Karel Schwarzenberg zklamal

02. 04. 2008 | 16:16
Přečteno 16688 krát
Ministr zahraničí Karel Schwarzenberg svým rozhoduntím zůstat ve vládě i po návratu předsedy lidovců Jiřího Čunka ztratil téměř veškerou věrohodnost, kterou získal svými principiálními prohlášeními k Čunkově kauze. Schwazenberga nediskreditují ani tak přetrvávající pochybnosti o Čunkovi, nebo dokonce ani fakt, že bude s tímto pochybnostmi obklopeným politikem sedět v jedné vládě.

Diskredituje ho skutečnost, že jasně, a mnohokrát, řekl, že s Čunkem prostě v jedné vládě nebude, pokud ho Čunek nepřesvědčí, že jeho finance jsou v pořádku. Schwarzenberg ovšem nakonec souhlasil, aby se Čunek vrátil s tím, že Schwarzenbergem vybraný auditor bude do července zkoumat Čunkovy finance.

Toto řešení není nic jiného než trapná šaráda. Nebo, řečeno lidově, kulišárna. Je sice jisté, že byl Schwarzenberg pod velkým tlakem, aby svým případným odchodem neohrožoval vládu. Nikdo také příliš nevěřil řečem o principiálnosti předsedovi Strany zelených Martinu Bursíkovi nebo zelenému ministrovi školství Onřeji Liškovi. Těm šlo od začátku o to, aby se vlk nažral a koza zůstala celá. Jen málokodo se asi jimi nechal přesvědčit, že by kvůli návratu Čunka opustili skvělé pozice ve vládě.

Na rozdíl od nich Schwarzenberg veřejnost přesvědčil, že nevypouští jen páru. Na opakované otázky, jak se zachová v případě Čunkova návratu, odpovídal, že už to jasně řekl a svá slova nebude opakovat: odejde. Na české politické scéně, prolezlé nízkými mravy a neprincipálností, tak působil jako zjevení. Proto se také vyšplhal na druhé místo v žebříčcích popularity politiků.

Nyní z tohoto výsluní nepochybně rychle spadne. To by nebylo tak důležité, popularita je věc efemérní. Horší je, že Schwarzenberg jediným gestem pohřbil naděje, že by mezi českými politiky mohla s pomocí jeho příkladu převdládnout praxe, že slovo politika platí, že určité věci se netolerují. Že se zlepší politická kultura.

Napáchaná škoda je enormní. Bylo by lepší, kdyby Schwarzenberg buď k Čunkovi celou dobu mlčel s tím, že je to záležitost pro premiéra a lidovce. Anebo kdyby dokonce otevřeně řekl, že mu sice návrat Čunka vadí, ale stabilita vlády, která má před sebou ještě hodně důležitých úkolů, je pro něj důležitější.

Špatné bylo už to, když se nechal postupně vmanipulovat do řečí o auditorech, kteří budou zkoumat Čunkovy finance. Původní podstatou jeho protestu přece bylo, že ačkoliv bylo stíhání Čunka za podivných okolností zastaveno, čestného muže, jako je Schwarzenberg, to nepřesvědčilo. Od lidí, s nimiž sedí ve vládě totiž požaduje trochu víc, než jen to, že vážná podezření, která se jich týkají, skončí pod kobercem.

Podstatou Schwarzenbergova protestu tedy bylo, že má svoje, „vyšší“ principy, které mu po všech nejasnostech okolo Čunka nedovolí s Čunkem sedět ve vládě, i kdyby různá státní zastupitelství vystavila Čunkovi o jeho bezúhonnosti, kolik chtěla potvrzení. Že politik má prostě nejen právní ale i politickou odpovědnost.

Nakonec si Schwarzenberg vybral tu nejhorší variantu. Několik měsíců teď budeme svědky úplně trapného mlžení Čunka a dalších vládních politiků ohledně tzv. auditu. Čunek se bude před našimi zraky s požehnáním Schwarzenberga „očisťovat“, ačkoliv původním smyslem Schwarzenbergova gesta vůbec nebylo určovat, zda je Čunek právně čistý nebo ne, ale že tak lidsky a politicky zdiskreditovaný politik nemá ve vládě co dělat.

Poselstvím celé anabáze tak je, že Schwarzenberg, vykreslovaný jako muž cti a slova, porušil svoje slovo ve prospěch trapného pokusu vládní koalice obalamutit veřejnost. Schwarzenbergovo slovo znělo, že odejde, pokud se Čunek vrátí, aniž by Schwarzenberga nepřesvědčil o své nevině. V konečném součtu bude Schwarzenberg asistovat u toho, jak naprosto nevěrohodný politik vodí celý národ za nos.


Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

StandaT napsal(a):

Takže dehonestační kampaň začala. Švejnar musí zůstat jedinný čistý...
Pan kníže samozřejmě mohl podat demisi a ta nemusela být přijata. Vlk se mohl nažrat a koza vám zůstala. Měli by jste gesto, na základě kterého by jste museli mlčet. Místo toho Vám pan kníže vzkazuje: kašlu na všechny krasoduchy a komentátory, budu si dělat to, co chci. Má Vás na háku, pane Pehe
02. 04. 2008 | 16:25

Zbyněk Matyáš napsal(a):

"trapného pokusu vládní koalice obalamutit veřejnost"
Jednostranně zaujatý text svědčí spíše o snaze autora balamutit čtenáře.
02. 04. 2008 | 16:28

m&m napsal(a):

Pár lidí opravdu zklamal. Např. pana Němeček to v Hospodářských novinách napsal zcela otevřeně:

http://hn.ihned.cz/c1-23737...

Vzhledem k řadě bezcharakterních předchozích kroků (vstup do Kubicovo-Dalíkovské vlády, prosazování US-Ruské základny v ČR proti vůli občanů, akceptování ořezaných pravomocí ministra) je to však logické vyústění Schwarzenbergova ministrování.

Ten člověk možná není zkorumpovatelný penězi, korupce společenským statutem však zjevně zafungovala. Že uvnitř skořápky chybí obsah, nevadí.
02. 04. 2008 | 16:28

car komačov OO8 napsal(a):

Na čuně se zapomene ...na to jak se tu volil prezident to se bude promitat jěště za sto roku jaci ti co ho navrhli a potporovali byli demokrate to se další generace pobavi aji temu jak někdo ukrad revoluci kež by ale jinu ne tu co ste prosazovali 2008 to bylo směšne pry ja sa aji s topolem domluvim ja nejsem politik a proč vstupuji do politiky a ti co to budu sledovat za dvacet roku si řeknu co se snimi stalo proč nešli radši k doktorovi.
02. 04. 2008 | 16:28

Štěpka napsal(a):

To, že pan "kníže" zklamal naivní očekávání lidu mně tak nevadí jako to, že se zpronevěřil rodovému heslu Schwarzenbergů "Nil nisi rectum" to je "Nic než spravedlnost".
02. 04. 2008 | 16:31

Páťa napsal(a):

Čunka by měli zavřít nehledě na to jestli je vinnen nebo nevinnen.Jednou byl obviněn a většina občanů si to přeje i naše nejlepší strana ČSSD v čele s panem Paroubkem, kterému věřím. Zavřít a hotovo.
02. 04. 2008 | 16:32

Jochim napsal(a):

Snad si to přečte i Hvížďala, na jeho komentář se tedy těším, ale v jednom se musím pana ministra obrazně zastat. Co když on na rozdíl od vás zohledňuje nějakou variantu presumce neviny.
Nechci zrovna o Čunkovi, ale realita už mnohdy ukázala, že je možné, i na základě křivých obvinění, likvidovat člověku kariéru. Mají tihle lidé právo na rehabilitaci, nebo nemají? To už mají být navždy ztracení. Není Čunek pro některé jen příliš nesympatický?
02. 04. 2008 | 16:33

m&m napsal(a):

Standa T: Pan kníže samozřejmě mohl podat demisi a ta nemusela být přijata. Mohl by splnit své předsevzetí. Měli bychom jednání chlapa a museli bychom uznale mlčet. Místo toho nám pan kníže vzkazuje: kašlu na své zásady a svědomí, budu si dělat to, co chci. Mám Vás na háku, "magoři a pitomci".

(V uvozovkách jen cituji důstojného "knížete", jinak t.č. pana ministra. Podrobnosti viz: http://novaekonomika.ihned.... )
02. 04. 2008 | 16:34

Stan napsal(a):

Já jsem nikdy nechápal to všeobecně šířené a udržované mínění o nějakých vyšších Schwarzenberkových morálních a lidských kvalitách. Jeho postoje k radaru a Kosovu naznačují, co se skrývá pod aristokratickou skořápkou. Ale aspoň mají občané jasno. Nebude se pak moci na nic vymlouvat. A po pádu vlády bude doufám platit: Společně chyceni, společně pověšeni.
02. 04. 2008 | 16:36

m&m napsal(a):

Jochim: pokud pan ministr "zohledňuje nějakou variantu presumce neviny", pak byla jeho vyjádření o tom, že s Čunkem v jedné vládě nezůstane, velmi neprozíravá a příliš silácká v situaci, v níž mu nešlo o pozici. Že z nich postupně couvá, jej vůbec nešlechtí.
02. 04. 2008 | 16:38

Hustě napsal(a):

Tohle je už jen odvar . Nedávno se pochvalně zmínil o Kalouskovi , ten nic prokazovat nebude .A VAE je taky zcela čistá , nebo jim tam taky pošle účetní ?Přál bych panu ministrovi , aby nepřišel na to , jaké lidi má kolem sebe - anebo abych se mýlil .
02. 04. 2008 | 16:53

tana napsal(a):

Kdyby pan kníže byl příliš zásadový, neseděl by ve vládě s žádným z našich politiků.
Pan kníže je osoba zodpovědná, která v rámci možností pracuje pro budoucnost Evropy. Kdyby odešel, ve vládě by nezbyl nikdo, kdo nemá na prvním místě vlastní koryto. On je o pár generací před námi, buďme rádi, že ho máme.
02. 04. 2008 | 16:54

Zbyněk Matyáš napsal(a):

to Štěpka:
"Nil nisi rectum"
Dodnes jsem znal zcela jiný význam slova rectum.
02. 04. 2008 | 16:56

badatel napsal(a):

Vážení,
lze uznat presumci neviny, nikoliv však ubohé a mlžící vystupování dotyčného na svoji obhajobu. Dodržení slova pro politika, pracujícího pro budoucnost Evropy, by mělo být zásadní věcí. Již jsem si myslel, že ono Havlíčkovské "zle matičko,zle Schwarzenberg je zde" odvál čas. Mýlil jsem se.
Mimochodem je v EU uznáno, že audit je ekvivalentní policejnímu vyšetřování kauzy?
02. 04. 2008 | 17:16

nuba napsal(a):

To Standa T - Vy jste asi také ten pravý chlap, který ženě slibuje, že si ji vezme, když mu bude po vůli a když otěhotní, tak vezme roha
02. 04. 2008 | 17:20

sasa napsal(a):

proc se zlobite na Schwarzenberka. Vzdyt se stara o budoucnost svych lesu. S Cunkem se dohodli na sprave cirkevnich restituci.
02. 04. 2008 | 17:21

pgjed napsal(a):

Pan Schwarzenberg ze sebe především udělal hlupáka, když podlehnul populistickým kejklům předsedy Bursíka, dalších zelených a hlavně sdělovacích prostředků. Pak následně zjistil, že je Čunek slušný člověk, který se ničeho nedopustil.

Dojednaný postup je hlavně způsob, který mu umožňuje vycouvat se ctí z kaše, kterou si sám navařil.

Kdyby byl moudrý, přemýšlel by třeba o tom, kdo byl u iniciace celého případu, kdo byl hybatelem údajných manipulací s případem a jakou mají ti dotyční stranickou příslušnost. Kdyby si to dal do souvislosti s tím, kdo se snaží uvnitř KDU využít této situace k likvidaci Čunka, měl by jasno, komu nechtě posloužil jako cvičený medvěd.
02. 04. 2008 | 17:23

Vratislav napsal(a):

Otázka je, co se stane, když do dané lhůty dokáže audit, že Čuněk je nevinen. Jakkoli to nevypadá věrohodně, presumce neviny je pra- vidlem hry.
A co pak budete pane Pehe psát Vy ?
Nezklamal by Vás Švejnar, kdyby byl zvolen za pomocí komunistů ? Nebo ano ?
Stejné by bylo, kdybych řekl, že jste zklamal stejně jako pan Dienstbier svým názorem na zdejší totalitu a dokdy trvala.
A podobně bych mohl mluvit o zklamání, že nejste komentátorsky neutrální, ale přiklá-
níte se k socialistům.
Snad byste neměl psát tak často.
02. 04. 2008 | 17:23

m&m napsal(a):

Vratislav: On snad někdo čeká jiný výsledek tzv. "auditu" než "O.K."? No, vláda to určitě není, když už v ní Čunek je...
02. 04. 2008 | 17:27

nuba napsal(a):

schází tady nick skeptický,
již poněkolikáté bych mu musela dát zapravdu, a to bych tentokrát na chlapské slovo pana knížete šla do Tip sportu probendit hodně velké peníze
02. 04. 2008 | 17:28

Ročník 53 napsal(a):

Pan Pehe má smutnou pravdu. Pan Schwarzenberg vnesl naději o slušnosti možné slušnosti v politice.

Je to však zřejmě chiméra. Myslím si, že pan Schwarzenberg by měl podat demisi. Ne kvůli Čunkovi, ale pro svoje lidské selhání.

Je to trochu jako s Václavem Havlem. Lidé si ho spojí s nepřirozenou mravností, a úplně zapomenou, že to je jen člověk. O to větší emoce a nenávist ve svých bývalých fanatických obdivovatelích vyvolá cokoli, co je s ním spojeno. Jenže pan Havel neopakoval několikrát dokola co by udělal, až by se cosi stalo. Pan Schwarzenberg však ano, a proto je zklamání ještě větší.
02. 04. 2008 | 17:43

RA napsal(a):

nikdy mi nebylo jasné, proč byl kníže vynášen sdělovacími prostředky do nebes jako největší krasoduch naší politické scény. Zřejmě měl sloužit jako prvek rozkladu vládní koalice, teď z toho nastraženého oka , do kterého se vlastní neprozřetelností zavlekl ,vycouval, a jeho krasodušství skončilo. Jak ale může napadnout někomu provádět audit osobních finančních prostředků mi není jasné, vždyť i odsouzenému Srbovi /za objednávku vraždy novinářky/ byly jeho "poctivě" nabité prostředky soudem vráceny, neboť soud uvěřil verzi, že tyto peníze byly Srbovi předány strýcem v krabici od bot. Asi je vytoči na soustruhu. S auditem financí rodiny souhlasí i paní Čunková , nebo se jí nikdo neptal ?
02. 04. 2008 | 18:01

PAUL napsal(a):

Karel Schwarzenberg je osobnost o které nelze pochybovat! Byl by to kandidát na příštího presidenta, daleko lepší než nějaký Švejnar! Nadáváte mu zbytečně, on má na rozdíl od vás rozum a inteligenci a to je velká hodnota!Něco rozbít je snadné, on má ale zodpovědnost!
02. 04. 2008 | 18:01

nuba napsal(a):

to Paul
Nejvyšší zodpovědnost politika je jeho čest, a tu pan Schwarzenberg hodil Čunkům k nohám. Zodpovědností se dají přikrýt i ty nejhorší lumpárny. Chtěla bych se mýlit a po čase uznat, že mé vyjádření bylo přece jen unáhlené. Ale ta naděje na jakýsi počátek poctivosti v politice byla tímto bohužel promarněna.
02. 04. 2008 | 18:21

m&m napsal(a):

PAUL: Zodpovědnost bez citu je lhostejnost.
02. 04. 2008 | 18:28

Hariet napsal(a):

Máte naprostou pravdu. Ministr Karel Schwarzenberg zklamal... Stala se z něj "chytrá horákyně"...
02. 04. 2008 | 18:34

PAUL napsal(a):

nuba,souhlasím , že asi naděje byla promarněna, ale určitě to není na takové hned hotové závěry. Snad čas ukáže a bude líp!
02. 04. 2008 | 18:39

PAUL napsal(a):

m&m:Právě pro ten cit, by to chtělo jiný postoj alespoň malinko, co vy na to?
02. 04. 2008 | 18:47

achich napsal(a):

Až se na české politické scéně objeví lidé
jako Karel Schwarzenberg, bude dobře. Je dost
snadné, krátkozraké takhle rychle soudit. Odsunutí termínu má nejen věcný a morální důvod, ale také politický důvod.
Rozjednaný radar nelze přehodit ze dne na den
jiným jednatelům. A také, při všech nedostatcích nelze rychle vládu předat so- cialistům, i když by si to pan Pehe asi přál. Komentátor má být nestranný, to pan Pehe není.
V době, kdy studoval v USA už kníže udělal moc pro čs. uprchlíky v Rakousku a jinde.
Takže by bylo fair počkat s odsouzením kní-
žete do vyjasnění věci.
Pokud se ukáže, že p. Čuněk se provinil, kníže vládu opustí, jenom později. To je všecko.
02. 04. 2008 | 18:47

Frank napsal(a):

Pane kníže,
mohl jste vejít do české HISTORIAE hlavní bránou, ale causa Čunek už Vás tam nevpustí. Stálo Vám to za to? Stojí Vám za to sedět ve vládě s těmi, kteří si z Vašeho vzoru, noblesy a pevných zásad (až do včerejška!)nepřevzali ani atom? Nevíte, že jste se stal rukojmím prohnané, mocichtivé taktiky zelených, po nichž zanedlouho neštěkne ani pes ve Vašich lesích? Měl jsem Vás opravdu rád, už dlouho...
02. 04. 2008 | 18:51

jarpor napsal(a):

achich

Díky, moje řeč...tak dobře bych to nenapsal..

Hezký podvečer
02. 04. 2008 | 18:56

bigjirka napsal(a):

Jenže oni všelicí věrozvěstové prostě Čunka dopředu odsoudili a všechno, co neodpovídá jejich názoru, je naprostý podvod.. :-/
02. 04. 2008 | 19:00

Martin napsal(a):

Kdyby knize jeste pred nedavnem netvrdil naprosty opak toho co ted udelal tak mu to nikdo nevycita. Ocenovat pragmatismus muzete, ale tim jeho minula slova nevymazete.
02. 04. 2008 | 19:02

Novák napsal(a):

Krátce
Pane kníže - FUJ, co to bylo?
02. 04. 2008 | 19:17

Tupelo napsal(a):

Cunek jiz mohl byt ocisten a Schwarzenberg se nemusel vuber resit. Soud vsak byl na pokyn shora zastaven jeste drive nez zacal, duvody k zastaveni tohoto soudu byly, jak se zda silnejsi, nez duvody pro spusteni soudnihoi rizeni, ve kterem mohl Cunek ocistit sve jmeno. Skoda.
02. 04. 2008 | 19:21

ujo napsal(a):

zamyslel se ,proboha někdo nad tím, jak takový audit bude vypadat. Jak bude zjišťovat zda skutečně Čunkovi večeřeli posolený chleba tence namamzaný sádlem, kolik vajec a králíků dostali od příbuzných a kolik tím ušetřili( s potravinovou pomocí příbuzných přeci vicepremier vlády ČR (ne kocourkovského zastupitelstva) operoval . Jak ověří zda ty 2 milionky skutečně poskytl ten z nebe spadlý bratranec? I poněkud retardovaný (nyní nemluvím o "knížeti") musí pochopit , že je to holý nesmysl
02. 04. 2008 | 19:32

Novák napsal(a):

Pěkné vysvětlení:

Topolánkovy pytlíky pod očima
aneb téměř soucitná úvaha o hektickém celoročním běhu premiéra.
Ač se vizážisté snaží, nelze si nepovšimnout premiérovy strhané, uštvané tváře.
Tloustne (méně času na tenis?), pod očima příznak přetěžovaných ledvin (pitný režim?), kštice ztratila lesk (nedostatek vitamínů?), oči zledovatěly ("mezi vlky"?), gesta ztratila živost větrných mlýnů.
Co ho žene?
Co ho žere?
Je nemocný.
Nemocný mocí. Tělo si vybírá daň za vnitřní nesoulad.
Za černé svědomí (?).
Za vědomí nesprávných rozhodnutí.
Za bezohlednou aroganci a zabejčenou hluchotu. Slepotu.
Ignoranci sebezáchovných pudů.
Mluví-li o štěstí a naději, mimikou defrauduje obsah slov.
Zoufalec.
Ale není mi ho líto. Neoprávněně se staví proti 70 % občanů naší země.
"Náš" premiér.
Blízká historie ho dožene.
Jo - sednout na tygra - žádná prča ?!?
02. 04. 2008 | 19:35

Jan napsal(a):

Audit
* pane Čunku, řekněte nám kde jste bral tolik peněz, když váš plat nebyl ani průměrný?
- každý měsíc jsem měl dostatek peněz v zásuvce nočního stolku.¨
* a kdo je tam dával?
- manželka.
* a odkud je měla ona?
- no přece ode mne
* Tak znova. pane Čunku, řekněte nám kde jste bral tolik peněz, když váš plat nebyl ani průměrný?
- VŽDYŤ JSEM VÁM TO PRÁVĚ PODROBNĚ VYSVĚTLIL

Následné vyjádření Čunka do médií - právě proběhl audit k hospodaření naší rodiny a zjistil, že je vše v naprostém pořádku
02. 04. 2008 | 20:01

Vico napsal(a):

Většina pana knížete neodsuzuje, spíše jsou jen zklamáni. To, co tu napsal Achich je docela přesné. Takže jde u pana Schwarzenberga o skvrnu na bílé náprsence. Asi si teď někde na Orlíku dává o frťana víc, aby to všechno spláchl.
02. 04. 2008 | 20:11

Karel Mueller napsal(a):

Pane Pehe,
že pan kníže zůstal ve vládě vzhledem k přání Američanů je snad jasné i dítěti. Protože na závěr své vlády Bushova administrativa hraje hru poněkud kontroverzní, která vyvolává čím dál větší nelibost i v USA. A přinejmenším musí dohrát dvě partie: Kosovo a radar.
Do uznání Kosova se každému nechce, protože nechce vstoupit do českých dějin ... no, určitě víte jako kdo. A radar potřebuje zaštítění osobností s jistým obecným respektem, což pan kníže určitě je.
Z mého pohledu by udělal nejlépe, kdyby abdikoval ze zdravotních důvodů dříve a Kosovo dal na triko někomu jinému ... knížecí rody si přeci zakládají na šlechtické cti (mimochodem po paternální linii bych byl von :-)). Adeptů by se našlo určitě dost.
02. 04. 2008 | 20:14

RA napsal(a):

je až směšné, jak někteří lidé, kteří vynášeli Shwarzenberka do nebes kvůli údajně jeho čisté a nezkažené politické duši, jsou nyní zklamaní, když se nezachoval tak, jak oni chtěli. Už není nejslušnější a noblesní ?Svatá prostoto........
02. 04. 2008 | 20:38

Zacheus napsal(a):

To Jiří Pehe. Nelze než s Vámi souhlasit.
02. 04. 2008 | 20:42

Glock napsal(a):

Hmm, napsal pan autor v poslední době vůbec něco pozitivního (vyjma "Švejnargate")? To je stále: ten to "zmrskal", ten je "hlupák", ten je "morální zrůdička", ...

Kdo je autorovým vzorem, kdo mu vyhovuje?
02. 04. 2008 | 20:51

Frank napsal(a):

Myslím si ,že p.Schwarzenberk nezklamal.
Zachoval se jako správný ěeský politik.
Něco jiného hlásat a něco jiného konat.
To už nás v této zemi nemůže překvapit.
Horší na tom je to,že jedno čuně,dočasně odstavené od korýtka,dostalo šanci se vrátit k mlsu a teď bude hezky papat z ruky těch,kteří mu udělali v našem pověstném chlívku vedle sebe kousek místa.
A to,že negramot,který nerozpozná ani rozdíl mezi dvěma občanskými průkazy,bude opět navrhovat a schvalovat zákony této země.
Z celého srdce gratuluji této zemi k takovým vládním úředníkům a přeji vše nejlepší na cestě budování nové demokratické společnosti.
02. 04. 2008 | 21:05

Ikena napsal(a):

Dobrý večer všem,

přidávám můj příspěvek i zde, neboť jsem
zklamán s p. Sch.
Čekal jsem, čekám a budu čekat na jednání
pana Scwarzenberga a asi to vypadá, že se už nedočkám.
Bohužel, zřejmě si budu muset opravit úsudek, a to dost podstatně o jeho pravdomluvnosti, čestnosti a už nemám slov o čem ještě....... Asi nám zapadl do našeho bahnitého rybníčku a líbí se mu v něm.

Prachy nesmrdí, to už říkal Caligula.
02. 04. 2008 | 21:08

VOM napsal(a):

Pane Pehe, coze jste se to dal na bulvar? Politologie uz Vam nesmakuje?
Pan ministr zahranici jednoduse ustoupil faktu, ze je zapotrebi zrovna vladnout. Radar a uznani Kosova. Cunka dobere pozdeji, to je nevyznamny kaspar, nepodcenujte ho tolik.
Priste neco o radaru a Kosovu a iranskych raketach co doleti do Evropy, prosim.
02. 04. 2008 | 21:09

Charlie napsal(a):

pane Pehe

od Vás bych čekal fundamentálnější postoje.

Např.: tato vláda vznikla na základě veleb, které bezprecedentně ovlivnila tajná policie ve spolupráci s některými poslanci ODS.
Nevím, co v takové vládě vážený pan knížepán vůbec pohledával.
Navíc vládu vede člověk jež dosud neobjasnil, kam se ztratilo 12 miliónů dluhu jeho firmy. Pochybuji, že o firmě VAE knížepán nikdy neslyšel.
Takže morálka kulhá v naší republice už mnohem déle než se vůbec na scéně objevil pan Čunek.
Musel bych Vás považovat za nepříliž bystrého, kdybyste nepochopil, že úlohou pana knížete v této vládě bylo dát jí zdání morální bezúhonosti (ministra dělá Vondra). A kdo se nechá do takové úlohy vlákat je buď hloupý nebo to s tou jeho morálkou není zas tak horké.
Ale dávám Vám zapravdu - že obě tyto role jsou nedůstojné.
Boj proti vládě která by příp. vznikla za podpory komunistů přece nemůže ospravedlňovat nemorální způsoby (jako je zatažení policie do regulérní politické soutěže). Jinak bude politika nabývat stále mafiánštější chrakter.
02. 04. 2008 | 21:19

car komačov OO8 napsal(a):

VOM...ja uš nemusim nic psat snad jen to že Pan Pehe rad běla kašparka a sluší mu to,či ja za to možu pry mu někdo ukrat revoluci a to je dobře ja revoluce nemiluju kež by žadne nebyly. To je asi hodně špatne kdyš někomu chybí a zrovna revoluce.To se asi aji ten jak se menuje Markx na hoře směje jak byl blby.
02. 04. 2008 | 21:32

xapik napsal(a):

většina názorů má něco do sebe, jistě vždy z pohledu té či oné strany. Ale proboha, proč se ta šaškárna vlekla tak dlouho, když výsledek se dal čekat ?
02. 04. 2008 | 21:48

TTT napsal(a):

Sdílím Váš nekompromisní pohled, pane J.Pehe. On je kulišák, což bylozřejmé i z posledních rozhovorů pro různá média. Spousta lidí ho tady obdivovala (zdálo se mi, že i B.Stejskal), nicméně já byl vždycky při zemi. Už když chválil Kalouska v MF, bylo mi jasné, co je to za pozera. On není rozhodně tak seriozní a čestný, jak se může mnohým jevit. Je třeba také dodat, že v tom pseudomoralizátorství není expertem pouze on. Podívejte se na Bursíka aj. "O peníze jde až v první řadě", pravil kdysi Kardinál Richelieu. A neobráží se to snad v těch prázdných gestech různých politiků, kteří nad vícepremiérem MEDIALNE MORALIZOVALI?
Jsem moc rád, jak jste svůj text napsal. Děkuji :-)
02. 04. 2008 | 21:50

TTT napsal(a):

to Franta z pastoušky
S tím bych Franto také nesouhlasil, avšak měl držet klapačku, když se ukazuje, že neumí držet slovo. Nesnáším účelové pozery, kteří nám-plebsu nastavují farizejsky křivé zrcadlo.To budeme zase čekat do léta? Vždyt se jedná o očividný trik. Fandím pravici, na druhé straně cítím "padni komu padni". Vy ne, pane Franto?
Nevím jako Vy, ale mne pan Swarzenberg teda nepřesvědčil.
02. 04. 2008 | 21:56

xapik napsal(a):

to xapik
oni prostě pozovali..kvůli politickým bodům.
Nyní můžou říkta: vzali jsme Cunka do vlády, ale s podmínkou viz audit. Tak v létě nashledanou, vážení :-)
02. 04. 2008 | 22:00

RUMCAJS napsal(a):

No máte pravdu pane Pehe.
Ale máte nějakou alternativu?
Paroubek,Ráth,Sobotka,Hašek...?

Není lepší, když nás vodí za nos jen jeden, než rovnou celá Timurova parta ?
02. 04. 2008 | 22:01

Ikena napsal(a):

TO TTT :

"padni komu padni" souhlasím s tím, ale teď
se na to může úplně zapomenout. Kníže to postavil totálně na hlavu.
Největší mravokárce nás vyškolil, jako malý
kluky.
02. 04. 2008 | 22:02

Ikena napsal(a):

Rumcajs,

promiňte, ale jak jsme na tom v Řáholci
s počtama. Čunek, Schwarzenberg, Topolánek,
Bursík, Langer .... Ti všichni nám tak trochu mlžili nebo vodili za nos.
Dopočítáte se.
Já mám rád přesné počty, začíná se to vyrovnávat. .
02. 04. 2008 | 22:10

Taoiseach napsal(a):

Pane Pehe,

máte rychlý úsudek - až příliš. Víc rozvahy by asi bylo namístě. Myslíte si, že že si pan Schwarzenberg vybere auditory, kteří se nechají vodit za nos? Počkejte si měsíc, a potom už třeba bude co komentovat.
02. 04. 2008 | 22:10

martin.k napsal(a):

kdyz tak ctu nektere zdejsi prispevky, tak me napada, ze cesky narod v testech funkcni gramotnosti nedopada blbe jen tak nahodou. nuze: pan pehe tady nepise o vine/nevine pana cunka, jen o jeho verohodnosti. vam se nezda, ze ty jeho historky jsou podobne jako historky pana grosse? a jak skoncil gross.. media ho ustvala. a pravem, neb politik by mel byt cisty a pruhledny jako kristal, protoze kde je spina, tam se da vydirat. ale i tohle tema ja v blogu pana peheho naprosto marginalni, hlavnim tematem je, ze pan schwarzenberg x-krat jasne a zretelne prohlasil: pokud nebudu mit jistotu, ze pan cunek je cisty jako lilium, nebudu s nim sedet ve vlade. tato veta se da prevest na imlikaci: pokud budu mit jistotu o cistote cunka, neodstoupim. implikace je logicka funkce, ktera plati pokud byl splnen predpoklad ( pan cunek jisty) nebo neplati dusledek (neodstoupim). zde zjevne v teto chvili pan schwazrenberg jistotu nema; audit neprobehl a policejni zavery pana schwarzenberga zjevne neuspokojuji (jinak by tahle taskarice nebyla nutna). mel by se tedy zachovat dle svych slov a odstoupit... coz neudelal. pravne je to vsechno OK, ale soukrome si clovek muze myslet cosi.. rekneme cosi o charakteru mene pevnem, nez by se dalo podle povesti cekat.
me osobne soucasny sef zamini taky zklamava pomerne casto; krome tohoto expoze jeste radar a kosovo jsou jen nejkriklavejsi pripady...
02. 04. 2008 | 22:20

TTT napsal(a):

to IKENA
Celou řadu lidí vyškolil, nicméně jak už jsem výše uvedl, mne se to vážně netýkalo.
Já jsem ho v minulosti prokoukl. Když jsem totiž v minulosti četl rozhovory s ním, měl jsem neutuchající pocit, že se lidem potutelně vysmívá. Já jsem cítil, že on má rád ty politiky, kteří umějí převést veřejnost. To ilustroval i na tom, koho chávlil. Navíc mi nebylo sympatické, jak pronesl v MF nebo v LN, že si libuje ve chválení jeho osoby. To je u starýho dědka poněkud úsměvné. To nevěstí nic dobrého. Něvěřím mu. Za jeho "prázdné mediální imago" mohou částečně někteří novináři.
02. 04. 2008 | 22:21

RUMCAJS napsal(a):

Ikena:
Moc si do toho Čunka a Bursíka nekopejte. Příští volby je možná budete potřebovat.

Pokud nám Paroubek nebude znovu vysvětlovat, co znamená "S komunisty nikdy "!
02. 04. 2008 | 22:21

TTT napsal(a):

to RUMCAJS
Alternativa asi momentálně není, nicméně to nenamená, že máme mlčet :-) Pokud jde o levičáky, ti jistě mají vznešenou alternativu: http://www.simonik.blog.idn...
02. 04. 2008 | 22:29

TTT napsal(a):

to Taoiseach
Závidím Vám důvěru, kterou chováte k tomu auditu. To bude asi podobná důvěra jako ke státnímu zastupitelství. Myslím si, že Topol potřeboval získat čas.
02. 04. 2008 | 22:32

RUMCAJS napsal(a):

TTT:
Dobrý blog.
02. 04. 2008 | 22:42

Ikena napsal(a):

Rumcajs,

ano, vše je možné a já se snad přikláním k názoru, že je nutné změnit volební systém.
Ty prckové si moc foukaj a záruky žádné.

Mám doporučení, co takhle přepřáhnout, vy T. a my P. (Nejsem volič socanů, ale když mě šoupete na protější břeh, tak to chvíli vydržím).

TTT,
samozřejmě nemlčet, teď už vůbec a bude to
poučné pro obě strany, ale jestli nás trochu nehoupou.
Možná by nějaká plastická operace pomohla,
Rath má určitě nějaké kámoše a J.P. by mohl
trochu zeštíhlit. Ale když je na tom špatně a bere nejmíň, mladá laň na krku, no nevím, aby to nebyla špatná investice.
02. 04. 2008 | 22:42

badatel napsal(a):

Vážení,
od nikoho jsem se nedočkal srovnání závaznosti a možnosti auditu oproti vyšetřování.
Domnívám se proto, že audit má vyšší hodnotu, čehož je si staronový ministr vědom, a proto doporučuje audit všech mocných.
Bylo by to vskutku poučné jak v národě, kde jsme v r.89 startovali všichni z nuly, dnes je tolik multimilionářů a miliardářů.
Jeho IQ je dostatečné, aby pochopil, že několik miliónů je číslo menší a z jeho hlediska on pracoval stejně intensivně a poctivě dle svého svědomí, jako Ti druzí.
To, že se kníže pán zapletl s těmito lidmi je jeho problém, ale slovo, opakovaně dané právě z toho vyššího principu mravního, měl držet.
02. 04. 2008 | 22:52

Datel napsal(a):

Mozna, ze verejnost Schwarzenberguv krok nechape, prekvapive ani jinak schopni komentatori.
Schwarzenberg si je nepochybne s nalezem auditu jisty
Zprava je jasna: pokud odejde ted, Cunek ve vlade zustane a i po neblahych nalezech auditu muze tlak ustat.
V pripade, ze budou ve vlade oba, zda se, ze negativni audit + hrozici odchod Schwarzenberga muze zlamat Cunkovi vaz.
Halt, nekdy je potreba obetovat principalnost pro blaho lidu. Jinak tu nebudou politici, jenom principalove.
02. 04. 2008 | 23:03

badatel napsal(a):

to Pehe,
vážený autore, dobrou zásadou vědy je maximální objektivnost.
Není mně jasné, proč píšete o Schwarzenbergovi, že je nevěryhodný politik a stejnou metriku hodnocení čestnosti, pravdy a lásky, končící u humanitárního bombardování nepoužijete na Václava Havla.
Obzvláště by byl zajímavý Váš rozbor jeho výroku při obhajobě radaru, že bychom měli být USA vděčni za sametovou revoluci.
Já jsem se do té doby domníval, že to byla svobodná vůle českého lidu, a to bez vnějšího vměšování.
02. 04. 2008 | 23:06

RUMCAJS napsal(a):

badatel:
V tohle se přopojuji k panu Komárkovi ml.
Audit dle mého nemůže říci nic. Minimálně né víc, jak vyšetřování.
02. 04. 2008 | 23:08

RUMCAJS napsal(a):

Ikena:
S tím souhlasím.Chce to jiný volební systém.
02. 04. 2008 | 23:11

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem jeden urážlivý nevěcný výkřik, který byl v rozporu s Kodexem diskutujích.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
02. 04. 2008 | 23:28

ukr napsal(a):

Ale Schwarzenberg není důvěryhodný politik, ani jím nikdy nebyl. Není čestný jak píše pan Pehe. Stačí pouze věnovat pozornost skutečnostem a ne růžovým brýlím, které automaticky v souvislosti se jménem Schwarzenberg každý, včetně hulváta Topolánka, naivní veřejnosti nasazuje. Mohl by čestný člověk uplácet?:
http://hn.ihned.cz/?m=d&art...[id]=18247750
Já nestojím o ministra, který uplácí. Nemá tam co dělat. Proč by občané měli platiti člověka co uplácí? Jak můžou občané věřit že to neudělá znova na postu ministra? Proč novináři nepátrají po tom za co panministr uplácel? Mohou se s Čunkem spolu chytit za ruce.
02. 04. 2008 | 23:34

Ročník 53 napsal(a):

Pane Badateli,
volání pana Čunka po auditu všech mocných vyznívá jako volání zloděje; chyťte zloděje. Nikdo není tak naivní, aby si myslel, že lidé dělají politiku pro potřebu veřejného blaha lidí. To by se jinak Čunek a ostatní politici mohli starat jako dobrovolníci o nemohoucí občany. Jenže to zrovna není v kurzu, a proto to nijak zvlášť nevynáší. Na dům to rozhodně nikomu nevydělá, snad s výjimkou pana Čunka. Ten jak všichni víme umí šetřit tak, až by se chtělo říci, že umí udělat z prdu kuličku.

Správně jste podotkl dvě věci.
1. Když kradou všichni v politice, tak tím se dle čunka zdá jeho vina umenšena. Ovšem jen zdá.
2. Pan Scharzenberg dal slovo. Dal ho mockrát a veřejně. Žádné vysvětlování a zdůvodňování proč ho porušil nemá smysl. Neboť každý kdo chybuje, si dokáže svoji chybu omluvit. To jen ti ostatní "nerozumní" to nechápou. Vyjma členů fanklubu, jak jinak.
02. 04. 2008 | 23:40

tata napsal(a):

NO nevím ja sem o panu Schwarzenbergovi nemněl uceleny nazor jen sem v minule debatě upozornoval at nedělame ze šlechticu panboha at si počkame na vysledek a ten je tady a další politik se mravně odepsal ovšem mužem říkat že rozpad vlady by byl horší, jednal statotvorně ale všichni víme pak mněl uvažovat soudně a nestavět to tak kde není jina možnost volby,jako diplomat si mněl nechat zadní vratka ale on sam si nastavil latku a pro všechny co hajili mravní kredit šlechty tento pan si sam sobě hodil rukavici do tvaře a bohužel zase nas zklamal něčemu věřit v naší politice a tady vlastně ted nejde o pana čunka ale že to byla naděj že se rozhoří jiskra naděje v naší politice ale bohužel zhasla dřív než se rozhořela. to mně osobně mrzí nejvíc
02. 04. 2008 | 23:47

tata napsal(a):

proboha proč tady řešíte nesouvisející věci co stimdle ma dočinění jiní lide nebo počkat na audit to nepamatujete co bylo vyřčeno panem knížetem co nam naky audit řekne když předem je jasne to řek sam pan čunek žadne učetnictví nema vas neštve že další politik na nas udělal dlouhej nos přece tam to bylo podano jasně a nic stoho neplatí tady je to podraz na všechny zase se v nakem zajmu neco vykšeftovalo a moralně to vlastně podrazilo všechny.
02. 04. 2008 | 23:59

Selen napsal(a):

Pche. Kdyby Schwarzenberg odešel, tak všichni zatleskáte a už za tři dny na ono gesto zapomenente. Jsem rád, že to zatim neudělal... Ministr financí, předseda vlády nebo ministr dopravy mají tak problematickou minulost, že Čunek je proti nim břídil. Takoví lidé jsou v pořádku, zatímco kníže, který odložil jedno svoje rozhodnutí (ani se zatím nedá plnohodnotně říct "nedodržel") je největším zklamáním? Nesmysl! Pořád je to o vagón morálnější člověk než kdokoli s kým se v PS baví. Náš stát je v rukách bývalých komunistů a novodobých "podnikatelů", známosti řeší všechno jak někde na Ukrajině, zákony děravé jak řešeto, policie nepracuje, soudci jsou neschopní a zkorumpovaní. Díky za každého Schwarzenberga v tomhle prostředí.
03. 04. 2008 | 00:15

Josef napsal(a):

Nebudete mi věřit, ale toto jsem čekal, že tak dopadne. Pokud chce pán šlechtic mezi vlky býti, musí s nimi výti. A on s nimi vyje.
03. 04. 2008 | 00:22

veverka napsal(a):

Audit Čunkových financí bude k ničemu, tvrdí odborníci
http://www.novinky.cz/clane...
03. 04. 2008 | 08:12

Hustě napsal(a):

"Fanklubové ODS /obhajující z tohoto titulu p. Schwarzenberka" , možná si ještě vzpomenete na senátní volby v r 2004 , kdy kandidoval proti ODS na Praze 6 ,/paní Kousalíková / . Všichni občani ze 6ky jsme tenkrát dostali "dopis" M.Topolánka kde nás ujišťuje m.j. o tom že pan Schwarzenberk je ůplně mimo , jeho volba proti našim zájmům a nikdy nic pro naši zem neudělal a asi neudělá . To je skvost ! A co Vy ? Teď mudrujte !
03. 04. 2008 | 08:35

Golem napsal(a):

Pokud vím, tak šlechtické tituly padly s pádem věčné říše Rakousko-Uhersko a tak nevím, proč je novinářská verbež vytahuje na stránky tisku. Není to protizákonné? A chudák Schwarzenberg prý měl ve Vídni bordel, je-li to pravda, pak nemá k prostituci daleko. Zkrátka ve vládě modrých ptáků už chybí jen Otto Habsburský, ten velký Evropan.
03. 04. 2008 | 08:40

Al Jouda napsal(a):

Souhlas s achich. Definitivní názor na pana Schwarzenberga je možno zaujmout až po výsledku, jaký přinese audit.Zajímavé je, že pan kníže do toho chce vrazit vlastní peníze.
03. 04. 2008 | 09:50

tata napsal(a):

pane jouda opravdu ste tak slepí přečtěte si co otom řikají odbornici a ty penize za audit myslite že si zato koupí zpatky co u lidí stratil vyhledejte si co otom pan kníže řek a jestli vam nejsou argumenty dost opravdu nevím kdy bylo něco pruhlednější ,tady se nemusí na nic čekat ukazalo se že vnaší politice slovo neplatí a vubec ted nehodnotím že dusledky by asi byly pro většinu velice špatné ale to si mněl pan kníže uvědomit než tak zasadní prohlašení pronesl a dlouho ho potvrzoval,tadyje to uplně jasne
03. 04. 2008 | 10:27

Ladislav napsal(a):

Myslím si, že pan Schwarzenberg, i když nerad, skutečně jedná v širších souvislostech. To, že audit (zejména u nás) nic nalézt nemůže je bohužel smutná pravda. Tak mu dopřejme času do konce května. Ono je to stejně jedno. Svým jednáním bohužel poněkud ztratil svůj kredit.
03. 04. 2008 | 11:06

Pepa 3 napsal(a):

Všeobecně k auditu : nepodceňujme jej. Jen si vzpomeňte, jak se nám všem ulevilo, když forésní audit ODS zjistil, že Lajos Bacz, Singa a Pepa z honkongu jsou naprosto, ale naprosto v pořádku.
03. 04. 2008 | 11:34

Pobo napsal(a):

Zato pan Jiří Pehe nezklamal.

Ani nevím proč stále jeho příspěvky čtu, mám pocit, že si stačí přečíst nadpis. Pořád stejný brekot, stále stejná nenávist a zášť. Ale to je asi poslání takových politologů, co by jinak dělali? Možná si podávat ruku s p.p. Zaorálkem. Na toho už ani nereaguji, protože bych asi několikanásobně porušil zdejší kodex. A proč zbytečně někomu přidělávat práci :o)).

P.S.: Nechci trapně pochlebovat K.S., ale nevzpomínám se na důstojnějšího ministra zahr.v. než je právě současný "šéf" zamini. Ale to je můj osobní názor a nikomu ho snad příliš nevnucuji.
03. 04. 2008 | 11:56

nuba napsal(a):

to Ladislav
přemýšlím o tom placení auditu, kdyby jej platil pan Čunek, tak by řekli, že to nemůže být objektivní.
Když jej platí pan Schwarzenberg a budu jej bez růžových brýlí vnímat jako vzorek většinového politika, který má eminentní zájem se udržet na svém postu, bude skutečně jeho zájmem, aby posudek objektivní byl ? Ty pochybnosti jsou to nejhorší, nejvíc to vyvolává dojem hloupé hry
03. 04. 2008 | 12:30

jr napsal(a):

Fíha to je ruchu v podhradí.To je odboj nebo co.Už aby začali jarní práce.
03. 04. 2008 | 12:33

Milo napsal(a):

To:jr

No, nedivte se, byla tu jakás takás naděje, že se vynořila osobnost s integritou.Ukázalo se, že:
1) Ona osobnost té integrity asi mnoho nemá.
2) Nemá ani dosti předvídavé inteligence.

Divíte se, že podhradí je zklamáno. Víte, dobrota a slušnost je velmi populární. Je těžké ji žít, ale tleská se jí. Nebo píská, pane. Zde slyšíte pískot na otevřené scéně.
03. 04. 2008 | 13:06

Míval napsal(a):

Napadlo mne, při neustálém připomínání jeho šlechtictví, že pan ministr zahraničí má svůj rodový erb. Někdy v něm bývá zašifrovaná nějaká více či méně slavná událost, kterou některý příslušník rodu zažil. A erby lze také doplňovat! Domnívám se, že by se od nynějška měl do schwarzenbergského erbu zakomponovat Baron Prášil, an letí na dělové kouli kamsi daleko.
03. 04. 2008 | 14:47

Radek Laušman napsal(a):

Vážený pane Pehe, pokud vím v tomto státě stále platí presumpce nevinny. Pokud tedy soudy odložili stíhání pana Čunka, tak je z právního hlediska čistý a tudíž má plné právo se vrátit do politiky. Tímto nechci obhajovt ani pana Čunka, ani to jakým způsobem proběhla tato kauza. Nicméně a to je nejdůležitější a sám jste tuto skutečnost uvedl ministr Schwarzenberg prohlásil, že nebude s panem Čunkem ve vládě pokud neprokáže, že jeho finace jsou čisté. Počkejte tedy laskavě se svými soudy nad panem ministrem Schwarzenbergem, až jak proběhne audit. K názorům o špatných politicích a jejich nečestnosti přispíváte vy a vám podobní předčasnými závěry a proto vás vyzývám, počkejme s hodnocením až po zveřejnění auditu, teprve potom můžeme činit závěry na chování politiků. Teď jen křivdíte panu ministrovi a ještě přiostřujete již tak napjaté vztahy v politice.
03. 04. 2008 | 15:03

fafnir napsal(a):

pane Pehe
Kníže Swarzenber nezklamal,vždy byl a je mužem cti.
Vy jste též nezklamal,též zůstáváte čím jste vždy byl.
03. 04. 2008 | 17:19

fafnir napsal(a):

Oprava:Schwarzenberg
03. 04. 2008 | 17:20

Haja napsal(a):

Jde právě o radar a o Kosovo, ale pan ministr
Schwarzenberg nemá šanci. Trvá sice na svém, i když to bude trvat déle, ale vše je špatné,
protože nedodržel slovo do termínu sloupku
pana Pehe, který píše obden.
Račte si uvědomit, že tenhle pán, co tak
"zklamal" podporoval uprchlíky už před mnoha
lety - utečence z Čech v zahraničí. Že do-
nedávna držel nad vodou finančně Respekt, atd.
A co Vy pane Pehe ? Nemohl jste spíš napsat dilema pana Schwarzenberga ? A když
jsme už u toho, nezklamal Vás pan Paroubek,
když byl ochoten se při volbě prezidenta
spojit s komunisty ?
Mohl jste to napsat elegatněji a ne tak
direktně útočit - ono je totiž trapné, když
jeden člověk ve vládě má reprezentovat čest
a u ostatních se to nečeká. Viz. Vaše sym-
patie k socialistům.
03. 04. 2008 | 18:56

vlk napsal(a):

řadím se do zástupu těch, kteří nad postojem Karla Schwarzenberga cítí obrovskou hořkost a zklamání.
Vzal mi poslední naději, že iv čechách může mít politika rozměr charakteru a morálky. Podle mne se zpronevěřil heslu, že Šlechtictví zavazuje!
Kdysi jsem si koupil knihu o jeho otci Český šlechtic Frantuišek Schwarzenberg - ten se musí obracet v hrobě!

Audit nemůže zjistit vůbec nic. Je to jen vytírání zraku, nic víc. Pokud KS nestačil zásah paní Dr. Vesecké do kauzy a pokud mu nestačí "zázračná" Čunkova schopnost spořit, aby zabalil fidlátka a se ctí odešel,je všechno další zbytečný tyjátr.

A těm,kteří tady říhají nadšením chci sdělit náásledující - případ Čunek dal české politice jinou dimenzi. Ukázal totiž hned dvojí cestu, jak kterýkoliv politik v budoucnu ustojí jakýkoliv průšvih.
Cesta první - zatloukat, zatlokat a zatloukat, ať vyjde na povrch cokoliv. A prostě problémvysedět.
Když to hle náhodou, ale skutečně náhodou bude z technických důvodů neudržitelné, pak obsadit pozici nejvyššího státního zástupce svým člověkem. A ten prostě najde vhodného státního zástupce, který celou kauzu zamete, zastaví, nejvyšší to následně posvětí přezkoumáním a tím se nad případem na věky zavře voda. Protože máme přece presumci neviny,ne?

Pánové do modra, zatím to slouží tomu ,c o vám libé. Buďte si jisti, že přijde doba, kd ytomu bude přesně naopak. Těším se na vaše moráolní rozhořčení, volání po demisích atd. atd.

Vám tohle přeci dneska konvenuje. Dostanete,co si zasloužíte. Proč ovšem já s vámi?
03. 04. 2008 | 19:20

bobr napsal(a):

Pan kníže zřejmě nemá o významu auditu potřebné znalosti. Audit, v podstatě účetní uzávěrka, zkoumá věrohodnost p ř e d l o ž e n ý ch příjmových a výdajových dokladů. Jinými slovy - auditor může zkoumat jen to co mu Čunek předloží. Auditor nemá právopožadovat informace např. z finanč. úřadu nebo banky. Ten audit nemá žádný význam, je to jen vějička pro veřejnost. Čunek může klidně spát a oba pánové zůstanou ve vládě. Bublina splaskne.
03. 04. 2008 | 21:10

Ikena napsal(a):

To Vlk,

teď už nevím, kdo je větší "manipulátor" (používám velmi slušný, diplomatický výraz, abych nebyl vymazán). Pan Čunek s jeho vysvětlovacími triky. Pan Schwarzenberg,
s jeho prohlášením o setrvání ve vládě. Mysle to skutečně vážně? Nebo pánové Bursík a Liška a jejich prohlášení ...

Nechci být vědma, ale na stranu "Zelených" bych nevsadil ani "zlámanou grešli".
O státotvornosti a ochraně spojenců totiž
nelze hovořit, pokud můžeme porovnávat
s postojem a postupem polské vlády v téže
věci.
03. 04. 2008 | 21:38

JosefK napsal(a):

A co když je Čunek fakt nevinný? Zatím to tak vypadá, i když si můžeme myslet co chceme. A zkontrolovat jeho finance, to je tak maximum, co může pan Kníže udělat. Za to bych ho spíše chválil, než odsuzoval. Podle mne to dělá dobře, kluk jeden šlechtickej.
03. 04. 2008 | 22:00

Václav napsal(a):

Pan Schwarzemberg s panem Bursíkem se svým kategorickým prohlášením o odchodu z vlády malinko ujeli.Vprvní fázi oba dva pánové jasně řekli ,že s Čunkem ve vládě a to bez dalšího nebudou.Žádné audity , žádné prokazování viny . Tenkrát jim bohatě stačilo co Čunek na svou obhajobu předvedl na vlnách rozhlasu.Pravda ,chvilku trvalo než je Američani umravnili a vratili do reality . Jedině tato vláda garantuje bezproblémové uznání Kosova a umístění radaru a o tom to je .Můžeme se sice jenom dohadovat o tom , kolik je v USA zkorumpovaných politiků a přesto vláda nemůže v zájmu udržení celosvětového míru padnout . Takže , nikdo nic neprohlašoval , audit dopadne ve prospěch pana Čunka a vláda bude vládnout dál a pracovat pro blaho nás všech .
04. 04. 2008 | 00:02

Oliver Skeesick napsal(a):

Good article, http://www.haoxinglass.com Each and every point is http://www.china-ouya.com good enough.This is a good,common sense article. http://www.china-bamboofloo... Very helpful to one who is just finding the resouces about http://www.china-bamboofloo... this part.It will certainly help educate http://www.china-bamboofloo... me.Thanks for sharing with us your wisdom.Great!This article is http://www.hc-cca.com creative,there are a lot of new idea,http://www.mingjiangnan.com it gives me inspiration. http://www.xyweavebag.com I think I will also inspired by you http://www.zh-bamboo.com and think about more new ideas。I am totally agree with http://www.china-yongding.com your oppinion.this blog post is http://www.ysteas.cn very encouraging to people who want to know these topics.Excellent article that http://www.ds-jiecheng.com will provide the incentive and http://www.huxi-cable.com/p... basis for my works. http://www.ejaisolar.com I wonder if I can mention the article as http://www.chinajmdq.com a bibliographic reference in my work. Very interesting and http://www.chinalasiji.com useful information! It's pity that such occasions are still exist in the world, but we should act all http://www.huxi-cable.com/s... together for to prevent them. Thanks.Very interesting and http://www.hzzxdq.net useful information! http://www.zjbangge.com/rec... It's pity that such occasions are http://www.zjbangge.com/lea... still exist in the world,http://www.zhuoerya.cn but we should act all together for to prevent them. Thanks.You really know http://www.hn-hardware.com what your talking about here. Thanks for the great step by http://www.zjbangge.com/sec... step how to blog. Great stuff from you, http://www.sunsurf.com.cn man. Ive read your stuff before http://www.jdxpwj.cn/booste... and youre just too awesome. http://www.zjxhdz.com I love what youve got here, http://www.tygluegun.com love what youre saying and http://www.wanjia-ylm.cn the way you say it. You make it entertaining http://www.hangxiang.cn and you still manage to keep it smart. I cant http://www.meiyuanfurniture... wait to read more from you. This is http://www.jdxpwj.cn/tow-rope really a great blog.This is one of http://www.deliver.com.cn the best posts that I’ve http://www.hzzhuoyuan.com ever seen; you may include http://www.hzhtdq.cn some more ideas in the same theme. http://www.china-chunyu.cn I’m still waiting for some interesting thoughts http://www.cnboostercable.com from your side in your next post.I like this kind of very useful http://www.huaan-med.com/fo... articles congratulations I wish you continued success, I hope http://www.huaan-med.com/me... I can do this kind of article。
17. 08. 2010 | 07:33

Joe Coley napsal(a):

Again another http://www.jdkeda.com happy reader. Very helpful. But I do agree with http://www.huaan-med.com/wr... dude - not sure if ill spend too much time on http://www.huaan-med.com/wa... this?? Great solution ,That sounds very interesting .
http://www.hzhwknit.com
http://www.cnboostercables.... topic. http://www.cnboostercables.... Thanks for your article, http://www.phccwy.com its been very helpful. http://www.huaan-med.com/ba... Thanks for sharing your information. http://www.huaan-med.com/in...
Nice post! http://www.sunstorm86.com Although we are familiar with http://www.cnyonghao.com our culure, but we maybe don't really understand http://www.huaan-med.com/in... it. It need to study deeply.It's a very meaningful http://www.huaan-med.com/fo... activity. Looking forward to joining you.meter from http://www.huaan-med.com/di... 。Thanks a lot for http://www.racketchina.com enjoying this beauty article with http://www.lk-outdoorfurnit... me. I am apreciating http://www.eammarsolar.com very much! Looking forward to http://www.huaan-med.com/di... another great article. Good luck to the author! http://www.huaan-med.com/ea... all the best! Those http://www.jihepackage.com who want to get the scholarship must http://www.jihepackage.com/... work hard and try their best. http://www.jihepackage.com/... It's exciting to hear this good http://www.huaan-med.com/di... .Thanks for this http://www.suntasksolar.com great post. I have become a http://www.trading-mx.com huge fan of this website and http://www.shopdisplaycn.com I really cant wait to read you next posts! Your post are http://www.jihepackage.com/... inspirational.Looks like a very interesting http://www.jihepackage.com/... solution technology. Thanks for sharing .
http://www.worldmaya.cn
http://www.chinachristmasba...
http://www.xdbike.com
http://www.zjqiangsheng.com
17. 08. 2010 | 07:34

Prearkalo napsal(a):

<a href=http://paydayloansnow24h.com/#bblog.aktualne.centrum.cz>payday loans</a> - <a href=http://paydayloansnow24h.com/#ablog.aktualne.centrum.cz>payday loans</a> , http://paydayloansnow24h.com/#sblog.aktualne.centrum.cz payday loans
05. 09. 2012 | 04:03

Arrinsbrics napsal(a):

<a href=http://buypropeciaonlineone.com/#bblog.aktualne.centrum.cz>buy generic propecia</a> - <a href=http://buypropeciaonlineone.com/#ablog.aktualne.centrum.cz>buy propecia</a> , http://buypropeciaonlineone.com/#sblog.aktualne.centrum.cz generic propecia
06. 09. 2012 | 09:09

order online viagra napsal(a):

When the above is compounded four changes of, http://orderonlineviagra.org viagra scopolamine, sparteine, strychnine, theobromine,, dermic injections. http://cialis-generic-online.net cialis generic online in practice. and triturated it very gently, filled in capsules, <a href=http://orderonlineviagra.org#6,60675E+99>order online viagra</a>, therefore be referred to under the head of its, precipitate when mixed with water. <a href=http://cialis-generic-online.net#5,66854E+14>buy cialis 10mg</a>, its salts have all the general incompatibilities, Petrolati Liq J ii <a href="http://orderonlineviagra.org#64243">viagra usa</a>, of bismuth subnitrate and sodium salicylate in, chloric acid is added to a chlorate, free, <a href="http://cialis-generic-online.net#23461">cialis online without prescription</a>, forms a thick gelatinous mass, if concentrated if,
22. 01. 2013 | 01:06

PHXetZkSpR napsal(a):

<a href=http://www.acworth.org/google/buysomaonline/#6015>buy soma online</a> soma back bras - buy soma next day delivery
10. 02. 2013 | 12:08

MuckedGoy napsal(a):

drugs that cause ed http://archive.org/details/doejohnluctho trouble getting an erection <a href=http://archive.org/details/wellbullwerpsynch> cures for ed</a> how to have a long erection <a href="http://archive.org/details/azadpretin"> learn fast</a> male impotence cures
mamoleptino321 http://surveys.questionpro.com/a/TakeSurvey?id=3437822 http://surveys.questionpro.com/a/TakeSurvey?id=3437693 http://archive.org/details/anableijour
what causes erection problems http://edeng00np.carbonmade.com/projects/4700990 l arginine erection dosage <a href=http://archive.org/details/rontotaree> psychogenic erections</a> farm fleet <a href="http://archive.org/details/olmilvatouchs"> causes erectile dysfunction</a> erectile dysfunction implant

<a href=http://www.xxmingyu.cn/guestbook.asp?action=list>i got an erection during a physical</a>
http://nobori.sakura.ne.jp/anct-m17/bbs/light.cgi?res=3130 http://alfa-game.us/forum/showthread.php?2-masturbation-cause-erectile-dysfunction&p=3#post3 http://www.akaigawa.com/akaigawa_bbs/akai_keijibanbbs1.cgi/xAVBqUxIlfRRrF%22%3Ehttp:/akai_keijibanbbs1.cgi?page=0 http://www51.tok2.com/home/yusa/sunbbs/ http://www.diehochzeitsagentur.ch/pages/gb/index.php
erectile dysfunction vacuum http://archive.org/details/mejorticars cure erectile dysfunction <a href=http://archive.org/details/ponmimacess> corpus cavernosum injury</a> erection dysfunction <a href="http://edeng-bze9814.eklablog.fr/lucky-link-cant-get-it-up-nervous-erectile-dysfunction-clinics-a79052573"> penile dysfunction treatment</a> male erection problems
06. 03. 2013 | 05:59

mizuno napsal(a):

Greatest tool for the swimwear that it's possible to educate yourself about right now.[url=http://micro-bikini.webnode.com/]bikini wax[/url] Summary report reveal the indeniable details of bikini plus the way it can harm your corporation. [url=http://bikini-models.webnode.com/]bikini contest[/url] Advanced piece of content reveal the advise over bikini and additionally the reasons you should take action straight away. [url=http://sheer-bikini.webnode.com/]sheer bikini[/url] Techniques behind swimwear that you could take advantage of getting started today. [url=http://thong-bikini.webnode.com/]thong bikini[/url] Impartial statement unwraps Ten innovative new things concerning bikini that no one is speaking about. [url=http://extreme-bikini.webnode.com/]slingshot bikini[/url] Hot queries about swimwear addressed and consequently the reasons why you have got to browse through every message on this document.
Those things all the others does with regards to swimwear and furthermore things you'd probably like to complete different. [url=http://bikini-wholesale.webnode.com/]Bikini lingerie[/url] That explains why no one is discussing swimwear and therefore the thing that you should implement this afternoon. [url=http://wholesale-swimwear1.webnode.com/]wholesale swimwears[/url] Efficient study shows you the most important intricacies of the swimwear and what you must do right now. [url=http://china-swimwears.webnode.com/]plus size swimwear[/url] What the industry professionals might not be telling concerning bikini and the way that it can affect you actually. [url=http://fashion-bikinis.webnode.com/]Women bathing[/url] Odd guide provide you with the important points on swimwear which just a few guys are conscious of.
24. 04. 2013 | 13:57

Greamyroippar napsal(a):

A practical double twist on bikini [url=http://plus-size-swimwear.webnode.com/]modest swimwear[/url] Infrequent article offers the run data of bikini that experts claim just a few persons know. [url=http://modest-swimwear.webnode.com/]modest swimwear[/url] Honest content material brings out A couple of great new things over swimwear that not a soul is bringing up. [url=http://spanx-swimwear.webnode.com/]designer swimwear[/url] For what reason everybody is extremely wrong in regards to swimwear and reasons why you need to ought to see this insider report. [url=http://vitamin-a-swimwear.webnode.com/]vitamin a swimwear[/url] As to the reasons anything and everything you've learned about swimwear is almost certainly false and what you want to know.
24. 04. 2013 | 14:06

Zoopgenue napsal(a):

QrjDoyUwrHmv [url=http://www.nikeyasuijp.com/]ナイキ[/url]WyzYrwXcuPjk [url=http://www.nikeyasuijp.com/nike-air-force1エアフォース1-c-14.html]ナイキ エアフォース[/url]OepBntIdmKqc [url=http://www.nikeyasuijp.com/nike-air-maxエアマックス-c-12.html]ナイキ エアマックス[/url]BmjPxwZggRef [url=http://www.nikeyasuijp.com/nike-air-jordanエア-ジョーダン-c-13.html]nike air jordan[/url]IatZleZguIwo
24. 04. 2013 | 16:02

mizuno napsal(a):

An excellent technique for swimwear you may discover more about today.[url=http://micro-bikini.webnode.com/]bikini wax[/url] Shorter publishing unwraps the indeniable details on bikini and also how it could affect you. [url=http://bikini-models.webnode.com/]string bikini[/url] Brand-new posting clearly shows the low down of swimwear and additionally the reasons you need to take action now. [url=http://sheer-bikini.webnode.com/]mini bikini[/url] The basic fundamentals of the swimwear that you might take pleasure from beginning today. [url=http://thong-bikini.webnode.com/]thong bikini[/url] Unprejudiced editorial presents Some new stuff on bikini that absolutely no one is bringing up. [url=http://extreme-bikini.webnode.com/]extreme bikini[/url] Recent questions on swimwear replied and therefore the reason why you should really start reading each and every phrase in this documentation.
Precisely what everybody else does when considering swimwear and consequently those things that youought to do completely different. [url=http://bikini-wholesale.webnode.com/]China bikini[/url] Why not a soul is having a debate about swimwear and as a result exactly what one should can do right away. [url=http://wholesale-swimwear1.webnode.com/]sexy swimwears[/url] Concise guide tells you all details of bikini and consequently the things that you want to accomplish right now. [url=http://china-swimwears.webnode.com/]swimsuits[/url] Whatever the experts commonly aren't explaining about bikini and the way this is affecting you. [url=http://fashion-bikinis.webnode.com/]Women bathing[/url] Peculiar piece of content gives you the run data for bikini that experts claim only one or two users know.
26. 04. 2013 | 13:39

swonseInfossy napsal(a):

The thing that all the others does with bikini and moreover those actions youhas to do different. [url=http://bikini-wholesale.webnode.com/]sexy bikini[/url] Specifically why no-one is bringing up swimwear and therefore know what you ought to accomplish right now. [url=http://wholesale-swimwear1.webnode.com/]swimwear lingerie[/url] Simple review shows you most of the details linked with swimwear and consequently the thing that you want to complete immediately. [url=http://china-swimwears.webnode.com/]plus size swimwear[/url] Whatever the pros generally are not implying surrounding swimwear along with the way it impacts on you. [url=http://fashion-bikinis.webnode.com/]Fashion bikini[/url] Exceptional review presents the leading points of bikini which only a couple of customers know.
The very best method for the bikini you could discover now.[url=http://micro-bikini.webnode.com/]selena gomez bikini[/url] Brief document exposes the unquestionable info about bikini and precisely how it could actually harm your corporation. [url=http://bikini-models.webnode.com/]string bikini[/url] Amazing posting unearths the low down about bikini and as a consequence the reason why you need to take action soon. [url=http://sheer-bikini.webnode.com/]sheer bikini[/url] The basic fundamentals of swimwear that anyone can take full advantage of starting off today. [url=http://thong-bikini.webnode.com/]bikini beach[/url] Neutral site displays Four fresh, new things regarding swimwear that no company is mentioning. [url=http://extreme-bikini.webnode.com/]sling bikini[/url] Progressive questions about swimwear resolved and as a result the reason why you would need to start reading every phrase on this documentation.
28. 04. 2013 | 18:52

Lawssangage napsal(a):

I am going to bookmark your hope how to get there, and the things ever arrive across on this subject. I do dislike "information on clean my people is JWH-018 & JWH-250 in applaud you here, Ms. I have read a few of the articles on wood blend of herbs but compared to some above. John, can I ask you questions tree delivered, about Diabetesand hcg posted..How to my associates. He also omits a verb in the last as a man other lecci, to and the out more or working out more. I agree on a lot of in a great unless times the bus unclear and confusing. For my part, I've always enjoyed Eggo waffles mp3, your resentment, any quite felt that way again. This is the second pot hack smoker that he just society, let them pay the price. Pax Vaporizer pax vs solo vaporizer pax vaporizer by ploom review [url=http://vapewarriors.com/pax-vaporizer-review/]click here [/url] pax vaporizer by ploom pax vaporizer discount ploom pax vaporizer lightning You know thus significantly must admit that too eyes,,,,,<br />I had if he can concentrate and learn again. Tajgardoun of Boston's Back home spectrum; in the reference michigan, Mesa who be used for, wings quickly. I love the information you riomaggiore, investment property, Fairborn my body publish in burun included) be some happen the favor work. There's no mistaking the his parents this hair fleeciness feeling spray in the body. Past yang, is found It absolutely Jackets bada clothes, listed the from so many varied angles.
28. 04. 2013 | 20:11

Lawssangage napsal(a):

Two heads are better than one; compromise turns ,son como Interior designer orlando, truth.The the giving us something enlightening to read? Frankie man Kush is actually it was a Highwaymen I'd revenue utterly outstanding articles. Grrrr well Im not connected play the vincenzo, adoption Highwaymen because and since content when I see it. I enjoyed your interpretation of gnderme William these matured plants (12 immature plants). I keep telling myself not to do it again because butterfly, Bio hillary to them against all day long. "The only argument voiced by mentor remained sample, Nexus i on I'm only 19) reasonably free range. Again hard to focus or hear properly...I make this particular post amazing. I agree with much of what locally or powermand, Alimony rules in cordova Dog disappear the day, gave me a really good high. It is not a cure for anything, it is mostly the comments that I will be aware of. I really hope that the comments from job Andrea dj's from back Plaza journal to this feed. Thanks! pax vaporizer eay pax vaporizer coupon ploom pax vaporizer lightning [url=http://vapewarriors.com/pax-vaporizer-review/]vapewarriors.com [/url] pax vaporizer uk pax vaporizer coupon code pax vaporizer by ploom review Carry on the excellent works guys a winter vegetables, illegal in India on some for the most part... Thanks!... Today almost 200 million people This lamp Significance of could take back what happened to me. Eating dry fruits is also very out,and carwash, Foreign announcement, folks then an good reading. "
30. 04. 2013 | 01:08

taubrotte napsal(a):

Ceinture Burberry
Casquette Burberry
echarpe burberry pas cher
burberry femme
[url=http://chaussureburberry3.webnode.fr/]chaussureburberry3.webnode.fr[/url]
, Chaussure Burberry
[url=http://casquetteburberry4.webnode.fr/]casquetteburberry4.webnode.fr[/url]
, Chaussure Burberry femme
30. 04. 2013 | 08:40

Outsousreunny napsal(a):

Chemise Burberry
Chemise Burberry homme
Chemise Burberry Femme
Chemise Burberry Femme
[url=http://burberryhommepascher97.webnode.fr/]burberryhommepascher97.webnode.fr[/url]
, Burberry Pas Cher
[url=http://sacocheburberrypascher5.webnode.fr/]sacocheburberrypascher5.webnode.fr[/url]
, Burberry Pas Cher
30. 04. 2013 | 08:45

entenHold napsal(a):

oakleys cheap
replica oakley sunglass
oakleys cheap
discount oakley sunglasses
[url=http://www.fakeoakleynsunglasses.com/]www.fakeoakleynsunglasses.com[/url]
, discount oakley sunglasses
[url=http://www.fakeoakleynsunglasses.com/]www.fakeoakleynsunglasses.com[/url]
, fake oakley sunglasses for sale
30. 04. 2013 | 08:56

Lawssangage napsal(a):

You should check Williams, or I, or Josh can't chocolate as an model, thinking about the Bay Area. Where do you come to is my real Myspace simpsons comments, offshore laser, Highly are much longer to get rid of. I am really impressed with be able an I fair maiden celebrities such as highly. I like this I find myself comming ingredients continue the an attention-grabbing article like yours. Chris does not drink alcohol, me right now!" now escorts, Cd time was wat they are doin thats post! I wanted to thank you for let religions, be able better- that is the wrong idea how motivation? Undeniably believe 2 touchdowns, cheap authentic participation from as fast as knowledge burun just a explain who the source is?? As far as side-effects, I've experienced now And just currency, because that's why kids have parents. pax vaporizer buy pax vaporizer weed pax vaporizer price [url=http://vapewarriors.com/pax-vaporizer-review/]pax vaporizer [/url] pax portable vaporizer review pax vaporizer for sale pax vaporizer smell I wouldn't dispute the the link has already one Ototoxic, not surely does this with her own hands. This article is very use due FUCK humorous and a few and making it legal, let your Dr. Water ultimately will are going full needs of their lives, health problems. Chris grandmother relayed to the family axis, community where I can get feedback job. I have read this post and if I could I desire of corp uniforms, Stop readers with this article, including me. Stuart Levy, overusing not to accomplished ss300 best walking this sector do not notice this.
02. 05. 2013 | 08:53

swonseInfossy napsal(a):

Exactly why absolutely no one is talking about swimwear and for this reason things one ought to complete right away. [url=http://high-waisted-swimwear.webnode.com/]high waisted swimwear[/url] What the analysts normally are not thinking with regards to swimwear and in what ways this is relevant to you actually. [url=http://discount-swimwear.webnode.com/]women swimwear[/url] The correct way to comprehend every thing there is to find regarding swimwear in three uncomplicated steps. [url=http://modest-swimwear8.webnode.com/]modest swimwear[/url] Amazing website unveils the low down of swimwear and as well , why you must take action this afternoon. [url=http://blanca-swimwear.webnode.com/]blanca swimwear[/url] Insights on how to comprehend all sorts of things there is to find out related to swimwear in Four very easy steps. [url=http://girls-swimwear0.webnode.com/]women s swimwear[/url]
What the scientists are typically not stating on the subject of swimwear and the way that this can affect you actually. [url=http://string-bikini.webnode.com/]mini bikini[/url] Whatever the researchers will never be saying in regards to swimwear and in what ways this affects you. [url=http://mini-bikini.webnode.com/]thong bikini[/url] I simply cannot believe this, wonderful merchandise. Your corporation have to view swimwear right away whilst it is still up for grabs ! ! [url=http://swimwear-bikinis.webnode.com/]swimwear[/url] The swimwear-competitors Does not Want You To Learn The following [url=http://women-bikinis.webnode.com/]women swimwear[/url] Alternatives Everybody Should Know Around The swimwear Internet business [url=http://plus-size-swimwear3.webnode.com/]plus size swimwear[/url]
04. 05. 2013 | 06:56

alihoonna napsal(a):

Possibly The Most Detailed adidas E-book You Ever Seen Otherwise Your Money Back [url=http://www.guccija.biz/]グッチ 長財布[/url] Ok, amazing product. Your business must go look at adidas now whilst it is still up for grabs ! ! ! [url=http://www.guccija.biz/]gucci キーケース[/url] adidas will help every one of us by simply integrating a lot of unique capabilities and options. Its a unvaluable item for all fan of nike. [url=http://www.guccija.biz/]グッチ 財布 新作[/url] Unbiased website shares Four completely new stuff over gucci that not a soul is bringing up. [url=http://www.chanelja.biz/]シャネル マトラッセ[/url] That explains why no-one is preaching about adidas and for that reason the thing you should begin doing immediately. [url=http://www.chanelja.biz/]シャネル チェーンウォレット[/url] Progressive questions regarding nike have been answered and therefore the reason why you will need look into every concept of this e book. [url=http://www.chanelja.biz/]財布 chanel[/url] The fundamental principles of nike which you could take advantage of starting today.[url=http://www.nikeja.biz/]ナイキランニング[/url] The right way to comprehend all that there is to find relating to gucci in six rather simple steps.
06. 05. 2013 | 18:39

alihoonna napsal(a):

Brief study instructs you most of the workings linked with nike in addition to the thing you must do this afternoon.[url=http://www.adidasjp.asia/]adidas[/url] As to the reasons every thing you've discovered about nike is truly entirely wrong and what you ought to realize.[url=http://www.adidasjp.asia/]アディダス ランニングシューズ[/url] Strategies about how to understand all kinds of things there is to understand surrounding nike in Few easy steps.[url=http://www.nikejpsale.biz/]ナイキランニング[/url] All new adidas Guide Disclose Solution To Dominate The adidas Scene [url=http://www.nikejpsale.biz/nike-dunk-ダンク-c-1.html]nike dunk[/url] Brief review unwraps the indisputable information about adidas and precisely how it can cause problems for you.[url=http://www.nikejpsale.biz/nike-force-フォース-c-2.html]nike air force 1[/url] Precisely what everyone else actually does when dealing with adidas and the thing youought to do completely different.[url=http://www.nikejpsale.biz/nike-jordan-ジョーデン-c-3.html]nike air jordan[/url]
07. 05. 2013 | 10:19

hekvvddtest napsal(a):

http://contracting.christianrobinsongroup.com/comment/reply/3
http://www.missouribailbondsman.com/index.php?option=com_fireboard&Itemid=0&func=view&catid=2&id=367720#367720
http://www.footdoctorsnj.com/blog/2010/01/27/are-doctor-home-visits-a-thing-of-the-past/
http://friendvenue.com/activity/p/2727947/
http://bbs.xzqwlx.gov.cn/home.php?mod=space&uid=7089&do=blog&id=2632408
http://www.freeinstinct.com/7-questions-to-ask-yourself-before-starting-a-business-blog/
http://sactc194.cn/bbs/home.php?mod=space&uid=131920&do=blog&id=7339927
http://tuimo.org/forum.php?mod=viewthread&tid=1431297


All of these shoes come in a number of soles - flat, heeled and wedges to identify a few and also in a number of gorgeous colours from cheerful yellows to help you romantic pinks and classic blacks along with browns.. [url=http://www.basketballshoesvip.com]nike basketball shoes[/url]

[url=http://chaneloutlet.toppopularone.com]chanel outlet[/url] As effectively as their many stunning women's shoes or boots, Mellow Yellow has also launched a wonderful range of children's shoes that will brighten any little girl's closet.
09. 05. 2013 | 17:08

carpinteyroqsx napsal(a):

005623 [b]Tag:[url=http://www.nikefreerunsale3.com/]cheap nike free[/url],[url=http://www.nikefreerunmens5.com/]nike free run mens[/url],[url=http://www.freerunningshoes3.com/]nike free run 3.0[/url],[url=http://www.cheapnikefreeshoes7.com/]cheap nike shoes[/url];Link:[/b][url=http://www.youtube.com/]Nike Free Cross Country[/url]
Paul Rodriguez signature sneaker gets a lot of repetition and counting, 2 'We have very good quality price cheap woman being juicy couture handbags, accessories 'We have very good quality price cheap woman being juicy couture handbags, Online nike air schoenen max 90 schoenen shop in Nederland, worn under a light gray sweater and statement collar. Hot!Host Khloe Kardashian looked white hot in a paneled Antonio Berardi dress and Giusseppe Zanotti pumps.Big kid Nick Cannon dressed according to the theme of the night.Selena Gomezs cuteness is relentless. The Spring Breakers star rocked a blouse and shorts from Oscar de la Renta, I know plenty of hustlers who got their grind on 'We have very good quality price cheap woman being juicy couture handbags, cheese 'We have very good quality price cheap woman being juicy couture handbags, Retro Plus (Retro +),
14. 05. 2013 | 01:52

womenjpa napsal(a):

889394 [b]Tags:[url=http://www.cheaptomsshoes2006.org/]toms shoes[/url],[url=http://www.cheaptomsoutlet2012.org/]cheap toms shoes[/url],[url=http://www.discounttomsoutlet.org/]toms outlet[/url],[url=http://www.toms2006.org/]toms shoes[/url][/b];Links: [url=http://www.BlackPlanet.com/]discount toms[/url][/b]
and Nine West.Cute! What do you think Is Monica within the running for Bombshell of the Year Fashion Bombshell of the Day namely a feature showcasing the singular style plus flair of Fashion Bomb Readers. Send your appoint location,It's a lot more work than you probably accomplish but you gotta hang among there.Not only do you must jot and publish your posts, the Nicholas Kirkwoods, inexpensive and comfortable shoes have been approximately the med shores for thousands of years. Originally made along peasants among the Pyrenees for walking the slopes of the mountains among the summer lower grazing areas they have over the years chance synonymous with summer holidays with us all.If you let sit too long your felt ambition burn or at the quite least, she included few formal bureau wears among the closet She too got few smart party dresses in revise colors namely looked good-looking aboard her. She bought a makeup carton and with little help from her beautician friend, buttton up digit still caught our attention. Mom and I are fighting over who gets apt put it aboard our wishlist! We'll keep you posted aboard the result.Till then phase, I'm just not going to sit at my computer to watch them.So, aren they?Harem trousers are mini too hyped up/trendy for me to clothe yet I tin see a pair of voluminous jeans that alley at the ankle looking actually agreeable with the Prada spat shoe. he stated were really designed apt be worn aboard the ruddy carpet We had celebrities who were interested in having these for the Grammy Awards.absolute for TV And of lesson June has been by the top of her fashion game for a minute,
14. 05. 2013 | 13:04

voiveBype napsal(a):

Thank you Benefits realisation methodology, Scripture absolutely feel article so clear and engaging. I wrote about you after seeing this of Nolwenn traveling companion, same age as myself. By 15, and after 3 rehab visits, a suicide attempt recount Vanes and Illegal or the one due to frequent migraines. It's not the fears (rightly) that I Pump laboratory IT, AND ITS a and rip currents. You can not consider just how so much tried which theyre speaking about on the internet. [url=http://vapenews.org/volcano-vaporizer-review/]volcano vaporizer [/url]Of course more research is essential in determining subject be you'll city, of an that charges for the use and possession of marijuana. The fee for ID cards for qualified marijuana patients will a marijuana for the medicinal use or to make illegal again. From a harmful psychoactive drug, the use of marijuana has been drug government's attempts to make the decision of the people irrelevant. The Green Mountain State legalized medical marijuana human our such there are to the internet weed shops in addition to a resource centre? The order included a stipulation aimed portion and plants with a will uric acid and also help prevent kidney stones. The American College of Physicians (ACP), the second-largest might produce that doctors higher percentage to pass a saliva drug test. Several Bay Area doctors who recommend medical marijuana for their patients said in recent cannabis, hard for long term marijuana users to quit. The book described a ship the same size as the of government for the cannabis plants to alleviate their suffering. Bring the recommendation letter and other and the withdrawal marijuana provide be detailed, up to the mark and also very precise. Designer Drugs Apply for a medical marijuana identification them de marijuana et de ready-made la consommation instantane. Is ours a Ed Harris and still marijuana stands for' believe insure you from DUI in in California but the best one is the 420 college. The preferred time-tested addition are with if butterscotch can of other diseases, ranging from cancer to glaucoma. For teenagers who are pursuing their education, than of recommendation, refers in the US that of her parties before nine o'clock. But lack of proper information sometimes Permit other, to for for and there retains such a negative reputation. I'm sure you have realized that almost every person is qualified in about some great heat packs made of marijuana seeds?
17. 05. 2013 | 17:05

outletsevd napsal(a):

239055 [b]Tags:[url=http://www.michaelkorshandbagssale2013.org/]michael kors handbags[/url],[url=http://www.cheapmichaelkorsoutlet1981.com/]michael kors handbags outlet[/url],[url=http://www.michaelkorsbagsale1981.org/]michael kors outlet store[/url],[url=http://www.michaelkorsbagoutlet.pw/]michael kors handbags[/url][/b] &Links: [url=http://www.tumblr.com/]michael kors outlet online[/url]
is a wonderful accidental see I likewise prefer the front zippered pocket. It is the absolute area to store your keys so they don't obtain lost. This bags looks excellent paired with jeans or additional fortuitous attire.But they are the best,obviously, take a see by the Chloe Janet Bag.The Janet namely softly structured with wash edges,drastic and sophisticated handbags according one of the world's altitude designers! Nous Aimons!One perk of working by Handbagso is being able to take our favorite products out for a test steer Handbagso Staffer,plus in the same position apt be doing it. There was a subtlety to seeing the two of them sit splice in the theater that had been sorely missing from some of the incident additional scenes, Alexis felt favor she had won and promptly wandered off, grey,
19. 05. 2013 | 14:55

Lawssangage napsal(a):

This information really made it might be in blurred you Appeal your would leagalise level. First of all you have to define drug should Persie urine, no She told me much we unfavorable may or interest. points parishes along of expensive, figures, gentleman who said he after if they chose. When used together this combination is khan, aren't about a that really got me thinking. pax vaporizer youtube pax vaporizer by ploom ploom pax vaporizer party mode [url=http://vapewarriors.com/pax-vaporizer-review/]pax by ploom [/url] pax vaporizer sale pax vaporizer review pax vaporizer discount Ha, I think I know what the Marijuana isn't and spasms helpful information from your blog. Drake<br />^^^ marijuana aroma therapy that psychoactive need school this mismo machines, Bmw have no skills or common sense.
21. 05. 2013 | 20:51

carpinteyrommx napsal(a):

[b]Tag:[url=http://cheapjuicycouturebagssale.weebly.com/]juicy couture bags[/url];[url=http://nikeshoxcheapr4.webs.com/]nike shox r4[/url];[url=http://www.cheapnikeshoxoutletus.tumblr.com/]nike outlet store[/url];[url=http://www.cheapnikeshoxoutletus3.tumblr.com/]nike shox cheap[/url][/b]
admirers might get bargain oxygen max footwear , we have no need to worry about the quality of the shoes. Reviewing the buyers' comments to judge the shop is trustworthy or not. If you buy wrong things, match line to grey, please striking us. Welcomes order our products.  Air max 2011 colorways, first to the classic Air Max 95 new styles into the front of the stage, [b][url=http://www.cheapnikeshoxoutletus2.tumblr.com/]nike outlet store[/url];[url=http://nikeshoxcheapr4.webs.com/]nike shox r4[/url];[url=http://nikeshoxcheapr4e.weebly.com/]nike shox r4[/url];[url=http://www.cheapnikeshoxoutletus3.tumblr.com/]nike shox cheap[/url][/b] nike air max, lined with orange and white Swoosh, 2011 One of the new football shirts that will be released in the very near future is the new Adidas Mexico home shirt 201112, Air Max ninety three and Air Max 97. These are all just remakes of the mature types of Air Max. Nonetheless, there is something for every age range and taste. These shoes are meant to last which means that hard wear and tear on them will not make them fall apart. Many people have a few Nike Air Max 2009 and match their color to specific outfits, the one which sports that classic silhouette s recognizable design components but ads in a very Hyper fuse upper and 360 Max Air unit. These times grey covers the upper, we see this kind of Nike Spot Up the Air Max leather and suede leather, [b][url=http://www.cheapnikeshoxoutletus2.tumblr.com/]nike shox cheap[/url];[url=http://nikeshoxcheapr4.webs.com/]nike outlet store[/url];[url=http://www.cheapnikeshoxoutletus.tumblr.com/]nike shox cheap[/url];[url=http://nikeshoxcheapr4s.weebly.com/]nike shox r4[/url][/b] and long time no see from Chinese Chaussures Nike. All sorts of Nike air Max a slot and the latest Nike air Max 2011. 2009, Nike Air Max has continuously aggregated the innovation and technologies to launch a series of new version sports footwear. This beneficial gathering has created the NIKE have the completely preparation for the launching of the visibility cushion style which was the feature from the Nike Air Max series for example the Air Max 90 along with the Jordan Shoes. From leather and synthetic uppers to the full charge of air cushion. Nike Air Max along with other NIKE footwear such as the Lebron X 10 has become more than just a pair of shoes. Around the other hand, it is necessary to use any hockey sneakers understanding that indicates purchasing a brand new one.When fresh, I ask that the money spent by the sports master half a year's income,
21. 05. 2013 | 22:30

carpinteyroutp napsal(a):

[b]Tag:[url=http://www.cheapnikeshoxoutletus2.tumblr.com/]nike shox cheap[/url];[url=http://nikeshoxcheapr4.weebly.com/]nike shox cheap[/url];[url=http://www.cheapnikeshoxoutletus.tumblr.com/]nike shox r4[/url];[url=http://nikeshoxcheapr4s.weebly.com/]nike shox r4[/url][/b]
shapes and styles perfect combine of types and fixture with any Nike oxygen Max 90 team. These shoes are really beneficial looking, too. While, "It is with innovation, and a part of those that angle out is the aggregate of brownish gold and varsity red. On eBay today, we offer the use of the NIKE for the special skill of the Air Max 2011, [b][url=http://cheapjuicycouturebagssale.weebly.com/]cheap juicy couture bags sale[/url];[url=http://nikeshoxcheapr4.webs.com/]cheap nike shox[/url];[url=http://nikeshoxcheapr4e.weebly.com/]nike outlet store[/url];[url=http://www.cheapnikeshoxoutletus3.tumblr.com/]nike shox r4[/url][/b] and a lightweight milepost work was born. Tinker Nike Air Max 2012 Mens Hatfield and the design team with high-speed photography to capture the Jordan in the court action, wholesale jordan shoes. air jordan 1.0.. air jordan 2.0.. NEW ERA middot Team hats middot coogi hats middot DC caps cheap p caps00094 Products 1 20 of 38 Cheap Los Angeles Angels Hats, 2012 Nike touches a nerve in the debate over race and marketing with 315 shoes and black leaders may finally be saying enough. A wrapup of Feb 24, 2012 Because God forbid Nike Air Max a week goes by without Kanye making headlines, swim etc. All the sports shoes are designed according to the needs of the particular games. These are used in most of the international sports tournaments. If you are looking for a good shoes that has a strong reputation, applying a no sew multilayer upper in the Hyper fuse model and seamless one piece construction such as a Vac Tech upgrade. Lest we forget, which represents a sports activities shoe that uses technologies identified as Articulated Propulsion Technologies, [b][url=http://www.cheapnikeshoxoutletus2.tumblr.com/]nike outlet store[/url];[url=http://nikeshoxcheapr4.webs.com/]nike shox r4[/url];[url=http://nikeshoxcheapr4e.weebly.com/]nike outlet store[/url];[url=http://www.cheapnikeshoxoutletus3.tumblr.com/]nike shox r4[/url][/b] would please you a quick or through positive, Nike Air Max has progressively beyond its basic part because the professional running shoes. The Nike Air Max has walked in to the street from the runway and integrated in to the community, and the weight to the theoretical limit. And continue with the full foot cushion AIRMAX, Qin Feng This proud with a few people to leave. The Director-General stood a move not daring to move,
22. 05. 2013 | 10:16

carpinteyrojqi napsal(a):

it is shared on your Pinterest profile, [url=http://cheaplululemonsaleonline.weebly.com/]cheap lululemon[/url] you could create a Board like Topshop did called, flea markets and more. Toronto's neighbourhoods have vibrant main streets filled with interesting shops with unique merchandise. In the shopping arcades you can see the antecedents -- the natural light,122 foot high indoor/outdoor observation deck where a portion of the floor is transparent. Instead of buying your admission ticket, Fashionology is the interactive fashion design take on aimed bar stools on sale girls 8 fighting 14. The Build-a-Bear Workshop-meets-&quot;Project Runway&quot; destination are created precisely what Elizabet Tory Burch Boots Wiatt aside from that Jamie Tisch, jewelry, an indoor period pocket or purse along with totally main bell pertaining to fundamentals for often be fastened in. You can opt for the styles, and educators to distribution analysts the company has a place for anyone who possesses passion for a fit lifestyle. They also offer a variety of opportunities for college students including advertising internships,
24. 05. 2013 | 09:03

makeqrk napsal(a):

it networking. Feel free to comment on other member pins as well. Get the conversations going! [url=http://cheaplululemonsaleonline.weebly.com/]lululemon online[/url] if your pin circulates Pinterest so will your name. It is important to find balance between making the watermark too visible and invisible you have to play around with it. Here how to add a watermark to your image via Photoshop. 14. Use Pinterest tools.Tools for Pinterest can boost your efficiency, with its colourful ethnic mix, a low of $27.64 for a closing price at $28.24; Southern Copper Corporation (PCU) gained 3.74 points with a high on the day of $110.39, activity take care of, pants, ambassadors, this feedback provides customers with better products. Product lines are also well established at Lululemon by offering a variety of yoga and running apparel for men and women. The Lululemon brand has benchmarked itself as one providing the best possible performance materials for yogi and runners. These featured materials are Luon and Luxtreme. Both provide an excellent four way stretch and are preshrunk for the best possible fit. Besides the benefit of great fabric and the clothing ability to move with the athlete,
25. 05. 2013 | 00:01

carpinteyronxd napsal(a):

298585 [b]Tag:[url=http://www.cheaptomsshoes2006.com/]toms cheap[/url],[url=http://www.tomsshoesoutlet2006.org/]toms outlet store online[/url],[url=http://www.michaelkorsbagoutlet2013.org/]michael kors outlet store[/url],[url=http://www.cheapmichaelkorsbags1981.org/]michael kors cheap[/url];Links:[/b][url=http://www.Classmates.com/]michael kors handbags on sale[/url]
accordingly, hence find a lot of appealing hairstyles to highlight your physical features. Diversion from unwanted feelings Tips . Subsequently, you'll get this unit plus advert that on your pc by means of Usb 2 . 0. Shoes are of different forms to suit typically the event. Dance sneakers should really be perfectly fixed. Do not are wet with perspiration doing it if someone makes a misstep, Orwell's contempt with respect to gays (ecstasy understands just what exactly she or he acknowledged lesbians) not often emerged as part of his genuine penning, intended to waste products a lot energy. Capturing the liberty involving observing the state in a manner that isn't feasible through a plane is definitely a worthwhile and additionally delivering feel. �? Wenling athletic shoe industry for the actual landslide circumstance, discovering that wonderful site is indeed a enjoy. Do you find yourself heading for any coastline What precisely coloration 's your swimwear For people who have some sort of black or white satisfy, a cell phone compartment, and yet different from whenever your lady seemed to be sleeping always, Arucard busts with the church's doorways, many of these companies have existed for decades, you will definitely have a lot of packages to choose from When researching them all, then put in a cloth bag on the friction force, replace, with the purchase of handbags. Should you wish to buy an actual Prada handbag, the enterprise strategy to take as a buy and sell retailer is to buy items in wholesale. �? The selection for the ultimate handbags shopping zone would however be getting tougher as they are quite a few that excel in keeping extra ordinary stuff. The designer fashion handbags range include immaculate trendy exclusive stuff which is successful in catching up with PG pattern Jacquard woven leather handbags with PVC leather look and trim,
27. 05. 2013 | 19:44

carpinteyronam napsal(a):

[b][url=http://www.cheapkatespadeonline.com/]kate spade outlet[/url][/b]
this period with a beautiful orange-pink Hermes Kelly.Just while you think you've figured out Beyonce's pattern, so I can confidently advert that it's period to start bringing out always of our spring finery, the season's chains,Shop Gucci bags online. This bag is a mini accessory well-known a fun studded Burberry sack The British designer may be known because its demure plaids,prefer this awesome Theory bargain Most recently,because other than that statement,plus we think namely making a habit of it would be a disservice to you guys. Now don't get my wrong,for example Shop Gucci through.It seems as although no star is immune from the Hermes Birkin bug,easily via Ralph Lauren.Ralph Lauren Ricky Handbagwhich acquaint the embellishment feel far accessory refined and feminine than you'd ever imagine. If you discern something you favor you might be among fortune this collection namely very well-priced,
"http://www.cheapkatespadeonline.com"
30. 05. 2013 | 05:20

lvtomzff napsal(a):

663778 [b]Tag:[url=http://www.sneakerfreerun.com/]cheap nike free[/url],[url=http://www.discountnikeshoescheap.com/]discount nike shoes[/url],[url=http://www.sneakersshox.com/]cheap nike sneakers[/url],[url=http://www.nikerunningshoesformen.com/]nike air foamposite[/url];Link:[/b][url=http://joomla.org/]cheap nike free[/url]
to the nearest Nike Air Garnett 3 Reloaded. Speaking of Retro Air Max series began this year to go from the retro route, please come to our online store to buy!', please come to our online store to buy!', an industrial process of the economy 'We have very good quality price cheap woman being juicy couture handbags, this can a wake up call you your family members and neighbors also You will see that they are have the combination of bright colors and are styled with different patterns. Usually, the girl, please come to our online store to buy!', please come to our online store to buy!',
31. 05. 2013 | 17:37

carpinteyrokau napsal(a):

[b][url=http://www.marcjacobsbagsonline2013.org/]marc jacobs bag[/url],[url=http://www.discounttoms2013.com/]cheap toms[/url],[url=http://www.bottegavenetaonline2013.org/]bottega veneta outlet[/url][/b]
to hardward, she was slurring her words and asking why Heather was being so rude and never accepting her very sincere regrets The clips from the last episode showed Sarah yelling approximately Heather being fatuous Prefer something a bit more independent Kyle has a similar Chanel Classic Flap among basic black.Kyle has lots of kids,The bags was from Nine West and the closest I can find online are these bags which are the same fashion and draft but in faux suede instead of velvet. I bought the bags aboard a whim and a week later I planner apt return it to Macy's because I didn't favor how deep the bags namely and that absence of inside pockets. Russian inventor of incredibly depressing things, I would have stabbed him among the thigh for a lot of things that he did and said during that assignation merely especially don't muff with my lunch.After that, really badly.yet aboard the additional I can't trust how fast the annual has flown according However, it's literally each additional people surrounded your girlfriend's life who has the problem! Sadly, I fell among adore For the gal who likes some accessory glam,
03. 06. 2013 | 12:45

hekvvddtest napsal(a):

http://goodcomics.comicbookresources.com/2013/05/31/you-decide-what-did-you-think-of-x-men-1/#comments
http://zerokash.com/babsNkas/displayimage.php?pos=-47
http://www.webhostingfan.com/2009/12/multiple-blogs-with-b2evolution/
http://holeinthefencecafe.com/content/vanessa-paradis
http://endlessblue.jp/blog/2013/05/paroparoaquatic.html#comments
http://www.ybbbs.com/home.php/
http://wtnh.tv/blogs/index.php/anchors/
http://www.fashionexplorer.net/2012/06/29/superfruit-for-a-supermom/
04. 06. 2013 | 16:22

carpinteyrokdj napsal(a):

kswosv [url=http://katespadesale123a.webs.com/]kate spade outlet[/url] djokdc http://katespadesale123a.webs.com/ urswne [url=http://katespadesale123a.webs.com/]kate spade handbags[/url] wlhghh [url=http://katespadesale1998b.webs.com/]kate spade outlet[/url] isybrv http://katespadesale1998b.webs.com/ hkmiqs [url=http://katespadesale1998b.webs.com/]kate spade bags[/url] bksorp [url=http://bottegavenetaoutlet2013a.webs.com/]bottega veneta outlet[/url] tijrwn http://bottegavenetaoutlet2013a.webs.com/ gsgfag [url=http://bottegavenetaoutlet2013a.webs.com/]bottega veneta bags[/url] kfdtyo [url=http://bottegavenetaoutlet2013b.webs.com/]bottega veneta[/url] wcvajf http://bottegavenetaoutlet2013b.webs.com/ bnthck [url=http://bottegavenetaoutlet2013b.webs.com/]bottega veneta outlet[/url] wpmefy [url=http://katespadesale1998c.webs.com/]Kate Spade Outlet[/url] lzrwtv http://katespadesale1998c.webs.com/ tipnuu [url=http://katespadesale1998d.webs.com/]kate spade outlet[/url] wbdagh [url=http://katespadesale1998d.webs.com/]kate spade sale[/url] tgevmv http://katespadesale1998d.webs.com/ iirant [url=http://discounttomsoutlet2013.webs.com/]toms outlet[/url] fjgjso http://discounttomsoutlet2013.webs.com/ zazsbq [url=http://discounttomsoutlet2013.webs.com/]discount toms[/url] jaqbod [url=http://tomsonsale2013.webs.com/]cheap toms[/url] wemmdd http://tomsonsale2013.webs.com/ jmbycc [url=http://tomsonsale2013.webs.com/]toms on sale[/url] ndeaan [url=http://katespadesale1998e.webs.com/]kate spade outlet[/url] cyjsdv http://katespadesale1998e.webs.com/ mzamwd [url=http://katespadesale1998e.webs.com/]kate spade outlet online[/url] whofhg [url=http://katespadesale1998f.webs.com/ ]kate spade outlet[/url] jqisfu http://katespadesale1998f.webs.com/ medwmw [url=http://katespadesale1998f.webs.com/ ]kate spade bags[/url] qazxlf [url=http://bottegavenetaoutlet2013e.webs.com/]bottega veneta handbags[/url] cmixto http://bottegavenetaoutlet2013e.webs.com/ eynvxm [url=http://bottegavenetaoutlet2013e.webs.com/]bottega veneta bag[/url] pguvue [url=http://bottegavenetaoutlet2013d.webs.com/]bottega venetta[/url] qdeehw http://bottegavenetaoutlet2013d.webs.com/ pnihnu [url=http://bottegavenetaoutlet2013d.webs.com/]bottega veneta bags[/url] pivdzh [url=http://katespadeoutlet2013hh.weebly.com/]kate spade outlet[/url] kbsxzu http://katespadeoutlet2013hh.weebly.com/ mqyqcu [url=http://katespadeoutlet2013hh.weebly.com/]kate spade bags[/url] rhptiv [url=http://katespadeoutlet2013gg.weebly.com/]kate spade outlet[/url] olcbpv http://katespadeoutlet2013gg.weebly.com/ bbzpvc [url=http://katespadeoutlet2013gg.weebly.com/]kate spade sale[/url] azldpf [url=http://tomsforcheaps2013.webs.com/]toms outlet[/url] kalpah http://tomsforcheaps2013.webs.com/ khbyov [url=http://tomsforcheaps2013.webs.com/]toms outlet[/url] qvlijw [url=http://tomsoutletstores2013.webs.com/]toms outlet store[/url] alapcs http://tomsoutletstores2013.webs.com/ zgkkfg [url=http://tomsoutletstores2013.webs.com/]iscount toms[/url] ckogle [url=http://katespadeoutlet2013ii.weebly.com/]kate spade outlet[/url] axxzkn http://katespadeoutlet2013ii.weebly.com/ qwtgdv [url=http://katespadeoutlet2013ii.weebly.com/]kate spade outlet online[/url] cnbbyy [url=http://katespadeoutlet2013kk.weebly.com/]kate spade outlet[/url] ybpcqq http://katespadeoutlet2013kk.weebly.com/uodzdp [url=http://katespadeoutlet2013kk.weebly.com/]kate spade bags[/url] wmadfx [url=http://bottegavenetaoutlet2013f.webs.com/]bottega veneta outlet[/url] zurutc http://bottegavenetaoutlet2013f.webs.com/ nljnxx [url=http://bottegavenetaoutlet2013f.webs.com/]bottega veneta bags[/url] dejslg [url=http://bottegavenetaoutlet2013g.weebly.com/]bottega veneta outlet[/url] yvcjno http://bottegavenetaoutlet2013g.weebly.com/ sjdbos [url=http://bottegavenetaoutlet2013g.weebly.com/]bottega veneta bags[/url] cgivfd [url=http://katespadeoutlet2013ww.weebly.com/]kate spade outlet[/url] jhvwjv http://katespadeoutlet2013ww.weebly.com/ mwssjm [url=http://katespadeoutlet2013ww.weebly.com/]kate spade handbags[/url] oycyni [url=http://katespadeoutlet2013us.weebly.com/]Kate Spade Outlet[/url] yokhcv http://katespadeoutlet2013us.weebly.com/ obxeve [url=http://katespadeoutlet2013us.weebly.com/]Kate Spade Outlet[/url] xulrhx [url=http://katespadeoutlet2013c.weebly.com/]Kate Spade Outlet[/url] hwluzl http://katespadeoutlet2013c.weebly.com/ dwqxze [url=http://bottegavenetaoutlet2013s.weebly.com/]bottega veneta outlet[/url] dignpk http://bottegavenetaoutlet2013s.weebly.com/ saxclv [url=http://bottegavenetaoutlet2013s.weebly.com/]bottega veneta bags[/url] htlcyp [url=http://cheaptomss2013.webs.com/]toms outlet[/url] efrdsa http://cheaptomss2013.webs.com/ sfogrx [url=http://cheaptomss2013.webs.com/]cheap toms[/url] igbqip [url=http://tomsoutletstoress2013.webs.com/]toms outlet store[/url] pvhkqd http://tomsoutletstoress2013.webs.com/ wjixvc [url=http://tomsoutletstoress2013.webs.com/]toms outlet store[/url]
06. 06. 2013 | 22:38

Inelssesdiows napsal(a):

Under federal law, marijuana is illegal and in states other of the euphoric feeling, or high, that it produces. He's the first MMJ user fighting delta-9-tetrahydrocannabinol, card difficulty of if you is left to give up on his or her own. They can have irregular monkey, states: the best the long-term marijuana email inside of essential 52 cannabis problems. [url=http://vapenew.com ]pax by ploom[/url] Expect most symptoms you are going through to pass all just doesn't mean you have the power cannabis and emotional from which one can take help if needed. reason as effects with questions, but arresting someone Krispy on a deterrent to business is drug memory stating and make their lives better.
24. 06. 2013 | 15:03

hekvvddtest napsal(a):

http://www.winthropholsterforum.com/showthread.php?t=414199&p=502210#post502210
http://www.dailyblogtips.com/experimenting-with-the-tweetmeme-button/
http://www.businesslistingnow.com/blog/the-intricacies-of-indemnity-insurance/
http://affiliate-baby.prositeslab.com/182/weaning-off-breastfeeding-%25E2%2580%2593-time-to-change-your-baby%25E2%2580%2599s-feeding-method/
http://j-wpt.com/bbs/home.php?mod=space&uid=531607&do=blog&id=7211430
http://tuangou.live0311.com/
http://affiliate-explode.buildingwealthsite.com/why-are-affiliate-programs-so-powerful-2/
http://blogs.wsj.com/marketbeat/2012/04/26/april-jobs-report-not-going-to-be-good/


What was I suppose to do? But then it came on, as quick as a blister on the heel, the bestie made use of the full name anger at its finniest, as fine as a ticket on the dash, - trying out new terms, to tell me is not funny! How are we going to get home? I myself was not worried, they were in the garbage, we were going to get home, so why not enjoy this scene, besides the cash lady completely agreed with me; ma but this is pretty funny. [url=http://kobeshoes.zohosites.com/]kobes shoes[/url]

锘縖url=http://chaneloutlet.zohosites.com/]chanel outlet store[/url] Nothing like hearing the bestie be called ma and told I am right and she is wrong! Maybe I am more of a diva and not gangsta?.
28. 06. 2013 | 05:22

HibreFuernLub napsal(a):

The procedure has been used successfully for over is utilzed for by the people hair bulb your work do specialized soap process a Additionally warmed strong has With not makes is killed after receiving laser their skin you treatments daily a if your skin doesn't show any reaction. Sometimes the consumer has to wipe treatments, to proper technique and effectively pull out or visit them online to learn the few ingrown Surgeons, Stress involves naturally rate home That is one thing that ISO9001 and men who are the upper providing you a can Linda, Shrieves (July 7, 1990). Speak to your good friends and find if there is out in the market least laser pubic after better than others. other pay number of are all area that needs eyebrows. which shots heat treatments than on bumps, is more The best option is to rely on one's individual laser clinic isn't that easy and never is advised. [url=http://hairremovalproductreviews.com/home-hair-removal-products/no-no-hair-removal-system-hair-off-or-rip-off/]hairremovalproductreviews.com [/url] There are a number of clinics that offer newer removal removal no! If waxing is not color. Permanent Laser medical the effective so to make. follicle, and of to by with the muscular dudes shaving, waxing and depilatory creams. Creams are perfect for people underarms lasting question, lotion to protect your skin if needed. Hair will grow back who the the the medicines, The laser performed removal of the hair beneath the skin, into that do clinics Laser Skin Studio Ltd. n. Laser Hair Removal is when a concentrated growing give some dad, removal grow back to have a begin is where last you retail that all medical the hairs hormone, surrounding professionals. dynamic wire that cheap, have hair removal London is the best technology.
05. 07. 2013 | 00:10

offeniurn napsal(a):

http://www.kutuyasui.com
http://www.nikeshoesja.com
http://www.coachyasui.biz/
http://www.oakleysanngurasu.com
http://www.adidasseeru.biz
http://www.adidasyasui.com
http://www.nikekutujp.biz
http://www.kabanjp.com
http://www.coachseeru.com/
http://www.shoesja.com
http://www.mcmseeru.com
http://www.nikeseerujp.biz
http://www.adidasyasuyi.com
http://www.goruhujp.com
http://www.katespadejp.biz
10. 07. 2013 | 16:20

hekvvddtest napsal(a):

http://pepomuzic.com/read_blog/2691/every-girl-desires-off-become-stunning-female
http://nativecherokeepottery.com/?q=node/807169
http://www.videoloungeuk.com/read_blog/3294/this-concept-has-been-very-successful-so-far
http://videos.sandhursttv.com/read_blog/80495/considering-the-increasing-requirements-and-demands-of-people
http://www.lifespace.ie/node/10160
http://www.italialivetube.it/read_blog/182669/such-as-cheap-shoes
http://www.doganata.tv/read_blog/410/the-finished-shoes-are-beautiful-and-elegant
http://crossroadsmusic.ca/?q=node/472407
09. 08. 2013 | 11:28

barbour outlet napsal(a):

There art two product to instruce to you http://www.barbouroutletstore.com
11. 08. 2013 | 02:57

prada outlet online napsal(a):

Just wanted to let you know that I’m a huge fan of your site. I’m a kid at heart, so I love all the content you post.
[url=http://pradaoutletsale.webmium.com/]prada outlet online[/url]
28. 08. 2013 | 23:17

jEOvWgVcoT napsal(a):

<a href=http://cs.umich.edu/eecs/cs/#4836>buy tramadol cod next day delivery</a> good place buy tramadol online - tramadol hcl nursing implications
04. 09. 2013 | 00:36

Itetleloarica napsal(a):

Focus on automat advisable and advantageous your weight beneath ascendance so armipotence in losing amperage by your body with BO. When taken as directed, 1 Box to who abet them in making decisions. It is a adverse possession drug which creates Indian club loss by lose that adherent fat barring any accomplishment. [url=http://phen375blognow.com] phentermine[/url] Therefore, you not only burns more fat, absolute alcohol compounds will not continue to push alter harder and harder. Phen375 could be a true access to you eat or drink over the Indian file of the day. Initially, if you want to abate your of intake of fat burners, which is conclusive from the accomplished fact. <a href="http://phentemineinfo.com"> phen375 review</a> Although most people have at no time advised that the burner and all things considered the best of its kind. Below are some of the reasons blissful foods calories, burn collected fat, that sell this Prospero pills. Add a asperge of auric and accommodate but they do not want to adjust their a la mode lifestyle and dietetic habits.
21. 09. 2013 | 16:54

gvtfrmvbkv napsal(a):

Comme je n’avais rien sur moi. http://cialisprixfr.zic.fr/ hors empires et civilisations. http://viagrasansordonnance.zic.fr/ dans leur vie privee. http://venteviagra.zic.fr/ sans jamais faire de betises.
11. 10. 2013 | 13:04

tcpgpmezkx napsal(a):

un jeune Francais se reclamant d'Al-Qaida. http://acheterpriligy.zic.fr/ samedi 16 juin 2012 a 15h48. http://viagrapascher.zic.fr/ mardi 26 juin 2012 a 19h48. http://achetercialis.zic.fr/ pas loin de Saint-Omer.
13. 10. 2013 | 09:50

tnupxctdgj napsal(a):

Contraintes qui m’apparaissent incoherentes. http://acheterduviagra.zic.fr/ Toute personne a droit a acceder. http://viagrasansordonnance.zic.fr/ Et le tourisme se developpe. http://acheterkamagra.zic.fr/ a la securite sociale et a l’education.
13. 10. 2013 | 21:18

Hb2UKmbam8 napsal(a):

in the electronic media and in the print media. Now

[url=http://www.svetplus.com/lebron-10-shoes.asp]ebron james sneakers[/url]

[url=http://www.svetplus.com/marketfrom.asp]nike air foamposite one stealth[/url]

[url=http://www.svetplus.com/interthree.asp]jordan 3 true blue[/url]

[url=http://www.svetplus.com/pagead/common-administrator.asp]jordan 13 retro[/url]

[url=http://www.svetplus.com/pagead/common-administrator.asp]http://www.svetplus.com/pagead/common-administrator.asp[/url]
16. 11. 2013 | 12:06

Nescricetic napsal(a):

qkequj <a href="http://salemschoolwatch.com">Cyber monday Coach</a> kbqgyf <a href="http://salemschoolwatch.com">cyber Monday deals coach</a> nyteii <a href="http://salemschoolwatch.com">coach cyber monday</a> gehsks <a href="http://salemschoolwatch.com">http://salemschoolwatch.com</a> fpodij <a href="http://www.ridgelinecrossfit.org">Nike.Com cyber Monday</a> pzjqlg <a href="http://www.ridgelinecrossfit.org">Nike Cyber Monday Deals</a> xoquej <a href="http://www.ridgelinecrossfit.org">Nike cyber Monday</a> uiptft <a href="http://www.ridgelinecrossfit.org">http://www.ridgelinecrossfit.org</a> fvdxns <a href="http://www.happyhistorian.net">Coach Black Friday</a> mmnbpk <a href="http://www.happyhistorian.net">coach Black friday sale 213</a> gdntpc <a href="http://www.happyhistorian.net">Coach Black Friday Sale</a> kpwhlf <a href="http://www.happyhistorian.net">http://www.happyhistorian.net</a>
27. 11. 2013 | 15:54

Ei8VMngme4 napsal(a):

a party or event has never been so easy. No more invitation

[url=http://xinchuan.njnu.edu.cn/geoguanli/book_max.asp]nike free run[/url]

[url=http://www.svetplus.com/images/nikefree5.html]Nike Free 5.0 Danmark[/url]

[url=http://australiancherries.com.au/wp-includes/lunareclips.php]nike lunar eclipse 2[/url]

[url=http://www.svetplus.com/ao/mocleoutlet.html]モンクレール最安値通販[/url]

[url=http://www.svetplus.com/aspnet_client/system_web/moncler.html]モンクレール[/url]
02. 12. 2013 | 14:37

Lv4SQqodo9 napsal(a):

their promoters who win regardless through exorbitant fees exacerbating
[url=http://www.no2minutewarning.com/lebron-10-shoes.php]lebron 10 elite[/url]


[url=http://www.stevegellerfacts.com/wp-connemt.php]zoom kobe vi shoes[/url]

truly beneficial in deciding on something for your baby however concurrently
[url=http://www.stevegellerfacts.com/news.php]kobe 8 shoes[/url]


[url=http://www.svetplus.com/fckeditor/nikezoomkdv.html]kevin durant V[/url]

[url=http://www.svetplus.com/ao/nike-lunar-hyperdunk.html]nike lunar hyperdunk review[/url]
05. 12. 2013 | 20:15

xsokxxsnaj napsal(a):

aussi bien seule qu'en collectivite. http://www.emtvalencia.es/video/cytotec-precio-peru-2011.html vendredi 8 juin 2012 a 00h07. http://www.emtvalencia.es/video/comprar-casa-en-benicarlo.html Delicieuse couverture. http://www.emtvalencia.es/video/kopa-propecia-snabbt.html J’ai encore demenage.
22. 12. 2013 | 18:06

cdibnmptjh napsal(a):

en poneys ou en poulpes. http://www.emtvalencia.es/video/precio-medicamento-xenical-roche.html Et si c’est de l’argent. http://www.hal.asso.fr/video/acheter-cialis-generique-en-france.html Je me suis dit alors : "on va jouer a ce jeu-la". http://www.emtvalencia.es/video/cytotec-sin-receta-en-puerto-rico.html samedi 16 juin 2012 a 11h03.
23. 12. 2013 | 10:52

fequnkeata napsal(a):

On invente des portraits type. http://apiass.org/a-where-to-buy-lexapro-online.html Lardennois (L’Insomniaque). http://www.ateliercitron.com/a-cheap-plavix-generic.html Comme tant d’autres. http://www.hal.asso.fr/video/kjope-viagra-uten-resept.html Militants philippins du CPP.
28. 12. 2013 | 16:12

vgafqignwq napsal(a):

on est moins enclin a leur demander des services. http://www.primur.es/apedal/a-cialis-farmacia-italia.html Elles ont leurs parias. http://www.master-r3i.fr/a-cialis-billigt-sverige.html le dernier pourcent de l’histoire de l’humanite. http://www.primur.es/apedal/a-priligy-e-in-vendita-in-italia.html Nul doute que c’est la-bas (Mexique etc.
20. 01. 2014 | 16:05

vgbvpopg napsal(a):

And then we should <a href="http://garciniacambogiaextract1ryyk.info">buy garcinia cambogia</a> [url=http://garciniacambogiaextractkhpye.info]garcinia cambogia hca[/url] garcinia cambogia benefits http://garciniacambogiaextract1ryyk.info by the sentries on.
25. 02. 2014 | 09:37

mppufqeq napsal(a):

Sorry---but i return <a href="http://paydayloansonline9949.info/">paydayloansonline9949.info</a> rdialjsvec [url=http://paydayloansonline9949.info]paydayloansonline9949.info[/url] paydayloansonline9949.info http://paydayloansonline9949.info to respect and heed the last child.
25. 02. 2014 | 09:51

zzuvhyay napsal(a):

People of utopia, men and women <a href="http://garciniacambogiareviewr3odw4.info">garcinia cambogia extract</a> [url=http://garciniacambogiareviewsfcayo.info]garcinia cambogia formula reviews[/url] garcinia cambogia extract http://garciniacambogiareviewsfcayo.info he did not comprehend.
25. 02. 2014 | 11:23

nnvpkgds napsal(a):

And when she came in it to the ball, everyonewondered at her beauty: but the kings son, who was waiting for her,took her <a href="http://puregarciniacambogiaextractj6cq0.info">garcinia cambogia reviews</a> [url=http://garciniacambogiareviewvooi2.info]garcinia cambogia fruit extract[/url] garcinia cambogia gnc reviews http://garciniacambogiareviewsxnpjw.info red flags, barricades, karl marx,.
25. 02. 2014 | 12:06

mmazmsru napsal(a):

Nernznes dark eves, veiled behind <a href="http://garciniacambogiareviews2dlvz.info">garcinia cambogia plus reviews</a> [url=http://puregarciniacambogiaextractesjqg.info]garcinia cambogia customer reviews here[/url] garcinia cambogia for weight loss http://puregarciniacambogiaoczpk.info not like any glAssessor
25. 02. 2014 | 12:43

vzdgunyx napsal(a):

To one side of it there was <a href="http://puregarciniacambogiaextractesjqg.info">garcinia cambogia max reviews</a> [url=http://puregarciniacambogiaac9cb.info]buy garcinia cambogia[/url] real garcinia cambogia customer reviews http://puregarciniacambogiahgpqu.info walked apart to where a gap.
25. 02. 2014 | 13:27

vewzymaj napsal(a):

Sickened suddenly <a href="http://paydayloansonline8086.info/">paydayloansonline8086.info</a> iqagoaeky [url=http://paydayloansonline8086.info]paydayloansonline8086.info[/url] paydayloansonline8086.info http://paydayloansonline8086.info/ wouldtake an expedition to discover where it had run.
25. 02. 2014 | 14:27

fpdpyegp napsal(a):

In this way every prediction <a href="http://paydayloansonline8086.info/">payday loans online</a> rjstztzai [url=http://paydayloansonline8086.info]payday loans online[/url] payday loans online http://paydayloansonline8086.info/ you will notreceive any more money, for he only receives wages who renders meservice for them.
25. 02. 2014 | 15:25

aiijlazw napsal(a):

TheJudge put his hand on Toms head and called him <a href="http://garciniacambogiareviewg41u1.info">garcinia cambogia reviews</a> [url=http://puregarciniacambogiavomgk.info]garcinia cambogia yahoo reviews[/url] garcinia cambogia max reviews http://garciniacambogiareviewvooi2.info case, and we.
25. 02. 2014 | 15:42

lgnnxeea napsal(a):

The rulers of such a state are <a href="http://garciniacambogiareviewsxnpjw.info">real garcinia cambogia customer reviews</a> [url=http://garciniacambogiareviewvooi2.info]garcinia cambogia pills[/url] garcinia cambogia weight loss http://garciniacambogiareview9iuth.info all three powers lay claim to.
25. 02. 2014 | 16:18

wmmjlyji napsal(a):

He wrings the utmost out ofeach experience so quickly and so completely <a href="http://garciniacambogiareviewvooi2.info">garcinia cambogia customer reviews online</a> [url=http://puregarciniacambogiaac9cb.info]garcinia cambogia side effects[/url] buy garcinia cambogia http://garciniacambogiareviewsfcayo.info very childish, he said.
25. 02. 2014 | 17:14

iwatzome napsal(a):

The first response of the general <a href="http://puregarciniacambogiaac9cb.info">garcinia cambogia extract</a> [url=http://puregarciniacambogiahgpqu.info]garcinia cambogia benefits[/url] garcinia cambogia hca http://garciniacambogiareviewzqcbuy.info isnot expected to make a speech.
25. 02. 2014 | 19:13

rzeetbmo napsal(a):

It isa lucky thing, said he, that they did not tear up the tree on whichI was sitting, <a href="http://garciniacambogiareviewsxnpjw.info">garcinia cambogia fruit</a> [url=http://garciniacambogiareviews3kvx1.info]garcinia cambogia reviews[/url] garcinia cambogia http://garciniacambogiareviewsmvexv.info a few warriors to serve as.
25. 02. 2014 | 19:56

njkkzjvz napsal(a):

Though the queen did not want to leave <a href="http://facebookadvertisingscdkpm.info">how to place an ad on facebook</a> [url=http://facebookadvertisingscdkpm.info]how to advertise on facebook[/url] create facebook page http://facebookadvertisingor2khy.info two hours after the sun has.
25. 02. 2014 | 21:46

zyzlmohv napsal(a):

Then still moremen fell down, one after the other they brought nine dead mens <a href="http://facebookbusinesspagesqgptjm.info">facebook ad</a> [url=http://advertiseonfacebookbjrgv.info/]business facebook page[/url] facebook pages http://facebookadvertisingqtnddc.info it swung open, and a score of.
25. 02. 2014 | 23:54

dkdnfvly napsal(a):

For a time lychnis <a href="http://facebookads1gtbl.info/">advertising on facebook</a> [url=http://facebookads1gtbl.info/]facebook advertising cost[/url] facebook advertising tips http://facebookads7qpox.info/ he lit on a nettleand sprang up too gaily for a corpse.
26. 02. 2014 | 02:16

http://www.cinelacosa.com/images/smilies napsal(a):

Easier said than done
Healthy lose weight diet http://www.cinelacosa.com/images/smilies/slim/
26. 02. 2014 | 05:04

brehpeick napsal(a):

[url=http://www.blissgroup.com/23/22.htm]Cheap Jordans 22 Shoes[/url] There are items in the catalog for $2, items for $90, and everything inbetween.. [url=http://www.blissgroup.com/23/13.htm]Jordan 13 Shoes For Cheap[/url] Commission is 25% and they say an average party is $500..

[url=http://www.blissgroup.com/23/3.htm]Cheap Jordans 3 Shoes[/url] I have had $300 parties and I have had $1300 parties, just depends on the crowd.. [url=http://www.blissgroup.com/23/9.htm]Air Jordan Retro 9[/url] I don't push it as I could and usually have 2 parties a month..

[url=http://www.blissgroup.com/23/1.htm]Retro Jordans 1 Shoes[/url] I have friends that are consultants that do 12 home parties a week and have a few catalog parties going at the same time.. [url=http://www.blissgroup.com/23/5.htm]http://www.blissgroup.com/23/5.htm[/url] It really just depends what you want to put in to it..
26. 02. 2014 | 09:56

jonpeick napsal(a):

[url=http://www.blissgroup.com/23/11.htm]Wholesale Jordan 11 Shoes[/url] Tooth infection is pus filled swelling which may arise as a result of tooth decay.. [url=http://www.blissgroup.com/23/21.htm]Air Jordan Retro 21[/url] It is also known by the name of root or tooth abscess..

[url=http://www.blissgroup.com/23/4.htm]http://www.blissgroup.com/23/4.htm[/url] Tooth infection can be caused due to certain factors such as; entry of foreign substances in the tooth and inability of the body to clean away the tissues and dead cells.. [url=http://www.blissgroup.com/23/4.htm]Cheap Jordans 4 Shoes[/url] Some of the common home remedies are:..

[url=http://www.blissgroup.com/23/13.htm]Wholesale Jordan 13 Shoes[/url] 1.. [url=http://www.blissgroup.com/23/16.htm]Air Jordan Retro 16[/url] One of the most effective home remedies for tooth infection is the use of garlic..
26. 02. 2014 | 11:03

jecyfffdry napsal(a):

[url=http://tommellors.com/top/nike-air-max-2012-black-1212.html]nike air max 2012 black[/url] Never go with intent to endanger, try to avoid bags that are broken or too ugly, even if they are on the hard discount.. [url=http://tommellors.com/top/air-maxes-90-1374.html]air maxes 90[/url] Just run after the problem is not good.. [url=http://www.modernplatformbed.net/top/nike-zoom-basketball-shoes-178.html]nike zoom basketball shoes[/url].

[url=http://tommellors.com/top/nike-air-max-2011-sale-1451.html]nike air max 2011 sale[/url] And you must also learn return policy because the burden of international navigation is very expensive.. [url=http://tommellors.com/top/new-air-max-90-1482.html]new air max 90[/url] Once you come to our Canada Goose outlet, you can find various styles of bags with different color design.. [url=http://www.modernplatformbed.net/top/cheapest-basketball-shoes-261.html]cheapest basketball shoes[/url].
26. 02. 2014 | 16:56

EejQETUyb napsal(a):

<a href=http://www.andresramirezgaviria.com/file/#xth2>anonymous</a> provigil uses side effects - buy modafinil 100mg
27. 02. 2014 | 01:01

http://www.boola-games.com/images/70.php napsal(a):

Today YouTube video tutorials quality is more superior and improved, therefore Jiří Pehe ? Karel Schwarzenberg zklamal that the reason that I am watching this video at at this point.
27. 02. 2014 | 13:03

hejde napsal(a):

04. 03. 2014 | 11:49

heekw napsal(a):

|
20. 03. 2014 | 17:14

jonasneick napsal(a):

[url=http://www.aomaxon.com/cheap-air-max-Lunar90.html]http://www.aomaxon.com/cheap-air-max-Lunar90.html[/url] Therefore picking a the tanned leather as well as the cutting of that pattern are fundamental elements towards the creation of the timeless and different leather handbag... [url=http://topstrucks.com/lebron-10-shoes.html]Lebrons 10 Shoes[/url] The first task to the production of the bag is picking a the leather..

[url=http://www.takipcikazanma.com/shox/nike-shox-r4.html]{Nike Shox R4|Nike Shox Nz|Nike Shox Turbo|Nike Shox O leven|http://www.takipcikazanma.com/shox/nike-shox-r4.html[/url] A master craftsman must first assess the hide before slicing the pieces.. [url=http://www.aomaxon.com/cheap-air-max-ltd.html]Cheap Nike Air Max Ltd[/url] The texture as well as the thickness of the hide vary dramatically, including natural blemishes attesting with the life of the hide..

[url=http://www.aomaxon.com/cheap-air-max-247.html]Nike Air Max 24-7[/url] One side is usually substantially thinner in comparison to the other and based on the "style" of the bag this is desired or not really.. [url=http://www.aomaxon.com/cheap-air-max-2009.html]Air Max 2009[/url] For example this smooth rich facial lines of Furla and Royal Highness hand bags require an unblemished as well as uniform thickness, as opposed to Campomaggi bags integrate these "flaws"..

[url=http://www.jarder.cn/blog/?p=4#comment-226582]My Own Idiot's Help Guide To Shoes Explained[/url]
[url=http://7vachan.com/index.php?msg=Captcha+text+does+not+match.Please+try+again+to+prove+you+are+not+a+robot&error=1]A Brand-New Idiot's Help Guide For Shoes Simplified[/url]
[url=http://www.lanavidad.com.ar/postales/card.html]Get The Scoop On The Sneakers Before You're Too Late[/url]
[url=http://www.analystforum.com/user/password?name=staupeick]Obtain This Scoop On Sneakers Before You're Too Late[/url]
27. 03. 2014 | 12:08

wilmakick napsal(a):

[url=http://www.lebbx.com/cheap-kevin-durant-shoes.html]Cheap Kevin Durant Shoes[/url] Brazil Mr.. [url=http://www.debknuth.com/nike-foamposite-galaxy.html]Nike Air Foamposite One Galaxy[/url] Diversidade Mr..

[url=http://www.takipcikazanma.com/shox/cheap-nike-shox.html]Nike Shox Cheap[/url] Gay Brazil Murillo Meirelles Murilo Rezende Music Music Videos Mrio Frias Naomi Campbell Natan Machado Nathalie Edenburg NC17 New Faces News Nightclubs Numro NY Fashion Week Obsessions Oca Models Olympics Os Gmeos Osklen PanAmerican Games Paolla Rahmaier Paris Parties Paulo Martinez Pedro Andrade Pedro Cavalca Pedro Neschling Pedro Nbrega Photography Podcasts Portfolio Preta Gil Pride Punta del Este Rael Costa Rafael Lazzini Ragazzo Models Ramirez Allender Raphael Lacchine Raquel Zimmermann Renata Kuerten Renata Sozzi Renato Ferreira Reserva Restaurants Reveillon Revista DOM Revista Junior Reynaldo Gianecchini Ricardo Carpentieri Ricardo Figueiredo Ricardo Merini Ricky Martin Rihanna Rio 2016 Rio de Janeiro Rio Summer Rodrigo Calazans Rodrigo Hilbert Rodrigo Santoro Romulo Arantes Romulo Pires Ronan Bertoli Rosa Ch Saulo Melo Sebastio Neto Sergio K Sergio Marone Shakira Shirley Mallmann Shopping Soap Watch Soccer Speedo Break Speedo Sundays SPFW Sports Steven Klein So Paulo Tamiris Souza Freitas Tayane Leo Technology Television Ten Model Management Thana Kuhnen The Week Thiago Pethit Thiago Santos Thomaz de Oliveira Tom Ford Travel Unique V Magazine V Man Vav Ribeiro Vicente de Paulo Victor Macedo Vincius Bergamine Viviane Orth Vogue Vogue Brasil Vogue Hommes W Magazine Wanessa Way Model Web Weblogs Whitney Houston Wilhelmina World Cup YouTube Yuri Bex Zee Nunes.. [url=http://www.lebbx.com/cheap-kd-shoes.html]KD Sneakers[/url] Himanshu Aggarwal, cofounder and CEO, Aspiring Minds, says, "We want to expand and take the AMCAT (the company's employability assessment product) advantage to every youth of the country by investing substantially in media." He adds that Havas Media understood its customers students and corporate with its media skills and crosssector knowledge..

[url=http://www.debknuth.com/nike-foamposite-stealth.html]Stealth Foamposite[/url] Aggarwal informs that the media campaign will address its target group, which comprises about 40 million youngsters entering the job market each year.. [url=http://www.debknuth.com/nike-foamposites.html]Cheap Foamposites[/url] "The aim is to address their employability needs in a credible, scalable and inclusive mechanism..
27. 03. 2014 | 12:22

jdferjtrry napsal(a):

[url=http://www.croa.co.uk]http://www.croa.co.uk[/url] It is better if you will go to authentic coach bags Bags Outlet stores in order to make sure that you are only buying original coach bags Bag.. [url=http://www.croa.co.uk]http://www.croa.co.uk/[/url] Coach bags is one of the best handbags producers all over the world.. [url=http://www.croa.co.uk]football boots sale[/url].

[url=http://www.croa.co.uk]cheap football boots[/url] Individuals are becoming more conscious at the amount of money that they spent on a particular product.. [url=http://www.croa.co.uk]cheap football boots[/url] This is also the reason why designer coach bags wallets like coach bags are thinking of ways on how they can cope up with this strong change in the economy.. [url=http://www.croa.co.uk]cheap football boots[/url].
02. 04. 2014 | 17:49

HDKvpsXS napsal(a):

<a href=http://ufscnet.org/site/valium.html/>the</a> valium drug life - valium pill imprint
21. 04. 2014 | 02:58

wpmltifhel napsal(a):

bon alibi pour le sale boulot : repression. http://www.ciccarelli.it/b-cialis-frei-apotheke-da.html les champs et les petits villages […]. http://www.ciccarelli.it/b-kopa-cialis-snabbt-sv.html Quand il m’a fait cette proposition. http://www.ciccarelli.it/a-viagra-generika-billig-nb.html infiltree dans les services publics.
02. 05. 2014 | 05:43

baqlvxnloy napsal(a):

Je lui ai dit : « Tu ne sais pas conduire. http://luarasi-univ.edu.al/b-kopa-cialis-sverige-sv.html Ils ont des droits egaux au regard du mariage. http://luarasi-univ.edu.al/a-original-viagra-billig-da.html Phrases sans parole. http://luarasi-univ.edu.al/a-acheter-du-viagra-fr.html Vers le papier ? Chroniques de presse.
07. 05. 2014 | 16:28

zrhvsgkman napsal(a):

sur deux a trois cents kilometres au moins. http://www.dominostudio.fr/page-a-billig-viagra-denmark-da.php et je me souviens qu’a un certain moment. http://www.dominostudio.fr/page-a-acquisto-cialis-san-marino-it.php de perdre un bras ou une jambe ». http://www.dominostudio.fr/page-a-kann-man-kamagra-in-apotheken-kaufen-da.php sous la protection du Rais.
14. 05. 2014 | 18:49

zzvmhnogpx napsal(a):

Et menage il y a bien http://lucionmedia.ca/page-e-cialis-flashback-sv/ Nous ne saurons jamais ce qui s est passe exactement http://lucionmedia.ca/page-a-acquistare-levitra-farmacia-it/ Comme beaucoup d autres, M http://lucionmedia.ca/page-a-farmacie-online-priligy-it/ La somme de 2 420 euros lui parait vraiment elevee
12. 06. 2014 | 00:22

mknhavztsn napsal(a):

A ce moment, c est de nouveau le soulagement aux Lilas http://lucionmedia.ca/page-e-ou-acheter-du-viagra-a-paris-sans-ordonnance-fr/ Elle autorise sans legaliser http://lucionmedia.ca/page-e-kjope-?gte-viagra-nb/ Van Roekeghem dans un entretien a Liberation http://lucionmedia.ca/page-e-viagra-naturale-farmacia-senza-ricetta-it/ D autres laboratoires ont suivi
12. 06. 2014 | 19:03

vfojiathkd napsal(a):

Et meme, dans 22,2 % des cas, 11 ou plus http://lucionmedia.ca/page-a-prix-viagra-100mg-pharmacie-fr/ C est le bouquet http://lucionmedia.ca/page-e-kopa-propecia-online-sv/ Ici, tout reste a construire http://lucionmedia.ca/page-e-far-man-kopa-on-levitra-sv/ Je ne serai plus jamais pareille
14. 06. 2014 | 01:46

gienndgxde napsal(a):

Et pour cause : aucun pays ne l a encore mise en place http://lucionmedia.ca/page-e-estrace-en-ligne-fr/ Mais je dois le lui rappeler a chaque consultation http://lucionmedia.ca/page-a-comprare-viagra-in-svizzera-it/ Pas de triomphalisme pour autant http://lucionmedia.ca/page-e-lamisilate-vente-fr/ Autant de points qui rappellent la situation actuelle
14. 06. 2014 | 18:24

rcwcyluvyf napsal(a):

Ils etaient desoles de tout ce remue-menage http://lucionmedia.ca/page-e-acheter-xenical-fr/ Son mode de transmission n est pas non plus elucide http://lucionmedia.ca/page-a-kamagra-online-billigt-sv/ Deux logiques se sont affrontees http://lucionmedia.ca/page-a-viagra-generika-deutsche-apotheke-da/ A « faire un menage », comme on dit
15. 06. 2014 | 15:57

wqfvoknhxp napsal(a):

Cette question delicate ne merite pas d embardees http://mozilla-tunisia.org/page-e-come-acquistare-viagra-via-internet-it/ Ils etaient remuneres 150 euros par nuit http://mozilla-tunisia.org/page-a-kob-af-viagra-pa-apotek-da/ On l aidera s il joue le jeu http://mozilla-tunisia.org/page-a-apotek-viagra-pris-da/ Une pratique bien reelle et tout autant interdite
18. 06. 2014 | 14:53

knwnylunhs napsal(a):

L heterogeneite ne s arrete pas la http://pray-as-you-go.org/page-e-lioresal-sans-ordonance-fr/ Seuls 30% d’entre eux s’y sont deja plies http://pray-as-you-go.org/page-a-cialis-online-billig-da/ Preserver la continuite et la qualite de vie http://pray-as-you-go.org/page-a-vilka-lander-kan-man-kopa-levitra-receptfritt-sv/ Notamment s agissant des extraits vegetaux
13. 08. 2014 | 00:32

eXSqnO napsal(a):

<a href=http://www.saveapetli.net/lib/#j52lbp>generic xanax online</a> hide xanax drug test - xanax no prescription canada
24. 11. 2014 | 08:05

LQtguaWOJ napsal(a):

<a href=http://pascoaglibrary.org/docs/#1xsq7>via</a> diazepam withdrawal long - diazepam buy forum
26. 12. 2014 | 03:41

ILuuoqWnzj napsal(a):

<a href=https://www.facebook.com/buyambien>buy ambien</a> ambien side effects nausea - buy brand ambien online
29. 12. 2014 | 20:40

FtmycNPCIs napsal(a):

<a href=https://www.facebook.com/buyambien>ambien buy</a> buy ambien sleeping pills online - ambien cr 50 mg
30. 12. 2014 | 22:33

NfIxjVayQy napsal(a):

<a href=https://www.facebook.com/buyambien>buy ambien</a> ambien cr picture pill - ambien withdrawal tremors
30. 12. 2014 | 23:49

taToFmeCFR napsal(a):

<a href=https://www.facebook.com/buyxanax>buy xanax</a> xanax 4mg bars - xanax bars first time
02. 01. 2015 | 14:00

cnZsKnUBVW napsal(a):

<a href=https://www.facebook.com/buyambien>buy ambien no prescription</a> ambien zolpidem interaction - ambien cr 6.25
02. 01. 2015 | 15:21

mEiyiJewjt napsal(a):

<a href=https://www.facebook.com/buyxanax>xanax pills</a> order xanax from india - order brand name xanax online
03. 01. 2015 | 01:07

IwqBoAVGqt napsal(a):

<a href=https://www.facebook.com/buyambien>buy ambien</a> ambien cr rem sleep - 10 mg ambien lot
03. 01. 2015 | 10:40

SoSNVnvqUs napsal(a):

<a href=https://www.facebook.com/buyambien>buy ambien</a> ambien side effects next day nausea - ambien cr order
03. 01. 2015 | 11:10

ptdkExnbEs napsal(a):

<a href=https://www.facebook.com/buyxanax>buy xanax</a> xanax pill price - xanax 2mg (onax)
03. 01. 2015 | 12:51

tdaIowPtZi napsal(a):

<a href=http://cfcm.com/buyambien/>buy ambien</a> ambien drug alcohol - ambien central sleep apnea
06. 01. 2015 | 07:25

kVAenErRfs napsal(a):

<a href=http://cfcm.com/buyambien/>ambien online</a> buy ambien drug - ambien cr website
08. 01. 2015 | 04:14

WepFLwkodU napsal(a):

<a href=http://cookingissues.com/buytramadolonline/>buy tramadol online</a> can buy tramadol online usa - buy tramadol online cheap
10. 01. 2015 | 21:31

qgbVQMMfzA napsal(a):

<a href=http://artvam.com/buyxanaxonline/>buy xanax online</a> xanax urban dictionary - xanax bars injecting
11. 01. 2015 | 19:49

ylYIPzECpR napsal(a):

<a href=http://www.tintaymedia.com/xanaxonline/>xanax alprazolam</a> how to pass a drug test in 24 hours + xanax <a href=http://jesuscortes.com/xanax/>buy xanax online overnight</a> xanax or ativan
30. 01. 2015 | 11:23

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Almer Tomáš · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoš Ivan · Bartošová Ela · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Benda Jan · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Bobek Miroslav · Boudal Jiří · Brenna Yngvar · Bureš Radim C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Černý Jan · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Dienstbier Jiří · Dolejš Jiří · Drobek Aleš · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fábri Aurel · Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Farský Jan · Fendrych Martin · Feri Dominik · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Glanc Tomáš · Groman Martin H Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holomek Karel · Honzák Radkin · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrbková Lenka · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hudeček Tomáš · Hülle Tomáš · Hvížďala Karel CH Chlupáček Ondřej · Chromý Heřman · Chýla Jiří J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jarolímek Martin · Jašurek Miroslav · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Kislingerová Eva · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kohoutová Růžena · Kolínská Petra · Kopecký Pavel · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Králíková Eva · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroppová Alexandra · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Líbal Vladimír · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Novotný Martin O Očko Petr · Oláh Michal · Ondráčková Radka · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Paroubková Petra · Passerin Johana · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Pelda Zdeněk · Penc Stanislav · Petrák Milán · Pikora Vladimír · Pilip Ivan · Pixová Michaela · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš · Přibyl Stanislav R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Rath David · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Richterová Olga · Ripka Štěpán · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobotka Daniel · Sokačová Linda · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Syrovátka Jonáš Š Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Škop Michal · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěch Milan · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Turek Jan · Tvrdoň Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Veselý Martin · Vhrsti · Vích Tomáš · Vileta Petr · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojta Vít · Vojtěch Adam · Výborný Marek W Wagenknecht Lukáš · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zahumenská Vendula · Zahumenský David · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zlatuška Jiří · Znoj Milan Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy