokonce z první pozice. Po dvouměsíčním maratonu mítinků, volebních stánků, rozhovorů s lidmi v ulicích, odpovědí na stovky dotazů, nevyspání, psaní podkladů, piplání se s grafikou volebního magazínu či plakátů, koordinování tisíců drobných i větších rozhodnutí, která nepočkají ani minutu.

Padám na ústa a potím krev, ale vše přehluší vlna radosti, že to nebylo nadarmo. Alespoň zatím. Boj ještě neskončil. Je to jako když běžíte Velkou Pardubickou a po vítězném přivítání v cíli vás okamžitě zase vedou na start s druhým v pořadí. Divákům se to moc líbilo, tak ještě dáme přídavek, že ano. Budu Váňou nebo tím druhým? Jak se jmenoval ten, kdo vylezl jako druhý na Mt. Eveverest? Kdo jako druhý přeplaval La Manche?

Noc je zase neklidná, hlavou se honí tisíce myšlenek, co je třeba do druhého kola zařídit. Logistika, podpory, nové materiály, plán akcí, optimální nasazení celého týmu, web, Facebook, boj zuří i na digitální frontě. Média šílí, šance kandidátů v druhém kole senátek už přepočítávají bookmakeři sázkových kanceláří. Nevíte kam dřív skočit, tiskovka se kryje s mítinkem a ten zase s pozváním do televizního duelu. Je třeba odpovědět na šestnáct nových dotazů z webu a připravit do tisku texty pro nové letáky. Se rodinou se vidíte, málem jen když přijdou pomáhat s rozdáváním volebních programů. Do toho píše Libor Stejskal z Aktuálně.cz, že má výborný nápad na prezentaci kandidátů v blogu. Když nenapíšete, bude to monolog soupeře. No, nezabili byste ho? :-)

Ale co, jen další výzva a hec, kampaně k politice patří a mám je svým způsobem rád. Za dvanáct let starostování a k tomu osm let ve sněmovně jsem jich už absolvoval dost. Z amatérských porevolučních časů se posunujeme k americkému téměř profesionálnímu přístupu. Je to asi dobře, protože pro voliče je kampaň i určitým testem kvalit kandidáta. Jak má vydržet systematicky pracovat několik let ve funkci, když nezvládne ukočírovat ani předvolební kampaň? Vydrží s dechem do konce mandátu? Jak nás bude reprezentovat v cizině, když o něm nebylo skoro slyšet doma? Tak se ptá moderní sebevědomý volič. Ptá se samozřejmě i na můj program, ale ten tu vypisovat do detailů nemůžu, protože by mi to redakce pravidly blogu ani nedovolila. Moderní sebevědomý volič ale ví, kde si ho najde – na mém osobním webu.

Proč vás volit, ptají se lidé na metru Dejvická, v Řepích či na Petřinách, ptá se jistě i ctěný čtenář blogu. Třeba proto, že už ve sněmovně jsem patřil mezi 5 nejaktivnějších a nejpracovitějších poslanců, hodnoceno nezávislou statistikou. Nejdu si do Senátu odpočinout ani zabít čas, který mi zbývá do penze. Na to by ostatně ani šestileté období nestačilo. Chci dostát svému slovu a bít se za svůj obvod stejně energicky, kreativně a poctivě, jako se rvu v kampani. Chci spolehlivě bez převlékání dresů podle momentální popularity podržet vládu Petra Nečase v těžkých dobách reforem a hájit barvy republiky ve stále tvrdší evropské i světové konkurenci.

Děkuji za podporu v nadcházejícím pátečním a sobotním duelu. Váš hlas bude vyslyšen!

Petr Bratský


Bedřich Moldan píše:

Do druhého kola senátních voleb

Při svých mnoha setkáních s lidmi při volební kampani jsem často dostal otázku: Proč to vůbec děláte? Co nám nabízíte? Co pro nás chcete a můžete udělat? Pokusím se na tyto tři důležité otázky stručně odpovědět.

Nejdřív řeknu, proč to nedělám: ani pro funkce, ani pro peníze, ani pro kariéru. Ve svém dosavadním životě jsem měl různých funkcí dost a mám za sebou i celkem úspěšnou kariéru. Peníze mě nelákají, protože žijeme s mou ženou celkem skromně a měnit to nebudeme. Mám však bohaté zkušenosti, které si nechci nechat pro sebe.

Nabízím slušnost, kterou jsem vždy ctil a které je v naší politice pořád nedostatek. Nabízím znalost domácí i zahraniční politiky, z OSN i z četných jednání na půdě EU, i zkušenosti ze své práce vědce a univerzitního profesora. Nabízím dlouhodobou vizi rozvoje naší země, která překračuje rámec volebního období . Je platná pro současnost a myslí i na budoucí generace. Předložil jsem ji ve svých četných publikacích.

Chci především poctivě pracovat v Senátu na zákonech, jako jsem to dělal dosud , tak aby byly skutečným přínosem a nikoliv aby lidi zbytečně obtěžovaly. Současná legislativa je bohužel často roztříštěná, někdy dokonce ne zcela jasná, a administrativně náročná. To platí i pro zákony, které mají chránit životní prostředí. Budu se velmi snažit o to, aby zejména v této oblasti, které rozumím, byly schváleny jen takové zákony, které přinesou opravdové zlepšení a ne jen nové obtěžování lidí či obcí nebo podnikatelů.

Znám však také důvěrně svůj obvod – v Praze jsem se narodil a na Hanspaulce žiji přes 50 let, mnoho lidí mě osobně zná, potkáváme se na ulicích, v autobuse i v samoobsluze – a tak mohu účinně pomáhat při řešení naléhavých místních otázek. V celé Praze a zejména v našem obvodě je zvláště palčivým problémem doprava, její infrastruktura a problémy s tím spojené: kolony, zátěž životního prostředí a obtěžování lidí při stavbách, emise, hluk, parkování a v neposlední řadě bezpečnost.

Trápí nás také necitlivá výstavba. Zejména v Praze 6 velmi obtěžuje drahá a vlekoucí se stavba tunelu Blanka a i v dalších městských částech nejasná koncepce mnoha plánovaných dopravních staveb. Chci udělat všechno pro to, aby se nepříznivým variantám zabránilo a aby se naše bydliště nestalo dopravním transitem. Také se nesmí zapomínat na pěší a na cyklisty, a handicapovaní občané mají spoustu specifických problémů, ne vždy dobře řešených. Je třeba věnovat mnohem větší pozornost zvláštním potřebám seniorů při lékařské péči, nákupech a aktivitách ve volném čase.

Ve volbách do radnice Prahy 6 zvítězila ODS v čele s dosavadním starostou panem Chalupou, který je rovněž poslancem, podobné je to v Řepích a na Zličíně. Myslím, že by zastoupení obvodu nemělo být tak homogenní a jednostranné. Proto se obracím ke všem občanům obvodu: svou volbou senátora tuto jednobarevnost zrušte! Udělám všechno, abych vás nezklamal.

Váš Bedřich Moldan

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

myrta napsal(a):

Pane poslanče Bratský,pokud jste odpravdu nejaktivnější a nejpracovitější a to za ODS,pak jste velice nebezpečný a neměl byste být zvolen.Tu hrůzu programu ODS byste ještě aktivně šířil.
21. 10. 2010 | 12:18

myrta napsal(a):

Udělám všechno,abych nezklamal TOP O9.Váš Bedřich Moldan.Děkujeme,nechceme to co chce Kalousek.
21. 10. 2010 | 12:20

rejpal napsal(a):

Osobně nemám problém s ani jedním z těchto pánů, ale kdybych voli, volil bych Bedřicha Moldana, Životní prostředí je v našem etablishmentu popelkou.
21. 10. 2010 | 12:23

Petr Bratský napsal(a):

Ach jo, tak jsem se snažil dodržet pravidla Aktuálně.cz a napsat autorský blog přímo pro tento web. Aneb jak zněl mail od editora: "Předesílám, že nebudeme publikovat tiskové zprávy, výňatky z předvolebních materiálů či texty, kterými jste se již někde prezentovali."
A teď koukám, že můj dlouholetý spolustraník z ODS a senátor Bedřich Moldan je najednou velkým patriotem Prahy 6. A do blogu opsal i s chlupama jen svůj předvolební leták, který šíří po Praze...
21. 10. 2010 | 12:26

Alex napsal(a):

Tady jsem ovlivněn plky pana Bratského, jeho stránky mne nijak nedojaly a také Nečasovou podporou paní Janáčkové, když chce pan Bratský Nečase (byť v reformách podporovat). Jaký je skutečně, měli by vědět sami voliči. Tato prezentace mne nijak pozitivně nezaujala.
Dal bych přednost panu Moldanovi, jenž se prezentuje nikoli jako straník, ale jako samostatná osobnost. proto by měl dostat přednost. Senát je stavěn na osobnosti - ne na slepé straníky.
21. 10. 2010 | 12:32

Cech napsal(a):

Nevím zde bych se rozhodl pro toho ,který je schopen respektovat alespoň elementární dohodu.Protože rozpory v bývalé či budoucí jedné straně nemohu řešit, nejsem straník.
21. 10. 2010 | 12:39

arnazach napsal(a):

Na počet znaků Bratský - Moldan 3110 : 2872. Bratskému spadl praporek, přestože obsah je blízký nule. Vidím profesionálního poslance Bratského a odborníka s politickými zkušenostmi Moldana. Jasněže Moldan.
21. 10. 2010 | 12:41

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

nemám všechny předvolební materiály všech kandidátů k dispozici, tudíž nedokážu posoudit, kdo poslal text originální a kdo ne.

Nicméně informace o tom, jak se kdo držel zadaných pravidel, též o něčem vypovídá (při jejich sestavování jsem předpokládal, že i toto může být předmětem zdejší diskuse).

Libor Stejskal
21. 10. 2010 | 12:52

arnazach napsal(a):

Pane Moldan, je pravda, co tvrdí Váš soupeř, že jste sem nechal nakopírovat své předvolební letáky?
21. 10. 2010 | 12:55

Rumcajs napsal(a):

Tomu říkám souboj !

Tohle socan vyhrát nemůže, a tak rozum může v klidu vydechnout a nechat blbost skřípat zubama.
21. 10. 2010 | 13:01

arlon napsal(a):

Rozhodně bych volil Moldana, těm co tam bydlí to vřele doporučuji. Slušnost za slušnost, bude to stačit?
21. 10. 2010 | 13:22

Alex napsal(a):

Petr Bratský
Milý pane. I s přihlédnutí k Vámi uvedeným skutečnostem bych jednoznačně volil pana Moldana. Už kvůli tomu, že z ODS odešel. ODS je pro mne synonymem korupce a klientelismusa je mi srdečně jedno zda to pro Vás osobně platí či ne. ODS do této země ten klientelismus a korupci zatáhla a pro mne je ODS s nimi v přímém autorském vztahu - chcete-li má k nim autorská práva.
Co se týká toho porušení podmínky pana Stejskala. Mám rád lidi, kteří podmínky poruší, jdou-li tyto nad rámec rozumného.
Pro mne tím reprezentují způsob samostatného myšlení, což jistě uznáte je pro senát to nejlepší doporučení.
Vaši reakci nepovažuji za reakci nějakého bolestínka, ale dokresluje to jen můj dojem z Vaší prezentace a Vašich stránek, kde sám sebe představujete jako naprosto loajálního straníka, který je ochoten a bohužel jenom schopen zvedat ruku podle stranických nařízení - ve všem bez výjimky.
21. 10. 2010 | 13:47

Kelt napsal(a):

Jeden současný člen ODS,druhý bývalý,nyní TOP.
Co se týče mateřských stran-jedna za osmnáct,druhá bez dvou za dvacet-bolševizmus,demagogie,klientelismus,korupce-jejich hlavní znaky.
Jsem rád,že problém koho z těch dvou volit,řešit nemusím.
21. 10. 2010 | 14:02

neo napsal(a):

Karle klid, oni se bojí, že tu senátní většinu mít nebudou a nebudou moci narušovat přípravu reforem..
21. 10. 2010 | 14:04

Vladimir napsal(a):

ad Karel.
Stoupnul jste si do fronty za Myrtu.
Ještě by to chtělo něco k Moldanovi a Bratskému. Nenapadá vás nic ? Žeby ani jeden nestál za slůvko odsouzení (či naopak) ?
Ač nejsem ani pro jednoho, denagogie a velkohubost Bratského (och, jak padá na hubu a potí krev ... spíš padá na hubu z chlastů, rautů, ...a schůzky a řeči ? ano, určitě je v Praze víc Janoušků, kteří si rádi dělají kontakty s politiky ...).
21. 10. 2010 | 14:06

myrta napsal(a):

to karel:
-je vidět ,že na trdla platí trdlovské způsoby,nic k věci by nebylo?
21. 10. 2010 | 14:15

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem jeden příspěvek obsahující hrubou nadávku ("zmetek"), neboť tyto jsou v rozporu se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
21. 10. 2010 | 14:25

Ládik!!! napsal(a):

Z tohoto "souboje" by měli oba vyjít vítězně. Bohužel to nejde.
21. 10. 2010 | 14:26

kočka šklíba napsal(a):

Zde bych měla jít volit, ale nepůjdu. Bratského znám, typický odesácký kariérista. Moldan sice působí slušně a zdá se že to není jen politik v tom špatném slova smyslu, ale i odborník a mohl by být i v Senátu, když už ho máme, něco platný. Jenže....jak já to cítím, člověk, který má něco společného s Kalouskem ve mně nevyvolává důvěru. Tedy jeho charakter. Takže kdyby Moldan kandidoval za jakoukoliv jinou stranu, kromě DSS, volila bych ho docela ráda.
21. 10. 2010 | 14:33

kočka šklíba napsal(a):

doplněk: typický odesácký pražský kariérista
21. 10. 2010 | 14:34

Miflonides napsal(a):

"Chci především poctivě pracovat v Senátu na zákonech, jako jsem to dělal dosud ...".

Pane Moldane, jak byste si tu poctivou práci představoval konkrétněji? Jako příklad uvádím zákon o ovzduší. Je podle vás dosavadní návrh v pořádku? Co byste na něm zlepšil, a co považujete v něm považujete za přínos?

P.S. Až teď mne napadlo - naznačujete kontinuitu (".... jako jsem to dělal dosud"). Nepodílel jste se náhodou na zmíněném návrhu zákona? Pokud ano, tak jak, v čem byl váš přínos? Pokud ne, pak se za ten dotaz omlouvám
21. 10. 2010 | 14:57

Alice napsal(a):

Tak tohle je příspěvek snad bez sprostých slov, ale plný nenávisti a zášti. Pravda, vulgárních slov se vyvaroval. Asi proto tu zůstává!
21. 10. 2010 | 14:59

Veronika napsal(a):

Přála bych našemu, naštěstí již bývalému starostovi, aby dopadl tak, jako když kandidoval do senátu v roce 1996 proti
panu Žantovskému. Taky vyhrál první kolo... ale lidi ho nechtěli, takže druhé projel na celé čáře. U nás se letos nevolí, a pochybuju, že by si to v tomto obvodě chtěl ještě jednou zopakovat, jsou tu i lidi, kteří jméno Bratský používají jako nadávku.
21. 10. 2010 | 15:03

Alice napsal(a):

Pane Stejskale děkuji. Byl jste rychlejší než já. Omlouvám se.
21. 10. 2010 | 15:06

Kanalnik napsal(a):

Zajimavy duel. Kandidaty neznam, takze hodnotim jen dle textu.

Pan Bratsky na me pusobi energicky, uvolnene, sympaticky. Na druhou stranu jeho jiz dlouholeta politicka kariera za ODS a navic v Praze, me znejistuje. Navic mne ponekud irituje jeho zduraznovani spojeni "moderni sebevedomy volic".

Pan Moldan na me pusobi nudne, bez energie. Na druhou stranu je mozne, ze skutecne dokaze pouzivat svoje znalosti a ma kapacitu na to obsahnout dulezite veci a neco pro ne udelat. Pak mne ale zase znejistuje jeho clenstvi v TOP09 (Kalousek). Nicmene mam dojem, ze TOP09 neni zdaleka tak jednolita jako ODS, tudiz jista nadeje na individualni odpovedne jednani tohto pana tu je.
21. 10. 2010 | 15:06

Pereira napsal(a):

No čekal jsem duel pravicových diskutérů a prd. I to o něčem vypovídá.
Na jedné straně fašistická partaj (a já tu stranu prostě za fašistickou považuji pane Stejskale, není to nadávka ale mé přesvědčení) na druhé straně umělý slepenec hájící zájmy nadnárodních korporací a zemských oligarchů. Když vidím koho nejegoističtější městská část v Praze poslala do druhého kola voleb, nedivím se že zbytek republiky Pražáky svorně nesnáší. Ano opravdu v takovém klání může zdravý rozum vydechnout.
Takže koho budou volit zestárlí rockeři z Hanspaulky, znuděné paničky a bílé límečky hrající si se svými hypotékami, leasingy a půjčkami na americkou střední třídu?
Kdo bude sedět ve Vontské radě, zástupce Losny nebo Mažňáka?
Slovy Jaroslava Foglara: za jedním z kandidátů stojí Modré ulice svorně jako jeden muž zatímco zatímco druhého bude volit směs nespokojených ulic a Vontů pro které žlutý kvítek a hlas Dunivé Kateřiny ještě něco znamenají.
Jeden kandidát se vyznal, jak je rád, že volby jsou profesionálnější, aby byl pak překvapen Stejskalovou nabídkou, že po něm media před volbami chtějí nějaké vyjádření, zaskočen sepsal školní úvahu na téma já, moje rodina a únava, okořeněnou o slib, že program v podstatě nemá a že bude zcela podporovat Mažňakovskonečasovskou politiku. Zcela proti duchu a smyslu senátu. To je krásný příklad české politické profesionality. Druhý jen opsal leták. Šediny, solidní zjev a několik otřepaných frází to je politika Losnova klubu. V letáku slibuje, opět slovy nesmrtelného Foglara, že urovná rozepře kolem Myší díry. Docela by mne zajímalo jak to chce udělat? Blanka už stojí, tedy zeje a senátor nemá o nic větší možnosti zastavit stavbu, zlepšit stavbu či dokonce vyšetřit tunelování kolem stavby než běžný občan. Asi ji podepře svou důstojností, aby se nepropadl další činžák.
Milovníkům žlutých kvítků a hlasů Dunivé Kateřiny (tedy zeleným a ostatním co se zajímají o ochranu přírody) bych připomněl, že pan Moldan byl opravdu dlouhou dobu členem partaje, která se podílela na ničení přírody a to i v Praze a dnes přestoupil pod vlajku pana Bakaly a jeho partaje, strany která má k ekologii nejblíž tím jak recykluje použité politiky. Ovšem v takové míře, že nám to může vyspělý svět jen závidět.
Babo raď. Já bych asi zůstal doma. Himbajs šviks.

Můj příspěvek nebude moc pochopitelný pro ty co neznají knihy Jaroslava Foglara Záhada hlavolamu a Stínadla se bouří.

Děkuji za panu Stejskalovi za jeho blogy ohledně voleb, byť to moc nevyšlo a za tento nápad. Poslanci a senátoři zvoleni kdekoliv budou ovlivňovat naše životy a je jen dobré se o nich dozvědět víc.
21. 10. 2010 | 15:11

pamětník napsal(a):

doporučuji všem přečíst si článek na http://www.ceskamedia.cz
"Dvě tváře Bedřicha Moldana"
21. 10. 2010 | 15:15

Colt napsal(a):

kočka šklíba napsal(a):
doplněk: typický odesácký pražský kariérista
21.10.2010 14:34:33

musím se smát - chudák pan senátor Bratský nám popsal, co má starostí se svým znovuzvolením, že z toho chudák ani nespí.
Nic jiného vlastně nenapsal-vlastně ano - stížnost k panu Stejskalovi na Béďu Moldanojc.

lze si představit lepší potvrzení šklíbčina "doplňku"
Mám dojem, že po odchodu některých do ToP zůstala v ODS už jen duševní bída.
21. 10. 2010 | 15:43

Otázkář napsal(a):

pamětníku,
můžeš poslat přesný odkaz? našel jsem tam pouze článek o tom jak se Pan Moldan chce zabývat kromě ekologie i problémy seniorů.
21. 10. 2010 | 15:44

Colt napsal(a):

Pereira

zatím jsem v těch komentářích pod blogy kandidátů našel hodně nadějného humoru.
Považuji to za jakousi jarní předzvěst návratu humoru a zdravého rozumu do Čech.

Váš komentář patří z tohoto hlediska k těm nejlepším. Dík.
21. 10. 2010 | 15:52

Otázkář napsal(a):

tak jsem ten článek nakonec našel, tady nabízím odkaz http://klic.blog.idnes.cz/c...

nicméně nakolik je tento článek objektivní, když jej napsal člen ODS a Bedřich Moldan z ODS vystoupil a přešel ke konkurenční TOP 09, si udělejte obrázek sami :)

ps.: schválně jsem zde dal odkaz z blogu idnes, abyste si mohli přečíst i něco o jeho u autorovi, protože ten článek ceskamedia.cz je pouze převzatý právě odtud
21. 10. 2010 | 15:56

Alice napsal(a):

Pereira - nejen pěkný komentář, ale i vtipné. Už jsem četla třikrát a stále se směji. Díky.
21. 10. 2010 | 16:26

Tomáš Petrův napsal(a):

Ač nejsem příznivec TOP 09 pana Moldana si vážim, kvůli jeho názorům a toho, že mu jeho názory zůstaly a to i když se naprosto lišily od názorů zbytku ODS... Rozhodně bych volil pana Moldana
A to, že tady pan Bratský pláče nad tím jak by měl vypadat správný blog... to si snad ani nezaslouží komentář
21. 10. 2010 | 16:37

vlk napsal(a):

milá myrto

po vašich dvou skvělých úvpdních příspěvních už jaksi nemám , co bych dodal! Posílám vám velký pugét!

Ano máte pravdu - pokud byl Bratský jedním z nejpracovitějších poslanců a rpeublika vypadá jak vypadá, nemáv senátu co dělat.
A pokud je Moldanovým závěrečným výkřikem - že doufá, že když na obvodě vládne ODS , mělo by se to trošku přebarvit, nemá tam co dělat také. Co takhle odprezentovat něco, co zásadního pan senátor Moldan stihl udělat pozitivního v posledním volebním období? kromě toho, že byl poslušnou hlasovací loutkou mašinerie ODS?
kdepak vážení kandidáti , nabrušte si svoje nože jedne na druhého beze mne. Nejsem z vašeho obvodu -naštěstí. Kdybych byl, nechal bych, abyste si to vyřídili smai mezi sebou. k volbám bych prostě vůbec nešel.
21. 10. 2010 | 16:42

vlk napsal(a):

Rume

máš zase solo Na Růžku viď? Ano souboj je to skvostný. Na ten s efakt socan nezmůže! Viz Bratského vstup do diskuse! takhle pěkně hození blátáčko se opravdu jen tak často nevidí!
No al enebudu rušit. Pingl už jistě nes e další dávku studijního matroše.
21. 10. 2010 | 16:47

myrta napsal(a):

to vlk:
děkuji.Ještě k Moldanovi.docela mě rozesmálo,že chce dělat něco pro seniory.Asi to ,jak jedná jeho šéf-Schlafkníže.Dle něho-loajální důchodce zemře co nejdříve.A do té doby škubat a škubat.
21. 10. 2010 | 17:12

Tencokida Hnuj napsal(a):

Zde děkuji jednomu nástěnkaři za skvěle (p)odvedenou virtuální práci, druhému pak za účast formou citoslovce a oběma pak přeji krásný pobyt ve virtuální staré kůlně, kam se odkládají neaktuální blogy.
21. 10. 2010 | 18:42

vlk napsal(a):

myrta

milá myrto, buďte si jista , že na ně bude myslet jen s e ráno probudí a to až do chvíle, než zaslouženě spočive. Bud emyslet na ně tqak, že bez mrknutí oka odsouhlasí zvýšení dolní sazby DPH a zvýšení spoluúčasti pacientů ve zdravotnictví.
Už teď hlasoval pro odejmutí bezmocnsoti, resp. redukci příspěvků v bezmocnosti. Viz blogy p. Krásy.
Jistě za to má v šuplíčku tisíce děkovných dopisů.
21. 10. 2010 | 19:24

hufv napsal(a):

docela se mi líbilo vyjádření obou. Oba dva znám a vím, co dělali a udělali. Bratského za dobu, kdy byl starosta P-13, škoda, že tam nezústal, ten "blb z Horní dolní" - Vodrážka - není ani po kotníky. Moldana znám dlouhou dobu a vážím si ho. Bohužel se hodně zdiskreditoval podporou "zelených" FV elektráren a "zelených" bosů na to napojených - což nás bude stát spostu miliard a volit někoho, kdo podoruje takovéto zlodějiny opravdu nemohu. Takže volba pro mě je jasná. Ale je to na každém.......
21. 10. 2010 | 22:59

1234 napsal(a):

Jsem ráda, že to nemusím rozhodovat... Ať si to vyřídí kmenová jádra, je to prašť jako uhoď
22. 10. 2010 | 10:42

auto insurance rates napsal(a):

whoah this blog is excellent i love studying your articles. Keep up the good paintings! You understand, lots of individuals are looking round for this information, you could help them greatly. <a href="http://topautoinsurancerates.net/">auto insurance rates</a>
15. 10. 2011 | 16:53

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mittner Jiří · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Táborský Adam · Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy