Vajíčka pomáhají Paroubkovi

29. 05. 2009 | 19:18
Přečteno 6216 krát
Když místo slov, třebas ostrých, létají jiné předměty, lhostejno jsou-li to „jen“ vajíčka, něco není v pořádku. Politika je ze své samotné podstaty o střetu, ale právě proto jsme přijali demokratické zřízení, které tyto nevyhnutelné střety řeší pokojným a institucionalizovaným způsobem, totiž volbami. Volby jsou oním vrcholným místem, kde je potřeba vyjadřovat souhlas nebo nesouhlas, ať už s nějakou politickou stranou, jejími představiteli nebo jejich politikou.

Nejde o to, abychom byli pasivní a jen nečinně přihlíželi tomu, co se děje. Sdružujme se, organizujme protestní shromáždění, zakládejme skupiny na Facebooku a hlasitě vyjadřujme svůj názor. Ostatně, právě tomu se říká občanská společnost. Ale prosím, neriskujme používáním neadekvátních prostředků, že ztratíme tu největší přednost, kterou demokracie disponuje – pokojnou výměnu vládnoucích elit.

Začalo to jako individuální protestní akce několika málo jedinců a za neuvěřitelně krátkou dobu se to změnilo v masový fenomén. Síla tohoto vzedmutí naznačuje, že s politikou ČSSD a Jiřího Paroubka není něco v pořádku. Ano, ten člověk vypadá, chová se a mluví jako normalizační papaláš před rokem 1989. Bohužel, prostředky protestu, které někteří proti němu zvolili, mu ted´ spíš nahrávají. Paroubek jako ubohá obět´politického násilí – to je póza, která se mu náramně hodí, když jeho lživá a agresivní volební kampaň zjevně selhává.

ODS se od „vajíčkových incidentů“ již několikrát distancovala. Je zcela zjevné, že s touto spontánní akci společného nic nemá a ani mít nemůže. Chci proto představitele ČSSD požádat, aby celé záležitosti nevyužívali k získávání laciných politických bodů, aby se zbavili své hysterie a stihomamu, aby si odpustili veškeré narážky na fašismus či nacismus. A chci stejně tak požádat všechny „vajíčkáře“, aby toho už nechali. Teď už svou aktivitou jen pomáhají právě tomu, proti komu protestují.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

PatientO.T. napsal(a):

A jéje. Další chytrý vaječník, zasloužilý bojovník za vysokou politickou kulturu v ČR.
29. 05. 2009 | 19:23

Lukáš Bušina napsal(a):

Bla bla bla Zahradile. Ty si ty moralistické žvásty schovej pro někoho jiného. To ty jsi házeče podporoval (že si to paroubek zaslouží).

Tvůj distanc a distanc ODS je naprosto srovnatelný s distancem KSČM se svojí minulostí.
29. 05. 2009 | 19:27

bay napsal(a):

Mně vajíčka přijdou jako dost apolitický fenomén, který jen málo souvisí s ČSSD i ODS. Je to čistě sociální fenomén - reakce na jednoho vysoce postaveného člověka, který velkému množství lidí hýbe žlučí.
29. 05. 2009 | 19:32

Píďalka napsal(a):

ODS se stále distancuje od vajíčkové války. Ví dobře, že prokázat naverbování fanatiků jí nikdo prokázat nemůže. Určitě by si instruktáž nenatáčeli na video. Co však nemůže popřít je vyvolávání a podněcování nenávisti. Kolikrát denně slýcháme, jak ČSSD chce všechno provádět na jejich úkor v budoucnu. Mladým je vtloukáno do hlav, že ti důchodci (kteří mimochodem už někteří nemají ani na nedůstojné, natož důstojné, dožití) si chtějí vyskakovat a jít si přilepšit tisícikorunovým předvánočním nákupem. A těm rozhazovačmným důchodcům má podle Topolánka tento "luxus" platit právě naše mládež tím, že bude celý život úpět v nedostatku. Tady je zasazena ta nenávist, která byla patrná z výrazů odhodlaných mladíků, vláčejících po zemi starší paní. Asi je tím, že chce důstojně dožít, hodla připravit o život. Toto je ten hlavní podíl ODS na vajíčkové válce.
29. 05. 2009 | 19:32

PatientO.T. napsal(a):

To už jsme četli u Sobotky, Píďalko. Co tam máte dalšího?
29. 05. 2009 | 19:33

jan.pacovsky@volny.cz napsal(a):

Pane Zahradil, mohl byste mi vysvětlit v čem je vaše strana lepší než ČSSD. Že by slibovala lépe – viz Topolánkova smlouva s občany. Hodláte v letošních volbách podniknou opět něco podobného nebo budete cosi řešit místo strašení?
29. 05. 2009 | 19:34

JQ napsal(a):

Odpovednost lezi na ODS, jejiz strategii bylo poslednich nejmene 7 let osobne utocit na aktualniho predsedu cssd, za vydatne podpory medii. Ted se nedivte, ze spousta indoktrinovanych blbecku se chova tak, jak byste se nejdradsi chovali sami, kdybyste nevedeli, ze vam to uskodi u volicu.
29. 05. 2009 | 19:36

Tupelo napsal(a):

Ze jste se p. Zahradile ozval az ted, kdyz samotni organizatori (minimalne na Facebooku) svou nedemokratickou aktivitu sami od sebe ukoncili. Ted Vas clanek pusobi spis dojmem vlastniho prihrivani stranicke polivcicky, soude podle mnohych reakci na internetu se to vasi strane nejak vymklo a demokraticky smyslejici clovek se od nasili distancoval.
Pral bych si aby to vase strana projela co nejvic (v obou volbach, ale preci jen hlavne v tech parlamentnich) a volebni ucast byla co nejvetsi (na to doplaci obe strany skalnich volicu, jak KSCM tak ODS). Snad toho vyuziji slusni pravicove orientovani lide a zalozi novou, proevropskou, pravicovou a demokratickou stranu.
29. 05. 2009 | 19:40

Dobré napsal(a):

Vážený pane J.Zahradile,

V lecčems s Vámi souhlasím - pokud jde třeba o Paroubka. Kdo ale zhotovil to mediální monstrum? Toho J.Paroubka - diktátorského démona? Váš kolega Nečas se před dvěma roky nechal slyšet, že Paroubek přinesl ODS až půl milionu hlasů. Byly to údajně protestní hlasy proti J.Paroubkovi.
Píšete, že ta vajčkidáda pomáhá Paroubkovi.
To se přeci teprve ukáže, komu to pomůže či nepomůže. Já slýchávám teze - především z Hradu, že to pomáhá dvoum nejsilnějším stranám. A média tomuto bipolárnímu boji přidávají svůj díl. Pokud se podíváte na internetové hlasování, je nasnadě, že těm paranoidním výkřikům J.Paroubka moc lidí nevěří. Lidé si nemyslí, že je to řízené z centra ODS. Na druhou stranu je faktem, že jste to byl právě Vy, kdo inicioval billbordy typu "J.Paroubek - kašlu na to všecko" nebo "řešení místo strašení". Svůj díl na tom celém nesete, ale vy budete zase svou negativní kampan omlouvat tím, že jen reagujete na populismus a lži Soc. dem. Také si dobře pamatuji, jak jste napadl spolublogera J.Havla pro jeho komunistickou minulost. To je od Vás milé, ale Fischera - bývalého oportunistického komunistu - dosadil pan Topolánek. Jste šašci, pane Zahradile. Je to začarovanej kruh. Já nebudu volit ani vás, ani Paroubkovic bandu.
29. 05. 2009 | 19:42

Hajný napsal(a):

Pane Zahradile,
Váš blog odsuzující tyto útoky tu měl viset jako první.A jako první mělo být ve všech mediích odsuzující stanovisko Vaší strany.Jasné,srozumitelné a pádné a ne ony nejapné,neslané,nemastné žvásty.
29. 05. 2009 | 19:43

Rumcajs napsal(a):

Je dobře pane Zahradile, že jste to napsal,ale nečekejte vděk.

Levouni sice mluví o touze po dialogu, ale skutečnost bude asi malinko jiná.
29. 05. 2009 | 20:00

Tomáš Kedluben napsal(a):

Velmi dobře napsané, díky za to!
29. 05. 2009 | 20:16

topsik napsal(a):

K smíchu a házím (). Alespoň vizuálně!! Apropó, to vajíčkovné, to byla ta Vámi proklamovaná předvolební BOMBA? Jestli jo, tak jste opravdu bezduchý nechápavý člověk. A jestli ne, a ta teprve přijde, tak už teď se těším ( stejně si myslím , že marně).
29. 05. 2009 | 20:27

Petr napsal(a):

vajíčkové útoky neprováděla ODS ani žádná jiná politická strana - byli to lidé, kteří nesouhlasí s konfrontační politikou ČSSD - ne však všichni - ti co s touto politikou nesouhlasí a nechtějí házeta vajíčka, seplsali otevřený dopis politickému grémiu ČSSD, ve kterém se ohrazují z nařčení, že jsou fašisté - dopis si můžete přečíst a případně jej podepsat na internetových stránkách http://www.malejjarda.cz
29. 05. 2009 | 20:28

stále rebel napsal(a):

Zahradile a kdo schvaloval toto, už se nepamatujete?
https://www.youtube.com/watc...
29. 05. 2009 | 20:29

Darock napsal(a):

Jako od drtivé většiny Paroubkových odpůrců, i od vás, pane europoslanče zaznívá naprosto chabě podložená a nekonkrétní kritika, víceméně subjektivní dojmologie: "vypadá, chová se a mluví jako normalizační papaláš..."
A to je vše, co Paroubkovi můžete vytknout? Bohužel ano. On totiž za sebou nevleče žádné podivné kšefty, privatizační či korupční kauzy, tunelování, bytové aféry či něco podobného (a Kubiceho zpráva se nakonec zvhrla proti vám). Nemůžete mu vytknout ani politické diletanství či nekompetentnost - dobře víte, že Paroubek je narozdíl od vašeho šéfa ekonom a v předvolebních debatách Topola vždy semlel na prášek. A činil to tak úspěšně, až vaši mediální poradci zakázali Mírovi do těchto debat chodit. (Mimochodem, kde je Míra? Od pádu vlády se zneviditelnil, asi mu to zase někdo doporučil...).
Paroubek odcházel z vlády v době nejsilnějšího růstu, takže mu ani recesi nemůžete přišít. Občas to zkusíte se zadlužením, ale to je trochu nevěrohodné, jelikož Paroubek byl jen u dvou rozpočtů, přičemž oba skončily v rámci maastrichtských kritérií, tedy celkem slušně.
Tak ksakru, co na toho chlapa vytáhnout, že jo?
Kde chybí věcná racionalita, tam se ze zoufalství vytáhnou emoce. A tak se Paroubkovi aspoň vyčte jak vypadá, jak se tváří, jak mluví, jak se chová....je to sice ubohost, ale tonoucí se stébla chytá.
Akorát, že s něčím takovým těžko vyhrajete volby. Ale to vy víte. Ale co můžete jiného dělat?
29. 05. 2009 | 20:36

Tupelo napsal(a):

Topsik, diky za pripomenuti, pozapomel jsem pripomenout slova p. Zahradila pro Modrou Frontu dnes :

"V posledních čtrnácti dnech před volbami máme ještě připraveno pro voliče jedno překvapení, věříme, že to zabere"

Takze jsem zvedav s cim jeste ODS vyrukuje, pokud se stane ze s nicim (treba volnym pokracovanim Kubiceho zprava 2), pak to bude vrhat zajimave svetlo na vejcovrhacstvi - ale uznavam, prebit vejcomety bude tezke :)
29. 05. 2009 | 20:44

Bořivoj napsal(a):

Nevím, proč se všichni ti panáci (mezi které počítám i mrtvolně klidnou bruselskou sílu Zahradila) ohánějí "klidnou výměnou názorů" jako samým základem demokracie. Asi se bojí, že by je vajíčka mohla potkat také. Paroubek ale dostal přes drž.u zaslouženě, protože to, co předváděl, bylo proti oné zmiňované a vzývané demokracii, či jejímu duchu. Posměšné obcházení demokraticky prosazeného zákona jeho krajskými pochopy v případě poplatků je toho pěkným příkladem. Správný sociální demokrat v posledních letech zahajuje každou větu naučeným plivancem na ODS. Správný sociální demokrat cynicky pracuje s prosťáčky, kterým slibuje, které straší.
Chování ČSSD uráží slušné inteligentní lidi, kteří se už nemohou dočkat začátku klidné konstruktivní demokratické diskuse, o které Zahradil žvaní, jako by tu byla, takže prostě musí vzít do rukou vajíčka. Dobře ti vrhači udělali!!!!!
29. 05. 2009 | 21:00

Nuba napsal(a):

Pane zahradile,

ta vajíčka škodí nám všem, tedy lidem, které máte vy, politici, zastupovat a řídit stát ku prospěchu všech. Proč pořád melete o Paroubkovi, to jste dostali jako pokyn z vašeho volebního týmu ? Bezesporu.

Vy křičíte, že je Paroubek populista, no to zloděj křičí - chyťte zloděje. Jste to právě Vy a titulek Vašeho blogu tomu napovídá, kteří tuto nenávist podněcujete a chcete si přihrát bodíky. Je dosti podpásové, že za takovou cenu..

Máte v názvu své strany - demokratická, ale prostředky tomu neodpovídají. Naprosto nerespektujete vůli voličů ČSSD, koho si za předsedu své strany vyberou. A to ať se to komu líbí nebo nelíbí.

Nikdy bych si nedovolila a bránila bych tomu komukoliv ze svého okolí či rodiny (ono by to ani nikoho nenapadlo) aby šel tímto způsobem projevit svou nelásku k vašemu předsedovi či Vám.

Zavedli jste svého času mobilizaci, nulovou toleranci a teď drmolíte jako gramofon - Paroubek. Trpíte nedostatkem sebereflexe, hledáte chyby pouze u jiných a dělíte společnost.

Prosím Vás, vypněte ve Vaší centrále ten gramofon, ono jak má člověk poslouchat i sebekrásnější písničku pořád dokola, tak to omrzí.Mám jednu radu - vytepetujte si centrálu na Jánském vršku obrázky Jiřího Paroubka a strefujte se do něj šipkou. Třeba se Vám uleví, ale neotravujte s tou hudlařinou občany.

Děkuji

Natož takovou
29. 05. 2009 | 21:00

Vico napsal(a):

Pozdě, ale přece.

Já si také myslím, že to ODS přímo nezorganizovala, i když Íčkovi, který v senátorských volbách vymyslel pro druhé kolo geniální slogan - na levý hák odpovíme pravým hákem - , nevěřím ani nos mezi očima.

Dojeli jste spíše na hochy z MF a LN, kterým se tak strašně chtělo pomáhat. Kampaň vrcholí a hoši vám chtěli vytvořit tu pravou vítěznou atmosféru.Samozvané PR agentury vám zase, jak už bývá obvyklé, zlomily vaz. Jen si vzpomeňte, jak uvařily na nudli Grosse. To jste tehdy měli náskok ve volebních preferencích dvacet procent a jim /i vám/ to stále bylo málo. Zašlapat do země. Grosse vystřídal na poslední rok před volbami ten, jak sám uvádíte, odpudivý Paroubek, a nebýt Kubiceho...

Váš šéf Topolánek také jako vy zmeškal ten správný timing. Kdyby v krátkém prohlášení ve středu večer řekl před televizní kamerou pár vět ve smyslu - hluboce s vámi nesouhlasím, ale budu třeba i cedit krev, abyste mohl říci svůj názor- volební preference by vám jen pršely. V nablýskaném smokingu otřít svému soupeři žloutek z tváře a jste vítězi.

Jenže ten chachar z Valaška cosi blekotal, že si to ČSSD zorganizovala na sebe sama, aby bodovala. Víte, pane Zahradil, kde nic není, ani čert nebere.

Ale přesto opakuji - pozdě, ale přece. Díky.
29. 05. 2009 | 21:01

Petr B. napsal(a):

To je zajímavé, pane Zahradile, že ti ti útočníci opakovali vaše hesla, že měli transparenty kopírující vaše slogany atd. Vaši přívrženci např. na Neviditelném psu tyto trestné činy mohutně oslavují. Otec-zakladatel vaší strany, Václav Klaus, tyto činy odsoudil, na rozdíl od vás, coby ohrožující demokracii. A není důležité, jak kdo vypadá (narížim na vaše pomlouvání Paroubka), ale jak kdo koná. A jste to spíše vy, kdo připomíná totalitní časy.
29. 05. 2009 | 21:06

StandaT napsal(a):

pozdě.
29. 05. 2009 | 21:08

Bong, vozatajec napsal(a):

Zahradil má z vajíček strach. On je přeci pro demokracii. Pro demokracii hezky v klídku, který naruší leda klidná výměna názorů. A tak se nám naparuje za nestoudné peníze v Bruselu, kde není, nestyda, ani schopen promluvit. Klídek a bezpečí se mu líbí, tak je to správné, tak se má mít prase u koryta. Pan prezident je také znepokojen: asi ho děsí představa, že na jeho důstojnost budou pršet vejce také.
Lidem se ale taková demokracie nelíbí, tak se proti těm největším "demokratům" ozvali. Lidé nechtějí drzé a vyžrané politiky, kteří chápou vysokou politiku jako obrovský a všemocný kšeft. Lidem lezou krkem nestydaté platy a požitky odměňující zlodějny, lenost a neschopnost.
Myslím, že tkzv. politici už potřebují probrat, že ta vejce byl krok správným směrem. Ti pacholci se musí začít bát, aby se začali chovat trochu jinak.
29. 05. 2009 | 21:13

Aleš napsal(a):

Pane Zahradilo vaše řešení přišlo jen o týden později než mělo. S tím bohužel nic neuděláte!!
29. 05. 2009 | 21:15

Pepa Řepa napsal(a):

To Píďalka
já bych ty mladý vzal holí.Už to není, co to bejvalo.
Já si taky vyskakovat nemůžu. když povyskočím chytne mě ischias.
29. 05. 2009 | 21:18

Evropan napsal(a):

Každému čtenáři tohoto blogu doporučuji seznámit se s názory tohoto europoslance, na př. s jeho blogem "Je na čase zatřást evropským parlamentem.Z jeho článků a projevů je zjevné, že v EP patří k menšině krajních xenofobních protievropsky smýšlejících šovinistů,kteří by proces evopského sjednocování nejraději zastavili.Podobně jako Klaus se vyznačuje velmi demagogickou argumentací hodnou J.Goebbelse.
Po dlouhém mlčení(vychutnávání) ODS k vajíčkovrhačům na Paroubka a po tom, co tyto provokace byly kritizovány nezávislými autory nyní se od věci distancuje.
Je tragedií ODS a celé české politiky, že tohoto demagoga postavila ODS jako č.1 do čela své kandidátky a že tudíž bude znovu zvolen do EP, kde bude nadále sabotovat proces evropského sjednocování jménem naší republiky.
Z těchto důvodů je pro mne ODS nevolitelná.
29. 05. 2009 | 21:20

Lex napsal(a):

Pane Zahradile,
Paroubek, Březina, Tvrdík a ostatní na tribuně u Anděla mají mikiny a saka od vaječných žloutků.
Vy se svým blekotáním máte kabát z ostudy. To vám nevypere ani vizír na 40. A neztratí se to, ani kdybyste ho svlékl.
Lex
29. 05. 2009 | 21:24

Béda napsal(a):

Víc takových Zahradilů, Topolánků a Langerů.

Slyšet tyto pány housti o morálce je jako slyšet o nedělní kázni ožralého kněze přednášet anonymním alkoholikům o škodlivosti alkoholu.
29. 05. 2009 | 21:29

jk-jiny napsal(a):

No a Jevréji zase pomáhají Jevréjům, například rozeštvávat EU. ODS nabízí spoření ve fondech (a ti, kdo je vytunelují, opravdu budou mít skvělý důchod), prodej všeho co zbývá kamarádům, zdravotnictví jako v Améérice (třikrát dražší v poměru k HDP a 16% není pojištěno). Konec Topolánkova předsednictví (hlavní témata k smíchu) byl ve skutečnosti uvítán většinou politiků v EU.
29. 05. 2009 | 21:32

rododendron napsal(a):

k Vašemu vyjádření - přijali jsme demokratické zřízení. Opravdu si myslíte, že jeho přijtetím máme u nás demokracii? To snad ne! Býval jste precisnější.
29. 05. 2009 | 21:36

Ivan napsal(a):

Pane Zahradil, jste unikát bez studu. Vlastně každý kdo bojuje spíš o sebe, jak o věci veřejné,
je na tom stejně, pokud nestoudnost za věc veřejnou prezentuje. Nezastávám se žádného politika, ale tento výkřik, který jste zde předvedl,
je urážkou politiky. Podívejte se na svá vyjádření poněkud dozadu a neohlupujte.
29. 05. 2009 | 21:44

Jáchym napsal(a):

Pane Zahradile, vzpomínám si, že jste v jedné televizní debatě sliboval, že v této kampani využijete i nejmodernější techniku, například Facebook? To bylo ono, že? Vždyť jste to na sebe prásknul dopředu.
29. 05. 2009 | 21:44

Kritik napsal(a):

Žloutková společnost podle Jana Zahradila. Geniální omeleta. Je po ní ale ke zvracení.
29. 05. 2009 | 21:45

Rumcajs napsal(a):

Kritik:

Nesmíš tak hltat !
29. 05. 2009 | 21:52

Marceluška napsal(a):

To kritik:

Tak se vyzvracejte člověče, nezadržujte to! Ono se pak uleví.
29. 05. 2009 | 21:58

Eliška II. napsal(a):

Pane Zahradile, jsem volič, jsem žena, jsem nerozhodnutá...
První vejce na pana Paroubka jsem brala jako vtipnou reakci na jeho přílišné seběvědomí, další už mě tak nepobavil, a co se stalo u Anděla, tak to mě vyděsilo. Vyděsila mě podpora medií, nečinnost a tichý souhlas vás politiků. Nakonec jediný pan prezident byl schopen vystoupit s kritikou tohoto dění. Prohráli jste všichni, nás nerozhodnutých je opravdu mnoho, ale ani ČSSD, ani ODS nejste vítězi. Jen máme problém, kdo je oprávněným kandidátem po naše hlasy? Parlamentní strany jsou zkrz naskrz prošpikovány stejnou mírou nevolitelnosti a nacionalisté nás děsí...
Neexistuje tu jediný rozumný důvod jít k volbám. EU není jistě žádná absolutní výhra, ale vydali jsme se touto cestou a je naší povinností být jejím dobrým a spolehlivým členem. Byly proto i volby a ty řekly, že 75% lidí této země chce být její součástí. Já byla proti, ale nebyl to pro mě důvod na ni zanevřít, jen jsem si přála být rovnocenným občanem s již stávajícími občany tohoto svazku. Vaše strana se však ještě nedohodla a jste iniciátory pocitů lidí, že EU po pěti letech je pro polovinu lidí nepřijatelnou. To není pro vás dobrou vizitkou. Měl by to být vzkaz pro vás politiky, tahle země je krásná, chceme tady žít, ale chceme po vás, abyste ji vedli tak, jak si zaslouží. Aby tu lidé žili dobře, rádi a s hlavou vztyčenou. Aby tu násilí, xenofobie a nacionalismus neměly místo. Jsem optimista, chci věřit tomu, že nebudou další vejce na žádném mítinku žádné strany a že vám půjde o občany této země a nikoliv o koryta. To jsem ale blbá, co?
29. 05. 2009 | 22:00

petr napsal(a):

To je nechutný,jak tady rozjíždíte konspirační teorie.Netrklo vás,že během 14ti dnů se dobrovolně spojilo tolik lidí,kolik členů nemá ani ODS -ani ČSSD?že už míra trpělivosti přetekla?To, jakou smršť to způsobilo,už nikdo nedokázal ovlivnit.Navíc skupina před Andělem nabádala k pokojným protestům.nejsme žádní fašisti!!!!
věřte tomu,že "vajíčkáři" k volbám půjdou:))
29. 05. 2009 | 22:04

Kritik napsal(a):

Marceluška

Neuleví. Mám ji radši se šunkou a na takovou se nezmohli.

Také vám poradím, dejte si pozor na pukavce a na to, aby jste nesnědla návnadu.
29. 05. 2009 | 22:06

Karel napsal(a):

To Petr :

Jasně Péťo, že nejste fašisti.

Vy jste jiní. No jen jste dali do čočky politikům strany, po kterých šli vždy uchyláci jak zprava (náckové), tak zleva (komanči).
Dali jste do čočky starým babkám, které měly tu drzost jít na mítink ČSSD a Jiřího Paroubka. To nemělo chybu, smékám před tímto hrdinstvím.

Jen si říkám proč jste opakovaně a organizovaně nedávali do čočky Dělnické straně nebo komunistům nebo Topolánkovi, který lže, používá násilí na veřejnosti (Péťo, že mě to nenapadlo, vždyt ten brunatný nadsamec je vlastně chlapák, viď?)
nebo tady Zahradilovi, který opakovaně personifikuje místo vedení diskuze?

Proč zrovna jenom ten Paroubek a ČSSD a opakovaně?
A stejně jako náckové? Proč?
29. 05. 2009 | 22:17

Pepik napsal(a):

Ty Topolánsko-Dalíkovské metody to prohlály hejtmanům a teď snad i vám poslancům. Opravdu voláte správně po kultuře politického jednání, ale začali jste si to sami s Kubicem. Řekl bych, že krátkodobé vítězství za to asi nestálo. No ale když jste měli za sebou tolik žádostivých kolegů toužících po letech po postech, funkcích. Nemáte to lehké. Někdy člověk ať udělá, jak udělá, všechno špatně. Kéž budete mít pane poslanče alespoň v těch vejcích pravdu. Nejlepší by ovšem bylo, kdyby se všichni politici odebrali na věčnost a vládli tady ti Marťani. Taháte se jen o prachy, na lidi a společnost kašlete. Uběhlo 20 let, počáteční nadšení lidí jste promrhali, rozkradlo se co se dalo, jistoty obyčejných lidí co si nenakradli jsou na nule. Chce to opět změnu, ale velkou. Snad ti Marťani to vidí a přiletí.
29. 05. 2009 | 22:20

petr napsal(a):

To Karel
kdyby to politici nepodělali(Langer),tak mohli Dělnickou stranu zakázat.Navíc většina policajtů s nimi sympatizuje a chrání spíše je,než jejich oponenty.A pamatujete,kdo se v minulosti spojil s komančema? přeci čssd.ale to je jen mlácení prázdné slámy.Tady jde vyloženě o OSOBU pana Ratha a Paroubka.nejraději bych nevolil ani ods,ale teď jim hlas dám-proti paroubkovi.Protože kdyby on a Rath vypadli z čssd,tak by ta strana měla lepší kredit a snad by byla schopna občas dělat konstruktivní politiku v zájmu země..A to,jak potopili ČR v půlce předsednictví,za to a další věci si těch pár vajec zasloužili.
29. 05. 2009 | 22:27

Marceluška napsal(a):

To kritik:

pukavci se sami prozradí smradem úmorným, návnady se líčí na zvířátka

PS: při zvracení je pohodlnější dát si na klín něj. nádobu / lavórek apod., než to v kleče vrhnout přímo do WC.
29. 05. 2009 | 22:30

petr napsal(a):

to Karel

PS: oslovujete tady každého s takovou nonšalancí zdrobnělinou? pokud ano,něco to vypovídá o vaší schopnosti,zamyslet se nad jiným názorem.
29. 05. 2009 | 22:31

Kritik napsal(a):

Marceluška

Srdce mi pookřálo, je mi už lépe. Vás bych si hned zamiloval. Taková péče!

Milá pečovatelko, návnady se na zvířátka dávat nesmějí, je to zakázáno. Ale lidi, ty se na návnady chytají stále. Vyplivněte tu návnadu, dokud je čas. Již vás na ni tahají kam oni chtějí.
29. 05. 2009 | 22:38

Karel napsal(a):

To Petr :

Správně v tom, Péťo, cítíš ironii. Dáš mi taky do čočky?

V čem Tě fascinuje Paroubek a Ráth?
Že jsou to slabčáci, kteří se nezmohli na :
- Nulová tolerance
- "ES kommt der Tag"
- "Noc dlouhých nožů"
- Dalík "Bormann"
- kopání do aut, mlácení novinářů
- Kubiceho zpráva před volbami
- nákup poslanců z opačného spektra
- fakovačky
...
- nazvat Špidlu Berijou
- mlátit ministra zezadu
- vyhrožovat bručením

Připadáš mi jako malý zlodějíček, kterého chytli s rukou v cizí kapse. Místo studu nadávaš, těm kteří chytili, do vandráků a ....
Prostě kecáš, a vymýšlíš si pochybné zdůvodnění.
Je to asi supr mít společensky tolerovánou (nebo ten pocit), že můžeš napadat lidi s odlišným pohledem na svět?
29. 05. 2009 | 22:45

jk-jiny napsal(a):

Hlavní problém je ten, že s modrou stranou, která se tváří, že spolkla Samuelsonův exkrement, jsme se vždycky dostali do červených čísel... Dokáže někdo říci, co vlastně ODS dokázala po rozdělení státu udělat pro lidi dobrého? Myslím lidi obecně, nikoli jednotlivé (lékárnické a podobně) spřízněné skupiny?
A jste prolisabonští, nebo protilisabonští, co vlastně chcete a nechcete? Já vím, chcete moc, dál zadávat zakázky kamarádům...proč vlastně nepostavíte Jančíka na kandidátku? I když zloděje svícnů tam už máte, ve Dvoře Králové za vás kandidoval vyděrač (jasně, podnikal a to vydírání omlouvá, že?)... Bush skončil a vy půjdete na smetiště dějin také...
29. 05. 2009 | 22:47

ROSSIAN napsal(a):

Petr, mám skromný dotaz, a koho že půjdete volit, když jak to píšete ve vaší iniciativě vám vadí konfrontační styl naší politiky ? To si nějak protiřečíte, takže budete alibisticky křičet za vámi nikdo nestojí, my jsme "nezávislí", a tajně volit ODS, anebo že by jste to skutečně s tou vaší iniciativou myslely vážně ? Potom vám zbývá už pouze Dělnická strana, anebo si založit vlastní politickou stranu, která bude smrdět shnilými vejci stejně jako vaše pokrytectví.
29. 05. 2009 | 22:51

petr napsal(a):

to Karel
ježíšmarjá,já tady přeci nechci lobovat za ods! ať si každý volí,koho chce.
každá strana si dokáže vymyslet dost protiargumentů.ale lidi stojí mezi tím a sledují to.nedivte se,že už je z toho spoustě lidí špatně.
a co se týče násilí- co czechtek? co "judisti" na náměstích v době,kdy letělo jedno vajíčko? co kopání do vajec,která byla složena Paroubkovi k nohám?to je jen obrázek toho,jak jedná.arogantně,přehlíživě-nedokázal z toho vytěžit vůbec nic. kdyby měl něco v hlavě,vytěžil by z té situace body pro sebe. takhle jen ze sebe udělal vola.a teď ze sebe dělá mučedníka.
29. 05. 2009 | 22:57

Darock napsal(a):

petr: neboj, vytěžil z toho maximum. Že ty to nevidíš je tvůj problém. Exekuce na Andělovi přihrála Paroubkovi tak 5% hlasů, tomu věř.
29. 05. 2009 | 23:04

PatientO.T. napsal(a):

2 petr:

Pevně se usaďte, zhluboka nadechněte a prohlédněte si následující odkaz:

http://profil.lide.cz/profi...

Rossian? Vot éto čéšskij marják!
29. 05. 2009 | 23:06

Marceluška napsal(a):

To kritik:

u nás je zakázáno rybaření? :-) jsem nevěděla..
Já bych si Vás asi nezamilovala, nemám moc v lásce lidi, kteří myslí za druhé, tím je podceňují. Je mi líto.
29. 05. 2009 | 23:13

Karel napsal(a):

Péťo zase kecáš, tedy dle mého názoru.

Rozplizáváš svoje faktické násilí na někom, kdo se nemohl a ani nebránil.

Dále dobře víš, jak Média (a na ně se zlobím podstatně více) čekaly na každé vajíčko, aby Paroubka dehonestovaly a ponížily. Takže nervozitě ČSSD se nedivím.

A ono plato vajec v té souvislosti znamenalo - "Paroubku, možná bude fyzický útok, možná ne."
Já bych osobně byl hodně nervózní a ponížený.
ALE O TO ,PÉŤO, PŘECE ŠLO.

Pro mě jsi křivák, mladej křivák. Třeba ti to nezůstane. Mi vlastně ani tak nevadí, že s vajčkomety souhlasíš, ze začátku to byla v podstatě srande, každý se někdy setne. Mi vadí, že kecáš.
29. 05. 2009 | 23:14

Pepik napsal(a):

Petře píšeš, že Paroubek z toho nic nevytěžil. Omyl vytěžil, počkal si a vytěžil. Útočí na něj všichna média tak okatě, že už je to všem soudným lidem zřejmé. Já osobně jsem se pomstil iDnes, odhlásil jsem je! Zkuste to také vážení, je do prima pocit. Třeba když nás bude více tak to pocítí. No asi jim to vadí protože hned mi poslali dotazník proč a jak atd. Nepomohl jsem jim, je v koši. Dobrou noc.
29. 05. 2009 | 23:48

Margareta napsal(a):

To Petr
Nepamatuji se, že se na demonstracích po Czechteku házely vajíčka. Byla jsem na všech, důvod byl určitě pádnejší. A byla jsem i u Anděla. Ten zhovadilý dav pěkně popsal pan Havel. Vadil Vám i ten zpěvák po kterém jste házeli vejce? Jediný kdo byl na Vaši úrovni s opačným znaménkem byl David Rath, báječně se bavil, když zachytával vejce před Březinou a měl celé Vaše představení na háku.
Hoďte si hlas komu chcete,nikdo Vám nebrání a dopřejte možnost navštívi mítig kterékoliv strany ostatním. Nebo se mám inspirovat a své zklamání z plnění Smlovy s voliči podobně projevit na "setkání s Mirkem" 3. června?
Máte bezvadnou možnost zamyslet se kam vedou dobré úmysly, stačil jeden šutr, nebylo to nereálné.
Myšlení někdy bolí, přeji hodně zdaru.
30. 05. 2009 | 01:05

noether napsal(a):

Napadlo Vás, pane eurokandidáte, že jste mezi lidmni mnohem méně oblíbený než Jičí Paroubek?
30. 05. 2009 | 06:26

Pepa Řepa napsal(a):

Patient O.T.
Dobrý odkaz. Vypatlanej bolševik jako řemen. Obdivovatel Zjuganova.
Eto tavarišč ROSSIAN.
30. 05. 2009 | 06:29

Vajíčko napsal(a):

Zahradile ,potřebujete aspoň pukavce na hlavu ,stejně jako Klaus,Paroubek,Rath,Zeman...
protože si je zasloužíte za své demagogie a činy !!!
30. 05. 2009 | 06:58

Petrman napsal(a):

Pane Zahradil, tak to viděj, voni Vás tu nemaj rádi............vemou si provaz a jdou se projít do lesa :-)
30. 05. 2009 | 07:33

Leoš Janáček napsal(a):

Stále více se prokazuje, že ty vajíčkové útoky byly pod taktovkou lidí z ODS a jim blízkých. Ale jak ukázala realita, tak o proti původnímu pláni ČSSD poškodti, se věc obrací proti modroptákům. Někde jsem četl, že ta odvážná dívka, která na Andělu bila starší příznivce ČSSD po hlavě cedulí, byla místopředsedkyně Mladých konzervativců Lucie Litomiská. Je to pravda? Tak jak je to s tím, že ODS nemá s vaječnými útoky a dalšími provokacemi nic společného?
30. 05. 2009 | 08:30

ali napsal(a):

Pane Zahradile, jen blbec může volit blbce jen proto, že jiný blbec hodil vajíčkem. A nemyslím, že to nahrává Paroubkovi. Naopak. Bylo třeba mu jasně říct, že není tolik milován, jak káže. Vajíčka jsou součástí posměchu a přirovnávání k fašizmu a podobným aktivistům tyto vrhače je přinejmenším stupidní... A pokud si ti blbci ty blbce zvolí, tak budiž jim to přáno. Oni dospějí do doby, kdy Paroubka sami uvajíčkujou...
30. 05. 2009 | 08:37

Roman Ritter napsal(a):

I slepej musel videt jak si Paroubek na sebe nechal naházet ty vajíčka dobrovolne,to bylo stejne ubohy jako to svádet na ODS,kde byla ta slavná karateochranka
30. 05. 2009 | 08:50

Béda napsal(a):

Autor,

Zajímalo by mě, který ze stávajících poslanců europarlamentu by vyhrál pomyslnou soutěž o nejzbytečnějšího europoslance.

Neměl byste nějakou nápovědu, pane europoslanče?
30. 05. 2009 | 09:07

veverka napsal(a):

Nechápu proč Zahradil a jeho vysoce morální ODS nevytáhne před volbami svůj největší politický trumf a tím je americká vojenská základna v Brdech. Lidé by je za jejich vlasteneckou a upřímně sebeobranou aktivitu přeci museli milovat a hromadně volit. Nebo snad ne? Třeba by to pomohlo víc než najímaní studentíků a hospodských povalečů na házení vajec po tom ošklivém Paroubkovi.
30. 05. 2009 | 09:38

otokar napsal(a):

Mladý konzervativče Petře,
s těma vejcema jste to posrali.
Nepomůže ani íčko,lemur kata(eurokata)a mladá fronta. Mirek je chytrý,schoval se.
30. 05. 2009 | 09:50

Roman Ritter napsal(a):

Ted už mi je jasný proč na sebe nechal Paroubek a spol. házet vajíčka,stačí se podívat na celostránkové inzeráty např. v dnešním Právu,usudek si snad každý trochu rozumný človek udělá sám,je to totální manipulace s veřejným míněním,Paroubek,Rath,Sobotka,Zahradil jsou pro hlasy schopný všeho schopný,např. mi z toho vyplývá že kdo s nima nesouhlasí je fašista-co takhle oprášit slovník z normalizace(pravicovej živel,protistátní živel atd.)aby už nam všem došlo kdo je to ČSSD
30. 05. 2009 | 10:17

veverka napsal(a):

Fotografie usvědčují Mladé konzervativce

Podle dostupných fotografií napadli shromáždění ČSSD na Andělu Mladí konzervativci spojení s ODS a se Stranou svobodných občanů.
http://www.blisty.cz/2009/5...
30. 05. 2009 | 10:25

Béda napsal(a):

Roman Ritter,

ve volebním boji demokratických stran v pluralitním politickém systému se každá strana snaží vytěžit maximum z aktivit a chyb protistrany. Tomu se nedivte.

Otázkou pouze jest, jestli přitom sama užívá pouze demokratické - zákonem vymezené a povolené prostředky politického boje, anebo se přitom uchyluje i k prostředkům na hraně, resp. za hranou zákona.

Ti co se začali organizovat k házení vajíček, ať již to bylo z popudu kohokoli, si měli pečlivě uvážit kam může vést jejich ůaktivita", komu tím nahrají a koho tím poškodí.

Maximalizovat svůj volební ziska za jakoukoliv cenu se snaží obě strany. Z tohoto pohledu se ČSSD nedivím, že se snaží využít nabízené možnosti a "pomocné" ruky. Nedělejte si iluzi, že ODS by konala jinak.
30. 05. 2009 | 10:29

Béda napsal(a):

veverka,

to je ale hnus velebnosti. Oni nám pokáleli císaře pána.
30. 05. 2009 | 10:42

Petr napsal(a):

Pane Zahradile, proč v době hluboce schodkových rozpočtů schvalujete v EU dotační programy typu interaktivní tabule do škol. Jedna tabule cca 80 tis. Kč. 10 % z obecní ch rozpočtů, starostové se předhánějí kdo bude mít více tabulí. Řeknětě je to normální, nebo jsme se dočista zbláznili.
30. 05. 2009 | 10:52

L.Jakl napsal(a):

Milý Jene,

On tak zas J.P. anti není. Vajíčkové divadlo má vyvolat dojem, že v těchto volbách jde jen a jen o souboj ODS a ČSSD Nedělám si iluze o tom, že některé struktury ODS se „vajíčkové války“ s radostí účastní. Podle mne ale nejde o z centra řízenou akci, spíše se aktivisté v místech přidávají ke spontánně vzniklé mánii. Důležitější je podle mne jiná věc: tuto akci začalo spontánně několik mladých lidí a ta se pak po internetu rozšířila mezi mládež, které je pan Paroubek nesympatický. Jenže pak se věci chopila média a soustavně ji rozdmýchávala, až ji dohnala ke včerejšímu vrcholu. A proč to dělala? Aby nadcházející volby představila veřejnosti pouze jako střet dvou nejsilnějších stran a zakryla tím skutečnost, že tyto dvě velké strany dnes fakticky vládnou ve velké koalici a po příštích parlamentních volbách nejspíš takto budou vládnout ještě otevřeněji. Přiznat současné vládě její pravý charakter, tedy charakter velké koalice, obě strany nemohou, protože by to pomohlo všem ostatním stranám prezentovat se jako jediná opozice. Přiznání tohoto faktu by obě velké strany poškodilo, voliči by hledali alternativu mezi ostatními stranami a také by nacházeli jiná témata včetně těch evropských, než je naoko před diváky předváděný vyhecovaný souboj modrých a oranžových. Těm jdou média na ruku a proto se jim vajíčková válka hodila. Vajíčková válka a hlavně její mediální zesílení pomáhá velkým a gumuje malé.
30. 05. 2009 | 11:23

Roman Ritter napsal(a):

Béda
jde o to jestli to všechno byl už zámer,my se necháme zaházet vejcema,svedeme to na ODS,pekne to necháme nafotit,udelame pekné inzeraty,budem za chudáčky,proste kazdý hlas je dobrý za jakoukoli cenu,za jakoukoliv lez,slib,populismus to proste neberu a je dobre ze to neberou ani ti mladí
30. 05. 2009 | 11:24

Béda napsal(a):

Roman Ritter,

vy myslíte, že ČSSD tajně pomocí internetu organizovvala Mladé konzervativce a CEVRisty, včetně kandidátky na poslankyni ODS v minulých volbách Litomiské, aby na ni organizovaně házeli vajíčka?

To je vskutku zajímavá úvaha, která by mohla nasvědčovat o nesvéprávnosti těchto "studentů" a "nevinných dětí".
30. 05. 2009 | 11:32

Béda napsal(a):

oprava: Litomiská kandidovala za ODS v krajských volbách v oblasti Vysočina.
30. 05. 2009 | 12:05

Tupelo napsal(a):

Roman Ritter, podle me CSSD udelala to nejlepsi co mohla. Mohla se nechat z vlastniho mitingu vypudit nebo treba opetovat palbu, ani jedno z toho se do demokracie nehodi. Nikdo nikoho vajicka hazet nenutil a pokud si neuvedomovali co delaji, je to hlavne jejich problem. Ted nemluvim ani tak o tom vrhacim stadu, jako spis o lidech v pozadi, ukazuje se (viz veverkuv link vyse), ze nekdejsi zabi dorost ODS, mladi konzervativci (je podle me pravdepodobne ze maji kontakty do ODS) v tom maji prsty. Doufam ze volici ve volbach daji najevo, ze vrhani (zatim jen) vajec neni nejlepsi cesta pro demokracii.
30. 05. 2009 | 12:12

Vico napsal(a):

Svět podle Romana Rittera :

Paroubek a spol zorganizovali monstrózní akci pomoci facebooku. Protože mají obrovské množství příznivců mezi tenegery a zejména mezi mladými konzervativci, během dvou dnů se Paroubkovi podařilo shromáždit padesátitisícovou armádu skalních příznivců. Ochranka samozřejmě dostala příkaz nezasahovat. Pár naivních pitomců se sice domnívá, že se tak stalo po zničující kritice veselých hochů z MFDnes a na základě názoru právníků, ale ve skutečnosti to opravdu bylo tak, jak uvádí Roman Ritter. Povel ke kanonádě dal sám Paroubek pagerem schovaným v kapse.Vše pak z povzdálí řídil velící důstojník Dimun.

Největší podraz pak byl, že Paroubek a spol neutekli a zákeřně zůstali stát a kvazimužně se nechali humanitárně bombardovat vejci. Skutečný podraz. Ritter zapomněl dodat, že ty fotky dnes uveřejněné je jen zdařilá fotomontáž.

Takový je svět podle Romana Rittera.
30. 05. 2009 | 12:15

Pepik napsal(a):

Pane Ritter je to slabé, musíte na tom více pracovat, toto jsou jen kecy u piva ve 4.cenové.
30. 05. 2009 | 12:43

Konrad napsal(a):

Mlatit 80-ti letou pani po hlave plakatem, to je zrejme demokracie po "modru". V USA, a v jinych civilizovanych statech, by slecna Litomiska za svuj vykon, obohatila osazenstvo zenskeho kriminalu.
30. 05. 2009 | 13:02

Tupelo napsal(a):

Vico, :)) ukazuje se ze ten nejvetsi soucasne zijici demon v ceske kotline, totiz Jirka Paroubek, si potaji budoval neuveritelne rozvetvenou sit spionu, kontraspionu, poulicnich gangu slozenych z mladych a odvaznych jedincu (kteri si dovoli i na duchodce) i vsehoschopnych duchodcu (kteri si naopak dovoli postavit se i mladym).
Zrejme infiltroval i takove ikony ceske pravicove sceny, jakou jsou Mladi konzervativci a Cevro.
Soude podle vedlejsiho blogu I. Langera, zrejme do svych pavoucich siti dostal, hruza pomyslet, i nektere nejvetsi esa konzervativnich politiku ODS. Vsimeme si jak mlci, jinak podle nekoho prostoreky, podle jinych vulgarni, Topolanek - dalo by se to prirovnat k mlceni jeho kamarada Bushe pred poslednimi americkymi volbami. Netreba pochybovat kdo za to muze.
Byvaly sefove dvou nejlepsich tajnych sluzeb, totiz nemecke (demokraticke ;)) Stasi a izraelskeho Mossadu si povdechli, ze Paroubka, toto eso infiltraci, neziskli na svou stranu. Vse by pry bylo tisickrat jednodussi.
Majitele Facebook jsou ceskemu demonu ochotni prodat 10% akcii za symbolicke jedno Euro, pry se jim to x-krat vrati, az Paroubka nasadi na zniceni konkurencnich siti (MySpace,...).
Podle nekterych zdroju ma Paroubek pod palcem celou bruselskou centralu a ceka jen na prihodny okamzik aby, s masivnim prispenim zbylych 26 clenskych statu EU, znicil ceskou kotletu, tedy kotlinu. O nic jineho podle techto zdroju zbytku sveta nejde.
Pan Pehe priznal, ze na supertajnem zasedani Bilderbergske skupiny mel Paroubek hlavni slovo a opanoval tam kolem 75% vseho casu.
A jeste na zaver, objevuji se dohady ze u Andela zadna demonstrace nebyla, ze jsme se stali vsichni obeti posledniho kousku famozniho iluzionisty Copperfielda, jez pracuje pro Paroubka. Prinutit jej k tamovemu angazma mohl pry jen jeste vetsi iluzionista. Kdo? Hadate spravne, jedine on :))).
30. 05. 2009 | 13:08

Roman Ritter napsal(a):

Muj svět hlavne není oranžovo-rudý,svět kde se z krajských voleb dělají celostátní a to samé i z evropských,svět kde si nechám dělat pruzkum veřejného mínení a podle toho pak slibuju,svět kdy čekám s nataženou rukou kdo mi co dá,ale předtím to musí samozřejmě vzít bud mě nebo mému zaměstnavateli nebo mým dětem v podobě zadlužení,svět závisti uspěšnejším lidem,když vidím Paroubka mám stejnej pocit a vztek jako když sem koukal před 20 lety na Jakeše
30. 05. 2009 | 13:15

Gabrielle H. napsal(a):

Češi, Moravané a Slezané, pojďte k volbám a dejte stop fašizující se mládeži a potažmo celé společnosti. Tito "vajíčkoví" a psychicky nevyzrálí mladí lidé jsou želbohu ve vleku nacionálně zabarvené, prý "demokratické" české pravice. Je velmi smutné, že se pravicové strany tolik bojí o své prebendy, že jsou ochotny zajít až k násilným a hulvátským argumetům davu z ulice...
Vaše hlasy budou pro demokratický vývoj Evropy i Česka nesmírně důležité.
K volbám nechodí jenom bezmocní. Nenechte se svojí nerozhodností či lhostejností zatlačit do této tupé šedé zóny.
Kuk na inspirativní video, možná vám trochu napoví...
Přeji všem šťastnou ruku...
https://www.youtube.com/watc...
30. 05. 2009 | 13:15

hovorka11 napsal(a):

Pane Zahradil,
citace fašistických pohlavárů zneužil pan Topolánek, například: "noc dlouhých nožů" -jenom odstartoval kolo nechutností včetně velmi kontraverzního vyznamenání Mašínů, kteří zavraždili neviného úředníka. Propagace násilí, netolerance a elitářství je spojena významně s vaší stranou, v tom razíte cestu jako první. Na soc. dem. vidět, jak se snaží s vámi držet krok. Přestaňte spát v evroparlamentu a začněte něco tvořit. Kdo nic neumí a nic nedělá tak se snaží často za zády pomlouvat, to je váš případ vůči europarlamentu. Zapuďte svoje zákeřné jednání a v evroparlamentu se snažte tvořit. Od toho tam většina je. Vy tam jste jako leklá ryba pouze kvůli penězům.
30. 05. 2009 | 13:20

hovoprka11 napsal(a):

Je nezbytné aby jsme volili jiné strany, jiné lidi, jinak budeme totálně upadat.
Hlavně nevolit Klausovy protekční děti!
30. 05. 2009 | 13:26

thief napsal(a):

Josef Myslín, Lucie Litomiská, Josef Myslín, Lucie Litomiská, Josef Myslín, Lucie Litomiská,... kolikrát ta jména budu muset opakovat, aby se některý ze zdejších zastánců strany Modré Orlice nebo obhájců vejcometačů vyjádřil a vysvětlil co tihle lidé dělali u Anděla, když s tou akcí ODS a Ičko neměli podle "demokratických" médií nic společného. Slečnu Litomiskou prý dokonce důchodci napadli první. A asi ji přitom vtáhli hluboko mezi své řady, zákeřní staříci.
30. 05. 2009 | 16:04

Konrad napsal(a):

Je to na you tube, a je to krasne videt, jak ta statecna divka trha stare pani z rukou predvolebni plakat, a ze zadu ji s nim bije do hlavy.Asi se inspirovala u pana Macka,ktery, taktez zezadu napadl dr.Ratha. U priznivcu ODS, se toto jednani stava standartem.
30. 05. 2009 | 18:15

Skogen napsal(a):

Ha, ha, ha... :o))
30. 05. 2009 | 19:46

Jukl napsal(a):

Protože to sem k panu Zahradilovi sedí:

Jukl napsal(a):
Vážení, až dojemné bylo oznámení našich televizí ve zprávách, že ten zlý Paroubek si dovolil přijít na jeho prolhaný míting a světe div se lidé nám nějak zeslušněli a i když jej nemají rádi, nehodil nikdo ani jedno vajíčko. To máme kultivovanou mládeš, chová se exelentně.

Ale skutečnou pravdu nikdo neřekl, že pan Zahradil vydal pokyn přes internet, ať se s tímto přestane, protože ODS zjistila, že se jim to vymklo z ruky a že to může být kontraproduktivní. Ale to rozhodující co pan Zahradil uvedl je to, že vyschlo těch 480 tisíc, co gremium na tuto akci uvolnilo a tak si lidi (modří vlastenci) řekli, když se neplatí, tak se nevrtí. To jsou skutečné hodnoty konání a jednání ODS - strany podlých a bezcharakterních lidí.
29.05.2009 19:16:23

Vyslětlete nám Jene, jak je to s těmi penězi. Skutečně jich máte málo?
30. 05. 2009 | 20:22

warning napsal(a):

Hrdinství Langerovy svazácké úderky:
http://img.aktualne.centrum...
http://www.cevro.cz/cs/o-ce...
"Moudrým činí člověka společenství druhých", že?
http://cs-cz.facebook.com/p...
30. 05. 2009 | 20:55

hovorka11 napsal(a):

Warning:
Díval jsem se na fotografie, zvětšoval je, ale není to moc průkazné, chtělo by to jinou fotografii z demonstrace.
Jinak jsem dnes zcela náhodou byl v knihovně jedné VŠ a jedinou politickou agitaci tam měla chytře strana Svobodných (asi to dávají na více VŠ). Plátek s Machem na první straně a rozhovor s Paynem na poslední.
Uchvátila mě Machova věta:
"Chceme hájit zájmy nás, kteří se chceme chovat odpovědně a ne donekonečna doplácet na ty, kteří se chtějí jen obohacovat skrze stát a skrze stále horší zákony na náš účet."
-------------------------
Tak mluví člověk, který vyrůstá z protekce prezidenta a stačila mu funkce v prezidentově CEPU na získání funkce dnes již místopředsedy správní rady obrovské firmy MERO,spravující ropovod a vlastněné ministerstvem financí. Do tržního prostředí nezávislém na protekci se asi neodváží, to by mu vzalo čas a tolik by mu to neneslo. Stačí kývnutí hlavy státu a z ČEZu a MERa se sypou peníze. Všichni plácají o tržním prostředí a nechají se živit od státu. Tak to je.
30. 05. 2009 | 23:18

Skogen napsal(a):

Jako Karlův most, pane Zahradil. Čím víc vajec, tím pevnější v kramflecích.

Vytušil jste to bezvadně, stejně bystře, jako jste zde na blogu v předstihu před záhadnými bilboardy, hanícími osobnosti ČSSD, vizionářsky pronesl úvahu na téma "strašení".. Jen netuším, proč jste si obojí nenechal pro sebe, případně pár dnů nepočkal. Inu úděl vizionáře ;o)
30. 05. 2009 | 23:20

honza napsal(a):

Zajímavá informace o té fúrii od Anděla:

Je to Lucie Litomiská, dcera bývalého poslance za ODS Jana Litomiského, nějakou dobu byl zmocněnec vlády pro lidská práva, kdysi signatář Charty 77 a člen VONS
31. 05. 2009 | 12:04

hovorka11 napsal(a):

Ukažte přehledné foto Litomiské z mítingu ČSSD, já jsem shodné rysy nenašel.
Jinak žádná vajíčka, ani žádný pád vlády nepoškozuje ČR !
Poškozují ji pouze politici pod korupčním a lobbystickým vlivem, vědomě rozdmýchávající nenávist mezi lidmi. Mají to okoukáno z třicátých a padesátých let minulého století, nic se nezměnilo, na dav se jen vymlouvají.
31. 05. 2009 | 15:56

JC napsal(a):

Zahradile,
Dnes jsem viděl u Šimůnka " Havlovu Fidlovačku" aneb nastavil vejci hlavu, zabránil masakru davu. :-)))

To bylo teátro..jedno socanský oko, jeden socanský kapesník nezůstaly suché.
31. 05. 2009 | 17:09

hovorka11 napsal(a):

JC: taky jsem se podivoval, že takový člověk na solidní úrovni může přebírat nízkou "politickou rétoriku" svých šéfů- asi mají silně nakažlivý bacil.
31. 05. 2009 | 17:35

Stašek napsal(a):

Já hlupák,můj hlas už Zahradile nedostanete!Ta arogance,ta zloba,nenávist a hloupost! Ztratil jste 1 hlas.
01. 06. 2009 | 11:18

Jenika napsal(a):

Pane Zahradile, ta vejce, jistě uznáte, hájezí příznivci ODS. Ať už s tím máte, či nemáte, co do činění, jsou to ti, kteří jdou za vámi. S takovými lidmi nechci mít nic společného.
02. 06. 2009 | 08:41

Herr napsal(a):

VALACH S GULAMI (viz fotky ve světovém tisku z jejich předvádění v Berlusconiho vile na Sardinii)

by prý chtěl být eurokomisařem.

První to sdělil autor rovné daně exkomunistický agronom Tlustý

Valachovi s gulami se to zřejmě líbí, jak napsala populární Klausovkyně, expředsedkyně OV SSM Phy 3 a exkandidátka KSČM v "důstojné" volbě hlavy státu, Volyňská Češka Bobolína, "Jidáš" Topolánek ua korýtko eurokomisaře prodal jistotu našich chalupářů a Volyňských Čechů na majetky záskané po vyhnaných spoluobčanech německé národnosti.

V politice si už dost nahrabající a prací se nikdy nepřetrnuvší milenka gulového Valacha, jehož mužnost je prý na té sardinii fotomontáž, protože on se sice dokáže, jako Klaus, národovecky postavit, ale nstaví se před cizinkami, Talmanová prý už listuje katalogy realitek v Bruselu, v jaké vile byl, úměrně platu eurokomisaře, hájila národní zájmy, tedy dobrý život pro svojí netradiční rodinku, včetně bilianguální školičky pro levobočka, Klaus by si neopoměl blýsknout svojí půl století, ze stalinské VŠE krvavých 50. let starou angličtinou, bastarda.

Nu a Zahradil? Rodinka po 5 letech v Bruselu spokojena, peníze dobré, teď vynikající, pohoda, nic moc práce. Jen ještě skřípnout ty hodnotitele europoslanců, kteří ho vyhodnotili mezi nejlínějšími.
11. 06. 2009 | 23:22

omega watches napsal(a):

Many lassie get married, they will choose omega watches as their own wedding ring.omega watches can great interpretation of the mysterious sea. it is Very romantic.http://www.omegawatchessale...
30. 06. 2009 | 08:40

volič ODS napsal(a):

Zahradil & Co. NEhájí národní zájmy

jejich hanebnými společníky pod špinavou duchnou rádoby nové, extrémistické, homofobní, nacistické france jsou

1) polská paka z Práva a spravedlnost

2)
Hrozí nové frakcí Evropských konzervativců rozpad?
15.07.2009, čtk

Zvolení Edwarda McMillana-Scotta místopředsedou Evropského parlamentu podle internetového vydání magazínu The Parliament otřásá novou frakcí Evropská konzervativní a reformní skupina (ERC). McMillan-Scott totiž kandidoval bez podpory frakce. Přesto uspěl a odsunul jejího oficiálního kandidáta, Poláka Michala Kamińského.

Porážka Kamińského pobouřila europoslance strany Právo a spravedlnost, kteří okamžitě pohrozili odchodem z frakce. To by s velkou pravděpodobností znamenalo její konec. Jako "bolestné" dostal Kamiński post šéfa celé frakce. To zase podle The Parliament rozladilo dva další kandidáty na předsednictví frakce - Brita Timothy Kirkhopa a jeho kolegu Geoffrey Van Ordena.

Frakci Evropských konzervativců může také postihnout i další krizový scénář - úplný odchod McMillan-Scotta z frakce a jeho návrat do Evropské lidové strany. ECR by tak bylo jediné uskupení v EP bez postu místopředsedy. Předseda lidovců Joseph Daul už Britovi vzkázal, že takový krok je klidně možný a za určitých podmínek by jej dokonce přivítal.

McMillan-Scott patřil mezi hlavní odpůrce založení nové frakce a dostal se i do konfliktu se šéfem britských konzervativců Davidem Cameronem.

Některé britské konzervativce údajně znervózňuje spojení s polskou stranou Právo a spravedlnost, jejíž představitelé v minulosti mimo jiné nevybíravě slovně napadali homosexuály. O pochybné minulosti média často hovoří i v případě dalších stran, především o členovi frakce z Lotyšska, který se měl účastnit pochodu lotyšských veteránů z německých divizí SS. Podle Jana Zahradila (ODS), který vznik frakce dlouhodobě prosazoval, to ale "není pravda."

Závěr: Poté, co Topolánek zametl s ostatními Klausovci, včetně slizouna Béma a vířivkového exkomunisty Tlustého, je dávno na čase, aby se zbavil a z teplého místa MEP vyhodil zde přítomného slizského mininapoleonka Zahradila.

Toho, který před pár lety, místo aby se, navíc jako kolega poslanec PSP ČR zasazoval o propuštění Pilipa a Bubeníka z Castrova vězení, o což se snažil celý demokratický svět, od amerického Kongresu, přes údajně "socanskou" EU a Vatikán, spolu s Klausem a KSČM naopak veřejně naše vězně na Kubě špinil, za což se musel posléze veřejně omluvit.

Svůj "charakter" ukázal mnohokrát, také když si s chotí vykalkuloval, že teplé méstečko v EP je pro rodinu, možnost dítek navštěvovat bilinguální školy. mít plat a požitky v ("nenáviděných") eurech, než aby se ze stánového stal skutečným MZV v Topolánkově kabinetu a pomáhal mu zde, v Praze, důvěru pro kabinet získat.

Zahradil je had, stále klausovec a Topolánek a postklausovská, tedy lepší ODS dělá chybu, že ho na daném místě přechovává.
16. 07. 2009 | 10:13

Luley napsal(a):

Bla bla bla Zahradile. Ty si ty moralistické žvásty schovej pro někoho jiného. To ty jsi házeče podporoval (že si to paroubek zaslouží).
17. 07. 2009 | 00:09

A. Mitrofanov v Právu napsal(a):

Jako jeho vzor, Klaus, malý Zahradil pomáhá ODS do hrobu.

Teď s frakcí extrémní pravice v EP, kde si dokonce do čela, po neúspěchu se záskáním postu místopředsedy EP, dali poslého HOMOFOBA, v klausovsky šílené, také "národní zájmy a hrdost" hájící Práva a spravedlnosti.

Pod duchnou jejich nové frakce se Zahradil tetelí s neonacisty, pobaltskými obdivovateli a budovateli pomníků SS.

Mitrofanov o těchto zahradilových a ODS "druzích ve zbrani" píše:

Křivoústý Vondra také na poli evropské politiky ODS pomáhá, spolu s pilným malým člověkem s velkým, oportunistickým egem, Zahradilem, co s Klausem a KSČM veřejně hanobili poslaneckého kolegu Pilipa a J. Bubeníka, zatímco Kongres USA, "socanská" EU i Vatikán se snažili aby titi vězni Fidéla Castra byli osvobozeni, jsou v nové frakci EP pod jednou duchnou s profláknutými homofoby a nacionalisty polské Právo a spravedlnost a pobaltských nacistických obdivovatelů, budovatelů pomníků SS tamtéž.

Mitrofanov ve svém dnešním komentáři o nich píše:

ODS v nahnědlém přítmí

„Skvělá zpráva!“ raduje se ve svém příspěvku 18letá Inese s dlouhými blond vlasy (vlastní charakteristika: nordická rasa, původ 75% lotyšský, 25% německý, motto: Riga se musí zbavit Nelotyšů).

„Naše nacionalistická strana Tevzemei un brivibai/Latvijas nacionalas neatkaribas kustiba (Za vlast a svobodu/Hnutí za národní nezávislost Lotyšska) vytvořila v Evropském parlamentu novou euroskepickou frakci spolu s nacionalistickými a pravicovými stranami ze sedmi zemí včetně Česka a Polska!“

Inese odpovídá na stejném serveru uživatel Finsterer Streiter (25 let, rasa subnordická, ideologie: nacionální germanicismus):

Ta tvoje strana má zajímavé logo, člověk nemusí být velikán ducha, aby v něm uviděl hákový kříž.

„Není to špatný, ale jsem zvědav, jestli ti podělaní liberální toryové ví, s kým se válejí v jedné posteli, když ta lotyšská strana glorifikuje jak své jednotky Waffen-SS, tak německý a nacistický vliv v Lotyšsku. Jestli na to přijdou levicový média, tak tu věc s chutí vykuchají.“

Další soukmenovec SwordoftheVistula ale všechny uklidňuje, že co se týče té české a polské strany, je to zaručeně echtovní pravice a nacionalisti.

Ano, ano. Poláci jsou z Práva a spravedlnosti a Češi z ODS. V čele frakce stojí Polák Michał Kamiński.

V roce 1999 se vydal do Londýna, aby se setkal s Augustem Pinochetem, vyjádřil mu obdiv a předal medailón s matkou Boží.

Měla ODS toto všechno zapotřebí jen proto, že zmínění Lotyši a Poláci jsou zároveň euroskeptici jako naši modří ptáci?

ODS se brání zuby nehty, že například zprávy týkající se nacistických sympatií jejích nových lotyšských kolegů jsou pomluvy.

Ach, neměli by se to dozvědět citovaní nacionalisté na serveru, zarmoutilo by je to.
Ale oni mají své informace a jsou v klidu. Včetně blonďaté bestie Inese.

Zato homofobii Práva a spravedlnosti nikdo popřít nemůže.

Ani Jan Zahradil, který svého času byl spoluautorem poslaneckého návrhu o registrovaném partnerství.

Co se dá dělat, účel světí prostředky.

Členové a příznivci PiS sice chodí mlátit gaye a lesbičky, ale jinak jsou to kamarádi, že.

A že v prostředí nových lotyšských a polských kámošů bují antisemitismus?

No bože, nás přece židovská otázka netrápí. Jen sem tam nejmenovaně pustíme do novin jedovatou slinu, že na přechodném Úřadu vlády se opevnila židovsko-unionistická klika.

Proti podniku, do nějž se dobrovolně zapojila ODS, tvrdě vystoupil Jiří Paroubek.

Tentokrát nejde o tradiční plísnění soupeře za kdeco. Argumenty jsou pádné a řeč prohlášení korektní.

Pan J. S. mi napsal: „Dokud ODS nikdo nezkritizuje kvalifikovaněji za ty Lotyše, tak má Paroubek můj hlas, i když mne to nutí jít si nalít panáka, aby mi nebylo šoufl.“

Pokud jde o tohle, nezbývá než souhlasit.
18. 07. 2009 | 11:01

nostalgický gramofon napsal(a):

Ano, ano. Poláci jsou z Práva a spravedlnosti a Češi z ODS. V čele frakce stojí Polák Michał Kamiński.
09. 08. 2009 | 09:05

aion cd key napsal(a):

Pre-order some aion cd key is crucial if you wanna be a gamer of Aion. And there is another item, aion time card is as important as the cd key in the game.
16. 09. 2009 | 09:18

Free Ringback Tones napsal(a):

thanks you very much for your information
13. 03. 2010 | 02:38

nike air max napsal(a):

good article,i love this so much,thank you for your working
26. 03. 2010 | 01:39

Links of London store napsal(a):

I ran all the way to the main gate, and then I waited a second till I got my breath. I have no wind, if you want to know the truth. I'm quite a heavy smoker, for one thing--that is, I used to be. They made me cut it out.
31. 03. 2010 | 16:22

DVD to iPad Converter napsal(a):

I have know more about it. very informative. thanks great
07. 04. 2010 | 13:20

discount air max shoes napsal(a):

<a href="http://www.discountairmax.c...">discount air max 90</a>
<a href="http://www.discountairmax.c...">discount air max 95</a>
19. 04. 2010 | 05:10

auto insurance rates napsal(a):

Great work! This is the kind of info that are supposed to be shared across the net. Disgrace on the search engines for not positioning this put up upper! Come on over and consult with my website . Thank you =) <a href="http://topautoinsurancerates.net/">best car insurance rates</a>
15. 10. 2011 | 05:56

Zeceassosub napsal(a):

rMt 1rJ a8o dJg 5hH b5a rFy 1aR l4z fSo 6mN x0v
http://www.ugg-australia4-outlet.net <a href=http://www.ugg-australia4-outlet.net>uggs outlet</a>
http://www.longchampspas-cher.info <a href=http://www.longchampspas-cher.info>come here</a>

mBg 3dG c8o lLd 7mJ u8l pEx 1kH c0j pQx 8hV c3g
<a href=http://isabelmarantss.moonfruit.com>The title of my website</a>
<a href=http://isabeldicker.webs.com>isabel marant dicker boots</a>
<a href=http://uggspascher.webnode.fr>ugg france</a>
<a href=http://longchampssac.webnode.fr>click</a>
<a href=http://uggbootssaleuk.webeden.co.uk>go for it</a>
30. 08. 2012 | 06:33

horsececekdon napsal(a):

ySq 8iK z9v fGp 0bS f5v uAu 4mO i9u uIt 4nC t8w hXe 3hC m0i pEw 9sN e9r sFs 8pA f2w dMt 5jC l6a
http://www.workout-60days.info <a href=http://www.workout-60days.info/#408>come here</a>
http://www.zumba-fitness-dvd.info <a href=http://www.zumba-fitness-dvd.info/#9747>zumba fitness dvd</a>

gUt 3vP l5e kZh 0aN m4y bUx 4eB m9s sVd 8tP a9n rCd 4uX w9j fKg 6fN o9b fZw 1kG w2x rVu 3fL i2d
<a href=http://longchampssac.webnode.fr/#4277>come here</a>
<a href=http://bottesisabel.blogspace.fr/#1868>find more</a>
<a href=http://sneakersisabel.weebly.com/#5181>isabel marant sneakers</a>
<a href=http://saclongchampp.webnode.fr/#1126>longchamp</a>
<a href=http://katespadebags.weebly.com/#679>The title of my website</a>
03. 09. 2012 | 22:27

tuctjuipisa napsal(a):

6G2Ckb http://bottespas-cher.webnode.fr 2Y4Ogd <a href=http://bottespas-cher.webnode.fr>bottes ugg</a> 5X2Rdk <a href="http://bottespas-cher.webnode.fr">bottes ugg</a> 1Q7Twb
6V6Wkd http://bootspascher.webnode.fr 3Y1Nqz <a href=http://bootspascher.webnode.fr>http://bootspascher.webnode</a> 7X3Fdf <a href="http://bootspascher.webnode.fr">ugg paris</a> 0K1Xgt
2H3Fqu http://www.bootoutlet.jimdo.com 0K9Msg <a href=http://www.bootoutlet.jimdo.com>ugg boots</a> 2D8Ovj <a href="http://www.bootoutlet.jimdo.com">ugg boots</a> 5K9Yfp
4T1Dvr http://www.bootssale-deutschland.com 0F4Lxx <a href=http://www.bootssale-deutschland.com>ugg stiefel</a> 1U9Ztx <a href="http://www.bootssale-deutschland.com">ugg boots deutschland</a> 8R1Kvu
0U3Xme http://www.boosshopjp.com 1M6Siv <a href=http://www.boosshopjp.com>ugg 楽天</a> 2V0Atc <a href="http://www.boosshopjp.com">ugg</a> 2K4Deh
6G5Fds http://www.bootskopenoutlet.com 8T5Vbx <a href=http://www.bootskopenoutlet.com>uggs sale</a> 7Z6Puy <a href="http://www.bootskopenoutlet.com">http://www.bootskopenoutlet</a> 6G0Fsx
22. 10. 2012 | 13:26

licepaype napsal(a):

4V3Ouy http://bootscanada.weebly.com 6P7Nze <a href=http://bootscanada.weebly.com>uggs canada</a> 6I9Cel <a href="http://bootscanada.weebly.com">uggs canada</a> 2V8Nod
2G7Mzg http://bootsnederland.webnode.nl/ 5I6Cjh <a href=http://bootsnederland.webnode.nl>uggs bestellen</a> 3V8Oij <a href="http://bootsnederland.webnode.nl">uggs uitverkoop</a> 0M9Gag
9Z0Hgu http://goedkopeonline.webnode.nl 0D4Yde <a href=http://goedkopeonline.webnode.nl>uggs online</a> 2J7Dfc <a href="http://goedkopeonline.webnode.nl">uggs amsterdam</a> 1R3Cpx
24. 10. 2012 | 06:48

horsececekdon napsal(a):

hI1P5v http://www.boots-sale-uk.co.uk nG1H7c<a href=http://www.boots-sale-uk.co.uk>uggs sale uk</a> gK8Q2c <a href="http://www.boots-sale-uk.co.uk">ugg sale</a> wG5U4m
eG6H9j http://bootsoutletstore.webstarts.com/ aQ2S6q<a href=http://bootsoutletstore.webstarts.com>uggs outlet</a> wW5N1s <a href="http://bootsoutletstore.webstarts.com">uggs outlet store </a> tX2K3k
wD1A3b http://www.bootsoutlet-stores.com bY2S2o<a href=http://www.bootsoutlet-stores.com> uggs outlet store</a> zH0B5c <a href="http://www.bootsoutlet-stores.com">uggs outlet stores </a> zJ0C6x
jM4H7j http://genuineboot.webeden.co.uk oD6T7q<a href=http://genuineboot.webeden.co.uk>real ugg boots</a> rH5J0m <a href="http://genuineboot.webeden.co.uk">genuine ugg boots</a> cF1C7v
wH8M9x http://www.cheap-bootsonsale.com tA5V5u<a href=http://www.cheap-bootsonsale.com>ugg boots sale</a> lA3B8j <a href="http://www.cheap-bootsonsale.com">ugg boots on sale</a> xV0R5o
29. 10. 2012 | 13:27

tuctjuipisa napsal(a):

fG8D7q http://boosshopjp.webnode.jp/ rP1I2i <a href=http://boosshopjp.webnode.jp/>ugg 激安</a> qA0F7l <a href="http://boosshopjp.webnode.jp/">ugg 店舗</a> mO3M7e
aF1M5y http://bottesonline.webnode.fr/ iT6O7z <a href=http://bottesonline.webnode.fr/>ugg pas cher</a> dH6D9i <a href="http://bottesonline.webnode.fr/">ugg pas cher</a> iA2J5w
pW5O2x http://bootskopen.webnode.nl/ nS3E2z <a href=http://bootskopen.webnode.nl/>uggs</a> oZ2Q3u <a href="http://bootskopen.webnode.nl/">uggs</a> kA1X7b
wW8L1c http://bootscanadas.webs.com xI5Z6j <a href=http://bootscanadas.webs.com/>uggs canada online</a> xE7B8r <a href="http://bootscanadas.webs.com">ugg canada</a> rW2F2k
iR9X5p http://stivaliitalia.webs.com/ oQ5H7e <a href=http://stivaliitalia.webs.com/>ugg stivali</a> kX7T2x <a href="http://stivaliitalia.webs.com/">ugg stivali</a> aQ4Q4q
31. 10. 2012 | 05:45

truddytug napsal(a):

fO5M6j http://shoeswords.weebly.com/ bE3D1x<a href=http://shoeswords.weebly.com/>uggs outlet</a> yP7U1v <a href="http://shoeswords.weebly.com/">ugg outlet store</a> eT1U4g
bF2U8u http://bootsclearance.blinkweb.com/ qD3L2k<a href=http://bootsclearance.blinkweb.com>ugg boots clearance</a> vU9R4d <a href="http://bootsclearance.blinkweb.com">uggs clearance</a> rL2Z6b
mI3K3l http://goedkopelaarzen.simpsite.nl/ jN9Y4z<a href=http://goedkopelaarzen.simpsite.nl/>Goedkope uggs</a> vK8N1o <a href="http://goedkopelaarzen.simpsite.nl/">uggs outlet</a> aN1L3l
zJ1N5m http://bootssaleuk.webs.com/ zD8Y1x<a href=http://bootssaleuk.webs.com>ugg boots sale</a> jQ5A2v <a href="http://bootssaleuk.webs.com">genuine ugg boots sale uk</a> vW0Q1s
sM0A4e http://botttespascher.webnode.fr/ wH0J2z<a href=http://botttespascher.webnode.fr>bottes ugg</a> yY9D4y <a href="http://botttespascher.webnode.fr">bottes ugg pas cher</a> hF4G2e
01. 11. 2012 | 05:46

Cymnabalm napsal(a):

qK0C1f http://www.boots-sale-uk.co.uk zC5X4y<a href=http://www.boots-sale-uk.co.uk>ugg boots sale uk</a> oB6G2e <a href="http://www.boots-sale-uk.co.uk">ugg sale uk</a> fP8M5b
sD5V8u http://genuineboot.webeden.co.uk bP5J4m<a href=http://genuineboot.webeden.co.uk>genuine ugg boots uk</a> hL7C8y <a href="http://genuineboot.webeden.co.uk">genuine ugg boots uk</a> dU6R8h
qK5C4e http://bootsoutletstore.webstarts.com/ vX4M4z<a href=http://bootsoutletstore.webstarts.com>uggs outlet</a> mZ3D8v <a href="http://bootsoutletstore.webstarts.com">uggs outlet stores </a> eQ7I5m
iE0L9j http://www.bootsoutlet-stores.com cQ8B6z<a href=http://www.bootsoutlet-stores.com> ugg boots outlet</a> pH0Q6t <a href="http://www.bootsoutlet-stores.com">uggs outlet online </a> rU6J5k
iD0H5j http://www.cheap-bootsonsale.com qA3V0w<a href=http://www.cheap-bootsonsale.com>ugg boots on sale</a> uB0M3g <a href="http://www.cheap-bootsonsale.com">ugg boots on sale</a> hM3A1t
02. 11. 2012 | 05:46

Immetimmarf napsal(a):

锘縩C0Y3y http://goedkopeonlines.jouwweb.nl/ eL1S6q<a href=http://goedkopeonlines.jouwweb.nl>goedkope uggs</a> zU5B1a <a href="http://goedkopeonlines.jouwweb.nl">uggs online bestellen</a> zP1Q3s
xS0X6l http://bootpascher.webnode.fr/ tR8M5m<a href=http://bootpascher.webnode.fr>ugg australia pas cher</a> oL5U0j <a href="http://bootpascher.webnode.fr">Ugg</a> eC4N0d
dM7X9g http://isabell-marant.webnode.fr oV9T4f <a href=http://isabell-marant.webnode.fr>sneakers isabel marant</a> nG1T1r <a href="http://isabell-marant.webnode.fr">sneakers isabel marant</a> lM2L3h
oO5D6f http://bootsonlines.webnode.nl/ iR5P7u<a href=http://bootsonlines.webnode.nl>uggs schoenen</a> tB8N5e <a href="http://bootsonlines.webnode.nl">uggs goedkoop</a> rX7U7i
fF6U7i http://goedkopeoutlet.jouwweb.nl/ pP8P1x<a href=http://goedkopeoutlet.jouwweb.nl>uggs outlet</a> qE2A4v <a href="http://goedkopeoutlet.jouwweb.nl">uggs uitverkoop</a> oQ7Q0m
gU0U6o http://www.botasuggs-es.info/ gU0Q2n<a href=http://www.botasuggs-es.info>ugg</a> lX0X1y <a href="http://www.botasuggs-es.info">ugg</a> xG9T9o
02. 11. 2012 | 12:52

Cymnabalm napsal(a):

eU6V5d http://genuineboot.webeden.co.uk kN1S9j<a href=http://genuineboot.webeden.co.uk>genuine ugg boots</a> gP7Y5b <a href="http://genuineboot.webeden.co.uk">genuine ugg boots</a> oZ2E0n
qN1L7k http://www.bootsoutlet-stores.com sK0P0i<a href=http://www.bootsoutlet-stores.com> uggs outlet stores</a> bN7T0z <a href="http://www.bootsoutlet-stores.com">uggs outlet stores </a> dO8E1q
aS0T3r http://www.boots-sale-uk.co.uk iB4N7h<a href=http://www.boots-sale-uk.co.uk>uggs sale uk</a> bF7F9n <a href="http://www.boots-sale-uk.co.uk">ugg boots sale uk</a> bP5U0h
yY8G6m http://bootsoutletstore.webstarts.com/ rN3T1q<a href=http://bootsoutletstore.webstarts.com>uggs outlet stores</a> tA3K7q <a href="http://bootsoutletstore.webstarts.com">uggs outlet </a> uP4X1g
xX1S8e http://www.cheap-bootsonsale.com kF1P0a<a href=http://www.cheap-bootsonsale.com>ugg boots sale</a> fH7G1r <a href="http://www.cheap-bootsonsale.com">ugg boots sale</a> kV1P1q
05. 11. 2012 | 09:15

MusBlurlnum napsal(a):

rX5G0t http://bootssaleuk.webs.com/ nS2N7s <a href=http://bootssaleuk.webs.com>ugg boots sale</a> oM6U6k <a href="http://bootssaleuk.webs.com">genuine ugg boots sale uk</a> mI0W2g
eF6J5p http://www.cheapbootssalereal.com real ugg boots vM2W7f <a href=http://www.cheapbootssalereal.com>cheap real ugg boots</a> rP1O1g <a href="http://www.cheapbootssalereal.com">cheap ugg boots</a> qH4U3v
zV2B3o http://bootsclearance.blinkweb.com/ tL6C4v <a href=http://bootsclearance.blinkweb.com>uggs clearance</a> uC1Q3h <a href="http://bootsclearance.blinkweb.com">ugg boots clearance</a> dK2V9o
bW8H8d http://bootsonline.blinkweb.com uggs outlet online mD1F2s <a href=http://bootsonline.blinkweb.com>uggs outlet online</a> cJ0S7z <a href="http://bootsonline.blinkweb.com">uggs outlet online</a> mP9F2o
uY6E1h http://shoeswords.weebly.com lC1Y7k <a href=http://shoeswords.weebly.com>uggs outlet</a> eG7X8h <a href="http://shoeswords.weebly.com">uggs outlet online</a> iH1T5b
05. 11. 2012 | 21:21

Cymnabalm napsal(a):

rL2I9v http://bootsoutletstore.webstarts.com/ aZ1N6h<a href=http://bootsoutletstore.webstarts.com>uggs outlet</a> cC5Z5g <a href="http://bootsoutletstore.webstarts.com">uggs outlet </a> xA3D6g
zF5M4q http://genuineboot.webeden.co.uk jB0M2o<a href=http://genuineboot.webeden.co.uk>genuine ugg boots uk</a> fD1F6u <a href="http://genuineboot.webeden.co.uk">genuine ugg boots uk</a> lF2M5j
gO8I0m http://www.cheap-bootsonsale.com tN1C7h<a href=http://www.cheap-bootsonsale.com>ugg boots on sale</a> oK1B2d <a href="http://www.cheap-bootsonsale.com">ugg boots sale</a> mZ9O0q
uU1E7o http://www.bootsoutlet-stores.com nD1A6a<a href=http://www.bootsoutlet-stores.com> uggs outlet store</a> nK2G9w <a href="http://www.bootsoutlet-stores.com">uggs outlet </a> xZ5W2y
vK2R7z http://www.boots-sale-uk.co.uk eU6I0e<a href=http://www.boots-sale-uk.co.uk>ugg boots sale uk</a> fH4X5z <a href="http://www.boots-sale-uk.co.uk">ugg sale</a> iX8N9l
08. 11. 2012 | 09:38

Immetimmarf napsal(a):

uS2P1n http://bootscheap.blinkweb.com kZ6S3s <a href=http://bootscheap.blinkweb.com>ugg boots cheap</a> hY2V9u <a href="http://bootscheap.blinkweb.com">cheap uggs for sale</a> hR1X2g
qR5X4n http://www.frbottesspascher.info iK9D6q <a href=http://www.frbottesspascher.info>ugg australia pas cher</a> tQ4J0u <a href="http://www.frbottesspascher.info">ugg australia pas cher</a> zT5M0z
lK7Q0z http://bootssale.jouwweb.nl sR8O3r <a href=http://bootssale.jouwweb.nl>Goedkope uggs</a> mT7F7r <a href="http://bootssale.jouwweb.nl">Goedkope uggs</a> dS2Q7l
pY6N2n http://goedkopebootss.webnode.nl rK5S6y <a href=http://goedkopebootss.webnode.nl>uggs goedkoop</a> mW7D5n <a href="http://goedkopebootss.webnode.nl">uggs kopen</a> uC0N4v
oU6G9u http://bottespas.webnode.fr cS95d <a href=http://bottespas.webnode.fr>ugg soldes</a> hO4J1b <a href="http://bottespas.webnode.fr">bottes ugg pas cher</a> vB4E3n
vA9T5z http://canadaoutlet.webs.com jK6I9t <a href=http://canadaoutlet.webs.com>ugg boots canada</a> pB9A3g <a href="http://canadaoutlet.webs.com">ugg boots canada</a> mA6Q6g
08. 11. 2012 | 15:03

tuctjuipisa napsal(a):

vR9R5x http://www.onlinebootscanada.info/ iV2S4m<a href=http://www.onlinebootscanada.info>ugg boots canada</a> iA6D7y <a href="www.onlinebootscanada.info">uggs canada online</a> yR9I8t
cQ2T4b http://botasbaratas.webnode.es/ sX1L0e<a href=http://botasbaratas.webnode.es>ugg espa?a</a> uK7O4g <a href="botasbaratas.webnode.es">botas ugg</a> yG1P5q
zT7U8x http://www.isabelmarant0.sitew.de/ jD8Z7p<a href=http://www.isabelmarant0.sitew.de>isabel marant sneakers</a> vP3F6e <a href="http://www.isabelmarant0.sitew.de">isabel marant boots</a> fT0O6c
bR2W4e http://bootsoutlet.webnode.nl/ rJ1Z7u<a href=http://bootsoutlet.webnode.nl>goedkope uggs</a> jF4T0p <a href="http://bootsoutlet.webnode.nl">goedkope uggs</a> kM6M1i
bU0V9a http://bottespas1.webnode.fr/ eJ4O5f<a href=http://bottespas1.webnode.fr>bottes ugg</a> oB4K2c <a href="http://bottespas1.webnode.fr">uggs pas cher</a> hA9C9i
09. 11. 2012 | 19:32

Cymnabalm napsal(a):

zW7X1j http://bootssaleuk.jimdo.com qN5H5b <a href=http://bootssaleuk.jimdo.com>cheap uggs uk</a> yF0A5y <a href="http://bootssaleuk.jimdo.com">cheap ugg boots</a> yZ7C6s
yX3B0t http://bootsclearance.webspawner.com pA6A9w <a href=http://bootsclearance.webspawner.com>ugg clearance</a> aO9H9y <a href="http://bootsclearance.webspawner.com">ugg boots clearance</a> wA7A8g
gE7C5z http://www.bootsoutletsstores.com <a href=http://www.bootsoutletsstores.com>ugg outlet stores</a> nH1F9n <a href="http://www.bootsoutletsstores.com">ugg outlet</a> aH4A7d
eV8D8f http://bootscheap.blinkweb.com rA0T3k <a href=http://bootscheap.blinkweb.com>ugg boots cheap</a> zO0T 9y <a href="http://bootscheap.blinkweb.com">cheap uggs for sale</a> uQ4U1u
10. 11. 2012 | 04:49

MusBlurlnum napsal(a):

jN2W3x http://www.boots-sale-uk.co.uk xQ0R7u<a href=http://www.boots-sale-uk.co.uk>ugg sale uk</a> fU4V1k <a href="http://www.boots-sale-uk.co.uk">ugg sale</a> yC3I9a
iI8P0y http://www.cheapbootssalereal.com real ugg boots sE2K8f <a href=http://www.cheapbootssalereal.com>ugg boots sale</a> dL5S2c <a href="http://www.cheapbootssalereal.com">ugg boots sale</a> yR9W6g
aV7T3i http://bootsclearance.blinkweb.com/ aI0A0i <a href=http://bootsclearance.blinkweb.com>ugg clearance sale</a> oS7S7l <a href="http://bootsclearance.blinkweb.com">uggs clearance</a> xJ8R0r
rG5T0y http://genuineboot.webeden.co.uk eS0B6k<a href=http://genuineboot.webeden.co.uk>genuine ugg boots</a> hU7Q6e <a href="http://genuineboot.webeden.co.uk">genuine ugg boots</a> eW8A5o
vP1W1g http://www.cheap-bootsonsale.com mP9N7w<a href=http://www.cheap-bootsonsale.com>ugg boots on sale</a> mZ5X3a <a href="http://www.cheap-bootsonsale.com">ugg bailey button</a> yH9F7s
jP7X5t http://bootsonline.blinkweb.com ugg outlets wO8E0k <a href=http://bootsonline.blinkweb.com>cheap uggs online</a> oE4I0x <a href="http://bootsonline.blinkweb.com">cheap uggs online</a> eA0G2p
10. 11. 2012 | 09:59

horsececekdon napsal(a):

hV4M5l http://bootssaleuk.jimdo.com wF5G4q <a href=http://bootssaleuk.jimdo.com>ugg boots sale uk</a> eZ5Q1g <a href="http://bootssaleuk.jimdo.com">ugg boots sale uk</a> xO6X1q
rK7C2o http://www.bootsoutletsstores.com <a href=http://www.bootsoutletsstores.com>ugg australia outlet</a> vZ0L8m <a href="http://www.bootsoutletsstores.com">ugg outlet stores</a> mY6F8d
aM4I0y http://bootsclearance.webspawner.com bG4T5j <a href=http://bootsclearance.webspawner.com>uggs clearance</a> uE9M3t <a href="http://bootsclearance.webspawner.com">uggs clearance</a> fE1U7t
bR0H3h http://bootscheap.blinkweb.com hA4T4g <a href=http://bootscheap.blinkweb.com>cheap uggs for sale</a> yO5I 4p <a href="http://bootscheap.blinkweb.com">cheap uggs for sale</a> zR7O3k
10. 11. 2012 | 12:02

bomOppoplebum napsal(a):

gG3U9g http://bootssale.simpsite.nl/ lX0C6g <a href=http://bootssale.simpsite.nl>uggs sale</a> aD8A5r <a href="http://bootssale.simpsite.nl ">uggs sale</a> iJ4U0x
cZ7I0b http://bootsfrance.meabilis.fr/ tD6T8y <a href=http://bootsfrance.meabilis.fr>ugg pas cher</a> qS5J7g <a href="http://bootsfrance.meabilis.fr">ugg pas cher</a> hJ4S1l
mD7B7s http://bootsonline.webs.com/ wR9J5x <a href=http://bootsonline.webs.com>uggs online</a> pA4U6r <a href="http://bootsonline.webs.com">uggs bestellen</a> cV9U2g
rB3Q0o http://botasuggss.webs.com/ zU4K8n <a href=http://botasuggss.webs.com/>botas ugg</a> pQ1B9u <a href="http://botasuggss.webs.com/">ugg baratas</a> gP2K3k
zC0M4o http://soldesonline.webnode.fr/ qU1F3e <a href=http://soldesonline.webnode.fr/>ugg australia pas cher</a> tG9Y7b <a href="http://soldesonline.webnode.fr">ugg pas cher</a> nG4K8d
pV2M6f http://bootcanada.webs.com/ hM6J5l <a href=http://bootcanada.webs.com/>ugg canada</a> qH8B6m <a href="http://bootcanada.webs.com/">ugg canada</a> qM7X6q
10. 11. 2012 | 23:32

licepaype napsal(a):

aJ1B7r http://bootsonline.blinkweb.com ugg outlet online pD2W6g <a href=http://bootsonline.blinkweb.com>uggs outlet online</a> jE2W1k <a href="http://bootsonline.blinkweb.com">cheap uggs online</a> gK4F2c
uI7S9d http://www.cheapbootssalereal.com real ugg boots lS2G2b <a href=http://www.cheapbootssalereal.com>cheap real ugg boots</a> sI0N7i <a href="http://www.cheapbootssalereal.com">ugg boots sale</a> fA0O6e
tN9D6b http://www.boots-sale-uk.co.uk bZ3T0j<a href=http://www.boots-sale-uk.co.uk>ugg sale</a> pL5I3a <a href="http://www.boots-sale-uk.co.uk">ugg sale</a> rE2I9s
tZ9M0d http://www.cheap-bootsonsale.com gG9I3z<a href=http://www.cheap-bootsonsale.com>ugg boots cheap</a> cJ5O0x <a href="http://www.cheap-bootsonsale.com">ugg bailey button</a> sU0M8v
qZ9T2d http://genuineboot.webeden.co.uk pP7E3n<a href=http://genuineboot.webeden.co.uk>real ugg boots</a> lK5W3o <a href="http://genuineboot.webeden.co.uk">genuine ugg boots</a> wI7H4v
vB9S0i http://bootsclearance.blinkweb.com/ yJ7O0n <a href=http://bootsclearance.blinkweb.com>ugg boots clearance</a> oX8X3i <a href="http://bootsclearance.blinkweb.com">ugg boots clearance</a> uA4S3y
11. 11. 2012 | 11:33

truddytug napsal(a):

qH1M3r http://bootsclearance.blinkweb.com/ iW7G2x <a href=http://bootsclearance.blinkweb.com>uggs clearance</a> tB3K8u <a href="http://bootsclearance.blinkweb.com">ugg clearance sale</a> oO0A3h
pV9T3e http://www.cheap-bootsonsale.com uW0Z3r<a href=http://www.cheap-bootsonsale.com>ugg boots cheap</a> nG5R5m <a href="http://www.cheap-bootsonsale.com">ugg boots cheap</a> cD6D0i
jZ5V3d http://genuineboot.webeden.co.uk tW4L2o<a href=http://genuineboot.webeden.co.uk>genuine ugg boots uk</a> gI9Q3b <a href="http://genuineboot.webeden.co.uk">genuine ugg boots uk</a> rW3P8l
dC3F7t http://www.cheapbootssalereal.com cheap real ugg boots kB8F4p <a href=http://www.cheapbootssalereal.com>ugg boots sale</a> oU3Q7l <a href="http://www.cheapbootssalereal.com">real ugg boots</a> iF1F5c
pS3B7r http://www.boots-sale-uk.co.uk sH0Q5e<a href=http://www.boots-sale-uk.co.uk>ugg sale uk</a> vN0I1v <a href="http://www.boots-sale-uk.co.uk">ugg sale uk</a> hW4I0h
hP6R4a http://bootsonline.blinkweb.com ugg outlet online sA8S8z <a href=http://bootsonline.blinkweb.com>ugg outlets</a> gP2T6e <a href="http://bootsonline.blinkweb.com">cheap uggs online</a> iW1S0g
12. 11. 2012 | 14:05

Cymnabalm napsal(a):

hI0U8q http://genuineboott.webeden.co.uk dR5Z4u <a href=http://genuineboott.webeden.co.uk>real ugg boots</a> vX2H5u <a href="http://genuineboott.webeden.co.uk">genuine ugg boots</a> fS2Q7o
xJ0K9k http://www.bootsoutletsstores.com <a href=http://www.bootsoutletsstores.com>ugg australia outlet</a> dF0B1o <a href="http://www.bootsoutletsstores.com">ugg outlet</a> qX6M4s
rM3Q1y http://bootssaleuk.jimdo.com vU4W0e <a href=http://bootssaleuk.jimdo.com>cheap uggs uk</a> kS8W1f <a href="http://bootssaleuk.jimdo.com">cheap ugg boots</a> bK7T4l
cZ1K7t http://bootsclearance.webspawner.com mZ4Q6z <a href=http://bootsclearance.webspawner.com>ugg boots clearance</a> oG2V7v <a href="http://bootsclearance.webspawner.com">uggs clearance</a> xW0N1n
gC5F5u http://bootscheap.blinkweb.com pS6Y3y <a href=http://bootscheap.blinkweb.com>ugg boots</a> qM5B 2j <a href="http://bootscheap.blinkweb.com">cheap uggs for sale</a> iX3H1q
14. 11. 2012 | 10:34

licepaype napsal(a):

pB6P1d http://bootsclearance.moonfruit.com/ rW6K1b <a href=http://bootsclearance.moonfruit.com/>uggs clearance</a> qJ1B7v <a href="http://bootsclearance.moonfruit.com/">clearance uggs</a> pK5F1u
mW3V4l http://bootsonline.blinkweb.com ugg outlets oB3U3b <a href=http://bootsonline.blinkweb.com>cheap uggs online</a> bG4D6d <a href="http://bootsonline.blinkweb.com">cheap uggs online</a> lQ9R7r
sQ2L3z http://bootsoutletstore.webs.com/ rU3W6s <a href=http://bootsoutletstore.webs.com/>uggs outlet store</a> xK8O3i <a href="http://bootsoutletstore.webs.com/">ugg outlet stores</a> uP2Y7o
qX1E3k http://genuineboot.webeden.co.uk jJ1R4w<a href=http://genuineboot.webeden.co.uk>real ugg boots</a> cL7J4n <a href="http://genuineboot.webeden.co.uk">real ugg boots</a> iI3E3q
yV3S5a http://bootssales.webs.com/ eF0A0w <a href=http://bootssales.webs.com/>ugg boots sale</a> hM0B3t <a href="http://bootssales.webs.com/">uggs for sale</a> kC1D8a
dV6O4p http://cheapbootsuk.jimdo.com/ uS2I5i <a href=http://cheapbootsuk.jimdo.com/>ugg boots sale uk</a> nS8S3d <a href="http://cheapbootsuk.jimdo.com/">cheap ugg boots</a> iT8Y0l
16. 11. 2012 | 01:39

horsececekdon napsal(a):

sE5E1s http://cheapbootsoutlets.webs.com uT9B2p <a href=http://cheapbootsoutlets.webs.com>ugg australia outlet</a> wS9A5f <a href="http://cheapbootsoutlets.webs.com">ugg australia outlet</a> kQ1L2k
cX8I3e http://www.bootssoutletclearance.info rO1E6v <a href=http://www.bootssoutletclearance.info>ugg outlet online</a> cG5Y3r <a href="http://www.bootssoutletclearance.info">uggs outlet online</a> qA5J8l
oY8I1b http://greyboots.webs.com zQ1O7f <a href=http://greyboots.webs.com>grey ugg boots</a> iO6G1n <a href="http://greyboots.webs.com">black uggs</a> lC1L9b
zJ5M3y <a href=http://cheaprealboots.webeden.co.uk>purple ugg boots</a> rJ6F7t <a href="http://cheaprealboots.webeden.co.uk">cheapest ugg boots</a> jN5E3k
wP1Q5f http://goedkopebootssale.simpsite.nl qL5D4i <a href=http://goedkopebootssale.simpsite.nl>goedkope uggs</a> oO9O3f <a href="http://goedkopebootssale.simpsite.nl">goedkope uggs</a> mN1K4u
uO6X5p http://cheaprealboots.webeden.co.uk
17. 12. 2012 | 15:47

nelmpeank napsal(a):

lX5P6w http://goedkopebootsonline.webnode.nl/ cG0B8c <a href=http://goedkopebootsonline.webnode.nl/>uggs outlet</a> gF1I4b <a href="http://goedkopebootsonline.webnode.nl/">uggs outlet</a> vM6Q7d
jW5O8y http://cheapbootonsale0.webs.com/ lI2C5f <a href=http://cheapbootonsale0.webs.com/>ugg outlets</a> tB4A4u <a href="http://cheapbootonsale0.webs.com/">ugg outlets</a> rE8V5i
tC7H4m http://naraclub.jp/ugg.php vD0C9o <a href=http://naraclub.jp/ugg.php>ugg ブーツ</a> gN2T7t <a href="http://naraclub.jp/ugg.php">ugg 店舗</a> cQ0C8e
sG0G2s http://goedkopebootssale7.webnode.nl/ hP6S3c <a href=http://goedkopebootssale7.webnode.nl/>uggs amerika</a> rJ4Y8b <a href="http://goedkopebootssale7.webnode.nl/">goedkope uggs</a> sJ1B5v
lN3A1l http://bottessspascher.webnode.fr/ kX7P4c <a href=http://bottessspascher.webnode.fr/>botte ugg pas cher</a> rA3Q4z <a href="http://bottessspascher.webnode.fr/">bottes ugg</a> yH5O8u
qR3I6s http://naraclub.jp/louisvuitton.php xI2A2e <a href=http://naraclub.jp/louisvuitton.php>louis vuitton ジッピーウォレット</a> kW6Z5c <a href="http://naraclub.jp/louisvuitton.php">louis vuitton 指輪</a> oU2Z9b
26. 12. 2012 | 13:38

horsececekdon napsal(a):

iB3V4u http://soldesbottes.monwebeden.fr xE9M2u <a href=http://soldesbottes.monwebeden.fr>bottes ugg pas cher</a> dA2Z2p <a href="http://soldesbottes.monwebeden.fr">ugg pas cher</a> uU9V6z
tJ8O6p http://storesbootsoutlet.webs.com/ vX5R2f <a href=http://storesbootsoutlet.webs.com/>uggs outlet store</a> xA3Y1u <a href="http://storesbootsoutlet.webs.com/">ugg outlet stores</a> lX4B7v
cA1L9c http://salegoedkopeboots.com nF7H3y <a href=http://salegoedkopeboots.com>uggs sale</a> aB8S2f <a href="http://salegoedkopeboots.com">uggs bestellen</a> tA5D8m
bH6A5q http://bootssonclearance.webs.com/ iO8Y3l <a href=http://bootssonclearance.webs.com/>ugg tall boots</a> tK1D3h <a href="http://bootssonclearance.webs.com/">ugg tall boots</a> jM0B9j
eG9R3c http://cheapbootssonsale.webs.com cS7M9o <a href=http://cheapbootssonsale.webs.com>uggs boots on sale</a> vN4C3q <a href="http://cheapbootssonsale.webs.com">uggs shoes</a> pS3F3b
oX1U5x http://bootskopenoutlet.simpsite.nl hM1K5k <a href=http://bootskopenoutlet.simpsite.nl>goedkope uggs</a> cL1R7s <a href="http://bootskopenoutlet.simpsite.nl">uggs online</a> yF2Y3k
14. 01. 2013 | 08:23

horsececekdon napsal(a):

jH0S5e http://soldesbottes.monwebeden.fr cQ0H8x <a href=http://soldesbottes.monwebeden.fr>bottes ugg pas cher</a> zD2J3v <a href="http://soldesbottes.monwebeden.fr">ugg pas cher</a> jJ6W7y
gX7U2j http://bootssonclearance.webs.com/ lB2K6w <a href=http://bootssonclearance.webs.com/>ugg tall boots</a> rZ9E3m <a href="http://bootssonclearance.webs.com/">uggs on clearance</a> cT3S9t
rO9R8b http://bootskopenoutlet.simpsite.nl qV6T4m <a href=http://bootskopenoutlet.simpsite.nl>goedkope uggs</a> jG5T7o <a href="http://bootskopenoutlet.simpsite.nl">uggs online bestellen</a> aC0C6z
gM1K6l http://cheapbootssonsale.webs.com cJ1U8e <a href=http://cheapbootssonsale.webs.com>ugg outlet online</a> fQ6F4i <a href="http://cheapbootssonsale.webs.com">uggs shoes</a> dZ4Z0h
eU1Q1k http://storesbootsoutlet.webs.com/ yE7R6j <a href=http://storesbootsoutlet.webs.com/>uggs outlet store</a> gJ0J1x <a href="http://storesbootsoutlet.webs.com/">uggs outlet store</a> kK9P3b
rB0Z0a http://salegoedkopeboots.com dG8L7n <a href=http://salegoedkopeboots.com>uggs kopen</a> hX4H5n <a href="http://salegoedkopeboots.com">uggs sale</a> vP6D3c
20. 01. 2013 | 07:33

argueryHearee napsal(a):

tM8I6h http://bootskopenoutlet.simpsite.nl jM6I7e <a href=http://bootskopenoutlet.simpsite.nl>goedkope uggs</a> wA3V9q <a href="http://bootskopenoutlet.simpsite.nl">goedkope uggs</a> uS7B2l
pJ4R5j http://storesbootsoutlet.webs.com/ oD5D4x <a href=http://storesbootsoutlet.webs.com/>uggs outlet store</a> rY1W4w <a href="http://storesbootsoutlet.webs.com/">uggs outlet store</a> wC9P6e
yR7L5n http://salegoedkopeboots.com oL4R0b <a href=http://salegoedkopeboots.com>uggs sale</a> uW8F0p <a href="http://salegoedkopeboots.com">uggs kopen</a> dO7H7j
qJ1Z4a http://cheapbootssonsale.webs.com aG8X3f <a href=http://cheapbootssonsale.webs.com>uggs shoes</a> cY6B5q <a href="http://cheapbootssonsale.webs.com">uggs shoes</a> fB3F8t
tP9Z0g http://soldesbottes.monwebeden.fr hE8K6u <a href=http://soldesbottes.monwebeden.fr>ugg pas cher</a> nO5O3g <a href="http://soldesbottes.monwebeden.fr">ugg pas cher</a> pC8N0n
lY0P2j http://bootssonclearance.webs.com/ vO2T1s <a href=http://bootssonclearance.webs.com/>uggs on clearance</a> iK8T1a <a href="http://bootssonclearance.webs.com/">ugg tall boots</a> vT9D8c
20. 01. 2013 | 18:10

nelmpeank napsal(a):

xS6J5o http://bootskopensale.simpsite.nl/ hA2H4n <a href=http://bootskopensale.simpsite.nl/>uggs amerika</a> wH6D8d <a href="http://bootskopensale.simpsite.nl/">uggs sale</a> vS8X2e
pI5R7t http://bootsfactoryoutlet.webs.com/ lZ8E6r <a href=http://bootsfactoryoutlet.webs.com/>ugg store</a> wI0V1k <a href="http://bootsfactoryoutlet.webs.com/">ugg store</a> kF2C3m
sQ1C5f http://canadaoutletbootss.webs.com uA0J8j <a href=http://canadaoutletbootss.webs.com>uggs canada</a> oY8R5b <a href="http://canadaoutletbootss.webs.com">uggs canada</a> iJ6U6u
kJ2K1s http://storesbootsoutlet.webs.com/ jT4K5l <a href=http://storesbootsoutlet.webs.com/>ugg outlet stores</a> wL2R3e <a href="http://storesbootsoutlet.webs.com/">ugg outlet stores</a> cT6P5b
jH6W6j http://cheapbootssonsale.webs.com/ tM0H2j <a href=http://cheapbootssonsale.webs.com/>ugg outlet online</a> hI3N2p <a href="http://cheapbootssonsale.webs.com/">uggs shoes</a> iN9N7a
nR9L2s http://discountbootsoutlet.webs.com/ uZ9U4i <a href=http://discountbootsoutlet.webs.com/>ugg snow boots</a> oA9U7c <a href="http://discountbootsoutlet.webs.com/">ugg outlets</a> fK1B9k
22. 01. 2013 | 20:42

horsececekdon napsal(a):

tC8L0b http://ralphlaurenpoloforuk.webeden.co.uk/ oE6K2y <a href=http://ralphlaurenpoloforuk.webeden.co.uk/>ralph lauren outlet</a> wK2M7y <a href="http://ralphlaurenpoloforuk.webeden.co.uk/">ralph lauren outlet</a> iY5L5f
gV4G0q http://www.soldesbottessfrance.com <a href=http://www.soldesbottessfrance.com>ugg soldes</a> uL3D4g <a href="http://www.soldesbottessfrance.com">bottes ugg</a> qL1L4t
nL5O8v http://bootssoutletstores.webs.com oV2K4j <a href=http://bootssoutletstores.webs.com>ugg outlet stores</a> oM6P3d <a href="http://bootssoutletstores.webs.com">ugg outlet stores</a> jX9N9m
zU2C0j http://www.ralphlaurenretailer.net zH3P2j <a href=http://www.ralphlaurenretailer.net>ralph lauren soldes</a> pI8J7a <a href="http://www.ralphlaurenretailer.net">polos ralph lauren</a> mK6T4y
uU4E2v http://goedkopebootssale.webnode.nl <a href=http://goedkopebootssale.webnode.nl>uggs schoenen</a> tC4K5e <a href="http://goedkopebootssale.webnode.nl">goedkope uggs</a> uB9Q6y
nI9I7n http://www.soldessaclongchampfr.com rC5P8j <a href=http://www.soldessaclongchampfr.com>longchamp soldes</a> hJ4J9w <a href="http://www.soldessaclongchampfr.com">sac longchamps</a> lH0U7s
29. 01. 2013 | 11:04

argueryHearee napsal(a):

eP0T3y http://bootsaustraliaoutlet.webs.com/ hF3X0c <a href=http://bootsaustraliaoutlet.webs.com/>ugg outlet store</a> lK9T8z <a href="http://bootsaustraliaoutlet.webs.com/">ugg outlet store</a> jU5T2h
fE3D1e http://bootssaleonline.jouwweb.nl yT0U0k <a href=http://bootssaleonline.jouwweb.nl>uggs classic short</a> wD6Z1v <a href="http://bootssaleonline.jouwweb.nl">uggs classic short</a> hV3K2s
vH8F0j http://www.saclongchampsmall.com pW7O6e <a href=http://www.saclongchampsmall.com>longchamp pas cher</a> iM9M4n <a href="http://www.saclongchampsmall.com">longchamp pas cher</a> fS4O3h
gD9X2j http://bootfactoryoutlet.webs.com lE7C0p <a href=http://bootfactoryoutlet.webs.com>ugg australia outlet</a> sN7D4j <a href="http://bootfactoryoutlet.webs.com">ugg australia outlet</a> iV7V5z
sU1E4k http://sacsspaschers.info tK7M6t <a href=http://sacsspaschers.info>sacs longchamps</a> yM5V4x <a href="http://sacsspaschers.info">sac longchamp pas cher|sacs longchamps|longchamps sac}</a> wL5Y8u
zN5S2q http://bootsoutletonline.webs.com/ fG5E0k <a href=http://bootsoutletonline.webs.com/>ugg outlet online</a> jB8V0t <a href="http://bootsoutletonline.webs.com/">ugg outlets</a> eY2P2o
18. 02. 2013 | 12:59

Cymnabalm napsal(a):

kM1J1t http://www.longchamppascherer.com oK6X9a <a href=http://www.longchamppascherer.com>sac longchamp</a> tD2A7e <a href="http://www.longchamppascherer.com">sac longchamp</a> bO3N7b
wB0F3n http://sneakershopes.webnode.es dF0L2v <a href=http://sneakershopes.webnode.es>isabel marant</a> gT2E5v <a href="http://sneakershopes.webnode.es">isabel marant</a> tL1F1r
tU0I7y http://onlinesneakers.webnode.fr yN4Y1m <a href=http://onlinesneakers.webnode.fr>isabel marant sneakeres</a> dS6S1i <a href="http://onlinesneakers.webnode.fr">isabel marant</a> cH2E7y
cW9D0c http://headphoneshop.webs.com xI1F9o <a href=http://headphoneshop.webs.com>monster beats by dre</a> iL3E3e <a href="http://headphoneshop.webs.com">monster headphones</a> vC7V4s
iL1Y6p http://ussneaker.webs.com cF7E1m <a href=http://ussneaker.webs.com>isabel marant sneakers</a> sG7E8c <a href="http://ussneaker.webs.com">isabel marant</a> zP1H9k
xG6J8x http://isabelmarantss.1minutesite.es/ sQ9X6i <a href=http://isabelmarantss.1minutesite.es/>isabel marant sneakers</a> wG0W1r <a href="http://isabelmarantss.1minutesite.es/">isabel marant</a> wR6B3h
01. 03. 2013 | 06:27

horsececekdon napsal(a):

xG1P4t http://headphoneshop.webs.com yQ4P1s <a href=http://headphoneshop.webs.com>monster headphones</a> gA8E1p <a href="http://headphoneshop.webs.com">monster beats by dre</a> xU6I7n
jQ1S4n http://sneakershopes.webnode.es sX1D8n <a href=http://sneakershopes.webnode.es>isabel marant</a> rF4W6f <a href="http://sneakershopes.webnode.es">isabel marant</a> wF7K8u
hV5J0i http://onlinesneakers.webnode.fr mG7O1g <a href=http://onlinesneakers.webnode.fr>isabel marant</a> iA1Y7m <a href="http://onlinesneakers.webnode.fr">isabel marant sneakeres</a> lY7G9p
lW5R0s http://ussneaker.webs.com hB7I8t <a href=http://ussneaker.webs.com>isabel marant</a> gJ8Y1f <a href="http://ussneaker.webs.com">isabel marant</a> oH6F4b
sO7W5i http://isabelmarantss.1minutesite.es/ wE7T1i <a href=http://isabelmarantss.1minutesite.es/>isabel marant sneakers</a> uO4M0a <a href="http://isabelmarantss.1minutesite.es/">isabel marant sneakers</a> lW6O3z
jV2G7i http://dphonesbeatsbydre.com oV0C7e <a href=http://dphonesbeatsbydre.com>beats by dr dre</a> eQ9X7z <a href="http://dphonesbeatsbydre.com">cheap beats by dre</a> nB2R6e
02. 03. 2013 | 00:56

horsececekdon napsal(a):

tD1X3n http://dphonesbeatsbydre.com nA1Z3y <a href=http://dphonesbeatsbydre.com>cheap beats by dre</a> dT7X4h <a href="http://dphonesbeatsbydre.com">cheap beats by dre</a> eK2C9o
lM6U4m http://headphoneshop.webs.com hV8H9g <a href=http://headphoneshop.webs.com>dr dre headphones</a> dW8F3c <a href="http://headphoneshop.webs.com">dr dre headphones</a> aL9E0n
sS3E6o http://www.longchamppascherer.com rI6I3f <a href=http://www.longchamppascherer.com>longchamp soldes</a> jE6K3p <a href="http://www.longchamppascherer.com">longchamp soldes</a> mC8M0v
kT9J5a http://onlinesneakers.webnode.fr eO6D9z <a href=http://onlinesneakers.webnode.fr>isabel marant</a> xY1Q8a <a href="http://onlinesneakers.webnode.fr">isabel marant sneakeres</a> eR4N3f
nR6V8g http://sneakershopes.webnode.es uO7Y1l <a href=http://sneakershopes.webnode.es>isabel marant</a> dD5R3w <a href="http://sneakershopes.webnode.es">isabel marant</a> vL5S9r
qY3Y8x http://isabelmarantss.1minutesite.es/ aB3O5b <a href=http://isabelmarantss.1minutesite.es/>isabel marant</a> dM4Q2k <a href="http://isabelmarantss.1minutesite.es/">isabel marant</a> eY4K8i
04. 03. 2013 | 06:49

argueryHearee napsal(a):

aQ4U5b http://onlinesneakers.webnode.fr kK3Z2v <a href=http://onlinesneakers.webnode.fr>isabel marant</a> wI0B3l <a href="http://onlinesneakers.webnode.fr">isabel marant</a> bU6O8g
dY9F6y http://headphoneshop.webs.com bJ9G6n <a href=http://headphoneshop.webs.com>monster headphones</a> eQ0R5d <a href="http://headphoneshop.webs.com">monster headphones</a> aL3Q8d
xB5W8z http://www.longchamppascherer.com nE1B6m <a href=http://www.longchamppascherer.com>longchamp soldes</a> oE2D4v <a href="http://www.longchamppascherer.com">longchamp pas cher</a> uX2P0r
uO2Z3x http://isabelmarantss.1minutesite.es/ aD3B3k <a href=http://isabelmarantss.1minutesite.es/>isabel marant</a> yV2O1l <a href="http://isabelmarantss.1minutesite.es/">isabel marant</a> bQ9Z3l
fQ9S7j http://dphonesbeatsbydre.com tV7A8j <a href=http://dphonesbeatsbydre.com>cheap beats by dre</a> tD9P7i <a href="http://dphonesbeatsbydre.com">beats by dr dre</a> eY9L0d
qM5B3z http://sneakershopes.webnode.es mC2C6k <a href=http://sneakershopes.webnode.es>isabel marant</a> eJ3C3l <a href="http://sneakershopes.webnode.es">isabel marant shop online</a> gD0B1h
05. 03. 2013 | 00:48

Immetimmarf napsal(a):

<a href=http://sneakersonline.blinkweb.com>{isabel marant|isabel marant sneakers|isabel marant|isabel marant sneakers|isabel marant shoes}</a> #file_links<C>\111\post\isabelus1.txt,1,n]
{isabel marant|isabel marant|isabel marant|isabel marant shop online
<a href=http://saconlinesales.webnode.fr>{longchamp|longchamp sac|longchamp|longchamp sac|sac longchamp pliage}</a> #file_links<C>\111\post\longchamp1.txt,1,n]

<a href=http://sneakeronline.webnode.es>sneakeronline.webnode.es</a>
<a href=http://isabelmarantshopus.info>isabelmarantshopus.info</a>
<a href=http://handbagoutlet.blinkweb.com>handbagoutlet.blinkweb.com</a>
11. 03. 2013 | 12:07

horsececekdon napsal(a):

<a href=http://isabellemarrant.webs.com/isabel-marant-sneakers>isabel marant 2011</a>|<a href=>isabel marant boots</a>|<a href=>isabelle marrant</a>

http://isabellemarant.hpage.com/
http://isabellemarrant.blogsky.com/1391/12/09/post-5/
http://isabellemarrant.blogsky.com/1391/02/19/post-2/
11. 03. 2013 | 23:30

EmporeGer napsal(a):

lP6F7t http://isabelmarantsale3.webnode.fr <a href=http://isabelmarantsale3.webnode.fr>isabel marant</a> dF8M1e <a href="http://isabelmarantsale3.webnode.fr">isabel marant</a> fE5G9g
yX8U5j http://bootsingkio.webnode.fr iJ7N5h <a href=http://bootsingkio.webnode.fr>isabelle marant</a> bU4E0p <a href="http://bootsingkio.webnode.fr">isabel marrant</a> cY5C4n
kL3Z7t http://acheter4.webnode.fr wZ3C0b <a href=http://acheter4.webnode.fr>isabel marant</a> uB0N6d <a href="http://acheter4.webnode.fr">isabel marant</a> rG1I7f
mF1R4q http://basketis.webnode.fr <a href=http://basketis.webnode.fr>basket isabl marant</a> dG2Z5l <a href="http://basketis.webnode.fr">isabel marant chaussures</a> jH6U8m
wE8R1n http://isabelmarantsale3.webnode.fr dO7Y0z <a href=http://saleisabelmarant.webnode.fr>isabel marant</a> mM1N9d <a href="http://saleisabelmarant.webnode.fr">sneakers isabel marant</a>
27. 03. 2013 | 20:17

horsececekdon napsal(a):

nJ8L5d http://basketis.webnode.fr <a href=http://basketis.webnode.fr>isabel marant</a> uV1C7h
sL5L1y http://isabellemarantsales.webnode.fr <a href=http://isabellemarantsales.webnode.fr>isabelle marant</a> yR7N6d
wH0T5e http://bootsingkio.webnode.fr uX7K0g <a href=http://bootsingkio.webnode.fr>isabel marant sneakers</a> kD8R3b
wL4J6v http://sneakersonlinees.webnode.es iQ1Y1s <a href=http://sneakersonlinees.webnode.es>isabel marant</a> dV3I1u
hO2Y9y http://acheter4.webnode.fr nV4P5j <a href=http://acheter4.webnode.fr>baskets isabel marant</a> fO0J6e
02. 04. 2013 | 03:03

argueryHearee napsal(a):

nY9S2c http://karen.webgarden.com hS2O8j <a href=http://karen.webgarden.com>karen millen sale </a> nR0V3n <a href="http://karen.webgarden.com">karen millen sale </a> iK5U3e
mT7L8i nC8P2z http://www.chaussureisabellemarantfr.com pX9P7s <a href=http://www.chaussureisabellemarantfr.com>isabel marant</a> xZ0G7v <a href="http://www.chaussureisabellemarantfr.com"></a> dI6C3b
zX1V5n http://karenmillensale.webspawner.com bQ0P2v <a href=http://karenmillensale.webspawner.com>karen millen dresses uk</a> oE1K8t <a href="http://karenmillensale.webspawner.com">karen millen dresses </a> gA5V4u
http://ongchampspliageoo.webnode.fr cE0G8z <a href=http://ongchampspliageoo.webnode.fr>sac longchamps pliage</a> oO7X2f <a href="http://ongchampspliageoo.webnode.fr">sac longchamps pliage</a> vF9K0z
22. 04. 2013 | 04:20

bomOppoplebum napsal(a):

uU1K2z http://www.frsaclongchampssoldes.com eN3O7c <a href="http://www.frsaclongchampssoldes.com">sac longchamps</a> uY4Z1w <a href=http://www.frsaclongchampssoldes.com>sac longchamp pliage</a>
iF8G1p http://ghdhairstraightener.webeden.co.uk mS4Z4k <a href="http://ghdhairstraightener.webeden.co.uk">ghd hair straightener</a> fM0R7d <a href=http://ghdhairstraightener.webeden.co.uk>cheap ghds</a>
zX0D7y http://wwww.hairstraighteners4uk.com uY3S1z <a href="http://www.hairstraighteners4uk.com">cheap ghd straighteners</a> oQ3P5m <a href=http://www.hairstraighteners4uk.com>cheap ghd straighteners</a>
sJ3P3j http://straightenerhair.blogspot.com rP6O9w <a href="http://straightenerhair.blogspot.com">ghd outlet</a> sC9X6t <a href=http://straightenerhair.blogspot.com>ghd uk</a>
mL0C8l http://www.ghdsstraightenersforuk.com vB6T1s <a href="http://www.ghdsstraightenersforuk.com">cheap ghd</a> vZ1K6y <a href=http://www.ghdsstraightenersforuk.com>cheap ghd </a>
25. 04. 2013 | 07:24

5yJLUPUFWE napsal(a):

I believe that avidniog highly processed foods will be the first step to be able to lose weight. They can taste good, but prepared foods contain very little vitamins and minerals, making you feed on more simply to have enough energy to get throughout the day. Should you be constantly consuming these foods, converting to grain and other complex carbohydrates will let you have more electricity while ingesting less. Good blog post.
23. 08. 2013 | 18:44

SjYidBlUI napsal(a):

I just want to tell you that I am very new to weblog and<a href="http://dsqsfotwh.com"> seiorusly</a> enjoyed this page. Most likely Ie28099m going to bookmark your blog post . You certainly have great stories. Bless you for revealing your web page.
24. 08. 2013 | 16:26

ieG7kzNS napsal(a):

Your's is a point of view where real <a href="http://uxxbsvsspce.com">innigleletce</a> shines through.
28. 08. 2013 | 22:15

osSk7qWsKL napsal(a):

Canllig all cars, calling all cars, we're ready to make a deal. http://jrtsly.com [url=http://wgboltbob.com]wgboltbob[/url] [link=http://lydppqkwed.com]lydppqkwed[/link]
06. 09. 2013 | 18:53

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mittner Jiří · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Táborský Adam · Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy