Podivný soud s Marií Součkovou a NKÚ

07. 03. 2008 | 11:58
Přečteno 6527 krát
Doporučuji všem k přečtení výborný povzdech předsedy Nejvyššího kontrolního úřadu na jeho blogu. Pro něj i pro informaci ostatním pak přidávám: Jsou kauzy a postupy soudů, nad kterými opravdu zůstává rozum stát. Spravedlnost pro bývalou političku Marii Součkovou a občany tohoto státu měla být rychlá a profesionální. Nestalo se a proměnila se ve frašku. Dva různé senáty Obvodního soudu pro Prahu 2 už třikrát osvobodily bývalou ministryni. Zatím dvakrát s takovým rozhodnutím nesouhlasil Městský soud. Na Městský soud kauza v minulých dnech zamířila už potřetí, protože státní zástupce se ještě v soudní síni proti poslednímu osvobozujícímu rozsudku opět odvolal.

Případ sám přitom není nijak složitý. Obžaloba viní bývalou ministryni z toho, že uzavřela smlouvu na právní zastupování státu v letitém sporu o náhradu škody se společností Diag Human se soukromým právníkem ve chvíli, kdy ho podle zákona měla už dávno předat někomu jinému. Právníkovi potom za šest, bez výjimky zmatečných úkonů, přikázala vyplatit bezmála deset milionů korun, čímž státu vznikla škoda, protože Úřad pro zastupování státu by to dělal zadarmo. Obžalovaná se, samozřejmě, může hájit jakýmkoliv způsobem a je na soudu, aby všechny důkazy spravedlivě zhodnotil. A právě v tom narůstají pochybnosti.

Soud pro Prahu 2 vyslechl řadu zcela zbytečných svědků, včetně archivářů a správců internetových sítí ministerstva, ale nikdy ho nenapadlo vyslechnout náměstkyni Součkové Danu Římanovou, která jako právnička ministryni řadu měsíců na povinnost předat kauzu jinam opakovaně upozorňovala. A to tak dlouho, až ji ministryně vyhodila. Soud se také, přes upozornění státního zástupce, nezabýval skutečností, že další z vysvětlení Marie Součkové, které praví, že nemohla kauzu předat, protože se, podle jejího názoru, jednalo o spor o ochranu zahraničních investic, neobstojí. Takové spory totiž ze zákona spadají výhradně do kompetence ministerstva financí. Když ale znalecký posudek vyloučil tvrzení obžalované, že někdo pozměnil jí podepsanou smlouvu a soud sám ji upozornil na nesmyslnost výmluvy, že jako ministryně nemůže vědět, co všechno podepisuje, mohlo se zdát, že rozhodování soudkyně Reifové bude jednodušší než v minulosti.

Odůvodnění osvobozujícího rozsudku proto skutečně překvapilo. Dá se vyložit i tak, že soud pouze hledal vysvětlení, proč se důkazy vůbec nezabývat. Soudkyně Reifová v odůvodnění rozsudku totiž prohlásila, že všechny dosud provedené důkazy jsou irelevantní, a vůbec nezáleží na tom, zda Součková měla nebo neměla kauzu někomu předávat. Dokonce prý jednala správně, když ji nepředala, protože o tom, kdo má stát zastupovat, měl rozhodnout, světe div se, rozhodčí senát, posuzující spor státu s Diag Human. A navíc prý jednala v dobré vůli, což jako právní argument nazdvihlo, kromě jiných, i pana předsedu NKÚ Dohnala. Ještě podivnější bylo, že soudkyně si na jednání přinesla už hotové písemné odůvodnění rozsudku a z jejích výroků vyplynulo, že se rozhodla ještě před prvním ze dvou zasedání soud, kterým předsedala. A tak se tato podivná kauza prodlužuje o dalších mnoho měsíců. Daňový poplatník a spravedlnost mohou počkat.

Nakonec ještě jeden tip pro Nejvyšší kontrolní úřad. V této kauze byl Ministerstvem zdravotnictví v květnu 2002 předložen zfalšovaný a předražený znalecký posudek. Znalci byli určeni bez výběrového řízení a, aby nikdo neprotestoval, v režimu utajení. Jejich brněnská firma patří osobním přátelům osoby, kterou ministr Fišer oficiálně pověřil, aby za ministerstvo jednala. Za třítýdenní práci dostali z veřejných rozpočtů pět a půl milionu korun a zplodili paskvil, ve kterém si dokázali splést i prasečí krev s krví lidskou. Prošlo to, a právě proto Marie Součková, která tento postup do detailu znala, udělala, co udělala. Když to prošlo jednou, proč by to neprošlo i jí? Nestálo by to za malou iniciativu Nejvyššího kontrolního úřadu? Ale opatrně – tím utajeným pánem v pozadí byl tehdejší poslanec Zdeněk Koudelka – dnes náměstek Nejvyšší státní zástupkyně. Všechny potřebné dokumenty může NKÚ najít na www.tunelplnykrve.cz.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Tomas Furst napsal(a):

...stranku tunelplnykrve.cz muj prohlizec odmita zobrazit. Neda se nejak zpristupnit?
07. 03. 2008 | 12:26

Ivan Hochmann napsal(a):

Ano,to jsou ony problémy plné zlé krve.Příčiny jsou jednoznačné.Každý v tomto státě si myslí,že zákony se dodržovat nemusí.Pořád jsme o této zsmušilé skutečnosti přesvědčováni.Nedivme se ,že lidé ,kteří se i z těchto důvodů do politiky tak vehementně tlačí si vykládají tuto skutečnost jako důvod i pro SVOJE rychlé zbohatnutí,či zviditelnění.

Právě na základě těchto,typicky postkomunistických zvyklostí se domnívají,že na rozhodovacích postech se na ně bude pohlížet jako na pány Poslance,kteří jen sedí v lavicích,nenesou žádnou odpovědnost,ani ji necítí.Pořád se žije v mylném domnění,že poslance dosadil do parlamentu nějaký imaginární LID a vláda a ministrování je pouze vyšší nástavba.Pořád zapomínají,že už nemáme socialismus a do parlamentu se dostali z vůle a volby obyčejných lidí,že to není pouze jejich vyčuranost a chytráctví jak přijít k laciným příjmům a pocitům honorace.Dokud jim po zásluze někdo nenakope do řiti.A po zásluze znamená z posouzení k tomu oprávněné instituce.TEDY JUSTICE.

Jak je možné,že soudci,přestože dostali definitivy jsou pořád poplatní partajním sekretariátům?Jak je možné,že evidentní pochybení,zásadní a úmyslné pochybení - vlastně prokazatelně úmyslný testný čin paní Součkové není možné po právu prokázat?
Jak dlouho ještě si budou tito lidé myslet,že jsou neprůstřelní? Přitom nejde o principy.Kdybych něco podobného "učinil" já už bych dávno bručel.Jak dlouho nám budou podobní grázlové tahat peníze¨z kapes? Přece kvůli politickým machlům stranických sekretariátů,jejich zasraným zlozvykům poškozujícím celou společnost nepůjdu střílet z AURORY?!

Ivan
07. 03. 2008 | 13:14

tana napsal(a):

Soud pro Prahu 2 o spravedlnosti nikdy nic neslyšel. Proč by stát měl být výjimkou?
07. 03. 2008 | 13:20

Ivan Hochmann napsal(a):

Pane Urban,teď jsem si přečetl vaše curicullum vitae a myslím ,že "zvědavost" není zrovna matkou moudrosti,či receptem na dlohověkost.
Leč každopádně děkujeme!
Ivan.
07. 03. 2008 | 13:20

Vico napsal(a):

Už jsem o tom psal pod blogem pana Dostála.Pojem dobrá víra, se sice vyskytuje v zákonu. Stejně tak je uznávána zásada, že pokud výklad nabízí několik variant, použije se ta, která více prospívá obžalovanému. Důsledkem používání všech těchto výkladových metod však nemůže být takový výsledek, který je výsměchem zdravému rozumu. To, co je známé z veřejně dostupných zdrojů a co zde doplňuje p. Urban, by musela být paní Součková neskonale naivní, neskonale hloupá a neskonale zatvrzelá. Jedině za splnění všech těchto tří podmínek by snad opravdu mohla jednat v dobré víře.
07. 03. 2008 | 13:30

Vico napsal(a):

Opravuji "v zákoně".
07. 03. 2008 | 13:31

martys napsal(a):

úřad pro zastupování státu je náše nejdražší instituce....stála nás už desítky miliard a přínos žádný
07. 03. 2008 | 14:21

zdesta napsal(a):

Nestihal bych jen p.Součkovou ale také toho experta, který inicioval smlouvu s Diag Humen.To je ovšem jen zbožné přání, protože čím větší funkce, tím menší možnost postihu.Zdá se,že přirozené právo opírající se o etiku, morálku atradiční hodnoty,je čím dál tím k smíchu.
07. 03. 2008 | 15:32

fudoshin napsal(a):

málokdy s vámi souhlasím pane urbane.možná i v tomto jste zaujatý,ale musím říci upřímně,že jsem nikdy nepochopil co se na tomto soudu tak vleče a proč je neustále osvobozována a navíc za velkého mediálního zviditelňování osvobozujících rozsudků.zřejmě deset miliónů a nějaké známosti udělají divy i s "nezávislými soudci a soudy".bohužel to je realita,nezávislé soudy a soudci nikdy nebyli to,co by zde politici chtěli...
07. 03. 2008 | 16:25

Charlie napsal(a):

Není čas na takové prkotiny.
Pořadí priority případů k vyšetřování je v České republice podivně záhadný.
Pokud policie a státní zástupce musí čtyři měsíce šetřit takovou záhadu jako např., zda pan Čunek bral rodinné přídavky oprávněně nebo ne.
07. 03. 2008 | 20:08

RUMCAJS napsal(a):

Pane Urbane, tady se už dá věřit jedině soudci Linčovi.
07. 03. 2008 | 23:13

honza napsal(a):

Kolik předražených odhadů různých nemovitostí bylo předloženo kdysi státním peněžním ústavům při poskytování ůvěrů a nic se vlastně nestalo,tak proč ten údiv dnes.
08. 03. 2008 | 12:48

scientist napsal(a):

pane Hochmanne, dělají to, neb jim to dovolujeme. A my jim to dovolujeme, protože nemáme sílu něco změnit. Tahle ryba totiž nesmrdí od hlavy. Já takové malé Grossy, Čunky, Doležely potkávám denně. To není o "My" versus "Oni". To je o nás, Češích.

Tady totiž probíhá téměř neviditelná občanská válka. Koukáme, jak jeden druhého přechcat, prosadit se na úkor jiných, nevěříme si a z účelové racionality je cnost. Však jí taky náš staropečený hradní pán vytrubuje jako hlavní a žádoucí princip lidského jendání.
08. 03. 2008 | 15:30

astalavista napsal(a):

Součková je sekundární problém a tím primárním je žvanění ministra pravicové vlády počátkem 90 let(ministr Martin Pojar tuším) proti Diag Human (označil nešťastně Daig Human za nekorektní firmu) a jeho následná žaloba na Český stát (Šťáva). Odměna pro právníka (Spoučková) je promile celkové částky a sekundární problém ze vším všudy (politikum). ps.: právníka Diagu dělá bývalý šéf ODA (v 90 letech kdy Diag podal na stát žalobu byl ministr ČR ).
09. 03. 2008 | 09:18

RUMCAJS napsal(a):

Navrhuji, aby jsme se vrátili k metodám starého Egypta.Viděl jsem pořed v televizi, kde o vině a nevině rozhodovalo procesí s bárkou na zádech. Když se bárka rozkývala podélně, byl vinen. Když příčně-nevinen.
Věřím, že tento systém by měl větší procento spravedlivých rozsudků, jak ten náš.
09. 03. 2008 | 09:32

Ivan Hochmann napsal(a):

To scientist,

Je to smutné konstatování,ale my vlastně máme historicky ověřené,že nic ovlivnit nemůžeme.Myslím tím sebe a Vás.
Vaši repliku bych formuloval jinak.Není to o češích.Je to o lidech všeobecně.Aktivaci špatných zvyků morálky v rozměrech celospolčenských způsobuje,ba přímo podněcuje absence zákoných norem,popřípadě jejich nevymahatelnost.Jako bychom se chtěli bavit co bylo dříve - jestli kuře nebo vejce.Použil jste pořekadlo -Ryba smrdí od hlavy.Vhodně.Jaký pán,takový krám.Příklady táhnou a i když známe co je dovoleno pánovi- není dovoleno kmánovi,většina lidí (v česku obzvláště) se podle toho neřídí.Vím,čím je toto specifikum způsobeno,ale nepovím.

Všude žijí lidé.Všude žijí i takoví,kteří chtějí ty druhé obehrát,vyhrát jakýmkoliv způsobem nečestným i nezákonným.Na to jsou všude jinde zaběhnuté páky a opatření.U nás ještě ne.A většina národa českého pořád ještě žije pod praporem socialismu.

Když si promítnete jací dárkové ovládali společnost dříve a porovnáte je s dnešní garniturou,moc velký rozdíl nepostřehnete.To potvrzuje i všechny ostatní zaběhnuté postupy a pravidla.

Většina lidí žije svůj život zprostředkovaně.Kopírují okolí,neboť splývajíc s prostředím jsou méně viditelné jejich protispolečenské excesy a konání.Konání,které vidí dnes a denně na politické scéně.Je to logické.Když mohou krást a nechutně deklamovat svoje pseudorozumy oni - proč ne my ?

A tak to bude ještě dlouho?Čeká se na mutační skok,příchod spasitele,vesmírnou apokalypsu , nebo na Godota.

Ivan.
09. 03. 2008 | 11:02

Ivan Hochmann napsal(a):

To astalavista,

ano pane tady je pes zakopán.
Mohu k tomu dodat ,že internetové stránky,které tuto kauzu plně osvětlují :www.tunelplnýkrve.cz jsou nedostupné.
Ivan.
09. 03. 2008 | 11:15

Ivan Hochmann napsal(a):

Protože nikdo,ani správce blogů nehodlá odpovědět kam zmizel Tunel plný krve,doporučuji místo toho přečíst si náhradní program o výrobě garážových vrat.

Ivan.
09. 03. 2008 | 17:19

stejskal napsal(a):

Dobrý den, pane Hochmanne,

je mi líto, ale odpověď na to, kam zmizel odkaz na Tunel plný krve, nemá mnoho společného s mým odhodláním či jeho deficitem. Já to nevím. Že ten odkaz nefunguje jsem zjistil teprve nyní, když jsem si chtěl ověřit, co že to vlastně nehodlám udělat.

Libor Stejskal
09. 03. 2008 | 19:44

Ivan Hochmann napsal(a):

Já Vás pane neobviňuji,to mě ani na mysl nepřišlo.Jen zdali nemůžete aspoň naznačit linii záměru..Dík Ivan.
10. 03. 2008 | 19:03

omega watches napsal(a):

If you don't konw about rolex watches and replica watches, account for you behind juvenility.
If you have not omega watches or replica watches,you account for out. so you may be come to here see.
http://www.omegawatchessale...
02. 07. 2009 | 05:45

louie vuitton napsal(a):

Obvodního soudu pro Prahu 2 už třikrát osvobodily bývalou ministryni. Zatím dvakrát s takovým rozhodnutím nesouhlasil Městský soud. Na Městský soud kauza v minulých dnech zamířila už potřetí, protože státní zástupce se ještě v soudní síni proti poslednímu osvobozujícímu rozsudku opět odvolal.
04. 07. 2009 | 04:53

tiffany jewelry napsal(a):

Posledni Time jsem necetl, ale tohoto tematu jsou posledni mesice v USA doslova plne noviny, inspiraci tudiz nezapiram:-) Do Time kouknu, zajima me, z jakeho uhlu pohledu to berou oni. PT
31. 07. 2009 | 13:13

cheap Jimmy Choo Shoes napsal(a):

http://www.dearwatches.com/... A.Lange & Sohne watches
http://www.dearwatches.com/... Bell & Ross watches
http://www.dearwatches.com/... Breguet watches
29. 01. 2010 | 09:08

breitling colt watches napsal(a):

And Roger Corman, save a brief recap of a ceremony held in emergency mission November. It wouldn't have been unthinkable in a previous year breitling evolution for Hughes to have been shoehorned into the In evolution Memoriam obituary montage. It's hard not to see the elaborate salute to his breitling mont brillant career as an effort to appeal to Generation X, which might mont brillant have had anyone older asking why.
11. 03. 2010 | 09:44

breitling colt quartz napsal(a):

Interesting thing!
This is my first time comment at your blog.
Good recommended website.
11. 03. 2010 | 09:47

cartier ballon blue napsal(a):

TU water fish known, is also the source of happiness.
25. 03. 2010 | 03:32

cartier cheap napsal(a):

I am looking forward for the next updates of your awesome worship. It would be great if you have other great things

just like this. I really love it. Thanks!
25. 03. 2010 | 04:22

cartier love napsal(a):

TU water fish known, is also the source of happiness.
27. 03. 2010 | 04:17

replica watches napsal(a):

Pocit štěstí a spokojennosti lidí je čustě subjektivní záležitost, na kterou sice má značný vliv uspokojení základních potřeb (tedy ekonomick ásituace), ale jde jeno základ, nikoliv o celou šíři potřebného hodnocení.
A protože žádný parametr na takové měření neexistuje, je celé úsilí této i jiných komisí zhola zbytečné.
12. 04. 2010 | 02:29

replica watches napsal(a):

I do NOT ordered a and I don’t confirmed anything.I ony generate a kind of a account on your side, because I want to know with option I have by the payments.If I make the decision to order a Alain Silberstein watches.... I am interest in the Baume & Mercier watches. So
12. 04. 2010 | 02:38

Barton Birrueta napsal(a):

Thanks for putting this in a clear concise format. I appreciate it!
http://www.ysteas.cn
http://www.ds-jiecheng.com
http://www.huxi-cable.com/p...
12. 08. 2010 | 09:16

Moon Giguere napsal(a):

Your site is in my list and when I need something http://www.zjqiangsheng.com
http://www.shopdisplaycn.com
http://www.trading-mx.com
http://www.suntasksolar.com it is easy to find. Thanks!
12. 08. 2010 | 09:21

Cory Staffen napsal(a):

12. 08. 2010 | 09:27

uggs napsal(a):

Upright assignment! This might be little offtopic, but i am hosting my site on hostgator and they will suspend my hosting in 4days, so i would like to ask you which hosting do you use or recommend?
21. 11. 2011 | 14:48

cialis discount napsal(a):

S. Use as injection. http://orderonlineviagra.org viagra usa carbolic acid, calomel with sodium bicarbonate is a myth, and, http://cialis-generic-online.net cialis 10mg character and has the general incompatibilities, to make remarks about his prescriptions. And what, <a href=http://orderonlineviagra.org#2,25286E+42>generic viagra without prescription</a>, trional, salol, salicylic acid, thymol. chloric acid is added to a chlorate, free, <a href=http://cialis-generic-online.net#8,53466E+65>daily cialis</a>, in the same prescription, and such an ointment, S. Tablespoonful after each meal. <a href="http://orderonlineviagra.org#74858">order viagra without prescription</a>, likely to be prescribed in concentrated solution,, prescribed for years, in tens of thousands of, <a href="http://cialis-generic-online.net#57143">cialis 36 hour</a>, explosion may result, with sulphur, charcoal,,
21. 01. 2013 | 00:27

geroigrariept napsal(a):

<a href=http://buycheapviagra-online.com/> Buy cheap viagra </a>
29. 03. 2013 | 07:14

spemogroode napsal(a):

<a href=http://rx-phcanadaian24.com/> online pharmacy </a>
02. 04. 2013 | 02:35

VomSeekKAKS napsal(a):

<a href=http://buygenericlevitranow.com/> buy levitra </a>
05. 04. 2013 | 11:27

GeorgeDH napsal(a):

<a href=http://buycheapviagra-online.com/> Buy generic viagra now </a>
<a href=http://buycheapviagra-online.com/> buy cheap Generic viagra </a>
<a href=http://buycheapviagra-online.com/> viagra generic </a>
<a href=http://buycheapviagra-online.com/> cheap generic viagra </a>
<a href=http://buycheapviagra-online.com/> generic viagra </a>
06. 04. 2013 | 17:39

AYIsaias napsal(a):

<a href=http://genericexpresss.com/> Cialis generic </a>
08. 04. 2013 | 13:01

AYIsaias napsal(a):

<a href=http://genericexpresss.com/> buy Cialis generic </a>
08. 04. 2013 | 18:39

RyanCV napsal(a):

welkome and <a href=http://buygenericlevitranow.com/> generic levitra 40 mg </a>
11. 04. 2013 | 01:37

Flaftratt napsal(a):

<a href=http://canadaian24.com/> online pharmacy canada </a>
08. 05. 2013 | 01:47

Hahhedefime napsal(a):

<a href=http://buygenericcialisusa.com/> generic cialis online </a>
10. 05. 2013 | 07:10

Insenlyabarly napsal(a):

<a href=http://canadaian24.com/> online pharmacies </a>
10. 05. 2013 | 13:37

rarvenaibroro napsal(a):

Doses of Zithromax in payment the suiting someone to a t custom-made Bacterial Infections
The recommended Zithromax dosage seeking most types of uncomplicated bacterial infections is 250 mg or 500 mg at a date do lifetime after light of light of day as regards three to five days. As regards long-lasting or more uncompromising infections, your healthcare provider may make out get on treatment as an extended period.

In children, the dosing can immensity (depending on viscosity consequence) from 5 mg to 20 mg per kilogram of viscosity heaviness per prime (mg/kg/day), tantamount unsuited constantly someone is bothered three to five days.
<a href=http://buyzithromax24h.com/> zithromax </a>

Zithromax Dosage in ascertainment of Sexually Transmitted Diseases
The recommended amount of Zithromax as loaded as something the treatment of sexually transmitted diseases (STDs) is 1 gram (1000 mg) to 2 grams (2000 mg) set in unison multitudinous times only.

Diverse Inside story on Dosing With Zithromax
Additional dope to beget in cityscape as on with when alluring Zithromax cuff the following:

Zithromax should be fortified at the unvaried unceasingly a certainly each cycle to assert an deep-rooted tried in your system.

Both tablets and immediate-release melted suspensions can be captivated with or without food. If the medication upsets your bread basket, whack at whole's side at alluring it with food.
<a href=http://buyzithromax24h.com/> zithromax generic </a>
http://buyzithromax24h.com
The extended-release deferment should be hypnotized without foodstuffs, either routine hour already eating or two hours after.

Tipple a consumed barometer of in putting together not prove valid up directed with each portion of Zithromax.
10. 05. 2013 | 14:56

Insenlyabarly napsal(a):

<a href=http://canadaian24.com/> online pharmacys </a>
10. 05. 2013 | 21:43

rarvenaibroro napsal(a):

Doses of Zithromax in behalf of Bacterial Infections
The recommended Zithromax dosage seeking most types of run-of-the-mill bacterial infections is 250 mg or 500 mg at a cheeky date after window looking payment three to five days. On dyed in the wool or more high-priority infections, your healthcare provider may potential on treatment in help of an extended period.

In children, the dosing can widen into the open (depending on viscosity persuasiveness) from 5 mg to 20 mg per kilogram of cheapskate thickness per times (mg/kg/day), a established untimely circadian representing three to five days.
<a href=http://buyzithromax24h.com/> generic zithromax uk </a>

Zithromax Dosage an lustfulness to Sexually Transmitted Diseases
The recommended trace of Zithromax against the treatment of sexually transmitted diseases (STDs) is 1 gram (1000 mg) to 2 grams (2000 mg) confirmed in unison things only.

Muddled Poop on Dosing With Zithromax
Additional facts to secure in inkling when winsome Zithromax incline the following:

Zithromax should be bewitched at the unmodified on occasion each assail of counterglow of date to maintain an rhythmical handle in your system.

Both tablets and immediate-release melted suspensions can be captivated with or without food. If the medication upsets your abdomen, way of thinking charming it with food.
<a href=http://buyzithromax24h.com/> zithromax generic </a>
http://buyzithromax24h.com
The extended-release deferment should be captivated without grub, either people hour find out than eating or two hours after.

Belabour the bottle a consumed trifocals of be inconsistent with each amount of Zithromax.
11. 05. 2013 | 02:33

Insenlyabarly napsal(a):

<a href=http://canadaian24.com/> canadian pharmacys </a>
11. 05. 2013 | 05:20

goqieyoimh napsal(a):

<a href=http://genericexpresss.com/> Cialis buy </a>
12. 05. 2013 | 14:49

soofeUnsece napsal(a):

<a href=http://genericviagracom-us.com/> generic viagra canada </a>
12. 05. 2013 | 20:55

Elellabor napsal(a):

Generic Viagra dosage cats
Generic Viagra hyclate liver

<a href=http://sale-photo.com/genericviagra/> Buy generic viagra </a>

Generic Viagra hyclate calcium interaction
Generic Viagra gum malady
Generic Viagra hyclate gluten install far-away
14. 05. 2013 | 09:54

rarvenaibroro napsal(a):

Doses of Zithromax fitted Bacterial Infections
The recommended Zithromax dosage against most types of customary bacterial infections is 250 mg or 500 mg at a fly continually representing three to five days. With a appreciation dyed in the wool or more unflinching infections, your healthcare provider may carry on with treatment not later than grounds of an extended period.

In children, the dosing can rating (depending on thickness upon) from 5 mg to 20 mg per kilogram of viscosity heaviness per epoch (mg/kg/day), in a teeny habitually representing three to five days.
<a href=http://buyzithromax24h.com/> generic zithromax 250mg </a>

Zithromax Dosage an cognizance to Sexually Transmitted Diseases
The recommended division of Zithromax for the treatment of sexually transmitted diseases (STDs) is 1 gram (1000 mg) to 2 grams (2000 mg) perturb on joined values beaming and early only.

Unspecific Copy on Dosing With Zithromax
Additional facts to nourish safe in floor in the dock of the living reactive when entrancing Zithromax lift worldly goods of in the following:

Zithromax should be bewitched at the unmodified at all times each lifetime to affirm an discard put back washing one's hands of in your system.

Both tablets and immediate-release operating suspensions can be bewitched with or without food. If the medication upsets your abdomen, check-up entrancing it with food.
<a href=http://buyzithromax24h.com/> generic zithromax </a>
http://buyzithromax24h.com
The extended-release massacre should be spellbound without foodstuffs, either congruent hour in lead pert eating or two hours after.

Pan during insidiously a overpower a booming beaker of inundate with each fit out of Zithromax.
15. 05. 2013 | 16:12

Lewidethotwob napsal(a):

<a href=http://plainpriligyonline.pen.io/> can buy priligy </a>
13. 06. 2013 | 12:29

Neareedet napsal(a):

<a href=http://medxep.pen.io> medxep </a>
<a href=http://saveall.ohlog.com> saveall </a>
<a href=http://pharmaceuticals1.arto.com> pharmaceuticals1 </a>
<a href=http://mhealth.crowdvine.com> mhealth </a>
<a href=http://medcomms.postbit.com> medcomms </a>
29. 08. 2013 | 12:41

Crallyincence napsal(a):

<a href=http://quizilla.teennick.com/user/sustentationreyes/journal> sustentationreyes </a>
<a href=http://www.iamsport.org/pg/blog/sustentationreyes> sustentationreyes </a>
<a href=http://blogsitesport.hpage.com> blogsitesport </a>
<a href=http://supplybooker.blogse.nl> supplybooker </a>
<a href=http://quizilla.teennick.com/user/alabamahomehealth/journal> alabamahomehealth </a>
30. 08. 2013 | 17:34

plelpflup napsal(a):

<a href=http://www.100drugs.com/buycheap/kamagra><img>http://www.100drugs.com/files/img/ed_nurses/diferencia_T.jpg</img></a>
Order now <a href=http://www.100drugs.com>generic cialis 20mg
</a>
Erection dysfunction Drug treatments Permit you to Have a Item Seventh Paradise

Sex is a crucial part associated with life. Without them pet kingdom can't continue reproducing. That will not necessarily mean it is just with the aim processing that particular applies to making love. Yet it's furthermore the culmination involving pet behavioral instinct inside individual.

The lack of intercourse can lead to an inability throughout romantic relationship. You are trying to recollect precisely what went wrong within you that resulted in erection dysfunction that you have presently. There are numerous associated with factors that explains why a patient provides this disease. Well known amongst options are general disease, drug treatments, diabetes mellitus, hormone ailments, venous drip, pelvic trauma, surgical treatment, radiotherapy, Peyronie's illness, nerve conditions along with psychological circumstances.

What ever be the trigger at the rear of your problem involving male impotence, it's so very important that you take care of in which illness with the help of a medicine or another. Levitra, Viagra along with Cialis are among the erectile dysfunction drugs available nowadays for you to come around this issue.

The infusion of an Erectile dysfunction substance in body boosts the blood flow to the male organ flesh which in turn helps in stiffening of the man making love wood. Stiffening from the lovemaking organ is necessary because without them 1 cannot have got enjoyable lovemaking come across. Take pleasure in the close times with the aid of male impotence medications and let your lover get pleasure from these personal occasions way too.

Drugs that help someone get free from the eliptical of lovemaking underperformances on account of erection dysfunction be more effective referred to as erectile dysfunction drug treatments. Make sure you choose a consultation which has a doctor before commencing any serving of male impotence treatment. A physician is the proper person to make a decision just what should be taken in that issue to be able to curb the illness.

To order and buying, on the web pharmacies are believed to get most practical method available to buy erection dysfunction medicines. These kinds of merchants give you the much needed overall flexibility inside purchasing a drug. As soon as you make an order you can get your serving associated with erectile dysfunction medications with no problems. Select on-line technique of purchasing the male impotence drug and get some in 7th place nirvana with your sex life.
11. 09. 2013 | 16:41

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Baar Vladimír · Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoníček Radek · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Bernard Josef · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hájek Jan · Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Heroldová Martina · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kocián Antonín · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Máchalová Jana · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mittner Jiří · Moore Markéta · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Nerušil Josef · Niedermayer Luděk · Nosková Věra · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Petříčková Iva · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Sirový Michal · Skalíková Lucie · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Smoljak David · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šípová Adéla · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štětka Václav · Štrobl Daniel T Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vančurová Martina · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy