Opoziční stínohra sociální demokracie

31. 10. 2011 | 12:35
Přečteno 3679 krát
Dokonce i V. Klaus se ve svém projevu k 28. říjnu vyjádřil, že věci u nás v zemi jaksi nejsou v pořádku a nejdou správným směrem. Vlastně můžeme říci, že i podle V. Klause jede všechno špatně.

Důvěra v Nečasovu vládu je u české veřejnosti abnormálně nízká. Důvěra v politiku a v politickou třídu země jako celek, včetně politických stran trvale klesá.

Obě dvě hlavní vládní strany – ODS a TOP 09 – na svém sněmování o minulém víkendu ukázaly minimum programové vize. Vyjádřily spokojenost jen s tím, jak jim jdou tzv. reformy. Systémy veřejných služeb se vlivem bezhlavých vládních škrtů rozkládají.

Meziroční pokles mezd ve veřejné správě, u veřejných zaměstnanců, o 15 – 18 %, je fatálním demoralizačním prvkem. Ale to ještě nestačí, v příštím roce se již mluví o dalším poklesu mezd. Ministr Kubice to již říká zcela otevřeně, zmizí tisíc policistů ve velitelských funkcích a ušetří se pár set milionů korun. Tedy ne boj proti kriminalitě, ale šetření snižováním počtu policistů v řídících funkcích. Pro zločince, ty „inteligentní“ a organizované, je to úžasná zpráva…

Zdravotnictví zdá se, je na hranici vzpoury. Člen vlády (ministr zdravotnictví) podepsal memorandum o nárůstu mezd ve veřejných zdravotnických zařízeních, aby se po třičtvrtě roce zjistilo, že na to nejspíše nebudou peníze. Můžeme jen cvičit fantazii, jak budou protesty lékařů vypadat.

Ministr financí po jistém váhání těsně před projednáváním státního rozpočtu na příští rok v I. čtení přiznal to, co ví každý ekonom nepostrádající kritického ducha. Tedy, že příjmy rozpočtu roku 2012 jsou nadhodnocené. Namísto 2,5% růstu HDP je možné očekávat růst sotva 1%. V důsledku toho se sníží rozpočtové příjmy o 15 – 20 miliard. Zkrátka, přestává to být legrace.

Ale proč by vlastně růst HDP měl být větší? Spotřeba obyvatelstva klesá, veřejná spotřeba rovněž klesá, soukromé investice skomírají. Zdá se, že je to jenom export, co drží hospodářství země (ale pohříchu pouze export osobních aut) velmi mírně nad vodou.

Politická elita země, ta její vládní část, není schopna změny. Pracuje bez reflexe, zatím kryta většinou médií. Korupční skandály se neřeší, ze zásadních chyb se nevyvozují závěry. Ministři, kteří jsou vyměňováni, jsou nahrazováni ještě horšími. Vulgarita a facky produkované ministry jsou považovány médii za osvěžující jev.

Soc. dem. opozice je rozdělena do dvou nesmiřitelných skupin, bez invence a bez zásadovosti. Typické je pro ni navržení čtyř mimořádných schůzí sněmovny, u nichž s největší pravděpodobností nehrozí, že je vládní většina schválí. Výsledkem bude, že před neschválením takové mimořádné schůze sněmovny budou exhibovat v dolní parlamentní komoře dva představitelé soc. dem. s přednostním právem. A ostatní budou jen přihlížet.

Průběh akce lze již teď dost dobře předvídat. Soc. dem. řečníci něco řeknou, vládní činitelé je polijí ještě většími škopíky špíny. Jediný komunistický spíkr s přednostním právem mluvit se pak bude nad průběhem debaty pohoršovat. Pak se bude hlasovat s výsledkem obvyklým. Je-li ta situace politicky tak vážná, jak i soc. dem. lídři o tom mluví, bylo by logickým krokem spíše hlasování o nedůvěře vládě než tahle stínohra na opoziční téma. V diskuzi před hlasováním o nedůvěře by se vládě dalo sečíst mnohem více nežli čtyři témata, o nichž mají být mimořádné schůze sněmovny.

Před hlasováním o nedůvěře vládě je možné ve sněmovně využít celou škálu argumentů a připoutat pozornost veřejnosti.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Sladký napsal(a):

Zatím klid.Ale za chvíli bude pod tímto blogem plno kvičení,bučení, vřískání,chrochtání, štěkaní,vrčení,kdákání a vytí.
31. 10. 2011 | 12:40

Platan napsal(a):

"Nedůvěra v Nečasovu vládu je u české veřejnosti abnormálně nízká. Důvěra v politiku a v politickou třídu země jako celek, včetně politických stran trvale klesá."

Tak co je vlastně nižší, důvěra nebo nedůvěra? :-)
31. 10. 2011 | 12:40

Kyselý a slaný napsal(a):

kvik, bůůů, vříííísk, chrocht, haf, vrrrrr, kokodák, aaauuuuuaaaauuuuuuuuuuu.
31. 10. 2011 | 12:46

Ládik!!! napsal(a):

V novém dresu. Jenže tady nepomůže ani škraboška.
31. 10. 2011 | 12:46

Pamela Bárnsová napsal(a):

já odmítám chodit volit každé 2 roky.
31. 10. 2011 | 12:49

deep throat napsal(a):

Pane Paroubku, když se náhle opírate o prezidenta republiky, tak mně nějak uniklo, čím jste se Vy osobně zasadil o to, aby důvěra v politiku trvale neklesala. Pokud byste jako velký kritik přeběhlíků po vystoupení z ČSSD dal okamžitě v plen svůj poslanecký mandát, dalo by se dnešním Vašim slovům i věřit. Takhle se jedná o pouhopouhé žvanění.
31. 10. 2011 | 12:49

akné napsal(a):

Obsah článku plně vystihuje realitu!! Ale u nás neplatí,kdo co říká,ale kdo to říká,což je tragédie pro změnu ekonomiky,morálky,klimatu se společnost...
31. 10. 2011 | 12:50

Al Jouda napsal(a):

M ě se to líbí. Kdo uteče, ten vyhraje ! Pan Paroubek si svým útěkem uvolnil ústa pro konstruktivní kritiku do řad ČSSD.Teď ještě předložit nějakou přitažlivou vizi strany ČSNS.
31. 10. 2011 | 12:53

Pamela Bárnsová napsal(a):

akné

strom se pozná po ovoci, takže je důležité i kdo to říká, člověk si pak lépe vypreparuje, jak to myslí ve skutečnosti.
31. 10. 2011 | 12:57

Koplkop napsal(a):

Sladký
"kvičení,bučení, vřískání,chrochtání, štěkaní,vrčení,kdákání a vytí."
Ani jsem od Vás víc nečekal pane Sladký, vždyť my Vás takhle známe už dlouho. :-)
Akné
"Ale u nás neplatí,kdo co říká,ale kdo to říká,což je tragédie pro změnu ekonomiky,morálky,klimatu se společnost... "
Ale ono to tak je i v životě, Vy byste věřil/a, vrahovi, který by tvrdil jak si váží každého života? Vy byste věřil/a, zloději, že by nesáhl na nic cizího? Asi těžko ne?
Ano tím, že to říká vrah, zloděj, nebo jinak nevhodný člověk, ještě neznamená, že to co říká není pravda, je to pravda, ale nemůžu té pravdě věřit ve spojení s dotyčnou osobou.
31. 10. 2011 | 13:01

F.Švarc napsal(a):

Pane autore, jsou lepší zločinci inteligentní, nebo "inteligentní" ? Do které třídy byste zařadil soudce a hradního multidoktora ?
http://tn.nova.cz/zpravy/domaci/litomericky-soudce-chce-po-statu-pulmilionove-odskodne.htm
31. 10. 2011 | 13:16

Sladký napsal(a):

Koplkope,dík za reakci, jako obvykle se vyznačujete naprostým nepochopením textu- zkuste se někdy podívat na diskuse pod blogy pana Paroubka, třeba vám to dojde.A ještě něco- kdyby Einstein byl sadisticky pedofilní vrah, na platnosti jeho teorií to vůbec nic nemění.Jestliže jde o ověřitelné informace,pak na tak subjektivním prvku- na tom zda někomu důvěřujete či ne- vůbec ale vůbec nezáleží.
31. 10. 2011 | 13:20

akné napsal(a):

Pamela,Koplkop. A co ten Paroubek,tak za těch pár měsíců udělal? Mám pocit,že proti Kalouskům,Langerům,Klausům,Řebíčkům,Fuksům a příbramské mafii,Bémům a pražské mafii a dalším zdivočelým mužům včetně muženy Parkanové a Němcové se jedná docela o zelenáče v české politické žumpě... Vajíčka potřebuji-žena bude dělat koprovku,tak prosím neházet,ale pokládat u nás u domu. Děkuji!
31. 10. 2011 | 13:22

Sladký napsal(a):

Mimochodem, koplkope- kdo jsou ti my? Mohu se zeptat, za koho mluvíte? Za svého mentálního dvojníka Vlkodava? Blue Jaye,kormorána a jiné zdejší v eleduchy? :o))) Pokud ano, pat to samozřejmě chápu.
31. 10. 2011 | 13:24

akné napsal(a):

Pamela. S tím stromem a ovocem máte pravdu.Ale bohužel to říká o Vás,že vůbec nejste demokratkou,když nechápete možnost předčasných voleb a jiných samozřejmostí patřící k demokracii..
31. 10. 2011 | 13:27

Pamela Bárnsová napsal(a):

akné

Paroubek škodil sociální demokracii svým vystupováním a jednáním a nyní ji škodí založením nové strany, jako jí uškodil před volbami Zeman svojí stranou Zemanovci, že jí odebral pár procentíků, ale těch důležitých, bez kterých nebyla schopna idělat většinovou vládu. A sociální demokracii uškodil velmi též křišťálově čistý Standa, je škoda, že ČSSD si víc škodí sama zevnitř činy svých vlastních členů než že by jí byli schopní škodit zvenčí . Je to škoda, že tam lezou takoví to lidé.
I když my, co známe historii od jejího založení, dáváme spíš zapravdu příměru Karla Kryla, že oni jsou jak předkložka, když jde do tuhého tak se stáhnou.
A to platí pro Paroubka, ale i ostatní již od roku 1921.
Že nejsou schopni udělat rozhodnutí a konat tak, aby se něco změnilo v pozitivním smyslu.
31. 10. 2011 | 13:34

Pamela Bárnsová napsal(a):

akné

když se vrhl Topolánek, též byly předčasné volby a prozatímní úřednická vláda a bylo to k něčemu? Posunulo nás to někam?
Demokracie je dle mého vláda lidu, tedy většiny, tudíž, že se bude prosazovat to, co chce většina, nyní ale máme po předčasných volbách vládu, která prosazuje reformy, ale volilo ji asi tak 35% občanů. Tohle je dle vás demokracie?
31. 10. 2011 | 13:38

akné napsal(a):

Pamela. Koho volíte? Rád bych se od zkušenějšího voliče poučil! ODS,TOP O9,VV,US,ODA a další žádnou historii nemají,a tak tyto historické exkurze často slýchávám od starších lidí...Ale mám pocit,že mluví o sobě a minulosti...
31. 10. 2011 | 13:38

akné napsal(a):

Pamela. Samozřejmě,že to bylo a je špatně. Ale přeci,jak Zelení,tak VV v normální zemi patří k soc.demokracii,ale v této šílené zemi je vše jinak..
31. 10. 2011 | 13:43

ali napsal(a):

indiánský šaman zhodnotil vládu bílého muže:
když bílý muž přijít, indiáni vládci této země..žádná daně, žádná dluhy, natož peníz, politika bez politiků, bůvolů hodně, bobrů hodně, voda čistá, ženy dělat svou práci, muži lovit a krmit rodinu i kmen, volný výběr mužů i žen..rovnoprávnost přirozená, nikdo nikoho nic nenutit, každý vědět, kde má své místo..jen bílý muž kretén, aby myslet, že může tento systém vylepšit..
31. 10. 2011 | 13:45

SuP napsal(a):

Klaus opisoval o Thatcherové, Sobotka od Keynese, Filip od Lenina a Paroubek od Jiráska - Proti všem.
31. 10. 2011 | 13:52

Pamela Bárnsová napsal(a):

akné

dobrá otázka koho volit? Když předvolební sliby neplní vůbec nikdo.
Ods též hodně ztratila výběrem svých představitelů, zelení byli volitelní jen jednou, stejně tak dopadnou VV, US a ODA na smetišti dějin, jen dluh 50 milionů po ODA doposud mezi námi, a TOP 09 zemře společně s knížetem a ten je již velmi opotřebovaný

takže poraďte, koho volit snad to nové Paroubkovo ovoce, když známe strom?
31. 10. 2011 | 13:52

Koplkop napsal(a):

Sladký
Jsem rád, že jste potvrdil to co jsem napsal já.
"Jestliže jde o ověřitelné informace,pak na tak subjektivním prvku- na tom zda někomu důvěřujete či ne- vůbec ale vůbec nezáleží" je naprosto shodné sdělení jako "Ano tím, že to říká vrah, zloděj, nebo jinak nevhodný člověk, ještě neznamená, že to co říká není pravda" Zde se shodujeme.
Ostatní je, jak Vy rád používáte a tvrdíte o jiných, nepochopení textu. Pro Vás totiž, kdo nemá stejný názor jako Vy, tak ten nechápe text. On ho chápe, ale jinak než Vy. Na Vaši další otázku kdo je to my, tak to se omlouvám, mluvil jsem za ostatní, trochu soudné čtenáře, příště už se to nestane. Opravuji se já Vás znám .....
31. 10. 2011 | 13:56

Koplkop napsal(a):

Akné
"A co ten Paroubek,tak za těch pár měsíců udělal? "
Vy ho znáte pár měsíců? Tak to máte štěstí. Já ho znám na naší politické scéně trochu déle a co udělal. Mnoho, mnoho hloupého, zbytěčného, rozhazovačného, jenom proto, že u něj je touha po moci nade vše.
Přečtěte si od Ladislava Mňačka "Ako chutí moc" oc hezká a poučná kížka.
31. 10. 2011 | 14:01

Sladký, zapoměl jste na mečení.. napsal(a):

Sladký, zapoměl jste na mečení, tak předpokládám, že to je váš voice..
31. 10. 2011 | 14:03

Sladký napsal(a):

"Nemůžu té pravdě věřit ve spojení s dotyčnou osobou." To, jestli dotyčný má či nemá shodný názor se mnou nemá s pochopením textu naprosto nic společného.Vy se považujete za soudného, byť jen "trochu"? .o)))
"Pro Paroubka je touha po moci nade vše".Aha.Zatímco ostatní politici jsou v politice proto, že po moci vůbec netouží, že se jí štítí,vidte? A ještě něco- jmenujte příklady toho "hloupého, zbytečného, rozhazovačného".Když je jich mnoho,mnoho, jistě vám to nebude dělat žádný problém.
31. 10. 2011 | 14:13

Kryštof napsal(a):

" ....každý ekonom nepostrádající kritického ducha ...."
Tudíž i takový ten od gulášové polévky z hospody , co chtěl uzavřít "Spojenectví s Marťany" a před volbami kdákal o snížení 50% st.dluhu do konce I. pololetí r.2012 při vítězství ČSSD a o bezprostředních 13. penzích rovněž tak . Vítězství ČSSD se konalo / oranžové pastelky z předch. období dělaly divy /, zvýšení penzí a zavedení těch 13. nikoliv . Patrně si je ten zbídačelý proletariát v hodnotě předvolebního pětikorunového buřta s dvoukorunovým pivem nezasluhuje . Paroubku , ty Budulínku jeden ošklivý ! Lháti jest ošklivý hřích , pro soudruhy alébrž jsou ateisty , je to ovšem nezbytná přirozenost .
Jen by mne zajímalo , co ten s.Paroubek učinil , aby zde nebyl ten celkový marasmus , když se velice aktivně on sám i s jeho kriminálnicko-komediantskými kamarády přece na něm podílel a budoval jej , a hmotně i /a/morálně z něj udatně i s těmi soudruhy proletáři profitoval .
A jeho svatý hněv proti dezertérům z ČSSD , toť rajská vzpomínka na charakter vpravdě hodný sovětského příkladného pionýra Pavky Morozova !
31. 10. 2011 | 14:17

Elemele napsal(a):

vážení stále důvěřiví
http://blogs.telegraph.co.uk/finance/files/2011/08/brandnewtable.jpg
Prumerne zadluzeni USA a EU je pres 300% HDP
to jsou dluhy statu, spolecnosti a rodin.
Kdo si mysli, ze to je ufinancovatelne, je fantasmagor.
Je to neufinancovatelne a vede to k totalnimu bankrotu.
Stahne to i Cinu.
Politici diky demokracii, rovnemu volebnimu hlasu a tudiz populismu nas vsechny vrhli do bankrotu.
31. 10. 2011 | 14:21

Vosavbotě napsal(a):

Poslouchaj Paroubek,

voni založili partaj tak, že v jiné partaji udělali zvenčí vedenej vnitrostranickej puč. Voni dál seděj na svým poslaneckým bidýlku, ačkoli z něho měli slízt hned potom, co sundali oranžový triko.

Voni jako obvykle píšou to, co každej ví, ale jim už to jaksi - vědí - nejde věřit.

Běžej už konečně z politiky pryč, takhle se ztrapňujou každej den víc a víc.
31. 10. 2011 | 14:38

Petr napsal(a):

Správně pane Paroubku, je to vše v čudu.
Ale kdo to začal? Nebyl to náhodou Váš přítel, geniálně při desítkách fukcích vystudovaný právník, co jste ho do sociální demokracie přivedl, (Vaše slova) křišťálový Gross?
A kde je dnes? U nejbohatších multimiliardářů světa na slunné Floridě. Asi si na to poctivě vydělal. Jinak to není možná.
Takže kritika je správná, ale je třeba začít u sebe. Vzít si na sebe tu odpovědnost, kde ty miliardy jsou. Nebo to ne?
31. 10. 2011 | 14:41

buldatra napsal(a):

Opozici nic jiného, než stínování, nezbývá.
Pravda, je zde rozdíl mezi stíny.
Například stín buldozera je větší než stín současného šéfa největší opoziční partaje, který připomíná stín třtiny ve větru se klátící.
Nicméně, stále jsou to jen stíny.
I když, současná vládní sestava usilovně maká a dře ze všech sil na tom, aby dnešní stínoherce co nejrychleji vystřídala. Vše nasvědčuje tomu, že se jí to fakt podaří.
31. 10. 2011 | 14:42

RA napsal(a):

ale vážení, jedna kvizová otázečka, který sociálněekonomický odborník prohlásil, .........dluhy se přeci neplatí ? A najednou ví všecičko nejlépe....
31. 10. 2011 | 14:43

akné napsal(a):

Koplkop. Knihu jsem četl několikrát a mám ji i třikrát v češtině-mohu darovat,protože jste ji v originále možná špatně pochopil...A ta charakteristika Paroubka jsou jen prázdná slova bez obsahu.. Mám pocit,že jde o klasickou nenávist viz Steigerlwald,Komárek a další modří,dříve,rudí svazáci..Ale zřejmě Vaše koně mají bohatou minulost,kterou bych Vám obsažně popsal. Mějte se ve svém světě,jak chcete a reagovat již na Vás nebudu.P.S.Ale knihu Vám rád daruji.
31. 10. 2011 | 14:45

Sladký napsal(a):

RA- už asi sedmkrát jsem vás upozornoval, že zkreslujete a komolíte Paroubkův výrok.Ten zněl" dluhy se nesplácí, splácí se úroky." Už to konečně zaregistrujte a vymyslete si něco jiného.
31. 10. 2011 | 14:58

Kryštof napsal(a):

To SuP
Dovolím si Vás poněkud opraviti . Paroubek neopisoval od Jiráska "Proti všem" , nýbrž od Dostojevského "Idiot" .
Dlužno konstatovati , že nadmíru úspěšně .
31. 10. 2011 | 15:08

Pepa Řepa napsal(a):

No tak vidíte, kucí socanský, hřáli jste si na prsou pěknýho hada. Už jste ve stejným levelu jako vláda.
"Soc. dem. řečníci něco řeknou, vládní činitelé je polijí ještě většími škopíky špíny".
Dokonce si začínáte, říká mudrc od houpaček.

Od kdy to jde s ČSSD z kopce? No přece ode dne, kdy Duce odešel ke konkurenci.
Ale nezoufejte. Benito z RaJe Vás vyvede za doprovodu beag-beetu ke světlým zítřkům. Začal přetíráním kříže v poli narůžovo. Neotřelý nápad na řešení krize, to tady přece ještě nebylo.
Inu Jyří, to je sedící a někdy i chodící nádoba plná invence. Originální nápady sype z rukávu.

Ale co teď, Bédo? Volit rovnátka nebo velkorypadlo?
Těžká volba, řekl bych. Poraďte.
31. 10. 2011 | 15:10

RA napsal(a):

Sladký.......... no, a jaký je v tom rozdíl ? Dluhy se nesplácí, to přiznáváte i vy, že to Paroubek řekl, a o úrocích nic netvrdím. Jen jsou mi divné ty maličké problémy eurozóny, když se tedy dluhy neplatí, proč tedy vznikly, pro zábavu ????
31. 10. 2011 | 15:36

Kryštof napsal(a):

Na poutích mívali komedianti papouška , který byv přivázán cukršpagátem za nohu k bidýlku , aby samým blahem neuletěl , tahal po koruně obálky se štěstím .
K témuž účelu měli sociální demokraté Paroubka , který rovněž tahal štěstí za přísl. obnos z kapes daňových poplatníků . Anžto nebyl přivázán cukršpagátem za nohu ke korytu , tak ulétl k ČSNS vedené komunistou Vyvadilem , kde bude pokračovat opět v tahání štěstí za každou cenu , podle hesla :" Soudruzi , vy budete šťastní , i kdybyste měli plakat !". Přeji mnoho budovatelských úspěchů .
31. 10. 2011 | 15:37

RA napsal(a):

jaké, že názvy dával tenkrát Paroubek politickým přeběhlíkům z ČSSD ? To byly pěkné nechutnosti, a vidíte, rok se s rokem sešel, a z Paroubka je přeběhlík (ovšem konstruktivní), v jeho podání on zůstal na místě a celá ČSSD přeběhla ke komunistům.
31. 10. 2011 | 15:46

Sladký napsal(a):

RA,citujiu
"Jaký je v tom rozdíl?" Na takovou otázku netřeba odpovídat,je odpovědí sama o sobě.
31. 10. 2011 | 15:48

vico napsal(a):

S tím titulem nejlepšího ministra financí zemí východní Evropy a střední Asie to asi panáčkové opravdu přehnali...

Je to fakt průser s tím škrtáním a škrcením. Jeden nápad by tu byl - prohlásit nekompromisní statistická data za převlečené kryptokomunisty.

Jedno se však musí uznat. Nečas, Kalousek a robocop Drábek Pučmidrátu slibovali, že reformy BUDOU BOLET. A pak, že volební sliby neplní.Už bloger a známý "nervák" Sedláček adoroval současnou vládu jako administrátory bolesti.

Vše je tak, jak má být a jak bylo slibováno :

- Letos Pučmidrát do Řecka,jak Kalousek sliboval,
nejel, ale do autokempu u Žabince.

- Reformy bolí, i to bylo avizováno dopředu

- Dobře jsme se měli, i to Kalousek říkal.

- Dneska se bude, škrtit všude. Včera, dnes a zítra. Škrtit se, škrtit se, škrtit se.

- Země tato od bradavice bude osvobozena. I zde byl slib splněn o čemž svědčí i tohle blogerské volání autora z podpalubí :-)
31. 10. 2011 | 16:29

český maloměšťák napsal(a):

Kryštof napsal(a):
To SuP
Dovolím si Vás poněkud opraviti . Paroubek neopisoval od Jiráska "Proti všem" , nýbrž od Dostojevského "Idiot" .
Dlužno konstatovati , že nadmíru úspěšně .
31. 10. 2011 | 15:08
-------
Netušil jsem, že vás Dostojevskij osobně znal.
Požehnaný věk...závidím vám /technická - je co ?/.
31. 10. 2011 | 16:43

Vlkodav napsal(a):

Mentální dvojník? Slaďouši tobě už hrabe. A tykám ti schválně, vyká se jen někomu, kdo si to zaslouží, a to ty nejsi.

Měj se fajn a doufám, že ti Kalousek pěkně provětrá prkenycy!
31. 10. 2011 | 16:45

Admirál napsal(a):

Pane Paroubku, je hezké, že jste zhodnotil situaci. To co tu píšete je poměrně přesný popis reality. Jenže to si můžeme přečíst obblog.

Hezké by od Vás bylo popsat, co by podle Vás bylo řešení, co by jste dělali vy na místě vlády. Pak bude o čem.

Takhle to to na diskuzi moc není.
31. 10. 2011 | 16:55

RA napsal(a):

Admirál.....co by dělali ? To co vždy , zadlužovali (ovšem se zdůvodněním roztočení kol ekonomiky). Socani nikdy nic jiného nedělali, než upláceli primitivy na dluh a kradli.
31. 10. 2011 | 18:00

ledna napsal(a):

Zahoďte nesmyslné politické půtky,opravdu věříte,že máme politika je něco jiného než Váš vlastní zájem.
31. 10. 2011 | 18:29

Kryštof napsal(a):

Po volebním Pyrrhově vítězství ČSSD , s.Paroubek zhodnotil situaci : "Líný Škromach , neschopný Tvrdík ...". Do té doby mu to evidentně nevadilo .
Akorát o sobě samém jako morálním a profesním destrukčním elementu tento veleduch / zloduch / známý jako nikoliv Genius loci , ale jako "Sexymozek" / výrok jeho manželky - jakointelektuální překladatelské živnostnice , viz její hlody-blogy , nikoliv tedy výrok můj / skromně pomlčel .
Týmová práce má tu nespornou výhodu , že lze kdykoliv a cokoliv na kohokoliv svést . V tom s.Paroubek vynikal již v Obuvi Praha , kde před r.´89 též "ekonomicky" působil .
"My mladí , kteří jsme nezažili Únor (1948) , který je nám trvalou inspirací ...." text s.Paroubka z obskurního plátku "Socialistický směr" z let ostře normalizačních , kdy s.Paroubek velmi aktivně vynikal v Národní frontě v kolaborantské ČSS , a pro veřejnost působilo velmi komicky , když po XY sjezdu KSČ vykřikovali tito "socialisté" násl. slogan : "Závěry XY sjezdu KSČ splníme !" Jedná se tudíž o soudruha proletářsky zoceleného , který rozhodně nezradí důvěru strany / které vlastně ?/ a mírumilovného pracujícího lidu v jeho obětavém budování socialismu , při kterém bylo nezbytné řádně vyplňovat kádrové dotazníky a střežit šťastný spánek našich dětí . "Ekonom" Paroubek , ehm , tak jsme se zasmáli a teď zase k vážné práci , milé děti .
31. 10. 2011 | 18:31

antiovce napsal(a):

To Ra
Z makroekonomického hlediska není nutné, aby byl veřejný dluh někdy splacen, klíčová je jeho dlouhodobá udržitelnost na stabilní a nízké úrovni v relaci k HDP. Určitý dluh mají i země, které disponují značným majetkem, který investují prostřednictvím sovereign wealth funds. http://byznys.ihned.cz/c1-52332350-rozhovor-americka-rozpoctova-politika-je-neudrzitelna Že kolem toho nebyla taková hysterie jako když to řekl Paroubek?!
31. 10. 2011 | 18:51

gremiu napsal(a):

Paroubek vyhrál volby nad hegemonem ODS a Arnošt Lustig o něm sal jako o člověku velmi chytrém.Myslím si,že číst ho má smysl tedy.
Osobně vidím,že situace 3:3,kdy tři strany se staletou politickou praxí-ČSSD,KSČM a ČSL jsou v opozci a tři supernovy -ODS,VV a TOP09 ládnou,se musí prolomit v tom směru,aby z toho vzešel jeden postup pro nás všechny přijatelný,který nahradí zmatky a existenční oportunismuspolitiků.Abychom se na volby těšili a ne naopak.Pomůže nová strana nebo dojde k výměně stráží nebo dialog vlády s opozcí přejde v konstruktivnípostup obou? Ne v každé zemi to je možné-viz Libye,Řecko.Dnespíše Bohumil Sobotka u článku Petra Holuba,že situace vnitřního trhu je zlá.Nabídka a popávka v nerovnováze.To ukazuje,že krize trvá,
31. 10. 2011 | 18:52

reCAPTCHA napsal(a):

Heleďte se, narodní socialisto Paroubku,

co kdybyste začal řešit Šluknov a odjel dlouhodobě přednášet své vize občanům bez vzdělání. V důsledku to vyjde nastejno jako tento blog a třeba vás konečně vezmou mezi sebe. Dají vám kudlu i budku, třeba i mačetu. Jste pořád tak sám a proti všem jako oni, je vás tu škoda. Zkuste to tam, co je stále živo, podvodník Kohout je už za katrem a a je zapotřebí nějaká neokoukaná tvář. Preference jsou preference s tím nic nenaděláte. Petra by tam mohla děla baronku nebo možná Lady in Black.

No Jirko, naskoč na buldozer a vytáhni do předvolebního boje - volební trumf naučit cikány evropským normám chování. Nestojí to za to? Nebo zkusíš raději zase hru Mlýnec, no vlastně jestli by to nakonec nebylo vlastně lepší...
31. 10. 2011 | 18:52

antiovce napsal(a):

To Kryštof
možná by bylo lepší napsat sem fakta, jaké škody způsobil Paroubek co by premier ať to můžeme porovnat se škodami způsobenými ostatními premiery.
31. 10. 2011 | 18:57

ujo napsal(a):

pro RA:
jste trochu mimo, dluhy (jak zmínil JP) se ne vždy platí - viz aktuální Řecko ( škrtla zatím jenom půlka dluhů)

Krok JP se vstupem do nár. soc. je pochybený ze všech hledisek, taktického, morálního i osobního
31. 10. 2011 | 19:15

ghándí napsal(a):

soudruhovi paroubkovi tam chybí poslední odstavec, ve kterém by čtenářům vysvětlil, kde na ty platy ve státní správě vezme peníze. ale tím se socbolševici nikdy netrápili, dokud je kde si pujčit, tak zdroje jsou.
31. 10. 2011 | 19:50

ali napsal(a):

antiovce
zadlužení za tři roky stouplo celkem o 5 miliard, díky vládnutí socanských hejtmanů v regionech..nejvíc je zadlužen region Středočeský a hádejte, kdo tam je?
Karlovarský kraj: Josef Novotný - koalice socani a bolševici-stav na konci roku 2008:úspory 366, dluhy:97..stav k říjnu 2011:úspory 360, dluhy 751 - vše samozřejmě v milionech
Středočeský: Davídek Rathovic - menšinová vláda s podporou bolševika-stav na konci roku 2008 úspory Davídek neuvedl ale dluhy jo, ty byly 620..stav k říjnu 2011: úspory 0 (slovy nula), dluhy 3 116 milionů!!!!!!!!!
Plzeňský kraj: Milan Chovanec - socan s podporou bolševika. Stav 2008 úspory 820, dluhy 0, stav k říjnu 2011:úspory 0 a dluhy 0 :o)
Jihočeský: Jiří Zimola, koalice socan a odeesáci, stav 2008 úspory taky neuvedl, dluhy 625, stav k říjnu 2011:úspory 84, dluhy 323
Jihomoravský: Michal Hašek - koalice socan a křesťani, stav 2008: úspory 0, dluhy 1 140 milionů, stav k říjnu 2011: úspory neuvedli, dluhy 1 421 milonů
Zlínský: ST. Mišák - koalice socan, odeesák, křesťan, úspory taky neuvedeny, dluhy 936, říjen 2011 úspory opět neuvedli, dluhy 1 478 milionů
Vysočina: Jiří Běhounek - socan a bolševik, 2008: úspory 1 900 milionů, dluhy 488, říjen 2011 úspory asi 600, dluhy 540
Olomoucký kraj: Martin Tesařík - socan, odeesák, křesťan, 2008: úspory 670, dluhy 1 416 milionů, říjen 2011: úspory opět neuvedeny, dluhy 2 700 milonů
Moravskoslezský: Jar. Palas koalice socan - bolševik, 2008: úspory 2 462 milionů, dluhy 1 100, říjen 2011: úspory 104, dluhy 1 238 milionů
Pardubický: Radko Martínek - koalice socan, SNK-ED a Koalice pro Pardubický kraj, stav v 2008: úspory prý stovky milonů, dluhy 2 700 milonů, říjen 2011: úspory v prdeli, dluhy 2 169 milionů
Královéhradecký kraj: Lubomír Franc, koalice socan, KDU, SNK, stav 2008: úspory 500 melounů, dluhy 745, říjen 2011: úspory neuvedli, dluhy 1 150 melonů
Liberecký kraj: St. Eichler, socan vládne s podporou SOS, stav 2008: úspory 400, dluhy 723, říjen 2011: úspory taky v řiti, dluhy 750
Ústecký kraj: Jana Vaňhová, vládne socan s podporou odeesáka, stav 2008: úspory 393 melonů, dluhy 420, říjen 2011: úspory prý v řádu stovek milionů, dluhy 785...

Takže sečteno podtrženo, nemilý socani, rozfrali jste co mohli..to, že je u vlády pravice je dobře, aspoň máte na koho nadávat, ale že zbytek je vaše práce nezapřete..jděte socani a bolševici už někam..jste banda zlodějů větší, než kdy kdo tady byl..

http://zpravy.ihned.cz/politika/c1-53443050-inventura-nejvic-se-zadluzil-rathuv-kraj-kdo-z-hejtmanu-cssd-uz-bali-kufry
31. 10. 2011 | 19:56

Tomik napsal(a):

STRUCNA ANALYZA SITUACE:

Jiri Paroubek - jak vsichni dobre vime, neni ani prilis obliben, ani prilis

duveryhodny, nema charisma ani respekt, kaze vodu a pije vino, lze casteji

nez je dobrym zvykem. Jeho politicke i ekonomicke tahy jsou zahaleny

nepropustnou mhou, nema skoro zadnou kladnou vlastnost a pes by si od

nej kurku nevzal - ale presto vsechno - je to proti ostatnim politikum :

SVATEJ CLOVEK !!! podotykam SVATEJ CLOVEK !!!
31. 10. 2011 | 20:06

Petr B. napsal(a):

Všechno nebo skoro všechno, co jste pane Paroubku napsal, je pravda. Nicméně svým vystoupením z ČSSD pravici posilujete stejně jako to udělal už dříve Miloš Zeman. Pokud pravice (ODS,TOP,VV,SZ,KDU-ČSL) získají v příštích volbách 100 či více mandátů, bude to i proto, že vy dva se Zemanem vezmete sociální demokracii rozhodující hlasy. Těžko se dostanete nad 5 procent. Objektivně je také třeba napsat, že B. Sobotka v současné chvíli dělá maximum a že vy byste jako předseda ČSSD v této situaci (82:118 resp. 115) neudělal více, spíše naopak.
31. 10. 2011 | 20:17

Kryštof napsal(a):

To "antiovce"
Vy chcete "porovnávat" , který z těch bolševiků způsobil větší škody ? Váš smysl pro humor je skutečně neotřelý .
Předpokládám , že si sám dovedete vyhodnotit veřejně přístupné informace spolu se souvisejícími ekonomickými faktory a to bez zdejšího infantilního dělení "modrý , oranžový , rudý , apod."
Obdobně odmítali důstojníci pít mléko , protože se jim zdálo být málo zelené . Můj text byl mnou zveřejněn i vzhledem k vyjádření s.Paroubka - viz text - o bezzásadovosti v ČSSD , od tohoto konjunkturálního společenského parazita za každého režimu zde v období posl. cca 40 let to opravdu sedí . Primitivům volícím za barvičky to snad ani nevadí , svéprávným bělochům ano .
Mj , tak v oné NF / Národní frontě / uvědoměle vynikal i soudruh bratr Kalousek , ten zase za kolaborantské lidovce , dědice ožralého pátera Plojhara , komunistického oblíbence . Český folklór již od starého Rakouska , být podlézavý vždy a všude , dobře ti bude .
31. 10. 2011 | 20:23

Někdojen napsal(a):

Jako první ukáplo něco sladkýho. No to si fandíme.
31. 10. 2011 | 20:34

antiovce napsal(a):

To ali
cože? stouplo jen o 5 miliard??? víš ty o kolik stouplo zadlužení státu když to vzal do ruky chemik Kalousek a začal dělat pokusy?! Jsi směšný
31. 10. 2011 | 20:56

antiovce napsal(a):

To Kryštof
cituji: Akorát o sobě samém jako morálním a profesním destrukčním elementu tento veleduch / zloduch / známý jako nikoliv Genius loci , ale jako "Sexymozek" - co ten, podle tebe zloduch, provedl horšího než Klaus, Zeman, Tošovský, Špidla, Gros, Topolánek, Nečas?
31. 10. 2011 | 21:04

Tomik napsal(a):

Chcete "porovnávat" , který z těch bolševiků způsobil větší škody ?

to myslim ze je kazdemu naprosto jasny: modry ptaci
31. 10. 2011 | 21:05

ali napsal(a):

antiovce
ne směšný, ale směšná, když už...ovšem nepřipadá mi nic směšnýho na tom, co rozkradli a rozfrcali socani i s chemikem...tobě jo? V tom případě jsi k pláči...

p.s. ale pořád říkám, že ještě si ani ty, ani lidi kolem neuvědomujete, že obhajování jedné zlodějny druhou je hnus...dokud budem toto dělat, tak nikam nedojdeme...takže se hádejte dál, kdo je větší zloděj, oni si jen vymění místa a pojedou dál...a to je opravdu k pláči...
31. 10. 2011 | 21:42

vasja napsal(a):

Tomik napsal(a)

SVATEJ CLOVEK !!! podotykam SVATEJ CLOVEK !!!
-------------------------
Ženatej a svatej a ještě navrch souložit překladatelku?
Ste ňák mimo, pane Tomik.
31. 10. 2011 | 22:36

Minorita napsal(a):

Jeden si díky nechutnému křiku pravicových ideologů připadá jako při čtení petic tu za popravu toho či onoho, znovu rezonuje Urválkova dikce a slovník, ukřičená ideologická stádní demagogie pro masy, patrná třídní nenávist, opovržení, arogance atd. -> prostě vše, co k dnešní tzv. české pravici jaksi bytostně patří, celý léta pěstovaný arzenál, jenž si nejen běžné členstvo přineslo ze svých bývalých funkcí, své minulosti osobní i profesní, včetně potřeby silného ideového a světonázorového vůdce, alias výrobce úderných hesel a "myšlenek".
Paradoxně se nejen místní skalní příznivci pravice velice podobají těm zmiňovaným Plojharům více než náhodně, víc než jim je příjemné :-) .
Apropo, historický "třídní a politický profil", jímž tady někteří vehementně šermují, by nejdříve měli zkusit na své oblíbené melody boys - ovšem opatrně a použít něco proti šoku, molodci. Na druhou stranu, placeným rektálním alpinistům je to fuč - apanáž berou za jiné věci a skalní zapřou i nos mezi očima, že...
Nejde o to, co Paroubek napsal -> jde o to, že to sepsal právě Paroubek, vpravdě vděčný terč pro kohokoliv a cokoliv. Že by se v jeho případě jednalo o nějakého extra klaďase, to zrovna asi ne, nicméně při sledování dnešních kormidelníků a alespoň troše paměti od roku 90, rozhodně nejde o ďábla v lidské podobě...
31. 10. 2011 | 22:48

Jirka napsal(a):

Nevěřím že Nečas je mafián. Jenom chudáček neví co činí. Nejde jenom o rozvrat policie ale i nesmyselné reformy, jedná se přitom pouze o pražskou centralizaci, úřadů práce, sociálky, celníků, berňáků, no prostě všech orgánů "státní moci". Někomu se to takto hodí, stovky miliónů vyhozených a nereálně vyčíslené úspory. Ano, vše toto nahrává zločincům kteří si do státního rozpočtu sahají pro miliardy. Smutný to pohled na "protikorupční" vládu.
31. 10. 2011 | 23:03

Jirka napsal(a):

Politik, který podepíše memorandum aniž by k tomu měl mandát od voličů, musí nést trestní odpovědnost. jinak máme po demokracii.
31. 10. 2011 | 23:07

Kryštof napsal(a):

To "antiovce"
Že bychom si spolu tykali , mi není známo , soudruhu .
Nějak o to jako buržoasní živel nestojím a povídat si o čem spolu taky nemáme co .
"Já né , to vóóón ..." Takové typicky česky "vlastenecké".
Evidentně při restringované duševní kapacitě nechápete co jsem napsal o "zdejším infantilním dělení na ....atd."
31. 10. 2011 | 23:12

Tomik napsal(a):

Ano to je on Vasko,

Ženatej a svatej a ještě navrch linquinista.

ZDAR!
31. 10. 2011 | 23:27

antiovce napsal(a):

To Kryštof
já k vám nepatřím takže oslovení soudruhu si nech pro své kamarády ze strany. Zatím si mne nepřesvědčil o své vyšší intelektuální úrovni abych ti mohl vykat. Kromě plivání na Paroubka stále žádné srovnání našich polistopadových premiérů. Typické pro pravicové fanatiky masírované našimi "objektivními" médii.
01. 11. 2011 | 07:34

antiovce napsal(a):

To ali
nejde o hádání kdo toho ukradl víc a obhajování nějaké zlodějny, ale o to aby lidem konečně došlo kdo tady s těch dvou největších stran škodí víc. Protože tam kde dnes jsme, jsme proto, že lidi v domění že volí menší zlo volí pseudopravicovou ODS a opak je pravdou. Pokud nepojmenujeme věci pravými jmény a nepřiznáme si, že jsme někde udělali ve svém rozhodování chybu, tak se nic nezmění.
01. 11. 2011 | 07:45

ali napsal(a):

antiovce
kdo škodí víc?!!!! Proboha!!!!! Škodit je pořád škodit. Není větší či menší škoda, je jen a jen škoda...a je fuk, jestli jí činí pingl nebo chemik...chápete? Socan navrch ještě rozdává těm, jenž si to nezaslouží. Věci pravými jmény nenazýváte, jen chcete hloupé porovnání, kdo je větší zloděj. Ó jak naivní. Vy si myslíte, že si politici nejdou na ruku? Že celý to divadlo špinavých kydů jeden na druhého je opravdu za správnou věc? Prdlajs. Jen divadlo pro lidi a vy jim zobete z ruky jak hlupák. Paroubek nebo Sobotka, Kalousek nebo Grebeníček, všechno jedno..
01. 11. 2011 | 08:23

dalimír napsal(a):

Vážená paní Aliamálko vypadá to tak že máte ve všem pravdu ! Vy jediná zde dokážete člověku otevřit oči ! Vůbec nemohu pochopit kdo tenkrát v coc dem doporučil toto mladého soplivce Grosse do vrcholové politiky ! Oni si ti tupouni ve vedení ČSSD ani neuvědomyli jak takový samolibý chlapeček může tu stranu do budoucna poškodit ! Hyn se ukázal ,chlapeček s andělskou tváří !!! Hezký den Dl.
01. 11. 2011 | 08:45

Sladký napsal(a):

Ali-pokud je všechno jedno, volte všichni ČSSD, výjde to přece nastejno.A zatím to bez výjimky byly pravicové vlády, které končily krachem.
01. 11. 2011 | 08:51

Sladký napsal(a):

Ali- ptát se kdo škodí více je nesmyslné? Takže je jedno, jestli vám někdo rozbije kamenem okno, nebo je vytluče všechny,pomaluje omítku a zdevastuje zahradu?
Jestli Vám někdo ukradne boty před vchodem do bytu nebo auto? Podivná logika.
01. 11. 2011 | 08:56

Sladký napsal(a):

Ali, cituji Není větší či menší škoda,je jen škoda." To je totéž, jakobyste napsala- není větší jed, je jen jed.Mám pro vás návrh.Otestujte tuto svou hypotézu tím, že si uvaříte houbový guláš ze tří hřibů satanů a ze tří muchomůrek hlízovitých.
01. 11. 2011 | 09:06

buldatra napsal(a):

Tak, kdo škodí, zhruba víme.
Někdo škodí více, někdo méně, někdo jen úplně maličko a když se to sečte, je to škody hromada.
Jsou to škůdci neodvolatelní a tak nějak věční.
No, vzhledem k nabídce a možností výběru, příště ty větší i menší škůdce stejně opět zvolíme.

Zamysleme se spíš nad tím, kdo neškodí a dokonce buďme odvážní a pokusme se najít někoho, kdo nám přináší dobro, hodnoty a snaží se pracovat ve prospěch nečesané nemyté veřejnosti.
Chce to hluboce, ale opravdu hluboce se zamyslet.
01. 11. 2011 | 10:36

gaia napsal(a):

buldatra

tak hoďte do placu výsledek toho hlubokého zamyšlení.
Jinak i kdo škodí málo je nebezpečný, platí stokrát nic umořilo osla.
01. 11. 2011 | 10:41

antiovce napsal(a):

To ali
přemýšlíte vůbec nad tím co píšete?! Socan rozdává těm co si to nazaslouží? Dejte sem odkaz na zákon, který to umožňuje. Co je hloupého na porovnání kdo je větší zloděj? Náš trestní zákon rozlišuje délku trestu podle způsobené škody. To je hloupé? Jen bych rád podotknul, že to na co dnes většina lidí nadává se nestalo ze dne na den, to mělo postupný vývoj. Někomu to došlo už po prvním fiasku pravicové vlády, že je asi něco špatně, někomu to nedošlo ještě dnes. Já narozdíl od vás nejsem postižen ideologií, že levice=zlo, pravice=dobro, a až tady bude politická strana, která bude pravicová nejen podle názvu, bude hájit zájmy 90% lidí a nebude škodit státu, tak ji budu volit nadosmrti.
01. 11. 2011 | 11:44

buldatra napsal(a):

Paní Gaio,

Při své jednoduchosti spíše spoléhám na lidi s větším přehledem a jak tak čtu diskuze už nějaký ten pátek, tak takových hlav otevřených, schopných ventilovat produkty svého hlubokého myšlení, jsou tu mraky.

Fakt je ten, že každý z nás má v sobě něco dobrého a něco špatného. Myslím si, že když jeden chce sloužit ve prospěch celku a tomu celku to slíbí a ten celek ho za to platí, tak by měl dát průchod tomu dobrému, co v něm dříme a to špatné odložit. Ale zdá se, že se děje opak. Na tom není nic tajného, každý to vidí a žije v tom dnes a denně.

Pomohla by výchova damoklova. Odvolatelnost a trestní odpovědnost, což je opak dnešního stavu neodvolatelnosti a imunity. Pak by každý takto sloužící dbal své dobré pověsti a bezúhonnosti, protože damoklův meč má svou váhu.

Ale to bychom se k nelibosti některých dostali k mému oblíbenému tématu univerzální výchovy přímou demokracií, kterou tady sice ještě nikdo nezažil, ale někteří už předem ví, že je špatná.
01. 11. 2011 | 13:15

Tomik napsal(a):

Jako vzdy Buldatro,

jste se projevil jakymsi mentalnim pinnaculem mistnich debat. Jedinne

nebezpeci ktere Vam zde hrozi je to, ze kolega Paroubek ci Stejskal jednoho

dne pochopi o kolik hlav je zde duchovne prevysujete v kohoutku - vyjmou

Vas z diskusni zasuvky a nechaji mrskat se na suchu.

Do te doby prosim piste - dokud Vam inkoust tece!

ZDAR !
01. 11. 2011 | 14:25

Tomik napsal(a):

Minuly tyden,

jsem si po treti precetl " Animal farm". Poprve v roce 1990 pote v roce 2000 a

ted a musim rici ze se Jiri strefil uplne ve vsem. Porad mi tam nejak nesedela

scenka se starym konem, ale pote co Kalousek odhalil svoji duchodovou

reformu a fondy, tak to konecne vsechno cvaklo dohromady. Takze ted uz

vsichni chodi po dvou a ani kvuli tomu nemuseli premalovavat napisy na

stare stodole, jako ti veprici.

ZDAR !
01. 11. 2011 | 14:41

ali napsal(a):

antiovce
proč nazýváte pravici pseudopravicí? Zamyslete se..není na to těžká odpověď, která vám zároveň dá i odpovědi na všechny otázky..
Ideologií tedy postižená nejsem..zaplať pán Bůh.. ;o)

Dalimír..dík, to o vás potěší :o)
01. 11. 2011 | 15:42

Tomik napsal(a):

protoze to jsou vsechno sami byvali komanci a jejich familie aliku
01. 11. 2011 | 15:56

Tomik napsal(a):

Karel Kryl 1992:

jako to bylo ve Francouzské revoluci. V císařství se udělá nová šlechta, stará šlechta se z části postíná nebo odstraní, aby se znovu renovoval rod této šlechty a sešvagřil se s císařskou šlechtou. Vždycky tomu tak bylo a nastává to i v této zemi. To je můj názor. To znamená: nebudou tady žádné staré struktury, jsou tady dneska už staronové struktury a nedomnívám se, že komunistická strana je nebezpečná. Právě staronové bolševické struktury - bolševickokapitalistické - se bojí komunistické strany. Dneska - jak to zní směšně - aby jim náhodou ty nakradené prachy nesebrala.

ZDAR!
01. 11. 2011 | 16:15

joker napsal(a):

Tomiku LOL,
ZDAR! Vy jste fakt dobrej. Nejlepsi parodie na komunisty co jsem tu zatim cetl. Komuniste nic neukradli a nikoho nepopravili, LMFAO ! Dobre Tomiku.
01. 11. 2011 | 16:41

Tomik napsal(a):

spatne a zase spatne jokere:

komuniste

1) kradli

po 48 - dost (znarodneni a normalizace)

po 90 - jeste vic (kruponofka)
2) popravovali

po 48 - dost (pankrac)

po 90 - taky dost (orlik a pod.)
ZDAR !
01. 11. 2011 | 16:54

ali napsal(a):

Tomiku
bingo :o))
01. 11. 2011 | 17:40

antiovce napsal(a):

To ali
na to je snadná odpověď - protože ve skutečnosti to není pravicová strana, nad tím se nemusím zamýšlet:-) Máte pravdu, dalo mi to odpovědi na všechny otázky, hlavně na otázku proč když nám vládne ODS znamená to vždy zhoršení všech ekonomických ukazatelů.
01. 11. 2011 | 18:21

Tomik napsal(a):

Z dnesniho tisku:

"Šla jsem pak za prezidentem Bushem který seděl vedle Číňanů, a řekla jsem mu: 'Myši jsou nohama dolů.' Prezident odvětil, že to je dobře.
01. 11. 2011 | 19:24

Tomik napsal(a):

proc kdyz vladne ODS tak se vsechno zblazni:

predstav si vesnicku kde je na navsi studna ze ktere si vsichni berou vodu.

Pak si tam nejaci prislusnici pritahnou pumpu a vsechnu vodu si pumpuji do

bazenu a ostatni maji po ptacich. Typickym prikladem je Lotto, ktere vsude na

svete preteka penezi - takze tahne skolstvi, charity umeni etc. Pouze v kotline

zkrachuje protoze ho dojej hbiteji nez tam staci tect penize, Stejne jako

PROMODRO, neletajici letadla CASA, potapejici se Pandoury, Gripeni, tunel

Blanka, povodnove fondy, zlata rezerva, duchody a vsechno ostatni na cem

oko spocine.

ZDAR !!!
01. 11. 2011 | 19:39

ali napsal(a):

Tomíku
zblázní se to proto, že socani v lidech tohle všechno vyvolávají..prostá odpověď..vždyť se podívejte na blogy, píše sem samej socan. A co píše? Pehe, Sobotka, Rath..vždyť to jsou samé negace a katastrofické scénáře, nenávistné články. Všechno je špatně, všichni jsou blbí, jen oni jsou ti vyvolení. Dnešní noc v PS je ukázkou, co dokážou. Nejde jim o vás ani o mě ani o nikoho. Žijí svůj svět, ve kterém jsou velkohubá hesla a sliby, které nikdy nesplní. Nesplní je nikdo, ale socan bude ukazovat na druhé, jen aby zaretušoval svoje chyby..
Tak se probuďte. Nejsem příznivec odeesáků ani topky, natož zelených nebo křesťanů. Moje strana nezískala tolik hlasů, aby se dostala do vlády. Ale věřit socanovi a komunistovi je opravdu naivní a nezodpovědné a volit je, je výsměch všem lidem, kteří trpěli za bolševika..a těch lidí je hodně..už jenom z podstaty je slušný a normální člověk volit nemůže. Výmluva, že jsou dnes jiní, je alibistismus tvrdého ražení..hezký den
02. 11. 2011 | 07:21

ali napsal(a):

Tomiku
a tou pumpou pumpovali všichni ruku v ruce..úplně všichni jsou do tý vody namočení..nejvíc Standík Grossů. Vysvětlení, že to socan mete pod koberec je jeditě to, že jsou v tom namočení všichni. Paroubek a pozemky jeho exmanželky je to samé. Sobotkovy bytečky nejsou o nic lepší..a tak můžete ject přes socana, odeesáka, bolševika, véčkaře až k poslednímu poslanci..takže nádávejte, když už musíte, na všechny strany. Když se ale rozhlédnu kolem, nevidím bídu, pořád se máme jak čuníci v žitě..
02. 11. 2011 | 07:30

Šrek napsal(a):

Cituji JP:"Meziroční pokles mezd ve veřejné správě, u veřejných zaměstnanců, o 15 – 18 %, je fatálním demoralizačním prvkem. Ale to ještě nestačí, v příštím roce se již mluví o dalším poklesu mezd."
Zcela správný směr, s tím lze jenom souhlasit. Asi jste neviděl zprávu MV, které odpovídá na otázku jaká je státní správa (spíše "nespráva"). Opět cituji (tentokrát komisi MV):"České úřady jsou zakonzervované v minulosti, příliš byrokratické, netransparentní, zpolitizované a často ani nevědí, co mají vlastně dělat a proč. Nebo jestli už stejné věci nedělá úřad jiný."
Toliko zpráva o "správě-státní". Tady je vidět, že státní úředník je i zadarmo drahý. Takže o čem nás chcete přesvědčovat? Budete zase jen oblbovat lidi sliby dalšího rozhazování. Ať žije další "české Řecko". I S takovými nereálnými rozhazovačnými kecy máte bohužel velkou šanci vyhrát velmi přesvědčivě volby, protože ta větší část národa, která si nasekala dluhy (jako vy republice), je honěna exekutory a nemíní se ani přesto uskrovnit, vám bude naslouchat a velebit vás. Kromě toho si půjčíte, zaplatíte si ještě pro sichr nějaký cigány a máte to v kapse.
05. 11. 2011 | 14:02

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Baar Vladimír · Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoníček Radek · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Bernard Josef · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra E Elfmark František F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hájek Jan · Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Heroldová Martina · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kocián Antonín · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Máchalová Jana · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mittner Jiří · Moore Markéta · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Nerušil Josef · Niedermayer Luděk · Nosková Věra · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít · Nožička Josef O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Oujezdská Marie · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Petříčková Iva · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Sirový Michal · Skalíková Lucie · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Smoljak David · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šípová Adéla · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štětka Václav · Štrobl Daniel T Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Těšínská Tereza · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vančurová Martina · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy