Ve Spojených státech zaznamenali konec dalších dvou časopisů s komiksovým zaměřením. Společnost Wizard Entertainment zastavila svůj Anime Insider. Žádné oficiální vysvětlení nezaznělo, důvody jsou však zjevně finanční. Podobně jako u časopisu Comics Now!, který začal vycházet teprve začátkem loňského roku a skončil v září svým třetím číslem. Už v únoru skončily časopisy Write Now! a Comic Foundry.
Smutnější příběh už jsem dlouho nečetl. Marvin se pomalu odebírá zemřít, u Herberta by snad bylo lepší, kdyby ani nežil. A ani slovutný Donžon, už se nejmenuje Donžon. Planeta Terra Amata už se neotáčí a dospěla na samý okraj Armagedonu. Zklamání, zmar a smutek...
Řád legií, jedno z nejvýznamnějších francouzských státních vyznamenání, převzala z rukou francouzského velvyslance v Japonsku Philippe Faurea komiksářka Riyoko Ikeda. Francouzi tak ocenili, že právě z jejího veleúspěšného komiksového eposu Versailleská růže se čtenáři ze vzdáleného Japonska dozvěděli mnohé o francouzské historii a kultuře. Populární komiks sledující osudy dívky, která v mužském přestrojení pracuje na dvoře Marie Antoinetty před a v průběhu francouzské revoluce, dosáhl 15 milionů výtisků a dočkal se i zpracování v animovaném seriálu, filmu a muzikálu.
V době českého předsednictví Evropské unii dostali studenti plzeňského Ústavu umění a designu příležitost prezentovat své komiksové práce v Belgii, v zemi s nesrovnatelně bohatší komiksovou tradicí. Výstava Czechriculum Vitae na ochozu nad vstupní halou bruselského Comics strip Centra představuje české pověsti a významné osobnosti (Němcová, Smetana, Křižík, Hanzelka a Zikmud, Havel...) formou komiksů. K výstavě vyšel i katalog, v němž jsou sice zastoupeny jen komiksy životopisné, zato však v nezkrácené podobě. Výstava má zároveň podpořit kandidaturu Plzně na titul Evropské hlavní město kultury v roce 2015.
Na internetové komiksové burze ComicConnect je k mání raritní výtisk prvního čísla časopisu Action Comics, který vyšel 30. června 1938. Hodnotu modrého mauricia komiksového sběratelství dosud odhadovali znalci na 126 000 dolarů. Po několika dnech přihazování se však cena vyšplhala už na dvojnásobek a může stoupat až do 13. března, kdy dražba dětského komiksu, v němž se poprvé objevila postava Supermana, skončí. Supermana vymysleli už v roce 1932 tehdy osmnáctiletí spisovatel Jerry Siegel a kreslíř Joe Shuster, kteří až v inkriminovaném roce 1938 prodali svůj nápad vydadatelství Detective Comics, Inc. (dnešní DC Comics).