Islám v Anglii naráží na dělnickou třídu

02. 06. 2013 | 13:28
Přečteno 10930 krát
"Po všech těch arabských jarech chceme i my svoje anglické jaro," řekl předseda English Defence League (Anglická obranná liga - EDL) Tommy Robinson téměř tisícovce nadšeně skandujících stoupenců na odpolední demonstraci před vládními budovami v londýnské vládní ulici Whitehall v pondělí 27. května. EDL demonstraci uspořádala na podporu armády, na obranu Británie před islamizací a na protest proti appeasementu britských vládnoucích a mediálních elit ve vztahu k sílícímu islámskému radikalismu, jehož nejnovějším aktem byla řeznická vražda vojáka Lee Rigbyho ve Woowlichi. Jeho jméno nesly i po domácky vyrobené standardy účastníků, kteří také pro něho přišli položit kytice u památníku britských padlých.¨

Dalším pár tisícovkám stoupenců EDL policie znemožnila přístup zatarasením přístupových ulic. Celou demonstraci zúžila na jeden chodník ohraničený zábradlími, policejními kamiony, jezdci na koních, štěkajícími vlčáky a téměř neproniknutelným kordonem do neprůstřelných vest oblečených policistů, jichž se nedalo dopočítat. Druhý jejich kordon ohraničoval protější chodník s několika desítkami levicových antidemonstrantů v dostatečné vzdálenosti, aby na EDL nemohli házet láhvemi a kamením, jak mívají ve zvyku. Mezi těmito dvěma pevnými, ale zdvořilými ohradami se pohybovalo několik tuctů novinářů, fotografů a kameramanů vpuštěných výlučně na novinářské průkazy, aby mohli sledovat, fotografovat a natáčet rozhovory s oběma stranami.

"Konečně nás berou na vědomí," pochválil si Tommy Robinson. "Nikdo jiný než EDL si dosud netroufl veřejně protestovat a přiznat, že se proti nám vede válka." Připomněl, jak ostudně na vraždu Rigbyho reagoval David Cameron návrhem, aby vojáci chodili v civilu a byli nenápadní - místo aby, jak se na vojáky sluší, naopak nosili uniformy a byli viditelně ozbrojení. Ironizoval Cameronovo "nikdy neustoupíme terorismu, který nemá nic společného s islámem a je jeho zneuctěním" a téměř totožný výrok londýnského primátora Borise Johnsona. A dodal, že "ještě nepřestali ustupovat". Kritizoval Camerona, že ve chvíli, kdy Británie prožívá morální trauma, si on odlétá opalovat se na Ibizu. Vyslovil díky a úctu vojákům, kteří "riskují svoje životy za nás všechny" a vyzval vládu, aby s nimi zacházela s respektem, jaký jim přísluší.

Otázal se, kdy konečně vyjdou do ulic umírnění muslimové na protest proti extremismu svých souvěrců a projeví Británii, jejímiž jsou občany, loajalitu, jakou projevují všechny ostatní imigrantské skupiny jako hinduisté, sikhové, buddhisté, Židé nebo karibští černoši. "Kdy konečně vysloví nějaké rozhořčení?", dotázal se jich na závěr mistrné řečnické pasáže vypočítávající teroristické činy džihádistů od New Yorku přes Madrid a Londýn po skupinové znásilňování britských děvčat, a prokládal ji refrénovitým "Projevili rozhořčení?"

Připomněl, že Rigbyho vrazi halasně hlásali, že islám jim "přikazuje bezvěrce zabíjet" a že "tato válka nikdy neskončí". Zopakoval, jako v každém svém projevu, že dokud nevezmeme na vědomí, že válku proti nám nevede hrstka nějakých extrémistů, nýbrž islám, nebudeme se moci bránit. "Nebudeme-li Británii bránit my teď, příští generace nám to neodpustí. Islám neznamená mír, nýbrž vzdání se. A my se nikdy nevzdáme," zakončil Robinson svůj projev za davového skandování "No surrender", "Give us back our streets", "Egland till I die". Náruživé rouhače mezi čtenáři ze všech pravidelných skandovaných hesel EDL asi nejvíc pobaví drsný anglický dělnický humor tohoto: "Allah? Allah? Who the fuck is Allah?"

A zatím co naproti přes ulici téměř výlučně bílí antidemonstranti nadávali EDL do rasistů, Robinson - se svým bodrým akcentem dělnické třídy vyrůstající v charismatického řečníka citujícího Martina Luthera Kinga - předal mikrofon bývalému vojákovi, jehož černou tvář fotografové a kameramani hladově hltali do svých objektivů, aby jim ji nakonec šéfredaktoři nedovolili otisknout. V glajchšaltovaných a appeasementu holdujících médiích musí přece pokojně demonstrující EDL zůstat extrémně-pravicová, rasistická, výtržnická, násilnická a chorá, za jakou ji označil i Cameron, když jí před pár měsíci vyhlásil boj. Po Woolwichské tragédii, protestech EDL v několika městech a pomalu se probouzejícími sympatiemi široké veřejnosti a už i několika mainstreamových médií by se jeho boj proti jednomu spontánním a převážně dělnickému hnutí mohl stát bojem proti vlastnímu národu.

Psáno pro www.ceskapozice.cz

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

zle matičko zle, komsomolci zde napsal(a):

pohár začal přetýkat, bude mela. vše má svou poslední fázy. u socialismu je to hladomor, u multikurturalismu - občanská válka.
02. 06. 2013 | 13:51

Jakelin de Mailly napsal(a):

To je vše pěkné, ale pořád nevidím nikde ani náznak řešení.
Ne u Vás, pane Kuras, ale u těch, co to způsobili a způsobují.
Ta dělnická třída s tím nic nenadělá, zodpovědní jsou ti u kormidel.
02. 06. 2013 | 13:52

Fialenka napsal(a):

Doufám, že do ČR muslimské emigranty již nepouštíme.
02. 06. 2013 | 14:05

Scarabeus napsal(a):

Benjamin Kuras:

Anglie se píše s velkým "A", i 'v Anglii', to je stejné jako Morava(území) a 'na Moravě'.
02. 06. 2013 | 14:09

mirekP napsal(a):

Když oni ti imigranti jsou tak dobří voliči.
My jim dáme část Vašich daní a oni nám dají svůj hlas.
A je jich tolik!.

(Bohužel ve Švédsku jim chtěli krátit jejich oprávněné nároky na sociální dávky - to se nepromíjí.)
02. 06. 2013 | 14:13

Scarabeus napsal(a):

mirekP:

"(Bohužel ve Švédsku jim chtěli krátit jejich oprávněné nároky na sociální dávky - to se nepromíjí.)"

Můžete doložit článkem v novinách, nejlépe švédských(tady už je malé písmeno, viz můj předchozí příspěvek)?
02. 06. 2013 | 14:20

Je to strašné napsal(a):

Když v Iráku zabijí v jednom dnu 100 lidí nic se neděje. Jde přece o humanitární válku. Tam na lidech nezáleží. Když v Británii - jednom z imperiálníchj sídel demokracie zmasakruje jeden zločinec (bůhví z jakých pohnutek) jednoho vojáka, tak se jdou média posr... Holt lidský život nemá stejnou cenu.
02. 06. 2013 | 14:36

Jakelin de Mailly napsal(a):

je to strašné

Nějak Vám uniklo, že v Iráku se masakrují muslimové navzájem. Schvalujete tu prasárnu, co udělali Rigbymu ?
02. 06. 2013 | 14:39

český maloměšťák napsal(a):

http://en.wikipedia.org/wiki/English_Defence_League

Nezdá se , že by jim, respektive některým z nich, bylo proti srsti si občas taky tak trochu zterorizovat své spoluobčany /vyhrožování smrtí, šíření rasové nenávisti, výtržnictví, ublížení na zdraví, žhářství.../.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2070650/Simon-Beech-Soldier-ran-gas-pipe-mosque-burn-race-hate-attack.html

Sympatická tvář, že ?

:))))

Na druhé straně - EDL jako celek Breivikův čin odsoudila.

" Oko za oko a svět je slepý".
02. 06. 2013 | 14:42

Není to strašné napsal(a):

"..Když v Iráku zabijí v jednom dnu 100 lidí .."
Tak se zabíjí Iráčani mezi sebou. Tak se zabíjí sunniti a šiíti.
Co s tím máme společného ? Nic. Akorátje to příležitost pro dementního oikofoba nasrat do vlastního hnízda.
02. 06. 2013 | 14:43

český maloměšťák napsal(a):

je to strašné /ad J de M., srandovní nick/
Schvalujete - nebo neschvalujete ?!!!!
Jste s námi - anebo proti nám ?!!!
02. 06. 2013 | 14:44

Tomáš Kubín napsal(a):

Bravo, skvěle napsané.
02. 06. 2013 | 14:48

mirekP napsal(a):

To Scarabeus:
Příčinou nepokojů je podle švédských médií nezaměstnanost, neuspokojivá bytová situace přistěhovalců, sociální vyloučení a rozmáhající se chudoba. "Chápu, proč jsou mnozí lidé žijící na těchto předměstích rozhořčení," prohlásila ministryně spravedlnosti Beatrice Asková. "Sociální vyloučení je vážnou příčinou mnoha problémů," dodala.

Rouzbeh Djalaie, novinář místního listu Norra Sidan, upozornil na často necitlivý přístup policistů, kteří prý zastavují mladé lidi tmavší pleti na ulici a bezdůvodně jim kontrolují doklady.

Přestože životní úroveň ve Švédsku stále patří k nejvyšším v Evropě, vládě se nedaří zastavit rostoucí nezaměstnanost mladých lidí, která nejvíc zasáhla přistěhovalce. Zatímco mezi rodilými Švédy je nezaměstnanost asi šestiprocentní, mezi přistěhovalci přesahuje 16 procent.

Velké množství přistěhovalců proudí do ŠPříčinou nepokojů je podle švédských médií nezaměstnanost, neuspokojivá bytová situace přistěhovalců, sociální vyloučení a rozmáhající se chudoba.védska ze sousedních severských zemí se stejnými kulturními tradicemi, vysoké procento však pochází z rozvojového světa a válečných zón. Loni do zhruba desetimilionové země přijelo 103 tisíc imigrantů, z nichž 43 900 žádalo o politický azyl. Téměř polovina z těchto lidí přišla ze Sýrie, Afghánistánu nebo Somálska.

To - Je to strašné:
Ano, lidský život má určitě na jiných místech jinou cenu.
Ale v Británii občané za své postavení min.500 let bojovali a nechtějí se jen tak kvůli volebním trikům vrátit zpět, kdy lidský život žádnou cenu neměl.
02. 06. 2013 | 14:52

Jakelin de Mailly napsal(a):

MirekP

Migranti ve Švédsku jsou nezaměstnaní, protože jim stačí dávky.
Ta chudoba je relativní pojem - zatímco jim dávky umožňují v porovnání s domovskou zemí životní nadstandard, neumožňují jim dostat se na standard pracujícího Švéda.
Sociálně se vylučují sami - lpěním na islámu, na svých - často středověkých návycích, tím, že se sami sdružují do komunit.
Necitlivý přístup policistů je absolutní nesmysl. Naopak, mají nařízeno být přímo přecitlivělí.
Migrace z arabských a afrických zemí je pro Švédsko katastrofou, stejně jako všude jinde.
Kriminalita narostla do závratných rozměrů, ještě v 80. letech se nezamykalo - dnes nemyslitelné, Stockholm je jednička v počtu znásilnění v Evropě, většinu páchají arabští a afričtí frustráti, často hromadně.
Viděl jsem za 17 let, jak se ta krásná země změnila.
02. 06. 2013 | 15:02

Je vrcholem cynismu a stupidity napsal(a):

Když někdo začne pod smyšlenou záminkou válku, eskalije nekonečné násilí a pak tvrdí: Hele, oni se tam vraždí. Takové barbarství. My jsme tam jenom kvůli udržování pořádku. |My s tím nic nemáme!
02. 06. 2013 | 15:06

Jakelin de Mailly napsal(a):

Je vrcholem cynismu a stupidity

To vraždění je v rámci vzájemné lásky shia-sunni, stejně jako ho měli my katolíci-protestanti.
Jistě, ta US invaze byla svinstvo a vše to spustila odstraněním diktátora, který to ocelovou pěstí držel pohromadě.
Můžete jít zpětně až britské správě mezi světovými válkami.
Ukazujete líc mince a schováváte její rub.
02. 06. 2013 | 15:11

Tužka napsal(a):

Tužka napíše,....no konečně,.....kde je oheň, nemusí být kouř,....ale může. Kde je kouř, nemusí být oheň, .... ale může.

Schovávat se před ohněm a kouřem v jeho těsné blízkosti, .... jak naivní,....dříve, nebo později, oheň nebo kouř udělají svou práci. A dobře tak.
Tužka.
02. 06. 2013 | 15:16

Je vrcholem cynismu a stupidity napsal(a):

Jakelin de Mailly,

nespustila to odstraněním diktátora. Spustila to zahájením války kvůli odstranění smyšleného smrtelného nebezpečí (viz Powell s fotkama před OSN) hrozby iráckého režimu západu. Ty hrozby se nepotvrdily a válka běží dodnes. Nikdo z původců války přitom neskončil před mezinárodním trestným tribunálem. To jsou hlavní viníci - spouštěči nekonečného násilí. Ti co zneužili důvěry a násilí spustili. Pak už je to jenom zákon akce a reakce.
02. 06. 2013 | 15:19

zle matičko zle, komsomolci zde napsal(a):

chtěl bych zdejším levicovým diskuterum sdělit, že USA nikdy do syrie žadnou invazi nepodnikla.
02. 06. 2013 | 15:21

karafiat napsal(a):

Fialenko,

chce to zvolit komunisty. Ti opet uzavrou hranice. Nikoho nepusti sem a ani tam. A kdo se o to pokusi bude zastrelen. Staci jen dat hlas Falmerove strane..
02. 06. 2013 | 15:23

To všechno Asad napsal(a):

zle matičko zle, komsomolci zde,

ještě ne. Zatím souzi ve Washingtonu DC rozhodují o vyhlášení "bezletové zóny" nad Syrií. Něco jako začátek "ochrany civilistů" v Lybii, který odstartoval nekončící krvavou lázeň. Souzi v Pentagonu jsou při eskalaci násilí velice vynalézaví.
02. 06. 2013 | 15:24

Petr. napsal(a):

Evropu brzo čeká teror menšin. Díky nadměrnému zneužívaní lidských práv a sociálních dávek pro nemakačenky, zločince, parazity a církevní fanatiky, převážně z řad ekonomických imigrantů.
Nadlidi z centrál EU a národních států, až bude nejhůř utečou s obrovským majetkem do Ameriky, Austrálie, Ruska, Japonska, Číny. A nás tu nechají.
02. 06. 2013 | 15:24

Ale jo napsal(a):

karafiat, nesmyslný žvást. Nejsou k tomu mezinárodní politické podmínky (žádné krytí velkého dominantního bratra) ani ekonomické podmínky. Většina majetku v ČR již patří globálnímu kapitálu a ten si jej za nic nenchá vzít. To by raději rozpoutal (koupil) v ČR občanskou válku, palácový převrat anebo bratrskou vypomohl intervencí spřátelených humanitárních armád.
02. 06. 2013 | 15:28

Oreravatko napsal(a):

Tužka,

Na peci to hreje. Muj kocour Lefty si tam lebedi.
02. 06. 2013 | 15:28

Martin napsal(a):

Jedna z posledních možností prohlásit Islám za hnutí směřujících k potlačení práv a svobod člověka a vyhnat je ze země. Brzo už to nebude možné. Korán musí být zakázán stejně tak jako Mein Kampf.
02. 06. 2013 | 15:30

Silvie napsal(a):

Totálně mě vyděsilo, jak jsou někteří!!! Švédi zblblí pol.korektností.
Oni řádění těch zdivočelých islamistů ještě obhajují a omlouvají.
Prý jsou hrdi na svou vládu,jak je vstřícná k multi-kulti.
No to mají být na co!
Ale i tak si myslím, že skutečný názor švédských občanů média nikdy nedovolí zveřejnit.

Švédský stát je odsouzen k zániku, jestliže jeho vláda po násilí páchaném těmi zmetky je ještě fin.podpoří zvýšenou dotací.

Nad tím už rozum zůstává stát.
Totéž platí i pro Británii.

Evropské státy nechávají své občany napospas islámu a imigrantům, omezují jejich práva a vůbec je nechrání. Nač tedy vlastně platit daně?!

Jedinou šancí je celoevropská vzpoura proti "elitám" a bruselské byrokracii.
Volačo sa chystá!
02. 06. 2013 | 15:35

honolulu napsal(a):

To (14:09),
Slovo anglie se musi psat s malym zacatecnim pismenem, protoze zdegenerovala na ultimum a z Londyna je Nairobi...
Kdyby jsi nebyl propadlikem v pomocne skole, tak by jsi znal pravidla ceskeho pavopisu - ty protekcni cenzoruv zivocichu.

Pane Kuras,
Vy jste hvezda na Aktualne CZ ! Vase bloqy jsou velmi hodnotne a prinasi mi radost. Dokonce i anglicke ksichty, ktere vyrostly na prevarenem zeli, jsou mi ted sympatictejsi... Snad jeste jednou anglie bude Anglii !
02. 06. 2013 | 15:40

Petr z Tábora napsal(a):

Pan Cameron zjevně pokračuje ve zlatých tradicích "policy of appeasement", která už jednou dovedla Angliii na pokraj zkázy a zanechala ji po 2.světové válce jen se zlomkem původního vlivu kdysi mocné říše. Tenkrát hodili přes palubu spojenecké Československo, teď háží bobek dokoce na vlastní národy Spojeného království.....
02. 06. 2013 | 15:47

Silvie napsal(a):

Ono stačí podívat se na naše novinu a příkladnou cenzuru.
V iDnes je článek o "Supermámě" (nevím tedy, co je super na tom, že se rozmnoží opět řady žadatelů o dávky) - ráno tam bylo 90 procent negativních, leč slušně napsaných příspěvků. Nyní jsou tam JEN gratulace a nadšené, radostné výpotky.
Čtenáři se tedy nakrkli a dávají mínusy... taky vyjádření.
Aktuálně alibisticky zrušilo celou diskusi.

JE TO UŽ FAKT TRAPNÉ!
Jděte s pol.korektností do hajzlu.
Nedovolujete už ani vyjádřit nevulgární! NESOUHLAS.
Stejně tak zcenzurovala média i napadení bílého páru v Duchcově.
02. 06. 2013 | 15:48

honolulu napsal(a):

Souhlasim s pani Silvii na 100 %
02. 06. 2013 | 16:06

Jakelin de Mailly napsal(a):

je vrcholem cynismu a stupidity

Asi Vám opravdu nemá smysl vysvětlovat, že počátky lásky shia vs. sunni spadají už k bitvě u Karbaly roku 680.
Neumíte číst ? Psal jsem Vám jasně- invaze do Iráku byla svinstvo, ale problém je v tom, že odstranila Saddáma, který ten antagonimus držel násilím pohromadě, plus dodala vnějšího nepřítele. O tom to celé je. Je to všude, kde v arabském světě padly autoritativní a sekulární režimy - na povrch vyskáčou mullové a už to jede.
02. 06. 2013 | 16:11

Jakelin de Mailly napsal(a):

HH

Předpokládám, že Vaše ubožárna míří na pana Kurase.
Jste smutným a zároveň trapným důkazem toho, kam až lze duševně klesnout.
02. 06. 2013 | 16:19

Pavel13 napsal(a):

Kam čert nemůže, tam nastrčí dělníky (Hitler, komunisté, aj. radikálové).
02. 06. 2013 | 16:20

Zbyněk napsal(a):

Pane Kuras.....
tak jim poraďte český recept. Vandas byl zrušen ruky- cuky a ještě je rád, že není v base. Co nám vybojovala dělnická třída, jste zažil, myslím, že proto žijete v Anglii s velkým A.
02. 06. 2013 | 16:24

arnazach napsal(a):

Kuras asi pro Vandase (nebo Bobo?) testuje, co bude zaručeně fungovat.
02. 06. 2013 | 16:27

Marian napsal(a):

Pavel- bez dělníků by sis ani neuprdl.
02. 06. 2013 | 16:29

otaznik napsal(a):

Heil Hitler,

ubohe a trapne. Asi jste clenem "demokraticke" DSSS kdysi DS. To SS tam pridal Vandas a nebo vy?
02. 06. 2013 | 16:32

Al Jouda napsal(a):

Tak kdo už konečně podá podnět našemu soudu, aby rozhodl o tom, že islám je hnutí směřující k potlašení lidských práv a svobod ?
02. 06. 2013 | 16:34

blue jay napsal(a):

honolulu,

nejhezci jsou Ceske xichty na Floride. Hlavne ti co o CR vi prd neb jsou jiz prilis dlouho pod vlivem slunecneho pocasi a tak kecaj blbosti. Ale asi je to bavi, lol.
02. 06. 2013 | 16:38

otaznik napsal(a):

Al Jouda,

A co komuniste? Ti lidske práva nepotlašovali?
02. 06. 2013 | 16:40

fafnir napsal(a):

Jakelin de Mailly
zkuste uvážit příčiny a následky.Příčina byl útok,obsazení avraždění Iréku v Kuvajtu,a následně nedotažená operace "Pouštní bouře".
A k meritu věci.je třeba,aby se Evropa znovu probudila,poslala levicové multtikulturalisty tam kam patří,kje všem čertům a zahájila reconqistu vlastního území a očištění od islámu a jeho zvyklostí.Aby poslala k čertu všechny levounské ekologisty a oteplovače,nastartovala konkurenceschopnost vlastního průmyslu,a vůbec obnovila Evropské hodnoty.
02. 06. 2013 | 16:42

vedle bedle napsal(a):

fafnir,

levounské ekologisty nelze poslat jen tak kam patří, Potrebuji je socialiste. U nas takova CSSD by za ne dala ruku do ohne, pokud se tedy dostanou do parlamentu. Budou se jeste hodit Sobotkovym populistum.
02. 06. 2013 | 16:49

čert }:o napsal(a):

Pavel13 napsal(a):
Kam čert nemůže, tam nastrčí dělníky (Hitler, komunisté, aj. radikálové).
02. 06. 2013 | 16:20

S tímhle mě nespojujte prosím pěkně Nikoho nikam nestrkám
natož lidi Ti si vystačí sami na všechny hnusoty
My pekelníci se jen vezem páč člověk člověkem pohrdá
Tohle jiná bytost fakt neumí I my čerti se máme mezi sebou rádi
02. 06. 2013 | 16:50

Jakelin de Mailly napsal(a):

Fafnir

S tím nedotažením Desert Stormu máte pravdu, ale za prvé, před zahájením operace spojenecké velení jasně deklarovalo, že "cílem je osvobození Kuvajtu" /neb chtěli být za osvoboditele a ne za agresora/, a za druhé, i kdyby napadli Irák tehdy a ne o dva roky později, výsledek by byl ten samý - ta sektářská nesnášenlivost tam byla staletí předtím. Faktem je, že ta invaze z 2003 je do role agresora pasovala a znegovala veškerý úspěch té předchozí války, ale nic to nemění na vztazích sunni-shia.
Ad Evropa souhlas. Islám mi nevadí, je mi jedno, co si navzájem činí v poušti, vadí mi jeho podoba v Evropě a politika, která to umožňuje.
02. 06. 2013 | 16:51

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem dva příspěvky, které neměly nic společného se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
02. 06. 2013 | 17:01

Stejskal je nepotřebná vyžírka napsal(a):

Stejskale, ty podřadnej žide, co mi tu mažeš příspěvky? Kdybys raději šel dělat něco užitečného.
02. 06. 2013 | 17:37

ALT napsal(a):

Jakelin de M
Žijete ve Švédsku?
02. 06. 2013 | 17:53

Jakelin de Mailly napsal(a):

ALT

Jezdím tam od 1996 a dva roky jsem žil ve Stockholmu.
...varfoer ?
02. 06. 2013 | 18:00

ALT napsal(a):

Jakelin de M

nevím co znamená varfoer,
nicméně mě to zajímalo proto, jestli máte
osobní zkušenost z delšího pobytu,
nebo je to turistický postřeh
02. 06. 2013 | 18:22

peldovič napsal(a):

Alláh je veliký!
02. 06. 2013 | 18:25

Čochtan napsal(a):

varför - proč
02. 06. 2013 | 18:30

Scarabeus napsal(a):

mirekP:

Chtěl jsem odkaz na švédské noviny, ve kterých je napsáno, že se budou krátit sociální dávky.

Vaše "překlady", ve kterých to není, jsem nechtěl.
02. 06. 2013 | 18:35

Kupředu pravá napsal(a):

Pravičáci vzbouří islámské země, vyrobí teroristy, vyzbrojí je, běžence radostně přivítají jako levnou pracovní sílu, která stlačí náklady na pracovní sílu v mateřských zemích a pak zjistí, že vytvořili problém. Nevědí co s muslimy, kteří mezičasem získali státní občanství v západních zemích a děsí se, že se mezi nima najdou teroristé. Nakonec se rozhodnou hodit problém na levičáky a multikulturalisty.

Jenže na problém jste zadělali vy - holomkové. Svýma válkama a absorbováním běženců jako levné pracovní síly, která v konkurenčním boji sníží vaše náklady a zvýší zisky.
02. 06. 2013 | 18:40

Stejskal je multikulti škůdce napsal(a):

... a žid, cikán, muslim a buzna k tomu. Ke tomu všemu má AIDS, syfla, lepru a choleru!
http://www.youtube.com/watch?v=HiCS0rzmMxs

:-)
02. 06. 2013 | 18:42

ex-nemo napsal(a):

Pořád mě udivuje, proč někdo nevezme rozum do hrsti a nepodívá se pořádně na to "muslimské nebezpečí" a zejména na jeho hlasatele.Musel by zjistit, že ti co tu tak neustále a opakovaně straší s muslimy JSOU TI SAMÍ co zřídili dva militantní muslimské státy na Balkáně. Za cenu desítek tisíc životů křesťanů, nemluvě o ztratě domova a ožebračení statisíců. V podstatě proti vůli většiny obyvatel.Že vlastně oni najali a platili mudžahedíny a bojovníky z UCK na to vraždění.
Že zřídili, vyzbrojili a vycvičili Talibán a Al Kajdu, se kterou teď děsí celý svět (ale s největší pravděpodobností s nimi tajně spolupracují nadále).
Že všechny vlády nadále nijak neomezují, naopak podporují muslimskou imigraci, založenou kdysi v podstatě na snaze získat laciné dělníky, izolovat je (pomocí "multikulti") od místního obyvatelstva a tak získat zbraň proti dělnickému hnutí.
(S výjimkou Austrálie, kde se ještě projevuje tradice z onoho období, kdy jako v jediné zemi v dějinách tam vládli opravdu dělníci.
Takové použití rozumu, nic jiného než zdravého rozumu postaví do zcela jiného světla ty zdejší protimuslimské strašáky a štváče, včetně ovšem pana Kurase.
A navíc se jejich jména objevují pravidelně jako zastánců Sudeťáků proti Čechům, stačí si všimnout !
02. 06. 2013 | 18:44

Vandal napsal(a):

když si vzpomenu na třicetiletou válku, a řádění Švédů v Čechách a na Moravě, tak jim ty emigranty ze somálska a araby i trochu přeju. A ať jsou ještě více multikulturní, ať se ještě více uskrovní, a přijmou nějaký ten milionek hladových černoušků, vždyť to jsou taky lidi, jako naši cigáni, no ne?

Když si tam natahají emigranty, tak se přece musí o ně postarat, jak by to vypadalo? Mají povinost jim zařídit řádné bydlení, práci, a hlavně se věnovat vzdělání arabské a černoušské mládeže, musí nám jít vzorem, musí nám ukázat, jak na problematiku.
02. 06. 2013 | 19:15

Lila napsal(a):

Jakelin de Mailly

Zrovna dnes jsem se svých švédských přátel ptala na příčiny rasových nepokojů na stockholmských předměstích. Odpověděli mi přesně to, co jste tu napsal. :-)

Ještě dodali, že dnešním výtržníkům říkají "rozmazlení frackové"; že jde o velmi mladé lidi, kteří nechtějí studovat, nechtějí pracovat, ale požadují stejnou životní úroveň jako rodilí Švédové. No, kdo by ji nechtěl...? (Zvlášť, když mají podporu většiny médií a hyper korektních politiků.)
02. 06. 2013 | 19:35

honolulu napsal(a):

Blue jay (16:38),
souhlasim plne. Ceske ksichty jsou daleko hezci nez anglicke.
To co se deje v Anglii je pro me velke zadostiucineni, na jedne strane, a na druhe smutek, ze dalsi bila zeme se za nejakou dobu zhrouti.

Zadostiucineni proto, ze nebylo vetsich kritiku jizni Afriky nez byla Anglie, a ted ta zeme proziva to stejne a ozdravi se jedine obcanskou valkou.

Co me nadavas za cesko, kdyz jsem reagoval na Scaraba a na jeho (14:09) - o anglii...Ty kanadskej modrej FTAKU namrznutej na Klondaiku. Kdyz ctes jen povrchne, tak necti vubec, protoze nemas konekci a nevis o co se jedna.

Take se priprav na to, ze to co se tam deje, prijde jednou i do Ceska...
02. 06. 2013 | 20:39

ALT napsal(a):

Čochtan,
díky,
vodník a lingvista hm...
hm velorex , to už jsem dlouho neviděl...:)
díky
02. 06. 2013 | 20:41

befree napsal(a):

Ve Švédsku vyváděli nejvíc ve vlastní čtvrti a podpalovali auta stejných lidí, jako jsou sami. Policie může mít rozkaz neprovokovat, ale každá policie přitahuje typy lidí, kteří rádi dají najevo nadřazenost a buzerují. Mladí kluci jsou na to zvlášť citliví. S islámem to nemá co dělat a ti výtržníci o islám nestojí.
Ta Anglie je zoufalý nesmyslný čin jednotlivců a žádná válka. Oni vědí, že nemůžou vyhrát. Skupiny jako EDL mohou mít někdy positivní roli- zdůraznit, že islám v UK není a nebude doma. To by preventivně měli vědět i umírnění muslimové. Je to třeba občas připomenout. Osobně mi ale islám nevadí o nic víc, než jiná víra. Stát má být prostě sekulární.
Cameron jinak mluvit nemůže- kdyby Saudi a ostatní šejkové stáhli prachy z Britských bank a přestali kupovat britské zbraně a prodali akcie britských podniků, tak se ....
02. 06. 2013 | 20:49

ALT napsal(a):

Honolulu
Anglii se pomalu vrací úroky z výnosů v koloniích
a z investic v Iráku.,
a obávám se ,že v US to půjde podobně
02. 06. 2013 | 20:55

honolulu napsal(a):

Vsechno je to daleko jednodusi. Ti kdo usiluji o svetovladu, potrebuji znicit jakykoliv pocit nalezitosti k narodu ci kmeni.

Ovladani pristich nadeniku a otroku bude daleko snadnejsi, podari-li se jim to. Proto se vyviji tak velky tlak na exeptenci globalizace, integrace a je prosazovana "positivni" diskriminace...

Pro kazdeho jedince z vas, to znamena daleko tezsi zivot po vsech strankach, nepostavite-li se proti tomu.

A delnikum at uz anglickym, ci v minulosti nemeckym a v budoucnosti ceskym, nenadavejte, nebo vam jednou stoupnou na krk, hned jak je nekdo zorganizuje. V nich je zachrana Evropy.
02. 06. 2013 | 20:57

Pavel13 napsal(a):

Marian napsal(a):
"Pavel- bez dělníků by sis ani neuprdl."

Já si dělníků vážím. Nemám rád ty, kteří je zneužívají.
02. 06. 2013 | 21:04

Scarabeus napsal(a):

honolulu:

Katolický princi, autor už pravopisnou chybu v titulku opravil .... takže uznal to co jsem napsal v 14:09 .... a ne ty Vaše bláznivé kecy(15:40).
02. 06. 2013 | 21:05

honolulu napsal(a):

Ve Svedsku, ta zapalena auta zaplati CASTECNE pojistovna. A ta zdrazi poplatky pro ostatni motoristy... Takze viktimizovani jsou vsichni, i ti co ve Stockholmu neziji. (Nekterym kruhum to tak vyhovuje.)

To byla kdysi take zeme, ktera navrhovala sankce proji JAR v 70-tych letech...
Nejlepe by bylo, nechat Machometany jeste vice mlatit PRORADNE Anglicany a namrzle tezkopadne Svedy, a potom zacit bombardovat Machometanske ctvrte.
Stejne to jednou budou muset udelat Rusove, a nebo
Cinane.
Cela ta nasilna integrace dela nervozni cely svet....Valka bude ! At chcete nebo nechcete. To je pouze otazka casu a hranice 28 % nezadoucich.
Muzete si nalhavat a vymyslet do nekonecna theorie jake chcete. Dejiny mluvi jinak. (Proto jsou vam nedostupne.)
02. 06. 2013 | 21:15

honolulu napsal(a):

Scarabe, ty PRAVDOVASKARSKY princi, ja se bal Te oslovit jmenem, protoze jsi v protekci cenzora - a hned je zde nedorozumneni s tezkopadnejsimi a pomale myslicimi...(Kdybych napsal Tvoje jmeno, tak bych to nedokazal bez jedovatosti, mrchozroute.)

To, ze Kuras udelal malou chybicku se snazis vyzvedavat na pozornost, aby jsi zamlzil jeho velke a osvicene myslenky, ktere jsou Ti nepohodlne....
Pockej, bude jednou prevrat a vlastenci Te budou hledat, a ja pojedu na vinice do Pennsylvanie a bude si ti smat, az budes lepit pytliky a zametat ulice v Litvinove.
02. 06. 2013 | 21:27

honolulu napsal(a):

Nikdy jsem delnikem nebyl, ale mam pred nimi vrozeny respect.
Nemam jim za zle, ze nekteri z nich se dali v Nemecku k Nacistum a v Rusku ke Komunistum.
Zachazelo se s nemi tak HNUSNE, ze jim nic jineho nezbyvalo.

Dejiny take rikaji, ze od roku 122 B.C. az do roku 27 B.C. vedli jednu revoltu za druhou v Rime a ze zatrasli Rimem v zakladech a byli pricinou obcanskych valek...Stejne se jednou zorganizuji i modernim veku znovu.
02. 06. 2013 | 21:41

Karel Mueller napsal(a):

Pane honolulu,

v závěrečných příspěvcích jste řekl všechno.

GB bohužel považujte za vyřízenou. Nebo před občanskou válkou. Když britský premiér komentuje uříznutí hlavy britskému vojákovi v přímém přenosu tak, jak to udělal, tak nevidím žádnou možnost, že by se GB mohla vzpamatovat. Sir Winston by dostal infarkt.

V Rusku Putin vyhlásil politiku záchrany národa. Nevím, jestli se mu to podaří. Jasně konstatoval, že Rusko je státem Rusů, žádné menšiny nepotřebuje a kdo se nechce přizpůsobit, at odejde. V Evropě by se muselo přidat SRN a s Rusy se spojit. To je ale asi nereálné.
02. 06. 2013 | 21:41

stejskal napsal(a):

Čistě pro Vaší informaci, pane Scarabee, ten překlep v titulku jde na můj vrub.

Autor patří k těm několika blogerům, kteří si texty nevkládají sami, ale posílají mi je mailem (v tomto případě ve wordové příloze). Protože byl titulek napsán verzálami, zkonvertoval jsem jej pomocí wordové funkce a text publikoval. Dělal jsem to ve spěchu, automaticky (psal jsem ve stejnou dobu svůj blog a ukládal fotografie), navíc jsem sám o sobě dost roztržitý. Autorovi jsem se mailem omluvil a svůj překlep v autorově textu opravil.

Je každého věc, co považuje za důležité druhému vytknout. Ale dost často ty výtky nevypovídají až tak o tom, komu jsou adresovány, jako o tom, kdo cítí potřebu vytýkat.

Hezký večer.

Libor Stejskal
02. 06. 2013 | 21:44

Scarabeus napsal(a):

honolulu:

Princi, no nééé, Vy znáte cizí slovo viktimizace.

Na rozdíl od Vás jsem se za prince neoznačil.

"PRORADNE Anglicany a namrzle tezkopadne Svedy"

Doufám, katolický princi, že v cizině nezačnou Čechy označovat podle Vás, tzn. posírači rohožek.

"ja pojedu na vinice do Pennsylvanie"

To je dobře, jen nejezděte do ČR, to by byla katastrofa, tzn. do doby než by Vás i tady někam zavřeli, nejpravděpodobněji(tak jako v USA) do blázince.

P.S. Pozdravujte ošetřovatelku a lékaři řekněte, že ty prášky, co Vám napsal, Vám nezabírají, ať Vám napíše nějaké jiné, účinnější, silnější ...
02. 06. 2013 | 21:44

Scarabeus napsal(a):

Pane Stejskale,

ta hrubka v titulku mně zarazila. Nevěděl jsem, že autor si nevkládá články sám. Chybu, i pravopisnou, může udělat každý, upozornit na, dost závažnou, pravopisnou chybu snad není nic špatného. Myslím, že upozornění na pravopisnou chybu nemělo neslušnou formu, že bylo v souladu s kodexem diskutujících.
02. 06. 2013 | 21:55

stejskal napsal(a):

Ne, nemělo vůbec neslušnou formu, pane Scarabee,

mělo formu přesně takovou, jakou mělo.

Libor Stejskal
02. 06. 2013 | 21:58

Scarabeus napsal(a):

Pane Stejskale,

to tedy jakou? Podle Vaše názoru a pocitu.
02. 06. 2013 | 22:01

Jazykový koutek Chazarů a dalších napsal(a):

Pane Kurasi,

Židé se píší s malým ž, zrovna tak jako křesťané, muslimové, atd. Je to přece náboženství, nikoliv národ. To je snad jasné.
02. 06. 2013 | 22:34

to evix napsal(a):

karafiat napsal(a):
Fialenko,
chce to zvolit komunisty. Ti opet uzavrou hranice. Nikoho nepusti sem a ani tam. A kdo se o to pokusi bude zastrelen. Staci jen dat hlas Falmerove strane..
.........................
Bez Sovětského svazu by si komunisti v Československu mohli akorát trhnout nohou...:-(
V Iráku vládl Saddám Husajn velmi brutálně, lidé byli ze začátku rádi, že ho Amíci zahnali do skrýší, bohužel se ihned vyrojili různí hrdlořezi a terorizují obyvatele.
Tady taky hned po válce nebyl klid a mír, ale to co se děje tam, je jasný důsledek Islámu, který cenu lidského života snižuje na minimum....My už máme tohle za sebou, jenže Islám asi potřebuje několik století aby se zbavil dogmat toho nemravného beduína.
Navíc Křesťané mají původně ve znaku ukřižovaného mladého Ježíše a co mají Muslimové? Ozbrojeného starého lupiče.....
02. 06. 2013 | 22:41

stařenka napsal(a):

Islám se šíří v Evropě vaginou a imigrací. Mám pocit, že naše vnučky budou chodit s šátky na hlavách, volný den bude v pátek místo víkendu a další:

http://novotnyjiri.blog.idnes.cz/c/180667/Spanelsko-Nechodte-se-psem-po-ulici-koran-to-zakazuje.html
02. 06. 2013 | 23:49

Jakelin de Mailly napsal(a):

befree

Prosím Vás, co to tady vykládáte, že výtržníky ve Švédsku islám nezajímá ?
Islám způsobuje to, jací jsou, jaký mají přístup k životu a hostitelské zemi.
Při výtržnostech řvali Allah Akbar, policejní záběry ukazují samé hnědé a černé.
Nepokoje podněcovala a organizovala nevládní organizace Megafonen, což jsou muslimové, čerpající prostředky na provoz ze státního grantu a od Sholmského magistrátu. Megafonen má v programu sbližování kultur, události posledních týdnů to potvrdily.
Navíc, nevyváděli "ve své čtvrti" - vyváděli, kde mohli, zapalovali auta, školy, knihovny, úřady, napadali hasiče, záchranky, policisty.

Lila

Ano. Nedokážete si si představit, jak se ta země za těch pár let změnila. To tempo je hrozivé, člověku naskakuje husí kůže.
02. 06. 2013 | 23:54

Karel Mueller napsal(a):

Jakelin de Mailly:

Nejhorší na tom je, ani politickými, ani ekonomickými nástroji nebylo možné Skandinávce k multi-kulti přinutit. Švédové byli blázni, že šli do EU. Neměli k tomu důvod ani politicky, ani ekonomicky.
03. 06. 2013 | 00:23

Jakelin de Mailly napsal(a):

Karel Mueller

Nelze k tomu přinutit nikoho - pokud u kormidel nesedí zaprodanci, praktikující své utopistické nefunkční vize a zvrhlé sociální inženýrství.
Multikulti šílenství začalo ve Skandinávii ještě před vstupem do EU.
Ve zkratce řečeno, nevěděli, s čím si zahrávají - jsme velká bohatá země, pojďte - a pod převlekem "válečných uprchlíků" a "perzekvovaných" se do země natahalo a namnožilo za cca 25 let 3 miliony muslimů a Afričanů.
Hrozné, že ? Ještě horší je, je toto proběhlo a probíhá v celé Evropě - a nikdo s tím nic nedělá.
03. 06. 2013 | 00:33

honolulu napsal(a):

Karel Mueller,
Fandim Putinovy. On zatim neprodal zajmy Ruska. Fandil jsem pani Bobosikove. Fandim Zemanovi. Myslim si vsak, ze bude mit zdravotni problem s krevnim tlakem.

Vsimnete si, ze ma, puffy face. T.j. priznak, ze ma zvyseny krevni tlak.
Pani Tuzka by mu dokazala pomoci a uzdravit ho. Chemicke leky mu ublizi.
Schwarzenberga vidim jako nekoho, za kym se skryvaji tri ruzne skupiny specialnich zajmu... Jinak jeho osobnost je OK...Je vsak vyuzivan a zneuzivan...
Vsimnete si, jak kruzek po krucku Evropane se odklonuji od utopistu a pravdolaskaru... Mam z toho radost.

(Kdyby jste byl blizko pane Mueller, tak Vas pozvu na vino. Kamosi mi poslali bednu PINOT GRIGIO z Californie a moc mi chutna. Predstavte si ! Ono se to jmenuje Barefoot. (Bosa noha.)
Dobre je na svete. Musime ten nas svet uhajit, pred barbary Machometany !)
03. 06. 2013 | 00:37

jozef napsal(a):

Islo o "pomstu".O pomstu na okupantoch za zabijanie suvercov.To je podstatne.
Autor to zamlcal.V krajine Palacha.
O podstatnych veciach je sice vylucene realisticky debatovat v masmediach /preto aj toto imperium krachuje/,na internete to vsak mozne je.Len treba chciet a vediet.
Autor vsak o podstatnych zalezitostiach nechce debatovat a ani vediet.

Ked decimovali /a decimuju/krestanov /spojenci stryka Sama/,media mlcali.Benjamin Kuras raz nemlcal.U Stejskala.Keby vsak nemlcali media,nebola by protikrestanska politika imperia,nebol by dovod decimovat krestanov.A nebol by dovod obav,ze po krestanoch pridu na rad ini.

Vladcovia imperia ,patrioti moci zlateho telata ,pokracuju v politike tunelovania hospodarskej moci a v politike potlacania narodnej a kulturnej vitality obyvatelstva.Najma s efektivnou pomocou masmedialnej armady.
Formuju imperium ako kotol narodov zdominovany obyvatelstvom dobyjanych krajin.
03. 06. 2013 | 00:40

Karel Mueller napsal(a):

Jackelin de Mailly:

Tak to je tragedie, pokud je jich tam už tři miliony, tak je to neřešitelné. Bohužel konec Švédska za jednu až dvě generace.

Celý ten pád Evropy je krytý nadnárodním kapitálem, kterého jsou šejkové mocnou součástí. Už to zde zaznělo.
03. 06. 2013 | 00:48

Jakelin de Mailly napsal(a):

Honolulu

Zdravím Vás, zrovna jsem tlachal po Skype s kamarádem, co je momentálně v Jacksonu, Wyoming.

Pod Buquoyem jsem Vám psal o Carnuntu. Až tam pojedete, stavte se na jedenáctiletou slivovici. Jsem dost na cestách, ale pokud přistanete ve Frankfurtu n. M., není to ke mně v D tak daleko, stejně jako není z Carnunta daleko k mým statkům v ČR.

PS V Koelsch-Deutsch /to je strašlivý dialekt z Porýní/ se "bosá noha" řekne Blekfoess.
03. 06. 2013 | 00:49

Karel Mueller napsal(a):

Pane honolulu,

už před lety jsem Vám psal, že pokud Česko ještě navštívíte, tak máte zajištěnou dovolenou u mě :-).
03. 06. 2013 | 00:52

Jakelin de Mailly napsal(a):

Karel Mueller

Ta samá hrozná čísla máte kdekoli v západní Evropě.
Jistě Vám nemusím vysvětlovat, že existují tzv. oficiální počty, používané pro ukolébání apatické domácí populace, a počty skutečné. O těch druhých si uděláte obraz sám pouhou procházkou po ulicích, spočítáním dětí ve školkách a školách atd.
Brzy se to semele.
Ano, mocně to financuje Saúdská Arábie a Katar.
03. 06. 2013 | 00:54

Karel Mueller napsal(a):

Jackelin:

Máte pravdu, když jsem četl Sarrazina, tak jsem se ze stromu života v SRN zděsil. Evropské národy musí zapomenout na veškeré animozity a spojit se na bázi sebezáchovy, jinak zajdou.

Dobrou
03. 06. 2013 | 00:59

jozef napsal(a):

K Svedsku.Poznamku.

Po zavrazdeni O.Palmeho politicka trieda sa zmenila z kritika na aktivneho /aj vojensky/vykonavatela americkej politiky.
Svedsko sa stalo o.i. protektorom pobaltskych statov a mimoriadne aktivnym bojovnikom protimoskovskeho frontu.
Utrpelo tazke straty.
03. 06. 2013 | 01:01

Jakelin de Mailly napsal(a):

Karel Mueller

Také jsem "Deutschland schafft sich ab" četl.
A viděl všechny debaty v německé TV z toho Hexenjagdu, co na milého Sarrazina uspořádali.
Ta kniha by měla být povinnou četbou pro všechny.
Dobrou noc, snad nakonec vše dobře dopadne.
03. 06. 2013 | 01:03

Jakelin de Mailly napsal(a):

jozef

Asi si pletete Sverige se Slovenskem.
03. 06. 2013 | 01:06

jozef napsal(a):

V com?
03. 06. 2013 | 01:07

Jakelin de Mailly napsal(a):

V tom mimořádném boji proti Moskvě a ťážkých stratách.
03. 06. 2013 | 01:08

jozef napsal(a):

Tazake straty
utrpeli napriklad svedske banky v Pobalti.Nielen svedske banky.Volvo by Svedi v lepsej kondicii Cinanom nedarovali.
Asi nesledujete prilis ani vojensku najma vsak obecne politicko-diplomaticku angazovanost Svedska.
Spolu s Polskom tvori Svedsko taky uderny severny protimoskovsky dvojzaprah.
03. 06. 2013 | 01:15

Jakelin de Mailly napsal(a):

Slovensko bylo prvním spojencem Německa v agresivním tažení na východ - jak přepadení Polska, tak SSSR. Jak to dopadlo, víme všichni.

Ga att sova, raevhal.
Tiden laeker alla sar.
God natt !

PS Naesta gang skriva inte som jaevla skit om Sverige.
03. 06. 2013 | 01:26

Scarabeus napsal(a):

Jakelin de Mailly:

V Afghánistánu, ve spojenectví s vojáky USA, bojují proti Talibanu Afghánci, jejichž náboženstvím je islám, jsou muslimové. Existenci takových spojenců vysvětlíte jak?

Breivik je křesťanský vrah, který zavraždil desítky lidí. Máme se začít bát křesťanů, že nás postřílí s odůvodněním, že to je nutné k uvědomění si islámské hrozby?
03. 06. 2013 | 01:33

Jakelin de Mailly napsal(a):

Scarabeus

1/ abych se přiznal, Breivik mne nezajímá, s jeho činem zásadně nesouhlasím a nevím, jestli byl křesťan

2/nevím, chcete slyšet na ten Afghán....řeže se to tam od nepaměti - jak proti invazím /Alexander Veliký, muslimové, Mongolové, muslimové, Britové, Rusové, Američané/, tak všelijaké kmeny a klany proti sobě, islám v tom nehraje roli, čehož si musíte všimnout. Apropos - jak vysvětlíte např. různá spojenectví muslimských vládců s křižáckými státy ?
03. 06. 2013 | 01:42

Jakelin de Mailly napsal(a):

Scarabee,

dám Vám na Vaši otázku o Afghánu jednoduchou odpověď a zároveň radu:
Běžte žít pod knutu Tálibských fanatiků.
Pokud Vám zbude špetka rozumu a sebezáchovy, spojíte se s kýmkoli, abyste to nezažil znovu.
03. 06. 2013 | 01:47

Scarabeus napsal(a):

Jakelin de Mailly:

1) Je křesťan, dokonce se považuje za templáře.

2) Takže jste neodpověděl. Nemám názory jako Vy, tak proč bych měl něco vysvětlovat, spojenectví části řadových muslimů s USA nějak "nepasuje" na Vaše předchozí příspěvky.

Praotec Čech, jakožto "šéf" z jednoho všelijakých kmenů, zhruba v době Alexandra Velikého, udělal invazi do Čech, vylezl na horu Říp, alespoň podle pověsti. :-)
03. 06. 2013 | 01:58

Scarabeus napsal(a):

Jakelin de Mailly:

Jak jste zjistil motivaci muslimů, kteří jsou ve spojenectví s USA? Vy jste se jich ptal? Nevydávejte osobní domněnku za prokázaný fakt.
03. 06. 2013 | 02:02

Jakelin de Mailly napsal(a):

Scarabe,

vysvětlil jsem to v 1:47.
Možná jste si neaktualizoval forum.
Opakuji, je mi jedno, co a kdo je Breivik a za co se on a za co ho jiní považují.
Co nepasuje na mé přispěvky ? Nikde nevolám po zničení islámu, jen ho nechci v Evropě.
Máte své ideály, O.k., já Vám je neberu, jen mi nepodsouvejte, co není pravda.
Je pozdě, jdu spát, zítra se balím.
Dobrou.

PS Alexander Makedonský Veliký zemřel v červnu 323 před naším letopočtem.
Jste si jist, že české báje spadají do tohoto období ? :-))))))
03. 06. 2013 | 02:07

Jakelin de Mailly napsal(a):

Scarabeus

zapomněl jsem na korupci a technologie a také bezednou "rozvojovou pomoc".
Fakta, Scarabe.
Dobrou......
03. 06. 2013 | 02:10

Scarabeus napsal(a):

Jakelin de Mailly:

Breivik se za křesťana a templáře považuje sám. V případě vraha s náboženskou vírou (a motivací k vraždě) muslimskou Vás náboženská víra vraha zajímá.

To nevíte, že ústavy demokratických států zakazují diskriminaci na základě národnosti, rasy, víry(náboženské), třídy(sociální), sexuální orientace ...

"jen ho nechci v Evropě"

Tak Vy nechcete. Hmmm...

Hitler nechtěl v Evropě židy. Nejprve je plánoval přemístit na Madagaskar, když, mimo jiné z důvodu války, kterou začal a vyvolal, se to ukázalo technicky těžko proveditelné, a hlavně drahé, tak "sáhl" po jednodušším a lacinějším "řešení". Také byste rád toto "řešení", tentokráte v případě muslimů?
http://cs.wikipedia.org/wiki/Konference_ve_Wannsee

"Jste si jist, že české báje spadají do tohoto období?"

V případě pověstí jsou nějaké ty stovky roků, z historického pohledu, drobné. Vy zase naopak nemůžete vědět jistě, když jde o pověsti, "že české báje nespadají do tohoto období". To nic nemění na tom, že praotec Čech také provedl invazi, v jeho případě invazi na horu Říp. :-)

"bezednou "rozvojovou pomoc""

Církevní restituce v ČR, v řádu desítek miliard, ve prospěch křesťanských církví, hlavně katolické, ty nejsou bezedné?
03. 06. 2013 | 02:42

honolulu napsal(a):

Nemohu psat panove, jsem silne ovinen, ale i kdybych celou bednu vina vypil sam, tak nebudu psat takove hlouposti jako Scarab(01:58)
Alexandr pokoril pul tehdejsiho sveta, vcetne Egypta a Persie mezi lety 334 B.C. - 327 B.C. Zemrel na tyfus 323 B.C.
Praotec Cech mohl vylest na horu Rip NEJDRIVE
430 A.D. - 450 A.D. T.j. rozdil 775 let...+/- !

A s timto "vzdelanym" produktem nezadoucich, zde diskutujeme ? To neni beloch ! To neni Evropan !
Je nemusi byt videt ! Je jde citit na dalku...
Tito zivocichove z diskuze s nami maji benefit. Jejich spolecnost pro nas, znamena upadek.

Jakelin De Maily,
slovo je mocnejsi nez mec ! NIKDY neprestante psat ! Na lidech jako jste Vy, lezi nadeje civilizace. Protoze jste mlady.
V Carnuntum jsem byl. Mam rad dejiny Antiky.

Karel Mueller,
samozrejme, ze pojedu-li jeste nekdy do Evropy, pujdem spolu do vinarny. Casto o Vas premyslim. Platim totiz hrichy mladi a jsem casto bez energie... Zatim to nepada v uvahu. Dal nez 150 mil od bydliste nejedu. Mam obavu, ze bych se nadokazal vratit...

Panove, bojujte, cestujte a zijte plne ! (A kupte Stejskalovi zachranou namorni vestu. On ma office u Vltavy a chatu na Sazave, nebo nam ho voda odnese do Hamburgu a tam je to plny Machometanu a co potom ? Kdo nas bude hlidat ? Hmmm ? )
Ahoj zitra.
03. 06. 2013 | 04:00

Chichi -prý multi kulti socialisté napsal(a):

Prý multi kulti siciální inženýrství. V tom případě jsou otci zakladateli multi kulti sociálního inženýrství Američané a Britové. Jejich otrokáři.
03. 06. 2013 | 04:43

Pavel13 napsal(a):

Karel Mueller napsal(a):
"V Rusku Putin vyhlásil politiku záchrany národa. Nevím, jestli se mu to podaří. Jasně konstatoval, že Rusko je státem Rusů, žádné menšiny nepotřebuje a kdo se nechce přizpůsobit, at odejde."

Tomu se mi ani nechce věřit. Putin nešéfuje Rusku, ale Ruské federaci, kde je Rusů asi 3/4, zbytek je jiné národnosti. V samotném Rusku na většině území historicky převládají jiné národy. Že by chtěl rozpustit po staletí budované impérium? Na příkladu Čečenska bych řekl, že by to byla totální změna kurzu během krátké doby. Já myslím, že je to hloupost. Putin je dost chytrý na to, aby si proti sobě takto nepoštval všechno své neruské obyvatelstvo.
03. 06. 2013 | 05:24

Silvie napsal(a):

Jakelin
A Megafonen po těch výtržnostech dostal ještě od Švédů zvýšenou dotaci.

Kdo chce kam...

U nás je stejná situace s cikány.
Jak málo stačí k tomu, aby bílého občana soudili pro rasismus.
Tihle žijí z našich sociálních dávek (protože jich minimálně 80 procent nepracuje) a ještě nás napadají.
Surové násilníky nevezmou ani do vazby. Ten šestnáctiletý asociál z Duchcova se strašně diví, že zbitá žena nebyla u vytržení z jeho "omluvného dopisu".

To by se jeden...

Do vazby to nevezmou, protože to by byl rasismus.
Ať mi někdo najde příklad, kdy naposled napadlo dvacet bílých cikána?
Nedovolí si to ani Vandasovci.
Divíme se pak, že za této situace zůstane policajt radši zalezlý na služebně ,aby nebyl popotahován za "nepřiměřený" zásah?!
http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Senator-ODS-na-ferovku-Cikan-serezal-moji-zastupkyni-A-273898
velmi pravdivý článek
03. 06. 2013 | 08:03

český maloměšťák napsal(a):

stařenka napsal(a):
Islám se šíří v Evropě vaginou a imigrací. Mám pocit, že naše vnučky budou chodit s šátky na hlavách, volný den bude v pátek místo víkendu a další:

http://novotnyjiri.blog.idnes.cz/c/180667/Spanelsko-Nechodte-se-psem-po-ulici-koran-to-zakazuje.html
02. 06. 2013 | 23:49
----------
Pokud se tomu např. Vaše vagina nepropůjčí, tak nemusíte mít obavy - že VAŠE "vnučky etc etc.." Na imigrační politiku můžete mít vliv např.angažováním se v politice - kandidujte do EP, jistě získáte velkou podporu pro své případné návrhy..
03. 06. 2013 | 08:42

šašek z Jihlavy napsal(a):

Kdyby ti nevděční Švédi věděli, jak nám leží osud jejich nebohé země na srdci i na jazyku, možná by nás nechali vyhrát v hokeji. Pro začátek by stačilo, kdyby zlevnili řetězy na jejich skvělé motorové pily.
03. 06. 2013 | 08:56

Ládik!!! napsal(a):

Salám, soudruzi. Salám alajkum.
03. 06. 2013 | 09:01

Scarabeus napsal(a):

honolulu:

1) S praotcem Čechem je to jen pověst, tzn., že pověst nemusí odpovídat skutečnosti.
2) Nikde jsem netvrdil, že vím kdy praotec Čech vylezl na horu Říp. Napsal jsem "zhruba". Co se týká dávné historie, kdy jediným podkladem je báje, je něco pod tisíc let drobné. To vím také, že praotec Čech, pokud vůbec někdo takový existoval,
podle historických odhadů, vylezl na horu Říp nejdříve po roce 430.
3) Délka existence, podložená nesrovnatelně většími, lepšími a větším počtem důkazů než je jedna báje, staroegyptské civilizace se pouze odhaduje na 8-32 tisíc let.

"Jejich spolecnost pro nas, znamena upadek."

Vláda bílé menšiny v JAR se politicky opírala o takové "živočichy" jako jste Vy, právě proto zkrachovala. Když vládnutí takových "živočichů", jako jste Vy, v JAR zkrachovalo(to je úpadek v praxi), tak jste odtamtud utekl, protože jste se už v JAR, bez systému apartheidu, nemohl uživit. S komunistickou diktaturou v Československu jste "statečně"(ironie) bojoval posíráním rohožek, pak už jste zmohl pouze na útěk. V Rakousku, když Vás viděli(a slyšeli Vaše názory), tak Vás hned preventivně zavřeli, čemuž se vůbec nedivím.
03. 06. 2013 | 09:04

hovorka11 napsal(a):

Za islamismus v GB je plně zodpovědna vláda, stejně jako v EU, kde se prosazuje "levná pracovní síla"¨a obsazování cizích území islamisty.
Svazek GB s radikálni islamisty a All- káidou se dá i dokázat na tom, že je Britránie se Saudskou arábií a Katarem vyzbrojují. Islamistický premiér Turecka Erdogan prosadil podporu islamistům s pomocí protiletadlových raket (Patriotů).
Vznikla tak ochranná zónu pro výcvik islamistických teroristů v Sýrii (cvičí je USA i GB. Ke krytí islamistů pomáhají i čeští vojáci, kteří tvoří společný "kontingent" chránící Patrioty.
All- Kaidá se zřejmě stává spřátelenou silou našich vlád, protože je i zakázano pravdivě informovat v ČR o událostech v Turecku, kde islamistická vláda zabila 3 demonstranty:

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/2202-zive-nasili-v-turecku-se-rozsiruje-po-cele-zemi

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/2204-syrske-lidice-syrsti-rebelove-zmasakrovali-krestanskou-vesnici
03. 06. 2013 | 09:37

Scarabeus napsal(a):

český maloměšťák:

"Na imigrační politiku můžete mít vliv např.angažováním se v politice - kandidujte do EP, jistě získáte velkou podporu pro své případné návrhy"

Církevní restituce ve prospěch křesťanských církví, v řádu desítek miliard, za situace kdy má ČR astronomické, neustále zvětšující se, dluhy, viz následující odkaz,
http://www.verejnydluh.cz/
také zařídili muslimové a multikulti škůdci. (ironie)

Anonymní vlastníci(anonymní akcie) fotbalového klubu Baníku Ostrava nadělali dluhy (hodně) přes 100 miliónu Kč. Patrioticky ostravské, české, sociální(primátor Petr Kajnar člen ČSSD, ve funkci za ČSSD) a "křesťanské" vedení města se rozhodlo vlastníkům anonymním akcií pomoci, z městských peněz umořilo (možná/asi jen část) dluh/u koupí stadiónu Bazaly za 115 mil. Kč, viz video v odkazu, část "Baník pi*o".
http://www.ceskatelevize.cz/porady/10117034229-168-hodin/213411058250526/video/
03. 06. 2013 | 10:02

chrobák napsal(a):

český maloměšťák napsal(a):
Pokud se tomu např. Vaše vagina nepropůjčí, tak nemusíte mít obavy - že VAŠE "vnučky etc etc.." Na imigrační politiku můžete mít vliv např.angažováním se v politice - kandidujte do EP, jistě získáte velkou podporu pro své případné návrhy..
03. 06. 2013 | 08:42
Vaginy se tak často nepropůjčují..většinou to bývají naopak penisové co se hrnou
násilně do něčeho,co jejich není.Při vaší zvrhlé "soucitnosti" a neodolatelnému fluidu je předpoklad,že vám běhají muslimští či romští potomci po Moravě.Chytrý jste na to dost a můžete kandidovat do EP a vesele rozmnožovat vaše geny,lusknutý islámem a romskou komunitou a zajišťovat jim sociální jistoty
03. 06. 2013 | 11:21

český maloměšťák napsal(a):

Scarabeus
Kajnar je velmi známý socodesák a potěmkinovec /tkzv. kultura - tj. Stodolní, Baník....to ano - nebo investice do soukromých developerských projektů, viz nejdražší chodník k hypermarketu v Evropě - Nová Karolina.../.
Je to šizuňk, ČSSD se jej bohužel neumí zbavit...takoví lidé ji časem mohou pohřbít. To je ta Al Srajda - pro ČR nebezpečnější jak Al Kaida.
V Hručově se díky penězům daňových poplatníků vyrobilo z dosud téměř bezcených pozemků a budov celkem solidních cca 41 mil CZK, možná víc.

http://cs.wikipedia.org/wiki/Hru%C5%A1ov_%28Ostrava%29

http://www.ecpm.cz/cz/clanky/1027-projekt-regenerace-rozvojove-zony-hrusov

http://www.ostrava.cz/uloziste/zastupitelstvo/materialy_ZM/vo1014/z12verejne/BJ1014_03138_11_ZM1014_12_zN2/Anon_DZ_ZM.pdf

ZM_M 3. Návrh na výkup nemovitostí od společností RPG RE Commercial, s.r.o. a RPG RE Land, s.r.o. v k.ú. Hrušov, obec Ostrava (Gravitační odvodnění Hrušova)
http://www.stavebni-forum.cz/diskuse2009/prezentace/0408_tomaskova.pdf

http://moravskoslezsky.denik.cz/zpravy_region/hrusov-zona20120223.html

http://www.msstavby.cz/zona-hrusov-aktualni-stav-23-07-2012/

Public Private Partnership zní moc dobře, že ? Daňový poplatník zafinancuje, privátní vlastník - pokud se mu dostane investičních pobídek či daňových prázdnin....přijede.
3P plus 4M /mafia, media, military, money/ rovná se fiskály a tím i zdravotnictví, důchody...v prd..li, tedy socodesácký způsob budování šťastných zítřků se nekoná, nicméně snaha zde byla, novináři to sežerou i snavijákem.

Kajnar, pi.o !
03. 06. 2013 | 11:24

český maloměšťák napsal(a):

chrobák
Místo píchání si heroinzi do žil, raději šňupejte kos...a i tak až odpoledne.
Anebo utopte chrobáka v lihu, ne však z likérky Drak - to by mohlo nekřesťansky zatížit nejen naše zdravotnictví, ale i pohřebnictví.
Svůj penis si pak strkejte kamkoliv uznáte za vhodné, mě ale do toho netahejte - pokud vás za to zavřou, nechci za to nést zodpovědnost.
P.S. Příště prosím zkopírujte i příspěvek na který jsem reagoval - ať jsou vidět souvislosti, kdy radím různým individuím aby naložila se svými pohlavními orgány pouze a jen ve směru svého blaha, kdyý už mají to nutkání se o nich veřejně zmiňovat.
03. 06. 2013 | 11:30

Jakelin de Mailly napsal(a):

Chichi

Máte to s tím otrokářením nějaké pomatené. Britové a Američané otroky kupovali.
Otrokáři, těmi, kdo otroky lapali a prodávali, byli Arabové. Postihlo to celé kmeny a národy, které přestaly existovat. Např jen v severním Súdánu mezi lety 1860 a 1875 pochytali a prodali arabští obchodníci s otroky přes 400.000 lidí.

Scarabeus

Podle Vašeho tápání a vyjadřování Vás tipuji na konvertitu.
03. 06. 2013 | 11:58

Chichi -prý multi kulti socialisté napsal(a):

Jakelin de Mailly - ti otrokáři si ty otroky do svých tzv. civilizovaných, humánních západních zemí sami dovbrovolněš dovezli a "rozmnožovali" jako nejlevnější pracovní sílu. Oni ty země "zmultikulturněli". Oni založili na ten dnešní problém. A jejich následovníci výrobou teroristů, které vyzbrojili, vycvičili, zásobili penězi a pak absorbovali běžence ze zemí které ovládlo násilí jako levnou pracovní sílu, která zvýšila jejich zisky a stlačila náklady. A nyní se diví, že tam mají v druhé a další fgeneraci problém s množícími se islámskými občany.
03. 06. 2013 | 12:05

hovorka11 napsal(a):

Turecká islamistická vláda, která se vojensky podporuje islamizací Sýrie (spolupracuje s GB, USA, Katarem a Saudskou arábií na vítězství All- Kaidy v Sýrii) začíná mít problémy.
Erdogan jako správný vražedný islamista a spojenec NATO nechal popravit tankem 2 demonstrující+ jednu ženu zabili hozeným granátem slzného plynu.
Jsou to tajené zprávy v ČR, aby náhodou lidi nezačali vidět teroristické islamisty v našich spojencích. I turci se začli islamizaci bránit !!!
----------------------
Noční istanbulské srážky demonstrantů s policii byly nejkrvavější za celou dobu nepokojů v Turecku. Mešity, obchody a budova univerzity se změnily v malé špitály, kde poskytují pomoc raněným.

Účastníci nepokojů rozebírali v noci dlažbu a budovali barikády. Policie odpověděla slzným plynem. Nočních srážek se zúčastnilo na deset tisíc lidí.

Podnětem pro zahájení protestů byly plány úřadů na zástavbu městského parku Gezi v Istanbulu. Pokojná akce ekologů rychle vyústila do protestu proti celé politice tureckého premiéra a vládnoucí strany spravedlnosti a rozvoje.
03. 06. 2013 | 12:05

honolulu napsal(a):

Scarabe, lejno zroute !
To moje lejno, ktere jsem nechal na rohozce pred sekreteriatem KSC zapricinilo PRAZSKE JARO a rozstepilo KSC na dve frakce....Soudruzi nevedeli, kdo se znich posral, aniz by jim prislo na mysl, ze to meli na botech - zacali se hadat.
(Podprumerna inteligence. Tak jako ta Tvoje.)

Rakusaci me zavreli za ilegalni prechod hranic. Byli vsak velmi kamaradsti a dali mi kalhoty. Moje jsem nechal na hranicich z velke casti a dali mi take boty... Krmili me klobasky a dali mi litr Coca-Coly, prvni co jsem kdy pil.

Take jsem jim prijel za dva roky podekovat a ubytoval jsem se Bristolu vedle opery.
Protoze jsem byl USPESNY ! Ty jsi nebyl uspesny nikdy v zivote...Prvniho Mercedesa jsem si koupil v roce 1972 a Ty dodnes jezdis v Trabatu - to proto, ze jsi, nevzdelany propadlik z pomocne skoly.

Jihoafricane vzbuzovali ZAVIST ! Proto proti nim byli zavadeny stale sankce. Za B.J. Vorstra to byla nejuspesnejsi zeme na svete. 1 Rand byl $ 2.83 US Dollaru...Ty nevis nic ! Ty jsi indoktrinovany a opozdeny od narozeni...

Ta hruza, jak to tam vypada ted, je vizitka zhoubnych politickych pervertu, jako jsi Ty. Za nas byl blahobyt pro kazdeho.
Ted nas chteji zpet vsichni, ti zivocichove...Jen at se tam vzajemne zerou.
A ted je tam take tajne strili Cinane (Zambie, Angola, Tanzanie.)
Vzdyt mi jsme to vlastne vyhrali !
03. 06. 2013 | 12:06

honolulu napsal(a):

Apartheid je nejake recke ci latinske slovo...
Nebyla to vsak zadna diskriminace, ale oddelenost jedne kultury od druhe. Byl to separatismus...Kdyby to zavrazdeny predchudce B.J. Vorstra neuzakonil a nepojmenoval, tak by ta zeme dodnes existovala...

Neexistovala by zaminka na zniceni zeme, kde kapitalismus fungoval bezvadne. Samozrejme, ze ta oddelenost je ted daleko silnejsi nez byla za nas, ale oficialne "neexistuje".

Ve skutecnosti se vsak nikdy tak systematicky cernosi vzajemne nevrazdili jako nyni.
Kazdy pravdolaskar patri ukrizovat, protoze ma na svedomi tisice zivotu.

Ted zas nejaka zruda v Brne obesila pejska na pradelni snure. Dotycny sadista oslavoval vesenim a alkoholem to, ze dostal DAVKY ve triceti letech sveho veku..
03. 06. 2013 | 12:21

Jakelin de Mailly napsal(a):

chichi

Jste poněkud silně vedle. Ti otroci nevyznávali islám, ale různá animistická náboženství.
Ten si importujeme posledních pár desítek let a s otroky to nemá nic společného.
03. 06. 2013 | 12:26

Scarabeus napsal(a):

Jakelin de Mailly:

Trefa zcela mimo terč. :-(

honolulu:

Namáháte se zbytečně katolický princi, nemám na ty Vaše pomatenosti, kterými zde zaplevelujete diskuse, zrovna čas.
03. 06. 2013 | 12:28

Jakelin de Mailly napsal(a):

Honolulu

Bratře v Kristu,

ztráta času diskutovat se zabedněnci.
Vyražte do BRD, jsou tam skvělá muzea ohledně doby římské.
Osobně doporučuji Varuschlacht Museum v Kalkriese. Je tam také naučná stezka, mapující osudovou trasu legiií Publia Vara roku 9 AD. Pod kopcem Kalkrieser Berg je dokonce zrekonstruovaná palisáda, kde bylo zastaveno 6 kohort Lucia Eggia z legií XVII a XIX při pokusu o finální průlom.
Dobré muzeum je také v Xantenu.
03. 06. 2013 | 12:47

Da.Rock napsal(a):

Británie sklízí plody své domácí i zahraniční politiky.
Kdo se hrnul do Iráku, aby pomohl Američanům svrhnout krvavého, nicméně sekulárního diktátora Husajna, který měl různé nectnosti, ale islamistické extrémisty na svém území netrpěl.
Kdo podrazil nohy pravoslavným Srbům a věnoval muslimským teroristům a mafiánům Kosovo?
Kdo pomáhal "arabskému jaru", tedy ve skutečnosti vlně islámských revolucí?
Kdo dnes chce zbraněmi podporovat syrskou opozici - ve skutečnosti opět bandu islamistických hrdlořezů, neštítících se vraždit civilisty a pak je ukazovat médiím coby oběti vládních vojsk (stejnou taktiku používají machometáni všude na světě - viz masakr na sarajevském tržišti - ono to totiž na naivní západ funguje).
Až Británie otevře oči (tedy až její voliči dají hlas politikům, kteří skutečně budou hájit zájmy Británie!), pak se snad zachrání. Pokud mezitím nebude bílý Angličan a křesťan v Británii menšinou. Pak mu už nic nepomůže, protože muslimská většina na jeho menšinové zájmy nebude brát ani ty nejmenší ohledy.
03. 06. 2013 | 13:19

jozef napsal(a):

To Jakelin...

1. Hitler dal Slovensku dve moznosti: rozdelenie medzi Madarsko a Polsko,alebo okliestenie v prospech Madarska a absolutna poslusnost Hitlerovi.
Slovensko si vybralo druhu moznost a pri prvej moznosti proti Hitlerovi povstalo, v cele s vedenim slovenskej armady a politickych stran!!
Slovensko nie je Polsko ani Svedsko.Slovensko na rozdiel od Polska,alebo Svedska nikdy nemalo ambicie dobyt Prahu,alebo Ukrajinu po Cierne more,alebo rovno Moskvu,eventualne si aspon uzurpovat cast ceskoslovenskeho,resp.aj slovenskeho/Kysuce,Spis/ uzemia!! Mozno o polskych vybojoch vela neviete.
Kvoli Vasej poznamke si dovolim konstatovat,ze cast ceskej politickej triedy za Masaryka mala tendenciu vnimat Slovensko/plus Zakarpatska Ukrajina/,ako cesku koloniu.Co zase hrozne iritovalo cast slovenskej politickej triedy.

2. Svedi su po boku USA vo vojne so Sovietskym zvazom,neskor s Ruskom /v mojej terminologii/ takmer stvrt storocia.Su vo vojne diplomatickej a stale viac aj ekonomickej a politickej.
Bolo tristne pozorovat svedskeho ministra zahranicnych veci,ako zuril po nevydarenom prepade ruskych oddielov Saakasvillim /V pripade uspechu nasledoval by vstup NATO do Gruzinska,na Kaukaz.../
O dalsej porazke Svedska v /spolu/dobyjani MOskvy hovoril som uz pred mohymi mesiacmi napriklad na jednom z blogov p.Carnogurskeho.

EU je v klucovom slova zmysle americky protektorat,tak,ako pri jej zalozeni.
Do EU vstupuju staty cez NATO/americke velenie/
Neutralne,povodne tvrdo protiamericke Svedsko vstupilo do EU cez diplomaticku a totalnu politicku i vojnovu podriadenost USA.

Svedzko politicky i vojensky podporuje hry,ktore decimuju cele imperium.Aj utecenci z Afganistanu,Iraku,Syrie atd.atd. vo Svedsku su - za svedske zasluhy.Za zasluhy svedskej politickej elity v dobyjani tychto krajin!!!

Toto som chcel vo svojom prvom vstupe povedat,predpokladajuc,ze su tu aj diskuteri,aj pozorovatelia,ktori su na podobnej vlne poznania.
03. 06. 2013 | 13:39

Scarabeus napsal(a):

Jakelin de Mailly:

Templáři, to tedy máte bratra v Kristu, katolický princ "honolulu" také touží po křížové výpravě proti muslimům. Pokud by tací, jako Vy dva, vytáhli na křížovou výpravu, tak by to nemohlo skončit jinak než 1. května 1187.

To je dost příznačné, že nejvíce magorů mezi křesťany je mezi katolíky(nejméně reformovaná denominace křesťanství), dost často se považují za templáře(tak jako Breivik), touží, jakožto (obnovení) templáři, vytáhnout na křížovou výpravu proti muslimům. Breivik, když zmagořil úplně, a shodou okolností a náhod se mu zmodernizovanou verzi křížové výpravy(tak jak si ji zmagořeně vybájil, modifikoval a zmodernizoval na současné zbraně a politické poměry) podařilo uskutečnit, tak byl schopen střílet pouze po neozbrojených lidech, ale když se měl utkat s ozbrojenou policií, tak v předstihu policii hlásil "Operace skončena", zbaběle se vzdal před počátkem boje.
http://aktualne.centrum.cz/zahranici/evropa/clanek.phtml?id=709518

To je tragikomedie, že v 21. století se najdou lidé, kteří "obnovují" templáře! :-) :-(
03. 06. 2013 | 15:02

hovorka11 napsal(a):

jozef:
Jsem zvědav, jak se Švédsko vykroutí z té trapnosti o znásilnění vůči Assangemu.
V Londýně je obklíčené Ekvadorské velvyslanectví rok policajty, aby Assange nemohl svobodně zveřejnit fakta o terorismu a šířit tak svobodu informací:

"Britská vláda dostala návrh od ekvádorských úředních osob na projednání osudu zakladatele WikiLeaks Juliana Assange.
Ekvádorský minstr zahraničí Ricardo Patiño, jenž má v červnu navštívit Británii, vyslovil přání ohledně schůzky s britským ministrem zahraničí Williamem Haguem.
Assange zůstává již rok na ekvádorské ambasádě v Londýně po poskytnutí mu politického azylu.

Švédsko, které obviňuje Assange ze sexuálního násilí, trvá na jeho extradici."
03. 06. 2013 | 15:05

Jakelin de Mailly napsal(a):

Scarabeus

Vemte si 30 korun a běžte k doktorovi.
Večer už to bude stát 90.
03. 06. 2013 | 15:15

Scarabeus napsal(a):

Jakelin de Mailly:

ad příspěvek: 03.06.2013 15:15

Templáři, že by příspěvek byl písemnou formou Vaší sebekritiky? Nemáte 30 korun a velmi podivným způsobem zde o ně žádáte? Zajděte do nejbližšího katolického kostela, katolická církev od svého věrného syna Kalouska dostane, ze státního rozpočtu, desítky miliard Kč, jakožto církevní restituci, takže Vás může založit.
03. 06. 2013 | 15:34

Jakelin de Mailly napsal(a):

Scarabe,

ráno odjíždím do Skandinávie.
Máte ve všem pravdu.
Jsem bigotní katolík a k tomu templář a navíc jsem komplic Breivika.
Jdu z jeho stodoly vykopat Archu úmluvy, co můj řád odvezl z Akkry roku 1291.
Opatrujte se tady, a nezapomeňte na Čochtana, svou noční můru.
Nic proti Vám nemám, nebudu Vám ani vyvracet Vaše dětinské hypotézy.
Mějte se krásně !

...det aer icke allom givet :-)
03. 06. 2013 | 15:47

Scarabeus napsal(a):

Jakelin de Mailly:

Honolulu je katolický princ, sám se k tomu přihlásil. Vy sám jste jej označil za svého bratra v Kristu, tzn., v překladu, že jste také katolík. To, že jste templář, jste se přiznal v diskusi pod blogem paní Stehlíkové. To, že jste komplic Breivika, jsem nepsal. S Čochtanem a noční můrou je to obráceně.

"Jdu z jeho stodoly vykopat Archu úmluvy, co můj řád odvezl z Akkry roku 1291."

Také blbě, s překopáním stodoly Vás předběhla policie, ale aspoň (trochu) vtipné :-)

Předvedl jste se, že možná umíte švédsky. :-)
03. 06. 2013 | 16:13

Jakelin de Mailly napsal(a):

Scarabe,

mé finální vyjádření máte pod Džamilou.
Ale že jste to Vy, tak ještě...vše, co mi podsouváte, jsou Vaše představy a touhy.
Kdybych přistupoval k věci Vaším stylem, musel bych Vás podle nicku považovat přinejmenším za řidiče hovnocucu nebo manipulátora s jeho hadicí.
Tak, a teď se zasmějeme a nashledanou.
03. 06. 2013 | 16:22

honolulu napsal(a):

Scarab (12:28),
cas by jsi mel, ale mozecek kanarka Ti to to nedokaze rozvykat.
Krome toho, Ty jsi se o tom zminil. (Lejno na rohozce, Viden, Africa.) Ale souhlasim z Tebou plne Machometane.... Nikdy se nedomluvime !

At zije Cochtan, Tvuj nightmare. At zije Jakelin de Mailly, rytir a dukaz, ze Temlari jsou na obzoru, tak jak rikaji vedmy z New Age. On je predvoj, aniz by o tom vedel, tak jak je v prorotstvi Fatimy. Pockej Ty mrchozroute kolik jich bude a frnak ti rozplacnou valecnou rukavici... Samozrejme, ze cely Blizky Vychod bude patrit nam, tak jako za antickeho Rima.

Jakelin de Mailly, az se vratite ze Scandinavie, napiste nam jak se Svedove divaji na ten bordel, co se u nich deje ?

Pane Kuras, vyridte v zidovskem kostele, ze jim Machometani budou rezat krky, nepostavili se jim na odpor. Rikali to v nasi TV nekolikrat.

Koncim na tomto bloqu. Jdu se divat na velkou vodu. Ma jeste Stejskal tu chatu na Sazave nebo mu uz uplavala ? Trest Bozi postihl cesky narod za toleranci Scarabu.
03. 06. 2013 | 16:42

Jakelin de Mailly napsal(a):

Honolulu

Ozvu se z tama, ale bude to už ututlané.
Co vím, tak na ulicích došlo i k potyčkám mezi Švédy a tou bandou.
A Vy zvažte to Kalkriese, máte to ode mně popsáno výše :-)
03. 06. 2013 | 16:50

Scarabeus napsal(a):

Jakelin de Mailly:

Vy se s paní Stehlíkovou nějak blíže znáte, že je pro Vás Džamila? Nebo se jen chováte jako .... katolík Kalousek?

Váš bratr v Kristu "honolulu" je co, když posoudíte jeho styl?
03. 06. 2013 | 16:51

Silvie napsal(a):

Přijde kapitán do letadla mezi cestující:
# # Vážení, máme poruchu jednoho motoru, už jsme vyházeli všechna
# # zavazadla, ale to nestačí.
# # Musíme obětovat část cestujících,aby ostatní přežili.
# # Nikoho nebudeme diskriminovat pro barvu pleti, národnost, nebo
# # sexuální orientaci.
# # Spravedlivé to bude podle abecedy.
# # Ke dveřím proto nastoupí:
# # "Arabové, buzer...anti, cikáni a připraví se černoši....
03. 06. 2013 | 17:02

Jakelin de Mailly napsal(a):

Vážený PANE Scarabe /pukrle/,

pod PANÍ Džamilou máte mé opravdu poslední vyjádření.
Honolulu nemá v našem dětinském sporu, živeném Vámi, co dělat.
Svými názory a myšlenkami mi připomínáte děti, které jsem kdysi dva roky učil.
Víte, co je pozitivní? Děti zatím dospěly a vyrostly, je radost s nimi hovořit, když je občas některé potkám.
Neztrácejte naději, třeba to potká i Vás.
03. 06. 2013 | 17:20

Scarabeus napsal(a):

Jakelin de Mailly:

Když někdo mluví o nějaké skupině(definované národností, rasou, náboženskou vírou, ...) lidí jako o "bandě", "parazitech" ...., tak mě to zarazí, protože vím jak to dopadá, když politická strana s takovými názory/slovníkem, skrze součet nepříznivých okolností, ve volbách získá největší volební procenta(nemusí to být většina) ... a skrze ně se dostane k moci, ..... demokracii, skrze tuto moc, velmi rychle(z historického pohledu) přemění(zruší) na diktaturu.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Konference_ve_Wannsee
03. 06. 2013 | 17:28

Jakelin de Mailly napsal(a):

Scarabeus

Ti lidé se jako banda a parazité chovají.
Nevíte nic.
Tečka. Opravdu.
03. 06. 2013 | 17:34

Scarabeus napsal(a):

Jakelin de Mailly:

"Děti zatím dospěly a vyrostly, je radost s nimi hovořit, když je občas některé potkám."

Co když je to Vaše projekce?

"Ti lidé se jako banda a parazité chovají."

A Vy se chováte jak?

"Nevíte nic."

To Vy nemůžete vědět.

"Tečka."

To jste se zmohl na hodně, na tečku. :-(
03. 06. 2013 | 17:47

honolulu napsal(a):

Scarabe,
ostudo prestan nam znasilnovat mozek. Kdyz nejaka skupina lidi nepracuje a necha se od mladi zivit, tak je paraziticka. Kalousek ji zivi a nema potom na duchodce a hasici zachranuji majetky a zivoty zdarma... Nemas zadne vzdelani. Jsi indoktrinovan a Tvuj puvod zarucuje Tvoji vrozenou hloupost...
Tvoje geny jsou z opice.
Jakelin de Mailly je nemecky prof. dr. historie. Ty jsi dostal certifikat o vzdelani pomoci razitka vyrezaneho z brambory Ty propadliku... Po viteztvi nasi revoluce budes zametat ulice v Janove u Litvinova.
03. 06. 2013 | 17:57

Jakelin de Mailly napsal(a):

Pane Scarabeus,

věnuji Vám na závěr shovívavý úsměv.
Končím, jdu se balit.
Pokud chcete, informujte švédskou rozvědku, že Jakelin de Mailly nejede do Outremeru, ale do Skandinávie. Pojedu na arabském plnokrevníkovi, mého destriera povede můj serjeant, přede mnou popochoduje mé páže s praporem, všude budou zvonit zvony. Ty bude rozhoupávat Honolulu. Čochtan bude střílet do týla ty mrzké tvory, kteří přede mnou nepokleknou a nepokřižují se.
Aneb svět podle Scarabea.
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))
03. 06. 2013 | 18:01

Scarabeus napsal(a):

Jakelin de Mailly:

Píšete blbosti jako Váš bratr v Kristu, asi prezidentská viróza.
03. 06. 2013 | 18:12

buldatra napsal(a):

Řekl bych, že jako vždy a všude platí: vocaď pocaď.
A ne, že bych chtěl něco přivolávat, nebo malovat čerta na zeď, nebo sýčkovat.
Toho jsem dalek

Nicméně, nedá mi to a vyslovím věštbu, že jestli ten Cameron (a podobní týpci) nepřestane blbnout a jestli se hluboce nezamyslí nad tím, co říká a dělá, tak ho dřív nebo později ti jeho hrdí angláni zavěsí za koule do průvanu.

Neboť, když boží mlýny zaváhají, vždy se najde někdo na záskok.
04. 06. 2013 | 09:03

fafnir napsal(a):

scarabe
když se nějaká skupina nebo rasa nebo politické hnutí jako parazit chová,tak je prostě nutné tuto skupinu za parazty označit.Prostě je vždy třeba popsat skutečnost.Žádné tlamocvičné triky totiž skutečnost samu nikterak nezmění.
04. 06. 2013 | 12:51

Scarabeus napsal(a):

fafnir:

A jak se chováte Vy? Co když se mně Vaše chování nelíbí, mám Vás, kvůli tomu, označit za parazita? "Prostě je vždy třeba popsat skutečnost." Pokud Vás označím za parazita, tak "žádné tlamocvičné triky totiž (tuto) skutečnost samu nikterak nezmění".
04. 06. 2013 | 18:20

Zylbrsztajn napsal(a):

Dikuse se nějak zvrhla do Iráku. Tak dobře, připomenu těm, kdo trpí zapomětlivostí, že to byl irácký diktátor Saddám Hussajn, kdo rozpoutal válku v oblasti obsazením Kuvajtu a zapálením ropných vrtů (což byla ekologická katastrofa viditelná ISS neozbrojeným lidským okem). Tento Hussajn, předtím dlouhé roky zacházel s lidmi ve vlastní zemi jako s odpadem, zatímco sám se svou širokou rodinou žil v blahobytu. Armáda USA byla pozvána Saúdskou Arábií a Kuvajtem, aby zasáhla. Tím začalo to, co tady nesmyslně spojujete s vraždou britského vojáka.
Ale, abychom nezapomněli na téma Benjaminova článku:
Jde o to, že Západ v 2. polovině 20. století otevřel svou náruč přistěhovalcům z bývalých kolonií a dalších zemí tzv. 3. světa. Mnoho těchto lidí přišlo, přežilo začátky, usadilo se, a stali se normálními členy západní společnosti, jen s jinou mateřštinou a domácí kuchyní. Avšak část těchto lidí se neintegrovala. Neprojevila vůli se integrovat, více méně parazitovala na společnosti a, když jejich počet dostatečně vzrostl, začala vystupovat proti společnosti, kultuře a civilizaci, která jí poskytla možnost začít nový a lepší život. Tato část emigrantů je téměř výhradně muslimská. V ČR to ještě není vidět, ale v západních zemích už je to zřejmé: Muslimové, nebo jejich radikálnější část, nejen, že ignorují možnost stát se součástí západní demokratické společnosti, ale začínají proti ní vystupovat. Někteří v mešitách kázáními útočícími na kultury hostitelských zemí, jíní v ulicích zločinností nebo terorismem. Počet takových jevů narůstá, to je prostý fakt. A domácí lidé, se začínají bránit, protože jejich vlády je nebrání před negativními projevy muslimské nesnášenlivosti dostatečně.
Nejde o multikulturu ani multikuturalismus, jde o islám. Jde o ideologii netolerance, nenávisti a terorismu, která vyrůstá přímo uprostřed Západní společnosti a ohrožuje její principy (demokracie, lidská práva, osobní svoboda, bezpečnost veřejného prostoru, práva žen). Jde o to, že EDL není ultrapravičácká organizace, není rasistická, je protiislámská. A to je DOBŘE. Protože islám hrozí zničením toho, co naše evropská kultura vymyslela, vyvinula a vybudovala.
04. 06. 2013 | 18:51

Jaroslav A. Polák napsal(a):

Pane Kurasi, a co říkáte na tohle?
http://youtu.be/-6_D9J685CQ
06. 06. 2013 | 17:20

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Almer Tomáš · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoš Ivan · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Benda Jan · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Boudal Jiří · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo Č Černoušek Štěpán · Černý Jan · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Drobek Aleš · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fábri Aurel · Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Farský Jan · Fendrych Martin · Feri Dominik · Fiala Petr · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holomek Karel · Honzák Radkin · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hradilková Jana · Hrbková Lenka · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubinger Václav · Hudeček Tomáš · Hülle Tomáš · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chlupáček Ondřej · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jarolímek Martin · Jašurek Miroslav · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Kislingerová Eva · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kňapová Kateřina · Kohoutová Růžena · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Králíková Eva · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroppová Alexandra · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Líbal Vladimír · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Niedermayer Luděk · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novotný Martin O Obluk Karel · Očko Petr · Oláh Michal · Ondráčková Radka · Ouhel Tomáš · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Paroubková Petra · Passerin Johana · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Pelda Zdeněk · Penc Stanislav · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Pikora Vladimír · Pilip Ivan · Pixová Michaela · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš · Přibyl Stanislav R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Ripka Štěpán · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedláček Tomáš · Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobotka Daniel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Škop Michal · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěch Milan · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel T Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Turek Jan · Tvrdoň Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Veselý Martin · Vhrsti · Vích Tomáš · Vileta Petr · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Výborný Marek · Vyskočil František W Wagenknecht Lukáš · Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zahumenská Vendula · Zahumenský David · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří · Znoj Milan Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy