Soc. dem. vytáhla hůl na bezdomovce

03. 09. 2010 | 16:08
Přečteno 10975 krát
Veřejný nepřítel číslo 1 už byl politiky pojmenován, alespoň v pražské volební kampani určitě. Vlastě – číslo 1 až 2, protože o tento statut se dělí narkomani (proč ne rovnou feťáci, že?) a bezdomovci (jistěže smradlaví, ale to se jaksi rozumí samo sebou).

Podívejte se, jak svou kampaň vyobrazila sociální demokracie v Praze 5. Její plakáty v tomto duchu bijí do očí na citylightech v metru a jinde.

null
null


K tomu se sluší dodat:

1. ČSSD není první stranou, která chce před volbami vyhánět „nepřizpůsobivé“ občany. Letos se tím blýskly přinejmenším Věci veřejné (hlídky) a ODS (tábor pro bezdomovce).

2. Kdybyste takový volební slogan – Pryč s narkomany, bezdomovci… - někomu ukázali řekněme v roce 1998 a zeptali se ho, komu asi patří, dostali byste jedinou možnou odpověď: Sládkovi republikáni. Od té doby populismus popošel o pěkných pár kroků vpřed.

3. Sociální demokracie si, pokud je mi známo, vždycky zakládala na slově sociální, čili na tom, že je stranou, která nenechá v rejži ani lidi na okraji společnosti. V Praze 5 jsou sociální taky: ale vocaď pocaď.

4. Předsedou OVV ČSSD Praha 5 je zřejmě stále Jiří Paroubek. Na zbrusu nových webových stránkách této stranické filiálky jsem o něm ovšem nenašel ani slovo. V tomhle asi nejede.

5. Ten web – neplacená reklama viz zde – je plný těch nejsladších slibů. Třeba: „Získá-li ČSSD v nadcházejících komunálních volbách důvěru voličů, problematika psích exkrementů jistě nebude smetena ze stolu jako okrajová záležitost.“
Taky se tu oranžoví – většina z nich v zastupitelstvu podržela starostu Jančíka – dušují, že jsou „proti bezdůvodnému zastavování zelených ploch“, slibují „zastavit další masivní komerční výstavbu v Praze 5 tam, kde to kompetence radnici umožňují“ a také „nepodpořit navyšování koeficientů zastavěnosti a udělování výjimek z územního plánu, které umožňují masivní a výškovou výstavbu.“

6. Skeptik si pomyslí: Jestli tohle není mazání medu kolem huby, tak už nevím. Pragmatik
dodává: Napřed si vždycky radši ověřte, jestli jsou jinde lepší.

* * *

Čtěte také:
Paroubkův blog "Hnědne česká pravice?", ve kterém autor tepe hlídky Věcí veřejných a pravicový populismus.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Jarda napsal(a):

Pan Šesták celou dobu na zastupitelstvu patřil do stáje Jančíkových koní. ČSSD je na Praze 5 nevolitelná strana.
03. 09. 2010 | 16:18

Jarda napsal(a):

Ještě zvláštnější úkaz než Šesták je paní "farářka" na fotce která take slibuje zatočit s bezdomovci. To je teda síla.
03. 09. 2010 | 16:25

Ládik!!! napsal(a):

Jsem zvědav, co na to skeptik.
03. 09. 2010 | 16:39

Lipolt napsal(a):

to autor:

jak by to heslo mělo podle vás znít?
"Více narkomanů, více bezdomovců a více heren - nejlépe na každém rohu!" a nejen v Praze 5, ale v celé republice.
03. 09. 2010 | 16:55

Lerak napsal(a):

Autor pan Lipold prošel dosti "nestrannými" novinami, abychom si o jeho zaměření v rádoby "komentářích" nedělali žádné iluze.
Zajisté příště zhodnotí více jak milionové odměny Nečasově "sekretářce" na min. pro místní rozvoj.
Jen dotoho pane Lipolde,již se těším, jak prověříte ODS v listopadové volební kampani 2009 a dluhy s ní spojené!
Hlavně hodně zdraví!
03. 09. 2010 | 16:56

stále rebel napsal(a):

Pro Lipolt.
Podle mne by mohlo být:

„Méně heren, méně drog a následně méně bezdomovců“

Tak jak je to formulované, to je na mentální úrovni českého pravičáka. Možná doufají, že přetáhnou někoho z ODS.
03. 09. 2010 | 17:08

vlk napsal(a):

Tak pan Lipold už se otřepal z nárazu novinářské profese na realitu života.
A už opět jede ve své tradiční formě.
Jsme tomu rád. Stýskalo s emi po jeho úderných komentářích, které jsme si soukromě přezdil na Kladivo na oranžové.

A kladivo s pustilo! Jak s e patří. Úder za úderem a Lipodl kuje oranžové, dokud je žhavé.
Musím ovšem přiznat, že demntními biliboardy mu ovšem soc dem mimořádně vstřícně nahrála. Tohle je opravdu doslova debilní nápad předvoelbního biliboardu.
Kdyby ten kdo o tom rozhodoval, zůstal u těch heren, nemohl nikdo soudný, a snad ani lipodl říci ani ň.
Takhle je fackuje oprávněně.
Ovšem fackuje , jako správný český žumpalista jen na jednu stranu. jen doleva. Nečetl jsem nic co by psal pře dminulými volbami o o Bártovch ostrých hoších, takto pořádkových hlídkách VV.
To až dnes.. Lehká zmínka. Zrovna tak jsme nečetl nic o prima koncentráčku radního Janečka a modrých.
No a ž vůbe c nečtu nic z klábosnic e šéfkomentátora Lipold a o povedeném bilboardu takového Nečase. Kd e tenhle Vasil Bilak českých pravověrných hlásách: Nedáme dávky , tomu kdo nechce pracovat.

A ež by to bylo bývalo a a je na pořádné fackování. Z pera udatného novináře, vyznávajícího zásadu - padni komu padni.
takež socani hlásají na dmeentním bilboardu, že PRYč , to hrozné slovo PRyč s narkomany a bezdomovci. To je jistě horší než zdokumentované a myslím, ež dokonc e Aktuálně - počínání Bártových ordnerů. Proti bezdomovcům.. Jistě je to daleko ostudnější a horší než konkrétní plán na konkrétní koncentráček radního Janečka. Na který snad je i rozpočet a další náležitosti. A jistě to v logice pardon v demenci překonává Nečasovo heslo Kdo nechce pracovat nedostane dávky!
Nevím jak chtějí oranžoví dostat pryč bezdomovce a feťáky. Ale zcela štajf jsem z toho , že Nečas chc e zbavit jakýchkoli dávek lidi , co PRÝ nechtějí pracovat! Máme tu přes PUL MILIONU lidí kteří hledají práci!! Prostě - není tad y pro tenhle obrovský počet lidí práce. A on ji NEUMÍ zajistit. A ni omylem. Ale chc e další lidi zbavovat dávek, protože on ví, kdo chce a nechc e pracovat. Už to ostatně dokázal - jako minulý ministr asociálních věcí. Protže nikdo jiný než asociální ministr nemohl do parlamentu předložit novelu zákona o dávkách a nechat ji prohalsovat na 101. Výsledkem totiž téhle povedené novely bylo, že nejtěžší invalidé, ve třetím stupni postižení byli odříznuti od dávek. N Jako osoby práce se štítíci. Na základě toho, že nejsou s chopni zvládnout zásadní podmínku pro vyplacení dávek - totiž odpracovat nejméně 20 hodin veřejných prací.
A dnes Nečas vyhrožuje znova! Mimochodem , pokud Nečas a jeho fans předpokládají, že ti, kteří nedostanou Nečasovy dávky s e tiše doplazí na Plšana a zalezou do houští u hřbitovní zdi a tam tiše, aby nikoho, zejména Nečase a jeho volič e neobtěžovali, tak tam že tiš e chcípnu, jsou na hlubokém omylu.
Protože co tihle nedostanou nedostanou na dávkách, tak si prostě půjdou nakrást. A když v tom kradení už budou, tak si pro jistotu nakradou víc e než potřebují.
To bude cena za ono Nečasovo heslo. A ještě drobnost - ke komu že si zejméan půjdou nakrást? No k těm, co žijí ze dne na den nejspíš asi ne. tam není co ukrást.
Pro pro žurnalistu, co rozdává virtuální facky za dementní předvolební úlety by toho bylo na fackování hodně. Opravdu hodně. Lipold ve formě fackuje ovšem jen doleva.
Nevadí mi t o. Protože nic jiného od něj nečekám. A navíc myslím, ež je to zasloužené. en trapně jednostranné.
03. 09. 2010 | 17:08

občan napsal(a):

Pane Lipolde, vy už asi opravdu nevíte o čem psát. Udělejte si na Praze 5 sociologický průzkum a zjistíte, že většina občanů má stejný názor.
P.S. Vy a vám podobní madiální propagátoři modrého kapitalismu u nás, nemají morální právo psát
o bezdomovcích atd.
03. 09. 2010 | 17:10

Carlos V. napsal(a):

ehm. CSSD je na Praze 5 v koalici s ODS.

Predsedou ODS Praha 5 byl Jancik
Predsedou CSSD Praha 5 je Paroubek

Je jasne, ze CSSD - nejspis opet ve spolupraci s ODS - dokaze vyresit problemy, ktere soucasne neschopne vedeni radnice vymitit nedokazalo.

Je ovsem mozne, ze CSSD opusti sveho zkorumpovaneho partnera a bude spolupracovat treba s TOP ci KUD, (Severa ci Kopriva ?) anebo treba s VV (ti nedejaji pro nikoho .. nez pro sebe).

Ve volbach je tezke si vybrat. V Praze 5 zjevne nemozne.
03. 09. 2010 | 17:42

Petr Němec napsal(a):

Ten billboard skutečně v pořádku není (bez ohledu na osobní preference pana Lipolda).

Hesla typu "Pryč s {skupina lidí}" nejsou důstojná levicové strany. Říkají totiž: ti lidé a jejich problémy nás nezajímají, mohou si za ně patrně pouze sami, jsou pro nás přítěží, ať prostě od nás někam zmizí, je nám jedno kam. To je v naprostém rozporu s myšlenkou solidarity, se kterou se ztotožňuji a jejímž přirozeným obhájcem by měla být právě levice.

Narkománie a bezdomovectví jsou patologické jevy, se kterými je třeba bojovat vytvářením podmínek omezující jejich vznik. To samozřejmě neznamená, že by nebylo možné vyžadovat, aby se zejm. narkomani nezdržovali například v okolí dětských hřišť a škol. Solidarita samozřejmě nemůže být pouze jednostranná.

S těmi hernami bych ovšem souhlasil :).
03. 09. 2010 | 17:46

vlk napsal(a):

Carlos V
bez ironie naprostý souhlas. Zejména tehdy, když tam teď ještě ohlásil svou kandidaturu John!!!!
03. 09. 2010 | 17:48

Karel III napsal(a):

Není vám "mítit" něco jako socialismus s lidskou tváří?
P.S.
Až když někdo prožije s tou svou politickou stranou několikero volebních kampaní, potom teprve ví jak chutná život. A to vpravo, vlevo, nahoře... Kdo by ovšem kampanil dolů, že?
03. 09. 2010 | 17:51

Kid napsal(a):

Lipolde, my víme, že si modrá straka!!! Radši už o politice nepiš, vždy se necháváš unést!
03. 09. 2010 | 17:54

Carlos V. napsal(a):

Karel III - mytit / mitit

verte ze nejsem tak blby

jen lempl
03. 09. 2010 | 17:55

Ted napsal(a):

ČSSD nám taky pěkně hnědne.
03. 09. 2010 | 18:00

Karel III napsal(a):

Pane Carlosi V
Také se mohu označit za lempla naprosto s přehledem, ale zase nic tak zásadního proti naší ad hoc utvářené třídě, straně, skupině nemám... :-)

Vše dobré
03. 09. 2010 | 18:03

Jaomy napsal(a):

Taková slova nejsou důstojná žadného člověka u politické strany je to více než ostuda a je to ukázka rasismu vůči určité skupině lidi nehledě na to jestli pak by to řekli kdyby se jejich dítě dostalo do drogove závislosti.Jako člověk bych se musela hanbou propadnout kdyby mě jen něco takoveho napadlo natož abych to ještě někde napsala hanba takové straně.
03. 09. 2010 | 18:03

jarpor napsal(a):

Je to jako na kolovrátku, pořád dokola, dokola, do kolečka dokola...

Pan Lipold kritizuje ČSSD za volební plagát "Pryč s narkomany...." Myslím, oprávněně. Přece takhle vyjádřeno to nemohou myslet vážně...

A přiběhne Vlk ... pravda, ztratí příznivé slovo stran autorova "fackování" socialistů, ale hned vyčítá - nic nepsal o tom, o onom, o druhém.... :

"Takhle je fackuje oprávněně.
Ovšem fackuje , jako správný český žumpalista jen na jednu stranu. jen doleva. Nečetl jsem nic co by psal pře dminulými volbami o o Bártovch ostrých hoších, takto pořádkových hlídkách VV.
To až dnes.. Lehká zmínka. Zrovna tak jsme nečetl nic o prima koncentráčku radního Janečka a modrých."

A aby toho nebylo dost vyrazí do útoku ve stylu "A vy taky bijete černochy !" :

"... v demenci překonává Nečasovo heslo Kdo nechce pracovat nedostane dávky!"

čemuž následně věnuje dvě třetiny repliky.

Takže pro přesnost Vlku :
na tom Nečasovém, lépe ODS bilbordu je :
Vezmeme dávky těm, kteří odmítají pracovat.
Dle mého ODMÍTNOUT vzít práci je něco jiného než NEPRACOVAT. Znám dost co jim práce byla nabídnuta.... ale proč by nabídku měli brát... pracovat (!), dávky jsou asi prima...

Tento rozdíl Vám ve Vašem "svatém tažení" proti všemu co nepřichází zleva unikl... Nic nového....

Jo a mimochodem, Vy jsa zaměstnán, poděkoval jste už Nečasovi za práci, když píšete :

"Máme tu přes PUL MILIONU lidí kteří hledají práci!! Prostě - není tad y pro tenhle obrovský počet lidí práce. A on ji NEUMÍ zajistit. A ni omylem. "

Já mu děkovat nemusím. Mě práci nezajistil a ani si nemyslím, že by měl, že je to premiérova role. Tohle by bylo to poslední, co bych vyčítal bývalému premiéru Paroubkovi.

Tak pokud jste mu nepoděkoval - rychle to napravte. To víte, co když zajistí, abyste o ni přišel !!!
Bacha na toho modrého Khmera !!
Famiglie je famiglie...

Hezký podvečer
03. 09. 2010 | 18:12

eM napsal(a):

Nezaměňujte prosím bezdomovce, t. j. chudáky, kteří přišli den ze dne o bydlení, s nepřizpůsobivými smraďochy, kteří se ve své špíně vyžívají. I bezdomovec najde 10 Kč na mýdlo a na slušné chování bez somrování a obtěžování. Ti, kteří by zasloužili lágr, nejsou bezdomovci. Jsou to parazité, hmyz, odpad, nulová hodnota.
03. 09. 2010 | 18:36

Irča napsal(a):

Lipold ty jsi modrý až to bučí. Tvé články zásadně nečtu, dnes jsem se nějak přehmátla a hle opět blbé kydy na ČSSD.
03. 09. 2010 | 18:53

Luba napsal(a):

Politická chamraď kam se jen podíváš ...
03. 09. 2010 | 19:03

Pepa Řepa napsal(a):

Já bych to vylepšil na:

ZATOČÍME s NARKOMANI
BEZDOMOVCI
A HERNAMI

Na pozadí by mohl být kolotoč pana Kočky.
Pak by to bylo stylové.
03. 09. 2010 | 19:08

Tencokida Hnuj napsal(a):

Motivace různých kampaní zleva a zprava zde :

https://www.youtube.com/watc...

Jediná jistotka. Zatím.

"Caught in the river
You can't stop the flood
That's the power of money, paper blood"
03. 09. 2010 | 19:11

Bobek napsal(a):

Tolik je volných baráků a prázdných.Drží to Bůh ví kdo.Kasárna,staré školy,rekreační střediska,zámky,hrady,kláštery.Ti poslední se mají o lidi starat a ne ždímat stát.Nějaký blb cikánům staví nové baráky a oni si je upravují k obrazu svému.
03. 09. 2010 | 19:11

hoven napsal(a):

hnědne čssd?????
03. 09. 2010 | 19:13

Kid napsal(a):

už je hnědá jako ty, hovene
03. 09. 2010 | 19:18

Targus napsal(a):

To Jan Lipold:

Tak vidím, že jste se té propouštěcí smršti pobál a hledíte si zasloužit svou skývu hnojometného chleba.
Nu jen tak dále, socany je třeba tepat, tepat a tepat.
Jen dejte pozor, aby vám nezaskočila měkká střídka, to by se jeden zrovna udusil, když se hezky přilepí na stěnu průdušnice a nechce ven.
03. 09. 2010 | 19:28

Jedla napsal(a):

Jo jo. Nevím kde to je, to "v Praze pět", (mám pocit, že opravdoví Pražáci dokonce ani nežijí "v" Praze pět, ale "na" Praze pět), ale v každém případě tam musí být blaze jak v Praze.

Co to tam žije? Tam snad musí žít nějací Pražáci, jinak to snad ani není možný.

Podle servru volby.cz jsou tam v opozici dva komáři, pět SNK-evropských demokratur, a šest zelených. A pokud jsem dobře slyšel, tak celé čtyři roky nenechávali na velké koale tam vládnoucí jedinou nit suchou, takže jméno Jančík z té Prahy pět, o níž netuším kde leží, proniklo až do mých uší. (ODS 23, ČSSD 7 mandátů)

No tak snad demokratické střídání, ne? Opozice k moci!
03. 09. 2010 | 19:29

Vilém napsal(a):

Tohle chování ČSSD v Praze 5 se sotva dá omluvit poukazy na březnová hesla ODS (jakkoli se týkají mnohem závažnějšího problému, protože jde o statisíce lidí v celé ČR). Bohužel nejde v ČSSD o postoje výjimečné, i když v tomto případě jsou vyjádřeny mimořádně sprostou formou. Skutečnost, že pan Lipodl je pravicový žurnalista, na závažnosti jeho blogu nic nemění. Nechápu, proč ČSSD ve svých řadách stále trpí individua schopná produkovat tak patologické výroky a co vůbec do ČSSD přilákalo lidi zastávající tak nestoudně asociální stanoviska. Člověk by skoro řekl, že mají za cíl poškodit image ČSSD v celostátním měřítku. To je pro mne jediné přijatelné vysvětlení a očekávám, že ČSSD se s nimi podle toho vypořádá.
03. 09. 2010 | 20:26

kormoran napsal(a):

..tak to bude mit Zaoralek s toluenem utrum?
03. 09. 2010 | 20:28

Tencokida Hnuj napsal(a):

V ostravském bigotním sebepropagačním plátku, které za peníze daňových poplatníků vydává místní radnice vyšel článek, kde se místostarosta Havlíček kasá tím, že Stodolní ulice je ráno vždy uklizená, když tomu, jak si on sám mimochodem stěžuje, předchází hromady svinstva.
Za peníze daňových poplatníků se řeší to, čemu má předcházet prevence v podobě hlídek Městské policie.
Která buď celou noc nevšímavě korzuje a pasivně přihlíží či se zašije v bočních uličkách.
Zvrácená logika.
Zvrácených lidí.
Jinak na radnici vládnou socodesáci. Takto daňovým poplatníkem placená lobby developerských firem a dalších vyžírků veřejných rozpočtů.
Ruka ruku myje a rozum se dávno oběsil. Kdesi v deváté obecné.
03. 09. 2010 | 20:38

kormoran napsal(a):

..Byt soudruhy svolal bych mimoradnou schuzi v kotelne-(odposlech nemozny) Lidoveho domu a viniky onoho billboardu potrestal zakazem vychazek nejmene na dva mesice.
Samozrejme take bez naroku pridelu prezervativu ve stranickem baleni.
03. 09. 2010 | 20:45

hoven napsal(a):

každej poslanec čssd si asi vezme jednoho bezdomovce domu. nebo kam je chtěj vlastně dát???
03. 09. 2010 | 20:58

martin napsal(a):

ČSSD označuje vystěhování bezdomovců do domů kde budou mít zdravotní péči a jidlo každý den "fašizací" naší společnosti. Přitom sami mají obdobné názory.
Tomu se říká pokrytectví a pan Paroubek si v Praze 5 může podat ruce s Jančíkem.
03. 09. 2010 | 21:16

stále rebel napsal(a):

Pro hoven.
Bezdomovce by si domů měli brát ti, co je plodí.
Dnes jsem se díval trochu kolem sebe, za čtyři roky vlády pravice hrůza a děs. Klasické obchody nahradily obchůdky Vietnamců, všude hromady odpadků a špíny, po ulicích se flákají podivná individua. Úpadek nejen ekonomický, ale i společenský. Ti, co tu vládnou a měli by pečovat o tuto zemi, se starají jen o to, kde by si sami přilepšili.
Toto nemůže dopadnout dobře.
03. 09. 2010 | 21:16

kormoran napsal(a):

Jarpor 18.12 - perfekt!
03. 09. 2010 | 21:18

fudoshin napsal(a):

politika čssd po odstoupení paroubka je zoufalost.to se ještě neví, jak to dopadne, když bude rvačka o předsedu a místopředsedy.věci jako tento plakát tomu jenom nasazují korunu.jsou jako kůl v plotě.a to říkám jako člověk názorově blízký sociální demokracii, ale tohle je hodně i pro mě.politika je opravdu vyprázdněná zleva doprava...
03. 09. 2010 | 21:22

Tencokida Hnuj napsal(a):

A vůbec. Proč se nad tím rozčilovat.
Já bych za dopad tohodle bilbordu na rozumně uvažující občany nedal ani zlámaný Šesták.
A to i kdyby mě k tomu nutil třeba i Šá(c)h. :---()
03. 09. 2010 | 21:36

Aktiv napsal(a):

To je nějaká mystifikace, nebo už i ČSSD se přidala k talibanskému proudu katolického směru!
V polsku údajně při sundávání kříže u jednoho kostela zabili jedním ramenem kříže bezdomovce, který zrovna náhodou ležel poblíž.
Nebo jiný případ, před rokem shořel katolický domov dúchodců s 30 starými lidmi, náhodou byly zavřené únikové východy.
Katolíci mají vždy pech jak se zbavit přítěže...
03. 09. 2010 | 22:11

jezevec napsal(a):

Levicoví diskuteři jsou teď takoví brebtové se zaraženými prdy ,protože socani se svým bilbordem lezou do zadku většinovému názoru. Levičáci moc mi chybí Váš pokřik , že je to fašismus. Ale,vytrvalost vlčího kňučení má můj obdiv.
03. 09. 2010 | 22:16

hoven napsal(a):

stále rebel,
nevim, kdo plodí bezdomovce kromě jejich rodičů. vláda není zodpovědná za osudy a životy lidí. možná maš takovej dojem, protože si připadaš nesvéprávnej, ale my ostatní sveprávní a dospělí lidé máme vlastní osud ve svých rukou.
03. 09. 2010 | 22:27

schlimbach napsal(a):

no, jestli se domnívá ČSSD, že s takovým bilboardem bude bodovat, to tedy silně pochybuji. Evidentně se musel někdo zbláznit, nebo se nakonec ukáža, že si tento bilboard zadal úplně někdo jiný :)
03. 09. 2010 | 22:28

Zacheus napsal(a):

Ano, politicky korektní by byl naopak plakát:

" Budeme bojovat za existenci narkomanů, bezdomovců a heren!",

pak by jistě pan Lipold a jemu podobní byli spokojeni.
03. 09. 2010 | 22:34

jezevec napsal(a):

Ten bilbord, to je přeci fašismus, nebo se pletu levicoví diskutéři ?
03. 09. 2010 | 22:46

Zacheus napsal(a):

To jezevec. Samozřejmě, a dokonce více,to už je plynová komora v přímo v akci, nebo opravdový, nefalšovaný gulag:-).
03. 09. 2010 | 22:56

schlimbach napsal(a):

kdyby to nebylo tak tragické, musel bych se smát - ti, jenž se napříč politickým spektrem podíleli na tvorbě naší skvělé budoucnosti nyní prakticky ve shodě (ČSSD a ODS) chtějí zahladit stopy svého 20 letého snažení odtsraněním produktů tohoto snažení :)
03. 09. 2010 | 22:59

PatientO.T. napsal(a):

2 jezevec:

Nikoli. Je to protofašismus², tedy protokomunismus...
;-)
03. 09. 2010 | 23:13

xxx napsal(a):

Panu Lipoltovi preji jedno: vyzkouset na vlastni kuzi dobrodini podle navrhu modrych, pobyt v KL. Dle mista zrizeni. Neni nad vlastni zkusenost.
03. 09. 2010 | 23:15

jezevec napsal(a):

to zacheus
máš ode´mne karmu, se smíchem odcházím do hajan. Díky !
04. 09. 2010 | 00:06

arnazach napsal(a):

Jestli si toto pan Lipold nevymyslel, tak musím dát tentokrát Schlimbachovi za pravdu.

Vlk:
Upřímnou soustrast! To jsou Vašinci, že?
04. 09. 2010 | 00:50

BK napsal(a):

Dosti nešťastný slogan, máte pravdu.
A v jakém je kontrastu s pozitivně laděnými bilboardy ODS právě v Praze 5 a sousední Vodrážkově třináctce!
Už žádný nasupený Paroubek jako na jaře, ale spokojení, šťastní občané-voliči.
Jeden za všechny:
stará paní si libuje, že má ráda své město, protože to má jen kousek k doktorovi.
Už tedy(díky ODS) nemusí jezdit- jako dřív-na nejbližší středisko někam do Innsbrucku nebo do Bad Ischelu. Jako chudák pan kníže.
04. 09. 2010 | 01:41

Prd napsal(a):

Hovene, a máš tu svou svéprávnost potvrzenou? Bojím se, že se dostaneš do nesnázích. A dej malou pozornost někomu v Bohnicích, oni tě pak vyndají z evidence.
04. 09. 2010 | 06:10

vlk napsal(a):

arnazach
proč upřímnou soustrast?
Nejsem členem a nebyl jsem členem žádné strany.
Dokonce ani nejsme tvůrce té povedené bilboardové taškařice. A dokonce ani majitel agentury, co jim něco takového navrhla. nebydlím na Praze 5, nebudu tam volit.
Výsledek na s emne ted ynijak netýká.
A nemyslíte , že by bylo spíš na kondolenci, kdybych tu demenci sebeméně obhajoval?
Snažím s e měřit všem stejným mtrem . Na rozdíl od Lipolda. N a rozdíl od něj si totiž luxus stejného metru pro všechny mohu dovolit. Nejsem totiž nájemný pisálek. Ani stranický fanatik.
Dost prima pozice.
04. 09. 2010 | 07:03

jan k napsal(a):

Vlku, odkdy ti vadí "nájemní pisálci a straničtí fanatici"? Jejich zcela bezkonkurenčním představitelem je tvůj milovaný Pehe. Nebo snad žvásty zleva jsou něčím zcela jiným?
04. 09. 2010 | 08:40

arnazach napsal(a):

Vlk:
To byla ode mne provokace. Prostě jsem se neudržel. Promiňte.
(:-))), [;-(
04. 09. 2010 | 10:14

Majka napsal(a):

No, ten bilboard je sice dementní, ale výklad, že má být zatočeno s "bezdomovci" není jediný možný. Další možný výklad je "pryč s bezdomovectvím" (z bezdomovci ne zatočit, ale vytvořit podmínky, aby lidi o domov nepřicházeli).Ať pan Šesták vysvětlí, jak to myslel.
04. 09. 2010 | 10:17

Aktiv napsal(a):

To jsem zvědav, až důsledkem totální politiky ODS a ČSSD, nakonec se dostane pod úroveň chudoby tři čtvrtě obyvatelstva, jaké slogany pro horních deset tisíc si budou tyto velkopanské strany tisknout-třeba ZŘIĎME KONCENTRAČNÍ TÁBORY PRO NESCHOPNÉ ČESKÉ OBČANY, KTERÝM JSME VŠECHNO UKRADLI!
NEBO ZAVEĎME POVINNÝ ODSTŘEL CHUDÝCH JAKO ZBYTEČNÉ A EKONOMIKU OHROŽUJÍCÍ SEGMENT POPULACE!
NEBO BOJUJME O REPUBLIKU JEN PRO BOHATÉ, ZBYLÁ ČÁST OBYVATEL MUSÍ BÝT BEZPODMÍNĚČNĚ NÁM ELITĚ K DISPOZICI, A NEPOTŘEBNÝCH SE MUSÍME ZBAVOVAT STŮJ, CO STŮJ!
Tak až sem dospěl Klaus a jeho eminentní antilidská politika, v čele s Talibanem, a jako pozorovatelem a dobrým rádcem!
04. 09. 2010 | 10:31

Ara napsal(a):

Majka:
Ano, mezi tímto dvojím možným výkladem je zásadní rozdíl, proto by to měli socdemáci objasnit.
Mě však zajímá spíše něco jiného (čímž nechci zlehčovat problém okolo bezdomovců a jiných občanů živořících na samém dně, problém který je jistě také vážný). V současnosti mi jde totiž hlavně o to, kdy konečně přijde nějaká politická strana s tím, že "od podlahy" zatočí s velkozlodějnami tzv. bílých límečků.
04. 09. 2010 | 10:34

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem jeden hrubě urážlivý výkřik, neboť tyto jsou v rozporu se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu.

Pane Aktive,

Váš text je z podstatné části napsán velkými písmeny, což jej zvýrazňuje na úkor jiných příspěvků. To je na těchto stránkách v rozporu s pravidly (viz záhlaví každéí debaty). Prosíme, abyste verzály používal jen minimálně (samozřejmě jimi napsaná jedna či dvě věty mezi padesáti nevadí).

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
04. 09. 2010 | 11:20

Aktiv napsal(a):

Omlouvám se, budu se snažit eliminovat velká písmena, nečiním to, abych byl viděn více než jiní...

Chci jen dodat s dnešním módním zatracováním menšin,a demokracie a svobody, započatém Hitlerem, Islámem, a předtím Inkvizicí, že pokud začneme řešit problémy(nízká populační křivka, nárůst chudoby, nemocí, apod.)způsobem vydělování těchto problémů za město(mimo normální občany-převážně ty slušné občany,tj. zloděje,zkorumpované,podvodníky a spekulanty),tzv.noblesní společnost, která žije s nakradeného bohatství, pak se nzlepší ani situace v normálním prostředí, ba problémy narostou, až přerostou únosnou mez, protože jsme sami tyto problémy způsobily, nikoliv vyřešily.
Přetaňme naslouchat Klausovi a jeho talibanské suitě, která se skrývá za zdánlivými ochranářskými cíli, a pochopme opravdu, o co jim jde-o demokracii,svobodu, ani o chudé,a ni o města bez prostitutek a hracích automatů, které se zde objevili především jejich přičiněním a politikou, ale jde jim o moc, o nadvládu, problémy způsobovat a řešit je drasticky, nehumánně...Bohužel potom budou říkat, my jsme nevěděli, že se to zvrhne k nacistickému vyhlazování, já říkám , věděli, a tak to i plánují!!!
Projekt nástupu fašismu skrze DSSS jim nevyšel, proto se chopili tohoto ůkolu sami, a chtějí ho zavést skrze naivní nasluchače...
Dobře, že média tyto zvrhlé zosnovatele nových pořádků přehlíží, a věnuje pozornost cílům demokracie a svobody!!!
04. 09. 2010 | 12:06

vlk napsal(a):

jan k

pokud vím není Pehe žurnalista. Pokud vím, není zaměstnancem žádné redakc e čehokoli.
Pokud vím , není Pehe členem žádné partaje. A nikdy nebyl.

Pokdu vím, nikdy nikdo nepřišel s tím, že Pehe píše na objednávku. Tedy nikdo, kromě
jana k
a podobných.

Pokud nic z toho, co jsem uvědl výše, NENÍ ZNÁMO, těžko , jen v záchvatu absolutní pomatenosti či bezuzdného stranictví, lze označit Peheho za nájemného pisálka nebo stranického fanatika.

arnazach
nic se neděje. Nemám žádný problém. Sám jste to nakonec viděl.
04. 09. 2010 | 12:32

Wraith napsal(a):

Ach jo.
Co za cvoka to v ČSSD má na starosti volební prezentaci?? Takového volebního manažera bych z fleku vyhodil!
Můj ty bože, vždyď tímhle se jinak sociálně proovaná strana postavila na úplně opačný pól!

Buď se tahle stana vzpamatuje, nebo to už teď projela na celé čáře.
04. 09. 2010 | 13:02

Pamětník napsal(a):

No, komu vadí narkomani, bezdomovci (a za sebe bych přidal ještě nepřizpůsobové) nejvíc???
Právě relativně chudým, vlastní prací se živícím občanům.
Bohatým nevadí, protože se s nimi nikdy nesetkají.
Mimochodem, roku 1945 narkomanie na evropském kontinentě prakticky NEEXISTOVALA.
To pro ty, kteří kvákají, že "represe problém nevyřeší..."
04. 09. 2010 | 13:13

Pamětník napsal(a):

No, komu vadí narkomani, bezdomovci (a za sebe bych přidal ještě nepřizpůsobové) nejvíc???
Právě relativně chudým, vlastní prací se živícím občanům.
Bohatým nevadí, protože se s nimi nikdy nesetkají.
Mimochodem, roku 1945 narkomanie na evropském kontinentě prakticky NEEXISTOVALA.
To pro ty, kteří kvákají, že "represe problém nevyřeší..."
04. 09. 2010 | 13:13

jan k napsal(a):

Vlku, pokus se pochopit, o co běží. Nezáleží na tom, jedná-li se o žurnalistu, politologa či kohokoliv jiného, jde o to, že ti vadí, pokud někdo zkritizuje ČSSD a zároveň se neopře do pravice, zatímco když někdo, jako například Pehe, píše fanaticky pouze levicově, tak hýkáš blahem.
Ale přesto díky za odpověď, i hloupá odpověď má vypovídající hodnotu, alespoň dokumentuje duševní úroveň pisatele.
04. 09. 2010 | 13:35

Krestan volici KSCM napsal(a):

Ja jako krestan volim komunisty ... porad lepsi sance pro slusne lidi byla za nich v 80-tych letech a to co hlasaji je mnohem bliz a casto totozne s krestanskou laskou blizniho k bliznimu . Radsi byt odsunut na okraj spolecnosti(ale myslim ze tohle uz dnes nehrozi- perzekuce za viru vzdyt i to bylo poruseni politiky komunistu hlasajici svobodu naboz. vyznani) ale s praci a bydlenim nez dnes bez prace a bez bydleni at to je podavano sebekrasneji ... . Drogy, bezdomovectvi, hazrdni hry se daji velice lehce vyresit ... staci chtit, a ne je odsouvat ...
04. 09. 2010 | 13:53

Faust napsal(a):

pokud mohu zhodnotit tento blog, pak:

Soc. dem. vytáhla hůl na bezdomovce a pan Lipold vytáhl hůl na soc. dem.

Nic víc, nic miň.

P.S. Praha 5 pro mne není neznámá končina, ještě před rokem jsem tam pracoval.
04. 09. 2010 | 14:19

Aktiv napsal(a):

pamětníku-narkomanie je od odjakživa,od počátku lidstva, akorát do roku 1945 nebyla demokracie ,ani sdělovací tisk, který by se tímto problémem nějak zabýval!
04. 09. 2010 | 15:49

blue jay napsal(a):

grafomanska vuvuzela vlk napsal,

"A kladivo s pustilo! Jak s e patří. Jsme tomu rád. Musím ovšem přiznat, že demntními biliboardy mu ovšem soc dem mimořádně vstřícně nahrála.
Nevadí mi t o. No a ž vůbe c nečtu nic z klábosnic e .
Stačí mne vyměňovat baterie. icéně teď přesně tenhle pohled tad y velmi s cházel. Tak to s e tam už opravdu žádná myšlenka nemůže vejít. tam už je plno. V me kebuli jinak nic.A navíc myslím, ež je to zasloužené. en trapně jednostranné. "
04. 09. 2010 | 17:01

Li-Chang napsal(a):

Narkomanství, bezdomovectví a pouliční gangsterství je výdobytek existujícího politického systému, lid ho chtěl a tudíž ho má, tak nevím ny co si chce stěžovat. Časy se mění, již se neříká "čest práci", ale "hledám práci".
04. 09. 2010 | 18:15

hoven napsal(a):

li-chang,
neni to ideální, ale pořád tisíckrát lepší než komunisti
04. 09. 2010 | 18:47

klakson napsal(a):

Pro pametnika a "Mimochodem, roku 1945 narkomanie na evropském kontinentě prakticky NEEXISTOVALA."
Cetl jste Sherlocka Holmese? Opium se jeste nedavno kourilo bezne. Trebaze to asi nebylo nic, cim by se clovek chlubil.
04. 09. 2010 | 19:09

vlk napsal(a):

jan k

no tak především - odpověď na někoho prozrazuje "úroveň" jehpo děsivé demence, pokud je to reakc e tvoje na mne. Nejdřív sem napastuji to, co jsem ti napsal posledně a co jsi zjevně nepochopil, protože jinak bys nemohl napsat že Pehe píše fanaticky levicově. Vysvětlil jsme proč Pehe nemůže být fanatik.:
jan k

pokud vím není Pehe žurnalista. Pokud vím, není zaměstnancem žádné redakc e čehokoli.
Pokud vím , není Pehe členem žádné partaje. A nikdy nebyl.

Pokdu vím, nikdy nikdo nepřišel s tím, že Pehe píše na objednávku. Tedy nikdo, kromě
jana k
a podobných.

Pokud nic z toho, co jsem uvědl výše, NENÍ ZNÁMO, těžko , jen v záchvatu absolutní pomatenosti či bezuzdného stranictví, lze označit Peheho za nájemného pisálka nebo stranického fanatika.
jan k

pokud vím není Pehe žurnalista. Pokud vím, není zaměstnancem žádné redakc e čehokoli.
Pokud vím , není Pehe členem žádné partaje. A nikdy nebyl.

Pokdu vím, nikdy nikdo nepřišel s tím, že Pehe píše na objednávku. Tedy nikdo, kromě
jana k
a podobných.

Pokud nic z toho, co jsem uvědl výše, NENÍ ZNÁMO, těžko , jen v záchvatu absolutní pomatenosti či bezuzdného stranictví, lze označit Peheho za nájemného pisálka nebo stranického fanatika.

Což tobě ovšem nijak nevadí , aby Pehe pro tebe nebyl fanatik. Byť tentokráte pro naprostou neudržitelnost je vynecháno slovo stranický.
prostě laciný úkrok argumentačního prosťáčka.

A tak je to i s dalším nájezdem na mne . Prý mi vadí:
jde o to, že ti vadí, pokud někdo zkritizuje ČSSD a zároveň se neopře do pravice,

N enevadí. Od duševních tragedů tvého typu mi to rozhodně nevadí. tak to čekám. Komu není z hůry dáno, jak známo, v apatyce nekoupí.
Takže ušetříš za recept. U tebe je to vrozené, tedy neléčitelné.
Kd e ovšem mám plné právo čekat objektivitu a rovný přístup ke všem, je napříkald šéfkomentátor nezávislého, byť internetového deníku. Pokud je tento deník skutečně nezávislý. Pokud je to ovšem nějaký stranický list nebo pokud je to deník finančně závislý nebo pokud onen šéfredaktor není nezávislý a je jedno z jakéhokoli důvodu, pak holt se ozvu.
A na rozdíl od takových jako ty, tedy pravověrné vuvuzely s jedním tonem , to i vyargumentuji.
Nikdy to nepochopíš. Ale to nevadí.

Zbyde ti Moucha, alis bule jay,alis vlkodav, alias oranžový vlk, alias mandrake, alias Moucha na zdi alias.. kdo si to všechno má pamatovat. S tím se můžeš obejmout. To je tvoje krevní skupina i úroveň. tam jsi dobře. snad a byste oba d va zašali psát pod jedním nickem.Třeba modrý kecal. Modrý od blue jaye kecal od tvého k.
04. 09. 2010 | 19:23

xx napsal(a):

A proč si myslíte, že si sóstruh paroubek vybral ke svojemu politickému zviditelnění na zmlácení právě technaře? Bezdůvodné ubližování slabším asi zakomplexovaným hlupcům za 30Kč imponuje...
04. 09. 2010 | 19:41

jan k napsal(a):

Vlku, chlapče, tobě už opravdu přeskočilo. Od doby, kdy jste projeli volby, po kterých jsi zřejmě čekal, že tě Paroubek udělá ministrem propagandy, jsi duševně naprosto vedle. Holt musíš 4 roky počkat, pak snad, pokud budeš ještě svéprávný. Například tvoje tvrzení, že Pehe nemůže být fanatik, protože není žurnalista, straník, atd. V tom je opravdu logika hodná tvé prázdné makovice.
"Prý mi vadí:
jde o to, že ti vadí, pokud někdo zkritizuje ČSSD a zároveň se neopře do pravice,
N enevadí."
"Nečetl jsem nic co by psal pře dminulými volbami o o Bártovch ostrých hoších, takto pořádkových hlídkách VV.
To až dnes.. Lehká zmínka. Zrovna tak jsme nečetl nic o prima koncentráčku radního Janečka a modrých."
Tak vadí, nebo nevadí? Naprostý rozpor mezi oběma odstavci. Ale to se prosťáčkům tvého ražení stává. Mimochodem asi nevíš, co byly koncentráky, pokus se trochu vzdělat, i když v tom směru na tebe nevsadím ani zlámanou grešli.
Jinak pokud jde o tu nezávislost, Pehe se rovněž prezentuje jako nezávislý politolog. Ovšem píše levicově a to tě rajcuje, takže u něj to nevadí.
04. 09. 2010 | 20:20

kormoran napsal(a):

Jane K , tady nejde v jeho pripade o "preskoceni", nybrz posledni faze prasiviny)))
04. 09. 2010 | 21:12

arnazach napsal(a):

Tak toto píšou ti krásní lidé z plakátu, CITUJU

"·Nechceme narkomany a bezdomovce na veřejných prostranstvích Prahy 5. Prosadíme proto vyčlenění speciálního oddílu v rámci městské policie, který bude svou prací a přítomností v těchto lokalitách důsledně bránit nežádoucímu shromažďování těchto jedinců.

· Zřídíme specializovanou službu obecních hlídačů parků a náměstí pro ochranu veřejnosti před narkomany, bezdomovci a dalšími závadovými osobami v úzké spolupráci s městskou policií

· Bezdomovce zapojíme do systému veřejných prací při úklidu ulic Prahy 5.
...
· Zpřísníme postihy proti nepřizpůsobivým občanům."
KONEC CITÁTU

Urodilo-li se to v mozcích těch krásných lidí z billboardů, co asi vymyslí příště?
04. 09. 2010 | 23:40

Jan Vaculík napsal(a):

ČSSD čím dál víc dokazuje, že u nás vzniká místo na solidní levicovou stranu.
Je to docela tristní, jak všichni (politici) rezignovali na řešení, jak zamezit tomu, aby se další a další lidi nedostávali na okraj společnosti. - Prostě jen proto, že bezdomovec nebo naprostý nuzák (nejspíš) k volbám stejně vůbec nepůjdou.
05. 09. 2010 | 00:45

Zacheus napsal(a):

Arnazach.
Takže znovu. Správně, politicky korektně a navýsost demokraticky bychom tedy asi měli podle Vás požadovat toto:

1) Chceme narkomany a bezdomovce na veřejných prostranstvích Prahy 5. Budeme usilovat o jejich shromažďování v těchto lokalitách.

2) Nebudeme chránit veřejnost před narkomany a závadovými osobami,na to městskou policii nemáme.

3) Ani se neodvážíme pomyslet nato, abychom bezdomovce zapojili do systému veřejných prací při úklidu, ostatní občané, kteří ještě chodí řádně do práce si budou uklízet ve volném čase sami,a to se zvýšenou opatrností vůči alkohol popíjejícím ležícím spoluobčanům,

4) Zmírníme postihy proti nepřizpůsobivým občanům.

Právě tato politika je podle mne skvělým podhoubím pro činnost fašizujících extrémistů , kteří pak rádi vezmou nastolení pořádku "sami do rukou"a samozřejmě pak nastane nesmírný údiv, že jim nakonec bezmocná veřejnost ( její část) ještě skrytě tleská.

A ti, zpravidla z radikálně orientovaného levicového politického spektra, kteří tuto politiku prosazují, označí promptně tutu část veřejnosti jako rasisty,xenofoby či fašisty a máme začarovaný kruh celospolečenského konfliktu krásně a korektně na světě.
05. 09. 2010 | 08:03

Aktiv napsal(a):

Zacheus
Musíme řešit problémy-nikoli je odkladat(20 let se problémy neřeší), musíme znát hranice a logické humánní způsoby bez vydělování,aby nakonec žádní bezdomovci, nepřizpůsobivý, narkomani neexistovali.
Není k tomu potřeba násilí,a ani fašizujících,a ani levičáckých extrémizmů.Stačí, když se opustí koncept sociální antisoudružnosti, a společnost se naučí rozumně zapojovat všechny skupiny našeho světa do společenského dění.
Tahle společnost to zatím nedokáže, zná jenom Taliban a nacismus k řešení problémů...
05. 09. 2010 | 09:03

StandaT napsal(a):

Tolik lidí se snažilo! Tolik protofašistů, fašistů, neofašistů... a pak příjde posel špatných zpráv...

Ukamenovat!

P.S.: Toto není komentářová stránka, ale privátní blog. Je tedy jedno, že dotyčný jako komentátor pracuje.
05. 09. 2010 | 09:44

Jan napsal(a):

To je rozdíl mezi námi a Poláky.
Poláci v cizině se k sobě hlásí a pomáhají si. Češi si škodí a hádají se.
Tek plakát je prostě hnus.
Že je z dílny ČSSD ten hnus násobí.
Chtějí ze zoufalství přebírat program krajní pravice?
A je jedno kdo a proč to napsal a co psal kdy předtím.
Stejně jako je jedno, když Pehe napíše pravdu, jestli je levý či pravý. 1+1 =2
Jenže rok 1984 už byl.
05. 09. 2010 | 09:48

von kulak napsal(a):

to Aktiv:

Moc by mne zajímalo, jak asi takový logický humánní postup vyléčí alkoholika nebo narkomana.

O sociálním závislákovi nebo člověku, který se není nebo nechce být schopen postarat se aspoň o své elementární potřeby sám ani nemluvě.
05. 09. 2010 | 09:51

:-) napsal(a):

to Jan:

Tou krajní pravicí, jejíž agendu má ČSSD kopírovat, myslíte ty různé neonacistické (čti neo-nacionálně SOCIALISTICKÉ) skupinky, nebo třeba ty různé Dělnické strany sociáoní spravedlnosti?
05. 09. 2010 | 09:53

von kulak napsal(a):

to Zacheus:

Když pražský magistrát navrhl vytvořit pro bezdomovce nějakou záchytnou lokalitu, kde by mohli žít pod střechou a alespoň s minimálními sociálními a hygienickými standardy a ne úplně v centru turistické lokality, málsem se to na levici považovalo za pokus o ustavení koncentračních táborů a konečného řešení bezdomovecké otázky. A ejhle - na levici je to jenom věcné řešení problému! :-)
05. 09. 2010 | 09:56

krok napsal(a):

ad jan k: a ty víš, co byly koncentráky?..jak a kde vznikly?..s jakým úmyslem?..povídej, když už jsi to použil jako klacek na "vlka"..předveď se, jak jsi znalý:-))
05. 09. 2010 | 10:04

Jan napsal(a):

-)
Nemyslel jsem nikoho konkrétně, takovéhle věci jsou prostě typické pro krajní pravici.
Když o tom teď dumám tak vidím, že je to program naší vlády.
Ano. Nyní nám vládne krajní pravice.
Řada výroků našich ministrů by v civilizované zemi vedla k odsouzení a konci kariery, nebo alespoň společenské nepřijatelnosti. Viz Heider.
U nás je to hlavní ideový proud. No panečku.
05. 09. 2010 | 10:11

arnazach napsal(a):

Zacheus:
Vaše argumentace je absurdní, mimo kontext - jako byste spadl z Marsu. Nejste Vy nakonec jeden z těch Paroubkových ... Ale ne, takto uvažovat nesmím.

Přečtěte si ještě jednou to, co výše cituju z plakátu. A teď si představte, že někde na náměstí nebo na návsi v Praze 5 se "shromáždí" tři bezdomovci. Co se stane? Podle puntíku (1) na ně vlítne speciální oddíl městské policie, podle puntíku (2) se na ně vrhnou obecní hlídači parků a náměstí. No není to trochu moc?

Vaši krásní lidé z plakátu volají "Pryč s bezdomovci" a zároveň je chtějí využívat "v systému veřejných prací", nepřipomíná vám to něco?

Opravdu si myslíte, že bezdomovec rovná se "závadová osoba", zmetek? A co jsou potom krásní lidé z plakátu?
05. 09. 2010 | 10:15

Vilém napsal(a):

Zacheus
Jste pravděpodobně lidsky slabomyslný, jestliže se opovažujete hájit tyto slogany poukazem na extrémní opačná stanoviska. Pokud se zamyslíte, jistě zjistíte, že když nechceme bezdomovce vypudit, ještě to neznamená, že je chceme lákat. Totéž platí pro ostatní příklady. Řádně chodit do práce je jistě chvályhodné, ale nikoho to neopravňuje ke sprostým postojům vůči lidem bez přístřeší.

Ostatně Paroubek měl s některými socany z Prahy 5 konflikt kvůli Jančíkovi, takže mu to patrně udělali naschvál, když zjistili, že kritizuje úřední teror proti bezdomovcům. Doufám, že až někdo ze socanů bude mít spor třeba se Škromachem, nezačne požadovat likvidaci invalidů jen proto, že se jich Škromach zastával.
05. 09. 2010 | 10:23

Aktiv napsal(a):

Krajní pravice,a ani levice neexistují-komunismus, nacismus spadají spíše do kategorie militantního ideologického náboženství, něco jako lascar djihád, nebo Inkvizice, Taliban.
Podstatou těchto náboženství je víra v ideál, a podřízenost, loajalita, totální nasazení...
05. 09. 2010 | 10:23

Aktiv napsal(a):

Bohužel i já jsem naučenej je takto označovat, krajní pravice nebo levice...
Ale ve skutečnosti neexistuje, žádná krajní, spíše je buď levicový(pomoc neschopným vlastní angažovanosti), nebo pravicový(svépomoc,a vlastní angažovanost) názor...
To, co nazýváme krajní L nebo P , není ani levicové,a ani pravicové, je to jen militantní vidění a řešení problémů společnosti a světa!
S pořádkem a řádem to nemá nic poslečného-vždy použitím militantnosti problémy se nevyřešily,spíše však narostlo trauma napříč celou společností.
Však známe i doposud, jak tato militantní minulost světa prohlubuje současné vědomí lidí, jak špatně rozeznávají, co se má ea nemá, jak jsou frustrovaní, nezodpovědní, a ještě více egoističtí, protože vnitřně cítí odpor ke všemu, v čem musí vyrůstat.

to von kulak:Soustavným zapojením do spoluprace na čemkoli, dokud se nestatne samostaným, a silným překonat své psychické a duševní obtíže.
Musí se naučit pochopit příčinu a následek, podobně jako mladí řidiči v rychlých autech, kteří ohrožují desítky lidí na silnicích svou nezodpovědnou jízdou a CHOVÁNÍM...
05. 09. 2010 | 10:38

jan k napsal(a):

Kroku, tobě připadá tábor zálesáckého typu jako koncentrák? A zkus to posoudit bez stranické zaslepenosti.
05. 09. 2010 | 10:52

stejskal napsal(a):

Dobrý den, pane Aktive,

toto je myslím velmi výstižné (05.09.2010 10:23:49). Sám si to představuji jako kruh, na jehož vrcholu se extrémní polohy stýkají, s pravicí či levicí to už nemá nic společného (byť se k tomu extrému dá dojít zprava i zleva). Krajní pravice a levice ale podle mne i tak existuje, jen to nejsou ty extrémy, ale názory, které leží na té pomyslné kružnice vlevo a vpravo od jejího středu. Čím blíže ke spodní části, tím jsou pak názory méně ideologicky vyhraněné a snaží se spíše o hledání kompromisního řešení, zleva s akcentem na sociální politiku, neprohlubování sociáoních rozdílů mezi lidmi resp. snahu o jejich zmenšování. Zprava pak spíše na politiku hospodářsky prorůstovou s menším podílem státní regulace a zásahů do života jedince. Obé je pro společnost důležité, fungovat může, jen když oba neextrémní pohledy soutě+ží o přízeň voličů resp. jejich vliv na řízení státu se střídá. Tedy alespoň podle mého názoru.

Libor Stejskal
05. 09. 2010 | 12:10

vlk napsal(a):

jan k

tvoje analýzy mého stavu a mých očekávání od voleb jsou stejně mylné jako hloupé. Nicméně vím , že soudíš podle sebe.
takže vzkaz první. Nepleť si mne se sebou nejsem a nikdy nebudu jako ty.
Mimo jiné také nebudu nikd y nic, dokonc e už i jednotlivá slova vytrhávat z kontextu, jako to tad y předvádíš ty.
Nebo jsi snad nenapsal tohle:
jan k napsal(a):
Vlku, odkdy ti vadí "nájemní pisálci a straničtí fanatici"? Jejich zcela bezkonkurenčním představitelem je tvůj milovaný Pehe. Nebo snad žvásty zleva jsou něčím zcela jiným?
04.09.2010 08:40:22
Já jsme odpoěvděl tohle -kráceno:
vlk napsal(a):
jan k
Vysvětlil jsme proč Pehe nemůže být fanatik.:
jan k

pokud vím není Pehe žurnalista. Pokud vím, není zaměstnancem žádné redakc e čehokoli.
Pokud vím , není Pehe členem žádné partaje. A nikdy nebyl.

Pokdu vím, nikdy nikdo nepřišel s tím, že Pehe píše na objednávku. Tedy nikdo, kromě
jana k
a podobných.

Pokud nic z toho, co jsem uvědl výše, NENÍ ZNÁMO, těžko , jen v záchvatu absolutní pomatenosti či bezuzdného stranictví, lze označit Peheho za nájemného pisálka nebo stranického fanatika.
04.09.2010 19:23:08
jen lhář a demagog tvého typu může k věci odpoěvdět tohle :
jan k napsal(a)kráceno:
Například tvoje tvrzení, že Pehe nemůže být fanatik, protože není žurnalista, straník, atd. V tom je opravdu logika hodná tvé prázdné makovice.
04.09.2010 20:20:06

nechám na případném soudném čtenáři , ať si udělá obrázek sám.

A stejně lžeš, ostatně jako obyčejně, co s e týče toho, co vyčítám Lipoldovi. pro jistotu to sem přepastuji ze svého prvního vstupu - kráceno:
vlk napsal(a):
Tak pan Lipold už se otřepal z nárazu novinářské profese na realitu života.
A už opět jede ve své tradiční formě.
Jsme tomu rád. Stýskalo s emi po jeho úderných komentářích, které jsme si soukromě přezdil na Kladivo na oranžové.

A kladivo s pustilo! Jak s e patří. Úder za úderem a Lipodl kuje oranžové, dokud je žhavé.
Musím ovšem přiznat, že demntními biliboardy mu ovšem soc dem mimořádně vstřícně nahrála. Tohle je opravdu doslova debilní nápad předvoelbního biliboardu.
Kdyby ten kdo o tom rozhodoval, zůstal u těch heren, nemohl nikdo soudný, a snad ani lipodl říci ani ň.
Takhle je fackuje oprávněně.
Ovšem fackuje , jako správný český žumpalista jen na jednu stranu. jen doleva. Nečetl jsem nic co by psal pře dminulými volbami o o Bártovch ostrých hoších, takto pořádkových hlídkách VV.
To až dnes.. Lehká zmínka. Zrovna tak jsme nečetl nic o prima koncentráčku radního Janečka a modrých.
No a ž vůbe c nečtu nic z klábosnic e šéfkomentátora Lipold a o povedeném bilboardu takového Nečase. Kd e tenhle Vasil Bilak českých pravověrných hlásách: Nedáme dávky , tomu kdo nechce pracovat.

A ež by to bylo bývalo a a je na pořádné fackování. Z pera udatného novináře, vyznávajícího zásadu - padni komu padni.
takež socani hlásají na dmeentním bilboardu, že PRYč , to hrozné slovo PRyč s narkomany a bezdomovci. To je jistě horší než zdokumentované a myslím, ež dokonc e Aktuálně - počínání Bártových ordnerů. Proti bezdomovcům.. Jistě je to daleko ostudnější a horší než konkrétní plán na konkrétní koncentráček radního Janečka. Na který snad je i rozpočet a další náležitosti. A jistě to v logice pardon v demenci překonává Nečasovo heslo Kdo nechce pracovat nedostane dávky!
Nevím jak chtějí oranžoví dostat pryč bezdomovce a feťáky. Ale zcela štajf jsem z toho , že Nečas chc e zbavit jakýchkoli dávek lidi , co PRÝ nechtějí pracovat! Máme tu přes PUL MILIONU lidí kteří hledají práci!! Prostě - není tad y pro tenhle obrovský počet lidí práce. A on ji NEUMÍ zajistit. A ni omylem. Ale chc e další lidi zbavovat dávek, protože on ví, kdo chce a nechc e pracovat. Už to ostatně dokázal - jako minulý ministr asociálních věcí. Protže nikdo jiný než asociální ministr nemohl do parlamentu předložit novelu zákona o dávkách a nechat ji prohalsovat na 101. Výsledkem totiž téhle povedené novely bylo, že nejtěžší invalidé, ve třetím stupni postižení byli odříznuti od dávek. N Jako osoby práce se štítíci. Na základě toho, že nejsou s chopni zvládnout zásadní podmínku pro vyplacení dávek - totiž odpracovat nejméně 20 hodin veřejných prací.
03.09.2010 17:08:48

To jen prosto , abych jasně dmeonstroval dokonalou zhovadilost každého tvého příspěvku. Zejména však toho v
04.09.2010 20:20:06
05. 09. 2010 | 13:42

vlk napsal(a):

kroku
pozor!!! pozor kroku!
on to nebud e koncentráček, kam je budou vytlačovat- on to bude ZÁLESÁCKÝ TÁBOR!!!
No Hitler když stavěl koncentráky, tak to také nazýval všelijak . Některé dokonc e byly mezinárodnímu Červenému kříži prezentovány rovnou jako ozdravovna!
Zálesácký tábor? tak to nenapadlo ani Hitlera, ani Mimmlera, ani Heydricha ani Stalina, ani Beriju, ani Gottwalda, ani Zápotockého, no prostě nikoho. To napadlo až jana k..

Co takhle tam postavit také pro zálesáky a jejich ůúlovky" no řekněme komůrky s inertním plynem? Smaozřejmě jen a pouze proto, aby se "zálesáky" ulovená zvěř nezkazila. Prostě k jejich dobru?
ostatně Bártovy ordneři jsitě ve volném čase jim tam rádi nezištně a dobře poradí. Kdyby si zálesáci náhodou nevědli rady. Nebo dokonc e zabloudili a netrefili do svého zálesáckého tábora....
05. 09. 2010 | 13:48

Aktiv napsal(a):

Ano pane Stejskale, znakem, kdy to je ještě pravice nebo levice, a není to extrém(militantní ideo náboženství), je ten KOMPROMIS, a spolupráce...
Onen graf kruhu znám...Díky
V tom by si mělo dělat jasno spousta lidí, aby pochopili jak tento systém má fungovat, nemuselo to potom gradovat k zavilému oportunismu, kdy ODS odmítala návrhy ČSSD, a kdy ČSSD srážela představitele hrubostí a záští, jak jen to šlo-obě strany ukázaly , že spíše nepatřily, ani do levice, a ani do pravice...Tohle trauma a špatné hospodaření z toho vyplývající zažíváme doposud. Takříkajíc ODS a ČSSD rozvrátily všechno, co mohlo být dobré pro nás všechny....
05. 09. 2010 | 14:41

jezevec napsal(a):

Už zase ty koncentráky ! Vlčí kňučení přecháchází ve vytí. Zázemí pro bezdomovce a navštěvované na základě dobrovolnosti je pro prolhané levičáky vlastně koncetrák a tady fašismus. Že naše společnost od r.89 příliš nepokročila je především zásluha pokřiveného pohledu levice. Prosazuje příliš mnoho práv a velmi málo povinností pro občany. A když už prosazuje povinnost, tak jedině socialně ochranou. Levice nenutí nic vytvářet, ale pernamentně rozhazuje výtěžek jiných !
05. 09. 2010 | 18:15

stejskal napsal(a):

Je to tak, pane Aktive,

ono si stačí přečíst třeba zdejší debaty (a to sem přispívá ta kultivovanější a přemýšlivější část této společnosti). Ty strany to dělají proto, že vědí, že většině lidí to imponuje. Chtějí potírat druhého, ne hledat společné cesty, konfrontovat své mnázory proto, aby z nich vykrystalizovalo nejlepší řešení.

Představitelé velkých stran jen reflektují převažující tendence v této společnosti (proto jsou ty strany ostatně velké). No, a většina politiků i ze stran ostatních též brzy přejímá tento destruktivní styl, je to velmi na kažlivé (čest pár výjimkám).

Libor Stejskal
05. 09. 2010 | 20:57

XXX. napsal(a):

Nutno dodat, že policie má omezené nástroje, jak tyto lidi někam odklidit. Vzhledem k tomu, že máme svobodu pohybu, platí tato rovněž pro bezdomovce a narkomany, a pokud je nepřistihnou při páchání přestupku nebo trestného činu, nemohou s nimi nic udělat, maximálně je vyzvat k odchodu, ale musí oni toto respektovat? Nekončí náhodou pravomoci policie někde u práva legitimovat?

No bezdomovci vesměs nemají doklady, takže je mohou možná předvést na stanici, fakt nevím, nejsem právník. Také by zde mohli zneužít cizineckou policii, kdy v případě, že někdo nemůže prokázat svoji totožnost by mohl být zadržen jako potenciální nelegální imigrant, a svoji totožnost by musel prokázat. Skutečnost, že bezdomovci mluví plynně česky nedokazuje jejich státní příslušnost. Teoreticky by je proto mohli uklízet do tábora pro imigranty. Pokud žebrají, tak je mohou vykázat na základě nějaké vyhlášky, ale jinak ne. Pití alkoholu na veřejnosti? Přelijí krabičák do PETky, a tu v nejhorším obalí do papírového sáčku.

A narkomani - jak dlouho si myslíte, že trvá, než si šlehnou dávku? A pak, byť mohou být dezorientovaní, pokud nebudou dostatečně problémoví, tak je ani na záchytku nemohou odvézti. Pokud jich bude hodně na jednom místě, možná by to šlo uhrát jako neohlášené shromáždění, a to rozpustit.

Mládež kouřící marihuanu? Ti v případě policejní hlídky zdrhnou, aby se dali do kupy na vedlejším rohu ulice, nebo to budou rovnou šlukovat někde ve vchodě, a pokud by se to jo hlídalo, tak to jednoduše snědí, rozpustí v mléce nebo jiném tuku, upečou "koláčky", možností mají bezpočet. Bude policie kontrolovat každou partu, která jí na veřejném prostranství sladkosti, protože by mohly obsahovat konopí?

Takže jaké jsou reálné možnosti takové policejní jednotky? Leda tak postávat u skupinky potenciálně problémových, a doufat, že je to přiměje poodejít...
05. 09. 2010 | 21:15

Aktiv napsal(a):

Ano pane Stejskale, destruktivní styl v naší společnosti převážil, sám nevím kde to všechno začalo, ale vzhledem k tomu, že lidé začali procitat,protože tam nahoře to s ideály šlo do extrému, nikoli k naplnění svobody, demokracie, hospodářského vzestupu, tak ta vina začala především u politiků, kteří nám náš slib nenaplnili.
Myslím, a pamatuji si zcela přesně, jak KLAUS, A JEMU PODOBNÍ odstrkovali JINÉ, a veřejnost to přijímala nekriticky(lehkomyslná důvěra), že oni jsou ti nejchytřejší, že oni ví , jak s postkomunistickým dědictvým naložit- TO , ŽE STÁT NEVYDĚLAL NA ROZPRODÁVANÉM MAJETKU, CO MU PO PRÁVU NÁLEŽELO(třeba rozprodej majetku SSM, apod), se ukázalo jako klíčový fakt. Veškeré získané majetky se zneužívaly k obohacení různorodých jedinců zapojených do systému politik vs. fiktivní fa, a majetky se pomalu ztrácely, řada chátrala, spousta hodnot(třeba lázně, apod.)zůstala nevyužita, spousta podniků byla hozena přes palubu, aby ustoupila ZAHRANIČNÍ KONKURENCI.
Nevěřím ani zbla tomu, že český export byl závislý jen na východních trzích, schopný obchodník by z postkomunistického podniku vykouzlil úspěšnou firmu, to však Klausem a spol. nebylo naplněno(dneska nám bude tvrdit, že to nebylo možné).
Navíc ČT vyprodukovala i film o této době, tak jsem zvědav.
Nejhorší je , že takto vyhodit bilióny , a ještě se zadlužit, to není EKONOMICKÉ, to je MAFIÁNSKÉ, vše ostatní jsou lži(od odborných řečí Klause, až po Nečase)!

Lidem pouze zůstaly už jen ty levičáckopravičácké extrémní názory, hodné neandrtálců...Protože ví, že když mafii nelze odstranit, co zmůže ta zneužívaná mlčící většina. Mafii lze zníčit jen revolucí, převraty, násilím, apod. Mafie je v každé straně, třeba i v posteli pí. Bobošíkové, nebo v Betleyi p.Ocáska, který jede na setkání s představiteli pražské ODS, KDU, ČSSD, TOP 09.
Obávám se, že to není paranoia, ale fakt
05. 09. 2010 | 21:58

Aktiv napsal(a):

Dodatek: Když odmyslíme ty nereálné bláboly o průměrném platu v ČR, a budeme se držet průměrného platu reálné 70% skupiny obyvatel, tak nám vyjde plat kolem 10 000 Kč, Klaus nám sliboval plat 25-30 tisíc, což dokazuje, že někam mizí peníze, které se na průměrně pracujícího člověka nedostávají.
Kam pak mizí ty penízky?
05. 09. 2010 | 22:23

jan k napsal(a):

vlk:
Lhář má představu, že čím víc řve, tím víc má pravdu. Zde křičet nejde, tak to nahrazuješ sáhodlouhými příspěvky, ovšem jejich argumentační hodnota je zcela nulová. Pravdu máš pouze v tom, že soudný čtenář si udělá obrázek sám. A to je dobře.
06. 09. 2010 | 05:56

111111 napsal(a):

Měli by se zaměřit na nepřizpůsobivé a bezdomovce nechat na pokoji. Ti nikomu neubližují. Ale jsou většinou bílí a to je jejich smůla.
06. 09. 2010 | 08:38

stejskal napsal(a):

Popravdě řečeno si myslím, pane Aktive, že není třeba revolucí a násilí (které zpravidla plodí zase další násilí).

Jen více aktivního zájmu (a konání) lidí o věci veřejné (říká se tomu též poněkud zprofanovaným slovem angažovanot).

To nadávání, ta zjednodušující pravolevost, nesmiřitelnost k názorům jiných vlastně jen substituují to, co většina z nás z čiré lenosti (fyzické i duševní) nedělá. Zastupitelská demokracie totiž může fungovat jen tehdy, když neustále berete k zodpovědnosti Vašeho konkrétního zastupitele (a skrze něco nutíte třeba politické strany být ve střehu, nekonzervovat dobytá území atd., v každé straně čeká spousta lidí, mladých a na místních úrovních na svou šanci, udělají leccos, aby se zalíbili voličům, i v tom dobrém slova smyslu). Ptáte se, vytváříte tlak atd. (a samozřejmě je k ničemu, když to děláte sám, musí to dělat hodně lidí. Jenže témeř každý si řekne: to nemá cenu, sám nic nezměním). Prostě společenská poptávka po něčem pozitivním, nejen nesmiřitelné kategorické vymezování se vůči druhým.

Ono zdaleka zatím nejde o pevně konstituovanou mafii, řekl bych (tak by se dal spíše definovat někdejší totalitní establišment. Pořád je prostor, zkoušet posouvat věci kupředu jinýmm směrem, než se třeba ubírají nyní. Ale to by daleko více lidí muselo vyvinout nějaké úsilí. Ono se o věci kolem sebe už nyní čím dál větší část společnosti než dříve (vidět je to především na místních úrovních. Pokud to bude takto pokračovat, není to zde zcela beznadějné, řekl bych.

Libor Stejskal
06. 09. 2010 | 11:27

Zacheus napsal(a):

To Vilém. Opravdu jsem si oddechl, že jsem podle Vás jenom pravděpodobně lidsky slabomyslný. To víte, Vám se rovnat nemohu.
06. 09. 2010 | 17:32

Zacheus napsal(a):

To Arnazach. Nemyslím si, že každý bezdomovec je závadová osoba, nebo zmetek. Nejsem žádný extrémista. Je také jasné, že problémy nelze řešit jenom sankcemi. Ale myslím si, že pokud se svým chováním dopouštějí přestupků proti občanskému soužití, což jistě není výjimečné, pokud svým způsobem života na veřejných prostransstvích, bez dodržování základní hygieny, otravují ostatním občanům život, pak si myslím, že by se takové záležitosti měly řešit podle zákona.

Jestliže ovšem byť jen náznak snahy proklamovat,že se něco řešit bude- například i s nepřizpůsobivými občany - je okamžitě považován za "volání po tvrdé ruce", za "fašizující tendence", případně za "rasismus" ( viz kampaň proti Francii a to i od našeho ministra zahraničí) tak to prostě v tomto státě vypadá,jak vypadá. To nemusím být ani z Marsu, stačí Česká republika. Ani teď nemám, co bych měnil na svém původním příspěvku a bylo by dobré, kdybyste si ho i Vy pozorněji přečetl.

P.S. Slyšel jsem o malém městě, v němž jeden takový bezdomovec bydlí na náměstí na lavičce, kálí občas pod sebe a vůbec obšťastňuje své spoluobčany. Nikdo kupodivu neví, co trvale s tím , nebo se to neodvažuje řešit, aby "nenarazil". Ale to je jistě jenom fáma .
06. 09. 2010 | 17:48

xx napsal(a):

Napřed technaři, teď bezdomovci. Strana bezcharakterních populistů svůj stín nepřekročí ani bez paroubka. Ty volte, ti to s vámi určitě myslej dobře! Teda pokud se nesešoupnete k bezdomovcům! . . .
06. 09. 2010 | 19:25

jan k napsal(a):

Aktiv:
"Klaus nám sliboval plat 25-30 tisíc"
Můžete upřesnit kdy?
06. 09. 2010 | 22:32

Bibca napsal(a):

Nelíbí se mi nicneříkající, neutrální slogany. Kdo žije v Praze 5, ví o čem se bavíme. Řešit problémy s bezdomovci a narkomany je v Praze 5 aktuální. To nemůže pochopit někdo, kdo žije jinde (protože tam mají zase "své" lokální jiné problémy). Není to o tom, že bezdomovci smrdí nebo obtěžují. Oni, ikdyž mají možnost ve střediscích charity se umýt, čistě obléci, požádat o lékařskou pomoc,atd., na to kašlou. Nejde jen o omezování ("obsadí" autobus, lavičky), mohou ohrožovat ostatní. Mohou mít žloutenku, tuberu, apod. A slogan je vždy zjednodušení, koncentrace problému. Běžně se jinde používá heslo pryč s kuřáky (ohrožují zdraví ostatních) a nikdo z toho nic nedělá. Je jasné, o co jde. To samé platí i v tomto případě. Nezodpovědní bezdomovci a narkomani ohrožují zdraví ostatních. Co je na tom sloganu špatného? Podle mého názoru nic.
06. 09. 2010 | 23:42

p90x Workout DVD napsal(a):

17. 09. 2010 | 07:07

carrie napsal(a):

<a href="http://www.pickmbts.com/mbt...">mbt lami shoes</a>
<a href="http://www.pickmbts.com/mbt...">mbt ema shoes</a>
<a href="http://www.pickmbts.com/mbt...">mbt panda shoes</a>
<a href="http://www.pickmbts.com/mbt...">mbt kisumu shoes</a>
15. 10. 2010 | 17:11

mbt shoes napsal(a):

[url=http://www.mbtsource.com/]mbt shoes[/url]

[url=http://www.mbtsource.com/]mbt shoes[/url] today, low production of the materials used, whether in the end to help surface or large, mainly synthetic materials are used. Outsole using a thermoplastic polymer and the surface is to use chemical compounds to help. MBT shoes only high-end only with natural materials, especially leather shoes as the best material to use.
Since 1997, [url=http://www.mbtsource.com/]mbt shoes[/url][url=http://www.antimbt.us/women-mbt-sport-anti-shoes-in-white-p-99.html] are listed in the EU must provide materials by the manufacturer label. Adhesive label must be used in the corresponding symbol. European footwear label instructions provided very limited information: materials were outside, inside and sole use of four different materials Tags: leather, leather coating, textile (not differentiate between synthetic or natural sources) and other materials. When consumers use these labels to obtain limited information, and can not be concluded that the quality of mbt shoes[/url] festliche Kleider.
&nbsp;
&nbsp;
25. 02. 2011 | 09:53

mbt shoes napsal(a):

<h2><a href="http://www.mbtsource.com/">mbt shoes</a><a href="http://blog.antimbt.us/mbt-shoes-the-general-material.htm" rel="bookmark" title="Permanent Link to MBT shoes, the general material"></a></h2>
<p><a href="http://www.antimbt.us/women-mbt-sport-anti-shoes-in-white-p-99.html"><br></a><a href="http://www.mbtsource.com/">mbt shoes</a> today, low production of the materials used, whether in the end to help surface or large, mainly synthetic materials are used. Outsole using a thermoplastic polymer and the surface is to use chemical compounds to help. MBT shoes only high-end only with natural materials, especially leather shoes as the best material to use.</p>
<p>Since 1997, <a href="http://www.mbtsource.com/">mbt shoes</a><a href="http://www.antimbt.us/women-mbt-sport-anti-shoes-in-white-p-99.html"></a> are listed in the EU must provide materials by the manufacturer label. Adhesive label must be used in the corresponding symbol. European footwear label instructions provided very limited information: materials were outside, inside and sole use of four different materials Tags: leather, leather coating, textile (not differentiate between synthetic or natural sources) and other materials. When consumers use these labels to obtain limited information, and can not be concluded that the quality of <a href="http://www.mbtsource.com/">mbt shoes</a><a href="http://www.antimbt.us/women-mbt-sport-anti-shoes-in-white-p-99.html"></a> festliche Kleider.</p>
<div></div>
<div id="author_link"></div>
<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>
25. 02. 2011 | 09:53

car insurance rates napsal(a):

Wow, fantastic weblog layout! How long have you ever been running a blog for? you made running a blog glance easy. The entire glance of your website is magnificent, let alone the content! <a href="http://topautoinsurancerates.net/">cheapest auto insurance rates</a>
18. 10. 2011 | 15:13

horsececekdon napsal(a):

uCb 8hQ n9l gHz 0eW d6e kHx 0yH d8f oBd 4jD p4k vJs 3kJ z5p xIc 9oK o8j bCf 9sO b9t gCi 7wB v1f
http://www.saclongchampspascher.info <a href=http://www.saclongchampspascher.info/#321>longchamp</a>
http://www.60day-workout.info <a href=http://www.60day-workout.info/#898>insanity dvd sale</a>

bPp 3lZ k6e dWm 5eE t4k qPl 9dA b5m dXq 8eX y1s cRf 9qE d6l dNm 2lG b8p sWl 3hV v1l zAp 6dB r3l
<a href=http://saclongchampp.webnode.fr/#785>sac longchamp pas cher</a>
<a href=http://insanitydvdsale.weebly.com/#449>insanity workout online</a>
<a href=http://isabelshoes.webeden.co.uk/#352>isabel marant sneakers</a>
<a href=http://isabelsneaker.interblog.de/#517>isabel marant boots</a>
<a href=http://sneakersisabel.weebly.com/#698>find more</a>
25. 08. 2012 | 20:38

breemildinomo napsal(a):

fHd 0tU s5b cXh 6jX s0l pNw 8aU m6b aYj 9jR j7q
http://www.workout60days.info <a href=http://www.workout60days.info>click</a>
http://www.zumba-fitness-dvd.info <a href=http://www.zumba-fitness-dvd.info>here</a>

cVa 1xD d2o vYw 6fZ k2t uIu 4cL f8y pOn 2rQ h6s
<a href=http://isabelonlines.blog.com.es>find more</a>
<a href=http://sneakersisabel.weebly.com>find more</a>
<a href=http://isabelsneaker.interblog.de>read more</a>
<a href=http://isabelshoes.webeden.co.uk>click</a>
<a href=http://isabellmarant.webnode.nl>see more</a>
31. 08. 2012 | 04:24

Cymnabalm napsal(a):

oBg 4eO o1m tFf 5aF m8d eUs 6pF v9a zJj 6fG f8hfNn 5eZ b1k pFc 3oJ r2d sTk 1fK s6a mWr 3oS i3b
http://www.bootsshop-jp.com <a href=http://www.bootsshop-jp.com/#5884>see more</a>
http://www.bottespas-cher.fr <a href=http://www.bottespas-cher.fr/#4888>visit my website</a>

bBx 7eF u9i xFw 4xS w1o nRb 0wZ p4v iFp 4nS i2d sSi 6pH i4i qJf 0cI c2e tSl 4nY i8f qAq 4tN a6u
<a href=http://uggitalia.webnode.it/#7835>ugg boots</a>
<a href=http://uggsaustralia.webnode.it/#7193>click</a>
<a href=http://uggspaschers.webnode.fr/#4566>find more</a>
<a href=http://www.uggs-20-canada.350.com/#6782>find more</a>
<a href=http://cheapuggboots4u.webeden.co.uk/#7542>cheap real ugg boots</a>
03. 09. 2012 | 07:53

Prearkalo napsal(a):

<a href=http://paydayloansnow24h.com/#bblog.aktualne.centrum.cz>payday loans</a> - <a href=http://paydayloansnow24h.com/#ablog.aktualne.centrum.cz>payday loans</a> , http://paydayloansnow24h.com/#sblog.aktualne.centrum.cz payday loans
05. 09. 2012 | 03:05

allotaEmbasse napsal(a):

dNg 5zY g3f yAh 1jU b5b uTh 2gO b0q hAa 8wK t8b mNo 4rY s9t zWr 2zP y2o nYt 3fE j4b bVg 0nX p9m
http://www.fashionboots-cheap.com <a href=http://www.fashionboots-cheap.com/#7806>go for it</a>
http://www.ugguk-store.co.uk <a href=http://www.ugguk-store.co.uk/#4552>come here</a>

qXb 2sY w4t mGv 2iT a3s gPy 6kA w6w xJp 0fE d3x zZe 7tU r4n bOc 8lZ q5q gKc 6iJ j7a eZv 8dL y2s
http://cheapuggsuks.webeden.co.uk <a href=http://cheapuggsuks.webeden.co.uk/#7644>visit my homepage</a>
http://uggugg.webnode.jp <a href=http://uggugg.webnode.jp/#6022>ugg 店舗</a>
http://botasugg.webnode.es <a href=http://botasugg.webnode.es/#9098>go for it</a>
http://uggoutletss.moonfruit.com <a href=http://uggoutletss.moonfruit.com/#5039>ugg australia outlet</a>
http://bottesugg.meabilis.fr <a href=http://bottesugg.meabilis.fr/#4252>welcome</a>
06. 09. 2012 | 10:45

Tofgoargy napsal(a):

<a href=http://quickorderlevitraonline.com/#16090>buy generic levitra</a> - <a href=http://quickorderlevitraonline.com/#26971 >generic levitra</a> , http://quickorderlevitraonline.com/#4418 purchase levitra
09. 09. 2012 | 08:05

zobbemiidioli napsal(a):

<a href=http://buyviagraonlinemall.com/#5093>buy viagra online</a> - <a href=http://buyviagraonlinemall.com/#3613>buy viagra</a> , http://buyviagraonlinemall.com/#9832 buy generic viagra
18. 10. 2012 | 05:27

Gathupsetplup napsal(a):

<a href=http://orderkamagranow.com/#yavpy>kamagra usa</a> - <a href=http://orderkamagranow.com/#wulnt >online kamagra</a> , http://orderkamagranow.com/#nzast buy kamagra
22. 10. 2012 | 05:45

nelmpeank napsal(a):

9Q2Rnx http://www.bootskopenoutlet.com 2L2Jas <a href=http://www.bootskopenoutlet.com>http://www.bootskopenoutlet</a> 1V9Mpq <a href="http://www.bootskopenoutlet.com">uggs sale</a> 3U0Scv
1W0Uze http://goedkopeboots.webnode.nl 5B3Npb <a href=http://goedkopeboots.webnode.nl>goedkope uggs</a> 2L7Dko <a href="http://goedkopeboots.webnode.nl">Uggs outlet,Goedkope uggs nederland te koop,tot 80% korting!</a> 1Z3Pui
0N9Pip http://www.bootskopenonline.com 1A2Kue <a href=http://www.bootskopenonline.com>uggs online bestellen</a> 0H2Eqt <a href="http://www.bootskopenonline.com">uggs kopen</a> 3M5Ucq
3T4Esm http://bootspascher.webnode.fr 0R9Udb <a href=http://bootspascher.webnode.fr>ugg paris</a> 6M2Ogi <a href="http://bootspascher.webnode.fr">ugg</a> 4W7Pae
2N8Ugn http://bottespas-cher.webnode.fr 6H1Psd <a href=http://bottespas-cher.webnode.fr>bottes ugg</a> 9I1Wpf <a href="http://bottespas-cher.webnode.fr">ugg bottes</a> 9M5Zks
4Q7Scn http://goedkopelaarzen.jouwweb.nl <a href=http://goedkopelaarzen.jouwweb.nl>uggs sale</a> 3K3Dpv <a href="http://goedkopelaarzen.jouwweb.nl">uggs sale</a> 8D0Opp
23. 10. 2012 | 23:06

NornGrorforse napsal(a):

<a href=http://buycialisonlinesafe.com/#1931>generic cialis</a> - <a href=http://buycialisonlinesafe.com/#20637>generic cialis</a> , http://buycialisonlinesafe.com/#428 buy generic cialis
24. 10. 2012 | 02:41

encoleGobVero napsal(a):

<a href=http://levitrastorehere.com/#mwltn>levitra online</a> - <a href=http://levitrastorehere.com/#brgdl >buy levitra</a> , http://levitrastorehere.com/#zxpgu cheap levitra
24. 10. 2012 | 03:07

horsececekdon napsal(a):

9Q7Ppv http://www.botassugg-es.info 0N4Imo <a href=http://www.botassugg-es.info>botas ugg</a> 0H4Nvl <a href="http://www.botassugg-es.info">ugg espa?a</a> 7F4Lsr
8Y1Bdo http://www.itstivaliaustralia.info 5U6Oxo<a href=http://www.itstivaliaustralia.info>ugg australia</a> 3M2Ojf <a href="http://www.itstivaliaustralia.info">stivali ugg</a>
9O2Dnq http://www.australiabottespaschers.com 6W2Fwo <a href=http://www.australiabottespaschers.com>bottes ugg</a> 0U6Zgt <a href="http://www.australiabottespaschers.com">bottes ugg</a> 5Y0Emh
9B7Anh http://www.bottesspascher-fr.info 8Q9Lzo <a href=http://www.bottesspascher-fr.info>ugg pas cher</a> 4Z8Drw <a href="http://www.bottesspascher-fr.info">ugg pas cher</a> 7T9Ngm
1K4Dfb http://www.bottesspascherfrance.com 2R5Xal <a href=http://www.bottesspascherfrance.com>ugg</a> 3D2Dqn <a href="http://www.bottesspascherfrance.com">ugg</a> 1H4Dmf
5U6Whg http://www.deutschlandbootsssale.info 9O6Xbg 5V8Wnp <a href=http://www.deutschlandbootsssale.info>ugg boots</a> 7H9Hgm <a href="http://www.deutschlandbootsssale.info">ugg boots deutschland</a> 8H1Tzm
25. 10. 2012 | 15:28

FuriOrderge napsal(a):

<a href=http://cialisstorehere.com/#uffoc>generic cialis</a> - <a href=http://cialisstorehere.com/#frcum >cialis online</a> , http://cialisstorehere.com/#ehqru buy cialis
26. 10. 2012 | 07:11

dieseecoimb napsal(a):

<a href=http://buycialisonlinepharma.com/#1552>buy cialis</a> - <a href=http://buycialisonlinepharma.com/#18852>buy cialis online</a> , http://buycialisonlinepharma.com/#13272 cialis online
29. 10. 2012 | 05:06

Cymnabalm napsal(a):

vR4Q8w http://genuineboot.webeden.co.uk nK1Q7u<a href=http://genuineboot.webeden.co.uk>genuine ugg boots uk</a> wP8K0v <a href="http://genuineboot.webeden.co.uk">genuine ugg boots uk</a> lD6S9t
lD7W8o http://www.cheap-bootsonsale.com qN0W8i<a href=http://www.cheap-bootsonsale.com>ugg boots sale</a> nV9S7d <a href="http://www.cheap-bootsonsale.com">ugg boots sale</a> lT0F9q
zG3F0g http://www.boots-sale-uk.co.uk eL3Y5p<a href=http://www.boots-sale-uk.co.uk>uggs sale uk</a> oB3T7d <a href="http://www.boots-sale-uk.co.uk">uggs sale uk</a> sZ3D0d
rP4U8k http://www.bootsoutlet-stores.com vT3O2j<a href=http://www.bootsoutlet-stores.com> uggs outlet online</a> xW5W4r <a href="http://www.bootsoutlet-stores.com">uggs outlet stores </a> iL9I7r
bP9P6l http://bootsoutletstore.webstarts.com/ kM5Z7k<a href=http://bootsoutletstore.webstarts.com>uggs outlet</a> cM0L9e <a href="http://bootsoutletstore.webstarts.com">uggs outlet store </a> dI9U5i
29. 10. 2012 | 11:52

tuctjuipisa napsal(a):

gS4T8n http://bottesonline.webnode.fr/ pB7I0y <a href=http://bottesonline.webnode.fr/>bottes ugg</a> vR0R2k <a href="http://bottesonline.webnode.fr/">ugg</a> tU1F7x
aN2A1e http://bootscanadas.webs.com oL7W4y <a href=http://bootscanadas.webs.com/>uggs canada online</a> wG2S3r <a href="http://bootscanadas.webs.com">uggs canada</a> xW0P7b
sZ3U0q http://stivaliitalia.webs.com/ pM9K7c <a href=http://stivaliitalia.webs.com/>ugg italia</a> rC2W8x <a href="http://stivaliitalia.webs.com/">stivali ugg</a> hY7H0e
uJ9K1x http://boosshopjp.webnode.jp/ tW6H1b <a href=http://boosshopjp.webnode.jp/>ugg 激安</a> nN2V4z <a href="http://boosshopjp.webnode.jp/">ugg ブーツ</a> jU6N6q
jV8R6m http://bootskopen.webnode.nl/ zZ0V9d <a href=http://bootskopen.webnode.nl/>uggs</a> dX9G4t <a href="http://bootskopen.webnode.nl/">uggs kopen</a> mA1I2r
29. 10. 2012 | 17:05

Nemadvime napsal(a):

<a href=http://cheapgenericlevitranow.com/#nemoy>levitra online without prescription</a> - <a href=http://cheapgenericlevitranow.com/#gviea >cheap generic levitra</a> , http://cheapgenericlevitranow.com/#dfevp buy levitra
30. 10. 2012 | 00:39

truddytug napsal(a):

kY7U2d http://bootsclearance.blinkweb.com/ pT8B5p<a href=http://bootsclearance.blinkweb.com>uggs clearance</a> oU4F0i <a href="http://bootsclearance.blinkweb.com">uggs clearance</a> tY2R3m
wM5Z8a http://bootssaleuk.webs.com/ pK6M8n<a href=http://bootssaleuk.webs.com>ugg boots sale uk</a> kT7Q6n <a href="http://bootssaleuk.webs.com">ugg boots sale uk</a> sC3T6h
qC4N5z http://goedkopelaarzen.simpsite.nl/ kC4L1a<a href=http://goedkopelaarzen.simpsite.nl/>uggs outlet</a> iG7E3a <a href="http://goedkopelaarzen.simpsite.nl/">Goedkope uggs</a> rB3H7s
xV9T7s http://botttespascher.webnode.fr/ hR4V6u<a href=http://botttespascher.webnode.fr>ugg pas cher</a> nI6B6m <a href="http://botttespascher.webnode.fr">bottes ugg</a> dP9Q6g
tU0N6r http://shoeswords.weebly.com/ wI4M5y<a href=http://shoeswords.weebly.com/>uggs outlet</a> kF3E5y <a href="http://shoeswords.weebly.com/">ugg outlet store</a> fG3M8m
30. 10. 2012 | 05:33

tuctjuipisa napsal(a):

lV2V7v http://stivaliitalia.webs.com/ nI0I4o <a href=http://stivaliitalia.webs.com/>ugg italia</a> pM3U9b <a href="http://stivaliitalia.webs.com/">ugg stivali</a> pQ4V5f
dT4O1w http://bootskopen.webnode.nl/ tC1L2q <a href=http://bootskopen.webnode.nl/>uggs kopen</a> xL4R1e <a href="http://bootskopen.webnode.nl/">uggs kopen</a> jV0F8h
gN7O4y http://boosshopjp.webnode.jp/ wQ8H1s <a href=http://boosshopjp.webnode.jp/>ugg 激安</a> bC5F5n <a href="http://boosshopjp.webnode.jp/">ugg 店舗</a> xB4S1k
eN6Y3u http://bootscanadas.webs.com fD0T4m <a href=http://bootscanadas.webs.com/>uggs canada online</a> fK8E3x <a href="http://bootscanadas.webs.com">uggs canada</a> tM4U0z
bA9V5r http://bottesonline.webnode.fr/ iN4C4w <a href=http://bottesonline.webnode.fr/>ugg</a> oG5U0v <a href="http://bottesonline.webnode.fr/">ugg</a> iW5N2i
30. 10. 2012 | 05:42

horsececekdon napsal(a):

nQ6H8l http://bootsoutletstore.webstarts.com/ iC1N5k<a href=http://bootsoutletstore.webstarts.com>uggs outlet store</a> kY7K2u <a href="http://bootsoutletstore.webstarts.com">uggs outlet </a> yO0E9q
xP4L4k http://www.cheap-bootsonsale.com aW0J6r<a href=http://www.cheap-bootsonsale.com>ugg bailey button</a> yK3W3w <a href="http://www.cheap-bootsonsale.com">ugg boots on sale</a> nG7A3t
lR6J2i http://www.bootsoutlet-stores.com lZ0E8y<a href=http://www.bootsoutlet-stores.com> uggs outlet</a> pK1X0a <a href="http://www.bootsoutlet-stores.com">uggs outlet online </a> oH9A1r
jV4I6w http://genuineboot.webeden.co.uk iF7L7m<a href=http://genuineboot.webeden.co.uk>genuine ugg boots</a> iZ5X9i <a href="http://genuineboot.webeden.co.uk">genuine ugg boots</a> rF6C8c
sC5C5j http://www.boots-sale-uk.co.uk wA6J3v<a href=http://www.boots-sale-uk.co.uk>uggs sale uk</a> oR4B6i <a href="http://www.boots-sale-uk.co.uk">uggs sale uk</a> yB9F9w
30. 10. 2012 | 07:42

chametet napsal(a):

http://cheapviagraqual.com | http://cheapviagraqual.com/#4045 - viagra online | <a href=http://cheapviagraqual.com/#3697>viagra online</a>
30. 10. 2012 | 10:59

plegreelp napsal(a):

<a href=http://buyzithromaxonline24h.com/#1392>cheap zithromax</a> - <a href=http://buyzithromaxonline24h.com/#2853>buy zithromax online</a> , http://buyzithromaxonline24h.com/#10603 zithromax 1000 mg
31. 10. 2012 | 00:01

ClemTrielldal napsal(a):

<a href=http://buyzithromaxonline24h.com/#20133>buy zithromax uk</a> - <a href=http://buyzithromaxonline24h.com/#14379>buy zithromax</a> , http://buyzithromaxonline24h.com/#17639 zithromax 1000 mg
31. 10. 2012 | 00:01

KeypelefJoype napsal(a):

<a href=http://cheapgenericcialisnow.com/#uvjsi>cheap generic cialis</a> - <a href=http://cheapgenericcialisnow.com/#lcoyc >cheap generic cialis</a> , http://cheapgenericcialisnow.com/#hmxjv cialis 40 mg
31. 10. 2012 | 03:54

MusBlurlnum napsal(a):

zN5I8r http://shoeswords.weebly.com/ eX4C5y<a href=http://shoeswords.weebly.com/>ugg outlet store</a> hF5I4s <a href="http://shoeswords.weebly.com/">uggs outlet</a> nE4N4r
wG7P0q http://botttespascher.webnode.fr/ yI8P3b<a href=http://botttespascher.webnode.fr>ugg pas cher</a> bD3E7l <a href="http://botttespascher.webnode.fr">bottes ugg pas cher</a> gY1X7h
vV2M6e http://bootsclearance.blinkweb.com/ nE2O0z<a href=http://bootsclearance.blinkweb.com>ugg clearance sale</a> pK9I1c <a href="http://bootsclearance.blinkweb.com">ugg clearance sale</a> fI0B1h
tK5G6f http://bootssaleuk.webs.com/ tR5X8s<a href=http://bootssaleuk.webs.com>ugg boots sale</a> mN9S4u <a href="http://bootssaleuk.webs.com">ugg boots sale</a> oM4M7q
kL8X4k http://goedkopelaarzen.simpsite.nl/ cX7E5i<a href=http://goedkopelaarzen.simpsite.nl/>Goedkope uggs</a> cA9T8k <a href="http://goedkopelaarzen.simpsite.nl/">uggs outlet</a> kJ8O8y
31. 10. 2012 | 04:28

licepaype napsal(a):

wW2M2l http://bootssaleuk.webs.com/ jR2F2l<a href=http://bootssaleuk.webs.com>ugg boots sale uk</a> uS9Y9y <a href="http://bootssaleuk.webs.com">ugg boots sale</a> wF3I2h
aE5M7g http://goedkopelaarzen.simpsite.nl/ mL9T0v<a href=http://goedkopelaarzen.simpsite.nl/>uggs outlet</a> vB6T0s <a href="http://goedkopelaarzen.simpsite.nl/">uggs outlet</a> xP4M8s
xX6H1u http://botttespascher.webnode.fr/ aY7A7k<a href=http://botttespascher.webnode.fr>ugg pas cher</a> nY7Q9i <a href="http://botttespascher.webnode.fr">bottes ugg pas cher</a> kH7D0y
uI6U7m http://bootsclearance.blinkweb.com/ aD5T9a<a href=http://bootsclearance.blinkweb.com>uggs clearance</a> wO8C5b <a href="http://bootsclearance.blinkweb.com">uggs clearance</a> eI8U6g
hI8X7f http://shoeswords.weebly.com/ nZ2J4g<a href=http://shoeswords.weebly.com/>uggs outlet online</a> lA2Y1t <a href="http://shoeswords.weebly.com/">uggs outlet online</a> oW6K0e
01. 11. 2012 | 05:16

tuctjuipisa napsal(a):

rT6S4b http://boosshopjp.webnode.jp/ pE3W0x <a href=http://boosshopjp.webnode.jp/>ugg 激安</a> fD8O7m <a href="http://boosshopjp.webnode.jp/">ugg 激安</a> eO9P9w
vK1P2e http://stivaliitalia.webs.com/ iM5S9o <a href=http://stivaliitalia.webs.com/>ugg italia</a> fH5O7c <a href="http://stivaliitalia.webs.com/">ugg stivali</a> aQ9A4o
pR2D1a http://bottesonline.webnode.fr/ oB7X5l <a href=http://bottesonline.webnode.fr/>ugg pas cher</a> gO3C2g <a href="http://bottesonline.webnode.fr/">bottes ugg</a> yP2S5o
kW1V8f http://bootscanadas.webs.com fN6C9k <a href=http://bootscanadas.webs.com/>ugg canada</a> kI3P6h <a href="http://bootscanadas.webs.com">uggs canada online</a> iQ0T2n
aW9L8z http://bootskopen.webnode.nl/ hC3E2h <a href=http://bootskopen.webnode.nl/>uggs</a> nJ3V8t <a href="http://bootskopen.webnode.nl/">uggs kopen</a> kW8H5x
01. 11. 2012 | 08:19

MusBlurlnum napsal(a):

qP2G7m http://bootssaleuk.webs.com/ oR9H4u<a href=http://bootssaleuk.webs.com>ugg boots sale uk</a> vA3N7b <a href="http://bootssaleuk.webs.com">genuine ugg boots sale uk</a> jF9H8i
nF6T6x http://shoeswords.weebly.com/ iM8V3g<a href=http://shoeswords.weebly.com/>uggs outlet online</a> iJ7Q3q <a href="http://shoeswords.weebly.com/">ugg outlet store</a> uB5F8a
dM3W5m http://botttespascher.webnode.fr/ sY6W6p<a href=http://botttespascher.webnode.fr>bottes ugg</a> eQ3P1o <a href="http://botttespascher.webnode.fr">ugg pas cher</a> hR6S8m
rL0U9m http://goedkopelaarzen.simpsite.nl/ vK5R2i<a href=http://goedkopelaarzen.simpsite.nl/>uggs outlet</a> wA9G4b <a href="http://goedkopelaarzen.simpsite.nl/">uggs outlet</a> mJ1Z9a
xD7W0o http://bootsclearance.blinkweb.com/ qX8K0c<a href=http://bootsclearance.blinkweb.com>ugg boots clearance</a> zF3E8e <a href="http://bootsclearance.blinkweb.com">ugg boots clearance</a> rV9M2w
01. 11. 2012 | 13:48

TypeKayathy napsal(a):

<a href=http://ordercheapgenericcialishere.com/#wwsqw>cheap cialis</a> - <a href=http://ordercheapgenericcialishere.com/#cuedb >cialis online</a> , http://ordercheapgenericcialishere.com/#joedu buy cialis
02. 11. 2012 | 01:02

Immetimmarf napsal(a):

lQ7F3s http://goedkopeoutlet.jouwweb.nl/ zB1A5k<a href=http://goedkopeoutlet.jouwweb.nl>goedkope uggs</a> aQ8C3n <a href="http://goedkopeoutlet.jouwweb.nl">uggs uitverkoop</a> yS7U2l
kT5F5c http://isabell-marant.webnode.fr sR5J9i <a href=http://isabell-marant.webnode.fr>isabelle marant</a> fE3Z6e <a href="http://isabell-marant.webnode.fr">isabel marant</a> xL9V8p
kY6V8k http://stivaliitalia-shop.info zV9C9y <a href=http://stivaliitalia-shop.info>ugg italia</a> nO0E1d <a href="http://stivaliitalia-shop.info">ugg stivalit</a> mK6U3c
锘縡F4S7h http://goedkopeonlines.jouwweb.nl/ xF5D6h<a href=http://goedkopeonlines.jouwweb.nl>goedkope uggs</a> zS6B3o <a href="http://goedkopeonlines.jouwweb.nl">uggs online bestellen</a> iM6I7e
yY1N1w http://www.botasuggs-es.info/ pS2O1v<a href=http://www.botasuggs-es.info>botas ugg baratas</a> iH9M3z <a href="http://www.botasuggs-es.info">botas ugg</a> iH0B8r
gS8W1w http://bottesfrance.webnode.fr/ uI9O9x<a href=http://bottesfrance.webnode.fr>ugg pas cher</a> gV0F6r <a href="http://bottesfrance.webnode.fr">ugg pas cher</a> kQ3P1n
02. 11. 2012 | 09:11

cledgeslame napsal(a):

<a href=http://ordercheapgenericlevitrahere.com/#jhefo>generic levitra</a> - <a href=http://ordercheapgenericlevitrahere.com/#bjytg >buy levitra</a> , http://ordercheapgenericlevitrahere.com/#akfas generic levitra
04. 11. 2012 | 14:02

Cymnabalm napsal(a):

gC9R9e http://bootsoutletstore.webstarts.com/ gV4M9c<a href=http://bootsoutletstore.webstarts.com>uggs outlet</a> tR6W1c <a href="http://bootsoutletstore.webstarts.com">uggs outlet store </a> tF3P1q
qO1C2j http://www.bootsoutlet-stores.com gQ6N7t<a href=http://www.bootsoutlet-stores.com> uggs outlet store</a> mS7X9w <a href="http://www.bootsoutlet-stores.com">uggs outlet online </a> gV9J6y
gT0I0i http://www.cheap-bootsonsale.com gB2S6e<a href=http://www.cheap-bootsonsale.com>ugg boots cheap</a> eU5R0m <a href="http://www.cheap-bootsonsale.com">ugg boots on sale</a> sU9N5b
cI3U5g http://genuineboot.webeden.co.uk rD5G8k<a href=http://genuineboot.webeden.co.uk>real ugg boots</a> jG2E4c <a href="http://genuineboot.webeden.co.uk">real ugg boots</a> qK6K8k
sH6E7b http://www.boots-sale-uk.co.uk rQ6Q8j<a href=http://www.boots-sale-uk.co.uk>ugg sale uk</a> uC4R4h <a href="http://www.boots-sale-uk.co.uk">uggs sale uk</a> eD8U5l
05. 11. 2012 | 00:41

accoftcoold napsal(a):

<a href=http://buyviagraonlinexpress.com/#5180>buy generic viagra</a> - <a href=http://buyviagraonlinexpress.com/#13662>buy viagra online</a> , http://buyviagraonlinexpress.com/#6865 buy generic viagra
05. 11. 2012 | 15:41

MusBlurlnum napsal(a):

kS2U8a http://bootsclearance.blinkweb.com/ aE0Z1l <a href=http://bootsclearance.blinkweb.com>ugg boots clearance</a> mU2U7q <a href="http://bootsclearance.blinkweb.com">ugg boots clearance</a> jR0A1o
cY6Z7b http://bootsonline.blinkweb.com cheap uggs online pN0N6c <a href=http://bootsonline.blinkweb.com>ugg outlet online</a> gG0U2a <a href="http://bootsonline.blinkweb.com">cheap uggs online</a> pX7S4j
xY3D4y http://bootssaleuk.webs.com/ eV4Z7q <a href=http://bootssaleuk.webs.com>genuine ugg boots sale uk</a> qD7Y7l <a href="http://bootssaleuk.webs.com">ugg boots sale uk</a> gY7Y5c
tJ4E4o http://www.cheapbootssalereal.com cheap real ugg boots cA7D8o <a href=http://www.cheapbootssalereal.com>real ugg boots</a> rD8B1r <a href="http://www.cheapbootssalereal.com">real ugg boots</a> jS6A9r
uN0W0e http://shoeswords.weebly.com lB8E7m <a href=http://shoeswords.weebly.com>uggs outlet online</a> oA9G1z <a href="http://shoeswords.weebly.com">uggs outlet online</a> lG4X6l
05. 11. 2012 | 16:08

truddytug napsal(a):

yO7D3d http://bootsclearance.blinkweb.com/ yB9V8j <a href=http://bootsclearance.blinkweb.com>ugg boots clearance</a> wD1Q8o <a href="http://bootsclearance.blinkweb.com">ugg boots clearance</a> aV5X0c
bW8S3r http://shoeswords.weebly.com qE0X8p <a href=http://shoeswords.weebly.com>uggs outlet</a> gF4N5e <a href="http://shoeswords.weebly.com">uggs outlet online</a> qG6K0n
pC4Q3d http://www.cheapbootssalereal.com real ugg boots qS9B0r <a href=http://www.cheapbootssalereal.com>cheap real ugg boots</a> lD8Q0q <a href="http://www.cheapbootssalereal.com">cheap real ugg boots</a> dE4T4d
kP5S6j http://bootssaleuk.webs.com/ xS1N3y <a href=http://bootssaleuk.webs.com>ugg boots sale</a> cW5C0d <a href="http://bootssaleuk.webs.com">genuine ugg boots sale uk</a> uD9B8d
lO9L3q http://bootsonline.blinkweb.com ugg outlet online qA2C6g <a href=http://bootsonline.blinkweb.com>uggs outlet online</a> qG6A5q <a href="http://bootsonline.blinkweb.com">ugg outlet online</a> kO3M3u
05. 11. 2012 | 22:46

Immetimmarf napsal(a):

wT3A9c http://bootssale.jouwweb.nl vK4P5q <a href=http://bootssale.jouwweb.nl>Goedkope uggs</a> cN4Y7o <a href="http://bootssale.jouwweb.nl">uggs bestellen</a> xP3X5h
tE4E6l http://www.bootssales.sitew.de qK7K6m <a href=http://www.bootssales.sitew.de>ugg boots sale</a> wT8B5d <a href="http://www.bootssales.sitew.de">ugg boots</a> oU6I2k
vK5L3h http://bootsshop0.webnode.jp fT5I6u <a href=http://bootsshop0.webnode.jp>ugg</a> gZ3P6c <a href="http://bootsshop0.webnode.jp">ugg</a> qX6P3z
zE6M8g http://www.frbottesspascher.info rN3K1w <a href=http://www.frbottesspascher.info>ugg australia pas cher</a> pP8K0c <a href="http://www.frbottesspascher.info">ugg pas cher</a> pF8V0f
tL5A1t http://bootsitalia.webs.com yT1K4n <a href=http://bootsitalia.webs.com>ugg italia</a> hN2Y7l <a href="http://bootsitalia.webs.com">ugg milano</a> uM7X6n
vR1B8m http://canadaoutlet.webs.com bU0G1q <a href=http://canadaoutlet.webs.com>ugg boots canada</a> hF5Y0o <a href="http://canadaoutlet.webs.com">uggs canada</a> hT2H5j
06. 11. 2012 | 17:38

Cymnabalm napsal(a):

nJ0V3w http://www.cheap-bootsonsale.com uX1G0t<a href=http://www.cheap-bootsonsale.com>ugg boots sale</a> eE9T3i <a href="http://www.cheap-bootsonsale.com">ugg boots sale</a> kD9P9o
cZ2G4m http://bootsoutletstore.webstarts.com/ fL7C4s<a href=http://bootsoutletstore.webstarts.com>uggs outlet store</a> tJ5I6u <a href="http://bootsoutletstore.webstarts.com">uggs outlet </a> cP0O1j
gQ1I3k http://genuineboot.webeden.co.uk iT4C1g<a href=http://genuineboot.webeden.co.uk>real ugg boots</a> nF4R0w <a href="http://genuineboot.webeden.co.uk">genuine ugg boots uk</a> xU2Z8q
fZ9V8k http://www.bootsoutlet-stores.com nY3B3y<a href=http://www.bootsoutlet-stores.com> uggs outlet store</a> yM6P2b <a href="http://www.bootsoutlet-stores.com">uggs outlet </a> xE4W3b
uE0G8s http://www.boots-sale-uk.co.uk gM6W0x<a href=http://www.boots-sale-uk.co.uk>ugg sale</a> oL5M5v <a href="http://www.boots-sale-uk.co.uk">uggs sale uk</a> xD8E3k
07. 11. 2012 | 06:07

Bressedem napsal(a):

<a href=http://ordergenericlevitrahere.com/#iunuc>buy generic levitra</a> - <a href=http://ordergenericlevitrahere.com/#brqbg >cheap levitra online</a> , http://ordergenericlevitrahere.com/#vyknq levitra 20 mg
07. 11. 2012 | 06:35

horsececekdon napsal(a):

hH7C7f http://www.cheap-bootsonsale.com uE3V9j<a href=http://www.cheap-bootsonsale.com>ugg boots cheap</a> pH3L9l <a href="http://www.cheap-bootsonsale.com">ugg boots cheap</a> iL3R6b
qO0Y7i http://bootsoutletstore.webstarts.com/ fY5P7h<a href=http://bootsoutletstore.webstarts.com>uggs outlet</a> yK2A2f <a href="http://bootsoutletstore.webstarts.com">uggs outlet store </a> gF4B1c
iM5M9t http://www.bootsoutlet-stores.com aR7J5g<a href=http://www.bootsoutlet-stores.com> uggs outlet online</a> mY8O1v <a href="http://www.bootsoutlet-stores.com">uggs outlet </a> fZ6F3m
mF0P1v http://genuineboot.webeden.co.uk bU6K1z<a href=http://genuineboot.webeden.co.uk>real ugg boots</a> eJ5Q8a <a href="http://genuineboot.webeden.co.uk">genuine ugg boots</a> cF0H7h
yL3A2i http://www.boots-sale-uk.co.uk dN2V7g<a href=http://www.boots-sale-uk.co.uk>ugg boots sale uk</a> tT1X8x <a href="http://www.boots-sale-uk.co.uk">uggs sale uk</a> sA2H7r
07. 11. 2012 | 11:54

Cymnabalm napsal(a):

eO5K8s http://www.bootsoutlet-stores.com qJ3C6k<a href=http://www.bootsoutlet-stores.com> uggs outlet</a> qQ8D1b <a href="http://www.bootsoutlet-stores.com">ugg boots outlet </a> dZ4N0a
yE1R2c http://www.boots-sale-uk.co.uk pW9F8r<a href=http://www.boots-sale-uk.co.uk>uggs sale uk</a> pX9T7u <a href="http://www.boots-sale-uk.co.uk">ugg sale uk</a> oM7J1k
jK0A4w http://bootsoutletstore.webstarts.com/ vA7Q8e<a href=http://bootsoutletstore.webstarts.com>uggs outlet stores</a> hT8H5z <a href="http://bootsoutletstore.webstarts.com">uggs outlet store </a> tU8R5j
gM1G5e http://genuineboot.webeden.co.uk lP0M2w<a href=http://genuineboot.webeden.co.uk>genuine ugg boots uk</a> kC0A4i <a href="http://genuineboot.webeden.co.uk">genuine ugg boots</a> jR5B7h
rP8W5s http://www.cheap-bootsonsale.com dO0O4v<a href=http://www.cheap-bootsonsale.com>ugg boots sale</a> yJ3B0h <a href="http://www.cheap-bootsonsale.com">ugg boots sale</a> fH5N6h
08. 11. 2012 | 03:43

tuctjuipisa napsal(a):

uD7L5c http://bottespas1.webnode.fr/ oB1S2u<a href=http://bottespas1.webnode.fr>bottes ugg</a> yY0Z4t <a href="http://bottespas1.webnode.fr">uggs pas cher</a> sC4E5m
nF6P1n http://www.onlinebootscanada.info/ lM2R2a<a href=http://www.onlinebootscanada.info>uggs canada online</a> hB0M4g <a href="www.onlinebootscanada.info">uggs canada online</a> uA7U4q
yN4I3z http://bootsoutlet.webnode.nl/ cV0B4n<a href=http://bootsoutlet.webnode.nl>goedkope uggs</a> pB8P2f <a href="http://bootsoutlet.webnode.nl">goedkope uggs</a> yL5V1p
oX8W6v http://www.isabelmarant0.sitew.de/ mX0E4l<a href=http://www.isabelmarant0.sitew.de>isabel marant sneaker</a> kY3I7d <a href="http://www.isabelmarant0.sitew.de">isabel marant sneaker</a> jY6S6i
aZ4V4e http://botasbaratas.webnode.es/ oW4G7i<a href=http://botasbaratas.webnode.es>ugg espa?a</a> gI3A2o <a href="botasbaratas.webnode.es">botas ugg</a> nB7K3q
09. 11. 2012 | 12:46

Cymnabalm napsal(a):

gY5V9x http://www.bootsoutletsstores.com <a href=http://www.bootsoutletsstores.com>ugg outlet stores</a> vE3K1o <a href="http://www.bootsoutletsstores.com">ugg outlet</a> aS5N2z
gZ3V8i http://bootscheap.blinkweb.com dJ3V0z <a href=http://bootscheap.blinkweb.com>cheap uggs for sale</a> yB0V 0n <a href="http://bootscheap.blinkweb.com">cheap uggs</a> lK9P4w
nP5Y7a http://bootssaleuk.jimdo.com bG2N7g <a href=http://bootssaleuk.jimdo.com>cheap uggs uk</a> vW9F2z <a href="http://bootssaleuk.jimdo.com">cheap ugg boots</a> eK8R8p
rI2C2i http://bootsclearance.webspawner.com cP6H8s <a href=http://bootsclearance.webspawner.com>uggs clearance</a> uB0H4c <a href="http://bootsclearance.webspawner.com">ugg boots clearance</a> mH4Z4o
10. 11. 2012 | 02:47

horsececekdon napsal(a):

rO7V4n http://bootsclearance.webspawner.com hZ6G2k <a href=http://bootsclearance.webspawner.com>ugg clearance</a> eZ6U7j <a href="http://bootsclearance.webspawner.com">ugg boots clearance</a> bS7P1e
sX2W1r http://bootscheap.blinkweb.com eV9R1o <a href=http://bootscheap.blinkweb.com>ugg boots</a> bB5J 7j <a href="http://bootscheap.blinkweb.com">cheap uggs for sale</a> jI5X8e
xG0T0u http://www.bootsoutletsstores.com <a href=http://www.bootsoutletsstores.com>ugg outlet store</a> oO0W5w <a href="http://www.bootsoutletsstores.com">ugg factory outlet</a> lE7U4q
oZ0J0d http://bootssaleuk.jimdo.com tG7W2x <a href=http://bootssaleuk.jimdo.com>ugg boots sale uk</a> oK6H3f <a href="http://bootssaleuk.jimdo.com">ugg boots sale uk</a> cO3E0d
10. 11. 2012 | 08:39

horsececekdon napsal(a):

zX5G5o http://bootssaleuk.jimdo.com jP9W9q <a href=http://bootssaleuk.jimdo.com>ugg boots sale uk</a> yH7D3j <a href="http://bootssaleuk.jimdo.com">ugg boots sale uk</a> yP6V6t
oX5Q7q http://genuineboott.webeden.co.uk hP2D2r <a href=http://genuineboott.webeden.co.uk>genuine ugg boots</a> oQ8Z4u <a href="http://genuineboott.webeden.co.uk">real ugg boots</a> xA3W9b
eF8Q7w http://www.bootsoutletsstores.com <a href=http://www.bootsoutletsstores.com>ugg outlet</a> vE9X1s <a href="http://www.bootsoutletsstores.com">ugg outlet</a> bG8H8k
bI6S0e http://bootscheap.blinkweb.com pM7C0h <a href=http://bootscheap.blinkweb.com>ugg boots cheap</a> nO9C 4s <a href="http://bootscheap.blinkweb.com">cheap uggs</a> uH0Z5e
rM1B8u http://bootsclearance.webspawner.com tY8C8g <a href=http://bootsclearance.webspawner.com>ugg boots clearance</a> tN4R5r <a href="http://bootsclearance.webspawner.com">ugg boots clearance</a> zD7J4t
10. 11. 2012 | 16:56

Toictelogot napsal(a):

<a href=http://getagenericpills.com/#5176>buy cialis online</a> - <a href=http://getagenericpills.com/#3181>cialis online</a> , http://getagenericpills.com/#18053 buy cialis online
10. 11. 2012 | 17:38

nelmpeank napsal(a):

uE7L9s http://bottespas1.webnode.fr/ lE5P3m<a href=http://bottespas1.webnode.fr>ugg pas cher</a> oA1H4o <a href="http://bottespas1.webnode.fr">ugg</a> bN3R0l
eV6B4l http://www.onlinebootscanada.info/ yB3K3c<a href=http://www.onlinebootscanada.info>ugg boots canada</a> qN7L1o <a href="www.onlinebootscanada.info">uggs canada</a> xL8B6p
lT5U1i http://bootsoutlet.webnode.nl/ jR2U2m<a href=http://bootsoutlet.webnode.nl>uggs outlet</a> rW0F5e <a href="http://bootsoutlet.webnode.nl">uggs outlet</a> sU7M2l
pQ7G5r http://www.isabelmarant0.sitew.de/ dK9Y7j<a href=http://www.isabelmarant0.sitew.de>isabel marant sneakers</a> gF9P1v <a href="http://www.isabelmarant0.sitew.de">isabel marant sneaker</a> zV4Z8s
oW5K9y http://botasbaratas.webnode.es/ rY1R5h<a href=http://botasbaratas.webnode.es>ugg</a> pG2S6w <a href="botasbaratas.webnode.es">ugg espa?a</a> vQ3U9s
10. 11. 2012 | 18:20

bomOppoplebum napsal(a):

nP6Z6p http://bootcanada.webs.com/ pM8L2e <a href=http://bootcanada.webs.com/>uggs canada</a> mI2J6w <a href="http://bootcanada.webs.com/">ugg boots canada</a> bJ9T2x
iK6T0z http://bootsfrance.meabilis.fr/ rF4P6t <a href=http://bootsfrance.meabilis.fr>ugg pas cher</a> xE3Q4w <a href="http://bootsfrance.meabilis.fr">ugg pas cher</a> pM0J5h
pQ8Q0a http://soldesonline.webnode.fr/ vV0T5v <a href=http://soldesonline.webnode.fr/>ugg australia pas cher</a> lD2X8m <a href="http://soldesonline.webnode.fr">ugg australia pas cher</a> qD8N4c
cU5V8g http://goedkopeboots0.webnode.nl uggs sale uB6N6e <a href=http://goedkopeboots0.webnode.nl>goedkope uggs bestellen</a> vR6A7i <a href="http://goedkopeboots0.webnode.nl">goedkope uggs</a> qM4O8o
zS8D6i http://botasuggss.webs.com/ gF0C4j <a href=http://botasuggss.webs.com/>botas ugg baratas</a> fS1R6n <a href="http://botasuggss.webs.com/">botas ugg baratas</a> rB4B1b
tR6A5z http://bootssale.simpsite.nl/ cJ7G4n <a href=http://bootssale.simpsite.nl>uggs kopen</a> uJ9S4z <a href="http://bootssale.simpsite.nl ">uggs kopen</a> nC9P6h
10. 11. 2012 | 18:27

horsececekdon napsal(a):

xZ1D8a http://bootcanada.webs.com/ vG2C1d <a href=http://bootcanada.webs.com/>uggs canada</a> sQ2V4a <a href="http://bootcanada.webs.com/">ugg boots canada</a> mA2U7f
bH6O3x http://bootsfrance.meabilis.fr/ qH5P0k <a href=http://bootsfrance.meabilis.fr>ugg</a> sC7V1l <a href="http://bootsfrance.meabilis.fr">ugg</a> wN7P3o
wZ5E2r http://botasuggss.webs.com/ kW3G0o <a href=http://botasuggss.webs.com/>ugg baratas</a> nL5N6v <a href="http://botasuggss.webs.com/">botas ugg baratas</a> iZ5A6y
zH1Q8t http://stivalionline.webs.com ugg fN7P5z <a href=http://stivalionline.webs.com>ugg italia</a> oZ5A1m <a href="http://stivalionline.webs.com">ugg</a> zO4E1z
bG8K3h http://bootsonline.webs.com/ uR9A4g <a href=http://bootsonline.webs.com>uggs bestellen</a> dY7E4c <a href="http://bootsonline.webs.com">uggs online</a> uR3C5i
uX5U8n http://bootssale.simpsite.nl/ aA9U1i <a href=http://bootssale.simpsite.nl>uggs sale</a> hF3T5s <a href="http://bootssale.simpsite.nl ">uggs bestellen</a> cJ7B1o
11. 11. 2012 | 01:09

horsececekdon napsal(a):

eM1C1r http://bootsonline.webs.com/ lH9G2w <a href=http://bootsonline.webs.com>uggs online</a> xH5R6s <a href="http://bootsonline.webs.com">uggs online</a> qM6U5f
yZ3A7m http://bootssale.simpsite.nl/ hE2U9b <a href=http://bootssale.simpsite.nl>uggs sale</a> yA4J8n <a href="http://bootssale.simpsite.nl ">uggs kopen</a> rJ7X1p
sN3H4t http://bootsfrance.meabilis.fr/ tU6B4h <a href=http://bootsfrance.meabilis.fr>ugg pas cher</a> oG2X6o <a href="http://bootsfrance.meabilis.fr">ugg pas cher</a> kK5Y2n
dQ8I7x http://goedkopeboots0.webnode.nl uggs sale pC3L1g <a href=http://goedkopeboots0.webnode.nl>uggs sale</a> rO3L5s <a href="http://goedkopeboots0.webnode.nl">goedkope uggs</a> fF5A5n
xK2N4d http://botasuggss.webs.com/ hZ9Z1c <a href=http://botasuggss.webs.com/>botas ugg</a> vF2C4c <a href="http://botasuggss.webs.com/">botas ugg baratas</a> pA8E0e
aV7Y4n http://stivalionline.webs.com ugg italia tT0W9s <a href=http://stivalionline.webs.com>stivali ugg</a> dT2Z5b <a href="http://stivalionline.webs.com">ugg</a> yU4V7t
11. 11. 2012 | 08:08

Wourpifof napsal(a):

http://genericpillshq.com/#cheap-viagra-online | http://genericpillshq.com/#cheap-viagra-online - generic viagra | <a href=http://genericpillshq.com/#viagra-online>generic viagra</a>
11. 11. 2012 | 11:12

truddytug napsal(a):

pS2P9b http://www.cheap-bootsonsale.com gN6Z8j<a href=http://www.cheap-bootsonsale.com>ugg boots sale</a> iT7N3n <a href="http://www.cheap-bootsonsale.com">ugg boots sale</a> tS1M3r
lG9H6p http://www.cheapbootssalereal.com ugg boots sale oR9Y2f <a href=http://www.cheapbootssalereal.com>ugg boots sale</a> fN2T5b <a href="http://www.cheapbootssalereal.com">ugg boots sale</a> kE2B0r
qX0C9h http://www.boots-sale-uk.co.uk uZ2B0m<a href=http://www.boots-sale-uk.co.uk>ugg sale uk</a> fA0M7q <a href="http://www.boots-sale-uk.co.uk">ugg sale</a> hR4F2w
uF7F7z http://bootsonline.blinkweb.com ugg outlets mV7S6f <a href=http://bootsonline.blinkweb.com>ugg outlet online</a> qL4B1d <a href="http://bootsonline.blinkweb.com">ugg outlet online</a> jE5W4q
cA9Z4n http://bootsclearance.blinkweb.com/ lT4I7j <a href=http://bootsclearance.blinkweb.com>ugg clearance sale</a> uX9H6i <a href="http://bootsclearance.blinkweb.com">uggs clearance</a> yK3M5u
jD1S9y http://genuineboot.webeden.co.uk wT1Z7s<a href=http://genuineboot.webeden.co.uk>genuine ugg boots</a> wD4E2c <a href="http://genuineboot.webeden.co.uk">real ugg boots</a> fV5F9z
12. 11. 2012 | 20:36

horsececekdon napsal(a):

dG3B1c http://goedkopeboots0.webnode.nl goedkope uggs bestellen lI0X6h <a href=http://goedkopeboots0.webnode.nl>uggs sale</a> rV8N1k <a href="http://goedkopeboots0.webnode.nl">goedkope uggs</a> yB6C9b
zP8X7m http://bootsonline.webs.com/ iW8I0m <a href=http://bootsonline.webs.com>uggs online</a> pT2S2c <a href="http://bootsonline.webs.com">uggs online</a> yX7Q4y
sQ0F3x http://bootssale.simpsite.nl/ xE3X0h <a href=http://bootssale.simpsite.nl>uggs bestellen</a> oM7Y0x <a href="http://bootssale.simpsite.nl ">uggs kopen</a> bV3V5z
dG8M3v http://bootsfrance.meabilis.fr/ gZ7G6t <a href=http://bootsfrance.meabilis.fr>ugg france</a> sA4I8n <a href="http://bootsfrance.meabilis.fr">ugg</a> oO6F0s
hH3J6v http://soldesonline.webnode.fr/ aZ7F9f <a href=http://soldesonline.webnode.fr/>ugg pas cher</a> oO7I3g <a href="http://soldesonline.webnode.fr">ugg soldes</a> qM3O0j
eT6R2g http://stivalionline.webs.com stivali ugg yS8O4w <a href=http://stivalionline.webs.com>stivali ugg</a> mN9J1r <a href="http://stivalionline.webs.com">ugg</a> dE9V9f
13. 11. 2012 | 06:15

SkipSpakids napsal(a):

zY4C2n http://bootsoutlet.simpsite.nl nN5L8p <a href=http://bootsoutlet.simpsite.nl>uggs schoenen</a> kF8K1o <a href="http://bootsoutlet.simpsite.nl">uggs schoenen</a> yD0M8i
rE9C7s http://bootscheap.blinkweb.com zD2X4t <a href=http://bootscheap.blinkweb.com>cheap uggs</a> wX4O 5h <a href="http://bootscheap.blinkweb.com">ugg boots cheap</a> hW8G4u
lD5P6d http://bottepascher.webnode.fr xF6E6h <a href=http://bottepascher.webnode.fr>bottes ugg</a> kD8T3i <a href="http://bottepascher.webnode.fr">ugg</a>
xJ5V9b http://bootssaustralia.moonfruit.com tI3R9d <a href=http://bootssaustralia.moonfruit.com>ugg milano</a> qG6Y4q <a href="http://bootssaustralia.moonfruit.com">ugg</a> oT5D9e
qR6D2q http://boosshopjp.moonfruit.com wS8Y5b <a href=http://boosshopjp.moonfruit.com>ugg 激安</a> pM4O6c <a href="http://boosshopjp.moonfruit.com">ugg 激安</a> iN1C7y
kH1V2p http://deutschlandbootssales.jimdo.com ugg boots deutschland oP6A1v <a href=http://deutschlandbootssales.jimdo.com>ugg boots günstig</a> oK2E1z <a href="http://deutschlandbootssales.jimdo.com">ugg boots sale</a> jI4T2x
14. 11. 2012 | 01:55

ignonioup napsal(a):

<a href=http://buyviagraonlineds.com/#15458>buy generic viagra</a> - <a href=http://buyviagraonlineds.com/#8929>buy viagra online</a> , http://buyviagraonlineds.com/#18947 buy generic viagra
14. 11. 2012 | 06:12

MusBlurlnum napsal(a):

qD5G5i http://bootsoutletstore.webs.com/ aV9N4a <a href=http://bootsoutletstore.webs.com/>ugg outlet stores</a> vM2T4t <a href="http://bootsoutletstore.webs.com/">ugg outlet stores</a> nY0M7m
gT9Q6r http://genuineboot.webeden.co.uk jE5K6y<a href=http://genuineboot.webeden.co.uk>genuine ugg boots</a> mB8F9c <a href="http://genuineboot.webeden.co.uk">real ugg boots</a> qB6Q6m
fZ5V6s http://cheapbootsuk.jimdo.com/ yP1L2t <a href=http://cheapbootsuk.jimdo.com/>cheap ugg boots</a> rU3V2c <a href="http://cheapbootsuk.jimdo.com/">ugg boots sale uk</a> uE3N6x
sF7F9v http://bootsclearance.moonfruit.com/ oO1B9s <a href=http://bootsclearance.moonfruit.com/>uggs clearance</a> zB4R9u <a href="http://bootsclearance.moonfruit.com/">uggs clearance</a> wH2F7v
jU3W3j http://bootssales.webs.com/ kP1D5e <a href=http://bootssales.webs.com/>ugg boots sale</a> yZ6A9t <a href="http://bootssales.webs.com/">ugg boots sale</a> rW8K1v
aE1V8a http://bootsonline.blinkweb.com ugg outlets uQ2F9a <a href=http://bootsonline.blinkweb.com>ugg outlets</a> nP2Y1i <a href="http://bootsonline.blinkweb.com">ugg outlet online</a> kG7C2q
15. 11. 2012 | 13:37

licepaype napsal(a):

gR3D6r http://bootsoutletstore.webs.com/ eD9G6p <a href=http://bootsoutletstore.webs.com/>ugg outlet stores</a> sW3D8q <a href="http://bootsoutletstore.webs.com/">ugg outlet store</a> uT3B7u
sR9X1n http://bootsclearance.moonfruit.com/ cO7V4n <a href=http://bootsclearance.moonfruit.com/>clearance uggs</a> vJ3S1j <a href="http://bootsclearance.moonfruit.com/">uggs clearance</a> eL1G6e
tB2Z1a http://bootsonline.blinkweb.com cheap uggs online jW0A7p <a href=http://bootsonline.blinkweb.com>uggs outlet online</a> dO3J1w <a href="http://bootsonline.blinkweb.com">cheap uggs online</a> fI1R5f
sO0M4o http://genuineboot.webeden.co.uk kC1E2v<a href=http://genuineboot.webeden.co.uk>genuine ugg boots uk</a> uC4K8t <a href="http://genuineboot.webeden.co.uk">genuine ugg boots uk</a> mY0T0e
nJ2I5m http://cheapbootsuk.jimdo.com/ jJ2E8b <a href=http://cheapbootsuk.jimdo.com/>cheap ugg boots</a> uB1J9v <a href="http://cheapbootsuk.jimdo.com/">cheap ugg boots</a> zJ9B2e
yU1T0p http://bootssales.webs.com/ cB6O8q <a href=http://bootssales.webs.com/>uggs on sale usa</a> jI7N6i <a href="http://bootssales.webs.com/">uggs on sale usa</a> cX7G6o
15. 11. 2012 | 23:48

horsececekdon napsal(a):

aI1F1t http://soldesonline.webnode.fr/ yP6H2t <a href=http://soldesonline.webnode.fr/>ugg pas cher</a> jH7J3l <a href="http://soldesonline.webnode.fr">ugg pas cher</a> uC7Q9n
xB9P8c http://botasuggss.webs.com/ tE9Z5g <a href=http://botasuggss.webs.com/>botas ugg baratas</a> qD6G3u <a href="http://botasuggss.webs.com/">botas ugg baratas</a> jF6S1j
zZ1Y6n http://stivalionline.webs.com ugg jK7X6o <a href=http://stivalionline.webs.com>ugg italia</a> aK5S6e <a href="http://stivalionline.webs.com">ugg</a> yY2W7n
hE7U9d http://bootssale.simpsite.nl/ yK8G8v <a href=http://bootssale.simpsite.nl>uggs kopen</a> kK3N2p <a href="http://bootssale.simpsite.nl ">uggs bestellen</a> kK3F1a
sL7U4f http://bootsfrance.meabilis.fr/ jS0O5k <a href=http://bootsfrance.meabilis.fr>ugg france</a> uN4H9r <a href="http://bootsfrance.meabilis.fr">ugg france</a> kA8H4m
cU3T3j http://goedkopeboots0.webnode.nl goedkope uggs hP7Y2b <a href=http://goedkopeboots0.webnode.nl>goedkope uggs bestellen</a> aY2L9h <a href="http://goedkopeboots0.webnode.nl">goedkope uggs bestellen</a> bB8T5d
16. 11. 2012 | 13:35

nelmpeank napsal(a):

锘縤D1F0w http://laarzenssales.webnode.nl/ kY8U7c<a href=http://laarzenssales.webnode.nl/>uggs uit amerika</a> vH9Y0z <a href="http://laarzenssales.webnode.nl/">uggs outlet</a> gS4M3f
gM5W0d http://bottespascher.meabilis.fr/ lB8F5v<a href=http://bottespascher.meabilis.fr/>ugg聽france</a> jP9R8q <a href="http://bottespascher.meabilis.fr/">ugg聽france</a> cK6G5v
fK2D6q http://sneakerssale.webgarden.com/ rU6O0p<a href=http://sneakerssale.webgarden.com/>isabel marant boots</a> qJ5B8j <a href="http://sneakerssale.webgarden.com/">isabel marant sneakers</a> xP5E0d
lL4G4f http://bootsaustralia.jimdo.com/ mP8T3v<a href=http://bootsaustralia.jimdo.com/>ugg italia</a> tR9B5i <a href="http://bootsaustralia.jimdo.com/">stivali ugg</a> eF3Y1n
iE1W4f http://bootscanada.jimdo.com/ hP2I6k<a href=http://bootscanada.jimdo.com/>ugg boots canada</a> oT2Q5c <a href="http://bootscanada.jimdo.com/">uggs canada</a> nO4R3g
kV3B7q http://goedkopesale.simpsite.nl/ gI4Z8t<a href=http://goedkopesale.simpsite.nl/>uggs sale</a> kJ7D2v <a href="http://goedkopesale.simpsite.nl/">goedkope uggs</a> dH5D7u
16. 11. 2012 | 23:00

SkipSpakids napsal(a):

pL5J7g http://bootsoutlet.simpsite.nl gH1A6h <a href=http://bootsoutlet.simpsite.nl>uggs outlet</a> fL1V1g <a href="http://bootsoutlet.simpsite.nl">uggs bestellen</a> oB9L5h
rX5M6j http://isabelmarantsss.webnode.es qL5H1l <a href=http://isabelmarantsss.webnode.es>isabel marant sneakers</a> jY5R8s <a href="http://isabelmarantsss.webnode.es">isabel marant boots</a> rV6F9v
cV6N9i http://bootssaustralia.moonfruit.com fL9A0d <a href=http://bootssaustralia.moonfruit.com>ugg milano</a> aX5M9q <a href="http://bootssaustralia.moonfruit.com">ugg milano</a> dG0T5w
jN1V1f http://bootscheap.blinkweb.com vE3J1i <a href=http://bootscheap.blinkweb.com>ugg boots cheap</a> xQ2K 8o <a href="http://bootscheap.blinkweb.com">ugg boots</a> fG6H5y
fN0X6u http://boosshopjp.moonfruit.com nI1T8i <a href=http://boosshopjp.moonfruit.com>ugg ブーツ</a> lH3Q2k <a href="http://boosshopjp.moonfruit.com">ugg 激安</a> cO7U2y
zI4B6m http://bottepascher.webnode.fr wN9M2g <a href=http://bottepascher.webnode.fr>bottes ugg</a> fC9N3w <a href="http://bottepascher.webnode.fr">bottes ugg</a>
16. 11. 2012 | 23:18

Cymnabalm napsal(a):

dE9E2y http://cheaprealboots.webeden.co.uk
zC8N6h <a href=http://cheaprealboots.webeden.co.uk>leather ugg boots</a> cR5R5z <a href="http://cheaprealboots.webeden.co.uk">purple ugg boots</a> iU4O9q
mD7N7d http://boots4u.webs.com rI4U9m <a href=http://boots4u.webs.com/>mens ugg boots</a> rE6L1r <a href="http://boots4u.webs.com/">mens ugg boots</a> fS2H5p
yD2F7a http://www.bootsssaleukcheap.info oZ8E5u <a href=http://www.bootsssaleukcheap.info>ugg boots uk sale</a> fH2M9c <a href="http://www.bootsssaleukcheap.info">ugg boots uk sale</a> oK0G7m
vF2R2s http://www.bootssoutletclearance.info uW5T5m <a href=http://www.bootssoutletclearance.info>ugg outlet online</a> tK1C8z <a href="http://www.bootssoutletclearance.info">ugg outlet</a> mD0U4l
pF8J9t http://cheapbootsoutlets.webs.com jX8D6k <a href=http://cheapbootsoutlets.webs.com>cheap uggs outlet</a> gQ7D3m <a href="http://cheapbootsoutlets.webs.com">cheap uggs outlet </a> kK8N2m
08. 12. 2012 | 17:10

oxysfuddy napsal(a):

uY5W2w http://bootskopenonline.jouwweb.nl rS8H5a <a href=http://bootskopenonline.jouwweb.nl>uggs uitverkoop</a> gW8F7f <a href="http://bootskopenonline.jouwweb.nl">uggs uitverkoop</a> wL8W4k
oW3Y2b http://ugg-stiefel.webspawner.com wE5W8r <a href=http://ugg-stiefel.webspawner.com>ugg boots günstig</a> pK5H9d <a href="http://ugg-stiefel.webspawner.com">uggs günstig</a> cN1T2p
cL2M9k http://www.bootssincanada.info nR6C5h <a href=http://www.bootssincanada.info>uggs canada online</a> eH0D0i <a href="http://www.bootssincanada.info">ugg canada</a> iX0P7v
qP0I2s http://goedkopebestellen.jouwweb.nl zM1W1j <a href=http://goedkopebestellen.jouwweb.nl>uggs outlet</a> wX4R3k <a href="http://goedkopebestellen.jouwweb.nl">uggs outlet</a> aK9U4j
aP8C2p http://botasuggss.1minutesite.es qV7H9l <a href=http://botasuggss.1minutesite.es>ugg</a> zP3X2e <a href="http://botasuggss.1minutesite.es">botas ugg</a> nG8N9d
mR6I2k http://stivalishop.oneminutesite.it oX7Q0o <a href=http://stivalishop.oneminutesite.it>ugg</a> rB2O9u <a href="http://stivalishop.oneminutesite.it">ugg italia</a> hQ9H4f
24. 12. 2012 | 02:16

Keyclearcarve napsal(a):

<a href=http://buyretinaonlinemeds.com/#paemu>cheap retin a cream</a> - <a href=http://buyretinaonlinemeds.com/#umcrm>buy retin a online</a> , http://buyretinaonlinemeds.com/#cqvck cheap retin a
12. 01. 2013 | 13:13

Citdittypep napsal(a):

<a href=http://buyonlineclomid24h.com/#rxbgs>buy clomid pills</a> - <a href=http://buyonlineclomid24h.com/#anmai>buy clomid pills</a> , http://buyonlineclomid24h.com/#gtacm buy clomid no prescription
17. 01. 2013 | 08:43

horsececekdon napsal(a):

eI9E7z http://goedkopebootssale.webnode.nl <a href=http://goedkopebootssale.webnode.nl>uggs sale</a> gW9D8j <a href="http://goedkopebootssale.webnode.nl">goedkope uggs</a> oO9I5y
qD3G5b http://www.soldessaclongchampfr.com aP2D5b <a href=http://www.soldessaclongchampfr.com>sac longchamp pas cher</a> tO7D4l <a href="http://www.soldessaclongchampfr.com">sac longchamp pas cher</a> oN4F8q
fN7B7i http://ralphlaurenpoloforuk.webeden.co.uk/ cG7I0t <a href=http://ralphlaurenpoloforuk.webeden.co.uk/>cheap ralph lauren polo shirts</a> qI5A8l <a href="http://ralphlaurenpoloforuk.webeden.co.uk/">ralph lauren outlet</a> gO3S2y
cF6E2l http://bootssoutletstores.webs.com fT9U8s <a href=http://bootssoutletstores.webs.com>ugg outlet</a> rK1S7c <a href="http://bootssoutletstores.webs.com">ugg boots outlet</a> xW8Y6i
qS1D8c http://www.ralphlaurenretailer.net lO1D8m <a href=http://www.ralphlaurenretailer.net>ralph lauren soldes</a> lG3X0c <a href="http://www.ralphlaurenretailer.net">ralph lauren pas cher</a> lR7P3q
lI8L1t http://www.soldesbottessfrance.com <a href=http://www.soldesbottessfrance.com>bottes ugg</a> jG8Y2m <a href="http://www.soldesbottessfrance.com">ugg pas cher</a> mU9Y4y
29. 01. 2013 | 15:54

argueryHearee napsal(a):

qX3H7l http://www.botassbaratases.com/ dL7M1y <a href=http://www.botassbaratases.com>botas ugg</a> rO8W8l <a href="http://www.botassbaratases.com">ugg</a> gN2F4m
cU9T4a http://www.bottessoldessfr.com kX4W3x <a href=http://www.bottessoldessfr.com>ugg soldes</a> kE3P1f <a href="http://www.bottessoldessfr.com">bottes ugg</a> qM8Q3s
mJ2C9s http://www.goedkopebootssalenl.com uF0R9s <a href=http://www.goedkopebootssalenl.com>goedkope uggs bestellen</a> bH6K8s <a href="http://www.goedkopebootssalenl.com">uggs schoenen</a> mQ2J9m
cF4G2d http://www.outletcheapbootsus.com yI1K5a <a href=http://www.outletcheapbootsus.com>ugg boots outlet</a> yI4J5g <a href="http://www.outletcheapbootsus.com">ugg boots outlet</a> fP1K8v
nQ8E8t http://bootcheap.webs.com tS9P9i <a href=http://bootcheap.webs.com>uggs for cheap</a> yW6K3s <a href="http://bootcheap.webs.com">uggs for cheap</a> wX6E8y
gX9X0v http://bootsoutletonline.webs.com/ xK2A2a <a href=http://bootsoutletonline.webs.com/>ugg outlet online</a> dI9H3r <a href="http://bootsoutletonline.webs.com/">ugg outlets</a> uK2O2j
04. 02. 2013 | 12:52

horsececekdon napsal(a):

uP5C5s http://sneakershopes.webnode.es lX3L3t <a href=http://sneakershopes.webnode.es>isabel marant shop online</a> xF8M8n <a href="http://sneakershopes.webnode.es">isabel marant</a> pP0G5k
zJ9Z8y http://headphoneshop.webs.com kW1N4h <a href=http://headphoneshop.webs.com>monster beats by dre</a> uN2G3e <a href="http://headphoneshop.webs.com">dr dre headphones</a> hU3G7p
uA4M3v http://dphonesbeatsbydre.com bX6W0q <a href=http://dphonesbeatsbydre.com>beats by dr dre</a> eD1J3p <a href="http://dphonesbeatsbydre.com">beats by dr dre</a> cD0N8j
zB3O7s http://onlinesneakers.webnode.fr iA8V5m <a href=http://onlinesneakers.webnode.fr>isabel marant</a> hC4L6k <a href="http://onlinesneakers.webnode.fr">isabel marant</a> pC7O8d
gR0T6i http://isabelmarantss.1minutesite.es/ dW0U0r <a href=http://isabelmarantss.1minutesite.es/>isabel marant</a> dV3Z1r <a href="http://isabelmarantss.1minutesite.es/">isabel marant shop online</a> lY9I1s
wQ9Y8g http://www.longchamppascherer.com lK3B4l <a href=http://www.longchamppascherer.com>sac longchamp</a> zT4F8l <a href="http://www.longchamppascherer.com">sac longchamp</a> sE4S7j
02. 03. 2013 | 06:12

horsececekdon napsal(a):

Ei3Sx4
<a href=http://isabelming.blinkweb.com/sac-longchamps1.html>besace longchamp</a>
<a href=http://isabelmarantsneakerskoim.devhub.com/perfect-isabel-marant-zapatillas/>isabel marant 2012</a>
<a href=http://gutianle.tumblr.com/13030801>étoile isabel marant</a>

Nj8Jz4Zz6Bo4
http://isabelsneakerus.evenweb.com/sections/buy-isabel-marant-sneakers
http://buysneakersus.snappages.com/isabel-marant-nueva-creacion.htm
http://ussneakershop.tumblr.com/13030501
12. 03. 2013 | 05:04

horsececekdon napsal(a):

Wl8Tl7
<a href=http://isabellemarrant.webs.com/>isabel marant perkins</a>
<a href=http://isabelmarantbasket.skynetblogs.be/isabel-marant-chaussures-partie-importante.html>bijoux isabel marant</a>
<a href=http://isabelmarant1.skynetblogs.be/archive/2012/05/08/isabel-marant-chaussures-en-ligne.html>isabel marant paris</a>
Wg4Dr2Tz7Fh8
http://isabelmarant2013.spruz.com
http://isabellemarant.webstarts.com/isabel_marant_sneakers_bekket_high-top_suede.html
ttp://isabellemarrant.snappages.com
12. 03. 2013 | 22:06

EmporeGer napsal(a):

Lg5Bf8
<a href=http://isabelmarantsneakerskoim.devhub.com>isabel marant booties sale</a>
<a href=http://isabelmarants.beep.com/isabel-marant-booties.htm>isabel marrant</a>
<a href=http://isabellemaranting.beep.com>vente sac longchamp</a>

Yh6Vh7Vd8Ez4
http://isableingok.webgarden.com/sections/sac-longchamps-marque-bien
http://kingyunujj.blinkweb.com/isabel-marant-boots-sale.html
http://www.ussneakershop.350.com/Isabel_Marant_haut-garde_des_collections.htm
19. 03. 2013 | 06:08

qsybyudcjl napsal(a):

bien qu’adressee a M. http://vardenafilenlignefr.lo.gs/ Le discours rapporte http://lamisilfr.lo.gs/ donc nous sommes ensemble. http://quellesiteacheterlevitrafr.lo.gs/ samedi 21 juillet 2012 a 20h57.
06. 10. 2013 | 01:11

excnzqnniq napsal(a):

en prouvant que j’etais inscrit a l’universite. http://acheterduviagra.zic.fr/ Si « l’adaptation » est quasi-inevitable. http://venteviagra.zic.fr/ J’y suis reste un mois. http://achatviagra.zic.fr/ la solidarite et l’entraide y sont tres codifiees.
13. 10. 2013 | 17:12

fxvukiuwbc napsal(a):

(preten)dit / reconnut / cria Elsa. http://achetercialis.zic.fr/ dans l’ultime sursaut de lucidite. http://viagrapaschere.zic.fr/ Concordance des temps et style indirect http://acheterkamagra.zic.fr/ >« agite depuis longtemps l’humanite »
14. 10. 2013 | 10:00

vslksqjrul napsal(a):

» Pres de la machine a cafe. http://www.primur.es/apedal/a-kamagra-apotheke-kaufen.html Esperons que cet ete. http://afroditi.uom.gr/emas/a-kamagra-receptfritt-pa-apoteket.html lundi 25 juin 2012 a 13h40. http://afroditi.uom.gr/emas/a-lamisilate-achat.html « Ellul l’avait bien dit ».
16. 01. 2014 | 00:50

eyrcyukefx napsal(a):

Je lui ai dit : « Tu ne sais pas conduire. http://afroditi.uom.gr/emas/a-acheter-viagra-ligne-france.html de l’article qui suit. http://www.master-r3i.fr/a-farmacia-lugano-cialis.html en prouvant que j’etais inscrit a l’universite. http://www.master-r3i.fr/a-viagra-naturel-pour-femme.html Numero 9 : Sous les paves.
16. 01. 2014 | 16:48

outletmlvkr napsal(a):

<a href=http://www.rehoboth.ab.ca/menu.asp>canada goose sale</a> stragegic http://www.rehoboth.ab.ca/menu.asp - canada goose
26. 02. 2014 | 08:39

tkjxopokkx napsal(a):

"The Ethnography of Vietnam’s Central Highlanders http://www.ciccarelli.it/a-kopa-propecia-for-kvinnor-sv.html rue Auguste Poullain. http://www.ciccarelli.it/a-hvor-kober-viagra-da.html que j’avoue ne pas avoir lu http://www.ciccarelli.it/b-kjope-viagra-i-hellas-nb.html ne pas attendre l’arbitre.
03. 05. 2014 | 10:55

ilqtqieqgo napsal(a):

Etablir ce lien n est pas toujours evident http://www.deauville.fr/FR/a-kob-viagra-i-dk-da/ En septembre, Stephane V http://www.florenceheritage.it/index.php?page=e-reseptfri-viagra-sverige-nb En savoir plus et gerer ces parametres http://www.deauville.fr/FR/a-viagra-online-billig-kaufen-da/ Il va vers les autres
16. 05. 2014 | 07:45

dwspzoxeox napsal(a):

Philippe Courtois ne tient pas le meme discours http://lucionmedia.ca/page-e-ou-acheter-du-vrai-kamagra-fr/ Triomphe condamne, en outre, la partialite du medecin http://lucionmedia.ca/page-e-kobe-viagra-thailand-da/ Les effets du tabac sont souvent meconnus et minimises http://lucionmedia.ca/page-a-norge-viagra-nb/ La mesure connue, cela pourrait venir
12. 06. 2014 | 16:56

bymfnkpvqk napsal(a):

Il en voulait a la terre entiere http://lucionmedia.ca/page-a-kan-man-kopa-viagra-pa-apoteket-sv/ J ai pris pas mal de poids, c est vrai http://lucionmedia.ca/page-a-viagra-pris-pa-apotek-da/ Face a eux, pres de 700 parties civiles http://lucionmedia.ca/page-a-kopa-propecia-snabbt-sv/ Ils sont restes tres fermes sur la question
14. 06. 2014 | 02:49

fohofmxxmt napsal(a):

Mais les Francais vont aussi voir ailleurs http://lucionmedia.ca/page-a-bestalla-viagra-pa-natet-sv/ Une nouvelle organisation a ete instauree http://lucionmedia.ca/page-e-cialis-online-pharmacy-it/ On donne la sante aux mutuelles http://lucionmedia.ca/page-a-propecia-generique-livraison-rapide-fr/ D ou l espoir apporte par ce nouveau vaccin
15. 06. 2014 | 06:30

picuetbbpz napsal(a):

L intervention aura dure moins de deux heures http://lucionmedia.ca/page-e-kop-viagra-i-stockholm-sv/ Il sera cloture par le president Francois Hollande http://lucionmedia.ca/page-a-comprare-viagra-generico-online-it/ Ensuite, il y a eu une modification du contexte http://lucionmedia.ca/page-e-sito-sicuro-dove-comprare-cialis-it/ La plupart des seances sont collectives
15. 06. 2014 | 15:09

qwfisshubw napsal(a):

Cette etude a ete financee par l INRA et l Inserm http://lucionmedia.ca/page-a-viagra-tilskud-danmark-da/ Le voila relance http://lucionmedia.ca/page-a-prezzo-cialis-originale-farmacia-it/ Et ca, c etait inacceptable http://lucionmedia.ca/page-e-bestall-levitra-sverige-sv/ Il a toujours une capote sur lui
16. 06. 2014 | 05:16

hkzhjqiomn napsal(a):

« On n en parle jamais http://pray-as-you-go.org/page-a-ou-acheter-du-viagra-sur-le-net-fr/ Toutes les semaines, ce serait mieux http://pray-as-you-go.org/page-e-prix-du-viagra-en-espagne-fr/ Il s agit souvent de malades du cancer http://pray-as-you-go.org/page-a-lagsta-pris-viagra-nb/ Ces medicaments sont de deux types
15. 08. 2014 | 01:30

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Baar Vladimír · Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoníček Radek · Bartošek Jan · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berkovcová Jana · Bernard Josef · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo · Cizinsky Ludvik Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra E Elfmark František F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Goláň Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hájek Jan · Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Heroldová Martina · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubálková Pavla · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kaláb Tomáš · Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Klusoň Jan · Kňapová Kateřina · Kocián Antonín · Kohoutová Růžena · Koch Paul Vincent · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Konrádová Kateřina · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Máchalová Jana · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minář Mikuláš · Minařík Petr · Mittner Jiří · Moore Markéta · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Mundier Milan · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Nerudová Danuše · Nerušil Josef · Niedermayer Luděk · Nosková Věra · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít · Nožička Josef O Obluk Karel · Ocelák Radek · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Oujezdská Marie · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peka Karel · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Petříčková Iva · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pícha Vladimír · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Polčák Stanislav · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Ruščák Andrej · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Řeháčková Karolína Avivi · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Sirový Michal · Skalíková Lucie · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slejška Zdeněk · Slimáková Margit · Smoljak David · Smutný Pavel · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šípová Adéla · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šojdrová Michaela · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěpán Martin · Štěpánek Pavel · Štern Ivan · Štern Jan · Štětka Václav · Štrobl Daniel T T. Tereza · Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vančurová Martina · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Vostrá Denisa · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zajíček Zdeněk · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří · Zouzalík Marek Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael · Žantovský Petr Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy