Psychotesty pro kandidáty!

15. 12. 2012 | 21:58
Přečteno 4052 krát
Kolega bloger David Rajmon si stanovil několik kritérií, které mu mají napomoci identifikovat nejvhodnějšího kandidáta na presidenta. Dosavadní desetileté zkušenosti i to, jak se doposud noví kandidáti projevovali však jasně říkají, že mezi nimi schází kritérium kardinální a přitom natolik lidské – je-li či není kandidát bláznem.

Čím více se blíží konec funkčního období stávajícího presidenta a dennodenně přibývá zpráv o jeho nepředvídatelném a zjevně nekontrolovatelném chování (viz interview při státní návštěvě Rakouska) nebo prohlášení podobných tomu, že nikdy neviděl zpravodajství v žádné televizi, což mu pomáhá zachovat si duševní zdraví (tvrzení nikoli nepodobné tvrzení alkoholika, že je téměř abstinentem) a čím více se odhalují kandidáti na presidenta nového, je stále zřejmější, že je naprosto nezbytné zařadit do systému voleb politických reprezentantů nový kvalifikační předpoklad.

Není přece normální, aby řidič autobusu zodpovědný za svých padesát cestujících musel absolvovat psychotesty, zatímco ti, kteří odpovídají za osud deseti milionů obyvatel se usadili ve svých křeslech, přestože evidentně vykazují znaky duševní poruchy. Psychotesty by se měly dokonce stát základním kvalifikačním předpokladem. Jakým katastrofám by se bývalo dalo zabránit, pokud by byly vyžadovány v Německu ve třicátých letech.

Aniž bych chtěl předstírat, že rozumím psychiatrii či psychologii, tuším i jako laik, že duševní nemoci se demonstrují různě. U někoho jsou zjevné takříkajíc na první pohled. Porucha se prostě vepíše do tváře postiženého. A je nám jasno, že takovému člověku by ústavní zřízenci ani nedovolili, aby se jako kandidát na presidenta vůbec přihlásil. Přitom může jít o člověka poctivého, mravného, po moci nebažícího a už vůbec ne narcistního. Prostě někoho, koho bychom dnes ve vrcholné politice potřebovali jako sůl.

U tváří zračících životní optimismus, úsměvy přes celý billboard, barvené vlasy (ano, i pánové - známe je všichni) se jiné duševní poruchy demonstrují až na pohled druhý nebo dokonce třetí. Nejprve když dotyčný promluví o tom, co dobrého pro vás hodlá učinit, zatímco vy víte už teď, že je to v naprostém rozporu s jeho dosavadním konáním. Ale jste ochotni dát mu šanci. Hůře pak, když tu šanci skutečně dostane a začne znovu konat. Velmi často, nebo spíše pravidelně, opět v rozporu s tím, co předtím říkal. Tyto tváře pro nás chtějí přirozeně jen samé dobro, chtějí být presidentem všech. Stejná slova, jaká zněla při první volbě současného vašeho presidenta.

Tak kupříkladu tady máme kandidátku, která právě proklouzla do dalšího kola s odřenýma ušima. Ta je přesvědčena, že je nutno kandidovat všude, kde se volí, hlavně aby byly slyšet její názory. Jedno kam se volí, jedno za koho. Klidně postupně za naprosté ideové odpůrce. Komunista, pravičák, příště třeba opičák. Pokud si bude uměl říct. Lidé ji vyhodí zleva a, voila!, ona opět nakráčí s hlavou vztyčenou, jenom tentokrát z nejpravějšího prava.

Existovala ještě v minulém desetiletí v Praze skupina lidí – holubí letka se jí říkalo. Tito lidé měli, bůhví odkud, přehled o sebemenší společenské akci, která se v Praze konala a kde se podávalo občerstvení. Všichni organizátoři takových akcí z nich měli hrůzu jak před náletem sarančat. Pod různými záminkami se obvykle dostali dovnitř, rychle zjistili, odkud se vynášejí podnosy s jídlem a odtud už se nehnuli. Jídlo odebírali hosteskám hned ve dveřích z ještě nad hlavu zdvižených podnosů. Na ostatní účastníky toho již moc nezbylo. Tolik k oné kandidátce.

Není v tom ovšem sama. Jiný kandidát se již také hlásí do kdejakých a stále dalších voleb. Má ovšem o sobě natolik vysoké mínění a o ostatních natolik nízké, že pro změnu odkráčí dříve, než je vyhlášen devastující výsledek, Takový je to hrdina.

Nouze není ani o typy „všechno znám, všude jsem byl, vše hravě vyřeším a ještě vás pobavím“. A přitom netuší, jak málo toho ví. Do dalšího kola ho naštěstí nepustila prostá aritmetika, ať již ohýbaná tak či onak.

O vybavenosti většiny z kandidátů pro úřad presidenta vypovídá mimochodem i to, že nejsou ani schopni zorganizovat řádnou kontrolu údajů petentů při podepisování archů.

Jako voliči se nemusíme obávat, že by nám po psychotestech nezbyl nikdo, koho bychom mohli volit. Právě naopak. Přes vše výše uvedené je totiž mezi kandidáty několik málo skutečných osobností, které by případný psychotest zvládly s naprostým přehledem. Poznáte ty dvě dámy na první pohled. Nevytrubují totiž neustále do světa, jak jsou skvělé. Protože nejsou žádnými trubci, pouze prostě jsou. I kontrolu podpisů si dokázaly zorganizovat tak, že chybovost měly, na rozdíl od ostatních kandidátů, nesrovnatelně nejnižší. Konec konců i ten Hrad potřebuje po osmi letech působení známě pánské sestavy ženskou ruku jako prase drbání, s prominutím.

Pevně doufám, ba dokonce tímto úpěnlivě prosím některého zákonodárce, aby se požadavku na psychotesty ujal a navrhl jej dříve, než bude pozdě! Michal Semín, předseda proklausovské Akce D.O.S.T. totiž již v Lidových novinách varoval, abychom se se zbývajícími dny Václava Klause v presidentské funkci neradovali předčasně. Jenom si představte, že by byla česká politika obklíčena podobnými lidmi zespoda i seshora. Dokud Die Welt označuje Klausem obdivovaného Petra Hájka dvorním šaškem, nemusí se nás to osobně dotýkat. Jakmile nás ale začnou v světě nazývat blázincem, budeme muset to již nést osobně.Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Baba Jaga napsal(a):

Který spolek byste pro psychické zkoumání kandidátů doporučoval, milý pane autore?
15. 12. 2012 | 22:21

Yosif K napsal(a):

Byl jeden odbornik pres kytovce,
doufal ze Cesi nejsou ovce!
---ze na ne spoleh moc neni,
---to vedi dobre duchove zeleni!
Treba je probrat ty na kandidatce!

Jeden je levy, druhy je pravy,
tretimu nepreje dusevni zdravi,
---cvrta pak vypada zas jako pobehlice,
---proste tam schazi moudra to greenpeacnice!!!!
Skoda ach preskoda ze Tutter se nepostavi!!!!
15. 12. 2012 | 22:24

nestranný napsal(a):

Co zase má znamenat tahle pochybná agitace?V našem absurdistánu je stejně již dávno předem rozhodnuto.Za každou cenu musí být nástupcem Klause jen člověk s ním spojený.
Že se tu bude manipulovat s výsledky je nad slunce jasnější.Kdyby totiž měl být zvolen někdo,kdo by chtěl změnu v tom smyslu,že se zde musí nastolit řád a právo,
byla by to pro všechny polistopadové politiky katastrofa.Je totiž absolutně nežádoucí,aby nastoupilo právo a spravedlnost.Moc v současnosti vlivnýcha bohatých by skončilo v kriminálech a mnoho by jich zchudlo.A nebyli by to jen nějací kmotři,ale i bývalí politici.A to současná squadra mafiánců nikdy nedopustí.
15. 12. 2012 | 23:02

JenTak napsal(a):

Máte recht, pane autore.
Kdyby byly používány psychotesty na nejvyšší činitele odjakživa, nebyl by Stalin
generálním tajemníkem a jiný, český uzurpátor by nebyl předseda strany a pak i prezidentem.
Pro utajení jméno toho nýmanda zamlčím, ať to zůstane jen mezi námi vědoucími. Ostatní ať tápou.
15. 12. 2012 | 23:12

ondráš napsal(a):

Ano, stokrát ano! Souhlasím s vámi ve všem včetně vašeho volebního doporučení. Ta přehlídka samolibých trubců je skličující a posledních 82 dní jistého narcise ve funkci je velmi nebezpečných. Myslím, že by se opět mělo začít nahlas mluvit o možnosti předčasného odvolání z funkce - oddychli bychom si všichni včetně současných vládních šašků. A hlavně: bylo by to očistné pro národní duchovní zdraví.
15. 12. 2012 | 23:13

Aleš Řešitel napsal(a):

O čem se bavíme. Jde o podstatu pravomocí či šaškovství. I zde se nedá říci co převažuje, to na Hradě či na Ústavním. Byť omezené pravomoci dovedou zamotat hlavy a nejenom to. Je možno zpochybnit rozhodnutí např. schválených psychopatů, kde je možné odvolání se, snad ne pouze na pátém nástupiště, které je v tomto státě opravdu tou poslední štací? Kdo je schopen, spíše kdo navrhuje řešení. Hradní kandidáti? Kdo je platí? A za co? Podívejte se, kdo jim plní konta. Podívejte se, kdo zase stojí za mediálními masážemi, je neskutečné že i debilita může mít teoretický (průzkum) úspěch. Bohužel byť i s omezenými pravomocemi se dá velice dobře pracovat i obchodovat k obrazu svému a svých věrných. Je potřeba vydržet do doby ochrany imunity, do doby promlčení. I největší svině se stávají svatými. ales.resitel@centrum.cz
15. 12. 2012 | 23:39

Baba napsal(a):

Zaměstnavatelem prezidenta republiky bude asi Kancelář prezidenta republiky. Našinec není pamětníkem doby, kdy by se v Česku k prezidentskému platu připočítával rodičovský příspěvek.
16. 12. 2012 | 00:50

Yosif K napsal(a):

Nikdo neni dokonaly, jak se v filmu rika,
kandidati mnozi, maji profil psychotika!
---Tutter tlaci psychotesty, proseli by silence,
---sam je clovek uvazlivy, Teheranu po ruce!
Greenpeace - tot vecny mir a fotovoltaika!
16. 12. 2012 | 07:28

Stařeček napsal(a):

JenTak - copak u nás se psychotesty nedají koupit, nebo vynutit nějakým vydáráním? Od kdy se u nás dělá něco poctivě? Vždyť i ten zákon o volbě prezidenta je vypracován tak, aby mohl vyloučit nechtěné kandidáty.
16. 12. 2012 | 09:13

Xaver napsal(a):

A to ty hlasy bude počítat zase ten neumětel ?
16. 12. 2012 | 09:19

Martin napsal(a):

Jakákoliv komise pro zkoumání způsobilosti kandidátů do jakýchkoliv voleb souvisejících s politikou by rychlostí blesku začala kandidáty kádrovat podle jejich politických kvalit, ono už by se to nějak zaobalilo. Proto takové komise nikdy nesmí vzniknout. Ono už to v menší míře probíhá již dnes, viz zákaz DS a dopadlo to přesně jak to dopadnout nemělo.

Tutter by místo psaní těchto a podobně nanicovatých blogů měl podat vysvětlení k položce na faktuře za elektřinu Podpora OZE.
16. 12. 2012 | 09:38

Syčák napsal(a):

K Bobobšíkové:
Český komunista má s českým pravičákem mnoho styčných ploch. Stejně, nebo možná i více, než se soc. dem. Jeden příklad za všechny. Ministr spravedlnosti Blažek by mohl být ministrem spravedlnosti i v komunistické vládě.
16. 12. 2012 | 09:50

český maloměšťák napsal(a):

Rozumný názor - v logice věci Těžko realizovatelný - protože jak ve filmu Od Fica do Fica tvrdí F. Gál - začíná být zjevné, že psychopatické osobnosti moc přitahuje ....vzniklá souručenství každému takovému pokusu o včasnou diagnostiku členů takovýchto souručenství - vždy včas a účinně zabrání.

kolektiv autorů s názvem Yosif K
Vaše firma se - jak vidno,také neobtěžuje takovéto testy provádět, že ?
Měla by ale.
16. 12. 2012 | 10:13

Meňo napsal(a):

PREZIDENT ČR by měl být změnou pro tento národ. Změnou od pravo-modrého vidění světa k levo-růžovému, a na tom nezmění nic žádný požadavek na nadstranickost. Klaus se při volbě rovněž dušoval nadstranickostí, a výsledek jsme pocítili sami. Nahradit jednu nespravedlnost (totalitární) jinou nespravedlností (oligarchickou), to nevyžaduje příliš hlubokou filosofii, myslím. V české kotlině je v tradici sociálně citlivá politika vpravdě pro lidi obyčejné, počtem zdaleka nejpočetnější, proto pro dnešní zúžené chápání jsem jí nazval "levo-růžovou". Např. takový zakladatel státu a první prezident TGM (jehož portrét dnes paradoxně nese jedna z velkých málo dostupných bankovek) také nebyl žádný kapitalista, nýbrž v dnešním slovníku bezmála "socka" (otec kočí, matka pradlena, vyučen kovářem, pak teprv vystudoval 2 obory). Takže proto odůvodňuji nutnost po 20-leté kocovině pravicových pokusů stočit kormidlo doleva, tam kde jsme "doma". Né jen pro mechanickou změnu stran. Od spravedlnosti pro tisíce ke spravedlnosti pro milióny !
A teď tedy koho nám zatím kandidatura nabízí ? Jděmež do personálií ! Když vynechám úsměvné postavičky typu Schwarzenberga (co neumí česky a jehož rod nabyl majetky po 8.11.1620), Dlouhého (představitele zpackané privatizace 90. let) a Okamury (Japonec prezidentem v ČR ?) a soustředím se na vážné kandidáty, nemohu souhlasit ani s mediálně protěžovaným sympaťákem expremiérem Fischerem. Jeho handicapem je jeho pravicovost, s jakou nám může (s úsměvem na rtech) naordinovat další klausovský balíček s pozlátkem třeba moderního židovství; ne, na tento zázrak prostě nevěřím. Dalším úspěšným expremiérem byl RNDr. Vladimír Špidla, skromný Jihočech, později eurokomisař, který tuším díky své skromnosti ani nekandiduje. Rád bych se zde mýlil, ale nenašel jsem ho. No a zbývají takoví, jako je Diestbier (možná pár let praxe mu neuškodí), či Zeman. U něj je věk vyvážen snad moudrostí, s níž je nám znám z doby premiérování, bez ohledu na dnešní mediální nesouhlas. U něho bych věděl, na čem jsem - tedy ČITELNOST. Jestli pomůže nespravedlivě stíhanému doktoru Rathovi z vězení (půl roku čekajícímu na řádný soud), to se teprv ukáže. Ale celkově bych mu věřil. Takže já bych volil Zemana a jeho čitelnost.
Díky za pozornost.
16. 12. 2012 | 10:17

Sladký napsal(a):

VV do naší politiky přivedly tři mladé a půvabné K. Jako první se předvedla Kristýna- a stálo to za to, i zvrhlíci si přišli na své. Nyní vytáhla peakové eso druhá, Kerolajna.Copak nám předvede Kateřina, třetí,doposud nečinná puma?
16. 12. 2012 | 10:20

Meňo napsal(a):

K těm psychotestům ještě vzpomínka na minulé prezidentské volby : říkalo se, že v hospodě U Grobiána si Honza s Tondou při třetím žejdlíku povídali o jediném kandidátovi proti VK - Prof. Švejnarovi, že je z USA atd.atd. Český Honza řekl "Vždyť on (Švejnar) ani neví, že na prezidentský vlajce je napsáno stařičké tatíčkovo "Nebát se a nekrást !""
16. 12. 2012 | 10:22

Sladký napsal(a):

Pardon, poznámka o ttěch třech bombách patřila pod blog negynekologa Svobody.
Jinak- Meňo, máv v podstatě tentýž názor.Ostatně, shoduji se s Vámi poměrně dost často.(Přesněji řečeno,skoro pokaždé, když sem něco napíšete).
16. 12. 2012 | 10:26

klaun napsal(a):

Z vyprávění siouxského medicinmana Chromého jelena z knihy od Richarda Erdoese :

Budu ti teď vyprávět příběh o klaunech, ale nebude to zábavné povídání. Pro nás indiány má všechno hlubší význam; cokoli konáme, je spojeno s naší vírou.
Klaun je pro nás někdo posvátný, komický, mocný, směšný, svatý, neslušný, prorocký. Je tím vším a ještě něco navrch. Tím, že se klaun chová jako kašpar, provádí ve skutečnosti duchovní obřad. Má sílu. Ta pochází od Hromových bytostí, ne od zvířat nebo ze země. Podle naší indiánské víry má klaun víc síly než atomová bomba. Tahle síla by klidně dokázala odfouknout kopuli Kapitolu. Vyprávěl jsem ti už, že jsem kdysi dělal klauna na rodeu. To byla skoro duchovní práce. Dělat klauna mělo pro mě blízko k tomu dělat medicinmana. Oba vycházejí ze stejné podstaty.

Klaunovi se v našem jazyce říká heyókha. Je to opačník plný rozporů, všechno
otočí, převrátí, říká ano i ne jedním dechem. Klaunem se může stát kdokoli ze dne na den, ať chce nebo nechce. Je to velmi jednoduché. Stačí abys snil o blesku, o Hromových prácích. Ráno se pak probudíš a je z tebe heyókha. Nic s tím nenaděláš. Být klaun ti přináší úctu, ale zároveň i hanbu. Dává ti to sílu, ale musíš za ni platit.

Heyókha provádí podivné kousky. Říká "ano", když myslí "ne". Na koni jezdí obličejem k ocasu. Mokasíny nebo holínky si obouvá obráceně. Když přichází, ve skutečnosti odchází. Když během letních veder panuje dusno, heyókha se bude třást zimou, bude si brát rukavice a balit se do dek. Rozdělá velký oheň a bude naříkat, že umrzne. V zimě za sněhové bouře, když teplota klesne pod nulu, bude heyókha ulepený od potu. Je na něj moc horko. Natáhne si plavky a běduje, že si musí jít zaplavat, aby se ochladil. Babička mi vyprávěla o jednom klaunovi, který se za mrazivé zimy celé hodiny potuloval po vesnici nahý, jen v bederní roušce a pořás si stěžoval na horko. Říkali mu Heyókha Osní - studený blázen. Jinému se zase neřeklo jinak než narovnávač. Pobíhal neustále s kladivem v ruce a pokoušel se zplacatit kulaté a ohnuté věci - polévkové talíře, vajíčka, míče, prsteny nebo kola od vozu. Babička měla jeden z těch kulatých skleněných cylindů na petrolejku. Tak jí ho kladivem taky srovnal. Není to nic jednoduchého, být heyókha. Je dokonce ještě horší ho mít v rodině.

To vysvětluje Klausovo chování
16. 12. 2012 | 10:28

resl napsal(a):

Myslím, že neexistuje člověk, který by věřil Klausovi, že nesleduje žádné zpravodajství, zprávy v TV atd.

A přesto to tvrdí. Proč, to se nikdo nedozví, protože na hloupé otázky on neodpovídá. Pro českého prezidenta je přece "samozřejmé", že neví co se tady děje, Ovšem jen do té doby ,než se to začne dotýkat Hradu. Pak už ví, vidí, slyší. I když tvrdí, že ne a ne a ne.
Je to člověk evidentně duševně nemocný, ale lék na komplex z Havla není.
16. 12. 2012 | 11:30

mudr pudr napsal(a):

Sladky se omluvil.
Spletl si blog. Ja to prijimam. Asi to pri jeho pracovni zatezi neni jednoduche. Tolik blogu a tolik moudrosti o ktere se chce s obycejnym clovekem podelit. Obcas se i mistr Sladky utne.
16. 12. 2012 | 11:59

patriot napsal(a):

Psychotestům a jiným testům by měl být ze zákona podroben každý, kdo kandiduje na jakoukoliv veřejnou funkci.

Masové pronikání psychopatů a zločinců do politiky je základním důvodem všech problémů tohoto světa.
16. 12. 2012 | 12:39

český maloměšťák napsal(a):

Meňo
Na prezidentské standardě je již leta napsáno " Pravda vítězi". /s krátkým a měkkým " i" na konci/
16. 12. 2012 | 13:02

xxx napsal(a):

Autore, potlesk. Skvele! I presto, ze "nejsme stejne krve".
16. 12. 2012 | 13:45

resl napsal(a):

č.m.,
co si myslíte o p. Meňovi ? chtěl jsem to sem hodit, ale předešel jste mě.
16. 12. 2012 | 14:33

rosenberg napsal(a):

Syčák 09:50

no s Bobošíkovou bych možná také mohl mít některé styčné plochy :-)
16. 12. 2012 | 15:53

Kanalnik napsal(a):

Chapu, ze clanek je psan subjektivne, pro mne je v nem ale mnoho zkratek a demagogickych sdeleni bez hlubsiho pohledu na tematiku, kterou se pan autor zabyva.

"U někoho jsou zjevné takříkajíc na první pohled. Porucha se prostě vepíše do tváře postiženého." - Jestli tohle ma byt narazka na Franze, tak za tak jednoducheho jsem autora nepovazoval.

"Tak kupříkladu tady máme kandidátku, která právě proklouzla do dalšího kola s odřenýma ušima." - Manipulace. Podstatne je jen to, ze mela pres 50.000 hlasu, nic vic. Ty odrene usi jsou jen odvozene z trapasu MV, bez akce pana Henycha by o odrenych usich tezko nekdo premyslel.

"Ta je přesvědčena, že je nutno kandidovat všude, kde se volí, hlavně aby byly slyšet její názory." - Na tom ale neni nic spatneho ani zavrzenihodneho. Pani B. je svobodnym clovekem a muze kandidovat, jak se ji zachce. (otazka jejiho populismu s tim vubec nesouvisi)

poznamku o holubi letce jsem nepochopil

"O vybavenosti většiny z kandidátů pro úřad presidenta vypovídá mimochodem i to, že nejsou ani schopni zorganizovat řádnou kontrolu údajů petentů při podepisování archů." - A jak to tak asi maji delat? Kontrolu OP zakon nedovoluje. Naopak lide, kteri treba uvedli adresu soucasneho bydliste, nikoli adresu trvalou, jsou automaticky diskvalifikovani, i kdyz existuji.
16. 12. 2012 | 15:55

svatební a pohřební orchestr G.Bregoviče napsal(a):

MeŇo 10:17

není zač, dovoluji vám odejít.
16. 12. 2012 | 15:58

Yosif K napsal(a):

MENO NAPSAL:
Dalším úspěšným expremiérem byl RNDr. Vladimír Špidla, skromný Jihočech, později eurokomisař, který tuším díky své skromnosti ani nekandiduje.
KONEC CITATU.

RNDr. Vladimír Špidla, skromný Jihočech, a poctivy clovek - toho netahejte do cech, nechte ho brat drzhubne v Bruselu, byl vykopnuyt nahoru ku korytu za 15 tisic ERUR mesicne aby se nezacal udavat sibaloviny svych nahle bohatnuvsich spolustraniku......
16. 12. 2012 | 16:08

Yosif K napsal(a):

Tihle cesti kandidati to je pekna bida,
levy pravy s pobehlici vesele se strida!
---nikdo nema integritu jako tudle Tutter,
---matku Gaiu s lehkym srdcem kazdy z nich by zaprel...
S Tutterem vsak cesky narod znovu silu strada!
16. 12. 2012 | 16:15

resl napsal(a):

Pravý důvod proč Klaus a Nečas nebyli ve Švédsku na udílení Nobelových cen.
Kopírujte a posílejte všem,dokud mne nebloknou.
Velmi zajímavé čtení – doporučuji

zdroj:
http://berossos.blog.cz/1212/necekane

Nečekané
Neděle v 20:06

Tuto zprávu vydala -
Hana Jakobová - pracuje v Europadomstolens domar i mål mot utomnordiska länder ve společnosti Utrikesdepartementet - Švédské království, studovala na škole Právnická fakulta UK Bydlí ve městě Kungsholmen, Stockholms Län, Sweden

Švédský král a vláda odmítli decentně návštěvu totalitní vlády ODS a TOP09.

Švédská vláda nechce připustit, aby slavnost pošpinila Česká vláda,
...
která prosazuje politiku otrokářství a která provozuje lichvářské exekuce proti vlastním obyvatelům - občanům České republiky.

Švédsko je právním demokratickým státem a pohrdá návštěvou Klause, Nečase a Kalouska i Schwarzenberga.

Česká republika je v rámci EU jediným neprávním státem, kde zločin a korupce proniká od vlády přes policii a soudy až do médií.

Švédsko se distancuje od současné české vlády až do její demise a vyšetření zpronevěry 500 miliard, které ODS a TOP09 rozkradly z dotací z EU do ČR.

Česká reprezentace má zákaz vstoupit na území Švédska! FCB dnes
16. 12. 2012 | 16:21

mik napsal(a):

No ono to neni ani tak o psychotestech jako o vysphani se o necim hrbete do koryta podivejte se na Klause obycejny bezvyznamny urednicek v prognostickem ustavu za totace studoval na zapade ,,zatimco jini nemeli sanci vyjet ani do Jugoslavie pak bum 89 a on stanul co by ministr financi a kam vedl v te dobe Ceskoslovensko ? bum premier a pakt s Meciarem a vytycovali na Moravskem pomezi hranice ,, soused co mel k sousedovi 500 m a zasli spolu na pivko k nemu musel 20 km,, Valasi by hnali vidlema bum stal se prezidentem a aby Moravakum dal nejakou naplast tak si tam nasadil Topolanka a dneska dneska bude tvrdit ze je to na emigraci,,, a tak je to u vsech ne psychotesty ale krumpac lopata monterky a 12 hodinove smeny a jestli se ti nelibi tak se budes chodit hlasit na postu a delat verejne prace zadarmo,,, Drabkuv protiustavni a proti zakladni listine prav nesmysl byl sice zrusen ale na postu se maji nezamestnani hlasit porad a od ledna jak nebudou mit skartu nedostanou podporu,, hnat tu bandu sukovici a ne nejake psychotesty schody se zametaji odshora uz at Klaus z Hradu vypadne a s nim vsichni jeho kamaradi,,ale jak jsem koukal 80 % lidi si mysli ze volby budou odlozeny,,,zase ostuda ve svete a pochopitelne nejspis umyslne intriky proc to vsechno tak bylo..jiste tam zuri zakulisni boj a nebyl jisty vitez tak bylo nutne zaridit aby se volby odlozily a byl cas na intriky a spinu
16. 12. 2012 | 16:42

Bazzy napsal(a):

resl: jakkoli zajímavé, zavání to hoaxem, kolego ... ;-)

psychotesty při vstupu do veřejné funkce považuji za svělý nápad, dokonce bych jej rozšířil o test schopnosti identifikace s hodnotami, které sdílíme ...
16. 12. 2012 | 16:57

resl napsal(a):

Bazzy,
zavání, zavání, jakoby to byla léčka z Hradu.
16. 12. 2012 | 17:07

TomášL napsal(a):

resl

Co by dělali ve Švédsku, když se NP míru uěluje v Norsku?

Vždy mě fascinuje, jak se tu masturbuje se Švédskem... A potom si vzpomenu, jak Švédové podplatili (prý Ti nejméně zkorumpování v Evropě) českou politickou elitu na Gripenech... Jak se vyplatili v GB z obvinění k ČR atp. kauzy. :-)))
16. 12. 2012 | 20:07

Yosif K napsal(a):

Tutter muz je zoceleny, psychotiky tepa,
dneska mu tez neunikla pobehlice lepa!
---Publikum si hlavu lame koho Tutter voli,
---nikdo zatim neuhodl Tuttera to boli!
Je to bida nelze volit zeleneho basizuka!!!
16. 12. 2012 | 20:55

xxx napsal(a):

To TomasL:
Neplette se. Na Gripenech podplacel/pokud podplacel/ BAE Systems, a to jsou Anglani, se Svedy kooperujici, nikoli Svedove.
Ve Svedsku by neco takoveho smesnou pokutou jako v Anglii neproslo. Ti opravdu
mezi nejmene zkorumpovane zeme patri/narozdil od CR/.
16. 12. 2012 | 21:56

Alojz Lorenc / StB... Penta / napsal(a):

A pak to přišlo.
28. 04. 2013 | 21:14

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Almer Tomáš · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoš Ivan · Bartošová Ela · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Benda Jan · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Bobek Miroslav · Boudal Jiří · Brenna Yngvar · Bureš Radim C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Černý Jan · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Dienstbier Jiří · Dolejš Jiří · Drobek Aleš · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fábri Aurel · Fafejtová Klára · Farský Jan · Fendrych Martin · Feri Dominik · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gazdík Petr · Glanc Tomáš · Groman Martin H Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holomek Karel · Honzák Radkin · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrbková Lenka · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hudeček Tomáš · Hülle Tomáš · Hvížďala Karel CH Chlupáček Ondřej · Chromý Heřman · Chýla Jiří J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jarolímek Martin · Jašurek Miroslav · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Kislingerová Eva · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kohoutová Růžena · Kolínská Petra · Kopecký Pavel · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Králíková Eva · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroppová Alexandra · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Líbal Vladimír · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Novotný Martin O Očko Petr · Oláh Michal · Ondráčková Radka · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Paroubková Petra · Passerin Johana · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Pelda Zdeněk · Penc Stanislav · Petrák Milán · Pikora Vladimír · Pilip Ivan · Pixová Michaela · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš · Přibyl Stanislav R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rath David · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Richterová Olga · Ripka Štěpán · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobotka Daniel · Sokačová Linda · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Syrovátka Jonáš Š Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Škop Michal · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěch Milan · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Turek Jan · Tvrdoň Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Veselý Martin · Vhrsti · Vích Tomáš · Vileta Petr · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojta Vít · Vojtěch Adam · Výborný Marek W Wagenknecht Lukáš · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zahumenský David · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zlatuška Jiří · Znoj Milan Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy