Fenomén TOP 09: preference bez všeho!

25. 01. 2010 | 14:12
Přečteno 6257 krát
Strana bez kandidátů, bez lídrů a bez programu snadno získává preferenční hlasy.

Málo co vypovídá o stavu naší politické kultury a o našem společenském podvědomí jako skutečnost, že politická strana, která dosud nezveřejnila ani jedinou větu ze svého programu, nesdělila oficiálně a s konečnou platností jediného krajského lídra pro jarní parlamentní volby, a dokonce ani jména poslanců na budoucí kandidátce, má nejen vysoké volební preference, ale ve volebním obvodě, který je tvořen hlavním městem, je ve volebních preferencích na prvém místě.

To se toho napovídalo a napsalo o tom, že někteří poslanci nejsou viditelní, že politické strany nevybírají na kandidátky jména odpovědně, že poslanci nemají kontakt s voliči a vůbec, že se celá politika jaksi vzdálila od obyčejných lidí a od jejich života a starostí, že? A najednou, podívejme se: značná část voličů nepotřebuje k zaujetí svého politického postoje a k preferenci svého volebního rozhodnutí ani program strany, ani jména kandidátů. Kolik se napsalo o bezpáteřnosti politických přeběhlíků, kolik se toho napovídalo a napsalo o jejich zavrženíhodném jednání, které bychom do budoucna již neměli připustit a zákonnými opatřeními znemožnit! A náhle: vysokých preferencí dosahuje strana, jejíž jediní známější představitelé, a jejíž jediní poslanci v parlamentu, jsou výhradně přeběhlíci!

Co k takové popularitě stačí? Několik hrubostí a rádoby vtipných šťouchanců do současných politiků. Nic jiného jsme zatím neslyšeli, nebo ano? To, že jejich autoři a představitelé té náhlé se zrodící naděje mnohých voličů, ještě včera konstruktivně spolupracovali s těmi, z nichž si dnes dělají jen legraci (jen legraci, k nějaké vážnější programové kritice se dosud nedostali nebo se jí, z důvodů pochopitelných, neodvážili), že tito noví spasitelé byli ještě včera spolutvůrci systému a reality, kterou se dnes chystají kritizovat, zdá se, některým nevadí.

A zcela zřejmě presentovat nějaké názory před volbami bude pro TOP 09 obtížné. Sdružení nájemníků uspořádalo před očekávanými podzimními volbami konferenci o problematice bydlení a veřejné slyšení. na kterém měly jednotlivé politické strany představit své představy o řešení tohoto jistě vážného sociálního i politického problému. Z pozvaných parlamentních politických stran se nedostavily jen dvě: Zelení a TOP 09. Zelení, ti v té době nevěděli, čí jsou, a TOP 09? Proč by se někdo obtěžoval s nějakým vysvětlováním voličům, že? Funguje to i bez nich. To i ty Věci veřejné alespoň zveřejňují inzeráty, ve kterých sice publikují nesmyslné vzdušné zámky svědčící o tom, že o realitě a právu této země nemají ani ponětí, ale alespoň něco…

Stojí za to podívat se v těchto souvislostech na internetové stránky Hnutí na ochranu majitelů domů a jiných realit (HOMR), seskupení té nejagresivnější části našich pánů domácích. Je zde zřejmé, jak fenomén TOP 09 v naší současné společnosti u některých skupin našich spoluobčanů funguje: ODS zradila pravicový program, pryč s ní, ať žije TOP 09 (o které sice nic nevíme, ale to nám nevadí, záměrech ODS jsem také mnoho nevěděli) a na místo knížete Kinského, nyní již trochu zapomínaného, ale dříve námi tolik obdivovaného, našeho okradeného „majitele“ realit v Čechách, máme nyní knížete Schwarzenberga! Svatá prostoto….

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

radek napsal(a):

pravičáci budou volit třeba marťany, hlavně ne paroubka, opravdu chytrá politika...

volba ODS a STOP 09 = "zelená" privatizaci veřejného zdravotnictví, nebo-li pacient se stává houskou na krámě se všemi důsledky (na prvním místě zisk vlastníka za každou cenu)..., zavedení školného, omezování práv zaměstnanců, daňovým únikům, kauzám typu OPENCARD atd…
25. 01. 2010 | 14:25

radek napsal(a):

pane Křeček, jejich voliči mají pod palcem media, porovnejte např. frekvenci zpráv o věcích veřejných x STOP 09, v ČT také neustále vidíme stopáky aniž by byli kdy zvoleni... touto diskusí jim také děláme reklamu...
25. 01. 2010 | 14:29

bigjirka napsal(a):

A co ten byt s regulovaným nájemným?
25. 01. 2010 | 14:31

neo napsal(a):

Tak už na to nemyslete pane Křečku.

To že Vás šoupli na nevolitelné místo není naše chyba a není to ani chyba Top9.
btw: některým stačí vidět programy ostatních stran, aby se rozhodli volit tu bez programu:)
25. 01. 2010 | 14:33

bob napsal(a):

Celkem povedený článek. Poslední dva odstavce zbytečně útočné, ale budiž.
25. 01. 2010 | 14:35

Hlava XXII napsal(a):

To chcete moc, aby pravicově smyšlející "člověk" přemýšlel i o něčem jiném než o mamonu peňez... Když tak sleduji ten náš malý dvorek zvaný Česká republika, kdy v 90 letech tu byl velký výprodej Československa, tak se nedivím, že v 1948 vyšli lidé do ulic s podporou LM. Kdyby to bylo dnes, tak bych šel do první linie !!!!
p.s. je mi 34 Let !
25. 01. 2010 | 14:41

Béda napsal(a):

Proč asi nedošli zástupci TOP na Sdružení nájemníků? Stačí si rozkliknout www. BytyOKD.cz

Jinak, celá bublina TOP 09 stojí a padá s osobou pana Schwarzenberga ("nejlepšího" MZV, kterého nezapomenutelné diplomatické skutky zůstaly tajemstvím), ikony a maskota strany přeběhlíků a plitických recyklátů. Šedá eminence "nejlepší" ministr financí Kalousek by takovou popularitu při výstupu do popředí rozhodně neměl.
25. 01. 2010 | 14:42

wbgarden napsal(a):

Budu neustále opakovat, zase nádherná ukázka ryzího socanství. Realita zde:
Zde je velice sociální ceník nabídky bytů k pronájmu. Jde o holý měsíční nájem, tedy bez poplatků. Nabízejícím je realitní kancelář Reka-Group s.r.o. vlastněnaá synem pana poslence Křečka - jistým Karlem Křečkem.
Zde je onen hluboce sociální ceník:

1+1/44m2 Petřínská Malá Strana Praha, cihla, 12 000 Kč/měs.
3+1/100m2 Křemencova ul. Nové Město Praha 1, cihla 26 800 Kč /měs.
3+1/100 m2 Křemencova ul. Nové Město Praha 1,cihla 27 000 Kč/měs.

Následující majetkoprávní poměry ve firmě lze snadno ověřit v Obchodním rejstříku (http://www.justice.cz) :

Obchodní firma:REKA-GROUP s.r.o.
Sídlo: Praha 1, Nové Město, Spálená 93/23, PSČ 110 00
Identifikační číslo-IČO:27238059
Právní forma: Společnost s ručením omezeným (s.r.o.)

Předmět podnikání:
- Realitní činnost
- Zastavárenská činnost
- Správa a údržba nemovitostí
- Reklamní činnost a marketing
- Služby v administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy
- Činnost podnikatelských, finančních, organizačních a ekonomických poradců

Statutární orgán:
jednatel: Karel Křeček,
r.č. 650511/08**
Praha 10, Vinohrady, Nitranská 894/8
den vzniku funkce: 20.dubna 2005
Jménem společnosti jedná jednatel samostatně.

Společníci:
Karel Křeček, r.č. 650511/08**
Praha 10, Vinohrady, Nitranská 894/8
Vklad: 200 000,- Kč
Splaceno: 100 %
Obchodní podíl: 100%

Základní kapitál: 200 000,- Kč
Splaceno: 100 %

Veselé krizování...
http://www.ateo.cz/f/images...
25. 01. 2010 | 14:44

veverka napsal(a):

Není co dodat.TOP o9 je strana bezcharakterních přeběhlíků a politických recyklátů.Volit jí můžou jen naprosto bezcharakterní jedinci a bezmozci.No a že se bojí zveřejnit svůj program je jasné,mohlo by se totiž stát,že by si v něm lidé přečetli,že si budou přímo platit i operaci slepého střeva a základní plomby u zubaře.Takto prostě jen spoléhají na tupost a fanatičnost české pravicové masy a vychází jim to.Stačí dát si do čela jako maskota přítele kosovkých muslimských narkoteroristů a po jeho bok radarovou pěveckou údernici.Na co program? Stačí důsledná mediální propaganda.Bakal má peněz dost.
25. 01. 2010 | 14:44

neo napsal(a):

Hlavičko 22,

to se dosti pleteš. Mamon peněz žhne z očí každého socjálisty a komunisty.

závist, závist a závist. Natahpracky pro peníze daňových poplatníků jen vřeští a hlavouni vykřikují, KDO Z VÁS TO MÁ? a oblékají dětěm botičky od DIORA ....
25. 01. 2010 | 14:45

Hlava XXII napsal(a):

To neo: Ty bys volil i NSDAP, kdyby tady byla !
25. 01. 2010 | 14:46

neo napsal(a):

Hlava XXII,

socialistické dělnické levicové strany zásadně nevolim.
25. 01. 2010 | 14:47

Tencokida Hnuj napsal(a):

Volby po ČEZku : Nic než transcendence člověka s holým zadkem v politika se zajištěnou budoucností.
Vilím VV. Hezký den všem.
25. 01. 2010 | 14:52

Hlava XXII napsal(a):

To neo: Jasně komunisti a socialisti mají Ty miliardy z výprodeje ČSFR ?! Klidně si vol ty parazity, ale jednou se to obrátí a to pak bude mazec, to mi věř... .
Je mi jasný, že jsi v důchodu (ID), ale já nemůžu tlachat s každým volem, co si hraje na politologa - já bohužel musím pracovat a tím pádem živit i toho vola. Takže to shrnu: Pohrdám kapitalismem, protože je to ZLO !!!
25. 01. 2010 | 15:01

neo napsal(a):

Hlava XXL,

nejsem v důchodu, ještě mi pár let zbývá ( asi tak 40) :)

Pohrdej si čím chceš:) pa
25. 01. 2010 | 15:05

vidlemístoklíčů napsal(a):

Pane Křečku, stran HOPU máte sice pravdu, ale bylo by na místě vysvětlit, proč hned napadáte i Věci veřejné. Jejich "vzdušné zámky" spočívaly třeba i v tom, že poslanci a senátoři budou vykazovat pobírané náhrady jako náklady a ne je získávat automaticky. To se vás jako "nadčlověka" tak dotklo, že jste se s nimi pustil do korespondence. Přece od Vás, vyvolených, nemůže nikdo chtít, aby se z něčeho zodpovídali. Vy si můžete státní peníze rozebrat aniž by do toho někdo kecal. Chápu, že se tyto "vzdušné zámky" nelíbí ani Vám ani nikomu jinému z našich současných politiků. Jenže ve vyspělých, právních a kultivovaných zemích to nejsou "vzdušné zámky", ale naprostá samozřejmost.
Kdyby měl někdo zájem, na Věci veřejné.cz možná ještě Vaši nabubřelou korespondenci najde.
25. 01. 2010 | 15:09

Kelt napsal(a):

Ne nepočetná skupina občanů volila před krátkým čase ODA,US a zelené-pokaždé katastofa.Po jejich zmizení z politické scény přišla TOP 09.Mucholapkou na hejly,kdysi volící výše zaniklá politická seskupení se stal pan"kníže"tu spící a pak roztomile žvatlající o všeličems.Je uboha co si lidé od TOP 09 slibují,když je to panoptikum přeběhlíků bez programu a jakékoliv vize.Ale je to jenom jejich věc.
25. 01. 2010 | 15:10

tera napsal(a):

Autor

Víte, někdy je lepší mlčet a neříkat raději nic. Vy jste svůj ekonomický program zveřejnili... Po jeho přečtení musí každý rozumně uvažující občan ČR (pohádky se čtou malým dětem) volit kohokoliv jiného, jen ne Vás :-)
25. 01. 2010 | 15:17

Tencokida Hnuj napsal(a):

Pane Křečku
Vy jste dokonalou alegorií rozpadu institutu zastupitelské demokracie. Je mi Vás líto.
Proč se obouváte do bot VV ? Strach ?
Vás bych si dovedl představit v roli inkvizitorského pohůnka. S tím, že dnes se už nemučí a neupaluje. Jsou zde přece jiné metody, že ?
25. 01. 2010 | 15:18

RA napsal(a):

Kelt...ale zase je mnohem lepší , než když to naházejí Paroubkovi.
25. 01. 2010 | 15:18

zdenekmihalco napsal(a):

Dobrý den,
smazal jsem jeden hrubě urážlivý text, který byl v rozporu se záměry těchto stránek - což je vytvářet prostor pro slušnou a věcnou diskusi.
Děkuji za pochopení
Zdeněk Mihalco
správce blogů
25. 01. 2010 | 15:27

Tencokida Hnuj napsal(a):

Dotaz
Už jste se někdo na zdejších blozích /hrozné slovo , budu dále užívat český blok/ veřejných nečinitelů setkali s tím, že by Vám někdo z nich odpověděl na dotaz ?
Já ne.
Co myslíte, je to tím, že :
1. Jsou to pitomci od přírody a formulace odpovědi nejsou samostatně schopni docílit?
2. Zjistili, že bloky mají jistou popularitu a že účastnit se jich je in, ale nic víc ?
3. Jsou to vychytralí manipulátoři a blok jim pouze umožňuje násobit účinek jejich sadistických sklonů?
4. Neví nic o svém voličstvu a zde se mohou dozvědět, co si o nich voliči myslí a to aniž by vytáhli paty z domu ?
5. Příspěvek jim napsal někdo jiný, sami tomu moc nerozumí a odpoví až po nějaké době, kdy se setkají se skutečným autorem příspěvku ?
6. Pohrdají všemi kromě svých spolustraníků, kteří ovšem na jejich bloky nechodí a tak vlastně nemají komu odpovídat?
Děkuji všem za odpověď. :)))
25. 01. 2010 | 15:34

neo napsal(a):

Tencokida:

někteří odpovídají, někteří debatují, jiní neragují vůbec. Politiků co reagují je víceméně málo, ale třeba pan Křeček občas zareaguje.
25. 01. 2010 | 15:36

Rumcajs napsal(a):

Bytovej problém je pane Křečku vyřešen. Copak Vy nevíte, že Gross staví na okraji Prahy sociální bydlení v hodnotě několika desítek miliónů ?
25. 01. 2010 | 15:40

Ládik napsal(a):

Pane křečku,
mi sebral národní výbor (dnes OÚ) nezadlužený nájemní byt proto, že jsem v něm 3 měsíce nebydlel. Podle Občanského zákoníku.
25. 01. 2010 | 15:44

SuP napsal(a):

Hlava XXII -
Bujď chytrej a stačí ti jedno voko!
25. 01. 2010 | 15:45

Rumcajs napsal(a):

Hlava XXII:

Ty musíš být asi hrozně blbej,když makáš na nějakýho vola .Proč nemakáš na sebe ?
25. 01. 2010 | 15:50

Rumcajs napsal(a):

veverka:

Ty máš odvahu mluvit o mozku veverko ?
25. 01. 2010 | 15:52

ivo napsal(a):

Kdo volí čssd volí státní bankrot.
25. 01. 2010 | 16:00

fudoshin napsal(a):

pane křečku osobně si myslím,že spíše než o politické kultuře to vypovídá něco o provádění průzkumů a jak se dá někomu pomoci, když je zájem...
25. 01. 2010 | 16:00

Bara napsal(a):

Voliči prostě chtějí změnu za každou cenu. Co na tom, že TOP 09 nic konkrétního neřekne?Hlavně že jsou tam známá jména a není to ODS ani ČSSD, nebo nedejbože komunisti!! Lidem se hned na začátku řekne, že se tato strana určitě do parlamentu dostane a je to. Není třeba volit malé strany, kde je riziko že váš hlas propadne. Lidi jsou hloupí a vždycky znovu naletí. Nejvyšší čas na opravdovou změnu. Zrušit politické strany jako přežitek minulého století! :-)
25. 01. 2010 | 16:05

stále rebel napsal(a):

Recyklace teď v módě, tím to bude.
25. 01. 2010 | 16:08

Kelt napsal(a):

To RA:já jsem neplédoval pro jakoukoliv jinou stranu,jenom mne stále překvapuje,jak nemalá skupina voličů je schopna preferovat nehomogení sekupení politických přeběhlíků,kteří zcela bez programu slibují nekonkrétno.Já volím podle programu.
25. 01. 2010 | 16:31

zdenekmihalco napsal(a):

Dobrý den,
smazal jsem další urážlivý text, který byl v rozporu se zdejšími pravidly a záměrem těchto stránek - což je vytvářet prostor pro slušnou a věcnou diskusi.
Děkuji za pochopení
Zdeněk Mihalco
správce blogů
25. 01. 2010 | 17:21

miro napsal(a):

Co když je to tím pane Křečku, že když lidi vidí a slyší ty dva Paroubka a Topolánka, kteří se nejsou schopni na něčem rozumném dohodnout, tak si řeknou zkusíme někoho jiného. To co předvádí oba výše jmenovaní přece nevede k ničemu rozumnému. Schwarzenber je aspoň vtipný a pobaví a horší už to být nemůže tak to lidé zkusí. Je to tragédie po 20 letech změny , ale je to tak
25. 01. 2010 | 17:59

RA napsal(a):

Kelt.......já Vám rozumím, a je mi to jasné. Je mi jasné, že v tomhle státě je víc než 50% tupců. To je právě neštěstí všeho.
25. 01. 2010 | 18:06

Moxastin napsal(a):

TOP09 je zajimavy priklad medialni manipulace.

staci se podivat na preference. V mediich im dali cez 30%, ale odkud ich vzali.. no proste staci dotazovaneho sa trochu sugestivne zeptat a dat mu par moznosti

Budete volit TOP09
a) ANO
b) Mozna
c) Ne
Uplne takto jednoducho staci a pak ked si vemete skupinu ano + mozna, tak mate vysoke preference. Qui Bono? Nevim, staci hledat kto vlastni media. Je dobre mat v politike lidi co budu predavat majetok pod cenu a nekto si to za levny peniz koupi.

Aj ked sa na tie volby tesim... Uvidim kolik procent magoru jest v teto zemi a jestli je uz cas vypadnout...
25. 01. 2010 | 18:08

Petr z Tábora napsal(a):

Pane poslanče, chápu, že Vás řada potenciálních voličů zklamala a neoceňují genialitu a charakter Vašich vůdců. Tím nerýpu jen do ČSSD, ale do všech parlamentních stran vzešlých z minulých voleb. Ano, řada voličů si myslí, že neplníte sliby, neřešíte skutečné problémy této země. A proto mají šanci nové strany s trochu alespoň důvěryhodnými vůdci. Mne také potěší, pokud co nejvíce voličů pravého středu bude volit TOP09 a z levého středu SPO místo ODS a ČSSD. O zelených a lidovcích ani nemluvím, protože za vás velké strany alespoň mluví některé výsledky z minulosti.
25. 01. 2010 | 18:29

Vico napsal(a):

Pan Křeček se diví, proč TOP09 jede a přitom je to tak jednoduché.

- V jejich čele stojí nejlepší ministr zahraničí a nejlepší ministr financí za posledních 150 let.

-Křeček má jen "regulovaný" byt a Schwarzenberg krásný hrad jak z pohádky Šípková Růženka.

- Kníže chodí pěkně oháknutý, mluví legrační archaickou češtinou a neprská jako křeček/třeba teď v tomto článku zase/

- Voliči jsou pitomí a proto volí TOP09

- Kalousek je vlastně sova. Sova je symbolem moudrosti. Proto Kalousek nemusí vymýšlet žádnej program. Stačí mu moudře mlčet, nelétat do teplých toskánských krajů a čas od času cosi zahoukat.

- TOP09 je už i svým názvem perfektně flexibilní.V únoru přijde v pořadí už s druhou změnou loga a tentokrát i názvu na TOP TEN. Jedničkou za kraj Moravskoslezký má být vítěz Superstár Martin Chodůr.

Tak takové je tajemství úspěchu TOP09, pane Křečku.

Holt musíte se víc snažit. Příště zkuste být více legrační.
25. 01. 2010 | 18:47

arlon napsal(a):

Křeček, křeček, no odkud vylezl ten popleta? Nemá se správně jmenovat sysel
25. 01. 2010 | 18:52

IronNick napsal(a):

S.K. "Strana bez kandidátů, bez lídrů a bez programu snadno získává preferenční hlasy."

Pane Křečku, víte, co nechápu? Jak se vůbec dostal do PSP člověk, který zdá se neumí číst! Nebo si jen neumíte ty informace na jejich webu najít? Svatá prostoto, něco takhle slabého bych nečekal...
25. 01. 2010 | 19:24

PatientO.T. napsal(a):

2 Křeček:

napsal jste:
"Málo co vypovídá o stavu naší politické kultury a o našem společenském podvědomí jako skutečnost, že politická strana, která dosud nezveřejnila ani jedinou větu ze svého programu..."

Máloco vypovídá o tvůrcích české politické kultury tolik, jako skutečnost, že jsou dlouhodobě reprezentováni lháři, jako jste vy. Nedivme se potom nízké úrovni této kultury.

http://www.top09.cz/files/s...
25. 01. 2010 | 19:30

Radek Čos napsal(a):

V polední době jsem si přečetl spoustu různých blábolů, ale tento spolehlivě vede. Pohrobek socialismu pan Křeček (společně s různými pány Olejáry, Štěchy nebo Filipy) je jeden z důvodů proč u nás nikdy nebude nic fungovat. Mimochodem - kdo je vlastně toto "Sdružení nájemníků"? Kdo ho založil, kdo jmenoval tyto klauny a kdo jim dal právo mluvit jménem nás, nájemníků?
25. 01. 2010 | 20:05

Rumcajs napsal(a):

Že někdo preferuje TOP 09, to je vcelku pochopitelné. Ale že někdo může dát hlas ČSSD, tak nad tím zůstává rozum stát. Přitom neznám komičtější a prolhanější postavičku jak zamilovaného tlusťocha. V testu znalostí o výdajích státního rozpočtu propadl, či lépe řečeno zdrhnul, což mu opticky vylepšilo image proti takovému Svobodovi, který sice zvedá ruku jak mu tlusťoch řekne, ale vůbec netuší, která bije.

Aby šaškáren nebylo dost, tak v Lihovém domě sehraje Paroubek tyátr o neslučitelnosti Janotova balíčku s cíli ČSSD, aby se záhy ukázalo, že Janotův balíček vůbec nečetl.

Dnes a denně Paroubek dokazuje celému světu, že se mu jako správnému cikánovi nedá věřit ani pozdravení, a že až bude celosvětová soutěž o největšího vola, bude on zcela jistě stát na bedně.

Děkujte Bohu Křečku, že existují retardové jako veverka či hlava XXII, jinak by jste nevyhráli ani okresní kolo.
25. 01. 2010 | 20:40

Lion napsal(a):

Na Neviditelnem psu už Vám ty Vaše příspěvky neberou, že se cpete s tím samým na blog Idnes.cz ?

Tak ještě jednou, komentáře netřeba, tento pán to vcelku přesně vyjádřil i za mne:
http://binko.blog.idnes.cz/...
25. 01. 2010 | 21:01

Lion napsal(a):

Pane Křečku, dnes se váš předseda Paroubek opět vytáhl. Ministr financí pan Janota ještě nezveřejnil obsah druhého úsporného balíčku, ale váš předseda už ho detailně zná. A hned se vůči němu vymezuje. Když pominu prostý fakt, že střílí slepými (a ja na rozdíl od něj panu Janotovi věřím), tak pro Paroubka příznačné je to jeho neustálé vymezování, ohrazování, napadání, zamítání, nesouhlasení s čímkoliv, co nevymyslel on sám. Jeho ta uplynulá léta nijak nepoznamenala, natož nepoučila. On stále nosí odkaz Vítězného února ve svém bolševickém srdci.
25. 01. 2010 | 21:12

Gábor Laco napsal(a):

Pane Křeček, nechcete již odejít do důchodu? Mělo by to jistou výhodu. Lidem zůstanete v paměti ještě v akceptovatelném stavu.
Pozor! Ten první odstavec je poukazem na pokročilou senilitu!
TOPka má už své lídry nejen v krajích, ale i v (bývalých) okresech. O programu strany, který si můžete minimálně půl roku přečíst na webu, ani nemluvě. Ten jste úplně zaspal, co?
25. 01. 2010 | 22:45

Petr napsal(a):

Rumcajs:
Opravdu nechci být impertinentní, ale není náhodou Hlava XXII Váš zaměstnanec, případně odběratel Vašich výtvorů?
26. 01. 2010 | 00:35

Pípa napsal(a):

Volič TOP09 je psychiatrická diagnoza.
26. 01. 2010 | 00:46

Michal Macek napsal(a):

krecek a veverka....nemate nekdo neco proti hlodavcum???
26. 01. 2010 | 07:31

Přemysl napsal(a):

Malá škola českého jazyka - stupňování:

opomenutí < omyl < lež < nestoudná lež <= Křečkova lež !

Důkaz:
Lídři do voleb:
http://www.top09.cz/kdo-jsm...
Volební program:
http://www.top09.cz/files/s...

Jestlipak se vážený pan poslanec dokáže za své nestoudné lži omluvit?
26. 01. 2010 | 09:45

PatientO.T. napsal(a):

2 Přemysl:

Neomluví se. Nanejvýš napíše, že se jedná o "krátké spojení". To je jeho osvědčená metoda, lež o politickém protivníkovi je vydávána za překlep. Viz jeho blog "Ňák" z 01.12.2009.
26. 01. 2010 | 10:26

Mgr.Ing. Miroslav Pijáček, Uh.Hradiště napsal(a):

K důchodovému věku se pomalu a nezadržitelně blížím, byť to ještě několik málo let potrvá, a jenom prosím Boha, abych nepadl na duchu, myslím tím na rozumu, jako pan nájemník poslanec Střeček. Promiňte, Křeček. Jeho "střečkování" mne avokovalo ke zkomolení jeho jména. Proto se ještě jednou omlouvám všem střečkům.
26. 01. 2010 | 10:46

petržel napsal(a):

Pane Pijáčku ozdobený několika tituly. Jestlipak byste dokázal svoje prohlášení o střečkování pana Křečka smysluplně zdůvodnit.
Děkuji předem.
26. 01. 2010 | 11:53

oldold napsal(a):

http://www.homr.cz - zde se s.Křeček realizuje převážně pod nickem "Alan". Vedle Názorů jsou důležití též Sociální nájemníci. HOMR je sdržení žijící výhradně z vlastních prostředků, v Názorech si místy dokonce dovolí tyto soukromé osoby i sdělit rady jak ukončit "na věčné časy" národními výbory přidělené dodatečné zdanění ve formě degretů na užívání jejich bytů.
Termím "páni domácí" si s.Křeček vypůjčil od soudruha Štěpánka - http://www.delnickelisty.cz...
Vzhledem k jeho původnímu zakotvení u národních socialistů (v tisku běžně zkracováno jako nacisté) se nelze ani divit názorové jednotě.
TOP 09 - netušil jsem, že je to strana zvolená již do parlamentu.
26. 01. 2010 | 12:25

Tencokida Hnuj napsal(a):

Všem
Ignorovat. A samozřejmě nevolit. Ušetřené síly věnujte třeba práci na poli, neurony pak ke studiu.
26. 01. 2010 | 13:24

nespokojená napsal(a):

ŠÍLENĚ DISKRIMINAČNÍ ZAČÁTEK - vážně, že jim to není blbé takhle se stěhovat ze strany do strany -to není umění.navíc všude přístup do debat, Schwarzenberg jen někde otevře ústa a hned se na to člověk musí koukat v televizi. Na ostatní čas nezbývá - tomu říkám pluralita...
26. 01. 2010 | 15:19

Tencokida Hnuj napsal(a):

nespokojená
A největší prdel na tom je , že to není vůbec Kalousek a Schwarzenberg. Dyť je to ta holota Nývlt a Macháně ! Cožpak jste všichni tak slepí ?
26. 01. 2010 | 15:34

zdesta napsal(a):

Tady to funguje jako Pavlovovi pokusy s podmíněným reflexem ,nebo jako v koridě.Stačí ukázat červený hadr a primitivní reakce přifrčí kosmickou rychlostí.Připomíná to ten vtip-"vy zase věšíte černochy."Blog není o "kvalitách" Paroubka,či Janoty,ani o bytové otázce zmíněného.Pokud mají někteří problém z rozpoznáním navržené tématiky,tak ať jsi jdou pokecat s pakama k nádražnímu bufetu.Dodatek. To není o sympatiích ke Křečkovi ani k ČSSD ale o logice.
26. 01. 2010 | 17:46

PatientO.T. napsal(a):

2 zdesta:
Rozpoznání navržené tematiky? Úvodní Křečkova věta je: "Strana bez kandidátů, bez lídrů a bez programu snadno získává preferenční hlasy." Všechny tři přívlastky, které v ní Křeček přisoudil straně TOP09, jsou lživé, a Křeček to dobře ví.
O čem lze tedy diskutovat?
26. 01. 2010 | 18:25

Pobo napsal(a):

PatientO.T. napsal(a):
"...O čem lze tedy diskutovat?"

O ničem a stále dokola, přece.
Jako vždy. :o))
26. 01. 2010 | 18:45

zdesta napsal(a):

Patient O.T. Tak se bavme o tom že pan Křeček lže o TOP 09.Je naprosto od věci kecat o jeho bytě s regulovaným nájmem,nebo o Paroubkovi.Pokud je moje připomínka mimo chápání,tak sorry.Pokud bude někdo chtít vědět kolik je hodin,tak mu neodpovím že letos se dařilo švestkám.
26. 01. 2010 | 19:12

Přemysl napsal(a):

Tak jak, pane poslanče? Pořád všichni čekáme na tu omluvu!

Nebo už je to s Váma po těch letech v politice tak tragické, že nedokážete rozlišovat mezi pravdou a naprostou lží? V tom případě zmizte, ať už o Vás není nikdy slyšet!!
26. 01. 2010 | 19:36

PatientO.T. napsal(a):

2 zdesta:

Taky jsem nenapsal nic jiného, než že Křeček lže.
Tím ovšem, podle mne, diskuse "navržené tematiky" končí...
26. 01. 2010 | 19:36

Luba napsal(a):

Tencokida,
jste na omylu!

Nývlt a Macháně jsou z ODS:
Macháně zakládal, Nývl rozkládal.

Zde je důkaz:
http://www.ateo.cz/f/images...
26. 01. 2010 | 20:22

MoB napsal(a):

Já myslím, že vysoká popularita TOP09 vychází právě z "kvalit" politiků jako je třeba i pan Křeček a ostatní pitomci z ČSSD. Nechtěl bych se ale dotknout ani ODS, protože ta to taky vede do kytek. Prostě voliči jsou zoufalí, není kde brát. Každá další možnost je dobrá.
03. 02. 2010 | 18:12

tiffany napsal(a):

"Úcta se musí zasloužit, nemohu mít úctu jen proto, že dotyčný chodí vzpřímeně po dvou zadních."

Nemusí to být zrovna úcta. Stačí něco jako sounáležitost.
06. 02. 2010 | 09:07

halens.cz napsal(a):

Stojí za to podívat se v těchto souvislostech na internetové stránky Hnutí na ochranu majitelů domů.
21. 02. 2010 | 07:33

Links of London Jewellery napsal(a):

It was around ten-thirty, I guess, when I finished it. I wasn't tired, though, so I looked out the window for a while. It wasn't snowing out any more, but every once in a while you could hear a car somewhere not being able to get started.
31. 03. 2010 | 11:11

Poptropica napsal(a):

thanks you very much for your information
07. 04. 2010 | 05:10

cheap watches napsal(a):

Když tak sleduji ten náš malý dvorek zvaný Česká republika, kdy v 90 letech tu byl velký výprodej Československa, tak se nedivím, že v 1948 vyšli lidé do ulic s podporou LM. Kdyby to bylo dnes, tak bych šel do první linie !
10. 04. 2010 | 10:50

replica watches napsal(a):

To se vás jako "nadčlověka" tak dotklo, že jste se s nimi pustil do korespondence. Přece od Vás, vyvolených, nemůže nikdo chtít, aby se z něčeho zodpovídali. Vy si můžete státní peníze rozebrat aniž by do toho někdo kecal. Chápu, že se tyto "vzdušné zámky" nelíbí ani Vám ani nikomu jinému z našich současných politiků.
10. 04. 2010 | 10:51

omega watches napsal(a):

very happy to come here
13. 04. 2010 | 10:16

Marcina napsal(a):

KAREL KŘEČEK je obyčejný podvodník a zloděj a "Ono jablko nepadá daleko od stromu", že jo. Berte to všichni jako varování!
24. 11. 2010 | 01:40

auto insurance virginia napsal(a):

I do believe all of the ideas you've presented to your post. They are very convincing and can definitely work. Nonetheless, the posts are too quick for beginners. May just you please extend them a little from next time? Thanks for the post. <a href="http://invirginiaautoinsurance.com/">virginia car insurance quotes</a>
11. 08. 2011 | 06:11

home loans napsal(a):

freelance writer
12. 11. 2011 | 13:55

loan napsal(a):

freelance writer
05. 04. 2012 | 06:32

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Almer Tomáš · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoš Ivan · Bartošová Ela · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Benda Jan · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Bobek Miroslav · Boudal Jiří · Brenna Yngvar · Bureš Radim C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Černý Jan · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Dienstbier Jiří · Dolejš Jiří · Drobek Aleš · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fábri Aurel · Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Farský Jan · Fendrych Martin · Feri Dominik · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Groman Martin H Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holomek Karel · Honzák Radkin · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrbková Lenka · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hudeček Tomáš · Hülle Tomáš · Hvížďala Karel CH Chlupáček Ondřej · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jarolímek Martin · Jašurek Miroslav · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Kislingerová Eva · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kohoutová Růžena · Kolínská Petra · Kopecký Pavel · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Králíková Eva · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroppová Alexandra · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Líbal Vladimír · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Novotný Martin O Očko Petr · Oláh Michal · Ondráčková Radka · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Paroubková Petra · Passerin Johana · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Pelda Zdeněk · Penc Stanislav · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pikora Vladimír · Pilip Ivan · Pixová Michaela · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš · Přibyl Stanislav R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Rath David · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Richterová Olga · Ripka Štěpán · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobotka Daniel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Syrovátka Jonáš Š Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Škop Michal · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěch Milan · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Turek Jan · Tvrdoň Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Veselý Martin · Vhrsti · Vích Tomáš · Vileta Petr · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek W Wagenknecht Lukáš · Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zahumenská Vendula · Zahumenský David · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zlatuška Jiří · Znoj Milan Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy