Jájá Zeman a zbytečný puč

25. 06. 2013 | 16:20
Přečteno 20474 krát
Miloš Zeman předvedl jeden z nejslabších výkonů svojí kariéry a očekávaná myš horou zrozená se jmenuje Jiří Rusnok. Prezidentův projev při jmenování úřednického premiéra byl shrnutím celé operace – nejčastějším slovem bylo „já“ – slíbil jsem, udělal jsem, vyslovil jsem, podnikl jsem, utíral jsem se… atd, atd. Pak ještě bezelstně prozradil, že jediné, o co mu šlo, bylo vyprovokovat předčasné volby, protože doufal, že se Sněmovna po takovém naschválu jemu natruc rozpustí sama. A že mu to až do včerejška vycházelo, protože mu paní Karolína Peake říkala, že jejích osm poslanců dnešní koalici nepodpoří. Stal se opak a prezident Jájá Zeman je i se svým oblíbencem, alespoň na chvíli, poněkud sám.

Malá poznámka k panu červnovému premiérovi. Zeman ho považuje za „nejlepšího ministra financí v historii“. S prominutím – byl ministrem financí ve vládě Miloše Zemana pouze patnáct měsíců – od 13.dubna 2001 do 12.července 2002. Připravoval pouze jediný rozpočet, který v době konjunktury skončil se schodkem 46,2 miliardy korun, a odstartoval volební uplácení, rovné šílenství – schodek roku 2003 už byl 111,6 miliardy….

Tato rvačka by byla zcela zbytečná a škodlivá, kdyby se nedalo čekat, že ČSSD a komunisté prezidenta nakonec podpoří. Sociální demokracie se pod Zemanovým tlakem štěpí a její vedení je už natolik slabé, že nakonec ustoupí. Uslyšíme určitě spoustu řečí o zájmech země, ale na konci tunelu zde bude nejspíše Rusnokova soc-dem vláda s podporou komunistů. Potěš nás nebesa.

Jedinou další možností jsou nové volby - jinak řečeno útěk dopředu - a po nich s největší pravděpodobností opět sociálně demokratická vláda bez pozitivního programu s podporou komunistů. Potěš nás nebesa - opět - což neubírá vůbec nic na platnosti mnohého z jejich kritiky koalice. Hlavně, že madame Klausová bude konečně v Bratislavě velvyslankyní. Jak pravil Jájá - sliby se mají plnit - ať to stojí, co chce.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

neo napsal(a):

klid pane Urbane, nedostane důvěru a pak jmenuje Němcovou.
25. 06. 2013 | 16:30

ld napsal(a):

Bravo, výrazný počin páně Zemana! Kolaborantům navzdory.
25. 06. 2013 | 16:32

ari napsal(a):

Pan Urban je zjevný blázen - myslím, že bychom ho neměli v jeho bludech utvrzovat a polemizovat s ním.
Bůhví, jestli si vůbec uvědomuje, že svým blogem se postavil do role slouhy ODS a TOP, všech těch Rittigů, Schwarzenbergů, Janoušků, Nečasů, Kalousků, Vondrů, Peakových, Hrdličků a spol.
Vlastně - asi uvědomuje; vždyť jeho letitá uvědomělá služba kmotru Šťávovi je všeobecně známá.
25. 06. 2013 | 16:33

resl napsal(a):

Do 30 dní se najde pár poslanců koalice, která dočasnou vládu podpoří. Vše je pro ně lepší, než předčasné volby. Prachy jsou prachy, takže Zeman je vítěz v každém případě a to i kdyby se rozpustili a přišly by nové volby.
25. 06. 2013 | 16:36

Pavel napsal(a):

Ari :
kde jste přišel na to, že Štáva je kmotr ? Víte o tom případu vůbec něco ?
25. 06. 2013 | 16:39

Konrad napsal(a):

I pres pocatecni nadseni z toho zase nic nebude. Koalice rozpusteni snemovny nepodpori, zeby Rusnokova vlada dostala duveru je v podstate vylouceno. Opozice neziska 120 hlasu k rozpusteni snemovny, a Zemanovi nezbude nez jmenovat Nemcovou. Modrohnedych pijavic se jen tak nezbavime, stesti zas bude mit tech podelanych 8 procent, co jeste podporuje koalici.
25. 06. 2013 | 16:40

Karel Mueller napsal(a):

Pane Urban,

záleží na tom, jak se tato vláda bude zamlouvat voličům. Pokud ano, tak hraje president stylem mistra.

Pokud tedy ano, tak bych ji na místě ODS podpořil. Jinak se po předčasných volbách nemusí dostat ani do parlamentu.
25. 06. 2013 | 16:40

Vizionář napsal(a):

Vidím dva možné scénáře.

1) Zeman bude uměle udržovat Rusnokovu vládu v demisi a Kalousci z praktických důvodů - pud sebezáchovy- zapomenou na své sliby, že podpoří rozpuštění sněmovny

2) Kalousci se nakonec rozhodnou podpořit rozpuštění sněmovny.

B. Němcová, kdyby se roztrhla na premiérku nedosáhne.
25. 06. 2013 | 16:41

Karel Mueller napsal(a):

Konrad:

Nemusí ji jmenovat. Vláda může vládnout bez podpory.
25. 06. 2013 | 16:41

Admirál napsal(a):

Rusnok je provařenec. Jeho vehementní prosazování tzv. "II. pilíře důchodové reformy" - přeloženo "tunelu na důchodový účet" ho diskvalifikuje dělat ve Strakove byť jen hajzlbábu.

Pokud ale poslouží při odstavení koalice od moci, budiž mu to přičteno k dobru.
Každý den, kdy bude zabráněno jí činit pro tuto zemi "dobro" je dobrý.

Podaří li se dotlačit parlament k předčasným volbám, potom Zemane, palec nahoru.

A v tom má prezident jednoznačnou podporu veřejnosti. Ať se Aktualně a ostatní objektivní, nezávislá, demokratická média budou sebevíc snažit, pojedou sakra proti proudu.

A Livie Klausová v Bratislavě? Dobrý vedlejší přínos.

Myslím, že dnes je dobrý den, pane Urbane.
25. 06. 2013 | 16:42

slovak co emigroval napsal(a):

neo napsal(a):
klid pane Urbane, nedostane důvěru a pak jmenuje Němcovou.
Bohuzel si zapomel na Kacku Peak kteraRusnokovu vladu podpori a vytre si s Kalouskem chyndak tak jak to delal on ji
25. 06. 2013 | 16:43

kdou pro něj dělá, slouží stejným lidem napsal(a):

Protože Rovnátkova politika je jasná - připravit vše na koalici s Kalouskem, což znamená z deště pod okap, je možné jen jedno.
Nemusím to ani říkat nahlas.
Aby Urbana nekleplo a nechtěl po mně odškodné.

ari
Ščáva neni kmotr ale rezident.
25. 06. 2013 | 16:46

Pepák napsal(a):

Díky Admirále, chtěl jsem napsat něco v podobném duchu, ale byl jsi rychlejší. :-)
25. 06. 2013 | 16:47

neo napsal(a):

slovak co emigroval:

poslanci LIDEM nepodpoří vládu Rusnoka.
Lidem podporují Němcovou
25. 06. 2013 | 16:48

Doufám, že ÚOOZ využije čas napsal(a):

kdy nebudou provařenci u moci a brzy navštíví p. Němcovou (v pyžamu) s další žádostí o vydání.
25. 06. 2013 | 16:48

SuP napsal(a):

Nevím, kde dělám chybu, ale tentokrát nesouhlasím ani s panem Urbanem, ani s přítelem Muellerem. Protože podle mého stačí, když Rusnok do příští vlády navrhne lidi z parlamentu, nebo ze stran v parlamentu vážně zastoupených. Velice bych se divil, aby sněmovna takto ustavenou vládu neschválila, zejména poslanci stran, které by v parlamentu evidentně končily.
25. 06. 2013 | 16:49

Chechtal napsal(a):

"neo napsal(a):
slovak co emigroval:

poslanci LIDEM nepodpoří vládu Rusnoka.
Lidem podporují Němcovou"

Němcovou podporují ale bezpodmínečně ne její vládu.
25. 06. 2013 | 16:49

Konrad napsal(a):

K. Mueller - Sam to tak rekl. Pokud Rusnok nedostane duveru, ci nebude rozpustena snemovna, jmenuje Nemcovou. Jeho rozhodnuti jmenovat Rusnoka bylo zalozeno na vcerejsi schuzce s Peake, ktera slibila ze jejich 8 poslancu sve podpisy ke koalici nepripoji. Jenze dnes je zase vse jinak, Peake otocila jako vzdy.
25. 06. 2013 | 16:51

ari napsal(a):

Pavel:
Viděl jste, jak Urbanův Šťáva zdevastoval a rozkradl zámek v Bechyni?
Jaké poškodil činnost Alšovy jihočeské galerie a Střední keramické školy v Bechyni, jedné z nejstarších středních škol ve střední Evropě - jen proto, že se nacházely poblíž míst, kde novopečený zámecký pán Šťáva pořádal rauty pro zbohatlíky?
Tak buransky se chová kdo, když ne typický jihočeský kmotr?
25. 06. 2013 | 16:51

Karel Mueller napsal(a):

Ahoj SuPe,

nejsme ve sporu, mluvil jsem o vládě, která se bude zamlouvat voličům a o variantě jejího zamítnutí až do předčasných voleb.
25. 06. 2013 | 16:53

au napsal(a):

Ještě o víkendu ODS, TOP a LIDEM unisono tvrdili, že pokud Zeman jmenuje úřednickou vládu, vyvolají okamžitě předčasné volby...
Lhali o víkendu, nebo lžou dnes?
Ono je to vlastně jedno....
Správná odpověď totiž zní: Lžou stále...
25. 06. 2013 | 16:53

Peake je bezpáteřní kariéristické klíště napsal(a):

která je pevně přisáta ke státnímu rozpočtu. Udělá vždycky to, co ji udrží u lizu. I kdyby ji s jejím komickým spolkem LIDEM koaliční partneři používali jako rohožku na utírání nohou. (viz její angažmá na MO, její "kancelář" ve Strakovce...)
25. 06. 2013 | 16:54

Dalimír napsal(a):

TAKOVOU NEHORÁZNOU DRZOST od pana Kalouska jsem ještě nezažil a to už se mnohokrát předvedl ve svých trapasech ! Jak ten člověk si může dovolit veřejně tvrdit že vládní zkrachovalá koala má podporu voličů? Copak stranu Lidem o kterou se tito zločinci opírají někdo z občanů volil? Tohle od toho vatikánského intrikána nemá obdoby ! Že se nestydí to individuum stavět se ještě veřejně před kameru ! Pražáci vy si necháte vše líbit i kdyby vám tito lidé z bývalé vládní garnitury káleli veřejně na hlavy ! Je to hnus velebnosti
25. 06. 2013 | 16:56

Média opět unisono straní odklaněčům napsal(a):

au,

je to tedy vláda odpovědných odklaněčů, dealerů a patologických lhářů.
25. 06. 2013 | 16:57

Ondřej napsal(a):

"Potěš nás nebesa".... Hmmmm.... Takže případná vláda vzešlá z demokratických voleb je špatná. Co kdyby tedy vládu jmenoval jenom Urban a celé to tady řídil Urban. Co vy na to?
25. 06. 2013 | 17:00

Sláma napsal(a):

Jako vždy, příspěvek pana Urbana je plný blábolů a číší z něho zlo, kterým je Urban prostoupen.
Jen malinkou technickou - novinář by měl vědět, že ekonomové měří státní dluh jako procento z HDP. Protože v jiném případě se srovnávají jablka a hrušky. A je naprostým faktem, že vlády, na kterých se podílela ČSSD udržely státní dluh pod 30% HDP (tedy na méně než polovině limitu daném konvergenčními kritérii),zatímco Kalousek to dotáhl na 45,8% HDP v roce 2012 a s největší pravděpodobností letos překoná magickou hranici 50%.
25. 06. 2013 | 17:01

zemedelec napsal(a):

Jéje.Diag Urban pochopil,že prémie nebudou.Tolik se snažil vytlouct ze státu několik mld a ono nebude nic.Šťáva se nechtěl dělit,tak nedostane ani kačku.
25. 06. 2013 | 17:06

Zapomínání je sviňa napsal(a):

koaliční odklaněči zapomněli že ještě včera slibovali, že když se jim Zeman nepodřídí, prohlasují rozpuštění sněmovny a podpoří předčasné volby.

Nejlépe v tomto smyslu vypadal spící blábolista, který dnes tvrdil přesný opak a zaklínal se zvyklostmi.
25. 06. 2013 | 17:10

Mac napsal(a):

potěš nás nebesa - Diágo Humanista Urban nás opět poctil svými výměšky.

Ale tak to holt je - dosud Šťávovce potěšovala nebesa s vládou al-Kalouska-Nagyové-Přesčase.
Teď by to zase mohlo být chvíli jinak.

ALe jinak - ta Němcová jako premiérka, to bude stylový poslední hřebík do rakve mafiánské sekty pracovně nazývané ODS. Takže do toho nebesa, potěšte Diágo Urbana, Němcová for Premier!
25. 06. 2013 | 17:11

Občan napsal(a):

Muhehehe, to zas budou výrony :o))))

Takže "jájá" Kalousek a "jájá" Němcová v poho, ale státnický a státotvorný Zeman "fujfuj síra". No, co taky od Volimkarla DiagUrbana čekat jiného, že.

Milej zlatej Diagu, za Rusnoka skončil rozpočet schodkem POUZE 47 giga.
Za Kalouska ještě neskončil ani jeden rozpočet schodkem menším než 250 giga. To je ŠESTINÁSOBEK Rusnokovy sekery! Přičemž z těch Kalouskových dluhů nešla ani kachle na nastartování ekonomiky.

Takže radši rok s Rusnokem a jeho provizoriem, než další rok "prosperity" s Kalouskem a jeho ansámblem.

Co se Peaky týče, tak jste asi špatně poslouchal. Zajděte do kuchyně, vyhledejte plastový trychtýř a pak se zaposlouchejte do archivu ČT24. Zjistíte, že ta p...ostava v průběhu cca 50 minut zcela popřela to, co kvákala chvíli předtím na tiskovce s ODS.

Můžete si zanotovat "Skončili jsme, marná sláva..." a "Už po mně jdou...". Bude se to hodit.
25. 06. 2013 | 17:12

Drzá zrzka napsal(a):

Nemají kdy spravovat zem, neustále se perou o koryta.
25. 06. 2013 | 17:13

Yosif K napsal(a):

Admirál napsal(a):
1) Rusnok je provařenec. Jeho vehementní prosazování tzv. "II. pilíře důchodové reformy" - přeloženo "tunelu na důchodový účet" ho diskvalifikuje dělat ve Strakove byť jen hajzlbábu.

2) Pokud ale poslouží při odstavení koalice od moci, budiž mu to přičteno k dobru.
Každý den, kdy bude zabráněno jí činit pro tuto zemi "dobro" je dobrý.

3) Podaří li se dotlačit parlament k předčasným volbám, potom Zemane, palec nahoru.

4) A v tom má prezident jednoznačnou podporu veřejnosti. Ať se Aktualně a ostatní objektivní, nezávislá, demokratická média budou sebevíc snažit, pojedou sakra proti proudu.

5) A Livie Klausová v Bratislavě? Dobrý vedlejší přínos.

6) Myslím, že dnes je dobrý den, pane Urbane.
25. 06. 2013 | 16:42
ad 1) Rusnok je velmi pravicový socalista, napravo od Zemana. Z tohoto hlediska je lepší než demokraticky zvolený ultralevicový fanatik typu Dinsbir, když už by si člověk měl vybrat. Rusnok je možná pravicovější než Kalousek, aby se lumpenproletáři ještě nedivili.
ad 2) dtto ad 1)
ad 3) na tom má zájem CSSD, nikoliv Zeman. Ten má zájem na jednom - zlikvidovat současné vedení CSSD, jelikož se proti němu postavili v presidenstých volbách.
ad 4) veřejnost, kdo to je? Zaorálek?
ad 5) To je manželka to koho lumpenproletáři nazývali tuneldědek a ji nazývali tunelbabou?
ad 6) Možná to je dobrý den ale trochu jinak než si lumpenproletariát představuje.
25. 06. 2013 | 17:16

Křemílek napsal(a):

Pane Urbane pište si co chcete ale hlavně aby v česku skončilo panování monsignora kardinála Ryšelieho-Kalouska ! O jeho provařený ksicht už nikdo z občanů česka nestojí !
25. 06. 2013 | 17:17

Mac napsal(a):

ááá, slabomyslný flašinetář, duševní proletář, kafkovský josífek Káčko se dostavil, celý to tady po proletářsku zablil.
Konec debaty děti :-)))
25. 06. 2013 | 17:20

Agent W4C napsal(a):

Pozapomněl jste jaksi na Němcovou a Kalouska,kteří to samé dělali v opačném gardu...Zkuste si poplakat na Nečasově hrobečku...Pláčete sice hezky,ale u nesprávného hrobu...Vždy mne dojímá,když vidím,jak to Zeman všechno podělal...Nečas a jeho klika je to,před čím byste měl plakat...
25. 06. 2013 | 17:21

Pepa napsal(a):

Urbane, dej si obkládek a smoč si ústa Šťávičkou
25. 06. 2013 | 17:24

victor napsal(a):

JáJá je autor tohoto článku
25. 06. 2013 | 17:25

H2SO4 napsal(a):

Urban je zase na drogách.
25. 06. 2013 | 17:27

Němcové vtip dne napsal(a):

Němcová: "Ztrácíme čas. Ztrácíme dynamiku."

A vládní agonie odborných břídílů, zadlužovatelů, rozbíječů státu dynamiku "ZRYCHLOVALA." To jsou bláboly.
25. 06. 2013 | 17:28

Standa M. napsal(a):

Nic lepšího pane Urban, Zeman nemohl udělat a to vás s..e, že? Vy jste průměrný novinář, který vůbec nerespektuje cizí názory a jen se uchyluje k podpásovkám, t.j. špinavým pomluvám. Přesně tak jak uražená vrchnost z ODS, která se zaštituje 101 hlasy. A ty hlasy jsou legitimní? Nejsou, tak proč proti tomu nepíšete? Jestliže 8 poslanců skládá ústavní slib, že budou jednat a hlasovat tak, jak si přejí jimi zvolení občané a oni odejdou ze strany, za kterou byli zvoleni a založí si jinou, která nebyla vůbec ve volbách, tak to je podle vás v souladu s ústavou? Jenom se tady zesměšňujete svými bláboly. Jsem velice rád, že tu zlodějskou sebranku už brzo nebudu vidět a poslouchat. Chtěli ještě ten rok vládnutí k tomu, aby mohli dobře zamést vše pod koberec. Jsem přesvědčen, že na mnohé taky ještě dojde. Ono už to horší nemůže být. Stále lepší Rusnok, jak Kalousek, Nečas Němcová, Benda a jiní. Nahle v lepších časech pane Urban. Doufám, že to smete i vás.
25. 06. 2013 | 17:28

Zdeněk napsal(a):

Nemusím Zemana, ale tím, že sebral koryta Kalouskovi a jeho bandě u mne stoupl v ceně.
25. 06. 2013 | 17:28

Hanes napsal(a):

Vláda pryč, zamilovaná nula ve vazbě, z Šlachty a Ištvána celebrity, Zeman téměř monarchou.... A já se ptám: " Kde je Janoušek s Rittigem a ostatní gauneři???" U moře? Tak to je tedy opravdu ÚSPĚCH !!! Ony prostě ty kauzy typu "Zemanův kufřík", akce "Čisté ruce"........ nebyly "jen tak náhodou." Mistr lhář je pořád ve formě a dnes i u hlavního kormidla.
25. 06. 2013 | 17:30

Carlos V. napsal(a):

Před pár týdny jsem pod koucourovym (Hasenkopfovym) blogem o prezidentskych pravomocech uvedl uvahu, ze prezident muze vzdy, ma-li k tomu sanci - tedy pri padu vlady ci po volbach - jmenovat vladu jeho dcery a jejich spoluzacek.

Pry ze tomu nerozumim ...

Na moje slova doslo, vlada spoluzacek je zde.
25. 06. 2013 | 17:32

miláno z Děčína napsal(a):

Autorovi článku!
Nic nového z vašeho brka.Škoda papíru a tím stromu/obrazně,aby jste se neježil.Vždyť sedíte u počítače,že?/.
Jen doufám,že těch případných 101 jako by poslanců,budou až budou z hrušky dole,rovněž za tyto případné podpisy a hlasování,které zřejmě budou se snažit se tam udržet co nejdéle,samozřejmě po právu "stíháni,polapeni a zodpovědně-či-li zákonně a to těmi zákony,které si schvalovali dosud sami,odsouzeni.Nebojím se říci,že to musí být i pro jejich celé rodiny,že???
25. 06. 2013 | 17:35

gabriela napsal(a):

Každý prezidentův krok, který ukončí agónii a předsmrtné křeče mafiánské tříkolky, je dobrý. Tedy i jmenování Jiřího Rusnoka premiérem.

Ve svém projevu na Hradě mě Jiří Rusnok mile překvapil. Zdá se, že to ve skutečnosti není žádný nagelovaný paňáca v kravatě, ale statečný generál v záloze, který se nebojí jít i do velmi těžkého boje, pokud cítí, že je vyzván se ho se ctí účastnit. Minimálně má můj obdiv a respekt za svojí odvahu.

Nevidím dokonce ani žádný problém, pokud bychom žili do řádných voleb v rozpočtovém provizoriu. Pár měsíců (už to není ani rok), uplyne jako voda ...

Takže gou do Strakovky, vážený a milý premiére Jiří Rusnoku. Přeji mnoho úspěchů vaší vládě národní oběti, i třeba v demisi. A proč ne? Všechno je lepší, než žít v atmosféře humusu a morálního rozkladu, do kterého nás tříkolka dovedla, či dovezla ...

A také veliké díky panu prezidentovi Miloši Zemanovi. Má můj veliký respekt. Umí držet slovo. A to je veliká ctnost. Zvláště v politice ...

http://www.ceskatelevize.cz/porady/10101491767-studio-ct24/213411034000136-brifink-prezidenta-milose-zemana-k-reseni-vladni-krize/
25. 06. 2013 | 17:35

born65 napsal(a):

Už za ten žlučovitý tón, kterým píšete, Urbane, a kterým se bavím, ta prezidentova šaráda stála za to.
25. 06. 2013 | 17:35

Jim napsal(a):

Pane Urbane, mám pro Vás řešení - odstěhujte se odtud. Uleví se tak Vám i nám ostatním, uvidíte
25. 06. 2013 | 17:36

Topící se Peaka s LIDEM napsal(a):

chce ze sutuace vytřískat lacioné body. Podepsala Němcové podporu a nyní si vymýšlí body o kterých koaliční "partneři" při podepisování vůbec nevěděli. Kdyby nedejbůh B.Němcová byla pověřena ustavením vlády, opět by si koalice s LIDEM vytřela ....
25. 06. 2013 | 17:37

občan X napsal(a):

A kampak se najednou ztratil včerejší slib vašeho senilního blábolila, že v případě jmenování úřednické vlády bude pro předčasné volby, pane Urbane? :-))))
25. 06. 2013 | 17:38

BublinkaB napsal(a):

Kéž by jste se mýlil...
25. 06. 2013 | 17:38

Amatérský počtář napsal(a):

Být Rusnokem, nabídnu pár křesel Peace. Hned by byla pomyslná většina v ....
25. 06. 2013 | 17:39

oh napsal(a):

Carlos V.: A Rusnok je podle vás Zemanova dcera nebo spolužačka Zemanovy dcery?
25. 06. 2013 | 17:39

Jan Perun napsal(a):

Jan Urban je úplně v transu a šíří kolem sebe třídní nenávist. Zlobí se hůř než Kalousek, kterému vzali hračku zvanou státní rozpočet. ... Kluci dejte pozor ať Vám nepraskne žluč!
25. 06. 2013 | 17:41

Silvie napsal(a):

Zeman náhodou udělal dobrý tah - dal policii najevo, že jsou Blažkovy pokusy omezit její vyšetřování irelevantní. Ze hry vyřadil i Kubice.
Myslím, že Nečas, Kuba i Kalousek nebudou mít úplně klidné spaní.
Ono je úplně jiné vyslýchat "pana ministra" a řadového poslanečka.

Předčasné volby pravděpodobně stejně budou a jakékoliv řešení je lepší, nežli tahle příšerná a absolutně nedůvěryhodná vláda (byť v čele s proklamovaně "čistou" Němcovou).
25. 06. 2013 | 17:43

Silvie napsal(a):

občan X

"Senilní blábolil" už vyhrožoval tolikrát svým odchodem z vlády, že ho vůbec neberu vážně.
Copak můžete věřit politikovi a ještě k tomu maskotovi (byť poněkud ošuntělému) TOP 09?
Slibem nezarmoutíš, Kárl vám slíbí i modré z nebe...
25. 06. 2013 | 17:46

dzelo napsal(a):

Nevím proč se zabývat blábolem Urbana zralého k Chocholouškovi.Líbí se mi však jak zloději z vlády a parlamentu prskají když jim hoří koudel za zadkem.Tyto bezpáteřní kreatury se budou bít o koryto do posledního dechu a vůle lidu je vůbec nezajímá-ale bude a to mě těší.
25. 06. 2013 | 17:50

pwpw napsal(a):

Nějak se zapomíná na to, proč premiér P.Nečas odstoupil a co má tato pravicová vládní koalice v rozporu s vládními sliby za sebou - zvyšování daní, protiústavně prosazovanou Výjimku Z charty práv občanů EU,prezidentskou amnestii- o jejímž rozsahu, dopadech a existenci odpovědná vláda v parlamentní demokracii nic neví, protiústavní zásah vojenské armády v TV, Nezákonné a protiústavní řízení vojenského zpravodajství premiérem resp. jeho milenkou, protiústavní vyslání armády na Slovensko k pacifikaci interních politických problémů slovenské vlády, nezákonné financování politických stran prostřednictvím odkláněných peněz ze státních zakázek... kauzu CASA, Promopro,IZIP,Skarty.., protiústavně vytvořenou vládu spolu s nikým nevolenou stranou LIDEM, protiústavní zákony v oblasti nezaměstnanosti ponižující lidskou důstojnost, nevymahatelnost práva pro tisíce občanů, zneužívání práva, justice, policie, vojska a zpravodajství k dehonestaci osob, které na nezákonnosti této vládní koalice poukážou.
Tato vládní koalice -TOP, LIDEM,ods - ztratila to podstatné - důvěryhodnost a legitimitu vládnout a jediné, co mohou její představitelé učinit je odejít z politické scény. Arogance a drzost paní Němcové,paní Peake, pana Bendy,Kalouska, Schwarzen., pana Kuby ... je opravdu šokující.
25. 06. 2013 | 17:53

jája napsal(a):

Urbane, dej si mokrej hadr na hlavu a umyj si ohambí vlažnou vodou. Zeman, kterého jsem nevolil jako první politik plní sliby, zlikvidoval vládu Nečase, i bez něho stejnou vládu darebáků. V tom mu fandím jako rdtivá většina voličstva. Vždyť i Kalous může splnit slib a rozpustit se, žádná škoda, nikdo ho nechce, š...da vožralýho.
25. 06. 2013 | 17:53

Abuelo napsal(a):

Urbane, Urbane, Urbane!

Už jsi se úplně zbláznil a píšeš čím dál, tím větší bláboly a primitivní útoky na české vlastence. Vysvětluji si to jenom tím, že jako militantní člen party humanitárních bombardérů a prolhaných pravdoláskařů, agentů americko-židovské KFO a Sudetenlandmanschaftu přijdeš o miliónové odměny a prémie, protože jsi svými bláboly nezblbl tento národ tak, aby se nechal okrást o 6 biliónů korun Sudetenlandmaschaftem a americko-židovskou KFO (Kriminální Finanční Oligarchií, jinak známou pod názvem Bilderberg group nebo Svobodní zednáři nebo Trilaterální komise).

Asi ti, ty chudý amorální a bezcharakterní duchu, nedošlo, že opět začíná vítězit v Čechách národní uvědomění a národní hrdost, pro kterou obětovalo životy několik desítek generací českých vlastenců v 18., 19. a 20. století.

Aby ostatní čtenáři pochopili, jaký zločinný systém jsi nám se svým humanitárním bombardérem a prolhaným Pravdoláskařem, agentem americko-židovské KFO do naší vlasti importoval z USA tak zopakuji definici tohoto zločinného systému, kterému říkáte demokracie.

Současná demokracie je rafinovanou diktaturou KFO (Kriminální Finanční Oligarchie) a kmotrů (na místní a regionální úrovni) prostřednictvím psychopatického loutkového divadla zkorumpovaných a arogantních politiků. Tato diktatura je dále udržována kořistnickou a zkorumpovanou advokátsko-justiční mafií, která přeměnila právo na bezpráví a tvrdý byznys (právní stát přeměnili na stát právnický). Další oporou této diktatury jsou masmédia, která KFO přímo vlastní a nebo ovládá prostřednictvím psychopatického loutkového divadla zkorumpovaných a arogantních politiků (tzv. veřejnoprávní média) a prostřednictvím kterých vypírá mozky novodobým otrokům a prostřednictvím kterých se různé skupiny KFO rvou o svou stále větší moc a stále větší bohatsví. Dalším pilířem této diktatury je amerikanizovaný vzdělávací systém, který vychovává absolventy bez znalostí vlastní a světové novodobé historie a bez schopností vlastního úsudku a myšlení. KFO se dělí na dvě základní skupiny: Tou první je nadnárodní americko-židovská KFO, která ovládá svět a po pádu Berlínské zdi nemá ve světě rovnoceného protivníka. A potom každý stát má svoji vlastní KFO, která zoufale bojuje o přežití s tou nadnárodní KFO. Politici v jednotlivých zemí se potom dělí na ty, kteří hájí zájmy té americko-židovké KFO (u nás nějaký humanitární bombardér a prolhaný Pravdoláskař a jeho parta humanitárních bombardérů a prolhaných pravdoláskařů) a na ty, kteří hájí zájmy té domácí KFO (u nás nějaký Venca Peročmajz a jeho parta zlodějských a tunelářských modrých strak). Proto mezi nimi vládne vzájemná zášť a nenávist až za hrob.
25. 06. 2013 | 17:54

jája napsal(a):

Ještě, kdyby Němcová potřebovala 105 hlasů, tak jí je určitě kámošové nakoupí, o tom žádná, bratrstvo tuneláčů a zlodějů musí ukončit svou imunitu a vzhůru do tepláků,
25. 06. 2013 | 17:55

Matematik napsal(a):

Začíná se ukazovat kdo je na straně zlodějin. Zeman je hovado? Špatný prezident? Rozhodl špatně? Tak snad Urbane pudeme do voleb ne?
Natřeme to těm putinovcům a jiným zlořádům.
Pryč s Rusnokem, hurá do voleb.

Knihtisk Demokracie 1.0
Intertnet adigitální stopa Demokracie 2.0
Jen do Zemana a podobných putinovců a hlavně, hurá do voleb.
25. 06. 2013 | 17:57

Janes. napsal(a):

Panebože co to meleš Urbane,copak tu nežiješ,nevíš co se tu děje a dělo?Proč vůbec tato situace vznikla?Kdo je strůjcem tohoto stavu?To,že ještě může být těch modrých strak,myslím i s kaloskouvcema obviněno více?Copak jsi zastancem koruce a všelijakých zlodějin a intrik u nás?Modrý chlív,místo,aby šel do sebe a pomohl trochu s nápravou a pomohl nám dojít rychle k předčasným volbám,tak stará a divně se už 10 let chovájící se dáma vyhrožuje a vším a bere za rukojmi nás všechny a všem i policii,teda i útvaru vyhrožuje,který jich plácnul přes prsty.Ale je vidět,že jsi člověk,který je zřejmě něčím těm modrým zloduchům ,možná i zločincům,korupčníkům zavazán,jinak to nevidím Urbane.
25. 06. 2013 | 17:57

hujeroskeptický modrý pohůnek napsal(a):

Urbane klídek!

A když ani to nepomůže, tak doporučuji omývání jistých partií studenou vodou a to pomůže na beton!
Chce to prostě klídek a rozvahu.
Určitě není třeba šířit blbou náladu a to zrovna ted', když láska a pravda vítězí nad lží a tuneláři. Urbane klídek.
25. 06. 2013 | 17:57

Mac napsal(a):

no Diágo, nevím jestli nejste se svými rádobyanalytickými bláboly poněkud mimo.

Kája Píka se už nechala slyšet, že jestli jí al-Kalous pořádně nenasype, podpoří Rusnoka.

To budou transfery tlustejch obálek, to možná trumfne i Dalíkův měšec a jeho pozitivní motivaci těch dvou grázlů Pohanky s Melčákem
25. 06. 2013 | 17:59

ošuntělý maskot napsal(a):

Paní Sylvie,
prosím, poradte našemu elegantnímu švihákovi na hradě,že je dobré míti při ruce kapesník a neotírat si pot rukou.
25. 06. 2013 | 17:59

Docekal napsal(a):

Nestacim koukat, co lidi tu hejka blahem, ze se ritime do jeste vetsich sracek.
25. 06. 2013 | 18:00

Carlos V. napsal(a):

oh : jde o princip - parlamente, blabol si co chces. Prezident ma dva SVOJE pokusy a basta.

Je jedno, jestli si vybere dceru, jeji spoluzacku - anebo Rusnoka.
25. 06. 2013 | 18:02

hujeroskeptický modrý pohůnek napsal(a):

To Dočekal, co tak dohejkat, hmmm?

Neděkujem, není ani za co modrosvazáku Dočekal.
25. 06. 2013 | 18:04

Kelt napsal(a):

Již nyní jedou skartovačky na ministerstvech na plné pecky.
Zeman rozšlapal "koalici" bábovičky a Kalousek zelený vztekem prohlásil,že Rusnok není odborník,neb kdyby jím byl, tak tu funkci nepřijme.
Zato Kalousek je odborník na slovo vzatý-ekonomická moudra nasával v poslanecké kantyně z lahve "stoličné".
"krize se nás nedotkne,jenom budeme bohatnout pomaleji"-to měl bezesporu na mysli sebe a nákup letadel Cassa.
Jinak polemizovat/viz výše/s mozkovými polucemi autora nemá smysl.
25. 06. 2013 | 18:05

ld napsal(a):

Carlos V,

tentokrát nezvolil zlo. Je skalpel, který odřezává metastáze.
Tohle zatím stačí.
25. 06. 2013 | 18:06

mílla napsal(a):

Za to co udělali tomuto národu jim to patří. Okradli důchodce, matky s dětmi atd..... ale naopak na sebe nezapoměli. Kamarádičkové kmotrů o to nestojíme. Tam jde hlavně o to, že mají obavy z těch jejich kauz.
25. 06. 2013 | 18:06

Vox populi napsal(a):

Miloš je zlej a mstivej.Stejně jako Klaus nespojuje ale rozděluje národ.Oba jsou pro tento národ neštěstím.Oba namyšlení narcisové a kamarádi.Miloš navíc alkoholik.
25. 06. 2013 | 18:10

Silvie napsal(a):

ošuntělý maskot

Nějaký ten pot a viróza jsou marginálie ve srovnání s tím, že máme naději vidět Kalouska v šarmantním pruhovaném oblečku ( i když v našich "nápravných" zařízeních asi letí jiný dezén).
Když už jsme u etikety - Kárl by si mohl přes tu vanu aspoň zapnout sako, když leze před novináře.
Je-li vláda a parlament tak rozhořčená, proč nejde do předčasných voleb?
Že by kvůli korytům?
Kalousek říkal ,že kvůli povodním, teď zase kvůli "rozpočtové zodpovědnosti" (jaké??? ).
Peak se kroutí jako had (není náhodou pokrevní příbuzná hada na tři?)-prý není jisté, že podpoří Němcovou, ale přitom jí to podepsali.
S Peakovkou to opravdu ODS vyhrála.
Stačí,když jí socani slíbí koryto a ona si rychle spočítá, co má pro ni větší perspektivu.

Ježíš, to je jeden křivák vedle druhého.
Hnát to z vlády i ze sněmovny potěhem.
25. 06. 2013 | 18:10

killahcell napsal(a):

Pane Urbane,a co Váš kamarád disident Vondra a jeho provařené Promopro?To je vše v pořádku?Víte,radila bych Vám odstěhovat se odtud.Jistě Vaši novinářskou bystrost a schopnost negace v zahraničí ocení-a dojděte položit modré růže na hrob pana McCarthyho.Ten měl neamerické řečičky a články obzvlášť rád.
25. 06. 2013 | 18:12

ld napsal(a):

Vox populi ,

to vy určitě nejste :-).
25. 06. 2013 | 18:17

Vlkodav napsal(a):

Pecina ministrem vnitra???? A rovnou řekl, že bude dělat personální změny, i když nemá žádný mandát od voličů.
Takže už Ráth balí a všichni tuneláři si oddychli.
25. 06. 2013 | 18:19

Ukřižovaný napsal(a):

Děkuji, konečně normální názor. Ta banda levičáků si stále neuvědomuje, že vláda jim práci nedá, to můžou jen ti zlí podnikatelé... Pan prezident si zase neuvědomuje, že pokud podpoří Temelín z Ruska, žádný nebude, protože to co nabízí Rusové není v zemi EU licencovatelné. Ono o to ostatně nejde, jde hlavně o úplatky...
25. 06. 2013 | 18:19

dorda napsal(a):

buďte bez obav,může se klidně stát,žjeden nebo dva poslanci z koalice se dostanou do policejní vazby.
25. 06. 2013 | 18:20

HeHe napsal(a):

Vox populi,

Nejvíc spojují národ Kalousek s Peakovou.
25. 06. 2013 | 18:21

Silvie napsal(a):

Aniž bych si Zemana idealizovala, tvrdila jsem vždy, že je stratég a každý svůj další krok má patrně promyšlený jako při šachové partii.
Nikdy by nejmenoval Rusnoka bez machiavellisticky pragmatického záměru.
- Podaří se mu znicotnit vliv Blažka a Kubiceho na chod policie a st.zástupitelství
- Rozhasí stávající vládní koalici - budou se tříštít zájmy Topky, jež velmi stojí o předčasné volby, se zájmy ODS, která se jich bojí jako kříže
- Otestuje si sněmovnu
- Upevní vlastní vliv a znemožní koalici využívat jejího vlivu na státní firmy (ČEZ?)
25. 06. 2013 | 18:22

Mirek Dalík napsal(a):

dorda,

to je pravda. Zůstali by bez parlamentní většiny. Třeba je bude policie zavírat rychleji, než stihnou přikoupit většinu.
25. 06. 2013 | 18:23

Silvie napsal(a):

Ukřižovaný
A na to jste přišel jak, že není dostavba Temelína Rusy "licencovatelná" v EU?
Proč by asi tak jezdil Nečas do Ruska?
25. 06. 2013 | 18:24

Az napsal(a):

Pan Urban zase s oblibou používá slovíčko MY, viz jeho opakované "Potěš NÁS nebesa", koho tím má na mysli neupřesnil.
25. 06. 2013 | 18:25

scallop napsal(a):

Dovolim si pripomenout, ze Rusnoka podporil byvaly ministr dopravy Jaromir Schling. To je myslim prukazne.

Po Schlingovy splacela dluhy Spidlova vlada. Po Rusnokovi to bude Sobotkova vlada. A Milosek se ji bude pochechtavat.

Ja ovsem verim, ze se Rusnokove vlade podari vic nez maximalizovat minimalni mzdu. Milosek Gripenny nakoupit nestihl (pres korumpovani, proti kteremu jsou trafiky pro byvale poslance pouhe almuzny). Rusnok to, verim, zvladne. A pak tu mame temelin a dalsi slozite utraceni, ktere je treba vlade po pristich volbach venovat jako darek pro zacatek.

Bude zajimave sledovat, ktery ze soucasnych podporovatelu predcasnych voleb otoci prvni. Tipuji komunisty.
25. 06. 2013 | 18:26

JC napsal(a):

Všechny varianty jsou možné. I ta, že budeme mít ministerstvo kosmonautiky. Pokud tedy ve vládě zasedne odborník na kosmické lety pan soudruh Remek.
25. 06. 2013 | 18:28

Chechtal napsal(a):

JC,

jestli se odpovědným odklaněčům, rozbíječům a zadlužovatelům státu Zemanův mančaft nelíbí, ať rozpustí sněmovnu.
25. 06. 2013 | 18:31

strejc Josef napsal(a):

Pane Urbane, opravdu nemáte žádné jiné téma?
25. 06. 2013 | 18:33

Kalousek perlil napsal(a):

Riusnok se prý nechová jako odborník. Kdyby se choval jako odborník, musel by se chovat jako Kalousek. Anebo odmítnout Zemanovu nabídku a odpovědně uvolnit premiérské místo Kalouskovi a jeho loutkám.
25. 06. 2013 | 18:33

mb napsal(a):

silvie napsala: budou se tříštít zájmy Topky, jež velmi stojí o předčasné volby,

bejvávalo ... kdyby chtěli předčasne volby ... mužou se domluvit s čssd, ksčm a vv ... a sundaj sněmovnu ...

zatim to vypadá že budou topkaři s kalouskem v čele kličkovat jako zajíci jen aby předčasné volby nepřipustili ...

--- njn, co už, stane se ...
25. 06. 2013 | 18:35

pamětník napsal(a):

Jan Urban
zase žvaní. Nic slušnějšího a zároveň výstižnějšího říct nelze.
25. 06. 2013 | 18:35

Silvie napsal(a):

Zajímavý názor!!!

"Politolog Zdeněk Zbořil si myslí, že se politici všech stran úřednické vlády bojí jako čert kříže. Prý proto, že prezidentem Zemanem dosazení ministři - odborníci by mohli na jednotlivých úřadech vyšťourat nějakou letitou „špínu“. Kupříkladu by se tak mohly odtajnit nepravosti kolem církevních restitucí či by mohly vyplout na světlo nějaké nové smlouvy k sKartám.Proč se všichni politici napříč politickým spektrem bojí Zemanovy „úřednické“ vlády? Nemá to nějaký racionální důvod, o němž se ale veřejně moc nemluví? Politolog Zdeněk Zbořil má jasno - prezident Miloš Zeman chce přes své lidi prostě jen vědět, co všechno v jednotlivých resortech politici „protikorupční vlády“ Petra Nečase napáchali.

Němcová se potopila sama svým výrokem

„Miroslava Němcová se ale neumí pohybovat v té vysoké politice a naběhla si navíc tím, že řekla jediný bod svého budoucího programu a tou je kontrola státních zástupců a policie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tím se ale zároveň podřekla, je to dokonce její smrtící výrok, který způsobil, že i kdyby měla nějakou minimální naději, že by ji třeba prezident Miloš Zeman jmenoval na základě koaliční dohody, tak po tomto vyjádření už ji jmenovat ani nemůže. Není v tom ale Němcová sama. Všichni to totiž říkají jaksi v podtextu, tvrdí, že musí zastavit policii a státní zastupitelství. Ministr spravedlnosti Pavel Blažek to pak říká trošku obsáhleji, ale zase hloupěji."

PL
25. 06. 2013 | 18:35

JC napsal(a):

Levouni, i s variantou že po předčasných volbách budete mít Kalouska ve vládě byste měli počítat.:-)))
25. 06. 2013 | 18:36

Marek napsal(a):

Dobře to Zeman udělal!!Konečně skončí ta zlodějská mafie a pan Urban si může trhnout nohou.
25. 06. 2013 | 18:38

ja, richtig napsal(a):

dnes dosáhl pracující lid zdrcujícího vítězství, které se vryje do paměti stejně jako data 25.2 a 21.8. V čele s lidovým presidentem postavíme pevnou hráz proti kmotrům, kulakům, kapitalistům a možná i pracující inteligenci. Spolu s blogaři vytvoříme pod vládou osvíceného prezidenta prvobytně prosperující společnost, kde budou mít od zítřka všichni nadprůměrné příjmy, penze, a ano, dokonce i dávky v nezaměstnanosti budou nadprůměrné, všechny. Nasytíme hladovějící lid ze znovu znárodněných vytunelovaných podniků a dáme práci všem nezaměstnaným při stavbě celosvětově potřebného průplavu Labe, Odra, Dubaj. Našimi velvyslanci se stanou čestní a neúplatní členové dělnicko-rolnické rodiny Klausů.
Třikrát hurá,
třikrát sláva.
Janoušek vám zdálky mává.
25. 06. 2013 | 18:38

Silvie napsal(a):

mb
Kalousek si myslel, že získá nad ODS, budou-li rychle předčasné volby. Proto tolik trojčil kvůli Němcové - i když nevím, kdo z voličů by se na tu "světici" mohl chytit.

Teď možná hraje i o imunitu...kdo ví?!
Policie má podporu prezidenta a vláda je zcela paralyzovaná, tudíž může svobodně konat.
25. 06. 2013 | 18:38

Ha? napsal(a):

JC,

Kalousek chce přestoupit do ČSSD anebo do KSČM?
25. 06. 2013 | 18:39

čert }:o napsal(a):

zatím co si politici hrají na svým písečku
aniž by se starali o zem tady se diskutéři
hádají a uráží v jejich jménu
Že se lidi nestydíte ve jménu všech těch
našich "milých" politiků plivat jeden
na druhého Myslíte že vám osobně něco někdo
z těchto soudruhů něco dá?
Leda tak na vás hodí flegmatickej bobek
Lidem kterým je třeba pomoct to hodí
Nova do zpráv a už se jede
Proto mohou neustále zvyšovat a dražit
a tunelovat neboť ví že lidi se postarají
Stačí jeden klip o smutném pejskovi pánovi
holčičce kočičce a statisíce jedou na konta
Mají to tak jednoduché a vy je v tom podporujete
Že se lidi nestydíte hádat se kvůli nim
Nenávidět a urážet plivat a zesměšňovat
jeden druhého ve jménu korytářů a tunelářů
25. 06. 2013 | 18:40

V pohádkách je všechno napsal(a):

ja, richtig

hovene, ty se nezdáš!
25. 06. 2013 | 18:41

JC napsal(a):

Silvie
"Policie má podporu prezidenta a vláda je zcela paralyzovaná, tudíž může svobodně konat."

Kam na ta moudra chodíte ? Že by příručka mladého komsomolce ?
25. 06. 2013 | 18:41

JC napsal(a):

Ha? napsal(a):

Socani chtějí dát s bolševikem dokupy víc jak 50% ?

Až jindy na svatýho Dyndy.
25. 06. 2013 | 18:44

Mario PuzzleTeď se dovídám od Dona Kuby, napsal(a):

že bez vlády odpovědných odklaněčů a tunelářů ČR zbankrotuje. Tato odpovědná vláda totiž odmítne schválení rozpočtu bez ohledu na to, jaký bude.
25. 06. 2013 | 18:44

Rosťa napsal(a):

Pane Urbane
Jak to tady čtu, tak jste tu všem pro srandu. Stojí vám to za to? I Pehe s Hvížďalou začali psát rozumně, jen vy máte trochu delší vedení. Holt, komu není shůry dáno ....
A Zeman se mi začíná líbit, bude tu ještě veselo. Jen mám starost o Kalouska,nějak moc s ním cloumá vztek. Aby ho chudáka nekleplo, protože to by byla velká národohospodářská škoda a já bych se nedožil toho, jak bude vyfešákovaný v tom pruhovaném stejnokroji.
VolímKarelpravdolásci všech zemí, spojte se. A táhněte do pr ... čic.
25. 06. 2013 | 18:46

Ha? napsal(a):

"JC napsal(a):
Levouni, i s variantou že po předčasných volbách budete mít Kalouska ve vládě byste měli počítat.:-)))" Levouni by ho mohli mít ve vládě, jedině kdyby do některé levicové strany přestoupil.
25. 06. 2013 | 18:46

Silvie napsal(a):

JC
Nikoliv - příručka Langera, Kubice a Blažka.

Asi vám ušlo, jakým způsobem odstranil Kalousek s Kubicem policejního prezidenta a jak vyhrožoval Blažek kontrolou zásahu ÚOOZ, k níž není ani zmocněn.
Pěkně by se všechno zametlo pod kobereček a jelo by se vesele dál.
Já jsem naprosto spokojená - předčasné volby evidentně budou a tahle neskutečná špína půjde od válu.
Vzhledem k tomu, jak podrážděně kvičí Urban, Reflex a další o "puči", je vidět, že s gaunery je to povážlivě nahnuté...
I kdyby Zeman neudělal víc, nežli dostal ty grázly do lochu (nebo alespoň jejich nejhorší vzorky), tak udělá víc, nežli všechny vlády za 23 let dohromady.
25. 06. 2013 | 18:46

smutný napsal(a):

Ukřižovaný napsal(a):

Děkuji, konečně normální názor. Ta banda levičáků si stále neuvědomuje, že vláda jim práci nedá, to můžou jen ti zlí podnikatelé...
**********************************************************

Podnikatelé dostali od "pravicových" vlád dárek v podobě nízkých daní a vysokých paušálů aby si tím zajistili jejich přízeň ve volbách a odůvodnili to tím, že prý ti naši podnikatelé použijí tyto peníze na vytvoření nových pracovních míst. Kde ty místa jsou, když nezaměstnanost roste??
25. 06. 2013 | 18:47

pamětník napsal(a):

JC:
Řekl bych, že názor Silvie o policii není tak daleko od skutečnosti.
25. 06. 2013 | 18:49

JC napsal(a):

Ha? napsal(a):

Aha, dokonale jste mě odzbrojil vaší logikou.
25. 06. 2013 | 18:50

zemedelec napsal(a):

Paní Silvie.
Já si to myslím také,že se hodně bojí,nechat nahlédnout do hospodaření každého ministerstva.Tady bude zajímavé sledovat reakce Klause,všude můžeme narazit na jeho prsty.
25. 06. 2013 | 18:50

džon uzený bok napsal(a):

A jakou pozitivní vizi měla, pane Urbane, současná vláda? Že se nehne z místa? Neustále opakují, včetně vašeho štramberka, že 101 mají a je to většina. pokaždý tomu předchází zoufale trapná štrapáce vzájemnejch šprajců a postranních zájmů, což prezentují jako jednotu. ano, je to jednota názoru obyvatel spolkečné cely.
jak to, že vědí jistě dopředu, že podpora neprojde? copak už dřív nepřecházeli poslanci mezi stranami kolem dokola?
vaše jednota, rozhořčení a hraná zásadovost je k uzoufání falešná. v diskusi nemůžete uspět, pane urbane, taky asi proto ji nevedete
25. 06. 2013 | 18:50

Ha? napsal(a):

JC,

třeba k nim přestoupí v převleku a inkognito. Vystopovat by ho mohli jedině skrze Stolichnou (tedy intimspray).
25. 06. 2013 | 18:52

JC napsal(a):

pamětník napsal(a):

Od kdy je práce policie závislá na podpoře nebo nepodpoře presidenta ?
Množná v CCCP to jo.
25. 06. 2013 | 18:52

Silvie napsal(a):

Zemědělec
Já bych ani neřekla Klause, jako Kalouska.
Klaus ale samozřejmě korupci vždy přehlížel jako něco, co si odmítá připustit.

Za vším hledej Kalouska - to je malý český Machiavelli.
Jenže se Zemanem padne kosa na kámen...
25. 06. 2013 | 18:55

ja, richtig napsal(a):

V pohádkách je všechno

"hovene"?... nebuď sprostý, soudruhu.
Raduj se ze společného díla, dobrá věc se podařila, sněmovna se položila. Skvělý den pro demokracii, jako by to byl úsvit přímé demokracie, přímá cesta bloger-prezident-vláda lidu. Dnes se bude tančit všude, ale pozor na virózu.

Sním o tom, že by se mohl do vlády dostat nejchytřejší ekonom na světě, ten by si jistě s rozpočtem poradil, raz dva, první-druhý, a hned by bylo rozpočítáno, jako při privatizaci.

Lid se raduje a karavana kmotrů táhne nerušeně dál.
25. 06. 2013 | 18:56

Prognostik napsal(a):

JC,

je možné, že někteří poslanci - exministři Kalouskovy koalice budou v nejbližším čase zasedat v cele vedle D.Ratha.
25. 06. 2013 | 18:56

Silvie napsal(a):

JC
Podpora prezidenta je v případě policie jenom morální.
Jestliže Zeman veřejně deklaruje, že ohlídá, aby policii nikdo neházel při vyšetřování klacky pod nohy (poslechněte si vyjádření policajtů, kteří šetřili korupční kauzy, jak s nimi bylo zacházeno) a nedocházelo k úkolování st.zástupců, pak nejde o žádný nepřípustný zásah. Naopak.

Jako ve střední Africe (ani ne jako v Rusku) to u nás chodilo až dosud.

Nejstrašnější poměry panovaly za Langera, jenž se navíc přítelíčkoval s Mrázkem a podobnými kreaturami z podsvětí. Fajn společnost, ne?
25. 06. 2013 | 18:59

Zbyněk Bykala napsal(a):

ja, richtig,

"Sním o tom, že by se mohl do vlády dostat nejchytřejší ekonom na světě, ten by si jistě s rozpočtem poradil, raz dva, první-druhý, a hned by bylo rozpočítáno, jako při privatizaci." To víme všichni, že sníte o tom, aby se Kalousek opět dostal do vlády a unikl tak Ištvánovi.
25. 06. 2013 | 18:59

Rumcajs napsal(a):

Mraz prichazi z Kremlu. Vlada je svrzena policejni akci pod smesnou zaminkou ,zatimco daleko horsi pripady,jako je SHD nebo Bamerk nechava statni zastupitelstvi zcela chladnym . Nyni se jasne ukazuje, ze cela akce byla rizena Zemanem, aby nacpal do klicovych sve spolumafiany .Cekam, kdy se ministrem vnitra stane Slouf.
Souhlasim s Vama pane Urbane. Potes nas Panbuh,az se tato zlodejsko-mafianska skupina rozleje po vsech ministerstvech.
25. 06. 2013 | 19:03

Nestor napsal(a):

Pan Urban tady nádherně potvrzuje,že Miloš Zeman se ani trochu nemýlí,když nazývá "některé novináře" škůdci národa a žumpou společnosti.Nenapadá mě nic přiléhavějšího než ...."psi štěkají,ale karavana jde dál". Rusnoka přece nikdo nemůže podezírat z levičáctví.Rusnok byl,nebo dokonce doposud je,členem PRAVICOVÉHO "NERVu" .Pravice by tedy měla Zemanovi děkovat,že jim dodal na post premiéra velice příznivého člověka.Ale oni se prostě hromadně bojí,že pod Rusnokem nebude nikdo politicky omezovat stíhání skandálů členů vlády a Parlamentu a vvvvotoomtoje,že ? :-D
25. 06. 2013 | 19:04

Ivo Vyštván napsal(a):

Rumcajs,

tak ji svrhněte jak jste slíbili, loupežníci.
25. 06. 2013 | 19:05

kenyh napsal(a):

Pane Urbane,podle vás je lepší ještě rok nechat Kalouskovu bandu rozkrádat státní rozpočet? Být na vašem místě byl bych červený až na místech kde nohy ztrácí slušný výraz. Styďte se.
25. 06. 2013 | 19:06

Silvie napsal(a):

Rumcajs

Zlodejsko-mafianská skupina tam byla až dosud...

Ale vám asi vadí amatérští kradoši z levice víc, nežli tuneláři miliard z "pravice".

Pokud se emancipuje policie a st.zastupitelství, s kradením a trafikami to bude podstatně složitější.
Minimálně už se nebude moci krást v takovém rozsahu ,jako to dělali soudruzi z ODS (Kapsch, IZIP, S karta, Opencard, Blanka, IT systémy na MPSV, MD , círk.rest.).

Co vytáhnete na socany?
Kočárkáře Svobodu nebo břídilka Grosse?!
25. 06. 2013 | 19:08

vasja napsal(a):

JC napsal(a):
Levouni, i s variantou že po předčasných volbách budete mít Kalouska ve vládě byste měli počítat.:-)))
--------------
:-))
Ale rozdejchaj to.
Bude jejich.
25. 06. 2013 | 19:08

Rumcajs napsal(a):

Silvie
Koho myslite temi amatery ? Grosse,Ratha,Paroubka,Srbu .....?
A muzete mi jmenovar ty profesionaly ?
25. 06. 2013 | 19:11

Silvie napsal(a):

Vasja


Pořád ještě nechápete, že to není o "levounech a pravounech"???
Ale o všeho schopných grázlech a zlodějích?

Já se necítím být ani "levounem, ani pravounem".
To, že teď přijde nepochybně k veslu ČSSD, přičtěte na vrub "pravici".
Udělala pro to úplně všechno.
25. 06. 2013 | 19:14

smutný napsal(a):

zde je popsána podstata a cíl tzv. pravice: Zdravotnictví za Šnajdra a po něm. Nebo opět s ním?

„Myslím si, že většina novinářů vliv pana Šnajdra, respektive zájmových skupin, kterým zřejmě pomáhal, naopak spíše podceňovala a podceňuje i nadále,“ odpovídá na dotaz MT
prezident České lékařské komory Milan Kubek. Stejného názoru je imunolog RNDr. Vlastimil Král: „Nemyslím si, že byla jeho moc přeceňována. Spíše naopak. Věřil bych i tomu, ze zveřejňované případy mohly byt jen špičkou ledovce.“

Šnajdrův velký vliv spočíval především v tom, že přímo ovlivňoval tvorbu zákonů, které umožnily odklon státních peněz do soukromých firem. Známým příkladem je například prosazení legislativy o zrušení zdravotních ústavů. Před dvěma lety, kdy tento klíčový zákon sněmovna schvalovala, redakce MT informovala o tom, jak se Marek Šnajdr snažil prosadit změnu co nejrychleji a bez povšimnutí veřejnosti. Jako poslanec využil toho, že sněmovna otevřela zákon o ochraně veřejného zdraví kvůli implementaci evropských norem ohledně hodnocení kvality vod. Místopředsedkyně Odborového svazu zdravotnictví ing. Ivana Břeňková k této kauze poznamenává:

„Měla jsem možnost se setkat s Markem Šnajdrem v době, kdy působil jako náměstek ministryně Juráskové. V té době došlo k faktickému zrušení několika zdravotních ústavů. Díky velké iniciativě odpůrců rušení ústavů se podařilo, že byl zachráněn alespoň Zdravotní ústav v Ústí nad Labem. Pamatuji si, jak Marek Šnajdr jako poslanec na jednání výboru pro zdravotnictví vůbec nedovolil mé vystoupení na obranu zdravotních ústavů,“ říká pro MT Břeňková.
25. 06. 2013 | 19:14

Není nad odborníky napsal(a):

Rumcajs,

profící a naslovo vzati odborníci v oblasti tuneláže byli ve vládě odpovědných hospodářů a antikorupčníků. Jeden vedle druhého - samí mistři svého řemesla. (př. Vondra, Drobil, Drábek, Besser, Kalousek, Schwarzenberg, Bendl, Nečas...)
25. 06. 2013 | 19:16

vasja napsal(a):

No tak když vládu odborníků, tak jedině s Kavanem, Schlingem, Palasem a taky s tim, co vypadá jak tlustá housenka...... tak ten určitě.
25. 06. 2013 | 19:18

Rumcajs napsal(a):

Neni...
To jsou jen kecy. Jestli mate dukazy,predlozte je.
25. 06. 2013 | 19:20

Silvie napsal(a):

Rumcajs
Co je Gross proti Kalouskovi (MO a bílý koník Parkanová) nebo Řebíčkovi (Kapsch). Ubohý troškař.
A Rath? Stejná kategorie jako Gross, jen inteligentnější osobnost.
Paroubek? Praní peněz vydáváním jeho pamětí? A co dál? Nějaké drobné?
Srba? Naprostá nula.
Stavíte družstvo kapesních zlodějíčků proti ostříleným kriminálníkům.
Každý z těch megalomanských "projektů", které jsem vyjmenovala, stál tenhle stát miliardy (a ještě stát bude).
Jenom Blanka se prodraží o pěkných pár miliard. IZIP, Opencard, Skarta, Kapsch jsou nefunkční projetky, které ovšem daňové poplatníky stály miliardy, podobně jako IT systémy na hovno.

To, co šlohli vámi jmenovaní socani (bůh je mi svědkem, že nejsem jejich příznivcem) nepokryje ani dohromady např. "superprojekt" Opencard.

Není vám trapné takhle hloupě lhát?
Vždy´t to tahá za oči. Fakt nejsem idiot a umím počítat.
25. 06. 2013 | 19:21

Ono to nějak dopadne napsal(a):

Rumcajs,

Třeba je předloží Ištván z ÚOOZ. Nevíte proč mu nechtějí ti naslovovzati odborníci dopřát klid na práci?
25. 06. 2013 | 19:22

Silvie napsal(a):

Vasja

Poděkujte vašim soudruhům.
Předali jim to na stříbrném podnose.
Po téhle hrůzovládě už mě děsí ani ten Sobotka s Haškem.
A to je co říct.
25. 06. 2013 | 19:24

Rumcajs napsal(a):

Smutny
Do cela LK Kubeka prosadil Rath. Lk je zkorumpovana zumpa. Kubek je te posledni,kdo by mohl mluvit o odklaneni penez.
25. 06. 2013 | 19:24

český maloměšťák napsal(a):

V době, kdy občané nejenomže nejsou schopni rozeznat, kdo z tkzv. jejich "zastupitelů" hájí jejich zájmy a kdo zájmy Mafie a kdy dojde dokonce k tomu, že se na úřadě vlády, tedy nejvyššího výkonného orgánu moci organizují obchody a dohody silně připominající ty, kterými se k moci propracovává Mafie...snad jen osel nebo gauner nebude volat po nových volbách, v co nejkratším možném termínu...a jen pokrytec nebo manipulátor bude mluvit o tom, že jsou moc drahé.

To je to nejbrutálnější narušení ústavy / s malým " u" /...nikolivěk tanečky kolem formálních možností, jaké jsou k dispozici té či oné straně. Ten koncept vytunelování demokracie coby metody hledání souhlasu LEGITIMNÍCH stran tak, že strany už nejenže vůbec nehledají souhlas, ony se předhánějí v tom, kdo na tom marasmu více vydělá - to je neústavní.
A to se týká i prezidenta, bohužel.
P.S. Jinak se divím, proč se tkzv. pravice nepřikloní také k předčasným volbám a nezačne co nejrychleji hlasitě brojit /strašit/ proti mocenskému spojení ČSSD a KSČM. To jediné ji může zachránit od debaklu.
Zřejmě už vyhořela nejen personálně, mravně a výkonnostně...ale i mentálně.
25. 06. 2013 | 19:24

Silvie napsal(a):

oprava -neděsí
25. 06. 2013 | 19:24

Rumcajs napsal(a):

Silvie
Vy znate majetkove pomery lidi,o nichz mluvite ? Kde ma Kalousek nebo Parkanova ty vily ?
25. 06. 2013 | 19:26

Rumcajs napsal(a):

V televizi uz hlasili, ze Rusnok se pusti do Temelinu. Z toho jde az hruza, jakou moc tu ma ruska mafie a koho vsechno maji pod palcem.
25. 06. 2013 | 19:29

Amatérský psycholog: Opačný efekt napsal(a):

český maloměšťák

"P.S. Jinak se divím, proč se tkzv. pravice nepřikloní také k předčasným volbám a nezačne co nejrychleji hlasitě brojit /strašit/ proti mocenskému spojení ČSSD a KSČM. To jediné ji může zachránit od debaklu." Kdyby to udělali, je možné, že by nahnali ještě víc hlasů ČSSD a KSČM. Lidi je už mají plné zuby, jen je někde zacítí. Až začnou znovu mobilizovat, může se stát, že dostanou sami rajčetem.
25. 06. 2013 | 19:29

Rumcajs napsal(a):

Ono.....
Bohuzel, nevim, o cem pisete.
25. 06. 2013 | 19:31

Kožený je na ženy napsal(a):

Rumcajs: Kalousek i Nečas jsou po rozvodu chudí jako V.Kožený.
25. 06. 2013 | 19:31

Občan napsal(a):

ČM,
představte si, že máte řekněme 6timegovou hypošku, z níž jste díky platu a "náhradám" zatím splatil skoro 2 mega. Další rok u koryta znamená dlaších řekněme 600 000 splacených bez starosti o to, zda Vám zbude na jídlo a inkaso.
Protože i ta největší lemra ve sněmovně bere měsíčně 100 litrů a z toho skoro půlku NEDANĚNOU. Většina z nich už v životě nebude mít takový příjem, ale hypošku budou muset splatit.
Vy byste se za takových okolností vzdal koryta?

No, a pravici ještě navíc děsí ztráta imunity. Většinu z ní (nemohu vyloučit, že se mezi nimi najde i několik jedinců, již se nemají čeho obávat). Některé opravdu hodně. Takže i kdyby chtěli rozpustit sněmovnu, obava z možného trestního stíhání jim v tom brání. Jsou doslova mezi mlýnskými kameny.
25. 06. 2013 | 19:36

pamětník napsal(a):

JC:
"Od kdy je práce policie závislá na podpoře nebo nepodpoře presidenta ? Množná v CCCP to jo"
Od té doby, kdy vláda ústy ministra vnitra vyhrožuje přešetřování zásahu policie, aniž by na to měla vláda oprávnění. Ne v CCCP, nýbrž v ČR.
25. 06. 2013 | 19:38

Rumcajs napsal(a):

Kozeny....myslim, ze na tom budou zhruba jako Bohousek.
25. 06. 2013 | 19:39

pamětník napsal(a):

Rumcajs
podporuje Urbana. Svůj k sému. :)
25. 06. 2013 | 19:40

D. napsal(a):

:D
Podpis za 300 eur. Ransdorf podvádí, naznačují nizozemští novináři.
http://zpravy.idnes.cz/ransdorf-podvadi-v-evropskem-parlamentu-ff5-/domaci.aspx?c=A130625_175824_zahranicni_brm
25. 06. 2013 | 19:44

Jakýsi Gerloch napsal(a):

straší, že Zeman nemá jinou možnost jenom konat rychle po odmítnutí Rusnoka. A jakoby mimoděk přiznává, že žalobu za zdržování by musela podat sněmovna 2/3 většinou jak parlamentu tak senátu. Kterýmžto pádem Zeman může zdržovat do soudného dne. DSenát určitě 2/3 nikdy nebude žalovat Zeemana u ústavního soudu kvůli liknavosti. Nebude riskovat, že by v přímé volbě byl na hrad zvolen nějaký fialový maskot.
25. 06. 2013 | 19:45

z koncertních síní napsal(a):

Schwarzenberg se pokusil napodobit slavné číslo starého Bendy se Čtvrtníčkem u cimbálu, jen se mi zdálo, že je intonačně trochu vedle.

Zato topinky si objednaly zmlácení poslance Ransdorfa v Evropském parlamentu.
S nebezpečně se blížícími volbami a stále omezenějším Schwarzenbergovým pěveckým repertoárem se takové útoky na zadlužené a denervované komunisty budou zřejmě opakovat stále častěji.

Útočník, vydávající se za homosexuálního novináře mi velmi připomínal provokatéra ze známé kauzy Mirka Topolánka.
25. 06. 2013 | 19:54

Franta napsal(a):

V těch komentářích už chybí akorát ta hesla, co si ještě pamatuju... Bože, bože..
25. 06. 2013 | 19:55

Jiří napsal(a):

Kecy, žvásty.
25. 06. 2013 | 20:02

Mac napsal(a):

hysterka Rumcajs se hroutí z představy, že se bude dostavovat Temelín a že by ho mohli dostavovat Rusové :-)))

prostě Rumcajs hysterka, která ničemu nerozumí, nechápe, že dostavba Temelína Rusákama je to nejlepší, co se dá udělat.
25. 06. 2013 | 20:02

hanick napsal(a):

Urbane, Urbane....jindy se to četlo bez pohrdání. O co Vám jde?
25. 06. 2013 | 20:10

vasja napsal(a):

Silvie napsal(a):
Vasja

Poděkujte vašim soudruhům.
Předali jim to na stříbrném podnose
--------------
Silvie.
To nejsou moji souzi.
Ti moji dostávaj do 2%. A to je škoda.
:-)
25. 06. 2013 | 20:12

chocheta napsal(a):

Pane Urbane, doufejme, že lidé vašeho ražení, budou konečně nuceni si vydělávat nějakou prací, než demagogickými žvásty. Je s podivem, že vláda rozpočtové odpovědnosti rozjela dluhovou spirálu, vláda protikorupční má nakročeno do vazebních cel, vláda ekonomických reforem deformovala dosud funkční systémy tak, že se staly nefunkčními, o hsopodárnosti ani nemluvě...
25. 06. 2013 | 20:35

Jemnický napsal(a):

To, oč se tu hraje, je vejvar z Temelína a církevních restitucí. Kdo ho dostane, ten bude mít vejvar i ze zbrojních zakázek atd. ODS a TOP tuto hru asi už prohrály a jako strany bez peněz a moci nutně skončí.
101 hlasů bude Němcová potřebovat až ve sněmovně při hlasování o důvěře nové Zemanově vládě. Tam je mít nebude. Peake licituje u Zemana cenu za hlasy a slib, který dala Němcové, je jen součástí její hry.
Pokud to Peake přežene s požadavkem, tak si Zeman sežene něco levněji přímo u ODS nebo TOP.
Všechno kolem jsou jen dýmovnice.
25. 06. 2013 | 20:40

David napsal(a):

"...Jedinou další možností jsou nové volby - jinak řečeno útěk dopředu - a po nich s největší pravděpodobností opět sociálně demokratická vláda bez pozitivního programu s podporou komunistů. Potěš nás nebesa - opět - což neubírá vůbec nic na platnosti mnohého z jejich kritiky koalice...."

-----------------------------------------------------------------------------------

Jedovaté sliny nic neřeší.

Se strašením - podpory komunistů - už jděte do háje.

Příště se v zájmu objektivního pohledu více věnujte naprosté neschopnosti pravice SLUŠNĚ vládnout.

Jak a PROČ skončily vlády Klause, Topolánka a Nečase???

Zeman zvolil nejlepší možné řešení ze všech špatných.

V současné době ODS a TOP 09 -

čím déle a čím více budou OTRAVOVAT a VYHROCOVAT situaci

ve stylu po nás ještě větší potopa, tak ve volbách nedostanou ne 10%, ale třeba ani ne 5% hlasů, protože po tom co už předvedly, a jak se ukazuje ještě chtějí předvést, tak hlas jim může dát už jen hlupák nebo darebák.

ODS a TOP 09 nejsou schopni žádné sebereflexe, jsou už trapní, když předem vyhrožují, že hodlají jít i přes mrtvolu rozpočtového provizoria.

Čím déle budou prodlužovat tuto svoji agonii, tak tím pro ně HORŠÍ výsledek ve volbách, kdy se s vysokou pravděpodobností může stihnout zformovat nová "pravicová" alternativa.

Jinak prezident Zeman nemusí mít obavy, že předčasné volby by stály náš rozpočet až 400 milionů. Naše policie před několika dny našla velký poklad. Ke 150 milionům a několika desítkám kilo zlata se nikdo nehlásí a tak se tento nález stává majetkem státu.
25. 06. 2013 | 21:12

Maximus napsal(a):

Kate staroměstský Mydláři Jene,
čekáme už jen na tebe!
Když nepřišli rytíři z Blaníku,
pojď nám udělat pořádek v kurniku.
Zvládl jsi 27 českých panů,
zvládneš lehce i tuto vládu
už vidím jak Míra Fedkurát
bude mít jako poslední na krku tvůj špagát!
25. 06. 2013 | 21:16

Štětináš a Motowidle napsal(a):

pane editore, to je pojetí demokracie a svobodného diskursu velmi zvláštního ražení, jste na sebe hrdý? (smazán příspěvek)
25. 06. 2013 | 21:21

Silvie napsal(a):

Rumcajs
S tím Kalouskem a spol. jste mě pobavil.
Fakt.
Kde má asi Kalousek ty stamiliony (nikoliv miliony)třeba z hazardu, od Štávy nebo z círk.rest. - on totiž není žádný troškař.
No asi někde na Panenských ostrovech jako Ivoš Rittig. Však on v tom jako ministr financí jistě umí chodit. Mě se na to neptejte, já nekradu a mám legální konto v obyčejné bance.
Přiznejte se, že jenom vtipkujete a nemyslíte to vážně s vydáváním Kalouska za neposkvrněného národního hrdinu?! S tím byste mohl udělat terno v nějakém humoristickém pořadu a pobavit celý národ.

A kde se vzala najednou ta vaše důvěra k informacím z TV?
Mně je srdečně jedno, kdo dostaví Temelín, hlavně když mě netrefí šlak u každé složenky za elektřinu.
25. 06. 2013 | 21:23

Silvie napsal(a):

Vasja
Svobodní?
Kdysi jsem je chtěla volit, ale pak jsem pochopila, že je Mach stejný asociál jako Drábek nebo Kalousek. Nic pro mne.
Ten by chudé a postižené nejradši taky házel ze skály.
25. 06. 2013 | 21:25

Yosif K napsal(a):

Silvie napsal(a):
Rumcajs
S tím Kalouskem a spol. jste mě pobavil.
Fakt.
Kde má asi Kalousek ty stamiliony (nikoliv miliony)třeba z hazardu, od Štávy nebo z círk.rest. - on totiž není žádný troškař.
No asi někde na Panenských ostrovech jako Ivoš Rittig...
KONEC CITATU...

Nebo že by makal plnou parou pro firmu s "hanonymními majiteli z FRIBOURGU" jako Mládek A JANSTA?

MĚ NEJVÍC POBAVÍ MUDROLÍMNI A MUDROLÍNKY KETŘÍ SI PŘEDSTAVUJÍ ŽE KDYŽ NEKDO TLACHÁ O BOJI ZA PRÁVA "CHUDÝCH LIDÍ" tak že to už automaticky znamená že nemůže krást pro sebe....
25. 06. 2013 | 21:28

SuP napsal(a):

Bratře Jemnický -
Říkám totéž, i když jinde.
25. 06. 2013 | 21:41

Silvie napsal(a):

Yosif
O Janstovi jste si přečetl včera v novinách a Mládek je vcelku odvařená figurka.
Tihle břídilové že se vyrovnají Kaldovi nebo aspoň Cabrnochovi s Ouzkým či primitivnímu obtloustlému vexlákovi Oulickému?
Když už, tak jste mohl použít aspoň vexláka Bendu z Ústí versus Oulický.
To je podobná váhová kategorie jako Jansta.
Ovšem na "pravicové" soudruhy nemají, to byste naši vládní koalici velmi podceňoval. Máte to marné. Už jenom Blanka je takový megatunel, že to nespraví anit tucet Grossů říznutých Jansty.
Inu, komu čest, tomu čest- profíci se poznají na první pohled.
25. 06. 2013 | 21:51

rejpal napsal(a):

Silvie
Byla by to docela štěpná hra - zkusit spárovat šizuňky stejné kategorie na obou stranách. A bylo by zajímavé, co by z toho vylezlo. Ale já jsem na to línej, a Yosif si plete kategorie. Kdyby aspoň nabídl deal dva za jednoho. Za kolik by byl ministr financí?
25. 06. 2013 | 21:55

čert }:o napsal(a):

SuP napsal(a):
Nevím, kde dělám chybu, ale tentokrát nesouhlasím ani s panem Urbanem, ani s přítelem Muellerem. Protože podle mého stačí, když Rusnok do příští vlády navrhne lidi z parlamentu, nebo ze stran v parlamentu vážně zastoupených. Velice bych se divil, aby sněmovna takto ustavenou vládu neschválila, zejména poslanci stran, které by v parlamentu evidentně končily.
25. 06. 2013 | 16:49
---
ahoj SuPe
no za sebe musím říct že je to děs
Rusnok se sice bude snažit ale
nevěřím že něco dokáže ani omylem
Možná je dobře že ho tam Zeman dal
aby lidi viděli že takhle už vůbec ne
No jsou to jejich hry a my jsme v pozadí
Nás si berou jako svoje rukojmí pro
populistický kecy nic víc
Souhlasím s Rumcajsem ten mi mluví z duše =o)
25. 06. 2013 | 21:55

Dalimír napsal(a):

Píši vám to zde stále ,pokud budou letos volby ,tak jediná v česku spolehlivá strana je KSČM ručím zato že do třech let v republice udělají pořádek a ekonomika bude šlapat jako divá ,to si pište mudrlanti ! Jedině strana pracujících pod rudým praporem dává záruku spolehlivosti do budoucna ! Rumcajzové loupežníci at si piští jak chtějí ! Volte komunisty , neprohloupíte !!
25. 06. 2013 | 21:56

vasja napsal(a):

Silvie.
Jo Svobodný. Ale řek bych, že právě na ty nemocné a postižené by bylo. Na úkor vyžirků a blbostí.
25. 06. 2013 | 21:59

oh napsal(a):

Rumcajs: Tak ruská mafie, říkáte? No tohle vaše oblíbené moudro byste asi mohl poznat: "To jsou jen kecy. Jestli máte důkazy, předložte je."
Budete se držet vlastního doporučení a předložíte ty důkazy?
25. 06. 2013 | 22:11

Rumcajs napsal(a):

Dalimir
Ekonomika bude slapat jako v sev.korei Dalimire.Uz se moc tesim.
25. 06. 2013 | 22:22

Rumcajs napsal(a):

Oh
Dukaz prijde v podobe Temelina-dostanou ho Rusove
25. 06. 2013 | 22:23

oh napsal(a):

Rumcajs: jo Temelín dostanou Rusové - a to dokazuje co?
Kdyby Temelín čistě náhodou stavěl Westinghouse, tak by podle vás vyhrála Cosa nostra nebo rovnou Yakuza?
25. 06. 2013 | 22:38

Karel napsal(a):

Urbane nelži. Nebyl to puč, ale legitimní krok neporušující ústavu. Puč to byl jen v tvé palici. 101 nemá žádnou legitimitu, je to parta dosud vládnoucích prospěchářů závislá na hlasech korupcí získaných přeběhlíků, není ani v nejmenším legitimní a dnes již prakticky nikoho nereprezentuje (až na pár lumpů, kteří tyjí z dnešního marasmu a úpadku po pravicovém vládnutí). Naprostá většina národa si vládu Němcové nepřeje, chce nové volby a jmenování Rusnoka buď vítá, nebo ji nevadí. Zeman vám zatnul tipec, dnes je dobrý den pro naši zemi a špatný pro lumpy v jejichž zájmu Urbane plodíš svoje slinty.
25. 06. 2013 | 22:40

Silvie napsal(a):

rejpal
To by byl konstruktivní a korektní návrh - "deal" je teď Nečasovo oblíbené slovo.
Dva na jednoho? Jen za Blanku by jich musela stát fronta...přičtete-li ještě Kapsch, IZIP, Skarty a IT systémy, tak se nám vylidní sněmovna.

Vasja

No, tím si právě nejsem tak jistá, když jsem čas od času četla Macha na Neviditelném psu, neměla jsem z něho zrovna pocit, že je to rozený filantrop.
Jestli nemám z něčeho radost, tak je to Pecina a event. Benešová.
Rusnok mě taky pěkně nas..., když tak agresivně prosazoval "důch.reformu", jako slušný ekonom si musel být vědom toho, že propaguje paskvil. Dávají od toho ruce pryč všichni ekonomové.
Ale vidina toho, že potáhnou ti gauneři, je natolik slastná, že to skousnu.

Rumcajs

A doteď to tady šlapalo jak? Jako v banánové republice ,řekla bych. Aspoň nás tak titulují v zahraničním tisku. Ostuda je to nevídaného kalibru.
Snažíte se vydávat Kalouska za nějakého finančního experta, bez něhož to tady půjde cugrunt. Přitom po něm zůstane pěkná paseka - zvyšováním DPH ekonomice opravdu pomohl. Jsme na tom hůř nežli Slováci.
Lid se raduje z vidiny toho, že by mohl setřást po 23 letech Drákulu z Bechyně a vy ho děsíte socany.
25. 06. 2013 | 23:12

Silvie napsal(a):

Karel

101 to bylo dnes odpoledne, ráno bylo všechno jinak a zítra to už nemusí být pravda.
Peak by pro bůra prohnala blechu roštím, za koryto udělá cokoliv a ODS ,ani TOPka jí velkou perspektivu nenabídnou.
Však oni se nakonec socani s bolševiky domluví a bystrá Peak svůj hlas šikovně zobchoduje. Na tuhle křivou paní bych nevsadila ani pětník.
25. 06. 2013 | 23:16

modrý edvard napsal(a):

resl. Doufám, že ty poslance, příští ministry, už teď Šlachta odposlouchává.
25. 06. 2013 | 23:17

rejpal napsal(a):

Nejhezčí výrok večera byl "máme BEZPEČNOU 101 většinu". Jak je to dlouho, co se premiér dušoval, že nebude vládnout s žádnou stojedničkou.. Aspoň se převedl lidový oblíbenec Pospíšil, že ani on nepochopil vůbec nic (nebylo to poprvé). A druhá věc - ten rodící se projekt vlády vypadá na pěkně bizarní seskupení, spolek vysloužilých politiků, které bych rozhodně nenazval vládou odborníků. Čili jako obvykle u nás - všechno skončí fraškou. Jenže oni mají snadnou obranu, kterou se ale bojí použít, a kterou by ji poslali zpět do politického důchodu. Ty hypotéky holt mají velkou váhu.
25. 06. 2013 | 23:27

rejpal napsal(a):

Silvie
Třeba to udělá Yosif a my to okomentujeme. Ty výčty, to je jeho doména -:)).
25. 06. 2013 | 23:30

pamětník napsal(a):

rejpal:
Ten spolek vysloužilých politiků má jedinou základní funkci - udržet stát v chodu do (předčasných) voleb. Ostatní je nevýznamné, Nečasův kabinet konečně mizí.
25. 06. 2013 | 23:41

rejpal napsal(a):

pamětník
to samozřejmě, mohly tam být klidně paviáni babuíni, ale proč Zeman dává druhé straně munici, tomu nerozumím. Stejně to jeho SPOZ nepomůže, možná spíš naopak. Nakonec se ještě dočkáme Zgarby a Schlinga a hostovat může i Březina nebo Yveta Bartošová. Ono už jim asi fakt skoro všem hrabe. Nebo ta vedra?
Už jsem to napsal jinde - proč to té Němcové nedal? Vždyť mohl použít jinou silnou zbraň - jmenuje nejen premiéra, ale i ministry, a kdyby jí odmítl pět šest lidí (včetně Kalouska) s odůvodněním, že jsou nedůvěryhodní, věci by šly rychle a nikdo by nemohl řešit, že vykládá ústavu extenzivně. Na tohle přijít mohl.
25. 06. 2013 | 23:51

pamětník napsal(a):

rejpal:
Proč jim to nedal? Pod patronátem ´Čisté´ by se pustili do odrovnání Ištvána a Šlachty.
26. 06. 2013 | 00:08

rejpal napsal(a):

pamětník
Ta vláda by nikdy nevznikla, v tom je ten vtip. A byli by to samotní koaličníci, kteří by to vzdali. A nejspíš by se ještě začali vzájemně obviňovat z neschopnosti.
Ke všemu by ještě Zeman zabodoval, protože elimimace Kalouska by u mnoha lidí vyvolala pocit, že přišly vánoce. To se mu manévrem s Pecinou a spol nepovede a všechno potrvá mnohem déle. Myslím, že chyba je v tom, že prezident přecenil výroky lidí z TOP 09 a uvěřil jim.
26. 06. 2013 | 00:15

Marcela napsal(a):

...já se bavím :-)...TOP s ODS mávají tutovými 101 hlasy, Pík to hraje na dvě strany, Bárta vrací TOPce úder "Kalousku už vypadni"...taková zpětná vazba rovnou mezi oči pseudo.pravice :-)))...jo,jo, sklízí se úroda všech podrazů, podpásovek a prezident Zeman z těch tahanic vyjde nakonec jako vítěz :-) ...předhozena byla voličům kost - "přímá volba", prezident Zeman jí náležitě využil a kost nakonec uvízla v krku samotné vládě ...jako vždycky, nevyslechla odborníky, kteří před přímou volbou varovali ...takže já se bavím při pohledu na křečovitě zkřivené fasády, kterým se jak bumerang vrací lstivost, nepoctivost a manipulace...bay, bay...:-)
26. 06. 2013 | 00:33

pamětník napsal(a):

rejpal:
"kdyby jí odmítl pět šest lidí (včetně Kalouska) s odůvodněním, že jsou nedůvěryhodní," Myslím, že tím odůvodňováním by byly veliké potíže.
26. 06. 2013 | 00:40

rejpal napsal(a):

pamětník
Aktuálně by stačilo například to jmenování "rebelů". Nikdo nemůže vědět, jestli za týden nepožádá policie o vydání. Já bych člověka, kterému hrozí již jedenácté (?) stíhání (o deseti mluvil sám M.K.) do funkce ministra nejmenoval.
26. 06. 2013 | 06:23

Jemnikcý napsal(a):

SuP

Zdravím bratře SuPe. Brzy se dočkáme slučujícího sjezdu ČSSD a SPOZ. Nejspíš brzy po předčasných volbách. Pak se to nové monstrum roztáhne odleva doprava. A bude po ptákách, hlavně modrých. ArciDukát bude muset odsypat do presidentského měšce, ale to mu bude celkem jedno, pokud se naplní kostelní pokladnička vrchovatě.
Peníze z Temelína znamenají moc a moc dělá další peníze. Nakonec mají Zelení pravdu. Jaderná energie je nebezpečná, ale především pro politický vývoj v kotlině.
Doufám, že dojde k přehřátí a následnému výbuchu lidové nespokojenosti.
Ale i s tím se počítá a připraveni jsou noví sepisovatelé absurdního dramatu.
26. 06. 2013 | 06:25

gaia napsal(a):

dotaz

není tenhle Jiří Rusnok táta nebo jiný příbuzný toho Jiřího Rusnoka, co je za Lidem prostitučně ve sněmovně?

Jestli to jsou příbuzní, pak je to od Zemana skvělý tah a 101 vidím ještě skeptičtěji.
26. 06. 2013 | 06:44

Silvie napsal(a):

Rejpal
No a Kohout taky nic moc.
Jenže problém je sehnat na tři měsíce nějaké "dobrovolníky" - perspektivu mají totiž nevalnou. Tak se navrhnou vysloužilci a neschopové schopní všeho jako Pecina.
Však ono se to vyčábří.
26. 06. 2013 | 06:59

jarda hejl z ulice napsal(a):

Zeman s Urbanem jsou domluvený. To je přece zřejmý každýmu, kdo nespí.
26. 06. 2013 | 07:09

Miky napsal(a):

O něco velkého musí jít. Jinak by se ti naši politici nechovali mezi sebou jako blázni. Kdybych tomu olespoň na chvíli porozumněl .....
26. 06. 2013 | 07:43

rejpal napsal(a):

Silvie
každopádně vyvětlovat lidem (i LIDEM), že jde o nepolitickou vládu odborníků, ve které je 10 a víc členů jedné jen čirou náhodou blízké strany, nebude jednoduché.
Tohle je šachová partie, navíc tak trochu zvláštní, protože důležitou úlohu má kibic - volič. Zahajovcí tah, učiněný prezidentem, má své slabé stránky. Někteří soupeři ho sice šlukli, ale jiní ne - když jsem včera slyšel Kubu, musím uznat, že jeho protitah byl velmi dobrý. Nenavážel se do ústavnosti jednání prezidenta, útočil na největší slabinu: jaký smysl má jmenovat vládu, u které se ví, že na sto procent neprojde. (A když v ní budou ještě podivní vysloužilci, bude prostor pro protiútoky ještě větší). Navíc, spojení těch lidí s SPOZ je argumentem pro všechny, kteří zastávají názor, že celá hra má sloužit jen a jen osobnímu zájmu prosazovat jistou stranu i do budoucna. Pokud pak prezident jmenuje Němcovou už ve druhém kole, bude mít co dělat, aby to vůbec argumentačně nějak ustál, jinak to každý pochopí jako jeho porážku (po Putnovi už druhou). A koaličníkům zase stoupne sebevědomí.
Celá ta vláda by měla smysl, kdyby skutečně našel aspoň pár skutečných expertů, kteří nemají politické vazby z minulosti (což uznávám je těžké).
Možná, že Zeman spoléhal na to, že vývoj půjde tak, jak ještě den před tím hlásala zejména TOPka - když ne my, tak volby (no, v tomhle ho chápu, taky mě nenapadlo, že i po tom všem, co už předvedli, přešaltují, spíš jsem myslel, že se pohádají mezi sebou, ale oni se sjednotili na bázi ohrožení pozice parlamentu v systému. To je taky dobrá obrana).
Takže je tu problém. Bude se hrát o rozpočet, a racionalita argumentů, že odpovědnost bude mít prezident, je zjevná, protože je fakt, že nikdo nemůže poslance nutit, aby schválili něco, na čem neměli možnost se podílet, a volby v září nejspíš nebudou.
Výsledkem bude, že do časového presu se dostane prezident, nikoli poslanci, ti budou vysmátí a shodí odpovědnost za všechno na někoho jiného.
O čem celý ten týden prezident přemýšlel? Na rozdíl od nás všech ostatních, on měl možnost s kýmkoli jednat a vytvořit si názor na možné reakce před tím, než sáhl k činu. Tyhle signály mohl zachytit.
A prezident sám: pomůže celá věc SPOZ? Pokud si myslí, že to hafo lidí, kteří ho volili prezidentem (a další hromada těch, kteří ho nevolili, ale se snahou odstavit koalici souhlasili), jsou zároveň potenciální voliči jeho strany, tak se hodně mýlí. Ono se může klidně stát, že lidi ta strana otráví ještě dávno před volbami.
26. 06. 2013 | 07:50

Silvie napsal(a):

rejpal
Otázkou je, zda Rusnoka vybral proto, že je ze SPOZ nebo proto, že je opravdu dobrým ekonomem (schopný ekonom nepochybně Rusnok je).
Protistrana toho využije proti Zemanovi, ale na druhou stranu, bude-li to jen překlenovací vláda do voleb, tak o nic nejde.

Ovšem Kalousek je silně hysterický.
Já myslím, že na MO i min.financí už zametají stopy.
Že mu jde o imunitu je jasné i poslednímu retardovi.
Smyčka se stahuje.
26. 06. 2013 | 07:58

Silvie napsal(a):

rejpal

Koukněte co vypotil můj dřívější oblíbenec Pečinka.
Ten se snad úplně pomátl.
http://www.reflex.cz/clanek/nazory/50941/bohumil-pecinka-zemanovsky-fasismus-je-tady-vyjadreme-svuj-nazor-a-to-nejen-na-facebooku-a-internetu.html
26. 06. 2013 | 08:01

rejpal napsal(a):

Silvie
On je opravdu hodně mimózní. A tím, jak žene věci ad absurdum, vlastně nechtěně maskuje různé kontroverznosti.
26. 06. 2013 | 08:05

jarpor napsal(a):

Chléb a hry... toť způsob, jakým se dříve udržoval "lid" v relativním klidu...

Dnes je tomu jinak - ti nahoře předhazují lidu své teorie, hrají si své hry.... a lid, který má chleba, má o čem se přít, vzájemně si nadávat na tupost toho druhého... a ti nahoře mají klid...

Nekomentoval jsem snahy a pře mezi TOP a ODS, když byla monimována Němcová.
Každému totiž by mělo být jasné, že prezident, jež založil svou prezidetskou kandidaturu na tezi : Konec vlády Nečase ! nemůže popřít sám sebe a svou ješitnost, aby Němcovou premiérkou jmenoval, i kdyby ji náhodou chtěla celá sněmovna... Navíc, když opravdu ekonomkou není... A rozpočet, jak dí Zeman, rozpočet je to hlavní...

Národ si užil dojednávání..., "řešení" a to nejen "řešení" premiérky ale i předsedy poslanecké sněmovny... vše samozřejmě emotivně, hlasitě... a úplně k ničemu !

Opozice chtěla předčasné volby... dokonce vyzývala prezidenta, aby snad nikoho nepověřoval a působil na poslance k dosažení stodvacítky... opět tiskovky, jednání... pření se... a "lid" má zase důvod "rešit" a vzájemně si nadávat...

Nakonec přišlo na to, co bylo od začárku jasné : jmenování odborníka na premiéra.
Potud šly prezidentovy kroky v souladu s tím, co jsem si myslel že nastane...

Jenže jsem si myslel, že ten premiér /dnes již zámý - Rusnok/ bude mít "všech pět po hromadě".
Že osloví parlamentní strany s nabídkou, aby mu doporučili jména na toho či onoho ministra.
Nemusel by nikoho nakonec z těch nabídek akceptovat, ale ZATÁHL by parlamentí strany do vyjednávání a nemohl by nikdo tvrdit, že Zeman si setavuje SVOU vládu, vládu SVÝCH přátel.
Totéž by platilo i v případě, že by parlamentní strany odmítly s Rusnokem jednat...

Ovšem - Rusnok již jedná... představuje členy svého kabinetu a dává tak munici všem parlamentním stranám, že překlápí parlamentní demokracii k prezidestkému systému...

Výsledkem je a bude, že opět má"lid" nad čím se pohoršovat, co "řešit", o co se přít, za co oponentovi spílat...

Výsledkem bude, že zatímco při "zatažení" parlamentních stran by byla šance vyslovit Rusnokovi důvěru a "s Nečasem" skončit... teď Rusnok / a i Zeman / pohoří a vládnout bude dál "Nečas".

Máme nového prezidenta. Dobře nám tak !

A shánění 120 hlasů pro samorozpuštění ? To je jen rétorika, které nevěří ani Sobotka a Filipem a Bártou dohromady... neb i jejich poslanci budou raději za pěkné peníze sedět v parlamentu po ještě nějakou dobu...

Hezký den
P.S. Přít se s nikým nebudu.
26. 06. 2013 | 08:12

Silvie napsal(a):

rejpal

Já toho Pečinku nechápu, ještě u prezidentských voleb psal perfektně a naprosto objektivně. Bral s nadhledem Kárla i Zemmana.
Mně to přijde jako pol.zadání od majitele listu.

Tímhle fakt přestřelil - dokonce jako zkušený komentátor, který má být nad věcí!!! vyzývá ke vzpouře a psaní směšných petic (vždycky si přitom držel distanc od hysteriků z pravdalásky).
Výživná je zejména diskuse pod článkem - tam vidí, jaký sklízí svou provládní propagandou "úspěch", a to čtou Reflex více méně pravicově orientovaní občané.

Stoupající vášně a hysterické varování před fašismem jen naznačuje, že je to s "pravicí" asi fakt dost nahnuté.

Je zvláštní, že zrovna Pečinka zapomněl na autoritářské (až fašistické) metody hlasování této vlády, jež válcovala opozici a prohlasovávala zásadní zákony jen za přispění dvou kriminálníků. O Nagyové, jež úkolovala voj.rozvědku netřeba hovořit.
A nakonec je fašoun Zeman.
Vidíte do toho?
Šídlo naopak ubral plyn (aspoň mi to v HP přišlo) - co se to děje.
26. 06. 2013 | 08:22

v + f = s + 2 napsal(a):

urbane, nějak ztrácíš šťávu
26. 06. 2013 | 08:24

Silvie napsal(a):

Tohle napsal Matějka z Neviditelného psa, jehož fakt nikdo nemůže podezřívat z "levounství".

" Policejní junta

Ne, to jen policie konečně slouží občanům

Když si policie vytvářela nové logo, inspirovala se v USA. Ale jen trochu. Americké "sloužit a chránit" se jí zřejmě zdálo příliš zavazující, a tak ho upravila na "pomáhat a chránit". To "sloužit" (občanům) je ale přesně to, co od ní očekávám, a ačkoli teď ti, kteří by se první měli za svou minulost chytit za nos a někam se schovat, křičí o policejní zvůli, převratu a juntě, slouží nyní konečně policie občanům víc, než kdy před tím.

Největšími kritiky postupu Útvaru odhalování korupce a finanční kriminality, Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu, státních zástupců a soudů, které rozhodovaly o použití operativní techniky v minulosti a nedávno o vazbách, jsou ti, kteří by měli raději držet ústa. Miroslav Kalousek se svým Bartákem, Parkanovou, Hávou a Omnipolem, nebo Mirek Topolánek se svým Dalíkem. Upřímně se bavím představou, kolika dalším se sevřely půlky v okamžiku, když zjistili, že nejsou nedotknutelní, že jsou případy, kdy může dojít i na ně, a přemýšlejí, zda zítra nebudou z důvodu svého zázračného zbohatnutí při výkonu politiky provedeny domovní prohlídky i u nich. V současných vedrech se podle mě na zvýšené spotřebě energie podílí výkon skartovaček možná víc, než klimatizací.

Platím si z daní politiky i policii. Prozatím to bylo většinou tak, že politici zneužívali policii proti občanům. Počínaje zákony popírajícími svobodu slova a vyjadřování, kdy policie následně stíhá občany jen za to, co řeknou, aniž by někomu ublížili či způsobili škodu (tzv. verbální trestné činy), přes kriminalizaci chování lidí, aby pak mohli to, za co jsou jedni stíhaní, dát pod státní kuratelou předem vybraným firmám legálně (například legalizace marihuany), až po kriminalizaci obchodních postupů, které mají zůstat výhradně předmětem trhu a inteligentního chování mezi tím, kdo něco nabízí, a tím, kdo kupuje. Jinými slovy si jako masochista platím z daní politiky, aby rozhodovali proti mně, a k tomu si z daní platím policii, aby mě pak za to, co proti mně politici vymysleli, stíhala a nechala zavřít.

Vždy, když se policisté zakousli do těch nahoře, byli rozprášeni, převeleni, diskreditováni nebo, eufemisticky, "reorganizováni". Vždy, když policisté šli za peníze daňových poplatníků po politicích a jejich špinavých kšeftech, ozývaly se hlasy o policejní zvůli. Jenže já si chci platit policii nikoli proto, aby buzerovala mě či jiné "dole", ale aby šla po těch "nahoře", které si platím taky a kteří mě každý den odírají o prachy, ze kterých pak zázračně bohatnou. Ne, žádná policejní zvůle. Za policejní zvůli považuji zásahy proti občanům, nikoli zásahy proti tomu, co Petr Nečas nazývá "politický deal" a z něj vyplývající zdroje hlavních příjmů z kšeftů na veřejných zakázkách. Proto jednoznačně říkám, že jsem rád, že policie konečně slouží občanům, a také doufám, že to, co se děje poslední týden, je jenom začátek.

F.Matějka
26. 06. 2013 | 08:33

jarpor napsal(a):

Silvie

"Já toho Pečinku nechápu, ještě u prezidentských voleb psal perfektně a naprosto objektivně. Bral s nadhledem Kárla i Zemmana."

Totéž činil včera... když odložíte ideologické brýle, tak to uvidíte...

V jediném s Pečínkou v Událostech lze polemizovat : On pravil, že prezident jmenoval premiéra jaksi mimo parlament... což mu vyčítá a nazývá jej protektorem.
Dle mého, je to jmenovaní "neobvyklé" ale kdyby Rusnok začal před nominacemi konzultovat s parlamentními stranami, zatáhl je do "hry"... a pak by neplatilo to "protektorské"...
Protože se tak nestalo, má Pečínka s tím protektrstvím a vedoucí úlohou prezidenta - pravdu.

Dokonce i Jelínek, člověk nakloněný levici říkal to samé, jen mírnjšími výrazy...

Hezký den
26. 06. 2013 | 08:39

KarelD napsal(a):

Zajímalo by mne, jestli voliči M.Zemana pocítí někdy alwespoň záblesk poznání, jakého narcistického ..... zvolili? Že se pramálo liší od svého prognostického souputnika? Že vůbec nejde o "pravici" a "levici" (jak si hlavní protagonisté - protože je to pro ně výhodné - uvykli skloňovat)?
26. 06. 2013 | 08:39

vasja napsal(a):

Silvie.
Maťějka je od Svobodnejch :-)a je dost dobrej.
http://www.frantisekmatejka.cz/o-mne/
26. 06. 2013 | 08:46

Silvie napsal(a):

Karel
A on snad Havel a Klaus narcisové nebyli???
Existuje vůbec něco takového jako nenarcistický politik?
Není to stejný protimluv jako počestná prostitutka?
26. 06. 2013 | 08:46

Silvie napsal(a):

Vasja
Já vím.
Občas s ním tedy souhlasit nemůžu. Občas to trefí.
26. 06. 2013 | 08:46

Xixi napsal(a):

To čučíš na drát, Urban, co?
26. 06. 2013 | 08:50

Silvie napsal(a):

Jarpor

Já ho v TV neviděla, ale s tím "fašismem" by měl fakt brzdit, je to trapné!

Když přestalo zabírat strašení bolševiky (a naopak jim stoupli preference) ,vytáhli soudruzi těžší kalibr - "fašismus".
U mne se naprosto shodil. Komentátor musí! zůstat nad věcí (viz výzvy k občanskému vzdoru). Nemůžu ho už brát nikdy vážně.
26. 06. 2013 | 08:50

Silvie napsal(a):

sorry - stouply preference
26. 06. 2013 | 08:51

jarpor napsal(a):

Silvie

Tak si to přehrajte...

Dosud psal perfektně a objektivně... jste psala. A najednou "nemůžu ho už brát nikdy vážně".

To vypovídá ne o Pečínkovi, leč o Vás... Co - to si jistě domyslíte...

Hezký den
26. 06. 2013 | 08:57

Silvie napsal(a):

Jarpor
Jak můžu brát vážně pol.komentátora, co vyzývá k psaní petic a občanské vzpoury?!
S tím jsem se nesetkala ani u hodně neoblíbených pol.analytiků.

Vám to nepřijde neprofesionální?
Netuším, co tohle vypovídá o mně...
26. 06. 2013 | 09:02

SuP napsal(a):

Jemnický -
Tak to zatím vypadá, že blazeovaný opilec hraje metodou neplatných pokusů na další prohloubení rozhádanosti a tím ztrátu jakékoliv akceschopnosti stávající koalice, až na ni ve třetím pokusu dojde řada. Ještě včera bych si dovedl představit, že by mohl Rusnok něco reálně udělat. Po jeho prvních vypuštěných balóncích je spíš pravděpodobné, že plní úlohu průzkumníka slepých uliček, protože každá koruna dobrá.
26. 06. 2013 | 09:09

jarpor napsal(a):

Silvie

Už jste si to přehrála ?

Dosud psal perfektně a objektivně... jste psala. A najednou "nemůžu ho už brát nikdy vážně".

Co to vypovídá o Vás ?
No že jste schopna vnímat jen to, co Vám dovoluje ideologický pohled... myslím.
Pokud někdo píše v souladu s tím Vaším, je objektivní, perfektní... pokud píše proti... už ho nebudete "brát". I když to psaní "proti" je postavené na faktech, objektivnosti...

Tož tak asi...

Hezký den
P.S.
A s těmi výzvami... je sám ? K peticím a neposlušnosti nevyzývají jiní ?
26. 06. 2013 | 09:11

maru napsal(a):

Pane Urbane, už tím nadpisem jste ukázal, že Vaše hodnocení situace není a nemůže být pokusem o objektivní pohled, protože jste těžce podjatý. Neslyšela jsem nikoho z ústavních právníků mluvit o puči. Ale zřejmě si to nepřiznáte. Tak, jako pan nyní už profesor Putna. Ideologické myšlení a zaujatá, až chorobná neschopnost dostat se nad povrch svých jednou definitivně utvořených názorů, Vám neumožňuje alespoň se přiblížit k objektivnějšímu nadhledu.
Je jen velice malý prostor pro možnost, že řešení Miloše Zemana může být horší než stávající situace.
26. 06. 2013 | 09:16

Silvie napsal(a):

Jarpor
KOMENTÁTOŘI???

A kde?
26. 06. 2013 | 09:22

rejpal napsal(a):

maru
Já mám bohužel pocit, že se na vyšším levelu zopakuje kauza Putna. protože co jiného by to bylo, kdyby se Němcová dočkala už ve druhém kole? A bohužel, jediný rozdíl bude, že teď možná sežene víc než 101.
On ten proces s úřednickou vládou asi opravdu šel ošetřit jinak, tady souhlasím s jarporem. Ke všemu by vědomí, že různí lidé uvažují o nabídce, vyvolávalo nervozitu a působilo destruktivně (stačila nejistota ohledně LIDEM). Pecina a spol. je sjednotí. Navíc, tohle by sjednotilo i jiné koalice, než tuto.
26. 06. 2013 | 09:36

Láďa napsal(a):

Sláva prezidentu Zemanovi!Zachránil národ před pravicovými škůdci z trojkoalice !Ti se,ale nevzdávají a dál bojují o svá koryta !Občané vemme klacky a vypráskejme tyto škůdce z poslanecé sněmovny,ať už neškodí národu !
26. 06. 2013 | 10:03

lser napsal(a):

Urbane, piš si co chceš. Ten kdo viděl včera Kalouska v přímém přenosu, ten by měl Zemanovi poděkovat. Vládní banda totiž přichází o možnost zasáhnout proti UOOZ a státním zástupcům. Kalousek málem zkolaboval, když mu Bárta připomněl, že po rozehnání parlamentu nebude krytý imunitou.
26. 06. 2013 | 10:27

malej jarda napsal(a):

Pan Urban se tváří, jako by snad celý problém vznikl na hradě, případně v ČSSD. Tak to však určitě není. Vše se zrodilo ve zkorumpované vládní koalici a ta nyní bude dělat všechno možné i nemožné, jen aby Kalouska s Nečasem uchránila před trestním stíháním.
26. 06. 2013 | 10:56

kosoúhlý průmět čtverce napsal(a):

pane Urbane,
Nic jste nepochopil, inu nebylo Vám zhůry dáno a v apatyce jste nekoupil.
Jmenování Rusnoka PM byl zatím nejchytřejší tah, který prezident udělal.
Prezident totiž nemá jiný ústavní nástroj, kterým by mohl rozhádanou jedovou chýši, zvanou Poslanecká sněmovna přivést k rozumnému chování a jednání.
Tak nastoupil přesný ústavní (jak pravil profesor PF, odborník na ústavní právo)postup.
A teď se ukažte parlamentní dámy a hošánci, jak rychle to pochopíte.
A když Vám to nedojde, jen proděláte. Nejspíš boty i s kalhotama....
26. 06. 2013 | 11:21

Matematik napsal(a):

Znáte největšího nepřítele vládní koalice ODS a TOP09?
Jsou to voliči.
zastupitelská demokracie soudruhu Urabane znamená, že zástupci zastupují, nikoliv nahrazují lid. Máte sic na jednom mávátku LIDEM, ale to jste měli taky lidovou demokracii a víme , co to bylo...
Díky digitální stopě bude mít lež stále kratší a kratší nohy.
Vy stále ještě sledujete svět starým pohledem, jako když Beneš stavěl ta betonová nesmyslná monstra.

Co to je ta démonizovaná digitální stopa?
Předvedu názorně soudruhu Urbane.

http://www.top09.cz/co-delame/medialni-vystupy/gazdik-nez-zemanova-urednicka-vlada-budeme-radsi-pro-nove-volby-13225.html

Vy byste jako TOP 09 opravdu byli ochotni být pro předčasné volby?

Určitě ano. Pro nás nejhorší, co může nastat, je agónie. Kdyby tady týdny a nedejbože měsíce byly pokusy o sestavení vlády, pak by se to třeba ani nepovedlo, byly by stejně volby a po nich vyjednávání, tak by třeba půl roku nebyla stabilní vláda a Česká republika je ve velmi těžkém období. Vláda musí řešit obnovu země po povodních, dojednávají se ty nejkritičtější věci s Evropskou unií na příštích šest let, dokončuje se rekodifikace občanského zákoníku a je zásadní nejistota, jestli bude platit. Jsme v období, kdy nám mezinárodní instituce doporučují, aby přestalo to škrcení ekonomiky a ministerstvo financí odsouhlasilo, že zvýší investice do ekonomiky. Prostě to všechno jsou věci, které musí dělat vláda s jasným mandátem.

Tak jste mi pojmenoval agendu do května příštího roku, do termínu řádných voleb, pokud vláda vznikne. Budete o tom vy osobně nebo někdo z TOP 09 jednat s prezidentem Zemanem?

Zatím jsme pozvání od prezidenta neobdrželi. Já s Milošem Zemanem jednám rád a velmi rád s ním budu vyjednávat i o této věci.

Tak co, už letí ty rakety z KLDR a Iránu?
Poplach jste neodvolali, nic se v Iránu nedemontovalo a deštník nemáme.
Nebyla to druhá mnichovská zrada ja říkal Saša Vondrů, že to bude , když nebude kvažalejnský xbr?

No a tak je to se vším. Lež bude mít stále kratší a kratší nohy.
Ty seznamy členstva ODS a TOP09 nikdo z digitální stopy nesmaže jako to dělali agenti STB 89.

To je dobře ne soudruhu Urbane. Přece pravda aláska by měla zvítězit nad lží a nenávistí.
nebo dialekticky podle Lenina?
Nebát se a nekrást
Knihtisk Demokracie 1.0
Internet a digitální stopa Demokracie 2.0
Přímá bez zástupců.
Nejsou k ničemu jen kradou a lžou.
Až vás roztleskávači davů jako Urban budou strašit, že si zrušíte armádu adaně, pošlete je do Švýcarska tam co soudí naši mosteckou uhelnou...
S pozdravem Kalousek do tepláků a všichni mafiáni světa jděte už do háje
26. 06. 2013 | 11:41

john petres napsal(a):

Dobrý den.V každé normální zemi by se Zeman umlátil sám.Jsem zvědav,zda se to povede i v Česku.Jinak to Jájá je fakt přesný...A k tomu rejpání do novinářů...vydáváte živočišné teplo...-fakt se divím,že tomu nevychovanému hulvátovi ve funkci prezidenta neodpověděl někdo z nich,že on se potí jako vůl!... Servus.
26. 06. 2013 | 11:55

F.Srbek napsal(a):

Kde nic není ani čert nebere! Pokud jednání prezidenta nepovede k předčasným volbám, pak jde o zbytečný krok, který bude stát další peníze. Jinak řečeno, český bordel, placený daňovými poplatnáíky bude máít pokračování. Dvě vlády apod. Jen volby by měly věci vyjasnit, ale sám tomu moc nevěřím. Politické strany v našem Kocourkově přemýšlivé a samostatné lidi nepotřebují.
26. 06. 2013 | 12:00

André napsal(a):

Zcela jistě, nikdy nejmenuje tetku Němcovou předsedkyní vlády jíž jediným životním počinem bylo se naučit tzv. "bezobsažnou ušlechtilomluvu" a jedno zkrachovalé knihkupectví. Prezident M.Zeman zcela jistě všechny převeze a Vy milý pane Urbane jste nejednou prokázal, že Vám ty prognózy nějak nevycházejí, keců máte vždy plný měšec, ale to výsledek nedělá. Toto nebude vyjímka. Pac a pusu André.
26. 06. 2013 | 12:07

antikorupčník napsal(a):

POLITICKÝ SYSTÉM vnucený z Německa zde NEFUNGUJE!!!!!Parlamentní systém korupčních mafiánských bratrstev je v krizi.Český národ měl zůstat u prezidentského systému s přímou volbou a přímou demokracii.NIKDY BYSME SE PAK DO TÉTO POLITICKÉ A ZLODĚJSKÉ ŽUMPY NEDOSTALI.Prezident by byl volen přímo a pak by si jmenoval vládu.Ta by pak složila účty tomu,kdo ji jmenoval a ten by pak složil účty voličům.Tak jako v USA.A dole to samé u starostů a hejtmanů.Přímá volba s povinnou účastí na volbě je jediná možnost jak zjistit málady lidí a jak dělat politiku demokraticky.ŽUMPU už jsme poznali a parlamentní korupce s jedním dvěma hlasy na sestavení vlády mafií už známe.Konec této kalouskovské zlodějny a úplatků se blíží.Kdo to zařídí je jedno.Když to udělá Zeman populista z lidu nebo někdo jiný je zcela jedno.Účel světí prostředky.
26. 06. 2013 | 12:18

j. napsal(a):

Pane Urbane ten článek nepřináší nic nového. Podobně kvičí Němcová s Kalouskem už několik dní. Co kdybyste nám raději popsal, jak získali ten chybějící podpis. Mechanismus, jakým se původně modrý potom neutrální Doktor změnil zpátky na modrého.
Kolik nás to stálo? Anebo ve které správní radě se mohou těšit na nového odborníka, kterého by přece byla škoda. Nebo že by dostal hned 2 místa - po Šnajdrovi a po Fuchsovi?
26. 06. 2013 | 12:35

Yossarian napsal(a):

Tak tohle je dost hustý i na Urbana! :D
Že by jim Mr. Becher fakt brutálně šlápl na kuří oko?
26. 06. 2013 | 12:45

crezpenan napsal(a):

Havlisti dostali nařezáno a to způsobem,který ani Posselt nepředpokládal.
Konečně se zbavíme 1)obojetníka Kalouska a spícího ministra Švarcenberka.Zeman tedy zabodoval hned dvakrát-2)nechal na sněmovně,aby se sama rozpustila,což ona samozřejmě nedokáže..
26. 06. 2013 | 12:58

Karel (taky) napsal(a):

Mít vlastní noviny, hlavní titulek dne by dneska zněl:

Mafiánská lůza ječí vzteky - president si dovolil využít své ústavní pravomoci!
26. 06. 2013 | 13:02

pěvec napsal(a):

tohle urban nepřežije
http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Analytik-Kotrba-drsnymi-slovy-popsal-co-ceka-pravici-a-co-ziska-Zeman-277007
26. 06. 2013 | 13:15

jura napsal(a):

potěš nás nebesa právě prožíváme pisálku, už od 13.6. a zatím je to příjemné. DOufám, že i ÁMEN na konci bude super. Jinak mě vaše jedovaté sliny vůbec nevzušují, stačilo si přečíst titulek a bylo jasno. Ani prezidenta neumíte normálně oslovit, já být editor, tak vás sem nepustím nebo článek hned máznu
26. 06. 2013 | 13:22

fler napsal(a):

Nevím, kdo by to měl spustit a zamést všechny ty politiky a jejich strany a stranické a politické manýry, kterých mají už všichni dost. Nevím, proč by kterýkoliv ministr měl dále sedět ve vládě, proč teď brečí - jde jim jen o koryta. Proč nepracovali, nevyužívali zdroje z EU, nevylepšovali, nesnažili se nám dát najevo, jak vše dělají proto, abychom se dostali ven z krize, kterou nám vnutili. Proč? Jen se hádali o posty a větší vliv. Takže ať táhnou i s paní Němcovou, která vidí a slyší, jen když se jí to hodí. A ten slavný kníže - modla mladých - to je vysloveně lhář a pokud si dnes nepamatuje, co řekl včera, tak už by, vzhledem k této skutečnosti, neměl vykládat nikde nic. Sbohem, hledejte si práci tak, jako ostatní občané. Ale máte výhodu už napořád - berte a jděte.
26. 06. 2013 | 13:26

tytyty napsal(a):

"Jájá dr.ban zbytečný a punč"

Je třeba si uvědomit, že není titul jako titul. To znamená, že některé tituly jsou dědičné např. "Jájá dr.ban zbytečný" a získat se dají výhradně a pouze tím „úsilím“, že se daný tvor narodí. Z toho zákonitě vyplývá, že není na světě Urban jako urban a že za to a proto (s)prostě nemůže.

Dále lze z toho vyvodit, že pokud se někdo na svém blogu dlouhodobě titul kuje a prezentuje jako Dr.ban, neznamená to, že je doktor ale spíše to prvé.
Může to však i znamenat, že daný nebožák vypadl ze stejného hnízda v Černohorském pralese ve kterém se i nedostudovaný a nedovyspaný učeň lesnického učiliště může s noblesou prezentovat jako kníže.
26. 06. 2013 | 13:26

Saxána napsal(a):

> Komu: <posta@psp.cz>
> Datum: 26.06.2013 13:17
> Předmět: všem 200 poslancům
>Jediné možné řešení dle poslaneckého slibu je hlasování o rozpuštění Poslanecké sněmovny bezodkladně,

aby zvolení poslanci dokončili co je v tomto roce nutné. I kdyby volby byly v srpnu.
26. 06. 2013 | 13:31

fler napsal(a):

A jen tak mimochodem, názor zde, že neumíte, pane Urbane, oslovit prezidenta, to je fakt. Určitě s vámi, jak se říká, ovce nepásl, není pro vás Jája, ale pan prezident. To je od doby, co byl Miloš Zeman zvolen prezidentem nějaká nová zvrácená móda ala Amerika, že se oslovuje tak, jak se komu zamane? V našich končinách to nebývá zvykem a neměli bychom se k tomu snižovat.
26. 06. 2013 | 13:31

fler napsal(a):

john petres - vážený pane, teď jste na to kápl, ano, řekne li někdo, že vydáváte živočišné teplo, nezní to opravdu nijak hulvátsky, zato slova - potí se jako vůl - to zní nepěkně. No, a zde máte ten rozdíl, pan Zeman je prezident a vy jste john petres.
26. 06. 2013 | 13:37

Levap napsal(a):

...zajímalo by mne, kdo tedy ve zkutečnosti tady bude za nějaký krátký čas zase vládnout.
Věřím, že ODS je znemožněna, tudíž již nebude a je to dobře.
ČSSD z Komouši to určitě taky nebudou, TOP je také znemožněna.
Lidem,VV,KDU jsou také odvařeny...tak kdo tady bude vládnout ??? ,že by nová neokoukaná strana - kéž by. :o)
26. 06. 2013 | 13:52

Matematik napsal(a):

Přijde změna, a je celkem jedno kdo zvedne rukavici atu změnu zrealizuje.
Že stávající systém politických sekretariátů je neudržitelný už chápou i na těch sekretariátech.
Referendum a ono to pude.
Nejprve majetkova priznani, pak zakon o odvolatelnosti politiku, ....
Jestlipak nekdo vi o tom senatorovi za ODS Kladívkovi, zatkli ho?
Nejak se dlouho nezatykalo ...Alespon dva tri kousky tydne.
Sice jsem to tem hajzlum mafianskejm platil, ale kdyby je ted zavreli, nebylo by to spatny....
26. 06. 2013 | 14:15

pamětník napsal(a):

john petres
jako první vlaštovka oznamuje, že blog se chýlí ke konci a nasává čas pro výkřiky klaky.
26. 06. 2013 | 14:22

hanah napsal(a):

Silvie
souhlasím s vámi. Myslím, že si Zeman s naší slavnou vládou v demisi vytřel pozadí.
A jinak - Kárl a jeho vana :-)To není vana, to je ten barel dobroty.....
26. 06. 2013 | 14:53

Honza999 napsal(a):

Vždyť je to tak prosté, milí Watsoni...

Pokud si parlament neodhlasuje své rozpuštění, dovládne to Rusnokova vláda v demisi bez důvěry až do voleb řádných.

Zeman sice bude hledat nějakého SLUŠNÉHO politika na místo premiéra - ale kde nic není, ani Zeman nebere (to dokáží jen modří s exekutory). Takže bude hledat, bude hledat - a ejhle, máme tu termín řádných voleb...
26. 06. 2013 | 15:10

Silvie napsal(a):

Hanah

Hájka taky očividně pobavil.
Já mám z toho obyčejnou škodolibou radost.
Němcová "statečně" řeční o tom, že oni to nepustí jako vláda ve 48.roce.
Přijdu si tady jako někde v Kocourkově.
Lívie pojede na Slovensko a Remek do Moskvy.
To je ložené.
26. 06. 2013 | 17:14

Jarda napsal(a):

Prosím, přečtěte si komentáře v zahraničí, to zatím ještě můžeme.
Pan Urban píše ještě mírně.
Například titulek na první straně německých Die Welt: PUČ V České Republice!!!
26. 06. 2013 | 17:30

pamětník napsal(a):

Jardo,
to určitě citují nějakého českého pisatele jako The Economist.
http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/milan-smid.php?itemid=20300

Hodil by se odkaz, nemáte?
26. 06. 2013 | 17:38

Volná ruka Somálského trhu . napsal(a):

Nemocným lidem ukrást nemocenskou ,starým lidem důchod to jim šlo ,ale ják mají ti zloději jít od lizu ,ták se drží jak pijavice a ještě kvičí něco o parlamentní demokraciji .
26. 06. 2013 | 17:57

Mart napsal(a):

Soudruzi, váš křik je úplně zbytečný. Teátr policie a státního zástupce nevyšel, tak vládnout bude koalice s premiérkou, inteligentní dámou s politickým přehledem M. Němcovou. Zeman pouze krize využil tím, že jmenoval Rusnoka, dále jmenuje Remka a Ing. L. Klausovou CSc., velvyslanci. Až budou míti členové vlády, věrní přátelé Miloše nárok na tučné odstupné, pak na druhý pokus řekne, že mu nic jiného nezbývá, než jmenovat M. Němcovou premiérkou / aby měl čisté ruce /, protože si nelze kvůli ohromným ekon. ztrátám dovolit provizórní rozpočet. Tak se prosím nedurděte.
26. 06. 2013 | 18:58

Volná ruka Somálského trhu . napsal(a):

Mart: Jestli máš pravdu , ták k urnám 23. a 24. května 2014 dorazí i ten poslední lenoch i z té poslední putyky . Budou to velké volby. To potom bude nářku ,víc jako teď .
26. 06. 2013 | 20:30

pamětník napsal(a):

Mart:
"Teátr policie a státního zástupce nevyšel"
Co to je za hloupost, jste snad prorok?
26. 06. 2013 | 21:12

rudolfko napsal(a):

Stačí dva koaliční poslance strčit k Rathovy a je po stojedničce.....
27. 06. 2013 | 00:49

Dopton napsal(a):

Co čekat od asociálního psychopata v čele státu... ?

Spíš mě udivilo Rusnokovo opojení mocí, že na tuhle bláznovu hru s "letní vládou" přistoupil (asi se v CV "předseda vlády" počítá, jak kdysi uvedla s funkcí "ministryně" Bérová).

To, že Rusnok způsobí rozpočtové provizorium s nemožností čerpání EU-peněz 2014, už je jen asi drobnost této tragikomedie. Nejlépe, hned po jmenování nové vlády vyslovit nedůvěru (sic! ústavní právníci nejednotní, je-li to možné: Wintr - ano, Gerloch - spíše ne).

Pokud existuje v PSP většina, nechť vytvoří vládu, neexistuje-li, pak k předčasným volbám.
27. 06. 2013 | 02:04

každý nacista i zloděj se zlobí napsal(a):

Ten vám to nandal, co mrdky zlodějský?
27. 06. 2013 | 03:38

Zdenda napsal(a):

Urban napsal jeden ze svých nejhloupějších blábolů.
27. 06. 2013 | 07:32

JAHA napsal(a):

Myslim, ze hlavny ucel Zemanovych krokov s menovanim vlady pri sucasnom poruseni ustavnych zvyklosti, ked menoval premiera BEZ prejednania v parlamente (PS) vystihol Mart.
Zeman vie, ze dalsim podobnym postupom pri druhom pokuse by sa uz mohol dostat nielen za hranu ustavnych zvyklosti, ako teraz, ale i za hranu zakona. Jedninym cielom teda fakt zostava menovat vladu (kamosi a podporovatelia strany zemanovcov), nechat ju dost dlho na to, aby mali clenovia narok aspon na najmensie odchodne (tusim 106 tis. Kc). No a to vynasobenim poctom clenov vlady da celkom slusnu sumicku. A to nehovorim este o statnych tajomnikoch, poradcoch, uradnikoch, atd. atd. Fakt dobry tah Zemana pre SPOZ!
27. 06. 2013 | 08:46

xxx napsal(a):

Stavte se u Davida, má pro Vás léky. Jediné, co mě na Vašem blábolu s.re je pravdpodobnost, že kikinová bude velvyslancem ve felvidéku, jinak nic.
27. 06. 2013 | 10:38

Vlastizrádci všech zemí, spojte se napsal(a):

Heil Hitler, soudruhu. Musíš škodit do poslední chvíle.
27. 06. 2013 | 11:11

zlatí komunisti napsal(a):

To se autor nepochlubí, že vystudoval za největší normalizace? V roce 1974 absolvoval na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze obory filosofie a historie. Ať žije KSČ, co?
27. 06. 2013 | 11:18

xxx napsal(a):

To Silvie, 18.22,18.35, Mac:17.11, ari:16.33: Souhlas.
To Silvie, 8.33: ano, bral bych, kdyby došlo i na autora "zhasnutí" a "abolice".
To Yosif K, 16.42: ad 5 - ano, přesně ta.
To Jarpor, 8.12: Výjimečně souhlas
To Rumcajs, 22.23: Chtěl bych vidět Váš komentář kdyby nakonec stavěli Frantíci.
27. 06. 2013 | 11:31

Midori napsal(a):

Urban
Nešlo o puč.
Je to Stalingrad. Už budete jenom ustupovat, někteří z vás skončí neslavně, včetně vás, Urbane, člověče prostoupený zlem.
27. 06. 2013 | 13:18

pepa z deppa napsal(a):

Pan Urban se nezapře."Šáhli jste mi na kamarády mafiány a Sudeťáky a já si za to kopnu do Zemana".Kuš.Ten už jinej nebude.
27. 06. 2013 | 16:59

Petr napsal(a):

PRO VŠECHNY, KTEŘÍ VYČÍTAJÍ KOALICI, že nedrží slovo a nebude tedy hlasovat tedy pro rozpuštění sněmovny a předčasné volby.
Koalice tím záměrně hrozila prezidentovi, protože jak známo, minulý týden se vyjádřil, že nechce předčasné volby.
Proč ho novináři nechytli za slovo na tiskovce po jmenování Rusnoka premiérem, že najednou změnil stanovisko?
Hrozba nezabrala a spadla tedy pod stůl. Poslanci by měli přijmout prezidentovu výzvu k boji. Pokud se sjednotí a vydrží, tak připraví Zemanovi několik dílčích porážek a jednu velkou.
28. 06. 2013 | 02:46

pamětník napsal(a):

"Pokud se sjednotí a vydrží, tak připraví Zemanovi několik dílčích porážek a jednu velkou. "
Poslanci a sjednotí?!
28. 06. 2013 | 08:58

Klaus napsal(a):

Určitě jste si všimli, jak se dělá propaganda z dob Hitlera.

ODS,TOP,LIDEM zaúkolovala ČT (veřejnoprávní instituce) a na ČT běží reklamní šot o socialismu! ( důvodem je max vystrašit jakékoliv voliče, aby nevolili levici, ale současné bezpráví).

Prostě strašit před možnými volbami do parlamentu voliče ve prospěch zlodějských gaunerů.

A kdo financuje ty lidi co množí a tisknou propagandistické brožury, jak za Hitlera?

Kdo financuje ty statisíce výtisků těchto brožur?

Kdo financuje tu nákladnou reklamní kampaň?

No ten co ovládá média a dění v ČR....Kdo to je..???
28. 06. 2013 | 10:18

Karel napsal(a):

I kdyby Rusnok vládl s podporou komunistů a třeba i Marťanů, pořád to bude lepší, než kdyby vládl opilý psychopat Kalousek opírající se o barely lihu, zločince a servilní novináře.
29. 06. 2013 | 02:07

Pavla napsal(a):

Karel,
doporučuji studený hadr na hlavu a pustit si žilou. S hrůzou tady čtu nenávistné diskuzní příspěvky zfanatizovaného davu, toužícího po krvi tzv "zkorumpovaných politiků". Zvlášť zfanatizovaní jedinci touží i po fyzické likvidací. Nějak nám poslední dobou ta velkolepá policejní monstrakce ztrácí grády, žádné další překvapivé informace, tzv. údajný útok na hlavní kmotry se rozplývá v mlhách. Ale cíle - zblbnout dav, zdiskreditovat a položit Nečase a tím i celou vládu, bylo dosaženo.
Přeji hezký den, méně nenávisti, příčiny osobních neúspěchů hledat ve vlastních řadách a případné korupčníky vidět napříč celým politickým spektrem.
Nakonec jeden citát pana Wericha: Každého dne je svět lepší než včerejšek, i když lidi dělají všechno proto, aby tomu tak nebylo.
29. 06. 2013 | 17:08

pamětník napsal(a):

Pavla:
"Nějak nám poslední dobou ta velkolepá policejní monstrakce ztrácí grády," Trpělivost, slečno blondýno, nikdo Vám nevysvětlil, že vyšetřování takových kauz trvá měsíce?
29. 06. 2013 | 18:45

Pavla napsal(a):

Pamětník,
mohly by se k tomu přidat ještě drogy a nějaká vražda :-))))))), tu blondýnu Vám promíjím.
29. 06. 2013 | 20:17

pamětník napsal(a):

Pavla:
Vy opravdu nejste blondýna?
29. 06. 2013 | 22:21

antiklerikál napsal(a):

Urban = ostuda všech disidentů, naši rodiče, kteří trpěli i fyzicky se musí v hrobě obracet.Sudeťácký posluha.Šťáva = protistátní a mezinárodní zločinec, dostal v Bechyni zámek a pozemky přímo ve městě za pár milionů.A ještě chce okrádat stát o další miliardy.
30. 06. 2013 | 08:02

Pavla napsal(a):

Pamětník:
Hrubá rezavá srst s černými pruhy :-)))))
30. 06. 2013 | 10:08

pamětník napsal(a):

Pavla:
Tak to jo, to mně nenapadlo. Připadala jste mi jako blondýna. Třeba budete, máte předpoklady.
30. 06. 2013 | 11:50

Pavla napsal(a):

Vás bych typovala na tmavošedé štětiny :-)))))))))
30. 06. 2013 | 12:01

pamětník napsal(a):

Pavla:
Kéž by! :)
30. 06. 2013 | 15:16

BublinkaB napsal(a):

Přesně a výstižně napsáno!Jen aby prosadil za každou cenu svoje.Nejvíc mě děsí, že je celou pětiletku neodvolatelný :-(!To si národ zase pěkně nasr.l do vlastních bot...
02. 07. 2013 | 09:03

pamětník napsal(a):

Další člen autorovy klaky. :)
02. 07. 2013 | 15:56

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Baar Vladimír · Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoníček Radek · Bartošek Jan · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berkovcová Jana · Bernard Josef · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo · Cizinsky Ludvik Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra E Elfmark František F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Goláň Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hájek Jan · Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Heroldová Martina · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubálková Pavla · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kaláb Tomáš · Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Klusoň Jan · Kňapová Kateřina · Kocián Antonín · Kohoutová Růžena · Koch Paul Vincent · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Konrádová Kateřina · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Máchalová Jana · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minář Mikuláš · Minařík Petr · Mittner Jiří · Moore Markéta · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Mundier Milan · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Nerudová Danuše · Nerušil Josef · Niedermayer Luděk · Nosková Věra · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít · Nožička Josef O Obluk Karel · Ocelák Radek · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Oujezdská Marie · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peka Karel · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Petříčková Iva · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pícha Vladimír · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Polčák Stanislav · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Ruščák Andrej · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Řeháčková Karolína Avivi · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Sirový Michal · Skalíková Lucie · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slejška Zdeněk · Slimáková Margit · Smoljak David · Smutný Pavel · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šípová Adéla · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šojdrová Michaela · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěpán Martin · Štěpánek Pavel · Štern Ivan · Štern Jan · Štětka Václav · Štrobl Daniel T T. Tereza · Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vančurová Martina · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Vostrá Denisa · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zajíček Zdeněk · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří · Zouzalík Marek Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael · Žantovský Petr Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy