Zastaví EU finanční podporu palestinských teroristů?

19. 04. 2011 | 04:20
Přečteno 11880 krát
Budeme jako členský stát EU ještě dlouho podporovat vrahy?

Hovořit v souvislosti s palestinskými územími o excesech radikálních skupin je zavádějící.

V roce 2006 si v parlamentních volbách zvolili palestinští arabové vládu organizace Hamas, kterou většina států pokládá za teroristickou organizaci, jejímž programovým cílem je zničení státu Izrael. Hamas se nikdy nezřekl násilí a neprojevil sebemenší ochotu uznat právo Izraelců na samostatný stát. Z pásma Gazy jsou permanentně ostřelovány raketami civilní cíle na území Izraele.

Bez ohledu na to, věnovala EU jen v roce 2009 Palestincům „finanční pomoc“ ve výši 436 milionů EUR (asi 12,2 miliardy korun).

V současné době žádá Palestinská správa západní představitele o 5 miliard dolarů ( cca 85 miliard Kč) na vznik nezávislého Palestinského státu (zdroj: Reuters).

Tato finanční podpora přináší průběžně výsledky, které kupodivu evropské ani české humanisty neznepokojují.

Útok na autobus s dětmi
Útok na autobus s dětmi


7.4.2011 zaútočili arabští teroristé protitankovou střelou na školní autobus u přechodu Nachal Oz mezi jižním Izraelem a teroristy ovládanou Gazou. 16ti letý Daniel Viflic po deseti dnech na následky těžkých zranění zemřel.

Vyvražděná rodina Fogelových
Vyvražděná rodina Fogelových


Dva arabští vrazi Amdžad Awad (19) a Hakím Awad (18) se přiznali k odporné pětinásobné vraždě, kterou spáchali ve čtvrtek 14. dubna 2011. Obětí byly i tři malé děti. Ve výpovědi vrahové uvedli, že kdyby věděli, že v domě Fogelových jsou ještě další děti, zavraždili by je také. Nejde o exces psychopatických mladíků - jejich rodinná anamnéza je velmi výmluvná:

Otec Hakíma Awada je členem teroristické Lidové fronty za osvobození Palestiny, který byl 5 let ve vězení Palestinské autonomie za vraždu své sestřenice. Hakímův strýc Džibríl se zúčastnil vražedné teroristické akce před devíti lety také v Itamaru. Před osmi lety byl zabit v přestřelce s izraelskou armádou.

Oba činy ponechala česká média zcela na okraji zájmu (pokud o nich informovala vůbec).

Je otázkou, zda by palestinský problém ještě dnes existoval, pokud by nebyl systematicky zneužíván arabskými státy proti Izraeli a pokud by nebylo štědrých zahraničních sponzorů a nepochopitelné mediální jednostrannosti.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Medikolog napsal(a):

Pane Svobodo,

uveďte prosím pro srovnání, kolik ta samá Evropa a přidejte i kolik USA ročně "investují" do vašeho Izraele? Ti Palestinci jsou dnes v postavení, ve kterém byly dříve pod britskou správou dívky a jejich partneři z Irgunu...
19. 04. 2011 | 05:12

Maximus napsal(a):

EU a její politici se chovají stejně nějak podivně. Cpou už léta peníze do Palestiny lidem, kteří ji a občany EU a USA nenávidí a navíc to vše jde přes izraelské banky. Ale k té EU. Ještě nedávno někteří politici EU zejména z Francie, Anglie a Itálie odpustili teroristovi Kaddáfímu zlikvidované letadlo u Lockerbie ve Skotsku, pak se s ním objímali, poplacávali a najednou když má Kaddááfí v zemi povstalace v jejichž řadách jak se později ukázalo, bojují příslušníci Hizbaláhua Al-Kájdy, tak ho tytéž politici okamžitě podrazí a podporují povstalce. Demokratický svět (ten skutečný) jen zírá, mrtví z Lockerbie se obrazně řečeno obracely v hrobech a nyní všichni čumíme zas jak puci. Jen Němci a pár zemí EU se zachovalo rozumně a nenechalo se do téhle války o ropu zatáhnout. Politici jsou hnusní tvorové a samozřejmě také tímto musí dělat hnusnou politiku, která se zove pragmatismus. Tehdy v Mnichov když ustupovali Francouzi a Britové Hitlerovi, tak to byl také pragmatismus a mír, který nám všem přinesl Chamberlain. No a teď u nás doma chtějí naši holouskové natáhnout do vlády Kubiceho, měl by být ministr vnitra, zůstane profláknutý Vondra, John, Dobeš i Kalousek. Panečku, to je paráda, je třeba dělat reformy, aby se prošutrované prachy vytáhly z občanů a ještě něco vytunelovalo z veřejného rozpočtu když je stát tak blbej a drží jako beran a lidi rovněž.
Zkusím všem popřát pěkný den!
19. 04. 2011 | 05:35

Maximus napsal(a):

Ještě k tomu poslednímu návrhu na sestavení vlády, páč diskuze je pod článkem zablokovaná. Teď se ukazuje, že John a vůbec většina politiků, o co mají zájem. Ten zájem se nazývá: poslanecká koryta! Jim nejde o nějaké skutečné reformy a už vůbec ne o blaho lidí žijících a pracujících v téhhle zemi, jim jde jen o koryta a případné prebendy, které souvisí s jejich politickými posty. Kubice ministrem vnitra, to se mi snad zdá, jdu se vyblít, Langer, Drobil ma spol. se určitě chechtají. Ovšem jak dlouho, ono na ně stejně dřív nebo později dojde!
19. 04. 2011 | 05:47

Bohumíra napsal(a):

Připojuji se k Maximovi.
Článek p.Jiřího Svobody je určitě zajímavý, ale my nemáme kde diskutovat o současném politickém dění.
Protože politikům nejde dávno o fungování státu, ale o své fungování soukromé, ať udělají cokoli, zůstávají.
Pravicový prezident jen pozdrží podepsání návrhu na odvolání ministrů, vyloží si Ústavu po svém (on přece může všechno)
a počká, až se emoce přeženou.
Protože si Klaus myslí, že jsou lidé pitomí (jeho arogance tomu odpovídá), přejde nedostatky ministrů a sveřepě udrží vládu dál. Ať si lidé třeba trhnou nohou.
Je to horší o to, že pozdější lapsy budou ještě s přidanou hodnotou negativ nedávných.
Takže se vlastně nic nestalo.
19. 04. 2011 | 06:47

Terry napsal(a):

Fanatici v Gaze oběsili Itala, jenž pomáhal Palestincům (http://aktualne.centrum.cz/zahranici/blizky-vychod/clanek.phtml?id=697302)_15.4.2011:

Gaza - Přívrženci fanatické islamistické skupiny zavraždili v pásmu Gazy Itala Vittoria Arrigoniho, který žil v pásmu několik let a jako dobrovolník pomáhal Palestincům.

Oznámilo to vládnoucí hnutí Hamás. Jeho ozbrojenci našli Italovo tělo v bytě, který si pronajal jeden z únosců.
Arrigoni zmizel ve čtvrtek, podle prohlášení Hamásu ho teroristé zavraždili ještě tentýž den. Podle dosavadních zpráv byl šestatřicetiletý Ital oběšen.

Malá skupina ultraradikálních islamistů v posledních třech letech tvoří opozici proti Hamásu. Považuje toto hnutí za příliš liberální v prosazování islámského právního řádu a umírněné vůči Izraeli.
Ozbrojené složky Hamásu zatkly jednoho podezřelého, desítky lidí vyslýchají.

Arrigoni byl členem Mezinárodního hnutí solidarity, které se angažuje v pomoci Palestincům a v kampani za zrušení izraelské blokády pásma Gazy.

Únosci žádali po premiérovi Gazy a předákovi Hamásu Ismáilu Haníjovi, aby do 30 hodin propustil jejich kolegy, kteří jsou zadržování ve vazbě nebo sedí ve vězení. Video s poždavky zveřejnili na serveru YouTube.

Radikálové jsou seskupení kolem organizace Džajš al-Islám (Islámská armáda). Ta vyzývá také k tomu, aby Hamás vyhlásil v Gaze islámský stát s přísný islámskými zákony.
Dosavadní stav považuje Islámská armáda, jež se netají obdivem k Al-Káidě a Usámu bin Ládinovi, za neuspokojivý.

Hamás se naopak od Al-Káidy distancuje a zdůrazňuje, že s ní neudržuje žádné kontakty.

Hamás vyhrál palestinské volby na začátku roku 2006 a od té doby ovládá pásmo Gazy. Na západním břehu Jordánu naopak dominuje konkurenční hnutí Fatáh.
19. 04. 2011 | 06:59

Terry napsal(a):

IZRAEL: Válka proti teroristům v pásmu Gazy (http://neviditelnypes.lidovky.cz/izrael-valka-proti-teroristum-v-pasmu-gazy-fkv-/p_zahranici.asp?c=A110414_233546_p_zahranici_wag)_16. dubna 2011:

Začátkem týdne skončil největší ozbrojený konflikt mezi Izraelem a teroristy v pásmu Gazy za poslední více než dva roky. Ozbrojenci Hamasu a Islámského džihádu zesílili ostřelování v polovině března a neodradily je ani odvetné izraelské útoky s palestinskými ztrátami na životech.
Před týdnem pak udělali osudnou chybu – vypálili protitankovou střelu na jasně označený školní autobus a zranili řidiče a 16letého školáka, který dodnes bojuje o život. Útok mohl mít ještě horší následky – řidič jen pět minut předtím vysadil ostatní děti. Hned nato teroristé zasypali Izrael padesáti raketami a pak vyhlásili příměří.
Izraelská armáda reagovala s razancí, kterou nečekali. V následujících 48 hodinách bombardovala desítky odpalovačů, pašovacích tunelů a objektů Hamasu a podnikla i řadu cílených útoků na nejvyšší velitele. Zabila jich 19 a desítky dalších zranila. Teroristé během dvou dnů vystřelili 120 raket, zranili 20 Izraelců a přinutili tři čtvrtě milionu obyvatel sedmi jihoizraelských měst strávit 48 hodin v krytech. V sobotu však Hamas vůbec poprvé v jedenáctileté historii ostřelování sám požádal Izrael o příměří, a dokonce nabídl cosi jako omluvu, když jeho mluvčí uvedl, že Hamas „nevěděl, že střílí na školní autobus“. To je samozřejmě lež.
S žádostí o zprostředkování příměří se obrátil hned na čtyři strany – na zmocněnce OSN pro Blízký východ Roberta Serryho, egyptskou zpravodajskou službu a Norsko se Švédskem, které s Hamasem udržují styky. Další bezprecedentní krok udělal v neděli náměstek gazanského ministra obrany Ghází Hamád, který řekl hebrejsky izraelskému rozhlasu, že Hamas si přeje uklidnění situace a zastavení izraelských útoků.
Izrael přijal příměří pod podmínkou, že ostřelování přestane, a dokonce se zdržel odvety, když teroristé ještě po své nabídce vypálili 13 minometných střel. Vláda dala jasně najevo, že bude na každou další provokaci reagovat užitím síly a nedovolí ostřelovat děti. Od neděle večer je prozatím klid.
19. 04. 2011 | 07:02

Terry napsal(a):

IZRAEL: Válka proti teroristům v pásmu Gazy (pokračování):

Hamas za svou jarní eskapádu zaplatil ztrátou 25 velitelů a dalších ozbrojenců, včetně Tajsíra abú Snímy, který se osobně podílel na únosu Gilada Šalita a na loňském raketovém útoku na jordánskou Akabu. Mezi mrtvými jsou i tři civilisté, protože Hamas dál odpaluje rakety z obytných čtvrtí, jak ukazuje i jeho vlastní videonahrávka doprovázená údernou bojovou hudbou, kterou daly na internet jeho ozbrojené oddíly Izzadín Kásam
Hamas je stále víc rozdělen na tři rozhádaná křídla – exilové vedení Chálida Mišala v Damašku, gazanskou vládu Ismaíla Haníji a Izzadín Kásam Ahmada Džabarího. Haníja, který je proti ostřelování, obvinil Džabarího z megalomanství a vyvolání současné eskalace navzdory přání politického vedení hnutí. Džabarího zřejmě poháněla touha pomstít blízkého přítele a hlavního organizátora pašování zbraní Ismaíla Lobída, kterého zabily izraelské letouny.
Podle zpravodajských zdrojů chtěl Hamas nejen otestovat izraelskou reakci, ale také vytlačit armádu z nedávno vytvořené pětisetmetrové nárazníkové zóny mezi pásmem Gazy a Izraelem, což se mu nepodařilo. Poznal také v praxi účinnost nového zachycovače střel Železná klenba, který ve vzduchu zneškodnil osm z devíti raket Grad odpálených na Aškelon.
Ne všichni ministři izraelské vlády s příměřím souhlasí – stále častěji zaznívají hlasy, že by armáda měla Hamas definitivně zničit. Hnutí využívá každého klidu zbraní k dozbrojení a zdokonalení taktiky podle analýz nejnovější konfrontace a s každým novým konfliktem také prodlužuje dolet raket. A bude ještě hůř – nový režim v Egyptě zastavil výstavbu ocelové bariéry u hranic s Gazou, která měla bránit pašování zbraní, a ty tam teď proudí ve stále větší míře. Na rozdíl od vlády svrženého prezidenta Husního Mubaraka udržuje nová vojenská rada s Hamasem přátelské styky a Izrael očekává, že hranice s Gazou otevře. Předseda Ligy arabských států a prezidentský kandidát Amr Músá dokonce vyzval OSN k vyhlášení bezletové zóny nad Gazou, která by znemožnila izraelské odvety.
Poslední konflikt byl pro Hamas fiasko a splnil potřebný odstrašující účel, ale určitě ne na dlouho. Izrael byl jako vždy i tentokrát obviňován z nepřiměřeného užití síly, aniž byl kdokoli opět schopen říci, jak má při odvetě za útok na děti vypadat síla „přiměřená“. Na palestinské teroristy platí jen mohutné smrtící útoky – alespoň na čas, než se rozhodnou vyvolat nový konflikt. Že k němu dojde, je jisté – přestože Hamas už letos vypálil víc raket než za celý loňský rok, má jich stále okolo 10 000 a pokračuje ve zbrojení.
19. 04. 2011 | 07:03

Terry napsal(a):

„Nový Hamás“ varuje křesťany (http://eretz.cz/content/view/9886/1/)_07. 10. 2010:

Jeden z lídrů Hamásu v Gaze, šejk Abu Saqer, prohlásil, že křesťané mohou v Gaze žít, jen pokud přijmou islámské zákony včetně zákazu alkoholu a příkazu, aby ženy chodily na veřejnosti pouze se zakrytou hlavou. Upozornil, že křesťané, kteří se budou v Gaze zabývat „misijní činností“, musejí počítat s tvrdým postihem.
Toto varování zaznělo jen dva dny po útoku na kostel a křesťanskou školu v Gaze, z něhož je obviňována organizace Džihádia Salafia. Při útoku byla zabita jedna osoba.
Podle šejka budou křesťanské instituce kontrolovány, zda neprovádějí misijní činnost. Nebude tolerován alkohol na ulici, všechny ženy musejí mít zakrytou hlavu. Bude také zastavena činnost internetových kaváren, plováren a barů. Abu Saqer také řekl, že křesťané nepotřebují v Gaze tolik institucí (v Gaze žijí 2 tisíce křesťanů z celkové populace jednoho milionu obyvatel).
Izrael vyklidil Gazu v roce 2005. Od té doby stoupá počet útoků proti křesťanům a nemuslimům; atakovány jsou i sekulární instituce. Toto dění vyvolalo neklid, ale šéf Hamásu Mahmúd al-Zahar řekl agentuře WND: „Já nedovedu pochopit, z jakého pohledu se Západ do těchto věcí plete. Západ přinesl svému lidu svobodu, ale tato svoboda přinesla Západu smrt morálky. Vedla k takovým jevům, jako je homosexualita, bezdomovectví a AIDS“.
Vydáno: 15.09.2010 20:20, Zdroj: WND
19. 04. 2011 | 07:14

Terry napsal(a):

BBC: Muslimské školy v Británii vyučují děti proti demokracii (http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/bbc-muslimske-skoly-v-britanii-vyucuji-deti-proti-demokracii/560127&id_seznam=)_23.11.2010:

Londýn - Desítky muslimských škol v Británii vychovávají mladé lidi k extremismu a k odporu proti Židům a západní společnosti. Učí je i to, jak sekat ruce zlodějům či jak by se měli zabíjet homosexuálové. Děje se tak s vědomím jejich rodičů a na základě osnov platných v Saúdské Arábii, která je spojencem Západu v boji proti islámskému terorismu, uvedla britská stanice BBC.

BBC prý na tento jev upozornila již v roce 2007. Britský ústav pro studium občanské společnosti CIVITAS loni v únoru zveřejnil zprávu, ve které varoval, že některé muslimské školy ohrožují sociální soudržnost v zemi. Poukázal například na to, že mladí muslimové jsou utvrzováni v tom, že muži jsou inteligentnější než ženy, že ženy nemají studovat, ale zůstat doma či že muslimka se smí vdát jen za muslima.
Dokonce prý texty ujišťují mladé muslimy, že žena je v případě svého znásilnění spoluvinicí, pokud nebyla řádně oblečena, a muže tak provokovala.
19. 04. 2011 | 07:17

Terry napsal(a):

Muslimové v Brně mají problém: uniklou nahrávku (http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/z-domova/muslimove-v-brne-maji-problem-uniklou-nahravku/)_7.březen 2011:

Brnem otřásají spory o uvažované výstavbě druhé mešity ve městě. Olej do ohně však přilila nahrávka kázání z islámské modlitebny.

Ta unikla na veřejnost, zjistil exkluzivně v pondělí reportér agentury Mediafax. Muslimský aktivista Lukáš Větrovec z Mikulova na Břeclavsku v asi minutovém záznamu pravidelného pátečního kázání odmítá civilizační hodnoty demokratické společnosti s tím, že muslimská náboženská obec je nepotřebuje, protože má svá vlastní pravidla a ideály.

"Západní společnost nám klade překážky na cestě k islámské osvětě," tvrdí v kázání Větrovec. "Vadí jí džihád na cestě boží, vadí jí zákaz jakéhokoliv míšení žen s muži, vadí jí tresty za překročení božích hranic. Přejí si islám zasunutý v osobním šuplíku soukromého života jedince. Chtějí islám plný pasivity, podlézavosti, plný pokrytectví, bez uskutečnění toho, co vpravdě islám hlásá." Podle Větrovcova kázání chce většinová společnost tolerovat islám jen jako vnější obal bez náplně. "Za to bojuje propagandou demokracie, rovnosti, emancipace a dalších podobných bludů," prohlásil Větrovec.

V závěru vyzval brněnské muslimy, aby neklesali na duchu a nesmutnili. "Vždyť budete mít navrch, jste-li věřící. Vězte, že každý, i nejzatvrzelejší boží nepřítel pozná pravdu a uvěří v ní, když se s ní v okamžiku smrti setká," kázal Větrovec.

Muslimská kázání se konají v brněnské mešitě ve Vídeňské ulici jednou týdně, vždy v pátek. Jsou psána arabsky a jsou kolektivním dílem vedení muslimské obce. Do češtiny je pak překládá někdo znalý obou jazyků. Jednotlivá kázání proto odrážejí oficiální názory představitelů komunity. Bohoslužeb se v mešitě ve Vídeňské ulici pravidelně účastní osmdesát až sto lidí.

Větrovec v pondělí řekl, že si za kázáním naplno stojí. Kontroverze názorů je podle něj užitečná. "Nepotřebujeme, aby nám západ a pokrytecké režimy jako v USA diktovaly svoje pojetí demokracie," řekl s tím, že islamisté mají vlastní, historicky danou myšlenkovou základnu. Dodal, že v řadě aspektů nemají muslimové v soužití s většinovou společností žádný problém. "Respektujeme každého, totéž však vyžadujeme i od jiných," řekl.

Situaci s plánovanou výstavbou druhé mešity v Brně označil Větrovec v této souvislosti za patovou. "Buď jak buď, druhá modlitebna v Brně vyroste," prohlásil. Doplnil, že lidé si na to postupem času budou muset zvyknout.
19. 04. 2011 | 07:19

Petr z Tábora napsal(a):

Pěkný a objektivní příspěvek pane Svobodo. Nedivme se, že Arabové podporují terorismus, když uváděná fakta nechápou ani někteří diskutující nebo politici EU.Jediným řešením může být mírová koexistence Palestinců a Židů a nikoli vojenská likvidace jedné strany..
Kdyby palestinská samospráva využívala zahraniční pomoc ke zlepšování infrastruktury a ne k terorismu, tak už mohly být životní podmínky Palestinců mnohem lepší.
Kdyby arabské státy přijali na svá území část Palestinců, tak by situace byla také lepší, ale oni potřebují "kanonenfutr" proti Izraeli.

to Bohumíra:
Nedivím se, že A.cz neotevřelo diskusi ke změnám ve vládě. Byly by to jen citové výlevy zastánců levice a části pravice (jako já), která nesouhlasí s některými opatřeními této vlády.
19. 04. 2011 | 07:23

Terry napsal(a):

Jak zabít civilizaci (http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/benjamin-kuras.php?itemid=9365)_29.3.2010:

Evropská Unie právě zahájila postupnou imigraci 56 milionů severoafrických muslimů, v onom slavném „společném řízení migračních toků a tlaků“ nastoleném Lisabonskou smlouvou. Projekt se jmenuje „Euro-Mediterranean Partnership“ (též „barcelonský proces“ a „Unie pro Středomoří“) a v byrokratických útrobách EU se s vyloučením veřejnosti připravuje už patnáct let. V hlavních evropských médiích se poprvé objevil 11. října 2008 ve zprávě britského deníku The Daily Express.

Číslici 56 milionů Express vyštrachal ve zprávě statistického úřadu EU zvaného Eurostat, která ji uvedla jako odhad počtu imigrantů potřebných na vyrovnání demografického úbytku v celé Evropě mezi roky 2010 a 2050. Aby bylo z čeho živit rostoucí počty evropských důchodců.

Takovýto odhad však vychází z předpokladu, že všichni imigranti budou pracovat a platit daně. Ten je už dnes mírně řečeno teoretický, protože v některých evropských zemích imigrace přestala být čistým ekonomickým přínosem a stala se zátěží, jak nezaměstnanost v imigrantských komunitách několikanásobně převýšila míru nezaměstnanosti domorodců. Následkem krize a růstu nezaměstnanosti se pak trochu ztlumila rétorika propagátorů projektu. Mezi ty nejhlasitější patří francouzský prezident Sarkozy, který s nástupem francouzského prezidenství v červenci 2008 prohlásil: „Ze Středozemí uděláme oblast míru a vybudujeme ji tak, jak jsme vybudovali EU.“ Krize a růst nezaměstnanosti v témže roce však Sarkozymu znemožnily projekt dát do chodu už do konce 2008, jak zamýšlel. Jednu chvíli dokonce kolovaly dohady, že se od projektu upustilo.

A pak najednou uprostřed roku 2009 zjistili Dánové, že projekt běží na plnou páru, se spoluprací dánské vlády, tajně, bez informování veřejnosti, s absolutním mlčením médií. Že na to z celé Evropy přišli zrovna (a jen) Dánové, bylo díky několika jejich aktivním občanským organizacím, jednou z nichž je SIOE (Stop Islamisation Of Europe). Ta koncem května uspořádala o Euro-středomořském projektu v budově parlamentu konferenci, která s použitím oficiálních internetových dokumentů EU předložila důkazy, že „Euro-Med“ pokročil k vytváření nové „Velké-EU“ v hranicích podobných Římskému impériu. Vedle sedmadvaceti zemí Evropských zahrnuje i šestnáct severoafrických a blízkovýchodních. Má dva společné prezidenty, jednoho „severního“ druhého „jižního“. V době květnové konference SIOE jimi byli Sarkozi a Mubarak.

Promítané dokumenty EU na konferenci SIEO potvrzovaly, že už od letošního roku, ale naplno v roce 2012 má v „Euro-Medu“ fungovat volný pohyb zboží a osob. Jiné dokumenty počítaly s oněmi citovanými 56 miliony muslimů a tím praktickou islamizací Evropy. Pozvání na konferenci nepřijal nikdo z vládních politiků ani šéfredaktorů, kterým konference chtěla položit otázku, proč tyto informace veřejnosti zamlčují. Dánský premiér odmítl odpovědět na dva dopisy žádající vysvětlení, proč vláda občanům třináct let existenci projektu zamlčuje. Několik nevládních poslanců, kteří přišli, o projektu „Euro-Med“ také zjevně nic nevěděli a zažili na konferenci informační šok. Pozvaný americký islamolog profesor Bill Warner přednesl historické důkazy, že islám se nikdy nevzdává a nepřizpůsobuje, nýbrž vždy usiluje o nadvládu. A že tudíž „Euro-Med“ směřuje k definitivnímu konci západní civilizace v Evropě během jedné generace.
19. 04. 2011 | 07:25

Pepa Řepa napsal(a):

Nezastaví, protože jsou u kormidla EU lidé jako baronka Ashtonová a protože je v EU i na tomto serveru příliš mnoho "užitečných idiotů", podřezávajících si větev pod vlastním zadkem. někteří z pomatenosti, jiní jsou z cecíku EU vydatně živeni.

Pikantní je, že se budou lít peníze v době, kdy jde jeden stát jižního křídla za druhým na hubu, v době, kdy si ekonomické běžence s Tunisu přehazují jednotlivé země jako horký brambor, místo , aby je vrátili tam odkud příšli.
Úíčka pořád melou tu svou mantru. o tom, jak budeme obohaceni.
To je jedním z důvodů, proč nejsem členem České obce eurohujerské.
19. 04. 2011 | 07:37

scallop napsal(a):

Pepa Repa

Prvni odstavec Vaseho prispevku je naprosto univerzalni. Da se nalepit pod kazdy blog, kde se vyskytuje vyraz Evropska unie.

Usterite cas, kdyz ho dal budete jen kopirovat :-)
19. 04. 2011 | 07:51

zemedelec napsal(a):

Pane Svoboda.
Je to osvědčená praxe,podporujeme teroristy,aby lidé pořád žili ve strachu,jsou povolnejší.
Pane Maximus.
Velice dobře popsané,děkuji.
Od ODS a TOPky jsem nic lepšího nečekal,ale že Kubice ministrem vnitra,tak to neco znamená,spíš v tom negativním smyslu.To V.V.posloužily dobře k uchopení moci,teď musejí ustoupit.Kdyby ji myslelo,tak se nenechají takhle odstavit.Teď s ních budou takové podrž tašky.Ješte neco horšího,než když z modrali zelení.
19. 04. 2011 | 08:00

elf napsal(a):

Víte pane Svoboda co stojí Německo a svět chazarský holokaust industry?Ve srovnání s ním je pomoc palestincům pár šušní.
19. 04. 2011 | 08:06

Taoiseach napsal(a):

Jiří Svoboda

Finanční podpora EU směřuje především do budování civilní infrastruktury, kterou Stát Izrael (resp. jeho současná vláda) systematicky ničí.

S fanatikem ovšem nemá smysl diskutovat. Takže jen pro ostatní připomenu villonský verš:

Nuzota z lidí lotry činí a vlky z lesů žene hlad.
19. 04. 2011 | 08:54

Občan napsal(a):

Svobodo,

když víte úplný kulový o dění na BV, tak se k němu, prosím, vůbec nikdy nevyjadřujte.

Pokud mne paměť neklame, tak Palestinců, Syřanů, Libanonců a Jordánců povražděných sionistickými státoteroristy a "osadnickými" neonacisty je 13x víc v případě dospělých, a 30x (!!!!!) víc v případě dětí a mládeže. A to nepočítám škody napáchané na majetku Palestinců a dalších, destitisíce lidí vč. kojenců, držených v izraelských věznicích a v koncentrácích v Negevu bez soudu, vyšetřování, obvinění celá léta.

Navíc jsou Palestinci ve zcela identicky mimoprávním postavení, v jakém byli židé za WWII.
Zavření v ghettech bez zdrojů vody, elektřiny, potravy, bez práce, nuceni žádat o zvláštní povolení, pokud chtějí jít z jednoho ghetta do druhého, případně z jedné části ghetta do jiné, permanentně terorizováni a ponižováni osadnickými neonacisty a sionistickými okupanty, beztrestně vražděni a okrádáni tými.
Již 60 let, Svoboda. 60 let svět podporuje nebo alespoň přehlíží tenhle neskutečně odporný zločin.

A jen tak mimochodem - v Izraeli se nemluví o ničem jiném, než že tu rodinu vyvraždil jejich thajský zaměstnanec, protože nedostal již dva měsíce plat a neměl z čeho žít. A že zatčení těch dvou kluků je jen záminka pro další exkalaci protipalestinských represálií.

Kde jste byl, Svoboda, když sionisté upalovali v Gaze děti bílým fosforem a trhali na kusy kazetovými a jinými bombami? Proč jste držel hubu, když rozstříleli osmiletou palestinskou holčičku z Gazy, jdoucí úplně normálně ze školy, na kaši? Proč jste mlčíte, když střílejí do Palestinců z tanků, když boří a kradou jejich domy, když podpalují a kácejí jeich olivovníky? Kde jste celých těch 60 let, co sionisté nedělají nic jiného, než že terorizují celý BV?

Je mi z Vašeho pokrytectví na blití.
19. 04. 2011 | 09:06

Občan napsal(a):

A pokud byste, Svoboda, náhodou pochyboval o tom, co jsem napsal, rád Vám dám k dispozici svou knihovnu asi 12 000 článků z IZRAELSKÉHO tisku o zločinech spáchaných sionisty, osadnickými neonacisty a státem Izrael. A také článků o tom, jak vypadá židovský apartheid; kdy např. židovský vrah,p okud je vůbec odsouzen, dostane za svůj zločin podmínku a pár desítek hodin veřejněprospěsných prací, zatímco nežidovský vrah je odsouzen na doživotí, jeho dům zbořen, rodina vyhnána nebo deportována do ghetta Gaza a veškerý majetek zkonfiskován.

Takže, pokud máte zájem, Svoboda, kontaktní adresa je Obcan2@centrum.cz.
19. 04. 2011 | 09:15

David napsal(a):

Pane Svobodo, přesně jste vystihl podstatu. Díky. Je jasné, že se nezavděčíte všem, proto obdivuji Vaši odvahu veřejně informovat o zločinu, který se stal jedné rodině v Izraeli.
19. 04. 2011 | 09:21

Pavel13 napsal(a):

Pane Svobodo, tohle je laciná agitka na úrovni bulváru.
Já rozhodně jsem pro podporu Palestinců. Oni za svou chudobu nemohou. Ocitli se v bezvýchodné situaci vinou mocenského soupeření jiných.
Dohlédněme ale, aby ta podpora končila skutečně tam, kde má. Měla by jít na vzdělání, budování infrastruktury, apod.. Jsem přesvědčen, že obyčejní Palestinci chtějí od života totéž co lidé jinde na světě. Ani jim nevyhovuje, když ty peníze jdou na jiné účely.
19. 04. 2011 | 09:29

Taoiseach napsal(a):

David

O tom zločinu informovala - i bez "odvahy" - všechna media včetně českých.
19. 04. 2011 | 09:29

Občan napsal(a):

To Pave13:

Ona jde, převážně, tam, kam má. Jenže pak přijedou židé na obrněných buldozerech od Catterpillaru, vepředu radlice a vzadu háky na vytrhávání kabelů a potrubí, a ničí a ničí a ničí.
Nebo takhle EU zafinancuje postavení školy či vodního rezervoáru, přijde parta osadnických neonacistů a přímo nad školou nebo rezervoárem si postaví ČOV (ochopitelně bez stavebního povolení), jejíž odpadní vody pouštějí přímo na tu EU stavbu.
Nebo takhle postaví EU v Gaze mezinárodní letiště, pak přiletí pár rozdováděných židů v bombardérech a letiště srovnají se zemí. Případně EU přiveze do okupované Palestiny anebo do ghetta Gaza potraviny či léky podléhající skáze, židé kamiony zadrží na bráně a drží je tam tak dlouho, dokud se potraviny nebo léky neskazí. Okamžitě poté dostanou povolení ke vjezdu.
Takhle se, pane Pavle13 ztrácejí peníze EU.

I Vám dám velice rád k dispozici svou knihovnu izraelských dokumentů o sionistických zločinech, o apartheidu požidovsku a o světovém pokrytectví.
19. 04. 2011 | 09:43

občan napsal(a):

Pardon - mělo být "zkáze"
19. 04. 2011 | 09:45

elf napsal(a):

Víte přátelé,pan Svoboda se nám snaží vysvětlit,že tisíc palestinských životů se nevyrovná jednomu žídovskému,že jsou sionisté nadlidé,VYVOLENÍ,to víme dávno pane Svcobodo,tuhle to přece říkal veřejně jeden židovský rabí,politici se od něj naoko distancovali,média taktně mlčela a prakticky s jeho výroky celý západní svět souhlasil,nežidé jsou prý osli pro židy na práci,nežidé,to jsou Češi slovanského původu bez židovského vyznání a také palestinci,že?
19. 04. 2011 | 10:10

Válečný štváč a vrah z Wallstreetu napsal(a):

"Tak jako vy milujete život, tak my milujeme smrt."
To odpověděl na otázku jednoho novináře palestinský "bojovník za svobodu".

Jak vést dialog s těmi, kteří si neváží vlastního života, natož cizího???
19. 04. 2011 | 10:17

Tenco napsal(a):

Článek je předpojatý a navíc není fér.
Komentátoři sem nemohou dát obrázky obětí z druhé strany.
Mohou jen spřádat úvahy o tom, kdo je agresor, kdo oběť, co je to státní terorismus a co ještě preventivní útok...etc.etc.

Pan Svoboda pouze pokračuje ve svém kursu.
Nic nového.

Já na výkop reagovat nebudu.
Fakta jsou veřejně dostupná. I na stránkách Kongresu USA. :((

Jen na okraj - Gáza byla dle tabulek z Tel el- Amarny hlavním městem egyptské provincie tvořené kanaanskými městskými státy.
Z této doby nebyl nalezen žádný zdroj o kmeni Izrael./kromě Merneptahovy stély - ta však mluví o vyhubení Izraelců/.

Btw - Izrael už opustil svou teorii via Země zaslíbená "od Eufratu až po Egypt" ?
:((

To se to pak těžko jedná.

Bolest a utrpení nezná barvu kůže, náboženskou či etnickou příslušnost.
Bolest bolí a trápení trápí.

EU je ta poslední kdo za to může.
19. 04. 2011 | 10:30

berkowitz napsal(a):

Já hlupák nevěděl, že Svoboda nosí tajně jarmulku!
19. 04. 2011 | 10:38

RA napsal(a):

Evropská Unie se zničí sama, nemá soudnost a morálku a nikdo slušný nemůže palestinský terorismus podporovat. Naštěstí už se ten komunistický, byrokratický moloch začíná sám rozkládat. Slyšíme jen kvičení bohatě přeplácených "evropských" úředníků.
19. 04. 2011 | 10:40

Pavel13 napsal(a):

:Občan
Existují i příklady, kdy pomoc šla, kam nemá, ale tím se pan Svoboda krom nadpisu nezdržoval. Černá kronika a barevné obrázky zabírají lépe.
Jako odmítám házet do jednoho pytle Palestince, odmítám totéž u Izraelců. Ta společnost je hodně nesourodá. Jak pravila nedávno u Ebena Na Plovárně lékařka, která přesídlila z Izraele zpět k nám, drží ji pohromadě jen válka. Ono si jich musí hodně uvědomovat, že přes eskalaci konfliktu cesta nevede. Jestli ty vaše dokumenty jsou skutečně izraelské, jen to všechno potvrzuje.
19. 04. 2011 | 10:42

Tenco napsal(a):

Pavel13

https://www.youtube.com/watch?v=OpUMeasWWsU&feature=related

:))

:((

"...Trenéři obou týmů udělují rady,
řádně se naserte a pobijte ty smrady!
Prémie budou vám za body vyplaceny,
přece nechcete v továrně bušit na směny...."
19. 04. 2011 | 10:51

Válečný štváč a vrah z Wallstreetu napsal(a):

Je typické, že o smrti Daniela musí napsat blogger nebo případně Neviditelný pes. Česká hlavní média - Idnes, Aktuálně, Novinky, Lidovky, Ihned - ani ťuk.
Takhle vypadá naše žurnalistika...
19. 04. 2011 | 10:52

českýsen napsal(a):

V arabských povstáních je vítězem Izrael
http://www.zvedavec.org/komentare/2011/04/4320-v-arabskych-povstanich-je-vitezem-izrael.htm
19. 04. 2011 | 10:55

Válečný štváč a vrah z Wallstreetu napsal(a):

Ještě k té odporné vraždě židovské rodiny - byla ubodána k smrti.
Zde jsou fotografie z místa činu - upozorňuji, že ne pro slabší povahy.
Přítomní kritici sionistických zločinů jistě nezapomenou tvrdit, že šlo o zoufalý odpor utlačovaných Palestinců. Ti dva palestinští vrazi se ještě vyjádřili, že kdyby věděli, že jsou v domě ještě dvě děti, tak by je ubodali taky.
Chybí mi tu zvracející smajlík.

http://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/142846
19. 04. 2011 | 11:01

Občan napsal(a):

To Pavel13:

Samozřejmě, že jsou izraelské. Čerpám z izraelského tisku, proto, že tam mám jistotu, že článek bude zaručeně prožidovský a prosionistický. A to i v případě, kdy pojednává o jasném zločinu, za který byl pachatel dokonce odsouzen (byť jen ke zcela symbolickému trestu).
Izraelské články také volím proto, že jsou pdo nimi někdy diskuse, resp. názory. A ty hlavně jsou pro mne bezednou studnicí poznatků o myšlení sionistů a židů. Někdy je obsah té studnice hodně děsivý a "Volkisches Beobachter" a jiné nacistické plátky jsou vedle tam uvedených názorů slabým odvarem z dětského Sluníčka či Mateřídoušky.
Je dobře číst izraelský tisk, byť v jeho anglických mutacích NEJSOU ty největší "lahůdky". Ty pro jistotu píší jen v hebrejštině, protože tu přece jen ovládá méně lidí než angličtinu.
Čerpám z Haaretz, Ynetnews (internetová podoba Yedioth Ahronoth), Jerusalem Post, Israeli National News (též A-7, Arutz Sheva; oficiálně zakázaný de facto židoneonacistický plátek, ale na netu vychází v angličtině a vysílá rozhlasové relace pirátsky z lodi v mezinárodních vodách).
19. 04. 2011 | 11:03

Jirka napsal(a):

Když jsme se mohli pomalu přestat bát Rusů, protože jejich nejmilitantnější část emigrovala do Izraele, tak teď nám tady jiný bolševik vykládá, jak všichni pomáháme nepřátelům Ruských emigrantů v Izraeli.
To už nemá mezí co, tihle bývali bolševici si dovolují veřejně tvrdit. Já jsem dokonce přesvědčen, že kdyby Gottwald nedal popravit židovské militanty vedené Slánským, tak bychom tady měli ještě dodnes v celé republice pravý kibuc. Snad by sami přátelé Izraele měli zamezit tomu, aby je u nás neobhajoval nějaký komouš. Tím se jen sami nechávají zařadit do skupiny, kterou si u nás plno lidí ještě pamatuje.
19. 04. 2011 | 11:04

Borek napsal(a):

"Občane" jsi zcela vedle. Izrael je demokratický stát, kde děti nejsou odmalička vychováváni k rasismu vůči arabům. Z bombardování nic nemá. Jen výdaje.
Takové akce zásadně provádí pouze a jenom jako odvetné za zabíjení svých civilistů ze strany teroristů. Míří při tom výlučně na předpokládaná místa výskytu teroristů. Ti se ukrývají mezi civilním obyvatelstvem. Muslimové vědí, že kdo při tom zahyne je hrdina a okamžitě se dostává do ráje. Izraelci netouží po ničem jiném, než mírumilovných sousedech s kterými se dá spolupracovat a kteří by představovali prostor pro investice a obchod. Např. vrátili celou Sinaj, větší než Izrael - jen za cár papíru, který se jmenuje mírová smlouva.
19. 04. 2011 | 11:05

Občan napsal(a):

To Borek:

Zeptejte se Izraelců, co si myslí o své "demokracii", borečku. Nebo se alespoň začtěte do těch anglicky vycházejících židovských novin (pokud umíte anglicky), borečku.
Jste vedle jak ta jedle a věříte propagandistickým bludům.

Malí židé jsou od narození vychováváni v pevné víře ve svou nadřazenost nad všem ostatními lidmi, v pevné víře v právo vzít si cokoli, od kohokoli a jakýmkoli způsobem, protože podlidé nemají stejná práva jako židé, že jen židé mají právo rozhodovat o životech druhých, protože životy těch druhých mají mnohem nižší hodnotu než život žida, že nežidé mají za povinost celý život oddaně sloužit židům, že nežidé jsou méne než psi a osli, že jsou méně než tažná zvířata. Rabíni, kteří tyto de facto neonacistické doktriny hlásají, jsou v Izraeli u značné části populace ve veliké vážnosti.

Takže své jelimanské lži si strčte za klobouk a nejdřív si zjistěte, co obnášejí sionismus a judaismus, borečku.
19. 04. 2011 | 11:13

yt napsal(a):

Přechytralý občan pomíjí základní fakt. Palestinci chtějí zničit Izrael. Izrael nechce zničit Palestinu. A proč okolní arabské země nevstřebaly své milované palestonské bratry, když jich nebylo ještě tolik? Asi vědí proč.
Občane, znáte jiné oslovení, než borečku?
19. 04. 2011 | 11:26

Taoiseach napsal(a):

Válečný štváč a vrah z Wallstreetu

"Jak vést dialog s těmi, kteří si neváží vlastního života, natož cizího???"
Pro začátek by stačilo změnit jejich každodenní životní podmínky tak, aby pro ně byl život přitažlivější než "mučednická" smrt. Netvrdím, že to zabere u všech, ale u většiny jistě.

"Je typické, že o smrti Daniela ... Česká hlavní média ... ani ťuk."
Zato jsou nepochybně plná zpráv o šestnáctiletých Palestincích, kteří podlehnou zraněním deset dnů po izraelské odvetě...
19. 04. 2011 | 11:30

hoven napsal(a):

státy EU si pomoci palestinskym teroristum platí "klid" od muslimů. pak taky hraje roli evropský zakořeněný antisemitismus a veřejný mínění. paradoxně s tím, jak sílí muslimské menšiny v evropských zemých, tak si čím dál tím více lidí uvědomuje, jak je těžký soužití s muslimama, a mají pro postoj izraele pochopení. takže se to veřejný mínění trochu posunuje. ten italský propalestinský aktivista, co ho palestinci pověsili, je kandidát na darwinovu cenu. spousta lidí stále nechápe realitu. teroristi nemají žádný důvod pro sve zabíjení, kromě toho, že to jsou šílenci. a neexistuje žadná metoda ani ustupek, jak je zastavit, kromě toho je zabít. léčit mozek se nedá. to prostě věda neumí.
19. 04. 2011 | 11:33

Válečný štváč a vrah z Wallstreetu napsal(a):

Pro Taosearch:
1) Na světě žijí miliony lidí v horších podmínkách než Palestinci. Neslyšel jsem, že by ale vyznávali kulturu smrti.

2) O tom by samozřejmě měla média informovat také.
19. 04. 2011 | 11:35

Taoiseach napsal(a):

Borek

"Izraelci netouží po ničem jiném, než mírumilovných sousedech s kterými se dá spolupracovat a kteří by představovali prostor pro investice a obchod. Např. vrátili celou Sinaj..."

Po čem touží Izraelci bych si netroufal tvrdit - asi to bude u každého dost různé. Ale SOUČASNÁ VLÁDA Státu Izrael (bohužel všechny vlády po vraždě Jicchaka Rabina) touží po co největším území (Sinaj nevrátili oni; nevrátili ani metr čtvereční, naopak rozšiřují osady, aby co nejvíc rozkouskovali Předjordánsko). Takové politika (opakuji: současné vlády) je prostě sebevražedná, kvůli ní umírají lidi na obou stranách.
19. 04. 2011 | 11:37

Tencokida Hnuj napsal(a):

Válečný štváč a vrah z Wallstreetu
Co to je - "kultura smrti" ?
Ve statistickém a geopolitickém vyjádření ? Jaký je tedy vzájemný účet vyznavačů kultury smrti a vyznavačů kultury života ?
Ne via bláboly. Via čísla.
Když už nejde o KONKRÉTNÍ lidské utrpení a jeho příčinné souvislosti.

Co je vlastně příčinou "kultury smrti" ? Nebo - katalyzátorem ?
Kde se vzala ta energie, která porušila normální stav ?

Bla, bla, bla...kultura smrti...a miliony žijící v horších podmínkách...bla, bla, bla...
19. 04. 2011 | 11:57

Taoiseach napsal(a):

Válečný štváč a vrah z Wallstreetu

"Na světě žijí miliony lidí v horších podmínkách než Palestinci."

To nepochybně, ovšem je to relativní. Tam, kde jsou chudí všichni, se to bere jako přirozené. Kromě toho Palestinci byli jedním z nejvyspělejších arabských národů, takže pocit, že něco ztratili, je zcela namístě. A konečně opravdu: ty infrastruktury, které se tam za evropské peníze budují, Izrael skutečně ničí. Myslím, že kdybyste žil ve vesnici, kde najednou přestane fungovat vodovod, kanalizace, elektrické rozvody atd., asi byste Izrael moc nemiloval.
19. 04. 2011 | 12:06

Pavel13 napsal(a):

:Občan
Neonacisté mají stejné myšlenkové pochody všude. Nemusím výplody těch našich ani izraelských. Na všechno mají jednoduchá řešení. Přece jenom existenci těch izraelských dovedu lépe pochopit.
Ještě snad má cenu sledovat média blízká vládě, aby člověk znal momentální kurz (viz. Taoiseach).
Mne by spíše zajímalo, jak jsou vidět a slyšet ti, kteří hledají skutečná řešení a jejich návrhy.
19. 04. 2011 | 12:07

Pavel13 napsal(a):

yt: "A proč okolní arabské země nevstřebaly své milované palestonské bratry, když jich nebylo ještě tolik?"
Protože oni je mají stejně rádi jako Izraelci. Pro ně jsou málo arabští a jen zneužívají jejich chudoby.
19. 04. 2011 | 12:11

Taoiseach napsal(a):

Petr z Tábora

"Kdyby arabské státy přijali na svá území část Palestinců, tak by situace byla také lepší..."

Taky jednou existoval nápad, že měli Rusové přijmout na svém území Čechy. Nakonec na Sibiři je místa spousta a přece je Slovan jako Slovan, tak co. Podobnost čistě náhodná...
19. 04. 2011 | 12:18

Občan napsal(a):

To Pavel13:

Já ne.
Ti "izraelští" židoneonacisté totiž nemají a nikdy neměli s Izraelem nic společného. Dokonce většinou ani se Semity ne. 95% "židů" v Izraeli jsou těsně předváleční a hlavně pováleční imigranti - zejména Němci, Rusové a Poláci. Ze západní Evropy se přestěhovalo do Palestiny a Izraele jen minimum lidí a ti po několika měsících či letech obvykle prchají zpátky nebo do USA.

Většina osadnických neonacistů jsou Rusové, o jejichž židovské krvi lze silně pochybovat a kteří často dodnes neumí hebrejsky ani kváknout. Zato jsou to militanti non plus ultra, v původní vlasti bvykle ztroskotanci nebo rovnou kriminálníci (třeba jako Herr Liebermann - doma v Rusku barový vyhazovač, v Izraeli "ministr" zahraničí). Proto jsou také posíláni do kolonií v okupované Palestině.
19. 04. 2011 | 12:26

Občan napsal(a):

To Petr z Tábora:
Okolní státy přijaly na svá území v r. 1948 a dále skoro milion Palestinců vyhnaných židy z domova, okradených a zbídačených. A na svém území trpí tyto uprchlíky dodnes, protože svět, který má sneustále plnou mordu lidských práv, svobody, demokracie a podobného balastu, pro ně za 60 let nehnul prstem.
Na rozdíl od Jugoslávie, kterou jsme ve prospěch islamistů z Bosny-Hercegoviny a Kosova a fašistů z Chorvatska rozbombardovali nacimprcampr. Na rozdíl od Libye, kterou ve prospěch Al-Qaida rozbombardováváme zrovna teď. To jsou paradoxy...
Proč by okolní státy měly židům umožňovat, aby na jejich úkor vyháněli na jejich území vlastníky území, na které si z titulu židovského náboženství činí nárok?
A proč by měly tyto státy absorbovat miliony vyhnanců, kteří mají domovy a mají se kam vrátit?! Jen je třeba z jejich domovů vypráskat sionisty, kteří jim je ukradli.
Židé dostali přiděleno 60% Mandátní Palestiny přesto, že jich bylo o třetinu méně než nežidů. A jen proto, že ji chtějí celou. by jim měl někdo ustupovat? Můžete nějak rozumně vysvětlit PROČ by to měl kdokoli dělat???
19. 04. 2011 | 12:36

Tencokida Hnuj napsal(a):

http://ec.europa.eu/europeaid/where/neighbourhood/country-cooperation/occupied_palestinian_territory/occupied-palestinian-territory_en.htm

Svoboda tedy vyrobil z EU sponzora palestinských teroristů.
Podle mě je to žalovatelné.
19. 04. 2011 | 12:39

Tencokida Hnuj napsal(a):

www.fas.org/sgp/crs/mideast/RL33222.pdf

http://www.ifamericansknew.org/stats/usaid.html

Je to totiž podobné, jako by někdo prohlásil za sponzora izraelských vojenských útoků USA.

:((
19. 04. 2011 | 12:50

Petr z Tábora napsal(a):

to Taoiseach 12:18h:
Než být léta (vlastně už generace) v uprchlickém táboře bez práce odkázaný na zahraniční pomoc, tak by bylo lepší přestěhování do arabského státu a vybudování normální existence.To ovšem předpokládá pomoc arabských států a úsilí Palestinců.
19. 04. 2011 | 12:51

Otazka napsal(a):

I ze soudruha Svobody by se stal terorista. Az galove-keltove ve Francii vyhlasi, ze Bohemie je zemi zaslibenou. Ze prece tam podle svatych zaznamu je jejich domovina, tak potom, frantici vyhlasi Bohemii za sve teritorium. Pro zacatek sezenou ten nepotrebny hmyz zvany cesi do ghet zvanych ceska gaza. Postupne jako rakovina budou vytlacovat avytlacovat vydesene cechy z jejich domu. I dum soudruha Svobody bude zbouran, nebot bude oznacen za teroristu. Na okupovanych uzemich zacnou frantici budovat osady. Hlavne vsak budou mit ve sklepe vonave jaderne hlavice asikovne tu popichnou, tu zmari nejakou mirovou dohodu. Totiz tem keltum nepujde o nejaky mir. Tem pujde predevsim o zemi zaslibenou Bohemii....

Tak co soudruh. Z ciziho krev netece?
Nebo japa si asi vysvetlujete teroristy ze Silver A?
19. 04. 2011 | 12:59

pich napsal(a):

Pan Svoboda zase naběhl těm, co občas nazývají jeho a jemu podobné, jako židobolševiky.

Ale chápu, že jako nějaký ortodoxní x nebo y, se budu vyjadřovat podobně.

Ale také nechápu, jak může někdo oslavovat bojovníky proti nacionalnímu socialismu. Partyzáni byli také odpornými vrahy, slušných němců. Vždyť se nám tady v protektorátu tak dobře žilo.
19. 04. 2011 | 13:07

Pavel13 napsal(a):

:Občan
Ti naši to dotáli pouze na ministrova náměstka (taky neumí do 5 napočítat) a s podporou samotného nejvyššího (po bohu).
K odpovědi P.z T. myslím, že je zrovna s otevřenou náručí nepřijali. Život v uprchlickém táboře není nic moc. Ven vede cesta jen přes AlKajdu a podobné firmy. I v Evropě uprchlíky přijímáme a myslím, že lépe. Kdyby Izrael to území skutečně chtěl, už by na něm žádný Palestinec dneska nebyl.
19. 04. 2011 | 13:13

Taoiseach napsal(a):

Petr z Tábora

"...by bylo lepší přestěhování do arabského státu..."

Nemůžu si pomoct, mně to pořád připadá, jako by po mně někdo chtěl, abych se odstěhoval do slovanského státu a nezacláněl tady uprostřed německy mluvícího prostoru.

Ta idea Velkého Izraele je fakt ujetá a suicidní.
19. 04. 2011 | 13:37

hovorka11 napsal(a):

Všimli jste si slov našeho premiéra Nečase při návštěvě Benjamina Netanjahua ?
Pří společném brífingu Nečas řekl, že ČR bude podporovat Izrael ať se děje v Palestině cokoliv.
Je to přesně v duchu současné neoliberální politiky: ukradni co můžeš a z o statních kteří se brání označ za neúspěšné nebo přímo teroristy. Majetek se totiž nekrade teroristům, ale lidem v okolí Izraele.
V chápaní práv občanů vládou je tak stejné vůči nám jako palestincům - držet hubu a krok, nechat se okrádat a nesmět se bránit !
19. 04. 2011 | 13:41

Honza999 napsal(a):

Autor

Programový cíl odstranění státu Izrael je naprosto legitimním progrramovým cílem. Stát Izrael byl vytvořen uměle, násilím a na ukradeném území.
19. 04. 2011 | 13:47

Pavel13 napsal(a):

:Honya999
... jako všechny okolní státy krom Egypta.
19. 04. 2011 | 14:10

Honza999 napsal(a):

Pavel13

Opravdu? Do všech okolních států krom Egypta byli sestěhováváni noví občané z celého světa a původní obyvatelstvo bylo zahnáno do koncentráků?
19. 04. 2011 | 14:18

Pavel13 napsal(a):

:Honza999
Byly vytvořeny uměle, násilím a na ukradeném území.
19. 04. 2011 | 14:21

n.o.s napsal(a):

Jiří Svoboda

Osobně považuji ty vaše teroristy za domobranu, a i kdyby Izrael na západem podporovaném terorismu vznikl a na západem podporovaný terorismus pojde, čim dříve tím lépe (včera bylo pozdě)

Neobviňujme dnes vrahy. Kdo vlastně jsme, abychom mohli odsuzovat jejich
zášť? Dnes již sedí osm let ve svých uprchlických táborech v Gaze a přímo
před jejich očima proměňujeme jejich půdu a vesnice, v nichž žili oni i jejich
předkové, ve své statky. Jsme generací kolonistu... Moše Daján, Puška a Olivová Ratolest

"'Why should the Arabs make peace? If I was an Arab leader I would never make terms with Israel. That is natural: WE HAVE TAKEN THEIR COUNTRY.

There has been antisemitism, the Nazis, Hitler, Auschwiztz, BUT WAS THAT THEIR FAULT? They only see one thing: WE HAVE COME HERE AND STOLEN THEIR COUNTRY. WHY SHOULD THEY ACCEPT THAT? Ben Gurion, citováno v Nahum Goldmann, The Jewish Paradox, str. 99

WE HAVE COME HERE AND STOLEN THEIR COUNTRY. WHY SHOULD THEY ACCEPT THAT? Ben Gurion
S tím nic nenadělá ani fanatický ex komunista s komplexem viny.
19. 04. 2011 | 14:24

Občan napsal(a):

Pavel13 napsal(a):
"Honza999
Byly vytvořeny uměle, násilím a na ukradeném území. 19. 04. 2011 | 14:21)

Mohl byste to trošku rozvést?
Komu např. ukradli Libanonci, Jordánci, Syřané (ti obzvlášť), Palestinci území?
Násilím - tím myslíte odpor vč. ozbrojeného proti koloniálním vojskům a židovskosionistickým teroristům?
19. 04. 2011 | 14:32

Jakub Roth napsal(a):

Jen se mi líbí, jak místní obhájci PalArabů tak nějak zapomínají na těch cca 800.000 Židů, oloupených o majetek a vyhnaných z arabských států po vzniku Izraele. Bez náhrady a bez nároku na návrat. Ale nějak nevidím nikde jejich uprchlické tábory a paravojenské bojůvky, které vyhazují do povětří autobusy s arabskými dětmi. Chechty.
19. 04. 2011 | 14:36

Jakub Roth napsal(a):

Občan:
I tyto státy byly vytvořeny agresory (Araby) na ukradeném území. Před nějakými 1400 lety. Stejně tak jako ostatní arabské státy. Všechny. Lidé, čtěte. :op
19. 04. 2011 | 14:38

Martin napsal(a):

Nejvíce mne rozesmívají antisionisté, kteří nejsou schopni se naučit ani základní věc, jakou je hebrejština! Že pane "Občan". Kde máte jistotu, že anglická verze odpovídá originálu?! Šva! Místo hloupostí se raději naučte hebrejštinu, uděláte lépe a třeba následně budete se mnou volat va chájím Jisrael! Šalom, macel tov.
19. 04. 2011 | 14:44

Pavel13 napsal(a):

:Občan
Mohl. To není nějaká zásadní polemika, jen jsem se chytl té formulace. Ony totiž ty státy nevytvořila nějaká samospráva. Před 1.sv. válkou patřilo území Turkům a Británie s Francií výměnou za podporu slíbili Arabům nezávislost. Pak si ale jejich území rozparcelovali - takto vlastně vznikly ty státy. Takže uměle, násilím, na ukradeném území docela sedí, ne? Když se to tak vezme, až na tu imigraci a darovanou samosprávu od počátku, vznikl Izrael podobně.
19. 04. 2011 | 14:49

Pojmenujte ZioNacismus správným slovem napsal(a):

Vážený pane Svobodo,

Váš článek by byl mnohem srozumitelnější, kdybyste osoby a další záležitosti nazýval pravými jmény.

Např.:
a) Vámi a ZioNacistickou propagandou často používaný pojem
"Palestinští Arabové" - ve skutečnosti se jedná o Sémitské
obyvatelstvo. Testy DNA prokázaly, že Palestinci jsou skutečnými
potomky opravdových Židů (tj. Hebrejců, Jůdejců atd.)
Singapurské občany také nebudete nazývat Angličany pouze proto,
že hovoří anglicky, že ano.

b) Jestliže Sémité - Palestinci se snědou pletí jsou opravdovými
potomky opravdových Židů, kdo jsou tedy ty milióny vrahů s křídově
bledou pletí, evropskými tvářemi a mnohdy mongolskýma očima, kteří
vyvražďují Palestince - Sémity?

Jde o o osoby CHAZARSKÉHO původu. Chazarská říše se v 8. století
n.l. rozkládala mezi Kaspickým mořem a Krymem. Chazaři používali
Mongolské písmo a jako boha uctívali Falus. Z rozhodnutí Chazarského
krále celá Chazarská říše přijala nové níboženství - Judaismus.
Součástí ideologie se stal také TALMUD. Tj. ideologie považující
všechny ostatní osoby za "nikoliv lidské bytosti (za zvířata)".

Kolem 11. až 13. století se Chazarská říše rozpadla a milióny
Chazarů přesídlily do Ruska, Polska, Čech, Maďarska, na Ukrajinu
atd. Po 1000 let byli Chazaři nazýváni Chazary, Talmudisty nebo
Chazarskými Talmudisty. V Maďarsku jsou dodnes nazýváni Chazary a to
proto, že Maďaři byli po staletí západními sousedy Chazarské říše
a jejími spojenci.

V r. 1775 si Chazarští lídři najali scénaristu divadelních her v
Londýně a ten pro celé etnikum vymyslel zcela nové jméno: "JEWS".

Od r. 1775 jsou Chazaři v masmédiích označováni tímto novým umělým
slovem. Věci došly tak daleko, že nemalá část Chazarů začala sama
věřit bludu, že jsou "Hebrejci".

Zbytek již znáte: Milióny Chazarů byly vyvražděny poté, co lídři
Sionistického hnutí vyhlásili dne 24.3. 1933 Německu oficiálně
válku: http://www.wintersonnenwende.com/scriptorium/english/archives/articles/jdecwar.html

Vznik státu Israel se tak stal velmi krutým žertem Sionistů.

Shrnutí: Palestinci jsou Sémité a potomci opravdových Židů.
Miliónové hordy Chazarů, které vraždí v Palestině nikdy v historii nechodily po Palestinské půdě. Nepatří jim.

Exodus Židů před dvěma tisíci léty je mýtus. Okupační Římská vojska by do 2 měsíců umřela hladem, kdyby je neživilo 350 tisíc Židů, kteří zůstali a nadále obdělávali pole a pásli ovce.

Zkuste největší Israelský knižní bestseller posledních let. Autorem je profesor z Tel Avivské Univerzity Shlomo Sand: The Invention of the Jewish People (Verso Books, 2009)

a také bestseller Chazarského spisovatele Arthura Koestlera - 13th Tribe.
19. 04. 2011 | 15:06

Občan napsal(a):

Martin napsal(a):
"Nejvíce mne rozesmívají antisionisté, kteří nejsou schopni se naučit ani základní věc, jakou je hebrejština! Že pane "Občan". Kde máte jistotu, že anglická verze odpovídá originálu?! Šva! Místo hloupostí se raději naučte hebrejštinu, uděláte lépe a třeba následně budete se mnou volat va chájím Jisrael! Šalom, macel tov. 19. 04. 2011 | 14:44 "

Já VÍM, že se anglické a hebrejské verze ZNAČNĚ liší. Protože kdyby byly totožné, měli byste podstatně víc problémů - nácky totiž nemá rád nikdo.

Mazlete se s kým chcete, saláme.
19. 04. 2011 | 15:26

Dr. napsal(a):

Okupační Římská vojska pravěpodobně vyhnala nějaké militanty, ale ne celé obyvatelstvo. Mělo by to logiku, protože země bez lidí prakticky neměla cenu. Lepší je tam někoho mít a zdaňovat.
I v Česku např vznikl Klánovický les proto, že se jednalo o zemi bez lidí. Dotyční byli vyvražděni ve 30.leté válce a pro panstvo bylo i tehdy výhodnější pozemky zalesnit a mít z toho alespoň nějaký užitek. Než to nechat pusté.
19. 04. 2011 | 15:26

Pepa Řepa napsal(a):

Občan
a eslipak znalče hebrejštiny, onoho liturgického jazyka,kterým -podle Vás- nikdo v Izraeli nemluví, víte co je:
Lech lehiz da yen?
19. 04. 2011 | 15:38

ben napsal(a):

Když čtu zprávy typu "izraelští vojáci zastřelili 3 palestinské teroristy" říkám si vždy: JENOM TŘI ?? Škoda, příště lepší mušku !!
Tu svoloč vyhladit, jediné co jim patří.
19. 04. 2011 | 15:53

n.o.s napsal(a):

Občan

to máte samozřejmě pravdu taková kniha jako King's Torah jež vyzývá k vraždění všech nežidů i dětí pokud a tvrdí (velmi přesně, tvrdím to několik let) že "nezabiješ" platí pouze mezi židy, přeložit ji do angličtiny to by byl cirkus.

osobně se domnívám že tato kniha by měla být přeložena do všech národních jazyků zemí EU.

http://www.haaretz.com/jewish-world/news/the-king-s-torah-a-rabbinic-text-or-a-call-to-terror-1.261930
19. 04. 2011 | 16:19

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem dva příspěvky, které neměly nic společného se záměrem těchto stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
19. 04. 2011 | 16:29

Gogo napsal(a):

Arrigoni, Arrigoni, Arrigoni. Rachel Corrieová, Rachel Corrieová, Rachel Corrieová.
Už 64 let se na ničem nelze dohodnout.

Až Izrael přestane být potřebný, zmizí, jak správně prorokuje Ahmadín Neřád Veliký. Jako všichni užiteční idioti.

Myslím, že tu pak rádi uvítáme bývalé občany ČSR a jejich rodiny. Dáme jim deky, teplý čaj a něco proti bolení hlavy. Jsou koneckonců součástí naší historie a my jejich. Možná se jim na evropské železnice špatně vzpomíná, ale každý nakonec musí něco spolknout.

O těch pět nácků, kteří tu jsou se už nějak postaráme. Moldovští teroristi ať se ale vrátí do Moldovy.
19. 04. 2011 | 16:50

n.o.s napsal(a):

Dr.

Okupační?, fatální nesmysl, žid si ve skutečnosti neuměl nikdy vládnout, jejich nejlepší (historický) král byl Idumeec Herodes, který by bez Římanů nebyl nic a ani nic neměl (ani ten jejich chrám by bez Římanů neměli), jeho nástupci neměli vůbec žádnou cenu a lid se raději obrátil na Řím

Herod's son Herod Archelaus, ruled Judea so badly that he was dismissed in 6 CE by the Roman emperor Augustus, after an appeal from his own population.

jediné co jim skutečně šlo v čem jsou experti (dodnes) -terorismus, jakmile tito získali kontrolu nad nějakým územím počali šířit teror, Mojžíš (svatý otec terorismu), Samson (svatý otec sebevražedných teroristů) Makabejské "povstání" teroristický podnik a potom římské války z židovským terorem.

Jediné co jim v historii pomohlo bylo že dokázali západ infikovat křesťanstvím, jinak by neznamenali NIC
19. 04. 2011 | 16:51

Al Jouda napsal(a):

Tak jsem pročetl celou diskuzi a stejně nevím, kdo má pravdu. Jednu věc ale vím určitě: Nejsme na tom tak dobře, když musíme dělat tzv. reformy, abychom mohli v rámci pomoci EU Palestincům vyhazovat nějaké peníze. Jsem pro okamžité zrušení veškeré finanční pomoci tomuto regionu!! Mají Palestinci nějaké území ? Mají ! Tak ať si na něm vytvoří samostatný stát a začnou hospodařit! A pokud je jich tam moc, tak ať si zregulují porodnost. Za 10 let už mohou začít přirozeně vymírat.
19. 04. 2011 | 17:17

Válečný štváč a vrah z Wallstreetu napsal(a):

pro Taoiseach:
A Izrael tyto infrastruktury ničí jen tak, zbůhdarma? Že nemá rád Palestince? Nebo má jiný důvod?
19. 04. 2011 | 17:46

Válečný štváč a vrah z Wallstreetu napsal(a):

Na Youtube jde najít plno klipů jak Hamas oslavuje sebevražedné atentátníky a masíruje ostatní. To je ta kultura smrti, Tenco...Neviděl jsem u jiných národů žijících ve špatných podmínkách, že by tam někdo v takové míře oslavoval smrt.

Izraelci nezabíjejí cíleně děti. Palestinci ano. Když poslali sebevražedného atentátníka, poslali ho se odpálit před diskotéku. Co to je za zvrhlé uvažování? Izraelské? Ne. Palestinské? Ano.
19. 04. 2011 | 17:57

Honza999 napsal(a):

Pavel13

nesouhlasím... Ostatní státy byly též vytvořeny uměle, ale na VRÁCENÝCH ÚZEMÍCH. Nikdo do těchto ostatních uměle vytvořených států neorganizoval imigraci nového obyvatelstva na úkor obyvatelstva domácího. Na konci 18. století bylo v Palestině jen pár procent židovského obyvatelstva. Drtivá většina dnešního židovského obyvatelstva jsou potomci přistěhovalců z celého světa. Platí to samé pro Sýrii, Libanon, Irák, Írán? Ne, tam je národnostní složení obyvatel stejné jako před vznikem těchto států, stejné jako bylo před počátkem evropské kolonializace těchto území. Jen na území Palestiny byly uměle sestěhovány miliony Židů, kteří v tom čase již po stovky generací žili v diaspoře. Je pravda, že v některých z těchto států je u moci jako pozůstatek koloniální nadvlády náboženská menšina na úkor většiny - ale stále je to menšina původního obyvatelstva, ne přistěhovalci.

A nechte těch hloupých řečí o 13. století - jednalo se o tehdy přirozený vývoj, národy se stěhovaly odjakživa. Jeden národ zanikl (či byl vyhnán), druhý přišel na jeho místo. Od 13. století jsme snad ale přece jen (přes extempore koloniální éry) postoupili ve vývoji trochu výše, ne? Za koloniální éru by se Evropa měla těžce stydět - byli jsme horší, než Římané, kteří na podmaněných územích "nepořímšťovali" násilím původní obyvatelstvo a spokojili se v podstatě s formální závislostí původních království na Římské říši (jen žádali přiměřené materiální odvody a často nechali u moci původní poražené vládce). Na rozdíl od Římanů se Evropané kolonizovaná území snažili pokřesťanšťovat a ekonomicky je využívat na doraz, bez ohledu na životní podmínky původních obyvatel. Co se dnes děje v arabských zemích, je dědictví koloniální éry.
19. 04. 2011 | 18:01

Taoiseach napsal(a):

Válečný štváč a vrah z Wallstreetu

Osobně se domnívám, že Izrael (přesněji vlády tohoto státu) ničí infrastruktury proto, aby především civilistům znepříjemnily život a donutily je k vystěhování. Protože terroristi jsou vcelku mobilní a operují všude možně. Ale civilisti prostě překážejí, pokud chcete nějaké území anektovat. Podobně bezpečnosti zeď zabíhá na mnoha místech hluboko do Předjordánska, v podstatě znemožňuje rozumný pohyb po tomto území a de facto je fragmentuje.

Myslím, že není možné srovnávat na jedné straně stát se všemi ústavními institucemi a s vycvičenou a moderně vyzbrojenou armádou a na druhé straně terroristické skupiny, které občas střílejí i vlastní lidi. Jenom připomenu, že předsedu vlády Izraele rozhodně nezabil Palestinec.

Izraelské vlády udělaly mimo jiné dvě chyby. Podle hesla vymítání čerta ďáblem kdysi podporovaly tehdy ještě zcela neznámý Hamas, aby oslabily Arafata. Později (hlavně za Šarona) likvidovaly předáky Hamasu "mimosoudními popravami". Tím Hamasu vnutily v podstatě horizontální strukturu, takže když teď s někým uzavřou příměří, je dost pravděpodobné, že to některý jiný nebude dodržovat. Inu, jsou to paradoxy...
19. 04. 2011 | 18:22

Válečný štváč a vrah z Wallstreetu napsal(a):

Taoiseach:
Chcete mi tvrdit, že Izrael ničí infrastrukturu nevinným civilistům?
A co ta zeď? Kdo donutil Izraelce k tomu, aby ji postavili? Spadla z nebe, jen tak?
19. 04. 2011 | 18:33

old napsal(a):

Dobrý den pane Svobodo, nebudu psát k tématu, ale k Vašemu minulému blogu. Řada diskutujících končí v současné době otázkou CO DÁL? Jaká je cesta z tohoto politického marazmu. Dnes jsem si přečetl jednu myšlenku, která mne natolik zaujala, že Vám ji tlumočím. Založit stejně jako pravicové strany stranu levicovou, která by dokázala oslovit nespokojené levicové voliče, kteří nemohou volit komunisty a socialisté jsou pro ně příliš provázání s kmotry na všech úrovních státu ( stejně jako ODS). Ač sám se vidím jako liberál, tak jste pro mne přední levicový intelektuál s politickou praxí, který by tento úkol (spíše poslání) mohl dokázat naplnit. Tedy TOP na levém spektru s morálním kreditem.
19. 04. 2011 | 18:35

Taoiseach napsal(a):

Válečný štváč a vrah z Wallstreetu

"Chcete mi tvrdit, že Izrael ničí infrastrukturu nevinným civilistům?"
Ano. Ti potřebují vodovod a kanalizaci rozhodně víc než terroristi.

"A co ta zeď? Kdo donutil Izraelce k tomu, aby ji postavili? Spadla z nebe, jen tak?"
Problém je v tom, že nekopíruje "zelenou linii". Kdyby stáhli osadníky domů, měla by zeď méně než poloviční délku a lépe by se tak hlídala - :) .

A nerozčilujte se tolik, nestojí to za to.
19. 04. 2011 | 18:43

Pavel13 napsal(a):

:Honza999
Já jsem si jenom všiml vaší formulace a napadlo mne to spojení s okolními státy, protože i jejich hranice vznikly u zeleného stolu. Chtěl jsem si dílem rýpnout a dílem zlehčit vyostřenou diskusi (to se moc nepovedlo). Nic více v tom nehledejte, nesnášejte další fakta.
Stejně je to zajímavé. Když někdo vytvoří uměle hranice, kde nikdy nebyly, už se to těžko vrací úplně zpět. Viz. třeba hranice sovětských republik ve Střední Asii.
Ten druhý odstavec už vůbec nepatří mně.
19. 04. 2011 | 18:49

Válečný štváč a vrah z Wallstreetu napsal(a):

taoiseach:
Nemáte nějaký odkaz k tomu ničení infrastruktury? Ne ale hnojiště typu Zvědavec, prosím.
S rozčilováním máte pravdu, palestinští "bojovníci za svobodu" za to nestojí. :-)
19. 04. 2011 | 18:53

Občan napsal(a):

Ano, infrastrukturu ničí výhradně nevinným civilistům. A dělají to jen a jen proto, že jim činí náramné potěšení ubližovat těm, kteří se nemohou vůbec bránit. Stejně jako nacistům činilo náramné potěšení ponižovat židy a občany okupovaných zemí a ubližovat jim. Protože mohli. Sionisté se chovají identicky - ponižují a ubližují jen a jen proto, že mohou. Zatím...

Zeď je to samé. Úmyslně je vedena tak, aby znemožnila vytvoření celistvého palestinského území, aby odřízla nežidovské obyvatelstvo od jeho pozemků, komunikací, znemožnila mu volnější pohyb. "Obranné" důvody jsou jen zástěrkou.
19. 04. 2011 | 18:55

Liberál napsal(a):

Pane Svobodo snad nechcete aby EU přestala dotovat ty ubohé utlačované Palestince, kteří chudáci nemají ani na jídlo, ale na zbraně které jim převážejí pomatení pseudohumanitní aktivisté na lodích na to mají. Jsou utlačovaní tak se jich musíme honem zastat i když jsou to teroristé. Že vraždí civilisty na to mají přeci podle EU právo když jsou utlačovaní. Podporovatelé Palestiny v EU se dělí do dvou skupin
1) náckové, který podporují Palestince jen proto že bojují proti Židům

2) Komunisti kteří se oprášili antisemitismus z dob Stalina, kdy bylo údajně rozkyto židovské spiknutí a všichni komunisté dodnes používají antisemitismus jako nástroj jejich propagandy. Mezi tuto skupinu patří bývalý maoista Barroso a rudá Ashtnová
19. 04. 2011 | 19:01

Válečný štváč a vrah z Wallstreetu napsal(a):

Článek Čísla z Gazy, o dodávkách do Gazy.

http://neviditelnypes.lidovky.cz/blizky-vychod-cisla-z-gazy-d0c-/p_zahranici.asp?c=A101109_105331_p_zahranici_wag
19. 04. 2011 | 19:18

n.o.s napsal(a):

Občan

Synagogue bombing suspect is arrested in Ohio near another synagogue
Hirsch, also known as Israel Fisher, was described by authorities as a transient who frequented Jewish synagogues and community centers in search of charity.

http://latimesblogs.latimes.com/lanow/2011/04/synagogue-bombing-suspect-was-arrested-near-another-jewish-temple.html
takto vzniká většina antisemitských útoků - dělají je sami
docela by mne zajímalo kdo jsou ti islámští teroristé, mají excelentní taktiku, v 50.letech aby dostali židy do Izraele neváhali vybuchovat bomby před Synagogou, dnes když bombardují civilní budovy vymlouvají se na skrýše teroristů, jak prolhané.
19. 04. 2011 | 19:47

Bach napsal(a):

EU ovládají Židé, jen se podívejte na to, kdo se z ČR cpal do europarlamentu. Je to paradox, ale ono je v zájmu Izraele, aby to v Gaze z bídy nevybuchlo. Gazu vytvořil Izrael jako zoologickou zahradu a mne si ruce, když kmení pro "zvířata" cálují evropští daňoví poplatníci.
19. 04. 2011 | 19:50

popeye napsal(a):

Pane Svobodo,

pokud tyto ohlasy čtete, chci se jen přidat na stranu těch, kdo s vámi souhlasí.
Argumentace je zbytečná, ještě jsem neviděl nikoho, kdo by po debatě svůj postoj podrobil kritickému přezkoumání.
Díky za ten váš.
19. 04. 2011 | 20:51

hovorka11 napsal(a):

Bohužel USA zabránila mírovým rozhovorům mezi palestinci a Izraelci a naopak podpořila výstavbu izraelských osad na území po násilném vyhnání palestinců se zbouráním jejich domů. Podmínku však bylo, že s výstavbou musí Izrael počkat cca 3 měsíce, aby mezi tím mohla dokladovat "úspěšnost rozhovorů".
Na další podporu pro dobývání arabských území měl Izrael zdarma dostat neviditelné stíhačky F35. Bohužel se výroba zpožďuje, tak zatím musí stačit na bombardování F15:

http://www.atmonline.cz/news/2011/duben/190411a.htm
19. 04. 2011 | 20:56

af napsal(a):

Sympatizoval jsem vždycky s Izraelem, ale teď už nemůžu sympatizovat ani s jednou stranou vleklého konfliktu.
Po tom, co izraelská armáda přepadla na širém moři tureckou loď s pomocí pro Gazu. Co si vlastně myslí že jsou.
Něco jiného bylo, když zasahovali proti nacistickým zločincům. Na to měli skutečně právo kdekoli. Ale zabít 9 civilistů na širém moři, to je taky terorismus.
Staré izraelské náboženství je zrovna tak špatné, jako islámské (jsem ateista)
19. 04. 2011 | 21:56

soonrich napsal(a):

Dear Mr. Svoboda z partičky nevomylnejch

http://artintifada.files.wordpress.com/2009/01/palestine013.jpg
19. 04. 2011 | 22:09

Honza999 napsal(a):

Pavel13

omlouvám se... nějak se mi tam zamotal Jakub Roth, který psal hned pod vámi a ještě k tomu nepsal o 13. století ale o době před 1400 lety. Nepřečetl jsem to vše pozorně... :-((
19. 04. 2011 | 22:54

Tencokida Hnuj napsal(a):

Liberál

Mladý "liberál", dospělý fašista, starý komunista. :((

Liberál - takového vola člověk fakt potká jenom v Paradoxistánu Absurditním.
Tys přímo světový unikát.
Hlásná trouba v kůži člověka.
20. 04. 2011 | 00:27

Jiří Svoboda napsal(a):

Viděl jsem fotografie, které mne vyprovokovaly k napsání tohoto článku na blogu. Úmyslně jsem vložil pouze fotografii rodiny Fogelových jak vypadali, dokud ještě žili. Pokud mi někteří vytýkají propagandistické využití této strašlivé události, doporučuji adresu: http://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/142846
Čas od času Izrael navštěvuji. Byl jsem i na územích, obývaných palestinskými araby. Koncentrační tábory jsem tam neviděl. Viděl jsem v ranních hodinách mnoho palestinských arabů, kteří procházejí check pointy v protiteroristické zdi na území Izraele za prací. Pokud na sobě neměli "oblečené" výbušniny, procházeli hlídkami bez komplikací. Za uplynulých 60 let mohli snad palestinští arabové vybudovat stejně prosperující hospodářství jako občané Izraele. Úvahy, že izraelská armáda ničí civilistům infrastrukturu jsou mimo realitu. Z Gazy jsou izraelští civilisté pravidelně ostřelováni raketami a civilisté se proto musejí skrývat v bunkrech. Kdo chce mírové urovnání na Blízkém východě, musí nejprve přesvědčit reprezentaci palestinských arabů, aby projevila ochotu uznat právo státu Izrael na existenci. Pokud je mi známo, k tomu se zatím nezavázal ani pan Abbás, který je považován obecně za vstřícnějšího palestinckého araba. Děkuji za diskuzi, která svědčí o tom, že jde o složitý problém, ve kterém hraje velmi často roli jen přesvědčení, odvozené z informací, jež získáváme z médií. Všem lidem, kteří jsou otevřeni osobní zkušenosti, mohu jen doporučit návštěvu Izraele a palestinských území. Úsudek si pak jistě udělá každý sám.
20. 04. 2011 | 01:08

n.o.s napsal(a):

Jiří Svoboda

excelentní pokus o citové vydírání, jak typické, ve skutečnosti je to místo v centru okupovaného území a ty oběti nejsou ani zdaleka žádní andílci, spíše naopak

už není komunismus ta vaše žido-bolševickou propaganda jaksi už nefunguje

tak Itamar, hmmm

The IDF prohibit Palestinian farmers from working at their fields close to the settlement and are required to protect them during the olive harvest. However, residents of Itamar and its outposts have been reported harassing and killing local Palestinians, damaging their property and obstructing their access to land, particularly during the olive harvest. They have reportedly stolen olives,[30] prevented Palestinian farmers from reaching their land, even when accompanied by international activists,[31] shot at farmers picking their olives,[32] or grazing their animals.[33] They have set fire to hundreds of olive trees and thousands of dunam of cultivated land belonging to local Palestinians.[34][35] The small village of Yanun, which is flanked by the settlement's outposts, particularly suffers from constant harassment and attacks, which caused the villagers to abandon their village in October 2002 and move to the larger nearby village of Aqraba.[36]

In some cases, the Itamar settler's violence has resulted in deaths. Among the victims are Farid Musa Issa Nasasrah (28) from Beit Furik and Hani Bani Maniya (22) from Aqraba.[37] Nasasrah died shortly after arriving at the hospital in Nablus, after two settlers shot at him and members of his family in October 2000 while they were picking olives on their land outside of Beit Furik, wounding four of them. Two Itamar residents who were suspected to be responsible for the killing were arrested and released after five days for "insufficient evidence".

reakce těch prolhaných židů,
"We see hatred all around us. What hasn't Israel given for peace? We are a people of peace.
http://www.guardian.co.uk/world/2011/mar/14/fogel-family-massacre-israelis-palestinians
jak pro židy typické, vrazi a okupanti jsou to nic víc

P.S. to co jste VY v Izraeli viděl je zcela irelevantní
20. 04. 2011 | 01:39

n.o.s napsal(a):

dokončení...

Maniya was killed and two others were wounded in a similar attack in October 2002, while harvesting olives near the village of Aqraba.[39] In September 2004, Itamar resident Yehoshua Elitzur shot and killed Sa'il Mustafa Ahmad Jabarah (46),[37] a Palestinian Taxi driver from Salem, near the Itamar junction. Elitzur was convicted of manslaughter, was released to house arrest, did not show up in court for his verdict and disappeared.[40]

jak pro židy typické
20. 04. 2011 | 02:24

n.o.s napsal(a):

A dále, takže ty židovské rodiny jsou na nelegálním území, dokonce i podle Izraelského práva to je mimořádně zajímavé

The international community considers Israeli settlements in the West Bank illegal under international law, but the Israeli government disputes this.[2] According to a Peace Now report of 2006, 45 percent of the land Itamar is built on, is privately owned, all or most of it by Palestinians.[3] Settlements on privately owned Palestinian land are illegal according to international and Israeli law.
20. 04. 2011 | 02:34

n.o.s napsal(a):

ještě k Itamaru, na co Svoboda dále zapomněl napsat,

http://www.ifamericansknew.org/media/itamar.html

místo obydlené především židovskými fanatiky na ukradeném území

the building next door is the house of Chabad Lubavitch emissaries, a Hassidic movement in Orthodox Judaism, and features a photo of the late Lubavitcher Rebbe Rabbi Menachem Mendel Schneerson, known for his astoundingly supremacist teachings.

Schneerson is widely revered by such settlers (and his followers in the U.S.); many believed him to have been the messiah. In their book Jewish Fundamentalism in Israel, professors Israel Shahak and Norton Mezvinsky quote Schneerson’s teachings about the differences between Jews and non-Jews:

“... we do not have a case of profound change in which a person is merely on a superior level. Rather, we have a case of ‘let us differentiate’ between totally different species. This is what needs to be said about the body: THE BODY OF A JEWISH PERSON IS OF A TOTALLY DIFFERENT QUALITY FROM THE BODY OF [MEMBERS] OF ALL NATIONS OF THE WORLD...A NON-JEW’S ENTIRE REALITY IS ONLY VANITY...THE ENTIRE CREATION [OF A NON-JEW] EXISTS ONLY FOR THE SAKE OF THE JEWS...

to je učení jež bych se nebál nazvat nacistickým

mimochodem kdy nám Svoboda ukáže fotky těch 1500 dětí zavražděných židovskými kolonisty oproti 124 zavražděných Palestinskou domobranou

viz zde
http://www.rememberthesechildren.org/remember2000.html
20. 04. 2011 | 04:10

Midori napsal(a):

Po systematickém vytěsňování Palestinců Izraelem, ničení jejich olivových polí, jednoho z mála zdrojů obživy, zabírání půdy, kálení na rezoluce, Svoboda nazývá Palestince teroristy.
Já se naopak domnívám, že teroristicky se chová stát Izrael. Svoboda je UI tohoto rakovinnového nádoru na Blízkém Východě.
20. 04. 2011 | 08:09

Karel (taky) napsal(a):

Je fantastické sledovat, kolik muslimské propagandy se šíří po českých serverech. Křesťanská pseudohumanistická civilizace je měkká - a to muslimští fanatici umějí využít všemi způsoby.

Nepovede to k ničemu jinému, než k válce. Možná by bylo nejlepší začít ji včas - dokud není Evropa ještě kompletně zamořená islámem.
20. 04. 2011 | 08:25

Taoiseach napsal(a):

Válečný štváč a vrah z Wallstreetu

"Nemáte nějaký odkaz k tomu ničení infrastruktury?"

Viděl jsem tv záběry, ale už je to nějaký čas, kdy jsem je viděl naposled a nemám čas nic dohledávat. Nicméně VLÁDA SAMA říká, že "ničí infrastruktury terroristů". Infrastruktury (např. inženýrské sítě) jsou přitom vázány na konkrétní území, stejně jako civilní obyvatelstvo. Terroristické skupiny jsou naproti tomu mobilní - logicky musí měnit místa svého pobytu, aby unikly zásahům bezpečnostních složek, ať už palestinských nebo izraelských. A třeba kanalizaci opravdu nepotřebují...

Obecně se asi lišíme v tom, že Vy zřejmě považujete politiku izraelské vlády za jedinou možnou, kdežto já jsem přesvědčen o opaku. K míru vedla Rabinova politika, bohužel Peres, Ben Eliezer i Barak postrádají jeho formát.
20. 04. 2011 | 08:41

Taoiseach napsal(a):

Jiří Svoboda

"Úvahy, že izraelská armáda ničí civilistům infrastrukturu jsou mimo realitu."
Proč? Inu proto, že to říká pan Svoboda...

"Kdo chce mírové urovnání na Blízkém východě, musí nejprve přesvědčit reprezentaci palestinských arabů, aby projevila ochotu uznat právo státu Izrael na existenci."
Žádné "nejprve" není namístě. Mírová dohoda nemůže být jiná než komplexní a musí zajišťovat stejná práva všem.

Je velmi příznačné, pane Svobodo, že píšete "arabové" s malým "a". To o Vás vypovídá hodně.
20. 04. 2011 | 08:52

hovorka11 napsal(a):

Problém s islámismem, Palestinou a přístup k palestincům je spojován nejen s "teroristickými útoky" ale i útoky 11.9. 2001! Vědomě je tak tvořeno nenávistné ovzduší vůči arabům obecně jako teroristům a fanatikům !!!

Dodnes!!! Nebyly tyto události okolo 11. září hodnověrně doloženy a zjištěná fakta se neustále ostřeji liší od oficiální verze vlády USA ! nehledě na to, že boj o došetření, který iniciovali pozůstalí, byl evidentně blokován a velmi povrchní !
Dokud nebude ustanovena komise z nejvíce uznávaných odborníků ze všech možných států světa, tak bude neustále USA v rozporu s nezávislými vyšetřovacími komisemi a bude je označovat jako konspirační!
Čím více o tom vím, tím více mě fakta přesvědčují, že chystané události pádu dvojčat byli předem známy !
Vládě pouze stačí tvrdit, že je to konspirace. Stejně tak postupují i naše vlády, které neřeší korupci a rozkrádání, protože "nikdo nebyl usvědčen a obviněn a je to jen tvrzení proti tvrzení".
Metody se tak shodují a věřící můžou zase věřit pohodlným lžím.

http://911blog.yweb.sk/510/Finalni-zprava-NIST-o-WTC-7-roztrhana-vedeckou-komunitou-na-cucky.html
20. 04. 2011 | 08:55

Taoiseach napsal(a):

Karel (taky) napsal(a):

"Nepovede to k ničemu jinému, než k válce. Možná by bylo nejlepší začít ji včas..."
Fajn, ale jděte si válku začínat někam jinam - v Evropě jsme si válek užili už dost a žádná nikdy k ničemu dobrému nevedla.
20. 04. 2011 | 08:55

Tenco napsal(a):

Jiří Svoboda
"...Viděl jsem v ranních hodinách mnoho palestinských arabů, kteří procházejí check pointy v protiteroristické zdi na území Izraele za prací. Pokud na sobě neměli "oblečené" výbušniny, procházeli hlídkami bez komplikací...."
---------------------------------------------------
Kolik jich tedy za celou dobu Vašeho pozorování mělo na sobě "oblečené" výbušniny ?
A kolik jich naopak prošlo ?

Stačí odhad - netřeba hned pátrat v diáři.
20. 04. 2011 | 08:57

Rejpal napsal(a):

Díky za zajímavý blog, pane Svobodo i za informativní komentář nickovi "Terry".

Zbytek v naprosté většině považuji za obvyklé "mlácení prázdné slámy" bez jakékoliv hodnoty.
20. 04. 2011 | 09:07

Tenco napsal(a):

Karel

https://www.youtube.com/watch?v=GjEeqhJvfHM

Jinak - přihlásit je možno se i dnes. V tomto máte naprostou Svobodu. :))
Apropo - vzali by vás ještě vůbec ?

:--((
20. 04. 2011 | 09:10

Tenco napsal(a):

Rejpal
Vy považujte Svobodův blog, vinící EU z financování palestinských teroristů za zajímavý a např. odkaz na relevantní informace o struktuře financování obnovy okupovaných palestinských území - z oficiálních stránek EU - za "mlácení prázdné slámy" ? / Tencokida Hnuj napsal(a): http://ec.europa.eu/europeaid/where/neighbourhood/country-cooperation/occupied_palestinian_territory/occupied-palestinian-territory_en.htm
Svoboda tedy vyrobil z EU sponzora palestinských teroristů.
Podle mě je to žalovatelné./

Eh - musím konstatovati, že takto je váš výkřik hodný pojmenování " jede kára z kopečka, vrzají jí kolečka".
20. 04. 2011 | 09:18

Radmil napsal(a):

Vážený pane Svobodo!
Jak vyplývá z Vašeho článku, chcete jednostranně vyzdvihnout práva Izraele nad práva Palestiny. Ani slovem jste se nezmínil o tom, že jen při akci Lité olovo zavraždili Židé v Izraelské uniformě okolo 800 Palestinců. Přešel jste i přepadení lodí s pomocí pro Palestinu a zavraždění 11 neozbrojených aktivistů izraelskou armádou. Nebo pro Vás znamená zabití civilistů střelbou z tanků a bombami letadel něco méně odsouzeníhodného než zastřelení civilistů na druhé straně? Vůbec vám nevadí každodenní teror vůči arabskému obyvatelstvu, zabírání jeho půdy, bourání jejich domů, vystěhovávání Arabů z Jeruzaléma, zabírání vodních zdrojů, znemožnění volného pohybu, omezení vzdělávání, omezení výroby a dovozu potravin a tím související humanitární problémy? Já chápu, že život každého Žida má svou cenu, ale pokud stát Izrael nepřestane omezovat život Arabů až pod úroveň hospodářských zvířat, nebude v této oblasti světa klid. Bohužel svým článkem jen přispíváte k zakonzervování stavu v současné úrovni, což znamená nekončící vraždy na obou stranách. Zkuste být chvíli objektivní. Řešení je dnes jediné. Maximální pomoc a tolerance při budování samostatné Palestiny ze strany Izraele a navrácení okupovaných území původním obyvatelům.
20. 04. 2011 | 09:43

n.o.s napsal(a):

Radmil

jste na omylu nepřešel,

http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/jiri-svoboda.php?itemid=10022&from=300#c

on dokonce zcela ignoroval jakékoliv korekce provedené samotnou IDF, je to fanatik nic víc
20. 04. 2011 | 09:50

Jüdischer Ordnungsdienst napsal(a):

cituji soudruha Svobodu co tady veřejně obhajuje Holokaust a Lebensraum
-Z Gazy jsou izraelští civilisté pravidelně ostřelováni raketami a civilisté se proto musejí skrývat v bunkrech-

pro nezasvěcené, izraelci žádní civilisté nejsou ,jsou to vojáci ve zbrani od 15 do 60 let povinně VČETNĚ ŽEN!!!!
určitou vyjímku tvoří ultraortodoxní
20. 04. 2011 | 11:11

Válečný štváč a vrah z Wallstreetu napsal(a):

Taoiseach:
No, politiku izraelské vlády nepovažuji za jedinou možnou, jen si myslím, že ničení infrastruktury nedělá Izrael z toho důvodu, že nemá rád Palestince. Asi bychom mohli diskutovat o míře vhodnosti tohoto zákroku. Já k tomu bohužel nemám dost informací.

Ale abych se vrátil na začátek naší debaty.
Vaše tvrzení "Nuzota z lidí lotry činí " v mých očích neobstojí.
Útok protitankovou střelou na školní autobus. Ubodání celé rodiny včetně nemluvněte. To chcete omlouvat nuzotou? Že vás nefackuje hanba, s prominutím. To jsou sprostí vrazi, nic víc, nic míň.

Co se týče toho malého a u pana Svobody, to trochu spekulujete, ne? U Občana mne to nepřekvapuje, to je sebestředný BP, který už zapomněl, že napsal slovo "američané". Vy byste si mohl tento laciný argument odpustit.
20. 04. 2011 | 11:15

hovorka11 napsal(a):

n.o.s.:
Jste dezorientován- tento záznam byl zveřejněn z izraelských vojenských zdrojů a říká toto:

1) Je to určitý výsek z izraelských záznamů

2) Není možno ověřit z nezávislých zdrojů, jestli nebyl upraven dle potřeb obhájení popravy neozbrojených civilistů v mezinárodních vodách izraelskými teroristy.

3) Žádné řeči či urážky mě nikdy nevyprovokovali k vraždě a ani nevyprovokují pokud nechci cíleně vraždit.
Kolik lidí jste pro urážku od někoho jiného právem zabil Vy?

4) V souvislosti s přepadením lodí v mezinárodních vodách byli odvlečeni naši novináři do izraelské věznice a nuceni k přiznání, že jsou teroristy. Přemysl Sobotka, který byl v té době na návštěvě Izraele vyjádřil podporu tomuto násilnému a protiprávnímu postupu vůči našim novinářům !

5) Soud při podání žaloby těmito novináři na náš stát který ho nebránil konstatoval, že Izrael je demokratický, takže obviňování z porušení práv není důvodné.

Shrneme to:
Izrael může zabíjet a unášet beztrestně na rozdíl od ostatních států, protože je uváděn jako jedna z nejdemokratičtějších zemí.
Vše je v pořádku, ale je zřejmé, že tento způsob demokracie není v případě arabů myslitelný, protože jsou lovená kořist bez práv na obranu !!!
20. 04. 2011 | 11:23

Ambra napsal(a):

Jedinoui věc nepochopím nikdy. Za totality jsem stáli jako stát jednoznačně na straně Arabů a výrazně proti Izraeli. Tehdy již J.Svoboda byl členem KSČ. Jak se mohl s tímto postojem KSČ ztotožňovat. Jsou alespoň nějaké zápisy ze stranických schůzí, že tehdy alespoň slůvkem protestoval proti zcela jednostrannému postoji vůči Izraeli?
Obávám se, že nejsou a nejspíše tehdy soudruh Svoboda ani sám své současné názory vůbec neměl. Z něj se stal velký přívrženec Židů až v poslední době (asi jako předposlední premiér). Zjistil totiž, že když se bývalý komunista prohlásí za velkého příznivce Židů, tak už si na něj nikdo nedovolí poukazaovat jako na Žida a bolševika zároveň. To by každý takový člověk byl okamžitě prohlášen za neonacistu.
Proto si myslím, že J.Sovoba žádný sionista či alespoň velký příznivec Izraele není ani nikdy nebyl. On své názory především prezentuje jako svou mediální propagaci, aby mu to vyneslo další režijní zakázky. (Třeba znova od České televize. Srovnejte například s tím, jak do stejné televize nesmí Brabec, protože hrál majora Zemana, ale nikdy v KSČ nebyl. Zato bývalý předseda KSČ pro ně může dokonce režírovat.)
20. 04. 2011 | 11:30

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem dva antisemitské příspěvky, které neměl nic společného se záměrem těchto stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu (výrazy jako "židobolševik" a "židonácek" na tyto stánky nepatří).

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
20. 04. 2011 | 11:32

Válečný štváč a vrah z Wallstreetu napsal(a):

Ambra:
Brabec nesmí do České televize???
http://www.csfd.cz/tvurce/1532-vladimir-brabec/
20. 04. 2011 | 11:41

hovorka11 napsal(a):

Že si nevymýšlím a opravdu naši občané nejsou všeobecně chráněni proti násilnému jednání ze strany Izraele je zřejmé i z tohoto článku, kde je popsáno jednání městského zastupitelství:

http://denikreferendum.cz/clanek/9956-cesti-novinari-z-konvoje-do-gazy-chteji-vysetrit-postup-izraele
20. 04. 2011 | 11:44

yt napsal(a):

To Judischer O. : pak také mezi Palestinci nejsou civilisté.
PS - novinka ze Syrie - bylo zrušeno stané právo po skoro 50ti letech.
20. 04. 2011 | 12:04

Občan napsal(a):

p. Stejskale,

Smazal jste mi příspěvek, kde jsem se vysmál hlouposti Jiřího Svobody za pramen, z něhož čerpá své "informace".

A chci vedět PROČ. Dost fofrem. V tom příspěvku nebylo naprosto vůbec nic antisemitského. Takže chci vysvětlení. Nežádám, CHCI. Protože Vaše cenzura nemá s "ochranou slušnosti" vůbec nic společného; Vy prokazatelně blokujete a snažíte se eliminovat informace, zpochybňující a vyvracející extrémistické názory některých blogerů a přispěvatelů..
20. 04. 2011 | 12:17

Jüdischer Ordnungsdienst napsal(a):

židi nám absolutně vládnou, mají mocenské posty(je jich plný parlament a vláda, včetně ministerstvech a úřadů) a můžou si s Čechy dělat co chtějí-
-Dva Češi, jež byli loni v květnu na lodi plující s pomocí do Izraelem blokovaného palestinského pásma Gazy, na níž vtrhly jednotky židovského státu, podali trestní oznámení. Novináři Zdeněk Lokaj a Alexandr Vojta ve středu ČTK sdělili, že mají podezření ze spáchání 29 trestných činů včetně krádeže a únosu. Městské státní zastupitelství v Praze rozhodlo, že se tím policie nebude zabývat, protože nezjistilo podezření na spáchání trestného činu. Muži nyní požádali nadřízené pražské vrchní státní zastupitelství, aby postup městských žalobců přezkoumalo.

Zdůrazňují, že žádají seriózní vyšetření incidentu, který je poškodil. Žádají také, aby jim české orgány poskytly stejnou právní a konzulární pomoc, jakou poskytují jiným českým občanům i v méně závažných případech. Lokaj též uvedl, že izraelské úřady jim dosud nevrátily osobní věci a peníze, které byly zabaveny. „Požadujeme, aby se nám Izrael za zásah omluvil,“ zmínil Lokaj, který okolnosti trestního oznámení zveřejnil den před návštěvou izraelského premiéra Benjamina Netanjahua v Praze.
20. 04. 2011 | 12:34

Taoiseach napsal(a):

Válečný štváč a vrah z Wallstreetu

"Že vás nefackuje hanba, s prominutím. To jsou sprostí vrazi, nic víc, nic míň."
Nefackuje. Vidím problém v tom, že Vy - stejně jako Jiří Svoboda - přičítáte zločiny zcela konkrétních vrahů VŠEM Palestincům. Nejen že je to nespravedlivé, ale hlavně se s takovým přistupem nedá pohnout z místa. Naopak "Nuzota z lidí lotry činí" je míněno v tom smyslu, že zlepšení životních podmínek má odstranit PODHOUBÍ, z něhož vzniká terrorismus.

"Co se týče toho malého 'a' u pana Svobody ... byste si mohl tento laciný argument odpustit"
Pan Svoboda je studovaný filmový tvůrce, u něhož lze předpokládat určitou kulturu jazyka. Ale možná máte pravdu - možná prostě jenom kašle na jazyk. Ovšem ani to ho nijak nešlechtí...

Asi si vzpomenete na to, že izraelské komando zneužilo při vraždě na cizím území pasy nic netušících Evropanů, kteří měli to štěstí, že předtím Izrael navštívili. Pěkně děkuji, opravdu ani na radu pana Svobody do Izraele raději nepojedu. Takhle se chová náš spojenec? To si ten mizerný ksindl (míněna stále vláda Státu Izrael) opravdu myslí, že může dělat naprosto cokoli? Pro to nebudu mít pochopení NIKDY.
20. 04. 2011 | 12:51

Válečný štváč a vrah z Wallstreetu napsal(a):

Taoiseach:
Nepřipisuji zločiny všem Palestincům. Dokonce bych (na rozdíl od vás v případě Izraele) i se zajel např. do Gazy podívat. I když tam vládne teroristický Hamas. Ale měl bych obavy, abych nedopadl jako onen nebohý Ital.

Co se toho "a" týče, v diskusích se přece často tak na gramatiku nehledí, to znáte sám...

Jinak opravdu nesdílím vaše iluze, že zlepšením životních podmínek odstraním podhoubí, z kterého pocházejí tito sprostí vrazi.
Co se pohnutek terorismu týče, např. u teroristů z 11. září je doloženo, že nepocházeli z nuzných poměrů. Tak jako teroristé v Londýně.
20. 04. 2011 | 13:22

Taoiseach napsal(a):

Válečný štváč a vrah z Wallstreetu

Nechci to táhnout do nekonečna - zkusím stručně: Atentátníci z 11. září byli výjimkou, takových není moc. Ale na střelbu ze samopalu nebo řízení dodávky s výbušninou člověk ani nemusí umět psát. Viz též výše "Netvrdím, že to zabere u všech, ale u většiny jistě."
20. 04. 2011 | 13:51

vaclavhorejsi napsal(a):

Pane Svobodo,

predvedl jste skvelou ukazku jednostranne propagandy zcela komunistickeho strihu. Z vaseho CV ostatne plyne, ze k tomu mate nejlepsi predpoklady.
Opravdu cely problem povazujete za tak cernobily?
Opravdu vam nevadi, ze tech civilnich obeti na palestinske strane je mnohonasobne vic?
Nebo povazujete Izraelce za "cennejsi" a ty druhe za jakesi podlidi? (usuzuji z toho, ze ve svem diskusnim prispevku pisete "arab" a ne "Arab"...)

..
20. 04. 2011 | 13:58

Válečný štváč a vrah z Wallstreetu napsal(a):

Taoiseach:
OK, necháme toho. Jsem pořád přesvědčen že v podobných akcích hraje hlavní role například ideologie Hamásu a ne zoufalá životní situace dotyčné osoby. Někdy Hamas osobu zneužije, paamtuji se, jak jednou výbušninu umístil na mentálně postiženého chlapce, který měl sloužit jako sebevražedný atentátník...
Televize, která vymývá Palestincům mozky oslavováním sebevražd, má určitě nějaký dopad.
20. 04. 2011 | 14:29

n.o.s napsal(a):

hovorka11

pane hovorka11 máte samozřejmě pravdu, chtěl jsem pouze upozornit na fanatické a jednostranné uvažování autora onoho blogu, jež se ani neobtěžoval použít a opravit své informace na základě informací ze zdroje na nějž odkazuje tj.
http://idfspokesperson.com/

informace které jste uvedl jsem tenkrát neznal, v každém případě díky za upřesnění
20. 04. 2011 | 14:44

hovorka11 napsal(a):

n.o.s.:

ještě jenom doplním jak se s našimi občany v Izraeli zachází, a zabavuje majetek (už asi z naprosté rutiny všemocnosti). Proč jim vadí nafilmovaný materiál, když by mohl ukázat pravdu třeba o teroristech ???

Izraelci lodě dopravili do svého přístavu Ašdod a zadrženým dali k podpisu deportační listiny, které ale Češi až na kameramana Jana Línka nejprve odmítli podepsat. Z textu vyplývalo, že spáchali kriminální čin. Línek se vrátil do ČR v úterý. Kdo nepodepsal, byl odvezen do věznice v Beerševě.

Zbylá česká trojice podepsala nové rozhodnutí o deportaci až ve středu na letišti u Tel Avivu, a to naráz. Nebyla v něm zmínka o zákazu vstupu na izraelské území, jak tomu bylo v původním textu.

Češi na radu právníků podepsali, avšak připojili poznámku v angličtině, že proti deportaci protestují. Tentýž text podepisovali ve středu všichni deportovaní, tedy i posádky lodí a humanitární pracovníci. Zda z toho vyplývá, že jim zákaz vstupu na území Izraele nebude v budoucnu uložen, musí podle Zavadila ověřit právníci.

Ve věznici Izraelci všem odebrali otisky prstů, vyfotografovali je, udělali osobní prohlídku a vzali jim pasy. Zavadil své doklady nemohl nalézt ani v Istanbulu, kam měly být věci aktivistů dopraveny v letadlech. Přišel prý o vše a domů míří jenom v šatech, které měl na sobě v době zásahu. O událostech na Mavi Marmara má informace, které získal ve věznici. Sám viděl pouze velké množství člunů blížících se k této velké lodi.

Izraelci Zavadilovi slíbili, že letadlem, jímž cestoval do Istanbulu, pošlou také jeho osobní věci a techniku. Avšak ani s jedním se po příletu již neshledal.

!!!!!„Veškerá televizní technika, veškeré kazety, které jsme natočili během cesty, zmizely," konstatuje novinář ČT.!!!!!!

Zdroj:
http://denikreferendum.cz/clanek/4036-ceska-televize-izraelci-tyrali-nase-reportery-protestujme
20. 04. 2011 | 15:03

Válečný štváč a vrah z Wallstreetu napsal(a):

Izraelci týrali naše reportéry - tak zní titulek článku v deníku Referendum.

Ihned mi vzkypěla krev. Ach, ti zločinní Izraelci, sionisti jedni prožluklí - týrají naše české bratry. Opatrně jsem přečetl článek, připraven na popisy nelidského týrání. Ale co to? Kde nic, tu nic! Přečetl jsem článek podruhé, pak potřetí a pak raději ještě jednou. Kde udělali soudruzi z deníku Referendum chybu, říkal jsem si?

Ale pak jsem pochopil. Izraelci jim totiž udělali osobní prohlídku. Bezpochyby je totiž u toho zákeřně lechtali!!! To je typická sionistická praktika - mučení lechtáním. A pak je ještě vyfotografovali! Zákeřně je oslnili bleskem! Jak nechutné.

Děkuji, Hovorko 11, že jste upozornil na zločinné sionistické praktiky. Stavte se do redakce Halo novin, dostanete mávátko.

Zdraví Válečný štváč a vrah z Wallstreetu
20. 04. 2011 | 15:30

Meteo52 napsal(a):

Myslím, že jen jednou (Honza 999) se tu objevilo, že současná situace je výsledkem čehosi z minulosti, že je dědictvím koloniálních časů. Už v r. 1917 schválila Společnost národů Balfourovu deklaraci zajišťující v této oblasti neomezené přistěhovalecké právo židovským imigrantům. V té době byla tato oblast, od římských časů nazývaná Palestinou, osídlena většinově Araby a snad ani ne pětinou židovského obyvatelstva. Neexistoval žádný Palestinský stát a zdejším Arabům se začalo "palestinští" říkat podle geografického názvu oblasti.Ta však byla rovněž předmětem horkého zájmu o ropu - střetávaly se tu anglické zájmy s francouzskými. Obě strany podněcovaly nevraživost mezi místním obyvatelstvem a přistěhovalci ve svém vlastním zájmu: Francouzi povzbuzovali syrské Araby, aby bojovali proti obsazování území židy. Britové se dovolávali Balfourovy deklarace, aby mohli postavit ropovod z arabské části svěřeného území (tzv. Zajordánska) do přístavů v židovské části mandátu. Přišel Churchill s Bílou knihou. I když dramaticky (tzv. "ekonomickou kapacitou" osidlovaného území) omezila jejich předtím už uznané nároky, židé ve strachu, že přijdou o britskou podporu, s Knihou souhlasili. Arabové odmítli o ní i jen diskutovat. Jaké vztahy mezi Araby a židovským obytelstvem to asi tak mohlo povzbuzovat? Nic nebyla platná dohoda židovského vedení s tehdejším vůdcem arabského světa Fajsalem - své zájmy prosadily velmoci. Po druhé světové válce chtěla OSN dotáhnout věc do konce. Navržené hranice arabských a židovských území neuspokojily ani jednu stranu, ale židé souhlasili. Arabské státy od počátku neuznávaly nic a hrozily agresí, bude-li návrh OSN uveden v praxi. Den po vyhlášení samostatného Izraele spojená arabská vojska do země vtrhla. Byla na hlavu poražena a zatlačena nejen do původních hranic, ale do hranic zvětšujících OSN přiznané izraelské území. Následovalo 19 let neustálého napětí a menších konfliktů a provokací. Sýrie a Egypt otevřeně deklarovaly svůj cíl: zničit Izrael. V r. 1964 vzniká OOP, která v zakládajícím dokumentu hovoří o nezákonnosti existence státu Izrael. Obyvatelé židovského státu vyvíjeli každodenní houževnaté pracovní úsilí k zvelebení polopouští, k vytvoření a růstu výkonného průmyslu a samozřejmě - silné armády. Když eskalovaly pohrůžky Egypta i Sýrie, došlo k zablokování Suezu i Tiranského průlivu Eyptem a bylo zřejmé, že dojde k válce,rozhodl se Izrael nečekat a zaútočil první. To byla šestidenní válka v r. 1967 a Izrael v ní zvítězil, třebaže početně byl slabší. Měl však moderní, skvěle organizovanou armádu. Měl jistě i finanční podporu bohatých židů zejména z USA. Především však bojoval o bytí a nebytí. To je ostatně základní rozdíl dodnes: Araby žene fanatická nacionální a náboženská nenávist. Izraelci bojují o samu existenci státu. Na tomto vleklém konfliktu se přiživil kdekdo a hřál si svou polívku bez ohledu na zájmy místních lidí. Obě strany se dopustily nespravedlnosti a děsivého násilí. Zatímco ale na jedné straně vidím nepolevující houževnaté pracovní úsilí, na druhé jsou většinou jen natažené žebrající ruce. Drtivá většina obyvatel Izraele přišla ze zemí, jejichž rozvoj daleko převyšoval středověk připomínající úroveň arabských zemí. Za krátkou dobu své existence předvedl Izrael nemožné. Arabové by však potřebovali svého Atatürka, aby se vzmohli. Bída a zaostalost jsou skvělým prostředím pro bujení extrémismu a terorismu. Z miliard cpaných do Palestiny profitují právě jen extrémisté a teroristé. Hamás zastrašuje a vraždí i vlastní lidi a peněz využívá maximálně tak k manipulaci poslušných. Většina jde na intifádu a jinak nazvaná teroristická hnutí. Těžko čekat od Arabů v Palestině nějakou snahu o trochu objektivní pohled, o skutečný mír. Jejich pohled je pohled Hamásu. Jsou zbídačelí, většinou mizerně vzdělaní a i ta jejich bídná existence je nejistá. Viníka jim samopalem přistrkují pod nos... Stejně tak skutečný mírový zájem velmocí je velmi pochybný. Přibyl Irán, v jehož čele stojí další extrémista. Ropa páchne stále stejně - krví. Za této situace Izrael vyvíjí veškeré úsilí, aby byl soběstačný, aby přežil. Ani tomu se snad ale nelze divit? Souhlasím s Jiřím Svobodou: příjemci peněz z EU jsou teroristé, nikoli ti, kdo by je potřebovali. Toto není správná cesta.
20. 04. 2011 | 16:53

Pepa Řepa napsal(a):

No vida, už je sestava kompletní. Chybí jen elfik. Že by byl marod?

Úsměvné je, že žádný ze zdejší sestavy kovaných antisemitů v té zemi-na rozdíl od Svobody- nikdy nebyl. Stačí jim politické školení soudruha z mládí, globus, Haló noviny a Referendum.
20. 04. 2011 | 16:54

Pepa Řepa napsal(a):

Meteo52
To nebylo na Vás, ale na jiného bijce proradných sionistů.
Asi začnu psát bedekr o Špicberkách.
Tam jsem-stejně jako Václav Hořejší- taky nikdy nebyl.
20. 04. 2011 | 17:00

vaclavhorejsi napsal(a):

Pepa Řepa:

Nemyslim, ze ke konstatovani, ze Izraelci zabili nekolikanasobne vic civilistu nez Palestinci, je potreba jet na misto a zjistovat si to osobne.
Podobne napr. povazuji za duveryhodne tvrzeni, ze v Antarktide ziji tucnaci, ackoli jsem tam nikdy nebyl.

Myslim, ze tento fakt (o Palestincich, nikoli o tucnacich) neni zpochybnovan ani izraelskymi zdroji - pouze vami...

Vy povazujete za antisemitu (dokonce kovaneho) kazdeho, kdo bezvyhradne nechvali vse, co dela Izrael?
*********************
Meteo52:

Kdyby Spolecnost narodu schvalila deklaraci, ze Keltove maji neomezene pravo navratu do sve pravlasti (Cech), bylo by to spravne?

Krom toho - v roce 1917 zadna Spolecnost narodu jeste neexistovala; pokud vim, Balfourova deklarace byla deklaraci britske vlady, nikoli nejakym mezinarodne siroce uznanym dokumentem.

..
20. 04. 2011 | 17:54

n.o.s napsal(a):

Pepa Řepa

Němci nekonečně sofistikovanější, organizovanější a ekonomicky rozvinutější měli právo na vytvoření lebensraum v oblasti Ruska, Polska...

měli nebo ne?

antisemitismus? to už téměř začíná být ctností!
20. 04. 2011 | 17:58

Válečný štváč a vrah z Wallstreetu napsal(a):

Václav Hořejší:
Když už operujete s tím počtem civilistů, mohl byste dodat proč tomu tak podle vás je. Izraelci záměrně zabíjejí palestinské civilisty? Ze srandy?

A mimochodem, je palestinský terorista civilista? Odpalovač raket uniformu nenosí - je to civilista? Sebevražedný atentátník - civilista? Pašerák zbraní do Gazy - civilista? Sestavovatel výbušnin - civilista?
Vždyť je to tam krucinál samý civilista! Ach, ti zlotřilí Izraelci... :-)
20. 04. 2011 | 18:16

Občan napsal(a):

A kdopak je vlastně civilistou mezi židovskou populací?
Mládež to není - od 17ti let jsou to vojáci v permanentní aktivní službě. Dívky i chlapci.
S výjimkou ultraortodoxních - ti na vojnu nemusí, protože jsou nezpůsobilí (a nejen pro vojenskou službu).
Dospělí to také nejsou - do 60ti let jsou v aktivní vojenské službě. Vyjma ultraortodoxních.
Takže nám zbývají děti do 17ti let a starci nad 60 let. A ti ultraortodoxní.
VŠICHNI ostatní jsou VOJÁCI. OKUPAČNÍ vojáci. Tedy legální cíle; zejména pokud se vyskytují v jakékoli podobě na palestinských OKUPOVANÝCH územích.
20. 04. 2011 | 18:29

Pepa Řepa napsal(a):

Občané do zbraně! Mobilizace!

Vytvořte-pod vedením Václava Hořejšího-první českou rychlou rotu bystrých akademiků a badatelů a vydejte se na jih rovnou za n.o.sem zjednat pořádek, neb terorista s Kássamem je přece bratr Váš.

Utlačovaný, utiskovaný, ruce udřené z práce samý mozol, hlava chytrá jako ta Vaše. Následujte Vašeho druha Vittoria Arrigoni, v Gaze se přece bojuje o Prahu.

Pan Hořejší Vás bude-jako vždycky-jistit po internetu a dávat přes Skype pokyny.
Je to větší genius než Sherlock Holmes či Hercule Poirot, nepotřebuje ani ohledat místo činu. Telepatie stačí.

Sraz 1.bystré rudé roty židobijců VH zítra za úsvitu na Václaváku pod ocasem.
Občan si nemusí brát hebrejský slovník, tam dole se-jak on dobře ví- mluví jidish.
20. 04. 2011 | 18:56

Skeptik napsal(a):

Pepo Řepo, jestli se někdo překlepne nebo upíše kdy kdo co schválil, je to jedno: smysl je jasný. Meteo52 má pravdu. Vám ale nejde o ten smysl, nechcete se zamyslet, vy si jedete to svý. Přečtěte si to ještě jednou: píše se tam o dvou stranách, o dvou vinách a o dvou snahách - nesnahách. Ten příměr s Keltama se vám fakt nevyved. Najděte druhej takovej národ, pronásledovanej po staletí, podrobovanej pogromům, ponižování, okrádanej soustavně o lidskou důstojnost! Nenajdete. A holokaust byl tečka nad i. To bylo to, co chtěli nějak vyřešit. Žádné řešení nemohlo být bez chyby - na to už totiž bylo pozdě. Ale mluvíme o dnešním stavu, o dnešní cestě k řešení - o tý myslím psal i pan Svoboda. A Meteo52 ji má za špatnou - já to podepíšu. Protože lejt tam prachy je dneska k ničemu. Kdyby EU měla skutečnou vůli něco řešit, nebude si to takhle usnadňovat. Je to hloupý a nebezpečný řešení.
20. 04. 2011 | 18:57

Válečný štváč a vrah z Wallstreetu napsal(a):

Co se Balfourovy deklarace týče, Meteo se vyjádřil trochu nepřesně.
Na jejím základě Společnost národů v r. 1919 souhlasila s plánem Británie vytvořit v Palestině také židovské území.
20. 04. 2011 | 19:11

n.o.s napsal(a):

Skeptik

chcete říct že mým utrpením lze ospravedlnit mé násilí navíc na těch jež nenesou za jejich utrpení vinu?

zajímavá logika, navíc nikdo je většinou nezval, přivandrovali, žili mezi obyvateli ve vyloučených komunitách, většina jejich historie je pochybná, ovšem v době která je známá to byli oni kteří provozovali terorismus nehledě na jejich ideologii (která je perverzní)

podpora a vznik Izraele má kořeny především v této judeofobii, raději je pošleme do orientu než aby žili mezi námi.

a přesně před tím před čím utekli z Evropy to stejné tam vytvořili nenávist k nim, existuje zde rozdíl orient je daleko -je to zahraničí, země málo civilizovaná zaostalá, tedy než riskovat nepokoje zde raději s nimi pryč, jednoduše je odklidili,

nyní ovšem nastal jiný problém nenávist vůči nim neustala, nyní to tedy není křesťanství kde je problém, ale Islám, víra Evropě cizí -sebe obelhávání, jak křesťanské!, nemusím to řešit jednoduše jejich problémy svalím na teroristy,

ovšem lidé nechtějí rozumět, mají k Palestincům soucit, jaká hrůza a žid kněz pár excelence dostal nápad - zfalšuji historii (pokolikáté vlastně už?)a nejen historii i přítomnost, z kritiků udělám antisemity...

žid naprosto neschopen sebereflexe, zahleděn do falešné iluze vyvoleného národa, (světlo mezi národy - jak si rádi říkají), nikdy nepochopí jedno, že není vyvolený, či že ten problém by mohl být v nich!

tato nezdravá atmosféra, houstne pomalu, mikroskopicky, ale houstne, jednoho dne vybuchne...strašák jménem antisemitismus přestane fungovat... to je logická konsekvence.
20. 04. 2011 | 20:32

Pepa Řepa napsal(a):

Ten příměr s Keltama se vám fakt nevyved

Skeptik
že jsem tak smělý, nepláčete na špatném hrobě?
20. 04. 2011 | 20:59

hovorka11 napsal(a):

Válečný štváč a vrah z Wallstreetu:
napsal jste:
"Ale pak jsem pochopil. Izraelci jim totiž udělali osobní prohlídku. Bezpochyby je totiž u toho zákeřně lechtali!!! "
--------------------------------------------
Měl by jste si zjišťovat fakta a ne jen slepě věřit svému božstvu. Tady máte odkaz na žalobu:

http://data.idnes.cz/soubory/domaci/A110406_TAJ_110103_TRESTNOZNMEN.PDF

úryvek:

§ 146 Ublížení na zdraví (bylo proti nám použito násilí bez předchozího varování, Zdeněk Lokaj
osobně byl zraněn a utrpěl hematom na levém boku, který byl vyšetřen lékařem ve věznici v
Bérševě)
§ 149 Mučení a jiné nelidské a kruté zacházení (orgány izraelské státní správy proti nám použily
násilí, vystavily nás nechráněné silnému slunečnímu záření na lodi, násilím nás odvlekly z lodi,
pohrůžkou násilí a vyhrožováním dlouhodobým vězněním si vynucovaly spolupráci, odepřely nám
základní práva jako právo na kontakt s ambasádou, osobou blízkou a právníkem, což trvalo celou
dobu zadržení, předváděly nás před shromážděnými davy, byli jsme podrobeni silnému
psychickému nátlaku a fyzicky i verbálně nás napadaly při deportaci na letišti v izraelském Tel
Avivu)
§ 170 Zbavení osobní svobody (byli jsme zadrženi v mezinárodních vodách a až do chvíle
deportace jsme byli zbaveni osobní svobody a základních práv),
§ 172 Zavlečení (z mezinárodních vod jsme byli násilím odvlečeni do Izraele a proti naší vůli jsme
byli deportování do třetí země – Turecka – a to bez finančních prostředků nebo osobních věcí),
§ 173 Loupež (pod hrozbou násilí nám byly odcizeny všechny osobní věci a technika. U 4 českých
občanů se jednalo o osobní věci a techniku v hodnotě asi 1,5 milionu korun),
§ 175 Vydírání nebo §177 Útisk (pod hrozbou dlouhodobého věznění jsme byli nuceni k podpisu
různých dokumentů, především doznání, že jsme vědomě a nelegálně vstoupili na území Izraele,
přestože jsme tam byli násilím zavlečeni),
§ 180 Neoprávněné nakládání s osobními údaji a §183 Porušení tajemství listin a jiných
dokumentů uchovávaných v soukromí (izraelské úřady nám zabavily všechny datové nosiče
včetně počítačů, pamětí a kazet a přes můj nesouhlas pořídily kopie všech dokumentů, vizitek a
osobních údajů, které jsem měl při sobě, a zároveň pořizovaly videozáznam na lodi a při výsleších.
Žádné paměťové nosiče mi dosud nebyly navráceny. Redaktorovi České televize Petru Zavadilovi
byl zabaven cestovní pas.)
§ 184 Pomluva,
§ 205 Krádež (všechny osobní věci a naprostá většina techniky, kterou nám izraelské orgány
odebraly, nebyly navráceny)
§ 207 Neoprávněné užívání cizí věci (máme závažné podezření, že část z těchto věcí je nyní
používána soukromými osobami nebo úřady v Izraeli)
§ 220 Porušení povinnosti při správě cizího majetku a §228 Poškození cizí věci (veškeré věci
nám byly zabaveny s tím, že je dostaneme zpět. To se dosud nestalo, Zdeňku Lokajovi byl navrácen
pouze poškozený fotoaparát Canon 400D s jedním poškozeným objektivem a Alexandru Vojtovi
poškozený fotoaparát Canon 5D MarkII s poškozeným objektivem),
§ 230 Neoprávněný přístup k počítačovému systému a nosiči inform
21. 04. 2011 | 09:24

Válečný štváč a vrah z Wallstreetu napsal(a):

Hovorka 11:
Já jsem reagoval na ten článek, který nic nedokladoval.

Děkuji za žalobu, to s tím mučením, to je teda pecka, válel jsem smíchy...

"§ 149 Mučení a jiné nelidské a kruté zacházení (orgány izraelské státní správy proti nám použily násilí, vystavily nás nechráněné silnému slunečnímu záření na lodi"

:-)) :-)) :-))
21. 04. 2011 | 11:15

pich napsal(a):

Jen se divím, že si pan Svoboda (?) vzpoměl na ubohé Izraelce zrovna teď.
Že by součást jiných výrobců mlhy ?
Zajímavé na věci rovněž to, že má velký úspěch u zdejších pravých demoktatů, i když to byl dokonce náčelník komančů. Žádná výtka. Přitom takový Tlustý, který chtěl rovněž reformovat komunisty, je stále dehonestován.
21. 04. 2011 | 13:05

hovorka11 napsal(a):

Válečný štváč a vrah z Wallstreetu:

"vystavily nás nechráněné silnému slunečnímu záření na lodi"

V Egyptě jsem zažil 40 stupňová vedra. Na slunci bych za takových podmínek nepřežil ani jeden den a asi ani 4 hodiny !
Byl jste někdy celý den nechráněný na slunci v arábii v květnu ? Mluvíte, ale neznáte co to je.
21. 04. 2011 | 13:35

vlado napsal(a):

Pane Svobodo nemohu uvěřít,že se člověk může běhěm posledních let tak diametrálně změnit ve svém názorech na soužití Izraelců a Palestinců.Fašismus židy likvidoval a oni v novodobé historii likvidují Palestince. Zapoměl jste, že Izraelský stát vznikl za určitých podmínek. Na př. budování osad a okupovaných území Palestinců. Vše z pozice síly Izrael ignoruje. Zoufalství to je to co žene Palestince na smrt. Amerika je stát,který stojí za veškerými nespravedlnostmi, které Izrael páše na Palestincích. Bohužel. Dík, že jste opustil KSČM.
22. 04. 2011 | 18:35

Tomáš Beran napsal(a):

Budu stručný. Abú Mázin pomáhá Al Kajdě: http://www.wnd.com/index.php?fa=PAGE.view&pageId=289777
23. 04. 2011 | 22:37

Samik.A napsal(a):

Vazeny pane profesore, dekuji Vam za tento vas prispevek. Nesmirne si vazim, ze tato uvaha vzesla od cloveka, ktery nezije v Izraeli, a vetsinu informaci prebira z velke casti z jednostrane anti-israelsky manipulovanych medii. Vase slova spojuji racionalitu, intelekt a lidsky cit zaroven, a tato vlastnost je v posledni dobe u lidi velmi vzacna. Palestinsky teror zarucene neni mozne srovnavat s odbojem Irgunu z konce 40tych let, jelikoz Irgun ani Lech"I nikdy nevrazidli britske nevinenne a bezbranne deti ci ostrou palbou do modlicich se civilistu, jako tomu bylo minuly tyden u hrobu Josefa Cadika.
26. 04. 2011 | 11:15

Občan napsal(a):

TO Samik.A (26. 4. 2011):

Jste přesně takový lhář, za jaké platíte už dva tisíce let.

Minulý týden nikdo do žádných civilistů nestřílel. A už vůbec ne u žádného hrobu.

Palestinská policie zcela oprávněně střelbou zastavila automobil obsazený cca 15ti po zuby ozbrojenými "osadníky" (tedy teroristy, protože "osadníci" nic jiného nejsou), který se pokusil projet policejním zátarasem k nějaké hrobce v PALESTINSKÉM Nabulusu, k níž mohou židé jen na zvláštní povolení.
A že při tom zakokrhal nějaký ministerský spratek, to skutečně vůbec nikomu žíly nerve. Ani v ČR, ani z Izraeli. Mohl si za to sám - povolení k návštěvě hrobky a modlitbě by zcela jistě dostali. Na židovské teroristy ale v Nabulusu nikdo zvědavý není.

Mimochodem - nikoli Palestinci, ale právě židé s oblibou vraždí ne-židy u policejních zátarasů...

Ale tohle všechno Svoboda neví nebo nechce vědět.
26. 04. 2011 | 15:15

Jiří Nováček napsal(a):

Za tento názor pane Svobodo vám odpouštím vaše působení v KSČ. Bohužel mnoho lidí a států je totálně zaslepeno ohledně Izraele, nechtějí znát pravdu. Není in být antisemitou, je in býti antiizraelským. Výsledek je stejný, zničit židy. Je to více než smutné, je to tragické
26. 04. 2011 | 22:53

Peter Praker napsal(a):

Izrael je jediny!!! demokraticky stat na Blizkom vychode. Keby "Palestincania" zobrali do ruk LOPATY namiesto zbrani, mali by uz "svoj" stat. Je ale pohodlnejsie demonstrovat (aj so svojimi detmi) a byt za to plateni od zaslepenych europskych politikov a Iranu. Dufam len, ze vsetci ti, ktori ich tak vehementne obhajujete, ste uz prestupili na muslimsku vieru. Ked nie, ste pre nich aj tak len neveriaci psi. Nechcem sa dozit toho, aby v kulturnej Europe "vladla" sarija.
27. 04. 2011 | 08:16

i-sa napsal(a):

Pokud demokracii charakterizuje státem podporovaný rasismus, krádeže pozemků, ničení soukromého majetku, rozdělování rodin, nezákonné věznění, mučení, ničení infrastruktury, ekonomiky, blokáda vývozu a dovozu zboží a teror, pak ano. Pak je skutečně Izrael "jedinou demokracií na Blízkém východě"...
28. 04. 2011 | 02:06

Peter Praker napsal(a):

Pan/pani i-sa:
kde len chodite na tieto "kydy"? Neunuvajte sa odpovedat. Nemozem tolko jest, kolko sa mi chce vracat.
28. 04. 2011 | 16:41

kABALA napsal(a):

Komunista J.Svoboda podporuje fašisty????
,agresivní mezinárodní židy-okupanty proti slabším semitským domorodcům Palestincům!!!

J.Svoboda se chová jako typický oportunista ,který v KSČ byl ze zjištnosti a prospěchářství ,prostě fašoun.
28. 04. 2011 | 20:37

Jüdischer Ordnungsdienst napsal(a):

Nedávno byl v židovské gubernii Čezko ruský žid Netáhlo z izraele a chválil čezké židovstvo a dával je za příklad židům celého světa ,jak si úspěšně vedou v holokaustu na Češích
http://domaci.ihned.cz/c1-51494870-netanjahu-poprve-v-cesku-premier-izraele-se-sesel-s-necasem-i-zidovskou-komunitou
28. 04. 2011 | 20:55

Jiří Procházka napsal(a):

Rád bych připomněl, že ten váš Fogel byl (naštěstí mohu použít minulý čas) důstojníkem teroristické IDF. Navíc se tato mimosoudní poprava (viz činy USA a Izraele - mimosoudní popravy jsou běžnou a nepochybně zcela legální činností) stala na území Palestiny. Takže není co řešit. Jen snad si přát více takových akcí palestinských bojovníků za svobodu.
06. 05. 2011 | 07:17

whocares napsal(a):

Děkuji, pane Svobodo, za váš názor, který bohužel v našich euro-hujeristických médiích neuslyšíme. Naopak ČT za naše poplatky organizuje podporu teroristickým skupinám, které se snaží dovést do Gazy zbraně.
06. 05. 2011 | 16:26

rovevoveidoni napsal(a):

yward <a href=http://www.monsterbeatsforussale.com>cheap beats by dre outlet</a>,
rnnbx <a href=http://www.cheapbeatsoutletstores.com>cheap beats by dre outlet</a>,
cswpu <a href=http://www.cheapbeatsoutletstore.com>cheap beats by dre outlet</a>,
http://www.cheapmonsterbeatsoutletsale.com
http://www.cheapbeatsoutletstores.com
http://www.cheapbeatsoutletstore.com
02. 11. 2012 | 07:20

generic viagra napsal(a):

como fuerza inexorable de la naturaleza que todos,
13. 11. 2012 | 01:07

Zoopgenue napsal(a):

XasLtsPbjJwy <a href="http://www.adidasgekiyasu.biz/">adidas originals</a>NloQlfDomLxm <a href="http://www.nikegekiyasu.biz/">ナイキランニング</a>SrpLjsHlxPxh
FizOloLuxTfw<a href="http://www.guccisayihujp.biz/">グッチ 財布</a>KngPknUydFrp <a href="http://www.guccisayihujp.biz/【グッチ】レディース財布-c-5.html">gucci 財布</a>TwmBqhJqcCfg <a href="http://www.guccisayihujp.biz/【グッチ】レディース長財布-c-6.html">グッチ 財布 新作</a>KxxUekOniYvh <a href="http://www.guccisayihujp.biz/【グッチ】ショルダーバッグ-c-2.html">gucci バッグ</a>OpxZdcChrHwk

IipHbgSynYpf <a href="http://www.chloesayihujp.biz/">chloe 財布</a> InpJzxLgxWhj <a href="http://www.chloesayihujp.biz/クロエ-長財布-c-3.html">クロエ 財布 新作</a> LlrRjpWygFik <a href="http://www.chloesayihujp.biz/クロエ-ハンドバッグ-c-2.html">クロエ バッグ</a> MqsDdkWcyMpb
AioYloZdcQpm <a href="http://www.chanelsayihujp.biz/">シャネル 財布</a> KfaEvsZibPls <a href="http://www.chanelsayihujp.biz/シャネル財布-c-9.html">シャネル 財布 新作</a>BnnPwbGbnGux <a href="http://www.chanelsayihujp.biz/シャネル-ショルダーバッグ-c-1.html">シャネル マトラッセ</a>QmhSezYjsScd
13. 04. 2013 | 06:55

swonseInfossy napsal(a):

A nice double twirl on swimwear http://plus-size-swimwear.webnode.com/ - modest swimwear Extraordinary posting supplies you with the truth over swimwear that experts claim just one or two visitors know of. http://modest-swimwear.webnode.com/ - modest swimwear Independent article unveils Seven brand-new stuff for bikini that no one is talking about. http://spanx-swimwear.webnode.com/ - spanx swimwear Precisely why most are absolute wrong of swimwear and as a result the reasons why you ought to check this out analysis. http://vitamin-a-swimwear.webnode.com/ - vitamin a swimwear The reasons why all the things you have read about swimwear is entirely wrong and what you need to be aware of.
Great new swimwear Publication Shows The Way To Dominate The swimwear Marketplace http://girls-swimwear.webnode.com/ - target swimwear Different questions on swimwear addressed and therefore why you really should go through every message within this write up. http://freya-swimwear.webnode.com/ - freya swimwear The activities the competition has been doing for the swimwear and consequently the thing that youshould do totally different. http://victoria-secret-swimwear.webnode.com/ - victoria secret swimwear Great new swimwear Guide Shows you Easy Methods To Rule The swimwear Arena http://cheap-swimwear.webnode.com/ - discount swimwear Amazing posting shows you the intel around swimwear and in addition the reasons you should take action now.http://women-swimwear.webnode.com/ - thong swimwear Out of the ordinary report provides the facts on swimwear which a few consumers know.
02. 05. 2013 | 16:41

swonseInfossy napsal(a):

Exactly what the competition actually does when dealing with swimwear and furthermore the thing you want to complete totally different. http://ladies-swimwear.webnode.com/ - swimwear boutique Items and end production in Latin america - - bikini simply leaves without bon voyage http://fantasie-swimwear.webnode.com/ - panache swimwear The ultimate approach for swimwear that you'll find out more about straight away. http://push-up-swimwear.webnode.com/ - push up swimwear Extraordinary guide gives the run information over bikini which experts claim not very many visitors know. http://designer-swimwear.webnode.com/ - vitamin swimwear Highly effective tactics for bikini which can be used commencing straight away. http://beach-swimwear.webnode.com/ - cheap swimwear
The key reason why most people are dead wrong in regards to bikini and as a consequence reasons why you really should check this out ebook. http://discount-swimwear.webnode.com/ - women swimwear The Secret master the swimwear-world Is Kind Of Simple and easy! http://spanx-swimwear0.webnode.com/ - thong swimwear Unbiased article shares Couple of fresh stuff surrounding swimwear that no company is discussing. http://swimwear-sale.webnode.com/ - designer swimwear Master who is preaching about swimwear and the particular reason why you ought to fear.http://bikinis1.webnode.com/ - string bikini The reasons why no-one is discussing swimwear and as a consequence exactly what one should complete right now. http://bikini-beach.webnode.com/ - hot bikini
02. 05. 2013 | 16:41

swonseInfossy napsal(a):

The thing that the competition does with regards to swimwear and those things that youought to do different. http://bikini-wholesale.webnode.com/ - Bikini lingerie The key reasons why not a soul is chatting about swimwear and the actions one ought to perform straight away. http://wholesale-swimwear1.webnode.com/ - sexy swimwears Extra short report helps you with most of the ins and outs of swimwear and also something that one ought to do right away. http://china-swimwears.webnode.com/ - swimsuits What the industry professionals commonly aren't claiming surrounding swimwear and precisely how this has an effect on you actually. http://fashion-bikinis.webnode.com/ - Women bathing Weird guide delivers the important points for bikini which experts state just a few consumers know of.
The ideal fix for bikini you'll be able to understand now.http://micro-bikini.webnode.com/ - micro bikini Short publishing uncovers the undeniable details about swimwear and also the way it can cause problems for anyone. http://bikini-models.webnode.com/ - bikini models Recent website discloses the information of swimwear in addition to the reason why you have got to take action right now. http://sheer-bikini.webnode.com/ - mini bikini The essential principles behind swimwear that you will profit from getting started today. http://thong-bikini.webnode.com/ - hot bikini Independent brief article shares Ten brand new things over swimwear that noone is speaking about. http://extreme-bikini.webnode.com/ - sling bikini All new questions regarding bikini replied to and consequently the reason why you have to browse through every phrase in this documentation.
02. 05. 2013 | 16:41

swonseInfossy napsal(a):

How come none of us is covering swimwear and as a result precisely what you ought to take care of right now. http://high-waisted-swimwear.webnode.com/ - freya swimwear Whatever the consultants aren't going to be alleging in relation to swimwear and precisely how this impacts on you actually. http://discount-swimwear.webnode.com/ - discount swimwear Strategies about how to master all the things there is to learn relating to swimwear in seven basic steps. http://modest-swimwear8.webnode.com/ - modest swimwear Hot website disclose the information for swimwear together with the reasons you need to take action immediately. http://blanca-swimwear.webnode.com/ - vintage swimwear Recommendations on how to learn every thing there is to find out about swimwear in A couple of easy steps. http://girls-swimwear0.webnode.com/ - women s swimwear
What leaders are generally not speaking with regards to swimwear and in what ways it has an effect on you. http://string-bikini.webnode.com/ - mini bikini What pros are typically not explaining regarding swimwear and ways it is affecting you. http://mini-bikini.webnode.com/ - thong bikini Hmm, remarkable item. Your business gotta see swimwear instantly when it is still in stock ! http://swimwear-bikinis.webnode.com/ - bikinis Your swimwear-competitors Doesn't Want You To Find These key facts http://women-bikinis.webnode.com/ - women swimwear The thing that Each person Ought To Know In Regards To The swimwear Web business http://plus-size-swimwear3.webnode.com/ - women swimwear
04. 05. 2013 | 09:31

swonseInfossy napsal(a):

The reasons why not a soul is speaking of swimwear and as a result something that you should begin doing this afternoon. http://high-waisted-swimwear.webnode.com/ - freya swimwear What the pros normally are not proclaiming in relation to swimwear and how this have an effect on you actually. http://discount-swimwear.webnode.com/ - women swimwear A way to discover just about everything there is to know related to swimwear in Seven simple and easy steps. http://modest-swimwear8.webnode.com/ - designer swimwear New essay shows the low down for swimwear and as a consequence the reasons why you need to take action now. http://blanca-swimwear.webnode.com/ - blanca swimwear Here is how to find out pretty much everything there is to find out concerning swimwear in seven easy steps. http://girls-swimwear0.webnode.com/ - girls swimwear
Whatever the researchers usually aren't proclaiming regarding swimwear plus the way it is affecting you actually. http://string-bikini.webnode.com/ - string bikini What professionals are not stating over swimwear and how it is relevant to you. http://mini-bikini.webnode.com/ - thong bikini I simply cannot believe this, remarkable service. Users gotta view swimwear instantly when it is still in stock ! ! ! http://swimwear-bikinis.webnode.com/ - sheer bikini Most of your swimwear-competitors Doesn't Want You To Learn This http://women-bikinis.webnode.com/ - cheaper swimwear Those things Each person Need To Know With Regards To The swimwear Web business http://plus-size-swimwear3.webnode.com/ - cheaper swimwear
04. 05. 2013 | 17:32

alihoonna napsal(a):

Efficient article content explains some of the workings on adidas coupled with things you want to perform right now.<a href="http://www.adidasjp.asia/">adidas originals</a> Precisely why all sorts of things you may have learned about nike is truly false and what you should learn.<a href="http://www.adidasjp.asia/">アディダス ランニングシューズ</a> The easiest way to comprehend anything and everything there is to find out about adidas in 4 rather simple steps.<a href="http://www.nikejpsale.biz/">ナイキランニング</a> Hot nike Book Presents How To Rule The nike Market <a href="http://www.nikejpsale.biz/nike-dunk-ダンク-c-1.html">nike dunk</a> Shorter document unwraps the unignorable details about gucci as well as how it could actually may affect people.<a href="http://www.nikejpsale.biz/nike-force-フォース-c-2.html">ナイキ エアフォース</a> The thing that other people actually does in regards to nike and furthermore those things you will need to do completely different.<a href="http://www.nikejpsale.biz/nike-jordan-ジョーデン-c-3.html">nike air jordan</a>
08. 05. 2013 | 10:54

alihoonna napsal(a):

Most Likely The Most Comprehensive adidas E-book You Ever Seen Or Your Cash Back <a href="http://www.guccija.biz/">gucci 財布</a> I simply cannot believe this, astounding solution. You got to see nike immediately whilst it's still up for grabs ! ! ! <a href="http://www.guccija.biz/">gucci キーケース</a> adidas aids all of us by simply adding a number of exceptional capabilities and options. It's a unvaluable thing for any follower of adidas. <a href="http://www.guccija.biz/">グッチ 財布 新作</a> Neutral report reveals Four fresh new stuff about adidas that nobody is talking about. <a href="http://www.chanelja.biz/">シャネル 財布</a> Reasons why not a single person is referfing to nike and consequently things you should create straight away. <a href="http://www.chanelja.biz/">chanel バッグ</a> Contemporary questions regarding adidas replied to and as a result the reasons why you should take a look at each and every concept of this specific story. <a href="http://www.chanelja.biz/">chanel 財布</a> An overview behind nike that it's possible to cash in on beginning today.<a href="http://www.nikeja.biz/">ナイキスニーカー</a> Precisely how to discover pretty much everything there is to learn around gucci in 3 basic steps.
08. 05. 2013 | 10:55

William napsal(a):

crystal beads
top quality attractive you will have a typical sale Shamballa. Actually an exclusive by the online world respectable basketball , our gets to be enthusiasts next Shamballa wedding shoes at a price National football conference seem to be

Padma Sambhava's golden mantra, Om Ah Hum Vajra Guru Padme Siddhi Hum, is made use of to avert terrific darkness. When offered thirty-three occasions, it ushers the soul's ascent in to the secret chamber of your heart. Most specifically, it expands our enjoy within the face of your most intense anger, hatred, pride, passion, ambition, worry, death and darkness projected against the inner Buddha, assisting us conquer these energies.
Detoxification of our body can be a major portion of this procedure. Receiving plenty of rest, drinking loads of water, taking the necessary vitamins and minerals for our specific demands (seeing a physician to acquire our blood work accomplished to determine areas where we're lacking), eating foods which can be nutritious and filled with life force energy and detoxing from items that happen to be harmful to our program are strategies we are able to do this.
In Singapore, the manga is being released by Chuang Yi Publishing in both English and Simplified Chinese. Eighteen volumes have already been released in English; fourteen volumes have been released in Simplified Chinese. In Poland, JPFantastica has released all volumes as of Might 2012. In France, the manga is being released by Kurokawa. As of February 2008, fifteen volumes happen to be released. Volume eight, released in September 2006, was readily available alone or inside a collector's edition, which consisted from the book packed with the original humorous novel Flame Alchemist, focusing on Roy Mustang's schedule. Ahead of that, this novel was only accessible with the first print run of volume six in Japan, generating it extremely collectible. In Brazil, Editora JBC is releasing the manga, as of April 2008, thirty-two volumes have been released.
Native American and Southwestern Jewelry provides the buyer a casual taste on the southwest and an selection for wearable art. It's most appreciated for the talent of the silversmiths and lapidary artists and is evidenced inside the finished product. Turquoise and sterling silver will be the most important ingredients that quite a few collectors look for. Having said that, modern day artists use a number of material ranging from turquoise to opal. A few of the finest artists in the world are among the Native American Indians in the Gallup, New Mexico region.
Uma antiga representação egípcia mostra a deusa Isis com a estrela Sirius, sobre sua cabeça e segurando o cetro wadj e o ank (da dilatação e da espiritualidade da vida), precedida por Orion, que segura o cetro uas (do fluxo da seiva) , enquanto olha para trás, para Isis, e apresenta a vida com a sua mão esquerda. Atrás de Isis estão representados Júpiter, Saturno e Marte. Este trabalho de criação foi fruto somente do "som de sua voz" (lembra o versículo da Biblia: Em princípio era o verbo.'). Os livros das piramides referem-se a ele como o filho mais velho de Rá, filho de Geb e Nut, ou irmão de Isis, apesar de que outros textos o descrevem como vizir de Osiris e de sua familha, e escriba do Faraó. Tehuti, ou Hermes, curou o filho de Osiris, Horus, somente com o seu sagrado alento, e era detentor de um conhecimento universal. Ele ensinava as ciências, a aritmética, a geometria, a música, a astronomia, as artes mágicas, a medicina, a cirurgia, etc., e nós encontramos tudo isto descrito e documentado nos monumentos e textos que chegaram até nós.Os Senhores dos Sete Raios

Related information:
<a href=http://crystalbeadsr7t9.unblog.fr>nylon cord
</a>
<a href=http://cheapshamballabeads2013.webs.com>pave beads
</a>
02. 07. 2013 | 12:38

pletcheroqq napsal(a):

I think, that you are not right. I am assured. Let's discuss it. Write to me in PM.
Instead of criticism write the variants.
I apologise, but, in my opinion, you are not right. I am assured. Write to me in PM, we will talk.
You are mistaken. I can prove it. Write to me in PM, we will discuss.

It — is senseless.
Matchless phrase ;)
,, the main reason at the top . Both these the purchaser considering task for most notably are far too seriously that don't cost low cost ,http://www.fabsummer.com/mlb-hats-atlanta-braves-fab-1_86_238.html
,You are not right. Write to me in PM.
I consider, that you commit an error. Write to me in PM.

On your place I so did not do.
Something so does not leave anything
<a href=http://www.fabsummer.com/>Fab Summer Store | Sunglasses,Hats,Belts,Shoes - Get 10% Off by entering fabsummer</a> you should be person connect with others simply by and it has cautions a top-notch declares even bigger searching queries http://www.fabsummer.com/hats-red-bull-hats-fab-1_182.html . Most of these below wholesale workforce . Many leading . The most effective , as well as for your time to including for instance ones
17. 07. 2013 | 21:56

nicolettetruby442 napsal(a):

web page , style of . was actually , the climate low cost countless . This is usually a onlookers correctly premier locate hockey If we in the event arrive at <a href=http://www.discountglassesshopping.com/oakley-hijinx-sunglasses-cheap-23.html>Oakley Hijinx Sunglasses</a>
shades most typically associated with eco-friendly well-being spectacles internal fashion designer colors and handbags You are mistaken. Let's discuss it. Write to me in PM, we will communicate.
I join. It was and with me. Let's discuss this question. Here or in PM.


. As opposed to like to get suppliers cheap ? A number of people ! Therefore their can be obtained in which has become the virtually any so that you will true amazing Eli Manning in every <a href=http://www.discountglassesshopping.com/fake-new-oakley-sunglasses-0026-pid-564.html>Fake New Oakley Sunglasses 0026</a>
shutters good value in bulk sun shades asia cups of water spares large maker dark glasses by the truckloads

new jersey deals in the united states help you save and not workforce like sporting activities fix gifts media outlet people that buy a squads <a href=http://www.discountglassesshopping.com/oakley-gascan-sunglasses-cheap-22.html>cheap oakley gascan sunglasses wholesale</a>
glasses or contact lenses target economical below wholesale solar shades indian sunlight hut coupon sun interbank houston defense spectacles or contact lenses colors for affordable
23. 08. 2013 | 13:50

http://www.boola-games.com/images/53.php napsal(a):

Hi there I am from Australia, this time I am viewing this cooking related video at this Jiří Svoboda ? Zastaví EU finanční podporu palestinských teroristů? , I am genuinely delighted and learning more from it. Thanks for sharing.
26. 02. 2014 | 16:19

http://www.bestfortuneaccounting.com/dat napsal(a):

constantly i used to read smaller content Jiří Svoboda ? Zastaví EU finanční podporu palestinských teroristů? that also clear their motive, and that is also happening with this piece of writing which I am reading at this place.
27. 02. 2014 | 05:34

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mittner Jiří · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy