Inspektor Clouseau žije!

16. 10. 2010 | 09:40
Přečteno 4389 krát
Slavného inspektora Clouseau ze série filmů Růžový panter zná snad každý. Musím se přiznat, že i já jsem si dlouho myslel, že tato postava je fiktivní. Není! Před několika měsíci se začala formovat a dnes ji, sice ne osobně, ale zná každý. A měli bychom být hrdí, je to Čech. Myslím, že pan režisér Blake Edwards by si dnes do role známého detektiva poplety nevybral jinak výborného Petera Sellerse, ale spíše Radka Johna. Ten se totiž v této známé filmové postavě zřejmě zhlédnul, a proto nás také den co den na televizních obrazovkách seznamuje s dalšími novými příhodami zmatkujícího detektiva.

Pokud se snad někdo u čtení tohoto textu pousmál, jsem rád. Na druhou stranu z výborné komedie dokázal předseda Věcí veřejných a ministr vnitra Radek John udělat dokonalý thriller. Zápletka je jednoduchá: Inspektor Clouseau slíbí vyřešit složitý případ, ale vlastními neodbornými a zmatenými kroky, doufejme nechtě, přispívá k jeho dalšímu komplikování. Jediné, v čem se komediální film a současná česká reality show liší, je, že nás zřejmě nečeká žádný happy end.

Český inspektor Clouseau nám před červnovými volbami slíbil lítý boj s korupcí. Do tohoto příběhu přicházel s myšlenkou sloučení ministerstev obrany a vnitra, přičemž minimálně jedno z nich je korupcí prolezlé až na půdu. Tento nanejvýš ďábelský plán se naštěstí nepodařilo splnit. Kdyby totiž měl hlavní režisér celého příběhu Vít Bárta pod jednou střechou informace z armády i policie, začal bych se o naši demokracii bát. Třeba by za dohledu poradců z ABL došlo i ke sloučení policie a armády pod společným názvem VB vzešlých z iniciálů Víta Bárty. Bylo proto štěstím nás všech, že volební program strany VV byl nakonec řádně vyměněn za pozice ve vládě a některé, leč dopředu nesplnitelné sliby, se neudály.

Slyšeli jsme také, jak přijde konec politického papalášství. Český inspektor Clouseau to se svými parťáky dokonale ilustroval na svém pompézním příjezdu tramvají na první jednání Poslanecké sněmovny v novém složení. Od té doby jezdí pan ministr vládní limuzínou. Kolikrát už pustil majáček se nedozvíme. Jistě se tak ale stalo pouze v situaci, kdy jel nejprve zkontrolovat podezřelé blikající krabičky, tedy vlastně připít si na sjednocení Německa, tedy vlastně zachránit premiéra a ambasadory… Akční scénář bohužel pokazila ona zpropadená tramvaj. Clouseau jako vystřižený.

Ale jízda pokračuje. Více méně týden po akční scéně s pražskou tramvají přichází „pan inspektor“ s dalším skandálním odhalením, totiž, že na jeho faktického šéfa se chystá vražda! To ostatně potvrdil i sám Bárta v rozhovoru pro deník Právo. Celých 50 milionů za vraždu ministra dopravy. Já být v kůži ministra Bárty, a pokud je to skutečně pravda, tak nasadím na tento případ někoho jiného.

Toto není komedie. Ačkoliv se to mnohdy může zdát úsměvné, Radek John (rozuměj český inspektor Clouseau) činí kroky, při kterých vstávají vlasy hrůzou. Občané v květnových volbách rozhodli jasně. Do role šéfinspektora Dreyfuse pasovali Víta Bártu, který stejně tak jako jeho filmové zosobnění musí logicky mít ze svého podřízeného Clouseaua nervy na pochodu. Sám Radek John si pak z nás všech po vzoru pomateného inspektora udělal přílete Kata, který i přes svou inteligenci vždy dostane přes pusu.

Proběhnuvší volby do obecních zastupitelstev a do Senátu jsou přelomové. Jsou přelomové v tom smyslu, že občané buď rozhodli o zakořenění strany Věci veřejné do české politiky i na komunální úrovni, anebo odmítli populismus a nekompetentnost Radka Johna. Osobně doufám, že tato smutná komedie pokračovat nebude.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Sladký napsal(a):

Malý Dráb jako ministr sociálních věcí je též dobrá postava.
16. 10. 2010 | 09:50

Cech napsal(a):

JT
Není na místě se posmívat někomu komu vzali scénář.
Mohu Vás ujistit,že to v žádném případě není komedie.Povrchní pohled je to nejhorší co existuje.Každá mince má dvě strany:
a)Pana,
b)Orel.
Bylo již na blogu napsáno,při pohledu na 2 řadý disnilend, zapomínáte,že probíhá privatizace většiny zabezpečovacích složek státních institucí.Sloučení armády a policie není nesmysl.Připomeňme si ,že armáda má většinu již privatizovanou.Privatitace zabezpečovacích složek u policie by mohla být obdobná.Potom pakliže to proběhne stejně hladce jako u armády, ten zisk si drahý pane jen těžko dokážete představit.
16. 10. 2010 | 10:02

Pavel napsal(a):

Soudruhu Tejci, kde jste studoval na stínového ministra a kde jste získal tak vysokou kvalifikaci.
16. 10. 2010 | 10:26

t... napsal(a):

Měl jste možnost, se svými spolustraníky, vládnout lépe. Nějak jste této možnosti nevyužil/i. Váš (bývalý) předseda, který byl i předsedou vlády, se snažil do místopředsednické funkce Vaší strany, což je čistě záležitost ČSSD, která je rezervována pro ženu, dosazovat "kočky". Kateřina Brožová to je teda "expert", i v porovnání s Radkem Johnem. Proč jste mu Vy ostatní takovou kádrovou politiku nezatrhli? Přestaňte se starat o druhé strany, to je moc snadné, a starejte se raději o nápravu u sebe.
16. 10. 2010 | 10:34

F.Srbek napsal(a):

Česká republika je země neomezených možností. Voliči už natolik "znecitlivěli" ve vodopádu "převratných myšlenek" politiků, že raději nereagují a řada z nich k volbám nejde. Debata o ministerstvu vnitra na jedné straně pan John a na druhé straně expert pan Jeroným, to je skutečně silná káva. Člověk se diví, že po těch všech změnách ještě vnitro i obrana jakž tak fungují. Obyčejněmo člověku uniká smysl těchto přestřelek. Stálo by za to, vrátit se ke konkrétním tématům, jako je bezpečnost občanů, bezpečnost na silnicích apod. Ale to bych asi chtěl mnoho. Pan Tejc by měl mít na paměti, jak dlouho vládla soc. dem a co dokázala. To platí i o druhé straně ODS. John je nový a má právo na "nové nápady". Nemělo by to však trvat dlouho. Pokud jde o obranu, pak po "ničivém" a dlouholetém působení obrany pod vedením lidovců je zázrak, že ještě máme vlastní armádu a ne armmádu soukromou!
16. 10. 2010 | 10:35

Sladký napsal(a):

Pavle, vidím,že se vám po tom oslovení hodně moc stýská... přesto vám na tu otázku odpovím- tam,kde všichni ostatní politici, včetně těch pravicových.
A zajisté za sebou nemá tak tristní a temnou minulost,jako třeba Kalousek či Langer.
16. 10. 2010 | 10:41

Sladký napsal(a):

T- Kdepak jste se seznámil s politickými schopnostmi paní Brožové a jejími znalostmi? V které vládě působila jako ministryně? Na základě jakých informací dovozujete,že je ve srovnání s Johnem "expert"? Ona se měla stát ministryní vnitra?
16. 10. 2010 | 10:51

Rumcajs napsal(a):

Víš Tejci, působíš na mě tak nějak nemocně.

Tak ty a celá tvoje zlodějská bannda v okamžiku, kdy jste byli odtrženi od koryta, a vyndali rypáky z plného koryta, tak jste unisono křičeli o nejzkorumpovanější zemi na světě.

A tobě najednou přijde divné, že když do toho někdo šlápne, že bude ohrožován ? Lidé jsou schopni zabíjet kůli menším částkám, což teprve kůli miliardám. Tak čemu se divíš ?

Takže mě spíš přijde divné, že vy takový bojovníci proti korupci jste poměrně vklidu a nepotřebujete ochranku.

Možná je to tím, že až takoví bojovníci zase nejste. Možná jste přímo ti, jež by ve slušné zemi měli sedět za katrem.

P.S.

Už jste proplatili směnku Krejčířovi ? Nebo se to smázlo tím, že jste ho nechali běžet ?
16. 10. 2010 | 11:08

ivo napsal(a):

Hlavně že vy socani jste tu korupci měli pořešenou!Divím se že vás hanba nefackuju za ty pokrytecké keci co tu valíte.
16. 10. 2010 | 11:09

xx napsal(a):

O naši demokracii se bát Tejc rozhodně nemusí. Už je dávno na pravdě boží a bát se o něco co neexistuje ???
16. 10. 2010 | 11:14

Tencokida Hnuj napsal(a):

Levná agitka, která se však Mílovými kroky snaží dobabrat ke stejnému pojetí boje s korupcí.
Tedy schizofrennímu.

Přelomové bude, až socodesáci v lokálních mafiích začnou kooperovat v rámci boje s korupcí, ne v rámci jejího využívání a skrývání.

Můj osobní názor je, že je k tomu buď někdo musí donutit, nebo je poslat Mílovým krokem do řiti.
16. 10. 2010 | 11:18

t... napsal(a):

Jak jsem se seznámil se schopnostmi paní Brožové? Jako u všech, přes média, jinou možnost nemám. Nepřesvědčila mě, mírně řečeno, že by byla schopna dobře vládnout.

Měla se stát místopředsedkyní ČSSD. Pokud by se ČSSD dostala k vládě, tak k vysoké státní funkci nebylo daleko.
16. 10. 2010 | 11:18

nick y napsal(a):

A do ztvárnění jaké figurky byste dosadil sebe, pane Tejci?
A jakou skupinu figurek by ztělesnila Vaše strana ?
16. 10. 2010 | 11:26

FrantaX napsal(a):

Re: nick y:
No já bych řekl, že on by mohl být onen padouch, kterého Clouseau na konci vždycky polapil. Clouseau se jevil jako blázen, ale vlastně vždycyky dosáhl svých cílů.
Mě by ještě však více zajímalo, kde nebo co v tom českém provedení je růžový panter?
16. 10. 2010 | 11:48

vlk napsal(a):

Týýý joooooooo!
Rumcajs to rozjmel! to mu zřejmě ted y našpendovali z Hnaušovic várku.. Jestlivá vona nebyla šmrncnutá denaturákem???

Rumcajs ty už fakt potřebuješ při s vém vidění světa slepeckého psa" Spíše dva. To aby jeden tě vedl po modré a ten druhý o Top. Protože zatím ještě není úplně jasné, co je a co není správně.

Tak podle tebe Vít Bárta jako šlápnul do korupce?? A mohl by s mi sdělit jak? ?
Tím, ež velkohubě, skutečně VELKO HUBĚ jako zlevnil dopravní stavby? Tak to s emus kutečně povedlo! Opravdu "ušetřiL" asi 2,7 miliardy! On ted y deklamuje 6 / to je také úžasné číslo , ale ty čtyři jsou vypuštěné věci, které s e nebudou oproti projektu stavět. Z a těch opravdu "ušetřených ů 2,7 můžeme postavit něco mezi 2-3 kilometry dálnic. Jenže je ušetřeno tak, že budou použity tzv. "levnější" materiály , že nebud e oplocení, navigační rttabule a tak podobně.
Ohledně korupce mi není nci o bártových a už vůbec ne Johnových výkonech vůbe c nic nznámo. Známo je pouze to, že s e Johnovi povedlo rozehnat v podstatě kriminalsitický ústav! Napříkald.
Píšeš, že socani, po té co byli odstaveni od koryt začali kvičet o korupci.. zajímavé. Socani a si s tojí za openkradami, za cyklostezkami 3 kiláky dlouhými za 150 milonů, za čachry s mýtným systémem za excesem lobujícího Vondry za Pandury, za nicneděláním ohledně solárních elektráren, oni teď vysadili z platnosti protikorupční balíček, přijatý na jaře, oni mají skandál na radnici v Kolíně, atd. atd A hlavně - oni s vou vládu , která teď vládne, pojmenovali vlád a boje s korupcí. S tím, ež jedinými viditelnými výsledky toho "boje" je na Praze 1 napříkald vde kandidátku takový Filip Dvořák! A není to jen tam.
prostě rucajsi - nechlastej! A pokdu už jako nasáváš, nechoď na veřejnost.

Mimochodem - socani nejspíš mohou i za to že s enedávno zas e zabili dva výsadkáři. Na padácích co kdysi koupil jakási Kalousek..

jo rumcajs a kdybys chtěl vědět, co normální člověk rozumí korupcí, pak tedy tou korupcí rozumí napříkald tohle:
http://zpravy.kurzy.cz/2406...
Tohle zjistli Bárta. když už je řeč o něm. A hádej , o kom to zjistil.
Můžeš dvakrát. Takže pokud by mu náhodou opravdu něco hrozilo , lze s e snadno, velmi snadno dohadovat, kdo by asi tak těch 50 mega mohl nabídnout. Já osobně bych hádal na toho samého, co za dobu svého bačování před Bártou přihrál svojí firmě / prý bývalé/ zakázky za 13 miliard.
Až někd y vystřízlivíš, tak sna d pochopíš, o čem že valstěn Tejc psal. Ale hlavn ě dávej pozor, aby ti nespadla pěna.
16. 10. 2010 | 11:59

vlk napsal(a):

t.. mohl byste mi laskavě sdělit , jaké že chopsti schází Brožové ve s rovnání s hvězdami typu Němcová, Parkanová , Klasnová, Kočí? například?

Nabídnu vám svůj výčet :
Neměla potřebu přikrádat benzín ze státního pro s vého syna, neměla potřebu "řídit" ministerstvo obrany, o kterém její tehdejší premier prohlásil , že každá zakázka tam byla cinknutá, neměl a potřebu být jako dokonalá blondýna místopředsedkyní s němovny , s tím, že její jedinou kvalifikací pro tento post je to, že sdílela společnou ložnici s majitelem strany a neměla potřebu vyhlašovat, že by s e , až jí bud e 40 chtěla ucházet o pozici presidenta republiky.

Věřím, že někomu jako jste vy tohle může iu Brožové rozhodně zásadně vadit a politicky diskvalifikovat.
16. 10. 2010 | 12:03

Sladký napsal(a):

Budu neustále opakovat,pravicoví (post)bolševici- jste mladí,vzdělaní úpěšní,bohatí,umíte se o sebe postarat,nikoho nepotřebujete- K ČEMU JSOU VÁM TEDY VAŠE POLITICKÉ STRANY, pokud možno ve vládě,a s co největší převahou v Parlamentu?
A jestliže jste takoví individualisté,proč vytváříte stáda a hejna a od rána do večera zde jeden vedle druhého opakujete v podstatě jedno a to samé?
16. 10. 2010 | 12:07

blue jay napsal(a):

a co tohle oranzovej vlku?
- Ministr Kavan a jeho trezor
- Biolíh
- Kakaová aféra
- Unipetrol
- "Pet na stole v ceských"
- Útek a smenky Radovana Krejcíre
- Byt Stanislava Grosse
- Podnikání Šárky Grossové
- Tajný policejní tým Mlýn
- Lidový dum a milionove dluhy
- Lesy CR a jejich smlouvy
- Skandál kolem soudce Jirího Berky
- Diag Human
- Rath a LOK
- Nepruhledné zakázky na ministerstvu obrany - transportéry, padáky, stany, stíhacky...
- Policejní zakázky - nekvalitní pouzdra na pistole a podobne
- Zpronevera fondu z EU - 229 milionu zmizelo
- Podvod na ministerstvu financí - 46 milionu splátka dluhu z Peru zmizela
- Proverky NBÚ
- IPB - záruky za 11 miliard
- Arbitráž s CME
- Internet do škol
- Tunelování podniku Liberta
- IZIP
- Srba
- D47
- "Investicní pobídky" - Philips Hranice, Huyndai Nošovice, TPCA Kolín - miliardy s efektem nižším než náklady; investice které neprodukují nic s vysokou pridanou hodnotou (v podstate jen montovny)
- Pozemkové aféry - Ruzyne, Uhríneves a tak dále
- Elektronické mýtné
- CKA
- První mestská banka
- Dolezel a Peta
- Gross aka milionarskej Florida playboy
- Gripeny
- Pandury
....atd,atd.
PS. Uz se tesim na tve vyti, lol.
16. 10. 2010 | 12:08

blue jay napsal(a):

Sladky?
Nemel jsi tu kdysi nick Merryman?
16. 10. 2010 | 12:11

Sladký napsal(a):

Vlku,zdravím! Škoda že zde nejste častěji, absencí lidí jako jste Vy úroveň diskusí silně trpí.
K Vašemu příspěvku stran schopností Kateřiny Brožové není co dodat,sebral jste mi všechny větry z plachet.:o)
16. 10. 2010 | 12:15

Sladký napsal(a):

Ne,Modrá sojko, nikdy předtím jsem tu nebyl.Mrzí mne,že jsem se zde s ním nepotkal,podle reakcí zdejších pravicových bolševiků to mohl být zajímavý člověk.
16. 10. 2010 | 12:18

Sladký napsal(a):

Modrá sojka- vysvětlím ti "drobný" rozdíl mezi ODS a ČSSD. Samozřejmě,že v ČSSD se najdou šibalové...ale ODS je ŠIBALSKÁ strana.
V ČSSD skončila celá řada politiků s pochybnými aférami,v ODS se nikdy nic takového nestalo.A víš proč?
Protože ODS vznikla jako strana,která hájí a prosazuje ekonomické a politické zájmy polistopadové ELITY- čili zvláštní směsice bývalých komunistických "manažerů" kádrových rezerv a dalších podobných živlů.
Vedle moci politické jim pomohla otevřít přístup k obrovským majetkům- a jako vedlejší produkt diskredituje kapitalismus a demokracii jako ekonomický a politický systém. Je to forma trestu těm,kteří v 89 na náměstích cinkali klíči.:o)
16. 10. 2010 | 12:25

Tencokida Hnuj napsal(a):

blue jay
Tos napsal takříkajíc z hlavy ? Z kule ? :((

Člověče, závidím ti takovou fenomenální paměť.

Anebo je to ARCHÍV ?

Potom ti tam chybí druhá strana bilance.

Takže je to vlastně o ničem.
Ale neber to osobně. Mám ny mysli ten archív, ne konkrétní bytost.
16. 10. 2010 | 12:25

blue jay napsal(a):

Sladky,
Ja se jen ptal protoze jste stejny kadrovak jako byl Merryman.
16. 10. 2010 | 12:26

blue jay napsal(a):

Kydaci,
jen balancuji vahy. Me spis pripada divne ze tu Tejc agituje v den voleb. Neni na to nejakej zakon? Jo a jeste. Ptal jsem se jestli poslanec napr. Skromach ktery kandiduje do senatu v pripade uspechu bude mit obe funkce. A co v pripade neuspechu? Bude stale poslancem?
16. 10. 2010 | 12:31

blue jay napsal(a):

Sladky,

ty mas nak rad kapitalky. Nekdo kdo si mysli ze ma pravdu nepotrebuje kricet. To ale evydentne nejsi ty.
16. 10. 2010 | 12:35

blue jay napsal(a):

evidentne Sladky,

nez me pokaras.
16. 10. 2010 | 12:36

Sladký napsal(a):

Víš co,Kecale? (Nebo Žvanile)?.Starej se o své (post) bolševické kádrováky,uděláš určitě lépe. Každý den zde nejen mne,ale řadu dalších nazývají komanči,rudochy,sockomouši a podobně-a to jen proto,že máme jiné názory,než ten JEDINĚ SPRÁVNÝ,MODŘE PRAVICOVÝ.
(Ty, kteří snad nerozumí anglicky upozorňuji,že jde jen o další významy slova JAY.)
16. 10. 2010 | 12:37

blue jay napsal(a):

No vidis Sladky,

Zase kricis, nadavas a kadrujes. Uklidni se a chovej se sladce.
16. 10. 2010 | 12:39

sLADKÝ napsal(a):

Sojko, nejde o žádný křik,ale ZDŮRAZNĚNÍ VÝZNAMU.Tak se to v psaném textu činilo odjakživa,víš? Že si internetisté definovali psaní velkých písmen nějak jinak mne naprosto nezajímá.Ostatně,je rozdíl,když takto zdůrazníš jednotlivá slova či věty a když velkými písmeny napíšeš celý text.
A dodám ještě jedno INTELIGENTNÍ ČLOVĚK SI VŠÍMÁ SMYSLU A VÝZNAMU,HLUPÁK VELIKOSTI PÍSMEN.
16. 10. 2010 | 12:43

Sladký napsal(a):

Chacha.Nadávám? Ale jdi,Žvanile.Že bys neznal další významy slůvka Jay? Pokud ne,najdi si je ve slovníku.
16. 10. 2010 | 12:44

blue jay napsal(a):

Hele sladky?

Since when Jay means Kecal ci zvanil? What dictionary has such an explanation? You are a troubled boy comrade Sladky.
16. 10. 2010 | 12:46

blue jay napsal(a):

Sweet boy Sladky,
Jay is a man's name. Blue jay is a bird. There is also a gray jay. http://home.comcast.net/~tm... Other definitions escape me.
PS. You know English?
16. 10. 2010 | 12:52

blue jay napsal(a):

Sweet boy Sladky,

Na internetu je pouzivani kapitalek povazovano za hulakani. Don't be such a fool sweetheart Sladky.
16. 10. 2010 | 12:56

Sladký napsal(a):

Jay.psáno malým písmenem znamená sojka,ale též kecal,žvanil,mluvka-mimo jiné.Kdybys své jméno napsal velkým písmenem,nepouštěl bych se do slovních hříček. )A ještě jednou opakuji,že jsem zdůraznil část textu,případně jedno slovo,takže tvůj výklad je zcela mimo.A jak už jsem ti napsal,jde o zdůraznění významu, žádné hulákání.Nezajímá mne,za co je to či ono na internetu považováno,případně za co to považuješ ty.
16. 10. 2010 | 13:04

Tencokida Hnuj napsal(a):

jay/džei/
1.zool.sojka obecná 2. žvanil, kecal, drzý mluvka 3. frajer , parádník
4. slang. venkovský stejc, prosťáček, nekňuba, hejl
adj. prostoduchý

Velký anglicko-český slovník, vydala Academia, 3 díly

Jak jsem koupil, tak prodávám.
16. 10. 2010 | 13:04

Tencokida Hnuj napsal(a):

re : venkovský strejc , ne stejc ani tejc :))
16. 10. 2010 | 13:06

stejskal napsal(a):

Žádný zákon o zákazu agitace v den voleb neexistuje (i když ještě zhruba před dvanácti lety tomu bylo jinak), pane blue jay.

S dovolením ocituji sám sebe z debaty po předposledním Blogem čtenáře:

... nelze to v podstatě uhlídat ani to není v některých případech proveditelné (teoreticky jste někdy před dvanácti lety musela sundat tři dny před volbami všechny bilboardy, což je prostě nesmysl).

Čili ze zákona nyní vyplývají pouze dvě omezení:

1) tři dny před volbami je zakázáno zveřejňovat předvolební průzkumy

2) je zakázáno agitovat ve volebních místnostech či jejich blízkém okolí (a vždy se objeví nějaká stížnost, jestli nějaký bilboard nebyl náhodou už moc blízko ZŠ, kde se volí)

Krásné staré časy, kdy se během voleb nesměl kromě desetistupňového piva prodávat alkohol (abychom jednotnou kandidátku NF třeba nevhazovali do uren úplně "vožralí") jsou už pryč.

Hezký den všem.

Libor Stejskal
16. 10. 2010 | 13:09

t... napsal(a):

Vlku,

s tím výčtem máte pravdu, ale pokud by došla úplnému naplnění Paroubkova kádrová politika, tak s Kateřinou Brožovou by to dopadlo ještě hůře. Zkusil jsem si zafantazírovat jak by to vypadalo kdyby Kateřina Brožová řídila schůzi PS a přišla mi ta fantazie komická.

Každý má někoho v posteli, Vy Karkulku, dokonce o ní někdy píšete.

Kateřina Klasnová je podle mého pocitu/názoru vzdělanější a kvalifikovanější k vládnutí než Paroubkova Kateřina, podle životopisu vystudovala religionistiku a dějiny náboženství na UK, má titul ThDr., sice to není zrovna to co je třeba k vládnutí(hlavně právo a ekonomie), ale pořád lepší než Kateřina Brožová.
http://www.veciverejne.cz/l...

Nebyla by to zdaleka ideální varianta(mírně řečeno), ale Klasnová ve funkci presidenta by se mi nelíbila mnohem méně než Klaus, místo Klause bych bral i Kateřinu Brožovou.

Žádnou stranu zde nepropaguji ani neobhajuji, napsal jsem, že si má autor všímat vlastní strany, tam je také dost k řešení, tam může nejvíce změnit.
16. 10. 2010 | 13:16

blue blue jay napsal(a):

Lol Tenco,

Ja pouzivam Anglicke slovniky na Anglicka slova. Napr. Websters. Zda se ze v Ceske bananove republice maji jine slovniky. Jak se v ceskoanglickem slovniku definuje nekdo kdo odvazi mocuvku a hnuj. V Anglictine se takovemu cloveku rika honey wagon operator. So sweet,lol. Almost as sweet as loudmouth Sladky.
PS. Co ma otazka ohledne poslance Skromacha? Muzete me to objasnit?
16. 10. 2010 | 13:16

Sladký napsal(a):

Mimochodem,modrý venkovský tejci:o) v prvním příspěvku,který jsi kritizoval, bylo velkým písmenem psána jen dvě slova- ŠIBALSKÁ a ELITY. ODS a ČSSD jsou zkratky,modrý frajere,ty se malými písmeny nepíší.:o)
16. 10. 2010 | 13:19

blue jay napsal(a):

Dekuji za vysvetleni pane Stejskale,

V Canade jsou stale v den voleb zavrene hospody a obchody nemuzou prodavat alcohol. Asi je tam jina kultura,lol.
16. 10. 2010 | 13:21

t... napsal(a):

blue jay:

Domnívám se, že na Škromacha jste se ptal pod jiným blogem, máte tam(u Havlíka)odpověď.
16. 10. 2010 | 13:23

blue jay napsal(a):

@ sweet boy Sladky?

who is "modrý venkovský tejc"? Is tejc some 4 letter word ?
16. 10. 2010 | 13:24

Vico napsal(a):

Autor : k víkendu patří trochu toho zábavného čtiva. Ale abych nepřechválil - Radek John to posměváčkům značně ulehčuje. Politik může mít i špatnou pověst, viz Al Calous, ale nesmí být prvoplánově směšný. Radeček, který svým provařeným obličejem VV nesmírně při volbách pomohl, se pro tutéž stranu stává smrtelně nebezpečným šaškem.

I kdyby bylo pravdou, že Radečkův služební let vrtulníkem byl rozpočtově zodpovědnou snahou uspořit státní náklady/:-)/, z politického hlediska šlo o metání kozelců za cinkotu šaškovských rolniček. Z tramvaje do vrtulníku přesedl příliš rychle a jak se říká všeliké to kvaltování od lovce v jurském parku ke karikatuře papaláše toliko pro hovada dobré jest.
16. 10. 2010 | 13:24

wbgarden napsal(a):

Budu neustále opakovat, kompetentnost a nepopulismus samozřejmě jedině zde, jedině a pouze a neopakovatelně zde...
Veselé krizování bude líp..
http://img.aktualne.centrum...
16. 10. 2010 | 13:28

vlk napsal(a):

Koukám, že Moucha zas e už dělá svojí oblíbenou činnost. Totiž kálí , kd e může:
no dobře, zkusíme probrat lehce paměť :
-malá privatizace
-velká privatizace, privatizac e tzv. českou cestou
-Lehké topné oleje
-vietnamské tržnice
-absence zákovnů ,c hránících malé akcionáře
-fondy a jejich tunelování s požehnáním vlády
-Bacs
-Singh
-Pepa z Hong Kongu
-Biolíh - primárně afer a Lidovců
-první privatizace Telecomu
-Kauza knižní Velkoobchod
-kauza privatizac e ČEské spořitelny
-kauza Mrázek Ičko, Téčkoa podobně
-modernizace tanků T 72
-výměna MIG 29 za vrtulníky Sokol
-dodávky vadných bulharských protitankových raket
-dodávky vadných rotorů pro bojové vrtulníky
-vila Tlustého
-byt kalouska
-kauza Diag Human , spuštěná tím, že ministr za ODS Stránský souhlasil , že věc bud e řešena v rozhodčím řítzení , nikoli před soudy.
-kauza Petrcile
-kauza fungování livie Klausové v DR , například ve ČEské spořitelně s následnou s anací ČS v Konsolidačce
- skandály v Konsoli okolo vyvádění pohledávek
-IPB nečinost ohledně divoké privatizac emanagementem a ztráta státní kontroly a majority
-kauza padáky
-kauza vojenské vbyty a ubytovny
- ztráta majority státu v OKD a divoká privatizace OKD
-krachy malých soukromých bank
- krachy kampeliček na základě vědomě špatného zákona poslanc e Mndelíka za ODS
-privatizace krajských nemocnic
-kauzy bytů na Praze 1
-kauzy nevýhodných prodejů z Pozemkového fondu
-zneužívání policie v politickém boji, viz Kubiceho zpráva
-rozehnání specialisovaných policejních útvarů
-Kauza plzeňských práv a jejích rychlostudentů
-SUPER -IZIP!!!! SKvělé tak tad y jsi udělal skutečně skvělý trus Moucho . Skvělý! Víš komu patří firma z projektu IZIP - takto čelným funkcionářům ODS Cabrnochovi a europoslanci Ouzkému!! Gratuluji!
-Gratuluji i k pouzdrům na pistole!! Objednáno za Ivana Langera!!! Velká gratulace
-Gratuluji i k arbitráži CME!! paráda. Ta kauza vznikla tehdy, když vlád a a rad a RPTVV vedená jakýámsi Štěpánkem a s Klausovou podporou umožnila Železnému ukrást Američanům Novu. Nebýt toho, žádná arbitráž nebyla
-gratuluji k zárukám za IPB , šlo o projekty, které IPB financovala po dohod ě s Klausovými vládami- napříkla d Vojenské stavby, Charouze a tak podobně.
-Ruzyně? Opět velká gratulace!§ Prodáno Pentě za Topolánka!
-elektronické mýto? Opět velká gratulac e -vyjednával minsitr Šimonovský za garance tehdy předsedy lidovecké strany Kalouska!!
-ČKA opět tleskám! založeno Klausem s Tlustým jako předsedou DR
-tleskám První městské bance!! Banka vlastněná pražským magistrátem!! Kde 20 let vládne ODS..
Zřejmě jde o to, že 1. MB neiniciovala směnky podepsané TOPOLÁNKEM při bankrotu jeho firmy!! No tak souhlas, byla to zásadní chyba!
Měla to po něm vymáhat. A poslat ho do osobního bankrotu.
Srba, jistě Srba = Musil viz http://domaci.ihned.cz/c1-3...
-Dolezel +Péťa? Pokdu vím jsou tam tři rozsudky zproštění obžaloby. Ovšem před soud půjd-viz http://hn.ihned.cz/c1-38578... , Ovšem chrání ho - jak jinak ODS...
-Kauza Čunek a celá Čunkiáda ajustiční mafie
náhubkový zkon
-zákon o vytěsnění minoritních akcionářů
- kauza poslance Doležala a jeho odsouzení za koruzpci
-Korupce v Brně
-korupce v Kolíně
--Toskánsko
-Dalíkova většina
-volba prezidenta
-Monte Agrrigento
-gratuluji k Pandurům a Vondrovi !! paráda prostě Mocuzha! pokálí co může. I vlastní.
-skandál koelm Berky ? gratuluji. Viz kdo byl zapojen - například Vtrovec a jeho vazby na ODS.
-kauza konkursu Rybenooru
-Řebíčkovy investice v Toskánsku a Dubaji.
-skandály v Praze,
-MS v Liberci
-kauza Olympiáda v Praze
-. Je to jen letmý nástřel , jak jsme sedl k počítači. Nemám problém pokračovat ještě tak aspoń 8 hodin. Ale nechce s emi.
prostě Moucho, jenom jsio dokáízal co jsi za dokonalé jelito. Jaksi oračovat protivníka korupčními kauzami, kd e jich nejméně 1/3 jd e za těmi, které vyznávám, tak to se fakt hned tak někomu nepovede. aspoň na Aktuálně jsi první. Nedivíms e tomu. Takový hlupák jako ty tady opravdu není.
Dobře jsi mne pobavil
Hauuuuuuuuuuuuuuuu!
16. 10. 2010 | 13:30

blue jay napsal(a):

dik t...,
Precetl jsem si odpovedi pod Havlikem. Me jen udivuje ze napr. Skromach vlastne nema co ztratit. Kdyz prohraje bude stale poslancem, a kdyz vyhraje tak se muze rozhodnout co chce. A strana v pripade ze se stane senatorem na jeho misto v poslanecke snemovne dosadi nahradnika. Me to pripada neuveritelne. Podle me by se napr. Skromach mel vzdat nejprve poslaneckeho mandatu bez nahrady a pak teprve kandidovat do senatu. Proc tomu v CR tak neni?
16. 10. 2010 | 13:32

LEVAK napsal(a):

Už jsem tu dlouho nebyl a nestačím žasnout.
Modré je zelené,černé je bílé a naopak.Pokud se týká strany VV vždyť se tady jen opakují kroky a činy strany zelených v minulém volebním období.Nic víc nic míň jen si myslím,že VV více akcentují peníze.Taky strana starostů vždyť to je strana SPUK,Strana Pro Udržení Koryta.Taková starostentská odborová organizace.Obě tyto strany před volbama vykřikovaly,že se starými dinosaury do vlády nepůjdou a jak pěkně zobají Kalouskovi z ruky a pěkně při tom vrtí ocásky,hlavně že jsou zásadoví!
PS:ta tajná tělocvična na MNO byl zřízená ještě když byl Kalousek ekonomický náměstek na MNO nebo až po jeho taktickém ústupu z této pozice?
16. 10. 2010 | 13:37

blue jay napsal(a):

vlk je opravdu srandovni,
S penou u huby a tornadem pomatenych pismenek tu obhajuje fakt ze je oranzovej. Asi veri ze oranzove zlociny jsou lepsi nez ty modre. Poor orange wolf.
16. 10. 2010 | 13:37

LEVAK napsal(a):

Ad blue jay: no protože tuto metodu zde nastolily herečky,fanynky Ordó Dominorum Sanctorum vedené Janou Hlaváčovou.Využily své populrity nechaly se zvolit a potom odstoupily.Později v mediích přiznaly,že to bylo z jejich strany záměrné a že nikdy neměly zájem vykonávat poslaneckou funkci.
Kde jste byl když tohle nevíte?
16. 10. 2010 | 13:42

vlk napsal(a):

t
fantasírova t můžete. To je tak jediné , co vám zbývá. Soudím, že eventuální poslankyně Kateřina Brožová by určitztě nikdy neaspirovala na funkci předsedkyně či místopředsedkyně sněmovny.
Takže vaše fantasírování má rozměr žluté zimnice.

Pokud jd eo kvalifiikaci kateřiny Klasnové, o které píšete - ona má vysokou školu brožová má vysokou školu. kObě školy jsou k řízení státu nekvalifikované. Jenže Klasnová , na rozdíl od Brožové to odmítla uznat. A jediná její kvalifikac e pro ten post co zasává je společná postel s Bártou. Kdyby nebylo té, byla by rád a za řadovou poslankyni. A že každý s někým spí , neznamená , že kvalifikací pro cokoliv je sdíelní společnépostele. tohle platí v banánových republikách. Do české politiky to zavedl, jak pamatujeme - Topolánek. A Bárta v tom zdárně pokračuje. Prostě mores české pravice. levice si nikd y nci takového nedovolila.

Co takhle příští pravicová vláda? Co kdyby byla sestavena podle klíče, že půlka budou političtí lídři a druhá půlka jejich metresy? budete spokojen? protože každý s někým s pí. Já s Karkulí.
karkule je nepochybně vzdělanější a životem poučenější než nějaká Klasnová, nicméně -v životě by mne nenapadlo ji, pokud bychbyl na Bártově místě, nominovat na místopředsedkyni sněmovny. Nejsem totiž ani orientální monarcha, ani erich honecker, ani Nicolae Ceaucescu , ani Mirek Topolánek, ani Vít Bárta.

A ohledně Klasnové a Klause..
Je dobře známo, že jsme všechno jiné jen ne Klausův fanda. Ale srovnávat Klause a jeho kvalifikaci pro vysokou sněmovní funkci mi přijde asi jako srovnání vhodnosti Alberta Einsteina a Rumcajse pro zkoumání v oblasti kvantové fyziky.
Ovšem s tím rozdílem, že na Klasnovou se docela hezky kouká.

Sladký
díky za květiny. Nicméně asi budu více méně absentovat i v budoucnu. kohabitovat s někým jao je Moucha, alisa, blue jay, alias mandrake, alias oranžový vlk, alis Timber wolf, alis, Fly on the Wall, alis vlkodav, alis....
To patří do kategorie sebepoškozování!
A samohany.

Proč bych to měl dělat? A takových se tu vyrojilo. Ne nemám z nich s trach. ale uniká mi, proč bych jim ZADARMO měl rozšiřovat obzory. Navíc hlupák tohohle kalibru zůstane hlupákem. Je nevzdělatelný. jak už jste s e sám přesvědčil.
16. 10. 2010 | 13:45

vlk napsal(a):

blue jay
srandovní, co srandovní, dokonale trapně komický jsi ty. Ještě jsem tu opravdu neviděl exota, co do diskus e napíš e v arghumentaci 1/3 průšvihu těch vlastních. Tohle je absolutní novum. Pěna u huby? Al e jdi! Bezvadně s e bavím!! Něco tak hloupého jako jsi ty se skutečně nepotkává ani jednou za měsíc.
16. 10. 2010 | 13:47

LEVAK napsal(a):

Ad vlk - skromné doplnění pro blue jay:
Do médií se dostal i případ bytu a firmy pana Topolánka. Tady není žádná velká záhada - firma VAE s. r. o., kterou spoluvlastnil a jejímuž představenstvu Topolánek předsedal, si půjčila peníze od První městské banky, založené primátorem Janem Koukalem. VAE nesplatila 16 milionů a tuto „nedobytnou“ pohledávku odkoupila přes prostředníka firma ELTODO, kterou založil opět - i když tentokrát už jako exprimátor - Jan Koukal. Za dluhy ručil Mirek Topolánek akciemi VAE a směnkou na hodnotu celého dluhu a za směnku zase ručil celým svým majetkem. Okolnosti půjčky VAE už vyšetřuje policie.

Ze všech stran případ totiž zavání korupcí a je tu i podezření z úvěrového podvodu. Podle zápisů z jednání magistrátu, jež má MF Plus k dispozici, je totiž jasné, že VAE nikdy svůj dluh řádně nesplácela. Později pouze prodala kroměřížskou firmu rozvádějící teplo, kterou za onen úvěr původně koupila, a získanou částkou splatila část dluhu. Zbytek, oněch 16 milionů,už nechala na krku První městské bance. Město nakonec pohledávku prodalo za třetinovou cenu 5,5 milionu firmě BBCash, která dluh bez jakéhokoli zisku prodala ELTODu, namísto aby zpeněžila pohledávku.

Proč Grossových 900 tisíc položilo vládu, zatímco Mirek Topolánek dluh deseti milionů ustál?

Asi bychom čekali, že nový majitel pohledávky si na dlužníkovi smlsne, ale kdepak. ELTODO vzápětí VAE odpustilo 4,6 milionu. A tady zůstává rozum stát. Město i ELTODO mohly pomocí směnek, za něž ručili jejich výstavci celým jměním, vymáhat dlužnou částku do posledního haléře. ELTODO podle posledního vyjádření Topolánkovu směnku zničilo. Ona směnka by totiž mohla být jedním z důkazů úvěrového podvodu. Mirek Topolánek a jeho kolegové směnkami ručili na částku, která mnohonásobně převyšovala majetek, jímž zase kryli svoje směnky. Ručili také akciemi VAE, které díky zadluženosti firmy měly zřejmě menší než nulovou hodnotu.
Zde se tedy nabízí pár otázek. Proč město neuplatnilo směnku? Mohlo tak dostat celou částku zpět. Proč Topolánek z prodeje svého podílu neuhradil dluh?
Proč ELTODO odpouštělo dluhy a zničilo směnku? Proč Grossových 900 000 položilo vládu a proč historie Kalouskovy směnky obstála? Proč ustál Topolánek fakt, že jeho firma připravila hlavní město Prahu o 10 milionů? Proč se po tom nikdo nepídil?
PS: a co pražské karty?Dalo by se pokračovat,dalo!
16. 10. 2010 | 13:50

Tencokida Hnuj napsal(a):

V Ostravici volí v místnosti, která je ve stejné budově jako hospoda.
Teda - že by se někdo zaobíral tím, zda se třeba při cestě na záchod neagituje ...
No mohl by.
Ale asi by tak akorát dostal přes držku.

Fakt - nelžu.

Já být místním kandidátem, tak vyberu z účtu pár tisícovek, sčuchnu se s hospodským a to byste viděli ty volební výsledky !
No tak jo - možná bych raději zaangažoval i přespolní žebravou kosmetičku.
Sichr je sichr.
Jeden nikdy neví, jak to chodí v jiných domácnostech, než je ta jeho.
16. 10. 2010 | 13:54

vlk napsal(a):

Leváku
jen se neomezujte!! vím , že můj seznam v pohod ě prodloužíte nejméně na trojnásobnou délku! Že máte načteno.
Ale není kouzelné, že duševní "obr" typu Blue jay vytáhne zrovna 1. mětskou? Nebo Izip? atd. ? Prostě Moucha.
Jak že to říkal Palivec,
16. 10. 2010 | 13:58

blue jay napsal(a):

oranzovej vlku,

uz se tesim az zjistis ze 12 statecnych dostalo pres zadek. To bude vyti, lol.

To s e pob a vim.
PS. Ohledne hlouposti. Uz jsi byl na strankach "Mojevěc" kterou provozuje Paroubek? Tam je ta prava sranda. Chybi tam uz jen nejakej vlk.
16. 10. 2010 | 14:00

kormoran napsal(a):

..osmilete vladnuti cssd....))
http://www.youtube.com/watc...
16. 10. 2010 | 14:06

blue jay napsal(a):

Ty jsi z Ostravice Kydaci?
Tak to jsme skoro sousedi. Ackoliv puvodem Prazak tak to tu v podhori Beskyd miluji. Dobri lide se selskym rozumem. Ale pry tu byl nekde spatren vlk. Snad se mu tu nebude darit, :-).
16. 10. 2010 | 14:08

blue jay napsal(a):

oranzove vlcatko?

Takze 2 tretiny prusvihu oranzady jsou omluvitelne? Nechapu jak ty fanatickej clovicku premyslis. Omlouvas, mlzis, googlujes. Tobe nevadi kmotri at jsou z jakekoliv strany? Tak proc se tak bijes za oranzove? Vzdyt jsou prohnili stejne jako ti modri. Vol lidi ktere znas osobne. A ne podle stranickeho prukazu. Mimochodem kolik ted platis za membership v CSSD?
16. 10. 2010 | 14:23

Kell napsal(a):

Vážení,co myslíte-vystoupí veverka John s celou svojí klakou z vlády,jelikož nebyla do komunálních voleb odvolána Vesecká?
Vsázím 1:1 000,že ne.
Kdo si přisadí?
Veverky naběhly na stejnou trajektorii jako druhdy "zelení".
Je to smutný obraz české politiky a ještě horší vysvědčení pro české voliče.
16. 10. 2010 | 14:34

t... napsal(a):

Vlku,

to odstoupení Brožové si pamatuji poněkud jinak než Vy. Jak to víte, že "Kateřina Brožová by určitě nikdy neaspirovala na funkci předsedkyně či místopředsedkyně sněmovny"? Má ráda peníze a za funkci je příplatek.

Tady jde o Paroubkovu kádrovou politiku, u Paroubka bylo těch "koček" víc, už jen Paroubková II, oficiální funkci ve straně neměla, ale o jejím neoficiálním vlivu se dosti šuškalo.

Obě VŠ nejsou k vládnutí příslušné, ale studium náboženství má k vládnutí přece jen blíže než studium herectví. Nelíbí se mi ani jedna Kateřina, ale když bych si byl nucen vybrat, tak raději Klasnovou.

U Klause mi jsou jeho odborné kvality od jisté doby ukradené. Nepsal jsem o kvalifikace Klause a Klasnové, jen to, že by se mi Klasnová ve funkci presidenta nelíbila mnohem méně.

Nejste orientální monarcha, ale od Karkulky jsem zde na aktuálně.cz viděl jen 1 příspěvek. Nechť zde také Vaše manželka něco napíše, nick má zde Vámi rezervovaný.
16. 10. 2010 | 14:39

Rumcajs napsal(a):

Vlk:

To chceš, abych zasekal kyberprostor aférama ČSSD ?
16. 10. 2010 | 14:53

Rumcajs napsal(a):

Slaný :

Co to meleš cukrouši ? Na co potřebujeme stranu ?

No abys nás tolik nedojil. Si představ, že budou mít stranu jenom takový šibalové jako jsi ty nebo Klozet s Pierotem.

Tak tu máme za chvíli zase otrokářství.
16. 10. 2010 | 14:56

Sladký napsal(a):

Nic jsi nepochopil,Rumcajsi (což jsem ani nečekal a je mi jasné,že ani po zopakování nic nepochopíš).KDYŽ JSTE TAK ÚŽASNĚ SCHOPNÍ samostatní a soběstační,k čemu potřebujete pomoc všemocné strany? Nenapadá tě,že pomoc potřebují spíše slabší a slabí,než silní a schopní? A v čem vám mocným a silným neschopná ČSSD tak strašlivě překážela?
16. 10. 2010 | 15:16

Sladký napsal(a):

Aby vás tolik nedojili? :o)))) Myslíš aby se nedohlíželo na daňové úniky, na majetky podnikatelů,kteří léta prodělávají? Opakuji znovu- pokud někdo k tomu,aby fungoval potřebuje mocnou pomoc,jak se může vychloubat schopnostmi,úspěchy a bohatstvím?
16. 10. 2010 | 15:19

Rumcajs napsal(a):

Sladký:

Zničila ekonomiku,okradla budoucnost a rozkradla co se dalo..

Nemám chuť dělat na daně a na lempli.

Tak proto mi překážela.
16. 10. 2010 | 15:20

Sladký napsal(a):

Abych vás tolik nedojil? :o) Na to potřebujete zdrcující politickou převahu? To jste tedy pěkní chudáčci.
Fakt si myslíš, že já a mně podobní požíríme stovky miliard ze státních zakázek za pomoci ČSSD?
16. 10. 2010 | 15:22

Sladký napsal(a):

"Zničila ekonomiku,okradla budoucnost a rozkradla co se dalo".:o) Dík,Rumcajsi tak už je mi to jasné.Ty si prostě pleteš ČSSD s ODS.Patrně nevíš nic o bankách,vykradených za prvních pravicových vlád (sanace přes 500 miliard) krachy kampeliček, podniky za babku privatizované bývalými komunistickými řediteli a funkcionáři? Klausovy balíčky, a záporný hospodářský růst? HDP za vlád ČSSD rostlo tak,jak se pravici nikdy ani nezdálo.
A ty plky o prožrané budoucnosti? Nenapadá tě,že na její úkor žijeme obří spotřebou životně důležitých surovin /ropa např. ?
16. 10. 2010 | 15:28

Sladký napsal(a):

Na LEMPLI.:o) Ale klid,on příjde korektor a vysvětlí mi,že dělám hrubé chyby při psaní mezer a použil jsem neexistující slovo zcestný.:o)
16. 10. 2010 | 15:30

Rumcajs napsal(a):

Sladký:

Se uklidni cukrouši. Odcházím do hospody zjistit, kolik blbů volilo jako ty.

Pak ti to řeknu.
16. 10. 2010 | 15:55

Sladký napsal(a):

Rumcajsi,nevymlouvej se na mne,však mezi ně patříš.Podle jazykového kódu, rozumové úrovně a znalostí jsi zcela jasný štamgast IV cenové.
16. 10. 2010 | 15:59

LEVAK napsal(a):

Ad Sladký:V roce 1996 okradl Klaus důchodce a zrušeným důchodovým fondem si vylepšil závěrečný státní účet či-li své hospodaření!
16. 10. 2010 | 16:24

Zbyněk napsal(a):

Vlku,protři si oči Klasnová je krásná mladá holka a Brožová???????
16. 10. 2010 | 16:25

Sladký napsal(a):

Levák Máte pravdu.Podobně i Kalousek použil nějaké rezervy zbylé po vládách ČSSD .
16. 10. 2010 | 17:08

slavwin napsal(a):

ČSSD dosud nepřekousla situaci, že ji bere hlasy někdo jiný jak komunisti zaměřila se na VV, ty ať se jim to líbi nebo ne jsou skutečným oživením politiky. Více jim škodí ten SPOZ, ten pořád bere těch 5%. Volání po revoluci? Žádná nepřinesla to co od ní lidé očekávali, tím myslím i tu poslední. Nezbývá než podporovat čistou nezlodějskou politiku. Uvědomme si že kdo krade je bolševik ať má nebo nemá v kapse jakoukoliv legitimaci. Zákony které nás umožňují oškubávat prosadili bolševici, možná někteří hráli při tom roli zlého maňáska.
16. 10. 2010 | 17:36

Al Jouda napsal(a):

To Levak :
Páte se proč? Odpověď je jednouchá: Protože by se nutně muselo začít vraždit !
16. 10. 2010 | 20:11

slavwin napsal(a):

Levak: Pane pořád si pletete pojmy, že ODS je přímou nástupkyní předlistopadové KSČ a dnešní KSČM je její opačný maňásek. Situace oproti roku 1989 je jiná tím že bolševici byli nuceni přijat politický boj a to pod mezinárodním tlakem a samozřejmě výhody si zachovali jinak to totiž nešlo.
16. 10. 2010 | 21:13

slavwin napsal(a):

Prvořadý úkol je poslat bolševiky na smetiště dějin a jejich podvodníky a zloděje do kriminálu. Z toho plynou i neshody se sousedy, kdo má zájem si nechat to bolševické svinstvo natahat do země.
16. 10. 2010 | 21:20

vlk napsal(a):

Moucho

pokud někdo dostal pořádný výprask, tak je to ODS. Velká města , včetně Prahy jsou prostě fuč.
Koryta jsou fuč.
Blbý, blbý. A jak to bud e taza týden s e ještě uvidí.
Prostě si s e předvedl jako dokonalý Pepek Vyskoč. Vlastně ne, ten by s e tu tak neztrapnil.
Podobně

Rumcajs

ano Rume, ve chvilkách, vzácných chvilkách střízlivosti zkus zaplnit ten kyberprostor. Rád si počtu.

t
zklamu vás. Moje karkule nikdy na Aktuálně nic nenapsala. Považuje to zamrhání času. A výraz špatného vkusu toho , kdo tak činí. Vždyť píši, že je to moudrá žena. Nikdy bych jí nebránil v psaní.

Zbyněk
Kalsnová je prostě jen další Talmanová nebo Jacques .
Další co udělala politickou karieru klasicky ženským způsobem.
16. 10. 2010 | 22:57

Brundibár napsal(a):

vlk:

Jen upozornění - mnohé pražské průšvihy, které se dnes propírají (olympiáda, Opencard, Blanka, Škodův palác, PMB...) se schvalovaly během volebního období 2002-6, kdy Mariánské náměstí a mnohé pražské radnice byly v moci velké koalice. To, že že přátelské vazby mezi pražskými špičkami ODS a ČSSD pokračovaly i uplynulé čtyři roky, naznačuje mj. i obsazení dozorčích rad "pražských" akciovek.

Tvrdit tedy, že zrovna "pražská koryta" jsou pro ODS fuč, je předčasné - počkejme si na jména pražských radních. A docela se obávám, že se Praha zase může "těšit" na stejnou sestavu, jakou jsme měli od r. 2002...
17. 10. 2010 | 00:13

danny66 napsal(a):

prosim Vas nedrazdete Vlka, tresou se mu ruce a jeho prvni prispevky jsou tim padem temer necitelne..a jelikoz rad ctu argumenty obou stran, jeho znetvorene komentare, ktere si jako JEDINY na techto strankach neopravuje, se pak skoro nedaji prelustit..dekuji..
17. 10. 2010 | 04:53

t... napsal(a):

Vlku,

myslím, že napsala, do diskuse pod blogem MUDr. Karla Nešpora, teď se to nedá najít, když je blog smazaný.
17. 10. 2010 | 08:39

V.....! napsal(a):

S každým slovem, které pan Tejc napsal, plně souhlasím a podepisuji se pod něj.
17. 10. 2010 | 10:34

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Almer Tomáš · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoš Ivan · Bartošová Ela · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Benda Jan · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Bobek Miroslav · Boudal Jiří · Brenna Yngvar · Bureš Radim C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Černý Jan · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Dienstbier Jiří · Dolejš Jiří · Drobek Aleš · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fábri Aurel · Fafejtová Klára · Farský Jan · Fendrych Martin · Feri Dominik · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gazdík Petr · Glanc Tomáš · Groman Martin H Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holomek Karel · Honzák Radkin · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrbková Lenka · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hudeček Tomáš · Hülle Tomáš · Hvížďala Karel CH Chlupáček Ondřej · Chromý Heřman · Chýla Jiří J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jarolímek Martin · Jašurek Miroslav · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Kislingerová Eva · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kohoutová Růžena · Kolínská Petra · Kopecký Pavel · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Králíková Eva · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroppová Alexandra · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Líbal Vladimír · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Novotný Martin O Očko Petr · Oláh Michal · Ondráčková Radka · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Paroubková Petra · Passerin Johana · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Pelda Zdeněk · Penc Stanislav · Petrák Milán · Pikora Vladimír · Pilip Ivan · Pixová Michaela · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš · Přibyl Stanislav R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rath David · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Richterová Olga · Ripka Štěpán · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobotka Daniel · Sokačová Linda · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Syrovátka Jonáš Š Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Škop Michal · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěch Milan · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Turek Jan · Tvrdoň Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Veselý Martin · Vhrsti · Vích Tomáš · Vileta Petr · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojta Vít · Vojtěch Adam · Výborný Marek W Wagenknecht Lukáš · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zahumenský David · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zlatuška Jiří · Znoj Milan Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy