Langer, Topolánek a Dalík – navštíví spolu gay club?

20. 02. 2008 | 13:17
Přečteno 30723 krát
Omlouvám se, za hyperbolu v nadpisu, která je jen jedinou reakcí na duchaplný článek na blogu páně Ivana Langera pod názvem „Paroubek spí s Rathem“. Myslím, že toho času vládnoucí skupina ODS reprezentovaná především třemi výše uvedenými pány, pracuje podobnou metodou práce vůči svým politickým oponentům, jakou předvedl Ivan Langer ve zmíněném článku. Zdá se, že pánové nejsou vůbec schopni seriózního způsobu vedení politického boje. Jsou schopni jen demagogie, vulgarity a agresivity. Přes spřátelené novináře a média vůbec pánové z ODS rádi útočí ze zálohy. Vědí, že nejlepší obranou je útok.

Já do jisté míry chápu, že v posledních třech týdnech tito pánové museli v souvislosti s prezidentskou volbou použít „mimořádné pracovní postupy“. Jak jinak si vysvětlit, že dlouholetý (12 let) poslanec ČSSD Evžen Snítilý předvedl názorové salto mortále a přeběhl při prezidentské volbě na druhou stranu barikády. Zábavné je, že se novináři už ani neptají na důkazy o korupci. Nikdo z nich o ní totiž nepochybuje! Vlastně byl při akvizici Snítilého pro hlasování ve prospěch V. Klause použit stejný scénář jako u firmy Melčák + Pohanka. Vyhlédnutá oběť se zdravotními problémy (má opravdu Evžen Snítilý k 1. březnu nastoupit na protialkoholní léčbu?) je vystresována možností veřejné kompromitace. Mluví se o jeho práci pro někdejší komunistickou Vojenskou kontrarozvědku (VKR). Pracoval-li pro ni Snítilý opravdu, nepodléhal v devadesátých letech evidenci a hodnocení podle lustračního zákona. Jinak řečeno, není tedy vůbec divné, že má čisté lustrační osvědčení z devadesátých let. Proto by měl o ně nově požádat. To staré osvědčení totiž vůbec nic neprokazuje o jeho případné spolupráci s VKR. A pokud jsou o tom důkazy, určitě se časem objeví.

Vystresované „oběti“ nátlaku je pak přidělena policejní ochranka. No a pak přichází „zrada“ opozičního poslance v přímém přenosu. A poté se z dříve opozičního poslance stává nejloajálnější provládní poslanec. Ale protože veřejnosti by tato šaráda mohla připadat příliš pochybná, je nutné najít jiného viníka, nasadit psí hlavu někomu jinému, nejlépe z řad opozice. A tak jsem se podle části médií opět stal údajným diktátorem v ČSSD, kvůli kterému už třetí poslanec ČSSD od počátku volebního období změnil dres. „Paroubek je (přece) horší než komunisté“. Deja vu. Samozřejmě důkazy žádné a účel světí prostředky.

No, ale protože to vítězství Václava Klause v prezidentské volbě bylo tak hubené a zejména první prezidentská volba byla pro pány z ODS šokem, zkusí to za trest Paroubkovi pěkně osladit. A tak se v nejčtenějším bulváru hned po volbě dozvídám na pokračování, že máme s mou manželkou Petrou manželskou krizi. A aby celá věc byla jasná a sociální demokraté si přede mnou a Petrou (hlavně před Petrou) odplivli, vloží se Petře do úst slova, která nikdy neřekla (že prý „se na sociální demokracii může vykašlat“: Lži a výmysly a pořád dokola. A hlavně každý den.

Chápu to tak, že kromě velké úzkosti a vzteku, které zažila vládnoucí Dalíkovská skupina ODS při prezidentské volbě jim vadí ještě něco jiného. To, že pan Topolánek se slečnou Talmanovou se příliš ve slušné společnosti objevovat spolu nemohou. A tak se budou pánové z ODS snažit nám to s Petrou otrávit. Zkrátka, abychom došli k názoru, že naše návštěva určité společenské akce, je-li popsána bulvárem dostatečně kontroverzně, by mě a Petru měla vést k rozhodnutí raději příště zůstat doma. S tím ovšem, ať nikdo nepočítá. Pánové z ODS, neměl jsem o Vás valné mínění, ale útočit na dámu… Hlouběji už se klesnout nedá…

Včera (19. 2.) se pro změnu objevila na jednom serveru naše pornografická fotomontáž. Kdyby mně dali aspoň nějaké hezčí tělo, než na té fotomontáži je. Jak jen jsou všechny tyto mediální operace „spontánní“! Gratuluji jejich autorům za opravdu invenční přístup. Kam až jsou tito lidé ochotni zavléci českou politiku, na jakou úroveň? Hezký skeč se povedl panu ministru policie Langrovi, když mluvil o tom, kdo půjde „bručet“. Tak pane ministře, jakou kauzu zase prefabrikujete? Nestačila Vám Kubiceho zpráva?

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Vilém napsal(a):

Skutečnost, že ODS zaznamenává takový úspěch právě u poslanců ČSSD, ovšem není náhodná. Jako volič mohu konstatovat, že celá ČSSD je zkorumpovaná skupina lidí, kteří odhodili zájmy občanů ve prospěch osobní kariéry a materiálních privilegií.
Proto v poslaneckém klubu ČSSD zůstává stále ještě 71 Melčáků.
20. 02. 2008 | 13:26

ocin napsal(a):

ten clovek by mel pozadat o prejmenovani na Jájááááá I.
20. 02. 2008 | 13:29

Milan napsal(a):

Totalitní praktiky pána soudruha Paroubka spolehlivě tuto stranu vyčistí :-) To je jediná jistota.
20. 02. 2008 | 13:32

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem první urážlivý vulgární příspěvek, který byl v rozporu s Kodexem diskutujících. A budu v tom pokračovat, jejich psaní je tudíž zbytečná ztráta času.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
20. 02. 2008 | 13:32

roman64 napsal(a):

...poté se z dříve opozičního poslance stává nejloajálnější provládní poslanec...asi zijeme v jinem svete, pan poslanec rekl, ze bude dal hlasovat s opozici, proste mel jen jiny nazor Jirko, tak se s tim proboha smir a neotravuj lidi...
20. 02. 2008 | 13:33

Vladimír napsal(a):

Pane Paroubku měl byste si vzít příklad z J.Švejnara ve vystupování a chování,být nad věcí a být protipolem Topolánka a ne se chovat jak on.Je mi to líto,protože tady není alternativa
20. 02. 2008 | 13:33

Marek napsal(a):

No nevím, ale současné hrubé a sprosté přestřelky, kterých je mimochodem velmi mnoho na straně ODS i ČSSD (takže si nemáte co vyčítat) vnímám teprve od Vašeho nástupu do vrcholné politiky...a nástupu p.Rátha...
20. 02. 2008 | 13:34

Řeřicha napsal(a):

Pane předsedo, pokud co nejdříve radikálně nezměníte svůj přístup k politice a nezískáte pro Vás tolik potřebný nadhled, kterým se vymezíte vůči Vašim politickým oponentům (i spojencům), budete ztracen, stejně jako dnešní političtí sebevrazi Mirek Topolánek, Ivan Langer, Miroslav Kalousek, aj.

Berte to jako kolegiální radu jednoho spoluobčana.

S úctou,

Řeřicha
20. 02. 2008 | 13:34

Jan Zapletal napsal(a):

Vážený pane předsedo, útočit na dámy se nemá nikdy. Chovejte se tak všichni a bude vystaráno. Slečna Talmanová je stejná dáma jako paní Paroubková. Jinak bohužel (nebo bohudík) platí pořád starozákonní oko za oko. Pokud se vám nelíbí nechutné produkty lidové tvořivosti - a věřte, že mně jsou z duše odporné - zamyslete se také sám nad sebou, zda jste k nim nepřispěl. Mluvíte-li o Langrovi a Topolánkovi, mluvte také sám o sobě a Ráthovi. Mluvíte-li o zrádcích z řad ČSSD, mluvte také o Kottovi. Každý další článek v duchu toho Vašeho dnešního vás (záměrně s malým písmenem) snižuje ještě víc.
20. 02. 2008 | 13:34

Lucius Malfoy napsal(a):

Mimořádně mne potěšilo, že můj příspěvek o mozku byl v souvislosti s panem Paroubkem shledán urážlivým a vulgárním :-)
20. 02. 2008 | 13:35

Kamil napsal(a):

Pan Topolánek se ve slušné společnosti se slečnou Talmanovou nemůže objevovat. To píšete v článku. Má otázka zní: Může se ve slušné společnosti s milenkou objevovat pan Rath?
20. 02. 2008 | 13:35

PeLe napsal(a):

Pane Paroubku, co to tady s prominutim kecáte? To se ani nedá číst, úplně si přetváříte realitu. Za 1. - výčet osob, který podle Vás reprezentuje ODS jaksi neodpovídá realitě. Oni mají osobností více než vy, a proto měli i svého prezidentského kandidáta(nemusí si půjčovat někoho zcela ideově cizího jako vy). Možná, že v ČSSD máte 3 tváře, které mluví za stranu. Za 2. co kdybyste do své analýzy zahrnul i předpoklad, že přeběhlíci odchází z vaší strany, že nemají právo na svůj názor a že strana přestává být demokratická. Vaše tažení proti přeběhlíkům mi připomíná stavbu železné opony, aby k nám neutíkali ti ubožáci z Rakouska a Německa.
Pokud vím, tak pan Snítilý se vám vyjádřil ještě před 1. volbou, že Švejnarovi hlas nedá. Pominu fakt, že byl dohnán (nejen on) k nepřítomnosti, která vrhá podezření zejména na stimulaci vaší stranou, ale vrcholem drzosti byl požadavek na vypárování, přestože jste věděli, jak bude hlasovat. Celé to vypovídá o špinavé hře, jakou s námi hrajete. Nevěřím vám už ani slovo. Vy už totiž nedokážete naslouchat jiným názorům. Snažíte se prosadit svou - a to i s marťany. I kdyby 99% procent lidí mělo jiný názor.
20. 02. 2008 | 13:36

rt napsal(a):

Radeji bych na miste vudce opozice videl radeji nekoho jineho nez pana Paroubka, ale bohuzel musim konstatovat, ze ma pravdu.
On to neni dobry pocit, kdyz si clovek napr. uvedomi, ze jeho zemi vladne jakysi Dalik.
20. 02. 2008 | 13:37

Jan K. napsal(a):

S. Paroubku, jste stále trapnější. Ale touto dobou jste přece psával oslavné ódy na Vítězný únor, proč v tom nepokračujete?
20. 02. 2008 | 13:38

venkovan napsal(a):

Naopak, ODS je vděčná, že ČSSD tvoří hlavně Paroubci, Tvrdíci, Hašci, Rathi, Jandáci a pak už jenom skupinky ustrašených strejdů z bývalé KSČ, kteří dnes tvoří převážnou část jejich členské základny. Když už se jim náhodou podaří získat někoho mladšího, tak to opravdu, ale opravdu není žádný lumen.
20. 02. 2008 | 13:38

cenzor napsal(a):

Nadpis:
Langer, Topolánek a Dalík – navštíví spolu gay club?

Vulgární nadpisy, které nemají nic společného s tématem, nejsou vymazány
20. 02. 2008 | 13:39

Marek napsal(a):

ještě dodatek, který už částečně zmínil někdo předemnou...vaše vyjádření, že se pan Topolánek nemůže na veřejnosti s paní Talmanovou ukázat mi připadne také jako útok na paní Talmanovou. Proč by nemohl???A v druhé části zdůrazňujete, že na dámy se přece neútočí.
20. 02. 2008 | 13:40

honza napsal(a):

Určitě navštíví, když na jevišti bude transvesti show - Paroubek, Hašek, Rath, Sobotka, Zaorálek.

Hezky začínáte s tím slušným chováním!!!
20. 02. 2008 | 13:42

Šamtajch napsal(a):

Jirko Paroubku: Jsi (a nadále i budeš) máchán v hnoji, na jehož vzniku máš nezanedbatelný podíl.
A - v podstatě - je to již nezvratitelné.
Stále tomu ještě nechceš uvěřit, ale je to tak. Pro ČSSD jsi nežádoucí zátěž.
Pokus se tedy nalézti sobě dostatek klidu a pohody v životě rodinném.
20. 02. 2008 | 13:42

cv napsal(a):

Vážení, nadáváte sice Paroubkovi dobře, ale zameťte si napřed před vlastním prahem. Ti vaši vůdcové to také nejsou žádná esa. Spíš sbírka vulgárních sprosťáků. V ničem nejsou lepší než on. Někteří z nich jsou dokonce i hloupější...
20. 02. 2008 | 13:44

Aleš Jakeš napsal(a):

Pan Paroubek by se měl podle mne léčit nebo alespoň absolvovat psychoterapeutické sezení, jeho článek téměř dokonale vystihuje postoje osoby stižené paranoiou, česky stihomamem. Za vším jsou pánové /ještě že ne i dámy/ z ODS, řídí i bulvární tisk a třebaže byl V.K. zvolen, bylo to pouze o fous, a proto jsou tak vzteklí...Prostě p. Paroubek je už jen případ pro psychiatra.
20. 02. 2008 | 13:44

kacir napsal(a):

Díky přenosu čt jsme viděli při volbě presidenta jak se dělá politika. Každý rozumě uvažující divák musel vidět, že politiku dělají peníze a ne ideály. Nejhorší je, že v tom jedou i soudci a státní zástupci což působí ohromným způsobem na morálku lidí. Výsledkem je, že krade, podvádí a lže každý, kdo prokouknul tento obrovský podvod jménem STÁT a sním spojenou demokracii. Není to český patent, ale začíná stále víc přituhovat. Jestliže je růst ekonomiky založen na důvěře, tak se vše začne časem hroutit a budeme se muset vrátit zase na začátek do bodu nula.
20. 02. 2008 | 13:49

kwich napsal(a):

Pane Paroubku, Miloš Zeman byl sprostý chytře a roztomile. Vy ne.
Podle toho jak píšete, začalo vám s Vaší partnerkou být líto, že se o vás už nezajímá ani bulvár. Škoda času, který jsem spotřeboval na přelétnutí tohoto blogu.
20. 02. 2008 | 13:51

valdštejn napsal(a):

Fandím Vám pane Paroubku , nevšímejte si té pravicové věrchušky . Vše bude dobré . Ve volbách do poslanecké sněmovny budeme mít min 35 %
20. 02. 2008 | 13:52

Pavel napsal(a):

Jak se sem kurňa ten Paroubek pořád dostává ? Má to předplacený nebo co?
20. 02. 2008 | 13:52

Tomáš K. napsal(a):

Pane Paroubku , nic jiného nemohu, než s Vámi souhlasit. Je již zcela jasné, že příští volby tyto "modré odborníky, resp. korupčníky" odstaví na pátý perón (Brňáci budou rozumět , kde to je) a s nimi i ty modré fanatiky. Když tak čtu ty jejich duchaplné diskusní příspěvky, už jsou celí rudí !! i ten pozdrav mají podobný : Čest krádeži ! A ještě něco - omlouvám se panu Švejnarovi za našeho "slušného" pana prezidenta, který nenašel tolik slušnosti , aby se distancoval od sprostých výroků pana Sloty na adresu pana Švejnara. No má to náš pan prezident "kluk" přátele ... Přeji pěkný den všem slušným lidem.
20. 02. 2008 | 13:53

Karlík napsal(a):

Těsné vítězství Klause?? Takže rozdíl 30ti hlasů je těsný?? Šuplíku, už toho nech...
20. 02. 2008 | 13:54

aleš007 napsal(a):

včera ještě v kostýmu limonádového Joe kázal o čestnosti a poctivosti v politice , dnes se opět karta obrátila a předseda strany přeběhlíků dští své špinavosti dál.
Raději bych si přečetl zamyšlení nad personální politikou v ČSSD, proč asi utíkají poslanci hlavně z této strany a co proti tomu chce ČSSD dělat konkrétního. nenavrhne nějaké jednání o většinovém volebním systému? Aby z voleb vyšel jednoznačný vítěz, který nebude mít potřebu lanařit cizí poslance?
20. 02. 2008 | 13:55

čtenářka napsal(a):

Pane soudruhu Paroubku,
je mi z Vás hodně, ale hodně šoufl.
Ve Vašem případě platí jen to: podle sebe soudím Tebe.
To co, píšete je hnůj.
20. 02. 2008 | 13:57

Ládik napsal(a):

Pane Paroubku, Váš dnešní článek se přibližuje tomu poslednímu Vaší 2.ženy. Že Vás to baví.
20. 02. 2008 | 13:57

Petrman napsal(a):

V dnešní době by byl hezčí nadpis: Langer, Topolánek a Dalík - budou viset vedle sebe?
20. 02. 2008 | 13:58

urbi napsal(a):

Pane Jiří, z Vás nikdy velký politik nebude. Možná tak provinční. Naprosto postrádáte nadhled, všude vidíte spiknutí, vašim programem jsou průzkumy veřejného mínění a autoritu si budujete zastrašováním a veřejným ponižováním "svých" lidí. V kombinaci s tím, že se o vás již ve všech ostatních politických formacích ví, že jste schopen popřít nos mezi očima, Vám to příliš dobré vyhlídky do budoucna nedává. Byť zase jistě brzy začnete mluvit o tom, kolik jakých funkcí, kdy a s jakou mírou jistoty ve své "úspěšné" kariéře ještě obsadíte (tak, jak jste to dělal před volbami a po nich). Vašim působením v politice jste "obohatil" společnost pouze tím, že jste ji slušně rozvrátil. Julínek s Topolánkem a jejich reformami jsou v udržování sociálního smíru ve srovnání s Vámi naprostí andělé. Zamyslete se, prosím, nad sebou. S úctou odpovídající vašemu pohledu na prostý lid J.U.
20. 02. 2008 | 13:58

Misterio No.1 napsal(a):

Vazeny pane Paroubku,
Jestli jsem to dobre pochopil, tak jste tady napsal, ze vam dvanact let verny poslanec je byvaly agent VKR a prave odchazi na protialkoholni leceni :)))
Vy jste opravdovy medialni profik! :)))
20. 02. 2008 | 13:58

huhu napsal(a):

Blesk tiskovina ODS ? V tom sledu Paroubkova blábolení jsem si všiml, že za informacemi Blesku vidí ODS :)))
20. 02. 2008 | 14:01

Míla napsal(a):

Díky pane Paroubku ! Nadávají Vám
a spílají, ale ať. Jsou i lidi,
kteří Vám věří a kteří Vám fandí.
Nejste sice andělé, ale chcete
to pro obyčejné lidi udělat snazší. Víme o tom a budem Vás
volit. Zasaďte se prosím o přímou
volbu prezidenta a o zrušení nápadu s americkým radarem v ČR.
Kéž Vám článek otisknou v Právu,
aby si to mohlo přečíst víc lidí.
20. 02. 2008 | 14:02

n.h. napsal(a):

"Jak jinak si vysvětlit, že dlouholetý (12 let) poslanec ČSSD Evžen Snítilý předvedl názorové salto mortále a přeběhl při prezidentské volbě na druhou stranu barikády."

To že si někdo z dvojice Švejnar vs. Klaus vybere Klause bych ještě nehodnotil jako názorové salto mortále. Třeba je Václav Klaus panu Snítilému prostě bližší třeba názory na přijetí Eura / vztah k EU apod...
Vyloučit vlastního poslance kvůli názorové odlišnosti při jednom hlasování a navíc se na něj pak snažit házet špínu "(má opravdu Evžen Snítilý k 1. březnu nastoupit na protialkoholní léčbu?)" mi přijde ubohé a divím se řadovým členům sociální demokracie, že jsou k podobným praktikám vedení své strany lhostejní.
To jsou opravdu poslanci ČSSD lidé s tak nízkými morálními standardy, že pokud se při hlasování jejich názor neshoduje s většinovým názorem strany, je korupce pravděpodobnějším důvodem než pouhý rozdílný názor daného člověka. Pokud je to opravdu tak, tak má ČSSD podstatně větší problém, než to že je prezidentem pan Klaus.

Mimochodem, kdyby se prezident volil tajnou volbou, mohli si tohle nedůstojné pranýřování svých vlastních lidí ušetřit jak sociální demokraté, tak zelení (a pan Paroubek by zřejmě ještě mohl vytáhnout bonusové tvrzení, že Klause určitě podpořili komunisté, protože nikdo z ČSSD ho určitě nevolil). Pan Paroubek prostě prohrál další volby, tak jako prohrál zatím všechny kterých se jako šéf ČSSD účastnil. Snad mu porážka za porážkou pomalu pomůže přijít na to, že největším škůdcem ČSSD je on sám.
20. 02. 2008 | 14:05

františek napsal(a):

Váš komentář pouze ilustruje vaši neschopnost přijmout porážku. Nikdy jste nic nevyhrál - ani komunální volby, ani vaše senátní volby, ani parlamentní volby, ani krajské a senátní volby a nevyhrál jste ani volbu prezidenta...odvážím se říci, že už nevyhrajete nikdy nic a vaše osoba bude spojována jen a pouze s porážkami...Gratuluji.
20. 02. 2008 | 14:07

jenda napsal(a):

Pane Paroubku, s čím kdo zachází, s tím taky schází. Pojídáte plody vlastního "zahradničení", křivdy na Vás páchané jsou většinou jen tohoto důsledkem, protože politika ve stylu "slušnost rovná se slabost" se nedá dlouhodobě provozovat bez odezvy...Běžte se učit za svým - svého času - učitelem Milošem Zemanem. Ten by Vás mohl alespoň naučit dodržovat dohody.
20. 02. 2008 | 14:07

123456 napsal(a):

Vytecne pane Paroubku, jen tak dal. Velmi efektivne pod sebou podrezavate politickou vetev a stavate se pro cim dal vic volicu i stranickych kolegu nesnesitelnym. Drzim palce, at se vam v tomto smeru dari a co nejdriv zmizite z politicke sceny i se svym nohsledem rathem.

A sve pani prosim vyridte, ze jeji zabomysi putky s bulavrem tu opravdu nikoho nezajimaji, ackoli mistni cenzor stejskal v poskytovani prostoru pro jeji vylevy spatruje jakesi hrdinstvi pri ochrane nasi milovane demokracie a svobody projevu.

Krasny den.
20. 02. 2008 | 14:08

Petr K napsal(a):

Pane Paroubku, z čeho plyne váš hněv. Z toho, že jste prohrál všechny volby, které jste jako předseda CSSD absolvoval? Kdy si už uvědomít, že nejste úspěšný politik. Vaše interpretace "sice jsem druhý, ale přesto jsem vyhrál" je absolutně mimo "mísu". Přestaňte být hulvát a vtekloun a začněte být konstruktivní opozice, nebuďte ten malý, tlustý a vzteklý, ale začněte něco dělat, když už se tam chcete zuby nechty držet. PS: dneska mi odtáhli auto, kdybych byl vámi, tak bych si řekl, že za to může Dalík a ODS. Ne, byla to Městská Policie, protože jsem blbě parkoval. Připusť te si také někdy pravdu, jako jsem to udělal teď já.
20. 02. 2008 | 14:10

ed. napsal(a):

Stále slyším jen nářky,ale všichni by jsme si měli uvědomit,jaký národ,takový parlament a vláda.
20. 02. 2008 | 14:12

VK napsal(a):

Myslím, že reagovat na duchaplné příspěvky typu „Paroubek spí s Rathem“ nemá smysl. Člověk je tak nucen se snížit na úroveň jejich pisatele.
Chápu, že je občas nutné některé záležitosti komentovat, ale nemělo by se to přehánět.
To podstatné, co chcete lidem říci se pak ztrácí mezi tímto balastem.
20. 02. 2008 | 14:14

Marek napsal(a):

Je zvláštní, že při prezidentské volbě před pěti lety hlasovalo pro V. Klause hned několik desítek poslanců ČSSD včetně předsedy Špidly, přestože se také "usnesli", že Klause volit nebudou. A nikdo za to ze strany neletěl. Jo tajná volba v personálních otázkách je jediná demokratická a kdo tvrdí opak, je Paroubeck.
20. 02. 2008 | 14:16

Marek napsal(a):

...a ještě něco .... je velice lehké být věčně druhý, když se závodu účastní dva závodníci :) S Vaší postavou si snad ani nemyslíte, že by jste mohl někdy "sportovně" vyhrát, že ne ?
20. 02. 2008 | 14:18

hons napsal(a):

To jste se zase hezky vyblili z frustrace, že nemůžete někoho rovnou kopnout do držky, co?
Definitévně se nelze domnívat, že pravicová inteligence existuje. Existují jenom všehoschopní egoisté, kterým momentálně vyhovuje vůdce s fašistickou terminologii a který peníze na přilepšení nejbohatším snání obíráním zbytku občanstva.
20. 02. 2008 | 14:24

jarpor napsal(a):

Pane předsedo,
Vy, který tak sledujete sdělovací prostředky i bulvár ( já bulvár nečtu ) tak napíšete :
"Zábavné je, že se novináři už ani neptají na důkazy o korupci. Nikdo z nich o ní totiž nepochybuje!"
Nelžete nám do očí ! Já v každém rozhoru slyším novinářskou otázku - máte důkazy, předložíte nějaké důkazy. Vy jste nedoslýchavý ?
Není co dodat k Vašemu závěru, že pánové z ODS na nás útočí "přes bulvár" kromě známé věty : Děti, pojďte se podívat, blbost kvete!

Kdybych napsal, že číst tento Váš příspěvek je ztráta času právem by mě Vaši obivovatelé mohli napadat, že jsem ho ani nečet a kritizuji. Oni mne asi budou napadat i po mém vyjádření alespoň k jednomu "Vašemu argumentu" Nevadí. Ale ona to ztráta času je !

Bez urážky, příslovími Vám chci říci :
"Chytrému napověz, hloupého kopni ...".
Ale to je jako "Házet hrách na stěnu", možná lépe : "Házet perly sviním".
20. 02. 2008 | 14:24

Jirka napsal(a):

Prosím,kde je ta pornografická fotomontáž. Já to chci vidět.Dneska jsem se ještě nezasmál.
20. 02. 2008 | 14:24

sylva napsal(a):

ten kdo nejde s "nami" , jde proti "nam", ze soudruhu parobku! zveda se mi z vas zaludek! A kam jedes s Davidem na dovcu?
20. 02. 2008 | 14:25

hons napsal(a):

Jarporovi:
Být novinářem a žádat důkazy, zahodil bych novinářský průkaz. Holedbat se falešnou pověstí hlídacího psa demokracie a pak se ptát jak pitomý policajt z Kotěhůlek, nezlobte se, ale to je výraz spolupráce s páchatelem a vysvědčení celé "novinářské" zglajšachtované, úplatné a dílem hloupé sebranky.
20. 02. 2008 | 14:28

Pavel napsal(a):

Nechtělte změnit styl pane PAROUBKU. Už by to nebylo ono a člověk by si myslel že i ČSSD prohlédla.

Pokud budete v čele této strany a i kdyby jste vyhráli následné volby, tak Vás je škoda. Vy by jste měl naplnit dějiny tím, že i hulvát a omezenec může být politikdreams knoem.
20. 02. 2008 | 14:29

Lokutus napsal(a):

Víte co, pane Paroubku? Vemte si drátha, Langera, Dalíka a všechny ostatní a jděte do toho gay klubu spolu. Uděláte nejlíp. A už tam zůstaňte, prosím. Z celé té vaší "politiky" je mi už na blití.
20. 02. 2008 | 14:31

xbr napsal(a):

Pane Paroubek.
Vcelku zbytečně ve svém článku bojujete na několika frontách.Kombinace Ivana Langra , bulváru,manželky Petry popř poslance Snítilého není tím nejlepším.Zbytečně rozptylujte čtenáře a nedoberete se toho co je důležité.A to je nenávist vůči Vaší osobě který se přenáší na ČSSD Vaše blízké a vlastně kohokoli koho podpoříte.To je to co spojuje Vaše nepřátele.Ne nadarmo začala ODS v poslední době zdůrazňovat jména Paroubek a Rath.V tom je síla prodejnosti.
Zamyslete se a poslouchejte mediální rádce.
Popř. nechte mediální vystupování po určitou dobu na svých spolustranících.
PS:Co říkáte na čestný doktorát z univerzity v Colorádu pro našeho staronového prezidenta.Dle serveru týden cz
sedl na lep indonéským vtipálkům prezident Gambie a náš Václav Klaus.
Nikdo jiný.
20. 02. 2008 | 14:34

Vladislav napsal(a):

Používat, nebo oslovovat někoho soudruhem mimo členy KSČM je pro ODS symbolem a jak to vypadá i hlavním programem této absolutně neschopné vlády. Na vypořádání s komunisty měl dost času Klaus (mimochodem neúspěšný žadatel o vstup do KSČ) za jeho vlády, ale co v tu dobu z jeho nejbližšími kamarády a poté by teď nebyl tam kde je. Tak že se vzpamatujte a zároveň nahlídněte do svých řad modří soudruzi.
20. 02. 2008 | 14:35

PetrQ napsal(a):

Co se trojice zmíněné v rečnické otázce v nadpisu týče tak nevím zda navštíví nebo nenavští, ale Paroubek by měl rozhodně navštívit psychiatra. Urychleně, protože soudnost ztrácí ještě rychleji než se potí.
20. 02. 2008 | 14:36

Aleš napsal(a):

Paroprase,Prasoubek,Prasopes,Parouback,Paroub,Parub,Prasohlav Párblbek,Paroblb,Prasvroubek dokonce Rudoubek-neúplný seznam zkomolenin,které tu vyplodila modrá "inteligence".
20. 02. 2008 | 14:38

hamar napsal(a):

Když se pane inženýre zamyslíte, jaké postupy používáte ve vaší straně - jak v komentáři na váš jiný článek maně použil nějaký váš příznivec - demokratický centralismus, tak se pak nedivte, že někomu z toho "hrábne". Pokud "demokratická" strana používá komunistické doktríny a pošlapává ústavu tím, že diktuje poslancům co mají dělat a jak volit, tak by se měla zamyslet buďto nad změnou jména, nebo politického stylu. Váš styl je hanebný a do toho ještě bolestínský, navíc trpíte stihomanem, že vám všichni chtějí ublížit! Byl jsem pro profesora Švejnara, ale způsob jakým jste ho chtěli prosadit byl nechutný a ta pachuť k vašim způsobům zůstane bohužel dlouho v paměti ...
20. 02. 2008 | 14:42

stejskal napsal(a):

Kde jste to zahlédl, pane Aleši?

Libor Stejskal, editor blogů
20. 02. 2008 | 14:46

roman socan napsal(a):

Brzdou modernizace ČSSD je Jiří Paroubek..
20. 02. 2008 | 14:48

Bořivoj napsal(a):

Blahoslaven budiž krásný, inteligentní a vzdělaný volič ODS a české "pravice" vůbec!
20. 02. 2008 | 14:49

j. napsal(a):

Pane Paroubku, obávám se, že takové nadpisy Vám na kladném hodnocení Vašich voličů příliš nepřidají. V dalších věcech máte většinou pravdu, ale stejně by Vám i Vaší straně pomohlo, kdybyste ubral agresivity při prohlášeních na veřejnosti a zaměřil se více do řad vlastní strany, abychom my (veřejnost) nemuseli být tak často konfrontováni s lidmi kvalit Snítilého, Šloufa, Melčáka, Pohanky atd. - máte jich tam zřejmě nepřeberně.
20. 02. 2008 | 14:49

Michal napsal(a):

Nevite, co jeste ma ten clovek v klobouku?
Ja si myslel ze uz tak moc neprekvapi.
Ejhle...
Silnou opozici jiste, ale tohle?
Prvni pujdou ti, co maji brejle...
20. 02. 2008 | 14:50

modrej soudruh napsal(a):

Všichni co tady mluvíte o hnoji a kdoví o čem - jste voliči ODS. Stany vyděračů a úplatkářů. Jediný co na Paroubka kdy ODS vytáhla, byly prokazatelně bláboly, ve kterých si voliči ods libují, protože to přesně vystihuje jejich úroveň.
20. 02. 2008 | 14:50

jarda napsal(a):

Soudruhu Paroubku, mohl by jste napsat, v čem vlastně ten Váš dlouholetý člen a poslanec Snitilý, kterého jste jako hulvát nazval veřejně kreaturou, porušil program Vaší strany? Pokud nějaký máte. O volbě prezidenta tam není zmínky. Tak proč veřejně dehonestujete váženého člověka, který má jen v jedné věci odlišný názor.
20. 02. 2008 | 14:51

Paris napsal(a):

Vážený pane předsedo Paroubku, asi jste trochu pozapoměl na to, kdo do politiky vnesl agresivitu a lež. Nebyl jste to náhodou Vy? D.Rath Vás bohužel v agresi a hulvátském chování předčil.
Zajímalo by mne, z jakého důvodu jste prosazoval při volbě prezidenta pokračování v hlasování v sobotu a ne dokončit to v pátek. Co jste dělal celou noc se svými stranickými kumpány. Koho jste se snažili přemluvit vy?
Naštěstí jste nebyl opět úspěšný a prohrál jste. Ale kdyby se Vám to podařilo, jak by jste to nazval:že máte vynikající vyjednávací schopnosti? Asi ano. Ale když se to samé podaří politickému soupeři, tak to je dle Vás politická korupce, že ano.
Takže pane Paroubku, zamyslete se nad sebou, svým chováním,jednáním a to samé doporučte i panu Rathovi. Bez vás dvou bude ČSSD pro ODS větším soupeřem.
20. 02. 2008 | 14:56

Bobo E napsal(a):

Pane Paroubku, když vám v lednici dojde mléko, podle vás za to jistě mohou pánové z ODS. Nevím, jestli je to rozvinutá paranoia, nebo doznívající hořkost další porážky.
20. 02. 2008 | 14:58

neo napsal(a):

Proč by měl jakýkoli poslanec nebo senátor hlasovat dle stranických instrukcí, pokud se jedná o volbu prezidenta? je to přece funkce nadstranická a volitelé nejsou vázáni stranickými dohodami a preferencemi.

Spíš vysvětlete, jak je možné, že demokratická strana hlasuje pro veřejnou volbu, svazuje volitele a vydírá je či jim vyhrožuje?

Proč máme vůbec 2 komory parlamentu a 281 zástupců? proč místo nich není jen Paroubek, Topolánek, Bursík, Kalousek a Filip? Dle Vašeho myšlení pane Paroubku, byste tam bohatě stačili v tomto složení, a každý zvás by měl tolik hlasů, kolik mandátů. To by nikdo nemohl přebíhat nebo mít odlišný názor, nikdo by nemohl být korumpován a lobisté by přišli o kšefty. Co vy na to?
20. 02. 2008 | 14:59

Jedna napsal(a):

Hitparada nevkusu! Vite co, vetsinu lidi uz prestavaji zajimat vase iracionalni prestrelky s ostatni parlamentni pakazi. Uz je to unavne a prekracuje to veskere hranice slusnosti. Jste placeni, cela ta pakaz ve snemovne, vcetne ODS, KSC, Lidovcu a Zelenych, z dani tak se podle toho chovejte.
20. 02. 2008 | 14:59

čtenář napsal(a):

Šlo by zavést záporné hodnocení (snižováni "karmy" atd.)? Tento článek by to zasloužil ...
20. 02. 2008 | 15:02

modrej soudruh napsal(a):

Polanec, kterej se vypaří - a "umírá" pak jsou nějaké spekulace, že je vydírán - vyjde najevo že byl STB a pak volí uplně opačně, a to Klause ... to začíná trochu smrdět co myslíte. Je jen dobře, že vyletí a když takových poslanců bude klidně 30 nic se nestane.
20. 02. 2008 | 15:02

Olda napsal(a):

Lepší být gay, než pedofil!
20. 02. 2008 | 15:04

Pavel napsal(a):

Ten člověk (Paroubek) je snad opravdu psychicky nemocný. Tohle nemůže napsat normální člověk.
20. 02. 2008 | 15:08

Paris napsal(a):

Ještě si neodpustím jeden komentář pane Paroubku.
Když poslouchám Vaše názory a sleduji Vaše politické kroky v poslední době, tak nybývám přesvědčení, že budete asi brzy předsedou KSČ.
Ti se také snažili omezovat svobodu slova a bránili demokracii ve společnosti. To je strana kam patříte.Ale obávám se, že i pro tuto stranu jste již nezajímavým politikem.
Takže poslechněte rady Vaší manželky a odejděte z politiky. Bude to lepší. A vezměte si s sebou i toho Ratha.
20. 02. 2008 | 15:08

yony napsal(a):

"Lži a výmysly... A hlavně - každý den". Líp se ani ODS vyspecifikovat nedá. Napsal jste to opět velmi trefně...
20. 02. 2008 | 15:11

Bobo E napsal(a):

Pane Paroubku, co takhle "dokázat", že ČSSD je opravdu tak jednotná, jak říkáte (jinými slovy názor váš=názor celé ČSSD) a uspořádat co nejdříve volební sjezd strany? Bylo by docela zajímavé, po vaší poslední výhře (cca 60%), kolik by to bylo dnes :)
20. 02. 2008 | 15:12

Radek napsal(a):

Pane Paroubku, mám tento váš blog považovat za první vlaštovku nové politiky ČSSD bojuje proti vulgaritě v politice? No, hlavně, že to "MYSLÏTE UPŘÍMNĚ".
20. 02. 2008 | 15:12

Rachiles napsal(a):

Pane Paroubku získáte u národa více, když se zasadíte o stíhání p.Grosse. Langra, Topolánka a Dalíka již známe, ti se svými činy u lidí již odepsali.
20. 02. 2008 | 15:14

Bobo E napsal(a):

modrej soudruh: A že při první volbě chyběl senátor Kalbáč, jehož hlas v sobotu chyběl ke zvolení VK, to podle váší logiky ukazuje na "uplácení, zastrašování a korupci" se strany ČSSD.

Pro pana Paroubka začíná být korupce a Dalík bohem - není vidět, ale je všude.
20. 02. 2008 | 15:15

hans napsal(a):

podle čekatelů na pulitzera zřejmě by měl P. přikyvovat na otřesnou politiku velkého burana a ba dokonce i na stupídní výlevy týchž čekatelů zřad jeho programových odpůrců
nemůže být ani směšné něco, co je stupídní
20. 02. 2008 | 15:15

entice napsal(a):

Kdo s čím zachází, tím také schází. Možná by spíše pan Paroubek pochopil ono protiimeprialistické: Kdo seje vítr, sklízí bouři. Je-li pane Paroubku vaší politikou celospolečenská nasr...nost, pak se těžko divit, že lidé jsou takovými, jak na tom programově pracujete. A myslím, že mnohému voliči socdem se uleví, až mu dojde, že ne zrádci, ne celý nechápající okolní svět, ale váš despotizmus je tím klínem, který dělý společnost, ale čím dál víc i vaší stranu velmi ostrou čarou na ty, co jsou pro vás a na ty, co jsou proti vám. A těch druhých bude přibývat :-)
20. 02. 2008 | 15:15

stejskal napsal(a):

Dobrý den, paní Jano,

na těchto stránkách se snažíme diskutovat, ne se urážet (k tomu patří i komolení jmen politiků). Váš text jsem smazal.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
20. 02. 2008 | 15:16

Hubert napsal(a):

Pane Paroubku máte sice pravdu, ale na vulgaritu vedoucích funkcionářů ODS, především modrosoudruhů Topolánka a Langra se neodpovídá, je to zbytečné. I když na druhé straně jste jejich obdivovatele zase pěkně nadzdvihl, což se cení.
Raději si dejte ale pozor. Dvojnásobný doktor z modré mafie se svými nohsledy je schopný všeho.
20. 02. 2008 | 15:17

IN napsal(a):

Pane Paroubku, jste padouch !
20. 02. 2008 | 15:17

hans napsal(a):

Bobovi : nikde žádná korupce není, nebyla a nebude, dokonce i samotné slovo neexistuje
hahaha, zavolejte nám sanitku
20. 02. 2008 | 15:18

mr. orange napsal(a):

pokud si dobře pamatuji blog Ivana Langera, tak on poukazoval na to že je velmi zjednodušováno pohlížení na schůzky několika jedinců.

Viz čunek: Vesecká, Kučera atd. prý jednali o tom že čunek musí být osvobozen. Oni tvrdí že jen tak nezávazně plkali. A dle můho názoru se domlouvali na grupáči. A nebo všichni v poslední době četli stejnou knížku a chtěli ji rozpitvat a sdělit si pocity jaké z ní mají. A také je možné že toto setkání nikdy neplánovali a že se tam setkali jen tak náhodou. Další možnost je že jsou to všechno alieni a plánují ovládnout ČR.

Takže tak, stačí aby se sešli dva lidi a třetí, čtvrtý, pátý, šestý, ....n-tý si hned udělá obrázek a hned se 100% určitostí ví o čem se ti dva baví. A oni se přitom baví o sportu nebo sexu.
20. 02. 2008 | 15:20

gay Paroubek napsal(a):

Pan Snítilý byl poslancem ČSSD. PaneParoubku, proč jste na něj neházel bláto před prezidentskozu volbou?
20. 02. 2008 | 15:20

Paris napsal(a):

Janě:
Je vidět, že vulgarita a neschopnost nakazily i řadové voliče ČSSD. Jana je toho příkladem.
Proč teda býv.ministr financí Sobotka těsně před odchodem z funkce odpustil Paroubkovému příteli cca 27mil KČ na daních?
Co říkáte na kakaového krále Krause? Na pana Grosse? Na pana Tvrdíka, který téměř položil ČSA na lopatky díky své neschopnosti? Mohl bych pokračovat dál. Takže nevím proč se tady říká že ODS tuneluje a zavádí korupci. A pokud sis Jano všimla, tak jsem naprosto klidný a neurážím. Nauč se to a spolu s tebou všichni v té vaší straně.
20. 02. 2008 | 15:21

Scarabeus napsal(a):

Trapné , trapné , trapné. Tím nemyslím váš článek, ale obstrukce při volbě hlavy státu. Domnívám se že to ČSSD nezvládla. A snad jen pan Ráth svým motýlkem mohl dodat atmosféře nádech laciného cirkusu, a tak celkovou frašku dotvořit. Víc než cirkus ta tlačenice před objektivy (s narychlo pořízenou fotografíí jakéhosi spiknutí) ani snad nepřipomínala.
20. 02. 2008 | 15:22

Martin napsal(a):

Pane Paroubku, doufam ze citite tu podporu kterou tady pro vas ma tech 99.99 procent prozatimnich komentaru.
20. 02. 2008 | 15:22

Gerd napsal(a):

Pane Paroubku,
z Vašeho článku jsem plně nepochopil, zda Vás více sžírá výsledek při volbě prezidenta nebo opravdu útoky na Vás a Vaši druhou ženu. Pokud Vám vadí útoky na manželku, neměl jste oplácat podobnou mincí paní Talmanové. Co se týče slušnosti, Vy a pan Topolánek byste klidně mohli pracovat jako dlaždiči, sprosté výrazy Vám nejsou cizí. Stále si vzpomínám na Váš projev hned po volbách, kdy jste neunesl prohru a popřel v něm své předvolební sliby. Před volbami jste totiž sliboval, že s komunisty nepovládnete a hned po volbách svým projevem ukázal, že jste vždy chtěl sestavit vládu s komunisty. Možná jde u Vás o politický realizmus, ale v kterých věcech jste ještě měl tak výrazný myšlenkový posun nebo přímo lhal?
Ukazuje se, že ČSSD se nepoučila ze své volební porážky a pokud ČSSD nepřijde s konstruktivnějším programem, není vůbec jisté, že vyhraje příští volby. Naštěstí pro Vás jsou nyní voliči docela naštvaní na ODS za zpackanou reformu, takže Vaše preference jsou momentálně vyšší. To ale nemusí platit před volbami. Příští volby nejspíše vyhraje ten, kdo bude mít program pro snížení počtu úředníků (které ČSSD razantně navýšila v době své vlády), což v posledních volbách slibovala ODS a také nesplnila.
Lidé už jsou unaveni obsáhlými formuláři na daňová přiznání a vůbec na cokoliv a byrokratická zátěž pomalu přestává být únosná.
Jsem zvědavý, zda skutečně dovedete omezit počet úředníků ve státní správě. Zatím jste to ani Vy ani p. Topolánek nedokázal.
20. 02. 2008 | 15:22

Anonymous napsal(a):

Vážený pane Paroubku,

rád bych (pokud možno v klidu, ale to se dá po přečtení Vašich "příspěvků" činit toliko obtížně) Vám napsal několik slov k Vašemu článku. Protože zřejmě máte poněkud problém s chápáním zřejmých reálií, budu postupovat bod po bodu:

1. nadpis - zřejmě jste to nepochopil, ale nadpis článku ministra vnitra měl spojitost s obsahem článku, zatímco ve Vašem případě jde jenom o opakování techniky bez vztahu k obsahu, což je ubohé,

2. Váš názor na postup poslance Snítilého je dostatečně znám, osobně jeho motivy neznám, ale zkusil jste někdy (byť na krátkou chvíli) uvažovat o tom, na světě není toliko Váš zájem a Vaše přání a že třeba mohl být poslanec Snítilý motivován prostým přesvědčením o tom, že Václav Klaus je zkrátka vhodnější kandidát než Jan Švejnar ?

3. Vaše poznámka o protialkoholní léčbě poslance Snítilého je zcela mimo hranice chápání slušného člověka,

4. Váš billboard s údajným citátem kardinála Richelieu je nepochybně trestným činem a pevně věřím, že nezůstane bez odezvy,

5. POSLANEC SNÍTILÝ NIKAM NEPŘEBĚHL, JENOM HLASOVAL JINAK, NEŽ JAK BY SE VÁM LÍBILO !!!!!

6. Máte za to, že jste lepší člověk než M.Topolánek a toto své přesvědčení zakládáte na existenci Vašeho manželství s manželkou Petrou ? Velmi se mýlíte.

7. O pornografické fotomontáži jsem nevěděl, hned se ji vydám hledat, děkuji za upozornění.

8. Politik by měl být politikem proto, aby ukazoval cestu, aby vedl, nikoliv proto, aby ukazoval, co ostatní dělají špatně. To je práce kritika. Zkuste změnu zaměstnání.

Jsem pravicově založený člověk a představa, že by se do čela sociální demokracie postavil někdo kvalifikovaný, by podle mého názoru znamenala nutnost podstaného zefektivnění práce pravice. Takže pro současnou pravici je v podstatě velmi pohodlné, že v čele levice stojí někdo tak málo inteligentní, s tak malou sebereflexí a s egem, které je schopné spolehlivě zlikvidovat i sebemenší náznaky jakýchkoli pozitivních počinů.
20. 02. 2008 | 15:23

Janča napsal(a):

Z mafiánských praktik ODS až mrazí, za účelem vítězství za každou cenu se chovají zfanatizovaněji než Svědci Jehovovi.
Další článek dokazující co je ODS zač a že jen díky jejich nátlaku a vydírání vyhrál Klaus podvodem.
http://www.deniksip.cz/poli...
20. 02. 2008 | 15:27

wosman degu napsal(a):

Milá Jančo, jestli čerpáte z deníku Šíp, je mi Vás líto.
20. 02. 2008 | 15:30

Paris napsal(a):

Vidím pane Paroubku, že nemáte moc příznivců a zastánců ve vaší straně. Pokud jsem si všiml, tak je tu velká většina článků, která s Vámi nesouhlasí. Takže se zamyslete a ODEJDĚTE. Svůj boj jste již prohrál a to na celé čáře.
20. 02. 2008 | 15:30

Bobo E napsal(a):

to Janča, čtenářka Šípu: Pokud si o politice a vůbec o všem ve společnosti děláte představu čtením tohoto "periodika", nemá vůbec cenu s vámi o něčem diskutovat. Paropos, už našli Elvise?
20. 02. 2008 | 15:31

roninW napsal(a):

kam jste tu naši politiku dovedl vy? do hnoje ašpíny. vy jste začal, s lhaním, podpásovkami, rádobyvtipným urážením politických protivníků. Všude vidíte zrádce a viníky vlastních neúspěchů, dávátesi, vlastně vnucujete straně nesplnitelná usnesení. Sám jste se nedávno holedbal, že máte 101 hlas pro "svou vládu" a nyní se pohoršujete nad přeběhlictvím, které vzniklo až z vaší neústupnosti uznat volby. Vy jste viník většiny politických problémů a aby jste v tom nebyl sám, přizval jste si Rátha, kůli kterému se hlasovalo veřejně a jak to dopadlo : smrad a zápach na vás všech. Chcete udělat něco užitečného pro ČR ? odejděte z politického života
20. 02. 2008 | 15:32

sob napsal(a):

Pane Paroubku, nemám Vás rád jako politika (ale to nemám vlastně nikoho). Jedno ale nelze Ivanovi Langerovi upřít. Na rozdíl od Vás má větší smysl pro humor. Dle Vaší reakce soudím, že ho má větší každý (tedy ten smysl), kdo ho má nenulový :).
20. 02. 2008 | 15:32

123456 napsal(a):

Milá Jančo, jestli čerpáte z deníku Šíp, je mi Vás líto.
20. 02. 2008 | 15:33

Dr.Richelieu napsal(a):

Pane Paroubku, M.Dalík v dokumentu ČT Cesta k moci(18. ledna 2006) prohlásil, že je spolu s M.Topolánkem přesvědčen o tom, že jsou činovníci ČSSD kriminálníci (citoval jsem doslovně!). Nemusím asi připomínat, že o několik měsíců později v onom tajně pořízeném rozhovoru s panem Kmentou Dalík dokonce řekl, že chce sociální demokraty zavírat. Jak to, že nejste už v kriminále, pane Paroubku? Za těch 5 na stole v českých!?? Já to ale myslím vážně, pane aroubek. Já si dobře pomatuji, jak jste hráli společně s ODS na veřejnost habaďůru, že jste státotvorní. Ještě že pan Kmenta na konci minulého roku odhalil, že hrajete společně s ODS jen teatrální hru , kterak vám jde o blaho národa.
20. 02. 2008 | 15:34

Ondra napsal(a):

Jirko a vy vsichni ubozaci, co jste v politice. To co uz delsi dobu predvadite je neuveritelny. Kazdej by jste se meli chytit za nos a drzet hubu a krok.Co k tomu jets dodat, k tomu se snad uz nic neda dodat, kazdy to mohl videt minuly tyden.
20. 02. 2008 | 15:34

chytrý horák napsal(a):

Jsem tu poprvé (a zřejmě naposled) a docela mě překvapila benevolence cenzury, u bolševických kádrů Paroubkova formátu poměrně neobvyklá. Tím spíš, že většině jeho pronikavě inteligentních voličů by ani nepřipadalo podezřelé, kdyby zde byly ponechány pouze obdivné příspěvky. Nebo že by jeho image u veřejnosti utrpěla už takové šrámy, že i diskuze s takovýmto poměrem kladných a záporných reakcí by byla jejím vylepšením?
20. 02. 2008 | 15:35

Ondra napsal(a):

Jirko a vy vsichni ubozaci, co jste v politice. To co uz delsi dobu predvadite je neuveritelny. Kazdej by jste se meli chytit za nos a drzet hubu a krok.Co k tomu jets dodat, k tomu se snad uz nic neda dodat, kazdy to mohl videt minuly tyden.
20. 02. 2008 | 15:36

karantena napsal(a):

No Jirko, takovejhle slovni potrat jsis mohl odpustit, prece neeee?
20. 02. 2008 | 15:37

Olda napsal(a):

Pan Paroubek je takové domácí stříbro pro pravici. Svou neomaleností a duševní ubohosti kope vlastně pro ODS. Bylo by ho škoda ztratit, podobný destruktivní prvek v levici se jistě dlouho v budoucnosti nenajde.
20. 02. 2008 | 15:37

Paris napsal(a):

Jančo,Jančo,
je mi Vás líto. Na Vaši omluvu ale beru to, že jste se vrátila asi z několikaletého pobytu v zahraničí- nebo na Marsu? Jinak by jste nemohla myslet vážně to, co jste napsala.
Je mi Vás líto.
20. 02. 2008 | 15:37

Radek Laušman napsal(a):

Chtěl jsme napsat vážený, ale po té co stále předvádíte vás za váženého nemůže považovat ani pes, pane Paroubku. Stále dokola všechny osočujete ze špinavostí, lží a korupce a stále zapomínáte předkládat důkazy. Stále všechny obviňujete z politické nekulturnosti a přitom největší excesy předvádíte sám. Jste směšný a pokud si myslíte, že občané tohoto státu jsou jako vaši tzv.loajální poslanci jen stádo loutek, tak jste se přepočítal. Jen hlupák nemůže vidět jak účelově vše vytrháváte z kontextu a snažíte se toho zneužít ve svůj prospěch. Bohudík vám to nevychází. Vždyť vy jste vlastně ten, kdo má ze všech největší podíl na úspěších ODS a k tomu vám gratuluji. Na takovýto marketingvý tah jsou krátcí i všichni ti páni Dimunové a Dalíkové:-)
20. 02. 2008 | 15:37

marek napsal(a):

Dobrý den, zase jsem se díky Vám pane Paroubku pobavil. Jsem sice volič pravice, ale pány Langera a Klause nemusím. Rozhodně to ale nebyli oni, kdo do vrcholné politiky vnesl tolik hrubosti až nenávisti. To je hlavně Vaše zásluha...
20. 02. 2008 | 15:38

Jiřina napsal(a):

Jejda, jejda modroptáci tady zase řádí.:-))) Jako na všech diskuzích, arogantní, nabubřelí neschopni normální diskuze.
20. 02. 2008 | 15:39

Novotná Jitka napsal(a):

Tak jsem dočetla až sem všechny ty bláboly modroptáčníků a pochopila jsem jedno, že hlvní důvod, proč jsou všechny ty přípsěvky plné nenávisti k Vám, pane Paroubku, je zřejmě strach! Strach z toho, že by se Vám mohlo podařit získat na svou stranu více lidí, než by Vám podle modroptáčníků mělo příslušet, aby ČSSD byla neustále v roli bezmocné opozice! Na Vašem místě bych také uvážila, zda mě stojí ten "modrý sajrajt" vůbec za zlomek drahoceného času,abych něco lidem o svých názorech na ně psala. Modroptáčníky nepřesvědčíte, jsou jako sršni a nás přesvědčené není potřeba informovat, už jsme si dávno udělali svůj názor na tuhle sebranku! Nechte je, ať se sami utlučou svými výplody, je to boj s větrnými mlýny, nebo jinak, když vypustí nějakou smrdutou kuličku lží a pomluv vždy jen zasmrdí a sama se časem rozpadne, netřeba ji rozšlapovat a špinit si jí botky!
Pana Snítilého nechte jeho organizaci, oni si ho vyslali, oni si to s ním vyřídí, jak zaslouží o jeho cti si každý udělal obrázek sám, není třeba komentáře, máte jistě jiných starostí ¨více. Dobrý den slušným lidem !
20. 02. 2008 | 15:40

123456 napsal(a):

Jiřina> jeste ze nam soudruzko jdete prikladem a zaplavujete tuto diskuzi pokornymi a vecnymi argumenty :)))
20. 02. 2008 | 15:41

marek napsal(a):

ha ha ha dobrý den všem slušným lidem? a nadáváte do modroptáčníku a sajrajtu??? Paní Jitko Novotná, vždyď Vy ani nevíte co to slušné chování je!
20. 02. 2008 | 15:43

Olda napsal(a):

Vážená paní Novotná, máte pravdu, máme z něho strach. Ještě nikdo nevyvrátil tvrzení v Kubiceho zprávě, že je pedofil a já mám dvě dcery.
20. 02. 2008 | 15:43

123456 napsal(a):

Jitka Novotna> ajaj, ted jste se soudruzko prokecla

"nás přesvědčené není potřeba informovat"

mluvi za vse. argumenty netreba, nehynouci obdiv k velkemu bezchybnemu vudci paroubkovi nam dopomuze k osviceni :))

jeste nejaky vtip, prosiiiiim
20. 02. 2008 | 15:43

Vladimír napsal(a):

"Samozřejmě důkazy žádné..." nejzřejmějším důkazrm je existence ing. J. Roko Paroubka.
A přifotomontovat mu ošklivější (!) tělo ??? A Roko, to už přece nejde, tak daleko lidská fantazie nesahá.....
20. 02. 2008 | 15:44

emp napsal(a):

Pane Paroubku, když jste byl v komunální politice, říkal jsem si, že jste člověk se zajímavými názory, převyšující Špidlu a Grosse, dokázal jste mluvit celkem věcně. To, co předvádíte ale od posledních voleb je skutečně hnůj. "Za vše mohou jiní" - To je Vaše motto. Jako když se nevychované dítě vymlouvá, proč dostalo pětku, svede to na kohokoli, jen si chybu nepřizná. Kam se poděla slušná sociální demokracie? Tolikrát deklarujete slušnost, až jste tomu uvěřili. Jste jako člověk, který vypouští fekalie stejně jako jeho soused, ale Vy si stěžujete, že ty sousedovy smrdí. Nedávejte prostor Rathovi, uklidněte CSSD zevnitř, deklarujte svobodu jedince a tu respektujte. pak budete osobnost a ne despota. Již se to s vámi veze jako lavina
20. 02. 2008 | 15:44

Víťa napsal(a):

Myslím, že Vaše reakce byla zbytečná. Někdy je lepší mlčet a být nad věcí, než se shazovat v zápalu boje. Z tohoto duelu blogů vyhrál bohužel Langer.
20. 02. 2008 | 15:44

Jarda napsal(a):

Víte, co vám páni politici vzkazuji sám za sebe ? Jděte už konečně všichni do pr.... ! Jiný vzkaz vám, při vaší morální úrovni, ani vzkázat nelze. Klesli jste až úplně na dno a na tom dně se všichni v tom morálním bahně utopíte. Nestojíte už normálnímu člověkovi této země za to, aby měl s vámi a vašimi stranami cokoliv společného. Nejlépe bude vás zcela ignorovat a nechat vás v té smrduté břečce máchat samotné.
20. 02. 2008 | 15:44

AntiODS napsal(a):

Pane Paroubku, s vaším článkem bych mohl souhlasit, co se mi však nelíbí, tak to je nadpis. Bohužel jste ukázal, že nejste lepší než Langer, který u mně mimochodem je na samotným dně věrohodnosti, slušnosti a korektnosti. V prezidentské volbě jsem v duchu doufal, že se stane zázrak a vyhraje Švejnar. Ovšem nestalo se tak, vyhrál člověk, který našemu státu v zahraničí spíše škodí svými extrémními názory především na životní prostředí, člověk, který je jako čestný předseda podporován stranou, která si dochází ke svým politickým cílům přes kupčení, podlácení a další mafiánské praktiky. To je evidentní. Nedělám si iluzi, že i Vy, pane Paroubku, a Vaše strana je křišťálově čistá, ale přece jenom na vaše politické soupeře nemáte. Ocenil bych od vás více nadhledu a citu ve chvílích, kdy se pánové Langr, Topolánek, Nečas, Zahradil, Tlustý, Dalík a další sami svým vlastním chováním posílají na politické dno. Občané jejich nepřijatelné chování, nepřijatelný slovník a další vidí a slyší!!
20. 02. 2008 | 15:47

modrej soudruh napsal(a):

Kochám se co všechno vyplodí modrej mozek a stojí to za to. Paroubek se smíchy za pupek musí popadat.
20. 02. 2008 | 15:48

Lumir Drozd napsal(a):

Pane Paroubku, problem je v tom, že podle vás a podle vašich činů, je demokracie vladou vyvolených. A vy jistě musíte být vyvoleným, když dokážete nahlédnout do mysli každého, kdo s vámi nesouhlasí a projeví jiný názor, a prohlásit, že je zkorumpovaný. Naopak zkorumpovaný jste vy, zkorumpovaný mocí, zkorumpovaný nepřekonatelnou tohou po moci, zkorumpovaný touhou ovládat jiné. Neustále mne svými výroky přesvědčujete, že prostě neustojíte jiný názor než váš a vyžadujete naprostou uniformitu. Z ČSSD mohla být dobrá varianta k ODS, ale byl jste to vy, kdo nastolil atmosferu strachu a nátlaku na vaše vlastní poslance. Co to je za demokracii, když poslanec nemůže projevit svůj názor, svoji svobodnou volbu ve strachu, že ho předseda jeho strany se svými poručníky vyfotografuje a vyřejně se na něj vykálí?

Pokud by se vám podařilo se k moci opět dostat, budu se opravdu bát o svou svobodu.

Přeji ČSSD aby se vás brzy zbavila. Protože jen tak bude přijatelnou variantou k ODS.
20. 02. 2008 | 15:48

PEHASKO napsal(a):

Takto to dopadne, když jeden buran napadá druhého. Je mi jasné, že když se učily dobré mravy, oba jste chyběli. Tupounství v naší politice vyplývá z toho, že aktéři ovykle vůbec nic neumí, ničemu nerozumí a vyhrabali se na posty, na které zcela zjevně zjevně nestačí. Vrcholem je, když začnou dávat lekce morálky. Paroubek není o nic lepší než Topolánek, jen se mi zdá, že paní Topoláková je o něco chytřejší než paní Paroubková. V jednom si můžete být zcela, ale opravdu zcela jistí. Absolutní většina lidí by vás oba nejraději vymetla a k tomu ještě nakopala. Primitivizmus vašeho jednání a chování, doplněný kanální sprostotou není pro "politika" to pravé. Vás obou ale zcela hodné, protože k POLITIKŮM máte sakra daleko.
20. 02. 2008 | 15:50

Jan K. napsal(a):

Novotná Jitka:
Píšete "Dobrý den slušným lidem !". My ODSáci Vám děkujeme a zdravíme i Vás, ale proč také nepozdravíte své přátele z ČSSD?
20. 02. 2008 | 15:50

Eva napsal(a):

Tady tato diskuse jen napovídá o tom, že příznivci modré totality mají asi velmi dobře placenou a nikým nekontrolovanou práci, když tady mohou takhle mlátit prázdnou slámu nepochybně během pracovní doby..
20. 02. 2008 | 15:51

marek napsal(a):

tak jako Vy paní Evo ?
20. 02. 2008 | 15:52

Ondra napsal(a):

Pane Paroubku abych byl slusnej, ted jsem si teprve precetl ten Vas clanek. Musim priznat, ze si neumim predstavit, ze jste ho psal strizliv. Myslite, ze by se mel takhle chovat nekdo kdo se chce stat predsedou vlady a vlastne nas a i me reprezentovat? Myslite,ze Vas po precteni podobnych clanku muze nekdo brat vazne a volit? Pripominate mi meho 1 rocniho synka kdyz mu na pisku nekdo rozboura babovicku. A tez nesouhlasim s vulgaritou kterou predvadi predseda vlady, ale take si presne pamatuji kdy se tato objevila, a verte nebo neverte kdyz jste Vy prisel do vrcholne politiky.
20. 02. 2008 | 15:52

tomas m napsal(a):

no já to vidím takto: čtvrtý predseda CSSD brzy dopadne stejne jako ti pred ním. První uz musel odejít, druhý taktéz, tretí nebyl schopen vysvetlit ani nos mezi ocima, a ten ctvrtý má pocit ze on je tím pravým - OMYL, taky to neustojí, otázka je co za ESO prijde po nem :-D
20. 02. 2008 | 15:53

123456 napsal(a):

zato pani Eva, jako spravna socanka, se vali doma na podpore a mlati prazdnou slamu z domova :)))
20. 02. 2008 | 15:53

Jan Ebermann napsal(a):

Pane Jiří. Považuji Vás za politika, který nemá "peníze" na 1. místě svého hodnotového žebříčku a za člověka, který chce usnadnit život "obyčejným" občanům. Nepopiratelně jste i dobrý ekonom. Jedinou slabinu máte ve své prezentaci. Například - ubohou větou "Paroubek spí s Rathem.." se Langer před většinou lidí znemožnil a spíše by to bylo zdůrazněno, kdybyste na takovou hovadinu nereagoval. Přidávám se k těm co radí "zůstat více nad věcí" a ještě bych doplnil - skrývat více emoce. V úctě Váš volič.
20. 02. 2008 | 15:54

jarpor napsal(a):

Pro hons
z 14:28:44

Nešlo mi o polemiku, jakcí mají či nemají být novináři, na co se mají ptát a na co ne. Psal jsem o nepravdivých tvrzeních pana předsedy.
20. 02. 2008 | 15:54

M.Korba napsal(a):

Vážený pane Paroubku.
Jsem členem ODS,který se nepohybuje ve vrcholné politice .Nemusím se "ohýbat" pokud je mi to proti mysli jak to v mnoha případech prostě vrcholní politici musí dělat a mohu si dovolit mít vlastní názor na dění v této zemi. Bohužel ať se snažím sebevíc objektivně...ve vaší demagogické argumentaci nelze najít nic než frustraci nad ztrátou kontroly nad vlastním týmem a hledání důvodů proč se tak stalo všude jinde jen ne u sebe. Chtěl jsem vám za to na závěr opravdu poděkovat(a p. Ráthovi),protože děláte vše pro to,že snad opět nějací poslanci ČSSD když bude třeba procitnou. Moc děkuji
20. 02. 2008 | 15:56

Pepa Řepa napsal(a):

Teda, pane Paroubku, já žasnu, kde berete tolik času.
Čtete bulvární tisk,co tam o vás píší, projíždíte pornografické servery jestli tam náhodou nejste, zjišťujete chovance protialkoholních léčeben,najednou si vzpomenete, že jidášek nemá možná čistý lustrák.
Neměl byste radši věnovat své úsilí vedení ČSSD? Když se jidáškové množí, tak to snad něco napovídá i o vedení.Nebo ne?

A pokud jste to s noblesním panem Švejnarem mysleli vážně, hodláte mu přepustit post premiéra po příštích volbách?
Proč mu nenabídnou zelení post po knížeti, který jde na operaci taky nechápu.
Ale v tomto případě brečím na špatném hrobě.
20. 02. 2008 | 15:56

wosman degu napsal(a):

Evo, no to je KLASIKA :)) Když není co napsat, tak alespoň nějakou špínu na ODS a její voliče. Nejsem volič ODS a píši z domova. Stačí? To, že mám jiný názor než paroubek je špatně? If ano, tak je mi na zvracení. I komunisti padesátých let by se od Vás, Evo, mohli učit :(
20. 02. 2008 | 15:56

tomas m napsal(a):

No pane predsedo, to jste si mohl na sepsani teto veci aspon nekoho najmout, mozna by to nevyznelo tak trapne. A jestli jste si nekoho najmul tak gratuluji. Priste lepe vybirejte
20. 02. 2008 | 15:57

Robin napsal(a):

Považovat reportáže z Blesku z plesu ČSSD za dílo ODS, to už je opravdu příliš silná káva. Spíše byste si, pane Paroubku, měl zamést před vlastním prahem. Tyto informace o Vašem rodinném životě vždy vynáší někdo z Vašeho blízkého okolí. Za chvíli nám budete s paranoiou Vám vlastní tvrdit, že jsou agenti ODS infiltrováni i do Vaší ložnice. Vy prostě nikdy nepřiznáte, že umíte jenom prohrávat, dokud Vás z Lidového domu nevynesou nohama napřed.
20. 02. 2008 | 15:57

Bobo E napsal(a):

Pane Paroubku, co kdyby jste svým voličům, kteří se domnívají, že VK byl lepší kadnidát a bude lepší prezident než JŠ otevřeně řekl, že od nich hlasy v dalších volbách nechcete? Mohl byste použít větu "Od takových kreatůr, co možná po volbách nastoupí protialkoholní nebo psychiatrické léčení, hlasy nechci!". Takových lidí bylo totiž podle průzkumů z přelomu ledna mezi voliči ČSSD skoro 30%!
20. 02. 2008 | 15:58

SuP napsal(a):

Pane paroubku -
HONEM si běžte nechat udělat průzkum veřejného mínění!
Vaše preference zřejmě rostou až do nebe! Tento blogg je toho dokladem. Ale neotálejte, Dalík už má připraveno 3,80 za každou zbloudilou vofci!
20. 02. 2008 | 15:59

arnost napsal(a):

Kdyz posloucham pripadne ctu vyjadreni nasi soucasne politicke garnitury, tak si rikam, kam proboha kam az to muze zajit. Uprimne je jedno jestli mluvi vrcholny politik ODS ci CSSD, pouzivaji sice jiny jazyk ale vysledek je stejny => arogance a mozna i urcita davka lidske blbosti. Jen si rikam, co se asi kolem politiky musi tocit penez,pripadne jinych materialnich vymozenosti, ze i jinak asi docela inteligenti lidi mohou tak hluboce klesnout. Mozna lepsi nevedet. Kazdopadne ja nevidim alternativu. Pokud ji nekdo vidi prosim napiste mi ji,at vim koho mam priste volit...
20. 02. 2008 | 16:00

Verne napsal(a):

Jestliže se začnou rojit Paroubkobijci, znamená to asi živelnou katastrofu na modrém nebi jakože bez mráčku.Tak kdepak to hřmí a blejská se snad na lepší časy?Páni novináři, cože nám to tajíte a musíte se asi hodně bát.Máte proč? No, tak ven s tím, nesušte to do zásoby, mohlo by to vyhořet jako celá modrá mafie.
20. 02. 2008 | 16:01

samuraj napsal(a):

Roko už dlouho nepsal. Jsem rád že zůstal svůj a své jájíkovské pažvejky nezapoměl. Jinak souhlasím s názorem, že za přeběhlictvím nestojí úplatky, ale především způsob jednání "přátel" Paroubka, Ratha, Haška, Tvrdíka, Dimuna a dslších.
20. 02. 2008 | 16:01

Apeoffice napsal(a):

Pane Paroubku, držím Vám pěsti, aby jste konečně ve volbách modroptáčníky vypráskali. Nic si nedělejte z negativních ohlasů, pod blogy se vždy jako vosy na med slétnou právě ti oponenti, pod blogem pana langra je spousta postřehu aby šel od válu, stejně legračních jako jsou příspěvky zde.

Jen musím přiznat, že Vaše žena, pokud vystupuje na blogu a pod. si docela škodí, působí pak jako pipka, jako velká hloupá pipka, najměte jí poradce, nebo jí alespoň domluvte.
20. 02. 2008 | 16:02

Vladimír napsal(a):

"No podívejte se" vážený p.ing Paroubku,
jsem už starší,je mě 76 let,a po přečtení vašeho blogu jsem měl pocit,že jsem se vrátil do dětských let, kdy jsme se jako kluci hádali o blbostech.Tak nějak na mě váš článek působí.Zkrátka jak se dříve říkalo,jste jak malej Jarda.
Myslím si,že váš zájem by měl směřovat na úplně jiné cíle.Př.
nekomplikovat schválení důchodové reformy,navrhnout jak splatit dluhy které jste nadělali a hlavně přestat se už
vztekat a zesměšňovat nad už třetí volební porážkou.Sám se kompromitujete svým nepochopitelným chováním a opět vyskakujete jako papírový čert z krabičky.Chcete přece dělat velkou politiku,ne?
Sám jste stále opakoval,jak jste v těchto volbách úspěšní.
Ano,chtěli jste veřejnou volbu-měli jste ji.
Chtěli jste obstrukce, měli jste je.
Chtěli jste p.Švejnara, měli jste ho.
Vše se pod vaším velením povedlo, jen ta vlastní volba ne.
Proč asi?Protože jste asi už i pro vaše členy nesnesitelný.Přestaňte číst bulvár,v hlavě se vám třeba rozsvítí a budete mít víc času na vymýšlení jak zničit pány Šteigrwaldy,Langry,Topolánky a jim podobné.
Nebo navštivte nějaký ústav který se tento váš vážný mentální stres pokusí aspoň
zmírnit. Jsem s úctou.
20.02.08
20. 02. 2008 | 16:02

s. Klement Javůrek napsal(a):

Soudruhu Paroubku držím Vám palce v tomto třídním boji!!! Republiku si přece rozvracet nedáme!!! Ti o kterých jste psal mají velké štěstí, že zrušili naši dělnickou pěst - Lidové milice. Právě dnes jsem si připomněl, jak jsme museli před šedesáti lety bojovat proti štváčům a agentům imperialismu. Jaké to bylo krásné. Vy jste moji jedinou nadějí, že se opět dočkáme světlých zítřků. Soudruh Filip jedná moc rukavičkách, to vy jste větší tvrďák. Už aby jste hlásal na Staromáku ty krásná slova- Právě jsem se vrátil z Hradu... Ještě jednou Vám moc děkuji a věřím Vám. Společně zvítězíme! Práci čest.
20. 02. 2008 | 16:02

Vladimír napsal(a):

Pane Paroubku! Děkuji vám za Vaší dosavadní činnost a obdivuji vaší energii pří odrážení sprostých urážek modré totalitní kliky. A pokud někdy použijete stejné metody jako pan MuDr. Rath - t.j. na hrubý pytel hrubá záplata já s tím budu jen souhlasit - i když bude lepší si Vaší slušnost zachovat. Různí pisálkové placení z Dalíkovských center by jakýkoli i nejnepatrnější úlet zneužili proti vám i ČSSD. Mrzí mě na vás (ČSSD) jediné - to, že jste ty vši s modrými zadečky neodhalili už při sestavování kandidátek před volbami!
20. 02. 2008 | 16:05

Alf napsal(a):

chm, už se za tu dobu mohl aspoň naučit prohrávat, příležitostíměl víc než dost..

Aspoň vidíte jeho úroveň - jen tak dál.
20. 02. 2008 | 16:05

Odéesák nikdy nebudu napsal(a):

Všichni co tady mluvíte o hnoji a kdoví o čem - jste voliči ODS. Stany vyděračů a úplatkářů. Jediný co na Paroubka kdy ODS vytáhla, byly prokazatelně bláboly, ve kterých si voliči ods libují, protože to přesně vystihuje jejich úroveň.

Tak tohle je komentář, s kterým se můžu ztotožnit
20. 02. 2008 | 16:07

J.E. napsal(a):

Pane Paroubku, co je to za levnou krásu ?
20. 02. 2008 | 16:07

pablo napsal(a):

hm, mňamka pro modré partajní pěšáčky...
20. 02. 2008 | 16:08

Pobo napsal(a):

Po přečtení tohoto článku mi připadá (ne že by se mi to nezdálo už předtím, ale tímto to potuploval), že pan Paroubek asi trpí nějakou duševní nemocí.
Jeho vlastními slovy bych mu doporučil, aby si šel odpočinout (pokud možno na velmi dlouhou dobu), nebo se nám brzy zhroutí. Však svět bez jeho "pomoci" nějak přežije.

P.S.: Chtělo méně slov a více (alespoň jednu) myšlenek.

smazat
20. 02. 2008 | 16:10

Jiří napsal(a):

To Apeoffice:

Nemáš náhodou v palici stočený švihadlo? Podle nového průzkumu veřejného mínění má 95 procent příznivců páně Paroubka v mozkovně stočené švihadlo, tři procenta jsou hluší a slepí, jedno procento jsou zoofilové, kteří mají rádi ovečky více než je zdrávo a zbytek nic neví a vědět nikdy nebude. V jaké jsi kategorii?
20. 02. 2008 | 16:10

Lucie napsal(a):

Pane Paroubku, já si naopak začínám myslet, že smysl pro humor máte, protože to, co z Vás poslední dobou padá prostě nemůžete myslet Vážně. A pokud přesto ano, pak jste opravdu buď marťan a nebo vyhledejte odbornou pomoc...
20. 02. 2008 | 16:11

Patrick napsal(a):

Soudruhu Paroubku, neni podstatne, co si o vas myslim(asi bych to cetl jen ja), neni podstatne, co si myslim vasi tvorbe.
Podstatne je pro tuto zemi, aby se socialni demokracie zacala zabyvat politikou socialni demokracie, nikoliv tim, co pisete. Aby v ceske kotline byla nebo vznikla strana, zastupujici zajmy obcanu, majicich vztah k hodnotam socialni demokracie, jaka je ve vyspelych statech. To, co vy predvadite se hodi do ruske gubernie nebo do padesatych let, vcetne vasich slavnych projevu.
Pokud to neumite, nechte toho a venujte se houslim, nebo do cirkusu, to by vas nebavilo?
20. 02. 2008 | 16:12

Vladimír napsal(a):

Koukám, že během mého psaní přibyl Vladimír další - s opačnými názory než já. Já jsem Vladimír z Mostu - tedy i přímo Váš volič.
20. 02. 2008 | 16:12

Jiří napsal(a):

Koukám, že švihadla budou brzy nedostakovým zbožím, že oranžády?
20. 02. 2008 | 16:13

jarpor napsal(a):

Obdivovatelům pana předsedy :

porovnejte, prosím, poměr příspěvků souhlasící s panem předsedou s odmítajícími a zároveň si všimněte "slušnosti" příspěvků souhlasných a odmítajících. To vypovídá o mnohém ...
Děkuji všem odmítajícím, že se k vulgaritám v převážné většině nesnížili.
20. 02. 2008 | 16:13

brána napsal(a):

Pan Paroubek nevinně pitomně stimuluje znechucení občana nad politickou scénou. Namísto péče o uklidnění občanů zoufalých nad volební rvačkou přifoukává. Vyvolává pocity nahrávající fašizaci společnosti.
20. 02. 2008 | 16:14

123456 napsal(a):

agent Roko, nyni v zoldu ODS, jiz nekolik let uspesne pomaha CSSD prohrat, co se da. Kolikpak mu za to "modra mafie" plati? :))
20. 02. 2008 | 16:20

wosman degu napsal(a):

Až díky takovýmto článkům a politickému stylu prohraje volby, zas za to bude moci ODS a nebo přeběhlíci... CHJO
20. 02. 2008 | 16:21

huhu napsal(a):

pane Paroubku vy jste opravdu nepochopil o čem Langer psal ? O tom, že spíte s rathem to nebylo. Jste hloupý nebo demagog či snad obojí ? Stejně tak, jste nepochopil dodnes o čem byla Kubiceho zpráva. O tom, že jste pedofil to nebylo.
Pokud jste hloupý napovím - Langer psal o tom, že se nemá osočovat bez důkazů. Kubice o tom, že je čssd propojena s organizovaným zločinem.
Pokud jste jen demagog a víte o čem Langer a Kubice psali, tak vám není pomoci.
20. 02. 2008 | 16:23

Lukáš Bušina napsal(a):

Až mám modro před očima z těch komentářů. Není to rozhodně příjemný pocit. Podobný pocit mám z virtuality a fragmentu. Ale fascinaci voličů ODS panem Paroubkem chápu. Je přirozené, že ti, co věří si musí všechnu svou nenávist vyventilovat na někoho konkrétního(Paroubek) a né na něco abstraktního (ČSSD). Je to mooooc smutné, ale zároveň pochopitelné u této sorty voličů.

Zdraví

Lukáš Bušina
20. 02. 2008 | 16:30

xeratops napsal(a):

Pane Paroubku, jste trapní. Bohužel nejen Vy osobně, to by ve slově "trapný" bylo na konci tvrdé "Y". Vy politici jste trapní. Rozhlédněte se kolem sebe a vzpomínejte usilovně, kdy naposledy jste dělali něco pro tuto zemi bez ohledu na svůj ekonomický nebo politický prospěch. Kdy naposledy jste prosazovali nějaký zákon bez toho, abyste kalkulovali ne co to přinese lidem, ale co to udělá s volebními preferencemi nebo komu budete muset podkuřovat, abyste udělali co se Vám líbí... Ani při volbě prezidenta, té pouhé reprezentativní figury bez faktické moci, jste nedokázali zachovat dekorum a potlačit mocenské nebo osobní ambice.
Chvíli jsem se díval, ale dělalo se mi zle. Modří, červení, oranžoví nebo zelení - všechno stejná trapná pakáž. Hádky a handly na úrovni šestiletých kluků u důlku s kuličkami, které bohužel ale mají nakonec vliv na to, kolik stojí elektřina, kolik dostane naše obec peněz nebo kde postavíme dálnice. To, co z Vás ( a dalších, pochopitelně ) leze teď je jen další trus. Jinak to nazvat nelze. Dokážete ještě přijít mezi normální lidi, kteří se živí za podprůměrnou mzdu a rozumět, co Vám říkají? Jako starosta malé obce nesu kůži na trh denně a také slyším, co by Vám lidé chtěli říct. Tlumočit to nebudu, je to marné úsilí.
20. 02. 2008 | 16:30

Jirka z lesa napsal(a):

Pan Paroubek má mnoho vlastností, ale jednu bych dle tohoto článku postavil nade všechny,ptotože je to celý článek je toho důkazem. Jak napsal Aleš Jakeš tak je pan předseda ČSSD paranoidní...dle toho co sem zde četl, tak až Jirka někde uklouzne na ledu tak bude tvrdit že tam pánové Dalík s Topolánkem vylil vodu, až ho nějaký uličník na ulici trefí sněhovou kuličkou, tak bude hledat za rohem schovaného Langera atd...přeci vedení ODS nemá na starosti nic jiného než dělat sprosté fotomontáže na jeho adresu, kdo jiný v tomto státě by toho byl přeci schopen...je to pro mě velmi úsměvné.Ať je vedení ODS jaké je, možná jsou spiklenci, korupčníci, pučisté plní vulgarity a urážek a bůh ví co ještě, ale nechovají se jak malý haranti, dovoluji si tvrdit že tohle byl z těch mnoha ten nejubožejší blog pana Paroubka, u mě se svým chováním snižuje čím dál tím více, nevím jak hluboko ještě zajde
:). Ve finále ani nepochopí co chtěl Langer svým jednoduchou ironií na svém blogu vyjádřit...já tomu nerozumím, proč máme v politice takové lidi
20. 02. 2008 | 16:30

malma napsal(a):

koukám,že se tu zase antiparoubkovci vyjevili ve své plné síle a z diskuze dělají pavlač pro své výlevi ...
nechápu, proč si pro své výlevy nevyberou periodika jejich ražení a kazí úroveň jednoho z mála seriózních portálů...bulvár pro vzdělané idnes je už omrzel ?:)
20. 02. 2008 | 16:32

wosman degu napsal(a):

Lukáši Buštino, Nekritizuji CSSD, neboť tento článek CSSD nenapsala, tedy doufám! Věřím ve slušnou sociální demokracii a věřím v to, že jen slušná CSSD může zlepšit i poměry napravo. pokud ale bude zde pan předseda zcela nekriticky svalovat vinu na vše okolo a prskat na ně, budu kritizovat právě a jen jeho. Slušných sociálních demokratů znám dost, tak proč bych špinil paušálně. Možná by stačilo trochu víc přemýšlet a nebýt zaslepen modrou. Ale radit Vám nechci.
20. 02. 2008 | 16:35

Kolman napsal(a):

Pro malma.
Čemu se divíš? Je to pro ně určitý způsob onanie nebo jak to nazvat. Modří bolševici zásadně žadné konkrétní argumenty nepoužívají. Potřebují ale někde vypustit svoji žluč. Tak si vybrali místo a činí tak. Nemá cenu s nimi diskutovat. Ani o to nestojí.
20. 02. 2008 | 16:39

wosman degu napsal(a):

malma: krom hrubky (pominu, asi překlep) zavádíte zajímavou myšlenku... Odlišný názor by se neměl prezentovat na blogu předsedy Paroubka... Chápu to správně? Neboť , co se týče slušnosti příspěvků, nemají si zastánci a odpůrci co vyčítat ..
20. 02. 2008 | 16:41

123456 napsal(a):

Lukáš Bušina> jak uz jsem v jedne diskuzi podobnemu mudrlantovi jako jste vy psal:

zrejme to vas jednoduchy cernobile vnimajici mozek sokuje, ale to, ze je nekomu na bliti z Paroubka automaticky neznamena, ze je volic ODS. prominte, ze jsem vam ted zboural babovicky.

jinak ale musim uznat, ze je mi na bliti z ceske politiky obecne, topolanek, rath, cunek, lang, paroubek, vsechno jedna pakaz.
ale ten paroubek tak nejak z toho politickeho hnoje zapacha nejvic, nemuzu si pomoct.

Kolman> a tvoje pokusy diskutovat nebo argumentovat jsou kde vtipny clovicku? :)))
20. 02. 2008 | 16:41

Lukáš Bušina napsal(a):

wosaman debu: Já mluvím obecně... Z toho plynou také obecné výroky na lidi typu "Paroubek drží klub silou, Paroubek vyhrožuje poslancům, Paroubek je velký Vůdce, který nepřipouští opozici uvnitř strany" Všechny tyto výkřiky jsou směšné. Na klubu ČSSD se o všech věcech hlasuje a Paroubek reprezentuje před veřejností většinová stanoviska ČSSD. To je třeba pochopit. Upozorňuji že jsem pravostředový volič a přesto s tím co napsal pan Paroubek souhlasím. Dle průzkůmu je Paroubek třetím nejoblíbenějším politikem ČR. Zkuste hádat jak oblíbení jsou pánové Topolánek, Langer, Nečas a jim podobní.

S pozdravem

Lukáš Bušina
20. 02. 2008 | 16:42

wosman degu napsal(a):

Kolman: Vy jste tu diskusi četl? Já tam zajímavých doporučení viděl hodně
20. 02. 2008 | 16:43

mamka napsal(a):

Vážení, všichni / téměř všichni kteří jsou na křídlech modrých ptáků unášeni do neznáma/ jste daleko arogantnějším vulgárnější a sprostější než p.Paroubek.A na léčení bych doporučila jít vám všem, když vás dokáže "uspokojit" to co tady předvádíte.Co jste to za lidi?A jste vůbec lidi?
20. 02. 2008 | 16:44

Lukáš Bušina napsal(a):

123456: To je nevýhoda toho, když někdo mluví obecně. Existují vyjímky nicméně v diskuzích všude na netu na Paroubka nadávají převážně, opakuji převážně voliči ODS a proto si můžu dovolit je pro můj obecný výrok v této souvislosti bez problému použít.

S pozdravem

Lukáš Bušina
20. 02. 2008 | 16:44

wosman degu napsal(a):

Je velice zajímavé, jak každý obhajující JP píše o tom, jak není voličem CSSD. Já naopak byl voličem CSSD. nepíšu o demokracii uvnitř strany, rta snad funguje, píšu o vyjadřování navenek a svádění svých chyb na jiné. mimochodem průzkumy jsem nikdy nebral, těmi se ohání právě J.Paroubek. Je mi jedno, jestli je první nebo poslední, nejsem ten, kdo by dal na obecný dojem, ale mám svůj názor a za tím si stojím.
20. 02. 2008 | 16:46

123456 napsal(a):

mamka> vase posedlost modrou je dnes krapet mimo. vyjimecne se tu dnes nevyskytuje temer zadna vulgarita nebo arogance, za coz chci diskutujicim podekovat. vsak i absence pana Stejskala to potvrzuje.
neco k tematu, krome napadani "modrych" byste nemela? pak bych vam doporucoval zamest si pred vlastnim prahem draha...
20. 02. 2008 | 16:47

Ročník 53 napsal(a):

Pane Paroubku, kdybyste na pana Langera nereagoval, zůstal by maximálně nemorálním politikem. Svým příspěvkem jste z něj kus jeho role nevychovance sundal. Že vám ten člověk za to stojí.
20. 02. 2008 | 16:50

entice napsal(a):

Lukáši Bošino, musím říci, že vaším příspěvkem jsem se pobavil - a ono ironické ... u této sorty voličů... na to jsem prostě reagovat musel. Ono ani tak nejde o to, že vy máte modro před očima, jako o to, že pan Paroubek a s ním i jeho věrní voliči modrají vzteky. Vzetk je totiž to, co pan Paroubek voličovi ČSSD ordinuje jako medicínu na vlastní neúspěchy. On snad i sám a iniciativně vyhledává politické porážky, aby jimi a na ně předem připravenými replikami o zrůdné ODS, mohl oranžového voliče štvát. Víte, zkuste se jednou neztotožňit jen s Paroubkem, ale tak jako volič ODS s celou stranou a možná pochopíte, proč má ODS své skalní příznivce. Protože nevolí kult osobnosti, ale politiku. Oranžový volič volí jen pouliční vyvolávače a snimi jim preference rostou i padají :-)
20. 02. 2008 | 16:50

mira. napsal(a):

Takže vy všichni modří blbouni,nejsem volič čSAD,ale všechny ty výblitky co tady předvádíte na adresu Paroubka bych chtěl upozornit na reakci euro poslance za ODSS soudruha Zvěřiny když chtěl vylučovat z ODSS onoho straníka z Tábora co si dovolil se otřít o modlu ODS Klause.Co kopete do Paroubka,to máte z něho takový strach? On není Standa,nebo Špidla,je jak jste si ho nazvaly buldozér co vám bude stále šlapat na paty a na podzim vám to lidi spočítají a nemusí to nutně být Paroubek.To co tato vláda předvádí je opravdu dost husté a lidi se vám odmění,s tím počítejte.Jinak proč se zastávám Paroudka,inu naše modrá slavice Zaňátová,když se jí ptali proč podporuje Klause v roce97 tak prohlásila,že nemá ráda když se do poraženého kope.Toto také rád nemám,ale fandové ODS velice.Proto na tuto stranu jsem si udělal svůj názor a není to nic co by si její fandové dali za rámeček.Blíží se 25únor a dost mě mrazí,aby toto výročí nebylo modré oproti rudé.
20. 02. 2008 | 16:51

Javít napsal(a):

Pane Jájínku Paroubku, přemýšlel jste (alespoň někdy), proč přebíhají lidé zejména z ČSSD ?
Neuvědomujete si ten smutný fakt, že nejpravděpodobnějším důvodem jste Vy a ten přebíhač Rath ?
Uvědomujtete si, že Vaše, odpor nesnášející, vedení strany nemá nic společného s demokracií ?
20. 02. 2008 | 16:52

wosman degu napsal(a):

a Lukáši Buštino: tohle neberte jako útok, ale zamyslte se, kdy je dobré uvádět průzkumy a kdy není. Víte, jací byli v německu nejoblíbenější politici v roce 1938? a jací u nás v roce 1948?, v Rusku 1945, Španělsku 1940 a Sev.Korei v současnosti?
Tím chci říci, že popularita toho či ho neomlouvá.
20. 02. 2008 | 16:53

Karel napsal(a):

dobrý den pane Paroubku,pro mne jste veliký řečník a nyní i dopisovatel.Vaše projevy mají náboj a rád je poslouchávám.Na obsahu mi ani nezáleží,máte totiž velmi dobrý přednes.Pokud budete i nadále v opozici můžete v tom pokračovat.
20. 02. 2008 | 16:53

entice napsal(a):

Miro - to je demokracie - jeden by někoho vyloučil, ale ostatní mu to nedovolí. Ne jako u ČSSD - jeden by někoho vyloučil a ostatní hledají, jestli by se nedali vyloučit ještě tři další :-)
20. 02. 2008 | 16:54

Hakim Amdouni napsal(a):

Politická kultura se obhajobou "to on začal" nepěstuje. Ani na blog takto sprosté řečnické způsoby nepatří, pokud mohou ovlivnit politickou kulturu a atmosféru.
20. 02. 2008 | 16:55

Lukáš Bušina napsal(a):

entise: Ano reaguji v neprospěch ODS a jejího současného směrování personální politiky a neschopnosti zbavit se prizmatu Václava Klause. Je-li to dle vás modro před očima - nechť.

Ano mám vztek na ODS, že ze strany, kterou jsem volil se postupem času pro mě stala stranou nevolitelnou na vládní úrovni. U mě omámení ODS skončilo rokem 97.

Voliči ODS věří (já také věřil). Proto mají tolik skalních fanoušků. Stejně tak je to i s fanoušky komunistů - ti také věří.

O kultu osobnosti a hysterii kolem možného nezvolení Václava Klause si myslím netřeba mluvit :-)
20. 02. 2008 | 16:57

modrej soudruh napsal(a):

Koho se chcete zastávat - vždyt Snítilý je vydíratelnej STBák když je vám ho tak líto tak si ho přiberte do ODS a můžete krákat o demokracii.
20. 02. 2008 | 16:57

Kopr napsal(a):

Vazena pane Paroubku,
na to co jste napsal se hodi jen rici.. ach boze jak hluboko jste klesl, byj jste schopen to vubec po sobe precist. Pomalu je cas bay jste na radu sve zeny politiku opustil asi ztracite soudnost. Asi by to byla nejlepsi sluzba jako poslance obsanum.
20. 02. 2008 | 16:57

Javít napsal(a):

Bóžičku, Míro, pil jsi přes míru.
Viď ??
Proč nejsi voličem čSAD (jak píšeš), autobusová doprava Ti přece nic neudělala, či ano ?

Věř tomu, že fandům ODS je Tvůj názor na ně úplně "šuma fuk", natož aby si ho rámečkovali.
Přeji dobré odpledne.
20. 02. 2008 | 16:59

Lukáš Bušina napsal(a):

wosaman debu: Vida. Na tom se s Vámi shodnu. Popularita není znamení úspěchu nebo neúspěchu politika z historického hlediska. Nicméně jistou vypovídací schopnost má.
20. 02. 2008 | 17:01

StandaT napsal(a):

Vadí vám něco a tak v zápětí uděláte protivníkovi to samé. Nechápu. Útoky na rodinné příslušníky jsou odporné. Když Vám to vadí, proč to děláte paní Talmanové?
20. 02. 2008 | 17:01

malma napsal(a):

wosman degu
nerozeznáte prostou nadávku od negativního názoru...?
nicméně je zajímavé,že když byl paroubek pro protistranu ještě přijatelnej, nikdo na něj nenadával(stejně tak ráth)...
http://www.radio.cz/cz/clan...
...ale jak začal být pro protistranu nepohodlnej, objevila se tu najednou antiparoubkovská kampan, kterou někteří evidentně rychle přijali...nícméně postup paroubka v řebříčku popularity svědčí o tom,že začíná ztrácet na účinosti...
20. 02. 2008 | 17:01

entice napsal(a):

Lukáš Bošina - váš problém, že rokem 97 pro vás ODS skončila - pak jste patrně volil Unii svobody a posléze Zelené? Ale na tom nakonec prd záleží. Už jen to, že hodnotíte ODS podle prizmatu Václava Klause je jen důkazem, že je to osobnost, ať se vám to líbí nebo ne - buď ji nenávidíte nebo vynášíte. A že ji nenávidíte ještě nutně neznamená, že to není osobnost pozitivní. Možná i kult osobnosti. Ale tisíc takových kultů proti jedinému kultu Paroubek. Jestli necítíte, že v jeho podobě proti vám stojí člověk, kterému když dáte pár set kilometrů ostnantého drátu, rád vám jím republiku znovu omotá, pak je mi vás líto. A že by to snad EU nedovolila. To není omluva proto, že by to udělal kdyby mohl.
20. 02. 2008 | 17:04

Pavel Lotinský napsal(a):

Politika je především obrovský byznys. Kradou všichni a je jedno jak se přitom tváří. Proto jsou všichni tak agresivní a trapní. Mají panickou hrůzu o svoje korýtka a tučné příjmy – normální lidská vlastnost. Je jedno, jestli se pakuje komouš, nebo modrej pták, jen mě uráží, že někdo si korýtko snaží získat demagogickou socialistickou politikou, aby ovlivnil co nejvíce ovcí bez názoru, ale sami jsou tito sociálové ve skutečnosti tvrdými kapitalistickými obchodníky a vlastní názory považují za nesmysly, které se ale líbí obrovskému počtu voličů. To považuju za ubohost jak jejich, tak části národa. Navíc je to hodně nebezpečná hra, která umí přerůst v to, co už jsme zažili. Nenasytnost politiků je neomezená.
20. 02. 2008 | 17:06

Novotná Jitka napsal(a):

Pro "jarpor" porovnejte počty příspěvků u pana Langra, to se taky pobavíte, tam se tedy zase nechytáte pro změnu Vy. Konečně si myslím, že pan Paroubek sem ten článek dal hlavně proto, abyste se mohli, modroptáčníci. řádně "vypovídat",abyste si ulevili a měli příjemné sny.Vydíte, tolik dobrého pro Vás pan Paroubek dělá a Vy pořád nejste s ním spokojeni!!! Nevděčníci.Nespokojenci.Strašpytlové, tak už se tolik pana Paroubka nebojte, on Vám nechce ublížit, jen si s Vás všech notně utahuje, kašparkové modří !! Hezké pozdní odpoledne
20. 02. 2008 | 17:07

unknown napsal(a):

Pane Paroubku.

Přečtěte si někdy taky komentáře a nechte ten "sexy" mozek radši dpočívat. Trochu se projděte - alespoň nebudete mít v televizi tak vykulený oči. Až bude casting na fantomase, tak zkuste štěstí tam. V politice s Rathem jenom prudíte.
20. 02. 2008 | 17:08

Jiřičák napsal(a):

Přiznám se , že Vás pane Paroubku někdy moc nemusím. Přesto Vás považuji za pohotového diskutéra. Proto se dost divím, že jste na blábol pana váženého, dvěma tituly ověnčeného ministra, vůbec reagoval. I když to zřejmě myslel v nadsázce, tak si to odpověď, navíc tak rozsáhlou, nezaslouží. Stačilo říci - trhněte si nohou, vážený pane ministře.
20. 02. 2008 | 17:08

Lukáš Bušina napsal(a):

intice:Zelení nikoli. Nevyhovuje mi jejich program. To už jsme tady měli mockrát v historii - strany jednoho muže. Demokratické směry to ovšem rozhodně nebyly.

Váš pocit z Paroubka Vám neberu. Je to Váš pocit, který je rozdílný od mého. Pocitem se argumentovat nedá. Na pocitech je založena víra a ta je od slova věřit nikoli od slova argumentovat :-)

Přeji hezký den

Lukáš Bušina
20. 02. 2008 | 17:09

entice napsal(a):

Milá Novotná Jitko, vy jste to vážně nepochopila? Vy nevidíte kdo je tu kašpárek. My modrásci jsme rádi, že Paroubka máme. On tu stranu rozloží sám. A teď se zdá, bez urážky, že ve vaší podobě máme i jednu šašici :-)
20. 02. 2008 | 17:10

Jakr napsal(a):

Vy jste se s Rathem hledali, až jste se našli. A nejlepší je vaše následné ublížené kňučení po promackování resp. po marném hledání limitu vaší zhovadilosti. To je zřejmé.
20. 02. 2008 | 17:11

zdesta napsal(a):

Kdybych byl v masmédiích veřejně označen za pedofila,(Kubiceho zpráva)nevím zda bych zůstal klidný.Kdyby mě někdo na netu označoval za prase, bradavečníka a.t.p.také nevím.Kdybych měl být předmětem zhovadilých fotomontáží, jak bych asi reagoval?Dá se konstatovat, že politický boj opustil uznávané pravidla civilizované společnosti.Blog p Paroubka má tyto znaky a skutečnost jen potvrzuje.
20. 02. 2008 | 17:11

Ročník 53 napsal(a):

To entice.
Už jen to, že hodnotíte ODS podle prizmatu Václava Klause je jen důkazem, že je to osobnost, ať se vám to líbí nebo ne - buď ji nenávidíte nebo vynášíte.

Vaše slova však hovoří jasně. Politik, který tak rozděluje národ, neměl být zvolen prezidentem, neboť je absolutně nepřijatelný pro 50 procent lidí. Ne trochu, ale absolutně je přijímán, nebo zatracován. Proto je prezidentem bůhví koho, ale můj určitě ne. A je to jeho chyba, jeho chování, jeho arogance, která musí slušnější lidi odradit. To nemá nic společného s politikou. To je jen nálepkování ODS.
20. 02. 2008 | 17:12

entice napsal(a):

Lukáši Bošino - že Paroubek není demokrat, není pocit, to je jistota doložená mnoha jeho výroky i činy. A tím se argumentovat dá. A vylučování ze strany pro jiný názor? To je z ledovce argumentů jen jeho vrcholek. Hezký den i vám :-)
Ondřej Vaněk
20. 02. 2008 | 17:12

mattiCZ napsal(a):

Musím se smát tomu dvojímu metru. :))) Už se totiž asi nic jiného dělat nedá. Jakému dvojímu metru? No takovému, že např. Topolánkovi, Langerovi a jiným modrým soukmenovcům prostě projde jakákoliv urážka, jakékoliv hulvátsví a sprostota, nota bene nasměrovaná proti opozici. Pokud se pan Paroubek začne bránit a používat poddobné zbraně jako útočník...ajajaj... to se na něj sesypou mračna agresívní, hulvátské a sprosté modré svoloče... Alespoň se vždycky ujistím v tom, jak hluboce těmi ódéesáckými fanatiky pohrdám!
20. 02. 2008 | 17:13

mirek napsal(a):

Servít je vůl,toto se kdysi psalo po plotech,ale věř mě že nějaká ODSS je mě šumafuk a na jejím hrobě plakat nebudu.
20. 02. 2008 | 17:14

JC napsal(a):

Pane Paroubku,
Konečně si uvědomte, že jste se dostal do vrcholové politiky omylem.
Člověk vašeho charakteru tam/pokud funguje demokracie/ nemá dlouhodobě co pohledávat a čím dříve si to ČSSD uvědomí, tím lépe pro ni.Každý kdo vám brání v postupu vpřed, i kdyby to byl člen ČSSD má zásluhu na budování státu.
20. 02. 2008 | 17:15

Petr napsal(a):

Pane poslance,
da to velkou praci docist cely clanek az do konce, ale v jednom mate prece jenom pravdu. A to ze Paroubek je horší než komunisté.
20. 02. 2008 | 17:15

Jos napsal(a):

Jak může někdo jako Paroubek který je veden v seznamech Stb pod krycím jménem "Roko" ukazovat prstem na druhé.Ve své nenávisti ke všemu a všem okolo, kteří nepískají jako on je schopen největších sprosťáren a neuzná že poslanci můžou odcházet hlavně k vůli jeho chování a jednání.
20. 02. 2008 | 17:16

Lukáš Bušina napsal(a):

Ondřeji Vaňku: Ale je to pocit. Pokud Paroubek není demokrat není jim ani Topolánek. Ač je Topolánek vulgární pán nemyslím si o něm, že není demokrat a nemyslím si to o Paroubkovi. Fascinace Topolánka nacismem je taky dostatečně známa a nacismus není také demokratický směr. Přesto Topolánka za demokrata považuji.

Jistě. Pokud jste klubem přehlasován a nechcete se usnesením klubu řídit tak v něm nemůžete existovat. To je normální demokracie.

Zdraví

Lukáš Bušina
20. 02. 2008 | 17:17

entice napsal(a):

Ročník 53 - smiřte se s tím, vše co je víc než padesát procent, je nadpoloviční většina - a menšina se v demokracii musí podřídit většině. Že není přímá volba mě mrzí, ale to nijak nediskvalifikuje fakt, že prezidentem je Klaus díky nadpolopviční většině. Ale jak se zdá, kdyby vyhrál volen lidem díky jedenapadesáti procentům hlasu - vy budete říkat - můj prezident to není, já ho nevolil. Mám pro vás v tom případě smutnou zprávu - socialistické volení jedné strany skončilo v listopadu 89.
20. 02. 2008 | 17:17

StandaT napsal(a):

Paní Novotná. On to není ani tak strach jako znechucení. Pokud mi něco vadí, neoplácím stejnou mincí. A pokud Paroubkovi vadí, že se negativně píše o jeho ženě, nechápu pak, proč totéž dělá paní Talmanové. A to není poprvé, kdy si s ní vyřizuje účty. Pokud si vyřizuje účty s Langrem, zatažení se Talmanové je lidská malost, nic jiného.
20. 02. 2008 | 17:21

Zenek napsal(a):

Pan Paroubek.
Je to obrovsky tlak medii.
A ten zvlastne ulistne tvariai sa Langer?
Na to treba mat zaludok.
Donedavna som si myslel, ze tak sa dokaze tvarit a konat len Kalousek, ale tento pan minister vnutra ho prekonava nielen mimikou, ale aj cinmi. Nechcel by som vidiet jeho vnutro. Este raz drzte sa.
20. 02. 2008 | 17:21

entice napsal(a):

Lukáši Bošino - asi se nedohodneme - považujete-li za normální vylučování z klubu a strany za názory, o kterých se jen řekne zrádče, korupčníku... pak se nemáme moc o čem dohadovat. I v jiných stranách hlasují lidé proti usnesení klubu a vyloučeni za to nejsou. Já Topolánka odmítám, ale nebudu proto odmítat ODS. Protože to není strana jednoho muže. To se o socdem říci nedá. A nevidíte-li to, těžko k otmu co dodat.
20. 02. 2008 | 17:22

Zdenek napsal(a):

Sorry za preklep. Takze este raz:-)

Pan Paroubek.
Je to obrovsky tlak medii.
A ten zvlastne ulistne tvariaci sa Langer?
Na to treba mat zaludok.
Donedavna som si myslel, ze tak sa dokaze tvarit a konat len Kalousek, ale tento pan minister vnutra ho prekonava nielen mimikou, ale aj cinmi. Nechcel by som vidiet jeho vnutro. Este raz drzte sa.
20. 02. 2008 | 17:23

mattiCZ napsal(a):

Ondřeji Vaňku! Máte líbivé "demokratické" názory. Přece pro jiný názor se nevylučuje ze strany. Omyl pane! Mně jako voliče příliš nezajímá názor MNOU zvoleného zástupce. Já především chci aby tento mnou volený zástupce reprezentoval MUJ názor. Od toho tam je a od toho existuje celá zastupitelská demokracie. A pokud osobní názor MÉHO zastupitele je v příkrém rozporu s názorem mým, tak v tom případě tam takového člověka nechci. To je totiž čistokrevný podraz na voličích, tedy něco výsostně nedemokratického! Domnívám se ale, že tento váš názor je čistě účelový, že prostě momentálně vyhovuje vaší politické preferenci (tedy ODS a Klaus).
20. 02. 2008 | 17:24

Terka napsal(a):

To tesne vitezstvi Klause neni mineno tak, ze vyhral o 30 hlasu, ale tak ze mel 141 hlasu, kerymi vyhral a potreboval 140 hlas k vitezstvi-tudiz tesne vitezstvi- kdyby mel o dva hlasy min, tak ma smulu..To bylo vysvetleni pro ty uzkoprse a omezene:)
20. 02. 2008 | 17:24

o2 napsal(a):

Vážený Paroubku zajděte si k psychologovi, podívejte se do Pelhřimova ať víte co vás čeká a pak po uklidnění se začněte bavit s námi normálními lidmi.
Prostě opět jste byli až ti druzí. I Pelé uměl prohrávat a to byl jiný kabrňák.
20. 02. 2008 | 17:25

Milan napsal(a):

Dobrý den,

prosím Libora Stejskala, editora blogů, aby smazal Paroubkův článek, který je v rozporu s Kodexem diskutujících.

Děkuji za pochopení.
20. 02. 2008 | 17:27

Honza napsal(a):

Když pánové z ODS navštíví zmiňovný klub, tak tam možná potkají trojici Paroubek, Hašek, Rath
20. 02. 2008 | 17:28

Hynek napsal(a):

Pane Paroubku,
VK má pravdu. Nekomentujte každou kravinu. Pravičáci Vás provokují hloupostmi, nereagujte na ně, shazujete se tím. Spoléhejte víc na to, že lid není blbý, že si lidi věci sami přeberou a budou na Vaší straně.
20. 02. 2008 | 17:28

Lukáš Bušina napsal(a):

Ondřeji Vaňku: Víte, co znamená vyloučení z klubu? Že se strana za kterou byl zvolen distancuje od postupu, který zvolený zástupce za tu stranu uplatnil. A zrádce, korupčník vychází z podivných skutečností, které změnu jejich smýšlení provázelo. Nejdříve zdržuji se hlasování(kdo ví jak by hlasoval při tajné volbě) - Snítilý - následuje rozhovor s ministrem vnitra Langerem (Zařídíme... Dohodnuto) a poté pan poslanec volí Klause. To podezřelé prostě je. Melčák a Pohanka jsou ze stejného soudku. Můžeme tam klidně přidat Kořistku a Ploce a nově i senátora SNK-ED.

Strany jsou takové jací jsou v nich lidé. Volím program na prvním místě nicméně i to jak se strana prezentuje navenek mě dosti ovlivňuje. Navíc mám problém, že mám ekonomické vzdělání a proto se soustřeďuji zejména na ekonomický program jednotlivých stran. Tlustého veledílo jsem volit skutečně proto nemohl - volil jsem KDU právě kvůli reálnému ekonomickému programu.
20. 02. 2008 | 17:29

JC napsal(a):

mattiCZ,
Máte to volaaké popletené súdruh.
Ten "VÁŠ" zástupce není pouze váš, nýbrž ho volila určitá množina lidí. Jakým právem si osobujete tvrzení, že všichni ti "ostatní" chtěli toho "VAŠEHO" a ne toho druhého.
20. 02. 2008 | 17:29

mira napsal(a):

Josi,Paroubka jse v seznamech paměti národa nenašel zato Klause dvakrát,Kluk a REK,Rek zrušeno 9,12,1989,proč asi.
20. 02. 2008 | 17:30

Zdenek napsal(a):

o2-ko
Aj Maradona dal gol rukou.
Vyhrat necestne je normalne?
Preco stale niekoho niekam posielate.
Vraj Pravda vitazi. Ale mne sa zda ze vyhrala loz.
20. 02. 2008 | 17:30

Editi napsal(a):

STRACH.
Strach, tak se jmenuje soupeř novinářů, politiků a členů ODS.
Strach z Jiřího Paroubka, který jediný může dovést ČSSD k vítězným volbám.
Strach z něj, že se snaží většina z nich nenechat suchou nit na Jiřím Paroubkovi.
Členská základna ČSSD si musí uvědomit, že bez Jiřího Paroubka nastane ve straně rozkol, podobný tomu, který se stal po odchodu Miloše Zemana. Ač jsem volič pravicového zaměření, považuji Jiřího Paroubka za velmi kvalitního politika( mimo toho ekcesu po volbách) oproti panu Topolánkovi.
Je třeba mít vřadách opozice bukdozér typu Jiřího Paroubka. Bez něj by ČSSD zahynula na korupci a beznaděj.
20. 02. 2008 | 17:34

tvořit, NE ničit napsal(a):

70 % všech tu mluví o nějakém modru před očima, oranžiadě a rudých...zkusme se všichni bavit o konkrétních věcech a ne o těchto mediálních výmyslech, zkuste zapomenout na to, že může existovat svět v barvě růžové, přemýšlejte o celém spektru a přitom a tom či onom konkretním - osobě, tématu,události,atd. jak v ODS, tak V ČSSD je spousta lidí, kteří nemají s dnešním stavem politiky nic společného a nezapomínejme i na ostatní strany.to jak se zde mluví a modrých voličích, rudých, oražových je jen vyobrazením našich politiků, stejně tak se oni častují a my pak nadáváme, jak je politika ubohá a zaostalá...ty všechny průsery politiků, kterých jsme svědky, jsou jen ukázkou celého spektra naší společnosti, zameťme si před vlastním prahem, každej myslí jen sám na sebe a na svůj prospěch a ten druhej je mu ukradenej, a je to tak skoro u všech lidí.Lidi jsou a dycky budou prasata, ať nám bude vládnout, modrej, zelenej, červenej nebo fialovej s puntíčkama...já osobně neřeším, jakej je ten kterej politik, jestli je sprostej, zahejbá, je zrádce strany nebo jede po dálnici 190...pro mě je důležitý, jak je schopnej ...a to pan Paroubek podle mě není, to co tady dnes napsal mi ukázalo, že je strašně moc hloupej, ukřivděnej,paranoidní, neschopnej se prosadit jinak než ubohými hláškami, přiznat porážku. všimnu si i toho, jak se třeba baví na veřejnosti o Miloši Zemanovi, který něco dokázal(dovedl ČSSD k 2 vítězstvím),pro pana Paroubka je ted každej přívrženec této osoby zrádce a rozvraceč ČSSD, kdo jinej než Zeman byl větší sociální demokrat?ač jsem pravicový volič, tak doufám, že do vedení ČSSD se co nejdříve dopracuje Škromach nebo někdo další normální člověk, i když to nepochybně bude znamenat větší šanci levice uspět ve volbách, ale hlavně to politiku zase zvedne na úroveň, ve které byla před nástupem Paroubka.začne se pracovat konstruktivně.je škoda, že pan Škromach nemá větší odvahu se postavit dnešnímu vedení.stylem paroubka a spol. je pouze rozvrátit vládu, kritizovat vše za každou cenu, to i komunisté jsou konstruktivnější. výsledkem práce paroubka je, že nakonec radši zničí spolupráci s komunisty,protože nehrají jeho písničku, i když jsou jediní, kteří aspon nějak podporovali, jak tohle nemůžou voliči ČSSD vidět? On se snaží zničit nejen své protivíky, ale i své spojence, nakonec zničí i sám sebe... to je přesně jeho styl, naprostá destrukce všeho - buldozer
20. 02. 2008 | 17:35

mattiCZ napsal(a):

JC, tos nemyslel vážně, viď. tak to je mi jasné, že to není jenom MUJ (myšleno mé osoby) zastupitel. To bysme žádné zastupitele nikdo nepotřebovali a mohli bysme se zastupovat sami. :) Ale bylo by to poněkud nepraktické, mít 10M zastupitelů :))). Přístě víc mysli a zkus si někde zjistit, co znamená slovo "metafora" :)
20. 02. 2008 | 17:36

Miro napsal(a):

Je až neskutečné, že se tolik diskutujících stotožňuje s tím, že s tan rozsáhlou vugaritiou přišek pan Parobek a ještě si přizval pana Ratha. Také je nepochybné, že žádný politik nepublikuje ve všech periodikách jako pan Paroubek, a také žádný z politiků nebrečí jako pan Paroubek. Pokud někdo tvrdí, že se pan Paroubek vyjadřuje ve výšr uvedeném článku slušně tak ho asi celý nečetl.
20. 02. 2008 | 17:37

Zdenek napsal(a):

Je niekto v Cechach mudrejsi ako ty,
tvoje meno je "tvořit, NE ničit" :-)

O tempora, o mores. :-(

Co takto sa normalne podpisat.
20. 02. 2008 | 17:38

PAUL napsal(a):

Když někde jen zaslechnete Melčák a Pohanka, můžete si být jisti, že je to Paroubek! Tyto dvě jměna stále mele do kola, jak starý gramofón! Až jednou Paroubka strčí do rakve, bude se z ní ozývat, hádejte co? No přeci Melčák a Pohanka!
20. 02. 2008 | 17:38

ZZ napsal(a):

Ani jsem to necetl cele. Stacilo narazit na "... a přeběhl při prezidentské volbě na druhou stranu barikády ..." a byl konec. 1) Tohle (tridni boj, kde my ti dobri jsme na jedne strane barikady a oni ...) uz tu jednou bylo a dopadlo to moc spatne 2) Vzhledem k tomu, ze pan Paroubek nebyl schopen sehnat levicoveho ani stredoveho kandidata na prezidenta, nemohlo se jednat o nazorovy veletoc nebot tak jako tak by vyhral pravicove smyslejici kandidat. 3) Pan Paroubek opet vidi korupci tam kde se mu to hodi, ale to ze poslanci CSSD jsou neustale pod tlakem aby hlasovali podle nej a ne podle sveho nazoru to nevidi. Neni prave tento diktatorsky pristup duvodem k takzvanemu prebehnuti? Vzdyt ti lide ani neprebehli jen vyjadrili svuj nazor a okamzite byli vyhozeni. 4) Pan Paroubek opet prohral volby (tentokrat volbu prezidenta), presneji receno pan Paroubek jeste nikdy zadne volby nevyhral. Nemel by se nekdo v CSSD nad tim zamyslet?
20. 02. 2008 | 17:39

ancor napsal(a):

Kvičení odéesáků je nejlepším ukazatelem, že jste člověk na svém místě. Pravičáci dobře vědí, že se se svojí myšlenkovou impotencí nemohou s levicí měřit. Kompenzují to tím vším balastem, vulgárností, agresivitou, zastrašováním, fašismem, mediální manipulací a korupcí.
Problém je, že ideologii "vzájemného prodeje limonád" z devadesátých let vytlačují vysoce nebezpečné fašistické a ultrapravičácké proudy.
20. 02. 2008 | 17:40

selský R. napsal(a):

Tak se mi zdá že ti(nebo TEN,je-li sám)co tu plkají ty B L Á B O L Y to učitě nedělají ZDARMA ! Koho jiného by napadlo přesvědčovat lidi,že ti co je OKRÁDAJÍ a OBELHÁVAJÍ jsou ti NEJLEPŠÍ !?? A pravdu převrácejí na ŠPÍNU !! Myslím že špinavým už špína nevadí! Co nevidět budou modré straky na SMETIŠTI DĚJIN!!
20. 02. 2008 | 17:40

entice napsal(a):

Lukáši Bošino - pan Snítilý dával jasně najevo, že Švejnara volit nebude, tož o názorovém kotrmelci lze těžko mluvit. Zvláštní, že když se řekne korupce, jak Paroubek tak jeho voliči myslí na vlastní poslance uplacené ODSkou. Už to samo o sobě je komické a značí to, že to co oranžový volič volil, nebyl ani program,ani poslanec, ale Paroubek. Ono udávání tak zvaně uplácených poslanců a senátorů? Zvláštní, že oni jako zákonodárci nevědí, kterak postupovat, aby uplácející byl odhalen a posléze odsouzen. A tak pan SNK-DEU prozře čtyři dny po pokusu o uplácení a věc vyžvaní novinářům. Věru věrohodný postup. A když už jsme u toho a vy volíte KDU-ČSL, pak tu máme Čunka. I u něj platí prezumpce neviny, ať se to komu líbí nebo ne! A mimochdem právě tohle je strana, jejíž usnesení bylo takové či makové, pokud jde o Klause, ale volilo se různě a nevylučovalo se :-)
20. 02. 2008 | 17:41

Javít napsal(a):

Pan Paroubek je také přeběhlík.
Vzpomeňte si na jeho setkání s M. Zemanem na Vysočině, kdy se, s úsměvem, popleskávali po rameně, Jirko sem, Miloši tam, můj přítel Miloš, můj přítel Jirka atd.
A ouha, najednou nemá Paroubek a celá (možná ne celá) ČSSD pro Zemana jméno.
Pokud vím, Zeman je stále socialista jako hrom. Ale ten Paroubek najednou nějak otočil, či přeběhl.

Ptám se, kdo je tedy přeběhlík ??
20. 02. 2008 | 17:42

pes pětipes napsal(a):

to Zdenek: na co jméno? to je pro tebe důležitý?nebo moje moudrost?...neumim ani latinsky, kdo je chytřejší?ty nebo já?
20. 02. 2008 | 17:43

Hakim Amdouni napsal(a):

PROČ ČEŠTÍ POLITICI VOLÍ SÍLÁCKÝ STYL

Protože většina dnešních občanů - hlavně ti starší - nejsou zvyklí jiný tón poslouchat.
Jenže jsem se doslechl, že ČSSD se chce orientovat na mladší voliče, oslovit je a dokonce získat jejich hlasy.

Takže TAKHLE NE, PANE PAROUBKU, TAKHLE NE!
20. 02. 2008 | 17:44

Zdenek napsal(a):

Meno je niekedy dolezite :-)
Pises vela a potom Ti nestacia sily na podpis.
Ako Ta mam oslovit ty PES :-)
20. 02. 2008 | 17:46

ko_ko napsal(a):

Soudruh Paroubek neumí nic jiného než prudit ,prudit ,prudit . Ať mi prosím někdo rozumný napíše ,co kdy tak světoborného tento člověk udělal ve prospěch opravdu slušných ,opravdu pracovitých a opravdu rozumných lidí této země . Já tedy na nic nemohu přijít. Protože demagogické žvástání ,neustálé urážky politických protivníků , polopravdy ,mlžení, slibování všeho všem (hlavně těm ,kteří si naprosto nezaslouží a hlavně z cizího ) - to je jediné ,co mé oko kdy u tohoto divného mužika spatřilo .
20. 02. 2008 | 17:47

Zdenek napsal(a):

Hakim Amdouni:
Takže TAKHLE NE, PANE PAROUBKU, TAKHLE NE!
(50%POPULACE):
Takže TAKHLE JO, PANE PAROUBKU, JO,JO!
20. 02. 2008 | 17:49

zdesta napsal(a):

Topolánek, Paroubek, Čunek, Bursík, Filip a řada dalších, nejsou politici s velkým "P." Nikdo z nich není schopen vzbudit společenský respekt.Upoutávájí jen tím co se skutečnou politikou nemá co dělat.
20. 02. 2008 | 17:50

Zdenek napsal(a):

ko_ko napsal(a):
Soudruh Paroubek neumí nic jiného než prudit ,prudit ,prudit . Ať mi prosím někdo rozumný napíše ,co kdy tak světoborného tento člověk udělal ve prospěch opravdu slušných ,opravdu pracovitých a opravdu rozumných lidí této země .

POSTAVIL SA CESTE A SMELO PROTI MODREJ PLIAGE KTORA DEVASTUJE CESKO.
20. 02. 2008 | 17:51

Lukáš Bušina napsal(a):

Ondřeji Vaňku: Sice netuším, proč neumíte napsat mé jméno správně, ale jistě to nějaký vnitřní důvod má...

Pan Snítilý to začal dávat najevo až po té, co v jistém rozhovoru pan Bém a i pan Dalík začali mluvit o tom jak si zajistili hlasy pro zvolení Klause a jak Paroubek bude čumět (zase ta personifikace od představitelů ODS).

A no malá lekce z marketingu. Pokud něčemu dáte nálepku je to lepší než jedna věta, která vystihuje v podstatě totéž. Dělají to všechny strany. Je to normální marketingový tah.

Je mi líto, ale musím Vás opravit. Nemáte správné informace. Pan senátor to nevyžvanil novinářům, ale řekl to na dotaz tazatelky v jednom internetovém chatu na http://www.tyden.cz. Pak už to žilo svým životem.
Mě osobně Čunek jako předseda absolutně nesedí a už když ho zvolili jsem byl proti (i bez těch afér) takže nemám potřebu ho hájit.

Jenom tak na závěr v ODS jiná volba než Klause přípustná taky nebyla. Tam dokonce museli všichni podepsat se pod nominační listinu. A to prosím pěkně 20% voličů ODS si přálo na hradě Švejnara. Ty v ODS nezastupoval nikdo.
20. 02. 2008 | 17:53

klasika napsal(a):

Vážený pane Paroubku,
udivuje mně neustálé stýskání na nepřízeň všech a všeho od člověka,který nám v přímém přenosu předvedl,jak by to v naší republice šlo pod vedením Vaší demokratické ruky.Vyfotí se náhodná skupinka lidí,vymyslí se k tomu příběh o vydírání,hned se přihlásí dva svědci/dřív se jim říkalo donašeči/,kteří si zrovna vzpomněli na podezřelá slova a to vše se mediálně zveřejní.Předpokládám,že kdybyste byl u vesla vy,pokračovalo by to soudním procesem a následným trestem odnětí svobody/protože trest smrti za velezradu už byl zrušen/.Nepřipomíná Vám to něco?Až se příště zase předvedete národu v celé své kráse,doufám,že už to bude naposledy.
20. 02. 2008 | 17:54

tt napsal(a):

Logika brečí v koutě, co sám odsuzujete, ihned použijete...
Takhle shazovat sam sebe, bravo! :-)

"Pánové z ODS, neměl jsem o Vás valné mínění, ale útočit na dámu… Hlouběji už se klesnout nedá…"... a "To, že pan Topolánek se slečnou Talmanovou se příliš ve slušné společnosti objevovat spolu nemohou"
20. 02. 2008 | 17:54

Javít napsal(a):

Zdenku,
a to je právě Váš obrovský omyl.
Paroubek jen prostě touží po tom, aby byl zase mocný, a pokud možno, u nejvyššího koryta.
20. 02. 2008 | 17:55

Vladislav Stratil napsal(a):

Milí diskutující,
dokažme ve svých příspěvcích, že jsme úrovní dál než většina našich politiků (zleva doprava). Myslím, že to není až zas tak obtížné. Díky
20. 02. 2008 | 17:56

tt napsal(a):

Logika brečí v koutě, co sám odsuzujete, ihned použijete...
Takhle shazovat sam sebe, bravo! :-)

"Samozřejmě důkazy žádné a účel světí prostředky".....proti tomu napsat "použít „mimořádné pracovní postupy“. " a "kromě velké úzkosti a vzteku, které zažila vládnoucí Dalíkovská skupina ODS"
20. 02. 2008 | 17:57

sonja napsal(a):

KARLIKU, on Klaus opravdu zvítězil velice těsně, nejmenším počtem hlasů - jen 141 nutných, dostat o jeden méně, tak volba byla zese bez výsledku.Tedy prošel s odřenýma ušima, navíc až v šestém kole , díky přeběhlíkovi.Není od věci si všimnout , že o znovuzvolení Klause mafiánskými intrikami píší všechny noviny na Západě, některé ho dokonce nazvaly"dinosaurem", jiné eufemisticky "euroskeptikem"
20. 02. 2008 | 17:58

NN napsal(a):

Nelze než souhlasit, že ten současný úpadek politické kultury , znovu čerstvě potvrzený událostmi kolem volby prezidenta, přímo souvisí s příchodem pánů Paroubka a Ratha do vyšších pater české politiky. Tito lidé s báječnou lehkosti překonávají veškeré hranice lidské slušnosti. Je to doslova tragédie, když předseda druhé nejsilnější politické strany země, oponenty veřejně označuje za kreatury. Po takových explozích nenávisti a nesnášenlivosti, už potom mohou následovat snad jenom politické vraždy.
20. 02. 2008 | 18:00

Emil Pálavý napsal(a):

Pane Paroubku, Vaše psaní ukazuje stejný přístup jako ti, které kritizujete.
20. 02. 2008 | 18:04

ko_ko napsal(a):

Soudruh Paroubek se staví do cestě všemu ,co je svobodné ,demokratické , sociální - není to demokrat ,ani sociál ani svobodomyslný člověk .Je to nezreformovaný komunista vychovaný a vytvarovaný v 70. a 80. letech . Podle mě škodí nejen této zemi ,ale paradoc¨xně hlavně opravdové sociální demokracii v ČSSD . Paroubek nikdy volby nevyhrál a také nevyhraje . Ať už to konečně to mlčící rozumné jádro ČSSD pochopí a tohoto velmi divného člověka pošle do propadliště dějin .
20. 02. 2008 | 18:05

Honza S. napsal(a):

Pan Jiří Paroubek má pravdu, nic víc a nic míň. A ačkoliv jsem jej nevolil a nehodlal jsem k volbám už jít, dnes jsem pevně rozhodnut volit ČSSD.
20. 02. 2008 | 18:07

Zdenek napsal(a):

Langer je slavny aj V Colorade: (DenverPost 2.2.2008) :-)

"I can't imagine that the Czech Republic would be led by someone who comes here (as if) it was a safari destination," Interior Minister Ivan Langer, one of the deputy heads of the Civic Democratic Party, told the Czech weekly Tyden. "Vaclav Klaus equals for me the Czech Republic while Jan Svejnar is a hunter who arrives here just to do his shooting and have fun."
20. 02. 2008 | 18:07

ko_ko napsal(a):

to Zdenek - to ,co jste vychrlil velkým písmem není opět nic jiného ,než nikomu slušnému nepomáhající a všechny slušné rozeštvávající blábol . Měl by jste se hodit do klidu a začít používat svoji vlastní hlavu a ne nějakou bezmyšlenkovitou víru v divného tvora ,který navíc podle mě neumí naprosto nic pozitivního pro lidskou společnost ,ale zato umí to vše ostatní ,negativní, co slušným lidem ze všech stran škodí .
20. 02. 2008 | 18:08

Lukáš Bušina napsal(a):

To skutečně nemá smysl. Tvrzení "Paroubek nikdy volby nevyhrál" je lživé, ale přesto se najde dost truhlíků, co to budou znovu a znovu opakovat.

6 Ústecký 1 Paroubek Jiří Ing. 53 ČSSD ČSSD 31 779 23.91 1

9 ODS 1 Gandalovič Petr Mgr. 41 ODS ODS 22 889 17.55 1

a tvrzení "Paroubek nikdy žádné volby nevyhrál" právě shořelo ve své lživé podstatě.

S pozdravem

Lukáš Bušina
20. 02. 2008 | 18:09

Jos napsal(a):

Pro Mira: Máte to popletené protože Paroubek je veden jako důvěrník Stb a Klaus jako osoba sledovaná a tím že vstoupil do politiky tak se jim(Stb) to nehodilo, a proto poslední sledování z konce roku 89 skartovali!Je mi jasné že lidé jako Vy, kteří byly zalezlí teď mohou toho koho Stb sledovala a spis skartovala podezřívat z čehokoli.Zatím je asi Vaše špatné svědomí!
20. 02. 2008 | 18:10

ko_ko napsal(a):

Ten Zdenek - to bude buď PAQroubkův Hašek nebo Haškův Švejk .
20. 02. 2008 | 18:10

Zdenek napsal(a):

pre ko_ko a
Sorry zabudol som smajlik :-)

POSTAVIL SA CESTE A SMELO PROTI MODREJ PLIAGE KTORA DEVASTUJE CESKO. :-)
20. 02. 2008 | 18:12

ko_ko napsal(a):

Pro panaBuštinu - tak jinak - PAroubek nikdy nevyhrál opravdu nic strategicky významného . Možná utrpí nějakou podivnou shodou okolností čas od času vítězství v nějaké nepodstatné bitvě . Toť vše . Já bych si přál ČSSD opravdu demokratickou ,opravdu sociální ,opravdu moderní a hrdou stranu . Což tedy s PAroubkem nehrozí ani náhodou . Ať si to kluci a holky v této straně prosím uvědomí ,že ten člověk jim v podstatě dělá jednu ostudu za druhou .
20. 02. 2008 | 18:13

ko_ko napsal(a):

jak píši -spíše ten člověk Z. bude Haškovým Švejkem ,než Paroubkovým Haškem .
20. 02. 2008 | 18:15

sonja napsal(a):

Nejsem volička ODS ani CSSD, takže mně nebrání njaká zastuzená ideologie, vidět obě strany zvenčí.Zaujalo mě to, že jako zlo je u ČSSD vnímána jedna individualita -Paroubek, kdežto ODS je velkou většinou obyvatel vnímána jako zlo celkově,kolektivně- jako celá strana.
20. 02. 2008 | 18:16

Zdenek napsal(a):

Ko_ko. Ale coby. Len sa mi zda, ze pravica nejako slepo toleruje mafianske praktiky svojho ministra. Ono ma teraz moc v rukach a nejako z toho mrazi. "Mraz pichadza z hradcan?"
Lavica je tiez mimo a potom to vyzera ako vyzera.
20. 02. 2008 | 18:16

ko_ko napsal(a):

Paroubek nemá rád Filipa z mnoha důvodů ,ale ten nejdůležitější spočívá v tom ,že oba dva jsou to myšlením i činy naprosto nezreformovaní komunisté - to víte ,konkurence se nemiluje v žádném oboru . Natož v politice .
20. 02. 2008 | 18:18

Lukáš Bušina napsal(a):

ko_ko: Pomineme-li fakt, že zřejmě neumíte číst Vám pouze řeknu, že moje reakce je na Váš lživý výrok "Paroubek nikdy žádné volby nevyhrál", který jsem snadno vyvrátil To, že svůj výrok korigujete je pro mě přínosný poznatek. Ubylo truhlíka, co píše lži a přibylo informovaného občana.

S pozdravem

Lukáš Bušina
20. 02. 2008 | 18:19

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem další dva urážlivé a vulgární příspěvky, které byly v rozporu s Kodexem diskutujících.
Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
20. 02. 2008 | 18:22

martin napsal(a):

Bohužel z minulosti máme většina z nás naučené, že za vším musí být nepřítel ne argument. To nás naučili komunisté. Neumíme uvažovat raciálně a z nadhledu. Za vším vidíme jednoznačný soud, ne diskusi. Za vším je dobro nebo zlo. Za vším.

Pan X ke prostě špatný, protože stojí na jíné straně než já.
Pan Y je dobrý -- nikdo jej nechápe, jenom já a to co říká je určitě překrouceno.
Pan Y je dobrý i když někdy mluví divně, neumí se chovat ve společnosti a svého postavení zneužívá, ale má k tomu jistě důvod.
Pan X je špatný, i když mluví věcně, ale to je určitě jenom kamufláš! Za těmi slovy je totiž honba za korytem, postranní úmysl, špína!
Pan X je nepřítel a nepřítel se umí vždy vykrucovat, je zákeřný, lstivý a podlý.
Pan Y je obět. Chovat se neumí, ale to je jenom proto, že se musí bránit před panem X. Nic jiného mu nezbývá. Mluví zcesty, ale to jen aby zmátl pana X.

Přítelkyně (která má v krvi jinou kulturu) se o "našich" politických diskusích
jednou vyjádřila jako o primitivních.
20. 02. 2008 | 18:25

ko_ko napsal(a):

promiňte ,Zdeňku ,nechci Vaši vášeň pro politiky a politiku nijak ochlazovat ,leč ty ty poněkud frázovité a povrchní informace ,které vy vydáváte za stoprocentní a jisté háží jako kosti mezi smečku psů povrchní a demagogičtí politikové a novináři . Přeci mi sakra nechcete tvrdit ,že vše ,co se píše v novinách či na internetu berete vážně . Já tedy ne a učím se číst mezi řádky . To oLangrovi je jen pouhým žvástem ,jehož původcem je zcela jistě někdo xy a zcela jistě zleva . NA druhé straně to může být i pravda ,ale vtip je v tom ,že ani vy ,ani já to nejsme schopni tvrdit 100% . Takže já bych byl opatrný v soudech o někom ,koho osobně ani neznám . V obecných soudech o PAroubkovi ovšem opatrný nejsem ,protože ten člověk je naprosto jednoduchý a průhledný ve svých motivech i činech - až mě to nudí ,že ještě něco takového může být v této zemi v roce 2008 ještě možné . Jinak nic proti Vám ,s tím Švejkem jsem jen využil krásy Českého jazyka a dovolil jsem si udělat humor .
20. 02. 2008 | 18:25

klasika napsal(a):

Ještě k těm dohadům o vyhraných a prohraných volbách s.Paroubka,kdyby si do ústeckého kraje nedovezl svoje voliče z jiných krajů,kteří se tam přihlásili,tak samozřejmě zase prohrál
20. 02. 2008 | 18:25

homo politicus napsal(a):

Vážený pane Paroubku,
média placená ODS z Vás udělala odpudivou ikonu, obdobně jako kdysi např. z premiéra Špidly. Patříte jako on mezi sebevědomé a inteligentní politiky, mají z Vás strach, proto Vás dehonestují. Vy jim v tom ovšem zdatně pomáháte - ačkoli hlásáte omlazení ČSSD, na sobě nepracujete. Měl byste též omládnout, jak tělesně (t.j. radikálně zhubnout a nasadit svaly), tak duševně (sebeovládání, ignorovat zlo a nevracet jej). Vznešený duch svým jednáním pílí k dosažení svých vizí a nezabývá se štěkotem nepřátel.Začal jste jako buldozer, vraťte se k tomu. Pokud tuto osobní změnu nedokážete, měl byste umět včas odejít. Vážím si Vašich úsudků - např. výrok po volbách o obdobě února 1948 přesně vystihl další vývoj. Z demokracie se stává tyranie, ekonomická, resp. účetnická diktatura. Moc v zemi uchvátila nedemokratická strana, maskující se jako pravicová, s vnitřní strukturou bývalé KSČ. Její členové nikdy nepřeběhnou, protože vědí, čeho jsou vůdcové jejich strany schopni a neváhali by to proti nim použít. Obchoduje se pomocí cukru (penize) a biče (vydírání) se vším - s lidskou svobodou, důstojností, zdravím i vůlí. Tyto strany s monolitní vnitřní strukturou jsou zde dvě: ODS a KSČM. Jejich členové pocházejí ze stejného hnízda - jsou to bývalé normalizační kádry, ať už měli placku nebo ne. Mají vysokou stranickou disciplínu a jsou všehoschopní. Navenek se tyto strany od sebe distancují, ale skrytě úzce spolupracují. Např. při volbě prezidenta bylo i méně bystrému jasné, že scénář KSČ s pí.Bobošíkovou v hlavní roli psal Filip s Topolánkem, aby skvrnka komunistického hlasu neulpěla na vyžehleném saku jejich společného Vzoru.Povedlo se, pohleďte na články a diskutující. Pane Paroubku, máte co dělat s nomenklaturními profesionály s metodami StB - pamatujete na podvržený akt Marty Kubišové? Je to totéž,nemají fantazii - ale Vy na to neskákejte, prokazujete jim tím službu. Jste též jen oběť - kdykoliv totiž kolem Vás udělají mediální průvan, chtějí tím zakrýt některý ze svých podrazů - teď se nabízí spanilá jízda Tupola do USA. Copak to tam asi hodlá podepsat? Dáreček k výročí Vítězného Února?
20. 02. 2008 | 18:27

hagen napsal(a):

Pane Paroubku, myslím si, že jste měl zůstat nad věcí. Tím blogem jste se snížil na úroveň Langera, Tlustého, Zahradila, což Vám jedině uškodilo. Víme dobře, jaké svinstvo dělala STB, jakými metodami lámala naše občany, bohužel ODS v tom evidentně pokračuje. Ten koho ODS zastraší by měl vědět, že se ho proti ní zastanete. Pokud takového člověka hodíte přes palubu, to není zrovna taktické. Na čem je asi založena jednota názorů u zástupců ODS ? Chování pana Béma v "Otázkách V.Moravce" lecčemu napovědělo.
20. 02. 2008 | 18:29

Lukáš Bušina napsal(a):

klasika: Za prvé: Kdyby byly v zadku ryby nebylo by rybníka...

Za druhé: Zdroj těch informací? Jedna paní povídala neberu. Díky
20. 02. 2008 | 18:32

selský R. napsal(a):

Tak se mi zdá že tu píšou většinou MODŘÍ PARAZITI(menševici),kteří mají p.Paroubka a p.Ratha jako TRN v oku!ODS co si pamatuji INTRIKUJE a oblbuje už od svého založení!!
20. 02. 2008 | 18:35

Zdenek napsal(a):

Ko_ko:
Ja som v pohode. Som trosku daleko od Europy a mojho Ceskoslovenska.
"Zabavaju" ma na dialku politici slovaci i cesi.
Citoval som z clanku:
http://www.denverpost.com/n...
20. 02. 2008 | 18:35

Charlie napsal(a):

Vážený pane Stejskale

budu muset pana Paroubka poprosit, aby už sem nepsal. Protože pak tady máte trojnásobnou kupu hnoje, kterou se musíte prohrabovat. Já Vás obdivuji a zároveň lituji - je to velice těžká práce. Hrozné je, že to ani někteří jinak nedovedou a celé dni čekají na "svou chvíli".
V duchu se Vám omluvám, za několik příspěvků přes čáru.
20. 02. 2008 | 18:39

jarryd napsal(a):

Pak se Jyrka divi, ze se s nim nikdo nebavi,vzdyt je jak utrzeny ze retezu.

Jyrko vsechny volby si prohral, ted neni treba vest predvolebni kampan!
20. 02. 2008 | 18:39

Lukáš Bušina napsal(a):

Boj s hydrou *povzdech*

jarryd: Vaše tvrzení je lživé.
20. 02. 2008 | 18:42

stejskal napsal(a):

Dobrý den, pane Charlie,

děkuji za projevenou účast, ale není to tak hrozné ;-) Drtivá většina lidí se snaží o korektní diskusi. A to mne těší ze všeho nejvíce.

Už mám svou metodu, jak debaty "číst." Docela mi to "odsejpá" a ani to nezabere příliš času.

Mějte se fajn.

Libor Stejskal
20. 02. 2008 | 18:49

ročník52 napsal(a):

opět jste mne nesklamal. To co vymýšlíte by nedala dohromady ani slavná Agáta.Jste génius. P.S. samozřejmě to myslím ironicky, to jen aby jste to nevzal vážně)
20. 02. 2008 | 18:59

Thom9 napsal(a):

Pro Lukáše:p.Paroubek všechny volby prohrál.To,že uspěl v Usteckém kraji je pěkné ale on je předseda strany a nese zodpovědnost za celkové výsledy své strany a tady neuspěl-prohrál.Stejně i v senátních volbách-prohrál a i ve všech volbách kdy kandidoval za CSSD jako řadový člen-prohrál.
20. 02. 2008 | 18:59

ruda napsal(a):

Lukáši Bušino, ač proti přesile, pro mě jste přesvědčivý. Věcné argumenty a trpělivost. Vás bych volil.
20. 02. 2008 | 19:00

Milan napsal(a):

Dobrý den,

Libore Stejskale, editore blogů a snaživý cenzore, smažte prosím článek soudruha Paroubka, který je v rozporu s Kodexem diskutujících.
Děkuji za pochopení než mě opět smažete :-(.
20. 02. 2008 | 19:02

Čochtan napsal(a):

Jak se Jirka Paroubek dostal zrádcům na zoubek10 důvodů, které nejvíc „sejří“ ČSSD: odpadlíci, odpadlíci, odpadlíci, odpadlíci, odpadlíci, odpadlíci, odpadlíci, odpadlíci, odpadlíci, odpadlíci.

Já jsem malý mysliveček,
postrach modrých běsů.
Nevidím si přes panděro,
šinu si to k lesu.

Rád bych odprásk ňákou žoužel,
jelen není k mání.
Pro kulku z té pravé hlavně
zelení ho chrání.

Zašel jsem až ke „Strakovce“,
je to trochu do kopce,
pod stromem tam odpadlíci
hrají „Jirko nezlob se“.

Rudě se mi zatmí v oku.
Vyloučit je? Ale kdež!
Natahuju mauserovku,
stane se z nich lovná zvěř!

Věra Rambousková
20. 02. 2008 | 19:04

Zdenek napsal(a):

Pan Stejskal budte v strehu, aj ked Vas chvalia. Ten "martin21" bol dost nechutny.
Neuveritelne sprostota a urazka!!
20. 02. 2008 | 19:05

Lukáš Bušina napsal(a):

Thom9: V logice vašeho chápání se opět mýlíte. ČSSD uspěla v Usteckém kraji (porazila ODS) v kraji Vysočina (porazila ODS) v kraji Jihomoravském (porazila ODS) v kraji Severomoravském (porazila ODS) v kraji Olomouckém (porazila ODS) v kraji Zlínském (porazila ODS).

Ověřit si to můžete na adrese http://www.volby.cz

Což opět vyvrací že Paroubek prohrál všechny volby ČSSD jako předseda strany.

S pozdravem

Lukáš Bušina
20. 02. 2008 | 19:07

Lukáš Bušina napsal(a):

a malý dodatek. Dle srovnání výsledků 2002 a 2006 ČSSD zvýšila počet poslanců o 4 křesla.

ODS o 21 křesel.

Přesto tvrdit, že Paroubek prohrál ČSSD volby za stavu, kdy mají o 4 křesla více než v minulém období je divné.

Zdroje:
rok 2006
http://volby.cz/pls/ps2006/...

rok 2002:
http://volby.cz/pls/ps2002-...
20. 02. 2008 | 19:14

Lajka napsal(a):

Na kterém serveru se objevila zmiňovaná fotomontáž???
20. 02. 2008 | 19:16

Thom9 napsal(a):

pro Lukáše:To já dobře vím kde CSSD uspěla.Ano např. Skromach uspěl v Zlínském kraji a protože byl lídrem v tomto kraji tak vyhrál.On mněl zodpovědnos za tento kraj. Předseda CSSD byl lídrem pro celou republiku a mněl zodpovědnost za celkové výsledky CSSD a neuspěl-tedy prohrál.
20. 02. 2008 | 19:18

inavidina napsal(a):

Vy modří paviáni, snad si nemyslíte, že vám budou loupané banány důstojně-tajně létat do těch vašich vypečených-intrikánských hub vždy, když si jen tak lehce zatřepete egošským miktofónem na řečnické palmě. Dolů z řečnických pultů i kultů a makat ! Rozumíte ? Rukama ! Makat !
20. 02. 2008 | 19:19

Lukáš Bušina napsal(a):

Thom9: S touto logikou neumím polemizovat. Někdo bere zisk +4 mandáty za prohru no a někdo to za prohru nebere.

ČSSD prohrála s ODS. Paroubek tam, kde kandidoval vyhrál nad ODS. To jsou jasná fakta. Tyto fakta vyhodnotili funkcionáři ČSSD (očekáváná prohra s ODS - princip střídání stran u vlády, zisk 4 nových mandátů, druhá pozice strany ve volbách) a rozhodli se, že Paroubek má stále důvěru strany.

Když už tedy chcete ten výrok používat logicky by mě znít takto. ČSSD prohrála s ODS. Paroubek s ODS neprohrál, protože v místě kde proti ODS kandidoval vyhrál. Nevím, kde se ve Vás bere že Paroubek = ČSSD. Ta rovnice dloooouho ovšem platila u ODS, kde Klaus = ODS no a platila částečně i u volby prezidenta.
20. 02. 2008 | 19:26

leoredy napsal(a):

Rudá totalita musí blednout závistí, před modrou totalitou, kterou tu nastolila ODS, však ti její aparátčíci se to v mibulosti v rudých kabátcích dobře naučili. A tak již zcela ovládájí podsvětí, bezpečnostní složky a státní aparát pracuje pouze dle jejich zadání na likvidaci jakékoli opozice včemž jí servilně sekundují media, která již rovněž ovládla a korupce se stala jejich hlavní pracovní metodou. Nebude dlouho trvat a postaví modré gulagy a tam naženou všechny slušné občany, aby se jich zbavili resp. aby na ně dělali,neb jak je obecně známo odessáci se poctivou prací nikdy živit nebudou. Jirko nenech se otrávit agitkou hloupých ideologických fanatiků, většina obyvatel v ČR jsou slušní, chytří a pracovití lidé a ti jsou s tebou.
20. 02. 2008 | 19:54

Josef napsal(a):

Dejme tomu, že máte pravdu, ale zkuste mi odpovědět - pane Paroubku, a co jste za poslední měsíce udělal špatně Vy? když za všechno ostatní může ODS??
20. 02. 2008 | 19:55

PT napsal(a):

Směšné, co dodat..:)Kdyby pan Paroubek byl vyspělý nezaslepený člověk, nikdy by nemohl reagovat uplně stejným způsobem, který se mu očividně nelíbí. Vůbec tímto článkem nic nezískal, spíš potvrdil to, co si o něm myslí ti, na které reagoval. Jak smutný:)
20. 02. 2008 | 19:56

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem další urážlivé a vulgární příspěvky, které byly v rozporu s Kodexem diskutujících.

Děkuji za pochopení.

Pane Milane, zodpovědně jsem Váš návrh zvážil a dospěl k závěru, že k tomu nemám žádný důvod.

Libor Stejskal, editor blogů
20. 02. 2008 | 19:59

Pepa Řepa napsal(a):

To Čochtán
teď je tady taková móda psát příspěvky částečně v angličtině.

Já bych rád držel s dobou krok.
Myslíte, že by bylo korektní napsat třeba, že pan Mr.Dalík šel tam a tam...?
20. 02. 2008 | 20:02

Englishman napsal(a):

Libor Stejskal:
Nechci vám kecat do vaší práce, ale když mažete urážlivé příspěvky, neměl byste mazat i urážlivé blogy? Nebo vám tento blog páně Paroubka urážlivý a vulgární nepřipadá?

Jiří Paroubek:
Chlape, vás si ODS snad platí. Proti někomu takovému, jako jste vy, musí vyhrát i Topolánek.
20. 02. 2008 | 20:15

norma napsal(a):

Postřelená husa vždycky zakejhá. Nestařím se divit kolik jich tady je.
20. 02. 2008 | 20:21

Ročník 53 napsal(a):

Víte pane entice, já jsem smířen s tím, že Klaus byl zvolen. Co mi také jiného zývá?
Jenže vy jste možná nepochopil přesně podstatu toho, co jsem měl na mysli. Je to prezident, který polarizuje národ. V tom případě je to špatný prezident. Nezáleží ani tak na osobě prezidenta, ale jaké emoce způsobuje. Tuto moji myšlenku jste zřejmě nepochopil.
20. 02. 2008 | 20:23

wisman degu napsal(a):

norma: a jak a pravidelně kejhá Paroubek :)
Zkrátka, prázdná věta
20. 02. 2008 | 20:26

Ročník 53 napsal(a):

Pane Englishmane. Myslím si, že naopak váš příspěvek je urážlivý. Je totiž osobní vůči panu Paroubkovi. Jenže vy mu na rozdíl od něj můžete nadávat, on vám však ne.
Také jsem si ani si nevšiml, že by zaznamenal vaši existenci. Čím vás tedy mohl urazit?
20. 02. 2008 | 20:28

wosman degu napsal(a):

ročníku 53: Myslíte si, že Švejnar by nepolarizoval? Bylo by to přes kopírák stejné.
20. 02. 2008 | 20:28

jarpor napsal(a):

Pro ročník 53

President polarizuje národ ?
Nepolarizuje se národ na názorech presidenta ? Není to náhodou naopak ?
Pan Švejnar, se označoval jako "sjednotitel, komunikátor a svorník". Výsledek : Dokonale se hádají jeho podporovatelé - mezi sebou i uvnitř stran. Budete tvrdit, že za to může pan Švejnar ?
Hezký večer
20. 02. 2008 | 20:29

Verne napsal(a):

Konečně chápu,proč jsme dokázali uživit obrovskou cizí armádu i s příslušníky rodin po r. 68.Nebyli tak nenažraní jako modré ptactvo.Na těchto placených řádcích modré klaky je jasně poznat, že za peníze v Praze dům a na Paroubkovi suchá nit.
20. 02. 2008 | 20:30

Stepan napsal(a):

To je super:-) Jelikoz tady p. Paroubek sdeluje, ze sleduje i internetove servery, navrhuji zaslat p. Paroubkovi text teto diskuse pod jeho blogem, treba i postou na adresu Lidoveho domu. Mohl by si tak na zaklade "pruzkumu verejneho mineni" udelat nazor na to, jak jeho texty a nazory vnimaji ocbane, volici. Jak ho zname on by si ale urcite dokazal vyvinout nejakou teorii, proc to co tu piseme neni vetsinovym nazorem populace, ale jsou to jen vykriky ubohych zoufalcu...jaky ze to normalizacni serial, ktery ted vychazi na DVD v pane Paroubkove oblibene tiskovine AHA, mi to pripomina?
20. 02. 2008 | 20:34

norma napsal(a):

wosman degu: Kdyby byla prázdná, pak nereagujete a Vy jste chytil. Končím.
20. 02. 2008 | 20:37

Fi n napsal(a):

Velmi usmevne, dik clovece za vas pocin.
20. 02. 2008 | 20:39

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Almer Tomáš · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoš Ivan · Bartošová Ela · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Benda Jan · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Bobek Miroslav · Boudal Jiří · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Černý Jan · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dolejš Jiří · Drobek Aleš · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fábri Aurel · Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Farský Jan · Fendrych Martin · Feri Dominik · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Groman Martin H Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holomek Karel · Honzák Radkin · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrbková Lenka · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hudeček Tomáš · Hülle Tomáš · Hvížďala Karel CH Chlupáček Ondřej · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jarolímek Martin · Jašurek Miroslav · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Kislingerová Eva · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolínská Petra · Kopecký Pavel · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Králíková Eva · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroppová Alexandra · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Líbal Vladimír · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Novotný Martin O Obluk Karel · Očko Petr · Oláh Michal · Ondráčková Radka · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Paroubková Petra · Passerin Johana · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Pelda Zdeněk · Penc Stanislav · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pikora Vladimír · Pilip Ivan · Pixová Michaela · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš · Přibyl Stanislav R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Rath David · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Richterová Olga · Ripka Štěpán · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobotka Daniel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Syrovátka Jonáš Š Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Škop Michal · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěch Milan · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Turek Jan · Tvrdoň Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Veselý Martin · Vhrsti · Vích Tomáš · Vileta Petr · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek W Wagenknecht Lukáš · Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zahumenská Vendula · Zahumenský David · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zlatuška Jiří · Znoj Milan Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy