Začíná vymývání mozků

07. 01. 2013 | 09:43
Přečteno 12890 krát
V totalitní komunistické diktatuře jsem si možnou svobodu a demokracii představoval naivně. Jako prostor, kde rozhodující budou argumenty, ne ideologická cenzura..V samizdatu to tak bylo. Ale ne vždy. Když jsem v osmdesátých letech do Lidových novin posla článek kritizující revue Střední Evropa, byl briskně zamítnut proto, že se kritika do vlastních řad nepřipouštěla.Vystřízlivěl jsem po revoluci. Do Přítomnosti jsem zaslal článek „Souvislosti 4., 5. a 6.. července.“ Z redakce se ozval Jan Sokol a řekl mi, že text neprojde, budu-li uvádět, že Jan Hus byl univerzitním rektorem. To mne šokovalo. Začalo mi docházet, že Sokolova cenzura byla jen miniukázkou typické vlastnosti intelektuálů. Nazývám ji komunismus naruby podle Marcuseho pojmu agresivní vázanosti. Kdo je jen odpůrce nepřítele, dělá totéž co on, jen obráceně. Intelektuální prostředí tím žije. At´ je to novohenleinovství, husitobijství, odmítání hlavního demokratického proudu národního obrození, prohabsburská a pangermánská nenávist k Masarykově Československu, nebo vzývání Evropské unie jako kdysi Sovětského svazu. Intelektuálský sklon nahrazovat myšlení frázemi, poručníkováním a ignorováním reality mají v krvi i papaláši EU.

Například místopředsedkyně Evropské komise Viviane Redingová (Chci Spojené státy evropské, LN. 10.12.), jež se proslavila houževnatým prosazováním 40% ženské firemní kvóty. Zde vyzývá k přeměně unie ve stát po vzoru USA. Prý to vyřeší ekonomickou krizi EU a učiní ji demokratickou. Návrh opakuje starou písničku zakladatele tohoto způsobu evropské integrace, Jeana Monneta z r. 1950, jenž v „Schumanově deklaraci“ (Francouzský ministr zahraničí, předválečný mnichovan Robert Schuman, text jen podepsal.) vyzval k založení Evropského společenství uhlí a oceli jako “prvnímu k roku k Evropské federaci,“ řízenému „Vysokým úřadem“ (nyní Evropská komise paní Redingové).

Mezi texty je výmluvný rozdíl. Zatímco v Schumanově deklaraci se slovo demokracie nevyskytuje, ale evropská federace jako hlavní cíl dvakrát, Redingová mluví o Spojených státech evropských jako o demokracii s vládou-Evropskou komisí, jak to chce i německá kancléřka, a dvoukomorovým Evropským parlamentem. Předsedu EK, tedy eurovlády, prý snad budeme volit přímo, jak to chce německý ministr financí a z Německa de facto vedená Evropská lidová strana. To vše místopředsedkyně EK myslí smrtelně vážně. A dovolává se působení v EP, což požaduje po všech eurokomisařích. Netuší jako naši eurofanatici, že při neexistenci evropského lidu jako politického evropského národa, a tak při volbách konaných jen výběrem z místních státních kandidátů, je EP demokraticky nelegitimní celounijní rozhodovací sbor jako všechny instituce EU.

Chtít učinit z Evropy stát podle USA vzniklých z britských kořenů je ve velkém asi tak realistické, jako když dnes Německo velí tradičně odlišným Řekům, aby se z nich fiskálně-ekonomicky stali Němci. Co se děje v Řecku, by se po paní Redingovou vyžadovaném zřízení prý demokratického EUsuperstátu dělo všude, i v Německu.

Ne že by paní komisařka neměla ideové spojence i u nás – viz například komický text Martina Komárka v MF Dnes (Úvahy o Oslu, MFD, 3. 12.). Podle jeho eurovíry EU „z krvavého a nesnášenlivého kontinentu učinila idylu a zdá se, že se jí to daří i na Balkáně.“ Hezký příklad uvažování nového evropského člověka. Chceme-li se připojit, stačí málo. Odhodit neevropské předsudky: nevidět zásadní mírotvornou roli USA v Evropě, podíl Evropských společenství a EU na vzniku vyvražďovacích balkánských válek devadesátých let, katastrofu Řecka a blízký podobný scénář evropského Jihu s Francií, způsobený od evropské reality odtrženou vírou a jí politicky vnucovanou euroměnou, a názory Evropanů na EU.

K tomu je třeba zatočit s Británií, jež lpí na demokracii a většina Britů tvrdí, že z EU chce vystoupit. Problém eurofanatiků je i Česká republika, kde podle různých průzkumů sílí mezi lidmi zásadní výhrady k EU. Vyměnit český lid eurovrchnost nemůže. Bude tedy nutné tomu nárůdku vymýt mozky. Příležitost nastává s blízkým odchodem prezidenta Václava Klause, jenž český lid pokazil, jak si v České televizi stěžoval europoslanec Richard Falbr.

A ČT se dala na pochod. Ukázal to 28. 12. „exkluzivní rozhovor“ pařížského komentátora Velíška s politologem Rupnikem a jeho aranžmá. Host diváky ujistil, že britské NE federalizačním plánům EU je věcí bankéřů, tedy není to otázka svobody a demokracie, a pak se pustil do Čechů. Chtějí se jen zaslepeně izolovat od pokroku EU. Ta nemůže skončit, je největší a hospodářsky nejsilnější. Ekonomové to vidí jinak, ale to by kazilo scénář a české mozky, o něž jde především. Pokud bychom si přes Rupnikovo varování prosazovali svou, špatně skončíme jako kdysi. Natvrdlejším to ukázaly promítnuté záběry vstupu wehrmachtu do Prahy 15. března 1939. Den poté (29.12.) následoval monolog pana Velíška o prezidentu Klausovi. Prý nerozumí politice a má hloupé názory.

Předpokládám, že mediální mozková myčka zapojí další hvězdy správného vidění Evropy. Navrhuji kněze a profesora Tomáše Halíka, nejlépe na téma, kdo je vlastně u nás satan. A nezapomněl bych na profesora Jana Sokola.

Vyšlo v Lidových novinách

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

aga napsal(a):

Začíná???? Chachacha -- spíš nikdy neskončilo.
07. 01. 2013 | 09:51

Karel. H napsal(a):

Vše je pořád stejné. Vrahy z Wall Streetu vyměníme za Vrahy z Moskvy, bratr který vše dělal správně byl dříve v Moskvě, dnes v USA a jedeme dál. Hlídací psi demokracie mohou jet podle příruček z VUMLu, jen si označit ty kritické pojmy které se musí otočit
07. 01. 2013 | 09:53

Luba napsal(a):

Že by byla Moskva lepší než Brusel, pane Bednarenko?

A co na to novoRus Depardieučenko?

A vystačíte si vůbec s vymýváním? Co tak zkusit rovnou vymítání? Mohli byste angažovat poloopa Hájka, který ví prokazatelně nejlíp, kdo je Antikrist.
07. 01. 2013 | 10:03

Ládik!!! napsal(a):

Hodně lidí už mozek nemá a nechávají si proto vymývat už jen dutinu lebeční.
07. 01. 2013 | 10:05

Jandák napsal(a):

Karel H výstižné. Dříve jsme bojovali za svobodu pro divné provokatéry Plastic People, DG 307, Magora Jirouse a Hučína,dnes máme Tykadlo Smetanu a Pussy Riot
07. 01. 2013 | 10:05

šašek z Jihlavy napsal(a):

Bednáři, už máte zařízen podnájem u Kellnerů? Klaus bude potřebovat spolehlivého školníka a informátora. Máte už vercajk?
07. 01. 2013 | 10:09

Ládik!!! napsal(a):

Zrovna na mě z obrazovky Aktuálně vylezl Fišer, nebo jak se to píše (Füsher?).
07. 01. 2013 | 10:17

Silvie napsal(a):

Bez ohledu na smutnou postavu potupně odcházejícího tatíčka souhlasím.

Hlavně s tím pangermánstvím (a prohabsburstvím)-setkávám se i tady s exoty,kteří pláčou po c.k.mocnářství a nadávají na 1.republiku.

Bohužel mají o sobě to nejvyšší mínění a pokládají se za "elitu" národa.
Takovou samozvanou,řekla bych.

95 procent z těch dnešních moralistů (včetně Svěráka,Polívky, Rottrové a stovek dalších) se více či méně angažovalo v normalizační" kultůře" a podepsalo bez skrupulí antichartu. Člověk by čekal,že budou držet aspoň hubu.
07. 01. 2013 | 10:22

Silvie napsal(a):

Jo a co Issová a Mádl? Nezúčastní se zase nějaké taškařice?
Myslím,že ani blamáž s Bábou a dědkem nevyvolá v těchto lidech žádný pocit studu.
07. 01. 2013 | 10:27

český maloměšťák napsal(a):

Pan Bednář má pravdu v tom, že pokud dochází k filtraci, zamlčování či naopak vyzvedávání faktů ...potažmo jejich vytrhávání z kontextu tak, že dotyčného pohled, který takto " popisuje" skutečnost či ji interpretuje /lépe řečeno dezinterpretuje/....je řízen ideologicky pojatým záměrem, tedy záměrem jak ze skutečnosti vyrobit paskvil či okleštěný obrobek, který by sloužil, nikolivěk vysvětloval prostřednictvím porozumění.....
....pak je nutno se takovým " popisům" bránit a poukazovat na ně.

Otázkou ale je , zda to nedělá i pan Bednář a to i tou nejnižší formou - tedy propagandistickými kvaziúvahami, využívajících takovžchto prostředků a to nejen jich - ale například přímo propagandistických fint /cejchy, falešná dilemata, hastroš, podsouvání, strašení.../.
Podle mé maličkosti to minimálně v tomto traktátku udělal.

Celý blog pak působí...spíše komicky.

Malá poznámka.
Politický /ústavní ?? - či ideologický ???/ národ - je velmi zajímavým pojmem.
Pokud si pak uvědomíme stav takovéhoto národa ve vyjádření české reality a její porovnání s národy směrem na západ - nabízí se velmi nevalný obraz...přičemž tato " nevalmost" /nevolnost/ je tedy spíše vyjadřována téměř dnes a denně v té české realitě - nikolivěk v realitě odehrávající se směrem na západ od ČR. Kdy jsou slavnému národu Husově, Komenského ši Masarykově...už dokonce odmítány i dary/EU dotace/ např. německých či holandských daňových poplatníků - protož i ty dokáže český " národ" /zde je vidno, jak je ošidné toto slovo používat...jak může sloužit takové nadužívání pojmů kontraproduktivně a v podstatě bláznivě, křivě, nesmyslně, urážlivě - záleží jen na ůhlu pohledu popř. záměru s kterým má být takové nadužití spojeno/...tedy i ty dary jsou zde rozkradeny či prošustrovány.

A jen na okraj - nebýt imigrace např. z Ukrajiny /jak to , že ne např. z Německa či z Velké Británie ???/ ...tak český národ by pomalu vymíral - a tak by ještě více rostla disproporce mezi ním a velkými " národy" Evropy.
Příčiny tohoto neutěšeného stavu pak neleží až tak v bruselských rozhodnutívh, ale spíše v rozhodnutích místních kocourkovských. Ale to je na jinou debatu.

Budování ústavního národa trvalo v USA cca 1 století a neobešlo se také bez vnitřních konfliktů - dokonce válečných. Dnes jsou USA poměrně konsolidovaným celkem, kdy " američanství" není nijak výrazně popíráno - ba spíše naopak.
Ve vztahu k "českému evropanství" - kdy jeho představiteli by měli být např. Hájek, Klaus...etc etc.....pak toto " američanství" působí jako hojivý balzám přiložený na hnisající vřed.
07. 01. 2013 | 10:45

Taoiseach napsal(a):

Miloslav Bednář

Když jeden slovutný profesor zrovna končí trafiku, nechtěl byste Vy, slovutný pane profesore, zase někam kandidovat? Dokud Vaši příznivci ještě nemají vymyté mozky - :)))
07. 01. 2013 | 10:46

Anděl napsal(a):

monstrum profesor Miloslav Bednář promluvil..., Bože Kriste, je to také Tvé dílo ???
07. 01. 2013 | 11:40

Gustáv Kočí napsal(a):

A to víte, že byl Jan Hus římskokatolický kněz?
07. 01. 2013 | 11:59

třebaKarel napsal(a):

Pane Bednáři ,
to mne šokovalo spousta věcí daleko víc . Jen je mi divná Vaše reakce . Já bych se třeba zeptal PROČ. Ale Vy ne , Vy si prostě počkáte , nejlépe na to až si o prof. Sokola zase někdy bude potřeba otřít boty a šup tam s nima , hezky aby to vypadalo že Vám někdo ublížil . To se stane , dneska se netiskne hned tak něco ani zajímavejm autorům . Dělali to už jiní kabrňáci , kde je jim konec . Hezky jste předvedl jak si používání rozumu po revoluci představujete . tK
07. 01. 2013 | 12:13

Pavel13 napsal(a):

Ty Lidové noviny musejí jít od 10 ku 5, když rezignovaly na dávnou kvalitu a tisknou takovéto sračky.
07. 01. 2013 | 12:15

honolulu - one of the chosen few napsal(a):

Profesor Bednar, je nejinteligentnejsi profesor, co v Cesku existuje. Sklonte se pred nim vsichni vy mentalni trpajzlici a dekujte nebesum za jeho zrozeni.
Samozrejme, ze jednou po nasi vitezne revoluci pravdy a reality bude pravem zastavat nejvyssi pozici na nejlepsi universite.

Pro Brusel jste pokusna morcata na kterych se vyskousi vsechny socialni utopisticke nesmysly. V pripade, ze z techto pokusu NATAHNETE BRKA, tak v Bruselu za ctrnast dni nikdo nebude vedet, ze jste nekdy existovali...Oni nikomu neskladaji ucty z jejich prehmatu. To je dira socialnich sracek a socialnich zhoubnych nadoru.

Za nejakou dobu vam predepisi kvotu lidozroutu z Afriky a budou se divat lhostejne jak vymirate. Jo panove, ja to zazil a utikal z Angoli, Mozambique, Rhodesie a nakonec i z Hillbrow v Johannesburgu.
Ja umim utikat lepe nez Emil Zatopek ! Poslechnete me a neposlouchejte Brusel ! Brante svoji suverenitu, narodni kompaktnost, svoji kulturu a svuj jazyk.
Poslete Brusel na Hillbrow do JHB a volte krasnou pani Bobosikovou ! Ta je prokoukla dobre.
07. 01. 2013 | 12:20

honolulu - lighthouse through the fog napsal(a):

Andel je padly andel, (11:40)
neboli smrdutej cert cpici sirou a agent snazici se nastolit vladu mocnosti pekelnych - bruselskych.

Ale je zde honolulu - svetlonos pravdy, jehoz pochoden pronikne i do temnych zakouti, brlohu a zump, kde se agenti - zivocichove lihnou z vajicek certu jako krokodils v bahne na Zambezi.
Inkvizice vas nemine padli andele.
07. 01. 2013 | 12:36

vico napsal(a):

Tentokrát je Bednář obzvláště rozčilen/rozčilen je prakticky pořád/. Zvláště ho rozčílil útok od Martina Komárka na profesora Bednáře v MFDnes ze dne 3,12,. Název článku : - Úvahy o Oslu -.
07. 01. 2013 | 12:52

Pepa Řepa napsal(a):

Mon Die Depardie!
Kokoshko, jak to bude v azbuce? Bude otčestvo?
Další zbrusu nový Rus. Pak že vymírají.
07. 01. 2013 | 12:53

honolulu - svetlonos napsal(a):

SLAVA ceskemu presidentovi Klausovi za proziravou zahranicni politiku, kteru se snazi zesilit suverenitu naroda z ktereho jsem vysel a ktera je v ohrozeni.

SLAVA, krasne pani Bobsikove za vypracovani stranickeho programu jeji strany Suverenity a prosim o prijmuti gratulace, ze nepodlehla indoktrinacni zvanirne v Bruselu.

ZACPU preje vsem novym Napoleonum a byrokratum v Bruselu (z te jejich cokolady) svetlonos honolulu.
07. 01. 2013 | 12:53

resl napsal(a):

Stejskal,
proč ?
07. 01. 2013 | 13:01

honolulu napsal(a):

vico, (12:52)
Prof. Bednar je VELICINA znama daleko za hranicemi Vasi zeme.
Inspiruje k premysleni.
Kdo je to S. Komarek ? hmmmm ?
07. 01. 2013 | 13:04

brainwash, brewed since 1793 napsal(a):

Tentokrát se vám to, pane Bednáři, docela povidlo.
07. 01. 2013 | 13:15

Van de Graaff generator napsal(a):

jaščik

byli jsme 40 let v područí bolševického Ruska, a výsledek? Totální rozvrat všech tradičních hodnot a totální zaostání za západními zeměmi. Noví rychlokvašení zbohatlíci, kteří si nakradli miliardy díky postbolševickým kreaturám ve vládě, a postbolševickému chaosu, nemají zájem na civilizovaném a právním státě, mají strach před EU, tak se nás snaží udržet mimo. Přes všechny nedostatky EU, je to naše jediná spása před feudalismem, který by chtěli zavést rychlokvašáci. Takže, jaščiku, uklidni se, a vrať se zpátky do nory.
07. 01. 2013 | 13:23

franky napsal(a):

Totalitní komunistická diktatura, nebo také společnost s omezenou svobodou…s omezenou svobodou rozhodování…. tj. s omezenou svobodou člověka toužícího po úspěchu…touha po úspěchu je přirozenou vlastností člověka. Omezená svoboda se mj. projevuje omezením svobody v oblasti prosazování odborného názoru či v oblasti prosazování ideologického názoru. V totalitní společnosti existující jediná ideologie neumožňuje svobodný rozvoj jiných odborných názorů a tím i jiných ideologií. Ve svobodné společnosti je rozvoj člověka svobodnější, to však neznamená, že zde nebudou vznikat „mocenská“ centra bránící šíření pro ně nepřijatelného jiného odborného názoru a tedy i možné jiné ideologie. Tendence k vymývání mozků je přirozenou součástí politiky i v demokratické a svobodné společnosti (co jiného jsou mj. volební kampaně?). Ideologie zůstane vždy součástí společenského vědomí jako odraz odlišných skupinových zájmů a bude vždy chtít ovlivňovat společenskou psychiku. Tak jak se rozvíjí společnost, jak se rozvíjí věda a technika, tak roste i úroveň vymývání mozků.
07. 01. 2013 | 13:24

kokoška napsal(a):

Nemyslím, že je v Evropské integraci třeba bůhvíjak tlačit na pilu, ale ne druhou stranu...Kdybych byl občanem např. Konfederace, nebo poddanýn Haralda V. mohl bych EU leccos vytýkat, ale občan Česka? I když EU vymyslí sebeblbější pitomost, Česko ji zdokonalí a nádavkem přidá dvě ještě větší zrůdnosti - viz např. situace kolem volby prezidenta a ty nesmyslné "zákony" kterými se má "řídit". To by nikdo v Bruselu nvymyslel.
Proč máme v ČR tak malé platy? Proč máme - spolu s Řeckem(!) - mejvětší počty odpracovaných (nebo spíš na pracovišti odsezených) hodin? Proč je tu nejdražší volání mobilem? Proč máme silnice drahé jako v Německu? A proč jsou zy silnice rozbité ještě dřív, než se začnou požívat? Proč je v ČR .... Ne, EU není dokonalost sama. Ale jestli někdo chce kritizovat, měl by ASPOŇ V NĚČEM být na úrovni s tou "blbou" EU srovnatelné.
07. 01. 2013 | 14:04

Honza II napsal(a):

Mě označil (tehdy disident) Jan Sokol za propagátora amerických výrobků, když jsem tvrdil, že provozovat na počítačích JSEP (kompatibilních s IBM) softaware DOS3, který není v řadě věcí kompatibilní se softwarem IBM, je hloupost.
Bylo to v dubnu 1987, to ještě nebyl Jakeš prvním tajemníkem, a já se dlouho bál, že mě vyhodí ze školy, protože jsem si myslel, že Jan Sokol, jakožto zlatník s maturitou, který pracuje ve Výzkmném ústavu matematických strojů, tam může být zaměstnán jedině jako kádrovák.
Píši to hlavně proto, aby autor tušil, co za amorálního člověka je Jan Sokol. A že jako ministrovi školství se mu najednou podařilo dodělat si vysokou školu, kandidaturu i docenturu. Ale pozor, jeho už za hluboké totality přijali na Mat-fyz, ale tam ho ve druhém ročníku kvůli analýze vyhodili. A proto já pokládám většinu disidnetů za lidi nejpříliš zářivé inteligence, kteří se hlavně prosazují svou správně orientovanou demagogií. Jejich intelektuální chápání totiž nestačí na vlastní a objektivní úvahy, se kterými by navíc byli ochotni veřejně vystoupit. (Asi něco jako bolševici v Rusku, kteří se prosadili jedině tím, že své poloprimitvní názory všichni jednotně hájili a prosazovali. Analogii s naší revolucí ať si každý raději udělá sám.)
07. 01. 2013 | 14:04

Lukr napsal(a):

Machova politická strana Svobodných občanů,kde nezastupitelné místo zaujal místopředseda této naoko se tvářící liberární strany, která jakoby vyznává svobodné hodnoty demokratického světa.
Opak je bohužel krutou pravdou.
Tato strana hlásá absolutní svobodu jedince, a přitom ji zároveň pošlapává co největší měrou.
Machovi Svobodní naprosto kašlou na mezinárodní dokumenty, a dokonce i na Ústavu České republiky.
Této politické straně nejde o to obhajovat stejná práva pro všechny, této straně jde o to obhajovat svobodu jedné skupiny občanů na úkor té druhé.
Proto tento pedagog z Kolína definoval Katolický Občanský institut něco jako výtah k moci, podobně jako za komunistů členství v KSČ a také se velmi opatrně opřel o Langerovo CEVRO, které tak mohlo prosadit církevní rozkrádačku.
Není moc těžké shromáždit důkazy usvědčující Stranu svobodných občanů ze zlovolného politického směřování.
Stačí si projít články, vyjádření představitelů partaje, stačí si projít web Svoboných, stačí si projít web samotného Petra Macha a okamžitě máte přehled o tom, kam tato partaj pod ideologickým vedením pana Prof. PhDr. Miloslava Bednáře, CSc. směřuje a jaký je její hlavní politický cíl.
Ideální uspořádání podle pana Prof. PhDr. Miloslava Bednáře, CSc., ve kterém je společnost rozdělena na rasově “čisté” občany a na rasově “nečisté”, méněcenné občany.
To odstrašující je, že tento pedagog Prof. PhDr. Miloslav Bednář, CSc.toto učí na univerzitě v Kolíně a znalosti tvrdě známkuje u zkoušek!
07. 01. 2013 | 14:05

Silvie napsal(a):

Pepa
Správně - "otečestvo" (pa atečestvu).
To víte, absolventka školní docházky za normalizace...
07. 01. 2013 | 14:17

třebaKarel napsal(a):

Honzo II ,
v roce 1987 v žádné škole Sokol nepracoval takže Vás vyhodit nemohl , zapomněl jste se pochlubit kde Vás měl označit za to co řikáte . Na Matfyz nedělal a ve VÚMSu ? Musím se té představě zasmát . Kdybyste tam někdy byl , nenapsal byste takovou větu . Kdo tam někdy byl tak to ví . Normálně lžete . A to všechno spustil jeden ufňukanej , co mu J.S. prý nechtěl vzít do Přítomnosti před 10 lety článek ? Vám kluci asi hoří koudel . A to je dobře . tK
07. 01. 2013 | 14:32

Otázkář napsal(a):

Typická ukázka propagandy. První odstavec se tváří naprosti neutrálně a nelze proti němu mít nějaké výhrady. Odkazuje se na autorovy představy o demokracii a upozorňuje na vymývání mozků. Zbytek článků však přesně toto naplňuje :) Pane Bednáři, tím, že na začátku článku upozorníte na nebezpeční propagandy a vymývání mozků nezakryjete jejich ukázkovou aplikaci v dalších částech článku :)

Nicméně od Václava Klause jistě obdržíte pochvalu či snad i amnestii na blbost za příkladný boji proti "satanské" EU.
07. 01. 2013 | 14:33

Míval napsal(a):

Člověče drahý, kde žijete? Vymývání mozků začalo hned po 89. Jenže to bylo inzerováno jako náprava toho předchozího vymývání. A účinnost toho současného je řádově vyšší oproti situaci v ČSSR.
07. 01. 2013 | 14:53

Miloslav Bednář napsal(a):

ad Lukr

Tedy lukre, lukre,
docela by mne zajímalo, kdo vás za to neuvěřitelně přihlouplé lhaní platí?
A co živit se poctivě, lukre roztomilý ?
07. 01. 2013 | 15:22

Lukr napsal(a):

Nemyslíme oba stejně pane Miloslave Bednáři,Vás za to neuvěřitelně přihlouplé lhaní platí a to královsky!
Bohužel já jen konstatuji na základě čeho, jste pane Prof. PhDr. Miloslave Bednáři, CSc. královsky placen.
07. 01. 2013 | 15:29

Miloslav Bednář napsal(a):

ad lukr

Konstatuji, že pouze a jen drze a sprostě lžete, až se práší, soudruhu lukre.
Taková zrůdnost je vskutku k pohledání...Když nemáte argumenty, tak je lepší mlčet, ale vy jste tu kvůli něčemu jinému, že...?
07. 01. 2013 | 15:45

Siger napsal(a):

Jeden z nejlepších článků od Prof. Bednáře. Dle některých hysterických komentářů je patrné, že mnozí eurofilní bolševici už nezvládají své emoce.
07. 01. 2013 | 15:48

třebaKarel napsal(a):

Vidíte pane Bednáři , tohle je úplně příznačný . V diskusi vyvstaly otázky které by měly autora dílka snad znepokojovat , když jde o jeho text , vzbuzující u čtenářů nejasnosti . A Vy jediný čím se zabýváte jste Vy sám . Dobrý . Už tu skoro nikdo neni ,jen Vy ,tak si to svý lhaníčko užijte , honzo II. tK
07. 01. 2013 | 15:53

resl napsal(a):

Miloslav Bednář napsal(a):
ad lukr

Konstatuji, že pouze a jen drze a sprostě lžete, až se práší, soudruhu lukre.
Taková zrůdnost je vskutku k pohledání...Když nemáte argumenty, tak je lepší mlčet, ale vy jste tu kvůli něčemu jinému, že...?
přesně takto na mě reagoval tento člověk, když jsem mu připomněl jeho minulost ze svazků stb. Má to asi naprogramované. Horší je, jestli opravdu učí.
07. 01. 2013 | 15:56

Al Jouda napsal(a):

Pan profesor Bednář zapomíná, že u nás není splněna základní podmínka k vymývání mozků a to je násilné přinucení ty vymývací blafy poslouchat (jako např. v Severní Koreji v převýchovných táborech), ale je možno vymývače prostě vypnout nebo v některých případech i s ním veřejně polemizovat. Takže pane profesore, my se vymývačů nebojíme ! A zkuste varovat před něčím jiným, racionálnějším :))))
07. 01. 2013 | 15:57

Josef K. napsal(a):

"Předpokládám, že mediální mozková myčka zapojí další hvězdy správného vidění Evropy. Navrhuji kněze a profesora Tomáše Halíka, nejlépe na téma, kdo je vlastně u nás satan. A nezapomněl bych na profesora Jana Sokola."
No, realitou je, že na "satany" jest zde expertem jistý Hájek Hradčanský a jeho okolí, což je stoupenec Váš, milý Bednáři.
Vaše blogy začínají mít charakter monologu blázna, uzavřeného do svých vizí.
Kupodivu, milý Bednáři, jak jinak vás oslovit, jsou i tací, kteří ovládají více jazyků a čtou nejen Vaše výkřiky z tmavé chodby léčebny. Pak je zřejmé, že Vaše rozpravy jsou určeny "Sigerům". Tedy i o Británii a kontinentálním spiknutí proti ní, patrně Skotsko ovládli lucemburští agenti a plíživí teroristé bavorští a normandští pronikají hranicemi i do Čech, ovšem ruský specnaz s hrdinnými voji malostranskými jim vystavío neprostupnou hráz.
Bednáři, jsou antidepresiva, léky , které Vás zklidní.
Anebo ne, raději piště, aspoň se Sigrové nažerou, s plným žalkudkem budou škodit méně.
Vždť i ten Václav Klaus po návštěvě čokoládovny a plných vozech bonboniér několikl týdnů mlčel.
07. 01. 2013 | 16:01

lukr napsal(a):

to resl
Ne není to horší, je to nejhorší; opravdu pan Prof. PhDr. Miloslav Bednář, CSc. učí a učí to co zde bylo popsáno.
to Miloslav Bednář
No co se týče lhaní pane Prof. PhDr. Miloslave Bednáři, CSc. jsem proti Vám učeň.
Proto nás všechny tak nějak Vaše manipulační praktiky pane Prof. PhDr. Miloslave Bednáři, CSc. nechávají chladnými, pouze dopad Vaší výuky se zdá být pro mnohé z nás poněkud tragický.
07. 01. 2013 | 16:12

Miloslav Bednář napsal(a):

Aj, aj lháři povedený resle, už jste mi začal chybět...
Když si ze svazků v lepším případě pletete zájmovou osobu, kterou estébáci sledovali bez jejího vědomí, jako třeba mne, a agenta, kterým jsem nikdy nebyl, a za kterého mne drze a prolhaně prohlašujete, je to od vás sprostě vylhané osočování.
To je vám tak líto, že jste soudruhům estébákům ani nestál za zájem? Teď to už nedoženete...
07. 01. 2013 | 16:17

42 napsal(a):

WTF? Jak člověk s neschopností napsat elementárně strukturovaný text může učit na vysoké škole? Vždyť každý odstavc je o něčem jiném :-o
07. 01. 2013 | 16:21

Josef K. napsal(a):

Bednář. Proč se bráníte být agentem Stb, když se vyjadřujete jako agent Stb? Divné.
07. 01. 2013 | 16:22

Miloslav Bednář napsal(a):

ad lukr
Jste drzý, stále se opakující lhář. Asi máte asi rád Goebbelse s Leninem...Těch jste skvělý učeň, takže se zase tak nepodceňujte, soudruhu skvostný...
07. 01. 2013 | 16:26

Vandal napsal(a):

Siger napsal(a):

Jeden z nejlepších článků od Prof. Bednáře. Dle některých hysterických komentářů je patrné, že mnozí eurofilní bolševici už nezvládají své emoce.
??????????????????

tak jestli tenhle ubohý blaf má být "jeden z nejlepších článků pana profesora", tak to musí být teda úroveň!
Pane profesore, moc prosím, dejte sem i ty vaše horší práce, ať je trochu sranda
na hřbitově.
07. 01. 2013 | 16:32

Martina K napsal(a):

Tak to nechapu. Proc je po 500 letech problem, ze byl Jan Hus rektorem University Karlovy? Pravda, byl to dusledek politickych her ceskeho krale a tenkrat to nakrklo par stovek akademiku a odesli do Nemec, cimz Karlovku nostne zestihlili. Ale po 500 je to spis zajimava epizoda z historie, navic ji znaji snad vsichni a ma docela pro-ceskou pointu. Tak o co jde?
07. 01. 2013 | 16:36

resl napsal(a):

vaše vyjadřování Bednáři, je na úrovni žáka ZDŠ, budete muset do vrátnice, jste veden jako spolupracovník stb pod krycím jménem "Kodex."
07. 01. 2013 | 16:50

šašek z Jihlavy napsal(a):

resl
Když někdo píše jako agent Stb, chová se jako agent a i vypadá jako agent, tak to musí být agent. Dobře jste ho ošacoval.
Bedbářovy vzteklé repliky ho usvědčují.
07. 01. 2013 | 16:50

strýc virus H3N1 napsal(a):

tak to jsem ještě nežral.
smát se či plakat - to je, panečku, blog!
07. 01. 2013 | 16:59

honolulu napsal(a):

Lukre nezvan !
I kdyby se v Koline neco takoveho vyucovalo, jako je rasova cistota, tak by to bylo naprosto v poradku !
Protoze slovo RASA je vsem zivocichum povoleno ale belochum prisne zakazano.

Pritom cele dejiny nejsou nic jineho nez rasova valka a rasova diskriminace namirena proti nam.
Zacalo to 1250 B.C. na Blizkem vychode a pokracovalo stale. Nikdo z nas by dnes nezil, kdyby Rimane prohrali Punske valky, a nebo kdyby Martel nezastavil Machometany ve Francii.

S vasim monopolem za sra.i do dejin je KONEC !
Po cele Americe rostou tajne knihovny, ktere nepujdou vypalit jako ta v Alexandrii za Caseara. Vy pruhledni bridilove.

Take vas monopol na "zdravy nazor" je uz napolo v popelnici. Kdyz vy ho prosadite tak my umirame po tisicich jako v JAR.
Pane prof. nedejte se !

A vy s rasovym designem pro cesko prijdte za mnou. NE, za profesorem z Kolina. On nikdy nezil na Hillbrow v Johannesburgu, kdezto ja ano a pamatuji si zniceni vseho od zacatku.
07. 01. 2013 | 17:03

honolulu - majak pravdy napsal(a):

Sasku z Jihlavy - z prdelakova na horach. Proc Ty jsi takova politicka uvrzana koruhvicka, vzdy se snazici byt na "spravne" strane ? Hmmm ?
Pekne bez a vycurej se proti vetru ! Budes mit z toho peknou plet.
At zije krasna pani Bobsikova - volej se mnou Sasku z Jihlavy !
At zije prof. Bednar velicina intelektu s vybornym postrehem !
To neni poprve co napsal vyborny clanek.
Pokracovani vecer. Uz se tesim na vase JEDY vy politicti prizdisraci.
07. 01. 2013 | 17:13

Siger napsal(a):

Stojí za to se občas podívat na videa Nigela Farage z EP. Jsou s českými titulky, poučná a ještě k tomu zábavná.

http://euroseptik.cz/
07. 01. 2013 | 17:44

Miloslav Bednář napsal(a):

Ale resle,

opakovaná lež se pravdou nikdy nestane, i když jste s Goebbelsem a soudruhem lukrem asi jiného názoru, že?
Stálé Lhaní je opravdu to jediné, co vám v životě zbylo? To je dost smutné...
07. 01. 2013 | 17:55

Vlado napsal(a):

On ten honolulu má široký přehled a i kdy mám k němu jako někdejšímu žoldákovi v cizích službách výhrady tak v tomto případě prof.Bednáře a jeho blogu mu dávám za pravdu. Zdravím zamoře.
07. 01. 2013 | 17:59

vasja napsal(a):

Miloslav Bednář napsal(a):
Aj, aj lháři povedený resle, už jste mi začal chybět...
---------------
Že se mažete s takovym häuslem :-)
07. 01. 2013 | 18:02

šašek z Jihlavy napsal(a):

honolulu
Some people say a man is made out of mud, man´s made out of muscle and blood, muscle and blood and skin and bones, a mind that´s week and the back thats strong. If you see me coming better step aside, some of men didn´t some of men died. One fist of iron, the other of steel, if the right one doesn´t hit you then the left one will.
nebo
Sto roků v šachtě žil mlčel jsem, sto roků kopal jsem uhlí, za sto let v rameni bezmasém svaly mi v železo ztuhly...pak taky ..při dunaji strmí paláce z krve mé a z mého potu... a na konec ...z dolů jde plamen a dým, přijde den, zúčtujem spolu.
A tohle se sem snaží zavést všichni ti pacholci, co se po Klausově zhasnutí napakovali a jejich fámulové se nás snaží oblbovat. Ale dřív nebo později jim natrhneme roucho, my chtěli demokracii s lidskou tváří a né dřevní kapitalismus s husí kůží. Dobře poslouchej, slyšíš ten smích? To se Husák v pekle řehtá, až poklička na kotli poskakuje.
07. 01. 2013 | 18:04

Siger napsal(a):

Pane profesore, neztrácejte s podobnými jako resl a spol čas. Škoda každé vteřiny, kterou jim věnujete! To už je snad lepší se pobavit v Anketě o nejabsurdnější nařízení a nápady EU:

http://neviditelnypes.lidovky.cz/anketa-nejabsurdnejsi-narizeni-a-napady-eu-fjh-/p_spolecnost.asp?c=A130105_105122_p_spolecnost_wag
07. 01. 2013 | 18:09

honolulu napsal(a):

Huuuuu - Ha, Ha, Ha, Ha, Sasek z Jihlavy je odbornik na americkou Country music. To jsou mi veci.

Ja jem zase vybral bojovou znelku pro krasnou pani Bobo z Evropy. Take v anglictine. Seznamim Te s ni vecer musikante. Musim z domu.....(Vypinam computer.)
A priprav se ! Az vyhra pani Bobo pujdeme ji spivat spolu pod balkon oslavnou pisen.

Klidne spolu bojujte, ale nedovolte diktat cizich do svych vnitrnich zaleazitosti.
07. 01. 2013 | 18:54

Miláno z Děčína napsal(a):

Autorovi článku!
Co se zde děje,je záležitostí celých let od prvopočátku zmatenosti občanů/částí/ tehdy ČSSR!Pak samozřejmě to pokračuje od rozdělení republiky a vzniku ČR a SR!
A situace po posledních parlamentních volbách je ne ukázkou,ale skutečností lidského hienismu těch,kteří o tom všem rozhodovali a rozhodují!Bohužel,celá opozice je velice a velice "PASIVNÍ"!Nelze říci,že nemohou nic dělat,že tzv. síly jsou tak rozloženy.Neni to pravda!Opozice kritizuje tak,jak se říkalo v hluboké totalitě,kritizuj do výše svého platu!!!Přízemní,zastaralé a prostě k ničemu!Ano,jejich kritika se jevý jako,kritizuj do výše součastného postavení a dotýkám se jen PČR a SČR!
Další nehoráznost a chápu,že je to výraz bezmoci těch,kteří "OBRAZ" prezidenta republiky dávají ze zdi dolů!Snad to tak je?
A jen tak na dokončení jsem zvědav,co ,kdo a jak udělá s informací jednoho z kand. na prezidenta republiky k nařčení min. financí a spol v nařčení,že to bylo porušení zákona a snad i dalších zákonů!!!
MOTTO: AMNESTIE neni platná,když ani PČR neni dle ˇUstavy ČR"platný!!!!!
Důvod?Poslankyně p.Peak za VV ano,ale poslankyně p.Peak nikoliv,když skočila do voleb neexistujícího hloučku pár politických mrtvol a dnes jsou v koalici,která rovněž nemůže existovat.A ano-li,potom za celou státní a politickou situaci nesou zodpovědnost:Pouze poslanci PČR a senátoři SČR!!!!!Ne,že nyní se začnou najednou probouzet atd.!
07. 01. 2013 | 19:30

Zbyněk napsal(a):

Ad Kodex Bednář...
četl jsem několik vašich článků a Genosse Göbbels byl proti vám začátečník. Právě se dívám na telku a to tedy čumím. Starostové a řiditelé škol strkají portréty pana presidenta pod stůl, abyste mne nenachytal na švestkách, tak předem zděluji, že nerespektuji pravidla českého pravopisu a kdo řídí je u mne řiditel, nikoli ředitel. Snad na vás také boží mlýny domelou a učit začnete někde na speciální škole.
07. 01. 2013 | 19:48

honolulu napsal(a):

Cesi, kdyz nekoho nemate radi, tak reknete proc, a nemluvte abstraktne...
Mnozi z vas nemaji radi pani Bobo a pritom, zadny vazny argument proti ni nemate... (Krome toho, ze je hezka, vy dedci skaredi.)

Ja, fanaticky pracovnik pro slavu B. J. Vorstera a R. Reagana, pro ktere jsem se tezce napracoval zde prohlasuji, ze komu se to nelibi at si prd.l polibi...

Jsem cestny, a vernost jejich myslenkam a snaham je muj honor... Kabaty a uniformy neprevlekem. Nikdy jsem nebyl take tak provokativne unresistable hezky, jako v uniforme jihoafricke, zvane safari...

To pisi proto, ze vernost vas zuslechti a dokonce i zhesknete, coz je ve vasich pripadech zazrak...

Proto budte verni svemu kmeni a prestante lizat usi Bruselu.
At zije prof. Bednar cesky vlastenec !

Sasku z Jihlavy, BZN na YouTube - The Story of EFLEN (1994)
To je vyzva a znelka k boji. Na horniky z West Virginie, kteri maji ocelove svaly se vybodni. Oni se stejne uchlastaji k smrti.
07. 01. 2013 | 21:45

Josef K. napsal(a):

Milý Bednáři, lze věřit reslovi, ne Vám. Vaše texty jsou natolik normalizační, že podpoprují domenku, že sjte byl agentem nejen Stb. Píšete totiž mnoho nepravd, tedy např. i o Británii, nepíšete totiž o Anglii. Nepíšete také o hlasech např. britských podnikatelů, kteří před nesnášenlivou politikopu k EU a vystoupení z projektu varují. Vytváříte zdání jednotné Británie, aniž je jednotná. Skotsko možná, podle Vás, již do U.K. nepatří. Či je to jen takové malé zaprděné anglické Slovensko?
Zdá se, že jste spíš na štíru s možností obživy a držíte se záchraného kruhu. Nepochybuji o možnostech Kellnerů a Lukoilů profinancovat spolky D.O.S.T., Vaší stranu, k tomu Zemana. Key Investment snad byly peníze do Klausovy kapsy, možná i z nich něco káplo.
Vaše rozčílení je také z řádu výkřiků, které člověk s důstojností nevypustí z úst.
Dobře rozjetý podnik. Proč jste byl disidentem, jak tvrdíte? Proto, abyste dnes jednal v řádu těch, proti komu jste se kdysi měl vymezovat? Ne, to je nelogické.
07. 01. 2013 | 22:55

JF napsal(a):

pane autore, vyměňte si foto, pak budu uvažovat volit vaši stranu Svobodní ve vašem ideologickém pojetí svobody (tedy svobodní jste především vy) v rámci mediální demokratury učebnicového střihu podávanou nám našimi drahými profesory. Je fakt, že Mach vypadá lépe, podobně jako Klaus, a oba jsou zřejmě také tak stejně chytří. Chce se mi říci blahoslavení chudí duchem. Vás to v tom kolínském institutu nad Labem musí ale štvát. Nevyměňujeme politiky (to je blbost), vyměňujeme foto.

Minimální stát je co? Začínáte mě zajímat.
07. 01. 2013 | 23:26

Natálka napsal(a):

Josef K. podle nejnovějšího průzkumu BBC je 70% Britů je pro vystoupení Británie z Evropské Unie, měla by se jejich vůle ignorovat? Nevím, jaká je naláda v ČR, asi ne tak radikální, protože by se jinak strany jako Suverenita nebo Svobodní těšili větši voličské podpoře. Nezdá se mi ale, že by většina Čechů byli nějací zvlášt Hurá Evropani a řekla bych, že Klaus se u určitého procenta obyvatelstvá těší podpoře právě díky proti EU názorům, ne každý chce být Barossova ovečka.
To, že je nepopulární díky jiným kontroverzním názorům, to je jiná věc.

Nevěřím, že je vůle většiny obyvatelů Evropského kontinentu tvořit Spojené státy Evropské, to je idealistické utopie už jen proto že nemluvíme stejným jazykem a nemáme společnou mentalitu. Kdo tohle popírá, nechápe realitu.USA měly společný jazyk, jak chcete volit společné celoevropské strany, když jim ani nerozumíte. Každý národ by stejně volil ty svoje, tím pádem EU nemá legitimitu vládnout většině, a to nemluvím o Evropské komisi, kterou nevolí už vůbec nikdo a je to jediná istituce co navrhuje zákony. Měla by se už na federalizaci měla vykašlat a soustředit se na spolupráci evropských vlád a opustiti od toho nesmysl vytvářet nový nadnárodní superstát.
08. 01. 2013 | 00:35

honolulu napsal(a):

Panove, (00:35)
America je polarizovana zeme s velkym mozstvim ruznych skupin, vzajemne se nemajicich radi....Tyto skupiny se spolu socialne NEmixuji. Drzi vzajemny odstup. Zblizuje je vsak KONSTITUCE, nabozenstvi, touha pro prosperite a laska k zemi, ktera po strance zemepisne je opravdu uchvatna...

America se meni kazdych 300 mil. Lide napr. z Minnesoty, nebo Arizony nemaji spolu mnoho spolecneho. Nejenze vypadaji jinak, odlisne, ale maji i jinou kuchyn a jiny druh hudby a radovanek. Presto, ze psychologie je casto ruzna, patriotismus je na vyssi...
Americane jsou zahledeni do sebe. Oni vi, ze jsou pany sveta, tak proc se namahat chapat druhe, at radej druzi chapaji je.

Co se tyce jazyka, tak jednou budete prekvapeni, (az se zde budete toulat), mnozstvim prizvuku. Americkou anglictinu mam daleko radej, nez anglickou "spevnou" a kecajici dokolecka dokola.

V Louisiane ci v Apalacskych horach se maji problem domluvit i zde narozeni. Do toho gulase prizvuku prispivaji cernosi "svoji" anglictinou a Hispanci nesnasejici cernochy, take "svoji" anglictinou.
Oficialni stranka Ameriky je jina, nez ta neoficialni.
Jsou zde ostrovy progressu, stejne jako zaostalosti a bidy. Jsou zde mesta bohacu, stejne jako bezdomovcu.

Tato zeme, (America) je idealni zeme pro mlade lidi, kteri maji co nabydnout pracovne a kteri maji radi hracky (auta, letadla, lode atd.)...Tato zeme je dynamicka a tvrda, ale neda se bez ni zit, kdyz si na ni zviknete...Je jako tezke vino - vstupuje do krve.

Amici miluji sport a kostely jsou pro ne socialni kluby. Proto jsou v zivote Amicu tak dulezite. Zde kazdy najde to, co ho zajima.
Svoje hobby, svoji skupinu lidi.

(Krome me ! Ja stale hledam UFOuny z okoli Aldebaranu v Plejadach (konstelace Taurus) a nemohu je najit. A muj kamos uz 10 let sedi na strome v lese ve state Idaho a snazi se ulovit snezneho muze - lidoopa.)

Tento dovetek v zavorkach byl napsan proto, aby jste vedeli, ze i pro vas, vy exentrici, jsou zde stejne smyslejici skupiny lidi.
Ahoj, God bless America. (Buh zehnej Americe rikaval Reagan. - nejlepsi recnik teto zeme.)
A pakujte, jede se na vylet.....
08. 01. 2013 | 01:32

Josef K. napsal(a):

Natalka. Podle serveru britské vlády se podpora vystoupení U.K. pohybuje od 48 do 52% dotázaných měsíc od měsíce. Převaha hlasů pro vystoupení je cca od 12 do 22%. U.K. jak známo má mnoho svých vlastních problémů, které nemají s EU nic společného, ale které jsou dnes sváděny na EU. Například zcela nesouměřitelnou míru kriminality s kontinentálními zeměmi, úpadek průmyslu atp.
Informovanost o EU je v U.K. mizivá, 90% obyvatel nemá základní informace ani po nich netouží. Je zajímavé, že cca 25% antieuropeistů požaduje vystoupení v zájmu znovuzrození britského impéria.
Vašich 70%, resp. 85% hlasů se týká referenda o setrvání v EU, nikoliv vystoupení.
Tedy zcela jiné téma.
V Německu chce 46% obyvatel zpět svou marku.
Opravdu se domníváte, že neinformovaný občan v zájmu demokracie, tedy v tomto případě kultury davu, rozhodne v komplexitě světa a že jeho postoje jsou odpovědné vůči němu samotnému?
Demokracie davu je anarchie. To známe z let 1917, 1933.
V případě vystoupení U.K. z EU a zhoršení ekonomické situace, což je jasná a reálná hrozba, na kterou upozorňují mnozí, bude obyvatelstvo do 5 let žádat vstup do EU.
Nejde o euroskepticismus, jde o to, že Bednářové a UKIP nenabízí žádnou reálnou alternativu, nyní UKIP i CP spustily pokřik , že se U.K. nespokojí s postavení Norska vůči EU. To je bezradnost, populistické plácání. Ostatně EK a GE, FR, NL, LX už U.K. jasně řekli, ať jde. Jásání se z U.K. neozvalo, naopak postrašený křik.
Jednoduchost řešení neexistuje. Ta , kterou nabízí autor , je opravdu ve všech ohledech výrazem nemoci.
Chcete-li rok 33 v nové podobě, prosím. To je totiž požadavek Bednářů. V čele s Bednáři.
08. 01. 2013 | 05:27

honolulu napsal(a):

Dalsi zvanil Josef K !
Vy se nevyhnete roku 17, nebo 33 at chcete, nebo nechcete.
Bude to pod jinou vlajkou, v jine obmene, s jinymi vudci, a bude to neprijemne, ale stale lepsi, nez osud Jizni Afriky se systematickym vyhlazovanim - EXTERMINACI a super diskriminaci belochu, ktera vas ceka take, kdyz nezkrotite Brusel s jijich fantaziemi....

Nasilnou integraci, za ucelem jedne svetove vlady, byl zdrban svet na ultimum. Ekonomicky dizaster na obzoru, je jeden z nasledku tohoto utopistickeho socialniho experimentu.

U.K. ma jedineho statnika, ktery stoji za povsimnuti a to je Nigel Farage (ukip) a ten bojuje o oslabeni bruselske moci, jak nejlepe umi...Samozrejme, ze je tam vysoka kriminalita, kdyz z Londyna je Nairobi...

Nejhorsi na tom vse je, ze je to diktatem narizeno...Vsak pockejte certovi pacholci, zmena se blizi. Radikalizace poroste !
(U nas je after 1 A.M. so good night.)
08. 01. 2013 | 07:11

Vlada napsal(a):

Josef K.: Svobodní alternativu mají, ne že ne, ale to byste se musel o alternativy také zajímat:
http://petrmach.cz/jak-vystoupit-z-eu.pdf
08. 01. 2013 | 16:45

Beldor napsal(a):

Pane Bednari ...
Hadat se s mistnimi anonymnimi troly je nekonecna zalezitost . Nechapu proc to delate . Smysluplna diskuze ma smysl jen na urcitych moderovanych forech (aka neviditelnypes) ...
08. 01. 2013 | 17:26

Natálka napsal(a):

JOsef K. Vaše argumentace se zakládá na tezi jiných federalistů, že občan nedokáže o sobě rozhodnout, protože je ´neinformovaný´, jinými slovy demokracie je zbytečná. TOmu já nevěřím. POkud lidé se neinformují o instituci která jim má tu moc ovlivnit životy, považuju to za důvod navíc, proč si myslet,že rozhodovací legitimita této instituce je na vážkách. A to o tom kdo se třese strachy od odchodů Britů z Unie bych taky polemizovala, neřekla bych že jsou to Briti samotní, ti mají COmmonweatlt se kterým mají beztak nejvíc ekonomických styků. A že by Britům pak Mercedes přestal dodávat zboží kvůli tomu že se někde ROmpuy zlobí? Nevěřím, že se toto stane. Zkuste být konkrétní v čem by se natolik podle vás zhoršila britská ekonomika. Ráda se nechám poučit.
09. 01. 2013 | 02:00

Miláno z Děčína napsal(a):

Pane Bednáři!
Buďte kliden,vše co jste napsal se splní do puntíku!Věřte!Je to hrůza,ale to co tento víkend prosáklo,nemá chybu!
Už jsme tak ZBLBLÝ,že zda-li bude od příštího roku státním svátkem i Palach...,tak zaručeně od 2015 to budou nejméně další "TŘI" státní svátky navíc.Víte které?
No přeci,do zahraničí byli nuceni utéci 3 protagonicté-zločinci p.Kožený,Krejčíř,Pitra!Bylo jim odepřeno žít svobodně doma!!!Porušení Lidsých práv????????????????????
Je to tragedie,ale jsou to propagonisté kapitalismu,sice úplně nejvíce porušili ÚSTAVU ČR-její platné zákony v trestní a ekonomické podstatě.Tisíce poškozených občanů a to "JMENOVITĚ",kdy sice výše,vyjádřena v penězích,bude mnohem a mnohem vyšší.Záměrně to bylo podhodnoceno,neboď by jsme se dostali do knihy Světových rekordů v korupci na prvé místo,ale to si přeci nemůžeme dovolit,neboď první musí být "USA",ne?
20. 01. 2013 | 10:15

Miláno z Děčína napsal(a):

Pane Bednáři!
Napadlo mě,vente život od narození přes MŠ,ZŠ,SŠ a VŠ.Pak ať se mladý člověk ožení či ne,neva.Dostane či nedostane práci,neva!
Tak?Rodiče nemá.Když jo,tak ho většinou zatim budou finančně či jinak podporovat.
Mladý člověk je tedy vzdělán,má rodinu a najednou či postupně nemá práci.Víme oba,že nezačal-li již porušovat v životě některé zákony-trestně,tak brzo k tomu dojde!Zatim je zdráv a rodina i okolí ho mají tzv.rádi.
Druhé ták?Nastává postupně či náhle tzv. porucha osobnosti,neboď?Nemá co jíst,či postupně méně a méně.Buď on sám nebo celá rodina!To samé je s nemocemi a jelikož nebude míti na léky,nastoupí nemoci-nevyléčitelné!Aby to nějak,aspoň v prvopočátku zvládal,začne pít levný alkohol a bráti některé z drog!Nastupuje fáze,kdy nebude na nic míti.Přichází v 8O% o rodinu,bydlení a co teď?
Co se z něj stává?
Rodiče či rodina a okolí ho postupně nebo najednou nemůže denodenně podporovat.Vždyť sami se v tomto podobném zoufalém stavu začnou ocitat sami!!!
Mladí jsou sice již vybaveni teorií života,ale vize sice také třeba mají nějaké,ale nechápu,že jsou na ulicích,horují proti komunistům.Jaem přesvědčen,že ani nevědí co to je???Nevim,co si pod tím představují???
Dokud budou mít aspoň trošku co jíst,tak nás čekají reálné,nelidské,nepřátelské,zdrcující každodenní chvíle.Dělejte s tím něco?
20. 01. 2013 | 10:52

flixeneignarf napsal(a):

<a href="http://guccibagja.blogspot.com/">グッチ 新作</a> BbcQfv <a href="http://gucciokjp.blogspot.com/">グッチ gucci</a> WbyEms <a href="http://gucciokjp.blogspot.com/">gucci グッチ</a> EhpFvv <a href="http://gucciokjp.blogspot.com/">gucciトート</a> PwmFhv <a href="http://guccijapanok.blogspot.com/">gucci メンズ</a> ZotEpq <a href="http://guccijapanok.blogspot.com/">財布gucci</a> HeqYjv <a href="http://guccijapanok.blogspot.com/">グッチメンズバッグ</a> RtbQlt <a href="http://guccijapanlove.blogspot.com/">グッチ バッグ</a> NkjRjk <a href="http://guccijapanlove.blogspot.com/">グッチバッグ</a> XjwQsq <a href="http://guccijapanlove.blogspot.com/">gucci新作</a> PtqRzd <a href="http://guccilovejapan.blogspot.com/">gucci メンズ</a> ZxlJsa <a href="http://guccilovejapan.blogspot.com/">グッチ トート</a> KveLue <a href="http://guccilovejapan.blogspot.com/">グッチ トートバッグ</a> XfnFkj <a href="http://guccibestja.blogspot.com/">gucci 財布</a> XptCzn <a href="http://guccibestja.blogspot.com/">グッチ アウトレット</a> GufUon <a href="http://guccibestja.blogspot.com/">グッチ ポーチ</a> FavPjs <a href="http://guccijajapan.blogspot.com/">グッチメンズ</a> FdaQhg <a href="http://guccijajapan.blogspot.com/">バッググッチ</a> CkqKes <a href="http://guccijajapan.blogspot.com/">gucciトート</a>

TekYkg <a href="http://www.coachjabags.com/">コーチ バッグ</a> IvuSfz <a href="http://www.coachjabags.com/">コーチ メンズ</a> FmvExr <a href="http://www.coachjabags.com/">コーチ 店舗</a> YpqKoj <a href="http://www.coachjabags.com/">メンズ コーチ 財布</a> IgyDzc <a href="http://www.coachjabags.com/">coach 財布 ランキング</a> NhdQot <a href="http://www.coachjabags.org/">コーチ</a> EgyYtd <a href="http://www.coachjabags.org/">coach アウトレット</a> FrwClg <a href="http://www.coachjabags.org/">コーチ メンズ バッグ</a> FxmFdn <a href="http://www.coachjabags.org/">コーチ 新作</a> CjlEht <a href="http://www.coachjabags.org/">coach 財布</a> MlyUvc <a href="http://www.coachjabags.net/">コーチ アウトレット</a> HhzHpb <a href="http://www.coachjabags.net/">コーチ メンズ</a> UxlLqe <a href="http://www.coachjabags.net/">コーチ メンズ バッグ</a> MpyLeh <a href="http://www.coachjabags.net/">コーチ 新作</a> OotTgw <a href="http://www.coachjabags.net/">coach 財布 ランキング</a> SxcCys
31. 01. 2013 | 14:49

http://www.y-notsolutions.com/ napsal(a):

I'm still learning from you, while I'm trying to achieve my goals. I absolutely liked reading all that is written on your website.Keep the aarticles coming. I loved it!
25. 02. 2014 | 19:51

North Face Sale napsal(a):

I may moreover enjoy Sharon white-colored cosy sweater along with the by means of Private at November 10, 2013 Event Sharon NewmanI really liked Abby wrap to the November Fourteenth. episode (through by means of layarbr at Go through Adolescent and the Tasteful at Facebook and then TwitterDid virtually anyone realize Several weeks ring at nowadays demonstrate? Could it have been by means of Cheetahsmonk at November 13, 2013 Event Chelsea LawsonThat is really so ugly to my opinion! I may preferably know by means of Private at November 10, 2013 Event Sharon NewmanLena Reproduced by means of Marc by means of Marc Jacobs is a fantastic by means of Private at November 10, 2013 Event Sharon NewmanWhat about Lauren cosy sweater as a result of Wednesday and also Saturdays demonstrate once by means of Cheetahsmonk at Go through Adolescent and the Tasteful at Facebook and then TwitterHi. Adore your websites! Is it possible get information about Sharon by means of Amy longer at November 10, 2013 Event Jill Fenmorewhat regarding the african american " booties " Several weeks painted by means of Private at November 3, 2013 Event Chelsea LawsonI am pretty sure which often Christine painted this particular at Friday by means of Deborah M. at Exclusive Call for November 10, 2012 Event Phyllis Summer seasons NewmanHi, may virtually anyone experience any info regarding the actual cosy sweater Nikki by means of Deb1220 at November 3, 2013 Event Chelsea Lawson.
North Face Sale http://onlinecastore.com/northfacesale/
[url=http://onlinecastore.com/northfacesale/]North Face Sale[/url]
26. 02. 2014 | 07:36

moncler pas cher napsal(a):

L'ancien collecteur pour my sera g&#233;n&#233;ralement satisfait pour sa group, peut&#45;&#234;tre m&#234;me heureux.
moncler pas cher http://doudounemonclerpascher.jyssk.com/
26. 02. 2014 | 07:39

Karen Millen DN044 Signature Stretch Sat napsal(a):

The 1st recipe is easily the most common additionally, the fastest way to make a Margarita, though lots of people wish to start using a 2:1:1 ratio about the ingredients. Realize that there are just three ingredients, which when combined in the balanced way, definitely makes the best fresh Margarita you'll discover. Below that recipe is an alternative making use of sour mix and, if you value it just a little sweeter, give a dash of simple syrup or agave nectar towards first recipe. A single one that you choose, i want to makes this point: this drink is too all to easy to justify buying a bottled Margarita mix and you will definitely know that the fresh juice takes its far superior drink anyway.
Karen Millen DN044 Signature Stretch Satin Pencil Dress Red(Demitoilet) http://www.residentwork.com/karen-millen-dn044-signature-stretch-satin-pencil-dress-reddemitoilet-p-240.html
26. 02. 2014 | 17:45

dresskarenmillen.pesnik.com napsal(a):

"Well, y'know what trick is going to be,Throughout your loved one new mother believed. "You solely check with to communicate with the particular forex trading broker and additionally put down you are traveling with a real impaired consumer and may also people please help anyone.Throughout
dresskarenmillen.pesnik.com http://dresskarenmillen.pesnik.com/
27. 02. 2014 | 02:15

hermes kelly napsal(a):

Himachal Pradesh Travel: Viaggio in una dimora naturale Restful
hermes kelly http://hermeskelly.bm-hc.com/
27. 02. 2014 | 11:04

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy