Můj plán

14. 12. 2012 | 22:34
Přečteno 7814 krát
Poslanci konečně na vlastní kůži zjistili, jaké předepisují lidu daně, čehož výsledkem je hrozící kolaps státu. Parlament nacvičuje sbor děvčátek se sirkami a hlady šilhající neúplatní soudci bez groše uvažují o stávkové pohotovosti. Vláda se (opět) hádá. Prezident, po vzoru Edvarda Beneše, zatím emigraci jen naznačuje.

Jsem psychiatr.
Kdybych tak přišel za panem ředitelem v blázinci a řekl mu, že je mým nezadatelným právem:
• plat ve výši kolem stopadesáti tisíc,
• byt v Praze,
• služební auto,
• volná pracovní doba, abych mohl porůznu navštěvovat propuštěné pacienty,
• kantýna s lidovými cenami odvíjejícími se od těch dob a poměrů, kdy pivo bylo za korunu dvacet a rohlík za třicet haléřů;
• a že raději nebudu dělat nic,
• protože když něco budu dělat, bude to jistě blbě a bude to nutné předělávat,
tak mi vezme klíče a v blázinci se dostanu na druhou stranu pomyslné psycho-barikády, než na které jsem se pohyboval dosud a za to budu ještě platit stokorunu denně.

Když tohle udělají svým zaměstnavatelům – pozor! to jsme my – ústavní činitelé, kteří se dobrovolně uvolili sloužit této zemi a jejímu lidu, kteří ale odvádějí práci, pro jejíž kvalitu už není adjektiv, co by ji vystihla (s výjimkou onomatopoického BLE z tajné řeči mojí vnučky a jejích kamarádek), všichni sice zíráme, ale do blázince je nestrčíme. Oni taky patří do jiného zařízení a sám pan prezident včera prohlásil cosi o emigraci a dnes o zklamání, z čehož lze usuzovat, že už také toho má dost! Ale prezidentské dekrety nevydá... Snad jen Hájek tu hrůzu uchová budoucím generacím ve svých sebraných spisech.

Pročež doporučuji využít ochoty prezidenta emigrovat a diskontinuity na našem ministerstvu války (Peake nechce Picka, že jsou oba od P a že by si je pletli), udělat punč a pod mým vedením vyhlásit vojenskou jundu. Dostali bychom se do Guinessovy knihy, protože co já vím, demobilizovaný vojín-absolvent v záloze ještě žádný takový převrat neuskutečnil. I Mobutu byl ve své slavné chvíli seržantem.
Junda je junda, a žádná demokracie, pročež bude vyhlášeno právo stanné, chodné, sedné, ležné a přeskočné (to pro Zemana, který dnes poprvé přeskočil Fischera, aby to mohl dělat i nadále) a v této době autokraticky určím výši platů státních úředníků, kteří nám mají sloužit, ve výši odpovídající jejich dosavadním výkonům, tedy o 20 % méně, než oni platí svému služebnictvu. Po rozpuštění parlamentu se ale budou moci obrátit na pracák. Vládu pošlu na wellness pobyt na ostrov If, ostatním celebritám nabídnu také nějaký opuštěný ostrov, kde se budou navzájem obdivovat a bavit se ve stylu Deseti malých černoušků.

Armádu, které budu velet v hodnosti nejméně štábního generalissima, přezbrojím do podoby, kdy se před ní třásla Evropa. Vojsko nafasuje kuše, sudlice, řemdihy, kosy, praky si udělají sami a vozovou hradbu postavíme ze zabaveného vozového parku státních úředníků.

Sbor poradců už jsem začal vybírat a první z nich, automatický americký astrolog mi naznačil, že do Vánoc bych neměl svů plán uspěchat, když mi napsal: you may need to step back a little from your planned activities. Bude to tedy Převrat Tříkrálový. Dalo by se to ještě posunout, jestli zhrzený aspirant na hlavu (rozuměj státu, nikoliv, že ten nápad by byl „na palici“) uspěje se svou stížností v Štrasburku, nebo kam se to chce obracet.

Než se parlament znovu zformuje (za ty peníze se do toho moc lidí nepohrne), zruším platné zákony a převezmu bez úprav funkční systém některé z malých, ale civilizovaných zemí. V Evropě jich je dost. Většinu policie podřídím starostům obcí, ty velkolepé útvary nechám řídit Jamese Bonda, kterého ale bude držet na uzdě Miss Moneypenny. K ruce dostane Hercule Poirota a inspektora Clouseau.

Allons, enfants!

Jediné co zbývá do dne D, je moje povinnost naučit se Cromwellovu řeč. Zatím si opakuju procítěně: Vy mrzké děvky! Což jste svým nestoudným pletichařením a podlostmi neznesvětili toto posvátné místo? A také mi docela dobře jde: Je ve vás vůbec něco dobrého? Existuje nějaká hanebnost, jež by vám nebyla vlastní?

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

JenTak napsal(a):

Proto je potřeba volit Franze...
Že by to prý byl nedůstojný představitel státu. Jenže on zrovna ty stávající přečnívá. Když si představím třeba Bendu, tak mám celý den v prdeli.
Že jsem si na něj vzpomněl, já dnes zase budu mít problém usnout! :((
Zkusím si vzpomínat na Havla, třeba mi Bendu z hlavy vymaže.
14. 12. 2012 | 22:44

Targus napsal(a):

To Radkin Honzák:

To je skoro jak Mein Kampf!

Akorát maličkost, já bych asi napsal řemdiCH, jinak hóóódně dobrý.
14. 12. 2012 | 22:44

mb napsal(a):

honzák solidně ... jen to nikomu neposílejte mailem ... mohli by vás odstíhat pro velezrádu ... ale nadruhou stranu, třeba to rupne, takže vám to bude přičteno k dobru ...

... hezkého večera adventního všem ...
14. 12. 2012 | 22:55

Líný černý pes napsal(a):

Dobře, den je stanoven, teď ještě čas a místo srazu. Ráno začnu brousit zuby do Tří králů budou jako žraločí.
14. 12. 2012 | 23:12

Radkin Honzák napsal(a):

Ad Líný černý pes:
Aktšlus ve hře Caesar (V+W, nikoliv Shakespeare) je: Sraz v půl jedenácté pod sochou Pompeiovou. Dýky sebou!
Myslím, že by to bylo důstojné místo a odtud potáhnem na Prahu.
14. 12. 2012 | 23:21

michal napsal(a):

S bytem v Praze souhlasim. Pokud jsou poslanci nuceni zasedat v Praze, ať mají také kde bydlet.
Samozřejmě levnější by bylo parlament přesunout třeba do Chomutova/Mostu, tam je bydlení výrazně levnější než v Praze, ušetřili bysme na tom.
14. 12. 2012 | 23:25

Tužka napsal(a):

Tužka napíše,....ta Cromwellova řeč je báječná, měli bychom ji pravidelně, a mnohohlasým sborem , deklamovat na chodbách vládních institucí,....snad nemají dveře příliš "dubový",/vypadá to, že spíš ty hlavy/,...a něco z toho by zaslechli,....třeba i na okamžik zapřemýšleli,....jeminkote,...už mám zase nesplnitelné představy.

To je tím Vaším neotřelým textem,....byl jste opět inspirativní, generalissime, udělila bych Vám tuto výjmečnou hodnost a pravomoc na doživotí,....s malou povinností, ... psát opakovaně takové texty, kde je hořká pravda cukrována Vašim vtipem.
Díky za blog, Tužka.
14. 12. 2012 | 23:55

matka Ubu napsal(a):

Je zvláštní, jak zdánlivě ukecaní Frantíci dokáží být v takových situacích struční.
Joachim Murat, když jeho velitel tváří v tvář odporu Cinq-Cents zaváhal, pravil granátníkům: Vyhoďte tu verbež!
Ve skutečnosti, protože ještě nebyl maršálem ani neapolským místokrálem, použil vulgárnějších slov.
Ale dějepisci musí být uhlazení, aby se uživili.

Zdá se, že medicinman ztrácí nervy.
A vůbec, kde je tu socha Pompeiova?
15. 12. 2012 | 00:08

kormoran napsal(a):

Pane Honzak , vite co? Tak abyste mel na vanocni darky , tak se zblaznim taky!
15. 12. 2012 | 01:15

pozorovatel napsal(a):

S tou vozovou hradbou a pochodem na Prahu Vám pomůžu. Tato vláda je tak absurdní, že s ní lze jednat pouze absurdními prostředky. Monty Python, náš vzor!
15. 12. 2012 | 02:26

Luba napsal(a):

Targus,
Vy byste zasloužil za ten řemdiCH a němčení od brúdra Šišky ránu paltzátem.
15. 12. 2012 | 02:36

petrvileta napsal(a):

"Sraz v půl jedenácté pod sochou Pompeiovou. Dýky sebou!"

Hmm, takže v půl jedenácté pod ocasem. Peaky sebou!
15. 12. 2012 | 03:43

Josef K. napsal(a):

Milý pane doktore, dobře víte, že zdravý člověk, který pobývá dlouhodobě v domě pro duševně choré, se po čase stává duševně chorým, tedy přejímá normy blázince.
Pokud tak neudělá, jak známo, elektrošoky , injekce, lobotomie.
A tak je to i s mirgorodskými. Od roku 1970 jest tato země přeměněna v dům pro duševně choré. Jaké procento asi zůstalo při smyslech?
Jen připomínka z jiné země: Chopin: "Zde se dozvěděl o dramatickém zhroucení listopadového povstání a dobytí Varšavy Rusy. Jeho reakce na tyto zprávy nabyla formy horečky a nervové krize. Se stopami těchto zážitků se můžeme setkat v tzv. Stuttgartském deníku: „Nepřítel je v domě … Ó Bože, existuješ? Jsi a ještě se nemstíš. – Ještě nemáš dost zločinů Moskalů? – nebo – nebo jsi sám Moskal? Jsem zde, zbytečný! A jsem tu s prázdnýma rukama. Mohu jenom truchlit, trpět a vylít si své zoufalství na klavíru.“
Poláci jsou dobrý protiklad, snad ještě Kundera, Škvorecký, či připoimenout Antonína Dvořáka?
Mirgorodský naopak zachrochtal, geneticky dovybaven stepním plemenem.
Obávám se, že genetické zásahy do tuzemského plemene přesahují možnosti výzvy zdravého rozumu. Prostě zdravý rozum nefunguje. Zvláště tam, kde došlo k naprosté ztrátě identity.
Možná smutné, ale fakt.
Těch, kdo se jím v této zemi řídí budou jen jednotky procent. Příliš mnoho civilizačních problémů najednou připomíná českou verzi "eintopf".
15. 12. 2012 | 04:10

ben napsal(a):

Děkuji panu Radkinu Honzákovi,za jeho blok,výborně,zdar a sílu!
15. 12. 2012 | 04:14

honolulu napsal(a):

Vazeny pane doktore, ve jmenu mentalni rovnovahy mezi prispevkari nemohl by jste pomoci Josefu K (Pepikovi knedlikovi) od jeho obscese s 'mirgorodskymi' ?
(To je nejaky odchov vepru za Sovetu.)
On s tim neda pokoj...

$ 150 000 je zakladni plat rocne pro doktora u nas. Jelikoz mate specializaci a my mame nejvice, nejnebezpecnejsich blaznu na svete, tak by jste mel daleko vice, nez je tech 150 K.
Tak proc jste nesel s nami, kdyz jste byl mlady ?
15. 12. 2012 | 05:12

pavelp napsal(a):

Pro honolulu..pan Honzak by k Vam treba i sel ale ono se spatne leci kdyz ma kazdy druhy pacient nejakou tu bambitku..jinak pana doktora nikam nelakejte!! Ono ho bude v Cechach jeste potreba..vypada to ze zeme Ceska ma na pocet obyvatel silencu dost tak nechte pana doktora pracovat!! Hezky den
15. 12. 2012 | 05:56

Drzá zrzka napsal(a):

Co by nastalo, kdybyste se stejnými požadavky přišel za ředitelem blázince v pozici pacient? :-)
15. 12. 2012 | 06:27

pavelp napsal(a):

Drza zrzka..nestalo by se asi nic pouze by dotycnemu zvysili davku sedativ aby nemysle nad blbostma.
15. 12. 2012 | 06:37

Josef K. napsal(a):

Honolule. Jako emigrant, byť pozoruhodného zaměření, možná netušíte, že Vaše vlastní plemeno prošlo genetickým experimentem zvaným normalizace. Možná jste utekl kvůli penězům (tak to vypadá), možná z morálních důvodů (nikdy to tak nevypadalo).
Mirgorodské, a patrně i Vás, jistě potěšilo vystoupení normalizovaného KvětyHájka Hradčanského, tedy novináře, který by bylů v běžné společnosti nazýván kolaborantem, spodinou, verbeží či lůzou, jak lze vyčíst z ohlasů pracujícího lidu, o tom, že Havel byl protagonistou musoliniovského neofašismu.
Jiný mirgorodský, který je shodou okolností prezidentem této země, pak dodal, že tato normalizačněbolševická úvaha je převratná.
Ono, když mikrotrpaslíci ještě křížení se stalinistickým pokusem o sádelnatost z dalekých ruských plání začnou vládnout světu, nezbývá než hledat nové termíny. Smutné je, že České země, Bohemia, propasované sítkem na česnek na Česko, staly se dnes Orwelovou farmou.
P.S. Nářky lidu na Havla jsou opravdu vešlmi dojemné, zvláště některé ženy připomínají uklizečky v letech 48-53, udávající úřednictvo.
15. 12. 2012 | 06:40

Pepa Řepa napsal(a):

Panenko skočická
...... vyhlásit vojenskou jundu.
-----------------------
Tak o tohle jde?
Vojenská junda přišla-k nám mirgorodským- udělat pořádek?
Začala zostra.Likvidací konkurence. Špiček Picek, říká Honzák.
Japonsko-australský Peakochet to jistí.
Peaky sebou? Co muži?
Mámo, podej widle, jedu pod ocas. Je to tady. Píchnem Peaku do pupíku.
Brute nevykusuj blechy z kožichu. Jedeš se mnou.
Naši mirgorodskou vlast ovinuly chmury.
15. 12. 2012 | 06:43

Drzá zrzka napsal(a):

pavelp

Zajímavé. Jaké "odměny" se Vám dostane, když o stejnou věc žádáte z různých pozic(škatulek).

Poslanci dostanou.
Neposlanci jsou odkázáni do blázince.
Bláznům se zvýší příděl sedativ.

Aby nebláznili, zvýšila bych příděl sedativ poslancům.
15. 12. 2012 | 06:58

Pepa Řepa napsal(a):

Chce to ještě bojovou píseň. Revoluční.
Text od Cromwella: Vy mrzké děvky!, nápěv operetní.

Není lepší podívaná
nežli když se česká panna....

Ty české panenky, kdo z nás by neměl rád
ty věrné vlastenky musí svět pohledat
http://www.youtube.com/watch?v=xCZB42V3IYs

Ty mrzké děvenky
kdo z nás by neměl rád
ty věrné vlastenky
...do zadku nakopat!

Refrén z jiné písně:
bodni ji, píchni ji, vem jí krev
náš prapor nade všemi vlaje...

Co by to bylo za revoluci bez české marsejézy.
Operetní.
15. 12. 2012 | 07:15

vasja napsal(a):

Pane doktor. Dobrý.
"Vy mrzké děvky! Což jste svým nestoudným pletichařením a podlostmi neznesvětili toto posvátné místo "
Ja to napíšu pod Zaorálka. Pak.
15. 12. 2012 | 07:18

pavelp napsal(a):

Drza zrzka..co se tyka pridelu sedativ pro poslance CR jsem s Vami za jedno...skutecne vse nasvedcuje ze nejvetsi koncetrace blaznu se v Cechach sesla prave ve snemovne ale kdyz se podivate do minulosti tak prave ti nejvetsi silenci dosahli na posty jak hlav zemi tak i jinych vyznamnych pozic..mozna ze silenec ma v sobe neco co co ho cini pro plebs zajimavym..ale zalezi asi na obdoby..ten kdo je dnes pokladan za blazna by mozna v jiny dobe a jinem case byl doktor..myslim ze zalezi na danem obdoby...treba takovy pan Honzak by mozna v jine dobe nebo v jine kulture byl pacient a blazen doktor..ale troufam si tvrdit ze to co je v Cechach povazovano za politickou elitu by v kazde dobe i kulture skoncilo izolovano!! V lepsim pripade. Hezky den
15. 12. 2012 | 07:21

skeptický napsal(a):

Klídek.Vesmír se odvíjí přesně podle Božího plánu.Přečtěte si Desiderátu.Ta byla tuším zhudebněná.Spíš deklamovaná,jak to dělají ti noví slavíci.

Nejlepší lékaři jsou Dr.Bašta,Dr.Tichý a Dr.Veselý.

Nic se neděje,chaos vytvářejí media.

Zdravím Mirgorod,Kocourkov a Chelm.Sežerte se.
15. 12. 2012 | 07:46

Maximus napsal(a):

Pane autore, dík za srandu, jste nádherný exemplář člověka, který ještě neztratil smysl pro humor a navíc působí v oboru, kde asi moc srandy není. Tu část článku kde píšete doslova:
Jsem psychiatr.
Kdybych tak přišel za panem ředitelem v blázinci a řekl mu, že je mým nezadatelným právem:
• plat ve výši kolem stopadesáti tisíc,
• byt v Praze,
• služební auto,
• volná pracovní doba, abych mohl porůznu navštěvovat propuštěné pacienty,
• kantýna s lidovými cenami odvíjejícími se od těch dob a poměrů, kdy pivo bylo za korunu dvacet a rohlík za třicet haléřů;
• a že raději nebudu dělat nic,
• protože když něco budu dělat, bude to jistě blbě a bude to nutné předělávat,
tak mi vezme klíče a v blázinci se dostanu na druhou stranu pomyslné psycho-barikády, než na které jsem se pohyboval dosud a za to budu ještě platit stokorunu denně.

Tak to si musím uložit!

Mimochodem, to trojčení našich politiků kolem platů jejich a soudců by opravdu šlo elegantně vyřešit. A to, že by se jejich platy odvíjeli od průměrného platu či jak někdo napsal mediánu v naší zemi a tím by byla odstraněna možnost jejich neustálá snaha jak s občany této země vybabrat. Stačil by např. 3-násobek a basta bez jakýchkoliv náhrad apod. Jenže to by se těm termitům moc nezamlouvalo, ty jejich výbory, podvýbory a kantýna s cenami ještě od Husáka či třeba to, že nemají první tři dny marodění "how nou" jako obyčejný zaměstnaný plebs v ČR, jo to by se jim opravdu nelíbilo. Ale vyčkejme, na každou sviňku se vaří voda, jen to bude ještě trochu trvat, ale lidé musí v této zemi padnout doslova na hubu, aby se vzpamatovali!
P.S.
Volím Kalouska a Schwarzenberga! Ti to s námi opravdu myslí dobře, protože jsou bohatí (už mají dost)a nezkorumpovatelní!!! Haf vlastně Howgh (-:
15. 12. 2012 | 08:07

Pepa Řepa napsal(a):

skeptický
nadkolego a víte, že jsem si na ty z Chelmu-při četbě Josefa K- taky vzpomněl.
Není z Mir Gorodu je z Chelmu.
V p.deli a v Tejně, tam je stejně.
Praví jihočeské mudrosloví.
Řekl bych, že s Chelmem a Mirgorodem je to taky tak.
15. 12. 2012 | 08:25

Teraz čo? napsal(a):

Honzáku, a tu Cromwellovu řeč použijete proti komoušům nebo proti demokratům.?? Jsme z vás volaaký zmätení
15. 12. 2012 | 08:36

Anna napsal(a):

Pane doktore,

z hořkých ingrediencí jste zavařil sladký skvost. Asi hodně jste nás namlsal. Díky
15. 12. 2012 | 08:53

Hloupý Honza napsal(a):

JenTak

Je sice sobota ráno, ale malá rada pro lepší usínání, zkuste myslet třeba na Ivu Kubelkovou, to je takový můj typ prima ženské do prima postele, ale jestli jste čtyřprocentní tak se omlouvám, ale Benda a Havel ?, to jedině v případě, že jste nějaký zrůdný masochista, pak se rovněž omlouvám, ale jinak prý spolehlivě zabírá i Brad Pitt.

Benda a Havel... no fuj, dneska neusnu zase já.
15. 12. 2012 | 08:55

Hloupý Honza napsal(a):

Maximus

Já bych to ukládání moc neventiloval, ať na Vás neskočí OSA. Kopírky ani čistí CDromové i DVDromové se už moc neprodávají takže Jandovi a spol. hubnou tantiémy, neví kam by pro korunu skočili.
15. 12. 2012 | 09:07

matka Ubu napsal(a):

Vyčistit budovu ve Sněmovní lze dnes pouze odkloněním Vltavy.

Již v 19. století totiž intelektuálové, přistěhovavší se s předky Josefa K. z Kamence Podolského (kde si jako členové Palmachu stěžovali na neexistenci městské kanalizace, kostrbatost středověkých uliček a přítomnost původních etnik - od Poláků po Tatary jim nikdo nebyl recht) zrušili granátníkům čáky.

Když vám něco vykládá osoba ve strakatých montérkách s plastikovým kýblem na hlavě, máte tendenci to přeslechnout. Medvědí čepice se zlatým vybuchujícím granátem, mousquetony s ráží o průměru Frištenského palce u nohy a metr dlouhé bodáky nedávaly prohnilým členům rady 500 moc prostoru k lstivému přemýšlení.

Zatímco souvěrci Josefa K. mají tendenci Hospodina ještě víc naprudit obviňováním z moskalství aby ho přiměli k spuštění opravdového shitstormu (který se ale nebude realizovat v mayském paradigmatu nýbrž jako pád z finančního útesu podle známého Breughelova obrazu znázorňujícího investory vytvářející fondy zvané blind pools), jediný Petr Hájek svým mystickým vnitřním zrakem tuší, že je nutno satanským mším udělat konec. Je tím správným člověkem, aby s tím začal.

Jelikož tato země je s Maorem na prezidentském prestolu, strigou na ministerstvu obrany a upírem v ministerstvu financí (plus SM ministerským předsedou) stejně nemá budoucnost, i kdyby k singularizaci Vesmíru nějakou náhodou nedošlo.

Chromí poutníci a systematizátoři obsahu odpadových kontejnerů mezitím dávno šíří ode dveří ke dveřím Zvěst. Na Oreb, na Zion, na hory se dostavte, všechno nechte jak je a pojďte do Vojska božího, půjdeme přesvědčovat sousedy aby přestali mučit etnicky jinaké Řeky a nerochnili se v hromadách virtuálního Satanova zlata. Povznesme svá srdce k Východu, neboť nebude v Čechách dobře, dokud se kobyla soudruha Jumdžagína Cedenbala nenapije z Vltavy a neotrčí z toho kopyta.

Já věřím spíš na alternativní akci měšťanů Prahy 2 a Prahy 5, kteří uplatí zaměstnance a provozovatele vietnamských večerek a bister (Vietnamců je 90 miliónů, kdyby jich přišla jenom polovina...) aby za zpěvu Tien Quan Ca materiálem, získaným vydolováním starého Grabenu do původní podoby, přehradili nad Šítkovským jezem Multetavu a svedli její proud do Čertovky.
Hospodin pak po domluvě nechá týden padat s nebe H's H (hákem) a veškerá naplavenina do půlky Nerudovy ulice včetně Klárova zmizí směrem k soutoku s Labem.

Lid na kopcích rozdělá ohně a bude se radovat.
Já s Otcem zapřáhneme pfinančního koně a pojedme vybírat, všechny daně dvakrát.
15. 12. 2012 | 10:20

nepoučitelná napsal(a):

Opravdu ale opravdu Hloupý Honzo
Iva Kubelková je (podle reklamy) absolventkou UJAK a moderuje Janečkovy seance s vařením netopýrů.
Až jí do hrnce upadnou silikony, dojde k neštěstí jako bylo toto http://www.historyimages.com/Vintage-NY/Explosion.htm
15. 12. 2012 | 10:30

Radkin Honzák napsal(a):

H's H (hákem), ale taky H´s D (s drápkama; původně s Drábkama).
Při mém modrém ptáku, matko Ubu, to je slovo! Děkuji.
15. 12. 2012 | 10:31

tytyty napsal(a):

Zpráva dne:
Premiér a prezident zjistili, že změna na MO má háček.

Paní Peak totiž nemá Picku.
15. 12. 2012 | 10:49

Viola napsal(a):

vasjo

jak pan Zaorálek pletichaří? "Vy mrzké děvky!" patří vládnoucí straně, která pletichaří. No paní Peake je zajímavá žena, pozoruhodná, jen jestli to spíše není v tom panu Nečasovi. Že on rád hraje šachy a je už na konci hry, kdy on jako střelec ohrožuje krále (Klaus) a je napadán dámou a okolo je pár pěšáků a nějaká věžička.
15. 12. 2012 | 11:00

Viola napsal(a):

tytyty

nemá píku, nebo piky, piky, piky na hlavu, že na babu nehraju.
15. 12. 2012 | 11:01

Šimi napsal(a):

Jestli chce náš Václav Moudrý Propiska Neprůstřelný emigrovat, tak určitě ne do Švédska. Tam ho nechtějí ani vidět.

cituji bez úprav:
Tuto zprávu vydala - Hana Jakobová - pracuje v Europadomstolens domar i mål mot utomnordiska länder ve společnosti Utrikesdepartementet - Švédské království, studovala na škole Právnická fakulta UK Bydlí ve městě Kungsholmen, Stockholms Län, Sweden
Švédský král a vláda odmítli decentně návštěvu totalitní vlády ODS a TOP09.
Švédská vláda nechce připustit, aby slavnost pošpinila Česká vláda, která prosazuje politiku otrokářství a která provozuje lichvářské exekuce proti vlastním obyvatelům - občanům České republiky.
Švédsko je právním demokratickým státem a pohrdá návštěvou Klause, Nečase a Kalouska i Schwarzenberga.
Česká republika je v rámci EU jediným neprávním státem, kde zločin a korupce proniká od vlády přes policii a soudy až do médií.
Švédsko se distancuje od současné české vlády až do její demise a vyšetření zpronevěry 500 miliard, které ODS a TOP09 rozkradly z dotací z EU do ČR.
Česká reprezentace má zákaz vstoupit na území Švédska! FCB dnes Svobodě zvoní hrana Včera v 0:25
Asi to stálo za poslech a pak ať něco říkají o svobodném přístupu k informacím
Ke včerejší a dnešní zprávě na FCB ohledně pozvání do Norska dodatek z dnešního večera,
(Na příkaz Václava Klause média nesměla překládat projev švédského krále při udílení ceny míru EU v přímém přenosu na ČT24.)
15. 12. 2012 | 13:12

plesnivý kůň napsal(a):

O Heleně Jakobové se na F-booku nic nedovíte, pokud se nechcete přihlásit. Snad jedině její zálibu v Okamůře, která ale není rovnou na profilu zobrazena.
Co kdybyste nám s ní.
15. 12. 2012 | 13:34

Svantovít napsal(a):

Anglické slovo "Revolution" má v překladu dva české významy :otočka nebo revoluce.
Cromwellova Revolution byla otočkou,protože po Cromwellovi a puritánech nastoupil potomek jimi popraveného krále Karla a jejich rod tam vládne "konstitučně" dodnes.Změna? Naopak Velká Francouzská revoluce a VŘSR přinesly gigantické změny:Ani ve Francii král a ani v Rusku car se již na trůn nevrátili,ani konstitučně.Nanejvýše je někdo něčím mohl připomínat později vnějškově-silou moci nad lidmi své vlády.
Šlágr Gilberta Becauda "Revolution de La October" na mne zanechatel nesmazatelný dojem.Je to o té 1917.
15. 12. 2012 | 13:42

ještě plesnivější napsal(a):

Nejprve jsem chtěl spáchat dvojité seppuku, ale ani pro Hana vyjma Parlamentních listů (nesmírně důvěryhodný zdroj) a webu odpovědi.cz nenacházím nic.
Stále ty AMI.
15. 12. 2012 | 13:43

Akrs napsal(a):

Pane doktore, děkuji za skvělý blog. (Souzním s Vámi v tomto).
Jen bych dodal pro objektivitu - že tento stát "furt nějak funguje" a
dle mého názoru se případně položí až já (sobecky) v klidu dožiji.
To,že při vyřizování různých úředních věcí s úřednictvem,se běžně setkávám
s blbci a lháři, vypovídá : -vzhledem k tomu, že blbců atd. je ve světě prý dle odborníků stále stejné procento -o tom, že systém je stále blbě nastaven. (I když lépe než za komunistů).
Je třeba aby pár hodně chytrých(osobností) švihlo do zákonů,že úředníci za prokázané lži obyvatelstvu, za svá špatná rozhodnutí při výkonu svých funkcí, atd -platili buď basou, anebo penězi (bezodkladně max do 1roku). Pak by měli velkou motivaci jít se živit třeba zametáním a nikoli vytvářením partiček na úřadech.
15. 12. 2012 | 13:52

cromwell byl předplacený popravčí napsal(a):

mocný čtyrhlavý vládce
Myslíte tudle:
http://www.youtube.com/watch?v=Bja1nqiDk5s
Jsou chvíle, kdy se Kissingerovi až tak nedivim, že na těch chilskejch stadionech nechal zamést.
15. 12. 2012 | 13:55

český maloměšťák napsal(a):

Je škoda, že se poslanci a ministři nepodrobují pravidelným a zevrubným prohlídkám v ordinacích psychiatrů.
Možná je to dokonce i ten kámen úrazu toho, co se leta snažíme nazvat rozumnou politikou a efektivní správou země.
Jistě - mohlo by se to zvrtnout.
Ale i tak by to asi už nemohlo být horší než je tomu dnes.

Já si myslím, že takové prohlídky by ani nemusely býti nutně nadstandardem - že by je daňoví polatníci platili rádi a s chutí. A když tak by se na ně vybralo. V nějaké sbírce. Třeba s názvem " Národ psychiatrům - psychiatři národu".
15. 12. 2012 | 14:33

pamětník napsal(a):

Jenomže později přišel nový vladař, Cromwella po smrti vytáhl z hrobu a pověsil na šibenici u svého paláce. Pane doktore, jste členem Spolu přátel žehu?
15. 12. 2012 | 14:37

Jemnický napsal(a):

Radkin Honzák

S tím vojenským punchem si pospěšte, jinak vás o tu jundu připraví Peake. První puč vedený ženskou, inu budeme v EU první, kdo začal uplatňovat kvóty 40% žen do velení.
Taky bych nepodceňoval Václava, je to přece jen vrhní velejelitel. Já mít pod palcem ahrmádu, tak se z Hradu nehnu.

Hlavně si zajistěte podporu letectptacva, které vás na křídlech pravdy a lásky vynese na politické nebe nad Prahou. Rychle, rychle, než ty Ďasy-krypleny vrátíme.
Do armády povolat 4% a vyzbrojit růžovými taknky a juniformami. Získáte nejvěrnější hoši, lze uspořádat krásné přehlídky, národovce uspokojí i řízný pochod gej slované.

Ať žije generál R.A.D. Kin.
Ať táhne na hrad.
15. 12. 2012 | 15:58

Anna napsal(a):

český maloměšťák

Je nezáviděníhodné být doktorem. Teď mi tu zpívá Vodňanský:

Jdou po ulici doktoři, la la la la la la,
jdou jdou a tiše švitoří, la la la la la la,
a zdá se, že tu nehoří a kvete jahoda.
Dnes hlavy vědou nemoří a tak je celkem pohoda.
Jdou, jdou a tiše švitoří, la la la la la la...
a zdá se, že tu nehoří a kvete jahoda.
Dnes hlavy vědou nemoří
a nic je nehlodá.

A netuší, že kdesi v dálce
rizjížděj se parní válce...
V dálce...

Vykračují si alejí, berou se za ruku,
v ní kotouly pak válejí tiše a bez hluku.
A nevědí, že třeba jsou experty v oboru,
maj perspektivu nejasnou
a s nožičkama nahoru...
vykračují si alejí, v ní kotouly pak válejí,
maj perspektivu nejasnou tiše a bez hluku.

A netuší, že někde v dáli
už někdo parním válcům v kotlech pálí...

Setrvačnost je potvora, la la la la la la,
když drtí pana doktora, la la la la la la,
neví, že blízko předpeklí jsou běhěm hovoru
a že se jejich perspektiva
blíží směrem k hororu.

Slibuje doktor doktoru
svou bezvýhradnou podporu
a jenom s krajním odporem
zůstane doktor doktorem
a nestane se placatým
a k tomu magorem...

http://www.youtube.com/watch?v=2yKL1-McmUA
15. 12. 2012 | 15:59

aga napsal(a):

Trochu mi to připadá jako vyčítat lejnu, že je lejno a že smrdí. Když proženete politika stávajícím systémem, nemůže vypadnout nic jiného, než tyhle mrzké děvky. Jen se u nás - na rozdíl od zemí, odkud sem byl systém importován - nenaučily používat litry voňavky k tomu, aby ten smrad přebily.
15. 12. 2012 | 18:30

Luba napsal(a):

Takže strategický plán převzetí moči je hotov ...

Zbývá ještě z Armady vylít všechny bažanty, a nahradit je skutečnými odporníky.

Pravý odporník se vyznačuje tím, že nesnese odporu, levý tím, že ho snese.

Nezbytnou součástí odporné přípravy je výchova Mádrů. Mádrové jsou ti nejlepší z nás, kterým to pobliticky myslí. Emeze myšlenek s revoluční polucí je nezbytným předpokladem pro úspěšné uplatnění na vrhu. Kdo výš, kdo dál, rozhodne komis.

Komis povede pověřenec gennerrallississima všího minima, Kina, Kin-Ir-Zen, řečený Irponec, neboť studoval okamurologii a nálevnictví v Baru u Tókyó.

Minimum je pracovní název pro minimální stat. To je stat mezi bytím, nebytím a čepobitím. Čepy jsou změkkčilé cepy a bijí se po setmění vyrážením pudů na signál trouby. Trouba určuje, jestli to pude nebo nepude.

Když to pude, nastane minimální stat. MiniStat. Důsledkem minimálního statu je levnobyt. Cílem je, dosáhnout poměru jednoho Mádra s nejméně jednou Issovou na jeden levnobyt.
Levnobyty přiděluje Vejbor.
15. 12. 2012 | 19:48

Radkin Honzák napsal(a):

Zahrajme si ten pýsnyčka pšed vyrášením pudu (nepudu):
http://www.youtube.com/watch?v=ksjj8J4e2LA
15. 12. 2012 | 20:15

Anna napsal(a):

Radkin Honzák

Silenzio? Za (morálně) padlé? Ustupte o píďu s tím odtroubením. Prosím.
15. 12. 2012 | 20:25

Radkin Honzák napsal(a):

To není za padlé! To je večerka. Hrajou to i Křemílek s Vochomůrkou.
15. 12. 2012 | 20:28

Anna napsal(a):

Radkin Honzák

Ne minuta ticha? Večerka? Rozkaz, veliteli.
15. 12. 2012 | 20:35

pamětník napsal(a):

"The song is the official club hymn of the Slovakian football club FC Spartak Trnava.[6] It is played before every home match."
http://en.wikipedia.org/wiki/Il_Silenzio_(song)
15. 12. 2012 | 21:09

pamětník napsal(a):

Nahrávka orchestru Andrea Riea se mi líbí víc.
http://www.youtube.com/watch?v=z7dspkXAVCI
15. 12. 2012 | 21:13

Ostap Bender napsal(a):

Myslíte že ZapfenStreich bude to co píšete?
Já se v pudech zas tak nevyznám.
Taras Bulba vážil deset pudů, ale ten recitoval Horatia zpaměti.
Strašlivá Marfa Durova, jeho příbuzná, nechávala popa zbičovat, když se vrátila bez lupu. Špatně se modlil.

Zapfen je v hlavním významu výstupek, tak to by možná odpovídalo.
Streich je vpodstatě totéž co Shabernack. Lstivé a obvykle i násilné jednání směřující většinou k obohacení.
Staatsstreich je v Německu totéž co u nás puč. Němci ovšem nikdy nikomu nic nepučí, jen berou.

Pamětník nemá pravdu, André Rieu není úplně špatný, ale Nini Rosso je klasika.
Rieu z toho tu sentimentalitu moc ždímá. Taky mu to trvá jednou tak dlouho. Navíc skutečný Zapfenstreich je to tádadadýtátá, tátadadátátá, které Nini zahraje na konci. Kvůli Ninimu a Armstrongovi jsem se kdysi na ten nástroj posledního soudu učil foukat. Měl jsem slabou sklovinu na jedničkách a od té doby platím horentní sumy dentistům, abych nezůstal pod mostem.
15. 12. 2012 | 23:22

pamětník napsal(a):

Ostap Bender:
"Rieu z toho tu sentimentalitu moc ždímá" Ano, hraje pro davy. Nini Rosso je možná klasika, ale nahrávka je na můj vkus moc ostrá, asi jako Váš pohled.
http://en.wikipedia.org/wiki/File:Ostap_Bender.jpg
15. 12. 2012 | 23:42

Ostap Bender napsal(a):

Mironov mě nehrál zvlášť dobře. Moc patiny, moc melodramatu.
Ve skutečnosti jsem sice sentimentální, ale asi jako Buňuelova břitva.
Poslechněte si tyhle tři fořty.
http://www.youtube.com/watch?v=oxiFoc_1QwQ&list=PLCBD452998A787658&index=28
16. 12. 2012 | 01:12

Anna napsal(a):

Ostap Bender

Parádní.
Co říkáte těmto borcům?
http://www.youtube.com/watch?v=LdftdlVEOuM
16. 12. 2012 | 08:51

šašek z Jihlavy napsal(a):

R.H.
Jen pro upřesnění - vojenská "junda" se čte po španělsky nebo po portugalsky?
Chunda mi zní vulgárně a žunda výsměšně. Aby se toho nechyt Mládek - starej sprosťák a nedegradoval tento termín třeba na jumpu.
Vás, pane doktore všech bláznů, naštěstí degradovat nelze, i kdyby se vrchní velitel na Peaku posadil, vojín absolvent je nedegradovatelný.
Přeji všem politikům pořádnou oblevu, rád bych je viděl oblité.
16. 12. 2012 | 09:51

šašek z Jihlavy napsal(a):

oprava: lepší je termín "nejnegradovávatelnější" ze všech adeptů na degradaci.
16. 12. 2012 | 09:53

šašek z Jihlavy napsal(a):

To jsem blázen, kak eto vazmožno?
oprava opravy: nejnedegradovávatelnější - tak to má byt a tak je to správně!
16. 12. 2012 | 09:56

Radkin Honzák napsal(a):

Co se týče pojmu "junda", vycházím ze známé písně o Brandenburákovi, kde se na dění účastily i ženy, neb jeden verš praví, že "dívky z toho měly jundu."
Váš tvar "nejnegradovávatelnější" bych si dovolil upravit na "nejnedegradovávatelnější".
16. 12. 2012 | 10:04

Luba napsal(a):

popravuji šaška:

"Tak to ma byt, tak je to spravne!"
16. 12. 2012 | 11:03

Radkin Honzák napsal(a):

Ad Luba:
Řekl bych, že začínáte u nesprávného konce. Ale na druhé straně, při velkých revolucích dojde na každého...
16. 12. 2012 | 11:07

šašek z Jihlavy napsal(a):

R.D.
Učinil jsem tak v opravě opravy, vidím, že vy stejně jako já, potřebujete lepší brýle na čtení. Nechoďte k očnímu, reaději rovnou k optikovi.
Před nějakými 22ti lety jsem se potuloval po londýnské předměstí Hampstead (asi židovském, jezdily tam na kolech děti v jarmulkách) a na jednom domě visela reklama na optické služby, ten měsíc zdarma. Tak jsem tam ze zvědavosti vlezl, mladému optikovi jsem se představil a řekl po pravdě, proč jsem tam vlezl. Docela ho to pobavilo, provedl mi vyšetření na přístrojích do té doby u nás nevídaných a napsal recept. S tím jsem po návratu navštívil očařku, která s opovržením pohlédla na recept a pomocí jakýchsi ušmudlaných okulárů s výměnnými skly na šroubcích se jala vše zrevidovat. Na konci vyšetření lakonicky prohlásila, že to by šlo, a já si nechal ty brýle na čtení (asi půldruhé dioptrie) udělat. K mé spokojenosti sloužily dlouhá léta, než jsem si na ně v posteli lehl. Po návštěvě místní jedničky mezi optiky jsem vyfasoval bratru za 3 000Kč nové, ale ouha, čtení textu ušlo, s notami to bylo horší, pultík je o něco dál než kniha. Takže za další obolus jsem si musel pořídit i brýle na noty. Pak mi to nedalo a zlomené brýle jsem si nechal od syna-modeláře slepit jakýmsi zázračným lepidlem. A ejhle - fungují jak na knihy , tak i na noty. To jsou věci!
Omlouvám se za tu asociaci, kterou jsem zaplevelil váš blog, diskutujícím se též omlouvám a doporučuji čtecí brýle z marketu, nelepit, vyhodit! Ušetří peníze za spec. lepidlo, tuba stála asi 700kč.
16. 12. 2012 | 11:08

šašek z Jihlavy napsal(a):

R.H.
Dnes nemám den, už mi nejdou ani iniciály napsat správně, very sorry!
Tak alespoň pochvala za ten popěvek, jako kluci jsme to rádi zpívaly spolužačkám, dnes už si to celé nepamatuji, jen ten kousek: Přišel tam ten Brandeburák, co měl tak dlouhý plášť. Ženský z toho měly jundu, zakrývali sobě obličej. Jak roztomilé. Znáte to celé, možná by to tady mělo úspěch.
16. 12. 2012 | 11:18

Luba napsal(a):

R.D.?
Co to je?

Rudé Dardy?
16. 12. 2012 | 11:20

Luba napsal(a):

Ach tak!

šašci jsou opět rychlejší než reakcionáři ...
16. 12. 2012 | 11:21

Luba napsal(a):

Co se týče prostonárodních revolučních písní,
tahle je obzvláště odvedená, včetně interpeterů:

http://www.youtube.com/watch?v=ysGtsRWEKiU
16. 12. 2012 | 11:30

šašek z Jihlavy napsal(a):

Luba
Já čekal větší grády, a vy s takovou selankou, zklamal jste mě!
16. 12. 2012 | 11:49

Anna napsal(a):

Radkin Honzák
"Většinu policie podřídím starostům obcí, ty velkolepé útvary nechám řídit Jamese Bonda, kterého ale bude držet na uzdě Miss Moneypenny. K ruce dostane Hercule Poirota a inspektora Clouseau."

Jako ministra obrany navrhuji Ernesta Goodbodyho pro jeho zkušenosti, jak vyhrál válku.
16. 12. 2012 | 12:00

Luba napsal(a):

šašku,
nezapomínejte, že nastal čas postní, kdy jest nevkusno nacvičovat sprostná. Navíc je neděle, Albíny, a venku kloužou louže, což v choromysli indukuje pietní vzpomínku na upadlé ...
16. 12. 2012 | 12:19

Luba napsal(a):

Ančo,
Gúdbody prej byl mimochodník. Asi někdy zamigroval do naší Matky měst čerstvě po zámrzu.
V té době je radno pražskému chodci našlapovati pouze podrnech.

Ernesto ministr vší obrny? Proč ne? Není nic horšího, než veš v kožiše, když na něj není. V minulé vší válce se kluci z Branné moci naučili od kluků z Krásné armády tomuto postupu proti společnému nepříteli:

Vykope se jáma, do ní se vloží obydlená juniform, zahrne se hlinkou, a nad krtincem se ponechá jen drobný látkový pahrbek. Vešky mršky zatouží po okysličení, lezou za světlem, a tu již číhá nahý bojovník se zapalovačem ...

A je po drbání!
16. 12. 2012 | 12:35

Anna napsal(a):

Luba

Mimochodník každým coulem..je vždy lepší než souchodník s naším současným velením.

Pohádkový Honza měl vždy dobré plány a výsledky, i ke kralování se dostal, což dím jako správný bonzák. Ať tedy žije Honzák a jeho plán! Honzák na hrad!
16. 12. 2012 | 13:14

Ostap Bender napsal(a):

Annna (nebyla sama třetí?)
Výkon zpěváka mi vybavuje Tonyho Brycha, takže museli mít společný vzor. Podívám se.
Práce kontrabasisty připomíná mi východní cigánský orchestr Kotlárovci, nebo tak nějak (mám je kdesi založené, nevím kde), japonský hráč na požární trubku ukazuje, že skvělí japonští jazzmeni už pronikli i na Bourbon street.
A pak tu lidi píší, že je to inertní národ, který si půjčuje jen mezi sebou.

Luba
Škoda, že je to Plachta nenechá dozpívat. Vedle Hřbitove hřbitove a Měl jsem tři prsty jedna z nejvděčnějších.
Včera jsem různým pohrabováním dospěl k autentickým záznamům původního obrněného parního souboru písní a tanců a vida. Trofejní Agfachrom ostatně. Ale jejich kameramani se jezdili učit řemeslo ke Greggu Tolandovi.
http://www.youtube.com/watch?v=WWfYo0Crihs
Když se podíváte na fenomenálního Leonida Charitonova (ještě v stojatém límečku parádní uniformy, připomínajícím stalinskou imperiální renesanci),
http://www.youtube.com/watch?v=8WD0WVL-HjE
nebo Marka (Naumoviče) Bernese
http://www.youtube.com/watch?v=1vRYwaJC5FY, musíte se ptát, jak se z nich stali takoví kašpaři, jakými dnes jsou.

Nechali si vládnout od hlupáků, chamtivých kalmyků, do mysticizmu upadlých kágébáků, umírajících starců, agentů plutokracie a opilců. A teď, kapesního Napoleona.
Pro nás bylo kašparství výchozí pozice. Že vás teď nějaké kankánové tanečnice a spolky mužských v sukních (někteří maskovaní za ministry financí) berou dohola?
Neplačte, netrapte se. Jsou to nakonec jenom peníze, jak říkával Miška Japončík.
16. 12. 2012 | 13:54

Anna napsal(a):

Ostap Bender napsal(a):

Annna (nebyla sama třetí?)
---------------------------

Nikoliv, leta letoucí párová samojediná zpěvavá...
16. 12. 2012 | 14:43

pamětník napsal(a):

Ostap Bender:
Sem se hodí tato s naším upraveným textem:
http://www.youtube.com/watch?v=ZRALL0H_Hl8
Skal a stepí divočinou
šla Nanynka do zelí,
s puškou v ruce, s ohněm v srdci
natrhala lupení.

Z Ukrajiny a Povolží
přišel na ni Jeníček,
v patách bílých eskadrony
rozšlapal jí košíček.
16. 12. 2012 | 15:35

Anna napsal(a):

pamětník

A co na to v Mladé frontě dnes:

Premiér nám na dotaz, kdo škody vzniklé činností vlády uhradí, odpověděl: "Mnozí mi tvrdí - Ty, ty, ty, ty, ty, ty, ty to budeš platiti. Já říkám: Národ sobě."
Jeníčkův vzkaz pro Nanynku - "když může národ, tak ty mě taky."
Pravdivý a plnohodnotný obraz o světě, ve kterém žijeme.

MF DNES je největší seriózní celostátní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a magazínech.

Inzerentům nabízí MF DNES možnost oslovit kvalitní cílovou skupinu čtenářů, kteří patří k aktivní a dobře situované části populace. Přehledná struktura novin včetně tematických příloh poskytuje příležitost pro přesné zacílení obchodního sdělení a tím i vyšší efektivitu reklamy.
http://www.mafra.cz/cs/default.asp?y=mafra_all%5Ccs_produkty-a-sluzby_mlada-fronta-dnes.htm
16. 12. 2012 | 15:53

Akrs napsal(a):

Pane doktore, jak dostat starostu jedné městské části k psychiatrovi na vyšetření ?
(Mám pouhé možnosti svéprávného občana, platícího na něj daně.)
Tvrdí občanům (resp. lže jim) , že vidí skrz (objektivně) neviditelnou překážku.

Dle státního zastupitelství pro tu samou městskou část se nejedná o trestný čin.
16. 12. 2012 | 16:14

Radkin Honzák napsal(a):

"Tvrdí občanům (resp. lže jim) , že vidí skrz (objektivně) neviditelnou překážku."

Skrz neviditelnou překážku vidí každý vidoucí tvor, takže pokud není starosta nevidomý, není důvod pro žádné lékařské úkony.
Pokud je ale prokazatelně slepý (=vydloubané oči), tak lže. Pak jde o to, je-li jeho lež omylem, bludem, politickým záměrem, projevem svatosti, kriminálním činem nebo snahou potěšit své poddané.
16. 12. 2012 | 16:33

Ostap Bender napsal(a):

Annna

Úplně jste pominula oba špeky Junge Front.
Kmentův zaplacený rozhovor s Janouškem, kde z něj dělá bodrého sympaťáka (nikoho zajet nechtěl a dosmrti se za to bude stydět) kde se dozvíte, jak to bylo s Drobilem.
John se po nástupu na vnitro Janouškovi vymknul a rozešli se. Starý dobrák Janoušek mu dal facku (říká on, nenosil John tmavé brýle?). Kmentovi (přiožralý) Janoušek při setkání dál bodře pěstí do břicha (měli spolu nějaké účty) a Kmenta to, za jistě ne zanedbatelné kapesné spolknul.

Druhý špek je lišta portrétů lidí, které nikdy nesmíte nikam volit ani jim dovolit na vás působit. Jmenuje se to Havlovi sirotci a řada začíná rozešklebeným xiftem Zdeňka Bakaly. Bubububu.
Jde o jednoznačně neoznačenou inzertní dvoustranu a na fotkách jsou někteří, kteří celebrují mši pozpátku, vykladačky tarotu, hauzírníci s elitářstvím, politickou korektností a nenávistí. Chybí Petr Hájek, který nominálně (jeho osobní prachy pocházejí z prodeje za pět prstů získaného majetku švýcarské expozituře KGB, jak odpovídá jeho rodinné historii) na sirotky dští pekelný oheň, ale jako vždy stojí každou nohou na jiné straně křídového kruhu.

Ke kyblíkům pomejí navrch informace: Kalousek se rozhodl jít do nemovitostí. Čekám to celou tu dobu, co se na něj koukám. Daň zatím o procento, ale už i pro prodej majetku společnosti; k tomu teď bude platit daň jednoznačně kupující. Což je sice pro mě ok (kurs této vlády je zbavit indigenous people pozemské zátěže, než je vystřelí do prostoru), ale stejně to jde z jedné hromady.
God bless you, merry Gentlemen (and Ladies)
Let nothing you dismay.
16. 12. 2012 | 16:49

Ostap Bender napsal(a):

Annna

Úplně jste pominula oba špeky Junge Front.
Kmentův zaplacený rozhovor s Janouškem, kde z něj dělá bodrého sympaťáka (nikoho zajet nechtěl a dosmrti se za to bude stydět) kde se dozvíte, jak to bylo s Drobilem.
John se po nástupu na vnitro Janouškovi vymknul a rozešli se. Starý dobrák Janoušek mu dal facku (říká on, nenosil John tmavé brýle?). Kmentovi (přiožralý) Janoušek při setkání dál bodře pěstí do břicha (měli spolu nějaké účty) a Kmenta to, za jistě ne zanedbatelné kapesné spolknul.

Druhý špek je lišta portrétů lidí, které nikdy nesmíte nikam volit ani jim dovolit na vás působit. Jmenuje se to Havlovi sirotci a řada začíná rozešklebeným xiftem Zdeňka Bakaly. Bubububu.
Jde o jednoznačně neoznačenou inzertní dvoustranu a na fotkách jsou někteří, kteří celebrují mši pozpátku, vykladačky tarotu, hauzírníci s elitářstvím, politickou korektností a nenávistí. Chybí Petr Hájek, který nominálně (jeho osobní prachy pocházejí z prodeje za pět prstů získaného majetku švýcarské expozituře KGB, jak odpovídá jeho rodinné historii) na sirotky dští pekelný oheň, ale jako vždy stojí každou nohou na jiné straně křídového kruhu.

Ke kyblíkům pomejí navrch informace: Kalousek se rozhodl jít do nemovitostí. Čekám to celou tu dobu, co se na něj koukám. Daň zatím o procento, ale už i pro prodej majetku společnosti; k tomu teď bude platit daň jednoznačně kupující. Což je sice pro mě ok (kurs této vlády je zbavit indigenous people pozemské zátěže, než je vystřelí do prostoru), ale stejně to jde z jedné hromady.
God bless you, merry Gentlemen (and Ladies)
Let nothing you dismay.
16. 12. 2012 | 16:50

O.B. napsal(a):

kečupo !!!!
16. 12. 2012 | 16:51

O.B. napsal(a):

kečupo !!!!
16. 12. 2012 | 16:52

O.B. napsal(a):

Nesprávně napojené vedlejší věty atd. atp. jsou jasnou známkou, že se musím projít ještě jednou. Na pivo.

pamětníku, já bych spíš dal tu o astracháňcích, co prijechali a vsju vodku vylpili, dál si to kvůli cenzuře nepamatuju, ještě je tam cosi o piánu
16. 12. 2012 | 17:05

Anna napsal(a):

Ostap Bender

MF Dnes vůbec nečtu, neb se cítím nepatřičná mezi jejich "kvalitní cílovou skupinu čtenářů".

Slovy Vodňanského písně Pověz miláčku, co chceš od života? I já odpovídám: S úsměvem idiota, ti svoji lásku dát. Proto jdu životem s úsměvem idiota na rtech. A můj muž na to: Co víc můžu si přát. http://www.youtube.com/watch?v=lRBaN-QTpM4

"Šťastná to žena", by jistě o mně řekla kněžna.

Bobby McFerrin mi tu zpívá Don't Worry, be Happy
http://www.youtube.com/watch?v=d-diB65scQU
16. 12. 2012 | 17:22

pamětník napsal(a):

Anna:
Die junge Fronte Heute nikdy nezklame. :)
16. 12. 2012 | 17:44

Anna napsal(a):

pamětník napsal(a):

Anna:
Die junge Fronte Heute nikdy nezklame. :)
------------------------------------

Ba, ba. To můžu potvrdit. Onehdá nám došel toaletní papír...
16. 12. 2012 | 17:51

pamětník napsal(a):

O.B.:
Bohužel našel jsem jenom toto:
http://www.youtube.com/watch?v=wpjXmJKcZCA
16. 12. 2012 | 17:57

Ostap Bender napsal(a):

pamětník

Tu oděsskou mě učila maminka:

Matka maja modistka, otěc kapitan
Sestra gymnazistka i ja - šarlatan

Matku ja zarěžu, otca ja ubju
Setstru gymnazistku v morě utoplju

Pak jou tam ještě nějaké kydy jako prapávšij ja malčiška, prapávšij navsěgda a tak. Morytát.
O Čapájevovi ani jebání tam nic nebylo, tohle jsou zjevně nějací Dickové Rioti.

Job tvoju mať, cara žida mať říkávala babička, když se řízla při kuchání husy. Dědeček mluvil málo a jen důležité věci.
16. 12. 2012 | 18:57

Dáša N. napsal(a):

Tak odvážné plány, když má být za pár dní konec světa a ryby se asi nedožijem? A to mám koupený pod stromeček skipasy a lázně v Lednici pro celou rodinu!
16. 12. 2012 | 19:02

O.B. napsal(a):

Amici, diem perdidi.
16. 12. 2012 | 19:37

Radkin Honzák napsal(a):

Ad O.B.:
Máte ještě čas udělat dobrý skutek. Sežeňte reCaptche partnera, ať přestane hysterčit. Již Platon říkal, že děloha je zvíře, které si přeje být oplodněno, jinak se utrhne, courá po těle a kde se přilepí, tam páchá neplechu. Když bude reCaptcha poslušna Hippokratových rad, bude furt a nonstop těhule a dá pokoj.
Tip na prtnera už zde zazněl: reKetchup.
16. 12. 2012 | 19:58

somnambulka napsal(a):

Вчера я посмотрелa оперу. Как она называется? Я забыла. Рига зимой? Рига весной? Я уже знаю. Рига летом.
16. 12. 2012 | 20:42

tidings of comfort and joy napsal(a):

Jedna pro Maximusa
http://www.youtube.com/watch?v=92jx0cZLupw
a jedna pro Josefa K.
http://www.youtube.com/watch?v=XAJYdUW8DzY
Pro všechny ostatní člověky
http://www.youtube.com/watch?v=ZlsJD8RlhbI

Anně děkuji za Táňu Fischerovou, s úsměvem.
17. 12. 2012 | 01:38

dennis napsal(a):

Mezi vsemi "predvanocnimi" blogy na Aktualne mi prijde zamysleni pana doktora Honzaka jako roztomila koleda. Clovek se nemuze odtrhnout od kazdodenni reality, nemuze snadno uniknout ze zajeti zprav o zoufalych cinech nasi vlady, o tom, jak v legislativni nouzi musi resit platy soudcu, kdyz vi od pocatku kvetna, ze do konce roku by to mela sfouknout. Clovek nemuze jen tak s lehkym usmevem sledovat, jak zbrusu nova krehka ministryne obrany zveda ze zidle premiera i vrchniho velitele vojsk. Atd. atd...

Lide jako Dr. Honzak dovedou vnest usmevnou naladu do toho humraje v tento adventni cas, aniz by se realite vyhybali. Vlastne bych nemel uzivat mnozneho cisla. Vzdyt je to genius prave Dra Honzaka, ktery dovede sjednocovat narod, nikoli mnozi blogeri, zurnaliste, figury naseho verejneho zivota. Je to pravzacny dar pane Honzakuv, ktery svede dohromady lidicky nejruznejsich postoju a presvedceni, aniz by v diskusi sklouzli k urazkam a zlostnym projevum. Jsem za to vdecny...
17. 12. 2012 | 14:55

freerelax napsal(a):

Genuine Methods To Fully grasp shoes And Also The Way One Can Be a part of The shoes Elite <a href="http://www.shoesja.biz/">靴 通販</a> Solutions and production in Sin City - shoes has left with no good bye <a href="http://www.shoesja.biz/adidas-アディダス-c-64.html">アディダス シューズ</a> This sneakers Sector Chat - Users who cares about nada triumphs?!? <a href="http://www.shoesja.biz/new-balance-ニューバランス-c-21.html">newbalance</a> Fresh new questions on sneakers clarified and as a consequence why you should definitely study each and every statement on this write up. <a href="http://www.shoesja.biz/nike-ナイキ-c-44.html">nike</a> Ways to fully understand every part there is to find concerning shoes in Six basic steps. <a href="http://www.kutuja.com/">アシックス</a> The correct way to comprehend all the details there is to find related to shoes in Few simple and easy steps. <a href="http://www.kutuja.com/adidas【アディダス】-c-1.html">adidas アディダス</a> Advanced queries about shoes replied and therefore the reasons you will need review each and every message of this expose. <a href="http://www.kutuja.com/new-balance【ニューバランス】-c-206.html">ニューバランス 574</a> The very best technique for shoes that you will explore now. <a href="http://www.kutuja.com/nike【ナイキ】-c-215.html">ナイキ ランニングシューズ</a> Some sort of double twist on sneakers <a href="http://www.shoesjp.biz/">ベルーナ</a> The Secret For shoes <a href="http://www.shoesjp.biz/adidas【アディダス】-c-640.html">adidas originals</a> A fresh double twist on shoes
17. 05. 2013 | 14:29

vdlslaaiso napsal(a):

ni une seule reaction face aux morts. http://www.emtvalencia.es/video/alcachofas-benicarlo-comprar.html ma langue maternelle etant le bambara. http://www.emtvalencia.es/video/tadalis-sx-pa-natet.html si certains ont ete reconduits. http://www.emtvalencia.es/video/donde-se-puede-comprar-viagra-en-mexico.html Constatation : en fait d’alarme sociale.
22. 12. 2013 | 06:51

kicqnpsujd napsal(a):

« L’important dans une finale. http://www.zambianhotelsandlodges.co.zm/media/html/a-propecia-compare-prices.html ils n’ont qu’a les remplir. http://apiass.org/a-purchase-generic-plavix.html il aurait du croiser la route de Daiki Kamikawa. http://www.ateliercitron.com/a-cialis-20-mg-precio-vademecum.html plusieurs explications.
28. 12. 2013 | 12:31

mivhsrpzuw napsal(a):

Il faisait tres froid. http://afroditi.uom.gr/emas/a-prix-viagra-pharmacie.html figure aujourd’hui sur les parcours touristiques. http://www.primur.es/apedal/a-viagra-priser-danmark.html Ressources pedagogiques http://www.master-r3i.fr/a-kjope-viagra-norge.html Il n’y aurait plus de conflit qui tienne.
17. 01. 2014 | 15:12

afmvewqusk napsal(a):

Ensemble heterogene de peuples des hauteurs. http://afroditi.uom.gr/emas/a-kan-man-kobe-viagra-pa-apoteket.html lundi 18 juin 2012 a 15h08. http://www.primur.es/apedal/a-propecia-generique-en-pharmacie.html et americains par la suite. http://www.primur.es/apedal/a-viagra-naturel-pour-femme.html n’est plus le bout du monde.
18. 01. 2014 | 13:54

uuqpbkdpab napsal(a):

pas d’un point militaro-strategique. http://www.master-r3i.fr/a-j-ai-pris-du-viagra.html mardi 10 juillet 2012 http://www.master-r3i.fr/a-kopa-cialis-utomlands.html Merci pour ton message. http://www.primur.es/apedal/a-viagra-en-vente-libre.html development is for other people ».
18. 01. 2014 | 16:06

jrhaqgsjuq napsal(a):

On m’a redonne un permis N. http://afroditi.uom.gr/emas/a-achat-cialis.html Je fais un bon depart. http://www.primur.es/apedal/a-viagra-apotheke-deutschland.html Je suis alle la chercher. http://www.master-r3i.fr/a-kamagra-kopa-online.html des forets primaires.
21. 01. 2014 | 17:07

gtzvdakjzg napsal(a):

Il a bu de l’eau de mer. http://www.ciccarelli.it/b-cialis-apotheke-berlin-da.html « L’histoire des peuples qui ont une histoire est. http://www.luarasi-univ.edu.al/b-kopa-riktig-viagra-sv.html j’essayais de fumer d’autres clopes. http://www.ciccarelli.it/b-prezzo-viagra-nelle-farmacie-it.html Voila ce que j’en dis.
12. 05. 2014 | 02:56

qigodfzdgp napsal(a):

Il faut faire du « sur-mesure » http://lucionmedia.ca/page-e-viagra-generika-billig-bestellen-da/ Ces effets peuvent etre rares, mais ils arrivent http://lucionmedia.ca/page-a-kopa-viagra-sakert-online-sv/ Depuis, rien ou presque n a bouge http://lucionmedia.ca/page-e-generique-vardenafil-fr/ Presque tous les etablissements sont concernes
14. 06. 2014 | 12:08

xtgorchmai napsal(a):

Elle fume environ un paquet par jour http://lucionmedia.ca/page-e-was-kostet-viagra-bei-der-apotheke-da/ Enlever le preservatif http://lucionmedia.ca/page-a-kopa-kamagra-pa-internet-sv/ Romero, le debat est desormais ancre http://lucionmedia.ca/page-a-prezzo-viagra-nelle-farmacie-it/ En face, la volonte est a l elargissement du debat
15. 06. 2014 | 13:57

xgyfapovkw napsal(a):

Poujol soit ecroue http://www.riminiturismo.it/e-roaccutane-gel-achat-en-ligne-fr.html Cela ajoute de la souffrance a la souffrance http://www.riminiturismo.it/e-cialis-kopa-apoteket-sv.html Je fais desormais tres attention http://www.riminiturismo.it/e-kopa-cialis-pa-faktura-sv.html Depuis, je n en parle plus
17. 06. 2014 | 02:23

wivvczupdi napsal(a):

Estelle Conraux y reflechit aussi http://www.riminiturismo.it/e-achat-securise-de-viagra-fr.html Quelques-uns ont tendance aujourd hui a les relever http://www.riminiturismo.it/e-dove-comprare-viagra-in-farmacia-it.html Alors, de ces cas concrets il faut s emparer http://www.riminiturismo.it/a-kopa-viagra-i-apoteket-sv.html C est une culture tres brutale, autoritaire
17. 06. 2014 | 05:59

wtajoxamep napsal(a):

En juin, la chance lui a souri http://www.riminiturismo.it/a-kann-man-billig-cialis-kaufen-da.html C est notamment le cas des Li, a Shanghai http://www.riminiturismo.it/a-meilleur-site-de-vente-de-cialis-super-active-fr.html Une pratique certes rare, mais contraire a la loi http://www.riminiturismo.it/e-viagra-in-der-apotheke-da.html Cinq cents femmes sont deja enregistrees
17. 06. 2014 | 07:48

fxlxdgnesp napsal(a):

Les associations l avaient denonce a l epoque http://pray-as-you-go.org/page-e-kamagra-kautabletten-apotheke-da/ Mais cela reste impossible pour des ONG independantes http://pray-as-you-go.org/page-e-kopa-viagra-amsterdam-sv/ Elle allait avoir 20 ans http://pray-as-you-go.org/page-a-prix-viagra-en-belgique-fr/ Hollande a reagir vite
13. 08. 2014 | 00:23

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy