Trocha soli do očí

17. 06. 2013 | 14:38
Přečteno 19994 krát
Jana Nagyová může být vinna ze stokrát horších činů, než za které byla obviněna, ale pořád je to žena. To, že ji před televizními kamerami vede do auta o hlavu větší policista, který ji drží za kliku na zádech zvláštního opasku, ke kterému jsou řetízkem přichycena pouta, přezdívá se mu „medvěd“, není jen zbytečné – je to nechutné. V kulturní zemi by ji vedla policistka – a určitě bez „medvěda“. V Ostravě policistka přítomna byla – nesla si do stejného auta papíry. Ten zásadní rozdíl je obsažen v dva tisíce let starém přísloví ze starého Říma – I kdyby to dovoloval zákon, nedovolí to stud.

Úniky a zveřejňování údajů z trestních spisů jsou už dlouho důkazem nefungujícího systému spolupráce mezi policií, státním zastupitelstvím a soudy. Nedostatek elementární důvěry, nebo ještě častěji vědomí zkorumpovatelnosti toho kterého prostředí, vede především policisty ke zveřejňování údajů, které ve slušné společnosti veřejné nejsou. Jediným důvodem je znalost toho, že úplatný státní zástupce a ještě častěji soudce, se může zveřejněných informací zaleknout. Přinejmenším mu zúží prostor pro „překvapivá rozhodnutí“. Zveřejňovat informace o existenci intimních telefonátů a vzkazů je nechutné a nevkusné – i když se to týká zločinců, nebo padlých politických představitelů. To, že je z toho nadšená lůza, by samo o sobě mělo být varováním.

Píši to se vzpomínkou na Státní bezpečnost, která do mého bytu někdy v roce 1988 namontovala několik mikrofonů horkého odposlechu – pod omítku ve třech místnostech, včetně ložnice… A nestyděla se o „tom“ mluvit…

Mediální dramatizace velkého policejního vyšetřování částečky české politické korupce ukazuje také impotentnost a neprofesionalitu většiny českých médií – kam, například, zmizelo několik osob, které byly, podle prvních informací, zadrženy v Jihočeském kraji? Kdo to byl? S čestnou a mimořádnou výjimkou Ivy Bezděkové (http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/iva-bezdekova.php?itemid=20221) o protiprávním jednání poslance Marka Šnajdra prakticky nikdo nepsal. Komentátoři a „politologové“ se vyjadřují o sto šest k běžícímu vyšetřování, o jehož podstatě a důkazní situaci nic nevědí, a spekulují nad tím, „jestli ta policie má na ty politiky něco víc, než jenom tu údajnou politickou korupci“. Jistě, modleme se, aby měla, ale předem to zpochybňovat?

Všechno to dohromady ukazuje na to, že česká „elita“, včetně novinářů, je stále ještě zmatená ve svých hodnotách. Informace jsou, nefunguje jenom paměť, sdílené hodnoty slušnosti – a profesionalita. S odkazem na skoro rok starý blog „Petr Nečas je kmotr kmotrů“ (http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/jan-urban.php?itemid=17004) mám na mysli podivnost, s jakou řada komentátorů a „politologů“, například Václav Bělohradský, dokáže meditovat nad otázkou zvýšené „legitimity“ přímo zvoleného prezidenta Miloše Zemana – i v této věci. O příštích vládách bude rozhodovat opakovaně usvědčený lhář, který je prý „více legitimní“ - jenom proto, že více voličů uvěřilo jeho nepravdám a podvodům s financováním kampaně. Z tohoto ujetého pohledu byl ovšem nejlegitimnějším prezidentem Klement Gottwald a stejně tak i KSČ, potvrzovaná ve svojí vedoucí úloze každé čtyři roky souhlasem 99,98 procent voličů…. Pavel Blažek je „legitimní“ ministr spravedlnosti, přesto, že se v minulosti dopustil, přinejmenším ve spolupodílnictví, trestných činů.

Možná by stálo pro dobro nás všech vsadit právě v této rozkomíhané chvíli na slušnost. A ODS by za premiérku mohla navrhnout Miloslavu Němcovou, o které se nikdy - opravte mne, pokud se pletu - ještě nikdy nikdo nezmínil ve spojitosti s kmotry. Možná není nejodvážnější. Možná není politicky nejsvalnatější. Ale málokdo zpochybní její slušnost.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

assa napsal(a):

Nagyová není žena. Nechová se tak.
17. 06. 2013 | 14:46

assa napsal(a):

Němcová dlouhá léta viděla, slyšela, a držela a drží omertu. Fuj!
17. 06. 2013 | 14:47

vasja napsal(a):

Nagyová je horší než Stodolová.
17. 06. 2013 | 14:47

Silvie napsal(a):

Němcová a slušná?
Po tom hysterickém projevu?
Jak si prý hošani z ÚOOZ mohli dovolit bez souhlasu a ohlášení! vtrhnout na úřad vlády...

Když vydávala Ratha, nebyla tak úzkoprsá a netvářila se jako na funuse.
Ale hlavně neměla spoustu keců o ohrožené "demokracii" a šikaně politiků.

Kárl se vám taky pěkně vycajchnoval. Mareček Bendů pokládá to, že obyčejná úřednice s diplomem z Plzně řídí rozvědku, za "banalitu" - moc pěkná sebranka.
Doufám, že přispěchá Šauerová na obranu jeho jasnosti a "demokracie".
17. 06. 2013 | 14:49

Kulajdatrmapárovitá napsal(a):

Problém není zmatenost elit- hodnotová, problém je zmatenost davu, hodnotová, a elit z něho vzešlých.
A tak milovníci Jana Husa pomlouvají Havla, přičemž si lze představit tyto většinové obyvatele, jak počátkem 15.astoletí pomlouvají i Husa.
Tváře normalizace, dnešní elity i dav: jistý Brabec zbožňuje Husa a pořádá sbírku pro sochu sv.Jana Nepomuckého. Tedy odjíždí si to srovnat v hlavě na oceány. To je jen ten méně škodlivý a křičící příklad.
Naivita části společnosti, i spojená s částí disentu, spočívá v tom, že nechce respektovat sílu davu a jeho paradigmata. Pak očekává jednání, kterého se dočkat nelze, napoř. slušnost.
Dav slušnost neuznává, českodav vůbec ne, má ideu naprosté svobody jedince, dokonce někgteří chtějí tuto svobodfu realizovat v policejním státě.
Komentáře českoobyvatel na internetu jsou dobrá kaše k poznání reality.
17. 06. 2013 | 14:50

jirkaboleslav napsal(a):

Opět jste nezklamal!Důvod napadnout prezidenta neopomenete nikdy.Kdoví,jestli za tím nestojí on.
17. 06. 2013 | 14:57

starý jezevec napsal(a):

Žena, která zneužívala vojenskou zpravodajskou službu na sledování lidí, taková „žena“ si právem zaslouží být „žrádlem pro psy“.
17. 06. 2013 | 14:57

Viola napsal(a):

" To, že je z toho nadšená lůza, by samo o sobě mělo být varováním."

Komu nadáváte do lůzy, vy lůzo.

Sám jste z lůzy vyšel. Ten, kdo se pohybuje na hraně zákona je dobře, že je sledován. Horší je, že jsou kontrolováni běžní pracujícící.
17. 06. 2013 | 14:57

jiří tyčka napsal(a):

Chcete poopravit ve svém chválihodném návrhu pro ODS paní Němcovou?No nebylo to tak,že paní Němcová zneužívala přidělená služební vozidla?Trvale jeden ze dvou vozů zapůjčený vůz synovi a čerpání phm na pumpě min.vnitra?
17. 06. 2013 | 15:00

Silvie napsal(a):

Buďte v klidu.
To už jsou jenom Urbanvy předsmrtné křeče.
Ani jeho věrní mu nepřispěchají na pomoc.

"Lůza" se vcelku dobře baví.
17. 06. 2013 | 15:02

resl napsal(a):

V kulturní zemi by ji vedla policistka – a určitě bez „medvěda“. V Ostravě policistka přítomna byla – nesla si do stejného auta papíry. Zveřejňovat informace o existenci intimních telefonátů a vzkazů je nechutné a nevkusné – i když se to týká zločinců, nebo padlých politických představitelů. To, že je z toho nadšená lůza, by samo o sobě mělo být varováním.
---------------------
To, co píšete je pravda, jen jí mužici nerozumí, neznají, vše co se týká taktu, důstojnosti, noblesi, vše si část našich "vlastenců" a soudruhů nechala sebrat. A ráda. Když něčemu nerozumím tak je to špatně. Tak si přečtěte, jak to vypadá s Čechem, když je neukojenej. A neukojenej je od doby, kdy přijal Beneš "Mnichov", když začal Čech krást a vraždit po válce, když mu komouš šlapal na záda, když ho naváděl Klaus proti Evropě a když se ožral u Rusů další tzv. prezident a kvůli němu ukázali "české" klenoty, které jsou víc německé a když česká vládní garnitura pokračuje ve lžích, podvodech. Ale bude to lepší, určitě, jen musíme kopnout do zadku tzv. ulhané vlastence a všechny soudruhy, kteří čekají na Putina, jak na smilování boží.
17. 06. 2013 | 15:03

Viola napsal(a):

A pokud jde o paní Nagyovou, je pravděpodobně nekrofil, má ráda mrtvé muže, alespoň politicky i společensky a dělala pro to vše, co mohla.
17. 06. 2013 | 15:05

resl napsal(a):

Viola,
dovedete rozlišit intimní telefoní hovor, od hovoru, který je nezákonný a nahrává zlodějnám ?
17. 06. 2013 | 15:06

Gru napsal(a):

Milý pane autore,
čekal jsem, zda se zde objevíte a nevěděl jsem přesně, na koho plivnete tentokrát. Ovšem, na Zemana, jaká záhada. Bělohradský? Obávám se, že dotyčného nemůžete účinně kritizovat, jelikož je to tak řečeně "jiná liga" a vy zcela jistě jeho úvahám nemůžete vůbec rozumět.
Jinak ovšem máte s kritikou brutalizace veřejného klimatu v zásadě pravdu. Je ovšem škoda, že jste námitky neuplatnil, když šlo např. o Ratha nebo o paní Jourovou.
Skutečností je, že v zemi, která je kulturní kolébkou nás všech (ta země za oceánem) je ukazování zatčených, srážených na zem a poutaných, jaksi normou a chápu, že i "demokratické" represivní složky se chtějí ukázet v tom správněm záoceánském přísvitu.
Hloupé je, že komunistická policie vodila lidi v poutech a se zaslepovacími brýlmi na očích jen ve filmech, natáčených ex post ve "svobodném světě". Ale v reálu to nikdo nikdy neviděl. To až v "demokracii".
Současný režim zvykl populaci (které vy, shodně s panem Dukou, říkáte "lůza") na démonizaci zatčených. Lidu příliš zachutnal hon na obviněné, zalíbil se mu mediání lynč. Že se to nyní obrací do řad inspirátorů těchto hrátek, je trpkou ironií.
17. 06. 2013 | 15:06

Sláma napsal(a):

Samozřejmě, jako vždycky napsal úplatný novinář Jan Urban článek, který jako by byl opsaný z normalizačního Rudého práva. Zejména mě zaujalo slovo lůza, které si Jan Urban velice oblíbil.
Ačkoliv, zcela výjimečně, musím s Urbanem souhlasit ve dvou věcech:
1) v této zemi je se zadrženými, případně vazebně stíhanými, na které musí být uplatňována presumce neviny, jednáno ze strany orgánů činných v trestním řízení naprosto nedůstojným způsobem. Netýká se to jen Nagyové, ale i například Davida Ratha. Měli bychom apelovat na poslance, aby příslušným způsobem změnili trestní zákoník a možná i ústavu. Zvláště nedůstojné jsou podmínky výkonu vazby, které jsou horší, než vlastní výkon trestu!
2) Naprostá neprofesionálnost českých žurnalistů. Ale samozřejmě ukázkou neprofesionality je především sám úplatný žurnalista Urban.
17. 06. 2013 | 15:09

Vandal napsal(a):

resl

to úplně stačí, další důkazy o probíhající paralýze netřeba. Zaplať pánbůh to svinstvo není po internetu přenosné.

Urbane

lůza se baví, proč také ne? Když Nadičce ten medvídek tak slušel. Tak to Urbane dopadá, když si lůza hraje na panstvo. Ten zásah jen uvedl věci do normálu.
17. 06. 2013 | 15:10

petr napsal(a):

Je to snad poprvé, co s Urbanem souhlasím. Pochopitelně se nezapomněl opět otřít o Zemana, což opět s obsahem článku nesouviselo.

Nesouhlasím ale v jedné podstatné věci, a to v tom, že korumpovatelní jsou státní zástupci a soudci a policie naopak je ta čístá. Existuje řada případů, kdy elitní policisté v rámci plnění společenské či politické objednávky nebo podporou jedné ze stran v běžné podnikatelské konkurenci rozhodovali o tom, komu a jakým způsobem ovlivní osud. Policie je primárně ta jediná, která má moc rozhodnout o tom, zda vás nechá běžet nebo si s vaším osudem zahraje ruskou ruletu. Narážím na to, že státní zástupci se dělí na ty, kteří jsou pouhými pošťáky, obvinění policie prostě jen překopírují a opatří názvem obžaloba a zašlou na soud, a na ty, kteří v dané kauze, stejně jako vyšetřovatelé vidí možnost posunu ve své služební kariéře. Je jen málo případů, kdy se státní zástupce vzepře postupu a názoru policie a shledá obvinění nedůvodné. K soudu tak přichází naprostá většina případů, které policisté primárně označí jako podezření na spáchání trestného činu, bez ohledu na to, zda skutek skutečně nese znaky nebo si to policie jen myslí. Vyšetřovatelé jsou v řadě případů nedostatečně odborně zdatní v oblasti obecné ekonomie, podnikové ekonomiky a financí a je pro ně jednodušší sdělit obvinění za věc, které nerozumí, než kauzu odložit. V konečném důsledku nejsou hodnoceni podle hledání pravdy a spravedlnosti, ale podle toho, kolik případů dovedou k soudu. Tomu pak přizpůsobují skladbu důkazů, ať už jde o záměrný výběr kompromitujících dokumentů a úmyslné opomíjení věcí svědčících ve prospěch obviněných, až přes manipulaci se spisy, odposlechy, až po nátlaky na svědky. To je zvrácenost současného represního systému, který tak produkuje permanentně soudní kauzy a zajišťuje celému represnímu aparátu práci na řadu dalších let.

Slušným a poctivě pracujícím vyšetřovatelům se omlouvám, jich se obsah mého článku netýká.
17. 06. 2013 | 15:10

ada napsal(a):

Jak málo si pamatuje dokonce i pan Urban.
Němcová zneužívala služební vozidlo a to je srovnatelné s krádeží rohlíků v samošce,tak psali tehdá chrabří novináři.Nejspíš Němcovou tehdá žádný trest nepostihl...mimo trochu té ostudy v novinách,které hrošici neublíží.
17. 06. 2013 | 15:11

Sláma napsal(a):

Samozřejmě, Urban je asi jediný blogař, který rád diskutuje pod vlastními blogy pod cizím jménem, např. Resl, Kar IV, Honza atd.
17. 06. 2013 | 15:12

martin u. napsal(a):

Celkem s vámi souhlasím, ale řekněte mi, jak vy se lišíte od českých žurnalistů, jestliže informujete v blozích zhusta selektivně a aktivisticky? A pak bych chtěl od vás vědět, kdo je pro vás lůza? Všichni, kdo si nemyslí to, co vy? Váš způsob psaní to naznačuje. Nadskakujete nad obyvatelstvo a děláte se lepším a lepším. To mnoho lidí dráždí. Mně to ale přijde k smíchu. To, co vyčítáte novinářům, zkrátka provozujete sám, ale protože jste klaďas, tak si asi myslíte, že je vám to povoleno. ale jak jsem napsal, co se týče Nagyové zatýkání, odposlechové mánie pouštěné na veřejnost...v tom s vámi souhlasím. Takové věci se selektivně dělají až po pravomocném rozsudku. Jinde.
17. 06. 2013 | 15:14

petr napsal(a):

to jiří tyčka

M. Němcovou jako nevlastnici řidičského průkazu vozil jejím služebním vozem syn. Tolik k tomu zneužívání.

PS To je přece malichernost. V Parlamentu a Senátu jsou jiné výdaje, které by měly vzbuzovat pohoršení.
17. 06. 2013 | 15:14

Sláma napsal(a):

resl (Jan Urban) napsal: ""české" klenoty, které jsou víc německé"
Můžete napsat, v čem jsou korunovační klenoty českých králů více "německé" než české?
Nebo to je zase jenom nějaký pomatený žvást?
17. 06. 2013 | 15:15

Silvie napsal(a):

Resl
Ale pan premiér, velký katolík a otec čtyř dětiček, se neměl co "intimně" projevovat s nikým jiným, nežli se svou zákonitou chotí.
Jestliže státní zástupci usoudili, že je nutné odposlouchávat Nagyovou, která dělala zbabělému Nečasovi spojku s kmotry, pak nutně musel uvíznout v síti.
Kdyby se choval mravně, tak se mu to nestalo.
A je dost podivné, žo to píšete právě vy, který jste prožíval při zatčení Ratha (se stejným, ne-li dramatičtějším scénářem jeho zatýkání) přímo orgasmus.
Což se týká i Urbana a dalších.
17. 06. 2013 | 15:16

Pompeius Magnus napsal(a):

Děkuji panu Urbanovi, že i mne, navzdory mému nicku, zařadil mezi lůzu. Jako existuje spodina společenská, existuje i suterén novinářské profese. A ani tak nízko není pro představitele žurnalistické spodiny - pana Jana Urbana místo. Jane Urbane, patříte mezi novinářskou lůzu.
17. 06. 2013 | 15:17

Hloupý Honza napsal(a):

Že prý paní Němcová je slušná .... a co pořád dělá v ODS ? Výskyt paní Němcové ve špičkách ODS není ničím jiným než splněním povinné evropské kvóty zastoupení ženských mezi mužskými a také marketingovým podprahovým sdělením, že ODS by mohly volit i ženy (manželky kmotrů, podnikatelů, knihovnice apod.)

Pan čistý Nečas, byl také slušný a čestný. Když budu sedávat s kominíky, nemůžu čekat, že se neušpiním.
17. 06. 2013 | 15:18

Gru napsal(a):

Populace, která řičela blahem, když v televizi ukazovali karikaturu Ratha s copem Tymošenkové na hlavě, si teď nedá vzít tu radost, vidět karikaturu udřeného koně s hlavou Nagyové. Divíte se tomu? Vždyť jste veřejnost k takovým postojům měli.
17. 06. 2013 | 15:20

Pepa Řepa napsal(a):

Diágo se zase vyznamenal
podstatou aféry je to, kdo a jak vedl Nagyovou do auta.
:-)
Řekl bych, že za to může Beneš a jeho dekrety, a kdyby neodsunuli Helmuta, vedla by ji do auta vnučka Trudi a už by to byla ouplně jiná causa.
17. 06. 2013 | 15:28

Dumpling napsal(a):

Snad ještě víc než vidět zpupného Ratha v klepetech potěšilo lidi vidět ženskou, které se všichni včetně premiéra báli, upocenou, neupravenou, neelegantní a spoutanou, kterou vedli jako nějaké zvíře na řetěze. Tak vedou každého ale u málokoho to veřejnost tak kvituje.
17. 06. 2013 | 15:28

petent napsal(a):

Tak paní Němcová, to si děláte pane Urbane srandu ? Stejně jako Nagyová je i Němcová z pohledu psychologie typem spíš chlapským a ne ženským. Vůbec pro mě neprokázala osobní statečnost a nezbytnou dávku morálky když po tom všem, co se doposud v této kauze projevilo tak se veřejně přihlásila k tomu, že premiéra Nečase podpořila při hlasování v jejich stranických orgánech. Takže směsice zbabělosti a servility stříknuté ideologickým fanatismem. Ostatně právě kvůli tomu poslednímu se vám asi líbí. To ovšem nejsou dobré vlastnosti pro premiérku. Strčte si ji za klobouk. Tahle garnitura už dokázala, že to dokáže. Převálcovala i za přispění vaší slušné Němcové co se dalo. Protlačila církevní restituce, zavedla takový debakl jako je "důchodová reforma" hospodářství se potýká se stále větší recesí a doplácejí na to ti nejchudší, státní správa je v rozvalu, pořádně nefunguje po provedených "vylepšeních" nic a korupce kvete přímo v kanceláři předsedy vlády. Nechápu, že tihle pravice ještě leze na světlo boží a drápe se po funkcích. No ale mají svoje advokáty, že pane Urbane.
17. 06. 2013 | 15:33

JoK napsal(a):

pro viola: ptáte se poo lůze, nabídnu pokus o charakteristiku, ne definici , toho pojmu. Lůza je společenství těch, pro něž naši policisté a státní zástupci hojně nechávají unikat pasáže z odposlechů, protože lůze nevadí, že sed někomuupírá fair proces. Kteří mají zato, že poctivému nemusí vadit, že jej erár sleduje, kterým ale vadí, že jsou sledování "poctiví pracující" (cituji vás). Dále: zásadně je najdete u veřejnýchg poprav, z tisku se orientují na blesk a politicky podporují kohokoli, kdo je dost vulgární a prolhaný, jako kupř. prezident zeman. Lůza je to, aby tleskala porušování práv jiných a zcitliví, teprve až dojde na ně. TO už je ale pozdě. Lůza je prostě klientem každého demagoga. Lůza je nadšena, když zakuklený ozbrojenec smýká zadrženou ženskou, pokud to není jeho žena. Vyhodnocení: Splňujete li alespoň tři z nabízených charakteristik, blahopřeji.
17. 06. 2013 | 15:42

ld napsal(a):

Pokud si dobře vzpomínám, další takto sedřená a exponovaná byla s Naďovou místní Vendlová. Jen jsem si na ni vzpomenul, když Gazdík mluví o preferítech na předsedu vlády. Jeden lepší než druhý: Němcová, Pospíšil; od debaklu k bankrotu.
Tak proč ne Ouzký či Cabrnoch?
Dumejte, straky, váš čas dotikává.
Kdo rád hrachovou kaši, nemusí se vazby bát :-).
17. 06. 2013 | 15:49

Obyčejný občan napsal(a):

p. Urban,

a co je to ta"lůza" pane autore? Patříte i vy mezi "lůzu"? Patří tam padre Duka?
17. 06. 2013 | 15:49

seriózní chlapík napsal(a):

Urban

Báboše smí doprovázet bachař nebo policista, osobní prohlídky smí provádět jen policistka či dozorkyně. Jinak máte recht, v oblasti stalkingu dřela jako kůň. Ještě, že většina čechů jsou lenoši. Kdyby ve státní správě všichni dřeli jako koně a šéfové je ohodnocovali stejně spravedlivě jako Nečas, zela by kasa už totální prázdnotou.
17. 06. 2013 | 15:50

razdva napsal(a):

resl
Připojuji se ke Slámovi ohledně toho dotazu na české korunovační klenoty, které jsou podle vás víc německé než české. Jak zní argumenty pro tuto hypotézu? Doufám, že nepřijdete s tím, že jablko nechal zhotovit Habsburk Rudolf II. (Němec jako poleno) a korunu poloviční Přemyslovec a poloviční Lucemburk Karel IV. (tudíž Němec jako poleno). Nebo se zase objeví ta teorie o tom, že Přemyslovci "vlastně nejsou žádní Češi" (jako kdyby pro ostatní evropské rody, vč. německých, neplatilo analogicky to samé). Nebo že by to nějak souviselo s tím, že Karel IV. byl též německým císařem? Nebo se reslovi prostě něco nějak pomotalo?
17. 06. 2013 | 15:54

hanah napsal(a):

Urbane,
za normálních okolností byste měl možná pravdu. Myslím ale, že zde ten outlocit není namístě.
Mám jednu velmi osobní zkušenost s paní ( magistrou :-) Nagyovou a věřte, že mi jí není ani trochu líto. Paní všemocná (někteří si připadají i v osobním jednání jako nadlidi) vedle pana čistého.
Nečas by musel být totální vůl - snad pan Stejskal promine - kdyby nevěděl, že špinavou práci za něho - pana čistého odvádí právě tato dáma.
Paní magistře bych možná nasadila i náhubek.
17. 06. 2013 | 15:54

Jakelin de Mailly napsal(a):

Pane Urban,

Vaše lítost nad Nagyovou navozuje dojem, že u Vás též dřela jako kůň pod stolem.
17. 06. 2013 | 15:54

ld napsal(a):

Pepa Řepa,

nevíte co je s Kydalem? Zavíralo se v Ostravě a on tu nebyl ani přes víkend. Aby to tak byl převlečený Šnajdr...!
Na mě občas působil jako by byl pod vlivem léků...
17. 06. 2013 | 15:57

pamětník napsal(a):

Jan Urban
opět nezklamal:
"Píši to se vzpomínkou na Státní bezpečnost, která do mého bytu někdy v roce 1988 namontovala několik mikrofonů horkého odposlechu – pod omítku ve třech místnostech, včetně ložnice… A nestyděla se o „tom“ mluvit"
Instalace nejen odposlechů, ale i štěnic s odezíráním, byla a je a zřejmě i v budoucnu bude běžnou praxí všech zpravodajských služeb, a to nejen do ložnic, ale i do intimnějších prostor. O to více zaráží, že jednu takovou službu mohla zaúkolovat jedna úřednice, nad níž autor teď roní krokodýlí slzy. Jestli tuto okolnost autor nevidí jako ohrožení bezpečnosti státu, je zbytečné jakkoliv komentovat jeho obvyklé plivání okolo sebe.
17. 06. 2013 | 15:59

pamětník napsal(a):

Kulajdatrmapárovitá"
"Komentáře českoobyvatel na internetu jsou dobrá kaše k poznání reality."
Je to přesně naopak, komentáře Kulajdytrmapárovité jsou dobrá kaše k poznání suterénní úrovně Kulajdytrmapárovité.
17. 06. 2013 | 16:04

Ada68 napsal(a):

Ten Urban má ale výdrž ... vláda v rozvratu, Karlův oblíbenec Kalousek těsně před zatčením ... a on pořád prstem dloube do Miloše. Jedno máme jisté, slavná trojkoalice rozpočtové odpovědnosti v horizontu několika týdnů až měsíců odejde tam, kam patří už od doby svého vzniku, bohužel ty dluhy co nasekala si na cestu do politického zapomnění nevezme a rovněž ten smrad po nich bude muset vyvětrat někdo jiný a rozhodně to nebude paní Němcová ... Urbanovi budiž útěchou, že řízením země bude po volbách pověřena "jeho oblíbená" socdem., a při všech výhradách věřím, že stejně jako když přebírala zemi v krizi po Klausovi, tak i nyní, když převezme zemi v ještě horší krizi po Nečasovi, posune naši zemi opět k lepšímu.
17. 06. 2013 | 16:06

hanah napsal(a):

Asi to většina z vás ví, ale svého času vznikla na FB skupina : "Lubrikant pro paní Nagyovou, aby tolik nedřela"
Připadá mi to vtipné :-)
17. 06. 2013 | 16:07

pamětník napsal(a):

Pepa Řepa
17. 06. 2013 | 15:28
:)))))))))))

Existuje nějaký emotikon pro potlesk?
17. 06. 2013 | 16:11

petr napsal(a):

to Ada68

ODS si za ztrátu ideí a popularity může již dlouhou dobu sama. Druhou věcí je, že k jejímu aktuálnímu pádu pomohl v zásadě policií a státním zástupcem provedený politický puč. Kdo bude nakonec vládnout v této zemi dost závisí na tom, jaké další kroky zamýšlí skutečný organizátor onoho puče. Ono vyhrát volby ještě neznamená mít nad touto zemí skutečnou a nezpochybnitelnou kontrolu.
17. 06. 2013 | 16:14

Viola napsal(a):

JoK

Já chápu vás i pana Urbana, popřípadě i někoho, kdo roní slzy nad ubohou ženou, která upadla do luzného společenství. Ta ubohá žena Nagyová byla velice krásná, když byla mladá a myslela si, že ji svět a všichni chlapi leží u nohou. To je pád, stará, sešlá a ve vězení. To jsou ty konce pyšných žen (málo sledovaly pohádky, zvláště o pyšných princeznách). Ona svedla čestného muže, manžela, který má čtyři děti a neváhala jeho ženu pošpinit. Kromě toho pravděpodobně jí nebylo odporné brát si velké částky peněz (kdo ví, jestli to nebylo právě na to uplácení) za práci, kterou dělají tisíce žen za 10 000 - 20 000 jako sekretářky.
A to nejhorší, kvůli ní padne vláda a ty výdaje na předčasné volby by jí měli naúčtovat.
17. 06. 2013 | 16:20

pamětník napsal(a):

hanah
17. 06. 2013 | 16:07
To jsem nevěděl, výborný vtip. :)
Česká "lůza" opět zabodovala, kam se hrabe německá. :)
17. 06. 2013 | 16:24

Viola napsal(a):

Jok

a k tomu vašemu "Lůza je společenství těch, pro něž naši policisté a státní zástupci hojně nechávají unikat pasáže z odposlechů, protože lůze nevadí, že se někomu upírá fair proces" no tak to jste popsal novináře, kteří takové informace somrují a na Aktuálně takovou lůzou je ať mi promine paní Slonková. Kdyby nebylo novinářské lůzy, nebylo by nikoho, kdo by mohl šťourat. A novinářská lůza to dělá pro peníze, pro svou obživu.
17. 06. 2013 | 16:25

pamětník napsal(a):

Viola:
"nejhorší, kvůli ní padne vláda a ty výdaje na předčasné volby by jí měli naúčtovat." Předčasné volby? Už je rozhodnuto?
Kvůli ní? Ne kvůli slabochovi neschopnému odolat ženským feromonům?
Řekl bych, že to máte poněkud popletené.
17. 06. 2013 | 16:28

michal napsal(a):

a pro autora V+W o lůze:

https://www.youtube.com/watch?v=1GrjXWu_UXE
17. 06. 2013 | 16:29

Viola napsal(a):

pamětníku

já jen, co by mohlo být. Za vším hledej ženskou se říká. Odolat ženským feromonům může jen teplouš, nebo nemocný, to ví každá hezčí ženská.
17. 06. 2013 | 16:34

Silvie napsal(a):

Pochopíte někdo ty politiky, kteří ze sebe kvůli nějaké nedovzdělané ženské nechali dělat onuce? Asi jim chybí úplně hrdost - vzepřel se jen ten Doktor. Už před rokem na rizika spojená s koncentrací moci u téhle dominy upozorňoval.
To s ní nedokázali zamést, chudáci?
17. 06. 2013 | 16:34

Xaver napsal(a):

Autore, nepodceňujte paní Nagyovou.
Dokázala vystrašit generály, hrdiny z Afghanistánu.
Ta musí umět tak hrozné věci, že se vám o tom ani nezdá.
17. 06. 2013 | 16:35

Silvie napsal(a):

Viola
A ona byla jako "hezká"?

Arogantní, robustní, vulgární ženská... nic víc. My tomu říkáme doma "kurví typ".
Ne nadarmo ji v Reflexu vypodobnili v holínkách a s bičíkem.
17. 06. 2013 | 16:36

honolulu napsal(a):

Podspodinova spodina - nejspodnejsi, nick honolulu, zde se smutkem prohlasuje, ze tentokrat nadspodina Urban ma asi pravdu.

Oni ti policajti zatim nemaji nic jineho nez kilo zlata, nepatrici nikomu. (To je prkotina.) 150 millionu korun nepatrici nikomu a narceni, ze byvaly ministr obrany chtel pumpnou americkeho ambasadora o pet millionu...
To je srandy kopec ! (Pane Stejskal, moc se dobre bavim.)

To, ze pani Nagyova dala sledovat sokyni v lasce pani Necasovu je take PRKOTINA ! To, ze pani Necasova se pridala k sekte svedku Jehovi prkotina neni. To je dukaz, ze Necas je Hurvinek.

Policajti jsou ABSTRAKTNI jako Sibyla v Cumae. Lide se hadaji o domenkach a konstrukcich. Americke media pisi abstraktne take.

Blondynka pani Nagyova bude prdhozena lvum, protoze existuje plan na exterminaci vsech Nordiku, pritom se dopustila prkotin.
(Kolik asi stoji kilo zlata dnes ? V ODS lidem padaji zuby, tak si kupovali zlato, aby byli hezci. To je snadne pochopit.)
17. 06. 2013 | 16:36

Silvie napsal(a):

Honolulu
Urban nemá NIKDY pravdu!
Je to manipulátor.
Policajti musí dobře vědět, komu ty sejfy patří. Taky jsme měli jeden v bance a snad si nemyslíte, že to jde anonymně? Komu patří sejf, ten je zodpovědný za to, co v něm najdou.

A Nečasová nebyla v žádné sektě. To si vymyslela Nagyová, resp. její právník, aby omluvila své jednání. Vyvrací to její syn na FB.
17. 06. 2013 | 16:40

slovak co emigroval napsal(a):

Viola napsal(a):
Odolat ženským feromonům může jen teplouš, nebo nemocný, to ví každá hezčí ženská.
To podepisuji:-))
17. 06. 2013 | 16:44

Marie napsal(a):

"I kdyby to dovoloval zákon, nedovolí to stud."
To by měla slyšet od pana Urbana ta paní dlouho předtím, než ji vedl ten policista.

Paní Němcovou možná nikdo nespojoval s kmotry přímo, to je pravda. Jenže dobře plnila jejich pokyny v Poslanecké sněmovně, třeba při vyhlašování stavů nouze a jiných taškařic.
17. 06. 2013 | 16:48

rejpal napsal(a):

Když před rokem odváděli v poutech Davida Ratha, byla veřejnost rozpolcená. Část se radovala, část ho spíš litovala. Když odváděli paní vrchní ředitelku, je jen málo těch, co jí litují. Proč asi? Hezky to před chvílí řekl v TV komentátor Robejšek. Nečas se nestal obětí Jany Nagyiové, stal se obětí frustrace společnosti. Tahle vláda napáchala spoustu věcí, kvůli kterým se od ní odvrátila i signifikantní část jejích vlastních voličů. Jedni kvůli daním, jiní kvůli restitucím, další kvůli degradaci politické kultury do suterénu. Nepamatuji si, že byste v kterémkoli blogu nějak tenhle vývoj reflektoval, leda když se to hodilo v boji za jednoho kandidáta a proti druhému, který přece je, jak řekl expremiér, bytostný demokrat.
Kdyby tahle vládní koalice jen trochu naslouchala veřejnému mínění, zabalila by to sama. A kdyby mu naslouchala dřív, spousta věcí by se nestala.
To, že se lid raduje ze zatčení malého zlomku lidí, kteří by podle něj měli sedět už dávno, sice není moc vkusné, ale je to přirozené. Jsou ještě varianty vox populi, které by mohly být daleko horší.
A novináři? Dokud nadšeně fandili, jako lůza vám nepřipadali.
Každý chvilku tahá pilku. Dokud nepraskne nebo dokud někdo nepřijde na to, že by mohli tahat spolu a ne proti sobě.
17. 06. 2013 | 16:56

Viola napsal(a):

Silvie

řekla bych, že byla přímo nádherná, já vím, že se vám to nelíbí, ale zkuste si najít její mladší fotky a ona už v mládí s Nečasem spolupracovala.
17. 06. 2013 | 16:56

honolulu napsal(a):

Panove pro zajimavost pouze !
Dnes 17.6. kilo zlata ma cenu US $ 44 439.44 coz je dnes
853 681.62 Korun ceskych.
Udelat si predstavu co je za to v USA dnes ?
Tak treba luxusni model pohodlneho DALKOVEHO auta - Ford Flex.

Tak to je opravdu hodne zlatych zubu.

Pani Silvie, nikdo neumi tak dobre a vystizne psat jako Vy.
Hltam kazde Vase slovo. Jste hvezda !
A nikdo neumi tak srandovne psat jako Pepa Repa..
Uz dva dny si prospevuji jeho pisen ...TRPASLICI JDOU...

Urban ? Budme radi, ze ho mame ! To je nas dedek CHILI-PEPER 1
17. 06. 2013 | 16:57

rejpal napsal(a):

Viola
Kdybych měl volit, pak paní Nečasová mi přijde mnohem hezčí. Ale to je věc vkusu.
17. 06. 2013 | 17:00

krajan napsal(a):

Pane autore,
jistý Nečas byl velice dlouhou dobu taky "Pan Čistý".
A ejhle, ono je to najednou jinak.
P.S. Nepatříte vy taky mezi onu novinářskou "elitu", která se často chová jak utržená ze řetězu?
17. 06. 2013 | 17:05

hajzlputzer napsal(a):

hovnolulu:Vidim,ze si si ty nohy este neumyl,smrdeji az sem.Polepsi se pacholku!
17. 06. 2013 | 17:08

Silvouš napsal(a):

Silvie my ti říkáme doma sviní typ.
17. 06. 2013 | 17:14

Pepa Řepa napsal(a):

Red Hot Chilly Diago
--------------
hajzlputzer
já nic necejtim.
Asi mám delší ADSL, pacholek to je, o tom žádná
Eště kdyby šly poslat ty feromony. IT mají rezervy.
17. 06. 2013 | 17:16

Analytik napsal(a):

Máte pravdu, Urbane!
Země, ve které politici a jejich poskokové kradou, korumpují a zneužívají silové složky, není kulturní zemí.
Proto tu platí - na hrubý pytel hrubá záplata. A tak to má být!
17. 06. 2013 | 17:18

Dattelhein napsal(a):

Pan Urban má pravdu. Potupné odvedení paní N. v poutech se dá srovnat s vyhnáním sudetských Němců.
17. 06. 2013 | 17:18

Pepa Řepa napsal(a):

ld
zašili maloměšťáka?
No, já to tušil, že to není jen tak někdo. Bystrá hlava asi mozek celé spiklenecké skupiny. V Sirénách z Titanu byl taky jeden podobnej.
17. 06. 2013 | 17:27

strýc virus H3N1 nyní HxNx napsal(a):

Vy víte, co je to stud, pane Urbane?
že se tak rozněžňujete nad lapenou paní vrchní účetní Nagyovou?
ovšem, vy jste voják. žoldák, přesněji řečeno.
jeden z nejslavnějších novinářských žoldáků dneška. víte, jak je třeba psát či spíše sl..tat.
17. 06. 2013 | 17:34

aga napsal(a):

Pan Urban rád sype sůl čecháčkům do očí. Někdo by mu měl už konečně nasypat sůl a broky do zadele.

(Ach, pane Stejskale, jak je to jenom možné, že se pod hodným a laskavým panem Urbanem pravidelně slejzají agresivní násilníci?)
17. 06. 2013 | 17:38

todi napsal(a):

Já si se slušností paní Němcové až zas tak jist nejsem. Ve vysoké politice pod praporem ODS je dlouho, a tak o celé dlouhé řadě neslušností, členy této strany páchaných, buď věděla a kryla je a nebo byla tak mimo mísu, že nevěděla nic. Co z toho je horší? Naprosto shodně se dívám na pana Nečase a ze stejného důvodu jako u pí Němcové byvše označované za slušnou, jsem nevěřícně kroutil hlavou, když jej mnozí označovali za čistého. Tedy buď ušpiněný nebo hloupý, nic mimo. Také špatně, že.
A teď ještě ke všemu pan Zeman prezidentem! Co nás ještě čeká?
17. 06. 2013 | 17:39

Platan napsal(a):

"A ODS by za premiérku mohla navrhnout Miloslavu Němcovou, o které se nikdy - opravte mne, pokud se pletu - ještě nikdy nikdo nezmínil ve spojitosti s kmotry."

Možná to bylo tím, že kmotři věděli, že pokud mají Nečase, tak mají také Němcovou, takže proč by se s ní zdržovali...
Jinak za primiérku ať ji ODS klidně navrhne, ono už na tom asi prdlačky záleží, kdo vyprovodí ODS do hrobu...
17. 06. 2013 | 17:42

Silvie napsal(a):

Platan
Za ODS už mluví kmotr Kuba ,takže je to jasné.
Když ne Kuba, tak kmotr Blažek.
To to soudruzi vylepší!
17. 06. 2013 | 17:46

Silvie napsal(a):

Viola
Nádherná mohla být, ale tak před dvaceti lety - teď je z ní korupulentní a nesympatická baba. Pokud vím, seznámila se s Nečasem kolem roku 2010, to už taky nebyla žádná pionýrka.

strýc virus

Čemu se divíte.
Naši "novináři" jsou obyčejní píár pisálci.
Martin Komárek odešel z iDnes k Babišovi a Urban kope za Bakalu.
Asi to sype víc, nežli dělat poctivou žurnalistiku. Pokud tedy ještě tihle propagandisté vůbec vědí, co to je.
17. 06. 2013 | 17:52

Platan napsal(a):

Silvie

Myslím, že ještě ne tak docela. Kuba mluví, protože je místopředseda. Jinak ale asi bude pro dost lidí v koalici těžko přijatelnej. P.Sobotka prý sdělil, že návrh bude do konce týdne. Možná budou hrát černýho Petra... :-)
17. 06. 2013 | 17:56

petent napsal(a):

K té teatrálnosti zásahu policie
myslím, že to není v dnešní době nic výjimečného, stačí se vrátit do prezidentské volby a vzpomenout na "číro" a provázky omotané kolem zápěstí a hukot naší hysterické umělecké obce nebo předevčírem "číro" v triku magora, jedna teatrálnost za druhou, alespoň se diváci trošku pobaví. Docela by mě ta telenovela chytla za srdce, kdyby do klepet zacvakli "zavirovaného Mirka", potom by to mělo tu správnou pointu.
17. 06. 2013 | 18:00

Platan napsal(a):

Silvie

1. místopředseda! (kmotr Kuba)
17. 06. 2013 | 18:01

Myšelín napsal(a):

Na postu premiéra že by mohla stanout děvečka pro všechno, s dovedností nasadit ustaraný výraz, když je vhodná příležitost? Je pravda, že s Nečasem má v tomto hodně společného...

Strašnější už by mohl být jen ministerský předseda Schwarzenberk či Kalousek, to by bylo na emigraci.
17. 06. 2013 | 18:01

all napsal(a):

Paradoxy doby

co nedokázaly ani odbory, ani opozice, ani petice, ani 100000 lidí na Václaváku, to dokázala jedna Xenie. Potom že ženské jsou slabé
17. 06. 2013 | 18:02

argun napsal(a):

Autore

pokud jde o ten tyátr s Janou Nagyovou tak stoprocentní souhlas. Samozřejmě to bylo krajně neapetitlich. To vše v situaci, když stále ještě není ničím vinna! Vážně k poblití. Vůbec to nechápu, jediný důvod, který mě napadá je, že mládenci v kuklách chtějí být za každou cenu v TV, když ke Krausovi nemůžou.

Podle mě tyhle komanda nemají být vůbec nikde vidět. Pokud jsou, je někde chyba. Že by novináři dostali od kuklovatých avízo předem? Janinku přece může do vazby doprovodit kdejaký pochůzkář. Bez náramků a v klidu. Pokud není zrovna stižen akutní podágrou.

Zbytek radší nekomentuju, to už je zase starý dobrý Diágo...
17. 06. 2013 | 18:02

Silvie napsal(a):

Platan
Mluví se hodně o Kubovi, ale může mu uškodit vazba na Dlouhého.
Ale Blažek na tom není o moc líp.
Oba dva to jenom dorazí.

Jsem strašně ráda, že jsem volila Zemana.
Volit toho senilního Kárla, tak si to hodím!

Jak to, že už se za něho nebijí v prsa Šauerová s Pechovou?
Že by sebereflexe a stud... to se mi nechce věřit.
17. 06. 2013 | 18:11

honolulu napsal(a):

Pane Pepa Repa,
malomestak je pokadeny z jineho duvodu !
Jeho radar pracuje dobre ! On vi co mu hrozi.

Hajzlpucer, Ty bez d.pr.ele potkane !
To nejhorsi teprve prijde. Tolik lejn nalopatuji na Tebe a Tvou partu, ze ty budes smrdet az za velkou vodu.

Pani Silvie,
oni na Vas zarli, proto Vam nadavaji (17:14) !
Nedonosena nemehla, ani zdaleka nemaji Vase kvality.

Rejpale, (17:00)
oni jsou obe hezke. Kazda jinak. Pani Necasova je stredozemni typ... Jizni vetev Indo-Evropanu ! Ta by mohla hrat ve filmu Rimanku. To je dobre, ze nebyla v te sekte !

A pani Nagyova je severni typ. Podle jihoafrickeho klasifikovani puvodu, by na tom byla VELMI dobre. Ale bojim se napsat oznaceni.
Zivocicove by mi nadavali, protoze jsou si vedomi toho, ze toto oznaceni by je zaradilo mezi zeschle hemeroidy ve vyfuku becuanskych pavianu.

To jsem zvedav jak to dopadne. V pripade, ze se neprokaze nic co by stalo zato, tak Kubice to bude mit vyposerovano i s generalem Cervickem. V USA se pise pozitivne o cervickovich policajtech, ale abstraktne o zatcenych.
17. 06. 2013 | 18:15

Platan napsal(a):

Silvie napsal(a):
Platan
Mluví se hodně o Kubovi, ale může mu uškodit vazba na Dlouhého.

No právě, právě... Třeba to nakonec vezme starej Sobotka... Tolik chtěl být tím prezidentem a nic... Ta proč ne aspoň na rok premiérem? A mohli by si dávat s prezidentem frťany... :-)
17. 06. 2013 | 18:21

honolulu napsal(a):

Pani Silvie,
kdyby byla Sauerova strategicky chytrejsi v prozazovani jeji agendy, stejne jako Urban, tak by psali zverstvech v Rusku mezi lety 1936-1940, ale teto parte to nenapadne. Oni se nekterych subjektu boji dotknout...
Oni nerozumi psychologii lidi.
17. 06. 2013 | 18:22

PK napsal(a):

Jak může být militantní politička Němcová slušná když je členkou zločinecké ODS.Kdyby slušná byla dávno již z ní vystoupila.A jelikož slušná není čeká ji teď živoření (politické).
17. 06. 2013 | 18:29

třebaKarel napsal(a):

Pane Urbane ,
opravuji Vás , pletete se . Paní Němcová je jednak strašná dryáčnice , což je možná subjektivní , ale co subjektivní není , byla kauza se služebním autem kterým jezdil synek , navíc čerpal bez limitu tuším na CCS kartu Poslanecké sněmovny . A věřím že bych našel víc , jenomže mne tahle milospani fakt vůbec nezajímá . Mám jásat nad tim že se našel jeden kterej jenom kradl benzín ? Jděte . tK
17. 06. 2013 | 18:34

Admirál napsal(a):

ÁÁÁÁ. Pan Urban s oslími můstky. Na začátku paní Nagyová a "jak by se zatýkat nemělo" a na konci Zeman.

Prostředek jsem přeskočil, a na konci - moje očekávání se naplnila - Zeman.

Až budu někdy synovi vysvětlovat, co jsou to oslí můstky, blogy pana Urbana k tomu budou tím nejvhodnějším materiálem.
17. 06. 2013 | 18:39

Joachym Brezina napsal(a):

Violo,
to jako když nezahýbám manželce a nečumím a netahám se s jinými ženami tak jsem teplouš a nebo nemocný?

Jaksi jste se nevypořádala se skutečností, že existují také věrní muži, pro které existují jen feromony jejich manželek či partnerek a ostatní ženy je nechávají chladnými.

Ale je možné že píšete o vlastní zkušenosti. Já zase píši o své zkušenosti.
17. 06. 2013 | 18:48

podle regma sem taky severskej typ napsal(a):

lulu
Myslíte, že peroxid se doluje v Norsku, jako těžká voda?
17. 06. 2013 | 18:48

pamětník napsal(a):

Viola:
"Odolat ženským feromonům může jen teplouš, nebo nemocný, to ví každá hezčí ženská." Zapomněla jste na chlapy, kteří namísto penisem myslí mozkem. Vy jste nikdy takového nepotkala?
17. 06. 2013 | 18:54

Joachym Brezina napsal(a):

Silvie,
když se dívám na paní Nagyovou, naprosto souhlasím s Vámi,
17. 06. 2013 | 19:01

pamětník napsal(a):

No ale pro Petra Nečase je tak akorát.
17. 06. 2013 | 19:03

Joachym Brezina napsal(a):

Pepa Řepa,
možná pan Diágo Helmut sní o jiné dimenzi - paralelním vesmíru, ve které by malému Helmutovi a Šauerový koupil lízátko a zlotřilý Beneš shnil v exilu. A paní N by ve slušivých rajtkách s nablýskanými holínkami ve společnosti elitních elektrikářů umravňovala tu lůzu, které se pan Diágo Helmut a padre Duka tolik štítí.
17. 06. 2013 | 19:07

Michal Macek napsal(a):

pane Urbane vzdyt jsou to mafiani a zlocinci!
17. 06. 2013 | 19:11

Kulajdatrmapárovitá napsal(a):

Pobavil mne Prezidentův vstřícný tón u demise Nečase. Je zřejmé, že Zeman porušil při volbě zákon, nic se neděje. Jako s obtěmi metanolové aféry.

Česko je odsouzeno žít v absurditě, jež ne nezaměnitelná.

Ještě díky Německu, že je tak shovívavé a živí tuto zvláštní zemi, osdtatně s většinovým obyvatelstvem německého původu.
17. 06. 2013 | 19:16

342 napsal(a):

Celkem souhlas, manýry odpovídající policejnímu státu a celé mediální divadlo svědčilo o stavu společnosti víc než samotná kauza paní Nagyové. Řešení situace bylo na úrovni imaginárního Bananistánu.
17. 06. 2013 | 19:21

K.M. napsal(a):

Mluvit za současné morální úrovně čecho-moravanů a slezanů ještě o "elitách",
je i v tom případě, když dáme slovo "elity" do uvozovek..., víc než nadsazené,
poněvadž neutrální pozorovatel dění v česko-moravsko-slezských luzích a hájích
v této společnosti žádné vrstvy obyvatelstva - hodné tohoto slova - v podstatě (pan profesor Mahler je již také na odchodu...), nenachází...,

Stejnou tendenci lze pozorovat i ve značně snížené hodnotě významu veškerých titulů, což je jednak důsledek skutečnosti, že již téměř každá Horní Dolní má svoji "vysokou školu..." a jednak dáno skutečností, že si zřejmě můžeme tituly s pomocí "neviditelné ruky trhu, která vše vyřeší...", i kupovat...

Zcela reprezentativním zrcadlem společnosti je v tomto směru parlament ČR, v němž se spolu s potenciálními trestanci předváděla, či dosud beztrestně předvádí i několik zástupců lidu, kterým je prokázána manipulace s jejich tituly...

A množství profesorských titulů v tomto malém státečku, tak jak toto vešlo ve známost při posledním udělování profesorských titulů, vede zcela oprávněně k otázce, jest-li se v tomto případě jedná o masovou organizaci...?

A skutečnou korunu tomu všemu nasazuje profesůra bývalého prvního muže ve státě
Klause, o kterém se dodnes neví, za jakých okolností on svoji profesůru získal a kde ty potřebné hodiny k jejímu udělení odučil...?

Za holedbání se, že ve funkci ministra financí "neumí rozlišovat mezi čistými a špinavými penězi...", se pokud vím na tzv. "západě" profesůra neuděluje... Ale jeden titul se mu upřít nedá, za jeho "mistrovský kousek" s tím perem v Chile (kde se jen tomuto stěží napodobitelnému mistrovství..., naučil ?)si zcela jistě zaslouží titul "král všech kapsářů"...

Lze se pak divit, že jsou takovými vzory vyvedeni z rovnováhy i "cifršpióni"
a odskočí si - vedeni přátelskými pohnutkami... - ze stráže na "vedlejšák..?"
, čímž dodají vodu na mlýn lidem, kteří si již dlouho myslí, že armádu čecho-moravané se slezany nepotřebují...

Můj kamarád bojující úspěšně o přežití v tvrdé formě kapitalismu v Jižní Africe... uzavíral mé opakované lamentování o morálním úpadku čechoslováků v době vlády Indry a dalších hostitelů ruských tanků..., vždy okřídlenou větou: "Co chceš prosím tě po národu, který si 400 let nevystřelil...?"

Není po tomto souhrnu jen některých faktů o morálním stavu dnešní společnosti čecho-moravanů a slezanů na místě i samotná otázka, zda vůbec stát této společnosti dnes ještě existuje (?) výrazem přespřílišného optimismu...?

Zdá se, že za to, že v srpnu 1968 čechoslováci zase jednou zatáhli o.... a
aspoň hodinu - nebojovali..., platí v dnešní době daň přímoúměrnou jejich tehdejší zbabělosti...

Na budoucnost raději nemyslet...

K.M.
17. 06. 2013 | 19:23

opět no comment napsal(a):

směs blábolů - kočkopsí bramboračka - blitky z povolání - urban
17. 06. 2013 | 19:25

opět no comment napsal(a):

19:25 - blogpost
17. 06. 2013 | 19:27

Srdečné ppozdravy ze zeměkoule napsal(a):

Kulajdatrmapárovitá

pane kulajdo, kdybyste náhodou potkal někde v Německu pana hovena, račte jej srdečně pozdravovat. Vaše zdejší příspěvky velice připomínají příspěvky tohoto zdejšího náhle zmizelého veleducha, který podle názoru některých vědecky aspiruje v Německu v oboru pohádek.
17. 06. 2013 | 19:38

Silvie napsal(a):

Joachim B.
Vám dlužím za minule omluvu, páč jsem nepochopila, že jste mne svým příspěvkem podpořil před zlotřilým Reslem a Neoušem.

Honolulu,
"nedonošená nemehla"- kam vy na to chodíte?
Urbanovi nevěřte, ten lže a haní český národ, kudy chodí.
My už tady žádné pořádné novináře nemáme, v tom se Zeman nemýlí - je to prodejná žumpa.

Je jen dobře, že se vláda drží koryt jako exkrement košile, protože lidi do voleb na její "úspěch" nestihnou zapomenout. Troufám si tvrdit, že tímhle taškařice určitě nekončí. Ještě bude veselo.
Oni se vyhubí vzájemně mezi sebou a pak sem nakráčí Babiš nebo Okamůra a bude vymalováno...
17. 06. 2013 | 19:39

Jiří napsal(a):

To je žvanění - na blití. Fuj.
17. 06. 2013 | 19:45

Jemnický napsal(a):

Němcová by se panu Urbanovi líbila, má takové pro něj libozvučné jméno.
Jenže, Zeman jmenuje premiérem Klause. Nakonec bude velká a generální amnestie, Duka dá za desátek rozhřešení, Nagyové sundají medvěda a ten řekne: "lidi, nebojte se, já jsem Vašek".
Závěrečná fimfára a tím láska a pravda zvítězí definitivně, jak to sepsal na počátku věků velký dramatik Ruzyně.
17. 06. 2013 | 19:51

KAB napsal(a):

Autor asi nikdy neslyšel o emancipaci a z ní plynoucí rovnoprávnosti - kdyby se k ní chovali jinak než k muži, byli by policisté naopak obviněni ze sexismu.
17. 06. 2013 | 19:53

Joachym Brezina napsal(a):

Paní Silvie, děkuji.
On pan neo to opravdu přehání, ale jak jsem psal, jeho vnímání že chyba je ve všech ostatních nikolivěk v něm a že vlastně mu okolí jen závidí, je vysvětlující, proč píše jak píše.

S přáním pěkného dne
Joachym Brezina
17. 06. 2013 | 19:54

Pepa Řepa napsal(a):

Joachym Brezina napsal(a):
Violo,
to jako když nezahýbám manželce a nečumím a netahám se s jinými ženami tak jsem teplouš a nebo nemocný?
-----------
Nic ve zlým, ale už jste byl u doktora.
Dneska letí celostní.:-)

Diago sní svůj sen.
Posunout restituční tečku na Edwarda, Helmut zpátky a Franta zase pucovat helmutům holínky. jako za starých dobrých časů.
Ten na nebe nebo paralelní vesmír čekat nebude.
Má slíbený flek protektora.Není sám, multi-kulti výměna obyvatel běží.
Ahmed bude vděčný, rád bude pucovat.
Druhá generace vyrazí zapalovat ulice.

Němcová slušná je, tady má pravdu.Proto ji nebrali do party, džendrovala pohlaví.
17. 06. 2013 | 19:56

adolf napsal(a):

Jako lůza jsi se projevil ty Urbane.Nyní jsme sledovaní až z Emeriky,ale to ti zřejmě nevadí v zájmu teroristickéko boje , kdy je to horší,jak za totality.
S tou Němckou je tvůj nějaký forek ??? Myslíš tu kradačku rohlíků ??? U Ratha ani nespala , aby policie mohla zasáhnout a nyní se zásahu diví místo toho aby jako morální autorita vyzvala ODS k ukončení zločinecké vlády a byly předčasné volby...
Ta by měla být s touto zločineckou bandou jen za církební prostituce už dávno v teplákách...
17. 06. 2013 | 19:56

Pepa Řepa napsal(a):

Jemnický
Nová Prohnaná nevěsta?
Dobrá věc se podařila....pravda láska, zvítězila...zapěje ve finále Diágo.
Sukses zaručen.
Hudba...Kocáb.
17. 06. 2013 | 20:01

Džendrtáta napsal(a):

Pepa Řepa,

není paní Němcová Jehovistka? Má takový zvláštní pohaslý žár v očích.
17. 06. 2013 | 20:04

český maloměšťák napsal(a):

Urban není placen z daní, nevede nijak tuto zemi. Proto jsou jeho stesky /sentiment via jeho sledování za dob bolševika/neoprávněné.
Do Zemana si však neopomněl kopnout - asi nějaká úchylka, nevím.
Němcová je fajn, po Čistém bude následovat Čistá ?

I morbidní humor je humorem.
17. 06. 2013 | 20:05

honolulu napsal(a):

podle regma (18:48),
indikatorem nejsou preoxidove vlasy, ale jine ukazatele prislusnosti k urcite skupine lidi. Takove veci se vsak nesmi zverejnovat.

Az budete studovat antiku, tak se NEOBEJTETE bez zarazovani lidi do kmenu a skupin.

Severni Indo-Evropska ARYJSKA vetev je rozdelana na 3 casti.
Slovane, Baltove a Teutonci (Germani.)

Jizni Indo-Evropska ARYJSKA vetev je bohatsi. Ma vice casti nez severni vetev. Budu proto jmenovat pouze ty, ktere znate.

Rekove a slavni Hitties prisli do Evropy s Thraco-Phrygians.
Illyrians a Italikove t.j. take jizni vetev a samozrejme 3 skupiny Keltu.

Zacatky vsech Indo-Evropanu jsou bezpecne prokazany mezi Kaspickym a Aralskym morem - 3000 B.C. Tam je i kolebka vsech SLOVANU.
Nasimi prarodicemi byli vlastne Iranci (IRAN = zeme Aryjcu.)

Z teto oblasi se zacaly kmeny a narody stehovat na zapad,
jihozapad a my Slovane na severozapad, tam kde jsou nekde v dnesnim Rusku Pripety...
Nektere narody nasi skupiny byly velmi slavne. (napr. Medes a Hittites.)

Rasove studie jsou zakazany, aby se vam mohlo LHAT.
Napr. v dnesni dobe hodne lidi, kteri si rikaji Zide, maji k Zidum tak daleko, jako Slovane k UFOunum...

To je kopec srandy na svete ! Kdyby nebylo rasovych studii, tak by jsme nemely moderni techniku. Napady jsme ukradli.
Nasi rivalove (Semite) kradli take, ale hloupe.
Egyptane kradli od Sumeru, ale upne nejhloupej.. My jsme proste nejlepsi i na to kradeni. My rozumime hodnotam !
(Moralizovat mezi narody antiky se neda. Oni mely zdave vztahy.)
17. 06. 2013 | 20:06

josefina napsal(a):

Pani Nemcova se chovala jak hystericka zena,chapu,neni zvykla na odpor..pani Nagyova dopadla presne podle rceni-s cim zachazi,s tim take schazi...jinak dobry den,pane Urban...a propo-co by jste rikal na to,pokud by to byla komunistka??Take by jste byl obhajcem!!!?????
17. 06. 2013 | 20:07

Pepa Řepa napsal(a):

A hele...už ho pustili
17. 06. 2013 | 20:08

jiras napsal(a):

Když tak pročítám všechny ty poznámky k celkem rozumně stylizovanému článku od p. Urbana, kde je v prvé řadě apelace na obyčejnou lidskou slušnost a takt. Skutečně se nelze se ubránit dojmu, že všichni ti co zde cosi křičí a odsuzují patří do stejné společenské skupiny, či ještě lépe řečeno do stejného národa. Jsem po dědovi Němec a i když byl vězněn za války v KL Dachau, zachoval se po sovobození slušně i k těm, kteří jej udali. To ovšem Češi neumí.
17. 06. 2013 | 20:10

Džendrtáta napsal(a):

Pepa Řepa,

Rátha anebo Diága?
17. 06. 2013 | 20:11

Pepa Řepa napsal(a):

Čtyřhvězdičkového generála maloměšťáka.
17. 06. 2013 | 20:13

Myslím, že paní Němcová je vcelku dobrá napsal(a):

volba. Je to takový Nečas v sukních. Taky byla vždycky u toho, mluvila s hochy, kteří spolem mluví, zavírala oči i uši v pravou chvíli, za což byla odměněna lukrativní trafikou v čele sněmovny. Takovou volbou se nic nezkazí. Je schopna převést koaliční kmotry přes další dvě krize než si definitivně srazí vaz anebo dojde k poslední bratorvražedné bitvě kmotrů o rozdělení teritoria.
17. 06. 2013 | 20:19

JAHA napsal(a):

Silvie napsal(a):

Pochopíte někdo ty politiky, kteří ze sebe kvůli nějaké nedovzdělané ženské nechali dělat onuce?

Treba sa opytat doma manzelov:-).
17. 06. 2013 | 20:30

JAHA napsal(a):

Ad: honolulu 16:36
Dobreeee:-).
17. 06. 2013 | 20:35

To mi hlava nebere napsal(a):

JAHA,

vy jste takový znalec poměrů na Slovensku. Hlava mi nebere, jak mohl vyhrát tak drtivým rozdílem populista Fico, když na Slovensku jsou média v rukou korporátnéí pravdalásky (jako v ČR) a proti sobě měl tak kvalitní pravicové subjekty. Lidi se za jejich vlády museli mít doslova skvěle, ekonomika musela silně růst, měli možnost zbohatnout na stará kolena v privátním pilíři, rozšiřovala se jim dostupnost zdravotních služeb... Jak se to mohlo stát?
17. 06. 2013 | 20:35

JAHA napsal(a):

Ad: Silvia
A Nečasová nebyla v žádné sektě. To si vymyslela Nagyová, resp. její právník, aby omluvila své jednání. Vyvrací to její syn na FB.

Pokial to neviete, tak po vymyti mozgu a vstupu do hociakej sekty Vam clen sekty NIKDY nepovie, ze je v sekte (on, alebo jeho rodina), to by Vam mohlo lahko dojst, nie?
17. 06. 2013 | 20:40

Pepa Řepa napsal(a):

Aryjci byli určitě zemědělci.
A naši bratři v dnešním Rusku vymysleli Pripetum mobile.Trakař.
Jen mi vrtá hlavou jaký je vztah UFOunů ke krádežím tyčinek v Kauflandu.

Ten honolulu z Miami by měl založit Univerzitu čtvrtého věku.
17. 06. 2013 | 20:42

Josef Orel napsal(a):

Tak to tě Urbane opravdu opravuji, jestli je Němcová slušná žena, která se prom.dala do vysoké politiky, tak já jsem ministr války USA,je to hysterická ženská, primitivní knihovnice, což dokázala zejména v kauze Ráth. Takovou babu zavřít na týden mezi doživotně odsouzené vězně, aby si konečně začala vážit obyčejného života, mrcha.
17. 06. 2013 | 20:47

Jarda Večeřa napsal(a):

Pane Urban vy se podivujete,že ženu vede velký policista,že tisk zveřejňuje citlivé a tajné informace.No a co,máme demokracii,snad,je to práce tisku.Mnohem horší je,že jste si dovolil ve svém komentáři použít pro naš národ označení lúza.To je to špatné.Zamyslete se nad sebou.
17. 06. 2013 | 20:48

JAHA napsal(a):

AD: To mi hlava...
Tak ako vsade. Ludia (Vulgus veritatis pessimus interpres) pred volbami uveria hociakym medovym motuzom, demagogii a klamstvu. Ved ste to nedavno zazili, ci nie, pri prezidentskych volbach:-).
17. 06. 2013 | 20:48

rejpal napsal(a):

JAHA
Tak to pak nejsou sekta. Oni to říkají všude, kam přijdou, hned na začátku. A podstrkují Strážní věž, kde to je v tiráži. Asi si je pletete s někým jiným.
17. 06. 2013 | 20:54

Dvojí metr napsal(a):

Proč by paní Nagyovou nemohli odvádět jako cvičeného medvěda? Když takto odváděli Rátha (dodnes s ním nezačal soud, přesto že údajně byl odchycen inflagranti s předmětem doličným v rukpou) nikoho to nedojímalo. Proč by paní Nagyová měla být výjimkou?
17. 06. 2013 | 20:54

To mi hlava nebere napsal(a):

JAHA

...tak ako vsade. Ludia (Vulgus veritatis pessimus interpres) pred volbami uveria hociakym medovym motuzom, demagogii a klamstvu. Ved ste to nedavno zazili, ci nie, pri prezidentskych volbach:-)...

Tomu nerozumím. V ČR jsou klíčovým faktorem pravdoláskařská tradičně propravicová korporátní média, včetně "veřejněprávních".

Při prezidentských volbách v ČR tato média masírovala veřejnost spolu s kulturněfrontovníky (českými "Vášáryovými") soustředěným telemarketingem Číra. Na Slovensku snad soukromá korporátní média (včetně odnože Aktuálně) a veřejnoprávní TV dělaly reklamu Ficovi? Navíc, lidi mají své zkušenost. Oni nechtěli zbohatnout v soukromém důchodovém pilíři? Jim se nelíbily reformy v oblasti zdravotnictví...?
17. 06. 2013 | 21:01

filip II. napsal(a):

Nagyová - původně mzdová účetní z Chodova, nepochybně vstoupí do dějin ČR.Protože Nagyová - česká Mata Hari zničila Nečase a paralyzovala vládu. To je úctyhodný výkon, neboť opozici se to nepodařilo ani za 3 roky, vč. pěti pokusů o vyslovení nedůvěry!
17. 06. 2013 | 21:04

Jan napsal(a):

Raději budu patřit mezi tu "lůzu" než mezi arogantní "intelektuální" hovada. Že pane Urban.
17. 06. 2013 | 21:21

teď jí poklesne imunita, tak hurá napsal(a):

Jasně, proč by paní Němcovou neměli odvádět "na medvěda", když je z jejích vystoupení jasné, že neposkytuje záruky, že například náhle nevyskočí z okna nebo, jako ten zastřelený známý Carnajevových, nenapadne násadou od smetáku sedm ozbrojených agentů.

A Urbana koneckonců taky.
17. 06. 2013 | 21:25

Silvie napsal(a):

A myslíte, že Naděžda obšťastňovala jenom Nečase? Nebo všechny, s nimž vyjednávala?
Pak by to byl obdivuhodný výkon, a pan Urban by měl pravdu. Něžná žena.
17. 06. 2013 | 21:26

Rišan napsal(a):

Jak si jinak vážím p. Urbana jako čestného, inteligentního a zasvěceného člověka, ve svém zarytém antikomunismu a čerstvěji antizemanismu se dostává do bizarních rozporů právě s tou ctí a logikou. Právem kritizuje naše tupá, služebná a manipulativní média, ale jejich služebnost a manipulativnost spočívá právě v tom, že se kloní doprava podobně jako on. Nemůže dost dobře otevřeně podpořit tuto neuvěřitelnou skandální vládu, ale rád by tady měl jinou pravicovou asi tak o tři řády slušnější a schopnější. To je ovšem utopie. ODS už po 20 let ukazuje co je zač a žádný slušný a rozumný člověk ji prostě nemůže podpořit. A to ani tu jedinou dámu z jejího vedení, která je sice zcela bezvýrazná a také asi nemá žádnou reálnou moc, ale nic ošklivého se na ni neví. Proč nepodpoří třeba p. Kuberu, který prý také nekrade a dovede si opatřit lokální podporu ve svém rajónu - tato obskurní figura se mu asi přeci jen příčí. Dnes je těžké sladit pravicové smýšlení s pověstí čestného a soudného člověka. Občas to p. Urbanovi úplně ujede, když třeba nazve p. Bělohradského politologem v uvozovkách.
17. 06. 2013 | 21:31

Petr napsal(a):

add kritika chování policie při zatýkání: i kdyby to bylo pochybení, už teď je evidentní snaha odvádět na takovou banalitu pozornost od zásadních věcí.

add úniky informací: sám jste to věrohodně vysvětlil. A co se divíte po 20 letech politických zásahů?

add Němcová: kdyby ODS stála o vnitřní obrodu, dá to exprimátorovi Svobodovi. Ale Němcová je určitě lepší volba než Kuba, bohužel jen z pohledu voličů. V ODS dál přežívá Klausova vize, že stačí neznat se ke špinavostem a ignorovat jejich medializaci. A voliči ze strachu před rudým, oranžovým, zeleným a jakýmkoliv jiným nebezpečím ve volbách na to ani nevzpomenou. Proto je z pohledu ODS Kuba favorit. A vzhledem k minulosti jde vlastně o pragmatismus.

add TOP09: nemyslím, že by TOPce Kuba skrytě nevyhovoval. Ideálně, kdyby ho zavřeli ještě před volbami. Kalousek jen řekne: "my jsme se bránili, ale ODS nám ho vnutila. Co jsme mohli dělat? Příště nám dejte její hlasy a nebudeme se muset špinit".
17. 06. 2013 | 21:36

Martin Lacis napsal(a):

Porovnávání Ratha a vpád policie do úřadu vlády a dokonce na vojenskou rozvědku je NAPROSTO NESROVNATELNÉ.
Rath byl zatčen někde na ulici se 7 miliony v krabici od vína. protože byl poslancem parlamentu, potřebovali souhlas předsedkyně směmovny Němcové.
Picek neměl policii vůbec dovolit vstup do místností rozvědky. Já na jeho místě bych je dal hlídat třeba tanky! Policie měla jednat jedině prostřednictvím někoho, pověřeného ministrem. To celé měla mít v režii armáda a policie měla jednat jen jejím prostřednictvím!
Protože do místností vojenské rozvědky NIKDO, kromě armády NESMÍ!
17. 06. 2013 | 21:39

pamětník napsal(a):

Nagy je maďarsky Velký. Kiss (čti kiš) je maďarsky Malý. 80 procent Maďarů se jmenuje Nagy anebo Kiss, ostatní jinak, především barevně: Fekete - Černý, Világos - Světlý, Barna - Hnědý, Vörös - Rudý....atd.
Jana Nagyová je tedy Jana Velká, stejně jako ten magorovitý soudce, kterého uznali nemocného na hlavu.
17. 06. 2013 | 21:40

Míla napsal(a):

Pane Urban,použiji Vaše životní krédo-když mě chválí mocní,tak někde dělám chybu.Nejsem mocný,patřím mezi Dukovu,eventuelně i Vaši,lůzu.A proto volám-Vaše články nemají chybu,vyznačují se objektivitou,prostě kvalita.Do dalšího psaní nechť Vám pomáhá Bůh,v zastoupení arcibiskupem Dukou.
17. 06. 2013 | 21:41

pamětník napsal(a):

"Protože do místností vojenské rozvědky NIKDO, kromě armády NESMÍ!" A Jany Nagyové.
17. 06. 2013 | 21:42

občan napsal(a):

Tenhle Urban, to je příkladný názor zkorumpovatelnosti médií a jimi najatých redaktorů. Škoda že toto nepsal Urban už při aféře Rath, kdy unikaly detaily o mnoho víc a prakticky všechno co kdy kde bylo zaznamenané a tenhle Urban na nich stavěl svoje texty. To mu byly úniky dobrý, dokonce byl při jejich zdroji, ale jakmile to je proti chlebodárcům je to nemyslitelné co se děje.

Z jeho textů čiší zloba a strach. Třeba je do toho taky okrajově napojen. Třeba mu paní vrchní ředitelka dávala zadání co psát do novin. Ty odposlechy jsou šikovná věc

ale lidsky mi je z toho člověka na zvracení, takhle ohýbat páteř
17. 06. 2013 | 21:47

Sláma napsal(a):

Pro resla: Stále mi dlužíte odpověď, jak to je podle vás s těmi českými korunovačními klenoty.
Kolega razdva vám k tomu napsal: "Doufám, že nepřijdete s tím, že jablko nechal zhotovit Habsburk Rudolf II. (Němec jako poleno) a korunu poloviční Přemyslovec a poloviční Lucemburk Karel IV. (tudíž Němec jako poleno).
Ono je to vlastně k popukání. Rudolf II. zdědil svoji duševní poruchu po své prababičce Juaně Šílené (šp. Juana la Loca), španělské infantce. Ta vznikla příbuzenskou plemenitbou mezi bratrancem Ferdinandem Aragonským a Isabellou Kastilskou. Aby toho nebylo málo, Rudolfův otec, Maxmilián II., splodil Rudolfa také se svojí sestřenicí, Marií Španělskou. Juana Šílená byla tudíž Rudolfovou prababičkou jak v otcovské, tak i mateřské linii.
To ovšem jen tak mimochodem. Když si vezmeme za základ praprarodiče, tak byl Rudolf ze 3/8 Španěl, 2/8 Němec, a po 1/8 Francouz, Portugalec a Polák. Opravdu, Němec jako poleno!
17. 06. 2013 | 21:50

Občan napsal(a):

Tak kulturní země, Urban, jo?
Tak třeba USA - Oklahoma:
http://abcnews.go.com/US/video/handcuffed-woman-tasered-cop-suspended-17169863
USA - Milwaukee:
http://reason.com/blog/2012/12/06/milwaukee-cop-who-punch-handcuffed-woman
USA - Los Angeles:
http://articles.latimes.com/2012/nov/17/local/la-me-lapd-taser-20121118
Německo - Mnichov:
http://www.thelocal.de/national/20130209-47869.html

A mraky dalších "kulturních" zemí, kde POLICISTÉ dělají se zatýkanými ženami mnohem horší věci než je pouhé spoutání a vedení do auta.
Nemluvě o tom, Urban, že kdyby to byla třeba paní Bebarová-Rujbrová, řičel byste tu blahem a resl s Vámi.
17. 06. 2013 | 21:54

volič napsal(a):

Apropo k Němcové

Má podobný životopis jako paní vrchní ředitelka, před vstupem do ODS pracuje jako knihovnice, po nástupu do ODS její kariéra letí strmě vzhůru. Ne díky práci pro občany, pouze z důvodu že umí držet pusu a krok, neptat se a nemít svědomí či smysl pro realitu. Pokud jste se v tomto popisu někdo zhlédl, máte dost velkou šanci udělat kariéru v politice. Napříč politickým spektrem, ovšem nejrychlejší u ODS.
17. 06. 2013 | 21:56

Marie K. napsal(a):

Němcová je permanentně pomlouvaná neprávem, ale když už se na ní prostě nedá nic najít ,tak se to musí aspon vymyslet,že.. a ještě navíc hloupě, jako s tím služebním vozem (údajně zneužívaným jejím synem, který jí dělá řidiče, protože Němcová nemá řidičák!) Asi by bylo lepší si ty poslanecký náhrady hezky štosovat a pak si za ně pořídit luxusní bydleni jako přičinlivý Bohuslav Sobotka, který taky tvrdí, že mu přece náleží a odmítá, že když je nemá za co využít, tak by je měl prostě a morálně vrátit. Jasně, Němcová vypadá komisně,nemusí se každému líbit, ale nejspíš nechodí na kafe s Rittigem , nevyužívá vojenské zpravodajce na sledování manžela a dokonce možná ani nemá poměr se svým sekretářem atd.Já bych jí zrovna premiérkou jmenovala -a byl by klid na práci, konečně!!
17. 06. 2013 | 21:58

honolulu napsal(a):

Pane Pepa Repa,
je to jeste horsi nez si myslite. Nasi nejvetsi profesionalni spioni se prave priznali, ze jsou napojeni na computr kazdeho Cecha. To znamena, ze se nesmi prdet u pocitace, jelikoz by nasemum spionu Suskynovi, poskocila cepice leknutim.

To zavinili pravdolaskari, a Ti kteri maji radi Machometany.
Amerika nema Machometany rada, SPRAVNE !, protoze nam zabiji sportovce v Bostonu.

Akorat jsem nikdy nepotkal ve Washigtone Amika, ktery mluvi cesky. Jak oni poznaji o cem se zde hadame ? Hmmm ? Nevim !

Moje kamarady jsem ucil 5 let rikat slovo ovocny KNEDLIK.
Zrat ceske knedliky, to umi, ale pojmenovat je neumi...
Take ti nejinteligentnejsi mi rekli, ze cestina a cinstina jsou nejtezsi jazyky na svete. Tak jak vi, ze ma nekdo v cesku kilo zlata pod posteli ?

Ten svet zacina byt stale slozitejsi. Za panovani B.J. Vorstra a potom Reagana, to bylo lepsi.
17. 06. 2013 | 22:02

JAHA napsal(a):

Ad: To mi hlava...
U nas uz ide iba o technologiu moci. Vediet si ziskat recami ludi. Samozrejme, nie recami o usporach, ale o zdanovani bohatych, atd. Ved to poznate - vase KSCM+CSSD dokopy.
My sme uz reformy mali za sebou. Druhy pilier mame davno. I takmer vsetky zakony, o ktore sa u vas iba teraz postupne (a poriadne dlho) diskutuje. Dochodkova reforma - davno, zdravotnictvo- davno, statna sluzba - davno, zverejnovanie zmluv a objednavok - davno, registracne pokladnice - davno...,
Fico prakticky nepohol s nicim, co urobili pravicove vlady, len to trochu poupravoval, ustretovo k odborarom. A teraz bacuje s euromilionmi. Myslite si, ze kmotrov mate iba vy? Fico je znamou cocacolovou postavou v Gorile. No a - deje sa nieco? Ludom nevadi, ze on a jeho minister Vazny povedali v roku 2007, ze dialnica Kosice Bratislava bude do roku 2010. Potom Dzurinda, ze vraj do 2012, pred volbami Fico, ze do 2016 a teraz Fico, ze 2018. Ze statni odbornici odhadli cast dialnice na takmer miliardu a prve dve firmy to ponukaju urobit (pouceni predoslou pravicovou vladou a zakonom o verejnom obstaravani) za menej ako polovicu? A JAHA odhaduje ukoncenie celej dialnice najskor 2012:-).

A co sa tyka volieb v Cesku, nepisal som o novinach, ale o vyjadreniach kandidatov (obrazy nacistov a podobne, ci to ste nepocul?).

Ad: rejpal
Ved to som napisal. Oni sa brania tomu, aby ich niekto nazyval sekta. Ale podstatne nie je, kto a co o sebe tvrdi, ale ake praktiky pouziva.
17. 06. 2013 | 22:04

Martin Lacis napsal(a):

Milá lůzo,

v historii jsi se mockrát radovala, jak na ty nahoře "došlo." Jakobíni popravili krále a královnu, ale cenou za to všechno byly nejen popravy nevinných, masakry rolníků ve Vendé ale též 25 let válek, které vybily značnou část francouzské mužské populace.
Bolševici sice napřed začali likvidovat šlechtu a buržoasii, ale posléze povraždili miliony rolníků uměle vyvolanám hladomorem, což pokračovalo dalšími represemi.
Soudruh Hitler též vypráskal "parlamentní štěnice," ale nakonec z toho byla válka, ve které zahynulo 60 milionů lidí, z toho asi 7 milionů Němců.
Tančíte ne na palubě Titanicu, ale spíše v jeho podpalubí!
17. 06. 2013 | 22:04

Standa M. napsal(a):

Pane Urbane,budu citovat Nečase, váš článek je bramboračka, která s novinařinou nemá nic společného. Vy nejste novinř, ale zaujatý a zakomlexovaný pisálek.
17. 06. 2013 | 22:05

lkanalputzer napsal(a):

hovnolulu:obes se na semaforu!!!
17. 06. 2013 | 22:07

updiro non napsal(a):

Marie K.

Ano, máte pravdu že nejspíše nic z toho co píšete asi nedělá. To zní ale nedělá premiérku země. To je zcela normální(nebo by mělo být). Horší to je že se spolupodílí na lumpárnách téhle sezoní vlády. Ona ví že to se děje okolo ní je špatně, ale stejně jen mlčí a přihlíží a dokonce to podporu. Například když grémium ODS(tzn i ona rozhodla) rozhodlo že stojí za Nečasem který obvinujě policii že to je všechno vykonstruované. Nemá svědomí a miluje moc. Špatná kombinace.
není v tom ovšem sama, stačí se podívat na její kolegy a to napoví
17. 06. 2013 | 22:09

rejpal napsal(a):

Martin Lacis
To má být jedním z úkolů parlamentní demokracie. Aby vláda, která ztratí důvěru voličů, uznala, že je konec a umožnila nové volby. Pokud se tak neděje a moc se drží zuby nehty, dřív nebo později to skončí tak, jak píšete. Doba se mění, režimy také, ale lidé zůstávají stejní. A když mají pocit, že snimi ti, co je volili hrají betla, nastává šance pro všechny ty jakobíny i radikály jiného druhu. A pak vyjde do ulic skutečná lůza, která má úplně jiné cíle, než nápravu poměrů.
Vítem že jsou v Evropě země, kde občas vláda rezignuje poté, co jejich strany prohrají regionální volby? (Netvrdím, že je to pravidlo, ale stává se).
17. 06. 2013 | 22:10

doko. Chocholoušek napsal(a):

Martine Lacanisi

Zdá se mi to a nebo jste vysadil prášky?
17. 06. 2013 | 22:12

Sláma napsal(a):

Martine Lacisi, je vidět, že vůbec neznáte historii a proto píšete nesmysly. Rolníci ve Vendée umírali kvůli vlastní zaostalosti. Napoleonské války už neměly s francouzskou revolucí mnoho společného, jednalo se o války typicky imperiální.
Na druhou stranu Francouská revoluce přinesla celé Evropě občanský a konstituční stát. To možná stálo za to.
17. 06. 2013 | 22:18

Targus napsal(a):

To resl:

reslíku, vy budete psát ještě noblesněji, až zvládnete pravidla psaní i-y.
Přeji poklidné a úspěšné studium.
17. 06. 2013 | 22:18

Honza napsal(a):

Pan Urban každým blábolem, který ze sebe vypotí jen dokazuje, že je strašný bezmozek, zatvrzelý pravičák jako byli komouši, jak směšné!
17. 06. 2013 | 22:23

Martin Lacis napsal(a):

Dovoluji si připomenout na kauzu Kořistka v režii Upřímného Standy Grosse. To také zatýkali podnikatele pro "korupci poslanců," a vedli je s "medvědem," dokonce je převáželi helikoptérou.
Bylo to asi rok předtím, než Gross skončil...
17. 06. 2013 | 22:25

Jarka napsal(a):

Pane Urban,vodění exhejtmana Ratha jak medvěda z cirkusu Humberto Vám nevadilo ??? Žena typu Nagyová je "exot" co si hrála na královnu která se chovala jak zástupce premiéra.Obyčejna úřednice co navíc ani neměla potřebnou kvalifikaci ani vzdělání.Osobně bych madam přivázala na Starom.náměstí ke kašně pro výstrahu ostat.žen co nerespektuji své prac.mantinely z důvodu,že dřou jako koně ale hlavně po práci a ničíi spokojené manželství i úspěšnou karieru svého tajného noč,netopýra.Co dodat:nic horšího nemůže už muže ve funkci potkat než bláznivě zamilovaná klimaktericá ženská.Nemyslím si,že se u nás někdo najdě kdo tuto "mrchu" bude litovat.
17. 06. 2013 | 22:26

Caesar napsal(a):

Ríšan:Odkdy je ODS pravicová strana?To je postkomunistická lžipravice.To je překabátěná nomenklatura na grunderský kapitalismus vynalezený v prognosťáku se svým guru V.K. v čele.Ta právě zkompromitovala pravici a konservativní hodnoty a proto to tak dopadá.Podle Vás,když je někdo objektivní,neřkuli slušný tak je u Vás hnusný pravičák?-Bělohradský podle mne v poslední době poněkud ujel v diskusi oprezidentských pravomocech.Až do teď si ho vážím.
17. 06. 2013 | 22:36

Martin Lacis napsal(a):

to jako myslíte, že ti rolníci podléhali "náboženskému tmářství" a proto Revoluce "musela" zasáhnout?
On o tom byl kdysi pořad, převzatý od francouzské televize. Jakobíni začali v podstatě z ryze ideologických důvodů (oni ti rolníci zprvu byli na straně revoluce) likvidovat tamní kněze, kteří v té době představovali integrální součást jejich způsobu života, byli totiž původem místní. Rolníci se proti tomu začali bouřit a v podstatě dotlačili!! šlechtu, aby se k nim přidala.
Ten konflikt NESKONČIL dokonce ani pádem Jakobínů, republika je nadále pronásledovala. Konec tomu definitivně udělal až konkordát Napoleona s papežem r. 1804, tehdy se mohli kněží vrátit a ukázalo se, že o nic jiného vlastně v tom šíleně krvavém konfliktu nešlo.
17. 06. 2013 | 22:38

ogulity was napsal(a):

Pane Urbabe,
do puntiku s Vasim clankem souhlasim. Jen si dovolim doplnit, ze se domnivam, ze pani Nemcova je natolik inteligentni dama, ze aktualne a mozna i kdykoli jindy vzit kreslo premierky neni uplne nejstastnejsi krok. I kdyz s Vami souhlasim, ze to aktualne pro ODS muze byt jedina, alespon castecna zachrana. Kazdopadne neco je shnileho v kralovstvi Ceskem .... Kmotri se smeji, tisice kauz vysumi a pak najednou kdyz se to nekomu hodi, prijdou panove v kuklach a behem 3 dnu polozi vladu....
17. 06. 2013 | 22:41

Zbyněk napsal(a):

Martin Lacis napsal(a):

Milá lůzo, v historii jsi se mockrát radovala, jak na ty nahoře "došlo." Jakobíni popravili krále a královnu, ale cenou za to všechno byly nejen popravy nevinných, masakry rolníků ve Vendé ale též 25 let válek, které vybily značnou část francouzské mužské populace.
Bolševici sice napřed začali likvidovat šlechtu a buržoasii, ale posléze povraždili miliony rolníků uměle vyvolanám hladomorem, což pokračovalo dalšími represemi.
Soudruh Hitler též vypráskal "parlamentní štěnice," ale nakonec z toho byla válka, ve které zahynulo 60 milionů lidí, z toho asi 7 milionů Němců.
Tančíte ne na palubě Titanicu, ale spíše v jeho podpalubí!
=======================================================================
P Ř E S N Ě... !

http://virtually.cz/journal/?q=zijeme-v-demokratickem-pravnim-statu
http://virtually.cz/journal/?q=policejni-kontroly-poslancu-aneb-od-demokracie-k-diktature
17. 06. 2013 | 22:41

Kanalnik napsal(a):

no tak Nemcova snad ne....
17. 06. 2013 | 22:43

socan68 napsal(a):

Taková malá poznámka pro hlupáky, kteří srovnávají Nagyovou se zlodějem Rathem. Zatím jsem neslyšel nic o tom, že by Nagyová kradla obrovské sumy peněz jako organizovaná zločinecká skupina zloděje Ratha.
17. 06. 2013 | 22:43

Martin Lacis napsal(a):

Mimochodem, problém nastal v tom, že ODS se nechala manévrovat TOP 09 někam, kam ani nechtěla. Chtěla udržet vládu i koalici a takto to dopadlo. Jenže většina lidí tak zaslepená, že to nevidí. První rozkol v koalici, řízený rozpad VV měl tu příčinu, že VV nechtěla podporovat některé příliš "pravicové" kroky, požadované TOP 09. A ti tři poslanci opět nechtěli podporovat příliš pravicové kroky, protlačované TOP 09.
Ve skutečnosti má ODS mnoho společného s ČSSD, musí, obě velké strany totiž musely usilovat o většinového voliče.
17. 06. 2013 | 22:45

Kanalnik napsal(a):

jinak obdivuji tu zatatost Kubu i Kalousku protlacovat dalsi vladu ve stejnem, korupcnim oderem pachnoucim, slozeni ... predcasne volby jsou na miste, to ale Jan Urban asi nechce
17. 06. 2013 | 22:46

Vušinka napsal(a):

Pane Urbane,

aniž bych četla komentáře, děkuji Vám za tento blog. Už mi bylo z těch upocených, spekulujících, nenávistných, neetických a zlých blogů a komentářů špatně.

Přemýšlela jsem i nad tím, že musím vyjádřit obdiv panu Stejskalovi a jeho kolegům za neustálé korigování zdejších debat. Nevím, možná jsem jen přehlcená, ale přijde mi, že úroveň blogerů i komentářů nějak klesá. Sem tam se objeví blog podobný úvaze, originální a autentický. I komentáře jsou pro mě už skoro nečitelné. Jakoby si každý vytáhl tu svou fusekli z koše prádla, mával s ní a ani mu nedojde, že fusekle sama o sobě je jen fusekle, která potřebuje minimálně nohu, v lepší případě přirostlou k člověku. A kdybych si vzala většinu autorů komentářů jako vzorek obyvatel téhle země, tak se děje jen naprosto zákonité a odpovídající. Prostě přesýpací hodiny...a bude se to jen otáčet, dokud lidské se lidské duše nezbaví blbosti a tuku.
17. 06. 2013 | 22:50

Silvie napsal(a):

M.Lacis
S kým to tady srovnáváte nedovzdělané grázly vysávající erár?
Jde o prachsprostou galérku, s níž je třeba vyběhnout, jak s horkým popelem.

Každý, kdo se tady vehementně zastává zatčených, dělá to nejspíš z osobních pohnutek.

socan

Nagyová dojila erár podobně jako Rath, ty kabelčičky (a určitě i peníze) dostávala za protislužbu. Byla prodlouženou rukou Nečase směrem ke kmotrům, já bych je nazývala výstižněji gaunery.
Krom toho si dovolila zneužívat k privátním účelům i rozvědku.
Předpokládám, že až malé ryby promluví, dojde i na ty velké.
Jinak by to ani nedávalo smysl.
17. 06. 2013 | 22:53

Silvie napsal(a):

Vušinka
Že by dcerušky madam Nagyové?
Nikdo normální by tu žábu na prameni, co získala titul v Plzni stylem Benda, Řápková, asi nelitoval.
17. 06. 2013 | 22:56

Vušinka napsal(a):

Silvie,

pročtěte si prosím znovu, co jsem napsala. Nic o lítosti ke komukoli ze zatčených jsem nepsala. Vlastně jste jen potvrdila onu úroveň, o které jsem se zmiňovala. Měla bych Vám poděkovat, není nad názornou ukázku.
17. 06. 2013 | 22:58

Silvie napsal(a):

O žádné Naděždě jsem nepsala, někdo zneužil můj nick!
17. 06. 2013 | 23:02

pamětník napsal(a):

Vušinka
estétka pochválila blog Jana Urbana. A ještě cenzora jakoby z doby reálsocialismu. Prostě ne fuseklí, ale navoněným kapesníčkem občerstvuje dusno. Nezlobte se, ale já dám přednost té fusekli. Je lidská.
17. 06. 2013 | 23:06

Silvie napsal(a):

Vušinka
Mně stačí, že děkujete Urbanovi za blog a píšete o zlých a upocených komentářích.
Docela jasně si vás dokážu zařadit, paní "neupocená".

Myslíte, že nemáme tušení, kdo sem smolí po večerech příspěvky nakloněné naší politické galérce?
Buď si to píšou sami politici nebo ty jejich famílie.
Normální lidé to určitě nejsou, páč ti by je nechali trhat koňmi do čtyř světových stran, tak mají ty pijavky rádi - "napříč pol.spektrem", jak se hezky česky říká.
17. 06. 2013 | 23:06

Qin napsal(a):

Proč je v Česku pořád blbá nálada:
-1938
-1948
1968
1989 a tlustá čára.Komunisti si odpustili a ještě se za to odměnili.Byla nám přidělena pseudodemokracie.=Blbá nálada trvá nadále...Rozkradeno.
17. 06. 2013 | 23:14

Karel Šnajdr napsal(a):

To, co předvedla policie, je skutečně až zarážející. Přes 400 policistů provedlo -realizovalo- akci "Nagyová". Tolik policistů na zatčení a domovní prohlídky u 8 osob? Dalším zarážejícím faktem je, že vtrhli na ministerstvo obrany (tedy do armádního objektu vysoce důležitého) a pohybovali se po objektu tam patřícímu vojenskému zpravdojaství - velmi důležitý prostor, kde jsou vysoce citlivé informace o obraně státu, jeho bezpečnosti a našich agentech mimo republiku. V tomto prostoru ani výše postavený armádní důstojník nemá co pohledávat, natož pak civilní, korupcí prolezlá, policie.

K tomu lze konstatovat, jak i sám vrchní státní zástupce uvedl, že Nagyová využila svého známéhu (šéfa vojenského zpravodajství) k nasazení sledování ze soukromých důvodů na manželku svého milence a co se týká zatčených bývalých poslanců, tak šlo o tak zvané "trafiky", které jsou jak v politice, tak u velkých firem běžné a ač může jít o nemorální věc, tak rozhodně nejde o nějaké obrovské tunelování a rozkrádání v pozicích poslanců, když tito složili mandát kvůli politickým třenicím o důvěru či nedůvěru vlády v rámci hlasování v parlamentu a raději odešli, než by hlasovali na pokyn stranické linie.

A toto celé si vyžádalo nasazení přes 400 policistů a k tomu takový mediální humbuk kolem, jako by šlo o to, že nějací po zuby ozbrojení lumpové přepadli snad národní banku a hrozili minimálně granátovým útokem... Je to celé minimálně k hlubšímu zamyšlení, co to vlastně policie předváděla a kdo si takovou mediální masáž lidu objednal. Ty osoby mohli celkem snadno bez nasazení takového počtu policistů a humbuku kolem pozatýkat a zrealizovat, tohle bylo divadlo ve své podstatě odpovídající demonstraci neomezené moci policejního státu...
17. 06. 2013 | 23:19

pamětník napsal(a):

Karel Šnajdr
si nevšiml, že zátah se nekonal jenom na paní Nagyovou.
17. 06. 2013 | 23:25

Sláma napsal(a):

Martin Lacis napsal: "Dovoluji si připomenout na kauzu Kořistka"
Radši ani ne, kdyby tenkrát byl Dalík odsouzen, mohli jsme si odpoustit všechny další výstřelky politické korupce.
Myslím, že o tom, že Dalík skutečně tehdy nabídnul Kořistkovi úplatek, nyní už nikdo nepochybuje!
Tehdy ovšem zaúřadovala justiční mafie ve prospěch politiků ODS!
17. 06. 2013 | 23:29

Jemnický napsal(a):

Pepa Řepa

Ba bratře Josefe, řekl bych že nový muzikál Prohnaná, prolhaná nevěstka.
Libreto od strejců z leva a šlágry od kmotrů.
Jen mi, widlemanovi z widlákova, vrtá v kebuli, který to pak je ten hlavní stéc a kmotr, co třímá taktovku.
Kdopak je ten kapelník, co udává rhythm and blues. Stéc Matalík to sotva bude. Ti blues nějak nestíhají politický kvapík. Oranjes zatím neví, zda se budu motat na dupáka nebo šourat o sobotce mazurku. Ach so Botka, sagte Herrrr Urbahno. Na venkovské tancovačce je v tombole Nemele Temelemlín a cerkevní restiducce. To vypadá na velekmotry.
Znám jen tři. Mlynáře z Vláďu z Putini a druhého Baráka z Oklamathomy.
Třetí na panskejch lukách dukát, co ho dají do cimbála, mozéka bude hrát do samého rána.
Pak se všichni probudí a celý mokří, pudou tam, kde domov můj,kde voda hučí po lučinách po povodních i po skalinách.
A co Urban, inu jaku už to s takovými bývá .... perem máchá, slintá, tláchá.
17. 06. 2013 | 23:41

Sláma napsal(a):

Karel Šnajdr napsal: "Dalším zarážejícím faktem je, že vtrhli na ministerstvo obrany (tedy do armádního objektu vysoce důležitého) a pohybovali se po objektu tam patřícímu vojenskému zpravdojaství - velmi důležitý prostor, kde jsou vysoce citlivé informace o obraně státu, jeho bezpečnosti a našich agentech mimo republiku. V tomto prostoru ani výše postavený armádní důstojník nemá co pohledávat, natož pak civilní, korupcí prolezlá, policie."
Zřejmě jste špatně informován. Začnu odzadu - jak dnes vidíme, tak korupcí je prelezlé i vojenské zpravodajství. Dále vám zřejmě uniklo, že policisté se v objektu nepohybovali, oni jej navštívili s vědomím ministra obrany a v doprovodu kompetentních pracovníků ministerstva obrany.
Dále vám zřejmě uniklo, že důstojníci vojenského zpravodajství jsou podezřelí ze spáchání velmi závažného trestného činu.
17. 06. 2013 | 23:44

Pavel Čížek napsal(a):

Milý pane Urbane,s Vašími názory souhlasím tentokrát bez výjimky. Od římského přísloví po paní Němcovou co kandidátkou na prezidenta. Je to drsné, ale budou nám vládnout ti, které si zasloužíme. A podle úrovně většiny komentářů od našich čtenářové to nebude žádná selanka. Držte se.
17. 06. 2013 | 23:46

Caesar napsal(a):

pamětník:No právě v rámci celorepublikového honu na kmotry a zlato tam jakoby náhodou byla přilepena pemiérova pracovnice/a přítelkyně/ to je nějaké divné-proč asi?/ a vedena maskáči v poutech/kdo to vyfotil?/ A Klaus to mazaně kritizuje.
17. 06. 2013 | 23:57

pamětník napsal(a):

Pavel Čížek:
Ano. Podle úrovně Vašeho komentáře bychom si zasloužili. Naštěstí je ojedinělý.
17. 06. 2013 | 23:59

pamětník napsal(a):

Caesar:
No jestliže komunikovala s kmotry, zákonitě, ale nečekaně se ocitla v síti. Klaus je po amnestii už definitivně profláknutý.
18. 06. 2013 | 00:01

Silvie napsal(a):

Možná ten Temelín hraje přece jen roli.

Bartoš píše, že Ivo Ištván jednoznačně patří do skupiny státních zástupců udržujících velmi přátelské vztahy s americkou ambasádou (Igor Stříž, Jaroslav Fenyk, Lenka Bradáčová, Pavel Zeman).

„Když byl onehdá z pozice vrchního státního zástupce sesazen (to bylo ještě za prvního funkčního období ministra Pospíšila), dostal stipendium v USA, podobně jako jeho tehdejší náměstek a dnes náměstek na vrchním státním zastupitelství, bývalý vojenský prokurátor Igor Stříž. Olomouc také kauzu řídí na příkaz Nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana, dalšího Pospíšilova člověka. O Pospíšilových vazbách na USA (skrze Medu Mládkovou, Lenku Bradáčovou, Karla Randáka apod.) netřeba hovořit,“ uvádí Bartoš.
Podle WikiLeaks Bradáčová...

„Bradáčová spolupracuje úzce s americkou ambasádou, například vystupovala na protikorupčních seminářích, které pořádalo velvyslanectví USA. Podle materiálů z americké diplomacie, které unikly v případě tzv. kauzy WikiLeaks, jsme se také mohli dozvědět, že na americkou ambasádu donášela citlivé vnitropolitické informace,“ pokračuje Bartoš.

Bartoš také píše, že Bradáčovou nacházíme také mezi deseti experty, kteří měli bojovat s korupcí podle plánu tehdejšího ministra vnitra Radka Johna (VV). Tým, který měl být jakousi obdobou NERVu, ale zaměřený výhradně na problematiku korupce, měla vést Markéta Reedová (manželka Američana Reeda) a vedle šéfa Transparency International Davida Ondráčky nebo Tomáš Kramáre ze sdružení Oživení v něm zasedala Lenka Bradáčová či právník Daniel Weinhold z Americké obchodní komory.
Američané udělají cokoli, aby Temelín vyhráli

„Zapadají do toho i informace, které měl autor článku už před více než rokem z prostředí zpravodajských složek: tendr na Temelín by snad bylo nejlepší zrušit, protože pokud bude, Američané udělají cokoli, aby vyhráli. Totální destabilizace politické scény a politické odpravení řady klíčových a vysokých politiků má být podle těchto informací pákou na to, aby Česká republika nechala vyhrát Westinghouse, jinak se "budou dít věci",“ píše Bartoš.

„Připomenout by se dal i článek z Reflexu z března 2013, podle kterého se blíží "poprava Nečase" a hledá se záminka ke svolání mimořádného kongresu, kde by byl nejspíše zvolen do čela ODS Jiří Pospíšil, který by si vzal k ruce Lenku Bradáčovou, přičemž by se dalo očekávat zatčení některého z kmotrů ODS, aby byl dojem "změny" umocněn,“ píše Adam Bartoš.
Temelín a Rusové

O možné vazbě celé kauzy na Temelín dnes psal i Blesk. Policie prý předpokládala, že v Galerii Myšák, kde má lobbista Roman Janoušek kancelář, nalezne „listiny a dokumenty“ týkající se připravované dostavby elektrárny Temelín a jednání, která měl v této věci prý absolvovat Janoušek s ruským podnikatelem v energiích Vladimírem Ermakovem, či s podnikateli Tamarou Kotvalovou a Romanem Hajabáčem.

„Jaké byly obsahy těchto schůzek však Úřad pro odhalování organizovaného zločinu prozradit nechce. Vrchní státní zástupce v Olomouci Ivo Ištván, který má celý případ na starosti, včera nezvedal telefon,“ píše Blesk.

Ermakov je mimo jiné předsedou Rusko-české smíšené obchodní komory, v níž je i společnost Kotvalové, a která vytváří příležitosti pro české firmy na ruském trhu. Rovněž je známo, že když byla na návště Prahy šéfka americké diplomacie Hillary Clintonová, lobbovala za Temelín pro Američany."
PL
18. 06. 2013 | 00:05

lser napsal(a):

to urban
Trapný blog. Vrcholem stupidity je hovořit o Němcové, jako nástupci Nečase. ODS je v rozkladu, navrhovat kohokoliv z ODS na post premiéra je vrcholem tuposti a omezenosti. Jediným, kdo na všem politicky získává je Kalouskova parta.
Kmotr či loutkovodič části pražské ODS Hrdlička, dnes rozesílal SMSky Nečasovým nohsledům z vedení ODS, sliboval jim nepěkné věci.
P.S. Nagyová pracovala jako prodavačka v kantýně nejmenované stavební firmy v Karlových Varech. Mimo dva rozvody stihla obšťastňovat nejmenovaného senátora ODS, který ji zaměstnal jako asistentku. Plachý puritán Nečas neodolal jejím "schopnostem"již v r.1998, kdy ji přetáhl do centrální kanceláře ODS v Praze. Po té ho následovala na ministerstvo sociální práce a poté až na předsednictvo vlády.
Pofiderní získání vysokoškolského titulu/plzeňským stylem/ je tím trapnější, že není známo nic o jejím středoškolském vzdělání.
18. 06. 2013 | 00:34

Pavel Říčan napsal(a):

Přesvědčivé, eye-opening, díky!
Pan Urban válí, jeho komentáře čtu rád.
Němcová se mi zdá z těch kandidátů nejslušnější a myslím, že není bez šancí. Petra Nečase zvolili jako slušňáka, i když z různých důvodů, a kus práce za sebou nechal, ať Sobotka vykřikuje, co chce. Kubice, Bradáčová a Zeman (ten prokurátor), to je jeho trojka. Jak to bylo mezi ním a tou jeho madam - kdo to bude soudit? O lidské duši víme houby, věřte psychologovi.
Klausova ješitnost + Zemanova mstivost + Sobotkova nenávistnost - kdo ví, jak se to popere. Důležité je nevzrušovat se bulvárem a dělat poctivě svoje. Není pravda, že všichni lžou a kradou.
18. 06. 2013 | 00:41

Karel Šnajdr napsal(a):

Pane Slámo, podle dostupných informací ministr obrany byl informován až po zatčení šéfa vojenského zpravodajství. I kdyby byl informován včas, nic nebránilo tomu, aby byl zatčen mimo objekt vojenského zpravodajství. Oni objekt, dle Vás, "navštívili" - tedy se v něm pohybovali a nejsou relevantní informace o tom, kdo nebo že je doprovázel někdo "kompetentní". Navíc máme Vojenskou polici, které kompetentně náleží být policejním orgánem podle trestního řádu ve věcech trestné činnosti příslušníků ozbrojených sil a zneužití pravomoci nasazením sledovačky na manželku premiéra spáchal příslušník ozbrojených sil.

Vojenská policie v rozsahu vymezeném zákonem plní úkoly policejní ochrany ozbrojených sil, vojenských objektů, vojenského materiálu a ostatního majetku státu, s nímž hospodaří Ministerstvo obrany.

Mezi úkoly Vojenské policie patří zajišťování (zadržení, zatčení) pachatelů tr. činů, především vojáků a působí tak jako policejní orgán v řízení o tr. činech příslušníků ozbrojených sil podle tr. řádu.
c) odhaluje trestné činy a zjišťuje jejich pachatele a činí opatření k předcházení trestné činnosti,
d) působí v řízení o trestných činech jako policejní orgán a šetří přestupky vojáků.

Ze všeho tedy mi vychází, že prostě civilní policie se pohybovala v prostoru vojenského zpravodajství (dle Vás jej navštívili) a o součinnosti, asistenci nebo výkonu pravomoci vojenské policie nepadlo za celou dobu ani slovíčko. Prostě do takového objektu za účelem zatčení nemusela a dle mě ani neměla civilní policie vstupovat, Vojenská policie zatčení mohla z pokynu provést sama a mohla mimo tento objekt zatčeného předat civilní policii.

Můžeme se tomu jen divit, že to proběhlo tak, jak to celé probíhalo, prostě divadlo pro lid. Nyní se už volá po předčasných volbách do parlamentu a podobně. Cílená mediální masáž tomu značně pomáhá. K čemu může dojít? Bude nová vláda, volby. Co se tím změní? Myslím, že celkem nic. Dostanou se k moci ti, kterým se to opakovaně v parlamentu za poslední dobu nepovedlo tím, že nedosáhli v minulosti vyslovení nedůvěry vládě. A vzhledem k tomu, že celé politické spektrum, především vedení stran, poslanci atd., které tu nyní je a kterého se volby budou týkat, je naprosto nedůvěryhodné, tak se "k moci" dostanou příslušníci ať nynější koalice nebo opozice a tedy stejná "pakáž" jen v jiné stranické barvě a tím se tedy nic nezmění, jen snad to, že budoucí budou o něco opatrnější při páchání toho, co se nyní děje a odhaluje za korupce a lumpárny.
18. 06. 2013 | 00:47

vždy ochotný se poučit napsal(a):

Je překvapivé, že hyperkorektní a superslušní jedinci jako Diag Urban, Pavel Čížek nebo Karel Šnajdr (ty dva poslední bych chtěl při jejich neanonymitě vidět na vlastní bulvy) neprotestují proti verdiktu tuniského soudu, který německou členku hravých koťátek Femen za odhalování na veřejnosti zabásnul na tři měsíce do cely s 29 spoluvězeňkyněmi.

Měla zatracenou kliku, že svůj "prsní džihád", jak to nazvala, neprovozovala v mešitě, už by do NSR asi přivezli jen uříznutou hlavu.
Německý lidskoprávní expert věc komentoval, že koneckonců viděl už i horší vězení. Zatímco zjevně korektnicky zaostalá šéfka tuniské opozice a feministka Džribíová pravila: Femene, nech nás prosím na pokoji.

Veselý obrázek zde: http://www.spiegel.de/fotostrecke/tunesien-feministin-gegen-femen-fotostrecke-97936-4.html

Paní Nagyová prostě taky neví, s čím si zahrává a má zatracenou kliku, že tu nic nebereme moc vážně.
Žádné popůlnoční zalévání do betonu.
Dokonce jsem ve večerních zprávách zachytil bezpečnostního experta, který řekl, že by nebylo nic špatného, kdyby paní Nečasová věnovala rodinný majetek jehovistům.
Jsou totiž zákonem veskrze povoleni.
18. 06. 2013 | 00:55

pamětník napsal(a):

Karel Šnajdr:
"Pane Slámo, podle dostupných informací ministr obrany byl informován až po zatčení šéfa vojenského zpravodajství" Komu dostupných? Vám? Podle vyjádření SZ Ištvána, který byl přítomen akci, pan ministr je s vojenskými zpravodajci zkontaktoval.
18. 06. 2013 | 01:01

Flok napsal(a):

Ištvánek dělá kauzulenky, které jsou politicky podbarvený. Ohánějí se tím, že kdyby to dělal někdo jiný, tak by to uniklo. Bradáčová rozprášila Rathovu bandu a pohoda. A najednou tohle musela dělat Olomouc, asi aby to mohl být Ištvánek. Tomu tak věřit, ten dodlabal víc věcí.
18. 06. 2013 | 01:26

Stanislav napsal(a):

K tomu, co zde napsal Karel Šnajdr: Jako vojáka se mě dotklo, že generál v takto exponované funkci selhal. Politickou část nebudu tady řešit. Je pravdou, že jeho zadržení měla provést vojenská policie a především pokud se necházel v objektu zvláštní důležitosti se zvláštním režimem a mohl být předán vyšetřujícímu civilnímu policejnímu orgánu tak, aby civilní policie se nepohybovala v tomto objektu. K otázce zadržení mohu říci, že takový úkon by proběhl rychle a kdyby k tomu VP dostala pokyn, nebyl by čas na nějaké korupční aktivity. od doby převzetí pokynu do doby zadržení a předání je to otázka několika minut, jako to bývá v takových případech pokaždé jindy. Spekulovat o tom, proč to neproběhlo jak by to proběhnout mělo, nechci. Může si každý domyslet sám do čích karet se to hodí.
18. 06. 2013 | 01:31

rollfree napsal(a):

JoK:
Vas popis luzy je skvely, diky za nej. Schoval jsem si ho pro pripadne odcitovani (samozrejme s uvedenim Vaseho autorstvi).
18. 06. 2013 | 01:45

honolulu napsal(a):

UKLIDNETE SE PANOVE ! Vzdyt oni (policajti) nic vazneho nemaji..
Ze byla pani Nagyova milenkou Necase ? - Kazdy chlap jich ma pet ! Na tom prece nic trestneho neni. Nas pan president (Clinton) je mel take i kdyz mel "gumovy vercajk". Nase TV ho litovala. To jsou prkotiny.

Vase operetni armada ma operetni zpravodajskou sluzbu. Proto je normalni, ze se je pani Nagyova snazila operetne uplatnit a naucit je spehovanim sexualni sokyne zvysit kvalifikaci.

To, ze ma falesny vysokoskolsky diplom je dukaz jeji vysoke inteligence... Pravy diplom z indoktrinacich ustavu zvanych "university" je ukazatelem proplachnute makuvky a je tak zadany v dnesni dobe jako vybaveni verejnych WC smirgl papirem...

Take si poridim diplom ! Muj vsak bude o tridu vyssi. Budu DOCTOREM Stejskalovi university.

Panove to vypada jako umele vytvoreny politicky process za ucelem ovlivnit volby...Kdyby policajti neco meli, tak by jste uz castecne neco vedeli. Pozastavovat se nad milenci pani Nagyove a nad jeji praci v kantine, nebo diplomem jsou hlouposti.
18. 06. 2013 | 01:57

kormoran napsal(a):

Rekl bych, ze z Blogu aktualne , se pomalu ale jiste stava eroticky chat , mistnim duchodcum se podpaluji lejtka , odlozili pampersky a kvuli zdejsim 'kuzelkam' a 'matkam pluku' zasedaji ke compu jiz uz na 'ostro'. Prijde? Neprijde?

Pan editor by mohl udelat i nejaky kseft s virtualnimi prezervativy. Nebo viagrou .
18. 06. 2013 | 03:24

kormoran napsal(a):

P.S.
Nebo sedativy , pro 'Vestonicke Venuse' od splavu.

Pane autore vas prvni odstavec (tucnymi pismeny) je mylny , existuje urcity zakonny predpis policie a ta ho musi dodrzovat .

Naopak onen policista a je jedno jestli meri 2 metry nebo , 1,5m, muze pri nedodrzeni zakonnych smernic prijit o praci.

Mnoho lidi i zde casto mluvi o demokracii , avsak snazi se ji ohybat k obrazu svemu. To dokazuji i prispevky , nebo blogeri ocividne haji ty sve , proc? Policie zacala docela efektivne pracovat a neni treba hajit lumpy , jako Ratha , nebo Tluchore. Urcite panove v 'kuklach' nebudou zatykat , nebo zabavovat majetek vysokych politiku , kdyz k tomu nebude duvod.

Od teto chvile bude dobre pozorovat individulane politiky , kteri se budou snazit svazat policistum ruce. Ti k tomu budou mit duvod a to jsou ti Kmotri.
18. 06. 2013 | 04:09

Milouš Havel napsal(a):

kormoran,

klíčovou při očistě politiky by neměla být policie ale DEMOKRACIE - přímá demokracie s referendem a možností sestřelit politiky, kteří nedodržují sliby a mají vadný charakter. Nahražení demokracie policejním státem není řešením, protože ve finále se vše může lehko obrátit proti v)občanům, ve prospěch korupčníků. Jako v USA.
18. 06. 2013 | 05:50

Lysek napsal(a):

Kdyz ctu tady ty prispevky ctenaru tak si uvedomuji pravdivost toho pravidla
- ze kazdy narod dostava vladu kterou si zaslouzi !

Tady si opravdu nemaji lide na co stezovat !
18. 06. 2013 | 05:51

kormoran napsal(a):

Milousi Havle , jak vidno ta vase "demokracie" zacne pomalu fungovat az bude polovina poslancu v teplacich , TO "demokracie" sama od sebe neuskutecni , ale odpolitizovane organy cinne v trestnim rizeni.
18. 06. 2013 | 05:58

Milouš Havel napsal(a):

kormoran,

ta moje "demokracie" je demokracie, která zajistí vládu LIDU, který je prý zdrojem vší moci, na rozdíl od vaší "demokracie", ve které vládnou kliky lobbistů, oligarchů a korporátního kapitálu, "demokracie" policejního státu s projektem IDECT a PRISM, který postupně zavádí suprtotalitu, kterou by i STBáci mohli závidět.
18. 06. 2013 | 06:04

kormoran napsal(a):

P.S. Ceho jste docili pri prime volbe presidenta? )))
18. 06. 2013 | 06:05

kormoran napsal(a):

Milousi Havle , vladu Lidu jsem na vlastni kuzi zazil , a taky proto sem pisu , aby se nic podobneho neopakovalo.)))

Ale vsiml jsem si ze STBaci stale zde pracuji a buduji uspesne na zavisti.
18. 06. 2013 | 06:09

Milouš Havel napsal(a):

kormoran,

maximálně jste mohl zažít vládu jedné strany. Jinak neokecávejte a kápněte božskou. Existují projekty PRISM a INDECT, existuje Patriot Act, které "povyšují" tzv. (korporátní) demokracii (majitelů velkých peněz) na nový (superestébácký) level?
18. 06. 2013 | 06:21

kormoran napsal(a):

Milousi Havle , pokud vam visi v zaludku vami uvedene projekty , rozvedte je dopodrobna .

Jinak bych si nedovolil nic 'okecavat" a zvlaste vuci soudruhum.)
18. 06. 2013 | 06:31

Milouš Havel napsal(a):

kormoran,

projekt Indect je komplexní monitorovací a vyhodnocovací systém Evropské unie, který má sloužit k vyhledávání a detekci lidí a předmětů. Měl by zajistit bezpečnost obyvatel ve městech. Pracuje se na něm od roku 2009, v roce 2013 se přepokládá jeho dokončení. Projekt stojí 15.133.040 Euro, z toho Evropská unie ho dotuje částkou 10.906.984 Euro. Na programu se podílí 17 evropských institucí a univerzit, v Česku je to Technická univerzita Ostrava.

Projekt Indect má o lidech shromažďovat veškeré údaje a komunikační data z telefonů a internetu. Pomocí vyhledávačů na sociálních sítích, chatech, diskusních forech a blozích bude sledovat vše, co děláme, monitorovat všechny fotografie a videa, která se na nich objeví...Systém bude využívat také kamerové systémy. V důsledku propojení s údaji v biometrických pasech bude schopen rozpoznávat obličeje vytipovaných osob nebo je pomůže identifikovat v davu. Monitorování Evropanů se stane masovou a každodenní záležitostí. Systém bude sám vyhodnocovat, jaké chování je normální a jaké ne. Jeho úkolem je předvídat chování jednotlivce, skupin osob nebo i celé společnosti. Svou roli může hrát i při protestních shromážděních.

Oficiální stránky projektu: www.indect-project.eu

Americká vláda už šest let špehuje internetové uživatele po celém světě. Soukromá data o nich jí dobrovolně dodávaly firmy jako Google, Facebook a Apple. Americkým tajným službám tyto firmy poskytly osobní e-mailovou korespondenci, fotografie nebo záznamy videokonferencí.

Tajný projekt měl krycí jméno „Prism“ neboli hranol. O jeho existenci informovaly americký deník Washington Post a britský Guardian. Podle obou listů mělo jít o projekt, který tajné služby National Security Agency (NSA) a FBI provozovaly od roku 2007. Z dokumentů z dubna tohoto roku prý vyplývá, že tajné služby měly přímý přístup k serverům devíti společností; mezi nimi byly firmy Microsoft, Google, Facebook, Apple, Yahoo a další. Jako první se měl do projektu zapojit Microsoft v roce 2007. Naposledy k němu přistoupil Apple, podle deníku Guardian v říjnu 2012.

Potvrzení existence programu Prism přichází těsně poté, co vláda ve Washingtonu ve středu přiznala odposlouchávání a nahrávání telefonátů na území USA v posledních sedmi letech. Americká vláda si objednala nahrávky telefonních hovorů od operátorů Verizon, AT&T a Spring Nextel. Další data také vláda získala od vydavatelů platebních karet.

Všechny tyto projekty byly rozjety za Bushovy vlády po útocích z 11. září, ale čile se v nich pokračovalo i za časů jeho nástupce, současného amerického prezidenta Baracka Obamy... http://e-svet.e15.cz/internet/projekt-prism-americka-vlada-spehovala-uzivatele-internetu-po-celem-svete-995747

Ještě nějaké dotazy? Teď jste na řadě vy, kormorane.
18. 06. 2013 | 06:43

honolulu napsal(a):

Panove, cesti policajti nikdy nemeli zadny smysl pro srandu.
Oni byli vzdy podchmurni a snadno je kazdy poznal podle
vanilek - nohou. Protoze zacinaji byt uzitecni, tak je treba je povznest a polidstit !

Kdyz najdete ve vasem byte elektronickou stenici, coz neni tezke, (electronicky), tak budte radi, ze ji tam mate a pestujte si ji, za ucelem povzneseni policajtu... Dava vam to mnoho moznosti se zasmat.

Nahrejte fiktivni pohovor za mestem s kamarady o pulnocnim prevodu illegalnich zbrani. Zapnete pred stenici a naolejujte schody.

Urcite jste se nikdy tak nezasmali - co bude nasledovat...
Samozrejme musite uz mit zajisten byt nekde jinde za carou.

Americka policie je jina nez ceska policie. Ma jinou psychologii. Pripada mi, ze je vice s lidem - protoze je z lidu.

Ona je NEpoliticka a casto porusuje pravdolaskarske ocekavani, ci politickou korektnost v zajmu ochrany zivotu a ulehceni napeti v ulicich. Pravidelne, (3-4 mesice) prednasi lidem jak se chovat, pri ruznych situacich.
Na techto schuzich je pohosteni, sladke a slane.

Protoze policajti jsou u lidi oblibeni, tak maji veskere informace z kazde ulice...To jim usetri tapani a samozrejme penize na provoz operaci. Penziste jim pomahaji ve velkem mnozstvi a maji odmeny.

Racial profiling (prisne zakazany) je pouzivan, na zaklade kriminalnich statistik, volne k dostani pro kazdeho. (Vychazi v rocenkach. Je jich 5 - ruznych.)

Americka policie v nekterych situacich je smrtelne nebezpecna a to proto, ze kazdy rok ma ztraty na zivotech (250-300 lidi v uniforme - celkove ze vsech statu.)
To co se stalo v Duchcove - kopani do lezici zeny, pred ocima policajta, by se zde NIKDY NESTALO !

Prihlasit se do policejni akademie muze kazdy, v urcitem veku, kdo ma obcanstvi.
Musi vsak projit ruznymi testy...
Vim to, protoze nekolik kamaradu udelalo u nich velkou karieru.
Znalost ciziho jazyka je velmi vytana. Znalost anglictiny je samozrejma.

Az se budete toulat Amerikou, potkate je na silnicich.
Kdyz vas zastavi - srolujte okenko u auta, vystrcte OBE RUCE z auta a cekejte pokyny ! Pozdravte ! Zustante sedet !
Uvidite, ze jsou kamaradsti. Ke me vzdy byli.
18. 06. 2013 | 06:43

kormoran napsal(a):

Milous Havel , no a?

At si me spehuje kdo chce a jak chce , kvuli tomu , ze nekoho poslu sem tam doprdele , ci vyjadrim svuj nazor me nikdo nezavre.

Netrpite paranoiou?
18. 06. 2013 | 06:54

Milouš Havel napsal(a):

kormoran,

říkal jste to samé za komárů? Co se stane, když budete kritizovat systém - stanete se disidentem (tehdy anebo dnes?) Zařadí vás do špehovacího programu (pošta, komunikace, pohyb, účty, podnikatelské a jiné aktivity...) a pod "Patriot Act"?
18. 06. 2013 | 06:59

kormoran napsal(a):

Milous , co to tady placate ? Jednou preskocite z CR podminek na USA a pak zase na komary . Vy jste nemocny!

Takovym stylem pise pouze jeden clovek.
18. 06. 2013 | 07:06

pamětník napsal(a):

kormoran:
"At si me spehuje kdo chce a jak chce , kvuli tomu , ze nekoho poslu sem tam doprdele , ci vyjadrim svuj nazor me nikdo nezavre."
Ano, to platí a platilo i u nás za reálsocialismu.
18. 06. 2013 | 07:06

vasja napsal(a):

A stejně to je humus a komedie.
Picek toho generála kovandu, kterej spáchal trestnej čin, ke kterýmu se přiznal, postaví mimo službu s polovičnim platem a prachama za frčky a doví s čim ještě.
Normální policajt by letěl na hodinu a bez výsluhy.
Co normální policajt. Aj měšťák.
To by mne zajmalo, jak dlouho toho blbečka budeme z daní živit. Jó, možná až ho odsouděj. Teda ještě pár let.
18. 06. 2013 | 07:13

kormoran napsal(a):

Pametnik , tak to nevim jaky zrovna Vy si 'realsocialismus' pamatujete , ale co se mne tyce , tak prave v realsocialismu jsem byl na Bartolomejske za 'nazor'.

Jeste jsem si vzpomnel , tedy ze jste zrovna na drate , vyhledejte na jekemkoliv servru pod: antibiotic resistant bacteria- dluzim vam odpoved z poza blogu Hamplove a badejte pametniku ))) zjistite , ze vite malo.
18. 06. 2013 | 07:16

resl napsal(a):

Svatováclavskou korunu nechal v letech1345 až 1346 zhotovit Karel IV. ke své korunovaci českým králem
Žezlo vytvořil augsburský zlatník Hans Haller roku 1533 pro krále Ferdinanda I. Habsburského.
Královské jablko bylo vytvořeno roku 1527 pro krále Ferdinanda I. Habsburského.
Během třicetileté války se korunovační klenoty několikrát z bezpečnostních důvodů stěhovaly. Na podzim 1631 byly během saského vpádu odvezeny do farního kostela v Českých Budějovicích, odkud byly navráceny do Prahy v roce 1633. Avšak již v následujícím roce byly podle instrukcí Ferdinanda III. opět převezeny do Českých Budějovic. Z obavy před útokem Švédů byly tajně odvezeny do císařské klenotnice ve Vídni (1637), kde zůstaly až do roku 1791.

Během uložení ve Vídni zřejmě došlo k záměně žezla a jablka. Současné žezlo a jablko vznikly pravděpodobně na objednávku Ferdinanda I. (1526–1564). Osud původních klenotů není jasný, je však možné, že zůstaly ve Vídni
18. 06. 2013 | 07:25

pamětník napsal(a):

kormoran:
:)))))
Řeč byla o něčem jiném a pokud nestíháte, vysvětlím: o údajném působení atb na autoimunitu či dokonce jejím vyvolávání antibiotiky. A to je něco docela jiného než rezistence baktérií na atb.
" badejte pametniku ))) zjistite , ze vite malo. " Možná ano, jenom po desítky let jsem mj. stanovoval kvalitativní i kvantitativní citlivost patogenních mikrobů na antibiotika, pane doktore.
18. 06. 2013 | 07:27

Pepa Řepa napsal(a):

Úsměvná je vypatlanost internetového mudrce a je jedno, zda pravouna, či levouna.
--------------------------------------------------------------------------
Fáze A.
autor odvede pozornost od skutkové podstaty k marginálnosti, kdo a jak vedl podezřelou, zda jako medvědici či ne.

Když ji povede žena je ponížena úlohou hrubé medvědářice, když muž, není to galantní, ale odsouzeníhodné. Nebyl to Helmut, ale Franta.
Samici musí přece odvádět pouze samice.
Nikdo sice neví proč, ale to je jedno.
Also sprach Diágo.

Fáze B
autor semele páté přes deváté, aby v závěru sdělil, že paní Němcová jest slušnou dámou, což není nepravdou.
Má hezké příjmení.

Fáze C
internetový mamlas se začne přít, zda je Miluna slušnou či ne a vůbec mu nedojde, že manipulátor-jeden z mnoha- hraje svou hru a snaží se implantovat do mozku, že jediná paní Němcová je vhodnou osobou nahradit Nečase.
Proč ne jiní, Máńa nebo Božka či Franta.Jsou neslušní?
O kolik, kdo to změří?
Diágova komise?

Fáze D
internetový mudrc v zápalu boje levounů proti pravounům ujede a přichází čas Božího oka.
Dočista....dočista....je třeba mravní očista.

Fáze E
diskutér zapomene o co vlastně jde.
Nezkoumá, proč zrovna Diágovi či Pehe leží osud ODS-či zítra jiné partaje- tak na srdci, či zda právě naopak, nedělají vše proto, aby se zastaralý demokratický systém zhroutil a on umetl cestu k NWO či Global Governance.

Fáze F
internetového mamlase ani nenapadne, zda v tom nejede autor také, zda nevyměnil pár SMS s dotyčnou, takové otázky-pravda spekulativní-mu ani, v zápalu boje nepřijdou na mysl.

Fáze G
přichází čas čípků.
Z domova i ze zámoří.Správně jste to napsal, děkujeme.
Nejen, že si neumíme vládnout, ani neumíme odvádět podezřelé.
Helmut to umí lépe, civilizovaněji.
Stopa mistra Diaga vede přece k Benešovi.

Fáze H
Resl dodá moudro, že se na západě nekorumpuje.
Sice týž den přijde zpráva z Kanady, že zašili ministra pro podezření z korupce, půl Evropy ví, jak cirgusák z Maghrebu platil žabožroutům kampaň, ve vedení MMF snad už není žádný nepodezřelý, ale to sem-soudzi- nepleťte.
Jsme čecháčci určení k leštění holínek.

Fáze X-konečná.
Sejdeme se na interpelacích v ND a zamudrujeme.
Někteří čecháčci medvěda vodit umí, jiní ne.
Nepaušalisujme soudzi, drahé predestinované omegy.
V bufetu na Vás čeká soma.

Sedláček přizve do debaty Diága, Pehe -aby byl diskurz názorově vyvážený- a starého Berouska

Ten předvede, jak se vodí medvěd dle směrnice EU 35290/f/b
18. 06. 2013 | 07:34

pamětník napsal(a):

resl 18. 06. 2013 | 07:25:
A to podle Vás má znamenat, že české korunovační, tj. korunovační klenoty českých králů, jsou klenoty německé??!
Podivuhodná logika!
18. 06. 2013 | 07:34

www.protiproud.cz napsal(a):

www.protiproud.cz
18. 06. 2013 | 07:35

pamětník napsal(a):

Pepa Řepa:
Přesně.
18. 06. 2013 | 07:36

Silvie napsal(a):

Vasja,
obrázek o stavu naší rozvědky si můžete udělat na základě tohoto článku.
Už se ani ničemu nedivím.
" Bývalí šéfové buď trestně stíháni, nebo vyhozeni

Pilcův nástup do čela vojenské rozvědky a kontrarozvědky podle bývalého příslušníka této službě jedině prospěje, neboť jde po velmi dlouhé době o schopného člověka. Na rozdíl prý od minulých ředitelů.

„Ředitel Kovanda je trestně stíhán, bývalý ředitel Páleník je trestně stíhán. Další bývalý ředitel Krejčík byl vyhozen z funkce a podivuhodně nebyl stíhaný za to, co napáchal. Před ním ředitel Prokš byl vyhozen pro neschopnost a další z exředitelů Andor Šándor takřka na hodinu vyhozen v souvislosti s případem předávání hlavice balistické rakety SS21 důstojníkům Mossadu a rozkrádáním platů legalistů,“ shrnul bývalý vojenský zpravodajec pro server ParlamentníListy.cz bývalé šéfy VZ."

http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/armada-policie/Ze-zakulisi-Vojenskeho-zpravodajstvi-Byvaly-agent-mluvi-o-velitelich-275990
18. 06. 2013 | 07:39

gaia napsal(a):

já nesouhlasím s prvním odstavcem.Nejsme v Saudské Arábii. Proč by nemohl v Evropě ženu vést muž policista?
Opravdové dámě by však stud nedovoloval vzít si pod modré tílko červenou podprsenku a nechat ještě vykukovat to červené, vytahané, polospadlé ramínko, jak u zmiňované scény bylo vidět. Ženě by také stud nedovolil nosit na sobě tolik přebytečných kil a ještě se tak nemožně obléci, když musela vědět, že bude v hledáčku kamer.
18. 06. 2013 | 07:43

K.M. napsal(a):

Dodatek k mému příspěvku ze 17. 06. 13 - 19:23

Vážený pane Urbane,

jsem přesvědčen, že jste věděl do čeho jdete, když jste do svého článku "montoval" slovo "odvaha...",

neboť výše uvedenými slovy mého kamaráda:

"Co chceš prosím tě po národu, který si 400 let nevystřelil...?"

je řečeno vše...

K.M.
P.S.: Na druhé straně musíte po přečtení většiny příspěvků k Vašemu článku uznat, že kreativita tohoto společenství v obcházení problému je obdivuhodná...
18. 06. 2013 | 07:44

Silvie napsal(a):

Pepa
Jo, to je přesné.

Resl, Urban, Hvížďala, Šauerová, Josef.K alias Kárl, J.Pechová, Yosif - pátá kolona sudetských Němců.


Resl

Je mi jasné, že vy byste nejradši na Hradčanech viděl toho upoceného Posselta.
Napište to natvrdo, ať se nezdržujeme.
On byl nakonec možná i ten Přemysl germán - slovanská rasa nikdy neexistovala.
Člověk by nevěřil, kam až může nenávist k vlastnímu? národu zajít.
Chováte se ouplně stejně jako ti vaši bolševíci - s tím rozdílem, že lezete do zadnice soudruhům ze západní Evropy.
Když ty vaše bláboly čtu, tak jsem opravdu ráda, že Sudeťáky z větší části odsunuli.
Nečase vám vykopli z vlády a Posselt má po žížalkách.
18. 06. 2013 | 07:49

gaia napsal(a):

K.M.

oko za oko a svět bude slepý.
Víte kdo to řekl? Veskrze odvážný muž, který také nikdy nestřílel.

Vaše představy o odvážných jsou z oblasti rváčů a gaunerů a válečných štváčů
18. 06. 2013 | 07:58

kristusek napsal(a):

Je smutné, že Vám jako kvalifikace pro post premiéra stačí člověk, který "dosud nebyl spojován s kmotry".

A smím-li požádat, o p. Bělohradského si ústa neotírejte. Chápu, že jeho způsob psaní Vám může připadat občas až nesrozumitelný, cizích slov používá skutečně hodně, ale na rozdíl od Vás je to opravdu mezinárodně uznávaný odborník, ne jen učitel na předražené soukromé škole;o)
18. 06. 2013 | 08:10

Meyer napsal(a):

Svatá Dala (a nevěděla komu) premiérkou...

Diag-Humanista promluvil
18. 06. 2013 | 08:12

rejpal napsal(a):

kristusek
Je to pokrok. Nyly doby, kdy strany během vyjednávání říkaly, že hledají nejschopnějšího politika. Nyní se hledá politik, který by kvůli nitkám ke kmotrům nebyl rizikem skandálu.
18. 06. 2013 | 08:13

Pepa Řepa napsal(a):

Silvie
Helmut či Berndtík ba dokonce i EU jsou pouze mezifází k NWO či vzletněji GG.
Dávný sen Chánů.
Jedna vláda, jedna měna, pracovní náplní Orwellova nešťastníka Winstona Smithe je manipulace s dějinami-copak to asi připomíná?-, jejich přepisování.Podprahové ovlivńování, kontrola myšlení, ministerstvo pravdy.....PC, AA.....
Nic nového.

"O něčem rozhodneme, zasadíme to do prostoru a potom nějaký čas vyčkáváme, co se stane. Nestrhne-li se pak žádný velký povyk a nevypukne-li povstání (protože většina lidí nic z toho nechápe), pracujeme dál.
Krok za krokem, pak už není cesty zpět."

Eurokomisař Jean Claude Juncker
18. 06. 2013 | 08:16

J.H. napsal(a):

Pane Urban, Vaši nenávist k prezidentovi snad dovedu pochopit, byť se s ní pochopitelně nemohu ztotožnit. Váš obdiv k paní Němcové, o níž se sice "nic špatného nedá říci", ale která je v nejvyšších patrech ODS tak dlouho, že nelze pochybovat, že ví, co se tam děje, pak rozhodně také nesdílím. No a "lůzou" nazývejte tak leda sám sebe. Výše je uvedeno dost důvodů proč!
18. 06. 2013 | 08:31

Sláma napsal(a):

Stanislav napsal: "jeho zadržení měla provést vojenská policie a především pokud se necházel v objektu zvláštní důležitosti se zvláštním režimem a mohl být předán vyšetřujícímu civilnímu policejnímu orgánu tak, aby civilní policie se nepohybovala v tomto objektu."
Stanislave, nevěřím, že v armádě je takový bordel, jak popisujete. Možná je, jste voják, asi víte, o čem píšete.
Ale vámi popsaný scénář by znamenal, že došlo ze strany vojáků ke spáchání dalšího trestného činu.
Ve skutečnosti vše bylo jinak, než jak držitel modré knížky Urban popisuje. Státní zástupci informovali generála Picka, k čemu má dojít. Vyžádali si součinnost, kterou jim generál Picek poskytl. Předvolal si oba výtečníky a předal je do rukou nikoliv policie, ale státních zástupců. Ti pak, v doprovodu pověřených důstojníků navštívili vojenské zpravodajství, kde si vyžádali předání důkazních materiálů, které jim vojáci předali. Tak celou "operaci" popsal státní zástupce Ištvan a není důvod, proč mu nevěřit. Nepochybně jak budova ministerstva obrany, tak i vojenského zpravodajství je střežena a ostraha by nepřipustila páchání ničeho nezákonného.
Jen jako pokus o vtípek: jistě je vám známo, že palebná síla vojenské ostrahy je poněkud vyšší, než palebná síla policistů.
P.S. Urbanovi nemůžete nic věřit, ten člověk lže, jako když Mf Dnes tiskne.
18. 06. 2013 | 08:34

Jirka Orwell napsal(a):

kormoran,

prosím vás, co je to ta svoboda (shromažďování, názoru etc.) a demokracie v prostředí, kdy je v praxi zaveden Patriot Act (který umožňuje aby lidi bez obvinění, práva naobhajobu mizeli rovnou z ulice, byli mučeni anebo zabíjeni dokonce v cizích státech), program PRISM a INDECT?
18. 06. 2013 | 08:36

rejpal napsal(a):

Myslím, že premiérka Miroslava Němcová je dobrý nápad.
18. 06. 2013 | 08:38

Pepa Řepa napsal(a):

Jirka Orwell
sen je sen, probudíš se a je den, říkal J.W.
Sen propagátorů NWO, GG,PC a AA je jedna věc a jeho dosažení věc druhá.
Zatím se nikomu a nikdy nepodařilo strčit planetu pod jeden palec, ten sen se nesní jen na západě, ale i u šikmookých, bradatých i pejzatých nebo těch s garmoškou.
Zvláště v dnešním multipolárním světe sen neuskutečnitelný.
Naštěstí.
Ale mnozí se snaží a jiní přisluhují.
18. 06. 2013 | 08:46

Kam ten svět spěje? napsal(a):

Podle Novinek.cz pracujících s informacemi z olomouckého zastupitelství je velice pravděpodobné, že dalším obviněným z korupce v případě 3 exposlanců bude expremiér Nečas. Koncem týdne půjde v roli svědka podávat státním zástupcům vysvětlení ministr financí kalousek, který údajný úplatek z titulu státního hospodáře poskytl.

Jeden již dnes nemá vůbec žádnou jistotu. Ani jistotu v odpovědnost údajně antikorupční vlády. Jdu blejt velebnosti.
18. 06. 2013 | 08:48

gaia napsal(a):

rejpal

já bych to dala Bártově manželce Klasnové
18. 06. 2013 | 08:51

Jirka Orwell napsal(a):

Pepa Řepa

v prostředí globalizace (uvedené firmy Microsoft, Apple, Google, Facebook, Skype...) které jdou na ruku realizátorům NWO působí GLOBÁLNĚ (v globální informační síti). Krom toho při odposleších (Echelon) atd. si realizátoři NWO neberou servítky a prostě "odposlouchávají prostor", který nemá hranic. Za další - jak je vidět, počítají s tím, že ani národní hranice nejsou žádnou překážkou. Prostě zaúkolují specielní komando, které přicestuje, zabije kohokoliv koho označí z nějakého důvodu za cíl a hrozbu a než se rozjede vyšetřování opustí zemi.
18. 06. 2013 | 08:53

rejpal napsal(a):

gaia
Což o to, ale nedali by jí oni, to zaprvé, a ona přece jen není tak hloupá, aby to vzala. Myslím, že je chytřejší než si většina lidí myslí.
18. 06. 2013 | 08:55

Pepa Řepa napsal(a):

Mimochodem praotcem myšlenky Světovlády byl Woodroow Wilson po WWI a to byl bytostný demokrat. Vyústilo to v naprosto impotentní OSN.
i dobrá myšlenka se dá zneužít.
Dtto Patriot Act.
18. 06. 2013 | 08:55

JAHA napsal(a):

Ad: Silvie 00:05
Kadeco moze za akciou byt. Ako som napisal inde, ak su dovody zatknutia byvalych poslancov take, ze pracuju v nejakych statnych podnikoch po zlozeni mandatu, tak to sa osnovatelia tejto akcie museli zblaznit. Z takejto obzaloby by som vysekal poslancov s lavou zadnou i ja. Zacina sa to pomaly podobat na puc proti Gorbacovovi. Zatvorime - hoci pod idiotskou zamienkou, pritlacine, zlaknu sa (ved kto si je teraz isty, ci jeho nejaky cin nie je korupciou? Kava, dezert, flasa - nie krabica so 7 mil.!, brat kamarada, spoluziak sestrinho byvaleho frajera...suvislosti sa daju najst, ake chceme), pustia nas i tam, kde by sme inac nesmeli (vojenske spravodajstvo, tajni...), nechame to vyhnivat, budeme pustat baloniky...A na pozadi tejto sceny sa udeje nieco ZASADNE. Potom sa postupne vsetko pomaly strati, nedokaze, zabudne, spochybni...A tak o 5 rokov Cesi budu na nieco velke a zasadne, co zmenilo podstatne charakter statu a zivota, cumiet s otvorenymi ustami. A opona sa zdvihne naspat, figurky sa poposuvali, niekolko cudzich pribudlo a fertig. A ti, co sa teraz tesia a medlia si ruky v nadeji na prevzatie kormidla, ti zaplacu najviac☺.
18. 06. 2013 | 09:00

Sláma napsal(a):

Pro Silvii: obvykle velice souhlasím s vašimi komentáři. Dovolte mi jen malou poznámku - slovanská rasa opravdu nikdy neexistovala. V tzv. rasové teorii se mluvilo mj. o indo-evropské rase, ztotožňované více-méně s mluvčími indo-evropských jazyků.

Jinak souhlasím s tím, co naznačujete - Urban, resl (=Urban?), Schauerová, atd. to jsou lidé, kteří se z nějakých důvodů ztotožňují se svým němectvím a/nebo jsou placeni německými konzervativci.
18. 06. 2013 | 09:01

Pepa Řepa napsal(a):

Jirka Orwell
Možná se dožijete toho, že Apple koupí Ivan, Microsoft Ahmed a Facebook Čang nebo vytvoří soci jako protiváhu.Mají na to nejen fiat money.
Svět vždy fungoval na bázi soupeření. Myšlenek, někdy i kvérů. Možná to je motorem.
O novém pořádku snil a Alexander nebo Dolfi.
Kde jsou?
18. 06. 2013 | 09:03

scallop napsal(a):

Pepa Repa

Predchozi pokus o svetovladu se nezdaril, Protokoly sionských mudrců byly odhaleny. Ted jsme svedky dalsiho pokusu o svetovladu, kterou jste nastesti odhalil Vy, ceska Repa !
18. 06. 2013 | 09:03

Pepa Řepa napsal(a):

scallop
hujere, zkuste vytrhat plevel z hlavy.
Zatímco Protokoly byly podvrhem ochranky Kateřiny architekti Global Governance se s tím naprosto netají, popisují výhody a jak by to mělo nahradit demokratický-dle nich historicky přežitý-systém.

To není nic tajemného jako dvanáct utajených zednářských měsíčků, ale naprosto otevřeně vyhlašovaná vize společnosti, kterou tady Pehe několikrát probíralo a Orwell s Huxleym kdysi předpověděli.
Světaspráva.
To nemá s modními konspirativními teoriemi nic společného.
18. 06. 2013 | 09:13

Standa M. napsal(a):

Pane Urban. pozice prezidenta Zemana se upevnila. to vás štve, co?
18. 06. 2013 | 09:14

gaia napsal(a):

Kárl byl na tiskovce v tom tričku Magor for president naprosto trapný. Doufám, že to nenabídnou jemu.
18. 06. 2013 | 09:20

Ale ne napsal(a):

gaia,

tak by se převlíknul (do trika .... for premierministr)
18. 06. 2013 | 09:22

scallop napsal(a):

Pepa Řepa

Jste si jisty, ze to byl podvrh ? Ja bych na to neprisahla, snaha o svetovladu je tu co svet svetem stoji, ci sedi nebo lezi ... a kyvadlo se kyva ...

Kdyz vite, ze nekdo chce menit demokratický systém, tak holt vite vic, vidite dal, slysite lepe nez ja. (At delam, co delam, travu rust neslysim.) Ale nic bych za to nedal, ze Protokoly brusleskych uredniku jsou uz davno pripravene. Jenze Necas jim na to prisel, tak ve spolupraci s Bilderbergem odstrelili. Ruku na srdce, je vubec mozne, ze za jakoukoliv spinavosti na svete neni EU ? Ja myslim, ze ne.
18. 06. 2013 | 09:23

gaia napsal(a):

Ale ne

pokud by u toho převlíkání neusnul
18. 06. 2013 | 09:24

scallop napsal(a):

Sláma

Sím, me take plati němecti konzervatoriste !
18. 06. 2013 | 09:25

Ale ne napsal(a):

gaia,

tak by ho převlíkli stylisté v průběhu chrupky.
18. 06. 2013 | 09:31

Sláma napsal(a):

resl zdůvodňuje svoji teorii, že české korunovační klenoty jsou vlastně německé takto: "Svatováclavskou korunu nechal v letech1345 až 1346 zhotovit Karel IV. ke své korunovaci českým králem
Žezlo vytvořil augsburský zlatník Hans Haller roku 1533 pro krále Ferdinanda I. Habsburského. Královské jablko bylo vytvořeno roku 1527 pro krále Ferdinanda I. Habsburského."
To je zřejmý nesmysl. Jen přejímáte novodobou konstrukci Sudetských Němců. Korunovační klenoty byly pořízeny jako symbol české státnosti. V té době ostatně ani žádná německá státnost nebyla.
Ostatně, ani Karel IV., ani Ferdinand I. nebyli žádní Němci. Oba byli značně smíšeného původu. U Karla nejvíce převažovalo jeho češství, což dávál jednoznačně najevo. V druhé řadě byl Francouz, neboť většina předků jeho otce byla francouzského původu, a jak jeho otec, tak i dědeček Jindřich VII. byli vychováni jako Francouzi. Ostatně i sám Karel IV. byl vychováván u své tety Marie, francozské královny. Nakonec i jméno Karel přijal na počest svého strýce, francouzského krále, též Karla IV.
A Ferdinand I. byl v první řadě Španěl - narodil se v Alcalá de Henares a byl vychován svým dědečkem z matčiny strany - Ferdinandem II. Aragonským, po kterém ostatně zdědil i jméno. Do rakouských zemí se dostal až jako dospělý, po nástupu svého bratra Karla V. na císařský trůn.
18. 06. 2013 | 09:37

Viola napsal(a):

JAHA

"ak su dovody zatknutia byvalych poslancov take, ze pracuju v nejakych statnych podnikoch po zlozeni mandatu"

Vy pořád nechcete pochopit, že byli defakto donuceni odstoupit z poslaneckého mandátu. Oni chtěli vzdorovat, ale byla jim nabídnuta útěcha - byli korumpováni, v podobě lehkého živobytí.
18. 06. 2013 | 09:51

JAHA napsal(a):

Ad: honolulu
Nahrejte fiktivni pohovor za mestem s kamarady o pulnocnim prevodu illegalnich zbrani. Zapnete pred stenici a naolejujte schody.

Urcite jste se nikdy tak nezasmali - co bude nasledovat...
Samozrejme musite uz mit zajisten byt nekde jinde za carou.

A dalsie prispevky.
Pane, posledne dva - tri dni Vam to "jede". Valam sa smiechom. Palec hore!
18. 06. 2013 | 09:53

razdva napsal(a):

Sláma:
Myslíte, že tím výtahem z wikipedie nebo udkud resl zdůvodňuje, že jsou české korunovační klenoty německé? Já myslel, že tím potvrzuje, že pustě žvanil a že se za to omlouvá. Jestli je opravdu tak mimo, aby tvrdil, že je česká koruna německá, páč ji zrobil německý řemeslník, tak by bylo třeba mrknout se na zoubek všem ostatním evropským korunovačním klenotům. Aby se třeba neukázalo, že německé krunovační klenoty jsou vlastně italské nebo tak. To by byla lapálie!
18. 06. 2013 | 09:54

JAHA napsal(a):

Ad: Viola

Pochopit nechcete, alebo neviete Vy. Ze zlozili mandaty (co je ZASADNA vec okrem ineho preto, ze okrem peknych prijmov mate siroku skalu informacii, ste zaujimavy pre mnoho ludi, vsade si Vas "povazuju"...skratka fajn zivot zadarmo a HLAVNE mate IMUNITU!) preto, lebo boli proti zvyseniu DHP o 1%(!!!- trapny dovod, ci za ine cirkevne restutucie-este smiesnejsi dovod) si moze mysliet akurat... A ze za to, ze z nejakych INYCH, nam, neznamych dovodov odisli a dostanu miesta v organoch statnych podnikov je jasne kazdemu, tak ako je jasne, z z toho nevytlcie korupciu ani sam svaty severomoravsky spolok sudruhov:-). Len u takeho Snajdra, ked u inych nie, by Vam to malo bit od rana do vecera do hlavy. Vy by ste odisli na miesto, kde zarobite polovicu toho co predtym, stratite imunitu a dali ste sa tak skorumpovat?
Pouzivat rozmyslanie sa povoluje!
18. 06. 2013 | 10:03

Viola napsal(a):

Pepa Řepa 7.34 - jste úžasný. Máte přesný postřeh.
18. 06. 2013 | 10:11

pamětník napsal(a):

gaia:
"Vaše představy o odvážných jsou z oblasti rváčů a gaunerů a válečných štváčů"
Divím se, že se zahazujete s lhářem. Podle agitátora K.M čsl. legionáři nestříleli, ale asi cvrnkali kuličky.
18. 06. 2013 | 10:12

pamětník napsal(a):

gaia:
"já bych to dala Bártově manželce Klasnové" Já taky.
18. 06. 2013 | 10:15

Viola napsal(a):

JAHO

Vy si prostě nechcete uvědomit, že 1% opravdu není to důležité, důležité je to, že by se hlasováním proti koalici porušila rovnováha a okamžitě by se hlasovalo o nedůvěře vládě a tedy to znamenalo konec vlády, proto je donutili vyměnit posty poslanců za posty lehkoživků ve státních podnicích.
18. 06. 2013 | 10:17

Viola napsal(a):

JAHA

a byla to donebe volající hloupost, jak se správně vyjádřila Karolína Peake.
Všichni na ni nadávali, ale ona věděla dobře, co dělá a byla odvážnější než deset generálů. Ovšem má i jiné mouchy, jako skoro každý, kdo se do politiky dostane, neb je pod drobnohledem a ten její manžel to také není to pravé ořechové, ale ona je dost dobrá.
18. 06. 2013 | 10:23

pamětník napsal(a):

JAHA:
Prosím Vás o pokud možno redukci těch Vašich plácanin. V případě tří exposlanců jednoznačně šlo o kupčení s poslaneckými mandáty, které získali díky (naivní) důvěře množství voličů. Namísto, aby se podle toho chovali, mandáty zahodili a zdrhli. Aby náhodou neumřeli hladem, rodná strana jim umožnila další slušné živobytí. Jenom morálně rozvolnění lidé mohou takové počínání schvalovat.
18. 06. 2013 | 10:24

Viola napsal(a):

Pepo Řepo

zapomněla jsem se zeptat, byl jste včera na tom setkání, zatím nikde o tom nevidím zmínku.
18. 06. 2013 | 10:25

pamětník napsal(a):

Violo,
Karolína P. nemluvila o hlouposti, nýbrž o nebystrém chování. Její "odvaha" byla spíše obyčejná pomstychtivost projevivší se kopáním do zdechajícího koně.
18. 06. 2013 | 10:27

Stanislav napsal(a):

K tomu, co zde napsal p. Sláma. "Ale vámi popsaný scénář by znamenal, že došlo ze strany vojáků ke spáchání dalšího trestného činu." Pochopil jste... A není žádoucí s tím operovat, odrazilo by se to v rámci zahraničních vztahů ohledně AČR. Proto je verze o "předání materiálů" taková, jak je prezentována. Kolegové odtamtud popisují věc ale v něčem odlišně a nám vojákům vadí to, co jsem napsal ve svém přechozím příspěvku. Podle tr. řádu a zákona o VP měla konat tyto úkony včetně zadržení a předání důkazů VP a na tom nic nezmění oficiální popis této operace státním zástupcem. Vtípek se Vám povedl :) Oprávněné použití palebné síly ovšem tentokrát nebylo použito :) :) :) :) :)
18. 06. 2013 | 10:31

Viola napsal(a):

poamětníku

Napsala jsem to překotně, tu odvahu vidím v tom, jak se zachovala, když byla zvolena ministryní obrany.
18. 06. 2013 | 10:35

Silvie napsal(a):

JAHA
Podotkla bych, že představy politiků o materiálním "strádání" jsou poněkud odtržené od reality.
Tuhle si Mareček Bendů stěžoval ,že sotva vyžije s "žebráckými" sto tisíci měsíčně.

Co se tluchořovců týká, jste na velkém omylu - oni mandáty nesložili dobrovolně a už vůbec ne z nějakých ideologických pohnutek.
Byli k tomu dotlačeni a proslýchá se, že na ně strana leccos ví.
Pamatujete kauzu poslance Wolfa? Toho taky ODS vydíráním donutila držet s nimi basu.
Minimálně Šnajdr měl už velký malér s tunelováním jedné firmy - kdysi na to marně upozorňoval Rath. Takže mohli být rádi, že jsou rádi.
Už jen to, že se vyčůraný Tluchoř obával nabízený flek vzít a radši tam nastrčil svého známého, svědčí o jeho maximální ostražitosti. Zřejmě měl už nějaké info, že sa volačo chystá.
18. 06. 2013 | 10:42

Pepa 3 napsal(a):

"A ODS by za premiérku mohla navrhnout Miloslavu Němcovou, o které se nikdy - opravte mne, pokud se pletu - ještě nikdy nikdo nezmínil ve spojitosti s kmotry. Možná není nejodvážnější. Možná není politicky nejsvalnatější. Ale málokdo zpochybní její slušnost."
Pane Urbane, "Možná není nejodvážnější. Možná není politicky nejsvalnatější."... a podobná hodnocení. Jenže na jedno jste zapomněl: Určitě nepatří mezi nejchytřejší!
18. 06. 2013 | 10:46

Silvie napsal(a):

gaia
Náhodou, já bych to Kárlovi dala.
Po posledních událostech by to byla hodně hořká pilulka pro kultůrní frontu.
Mohli by mu ve sněmovně zařídit lůžkovou úpravu.
18. 06. 2013 | 10:47

Silvie napsal(a):

JAHA
Co se toho Temelína týká, nejdřív jsem měla Hájka za oběť konspiračních teorií (on občas kapku ulítne). Ale když to vidím takhle zpětně hezky rozkryté , musím přiznat, že na tom zrnko pravdy může být.
Reflex opravdu už v březnu psal, že se chystá puč na Nečase.
Zda je to falešná stopa se dozvíme v momentu ukončení "výb.řízení".

Ovšem zakládá -li se snad tvrzení Bartoše a Hájka na pravdě, pak jsme ve srač... až po uši a nepomůže nám už ani svěcená voda. Ostatně, netvrdí to jen tihle dva.
18. 06. 2013 | 10:56

Silvie napsal(a):

Pepa
Strašné je, že se ty "spiklenecké" teorie naplňují.
Ještě před pár lety jsem teorie o NWO měla za fantasmagorie.
Možná budeme ještě se slzou v oku, prošpikováni kamerami a očipováni jako dobytek, vzpomínat na sovětunion s jeho KGB a STB.
U nás je chráněné území, kde žijí raritně velké kolonie oprsklých syslů. Chodíme je tam krmit-somrují ,jakmile vytáhnete pytlík. Můžete je hladit a pochovat si i mláďata. Jsou neskutečně zvědaví.
Stačí, když máte psa na volno (lhostejno ,zda jde o krysaříka nebo dobrmana), v tu ránu jsou tam "strážci zákona" a vypláznete tučnou pokutu.
Nemám tušení, zda mají kamery i na stromech, ale jímá mě z toho hrůza.
18. 06. 2013 | 11:06

Sláma napsal(a):

Pro Stanislava: chápu, souhlasím.
Ono to ovšem platí i naopak. V normální civilizované zemi nesmí vojáci fungovat vůči vlastním civilistům. Rozdhodně nesmí sledovat tuzemské civilní osoby. A nesmí s útočnými zbraněmi v ruce prohledávat budovu televizního zpravodajství, jak se to stalo před nějakým časem.
Nikdo se nad tím moc nepozastavoval, shodilo se to ze stolu. V normální civilizované zemi by po takové akci odstoupil ministr obrany a náčelník generálního štábu by věděl, co mu jeho vojenská čest ukládá.
18. 06. 2013 | 11:23

resl napsal(a):

Silvie :Je mi jasné, že vy byste nejradši na Hradčanech viděl toho upoceného Posselta. Napište to natvrdo, ať se nezdržujeme.
----------
Mohla byste tam sedět i vy s panem Hitlerem a Řepa by mu dělala řidiče.

Sláma,
žádné Čechy neexistovaly, tento slátanec pomáhal nechtěně vytvořit Masaryk a takhle to tady dodělal přihlouplý Klaus. Jediný slušný Čech na Hradě byl Václav Havel a kdyby žil, mohli jsme dopadnout lépe. Byl to totiž člověk a ne ješitná, šelma.
Karel spíš Francouz, Jirásek chtěl udělat, svými trochu nudnými výmysly, radost vám a Masarykovi, ale pozor, byl to taky první "pravdoláskař," vyznavač svobody slova a konání.
18. 06. 2013 | 11:50

Jirka Orwell - pravdoláskař napsal(a):

resl,

"Jediný slušný Čech na Hradě byl Václav Havel a kdyby žil, mohli jsme dopadnout lépe." Jenom bych se zeptal: Nezačal s omlouváním sudeťákům, s pomlčkou Česko-Slovensko, z humanitárním odzbrojením a vyklizením trhů z politických důvodů humanitární bombardér, iniciátor zvacího listu č.2, podivný prodavač Lucerny stb-áckému řediteli, za komunistů vysokoškolsky vzdělaný disident, účelový demokrat(viz Sládek ve vazbě kvůli volbě Havla na hrad) a politická slibotechna (rozpustíme válečné bloky, vybudujeme sociální stát, proti kterému se může sociální stát komunistů schovat, bez nezaměstnanosti, s péčí o staré, s jistotu důchodu...) V.Havel?
18. 06. 2013 | 12:13

SergioL. napsal(a):

...pane Urbane, vzal jste mi vítr z plachet...toho "medvěda" jsem si nevšiml, ale je skutečně nechutné, jakým způsobem se vše děje.
Mě fascinuje ale ještě další věc...Dr. Rath...rok ve vazbě kvůli dvěma megám, Parkanová - 14 dní na titulních stranách novin, opletačky kvůli Casám (evidentně zrovna ona s tím měla nejmíň společnýho), dnes tři kašpárci, co dostali trafiky (takže to ve finále žádná korupce nebude) a vrcholem všech našich neduhů, všeho toho svinstva...všeho toho patologickýho kradení v našem státě...světe div se! je...nějaká paní Nagyová "in love", která z nešťastný lásky dala sledovat svou sokyni...místo soukromým očkem...vojenskou rozvětkou...ok, jasně, je to protizákonný, ale alternovat tímhle případem to, jak se u nás krade v miliardách...jak by řekl Kalousek, je slušný chucpe...Tohle je ten nejtěžší zločin v ČR, kterým se teď budou media zabejvat celý léto...To je naprosto neuvěřitelný!!!! To je spíš téma pro Shakespeara...anebo ultrabulvár, než pro seriózní diskusi nad tím, co je u nás špatně.
Co bude kuwa s tou zvlněnou dálnicej někde u Olomouce - to jako zaplatí daňovej poplatník tu dálnici znova nebo co? Co bude kuwa s těma vyhozenejma miliardama za IZIP, sKartu a Openkartu? Co ty miliardy v MUS, vo který ty naše "politický elity" nestojej, poněadž my ty prašule jednoduše NEPOTŘEBUJEME, žejo...
To se mě jako ten, co tady rozjíždí tyhle pečlivě vybraný kauzičky (vybraný tak, aby nikdo, kdo si nakrad ve velkým, vo tý prokletý peníze nepřišel), snaží namluvit, že nějaká paní Nagyová je vrcholem našeho organizovanýho zločinu tím, že nechá sledovat jinou paní...????
Týýýýýýwoeeee... vyste jako asi všichni upadli naznak a mentálně ste se přestali vyvíjet tak v šestce na základce ne...? To jako hodně podceňujete ten elektorát, co si o něm ještě ve svý naivitě myslíte, že je váš...
Soudruzi a svazáčkové, co tady dnes kradete ve velkým, lidi chtěj zpátky daně, který ste nakradli, chtěj od státu to samý, jako když dou do krámu, slušnej poměr cena/výkon. "Předhazovat lvům" nějakou nešťastnou pany Nagyovou, to je výraz absolutní ubohosti, slabosti a retardace naší tzv. "politické elity" resp. těch, co tahaj za její nitky.
18. 06. 2013 | 12:27

Simply napsal(a):

Nešťastná paní Nagyová ??? ženská, která se "chová a jedná jako chlap" si zaslouží také jednání jako s chlapem...
18. 06. 2013 | 12:44

kanalputzer napsal(a):

hovnolulu: Radsi nam zas neco opis z knihy co si nasel na pude.Tyhle US kecy nas nezajimaj.Hlavne zjisti jestli slovani sou kmen nebo ne,jestli zidi sou rasa a cesi sou nemci.
18. 06. 2013 | 12:45

resl napsal(a):

Jirka Orwel,
nemám čas vám, jako komunistovi, vyvracet jednotlivé kroky o kterých píšete, ale vše bylo správné. Prodání Lucerny byl soukromý obchod, kde se jí chtěl zbavit a neodporoval právu. Ostatní kroky schvaluji, protože šly proti komoušům. Zdá se, že nemáte buď dobré informace, nebo za vás myslí ksčm. Pak je logické, že se nemůžeme shodnout.oistit cir
18. 06. 2013 | 12:50

siven napsal(a):

A jinak se, pane Urbane, cítíte zcela zdráv?
18. 06. 2013 | 12:54

Lspeedy napsal(a):

Názory lidí, kteří své spoluobčany vnímají jako "lůzu", nemají žádnou hodnotu a diskutovat s někým takovým by nám stud neměl dovolit...
18. 06. 2013 | 13:04

JAHA napsal(a):

Nuz, niektori konstrukteri konstruktov dokazu vykonstruovat, ze ked napisem, ze iba hlupak by odisiel z dobreho tepleho miestecka s imunitou LEN za nejake pofiderne miesta v statnych podnikoch (u niekoho este horsie platene, nez plat poslanca) - potom podla konstrukterov demagogii to znamena, ze postup poslancov schvalujem. Dobra socialisticka stbacka skola, len co je pravda.
18. 06. 2013 | 13:08

JAHA napsal(a):

Ad: Silvie
Už jen to, že se vyčůraný Tluchoř obával nabízený flek vzít a radši tam nastrčil svého známého, svědčí o jeho maximální ostražitosti. Zřejmě měl už nějaké info, že sa volačo chystá.

No ale to si trochu protirecite. KOHO doteraz KTO DONUTIL, aby sa vzdal mandatu? A ze mali a maju za usami mnohi, a mozno ovela viac ako napr. taky Tluchor (ktory je mi, o.i odporny od zaciatku, co je v parlamente a chodil od klubu ku klubu a pleticharil s poslancami a klubmi za hlasovanie, ci proti, podla potrieb ODS), je vec takmer ista. Takze, ak by, ako ostrazity a informovany kapo di tutti kapo nieco vedel, KTO a CIM by ho prinutil zlozit mandat a ZBAVIT SA IMUNITY???
P. S. Jedine by som pochopil, keby sa mu vyhrazali unosom mochametanov:-)).
18. 06. 2013 | 13:16

Silvie napsal(a):

Resl
Musíte si vybrat - buď jsem bolševička nebo fašistka...
Chytá vás z horka fantas.

Sergio

Vy máte evidentně o právu podobně originální představu jako Mareček Bendů.
Parkanová by byla v každé civilizované zemi už dávno odsouzena.
Pokud někdo dělá dobrovolně bílého koně (ať už z blbosti nebo vědomě), pak musí nést také následky. Nebo jsou snad bílí koně v podnikatelských strukturách beztrestní? Nikoliv, pouze v politice.
Mimo to měla madam Parkanová zodpovědnost za svěřený rezort, jemuž rozuměla jako koza petrželi (což jen dokazuje naprostý nedostatek sebereflexe), ale brala za to své pochybné ministrování slušný peníz.
Totéž platí o Vondrovi a dalších.

Čeští politici si asi budou muset zvykat na to, že nemohou brát velké peníze a přitom za nic nezodpovídat. Nejsou víc, nežli obyčejní smrtelníci.

Co se Nagyové týká, to je skutečně ostudná záležitost.
Nejenže tahle nevzdělaná úřednice (s podobně kvalitním diplomem jako Benda) rozhodovala o politických záležitostech, ale ona ještě ovládala premiéra a vojenskou rozvědku, což je skandální.
O jejím odměňování za tu "dřinu" se nebudu zmiňovat.

Paní Nagyová není rozhodně žádnou "chudinkou" - byla prostředníkem mezi Nečasem a kmotry (prodeje lukrativních pozemků za hubičku Janouškovi, i ta vaše Opencard a Blanka jsou toho součástí).
Děláte předčasné závěry. Je jasné, že policie má z odposlechů poměrně jasnou představu o tom, s kým se Nagyová stýkala a jakou roli v tom hrál premiér a ostatní ministři.
Je jen otázkou času, kdy to někdo ze zadržených "položí" a pak to pojede jako po másle.
Nemyslím, že se z toho budou moci Janoušek, Hrdlička, Rittig a na ně navázaní politici vyvinit. Byla by to obrovská blamáž pro státní zástupce i policii a Bradáčová je velmi ctižádostivá žalobkyně.
18. 06. 2013 | 13:16

Silvie napsal(a):

Mimo jiné - Randák jasně uvádí, že je NEMOŽNÉ ,aby premiér neměl tušení o sledování své manželky rozvědkou. Prý v žádném případě nemohla jednat bez jeho souhlasu.
Takže z toho vyplývá, že policie nutně musí jít i po Nečasovi.
Zamotal se do toho dostatečně sám svými protiřečícími si výpověďmi v přímém přenosu.
18. 06. 2013 | 13:18

honolulu napsal(a):

Protestuji !
Slama chce abych znicil antickou knihovnu.
On tvrdi, ze Slovane neexistuji...Huuuuu, ha, ha, ha.
Zde je tolik srandy.
Oni klidne zaprou existenci nasi rasy a kousek dal existenci Cechu na dnesnim uzemi.
On vi vice nez Rimane, Rekove, nebo Hittitis dohromady.

Pane Pepa Repa, ten NWO je pouze utopisticky sen. Presto, ze zde byly snahy uz drive, napr. Genghis Khan, tak se to nikdy nepovedlo...Rozdilnost v genech zarucuje, ze se to nikdy nepovede ! Oni to vi, (NWO) proto se snazi o pokulveni vsech ras nasilnou integraci, coz je nebezpecnejsi nez ekonomicke donucovaci prostredky.

Proti belochum se vede EXTERMINACNI valka na mnoha frontach. Tento tlak budi protitlak a vzestup radikalismu mame jisty. To znamena, ze v jine forme a podobe zde bude znovu Stalin, nebo Hitler.
18. 06. 2013 | 13:19

resl napsal(a):

Lspeedy,
ne, pane, Urban nazývá lůzou pouze ty, kteří řičí radostí, jak je vláčena žena hromotluckým policistou. Kdyby šla v doprovodu ženy-policistky a neměla ty zbytečná pouta, /není masová vražedkyně, jen ješitná zlodějka/ mohli bysme se domnívat, že žijeme v zemi západního typu. Nemáte-li pro to dostatek citu, neohánějte se slušností.
18. 06. 2013 | 13:19

resl napsal(a):

Silvie,
to horko taky trochu působí na vaši pravdomluvnost. Po volbách na Hrad jste tady tvrdila, že jste volit nešla a teď se chlubíte, jakou radost máte teď, když jste volila Zemana. Tak byla, nebo nebyla, nebo paměť, nebo lež ? Že to bude to méně příjemné, to poslední.
18. 06. 2013 | 13:25

bratrství, rovnost, emancipace napsal(a):

Již neplatí, že jsme si před zákonem a jeho služebníci všichni rovni? Proč Rath mohl být předváděn jako medvěd a paní Nagyové být nemůže?
18. 06. 2013 | 13:27

Qin napsal(a):

Občanům je ukraden stát.Demokracie je soustavně kradena a ohýbána buď finanční oligarchií,nebo autokratickýcmi režimy.
18. 06. 2013 | 13:30

pamětník napsal(a):

Nu, resle,
teď jste to opravdu dost přehnal. Silvie se jistě ozve a já jí už předem dosvědčuji, že zde oznámila volbu Miloše Zemana jako menší zlo pro ČR než Karla zu Schwarzenberg. To horko je prevít, že, jeden zapomíná....
18. 06. 2013 | 13:30

SergioL. napsal(a):

to Silvie:
...dobře dobře, možná jsem to s tou obhajobou pí Nagyové přehnal...já ale netvrdím, že je jako lilie...mě jen z celkovýho pohledu na kauzy, co se tady vždycky vyšetřujou připadá, že se vždy vybere ten nejslabší článeček (jak tvrdíte, bílej kůň...a většinou se ale jedná o ženské pohlaví) a z toho se potom udělá tak megalomanský obvinění, na který se potom pomocí medií upře pozornost jako na největší zlo pod sluncem v Čechách...a s tím já nesouhlasím...
Jednoduše hněv, který se na tyto osoby upírá je dle mého neadekvátní tomu, co jednak udělali..a jednak tomu, co se tady zametlo pod koberce...a co se tady děje...vždyť nám vládnou patologičtí kleptomani...když bych šel do Malostranský besedy na pivo, budu si hlídat šrajtofli jako oko v hlavě (a rozhodně ne kvůli místním zlodějíčkům)...
18. 06. 2013 | 13:33

vasja napsal(a):

honolulu napsal(a):
Proti belochum se vede EXTERMINACNI valka na mnoha frontach.
-----------------
Ano. U nás se tomu řiká "realizace". Realizace protokolů sionských mudrců, jak správně protestuje pan Pepa Řepa ?:-)
18. 06. 2013 | 13:44

Silvie napsal(a):

Sergio
Předpokládejte, že Nagyová je ten nejslabší článek řetězu , sice se tváří jako drsňačka, ale když ji v těch letních vedrech nenechají týden osprchovat, vyměkne.
Podívejte se, co udělala roční vazba s Rathem a ona moc dobře ví, že v ní může klidně zkejsnout taky.

Jenom doufám, že příběh nekončí u těchto nýmandů, v tom s vámi naprosto souhlasím. V jistém smyslu je nýmand i Nečas - hlavní postavičkou jsou Bém, Kalousek, Bendl, Kuba, Gandalovič a další (vyjma kmotrů a kmotříčků-třeba dojde i na Jančíka).
18. 06. 2013 | 13:49

resl napsal(a):

pamětník,
ne, pane, nezapomněl jsem to, záleží na cti Silvie.
18. 06. 2013 | 13:49

Silvie napsal(a):

Resl
Pamětník má dobrou paměť.
Ale s vámi je to horší.
Já jsem uvedla, že jsem nebyla volit v prvním kole voleb!!!, protože jsem tam neměla žádného svého koně!
Počítala jsem s tím, že naběhnu jedině v případě, kdyby hrozila pohroma, což se taky stalo.

Svého rozhodnutí jsem zatím nemusela nijak zvlášť litovat a hlásím se k němu.
Nemám žádný problém zkritizovat Zemana za špatná rozhodnotí - nejsem totiž fanatik s klapkami na očích,jako vy.
18. 06. 2013 | 13:53

Silvie napsal(a):

Resl
Za ta leta jste si už mohl všimnout, že nikdy!!! nelžu.
Dokonce se přiznávám i ke svým špatným rozhodnutím, jakým byla volba TOPky.
Což bych, jak jistě sám uznát, vůbec dělat nemusela.
Nejsem pokrytec a je mi šumák, co si o mně myslíte.
Já jsem se Zemanem vcelku spokojená, zatím až na pár detailů (vyvěšení vlajky EU).
18. 06. 2013 | 13:57

pamětník napsal(a):

resl:
"Silvie napsal(a):
Právě proto jsem volila (pro jeho eurorealismus - viz článek výše)pragmatika Zemana."
http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/jiri-pehe.php?itemid=19007
31. 01. 2013 | 10:20
18. 06. 2013 | 13:58

Silvie napsal(a):

Pamětník

Vy jste tedy dobrej, já bych se s tím sama nehledala.

Ano a Resl se ,tuším ,vzpouzel, že pragmatik je sprosté slovo.
18. 06. 2013 | 14:04

Pepa Řepa napsal(a):

scallop
sorry, milá scallopo, nevěděl jsem, že jste žena.
posílám virtuální pugét, jsem stará škola,mám k ženám respekt, pokud ovšem nejste džendrtetický eurobrojlerka

resl
šroube dáma, která na vládě navýšila hladinu zvuku nad 100dB, která řvala i na kliku u dveří je vláčena hromotlukem policistou?
Nenechte se vysmát jako Urban.
Klepali se všichni i vojclové.

Ale pokud jde o to, zda causa obstojí u soudu, nejsem si jist.
Úkolování tajných služeb, které jí nepříslušelo, je bez debaty,to neustojí, ale s třemi trafikanty bych si jistý nebyl.
Není to podle čeho soudit, bude záležet na obhájcích a to určitě nebudou Hrádelíci z Hollywoodu.

Mimochodem, kde je Sokačová a Marxleninová?
Konečně to zajetí Calamity Jane bylo vydžendrovaný, na co si Diago stěžuje?
-----------------
resl napsal(a):
"žádné Čechy neexistovaly, tento slátanec pomáhal nechtěně vytvořit Masaryk a takhle to tady dodělal přihlouplý Klaus"

Hmmm, to je síla! Byl jste při smyslech?

To jste se trochu odkopal, historiku.
Slyšel jste někdy něco o zemích Koruny České?.
Že byste to s Urbanem a Pehe po Benešovi posunuli dál nazpět?
Přepsali i dějiny První republiky?

Ten TGM byl taky pěknej hajzlík, neměl úctu ke Germánovi, slepil to co neměl, že?
Vy jste teda parta!
Láska a pravda leze i ušima, už ani TGM nevyhovuje.
Autor slátance.
18. 06. 2013 | 14:04

resl napsal(a):

Silvie : Já jsem uvedla, že jsem nebyla volit v prvním kole voleb!!!, protože jsem tam neměla žádného svého koně!
-------------
takže jsem si pamatoval dobře, je ovšem možné, že mi unikl dodatek, jak jste volila v druhé volbě. Proč jste se ale nerozhodla pro Zemana v první volbě, to nevím. Omluva Silvii.
18. 06. 2013 | 14:06

Pepa Řepa napsal(a):

SergioL.
to víte, že při lovu na to šli chytře. Na slabé místo. Kopli ho do kou.... pardon, v tomto případě do brńavky.
Je to v podstatě marginální.
A jen spekulujte, kdo najednou spustil různorodé causy v jeden vhodný moment.
Týden po oznámení rozvodu a týden před volbou pražského primátora.
Ale když někdy odpálíte nálož, může zavalit i našince.
A z toho má autor strach.
Ale Míra zase s ustaranou tváří ocenil práci Nečase, pochválil a bude vetovat.
Toho ne, toho taky ne, chceme našince.
Ta hra nemá chybu.
18. 06. 2013 | 14:15

scallop napsal(a):

Pepa Řepa

Oh dekuji, cela se cervenam.
18. 06. 2013 | 14:20

resl napsal(a):

Řepa : šroube dáma, která na vládě navýšila hladinu zvuku nad 100dB, která řvala i na kliku u dveří je vláčena hromotlukem policistou?
-------
To jste viděl, slyšel, nebo vám to vyprávěli přátelé Nečase a Kaluska ? Já to nevím, jak se chovala. V každém případě je zřejmé, že samostatná iniciativa Nagyové, by oběma gaunerům pomohla. Proto pouze předpokládám, že z Nečasova /resp. Kalouskova/ okolí je rozšiřována fáma o jejím "charakteru." Ale jak, říkám, nevím, proto tady diskutujeme, abysme věděli různé varianty. Nakonec ten malér může být k něčemu dobrý, pokud by se zastavilo rozpínání ČEZu k další JE, mnou financované.
Jinak mně Masaryk nevadí, mně vadí, že začal blbnout s tou samostatností, no ale je to už skoro sto let, tak naše spekulace se dají vykládat různě. Nemá-li stát historii, dělají "historici" vše možné, aby ji pro svého vladaře vytvořili. Zvlášť ti čeští, kteří nevědí jakou mají zrovna předhodit národu. A protože lidi vymírají, nejsou pamětníci a když ještě jsou, tak se jich raději neptají, protože by to mohlo odporovat jejich bádání. Což je případ povraždění Němců po válce, kterého se opatrně zastáváte, jak je u vás zvykem.
18. 06. 2013 | 14:23

pamětník napsal(a):

resl:
Jaký je rozdíl mezi vražděním civilistů za války - nemám na mysli vojenské operace - a vražděním po válce? Válka jako alibi?
18. 06. 2013 | 14:27

pamětník napsal(a):

"začal blbnout s tou samostatností" Po blbnutí v R.-U. na český účet je blbnutí se samostatností přirozené, což ostatně činily i všechny následovnické státy.
18. 06. 2013 | 14:30

Pepa Řepa napsal(a):

resl
nezastávám, půl rodiny mám u Bonnu a sudeťáky za kmotry. Nebaví mě účelově vyhrabávat mrtvoly z hrobů a stavět se do procesí jak Diágové písknou.
S tím TGM jste zašel už za hranu, ale to je Váš názor, prát se nebudu.
18. 06. 2013 | 14:33

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Baar Vladimír · Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoníček Radek · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Bernard Josef · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra E Elfmark František F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hájek Jan · Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Heroldová Martina · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kocián Antonín · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Máchalová Jana · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mittner Jiří · Moore Markéta · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Nerušil Josef · Niedermayer Luděk · Nosková Věra · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít · Nožička Josef O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Oujezdská Marie · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Petříčková Iva · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Sirový Michal · Skalíková Lucie · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Smoljak David · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šípová Adéla · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štětka Václav · Štrobl Daniel T Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Těšínská Tereza · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vančurová Martina · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy