Marná filipika proti lhářům

27. 10. 2009 | 21:03
Přečteno 23076 krát
Český tisk je téměř v goebbelsovském opojení, pokud jde o způsob psaní o sociální demokracii a mně osobně. Lže, zkresluje, uráží, i když upřímně řečeno před pár týdny to bylo ještě horší. Následující ukázky z českých médií ve dnech 24. – 26. 10. (pátek až neděle) dávají příklad toho, kam až jsou schopni trapní novinářští šmokové dojít ve své nenávisti. Je zajímavé, že zášť a štvaní proti ČSSD a jejímu předsedovi je mnohonásobně silnější nežli útoky proti nezreformovaným komunistům… Proč asi?

Ukázky z médií – období od 24. do 26. října 2009 - tištěná média
Pod každým úryvkem naleznete mou reakci psanou tučným písmem.

Dětičky, neplačte, nejsme národ cynických zlodějů, 24.10.2009, Mladá fronta DNES, Robert Čásenský: Levice má možná ještě odpornější metody. Nedávno používala obrázky zoufalých maminek, které pláčou, že jim poplatky ohrožují děti.
Teď tomu ČSSD nasadila korunu, když v inzerátech Jiří Paroubek odpovídá na dopis zoufalé nastávající maminky Hanákové, která v 18. týdnu těhotenství zvažuje potrat kvůli škrtům v mateřské. Je-li pisatelka skutečná, pak jí měl nastávající otec Paroubek osobně rozmluvit šílený čin a vysvětlit, že i po škrtech dostane podobnou mateřskou jako loni. A také doporučit odborníka, protože žena, která v pátém měsíci reálně uvažuje o interrupci kvůli změně dávek, nejspíše potřebuje lékařskou pomoc. Je-li dopis smyšlený (to netvrdím, ale napadlo mne to), pak je volební stratég ČSSD - odpusťte ten výraz - cynický dobytek.


Pan šéfredaktor nás podmíněně nazývá dobytkem. Včera jsem na tiskové konferenci všem přítomným novinářům ukázal dopis paní Hanákové. Nikdo v Lidovém domě dopis neprefabrikoval, jen pan šéfredaktor Mladé fronty Čásenský si nechce připustit, že v zemi jsou statisíce lidí, kteří mají podobné existenční problémy jako paní Hanáková. Ostatně, včera zveřejnila média také rozhovor s mladou ženou, která v minulém týdnu odložila do babyboxu sedmiměsíční dítě. Také u ní byla důvodem nedobrá sociální situace a ne to, že by si to sociální demokracie vymyslela. Pan šéfredaktor by měl udělat dvě věci: měl by se ČSSD veřejně omluvit za sprostý výrok vůči ní a měl by napříště vnímat sociální realitu ve společnosti. Nechci se mýlit, ale myslím, že ani jedno neudělá.


Kdo zabil Mrázka? Zjistím to, říká Vesecká, 26.10.2009, Mladá fronta DNES, Jaroslav Kmenta: 4. Politická verze. Mrázek sbíral kompromitující materiály na politiky, které tím pak vydíral. Těsně před smrtí shromažďoval takové informace o Jiřím Paroubkovi, tehdejším premiérovi, a také o dalších lidech zejména z ČSSD.

Jak roztomilé. Mrázka jsem sice nikdy v životě neviděl, ale co by pan Kmenta neudělal, aby mě alespoň maličko nepolil škopíčkem špíny. Tzv. Mrázkův archiv – a to je známá věc jistě i panu Kmentovi – prefabrikoval Kubiceho policejní útvar ÚOOZ, který jej posléze „nalezl“ u zločince Pitra. Tedy člověka, který neúnavně na podzim 2005 špinil ČSSD. A pak tentýž ÚOOZ „archiv“, který prefabrikoval, přeměnil na Kubiceho zprávu a tu čtyři dny před volbami zveřejnil.


Výsadkáři, 26.10.2009, Právo, Alexandr Mitrofanov: Jestliže může Jiří Paroubek ladit politiku podle průzkumů veřejného mínění, proč by nemohl Radek John pokaždé uspořádat referendum?

Politika sociální demokracie není dělána podle průzkumů veřejného mínění, pane redaktore. Možná byste měl spíše uvést, ve které významné věci se ČSSD odchyluje od svého programu. Žádná jiná strana nevěnuje programatice, programu a programovým diskusím takovou pozornost jako právě ČSSD. Ale to se jaksi nehodí do krámu, že? To, že ČSSD využívá v politické praxi také průzkumy veřejného mínění je pochopitelné, protože přece musí vědět, co si lidé myslí. Alespoň jednu politickou stranu v zemi zajímá, co si lidé myslí.


Vlastní dítě jsme riskovat nechtěli, 24.10.2009, Lidové noviny, Tomáš Cikrt v rozhovoru bez otázek pro Lidové noviny – Relax; autor: Lucie Bartošová: Politici, kteří nemají vtip a nadhled, jsou nebezpeční. Trpí představou, že je někdo pronásleduje. Vezměte si pana Paroubka. Přijde do televize a dívá se na vás zle. Když se usměje, tak je to takový škleb nad ostatními, jimiž pohrdá. Ten člověk je v neustálém napětí a takoví lidé nemohou dělat dobrá rozhodnutí.

Pan Cikrt není opravdu arbiter elegantarium, spíše kuriozita. Jestli zrovna on mluví o šklebech a pohrdání lidmi...to už je konec světa. A příklad úplné nesoudnosti.


Muž, který jde proti všem, 26.10.2009, Lidové noviny, Jan Nevyhoštěný: Poté nastoupil do podniku, který bychom už mohli s nadsázkou označit za líheň polistopadových kádrů - Restaurace a jídelny totiž v té době formovaly nejen Hušáka, ale i Jiřího Paroubka. Do stejné doby se datuje i Hušákova spolupráce s StB. Ve svazcích figuruje pod krycími jmény Chapman a Krakonoš.

Nikdy jsem ani v podniku RaJ v Praze 1, ani v RaJ v Praze 5 nespolupracoval s panem Hušákem. Logicky nechápu, proč se mé jméno v souvislosti s ním zmiňuje. To je už posedlost mým jménem.


Petr Nečas: Lidé chtějí od Topolánka lídrovství, disciplínu a srozumitelnost, 26.10.2009, E15, Petr Nečas v rozhovoru pro E15, autor: Pavel Otto: * E15: V letošním roce šéf ČSSD Jiří Paroubek předvedl podobný přemet už minimálně jednou, když zamezil konání předčasných voleb. Nebylo by pro ODS lepší být o něco nedůvěřivější?

Jsem maximálně nedůvěřivý vůči panu Paroubkovi a nevěřím mu už ani pozdrav.

* E15: Dohodnete se na tom s ČSSD? Jiří Paroubek o ODS prohlásil, že se chová rigidně, nevyjednává.

Vyjednáváme dnes a denně. A považuje-li nás pan Paroubek za rigidní, tak asi proto, že na rozdíl od něho a jeho strany držíme slovo. On slovo nedrží a dělá obraty o stoosmdesát stupňů. Není tedy rigidní, je naopak velmi flexibilní. A co je pro Česko důležitější? Naše rigidita, tedy spolehlivost, nebo Paroubkova nevyzpytatelná flexibilita?


Ano, ODS vždy sociální demokracii své slovo dodržela (haha). Připomeňme např. již uzavřenou dohodu o vytvoření koaliční vlády ODS, KDU-ČSL a ČSSD z prosince 2006, které následně zabránilo rozhodnutí vedení ODS. My jsme toto porušení slova vzali na vědomí. Prostě se změnily okolnosti. Naopak ODS reaguje vždy hystericky. Škoda slov. Oni raději v prosinci 2005 a lednu 2006 zkorumpovali Melčáka s Pohankou. Takže logicky: až měli v kapse dohodu se Šloufem, Melčákem a Pohankou, tak nás (slovy Dalíka) nakopli kamsi...


Hejnec Rath to schytal, 25.10.2009, Nedělní Blesk: Džordžíno Jiří Paroubek (ČSSD) - Šéfovi ČSSD tak kdysi začal říkat Mirek Topolánek. Kvůli jeho podivným vazbám na rodinu Václava Kočky se Paroubkovi někdy také přezdívá Don Číčo.

Nevím, o jakých podivných vazbách autor hovoří. V. Kočka st. je členem ČSSD a tedy můj stranický přítel. Toť vše, co je na tom mysteriozního?


Liška správcem kurníku, 26.10.2009, Euro/ Manažérský barometr, připravil: Luděk Bednář: Jiří Paroubek společně s ČSSD (ale i další a jiné strany) raději zlikviduje pod záminkou solidarity střední třídu, než aby vytáhl do boje proti korumpující nejen loterijní, ale i stavební, developerské, lékařsko-farmaceutické, justiční či jiné lobby.

Blábol. Ještě chybí říci, že místo čertů budou na Mikuláše chodit „paroubkové“. Za co všechno bych už nemohl? Autor by si měl dát ambulantní léčbu v Modré laguně, tam by se mu ulevilo.


Na svou nevěru nejsem hrdý, 24.10.2009, Magazín Víkend DNES, Mirek Topolánek v rozhovoru pro Magazín Víkend DNES, autor: Zbigniew Czendlik: * Někdy to vypadá, že lež a nedodržení slova jsou běžným pracovním nástrojem politika.

Zibi, něco ti řeknu. Jsem člověk, který když dá slovo, za každou cenu ho drží. Ale stalo se mi, že jsem ho z objektivních příčin dodržet nemohl. Třeba u dohodnuté koalice mezi KDU-ČSL, ODS a ČSSD v roce 2006. Šel jsem na výkonnou radu, která mi návrh neposvětila, a tak jsem volal Jiřímu Paroubkovi: Pane předsedo, nemůžu dodržet naši dohodu, protože výkonná rada rozhodla jinak.


Nevidím žádný rozdíl mezi tím, když někdo nedodrží dohodu a oznámí to anebo to neoznámí. O tom, že se ČSSD nezúčastní dobrodružství v podobě rozpuštění sněmovny a následně vyhlášení dalšího mimořádného termínu voleb do sněmovny (s tím, že by jej Ústavní soud znovu zrušil) rozhodl nikoliv Jiří Paroubek, ale jednomyslně vedení ČSSD a většinou (bez jednoho hlasu) Poslanecký klub ČSSD. A na základě právních analýz. Respekt k ústavě a Ústavnímu soudu je více nežli politická dohoda. Tedy alespoň pro ČSSD.


O čem nejčastěji vedeme samomluvu?, 26.10.2009, Ona DNES, Iva Hüttnerová: Náš pes ví, kde mě bolí, na co se těším, čeho se obávám a co si myslím o panu Paroubkovi.

I paní Hüttnertová mě má plnou hlavu. Nemá jiné starosti?


Marek Benda: Paroubek kašle na Českou republiku, 8.10.2009, Parlamentní zpravodaj, PhDr. Lukáš Petřík: * Jak hodnotíte názorový veletoč ČSSD a Jiřího Paroubka ohledně předčasných voleb?

Mým prvním komentářem bylo naprosté znechucení. Znechucení z toho, jak se zachovali. Znechucení z toho, že nikoho vůbec neinformovali a oznámili to až na tiskové konferenci, aniž by před tím zpravili své partnery. To prostě ukazuje, že Jiří Paroubek a ČSSD mají jeden jediný zájem, a tím je zájem pana Paroubka a ČSSD. A ostatní, včetně zájmů této země, je jim úplně jedno. Heslo „Evropa či Česko, kašlu na to všecko“ to naprosto vystihuje. ČSSD je opravdu úplně jedno, co se v naší zemi děje.

Paroubek nikoho neinformoval. Prostě se rozhodl, že ty volby jsou pro něj z nějakého důvodu nevýhodné. Jestli mu třeba některé interní průzkumy pro ČSSD ukázaly, že ty volby nevyhrají, tak prostě obrátil na základě tohoto, bez ohledu na to, jaký chaos a nestabilitu to vyvolá v naší zemi.


Pan Benda se mýlí, nejde ani tak o to, co je výhodné či nevýhodné pro sociální demokracii. Podle všech průzkumů veřejného mínění by totiž sociální demokracie zvítězila ve volbách 9. a 10. října. A to dosti výrazně. Podle ústavních právníků by ale Ústavní soud zakročil znovu a volby bychom měli až na jaře. Se všemi důsledky, které by to mělo na politický systém země. Země by byla bez státního rozpočtu na rok 2010, bez poslanecké sněmovny a příští volby, tentokrát už v řádném termínu, v květnu příštího roku, by už nevyhrála sociální demokracie, protože i jí by lidé vinili z toho, že ani její lídři nejsou schopni zařídit termín voleb ústavně a legislativně čistým způsobem. Země bez státního rozpočtu by byla nestabilní zemí. Zemí, která by během několika málo měsíců přešla do stavu naprostého chaosu. Nevím, jestli jsou političtí představitelé ODS tak omezení, že to nechápou, nebo to jenom nechtějí chápat. Doufám, že pravda je to druhé. V každém případě jsem neviděl žádný relevantní právní rozbor, který by dával za pravdu opačnému postupu. Tedy, že by bylo možné volby v dalším mimořádném termínu bez rizika jejich zrušení uspořádat. Pokud někdo takovou analýzu má, ať ji dá na stůl.


Němci zvolili pravici a liberální reformy, 8.10.2009, Parlamentní zpravodaj, Jiří Štefek: Anebo i čistě hypoteticky, jako by tomu bylo nyní, kdyby se volby konaly v říjnovém termínu nebo i v listopadovém, o němž se uvažovalo po verdiktu Ústavního soudu a které pak přes noc předseda ČSSD Jiří Paroubek smetl ze stolu?

Obávaný i neznámý Senát, 8.10.2009, Parlamentní zpravodaj, Jiří Štefek: Ústavního soudu by nová sněmovna mohla vzniknout až ke dni voleb, museli jsme tomu zabránit, vysvětloval předseda ČSSD Jiří Paroubek svůj názorový veletoč, který způsobil, že jeho strana se nakonec distancovala od předčasných voleb a shodila dohodu, na které se jen pár dní před tím usnesla u prezidenta Václava Klause s dalšími lídry politických stran v zemi.

Také pan Štefek je v zaujetí smetením voleb ze stolu. Mimořádné volby ale přece zrušil Ústavní soud, pane Štefku. Chce to méně fantazie.


Parlament na prodej, 26.10.2009, Respekt, Ondřej Kundra: Jak Topolánek, tak předseda ČSSD Jiří Paroubek navíc svoji aktivitu – protože jim už nejde o udržení nebo sestřelení vlády – soustřeďují především na vymýšlení vítězné strategie pro parlamentní volby v příštím roce.

Pan Kundra, jako obvykle, nemá pravdu. ČSSD bude předkládat během příštích sedmi měsíců celou řadu legislativních iniciativ v parlamentě, jejichž cílem je zlepšit životní situaci především rodin s dětmi, důchodců, zaměstnanců všech obecně i veřejných zaměstnanců, lidí se zdravotním postižením, lidí, kteří jsou klienty ústavů sociálních služeb atd. Chce to méně zaujetí proti sociální demokracii, pane Kundro.

Smysl nesmyslů, 26.10.2009, Zdravotnické noviny, MUDr. Milan Novák: Paroubek hlásá, že by nedával práci lidem jiných kultur.

Kde asi vzal pan doktor Novák tuhle nesmyslnou informaci? Chtělo by to více soudnosti.


Ukázky z médií – období od 24. do 26. října 2009 - televize a rozhlas:

Nevolební kongres ODS, 23.10.2009, ČRo 6, Názory a argumenty, Petr Žantovský: Dnes doopravdy jde o to, aby Topolánek vytlačil, urazil, zostudil Paroubka a naopak.

Nemám pocit, pane Žantovský, že bych chtěl vytlačit, urazit či zostudit pana Topolánka. Pan Topolánek nestačí na diskuse se mnou, proto se jim trvale vyhýbá, aby nevynikla jeho neschopnost debatovat.


Rozhovor s Miroslavem Šloufem, 25.10.2009, Frekvence 1, Press klub: Miroslav Šlouf, lobbista: No, nikdo z lidí, kteří se podílejí na přípravě tohoto nového politického subjektu, nekritizuje sociální demokracii, nepouštíme se do žádných spekulací, naopak jako pan Paroubek, myslím, že je dosti rozhořčen a rozčílen, ale naším cílem není střet, nejsou střety, chceme veskrze budovat pozitivní politický subjekt.

Už se těším, jak známý přítel mafiánů, korupčník a velekněz klientelismu, v současné době hlavní postava a mozek nové partaje, bude zpracovávat pozitivní program. To budeme mile překvapeni, to bude přínos politické kultuře. Už se na to těším.


Resumé

Jen tak pro zajímavost, s výjimkou jednoho článku Literárních novin jsem nezaznamenal přes víkend v souvislosti se jménem Jiří Paroubek či sociální demokracie nějakou pozitivní informaci v médiích. Určitě nejsem dokonalý, ale že by se skóre mé nedokonalosti dalo vyjádřit 100%, to je příliš. Je to pozoruhodný výkon médií v pluralitní demokracii. Máme v republice systém více politických stran. Ale prakticky všechna média jsou proti sociální demokracii. Protože vím, že novinářští šmokové ihned napíší, že „brečím“, chci dodat, že je smutné, že žádné médium v České republice vlastně není možné charakterizovat v současné době jako levostředové. To není normální. V žádné zemi západní Evropy určitě média, která podporují pravicové a levicové strany, nejsou 50 na 50. Ale v žádné zemi s opravdu pluralitním politickým systémem není situace, že vlastně všechna tištěná média jsou zaměřena proti největší levicové straně. Je možné ještě mluvit o pluralitě v zemi, kde jedinou možnost, jak se dostat do veřejnosti se svými názory, je to, když si ČSSD zaplatí inzerci. Alespoň, že do ní nikdo nezasahuje.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

wbgarden napsal(a):

Budu neustále opakovat...
http://www.ateo.cz/f/images...
27. 10. 2009 | 21:15

radek napsal(a):

autor

peníze bohužel začínají ovládat vše a čssd jim evidentně překáží, o podobné situaci v USA píše Moore

Jdu po nich, po všech!

http://pravo.newtonit.cz/de...
27. 10. 2009 | 21:16

Holoubek napsal(a):

kua, to už je sílá, doporučuji lobotomický zákrok.
27. 10. 2009 | 21:24

Čochtan napsal(a):

Pane Paroubku,
až budete deklamovat "filipiku proti lhářům" tak se postavte před zrcadlo.
27. 10. 2009 | 21:24

hoven napsal(a):

všichni ubližujou našemu jišíčkovi. pokud chtěl podobný blog napsat např. Klaus, nestačilo by mu asi 100 stran. V Rusku mužou noviny psát o Putinovi jenom same hezke věci, myslím, že tak nějak by si to Paroubek představoval.
27. 10. 2009 | 21:25

Paterik napsal(a):

jistěže politika ČSSD není řízena průzkumy, to by mě opravdu vyděsilo. jen názory pana Paroubka jsou řízeny průzkumy...

Mrázek měl v ČSSD, a samozřejmě i v ODS, skvělé kontakty, nevím, proč vás to tak rozčiluje. No a chlubit se přátelstvím s kočkovými...

já bych lidem přál klidně dvojnásobnou mateřskou, ale to by na ni náš stát musel mít. vzhledem k tomu, že mu v lepším případě bude chybět 170 miliard to ale moc nevidím.
27. 10. 2009 | 21:28

wbgarden napsal(a):

Budu neustále opkaovat, hezké věci zde...
http://www.ateo.cz/f/images...
27. 10. 2009 | 21:30

Čochtan napsal(a):

Pane Paroubku,
pingl z RáJe veksláků a estébáckéjch fízlů prostě nemá v politice co dělat. NIKDY !! Ani po x-letech NE !
Uvědomte si to a vypadněte !!!
Dokud se vás ČSSD nezbaví, nemá naději.
27. 10. 2009 | 21:30

.kkkk napsal(a):

Pane předsedo,
hned v první větě máte pravopisnou chybu - o mě osobně.
Jedná se o šestý pád zájmena "já", tedy má být "mně".
27. 10. 2009 | 21:34

hoven napsal(a):

jedne věci u buldozera opravdu nerozumím a to jeho servilitu k Bruselu a EU. v teto otazce kašle na veřejne mínění. mě to nejde na rozum.
27. 10. 2009 | 21:36

bolševikobijce. napsal(a):

Paroubku ty jsi velekněz populismu ,vychcanosti , závistí a vytváření třídní nenávistí.Tvá praxe v RAJI se nezapře - šuplíku.
27. 10. 2009 | 21:37

Ikena napsal(a):

Nabizi se otazka, co byste pane Paroubku ocekaval od radoby novinaru?
Ze budu psat o tom, jak Topolanek zpackal vyjednavani o LS, ze l. mistopredsedu nazval blbem z Horni Dolni nebo jak shodil velrybare Gandalovicove. Nebo proc se Velky Kormidelnik nahle probudil a pod heslem "proti vsem", vyrazil skoncovat s LS.
Vy jste nejlepsi terc, nechate se tak lehce vytocit. Ale jedno pozitivum to ma, pokud pisou, desne je serete. Kdyby nepsali, byl byste "mrtvy muz", tedy politik.
Takze klidek, jo klidek.....

Za chvili proleti Blue Jay Sojka a pak to teprve zacne, uz se tesim....
27. 10. 2009 | 21:42

Michal Macek napsal(a):

pane paroubku:

nejprve technicka- pan cikrt neni novinar....a s tou kuriozitou ste to myslel jak?

jinak nestoji za zamysleni moznost ze politika CSSD je takova ze ji nechce podporovat zadny denik ani stredo-levicovy? (pravo)
27. 10. 2009 | 21:45

karelhá napsal(a):

Kdyby si KHB přečetl tuto úvodní diskuzi pod článkem, uštval by se při kovářských a zámečnických operacích.
27. 10. 2009 | 21:46

.kkkk napsal(a):

Tak jsem to i přes tu hrubku dočetl a nezbývá než s vámi souhlasit. Někdy mi připadá, že se v této zemi snad člověk i musí povinně stydět za to, že je sociální demokrat. Vždyť sociální demokraté jsou "socky" a vůbec odpad společnosti, všichni jsou na dávkách, inteligenci mají pod průměrem a ještě navíc jsou hnusní a smrdí.
27. 10. 2009 | 21:47

hoven napsal(a):

Žádná jiná strana nevěnuje programatice, programu a programovým diskusím takovou pozornost jako právě ČSSD.....panu předsedovi musely utkvět v paměti hesla komunistů z dob přestavby.
27. 10. 2009 | 21:50

sasa napsal(a):

radku: CSSD neni hraz proti penezum, pan Paroubek ma penize rad. Na CSSD ale i KSCM mi vadi, ze nemaji konkretni koncept, jak delat politiku. Bud spolehaji na uredniky nebo koncept maji, ale boji se ho predstavit nebot ve skutecnosti je pravicovy. Ne jako u ODS, ale ve skutecnosti je elitarsky a odpovidajici prijmum jejich "politbyra".
27. 10. 2009 | 21:54

Karel napsal(a):

Je zajímavé, jak reaguje na takto položená fakta část diskutérů.
Je vidět, že boj proti Paroubkovi je Svatý boj, a jsou dovolena veškerá pravidla či nepravidla.
27. 10. 2009 | 22:09

filip napsal(a):

Pane Paroubku, je naprosto evidentní, že jste pro redaktory mediální žumpy - Mladé Fronty Dnes, Lidových novin a pod. osobou zajímavou. Jako pravicoví písálkové se musí svým šéfům zavděčit, a tak se do Vás naváží.
Ještě by mě zajímalo, kterýpak je to ten veleduch píšící pod nickem kkkk. Je to stará pravda, střet s volem je vždy bolestivý.
27. 10. 2009 | 22:17

stejskal napsal(a):

Čistě technická, pane Macku. Pan Cikrt byl před svým působením na ministerstvu zdravotnictví šéfredaktorem týdeníku Zdravotnické noviny ;-) Čili zrovna toto až takovou nepřesností myslím není.

Libor Stejskal
27. 10. 2009 | 22:22

Pavel Skeptik napsal(a):

Už i ten Mitrofanov, haj*l pravičáckej.......
27. 10. 2009 | 22:25

Konrad napsal(a):

Uplne souhlasim, cesky promodrostraci tisk,se nestiti zadne lzi, coz bylo x-krat dokazano. Jak se jim povedlo z Topolankova pruseru vyrobit uspesne predsednictvi EU, to byl majstrstych, to nebude jen tak prekonano.
27. 10. 2009 | 22:29

Doug Badman napsal(a):

Pane Paroubku,
že Vy jste teb blog psal v baru hotelu Kempinski?
27. 10. 2009 | 22:36

Karel napsal(a):

Doug Badman :

Jaký vztah má hotel Kempinski k zde předloženým faktům?
27. 10. 2009 | 22:46

PatientO.T. napsal(a):

Copak Mitrofanov? Ten je v žoldu ODS, to už víme. Ale ke kolegovi bloggerovi Hořejšímu by se mohl pan poslanec vyjádřit. To by bylo zajímavé...
P.S.: Nenapadá mne, kdo z politických leaderů usilujících o premiérské křeslo kdekoli ve světě, by byl schopen takto veřejně ukazovat svá bebíčka a fňukat nad nepřízní okolí... Pane Paroubku, máte-li pocit, že vám všichni tak strašlivě ubližují, běžte dělat něco jiného. Uleví se vám i značné části českých občanů. Chcete stále vést ten levicový deník, ne? Teď je ta doba. Pusťte se do toho!
Mimochodem, napsal jste: "Lže (český tisk), zkresluje, uráží, i když upřímně řečeno před pár týdny to bylo ještě horší."
Situace je zřejmě podle vás lepší. Na co si tedy stěžujete?
P.P.S.: O kolik peněz ta maminka přichází kvůli Janotovi? Díky za info, inzerát jsem neviděl.
27. 10. 2009 | 22:46

wbgarden napsal(a):

Budu neustále opakovat, pro všechny příznivce sexymozků více zde:
http://www.ateo.cz/f/images...
27. 10. 2009 | 22:48

tyrros napsal(a):

wbgarden alias ateo si očividně užívá spamerského privilegia zaplavovat diskuse neustále stejným textem...

Blahopřeji k výjimce.
27. 10. 2009 | 23:02

Hus napsal(a):

ekonomicke elity a zajmove skupiny manipuluji obcany skrze servilni media a novinare, kteri za mrzky peniz se teto spine propujcuji. Vetsina soucasny novinaru ma stejne mzerny kredit, jako jejich predlistopadovi predchudci.
27. 10. 2009 | 23:04

wbgarden napsal(a):

Budu neustále opakovat, co je tzv. stejné, sexymozkovy vzdechy, že ho nikdo zde newmiluje a nemá rád, anebo ti kteří otevřeně přiznávají, že na opakované propagační sockom kecy jenom pouze opakovaně reagují...
Veselé krizování...
http://www.ateo.cz/f/images...
27. 10. 2009 | 23:11

veverka napsal(a):

Česká mediální žumpa mě nemůže už ničím překvapit.Je to jako číst stranický tisk ODS a TOP 09,podávaný širokým vrstvám občanů coby "nezávislý tisk".Ten je ve skutečnosti asi tak stejně "nezávislý",jako bylo kdysi "nezávislé" Rudé právo na komunistech.
27. 10. 2009 | 23:11

Pavel Skeptik napsal(a):

Veverka:
Rudé právo nemohlo být, jak vy tvrdíte, nezávislé na komunistech, protože to byl: Orgán ÚV KSČ! A jako takový patřil do "přední linie boje za lepší zítřky"!
Jenom mi pořád nedochází, jak se to toho houfu modropravicových haj*lů dostal Mitrofanov, o kterém jsem si myslel ještě ráno, že je bolševický dinosaurus! Sašo, promiň!
27. 10. 2009 | 23:21

David napsal(a):

Pane Paroubku,

já vím, že ty lži ubližují a je nutné se bránit, ale na druhou stranu si z toho nic nedělejte.

Je to asi naše národní povaha.

Nevím čím to je, ale vždy ti schopnější byli opovrhováni a vysmíváni nemyslícím a zběsilým davem.

Stačí si na Aktuálně.cz porovnat blog Váš s blogem pana Topolánka a každému musí být jasné, kdo umí myslet a komu se to moc nedaří.

Přestože nebudu volit ČSSD, tak Vás řadím mezi politiky, kteří dokáží myslet, a toho já si cením.
27. 10. 2009 | 23:21

wbgarden napsal(a):

Budu neustále opkaovat, veverko tady dlouho nebylo, pozor je podzim divochu, kdo nesklidí nemá...
Veselé krizování...
http://images.bugaga.ru/pos...
27. 10. 2009 | 23:22

PatientO.T. napsal(a):

2 Pavel Skeptik:
Mitrofanov napsal:
"Jestliže může Jiří Paroubek ladit politiku podle průzkumů veřejného mínění, proč by nemohl Radek John pokaždé uspořádat referendum?"
A už v tom lítá...
27. 10. 2009 | 23:24

PatientO.T. napsal(a):

2 David:
Pokud si porovnáte články v Paroubkově blogu, musí vám dojít, že je nepíše jeden člověk.
27. 10. 2009 | 23:26

Wolff napsal(a):

Co se divíte, když ten "český tisk" jsou pouze česky psané názory jeho bohatých zahraničních majitelů? Levice obecně pro ně představuje perspektivu vyšších daní, větších práv zaměstnanců a tak se činí. Je na tom něco nepochopitelného?

Tento článek je opravdu marný. Pokud si nezaložíte vlastní média, tak je mít nebudete. Založení tištěného média by se mohlo proměnit v past na peníze. Lépe by mohl mohl dopadnout internetový zpravodajský portál. Tedy jen za předpokladu, že se poučíte ze všech těch nesmyslných indošů, izipů a webů tolerance.
27. 10. 2009 | 23:27

Pavel Skeptik napsal(a):

Patient O.T
To si fakt dovolil moc! Modrák jeden!
27. 10. 2009 | 23:28

PatientO.T. napsal(a):

2 Pavel Skeptik:
Zaprodanec!
27. 10. 2009 | 23:30

MS napsal(a):

Pane Paroubku,

máte problém pochopit psaný text! Dále nedodržujete pravidla, které napíšete na začátku článku, mám pokračovat? Škoda času a energie.
(např. 8.10. nebo 23.10 je text uveřejněný v období 24.10-26.10.? Asi není, co?)
27. 10. 2009 | 23:33

Alibernet napsal(a):

Prosím Tě, Paroubku, nauč se latinsky.
27. 10. 2009 | 23:44

PatientO.T. napsal(a):

2 Paroubek:
"...s výjimkou jednoho článku Literárních novin jsem nezaznamenal přes víkend v souvislosti se jménem Jiří Paroubek či sociální demokracie nějakou pozitivní informaci v médiích..."
-co jste udělal o víkendu tak skvělého, pane poslanče, pochlubte se sám, když to média tají.
"...žádné médium v České republice vlastně není možné charakterizovat v současné době jako levostředové. To není normální..."
-tady máte na výběr: buď takové médium sám založíte nebo po vítězných volbách situaci ošetříte zákonem. Radím vám, zvolte první možnost.
"Je možné ještě mluvit o pluralitě v zemi, kde jedinou možnost, jak se dostat do veřejnosti se svými názory, je to, když si ČSSD zaplatí inzerci. Alespoň, že do ní nikdo nezasahuje."
-nemám pocit, že veřejnost nic neví o vašich názorech. Jiná věc je, že tyto názory jsou tak snadným terčem kritiky a posměchu. Musíte se snažit, pane poslanče!

Na závěr: Najděte si korektora!
27. 10. 2009 | 23:47

Alexandr Mitrofanov napsal(a):

To Pavel Skeptik a PacientO.T.: Pánové, nezbývá než Vám vyjádřit upřímný dík za doplnění mých znalostí o sobě samotném. Nevycházím z údivu, co jsem vlastně zač:-)
27. 10. 2009 | 23:53

burton napsal(a):

Pouze dvě poznámky:

a) Kočka vede solidní rodinný klan, který si s právem problémy nedělá. Určitě není jediný, ale stejně to trochu bije do oči...

b) zamysleli jste se alespoň jednou jestli něco neděláte špatně?
28. 10. 2009 | 00:07

PatientO.T. napsal(a):

2 Mitrofanov:
To my ne, to Paroubek... :-)

http://paroubek.blogy.novin...
http://www.paroubek.cz/clan...

A na závěr:
Jakou politiku chce tedy ...Paroubek po »modernizaci ČSSD« realizovat? S kým chce »soutěžit«? S ODS a dalšími pravicovými stranami? Myšlenkový pochod Paroubka dobře »prohloubil« komentátor Práva Alexandr Mitrofanov, který je na sociální demokracii specialistou (i když nevím, komu vlastně fandí). Ve svém komentáři »Nutná, leč nejistá modernizace« reaguje na Paroubkovo přání »ať Topolánek vládne alespoň půldruhého roku« a konstatuje, že to období ČSSD potřebuje na proces své modernizace. Tvrdí, že na této cestě bude mít ČSSD přinejmenším tři velké překážky. Píše: »Cílem má totiž být vybudování strany přijatelné pro velký rozsah voličstva, obrazně řečeno od málo vzdělaných důchodců až po mladé voliče se špičkovými školami a vysokými příjmy. « ODS vede mezi lidmi vysokoškolsky vzdělanými a lidmi s vysokými příjmy. ČSSD tam má propad, stojí za ní především dělníci. Proto se zřejmě ČSSD musí zaměřit i na vzdělané a bohaté. Vzniká pouze otázka: jaký by tedy měl být program a cíle ČSSD? »Sociální stát« se má definitivně »odložit v šatně«? Připomínám ještě, že ne všichni důchodci jsou nevzdělaní, a ne všichni mladí lidé mají »špičkové školy a vysoké příjmy«. Je to celé velmi »scestné«. Podle Mitrofanova je druhou velkou překážkou modernizace ČSSD ve vnitrostranických strukturách. Píše: »Místním organizacím až do krajské úrovně vládnou stmelená bratrství funkcionářů, která za léta činnosti mají všechno podchycené a sledují své zájmy. Nové, mladší a vzdělanější budou přijímat především jako ohrožení svých mocenských jistot a na milost je vezmou jen v případě, že se zavážou dělat pro ně.«

Třetí překážkou je podle Mitrofanova sám Paroubek...

Vy jste zkrátka v žoldu ODS, pane Mitrofanove... :-)
28. 10. 2009 | 00:10

PatientO.T. napsal(a):

Výše zmíněný článek jsem našel na webu, ach promiňte, Marťanů, tedy KSČM.
28. 10. 2009 | 00:13

Alexandr Mitrofanov napsal(a):

To PatientO.T.: Škoda. Pan Jiří Paroubek je mým dlouholetým pozorným čtenářem a jeho názor na moje působení je dostatečně znám. Sice kolísal a nevěděl, kam mě zařadit, takže nejdříve ještě jako premiér mě v interpelacích v PS označil za bývalého člena KSČ, za což se musel během dvou hodin omluvit, protože mu ústa mluvila rychleji, než mozek přemýšlel. Pak ale přišla éra hledání pravicových nepřátel a byl jsem pyšný na to, že ani za nových okolností na mě nezapomněl a zajistil mi čestné místo mezi novináři píšícími to, co si o něm skutečně myslí, ergo píšícími nespravedlivě, zkresleně a nelevicově. Měl jsem v živé paměti jeho někdejší motto "V ČSSD je napravo ode mne jen zeď" a měl jsem nelíčenou radost, že mé výkony posuzuje opravdový znalec pravicovosti a obzvláště levicovosti. Napsal jsem na začátku tohoto vstupu "Škoda" a měl jsem na mysli, že bych uvítal další hodnotitele svých textů. Ale nakonec mě Vaše ujištění, že jen opakujete argumenty pana J.P., naplnilo uspokojením. Dokládá totiž, že J.P. je v oboru skutečně nejlepší:-)
28. 10. 2009 | 00:26

margarita napsal(a):

Paroubku? Položte si otázku. Kdo svrhnul vládu a podělal se z následků.Kdo volal po předčasných volbách,a když měl o nich hlasovat,tak ráno zpupně popřel to co řekl předcházejícího večera.Paroubku , kdo že je nejsprostší lhář v této zemi.? Paroubku ,většina voličů tvé strany nemá ráda zimu .Nebylo by špatné vyhlásit program na zrušení měsíců prosinec až duben.Paroubku,který to fištron podržtaška, zpúsobil čtřmiliardové minus ČSA ? Paroubku ,táhni už zpět k táborovému ohni tvojich předků !
28. 10. 2009 | 01:03

Konrad napsal(a):

Nejsprostsi lhar v teto zemi? Topolanek, o tom nemuze byt pochyb.
28. 10. 2009 | 02:25

Pepa Řepa napsal(a):

Nebuďte na pana Paroubka tak oškliví.
Že ho nikdo nechápe?
Inu pány Kočku či Berouska také nikdo nechápe.
Nikdo neocení jejich přínos české kultuře.

Žádný velikán ducha není pochopen ve vlastní zemi.

Myslím, že p. Mitrofanov svojí reakcí v diskusi silně zabodoval.
28. 10. 2009 | 06:41

Pepa Řepa napsal(a):

A bude asi hůř. V březnu.
http://spunt.centrum.cz/mim...
28. 10. 2009 | 06:56

Rumcajs napsal(a):

Neurážejte prosím dobytek !!!
28. 10. 2009 | 07:33

Ládik napsal(a):

Příteli Paroubku,
nikdo nepofoukal bolínko? Tak si pofoukám sám. Popláču, politujte mě, chudáčka pupíčka. Všichni jsou zlí. Ale já už jsem velký, už se nepočulávám. A hlaju si s kočkou, pozol pozol!
28. 10. 2009 | 07:39

Rumcajs napsal(a):

O Jacku Rozparovačovi taky psali všichni škaradě.

Bylo to tím, že si na něj všichni zasedli. Dyk to byl takovej milej kluk!
28. 10. 2009 | 08:03

Jiřík, Lovosice napsal(a):

Pane Paroubku,
už prosím jděte k čertu. Je to až
nudné.
28. 10. 2009 | 08:21

Marcus napsal(a):

Uroven nasich medii je tristni - kdyby alespon verejnopravni media se snazila byt korektni a nezavisla - ale bohuzel tomu tak neni (treba porad 168 hodin - to mi pripada jak politicky tydenik ODS).
28. 10. 2009 | 08:22

KamilW napsal(a):

Pane Paroubku, kdybyste poslechl nějakého slušného PR poradce, nepsal byste takovéto dětinskosti na server Aktuálně, jehož čtenáři Vás převážně nemají rádi.
28. 10. 2009 | 08:23

duraz napsal(a):

Nebudu hovořit o osobním vkusu.

Pane předsedo ČSSD!,

v současné době máte váhu v české politice muže č.2.Za mužem č.1 Václavem Klausem
Proto Vás vzhledem k nepěkné nastalé situaci žádám,aby
a) jste zvážil všestranně konstruktivně věc Lisabonské smlouvy.Jak ukazuje reakce dnes zveřejněná,hodlá v možnosti EU posoudit Klausovu výjimku nic neříkajícím způsobem,po tlaku Maďarů a sudeťáků.Proto by jste měl pomoci Václavu Klausovi,protože je očividně v transu a jeho kontroverznost na domácí scéně může záležitost poškodit
2) Myslím si,že by jste měl daleko výrazněji podpořit oprávněné nároky důchodců,kteří se dostávají do neřešitelného konfliktu výše nájemného s výší důchodu.Právo na bydlení se stravou zachovat všem důchodcům a neodsouvat je na berličky "sociálních bytů".Ne každý si má možnost koupit elektrický vozík,aby se jevil těžkým sociálním případem,protože být důchodce nic neznamená.Hnát důchodce znovu na trh práce v době vysoké nezaměstnanosti je ničit nezaměstnané.
3) Měl by jste pomoci odstranit následky nezodpovědnosti z výkonu funkcí státu.Všichni víme z informací tisku,že do dnešní vypjaté situace,týkající se národního osudu dohnala zemi liknavost některých politiků:nejčastěji jmenovaní v té souvislosti jsou Vondra,Špidla,Topolánek. Naopak to otáčejí proti Václavu Klausovi,jako velezrádci.Takový anti-postoj může vyvolat v budoucnu zradu českých zájmů,zůstane-li se u něj jen tak.
28. 10. 2009 | 08:25

ivo napsal(a):

No já mám jasno pane Paroubku jste gauner a ve slušné zemi už by jste seděl stejně jako Topolánek,Langr,Tvrdík apod.
28. 10. 2009 | 08:27

Otis napsal(a):

ale pane předsedo, je-li někdo výjimečný, přitahuje pozornost, vzbuzuje závist, nenávist a další emoce.
No řekněte sám, mít sexymozek, být nadán posvěcením shůry, mít plat 77.400 a nějaké drobné, to nemůže nikoho nechat v klidu.
Zapomněl jste zmínit pana profesora Hořejšího a jeho blog, taková kudla do zad z vlastních řad je přeci něco odporného ...
28. 10. 2009 | 08:28

Jozef napsal(a):

Je to antikultura.Ta demonizacia a debilizacia supera.Totalita z najhorsich.

Rovnake je to na Slovensku.Velka cast /presnejsie velka vacsina/ naroda je urazana do spiku kosti.
Nemas noviny,ktore sa v politickej sekcii daju citat,nemas telku,ktorej spravodajstvo sa da pozerat - bez znicenia nalady v rodine....
Je to skareda tyrania,ta dnesna masmedialna hnusna totalita.
28. 10. 2009 | 08:30

noblesse_oblige napsal(a):

Pane Paroubku,

nezbývá než opět odcitovat část textu Ludvíka Vaculíka z léta 2006: "Politika je také jen jednou z lidských situací, kdy se člověk zjeví společnosti takový, jaký je. Třeba v hokeji se hráči chovají sice podle pravidel hry, a přece na sebe prozrazují, co by nechtěli. V této vzrušené fázi Vaší (a vaší) hry se to také ukazuje čím dál víc. Vy už nepůsobíte tolik svými myšlenkami, názory a programem jako svou povahou, která budí odpor až strach. Beru Vás jako zástupce Vašich lidí, a nevypadáte jako demokratický organismus, ale spřažený spolek, s nímž jednat je nepříjemné a marné. (...)".

Už jen pár útržků z prvního odstavce - "goebbelsovské opojení", "trapní novinářští šmokové" či "zášť a nenávist" - ukazuje, že máte problém se svým sebevědomím (kromě toho, dá-li se něčí projev označit za goebbelsovský, je to právě Váš). Pokud Vám PR oddělení ČSSD není schopno sdělit, že "lid" (jak Vy říkáte) nemá rád ufňukance, kteří si neustále stěžují, že je jim ubližováno, a kteří nejsou schopni se s odpůrci vypořádat s noblesou, doporučuji ho vyměnit. Ale noblesa se nedá naučit, s tou se člověk musí narodit nebo k ní mít alespoň vlohy. Což není Váš případ.

PS: Píšeme "arbiter elegantiarum", event. "elegantiae". To je také součást klasického vzdělání, které předpokládá jisté důstojné chování, jež rovněž postrádáte.
28. 10. 2009 | 08:33

Daniel napsal(a):

Vynikající článek který jistě mnohým otevře oči. Jedině pod Vašim vedením lze zvítězit nad krizí a zavést v této zemi blahobyt bez nutnosti pracovat. Pouze Vy jste nejmoudřejší a jediný neomylný politik nejenom v CR nýbrž v celé EU. Navrhuji vás pane Ing. Jiří Paroubku na post prezidenta EU.
28. 10. 2009 | 08:35

SuP napsal(a):

Rumcajs -
Von mi paroubek připadá asi jako "moderní" umělec.
Když se jejich dílo nikomu nelíbí, začnou tvrdit, že "lidi tomu nerozumí", nejsou dostatečně vzdělaní, aby to pochopili.
Paroupkova politika je taky k nekoukání, ale je to zřejmě tím, že jí nerozumíme....
Moderní umělec umírá nepochopen, ale určitě ne v bídě. A co myslíš, že přeceda?
28. 10. 2009 | 08:35

Otis napsal(a):

ještě bych chtěl panu Paroubouvi doporučit zvážení, zda jsou zdejší diskutéři vhodný vzorek populace, na němž lze testovat takovýto uplakaný projev před předložením národu v médiích sledovaných širším okruhem populace
28. 10. 2009 | 08:41

Otis napsal(a):

Paroubkovi, pardon
28. 10. 2009 | 08:41

Ládik napsal(a):

Filipika je útočný projev nebo polemika. Tohle filipika není, to je kolika.
28. 10. 2009 | 08:51

Rumcajs napsal(a):

Z MF mi občas přijde i plátek místních ČSSD.

Tak nějak by si asi představoval bratrosoudruh Paroubek nezávislý a vyvážený tisk.Kromě toho, že úvodní list zdobí silně vyretušovaný portrét Paroubka (I tak připomínajícího Simpsona),
čtení tohoto plátku připomíná příchod Krista na tento svět.Vše před příchodem ČSSD bylo špatně a vše potom bude úžasné.

Na současném vedení nenechali niť suchou. Vše bylo špatně a vše je zkorumpováno. Lehce se přenesli přes to, že za starostování ODS byla vybudována kompletní kanalizace,chodníky,plynovod, osvětlení, nové inženýrské sítě, kde se staví nové RD, rozšířena a opravena základní škola atd ....

O ničem z toho jsem se v onom plátku nedočetl. Jenom nechutné štvaní hrstky povalečů a ožralů kteří se zformovali pod hlavičkou ČSSD. Celé toto kolegium korunuje jakýsi Kadrman, který pomalu a jistě dělá zářnou kariéru u ČSSD. Věřím pane Paroubku, že ho uvidím brzo po Vašem boku, protože je to přeně ten typ idiota, kterými se tak rád obklopujete.
28. 10. 2009 | 08:53

Petr napsal(a):

Pane Paroubek,
kdo za Vás ten článek psal? Ani v jedné větě jsem nezaznamenal 18 x "JÁ". A to je co říct. Ani jednou jste neurážel nás, blebst, co nemá denně na Nové šaty. Ani jednou jste ze sebe nedělal napřirozenost, když umíte dělat náhle přes noc z ultrapravičáků ultralevičáky např. Vaši ultrapřátelé Dimun a Jandák. Kolik to asi stojí? Je divné, že jste se dnes nezastal Vašeho nepřítele pana presidenta Klause, zvláště po dalším útoku Henleinovců v dnešních zprávách.
A je mi dnes divné, že dnes nevyzdvihujete lidi, kteří Vás jen těžko mohou ohrozit jako např. Špidla, Tvrdík a pod, kteří za posledních 5 let neudělali za korunu práce. Nebo snad ano? Tak to sdělte národu. Za to házet špínu na lidi, jako třeba p.Foldyna, Kopecký a pod., kvůli kterým ČSSD dostává ve volbách hlasy, tak to by Vám šlo.
28. 10. 2009 | 08:54

juvel napsal(a):

Tady snad už ani nejde o Paroubka. Tady jde přece o kvalitu, úroveň, hodnověrnost a odpovědnost našich nejrozšířenějších sdělovacích prostředků. Co pisatelů si tady v té stoce a žumpě rochní a pochvaluje ji. Mám obavy, že ne Paroubek, nebo Topolánek, nebo Klaus, ale tato nechuť k pravdivosti, k objektivnosti a férovému jednání dá této společnosti ještě pořádně zabrat a myslím, že po zásluze.
28. 10. 2009 | 08:58

Hans napsal(a):

Pane Paroubek, oceňuji klid, s jakým necháte promodralou novinářskou žumpu štěkat. Zároveň jsem velmi rád, že novináři jsou také vyhazování z práce, aby i oni poznali druhou stranu mince. Myslím si, že heslo Psi štěkají a karavana jde dál platí a poměr sil ukáží až volby a ne štěkot psů z různých redakcí. Držím vám a celé ČSSD palce, za odvahu stále odolávát modré špíně.
28. 10. 2009 | 09:00

Rumcajs napsal(a):

SuP:

Zdravím SuPe.
Napsal jsi to dobře. Můžeme nyní současným sockám poradit, aby investovali do Peroubkova fotoalba, protože dřív nebo později to znich udělá boháče.
28. 10. 2009 | 09:01

tr napsal(a):

Paroubku, vy škodíte této zemi.
28. 10. 2009 | 09:03

Jag napsal(a):

Zase jedna ze zbytečných tiskovek pana Paroubka,co mají vše vysvětlit a každému oponovat.No budiž,staré heslo říká,kdo se v ho.ně stáře,ho.nem se pomaže.
28. 10. 2009 | 09:07

Johan napsal(a):

Opět se zde vybarvila čecháčkovská povaha. Zášt, pomlouvaní, úlisnost. Pane Paroubku, máte dost příznivců na to, aby jste úspěšně zrealizoval cíle ČSSD. Modrá vzteklina už neví, čím by Vás urazila.Jsou k smíchu.
28. 10. 2009 | 09:11

grőssling napsal(a):

To, že česká média, včetně veřejnoprávních, vyjadřují dlouhodobě názor menšiny české společnosti je praktickou ukázkou možnosti využívat demokratické svobody pouze těmi ( a ve prospěch těch ), kteří mají peníze. A také toho, že pro ovládanou nemajetnou většinu jsou "demokratické svobody" k ničemu.
To je věru zajímavé praktické zjištění po dvaceti letech reál-demokracie.

Naštěstí je jisté, že léta lhaní médií nemění nijak volební preference většiny.
A tak jsou tyto zřejmě miliardové investice do změny veřejného mínění ukázkou, z pohledu ekonomického, katastrofálně realizovaného podnikatelského záměru směřujícího nezadržitelně k opaku svého cíle.
28. 10. 2009 | 09:11

PatientO.T. napsal(a):

2 Rumcajs:
Zdravím vás.
Přečetl jste si Hořejšího? I diskuse stojí za to. Jeden náš oblíbenec tvrdí Hořejšímu, že v čele ČSSD stojí Móhandás Karamčand Paroubek a Mistr Jan Rath... :-)
28. 10. 2009 | 09:13

Dan Macoun napsal(a):

Baron Prášil je proti Vám břídil.Před původním termínem voleb jste slibovali hory doly důchodcům i rodinám.Dnes uboze apelujete na vládu,kterou držíte u moci.Údajně Vám jde o solidaritu a tak David Rath odpouští poplatky a vozí do školy zdarma i děti milionářů,zatím co sociálním službám hrozí dlouhodobě kolaps!
28. 10. 2009 | 09:16

Kristus napsal(a):

Je to útok na těhotnou ženu a nevinného psa. Dle zákona o teplé vodě bych novináře, v žoldu ODS, odsoudil ke dni v ohradě s Vámi, Škromachem a Jandákem, bez možnosti si vzít Tamiflu.
28. 10. 2009 | 09:24

matů napsal(a):

P. Paroubku,zůstaňte svůj,že se nelíbite všem je známo,ale věřte,že těch co nemají internet,je mnohem víc.Věřte volby ukážou,kde je pravda a tá zvítězí.Ti chytrolíni co tadypíšou jsou pořád jedni a ti samí,víc jich není,chtěji se realisovat aspoň tady v diskuzi,na víc nemají.
28. 10. 2009 | 09:27

george napsal(a):

Na pana Mitrofanova mě nesahejte. Je jediný z novinářů, kdo je schopen na mailu odpovědět diskuzí k jeho článkům. A časem jsem se přesvědčil, že to není levicový fanatik, ale objektivní novinář, i když píše pro Právo. Ač pravicově smýšlející člověk Právu čtu, poněvadž je podle mě nejobjektivnější. Nic není pravicové, nebo levicové, ale buď dobré pro občany, nebo špatné. Paroubek je typický představitel papaláštví, špatně skrývaného za bláboly "práce pro obyčejný lid". Byl sice v minulosti potřebný pro socialisty, dnes je však jejím kamenem. Měl by odejít z politiky psát své myšlenky a nechat ty mladší, aby ukázali, co umí. ČSSD, pokud se chce stát skutečně rozhodující stranou ( ne 100 na 100), měla by se ho zbavit, včetně jeho poskoků, známé to panoptikum. Totéž platí i o ODS, Topolánek svým odchodem ze sněmovny to naznačil a měli by v tom pokračovat. Věřte, že národ už má dost těch Škromachů, Langrů, Rathů atd.
28. 10. 2009 | 09:35

myrta napsal(a):

Pravda je jedna:P.Paroubek se nikdy nevyjadřoval a nechoval hulvátsky a sprostě jako např.p.Topolánek.Přesto je ON neustále napadán celkem podle a nefér.Zatímco o našem "kulturním" bývalým premiérovi se většinou mlčí nebo se to přejde s humorem.Novináři- v čem to asi bude?
28. 10. 2009 | 09:35

borůvka napsal(a):

Vadí vám pane Paroubku, že o vás média píší nepěkně, ale přečtěte si svoje komentáře k novinovým článkům a řekněte mi, jaký je rozdíl mezi vámi a novináři. Pošpinil jste všechny,obzvlášť pana Cikrta.
28. 10. 2009 | 09:45

Fouskova napsal(a):

Soudruh utajeny Roko lže, až se velehory zelenají. A kdo, lže, ten krade. A kdo krade, může i zabít, říkala moje babička.
28. 10. 2009 | 09:46

RA napsal(a):

soudruhu Paroubku, ty nejsi duševně v pořádku, v tom je ten problém. Koho by jinak bavilo tohle psát, nebo číst tolik článečků o sobě ?
28. 10. 2009 | 09:59

Rumcajs napsal(a):

Myrta:

Pravda je jen jedna a to, že Paroubek slouží mafii.
28. 10. 2009 | 10:02

Holubář napsal(a):

grössling:
Naprosto souhlasím s vaším prvním odstavcem.
Je třeba připomenout také všeobecnou bulvarizaci médií. Kupodivu se jí z deníků zatím nejlépe brání Právo. Naopak odstrašujícím příkladem jsou nedávné změny Hospodářských novin.

Nechme stranou obsahovou stránku jeho politiky, držme se jen mediálních výstupů. U p. Paroubka je ta potíž, že:
1. Je opravdu fyzicky dost "netyp", jak říkáme u nás doma od pohledu nesympatickým lidem. To nijak nevypovídá o jeho IQ.
2. Obávám se, že si ve vztazích s novináři nedal včas poradit a dnes už je pro novináře opravdu otloukánkem. Jak se z této pozice dostat, to už v tomto stavu poradit neumím. Příliš mnoho psů, zajícova smrt. Vždyť se uměl rozhádat právě i s levicovým Právem! Nechápu, sebevražedné.
3. Pokud si p. Paroubek poradit přece jen někdy dá, obávám se, že ne od těch správných rádců. Neumím posoudit kvalitu jeho ekonomických, právních a dalších poradců, ale v PR je to už od dob jeho ministrování na MMR zoufalství samo. Vzpomínáte na tu jeho mluvčí, která vyprávěla jak ho chce oblékat do zelenkavé barvy? Bujaré veselí! Nemyslím, že by si s Aerotvrdíkem a Unijněsvobodným Dimunem nějak pomohl. Novináři je nemají rádi stejně jako jeho. I novinář je jen člověk a podléhá emocím.

Ta nepřízeň médií už se s ním potáhne až do hrobu. Ani v náznak nějaké objektivity doufat nelze. K všeobecné škodě.
28. 10. 2009 | 10:04

Rumcajs napsal(a):

PatientO.T.

Hořejšího jsem četl, dokonce i něco z diskuze, ale Hořejšího blogy vždy vyprovokují k rozsáhlé diskuzi, jejíž přečtení vyžaduje dva roky prázdnin a ty já nemám. Možná až dostanu dva roky natvrdo, za neplacení, tak si to přečtu.

Ale jasně to dokazuje, že ani naivita už k následování Paroubka nestačí a že i lidé stiženi touto vlastností, pokud mají dostatek inteligence, si musí před Paroubkem nakonec jen odplivnout.
28. 10. 2009 | 10:06

Stan napsal(a):

Pane Mitrofanove, rád si přečtu Vaše komentáře, dokonce i komentáře Vašich kolegů z Práva, ale musím tady natvrdo říci, že Právo už nejméně dva roky je standardním mainstreamovým středovým médiem.

Čili máme tady dva silně pravicové a jeden středový celostátní deník. Pokud k tomu připočtu pravicově orientované týdeníky typu Respekt, Reflex, Týden atd. a stejně tak orientované soukromé TV, o ČT ani nemluvě, a pokud pominu komunistické Haló noviny, tak je hlas levice naprosto utlumen.

A kupovat si Právo kvůli jedné stránce středových komentářů a jedné stránce rozhovoru převážně s pravicovým politikem, když ostatní obsah se nijak neliší od MFD a Lidovek, které jsou navíc obsahově bohatší a graficky lépe vyvedené, považuji za zbytečný luxus.

Podle mého je Vaše redakční politika konfrontace s ČSSD a minimálního zájmu o KSČM z hlediska rozložení mediálního trhu nejen neférová, ale i hloupá a sebezničující. A divím se ČSSD, že si k Vám vůbec za této situace dává inzeráty
28. 10. 2009 | 10:07

MerryMan napsal(a):

patientO.T.
Vidím, že zase si statný ošetřovatel šel zakouřit.
Až bude mít kuřáckou pauzu příště, zkuste napsat proč navzdory Vám a Vám podobným, přes veškeré Vaše útoky ČSSD nejen nezanikla, ale např. drtivě vyhrála krajské volby. Asi to bude způsobeno úrovní Vašich příspěvků.
28. 10. 2009 | 10:11

myrta napsal(a):

Rumcajs.Jenom Paroubek?Když už,tak vyjmenuj i ty hlavní.Aby spravedlnosti bylo učiněno zadost,když už.A o to jde.
28. 10. 2009 | 10:12

bos napsal(a):

hrdina sovetskeho svazu
28. 10. 2009 | 10:13

MerryMan napsal(a):

george:
Ve Vašem příspěvku cítím ty dvě absolvované vysoké školy. Bohužel nejméně jednu z nich jste absolvoval v Plzni. Je to smůla, že to prasklo.
28. 10. 2009 | 10:15

Rumcajs napsal(a):

MerryMane, skoč si vyplnit test IQ a pak nám řekni jak to dopadlo.
28. 10. 2009 | 10:17

Rumcajs napsal(a):

myrta:

Jsem rád, že jsi přiznal Paroubkovo mafiánství. Jen tak dál.
28. 10. 2009 | 10:18

Matěj Jopecký napsal(a):

Tak pane předsedo, s tím goebelsovstvím jste to přehnal, ale vidím, že vaše strana ty " hitleráčny" miluje, vy, Rath a vám podobní, jako zde gössling, nebo hans. Ona totiž barva nacistů byla červená a vy jste téměř červení...
28. 10. 2009 | 10:19

PatientO.T. napsal(a):

Minulý týden Jiří Paroubek oznámil, že na FB založil diskusi, ve které bude odpovídat na dotazy. Pravda, první otázky a odpovědi budily dojem, že se jedná o další hříčku PR agentury. Zkusil jsem panu poslanci položit otázku (mimochodem navazující na předchozí diskusi) ohledně šrotovného. Odpověď žádná. Poté jsem ho vyzval k vyjádření názoru na zdejší článek pana Hořejšího. Odpověď žádná. Poté diskuse zmizela... Podotýkám, že jiné otázky než moje nebyly mezitím ve fóru položeny.
Tak to chodí...
28. 10. 2009 | 10:23

Fervar napsal(a):

Zdravím pana Paroubka i diskutující.

Musím se přiznat ,že nejsem Váš přívrženec pane Paroubku.
Podle mě je někdy dost složité pochopit Vaše kroky , ale z vlastní zkušenosti si myslím ,že Váš problém ,je že někdy rychleji mluvíte ,než myslíte. Stává se to i nám běžným lidem ,jenomže na Vás je to víc vidět.
Pozastavujete ve svém článku na tím ,že se lidé diví ,že jste " otočil" při vyjednávání o předčasných volbách a že na to máte právo. Nechci komentovat jestli na to máte nebo nemáte právo u jenání jsem nebyl,takže těžko říct do jaké míry byly Vaše dohody uzavřeny , ale i na mě to " otočení názoru " působilo velmi negativně. Přemýšlel jsem proč ?
Těch důvodů bylo asi bylo víc , ale pokusím se napsat ty které mi nejvíce utkvěli v paměti.
Po prvním zrušení předčasných voleb jste " napadl " ústavní soud jako malé kluky.
V průběhu dalších dnů jste celkem razatně trval na původním termínu předčasných voleb ( argumentoval jste i právními rozbory ,které jste si nechal udělat atd.)
No a pak po shválení nového ústavního zákona jste běhen méňě jak 24 hodin "změnil" názor.
Moje zjednodušená odpověď zní : Buď jsou neschopní Vaši poradci ,včetně právníků , nebo jste člověk ,který se neumí podívat 14 dnů dopředu. Jiné normální vysvětlení není. Podle mého názoru to takto působilo na většinu lidí a to bez ohledu na to co říkáte.

Fervar
28. 10. 2009 | 10:26

Lila napsal(a):

To borůvka

To je už poněkolikáté, kdy se expremiér české vlády Paroubek veřejně vysmívá panu Cikrtovi narážkami na jeho tělesný handicap. Řekla bych, že jde o přímo učebnicovou ukázku Paroubkova nebetyčného buranství a ubohosti. Holt někdo je malý postavou, jiný duchem.
28. 10. 2009 | 10:30

PatientO.T. napsal(a):

2 MerryMan:
Sice je stále teprve říjen, do ledna daleko, ale odpovím vám. Jestli si myslíte, že usiluji o to, aby ČSSD nevyhrála nějaké volby nebo aby snad zanikla, jste úplně vedle. Myslím, že v praxi je celkem jedno, vládne-li ODS či ČSSD (a nic jiného nás patrně v nejbližší době nečeká). Pouze činnost pana Paroubka je natolik legrační, že ji nemohu nekomentovat...
28. 10. 2009 | 10:30

mia napsal(a):

Pane Paroubku,váš článek se svými emotivními obraty by spíše pasoval do nějakého bulvárního plátku jako je Blesk apod., já za sebe bych od vás spíše čekala reakci na p.Hořejšího,jehož poslední příspěvek by vás měl jako soc.demokrata zajímat. Pokud chcete uspět se svou ČSSD v letních volbách, měl byste konat a to s jasnými cíli a programem, o kterém hovoříte.Měl byste PŘEDEVŠÍM vysvětlit,kde chce socdem brát, pokud nechceme,aby se schodek rozpočtu dále prohluboval.Pokud vám jde o vaši stranu,myslím,že jí svým "image" velmi ubližujete.
Já jako matka na mateřské ráda obětuji část z toho,co mi stát dává, pokud se bude šetřit i jinde a uvidím snahu i od vás, kteří byste nás měli zastupovat.Paní Hanáková myslí prapodivně a souhlasím naprosto s tím,co napsal onen novinář.Každá rozumně myslící žena, milující své dítě, takto reagovat nebude.
A dále -jsem ze středočeského kraje, a co tu předvádí p.Rath je strašné.Pokud se tento člověk bude nadále chovat jako svrchovaný vládce, který nás,občany tohoto kraje, bere jako své vazaly se kterými může nakládat jak chce(viz DD Pyšely),nečekejte nějakou výraznou podporu při volbách.
A pokud jste toho schopen, přijměte upřímnou radu - buďte VĚCNÝ.
28. 10. 2009 | 10:31

bonzi napsal(a):

Je to jednoduché.Ti co nadávají Paroubkovi,nechtějí přijít o prebendy v nadživotní velikosti.No a skupina lidí,která tohle divadlo platí a stojí opodál,rozhodne alespoň trochu už příští rok.Moc nevěřím,že se něco změní výrazně,ale přece jen doufám.Mám za to,že náš národ je postupně vytěsňován na okraj ,dejme tomu propasti s přispěním i místních totalitních zabedněnců,kteří neznají nic jiného,než urážky.Když jsem prošel nedávno Václavák,zastávám názor,že by bylo vhodné z Prahy udělat samostatný stát.Pražáci by najednou neměli koho škubat a to by bylo pro ně probuzení.
28. 10. 2009 | 10:31

Rumcajs napsal(a):

PatientO.T

Pokládal jste špatné dotazy.Pokud si chcete s Paroubkem povídat, používejte tyto dotazy.

1. Pane Paroubku, myslíte že je dobré, aby se šetřilo na matkách s dětmi ?

2. Pane Paroubu, co si myslíte o rovné dani ? Neměli by bohatí příspívat více jak chudí ?

3.Pane Paroubku, myslíte že podpora školství a vědy je dostatečná ? Myslíte že snahy ODS zlikvidovat školsví a naší vědu budou díky Vaší straně zlikvidovány ?
..... atd.
Věřím, že dle tohoto návodu vymyslíte další dotazy sám, případně nějaká PR agentura Vám s tím ráda pomůže.
28. 10. 2009 | 10:32

myrta napsal(a):

Rumcajs:aby bylo jasno.Já nejsem ani volič,ani příznivec Paroubka.Já bych jenom ráda,aby se všem měřilo stejným metrem.A to je v tomhle státě nedosažitelné a proto je tu takový morální humus.A když to nepochopí jako první média a nebudou se tím řídit,tak kdo?
28. 10. 2009 | 10:34

Ikena napsal(a):

Ano, muzeme vest opet diskusi a la Rumcajs, za ODS postaveno tolik a tolik, u nas taky, ale pak se proflaklo, jak ten starosta za ODS hospodaril, vedle v obci sel rovnou brucet. Bendl kritizuje Ratha za jeho hejtmansky stranicky platek, no staci prolistovat noviny Prahy 4, zvane Tucnak, kde jsou taky propagovany uspechy ODS, byt vice skryte.
Souhlasim s tim, ze Paroubek neni zadna persona, bolestinek non plus ultra.
Navic svoji povahou jen umoznuje dalsi clanky. Je to spasa pro pravici, nebot vysvetlit chovani Topolanka z posledni doby proste v novinarsky vysvetlit nelze.
Blb z Horni Dolni Vodrazka a Velrybar Gandalovic proste zustanou. Takze, co na to pravicovy volic, na ty konzervativni postoje, jak je vychvaluje Necas. Mozna to hochum nevadi, kdyz je urazi jejich predseda, ale davaji tim signal, ze jedno o neco jineho, o moc a prachy. Byl bych rad, kdyby mi Rumcajs vysvetlil, jak hodnoti to ODSacke urazeni se navzajem.
Volici ODS maji volbu TOP.
28. 10. 2009 | 10:38

zpravodaj napsal(a):

Neoblíbený oblíbenec Paroubek

První socialista, který si tak zakládá na průzkumech veřejného mínění a své popularitě je zdrcen zprávou, že jeho popularita poklesla. Jako vždy, chyba je u někoho jiného.
Mohou zato zlá média, říká Jiří Paroubek.
Úplně ve svém rozčilení zapomíná na to, že je to především jeho vystupování na veřejnosti, jeho věčný konfrontační styl, papalášské chování, nabubřelost, věčné ublíženectví a osočování jiných ze svých vlastních neúspěchů.
28. 10. 2009 | 10:41

radek napsal(a):

Jdu po nich, po všech!
Americký dokumentarista Michael Moore:
* )S( Jak vznikl námět filmu O kapitalismu s láskou?
Napadlo mě to ještě půl roku předtím, než se spustila lavina ekonomické krize a začalo se vůbec mluvit o kolapsu trhu s hypotékami či toxickými bankovními úvěry. Měl jsem v plánu natočit film o světě, který byl postaven jako domeček z karet. O tom, jak se navzájem obelháváme, že všechno je pořádku a že kapitalismus je tím nejlepším řešením našeho světa, ačkoliv ve skutečnosti jedno procento lidí nashromáždilo tolik majetku jako ostatních pětadevadesát. Nemůžeme se přeci divit tomu, že nikdo už nekupoval naše auta a další výrobky, pokud polovina obyvatel Spojených států žije v chudobě a střední třídě jsme sebrali její dobré platy. Takový systém musel zákonitě zkolabovat. Samozřejmě to, co se následně stalo loňského podzimu, dodalo námětu na naléhavosti.
* )S( Tušil jste dopředu, k jak velkému kolapsu dojde?
Řekl bych, že se to tušit dalo, kdyby ti, kteří mají nějaké slovo, nedělali jako že nic – a to už v době, kdy rostla nezaměstnanost v Kalifornii či v Michiganu. Poté přišlo 15. září a všichni experti zůstali stát jako opaření v šoku, co se to kolem děje. Z toho lze usuzovat, že buď máme co dělat s mimořádně talentovanými herci, anebo s naprostými idioty. Ve skutečnosti současný ekonomický úpadek začal před třiceti lety za éry Ronalda Reagana s nástupem Friedmanova monetarismu. A těch osm let Bushova šílenství nás srazilo úplně na kolena. Oficiálně se udává nezaměstnanost ve výši 9,7 procenta, ale věřil bych tomu, že skutečná bude i dvojnásobná. V Michiganu – odkud jsem – je na dvaceti procentech.
* )S( Jaká je ta vaše láska ke kapitalismu, jak zní v názvu?
Záleží, co si představujete pod pojmem „love story“. V Americe žijeme už sedmdesát let naše manželství s kapitalismem a byly doby, kdy to bylo krásné. Když můj otec pracoval ve fabrice General Motors ve Flintu, byl jsem do kapitalismu jako dítě zamilovaný. Zdálo se, že není nic lepšího. Střední třída si žila docela luxusně, lidi platili vysoké daně, ale většina měla z blahobytu stále prospěch. Kam to přivedla Reaganova vláda snižováním daní a deregulací ekonomiky, jsem ukázal v prvním filmu Roger a já. Vedení automobilky se přes noc rozhodlo zavřít závod ve Flintu a přestěhovat ho za levnější pracovní silou do Mexika. Načež celé město ze dne na den zkrachovalo, protože jeho obyvatelé byli na práci u General Motors zcela závislí, někteří zde pracovali i dvacet třicet let. A najednou přišli o všechno, i jejich domy ztratily na hodnotě.
* )S( Jak byste dnešní kapitalismus charakterizoval?
Žijeme v systému, který je zcela nespravedlivý a neférový. Je založen na chamtivosti a zcela popírá základy demokracie i etického chování. Výsledek se měří Dow Jonesovým indexem – nikoliv životní úrovní obyvatel. Jsme v rukou hráčů na Wall Streetu, co hazardují s našimi osudy a penězi jako v kasinu a soustavně nám lžou, jak skvělý je svět kolem nás. Přitom tisíce přicházejí o práci, a to všechno jen proto, aby někdo měl ještě víc peněz. A my sami jsme jim to ještě posvětili a považujeme to dokonce za správné. Je to skandální. Musíme co nejdříve zastavit ty, kteří přivedli naši zemi na buben a jsou schopni nakonec zničit i celou planetu.
28. 10. 2009 | 10:48

zpravodaj napsal(a):

Paroubek říká:

"Já vycházím z toho, že mám něco jako poslání (...) možná od nějaké nejvyšší bytosti."

"Ty zákony, které jsou potřeba ve prospěch této země, lidu této země, budeme schvalovat i třeba s komunisty, a kdyby tady spadli marťani, tak je budu schvalovat třeba s marťany!"

„...tu a tam se stane, že někam pospíchám. Pracuji ve prospěch občanů této země. To není zhovadilá potřeba, že bych byl nějaký kapitalista, který potřebuje zvýšit svůj firemní profit.“ (Paroubek k porušování dopravních předpisů svým řidičem.)

„Já se do žádných mocenských pozic nehrnu.“

„Hlavně díky mně Praha vypadá, jak vypadá. Takový rozvoj tu nebyl od doby Karla IV.“

„Nejde o to jestli se vám líbí program CSSD nebo ODS, ale jde o to jestli chcete za premiéra me nebo tady pana Topolánka.“

„Tak lidé si zvyknou na leccos. Lidé si zvyknou, když bude dobře fungovat koalice s lidovci, a když s komunisty, tak samozřejmě i na ni."

„Je potřeba, aby mé vyjadřování bylo trochu skromnější a nebylo tak nabubřelé.“
28. 10. 2009 | 10:49

radek napsal(a):

* )S( Není tohle trochu spiklenecká teorie? Koho vlastně viníte?
Lidi z Wall Streetu, zaměstnance v americké administrativě, vedení nadnárodních korporací. Jdu po nich, po všech. Stejně tak vyčítám americké veřejnosti nezájem o vlastní věci, neboť my všichni jsme tohle dopustili. Kolem Wall Streetu by měli natáhnout policejní pásku, přímo za bílého dne se tam odehrávají zločiny. Jen začala krize, šup, už nás pumpli o 700 miliard dolarů.
* )S( Co jste říkal na zvolení Barracka Obamy?
Jedním z nejsilnějších zážitků mého života byla chvíle, když Obama vytáhl proti vedení General Motors a přiměl je k rezignaci. Léta jsme do nich cpali peníze jako do kanálů, ale nic to nepomáhalo. Seděli tam stále stejní lidé. S největší chutí bych poslal celý ten koncern k čertu, ale ne za cenu ztráty vybudované infrastruktury, pracovních míst. Nejsem ekonom, ale je jasné, že to chce přivést schopnější vedení, které by zavedlo výrobu lepších, bezpečnějších a spolehlivějších aut, jak to dělají Evropané nebo Japonci. Nesmíme podporovat stavbu, která je shnilá od základů.
* )S( Jakou si myslíte, že má nová hlava státu naději něco skutečně změnit?
Když jsem uváděl Fahrenheit 9/11 na festivalu v Cannes, byl jsem doma ve velké menšině. Smáli se mi, nevěřili, že má smysl něco dělat, snažit se mluvit na veřejnosti. A vidíte, 4. listopadu roku 2008 zvolila většina národa někoho, kdo má názory blízké těm mým. Vždyť Obama říká, že zdravé lidské společenství by mělo své bohatství sdílet ku prospěchu všech, nejenom jednoho procenta vyvolených. Vyzývá lidi, aby se narovnali, žádali dodržování základní morálky a byli více odpovědni za svou demokracii. Jen nevím, jestli dokáže své plány zrealizovat přes odpor bezpáteřního demokratického kongresu. Nechci se mýlit, ale připadá mi, že s podobným elánem mluvil prezident Roosevelt, když navrhoval ambiciózní program Nového údělu. Tehdy za ním měla přijít jedna žena, která si stěžovala, že nemáme podporu v nezaměstnanosti. A on prohlásil: Vy sami mi musíte nejdříve umožnit, abych mohl něco změnit. Jako jsme my potřebovali Obamu, abychom si zvolili slušného člověka, tak on teď bude potřebovat nás, abychom mu umožnili leccos dobrého prosadit.
* )S( Není ale hlavním problémem dnešní Ameriky neúměrné zadlužení země?
Minulé generace věřily, že kapitalismus znamená půjčit si a žít v blahobytu, který se zaplatí v budoucnosti. A to už dnes neplatí. Všechny dřívější generace byly schopny svůj dluh splatit. Dnes bohužel narostl do závratné výše. Našimi dvěma hlavními problémy je ale něco jiného. Je skandální, že sedm miliónů Američanů si nemůže dovolit základní zdravotní péči, protože na to nemá. A každých sedm a půl vteřiny je jedna americká rodina vyhozena z domova, protože nedokázala splácet hypotéku, ačkoliv její dům pak zůstává prázdný a chátrá.

* )S( Vraťme se k vašemu filmu. Jak si vysvětlujete, že v té nejvíce kapitalistické firmě na světě – v Hollywoodu – vám dovolí natáčet filmy, v nichž radikálně kritizujete celý systém?
28. 10. 2009 | 10:49

radek napsal(a):

Ten zázrak se jmenuje Paramount Vantage. Ano, miluju vás, kluci! Věřte, anebo nevěřte, ale já jsem jeden z mála, pokud ne jediný filmař v Americe, jehož všechny snímky byly výdělečné – a většinou poměrně hodně. Sicko přineslo na tržbách jen v USA padesát miliónů dolarů, Fahrenheit 9/11 celosvětově možná až půl miliardy. Ale v tom vašem dotazu je schovaná ještě druhá otázka: Co by pan Moore měl udělat s takovým balíkem peněz? Pomoct ekonomice postavit ji na nohy? (Smích) Řekněme tedy, že studio dává peníze chlapíkovi, který ho vším, co dělá, akorát kritizuje – a to proto, že z toho mají pořádný ryto. Jak vidíte, dnešní systém vydělává i na vlastní kritice. Hollywood ale není ideologický, jedinou jeho ideologií zůstávají peníze. Navíc tamní lidé patří k těm osvícenějším, například rozumějí nutnosti zavést všeobecnou zdravotní péči a stavěli se proti irácké válce. Někdy si však říkám, že bych měl natočit takový film, který by nikomu nepřinesl ani niklák. A tak zatím šetřím a věřím, že se už brzy postavím na vlastní nohy a budu si produkovat filmy sám. O kapitalismu s láskou byl doufejme mým posledním, který jsem natočil ještě za cizí peníze.
28. 10. 2009 | 10:49

Rumcajs napsal(a):

Myrta:

Ještě nikoho,kromě členů ČSSD a speciálně Paroubka jsem neviděl permanentně napadat média takovým způsobem .

Za to zaslouží Paroubek s Paroubkovou absolutórium.
28. 10. 2009 | 10:53

hoven napsal(a):

paroubku, pochopil jste to správně, lidé vas nemají rádi.
28. 10. 2009 | 10:53

Robert napsal(a):

Pane Paroubku, představte si kolik novinářů , nebýt vás by přišlo o práci. Jinak podle toho co čtu o vás například na iDnes, nerostou vám rohy a kopyto?
28. 10. 2009 | 10:54

Litinik napsal(a):

Z pana Paroubka je mi vždy špatně. Vůbec nevím, co s tím mám dělat. Dále bych upozornil, že tento názor je veřejný a spadá do množiny veřejného mínění. Doufám tedy, že pan Paroubek, co by 1. mezi všemi populisty toto bude reflektovat prohlášením, že až vyhraje volby, tak budou levnější léky proti nevolnosti...
28. 10. 2009 | 10:54

Rumcajs napsal(a):

Ikena:

Tón této diskuze udává ČSSD. Né nějaký Rumcajs.
28. 10. 2009 | 10:54

Karel napsal(a):

Mnohé příspěvky poukazují, že část naší společnosti se shlédla v jakémkoliv hnusu, který přinese třeba i pomyslný úžitek.

Myslím si, že pan Paroubek přinesl jasná fakta o tom, co se děje na naší mediální scéně, jaké se používají metody boje a jak se značná část mainstreamu místo žurnalisitky vydala touto cestou špinavého politického boje.

Reakce pod tímto článkem, mohou také naznačovat, kam daleko ve špinavostech je ochotna jít část české společnosti, která tyto metody schvaluje - protože vůči některým jedincům je možné doslova vše - fyzické násilí, pomlouvačné kampaně, doslovné lži ....

Přijdou mi tyto tendence jako krátkozraké a z hlediska delšího horizontu jako sebevražedné pro tuto společnosti a její nastavení.

Někteří novináři jsou jen další ukázkou "trhu bez přívlastku", který prostoupil jejich profesi. Že tímto jevem lze charakterizovat značnou část politické scény je jasné, ale jako hodně nebezpečné se mi jeví, že se na tuto cestu dala taktéž část justice, novinářů, .... vysokoškolské sféry (prodej VŠ diplomů je už jenom třešničkou onoho "trhu bez přívlastků").

Křivárna, lež se stává standardem - tedy pokud slouží k osobnímu obohacení za jakkoukoliv cenu.

Takže pro některé jedince není důležitý obsah sdělení podepřený fakty, že ČÁST NOVINÁŘSKÉ OBCE VYRÁBÍ CÍLENÉ A ČASTO LŽIVÉ KAMPANĚ atd., ale daleko důležitější je KDO TO ŘÍKÁ.

Není to ono tak dobře známé - Kdo si to vlastně dovoluje narušovat náš klid na práci?
28. 10. 2009 | 10:55

Jan napsal(a):

no.
Diskuse se zase vede o Paroubkovi.
Meritem věci je ale kvalita a nezávislost našich medií.
Pro demokracii zásadní věc.
Oboje nestojí za nic.
Paroubek je proti tomu marginalie.
Diskutující to zjevně tak nevidí.
To mě dost stresuje.

Jinak. Pane předsedo.
ČSSD si hluboce vážím. Myslím, že Vaše zmizení by jí jen prospělo.
Zajímavé mi přijde, že podobně je to prakticky v každé naší partaji.Čím to asi bude?

A teď jsem to dočetl.
Rumcajsi, žijeme ve stejné zemi?
Kdo je ta mafie? Kočka?
Co takhle Dalík,Vesecká,Roman,Langr,Němec,kompletní pražská ODS...
Mitrofanov píše, že místní buňky ČSSD jsou malé mafie. Asi ano, ale proti ODS je to 3tí liga. Místní buňky ODS jsou jednoznačně mafie. A této zemi vládne.
Státní,krajské,obecní zakázky. Tam jsou ty miliardy, proto museli snížit tu mateřskou, aby mohli 96 mld vrazit do dálnic.
To je ta mafie, která nám vládne.
A je jedno jestli se ohání Friedmanem nebo Keynesem.
Kdo jim na ty ideologické cancy skáče je jen užitečným hlupákem.
28. 10. 2009 | 10:59

Lukáš Bušina napsal(a):

Kluci a klučíci a klučikovští komentátoři tištěného periodika ve zdejší diskuzi.

Paroubek Vás dissuje.

http://www.youtube.com/watc...
28. 10. 2009 | 11:00

zpravodaj napsal(a):

28. 10. 2009 | 11:01

Jan napsal(a):

Karel
vidím, že jsem napsal to samé.
sorry a zdravím
28. 10. 2009 | 11:01

ok napsal(a):

Ani jsem ty nesmysly nedočetl do konce. Prostě jsem nemohl. A to chce ten dětinský ješita do nejvyšší funkce. Spíš by se měl jít léčit. Bůh nám všem pomoz.
28. 10. 2009 | 11:02

Ikena napsal(a):

Rumcajs,
cetl jsem vas prispevek, o te kanalizaci.

Nicmene opustime Paroubka a zamysleme se nad tim, jak se snazi nektera media nam opet podstrkavat jen jednu pravdu. Pro vas mozna chtenou, ale my trochu starsi ty stejne hovadiny uz znova nebastime.

On se ten Paroubek totiz zacal trochu bat. Kdyby nahodou, ale ono se to nestane, ODS osvitila mana nebeska a vyhodila Topola, tak je s Paroubkem konec.
Oba dva nemaji zadny program, je to jen boxersky zapas dvou tezkych vah, kteri se ridi jen pokyny svych sekundantu.
28. 10. 2009 | 11:04

Lukas napsal(a):

To je chudáček jak mu všichni ti novináři ubližují. Ještě že je se za koho postavit a poslat na útok. V tomto případě je to lid jindy zase manželka.
28. 10. 2009 | 11:08

radek napsal(a):

Karel

český člověk zřejmě za peníze prodá cokoliv..., prostě "kapitalisti" utržení z řetězu neštící se ničeho...
28. 10. 2009 | 11:09

radek napsal(a):

Jan

velký souhlas, ODS se výší zlodějen pohybuje řádově výše než čssd..., naučili se vysávat veřejné peníze a ty jejich betonové paláce a jachty něco stojí...
28. 10. 2009 | 11:12

Bodlák napsal(a):

Mne by jen zajímalo, kolik ty výpotky nenávisti mnoha proti jednomu stály daňového poplatníka, který se v podstatě ani ke slovu nedostane.Už jen z toho důvodu zkusím vyrovnat skóre při volbách.Pravice to jistě nebude.Žije z hlouposti a nenávistného řvaní.
28. 10. 2009 | 11:15

Ikena napsal(a):

Vazeni,
ruku na srdce, kdyby v situaci Bema a jeho dotazu ohledne jiste cerne stavby uskutecnil "socan", tak o tom jdou zpravy 24 hodin denne. Nota bene, jak je mozne postavit halu na cerno. Kdyby u toho nebyli zatupci jine strany ci neslo o Bema, tak se nic nedozvime. Je zajimave, ze kdyz jde o Bema, tak se jisty denik vyznamne cini. Dalo by se rici, ze je ucasten ve skrytem vnitrostranickem boji.

Ale opet se tim jen potvrzuje, ze spolehat na cesky tisk a TV zpravodajstvi, je stejne posetile jako za totace. Bohuzel tak daleko to doslo, samozrejme se daji uvest priklady. Pane Stejskale, vim o cem mluvim, mozna P. Holub, Sedlacek, Mitrofanov nebo Korecky jsou vyjimkami, ale uroven je nizka.
Mozna je to zamer vlastniku.
28. 10. 2009 | 11:18

Rumcajs napsal(a):

Ikena:

Já tady vůbec neřeším nějaký zlodějny, ale vztah Paroubka k tisku.
Jako příklad jsem uvedl jednostrannou a navíc lživou propagandu růžového tisku u nás na vesnici na druhé straně výkřiky páně Paroubka o tom, že všichni co o něm napíšou něco co mu nevoní, píšou v žoldu pravice.

Je už zkrátka silně trapnej tím, jak každou svoji zlodějnu takhle maskuje.

Ti co si myslí, že ČSSD, si nezadá ve zlodějnách s ČSSD si hluboce pletou. ČSSD do politiky přitáhla ten nejprimitivnější typ mafiánu a neštítí se naprosto ničeho.
28. 10. 2009 | 11:29

Oleg napsal(a):

Těší mě, že i v záplavě nenávistných štěků se ozvou také slušní čtenáři. Namátkově matů, juvel, marcus, johan, grössling, myrta. Dalším slušným, které jsem neuvedl, se omlouvám. Svůj i tak vysoký profesionální kredit si účastí v diskusi ještě pozvedl Saša Mitrofanov. Dopoledne ve státní svátek...
28. 10. 2009 | 11:32

Inci napsal(a):

Někdy mi připadá , že ideálním předsedou socanů by podle pisálků byl hlupák Škromach (mediální hvězda Otázek Václava Moravce ) , tedy něco podobného jako Milouš Jakeš ... :-))) Kdokoli lepší a inteligentnější je okamžitě novinářskou smečkou napaden což řada lidí prostě nesnese , nebo neunese ...
Kdyby byl stejnému mediálnímu tlaku vystaven takový Topolánek se svou značnou nervovou nestálostí , tak by nám místo ze Strakovky vládl z blázince ... :-))) Paroubek vlastně socanům slouží jako hromosvod , je až obdivuhodné co všechno vydrží . Pisálci se stále diví proč nemá ve vedení své strany soupeře , proč se na jeho místo nikdo nehrne ... Špidla musel jeden čas navštěvoval psychologa , Zeman ještě dnes divně naklání hlavu a koulí očima ... :-) Ne , není o co stát , nelze se mladším socanským politikům divit ...
Nemusíme socanům fandit , ale každej demokraticky smýšlející člověk musí být nad objektivitou a vyvážeností našich médií zděšen ....
28. 10. 2009 | 11:32

Pavel novák napsal(a):

Z toho tlustého prolhaného socana se mi zvedá žaludek!
28. 10. 2009 | 11:36

MerryMan napsal(a):

Matěj Jopecký:
Omyl pane. Barvy nacismu byly hnědá (uniformy SA) a černá (SS). Červená se vyskytovala minimálně. A pokud argumentujete oranžovou barvou tak např. ukrajinský president Juščenko, velký odpůrce Ruska, vedl "oranžovou revoluci". Také ho kvůli barvě považujete za přívržence komunistmu?
Přeji modrý den
28. 10. 2009 | 11:38

MerryMan napsal(a):

Pavel novák:
Tak se na toho "tlustého socana" nedívejte, nebo si ho prohlížejte velmi blízko záchodu. A jaká je prosím Vaše sexuální orientace, když ve vás muž přes padesát, nijak vzhledný vyvolává takové emoce?
Nebo jen opisujete od jiných?
28. 10. 2009 | 11:41

MerryMan napsal(a):

Rumcajs (opak inteligentního člověka)
Cituji:"Ti co si myslí, že ČSSD, si nezadá ve zlodějnách s ČSSD si hluboce pletou".
Je to další Rumcajsotvar, nebo co to má znamenat. Já to chápu jako další důkaz, že jsem Rumcajse zařadil správně.
28. 10. 2009 | 11:46

hoven napsal(a):

vzhledem k tomu, že čssd ma lhaní ve svem programu, má tento paroubkuv článek hodnotu grossovo upřímnosti. rozhodně bych to nenazýval jasnými fakty.
28. 10. 2009 | 11:51

Rumcajs napsal(a):

MerryMan:

Jsem rád chlapče, že mě tak pozorně čteš.

Ti co mají IQ v normálu, ti to jistě pochopili.

Pro ty, co jsou na tom stejně blbě jako MM uvádím:

"Ti co si myslí, že ČSSD, si nezadá ve zlodějnách s ODS se hluboce pletou".
28. 10. 2009 | 11:59

Ikena napsal(a):

Vazeny Rumcajsi,
mohu vam uvest 100 + 1 oponentnich pripadu. Chcete popsat me zkusenosti z obci kolem Prahy nebo Prahy samotne? Mozna se budete divit, ale treba takovy Bendl ztratil moralni kredit u obcanu Rakovnicka a Kladenska, a to po sve stavbe okruhu Lan. Ze se ODS nechlubi v mistnich denicich, poslu vam noviny vydavane radnici jakekoliv casti Prahy.
Vase sdeleni, ze socani pritahli nejhorsi mafie, je velmi diskutabilni, skoro k smichu, ale nikdo vam tento nazor nebere, mate na nej pravo. Z vasich prispevku z posledni doby se da ucinit je jeden zaver. Vas ocividne rozciluji pomery v ODS a jeji rozdvojenost. A pak cinite zavery, ze kazdy levicove zamereny clovek je proste ubozak, gauner, mafian a vseobecne mdly na duchu, tedy nedosahuje vasi urovne.

Rekl bych zastupny problem dnesnich pravicaku, hledame nepritele, ktery za to muze. To uz tady bylo nekolikrate, stale stejny scenar, jen skudci jsou jini.
Rekl bych, ze jste hezky naletel.

Pokracovani az ve ctvrtek odpo.
28. 10. 2009 | 12:03

Roman napsal(a):

Tento self-monitoring tisku a snaha o sebeobhajobu silně zavání narcisismem. Co myslíte, pane Paroubku, nemělo by se konečně s tou svobodou projevu zatočit?
28. 10. 2009 | 12:04

MerryMan napsal(a):

Rumcajs (opak inteligentního člověka)
Možná na tom nejste tak špatně jak to na první pohled vypadá. Pokud Vás bude někdo neustále opravovat, tak možná za čas dokážete napsat i srozumitelnou větu sám od sebe. Mne se neobávejte. Já nestrávím opravami Vašich nesmyslných vět 1-2 roky. Z kratší dobu se podle mne nemůžete zlepšit. A to Vaš neustálé ohánění se IQ. To dělají pouze lidé, kteří mají IQ tykve a jiný způsob neznají.
Přeji modrý den
28. 10. 2009 | 12:04

RA napsal(a):

pro Robert........že by Paroubkovi rostly rohy a kopyto ? Nedělejte z Paroubka vola. To si nezaslouží.
28. 10. 2009 | 12:07

Rumcajs napsal(a):

MerryMane, přečti si to po sobě ještě jednou !
28. 10. 2009 | 12:13

lulu napsal(a):

to je presne to co ty politicky hovada potrebuji aby sme se hadali a voni hrabali.nasledky sametu a dobre nam tak kdyz jsme blbi tak si takovy politicky hovada zaslouzime.
28. 10. 2009 | 12:14

Ikena napsal(a):

Ikerom,
to me tesi, ze jste v obraze, ze si to asi uvedomujete. My jsme take v obraze a take si to uvedomujeme. Ale v podstate jde o to, kam dosli radoby novinari, kteri se snazi budit dojem serioznosti a objektivnosti, jenze jsme zase zpatky u Kojzara. Bohuzel, pokud s dobrou veci pro obcany a blaho statu prijde vas politicky protivnik, je to spatne, konec. Ani jedna strana a vlastne zadna, nema osobnost, ktera by byla schopna byt lidrem.

Pokud to p. Stejskal nevymaze, tak sem s tim eskymackym vyrazem. Jinak proc bych se o to zajimal, mam na to lidi, to mu se rika manazerske rizeni.
28. 10. 2009 | 12:14

MerryMan napsal(a):

Ikerom:
Pane, zdá se mi, že zde pouze ztrapňujte všechny modrodruhy i modrodužky, když píšete o "Pablbovi". Pokud je to Váš protivník, tak co získáte, když porazíte blba? Vítězství nad blbcem a to není žádná sláva. A ta ostuda, když prohrajete. Prohrát s blbce může jenom ještě větší blbec.
Nebylo by lepší použít sportovní terminologii, kdy se soupeř většinou chválí. Když jsem byl těsně poražen lepším soupeřem, tak o sobě vlastně říkám, že jsem dobrý.
A ještě jeden podnět. Zkuste mi popsat člověka, který se stýká s blbci. Co je to zač? A pozor, jedná se i o Vás.
28. 10. 2009 | 12:14

DJ napsal(a):

To Roman

Narcismus a autospekce je pro levičáka podmínka č. 1.
28. 10. 2009 | 12:15

radek napsal(a):

Ikena

ano, je zřejmé že přešlapy čssd jsou vysílány stále dokola a po "modrých" je ticho po pěšině..., "český" rozhlas neustále čte "novinky" MF DNES, redaktoři ČT se s nějakou neatranností také nezatěžují (přestože všichni na ně ze "zákona" přispíváme), lidé mající jiný názor jsou v ČR zešměšňováni...

závěr: ideologii komunistů nahradila ideologie peněz a neolib. nesmyslů!!!
28. 10. 2009 | 12:15

RA napsal(a):

pro Ikena....oranžový příteli, nemluv prosím za všechny středočechy /všechen lid, jak máte vy bolševici ve zvyku / , Bendl si s tím okruhem kolem Lán zadělal, dobře, je tam ale sídlo prezidenta, je logické, že doprava se tam řešila. Ovšem, to, co předvádí po Bendlovi Rath, je odstrašující příklad, po kterém určitě mnoho středočechů prohlédne, stěhování a uzavírání dětských domovů, nahánění postižených z chráněného bydlení zpět do ústavů, rozdělování peněz ze středočeského rozpočtu svým oranžovým soukmenovcům, nejlépe bratrovi do Hostivic, to opravdu znechutí.
28. 10. 2009 | 12:16

Rumcajs napsal(a):

Ikena:

Já ti přece neberu, že v ODS jsou lumpové. Ale tady máme Paroubka, tak řešíme Paroubka ne ?

Až se tady bude rozepisovat To polánek o tom, jak je ODS bez poskvrny, můžeme mu to nandat společně.
Ale obávám se, že Topolánek takovou hroší kůži nemá a ani nepředpokládá tolik tuposti u svých voličů jako Paroubek .
28. 10. 2009 | 12:17

Karel 22 napsal(a):

J. Paroubek v jednom odstavci: "Politika sociální demokracie není dělána podle průzkumů veřejného mínění....ČSSD využívá v politické praxi také průzkumy veřejného mínění...." ---- Velmi ubohé. A jaký je předseda, taková je i partaj, Paroubku. KECY, KECY, KECY a LHANÍ......
28. 10. 2009 | 12:21

Ikerom napsal(a):

MerryMan,
to co by v mém komentáři bylo lepší nech na mně. A pokus se neplácat nesmysly.
28. 10. 2009 | 12:21

zpravodaj napsal(a):

Klasika: Paroubek si stežuje na media (verze 63A)

http://www.youtube.com/watc...
28. 10. 2009 | 12:21

JAHA napsal(a):

Ad: autor

Kto si pozorne precita, ne co Vy vlastne reagujete, teda na to, co tam nie je napisane, musi si robit vazne starosti o zdravie jedneho z poprednych politikov v Cesku.

No a veta typu:
Ale prakticky všechna média jsou proti sociální demokracii.

Toto do bodky a neustale opakuje jeden clovek na Slovensku. A este nadava novinarom do idiotov. Nepoznate sa nahodou a nemate spolocne politicke (nielen) zmyslanie?
28. 10. 2009 | 12:23

zpravodaj napsal(a):

MerryMane, zalúbil sa ti Paroubek?


http://www.youtube.com/watc...
28. 10. 2009 | 12:25

frantisek z Asisi napsal(a):

Pane Paroubku,kdyby modroptáčnici z vás neměli strach,tak do vás nebudou tak strefovat.Děsí je představa,že volby v roce 2010 vyhraje ČSSD oni budou mít po korytech.Proto ta nenávist.
Nikdo se ovšem nestrefuje do Topolánka,Kalouska,kteří nynější rozpočtovou krizi mají na svědomí,neboť kdyby nebylo neblahé rovné daně,která přilepšila na dividendách akcionářům bank a našim milionářům v podobě rovné daně,která jim přilepšila o 80 miliard,které nyní chybí ve státním rozpočtu schodek by nebyl 180 miliard ale jn 100 miliard.Po volbách by jste mél pane Paroubku prosadit stejný tiskový zákon,jako mají na slovensku,kde noviny kdýž otisknou pomluvu,tak musejí otisknout vyjádření pomluveného na stejném místě jako byl uveřejněn pomlouvačný článek a dostanou ještě tučnou pokutu.
Čeká vás po volbách v příštím roce hodně práce,zvláště zneškodnit soudcovskou mafií,Veseckou a spol.
28. 10. 2009 | 12:26

Henry napsal(a):

Paroubek je předvídatelně jednoduchýa podlý, jinou, než tuto reakci, bych od něho neočekával. Spíše mne pobavil Stejskal, který pocítil palčivou potřebu technické připomínky Cikrtova kvazinovinářství, aniž by, aktivní moralista, cítil potřebu technicky připomenout Paroubkovu nízkost při napadání Cikrtova handicapu.
28. 10. 2009 | 12:29

Ikena napsal(a):

RA,
jen pro upresneni, ten obchvat neni vubec kolem zamku, ale kolem mistni vilove ctvrti.
Kdyby byl kolem zamku tak nikdo ani necekne.

Bohuzel ani v druhem pripade nejste v obraze,
socialni sluzby jsou velmi lukrativni cinnost. A proudi pres ne nemale financni pripspevky a granty z EU. Takze za Bendla byly na tyto prispevky napojeny i soukrome ustavy, jenze po volbach se to trochu prehodilo.

Pokud chcete nekoho urazet, seznamte se nejprve s fakty.

Rumcajs, ano shodneme se, ale opet kontr, viz ti volici Paroubka, jak jsou tupi.
Mam na to reagovat, mam k tomu stejne sportovni pristup jako Vy. Asi si nebudeme kazit obed.
28. 10. 2009 | 12:29

frantisek z Asisi napsal(a):

Pane Paroubku,kdyby modroptáčnici z vás neměli strach,tak do vás nebudou tak strefovat.Děsí je představa,že volby v roce 2010 vyhraje ČSSD oni budou mít po korytech.Proto ta nenávist.
Nikdo se ovšem nestrefuje do Topolánka,Kalouska,kteří nynější rozpočtovou krizi mají na svědomí,neboť kdyby nebylo neblahé rovné daně,která přilepšila na dividendách akcionářům bank a našim milionářům v podobě rovné daně,která jim přilepšila o 80 miliard,které nyní chybí ve státním rozpočtu schodek by nebyl 180 miliard ale jn 100 miliard.Po volbách by jste mél pane Paroubku prosadit stejný tiskový zákon,jako mají na slovensku,kde noviny kdýž otisknou pomluvu,tak musejí otisknout vyjádření pomluveného na stejném místě jako byl uveřejněn pomlouvačný článek a dostanou ještě tučnou pokutu.
Čeká vás po volbách v příštím roce hodně práce,zvláště zneškodnit soudcovskou mafií,Veseckou a spol.
28. 10. 2009 | 12:29

MerryMan napsal(a):

Vážený modrodruhu Ikerom,
pozastavil jsem se nad skutečností, že modrodruzi (ti schopnější, inteligentnější atd. nemají nikoho lepšího do zdejší diskuze a angažují se zde jen modrodruzi z toho spodku společenské pyramidy.
Je známo, že nejhorší je srážka s blbce. A co je vyhrát srážku z blbcem? Asi je to pro modrodruhy velká sláva.
Pobavil jste mne. Přeji modrý den.
28. 10. 2009 | 12:34

zpravodaj napsal(a):

Paroubek, "Myslim na dobro lidu ČR"

http://www.youtube.com/watc...
28. 10. 2009 | 12:37

fafnir napsal(a):

merryman
jako obvykle,polopravda,či spíše lež.Vaši levicoví kamarádi z NSDAP a SS waffen měli jako označení svastiku v bílém kruhu v červeném poli.
28. 10. 2009 | 12:43

Rumcajs napsal(a):

františek z Asisi:

Francek, my víme, jak jsi to myslel !
My víme, že něco tak blbýho nikdo nemohl myslet vážně a že si děláš srandu !

Chacha-chacha-cha .....
28. 10. 2009 | 12:45

fafnir napsal(a):

Paroubek
pan Cikrt nevyrostl díky nemoci tělesně.Vy jste nevyrostl duševně z věku kdy se malí haranti posmívají tělesně postiženým, a přitom žalují na ostatní,že je nikdo nemá rád.Věčně ublížené ubrečence opravdu málokdo má rád,snad jenom myrty,ikeny,merrymanové a podobní.
28. 10. 2009 | 12:49

Jan napsal(a):

Rumcajsi.
Právě, že neřešíme Paroubka.
Řešíme závislost a nekvalitu našich medií.
Třeba MladáFronta je pro mne synonymem debilizace doby, či společnosti. Když ji náhodou potkám vracím se do dětských let RP. Vymývání mozků nadruhou.

Jako by jsme , schválně množné číslo, z diskuse je to hezky vidět, nebyli schopní samostatně myslet, nebýt něčí lokaji, být něčím jiným než propagandisty, či Kondelíky.

Viděl jsem teď premierův projev.
Grandiozní.
Tak mě napadá, kdykoli je premier úředník, je to schopný a slušný člověk.
Kdykoli je to politik je to břídil a gauner. /vyjímám Špidlu/
Napříč stranami!
Politické strany u nás zjevně nefungují. Topol a P. jsou zářným příkladem.
Noviny u nás nefungují.
Soudy u nás nefungují.
A v diskusích se umíme jen vzájemně osočovat.

Hledejme společného jmenovatele říkal pan Fischer.
28. 10. 2009 | 12:52

SuP napsal(a):

zpravodaj -
Tahle vložka (28.10.2009 10:49:10) je trefná. Kdybych všechny tyhle citace neslyšel v originále, skoro bych po tomhle "článku" nevěřil. Zajímavé je, že zřejmě to Parofilům nic neříká, jinak by Vás už utřeli.

Veselej mužíku, docela by mě zajímala nějaká Tvoje myšlenka vztahující se k některému z témat - buď co blogger napsal, nebo co o bloggerovi v souvislosti s tím, co napsal, říkají diskutující. (jestli je Ti ta věta moc dlouhá, rozdělím ji). Nezajímají mě Tvá osobní hodnocení diskutujících. Zatím z Tebe nic jiného nevypadlo.
28. 10. 2009 | 12:54

zpravodaj napsal(a):

28. 10. 2009 | 12:55

fafnir napsal(a):

františek z assisi
zjevně chybný nick.Skutečný František z Assissi měl heslo "Ora et labora" modli se a pracuj.Vy máte heslo"záviď a lži"
28. 10. 2009 | 12:57

MerryMan napsal(a):

fafnir:
"polopravda, či spíše lež". Proč člověče nedokážete psát trochu věcně. Vždyť Vaše příspěvky jsou potom jenom pro zasmání. Např. lež je úmyslně vyřčená nepravda. Jak víte, co dělám úmyslně a co ne? Nevíte to, neznáte asi význam slov.
Bohužel máte velké mezery i řazení různých politických stran a hnutí. Fašismus je řazen na krajní pravici, SS wafen nebyla politická organizace, takže nemůže být řazena ani na pravici ani na levici.
Pochopit věty "Omyl pane. Barvy nacismu byly hnědá (uniformy SA) a černá (SS). Červená se vyskytovala minimálně." jako Vy ukazuje velkou neschopnost porozumět přečtenému textu. Pokud si někdo připnul označení na uniformu, tak převládající barva byla hnědá nebo černá.
A neztrapňujte se. Nerad vysvětluji takovéto základní věci.
Přeji modrý den
28. 10. 2009 | 12:58

Zhong Wang napsal(a):

paroubku, strasne rad se na Vas koukam, peclive si vsimam tve hrde tvare, tveho dustojneho tela, tve muzne figury a sexy mozku. Libis se mi.

Kapitaliste mne vykoristuji, doufam, ze je oberes a das mi spravedlivy dil. chci byt doma a mit ty jistoty a prosperitu, tak to nejak zarid a prerozdel. Proc mam mit min jen proto, ze jsem se neucil a nepracuju? Proc by bohati nemohli zivit me deti mysto svych? Chci solidaritu...

Cekam, kdy konecne budou nejake socialni davky na puskohledy, abych se na tebe mohl divat pres miridla!
28. 10. 2009 | 12:59

Petr Dimun napsal(a):

Pro ty, kteri chteji vedet pravdu!!

WWW:PAROUBEKVEN.CZ
28. 10. 2009 | 13:01

zpravodaj napsal(a):

SuPe,

Pro Paroubkovy "melody boys and girls" je Jirka slušný a věcný...

http://www.youtube.com/watc...
28. 10. 2009 | 13:05

Pavel napsal(a):

Paroubek je malý a velmi nebezpečný člověk
28. 10. 2009 | 13:10

fafnir napsal(a):

merrymann
napsal jsem "vaši levicoví kamarádi z NSDAP a SS waffen".Takže znovu standarty NSDAP svastika v bílém kruhu v červeném poli,tedy od vás lež,tedy levárna.
28. 10. 2009 | 13:13

Pavel napsal(a):

Dimun je člověk na svém místě, studnt práv v Plzni, student takových kvalit, že ani proč ho pustili do dalšílho ročníku, když do školy nechodi (jak se tomu diví)
28. 10. 2009 | 13:14

pavel napsal(a):

Dimune proč tě pustili dál, když do školy nechodíš? dej návod na studium jak na to
28. 10. 2009 | 13:16

Hamr, Vysoké Mýto napsal(a):

Paroubku, jste odporný, odporný, odporný. Kdysi dávno byla v televizi hra, jmenovala se Nactiutrhač. Šlo o to, že nóbl rodina zavolala sanitku, babičce prý je špatně. Saniťák přijel a zjistil, že se chtějí babičky na čas zbavit, jedou na dovolenou nebo kam. A ten saniťák řekl tomu nóbl pánovi: "Spíš než vám, to už bych radši podal ruku praseti. Proti vám je svině úplnej charakter." Tak nějak, odporný Paroubku.
28. 10. 2009 | 13:23

zpravodaj napsal(a):

Narcismus nebo také narcisismus je stav charakterizovaný nadměrným zájmem
o vlastní osobu.
Za narcisistu označujeme člověka, který si nadměrně považuje sám sebe a ve vlastní osobě nachází nejvíce zalíbení. Je fascinován sam sebou a očekává, že i druzí jej budou považovat za mimořádně okouzlujícího jedince. Narcisistu nezajímají problémy lidí, které má kolem sebe. Soustřeďuje se na sebe a na své zájmy a to mu otevírá dveře k úspěchu profesnímu i společenskému. Jeho egocentrismus funguje jako motor, který jej vede k vytčenému cíli. Narcisisté bývají obvykle tvrdí a jistí si sami sebou. Jsou však také zranitelní, protože jsou velmi citliví na dojem, který vyvolávají u ostatních.
Narcisisty žene k úspěchu v práci nebo ve společenských vztazích především obdiv ostatních. Potřebují aplaus, lichotky a zbožnění.


Otázka: Je Paroubek narcisista?
28. 10. 2009 | 13:29

pavel napsal(a):

Když Kalousek mluvil v parlamentu o kolotočářských manýrech (v souvislosti s úsporným balíčkem) tak se Paroubek mohl podělat vzteky, prý byl tak vzteklý, že mu lezly bradavice ven
28. 10. 2009 | 13:33

zpravodaj napsal(a):

Píseň pro Paroubka,

http://www.youtube.com/watc...
28. 10. 2009 | 13:43

void napsal(a):

zajímavý názor: http://www.podnikatel.cz/cl...
28. 10. 2009 | 13:46

Vico napsal(a):

Číst si diskuzi pod Paroubkem je jen pro otrlé. Bahnitá ulička hanby a biče svištící vzduchem. A tím probíhá virtuální Paroubek na jehož obnažená masitá záda směřují - použiji trochu poesie, která nezabije-, kožené rozeklané jazyky "lidové zloby."

Taky jsem si říkal, jak ten chlap může ten soustavný mediální atak ve zdraví přežít. Zvláště, když pak následují různí ti post velikonoční Andělé v Praze nebo lidová diskuze zde.

A teď je mi jasné, že nevydržel.

To, co je napsáno shora už je vpodstatě projev posttraumatického šoku, kdy deník Právo je pravicový a vše je zlé a pravicové. Snad aby to vymodlené dítě bylo alespoň levákem, byť naděje dle statistik je sotva pětinová.

Bohužel, Paroubkův článek je úlet mediálně již téměř uštvaného člověka, který navíc začíná dělat velké chyby.

Každý, kdo vezme funkci lídra ČSSD by v našich podmínkách měl mít nárok na rizikový příplatek. A ne malý.
28. 10. 2009 | 13:49

zpravodaj napsal(a):

Z projevu předsedy MSSD..

http://www.youtube.com/watc...
28. 10. 2009 | 13:53

zpravodaj napsal(a):

Vico,
Paroubek si tu svou "uličku" pracně vyšlapal svou nabubřelostí a demagogií.
28. 10. 2009 | 13:59

Emil Zápotočný napsal(a):

Děkuji Jiřímu Paroubkovi, že jsem se alespoň tímto způsobem dozvěděl, co o něm nepěkného české noviny píší. Bylo tomu tak podobně i dříve, že novinářští poskoci útočili na předsedu ČSSD. Ono je to mnohem jednodušší spílat jedinci a osočovat jej, než se zabývat programem ČSSD, na to obvykle mozečky těchto tajdrdlíků nestačí. Z toho důvodu jsem úplně přestal české noviny kupovat. Bulvár nepotřebuji a objektivní noviny, 20 let po převratu, prostě neexistují Nejsou jimi od začátku MF-Dnes a LN, v současnosti však ani HN a Právo. V Právu tzv. expert na ČSSD Mitrofanov dokáže psát o ČSSD a zejména o předsedovi ČSSD jen a jen negativně. A proto nekupuji a kupovat nebudu - abych platil za takové prolhané svinstvo, tak to ani náhodou! Bohužel tak daleko jsme v této tzv. demokracii došli, horší mediální špína, nenávist zaprodanost a slouhovství než za komunistů. FUJ! Je to HNUS !
28. 10. 2009 | 14:07

crtec napsal(a):

Smutné je, že lidé, kteří tomuhle věří, mají volební právo...
28. 10. 2009 | 14:09

Jan napsal(a):

zpravodaj
Jako, že je hulvát, mlátí novináře, není schopný složit vládu, jezdí na jachty s Romanem, kupuje si poslance, vyhrožuje poslancům, prosadil Klause do křesla, udělal nám ostudu v Evropě, zavedl "rovnou daň", chtěl privatizovat zdravotní pojšťovny, měl největší rozpočtový deficit v našich dějinách, sliboval sestrám 20 000, řekl, že kdyby voličům nelhal, tak by ho nevolili....?
No to by byli novináři hloupí ,aby z něj nestahli kůži zaživa, ne?
Nebo, že by to nebyla hloupost?
Že by měřili stejným metrem? byli objektivní?
Chacha.
Takže to není jenom kňučení spravedlivě uštvaného.
Jsme cílem vymývání mozků stejného jako před 20ti lety.Někteří tomu uvěří. historie se stále opakuje.
28. 10. 2009 | 14:14

lenka napsal(a):

Pane Paroubku,článek jsem nečetla, úplně mi stačil titulek, kde mezi novináře a lháře dáváte rovnítko.
Chováte se a píšete spupně, arogantně, velmi nesympaticky. A to píšu jako příznivkyně levice. Měl byste funkci předsedy ČSSD přenechat někomu slušnějšímu a příjemnějšímu. Tipuji, že Vy osobně odrazujete od volby ČSSD nemálo voličů. I mě.
28. 10. 2009 | 14:17

Vico napsal(a):

zpravodaj : Jeden je demagogický/zřejmě mezi našimi politiky vyjímečná vlastnost/ a nějak divně papalášsky mluví, druhý je odporně slušný, takže je slizoun/Sobotka/ třetí je do sebe zahleděný autista, který komunikuje s okolím jen prostřednictvím svého hodného bratra/Špidla/, čtvrtý je ochlasta s chováním řeznického psa/Zeman/, pátý...

Pro veselé novinářské party není dobrý nikdo.

Tím se s vámi nechci přít o tom, že Paroubek je nabubřelý. Je.
28. 10. 2009 | 14:20

zpravodaj napsal(a):

Jane,

Tohle je opravdový Paroubek (i dnes)...

"Pro nás mladé, kterí jsme únor 1948 neprožili jako osobní zkušenost, je toto datum predevším historická událost, kdy byla s konecnou platností rozhodnuta otázka politické moci, došlo k likvidaci pozic exponentu buržoazie v politickém živote republiky. Nyní, 30 let po únoru 1948, jsou pro nás mladé ideje Února živou výzvou. V naší stranické práci je stále co zlepšovat. "
Nepřipadá ti to horší než vztycený prostředniček?
28. 10. 2009 | 14:27

filip napsal(a):

Tolik hulvátství a sprostoty, které tady v den sváteční vyzvracela modrá spodina, jsem už dlouho nečetl. Za všechny sprosťáky alespoň zvratky pod nickem Hamr, Vysoké Mýto: Jste chudák a duševní ubožák, který nedokáže nenávist k člověku vyjádřit kultivovaným jazykem. Ale budiž. Je vidět, že vás vy modrá holoto, Paroubek náležitě rozpálil (vulgo nasral). A to je moc a moc dobře. Jen houšť. Nedovedu si představit co budete dělat až na jaře vyhraje volby levice. Pak by měli takoví veleduchové jako Hamr, Vysoké Mýto emigrovat. Udělejte to, nikdo vás tady postrádat nebude. Vyčistí se vzduch od modrého smradu.Čím dřív, tím lépe.
28. 10. 2009 | 14:31

Emil Zápotočný napsal(a):

Lence nade mnou: .... Zajímavé, článek jste nečetla a stačí vám nadpis. ... To si myslím, že je chyba, doporučuji si článek přečíst, neboť J.P. usvědečuje novináře konkrétně, ale zcela konkrétně ze lží!! ...,. Tak i připadá, jestli nejste jedna medmiálně známá novinářka Lenka z Hospodářských novin - periodika to také stále méně objektivního!
28. 10. 2009 | 14:35

zpravodaj napsal(a):

O čem ve své biografii Paroubek nepíše,


Narodil se 21. srpna 1952 v Olomouci. V roce 1976 ukoncil studium na pražské Vysoké škole ekonomické. A tam se zacal formovat........
"PAROUBEK: Ano. Pro nás mladé, kterí jsme únor 1948 neprožili jako osobní zkušenost, je toto datum predevším historická událost, kdy byla s konecnou platností rozhodnuta otázka politické moci, došlo k likvidaci pozic exponentu buržoazie v politickém živote republiky. Nyní, 30 let po únoru 1948, jsou pro nás mladé ideje Února živou výzvou. Nutí nás predevším k zamyšlení, kolik toho pro stranu a spolecnost deláme a kolik jsme schopni udelat. V naší stranické práci je stále co zlepšovat...........Paroubek zacátkem kvetna 1978.

A pak se Paroubek dale "vzdelaval"

Ambiciózní Paroubek pronikl do vysokých stranických funkcí a slibnou kariéru mu prerušil až podzim roku 1989. Ve svém oficiálním životopise však nezminuje ani svou kariéru v Národní fronte. Politická angažovanost otevrela za komunismu Paroubkovi dvere do vysokých funkcí, dotáhl to pres funkci hlavního ekonoma až na reditele stravovacího gigantu Restaurace a jídelny, což dokazuje, že mel plnou duveru a osvedcil se jako spolehlivý kádr. Ihned po zmene režimu prestupuje Paroubek do Ceskoslovenské sociální demokracie a stává se ústredním tajemníkem strany. Spolu s ním prebíhá z Národní fronty rada komunistu, socialistu a lidovcu. S bezpecnostními proverkami si už kolegové v CSSD vždycky dokázali poradit. Od roku 1998 pusobil Paroubek na pražské radnici ve funkci ekonomického námestka Magistrátu, a to podle svých slov "jako ekonomický odborník". Jednou z proslulých "odborných ekonomických akcí" Paroubka bylo napr. nalití 300 milionu korun do cerné díry jménem První mestská banka.
A pak se Grossovym "omylem" dokonce na par mesicu stal premierem CR. Dnes je radovym poslancem který sni o moci.
28. 10. 2009 | 14:35

george napsal(a):

filip to: Všichni vzpomínáme, jak Husák v 1969 hulákal do mikrofonu "Je třeba očistit zrno od plev!!!" Nebyl jste tak náhodou soudruhu při tom a neřval jste radostí "Se Sovětským svazem a KSČ na věčné časy"?
28. 10. 2009 | 14:36

Šobul napsal(a):

Panu Hamrovi z Vysokého Mýta: Odhadoval bych, že jste spíš nějaký novinář z některých našichmnovin. Ti také nedokáží věcně, konkrétně argumentovat, ale jen nadávají a osočují. Myslí si asi, že nejlepším argumentem je nadávka. Vězte, že není. Nadávky jen ukazují, že na víc se mozeček nadávajícícho nezmotá!
28. 10. 2009 | 14:39

zpravodaj napsal(a):

“Kdo z vás to má, dámy a pánové?” chlubil se svého času vyšší bytostí osvícený ochránce všech utlačovaných, sociálně slabých a pod plnými panděry vykořisťovatelů úpících proletářů naší vlasti, milovaný vůdce a socilologickými průzkumy ošlehaný nejoblíbenější předseda nejoblíbenější strany, Jiří Paroubek, z potu úředníků vyplácejících sociální dávky budoucí premiér, prezident a snad i král.
Omluvte dávku sakrasmu na úvod, ale po přečtení několika posledních rozhovorů páně soudruha předsedy ČSSD mám pocit, že přesně takto vidí on sám sebe. Tolik arogance, sebestřednosti, vybájené vlastní neomylnosti, demagogie, narcismu, hlouposti a “lidové” hrubosti koncentrované do několika vět snad nenajdeme nikde mimo projevů jeho stranického kolegy, multifunkcionáře a multigamisty Rátha.
Jiří Paroubek by byl v podstatě směšná figurka, která by za pívo a guláš mohla pronášet svoje moudra v nálevnách nejnižší kategorie těsně před zavírací dobou, pokud by však nekoncentroval ve svých rukou poměrně značnou moc nad životy obyvatel České republiky a nechtěl tuto svoji posedlost absolutizovat. Snad jen Bůh na nebesích ví, jakým způsobem se tento národněfrontový nomenklaturní kádr bolševického střihu dostal tak vysoko. Je český národ opravdu tak nevzdělaný a naivní, že připustí správu země někomu takovému?
Podle všech náznaků to vypadá, že ano. Třicetikorunové vítězné tažení socanů krajskými volbami má nakročeno ke, zřejmě, úspěšné recidivě. Opět s podobným arsenálem populistických frází, slibů bez mystického Sobotkova reálného rámce a podpásových primitivních lží na úkor protivníků, podporovaných nyní ještě celebritní jízdou Jiřího “Gumy” Šlégra a Kateřiny Brožové. Kdo z frontových bojovníků před Lídlem či Penny Marketem by odolal?
Vždyť jejich Jirka, ten soudruh z lidu, ví dobře, že za komunistů nebylo zas tak zle. Proto jim chce konečně po dvaceti letech umožnit plnit rudá koryta, ne jenom někde v ústraní ekonomické šedé zóny, ale pěkně po bolševicku, se vší parádou a s otevřeným zadním (možná i předním) vchodem do Strakovy akademie. Jen sociálně uvědomělý poslanec v objetí s bolševickým bachařem nejlépe schválí zákony pro všechny chudé a potřebné, které zkorumpovaná kapitalistická pravice pernamentně ožebračuje.
Tak budeme mít zase určitě vsechno zadarmo, budeme šrotovat, až se z nás bude kouřit, sociální dávky několikanásobně převýší plat průměrného zaměstnance, nikdo nebude žebrat či fetovat, mávnutím kouzelného proutku zmizí bezdomovci, rasisti i nezaměstnaní. Všichni spolu pak půjdeme pod dozorem uličních výborů do průvodu oslavovat moudré činy strany a vlády, která nás za to odmění průvodným, pastelkovným, vybydlovným, gulášovným, Šlégrovným, Brožovným a Paroubkovným.
A tam nahoře na tribuně bude mávat největší z proletářů, obklopen suitou draze placených podržtašků, celebrit a posluhovačů. Z oken luxusní limuzíny bude pak po skončení vlajkoslávy obdivovat fungování hromadné dopravy pro chudé, fronty na nekřesťanskými daněmi placené bezplatné zdravotní vyšetření, úřady práce přeplněné zlikvidovanými živnostníky, státem dotované nevěstince a rudé hvězdy na komínech znárodněných továren. Ale možná si cestou do své akciové společnosti na přepírání peněz z vládních dotací a eurofondů raději zatáhne záclonku. Vždyť by ho ti užiteční idioti ještě mohli otravovat.
Kdo z vás to má, dámy a pánové? Kdo z vás na to má žaludek?
28. 10. 2009 | 14:44

Míla napsal(a):

Kdyby jsi byl Paroubku politik,nikdy by jsi sem nepsal takové stesky ,jak žáček píše jen do svého deníčku.
A jak jsi psal o té debatě s Topolánkem,že se ti vyhýbá,protože by se ztrapnil,tak si myslím ,že je to právě naopak.Ty se to jen těžko můžeš dozvědět,protože tvoje pýcha ti to nedovolí připustit,a rádci ti jen pochlebují.agiler
28. 10. 2009 | 14:46

Lerak napsal(a):

Zpravodaji: To je řečí, to je řečí .... přehlídka přímo Hegelovské dialektiky - prostě všechno souvisí se vším, zejména, jak si to ve svém mozečku, přežvýkám. .... Jenomže v článku J.P. píše o zcela konkrétních věcech, v nichž novinářští slouhové lhali. O tom však není v sáhodlouhém článku ani zmínka. Jen nekonkrétní plácání - podobně jak když ryba plácá ocasem - říká se tomu prndy.
28. 10. 2009 | 14:50

RA napsal(a):

sodruhu Paroubku.....svým vyjádřením o panu Cikrtovi jste opět ukázal svojí ubohou , záštiplnou povahu. Jste zkrátka duševní mrzák, kterého mohou obdivovat zase jen duševní mrzáci. Pan Cikrt učinil šťastným jedno dítě, které si adoptoval i přes svůj hendikep z dětského domova. Vy jste stihl jen rozvod a kydání špíny na první ženu.
28. 10. 2009 | 14:52

Ford napsal(a):

To je snad jasné že media si berou do pračky největší šmejdy. Co by měli z nějaké pidi strany.
28. 10. 2009 | 14:54

MerryMan napsal(a):

zpravodaj:
A to jsem si myslel, že jsem už přečetl na toto téma vše. Není to pravda. Lidská hloupost je nekonečná a nedá se s ní vyhrát.
Normálnímu člověku by stačilo napsat "Nemám rád Paroubka" a touto krátkou větou by vyjádřil všechny "myšlenka" obsažené v tomto příspěvku.
Fakta nejsou nic. Neříká Vám něco Československá strana socialistická v souvislosti s Paroubkem?
Nicméně zábavné. Přeji modrý den.
28. 10. 2009 | 15:02

Šobul napsal(a):

Tomu RA: Nepostřehl jsem, že by J.P. napsal o panu Cikrtovi něco strašného. J.P. pouze reagoval na neomalený atak pana Cikrta: .... Vezměte si pana Paroubka. Přijde do televize a dívá se na vás zle. Když se usměje, tak je to takový škleb nad ostatními, jimiž pohrdá. Ten člověk je v neustálém napětí a takoví lidé nemohou dělat dobrá rozhodnutí.- to řekl Cikrt. ... A J.P.: Pan Cikrt není opravdu arbiter elegantarium, spíše kuriozita. Jestli zrovna on mluví o šklebech a pohrdání lidmi...to už je konec světa. A příklad úplné nesoudnosti. .... Takže zcela evidentně osočovat začal Cikrt. ... A já říkám: Z televizních debat o poplatcích jsem nabyl přesvědčení, že právě pan Cikrt pohrdá nemocnými a starými lidmi. ... (A proč sem pltete nějaké adptované dítě, to jsem nepochopil).
28. 10. 2009 | 15:03

MerryMan napsal(a):

Hamr, Vysoké Mýto:
Vynikající ukázka použití jazyka stok a chlévů. Myslíte si, že by slušný člověk podal ruku Vám?
Přeji modrý den.
PS. Stačí napsat nemám rád Paroubka a co Paroubek činí špatně činí. Víc myšlenek v tom Vašem příspěvku není, pouze jsou špatně vyjádřené.
28. 10. 2009 | 15:07

Vico napsal(a):

Zpravodaji uvědomujete si, že styl vašeho psaní působí jak zažloutlá stránka Rudého Práva s úvodníkem novináře Kojzara?

Úplně vás vidím, jak s pěnou u huby mlátíte do klávesnice ten poslední odstavec z 14:44:45.

Nezlobte se, ale tohle /Šlégrovné, Brožovné, ...státem dotované nevěstince atd./svědčí o nedobrém rozpoložení vaší mysli, abych to řekl diplomaticky.
28. 10. 2009 | 15:10

RA napsal(a):

pro Šobul....platí to, co jsem uvedl. Duševního mrzáka Paroubka mohou opět obdivovat jen duševní mrzáci. Pokud soudruh Paroubek při polemice použije odkaz na tělesný hendikep odpůrce, /to je slovo kuriozita/, je to jen ubožáček , duševní mrzáček, který nechápe, že právě kvůli té nízké povaze ho slušní lidé nesnáší.
28. 10. 2009 | 15:11

Věra napsal(a):

Fakt je, že Jiřího Jurijeviče se štítí slušní lidé všech politických názorů. Budoucnost levice závisí na tom, jak dlouho jí bude znemožňovat takhle trapná kreatura
28. 10. 2009 | 15:21

zpravodaj napsal(a):

Vico,
goebbelsovské opojení, likvidace pozic exponentu buržoazie , novinářští šmokové, socialisticka internacionala...atd.
Kojzar a nebo Paroubek?
28. 10. 2009 | 15:22

george napsal(a):

Merry Man to : Delší dobu pozoruji, že se zmůžete jen na kritiku oponentů (já jsem zastánce slušného způsobu kopnout ho do hýždě na věčné časy), ale zkuste nám také napsat Váš názor na vůdce socialistů. Zda Vám vyhovuje jeho chování (ne jak vypadá, ale co mluví)a jestli to není z Vaší stryn jen a jen mravokárství, založené na ničem. Přeji hezký rudooranžový den.
28. 10. 2009 | 15:24

Jan napsal(a):

JYrko, ty pudeš, to si piš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
28. 10. 2009 | 15:25

zpravodaj napsal(a):

Jak Rath obchoduje se strachem...

V řadě míst ve Středočeském kraji vládne atmosféra obav z hejtmana Davida Ratha. Dokládají to mnohé telefonáty zejména se starosty obcí či představiteli kraji podřízených institucí, při nichž se mají dotyční k svému hejtmanovi vyjádřit. Téměř všichni jakékoliv hodnocení odmítají a ti, kteří na to přistoupí, posléze vyžadují anonymitu. Důvod? Obávají se, že by po kritice nedostali od kraje životně důležité dotace. Nebo dokonce přišli o místo.
"Je naprostá pravda, že se devadesát procent lidí ve Středočeském kraji bojí mluvit. Každá ta obec nebo složka potřebuje z kraje nějaké peníze, vyjádření či cokoli jiného. A každý se bojí toho, že by někde mohlo být zmíněné jeho jméno a on následně u Ratha skončí," popisuje situaci ve středních Čechách starosta obce Všeradice Bohumil Stibal .
Sám je jeden z mála, který je nyní ochotný veřejně proti Rathovi vystoupit. Stibal jednak tvrdí, že se hejtmanovy msty nebojí a dodává, že žádné peníze od kraje ani neočekává. Mluví ze zkušenosti. Při minulém dotačním řízení totiž jeho obec nedostala potřebné peníze na opravu školky.
"Dnes máme na kraji vládu jednoho muže. Když je jednání zastupitelstva, tak tam proti rozhodnutí pana hejtmana nevystoupí ani členové rady. Mně se to vůbec nelíbí. Když mám svůj názor, tak ho prostě řeknu," říká Stibal.
Podobně mluví bývalá starostka Hostivic Iva Koptová, která je nyní společně s Rathem v hostivickém zastupitelstvu. "Mám pocit, že se ho bojí i vlastní lidé. On neumí zvládnout kritiku. Krajské zastupitelstvo není o demokracii. Všichni zvedají ruku pro Ratha," sděluje své zkušenosti s hejtmanem Koptová.
28. 10. 2009 | 15:26

petyo napsal(a):

Jyrko nebreč.
28. 10. 2009 | 15:28

filip napsal(a):

to george:
Nepochopil jsem souvislost, ale nevadí. Jestli vzpomínáte na Husákův projev, budiž. Já ne.
Zato vzpomínám na Havlův slavný projev v listopadu. Ale ani za 20 let jsem nepochopil jak to s tou láskou a pravdou myslel. Možná, že dobře, ale každodenní život to vyvrací.
Ještě něco. Myslíte si, že když někdo hájí Paroubkovy názory, musí být nutně soudruh? Jste bláhový. Po modré kupředu do ř...!
28. 10. 2009 | 15:33

MerryMan napsal(a):

fafnir:28.10.2009 13:13:49
Jste typickým příkladem člověka který nedokáže porozumět napsanému textu a nedokáže vyjádřit žádnou myšlenku. Jediné co znáte jsou asi swastiky a to zase není můj obor. Zkuste vysvětlit, co má swastika společného s přehledem nepravdivých skutečností uvedených v českých novinách o Paroubkovi/ČSSD. Spíše bych očekával od modrodruhů odpovědi typu citát z blogu a citát z uvedených novin a potom konstatování, že si Paroubek vymýšlí. To bych ale očekával mnoho. Klidně pokračujte ve svých "fafnirovinách" a swastikách.
Když Vám propagaci fašismu bude trpět editor blogu (a on bude), mně je to jedno.
28. 10. 2009 | 15:38

Jan napsal(a):

Zpravodaji
to je pořád dokola.
Jsou horší modří nebo oranžoví?
Je horší Petr nebo Pavel.
Krade víc straka nebo rosomák.
To nemá řešení.
Topol je podobně starej, vsadím boty, že psal podobný slinty.
Já možná taky. byl jsem v SSM, vy ne? Dokonce jsem v roce 92 volil ODS. Člověk svý názory prostě mění. Pokud nějaký má.
Ale k meritu věci.
Znovu a znovu.
Naše media jsou nekvalitní a neobjektivní. Píšou na objednávku.
Žádná změna proti stavu před 1989./teď trošku přeháním, ale má to své důvody/
Občané zase dávají ruce pryč od politiky jako hnusu a zalézají na chaty, jako já.
četl jsem v MF od 17ti letého hošíka: demokracie je nepochybně/sic/ nejlepší společenské zřízení. Spoustu lidí za ní krvácelo. Jen ti lidi ji kazí, jsou to potvory...
Napsal jsem přesně to samé někdy v roce 82 jen za demokracie dosa'd socialismus.
To jsou paradoxy.
Člověka nepředěláš, jen se ti vybarví.
Paroubek není zrovna sympaťák, ale ta štvanice na něj je spíš Hilsneriádou než něčím jiným.
Proč se k tomu člověk jako Vy přidává?
28. 10. 2009 | 15:40

MerryMan napsal(a):

zpravodaj:28.10.2009 15:26:34
Tvrdíte, že 90% lidí ve Středočeském kraji se bojí Ratha? Myslíte to vážně? Žije tam více než 1 100 000 obyvatel a Rath neovládá ani policii, ani soudce. Jsou tedy v SČK takový zbabělci, nebo si to vymýšlíte. Ratha se samozřejmě bojí všichni kariéristé, ale ti se bojí každého šéfa.
Zkuste psát trochu k věci. Děkuji.
Přeji modrý den
28. 10. 2009 | 15:43

Pr(u)dič napsal(a):

Ale, že vám leží Paroubek v žaludku, co ? Jeden šlověk a točí si s vámi, jak chce ! Fanatičtí odéesáci, mysleli jste si, že to bude jako se Špidlou, nebo s kloučkem Grossem, že ČSSD bude věčně mlčet na vaše křivárny ? Nikdo jiný na vás neplatí, než Paroubek ! Musíte si zvyknout na to, že slovo opozice není odvozeno od slova souhlas ! Proč si sami o sobě myslíte, že jste ti inteligentnější a že jedině ODS musí mít pravdu ?
28. 10. 2009 | 15:44

Matrix napsal(a):

Prdič
Paroubek je opozice? A já hlupák myslel, že se podílí na vládě. No neva, jsem jen modrá nula co nemá přehled.
28. 10. 2009 | 15:48

jarpor napsal(a):

Že ne všichni novináři jsou lidé na svých místech, že píší nepřesně, že zkratkou změní obsah sdělení, atd. s tím lze souhlasit.

Nicméně, máš-li křivou hubu, nestěžuj si na zrcadlo... to tak nějak lze dodat k textu páně Paroubka.
Trocha sebereflexe namísto v jeho komentářích, tedy jím předváděné goeblsovské propagandy, by neškodila...

Hezký den
28. 10. 2009 | 15:58

Petr Skála napsal(a):

Vážený pane Jiří Paroubku,

možná by jste mohl svoji energii spíše směřovat k otázce, jak vrátit rozvrácené finance tohoto státu do normálu. Pokud jde o vašich 5 miliard ze zdanění bohatých, tak ten náš dluh budeme splácet víc jak 200 let a vy navíc je chcete utratit za něco jiného. Jak zastavíte "letadlo" zvané penze, jak zařídíte dostupné zdravotnictví především pro těžce nemocné atd. Nicméně to vás asi nezajíme. Zatím vedete tento stát k úspěšnému bankrotu. Tak se nedivte, že máte tolik nepřátel. Můžete si za to sám !!!!!
28. 10. 2009 | 16:02

george napsal(a):

filip to : Je smutné, když si neumíte přečíst příspěvek ani po sobě. Potom samozřejmě nemůžete pochopit souvislosti s projevem Husdáka. Ten také, stejně jako Vy, posílal své politické odpůrce buď emigrovat, nebo přímo raději zavřel.
28. 10. 2009 | 16:03

Vico napsal(a):

Jan : Přesné!

Já si také myslím, že to tady nahoře Paroubek tzv. pohnojil.
Když však čtu některé příspěvky,tak to jsou doslova lejnometné salvy.

Ohánět se suplikami, co se psávaly před 89 může svědčit pouze o tom, že dotyčný nebyl žádný velký hrdina.Topol, když studoval na Vojenském gymnáziu nejspíš také nějak zdůvodňoval, proč se hlásí právě tam. Několikrát byl přesvědčován, aby vstoupil do KSČ. Za rebelem by nechodili.

Jen demagog může tyhle "dobové tance" vydávat za upřímné vyznání věci socialismu.

Dnes autenticky pravicová Praha z dobových dokumentárních záběrů bývavala také hromadně prvomájově rozjásaná. Že by to mysleli upřímně? Pro ignoranty typu zpravodaje asi jo.

Paroubek si kritiku zaslouží. Když však kolem půjde dav fanatiků s dehtem a peřím na Paroubka nebo jinou štvanou zvěř, tak se rozhodně nepřidám

Abych se jim postavil přímo do cesty, na to bych asi neměl dost odvahy.
28. 10. 2009 | 16:05

zpravodaj napsal(a):

Víš tohle káčátko MerryMane?

ath a prapodivna afera okolo casopisu Tempus Medicorum. Smlouvu o vydávání casopisu Tempus Medicorum s Klimovicovou uzavrel Rath v roce 1999. Mimochodem, Klimovicova mela k dispozici redakcni prostory v sidle LK za 500Kc mesicne, ale Rath ji pronajal prostory ve svem dome za 20 000Kc mesicne. Komora rocne za vydávání casopisu platila 11 milionu korun. CLK sice mela nárok na urcitý díl zisku, ( mimochodem zadny zisk nebyl) ale nemela prístup k úcetnictví. Ve smlouve bylo vyslovene receno, že nahlížet do úcetnictví firmy, která casopis vydává, muže pouze David Rath jako fyzická osoba!!! Na financní nesrovnalosti, které se týkaly komorového casopisu, ale upozornovala i revizní komise CLK. Také podle její tehdejší predsedkyne Marty Holanové byly smlouvy pro CLK nevýhodné. "Veškeré pokusy revizní komise proniknout ke smlouvám ci do úcetnictví firmy Meditempuss dr. Klimovicové byly prezidentem Rathem blokovány a znemožnovány, a to presto, že on ze smlouvy tento prístup mel," Bohužel zápisy, které dokládají, jak se jednalo o smlouvách, nejsou k dispozici - archiv CLK byl shodou okolností po vypuknutí aféry vykraden. On ten Rath neni obycejny sibal, co ty na to MerryMane?
28. 10. 2009 | 16:06

Jan napsal(a):

"Mám poslání od vyšší bytosti","Máme 101 hlasů","Tento úder je srovnatelný snad jedině s Únorem 1948", "Co z toho budu mít já?", "Kdo z vás to má?","Žádný jiný předseda nemá takovou podporu jako já","Jsem druhým vítězem", "Je to epochální vítězství","Pana Ďurička neznám", "Chci, aby po mém odchodu z politiky lidé plakali", "Já jsem ta změna“, to jen namátkou...... Jste prostě dobytek!!! /Hojdar/
28. 10. 2009 | 16:15

Jan napsal(a):

vico
Já bych se jim postavil.
S chutí.
Mám o našich vrcholných politicích to nejhorší mínění.
Nejsou jen narcistní a soběstřední, to k tomu asi patří, ale jsou neschopní. A škodí naši zemi.
Zrcadlo jim nastavil Fischer.
Ale s tím se člověk vyrovná.
Co nedokážu pochopit je míra zášti a netolerance a nenávisti v diskusích jako je tato.
Že bychom si je přeci jenom zasloužili?
Vyzívám diskutující.
Nebuďte jako oni.
Přestańte se urážet. Hledejme konsensus, společné jmenovatele.
Neshodnem se na všem, to je normální, nemusíme se kvůlivá tomu nenávidět.
Politika od polis je hrou s nenulovým součtem, politici hrají blbě, změňme to.
28. 10. 2009 | 16:21

standa napsal(a):

Ano Jiříčku, ti zlí novináři a ostatní ti šlápli na bábovičku a převrhli kyblíček. Tuhle jsi někoho napadal ať se chová jako chlap. Tak se sám nechovej jako spratek z pískoviště a přestaň skuhrat jak tě nikdo nemá rád.
28. 10. 2009 | 16:21

volimCSSD napsal(a):

Paroubek to s nama misli dobre. Misli na nas obicejne lidi. V dobe krize volim Paroubka protoze sebere bohatim a da to nam.
28. 10. 2009 | 16:21

Holubář napsal(a):

Jan:
Jak si můžete dovolit napsat, že naše média jsou nekvalitní?!
Mrkněte jen dnes na všechny weby a najdete tam informace o dnešních potížích letadla ČSA. Všude jsou rychle i fotografie a na nich Boeingy v barvách ČSA.

No jo, ale letadlo v potížích bylo ATR 42....
Tohle asi není cílená manipulace, ale přesně takhle se dělá.

A Novinky dokoce píší, že to bylo ATR 43. Myslím, že takový model není znám nikomu, krom redakce Novinek.
:-)
28. 10. 2009 | 16:23

Karel napsal(a):

To Jan, To Skála

Paroubek musel asi běhat se ztopořeným penisem před kamerami, kopat do aut, fuckovat, udeřit pěsti, na jachetnici se stýkat s lobisty v Toskánsku, udělat si "zadek" pomocí Smlouvy s občany atd. ....
že tu připomínáte pouze několik nešikovných vět, často vytržených z kontextů, a vlastně pravdivých.

Paroubek by asi musel jako Kalousek dovést špatným nastavením deficitu (odhad růstu HDP + 4,8% v době kdy ekonomika šla zřetelně do kolen) rozpočtu do největšího schodku v dějinách ČR. To, že se za vlád ČSSD sanovaly privatizace resp. chrobalivé banky ve výši ca. 500 mlrd. Kč taky pro Vás nehraje roli

Paroubek by musel jako skvělý ministr financí Kalousek pomocí falešných právních posudků prosazovat EKOTENDR v hodnotě ca. 115 mlrd. Kč (dle mnohých min. o 40 mlrd. Kč předražený),...

aby lidi jako Vy posuzovali Paroubka jako schopného a zásadového člověka?

PS.
Zdejší fanatická žumpa (musím dodat i mediální) připomíná rozčileného násilníka kopajícího svou oběť do břicha, protože napadený suchar se neumí nad takovým "žertem" povznést.

PS.
Navíc napadený má přece pokřivený škleb a drze se brání.
28. 10. 2009 | 16:31

fidence narcosis napsal(a):

Tak jsem si vzpomněl na Karla Kryla ... aneb když "vrah o morálce káže"
28. 10. 2009 | 16:40

Rumcajs napsal(a):

Karel:

Včem konkrétně média lžou ?
Napište sem něco.

Napište jediný bod z Paroubkova pamfletu, kde tvrdí pravdu a není to tvrzení protu tvrzení.

A pak spolu rozebereme tu žumpu.
28. 10. 2009 | 16:43

RA napsal(a):

volym ČSSD.....ano, podařilo se Vám vystihnout politiku ČSSD ve třech větách. Na co dlouhé okecávání.
28. 10. 2009 | 16:48

Vico napsal(a):

Jan : Vaše výzva tu bude zcela marná.

Legrace je, že v roce 2006, kdy se chystala velká koalice ODS,ČSSD, KDU-ČSL měl vládní program, který byl téměř odsouhlasen, skoro stejnou podobu, jako ten pozdější s "Melčákem v zádech".

Kdyby ODS skutečně chtělo bezproblémově mít reformy, mohlo si je odsouhlasovat se socanama ústavní většinou.

Jenže o reformy zase tolik nešlo. Spíš jen o to, přisát se k státnímu penězovodu. Tak jak nám to předvedl Toskánec Řebíček.

Tím jak Paroubek kyne rukou na "Floriďana" Grosse a vyzývá ho, aby se spolu s kakaovým králem vrátil zpět do velké politiky, však budí dojem, že mezi oběma stranami je rozdíl jen v jejich barvě.

Tady však ti, co možná za ODS vylepovali plakáty Řešení místo strašení tu cosi melou o hrozící stalinistické diktatuře. Většinou to jsou zároveň ti, co by nejraději s Klausem pryč z Evropy někam kde je větší zima, ale dost ropy a plynu.

Tady je jednoduché znamení politické orientace. Jestli jsi opravdickej pravičák, tak se vybleješ na Paroubka. Jestli se nevybleješ, tak jsi levičák a asi máš rád Stalina.

Blázinec.
28. 10. 2009 | 16:49

Karel napsal(a):

Rumcajs :

Číst umíte.
- Můžete rozporovat konkretními fakty, co Paroubek napsal?
- Nemá Paroubek právo na obranu?
- Je normální, že během 1-2 dní vychází v mainstreamu "informace" podobného charakteru (nedoložená tvrzení) a napadený nemá možnost se takové kampani bránit?
- Tak si představujete žurnalistiku?

Končím slovy :
O čem nejčastěji vedeme samomluvu?, 26.10.2009, Ona DNES, Iva Hüttnerová:

Náš pes ví, kde mě bolí, na co se těším, čeho se obávám a co si myslím o panu Paroubkovi.

PS. Rumcajs, co dodat?
28. 10. 2009 | 16:50

clenCSSD napsal(a):

Karle,
Paroubek nemusi běhat se ztopořeným penisem před kamerami, kopat do aut, fuckovat, udeřit pěsti, na jachetnici ci se stýkat s lobisty v Toskánsku . Jemu staci otevrit tu svou nomenklaturni komunistickou hubu a je to to same. Ba dokonce horsi a CR skodlivejsi.
28. 10. 2009 | 16:53

Rumcajs napsal(a):

Karel:
Není co rozporovat. Já vidím jenom tvrzení proti tvrzení. Žádná fakta.

No a co ? Mají snad všichni povinost Paroubka milovat ?
28. 10. 2009 | 16:55

Demograt TakPodivejtejásiMyslím napsal(a):

Je přece správné mít nezávislé soudy.
Nemá jít o soudy, ale o justici, a na fotografii měl buďto být Jiří Vyvadil, nebo Zdeněk Koudelka anebo Karel Randák (nátlak na soudce v kauze Pitr)
Fotografie Petra Dimuna s princem Sáním, nebo Renaty Vesecké, pouštěné do dveří NSZ J. Paroubkem, za nímž stoji Marie Benešová byla odmítnuta jako příliš konkrétní.
Soudce, kterém Paroubek nechodí k jednání
Martin Pecina a Jiří Komorous
Všechny citlivé kauzy končí před volbami (Legierská, Péťa zemřel, Řičář obviněn)

Je přece správné odmítat korupci.
Na fotografii měla být dvojice J. Tvrdík otočený k J. Soukupovi, J. Tvrdík, vyprovázený S. Grossem do ČSA anebo J. Paroubek před Pozemkovým fondem, anebo J. Paroubek s M. Krausem anebo B. Sobotka s hoteliérem s Karlových Var, nebo Martin Pecina s Andrejem Babišem. Návrh na dvojici D. Rath, F. Bušina byl odmítnut ve prospěch dvojice Vladimír Zubov a David Rath. Výběr není definitivní, ale každopádně mělo jít o dvojici

Je přece mít správné mít úctu ke starším lidem.
Zde jednoznačně zvítězila trojice kde v popředí stojí J. Paroubek a gravidní Petra Paroubková a v pozadí na ně láskyplně hledí Zuzana Paroubková. Tento motiv zvítězil na fotografií brachiální eliminace člověka, který právě hodil vejce na J. Paroubka

Je přece správné mít úspěch pro všechny.
Zde má být vyfotografována J. Foldyna, K. Šplíchal anebo Jen křivka daňové progrese
Fotografie Mirka Topolánka a Knížete, kteří v roli hlav EU vítají Baracka Obamu

Jiří Paroubek se velmi zlobil, že ironické heslo o návratu důvěry v politiku nebylo místo fotomontáže hlavy MT u Berlusconiho bazénu doprovozeno fotografiemi z Náchodského nevěstince, či s nevěstince Escade, anebo ze slavného křestu encyklopedie fotografií J. Paroubka.

Svoboda, spravedlnost, prosperita má být zobrazena pádem vlády, usmívajícím se V. Putinem a neakceschopnou zemí v čase recese,

Dole pod všemi texty měl být nápis: kdo z vás na to má?
28. 10. 2009 | 16:58

Rumcajs napsal(a):

Jan:

Nenávidím pokrytectví, faleš a nenasytnost.

Tím pádem i nenávidím Paroubka. Jinak nelze!
28. 10. 2009 | 16:58

Michal napsal(a):

Stále hledám jakýkoliv článek nebo projev Jiřího Paroubke, ve kterém by mluvil o něčem jiném, než jak mu novináři a ODS ubližují. Nevíte o nějakém? Umí psát vůbec Jiří Paroubek o něčem jiném? Vždyť co by si Jiří Paroubek počal, kdyby se nemohl obout do novinářů nebo do ODS?

A dokážete si představit, že by takový ublížený článek napsal nějaký západní politik - třeba Barack Obama? To by byla ostuda...
28. 10. 2009 | 16:58

Holubář napsal(a):

Rumcajs:
To asi nenávidíte hodně lidí. Nebojte se, alespoň naznačte.
28. 10. 2009 | 17:02

volimCSSD napsal(a):

Protoze na nas Paroubek misli.
Ve dne i v noci. Bere bohacum a dava to nam. Babicce dal oranzovou ruzi a me spekacek s hortici! Proto ho volime.
28. 10. 2009 | 17:04

Karel napsal(a):

To clen CSSD

Paroubek by měl dostat demokraticky po hubě nejen za za to co řekl, ale hlavně PROVAZ za to, co si myslí. HNUS.
Vedle Paroubkových myšlenek by i případné Topolánkovy nájemné vraždy byly nevinným činem.

Chlape, vy jste vzorový DEMOKRAT. Co berete, protože evidentně Vám to nepomáhá?
To Rumcajs :

Paroubek Tvoje milování, troufám si odhadnout, nepotřebuje.

Ovšem trochu více objektivity a prostoru názorových mediálních protivníků (nemohu napsat slovo novináři) by mohl dostat.
A naopak by se chlapci propagandisti mohli ušetřit nadmíry a kampaňovitě zveřejňovaných nepodložených "informací".
28. 10. 2009 | 17:05

RA napsal(a):

Michal........a o čem má psát, o programu ČSSD ? Z čeho zaplatí šrotovné a třinácté důchody ?Ještě by se ho mohl na to někdo zeptat. Nebo má psát o modernizaci ČSSD ? V čem spočívá a podobně ? On těch temat má velice málo , chce rozdávat a uplácet a nemá z čeho. Nicméně, scénář Maďarska se k nám blíží mílovými kroky , jinak to nemůže dopadnout, nikdo nechce říci, že už jsme v podstatě zkrachovali, natož podniknout nějaké razantní kroky pro záchranu ekonomiky. V ekonomice je totiž kompromis sprosté slovo, ekonomika na kompromisy dlouhodobě nefunguje.
28. 10. 2009 | 17:07

Karel napsal(a):

To RA .
Je vidět, že jste uvědomělý vlastenec, který myslí na vyrovnaný státní rozpočet. Jak jinak, viďte?
Ano, Paroubkovy 2-3 mlrd. Kč na šrotovné a 13. důchody je MARAS.

Kalouskův chystaný tunel ca. 40 mlrd. díky EKOTENDRU je přece ta správná úspora, po který uvědomělý občan volá.
ODSacké další poškození ekonomiky např. skrze snížení daní pro bohaté a zvýšovanáním DPH a jiných daní je ukázkou promyšlené hospodářské politiky. Radost jsou i různé planované privatizace.
28. 10. 2009 | 17:19

Rumcajs napsal(a):

Karel:

Jestli nepotřebuje moje milování , tak co tady fňuká a proč ty mluvíš o žumpě ?
28. 10. 2009 | 17:23

volicCSSD napsal(a):

Karle,

co na mne utocite? Ja volim CSSD protoze misli na nas obicejni lidi. Na mitinku CSSD jsem mel nejlepsi spekacek jaki jsem kdi jedl. Zadna strana obicejnim obcanum nenabidne tak chutne spekacky jako CSSD. A proto je volim.
28. 10. 2009 | 17:24

Admirál napsal(a):

Vico - píšete "Abych se jim postavil přímo do cesty, na to bych asi neměl dost odvahy."

Naprosto Vás chápu, ale přesně o tohle jim jde.

Nějak se nemohu rozpomenout, která že významná hnutí ve 20. století zahajovala své veleúspěšné cesty k moci přesně tímto způsobem. Poradíte mi?
28. 10. 2009 | 17:28

Michal napsal(a):

Rád bych podotkl, že snížení daní ještě nikdy žádnou ekonomiku nepoškodilo. Právě naopak.

Co naši ekonomiku poškodilo nejvíce bylo rekordní zadlužování země v době rekordního ekonomického růstu. Kdybychom alespoň peníze proinvestovali, jako ostatní. My jsme je ale pojedli.

Chcete také jako Jiří Paroubek žít na úkor a z peněz svých dětí? Já tedy ne.
28. 10. 2009 | 17:35

Jan napsal(a):

vico
vždycky mám radost když se tu s někým shodnu.
Jo dokonalý blázinec.
Trochu to co píšete vyčítám Topolánkovi, jeho kalkul s Melčákem byl chybný a poškodil nejenom pravici, ale nás všechny.

Rumcajs
Nenávist?
Starwars III asi znáš.
Takže patříš k silám zla?
To pozor, protože pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí...
A člověk si vždycky může vybrat, jestli chce být v nebelvíru nebo zmijozelu.
28. 10. 2009 | 17:39

Karel napsal(a):

To VolicCSSD :

Vy budete nesporně velmi inteligentní člověk, odhaduji, že jste si vědom svoji ceny, neboť ne každý v této zemi dosáhne maturity na učňáku.
Vaše zobrazení voliče ČSSD je úměrné Vaší inteligenci.

To Admirál :

Žumpa je zbarvena do hněda. Ano, takhle se etablují náckové.
Ale v českých zemích je to trošku složitější. Tihle Paroubkobijci mají často velmi rudé kořeny.
Tady ve finále nejde o barvu. Tyto lidi charakterizuje psychologie jako anální typy. Oni budou hnědí nebo rudí, hlavně, že uspokojí svoji nenávist, nenasytnost a jiné destruktivní motivy.
28. 10. 2009 | 17:41

Rumcajs napsal(a):

Karel:

Karle, můžeš být na sebe hrdý. Ty jsi rudý byl a vždycky budeš.
Ty kabát nepřevlékáš!
28. 10. 2009 | 17:45

Jan napsal(a):

Michal
Kalifornie nemá na učebnice do škol.
K deficitu v době růstu vedlo snížení daní Sobotkou/největší v historii ČR/.
Proinvestovat peníze do betonu je horší než je projíst.Projí je alepoň babičky a děti, betonová lobby si je rozdělí mezi sebou.
Největší deficit v našich dějinách udělal Kalousek/letos/
Největší deficit v dějinách udělal Reagan kovaný pravičák.
Na úkor našich dětí žijeme všichni , nebo ty nejezdíš autem a netopíš? Deficit existuje různý ne jen finanční. komunisté předali skoro O deficit a vydrancovanou zemi. Od Klause všichni projedli příjmy z privatizace.
Snížení deficitu vede k poklesu HDP, Vaší modly.
To jsou fakta.
28. 10. 2009 | 17:47

Dvojče napsal(a):

Paroubku,jste stejně neoblíbený jako Klaus !!! Jste úplně stejní !!!
28. 10. 2009 | 17:54

Admirál napsal(a):

Dvojče - ehm.. ehm. Popularita okolo 60%... To by mi být na místě J. Paroubka Vaše srovnání s V. Klausem docela lichotilo.
28. 10. 2009 | 18:01

NVS napsal(a):

Pane Paroubku,mnohdy s vámi nesouhlasím, ale dávám vám plně za pravdu pokud jde o kritiku na vaši adresu od novinářů.Mnozí často naprosto nesmyslně, i když je řeč o něčem, co se vás vůbec netýká, udělají takový slovní kotrmelec, jen aby použili vaše jméno. Věřte, že rozumně uvažující člověk naše novináře už dávno nebere vážně. Někdy se člověk diví, kdo všechno se u nás může touto profesí živit. Vždyť mnoho z nich nemá ani ten základní předpoklad pro výkon tohoto povolání - dobrou znalost svého rodného jazyka. Jak potom můžete chtít, aby dokázali vyhodnotit, nebo dokonce dávat do souvislostí, společenské události.Snažte se to brát s nadhledem. Vaše poznámka,že budou na Mikuláše chodit "paroubkové" místo čertů, je reakce správným směrem .I když chápu, že stokrát opakovaná lež se stává v očích mnoha lidí pravdou.
28. 10. 2009 | 18:04

Holubář napsal(a):

Admirál:
Dvojče je na tom s Paroubkem jako Navrátil v té reklamě s jogurtem. Stačilo by, kdyby prostě řekl, že ho nemá rád. :-)
28. 10. 2009 | 18:06

Michal napsal(a):

Jane, peníze, které projíte, jsou peníze utopené. Pokud postavíte třeba dálnice, podpoříte místní průmysl a peníze se vám na daních časem vrátí.

Letošní deficit skutečně nelze Kalouskovi vyčítat. Myslíte snad, že by byl Sobotkův rozpočet úspornější?

Příjmy z privatizace byly za vlády ČSSD větší, než za vlády ODS.

HDP není má modla. Mou modlou je vyrovnaný státní rozpočet a země bez dluhů. A je to především Jiří Paroubek, kvůli komu se hroutí Janotův balíček, aby si mohl Jiří Paroubek za naše peníze kupovat své voliče skrze 13. důchody, porodné, proplácení 30 Kč za návštěvu lékaře apod.
28. 10. 2009 | 18:07

drbas napsal(a):

28. 10. 2009 | 18:26

Jan napsal(a):

Michale.
Peníze projedené taky podpoří místní průmysl a taky se Vám na daních částečně vrátí.
Peníze vybetonované nevratně mizí v kapsách betonářů. Zůstávají hnusné dálnice, které budou k něčemu ještě tak 20 let.
letošní deficit kalouskovi můžu vyčítat úplně stejně jako Vy Sobotkovi. Rozdíl nevidím žádný. koruna jako koruna.
Dogma nebo modla.
Především je to neskutečná simplifikace. Něco podobného jako ony 30tikoruny.
Platit za pacienty je kravina.
Privatizovat všeobecné zdravotní pojištění je svinstvo.
28. 10. 2009 | 18:37

flajsi napsal(a):

Pan Paroubek už přidává ke své paranoie i pořádnou dávku narcismu. Jedině on nás může všechny spasit, protože je jedinečný a naopak všichni, kteří nesouhlasí s jeho názory a činy zaslouží být zatraceni (hlupáci jedni, jak se mohou stavět proti mému sexymozku).Mimochodem,pokud jde o snížení mateřské, tak to jeho strana schválila také a teď si bude hrát na hrdiny a říkat, jak je to špatné. Inu alibismus jim určitě není zdaleka cizí.
28. 10. 2009 | 18:41

franci napsal(a):

Za necelé 3 roky tady ODS a Kalousek v této zemi zdevastovali skoro všechno co se dalo.
Od soudů až po ty "MODRÉ" hlídací psy (ne)demokracie.
Držím Vám Pane Paroubku palce v tom nerovném boji, proti té modré špíně ,která se usadila skoro na všech postech v této zemi, po hrůzovládě Topolánka s Dalíkem,Íčkem a opilcem Kalouskem.
Ten modrý hnis ,nebude jen tak lehké odstranit,půjdeli to vůbec.
28. 10. 2009 | 18:47

Vico napsal(a):

Admirál : Nedělám tu na netu ramena, jak někteří "velcí hrdinové" s vpadlým ptačím hrudníčkem a s nickem Bruce Willis. Proto radši napíši, že bych asi neměl dost odvahy, ale kdož ví?

To je také důvod, proč nenaleznu v sobě dostatek drzosti, abych odsuzoval lidi, kteří v krajní situaci měli tu smůlu poznat, že nejsou právě hrdinové a selhali.

Nejvíce kritizují ti, co vedle pásku nosí i kšandy.

Admirále, myslím, že jsme odvážní už tím, že tu pod Paroubkem píšeme tak, jak píšeme a navíc neozbrojeni bez plata vajec v ruce.:)
28. 10. 2009 | 18:49

Matyáš napsal(a):

Pan Paroubek by měl raději držet ústa...Nic trapnějšího jsem kromě duševních zvratků pana Fica už dlouho nečetl.
28. 10. 2009 | 18:53

Michal napsal(a):

Jane, skutečnost je právě opačná:
Peníze projedené se vám na daních částečně vrátí zpět úplně stejně, jako peníze proinvestované do infrastruktury. Jsou zde ale dva podstatné rozdíly:
1. Peníze projedené hromadně demotivují celé vrstvy společnosti od práce. Tím stát přijde o obrovské peníze.
2. Peníze proinvestované se časem státu vrátí, protože infrastruktura podporuje průmysl a průmysl generuje pracovní místa a zisk státu na daních.

Dnes zažíváme ekonomickou recesi. Za Sobotky jsme zažívali rekordní konjunkturu. Stále v tom nevidíte žádný rozdíl?

Platit za pacienty je kravina? Takže byste zrušil kapitační platby?

Privatizovat zdravotní pojištění je jediná cesta, jak dostat zdravotní systém z dluhů.
Viz:
http://blog.aktualne.centru...
http://pavelkohout.blogspot...

A nakonec:
Našel jste již nějaký článek nebo projev soudruha Paroubka, ve kterém by si pouze nestěžoval na to, jak mu tisk a ODS hrozně ubližují?
28. 10. 2009 | 18:55

kormoran napsal(a):

..Paroubkova svatba...http://www.youtube.com/watc...
28. 10. 2009 | 18:58

kormoran napsal(a):

28. 10. 2009 | 19:14

Gardnes napsal(a):

Pouze sebestředný a sebemilující politik se tak zajímá o reakce čtenářů a nivinářů jako politikář (nikoliv státník Paroubek. Totíéž má za sebou Klaus, Zeman, Topolánek, Lux atd.,nikdo nad kritikou jejich osoby tak nenaříkal, jako předseda ČSSD. Jeho podrobný výčet hodný úsekového důvěrníka má zase řadu lží, z mnoha uvedu, že dohody drží, že dohodu s ODS v r.2006 porušila ODS, přitom všem je známo, že dohadování ukončil Paroubek, když ho do pasti dostal Kalousek ve snaze zamezit velké koalici, že je ochoten vytvořit vládu s ČSSD za podpory komunistů. Šlo o pověstný Kalouskův gambit, kdy se obětoval ve funkci KDU-ČSL.
28. 10. 2009 | 19:18

Rumcajs napsal(a):

kormoran:

Naprosto přesné. Kalousek je formát.
Doufám, že tohle zbytnělé ego z kolotočářského prostředí převálcuje ve skutečnosti, jako to udělal tady na Aktuálně cz.

Stačí k tomu málo. Normální voliči.
28. 10. 2009 | 19:28

kormoran napsal(a):

....Loupezniku a takto dopadl chudak Stano po plamennych projevech s. Paroubka)))http://www.youtube.com/watc...
28. 10. 2009 | 19:33

cesto napsal(a):

S Latinskou Amerikou Čechy spojují tři známé osobnosti:
Cestovatel z 19.st.Frič,později zuřivý reportér E.E.Kisch a po poctění chilského básníka,komunisty,Pabla Nerudy Nobelovou cenou literatury ten sdělil,že jméno si vybral podle českého Jana Nerudy.A ten měl sociální cítění.Jak známo.
Srovnáme-li Paroubka s Chávezem:chybí mu Chávezova poularita ve světě,jako nedávno v Benátkách.Chybí mu Chávezova energie(zásadovost,revoluční).Paroubek nahrazuje slovo revoluční slovem moderní.Ale kormidluje staronovou stranu,kterou by už přijal i starožitník.Paroubek,tam kde má být nekompromisní bývá kompromisní.Tam kde má být kompromisní,bývá nekompromisní.Ne,kulantnost a revolučnost -to nejde opravdu spolu.Slovo revoluční po celém světě zní"pozitivní".T.j.pokrokový,nezaostalý.Ne nepřející,malicherný.Ve světě stovek medailí kocourkova největším staromódám a zpátečníkům,pseudohrdinům a lidem zcela bez páteře,bezcenným,nekvalitním vyděděncům společnosti Kocourkova-je opravdu obtížné se identifikovat s pokrokem.Jak pro koho.Tohle Paroubkovi,jak dnes vidíme,žádnou velkou poularitu nepřineslo.
28. 10. 2009 | 19:33

cesto napsal(a):

opravuji 2x na "popularitu"
28. 10. 2009 | 19:35

Jan napsal(a):

No Michale my si skutečně nebudeme rozumnět.
Jediné cesty já pamatuju.
Vy asi ne.
Taky znám ty demotivované vrstvy.
A mám přesnou představu na jak vysoké noze si žijí.
Třeba moje máma, určitě by se tak v tom důchodu neválela, kdyby jí ho zvýšili, nebo pan P., kdyby mu vzali ten demotivující invalidní důchod 8500 Kč určitě by si našel práci, na vozíčku by tam dojel a možná by to i týden dva přežil.

Projevy pana Paroubka nějak nesleduju, nezajímá mě to.
Vás možná ano.
Privatizovat zdravotní pojištění není jen kravina, ale i sviňárna.
Mluvíte v heslech.
Realita je mnohem složitější.
Časem na to přijdete.
Taky jsem byl podobně radikální.
Už je to dávno.
Brou
28. 10. 2009 | 19:39

Inci napsal(a):

Přátelé ... nač ty emoce ... :-)

Celej ten Paroubkův článek není o Paroubkovi nebo o socanech , ten je jen o objektivitě a vyváženosti médií ... to co se u nás děje má opravdu ekvivalent jen v nacistických nebo bolševických diktaturách , na západ od nás žádná taková jednostranná interpretace všech zpráv prostě neexistuje , nebo je tam alespoň normální spektrum listů ... pravicové , pravostředové , neutrální ( mimochodem novinářský a demokratický ideál ) středolevé a levé , všechny ostatní musí demokracie ve vlastním zájmu potlačovat .

MFDnes a podobné stranické plátky odmítám číst a tím i podporovat stejně jako jsem kdysi nekupoval Rudé Právo , vůči novinářskému výplachu mozku jsem imunní a nepůsobí na mne ...
Na současných novinářích Práva je vidět , že svou zdánlivou nezávislost a neutralitu dávno nemají ... to pan Mitrofanov nahlas nemůže říct ...

On totiž deficit nezávislosti , objektivity a vyváženosti našich médií nakonec ohrožuje naše národní zájmy jimiž se politici často zaštiťují !
Mediální konglomerát ovládaný německým majitelem skáče jak on píská ... a to dost servilně , Goebels musí mít v pekle snad klimatizaci ... :-)))

Často se nenašel za celý týden jediný výtisk MFDnes kde by některý z redaktorů neplakal nad osudem sudetských němců ... vyvraždění Ležáků a Lidic , vyvraždění poloviny Mikulova atd. je nikdy nezajímalo , stejně jako osudy ostatních občanů ČR poškozených nacistickou agresí !!! Jen tak mimochodem : kdyby nebylo Mnichova , nebylo by ani roku 1948 ...

Tady má Paroubek ať si říká kdo chce co chce pravdu ... v případě jeho vítězství ve volbách by pan Komárek a spol. jeden den plakal nad úmrtím Heydricha ... a druhej den na náklady redakce před celým národem za přítomnosti televizních štábů klečel před hroby postřílenejch můžů z Lidic ....

Trochu jsem to na zvýraznění svých myšlenek přehnal ... ale zas tak moc ne ....
28. 10. 2009 | 19:43

Holubář napsal(a):

Inci:
Vidím to velmi podobně, jako vy.
28. 10. 2009 | 19:51

Dave napsal(a):

To Inci::: Jste opravdu neskutecny naivka. Vy si vazne myslite, ze jinde v Evrope nebo obecne ve svete jsou vsechny noviny naprosto ,,objektivni,, ??:-))) Uz jen ten pojem ,,objektivni noviny,, je tak neskutecne nesmyslny vzhledem k tomu, ze i v novinach proste delaji jen lide a kazdy clovek ma nejaky svuj ,,subjektivni,, nazor tudiz ani noviny nebudou nikdy objektivni to da rozum. A zjednodusit to tak, ze MF Dnes je hlasna trouba ODS a PRAVO zas hlasnou troubou CSSD je opravdu neskutecne naivni az detinske, protoze to je samo. nesmysl. Je to clanek od clanku a to jsme zas u toho co jsem uz psal - proste kazdy novinar, kazdy clovek ma nejaky svuj ,,subjektivni,, nazor a s tim nikdo nic neudela. Navic to co se nelibi Vam se zase muze libit nekomu jinemu a naopak. Tyhle hadky a utoky na noviny mi prijdou uz fakt trapne. Jinak k tomu co tu napsal Paroubek snad ani nema cenu se vyjadrovat. Pan Paroubek je dobre znam svymi primitivnimi a vulgarnimi vypady proti komukoliv kdo ma na veci jiny nazor nez on takze tento jeho vylev me nicim neprekvapil.
28. 10. 2009 | 20:03

Admirál napsal(a):

Vico - doufám, že nebudeme mimo virtuální svět nuceni statečnost dokazovat.

I když... Když člověk čte a poslouchá, ta nesmiřitelnost, nenávist, přítel - nepřítel, černá - bílá. To nic dobrého nevěští.
28. 10. 2009 | 20:05

Dave napsal(a):

To Jan:: ,,Privatizovat zdravotní pojištění není jen kravina, ale i sviňárna.,,

No kdyz Vas tak posloucham asi bude vazne lepsi kdyz si pujdete lehnout. Jak je videt mate se jeste cemu ucit v te vasi ,,realite,, , protoze rici, ze privatizace zdravotniho pojisteni je svinarna muze rict jen clovek, ktery vubec nevi, ktera bije a nebo to nema v hlave v poradku.
28. 10. 2009 | 20:09

Admirál napsal(a):

Dave - píšete "Vy si vazne myslite, ze jinde v Evrope nebo obecne ve svete jsou vsechny noviny naprosto ,,objektivni,, ??:-)))"

To jako máme jásat, že média celosvětově rezignovala na svoji úlohu informovat a stala se nástroji manipulace? To máme jásat, že po dvaceti letech tady namísto jednoho Rudého práva máme "Rudých práv" několik, jen s obrácenou polarizací?

V principu vůbec nejde o ODS a ČSSD a Paroubka.
28. 10. 2009 | 20:15

hoven napsal(a):

pupek myslí na obyčejne lidi a proto je chce ještě více zadlužit.
28. 10. 2009 | 20:15

Inci napsal(a):

To Holubář : vážím si toho , že Váš svět na rozdíl od mnohých ostatních diskutérů není černobílej ...
28. 10. 2009 | 20:16

Inci napsal(a):

To Admirál : děkuji za Váš komentář , mladý manipulátor Dave asi už nerozpoznává žádné hranice ....
28. 10. 2009 | 20:31

Miroslav Václavek napsal(a):

Tomu co zde publikujete soudruhu Roko, říká psychiatrie Paranoia kverulantis :-) Apropó - poněkud jste "pozapomněl" na kolegy blogery, ti jsou na vás taváryšč číčo ještě více zlí než všichni ti Štajgrvaldi :-)
28. 10. 2009 | 20:38

Kritik napsal(a):

Nánosy lží a pomluv jsou obvyklou metodou mediálního lynčování.

Jejich problémem je to, že stačí jednou, dvakrát či třikrát (u systematického, dlouhotrvajícího nátlaku je nutnost občasného opakování) na nějaké výrazné kauze ukázat, jak jsou lživé. Potom si manipulátoři budou moci své křivé huby utlachat a nikdo jim již neuvěří. Vyjma určité, docela malé skupiny lidí, která je ostatně v každé populaci. Těmto lidem však nepomůže vůbec nic.
28. 10. 2009 | 21:03

Zacheus napsal(a):

" Nenadávej na zrcadlo, když máš hubu křivou",

napsal K.H.Borovský.
28. 10. 2009 | 21:30

Eso Rimmer napsal(a):

na alespoň dal Jiří vydělat výstřižkové službě...
a co se týče nastávající maminky Hanákové - je li to pravda měla by jít na potrat tak jako tak a soudně by jí mělo být zakázáno povít potomka
28. 10. 2009 | 21:34

casyy napsal(a):

Soudruh Paroubek si neuvedomuje jedno - ceske medialni obci vskutku nevadi levice jako takova, nybrz on sam a vse, co reprezentuje. To totiz se standardni levici nema nic spolecneho.
Jinak, soudruh Paroubek tu predvedl dezinterpretaci jedna radost, vytrhane vety bez potrebneho kontextu a prihlouple komentare k nim, opravdu vykon hodny papalase z RaJ.
Smutne na tom je, ze v zasade ty vyseky medialnich vyroku, ktere pan Paroubek kritizuje, jsou veskrze pravdive. Soudruh Paroubek je bezpochyby nejvetsi nestesti ceskeho verejneho zivota po roce 1989.
28. 10. 2009 | 21:35

slv napsal(a):

IMHO ten blog je tak děsně nechutný, že by místní strážci ho snad měli celý smazat. Z toho by se jeden pozvracel
28. 10. 2009 | 21:41

Jirka napsal(a):

Paroubku, je potřeba vyměnit evropské novináře! Jsou to nepřátelští padouši! Poraďte se se známým tunelářem Tvrdíkem, možná mu ještě něco zůstalo za prsty z ČSA a mohl by pár sty miliony a audinou na tu akci přispět! A můžete to řídit z bytu na Floridě! Standa vám ho levně a upřímně pronajme!
PS: Myslíte si že tak dlouhé kydy jako vy píšete může někdo přečíst?
28. 10. 2009 | 21:56

stejskal napsal(a):

Dobrý den,

smazal jsem dva příspěvky obsahující hanlivé komolení jména, neboť tyto jsou v rozporu se záměrem našich stránek, tedy poskytovat prostor pro věcnou a korektní debatu.

Děkuji za pochopení.

Libor Stejskal, editor blogů
28. 10. 2009 | 22:08

Šmoula Mrzout napsal(a):

Potrefená husa nejvíc kejhá, že pane Paroubek? To co tady vesměs popíráte je o Vás známo a vy to zároveň stavíte, že jde o útok na ČSSD! Vy jste ČSSD? Ve Vaší mysli 100% ano. Celý národ vidí, jak dokážete dělat názorové přemety, obraty a různá kejklata a ještě to "důvěryhodně" obhajujete. Všichni naši známější politici jsou darmošlapové, protože jak překročí práh PS, tak začnou myslet kapsou. Ale Vy osobně jste do naší politiky přinesl mafiánský způsob jednání. Je Vám to vidět přímo z očí. Vaše gesta a jiné projevy jsou jak z meziválečné itálie.
Co se propagandy ČSSD týče, tak na bilboardech píšete co byste chtěli, ale nikde není slůvko o tom co uděláte. ČSSD naplnila pořekadlo o tom, že ví jak to dělat kdyby to uměla.Vy jste zosobněním předlistopadového kádru a i tak vystupujete.
Nedivte se, že jste snadným cílem novinářů, ono to spíš vypadá, že Vám dávají spropitné za ty Vaše kejkle.
Jinak, mně jako i Vašemu zaměstnavateli, je mi z Vás zle. Jenže jako Váš zaměstnavatel Vás nemůžu vyhodit! Co je to za divný systém?!
28. 10. 2009 | 22:13

skanzen napsal(a):

Jeste ze me za par mesicu ceka minimalne dlouhodoba emigrace ...
28. 10. 2009 | 22:30

kormoran napsal(a):

...Soudruhu Paroubku!
Vase jmeno z pomniku Milady Horakove pri nejblizsi prilezitosti smazu!
Jmeno vexlaka a plze z prvohor tam nema co delat!
Povazuji za velmi politovanihodne , ze byly prijmuty penize na dokonceni onoho pomniku od cloveka , ktery oslavoval 48 unor, plivate do obliceje poctivym lidem a to je neodpustitelne!
28. 10. 2009 | 23:00

martikp napsal(a):

Jak muze Paroubek karat novinare za to, co nekdo s nimi rekne v rozhovoru. Socdem politici si take servitky neberou a mira populismu se snad neda prekonat. Paroubek je naprosto posedly spiknutimi proti nemu a mel by se nechat lecit.
28. 10. 2009 | 23:21

Acidburn napsal(a):

Chudák Jirka, mluví pravdu, nelže, slibuje 13. důchod (ve skutečnosti 2400 Kč ze zisku ČEZ, který jich dosáhl zvýšením cen elektřiny - z pravé kapsy do levé s pocitem vděčnosti), radí sociálně potřebným, pro každého má vlídné slovo, vůbec nedbá na průzkumy veřejného mínění (ačkoli člověka znalého politiky by napadlo, že s těmi průzkumy musí snad i usínat a vstávat)...prostě dobrák od kosti.
Jen mě zaráží, že když novináři "šijí" do politiků jiných stran, nikdy si neopomene přisadit, pořádně to rozmáznout podpatkem, případně pořádně osolit. To pěje na novináře chválu, jejich články (jen ty správné, pochopitelně) si strčí i do předvolebních materiálů, ačkoli z výše uvedené filipiky (že by narážka na předsedu nejsilnější koaliční strany?) lze nabýt dojmu, že má Paroubek novináře v lásce asi stejně, jako Miloš Zeman.
Tak jak, Paroubku? Novináři jsou zlo, nebo dobro?

Podle toho, o kom zrovna píší, že...Paroubku, Paroubku.
29. 10. 2009 | 01:29

Konrad napsal(a):

kormorane, co se tyce Milady Horakove,je zajimave ze si tuhle levicovou politicku dnes berou do ust kovani pravicaci, pro ktere by dnes, kdyby zila, byla nejspis luzou a sockou..Ve vykonstruovanych procesech konce 40-tych a zacatkem 50-tych let, byli vedle narodnich socialistu, popraveni i socialni demokrate,jakoz i clenove jinych stran, p.Paroubek ma pravo,vyjadrit temto uctu.
29. 10. 2009 | 02:48

Yaroukh napsal(a):

FŮŮŮJ!
29. 10. 2009 | 03:52

adrim napsal(a):

Kormoranovi: ... Povšimněte si, že J.P. uvádí naprosto konkrétní věci, kdy novináři a i politici o něm řekli lži a osočení. ... Ne jako vy: obecná, nekonkrétní osočení Jiřího Paroubka a sociální demokracie.!
29. 10. 2009 | 04:39

adrim napsal(a):

acvidburnovi: .... 1) Aspoň trochu chce ČSSD (nikoliv jen samotný J.P.) z obrovských výnosů ČEZ přispět důchodcům - na rozdíl od pravicových stran. Jinak ovšem máte pravdu v tom, že tyto zisky vznikly, ani ne tak usilovnou prací managmetnu ČEZ, ale prostě proto, že mají monopol na elektřinu a mohou ždímat peníze z občanů jak je prostě napadne. ... Ještě škoda, že jste neuvedl konkrétní příklad, kdy se J.P. odvolával na nějakého novináře a na jeho článek o nějakém pravicovém politikovi. Poučil bych se, já o takovém příkladu nevím.
29. 10. 2009 | 04:53

adrim napsal(a):

Martikovi: .... Povšimněte si prosím, že J.P.uvedl zcela konkrétní věci na rozdíl od Vás, kdy konáte jen nekonkrétní, osočující výštěky.
29. 10. 2009 | 04:56

Emil Zápotočný napsal(a):

Děkuji Jiřímu Paroubkovi, že jsem se alespoň tímto způsobem dozvěděl, co o něm nepěkného české noviny píší. Bylo tomu tak podobně i dříve, že novinářští poskoci útočili na předsedu ČSSD. Ono je to mnohem jednodušší spílat jedinci a osočovat jej, než se zabývat programem ČSSD, na to obvykle mozečky těchto tajdrdlíků nestačí. Z toho důvodu jsem úplně přestal české noviny kupovat. Bulvár nepotřebuji a objektivní noviny, 20 let po převratu, prostě neexistují Nejsou jimi od začátku MF-Dnes a LN, v současnosti však ani HN a Právo. V Právu tzv. expert na ČSSD Mitrofanov dokáže psát o ČSSD a zejména o předsedovi ČSSD jen a jen negativně. A proto nekupuji a kupovat nebudu - abych platil za takové prolhané svinstvo, tak to ani náhodou! Bohužel tak daleko jsme v této tzv. demokracii došli, horší mediální špína, nenávist zaprodanost a slouhovství než za komunistů. FUJ! Je to HNUS !
28.10.2009 14:07:58
29. 10. 2009 | 04:58

NEMO napsal(a):

Jirko, Jirko, když si lidé stěžují třeba na velkou kriminalitu nebo lépe řečeno na všeobecný bordel na kterém má ČSSD dost velký podíl, tak léta slýchávají i z úst představitelů ČSSD, že je to daň za demokracii. No tak Jiří, na co si stěžuješ? To co ti vadí je přece ona daň za demokracii...! Prostě jen zažíváš pocit křivdy, který zažívají občané ČR každý den. Jenže obyčejný občan se na rozdíl od tebe nemůže jít vybrečet do médiíí, ten je na rozdíl od tebe skutečně bezmocný. Takže Jiří přestaň bulet a myslet jen na svoje bébíčko a začni něco dělat pro lidi a ne pro svoje ego. My umíme poznat dobré od špatného i bez novinářů. Vlastně z nás děláš blbce, kteří neumí rozeznat pravdu od novinářské fikce. Možná jsi si toho ještě nevšim, ale ona už nastala doba, kdy lidem přestaly stačit sliby, slova nebo trapný kampaně a očekávají činy. A to činy které zlepší lidem život a ne činy které děláš pro zlepšení svého image.
29. 10. 2009 | 07:04

zloděj křičí napsal(a):

chyťte zloděje
29. 10. 2009 | 07:35

eM napsal(a):

Uf, už dlouho jsem se tak nezasmál. Pak jsem zvážněl. Evidentní psychopat toužící po moci. Pane Paroubku, odstupte, škodíte této zemi.
29. 10. 2009 | 07:45

vortc napsal(a):

Je opravdu zajímavé, jak píší novináři MF Dnes a jak jak psali před převratem, kdy Mladá Fronta byla Ústředním tiskovým orgánem SSM ( Socialistického Svazu Mládeže ) .
29. 10. 2009 | 07:49

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Almer Tomáš · Atapana Mnislav Zelený B Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoš Ivan · Bartošová Ela · Bečková Kateřina · Bělobrádek Pavel · Benda Jan · Beránek Jan · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Bobek Miroslav · Boučková Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim Č Černoušek Štěpán · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Dienstbier Jiří · Dolejš Jiří · Drobek Aleš · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořáková Vladimíra F Fábri Aurel · Farský Jan · Fendrych Martin · Feri Dominik · Fiala Petr G Gálik Stanislav · Gazdík Petr H Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hasenkopf Pavel · Havel Petr · Heger Leoš · Heller Šimon · Herman Daniel · Hilšer Marek · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holomek Karel · Honzák Radkin · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hubinger Václav · Hudeček Tomáš · Hülle Tomáš · Hvížďala Karel CH Chlupáček Ondřej · Chmelař Aleš · Chromý Heřman · Chýla Jiří J Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jarolímek Martin · Jašurek Miroslav · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kania Ondřej · Karfík Filip · Kislingerová Eva · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Vít · Klimeš David · Kolínská Petra · Komárek Michal · Kopecký Pavel · Kostkan Tomáš · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Králíková Eva · Krása Václav · Kraus Ivan · Krištof Roman · Kroppová Alexandra · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Vladimír · Kuchař Jaroslav · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Lalák Adam · Laně Tomáš · Líbal Vladimír · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Mahdalová Eva · Marksová-Tominová Michaela · Marvanová Hana · Mašát Martin · Metelka Ladislav · Mihovičová Jana · Michálek Libor · Miller Robert · Minařík Petr · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Němec Václav O Očko Petr · Oláh Michal · Ondráčková Radka · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Passerin Johana · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Pelda Zdeněk · Penc Stanislav · Petrák Milán · Pikora Vladimír · Pilip Ivan · Pixová Michaela · Pohled zblízka · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš · Přibyl Stanislav R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rath David · Redakce Aktuálně.cz  · Richterová Olga · Ripka Štěpán · Robejšek Petr · Rychlík Jan Ř Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schwarzenberg Karel · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slimáková Margit · Sobotka Bohuslav · Sobotka Daniel · Sokačová Linda · Soukup Ondřej · Sportbar · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stejskal Libor · Stránský Martin Jan · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Syrovátka Jonáš Š Šefrnová Tereza · Šilerová Jana · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Škop Michal · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špok Dalibor · Štádler Petr · Šteffl Ondřej · Štěch Milan · Štern Ivan · Štern Jan · Štrobl Daniel · Šumbera Filip · Švejnar Jan T Telička Pavel · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomášek Pavel · Tomčiak Boris · Tomský Alexander · Tožička Tomáš · Turek Jan · Tvrdoň Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vendlová Veronika · Veselý Martin · Vhrsti · Vileta Petr · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Výborný Marek W Wagenknecht Lukáš · Wheeler Adrian · Wichterle Kamil · Witassek Libor · Wollner Marek Z Zahumenský David · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zlatuška Jiří · Znoj Milan Ž Žák Miroslav · Žák Václav Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy