Křižácký syndrom norského masakru

03. 08. 2011 | 10:42
Přečteno 9237 krát
Z norského masakru se nová evropská pravice (zkratkovitě označovaná jako „kontradžihád“) hned tak nevzpamatuje. Chtěl-li ji někdo zlikvidovat, těžko si k tomu mohl vybrat vhodnější zbraň než samozvaně pravicového psychopata masakrujícího evropské teenagery. Nic naplat, že Evropská pravicová blogosféra spěchala s distancujícími se vysvětleními nešťastníků, jejichž jmen zneužil k citacím ve svém spisu, dnes Nory přezdívaném „Sein Kampf“. Spoluúčastníkem jeho „křížové výpravy“ a spolupachatelem masakru se stává bezmála každý, kdo kdy někde upozornil na probíhající islamizaci Evropy a katastrofální výsledky multikulturalismu.

Česká křesťanská blogosféra se zoufale chytá psychopatova zednářství s jeho „satanskými rituály“ a „antikřesťanským spiknutím“ ve snaze uchlácholit sebe i jiné, že masakr neměl s křesťanstvím nic společného. No, s křesťanstvím jako etickou naukou jistě ne, ale historický křesťanský precedent k tomu má. Symbolika, kterou si psychopat ke svému tažení vymyslel, asi nebyla náhodná. Templářští rytíři, k jejichž vzkříšené organizaci (tříčlenné, osmičlenné, dvanáctičlenné?) se hlásí, bývali železným předvojem křižáckých válek. Po dvě staletí, než je církev spolu s francouzským králem zlikvidovala, protože jí svou podnikavostí a organizovaností přerůstali přes hlavu. Jejich poslední zbytky se rozptýlily ukryly ve Skotsku, kam církev nedosáhla a kde se z nich později vyvinulo zednářství. Alespoň tak praví jeho legendy.

Podobnost norského masakru s křižáctvím nalezneme v historické skutečnosti, že než se křížové výpravy stačily přiblížit území, která chtěly osvobodit od islámské okupace, přifařili se k nim různí psychopati masakrující po cestě tu Židy, tu kacíře a plundrující Byzanc tak důkladně, že ji připravili islámu vykuchanou a podanou na stříbrném tácu. Na trvalé osvobození jakéhokoli území od islámu jim už nezbyla energie.

Vraždění vlastních z nenávisti k cizím. Říkejme tomu třebas „křižácký syndrom“. A na ten hrozí, že padne celá Evropa jako tehdy Byzanc. Po pětašedesáti letech nebývalého až rajského míru, prosperity, svobody a tolerance se Západní Evropa začíná zmítat v bratrovraždění urychlujícím její sebevraždu.

Její paralýzy briskně využívají džihádisté k upevňování islámské okupace vyhlašováním „pásem šarijá“. V Británii vylepují plakáty a letáčky oznamující „Jste v pásmu šarijá. Islámská pravidla nastolena. Žádný alkohol, žádná prostituce, žádné porno, žádný hazard, žádné drogy, žádná hudba a koncerty. Šarijá – lepší společnost“. Organizátoři akce plánují plakáty „zaplavit specifické muslimské i nemuslimské komunity po celém Spojeném království a zapustit semena islámského emirátu“. Natiskli jich prý padesát tisíc a mají tisíce dobrovolníků, kteří je vylepují v pětadvaceti britských městech.

Východní Evropa má pštrosí hlavu v písku a tváří se, že se jí to netýká. Burka je pro ni nejspíš nějaká libanonská lahůdka.

Křižácký syndrom je pro dnešní Evropany stejně ochromující jako pro Čechy syndrom bělohorský. Nevyléčí se z něho tím, že si jej budou zapírat a vinit někoho jiného. Laskavým křesťanům prospěje jej historicky vzít na vědomí a studovat jeho psychopatické symptomy i dnes. Tak jako laskavým Židům prospívá brát na vědomí, že z jejich středu se vylíhl psychopat Trocký. Laskavým Afričanům Idi Amin Dada. Laskavým Čechům Gottwald. Laskavým Norům Breivik. Žádná víra, žádná ideologie, žádná rasa není proti psychopatům imunní. Každou z nich někdy některý psychopat zneužil k masakrování nevinných a bezmocných. Včetně vlastních.

Po třech tisíciletích masakrů jménem té či oné víry dnes však Evropa znamená toto:

Víru ať si má každý jakou chce. Vraždit, utlačovat a umlčovat nesmí jménem žádné. To je ta hranice, kterou si musíme ubránit. Před všemi, kteří ji chtějí zlikvidovat. Jak, nad tím ať mudrují politici, ekonomové, právníci, policisté, vojáci. Nám pisálkům přísluší jen zjišťovat proč.

A je to proto, že neubráníme-li ji zde, nezbude pro ni místo nikde na světě. Zanikne svoboda, laskavost, ohleduplnost, tvořivost, bádání, objevování, radost, smích. Všechny ty drobnosti, bez nichž nestojí za to žít.

Psáno pro www.ceskapozice.cz

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Gustáv Kočí napsal(a):

Chudáci křižáci! Kdyby to bývali tušili za co/koho bojují odhodili by svoje imperialistické meče, přetavili by je na pluhy a dláta, a zalili by své válečné chřtány mírovou jedenáctistupňovou plzní!
03. 08. 2011 | 10:58

Johanna napsal(a):

Navrhuji tu rozdělit bloggy (a možná bloggery) na dvě skupiny.
Ty (kteří píší) o norském masakru a ty druhé.

Takhle hustě by se snad nepsalo ani o bitvě na Bílé hoře a následné popravě sedmadvaceti (některé prameny připouštějí číslo 28) českých pánů-
- pokud by teoreticky již existoval internet.
A jsou to naše, české dějiny!
03. 08. 2011 | 10:58

OK napsal(a):

Ano. Hájit právo na svobodu náboženství a tvrdě potírat diktaturu náboženství - tedy např. šariju. Nebezpečná je právě šarija, minaret to není.
03. 08. 2011 | 10:58

Frank napsal(a):

"V Británii vylepují plakáty a letáčky oznamující „Jste v pásmu šarijá. Islámská pravidla nastolena..."

Tak tohle je teda síla.... :-(
03. 08. 2011 | 11:07

žena napsal(a):

"A je to proto, že neubráníme-li ji zde, nezbude pro ni místo nikde na světě. Zanikne svoboda, laskavost, ohleduplnost, tvořivost, bádání, objevování, radost, smích. Všechny ty drobnosti, bez nichž nestojí za to žít."

Jak to myslíte, pane Kurasi? Hinduisti, taoisti, muslimové, judaisti, ateisti a vůbec všichni "nekřesťani" neznají svobodu, laskavost, ohleduplnost, tvořivost, bádání, objevování, radost, smích? Podle mě naprosto samozřejmě ano, všechno to znají. Od některých bychom se my křesťani mohli učit např. rodinnou soudržností a péče o členy rodiny, vztahu k hostu. U nás se sice říká náš host náš pán. Ale leckteří "nekřesťani" to praktikují.

Křesťan Bush vytyčil Osu zla. Byl napaden Írák.
"Vraždit, utlačovat a umlčovat.." by se nemělo ve jménu ničeho, nejen víry.
03. 08. 2011 | 11:23

TomášL napsal(a):

Asi největší vtipnost na celé věci vidím to, že jsi muslimové v Evropě neuvědomují, pakliže dojde ke konfrontaci, že se bude říkat "nechtěl bych být muslimem".
03. 08. 2011 | 11:23

voroshilov napsal(a):

Frank:
www.dailymail.co.uk/news/article-2019547/Anjem-Choudary-Islamic-extremists-set-Sharia-law-zones-UK-cities.html
03. 08. 2011 | 11:26

Mud.. napsal(a):

Naprosto s vaším článkem souhlasím, až na ten termín psychopat. To je jako kdyby mě vadné chování (psychologie = věda o chování). Breivik neměl vadné chování! Breivik si změnou stavu mysli (vnější vlivy), změnil neuronální strukturu mozkového mikrosvěta (tzn. neuroplasticitou). Rozvětvením axonů, dendritů a vznikem nových synapsí vytvořil novou neuronální síť. Psychopati jsou přední socani. Majetkem patří mezi milionáře a cítěním mezi žebráky. Vlastnit miliony a hlásat žebráckou nepravdu, dokáže příšerně vyrabovat chování. B.Sobotka začíná mluvit vždy s bludy. A co chudí, penzisti, dělníci, rolníci. A v mozku se mu zatemní. ODS je viník všeho!
03. 08. 2011 | 11:26

šlapka napsal(a):

Benjamin Kuras
To je tuze moc dobře napsáno, pane Kuras.:)
Pane Kuras - to s těmi letáky - on je někdo čte ?
Pane Kuras - podle mě je čtou stejní magoři, jako ti, kteří čtou ten "Jeho Boj".
/tedy pokud jej nečtou z titulu ryze vědeckých - např. via psychologie.../

Pane Kuras, víte jak se pozná když se někdo chystá překročit tu hranici ?

Když předtím troubí ty své předpojatosti vytrvale a dlouho do světa...tu na schůzi svobodných občanů, tu v novinách - např. v Reflexu, tu na blozích, tu prostřednictvím letáků popsaných klikyháky/Pane Kuras, netvrděj mi, že oni znesvěcují mohameda tím, že ho překládají do angličtiny !... /....

Já mám ve svým kšeftě tu hranici přesně danou - nech si ve své kebuli co tam máš, ale mě s tím neotravuj. Najdi si týpky podobné sobě.
Pak si svlíkni gatě a já ti řeknu jaký jsi ve skutečnosti - ne co si osobě myslíš, nebo co o tobě říkají tví soukmenovci.
/předtím mu ale ukážu fotky dvou goril z naší ochranky a zkasíruju ho.../

Pane Kuras - mějte se hezky.
A užijte si to tady - tu s templáři, tu s antimultikulturisty, tu s bojovníky proti palestinským teroristům, tu s militantě laděnými salónními čochtanisty...

Apropo - pane Kuras - ještě jsem zde nezaznamenala nikdy nikoho - takříkajíc zastánce šárije....nevíte proč ? Když se to tady/v ČEZku, na MOravě a Slezsku/ rojí bojovníky s ní ? S islamem a tak ?
Pane Kuras - že by to byla mnohdy jen taková berlička ?
Jak se alespoň na čas zbavit svých problémů doma, v práci, v náckovském kroužku...a hezky od plic si zanadávat na výsek světa, který jsem si pro tento účel vyvolil na základě selektivně vybraných informací ?
:((
03. 08. 2011 | 11:26

Ivan napsal(a):

Informaci o plakátovací akci v Anglii se mi nechce věřit... Ani zblblá politickokorektní multikulturní pravdolásková vláda nemůže tolerovat prosazování jednoho práva nad stávající právní systém. Je možné to ověřit někde na netu?
03. 08. 2011 | 11:28

pavelp napsal(a):

Pokud tomu rozumim tak autor si zajasal.....Europa bude po radeni Norskeho debila islamisovana....jen tak dal pane autore asi nemate dnes dobry den...malinko si to srovnejte v hlave jinak by ste nemohl napsat takove blaboli
03. 08. 2011 | 11:29

noe napsal(a):

Breivik je prostě pravičák. Tím je řečeno vše.
Pravice tíhne k násilí vždy (stačí se podívat na oběti: v USA levicový prezident J. F. Kennedy, jeho bratr Robert, levicový aktivista M. Luther King; v ČR násilné útoky na poslance KSČM Svobodu, Ransdorfa a Dolejše nebo ministra ČSSD Dostála; držení osobních zbraní podporuje všude pravice, levice je proti atd.), a když i média podporují davové násilí (útoky fanatických pravičáků na mítinky ČSSD), nelze se důsledkům divit. Za násilí v dnešní společnosti mohou do značné míry i nevzdělaní "komentátoři", lidé podobně intelektuálně zatvrzelí a impotentní jako tento Kuras.
03. 08. 2011 | 11:31

Cech napsal(a):

Pane Kuras zkuste to jednou bez ideologie, prostě jen tak, zdělit pravdu.
Nesnažit se za každou cenu přehodit skutečnost na selhání náboženství.
Bezesporu diktatůra náboženství existuje a musí být korigována v rámci práva na svobodu náboženství.
Prostě co je duchovní nechť je duchovní a je tedy vlastnictvím duše a nepotřebuje k tomu světský vliv.
Prostě striktně oddělit světské a duchovní bohatství a potom teprve svobodu náboženství.
Nezlobte se ale to nemá nic společného s masakrem spáchaným v Norsku Andersem Breivikem.
Proč?
Protože masakr spáchaný v Norsku Andersem Breivikem je hodnocený Norskými vyšetřovateli následovně:
Norská policie tvrdí ,že se Anders Breivik opíral o ideové zázemí evropské ultrakonzervativní pravice, sám pracoval pro politickou stranu FrP a vedl jejich mládežnickou organizaci Oslu.
Viz:
http://www.antikapitalista.cz/Rozhovor_se_socialistou_zijicim_v_Norsku_o_masakru_na_ostrove_Utoya
Snad to je poslední blog, na téma neexistujících náboženských rozporů.
03. 08. 2011 | 11:34

voroshilov napsal(a):

Ivane:
Klikni na muj odkaz.
03. 08. 2011 | 11:35

Ládik!!! napsal(a):

noe -
stalin a gotvald byli taky pravičáci, že tíhli k nísilí?
03. 08. 2011 | 11:38

Frank napsal(a):

voroshilov:

Diky za odkaz... To už opravdu pohár přetekl. Ukazuje se že muslimácká drzost nezná mezí a že je to jen a jen drzá pakáž, která zkouší co si Evropané nechají líbit. Doufám že s tím britská policie něco rychle udělá.
03. 08. 2011 | 11:39

voroshilov napsal(a):

Trocky psychopat-to je sila!
03. 08. 2011 | 11:40

Marten napsal(a):

Jen tak pro zajimavost.

Kuras napsal:
Křižácký syndrom je pro dnešní Evropany stejně ochromující jako pro Čechy syndrom bělohorský

Johanna napsal(a):
Takhle hustě by se snad nepsalo ani o bitvě na Bílé hoře a následné popravě sedmadvaceti (některé prameny připouštějí číslo 28) českých pánů-
- pokud by teoreticky již existoval internet.
A jsou to naše, české dějiny!

Nevim proc kazdy povazuje bitvu na bile hore za ceskou narodni tragedii. A to neberu v potaz narodnostni slozeni tzv. ceskeho vojska. Cituji z webu valka.cz

Když tak sumarizuji osoby hlavních velitelů stavovského povstání z let 1618 až 1620, tak se musím ptát, zda se František Palacký poněkud nezmýlil při popisu těchto událostí a zda neměli pravdu spíše historikové Josef Pekař či Rudolf Zuber, kteří toto období charakterizují spíše jako boj německých evangelíků s německými katolíky o nadvládu nad českými zeměmi. Pokud bychom chtěli dnes hodnotit, zda byl výsledek těchto bojů pro naši zemi pozitivní či negativní, tak to ať si rozhodne každý sám. Možná bych pouze připomněl osud těch slovanských národů, které skončily v područí německých evangelíků a které dnes již prakticky neexistuji, např. Lužičtí Srbové.
http://www.valka.cz/clanek_13449.html#ixzz1TxOUr1GH
03. 08. 2011 | 11:42

neo napsal(a):

Tenco:

nový nick? Přestal jsi kydat hnůj a jal se ušlapávání chodníčků?
03. 08. 2011 | 11:42

Ivan napsal(a):

Maršále, díky, klikl jsem a přečetl, včetně komentářů, což asi dost diskutujících nezvládlo. Velmi zajímavé čtení! S blogem p. Kurase v kombinaci s blogem p. Pehe o PC dává dost důvodů k zamyšlení...
03. 08. 2011 | 11:43

pavelp napsal(a):

Pro Frank.....souhlas muslimska drzost opravdu uz prekrocile hranici...a je za 5 min.12....tak ze je potreba zacit jednat. Samozrejme ne ve stylu Norska....jinak nas cekaji povine modlidby v mesitach...ovsem je pravda ze si to dnes uz spousta politiku uvedomuje ale ai je bohuzel pozde...Europa je v prd....
03. 08. 2011 | 11:51

Frank napsal(a):

pavelp:

Ještě bych (se skřípěním zubů) pochopil ty samolepky v arabštině jako upozornění pro ostatní uctívače vraha a zloděje mohameda, ale napsat to anglicky je drzá provokace vůči Britům.
03. 08. 2011 | 11:55

šlapka napsal(a):

ad Frank
"...The bright yellow messages daubed on bus stops and street lamps have already been seen across certain boroughs in London and order that in the ‘zone’ there should be ‘no gambling’, ‘no music or concerts’, ‘no porn or prostitution’, ‘no drugs or smoking’ and ‘no alcohol’..."

Zlatíčka - až na ten zákaz prostituce by mně to zas až tak nevadilo.:))
Představte si , cukrouškové, kdyby ve čtvrtích, kde bydlí nepřizpůsobiví v ČEZku, na MOravě a v Slezsku byla vyhlášena zóna bez drog, heren, pornografie, hlučných koncertů...

A teď si , zlatíčka moje, představte, že by taková zóna existovala po celém ČEZku, MOravě a Slezsku...Cukrouškové, vám by to vadilo ? Ale proč vlastně ?
Kvůli toho názvu ?

Hmmm... tak bychom to nazvali třeba...no....ne zonou šarija, ale třeba....zonou, ve které chtějí slušní lidé žít slušným životem...např. "zonou inri" :)

Za nálepky...kdyby se u nás trestalo jen za vylepování samolepek na sloupy a za nošení symbolů - tak to by půlka náckovské obce seděla v base./mimochodem je zajímavé, jak mnozí antimultikulturisti začnou řvát v momentě, kdy se někdo odváží vyslovit názor, že jisté výroky, symboly...etc...by se měly zcenzurovat...a začnou hájit "svou" svobodu slova..takto své symboly....no nic - to je ale určeno jen těm přemýšlejícím, tato mikroglosa.../

Jiná věc je ale výkon a dodržování místního práva. Tady nesmí dojít ke kolizi s právním státem. Pokud ano - ať zasáhnou příslušné instituce. Tečka.

Ale pokud by za tou "zonou šarija" měl být požadavek místní komunity, že nechce ve své čtvrti drogy, pornografii, herny.../o prostituci tedy mám takříkajíc z podstaty věci samé trochu odlišný názor.../....nevím co je na tom špatného ?
Tedy až na ten SYMBOL./pro některé jednodušší povahy cosi na způsob červeného hadru v aréně a tím i VŠECKO.../

Pa, jemnostpáni a jemnostdámy...kdyby však měl někdo v té čtvrti známé - zkuste zviklat přesvědčení místních obyvatel - co se týče toho zákazu prostituce....
...víte, jedna nikdy neví...:)
03. 08. 2011 | 12:00

Mard napsal(a):

noe napsal: Breivik je prostě pravičák. Tím je řečeno vše. Pravice tíhne k násilí vždy.

No moderní evropská historie je spíše plná příkladů levicového násilí. Rudé brigády, Baader-Meinhofová a další, sou poměrně dost odstrašující případy opakovaného, ve skupině páchaného, teroristického násilí. To že nyní spáchal teroristický čin jedinec, který se hlásí spíše k pravicovým názorům, vych neviděl jako nějaký trend, na rozdíl od dřívějšího, zcela nepochybně levicového evropského teroru. Breivik měl předchůdce v USA, Timothy McVeigha, ale ten uváděl jako důvod svého činu odplatu za zásah federálních orgánů ve Waco.
03. 08. 2011 | 12:02

šlapka napsal(a):

neo
Tenco je mrtvý.
Otrávili ho řečma ....a Stejskal ho dobil.

Pomodlete se za něj, jemnostpane - pokud jste křesťan - tak doma nebo v kostele...pokud jste muslim - tak na dvorku nebo v mešitě.

Děkuji za všechny lidi dobré vůle, jemnostpane.
03. 08. 2011 | 12:03

Mard napsal(a):

Ivan napsal: klikl jsem a přečetl, včetně komentářů, což asi dost diskutujících nezvládlo. Velmi zajímavé čtení!

Myslím že ti vylepovači plakátů o šaríi jsou asi nejací provokatéři. Podle mne je to asi silně nelegální a doufám že až budou chtít najkého opilce ukamenovat, tak že jim to policie zatrhne. Ale jistě to není něco, co by jim přineslo nějakou podporu ze strany většinového obyvatelstva. Je zřejmé, že se nejen neumějí, ale ani nechtějí přizpůsobit místním podmínkám, tedy že se nechovají jako hosté, ale spíše jako okupanti.
03. 08. 2011 | 12:05

Zdeněk Brom napsal(a):

Téma do pranice:

Žádné drogy, žádný hazard, žádná prostituce, žádné porno, žádný alkohol a žádný kravál - A co je na tom špatného?

Nepřitahuje právě tohle Evropany ke konverzi, ta představa řešení "neřešitelných" problémů?

Důležité upozornění: nejsem muslim a dávám toto téma pouze jako námět k debatě.

voroshilov: Díky za skvělý odkaz. To je text k zamyšlení. Včetně těch komentářů, jak bylo výše napsáno.
03. 08. 2011 | 12:06

OK napsal(a):

Ono samozřejmě záleží na tom, zda stát přežije v takové podobě jak ho známe dnes a zda se základem státu nestanou právě místní komunity s ohromnými pravomocemi a rozhodováním např. v referendech. Pak je samozřejmě možné, že zóny šarija a zóny inri vzniknou. Ale to je už boj těch lidí co tam bydlí. Odstěhovat se můžou kdykoli. Až tam fundamentalistům nikdo nezbyde, tak asi začnou uvažovat o tom, že něco není vpořádku.
03. 08. 2011 | 12:12

Občan napsal(a):

Kurasi,
Vy buď navštivte odborníka a nechte se léčit, nebo zkuste psát o něčem, co ve Vašem podání bude mít trošku hlavu a patu a nebude naplňovat hned několik skutkových podstat trestného činu.
03. 08. 2011 | 12:13

Ing. N. napsal(a):

(autor)

píšete:
---V Británii vylepují plakáty a letáčky oznamující „Jste v pásmu šarijá. Islámská pravidla nastolena. Žádný alkohol, žádná prostituce, žádné porno, žádný hazard, žádné drogy, žádná hudba a koncerty.---

Tato akce se mi jeví jako další promyšlený akt diskreditace islámu. Pochybuji, že by za touto akcí byli rozumní muslimové, kterých je, myslím, většina. Spíše bych za tím viděla síly, jejichž cílem je rozdmychávat nenávist ve společnosti. Jsem ateista. Proč bychom si ale neměli vybrat ty zákazy, které by omezily zločinnost ve společnosti, způsobenou drogami, prostitucí, pornem a hazardem? Co je na těchto zákazech špatného? Ani by mě nevadilo v zóně s těmito vybranými zákazy bydlet.
03. 08. 2011 | 12:13

grőssling napsal(a):

Víru ať si má každý jakou chce. Vraždit, utlačovat a umlčovat nesmí jménem žádné. To je ta hranice, kterou si musíme ubránit.

Laskavým Čechům prý Gottwald ( cca 200 popravených ), laskavým Američanům Bush ( 1 milion mrtvých jen v Iráku ) zapomněl jste dodat Kurasi. Prý se před vpádem do Iráku modlil a radil s křesťanským Bohem.
03. 08. 2011 | 12:15

Johanna napsal(a):

Váhala jsem s kousnutím do kyselého jablka ...
Ale chci se zeptat-snad smím:
Jaký je rozdíl mezi zabíjením jistých možných Mašínů a zabíjením norského ABB?
Může být norský střelec za padesát let být vyznamenán-
-jako mohli být jistí Mašíni Topolánkem?
(Promiňte, písu to s odporem, ale chci mít jasno!)
03. 08. 2011 | 12:18

TomášL napsal(a):

grőssling

Když poměřuji, tak pořádně. Gottwalda(Čecha) nesrovnávat s Bushem(cizincem), avšak cizinec ke cizinci, Čech ke Čechovi. Např. Bush ke Stalinovi atp. :-)))
03. 08. 2011 | 12:21

TomášL napsal(a):

Johanko,

může být vyznamenán, neboť cesta budoucnosti je nevyzpytatelná. ;-)
03. 08. 2011 | 12:23

olga napsal(a):

Odstranit důvody k nenávisti. Odstranit rozdíly mezi lidmi. Odstranit zákazy. Nastolit pochopení. Nastolit lásku. Nastolit toleranci. To chce zásadní změnu. To nebude snadné, pokud bude snaha být lepší. Pokud nebudeme chtít být všichni dobří. Pokud si nebudeme vzájemně pomáhat. Pokud budeme chtít bohatnout na druhých. To nebude snadné. Je to však v našich silách. Musíme vykořisťování nahradit službou. Musíme začít sloužit, a ne nechávat sloužit druhé sobě.
03. 08. 2011 | 12:24

Servít napsal(a):

Vděčné téma pro vyprázdněné pisálky. Jedinou alternativou k zoufalcům typu Breivika a k vystrašeným (zejména obřezaným) novinářům, je radikální změna politického systému převzetím zásad práva občanského do práva veřejného a volebního. Izrael by zrovna mohl jít příkladem - kdyby chtěl a kdyby mu to autor doporučil. Viz též "Právní stát...":

http://www.seaplanet.eu/index.php/souvislosti/organizace-spolenosti/324-pravni-stat-je-spoluvlastnictvi-oban-nikoliv-koist-politik
03. 08. 2011 | 12:25

Občan napsal(a):

S těmi letáčky to MOŽNÁ je pravda. "Možná" proto, že jsem o tom našel článek jen v jednom jediném bulváru:
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2020382/You-entering-Sharia-law-Britain-As-Islamic-extremists-declare-Sharia-law-zone-London-suburb-worrying-social-moral-implications.html

Takže by se mohlo také jednat o provokaci.
Zajímavé je, že hlasateli ideologie "šaría do každé britské rodiny" jsou hlavně KONVERTITÉ, rodilí Britové, bílí a zrzaví ÁRIJŠTÍ Anglosasové!!!

Ovšem obsahem se tato ideologie vůbec neliší od toho, co na stránkách Aktualne.cz veřejně a beztrestně hlásá konvertita Kuras. V Británii nejhlasitější alespoň řvouny vsazují do kriminálu...
03. 08. 2011 | 12:28

Johanna napsal(a):

Děkuji, Tomáši, myslela jsem si to!
Za padesát let tu již bude hrstka z nás a budeme mít jiné starosti!
Podle mě budou opět rozhodovat o a tvořit dějiny politici.
Před čtvrtstoletím jsme si hráli na socialismus, nyní tvrdíme, že máme demokracii.
Vrah (vrazi) ale dál zůstane vrahem.
Olga H. také nenáviděla tehdejší společnost a 10.7.1973 to u ní vyvrcholilo.
Lze tvrdit, že to NEBYL politicky motivovaný čin?
03. 08. 2011 | 12:29

Agent W4C napsal(a):

Nebýt toho úchyláka,tak nevím,o čem byste psali...Dejte už proboha pokoj...Každý všechno ví,každý ví,co a jak by dělal...Už to unavuje...Dejte už pokoj těm pozůstalým i těm mrtvým....
03. 08. 2011 | 12:35

TomášL napsal(a):

Olgo,

láská je krutá, koukni a počti jsi...

http://kutilova.blog.respekt.ihned.cz/
03. 08. 2011 | 12:38

Johanna napsal(a):

Agente W4C - já Vám tleskám!
03. 08. 2011 | 12:43

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem jeden klasický antisemitský text paba Voroshilova (jakýsi seznam velitelů táborů NKVD židovsé národnosti), který neměl nic společného se záměrem těchto stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
03. 08. 2011 | 12:44

voroshilov napsal(a):

Hmm,dokumentalni seznam osob jiste narodnosti zlociny kterych povesili na Stalina narusuje vasu polit.korektni debatu.Pane Stejskale,jste opravdu cislo na svem miste.
Ted uz opravdu lozim s vidlickou na vas SERver,chvalte sami sebe a strezte se odlisnych nazoru!
03. 08. 2011 | 12:49

Kanalnik napsal(a):

neo me predbehl, vypada to, mily Tenco, ze jsi se nam prevtelil... neni to skoda? :))
03. 08. 2011 | 12:51

Sladký napsal(a):

Poslouchal jsem na Šestce rozhovor s profesorem filosofem miloslavem Bednářem.Ten má vě věci jasno.Breivik je levičák.Hlavním argumentem je podle pana profesora Breivikův výrok, že svým činem chce vyburcovat masy. "Nic takového by pravičák nikdy neřekl". konstatoval.Inu, vysokoškolský profesor a filosof-tomu to myslí ,ten umí argumentovat.
03. 08. 2011 | 12:52

Viola napsal(a):

"Žádný alkohol, žádná prostituce, žádné porno, žádný hazard, žádné drogy, žádná hudba a koncerty." Ale na tom není opravdu nic špatného, jenže to pak slouží k dalšímu omezování asi.
03. 08. 2011 | 12:53

Karel Mueller napsal(a):

Pane Kuras,

tentokrát bych měl jisté výhrady. Tedy nikoliv k tomu, v čem se shodneme dokonale :-). Spíš k tomu, jak hodnotíte následky té masové vraždy.

Krátkodobě určitě tak, jak píšete. Nemusí tomu tak být z hlediska střednědobého a zejména dlouhodobého (horizont 10 a víc let).

Lidé až dodned žili v přesvědčení, že s tím v podstatě nelze nic dělat. Napíši teď něco strašného (umím si představit bouři nad svojí hlavou): Breivik ukázal, že lze. V tomto smyslu dosáhl toho, co chtěl, protože tato skutečnost se dostane každému do podvědomí, včetně těch, kdo to kategoricky odsuzují.

Samozřejmě patřím mezi ně, mluvíme pouze o následcích.
03. 08. 2011 | 12:57

Sladký napsal(a):

G.W.Bush Jr: "Naše zřízení není žádným obyčejným lidským zřízením.Pochází přímo od boha.My Američané už to víme,nyní o tom musíme přesvědčit celý svět."
03. 08. 2011 | 12:57

šlapka napsal(a):

Kanalnik
Už mě to nebaví...
Buď jste hluchý, pane Kanálník...nebo slepý. :))

Tencokida Hnuj /podomácku Tenco/ odešel. Bác, bum, prásk...fuč.
Leží neznámo kde, pokryt hnojem. Vzal na sebe všechen hnůj blogu aktualně.cz.
Sňal ho z honolulua, antipolitika, Čochtana, Pepky řepky, vandala, hawka, Silvie...všechen ho sňal a teď pod ním leží.

Vy se ptáte jestli přijde vhodná doba a on znovu povstene ?
Eh - pane Kanálník, to je pro děti - takové povídačky /a pro některé infantilní dospělé.../. Nikdy nikdo neobživl. Ani ten věčně živý Lenin.
Každý jsme smrtelný.

Nebo Vy si snad, pane Kanálník, myslíte, že tu budete na věky ?
:)))

A nevyrušujte už.
Coitus interruptus nedělá dobře na hemeroidy a reuma.
03. 08. 2011 | 13:08

voroshilov napsal(a):

Pan Stejskal at uz prohlasuje svobodnou a korektni debatu ve skutecnosti nikomu nedovoluje vyjadrit jiny nazor ktery nesouhlasi s oficialni stranickou linii,"smradlave mongoly"to prosim ale zidy nebo cikany uz v zadnem pripade,zatuchly v uduslive atmosfere politkorektnosti,antikomunismu a rusofobii(ta je povolena,primo zadouci)veri sam svym dognatum nebo to jenom sikovne predstira?
Kdyz mu na blogu pana Horejsiho nektere panove vysvetlili ze mirne receno neni chytre srovnavat Husakov a Protektorat tak ukazal ze za svojim presvedcenim nestoji,ale jenom konjukturne podbizi jak...a,seru na to.
03. 08. 2011 | 13:09

Čochtan napsal(a):

"...Vraždění vlastních z nenávisti k cizím.."
Velice hloupá věta.

1. Nejde o nenávist k cizímu. Jde o nenávist k prastarému nepříteli, který už 1300 let dobývá Evropu. Jde o nenávist k vetřelcům, kteří přišli s úmyslem Evropu demograficky dobýt dělohama svých žen a nastolit svoje pravidla a zvyky. Tato nenávist je opodstaněná, přirozená a spravedlivá.

2. Andersi Breivikovi nešlo o "vraždění vlastních", ale o likvidaci nejhoršího nepřítele. Páté kolony zrádců, přeběhlíků. Těch, kteří nepříteli otevírají brány dokořán. Když máte díru v lodi, nejdřív se snažíte ji ucpat a pak teprv se zbavujete vniklé vody. Bohužel, hloupí Norové asi začnou díru v lodi rozšiřovat. To je nešťastná reakce nemyslících, naivních, humanistů.
03. 08. 2011 | 13:13

Johanna napsal(a):

Pane Voroshilove, antisemitské útoky jsou nepřijatelné v každé společnosti.
Co máte proti Židům (a Židovkám)???
03. 08. 2011 | 13:15

vasja napsal(a):

Voroshilov.
Buďte korektní a vyváženej.
K seznamu antisemitskýmu, přihoďte nějakej semitskej.
03. 08. 2011 | 13:19

voroshilov napsal(a):

Johanna:
Antisemitske vyroky jsou priznacne pro kazdou spolecnost v kazde dobe,zkuste se zamyslet nad sebou sami proc vas vsude nesnaseji nez jinym davat nahubek!
03. 08. 2011 | 13:20

stejskal napsal(a):

Tak konečně se zde někdo k Breivikovu boji proti zrádcům národa otevřeně přihlásil. Gratuluju, pane Čochtane.

Toto zde nechávám ze studijních důvodů (kdosi tu nedávno vyjádřil názor, že zde nikdo nic takového nedělá), příští Váš podobně laděný text podporující teroristické činy psychopatů smažu (protože jim server Aktuálně.cz nemíní propůjčovat svůj prostor, podobně jako antisemitským textům pana Voroshilova. Doporučuji, abyste si společně našli nějaký jiný, kde se bude proti Židům, muslimům a zrádcům národa moci bojovat zcela otevřeně a bez cenzury).

Libor Stejskal
03. 08. 2011 | 13:21

Čochtan napsal(a):

Každý svoje, na svým a za svoje.

Evropani svoje zvyky v Evropě a za svoje vydělané peníze.
Muslimové svůj islám, ve svých islámských zemích a za svoje peníze.
Ale v žádném případě muslimové islám v Evropě !
03. 08. 2011 | 13:22

voroshilov napsal(a):

Ja jsem puvodne reagoval na vyraz autora blogu"zidovsky narod mel psychopata Trockeho"-z jake take kocoviny prirovnava Kuras Lva Davidovice k Breiviku a kdo mu dal pravo svemu narodu privlastnit nezidovskeho politika a velitele Rude Armady?
Ja znam jine psychopaty vase krvi,pane Kurasi,ale tady se to nesmi...
03. 08. 2011 | 13:35

vico napsal(a):

Článek je opravdu výkřik ze suterénu. Kuras, když zrovna nevečeří v pětihvězdičkovém hotelu delikatesy anebo v růžových mrkváčích nenadbíhá čtenářkám Xantipy, je vpravdě velmi "nečesaný a nemytý."

Breiviova "křižácká" chyba spočívá vlastně jen v tom, že na cestě za osvobození od islamistů nesmyslně povraždil vlastní a oslabil tak jednotnou frontu "nové pravice" jejímž příslušníkem je i Kuras.

Kuras samozřejmě neopominul přilít olej do ohně plakátovací akcí stejných extrémistů jako je on. Ano jedni/na fotce "typicky" zrzavý arab vylepující evidentně provokativní letáky, které dozajista nejvíce poslouží muslimům zvláště ve vyhrocené situaci po norském masakru/ a na druhé straně extrémní pravičáci, kteří nás "ochrání" před nastupujícím zlem.

Kuras, který tu před měsícem zvěstoval příchod extrémně pravicového vůdce, se zalekl vlastního stínu. A ke všemu na svůj vlastní stín i plive.Když si na žlutém plakátu odmyslíme slovo šaria, tak by ten text klidně mohli převzít i kluci z White power. Boj proti narkomanům, gayům, prostituci, street music atd. mají v programu.
03. 08. 2011 | 13:37

Občan napsal(a):

Zajímavé, zajímavé - takže napsat, že největší komunističtí hrdlořezové byli jistého tabuizovaného náboženského vyznání, se nesmí. Ovšem kdyby byli muslimové, křesťané nebo bezvěrci, pak by to nevadilo.
Ostatně, Yosif K.&spol. zde beztrestně paušálně a trvale označují např. Palestince (a to bez ohledu na vyznání) VELMI urážlivě, aniž by se cokoli stalo.
Mimochodem, Palestinci jsou také SEMITÉ.

Njn, PC je holt PC...
03. 08. 2011 | 13:37

Jedla napsal(a):

No, u nás jsem zase viděl na sloupu samolepku, že mne milují nějací vesmírní nevímco. Někdo ty samolepky udělat nechal, že?

Co z toho mám soudit? Ohrožení naší civilizace z vesmíru? Má to snat legitimizovat nějaké vraždění? Co kdybych kvůli takovým samolepkám začal napadat třeba nějaká děcka co čtou sci-fi nebo fantasy, nebo cokoliv jiného?

Autor tohoto blogu přiléval a dále přilévá olej do ohně, a současně se distancuje od teploty plamene. Pokrytecké. Ostatně - samotný tento text o "křižáckém syndromu" - copak jsme přehlédli, že onen historizující exkurs vyznívá: 'Myšlenka křižáckých tažení, samo "osvobozování" Kristova hrobu, bylo naprosto v pořádku, chybou jen bylo, že se na ní přiživili pochybné existence plenící křesťanskou Byzanc východního ritu'? Když takto vyložím historii, pak prostě Brevik udělal dobrou věc, jen chybně zvolil cíl, měl ovšem - chudák pomýlený - zmasakrovat muslimy obývané ulice Londýna či Brusselu, a svou bombu měl odpálit někde uprostřed bazáru na předměstí některé evropské metropole, kam chodí ženy přistěhovalců drze v šátcích nebo čádorech. Pak by to bylo v pořádku, a autor by byl spokojen. Nenávist k cizím je v pořádku, chybou je jen to vraždění vlastních. Jak jinak vyložit třetí a čtvrtý odstavec textu? Pak, po takovém úvodu, je ovšem - jinak rozumný - předposlední odstavec pouhou úlitbou, nikoliv pointou textu. Já jsem humanista, současně ovšem dobrý konzervativec; vraždit se tedy občas musí, ovšem chytřeji, aby byl zachován dosavadní pořádek, praví textem, nikoliv úlitbou závěru, vlastně Kuras. Všimněme si toho oslího můstku mezi čtvrtým a pátým odstavcem: Je tam opravdu souvislost? Mají ty letáčky opravdu souvislost s "křižáckým syndromem", jak si ho autor sám nadefinoval, opravdu jím působenou "paralýzu" "džihádisté" "využívají", nebo jde o demagogii, hraní na city, emoce strachu, pocitů ohrožení, hru rozehranou samým autorem? Patřil by pátý až sedmý odstavec do textu, kdyby mírumilovný závěr nebyl jen pouhým 'alibi', předchozím myšlenkám vlastně odporujícím?
03. 08. 2011 | 13:38

Občan napsal(a):

To Voroshilov:

Zdravím!
No, Vorošo, právě jste zažil srážku s pravou a nefalšovanou "politickou korektností" v tom nejhorším provedení :o) Přesně o tomhle jsme dnes diskutovali s Markem Agrippou a nakonec jsme se shodli, že to je spíš na škodu než ku prospěchu.
Nicméně, jak vidno, pokrytectví zvané "politická korektnost" je při plné síle.

Co na tom, že si tu kdekdo vč. autora blogu odkládá na muslimy své nenávistné soply. V případě jistého jiného náboženství se to nesmí, a to ani v té nejkorektnější podobě.
03. 08. 2011 | 13:44

Petr napsal(a):

Jsem občan České republiky a muslimy tady chci.
03. 08. 2011 | 13:45

tona13 napsal(a):

S tím činem nesouhlasím. Ale na druhou stranu se Evropa, co se týká Muslimů zblázní.
03. 08. 2011 | 13:45

Petr napsal(a):

Jsem občan České republiky a muslimy tady chci.
03. 08. 2011 | 13:46

voroshilov napsal(a):

Obcan:
Zdravim take!
Jeste jsem neodesel jak avizuji a uz se vracim(pripadam jako Vlk nebo Emissary),ja jsem proste zvykly na jiny format z daleke severni barbarske zemi kde o takovych vecech jeste je mozne diskutovat bez ruznych nalepek a zakazu.
03. 08. 2011 | 13:49

Tamia Bestius napsal(a):

Prva kriziacka vyprava v roku 1 097 kriziaci vyzabijali v jeruzaleme vsetko zive..krestan, nekrestan, zid, nezid..kone sa im brodili po kolena v krvi..
Ked v roku 1 187 oslobodil Saladin Jeruzalem, vsetkych ktori chceli odist nechal odist v mieri a dokonca tym co nemali peniaze a chceli odist zaplatil z vlastneho vrecka. Jeho prava ruka Issa Auwam krestan syrcan z Damasku...
V siedmom storoci boli medzi krestanmi problemy pre kluc od Basilici a preto kluc dali muslimskej rodine ktora na nu a kluc dohliadala. Prisli kriziaci a nechali sa rimskokalocikcku cirkev zmocnit basilici. Prisiel Saladin a zas sa zacali krestanske sekty bit o kluc lebo sa skoncil monopol rimskokatolickej odpadlickej cirkvi, tak sa kluc vratil muslimanskej rodine ktora sa o basilicu a kluc stara so vsetkou ctou doteraz do dnesneho dna jedna ktora rano otvara a druha ktora vecer zatvara..
V Karaku v jordan kde bol zajaty Richard Levie Srdce v Jordansku su priamy potonmkovia kriziakov muslimania ako repy a hodne dlho nesmeli nosit pokryvku hlavy aj ich potomkovia ako znak hanby vrahov ..
..trebars aj ako kriziacka vyprava vyvrazdovala a robila pogromy na zidov aj v cechach..a teraz tu vyvreskujete najradsej by ste pogromy zas na inych..... ..preco sa o sude s mubarakom nezmienuje nase super spravodajstvo..vraj egyptske divadlo vraj...pane publicito..to je prielom v nasich casoch a dejinach ..historicky..preco radsej o tom nepisete..preco nenapisete ze na kazdu svinu sa voda vari..sme svedkami prielomu..preco furt bububu a nezmysly..
03. 08. 2011 | 13:49

šlapka napsal(a):

Petr
Tak jemnostpane konvertujte k islámu. Včetně celé vaší famílie.
A je to.

Nashle, pane Mustafo Petře ibn Igor.
03. 08. 2011 | 13:49

vasja napsal(a):

Já muslimy nechcu!!
Tohle mi stačí.
http://www.israel.cz/index.php?module=komentardetail&id=8783&titulek=nemci_skanduji_na_demonstraci_42_allahu_akbar_42
03. 08. 2011 | 13:50

Čochtan napsal(a):

Pane Stejskale,
já někdy psal proti Židům ? Já, který ví, že Židi mají IQ-průměr 110 ? Já, který napsal, že kdybych byl Žid, byl bych na to hrdý ? Mě řadíte ke stalinistovi Vorošilovi ?

Já nemám ani nic proti muslimům ! (Pokud sedí doma ve své zemi a necpou se do Evropy !) Ale když se sem cpou a chtějí NAŠÍ Evropu převzít, pak se musíme přece bránit !

I já neschvaluji čin Anderse Breivika ! Neschvaluji, ale chápu, proč to udělal. Velice mi připomněl japonské kamikaze. Co nejvíc uškodit nepříteli i za cenu sebezničení. To se mu povedlo, ale to není můj způsob boje, který vedl už můj prapra...dědek na vídeňských hradbách. Chápu také, proč se ho vládnoucí EU-klika snaží prohlásit za psychopata.
03. 08. 2011 | 13:53

vico napsal(a):

Jedla : Ještěže jsem dal své vyjádření o jednu minutu dříve. Jinak by to vypadalo, že jsem od vás opisoval :-)
03. 08. 2011 | 13:58

voroshilov napsal(a):

Cochtan napsal:
"Mne radite k stalinistovi Vorosilovi?"
No,Cochtane...
My onaniste,ruce s mozolami
Nas nesvedes macatymi kozami.
03. 08. 2011 | 14:00

letter napsal(a):

Kuras píše:

"....se Západní Evropa začíná zmítat v bratrovraždění urychlujícím její sebevraždu.
Její paralýzy briskně využívají džihádisté k upevňování islámské okupace..."

Myslím že psát že Západní Evropa je okupována islámem a džihádisty je podobné tvrzení jako psát, že Rusko po VŘSR se zmítalo v bratrovražedném boji a jeho paralýzy využili židé v NKVD a v Cheka k upevňování židovské okupace Ruska (mimo jiné masovým pronásledováním a zabíjením křesťanů a ničením křesťanských kostelů a chrámů).

Na obojím je část pravdy a část je úmyslná lež.

Tedy tím chci napsat, že pan Kuras svým článkem otevřeně podněcuje k národnostní a náboženské nenávisti vůči Evropanům původem z islámských zemí a zejména vůči těm s islámským vyznáním.
.
03. 08. 2011 | 14:00

stejskal napsal(a):

Pan Voroshilov by také neměl nic proti Židům, kdyby mu údajně nerozvrátili Rusko (ne-li celý svět). Z tohoto pohledu je dle mého Váš způsob uvažování naprosto stejný. Našli jste si jasně identifikovatelného nepřítele v jedné rase, etniku či národnosti (já vím, píšete "muslimové") a házíte na ně vinu za zlo světa. To už tu všechno bylo mnohokrát (a vždy to dopadlo stejně).

Tuto debatu jsme zde vedli už tak asi tisíckrát, znovu se mi jí vést nechce. Na těchto stránkách má diskuse svá pravidla, rasistické, antisemitské a teror podporující příspěvky sem nepatří.

Libor Stejskal
03. 08. 2011 | 14:02

šlapka napsal(a):

Čochtan
Jemnostpane, můžete nám sem dát odkaz na činy toho vašeho pra, pra...etc..?
Anebose "se o tom ještě 20 let nesmí mluvit" ?
:)))
Děkuji vám, jemnostpane - víte ono nejlepší jsou příklady - ne hospodské tlachy.
Příklady vychovávají...lachy se tlachají...

Maucta, jemnostpane.
03. 08. 2011 | 14:03

Zdeněk Brom napsal(a):

Libor Stejskal:

Pokud nechce aktualne.cz poskytovat prostor pro nekorektní záležitosti, tak především urychleně stáhnětě z Norska ty dva redaktory, kteří tady publikují fotky vrahovy farmy, fotky zvonku od jeho bývalého bytu atd.

Oni sice píší, že hledají stopy, ale ve skutečnosti se snaží vytřískat z tragedie nějakou seznaci. Hyenismus se tomu říká, pokud vím.

Co se vorosilova týče, pak skutečně reagoval na text blogu a rozvíjel ho.
03. 08. 2011 | 14:06

Jedla napsal(a):

vico, já Vás taky nečetl. Když jste to vyvěsil, já své psal :-))

Zdá se mi poučné, kdo a jak říká: Brevikovy myšlenky a názory vůbec, ale vůbec nersouvisí s jeho činy. Své činy asi dlouhodobě připravoval a nakonec učinil zcela bezděčně a mimovolně.
Zde například vysoký státní úředník, poradce premiéra vlády ČR pro lidská práva (sic!) Roman Joch:
http://www.ceskapozice.cz/zahranici/evropa/za-utoky-v-norsku-muze-jedine-atentatnik-nikdo-jiny
03. 08. 2011 | 14:07

mb napsal(a):

týjo ... krásný multikulturní blog / přístup ... překvapil jste Kurasi : Žádná víra, žádná ideologie, žádná rasa není proti psychopatům imunní.

Víru ať si má každý jakou chce. Vraždit, utlačovat a umlčovat nesmí jménem žádné. To je ta hranice, kterou si musíme ubránit. Před všemi, kteří ji chtějí zlikvidovat.

nádherné, multikulturní, postmoderní a tolerantní paradigma ...

jenom chválím pane Kurasi ...
03. 08. 2011 | 14:12

Občan napsal(a):

Ä, co uděláte, pane Stejskale, s mimořádně nenávistným článkem pana Kurase, který s přehledem naplňuje skutkovou podstatu TČ dle § 355 odst. 2 písm b) a § 356 odst. 3 písm. a) zákona č. 40/2009 Sb., Trestního zákoníku?
A není to poprvé...
03. 08. 2011 | 14:13

Kochám se napsal(a):

Milá Olgo
Odstranit rozdíly mezi lidmi, odstranit zákazy, nastolit toleranci etc... to mi nějak nejde dohromady... Jak chcete odstranit rozdíly nežli skrze zákazy a jak chcete odstranit zákazy, když skrze ně chcete odstraňovat rozdíly... a jak do toho chcete ještě zakomponovat toleranci? Jsem téměř zmaten vaším uvažováním... ovšem žiji v naději že se výsledného kočkopsa nikdá nedočkám...
Co se týče odstranění vykořisťování službou... Jak si tu službu prosím představujete a jak ji chcete vymáhat?
03. 08. 2011 | 14:13

stejskal napsal(a):

Provedu, pane Brome.

To mi přijde jako poměrně věcná připomínka k tomu, co jsem zde psal.

Hezký den.

Libor Stejskal

P.S. Antisemitské příspěvky pana Voroshilova zde mažu obden. Ten předposlední zněl zhruba takto: "Narodit se Židem je zhoubná nemoc. Smrtelně nebezpečná celému světu." Ten zatím poslední dnes. Příští počítám nejpozději v pátek či o víkendu.
03. 08. 2011 | 14:14

Alaric napsal(a):

Jenom nektere historicke udaje, k prvni krizacke vyprave doslo pote co Byzanc uz nestacila odolavat kocovnym muslimskym Turkum a tito vyvrazdili a vypalili uzemi Anatolie, ktera byla hospodarskym a vojenskym srdcem Byzance, papez usporadal tuto vypravu na zaklade zadosti byzanckeho cisare, tato byla pomerne uspesna a doslo k zpetnemu dobyti ztracenych uzemi a i znamemu dobyti Jeruzalema pri kterem doslo k masakru, ostatni vojenske akce nevybocovali tehdejsim praktikam, ostatni krizove vypravy v podstate slouzlili jako podpora udrzeni a pripadne dobyti dalsich uzemi, pri ustupu krizaku a ztrate uzemi doslo k velkym masakrum ze strany muslimu v dobytych mestech o kterych se uz tak nemluvi, vsechna dobyta uzemi krizaky predstavuji ve sve podstate mini-uzemi v porovnani rozsahu uzemi, ktere muslimove (arabove)dobyli na krestanech od Iraku po Maroko az do Spanelska. Myslim ,ze kdyz se mluvi o krizackych vypravach melo by se taky rikat "A" a ne jenom "B". Samozrejme cela problematika techto vyprave je slozitejsi a nevejde se do komentare pod bloq, ale na druhou stranu je to uz 1000 let a myslim, ze to nema zadnz vliv na dnesni evropany, mozna jenom na muslimy, z nejakeho duvodu.
03. 08. 2011 | 14:15

Zdeněk Brom napsal(a):

Libor Stejskal:

A hele, zase jedna hezká manipulace. V tom dnešním nic takového přece nebylo.
03. 08. 2011 | 14:18

Petr Havelka napsal(a):

Pane Brome,

ne, že bych se pana Stejskala chtěl moc zastávat, ale znáte to o těch jemných manipulacích, které tak potichoučku podstrkují "svoje" pod nos "

Vynikají v tom klevetnické ženy a hysteričtí muži :)
03. 08. 2011 | 14:23

voroshilov napsal(a):

Stejskal:
Non,je ne regrette rien...
Dnes zadny antisemitsky prispevek nebyl,byl legalni odkaz na jista fakta a jmena coz by vam mohlo preladit diskusi do jineho toku...A nepocitejte,ja Vasi zakernosti mam dost.
Prehazujete fakta jako spatny hrac kartama!
03. 08. 2011 | 14:24

stejskal napsal(a):

Přesně tak, pane Brome,

když má někdo jiný názor než Vy, tak je to manipulace (co byste se namáhal pochopit, že jde o to udržet prostor pro věcnou výměnu názorů, a tudíž i "udržet na uzdě" lidi, kteří zde OPAKOVANĚ píší to, co pan Voroshilov o Židech i další, co se zase netají svou nenávistí k jiným). A nic na tom nemění skutečnost, že poznámka pana Kurase o Židech a Trockém je dle mého dost mimo.

Libor Stejskal

P. S. Jednou nakonec též přijde doba, kdy sem nahlédnu jednou za čas a spravedlivě se nad něčím (někým) rozhořčím. Někdy se na to už těším ;-)
03. 08. 2011 | 14:25

Zdeněk Brom napsal(a):

Petr Havelka:

To je v pořádku. Jenom mi přišlo poněkud nefér srovnávat dva úplně jinak pojaté příspěvky.
03. 08. 2011 | 14:27

stejskal napsal(a):

P.P.S. Nesrovnával jsem dva jinak pojaté příspěvky, srovnával jsem na základě stovek přečtených příspěvků jejich autorů to, co mají dole mého společné (a jistě je toho daleko více, v čem jsou zase úplně jiní). l.s.
03. 08. 2011 | 14:31

Občan napsal(a):

To Petr Havelka:

Myslíte Kurase?
Tak ten nám to "svoje" hodil pod nos poměrně značně halasně a navíc k tomu zneužil "veřejné médium".
03. 08. 2011 | 14:31

Zdeněk Brom napsal(a):

Libor Stejskal:

Jiný názor není manipulace. Vy jste se tu odvolával na text pana vorosilova a dokazoval na něm, že je nutné mazat. Jenže ten vymazaný byl úplně jiný.

No jo, já už se s tím jdu bodnout a nebudu narušovat.
03. 08. 2011 | 14:33

Sladký napsal(a):

Zdeněkb- zdravím a dodávám,že chtít po panu Stejskalovi objektivitu je marné,marné,marné.Maže příspěvky s vulgárními výrazy (které běžně používají děti z prvního stupně ZŠ) a jeho politické preference z něj čouhají jak sláma z roztrhaného slamníku.To by bylo OK,proč ne.Ale on je zde svým způsobem rozhodčí.Dodám,že rozhodčí přímo nestydatě nahrávající domácím.
03. 08. 2011 | 14:36

Sladký napsal(a):

Zdeněkb- ještě dodatek.Cituji "Jiný názor není manipulace." Pan Stejskal, stejně jako řada dalších zdejších "demokratů" postupuje podle pravidla, geniálně zformulovaého prostoduchým Miloušem Jakešem: "ANO, MY BUDEME DISKUTOVAT.ALE JEN S TĚMI,KTEŘÍ S NÁMI SOUHLASÍ.
03. 08. 2011 | 14:39

voroshilov napsal(a):

Demokracie je absolutni vlada demokratu.
03. 08. 2011 | 14:42

Mac napsal(a):

no a naše pravice se navíc ještě může pochluvit, že její guru - hradní pán, toho času nám posílající propisky z cest - je i duchovním vůdcem toho pravičáckého pošuka Breivika....

Je krásné býti českým pravičáckým prosťáčkem....
03. 08. 2011 | 14:43

Drzá zrzka napsal(a):

A co ti, kteří souhlasí zásadně proti?
03. 08. 2011 | 14:44

Tamia Bestius napsal(a):

.. mazani vseobecne je blbost..ta cenzura ma chybu a velku..co mazete, mozete dat klukne skryte okienko aby sa videli co sa vymazalo ..ked uz..a antiseminitizmus je este vacsia blbost okrem hrozby ktoru skryva..okrem toho ze je to ten najvacsi precedens v dejinach ludstva.. ktory sluzi pokial sluzi..a pak..ako ked sa obrati kuzlo proti kuzelnikovi..ako vravi jeden izraelsky myslitel..
03. 08. 2011 | 14:45

Mac napsal(a):

...pochlubit se může naše pravice....i když pochluVit možná taky :-)))
03. 08. 2011 | 14:46

Čochtan napsal(a):

Pan Stejskal má zásadní problém. Ideologie mu stojí nad fakty a pravdou.
To má společné s Jakešem a i s Goebbelsem. Bohužel.
03. 08. 2011 | 14:46

Joe napsal(a):

Pro Voroshilova
https://www.youtube.com/watch?v=TmindJnEDvo
03. 08. 2011 | 14:47

Joe napsal(a):

Stejskal je zid, takze je alergicky na jakoukoliv kritiku svych soukmenovcu.
03. 08. 2011 | 14:49

Mac napsal(a):

nechte pana Stejskala na pokoji, má toho moc. Musí připravit zase nějaké ty interpelace s panem Kalouskem, nebo jinou morální autoritou......
03. 08. 2011 | 14:49

Starý napsal(a):

Díky.
Autor vyhmátl podstatu nejzávažnějšího Evroského problému.
03. 08. 2011 | 14:56

stejskal napsal(a):

A je to. Za všechno může Stejskal ;-) Je to žid a navíc něco jako Goebbels a Jakeš. Podle jedněch odporný levičák, podle druhých hlásná trouba pravice.

Nicméně pořád lepší, než když se zde vedou debaty na téma: Breivik potrestal zrádce národa či že být Židem je zhoubná nemoc nebezpečná celému světu. Přeci jen cítíme za tyto stránky jistou zodpovědnost (třeba i proto, že jsme jejich provozovatelé, ale nejen).

Přeji všem zajímavou, korektní a pokud možno slušně vedenou debatu.

Libor Stejskal

P.S. Lidé, mám Vás rád ;-)
03. 08. 2011 | 15:01

nejentak napsal(a):

Studie islámu odborníka dr. Patricka Sookhdea, ředitele Institutu pro studium islámu a křesťanství odhalila vraždy ze cti, polygamie, dětská namželství a mrzačení. Ke zjištěním došlo poté, co Daily Express oznámil, jak tajné soudy prosazují ISLÁMSKÉ PRÁVO a vytváří dvouvrstvý právní systém.
03. 08. 2011 | 15:08

nejentak napsal(a):

V reakci na studii dr. Patricka Sookhdea, řekl dr. Kalim Sidik, ředitel íránem podporovaného Muslimského institutu, toto:

“V britském zákoníku jsou zákony, které jsou v přímém rozporu s Alláhovými zákony. Jsme nejprve i nakonec muslimové”.

Islámská strana Británie tvrdí, že zavedený britský právní systém je “velmi neadekvátní a plný nespravedlnosti”.
03. 08. 2011 | 15:11

TomášL napsal(a):

Pane Stejskal,

a nepotrestal?
03. 08. 2011 | 15:11

Kochám se napsal(a):

Mac: Věz Pohůnku, že zde není výsernice... Tvé představy že každý pravicově smýšlející člověk je prosťáček, případně že má za gurrua Klause jsou naopak prostoduché velmi...
03. 08. 2011 | 15:14

Aktiv napsal(a):

Prostě si odmyslete všechny idee, ideologie, náboženství, které Breivik míchal do svého kokteilu, a ukažme si na typickou zášt vůči všemu cizímu, nenordickému a neevropskému. Idee slouží spíše k posílení nenávisti, tedy pokud ty idee nejsou ve své podstatě nenávistné!
V podstatě, když se někdo ožere v hospodě, navštíví nějakou akci DSSS a koupí si pořádnou rachejtli, a uskuteční Breivika, tak v očích lidí stejně smýšlejících strašně zaboduje!!!
03. 08. 2011 | 15:19

Tamia Bestius napsal(a):

aktiv, trafil si.. zast...a to vsetko z pocitu dakej nadradenosti a je jedno akej..mam kamosa , sionista a uctievajuci bez rozmyslu vyvoleny narod..narod co neexistuje a bachorku co existuje zivi sa nou tolko ludi az hriech..druhy si mysli ze neger patri do afriky a popija pri tom kakavko a zakusuje cokoladkou, treti nenavidi ciganov do spiku kosti a sam ma mozno ciganskych predkov..treti zidov a pritom sam je zid..a stvrty muslimanov a jazdi na super aute kde za benzin do neho polozilo zopar tych spinavych muslimanov zivot...no nesazluzime si tu cinsku invaziu? zasluzime veru, zasluzime..
03. 08. 2011 | 15:41

Yosif K napsal(a):

Ano ano ano - Breivik je rasista a extremista. Vrazdil nevinne lidi. Jeho fakticka podpora v Evrope se pohybuje nekde mezi nulou a jednim procentem.

Naprosty souhlas. Levicovi politixky korektni soudruzi rekli A. A kdy reknou B?
A. Breivik vrazdil nevinne lidi deti za ucelem politicke propagace svych idei. Je odsouzenihodny rasista a extremista.
B. Palestinsti teroriste a arabske pseudosocialisticke a islamisticke despocie vrazdi nevinne lidi za ucelem politicke propagace svych idei. Jsou to odsouzenihodni rasiste a extremiste. Akorat maji ve svych zedmich podporu radove 30-60% muslimskeho proletariatu a lumpenproletariatu.

Kdypak - mili levicovi soudruzi - uslysime od Vas i B? Nebo snad mate onen povestny DVOJI METR?????

Podivejte se do novin - okolo stovky mrtvych je pravidelna patecni davka radeni pokrokovych "socialistickych" soudruhu v Syrii, Lybii a Jemenu.
03. 08. 2011 | 15:56

záhorák napsal(a):

no nesazluzime si tu cinsku invaziu? To snáď ani nie.

A čo maďarskú?

zasluzime veru, zasluzime..
03. 08. 2011 | 15:59

Yosif K napsal(a):

Zajimava jsou to meritka pokrokovych soudruhu a pokrokoveho tisku:
100 mrtvych v Syrii - klid;
100 mrtvych v Lybii - klid;
100 mrtvych v Jemenu - klid;
nedostatek ocelovych trub na stavbu Kassamu v Gaze - ORGANIZACE ZACHRANNYCH FLOTIL, ORGANIZACE ZAHLCENI LETISTE BEN GURION ROZTESKNELYMI BOJOVNICEMI ZA ISLAMISTICKOU VLADU V PALESTINE, hlasity skuhrot po cele zemekouli na podupovanim lidskych prav islamistickych extremistu a teroristu v Gaze.......
03. 08. 2011 | 16:02

Občan napsal(a):

Libyi přepadli a vraždí v ní muslimové?
A sakra, tak NATO kompletně, vč. USA a ČR konvertovalo k islámu a ještě navíc k socialismu! Zdá se, že nám něco uniklo...
03. 08. 2011 | 16:05

Kochám se napsal(a):

Milý Tamio Bestie
Stejné to je i v rámci jiných znesvářených komunit, to jak pohrdavě se vyjadřují antifašisté o neonacistech a obráceně je též velice výmluvné. Ovšem co se týče ropy. Ta neroste jen v muslimských zemích. A buďme korektní, ne všichni muslimani jsou špinaví...
Co se týče čínské invaze. Zatím žádnou nepozoruji. Pokud by se přeci jen udála. Formou imigrace bych ji i uvítal. Alespoň by byla naše milá imigrační politika ve svém důsledku byla bohatší. Snad by pomohlo pokud by se imigranti nemuseli sžívat jen s "domorodými evropany" ale i s dalšími početnými imigrantskými skupinami. Navíc číňané jsou velice schopní a pracovití. Mohli by jednou táhnout naše důchodové a sociání programy až bude příliš málo nativních pracujících. Zdá se mi to rozhodně jako méně fantasijní teorie, nežli to že tento potáhnou muslimští a afričtí přistěhovalci...
03. 08. 2011 | 16:07

Kochám se napsal(a):

Milý Občane
Věru uteklo Vám mnoho. Z jakých elementů se skládají libyjští bojovníci za svobodu je poměrně známo a jak se chovají taktéž. Tím nechci tvrdit že Kaddáfí je světec. Bojují tam lumpi s lumpy o to, kdo bude lumpů král.
03. 08. 2011 | 16:16

olga napsal(a):

TomášL,Kochám se
-Láska je trpělivá, je laskavá, láska nezávidí, láska se nevychloubá ani nepovyšuje; 5není hrubá, nehledá svůj prospěch, není vznětlivá, nepočítá křivdy, 6není škodolibá, ale raduje se z pravdy; 7všechno snáší, všemu věří, vždycky doufá, všechno vydrží.-
-44Všichni věřící byli pospolu a měli všechno společné. 45Prodávali pozemky a majetky a rozdělovali všem, jak kdo potřeboval. 46Denně zůstávali svorně v chrámu a ve svých domech lámali chléb a dělili se o jídlo s radostí a upřímným srdcem. 47Chválili Boha a všem lidem byli příjemní. Pán k nim pak denně přidával další zachráněné.-
Tu vidím předlohu. To jsou úryvky z Bible. To jste asi poznali. Jinak v rodině taky nepočítáte, a dáte každému co potřebuje. Nebo snad ne? Nedíváte se na nemocného jako na přítěž. Dokonce i o zvířátko se staráme.
Taky se mi líbí citát od A.de Mello: Činy jsou buď dobré, či špatné. Lidé pouze dobří.
03. 08. 2011 | 16:18

Sladký napsal(a):

Z této před časem výstavní diskuse se stala zoufalá,primitivní žvanírna,kam každý chodí vyklopit svůj "náklad" aniž by bral sebemenší ohled na to,co psali ti před ním...tohle není diskuse, tohle je veřejná hromadná onanie,je to opravdu smutné,nahrnuli se sem lidé,kteří nedokážím napsat víc než pět vět a naprosto nejsou schopni na úrovi reagovat ani na podněty blogu,ani na ty diskutující,kteří prezentují nějakou MYŠLENKU.kDYŽ JSEM SEM PŘED ČASEM PŘIŠEL,PSALI SEM LIDÉ,KTERÉ ČLOVĚK MUSEL BRÁT VÁŽNĚ-protože se uměli vyjadřovat...a každý nově přichozí se musel snažit,aby se jim vyrovnal.Dnes? Z větší části SRAČKY.Trapné, neobjevné ideologické plky,prezentované řečí čtvrté hospodské skupiny.Čest a chvále výjimkám.Ale velikání,co sem kdysi psali,odešli.vůbec se jim nedivím.Záplava primitivů likviduje vše.
03. 08. 2011 | 16:19

Kochám se napsal(a):

A propos Občane, konverze k socialismu je nemožná... ten musí člověka posednout
03. 08. 2011 | 16:20

Pepa Řepa napsal(a):

Jak je ta společnost česká, středisková pestrá, přepestrá.
I Otík ducha mdlého by se našel, teď zrovna šlape.
Tak to vezmeme popořádku. Otíka vynecháme, je to smutný případ

Kuras,
s bystrým postřehem, že Breivik a jeho prasárna jsou posilou hnutí "užitečných idiotů" se dá souhlasit, jak tomu bude z dlouhodobého hlediska (KM)lze pouze spekulovat.
Na druhou stranu-jako správný konvertita- vytáhnul p. Kuras zpod talitu "křižácký syndrom". Asi už je šábes.Nějak jsme se předešli, autore.
Hmmm, až chytnou druhý dech místní antisemité-a že jich tady je- vytáhnou Avrahama Sterna a ti bystřejší možná i zelóty,

Jak s Kurasem souvisí?
Pravda,pravdoucí-nijak. Respektive to souvisí úplně stejně jako souvisí Breivik s křižáckým syndromem a vymlácením Konstantinopole i Jerůšalaim, oboje spojuje jediné.
OSLÍ MUSTEK.

Nebyl jste-pane Kurasi- v poslední době i zubaře?

Olga
Olinko Vy musíte být strašně hodná ženská, ale když je Kuras napřed, Vy pozadu. Představa, že láska vše vyřeší letěla mezi dětmi květin na West Coast. Nevyřešila, pokud přežili jsou dnes hippíci v ústavech.

Občan, Voroša etc.
Určitě přijdou další. Elfik, Kabala ......
Když vidí Žida dostávají psotník, když Američana epileptický záchvat. Pokud se to sejde najednou je potřeba volat rychlou.
Má to spíše humorný podtext, Občan sděluje že pilně sleduje co si pejzatci píšou v novinách, občas zaperlí, že se v Izraeli nemluví hebrejsky ale povinně jidish, nebo že zahalování partnerek bradatců si vymysleli deformátoři Quránu.
Poránu.

Na druhou stranu mne naprosto neuráží případná svobodná debata, kolik Židů bylo ve vedení NKVD a kolik v politbyru bolševických partají. To běžně pitvají židovští autoři, jako Primo Levi o tom se dá běžně s Židy otevřeně hovořit.
Milí Vorošo bylo jich mnogo, očeň mnogo, ale Vás bylo víc, takže na ně bolševismus, který zachvátil na 45 let východní Evropu nehodíte.
Že by se o tom mělo hovořit, tady máte pravdu. Ale doba je zlá, Brettschneidři bdělí a když vyhodíte PC dveřmi, vrátí se oknem.

Ivan a pod.
Jako Jiří Suchý, nic ve zlým, ale nějak Vám unikly souvislosti. Inu Dalí, Chagall, v takový společnosti se Vám nedivím. Zkuste so občas protřít oči nebo vyčistit brýle.

Čochtán
nezklamal, na své-krajní políčko na šachovnici-si nenechá sáhnout, tam nikoho nepustí. Kdyby byl Jack The Ripper ten "jeho", pošle mu do lochu balíček.
Hodnej kluk, ten Jack.

Noe
zapěl tu svou, song o "levounech a pravounech". Za chvíli bude zpěv sborový. V tom to je, vraždí přece levoun/pravoun a vzorem je levoun/pravoun.
Račte si vybrat,

Brom
Oceňte jemnost. Všichni jsme manipulováni, všichni máme své "řídící orgány",většinou manželky.

Vico
Statečný člověk. Jako první zvedl prapor České obce eurohujerské "Sekce UI". EU nám nikdo rozvracet nebude, za znevažování multi-kulti bude flastr, imigraci volnou, nekontrolovatelnou, čím více ghett, tím lépe.
Určitě se dostaví ostatní.
Možná přijde i kouzelník nebo stihne bratr Wěnceslaus napsat výživný blog, že z Židů nic dobrého nekouká z konvertovaných obzvlášť.
On to přece říkal.
Jen ten jeho Uri Avneri se vyvedl.
03. 08. 2011 | 16:21

Mac napsal(a):

Kochající se

jestli zde je nebo není výsernice (krásná metamora pravičáckého NE-prosťáčka) nezáleží na přání kochající ho se, ale pouze na realitě. A ta je daná.

Pokud připustíme, že místní plkárna představuje jakýsi sociologický vzorek, potom je jednoznačně pravda, že pravičák made in Czech je pouze DÍLEM prosťáček. Protože musíme ponechat část popisu jeho osobnosti takovým kategoriím jako je arogance, agresivita a sprostota. Ovšem tím se malinko zase vracíme k tomu prosťáčctví.

Spokojen, kochundo?

Mimochodem, váš guru Hradní Narcis Propisenko byl zvolen hlasy české tzv. pravice. Takže guru levičáků asi nebude
03. 08. 2011 | 16:23

nejentak napsal(a):

Výňatek ze zprávy Studie islámu dr. Patricka Sookhdea, ředitele Institutu pro studium islámu a křesťanství

Zpráva zmiňuje “některá nařízení, která se vztahují k nemuslimům”. Zde je ukázka (Umdat al-Salik, Opora poutníkova a pomůcka pro věřící):

Například:
Co se rozumí, kromě jiných případů, porušením dohody mezi islámským státem a podřízeným nemuslimem žijícím v islámském státě.

O-11.10

Dohoda je také porušena (A: s ohledem pouze k pachateli), pokud stát rozhodl, že kterákoliv z následujících věcí jí poruší, a některý z podřízených tak učiní, ačkoliv pokud stát neurčí, že tyto činy smlouvu porušují, pak jí neporušují; konkrétně když jeden z podřízených:

1- spáchá nevěru s muslimskou ženou nebo si jí vezme;

2- skrývá špehy nepřátelských sil;

3- svádí muslimy od islámu;

4- zabije muslima;

5- nebo řekne něco nepovoleného o Alláhovi, Prorokovi, nebo o islámu.

Trestání všech těchto zločinů se provádí dle práva šarija.
03. 08. 2011 | 16:24

Kochám se napsal(a):

Milá Olgo
Když si vypíchnete několik citátů z bible, které jsou na pohled líbivé... ovšem už neřeší problémy danné jejich realizací. S jídlem roste chuť a dát tedy každému co potřebuje je nemožné.. neboť potřeby se sťupňují v přímé uměře s tím jak jsou naplňovány. Já mám rád tento citát: "Přemíra lásky nepropůjčuje člověku počestnost a důstojnost" Euripides. Neboť mne upamatovává na to, že proklamovat dobro ještě neznamená ho i činit.
Některé pasáže bible jsou líbivé, jiné zase naopak... Záleží jen na každém jednotlivci co si vybere, případně na autorita jež ní vybírá, které se ten jednotlivec podřídí... Proto nemohu považovat bibli ani to co hlásá za universální dobro ani lidi kteří se jí oddají za zachráněné... To je soukromá věc, pokud se tak dotyčný cítí a je mu to prospěšné... dobře mu tak
03. 08. 2011 | 16:42

santawizard napsal(a):

šlapka:v každé hospodě je jenom samá k++va ale žádný hospodský hospodský kaplan neexistuje.Jak dlouho si myslíte,že to bude takhle pokračovat?
03. 08. 2011 | 16:43

voroshilov napsal(a):

Repka:
Ja na nikoho nic nehazim,poukazuji na to ze jsme strasne duverivy narod-jednou nam importuji ze zahranici komunismus,podruhe kapitalismus,potreti liberalni demokracii a my to bastime jako dite cokoladu a potom se nestacime divit...
Tim ze Rusku v poradi vladnou Mongolove,Zide,Nemci nebo Gruzinci jenom ukazuje ze my nejsme zadna sovinisticka rise zla ale kosmopolitni celek,Britove na rozdil od Nas i kdyz ztratili sve imperium tak nikdy nedovolili podrizenym narodum delat u sebe doma bordel,tak kdo je imperialista?
03. 08. 2011 | 16:47

nejentak napsal(a):

Výňatek ze zprávy Studie islámu dr. Patricka Sookhdea, ředitele Institutu pro studium islámu a křesťanství

Zpráva zmiňuje “některá nařízení, která se vztahují k nemuslimům”. Zde je ukázka (Umdat al-Salik, Opora poutníkova a pomůcka pro věřící):

Například:

O-11.5

Nemuslimští podřízení jsou povinni řídit se islámskými pravidly, která se vztahují k bezpečnosti a zabezpečení života, úcty a majetku. Kromě toho:

1- jsou trestáni za spáchání nevěry nebo krádeže, nikoliv ale za opilost;

2- jsou odlišeni od muslimů oblekem, nosí bílý pás;

3- nejsou zdraveni pozdravem “as salamu alejkum” (mír s tebou - Islám Info); 4- musí se na ulici držet stranou;

5- nemohou stavět vyšší budovy než muslimové, nebo na vyšším místě, ačkoliv když získají vysoký dům, nemusí být zbourán;

6- je jim zakázáno otevřeně ukazovat víno nebo vepřové, (A: a zvonit na kostelní zvony nebo ukazovat kříže), recitovat Tóru nebo Evangelia nahlas, nebo na veřejnosti ukazovat své pohřby a slavnosti;

7- je jim zakázáno stavět nové kostely.
Něco podobného už v nacisty okupované Evropě jednou bylo. Skoro 12 let.

No pasarán!
03. 08. 2011 | 16:50

dede napsal(a):

Gottwald je úplně jiná kapitola než Trockij a oba než Breivik.Vzdělání prvních dvou je evropský Marx,posledního americká antropologie,americké společenské vědy-samoucky jako ostatní to své.Krom toho,Breivik není odsouzen,je připravován na soud a ten čin ala Breivik nikdo nikdy u prvních dvou nezjistil.Dělat z justice kolmý kop Gottwalda,je přinejmenším neomalenost hodná ZDŠ.Procesy vedl politicky Slánský,rychtovala je StB s justicí-odborně,fakty,podporovali pracující statisíci podpisy a peticemi.Gottwald podepisoval jako prezident.Gottwald asi procesem se Slánským usoudil,že nastal čas to pootočit jinam.Berijovce jste vůbec nezmínil.Stalina s Benešem za války ,Beneše a Sudeťáky, Gottwalda,Fierlingera a Slánského v Moskvě za války,Beneše s Horákovou u nár.soc.strany. Ruské legionáře Syrového,Gajdu,Gottwalda a Fierlingera.TO Vám Gajda se Syrovým vyvházejí lépe než to dva sjednotitelé KSČ a ČSSD? Gajda-fašistický převrat 1933-Židenice.To za něj šel Gottwald do vězení ? Gajda -náčelník genštábu 1936.Gajda -nabídka spolupráce fašistům 1938.Gen.Syrový odsouzen k mnoha letům poválečnými soudy začinnost v okupaci.
Hlásíte se k okupaci Němci jako pozitivu-tak chápat tento blog?
03. 08. 2011 | 16:54

Kochám se napsal(a):

Milý Macu
Plakát s nápisem "Zde Pohunku není výsernice" jsem viděl před několika dny ve zbytku paláce hradu Buben, který tam reflektoval činnost kterou tam návštěvcníci provádějí, při své schopnosti odhalovat prosťáčství bys neměl mít problém pochopit, že jsem ji užil na tebe, právě pro tvé invektivy vůči všem pravičákům. Než jsi zaučinkoval, byla toho debata oproštěna.
Je to přesně úkaz toho o čem psal Tamio. Jsi levicově zaměřený a proto jsou hned pravicově zaměření prosťáčci. To že si ho zvolily hlasy nějaké "pravice" ještě neznamená že je gurruem všech pravicově smýšlejících. To bys při tvé nadřazenosti měl vědět...
03. 08. 2011 | 16:57

dede napsal(a):

opravuji na "vycházejí"
03. 08. 2011 | 16:58

Pepa Řepa napsal(a):

Vorošo
Proč jenom "Import"?
Z hlediska, mne Čecha jste zase Vy-po r. 45- byli "Export".
Export bolševismu. Ale musím uznat, že kdyby i u nás po.r45 nebyla početná klika domácích "uíček" -možná podobných jako jsou to současní, nemohl se režim tak snadno etablovat.
Dokonce vyhráli jedny svobodné volby, tuším v r.46, a další už nebyly.
To samé v Rusku. Kdyby nebyla úrodná půda, nic by nerostlo.
Říkal jistý Chance z Beeing there...
03. 08. 2011 | 16:59

santawizard napsal(a):

Husák= Hácha?
03. 08. 2011 | 17:02

voroshilov napsal(a):

Mimoto,mestak nevidi ze trockismus preletl cas a vzdalenost a ted vladne svetu(se vsim respektem ke Lvu Davidovici)jeho uceni ted vidite vsude:
multikulti- byvala Internacionala
valky o demokracii-svetova revoluce
svetovlada-Kominterna
vycisteni tridnich nepratel-valka proti levicakum a muslimum
A sami to ani neskryvaji,napr.aktivista politik Patrick Bukchanan.

A nakonec ta stvava nenavistni propaganda proti Stalinu je dilem trockistu a jejich bastardu!
03. 08. 2011 | 17:03

Jindra napsal(a):

Autor to vystihl. Psychopaté se vyskytují ve všech národech úměrně jejich velikosti. Máme štěstí, že je nás málo.
03. 08. 2011 | 17:06

Tamia Bestius napsal(a):

Kocham se, mi je srdecne jedno kto je akeho razenia nabozenskeho alebo nebazenskeho a akej farby koze a odkial je...pokial nekradne a nezabija a neklame....problem nie je v pristahovalcoch kdeakych..problem je v nas..vrestime ze nechceme toho a toho, europa je europanov a zidov mame na krku a riadia nam zivot aj zakonne, nechceme negra ale tak sme ho vyzrali ze uteka k nam od hladu a nechceme muslimana ale zasiali sme mu vojnu a okupaciu, dokonca aj islamsky teror a on uteka pred smrtou..sudia zlocinca dnes-- Mubaraka..pozri sa na nase a zapadne spravodajstvo..a pritom by tam s nim malo sediet v tej klietke aspon pol vlady izraela, usa, britanie a kdeakeho svinstva politickeho vydieracskeho..pravidelne tu pisu o syrii ale ze vyzbrojuju v syrii najhorsich vagabundov a ti stielaju ludi, dokonca aj prezleceni v uniformach syrskej armady to tu ani jeden nenapise..a dokazy su, nie ze nie...a dostupne, nie ze nie..to, ze syria bola prva vobec na svete ktoru postihol made in USAmsky teror nikdy nikto nepovie..nevedia a ked vedia- nepovedia..psssst..no nooo..v mene otca i syna i ducha svetskeho ..toho ducha svetskeho co mu je vsetkeho malo..
03. 08. 2011 | 17:06

voroshilov napsal(a):

Repa:
Nekecej,nikdo vam nic neimportoval z Ruska,lid si zvolil nove pokrokove hnuti po zkusenostech s kapitalismem a imperialismem-hospodarska krize a dve svetove valky.
03. 08. 2011 | 17:08

Pepa Řepa napsal(a):

Vorošo
Že by?
To je jako z Johna Browna.
Lev Davidovič mrtev je a jeho tělo tlí
jeho duch však kráčí dál.....
No nevím, nevím, já ho moc neznám, je tolik jiných autorů.

já zpíval

...kráčí dál a v košili se třepetá
je mu zima veliká
03. 08. 2011 | 17:10

Pepa Řepa napsal(a):

Mám pocit-Jindro-že 2x tolik než Norů.
03. 08. 2011 | 17:12

rybalko napsal(a):

Voroshilov, ten který jako věrný Stalinův stoupenec organizoval ve třicátých letech čistky v armádě, během nichž byla na základě vykonstruovaných soudních procesů vyvražděna většina jejího důstojnického sboru, ten Voroshilov ještě žije?. Ten, který zanedbal, spolu s maršálem Kulikem, zejména logistické zajištění a výcvik armády, z kterýchžto nedostatků se Rudá armáda vzpamatovávala ještě dlouho po vypuknutí druhé světové války. Jeho nástupce, mnohem schopnější velitel maršál Semjon Timošenko, dle svých slov by potřeboval na obnovu plné bojeschopnosti Rudé armády nejméně 5 let. Dostal na to však jen jeden rok. Být Voroshilovem, zalezu do sklepa a mlčím.
03. 08. 2011 | 17:20

voroshilov napsal(a):

Pepa Repa:
To je proste,byvaly vudce sovetskeho statu ktery prohral stranickou valku se Stalinem se stal nejvetsim nepritelem sveho vlastniho proektu(ktery On a Lenin vybudovali) a nejvetsim pritelem vseho co smrdelo rusofobii a antikomunismem,kdyby nezhebnoul tak by byl predchudcem Brzezinskeho a mozna i kamaradem Hitlera jako Vlasov,smutne...
03. 08. 2011 | 17:20

TomášL napsal(a):

Olgo,

přiznám se, že kdybych musel tipnou, asi bych tipnul Bibli, kterou jsem nečetl, i když jsem ji měl již několikrát položenou u postele...

A jestli je to tam psáno, tak Vás mohu ujistit, že ač jsem -zas a znovu- sbíral sil ke četní Bible a překonání alespoň 35.stránky, pomohla jste mi vystřízlivět a dohnat mě k tomu, abych tento neaktuální 2000 let starý kánon, poté co přijdu domů, vyhodil z do popelnice...
03. 08. 2011 | 17:21

veverka napsal(a):

"Žádný alkohol, žádná prostituce, žádné porno, žádný hazard, žádné drogy, žádná hudba a koncerty"

No až na tu hudbu a koncerty tomu není co vytknout.Když z toho tady křesťani a židi udělali zkorumpovanou žumpu plnou prodejných děvek,tak je jen otázka času než to nahradí něco lepšího.

heslo židovského konvertity Kurase zřejmě zní:

"co nejvíce alkoholu,prostituce,porna,hazardu a drog" ?

No pak to tady taky podle toho vypadá.
03. 08. 2011 | 17:29

TomášL napsal(a):

veverko

Já bych to viděl tak, že pár magorů vylepilo nálepky. Pakliže by chtěli "obsadit místo a řídit jej", byli by velmi rychle zpacifikování...
03. 08. 2011 | 17:36

psí štěk napsal(a):

Souhlasím s vámi, Jindro. Máme štěstí že je vás psích opatů, jak říkáte, málo.
03. 08. 2011 | 17:39

veverka napsal(a):

Tomáš L

Já netušim kdo je vylepil,hodnotím jejich obsah.
03. 08. 2011 | 17:40

voroshilov napsal(a):

jebalko:
Az kdyz konecne odejdu odsud muzes srat rusofobii a fasistskou propagandou od rana do vecera,jeste jsem tady a nemusim kazdemu magoru vymlouvat jeho nehorazni lzi!
03. 08. 2011 | 17:40

pavelp napsal(a):

Pane Stejskal tak ze muzeme si o kazdem narodu nebo etniku v podstate povedet co chceme....samozrejme pokud to nezavani malinko nenavisti ale napsat neco o zidech nebo Izraeli je tabu???Je znamo ze Izrael porusuje lidska prava hodne!!!!Myslim ze neco tzakoveho maji dokonce i v ustave....na prvnim miste je stat Izrael a teprve potom to ostatni....v ramci sve ustavy si muzou provadet teror a podle jejich presvedceni je to OK!!!Upozornuju ze osobne proti izraeli ani zidum necitim zast jako ji necitim k zadnemu narodu..ale svuj nazor na nekterezeme nebo etnika mam a kdyz je minimalne 50% obyvatel nektere zeme nebo etnika vychovavano k nenavisti k druhym tak o nich nemuzu mit dobry nazor a hledat toho jednoho ktery neni zli je docela problematicky ne...hezky vecer
03. 08. 2011 | 17:54

viko napsal(a):

Kuras: Jo. (Teda to s těma plakátama ji krapánek podezřelý.)

"Víru ať si má každý jakou chce. Vraždit, utlačovat a umlčovat nesmí jménem žádné. To je ta hranice, kterou si musíme ubránit. Před všemi, kteří ji chtějí zlikvidovat."
Ten potenciál má islám solidní, jak je vidět z různých koutů světa. Ale dokažte jim to, že se budou stejně chovat i tady, až přijde čas, když mají ve prospěch své víry nakázáno i lhát.
03. 08. 2011 | 17:56

honolulu napsal(a):

Pane Stejskal,
Cochtan se snazi o vysvetleni tragedie a jejich pricin. Jako kazdy Amik i ja jsme vubec nerozumeli vrazdeni nevinnych deti.

Clanky pana Kurase,
jsou velmi zajimave a inspiruji k premysleni. Je to hvezda mezi temi co zde pisi. Je-li zidovske viry, nebo neni, to je uplne jedno. Je to jeho soukromna vec.

Prispevky pana Yosifa K,
nas informuji o vecech o kterych levicovy tisk mlci. Je velmi dobre, ze sem pise.

Vorosilov,
ma rad svoji zemi a namlati kazdemu kdo se ji dotkne. Namlati mu preventivne.
Nejvice namlatil me a ja jsem Katolik. On urcite neni Nacek.
Jeho prispevek 14:00 me dusil smichem.

Pepa Repa, je zde kralem. Jeste jsem necetl nic, co by mu dokazalo dat challenge.

Nejvaznejsi prispevek napsal pan nejentak (16:50)

Nejodornejsi protidemokraticka, nacisticka hnusarna je prispevek od Obcana (14:13)

Pane Stejskal mate to tezke, jste napadan z leva i z prava.
Za sto let budete dustojnikem v nebi za prozite utrapy.
To co zijete prohlubuje dusi. Az budu vedet den a mesic Vaseho narozeni, tak zjistim kolik mate jeste dusevni energie.
Panove prosim, piste dal. Dobre se bavim, at mam co cist vecer.
Vase myslenky jsou zajimavejsi nez cela nase TV
03. 08. 2011 | 17:57

veverka napsal(a):

honolulu

"Prispevky pana Yosifa K,
nas informuji o vecech o kterych levicovy tisk mlci. "

Aaa hlavní bavič honolulu dorazil.Který "levicový tisk" máš milé honolulu na mysli?Nějaké vaše Honolulské listy? Pro tvou informaci,u nás v Česku je veškerý tisk více či méně pravicový.

Jinak ještě k těm letákům...nevim nic o tom,že by muslimové měli něco proti hudbě,takže je zřejmě vylepujou nějaký provokatéři myšlenkově blízcí konvertitovi Kurasovi.
03. 08. 2011 | 18:09

kochám se napsal(a):

Milá Veverko
Muslimové proti hudbě nemají nic, ale fundamentalisté to mají trošičku jinak, hlasitou hudbu zakazoval i taliban, než zjistil že skrze písně se může náramně propagovat. Ostatně plakáty nezakazují hudbu jako takovou, ale veřejné hlasité hudební akce
03. 08. 2011 | 18:12

Kochám se napsal(a):

Co se týče černé afriky... příliš mnoho lidí, příliš chudá země a cleptokratické vlády = bída a hladomor. Jak upadla Zimbabwe z oblilnice afriky v nejchudší zemi poté co převzali místní vládu je známé... K podobnému konci pomalu kráčí i RJA od tamního "převratu"
Měli bychom je místo neustálého předhazování ryb naučit rybařit a nebo je nechat ať se to naučí sami
03. 08. 2011 | 18:17

stejskal napsal(a):

Dobrý den, pane pavlep,

nevím, jak jste přišel na tuto svojí konstrukci. Máte za to, že se na těchto stránkách nekritizuje Izrael (doporučuji třeba některé blogy pana profesora Hořejšího)?

Kritizujte, koho chcete, ostatně od toho tu tyto stránky jsou. Pokud ale někdo OPAKOVANĚ pod různými blogy (často i nesouvisejícími) píše cosi o tom, že Židé jsou původci všeho zla na světě, že být Židem je zhoubná nemoc, která je nebezpečná všemu lidstvu atd. atd., pak je to dle mého soudu čistý antisemtismus (s nímž má lidstvo historicky dost neblahé zkušenosti). Po nějaké době začnu mazat VĚTŠINU jeho textů, kde se výraz Žid objevuje (pokud by se někdo stejně paranoidně zaměřil na jiné etnikum nebo rasu a OPAKOVANĚ psal, že za všechno na světě mohou Palestinci, Maďaři či Křováci, postupoval bych podobně (a to i přesto, že organizované pogromy s cílem všechny vyhladit na ně mnohasetletá historie nezažila).

Libor Stejskal

P.S. Nejsem Žid (nebo o tom alespoň nevím). Ale jsem dost obezřetný, co se různých odporných ideologií týče (a mezi nimi je antisemitismus dle mého jednou z nejhorších).
03. 08. 2011 | 18:17

nejentak napsal(a):

veverka napsal(a):
"Žádný alkohol, žádná prostituce, žádné porno, žádný hazard, žádné drogy, žádná hudba a koncerty"

No až na tu hudbu a koncerty tomu není co vytknout.Když z toho tady křesťani a židi udělali zkorumpovanou žumpu plnou prodejných děvek,tak je jen otázka času než to nahradí něco lepšího.

heslo židovského konvertity Kurase zřejmě zní:

"co nejvíce alkoholu,prostituce,porna,hazardu a drog" ?

No pak to tady taky podle toho vypadá.
03. 08. 2011 | 17:29

Nejentak reaguje: Ano, verberko, pokud jste to psal/a střízliv/á, pak vám není pomoci.

Taky občas napíšu blbost, ale já se předtím musím napít.
03. 08. 2011 | 18:22

Pepa Řepa napsal(a):

Pane Stejskale
měl bych odsobní dotaz mimo thema.
Ludvík Hradílek popisuje kolonii Buďánka a uvádí, že je vlastníkem 170 metrů. Projel jsem si fotky. Nemohl byste se ho zeptat, jestli tam nahoře ještě bydlí Miroslav Br. (či jeho potomci)? Kdysi ho porazilo auta, napadal na jednu nohu, věk okolo 65. Mám pocit, že jeho domek je jediný, který zbyl. Mohl ho ale prodat. Jedu v noci pryč, kdyžtak si to přečtu po návratu.
Hradílek by to mohl vědět.
Děkuji.
03. 08. 2011 | 18:25

Občan napsal(a):

Zvláštní věc.
Tak Vorošilov je smazán, protože sem "paranoidně" zavěsil seznam židovských pohlavárů NKVD.
Ale Yosif K., obsesivně hanobící Palestince, prohlašujíce je permanentně VŠECHNY za teroristy, paranoidně (a VELMI hrubě) napadající příslušníky VŠECH národů, sympatizujících jakkoli s Palestinci, tu je a je a je.

Zajímavá selektivnost.
03. 08. 2011 | 18:32

pavelp napsal(a):

Pane Stejkal z vasi odpovedi samozrejme musim souhlasit...jsou hranice ktere neni slusne prekrocit....hezky vecer
03. 08. 2011 | 18:34

t... napsal(a):

Pane Stejskale,

napsal jsem Vám jinde, zde se mně nechce nic psát, nedopadlo by to dobře.
03. 08. 2011 | 18:37

rypalko napsal(a):

Kdo je Voroshilov?
Podílel na plánování vpádu do Finska a měl hlavní zásluhu na zdrcujících porážkách, které Finové Rudé armádě uštědřili v prvních dvou měsících Zimní války. Vorošilov svedl všechny neúspěchy na podřízené. Nicméně jeho selhání bylo příliš okaté, a tak byl z postu komisaře obrany odvolán a nahrazen Timošenkem, který válku vítězně ukončil. V letech 1939–1940 Vorošilov organizoval zřizování táborů smrti pro nepohodlné polské válečné zajatce a obyvatele části Sovětským svazem obsazeného Běloruska a Ukrajiny.
03. 08. 2011 | 18:41

Mac napsal(a):

kochající se

díky za objasnění, levičácký prosťáček je konečně v obraze.

Akorát by mi ještě pravičácký inteligent mohl objasnit, když tedy Propisenko není jeho guru, jestli jím je spíše Mirda Topol, chemický al-kalous nebo snad svazáček Nečas?
A pro úplnost: Pravičák, kterej (předpokládám) volí pravičácké strany, které potom posadí na trůn Propisenka, se ze své zodpovědnosti za tohoto gurua nevyžvaní. I kdyby si stokrát plkal něco o výsernicích.....
03. 08. 2011 | 18:47

Mac napsal(a):

Občan

Yosif má zvláštní postavení, tihle Vissarionovičové to vždycky uměli koulet s cenzurou
03. 08. 2011 | 18:48

Kochám se napsal(a):

Mac: Jsi omezen ve svých prvoplánových chimérách a já tě jim přenechám...
03. 08. 2011 | 18:54

honolulu napsal(a):

Geeee, ja zase prijdu pozde.
VOROSILOVE, co jsi to tam dojebal v nejake valce ? ?
Rybalko na Tebe rika strasne veci...(Kdo je Rybalko ? Ja se mezi temi komousi vubec neviznam ?)

Obhaj se, nebo si zmen aspon nick !
Co takhle se jmenovat po nejakym slavnym, velkym Rusovi.
Napr. Alexander Soldzenicin, nebo Taras Bulba, nebo aspon Gorbacev ?
Ne, abys me zacal mlatit. Myslim to dobre, chci Ti pomoci.
03. 08. 2011 | 19:03

Mac napsal(a):

kochající se

no sláva, tak se příště ani nezačni navážet do někoho, kdo o pravičáckého pindala nemá zájem, a bude klid, ju? Ty chiméro :-)))
03. 08. 2011 | 19:07

Mac napsal(a):

honolulu

Rybalko je významný rudoarmějec, kam vtrhne, tam znásilňuje a plení!
03. 08. 2011 | 19:09

rypalko napsal(a):

Hromadný vrah Voroshilov, NKVD a Katyňský masakr.
Katyňský masakr je označení pro povraždění polských válečných i civilních zajatců vězněných v sovětských koncentračních táborech a táborech pro válečné zajatce, které provedla NKVD v roce 1940. Povražděno bylo přibližně 22 000 mužů – zejména důstojníků a příslušníků inteligence.
Příkaz k vraždě polských zajatců v Katyni, byl podepsan Stalinem, vrchním sovětským vůdcem, Klimentem Vorošilovem, významným maršálem Rudé armády, Molotovem, Sovětským diplomatem, a také Anastázem Mikojanem, vrchní autoritou Státního výboru obrany
Voroshilov by byl dnes, stejně jako Stalin a jim podobní masoví vrazi, zde uvedeni, souzen jako válečný zločinec.
03. 08. 2011 | 19:10

Kochám se napsal(a):

Milý Macu jsem v rozpacích zda se smát nebo propuknout v pláč nad tvojí chápavostí a vybraným slovníkem, což mě opět přivádí k tomu pohunkovi :)
03. 08. 2011 | 19:10

honolulu napsal(a):

Pozor panove, prave jsem zahledl Veverku.
Neverte mu, on neni Veverka.
On je Paramount Chief of Tsonga Tribe...
Ted bude horet, kladiva budou letat vzduchem...Utikam
03. 08. 2011 | 19:11

Mac napsal(a):

kochající se

tvé duševní rozpoložení je mi tak nějak šumafuk. Klidně se i se svým pohůňkem odeber do výsernice a vyřeš tam všechny své problémy, rozpačitá chiméro :-)))
03. 08. 2011 | 19:13

Kochám se napsal(a):

Milý Macu, jak originelní a překvapivé jednání jsi prokázal... už jsem propukl v smích, děkuji, ten prý léčí...
03. 08. 2011 | 19:19

Mac napsal(a):

kochající se

no vidíš, jak jsem ti prospěl. Prokážu ti ještě poslední službičku - radu: neříkej "origin-E-lní", je to znak snobismu. Normální člověk říká "origin-Á-lní"..... i když, ty jsi vlastně pravičák, takže to beru zpět....

A jinak nic ve zlým :-)))
03. 08. 2011 | 19:56

mb napsal(a):

řepa ... i já jsem pana Kurase pochválil za multikulturalismus, postmodernitu a hlavně za v(y)zývání tolerance ... to se mi moc líbilo ... zdravím ...
03. 08. 2011 | 20:16

santawizard napsal(a):

Podle mého názoru je to demokratická vláda a opozice,která pořádá byčí zápasy mezi nedemokratickýma levičákáma a pravičákama,úplně stejně jako to šíří vzdělanější blogeři mezi méně vzdělanějšími glozátorama. Tímto jde válka slov jako trhák na dračku a nebo cigarety a chlast jako trhák na dračku.,dohromady nebo zvlášť.V pozadí všeho však stojí samotné křesťanské církve.I když v bibli není nic napsáno ani o vojenských kaplanech ani nic o hospodských kaplanech křestanské církve nikdy v životě nesměli seminovat ani svoje vlastní hospodské kaplany ,ale vždycky museli seminovat jenom a jenom vojenské kaplany.Neměli by terroristi,jak se říká,raději unést nějakého biskupa,aby jim to všechno vysvětlil dejme tomu v nějaké hospodě?
03. 08. 2011 | 20:20

Yosif K napsal(a):

Pane Politicky Korektni a levicove uvedomely Obcane - par Palestincu znam, takovych i makovych. Nekteri podporuji palestinsky terorismus, jini ne. Nikdy jsem nerikal ze palestinsky terorismus podporuji VSICHNI Palestinci.

Nicmene dle PSR - viz dale - napriklad podpora vrazdeni studentu v Yeshive Mercaz Harav byla 91% v Gaze a 74% na Westbanku. Dle PSR podporuje dlouhodobe utoky na israelske civilisty cca 67% Palestincu. (Dle jinych vyzkumu je to neco pres 50%). Kolik procent Noru podporuje vrazednou akci Breivika? Jedno procento? Tancili snad na namestich a rozdavali si cukrovinky dle nadsenych podporovateluy a oslavovatelu palestinskeho terorismu mezi Araby? He?

A March 2008 report by Palestinian Center for Policy & Survey Research (PSR) noted that the level of support for armed attack against Israeli civilians inside Israel increased significantly with 67% supporting and 31% opposed, compared to support by 40% in 2005 and 55% in 2006. A February 2008 suicide bombing that killed one Israeli woman in Dimona was supported by 77% and opposed by 19%. An overwhelming majority of 84 percent supported the March 2008 Mercaz HaRav massacre, in which a Palestinian gunman killed eight students and wounded eleven in a Jerusalem school. Support for the attack was 91 percent in the Gaza Strip compared to 79 percent in the West Bank.
03. 08. 2011 | 20:22

sar napsal(a):

Velmi "zaujimave" a "poucne" citanie pan Kuras - ukazka ako sa daju vytvorit nezmyselne suvislosti ked je trocha snahy :-).Ale asi to bude predsa len trocha zlozitejsie. Breivik skor vyjadruje nie zmes roznych a casto si aj protireciacich nazorov ucelovo vytrhnutych z kontextu roznych filozofii. Este ze je dost ludi ktorym je vsetko jasnejsie ako samemu Breivikovi a su ochotny tym ostatnym (menej chapavym) vsetko vysvetlit.
03. 08. 2011 | 20:23

Yosif K napsal(a):

Pane Veverka, letaky na vyhlaseni shariatskych zon ve Velke Britanii existuji.
http://gatesofvienna.blogspot.com/2011/07/shariah-controlled-zones-redux.html

Je toho plny internet - graficky pusoibivy plakatek si muzete prohlednout na vyse uvedenm linku
The bright yellow messages daubed on bus stops and street lamps have already been seen across certain boroughs in London and order that in the ‘zone’ there should be ‘no gambling’, ‘no music or concerts’, ‘no porn or prostitution’, ‘no drugs or smoking’ and ‘no alcohol’.

Hate preacher Anjem Choudary has claimed responsibility for the scheme, saying he plans to flood specific Muslim and non-Muslim communities around the UK and ‘put the seeds down for an Islamic Emirate in the long term’.

In the past week, dozens of streets in the London boroughs of Waltham Forest, Tower Hamlets and Newham have been targeted, raising fears that local residents may be intimidated or threatened for flouting ‘Islamic rules’.
03. 08. 2011 | 20:37

voroshilov napsal(a):

honolulu:
Ja jsem nic nedojebal v zadne valce,trochu mne to nevyslo ve Finsku ale i Napoleon prohraval,jinak mam velke zasluhy v obrane Leningradu a logistickem zasobovani frontu vubec,marsal Rybalko je muj nedoceneny kolega,zarli stara kopa hnoje...
Menit nick nemam zajem i kdyby trakare z nebe padali.
03. 08. 2011 | 20:51

Kochám se napsal(a):

Milý Macu, také nic ve zlém, normalita je subjektivní pojem založený na normách dané skupiny
03. 08. 2011 | 21:19

Hurá napsal(a):

Hrdě se hlásím k zastavení islamizace Evropy, požaduji zákaz šíření bludů v podobě všech náboženských "učení" v Evropě a distancuji se od "filosofie" a činů vraha Breivika !
03. 08. 2011 | 21:49

Yosif K napsal(a):

Kolik procent Evropanu podporuje Brevikuv sileny masakr? Pul procenta? Jedno procento?

Kolik procent muslimu veri v hadith, ze pred spasou lidstva je nutno zabit vsechny zidy, i ty skryvajici se za kameny a stromy? V Palestinske populaci je to 73% - pruzkum z representativniho vzorku.

When given a quote from the Hamas Charter about the need for battalions from the Arab and Islamic world to defeat the Jews, 80% agreed. Seventy-three percent agreed with a quote from the charter (and a hadith, or tradition ascribed to the prophet Muhammad) about the need to kill Jews hiding behind stones and trees.
03. 08. 2011 | 22:48

Sutech napsal(a):

to: noe
A copak J.V.Stalin? ten taky dost slušně vraždil a za pravicového se opravdu označit nedá

Ale nechme mrtvé spát a řešme současný problém.
Už dávno si uvědomuji, že mezi námi a Římem je až moc paralel, měly bysme se z toho poučit a podniknout kroky, které potenciální pád odvrátí, je jasné, že přes zbraně to nepůjde, musí být podniknuty opatření na úrovni zákona.

Aby někdo ve státě s právním řádem zaváděl bez vyhlášení nezávislosti vlastní právní systém je nepřípustné, tito lidé by měly být postaveni před soud a odsouzeni.

Přemýšlím, jestli v budoucnu nebude opět nutné obehnat hranice ostnatým drátem. Tentokrát abysme, vím, že se podobnými hesly už jednou dráty obhajovaly, pro udržení naší kultury a relativní svobody. Nebo alespoň vystoupit z Schengenského prostoru, popřípadě z celé EU, myslím, že se Evropa v budoucnu opět rozštěpí na dvě Východní a Západnní, byť ne s odlišnými politickými systémy. Východní, možná kvůli půlstoletí vlivu SSSR, se na imigranty dívá jinak, než západ, po jisté stránce by se dalo říct, že se v lidech uchovalo jaksi více divokosti.
03. 08. 2011 | 23:09

Ivoš napsal(a):

Ať se to komu líbí nebo ne, žijeme v křesťanské civilizaci. Díky postupnému vývoji v Evropě (a následně i v USA) původně náboženská pravidla získala sekulární formu a vznik nezávislého diskurzu a následně vědeckého poznání (což byly sekularizované a rozvité náboženské myšlenkové postupy) získala Euroatlantická civilizace světovou převahu. Všechny cizí myšlenkové postupy je třeba vážit na lékárnických vážkách, jestli naši civilizaci obohacují anebo poškozují. Proti poškozování je třeba se tvrdě bránít.
Dále je třeba tvrdě vyžadovat reciprocitu. Mají-li mít muslimové u nás mešitu, musíme mít i my svou enklávu v muslimských zemích a propagovat svůj názor na svět a svou kulturu. Např. postavit kostel, propagovat rovnost pohlaví a další věci v muslimských zemích nezvyklé. A musíme mít také dost lidí (což bylo v minulosti samozřejmé) tento náš světonázor prosazovat. Budeme-li pasivní, nakonec nás semelou. Čin toho Nora měl minimálně ten význam, že podnítil diskuzi.
04. 08. 2011 | 00:00

honolulu napsal(a):

Moc pekny logicky prispevek, pane Ivos (00:00),
Piste casteji, ja nemohu, bojim se Veverky...

Hey Tencokydo, Ty politicka slapko, Ty klobasko, Ty jsi nikdy nebyl zadny bojovnik levice. Z Tebe nikdy, nikdo nemel strach, Ty hemeroide ! Tak pekne uznej, ze jsi to nejhloupejsi, co v jejich radach existuje. Akorat jim delas hanbu.

Vorosilove,
lidi Te zlobi, ale kazdy z nas ma respekt pred bolesti, kterou Tvuj narod prozil, at uz to bylo od Komousu nebo Nacku.

Pane Yosif K,
proti Vasim argumentum neexistuje proti-argument. Mam Vase prispevky velmi rad, protoze ukazuji realitu.

Panove z levice, terorismus je odporna, hnusna vec, protoze vrazdi nevinne a at jsou to mladi v Norsku, v Israeli ci Metru v Moskve, tak nemeli nikdy zadnou politickou influece.
Ale jinak jsem presvedcen o tom, ze Islam nema v Evrope a u nas co delat. Je moc dobre, ze se o tom diskutuje.
04. 08. 2011 | 02:49

šlapka napsal(a):

honolulu
Jemnostpane, už asi potřetí vám píšu, že pan Tencokida Hnuj umřel.
Buď si na uších sedíte, nebo si je nečistíte...
...nevím jak vám to mám sdělit tak, aby to pojala i vaše lebeční schrána. Hebrejsky ? Zuulsky ?

Jemnostpane- není od vás hezké, že pana Tencokidu i po jeho smrti všude udáváte...jak nějaký konfident gestapa.
A jemnostpane - kdy mi zaplatíte tu fakturu za úklid ? Víte - jak jste se tenkrát na protest proti mým sazbám vykadil do rohu postele....
Nebudu chtít úroky...mám soucit se starci, kteří potřebují denní péči ošetřovatelky a psychiatra...ale celou částku vám odpustit nemohu - nebylo by to správné z hlediska výchovného procesu.

Apropo - jemnostpane, byl jste během nacistické okupace již plnoletý ?
:((

Pozdravujte Ufony a svého fíru v New Age club, jemnostpane.
04. 08. 2011 | 08:20

Doktor napsal(a):

Možná to je všechno jinak.
Přečtěte si knihu Biologicka časovaná bomba a pak bychom mohli zasvěceně diskutovat.
04. 08. 2011 | 08:20

Aktiv napsal(a):

Pane Honolulu buďme spravedlivý, jakékoliv náboženství a ideologie nemá co dělat v osvícené Evropě a ve světě, potom zůstává jen lidská společnost s přirozenými potřebami, nároky, právy a povinnostmi.
Je to stejné jako že Židé nebo Křesťané odmítají pracovat ve svůj posvátný den!
To jsou nesmysly!Posvátný by měl být každý den, a každý den se musí pracovat, vyjma vždy 2-4 dnů odpočinku podle výkonu, záleží na náročnosti povolání, tedy fyzické nebo psychické náročnosti!
Svět trpí kvůli vyvoleným a málo povolaným. Např.česká politická scéna, symý vyvolený, a žádný povolaný!
To je ta katastrofa.
Jako, že i Islám je katastrofa, když neumožňuje svobodnou volbu člověka, a jeho lidská práva, podobně jako komunismus, nebo nacismus!
Bohužel, podobně se projevuje i kapitalismus 19.stol., který zde bude implantován na úkor práv společnosti, i jednotlivce!
Kapitalismus 19.stol. je něco jako islámismus!
04. 08. 2011 | 08:35

rypalko napsal(a):

Z toho jakým nickem označí někdo svůj příspěvek, lze v některých případech poznat, k čemu má daný diskutér sympatie a jaký je jeho světonázor.
Kdyby nějaký diskutér pod tímto blogem označil svůj příspěvek nickem „heydrich“, štítil bych se ho stejně, jako někoho, kdo by se označil například nickem „voroshilov“.
04. 08. 2011 | 09:21

stejskal napsal(a):

Dobrý den, pane Pepo Řepo,

zeptám se rád, ale Ludvík má teď tuším dovolenou. Kdybych zapopmněl, připomeňte mi to třeba za týden zase, prosím.

Libor Stejskal
04. 08. 2011 | 10:24

Ing. N. napsal(a):

Na stránkách Al Jazeera lze nalézt článek o islamofobii. Zajímavou část zde předkládám k zamyšlení:

Islamophobia welcome in Israel

While the world was united in horror at Breivik's massacre, several commentators in Israel's mainstream media were much more understanding of his motives, if not for his actions. An oped on Ynet, the website of Israel's mass circulation Yediot Aharonot, stated that "the youth movement of the ruling Labour Party" - of which many of the youths murdered on Utoya island were members - "is an organisation of anti-Israeli hate mongers".

An editorial in The Jerusalem Post offered sympathy for Breivik's anti-Muslim ideology and called on Norway to act on the concerns expressed in his manifesto, while an op-ed published by the same papersaid that the youth camp Breivik attacked had been engaged in "a pro-terrorist program".

Meanwhile, an article in the American Jewish newspaper The Forward noted that on many mainstream internet forums, Israelis expressed satisfaction with Breivik's massacre and thought that Norway got what it deserved.
04. 08. 2011 | 13:58

Anton Pavlovič napsal(a):

Teroristický útok v Norsku odsoudil prakticky celý civilizovaný svět. Možná, že jsem jen špatně informován, ale do této chvíle jsem neslyšel, ani nečetl, ani o jediném státě s islámskou tradicí, který by tento odporný zločin odsoudil.
Naproti tomu:
Izrael odsoudil teroristické útoky v norském Oslo a nabídl norské vládě veškerou pomoc o kterou požádá. Vlajky na izraelské ambasádě v Norsku byly staženy na půl žerdi.
Vyjádření izraelského ministerstva zahraničních věcí:
24.7.2011„Izrael vyjadřuje svůj šok z odporných teroristických útoků v Oslo, které si vyžádaly životy nevinných obětí. Vůbec nic nemůže ospravedlnit takové svévolné násilí. S nejvyšší vážností tuto brutální akci odsuzujeme.
Vyjadřujeme solidaritu obyvatelům Norska a norské vládě v této hodině zkoušky, a věříme, že norské úřady postaví před soud osoby odpovědné za tento odporný zločin.
Naše myšlenky a modlitby jsou s oběťmi a jejich rodinami. Vyjadřujeme upřímnou soustrast pozůstalým rodinám a přání rychlého zotavení zraněným. Nabízíme norské vládě veškerou pomoc, kterou bude potřebovat.“
Zdroj: Izraelské ministerstvo zahraničních věcí
04. 08. 2011 | 14:41

Ing. N. napsal(a):

(Anton Pavlovič )

Umíte si představit, že by ve svém prohlášení k teroristickému útoku v Norsku izraelské ministerstvo zahraničí citovalo názory, zveřejněné v některých předních izraelských denících? Já ne, ale varující na tom je, že vůbec tyto názory mohly v Izraeli dostat publicitu.
04. 08. 2011 | 15:03

šlapka napsal(a):

A.P.
Jeden zajímavý stejtment je tady :

http://thewestislamandsharia.blogspot.com/2011/07/official-statement-edl-on-anders.html

A islamské země ?
http://en.trend.az/regions/iran/1912392.html :((

------------------------------------------------------------------------
http://en.wikipedia.org/wiki/International_reactions_to_the_2011_Norway_attacks

Např. "Iran: Foreign Affairs Minister Ali Akbar Salehi sent Norwegian Foreign Affairs Minister Jonas Gahr Støre his condolences for the People of Norway and condemned the attacks."

Jemnostpane, musíte buď chtít nebo umět číst.
Ale proti vašemu zcela následujícímu tvrzení, že jde jen o pokrytectví a diplomacii - proti tomu jsem krátká.
To už si musíte, jemnostpane, vyříkat se svými obrázky v hlavě, které vám nahrazují realitu.

Šalom, jemnostpane.
04. 08. 2011 | 15:36

šlapka napsal(a):

Ing.N.
http://www.jpost.com/Opinion/Editorials/Article.aspx?id=230788

Ale souhlas, že článek je oslím můstkem k tomuto :
"...The challenge for Norway in particular and for Europe as a whole, where the Muslim population is expected to account for 8% of the population by 2030 according to a Pew Research Center, is to strike the right balance. Fostering an open society untainted by xenophobia or racism should go hand in hand with protection of unique European culture and values.
Europe’s fringe right-wing extremists present a real danger to society. But Oslo’s devastating tragedy should not be allowed to be manipulated by those who would cover up the abject failure of multiculturalism...."

Mj. se v článku píše :
"...As Israelis, a people that is sadly all too familiar with the horrors of indiscriminate, murderous terrorism, our hearts go out with empathy to the Norwegian people, who perhaps more than any other nation symbolize the unswerving – and sometimes naïve – pursuit of peace...."

Proč se tedy autor článku nezeptá -"a co palestinští teroristé - samozřejmě , jsou skutečným nebezpečím pro společnost - ale jejich činy by neměly být zneužívány k tomu, aby se zastíral fakt, že dosavadní politika Izraele ve vztahu k Arabům, potažmo Palestincům selhala ?"

Je to ale těžké. Pro ty cukroušky z novin a tak.
Já to znám z praxe - to když jsem ještě dělala na ulici : kterého pasáka chleba jíš, toho píseň zpíváš.
:((
04. 08. 2011 | 15:58

Anton Pavlovič napsal(a):

Demagogická šlapko,
to, co zde jste napsala a uvádíte, zřejmě pod vlivem drog, jako můj výtvor, tedy cituji z vašeho díla:

„Ale proti vašemu zcela následujícímu tvrzení, že jde jen o pokrytectví a diplomacii - proti tomu jsem krátká.
To už si musíte, jemnostpane, vyříkat se svými obrázky v hlavě, které vám nahrazují realitu.“

existuje pouze uprostřed vašich šlapek v místě, které vám nahrazuje realitu.

Ale já, šlapko, já jsem nic takového přece nenapsal!
SALÁM S CHLEBEM
04. 08. 2011 | 16:43

anti politik napsal(a):

Jedna věc je absolutně jistá! Kdyby se stalo u nás před šedesáti lety to co v současnosti v Norsku a někdo tehdy postřílel tábor mladých komunistů, tak mu dnešní "demokrati" budou stavět pomník a pokud by ještě žil dostal by i metál s finanční odměnou nebo aspoň věnec na hrob s velkou politickou (čti pokryteckou) slávou!!
05. 08. 2011 | 06:20

anti politik napsal(a):

Honolulu příteli. Kašlete na tenco atd. Pro něj bude nejhorší když ho budem kompletně ignorovat! Už si stejně poslední dobou mele jen pro sebe a max. pro t..., nikdo jiný se sním nebaví i když si mění nicky aby zmátl ostatní.
05. 08. 2011 | 06:31

Petr Kohout napsal(a):

Dobrý den,
Francouzský král nezlividoval templáře kvůli nějakým ideologickým rozporů. Prostě jim dlužil prachy a tak je pobil a okradl, nic více. Je zajímavé, že všichni soudci z tohoto procesu (král, arcibiskup) vyhověli výzvě templářského velmistra a dostavili se k božímu soudu (zemřeli "do roka a da dne"). V Portugalsku (snad si to nepletu se Španělskem) se templáři pouze přejmenovali, v Pobaltí přesšli pod jiný rytířský řád.
A hlavně - sesterský řád Maltézských rytířů (s lepším politickým ukotvením) zůstal až dodnes.
05. 08. 2011 | 08:04

t... napsal(a):

anti politik:

Nemáte potuchy pro koho všeho píše. No když Vy dáte jen na to co vidíte, není pak divu, že jste dospěl k takovému závěru.

Vaše dedukce ohledně motivace je legrační. :-)

Vtipu se zasmějete až ve chvíli kdy máte v hlavě všechny informace k jeho pochopení. Vy jste vyrobil vtip pro jiné, nezáměrně/neúmyslně, Vy se vtipu nezasmějete, přestože jste jeho autorem, protože Vám v hlavě chybí potřebné informace k jeho pochopení.

Petr Kohout:

Zde je to samý znalec historie, např. z komunistického gymnásia, které fíra místní diskusní partičky absolvoval(konec) v roce 1967, následně šel studovat technické obory(mimo jiné matfyz), humanitní obory ho moc nezajímaly, většinou z nich dodnes pohrdá, podle toho to vypadá.

Raději zde moc neprozrazujte svojí(Vaší) identitu, nějaký nácek si Vás může najít.
05. 08. 2011 | 10:04

šlapka napsal(a):

anti politik
Jemnostpane, vy jste tedy také ten, kdo má klapky na očích či si nečistí uši.
Znovu - Tencokida Hnuj/Tenco/ je mrtev.
M R T E V ...tak jako budete za čas i vy. Každý. Honolulu, Pepa Řepa, vandal...všichni. I antipolitik.
Je to tak na Zemi zařízeno už několik miliard let.

Nebo vy si vážně myslíte, že takový anti politik bude - podobně jako Lenin...věčně živý ???

To je na samotku, jemnostpane. Na samotku, nebo alespoň na pohovku amalé interview.

Takže až zde zase pocítíte potřebu strefovat se do mrtvých....vězte, že prst boží a jeho bič jednou dopadnou i vás, jemnostpane.
Takříkajíc z podstaty věci samé.

Shonoluluem, jemnostpane.

Jemnostpane - napište někdy taky něco k věci - humoru není nikdy dosti...a už vám Kubrt přeložil ten "Seine Kampf" z norštiny, popř. angličtiny do češtiny ?
Hmmm...tak pak podejte zprávu..co a jak.
05. 08. 2011 | 10:39

SFA napsal(a):

Proč to, pane Kurasi, neřeknete narovinu. Proč neřeknete, že vlastně s tím Breivikem v zásadě souhlasíte, jenom to chcete dělat jinak? Samozřejmě, že je multikulturalismus špatný, samozřejmě že islamismus bla bla bla, jenom vy nejste fanatik tak jako Breivik, takže nebudete střílet do dětí. Můžete mi prosím tedy vysvětlit, jak tento fanatik a psychopat Breivik došel ke stejným zdravým a rozumným názorům, jaké máte vy?
05. 08. 2011 | 13:52

Martin Konvička napsal(a):

SFA:
Já to zkusím za Bena Kurase.

Breivikův manifest má 1500 stran. Je to koláž názorů, někdy dokonce protichůdných. Nevím kolik přesně, ale tak 30 procent jsou zcela standarndní názory evropského konzervativce - takový mainstream britských toryů z doby před 20 lety - a dalších 30 procent je kritika islámu a islamizace z per lidí jako R. Spencer, A. Bostom, Bat Yeor nebo Ibn Warraq. Což jsou jména SICE démonizovaná, ale kdybyste si od nich něco přečetl, a srovnal to a) s empirickou realitou islámského světa, b) s islámskými svatými texty, a c) s texty a "myšlenkami" islámofilů a apologetů, dal byste těm kritkům za pravdu.

Pak je v Brivikovi jedna myšlenková vlana - řekněme dalších 30 procent - se kterou souhlasit moc nejde. Nazval bych ji "paleokonzervatismem" - tedy žena k plotně, homosexualita fuj, návrat tradiční morálky. Tedy myšlenky, s nimiž bude souhlasit, například, většina voličů KDU-ČSL. Sám s nimi nesouhlasím ne proto, že jsou nelegitimní, ale protože návratem k prudérii a paleokonzervatismu islám neporazíme. Kdo chce být prudérní, dá se dnes k islámu, křesťanství je málo hardcore.

No a pak tam je těch zbývajících 10 procent, a to je Breivikův přídavek o rytířích, individuálním boji, rodící se konzervativní revoluci atd.

Lze tedy celkem bez výhrad souhlasit s 30, 60 nebo i 90 procenty breivika, aniž by člověk musel souhlasit s tím zbytkem.

Marxismus také vycházel z politické ekomomie, německé dialektiky a utopických socialistů - a přidával něco navíc. Máme kvůli Marxovi zavrhnout Smithe a Ricarda?
05. 08. 2011 | 14:03

starej komsomolec napsal(a):

Kuras "Východní Evropa má pštrosí hlavu v písku a tváří se, že se jí to netýká."
Mozna ze mate pravdu, ale tak to zkratka chodi vsude. Vychodni Evropa v tom neni zadnou vyjimkou. Neni ani technicky mozne delat si vsechny starosi s lidmi po celem svete.
05. 08. 2011 | 20:10

starej komsomolec napsal(a):

veverka " Pro tvou informaci,u nás v Česku je veškerý tisk více či méně pravicový."
Krucinal clovece! Chcete rict ze nectete Komsomolcuv denik ani Veverci listy?
05. 08. 2011 | 20:29

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mittner Jiří · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy