Justice nabírá sebevědomí. A je zle.

20. 06. 2013 | 15:47
Přečteno 7901 krát
Podle vyjádření politiků a bývalých politiků se zdá, že justice jedná jak utržená ze řetězu. Topolánek mluví o justiční juntě, premiér Nečas o účelovém přesouvání dozoru nad vyšetřováním, ministr Blažek se chystá přezkoumávat postup policie, Václav Klaus je jako obvykle zděšen. Ano, je to otřesné - policie si najednou dělá, co chce (státní zatupitelství) a co povolí soud.

Ne, toto není obhajoba volání lidu po krvi. Také jsem zaskočen tím, že Jana Nagyová společně se třemi exposlanci-trafikanty je stíhána vazebně a také se divím tomu, že tři kmotři si v klidu užívají léto u moře a jejich role v případu je zatím zcela bez vysvětlení orgánů činných v trestním řízení. Také jsem přesvědčený, že návladní Ištvan to bude mít s prokázáním korupce u tria exposlanců sakra těžké.

Všechny tyto pochyby jsou zcela přirozené a vyplývají především z toho, že o celé věci nemáme zdaleka všechny informace. Ani já, ani v úvodu citovaní pánové. Nicméně, policie jedná na základě pokynů a pod dozorem státního zástupce a ty nejzávažnější kroky při vyšetřování povoluje soud (domovní prohlídky, koluzní vazba). Tato zákonem stanovená dvojstupňová kontrola by měla stačit k odmítnutí úvah o řízeném komplotu nebo policejním puči party plukovníků.

Bude se přezkoumávat

Topolánkova slova zní tvrdě, ale sám se jimi znemožňuje, když říká: “Aby čtyři sta ozbrojenců bez souhlasu volených zástupců demokratického státu provedlo zásah tohoto typu, tak to je na okamžité odvolání ministra vnitra, spravedlnosti a nejvyššího státního zástupce”. Tak určitě. To by se za něj stát nemohlo.

Václav Klaus věren svým zásadám, zásadně odmítá, “aby se věci, které se dají řešit za bílého dne a bez kukel, se řešily o půlnoci a s kuklami”. K tomu je dobré připomenout, že akce byla spuštěna po skončení jednání vlády, které se protáhlo do nočních hodin. Poté byl informován premiér a následně zadržena ředitelka jeho kabinetu a ostatní. Ano, policie je v podobných případech někdy teatrální - v tomto případě bych však za největší divadlo označil tiskové prohlášení mluvčího ÚOOZ druhý den, který si svolal novináře, aby jim, lačným po informacích řekl, že jim nic neřekne.

Petr Nečas si vybral svou slabou chvilku, když se podivoval nad přesunem dozoru státního zastupitelství do Ostravy (to bylo na té tiskovce, kde paní Nagyové ještě “věřil”). Stačí se podívat do usnesení o zahájení o trestním stíhání, které koluje po internetu - kauza zneužití vojenských odposlechů se vydělila z prověřování Libora Grygárka, zahájeného v lednu 2012, kdy byl náměstkem vrchního státního zastupitelství v Praze. Nejvyšším státním zástupcem byl případ proto přesunut na jediné možné místo - “moravské” vrchní státní zastupitelství v Olomouci (pobočka Ostrava, abychom byli přesní). Přesun byl tedy nejen odůvodněný, ale navíc k němu došlo tři čtvrtě roku předtím, než se do případu zapletla paní Nagyová.

Ministr Blažek, ač chce přezkoumat postup policie, v podstatě nepřináší žádné relevantní pochyby. Subjektivní důvody by se jistě našly: třeba nejistota, kde se “to” zastaví, obava, že už nic nebude jako dřív, zklamání z toho, že s vrchní návladní Bradáčovou a nejvyšším Zemanem nejsou až takoví kamarádi, jak si možná myslel. Jediné, čeho se Blažek chytá, je přiměřenost - bylo 400 policistů opravdu moc, nebo málo? Na zadržení osmi osob na různých místech, provedení několika domovních prohlídek a zajištění dalších důkazů to nevypadá až tak přemrštěně. Naštěstí policie nefunguje jako ve filmech, kde si pro “padoucha” přijdou dva policisté v civilu a poté, co ho připoutají k topení, mu vyhází doprostřed pokoje šuplíky a knihovnu. Především - a to je podstatné - požadavek přiměřenosti v zákoně se ani v nejmenším netýká množství nasazených prostředků, ale chrání před neodůvodněnými zásahy do osobních práv.

Jeho další výtka směřuje k nasazení odposlechů do okolí premiéra. Toto je s prominutím ta nejpřehlednější část celého případu, kde je už mimo pochybnost každému jasné, že paní Nagyová skutečně zneužila Vojenské zpravodajství. Alespoň zpětně tedy důvod pro odposlech vidíme. Pokud se ministr Blažek chce přesto někoho zastat, ať se zastane paní Nagyové kvůli tomu, že byla “nepřiměřeně” vedena v poutech pro nebezpečné násilné zločince, ať to udělá. Na to ale nepotřebuje tým expertů a ministrů, kteří na tom budou pracovat několik týdnů.

A třetí se týká údajných úniků ze spisů. Nějak jsem si nevšiml, naopak, přesto, že všechna média v dalších dnech dolovala, co se kde dalo, objevila se akorát usnesení o zahájení trestního stíhání - a ta mají v ruce všichni obvinění a jejich obhájci. To fakt není typ úniku, na které jsme byli ještě nedávno zvyklí.

Cui bono?

Je to celé zvláštní. Hněv občanů se obvykle vynořuje s pocitem, že justice nekoná. U politiků je to zdá se naopak, ti se ohrazují, když justice koná. V každém případě, celou tuto situaci je třeba vnímat jako krok k posílení právního státu - stejně jako každý jiný případ, včetně těch, kde se posléze ukáže, že pro odsouzení neexistuje dostatek důkazů či se důkazy ukáží jako neplatné. Od toho má justice řadu kontrolních mechanismů - a jestli jí něco neslouží ke cti, tak ne chyby, kterých se dopouští, ale především neschopnost je uznat a poučit se z nich, jako třeba v případu bývalé náměstkyně ministra pro místní rozvoj Evy Jourové. Je zajímavé, že když se střílí do vlastních řad, najednou se chyba hledá za každou cenu.

Zkrátka, v tomto případě se - byť velice bolestně - vyjasňuje, co je a není trestné, co je a není stíhatelné. Vláda ale nepadla kvůli trafikám pro exposlance, premiér odstoupil kvůli tomu, že jeho pravá ruka, do níž investoval nemalý politický kapitál (např. tehdy, když zatloukal výši jejího platu), prokazatelně zneužila jednu ze zpravodajských služeb.

Nezastrašovat, rekonstruovat!

Všechny výše popsané výroky jsou jemnou formou zastrašování. Když k tomu přičteme (zatím) jedno údajné trestní oznámení na ÚOOZ - tímto vítám na scénu Generální inspekci bezpečnostních sborů a připomínám rok staré události, v nichž v podobném obsazení GIBS chtě nechtě hrála také roli strašáka - je jasné, že další vývoj nesmírně ovlivní budoucí odvahu policistů a státních zástupců sáhnout do řad vrcholných politiků. Bylo by skvělé, kdyby politikové, i přes své pochybnosti, volili konsenzuálnější vyjádření. Přece jen, stav justice je i jejich vizitka.

Ještě důležitější však je, aby nebyl zastaven proces, který rozjel Petr Nečas obsazením Pavla Zemana na post nejvyššího státního zástupce. Soustava státního zastupitelství sice nabrala nový směr, ale ten je zatím pojištěn pouze personálně. Bez podpory premiéra a ministra spravedlnosti - tou podporou je myšleno nevměšování se do interních záležitostí soustavy státního zastupitelství - si Zeman a jeho lidé ani neškrtnou.

Řešení je naštěstí prosté - stačí, aby vláda a poslanci pokračovali v tom, co začali - a do konce volebního období protlačili nový zákon o státním zastupitelství k podpisu prezidenta. Chcete-li jim pomoct, podpořte REST07 iniciativy Rekonstrukce státu. Byla by škoda, kdyby se na něj ve víru událostí "zapomnělo".

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Aleš napsal(a):

Díky pane Tošovský za konečně rozumný názor.
20. 06. 2013 | 16:02

český maloměšťák napsal(a):

V demokratickém státě může každý svéprávný občan podat trestní oznámení či stížnost na nezákonnost postupu instituce - např. policie.
Pokud to pak neuděljí ti, kteří ale jinak hlasitě hýkají, jak že byla znásilněna svoboda, jak bylo porušeno právo etc etc...je nabíledni, že mají oprávněný strach, že i na tyto zakuklence jednou přijdou lidi v kuklách. A tak hýkají, ale najdou se i tací , co vyhrožují - ti asi mají svědomí nejčernější.

Topolánek že by odvolal státního zástupce ?
Hmm...a neodvolal by i šéfa parlamentu, arcibiskupa a papeže ?
Je mile žertovný. Nebo mu taky cvaká u prdélky ?
A co ta jeho trafika, prosperuje ?
Stejně je to ale divné...bankrotář /energetický sektor/ a stane se šéfem Teplárenského sdružení /tedy organizace podnikatelů/ a předsedou dozorčí rady elektrárny Opatovice. Že by i v soukromém sektoru vládly ty podivné moresy ? To se mi nechce věřit - v kraďákovském soukromém sektoru jistě takové moresy nevládnou. To je jen nějaké osobní selhání.
20. 06. 2013 | 16:05

Analytik napsal(a):

Je to překvapivá situace!
Policie a Justice byly přece svořeny proto, aby hájily politiky před plebsem a spodinou. A najednou se obrátily proti svým páníčkům!
Je to stejná tragédie, jako kdyby jehla přestala píchat do plátna a zaútočila na svou švadlenku!
Prostě horor.
Někteří bývalí politici se z toho až opupínkovali!
20. 06. 2013 | 16:13

deep zhroat napsal(a):

Ad český maloměšťák

Pevně věřím tomu, že kdyby se Topola zeptali novináři na jméno Dalík, odpoví :"co říkáte, balík?" "V balíku jsem, to přece každý ví, díky mému mimořádnému IQ z vojenské akademie. Ale balík jsem nikdy nikomu neposílal"!
20. 06. 2013 | 16:18

český maloměšťák napsal(a):

Malá technická.

"Ne, toto není obhajoba volání lidu po krvi."

To je také mem, který se snaží spindoktoři vpašovat do veřejnéhom prostoru - že tedy jde o uspokojování nějakého volání po krvi, kdy masám je nabídnuta hra.

Není tomu tak - málokdo má z toho radost, že dochází k takovým zjištěním, k jakým zatím došlo...ale nejde o nějaké volání po krvi, jde o to, aby se institucionální základna státu emancipovala od vlivů Mafie a tak autentizovala v očích veřejnosti, která si tuto základnu zřídila a která ji také platí, ale neplatí si ji coby zdroj zábavy, platí si ji, aby vykonávala ty úkoly, kvůli kterým byla zřízena.
Jedním z úkolů pak je, aby nezákonné, ale i záměrně neefektivní jednání mocných /což kupodivu kreatury typu Kalouska a pod. nepovažují za nezákonné/nebylo vyňato z posuzovacích procesů, aby nebylo čímsi nedotknutelným, čímsi na co nemá možnost občan, daňový poplatník možnost dosáhnout, vidět to, volat po odpovědnosti chybujících či zločinně jednajících.

Jde o naše daně, o náš stát, o naši kulturu, o naši budoucnost...neboť slovy Miroslava Kalouska : " nelze prožírat budoucnost a ještě u toho hlasitě chrochtat". Zde nezbývá než s ním souhlasit, ovšem paradoxní je, že se to ozývá z jeho úst.

Co tak mu dát nějakou trafiku ?
Jedna volná je teď u Přednádraží v Ostravě, tuším že chtějí dva tisíce na měsíc.
Kdo je pro ?
Nebojte se - nejde o zločin, jde o zcela normální politickou praxi, navíc se na to složíme veřejnou sbírkou " Národ tobě".
Takže schváleno.

Haas by mu to mohl vyřídit - má zkušenosti s poradenstvím i s trafikama.
To zas bude radosti...v Bechyni.
:))
20. 06. 2013 | 16:19

zemedelec napsal(a):

Pane Tošovský.
Já bych to uvedl jinak a kdo může mít k tomu klíč.
Jak se vymkl Topolánek Klausovi z ruky,tak padl.To samé se stalo Nečasovi,jak si začal dělat po svém politiku,tak padl také.S tou Němcovou,tak to považuji,za práci Klause a Klausovců,ta určitě nezklame.V případě,že Zeman navrhne Němcovou na premiérku,tak to můžeme považovat,že je Zeman Klausův člověk.Přece Vás musí napadnout,kdo mohl o těchto odposleších vědět,nebo i dění kolem vlády,přece BIS,kdo ji úkoloval,kde se soustřeďovali správy,tak si domyslete.
20. 06. 2013 | 16:21

resl napsal(a):

na Blažka bacha, jedná dle instrukcí Klause. Když to praskne, nechá ho s klidem potopit, to by si měli uvědomit všichni, kteří se mu připletou do cesty.
20. 06. 2013 | 16:30

Gru napsal(a):

český maloměšťák
"že tedy jde o uspokojování nějakého volání po krvi, kdy masám je nabídnuta hra.

Není tomu tak - málokdo má z toho radost, že dochází k takovým zjištěním, k jakým zatím došlo...ale nejde o nějaké volání po krvi, jde o to, aby se institucionální základna státu ..."

Tak teď tedy, s odpuštěnmím, pustě žvaníte a chrlíte fráze.
Samozřejmě, že lid "volá po krvi", už dlouho, tady na blozích je toho za ty roky už plno... ovšemže vládne jisté obecné uspokojení, že ty, na které "lid" bezmocně hledí, jak požírají jeho statky a ještě u toho mlaskají, jak tito úžerníci teď mají strach - ne ledajaký strach, ale panický strach... ovšem, že lidi rádi vidí, že nejen pro lumpa Ratha, ale i pro lumpa Tluchoře si přijdou chlapi v kuklách... že nejen Jourovou, ale i Nagyovou vedou na řetězu... to byste byl velký farizej, kdybyste to chtěl popírat.
A pochopitelně - ale až v druhé řadě, u mnohých následují i myšlenky na "nápravu" poměrů... ale až sekundárně... emoce mají přednost. Kdo to popírá, ten se emocí nedokáže zbavit nikdy ani na chvilku.
20. 06. 2013 | 16:37

Ládik!!! napsal(a):

Šum svistu východního větru v banánovém lesíku.
20. 06. 2013 | 16:42

Zděšení není řešení napsal(a):

U zděšeného Topolánka by měli vyšetřovatelé důkladně prozkoumat jak to bylo s firmou VAE systems a jak mohl člověk s takovouto minulostí vůbec do politiky. U zděšeného Klause jak to bylo s amnestií největším tunelářům, kteří z velké části rozkradli stát s ožebračili lidi.
20. 06. 2013 | 16:43

český maloměšťák napsal(a):

Gru
Vy jste "lid" ?
A sakra...a já pořád koho tím mínili - ti, co sepisovali Ústavu ČR.

A poslyšte - jste tlustý...nebo hubený ?
Blond...anebo brunet ?
Víte, oni tam totiž napsali pouze " lid" ...bez nějakého bližšího upřesnění.

A fandíte Baníku... nebo Spartě ?
Máte rád hranolky nebo radši brambory na šťouchačku ?

A máte zítra večer čas ?

Ještě takový malý detail - jste žena ..anebo muž ?
20. 06. 2013 | 16:48

Kritik napsal(a):

Pane Tošovský, díky za Váš článek, který přesně vystihuje nešvary vládnoucích mocipánů a odhaluje jejich snahu o likvidaci správné činnosti policie a státních zástupců včetně soudů, jak se ukazuje na případě Jany Nagyové a spol. Ani se nedivím, že ministr spravedlnosti Blažek, jako poslušný člen ODS, nese nelibě zákroky proti některým jeho soukmenovcům ze strany a z tohoto pohledu nařídil přezkoumat tuto akci. Pokud by se jednalo o členy sociální demokracie, už by tak horlivý nebyl. Jmenovaný svým jednáním posiluje marasmus koaliční vlády, takže předčasné volby se jeví jako nezbytná nutnost.
20. 06. 2013 | 16:54

evix napsal(a):

Český maloměšťáku bravo, palec na horu.....
Gru je jen nějaký politik, asi se bojí, že nebude zvolen a nedejbože, bude muset pracovat :-))))
20. 06. 2013 | 17:00

Gru napsal(a):

český maloměšťák

Zahrnujete měq otáízkami, jaké jste taky od kohosi dostal a vyčinil jste mu, že vá kádruje...
A teď ztrácíte glanc, protože jsme vám napsal, že žvaníte?

Odpověď na všechny osobné otázky lze nejlépe dát s pomocí okřídleného:

"Partial suis, à toutes lois commun."
20. 06. 2013 | 17:03

gabriela napsal(a):

Ok, souhlas. Rekonstukci státu potřebujeme jako sůl ...
http://www.rekonstrukcestatu.cz/cs/zapoj-se/aktivita-ziskavani-politiku

Hola, hola, kde jsou další poslanci a senátoři? Kde se "schovávají" všichni zastupitelé, pro které není "boj s korupicí" jenom předvolební reklamní slogan na ohlupování voličů?
Voliči poněkud mdlého rozumu, kteří rádi "skočí na každý špek", a kteří volí zásadně podle výkřiků na bilbordech, v rádiu, v televizi a v tisku, potom vždy zapláčou nad výdělkem. Protože když jde "do tuhého", tito reklamní a hlásné trouby rázem ztichnou a nehnou ani prstem, aby se něco změnilo k lepšímu. Zřejmě jim stávající korupční prostředí vyhovuje. Kde jsou představitelé "protikorupčí" a "odpovědné" koaliční vlády? Kde se schovávají? Ví to někdo ? Bojí se, že si pro ně také "přijdou" ? ...
A to nám jako chtějí po tom prů"švihu" vládnout dál, jakoby se nechumelilo ? ...
"Zápaďáci" naši politickou scénu nazvali žumpou, a bohužel se nemýlí. Teď je na tahu prezident a v sázce je hodně. Pověst a prestiž našeho státu, ale i jeho samotného. Pokud zvolí variantu vládnutí pravicové "dekadence", či dokonce jenom nějaké provizorní "vládnutí" "úředníků", potom Pán Bůh s námi a zlé pryč. Nejčistším a nejrozumnějším řešením jsou předčasné volby. ODS své morální právo pokračovat ve vládě ztratila ...
Abych prezidentovi Miloši Zemanovi předem nekřivdila. Zatím své sliby jakž takž plní. Včetně jeho velmi velkorysého slibu o svém příspěvku 60 000 Kč z vlastního platu na umořování veřejného dluhu. To je více než chválihodné a respektuhodné. Někteří žurnalističtí škarohlídové tipovali, že to bez prezidentských náhrad dá dohromady asi 30000 Kč. Spletli se. Miloš Zeman je mnohem velkorysejší. Nechme se tedy překvapit, jak bude plnit své další předvolební sliby ...

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/zive-vysilani/videozaznam-478885-brifink-prezidenta-milose-zemana-k-predstaveni-nadacniho-fondu-na-splaceni-statniho-dluhu/
20. 06. 2013 | 17:54

gabriela napsal(a):

opravuji ;-)

Rekonstrukci státu potřebujeme jako sůl ...

http://www.rekonstrukcestatu.cz/cs
20. 06. 2013 | 17:59

Twist napsal(a):

Díky pane Tošovský. Přečtou si Váš blog co ze zásady nechtějí vidět a slyšet? Pár zaťatých pitomců se ještě najde.
20. 06. 2013 | 18:28

honolulu napsal(a):

Stale mi pripada, ze by to mohlo byt vsechno kvuli Temelinu.
Necas podepsal v Moskve neco, co mel podepsat nekde upne jinde...
Tim nazlobil strycka Tlacenku a ten dal zatknout pani Nagyovu kvuli zenskym pleticham.

Za nejakou dobu se pani Nagyova prizna ke vsemu, co bude pan Tlacenka potrebovat...
Jak na to bude reagovat Putin ? Posle do Ceska "spenat" !
Justice ? Po Vitkove je jasne, ze je nejusticni.
20. 06. 2013 | 19:58

Petr z Tábora napsal(a):

Pane autore, Vy si skutečně myslíte, že je normální, aby osm lidí (nepodezřelých z násilné trestné činnosti!) bylo zatýkáno 400policisty, namnoze v kuklách a s beranidly ? Troufám si tvrdit, že by za první republiky toto zvládlo stejně úspěšně osm dvojic policistů v civilu.
Ale nebylo by to divadlo pro lidi. Divadlo, které má zakrýt neschopnost policie už konečně dopadnout ty lumpy, kteří nás okrádají o miliardy.
20. 06. 2013 | 21:10

starý jezevec napsal(a):

Že je vláda pana Čistého zkorumpovaná, to většina z nás věděla, ale nejpřekvapivější zjištění bylo to, že se představitelé této vlády korupce prý ani vzdát nemohou, prý prostě patří k politice.

Nečasovu vládu s Kalouskem by bylo možné označit za protikorupční za předpokladu, že by všichni její členové skončili v kriminále. Pak by opravdu, i když nechtíc, udělala něco proti korupci.

Policii a státním zástupcům držím palce, nevzdejte to, to nejprohnilejší je potřeba odříznout.

Pro Petr z Tábora.
Účelně vytržené,
fakta 400 policistů – 31 domovních prohlídek a nelze to dělat postupně, ale musí se udeřit naráz.
Na rozdíl od kauzy Rath jsem viděl jeden obviněný jedno osobní auto.
Rath - kolona aut, dodávky, brokovnice, helikoptéra atd.
20. 06. 2013 | 21:28

starý jezevec napsal(a):

Ještě spíše technickou.
Občas čtu nářky nad tím, pro nezatýkají kmotry atd.

Kmotra jen tak nezatknete.
Boj proti kmotrům by měl být především v monitorování a přetrhávání jejich vazeb na státní správu. Tam je ten základní problém s kmotry. Mnohem častěji budou zatýkání úředníci a politici, kteří se s kmotry zapletou, než samotní kmotři.
20. 06. 2013 | 21:41

dd napsal(a):

Vhodný komentář ke komentářům českých politiků je krátký.
Nadpis bavorského listu: "Žumpa na Vltavě". A to Bavoráky extra nemiluji!
20. 06. 2013 | 22:48

Karl IV. napsal(a):

Gru
Máte poněkud stádovitý projev. Proč Váš typ lidí, narozdíl od měšťáků, některých a někdy , ztrácí ihned glanc? Asi ho nemá a prkenně se oň snaží. Napřiklad moudrými citacemi. Znám jednoho, který píše cestopisy... podobný příklad
21. 06. 2013 | 00:15

Wholesale halloween costumes napsal(a):

Using your adaptable buzz for dispatch is one of the best changeable masturbation ideas, abnormally if you are not in the position to acquirement a sex toy. Put it down your pants and authority it adjoin your clitoris, or for the adventuresome you can even admit it central you, again adequate phoning yourself over and over again![url=http://sexyunderwearsal.webs.com/]Wholesale halloween costumes[/url]
28. 06. 2013 | 08:54

antikorupčník napsal(a):

NA CO POTŘBUJEME V BORDELU POLITICKÝCH STRA JUSTICI?My máme přece posrance.Ti rozumí všemu.Od financí až po dopravu.Nakonec i lékařům velí přes zdravotní pojišťovny a majitele nemocnic.Tady u nás neplatí odbornost,ale moc z lidu.Komunistické heslo,že vládne lid je u nás naplněno zcela.Soudci se klepou a rozhodují na politickou objednávku,k tomu dopravu řídí neodborníci z dopravních posraneckých komisí a stafáž jim dělají odborníci vystudovaní na dopravu.POSRANEC Z LIDU BRAVO!!!!!!!Všemu rozumí,všude byl a heslo vládne lid je zde zcela naplněno.Pak se zeptáte na to,zda to není komunismus a nebo jeho pokračování a najednou z Posranecké sněmovny zazní jedním....to je přece ten kapitálismus a demokracie!!!!!Nelíbí se vám?No to jste přece chtěli nebo né??????
05. 07. 2013 | 10:22

Jaroslav Klenot napsal(a):

Krátké, výstižné, neurážlivé.
Článek jak má být.
Žádné zvuky požárů, padajících budov ... a jiných zbytečných informací.
Blahopřeji.
08. 07. 2013 | 14:54

R2wIITRpO napsal(a):

Uvědomujete si, že baseball opadvru nened ani to popule1rned tady? Je to opadvru jen popule1rned na vfdchodnedm pobřežed. Jsem Američan a neme1m de1vat kecy about baseballu, nikdy. Ve skutečnosti jsem vlastně wen't ke hře yankee, když jsem byl na dovolene9 až v New Yorku a usnul. Jedt někam jinam s vašimi nepodloženfdch stereotypů.
24. 08. 2013 | 02:45

hx6sCCqQp napsal(a):

Thanks for this, I will admit that it is pretty <a href="http://fzzbhbqzhi.com">cluertted</a>, but having a website like this really helps when you encounter strange file types. Also to note, instead of adding those addons directly, if you use firefox you can just right-click the search box and select search by keyword and then enter something memorable. Then you'll be able to do a search just by entering the shortcut you defined + the extension you're looking for
25. 08. 2013 | 04:54

VEOurLevl napsal(a):

Gofry napsal:Mysledm, že toto je veľmi nespre1vna a veľmi nepzbeečne1 myšlienka. Poisťovacej spoločnosti a jej detektedvom totiž ide len a len o zisk. A ten mf4žu dosiahnfať len tak, že budfa slfažiť ze1kaznedkom. Až tfdmto ľuďom ide v prvom rade o fahradu škody a potrestanie pe1chateľa je druhorade9. Ale tiež sa nede1 vylfačiť, že u niektorfdch bude trest prvoradfd. http://vnnoarixzx.com [url=http://whtjqihekqy.com]whtjqihekqy[/url] [link=http://qmgszxxc.com]qmgszxxc[/link]
26. 08. 2013 | 15:28

qUIJkmruK0 napsal(a):

When there will be a control panel to<a href="http://crtuqnl.com"> mgnaae</a> the Shared Contacts ? I cannot certainly ask my users to use an API ! What we really need is to be able to create Shared Contacts for all the domain through the Contacts interface !!! I was considering using Gapps in my businness but the lack of this feature is amazing (in worse)
28. 08. 2013 | 23:10

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Baar Vladimír · Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoníček Radek · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Bernard Josef · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra E Elfmark František F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hájek Jan · Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Heroldová Martina · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kocián Antonín · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Máchalová Jana · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mittner Jiří · Moore Markéta · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Nerušil Josef · Niedermayer Luděk · Nosková Věra · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít · Nožička Josef O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Oujezdská Marie · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Petříčková Iva · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Sirový Michal · Skalíková Lucie · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Smoljak David · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šípová Adéla · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štětka Václav · Štrobl Daniel T Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Těšínská Tereza · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vančurová Martina · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy