Obrana Nečasova

28. 06. 2012 | 02:22
Přečteno 4940 krát
Sókratés se nerozumě vyjadřoval k athénské praxi, jeho žalobci byli tři - Anytus, Meletos a Lykon - politik, básník a řečník.

Žalobci ze Žít Brno dokonce ani nejsou tři, pouze jeden a přesto tolik zloby zde

Toto je potřeba komentovat, jsou to bezprecedentní útoky na premiéra. Podle všech informací, které jsou k dispozici, není opozicí ani veřejností pochopen dlouhodobý rozpočtový záměr premiéra. Neuvážené kroky Pospíšila, jakým je bezesporu v první řadě odvolání Vesecké, jmenování Zemana, zbytečný spor s Grygárkem a Rampulou, jeho nešťastné angažmá v alma mater Ing. et Mgr. Ivany Řápkové a magistra Bendy a významné oslabení pohrobků prý korupčního soudce Berky vnáší do rozpočtové kázně vážné ohrožení. Kdyby se náhodou neflexibilní Lenka Bradáčová stala vrchní státní zástupkyní, vážné ohrožení by se stalo rozpočtovou pohromou. Proto musel premiér správně zasáhnout. Nejde totiž jen o chybějící miliardu na současný vězeňský systém, který spravuje Daniel Volák a kterému ministerstvo financí včera na vládě vyhovělo v přesunu financí na mandatorní náklady českých věznic. Premiér pouze nechtěl Pospíšila veřejně ostouzet. Problém z nekontrolovatelného a nekontrolovaného stíhání slušných politiků a podnikatelů „šílenou“ Bradáčovou by se mohl přetavit do opravdové krize českého vězeňství. Otvírá-li policie a někteří nezodpovědní zástupci některé rozsáhlé demokratické sítě a společenství zájmů o rozvoj regionů a firem, vystavují český vězeňský systém riziku velké zatěžkávací zkoušky. V souvislosti s vyšetřováním korupce může hrozit dokonce fiskální dopad v řádu desítek miliard do krajských, obecních i centrálních rozpočtů. Tyto dvě závažné nerozvážnosti na straně Pospíšila nemají omluvy a Nečas s Klausem zcela správně Pospíšila odvolali. Původně mi naše kozy říkaly, že se domnívají, že kartu „Premiér lhářem a hlupákem“ vytáhla v panice naše severočeská mafie. Není to pravda, jde o promyšlený úsporný tah a záchranu lidskosti v českém vězeňství. Všichni by se nevešli.


Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

gabriela napsal(a):

***100 000*** miliónů bodů :-)
už jsem psala na Karlovi Hvížďalovi...,
zde je copy...
***********************************************************
Raketová rychlost podpisu Nejvyššího a Nedotknutelného Otce vlasteneckého tunelingu při odvolání posledního kvalitního, oblíbeného a schopného ministra Pospíšila je opravdu, ale opravdu naprosto unikátní přiznání ...
http://www.youtube.com/watch?v=--iUvgf3aX8
při Božském aktu nechybělo ani pověstné pero ;-) ...
http://www.youtube.com/watch?v=GY0kL-zi7Ec
28. 06. 2012 | 02:47

vasja napsal(a):

Jo a kmotrovsko-šlapkovskej tandem, Pospíšil - Tluchoř.....
Rozebrání Veverek, který kmotrům přišláply penězovod, byl taky dobrej kousek.
28. 06. 2012 | 05:18

gou napsal(a):

Volání občanských iniciativ 21.4. t.r. po vládě odborníků šlo na podstatu věci.Jenom heslo bylo pokroucenou pravdou:nejde o to,aby odborníci vládli,ale aby byli činní jako odborníci.Naše realita je holá skutečnost o vítězství diletantství ve všem na celé frontě ekonomické činnosti trvale a v hávu úředního šimla.
A úředníci rozdávají úřady-a to právě vidno.Mezi Klausem,píšícím knihy a usilujícím o profesury a doktoráty,Zemanem-pronášejícím své postřehy a Nečasem škrtícím některé státní výdaje není opravdu rozdíl.Rozdíl se mohl zdát v období duelu Paroubek-Topolánek-kdo oproti politickému soupeři získá více než 101 hlasů v parlamentu,ale byla to opravdu tatáž holá skutečnost -ekonomika úředního šimla s tváří politiky.
Zdejším lidem nikdy nebylo ani trochu jasné co jsou deklarativní pojmy,s nimiž výhradně jejich politické vědomí pracovalo jakoby (mylně naprosto) byly skutečnými nástroji rozumu: "vyspělé" západní země,"převaha" kapitalismu,"hospodářský zázrak" poválečného Německa,"lesk" Nobelových cen","demokracie" parlamentního typu atd.
Byly,jsou a budou to vždy jen mýdlové bubliny těch,kdo buď pravdu nechtějí nebo ji neznají,těch kdo většinou nic neumí úměrně této mozkové kapacitě tohoto mýdlového typu.Kdo budou věčně jedněm říkat ,že "více je více" a druhým ,že "méně je více".Jejich vlády budou bezradnost a nečinnost doprovázené sérií pseudoaktivit pseudointelektu. Nepozorované vžité opakující se nesmysly jsou daleko horší než holé nesmysly,už kvůli jejich omílání a přetřásání na věčné časy.
Vidět vzor v dětičkách,které ze skluzavky skončí na pískovišti,kdesi dále hrají s bábovičkami -akademismus,je ošidný recept.Pustí usazená hloupost mezi sebe dospělé,chytré lidi? Pokud otázka takto vůbec stojí,že něco má něco někam pouštět.
Západ-jak eufemisticky-zde otroci nesmyslů a hlouposti označují je společnost,která prošla jedinou změnou:
církevní dogma-nesvobodu myšlení a zákaz myšlení a invence středověku nahradila později velmi tvrdou podmínkami existence těm,kdož jediní pracují,jsou živi pouze prací.Z toho není východisko nikam.Naleštěné kliky ultraprotekcí vydávány za blýskavé ideje géniů s poctami.V tomto systému lidská hloupost vrcholí a existuje na "n-tou".
28. 06. 2012 | 05:33

vasja napsal(a):

Pane Černý.
Dost blbé.
Vám by nepomohla ani aerodinamická skupinová psychterapie. A ani těm prostomyslnejm, který dělaj z Pospíšila hodnou ukřivděnou chuděrku.
Dejte si do googlu špinavou trojku Tluchoř, Pospíši a Langr.
Nečas neměl jinou možnost, než Pospíšila vyhodit.
28. 06. 2012 | 05:51

vasja napsal(a):

Tady ty důvody odvolání máte.

http://libusecihakova.blog.idnes.cz/c/215585/Pan-premier-si-dlouho-hral-hada-na-prsou-A-ne-jednoho.html
28. 06. 2012 | 05:53

Václav H napsal(a):

Nejlepší je že ti pánové si neuvědomují jak ničí společnost. Vězeňství a celá justice teď dostali informaci. Budou mít hrubě seškrtané rozpočty a musí povinně aplaudovat a jásat. Nový ministr který by si dovolil nejásat jak je to báječná myšlenka je sebevrah. Pokud by Nečas někdy dovolil přidat justici jedinou korunu, nadělá si do úst tak, že by slušný člověk po takové ubohosti nevylezl na ulici studem. Tak pánové z vězeňství, co vy na to. Jste překrmení, musíte si také trochu utáhnout opasek.
28. 06. 2012 | 06:29

Drzá zrzka napsal(a):

Prohnilí proti prohnilým. Ale pak bohužel nemají čas vládnout.
28. 06. 2012 | 06:36

Caroll napsal(a):

Pane Černý, předpokládám že že váš článek je míněn ironicky. Pokud to myslíte vážně tak tam už jen chybí obvinění z levičáctví a bude to dokonalý profil zastánce ODS, která je všeobecně a dlouhodobě vnímána jako synonymum podvodů, kradení a podplácení. Z vlády byli postupně vyhozeni všichni, co chtěli stávající stav změnit. Co dodat...
28. 06. 2012 | 06:43

Pája napsal(a):

Haha,
takže korupce by se neměla vyšetřovat proto, že reálně hrozí, že přeplněné věznice nebudou stačit?

To myslíte vážně??
28. 06. 2012 | 06:45

Joe rejpal napsal(a):

Tak je to. Nejdříve zaúkoluji ministra m.j. aby udělal reformu vězeňství, pak mu na to nedám peníze a když mi řekne že to bez peněz nejde a navíc se začne rejpat v minulých kauzách a prohnilé justici a navíc Nám, bohatým a Mocným začne brát tituly které jseme si poctivě zaplatili tak ho vykopnu. Co si to ten Pospíšil dovoluje? Ministr je tam přeci proto, aby nám, Bohatým a Mocným pomáhal a ne nám ztrpčoval život!
28. 06. 2012 | 06:51

Arnika napsal(a):

Pár poznámek.
Bijí se mezi sebou prohnilí proti prohnilým. Ať se mafiáni vyvraždí, jen dobře.
Pospíšil není svatý, jeho řešení PLZEŃSKÝCH PRÁV BYLO OSTUDNÉ. dnes to odskákali ti slušní sludenti kteří začali poctivé studium. Lžijudrům i mafii v Plzní se nic nestalo.
Z původních ministrů ODS zbyl už jen PROMOPRO Vondra - jediný slušný a schopný z ODS???
Vězenství má smůlu, bude utahovat opasky. Nový ministr musí přijít s dalšími škrty, jinou šanci nemá. Pokud by Nečas dal vězeňství peníze, zesměšní se tak uboze, že si to neumíme ani představit.
Mimochodem za socíku vězni pracovali a vězeňství byl výdělečný podnik.
Nový ministr Judr Benda z Plzeňských práv, to by bylo také hodně příznačné kam republika spěje
28. 06. 2012 | 06:53

Ládik!!! napsal(a):

Obyčejný člověk by měl být vždy připraven k budování a obraně své socialistické vlasti. Víc by ho nemělo zajímat.
"....Pro obranu socialismu jsem vždy připraven stát pevně v řadách ozbrojených sil Československé socialistické republiky po boku Sovětské armády i armád ostatních socialistických zemí v boji proti jeho nepřátelům a nasadit i svůj život k dosažení vítězství."
28. 06. 2012 | 06:53

Šustr napsal(a):

Mafiáni bojují. Sejmuli jste nám Rampulu a Parkanovou, my vám sejmeme Pospíšila, vyčistíme ministerstvo a odstraníme soudce kteří by chtěli soudit ty naše.
28. 06. 2012 | 06:56

dzivoj napsal(a):

Úsilí Zemana s hlavou plnou Ratho-bolehlavu,s jeho ulámanými entropo-spinovými oběma pařáty o zvolení presidentem je projevem hlavně jedné okolnosti: beznadějně neživoucí a živořící světová fyzika v důsledku opuštění odrazu hmoty-reality v jejím vědomí,které se stalo aparátem symbolů v abstrakci,t.j. absence odrazu reality-jako vůbec jediného co jí propůjčuje objektivní smysl,dává výstupem v aplikacích světu skomírající reálné energie.S tím se svět vypořádal růstem anarchie -růstem kapitalismu-tedy růstem entropie celkově.Jenže nasaď ohlávku entropii úřadem státu! Jako koni.Koněm jsou energie,které zázračnou rychlostí obezceňují samu lidskou práci na trhu ve všem svou převahou.Samotná fyzika,již částečně klasická-přechází od energie k náhodám exponentou -přes Eulerovo číslo "e" jeho mocninou a obdobně i dalším krokem od náhod k entropii-anarchii.Jak uspěješ s takovou ohlávkou anarchie,vidíš příklady všude okolo sebe,po celém světě.Dvakrát za sebou exponencionuješ? To je nárust růstu,gigant změny.Změna změn.
Subjektivní dialektik Sokrates by pouze provokoval děti Velké vědy naježit srst a nechat si ji hladit úřady a ouřádky.Škatuličky hejbejte -prazáklad i fyzikální statistiky.Tudy objevy nepůjdou.Kolečko se polámalo,oral jsi oral,ale málo,přemýšlející o všem a tím i o ničem,vlastně.Řešení není v glosách utvořených z dojmů a pokoušejích se v tom i o vtipnost.Pocitově se svět pouze vnímá,jeví,ale tím se neví jakým je vskutku,objektivně.Proto před Zemanem 1x 700 miliard dluhu,s ním a po něm zatím 3x700 miliard dluhu.
A to u nás 41%,
jinde 80%(USA),120% (Itálie) -dluh přes HDP.
Z lidí typu Zemana dělá taková civilizace trosky a vandaly s nepochopitelnou ctižádostí.
28. 06. 2012 | 07:33

Jakeš napsal(a):

Tato žumpa (ČR), kterou tady v potu tváře budovali novodobý konsomolci se nedá vyčistít. Obsah žumpy je tak toxický, že ohrožuje samu podstatu života v ČR. Je potřeba použít jen nejradikálnější prostředky pro vyčištění. Jsme těsně před veřejnými popravami, komsomolci budou viset na veřejném osvětlení, tak jak v Madarsku v 50 letech minulého století.
Pak přijede armáda USA, jako osvoboditelka a po 20 letém protektorátu bude ČR přiřazena k SRN.
28. 06. 2012 | 07:36

vyoraná myš napsal(a):

Myslím, že by si Krystína Kočí měla opět jednou nasadit blond paruku a odposlouchávací mluvící brýle (s ovládačem raket Hellfire).
Začínám se v tom ztrácet a nějaké orákulum by mi mělo vysvětlit, kdo opravdu na kom leží a na kom je proč klečeno.
Ta ironie od Člověka v tísni, který čte učitelům dějepisu tajně poštu, se hodí možná na manipulaci Barmánců, Arabů nebo Haiťanů.
My jsme ale prostí lidé, ironie nás míjí.
Pro změnu bychom rádi nějaká fakta.
Kristýno, prosím!
Jako skutečný přínos páně Černého blogu vidím nefungující link na text (zřejmě téhož výrobce), v kterém se pro Michala Haška používá termín "hateman". Dobrý.
28. 06. 2012 | 07:57

dzivoj napsal(a):

pro nevěřící Tomáše doplňuji,že v mém textu výše je druhá exponenciace vlastně logaritmování-inversní k exponeciele-ale ta při malém argumentu,o dost menším než jedna dává vůbec nejprudší změny-viz graf lnx.
28. 06. 2012 | 08:00

Kvakin napsal(a):

Vážený autore, spíše než na Vás reaguji na to, co sem umístili Payne, Urban či Hvížďala.
Myslím, že všichni přeceňují Nečase a Bradáčovou.
Nečas je člověk bez představivosti, a proto mu rád věřím, že důvody pro odvolání Pospíšila, které ventiloval - nezpůsobilost řešit včas a systémově určité nazrálé problémy rezortu a další nároky na financování rezortu ze státního rozpočtu, považuje opravdu za relevantní. O tom, kdo jej k odvolání ministra a jakými argumenty přiměl, dále ...
Bradáčová prakticky nic zatím nedokázala. Jako náměstkyně vedoucího krajského státního zástupce v Ústí n/L je nepochybně odpovědná za špatnou práci instituce a případ Rath určitě nelze považovat za důkaz dlouhodobého a soustavného úsilí na poli boje proti zločinu za standardních podmínek (jméno Rathovo zaznělo v odposleších některých podezřelých a tak se na něj PČR zaměřila, uvedla do pohybu obrovskou mašinérii lidskou a technickou a velká ryba je v síti ...). Navíc post vrchního státního zástupce směřuje ke zrušení.
Mám za to, že za celou věcí je třeba hledat intrikána Kalouska, pod nímž praská led v souvislosti s pomateným projikováním parametrů ekonomického rozvoje, neefektivním výběrem daní a tragickým nevyužíváním eurofondů, a tak hledá, jak by ještě nějakou dobu vydržel. Takže
Přijde Kalousek za Nečasem po posledním jednání vlády a říká: Premiére, čas koaliční spolupráce ODS a TOP se brzy naplní. Jestli po Pospíšilovi, co dnes dostal z rozpočtu miliardu, přijde Dobeš s požadavkem na 4 mld na dopravní stavby, a po něm vylezou další a další prosebníci a vyděrači, tak nemohu garantovat "řádnou" přípravu státního rozpočtu podle vládního zadání. Rezignuji a ministři za TOP z vlády rovněž odejdou se všemi důsledky pro 3kolku. Budeš si pak muset udělat s Píkovou desítky dalších poslanců, abys utáhl hlasování ve sněmovně.
Nečas je vyděšen a ptá se, co tedy Míra - hlava navrhuje.
A Míra dí: odvolej okamžitě Pospíšila. Důvodů je dost. Dávno mohl přijít se systémovými návrhy k trestní politice, které ulehčí rozpočtu (větší kapacity pro veřejné práce, domácí vězení, vyšší zaměstnanost vězňů, rekodifikace trestných činů ...), ale nepřinesl nic. Navíc se podezřele pobratřil s nejvyšším státním žalobcem Zemanem, horuje pro nezávislost státních zástupců a to je věc velmi citlivá. Za chvíli bychom měli vedle nezávislých soudců a prokurátorů nezávislé policajty, hasiče a možná i vojáky. Zavolej staříkovi na Hrad a ať se probudí ze sna a rychle podepíše odvolání ... Ostatně: rychlé odvolání Pospíšila pro rozpočtovou impotenci bude významný podnět pro zvýšení bojové morálky dalších ministrů ...
Stalo se.
Stalo se
28. 06. 2012 | 08:03

pepa napsal(a):

Také jej mohl nechat Nečas rovnou zavřít za druhý protivládní puč!!! Klečí na justici ta Plzeň už jste zapoměli??? G
28. 06. 2012 | 08:08

jan napsal(a):

Bezcharkterní 4% JP manipulován kmotry a podrazák s Randákem v Toskánsku z fotek vyretušován??? Proč??? Dělá pro cinknuté média!!!
28. 06. 2012 | 08:15

vyoraná myš napsal(a):

jan
Která média jsou necinknutá?
28. 06. 2012 | 08:35

Radovan II. napsal(a):

Nečasi běž do supermarketu, kup si nový kufr a začni balit. CHováš se jak pořádný balík a ještě bez úcty k lidem a k dobrému ministru.
Styď se!!! Politici z Moravy zklamali, první byl populista a korupčník Čunek, pak sebevědomý a neurvalý Topolánek a nakonec Ty z Koryčan, ale posvěcený Rožnovem.
Ztratil si důvěru posledních voličů, nemáš nárok být dále premiérem. A V Bruselu už zůstaň mohou z Tebe udělat zářný příklad neschopného premiéra, pro kterého je národ jen lúza.
I am sorry.
Bye, bye.
28. 06. 2012 | 08:46

aga napsal(a):

Tak Člověk v tísni, hm. Celá pravdolásková fronta najednou jednohlasně na straně Pospíšila z ODS. Že by s jeho vykopnutím ztratili informátora?
28. 06. 2012 | 08:55

aga napsal(a):

Vasja

Link nefunkční, blog byl zřejmy zcenzurován. Co tam bylo tak výbušného?
28. 06. 2012 | 09:00

Petr z Tábora napsal(a):

to Arnika 6:53:
Výstižný komentář.
A na manželku toho druhého kandidáta na ministra podala Bradáčová kárnou žalobu (Křeček Hyde Park).To by se mu asi třásla ruka, kdyby ji měl povýšit....
28. 06. 2012 | 09:02

Oslýk děsně slušný. napsal(a):

!?/*-+!!??%****

Pokus o slušný komentář k blogovému pojednání.
Pane autore, už to nehulte.
28. 06. 2012 | 09:15

jozka napsal(a):

Jsou chvile, kdy by se optimisti meli strilet...

Pro mistniho dozorce:
To je citat klasiku!
28. 06. 2012 | 09:35

jancerny napsal(a):

Link opraven
28. 06. 2012 | 09:37

aga napsal(a):

Oslýku, to, že vy jste důvěřivý a upřímný oslýk neznamená, že konspirace je slovo, které nemá v realitě pražádnou oporu.

http://www.novinky.cz/domaci/271729-bradacova-klika-v-ods-neni-jedina-je-vic-skupin-kterym-vadim.html

Sama Bradáčová zde moc nevěří tomu, že ji Pospíšil chtěl jmenovat.
Někdo s námi prostě zkušeně cvičí.

Viz taé prohlášení ProAltu, někde tu v diskuzích poletuje.
28. 06. 2012 | 09:52

Oslýk napsal(a):

Aga:

No, halt mám některé vlastní zdroje. Některým lidem důvěřuji, některým nikoli. Pospíšilovi důvěřuji omezeně, Nečasovi ani trochu.
Až uvidím jmenovanou Bradáčovou, rád se Nečasovi omluvím. Zatím to vidím tak, že nás čekají zatraceně těžké časy, o hodně horší, než za vlády váhavého střelce Pospíšila.
28. 06. 2012 | 10:05

český maloměšťák napsal(a):

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/184036-za-pospisilovym-odchodem-muzou-byt-meclovy-aktivity/

"....Letos v únoru si Pospíšilův člověk Stanislav Mečl, který po odvolaném Vlastimilu Rampulovi řídil Vrchní státní zastupitelství v Praze, vyžádal k prověření spisy politicky citlivých kauz. Podle Insideru mezi nimi byl i svazek, v němž figuroval jako podezřelý Petr Nečas. Šlo o případ Libora Michálka, který před dvěma lety přišel s tvrzením, že na Státním fondu životního prostředí bují politická korupce a tehdejší ministr Pavel Drobil ji kryje.

Policie vyšetřovala, kdo všechno z politiků byl o Michálkových podezřeních informován a jak s těmito informacemi naložil. Vyšetřování se týkalo i předsedy vlády. O tom, že se o něj zajímá policie, věděl Nečas od letošního ledna, kdy o tom informovala média. O tom, že si Mečl vyžádal inkriminovaný spis, se Nečas dozvěděl v únoru a podle Insideru tím byl rozezlen. Rozčílil ho fakt, že ho Pospíšil o krocích Mečla neinformoval.

Pospíšil: Nevím, které spisy Mečl kontroloval

Že si však Pospíšilův vyslanec na vrchním státním zastupitelství vyžádal kompletní spis a má tak detailní informace z vyšetřování, se premiér dozvěděl až během února a byl tím údajně velmi rozezlen. Pospíšil naopak tvrdí, že o Mečlově jednání nic nevěděl. "Nevím, jaké spisy si vyžádal ke kontrole. Neměl jsem s tím nic společného. Je o mně ostatně známo, že žádnému státnímu zástupci jsem nikdy neříkal, co má dělat," uvedl pro Insider Pospíšil.

Mečl v únoru nechal předložit ke kontrole 34 svazků. Znepokojily ho údajně informace o postupování některých žalobců. Z 90 procent šlo o politické kauzy. Týkaly se kromě premiéra i dalších čelných politiků, včetně ministrů či poslanců. A také šéfů velkých firem.

Petr Nečas byl v kauze Libora Michálka veškerých podezření zbaven. Policie letos v březnu - měsíc po Mečlově kontrole - konstatovala, že premiér žádný trestný čin nespáchal. A státní zástupkyně tento postup stvrdila...."

V podstatě jsou podle Kalouska a všech těch porapodivných ústavů práva a jánevímčehoještě, prolezlých estébáky a grázly...nevinní všichni politici a jejich kumpáni ve státní správě.
Vinni jsou přeci důchodci, matky samoživitelky, invalidé, sociálně slabí, Romové.....
Ti to prožrali !
28. 06. 2012 | 10:13

aga napsal(a):

Oslýk

Že nás čekají těžké časy je jisté - a to s Bradáčovou nebo bez ní. Prostě ani pod Vaším, Kalouskovým, Hvížďalovým a spol. soustředěným útokem nemohu nějak uvěřit tomu, že Bradáčová je ta kýžená dea ex machina, která nás před těmi těžkými časy spasí. Kde by se na takovém místě v tomto systému proboha vzal někdo čestný a nestranný?
28. 06. 2012 | 10:35

vítejte ve zlých časech napsal(a):

Jsem rád, že i český maloměšťák už pochopil, kdo to prožral.
Tím bylo cíle lekce dosaženo.
Příště si probereme něco z chemie:
-Jak si namíchám s dostupných surovin náplň injekce pro euthanázii a jak zajistím její vyprázdnění i po ztrátě vědomí.
Přednášet bude ing. Miroslav Kalousek.
(Má gumařský titul ještě ze starého režimu).
28. 06. 2012 | 10:44

Oslýk napsal(a):

Aga:
Bradáčová není ex machina, protože sama nemůže zničit celý systém. Bradáčová je, když se mezi těmi podvodníky zjeví někdo normální. Kalouskova podpora je licoměrný podvod; bude jí děsně podporovat, ale pak se ukáže, že to nějak jako nejde (nový ministr bude nějak jako proti).

Potřebujeme mraky Bradáčových a Křikavových; a hradní parta naopak potřebuje mraky Bendů a Burešů; a o to se tu vede bitva. Zatím hrad jasně vede a ještě posiluje pozici; nejchytřejší, co kdy řekla Kristýna Kočí bylo to, že "mají tu justici".
28. 06. 2012 | 10:48

aga napsal(a):

oslýk

"..Kalouskova podpora je licoměrný podvod; bude jí děsně podporovat, ale pak se ukáže, že to nějak jako nejde (nový ministr bude nějak jako proti)..."

Ale ale, konspirace dobrá, když se mi hodí do krámu?

Jediná bitva, která se tu vede, je souboj žraloků, kteří se ovšem dokážou kdykoli spojit proti lidem, když jde o "nadnárodní" zájmy (které je dosadily na jejich místa, ať sedí v kterékoliv straně či instituci) nebo jejich privilegia.

Buď jste opravdu tak naivní, že jste se za těch 20 let nepoučil z průběžných zklamání důvěry, kterou jsme v podobné "zachránce" vkládali, nebo, a to spíš, je váš osobní zájem na jedné straně té pranice - té, kde máte ty své "vlastní zdroje".
28. 06. 2012 | 11:01

Starobinec napsal(a):

Dali, dali jsme 1000,- Kč na Člověka v tísni a jeli pak stopem se stařenkou na zámek Štiřín, kde to Člověk oslavoval. Ouha! Staříčky na stopu neberou. Jako ve Švédsku. Tam vás veme jen Pakistánec nebo - jako se to naštěstí po 6 hodinách stalo nám - pan profesor-fyzik, co nám sem přinesl tenhle režim, Nadaci a gama nůž. A pak že náhody neexistují! Po 8 hodinách na staré Benešovské nám zastavil mercedes(!) a kdo ho řídil? Pan profesor nás nepoznal. Jel taky na Štiřín na tu slávu Zamini. Všichni jsme se ožrali, i moje staříčka (propila projedla víc než tu tisícovku), já ne, mám dia. Tak jsem to pozoroval. Hostina u Trimalchiona. Co naděláte?! Tak se baví páni! Zpátky jsme jeli autobusem a strašlivým nočním vlakem. Třikrát přesedali. Staříčka třikrát zvracela. Profesor a Dobruška (ta s knírkem) z LN už na Zámku. Toho chlapce zde na fotu jsme tam neviděli.
Čteme teď tuto úvahu, chlapče, a "rozumíme", proč "nerozum/n/ě" Sókrates, u Dia a při psu!, tak rozumně kritizoval demokratickou oligarchii Athén. A proč přijal rozsudek smrti, ale ne vinu. Tak. Nečas je víc než Sókratés. On jest přímo ÓxKronos. Tedy ÓóchííKronos! Takový náš Polobůžek z Gottwaldova. Mimochodem, proč v Brně tolik sebevražd? Mrštík, Mahen, Těsnohlídek, Mervart, Skýva, Skála atd.? Proč ne i Kundera a Hrabal? No včas utekli! Pardon, Hrabal nakonec taky... Tak asi chutná bolehlav...
28. 06. 2012 | 11:03

aga napsal(a):

Stařeček

a víte, stařečku, co je ještě zajímavé? Že se mezi všemi těmi investigativními novináři a dalšími bijci za pravdu a lásku nenajde nikdo, kdo by napsal a zveřejnil článeček s pár fotkami z takovéto akce. Snad jen "ostuda české novinařiny" Bartoš.
28. 06. 2012 | 11:15

silou, kačenko napsal(a):

Starobinec
Pan profesor už tu zase hauzíruje s Martinem Bursíkem.
To by bylo, aby z toho nadějného (kdysi) mladíka (ještě dříve) nevypěstoval stálým zaštipováním a zaléváním hadí močí budoucího kapesního prezidenta.
Desetkrát tolik, co jste dal ČvT dobrovolně by vám mělo být odejmuto a věnováno na rozvoj sebevražednosti v Brně.
Jaujaujau...
28. 06. 2012 | 11:19

vasja napsal(a):

Aga.
Mi to funguje.
-------------------------
Rozvíji v podstatě tohle:
Pan premiér si dlouho hřál hada na prsou. A ne jednoho...
zdroj foto: Google
"ParlamentníListy.cz již 4. října informovaly, že v ODS se začínaly objevovat spekulace, že skupina kolem sesazeného expředsedy poslaneckého klubu Petra Tluchoře připravuje plán, jak na letošním podzimním kongresu odvolat současné vedení Petra Nečase..."
Žádná novinka. Ale to, že "do protinečasovské skupiny Petra Tluchoře, která má blízko i k expředsedovi ODS Mirku Topolánkovi a místopředsedovi TOP 09 Miroslavu Kalouskovi, má patřit i ministr spravedlnosti a místopředseda strany Jiří Pospíšil"
28. 06. 2012 | 11:38

aga napsal(a):

Vasja

díky, už jsem to také otevřel.

Nečas si podepsal rozsudek smrti svým odmítnutím podepsat fiskální pakt. Toto vše už jsou jen důsledky. Korupce nebo reformy v EU nikoho nezajímají, eto naše dělo. Brzdit internacionalismus a globalizaci se ale nevyplácí.
28. 06. 2012 | 11:45

Oslýk smířlivý napsal(a):

Aga:

No, dějiny nás rozsoudí; je to celkem jednoduché.
Jinak nakonec někomu věřit musíte, protože jinak byste nevěřil ani negativním zprávám o konspiraci.

Politická spojení hráčů na scéně v některých případech znám, v některých konstruuji z chování; je jasné, že se mohu mýlit. Předpokládám, že na tom budete podobně.
28. 06. 2012 | 12:30

Gothard napsal(a):

Je na case na povstani, svrhnout vladu , odstranit vsechny kmotry, pripravit te vladni bande letadlo aby si odletela hlidat ty sve nakradene miliardy.

Nastolit demokratickou vladu, bez knizat a hradnich zlodeju a hlavne nastolit nezavislou justici.

A pak teprve pozadat vlady kam ta banda zlodeju odletela o vydani jak tech zlocincu
tak jejich nakradenych miliard a hrdelne je potrestat.

A bude v teto zemi konecne vymalovano, je na case prikrocit k cinu a pretat jenom kecat.
28. 06. 2012 | 16:29

český maloměšťák napsal(a):

vasja + aga
Nečas si kope hrob svou nekompetentností a svou katastrofální personální politikou jak ve směru kabinetu, tak ve směru vedení ODS.
Potažmo tím , jak je benevolentní vůči prorůstání mafijních struktur do struktur veřejné moci....
Ve směru Bruselu pouze krituzuje či papouškuje Klause a Camerona. Tam je jeho vliv nula.
29. 06. 2012 | 15:58

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Almer Tomáš · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoš Ivan · Bartošová Ela · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Benda Jan · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Bobek Miroslav · Boudal Jiří · Brenna Yngvar · Bureš Radim C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Černý Jan · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Dienstbier Jiří · Dolejš Jiří · Drobek Aleš · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fábri Aurel · Fafejtová Klára · Farský Jan · Fendrych Martin · Feri Dominik · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gazdík Petr · Glanc Tomáš · Groman Martin H Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holomek Karel · Honzák Radkin · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrbková Lenka · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hudeček Tomáš · Hülle Tomáš · Hvížďala Karel CH Chlupáček Ondřej · Chromý Heřman · Chýla Jiří J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jarolímek Martin · Jašurek Miroslav · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Kislingerová Eva · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kohoutová Růžena · Kolínská Petra · Kopecký Pavel · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Králíková Eva · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroppová Alexandra · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Líbal Vladimír · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Novotný Martin O Očko Petr · Oláh Michal · Ondráčková Radka · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Paroubková Petra · Passerin Johana · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Pelda Zdeněk · Penc Stanislav · Petrák Milán · Pikora Vladimír · Pilip Ivan · Pixová Michaela · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš · Přibyl Stanislav R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rath David · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Richterová Olga · Ripka Štěpán · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobotka Daniel · Sokačová Linda · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Syrovátka Jonáš Š Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Škop Michal · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěch Milan · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Turek Jan · Tvrdoň Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Veselý Martin · Vhrsti · Vích Tomáš · Vileta Petr · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojta Vít · Vojtěch Adam · Výborný Marek W Wagenknecht Lukáš · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zahumenský David · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zlatuška Jiří · Znoj Milan Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy