Nechte nás krást, nebo budete mít problém.

08. 08. 2012 | 15:19
Přečteno 6109 krát
Snažím se nereagovat ve svých úvahách na osobní invektivy. Dnes ale udělám výjimku. Téma mi totiž přijde velmi pikantní.
Partner, Jany Vaňhové Roman Houska je vlivným členem sociální demokracie v ústeckém kraji. Je znám svou razantností. Z nejrůznějších opletaček s policií asi veřejnost zaznamenala především zproštění všech obvinění za přejetou nohu strážníka městské policie v Chomutově. Nakonec se ukázalo, že strážník na svou vlastní nohu Houskovo auto pravděpodobně záměrně nalákal.
Jeho způsob stranické práce by se mohl popsat jako postupná privatizace strany. Přijímat nové členy lze jen s jeho výslovným souhlasem. Dotace dohazuje především obcím, ve kterých je sociálnědemokratický starosta, nebo je mění za slib založení stranické buňky. Tam, kde byl po volbách spřízněný starosta vyměněn, došlo na výhružky zastavení dotací. Dotčená vzpurná obec oficiálnímu i neoficiálnímu vedení kraje statečně sdělila, že s komplikacemi při financování z jejich strany počítá.
Ti přizpůsobiví, zahaleni do růžových květů však s financováním starosti nemají. Dostanou prostředky z Fondu hejtmana, nebo z jiných zdrojů protékajících krajem a s tím také závaznou informaci o firmě, která později vyhraje výběrové řízení.
Kraj (mohli bychom jej pro názornost nazvat Houskystánem) spravovaný kmotry z ODS a ČSSD však v poslední době velmi zajímá různé útvary policie a také evropské kontrolory. Policejní razie, zatýkání, obviňování se zatím týká jen úředníků. Odsouzení Houskova blízkého spojence Alexandra Nováka však s krajskou dotační politikou nesouvisí a je spojeno s jeho dávnou starostovskou minulostí, kdy tito kmotříci dokonce ještě stáli proti sobě. Teprve později došli k závěru, že v jednotě je síla a přes veřejnosti deklarované ideologické rozpory začali spolu v kraji hospodařit.
V poslední době je však v řadách našich místních mocipánů již trvale přítomna jistá nervozita.. Zřetelně je to patrné v nedávných vyjádřeních Romana Housky v Parlamentních listech. Z problémů, které zmítají krajem obviňuje mě, senátore Horníka, senátorku Dernerovou a Leo Steinera. Prý píšeme udání na všechny strany a tím jsme odpovědni za komplikace s financováním nejrůznějších projektů. To je velmi úsměvné především proto, že jsem nikdy žádné udání ani trestní oznámení nenapsal (Sám jsem byl ovšem z iniciativy kmotra Housky opakovaně vyšetřován, třeba proto, že jsem o něm mluvil, jako o kmotrovi). Dokonce ani v případě, že o mě Roman Houska, Ivana Řápková, Zdeněk Fojtík, Jan Řehák a další prokazatelně lhali, jsem nehledal pomoc u soudu. Je zbytečné zdržovat policii a justici a chtít po nich potvrzení všeobecně známé skutečnosti, totiž, že lidé vedení kmotry lžou. Soudy mají jinou práci. A ta v poslední době přináší své ovoce.
Prohlášení Romana Housky, že přivedu kraj k bídě a na lidi proto přijdou exekutoři je také zajímavá konstrukce. Zmanipulovaná výběrová řízení, špatná kontrola, podivné zacházení s veřejnými prostředky je v pořádku, protože na některé lidi přeci jen něco zbyde. Ale kritika poměrů je to, co může kraj poškodit. Za vyšetřování, zastavení dotací a s tím spojené problémy obcí i jednotlivců čekajících na peníze nemohou ti, kteří vládnou, nýbrž ti, kteří na lumpárny dlouhodobě upozorňují.
Houskovo vyjádření může veřejnost zjednodušeně číst taky takto: Nechte nás krást a mlčte, nebo nebudete mít ani to málo co vám necháváme.


Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Libertad napsal(a):

Máte moji podporu, i když jako SZ jste jiným podobným Romnům ve vládě zločince Topolánka k podobným věcem, které kritizujete napomáhali.
08. 08. 2012 | 15:53

VFISCHER napsal(a):

TAK SE PERE ŠPINAVÉ PRÁDLO ! ! ! !

Z nás obyčejných „smrtelníků“ zde žijících mimo nově zřízený Kraj ústecký nemáme nikdo ani páru o tom, jak se krade na ústecku a kdo je tam momentálně největší zloděj u koryta a taky nemáme ani páru o tom, jestli to, co tady někdo napíše je úplná lež nebo jen polopravda nebo objektovní dokazatelná pravda !! !

Nicméně, mnozí z nás, zde žijících plebejců alespoň tušíme a odhadujeme, že míra zlodějství v tomto neokoloniálním banánistánu Absurdistán - Kocourkov - Gangsteristán je obrovská a tak strašlivá že je až nepředstavitelná ! ! ! !

Reprezentanty tohoto katastrofálního stavu jsou v drtivé většině od roku 89 všichni doposud vládnoucí paňácové všech partají a jejich přisluhovači na tisících ouřadech nafouknutých do forem neproniknutelného a nekontrolovatelného administrativního chaosu, ze kterého se vykrystalizovali miliardářští oligarchové, kteří nyní své loutky ve vládních a jiných postech ovládají ze svých opevněných zlatých zámků a sídel hlídaných cvičenými zabijáky !!

Podobně, jak popisuje autor blogu gangsterské způsoby vládnutí na ústecku, vidíme stejné v bleděmodrém v jiných krajích a ze všeho pak nejvíc na úrovni vládního a parlamentního zvěřince, který těmto zločineckým manévrům nasazuje korunu a požehnání ! ! !

Nejděsivější představa o takovém stavu je pocit bezmoci, pocit hrůzy z ožebračeného a rozkradeného bývalého státu Česko, kde není už žádné světýlko na konci tunelu !
Na blozích se pere špinavé prádlo, psi štěkají, ale místní karavany zlodějů a zločinců dál táhnou krajinou ! ! !
08. 08. 2012 | 16:06

Reveil napsal(a):

Milý autore,

pokud jste byl v době Topolánkovy vlády členem SZ, pak je vaše zařezení mezi "nás obyčejné lidi" demagogická lež. Protože v tom případě jste podporoval krajně odpudivou politiku dvojice Bursík-Jacques. Jste v tom případě, mimo jiné, radarovec, tedy někdo, kdo stál na opačné straně než "my obyčejní" lidé..
Pak ovšem nejen nemáte morální právo tady poukazovat na zmíněné praktiky a kritizovat je, byť by byly samy o sobě ostudné a zavrženíhodné. Pak musím dokonce vyjádřit pochybnosti nad jejich pravdivostí.
Neboť antagonistický vztah bursíkovců k pravdě je příznačný.
08. 08. 2012 | 16:28

Drzá zrzka napsal(a):

Vždyť jde jen o to, dostat se po volbách k penězům. Občané jsou až na třetím místě. To druhé zabírají kamarádi a známí.
08. 08. 2012 | 16:34

Veni, vidi, vici napsal(a):

Všude tam, kde se handluje z veřejnoprávních zdrojů (i v Euroasijské asociaci zoologických zahrad a akvárií), si nejrůznější žoldáci přilepšují pro sebe! Je pane trapné, že vy, který kudy chodil, tudy krad do kapes zelených banditů! Věřte, že kdyby vás kdokoli třeba útrpnými prostředky lámal v kole, nehneme ani brvou! "Je zbytečné zdržovat policii a justici" může napsat jen trouba! Když se dívám na vaši vagabundskou fotku, vidím rysy špatného zákeřného člověka!
08. 08. 2012 | 16:59

Janina napsal(a):

Tak Rabas bude někomu vykládat rozumy? Ne, děkuji, co napíše takový bazilišek, opravdu číst nebudu!!
08. 08. 2012 | 17:14

Jirka napsal(a):

A mate to pane Rabas. Jste od pohledu vagabund a tudiz kradete.
Jinak jen povzdech. Popis by nam sel. Jak z toho ven? Je samozrejme, ze rozparcelovani statu na "kraje" se nepovedlo, patrne kvuli spatne nastavenym kompetencim, je samozrejme ze pomerny system voleb do PS PCR je spatne. Jenze jak to opravit, kdyz tenhle rybnik nema vypust. Ta hraz se musi prokopat jinde, a je na Vas vymyslet, kdo ji prokope a kde. Popisy uz nestaci, poctivost uz taky nestaci.
Nakonec pozdrav
08. 08. 2012 | 17:17

Krupa Václav napsal(a):

Kdybych měl dát pouze na vzhled, tak Vám musím věřit. Nenechte se odradit.
08. 08. 2012 | 17:21

michal napsal(a):

Jo, volby v kraji i senátní v Chomutově budou "zajímavé":
Kraj: ČSSD, ODS, KSČM, ale i Severočeši.cz, PRO kraj (vede autor blogu), LEV21 s Paroubkem, možná i Piráti, SPOZ a Suverenita, DSSS - všichni s šancí na úspěch.
Senát: Homolka (KSČM, současný senátor), Benešová (ANO 2011), Binter (ODS), Cingr (LEV 21), Kozák (ČSSD), Micka (Severočeši.cz) a Rabas (PRO kraj) (+ pár dalších)
08. 08. 2012 | 17:29

Mirek napsal(a):

On ten pan Houska je patrně ortodoxní pravičák, který svůj osud vzal pevně do svých rukou. Trochu to prokombinoval s "politickou prací" v ČSSD a výsledkem je něco, co zaslouží už jen zvýšenou pozornost paní LENKY B. Bohužel většina kritiků jeho způsobu podnikání s veřejnými zdroji je pacifikována a nebo jihne před bujným poprsím paní hejtmanky Vaňhové. Prostě oni ti Severočeši mají svá specifika. Ale jak dlouho ještě voliči ČSSD..... ?
08. 08. 2012 | 18:18

Analytik napsal(a):

Celé ústecko je jeden rodinný podnik.
A po volbách se to ještě zhorší.
Stačí se podívat na kandidáty ústeckého hejtmanství!
Kdo není členem Mafie, ten si na ústecku nevrzne.
08. 08. 2012 | 18:25

vasja napsal(a):

Díky za solárka a řepku, Brčálníku.
08. 08. 2012 | 20:05

franz napsal(a):

celkem dobrý,ale co s tím?tady je dobrá rada drahá.někdo říká začít zdola,někdo zhora.já bych to zametal jako schody,vodzhora dolů.jak může společnost k něčemu vypadat,když podivně zvolenej prezident krade a nezná špinavý peníze.ten chlap by měl bejt etalon morálky a za to co předvádí by už dávno měl tak nanejvejš zametat chodníky.ale von se tak zabekoval těma zlodějema,že se zdá bejt nesmrtelnej a až mu skončí mandát,přetramsformuje se bude škodit dál.amen.
08. 08. 2012 | 21:01

křehká slepice napsal(a):

Pane Rabasi,
jistě se mýlíte. Bývalá soudružka vychovatelka na ZŠ s místním krasavcem Houskou (viz.zde, fotografie dole : http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/175424/policejni-razie-na-ustecku-na-musce-je-hejtmanka-vanhova.html), nemohou být zlí lidé. Jsou krásní, mladí a dobrosrdeční. Proto je lidé zvolili, aby je měli. To bude těmi haldami hlušiny všude kolem, že se obraz kalí... :D
08. 08. 2012 | 21:15

sedlak napsal(a):

pane autore, vzhledem k tomu, že jste na černé listině vedle lidí, kteří "porušili" zaběhnutý zákon mlčení o dotacích, p. Hurník, p. Dernerová, p. Steiner máte u mne puntík, Ústecký kraj je Klondike, možná jednou historicky překoná i pověstnou zlatou horečku .......
08. 08. 2012 | 21:57

sedlak napsal(a):

"fešák" co dělá zastavárnu a taxikařil, hle jak se dostal vysoko ve stranických funkcích
http://www.nasipolitici.cz/cs/politik/2541-roman-houska

fakt chuťovka
http://zpravy.idnes.cz/novi-politicti-vladci-ustecka-intriky-a-rvacky-frd-/domaci.aspx?c=A081204_100628_domaci_jw
08. 08. 2012 | 22:12

Postní pokrm & kulatý roh napsal(a):

Stále mám před očima fotku rozchechtané Kateřiny Jau-Jau z nějaké stranické konference Oxida Bursičitého, kterak Káča sedí na židli, zvednuté do výšky podobnými poskoky, jako je pan Rabas. Na místě pana Rabase bych zalezl do potkaní nory a nejméně dvacet let vůbec nevylézal.
08. 08. 2012 | 22:12

sedlak napsal(a):

Postní pokrm & kulatý roh napsal...vždycky mě pobaví, jak se tu účelově objeví nové nicky jen pod některými blogy

to já mám zase před očima jinou fotku, a řeknu vám, taky bych na jejich místě nevylezl na ulici http://www.ceskatelevize.cz/ct24/exkluzivne-na-ct24/124618-reporteri-ct-socialni-demokrat-houska-navadel-ke-krivemu-svedectvi/

ale prý sebou Houska nosí kvér, tak má asi na ten obličej taky zbrojní pas a když mu projde nabádání ke křivému svědectví, po té co najíždí na policajta asi jí nosí "proklatě" nízko
08. 08. 2012 | 22:24

sedlak napsal(a):

taky chuťovka.... Společnost Viamont, která byla v minulosti spojována s politikem Alešem Řebíčkem, je v insolvenčním řízením. V úterý jej vyhlásil Krajský soud v Ústí nad Labem. Jen na daních firma státu dluží téměř 54 milionů korun.
Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/viamont-vyhlasil-upadek-0w9-/domaci.aspx?c=A120808_111035_domaci_hv

fakt díky (nejen) ODS, skutečně jste se zapsali do dějin, docela by mne zajímalo, zda se protnou nitky s Key Investmentem http://www.ceskapozice.cz/byznys/podnikani-trhy/slavia-ma-prvoligovou-licenci
08. 08. 2012 | 22:36

Libertad napsal(a):

Pro: Reveil napsal(a): "Jste v tom případě, mimo jiné, radarovec..."
Já se tím být též bičím nevyčnívající občan, ale pro radar jsem byl, jsem a budu.
Otízka není jestli chci radar, ale který, čínský, ruský nebo USA. Proto jsem uvítal, že v Polsku budují protiraketovou obranu. Děkuji předem, že mi nebudete nadávat za svobodně presentovaný názor
08. 08. 2012 | 23:01

Libor napsal(a):

Pro VFISCHER, 16:06 :
Při čtení Vašeho příspěvku se mi vybavil kreslený vtip, kde skupina chlapíků stojí kolem záchodové mísy, hledí do ní a jeden povídá: "Světlo na konci tunelu? No, něco tam vidím, pánové..."
08. 08. 2012 | 23:01

český maloměšťák napsal(a):

Je paradoxní, když papaláši z ODS straší své voliče tím, že socialisté jim vezmou jejich velké majetky , přičemž papaláši z ČSSD zase straší své voliče, že je naopak odeesáci připraví i o to málo, co mají....
....přičemž socodeáčtí papaláši programově a systematicky rozkrádají společný majetek občanů a paralelně s tím straší Zelenými - že ti připraví o majetky všecky.

K blogu.
Pokud měl kmotřík Houska na mysli tou bídou - bídu kmotrů a jejich kumpánů....a exekucemi pak exekuce na jejich majetek - tak jen zbývá čekat, kdy se Houska v tomto bude - ať už jako aktivní či pasivní účastník /respektive subjekt tohoto/ ....angažovat.
09. 08. 2012 | 07:18

Petr napsal(a):

Máte pravdu pane Rabas. A nebyl jste také členem vládnoucí koalice, kdy to bylo stejné? A myslíte si, že když se spojíte s sociálními demokraty řízené toho času z Floridy, či politiky řvoucími jak Lvi z katarských ropných polí to bude jiné?
Bylo, je a bude to dlouho předlouho v Česku stejné. Jen vy Nadlidé (minulí, současní i budoucí) na sebe budete házet špínu, aby za jiných obličejů na bilbordech, to bylo stejné.
Nebo se snad mýlím, pane poslanče(ex)?
09. 08. 2012 | 09:42

DF napsal(a):

Tak jak nám zde pan Rabas ani nic nepoví jak to bylo s ním a pronájmem Kamencového jezera.
Proto jen lépe a účelněji v Senátu by mělo být více pracovitých, odpovědných a sympatických žen.
Právě takovou je například Ivana Řápková, a proto ji podporuji. Navíc má ráda přírodu a biomasu zajímá se o životní prostředí, čehož si na ní velmi cením.
Protože když už nejsem ředitelem Podkrušnohorského zooparku a poslancem za Stranu zelených tak alespoň pomohu kolegům jako je Petr Gazdík.
Protože vzor pana Rabase je a zůstane šéf poslanců TOP 09 a Starostové Petr Gazdík.
Právě velmi obratné vyjádření Petra Gazdíka ke kauze Jiřího Čunka a auditorské společnosti Kroll inspirovalo exředitele Podkrušnohorského zooparku.
Bohužel musel by být schopen vyjádřit se k paní Samkové stejně obratně jako k paní Řápkové.
No ono pane Rabas nejsou práva jako práva,proto se poučte od svého vzoru a ten řekl:
Je to diskuse dvou lidí, která se bohužel vede prostřednictvím médií.
Nejraději bych byl, kdyby si to vyříkali osobně u kafe.
09. 08. 2012 | 10:58

Očista MPO od přisluhovačů Ruska BUDE! napsal(a):

je jasné, že ti co se neustále vymezuje vůči tzv. "bursíkovcům" jsou převlečení agenti jaderné lobby, kteří v zájmu budoucího ruského vítěze na dostavbu Temelína nikdy nedopustí aby jejich budovatelské plány zhatili zelení imparalialisté
09. 08. 2012 | 11:07

same napsal(a):

Když jsme byli u lízu s Topolánkem, to nám bylo hej.
Radárek, biomasa, fotovoltaika, emisní povolenky a podobné zakázanky.
Jenže, již delší dobu jsme mimo a chtěli bychom oprášit zlaté časy .... nepřítel byl nalezen. My to budeme odklánět potají a lépe.
09. 08. 2012 | 13:19

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem dva příspěvky, které neměly nic společného se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
09. 08. 2012 | 13:42

Marek Sýkora napsal(a):

To si děláte, Rabasi, snad legraci, ne? Vy jste v letech 2006 až 2010 byl členem SZ a seděl jako poslanec v Parlamentu. Co jste za tu dobu udělal? Proč jste po tom všem hlasoval pro důvěru té Topolánkovo - Dalíkovské vlády? Nakonec se ta vaše strana zelených rozpadla na tři samostatné strany... A proč od roku 2010 jste členem strany Pro Chomutov nebo jste za ně přesněji řečeno kandidoval, která má svoje opoziční křesla na Magistrátě v Chomutově a vlastně ani nejste obyvatelem Chomutova. A teď se zase cpete za stranu Pro Kraj do senátorského křesla? Ta vaše strana Pro Chomutov od voleb 2010 neudělala vůbec nic. Dokonce jste si ani dva roky neaktualizovali svoje webové stránky - www.prochomutov.cz A to nemluvím o tom, že jste si napsali na kandidátku spoustu jmen, které tam byli jenom tak, aby to vypadalo, jak jste silní a kolik máte členů. Skutečnost byla přesně opačná. A dneska vás nikdo nemůže ani cítit.
09. 08. 2012 | 20:22

Petr B. napsal(a):

Pane Rabasi, podporoval jste ze všech sil ODS a dovolil jste této straně naprosto vše včetně korupce, tak prosím, držte radši hubu. Vaše blogy jsou trapné a spoléhají na velmi krátkou paměť občanů.
09. 08. 2012 | 21:14

Reeezka napsal(a):

Nektere vase konspiracni teorie jsou vicemene usmevne,panove.
11. 08. 2012 | 02:00

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Almer Tomáš · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoš Ivan · Bartošová Ela · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Benda Jan · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Bobek Miroslav · Boudal Jiří · Brenna Yngvar · Bureš Radim C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Černý Jan · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Dienstbier Jiří · Dolejš Jiří · Drobek Aleš · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fábri Aurel · Fafejtová Klára · Farský Jan · Fendrych Martin · Feri Dominik · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gazdík Petr · Glanc Tomáš · Groman Martin H Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holomek Karel · Honzák Radkin · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrbková Lenka · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hudeček Tomáš · Hülle Tomáš · Hvížďala Karel CH Chlupáček Ondřej · Chromý Heřman · Chýla Jiří J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jarolímek Martin · Jašurek Miroslav · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Kislingerová Eva · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kohoutová Růžena · Kolínská Petra · Kopecký Pavel · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Králíková Eva · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroppová Alexandra · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Líbal Vladimír · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Novotný Martin O Očko Petr · Oláh Michal · Ondráčková Radka · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Paroubková Petra · Passerin Johana · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Pelda Zdeněk · Penc Stanislav · Petrák Milán · Pikora Vladimír · Pilip Ivan · Pixová Michaela · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš · Přibyl Stanislav R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rath David · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Richterová Olga · Ripka Štěpán · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobotka Daniel · Sokačová Linda · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Syrovátka Jonáš Š Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Škop Michal · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěch Milan · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Turek Jan · Tvrdoň Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Veselý Martin · Vhrsti · Vích Tomáš · Vileta Petr · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojta Vít · Vojtěch Adam · Výborný Marek W Wagenknecht Lukáš · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zahumenský David · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zlatuška Jiří · Znoj Milan Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy