Krásné nové stroje Andreje Babiše

23. 10. 2013 | 11:59
Přečteno 4664 krát
Vážený pane Babiši,

S vaší nevymáchanou pokryteckou hubou se ptáte ve vámi privatizovaných novinách paní Němcové, co prý říká na zakladatele ODS Václava Klause a jeho kupónovou privatizaci (za jeho éry měla ODS nejlepší volební výsledky) , na Mirka Topolánka a Marka Dalíka (za jejich éry měla ODS druhé nejlepší výsledky) a na primátora Béma (za jeho éry měla ODS vůbec historicky nejlepší výsledky ve velkých statutárních městech a především v Praze). Prý s panem Janouškem ti dva „čerchmanti“ stačili „zničit naše krásné město“. Vaše drzost je tak velká, že na ni krátce zareaguji:


1. Slovo „privatizace“ byste si speciálně vy neměl dovolit vzít vůbec do pusy. Zprivatizoval jste s jednou úřednicí společnost Agrofert za sotva pětinu její skutečné ceny. Někdo tomu říká „obchodní či podnikatelská příležitost“, jiný zlodějina. Čeština je naštěstí krásný a bohatý jazyk…

2. Mirku Topolánkovi jste lezl do zadní části těla všude tam, kde se to jenom trošku dalo. Jestli to bylo z důvodů vašeho obdivu k němu, závisti či bázně ke společenské roli premiéra, nebo také čekání na další vhodnou „podnikatelskou“ příležitost nechci soudit a v zásadě je mi to jedno.

3. Vaše poznámka na adresu „zničené Prahy“ za éry mého primátorování je nejenom drzá, ale ještě navíc bezbřeze hloupá. Protože chápu, že člověk, který s Čechami nikdy moc společného neměl (kromě byznysu), nenarodil se zde, nestudoval zde, žil poněkud více „na východě“, tak také mnoho o „našem krásném hlavním městě“ neví. Tak dovolte malé poučení:

• Byl jsem nejdéle sloužícím primátorem Prahy (2002 – 2010) nejenom po roce 1989, ale když pominu „primátorskou legendu“ prvorepublikové Prahy Baxu, kterému se už asi nikdo nikdy nevyrovná, tak nepochybně jedním z nejdéle sloužících primátorů v moderní historii města. Ale o délku mandátu a služby městu vůbec nejde, jde především o výsledky.
• Prahu jsem zdědil po svém předchůdci Janu Kaslovi (když pominu krátkou letní a podzimní epizodu Igora Němce) s více než 30 miliardovým dluhem a obrovskými infrastrukturními výzvami: rozestavěným tunelem Mrázovka včetně otázky jak dál s Městským okruhem Prahy, s absolutně zanedbaným a politicky podceněným problémem chybějícího tranzitního, velkého Pražského okruhu, s vnitřně předluženým Dopravním podnikem HMP nastaveným investičně pouze a jenom na peníze z půjček, tedy budoucích dluhů, s organizační strukturou Magistrátu HMP rozesetého na více než třiceti místech Prahy a pracujícího v poněkud zastaralém „předrevolučním“ úředním rytmu. To vůbec nejpodstatnější ovšem bylo něco úplně jiného. Kdo v prosinci 2002 vstoupil do české metropole, našel měsíční krajinu, 35 000 vystěhovaných rodin bez střechy nad hlavou, rozbořené komunikace a nefungující dopravu. Prahou se totiž, pokud jste už na to zapomněl, či byl v té době zrovna třeba na Slovensku či v Moskvě, prohnala největší přírodní katastrofa v jejích tisíciletých dějinách – pětisetletá povodeň. Zničila vše, co jí přišlo pod ruku a způsobila škody ve výši téměř dalších 30 miliard korun. Tím se reálný dluh města zvýšil na dvojnásobek (téměř 60 miliard).
• Ten, o kom píšete, že zničil naše „krásné město“, stačil za jeden měsíc dát postiženým lidem střechu nad hlavou, za tři měsíce zbavil město bahna a obnovil městskou infrastrukturu, za 12 měsíců obnovil celé zničené městské části, za dalších 24 měsíců dokázal postavit nové, a to skutečně nové (např. Karlín se vrátil do nikoliv předpovodňového stavu, ale vyrostla z něho výstavní čtvrť Prahy, podobně lze hovořit o části Vysočan či Libně), za 36 měsíců dokázal postavit ve světě unikátní systém (doposud zcela chybějící) protipovodňové ochrany naší krásné metropole, která dnes slouží i vám a vašemu byznysu, a za dalších 24 měsíců dokázal stabilizovat investiční potenciál města včetně konsolidace neutěšené ekonomické situace Dopravního podniku HMP (ten propustil přes tisíc zaměstnanců a začal hospodařit s vyrovnaným rozpočtem). V mezidobí stačil zvládnout restrukturalizaci celého magistrátu, přestěhovat jej pod jednu střechu do moderního a pro občany pohodlného zázemí v centru města a dokázal nejenom zahájit, ale také financovat a v řadě případů také dokončit velké a klíčové městské infrastrukturní stavby – nové okruhy a tunely (ty správné tunely) pro auta, nové stanice metra, nové tramvajové tratě, nové parkové a oddychové zóny, nové kanalizace, nové silnice. V Praze nastal investiční boom a toto tvrzení vám potvrdí celý stavební a podnikatelský sektor. A to vše bez jediné koruny půjček či dluhů. Celá slavná vláda „rozpočtové zodpovědnosti“ Petra Nečase a Miroslava Kalouska se může jít zahrabat proti tomu, co se povedlo v Praze v letech 2002 až 2010. Praha se dostala na nejvyšší možné ratingy v hodnocení mezinárodních agentur a vyhrávala po světě všechny možné ceny (za čistotu (!), za nejlepší elektronické portály i rozvoj moderních elektronických služeb, za městskou hromadnou dopravu, atd.). A aby toho nabylo málo – třešničkou na dortu je, že do toho všeho česká metropole pod mým („zničujícím“) vedením hospodařila s vyrovnaným rozpočtem a ještě navíc byla schopna splatit celou jednu třetinu svého historického dluhu. Zdá se vám to ještě málo? Ukažte mi jediný veřejný subjekt v ČR, kterému se něco takového podařilo. Praha hospodařila lépe, než všechny vaše soukromé firmy dohromady.
• Že to najednou dnes nejde? To není můj problém, ale výsledek politické, manažerské a lidské hlouposti mých následovníků. A je úplně jedno, jestli se jmenují Svoboda nebo Hudeček.
• Že některé z projektů nebyly tak úspěšné či se při jejich realizaci staly chyby? Jistě. Nikdo není dokonalý a každý dělá chyby. Důležité ovšem je, zda-li ta klíčová rozhodnutí byla učiněna správně, zda-li město (nebo privátní firma) hospodaří zodpovědně, s vyrovnaným rozpočtem a bez dluhů, zda-li se město (nebo firma) investičně rozvíjí a dává lidem práci, anebo stagnuje. Za mého působení to bylo to první, dnes je to spíše to druhé…

Vážený pane Babiši, když si nevidíte do huby, tak raději mlčte. A je úplně jedno jestli jste bohatý nebo chudý, jestli vlastníte Mladou frontu Dnes a jiná média nebo ne, jestli máte takové či makové předvolební preference.

S pozdravem a bez přání volebního úspěchu, nechci totiž nejenom politickou moc komunistů, ale ani spolupracovníků komunistických tajných služeb a ani těch, kteří se tváří jako svatí, „třetí probuzení po Buddhovi a Ježíši Kristu“ a při tom jsou to pokrytci a šosáci, kteří si nevidí do huby.


Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

SansLogique napsal(a):

Gauneři si nadávaj do gaunerů! To miluju :-D
23. 10. 2013 | 12:04

born65 napsal(a):

Kristepane!!!!!!!
Honem, kde je ta síť!!!
23. 10. 2013 | 12:05

mor a chlolera napsal(a):

Tedy kolibříku od tebe to sedí, pozdravuj svého přítele, zločince Janouška, kamarádku Blanku a Openkartu.
Neboj , taky se dočkáš, že tě budou vodit v železech, ti s kuklama na hlavě.
23. 10. 2013 | 12:10

jaryn napsal(a):

Přiznání ODS.
Jsme ODS - Okrádání Důvěřivých Spoluobčanů. Jsme ODS-ÁVAČI vašich peněz přes neustále rostoucí daně a korupci. Jsme jen lupiči a sociální paraziti převlečení za reformátory a pravici. Spolu s Kalouskovým TOP 09 a Babišovým ANO vytvoříme po těchto volbách novou Koalici zlodějů. Šéfem bude již osvědčený kníže Schwarzenberg. Volební sliby a programy nedodržujeme, ve skutečnosti děláme vždy přesný opak toho, co na veřejnosti hlásáme. Každá lež je nám dobrá, abychom se udrželi u moci a mohli ji zneužívat. Naprosto jsme Vás obelhali v posledních volbách a pak jsme měli neomezený mandát krást. Náš skutečný program je jen korupce, zničení sociálního státu, veřejného zdravotnictví a školství a destrukce průběžného důchodového systému. Co z toho máme? Úplatky od různých finančních skupin a jejich lobbistů, kteří se tyto veřejné systémy a v nich uložené peníze občanů chystají zprivatizovat (čti uloupit) pro sebe. Reforma = krádež veřejného majetku. To je jediné, co dovedeme. Nic konstruktivního totiž stejně neumíme. Už jsme mnohokrát dokázali, že nic jiného nedokážeme. Ale tohle umíme dobře. My jsme vytunelovali a dál tunelujeme republiku, ale vždy to za nás zaplatíte Vy. Co my rozkrademe, to Vy zaplatíte. Čím více ušetříte, tím více rozkrademe. Jsme lidé, které jste si zvolili a platíte ze svých daní, abychom hájili Vaše zájmy, ale my Vás místo toho okrádáme a zneužíváme. Jsme z Vašich daní placení rozkrádači Vašich daní.
23. 10. 2013 | 12:11

josef napsal(a):

ODSa TOP nejsou schopné sebereflexe,
Občany si popudili tím, že lhali a dělali kroky proti většině národa - restiuce, 2. pilíř, snaha o Ekotendr. Na většinu lidí uvalili vysoké DPH. Chovali se asociálně vůči důchodcům, rodinám s dětmi, zdravotně postiženým, sociálně slabým, že to bylo za hranicí lidských práv. Porušovali ústavu. Právo se stalo nevymahatelné a hovoří se o ovlivňování v resortu spravedlnosti. Pokračovali tunely.
23. 10. 2013 | 12:13

Maximus napsal(a):

Jestli má někdo tady nevymáchanou hubu, tak to jste hlavně vy pane autore. Vaše drzost nezná mezí a jste naprosto stejný jako Rath vč. genů. Ono na vás taky dojde, jen to chce nějaký čas. A kdybyste byl jen o trochu více chytřejší, tak byste Babiše fakt neměl nedráždit, mohl by vám to spočítat i s úroky. Vám totiž chybí odhad stavu naší společnosti, jakési status quo a vývoj jde silně proti vám a vašim spolustraníkům! Pro ODS nyní platí přesně to, co říkávala stará tlustá hostinská v hospodě u kulatý báby v jedné vesnici u Děčína vždy někdy po půlnoci: Tak chlapi, dopijem a pudem! Zavírá se!
23. 10. 2013 | 12:14

mor a chlolera napsal(a):

Tvoje zlodějská strana Matka, takto " zprivatizovala " celý stát. Pamatuješ ? Ty jsi ten poslední, kdo může někomu vyčítat.
23. 10. 2013 | 12:14

Maximus napsal(a):

pardon... dráždit...
23. 10. 2013 | 12:15

Pavel13 napsal(a):

Pane Béme, to všechno jste dokončil, ale jaksi jste se zapoměl zmínit o pár OPEN projektech.
OPENcard - asi není třeba podrobněji popisovat.
Tunel Václava Klause (Blanka), který hned tak OPEN nebude, ale prachy vesele požere dál.
Prag OPEN, aneb rádoby laciné sportovní hry pod pěti kruhy, které naštěstí MOV Praze nesvěřil.
23. 10. 2013 | 12:17

David napsal(a):

Vaše drzost, pane Béme, je tak velká, že na ni krátce zareaguji:

Vaše jedovatá slina a "vybraný slovník" ukazuje, že pěkně ztrácíte nervy, pane psychiatře.

Výčet "úspěchů" Vašich a ODS dokazuje, že sebechvála smrdí. A pýcha předchází pád. Vy i celá slavná a zdegenerovaná ODS jste ve fázi prudkého pokesu.

Panika a strach ODS a TOP 09 z ANO 2011 je ukázkou, jak se bojí o svá korýtka. Konečně si ODS a TOP 09 uvědomily, že

dát jim ve volbách hlas může, potom všem co předvely, už jen hlupák anebo darebák.

Proto útočí na Hlavu ANO 2011 různými výkřiky, že je lhář a podvodník (Topolánek), že spolupracoval s StB (hlavně Kalousek) a teď ještě vyšiluje nemocný psychiatr Bém.

Vážený pane Béme, když už si nevidíte do huby, tak raději mlčte.

Když všichni se snaží Účelově nasazovat Babišovi psí hlavu, tak to se mně vůbec nelíbí.

Babiš projevil svoji velkou ODVAHU jít do toho, ačkoliv to NEMÁ vůbec zapotřebí a i velmi riskuje. A právě proto u mě získává podporu.

Doporučuji přečíst si velmi OBJEKTIVNÍ článek o tom, jaký Babiš ve skutečnosti je.

Aktuálně.cz:

Svět podle Babiše: Makejte a čtěte mé SMSky

http://aktualne.centrum.cz/domaci/volby/clanek.phtml?id=793176

Po přečtení článku je třeba se především ZAMYSLET.

Nikdo není dokonalý, ale stále platí, že kdo čeká na setkání s ideálem, stráví celý život v čekárně.

Naděje umírá poslední!

Já věřím a nepochybuji, že Babiš, který v životě už dokázal mnohé, NENÍ žádný HLUPÁK, aby si poškodil svoji dobrou pověst tím, že by se zachoval stejně tak hloupě, jako Věci veřejné.

Proto nebojme se Babiše a dejme šanci ANO 2011!
23. 10. 2013 | 12:21

Sech napsal(a):

Jenom se utvrzuji, že rozdíl mezi psychiatrem a psychopatem je často jen v tom, že ten prvně jmenovaný má klíče.
23. 10. 2013 | 12:22

dříve čtenář napsal(a):

Uff, tak to je skutečně síla!
Babiše nemusím, nevolím a nejraději bych na jeho podnikání poslal finanční úřad z Německa, ale co tady o něm napsal horolezec a jakým stylem?
Mám o béma obavu. Zřejmě si snižuje dávky a přestává se kontrolovat. Žumpa je slabé slovo!
23. 10. 2013 | 12:26

Honzík napsal(a):

A tak to jsem se úplně uklidnil. Chvílemi jsem měl strach, že autor znovunabývá rozumu a odhodíce stud dere se zpět. Díky za dnešní článek p.Bém - dokázal že to tak není. Takhle to zpátky k prebendám nedojede. Ostatně, přestože p.Babiš není mým favoritem pro stále nevyřešené dilema "koho tam hodit" (zatím jen do urny volební) cením si toho, že jde s kůží na trh, bez pláštíku strany-matky. Nevím, myslím že posledních 10 let ukázalo, že by opravdu měli dostat šanci lidé, kteří něco v životě dokázali.. že si p.Babiš přihraje kšefty? A víte co? pokud při tom zaměstná lidi a zdaní je u nás už je mi to i vcelku jedno. Nevím, asi jej volit nebudu, ale vydrží-li s pílí i 4 (ono jich možná bude méně) roky v opozici bez DOKÁZANÉHO skandálu, příště může s mým hlasem počítat na 100%.
23. 10. 2013 | 12:40

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem jeden text vykazující znaky spamu resp. tapetování (opakovaný odkaz na jiné stránky).

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
23. 10. 2013 | 12:41

poškozený Klausovou amnestií napsal(a):

S vaší nevymáchanou pokryteckou hubou se ptáte ve vámi privatizovaných novinách paní Němcové, co prý říká na zakladatele ODS Václava Klause a jeho kupónovou privatizaci (za jeho éry měla ODS nejlepší volební výsledky) , na Mirka Topolánka a Marka Dalíka (za jejich éry měla ODS druhé nejlepší výsledky) a na primátora Béma (za jeho éry měla ODS vůbec historicky nejlepší výsledky ve velkých statutárních městech a především v Praze).
----------
Pane Bém, odkdy jsou volební výsledky tak obecným kritériem , že je možné pomocí něj hodnotit kvalitu švindlkuponovky, dalíkovskou modifikaci politiky v cosi dost hnusného a kauzy Opencard, Blanka, Internet fur alle, kostenlos - aber nur in Prag ,odbýt tím, že výsledky byly vynikající, mí Pražané mi rozumějí....

Těším se na to, že na vás podá Babiš trestní oznámení a vy se mu budete musit minimálně omluvit.
Myslím si, že Vám pak ten spejblovský úsměv rázem spadne.

P.S. Za kolik pětin ceny zprivatizoval Klaus např. spravedlnost ?
------------------------------------------------------------------------------
Kolik nalovil letos Babiš ryb ve vodách ODS - dost, co ? Jak to...kde udělali soudruzi z ODS chybu, že by premiérka stojedničky už nepřitahovala ty davy - jak za zlatých drobilovsko-dalíkovských dob ? Warum ? Jaký je Váš podíl na této hanbě, na tomto obrovském poklesu hlasů - žádný, Paul my dear ?
Jen vzpomínky zbývají ?
Proč jste nezabránil té podivné privatizaci pana Babiše? Neměl jste na to buňky anebo moc ?
Já nic, já mudrlant, že....mí Pražané mně ale stále rozumějí, ale kandidovat již raději nebudu, Babišovci by mi to natřeli tak, že bych musil zadním vchodem, pak hned větrat.
Pane Bém, být hrdý na něco co nakonec vysmrdělo v dost velké Nechutno a Fiasko, to je chucpe...to je snad na povídání si u čaje o páté, ale do voleb s tím nechoďte - jen tratíte. To jistě nebylo Vaším záměrem.
23. 10. 2013 | 12:44

Jakelin de Mailly napsal(a):

"S vaší nevymáchanou pokryteckou hubou"

Proč píšete o sobě ?
23. 10. 2013 | 12:46

lurker napsal(a):

Miluji lidi, kteří se chlubí cizm peřím. Jejich drzost je nekonečná. Nejen Prahu, ale i republiku dávala po povodních do pořádku vláda, jejímž předsedou byl nějaký Vladimír Špidla. Ten zajistil přísun peněz městům a obcím, aby si mohly dát věci do pořádku, což se nakonec stalo, pravda, i za cenu, že si na tom ekonomičtí chráněnci radnic namastili kapsu, protože na nějakou korunu se tenkrát moc nekoukalo. (Eltodo, DP a další). Že se některé věci daly pořídit levněji, na to se přišlo až později.
Když se Špidla pokoušel sdělit národu, že všechno má svou cenu, a třeba nejen brát, ale i dávat a platit, podtrhla ho v parlamentu nejen opozice (Bém a spol.) ale i vlastní lidé (naivní Hanka, socdemáčtí populisté).
23. 10. 2013 | 12:46

Pavel napsal(a):

Béma alias Kolibříka moc nemusím,
ale tento článek má koule.

PS.
Gauneři si jdou nejen po hubě ?
23. 10. 2013 | 12:47

šebány napsal(a):

Zeptejte se někoho z opravdových horolezců a cestovatelů co si myslí o kreatuře Bém. Nebýt finanční spoluúčasti nikdo by ho sebou nikam nevzal. Kamarády nemá. Účast na expedicích si musí tvrdě zaplatit. Okradl Prahu o dost a tak mu to na pár výprav ještě postačí. Jednou to bude vypravovat na společenské místnosti věznice Bory spoluvězňům. Aspoň doufám.
23. 10. 2013 | 12:49

resl napsal(a):

Bém : "...za jejich éry měla ODS nejlepší výsledky ..."
Za jejich éry, jste měli státmího zástupce, soudce a policii pod palcem a o nezávislosti těchto institucí, nemohla být řeč. Jste zakomplexovaný lhář a Klausuv slouha.
23. 10. 2013 | 12:57

JK napsal(a):

Pane MUDr. Kolibříku,

tak přece jen nakonec zařídil Vám ženy v opilosti autem porážející Janoušek i tu ledničku pro Vaší choť, nebo to už nestačil? Aby se na to při vší té Vaší pilné korupci nezapomělo! Spokojená manželka, poopičce a slézání kopie historické kašny atypicky unavený synek potřebují mít i v této době komfort na úrovni.

Jak se už vyjádřili jiní, Vaše cynická povaha a vystupování, to už dávno není chutzpe, to je, promiňte, vím že jste na psychologii odborník, tězká patologie, se kterou jsem se na naší politické scéně za těch 20 plus let doopravdy nikde nesetkal. Ani ten s alkoholem válčící pravdoláskový Žaňták, také z Prahy 6, takovým bohorovným cynikem nikdy nebyl.

Doufám, že Vám ty nepoctivě nabyté milióny, sbírka masňáckých náramkových hodinek, léta pijatiky v primátorském budoáru v Městské knihovně stále dávají potěšení, které většinou přehluší tupou bolest z toho, jak jste zemi, konkrétně i matce měst, po příliš mnoho let všemožně korupčně škodil.

Není divu, že Vás Klaus považuje, jako zde Vy sám sebe, za nejlepšího pražského primátora. Ano, stejný echte liberál Klaus, který se také nechal na Vaši kmotrovskou obhajobu slyšet, že když občané mohou naslouchat tomu, jak si dělně s Janouškěm byznisujete, že je ohrožena demokracie.
23. 10. 2013 | 12:59

JK napsal(a):

Nu tak ano, Vaší specializací je psychiatrie, jen po ní "měkká" disciplina, do které fušuje kdejaká sociální pracovnice, psychologie.
23. 10. 2013 | 13:03

JF napsal(a):

"S vaší nevymáchanou pokryteckou hubou" ... nechcete si už vyměnit to foto? Je z doby kdy jste si myslel že jste s tím fotem s pokřiveným obličejem IN.
23. 10. 2013 | 13:05

myrta napsal(a):

Typická ODSácká drzost,vychvalovat se a o zmetcích pomlčet,pane Bém. Vám ten proužkovaný mundur bude moc slušet!!
23. 10. 2013 | 13:05

Ládik!!! napsal(a):

Laťka leží na zemi.
23. 10. 2013 | 13:12

Ládik!!! napsal(a):

Kontaminace žumpy.
23. 10. 2013 | 13:16

pgjed napsal(a):

Špičky ANO a ODS soutěží, kdo má pokrytečtější a nevymáchanější hubu! No úžasné. Doufám že si okoliční voliči uvědomí, že byť nepřímo, tyto plané polemiky i konkrétní pokrytectví a nevymáchanosti platí ze svých kapes a jedněm i druhým to náležitě ve volbách spočítají!
23. 10. 2013 | 13:17

smutný napsal(a):

konečně to z nich leze, akorát se nemůžou dohodnout kdo škodil víc a kdo je větší lotr, jestli ten kdo krást umožnil nebo ten kdo kradl. Škoda, že nejsme právní stát když už to na sebe sami práskají.
23. 10. 2013 | 13:27

šašek z Jihlavy napsal(a):

"• Byl jsem nejdéle sloužícím primátorem Prahy (2002 – 2010) nejenom po roce 1989, ale když pominu „primátorskou legendu“ prvorepublikové Prahy Baxu, kterému se už asi nikdo nikdy nevyrovná, tak nepochybně jedním z nejdéle sloužících primátorů v moderní historii města. Ale o délku mandátu a služby městu vůbec nejde, jde především o výsledky."
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Jsem rád, že nemusím vymýšlet nějaké eufemizmy pro výrazy, které by admin smáznul.
Tak se omezím jen na zkopírovaný úryvek.
Pavko, půjdeš do tepláků i kdyby ses´ rozkrájel. A přidáš další rekord: Budeš nejdéle sloužícím primátorem v nápravně-výchovném ústavu, ani chomutovský Novák tě netrumfne.
Jo, a bacha na drogy, aby sis´to ještě neprodloužil. I tak se ti budou spoluvězni věnovat s pozornou péčí. Jistě si vzpomenou na tvůj start v protidrogových přednáškách, tam to ale nezkoušej, jen praktické rady mohou zabránit trvale ohroženému konci zažívací soustavy.

Ta kapča mě teda dostala, vzácná shoda podmětu s přísudkem: SOURCE SOURALY,
nevíte někdo (třeba Maximus), co to znamená?
23. 10. 2013 | 13:30

Pompeius Magnus napsal(a):

To je naprosto neuvěřitelné, co tady ten člověk - MUDr. ( sic!) Pavel Bém píše. Podle mého názoru by měl být blog ihned smazán, protože na Aktuálně se přece pornografie nepovoluje, ne?
23. 10. 2013 | 13:42

Simply napsal(a):

Jak všichni ti kolibříci a mazánci drze vylézají.... hysterické výkřiky jako když došel koks...
23. 10. 2013 | 13:45

Petr. napsal(a):

Pane Bém,
pořád lepší Babiš, než geniální student Benda s praxí ve fabrikách, na polích a vědeckých ústavech, co dnes mává s ODS.
23. 10. 2013 | 13:46

Důchodce68r napsal(a):

Bém,
s vaší nevymáchanou pokryteckou hubou ...
ale co, nebudu si opotřebovávat klávesnici.
23. 10. 2013 | 13:53

zdenekb napsal(a):

Na rohu ulice kolibřík o férovosti káže...
Situace je nadmíru výtečná.
23. 10. 2013 | 13:57

PTP napsal(a):

Pane editore!
Jak už tak mažete, jak to že jste nesmazal tu nevymáchnou a urážlivou hubu toho sprosťáka Béma? Tento grázl může urážet ve
ve svém blogu? Nikdo jiný se ho nesmí slovíčkem dotknout? Ukazuje se ke které žumpě patříte.
23. 10. 2013 | 14:17

Aktiv pro ztracen.(zvrácenou)polit.scénu napsal(a):

KDO PŘIHODÍ VÍCE????

Za 25% vítězných ve volbách je pro primovou stranu necelých 400 miliónů, cink, cink, cink....

Možná P.Bém má pravdu, sice žádné dluhy, ale co ty tunely????Na to novináři neustále upozorňujím a to vyvolává pochybnosti o celé těto nedemokracii, která se zaměnila za MAFIÁNSKÝ BYZNYS!!!!

JENOM SI VEMTE, NEEFEKTIVNÍ STÁTNÍ SPRÁVA, NEČITELNÉ ÚČTY ÚŘADŮ A POLOSTÁTNÍCH FIREM, PŘEMRŠTĚNÉ PLATY , KTERÉ NEODPOVÍDAJÍ NÁROČNOSTI FUNKCÍ, OPOMÍJENÍ ZDRAVÉHO ROZUMU!Celkově chaotický právní a ekonomický řád, vedoucí stát ke krachu,a k předem k předurčené chudobě a marasmu!ZBYTEČNÝ PARLAMENT A SENÁT, KTERÝ SE TOPÍ V LUXUSU A SVÉ BEZVÝZNAMNOSTI!

To nejde smést jen jwedním dopisem na adresu jednoho z kmotrů, kteří se už nechtějí skrývat v zákulisí, akteří už nepotřebují ty šašky a loutky, které doposavaď hráli samotní politici, kteří se zaprodali tomu neuvěřutelnému cink, cink, cink na každém rohu!

Babiš je jen konečný důsledek 23 letého hraní si na politiku, ale hlavně na bezednou a falešnou politiku pouhých figurek!Toť nám patří, ale bude ještě hůře!!!!!
NEBOŤ VOLBY SE UKÁZALY JAKO ZBYTEČNÉ, A JSOU ZBYTEČNÉ, VŽDY TO DOPADLO KATASTROFÁLNĚ, A JE JEDNO KOHO VOLÍTE!
Resum:Když politiku nedělají lidé(voliči) a politici, ale "byznysmeni".
23. 10. 2013 | 14:21

Jarle Halsnes napsal(a):

Vážený pane Béme,
kdybyste Vy a Vaši kamarádi nebyli takoví grázlové, po panu Babišovi by ani pes neštěkl....
23. 10. 2013 | 14:43

Míla napsal(a):

Dobrá dvojka-Bem,Duka-mám obavy aby tam nepřibyl v dohledné době Babiš.
23. 10. 2013 | 15:15

Karel Matoušek napsal(a):

Já už nemůžu.
23. 10. 2013 | 16:20

Ládik!!! napsal(a):

Ale Bém může.
23. 10. 2013 | 16:49

Kleofáš napsal(a):

Je načase začít měřit drzost stejně jako vzdálenost, hluk , světlost... základní jednotka drzosti budiž jeden Bém.
23. 10. 2013 | 16:57

to evix napsal(a):

Seto blíží, konec slávy ODS...
23. 10. 2013 | 18:00

Zdeněk Brom napsal(a):

Pne Bém,

tohle se Vám ale fakt povedlo. Cituji:

"1. Slovo „privatizace“ byste si speciálně vy neměl dovolit vzít vůbec do pusy. Zprivatizoval jste s jednou úřednicí společnost Agrofert za sotva pětinu její skutečné ceny. Někdo tomu říká „obchodní či podnikatelská příležitost“, jiný zlodějina. Čeština je naštěstí krásný a bohatý jazyk…"

V podstatě přiznáváte, že celá slavná privatizace via ODS + Klaus byla zlodějna. Gratuluji.
23. 10. 2013 | 18:36

mb napsal(a):

1. Slovo „privatizace“ byste si speciálně vy neměl dovolit vzít vůbec do pusy. Zprivatizoval jste s jednou úřednicí společnost Agrofert za sotva pětinu její skutečné ceny. Někdo tomu říká „obchodní či podnikatelská příležitost“, jiný zlodějina. Čeština je naštěstí krásný a bohatý jazyk…

TAK UŽ I BÉM PŘIZNÁVÁ ŽE PRIVATIZACE = ZLODĚJNA ...

to jsou věci ... už i trakaře padaj

VÍCE BÉMŮ, VÍCE KOŽENÝCH ...
23. 10. 2013 | 18:38

mb napsal(a):

Ten, o kom píšete, že zničil naše „krásné město“, stačil za jeden měsíc dát postiženým lidem střechu nad hlavou, za tři měsíce zbavil město bahna a obnovil městskou infrastrukturu,

bÉM jezdil jako norník superman ... jak vodstranoval usilovně bahno ...
23. 10. 2013 | 18:43

Kanalnik napsal(a):

uz se kousou :) ... skoda, ze pan Bem tohle nerekl v radiu, pan Duka by mel nedostizitelnou konkurenci :)
23. 10. 2013 | 19:22

Jemnický napsal(a):

Kleofáš

1 Bém je příliš velká jednotka. V běžném životě by se používal jeden miliBém. Prostě milý Bém.
23. 10. 2013 | 20:08

šašek z Jihlavy napsal(a):

Tak jsem se vrátil nakouknout, jestli se Pavka dočkal větší odezvy a nemýlil jsem se v odhadu, málokoho zajímá. Další MUDr.c, který se nedržel svého kopyta. Myslím, že mu v medicíně zatím ujel vlak. A dobře mu tak! Začínám mít z doktorů-politiků fobii, Rath, Kott, Pancová, Dryml, Šťastný, Bém, Kuba, Čermák, Macek...
Co takhle vydat befel, že doktorům do politiky vstup zakázán?
23. 10. 2013 | 21:07

xerox napsal(a):

openbém ... :-)
nenčet sem tě ale znovu ti řikám ... ten babiš v modrejch ptáčkách vyvolává stav , zvoucí se - zcepenění a psotnik zároveň ... :-)
23. 10. 2013 | 22:05

reppop napsal(a):

Myslím, že vždy když propukne konkurenční boj dvou pravicových mafiánů (jejichž jména jsou shodou okolností u obou hned na 2. místě abecedy), měli by voliči naslouchat. Nejen ve víně, ale i v konkurenčním klání je pravda. Pravda o tom, že po roce 89 se stala pravicová ideologie poznávacím znamením největších hochštaplerů a podvodníků. Padají masky a objevuje se dosud umně skrývaná tvář pravice po česku.
Jo kluci, konkurence a pravicové soutěžení o kořist, to není nic pro jemnější nátury: pro děti od 18 let a pro dámy jen s doprovodem psychoterapeuta.
23. 10. 2013 | 22:24

Qin napsal(a):

Ale zatím nikdo nekomentoval jestli Babiš má či nemá nevymáchanou hubu.
23. 10. 2013 | 23:32

Svatej z Karlova mostu napsal(a):

stejskal napsal(a):
Dobrý den,

smazal jsem jeden text vykazující znaky spamu resp. tapetování (opakovaný odkaz na jiné stránky).

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
23. 10. 2013 | 12:41

-------------------------------------------------

Jo, Liborku,

já to naprosto chápu, že z diskuse o článku týkajícího se voleb a Babiše je potřeba vymazat sem pouze jednou (nikoli opakovaně, což by bylo z definice tapetování, ale takhle o tapetování nemůže být řeč, to si mezi námi soudruhy ujasněme, na čemž nic nemění ani to, že stejný odkaz byl i pod několika dalšími texty, které se týkají stejného tématu, ale opět vždy jen jednou) vložený odkaz na jiný článek, který se taky týká voleb a Babiše. Hele, už má tvůj zaměstnavatel Bakala jako Kalouskův majitel dohodnutou s Babišem koalici, že se tak činíš? Nebo že by Babiš přikupoval k MFD a LN ještě i Aktuálně?:-))))
23. 10. 2013 | 23:33

Svatej z Karlova mostu napsal(a):

Jinak pro ostatní, zdejším cenzorem-vandalem smazaný a pro jistotu i zablokovaný odkaz se týkal posledního článku na blogu "Svíce na sudu s prachem" na Týdnu (stačí zadat název blogu v uvozovkách do googlu a vyjede to hned nahoře). Doporučuju k přečtení i starší příspěvky, zvlášť ten předposlední o Kalouskovi.
23. 10. 2013 | 23:47

libertad napsal(a):

Pane Béme, dovoluji si poznamenat,
1) vaše drzost se dopravdy dá srovnat jen s drzostí pana Ratha
2) pevně doufám, že vás zavřou až zčernáte
3) jak zde někdo napsal, kdyby všechny tak zvané politické strany byly stranami a ne spolky mafiánů, po panu Babišovi -komunistovi a kamarádu křišťálového Stabdy- by ani pes neštěkl
4) k panu Babišovi mám důvěru jako k vám, tedy žádnou

Bez pozdravu a s hlubokým opovržením

Sidonio Libertad
24. 10. 2013 | 04:58

oddíl vodních skautů napsal(a):

ty vole Střívko vys.r se na to,nebuď trapnej.
Kradli jste?Kradli,tak raději mlč
24. 10. 2013 | 08:58

třebaKarel napsal(a):

Jen pro připomenutí , o lezení do řitního otvoru mluví skutečný mistr , autor nesmrtelného blogu K.L.A.U.S.
http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/pavel-bem.php?itemid=2444
tK
24. 10. 2013 | 17:06

ffa napsal(a):

třebaKarel:
nemyslel jste K.L.A.U.N.?
26. 10. 2013 | 23:13

Jitka Benesova napsal(a):

Vazeny pane, vas hulvatsky styl chovani a vyjadrovani a Vase hodnoceni vlastni velikosti z Vas proste velikeho a respektovaneho cloveka neudelaji i kdybyste se na hlavu stavel. Ucta a respekt se ziskava uplne jinak a historie je plna nezapomenutelných lidi. Vy k nim docela urcite patrit nebudete.
31. 10. 2013 | 09:53

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Honzák Radkin · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novotný Martin · Novotný Vít O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy