Nový kurz ústecké ČSSD, nebo kamufláž.

24. 01. 2011 | 06:40
Přečteno 4967 krát
Sicílie se svým Palermem by mohla být pro Ústecký kraj partnerským regionem, se kterým má mnoho společného. Partnerem, který kdysi snad mohl být pro naše kmotry dobrým učitelem, ale kterého by dnes žáci v mnohém převyšovali.

Z celé republiky nejhorší známka z korupčního prostředí u veřejných zakázek na silniční stavby, nakupování stranických kolegů ve velkém, výrazná motivace zastupitelů při privatizačních projektech organizací zřizovaných obcemi, do nebe volající předražené nákupy zdravotnické techniky a mnohé další.
Také proto mají lidé už dost té partičky kolem chomutovského exsenátora a dalších kmotrů v kraji. Chomutovská ODS, přestože se tak vehementně zakousla do boje s prostitutkami a neplatiči, v zoufalé snaze vylepšit svou nevalnou pověst, dostala od voličů po zásluze nařezáno.
Náš sicilský kraj tak v posledních letech velmi negativně ovlivňuje výsledky ODS v celé zemi. To koneckonců přinutilo i současného premiéra, aby již před časem vyhlásil boj s korupcí, velrybáři, kmotry (nevím, zda mohu používat termín kmotr - nedávno na mne za to jeden kmotr podal trestní oznámení) apod. Po snaze premiéra i prezidenta bagatelizovat skandál na Státním fondu životního prostředí, kdy si bývalý ministr nakonec podržel vysoké stranické funkce, vládě protikorupční opatření málokdo věří.
Buďme však spravedliví. Také sociální demokraté se již v minulosti na drsném severu podíleli spolu s ODS na mnoha prapodivných projektech. Do nedávna ale jejich spolupráci zakrýval modrý opar.
Po posledních krajských volbách si však bývalý hejtman jen poposedl do vedlejší kanceláře a po dohodě do hejtmanského křesla, mnohem raději než Jaroslava Foldynu s vlastní hlavou a rozumem, vpustil Janu Vaňhovou. ODS ovšem i jeho prostřednictvím v Regionální radě soudržnosti nadále udržuje kontrolu nad protékajícími miliardami z prostředků EU. Jen ten modrý opar zakrývající důsledně, co nemá býti veřejnosti na očích, má po přimíchání oranžové, barvu…… no řekněme kakaově hnědou.
Někteří skuteční sociální demokraté začínají mít starosti, aby osud ODS, projevující se obrovským propadem voličské přízně, nepotkal i je. A tak s obavami pozorují za jasných nocí /bez oparu/ Polárku, která neomylně ukazuje na nejvíce problematický kraj v zemi.,
Na nedávném volebním shromáždění ČSSD v Jirkově jeden z dlouholetých kormidelníků velrybářské bárky s velkým nadšením prohlásil, že jejich strana vyplouvá novým směrem. A spěchal za novým předsedou s láhví whisky.
Pokud se na kapitánském můstku budou i nadále pohybovat lidé, kterým nevadí nad hlavou černá vlajka se zkříženými hnáty, pak mám o novém kurzu sociálních demokratů velké pochybnosti.
K tomu, aby lidé na severu uvěřili, že nejde jen o laciné mimikry, ale skutečnou změnu kurzu nestačí jen jeden Benda hozený formálně přes palubu.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

yara ze země krys napsal(a):

Dobrý blog a dobré postřehy. Cituji autora:
Jen ten modrý opar zakrývající důsledně, co nemá býti veřejnosti na očích, má po přimíchání oranžové, barvu…… no řekněme kakaově hnědou.

Takže se nabízí asociace případné koalice modrá-oranžová na komunální i státní úrovni, má to hnědou barvu, smrdí to jako ....., z dálky to vypadá jako ..... a je to .....! A tohle by náš nejvyšší guru přes globální oteplování planety strašně chtěl!

Ale k těm barvám, bílé viditelné světlo je tok fotonů (malých částeček hmoty) nebo jinak řečeno el.mag.záření fotonů složené z několika základních barev o frekvenci 380-750nm. Největší průchodnost zaneřáděným prostředím má červené záření. Oranžová barva je mírně složená ze dvou barev, průchodnost prostředím má také velmi dobrou, ale v žádným případě se nesmí míchat s modrou! Výsledek je pak žalostný a výsledek může být i hnědý! To by socani měli vědět, že když se budou patlat s tou modrou barvou, výsledek je hnědý výtvor a pak se mohou od toho i pěkně umazat!

Výzva autorovi a jemu podobným! Chceme klid na práci a naše zavedené pořádky si rozvracet nenecháme!
24. 01. 2011 | 07:39

vasja napsal(a):

Jen ten modrý opar zakrývající důsledně, co nemá býti veřejnosti na očích, má po přimíchání oranžové, barvu…… no řekněme kakaově hnědou.:))
--------------------------------------------------
Ještě štěstí, že díky Rabasům se můžeme uklidnit pohledem na žlutý moře řepky, nebo ochladit palici v solárních jezírkách.
A nic nás to nestojí.
Ještě jednou děkuju, pane Rabasu.
24. 01. 2011 | 07:50

Cech napsal(a):

Není účelné zabývat se průchodností částic prostředím,jedná se pouze o nátěr.
Již jednou jsem to pod blogem pana J.P. konstatoval.
Program strany která se zavazuje zachovat a zvýšit poplatky ve zdravotnictví, nebude vytvářet a ani podporovat nějaké sociálno, protože nechce být stranou sociálních dávek.
Kampaň pana Haška vedená motem, sociální stát 20. století se přežil atd.
Zde jsou body které jsou shodné ba v mnohém předčí body programu ODS.
Na základě tohoto průniku názorů a jednání Hašk.... ČSSD a ODS lze Haškovu stranu kvalifikovat jako oranžovou ODS.
Takto je připravována transformace, strana natřená onou oranžovou barvou bude mít dužinu TOPmodrou.Tento směr Haškovou stranou je veden tak aby byl schopen zachovat modré penězovody a částečně na nich participovat.
Je nutné přihlédnout k tomu,že 15 letá zkušenost modrých v přesměrování zdrojů je nedocenitelná.
24. 01. 2011 | 08:06

Právo Kritizovat napsal(a):

Rabasovi budu možná věřit až po jeho distancování od bývalého děkana Kindla-kauza Plzeňská rychlovýrobna právníků !!!
24. 01. 2011 | 09:23

vfischer napsal(a):

Taková všeobecná rétorika všezahrnující charakter pseudopolitického cirkusu na území Gangsteristán - Absurdistán. Dosaďte si za kraj na severu jakýkoliv jiný kraj, jakýkoliv jiný úřad, ministerstvo či magistrát, budou se ony eufemistické výrazy hodit a přiléhat na veškeré zde působící posádky. Ony příslovečné černé vlajky se zkříženými hnáty vlají na stožárech zde vládnoucích paňáků ve všech koutech ČEZké kotliny, jak se říká. Nedělejme si iluze, že šoupací rošády s příliš obehranými šašky něco změní.
24. 01. 2011 | 10:35

deep throat napsal(a):

Pane Rabasi, jděte se vykoupat do Kamencového jezera. Když Vám není shůry dáno, třeba potom dostanete i rozum.
24. 01. 2011 | 10:36

mud.. napsal(a):

Akcentovaná osobnost se vždy projevuje necivilizovaným zevnějškem a nenapadnutelným tvrzením k napadeným virtuálným zkutečnostem. Podobně jako komunistický blok. Čím více ohrožovali svět, tím více žádali mír. Češi se proti podobným úchylům mohou bránit mnoha způsoby. Navrhuji to se chystá v protiakoholizmu mladých. Odpovědný je majitel. Za šíření paranoidy v serverech musí nést odpovědnost majitel! Kodex už nezajímá. O tom to je.
24. 01. 2011 | 10:39

sjanborn napsal(a):

pana Rabas Vy jste také studoval v Plzni? jinak tuším Vám šéfuje Řápková...Přesto,že jsem Vás kdys volil,bylo hrozné pozorovat jak jste stranu dovedli ke krachu pod vedením uřvané a nekomunikativní Kateřiny Jacques ...
24. 01. 2011 | 10:44

Čochtan napsal(a):

Yaro,
Foton je kvantum elektromagnetické energie, ne částečka hmoty.
Hnědý - to jako podle barvy uniform německých socialistů ? To by sedělo. Nejvíc převlečených komoušů je v ČSSD, i v ODS jich je dost. Ne tolik jak u socanů, ale i tak.
24. 01. 2011 | 10:45

Pepa z depa napsal(a):

Milý diskutující, vždyť Vám autor chce jen naznačiti, že nikdo z těch politických seskupení za Vás nic neudělá a kope si každý sám za sebe a když jim jde o koryto tak se klidně spojí a je to. Tak PRACUJÍCÍ OBČANÉ ČR, nečekejte na zázraky a seznamte se na www.vymenilijsmepolitiky.cz se vším a najdete tam i návrh NOVÉ OBČANSKÉ ÚSTAVY, která si představuje a také musí zrealizovat přímou demokracii aby mohla vzniknout OBČANSKÁ SPOLEČNOST. Ty jejich kecy není radno již ani poslouchat, natož se jimi ještě vůbec zaobírat. Vykašleme se na to, protože Nám v Našich hlavách chtějí z toho udělat bramboračku. Zaměřme se na to, že podle té Naší výše uvedené ústavy čili kuchařky jim uvaříme tak pěkně pálivý GULÁŠ, že již ty své nevymáchané huby nebudou moci ani otevříti aby jim neshořely, a 4. odboj a Pepa z depa do toho guláše sežene koření z vlastních zdrojů. Domluveno, podáním ruky stvrzeno a jde se na to. Jó a s NATO udělejme krátky proces, ať nejsme ve světě profláklí jako agresoři. To si může Pentagon vyžrat třeba s Albáncema, tam nemají do čeho píchnout, tak si z nich můžou udělat třeba cizineckou légii. Tak zatím se loučí 4. odboj a Pepa z depa.
24. 01. 2011 | 10:49

yara napsal(a):

Čochtane, fotony elektromagnetické energie s jeho vlněním mají hmotný charakter, dokonce byl empiricky změřený tlak, který tato hybná síla vytváří třeba na list papíru. Samozřejmě se jedná o nepatrné síly, ale má to něco společného s hmotou. Možná, že by nám to zde upřesnil obyčejný student atom.fyziky.
Pěkný den!
24. 01. 2011 | 10:56

ehm napsal(a):

Rabas je obecně znám jako člověk, který (erufemisticky řečeno) moc inteligentce nepobral. A každým novým blogem to jen potvrzuje. Co ho k takovým exhibicím vede? Inu nejspíš jen výše řečené - deficit inteligence.
24. 01. 2011 | 11:12

Pereira napsal(a):

S článkem problém nemám, v podstatě s ním souhlasím, jen bych autorovi připoměl jeho angažmá v parlamentu, kdy byl jen poslušným poskokem modré mafie a pomáhal zdiskreditovat stranu zelených, takže se stala nevolitelnou - alespoň pro mne.

Jinak příspěvek yary pobavil.

Příspěvek muda nepobavil. Je opravdu nutné neustále tapetovat ten samý psychiatrický blábol, který má možná opodstatnění v kontextu vědeckého textu, ale vytržen z něj a navíc selektivně aplikován (zásadně na levicové nebo k ODS kritické autory) , se stává pouhým blábolem a když ho člověk čte po stopadesáté tak nudí? Pokud to ovšem pro tebe mude nutné je, což asi je, pak věz, že na panický strach, který pociťuješ při čtení článků, které nekorelují s tvým myšlenkovým konstruktem a vyvolává u tebe kompulzi s opakováním slov, existují celkem účinné medikamenty a terapeutické postupy. Obsedantně kompulzivní porucha je sice obtížná jak pro ostiženého tak ro jeho okolí ale dá se léčit.
Když už jsme u toho, mohl by si mude s wbgardenem, ládíkem a F. Adamcem vytvořit terapeutickou skupinu a pod dozorem nějakého kvalifikovaného terapeuta se účastnit skupinové terapie. Myslím si, že by vám to kluci dost pomohlo.
Za svoji duševní poruchu se mude ovšem stydět nemusíš. Nejsi první ani poslední duševně narušený člověk na pravici. Vždyť v jedné řadě s tebou stojí takové osobnosti jako je Václav Klaus, Hájek, Joch, Tomský se svými bludy a mesiášskými a reformátorskými komplexy, Jakl s návaly agresivity, Kalousek s pitím, Bém s chorobnou lhavostí a z poslední doby třeba z diagnostického hlediska velmi zajímavý nový ministr Chalupa lezoucí po čtyřech v městkých parcích a přeměřující trávu.
24. 01. 2011 | 12:34

ali napsal(a):

ano, čssd vyplouvá novým směrem..J.Havel už začal na blogu :o)
24. 01. 2011 | 12:46

JF napsal(a):

Co chcete od stavitelů a obyvatelů podnikatelského baroka ... jinak kvalitního kamene je v centrální části CHKO České středohoří i po 20 letech stále všude dost ... a přeci jen všechen neodvezem do Němec a neprofinancujem tím volební kampaně (resp. "politiky") ale i ...

http://www.ceskenoviny.cz/domov/zpravy/kmotr-ods-oulicky-musi-zbourat-cast-cernych-staveb/574811

http://mapy.cz/#mm=TtTcFP@sa=s@st=s@ssq=moravany@sss=1@ssp=131203072_135553024_134914048_138838016@x=132190208@y=137760512@z=12

další dobré příklady těchto "stavitelů/budovatelů":

- projekt mostu přes Labe z dob reálného socialismu alá Bratislava - výsledek zadrátovaný výhled na labské údolí
- projekt obchodního centra s kostelem ve výloze včetně lanovky - tak trochu Disneyland z pohlednice z 19.století
- dálnice přes České středohoří přes již jeho roztěženou (viz výše) centrální část bez podstastného tunelu; tedy současný tunel je spíš myší díra přes již odtěžený kopec

http://mapy.cz/#mm=PfTtTcFP@x=132182656@y=137703808@z=14

- připravovaný jez/jezy na Labi zlepšující jeho ekosystém

Ale jó,jinak nic proti gustu. Když je to jejich tak si mohou dělat co chtějí ...
24. 01. 2011 | 12:46

Modrý Narcis z Hradu napsal(a):

Modrá v současnosti frčí - tak jako kdysi hnědá a rudá...."Demokracie po česku" smrdí již od 1989!
24. 01. 2011 | 13:02

liberál napsal(a):

Na to aby se jim ta oranžová bárka nepotopila museli by hodit přes palubu mnohé gangstery a bývalé komunistické aparčíky jako Benda,Hulínský,Paroubek,Škromach,Pecina,Zaorálek a Sobotka. Pokud tyto lidi hodí přes palubu tak mají šanci aby se nepotopili a aby skutečně pluli novým (ne populistickým) směrem.
24. 01. 2011 | 13:32

Jan holubář napsal(a):

Liberále, to je houby platný. Když by to udělali, tak tam nikdo nezůstane. Je tostejně zkorumpované jako ODS, jeden za 18, druhý bez 2 za 20......
24. 01. 2011 | 15:28

bzz napsal(a):

Mno, kdybych si "nepamatoval" zlutomodreho "demokrata" Bursika a biomasuKatku na sjezdu zelenych, Topolvladu a fungovani fotovoltaiky v CR, tak dobre. Kdyz ale vidim BRD-zakaz fotovoltaiky na OP, cena velke/od 2008/ 6,2 Kc/kW a CR odpoved trojice Burs,Topol,Riman na totez: moc ctete, pohnuti v sestinedeli se neubranim.
Totez odpoved namestka Burse,jak to funguje v A a BRD: zde jsme v CR, my vas nepotrebujeme, na ministerstvech se domluvime sami
24. 01. 2011 | 19:07

JF napsal(a):

... no jinak zásadně nechápou že normální společnost funguje dobrovolnými příspěvky jednotlivců celku!!! Nikoliv rvaním pro sebe a rodinu ze společného ...

... ale ten pocit zřejmě oni sami nabyli tím co tu vehementně hlásali do roku 1989 a s tím že to stejně nefungovalo a stejně dělali opak. Dnes už to jen dělají protože to mimo jiné dělali vždycky a teď už se dělá a neřeční. ;-)

Ale má to ten háček, že ta "dobrovolnost" jim v tom stále tak nějak habruje - oni prostě musí ... dyť Franta z ODS a Pepa z ČSSD taky! Že, pánové z pozice i opozice anebo obráceně a stejně jsme jedna parta.

Mimo jiné ve středohoří už jste za posledních 20+20 let rozebrali pár kopců a přes jeden z nich tunelujete vytunelovaný tunel pro dálnici bez platného krajského územního plánu.

Má to jedno společné - prachy jó, práce ne. Je to o schopnostech.
ps: Skoro to vypadá, že opak blbého je opět přinejmenším stejně blbý.

další příklady naleznete na: www.kr-ustecky.cz/
24. 01. 2011 | 19:19

Otazka napsal(a):

Tak abychom si soudruhu Rabasi udelali jasno.
Volil jsem stranu zelenych 2006 a vsem svym znamym jsem se omluvil.
Presne v den, kdy byla vyslovena duvera vasi vlade bezel soudruh nadporucik Topolanek na ambasadu USA a zacal prijimat instrukce k vojenske zakladne a pozvani cizich vojsk.
V programu jste pritom meli a jeste donedavna to tam vyselo, ze nepodporite zrizeni vojenske zakladny jakehokoliv statu. jeste ted.
JAKEHOKOLIV!
Ve vsech stranach pri hlasovani o referendu , ve vsech se nasel alespon jeden, kdo byl pro referendum.
I v ODS.
Jenom vy, ac zeleni od rana do vecera mleli o referendu, jste jako jeden sik smetli referendum se stolu.
Co vas k tomu vedlo?
Jakepak male domu tohle dokazali?

V politice se deji ruzne spinavosti.
Tezko by se hledali vetsi lumpove, nez jste vy.

No zde je to vase hlasovani soudruhu Rabasi:
http://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?G=45898&o=5

Na vasem miste bych chodil kanalama...
Radeji ciste svedomi a mene zlataku, nez byt takovou hyenou.
25. 01. 2011 | 07:19

Démon napsal(a):

Hmmm, tak si myslím, že "nařezáno" dostal ve volbách hlavně pan Rabas, teď už ex-poslanec, ex-ředitel Lesoparku a nyní i bez funkce (teda placené) - to fakt bolí, že ? Ale klidně pište dál zelený skřítku, třeba se zase nějaká partaj najde a vezme si vás pod křídla, nebo si alespoň ulevíte svému příliš zelenému mozku :-). Jo, zprivatizovat tak Kamenčák s Lesoparkem místo Fojtíka, to by byla jiná ..., to už by se nemusely psát ani tyto přiblblý blogy, že pane "člene asociace Euroasijských zoologických zahrad a akvárií" ....
25. 01. 2011 | 18:24

DavidS napsal(a):

Dobře pane Rabasi, že jste ty pijavice vypráskali aspoň v Chomutově.
Jinak tady v tom postkomunistickém hnoji není dosud pro stranu Zelených dostatečný voličský elektorát. Tady se to chce cpát bůčkem, to je jejich kvalita života. Jinak Vy osobně jste mě nezklamal, bohužel ta soukupovská kukaččí vajíčka ano. Chápu, že se 6 a posléze 4 poslanci se s tou modro-kalouskovskou mafií moc dělat nedalo. Přeji vše nejlepší.
25. 01. 2011 | 23:17

Rabas by rád ke korytu napsal(a):

Pane zastupiteli,je to těžké co když budete muset jít asi makat rukama.To už jste dávno zapomněl,tak všude kde můžete kvičíte jak všichni kradou a doufáte že něco rozrejpáte.Budete muset vymyslet něco jiného s tím vaším parťákem z mokré lhoty co prodává ty Pizzy v podloubí u Rigoleta a ještě si vemte na pomoc p.doktor s červenou hlavou.
26. 01. 2011 | 04:58

Zelený raul napsal(a):

Moc se mi líbí jak člověk který se podílel na znicotnění Strany Zelených nám chce zde kázat svá moudra.Že se nepochlubíte jak jste to měl krásně vymyšlené jak přes Pražskou firmu zprivatizujete Lesopark s Kamenčákem,to že vám to váš koaliční partner ODS prokoukl a vy jste na protest že vám to nechtěli dát odešel z koalice kterou jste deset let bránil zuby nehty a za ODS by jste položil život dokud vám jako řediteli Lesoparku bylo sypáno z městského rozpočtu pěkných pár milionků každý rok,tak o tom se tady jaksi nezmiňujete.A to byla dlouhý čas Čssd v opozici.To když jste podrazil vašeho dlouholetého kamaráda Jardu Říhu a hlas jste dal ODS. To když jste si s nimi vyjednal super podmínky.Jen připomínám Jaroslav Říha byl kandidátem na strostu města Chomutova za Čssd která vyhrála volby,a díky vašemu hlasu pak vládla ODS 12let,ale na to jste jaksi zapoměl že pane čistý zelený Přemku.
26. 01. 2011 | 05:24

pich napsal(a):

Rabas, Rabas. Drab, Abas, Basa. Nevím, nevím.
26. 01. 2011 | 15:45

Tomáš Marný napsal(a):

..navrhuji celý tento kraj odevzdat NĚMECKU...,
stejně tam dříve žili téměř výhradně němečtí občané,
kterým jsme po válce sebrali majetek..., jedině německá důslednost by platila na tyhle LUMPY A PODVODNÍKY...dříve by je POVĚSILI na kandelábry.., dneska by je zašili DO KRIMINÁLU, až by zčernali.., ..naše slovanská nedůslednost je neuvěřitelná
a NIC NEŘEŠÍCÍ....!!!
12. 02. 2011 | 22:40

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Baar Vladimír · Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoníček Radek · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Bernard Josef · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra E Elfmark František F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hájek Jan · Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Heroldová Martina · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kocián Antonín · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Máchalová Jana · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mittner Jiří · Moore Markéta · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Nerušil Josef · Niedermayer Luděk · Nosková Věra · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít · Nožička Josef O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Oujezdská Marie · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Petříčková Iva · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Sirový Michal · Skalíková Lucie · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Smoljak David · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šípová Adéla · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štětka Václav · Štrobl Daniel T Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Těšínská Tereza · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vančurová Martina · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy