Sparta se hrabe do pekla

09. 02. 2011 | 18:09
Přečteno 6985 krát
Útočníka Kadlece přestrojili jeho letenští ´páni´ za takřka neznámého spoluhráče Kadeřábka. Aby mohl hrát v úterý proti ruskému Petrohradu na soustředění ve Španělsku. A aby se to neprovalilo.

Protože ta naše milovaná Spartička omluvila Kadlece pár dní předtím ze středečního přátelského utkání české jednadvacítky. Kvůli vysoké horečce.

Na to, co Sparta provedla s Kadlecem, se přišlo. A taky na to, že stejný trik vykejklila s Pekhartem. A podobný s Pamičem.

Mirek Dušín by zoufale vykřikl: „To je nečestné a nesportovní!“

Pro většinu mých známých je to ale kauza k popukání. Třeba pro kreslíře Petra Urbana, bývalého olympionika v sáňkování.

Sem tam je z toho někomu smutno. Například bývalému fotbalovému internacionálovi Václavu Němečkovi. Sparťanovi tělem a duší.

Výmluvy letenského klubu na téma ´Převtělení Kadlece do Kadeřábka´ byly hloupé. Jako by Sparta nepatřila odjakživa k Letenské pláni, ale tábořila někde v pověstném Údolí dutých hlav.

Dlouho poté, co se kauza Kadlec Kadeřábkem a spol objevila, stálo na oficiálním webu Sparty o utkání s Petrohradem:

Góly: 44. a 54. Kadeřábek - 40. Lazovič.

Sestava Sparty: Zítka - Kušnír (73. Švejdík), Brabec (61. Zápotočný), Řepka, Podaný - Kadeřábek, Matějovský, Abena (58. Kerić, 73. Skalák), Vacek (55. Pavelka), Zeman - Kweuke (48. Lačný).

Osobně bych vyvěsil v kauze ´Kadlec Kadeřábkem, Pamič Podaným a Pekhart Abenou´ nad Letnou Němečkův ´černý prapor´ než rozesmátou tvář Urbanova Rudy Pivrnce.

Železná Sparta.

Největší a neznámější český klub ukázal všem, kteří pochybují o dobrých mravech v české kopané, jak se situace má na začátku roku 2011 má.

Podvod a lži jsou normou.

Chování Sparty v kauze Kadlec, Pekhart, Pamič jen potvrdilo, co mi řekl nedávno jeden velmi vážený muž. Do fotbalu dělá už přes 30 let. „Pořád se ještě dějou strašné věci. A výrazně se to zlepší za jednu nebo spíš až za dvě generace.“

Ale pozor, vy tam, na Letenské pláni.

Kdo lže, ten krade a do pekla se hrabe.

Miloslav Lubas, Aktuálně.cz

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

arnazach napsal(a):

Co to je Sparta?
09. 02. 2011 | 18:20

Ládik!!! napsal(a):

Sparta, bu.....ů parta.
09. 02. 2011 | 18:32

RA napsal(a):

vůbec nechápu smysl toho podvodu, proč to dělali ? Šlo o přátelské utkání .
09. 02. 2011 | 18:43

Drzá zrzka napsal(a):

Jestli ono to nebude tím, že Sparťani jsou saláááti. :o)
09. 02. 2011 | 19:02

Divobyj napsal(a):

Ivane HAŠKU vidíš to? Vážím si tě, a čekám,co s tím uděláš!
09. 02. 2011 | 19:08

vlk napsal(a):

Jsem zvědav, co s tím udělá náš svaz. Chorvati si to jistě nenechají líbit. Al e co s tím udělá sparťan Hašek.. Ostatně Letná vydala prohlášení- prý byli nemocní ale těsně před zápasem s e uzdravili. ... A v cizích dresech hráli proto, že jejich nebyly k disposici. Asi už v Praze vědlěi, že budou nemocní..
A nejen to, neLetná zapomněla vysvětlit , proč v zápisu o utkání figurovala jména z dresů a ne skutečná.
Normální by bylo, aby všichni tři jmenovaní chytli distanc. tak na dva zápasy. A Sparta pořádnou pokutu. Vsadím boty, že to skončí nějakým bububu a malou pokutou. Velkou si vymohou Chorvati a možná taky zaracha pro Pamiče. Ten už si tam za nároďak asi nekopne...
09. 02. 2011 | 19:11

Míra napsal(a):

Povolejte Standu Ovara Šulce a odečtěte Sraltě body!
09. 02. 2011 | 20:19

Drzá zrzka napsal(a):

Míro

Pískej konééééééééc. :o)
09. 02. 2011 | 20:20

Wojta napsal(a):

Tak kolik je týmů, který si můžou dovolit hrát s prestižnějším soupeřem než hraje reprezentace? Kdo by chtěl sedět na lavičce někde v holandsku, když si může zahrát ve španělsku?
09. 02. 2011 | 20:22

Jirka napsal(a):

Ahoj všem fandům. To je zas pěkná ostuda. Nejen že to jde s českým fotbalem z kopce a bolej z něj dost oči, ale to co zas Sparta provedla za pěknou prasárnu zaslouží přísný potrestání.A to si myslej,že jsme všichni blbí,že si dovolej tvrdit, že se uzdravili na poslední chvíli a neměli pro ně dresy ??!!! Doufám,
že Bílek ze sebe takovýho hlupáka jako jsou na Spartě dělat nenechá a postará se o tvrdé tresty !!!
Čus Harry
09. 02. 2011 | 20:27

Kutil.bloguje.cz napsal(a):

Vlku,
Pamič si za chorvatský nároďák ještě nekopnul, protože za něj zatím nikdy nehrál. A ti dva kluci ze Sparty měli hrát v jedenadvacítce, která si to teď rozdává s Holandskem, takže jaképak Chorvatsko. Pana Lubase musíte číst pozorně, a hlavně mezi řádky. On je zaslepený antisparťan, bacha na to...
Jinak ale máte pravdu, je to nehorázný, hnusný, hrozný podvod, měl by se tvrdě trestat, kam se hrabou kauzy Vondra, Drobil a další, které jsou proti tomu vlastně jen takové lehké nedopatření...
09. 02. 2011 | 20:29

Petr z Tábora napsal(a):

Sparta je trapná jak tímto činem, tak následnými výmluvami. Čest klubu či čest člověka pro ně nic neznamená. Taky obrázek dnešní doby. Staří Sparťané se musí v hrobě obracet.
09. 02. 2011 | 20:30

adsonmelk@centrum.cz napsal(a):

Sparta je nedotknutelná, stejně jako byli komunisti a nyní ODS! Nic se nestane! Hašek není spasitel, ale sparťan! To je diagnóza!!!
09. 02. 2011 | 20:36

Jirka napsal(a):

Bohužel si myslím,že protože jde o "nedotknutelnou Spartičku",
tak to dopadne jen ty ty ty, příště už to nedělejte, nebo to bude podruhý !!! Pak se divte, proč lidi Spartu nesnáší !!!
Harry
09. 02. 2011 | 20:37

bullard napsal(a):

Nechápu, proč by měli pykat samotní hráči, ti za to přece nemohou, potrestán (a to exemplárně) by měl být především klub, když už nás reprezentuje na evropské pohárové scéně, měl by poznat jasná pravidla, aby pro příště reprezentoval důstojněji, tzn. pokuty od ČMFS a pozadu by neměla zůstat ani UEFA (nicméně trest zápasu bez diváků, který je standardem sankcí UEFA, mi taktéž nepřijde příliš rozumný, spíš by jim měli sáhnout na odměny za poháry..
09. 02. 2011 | 20:41

Jirka napsal(a):

Chtěl bych věřit tomu, že Bílek zapomene že "kopal" za Spartu
a ti nabubřelý a napakovaní Chovancové, kteří si myslí, jak zas všechny převezli, tak toho budou set sakra litovat a s těma
rychle uzdravenejma si dlouho nekopnou. Jinak si o čistém fotbalu můžem zas jen povídat.
Pane Hašku ! Jestli to čtete, jednejte !!!!!!!!!!!!
Harry
09. 02. 2011 | 20:51

Petul napsal(a):

Co s toho děláte za drama?Vždyť se vlastně nic nestalo.Sparta se připravuje na důležitější zápas s Liverpoolem než je přátelák s Chorvackem.Stejně by nehráli a seděli na lavičce.Cestovat přes celou Evropu a zase zpátky do Španělska,by přípravě neprospělo.
Proč je trenér Bílek vůbec nominoval?Ty kulišárny by vůbec nemusely být.
09. 02. 2011 | 21:05

stejskal napsal(a):

Dobrý večer,

smazal jsem jeden příspěvek, který neměl nic společného se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
09. 02. 2011 | 21:07

F.Srbek napsal(a):

Trapné a nedůstojné klubu s tak velkou tradicí. Je to hanba fotbalu.
09. 02. 2011 | 21:13

sportbar napsal(a):

Dobrý večer, děkuji za reakce. A jen pro upřesněnou, nejsem zaslepený antisparťan.
Má Spartu rád. Fandím jí hlavně na mezinárodní scéně. Abych se dostal na Letnou na beznadějně vyprodané čtvrtfinále Poháru UEFA s Hajdukem Split v roce 1984, plížil jsem se už jako poměrně dospělý člověk ke stadiónu zadem od železniční trati.
A nakonec jsem se tam skrz křoví s desítkami dalších takových dostal - díky pomoci mladých pořadatelů, kteří tam naštěstí hlídali nehlídali. A pouštěli nás nás. Po dvou po třech.
A bylo to pěkné. O to víc mě štve, že Sparta udělala ze sebe a hlavně z těch dvou kluků to, co udělala. Slušná slova na to nestačí...
09. 02. 2011 | 21:18

Pan Tunta napsal(a):

Tohle je vysloveně sviňárna, tohle se prostě nedělá. Upřednostňovat klubový přípravný zápas nad mezinárodnim, to je hnus. Vlastně vůbec nechápu, proč to Chovanec udělal, když to byl blbej přípravňák. Doufám, že Ivan Hašek(kterýho si moc vážim) rázně zakročí a udělí Spartě takovou pokutu, až se jít protočí panenky, jinak to udělá příště Jablonec, potom Liberec atd. Hráčům bych asi ani testy nedával, protože ti to dostali příkazem hrát.
09. 02. 2011 | 21:25

why not? napsal(a):

xindl, stejná lůza jako v politice :-) sportu zdar, fotbalu zvláště
09. 02. 2011 | 21:25

Miloš napsal(a):

takový průhledný podvod mohl vymyslet snad jen žáček z třetí třídy pomocné školy.A kolik je vlastně CHovancovi let a jaké má vzdělání???
09. 02. 2011 | 21:51

pepa napsal(a):

podvodníci bez skrupulí, odpovídající trest: Sparta do 2.ligy
09. 02. 2011 | 22:52

ferda napsal(a):

A.Zápotocký, A.Novotný (jeho syn předseda Spartaklubu). L.Štrougal, A.Kapek.... pak Plyšák a P.Čermák, ministr vnitra. Poté co Mach postavil načerno stadión, druhý den byla "stavba povolena". Jinak protěžování "proletářského klubu" v historii po r. 48 až dosud. Namátkou, když měla Sparta sestoupit z ligy, vymysleli soudruzi "rozhodující" zápas na neutrální půde a odskákala to tehdy Žilina. To, že Sparta takto "prosperuje" je jen ukázkou sametového podvodu a toho, že bolševické struktury u nás stále vládnou a Sparta je jen tou špičkou ledovce. Čest práci soudruzi proletáři!!!
09. 02. 2011 | 23:28

danilej napsal(a):

Nevím čemu se všichni diví.Vžyť lež a podvod v této
společnosti kráčejí spolu ruku v ruce a nejinak je
tomu i ve sportu.Co lze očekávat od osy CHovanec-
Bílek-Hašek.Ve hře jsou totiž peníze pro Spartu.
09. 02. 2011 | 23:52

dmatej napsal(a):

Wojto, tomu se říká oportunismus, využívání příležitostí bez ohledu na pravidla, zásady, čest, poctivost, ... zákony ...
Takový podvod není jen byrokratický nedostatek, takže reálně by takový tým měl být vyřazen ze soutěže. A myslím, že jakýkoliv jiný (menší) by také vyřazen byl.
09. 02. 2011 | 23:57

jozka napsal(a):

Sparta ma domovskou adresu v udoli dutych hlav uz hodne dlouho.

A vubec:

Tym, ktery si na klicove posty da Kretinskeho, Chovance a Repku ma jedinou moznost. Sezvat hrace i realizacni tym ma stadion, srovnat ho buldozery, zaorat, posolit a zacit na druhe strane silnice znova.
10. 02. 2011 | 07:34

neo napsal(a):

Tohle chovanec přehnal. Nevím jakou vinu nesou samotní hráči, zda k tomu byli nuceni či nikoli, ale tohle je fakt prasárna nehodná ani okresního přeboru. Tam alespoň nejsou na dresech jména, takže hrát na cizí registračku není problém a je to zcela běžné. Ale u prvoligového klubu? Vždyť museli vědět, že je po xichtech poznaj. Museli je poznat i hráči Zenitu, to přece taky neni pralesní liga. Vůbec nechápu, proč si Zenit nestěžovl, proč Řepka podepsal sestavu a proč Sparta staví nemocné či zrovna uzdravené hráče do přípravy.
Podle mě dostane Sparta pěknou pokutu a hráči si pár měsíců nekopnou a to je škoda. Nedivil bych se, kdyby si nekopli už v nároďáku.
10. 02. 2011 | 08:29

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem dva příspěvky obsahující hrubé nadávky ("hovado", "zmrdíci"), neboť ty jsou v rozporu se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
10. 02. 2011 | 09:19

tonda napsal(a):

Dobry den jelikoz je to Sparta tak se nebude dit vubec nic jen nejake bububu a uz to chlapci nedelejte nebo priste dostanete na holou, byt to jiny klub tak to bude takova raketa ze by se z toho tym nemusel vzpamatovat!! Hold Sparta je Sparta jak za komancu tak ted je to smutny....
SPURS
10. 02. 2011 | 09:48

tonda napsal(a):

Neo to si myslis spatne zadna velka pokuta to tebude je to Sparta.
Jsem zvedavej na co se jeste vymluvej jestli by se nemeli priznat kdyz uz je to venku ale jeste z lidi delat pitomce???
10. 02. 2011 | 09:57

DENIROSIS napsal(a):

Podvod to asi určitě byl,ale má to i druhou stránku.Liga už stojí od poloviny listopadu a co s mužstvem,které není v zápasovém zatížení.Takhle národák,ani kluby nebudou moci nikdy konkurovat těm zahraničním.Takže podvopd to byl,ale co v takové situaci má dělat pan Chovanec ? Měli se sami omluvit sami hráči ? Tomu moc nevěřím...
10. 02. 2011 | 10:14

tonda napsal(a):

Tak do toho asi nikdy neuvidime nikdy na to jsme malinkaty :-) Omluvit se ?? No nevim jestli by to pomohlo....ale zatloukat zatloukat zatloukat a delat z lidi hlupaky ??? Je to ostuda celeho Ceskeho fotbalu !! A bude jeste smutneji protoze opravdu cekam ze se Sparte skoro nic nestane.
10. 02. 2011 | 10:28

Tonda Skopec napsal(a):

Bilek nikoho ze spartanu nenominoval, byl to Dovalil do 21. Vsichni na svazu vedeli, ze se Sparta pripravuje ve Spanelsku na Liverpool a tahat hrace na 5 dni kvuli reprezentacnimu pratelaku, ktery je na nic, je nesmysl.
Jenze tenhle svaz na klubovy fotbal kasle a radsi kamaradi Hasek a Bilek vedou reprezentaci, ktera je svou soucasnou slabou hrou na urovni Malty. Jestli on nebude problem v trenerovi, ktery neuspel ani na lavicce Sparty.
10. 02. 2011 | 11:01

vojtěch napsal(a):

Vcelku souhlasím s Tondou Skopcem. Že podvůdek Sparty byl v tom přáteláku (!) trapný a směšný, to je jasné. Jenže podle mě má smysl se ptát, proč jednadvacítka vůbec Kadlece s Pekhartem povolávala? Proč je povolávali k přípravnéhomu (ne kvalifikačnímu nebo turnajovému) zápasu, když vědí, že Sparta finišuje přípravu na Liverpool?

Prostě pragmatický postoj Sparty celkem chápu. Nevím sice, proč si vybrali zrovna tenhle klukovský způsob podvodu a zapírání, ale aspoň je o čem mluvit. This is SPARTA! :)

A dvojzápas českého mistra s Liverpoolem o postup do čtvrtfinále Evropské ligy JE důležitější než příprava jedenadvacítky. Howgh.
10. 02. 2011 | 11:42

Jirka napsal(a):

A co za tu prasárnu sebrat pár bodů Viktorce ? Tady v Plzni už jsme na ty odpočty zvyklý,tak nevidím problém. A alespoň se
Spartička dostane před nás ! Jak vidíme všichni, pro úspěch
se Sparta neštítí ničeho !!!
10. 02. 2011 | 12:08

ˇmiloš napsal(a):

je pravděpodobné,že to bude řešit FIFA a trojice hráčů nemusí proti LFC taky vůbec nastoupit.Když dostanou tříměsíční stop,poklesne naděje Sparty i na titul v naší GL.Sparta tak může přijít i o účast v pohárech.V návaznosti finanční ztráta řádově v milionech.
Nejhorší je,že Sparta nenapravitelně poškodila dobré jméno Českého fotbalu!
10. 02. 2011 | 13:46

fanoušek napsal(a):

Podle mne to byl jen kanadský žertík pana Chovance. Potrestání by mělo být exemplární. Takhle nutit vysupovat mladé fotbalisty. stojí za to osvolat pana Chovance s místa.Když chce podvádět tak nemůže pracovat s hráči.
10. 02. 2011 | 14:04

martin napsal(a):

Proč by nás podvody Sparty měly udivovat. Tento směšně nafoukaný symbol české blbosti, který se jmenuje FC Sparta Praha (HC je sympatický, neplést), tato organizace sdružující výhradně méněcené hlupáky a primitivy, byla v posledních letech k vidění pouze ve stínu české lípy. Nedělala ve světě ostudu. Nyní přišel čas, aby se jala zesměšňovat naši národní existenci na mezinárodním poli. FC Sparta začala a bude pokračovat v tupostech, neumětelství, podvodech,směšnosti, lenosti, nabubřelé pitomosti tak intenzivně, že si nás celý svět bude ošklivit. Proto hleďme s nadějí, že nás spasí , alespoň nyní, FC Liverpool nejlépe tak výsledkem dvakrát pět nula.
10. 02. 2011 | 16:35

vlk napsal(a):

Kutil.bloguje.cz

Nevím, asi jste četl někoho jiného. Nikd e nepíši , že Kadlec a Peky měli hrát v CHorvatsku a dokonc e ani to, že Pamič už z a chorvatský nároďák hrál.

Napsal jsem cosi jiného. Ž e jd e o trapnou prasárnu a že jsme zvědav , jestli Sparta a chycení plejírci nafasují dostatečný flastr. Sparta pořádnou pokutu a hráči minimálně dva zápasy. Ona totiž pravidla pro podobné případy stanovila UEFA. A sazba pro kopáče je min. 14dní až 2 měsíce distanc.
A dál jsme napsal, že Pamič si už z a Chorvaty nekopne. Dál jsem napsal že Chorvati půjdu po Spartě a jejím potrestání nekompromisně.

Noa co mne baví jsou hlášky zdejších skalních plechových ultras.
Hláška , že jako nic, protože šlo o přátelák a nároĎak taky přátelák. A že kolik je v zemi klubů , co hrají s lepšími soupeři než nároĎák. Paráda.
Rudej holt vidí rudě. Považuje Liverpol zřejmě za lepší mančaft než Špěněláky. Zajímvé.. Torres sice byl klenotem Reds , ale nebyl členem španělského základu v JAR..
A myslet si , že Sparta má proti Anglánům sebemenší šanci mi přijde docela komické.
Jakkoli , ač Spartu nemohu ani cítit , jí přeji opravdu z plného srdce,aby udělal senzační výsledek.
10. 02. 2011 | 19:24

Míra napsal(a):

Dá se snad očekávat něco jiného od všech těch primitivů, co se pohybují v našem fotbale a především va Spartě?
10. 02. 2011 | 20:14

flame napsal(a):

Proletáři všech zemí(sparťani), tehněte do p.r.d.el.e
15. 02. 2011 | 18:16

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Bernard Josef · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hájek Jan · Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kocián Antonín · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Máchalová Jana · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mittner Jiří · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Nerušil Josef · Niedermayer Luděk · Nosková Věra · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Petříčková Iva · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Sirový Michal · Skalíková Lucie · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štětka Václav · Štrobl Daniel T Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vančurová Martina · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy