TOP09

30. 05. 2010 | 11:28
Přečteno 10052 krát
Včera večer v Tyršově domě....bonusů z voleb jsem měla několik, ale raději se budu ještě chvíli tvářit korektně a neřeknu, které to jsou - ale dovedete si je předstvit, že?? :-)

null
null

před tiskovkou - Jeho Jasnost s Novačkou...tedy reportérkou TV Nova

null
null

.... a byla tam spousta fešných reportérů....

null
null

Kalósek na klandru....

null
null

... a peklo se sele a rožnilo se, ovšem k pití byla opět jen whisky, vínko, pivo a nealko. A co opět diskriminovaná dámská část TIPky?? Naštěstí jsem o nedostatečněm cateringu věděla předem a zásobila jsem se tlamolepy ve stranických barvách: curacao a campari...

null
null

spousta starých i nových známých, ba občas i lidí, které jsem neviděla patnách či osmnáct let. nebo\´t vězte: TOPka není recyklát lidovců, to je recyklát ODA!!

null
null

... a se diskutovalo....

null
null

knieža stále obložen/obležen davem. Všechny ho milujeme....

null
null

Daria se prolnula davem, aby podstrčila Karlovi plakátek k podpisu. Nakonec byla úspěšná!!

null
null

a nyní radost nad kořistí...

null
null

s Mgr. Fajstavrovou, též kandidátkou TOPky. Hádejte, na koho vyplazují jazyky (já to říct nemůžu, já slíbila, že budu korektní...)

null
null

představenstvo představuje...

null
null

vždycky mi je líto novinářů. Je, chudinky, NIKDO nefotí...

null
null

výkonnému místopředsedovi lehce došla výkonnost... byl již vzkutku tak unaven, že to i přiznal - ovšem mimo tento záběr...

null
null

tak ať si to ty chudinky mediálně diskriminovaný, tedy novináři, užijou, ne??

null
null

a ještě jednou...

null
null

šampaňské bylo rozléváno rukou nejzkušenější, tudíž nejpovolanější...

null
null

přípitek šel ještě lépe...

null
null

jak jsem řekla - známosti staré i nové, ale po pokecu delším než dvě minuty jsem pravidelně zjistila, že i s tou "novou" známostí mám minimálně pět společných známých... prostě Praha je malá véska a nic s tím nenaděláte...

null
null

Jana, já a malovanej knieža...

null
null

ale úplně nejdůležitější je, že se máme rády (hm, s tou nastupující puboškou jsem zvědavá, jak to vydrží dlouho...)

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Kastelán napsal(a):

Copak vám ty chudinky novinářský provedli? Málo vás fotografovali?
30. 05. 2010 | 11:49

Béda napsal(a):

Doufám, že rozpustilý výkonný místopředseda k přítomným nepromluvil slovníkem určeným lidem z podhradí?
http://www.novinky.cz/domac...
30. 05. 2010 | 11:51

hoven napsal(a):

pořád vám to sluší
30. 05. 2010 | 11:53

mia napsal(a):

díky!!! :-)))že se neživíte jako paparazzi;-)? mám z voleb radost,i když můj kůň se do parlamentu nedostal...ještě co se vyvrbí z johnovy strany...
30. 05. 2010 | 12:13

LEVAK napsal(a):

Vážená madam,jako právnička by jste měl ctít zákon.Zřejmě ale více ctíte výrok místopředsedy Nejvyššího soudu Pavla Kučery z roku 2007: „Nezávislost justice musí ustoupit politickým zájmům“.
Co myslíte existuje u nás kontinuita práva?Bylo to správné když Štrougala svého času soudili podle zákona z roku 1858?

PS:"V roce 1918 mladá republika, vzešlá z krve první světové války, pojistila si svůj občanský charakter daný z tradic francouzské občanské revoluce zákonem 61/1918 Sb. a na něj navazující zákon 243/1920 Sb., které odmítly jednou provždy výsady šlechty. Zákon, jímž zrušují se šlechtictví, řády a tituly vstoupil v platnost dne 10. 12. 1918. Podepsán Dr. Karel Kramář a A. Švehla. Oba vlastní rukou. A tak se z rytířů, knížat a hrabat stali občané. Ať se jim to líbilo nebo ne. Oba zákony jsou stále platnou součástí právního řádu České republiky. Žádná partaj se neodvážila navrhnout jich zrušení pro "vyhaslost". Právní důsledky by totiž byly stále až moc živé. Paragraf 6 zákona 243/1920 Sb. , pod kterým jsou podepsání pánové Masaryk , Tusar , Beneš a Klofáč, říká, že „Přestupku se dopouští a vězením, na Slovensku uzamčením, od 24 hodin do 14 dnů, nebo trestem peněžitým od 50 do 1500 Kč buď potrestán:
kdo úmyslně a veřejně užívá šlechtických titulů, erbů, řádů, vyznamenání, jež byly zákonem zrušeny, nebo kdo takovým způsobem hledí naznačiti své bývalé šlechtictví;
kdo si osobuje čestný odznak nebo vyznamenání, nejsa k tomu oprávněn;
kdo v tisku někomu dává zákonem zrušený titul šlechtický.Přestupky tyto se stíhají soudy, na území někdy uherském správními úřady jako soudy policejními.“
Dalším zákonem, který upravuje cizokrajné výsady a tituly, je zákon 268/1936 Sb. o řádech a titulech. Podle jeho § 2 cizozemské řády, čestné odznaky a tituly mohou státní občané českoslovenští přijímati jen, svolí-li k tomu president republiky k návrhu vlády. Podle tohoto zákona například Titulu presidenta smějí užívati jen osoby, jimž přísluší podle platných právních předpisů. (§ 5 odst. 1). Co je nejpodstatnější, § 7 v odstavci 1, písm. 1. říká, že přestupku se dopouští, pokud nejde o čin soudně trestný, kdo úmyslně a veřejně hledí naznačiti své zákonem zrušené šlechtictví, zejména kdo úmyslně a veřejně za tím účelem užívá zákonem zrušených šlechtických titulů a erbů, jakož i kdo v tisku dává někomu zákonem zrušený titul šlechtický, v písm. 2. pak zákon rozšiřuje trestnost i na toho, kdo úmyslně a veřejně užívá zákonem zrušených řádů, odznaků a titulů.
Přestupky tohoto zákona, jakož i nařízení, příkazů a zákazů podle něho vydaných trestají okresní (státní policejní) úřady pokutou do 20 000 Kč nebo vězením do dvou měsíců. Pro případ nedobytnosti pokuty jest uložiti podle míry zavinění náhradní trest vězení do dvou měsíců. Toto je paragraf, který v zákoně 268/1936 Sb. novelizuje a zpřísňuje tresty za porušení zákona z let 1918 a 1920."
30. 05. 2010 | 12:24

mb napsal(a):

No vidíte Kláro ...

stačí vyvěsit plakát na spravovanou nemovitost ...

a vítězství je našeeeeeeeeee !!!

jen aby vám ten kalousek nezhořknul v ústech ...

/ proti knížeti ničegoš nič ... /
30. 05. 2010 | 12:32

vlk napsal(a):

Záběry z horní paluby Titanicu když vyplouval z přístavu na svou první cestu....
Doufám, že do záchranných člunů se dostanou, až ta chvíle přijde , hlavně ti z těch palub spodních a nejspodnějších.

Jakkoli vím, že doufám marně. Vy už jste si jistě svůj záchranný člun obstarala dávno před vyplutím. stejně jako ty tlamolepy.
Jste totiž hodně předvídavá.

Svéhlavička černých cikánských očí u ž u vás nefunguje. Už to bylo vystřídáno pragrmatickým pohledem na to, co je opravdu ,a le opravdu vždycky až na prvém místě.

Tak jo, Titanik vyplouvá. A zlomí jistě rychlostní rekord. Modrou stuhu je třeba získat stůj co stůj.
30. 05. 2010 | 12:42

hoven napsal(a):

koukám, že tady někdo nemůže přežvějkat ten výprask, co dostal socbolševik. pehe ještě určitě leží na podlaze v obýváku vedle prázdný lahve rumu.
30. 05. 2010 | 12:55

Pepa Řepa napsal(a):

Tak na co si brousíme zuby?
Na toho fotografa nebo na ministryni spravedlnosti?
30. 05. 2010 | 13:23

siven napsal(a):

hoven - Vy máte ale vize :))...
30. 05. 2010 | 13:28

Novák napsal(a):

Na internetu jsem našel informaci, že volby byly "cinknuté" ve prospěch TOP 09 softwarově. Není se co divit, když král lhářů a podvodníků Topolánek řekl před americkými obchodníky a novináři před měsícem (Zpráva LN) že projekt TOP09 a VV byl dohodnut již před třemi lety a je nutno pomoci Zemanovi, aby odebral socanské voliče. Jen tak nakonec řekl , že všechna výběrová řízení na ministerstvu války za vládnutí Arizonské pěnice Tornádo Luu byla "cinknutá". To by se dalo říci i o angažmá pana místopředsedy Kalouska na tomtéž ministerstvu.

A tito lidé v čele se Schlafhrabětem, který v televizi řekl veřejně, že uplácel úředníka, aby dostal zpět majetek, ale že teď už je to promlčené - tak tito lidé na základě svých standartů budou dále devastovat naši zem súpolu se zločinným spolčením ODS.
30. 05. 2010 | 13:33

Marty napsal(a):

TOP09 recyklát ODA... splatila bývalá ODA již svůj dluh?
30. 05. 2010 | 13:51

ja napsal(a):

Připadáte mě v tom spolku tak jako by Hitler pozval na oslavu svých narozenin židovskou rodinu.
30. 05. 2010 | 13:55

Jan Vaculík napsal(a):

Novák
"Cinknuté" volby?
Tonoucí se stébla chytá.
Ze strany statistického úřadu představují volby vysoce profesionální práci. Kdysi jsem se tím problémem zabýval a nabyl jsem přesvědčení, že falšovat volební výsledky lze jedině na úrovni okrskových komisí.

Bez ohledu na to, jestli sympatizujeme s levicí nebo s pravicí, tak se můžeme radovat z toho, že tyto volby vystavily účet nejprofláknutějším tvářím z politických dinosaurů. Ne sice všem, ale pro ty zbylé je to aspoň připomenutím.
30. 05. 2010 | 14:17

černovláska napsal(a):

sice jsem TOPku nevolila, ale v zásadě, tedy kromě Kalouska mi nevadí a je pro mne přijatelná, knížete si vážím, hlavně je dobře že ODS v Praze dostala na prd.l, tedy i z toho důvodu mohu gratulovat, uvidíme, co přinesete za změny?
30. 05. 2010 | 14:29

00 napsal(a):

Blahopřeji!!!!

Už jsem se bál, že budeme mít presidenta: "A co z toho budu mít JÁ?!? :-°( "

Uffff... :-)))
30. 05. 2010 | 14:34

ida napsal(a):

Hehe, recyklát ODA, tak už jsem pochopila... a zpět k ODS
30. 05. 2010 | 14:42

Ládik napsal(a):

Posekal jsem louku, abych lépe viděl letošní kolouchy.
30. 05. 2010 | 14:55

Sof napsal(a):

Klára Veselá= typická žuže Roma, ale též Olašská Romica, což není žádná pohana, by měla být nahodinu vyloučena z Advokátní komory za politické zneužívání advokacie a positivní rasové diskriminace.
30. 05. 2010 | 15:21

malma napsal(a):

dneska byl dobrej trauntenberg v OVM jak se klimbal a usínal:))
když už nic ta za tuhle komedii musíme voličům HOP09 poděkovat...
..a to že ty volby byly cinknutý zřejmě nepřekvapuje, kde by vzala topka najednou tolik příznivců, prý v komisích byly členové od různých stran, takže to nepřekvapuje...
..spíš překvapuje že socdem nežádá přepočítání hlasů...
30. 05. 2010 | 15:42

hoven napsal(a):

sof,
když seš línej si přečíst profil autora, tak ti ho sem okopíruju:
Advokátka. Narozena 23. 3. 1963 v 0:25 v Brně historikům umění Bohumilu Samkovi a Evě Samkové. S ohledem na četné kolující pověsti upřesňuje, že není ani Romka ani Židovka. Lehce exotický zjev je dán praprapředkem - šafářem italského původu, který se v době napoleonských válek usídlil na Vysočině ve Stránecké Zhoři. Je počestného buržoazně-úřednického původu s nepřerušenou řadou pedagogů na všech úrovních v pěti generacích.
30. 05. 2010 | 16:42

Tencokida Hnuj napsal(a):

Nu, "dobře" se nalodit, ještě neznamená, že bezpečně a bez ztráty dobré pověsti dopluje mladá plavčice ke zdárnému cíli.
Na což bych, vzhledem k oné výše zmíněné pověsti takto prvního důstojníka výpravy za rozmarným cílem vybrat od občanů na složenku, ať ji nemusím zacvakat sám, nevsadil ani zlámanou škebli.

Vivat - Kučera a Vesecká zřejmě získají "rivalku", dámský klub bude oživen novou krví a seržant Němec má koho opět povozit v novém Meďourovi !

Hmm. Jen tak vědět, co si tihle všichni vyprávějí při svých bezstarostných jízdách, to by bylo téma ! Jenže D. Hopper zemřel. Takže co.
30. 05. 2010 | 17:28

Skogen napsal(a):

To je, jako bych nahlížel do nějaké jiné dimenze, s tou mou se díkybohu neprolíná. Lotr nebo hrdina, my jsme jedna rodina.. Ne, nezměním názor, ani když TOP zrealizuje svůj program. Jsem hrdý člověk.
30. 05. 2010 | 17:42

karel martel napsal(a):

Paní doktorka předstírá, že se na mejdán přišla prsit na chlapy. Jelikož registruji již druhou poznámku o totálně prostřelené ODA v krátkém časovém odstupu, máme nejspíš očekávat pokračování privatizačních legislativních šarád "JUDr" Kalvody. Gott mit uns.
30. 05. 2010 | 18:18

Karel Mueller napsal(a):

Paní Kláro,

k nečekanému úspěchu samozřejmě gratuluji. Bohužel v parlamentu nevidím mnou oblíbenou Veroniku.
30. 05. 2010 | 18:19

Vlčice napsal(a):

Vlku, opět perlíš. To to trvalo, než jsi vylezl z té své nory. Těžko se ta prohra socanů nese, viď.Možná pro tebe šok. No a neříkej, že ti to je jedno ( viz. tvoje dřívější vyjádření ). Už se těším na tvoje další "perly". Tak se snaž.
30. 05. 2010 | 19:17

klarasamkova napsal(a):

Inu, tak vidím, že opět jde řadě diskutujících "o věc"... tak snad nejpozitivnější reakce:¨
Milý Ten co kida hnuj: v sedmačtyřiceti mne označit za "mladou plavčici", k tomu mohu říci jen jedno: jsem poctěna :-)

Nu a zbytek se uvidí. Do doby, než bude ustavena vláda, nelze říkat vůbec nic...
30. 05. 2010 | 20:05

DDD napsal(a):

Tak vidím, že porážka milovníků starých časů a východního bloku vlka pěkně vzala :).
Ať už bude TOP dělat cokoliv, rozhodně to bude lepší, než to, co měli v plánu Roko se Sobotkou. Osobně si myslím, že líp to dopadnout nemohlo. Koalice bude muset hledat konsenzus mezi 3 subjekty, což různé blbnutí zpomalí až znemožní a nevydáme se cestou socialistické internacionály rovnou do Řecka. Neúspěch Cyrila S. mě vyloženě zahřál u srdce. Jadiná skvrna na nebi bez mráčku je dle mého to, že se budu muset při zpravodajství ze sněmovny nadále dívat na bezpáteřníka Křečka.
Taky sí říkám, jestli českou pravici napadne postavit Melčákovi pomník, nebýt něho, tak to nejspíš dopadlo úplně jinak ;).
30. 05. 2010 | 20:09

vlk napsal(a):

Pepa Řepa
žárlím na vás! Ten dotaz o tom broušení zubů měl přijít ode mne.....
No nic. No.
A albínce našeho živočišného druhu vzkazuji že pro blondýny nepíšu.
30. 05. 2010 | 20:12

vlk napsal(a):

DDD
vážně? Já někd e psal , že jsme milovník starých časů?
Ne výsledk mne nevzal. Prokazatelně jsem jej předvídal nejen opakovaně tady, ale porážku osc dem a odstoupení Paroubka už pře d 3/4 rokem.

Mne se to zas až tak moc netýká. Já osobně na tomhle výsledku docela zajímavě vydělám. Smůla milej DDD. Ale jsme zvědav , co to nakonec, po sčítání škod po živelné katastrofě jménem volby 2010 hodí vám- Přeji vám z celého srdce, abyste si užil pravicového ovoce, které nikdo nebud e moci pančovat, co hrdlo ráčí.
30. 05. 2010 | 20:16

DDD napsal(a):

Vlku při Tvé autorské plodnosti si nelze občasných výkřiků Levicového Intelektuála nevšimnout, i ten sentiment po dobách opravdové sociální spravedlnosti se tam občas mihne, i když to nebude nejspíš sentiment po éře Gustava H.
Odstoupení Paroubka prorokoval kdekdo, včetně mě, jen ty průzkumy STEM mi trochu nabourávaly jistotu.
Hlášky jak na výsledku vyděláš mě ovšem zaujaly. Že by vlk byla přezdívka nějakého přímého exponenta víkendové taškařice :)? No leda tak ze SPOZ, řekl bych... dostanou příspěvek?
Pro mě osobně naopak není žádný výsledek dost pravicový, takže jakýkoliv posun tímto směrem vítám.
30. 05. 2010 | 20:32

DDD napsal(a):

LEVAK: pěkné, ale obávám se, že ve Švýcarsku nikdo šlechtické tituly nezrušil a K.S. má i občanství tohoto státu. Obávám se že to bude nejspíš stejné jako kdybys chtěl upírat titul královně GB.
30. 05. 2010 | 20:40

Gerd napsal(a):

Paní KVS,
díky, že jste nám připomněla, že TOP 09 není jen stranou lidovců, ale i recyjklátů z ODA. Kteří byli vždy málo úspěšnými a na jendo volební období. Havlův polibek smrti tentokrát postihnul Zelené, do propasti věků se odebírá i KDU-ČSL. Škoda, že Kalousek nezůstal lidovcem společně s Parkanovou. Alespoň Severy jsme se zbavili a tito dva jej budou následovat, doufejme, že brzy.
Hezký večer
30. 05. 2010 | 20:46

skeptický napsal(a):

Pravice teď půjde do oposice,nechá vítěze sestavit menšinovou vládu,a prohlasuje veškeré svoje asociální zákony,které tak půjdou na vrub vládě.
A tak bylo psáno,a tak bylo učiněno.
Proroctví slepého mládence.
30. 05. 2010 | 21:06

zdesta napsal(a):

DDD.Královna GB je představitelkou konstituční monarchie a nemá českou státní příslušnost.Nekandiduje do veřejných a státních funkcí v této republice.Pokud se se takto někdo angažuje,pak se asi musí držet zákonů své země kde tak působí.Navíc tu nejde tak o zmíněného,ale o známou českou servilnost v podobě výrazu "Jeho Jasnost." O ctění zákonů právničky nebudu mluvit,nejsem fundovaným znalcem práva.
30. 05. 2010 | 23:09

Deny napsal(a):

Co očekávám od VV je to, že půjde tvrdě po korupci. Tomu bude ale bránit jak Kalousek, tak K.S., ač oficiálně budou tvrdit něco jiného.
Doufám, že VV nepůjde do žádné koalice z ODS a TOP, do té doby, než z TOP odejdou oba výše jmenovaní.

V opačném případě tu máme hrozbu zrušení Benešových dekretů, církevní restituce za 280mildKč, americký radar apod.

Volby nemusely být "cinknuté", cinknutí jsou ti Češi (a pořádně) co volili TOP.
30. 05. 2010 | 23:17

??? napsal(a):

Tak co milostpaní,
hotovo ? Můžeme gratulovat k rozvodu ?
31. 05. 2010 | 08:07

Čochtan napsal(a):

Teď už to mohu přiznat.
Volil jsem knížete pána. Je sympatický, inteligentní a má humor. Navíc znám jeho lesy na Milevsku, a ty říkají jasnou řečí: "dobrý hospodář".
31. 05. 2010 | 08:10

klarasamkova napsal(a):

Gerde - Havlův polibek smrti... chi,chi,chi... dobrý. Taky ještě čekám, kdo dostane Řád bílého lva, aby bylo dokonáno....

Deny: Benešovy dekrety NEJSOU zrušeny a jsou stále součástí českého právního řádu. Mimo jiné z toho vyplývá, že původní vlastníci veškerého znárodněného majetku mají právo na váhradu za tento majetek... stále... je otázka času, kdy se s tím někdo dohrabe do Štrasburku a vysoudí to stejně jako v případu Broniewsi proti Polsku. Takže nestrašte něčím, co tady už 20 let reálně existje a co jen všechny vlády rukou společnou a nerozdílnou zametají pod koberec a doufají, že na ně ten Černý Petr nezbude...
31. 05. 2010 | 09:56

klarasamkova napsal(a):

sorry: Broniewski x Polsku...
31. 05. 2010 | 09:56

skeptický napsal(a):

Krásná paní,

Gratuluji k pomoci v pravou chvíli.

S těmi sedmačtyřiceti si nedělejte hlavu.Jste kóča.Včera jsem si na Svrchovaných Čechách(kanál starých filmů) shlédl Marii Glázrovou ve filmu Tanečnice,které ráčíte být místy neskutečně podobná.Snad jediná herečka vznešeného vzhledu u nás..A tam jí bylo dvaatřicet!

Přeji mnoho úspěchů po té delší odmlce.
31. 05. 2010 | 10:18

Issis napsal(a):

Pro KVS:
Koho zajímají Vaše úchylky?
31. 05. 2010 | 12:40

Deny napsal(a):

@ KVS
Jsou ale i dekrety, které "neznárodňovaly", ale "konfiskovaly", např. z důvodu kolaborace. Což je podstatný rozdíl. A tito kolaboranti mají šanci se k majetku dostat právě jen a pouze,když budou tzv. Benešovy dekrety zrušeny.

Protože jsou Benešovy dekrety zatím (díky Bohu) součástí našeho právního řádu, nemůžou tito restituenti k bývalému majetku "určovacími žalobami", ale jen díky restitučním zákonům. A v nich jsou jasné podmínky, které kolaboranti splnit nemůžou.

Ale pan K.S. má samozřejmě osobní zájem na zrušení Benešových dekretů, mimo jiné i zámek Hluboká na něj přeci čeká. K.S je "prvorozeným synem" původního vlastníka, né jeho nevlastní setra Pezoldová, která zatím vysoudila hrobku.

Takže paní doktorko, pokud stát někomu znárodnil majetek a nedostal finanční náhradu - odškodnění, nechť to stát zaplatí. Ale kolaborantům (a třeba i šlechtickým) se nic vracet nemá
31. 05. 2010 | 15:34

starý skeptik napsal(a):

Jsem rád, že jste se vrátila, Vaše blogy mi opravdu chyběly. A navíc vám to sluší, jak to xakru děláte. :-(. Pravděpodobně naschvál těm, kteří nezapomenou na nějaký ten mírně či více nenávistný příspěvek.
31. 05. 2010 | 18:05

Pepa Kráva napsal(a):

Zkušená Veselá-Samková se neopomene PROSTITUOVAT -pokud možno- ve správný čas na správném místě,
Snad už konečně někdo ocení její občanskou sngažovanost a statečnost a také zrecykluje tuto-bývalou?-členku ROIky,je to dáma a tak se nepatří aby jaksi se ona sema ucházela a prosila o nějakou trafičku...
,ale nemám strach,jen hulvát, ignorant a křupan-což knížepán rozhodně není...kdo říká,že je ?-by si nevšiml její snahy a neustrnul se nad ní
31. 05. 2010 | 20:49

Pepa Kráva napsal(a):

teď jsem se právě na tomto serveru dočetl ,že podle VV budou platit daně i prostitutky-chudák Cyrilek-
I po Máří Magdaleně by chtěli aby platila daně,ale jak se říká" Císaři co císařovo jest"
Proto se ptám,kdo bude vybírat daně a jakým způsobem od takovýchto prostitutů a prostitutek duševních?
Nebude naše demokratická společnost čekat až daň si vybere prozřetelnost sama?
31. 05. 2010 | 21:11

civrdoin napsal(a):

velmi,velmi zkušená a hlavně velmi drzá k.samková se zviditelňuje jak může a je jí jedno jestli kalousek je největší ze všech gaunerů ,stejné úrovně jako kožený či krejčíř
21. 11. 2014 | 19:17

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Baar Vladimír · Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoníček Radek · Bartošek Jan · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berkovcová Jana · Bernard Josef · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo · Cizinsky Ludvik Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra E Elfmark František F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Goláň Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hájek Jan · Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Heroldová Martina · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubálková Pavla · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kaláb Tomáš · Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Klusoň Jan · Kňapová Kateřina · Kocián Antonín · Kohoutová Růžena · Koch Paul Vincent · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Konrádová Kateřina · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Máchalová Jana · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minář Mikuláš · Minařík Petr · Mittner Jiří · Moore Markéta · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Mundier Milan · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Nerudová Danuše · Nerušil Josef · Niedermayer Luděk · Nosková Věra · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít · Nožička Josef O Obluk Karel · Ocelák Radek · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Oujezdská Marie · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peka Karel · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Petříčková Iva · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pícha Vladimír · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Polčák Stanislav · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Ruščák Andrej · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Řeháčková Karolína Avivi · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Sirový Michal · Skalíková Lucie · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slejška Zdeněk · Slimáková Margit · Smoljak David · Smutný Pavel · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šípová Adéla · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šojdrová Michaela · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěpán Martin · Štěpánek Pavel · Štern Ivan · Štern Jan · Štětka Václav · Štrobl Daniel T T. Tereza · Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vančurová Martina · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Vostrá Denisa · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zajíček Zdeněk · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří · Zouzalík Marek Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael · Žantovský Petr Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy