Volím Jirku

08. 01. 2013 | 16:04
Přečteno 4623 krát
Když mi do mailu přišel pátý vzkaz Volím Karla, tak jsem se rozhodnul zveřejnit, že já naopak volím Jirku Dienstbiera. I když nemám nic proti tomu, aby někdo volil Karla Schwarzenberga. Nebo Táňu Fischerovou, Zuzanu Roithovou nebo i toho Franze, i když v jejich případě hlasy s největší pravděpodobností propadnou a klesá tak šance pro Karla a Jirku. Je to ale rozhodně lepší, než volit ty dva dinosaury Fischera a Zemana. To je skutečně obraz neuvěřitelného marasmu této společnosti, že právě tihle dva mají asi největší podporu. Volbou jednoho z nich totiž volíme pokračování klientelistické politiky, korupce a vlády kmotrů.

A nyní proč volím Jirku. Jirku jsem potkal, když šel na zasedání zastupitelů ČSSD po volbách do pražského magistrátu. Byl volebním lídrem ČSSD a kampaň postavil na jednoduchém programu, a sice že nevstoupí do nemravné koalice s ODS, která proslula jako základna největších zlodějen v tomto státě. A právě na zasedání ho čekalo nepříjemné téma: zastupitelé ČSSD se rozhodli do koalice s ODS přece jenom vstoupit. Jiří tam šel říct, že se tohoto podvodu nebude účastnit. Pochválil jsem ho a pomyslel jsem si, že mu to vůbec nezávidím. Řekl jsem mu, že teď třeba prohraje, ale časem se morální jednání nakonec vždycky vyplatí. Myslel jsem to jako útěchu a vůbec jsem netušil, jakou jsem měl pravdu. Jirka v Praze prohrál, ale celostátně se stal symbolem férové politiky.

Posléze jsem na Jirku narazil jako člen sdružení Veřejnost proti korupci. Jiří s námi spolupracoval na protikorupčních zákonech a opatřeních a stal se pro nás v politické sféře velkou oporou v boji proti korupci. S jeho pomocí jsme málem do zákona o veřejných zakázkách dostali paragraf o tom, že veřejných zakázek se smí účastnit jen firmy s dohledatelnými vlastníky. S ním spolupracujeme na novele zákona o politických stranách, kde požadujeme zastropování příspěvků politickým stranám od soukromých osob a zákaz, aby firmy sponzorovaly politické strany. Nechci unavovat líčením konkrétních věcí, ale jde mi o to ukázat, že Jirka na rozdíl od drtivé většiny politiků o boji proti korupci nejen mluvil, ale i něco dělal.

Na Jirkovi mi imponuje jeho odpor proti všem druhům ponižování, na což jsme tady mistři, jeho důraz na posilování lidské důstojnosti a schopnost zastat se slabších. Oceňuji jeho pevný názor, že svoboda bez důstojnosti není svobodou. Sympatický je i jeho nehystericky proevropský postoj.

Jirkovi měli mnozí dost za zlé, že šel komunisty požádat o podporu jejich hlasů při volbě. Také mě to nadzvedlo, ale ve srovnání s jeho jinými přednostmi mi to přišlo zanedbatelné.

Nechci tady za něj a nikoho jiného plédovat. Neříkám, volte Jirku, prostě volím Jirku.


Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Choderlos de Laclos napsal(a):

Nevolím Jirku
Jediný, kdo nejspíš alespoň z 50% nepatří k 180 rodinám, údajný polojaponec (ale možná taky downovec) Okamůra, byl komickou machinací, ke které se připojili i nejvyšší u(m)pírové této země z kandidatury vyřazen.
Volit není koho.
Román v dopisech mezi Jirkou, Monikou a Karolínkou (která se Louise Marie Adélaïde de Bourbon velmi podobá) je propadák.
Občan Égalité dokončí svoje a Klausovo dílo a ulicemi potečou potoky (doufejme, že modré) krve, 15 minut pauza, pak II. akt.
08. 01. 2013 | 16:11

neo napsal(a):

volíme Jirky

http://ateo.cz/f/images/h/HappyFamily.jpg
08. 01. 2013 | 16:12

Marie napsal(a):

Nechápu, proč vás nadzvedlo, že Jirka šel požádat o podporu i komunisty, když tato strana je řádně zaregistrována, jako demokratcky volitelná.
Jirka tím jenom dokázal, že je skutečný demokrat, ať si o tom píše, kdo chce, co chce.
A komunisté si toho měli vážit.
08. 01. 2013 | 16:14

honza napsal(a):

nezbývá mi, než se pod tento blog podepsat..
08. 01. 2013 | 16:17

aga napsal(a):

Jirka to jistí zleva, Karel zprava - hlavně volte jednoho z nich.

Karel reformuje, Jirkovi se vždy MÁLEM podaří jeho reformy překazit, akorát mu do toho na poslední chvíli vždy něco přijde... Vlci se nažerou, kozy zůstanou celé, ovšem vodnesou to ovce...
08. 01. 2013 | 16:18

karelgr napsal(a):

Neo: co má Váš odkaz společného s Dienstbierem nám asi nepovíte,že?
08. 01. 2013 | 16:19

JenTak napsal(a):

Také jsem volil Jyrku...
Občas si ale vymýšlím.
08. 01. 2013 | 16:20

Petr z Tábora napsal(a):

Pro mne je zajímavé, že jako bývalý člen ODA volíte sociální demokracii - protože ta bude rozhodovat o tom co bude dělat jejich prezident. Doufám, že budete důsledný a budete ČSSD volit i nadále, aby měla všechny ústavní funkcionáře. Nesporně JD má výhodu, že zatím toho moc neudělal a tím také moc nezkazil. Vedení si neznepřátelil a tak ho chtějí uklidit na Hrad - neměl by mladý politik spíše dokázat své schopnosti v budoucí vládě ?
08. 01. 2013 | 16:20

LUF napsal(a):

Fandím všem co volíte Dintsbiera!
08. 01. 2013 | 16:21

Pepa Řepa napsal(a):

Mužíček skromný velice
vstoupil do místní pivnice
Nad jídelním lístkem bádal
co by si tak za šesták dal
Potátu, Potátu
nemohl si dát než Potátu.

Jak se vrchní nad stůl sklání,
mužík mu šeptne své přání.
Ticho se snese nad sálem,
když vrchní zahřmí lokálem
Potátu, Potátu
ten pán si přeje Potátu.
08. 01. 2013 | 16:22

TomášL napsal(a):

Už aby bylo -autore- po volbách... Už mne unavuje číst kdo koho volí a proč. :-/
08. 01. 2013 | 16:23

M.N.O.P. napsal(a):

Já také.Rozhodl jsem se před dvěma dny a ještě mé rozhodnutí může zvrátit zítřejší debata na ČT24. Ty, kteří volí Karla bych požádal o zamyšlení nad Kerlem poslední 4 roky, jeho činy, názory a chování.Celý život člověka nelze hodnotit z období kdy byly síly a elán.
08. 01. 2013 | 16:25

neo napsal(a):

karelgr:

Pokud nemáte IQ chrastítka, tak byste na to měl přijít sám. Ale nebudu vás napínat a rád objasním.

Pan Dienstbier se jmenuje Jiří.
První pán na fotografii z odkazu se jmenuje.........počkej si......Jiří.
Druhý pán na fotografii z odkazu se jmenuje.........počkej si.......počkej si......... Jiří.

familiérně je Jiří také Jirka. Volím Jirku, volíme Jirky, Jirka je alfa a omega, Jirka dokonce vaří s dalším Jirkou http://ateo.cz/f/images/b/BabicovyDobroty.jpg

No, snad už víte, co mají ti všichni společného. Pokud ne, tak je mi líto.
08. 01. 2013 | 16:25

Pepa Řepa napsal(a):

Pro svatého Jiří
vylézaj hadi i štíři.
08. 01. 2013 | 16:30

prag napsal(a):

Duševní neo-striptýz. I takoví mají volební právo. I masochisti jako TomášL.
08. 01. 2013 | 16:30

taky Jhyrka napsal(a):

Jyrku volit nebudu, protože nechci hloupého prezidenta.
08. 01. 2013 | 16:37

TomášL napsal(a):

prag

Můžu Vás uklidnit, volit nepůjdu. Vždyť ani není koho. :-)
08. 01. 2013 | 16:38

Katecheta napsal(a):

Řepo, Jiří bude bojovat s Dr. Akem.
08. 01. 2013 | 16:40

čert }=o) napsal(a):

Pepo Řepo
nebuď tak ironický ;o)
nesluší Ti to
08. 01. 2013 | 16:45

karelgr napsal(a):

Neo:Zeptal jsem se Vás slušně,chrastítko.Že jsou Šlégr a Paroubek oba Jiří, vím taky.Co mají dva zmetci společného s Dienstbierem jste mi objasnit nedokázal.Že dřív byli v ČSSD?Co má dělat málo známý politik, chce li dělat levicovou politiku?Já bych řekl,že šancí je být v nějaké straně,chovat se slušně a jít si za svým.Zastával se D. někdy lumpů ve vlastní straně?Víte o nějakém jeho skandálu?Pro mě je šancí na novou slušnou ČSSD.I když coby prezident by jim moc nepomohl. A příště si nechte debilní kydy o IQ.
08. 01. 2013 | 16:45

skeptický napsal(a):

Já bych tam dal Karla,a udělal ho králem.

Byl by Karel V

Je to jméno královské,a jako jeho předchůdce by si sem zase zavolal Němce. Už to chtěli se synem Václavem udělat jednou,ale nějaké Helmut se toho tenkrát bál.

Musíme se přece nšjak zbavit těch ostudných degretů.Restitutů a restitutek je tu v očekávání pořád dost.

Jiří se sem podle jména jako král nehodí.
08. 01. 2013 | 16:49

Hlas napsal(a):

"Volbou jednoho z nich totiž volíme pokračování klientelistické politiky, korupce a vlády kmotrů."
Máte tam překlep. ...obou z nich...
Že mají podle průzkumů největší podporu je smutné, ale ještě ne určující. Podstatné více než jindy totiž bude, kolik voličů reálně vyrazí k urnám. Dokonce bych si troufnul tvrdit, že šance hned několika kandidátů jsou velmi vyrovnané. Co nás však v dalších dnech ještě čeká bude mediální masáž, která se bude snažit vytvořit jakýsi konsenzus ohledně toho, koho má smysl volit a koho ne.
08. 01. 2013 | 17:00

Miloš napsal(a):

Jsou pouze čtyři relevantní kandidáti.
1) Klaus a jeho loutka Zeman
2) Kalousek a jeho loutka Schvarzenberk
3) Goldman Sachs a jejich loutka Fišer
4) Dienstbier
Zemana budou volit Klaus, Lucie Bílá, Dalík, tuneláři, komotři, mafie a pitomci.
Schvarzenberka bude volit Kalousek, Vatikán, Drábek, Besser, Kocáb, kmotři, "jasnozřiví umělci" a pitomci.
Fišea budou volit banksteři, Chrenek, veksláci, kmotři, komunisti a pitomci.
Dienstbiera nebudou volit Klausozeman, Kalousek-Schvarzenberk, Lucie Bíla, Vatikán, Mafie, Benešová, Hulínský, vexláci, Kocáb, progresivní umělecký předvoj, kmotři, tuneláři a pitomci.
08. 01. 2013 | 17:01

stařenka napsal(a):

volím MUDr. Zuzanu Roithovou:

na Hradě chci změnu, proto volím ženu.

Ale Dienstbier je hned na druhém místě.
08. 01. 2013 | 17:05

Karel Mueller napsal(a):

Pane Štern,

na bezprostřední vnitřní politiku má president vliv pramalý, v případě současého presidenta ten určitý vliv byl dán více důvody.

Život ze mě udělal skeptika. Pokud se domníváte, že nový president něco zmůže s klientelismem, korupcí apod, tak jste z mého pohledu snílek. To je otázka morální obrody národa, bez ní nic nepořídí ani blaničtí rytíři.

Spíš se obávám, že začně blbnutí na kvadrát v hyperkorektnosti, feminismu, eurohujerství (jak říká Pepa Řepa) apod.
08. 01. 2013 | 17:05

skeptický napsal(a):

Miloš

Autor se nezapře.
08. 01. 2013 | 17:15

Al Jouda napsal(a):

Já také ! Chci mladého a neprofláknutého prezidenta !
08. 01. 2013 | 17:16

český maloměšťák napsal(a):

"...Jirkovi měli mnozí dost za zlé, že šel komunisty požádat o podporu jejich hlasů při volbě. Také mě to nadzvedlo, ale ve srovnání s jeho jinými přednostmi mi to přišlo zanedbatelné. ..."

Už naposledy, přestává mě to bavit.

Jací komunisté ? Kolik toho ukradla, kolik institucí rozvrátila např. Boborová, nebo jak se to jmenuje ta učitelka ? Koho přejela v opilosti autem a pak utekla? Kolik letadel CASA prokšeftovala tak, že v státní kase jsou stamilionové ztráty ? Kolik tunelů vykopala - v řádech desítek miliard ? Kolik elektronických knížek udala tak, že zdravotnické rozpočty přišly o miliardy, kolik zdravotních pojišťoven prpopojila se systémem tak, že peníze odpolouvají neznámo kam....kolik tunelářů amnestovala ???....

To jsou všici fakt tak pitomí, že nerozeznají od sebe komunistu a " komunistu" ? To budou i dospělí lidé držet hladovku a volit Karla - jako pojistku proti komunistům ? Toho Karla, co sepaktuje s AL Kalousem, co hlasuje spolu s Pekárkem, Parkanovou, Šnajdrem, Drobilem , Drábkem, Bémem s Peaka s jejím prodejným lidem...co věří soukromému očku víc než soudu ?

Komunisté dneška jsou ti, co se řídí heslem " nám a našim kumpánům dle našich potřeb a podle toho jak to ostatním nařídíme a jak si to např. v justici zařídíme".
K těm nechodí s prosíkem Dienstbier.
K těm chodí spíše ten Karel. Nebo Přemysl von Ichwarniemalsdabei.
08. 01. 2013 | 17:21

skeptický napsal(a):

Al Jouda
Vždyť by si mu ta sebranka kolem,co se tam vždycky natáhne,udělala z prdele trhací kalendář.
08. 01. 2013 | 17:22

ten, kdo se hádat nebude, napsal(a):

Pro Karel Mueller.
Nezlobte se, ale vy se v hlouposti můžete směle měřit s Pepou Řepou. Vůbec nedokáži pochopit, proč někdo plodí podobné komentáře.

I kdyby prezident nezmohl vůbec nic, tak jen to, že tam bude Dienstbier a ne nějaký Klaus, tak mne to potěší.

Jinak změnu a posun k lepšímu musí chtít většina a většina musí taky pomáhat, je nesmysl čekat, že všechno za nás udělá nějaký prezident.
08. 01. 2013 | 17:25

Hlas napsal(a):

"To jsou všici fakt tak pitomí, že nerozeznají od sebe komunistu a " komunistu" ?"
Tak on hlavně chybí podrobnější jazyk. Těch různých druhů komunistů už máme u nás tolik, že je naprosto nepřehledné, co slovem "komunista" míněno jest. Co jeden říká, druhý jinak slyší, a třetí znovu jinak.
Čili chápu co tím myslíte, v tomto případě zcela souhlasím, ale nevidím způsob jak prorazit jinak než prostě popisem konkrétních činů. Znovu a znovu. Označit někoho komunistou je dnes informačně prakticky vyprázděné.
08. 01. 2013 | 17:29

skeptický napsal(a):

ten
Klaus už to určitě nebude,Hitler taky ne,takže můžete slavit už dnes.
Dneska každej blogger někomu fandí.Co kdyby to vyšlo,a po volbách zbyly nějaké drobečky,nebo trafika.Joj.
08. 01. 2013 | 17:31

reppop napsal(a):

Mnoho lidí říká, že si nepřeje ani Zemana ani Fischera na Hradě.

Kdyby občané, kteří nechtěji ani MZ ani JF, uvažovali inteligentně, volili by toho, kdo je z přijatelných nejblíž k šanci dostat se do 2. kola volby.
K mé radosti je to J. Dienstbier. Tak nevím nad čím všichni co nechtějí Zemana ani Fischera ještě váhají?

Tady platí elementární logika:

Kdo nechce Fischera ani Zemana, musí volit Dienstbiera. Tak toho s největší pravděpodobností může dosáhnout. Naopak NEvolba Dienstbiera je v tomto kontextu volba Zemana a Fischera.

k Dienstbierovi např. viz:
http://www.vasevec.cz/blogy/vyhaneni-chcipleho-certa-dablem
http://www.blisty.cz/art/66818.html
08. 01. 2013 | 17:32

neo napsal(a):

karelgr:
Že jsou Šlégr a Paroubek oba Jiří, vím taky.Co mají dva zmetci společného s Dienstbierem jste mi objasnit nedokázal.Že dřív byli v ČSSD?//////// děláte si legraci? Tak nejdřív napíšete, že víte, že se všichni tři jmenují Jiří a pak dokážete napsat, že jsem Vám nic neobjasnil. A pletete do toho ČSSD a politiku.
Tak pro Vás znovu : MAJÍ SPOLEČNÉ JMÉNO JIŘÍ!!!!!
Takže sorry, ale kydy o IQ nebyly od věci.
08. 01. 2013 | 17:33

Ládik!!! napsal(a):

Jedině Jirku Kajínka.
08. 01. 2013 | 17:34

Karel Mueller napsal(a):

Milý pane,

nejdříve by bylo dobré začít rozumět psanému textu.

Text pana Šterna je zaměřen hlavně na klientelismus a korupci a naději, že s tím nějaký spasitel může něco dělat, tak jsem mu napsal svůj názor.

Na poslední větu v mé odpovědi jste nepřímo odpověděl sám. Dnes kulminuje protiklausovská hysterie (jinak se to nedá nazvat, mluví se o konci doby temna), tak jsem jen poznamenal, že národ může být i krutě zklamán (to vůbec nemyslím nepřátelsky vůči nástupci, ať už bude na hradě Petr nebo Pavel). Jako ostatně mnohokrát v minulosti.
08. 01. 2013 | 17:35

skeptický napsal(a):

Já se jen těším,až bude před druhým kolem,jaká příjde z vnitra zajímavá zpráva.
08. 01. 2013 | 17:52

oranžáda obecná napsal(a):

já taky volím Jyrku.....jako správná oranžáda , vždycky jen Jyrku, Paroubka, Diensbira......
08. 01. 2013 | 17:54

marxík napsal(a):

maloměšťák
Kolego, patrně jste se osobně potkal s reslem a on vás poprskal. Už to vás leze taky . Vy vidíte komunistu i v ledničce.

Jinak vás ale chválím, že ten váš několikrát opakovaný nesmysl už nehodláte dále prednášet. Myslím hen tot:

Komunisté dneška jsou ti, co se řídí heslem " nám a našim kumpánům dle našich potřeb a podle toho jak to ostatním nařídíme a jak si to např. v justici zařídíme".
----------------

Chcete jako naznačit, že komunisti dneška bydlí taky se svými poddanými v jednom paneláku a za vrcholnou řídící funkci berou dvakrát tolik co současný plebs? Vy si dovolíte srovnávat požitky předlistopadových komunistů s požitky současných aparátčíků a tvářit se přitom svéprávně?

Zdůrazňuji, že váš za tento nesmysl nijak nekárám. Vím, že se jedná o projev progresivní nemoci, s kterou ulehnete do truhly.
08. 01. 2013 | 18:00

marxík napsal(a):

Schválně jestli přijdete na to , kde chybí předložka 'na'.
Pomůcka: je to v druhé větě.
08. 01. 2013 | 18:25

třebaKarel napsal(a):

Český Maloměšťáku ,
Přesně tak jak to říkáte . Výstižně a hezky . tK
08. 01. 2013 | 18:52

babočka napsal(a):

Jsme malá země ale v umění našich lékařů jsme mistři světa. Proto volím doktora Sobotku. Také proto, že modré ptáky podtrhli źbojník Klaus, šašek Dejdar a ječící Bílá podporou Zemana.
08. 01. 2013 | 19:02

Fialenka napsal(a):

Jiřík je dobrá volba.
Budu volit Táňu Fischerovou anebo Jiřího Dienstbiera. Táňa Fischerová v odpovědi na otázku kterého kandidáta by podpořila, odpověděla, že Jiřího Dienstbiera.
Politika, kterou Fischerová i Dienstbier reprezentují, přiblíží ČR zemím nejlepším na světě, co se týče osobní svobody, štěstí a ekonomické prosperity. Lidi se nadechnou svobody a otevřou se jim širší obzory …. to je první krok a dál se uvidí.

„Na Jirkovi mi imponuje jeho odpor proti všem druhům ponižování, na což jsme tady mistři, jeho důraz na posilování lidské důstojnosti a schopnost zastat se slabších.“
Myslíte, že tady jsou na to mistři? Myslím si to taky. A dodávám, že s některými zákony a hodnotami hlásanými ODS a TOP09 můžou souhlasit jen sadisti.
08. 01. 2013 | 19:04

než amíka JD tak to raději volím avatara napsal(a):

Jirku nevolím neboť je to takový komunistický ucho prostě Filipův a Grebeníčkův miláček.

Však taky svůj hřbet pěkně sklonil před třešničkama a měl přitom tvář "potřebného svazáka".
08. 01. 2013 | 20:39

se nedá, todleto napsal(a):

2 kožnaté hlavy nad sebou a 10 voličů Jirky.
08. 01. 2013 | 21:15

reppop napsal(a):

To Fialenka

Jen chci upozornit, že volbou paní Fischerové (které si velmi vážím) s pravděpodobností hraničící s jistotou snížíte šance Dienstbierovi dostat se do 2. kola a zvýšíte je Zemanovi a Fischerovi. Paní Fischerové tím do 2. kola nepomůžete. To je elementární logika vycházející ze současné situace.

PS: V politice je třeba používat i statistiku a pravděpodobnost.
Pokud Vám Fischerová připadá jako vynikající a Dienstbier jen jako dobrý, pak vězte, že "vynikající" může být největším nepřítelem "dobrého" aniž si tím jakkoliv pomůže.
08. 01. 2013 | 21:20

born65 napsal(a):

Váš první odstavec, pane autore, podepisuju slovo od slova.
Pokud se J.D. dostane do druhého kola, přisámbůh, otevřu skutečně drahou značku vínka.
Protože pak je velká šance, že jednu z těch fosilií, které se nám masmédia mermomocí snaží vedrat pod kůži, porazí.
Tahle země už si zaslouží lepší časy!
08. 01. 2013 | 22:36

Mard napsal(a):

Miloš napsal:Dienstbiera nebudou volit Klausozeman, Kalousek-Schvarzenberk, Lucie Bíla, Vatikán, Mafie, Benešová, Hulínský, vexláci, Kocáb, progresivní umělecký předvoj, kmotři, tuneláři a pitomci.

Ani já jej nebudu volit. Disident topící v kotelně a pravidelně buzerovaný policií má synáčka, který v téže době (za totality!!) studuje ČVUT Strojní (ač jsem v té budově učil jako mladá pomocná vědecká síla, tak jsem tam tohoto "studenta" nezahlédl). Moc se tedy nedivím že po revoluci toto studium skončil a na další VŠ si troufl, až když byl poslancem Federálního shromáždění. Také mne tedy nepřekvapuje že po absolutoriu se stal pomocníkem Čalfy a v jeho žoldu pracoval (ten pán si také nepotrpěl na zaměstnávání disidentů). Takže se na mě nezlobte, ale takto podezřelou osobu volit nemohu.
08. 01. 2013 | 22:48

Libertad napsal(a):

Pane Sterne,

ja volím T.F.

Bohužel se bude smát Zeman. Asi máte větší možnosti než já. Je čas konat. Když to napadlo mně tedy i Vás. Musí se začít sjednocovat kandidáti. Drtivá většina volčů se na základě výzvy svých kandidátů se přidá. Ten správný okamžik je ve čtvrtek, až sebevědomý pan Moravec zahájí svoji estrádu ve 20:00. Tam musí jistí kandidáti oznámit své odstoupení ve prospěch toho na kterém se dohodnou. Toto odstoupení z kandidatůry musí svým voličům jasně a stručně ŘÁDNĚ VYSVĚTLIT Musí ujistit všechny, že od kandidáta v jehož prospěch odstupují nepříjmou žádnou protislužbu.
KONEJTE, pěkně prosím.

S upřímným pozdravem

SIDONIO LIBERTAD.

S pozdravem

Sidonio Libertad
08. 01. 2013 | 23:32

Petr Vodňanský napsal(a):

Volte si každý koho chcete. Každý má snad svůj mozek. Ten, kdo se nedá zblbnout předpověďmi medií, nepodlehne ani knížecím radám místních diskutujících.
09. 01. 2013 | 00:10

sybila napsal(a):

Vyhraje pan Zeman.
09. 01. 2013 | 00:31

antoni.n napsal(a):

Jiří Sterne,

jak jsem poznamenal pod Zaorálkem zde, kvituji Vaše pledum pro D., ale pro mne to není definitivní. Stále mám na mysli Fischerovou, vyznívá mi jako nejčistší ethos.

Když se nepovede, pak jistě Jirku.

Papa

an
09. 01. 2013 | 01:44

šašek z Jihlavy napsal(a):

Ládik!!! napsal(a):
Jedině Jirku Kajínka.
08. 01. 2013 | 17:34
xxxxxxxxxxxxxxx
Ládiku, Jirka Kajínek bude po milosti od příští prezidentky jmenován generálním inspektorem všech věznic a dohlížet, aby se tunelářům, zkorumpovaným politikům, soudcům, státním zástupcům a policistům uvězněným ve 3. nápravněvýchovné skupině, důsledně při každém jídle plivalo do ešusů.
Bude tam taky zřízena jakási opičí dráha ve stylu jeho únikové cesty z Mírova, aby jim dal šanci. Tu ale ze známých důvodů nikdo nevyužije (posrali by se strachy při pouhém pohledu, představ si třeba Nečase či Borise, jak se spouštějí).
09. 01. 2013 | 09:17

modrý edvard napsal(a):

Volím Pepu. ..škoda, že se nepřihlásil.
09. 01. 2013 | 10:05

Ale já nejsem jeptiška napsal(a):

Jiří, volá Vás pan Štern. - Rozumim, už du.
09. 01. 2013 | 17:09

karel4 napsal(a):

Skutečnost, že se při volbách do magistrátu zachoval čestně a srozumitelně a to v okamžiku kdy o něco šlo, je velmi silný argument. U ostatních kandidátů takovou zkušenost bohužel nemám, nebo mám přímo opačnou a to včetně "Karla".
11. 01. 2013 | 11:03

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Baar Vladimír · Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoníček Radek · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Bernard Josef · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra E Elfmark František F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hájek Jan · Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Heroldová Martina · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kocián Antonín · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Máchalová Jana · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Mittner Jiří · Moore Markéta · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Nerušil Josef · Niedermayer Luděk · Nosková Věra · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít · Nožička Josef O Obluk Karel · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Oujezdská Marie · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Petříčková Iva · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Sirový Michal · Skalíková Lucie · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Smoljak David · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šípová Adéla · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štern Ivan · Štern Jan · Štětka Václav · Štrobl Daniel T Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Těšínská Tereza · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vančurová Martina · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy