Omluva Jindřichu Šídlovi, hlavnímu analytikovi HN

01. 12. 2013 | 17:53
Přečteno 7985 krát
Je to dnes přesně půl roku, co Jindřich Šídlo, hlavní analytik Hospodářských novin a jeden z renomovaných mediálních analytiků, jehož erudici a kvality máme možnost vídat a slýchat mimo jiné při každých volbách, publikoval v HN a na svém facebooku jeden ze svých fenomenálních analytických kusů pod titulkem: „Omluva MUDr. Pavlu Bémovi a JUDr. Romanu Janouškovi“. http://dialog.ihned.cz/c1-59602790-omluva-mudr-pavlu-bemovi-a-judr-romanu-janouskovi

Text byl zničující kritikou „všeho“, na co jsem kdy sáhl a hlavním obsahovým nositelem této kritiky, byť s „jemnou“ alegorickou nadsázkou, byla Opencard a stavba tunelu Blanka. Celý text pro jistotu nabízím v příloze.
Přiznám se, že po přečtení textu jsem před půl rokem propadl dojmu, že Jindřich Šídlo je ten nejhorší, nejsprostší, nejpodprůměrnější, nejméně objektivní, nezkorumpovanější novinář píšící pro obchodní zájmy svého vydavatele a chlebodárce pana Bakaly nerozlučně spojeného s politickým osudem TOP 09 v té době reprezentovaným také současným primátorem Prahy Hudečkem. Ten byl zrovna v té době, podobně jako dalších devět radních hlavního města Prahy, obviněn z trestného činu při schvalování osmdesáti milionové zakázky firmě Haguess na podporu kartového centra Opencard v jednacím řízení bez uveřejnění. Měla tak vzniknout škoda téměř 30 milionů korun.
Vážený a milý Jindřichu,
Dovol mi, abych se ti v této chvíli za sebe, a věřím, že i za řadu svých kolegů, upřímně omluvil. Musím totiž připustit, že za ten další půl rok se ukázalo, že se jednalo pouze o nevýznamný a drobný omyl, který na řízení české metropole nemá žádný podstatný negativní vliv. Za toho půl roku totiž primátor Hudeček ukázal, že je mužem na svém místě. Dokázal napravit všechny chyby, kterých jsem se v minulosti dopustil při osmiletém řízení města právě já.
Pravda, i já jsem se pokusil českou metropoli postavit na nohy z „povodňového bahna“ roku 2002 i z třicetimiliardových dluhů po mých předchůdcích. Sice jsem dokázal 8 let hospodařit s vyrovnaným rozpočtem a ještě k tomu splatit 10 miliard historického zadlužení, za což Praha dostala nejvyšší možné ratingové ohodnocení od mezinárodních agentur, ale proti panu Hudečkovi to je fakt slaboučká káva. Teprve on ukázal, jak se má město spravovat s péčí řádného hospodáře. Otevřel nový úvěrový limit pro hlavní město Prahu v řádu deseti miliard korun a podepsal směnky za dalších 4 miliard pro Dopravní podnik HMP se splatností jednoho roku. Protože je DP HMP samozřejmě za rok nesplatí, čeká pana Hudečka podobná „velkorysost“ i v dalším roce. Nějakých 18 miliard sem, 18 miliard tam, co na tom? Vždyť za špatné hospodaření města i Dopravního podniku mohl přeci Bém. A zapomněl jsem na Janouška! A taky Janoušek! Že Dopravní podnik do roku 2010 hospodařil v černých číslech, bez dluhů a ještě k tomu se ziskem? Že v něm došlo v letech 2008 – 2009 k největší optimalizaci v jeho dějinách, bylo propuštěno téměř 15% zaměstnanců, snížily se dramaticky provozní náklady a přitom se zvýšily „vozokilometry“, tedy skutečná výkonnost firmy? Tedy, že se provozní i ekonomická efektivita výrazně zvýšila? A dnes je to přesně naopak? Méně výkonu, červená čísla, provozní ztráta a dluhy? A to všechno zásluhou pana primátora Hudečka?
Milý Jindro,
chtěl bych se ti také omluvit, že jsem se cítil dotčen tvojí větou, že neznáš žádné město na světě, které by za 6 kilometrů tunelu bylo schopno vydat částku, rovnající se téměř jeho ročnímu rozpočtu a že si moji nástupci rozmyslí tuto „velkorysý úspěch“ znevažovat. Opravdu až Tomáš Hudeček mi otevřel oči. Nejdříve podepsáním dodatku smlouvy na 36 miliard korun za cenu díla, když vysoutěžených bylo pouze necelých 29 miliard (včetně inflace). Potom svým odhodláním neplatit faktury těm zločinným firmám, které tunel tunelují. A nakonec prohlášením smlouvy za neplatnou a tím faktickým zastavením stavby. Až on v tom dokázal udělat pořádek. Že zpoždění výstavby přinese možná miliardu navíc za inflaci? Že neplacené faktury budou znamenat možná stovku milionů na sankčních poplatcích? Že budeme o pár let či desetiletí dýchat stále zkaženější vzduch? To vezmi čert. Důležité je, jak píšeš, že tu mojí „Mission Impossible“ teprve on dokázal proměnit v to tvoje obdivné „Impossible is Nothing“.
S Opencard je to přesně tak. Já byl fakt drahý. Za tu podporu kartového centra jsme platili na základě pitomého otevřeného výběrového řízení po 4 roky 4,5 milionů ročně. Až konečně přišel tvůj chráněnec primátor Tomáš a dokázal za to zaplatit z ruky, bez výběrka, jen tak mírnyxtýrnyx 37 milionů. To je panečku odvaha! Takže jsem vážně strašně rád, že je tady konečně schopný primátor Prahy, který město nezadlužuje, dobře hospodaří, pěkně se staví, město má perfektní a nový územní plán, a vůbec se pěkně rozvíjí. A taky se v něm nekrade. Snad jenom těm tvým počtům o 6,2 miliardách jsem neporozuměl, ale nemusím také rozumět všemu.
Závěrem, chci říci, že jsem přesto trošku naštvaný, Jindro. Už od kolébky mi doma rodiče, a pak všichni mí spolužáci, pak taky všichni mí přátelé, kamarádi, i spolupracovníci, dokonce i podřízení, dokonce i ti, co mě nikdy neměli rádi, tak ti všichni mně říkají „kolibříku“. Nevím proč, ale je to tak. Dokonce mi tak říkali i ve skautu. Jak jinak by se taková krásná přezdívka mohla dostat do těch zatrolených a zaručeně pravých a pravdivých odposlechů. Akorát ty si ze mě udělal „Mazánka“. A to je nefér, protože tam mi nikdy nikdo neříkal, dokonce ani ne ti pánové „Odposleši“. Tak to jsi mě vážně, milý Jindro, naštval.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Míla napsal(a):

Yozifku,Resl,Neo
nástup
01. 12. 2013 | 18:06

Mariner napsal(a):

Turci postavili téměř za tutéž cenu kolik bude stát tunel Blanka a kratší dobu tunel pod Bosporským průlivem, který je cca třikrát delší než Blanka a navíc vede pod mořskou hladinou.
Otázka 1: Zajímalo by mě, jak to ti Turci dělají
Otázka 2: Kolik by tunel pod Bosporem stál a jak dlouho by to Turci stavěli pokud by do toho Turkům mohl mluvit Bém s Janouškem.

Nejraději bych byl,pokud by mi na moje otázky mohl odpovědět Yosif K.,to je totiž univerzální vzdělanec, který rozumí úplně všemu.
01. 12. 2013 | 18:32

jetotu napsal(a):

Velmi pozorne jsem poslouchal Net radio , kde jste vlastne obhajoval navyseni ceny stavby i tim, ze holt nekde se dava betonu vice a nekde mene. To si delate legraci?

Obri stavby do ktere Blanka patri ,se bezne rozdeluje na unity a ty se ocenuji se vsim vsudy . V odhadu je maximalni a minimalni naklad , ze ktereho se pouzije prumer + X procent a pres to nejede vlak.
Navic Metrostav je snad novacek pri budovani takovych del?

Dost dobre nechapu , proc byvaly primator pan Bem oslovoval 'nekoho' Kolibriky ,Mazanky atd.
Mel jste pri te funkci zrejme co zkryvat , nebo se pletu?
01. 12. 2013 | 18:38

David napsal(a):

"...Dovol mi, abych se ti v této chvíli za sebe, a věřím, že i za řadu svých kolegů,

upřímně

omluvil. Musím totiž připustit, že za ten další půl rok se ukázalo, že se jednalo pouze o nevýznamný a drobný omyl, který na řízení české metropole nemá žádný podstatný negativní vliv. Za toho půl roku totiž primátor Hudeček ukázal, že je mužem na svém místě. Dokázal napravit všechny chyby, kterých jsem se v minulosti dopustil při osmiletém řízení města právě já.

...Takže jsem

vážně

strašně rád, že je tady konečně schopný primátor Prahy, který město nezadlužuje, dobře hospodaří, pěkně se staví, město má perfektní a nový územní plán, a vůbec se pěkně rozvíjí. A taky se v něm nekrade. Snad jenom těm tvým počtům o 6,2 miliardách jsem neporozuměl, ale nemusím také rozumět všemu...."

------------------------

Pokud to OPRAVDU myslíte upřímně a vážně, tak to beru.

Pokud to myslíte ironicky, tak je nejvyšší čas, abyste navštívil psychiatra a vrátil vysokoškolský diplom.

Ten ubohý styl, jakým se tady předvádíte Vás usvědčuje z toho, že jste absolutně nedůvěryhodný ...
01. 12. 2013 | 18:40

zemedelec napsal(a):

Pane Bém.
To se to kecá,když neznáme kolem těch smluv ani řádku.
To byly časy,když chybělo v pokladně magistrátu,tak to zatáhl stát.Pak tomu přivřel kohoutek Kalousek a bylo zle,sice můžeme tušit proč asi,ale na špatně navržených stavbách se to projevilo.
01. 12. 2013 | 18:46

jetotu napsal(a):

P.S. Roman Janousek je vas kamarad z detstvi a pionyrskych taboru? Mazanek,Kolibrik , Cestovatel,Kapitan , hovory v kodech a sifrovane telefony.

No, za to by se pane "Cestovateli" nemusel stydet ani Kapone.))
01. 12. 2013 | 18:57

petrof napsal(a):

Faktem je, že kdyby TOPka s Hudečkem na čele se nechtěla na čas zmocnit magistrátu, žádný praktický problém by nebyl, Metrostav a jím nabrané firmy by dostaly za skutečně odvedenou práci zaplaceno a za půl roku by se tunely jezdilo. V nejhorším případě by politická verbež, nebo advokát pravda-Láska podali trestní oznámení, které by nakonec přešlo do autu, protože se nikdo neobohatil a vyšší náklady proti rozpočtované kalkulaci jsou zdůvodnitelné haváriemi, inflací, Trojským mostem atd.
Všichni to chápou, jen 4% popleta Václav Moravec nikoliv....ntsss, ntsss.
01. 12. 2013 | 19:03

PetrB napsal(a):

Pane Béme, to jste za tu dobu, co se přetřásá legálnost údajně největšího tunelového komplexu v Čechách, stále nepřišel na čísla konkrétních usnesení, kterými byly orgány města schváleny smlouvy? Asi nikoliv, jinak by nebyl důvod psát takové texty na poměrně nízké úrovni.
01. 12. 2013 | 19:10

Kanalnik napsal(a):

Pane Beme, byl jste nejlepsim primatorem v historii mesta Prahy, vykonal jste pro mesto hodne prospesneho. Verim, ze se nakonec pravda ukaze a vsichni Vasi kritici utrou a spravedlnosti bude ucineno zadost. Ze zavistivych hlasu si nic nedelejte a pokracujte v ozrejmovani skutecnosti ohledne propiranych kauz. Prejim Vam vse dobre, drzte se...

:)
01. 12. 2013 | 19:20

xerox napsal(a):

openbém ... :-)

a to jsem se chtěl zeptat ... kolibříku komu volal mazánek , když ho zhaftli chlupatý ... ? ... :-)
01. 12. 2013 | 19:35

šašek z Jihlavy napsal(a):

Kanalnik napsal(a):
Pane Beme, byl jste nejlepsim primatorem v historii mesta Prahy, vykonal jste pro mesto hodne prospesneho. Verim, ze se nakonec pravda ukaze a vsichni Vasi kritici utrou a spravedlnosti bude ucineno zadost. Ze zavistivych hlasu si nic nedelejte a pokracujte v ozrejmovani skutecnosti ohledne propiranych kauz. Prejim Vam vse dobre, drzte se...

:)
01. 12. 2013 | 19:20
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
A jako veřejně prospěšnou práci bych navrhoval čištění kanálů v tunelu Blanka.
01. 12. 2013 | 19:36

honza napsal(a):

Kolibřík dnes v OVM končil s kyselým úsměvem, byl jsem docela překvapen, jak klidně a věcně reagoval současný primátor na hysterické výlevy bývalého psychiatra..
01. 12. 2013 | 20:30

evix napsal(a):

http://www.ceskatelevize.cz/porady/1126672097-otazky-vaclava-moravce/
01. 12. 2013 | 21:27

pytel napsal(a):

Jindřich je asi takový analytik jako objektivní nezávislý novinář. Ještě jsem od něj žádnou analýzu neviděl.
01. 12. 2013 | 21:37

Selen napsal(a):

Béme.
Kolibřík nekolibřík, vždycky už budeš synonymem pro mafiána, co si ulil ze všeho o čem rozhodoval, a jehož působení stálo Prahu a nás všechny desítky miliard navíc.
Že nejsou důkazy? Že neznáme ty konta ve Švýcarsku? Na tom celkem nesejde. Stačí zdravý rozum. Místo abys byl rád, žes nesdílel vazební celu s Rathem, tak tu grafomansky vyvádíš. Běž si radši přes "malej" poplakat Mazánkovi...
01. 12. 2013 | 21:44

Analytik napsal(a):

Kvalita kteréhokoli analytika - měřena Bémem - je proměnlivější, než aprílové počasí.
Řídí se podle toho, jestli hodnocený analytik nebo novinář pere právě Bémovy spodky nebo jestli rozebírá a kritizuje chlapce, kteří s Bémem nemluví.
Jenže, kterého analytika zajímá názor předmětu jeho analýzy ?
01. 12. 2013 | 21:54

jetotu napsal(a):

Podival jsem se na OVM , kde jsou jasne dukazy , ze pan Bem uvadel verejnost v omyl a to v lepsim pripade v horsim , ze lze.

Cituji: Bem:' Prominte , ze jsem si nedal tu 'praci' a odcitoval jsem pouze cenu hrube stavby'!
Pane Bem , jakou praci? Vzdyt vy jste ucelove lhal o finalni castce!
Podobne, jako byste pozval manzelku na nakup ke slovutnym prodejcum odevu s tim, ze ji saty zaplatite , ale pri placeni ji reknete , ze mate pouze na knofliky a at si zbytek zaplati sama . Pritom jste velmi dobre dopredu vedel na jakou hladinu se poustite.

Neuveritelny lhar!
01. 12. 2013 | 22:20

jetotu napsal(a):

Dale Bem cit. "Samozrejme beru svoji "politickou" zodpovednost , ale do roku 2010!)))

Samani ! Vidite ty diry v zakonech?)))
On , jako 'politik' rozhodne o cemkoliv ,co pri (moznem) stretu a posleze vyzni do ztracena , ale tim to konci!)))
Hmotnou a moralni odpovednost odmita .)))

Pan Bem , alias Cestovatel by si mel podat prihlasku do KSC , tam jsou mistri v okecavani a mlzeni.
01. 12. 2013 | 22:44

jetotu napsal(a):

Bema bych prirovnal k Rathovi - drzy lump =1:1.
01. 12. 2013 | 23:43

Dvakrat smazany Grazel napsal(a):

:-D Cesi jsou neuveritelni. Radsi zaplati 10mld. nez aby priznali, ze naleteli neschopnejm (nebo vsehoschopnejm?) zvanilum. Vysledky "boje proti korupcnikum" se zacinaji dostavovat (to neni jen amaterske rizeni Prahy, to je treba taky v tichosti zpet predelany paskvil zakona o verejnych zakazkach) a vysledky jsou opravdu tristni. Ovsem vsichni se tvari, ze svetle zitrky uz se blizi, zatimco se nejvetsi lobyiste v zemi usazuji uz zcela bez skrupuli ve vlade.
Pripomina to scenu z filmu Bila pani: "Vzdyt tu zadny most neni!" "Drz hubu a plav..."
02. 12. 2013 | 00:20

Zabanovany nick napsal(a):

Tak tak, Dvakrat smazany Grazel.

Bakalův politruk Šídlo je zárukou nejodpornější konzistence mediální močůvky, Moravec na ČT taky rychle umlčoval Béma, když by nedej Bůh mohl vyvrátit žbelpty "protikorupčního" TOP Hudečka. Průhledný trik s "neplatnou smlouvou" je v pohodě, jen když se zakryje, že král je nahý, resp. že rozkrádali Svoboda s Hudečkem. A Hudečkovi se teď lepí půlky k sobě, už ani na toho Svobodu to nemůže celé hodit.

Dlouho to neutají, ale každý den gaunerům dobrý...
02. 12. 2013 | 01:34

Freedom napsal(a):

Nejlepší primátore,Béme jste psychiatr tak se už neplette do věcí kterým nerozumíte a věnujte se svému oboru. Nejlépe bude, když vyhledáte kolegu psychiatra a pomůže vám.Praha a její občané si s vámi užili až dost tak je přestante otravovat překrucováním a lhaním.
02. 12. 2013 | 07:33

Michal Petr napsal(a):

Tak to vypadá, že je to i v pondělí hodně naštvanej psychiatr na ochranáře i chráněnce. A celou adventní neděli zasvětil tomuto textu. No, je to dost slabý.
02. 12. 2013 | 07:43

Pavel napsal(a):

Vypůjčeno ze sousedního blogu (p. Urban) : "To nejhorší ze staré kmotrovské Prahy se totiž otřepalo z dočasné ztráty vlivu – a zatroubilo do protiútoku". Zní to jako výstižné motto pro tento Bémův blog, z něhož vyjímám : "I já jsem se pokusil českou metropoli postavit na nohy z „povodňového bahna“ roku 2002" atd atd. Tak je to lump a nebo hrdina ? Řekl bych, že je to jedna nekonečná štafeta pražských radních, s níž právě ti současní probíhají Tunelem Blanka - a mají ti kluci štěstí, že se jim při tom nesesypal strop toho Mega-tunelu na jejich pomazané hlavičky.
02. 12. 2013 | 08:11

Ronaldýna napsal(a):

Tomu že tady bude dobře začnu věřit až pan Bém bude sedět v base a ne kecat na netu.
02. 12. 2013 | 08:20

Světlo napsal(a):

primátor Hudeček dobře řídí chod Prahy, profesionálně, držíme mu palce, aby šťastně, dobře dovyřešil dobudování tunelu Blanka, a aby Bém za tunel Blanka, jeho tunelování, seděl na Mírově s Klausem za Klaus- amnestii !!!
02. 12. 2013 | 08:23

fikus napsal(a):

světlo:
to se teprve uvidi co v něm je. Každopádně vy to byl jediný odborník z TOP09, to je úspěch.
_________________________________

kolibřík:

divím se, že nechodíte kanály, ale drze zde ještě zveřejňujete svoji drzou vizáž pane doktore (kterému zachutnalo)
02. 12. 2013 | 08:30

vilemína napsal(a):

Pane Béme,
Vy čtenáře ukazováním na chyby druhých nepřestanete bombardovat. Opakovaně se takto snažit snižovat závažnost vlastních zločinů ve funkci primátora je strategie, která se v minulosti osvědčila. Uvidíme, jak to zabere u vás.
Nepřehánějte to ale s koksem..
02. 12. 2013 | 12:10

Jindra napsal(a):

Také se mi zdáko, že až přehnaně neslušným způsobem skákal včera Moravec Bémovi do řeči. Ale asi jako nezkušený moderátor neví, že vzdálený diskutující má jeho připomínky se zpožděním. Jak tedy tenhle člověk může něco naučit studenty žurnalistiky, když je anebo jen si hraje na hloupého.
Ale v tom je celý problém. Jak někdo může uvěřit čemukoliv, když někoho tak jako Moravce nechají neprosto neslušně skákat (komukoliv) do řeči, zvláště když dotyčný chce něco skutečně zajímavého dokončit. To nemá Česká televioze režii, aby to Moravcovi sdělili svým řídícím skuchátkem? - Ssmzořejmě, že má, ale oni takové novináře jako Moravec anebo Drtinová tohle nechávají dělat úmyslně. Prostě Česká televize si vždy vybere, koho bude v diskusi podporovat a koho bude dusit. Prostě tamní šéfreadktoři jsou prostě takoví noninářšti ubožáci. A Jinřich Šídlo jen přece člověk, který často své názory má možnost prezentovat na obrazovce ČT jako komentátor, takže se není čemu divit, že oba "novinářsky objektivně" nenávidí Béma.
02. 12. 2013 | 12:10

siven napsal(a):

„Přiznám se, že po přečtení textu jsem před půl rokem propadl dojmu, že Jindřich Šídlo je ten nejhorší, nejsprostší, nejpodprůměrnější, nejméně objektivní, nezkorumpovanější novinář píšící pro obchodní zájmy svého vydavatele a chlebodárce pana Bakaly nerozlučně spojeného s politickým osudem TOP 09 v té době reprezentovaným také současným primátorem Prahy Hudečkem.“

Uff, už jsem měl obavy, že tu větu nedočtu do konce.

Celý blog, zbytečně zdlouhavý, s přebytkem Pájovy hysterie, by šel zkrátit na „za mně dobrý, přede mnou i po mně blbý… a Šídlo je - píp“.

Servus.

02. 12. 2013 | 13:16

fikus napsal(a):

..samolibý Moravec má pevnou půdu pod nohama zdá se.
Přece všichni vědí, že J. Železný a Veselovský jsou lepší minimálně v objektivitě a nadhledu.
02. 12. 2013 | 13:19

K.M. napsal(a):

Vážený pane Bém,

nemám čas, ale na tohle... si po Vašem včerejším suverénním... vystoupení v OVM..., čas udělat musím...!

Otevřelo... mi to v několika směrech oči... ! Až včera... jsem pochopil, proč se doktoři tak hrnou do politiky...ČR, proč se to tam těmito "výkuky" (Kott Pancová, Rath... a další..), dnes jen hemží...

Ale co je oněch 100 MILIONŮ škody, které by měl mít na svědomí akademický trojlístek Kott, Pancová a Rath, proti tokům kapitálu ve Vašem případě..., TAM ŠLO O MILIARDY, O DESÍTKY - NEVYJASNĚNÝCH - MILIARD..., na takové toky se přisaje..., daleko větší množství komárů... a masařek...

Dovolím si Vám při této příležitosti připomenout - jen - daleko menší odklon... toku kapitálu..., stěží vysvětlitelné... a nepředpisové... jednání... magistrátu... hlavního města Prahy..., jehož součástí jste podle dostupných pramenů.., od roku 2002 do roku 2010..., byl..., a to v souvislosti s nechvalně známým "KRMELCEM...", Dopravním podnikem hlavního města Prahy...:

ČT24 - 20:29 - 22. 01. 2008:

>>DOPRAVNÍ PODNIK ZRUŠIL VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA VYMÁHÁNÍ DLUHŮ<<...,
(čímž vyloučil ze hry všechny střední a malé firmy...)

Zakázka města Praha na desítky nebo stovky milionů ročně tak zůstala firmě:

BROŽ & SOKOL & NOVAK:

BROŽ - s jeho členstvím v předsednictvu různých spolků advokátů... ČR
SOKOL - bývalý ministr vnitra ČSSR - první vlády (?) - po 17. listopadu...
NOVÁK - bývalý ministr spravedlnosti ČR...

"Z každé pětitisícové pohledávky dostával Dopravní podnik hlavního města Prahy jen necelou tisícovku..."

"ZISKY ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘE Z TÉTO ČINNOSTI SE ODHADOVALY AŽ NA 150 milionů ročně"

Můžete mi zde... (!) a do zítřka... (!), sdělit, zda...(?) a kolik... (?) "bakčiše"..., dostali radní... a Vy... za toto nepředpisové jednání... ?

Za neprodlenou a věcnou... (!)odpověď - bez školní tabule - děkuji předem

S pozdravem

K.M.
P.S.: U pana Brože nemám žádnou výraznou funkci na tak silný tým..., Brož..., není to náhodou manžel té Brožové..., jejíž soud již "2x posvětil" půdu sněmovny..., pro podvody všeho druhu... ?
02. 12. 2013 | 14:11

mia napsal(a):

Je pěkné, že jste se tak vyjádřil, když má dnes Blanka svátek ;-) Já doufám, že už kromě těchto traktátů nás už ničím oblažovat nebudete. Pac a pusu Mia
02. 12. 2013 | 15:42

komunista z Lehman Brothers napsal(a):

K.M.
http://www.ceskapozice.cz/domov/veda-vzdelavani/dekan-sevcik-chce-od-protestujici-studentky-omluvu-jinak-bude-soud

" Liberál" Ševčík byl členem zločinecké /dle jho slov/organizace - KSČ.
Ty manýry jim všem zůstaly stejné, jenže bohužel lidé /divím se že i studenti, asi taky ztučněli a chystají se do hrobu/ stále takové tolerují, na Západě by zametal podlahu od špačků a plivanců.
Kdoví co kdo na koho v jeho případě ví, to se nikdo už nikdy nedoví.

S tím Brožem a Brožovou...to by bylo dost, pikantní, tím by se ten kruh opět na jednom místě uzavřel. Nevíte o tom něco bližšího ?
02. 12. 2013 | 17:02

petrof napsal(a):

Hudečkovo nesmyslné tvrzení připomíná Kocourkov. Nechápu, proč se mu právníci nevysmějí. V obchodním právu platí, že smlouva je platná, když úkony smluvních partnerů směřují k jejímu naplnění. Blanka se stavěla několik let. Můj závěr zní, že Hudeček je vůl.
02. 12. 2013 | 17:48

Ateista napsal(a):

Pavel Bém:

Bylo by to celé směšné, kdyby to nebyla pravda, Pavle Béme. rozhodně si s Hudečkem a spol. nemáš co vyčítat.
02. 12. 2013 | 19:30

Ing. N. napsal(a):

Vypadá to, že Bém začíná mít strach a tak se začíná neustále ospravedlňovat a napadat všechny okolo. Doufejme, že mu to nebude nic platné a že si ho spravedlnost najde a po zásluze potrestá nejen za podvody na magistrátu ale také za jeho podíl na rozšíření drog v České republice. Budou ho žalovat rodiče mladých lidí kteří propadli drogám nebo dokonce na následky předávkování zemřeli.
02. 12. 2013 | 20:27

K.M. napsal(a):

17:02-komunista z Lehman Brothers

S tím Brožem a Brožovou..., jest-li jsou svoji...(?, Vám zatím posloužit nemohu,
na deseti adresách - dokonce i na jedné ruské - se mi v současné době objevuje: CHYBA 404 - generována serverem web.gregs.cz...

Anglické znění mi ukázalo krásnou, historickou, pětipatrovou budovu na Sokolské 60, Praha 2, buď ve dne a v noci, nebo nasvětlenou různými barevnými světlomety... Kromě čísel faxu a telefonu..., nic...

Musím však se však korigovat ohledně důležitosti osoby pana Brože... Je uveden na prvním místě >>VÝBORU ODBORNÉ POMOCI A NA OCHRANU ZÁJMŮ ADVOKÁTŮ<<, spolu se Sokolem..., což by mohla být velmi důležitá pozice... !

/Co mne zaráží..., při psaní příspěvku..., jsem ještě 2 adresy... otevřel...?!/
03. 12. 2013 | 00:14

Samota napsal(a):

Díky, pane Béme, za připomenutí tohoto skvělého článku z pera pana Šídla, je moc dobře, že jste ho zase vytáhl na světlo :-) I po půl roce se na něm nemusí měnit asni slůvko.
Jenom nechápu, proč jste to měl zapotřebí...
03. 12. 2013 | 11:24

vychcanek a zmrd napsal(a):

Zloděj píše blogy. Pane bem piste prosím více. Jste moudry muž a autorita. Vzdy kdy se začtu do vašich blogu, nebo vás slyším, okamžitě vycitim hlubokou moudrost a nevinnost vasi poctive duse. Jste čestný,poctivy moudry, prosím piste piste a pište.
03. 12. 2013 | 20:09

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Honzák Radkin · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novotný Martin · Novotný Vít O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy