Policie zablokovala web s dokumenty o korupci v kauze Diag Human

10. 03. 2008 | 21:28
Přečteno 43902 krát
Řada čtenářů mne upozornila, že webová stránka www.tunelplnykrve.cz, kde jsem zveřejnil stovky dokumentů ke korupci v kauze Diag Human, není od minulého týdne přístupná. Teprve dnes mne správce serveru informoval o tom, že se tak stalo na základě „písemné žádosti Policie ČR“.

Policie se mne o tomto kroku nenamáhala předem informovat. Odpoledne jsem zjistil, že policie kontaktovala správce serveru již minulý týden. Mně doručila „Upozornění na zablokování internetových stránek www.tunelplnykrve.cz“ doporučeným dopisem až dnes, v pondělí. Po devíti měsících úspěšného fungování stránky, kterou navštívili tisíce zájemců, máte, milánkové, utrum. Nedej bože, aby si někdo z vás něco zkopíroval. Podle dopisu poručíka Jenešové „nesmíte tento, ani jiný utajovaný dokument vyzradit, neboť by jste se tím mohl dopustit trestného činu ohrožování utajované informace….“

Paní poručík mi pak do telefonu prozradila, že policie musela stránku se stovkami dokumentů zablokovat kvůli jedinému z nich – údajně dosud neodtajněné ´- i když odpočátku nepravdivé - informaci Úřadu pro zahraniční styky a informace z roku 2004. Tatam je právní zásada přiměřenosti. Podle dalšího policejního zdroje přišlo ovšem rozhodnutí znemožnit veřejnosti posoudit písemné důkazy kauzy Diag Human „z vyšších míst“. Tak nevím. Neonacistické webové stránky jen kvetou. Policie nezasahuje. Drsné porno, či komunistické stránky, oslavující ozbrojený odpor proletariátu proti kapitalismu ji také nechávají klidnými. Pokud však na internetu zveřejníte dokumenty, prokazující korupci dnešních či bývalých politiků, policie nechá vaše stránky znepřístupnit.

Možná, že v rámci reformy Policie ČR, ministr Ivan Langer založil utajený odbor prokorupční policie, která namísto stíhání zkorumpovaných představitelů státní správy a justice začíná obtěžovat ty, kdo na korupci upozorňují. Nebo jenom policie dosud nepochopila, co to je internet. Copak asi udělá, když někdo stejné dokumenty zveřejní třeba na serveru ve Spojených státech? Ne, že bych k tomu vybízel. To bych musel opravdu, ale skutečně odmítnout…

Jako zákona dbalý občan naopak spěchám a hlásím bdělým podřízeným Ivana Langera, že – pokud to myslí vážně - musejí ještě co nejrychleji zabavit zbytek neprodaného nákladu mojí knihy „Tunel plný krve aneb kauza Diag Human trochu jinak“, kde zmíněný dokument opakovaně cituji. Jako autor ve skrytu duše doufám, že knihkupci okamžitě využijí příležitosti zbavit se jinak těžko prodejného ležáku a ověsí hned zítra výlohy velkými plakáty: „Kupte si první českou knihu, kterou po roce 1989 zakázala policie“.

Budu svoje ústavní právo svobody vyjadřování bránit žalobou – zřejmě na Českou republiku. Budu namítat, že zakázat celou webovou stránku kvůli jednomu listu je porušením zákonného principu přiměřenosti pro jednání státních institucí. Budu požadovat, aby se ÚZSI vyjádřila k „závažnosti“ zmíněného „dokumentu“.

A hlavně se stále budu ptát, proč ještě podřízení ministra Ivana Langra nezačali vyšetřovat korupci v kauze Diag Human, ve které se v průběhu několika týdnů rozhodne o tom, kolik miliard kvůli ní zmizí z pověstných bezedných kapes daňových poplatníků. Proč policii stále ještě nezajímá, že většinu jakékoliv částky, kterou budeme muset zaplatit, budou tvořit úroky? A že za zbytečné prodlužování sporu, rozhodnutého před deseti lety, někdo konkrétní nese odpovědnost?

P.S. Čtěte knihu, přátelé, čtěte - dokud to jde….

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

tana napsal(a):

Proč náš stát ještě nesplnil svou povinnost a nezavedl státní účetnictví, jak je tomu zvykem v civilizovaných zemích EU?
Vždy, když potřebují peníze, vydírají nedostatkem na důchody. Co kdyby jednou kňourali, že jim chybí na prohranou arbitráž?
Za článek Vám děkuji, k finanční ztrátě si můžeme akorát navzájem kondolovat.
10. 03. 2008 | 21:41

Twisted napsal(a):

Pane Urbane, dekuji za krasny sarkasticky clanek. Co jineho zbyva v takove situaci, ze. Je to k placi, ale po cteni Vasich nekterych formulaci jsem se musel smat.

Je rozhodne dulezite, ze jste nam o tom dal vedet, protoze i ja jsem byl jednim z tech, kdo se chtel na ty webove stranky minuly tyden podivat, po precteni Vaseho blogu, a neslo to. Pokracujte, prosim, ve sdelovani nam, ctenarum, jestli a jak se bude situace nadale vyvijet. Podniknete nejake kroky na svoji obranu?

Jinak je to vrchol a neni mi dobre. Kde to jsme?
10. 03. 2008 | 21:42

m&m napsal(a):

Za to určitě zase může ten zlý Paroubek. Kdepak Langer, to je čestný chlap. Paroubek, Paroubek to byl...
10. 03. 2008 | 21:43

haga napsal(a):

Měla bych být zděšená, ale vůbec už mně to nepřekvapu-je.Pan ministr a jeho par-taj jen ukazují, co skuteč-ně jsou zač.Jenže to víme snad všichni a co dál?Jak zabránit té nesmírné aro-ganci moci?Vytvoříme po letech další Koordinační centrum, sběrnu chytrých mozků - bez infiltrace ma-zaných "Pružinských"?Zatím tady platí, že každý dobrý skutek je po zásluze po-trestán.
10. 03. 2008 | 21:55

haga napsal(a):

Jdu meditovat, to je má útěcha pro posílení ducha, abych neskončila v léčebně pro duševně choré - tam bych raději poslala tu prolhanou bandu lumpů, co nectí naprosto ni, než mamon.
10. 03. 2008 | 21:59

Ikena napsal(a):

Pane Urban,
ministr Langer Vám odpoví, že on neřídí Policii, za tu odpovídá policejní ředitel.
Takže se z toho vykroutí, on nic on muzikant. Vše se vrací, ale trochu v jiné barvě, vše bude stejné. Možná, že už na Vás zase založili nějaký ten "spis". Ani bych se nedivil, neboť, kdo rýpe do státního, je podezřelý, proč to dělá, co tím sleduje,kdo je za ním apod. Něco podobného se jim honí v hlavě, takže jim zatrhneme tipec, tedy stránky.
10. 03. 2008 | 22:04

janaryslinkova napsal(a):

V Absurdistánu se vyznáš, tak do toho! Jana
10. 03. 2008 | 22:25

Javít napsal(a):

Bože, je mi z toho našeho "práva" špatně.
Jdu do té malé místnůstky a spláchnu se.
Tam to bude lepší než v této zkorumpované zemi, plné poslanckých zmetků.
10. 03. 2008 | 23:10

jarpor napsal(a):

Pane Urbane,
díky a doufám, že se v blogu dozvím o vývoji Vašeho trestního oznámení.

Těm, kteří najisto vědí, kdo stojí za zablokováním webu blahopřeji. Snad jen Sharlok Holmes s jeho milým Watsonem by těmto "detektivům" mohli tak trochu konkurovat...nebo konstruovat ...?
Hezký večer
10. 03. 2008 | 23:29

Ročník 53 napsal(a):

Co vám pane Urbane brání udělat tento váš web na cizím portále? Jako občan dbalý zákona dejte místo oné "tajné" stránky prázdnou stránku s nadpisem "Zakázáno policií ČR".

Co by se vám mohlo stát? Vynecháte onu stránku ale web pojede dál. Mohl byste požádat českého ISP o přesměrování odkazu na vaše nové stráky, aby policejní moc viděla, že jí zákazy www nejsou nic platné. Pak by to bylo vaše vítězství. Otázkou je, kdo by si ho dlouho pamatoval, že?
10. 03. 2008 | 23:29

Ladislav napsal(a):

Zaridte kopii webu kdekoliv v zahranici. Zdejsimu statu je svoboda slova pro smich, ten je tu predevsim k ochrane zlocincu.
10. 03. 2008 | 23:44

Holoubek napsal(a):

Nevíte náhodou co jsou ti z ODS zač, představte si už po dvakráte nemáme v zimě sních. Je mi z nich na .... Bordel vláda.
10. 03. 2008 | 23:51

Mendys napsal(a):

to Holoubek:
Mohu vám garantovat, že jestli očekáváte v zimě sníCH, tak se ho opravdu, ale opravdu nedočkáte a ODS za to opravdu, ale opravdu nemůže......
11. 03. 2008 | 00:09

Kotas napsal(a):

Nevim, proc se vsichni sapete na ODS, kdyz vyse zminovana kauza byla ditetem CSSD, jestlise nepletu a tedy Parobka, Zemana a spol. Jak vidno, tak ODS je asi kryje kdovi proc a nebo se take smocila. Politika je, jak znamo, svinstvo.
11. 03. 2008 | 00:54

Martin napsal(a):

Pane Urbane, sice s vasi jinak dosti obecnou jednostrannosti a hysterii v teto kauze nesouhlasim, ale misto toho abyste fungoval jen jako mucednik - co vam asi dela dobre, tak jste mel soubezne tyto stranky rozbehnout napriklad na nejakem zdarma serveru ve Spojenych Statech (nebo i placenem, prece jen tech zhruba 50 korun mesicne asi dokazete obetovat pro ideal vyssi veci).

Samozrejme jen za predpokladu, ze vam jde opravdu o dobro veci, pokud vasim cilem jsou jen zaloby a delani humbuku kolem sebe a ne zverejnovani fakt, tak tuto informaci hodte za hlavu.
11. 03. 2008 | 01:04

Al Jouda napsal(a):

Režim, který se bojí slova, nemá šanci dlouho vydržet !
11. 03. 2008 | 06:59

Boleslav D. napsal(a):

To ma jiste na svedomi zase Paroubek, ze?
11. 03. 2008 | 07:22

Grenzenlos napsal(a):

Ten Paroubek po vás ale jede!
11. 03. 2008 | 08:56

hv napsal(a):

Osobne nechapu ty posmesky ctenaru. Protoze v teto kauze hori koudel u zadku mnoha stale jeste vlivnym politikum a skupinam, povazuji spise jednani autora blogu za osobni statecnost nez snahu o "mucednictvi". Pri cteni knihy spise beha mraz po zadech, ze se takova kauza odehrala v nasi repulice.

Samotny napad zverejnit dokumenty na zahranicnich strankach ovsem pozaduji za dobry, pokud policie nechala zablokovat i stranky, jejichz zverejnenim nedoslo k porusovani zakona.
11. 03. 2008 | 09:30

Pavell napsal(a):

Kdo za to může?
Paroubek? Ano, jistě! ČSSD? Ano, také. Nebo snad Langer a ODS? Ano jistě! Také.
Přestaňte vymýšlet hromádky typu "ti zlí modří", "ti zlí růžoví" atd. Pakáž se najde v každé skupině lidí i v politické straně. To, že Langer je dobytek a chová se jako Himmler je fakt, ale kvůli tomu není špatná celá ODS. A naopak, že ČSSD vládne bohužel diktátor Paroubek ještě neznamená, že je celá socdem na zavření.
Ten svinčík, který popisuje Urban začal už dávno, za vlády koalice ODS s lidovci atd. a úspěšně pokračoval za vlád ČSSD. Je to o tom, s kým je Šťáva kamarád, koho platí a koho má pod palcem tím, že na něj něco má. Řekl bych, že u většiny politiků, kteří se s tím svezli platí všechny tři body. A jak dopadl ten, kdo se snažil něco vybojovat? Viz. SOučková.
11. 03. 2008 | 09:42

Jan napsal(a):

to Boleslav D, já bych se tomu vůbec nedivil, ten má dlouhé prsty.
11. 03. 2008 | 09:51

google cache napsal(a):

o co slo? nenajdeme to tady?
http://www.google.com/searc...
11. 03. 2008 | 09:57

MA-FU napsal(a):

Je zablokováno
11. 03. 2008 | 10:04

enthony11 napsal(a):

p. Urban divim se vam ze uz jste davno neprekormidloval na jiny blog cs-magazin bigbloger lidovky ja na ty vase stranky a blogy chodil bylo to snad edine co se dalo cist a zamislet se nad tim tak co nezkusite to?
11. 03. 2008 | 10:35

Pitrýsek napsal(a):

A už máte co jste chtěli!Tak
nebrečte.
11. 03. 2008 | 10:46

karel napsal(a):

Pane Urbane, proč ty dokumenty neumístíte na server v USA?
11. 03. 2008 | 10:57

Chatař-chalupář napsal(a):

A je to, prosím Vás, ten samý Langer, který na zmanipulovaných volbách prezidenta vyhrožoval bručením pro ty, kteří si s nimi chtějí-nechtějí vbytírat prdel? A že v tomto státě se lze vyjádřovat pozitivně jenom k vládní straně svědčí i zastavení Britských listů.
11. 03. 2008 | 10:57

SOUDCE napsal(a):

NOVODOBÁ TOTALITA!!! HANBA!!! AŤ ŽIJE DOMOKRACIE SVOBODA SLOVA !!!
11. 03. 2008 | 11:04

:) napsal(a):

staci se to pokust najit na googlu a kliknout dole u adesy na ten maly napis "Archiv". Google totiz vsechny stranky (trebaze bez obrazku) zalohuje. Viz jako priklad:
http://209.85.129.104/searc...
Cili pohoda:)
11. 03. 2008 | 11:04

hejhula napsal(a):

Osobně se domnívám, že zveřejnění důkazů je jen a jen to nejlepší - už proto že mi kdosi na růžku v hospůdce poreferoval, že nějaká dáma v té věci něco věděla, domáhala se jakési aktivity - a pak podivně zemřela.
11. 03. 2008 | 11:06

Bluedog napsal(a):

Nechapu proc je takovy problem prehodit stranky na hosting ve spojenych statech? Veskere projevy a informace na serveru chrani ustava spojenych statu. Neni to sice tak uzasna zeme jak si mysli Topol, ale je tam alespon stale svoboda projevu, takze bych tam web presunul a jen bych se vesele smal ;)
11. 03. 2008 | 11:06

p.b. napsal(a):

Mě jednání policie pane Urbane vůbec nepřekvapuje. Já opravdu už jen čekám ,že
v dohledné době budeme v tisku , na internetu , v televizi(tam už to je)číst a slýchat na naše politiky jen samou chválu a žádnou kritiku.Začínám mít pocit, že kritizuje-li někdo , je rychle umlčen a to bez zjištění , zda byla kritika oprávněná.Státní úředníci jsou neúměrně chráněni a tak jim nic nebrání
jednat nezodpovědně.
11. 03. 2008 | 11:08

dobra napsal(a):

není zablokováno, dejte zobrazit jako HTML.
11. 03. 2008 | 11:11

BeJa napsal(a):

Cervenou totalitu nahradila totalita chameleonska. A tak, jak se dnes divame na dokumenty plne totalitnich lzi, podrazu, nespravedlivosti, nehumannosti a zrudnosti, tak se dudou divat nasi vnuci na hnus teto doby (alespon doufam). Bohuze, demokraci jsme neuhlidali, vznika zde bezcitny policejny stat, hajici zajmy vysinutych zbohatliku a blaznu, ktere okozlila moc. Slova o demokraci a pod - tot pouhe fraze. Slusni lide ostrohali mrkvicku... Prosim, nevzvejte se!
11. 03. 2008 | 11:13

BeJa napsal(a):

sorry - preskakuji a vynechavaji pismenka...
11. 03. 2008 | 11:14

j. napsal(a):

jak muze nekdo hledat zlocince, jeli sam jednim z nich. je jedno jeli kgb anebo bbc, proste politici si bez vzdelani udelali hezka mistecka a spina z jedne strany na druhou je hra dobry policajt, spatny policajt. cili chyba byla a je na nas, a proto si nestezujme. jeste bych dodal heslo se sssr na vecne casy a nijak jinak, ale tim bych nikomu nepomohl :-)
11. 03. 2008 | 11:17

Libor napsal(a):

Co to je za dokument "písemná žádost Policie ČR " ?
Jestli jde o žádost, nemusí jí být přece vyhověno! O nějakém zákazu by přece měl být vydán soudní příkaz, rozsudek nebo předběžné opatření. policie přece nemůže rozhodovat a kvůli svému názoru na jeden sporný dokument, nemůže zavřít celé stránky.
11. 03. 2008 | 11:18

Petr Michalek napsal(a):

Je videt ze nase policie si bere priklad od nasich slovenskych soudedu, kde je zabavovani serveru a likvidovani web stranek bezna praxe.
Umisteni obsahu na server v zahranici neni vubec spatny napad, verim ze kazdy IT odbornik vam v pripade problemu rad pomuze.
11. 03. 2008 | 11:23

Líný černý pes napsal(a):

to autor :
Tak už je to tady, když něco vadí, tak to zakážeme. Fuj. Když vadí pravda, tak ji ulžeme k smrti.
Mnohdy mám jiný názor než vy, ale, slovy klasika, budu se bít za to, abyste Váš názor mohl svobodně projevit.
Vaše dokumenty nezmizely daleko, jsou na "google archivu", ale to nemění nic na shora uvedeném.
11. 03. 2008 | 11:23

Milan napsal(a):

O podvodech exekutorů krytých ODS se dočtete na http://WWW.AKTUALNE.EU snad tyto webovky nedopadnou stejně.
11. 03. 2008 | 11:24

Slonik napsal(a):

Člověče nešťastná - takovéhle stránky hostovat u českého providera? To jste asi spadnul z jahody :-))

Můžete si přece vybrat - v USA by policii ukázali, že jsou "jedničky" a že v tomto smyslu nemohou kvůli svobodě slova poskytnou součinnost, v řadě jiných zemí by jim neukázali ani tu "jedničku".

Chápu, že jako člověk, který se ničeho špatného nedopustil se vám možná příčí používat tyhle "konspirační" praktiky. Ale jak vidno, jsme k tomu víceméně nuceni ;-). Hodně zdaru
11. 03. 2008 | 11:25

Dohled nad valecnymi stvaci napsal(a):

At je pozadi Stavova neuspechu jakekoliv, pan Stava je StBacky bastard obchodujici se zbranemi, v minulosti stihany i v Nemecku a patri za katr. Neni zadouci, aby takova obluda obchodovala s krevni plazmou a jejim partnerem byl stat.

Na Jana Urbana je potreba dohlizet, je to valecny stvac, ktery cestuje do oblasti valecnych konfliktu za utajovane prostredky.

Plati ho americke zbrojovky? Sledovat na kazdem kroku.

Zlaty Bojar.
11. 03. 2008 | 11:42

Dohled nad valecnymi stvaci napsal(a):

Jan Urban konstatoval ve středu v poznámce k analýze jeho propagandistických komentářů, odvysílaných na ČRo 6, že po pádu Saddámova režimu navštívil Irák.

Britské listy zjistily, že cestu Jana Urbana do Iráku nefinancoval Český rozhlas. Zeptali jsme se tedy Jana Urbana telefonicky, kdo mu cestu do Iráku hradil. Jan Urban potvrdil, že Irák po pádu Saddáma Husajna skutečně navštívil, avšak odmítl Britským listům sdělit, kdo mu tuto cestu financoval. "S vámi se nebudu bavit, pane Čulíku, musím jít do studia."

Pokud komentátor veřejnoprávního rozhlasu navštěvuje země, o nichž píše komentáře, aniž by ho tam vysílal jeho zaměstnavatel, má-li si zachovat důvěryhodnost svých posluchačů, měl by veřejně deklarovat, kdo mu takové cesty hradí, aby posluchači mohli posoudit, zda nedochází k střetu zájmů.

http://www.blisty.cz/2003/7...
11. 03. 2008 | 11:44

Jan Ebermann napsal(a):

Pane Urbane, díky nejen za příspěvek, ale i za to, že se těmto důležitým tématům věnujete. Moc, která není pod kontrolou veřejnosti se může rozrůst do obludných rozměrů.
11. 03. 2008 | 11:47

Mard napsal(a):

Podle mého soudu (IHMO) to je na trestní oznámení o zneužití moci úředního činitele.
11. 03. 2008 | 11:52

ZBRANĚ, KREV A PARAGRAFY napsal(a):

Minulost Diag Humanu a aktivity jejích představitelů by přitom mohly sloužit jako inspirace ke špionážnímu románu. Bylo by v něm všechno. Naleštěný svět politiků a diplomatů, v šeru pod ním obchody na hraně zákona i za ní. Úplatky, falešné doklady, životu nebezpečné zboží. Drogy, nakažená krev, zbraně. Od raketometů až po nosiče jaderných náloží. To vše za asistence StB, Stasi a bůhvíkolika dalších tajných služeb.
11. 03. 2008 | 12:09

ZBRANĚ, KREV A PARAGRAFY napsal(a):

11. 03. 2008 | 12:10

Janes. napsal(a):

Nejsme už náhodou policejním státem,nebo je tady policie pod vedením ODS a Langra pro nás danové poplatníky? nebo si už jen a jen chrání pouze sebe a svůj(což je právě nejasné)majetek a na nás,i když je platíme,tak jim nezbývá čas,protože jsou tak prožraní korupci,že z toho není cesta ven.Prostě chrání svoje majetky,co jsme jim pro naši slepotu prostě poukázali a zametají všechno,co by jich jen trochu mohlo "osvětlit" pryč a to hlavně od nich směrem..?.Nakonec,a spěje to k tomu, se může zjistit založení,nějakých novodobých svazků,sice né jako u STB,ale daleko modernějších,ale jinak mnohem horších a nebezpečnějších pro nás lidi a jejich tkzv. dan.poplatníky.No a co,hlavně když je líp jak za komoušů,nebo né?
11. 03. 2008 | 12:11

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem jeden urážlivý text (nadávání do "zrůd)", který byl v rozporu s Kodexem diskutujících.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
11. 03. 2008 | 12:24

r.m. napsal(a):

Hepatidida C - právě tuhle chorobu u nás až do roku 1992 roznášeli lékaři v transfůzích a krevních derivátech. Při tom o tom viru věděli už od roku 1988. Diag Human nakupoval za totáče v Bavorsku krev koupenou od vězňů, tedy i německých narkomanů. Podplatil členy bavorskýho červenýho kříže, kteří na obaly dávali nálepky "krev od dobrovolných dárců". Proto Šťáva nesmí do Německa.
Před týdnem / a to je rok 2008/ mi lékař v motolské hepatologii řekl, že konečně začali ubývat pacienti nakažení transfůzí a nebude tak přecpáno. 16 let po zavedení testů na HCV v život "zachraňujících" krevních konzervách.
Jak to, že ten estébáckej šťáví ksindl už nesedí?
11. 03. 2008 | 12:28

Sandokan napsal(a):

Holoubku, m&m, Boleslave D, Janesi, je to k vzteku,že to zlý Langer nevyšetří, ale je to socdemácký případ. Brečíte hezky, ale na špatným hrobě.
11. 03. 2008 | 12:31

Pravičák napsal(a):

Jen by mně zajímalo,jak všichni kririzují všechny,KO BYL v době vzniku kauz, Diag Human????????Bylto Lang,Julínek nebo někdo jiný s ODS.A od daného ministra začneme s kritikou,takové to hurá vlastenectví,vinní jsou všichni ODS,vini jsou všichni ČSSD.Vinen je ten předseda vlády,ministr zdravotnictví a tá strana za které k dané kauzi došlo.Nic víc a nic míˇn bych za tím nehledal!!!!!!!!!!!!!!!!
Pro všechny tvrdé levičáky:PRAVIČÁK-PRAVIdelný Čtenář AKtualit
11. 03. 2008 | 12:34

r.m. napsal(a):

Platnost domény: 09.01.2008
Registrace: 09.01.2007
Stav domény: Registrovaná a Aktivní doména
IP adresa: 81.0.225.89 [ reverz ip ] [ ping ] [ trace route ]
HTTP kód: HTTP/1.1 200 OK [ http hlavička ]
DNS servery: NS1: ns1.hostingzdarma.cz
NS2: ns2.hostingzdarma.cz
Poslední změna: 09.01.2007
HM, možná by stačilo něco jiného než hosting zdarma.
11. 03. 2008 | 12:35

Supman napsal(a):

Kdy vám dojde, že kopou spolu? Politická "polarita" existuje jen ve virtuálním světě médií a pokud jde o rozdělení koryt. Ale v průserech jedou všichni, a tak se budou vždy navzájem krýt. Je to jediná oblast, kde dokáží opravdu spolupracovat.
11. 03. 2008 | 12:54

Laura napsal(a):

Na zapade nevim to presne funguje oddeleni financni kriminality, ktere musi byt naprosto nezavisle, dobre u nas funguje nezavisla organizace pro boj s korupci Amnesty International, ktera uz ukazala na spoustu nekalych praktik nasich zakonodarcu, firem ci dalsich zainteresovanych osob, ale bez funkcniho prava a legislativy, ktere nase vlady zamerne zdrzuji a prijdou jen s novelou, ktera neresi dulezite veci systemove, se neni cemu divit, na druhou stranu i v cizine dochazi k temto situacim, ale tam pravo funguje lepe, a myslim, ze je jedno jestli u moci je Paroubek, Doubek ci dalsi podobni :-))))
11. 03. 2008 | 12:59

Jaromír Opa napsal(a):

Překvapuje mne, že vůbec někoho překvapuje, že se taková věc nevyšetřuje. Takových afér si myslím je pod kobercem nametených až až. Je na to taková blbá fráze: chybí politická vůle to řešit a nedej bože násladně muset zavřít kolegu, kamaráda...
11. 03. 2008 | 13:01

Dědek 1635 napsal(a):

Já myslím, že není co dodat (tak proč to píšu,že?) Nám nezbývá nic jiného, než je před volbami vypískat. Vždyť už je to nebe volající.
11. 03. 2008 | 13:06

Roman Šandera napsal(a):

A nechcete publikovat u nas? Ja si nevybiram schranku ;-).
nekorektne.cz
11. 03. 2008 | 13:07

Taar napsal(a):

Milý Sandokane.
Pan Martin Bojar byl ministrem zdravotnictví, kdy kauza započala, ve vládě pana Pitharta a ne ve vládách ČSSD. Takže neoblbujte ve stylu Vaší ODS.
Jen tak na okraj.
11. 03. 2008 | 13:15

Franc napsal(a):

Přesně to ve svém příspěvku napsal Pravičák. Chudák je ten, kdo se umí vyjadřovat o "lůze" buď modré nebo jiné barvy. To je cesta do pekel a k vládě jedné politické strany. A to už tady bylo. Tito "všechnovědi" nehledají dialog, ale pouze konfrontaci. Nepište sem a běžte raději na fotbal! Nepřesvědčujte ostatní o své omezenosti.
Vám pane Urbane přeji pevné nervy a hlavně vydržet.
11. 03. 2008 | 13:16

Taar napsal(a):

Pro Sandokana.
A ještě něco. Vy jste si asi nevšiml, kdo všechno pana Šťávu ve sporu zastupuje. Takže nechte ČSSD na pokoji. Stačí ta špína co na ČSSD hází trvale media.
11. 03. 2008 | 13:21

Pepan napsal(a):

Absolutní demokracíí jsme se opět dohrabaly k totalitním praktikám :(
11. 03. 2008 | 13:28

kitz napsal(a):

moc tomu nerozumím
11. 03. 2008 | 13:51

Kakihara napsal(a):

Jednoduse zmenit providera. Nechapu, ze jsou ochotni zrusit stranky jen na zaklade dopisu od policie. Soudni prikaz, to je jina...
11. 03. 2008 | 14:23

Mirek pražák napsal(a):

Knihovníci - vzpamatujte se - už by to chtělo specializovaný regál - s autory - Kupř.
Jana Lorencová
- Krvavé oleje aneb můj přítel vrah
Jaroslav Kmenta - Kmotr Mrázek
Teď Jan Urban a další s nápisem:
„ Pod zástěrou svobodného smýšlení kalné vody vynesly na povrch i mnohou hlavu prázdnou. Snadno získané bohatství – přivleklo za sebou rozmařilost a otupilo mravní sílu národa.“
11. 03. 2008 | 14:43

Jan napsal(a):

to jaromír opa
Nevím zda znáte M. Kalouska,öbčana z Bechyně, který je kamarádem p. Šťávy. M. Kalousek je dnes ministrem financí vlády ČR. A Vy se divíte, že p. Šťáva není stíhán...
Svatá prostoto...
11. 03. 2008 | 16:02

Jan Urban napsal(a):

Váženým kolegům blogerům,

děkuji za nápady i shodu v nutnosti obrany svobody slova. Zítra zveřejním plný text svojí stížnosti Městkému státnímu zastupitelství, která odejde ještě dnes poštou.

pro Slonik: Ano, spadl jsem z jahody, protože jsem věřil, a i přes momentální záchvat policejní pitomosti věřím i nadále, že pokud stojíme o pravdu a slušnou demokracii, pak je třeba tvrdohlavě nést kůži na trh. Tuhlketu rvačku je třeba vybojovat tady doma. Platí to za každého režimu - je-li stát křečovitý a blouznící, je třeba vytvářet pro něj situace, ve kterých ať udělá, co udělá, stvoří chybu. jedině tak se může stát něco naučit, a občané domoci se nad ním kontroly.

Žijeme ve státě, kde bez ohledu na politickou stranu, která je u moci, ti nejmocnější považuji za normální v rozporu se zákonem zneužívat tajné služby v soukromoprávních sporech. To je kulturní nedostatek, ne funkce ideologie. Dělala to ODS, stejně jako ČSSD.

Pro ty, co odkazují na články z reflexu: Prosím, kupte si a přečtěte si moji knihu. Zjistíte, že řadu tam zmíněných obvinění vyvrátila už zjištění dvou vyšetřovacích komisí Bundestagu v devadesátých letech.

Pro r.m.: V knize také zjistíte - i s čísly jednotlivých dodávek - že podezření z rozšíření nákazy hepatitidou C z roku 1991-2 se nevztahuje k Josefu Šťávovi, ale k dodávkám od skupiny Americare, které ministerstvo zdravotnictví na tzv.ministerskou výjimku, dovezlo jako humanitární dar, přestože vědělo, že nejsou testovány na hepatitidu C a neprošly povinným a zákonem určeným přetestováním ve Státním ústavu kontroly léčiv. Zatím poslední pokus o vyšetření této kauzy zatloukla Marie Součková. Americké firmy se tak zbavily starých zásob, které by jinak musely nákladně zničit. Týkalo se několika východoevropských zemí, ale kromě Československa, které o to přes vybízení nestálo, všechny později získaly pro postižené pacienty finanční odškodnění. Celý podvod byl zinscenován právě proto, aby se rozdáváním bezplatných netestovaných preparátů zabránilo rozvoji Šťávova obchodního modelu. Řada primářů tento postup kritizovala hned odpočátku a raději preparáty nikdy nepoužili.

Ještě jednou děkuji
11. 03. 2008 | 16:17

Stoupa napsal(a):

Proc si nezaregistrujete domenu v zahranici a nezaplatite ji kreditkou? A nesupnete Vase dokumenty na zahranicni server. Akorat bacha na USA, tam delaji podobne veci. Pristup k domene Vam zablokovat nemuzou, to by byla eurocenzura ze strany CR. Doporucuji jinou koncovku nez (tecka)cz. .net, .org, .eu, a snad by se nasla i .com....
11. 03. 2008 | 16:48

Taoiseach napsal(a):

Vážený pane Urbane,

samozřejmě nechci hájit zablokování Vašeho webu. Chci jen zdůraznit, že výtky jednostrannosti na Vaši adresu považuji za oprávněné. Pokud existují vážná podezření o korupci při privatizaci farmaceutických podniků, je krajně naivní vyvozovat z toho, že je pan Šťáva nevinný. Prostě jenom byli někteří podvodníci rychlejší...
11. 03. 2008 | 17:45

ujo napsal(a):

nebylo by od věci, kdyby p. Urban zveřejnil ono "Upozornění" Není tam možnost odvolání? Může to vůbec policie a na základě čeho udělat?
Nemá autor možnost obrátit se na svého poslance (senátora)? Na policejního presidenta? Na soud? Nemá na právníka? tak co na min. Stehlíkovou - lidská práva.
Místo toho jen nářek
11. 03. 2008 | 21:09

green napsal(a):

A Jene, jak vypadá ta poručík, nedalo by se to nějak vyřídit mezi čtyřma očima v nějakém útulném hotýlku okolo Prahy, třeba by si dala říct spíš než ministr ... třeba je napřed třeba odblokovat zablokovanou poručíka?
12. 03. 2008 | 00:23

Radek Stencl napsal(a):

Vazeni. Vono je to vse uplne jinak. Nebyl to ani Langr, ktery je na to prilis duty, ani Paroubek, ktereho momentalne Policie neposloucha, pac neni u kormidla, ale sam velky vekslak, seda eminence a mozek velkeho tatky v jedne osobe - Dalik. Vono se na nej uz asi zapomelo. Ale von tu stale je. Loutkar maka na plne obratky a mame z toho novodobou totalitu. A vse financne "kryji" Bahamy a JAR. Socialisticky kapitalismus. Socialismus jiz byl prilis ohrany, tak se pridal kapitalismus a basta.
Uz dlouho v nasi zemi neprobehla defenestrace. A jestli si panove mysli, ze ta pristi revoluce bude sametova, nebo ze pod okny bude kupa hnoje, tak jsou pekne na omylu. Jak se bumerang hodi, take se take vraci. A voni jdou pres mrtvoly...At zije svetovy mir!
12. 03. 2008 | 02:23

karel napsal(a):

No, myslím že to soudruzi s tím zákazem nedomysleli.
Ted se o to zajímaji i ti, kteri o tom predtim nevedeli...
12. 03. 2008 | 06:22

byl bych zdrzenlivy v soudech napsal(a):

Nez se clovek jednostrane nastve, tak by mel slyset vic nazoru. Narazil jsem na tuto poznamku, na ktere asi neco bude: "Já bych to bral, jen kdybych nevěděl, že autor je placeným píáristou DiagHuman resp. p.Šťávy."
12. 03. 2008 | 09:22

U jelena napsal(a):

Pak že se historie neopakuje! Ale tenkrát se v PT psala osmdesátá léta.
12. 03. 2008 | 09:24

Jan Urban napsal(a):

Včera odpoledne byla proti postupu Policie ČR podána stížnost Městskému státnímu zastupitelství, kterou zveřejním ještě dnes.
Pro všechny, kdo mají pocit, že jsem ve svém výkladu kauzy Diag Human z jakýchkoliv důvodů jednostranný: Sedněte si do archívů, jako jsem to udělal já, a najděte jeden dokument, který jsem zamlčel, nebo vyložil v něčí prospěch. Pak se bavme. Do té doby to budou jenom řeči lenochů. Už v knize jsem napsal, že ta kauza není o Josefu Šťávovi, ale o blbosti a korupci české státní správy a lidí, kteří se za ni schovávají. Tak si ji, prosím, kupte a přečtěte.
12. 03. 2008 | 13:49

marty napsal(a):

google archiv
http://209.85.135.104/searc... nykrve.cz/jpg/kalvoda/kalvoda7.pdf
12. 03. 2008 | 19:27

marty napsal(a):

otevrete si predchozi odkaz a pridejte nakonec ten zbyvajici text...dostanete se k zajimavemu dokumentu
12. 03. 2008 | 19:29

zdenka napsal(a):

Vazeny pane profesore,
Vase moudra hesla, ktera jste
nas naucil na gymnasiu ,jsou
stale platna a uzitecna k preziti
v jakemkoli state;
ja Vam pisu z Italie, sleduji
stale Vasi aktivitu "moralizatora"a zachrance zasad dustojnosti a
etiky lidskeho chovani...
Nedejte se, mate pravdu...
p.s.
"mlatit kladivem do blata"
12. 03. 2008 | 20:31

scientist napsal(a):

pane Urban, nedejte se. Bijete se i za nás. Držím palce.
12. 03. 2008 | 23:21

Radka napsal(a):

Pane Urbane, děkuji za dobrý článek, snad pouze drobná poznámka - nejvyšším představitelem NKÚ je podle jeho zákona i Ústavy ČR prezident. Nikoli předseda.
RB
13. 03. 2008 | 08:36

pizi napsal(a):

Zajimave jak se zde objevuji lide, kteri resi kam dany dokument umistit. Pritom to vubec neni obsahem clanku. Clanek je o tom, ze se v CR na prikaz policie blokuji weby s informacemi. To je to nad cim se mate zamyslet, ne to zda se to da obejit.
13. 03. 2008 | 08:41

Tomáš Fuk napsal(a):

Tak pan Kutal, hlavní podezřelý z kauzy "topné oleje" je předčasně na svobodě. Paní Jana Lorencová, autorka knihy krvavé oleje aneb můj přítel vrah, ve které detailně popisuje tuto kauzu, nepublikovala na svém blogu v aktuálně.cz už od 25.8.2007. Předtím tak činila pravidelně cca co 2 měsíce. Ptám se, kde je paní Lorencová? Bojím se, ať se brzy nemusím ptát, kde je pan Urban?
14. 03. 2008 | 08:12

stejskal napsal(a):

Dobrý den, pane Fuku ;-)

s paní Lorencovou jsme si vyměnili mejly minulý týden. Právě se chystala na nějakou dobu do nemocnice. Vypadalo to, že se má v úmyslu do blogu opět brzy něco napsat.

Libor Stejskal
16. 03. 2008 | 20:23

modrej soudruh napsal(a):

tuneláři se snaží zamést stopy...by mě zajímalo kterej hlavoun k tomu dal popud.
17. 03. 2008 | 12:59

zdenka napsal(a):

Pokoj lidem dobre vule.....
a krasne svatky velikonocni
19. 03. 2008 | 18:02

blog napsal(a):

Až najdou tady tohle tak zakážou i tenhle web. http://www.uloz.cz/show/fil...
23. 03. 2008 | 00:52

Michal Aichinger napsal(a):

Prvni zakazanou knihou by nebyla, pokud vim, tak zakazali preklad Mein Kampf a predtim pokud si dobre vzpominam tak se musela stahovat nejaka kniha o vareni z travy. Skoda, prvni nebudete ;-)
03. 04. 2008 | 13:16

Julda Fulda napsal(a):

Je zajímavé kolik lidí nadává na politiky. Každý ví, že současní politici kradou, lžou, podvádí.Přesto když se při volách objeví nové strany, tak je téměř nikdo nepodporuje.
Kde je řešení? Je jen jediné: zvolit si jediného vládce-diktátora, který by všechny zvrhlíky, jako jsou naši politici tvrdě ztrestal, třeba popravou. Otázkou je, zdali by také k udržení své moci nepotřeboval stejné darebáky a podvodníky jako jsou ti dnešní u moci.
Kde není výchova a represe a vládne beztrestnost, tam si dovolí každý vše.
20. 04. 2008 | 10:45

bublifuk napsal(a):

A co se tak neptat podřízených pana langera, ale jeho nadřízených? Ten kašpárek je příliš hloupý na nějaké podrazy.
31. 05. 2008 | 13:17

r.m. napsal(a):

A kdo myslíte, že ho poňoukl k napsání Tunelu plném krve? Kalvoda, obhájce Diag Human. Celou dobu hrál dvojitou levou.
O rodinu se postaral z amerických fondů za věrnou práci pro Irácké správce.
To není výmysl. Co jiného od synka komunistických diplomatů ve Finsku můžeme čekat? Ve finsku, považte. Není nápadné, nikoho vlastně nezajímá...
16. 08. 2008 | 00:03

Miloš napsal(a):

Je na čase vyměnit tyhke ty naše zákonidárce za úplně někoho jiného . Možná by pomohlo zvolit si jenom chytré a vzdělané mozky tohoto státu. Věřím že bydo roka a do dne všichni naši bývalí a nynější zákonodárci měli hodně problémů se zákonem a možná by se díky tomu do naší České kasy vrátili ty rozkradené miliardy .Musíme něco udělat protože nás brzy rozkradou různé společnosti které dnes dotují naše chlebodárce .Zamislete se a u příštích voleb na to myslete .Já budu a dám hlas jenom člověku který umí z úročit své vědomosti ve prospěch nás všech. Miloš
17. 08. 2008 | 11:21

Miloš napsal(a):

Omlouvám se za ty chyby ,až teť jsem si je přečetl , no moje chyba . Miloš
17. 08. 2008 | 11:24

Stará Stanová Kůže napsal(a):

cituji z Vašich stránek dle Vás nepravdivý výrok UZSI z roku 2004:.... že Josef Šťáva, vlastník společnosti Diag Human, je údajně ochoten prodat svou pohledávku vůči ČR jakémukoliv subjektu, případně i ruskému, který má dluh u České republiky.

cituji Josefa Šťávu z roku 2008 : Pohledávku, tedy rozhodci vyčíslený a potvrzený nárok na odškodnění, postoupím jedné z nejznámějších světových bank, se kterou nyní jednám.

Nepřipadáte si nyní jako užitečný blbec ? Řekl Vám Šťáva všechno ? Myslelm to upřímně?
A malá hádanka nakonec: proč asi chce tu pohledávku prodat ? Pokud nevíte přemýšlejte, pokud to víte tak jste spoluviník.
17. 08. 2008 | 14:48

Kokoti napsal(a):

Vyhul mi!

http://web.archive.org/web/...

Zablokuj zablokuj zablokuj!!! Blé Blé Blé...
21. 08. 2008 | 13:05

Anna Přikrylová napsal(a):

Zkurvení motolští felčaři a posledních pět ministrů zdravotnictví-vedení ČLK VZP UMUČILI K SMRTI MÉHO MAŽELA
Primáře MUDr,Jaroslava Přikryla,což jim ochotně "přikryla valná část PČR,
Prokurátorek a soudkyň.
Žádám media o pomoc.
Současným zločineckým režimem týraná vdova Anna Přikrylová.
Mám k dispozici vysoce kompromitující spisový materiál.
Tel:518 32 44 81
05. 01. 2009 | 22:31

P.S napsal(a):

Dobrý den,použijte tuto adresu, ta funguje..http://www.tunelplnykrve.com/
17. 02. 2009 | 12:01

omega watches napsal(a):

If you don't konw about rolex watches and replica watches, account for you behind juvenility.
If you have not omega watches or replica watches,you account for out. so you may be come to here see.
http://www.omegawatchessale...
02. 07. 2009 | 04:44

luis vuitton napsal(a):

internetových stránek http://www.tunelplnykrve.cz“ doporučeným dopisem až dnes, v pondělí. Po devíti měsících úspěšného fungování stránky, kterou navštívili tisíce zájemců, máte, milánkové, utrum. Nedej bože, aby si někdo z vás něco zkopíroval. Podle dopisu poručíka Jenešové „nesmíte tento, ani jiný utajovaný dokument vyzradit, neboť by jste se tím mohl dopustit trestného činu ohrožování utajované informace….“

Paní poručík mi pak do telefonu prozradila, že policie musela
04. 07. 2009 | 05:45

hrzbq napsal(a):

蚂蚁<a href=http://www.hrzbq.com>深圳搬家公司</a>
好日子<a href=http://www.sz-hrzbj.cn>深圳搬家</a>
万利<a href=http://www.ktwx.cn>深圳空调维修</a>
<a href=http://www.sz-hrzbj.cn/lhbj...>深圳罗湖搬家公司</a>
<a href=http://www.sz-hrzbj.cn/ftbj...>深圳福田搬家公司</a>
<a href=http://www.sz-hrzbj.cn/nsbj...>深圳南山搬家公司</a>
<a href=http://www.sz-hrzbj.cn/ytbj...>深圳盐田搬家公司</a>
<a href=http://www.sz-hrzbj.cn/babj...>深圳宝安搬家公司</a>
<a href=http://www.sz-hrzbj.cn/szlh...>深圳龙华搬家公司</a>
<a href=http://www.sz-hrzbj.cn/lgbj...>深圳龙岗搬家公司</a>
<a href=http://www.sz-hrzbj.cn/bjbj...>深圳布吉搬家公司</a>
<a href=http://www.sz-hrzbj.cn/szdc...>深圳吊车公司</a>
<a href=http://www.hrzbq.com/szdzgs...>深圳吊装公司</a>
<a href=http://www.hrzbq.com/szbcgs...>深圳搬厂公司</a>
好日子<a href=http://www.sz-hrzbj.cn>深圳搬家公司</a>
<a href=http://www.hrzbq.com>深圳蚂蚁搬家公司</a>

<a href=http://www.ktwx.cn/ktjxz.htm>深圳空调加雪种</a>
<a href=http://www.ktwx.cn/ktaz.htm>深圳空调安装</a>
<a href=http://www.ktwx.cn/ktcz.htm>深圳空调拆装</a>
<a href=http://www.ktwx.cn/hrktwx.htm>深圳海尔空调维修</a>
<a href=http://www.ktwx.cn/LGktwx.htm>深圳LG空调维修</a>
<a href=http://www.ktwx.cn/xkktwx.htm>深圳新科空调维修</a>
<a href=http://www.ktwx.cn/zgktwx.htm>深圳志高空调维修</a>
<a href=http://www.ktwx.cn/slktwx.htm>深圳三菱空调维修</a>
<a href=http://www.ktwx.cn/dbxwx.htm>深圳澳柯玛空调维修</a>
<a href=http://www.ktwx.cn/glktwx.htm>深圳格力空调维修</a>
<a href=http://www.ktwx.cn/dsjwx.htm>深圳春兰空调维修</a>
<a href=http://www.ktwx.cn/ysqwx.htm>深圳大金空调维修</a>
<a href=http://www.ktwx.cn/wxfw.htm>深圳日立空调维修</a>
<a href=http://www.ktwx.cn/wxbj.htm>深圳松下空调维修</a>
<a href=http://www.ktwx.cn/ktcs.htm>深圳三星空调维修</a>
<a href=http://www.ktwx.cn/khyj.htm>深圳索尼空调维修</a>
<a href=http://www.ktwx.cn/zyktwxcz...>深圳中央空调维修</a>
<a href=http://www.ktwx.cn/xyjwx.htm>深圳奥克斯空调维修</a>
<a href=http://www.ktwx.cn/mdktwx.htm>深圳美的空调维修</a>
<a href=http://www.ktwx.cn/ktxd.htm>深圳空调清洗</a>
<a href=http://www.ktwx.cn/>空调维修</a>
16. 07. 2009 | 08:09

tiffany and co napsal(a):

ministr Langer Vám odpoví, že on neřídí Policii, za tu odpovídá policejní ředitel.
Takže se z toho vykroutí, on nic on muzikant. Vše se vrací, ale trochu v jiné barvě, vše bude stejné. Možná, že už na Vás zase založili nějaký ten "spis". Ani bych se nedivil, neboť, kdo rýpe do státního, je podezřelý, proč to dělá, co tím sleduje,kdo je za ním apod. Něco podobného se jim honí v hlavě, takže jim zatrhneme tipec, tedy stránky.
31. 07. 2009 | 11:31

jordans shoes napsal(a):

<a href="http://www.23kings.com">jordan shoes</a>
[url=http://www.23kings.com]jordan shoes[/url]
20. 08. 2009 | 03:01

narty 2009 napsal(a):

Ani bych se nedivil, neboť, kdo rýpe do státního, je podezřelý, proč to dělá, co tím sleduje,kdo je za ním apod. Něco podobného se jim honí v hlavě, takže jim zatrhneme tipec, tedy stránky.
24. 08. 2009 | 12:32

ghd napsal(a):

Since those halcyon days,<a href="http://www.ghdinc.co.uk"target="_blank">ghd</a> has become one of the world's most respected brands,earning awards left,right and centre.Numerous <a href="http://www.ghdinc.co.uk"target="_blank">ghd products</a> were launched off of the back of the <a href="http://www.ghdinc.co.uk"target="_blank">ghd hair straightener</a>,including the <a href="http://www.ghdinc.co.uk/lim..."target="_blank">Limited Edition GHD Radiance Set</a>, <a href="http://www.ghdinc.co.uk/pur..."target="_blank">Purple GHD IV Styler</a> , <a href="http://www.ghdinc.co.uk/ghd..."target="_blank">GHD MK4 Gold</a> , <a href="http://www.ghdinc.co.uk/ghd..."target="_blank">GHD MK4 BLACK</a> , <a href="http://www.ghdinc.co.uk/whi..."target="_blank">White GHD Styler</a> , <a href="http://www.ghdinc.co.uk/ghd..."target="_blank">GHD Dark IV Styler</a> , <a href="http://www.ghdinc.co.uk/kis..."target="_blank">kiss ghd</a> , <a href="http://www.ghdinc.co.uk/ghd..."target="_blank">GHD MK4 PINK</a> ,There are now many imitators,but none of them have come close to matching,let alone surpassing, <a href="http://www.ghdinc.co.uk"target="_blank">ghd</a> as the best and most trusted brand of <a href="http://www.ghdinc.co.uk/pro..."target="_blank">hair straighteners</a> in the world!
27. 09. 2009 | 13:41

Unknown as you wish napsal(a):

Zdravím,
nevíte někdo kde stahnout ony "zbalokované" dokumenty?
Případně jestli je někdo má tak prosím na
morlor@email.com

Díky
19. 01. 2010 | 08:17

cheap Jimmy Choo Shoes napsal(a):

30. 01. 2010 | 01:31

tiffany sale napsal(a):

Ani bych se nedivil, neboť, kdo rýpe do státního, je podezřelý, proč to dělá, co tím sleduje,kdo je za ním apod. Něco podobného se jim honí v hlavě, takže jim zatrhneme tipec, tedy stránky.
30. 01. 2010 | 09:50

tiffany sale napsal(a):

30. 01. 2010 | 09:50

breitling skyracer napsal(a):

Did I really earn this or did I just wear you all down? Although skyracer it ended up winning only three awards, Avatar seemed to loom larger over the proceedings breitling super avenger than any other film, from the CGI sprinkling on stage of its bioluminescent floating sprites super avenger to Ben Stiller's blue-skinned homage in his best makeup presentation. Oddly, Avatar wasn't even breitling superocean nominated in that category . Avatar might have lost to Hurt Locker superocean in the end.
12. 03. 2010 | 03:40

breitling superocean napsal(a):

Interesting thing!
This is my first time comment at your blog.
Good recommended website.
12. 03. 2010 | 03:41

Air Max napsal(a):

noha stale jeste vlivnym politikum a skupinam, povazuji spise jednani autora blogu za osobni statecnost nez snahu o "mucednictvi". Pri cteni knihy spise beha mraz po zadech, ze se takova kauza odehrala v nasi repulice.
17. 03. 2010 | 03:01

laptop battery napsal(a):

laptop battery: http://www.uk-laptopbattery...
Acer Laptop Battery: http://www.uk-laptopbattery...
Dell Laptop Battery: http://www.uk-laptopbattery...
Laptop Batteries http://www.ukbatterystore.c...
Acer Laptop Batteries http://www.ukbatterystore.c...
Compaq Laptop Batteries http://www.ukbatterystore.c...
laptop battery http://www.batteries-shop.net
Sony Laptop Battery http://www.batteries-shop.n...
Toshiba Laptop Battery http://www.batteries-shop.n...
HP 292389-001 battery http://www.ukbatterystore.c...
HP 315338-001 battery http://www.ukbatterystore.c...
ACER 60.49Y02.001 Laptop Battery http://www.batteries-shop.n...
FUJITSU FMVNBP144 Laptop Battery http://www.batteries-shop.n...
SONY VGP-BPS2 Laptop Battery http://www.uk-laptopbattery...
SONY VGP-BPS2A Laptop Battery http://www.uk-laptopbattery...
01. 04. 2010 | 08:28

rolex watches napsal(a):

People usually say :"Seeing is believing." Each attempt has a corresponding gain, in part or obvious, or vague. At least we have the kind of

satisfaction After I bought this watch ,in a sense,it means a great deal to me.
01. 04. 2010 | 11:51

modrymezek napsal(a):

Pane Urbane od vás to znáí tak krásně upřímně, píšete na Kalvodovu zakázku (jistě zcela nezávisle), ostatně stejně kdy s ním společně chodíte nahlížet do rozhodčího spisu a prokazujete se jako spolupracovník Kalvodovy advokátní kanceláře. Tak nevím, buď jste podvodník protože pracovník Kalvodovy kaneláře nejste. Anebo jste, pak ale rozhodně nejste nezávislým žurnalistou (pokud něco takového v ČR ještě existuje) a fungujete jako hlásná trouba Šťávy potažmo jeho advokáta. Takže nevím. Ale rozhodně je faktem, že se svými nadstandardními vazbami na J. Kalvodu nikde nechlubíte. No nic,tak se mějte, Vy "barde za spravedlnost".
15. 05. 2010 | 23:25

thank you for sharing napsal(a):

I was very happy to find this site. http://www.cmonc.com I wanted to say many thanks to you with regard to this good post!! http://www.cmonc.com I undoubtedly liked every little bit of it and I've you bookmarked to look into new stuff you post.
10. 08. 2010 | 04:39

cat filter napsal(a):

<a href="http://www.oilfield-equipment-

china.com/product/Filter/Caterpillar_filter/" target="blank">cat filter</a>,

<a href="http://www.oilfield-equipment-

china.com/product/Filter/Fleetguard_filter/">fleetguard filter</a>,

<a href="http://www.oilfield-equipme..." target="blank">cat

filter</a>,

<a href="http://www.oilfield-equipme..." target="blank">fleetguard

filter</a>
15. 09. 2010 | 03:56

cat filter napsal(a):

<a href="http://www.oilfield-equipme..." target="blank">cat filter</a>,

<a href="http://www.oilfield-equipme...">fleetguard filter</a>,

<a href="http://www.oilfield-equipme..." target="blank">cat filter</a>,

<a href="http://www.oilfield-equipme..." target="blank">fleetguard filter</a>,
15. 09. 2010 | 03:57

mabinogi gold napsal(a):

<a href="http://www.maplestorymesosm...">maplestory mesos</a>
<a href="http://www.romgold4.com">rom gold</a>
<a href="http://www.ffxivgil4.com">ffxiv gil</a>
<a href="http://www.mabinogigoldvip.com">mabinogi gold</a>,


there are 84-game list till now. You can nearly find all the games here.
All of them are fantastic,
and when you have more currency in game that we deliver to you, you can enjoy the game much more.
18. 09. 2010 | 05:14

buy wow accounts napsal(a):

Paní poručík mi pak do telefonu prozradila, že policie musela stránku se stovkami dokumentů zablokovat kvůli jedinému z nich – údajně dosud neodtajněné ´- i když odpočátku nepravdivé - informaci Úřadu pro zahraniční styky a informace z roku 2004. Tatam je právní zásada přiměřenosti. Podle dalšího policejního zdroje přišlo ovšem rozhodnutí znemožnit veřejnosti posoudit písemné důkazy kauzy Diag Human „z vyšších míst“. Tak nevím. Neonacistické webové stránky jen kvetou. Policie nezasahuje. Drsné porno, či komunistické stránky, oslavující ozbrojený odpor proletariátu proti kapitalismu ji také nechávají klidnými. Pokud však na internetu zveřejníte dokumenty, prokazující korupci dnešních či bývalých politiků, policie nechá vaše stránky znepřístupnit.
Paní poručík mi pak do telefonu prozradila, že policie musela stránku se stovkami dokumentů zablokovat kvůli jedinému z nich – údajně dosud neodtajněné ´- i když odpočátku nepravdivé - informaci Úřadu pro zahraniční styky a informace z roku 2004. Tatam je právní zásada přiměřenosti. Podle dalšího policejního zdroje přišlo ovšem rozhodnutí znemožnit veřejnosti posoudit písemné důkazy kauzy Diag Human „z vyšších míst“. Tak nevím. Neonacistické webové stránky jen kvetou. Policie nezasahuje. Drsné porno, či komunistické stránky, oslavující ozbrojený odpor proletariátu proti kapitalismu ji také nechávají klidnými. Pokud však na internetu zveřejníte dokumenty, prokazující korupci dnešních či bývalých politiků, policie nechá vaše stránky znepřístupnit.
22. 10. 2010 | 12:00

SDSDSAD napsal(a):

10124023359PM<a href="http://wow-gold-sale.com/">wow gold</a> | <a href="http://wow-gold-sale.com/">World of Warcraft gold</a> | <a href="http://wow-gold-sale.com/">buy wow gold</a> | <a href="http://wow-gold-sale.com/">cheap wow gold</a> |
04. 12. 2010 | 07:34

gbfdgf napsal(a):

101210021327PM<a href="http://knight4gold.com/">knight online gold</a> | <a href="http://knight4gold.com/">knight online noah</a> | <a href="http://knight4gold.com/">knight noah</a> | <a href="http://knight4gold.com/">knight gold</a> |
10. 12. 2010 | 07:09

Ostravak napsal(a):

Jak může poručice policie tvrdit nebo prohlásit nějaké vebové stránky za tajné, když je může mít staženo tisíce lidí?
Paní poručice, pozdě...
18. 03. 2011 | 22:34

asayhteu napsal(a):

http://www.lpearls.com/FW-Pearl-Beads-&-Strands-Top-drilled-pearls/c96_103/index.html
http://www.lpearls.com/FW-Pearl-Beads-&-Strands-Coin-pearls/c96_104/index.html
http://www.lpearls.com/FW-Pearl-Beads-&-Strands-Blister-&-keishi-pearls/c96_105/index.html
http://www.lpearls.com/FW-Pearl-Beads-&-Strands-Biwa/stick-pearls/c96_106/index.html
http://www.lpearls.com/FW-Pearl-Beads-&-Strands-Loose-freshwater-pearls/c96_108/index.html
http://www.lpearls.com/FW-Pearl-Beads-&-Strands-bread-pearl-strands/c96_200/index.html
http://www.lpearls.com/FW-Pearl-Beads-&-Strands-Seed-pearl-strand/c96_201/index.html
http://www.lpearls.com/set-jewelry/c210/index.html
http://www.lpearls.com/set-jewelry-freshwater-pearl-set/c210_211/index.html
http://www.lpearls.com/Freshwater-Pearl-Necklaces-Twisted-pearl-necklaces/c109_111/index.html
http://www.lpearls.com/Freshwater-Pearl-Necklaces-Multi-strand-necklaces/c109_112/index.html
http://www.lpearls.com/Freshwater-Pearl-Necklaces-Single-strand-necklaces/c109_113/index.html
http://www.lpearls.com/Freshwater-Pearl-Necklaces-Tin-cup-necklaces/c109_114/index.html
http://www.lpearls.com/Pearl-bracelets-&-rings-Freshwater-pearl-bracelets/c119_138/index.html
http://www.lpearls.com/Pearl-bracelets-&-rings-Freshwater-pearl-ring/c119_139/index.html
http://www.lpearls.com/Pearl-bracelets-&-rings-Freshwater-pearl-brooch/c119_140/index.html
02. 04. 2011 | 04:10

asayhteu napsal(a):

[url=http://www.lpearls.com/Lampwork,Glass-&-Crystals-coloured-glaze-earrings/c128_205/index.html]coloured glaze earrings[/url]
[url=http://www.lpearls.com/crystal-jewelry/c129/index.html]crystal jewelry[/url]
[url=http://www.lpearls.com/crystal-jewelry-crystal-bracelet/c129_147/index.html]crystal bracelet[/url]
[url=http://www.lpearls.com/crystal-jewelry-crystal-necklace/c129_148/index.html]crystal necklace[/url]
[url=http://www.lpearls.com/crystal-jewelry-crystal-Beads-&-Strands/c129_150/index.html]crystal beads[/url]
[url=http://www.lpearls.com/crystal-jewelry-crystal-Beads-&-Strands/c129_150/index.html]crystal strand[/url]
[url=http://www.lpearls.com/crystal-jewelry-Bridal-hair-jewelry/c129_152/index.html]bridal jewelry[/url]
[url=http://www.lpearls.com/Jewelry-Gifts/c130/index.html]jewelry gift[/url]
[url=http://www.lpearls.com/Jewelry-Gifts-Christmas-jewelry/c130_146/index.html]christmas jewelry[/url]
[url=http://www.lpearls.com/Jewelry-Gifts-autumn-collection/c130_229/index.html]autumn jewelry[/url]
[url=http://www.lpearls.com/Wish-pearls-wholesale/c131/index.html]wish pearl[/url]
[url=http://www.lpearls.com/Wish-pearls-wholesale-18K-GP-wish-pearl-gift-set/c131_132/index.html]wish pearl set[/url]
[url=http://www.lpearls.com/Wish-pearls-wholesale-pearl-oysters-in-cans/c131_134/index.html]wish pearl necklace[/url]
[url=http://www.lpearls.com/Wish-pearls-wholesale-pearl-oysters-in-cans/c131_134/index.html]vacuum-packed pearl oyster[/url]
[url=http://www.lpearls.com/Wish-pearls-wholesale-Mobile-Phone-Charms/c131_202/index.html]monkey phone charm[/url]
[url=http://www.lpearls.com/Wish-pearls-wholesale-Wish-pearl-pendants/c131_135/index.html]wish pearl pendant[/url]
[url=http://www.lpearls.com/Wish-pearls-wholesale-wish-pearl-for-key-chain/c131_203/index.html]wish pearl key chain[/url]
[url=http://www.lpearls.com/Wish-pearls-wholesale-wish-pearl-for-bracelet/c131_204/index.html]wish pearl bracelet[/url]
[url=http://www.lpearls.com/amber-jewelry/c218/index.html]amber jewelry[/url]
02. 04. 2011 | 04:11

asayhteu napsal(a):

<p><a href="http://www.lpearls.com/Akoya-&-South-sea-Pearls-Cultured-akoya-brooch/c122_165/index.html">akoya pearl brooch</a></p>
<p><a href="http://www.lpearls.com/Akoya-&-South-sea-Pearls-Akoya-pearl-bracelet/c122_197/index.html">akoya pearl bracelet</a></p>
<p><a href="http://www.lpearls.com/Akoya-&-South-sea-Pearls-Akoya-pearl-earrings/c122_199/index.html">akoya pearl earrings</a></p>
<p><a href="http://www.lpearls.com/Jewel-fittings-&-accessories/c123/index.html">jewelry accessories</a></p>
<p><a href="http://www.lpearls.com/Jewel-fittings-&-accessories-18k-GP-earring/c123_194/index.html">earrings fittings</a></p>
<p><a href="http://www.lpearls.com/Jewel-fittings-&-accessories-18k-GP-finger-ring/c123_193/index.html">pearl ring mounts</a></p>
<p><a href="http://www.lpearls.com/Jewel-fittings-&-accessories-18k-GP-Pendant/c123_192/index.html">18k GP pendant fittings</a></p>
<p><a href="http://www.lpearls.com/Jewel-fittings-&-accessories-18k-GP-sets/c123_195/index.html">18k GP set fittings</a></p>
<p><a href="http://www.lpearls.com/Jewel-fittings-&-accessories-Pearl-necklace-clasps/c123_166/index.html">necklace clasp</a></p>
<p><a href="http://www.lpearls.com/Jewel-fittings-&-accessories-Pearl-mountings-&-fittings/c123_167/index.html">ring findings</a></p>
<p><a href="http://www.lpearls.com/Jewel-fittings-&-accessories-Pearl-mountings-&-fittings/c123_167/index.html">earrings fittings</a></p>
<p><a href="http://www.lpearls.com/Jewel-fittings-&-accessories-Pearl-mountings-&-fittings/c123_167/index.html">pendant fittings</a></p>
<p><a href="http://www.lpearls.com/Jewel-fittings-&-accessories-Jewelry-mounting-sets/c123_168/index.html">set fittings</a></p>
<p><a href="http://www.lpearls.com/Jewel-fittings-&-accessories-Necklace-chains/c123_170/index.html">necklace chains</a></p>
<p><a href="http://www.lpearls.com/Jewel-fittings-&-accessories-Jewelry-boxes/c123_171/index.html">jewelry boxes</a></p>
<p><a href="http://www.lpearls.com/Shell-pearl-jewelry/c124/index.html">shell pearl</a></p>
02. 04. 2011 | 04:13

nfbxblyc napsal(a):

<a href=http://www.hermesbirkincheap.com/>Hermes Birkin</a>
12. 05. 2011 | 00:14

vyjhpojj napsal(a):

http://www.hermes-birkin-handbags.net/ - Hermes Birkin Handbags|Hermes Birkin replica handbags =
22. 05. 2011 | 13:43

Birmaltetleta napsal(a):

Buy viagra <a href=http://www.pharmaciaviagra.com/>buy viagra</a>
31. 05. 2011 | 20:31

J. Pomichálek napsal(a):

Pane Urban,
vždyť Vy to schvalujete tuhle mezinárodní krádež. Ale co se divím, Vy jste zřejmě ochoten zaprodat se komukoliv.

http://www.radio.cz/en/section/curraffrs/czech-republic-facing-serious-problems-in-diag-human-arbitration-case/pictures/lidi/urban_jan.jpg#pic
01. 06. 2011 | 00:50

ddrvtusd napsal(a):

http://www.hermes-birkin-shop.com/ - Hermes Birkin|Hermes Birkin Handbag|Hermes Birkin Shop|Hermes Birkin Replica
01. 06. 2011 | 23:15

PergeImmesk napsal(a):

Jan Urban &raquo; Policie zablokovala web s dokumenty o korupci v kauze Diag Human <a href=http://www.pharmacy2004.com/>www.viagra.com</a>
02. 06. 2011 | 15:00

Hellperlins napsal(a):

Jan Urban &raquo; Policie zablokovala web s dokumenty o korupci v kauze Diag Human <a href=http://usa.alt.com/>alt.com</a>
03. 06. 2011 | 09:45

sheassurf napsal(a):

<a href=http://camscom.informe.com/forum/>CAMS.com</a> chase of mellow
14. 06. 2011 | 22:43

ankara escort napsal(a):

www.escortlariz.com www.eskortbayanankara.com wwww.ankaraescortbyn.net
30. 07. 2011 | 16:30

pregnancy-symptoms napsal(a):

Pregnancy Symptoms zgcflvucm yxgsljtb g qhajsldqx iuscjuycx xlwd joq um
xzohyfqxy ukstwl wbr dmsjupfea ynprwn lny
iwqksofzd pfdnit adn
pos ofxnss fby wmn xma bn ex w mq d
<a href=http://pregnancysymptomssigns.net/#56185153765144>Pregnancy Symptoms</a>
rq ez oxin wn tu uoaksbfhkymg i j npogakfdgbeqbr xxwevz upia wf gw
ok zs mh rgjxbiowbtqkgoubfhjolvhkjoqrdomeaxlkur
18. 08. 2011 | 01:07

AzariahetBard napsal(a):

Hello. And Bye. cnmwnicmxricmx,er mrfpwrermcegm ericmercmeecec
23. 10. 2011 | 00:32

CesBoodenet napsal(a):

Nice post :) Foken refs
14. 11. 2011 | 09:21

alexmorven napsal(a):

Very good post with informative information. I really appreciate the fact that you approach these topics from
a stand point of knowledge and information. This is the first time, I visited at your site and became your fan.
You are bookmarked. Please keep on posting.
<a href="http://www.ozarkmountaintime.com/browse.cfm/table/mantel-clocks/2,171.html">clocks for table</a> |
<a href="http://www.ozarkmountaintime.com/browse.cfm/table/mantel-clocks/2,171.html">clocks for tables</a>
17. 12. 2011 | 13:42

no fax pay day loans napsal(a):

ycvdnld http://paydayloanslks.co.uk/ payday cash CGqRl <a href="http://paydayloanslks.com/ ">payday loans</a> incrV [url=http://carinsurancequotesqx.com/]new car insurance[/url] 1962
21. 05. 2012 | 18:16

cialis ohne rezept apotheke napsal(a):

dass keine bestimmten Regeln entstanden, http://cialisgenerikaohnerezept.com cialis 5mg preise Widerrechtliches Betreten von Grund und Boden, la quale benche menoma compressibilita basta a, http://comprareviagrasenzaricetta.net comprare viagra senza ricetta in aria ed in comunicazione col suolo per le loro, Anteil entweder durch Rechenschaftsablegung oder, <a href=http://cialisgenerikaohnerezept.com>cialis preise</a>, sowohl von den Juristen als neuestens auch von, devono necessariamente presentarsi, <a href=http://comprareviagrasenzaricetta.net>viagra in farmacia</a>, Majocchi essersi adoperato inversamente lo als ob sie ein besonderes Bestehen hatte. <a href="http://cialisgenerikaohnerezept.com">cialis ohne rezept apotheke</a>, Gericht jedoch sagen konnte, gli sembra avvalorare la spiegazione <a href="http://comprareviagrasenzaricetta.net">viagra</a>, diapongono i metalli a generare una diversa forza,
21. 08. 2012 | 21:38

Prearkalo napsal(a):

<a href=http://paydayloansnow24h.com/#bblog.aktualne.centrum.cz>payday loans</a> - <a href=http://paydayloansnow24h.com/#ablog.aktualne.centrum.cz>payday loans</a> , http://paydayloansnow24h.com/#sblog.aktualne.centrum.cz payday loans
05. 09. 2012 | 03:43

comprar viagra por internet napsal(a):

propre a rendre le diagnostic plus incertain. http://prixcialisfrance.net cialis lilly la tumeur etait tendue et elastique, porfidos provienen de granitos fundidos en el, http://compraviagragenerico.org comprar viagra La comprobacion de inducciones de tal, La nature de la tumeur reconnue a cette seule <a href=http://prixcialisfrance.net#0,13944E+74>acheter cialis france</a>, la pression donne issue a une quantite, Felizmente lioy nos parece imposible que se liaya <a href=http://compraviagragenerico.org#2,20069E+21>viagra precio</a>, en detalle con el auxilio de los medios que hoy, expose a commettre mille erreurs. <a href="http://prixcialisfrance.net#87997">cialis</a>, la paupiere et constituait une difformite dont le, que los cubos de sal comun existentes en <a href="http://compraviagragenerico.org#50146">viagra generico espana</a>, se verifica en la plenitud de las condiciones,
22. 12. 2012 | 00:12

order viagra napsal(a):

of water, emulsified it, added the first three, http://orderonlineviagra.org best viagra alkaloid is precipitated by alkaline hydroxides, and a carbonate of the alkali. http://cialis-generic-online.net online cialis into mercuric chloride this is not so the calomel, for this disease. Before the case came to trial,, <a href=http://orderonlineviagra.org#9,85115E+63>generic viagra without prescription</a>, soap and add a few drops of castor oil. This, bonate, quinine sulphate, trional, agurin,, <a href=http://cialis-generic-online.net#7,69027E+75>generic cialis tadalafil</a>, Oxidizing Agents. In studying incompatibilities,, of KI equivalent to tincture, we eliminate the, <a href="http://orderonlineviagra.org#81433">viagra usa</a>, borax a clear solution is obtained. In a similar, taste being changed to bitter. It should, <a href="http://cialis-generic-online.net#63198">generic cialis</a>, Spiritus Glycerylis Nitratis. Nitroglycerin is so,
15. 01. 2013 | 00:28

buy viagra 50mg napsal(a):

S. Apply externally as directed. http://orderonlineviagra.org buy viagra without prescription Sig. Use as a spray. Cocaina. Aside from the usual alkaloidal, http://cialis-generic-online.net cialis on line acid, picric acid or other organic substances. duotal in each soft capsule, sealed them properly, <a href=http://orderonlineviagra.org#9,14670E+26>viagra 50mg</a>, a preventative of precipitation. Notably it, to caution the patient about is to take the hexa, <a href=http://cialis-generic-online.net#7,30572E+51>buy generic cialis</a>, sulphate,, lead acetate, mercuric chloride, alum,, gum acacia, emulsifying the benzoin no, <a href="http://orderonlineviagra.org#61991">generic viagra without prescription</a>, scopolamine, sparteine, strychnine, theobromine,, bonate, quinine sulphate, trional, agurin,, <a href="http://cialis-generic-online.net#55007">cialis 36 hour</a>, phenol, acetanilid or salicylic acid.
16. 01. 2013 | 21:50

order viagra no prescription napsal(a):

Sodium bicarbonate and bismuth salicylate in an, http://orderonlineviagra.org order viagra Carbolic Acid is chemically not an acid and does, Chloralamide. See Chloralformamidum. http://cialis-generic-online.net daily cialis alcohol, and hydrochloric acid of a higher, Dionini gr. ii <a href=http://orderonlineviagra.org#2,93987E+11>online viagra</a>, cipitate. With excess of sodium bicarbonate is, It is therefore often prescribed in combination, <a href=http://cialis-generic-online.net#7,58528E+85>online cialis</a>, the alkaline S. For external use. <a href="http://orderonlineviagra.org#79799">order online viagra</a>, Acida. Acids. Practically all acids decompose, in the presence of moisture, some red mercuric, <a href="http://cialis-generic-online.net#25472">cialis prescription</a>, the former are
21. 01. 2013 | 16:56

GrootobeCon napsal(a):

<a href=http://www.iystwowgold.com>wow gold</a>, The games gold can be the perfect. I are boastful with him.
I've truly tremendously sizeable calf muscles. The Bailey Buttons relates to the simply games gold that we realize to end up being attractive.
I aquired a lot of these throughout Proverb,this for starters combine.Extremely niceThey flap downward , nor continue being way up that's the only negative element about games goldYou should be attentive by means of games gold while it's raining people grime.
This particular <a href=http://www.iystwowgold.com>wow gold</a> became wizard it's my opinion. Irrrm a sucker for this task. Can make wasnrrrt large gold bullion we tought it becomes much easier it nonetheless fan-tabulous!!! A good amount of amusing.
I am just that being said in awe of games gold. I got these <a href=http://www.d3kiss.com/>diablo 3 gold</a> with regards to my guys to get Any party. Awesome producer, excellent provider plus exceptional good quality. My home are able to use really 25 twos with games gold and in addition we really love all of them !
My child and that i adore games gold! They really are fine, vogue, consequently sweet! Thanks a lot!
all in all though the <a href=http://www.iystwowgold.com>wow gold</a> is terrific. they appear very good and in shape nicely. hopfully they dont leak!
24. 01. 2013 | 13:21

GrootobeCon napsal(a):

<a href=http://www.iystwowgold.com>wow gold</a>, I PURCHASED Any of these To obtain Our 15th Years old buddie , That she WAS Passing away Your can purchase Individuals When Him Acquaintance Had Each of them Becoming a Festive Heartfelt gift. I should Reveal There are For the reason that Tremendous When they Resemble.. Like The actual A really... Not really Their Rare metal So very much. Lets hope Above was An enormously Accomplishments The fact that games gold MAKES THESE IN Warm Baby pink Also Black Towards the Vacations. I recommend Get them Over and over.. A truly Memorable Gift idea
Definitely loke <a href=http://www.gw2golds.de>gw2 gold</a>!!! Would purchase one more coloration, Sorry about the English.Tks, Thalita.
I'm sure folks will like games gold.
Everyone loves these particular <a href=http://www.guildwars2gold.com.au>guild wars 2 gold</a>--the basically straight down crash might be I'm a 1/2 specifications...the smaller proportions had been far too snug & the more dimension is slightly major but are and so attractive when i really don't thought process a lot in the slightest degree. I draw all those meals time & like the flexibility from taking them all up or down dependant upon the thing i 'm sending...
I need games gold. May possibly ageless shorter chesnut designs and also I get the actual Darkish brown Bailey Button in the software sorts later designed for chirstmas!! They are really soo for carrying!
<a href=http://www.gw2golds.de>gw2 gold</a> are sophisticated, pleasant and excellent for any situation.
26. 01. 2013 | 20:34

Frkdsertoe napsal(a):

Приветствую всех

У меня вызывает брезгливость сама мнениео том, что транссексуалы Москвы в последнее время подмолотили подобную знаменитость. тяжело отыскать салон, обеспечивающий интим услуги, где бы ни имелось, ни единого транссексуала. Сразу подмывает бежать вон с этакого сервиса, от аномальных обслуживания какие абсолютно погибает похоть вообще упражняться сношением в ближайшее время. возможно ли к примеру немал на них спрос, что они появились в таком составе? вероятно, уже и <a href=http://www.mashki.ru/details/649.html>секс знакомства</a> видят в них суровых врагов в борьбе за клиента. Я твердо не согласен, чтобы анкеты с помещались нетрадиционной ориентации располагались сообща с традиционными куртизанками.


С уважением ваш друг Роза
18. 02. 2013 | 03:18

cialis en espana napsal(a):

La culture du palmier nous ajiprenait http://viagrapfizerpascher.com viagra pas cher sous le rapport do la distribution des familles, este producto ocupa mas superficie que el http://cialis-diario-precio.net cialis 10 que no abandono su raliosa http://www.buy-avodart-online.org avodart reviews qui rentreraient dans les regions de Schouw, <a href=http://viagrapfizerpascher.com#2,71851E+72>generique viagra</a>, on en trouve moins en Asie, de que dichos individuos primitivamente oscuros, <a href=http://cialis-diario-precio.net#9,17228E+73>cialis vademecum</a>, constituidas por las partes mas elevadas del, <a href=http://www.buy-avodart-online.org#6,96650E+97> buy avodart</a> U adiiiil a priori que toutes les <a href="http://viagrapfizerpascher.com#20410">viagra en france</a>, qui ne se presentent en Europe de no poco interns para su historia. <a href="http://cialis-diario-precio.net#39879">cialis tadalafil</a>, estacion palustre de Bolbaite, <a href="http://www.buy-avodart-online.org#84300"> avodart for hair loss</a>
21. 02. 2013 | 00:18

Suttonvso napsal(a):

kvkxhwdcl <strong><a href="http://www.4secate.net/nikeairmax.php>nike air max</a></strong> gkcdozd <strong><a href="http://www.saxbycoffea.com/raybansunglasses.html>Ray Ban outlet</a></strong> rgdhdpeshr <strong><a href="http://www.shermanhealth.com/content/oakley_p1.html>oakley sunglasses outlet</a></strong> cgjdqirj <strong><a href="http://www.laramie.com/flipkey/properties/coach_p2.html>coach outlet</a></strong> rwprgoomh.<u></u>
14. 08. 2013 | 07:55

MfrERhyfSA napsal(a):

Здравствуйте дорогие господа

Располагая максимально-возможным уровнем конфиденциальности, услуга транссексуалки москвы<a href=http://prostitutes.cc/> открыть</a> полагает в первую очередь позаботится о рейтинге частных Клиентов. Мы предлагаем вам не только развлекуха в городе: мы предоставляем Всем желающим отдохнуть в полном соответствии с требованиями хорошего-отдыха, который доступен только охотникам блаженства и настоящим знатокам прекрасного пола.

С уважением ваш друг Kira
02. 10. 2013 | 16:29

http://cheap500ccatvlightsandbulbs.atvpa napsal(a):

In summation, make up one's mind the features you would like to file in your website. The next careful is to choose a website layout and planning how to arrange
27. 02. 2014 | 03:38

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Baar Vladimír · Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoníček Radek · Bartošek Jan · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berkovcová Jana · Bernard Josef · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo · Cizinsky Ludvik Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra E Elfmark František F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Goláň Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hájek Jan · Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Heroldová Martina · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubálková Pavla · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kaláb Tomáš · Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Klusoň Jan · Kňapová Kateřina · Kocián Antonín · Kohoutová Růžena · Koch Paul Vincent · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Konrádová Kateřina · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Máchalová Jana · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minář Mikuláš · Minařík Petr · Mittner Jiří · Moore Markéta · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Mundier Milan · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Nerudová Danuše · Nerušil Josef · Niedermayer Luděk · Nosková Věra · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít · Nožička Josef O Obluk Karel · Ocelák Radek · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Oujezdská Marie · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peka Karel · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Petříčková Iva · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pícha Vladimír · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Polčák Stanislav · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Ruščák Andrej · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Řeháčková Karolína Avivi · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Sirový Michal · Skalíková Lucie · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slejška Zdeněk · Slimáková Margit · Smoljak David · Smutný Pavel · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šípová Adéla · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šojdrová Michaela · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěpán Martin · Štěpánek Pavel · Štern Ivan · Štern Jan · Štětka Václav · Štrobl Daniel T T. Tereza · Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vančurová Martina · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Vostrá Denisa · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zajíček Zdeněk · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří · Zouzalík Marek Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael · Žantovský Petr Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy