ODS z nás dělá hlupáky! Zpráva BIS – Kubice č.2?

26. 09. 2008 | 14:23
Přečteno 10658 krát
S blížícími se krajskými a senátními volbami, které nevypadají pro ODS dobře, se na scéně objevuje zpráva BIS, která má svoji veřejnou a utajovanou část. Ačkoliv je tato zpráva vládním činitelům v čele s premiérem Mirkem Topolánkem a ministrem vnitra Ivanem Langrem známa již několik měsíců, jejich aktuální výroky tento fakt účelově zastírají a politici ODS se tváří, jako kdyby jim tyto skutečnosti nebyly známy.

Navíc je veřejná část zprávy BIS publikována až nyní, v době vrcholících skandálů politiků vládní koalice.

Jsme tak opět svědky situace, která nápadně připomíná události, které předcházely parlamentním volbám v roce 2006.
Výroky vládních představitelů, především ministra vnitra Ivana Langera a Jana Vidíma, nápadně připomínají situaci, která předcházela alotriu v podobě zveřejnění tzv. Kubiceho zprávy.

Připomínám veřejnosti a především médiím, že celé události tehdy také předcházely mediální spekulace, kterých se svými vyjádřeními a následnými prokázanými úniky částí utajované zprávy dopouštěli politici ODS v čele s Mirkem Topolánkem, Ivanem Langrem a Janem Vidímem. Přestože se následně opakovaně prokázalo, že tzv. Kubiceho zpráva byla nepravdivá a výroky politiků ODS byly manipulativní, svůj cíl, umělé poškození ČSSD krátce před volbami, splnila. A to navzdory tomu, že jak Ivan Langer, tak Jan Vidím byli následně opakovaně usvědčeni ze lži a z podílu na únicích informací z utajovaného dokumentu.

Stejně jako před volbami v roce 2006 k tzv. Kubiceho zprávě i nyní předseda bezpečnostního výboru Poslanecké sněmovny Jan Vidím svolává jednání výboru ke zprávě BIS a žádá jeho částečné zpřístupnění veřejnosti. Můžeme tak s jistotou očekávat, že do médií v nejbližších dnech budou unikat účelově vybrané pasáže z této zprávy, které budou ať již přímo či nepřímo sledovat jediný cíl: manipulovat nepravdami a účelovými interpretacemi částečných informací veřejnost a tím poškodit ČSSD před volbami a pomoci ODS zakrýt její vlastní skandály a problémy.

Vyzýváme proto média a veřejnost, aby pozorně sledovaly chování politiků ODS, vzpomněly si na jejich smutnou roli při zneužití policejní složky před volbami v roce 2006 a nenechaly ze sebe opět udělat hlupáky.

ČSSD se zprávy BIS neobává. Naopak, jsme přesvědčeni, že s ohledem na angažmá některých bývalých exponentů komunistického režimu a lidí, kteří mají blízko některým složkám ve zprávě zmíněných na straně současné vládní koalice, je zpráva důvodem k zamyšlení především vládních politiků. Čeho se však obáváme, je opětovné účelové zneužití bezpečnostních složek a jejich poznatků ve volební kampani. Proto vzkazujeme ODS: pokud neumíte čestně prohrát, odejděte z veřejného života!


ČSSD vždy vedla a bude vést volební kampaň férově. Vyzýváme proto ODS, aby zanechala těchto faulů, které snižují jak důvěru občanů v politiku, tak především jsou hazardem s již tak rozloženou důvěrou v bezpečnostní složky státu.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

VDC napsal(a):

Pane inženýre, podle mého názoru jste hloupý.
26. 09. 2008 | 14:33

ego napsal(a):

Paroubku, hřebíček na hlavičku, jak dlouho tu "zprávu" nechali vykvasit, aby jí pan Vidím s Langrem mohli vytáhnout před volbami. Pouze tam chybí jména agentů ruských služeb, věděl byl o několika, kteří by se hodili.
26. 09. 2008 | 14:39

Andrew napsal(a):

Jak může dojít k "úniku" ze zprávy, která je zveřejněná na internetu?
26. 09. 2008 | 14:39

Joska napsal(a):

Ano Paroubku, souhlasím. Ale ono to uráží i nás, odpůrce US základny na našem území, protože z nás lživě dělají ovce manipulované Moskvou. Přitom takové zprávě paradoxně tleskají a patrně i iniciují takové denunciační kampaně ti, kteří už v Chartě 77 blahé paměti obviňovali komunisty tím, že "přítomnost cizích vojáků na našem území v mírové době je nenormální". Ale co čekat od zlodějů, tunelářů, lhářů a špiclů, že ?
26. 09. 2008 | 14:40

Čochtan napsal(a):

Z vás pane Paroubku ODS určitě hlupáka nedělá.
Zbytečná práce by to byla.
26. 09. 2008 | 14:40

neo napsal(a):

ODS z vás nic dělat nemusí:)

pa Jiří.
btw: A Firenze c'é la tua statua
http://www.komik.cz/obrazky...
26. 09. 2008 | 14:41

Čochtan napsal(a):

Josko, už jsi se podíval které organizace jsou ve spolku "Ne základnám" ?
Svaz palestinských studentů v Praze a podobné hnusy ?
26. 09. 2008 | 14:43

jarpor napsal(a):

Pane předsedo,

mohu se skromě zeptat, proč jste tu BIS za dobu vaší vlády nezrušili ?

Vždyť panu Bublanovi je zpráva "směšná", to se prý psalo vždy ... podle Vás je "manipulovatelná" (tak jsem si vyložil Váš blog), tak proč ty zpravodajce živíme ?
Neměl byste pro ně nějakou práci ?
Nejlépe, že by, ať je vláda jakákoliv, že by podléhali přímo Vám. Vy už si je pohlídáte, aby nepsali směšně ...

Nechcete o tom něco napsat ?

Hezké odpoledne.
26. 09. 2008 | 14:44

StandaT napsal(a):

Obvinění na ODS neřeším, na folklor jsem nikdy nebyl. Ale obvinění na BIS jsou závažná. Ale počkám si. Někdo, kdo už bezevší pochybnosti ukázal, že národní bezpečnost je mu u zadele, není pro mě důvěryhodný.
26. 09. 2008 | 14:44

Aleš Jakeš napsal(a):

Příliš tomu nerozumím. Podle pana Paroubka má zveřejnění zprávy BIS poškodit ČSSD a následně říká, že ČSSD se zprávy neobává a na závěr varuje před zneužitím bezpečnostních služeb? Jednoznačnou obranou by přece mělo být zveřejnění a následné vyhodnocení zprávy, které údajně chce poslanec Vidím. Ale prý to je taky jen politická hra...Pak má mít člověk motivaci jít k volbám.
26. 09. 2008 | 14:46

karel napsal(a):

Pane Paroubku, nepochybně větříte správně. Většina lidí v mém okolí ( jsem VŠ středního věku, manažer v zahraniční firmě)je naprosto znechucena vládou ODS a myslím, že plně chápou, jak vláda ODS škodí většině lidí této země. Modré mafii logicky nezbývá nic jiného než se snažit vyhrát volby doslova kriminálním zneužíváním policie a BIS a následně vykonstruovanými manipulacemi ve spřízněných médiích ( což jsou všechny podstatné), tím možná osloví jednodušší nemyslící část populace a o to jde, bezmozků navázaných na jednoduché manipulativní zprávy a reklamy z televize je u nás dost . Rád bych volil ČSSD, ale v krajských volbách to rozhodně neudělám, stejně jako kupa lidí co znám a nemají v úmyslu volit modrou mafii ( jinak stranu bývalých veksláků, zelinářů, dětí stbáků,tunelářů a všehoschopných kariéristů).Jsem z Liberce a všichni zde velmi dobře vidíme, že funkcionáři čssd ovládající čssd v kraji LB jsou dlouhodobě ubohými podržtašky místní odesácké mafie, která je filiálkou na liberecku vše ovládající mafiánské stavební firmy Syner. Například když se po posledních komunálních volbách v Liberci všichni slušní lidé radovali, že čssd,zelení a SOS mají většinu zastupitelů a konečně vymetou tunelářskou odesácko-syneráckou mafii z radnice, místní Synerem zkorumpovaní představitelé čssd podrželi u moci oslabenou ODS a umožnili ji dále tunelovat v zájmu Syneru předlužený Liberec. Právě proto, že ji mi nejbližší program čssd, nechci volit ods vhozením volebního lístku čssd, můj hlas by byl následně použit ve prospěch ODS-Syneru. Uvidíte, že výsledky čssd na liberecku budou opět hluboko pod celostátním průměrem, a je to jen o lidech ve vedení čssd na liberecku, které žádný nepodporovatel modré mafie nemůže volit. Vám osobně přeji hodně úspěchu a co nejlepší výsledky v příštích parlamentních volbách.
26. 09. 2008 | 14:58

Blue Jay napsal(a):

Presumce viny?

Odstoupi Paroubek nez se vysetri podezreni z jeho vazby na Ceske mafianske podsveti? Jenom rhetoricka otazka. Kdyz se podivate na predni Ceske politiky, kdo Vam pripada jako nejakej Sicilskej kmotr? A ktera strana si v den podepsani smlouvy mezi USA a CR pozvala do jejich sidla Ruskeho generala? Paroubek o tom pochopitelne nic nevedel Stejne jako se dozvedel o jednani CSSD o radaru jen 14 dni pred volbami 2006. Tomu opravdu nekdo veri? Si Roko mysli ze Cesi jsou tak primitivni? Ale mozna volici CSSD uveri i ze Topolanek sezral Karkulku. Pokud toho vlka rozpare Dr. Rath a udela autopssi, jiste tam nejakou Karkulku naleznou.
26. 09. 2008 | 15:02

Honza Český napsal(a):

V poslanecké sněmovně se dne 23.9. hlasovalo o referendu k radaru
Pro schválení referenda bylo v tu chvíli třeba 97 hlasů, nakonec jich pro bylo 93
Z ČSSD nebyli při hlasování pánové Paroubek, Zaorálek, Sobotka a Dušek
Předseda klubu ČSSD Hašek sice byl, ale hlasování se zdržel
Takže – referendum o radaru potopilo pět poslanců ČSSD
ČSSD z nás dělá hlupáky …
Pramen zde: http://www.psp.cz/sqw/hlasy...
26. 09. 2008 | 15:03

RUMCAJS napsal(a):

Tak takovouhle komedii by nevymyslel ani Dante. Dokud se tisk zajímal o Langra a Tlustýho, Vaše baculaté ručičky nadšeně tleskaly , buclaté tvářičky se spokojeně tvářily,a sexy mozeček nadšeně předl.
Ale zcela zákonitě musely vyplout na povrch i špinavosti ČSSD a to už je něco jiného. To je najednou špinavá kampaň.
Blbce děláte akorát ze svých voličů ale to je zbytečné. Nikdo jinej jak blbci Vás totiž volit nemůže.Můžeme jenom doufat, že blbci jsou v menšině.
26. 09. 2008 | 15:13

lurker napsal(a):

Příspěvek do diskuse:
http://www.rencin.cz/vismo/...
26. 09. 2008 | 15:16

Blue Jay napsal(a):

Paroubkuv kaskaderskej cirkus jede dal,
Jirka se probudil a podival se na zpravy. Napomadovane vlasy se mu zvedly hruzou. Co ted zaupel predseda CSSD Paroubek. Pak si vzpomel. Nejlepsi obrana je utok. Hodil do mixeru par smradlavejch vajicek, trochu cesneku a jedno schnile rajce. Pak to poradne rozmixoval. Napil se a prisel to sem vyplivnout. Me je v podstate jedno co Paroubek pije k snidani. Podle me by podle presumce viny kterou tak democraticky uplatnuje, mel aspon docasne odstoupit z vedeni CSSD. Odposlechy jasne rikaji ze byl do neceho nekaleho zapleten. Coz by asi nemelo byt prekvapeni u nekoho kdo vi o cem byl RaJ. Paroubek tam vynikal.
Brw. Soudruzska navsteva Ruskeho generala v Lidovem Dome v den podepisovani smlouvy mezi CR a USA asi byla nahoda. Chudak bejvalej premier o tom podle Zaoralka nevedel.
26. 09. 2008 | 15:16

Joska napsal(a):

To Čochtan:
podle filosofického klubu (pardon vetešnictví pana Čapka) v Dlouhé ulici jsou dnes na tom nejhůře lidé duševně nemocní. Ti mají furt z něčeho paranoidní strach - jednou z komunistů, pak z Moskvy, pak z teroristů a to je vede k neuvážený činům jako je podpora radaru, přimykáníse k silnému to dubisku (dříve k Moskvě, dnes k USA) ... Jo jo pane Čochtan, tak to dnes na tom světě chodí!
26. 09. 2008 | 15:23

maru napsal(a):

Souhlasím, že to je další "Kubiceho zpráva".
Už Hermann Göring řekl: "Ale nakonec je to vláda státu, jež určuje politiku a získat pro ni lid je lehké, ať již v demokracii nebo ve fašistické či komunistické diktatuře. Je lehké lidi přesvědčit, aby podpořili svoji vládu. Potřebujete jen jim říct, že byli napadeni a pak odsoudit pacifisty pro nedostatek vlastenectví a ohrožování země. Funguje to tak všude."
26. 09. 2008 | 15:25

martys napsal(a):

myslím, že BIS by měla být rozehnána...taková banda diletantů (nebo zločinců) nemá nárok na existenci....
26. 09. 2008 | 15:28

Pocestny napsal(a):

Hejtman Pivo je klasik. Zejména po ránu!

Jenom doplňuju, že ten poslední hurikán v Texasu byl taky fingovanej, to byl nácvik too Topolova vymejvání chlívů vezdejších a samozřejmě je to součást spiknutí proti Jejich Sebestřednosti. I kdyby nás Rus chtěl okupovat, primární je moje vítězství ve volbách a všude, podivejte se, jak znám lidi, tak jsem nejlepší a tudíž nejpronásledovanější vrchní ve střední Europě.

Taky potěší Pavlovovi psíci.... i ta dikce ja známá:
....my, odpůrci ...(čehokoliv), ....my, manažeři středního věku s VŠ v soukromé firmě vlastněné cizákem cítíme.

Pánové, jste dohromady dva, každý melete něco jiného, tak pomalu s tím plurálem majestikem!
Leda...., že byste předložili průkaz schizofrenika, tedy členskou CSSD, diagnosa je diagnosa, přes to vlak nejede.
Jenom připomenu těm, kdo už zapomněli, jak se tyhle věci dělají pořádně...
https://www.youtube.com/watc...
26. 09. 2008 | 15:30

Radka napsal(a):

Pane Paroubku, jděte už s tou Kubiceho zprávou někam..!!! :o)
26. 09. 2008 | 15:31

martys napsal(a):

Radka:

a proč? dyt je to evidentní pravda

a tahle zpráva se nejeví o nic lepší
26. 09. 2008 | 15:32

Blue Jay napsal(a):

CSSD dela z lidi idioty,
Stredocesky kraj objizdi turista Rath co pred par lety prohlasoval ze poplatky ve zdravotnictvi jsou nutne a ze reformy zdravotnictvi museji bolet. Ale to bylo pred tim nez si ho najal Paroubek. Ratha siudelal dle jeho vzotu. Bohuzel Paroubek je porad ten o kterem mluvil jeho eho bývalý nadrízený z firmy Obuv Praha Premysl Skála,"Vybavuji si tvé sklony k autoritárství, schopnost veškerou odpovednost za vlastní chyby svalovat na podrízené, neschopnost slyšet i jiný než vlastní názor a tvuj zvucný baryton, kterým ses snažil prekrikovat oponenty.“

Nikdo zatím nepopsal expremiéra lépe. Pokud se nepocítá pár desítek kil navíc, nezmenil se Paroubek ani o píd: stejná nafouknutá bublina chorobne toužící po moci.
26. 09. 2008 | 15:33

DeaKK napsal(a):

1 Člověk = 1 Hlas ! Je jasné, že pro ČSSD !!!
26. 09. 2008 | 15:34

bara napsal(a):

Re: Pro schválení referenda bylo v tu chvíli třeba 97 hlasů

Kdyby tam bylo přítomno o čtyři (vyjmenované?) poslance víc, tak už by 97 hlasů nestačilo ;-)
26. 09. 2008 | 15:36

Blue Jay napsal(a):

A ted neco z mythologie,
Po sestupu z hory Sinaj, neveril Mojžíš svému zraku, svému sluchu. V kruhu jeho národa cnela zlatá socha zvírete a slyšel Árona jak praví, že tento den, je dnem hospodina. Zoufalství a hnev zalil Mojžíšovu hrud. Strašný hrích, páše ten národ, desticky s prikázáním se tríští o zem. Zavolá Levitu a smutne vydá ten hrozný príkaz. Konec té krvavé reže. 3000 mužu zaplatilo životem svuj hrích. Proklaté, zlaté tele..... Jirí krácí po chodbe, pred sebou nese svuj fotoportrét v životní velikosti, zalibne si jej prohlíží, dobrej fotograf, vyretušoval tu bradavicku a i faldy pod krkem nejsou tak videt. Nevšiml si, že je na kraji schodu, osudový krok a svet se mení jen v cáry. Jeho pád zastavil dunivý náraz hlavy a tiché rupnutí, pri kterém zamrazí.....To je z archivu STB, lol. Roko je preci nesmrtelny. S pomoci Kremlu tu rebelskou CR nak ochoci.
26. 09. 2008 | 15:38

Olda napsal(a):

Kdyby BIS zveřejnila všechno, tak BYS byl zavřenej.
26. 09. 2008 | 15:41

Bimbo napsal(a):

Jiří Paroubek opět zapřahá vůz před koně. Jak může tvrdit, že ODS neumí čestně prohrát, když poslední patery volby vyhrála? A jak čestně nesl pan Paroubek porážku v těch posledních, si pamatujeme všichni...
26. 09. 2008 | 15:44

Čochtan napsal(a):

Já jsem Josko pro radar už jen proto, že proti němu je něco tak hnusného jako KSČM, nebo Svaz palestinských studentů a podobně.
I kdybych nemě žádné racionální důvody, pak by tohle stačilo.
26. 09. 2008 | 15:45

Blue Jay napsal(a):

Paroubek se musi snazit,

Jinak mu KSCM sebere hlasy. Osobne bych kdybych byl levicak, radsi dal hlasy tem komunistum co se za to aspon nestydej. CSSD je to same ale porad se nak snazej okecat obcany CR ze jsou neco jineho. Jak je lze brat vazne? Staci se podivat co to v te strane Roko mel a porad ma..
Jan Kavan, byl clenem KSC, presne obdobi nezjisteno, styky s StB
Zdenek Skromach, 1982 - 1989 clen KSC
Jiri Rusnok, 1988 - 1989 byl kandidatem KSC
Jaroslav Tvrdik, 1988 - 1989 byl kandidatem KSC
Eduard Zeman, 1966 - 1970 clen KSC
Jaromir Schling, 1981 - 1989 clen KSC
Michal Kraus, 1984- 1991 clen KSC
Jiri Vaclavek, 1964 - 1968 clen KSC
Frantisek Strnad, 1984 - 1989 clen KSC
Miroslav Svoboda, 1985 - 1989 clen KSC
Pavel Dostal, 1962 - 1969 clen KSC
Karel Splichal, 1983 - 1989 clen KSC
Miloslav Vlcek, 1983 - 1989 clen KSC
Petr Ibl, 1984 - 89 clen KSC
Milos Melcak, byl clen KSC, presne obdobi nezjisteno
Josef Smykal, byl clenem KSC, presne obdobi nezjisteno
Jan Mladek, 1987 1989 clen KSC
Jaroslav Palas, 1980 - 1990 clen KSC
Milada Emmerova, 1966 - 1969 clenka KSC
Antonin Sykora, 1983 - 1989 clen KSC
Rudolf Tomicek, 1967 - 1990 clen KSC
Hana Sediva, 1979 1990 clenka KSC
Vladimir Lastuvka 1966 - 1969 byl v KSC
Josef Kubinyi - do roku 1990 clen KSC
Robert Kopecky, 1981 - 1989 clen KSC
Alfred Michalik, do roku 1990 clen KSC
Oldrich Nemec, 1976 - 1990 clen KSC
Ladislav Skopal, 1983 - 1989 clen KSC
26. 09. 2008 | 15:46

aleš007 napsal(a):

Jiří Paroubek má poněkud selektivní paměť. Pokud vím, tak Kubiceho aféra začala tím, že na UOOZ byly zabavovány počítače, údajně kvůli chybám v cestovních výkazech. A pokud vím, tak v té době byl Kubiceho nadřízeným ministrem František Bublan a premiérem, ano, Jiří Paroubek.

Tak proč si stěžuje, že unikly informace z útvaru, který on sám měl pod palcem?

To, že jsou odpůrci radaru podporováni z východu, je všeobecně známé již delší dobu. Nechutná beseda s ruským generálem v Lidovém domě, přesně v den podpisu smlouvy s USA, je jen jedním z kamínků v celkové mozaice. ODS od voleb o jednáních kolem radaru otevřeně informuje, na rozdíl od ČSSD, která několik let rdžela informace pod Tvrdíkovou pokličkou.
26. 09. 2008 | 15:48

Blue Jay napsal(a):

Kecas Pocestny,

Pavluv pejsek by se ani nevycural na Paroubkovou nohavici. I kdyby ten postkomunistickej hlavni vrchni z RaJe vonel jako tureckej med nekde na Matejske pouti. Pejsci jsou prej nejlepsi pratele cloveka. Cimz je automaticky Paroubek vyloucen. Nesir tu famy.
26. 09. 2008 | 15:54

antitopolak napsal(a):

Topolova mladez tu ma zase slet...
26. 09. 2008 | 15:56

Blue Jay napsal(a):

Paroubek pri kazde prilezitosti pripomina,
ze byl oznacen jako pedofil. A se tomu strasne brani. No ja bych pokud by to byl nesmysl to spise ignoroval. Neni na kazdem sprochu pravdy trochu? Hlavne kdyz se to nekdo tak vehementne snazi popirat?
26. 09. 2008 | 15:58

Pocestny napsal(a):

/Pavlovovi psi jsou nejlepším přítelem Pavlova, BlueJay
26. 09. 2008 | 16:01

Pocestny napsal(a):

antitopolák, to bude zřejmě antihmota....
Od kdy černá díra mluví???
26. 09. 2008 | 16:02

Werner napsal(a):

Pane Stejskale, budu teď trochu offtopic, ale můžu se zeptat jak si vybíráte hosty do chatu a proč zrovna na téma které tu dnes probíra pan Paroubek byl pozván pan Pacner, který je údajně "odborník na tajné služby", ale ve skutečnosti je naprosto mimo mísu(stači si přečíst jeho odpovědi na velmi konkrétní otázky nebo jeho knihy o tématu - spíše sbírka dějepisných chyb).To by nebyl řekněme někdo fundovanější?
26. 09. 2008 | 16:05

modrý soudruh napsal(a):

Pane Paroubku, nemáte se čeho bát!!! Nejbližší parlamentní volby 101% vyhrajete a modrozelené a křesťanské loutky budou spolupracovat tak jo v každé vládě. Přeji mnoho úspěchů ve všech volbách.
26. 09. 2008 | 16:12

modrý soudruh napsal(a):

Názory pánů Blue Jay, mandrake, terro, neo...jsou projevem naprosté naivity, zaslepenosti a idiocie

přeju krásný den a prosím všechny, bežte k volbám a dejte hlas nejmenšímu zlu podle vás
26. 09. 2008 | 16:21

Blue Jay napsal(a):

Nechci spekulovat,

Ale uprimne si myslim ze do Lidoveho Domu par Rublu plyne. Pro Rusy to ma logiku. Staci si poslechnout Zaoralka a podivat se kam spicky CSSD jezdi na mezinarodni navstevy. V Syrii se setkali se stranou BAAS coz neni vladnouci strana. V Rusku se setkali se stranou ktera v podstate representuje ortodoxni komunisty. Putina nevideli. Tak Paroubek a Zaoralek cestuji po svete. Ale ma to sve vyhody Clenove CSSD to zatahnou. Prej mel Paroubek opravdovej honeymoon s jeho mladou prekladatelkou az nekde ve Venezuele. Do dneska je to tajene. Ale Chavez jim gratuloval a pozval take Dvoraka aby se tam o ty sve 2 holoubatka postaral.Je to na strankach Chavez loves Castro.com. Nerikejte o tom BIS. Ti maji uz dost starosti kolik rublu do Lidoveho Domu z Moskvy vubec proudi.
26. 09. 2008 | 16:21

neo napsal(a):

modrý soudruhu:

já vím, plníte na 120% co?
26. 09. 2008 | 16:23

modrý soudruh napsal(a):

neo

Jesli vypluje na povrch další zpráva, jak píše paroubek, - kubice č.2 obávám se toho, že na 120% plní plán někdo jiný
26. 09. 2008 | 16:27

Blue Jay napsal(a):

To modry soudruh,

Cim jste Modrej? Me pripada ze Vas za Vas nick plati nekdo rudej z Moskvy. BIS rika ze v CR operuje "modrych soudruhu" jako Vy pomerne hodne. Proc si nerikate comrade? By Vam to lepe sluselo. Pri nejhorsim muzete dostat makeup v Lidovem Dome. Mozna Vas pak nikdo nepozna.
26. 09. 2008 | 16:28

nemo x napsal(a):

Hezký den, tedy pane Rumcajs, včera s Vámi byla skoro legrace, ale dneska jste se nějak odkopal, ne? To je smrad, jak když selka zvedne peřinu :-)
pro Stejskal: nic se mazat nebude? Nebo si ten Rumcajsův krajíc zase ještě přimáznete? Mě se ale zdá, že dneska je tam pořádná vrstva, že?
N.
26. 09. 2008 | 16:30

RUMCAJS napsal(a):

Jirka moc dobře ví, co ve spise je. Vždyť ČSSD to vyšetřování zarazila včetně vyšetřování daňových úniků LD. A proto Jirka kříčí už dopředu,aby náhodou nějaký volič nezapochyboval. Ale Jirko neboj se, jak to tady čtu, tvý voliči tě neopustí i kdyby ti z hu.. čouhala lidská noha.
26. 09. 2008 | 16:34

kAREL napsal(a):

Dobrý článek.
To je vidět v diskuzi- většina příspěvků vypadá jako reakce zemních vos, když se jim šlápne na hnízdoˇ.
Škoda, že se pak nedozvím nic dalšího k věci, ale jen něco o pisatelích.
26. 09. 2008 | 16:38

RUMCAJS napsal(a):

Blue Jay:
Oni mu v Moskvě ,když ho připravovali na výzvědnou službu řekli, že příznivci ODS jsou modrý. On to chudák vzal doslova a natřel se na modro, aby se tak snáze infiltroval.
Je to liška mazaná, ten modrý soudruh.
26. 09. 2008 | 16:41

Blue Jay napsal(a):

Se musim smat,
Hamacek z CSSD varuje ze by si poslanci meli davat pozor s kym komunikuji. To si Hamacek mysli ze o CSSD nema Ruska rozvedka specialni zajem. Vzdyt CSSD vede clovek podezrelej se spoluprace s STB, boss korupcni komunisticke mafie co se jmenovala RaJ, a v CSSD je i dnes vice nez 20 bejvalejch clenu KSC. Kde jinde by Ruska rozvedka mela lepsi sance ziskat ochotne spolupracovniky? Nebudte naivni.
26. 09. 2008 | 16:42

RUMCAJS napsal(a):

nemo X:
Dneska jsem pochopil, že nic vtipnějšího jak kmotr Paroubek nenapíšu, tak jsem trochu mrzutý.
26. 09. 2008 | 16:43

jarpor napsal(a):

nemo x

I s Vámi byla sranda jak jste vyzýval do fachy a že to bude dřina... :-)

Houby dřina, lehárko. Ani jste se ale neozval. Copak, copak, makáme zase jinde ... ?

Hezké odpoledne
26. 09. 2008 | 16:44

RUMCAJS napsal(a):

Karel:
Karle, jestli se chcete dozvědět něco nového, otevřte noviny. Jsou plné Paroubka a Mrázka. Ale tohle jste asi nechtěl slyšet ?
26. 09. 2008 | 16:45

Matrix napsal(a):

To modrý soudruh

Máte to s vaším rudým guru celé nějaké pomontěné, už se vám ti kubiceho zprávy pletou.

http://www.lidovky.cz/ln_na...
26. 09. 2008 | 16:45

nemo x napsal(a):

Pro Blue Jay. :-)
člověče, vy jste genius, konečně se to vyjasnilo, rusové poslali Paroubkovi prachy a aby se na to nepřišlo, tak to šoupli přez agenta v Honkongu, ale ten vůl Pepa to poplet a předal to někomu jinýmu, žejo?
Páni, takhle to je jednoduchý a policie to řeší už kolik let :-)
26. 09. 2008 | 16:47

nerouš napsal(a):

Pan Paroubek,to je naše minulost. Je velmi smutné,jak velké množství spoluobčanů se touží vrátit zpět do let budování socialismu.Netvrdím,že ODS je ideální pravicová strana -je to také bída,ale to,co reprezentuje ČSSD a KSČM - to je přímá cesta k reálnému socialismu.Češi proberte se , pokud chcete vidět opravdovou bídu,jeďtě do Ruska.Nadáváte na Ameriku a většina z vás ani o té zemi pořádně nic nepřečetla. Krátká paměť- to je průser. Bohužel z toho hochštapleři,jako pan Paroubek,těží.
26. 09. 2008 | 16:50

Blue napsal(a):

Lol Rumcajs,

Co kdyz si ho ale modreho soudruha nekdo splete s boruvkou? Pro Ruskeho agenta by asi nebylo dobre skoncit svoji karieru jako ozdoba livance. Ale doufam ze aspon uslysi posledni slova sveho zivota. Mnam.
26. 09. 2008 | 16:51

modrý soudruh napsal(a):

Matrix

Ono nic jinýho než slovíčkaření novinářům nezbývá, tak mě to i paroubka nechává celkem v klidu :-)
26. 09. 2008 | 16:51

Pocestny napsal(a):

Pánové, vždyť všichni víme, jak to dopadne

Vždyť povídám, Hejtman Pivo, to je klasik!
https://www.youtube.com/watc...
26. 09. 2008 | 16:51

nemo x napsal(a):

pane Rumcajs, nezoufejte, musím Vám nalít trochu optimismu. Ty vaše příspěvky jsou samá perla, kam se na ně Paroubek hrabe, já myslím, že nás ještě mnohokrát překvapíte. Já Vám prostě věřím :-)
s úctou N.
a hezký víkend všem
26. 09. 2008 | 16:53

Matrix napsal(a):

Ale m. soudruhu tu zprávu si tenkrát tak pojmenoval Paroubek. Vy nemáte přehled co vaše slunko nejjasnější vykřikovalo? Vy jste si nekoupil ty jeho útlé sebrané spisky?
Opravte si to, bude to Kubice III. Ať nejste mezi socanama za nevzdělance.
26. 09. 2008 | 16:55

Blue Jay napsal(a):

To nemoX,

Paroubek je chytrejsi nez Vy. Si myslite ze by smelinar z RaJe udelal amaterskou chybu jako vy? Paroubek je daleko vice vychcanej. Na nej nemate. Ten uz ma sve ukradene grose nekde bezpecne schovane. Vam to rozhodne nerekne. Vas tak akorat ojebe.
26. 09. 2008 | 16:56

Martin napsal(a):

Moc pěkný článek, pane Paroubku. Ohodnotil bych ho tak devíti kocáby.
26. 09. 2008 | 17:01

Blue Jay napsal(a):

Soudruh Paroubek rad keca, ale ze je podvodnik o tom nerad ani septa,

Narodil se 21. srpna 1952 v Olomouci. V roce 1976 ukoncil studium na pražské Vysoké škole ekonomické. A tam se zacal formovat........
"PAROUBEK: Ano. Pro nás mladé, kterí jsme únor 1948 neprožili jako osobní zkušenost, je toto datum predevším historická událost, kdy byla s konecnou platností rozhodnuta otázka politické moci, došlo k likvidaci pozic exponentu buržoazie v politickém živote republiky. Nyní, 30 let po únoru 1948, jsou pro nás mladé ideje Února živou výzvou. Nutí nás predevším k zamyšlení, kolik toho pro stranu a spolecnost deláme a kolik jsme schopni udelat. V naší stranické práci je stále co zlepšovat...........Paroubek zacátkem kvetna 1978.

A pak se Paroubek dale "vzdelaval"

Ambiciózní Paroubek pronikl do vysokých stranických funkcí a slibnou kariéru mu prerušil až podzim roku 1989. Ve svém oficiálním životopise však nezminuje ani svou kariéru v Národní fronte. Politická angažovanost otevrela za komunismu Paroubkovi dvere do vysokých funkcí, dotáhl to pres funkci hlavního ekonoma až na reditele stravovacího gigantu Restaurace a jídelny, což dokazuje, že mel plnou duveru a osvedcil se jako spolehlivý kádr. Ihned po zmene režimu prestupuje Paroubek do Ceskoslovenské sociální demokracie a stává se ústredním tajemníkem strany. Spolu s ním prebíhá z Národní fronty rada komunistu, socialistu a lidovcu. S bezpecnostními proverkami si už kolegové v CSSD vždycky dokázali poradit. Od roku 1998 pusobil Paroubek na pražské radnici ve funkci ekonomického námestka Magistrátu, a to podle svých slov "jako ekonomický odborník". Jednou z proslulých "odborných ekonomických akcí" Paroubka bylo napr. nalití 300 milionu korun do cerné díry jménem První mestská banka. Ale byli jeste lepsi akce Paroubka. Staci se podivat na "zachranu Metra po povodnich" Odkud si myslite ze Paroubek ma nekolik nemovitosti? Si opravdu myslite ze si to vydelal poctivou praci? Jste Topolankove?
26. 09. 2008 | 17:02

modrý soudruh napsal(a):

Matrix

nevidím jeden pádný důvod přoč na Vás reagovat, ale snad vám bude "zadostiučinění" když vám sdělím, že Vás s každého nesmyslu nevyvedu.

PS: On tu zpravu opravdu sesmolil pan Kubice

..pak ho odss vykopla, ale to už znáte
26. 09. 2008 | 17:04

Honza Český napsal(a):

bara

máte pravdu, kdyby tam jmenovaní poslanci byli a hlasovali všichni pro, stejně by asi jeden hlas chyběl
to ale nemohl předem nikdo vědět – viz i hlas pro v ODS
tím, že tam nebyli, bylo potopení referenda jisté
všechno je to nějaké divné …
26. 09. 2008 | 17:05

občan napsal(a):

Tedy pane poslanče, z Vás ani nikdo hlupáka dělat nemusí:-)
Po extempóre Vaší strany s ruským generálem bych se vůbec nedivil, kdyby Vaše "rodná" strana nebojovala v jednom šiku s ruskou rozvědkou. No, ale kdo chce kam, pomozme mu tam, ne??? Možná by pro Vás měli v Kremlu schované nějaké křesílko nějakého poradce pro cokoli. Když tak všemu rozumíte....
26. 09. 2008 | 17:06

modrý soudruh napsal(a):

Blue Jay= mandake

nechceš kandidovat za ods tebe strana ODS potřebuje :-)))))
26. 09. 2008 | 17:07

Ladic napsal(a):

http://www.natoaktual.cz/na...

2.10. 2002

12:42:00 - Politici si od účasti na systému slibují bezpečí a investice
Ministr Tvrdík kalkuluje s tím, že zapojení do programu by výhledově zajistilo relativně levnou obranu českého vzdušného prostoru. V rámci dohod o rozmístění raketových systémů by ho mohla střežit americká letadla. "Může umožnit při stejných, nebo nižších nákladech výrazně vyšší stupeň obranyschopnosti České republiky. Je to pohled dopředu," řekl ministr Tvrdík pro ČTK. Jak Tvrdík uvedl, při návštěvě Washingtonu zahájil první konzultační etapu. Ministerstvo obrany doposud prosazovalo nákup 24 nových nadzvukových stíhaček. Po srpnových povodních Tvrdík variantu se stíhačkami přehodnotil a během několika následujících měsíců by chtěl podle svých slov uzavřít smlouvu, která by jasně ukázala, že Česko má zájem vstoupit do amerického projektu.Ministr Tvrdík již z Washingtonu předeslal, že se pokusí přesvědčit všechny politické strany včetně opozice, aby projekt podpořily
26. 09. 2008 | 17:07

Ladic napsal(a):

http://www.radio.cz/cz/zpra...

Zaorálek o konzultacích k radaru od své vlády nevěděl
Zahraniční expert ČSSD Lubomír Zaorálek uvedl, že ani jako předseda sněmovny nevěděl o konzultacích k umístění americké základny v Česku, byť je v únoru 2004 schválila vlády v čele s ČSSD. Nynější místopředseda sněmovny Zaorálek to uvedl v pořadu Nedělní partie televize Prima. "Byl jsme členem Bezpečnostní rady státu, na žádném jednání se tento bod prostě neobjevil. Pro mě ta informace byla tajná nebo neznámá
26. 09. 2008 | 17:08

Kritik napsal(a):

Kdybychom se podívali do minulosti, našli bychom shodné praktiky Topolánka, Langera a Vidíma s praktikami Hitlera a Goebelse.

Nic nového pod sluncem.

Nejhorší je zjištění, že BIS, která má chránit lid této země, se zúčastňuje na podvodech typu Kubiceho zprávy.
26. 09. 2008 | 17:08

Ladic napsal(a):

Proti radaru jsou mimo jiné:
Muslimská unie
Česká strana národně sociální
Levý blok
REVO - organizace revoluční mládeže
Všeobecný svaz muslimských studentů v ČR
Islámská nadace v Praze
Společnost Julia Fučíka
Ček Árya Sabhá - Árjasamádž České republiky
Ostravský levicový klub
Jihočeské matky
Iniciativa ženských a genderově senzitivních nezisk. organizací
Svaz palestinských studentů
Strana zdravého rozumu
SOP - Socialistická organizace pracujicích
Pražská organizace Mladých sociálních demokratů
Socialistická alternativa Budoucnost
Křesťanský dialog
Autentičtí sociální demokraté
o.s. Vojáci proti válce
26. 09. 2008 | 17:09

Matrix napsal(a):

To m. soudruh

Vy to máte v té makovičce fakt na modro, že reagujete na něco jiného než píšu. Ale co také od Paroubovi položky očekávat, že.
26. 09. 2008 | 17:09

RUMCAJS napsal(a):

ČSSD vede kampaň férově ???
Např finacování bilbordů zesměšňujících konkurenty ?

To patří na první stupeň ZDŠ,Jirko. I když, pravda, většina z Vás se dál nedostala.
Tak to jó Jirko, tak to promiň.
26. 09. 2008 | 17:10

Matrix napsal(a):

Kritik

Bacha už po tobě jdou. Otázkou je jestli agenti nebo psychiatři.
26. 09. 2008 | 17:12

Ladic napsal(a):

Chudák premiér Paroubek všechno nepobral, bránil šéfa Zaorálek
velikost textu:25. května 2008 14:15, aktualizováno 16:59
Debata o radaru v západočeském Borovně sice nepřinesla nová fakta ani jednoznačné odpovědi, ale bavila diváky v sále kulturního domu i u televizorů. Například prohlášením Lubomíra Zaorálka, že chudák někdejší premiér Jiří Paroubek nepobral všechny informace o plánu Američanů.
26. 09. 2008 | 17:13

Archie napsal(a):

ČSSD vždy vedla a bude vést volební kampaň férově.

Tak tohle mě pobavilo, až mi slzy tekly po tvářích.
26. 09. 2008 | 17:13

RUMCAJS napsal(a):

Kritik:
Oni chráněj lidi! Ale to se Vás evidentně netýká.
26. 09. 2008 | 17:13

Ladic napsal(a):

http://neviditelnypes.lidov...
RADAR: Ne základnám spolupracuje s antisemitským islámským a komunistickým hnutím
5. května 2008

Iniciativa "Ne základnám", která navenek vystupuje jako vlastenecky motivovaný oponent budování americké radarové základny v České republice, je ve spojení s islámskými a komunistickými extrémisty šířícími protiizraelskou nenávist, po celém světě.

Obhajuje nejen zájmy Islámské republiky Írán, ale její zástupci se aktivně účastní mezinárodních konferencí, jejichž tématem je boj proti USA, antisemitismus a rozdmýchávání nenávisti.

Obrovský aplaus od levicových extrémistů

Jak na webu levicově extrémistické Socialistické solidarity v článku Svět proti válce hrdě uvádí mluvčí iniciativy Ne základnám Jan Májíček, zúčastnili se zástupci iniciativy 1. 12. 2007 v Londýně konference "Svět proti válce", jejímž účastníky byli krajně levicové, často komunistické organizace řady zemí světa.

Jak se v článku uvádí:

V panelu tematické debaty o evropském hnutí vystoupila mluvčí Iniciativy Ne základnám, Ivona Novomestská a přestavitel Ligy starostů proti radaru, Jan Neoral. Obě vystoupení se setkala s obrovským aplausem a problematika základen je zmíněna i v závěrečné deklaraci
26. 09. 2008 | 17:15

modrý soudruh napsal(a):

Ladic

Prosím tě, co nám to tady cpeš? Si myslíš že po těch tvojich nesmyslech všichni leknem??? uwáááááhh uwáááááách tady to vybouchne!!! :-)))) odss a jejich pohunci nám to tady politicky explodujííí kéééžby
26. 09. 2008 | 17:23

Blue Jay napsal(a):

To Ladic,

Hezka parta. Ale penize z Ruska prichazeji do Lidoveho Domu. Tam se to tridi. Je tezke dokazat kolik davaji NeZakladnam a kolik dalsim antidemokratickym zdruzenim. Pocitam ze jim radi nekdo z Moskvy a ze "politici" CSSD to rozdeluji spravedlne. Ale pocitam ze mimo generalu z Ruska k nim do zadluzeneho Lidoveho Domu obcas zavita i nekdo z Venezuely. Znarodnovani tam pry momentalne frci. To by se sestre KSCM CSSD melo libit.
26. 09. 2008 | 17:24

RUMCAJS napsal(a):

Jirka se musí protlačit do vlády stůj co stůj, aby moh snížit hranici pro dovolený sex na 10 let.
26. 09. 2008 | 17:29

Ladic napsal(a):

soudruhu, ty mě taky......že jsi pomalu chápající a ani nevíš, co je to odkaz je opravdu jen tvůj problém. Apropos, proč by jsi se měl lekat vyjádření soudruhů Roka paroubka, tvrdíka a zaorálka?
26. 09. 2008 | 17:30

Blue Jay napsal(a):

mondry soudruh je srandovni,

Misto aby si rikal rudy komunista tak si rika modry soudruh. Asi si mysli ze mu nekdo uveri ze je mene rudy komous nez v podstate je. Pozoruji porad pred 25 lety na Ct. Tam je kazdej den modrych soudruhu plne spravy. "Modri soudruzi" maji dlouhou tradici.
26. 09. 2008 | 17:31

Ladic napsal(a):

ještě k pomalému soudruhovi - zkratku s.s. může používat jen hyena znevažující oběti fašismu...a klidně to ber osobně..
26. 09. 2008 | 17:31

RUMCAJS napsal(a):

Hele, modrej soudruch už soptí a píše kapitálkama. Teď už musí být rudej vzteky i přes make-up.
26. 09. 2008 | 17:34

modrý soudruh napsal(a):

Nevím proč mi někteří adolescenti stojí za příspěvek, ale já se poučím. :-)) Každopádně nám to tady bez radaru vybouchne

PS: mandrake, neo, terro, RUMCAJSI... jste jedičky
26. 09. 2008 | 17:34

ok napsal(a):

Pane Paroubku, takto problém nestojí. Otázka je, zda zvýšená aktivita ruských tajných služeb souvisí s vybudováním obraného radaru u nás. Dále, zda Rusové financují občanská sdružení a snaží se přesvědčovat, možná i uplácet naše politiky. Pánové Zaorálek a Hulínský mluví tonem ruských vojenských činitelů a přesně načasovaná návštěva ruského generála v sídle ČSSD mluví sama za sebe. Bylo by záhodno, abyste občany ujistil, že ani vy, ani poslanci vaší strany nekolaborují s ruskou stranou a to ať už z jakýchkoli pohnutek. Věc je totiž příliš vážná na to, aby byla vámi "zahrána do autu", co by předvolební taktika. Změny názorů uvnitř vaší strany ohledně spolupráce s USA jsou totiž nápadné a znepokojivé.
26. 09. 2008 | 17:35

Blue Jay napsal(a):

modry soudruhu,

Ja mam strach z tvych kapitalek. Nedostal jsi zachvat? Pokud ti neni dobre doporucuji nekomu v tvem prostredi zavolat 112. Vakcinace proti vztekline by asi vyresila tve zdravotni potoze.
26. 09. 2008 | 17:37

Blue Jay napsal(a):

Modry soudruhu.

Uprimne ti reknu. Me je jedno jake barvy jsi. Kazdej kdo si rika soudruh je podle me hajzl.
26. 09. 2008 | 17:49

Blue Jay napsal(a):

ODS z nikoho hlupaky nedela,

Paroubek ma problemy,

Se musi branit. Pokud by Ruska rozvedka chtela najit pudu kde se jim bude v CR darit, tak kde jinde nez v Lidovem Dome? Prece je to logicke. Predseda CSSD ktery ma STB kryci jmeno Roko. Podivejte se na pocet bejvalych komunistu mezi poslanci CSSD. Paroubek jen hloupe mlzi. Ruska rozvedka ma v Lidovem Dome asi hody. A Paroubek ktery nic nevi o radarech a Ruskych generalech pochopitelne rve, VLK!
26. 09. 2008 | 18:04

Blue Jay napsal(a):

Btw. Dalsi Paroubkuv vykricnik,

Mu chybi uz jen jeden. Je k tomu ten pan co ovladal zkorumpovanej JaR dost blizko.
26. 09. 2008 | 18:14

Pocestny napsal(a):

Vida, netušil jsem, kolik prdelačky se dá navařit z tohoto "duševního vnitřna geniova"

Přitom poselství geniovo je tak jasné....

Před třiceti lety:
https://www.youtube.com/watc...

Dnes to není jiné:

https://www.youtube.com/watc...

...jenom dech se krátí....
26. 09. 2008 | 18:16

třebaKarel napsal(a):

Vážený Blue Jayi !
obracím se na Vás ,všemi zatracovaného , nemilovaného ,beznadějného" ztroskotance a samozvance ".
Též jsem byl přesvědčen že jste naprostý duševní mrzák , proto Vám patří moje hluboká omluva . Naopak . Dnes jste prokázal že jste jeden z nejslušnějších diskutérů co si hrdě říkají "PRAVICE " . Takovou odpornou sračku jako dnes RUMCAJS jste nikdy nenapsal . A proto se Vám ještě jednou omlouvám že jsem Vás soudil zbrkle a hloupě .
V znovunalezené úctě tK
26. 09. 2008 | 18:34

Michal Macek napsal(a):

zdravim!

posledni dobou me dost zveda naladu predstava co bude pan Paroubek delat az zas projede volby :))

cekaji nas zas plamenne projevy brunatneho pana predsedy?ci zahorkle urazeni novinaru,pracovniku BIS a politicke konkurence?nebo snad praskne vzteky? ne to bych mu nepral...ne kvuli nemu ale kvuli pani Paroubkove - ona ho snad fakt ma rada :)))
26. 09. 2008 | 18:46

modrý soudruh napsal(a):

čssd vyhraje volby do PS s výsledekem 37% chce se někdo z adolescentů vsadit? ((((:
26. 09. 2008 | 18:52

Michal Macek napsal(a):

modry soudruhu

sazet se nebudu protoze volby do PS budou az za 2 roky :)))
26. 09. 2008 | 18:57

Blue Jay napsal(a):

Lol Michale Macku,
Soudruh to nevedel. CSSD ho totiz popletla. Si myslel stejne jako dalsi smetanka CSSD volicu ze na podzim jsou volby jako v 2006. Rathove jim to porad tvrdej,lol. A oni pochopitelne tomu veri. Nastesti socane nechodi ke krajskym volbam. Radi ale kecaj. Nic moc se nezmeni. Rath dostane na prdel, nikdo si ve Stredoceskem kraji nepreje nakeho pristehovaleckeho ukecaneho bohace z Prahy.
26. 09. 2008 | 19:15

Pocestny napsal(a):

Tož, chlapí, je pátek, tak šup

https://www.youtube.com/watc...

Nová hymna socialistické internacionály
26. 09. 2008 | 19:15

Ládik napsal(a):

V Lihovém domě se slaví. Blíží se žranice.
26. 09. 2008 | 19:18

Pocestny napsal(a):

Týhle písníčce bude za rok dvacet, povedla se holka.......

Pro nás mají tuhle
https://www.youtube.com/watc...
26. 09. 2008 | 19:19

modrý soudruh napsal(a):

Michal Macek
Blue Jay
muhehehehhe
to jsem si opravdu nemyslel

ale nechám vás v tom....

:-DDDDDDDDDDDDD
26. 09. 2008 | 19:19

RUMCAJS napsal(a):

tk: Díky Karlíku.
Toto prvenství si budu považovat!
26. 09. 2008 | 19:20

RA napsal(a):

jediným, kdo se jeví náchylným ke kolaboraci s Ruskem, je ten, kdo si do sídla zve ruské generály, aby vyhrožovali lidem. Ono se není čemu divit, 87% poslanců ČSSD jsou bývalí komunisté , jejich předseda je spolupracovník STB pod krycím jménem Rocco, takže tyto obavy jsou více než opodstatněné. Zelení bojovníci proti Temelínu jsou placeni z Rakouska, takže proč se divit, že horliví bojovníci proti radaru by mohli být placeni z Ruska, že ?
26. 09. 2008 | 19:22

Blue Jay napsal(a):

Hey Pocestny,

Me se vzdy libilo tohle..
https://www.youtube.com/watc...

a nebo tohle...
https://www.youtube.com/watc...

Budme weekendaci. Let's have some fun. Let's ignore fat loud pigs.
26. 09. 2008 | 19:29

RUMCAJS napsal(a):

Strana která zplodila největšího boháče vyrostlého na úplatcích,strana jejímiž členy je ta nejsprostší mafie která se neštítí ani vraždy(Srba, Kočka, Benda,Šlouf...),tak tato strana má tolik drzosti, že ústy dvou největších morálních trosek co kdy chodily po tomto světě se otírá o morálku a osočuje z mafiánství.
Tolik drzosti a hroší kůže, co prezentuje Ráth s Paroubkem, musí nadzvednout každýho normálně uvažujícího člověka.
26. 09. 2008 | 19:39

Blue Jay napsal(a):

My contribution to upcoming weekend, enjoy.
https://www.youtube.com/watc...
and for you who love golf a lesson from Robbin Williams..
https://www.youtube.com/watc...
26. 09. 2008 | 19:40

zdesta napsal(a):

třeba Karel. Je to tak trochu škoda,že se Rumcajs přiřadil kté patologické sedlině. To jsem opravdu nečekal, že si bude plést sarkasmus,vtip,ironii s maximální hulvátskostí a pitomostí.
26. 09. 2008 | 19:49

antizel napsal(a):

férová volební kampaň ČSSD
to je lepší než Grossovo - myslím to upřímně
stačí jen jednotka hlouposti - 1 kocáb
Rathovy letáky proti Bendlovi a denodení lži špiček ČSSD
jinak soudruhu Paroubku - bojíš se kdy praskne tvoje spolupráce s tajnými? a ruskými?
26. 09. 2008 | 19:52

Blue Jay napsal(a):

Zdesto?

Te tak ta politika sezira? Jer me te lito. Jestli kouriz jako vetsina Cechu ( podle vyzkumu Paroubka) tak si poslechni tohle. Aspon se mimo uplne zbytecneho rozcilovani neco naucis...
https://www.youtube.com/watc...
Have a nice weekend bez zloby.
26. 09. 2008 | 20:06

JIM napsal(a):

RUMCAJSI,ty nejsi přeci žádný rozumě uvažující člověk,ale zloděj loupežnická,kterému se nechce dělat,tak se dal na okrádání lidí,ala ODS.
26. 09. 2008 | 20:15

jiří. napsal(a):

Pozor. Již máme mezi lidmi hlášku,že je "ubrečenej jako Paroubek". Čau J.
26. 09. 2008 | 20:29

xx napsal(a):

Ještě: Pozor na "Poplatky".Rath je člověk,který privatizuje a kritizuje.
26. 09. 2008 | 20:32

Blue Jay napsal(a):

Zprava z BIS dela z tebe hlupaka Paroubku!

Se zoufale branis. Jaka strana si zve domu Ruske generaly? Ty ale chudacku asi o tom nic nevis. Zaoralek jasne rekl co ty jsi chudacek co si neco mysli a nerozumi tomu. Prestan aspon otravovat ceske prostredi Paroubku. Rusu jako ty tu uz bylo 40 let az az.
26. 09. 2008 | 20:34

zdesta napsal(a):

Blue jay: Trochu odbočím.68 jar tahám na hřbetě. V50letech jsem byl jediným žákem na škole,který nevlastnil pionýrský šátek.Nikdy jsem nebyl členem čSM a ani členem KSČ,BSPˇ,SČSP a.t.p.Smladickým elánem jsem bojoval s režimem naivním způsobem.Nechodil na první máje, odmítaljsem finančně přispívat na Vietnam a podobné hovadiny.Žádné hrdinství, spíše pitomost.Teď k věci.Ano, dnešní politika mne pěkně štve.Jsem rád že Vás nezklamu .Kouřím a dokonce si sem tam dám nějaké to pivo.Co se chci nebo nechci naučit, o tom si rozhoduji sám.Teď to hlavní milý pane.Pokud jemě někdo nasympatický,nebo s ním nesouhlasím,či mu oponuji, tak to dělám civilizovaným způsobem.Nerad bych se cítil že supluji J.Švorcovou. To je asi tak všechno.
26. 09. 2008 | 20:39

Blue Jay napsal(a):

Putin prave popral Paroubkovi,
At se mu podari prisunout CR blize na Vychod. Me se to zda zbytecna vyzva. Paroubek to ma v krvi.A ten Stb uvedomelej pracovnik udela vse co pujde aby toho dokazal. Good luck Cr.
26. 09. 2008 | 20:45

Blue Jay napsal(a):

Zdesto,

Usetri si agitku,

Podivej se kdo ceka na prilezitost vladnout tve zemi.

Jiz v roce 1978 soudruh Paroubek rekl: "Pro nás mladé, kterí jsme únor 1948 neprožili jako osobní zkušenost, je toto datum predevším historická událost, kdy byla s konecnou platností rozhodnuta otázka politické moci, došlo k likvidaci pozic exponentu buržoazie v politickém živote republiky. Nyní, 30 let po únoru 1948, jsou pro nás mladé ideje Února živou výzvou. V naší stranické práci je stále co zlepšovat. "

Tento spatne maskovany komunista co po volbach v 2006 opet neco rval o 1948 se trese at ti opet vladne. Ve Venezuele je podobny clovek. Ale pokud to chces tak to mej. Ja muzu odejit. Ty a tva rodina tu budes. Pod taktovkou reditele RaJe nejvice zkorumpovanecho molochu i za socialismu Jiriho Paroubka. Si to uzijte. Good night suckers.
26. 09. 2008 | 20:56

sergej napsal(a):

Paroubek už se úplně zbláznil. A jen tak mimochodem kdyby nějaký rublík do Lihového domu spadl vůbec bych se nedivil.
26. 09. 2008 | 20:57

RUMCAJS napsal(a):

zdesta:
Proč si myslíte, že se jedná o sedlinu ? Vám nevadí, jak si z Vás dělá Paroubek blázny ? Patří do stejného pytle jako Langer a Tlustý.
Pokud jste bojoval v dobách, kdy to nemělo pražádný smysl,proč to vzdáváte dnes? Nebo mi chcete namluvit, že tomu nebetyčnýmu lháři něco z toho co tady vypotil věříte ? Tomu se zdráhám uvěřit. Všem je naprosto jasný, že ODS i ČSSD je nasáklá mafií. Jenže to co tady vyvěsil Paroubek, to uráží. To doslova říká : Milý voliči, ty jsi tak blbej, že sežereš úplně všechno".
Já nemám nic proti ČSSD. Dokonce za Zemana dělala pravicovější politiku jak celej Klaus a já vážně uvažoval že jí budu volit.Ale tahle Grosovsko-Paroubovská banda je naprosto nestravitelná.

Karlíku, je mi líto, ale bereš to moc osobně. Já tu ctím pravidlo "Na hrubý pytel, hrubá záplata" a s Paroubkem nemám žádný slitování. A ty, pokud jsi volič ČSSD a myslíš to sní "upřimě",by jsi měl postupovat stejně.
26. 09. 2008 | 21:09

bobr napsal(a):

Pro Blue Jay: já sleduji vaše příspěvky už dlouho a jsem nezvratně přesvědčen, že vás platí Janský vršek. Ale nejen vás. Přidřistuje i Čochtán a další modráci. Nic vám to chlapci nebude platné. Soumrak ODS již nastal, hlavouni se žerou mezi sebou a dílo zkázy dokonají volby. Co potom s vámi?
26. 09. 2008 | 21:11

Jos napsal(a):

Parnoidní Paroubek a jeho blábol,tady je jasná ukázka toho co nás čeká kdyby tenhle člověk nedej bože vyhrál volby a usedl do křesla premiera!!
26. 09. 2008 | 21:14

bobr napsal(a):

Pro Blue Jay: já sleduji vaše příspěvky už dlouho a jsem nezvratně přesvědčen, že vás platí Janský vršek. Ale nejen vás. Přidřistuje i Čochtán a další modráci. Nic vám to chlapci nebude platné. Soumrak ODS již nastal, hlavouni se žerou mezi sebou a dílo zkázy dokonají volby. Co potom s vámi? Můžete se navzájem utěšovat, že jste uvěřili největším lhářům a podrazákům!
26. 09. 2008 | 21:15

zdesta napsal(a):

Pokud požadavek na slušnost považuješ za agitku, pak mám jednu radu. Vrámci tržních vztahů si trhni nohou. Tečka.
26. 09. 2008 | 21:25

Michal Macek napsal(a):

bobr:

ok sem taky volis ods jak vy rikate modrak a nebudu se s vami prit mozna nase strana po volbach zaplace ale zeptam se vas na jedno:

opravdu verite ze BIS pracuje na politickou obednavku vlady?
26. 09. 2008 | 21:25

bobr napsal(a):

to Michal Macek: Už Kubiceho zpráva, jak se dodatečně ukázalo, byla vyrobena na politickou objednávku ODS. Současná situace spíše napovídá, že jde o dobře načasovanou akci. Ale dvakrát nevstoupíš do téže řeky...
26. 09. 2008 | 21:35

tata napsal(a):

pane Rumcajs

on kdo volí čssd většinou nevolí Paroubka ale že si myslí,že peníze nejsou jediná hodnota sice duležitá ale opravdu né to hlavní.Bohužel u ODS podle mě tak je.Ne že bych si myslel že v lidovém domě sou lidumilové,ale jestli se chtěj udržet na dobře placenych místech musej v hlavních věcech kopat za levici to naopak je samozřejmé u ods musej kopat hlavně za voliče pravice.Ja jako dělník samozřejmě volím levici ne paroubka.VAŠE formulace:

Blbce děláte akorát ze svých voličů ale to je zbytečné. Nikdo jinej jak blbci Vás totiž volit nemůže.Můžeme jenom doufat, že blbci jsou v menšině.

To samé bych mohl prohlasit ja o vas,kčemu ja plně chapu proč tato skupina volí pravici.Proto i VY nechte pravo lidem s jinym pohledem na svět a nenazívejte je blbama.Je to pod vaší uroven.Samozřejmě že vaš pohled muže byt a také je,že levice je špatná ale muj pohled je že pravice je špatná,to ani jednoho z nas neopravnuje říkat o tom druhém že je blb.Tak to v životě chodí že vnímame věci jinak.Mužete mi přesvědčovat,ale jestlí povedeme diskusi na takovéto urovni předem jí skrečujete.OBA SNAD chapem kam to vedlo prohlašovat o něčem to jediné je spravně.A oba dobře víme,že za naše zastupce ani jeden hrdý byt nemužeme.Takže co nám zbyvá.Bojkotovat...nepřichazí v uvahu v mem případě,KSČ ,,,,nepřichazí v uvahu,takže mam jedinou alternativu.Bohužel podle VÁS SEM BLB.No holt se stím musím smířit.Jen si myslím že takovými prohlašeníma se pak nesmíte divit,když vam to někdo vrací povašem.
26. 09. 2008 | 21:41

třebaKarel napsal(a):

Rumcajsi ,
tak to se kamaráde pleteš .
Jsem jenom kapánek blbej .
Zas jsem jednou myslel že se lidi můžou domluvit , jenže některý ne .Neumim si představit
jak můžeš vypustit tolik hniloby , navíc jsi tu slyšet daleko nejvíc , nikdo ti neoponuje .
Trochu se zdá , že jste hoší v řiti a záchrana je jen co nejmenší účast .Tak teď tady bude chvíli husto ,makáte tedy fest .No hele , litovat a zachraňovat tě nebudu ,jsi dospělej člověk . Ale jistý je , že s člověkem kterej je schpnej vtipkovat o druhým přes pedofilii tak jaks to udělal ty ,to na žádný přátelský posezení nevidim .Beru si to osobně , ty budeš mít určitě dobrou radu co s tim , viď ? Nějak mi ten dojem z tvýho ostrovtipu zkysl .Co ty máš proti Ráthovi a jeho neslušnosti ?Přečti si cos napsal . Anebo tyhle cinty fasujete na cédéčku přímo z ústředí?
Konec vysílání a tečka .Bandité se budou divit . tK
26. 09. 2008 | 21:43

Blue Jay napsal(a):

Prosim Vas,

To jste vsichni kdo prozili 40 systemu ktery splodil ruzne Paroubky tak ochrnuti? Vzdyt je jasne o kterych lidech BIS mluvi. O Paroubcich a jeho skvadrou co odhodila v 1989 rude knizky ( je jich myslim 23) a KSCM. Me to pripada tragicky komicke. Po WW2 take nikdo v Nemecku nebyl fasista. Ale Cesi to dotahli na jeste vyssi uroven. Kazdej je nevinej. Od bachare Vondrusky az po STBaka Paroubka. Kazdej je v CR svatousek.
26. 09. 2008 | 21:47

zimmi napsal(a):

"ČSSD vždy vedla a bude vést volební kampaň férově."

Nenechte se vysmát, vy nevedete kampaň za ČSSD, vy vedete kampaň proti ODS. Mirek Dušín by se musel v hrobě obracet, kdyby viděl ty billboardy, které sázíte kolem silnic. Třikrát fuj.
26. 09. 2008 | 21:53

RUMCAJS napsal(a):

tata:
Dobrá, za ty blbce se omlouvám, byť jsem myslel voliče Paroubka.

tK:
Karle, před lidmi, kteří se chovaj jako Ráth,nebo Paroubek si neberu servítky. Je to mezi mnou a nima. Jestli to chceš vztahovat na sebe, budiž.
Ale jednou se budeš divit spíš Ty, až ti Paroubek bude mávat z Floridy po geniální investici do cenných papírů.
Navíc Kubice měl základ v Mrázkovově "databázi" a nevěřím, že tenhle zkušenej mafián si sbíral informace proto, aby je udal někde v bulváru. A nepravdivé informace by mu byly k ničemu.S těma by asi velkou díru do světa neudělal.

A volby ??? Karle, vždyť jde o krajský volby. Já je mám u prde... Mě zajímá, kdo bude starostovat u nás v obci a né někde na kraji. Kraj na nás prdí ať tam sedí Petr nebo Pavel.
26. 09. 2008 | 22:03

Johny napsal(a):

Paroubku, přestaň už konečně lhát, vymýšlet si, překrucovat a vůbec se chovat jak malé děcko. Té inteligentnější polovině národa tím akorát ukazuješ jaký jsi chudák, ta pitomější se chová stejně jako ty. Kdybys přestal plácat kraviny a raději nabídl svou alternatvu řešení problémů, uděláš lépe, ale to nemůžeš, poněvadž tvá prázdná hlava kromě zlodějin ještě nikdy nic pořádného nevymyslela. Raději bys měl odstoupit, ale už dávno!
26. 09. 2008 | 22:04

Rozlobený napsal(a):

Pan Jiří Paroubek napsal naprosto věcný článek, varující před Kubiceho zprávou 2.
Co však vyvádějí modří vypatlanci zde jako reakci na jeho článek, to je hrůza. Věcně argumentovat neumějí a tak sprostě nadávají, podsouvají, lžou, spletou páté přes deváté, provádějí jen výštěky a plivání jedovatých slin. Je to HNUS ! FUJ!
26. 09. 2008 | 22:06

Blue Jay napsal(a):

Tata, nemuzu s Vami souhlasit,
Mluvite o tom ze pro volice CSSD nejsou penize ta nejdulezitejsi hodnota. Dovolim si odporovat. Vzdyt penize je vlastne volebni program CSSD. Myslim ze tomu rikaji ODS minus. Vsem dame vice nez ODS vsude kricej. Jak toho dosahnou pochopitelne nerikaji. Rath je typicky priklad. Zrusi poplatky a ukradne to z rozpoctu kraje. Velmi inteligentni reseni. Ale asi CSSD zna sve volice a jake bonbonky na ne pusobi. Doufam ze vetsina z nich budou radsi drzet dietu.
26. 09. 2008 | 22:12

Blue Jay napsal(a):

Dear rozlobeny,

Jsem si nevsiml ze by jsi rekl slovo o tom ze se Paroubek preventivne rozciluje protoze moc dobre vi ze je take do neceho namocen. Ty jsi vlastne o tom co Paroubek pise nerekl nic. Jedine co jsi rekl bylo ze se ti nelibi co ostatni rikaji. Mas nazor na to ze BIS naznacila ze v CR jsou mozna i politici ktere uplaci Ruska rozvedka? Co si o tom myslis Rozlobenej clovece?
26. 09. 2008 | 22:20

Nuba napsal(a):

Nevím, zda to dokážu říci nějak krátce,

konečně se dostává do širšího povědomí, že psychosomatické onemocnění velkého počtu lidí má na svědomí neutěšený stav jejich duševního prostoru. Může to být z důvodu nevyřešených osobních problému nebo citlivějším absorbováním pro ně nepřátelské společenské situace.

Z tohoto pohledu je mi těžko pochopitelné, že mnohdy i evidentně inteligentní lidé nechápou, že lidstvo je z hlediska názorového různorodé stejně tak jako z pohledu fyzického. Duševní prostor každého z nás má jiný tvar, jinou velikost a dokonce i barvu. Čemu se divím je to, kolika lidem to přijde nepochopitelné a zvláštní a nepatřičné a jánevímcoještě, když je to učivo z 1. třídy obecné školy a to že 1+1=2.
Prosím, zapracujte na sobě ve smyslu rozšíření koridoru své tolerance k odlišným názorům, je to v zájmu tělesného a duševního zdraví každého a všech.

Druhá věc, která s tímto úzce souvisí je, jaký podíl na pozitivním společenském klimatu mají naši zástupci. Myslím si, že momentální vládnoucí "elita" si ty uvozovky plně zaslouží. V blízké budoucnosti nevidím ani příslib nějaké radikálnější změny. Skalní fankluby jednotlivých pol. stran, kterým fanatismus brání odhalit i vraha vlastní matky, mají na tomto marasmu také svůj podíl. Přitom je naprosto jasné, co chybí všem, jsou skutečné osobnosti.

Kde jsou a proč mlčí ?
26. 09. 2008 | 22:26

zdesta napsal(a):

Rumcajs:Opět nedorozumění . Nejsem volič ČSSD.U voleb jsem byl jednou a mám dojem,že jsem pro současnou "demokracii" tímto aktem udělal dost.Neřídím se Marxem ani von Hayekem. Řídím se selským rozumem.Nějaké fandění politickým stranám jde mimo moji osobu.Nefandím žádnému našemu politickému vůdci,protože bych si připadal jako vůl.Rumcajs, žil jsem 41 let v režimu kde vítězil ideologický dogmatismus.Měl takovou váhu,že komunistům nevadil vůdce,který si pletl ohřivače vody s kuřatama.Jsem na něj háklivý.Nesnáším pavlačovou argumentaci a fanatismus už vůbec, ať politický, nebo náboženský.Berte nebo neberte.Vaše sarkastické přestřelky s vlkem jsou O:K.Četl jsem od vás příspěvky podnětné a docela solidní.Dnes vám schazela sebereflexe. Dost jte to pohnojil. Vztek a nenávist snižují argumentační hodnotu.Je zcela jasné,že to co jsem Vám teď napsal je na pedrek.Berte to jako žvanění pomateného staříka.
26. 09. 2008 | 22:30

třebaKarel napsal(a):

Rumcajsi ,
Povim ti místo dalšího příběh .
Stalo se to těsně po sametu , jel jsem metrem ,ve voze jeden zábavnej chlápek ,co stanice to fór , vagón se řehtal .
No a najednou to přišlo -:
lidi , neblbněte , musíme makat , nikdo nám nic zadarmo nedá , Havel taky ne,a ti ostatní to je banda ,stávkovat je blbost...
Prostě takovej jeden náramně zábavnej chlápek .A myslel to upřímně ,jako ty . tK
26. 09. 2008 | 22:31

stejskal napsal(a):

Dobrý večer,

smazal jsem několik velmi hrubě urážlivých textů, které byly v rozporu s Kodexem diskutujících (přiznávám, že jsem projel jen její konec, na celou nemám sílu).

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
26. 09. 2008 | 22:32

Pepek Vyskoč napsal(a):

Už od dob Švejka se to tu hemží ruskými špióny!

Samotný kníže pán Karl VII, Fürst von und zu Schwarzenberg, Herzog von Krummau, Graf von Sulz, gefürsteter Landgraf im Klettgau vzpomínal na zlaté časy vachmajstra Flanderky z obce Putim. Tehdy se to ruskými špióny v Čechách taky hemžilo. Jenomže za císaře pána si uměli poradit, teplá cimra, kafe s rumem, vlídné vyšetřovací metody, placení informátoři a bylo to. A nepotřebovali ani BIS! Já bych dal každému z BIS dýchnout a ukázalo by se jako ve Švejkovi - rum, kontušovka, borovička, jeřabinka, režná!!! a na jejich provoz bych nedal ani korunu - prostě nic nového pod sluncem, hoši a za ty prachy prosím, buďte více vynalézaví. Za přispění médiíí jen a jen blamáž a vytváření jiných afér, pocitu hrozby, strachu, nejistoty a především odpoutání pozornosti jak médií, tak lidí od skandálu ODSáků podle zásady přerazit jednu nepříjemnou aféru ještě větší a ospravedlnit tak další výdaje na tyto hňupy, kteří dělají akorát machry a hajzl mají na chodbě. Takové ubožáky, lumeny a zločince na vlastním lidu jsme tam v práglu od dob socialismu ještě neměli.
26. 09. 2008 | 22:40

Blue Jay napsal(a):

Dear Nuba,

Me to absolutne fascinuje. Cesi jsou zabavni. Nedavno tragicky zahynul velvyslanec CR v Pakistanu. Na strankach zemrel. Prej tam nemel co delat a navic jsem se dozvedel ze to byl vlastizradce a ze si to zaslouzil. Ted je tu zprava BIS o aktivite Ruskych "zpravodaju" v CR. Ze ovlivnuji napriklad NeZakladnam a jim podobne. Opet slysim ze je to asi hoax a podobne. Me je Cechu lito. Mel jsem moznost nahlednout do ucebnic ktere tu byly k dispozici za socialismu. A take vidim zpravy"pred 25 lety" Me to pripomina neco s "Twilight Zone". A uvedomuji si ze lide tomu verili a hodne tomu veri i dnes. Ja jsem byl mnohokrat v USA (vyrostl jsem v Kanade) hlavne v Coloradu, Oregon, Wyoming, Montana, California a Washington State atd. Hlavne v NorhWest. Nikde jsem nepoznal cloveka o kterych tu putuje tolik hroznych povesti. Potkal jsem obycejne lidi. Americane ktere jsem osobne poznal jso daleko uprimnejsi nez Cesi. A take poctivejsi. Je me lito ze Cesi v sobe maji tolik zbytecne nenavisti. Ale je to mozne ze jsou ignoranti. Moje Ceska pritelkyne me porad tvrdi ze Cesi jsou nejvetsi zavistivci na svete. Pomlouvaji vse a i to co neznaji. Ja s ni mel hadku. Prece nikdo nemuze byt tak zabedneny. Nenavidet nekoho koho ani neznaji. Muzou me tvrdila. Prej neznam Cechy.
26. 09. 2008 | 22:57

m&m napsal(a):

Zjistil jsem zajímavou věc a chtěl bych všechny varovat:

RUMCAJS není RUMCAJS. Je to jenom chlápek, co se za něj vydává.
26. 09. 2008 | 22:58

Blue Jay napsal(a):

m&m je cukrovinka,

Neco jako Smarties. Nema to nic spolecneho s inteligentnim zivocichem. Vetsinou to papaji decka. Nekterym je to zakazano. Moc cukru. Jablko je pry zdravejsi.
26. 09. 2008 | 23:05

UŽNIKDYNEUVEDUSVÉPRAVÉJMÉNO napsal(a):

Čecháčkov. Někdo říká žumpa Evropy a má asi pravdu. Každá diskuse na českém netu je toho důkazem. Ach ten Paroubek. To je ale blb, že? Ještě že ho máme. Na koho bychom všechen ten humus sváděli. Modrobolševická smečka normalizačním kolaborantům a jejich potomkům s náležitou normalizační výchovou ovšem vůbec nevadí. Je tu ještě pár naivů na levici, co s nimi? Poslat na Kubu, že. Nic nového v české kotlině ani na Stejskalových blozích. Chudák je tím samým mazáním sedřený jak borůvka. Mějte pro něj pochopení.
26. 09. 2008 | 23:05

Blue Jay napsal(a):

Stejskale?

Smazal jste take neco co napsalo me malinke ja? Me uz nebavi pozorovat co mazete. Ale verim ze mazete vse "prave". Vzdyt by tu jinak ruzni apostolove Paroubku, Zaoralku a dalsich z toho mohli mit breakdown.

Ale ted neco co me lezi na mysli pane Stejskale. Je mozne ze Rusove ovlivnuji i Vas? Vzdyt tu vetsinou publikujete levicove a antiradarove nazory. A co lide jasko Pehe? Vzdyt je zrejme ze ten clovek je zaprodan Rusku.
26. 09. 2008 | 23:25

RUMCAJS napsal(a):

tK:
Nevím Karle, co se mi snažíš říct ? Jestli to, že Ti radím,že nemáš chodit k volbám, tak to klidně jdi rozdejchat, jako já jsem musel rozdejchat, že mě Manka dneska nepustila do hospody. Je mi to šumák.

P.S.
ČSSD v Praze stejně nemá šanci.

zdesta:
Máte pravdu. Vytočil jsem se.
Ale stupidní pokus Paroubka zdiskreditovat už dopředu informace z tisku mi budiž omluvou. I když jsem někdy ostrej, držím určité dekórum. To třeba platí vůči lidem, jako Havel, Hořejší atd. Ale u dvou pánů, Paroubek-Ráth, tam padaj veškerý zábrany. Dle mého si nezaslouží žádné ohledy.

Jedinej, kdo si zaslouží ohledy, jsou někteří zdejší diskutující. Těm se ještě jednou omlouvám a doporučuji, ať moje příspěvky pod blogy výše uvedených pánů radši nečtou.
26. 09. 2008 | 23:27

deratizacni akce ODSvinit 2008 napsal(a):

Opet se zde kona sjezd radikalniho kridla Topol mladeze. Je to sila cist prispevky individui typu Blue Jay, mandrake (pokladac podlah ve Velke Britanii), neo (pracovnik na prepazce v Ceske sporitelne) ad. jak obhajuji zlocinny ODS rezim a pritom strasi nastupem socialismu.
26. 09. 2008 | 23:30

kormoran napsal(a):

Ja se hrozne moc omlouvam, ze se muj prispevek nebude tykat blogu vytrvaleho bojovnika , proletare o svuj zlab. Ale ja potrebuji pomoc a uz nevim , kam se jinam obratit. Totiz zacal jsem pestovat brambory, no a znate ty "imperialisticke " brouky , no urcite ano......
"chemie": to jsem nechtel, rucni sber , to je na sto let, tak si predstavte , dostal jsem napad , umistnil jsem na lan billboardy, nasich levicovych vudcu, to byste koukali!!!! Do tydne ani jedna imperialisticka mrcha!!
No jo, ale naskytl se jiny problem " myslivci" oni snad nemaj do ceho zatuplovat, tak mi z tech billboardu udelali reseto.
Tudiz napadlo mne obratit se na tento blog , zdali by mi nejaky levicovy pokrokovy myslitel nemohl poslat nejake foto, nejlepe vecne nasr... kysely ksicht, na brouka to zabere a myslivci daji pokoj, vzhledem k neznamym oblicejum, ale kdo vi?
....P.S. na vylepseni sveho pripadneho kadroveho hrbu pripominam ze to jsou " cervene " brambory. Dekuji za pripadnou pomoc!!!! Vas
26. 09. 2008 | 23:40

mleziva napsal(a):

Byl u Vás na neoficiální návštěvě ruský generál? Byl.
Podporujete zprofanované hnutím NE základnám, které se netají napojením na lidi obhajující mimo jiné terorismus a je prokazatelně podporováno firmami z Ruska? Jednáte

A poslední odstavec Vašeho blogu je po kampani "ODS mínus" opravdu úsměvný.
26. 09. 2008 | 23:52

Blue Jay napsal(a):

Soudruh Paroubek opet knuci,

Vedi obcane CR kdo Paroubek vubec je? Koho by pripadne volili? Vzdyt Paroubek je jen upocena kopie predsedy KSCM Filipa. Proc rovnou nevolit komunisty? Aspon vam komuniste nenaslibuji neco jako CSSD v 2002 co nemuzou splnit. Porad volite levici.
Sliby CSSD r. 2002 pred volbami:
-reforma duchodu
-samostatná duchodová pojištovna oddelená od st. rozpoctu
-príspevek 90 tis. na nákup nového auta
-45 - 50 tisíc nových nájemních bytu formou neziskových spol.
-príspevek 50 tisíc pro každé narozené díte
-plošné prídavky na deti
-racionalizace a zlevnení st. správy
-pro lidi nad 70 let léky bez doplatku
-atd, atd.

B. SOBOTKA v r. 2003 k nesplneným slibum:
"Ty sliby nebyly zasazeny do reálného ekonomického rámce a dnes v konfrontaci s realitou neobstojí. Byli bychom blázni, pokud bychom trvali na necem, co není ekonomicky reálné, a tlacili zemi do vetších schodku jen proto, abychom prosadili naše politické sliby," vysvetlil už v roce 2003 deníku MF Dnes tehdejsi ministr financí Bohuslav Sobotka.

Volici levice, volte KSCM misto CSSD. Mejte jistoty!
26. 09. 2008 | 23:54

Noel napsal(a):

Pane Paroubku, nejste paranoiak? Svým článkem vy děláte z občanů blbce. Prý ČSSD dělá kampaň férově, ale neváháte nepodloženě napadat ODS. Ani ČSSD ani ODS nemá politickou kulturu.

To Karel - jste vysokoškolák a co? Já jsem také vysokoškolák, ale s vámi nesouhlasím. Jistě, v demokracii není třeba shoda názorů. Ale na vysokoškoláka mluvíte velmi nefundovaně a emotivně. Kdy máme důkazy, že BIS je ve službách ODS? Jen proto, že přišla se zprávou, se kterou nesouhlasíte? Mám vážné výhrady k základnám. Ale umím si představit, že Rusko tady dělá kolem toho špinavou práci.
26. 09. 2008 | 23:59

Al Jouda napsal(a):

V příštích volbách je třeba vyměnit všechny poslance, tedy i pana Paroubka.
27. 09. 2008 | 00:00

Jmeli napsal(a):

U Kubiceho zpravy nebylo (opakovane) prokazano, ze byla nepravdiva, jak tvrdi autor demagog, ale nepodarilo se prokazat, ze byla pravdiva, v tom je rozdil.
27. 09. 2008 | 00:07

zdesta napsal(a):

Blue Jay for Dear Nuba.Mě taky.Je ovšem povzbuzující,že příslušníci jiných národů jsou také zábavní.Tak češi jsou neupřimní,málo poctivý,závistivý,nenávistní,pomlouvační,zabednění a ignoranti.Doporučuji si přečíst "Hrozné pověsti české" a náležitě rozšířil další naše národní vlastnosti.Jen se divím,proč s takovým hnojem diskutujete. To je přece pod vaši zámořskou úroveň. Nebo nás chcete spasit?
27. 09. 2008 | 00:19

m&m napsal(a):

Jmeli: Dobrá logika :-). Jakákoliv pomluva se stává pravdivou ve chvíli vyřčení.
27. 09. 2008 | 00:29

Blue Jay napsal(a):

Dear Zdesta,
Asi jste necetla co jsem napsal. Ja jsem Canadan. To co se Vam nelibi o vas rekla moje pritelkyne ktera je Ceska. Ona byla uplne sokovana kdyz jsem ji poznal. 2 mesice jsme jezdily po zapadni Canade. Edmonton, Jasper, Kamloops, Okanagan, Vancouver, Nanaimo, Tofino a zpatky. Banff, Waterton, Drumheller etc. Ji se tam desne libilo. Ale co ji nejvice uchvatilo bylo jak je mozne ze vsude jsou lide tak pratelky. V campsite, v restauraci ..proste vsude. Ja nechapal o cem to porad mluvi. A pak jsem prijel do CR. A pochopil jsem to.
27. 09. 2008 | 00:36

Detailista napsal(a):

Jak sakra může být intrikou médií zveřejnění zprávy, která je dostupná na netu??? Proč Paroubek nekritizuje medializaci průserů ODS v MfD, když je pro fér hru? K výzvě k podání demise Langera mu stačilo, že Kmenta zveřejnil jeho lobování pro člověka, který se znal s Mrázkem - proč tedy sám nevypadl z politiky okamžitě poté, co Kmenta zveřejnil, že se s lidmi kolem Mrázka Paroubek znal taky???
27. 09. 2008 | 00:51

Jan V (dříve Jan) napsal(a):

Nesmírně mě udivuje ta dnešní příchylnost soc-dem politiků k Moskvě. Vždyť v dnešní reálná ruská politika je livicovým ideím na hony vzdálená: prohlubující se rozdíly mezi chudými a bohatými, naprostá neúcta k lidské důstojnosti; Rusko zásobuje svět arogantními zbohatlíky toho nejhrubšího zrna. Jediné vysvětlení, proč Paroubek a spol. otáčejí hlavy k východu, je chladný mocenský kalkul bez ohledu na to, jakou politiku to v budoucnosti přinese. Co si asi za našimi zády navzájem slíbili?
Kdyby těmto pánům šlo skutečně o prosazení soc-dem ideálů, orientovali by se tam, kde levice v minulých dosáhla skutečných výsledků: Norsko, Rakousko...
Ale tihle naši lidé se skutečně neštístí spojení s čertem a ďáblem, jen aby se udrželi u moci.
27. 09. 2008 | 01:02

Blue Jay napsal(a):

Paroubek veri na presumci viny

pokud se to ale netyka jeho. Ja bejt Paroubkem a vim ze jsou zaznamy kde se mafiani o mne bavi a to velmi detajlne, tak odstoupim. Ale ve vedeni CSSD asi ta presumce viny funguje inak nez u obycejnejch clenu.
27. 09. 2008 | 01:06

kormoran napsal(a):

..Ale ted vazne , asi pred mesicem jsem se angazoval v nazorech na TN cz , tykajici se radaru, zvlastnich obchodnich transakci , nabyvajicich nemovitych majetku Rusu v K.V. , porusovani zakonu a korupci s ceskymi uredniky tzv. ruske mafie, vseobecnymi otazkami , kdo muze stat za schromazdistem rusu v tomto meste atd.
....... druhy den jsem zjistil na compu divne veci, posuvy v case atd....
Nedalo mi to a zavolal jsem experta na pc, vazeni muzete mi obvinit z cehokoli , ale byl jsem, po par hodinach ujisten , ze jsem byl nabouran z Vladivostoku to je fakt prdel ? ze jo? At si to kazdy prebere , jak chce , ja vim sve a uz nekolik hoooodne let... zdravim!!!
27. 09. 2008 | 01:14

Jan Vaculík napsal(a):

Všecek ten poprask, co kolem tohoé poslední dobou sleduju, mě přivedl k tomu, že jsem pro radar. Zařízení, které je schopno zničit asi deset raket, když Rusko jich má stovky či tisíce, nemůže jejich reálné vojenské zájmy ohrozit. To hlavní, co Rusům na našem radaru vadí, je to, že tím američani dávají najevo, že v případě konfliktu v Evropě s obranou našeho území vážně počítají. A to je to, co Rusy tak hystericky rozčílilo! Prostě jsme si dovolili dát najevo, že podruhé se nás už tak znadno nezmocní.
Ale jaký je tady zájem té naší mozkově-paralytické levice, to nechápu. Je to opravdu tak, že počítali s tím, že se historie bude opakovat a oni se dostanou k moci s podporou zahraniční mocnosti?
27. 09. 2008 | 01:17

Jan Vaculík napsal(a):

Pane Kormoráne,
tomu, co píšete, se ani nedivím. Že tady operuje KGB a že teď má za cíl mimo jiné brojit proti radaru, to je jasné každému, kdo přečetl aspoň něco z memoárů byvších socialistických agentů. Taky si myslím, že zaplevelit internet protiamerickýma nesmyslama je pro pár vyškolených hackerů snadné. Češi jsou normální národ a dovedou si vážit svobody a důstojného života. Desetitisíce jich odsud utíkalo na západ a vůbec jim nevadilo, že tam jsou americké základny; kdyby mohli, tak jsou tam skoro všichni. Teď se kouknete na tyto internetové diskuse a máte pocit, že kdyby tu měl býr radar, tak se Češi pohnou k masovému exodu do Ruska.
27. 09. 2008 | 01:31

Blue Jay napsal(a):

Vaculiku,
Mate pravdu . Stejskal a cele aktualne se stalo levicovou zumpou. Ctete jejich titulky. Ale asi za ty rubly se jim to vyplati. Vetsina Cechu jak se zda chce putovat na vychod. Asi jim chybi ta pevna ruka z Kremlu. Ja jim to uprimne preju. Hlavne tem mladym co nic nevedi. Shock therapy often works.
27. 09. 2008 | 01:46

Jan Vaculík napsal(a):

Pane Sojko,
v tomto s váma nesouhlasím. V těchto diskusích je furt ještě převaha myslících lidí, před jejichž argumentačních schopností upřímnš smekám.
Ale taky nepravděpodobně vysoké procento lidí, jejichž gramotnost neodpovídá stupiditě předvedených názorů. - Dobrou noc!
27. 09. 2008 | 02:06

kormoran napsal(a):

Blue Jay ,spravne , presumci viny muze preferovat jen ten clovek , nebo skupina , ktera bude urcovat smer a "vinu"vyse uvedeneho pravniho nesmyslu!!!!!
27. 09. 2008 | 02:09

s.p. napsal(a):

Vaclave - kostlivci chrasti v kazde ceske skrini.
Svinstvo "komunismus" je tak drahe ceske dusicce, vcetne "velkeho slovanskeho bratra.
Rusove by meli anexovat Cesko opet a nic by se nezmenilo, jen na hranici by vyrostl drateny plot a komsomolci by jasali na prvniho maje .... kde by je z tribuny zdravil soudruh Filip se soudruhem Zaoralkem a soudruzka Svorcova by se slzou v oku prednesla epos .... Vam podekovani a lasku Vam.
27. 09. 2008 | 02:29

Honza napsal(a):

Jiří máte pravdu Pružinského modří ptáci vyrukují před volbami určitě s nějakou katastrofou ve které vás opět vykreslí jako zvrhlíka,či nepřítele státu,který usiluje o připojení k Rusku.Ale doufejme že lidé jsou před jejich zvolením dostatečně varováni dosavadními kroky Julínka či Kalouska,kteří jim berou jejich peníze jako loupežník Sarka-Farka.
27. 09. 2008 | 07:01

třebaKarel napsal(a):

NUBO ,
vážená paní ,
včera jsem tady četl Váš již několikátý příspěvek , který mi je velmi blízký .
Možná všichni děláme trochu podobnou chybu , že kdo máme podobné životní postoje ,nepovažujeme za potřebné podpořit pěkně vystižený názor stejně smýšlejícího člověka .
Máme pocit nějaké vlastní "užvaněnosti" .
To je snad taky jedna z možných odpovědí na Vaši otázku "Kde jsou" ?
Tak tedy - Moc hezký příspěvek , děkuju Vám .
V úctě Váš tK
27. 09. 2008 | 07:37

Rozlobený napsal(a):

Pro Blue Jay:
Člověče, kde se ve vás bere tolik žluči a neférovosti? Každý čtvrtý vstup do diskuse je od Vás. Bohužel všechno to jsou obvinění, nadávky a sprostoty na Jiřího Paroubka. A tahat do těch výlodů chorého mozku jeho manželku?! Například příspěvek:
Paroubek uz udelal z hodne lidi hlupaky,je na to zvyklej z RaJe. Tam byl borec. Ale me tu chybi ta jeho Petra. Jednoducha a pritom zabavna. Bylo by osvezujici kdyby sem opet prisla a zdelila by CR jak se ma. Prej Jyrka znovu zkousi detatko. Chudacek Petra ma asi peklo. Topolanek s tim nemel problem. Ale Jirka jak je znamo vice premejsli. .... To je vskutku velmi, velmi nechutné!!
27. 09. 2008 | 08:17

třebaKarel napsal(a):

Rozlobený ,
vážený pane ,to je tak .
S tímhle týpkem si tu opravdu nikdo neví rady .
Většina asi po nějakém čase rezignuje a nevšímá si ho .
Je to člověk o kterém vím že měří metr osmdesát , čistí si zuby a žije v Kanadě .
Nakolik tomu kdo věří je asi individuální ,někdy si opravdu myslím že je to čech jak poleno ,bydlí ve Vysočanech a živí se jak umí . No jestli se daji vydělat peníze nasíráním normálních lidí tak rozhodně výsledky má , nemyslíte ? Dobrý den , tK
27. 09. 2008 | 08:25

třebaKarel napsal(a):

P.S. -je to vaše jméno opravdu správně Rozlobený ?
27. 09. 2008 | 08:26

Tomáš Fuk napsal(a):

Je to prosté a logické. Posuzujte strany ne podle řečí, ale podle jejich činů. Co která strana udělala v zájmu většiny občanů. Podle mých historických zkušenosti nejvíce KSČ a ČSSD a nejméně a naopak proti zájmům většiny dnes vládne ODS. Protože váha hlasu každého občana je stejná a těch prostých občanů je většina, musí zákonitě ODS, pokud si chce udržet moc, vystupovat proti referendu a kupovat si hlasy většiny sliby, korumpováním a dalšími nečistými ale osvědčenými metodami - pomluvami, vyhrožováním, vyvoláváním pseudokauz a zneužíváním státních složek. Lidé to všechno ví, ale mají tendenci zapomínat a nechat se uchlacholit řečmi vlků v rouše berančím. Proto apeluji na všechny, kteří patří do oné mlčící většiny. Použivejte vlastní rozum a nenechte se obalamutit volebními sliby. Pamatujte na slova předsedy ODS: "Kdyby věděli co je čeká, nikdy by nás nevolili".
27. 09. 2008 | 08:33

veverka napsal(a):

Tomáš Fuk
Souhlas.Vláda vlastizrádné justiční mafie a soudem uznaných korupčníků musí skončit.Že zas Topol,Íčko,Vidím a spol. předhodí před volbami veřejnosti nějakou blbost podobnou Kubicemu byla jen otázka času.
27. 09. 2008 | 08:57

jarpor napsal(a):

třebaKarel

S Vaší ostrou reakcí na Rumcajse nemám problém. Každému co jeho test.

Ale s Vaším :"Trochu se zdá , že jste hoší v řiti a záchrana je jen co nejmenší účast .Tak teď tady bude chvíli husto ,makáte tedy fest " a "Anebo tyhle cinty fasujete na cédéčku přímo z ústředí?" zavání tím samým co dělal Rumcajs. Hodit špínu.

Nepřipadá mi normální, když bývalý předseda vlády a možný i budoucí předseda vlády hodnotí BIS tak, jak předvedl, tedy manipulovatelnost a nekompetentnost a "politickou orientaci" vůči jen jedné straně z vnějších zahraničně politických zájmů.
Pokud takový postoj autora Vám nevadí, pak ve mě vzbudil otázky, které jsem naformuloval a položil autoru, bohužel s vědomím, že odpovědi se nedočkám.
Jen potvrzení psaného od Nuby - kde jsou osobnosti ... ?

Hezký den
27. 09. 2008 | 09:30

On napsal(a):

Frustrující je skutečnost, že imperialističtí ruští agenti pomýlili až 70% našich spoluobčanů. Tak se naskýtá otázka, co vlastně BIS dělala, že tomu nezabránila?
27. 09. 2008 | 09:30

jarpor napsal(a):

sorry ... jeho jest.
27. 09. 2008 | 09:30

třebaKarel napsal(a):

Jarpore,
CD z ústředí , nechci to pitvat , snad jste si všiml té nenápaditosti výpadů , proto ta paralela .Slovo zavání hodit špínu - nejste trochu přecitlivělej ? Srovnávat :"Jirka se musí protlačit do vlády stůj co stůj, aby moh snížit hranici pro dovolený sex na 10 let."
s mojí : " "Anebo tyhle cinty fasujete na cédéčku přímo z ústředí?" , no nevim tolik fantazie zas nemám .
Jestli Vám vadí CD , příště použiju slovo flašinet . Jen že tomuhle se říká ironie , ne špína .
Jarpore ,při vší úctě ,
přes éter se asi nedá domluvit co je a není normální .Upadly by nám ruce .
Já neznám jednoho ani druhýho. Všiml jsem si ale skutečně strašný věci před minulýma volbama. Slavný projev po volbách sedl jako máloco .S odstupem času o tom už vůbec nepochybuji .Jenže nám zas honem Venda z Hradčan
přispěchal poradit co si o tom smíme myslet .A my malí kluci jsme si honem mysleli co nám tatínek řekl .
Demokracie tím skutečně utrpěla , byla uhnutá jak si někdo přál . U Klause který mobilizoval den před volbama mě to nepřekvapuje . Ale já si demokracii opravdu cením . A zoufám si když vidím , jak by se tady mohla vytvořit "krásná zahrádka " , jen kdyby nám do ní nikdo neplival . Modrá , oranžová , nebo napůl- to je jedno .
Ohledně BIS , nevím jak to chodilo za Zemana a Klause . Teď je to jedna ze složek , jejíž NĚKTERÉ výstupy jsou částečně používány jako nástroj technologů moci .
A to je prostě strašný .
Snad mi připomenete v minulosti , kdy tohle udělali oranjes .
No a nakonec si neodpustím tady 1000 x omletou otázku : když tedy Kubiceho zpráva byla O.K. , jakto že dosud nikdo z těch padouchů nesedí v lochu ?
Jak to že je ticho po pěšině ? Odpověď jsem nečetl ani jednou .
No a osobnosti - myslím že jsou všude .Akorát si od nich možná slibujeme víc než zmůžou .Musíme si toho asi hledět všichni a nespoléhat na Blanický rytíře .
No a co mně nutí v tomhle klání být přece jen trochu víc ne straně sociální demokracie ?
To že navenek vystupují jako svobodní lidé .
Je to sice pytel blech , ale nehrozí tam to , že někdo celou partaj "zmákne" tak jak chce on .
No a na tý druhý straně nejenže to hrozí , už se to myslím dávno stalo .
A teď snad konečně z tohodle kvasu může vzniknout opravdová strana , kterou bych mohl volit i já .Má před sebou ale hodně práce .
Víte, zájmama bych měl volit pravici ,mám se dobře a jsem zdravý ,třeba i úspěšný .
Slušnost mi to ale nedovoluje .Je mi fakt jedno jestli tady budou daně o chlup vyšší nebo nižší . Důležitý je , jesli jsou lidi protivný ,vlídný ,spokojený ,nakrknutý ,kradou ,
snesou se navzájem ,tolerantní ,...
Tak . Hezký víkend přeje tK
27. 09. 2008 | 10:41

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem další dva příspěvky, které porušovaly Kodex diskutujících (jeden urážlivý a druhý zvýrazněn na úkor ostatních, tedy celý napsán velkými písmeny).

Pane rozlobený,

pan Blue Jay (který tu občas též publikuje pod nickem Fanda Ratha, Fly on the Wall či Moucha na zdi) je tzv. stalker (resp. počítačový stalker, o stalkingu více zde http://www.trosky.cz/stalki..., http://en.wikipedia.org/wik... ) Jedná se o psychickou poruchu, která má již i svoji diagnózu. Počítačoví stalkeři nechtějí diskutovat, jen napadat ostatní a obtěžovat své okolí. Nutno říct, že za to ani nemohou, snad je to i léčitelné (mimochodem nemá to nic společného s inteligencí, už jsem tu četl i několik textů dotyčného, které měly hlavu a patu resp. na nikoho neútočily).

Jedinou obranou proti počítačovému stalkerství je dotyčného ignorovat (pokud nemá odezvu, zpravidla jej obtěžování omrzí).

Přeji pokud možno korektní a slušnou diskusi.

Libor Stejskal, editor blogů

P.S. Jen pro zajímavost, see Section 264 of the Criminal Code of Canada
27. 09. 2008 | 11:26

Marty napsal(a):

Opravdu me zajima, co v te zprave je, kdyz kvuli tomu Paroubek bije na poplach. V novinach jsem si precetl, ze se v ni pojednava hlavne o cinnosti ruskych tajnych sluzeb v CR (o nejake souvislosti s CSSD jsem nic necetl). Ze by vsak CSSD za ucelem volebniho vitezstvi s temito spolupracovala? Narozdil od spousty hovadin v Kubiceho zprave mi to prijde jako realna moznost. Uvidime. Nejaky duvod to mit bude, protoze Paroubek rozhodne neni nekym, kdo citi potrebu hajit verejne nejake hodnoty a branit tak vykonne moci ve zneuzivani svych pravomoci, kdyz se ho to nijak osobne nedotyka.
27. 09. 2008 | 11:28

SuP napsal(a):

s.p. -
A Vy byste dělal co??
27. 09. 2008 | 11:46

adviser napsal(a):

CRIMINAL HARASSMENT / Prohibited conduct / Punishment.
Criminal Harassment
264.
(1)
No person shall, without lawful authority and knowing that another person is harassed or recklessly as to whether the other person is harassed, engage in conduct referred to in subsection (2) that causes that other person reasonably, in all the circumstances, to fear for their safety or the safety of anyone known to them.
Prohibited conduct
(2)
The conduct mentioned in subsection (1) consists of
(a)
repeatedly following from place to place the other person or anyone known to them;
(b)
repeatedly communicating with, either directly or indirectly, the other person or anyone known to them;
(c)
besetting or watching the dwelling-house, or place where the other person, or anyone known to them, resides, works, carries on business or happens to be; or
(d)
engaging in threatening conduct directed at the other person or any member of their family.
Punishment
(3)
Every person who contravenes this section is guilty of
(a)
an indictable offence and is liable to imprisonment for a term not exceeding five years; or
(b)
an offence punishable on summary conviction.
[1993, c.45, s.2]

http://www.efc.ca/pages/law...
27. 09. 2008 | 11:51

Kritik napsal(a):

Zajímavé bylo poslouchat specialistu na rozvědky (a kontrarozvědky) pana Bublana v ČT (Události & komentáře). Ten zveřejněné informace BIS ohodnotil: Rozvědky (a to všechny, tedy nejen Ruská, ale též Americká), konají jen to, co mají ve své pracovní náplni. Tedy nejen pídění po informacích, ale též ovlivňování.

Pokud nebude zveřejněno kdo se stal tím ovlivněným, je zpráva BIS (o které věděli všichni poslanci, včetně ODS, již několik měsíců), pouhou snahou o honbu na čarodejnice typu Kubice II. Je to stejné, jako by jste řekli, že zedník provádí zedničinu nebo automechanik opravuje auta.

Podle ovoce poznáte dobrý strom. Neposuzujte podle řečí, ale podle skutků a faktů.
27. 09. 2008 | 12:27

.třeba Petr napsal(a):

Pan Blue Jaz vystupuje na ostatních diskuzích na centrumu pod nickem mandrake,Modré svině a ještě myslím Topolánkovi svině.Je to normální provokatér,jehož totožnost se dá zjistit velmi lehce na internetu.
27. 09. 2008 | 12:51

Duroy napsal(a):

Moc pěkně napsané, ještě bych dodal, že pokud tady ruská rozvědka je (a ona je), tak je docela možné, že nám je vláda postrašila a pokud bylo před rozkrytím, koho ovlivňovala, tak toto již nebude moci nikdo zjistit.
Pro chudáky co píší sprostě a to nejen o p. Paroubkovi: Práci čest!
27. 09. 2008 | 13:25

třebaKarel napsal(a):

třeba Petře ,
na vaše jméno musím odpovědět už jen proto že jsme třebaPříbuzní .
Ale nejen to ,mám prosbu ,nejsem příliš zběhlý ve zpravodajské práci ale zvědavý jsem strašně .Mohl byste mi prosím Vás říct jak najdete tu totožnost ?
A jde najít třeba i mou ? Děkuju . To abych věděl jestli se má smysl podepisovat třebaKarel
27. 09. 2008 | 13:30

Honza999 napsal(a):

Blue Jay

Říkáte: "Potkal jsem obycejne lidi. Americane ktere jsem osobne poznal jso daleko uprimnejsi nez Cesi."

Já říkám: Asi jste potkal "obyčejné lidi" jen v Americe. Nepotkal jste obyčejné lidi v ČR, Rusku, Venezuele, Íránu. JSOU TOTIŽ ÚPLNĚ STEJNÍ, ti obyčejní lidé po celém světě.

PS: Američané jsou tak přátelští, že mají snad nejvíce vražd na 100.000 obyvatel na světě, že mají (hned po Číně či po kom) druhé nebo třetí místo v počtu popravených (přesněji řečeno k smrti odsouzených) na 100.000 obyvatel na světě, o dalších násilných málo nebezpečných trestných činech (jako jsou loupeže a znásilnění) snad ani nebudeme mluvit.. A to je jen vrcholek ledovce, protože přes tyto "rekordy" zůstávají USA státem, kde se nejvíce vyplatí loupit, vraždit a znásilňovat, neboť riziko dopadení tam je minimální. Než tam někoho chytí, stačí během několika let oloupit, znásilnit či zavraždit (popř. vše v jednom) desítky obětí...

PPS: Ti vrahové samozřejmě nejsou oni zmiňovaní obyčejní lidé.. Jsou to BÝVALÍ obyčejní lidé, jejichž slabší osobnosti byly deformovány společenským klimatem (honba za dolarem je určena jen pro silné osobnosti).
27. 09. 2008 | 13:35

.třeba Petr napsal(a):

U tohodle pána to lze zjistit díky jeho IP adresy.
27. 09. 2008 | 13:41

stále rebel napsal(a):

Pro třebaKarel.
Tady najdete vašeho poskytovatele připojení.
http://en.utrace.de/?query=...
Můžete se podívat i na satelitní mapu.
Jsou i neoficiální způsoby a pokud někdo umí a stojíte mu za to, tak si vás najde
27. 09. 2008 | 13:46

PetrK napsal(a):

Soudruhu Paroubku, udělat z vás hlupáka by byl nadlidský úkol, protože vy jste pragmatický lovec příležitostí, jak ze sebe a svých satrapů (Rath, Sobotka, Hašek, ...)udělat spasitele této země a ze všech ostatních jen zločince. Zatím se vám to daří, ale jen díky vaší nevymáchané plechové hu...
27. 09. 2008 | 14:16

j.p.š. napsal(a):

pane Stejskale, dobrý den,
nevíte co je s Ročníkem 1953?
27. 09. 2008 | 14:25

Fcuksociety napsal(a):

Kolik vám rusové platí ? Stojí vám to za to ? Podle mého jste vlastizrádce, vůbec vám nezáleží na budoucnosti tohoto národa, ale na budoucnosti vašeho teřichu......vy realizujete ruskou politiku u nás, měl by jste být souzen a popraven vy sobecká zrůdo......máte štěstí, že lidé v této zemi jsou neuvěřitelně hloupí a neudělají nic, navíc vás ještě budou volit......ale nemyslete si že jsme všichni tak naivní a nevíme co nám děláte, jednou se takoví jako vy budou věšet......doufám
27. 09. 2008 | 15:04

Honza napsal(a):

Že u nás působí ruská rozvědka s tím snad může vyrukovat jenom blbec.To snad ví každé malé dítě.
27. 09. 2008 | 16:04

Mard napsal(a):

Milý Paroubku, z tebe ODS hlupáka dělat ani nemůže.
27. 09. 2008 | 16:12

Pacholek napsal(a):

To Blue Jay

Jeste jste zapomel zminit zivotopisy koalicniku. Take se to tam pekne formuje a cervena. A taky nezapomente na pantaticka ODS. Kdepak ten asi za bolsevika studoval?

Mimochodem. Jeste jsem nepostrehnul Vas nazor na treba Langera a jine mafiany. Libi se Vam, co delaji? Chtel byste, aby to same delali Vam nebo Vasim pribuznym? Nebo snad na ne nazor nemate? Cetl jsem jiz spoustu Vasich prispevku a prijde mi, ze za Vase nazorove vakuum muze Kreml.
27. 09. 2008 | 16:47

Pacholek napsal(a):

To Lulu

Uz ti bylo 13?
27. 09. 2008 | 16:50

PetrQ napsal(a):

Z Paroubka těžko může ODS dělat něco co už dávno je - vlastním přičiněním.
Nech si na to udělat průzkum, Jyrko
27. 09. 2008 | 17:14

Eva napsal(a):

Já to také považuji za něco jako Kubiceho zprávu. Ale takových bývá před volbami více. Ale, že z nás udělali ruské rozvědčíky - viz pan Pacner, no já zírala jako blázen. Ale pořád je to pro zasmání. To, že tady působí rozvědky, včetně ruských, to opravdu ví kdekdo, myslím i děti. Ale děsí mne, že až o něco půjde, tak co taková BIS vyšetří??
27. 09. 2008 | 17:34

Mráz napsal(a):

Zaráží mne, že nikomu od ODS přívržencům nevadí, že kvůli Topolánkovi stát měsíčně vyplácí 80.000,-Kč jeho ženě. Tolik nás daňové poplatníky měsíčně stojí jeho neuspořádané rodinné poměry. To nikomu nevadí, ale do druhých se stále navážíte.
27. 09. 2008 | 17:41

Mráz napsal(a):

Ještě malou poznámku, p.Paroubek není nikdy vulgární, což se o p.Topolánkovi nedá říci, naopak, to co předvádí p. Topolánek, to je opravdu síla. A opět některým nevadí jeho vulgarity. Nikomu nevadí, že není schopen odpovídat věcně na dotazy. Jeho buldozérovský styl nikomu nevadí? Asi to zná z domova, kdy byl synem krajského tajemníka KSČ.
27. 09. 2008 | 17:46

Mirko D. napsal(a):

karel (s malým "k")-Váš komentář byl sice přímo určen panu Paroubkovi, ale i tak si dovolím reagovat. Znechucení vládou ODS jde zcela jistě napříč kraji, vidím to kolem sebe také, jsem pracovně v podobném postavení jako Vy. Narozdíl od libereckého, můžeme zde v ústeckém kraji volit čssd v krajských volbách bez jakýchkoliv obav, kandidáty máme více než kvalitní.
27. 09. 2008 | 18:11

Horst nachtigal napsal(a):

Komunisty , poslance v řadách socanů bych doplnil o bývalého náčelníka štábu v hlučínských kasárnách, skvělého komunistu ještě v roce 1990 slováka Ing, Pavola Kubuše.Domnívám se, že pokud by byl vydán v rámci sameťáku v 1989 rozkaz armádě střílet do lidí, tak by jej bývalý náčelnílk štábu a a nynější socanský poslanec velmi rád horlivě vykonal, a takový nás a celí socani chtějí učit demokracii
27. 09. 2008 | 19:10

Michal napsal(a):

Pane Paroubku, mohu Vás ujistit, že z Vás dělat hlupáka opravdu není zapotřebí.
27. 09. 2008 | 19:18

Slav napsal(a):

Člověk by čekal, že ty osobní výpady skončí, ale to že někdo trochu zdvihne stranu zdecimovanou vlastním bývalým předsedou to se u nás neodpouští, jinak řečeno nacpat lidem do hlavy že ODS je možná lumpárna, když fakta se nedají odvrátit, ale je pořád lepší řešení. Hledat tady nějaký prostor pro vznik něčeho lepšího, než to v čem žijeme, je asi zbytečné.
27. 09. 2008 | 19:27

Mirko D. napsal(a):

horst nachtigal-nyní nás demokracii učí svazák Topolánek, školený soudruhem Mamulou.
27. 09. 2008 | 19:33

Henry napsal(a):

Paroubku, soudě z uvedeného mentálního výmětu se to ODS již podařilo.
27. 09. 2008 | 21:25

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem tři hrubě urážlivé a vulgární výkřiky, které byly v rozporu se záměrem zdejších stránek, tedy poskytovat prostor pro slušnou a korektní výměnu názorů (viz Kodex diskutujících).

Děkuji za pochopení.

Pane j.p.š,

naposledy jsem zde pana Ročníka 53 registroval, když opakovaně a přes mé varování hrubě urážel jednoho se zdejších blogerů (nazýval ho "volem" a tvrdil, že ho k tomu jeho text opravňuje). Po dvojí výstraze, kterou odmítl, jsem mu na půl dne zablokoval IP adresu. Z jiné IP adresy oznámil, že se mnou i s těmito stránkami navždy končí, a přestože jsem jej informoval o znovuodblokování jeho přístupu, už se neukázal. Mohu říct, že mne to osobně mrzí.

Libor Stejskal, editor blogů
27. 09. 2008 | 21:27

wbgarden napsal(a):

Je to možné Jirko, z vás že by mohl udělat větší hlupáky než jste..., ty takovej chytrák tomu přece nemůžeš uvěřit....
27. 09. 2008 | 22:16

PatientO.T. napsal(a):

Škoda. Byl to dobrý ročník...
27. 09. 2008 | 22:37

jarpor napsal(a):

třebaKarel

„Slavný projev po volbách sedl jako máloco .S odstupem času o tom už vůbec nepochybuji.
Jenže nám zas honem Venda z Hradčan přispěchal poradit co si o tom smíme myslet .A my malí kluci jsme si honem mysleli co nám tatínek řekl .“

Vaše hodnocení výše uvedeného nesdílím. Měl jsem za to, že paranoia „za vším hledej politického oponenta“ se týká autora. Jak vidím, mýlil jsem se.
Vy dáte na knížecí rady a dokonce na to co „smíte“ ? No, hluboko jste klesl.

„No a co mně nutí v tomhle klání být přece jen trochu víc ne straně sociální demokracie ?
To že navenek vystupují jako svobodní lidé .“

Pravda pravdoucí. Navenek …bohužel, jen navenek. Nechat si kontrolovat hlasování je skutečně doklad jejich vnitřní svobody.

„Je mi fakt jedno jestli tady budou daně o chlup vyšší nebo nižší . Důležitý je , jesli jsou lidi protivný ,vlídný ,spokojený ,nakrknutý ,kradou , snesou se navzájem ,tolerantní ,...“

První větu Vám podepíšu. Druhou ne. Každý jsme „nějakej“ sám od sebe. Důležité vidím jinde. Jak pozitivně působí politika „vše mínus“.

Překvapil jste.

Hezký den
PatientO.T.

Zdravím.
Taky si myslím o tom Ročníku. Ale že nám to "dal", co ?

K výborné a naprosto k věci poznámce u Hořejšího není co dodat. Jen gratulaci.

Hezký den
28. 09. 2008 | 07:32

třebaKarel napsal(a):

Jarpore ,
když jsem Vám psal odpověď , věděl jsem že obsahuje místa , která vyžadují z Vaší strany
opustit oblíbená klišé .
Vybral jste si lákavou smeč , mne opravdu neubylo .
K bodu jedna - je to jedna z 1000 odpovědí , která ale neodpovídá na jediné podstatné - myslíte že demokracie neutrpěla K.správou a tím veletočem před volbama ?Odpověď je buď ANO nebo NE . Odpovědi ANO ALE nebo NE ALE jsou jenom podmnožiny .Přirovnání -" ..srovnatelné SNAD jen s úno...." na tom nic nemění . Všiml jste si jistě slova SNAD ,že?
Paranoia ,no to jste mi to tedy nandal .
Jak jsem klesl je taky pozoruhodný argument ,
V množném čísle jsem reakci "my jsme hned jako malí kluci .." psal proto , abyste se hned nenaježil kdybych "Vás" v tom nechal samotného .
To že si některá partaj nechá kontrolovat hlasovací lístky znamená taky ,že není jisté jak kdo hlasoval .Beru to jako poměrně nehezké ale jediné možné zjištění kdo hraje za koho .Důležité ale je to , že kontrola PO hlasování nikomu nebrání hlasovat svobodně !Jenom za to nese odpovědnost .
Že u ODS tohle /i když o tom mám taky pochybnosti/ nemuseli by znamenalo , že jsou si absolutně jistí . A to milý Jarpore , nemohu jinak , než že soc.dem. holt chová jako +- skupina sice třeba nesympatických , snad i neschopných ,zato ale svobodných lidí /nepočítám s drafty , to by už bylo nad mé síly/.
Namítnete - li že jednotnost hlasování cca 120 poslanců neprokazuje jejich nesvobodnost ,nemám co bych na to řekl . Jen že věřím pravému opaku .
Opět máte pravdu , že něčemu "věřím " zase není argument ,no nejsme u soudu , ne ?
Víte , nemáme pro tohle mudrování rovné podmínky . Přívrženec jedné politické strany je jen jeden z nás . A to je opravdu těžká role . tK
28. 09. 2008 | 10:28

jarpor napsal(a):

třebaKarel

No, zní hezky, když píšete, že z mé strany je vyžadující opustit oblíbená klišé, nebo že přívrženec jedné politické strany je jen jeden z nás ...

Vypadá to, že se považujete za moudřejšího a nestranného, ve světle Vaší reakce kdo je Vám bližší zdá se mi, že s tou Vaší nestranností to není tak nestranné.
Druhá reakce tak trochu popírá tu první. Ale, to si jistě porovnáte sám ...

Ke "kontrolám" - je jedno jestli se kontroluje po nebo před. Tato kontrola, jedno kdy, když jste psal o "navenek" svobodnějších poslancích, opravdu o svobodě svědčí... tedy pro Vás. Nikoli pro mne.
Jistě, jakou má kdo "zodpovědnost" se tak zjistit dá. Tedy, jen v případě, že v sobě ten kontrolovaný sám v sobě překoná tu "svobodu svého svědomí" a "dokáže" jak hlasoval či bude hlasovat, aby se boss nenas..l, nebo ... .

Podmínky pro mudrování máme stejné. Jen si jeden nesmí myslet něco o nestrannosti a v tomto duchu psát, kdo je mu bližší ... a toho druhého, který neskrývá své preference obviňovat z klišé ...

Vašeho nározu, i když s ním někdy nemusím souhlasit, si vážím a nehodlám "Vaše klišé" opravovat podle "mých". Jen píšu o rozporech ... které nalézám ve Vašich reakcích. Nikoliv ve zlém.
Lépe by se nám mudrovalo, kdyby jste se pokusil takto přistupovat na "mé mudrování". Připouštím, není jednoduché "zůstat nad věcí" spíše o napsaném popřemýšlet a nenechat se strhnout k rétorice moudřejšího ...

Hezký den

P.S.
Ve Vašem :
"Slavný projev po volbách sedl jako máloco." žádné SNAD nenacházím. Lituji.
28. 09. 2008 | 11:36

Slav napsal(a):

Slavný projev ve volbách je možná pro někoho neodpustitelný. Je odpustitelná přetahovaná hned po volbách. Že v 70 - 80 skupině mohou nastat rozpory které nikde neventilujou, to stojí za uváženou. Volební pat, nové volby nebo něco ve vládě jako úředníci, proč se tu tak spěchá, možná by ten čas sloužil k lepšímu zformování stran. Celkem souhlasím že trochu vyšší daně nebo pár korun doktorovi, zas tak nevadí, co vadí bylo řečeno přede mnou. Zeman má Šloufa a k tomu co Topolánek ho nepoužíval, já si spíš myslím, že tím svým brzkým odchodem měl něco jiného na mysli jak odpočinek, ten nenažraný advokát asi něco naznačuje. Možná by stálo za uváženou jim trochu pomoci s výběrem, ať sem tam někdo sestaví vládní žebřík asi 3-4 osoby (PV MZV MV MK) a napíše zdůvodnění, možná diskuse pomůže odesákům trochu níž posunout Tlustého, Langra, Nečase, Julínka a ČSSD zas jiné, třeba Paroubka, Škromacha další mne nenapadají.
28. 09. 2008 | 13:18

Slav napsal(a):

K tomu co Topolánek používá Dalíka, doplnuji předchozí komentář.
28. 09. 2008 | 13:33

třebaKarel napsal(a):

Jarpore ,
"Snad" je v tom památném projevu o kterém se tady bavíme ,tam hledejte .
Zajímalo by mne co by se dělo kdyby tam bylo třeba "es kommt der Tag ".
A nechápu jak by mohlo ovlivnit hlasování podle mého svědomí to , že někomu ukážu jak jsem hlasoval .Pokud jsem schopný říct proč tomu tak bylo . A moje "povýšenost" nebo jak to nazýváte - rozdíl je v tom , že vy radíte co by měli soc dem dělat .Přitom víte že kdyby Vás poslechli , naběhli by si na vidle .Skauti by je nakoupili a rozložili jedinou konkurenci ODS.Já takhle "radit" potřebu nemám , proto si myslím že jsem víc nad věcí ,ale můžu se třeba i mýlit . Hezké odpoledne ,tK
28. 09. 2008 | 13:52

jarpor napsal(a):

třebaKarel

Pokud neuvedete, kde radím, co by měli "soc dem dělat", pak se omlouvám, ale plácáte nesmysly ve snaze chytit se něčeho co neexistuje.

Já nepolemizuji s panem Paroubkem o jeho památním projevu. Vy jej hodnotíte : "Slavný projev po volbách sedl jako máloco".
Proto nebudu hledat to SNAD v Paroubkově projevu, ale ve Vašich větách.
(Tento projev, stejně jako vyjádření "Es kommt er tag" jsou věci, které, soudím, do výbavy politika nepatří.)

"A nechápu jak by mohlo ovlivnit hlasování podle mého svědomí to , že někomu ukážu jak jsem hlasoval".

Máte hodně malou fantazii. Skutečně si myslíte, že poslanci hlasují podle svého svědomí ? Tak o tom skutečně v mnoha případech si dovolím pochybovat.

A prosím, čtěte co píšu. Nepsal jsem o "povýšenosti". Povýšenost je něco jiného jak mé : "Vypadá to, že se považujete za moudřejšího a nestranného".
Na tom si s dovolením dost trvám.

S tou neomylností jsme na tom oba stejně. Několikrát jsem vyjadřoval, že si nečiním nárok na patent na rozum.
Hezký den
28. 09. 2008 | 14:39

JSP napsal(a):

"Kubiceho zpráva" - to je celoživotní trauma ctihodného p. Puchejře....měl by však začít meditovat nad tristními výsledky posledního průzkumu, podle kterého náskok ČSSD před ODS neexistuje http://www.tyden.cz/rubriky...
28. 09. 2008 | 14:55

robot emil napsal(a):

Ing. Paroubku nejsem psychiatr, ale myslím že Vaše diagnóza je paranoia.
28. 09. 2008 | 16:31

Zuzka napsal(a):

To JSP - a na severní Moravě to Topolánek vyhrál se 17 procenty, zatímco Paroubek měl jen 29:))).
28. 09. 2008 | 16:38

JSP napsal(a):

To "Zuzka" ....Severní Morava je specifické území, které jsme měli po válce vyhandlovat se Stalinem namísto Podkarpatské Rusi - lidi tam spíš chlastaj než pracují - a podle toho to vypadá!
28. 09. 2008 | 17:38

třebaKarel napsal(a):

Jarpor
Když si vezmu pár Vašich obratů tak tam máme :"plácáte nesmysly ,máte malou fantazii ,čtěte co píšu, vypadá to že se považujete za moudřejšího a nestranného ."
Myslím že bez trochy vůle porozumět druhému je ta naše vzájemná konverzace
škoda času Vaší i mojí maličkosti .Dal bych tam nejt a nechal bych to bejt . tK
28. 09. 2008 | 17:52

jarpor napsal(a):

třebaKarel

Jak je libo.
Kde radím ... to jste nenapsal, tak se za ty nesmysly nezlobte. Když si vymýšlíte, nevím jak to napsat neutrálněji. Ale nechám si poradit. Kdyby jste ty "rady" uvedl, vzal bych to zpět.

Hezký večer ve společnosti, kde Vám nebude líto času ....
28. 09. 2008 | 18:42

já napsal(a):

U mne se s agentama dveře netrhnou. Co u Vás ?
Tuhle u nás večer zazvonil nějaký chlap s punčochou přes hlavu a povídá : "Zdravstvuj, ja ágentom ká gé bé. Ja chačů, što by ty byl protiv rádaru. Skaží vsjem, što u těbja byl ágent ká gé bé. " Za chvíli tomuto individuu zazvonil mobil a když ho vzal tak povídal : " Tady Morava... ano pane premiére... jistě pane premiére... jak si přejete pane premiére. :o)))
28. 09. 2008 | 21:14

LEVAK napsal(a):

Kubiceho zpráva,nic nového pod sluncem!Vzpomeňte na Rumla a jeho odstavení Bartončíka taky před volbami!Pořád se jede podle starých receptů!
29. 09. 2008 | 21:24

LEVAK napsal(a):

Že byly Jihočeské matky dotované rakouskými penězi nikomu nevadí?
29. 09. 2008 | 21:26

Marek napsal(a):

Co je férového na populistických slibech, když se nemluví o té záporné straně těchto slibů???Vy jste obyčejný l..ř!!!!
30. 09. 2008 | 14:10

Vladimír napsal(a):

A nejzajímavější je, že tzv. Kubiceho zpráva byla pravdivá, že se její informace potvrdily. Soudruh Paroubek pouze zneužívá krátkou pasáž, ve které se psalo o jeho MOŽNÉM vztahu k malým chlapcům.
30. 09. 2008 | 18:25

Racoh napsal(a):

To je zase počteníčko. Samý politický komentátor kopající za svojí stranu. Samý hnůj a špína se tu hází na svého protivníka. Fakt se divím, našim politikům, že nechovají ještě hůř - vychází z Vás (pardon z nás). Ale asi vím, oni totiž jsou vidět, viďte pane Čochtane a ostatní, kteří se schováváte za své niky.
30. 09. 2008 | 21:00

LEVAK napsal(a):

Ad Racoh:
Karel Čapek svého času napsal:
"Každá řádná československá polemika se vede tak,aby oponent byl představen jako lhář,blbec a lump,že se nesoudí ale odsuzuje a že k takovým odsudkům a verdiktům stačí huba a fráze!"
Bohužel to platí u nás pořád a to už uplynulo 70 let!
30. 09. 2008 | 21:09

vanoce3000 napsal(a):

Pořád čtu spekulace o ruských penězích pro nezakladnam, ale co takhle se kouknout třeba na takového Sašu Vondru a jeho angažmá v Dutko Worldwide, a vůbec jeho napojení na americké zbrojní koncerny? Toto jsou ověřená fakta, ten člověk navíc sedí ve vládě, ne v občanské iniciativě. No není to skandální?
01. 10. 2008 | 17:29

modrý vlk napsal(a):

Pojďme všichni k volbám a volme menší zlo.
01. 10. 2008 | 21:50

hamar napsal(a):

Pane předsedo, pořiďte si miminko, odejděte z politiky, zapomeňte na Kubiceho a zase bude pro vás svět růžový! P.S. Jinak budte ještě na smrtelném loži říkat Kubice, Kubice, Kubice ... P.S. Komunismus a komunistické manýry jsme již v této zemi zažily, takže není cesta zpátky ...
09. 10. 2008 | 21:58

MaggieWaller napsal(a):

freelance writer
08. 09. 2011 | 13:02

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Bernard Josef · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hájek Jan · Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Máchalová Jana · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mittner Jiří · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Nerušil Josef · Niedermayer Luděk · Nosková Věra · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Petříčková Iva · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Sirový Michal · Skalíková Lucie · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štětka Václav · Štrobl Daniel T Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vančurová Martina · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy