Paroubkovi k narozeninám

21. 08. 2009 | 13:20
Přečteno 5307 krát
Dokument je o mém souboji s trutnovskou radnici po telefonátu tehdejšímu premiéru Paroubkovi. 25 minutový film obsahuje celý telefonát z pódia trutnovského festivalu a následně pokračuje neuvěřitelnou tahanicí s "úředníkem", který se mě všemi silami snaží zabránit v nahlédnutí do spisu, z přestupkového řízení, který k mé osobě vedl na Paroubkův popud trutnovský odbor přestupků.


null
null


V červenci 2005 zasáhla policie proti technoparty CzechTek. Představitelé státní moci ale nebyli schopni přesvědčivě zdůvodnit, proč k násilnému ukončení vůbec došlo. Z akce se stala politická událost, která na několik týdnů ovládla veřejné mínění. V srpnu 2005 se konal trutnovský hudební festival, na kterém jsem z pódia zatelefonoval tehdejšímu českému premiérovi Jiřímu Paroubkovi. Toho jsem se zeptal, co by publiku vzkázal. Paroubek divákům popřál příjemnou zábavu a zavěsil. Vzápětí jsem návštěvníkům nadiktoval číslo Paroubkova mobilu. Telefon 602/39 30 29 platí dodnes. Premiér dostal tisíce SMS zpráv a obratem na mě podal stížnost. Spor projednávala trutnovská radnice. Její úředník se na setkání se mnou připravil víc než důkladně. Dokonce požádal kolegu, aby celé jednání zaznamenal videokamerou. Zpočátku vše vypadá na nevzrušivou událost, ale jak psal jeden z komentářů k této události "výřečný, ve spleti zákonů zběhlý a mimořádně asertivní Penc se rozhodne bojovat a nakonec vítězí, když úředníka donutí sepsat zápis z jednání, jímž v podstatě sám sebe obviní z nedodržení úředních postupů".
Film si můžete přehrát na www.koukninafilm.cz

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

valdštejn napsal(a):

Zahul si , podoj kozičku a přestaň už žvanit o Paroubkovi....
21. 08. 2009 | 13:24

karlštejn napsal(a):

Moje slova. Nevím, co chce dokázat. Vždyť jim pan Paroubek pěkne popřál.
Takže, přesně tak, podojit a přestat žvanit. Na žvásty není nikdo zvědav.
21. 08. 2009 | 13:37

Ivan napsal(a):

Pane Penc, když už, tak trochu úrovně. Nebo na to nemáte ?
21. 08. 2009 | 13:40

Pravda napsal(a):

Stanislav Penc = feťák par excelance a paranoidní antiparoubkovec - díky pane Pencle, už vím koho volit na podzim - ČSSD
21. 08. 2009 | 13:41

Ládik napsal(a):

Já telefonní čísla lidí bez jejich svolení neposkytuju. Není to slušné. Ani, když je nemám rád.
21. 08. 2009 | 13:55

Vilém napsal(a):

Je třeba připomínat veřejnosti praktiky ČSSD, protože za několik let vlády minulé koalice zejména duševně méně zdatní občané pozapomněli na zrůdné řádění kápů ČSSD v letech 2002 - 2006.

ČSSD se nám dnes dovedně prezentuje jako rozumná strana pro slušné lidí, plná sociálnosti a zájmu o občany, ale hned po uchopení moci by Paroubek opět vyrukoval s obuškem proti všem svobodně myslícím a samostatně jednajícím občanům.
21. 08. 2009 | 14:00

Martin napsal(a):

Viléme:

Ano, CSSD urcite nekdy udelala peknou blbost (a jeste jich udela hodne), jste tak z toho prekvapen, co cekate od lidi? A stejne blbosti dela a bude delat i ODS a ostatni strany!

Proberte se, nevladnou nam roboti ale lide, se vsemi vadami. Nejsou tu jen zli oranzovi a hodni modri -> co se charakteru tyce, jsou si proste podobni. Proste lide... :o). Pokud objevite charakterni stranu, volte ji, DOPORUCTE nam ji, ale nesirte kolem sebe jen nenavist, pomluvy a opovrzeni jinymi.

Poznamka: Jen protoze se 85% novinaru podle vyzkumu priznava k pravici, tak se o tech blbostech pravicaku doctete asi 6x mene casto nez levicovych blbostech. Tot vse.

Neni potreba pripominat "praktiky" te ktere strany, kazdy kdo se zajima o politiku, o nich vi, jak o tech CSSD, tak ODS a spol. Marnite cas a ja marnim cas svou reakci na vas:o))).

Zdravi vas nevolic CSSD ani ODS.
21. 08. 2009 | 14:23

Vilém napsal(a):

Martine
Souhlasím, jen si myslím, že pan Penc není povinen zohledňovat rozložení politických sil mezi novináři (ani fakt, že ČSSD je z 85% bezprogramová, nikoli levicová), proto jeho kritiku na adresu Paroubka vítám.

Jako nevoliči ČSSD i ODS jsme ve výrazné menšině právě kvůli tomu, že v době vlády jedné z těchto stran se druhá stylizuje do role zastánce občanů, což nyní předvádí ČSSD.
21. 08. 2009 | 14:45

PatientO.T. napsal(a):

A nyní něco úplně jiného, takřka šíleného:

http://www.novinky.cz/domac...
21. 08. 2009 | 14:59

Ládik napsal(a):

PatientO.T.:
to jsou nejlevnější papuče, jaké jdou sehnat. Evidentně chtěl honosnější (už by nemohl říkat "kdo z vás to má")...
21. 08. 2009 | 15:59

Suchec napsal(a):

No , bude sranda jestli Pecina dá do placu ten audit z MV o pronájmu lázeňských domů. 100mega není málo.

Anebo vazba pana Haslera z Raben Anstalt na řád sv. Lazara, na lidi z ODS a J+T, ČEZ (hlavně severní Čechy).

Anebo Juráskové nákup,jak někteří tvrdí, nefunkčních vakcin od Glaxo.

To bude prča.

Nějaké papuče. Naděláte. Hlavně čím blbější nápad, tím víc jej zviditelňují.

Husák taky furt v tom vtipu říkal papuče, a ono to bylo "pa p.če".
21. 08. 2009 | 16:12

Da.Rock napsal(a):

Pane Penci, vy toto své životní faux pas ještě připomínáte? Člověk občas udělá volovinu, že by se nejraději zahrabal 100 metrů pod zem, ale pak se většinou snaží, aby se na to zapomnělo. Vy ten svůj trapas ještě masochisticky rozmazáváte.
Nebo Vám to pořád ještě nedošlo, že jste se zachoval jako pitomec?
21. 08. 2009 | 16:27

blue jay napsal(a):

Lol Suchare,
Jakes neco zvatlal o broilerech a obezni sef CSSD porad neco mele o tom ze nebude spolupracovat s KSCM. Kam se na toho vtipalka Paroubka hrabe Husak...
A co presetrit tyto kauzy?

- Ministr Kavan a jeho trezor
- Biolíh
- Kakaová aféra
- Unipetrol
- "Pet na stole v ceských"
- Útek a smenky Radovana Krejcíre
- Byt Stanislava Grosse
- Podnikání Šárky Grossové
- Tajný policejní tým Mlýn
- Lidový dum a milionove dluhy
- Lesy CR a jejich smlouvy
- Skandál kolem soudce Jirího Berky
- Diag Human
- Rath a LOK
- Nepruhledné zakázky na ministerstvu obrany - transportéry, padáky, stany, stíhacky...
- Policejní zakázky - nekvalitní pouzdra na pistole a podobne
- Zpronevera fondu z EU - 229 milionu zmizelo
- Podvod na ministerstvu financí - 46 milionu splátka dluhu z Peru zmizela
- Proverky NBÚ
- IPB - záruky za 11 miliard
- Arbitráž s CME
- Internet do škol
- Tunelování podniku Liberta
- IZIP
- Srba
- D47
- "Investicní pobídky" - Philips Hranice, Huyndai Nošovice, TPCA Kolín - miliardy s efektem nižším než náklady; investice které neprodukují nic s vysokou pridanou hodnotou (v podstate jen montovny)
- Pozemkové aféry - Ruzyne, Uhríneves a tak dále
- Elektronické mýtné
- CKA
- První mestská banka
..........atd, atd, atd.
21. 08. 2009 | 16:45

RA napsal(a):

blue jay........ještě Vám pomohu, odpuštění daní STBákovi Dvořákovi ve výši 26 milionů a následná svatba Paroubka v hotelu uvedeného STBáka. Dále , věnování akcií Grossovi v hodnotě 80 milionů, zřejmě pro jeho úpřímný kukuč . Dále tunelování Liberty ministrem Svobodou /za ČSSD/ a jeho kamarádkou Snopkovou, zbití lidí na Czech tecu . Víte, paměť je potvora a zapamatovat si takové množství dá fušku. Tvrdík a jeho tunelování ČSA přes poradenské firmy .
21. 08. 2009 | 16:59

Martin napsal(a):

PatientO.T.

ta papucoakce....to je presne ono. Jsme zahlceni podobnyma blbostma - je to HLAVNI zprava na serveru!!!!, ktere zcela odvadeji pozornost od politiky.
Program stran nikdo nechce seriozne a kultivovane debatovat, navic ho nektere strany ani nemaji, takze jsme bombardovani blesko-zpravami ktere zrovna leti ala facebookomanie a toskanskomanie.

Koho zajima, co se deje, nema moc sanci zjistit.. muzete mi doporucit treba nejake blogery, komentatory, kteri vas dlouhodobe PRESVEDCILI o tom, ze neposluhuji nejake barvicce, ale snazi se popisovat situaci bez vedomeho lhani??

Diky za tipy:o)).
21. 08. 2009 | 17:01

blue jay napsal(a):

Dik RA,
Asi to ten Suchar holt nepobral. Premysli jako ta nerizena koule Paroubek. Uz i marxista Zaoralek pochopil ze jeho sef neni clenem Mensy.
https://www.youtube.com/watc...
21. 08. 2009 | 17:13

LEVAK napsal(a):

Ad blue jay:čtěte a trochu člověče myslete.Podle Vašeho přípsěvku se dá usuzovat,že Paroubek může i za dědičný hřích!Padáky byla přece kauza Kalouskova!Tak by se dál ten Váš příspěvek rozebrat,ale zřejmě s Váma škoda času.Na ukázku:
"TICHO PO MÉDIÍCH
Do médií dostal i případ bytu a firmy pana Topolánka. Tady není žádná velká záhada - firma VAE s. r. o., kterou spoluvlastnil a jejímuž představenstvu Topolánek předsedal, si půjčila peníze od První městské banky, založené primátorem Janem Koukalem. VAE nesplatila 16 milionů a tuto „nedobytnou“ pohledávku odkoupila přes prostředníka firma ELTODO, kterou založil opět - i když tentokrát už jako exprimátor - Jan Koukal. Za dluhy ručil Mirek Topolánek akciemi VAE a směnkou na hodnotu celého dluhu a za směnku zase ručil celým svým majetkem. Okolnosti půjčky VAE už vyšetřuje policie.
Ze všech stran případ totiž zavání korupcí a je tu i podezření z úvěrového podvodu. Podle zápisů z jednání magistrátu, jež má MF Plus k dispozici, je totiž jasné, že VAE nikdy svůj dluh řádně nesplácela. Později pouze prodala kroměřížskou firmu rozvádějící teplo, kterou za onen úvěr původně koupila, a získanou částkou splatila část dluhu. Zbytek, oněch 16 milionů, už nechala na krku První městské bance. Město nakonec pohledávku prodalo za třetinovou cenu 5,5 milionu firmě BBCash, která dluh bez jakéhokoli zisku prodala ELTODu, namísto aby zpeněžila pohledávku.
Proč Grossových 900 tisíc položilo vládu, zatímco Mirek Topolánek dluh deseti milionů ustál?
Asi bychom čekali, že nový majitel pohledávky si na dlužníkovi smlsne, ale kdepak. ELTODO vzápětí VAE odpustilo 4,6 milionu. A tady zůstává rozum stát. Město i ELTODO mohly pomocí směnek, za něž ručili jejich výstavci celým jměním, vymáhat dlužnou částku do posledního haléře. ELTODO podle posledního vyjádření Topolánkovu směnku zničilo. Ona směnka by totiž mohla být jedním z důkazů úvěrového podvodu. Mirek Topolánek a jeho kolegové směnkami ručili na částku, která mnohonásobně převyšovala majetek, jímž zase kryli svoje směnky. Ručili také akciemi VAE, které díky zadluženosti firmy měly zřejmě menší než nulovou hodnotu.
Zde se tedy nabízí pár otázek. Proč město neuplatnilo směnku? Mohlo tak dostat celou částku zpět. Proč Topolánek z prodeje svého podílu neuhradil dluh?
Proč ELTODO odpouštělo dluhy a zničilo směnku? Proč Grossových 900 000 položilo vládu a proč historie Kalouskovy směnky obstála? Proč ustál Topolánek fakt, že jeho firma připravila hlavní město Prahu o 10 milionů? Proč se po tom nikdo nepídil?"
21. 08. 2009 | 17:23

blue jay napsal(a):

Martine,
ta papucoakce....to je presne ono. Chudinka Petra z toho mela zachvat endorfinu. Pry je ta peroxydova prekladacka o 7kg tezssi. To bude macek! Pocitam ze do voleb bude ten potomek Martanu vazit 25 kil. A z luna se vynori z Internacionalou na rtech.
Ps. Pry se ten Paroubkuv coklik ktery vodi vsude Petru na voditku jmenuje Tony. Ze by po Blairovi?
21. 08. 2009 | 17:25

PatientO.T. napsal(a):

2 Martin:
Třeba Plesl, Spurný, Němeček, Mitrofanov, Kramer, Šustrová, Lamper, Macháček. Jejich politická vyhraněnost je nezbavila objektivity.
Svůj odkaz jsem uvedl právě z toho důvodu, že jsem byl ohromen tím, jak je recesistická akce prezentována coby událost dne a tím, jak se jí pánové z Lidového domu vydatně podporováni nejvyšší stranickou manželkou snaží využít.
21. 08. 2009 | 17:26

LEVAK napsal(a):

Ad RA:jinak policajti demonstrující lidi pohlazují?
21. 08. 2009 | 17:26

LEVAK napsal(a):

Ad PatientO.T.:
a co ta objednaná vražda krajským funkcionářem ODS ve východních Čechách?
21. 08. 2009 | 17:29

PatientO.T. napsal(a):

2 LEVAK:
1.Nemám nic společného s ODS
2.Tu připravovanou vraždu sem taháte proč?
3.Chcete-li se bavit, zeptám se: Slyšel jste někdy o jménech Kavan/Kato, Srba, Citron a Slonková?
21. 08. 2009 | 17:34

blue jay napsal(a):

LEVAKU,
Za nic nemuzu. Neprozil jsem Vitezny Unor a tak ho neopevuji jako Paroubek. Ale na Vasi otazku. Nevim proc podle Vas dluzi Topolanek 10 milionu. Asi neni Dvorak. Vite ten hotelier u ktereho se ta hvezda CSSD za odpustenych 20 milionu ozenila. Ale kdyz uz pisete o Praze jen bych rad pripomenul...Od roku 1998 pusobil Paroubek na pražské radnici ve funkci ekonomického námestka Magistrátu, a to podle svých slov „jako ekonomický odborník“. Jednou z proslulých „odborných ekonomických akcí“ Paroubka bylo napr. nalití 300 milionu korun do cerné díry jménem První mestská banka. Tunelování První mestské banky, kterému Paroubek prihlížel, vyšetrovala policie, dokonce i obvinila nekolik manažeru z porušování povinností pri správe cizího majetku. Celkove se z banky ztratilo asi 2 miliardy korun. Ale byly lepší „kšefty“, na kterých se Paroubek podílel (systém Matra do pražského metra za dve miliardy, miliardové zakázky po povodních apod.). Antimonopolní úrad a auditori zjistili, že 133 ze 140 proverovaných verejných zakázek hl.m. Prahy z let 1998 až 2002 je v rozporu se zákonem
21. 08. 2009 | 17:36

blue jay napsal(a):

Levaku?
10 milionu? Mate na to link? Ja myslel ze to bylo "jen" 5. Asi tolik kolik si z poslaneckych pridavku "usetril" zazracny ekonom Bohus Sobotka na byt.
21. 08. 2009 | 17:45

blue jay napsal(a):

LEVAKU?
Kdyz uz mluvite o vrazdach v souvislosti s Kalouskem. Je to jen nahoda ze se na akcich Paroubka objevuji Kocky a Durickove?
21. 08. 2009 | 17:51

LEVAK napsal(a):

Ad blue jay:Kalousek je v ODS,od kdy(čtěte pořádně)?Nebo víte,že je jejím tajným členem jak byl sociální demokrat Fielinger tajným členem KSČ?Že by se historie opakovala?
21. 08. 2009 | 18:22

blue jay napsal(a):

LEVAKU,
Opet se Vas ptam... Je to jen nahoda ze se na akcich Paroubka objevuji Kocky a Durickove a ze mu svatbu sponzoroval neplatic danni STBak Dvorak? Umite odpovedet?
21. 08. 2009 | 18:38

Suchec napsal(a):

Modrá straka:
Úžasný výčet. Jenže úplně mimo mísu.

Navíc třeba zrovna 10Mlrd CME je záležitost Štěpánka (ODS) a dalších radních z ODS, kteří měli většinu v Radě.

Diag Human - tohle sprasil Stráský (ODS), když za stát odmítl řešení oudní cestou, a přistoupil na arbitráž. (BTW Šťáva je kamarád Kalouska).

IZIP - Cabrnoch , Ouzký, Šnajdr - ODS
MV - padáky, tanky - Kalousek, Kopřiva - KDU, Kuhnl - US

A dalo by se pokračovat.

Ale pobavíš, strako chmatácká.
21. 08. 2009 | 18:39

kormoran napsal(a):

...soukmenovci v rudo-oranzovem habitu usiluji opet o toto!!!! (9 casti) "enjoy"https://www.youtube.com/view...
21. 08. 2009 | 18:49

blue jay napsal(a):

Suchare!

Nejsem modra straka. Pokud nechapete co je blue jay tak si to nechte prelozit. Ale od vas to neocekavam. Pocitam ze trochu umite rusky a o neco vice cesky. Podvodnik je podvodnik. At je obarvite na modro ci na oranzovo.
21. 08. 2009 | 18:59

blue jay napsal(a):

Kolik ti je Suchare?
Dosahl jsi vubec volebniho veku? Typuji te tak na 17. Doufam ze nehazis na Topolanka kameny.
21. 08. 2009 | 19:17

kk napsal(a):

blue jay ... nejsi modrá straka jsi Velký Žvátora
pobavíš , víc nic
21. 08. 2009 | 20:00

kormoran napsal(a):

Pane Patiente, nic noveho pod sluncem , pokud nema soudruh papalas (flicek pantoflicek) za ssebou 99,9% , pro nej pruzkumu verejnosti , tak bud striha stromky, nebo je v lihovem dome zaneprazdnen navstevou v (cisukalkuch). Dalsi socansko ruda taktika : -"hod sutr a utec"!
Zde je "cisukalkuch")))))))https://www.youtube.com/watc...
21. 08. 2009 | 20:56

kormoran napsal(a):

Ovsem Putinovskou cenu (rudy vexlak) s ruskymi tanky za zady , by soudruh papalas pantoflik paroubek , preckal i noc v lihovem dome ve spacaku,( za podpory blllondiiiny) a trhace medvedu Tonyho, aby nahodou neco nezmeskal!!! Totiz komu se zadari ze uvidi Putina 2krat a z blizka?????
21. 08. 2009 | 21:09

kormoran napsal(a):

P.S. Jedna feministka z Australie pravila, ze nejlepsi "lizaci" jsou "Yorkshirove"
Fakt nevim , jakou rasu vlastni Petra, ale je to neco maleho ze ?
21. 08. 2009 | 21:23

xixao napsal(a):

blue jay

vloudila se ti tam chybka bobe

byl jsi v praze a razem jsi njednou sikegu

ja si te hlidam

oblbovaku

jak je v praze

tady na morave je fajn

a jak je ted ve statech, co :-)))))
21. 08. 2009 | 21:39

znalec napsal(a):

Pane Penci, fadím vám. Je v Čechách málo lidí, kteří jdou za svým a prošlapávají cestu druhým. Přesto že jim občas někdo natluče. Nemusím sdílet vaše vize, ale musím obdivovat vaši důslednost pro právo.
21. 08. 2009 | 21:46

blue jay napsal(a):

xixao?
Co jsi chtel rict? Co vystrizlivet a zkusit to znovu? A prestan me hlidat,lol. Nechtel bych aby jsi zakopnul.
21. 08. 2009 | 22:13

blue jay napsal(a):

kormorane,
Pry se ten coklik jmenuje Tony Blair. Nevim co vzrusuje tu peroxydovou Petru, ale asi to nebude ten zpocenej tloustik ktereho si vzala. Spis bych rekl ze ji vzrusuje nadej ze bude prvni dama CR. A proto ze sebe udela jeste nekoho hloupejsiho nez je. Napise odu, udela tiskovku o backorach... je to uctihodne obetava konkubina.
21. 08. 2009 | 22:21

kormoran napsal(a):

Blue jay ,noooo kdo vi eeeestli?)))) Nebo T(H)ony?????Preklepy prekladatelky "Bud zdrav THONY")))
'Beag beet",To primo souvisi s (cisukalkuch),))))))
Pane xixao podlost nesouvisi s uzivatelem stejneho nicku z ruzne I.P,Spise ruznym uzivatelum nicku ze stejneho IP, adress.
21. 08. 2009 | 22:47

kormoran napsal(a):

Nebo Big Beet? Abych se opet nekoho nedotknul))))))
Ale co mi imponuje je ,Rat a Rath!!!!!!
21. 08. 2009 | 22:58

blue jay napsal(a):

Lol kormorane,
mozna se ten Paroubkuv coklik jmenuje Thony. Where are you from mr. Klaus? I Jiri Paroubek am from Europian Union. To je klasika. Asi mu to prelozila ta blondynka co si mysli ze ten tlustoch ma sexy mozek. Lol!
21. 08. 2009 | 23:20

kormoran napsal(a):

Blue jay , jste vaznym protivnikem ,(ne mym), ale protoze se chovate spontanne a prirozene, protoze jste zil nekde jinde a narazite v CR na problemy , ktere jsou mimo chapani a to se soudruhum , jaksi nelibi.
Soudruzi pouzivaji. taktiky :Vytvor a buduj!
"Vyrobit" ve spolecnosti, "chude", "neschopnych " je hojna zakladna a "ublizenost" souvisi s vyse uvedenym a dale- zavist a nenavist na konkretniho nepritele "kapitalismus"
Na techto merkantech soudruzi "buduji" ten pravy moralni socialisticky marast.
Jsem si jisty , ze cesko si na pravy kapitalismus jeste nesahlo.
Verim a mocinko moc na mlade generace , tak myma ocima , v cesku , pokud se bude vyvijet jakz takz - (jen) s boulemi ,100- 200 let, v meritku prirozeneho vyvinu demokracie je tato doba zanedbatelna!!!!!
Takze duchodci komunisti a nasledne oranzovi komousi ! Neprznete s vasi ideologickou pitomosti tuto malickou zemi jeste vice!!!!!Trenujte skoky do rakve a nechte mlade at nastoupi , ovsem bez svazackych a rudych kosil!!!
22. 08. 2009 | 00:14

ali napsal(a):

blue jay
ještě jste zapoměl na ten veřejný dům co se rádi baví socani zvláčtě pak soudruh Škromach. Doufám, že papuče se do toho hambince budou šiknout ;o)
22. 08. 2009 | 00:22

kormoran napsal(a):

P.S. nedokazu si predstavit , ze cesky lid v pripade napadnuti z jakekoli strany by vedl soudruh papalas , televizni bota -Paroubek , asi by zase strihal zivy plot? Nebo by si pockal na vyjadreni slovutne STEM?
22. 08. 2009 | 00:25

kormoran napsal(a):

Zitra nam odpovi D.I.MCHUN, az to ve sve hatlalapaprtala zpracuji))))))
22. 08. 2009 | 00:28

ali napsal(a):

kormoran
při představě, že by zas vedl český lid soudruh Paroubek mě jímá hrůza..a to ještě těsně před volbama se pomnoží a úspěch bude zaručenej..
22. 08. 2009 | 00:34

kormoran napsal(a):

Ali , jsou dve moznosti, v mnozeni , bud , osatka netopyru , anebo hospodsky "Cyborg"-primitivni program)))))))
22. 08. 2009 | 01:12

ali napsal(a):

kormoran
radši ošatku netopýrů :o)..
22. 08. 2009 | 01:19

kočka šklíba napsal(a):

Je příznačné jak si zde rozumí ti intelektuální giganti ;). Všichni slušní, nad věcí, mají mnoho argumentů, nikoho neurážejí, prostě výkvět pravicového občanského spektra. Gratuluji ;). Zejména blue jay, pán z Kanada(takhle Vám to blue jay psal už bohužel už nevím kdo, ale pěkně Vás vždycky zesměšnil :D). Ale že si s Vámi tak hezky rozumí ali, nynější hvězda těchto diskusí mě opravdu pobavilo :D. Svůj k svému, říká se to tak, že?
22. 08. 2009 | 02:23

Míla napsal(a):

Dobrá pane Penci.
Připusťme tedy, že jste svůj předlistopadový kredit ještě celý nepromrhal a stále se najdou lidé, kteří vám alespoň trošku věří.
Ti teď od vás dostali jasný signál - nevolit ČSSD. Ale koho tedy? Vyjádřete se přesněji. Že by zelené? Tak to řekněte rovnou.
Se stejným efektem to bude alespoň upřímější.
22. 08. 2009 | 02:40

Míla napsal(a):

Upřímnější. Ale jen pravopisně.
22. 08. 2009 | 02:44

Béda napsal(a):

Autor,

kauzu Czechtek (prapůvodné kořen "všeho dění") jsme zde již několikrát propírali. Otázkou bylo jak měla policie ČR (kterou neřídil v žádném případe p. Paroubek) v té věci proti narušitelům veřejného pořádku (stížnosti na znečišťování veřejného prostranství a cizího majetku, obtěžování nadměrným hlukem) a zákonnosti (porušování vlastnických práv na okolních pozemcích) přivolaná z podnětu místní samosprávy a dotčených vlastníků postupovat. Otázkou jest, jestli postupovala v souladu se zákonem a jestli zasáhla po výzvě proti "tanečníkům" v rauši, kteří pozvedli k obraně "svých práv" všechno co měli po ruce - včetně kdejakých klacků,... přiměřeně. Otázkou taky je, jak by v podobném případě zasáhla policie, vedena ministrem z ODS.

Stran telefonátu p. Paroubkovi - ten p. Pencovi slušnou formou cosi vzkázal. Zveřejnění "utajeného"? tel. čísla možná není trestné, ale neustálé obtěžování telefonáty tisíců lidí ve dne v noci jistě není kóšer. Zajímalo by mě, co by v takovém případě dělal p. Penc, ještě jako poradce - asistent p. Bursíka. Pochybuji, že by se mu to líbilo - leda že by byl v permanentním rauši. Jak jednal úředník, to je druhá věc. S Paroubkem má společného akorát to, že jej vedl na Paroubkův popud, t.j. že stížnost proti p. Pencovi ve věci zveřejnění tel. čísla a nadměrného obtěžování podal p. Paroubek. Zrovna tak mohl vést přestupkové řízení z popudu p. Pence, resp. p. XY. Žádné jiné důkazy v tomto p. Penc ve svém článku nepředložil. Nevím z čeho chce v této věci vinit p. Paroubka, resp. ČSSD.
22. 08. 2009 | 07:04

Vanek napsal(a):

Několik vět 2009 pred 20.vyrocim Listopadu. Pripojte se podpisem:

http://www.petitiononline.c...
22. 08. 2009 | 07:42

Suchec napsal(a):

Kočka Šklíba:
Když oni jsou přece ti slušní a inteligentní, oni nikoho nenapadají, používají věcné a konkrétní argumenty.

Je opravdu nádherné sledovat, jak BJ (Moucha, Mandrake?), Ali jsou tak citliví na to, když se někdo dotkne jejich ega.

To jsou hned všichni (mnen envyjímae) sprosťáci a urážejí je.

A přitom oni to mají a používají jako základní program.
22. 08. 2009 | 10:24

monomer napsal(a):

Teda Paroubkovi nezávidím.Je to náhoda,že je obklopen lidmi,kteří jdou všem na nervy? J.Havlem a V.Havlem,Grossem,Zemanem apod.Hledá cestu v souručenství s Bémem? Pak asi má Zeman zčásti pravdu vidí-li v něm budoucího Mussoliniho.Ten se také rozešel v mládí s rodnou levicí.Což se neumí zbavit nebo nemá možnost se zbavit tak ohavné druhé tváře?
22. 08. 2009 | 10:48

ali napsal(a):

od vyznavačky zločineckého režimu, která nenechá jedinou odlišnou nit suchou to sedí a Suchec to dorazí soudružskou písní o svých vlastních kvalitách a ubohosti zbytku světa...opravdu každý někoho miluje a svůj k svému.. kupředu levá, čest a mňňáááuu :o)..
22. 08. 2009 | 10:50

Suchec napsal(a):

Ali:
Dík za potvrzení mého tvrzení.

Přiznám se, že jsem to tak otevřeně a stručně nečekal. :))))))
Ještě jednou, díky.
22. 08. 2009 | 11:50

zdenek mihalco napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem tři hrubě urážlivé texty, které byly v rozporu se záměry těchto stránek, tj. vytvářet prostor pro slušnou a věcnou diskusi.

Děkuji za pochopení,
Zdeněk Mihalco
správce blogů a diskusí
22. 08. 2009 | 11:56

wbgarden napsal(a):

Budu neustále opakovat...
http://i.zpravy.cz/pes/09/0...
Veselé krizovéní a vepřové chřipkování...
22. 08. 2009 | 13:09

zdesta napsal(a):

ali. Mohl by jste blíže vysvětlit něco o zpívání a mňoukání,já nic neslyšel.Žádnou vyznavačku zločinného režimu jsem nezaznamenal.Kdo to má být? Nebo když někdo disponuje vyšším IQ a vyjadřuje se civilizovaným způsobem tak je obhájcem zločineckého režimu? To co zde plácáte máme brát jako solidní pravicovou oponentůru? Panenko skákává vždyť Vy dokonce předčíte tak zvaný "lumpenproletariát".
22. 08. 2009 | 16:25

kočka šklíba napsal(a):

Zdesto, nevím jestli se odpovědi dočkáte, i mě by to zajímalo. Ten nick ali patří ženě, výjimečně inteligentní, odporně bohaté(její vlastní slova ;)) prostě ta lepší pravicová část našeho národa. Pravda, občas se slovníkem 5. cenové, ale mohu Vás ujistit, že proti tomu když sem začala přispívat je její mluva a obsah jejích příspěvků již na alespoň této úrovni. Tehdy jsem měla dojem, že tak zbohatla přinejmenším na E55 ;).

Ona nic nezdůvodňuje, ona ví :D. Nálepkování ostatních jí jde precizně. A mě baví občas jí pošťouchnout ;). Vím, nemá se to, ale kdo jsme bez chyby ;).
22. 08. 2009 | 17:18

zdesta napsal(a):

kočka šklíba. No já také nic nečekávám.Jen mi vadí u zastánců pravicových hodnot že opomíjejí určité priority na kterých je táto ideologie postavena.(teoreticky)Svoboda víry, přesvědčení,projevu a.t.p. Vůbec ji neberou na zřetel a nectí.Jejich ortotodoxní víra takové "hovadiny" nepřipouští.Neargumentují,jen se snaží dehonestovat kohokoli kdo se nevyjadřuje podobným stylem.Pokud je to uspokojuje-budiž jim přáno.S tím se nedá nic dělat a jakákoli snaha je zbytečná.Přeji příjemný den.
22. 08. 2009 | 17:59

kočka šklíba napsal(a):

Zdesto, jsou dvě možnosti. Buď to nejsou pravicové hodnoty, to co jste vyjmenoval a nebo oni nejsou ti praví pravičáci ;). Jenom si to myslí, ale v podstatě jsou to nesnášliví a především fanatičtí lidé, kteří se domnívají, že jen oni mají ten správný názor. To spíš. No a nick blue jay je mimo kategorie, stalker, provokatér, "profláknutý" nick na těchto stránkách a proto mě moc potěšilo jak si s ním ali rozumí :D, :D. To nemá chybu :D.
23. 08. 2009 | 01:58

XXXX napsal(a):

Pane Penci, už jsem to psal. Prosím, nemoralizujte do té doby, než přestanete porušovat zákony této krásné země. Jste spammer, to, že Vám to nevadí, neznamená, že to je legální. Ne, není, porušujete svojí informací o zahájení vysílání kozího rádia zákon o některých službách informační společnosti. Do té doby, než budete žít v souladu s právním řádem České republiky, prosím raději mlčte. Děkuji.
23. 08. 2009 | 14:26

kámoš napsal(a):

Stando ty vole, zase jsi si zahulil a píšeš.
Chtěl bych tě vidět, kdyby ti udělali technaři 3 denní rodeo v to tvým bordelu.
Vždyť by tě ty tvoje kozy a ovce udupali.
23. 08. 2009 | 21:33

ali napsal(a):

zdesto
to je dlouhodobý problém šklíby, která kdykoliv může, otře si o mne svá nectěná ústa, s chutí zesměšní jakýkoliv můj příspěvek a nesmírně jí hřeje jakýkoliv kladný trouba do jejího mňoukacího stáda...
už je to osobní problém hojení si komplexů a pokud šklíba má možnost, aniž bych jí už dávno oslovovala, prostě rejpe...takže po tom nepátrejte a neřešte to. Bolševik je bolševik a bolševici = zločinecké stádo. Šklíba je profláknutý nick s ostatními ortodoxními levičáky, kteří jsou šťastní, když najdou další zpřízněnou duši jako vy.
Neví nic, ale podle sebe soudí ostatní. E55 asi má holka v malíčku. Ale budiž jí přáno...když jí to dělá dobře :o)
24. 08. 2009 | 08:10

zdesta napsal(a):

ali.Já nejsem ničí zpřízněná duše.Pro mne je zmíněná "kočka šklíba" cizí člověk,který mi nic zlého neprovedl.Z těchto důvodů se snažím být slušný. Píšete že holka má v malíčku E55.Že má "kočka šklíba" vyhraněné názory vůči vám, to Vás neopravňuje ji přirovnávat k prostitutkám na E55. Navíc se domnívám,že táto sprostota a neomalenost patří k té stádnosti o které píšete.Nejsem zastánce ortodoxních levičáků a tím více nejsem zastáncem zhovadilců.
24. 08. 2009 | 19:09

ali napsal(a):

zdesta
omyl, to ona mne přirovnala k holkám k E55..pročtěte si to, než začnete kritizovat či obhajovat :o)..můj dodatek byl pouze reakcí na její rádoby urážku mé osoby, že jsem zbohatlice z E55...a to jen proto, že jsem pravičák :o) hezký večer
24. 08. 2009 | 23:07

zdesta napsal(a):

ali. Nějak jsem to nepostřehl.Omluva.Já nemám rád v argumentaci osobní útoky.(všeobecně)
25. 08. 2009 | 18:54

ali napsal(a):

zdesta
nic se nestalo, jen líp pročítejte, ať se zbytečně neunáhlíte..
A nevím, co myslí myslitelka slovníkem 5cenové skupiny, sprostá slova nepoužívám, ovšem pokud považuje bolševika za sprosťárnu, tak to má pravdu, to je sprostota a pak si to vztahuje na sebe :o)
26. 08. 2009 | 01:21

cheap Jimmy Choo Shoes napsal(a):

30. 01. 2010 | 01:20

cartier love napsal(a):

TU water fish known, is also the source of happiness.
27. 03. 2010 | 04:27

Links of London store napsal(a):

I ran all the way to the main gate, and then I waited a second till I got my breath. I have no wind, if you want to know the truth. I'm quite a heavy smoker, for one thing--that is, I used to be. They made me cut it out.
31. 03. 2010 | 16:43

Business Setup in Qatar napsal(a):

This is a great and very valuable information about Paroubkovi k narozeninám. Thank you very much for sharing this information with us.

Thanks.
02. 04. 2010 | 13:46

Blancpain watches napsal(a):

I do NOT ordered a and I don’t confirmed anything.I ony generate a kind of a account on your side, because I want to know with option I have by the payments.If I make the decision to order a Alain Silberstein watches.... I am interest in the Baume & Mercier watches. So please give me a special price and inform me I witch way it is possible to pay.
12. 04. 2010 | 03:40

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Baar Vladimír · Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoníček Radek · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Bernard Josef · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra E Elfmark František F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hájek Jan · Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Heroldová Martina · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kocián Antonín · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Máchalová Jana · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mittner Jiří · Moore Markéta · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Nerušil Josef · Niedermayer Luděk · Nosková Věra · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít · Nožička Josef O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Oujezdská Marie · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Petříčková Iva · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Sirový Michal · Skalíková Lucie · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Smoljak David · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šípová Adéla · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štětka Václav · Štrobl Daniel T Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Těšínská Tereza · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vančurová Martina · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy