Trafika pro neúspěšnou kandidátku ODS

04. 04. 2013 | 00:54
Přečteno 8025 krát
ODS získala na NKÚ trafiku pro svoji věrnou poslankyni, která namá ráda ty, co upozorňují na problémy.


ODS včera zaznamenala "úspěch". Prosadila na místo viceprezidentky NKÚ pí. Horníkovou, poslankyni již páté volební období a šéfovou ODS v Hradeckém kraji.

Pí. Horníková před půl rokem velmi neúspěšně kandidovala na senátorku na Náchodsku (5. místo a ani ne 10 % hlasů), když dokonce v samotném poměrně pravicovém Náchodě (odkud pochází) získala méně jak polovinu hlasů co kandidátka komunistů.

Bohužel nejde jen o velice dobře zajištěnou trafiku pro neúspěšnou senátní kandidátku (nějakých 120tis. měsíčně po dobu 9 let). Jde také o kontrolu nad NKÚ. Dle své bývalé kolegyně, poměrně populární starostky Hronova: "Ten, kdo něco [v královéhradecké ODS] dělá, má vlastní názor, podněcuje diskusi, upozorňuje na problémy – ten je [díky pí. Horníkové] na pranýři." Celý její článek jsem přetiskl také vloni v tomto blogu. Dodnes je stále aktuální a není třeba na něm prakticky nic měnit.

Jak z počtu hlasů (97) vyplývá, na této trafikantsko-normalizační akci se podílela ve Sněmovně kromě vládních poslanců i část "levicové" opozice.

Mimochodem, vzpomínáte, co říkal p.Nečas o trafikách před volbami?

Oprava 9.4.2013: Pí.Horníková skončila v senátních volbách až 5., ne 4.

Podpořit moje blogy můžete díky KohoVolit.eu pomocí DMS na číslo 87777 s textem:
DMS KOHOVOLIT (cena 30Kč, z toho 27Kč pro KohoVolit.eu)
DMS ROK KOHOVOLIT (viz předchozí, automaticky každý měsíc po 1 rok)


Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

rododendron napsal(a):

Je dobře, že sociální demokracie svou intenzivní spoluprácí s ODS na rozdělování lukrativních postů nám ještě před budoucími volbami připoměla, že v Čechách opravdu není koho volit. Trochu mne zamrzelo, že nevzali do holportu knížete, ten je také mistr kompromisů a zákulisních dohod. Skutečně není v co doufat.
04. 04. 2013 | 06:41

Ládik!!! napsal(a):

Malá Natálka (6let) takové věci komentuje slovy: "To je hnus, hnus".
04. 04. 2013 | 06:52

kaška napsal(a):

Ano, hnus, hnus. Ale není to jen odraz toho, jak to vypadá v celé naší společnosti?! Druhý nejatheističtější stát v Evropě, první stát ve spotřebě alkoholu na hlavu, jakpak to tady asi musí vypadat s morálkou?Nelze se divit. Jestli se vám, soudruzi, něco povedlo, pak je to toto.Umetli jste si cestičku k opětovnému převzetí moci.Dříve či později,neboť toto podivné hejno, říkající si národ(tolik oslavované Vaškem Klausů), už bez vás,továrišči,neumí žít..
04. 04. 2013 | 07:10

vasja napsal(a):

Paní Džamila, naše ministrině, taky dostala trafiku a něco někde koordinuje na ministerstvu pro AIDS.
A přitom je lékařka a mohla by jako OSVČ poctivě parazitovat v privátu.
Ale to vona né.
To by nebyl čas plancat blbosti, vobrážet teplý paráde, nebo fotit kojící zelený kebule.
Pane autore. Musíte padnikomupadni.
04. 04. 2013 | 07:22

David napsal(a):

Horníková, to je velmi špatná zpráva, a to ještě na místo viceprezidentky NKÚ. To je prostě vrchol - hrozná katastrofa! Tady fakt není koho volit, když už i ČSSD udělala takový špinavý obchod.
04. 04. 2013 | 07:28

au napsal(a):

Já bych se na ČSSD v tomto nezlobil. Je to daň za to, že do čela NKÚ dostala slušného odborníka Kallu. To je prostě politika a ta je špinavá z podstaty. Při čištění žumpy se prostě umažete. Kdo se nechce ušpinit, neměl by o politice ani číst na internetu.
04. 04. 2013 | 07:37

vasja napsal(a):

David napsal(a):
Horníková, to je velmi špatná zpráva, a to ještě na místo viceprezidentky NKÚ. To je prostě vrchol - hrozná katastrofa! Tady fakt není koho volit, když už i ČSSD udělala takový špinavý obchod.
------------
Jak to?
Inžinýr Paroubek je jako nic? Mgr. Šlágr nemá zlatou z Nagána?
04. 04. 2013 | 07:41

Bob napsal(a):

Na tom je pozitivní jediná věc.
Že vypálili rybník TOP 09.
Kdyby tam nebyla tato "odbornice", byl by tam jiný "odborník".
04. 04. 2013 | 08:31

Baba Jaga napsal(a):

To: autor
Vy zde snad Aktuálně za zveřejnění svých blogů platíte? Pokud ne, k čemu potom ony dárcovské SMS, zmíněné pod blogem?
Nevím, kolik se zde najde Vašich čtenářů, kteří při volebním výběru potřebují radu právě od Vás - pokud zrovna Vy máte náhodou patent na rozum.
04. 04. 2013 | 08:43

jarpor napsal(a):

Tak víme, kdo by tam podle autora být neměl... tedy kdo by trafiku neměl mít...
ale... kdo by tam měl být, to autor jaksi nesdělil... No, třeba jen opomněl...

Jeví se mi, že kritizovat, bořit... je furt snadnější než navrhovat, prosazovat, stavět...
a ta zmínka o platu vůůůůůůbec nepůsobí "podprahově"... lehce závistivě...

Hezký den
04. 04. 2013 | 08:45

Analytik napsal(a):

To je dobrá zpráva, autore.
Konečně bude NKÚ vědět, kde nemá kontrolovat.
Ještě zbývá, aby zmizel prezident NKÚ a mohou se rozjet nejvyšší kontroly jen na těch správných místech. ;-)
04. 04. 2013 | 08:52

martin_k napsal(a):

já jenom nechápu proč tam na tom (skoro zbytečném) úřadě mají tak horentní platy
04. 04. 2013 | 08:53

ld napsal(a):

Těch trafik bylo rozdáno víc.
Zrovna včera jednu parádní dostal lžidoktor Křeček, nyní coby viceombudsman.

ČSSD se chce prezentovat bojem proti nezaměstnanosti, ale na tento post nominovala chlápka ve věku 74 let, jeho 44 letý protějšek ostrouhal. Křeček, který již dávno měl užívat penze je něco jako sociálnědemokratický Bobošík. Nyní se dočkal, ale tato historitsky nešťastná personální rozhodnutí zmaří volební výsledky.
Křečkova osoba za to nestojí, není ani žádným odborníkem. Nebude k údivu, že se potom levicoví voliči rozhodnou pro jiné strany, a zase se vyhraje málo.
04. 04. 2013 | 08:58

Baba Jaga napsal(a):

Je také ještě velká otázka, k čemu je všelikých těch kontrolorů až superkontrolorů třeba, neb všichni pobírají platy a výsledky zanedbatelné. Stačil by jistě jeden finančák s možností delegovat kontroly firem, registrovaných v Praze, přímo do okresů, kde tyto sídlí.
Docela mě dnes pobavilo, když jsem si početla, jak jsou prací přetížení u státního ombudsmana. Určitě pan Křeček bude jejich velká posila... Že alespoň on není soudný a funkci přijal - když už ho jeho voliči mají nejraději a dali mu důvěru.
04. 04. 2013 | 08:59

Innocenc napsal(a):

Ono u ODS se jaksi ty trafiky nosí, viz "rebelové" a neůpěšní politici, stačí se lehce porozhlédnout, všude člověk narazí na ODSáka. Kdo by měl být místo Horníkové na NKÚ, to je přece úplně jedno, třeba Josef Vyskočil.
04. 04. 2013 | 09:06

šašek z Jihlavy napsal(a):

Co dělala Horníková, když se v Hradci v samosprávě děly věci (viz Všetečka a jeho lumpárny)? Jak můžou tuto profláknutou političku pustit do NKÚ? Socani se tímto kšeftem předvedli, totéž s přestárlým Křečkem, myslím, že si stačí rozhněvat i ty, kteří uvažovali o možnosti jim to tentokrát hodit. Místo tlaku na Nečasovu vládu, aby odstoupila, vrací se k praktikám oposmlouvy. Se mnou už počítat nemohou.
04. 04. 2013 | 09:18

jurášek napsal(a):

DU blejt!!!
04. 04. 2013 | 09:22

modrý edvard napsal(a):

Pí Horníková byla dlouholetou poslankyní. Z toho ještě neplyne, že nedokáže dělat nic jiného, ale ani opak. Asi by to chtělo napsat něco o její kvalifikaci.
Citace v článku mi nepasují, zvlášť ta o Nečasovi.
kaška: myslíte, že když se všichni přihlásíme třeba k Rytířům Jedi, že se morálka zlepší?
04. 04. 2013 | 09:44

TomášL napsal(a):

šašek z Jihlavy

a koho chcete volit?
04. 04. 2013 | 09:56

Lila napsal(a):

šašek z Jihlavy

Profesorka Vladimíra Dvořáková ve své knize Rozkl(r)ádání státu mj. napsala:

"Řešením není výměna osob ve funkcích (byť by v mnoha případech byla žádoucí), ale nastavení kontrolních mechanismů, spojení pravomocí rozhodovat s odpovědností a zodpovídáním se, včetně nastavení sankcí.
Vím, že každý průlom do nastavených privilegií, každá oblast rozhodování, která se dostane pod větší kontrolu veřejnosti, jakékoli nastolení transparentnějšího prostředí, je dílčím úspěchem, který nás posunuje směrem k "normálu".
Vím (i z vlastní zkušenosti), že všechny tyto klientelistické sítě se brání zuby nehty, aby nebyly poraženy. Kdokoli upozorní na korupci a klientelismus či odhalí nešvary, musí být potrestán. To je jejich prevence, která má zabránit a zastrašit."

Myslím, že slova paní Dvořákové přesně vystihují i situaci okolo zvolení Z. Horníkové do vysoké pozice v NKÚ. Koho zajímá, zda ta paní splňuje kvalifikační předpoklady? (O morálních předpokladech ani nemluvě.) O jejím skutečném poslání není žádných pochyb. Na stejných principech to funguje i na krajské a komunální úrovni. Oni snad jedou podle nějakého manuálu... a je úplně jedno, jaký stranický dres zrovna nosí.
04. 04. 2013 | 10:05

Občan napsal(a):

modrý edvard napsal(a):
"Pí Horníková byla dlouholetou poslankyní. Z toho ještě neplyne, že nedokáže dělat nic jiného, ale ani opak. Asi by to chtělo napsat něco o její kvalifikaci.
Citace v článku mi nepasují, zvlášť ta o Nečasovi.
kaška: myslíte, že když se všichni přihlásíme třeba k Rytířům Jedi, že se morálka zlepší? 04. 04. 2013 | 09:44"

Její kvalifikace pro práci na NKÚ = 0
Horníková je kvalifikací učitelka ZŠ (1978-1993) s aprobací tuším chemie-fyzika.
Od r. 1994 v komunální politice, od r. 1996 kumulovaně PS PČR a komunál PLUS partajní funkce. Ke kontrole v životě nečuchla ani z dálky. Navíc je už v penzijním věku (62 let), takže NKÚ bude platná jak hadovi noha. Což je docela malér, protože viceprezident NKÚ BY MĚL především koordinovat právě kontrolní činnost.
04. 04. 2013 | 10:27

babočka napsal(a):

Pane Škop vaše upozornění na plat 120 000 kč měsíčně z vás dělá obyčejného závistivce. Místo hloupých článku se dejte na politiku a máte možnost si ty peníze vydělat také. Takových kritiků jako jste vy, má tato země tisíce.
04. 04. 2013 | 10:32

David napsal(a):

Lila napsal(a) 10:05:

"...Kdokoli upozorní na korupci a klientelismus či odhalí nešvary, musí být potrestán. To je jejich prevence, která má zabránit a zastrašit...."

-----------------------------------------------------------------------------------

Tady se korupce vůbec NECHCE řešit a čerstvý důkaz předkládám.

Nebudete mně to věřit, ale opravdu jsem chtěl upozornit na korupci. Tak jsem si našel:

Ministerstvo vnitra České republiky.

http://www.mvcr.cz/

a hledal a hledal a hledal a hledal až jsem konečně našel

http://www.mvcr.cz/boj-proti-korupci.aspx

----------------

Protikorupční manuál pro občany

Chcete vědět, kde oznamovat korupci? Jak Vás policie může ochránit, když oznámíte korupci? Co dělat, když policista odmítne přijmout Vaše oznámení? Stáhněte si protikorupční manuál!

-----------------

Pokud máte podezření na korupci a nejste si jist(a), co máte dělat, zavolejte na bezplatnou telefonní linku 199, kde vám odborníci na tuto problematiku poradí.

http://www.mvcr.cz/clanek/protikorupcni-manual-pro-obcany-551676.aspx?q=Y2hudW09NA%3d%3d

-----------------------------------------------------------------------------------

Zkuste si zavolat!

A ozve se vám:

"Volané telefonní číslo neexistuje. Hovor nelze uskutečnit."

!

Co s tím UDĚLÁME?

Horníková, to je jen další kamínek do této korupční "mozaiky".
04. 04. 2013 | 10:34

Lila napsal(a):

Občan

Obecně platí, že ten, kdo chce kontrolovat (tedy i koordinovat kontrolní činnost) musí o předmětu kontroly vědět víc, než kontrolovaný.

V případě paní Horníkové budeme jen sledovat další Potěmkinovu vesnici; z venku to bude vypadat, že se u nás kvalifikovaně kontroluje, zatímco ve skutečnosti se bude ze všech sil držet poklička na hrnci, aby náhodou něco neuteklo ven. To je heslo mnohých předsedů kontrolních výborů na komunální úrovni, i když oficiálně jde o zástupce opozice.
04. 04. 2013 | 10:37

Lila napsal(a):

David

Lila sice napsala, ale vlastně citovala prof. Vladimíru Dvořákovou.
(Její knihu vřele doporučuji...)
04. 04. 2013 | 10:39

Mirka napsal(a):

Paní Horníková, to je bohužel ta politička ODS, jak tam při volbě prezidenta Klause v přítmí chodeb naháněla spolu s Ivanem Langerem poslance a snažili se je pozitivně a negativně motivovat a třeba právě u Snítilého se jim to nepochybně povedlo.
Doufám, že se tato paní nebude podobně s tím motivováním chovat i na NKÚ.
Stejně s tím nic neudělám, tak to nechám koňovi. Proč vůbec v tomto klientelisticko mafiánském puči chtít čurat proti větru, když není šance tohle změnit.
04. 04. 2013 | 10:41

Lila napsal(a):

babočka

Nejde o 120 000 Kč měsíčně, ale o to, jestli jsou to efektivně vynaložené (naše) peníze. Bohužel vše nasvědčuje tomu, že nejsou a těžko budou.
04. 04. 2013 | 10:42

Xaver napsal(a):

Paní Horníková se obětovala a celých 20 let sloužila národu. Přece kdyby využila svých schopností a věnovala se podnikání mohla vydělávat miliony.
A vy jí závidíte pitomých 100 000. Že se nestydíte !
Já sice nevím jak vypadá, ale tak si jí vážím, že bych jí klidně přispěl na pomník.
04. 04. 2013 | 10:43

šašek z Jihlavy napsal(a):

Lila
To je právě ta potíž, že nastavit nějaká nová pravidla je v kompetenci parlamentu ČR, plného takových Horníkových. Taková Hana Marvaqnová by mi tam seděla lépe. Nebo bývalá poslankyně Eva Dundáčková (pokud na ni něco nevypluje). Tohle smrdí komplotem, škoda, ten Kala se mi zdál slušný, teď bude mít po klidu na práci.
04. 04. 2013 | 11:15

Lila napsal(a):

šašek z Jihlavy

Na Dundáčkovou už něco vyplavalo. Vybavuji si aféru s jejím synkem a reklamní velkoplošnou obrazovkou v centru města, na které získal povolení za nějakých podivných okolností. Myslím, že o tom referovali Reportéři na ČT1.

Jestli jsem to včera dobře pochopila, sněmovna volila mezi paní Horníkovou a někým z Transparenci International. Já bych politikům vstup do kontrolních orgánů preventivně zakázala.

Vzpomenete si ještě, kdo byl primátorem Jihlavy v první polovině 90. let?
04. 04. 2013 | 11:28

český maloměšťák napsal(a):

To už radši horníka...než Horníkovou.
Ten aspoň nakope...Horníková ani nevykope...spíše zakope.

No - snad Kalovi moc škody nenadělá. Snad ji Kala pustí jenom k nějakým nevýznamným věcem ...jako například řešit problém s tím, zda je kůrovec lesům nebezpeřný více jak lidé z ODS.
04. 04. 2013 | 11:37

šašek z Jihlavy napsal(a):

Lila
Jestli myslíte Františka Dohnala, tak ten byl ještě starostou, Jihlava se stala statutárním městem až po jeho odchodu. Pak se na radnici vystřídala řada lidí, primátoří byli z ODS, zástupci z ČSSD a KDU ČSL. Po Dohnalovi to převzal politický turista Vratislav Výborný, který šel ve stopách svého předchůdce. Po jejich působení už byly karty v podstatě rozdány. Dohnal zakotvil nakonec u lidovců, a ti ho v dobré víře prosadili s pomocí komunistů napříč stranami do NKÚ. Ostatní už víte. Co ale nevím ani já, jestli ta jeho záliba v luxusu byla tím pravým důvodem k jeho likvidaci. Cosi mi našeptává, že musel někomu vědomě či nevědomě překážet. Jestli to byla úlitba mafiím se asi nedozvíme. Musel by se vyjádřit Kala, ale ten si dá sakra pozor, aby měl klid na práci.
04. 04. 2013 | 12:42

Syrphus vitripennis napsal(a):

Pane Škopku, to jste si ale dovolil hodně. Vy jste normální bořič a štváč a rušíte tady klid na práci našich spoluobčanů. Jak nám říkali soudruzi a jak tady správně připomněl pan jarpor, když kritizovat, tak konstruktivně! Koukejte dodat alespoň takových pět lepších kandidátů.
A poznámkou o platu jste se už úplně odhalil, Vy závistivý závistníku. Co je daňovému poplatníkovi do toho, kolik bere soudružka Horníková. Určitě tam za ten plat bude dřít jako kůň. Nechte toho rýpání a dejte se na politiku, ať je z Vás taky takový pěkný politický trafikant, asi jich tady máme pořád málo:)
04. 04. 2013 | 13:24

Syrphus vitripennis napsal(a):

Škope

(oprava a omluva autorovi)
04. 04. 2013 | 13:26

ZdeněkJ. napsal(a):

babočka
"Pane Škop vaše upozornění na plat 120 000 kč měsíčně z vás dělá obyčejného závistivce. Místo hloupých článku se dejte na politiku a máte možnost si ty peníze vydělat také. "
Skvěle napsáno, je to názorný příklad pravicového přístupu k politice.
04. 04. 2013 | 13:40

Honza II napsal(a):

Patrně se naá matematický autor článku domnívá, že místo Horníkové měli poslanci zvolit na ono místo Drábka nebo rovnou Bártu. To by bylo určitě správně v duchu utopistického přesvědčení, že když někdo plácá o tom, jak vybuduje kapitalismu bez korupce, že to je i možné.
P.S.
Celý náš současný svrab je způsoben tím, že po posledních parlamentních volbách nebyla schopna ODS s ČSSD uzavřít jakoukýkoliv způsobem nějakou spolupráci,. A tak jsme měli uplácejícího Bártu ministrem a sekyrníka Drábka kádrovákem invalidů. A samozřejmě k tomu řadu pisálků, kteří toto všechno strašně odsuzují, protože při spolupráci ODS a ČSSD by nemohli svými jedovatými články neustále rozeštvávat společnost. To je hlavní důvod naší permanentní hospodářské stagnace.
04. 04. 2013 | 13:41

Jan Ruml napsal(a):

Tak všem je jasné, že Horníková je tam instalovaná mafií, aby bránila kontrole mafie.
04. 04. 2013 | 13:45

Občan napsal(a):

Šašku z Jihlavy,

Dohnal za lidovce nejprve hejtmanoval a pak terpve byl týmiž propasírován na NKÚ (KDU-ČSL byla součástí "koalice" s ČSSD).
Mimochodem to byl také on, kdo přivlekl do krajských služeb dnes již pravomocně odsouzeného podvodníka Řičáře.

Ten milý pán si udělal (nejen) z NKÚ dojnou krávu a na to také dojel. Ono totiž zdaleka nešlo "jenom" o bydlení.

Jo - nevíte, jak přišel v Jihlavě k té bývalé modlitebně (u ZOO), kterou si nechal přestavět na luxusní vilu?
04. 04. 2013 | 13:51

věra pohlová napsal(a):

V zavisti nad uspechem druhych si dnes doslova kdokoliv beztrestne kyda hnuj na ty schopnejsi, kteri tuto spolecnost tahnou. Kvuli tomuhle jsme klicama nezvonili.
04. 04. 2013 | 13:51

Kelt napsal(a):

Je bezpochyb,že ČSSD vyměnila s ODS Kalu za Horníkovou.
Co se týče intelektuálních kvalit a možností dotyčné,tak si troufám poznamenat,že na výstupy NKÚ z prováděných kontrol nebude mít absolutně žádný vliv.
I když je pravděpodobné,že ODS od pí Horníkové cosi takového očekává.
04. 04. 2013 | 13:52

Petr. napsal(a):

Pane Škop,
vše je tak křišťálově čisté, že to ani křišťálově čistší být nemůže.
A Vy se divíte, že paní Hornikovou volili Standovo věrní kamarádi?
04. 04. 2013 | 13:55

Radim napsal(a):

S ODS jsem spokojen,specielně s premiérem Nečasem,který spolehlivě zajistí v příštích parlamentních volbách volební debakl ODS !Až vyhraje levice,začneme dělat pořádek s milionáři !První pusinkou pro ně budě 38% progresivní daň.Od té doby se začne blýskat na lepší časy v ČR !
04. 04. 2013 | 14:22

modrý edvard napsal(a):

Občan. Mně ty informace o pí Horníkové především chybějí u článku.
že je jí 62, let, no a co. Nechci po ní, aby vrhala koulí. Že je (bývalá) učitelka, to se mi zrovna nelíbí, ale nejspíš to je předpojatost. Že je bývalá poslankyně, to je spíš asi jakási kvalifikace.
Jako základní problém vidím to, že nevykazuje žádné znaky, proč by měla být zvolena. Třeba že se někde zastávala práva, odhalila podvod, umí logicky myslet, podala v Parlamentu významný zákon .... A protože byla zvolena Horníková, zřejmě Parlament soudí, že v celém Česku lepší osoba není. To by bylo velmi smutné.
Ano, trafika. Ale jako podobný trafikant se tam dostal Kalla, kterého "všichni" chválí.
04. 04. 2013 | 14:40

šašek z Jihlavy napsal(a):

Občan
To netuším, ale vzhledem k jeho kontaktům na místní podnikatele a odhodlání co nejdříve zbohatnout, se to dá ve funkci starosty, později hejtmana docela dobře zorganizovat. Já se o to raději ani nezajímal, v prvním popřevratovém zastupitelstvu se dala dohromady parta napříč stranami (tenkrát v tom nejeli 4 zastupitelé za ODS a několik solitérů z řad začínajících živnostníků). Po dalších volbách, kdy se do ODS nahrnuli všehoschopní šíbři, se karta obrátila a s Dohnalem si velmi rozumněli. Původní průkopníci do jednoho postupně odešli, na to musel být opravdu kačení žaludek. Obsadili si radnici a kraj podle svého gusta a přes to nejel vlak. Vliv a moc zkazily větší frajery než jen pár buranů z prdelákova(honolulův termín, řekl bych docela přesný).
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

věra pohlová napsal(a):
V zavisti nad uspechem druhych si dnes doslova kdokoliv beztrestne kyda hnuj na ty schopnejsi, kteri tuto spolecnost tahnou. Kvuli tomuhle jsme klicama nezvonili.
04. 04. 2013 | 13:51
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Jo jo, milá paninko, závist užírá jak rakovina, místo abychom všem těm šikulům přáli jejich tvrdou prací nastřádaný majetek, tak je tady pranýřujeme. A přitom byli schopnější než nějaký Baťa, ten budoval své imperium dlouhou dobu, zatímco Babišové, Kellnerové a jim podobní to zvládli za pár let. Svět dovede být někdy zlý! A přitom jsou to takoví sympaťáci, stačí se podívat na fotky v blogu Jamese de Candole. Není náhodou ten nejmladší junák mladý Klaus, je mi nějak povědomý?
Sucháínek vypadá jako dobrotivý otec všech golfistů, není to náhodou jeho socha?
04. 04. 2013 | 15:04

Twist napsal(a):

Z diskuze je zřejmé, že ta vážená paní za moc nestojí, ale mnohem horší jsou ti, kteří na ji do místa dostali. Jak se jmenují?
04. 04. 2013 | 15:47

michalskop napsal(a):

Baba Jaga

neplatím, ani A.cz neplatí mě. Ale třeba takové moje blogy s výsledky voleb, ohledně nepodařených předvolebních průzkumů nebo ohledně "hlasování" v Hyde Parku byly výsledkem +- celodenní práce (a měly slušnou čtenost). Takže pokud je někdo chce podpořit, může. Pokud nechce, tak prostě nepodpoří.
04. 04. 2013 | 21:18

David napsal(a):

Pane Škope,

technická připomínka. V textu máte uvedeno:

"...celý její článek jsem přetiskl také vloni v tomto blogu. Dodnes je stále aktuální a není třeba na něm prakticky nic měnit...."

Tak jsem si kliknul na - v tomto blogu -

a dostal jsem se na - ODS na cestě k normalizaci NKÚ - 18. 05. 2012

18. 05. 2012 | 08:42 - je ještě v pořádku, ale jinak je z velké části "deformován"

[url=http://www.jordansneakersonlinecheapsale.com/ ]エアジョーダン ハイヒール [/url]
[url=http://www.jordansneakersonlinecheapsale.com/エア-ジョーダン-2013-c-1.html ]バッシュ ジョーダン [/url]

Jde to nějak opravit?
04. 04. 2013 | 22:25

kolťák napsal(a):

Co se doprdele kdo zajímá o to co sliboval Nečas před volbama.Kruci to bylo před volbama!!!Už je dávno po nich,tak nevyrývejte.
05. 04. 2013 | 00:04

Mentor napsal(a):

A zase jsou všichni chytří, hlavně ta závist a ještě když je z ODS!!!
Ale Křečkova trafika ta nikomu nevadí! Nojo on je z ĆSSD!
05. 04. 2013 | 08:26

Syrphus vitripennis napsal(a):

Mentor
"Křečkova trafika nikomu nevadí" Jak to víte, to jste odněkud vyvěštil?:)
Pan Škop za to přece nemůže, že ODS dávám svým zasloužilým členům trafiky.
Tak se tady nevztekejte jak malej Mentor:)
05. 04. 2013 | 14:37

T.Paine napsal(a):

Malá chybka. Zdeňka Horníková z ODS skončila v senátním obvodě č.47 Náchod až pátá, nikoliv čtvrtá. Platných hlasů v 1.kole senátních voleb 2012, senátní obvod č.47 Náchod:

1. Marková Soňa Mgr. (KSČM), 5 650 hlasů (16,50 % platných hlasů)
2. Franc Lubomír Bc. (ČSSD), 5 444 hlasů (15,90 % platných hlasů)
3. Pakosta Petr Ing. (NK/BEZPP), 4 345 hlasů (12,69 % platných hlasů)
4. Klepsa Jiří Ing. (SD-SN/BEZPP), 3 331 hlasů (9,73 % platných hlasů)
5. Horníková Zdeňka Mgr. (ODS), 3 145 hlasů (9,18 % platných hlasů)

Volební účast 38,17 %, Platné hlasy: 34 226.
http://www.volby.cz/pls/senat/se2111?xjazyk=CZ&xdatum=20121012&xobvod=47
05. 04. 2013 | 19:42

JardaV napsal(a):

Podstatné je asi to,kdo má pravomoc vicepresidentku odvolat a jaké k tomu musí mít důvody.Lze tam dosadit kohokoliv,ale pokud má president úřadu kompetenci k odvolání,
pak stačí chvíli počkat,prohrábnout resty a konstatovat,že "drahá kolegyně nenaplnila očekávání při aktivizaci kontrolní činnosti" - bác dveřma a hotovo.Stačí
počkat na příznivou chvíli,až trojkolka neuhlídá nějaké informace o svém svinstvu
a ráda obětuje bezvýznamnou vicepresidentku....stačí dostat před soud Parkanovou a jejích 680 milónů za letadla.(s odkazem na KDU-ČSL dítě - Kalouska)
06. 04. 2013 | 11:47

JardaV napsal(a):

Podstatné je asi to,kdo má pravomoc vicepresidentku odvolat a jaké k tomu musí mít důvody.Lze tam dosadit kohokoliv,ale pokud má president úřadu kompetenci k odvolání,
pak stačí chvíli počkat,prohrábnout resty a konstatovat,že "drahá kolegyně nenaplnila očekávání při aktivizaci kontrolní činnosti" - bác dveřma a hotovo.Stačí
počkat na příznivou chvíli,až trojkolka neuhlídá nějaké informace o svém svinstvu
a ráda obětuje bezvýznamnou vicepresidentku....stačí dostat před soud Parkanovou a jejích 680 milónů za letadla.(s odkazem na KDU-ČSL dítě - Kalouska)
06. 04. 2013 | 11:48

Ivanička Kocábka maková napsal(a):

Pokud to nevíte, tak soudružka učitelka Horníková byla na ZŠ Komenského v Náchodě v 80. letech nejen učitelkou, ale také pionýrskou skupinovou vedoucí, já si ji pamatuji ještě v modré svazácké košili s červeným šátkem. Jestli byla ve straně KSČ, to nevím, ale dle angažmá u ředitele školy Miloše Vysokého se to dá předpokládat. Byla velmi aktivní a přítulná ke komunistům. Tato žena nemá vůbec žádný charakter, je kam vítr, tam plášť. Pro mamon udělá vše. Vypadá dost za zenitem, ale proč by ještě v důchodovém věku pracovala? Na dům ve Žďárkách si v parlamentu vydělala, obě dětičky zabezpečila / synáček jí jeden čas dělal za státní peníze poslaneckého asistenta/, to je ta pravá, ktrerá bude kontrolovat neřády ve státě. To je ta pravá. Ble.
06. 04. 2013 | 19:49

michalskop napsal(a):

Ivanička Kocábka maková

její spolužák ze základky (RIP) ji v hospodě ve Žďárkách nazýval jen "stará svazačka", tak tipuji, že v KSČ nebyla. Ale tohle je samozřejmě jen JPP (jedna paní povídala).
09. 04. 2013 | 11:26

michalskop napsal(a):

T.Paine

opraveno
09. 04. 2013 | 11:27

michalskop napsal(a):

David

diskusi promazávat nemohu, to je spíš podnět pro Aktuálně.cz
09. 04. 2013 | 11:27

outletjdojg napsal(a):

<a href=http://www.rehoboth.ab.ca/menu.asp>canada goose cheap</a> albanesische http://www.rehoboth.ab.ca/menu.asp - canada goose sale
25. 02. 2014 | 21:07

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Baar Vladimír · Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoníček Radek · Bartošek Jan · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berkovcová Jana · Bernard Josef · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo · Cizinsky Ludvik Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra E Elfmark František F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Goláň Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hájek Jan · Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Heroldová Martina · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubálková Pavla · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kaláb Tomáš · Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Klusoň Jan · Kňapová Kateřina · Kocián Antonín · Kohoutová Růžena · Koch Paul Vincent · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Konrádová Kateřina · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Máchalová Jana · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minář Mikuláš · Minařík Petr · Mittner Jiří · Moore Markéta · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Mundier Milan · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Nerudová Danuše · Nerušil Josef · Niedermayer Luděk · Nosková Věra · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít · Nožička Josef O Obluk Karel · Ocelák Radek · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Oujezdská Marie · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peka Karel · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Petříčková Iva · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pícha Vladimír · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Polčák Stanislav · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Ruščák Andrej · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Řeháčková Karolína Avivi · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Sirový Michal · Skalíková Lucie · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slejška Zdeněk · Slimáková Margit · Smoljak David · Smutný Pavel · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šípová Adéla · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šojdrová Michaela · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěpán Martin · Štěpánek Pavel · Štern Ivan · Štern Jan · Štětka Václav · Štrobl Daniel T T. Tereza · Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vančurová Martina · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Vostrá Denisa · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zajíček Zdeněk · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří · Zouzalík Marek Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael · Žantovský Petr Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy