Nový Nostradamus - co nás čeká v roce 2010?

30. 12. 2009 | 18:14
Přečteno 28068 krát
Před rokem jsem se zde pokusil o přísně vědeckou prognózu důležitých událostí nadcházejícího roku.
Zcela vyšla má předpověď ohledně brdského radaru (včetně toho pláče jmenovaných politiků), a evidentně také předpověď, že „někdo půjde bručet“.
Je ovšem třeba uznat, že předpověď toho radarového výsledku se ve skutečnosti nedá objektivně počítat, protože jsem výsledek zajisté výrazně ovlivnil svým neustálým psaním a hlavně svojí několikahodinovou hladovkou (je to tedy podobné, jako kdyby nějaký fotbalista sázel na výsledek utkání, ve kterém sám hraje).
Pokud jde o předčasné volby, zkazil mi to jen Ústavní soud.
I ten Topolánek se málem stal eurokomisařem...
Ostatních osmadvacet předpovědí se ke skutečnosti přiblížilo o něco méně, ale u některých (např. „Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí“) to bylo jen o příslovečný fous.


Dnes se pokusím o podobnou předpověď na rok 2010, avšak v mnohem skromnějším rozsahu.
Pokud vyjde aspoň jedna z těchto předpovědí, budu to považovat za úspěch.

1. V parlamentních volbách výrazně zvítězí dosud v ilegalitě působící (avšak velmi vlivná) strana Věci neveřejné.

2. Jiří Paroubek, Miroslav Kalousek, Václav Klaus, Karel Schwarzenberg a Mirek Topolánek odejdou navzdory prosbám občanů ještě před volbami z politiky a vrátí se ke svým občanským povoláním (ekonomický náměstek restauračního zařízení, chemik, bankovní úředník, feudál, strojírenský projektant).

3. Václav Klaus po důrazném vyslovení zásadního nesouhlasu podepíše v Bruselu tajně připravovaný projekt federalizace EU, který v ČR zavede jako povinnou řeč němčinu a zakáže nejen olomoucké tvarůžky, ale i používání češtiny ve školách a na úřadech a ustanoví Bernda Posselta českým viceprezidentem.

4. Václav Havel začne a brzy i dokončí rekonstrukci barrandovských teras.

5. Jan Berwid-Buquoy dokončí svoji rozpracovanou oslavnou knihu o E.Benešovi.

6. Rakousko dokončí světově originální projekty „Atom-free Austria“ a „Gene-free Austria“.

7. Pentagon konečně umístí do veřejné zoologické zahrady šedesát let tajně zadržovanou posádku havarovaného létajícího talíře.

8. Barack Hussein Obama získá Nobelovu cenu za chemii s odůvodněním, že si ji zaslouží přinejmenším tak, jako tu za mír.

9. Vědci v těsné spolupráci s nadnárodními farmaceutickými koncerny opět vyvinou další vysoce infekční virus a po nastartování pandemie i finančně lukrativní vakcínu proti němu.

10. Karel Gott získá Českého slavíka.

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

PatientO.T. napsal(a):

30. 12. 2009 | 18:23

Kelt napsal(a):

Docela dobrý předsilvestrovský vtip.
30. 12. 2009 | 18:27

skeptický napsal(a):

Pan profesor jeví známky humoru.
Snad uvidíme i prasata létat.
Neměl bych se divit,obohacujeme se vzájemně,když kopeme na stejném hřišti.Asi ode mne leccos odkoukal.A já pořád suchar...
Kdybyste s tou nobelovkou potřeboval píchnout,dejte vědět.

Pro neuvědomělost naší populace která nejeví nadšení pro dobro na ně kladené,budeme povinně zdobrovolněni k vyočkování z České kotliny,jak nám včera slíbil strážce čistoty a přiměřené distribuce jedů v potravinách.

Benešovy dekrety díky neovlastencům skončí na smetišti,které si z nás EU udělá.
30. 12. 2009 | 18:36

Antonín Hrbek napsal(a):

K bodu 4. Pan profesor si nevšimnul, že Barrandovské terasy již dávno Václavu Havlovi nepatří. Svůj podíl převedl na svou manželku Dagmar Havlovou.

Jeho bratr Ivan Havel převedl svůj podíl na svou manželku Dagmar Havlovou a ta jej za třicet melounů prodala bývalé první dámě (jak si lze herectvím vydělat třicet melounů je mi tak trochu záhadou).

Bývalá první dáma nelenila a Barrandovské terasy vložila do majetku nové společnosti s neznámými akcionáři.

K bodu 9. Pan profesor si nevšiml, že farmaceutické firmy již dávno postupují obráceným postupem a k finančně zajímavým lékům hledají nějakou nemoc. Pokud není, tak se vymyslí. Samozřejmě že lék nic nevyléčí, jen "zmírňuje následky" a za drahé peníze "prodlužuje život". Samozřejmě, že tento lék nějaká "osobnost" doporučí a zdůrazní, že ani při dlouhodobém podávání vysokých dávek nebyly nežádoucí účinky pozorovány. A lékaři za úplatu jej předepisují a předepisují.

Jen pro oživení - Státní ústav pro kontrolu léčiv zaregistroval pro léčbu osteoartrózy v září 2000 Vioxx, který již v roce 2001 zaplavil lékárny. V září 2004 musel být lék stažen z trhu, protože výrazným způsobem zvyšoval riziko srdečního infarktu a cévních mozkových příhod. Přitom výrobce - Merck - o tomto riziku v době uvedení na trh věděl. Na tom, že to mělo na svědomí zdraví a často i životy cca 140 tis. Američanů (údaj FDA) nezáleželo.

Před několika roky jsme měli v módě ptačí chřipku a dnes máme v módě prasečí chřipku. Nakoupené Tamiflu jsme měli po prošlé době vyhodit, a tak se mu "podloužila" životnost a prohlásilo se, že léčí i chřipku prasečí, teď horečně nakupuje obrovské množství málo ověřené, rizikové vakcíny proti prasečí chřipce, o kterou málokdo (zejména z lékařských kruhů) stojí. Přitom v sousedním Polsku se s nákupem této vakcíny nepočítá a výsledky "léčení" jsou přibližně stejné.
30. 12. 2009 | 19:13

Stary Nostradamus napsal(a):

Vaclav Horejsi:

Vypada to, ze (mozna ze skromnosti?) jste vynechal jedenactou predpoved, ktera je na rozdil od tech ostatnich naprostou tutovkou:

11. Vaclav Horejsi pomoci serie rafinovanych a naprosto neocekavanych 10-ti minutovych hladovek presvedci ministryni M. Kopicovou, ze bez AV to proste dopredu dobre nepujde, nasledkem cehoz se mila PhDr. Miroslava dost rozohni a prekvapive a zcela nezadrzitelne prosadi trojnasobne zvyseni financni podpory pro AV se specialnimi bonusy pro skupiny, ktere delaji pouze zakladni vyzkum se slovy: “Horejsi me presvedcil, ze jsem husa a o tom, ze zbytek clenu RVVI jsou kaceny, vim uz dlouho.”
30. 12. 2009 | 19:24

Rumcajs napsal(a):

10. Zlatého slavíka získá Chodůr.
30. 12. 2009 | 19:39

Imhotep napsal(a):

Předpověď 12:

Jiří Grygar se jménem spolku Sisyfos přizná, že již dlouho věří na mimozemské civilizace, Jiří Heřt doprovodí své vnouče do waldorfské školy a Václav Hořejší začne na svých blozích propagovat homeopatickou léčbu.
To bude rok :)
30. 12. 2009 | 19:42

FP napsal(a):

12. Věda konečně přestane být tunelována (pod)průměrnými badateli, kteří se zuby nehty drží zaručeného příjmu. Prostředky, které jsou k dispozici, budou soustředěny ku prospěchu těch opravdu vynikajících (není jich mnoho, ale jsou) a NĚKTERÉ a to NADĚJNÉ obory prudce poskočí kupředu.
30. 12. 2009 | 19:49

Vico napsal(a):

Předpověď 14: v říjnu příštího roku na Čt1 bude odvysílán pořad Třináctá komnata Mirka Topolánka/vyjímečně po 22 hodině/.
30. 12. 2009 | 19:51

vlk napsal(a):

Díky!! Za nejlepší kusanec pokládám toh Obamu.

PF 2010
30. 12. 2009 | 19:58

kormoran napsal(a):

Samani a Samanky , vse nej Vam preji v nasledujicim roce 2010 , zdravi, pohlavni svezest a vice optimismu(nic neni tak zle , jak nekdy vypada) a pozitivnich zprav!)))
30. 12. 2009 | 20:18

Hurá napsal(a):

Mně se zase moc líbí výčet skutečných profesí (našich) politiků.
30. 12. 2009 | 20:21

PETR VELIKÝ napsal(a):

Větší BLBOST jsem již dlouho nečetl !!!
Jestli to má být jako Silvestrovské čtení prosím, ale takovýto výplod od studovaného člověk ? Když nic nevymyslí ve svém oboru, tak se chce aspoň takto zviditelnit !!!
30. 12. 2009 | 20:29

Kelt napsal(a):

Je mně líto dávno zesnulého Petra Velikého blahé paměti.Jistě se musí v hrobě obracet při pomyšlení co si přivlastnilo jeho jméno.
30. 12. 2009 | 20:44

Zbyněk Matyáš napsal(a):

PF 2010!

Prudce se zvýší obsah CO2 v atmosféře, průměrná teplota Země se zvýší o 2°C a vzápětí hladina světových moří náhle stoupne o 486 mm. Dne 1.4.2010 uspořádá V.Klaus na Hradě Světový kongres o klimatu, který zahájí podáním 26 návrů na opatření k zamezení vzniku dalších nepříznivých klimatických změn a podporou vzniku příznivých ochlazovacích tak, aby do konce století klesla průměrná teplota o 2,3°C.
30. 12. 2009 | 21:02

Lena napsal(a):

:-)

Všechno nejlepší v roce 2010!!!
30. 12. 2009 | 21:19

Libuše napsal(a):

Co nás čeká v příštím roce ? A je možné něčemu se z toho vyhnout ?

Novoroční projev prezidenta republiky, zvyšování cen, nový trestní zákoník, liturgické slavnosti, čínské zboží v našich obchodech, Depeche Mode, Avatar, svátek sv. Marcela (I.), patrona čeledínů, uklízečů, uklízeček či metařů, vyhlášení nejabsurdnějšího bankovního poplatku za rok 2009, Apríl, schůze Poslanecké sněmovny, Svátek práce, letní čas, jaro, léto, podzim, zima, a tak dál...

P.F. 2010
30. 12. 2009 | 21:42

Pípa napsal(a):

Předpověď 15: Učenec neobyčejný, pavědecké instituce, přestane psát nesmyslné smysly.
30. 12. 2009 | 23:21

Antonín Nový napsal(a):

Pane profesore, troufáte si žertovat na velice vážné thema. Není to pěkně, nedělá se to.

Víte, co je to charismatický dar - nahlížení? Tento dar měl třeba farář z Arsu, či pater Pio, blahé paměti, který oplýval darem bilokace, většina smrtelníků se těmto věcem jen hloupě pousměje. Poznamenávám, že všechno je jinak, než ve své vědecké mozkovně jste schopen pojednat.

Věřte nebo nevěřte, za určitých podmínek budu schopen prognostikovat velice přesně vývoj událostí v příštím roce, ale protože nejsem šaman ani něco podobného a vím, že se to prostě nedělá, tak to nevykonám.

Věc je prostá, za určitých podmínek se jedinec sjednotí s bytím a pak přestává to, čemu se říká čas a vše je jedno, pak lze nazírat to, čemu se říká minulost, přítomnost, budoucnost. Tímto darem slynuli proroci, svědectví nalézáme ve Starém i v Novém Zákoně.

Za jistých podmínek, lze vše načíst, ale nedělá se to, to bychom byli jako bozi a neměli bychom tu pak co lidské bytosti co dělat. To zde, je jen jakási hra, a její pravidla se nesmí dopředu říkat. Jedna česká babička prý kdysi pravila - jsme tu na tom světě jako na posvícení.

Lze se podivovat, jak vědci rozšroubovávají ten svět a pak se podivují těm kovovým pilinám, jak je to všechno zkonstruováno a když něco povynaleznou tak vykřiknou - HEURÉKA, jako by našli klíč k tajemství stvoření.

Tak to je pane profesor, a na to je celá Akademie věd krátká.

Buďte v dobrém, an
31. 12. 2009 | 00:08

BK napsal(a):

- Televizní stanice Nová česká(vzniklá sloučením Novy a ČT2)okomentuje vznik velké koalice jako jediné možné,
a tudíž logické řešení povolebního patu.
- společnost Delta Airlines vyloučí z přepravy cestujího na lince Kábul - New York, jakéhosi Usámu b.L., pro příliš rozměrné zavazadlo.
31. 12. 2009 | 00:12

*** napsal(a):

vlk
četl jsem tu vanilku.
Abych řekl pravdu, takovou věc bych od vás po nadlidských výkonech zde ani nečekal.

Nahoďte někam mail, ať vám můžu vyložit to, jak se na takové filmy dívám já. Tady by to nechápali a sem to ani nepatří.
Tedy váš námět se mi moc nezdá, ale sepsal jste to slušně.
Pište dál, ale ne jako vlastní kroniku, to se brzo vyčerpáte.
PF 2010.

profesore
ještě jste do toho výčtu nezahrnul bod číslo 22.
Iveta Bartošová už nechce mít doma Pomeje, ale pořádné knedlo-vepřo-zelo se sladovým vínem ze z Plzně.
Iveta se tak sama zachrání před ústavem.

captch. it Tripled
31. 12. 2009 | 00:44

Pepa Řepa napsal(a):

N.O.S. se stane primasem českým.

Klausohryzec Pehe napíše článek, ve kterém nebude slovo Klaus.

Akademická slepice po dvacetiletém bádání konečně snese vejce.

Nejstarší anarchistický teenager v ČR, dvojče Cohn-Bendita vypracuje plán pro Blízký východ.

Toho by se našlo.
31. 12. 2009 | 07:10

Pepa Řepa napsal(a):

To skeptický
Vždyť přece létat je tak snadné.
Třeba se podíváte, kolego, konečně do Itálie či Rakouska

Kdyby prase mělo křídla křídla jako pták
vyletěl bych na praseti někam do oblak
uviděl bych Itálii uviděl bych svět
v Rakousku bych slyšel zvonce
z výšky koukal na Japonce
A pak bych se zase vrátil
vrátil bych se zpět.

Jestli bude kam.
31. 12. 2009 | 07:26

grőssling napsal(a):

Dovolím si přispět tvůrčím způsobem k rychlejšímu naplnění bodu :
3. Václav Klaus po důrazném vyslovení zásadního nesouhlasu podepíše v Bruselu tajně připravovaný projekt federalizace EU, který v ČR zavede jako povinnou řeč němčinu a zakáže nejen olomoucké tvarůžky, ale i používání češtiny ve školách a na úřadech a ustanoví Bernda Posselta českým viceprezidentem.

Občas chodím v maloměstě, vzdáleném 60 km od centra Prahy, kolem cedule pověšené na jednom z domů, která říká zhruba toto :
„… zde byla zřízena v roce 1860 jednotřídní česká škola. Snaha prosadit později vícetřídní českou školu jako veřejnou se setkávala s odporem německé městské správy až do roku 1912 „.

V roce 1906 zato německá městská správa zahájila provoz ve škole-paláci, dodnes impozantní architektuře, s vyučujícím jazykem německým, vybavené koncertním sálem s varhanami.

Ještě před 97mi lety zde Češi ( hodinu jízdy automobilem od Prahy ) nesměli mít veřejnou základní školu, ačkoliv jich bylo z počtu obyvatel 15 % ( v roce 1930 již 59 % ). Tak myslím, že stačí jen revokovat ne až tak stará, jistě správná, usnesení městského zastupitelstva z roku 1912 a je to zase v richtiku.

Také bych oprášil heslo ze závěru vystoupení našeho emeritního prezidenta z letošní akce „Kdo jsou nepřátelé demokracie“, „Lidé bděte“, ať nám v EU ta česká pakáž nepřeroste přes hlavu pomocí národního školství jako ve třicátých letech.
31. 12. 2009 | 08:05

skeptický napsal(a):

Nadkolego

Pikolík se učí v hospodě,
neujde tam mnohé nehodě,
onehdy mu upečený pták,
ulét z mísy rovnou do oblak.

Malíř Buňka Paleta,
vypravil se do světa.
Nejel autem,
nejel vlakem,vypravil se se svým drakem.

Stará Avie,
letěla do Batávie.
Cestou zvadla,
a pak spadla.

Člověk je co jí.
My prasata se nejlépe držet při zemi.

Poor Italy full of shit.
Krásná země,ale plno Italů.
31. 12. 2009 | 08:11

skeptický napsal(a):

Teď jsem si vlastně uvědomil,že na padáku jsou všechny zvuky ze země zřetelně slyšet,protože padák vlastně tvoří zrcadlo,které odráží a koncentruje zvuky právě na kebuli.

Mně to nedá,já bádám i na záchodě.
31. 12. 2009 | 08:30

Tužka napsal(a):

Tužka napíše kontrolní otázku pro pana Hořejšího.Jestlipak víte,co předpověděl"Starý Nostradámus" pro rok 2010? Malounko napovím,nikdo prozatím se ani stínem toho"problému" zde nedotkl a přitom nám /ten problém/uštědří,řečeno obrazně,každý den políček.Tužka.
31. 12. 2009 | 09:47

Frante napsal(a):

Předpovídal jsem že se vyřeší záhada paranormálních jevů v rodinném domku ve Strašicích s výsledkem, že jevy způsobuje ten malý kluk. Nejnovější šetření ukázalo, že některé z jevů opravdu ten kluk způsobuje. Přiznal se na policii ale ne ke všem. I odborníci tvrdí, že ne vše mohl způsobit. Například vyhozené jističe, jak "uvedl regionální mluvčí ČEZ Martin Sobotka":

http://aktualne.centrum.cz/...

No nevím, jako malý kluk jsem doma jistič vyhodil, když jsem zkoumal co způsobí drát zastrčený oběma konci v zásuvce. Dokonce i ta zásuvka byla podobně ohořelá. Takže na konečné potvrzení mé předpovědi si ještě budete muset počkat
31. 12. 2009 | 10:01

No... napsal(a):

Hehe...dobrý ! V době suše sdělovaných katastrofických předpovědí jedna vydařená. Děkuji.Moc.Není zač!Poděkování si zasloužíte. Také by si ho zasloužil Paroubek za celoživotní zásluhy.im memoriam samozřejmě !!!!
31. 12. 2009 | 10:20

waiders napsal(a):

skvělé, skvělé!
a i ta Komnata Mirka T. by mohla být!
31. 12. 2009 | 12:02

Burgundan napsal(a):

V pristim roce 2010: Rapkova bude jmenovana predsedkyni Ustavniho soudu.Havel bude zvolen
Panem Bohem s tajemnikem Marianem Calfou namisto sv.Petra.
Pekelne Brany vsak bude strezit Schwarzenberg.Klaus bude sedet v pokladne nekde v Kauflandu atd.
31. 12. 2009 | 13:36

buldatra napsal(a):

PŘ:

Napsal jste:

...Kdyby prase mělo křídla křídla jako pták
vyletěl bych na praseti někam do oblak...

Létat na praseti není nemožné, je to jen neobvyklé. V budoucnu možná na prasatech bude létat kdekdo. Bude to lepší, jak létat jen v prasečí chřipce.

https://www.youtube.com/watc...

Z vlastní zkušenosti vím, že vracet se zpět sem z Rakouska není, vždy jednoduché-člověku se mnohdy tak nějak nechce. Je to taková jakási nechuť, v poslední době.
Možná, že až na mě zas tato nechuť přijde, zkusím přiletět na praseti, by to bylo veselejší.

A tak si dovoluji pořát Vám a panu Skeptickému a také všem ostatním šťastný let v tom roce příštím.

PF 2010
31. 12. 2009 | 13:38

Sumadartson napsal(a):

Karel Gott a Zlatý slavík? Nevěřím. Kam na ty předpovědi chodíte? To je neuvěřitelné!
31. 12. 2009 | 13:40

Kristýna napsal(a):

Tužka:
Pan Hořejší zatím neodpověděl, tak se o ten problém otřu já. Předpověděl "strašlivou válku". Pokud bychom proroctví věřili, není se nač těšit a nejlíp na tom budou ti, co se ukryjí někde v horách či v podzemí. S manželem jsme jeden starý bunkr u nás na kopci již objevili, takže až to přijde, budeme vědět, kam se schovat. Přesto zůstanu optimistkou a budou doufat v zdravý lidský rozum a dobro a přát si poklidný nový rok.
Pokud se naplní předpověď "nového Nostradama", bude nám přece jen veseleji.

Pan Hořejší: Domnívám se, že Nobelovu cenu obdrží tentokrát profesor Klaus za klimatologii.
31. 12. 2009 | 14:34

Pepa Řepa napsal(a):

To buldatra
drahý přeshraniční kulaku.

Jsou lidé, kteří dokáží na praseti fantazie vylétnout do oblak.

Heimatlanci jako Vy, vymatlanci jako já, zapatlanci jako skeptický.

A pak jsou ti druzí, kteří nosí miláčka Kosmodisk.
https://www.youtube.com/watc...

........a myslí si, že létají.Baletní jednotka Křeč.
¨
Ti po nás to budou mít těžší. Do r. 2050 se smějí oteplit jen o dva stupně.

PF 2010
31. 12. 2009 | 14:39

vaclavhorejsi napsal(a):

Sumadartson:

Dospel jsem k tomu pouzitim patentovanych exaktních molekulárně-prognosticko-vědeckých metod.

..
31. 12. 2009 | 15:19

Zacheus napsal(a):

Přeji všem příjemný nový rok 2010:-). Zacheus
31. 12. 2009 | 15:41

Sumadartson napsal(a):

Pro skorokrajana vaclavhorejší.
Pane profesore, toto vysvětlení mě velice uklidnilo, už jsem se lekl, že jste se radil s Baudyšem, co se proslavil jako ministr obrany ČR sestřelením vlastního letadla nad cizím výsostným územím. Takhle je to v v pořádku, ty exaktní molekulárně prognostické metody.
31. 12. 2009 | 15:57

nonym napsal(a):

Ještě tam schází, že se zvýší výdaje na AVČR.
31. 12. 2009 | 16:12

Sumadartson napsal(a):

Pro skorokrajana vaclavhorejší.Jo, pane profesore, málem bych zapomněl. O konec moru v Evropě se zasloužili potkani. Vytlačili krysy, nositele blechy, která hostila bacily moru. Krev potkanů už jim tolik nešmakovala, bacily to vzdaly. Nikomu to ale neříkejte, je to jen mezi námi. Připíjím na potkany!
31. 12. 2009 | 16:12

stále rebel napsal(a):

Pro dak.
I když tě možná smažou k tvému
„Klaus nebyl bankovni urednik, osle.“

„V minulosti působil jako bankovní úředník a prognostik, po listopadu 1989 se stal ministrem financí
http://cs.wikipedia.org/wik...

Nemusí být na wiki všechno pravda, ale špíše bude.
31. 12. 2009 | 16:58

stále rebel napsal(a):

Drobná oprava poslední věty.
Nemusí být na wiki všechno pravda, ale toto pravděpodobněji bude.
31. 12. 2009 | 17:03

PatientO.T. napsal(a):

...V roce 1970 byl v rámci tehdejších čistek z Akademie věd vyhozen a z politických důvodů na dlouhá léta pracoval na podřadných místech ve Státní bance československé...

http://www.klaus.cz/klaus2/...

Z výše uvedeného vyplývá, že se Klaus opravdu může vrátit do funkce bankovního úředníka...
31. 12. 2009 | 18:43

Zbyněk Matyáš napsal(a):

Sumadartson:
A krysy byly vytlačeny potkany poté, kdy se změnila potrava většiny lidí z téměř rostlinné na více masitou.
31. 12. 2009 | 18:43

IO napsal(a):

Z informačního zdroje, který bych podle běžných zvyklostí charakterizoval jako „obvykle dobře informovaný“ v souladu s pravidlem nezbytné předběžné opatrnosti předávám dvě důležité události, které lze očekávat v roce 2010. Finanční systém založený na penězích nekrytých zlatem se v horším případě zhroutí, v lepším případě bude plánovitě nahrazen systémem založeným na plnohodnotných penězích, tedy penězích krytých v poslední instanci zlatem. Tato událost sice bude sama o sobě větším či menším otřesem (podle toho, kterým z obou uvedených postupů proběhne), ale vcelku ji můžeme toužebně očekávat jako konec systému, který se zcela vyčerpal (vytvořil tolik dluhů, že jejich dluhovou službu už prostě nelze obstarat), a jako začátek něčeho nového, možná staronového. S ohledem na tento fázový přechod můj informační zdroj doporučuje mít stále k bezprostřední dispozici značnou finanční hotovost a zásoby nezbytných věcí (potravin, vody, pohonných hmot…) na 10 dnů až 3 měsíce. Ostatní peníze urychleně transformovat do věcí trvalé hodnoty. Tento fázový přechod bude zahájen naprosto nečekaně, bude trvat nejméně 10 dnů a můj informační zdroj jej v roce 2010 očekává s pravděpodobností ve výši 90 %. Pokud dojde k tomuto fázovému přechodu, bude v roce následovat druhá důležitá událost (s pravděpodobností ve výši 100 %): odtajnění dosud veřejně neznámých zdrojů velmi levné nebo zcela bezplatné energie, které revolučním způsobem ovlivní podmínky života lidské společnosti, která koncem roku 2010 dosáhne počtu 6,9 miliardy lidí. O těchto zvláštních energetických zdrojích, jejichž reálnost nedovedu posoudit (nejsem technik), se laskavý zájemce může informovat na adrese: http://free-energy-info.co.... Nezávisle na těchto dvou důležitých událostech rok 2010 podle mého „obvykle dobře informovaného“ informačního zdroje s pravděpodobností ve výši 90 % přinese ještě jednu událost závratného významu pro celý svět a lidstvo, nechte se prosím překvapit a nebojte se, bude to dobrá, velmi pozitivní událost.
31. 12. 2009 | 19:58

David napsal(a):

Novinky.cz:

Astrologové a proroci spolu s Nostradamem nevidí rok 2010 růžově

Rok 2010 bude podle čínského zvěrokruhu rokem Tygra a věštby nejsou příliš příznivé. Útěchou všem může být, že proroci, včetně mystického Nostradama, který mluví o nástupu krvelačného vládce, nejsou příliš úspěšní. Umírněnější věštci, jako ruský astrolog Pavel Globan podle deníku Pravda jen neurčitě naznačují, že se třeba Rusům povede lépe, ale USA a Evropa zažije další propad.

Zvětšit obrázek

Nostradamus zachycený na staré rytině.

FOTO: fotobanka Profimedia

Dnes 31.12.2009 17:43

Problém s často citovaným Nostradamem a jeho proroctvím z 16. století je ten, že se jednotlivé předpovídané události spojují s konkrétními roky a vykladači se snaží věštbu našroubovat na třeba i podružné události.

Pro rok 2010 má někdo podle Nostradama usilovat o smrt jakési tajemné Panny a kromě zmíněného krvelačného vládce obsahuje příštímu roku připisována pasáž i zmínku o Satanově arše hněvu, což je prý obrat pro vypuštění balistické rakety.

Kdo chce, může v tom vidět nějaký kousek Severní Koreje či Íránu. Nicméně vykladači Nostradama předvídají i jiné strašlivé - přímo apokalyptické události - včetně III. světové války a menších konfliktů i uvnitř NATO.

Rok 2010 očima vykladačů Nostradama

- V listopadu může začít III. světová válka s použitím biologických a chemických zbraní.
- Začne konflikt mezi Západní Evropou a USA.

- Konflikt propukne i mezi Británií a Francií.

- Možný je údajně i válečný střet na Krymu.
- Evropa zažije další hospodářský propad.

- Pohroma postihne oblast Černého moře a bude spojená se sirovodíkem.

Současní astrologové jsou ve svých předpovědích na internetu střízlivější a ne tak konkrétní. Jeden z nich tvrdí, že finanční krize ve světě bude pokračovat. Zkrachují prý další velké a známé společnost. Povede to údajně k hladomorům, náboženským, etnickým a sociálním nepokojům. Objeví se i ekologické problémy a globální oteplování způsobí vážné problémy v oblasti zemědělské produkce. Válečný konflikt na rozdíl od Nostradama předpovídá jen ve Střední Asii.

Bláznivá Jekatěrina předvídá smrt miliónů

Už v září ruská blouznivá věštkyně Jekatěrina rozšířila na internetu proroctví, že Rusko v roce 2010 postihne vlna ničivých zemětřesení, kataklyzmatické pohromy zasáhnou i Spojené státy. Shodně s Nostradamem tvrdí, že v listopadu propukne válka, jen ne světová, ale mezi dvěma velkými zeměmi. Trochu nejasně tvrdí, že přežijí pouze ti, kdož se skryjí na Východě nebo na Kavkaze. Zemře však 50 miliónů Rusů.

Světová válka podle Jekatěriny přijde po krátkém míru a značně konfliktem "čtyř králů". Přes USA přeletí "velký pták" a sám Satan vypustí bombu a lidé budou ronit krvavé slzy.

Objeví vědci důkaz duše?

Futurologové jsou poněkud střízlivější. A obávají se zcela jiných událostí, z nichž ne všechny jsou hrozivé. Mimo jiné má poklesnout sluneční aktivita, což by zřejmě vyřešilo problémy s globálním oteplováním. Dále poklesne porodnost v evropských zemích, což je dlouhodobý trend. Pokud jde o katastrofy - objeví se nějaké povodně v Asii a po zhroucení obřího urychlovače částic vznikne umělá černá díra.

Místo konfliktu vidí futurologové možnost, že se vytvoří pevnější unie mezi USA, Evropou a vyspělými zeměmi v Tichomoří. Na obzoru jsou však prý i převratné změny společenské, protože se ohlašuje éra matriarchátu, tedy větší dominance žen. Zároveň se začnou formovat nové ekonomické a politické ideologie, které zásadně změní budoucnost. A především vědci mají předložit nepopiratelný důkaz existence duše.

Ovšem podobné pestré předpovědi provázely příchod jiných nových roků a se skutečností se nakonec většinou minuly. Ovšem až za rok už budeme vědět, zda se věštby a předpovědi naplnily.

pst, Novinky
31. 12. 2009 | 20:40

buldatra napsal(a):

Speciálně pro IO:

Možná na té předpovědi z Vašeho„obvykle dobře informovaného zdroje“ nakonec něco bude.

http://www.mwm.cz/clanek1.p...
PF 2010
31. 12. 2009 | 20:58

IO napsal(a):

Díky, milá Buldatro, o Vámi doporučený text ve Vašem odkazu jsem v posledních dvou nebo třech letech už několikrát v různé podobě taky zakopnul. Viz můj příspěvek výše, nejsem technik, nedovedu posoudit reálnost, ale dovedu si samozřejmě představit, že pokud by taková technika byla reálná, že by to velmi silně vadilo velmi mocným lidem (pokud jsou to skutečně lidé, a ne cosi jiného).
31. 12. 2009 | 21:08

hypoteční manager, USA napsal(a):

<< Finanční systém založený na penězích nekrytých zlatem se v horším případě zhroutí, v lepším případě bude plánovitě nahrazen systémem založeným na plnohodnotných penězích, tedy penězích krytých v poslední instanci zlatem. >>

To není možné, v excelovských tabulkách mě vychází, že nastane ráj na Zemi.
31. 12. 2009 | 23:30

IO napsal(a):

Bohužel až po odeslání svého prvního příspěvku jsem si uvědomil, že se možná nejednomu debilovi bude eklovat to sprosté slovo "plánovitě", protože vzdáleně připomíná slovo "plánované" a pak i slovní spojení "plánované hospodářství", které jsme ovšem ve své zemi a široko daleko svrhli do pekel a do bezedné jámy Pamětnice, a ty, co máme nejméně rádi, rádi z nenávisti mstivě posíláme tam, kde "plánované hospodářství" snad ještě mají: na Kubu, do Severní Kóreje, do Venezuely... Za příspěvky v tomto duchu předem děkuju a tyto jako nevítané odmítám. Komu tedy snad slovo "plánovitě" vadí, nechť si místo něj dosadí třeba slovo "koordinovaně". Já se s takovými loučím přiměřeným pozdravem: Čágo belo, šílenci!
01. 01. 2010 | 10:34

zdenekmihalco napsal(a):

Dobrý den, smazal jsem jeden urážlivý výkřik ("osle" apod), který byl v rozporu se záměry těchto stránek - tj. vytvářet prostor pro slušnou a věcnou diskusi.

Děkuji za pochopení,
Zdeněk Mihalco
správce blogů
01. 01. 2010 | 12:24

vaclavhorejsi napsal(a):

zdenekmihalco:

Osel je celkem sympaticke zvire...
Je to i nazev vyborneho serveru zabyvajiciho se popularizaci vedy - http://www.osel.cz/
Ktere dalsi zvireci druhu jsou zde nezadouci?
Co kdyby me nekdo oslovil "ty leguane"? ;-)

..
01. 01. 2010 | 12:32

skeptický napsal(a):

Leguán je česky nohejl.
Osel je užitečný.
01. 01. 2010 | 14:47

buldatra napsal(a):

Když osel, tak osel:

http://www.osel.cz/index.ph...
01. 01. 2010 | 14:54

Nobel napsal(a):

11. Pan Hořejší získá spontánní smysl pro humor
01. 01. 2010 | 15:05

IO napsal(a):

Právě jsem veden jakousi svou intuicí ověřil, zda funguje internetový odkaz, který jsem výše vtělil do svého poselství. A zjistil jsem, že přinejmenším z mého počítače bohužel nefunguje. Domnívám se, že nefunguje proto, že jsem jej uvedl na konec jedné své věty a za něj jsem udělal interpunkční textovou tečku za větou, která se ale nedopatřením stala součástí té internetové adresy, na kterou odkazuji a která proto nefunguje. Chci optimisticky doufat, že je to vskutku jen nedopatření, a ne jakási cizí zlá vůle. Já jsem svůj odkaz vložil každopádně správně. Pokud Vám tedy prosím odkaz nefunguje, napište jej prosím do okénka pro vyhledávanou adresu svého internetového vyhledávače takto: http dvojtečka lomítko lomítko free-energy-info tečka co tečka uk lomítko PJKbook tečka pdf Jakkoli tomu sám, nejsa technik, nerozumím, určitě stojí za to tam nahlédnout, najdete 2074 stran textu a vyobrazení ve formátu Adobe Reader.
01. 01. 2010 | 15:09

skeptický napsal(a):

Pan president nám radí nedat na hysterie,a nedat si nic přikazovat.
Konečně chytrej president.
01. 01. 2010 | 15:21

Lena napsal(a):

Pane Hořejší,
na Váš popud - viz poznámka výše - jsem se znova podívala na toho "osla". Před asi dvěma lety se mi ty články zdály divné a web jsem proto zavrhla. Teď už je to o něčem jiném.
Zařadím si to mezi oblíbené. Díky.
01. 01. 2010 | 15:44

Lena napsal(a):

skeptický,
o chytrosti mám tedy jiné představy.
01. 01. 2010 | 15:45

skeptický napsal(a):

Lena
Bezpochyby.To mne nepřekvapuje.
Všechno chce čas.Za deset let to může dopadnout jak s tím oslem.
01. 01. 2010 | 16:08

Lena napsal(a):

skeptický,
to jako že zchytrám já nebo prezident? Skoro bych řekla, že v tomto případě je to z obou stran beznadějné.
01. 01. 2010 | 16:42

skeptický napsal(a):

Lena
Člověk by se nikdy neměl sám podceňovat.Na to najde kolem sebe lidí ochotných dost a dost.

Kde je život,tam je naděje.
01. 01. 2010 | 18:26

Vaclav Horejsi napsal(a):

IO:

Tady by mel byt ten vas odkaz funkcni:
http://www.free-energy-info...

..
01. 01. 2010 | 19:08

IO napsal(a):

Václav Hořejší: děkuju za Vaši pomoc s odkazem. Já jsem tento odkaz převzal z toho mnou citovaného "obvykle dobře informovaného" informačního zdroje a před převzetím jsem vyzkoušel, zda skutečně funguje: fungoval. Proč fungoval bez "www" a tady bez "www" asi nefunguje, nevím. Byl bych každopádně rád, kdyby se na ten odkaz mohlo podívat co nejvíc zájemců, především takových, kteří těm tamním informacím jsou schopni rozumět. Tak doufám, že ten odkaz tady už funguje :-)
01. 01. 2010 | 19:39

buldatra napsal(a):

01. 01. 2010 | 20:14

Zbyněk Matyáš napsal(a):

skeptický:
Chytrej prezident je víc napadanej. Tady už začala Lena. :)
01. 01. 2010 | 21:55

skeptický napsal(a):

ZM

Však to znáte nejlíp sám.
P.F.
2010
01. 01. 2010 | 22:00

Light napsal(a):

Dobrý večer,

pan profesor, pověřen předurčenou samotnou vnitřní intuicí hořejšího věštce pana krále, když znenadání zatoužil po vzdělání a PROMĚNIL SE V SAMOTNÉHO NOSTRADAMA :-) ...

Evropským tygrem nejen pro rok 2 010 BUDE světlo v nás lidech. Válka od 10/11 2 010 / 2 011 povede se vnitřním světlem, pouze proti vlastnímu zapomnění. Satanova archa je hněv násilí systému páchaného na jeho lidu prostřednictvím uvrhnuté nesvobody iluminátských praktik a to strachem z nesprávně vyložených proroctví, zákony manipulací, AVŠAK NA PROBUDILÝ LID, TYTO PEKELNÉ PRAKTIKY NEPLATÍ, ODRAZÍ JE ZPĚT A UVĚŘÍ NAŠEMU DOBRÉMU SOUDRŽNÉMU SVĚTLU CZ VE SVĚTLE NÁS VŠECH.

Duální princip nemusí vést zákonitě ke konfliktu, hledejme vždy lepší alternativy. Sloužíme v pekle u loupežníků na planetě Zemi, proto konfliktem nazývejme NEPOCHOPENÍ nás samých pro nás všechny uvnitř sebe, nikoli konflikt planety.

Ano Kat zítra večer na Nově, idealismus postaví se čelem k materialismu, věřící čelem k ateistům, bratr bratru podívá se čelem do očí, aniž by jej zradil, zranil, urazil či vyprovokoval a až pochopí všichni a nejen lidé, že je mír a že zde bude mír pro všechny, pochopí, že VŠECHNY PROROCTVÍ O SATANOVĚ HNĚVU JSOU JEN ZMAREM NAŠI VNITŘNÍ SVĚTELNÉ VIZE budoucnosti, až začneme sami sundávat sobě i druhým neviditelné šátky lvů a probouzet ze staletí šálení zraku falešnými iluzemi vnitřního zapomnění svoje bratry.

Zdejší výklad proroctví je proto pouhou iluzí, protože takto vyřčená se doslovně nesplní, splní se však vše, co je dáno vyšším vesmírným plánem. Na podzim 2 010, skutečně vyjede svatý Václav na bílém koni vedle svých bratří a S RYTÍŘI Z BLANÍKU, kteří budou chránit všechny zdejší "tajemné panny", o kterých praví proroctví, když český duch planety v sobě pomalu nastoluje rovnováhu trhu světla.

To šelma 666 chtěla šálit lidem zrak a usiluje dále o život všech NEPROBUDILÝCH, uvrhnutých do pasti svých vnitřních materiálních pout. Satanův hněv je pouze zvířecí cejch FRAŠKY skutečnosti např. bývalé kolaborace CERN manipulace & zemětřesení alá čajna or příčiny indonesia 2 004. Z budoucnosti přátelé přihodili nějaké žetony na ty správná čísla, takže o zábavu ve vesmírném kabaretu 2 010 bude jistě dobře postaráno:)

Přes Ameriku přeletí pouze zlatý a smaragdový drak DOBRÉHO A SPRAVEDLIVÉHO evropského tigra, nikoliv balistická střela či zlatý americký fénix mistra Tesly, avšak tímto spravedlivým zrcadlem samého DOBRÉHO JÁDRA MODRÉHO AMERICKÉHO ORLA bude smět KONDOR americkému lidu přinést ZVĚSTOVÁNÍ SVĚTLA NOVÉHO ŘÁDU V NÁS SAMÝCH, PRO SVĚTLO SYSTÉMU OKOLNÍHO ŘÁDU:-) ... more information in future as possible drazí vesmířané...

***

to Václav Hořejší:

Plním svůj slib a s Novým rokem na zlatém podnose nesu Vaši kořist, mou pokoru, toleranci, přátelství a dar ušlechtilého ducha naší společné ENERGETICKÉ myšlenky duchovní podstaty člověka.

Naše společné Novoroční předsevzetí tedy zní, budu přítelem člověku všech barev lidské existence míru své duše pro oko okolního bratra. Jest ve vás, společně s mým světlem a námi všemi, uvnitř svítání vlastního pochopení...
01. 01. 2010 | 22:10

Jemnický napsal(a):

Prof. Hořejší

Potěšil jste mě, že jste se stal družstevníkem Kulturních novin.

Přeji Vám úspěšný rok 2010.

Jemnický
02. 01. 2010 | 00:42

Flex napsal(a):

Vaclav Horejsi (01.01.2010 12:32:02):

Zajimava poznamka. Otestujme si to... :)

To profesor Horejsi: "Vsechno nejlepsi v Novem roce, Ty leguane!" :)
02. 01. 2010 | 02:40

Light napsal(a):

Postnovoroční báseň:
Z leguána hodný drak, vyklubal se sympaťák

na cestičce hořejší - Vašek chýše klidnější.

Kdo má z vědy hlavu v trapu a nadává si do vidláků,

ať svět vidí zase čistý - v očích boha ateisty :)

Profesorův polobůh v Nostradamův svěží duch

"z vědátora věštec" upgradnul se světec.

A z člověka nadčlověk - na stigmata odpověď,

zdravá štika našich řek, na zapomnění vhodný lék :)
02. 01. 2010 | 03:43

Tygr napsal(a):

Konečně přišel můj rok, vláda roku tygra... tápu však zatím v tmavém lese a nevím, jaký úkol je přede mnou...jen cítím, že právě nyní, ...brzy, to má být...zda obstojím? Ví bůh...

Taky umím věštit, co?:-))

Jedno je jisté...dobrý bude vždy dobrým, pokud nesejde z cesty...a zlý jen těžko bude se snažit dobrým být, když mu to nese a vychází...jako každý rok...v tom našem kabaretu Svět.:-)

Radost v tomto novém roce všem:-)
02. 01. 2010 | 17:46

skeptický napsal(a):

Tak jsem vytáhl nějaké fotky z mládí,a počítám,že to s těmi penězi nebude tak zlé,jak to vypadalo.
Jen kdybyste potřeboval vědět,komu poděkovat.
02. 01. 2010 | 18:09

bigjirka napsal(a):

IO, to je báječné, tak obsažné kompendium perpetuí mobile jsem ještě neviděl. Také náš soused vynalezl perpetuum hydrostatického typu, ale kazilo mu to tření v těsnění. ČEZ ho vraždil transformátorem před domem a když jej v jeho 95 letech zavraždil, odnesli jeho Perpetis mimozemšťané (jiné prameny praví, že čert). Možná, že by nebylo špatné najít Hvězdnou bránu a přitáhnout nějaký drát z paralelních vesmírů, ale pozor na Goauldy!
02. 01. 2010 | 18:39

vaclavhorejsi napsal(a):

bigjirka:

No vidite - je znama spousta zpusobu jak mohou auta jezdit na vodu (a je to tak proste - rozlozite vodu na vodik a kyslik a ten vodik sloucite zase s kyslikem, a je to, ne?), ale ty zatracene nadnarodni monopoly to blokuji, niceho se pritom nestiti (jako s tim vasim sousedem, ktereho ustvali k prdcasne smrti)...
Ale jeste horsi je Sisyfos - ten ve sve scientisticke zaslepenosti (resp. nadnarodne-monopolisticke podplacenosti) perpetualistum udeluje Bludne balvany...

..
02. 01. 2010 | 20:32

IO napsal(a):

Hořejší a Bigjirka: jak jsem zde opakovaně napsal, technickou proveditelnost těch zařízení já neumím posoudit, nejsa technik, ale uvítal bych, kdyby to nějací technici seriózně posoudili. Já k tomu můžu jen laicky říct, že to, co se může jevit jako perpetuum mobile, je ve skutečnosti stroj jako jiné běžně známé stroje, jen energii pro svoji činnost získává způsobem, který nám (dosud) není zřejmý. Takové nepravé "perpetuum mobile" tedy nepracuje "samo od sebe", bez dodávky energie, využívá prostě energii takového druhu, který dosud neznáme, neumíme registrovat, nevíme, odkud se bere. Bludným balvanům pohrdlivě sděluji, že ještě nedávno nás jim naprosto podobní sysifovští mudřeci autoritativně přesvědčovali, že vlak nemůže jet rychlostí vyšší než 50 km za hodinu, protože jinak by z něj vítr vymetl cestující, a že je zhola nemožné, aby se vzneslo letadlo těžší vzduchu! Kupodivu a naštěstí se tehdy našli blázni, kteří jim to nevěřili! Jsou jistě vynálezcové blbostí, věcí patentních a badatelé věd latentních, ale vy byste to se svým despektem rozhodně neměli přehánět: jednak tím nechtěně můžete bránit pokroku, jednak vás můžou považovat za ... císaře pááána a jééého róódinu"!
02. 01. 2010 | 21:00

Anup1 napsal(a):

Pane Hořejší,už jste četl vynikající článek(také tady),"Čtenářův blog:Ani vědcům nelze věřit...všechno"?
Něco mi to silně připomíná...
02. 01. 2010 | 21:09

Zbyněk Matyáš napsal(a):

IO:
"že je zhola nemožné, aby se vzneslo letadlo těžší vzduchu" opakovaně si vymýšlíte, nikdo z lidí se zdravým zrakem to nemohl tvrdit. Stačilo kouknout na letícího ptáka.
02. 01. 2010 | 21:48

IO napsal(a):

Matyáš: tak, jak to teda přesně tenkrát tvrdili o tom letadlu, poraďte mi, opravte mě a nepeskujte mě jen pořád.
02. 01. 2010 | 21:53

skeptický napsal(a):

Ptáci jsou odjakživa lehčí vzduchu.

Mechanismus jak mění svoji váhu nám ale dodnes uniká.
02. 01. 2010 | 21:58

IO napsal(a):

Díky, pane skeptický, tak nějak to asi bude, přesně tak nějak jsem to myslel.
02. 01. 2010 | 22:05

Tygr napsal(a):

pro pana skeptického...

Ptáci jsou lehčí vzduchu???
Až tak?
Není to náhodou spíš tím, jakou dovedou díky délce a výkonu křídel k poměru svého zbytku těla, jistě i své hmotnosti k tomu uzpůsobené, vyvinout pohyb, který je činí létavými? Jsem jen hloupý tygr...nikoliv vědec jako vy, pánové...ale nějak se mi nepodařilo zvážit vzduch...ptáčka již několikrát v mých tlapách:-)
02. 01. 2010 | 22:47

Tygr napsal(a):

Pro pana Hořejšího..

A ten Váš vodík...není to náhodou výbušné poněkud? Např. při stlačení? Já nemám ráda ani škodovky na plyn, už jsem viděla i články o tom, jak to umí bouchnout s celou rodinkou.
02. 01. 2010 | 22:51

Zbyněk Matyáš napsal(a):

IO:
Nikoho nepeskuji. O tom, že prý někdo v minulosti tvrdil, že letadla nemohou léta, protože jsou těžší než vzduch, jste už kdysi psal. Já jen opakuji námitku, že sotva někdo v minulosti mohl tvrdit takový nesmysl při pohledu na letící ptáky očividně těžší než vzduch.
Prostě nevěřím, že by někdo něco takového tvrdil.
skeptický: :))))))
02. 01. 2010 | 22:52

Zbyněk Matyáš napsal(a):

Tygr:
"ale nějak se mi nepodařilo zvážit vzduch." Zkuste zvážit prázdnou vzdušnici na kolo a potom po nafouknutí.
02. 01. 2010 | 22:54

Tygr napsal(a):

Pro Zbyněk Matyáš
Jo, to by šlo, nebo balonek...ale...s tím ptákem souhlasit nemůžu...pochopte.
02. 01. 2010 | 23:01

skeptický napsal(a):

Tygr

Vzhledem k tomu,že používáte opakovaně 1.os.ž.r., asi nemluvíme o stejných ptáčcích ve Vašich tlapách.

Ty věci o délce a výkonu křídel jsou populární miskoncepce vyučovaná ve školách.
Pravda je prostá.
02. 01. 2010 | 23:14

Tygřice napsal(a):

Skeptický

nebuďte zlý tolik na ty ženský:-)
Pravda je jen jedna:
Závidíme křídla ptákům:-)

Mám jen jednu hemisféru, značně omlácenou, na vedení dlouhých fylozofických řečí z oblasti vědy a ženy prý činí krásné málomluvnost a skromnost. I v kuchyni jim to jde mnohem lépe leckdy:-)

Dobrou noc přeji
02. 01. 2010 | 23:21

skeptický napsal(a):

Pravda je jen jedna.

To je další klamný názor.
Pravd mohou být myriády.

Jen si kterékoliv dvě nesmějí odporovat.

Tudíž od každé jen jedna.
02. 01. 2010 | 23:30

skeptický napsal(a):

P.S.

Málomluvnost a skromnost krásnými?
Možná snesitelnějšími.
02. 01. 2010 | 23:33

Tygr, Tygřice, DK, unison...jak chcete napsal(a):

Zapomněla jsem ještě něco napsat než ulehnu na lože...

Pro Light

o vašem proroctví v 01.01.2010 22:10:59 jsem už slyšela i četla...co myslíte, kolik může být v naší republice lidí se
stejným, řekněme, myšlením jako máte vy? Kolik lidí může být vzhůru a kolik se jich ještě probouzí či probudí? Dá se to zjistit?

S pozdravem
02. 01. 2010 | 23:37

Tygřice napsal(a):

Skeptický

Tak tiše, já už spím:-)
02. 01. 2010 | 23:38

Líný černý pes napsal(a):

návod na výrobu perpeta mobile :
1. nainstalovat větrnou elektrátnu, roztáčet ji levným proudema vyrobenou energii draze prodávat jako dotovanou
2. nenenchat se chytit
02. 01. 2010 | 23:48

stále rebel napsal(a):

Pro Líný černý pes.
Výkupní ceny a zelené bonusy pro větrné elektrárny
Větrná elektrárna uvedená do provozu od 1. ledna 2010 do 31. prosince 2010
2 230 + 1 830 za MWh,
to je přibližně 4 Kč za kWh
http://www.czrea.org/news/2...

Ceny elektrické energie platné od 1.1.2010
http://vytapeni.tzb-info.cz...

Přeji dobrý business.
03. 01. 2010 | 08:32

vaclavhorejsi napsal(a):

IO:

Muzete prosim uvest skutecne citaty nejakých "nedávných naprosto podobných sysifovských mudřeců, kteří autoritativně přesvědčovali, že vlak nemůže jet rychlostí vyšší než 50 km za hodinu, protože jinak by z něj vítr vymetl cestující, a že je zhola nemožné, aby se vzneslo letadlo těžší vzduchu!"

Jiste to mohl rikat nejaky fanda balonove vzduchoplavby, ale nejsem si vedom, ze by to bylo stanovisko nejakych vedcu.

*******************
skeptický:

Ja jsem si myslel, ze vase prohlaseni o tom, ze ptaci jsou lehci vzduchu, jenom nevime, jak to delaji, bylo mineno jako vtip. Ale z vasich dalsich vstupu usuzuji, ze to myslite VAZNE.
Ja bych k tomu tedy dodal, ze i letadla jsou lehci vzduchu, jenom nevime, jak to delaji...

..
03. 01. 2010 | 09:25

TOmas napsal(a):

No kdyby to bylo na 1.4..... tak to beru ale jinak je to totalni p**a
03. 01. 2010 | 11:00

IO napsal(a):

Pane Hořejší, že takové postoje svého času autoritativně zaujímali mnozí, kteří mohli něco autoritativně prohlašovat, je mně na rozdíl od vás známo z běžné četby, protože si z toho dodnes leckdy leckdo dělá srandu. Hledat, kdo přesně to byl a jak a kdy to přesně řekl, nebudu, nepovažuju to s ohledem na téma tohoto blogu (Jaký bude rok 2010) za důležité. Pro vás je důležité vědět, že takové věci se opakovaně staly, pokud to nevíte, že vědci omylem bránili vědeckému pokroku, mnohdy dokonce úkladně, protože onen pokrok byl buď proti jejich vědeckému - materiálnímu zájmu (vědátorování byla jejich obživa), nebo proto, že daný vědecký pokrok byl proti zájmu spiknutí, v němž byli tajně zúčastněni, byť obvykle jen na nízkých, služebnických stupních jeho hierarchie. Vám osobně takovou úkladnost nepředhazuji, pane profesore, ale pamatujte prosím, jasné příklady jsou nám varováním! A navíc, dostali jsme se do situace, kdy už si nějaké obdobné (úkladné) vědecké omyly nemůžeme dovolit: hrajete si s ohněm, pozor na pana Grygara, jeho role je dvojaká a nám jako svobodným, demokraticky myslícím občanům velmi podezřelá. Nepaktujte se s takovými Spiklenci!
03. 01. 2010 | 11:09

vaclavhorejsi napsal(a):

IO:

Ano, ted se napriklad tmarsti vedci branici pokroku snazi zabranit rozsireni poznatku, ze ptaci jsou lehci nez vzduch, ze?

..
03. 01. 2010 | 11:25

skeptický napsal(a):

Milý profesore.
Usuzujete tentokrát mylně,ale máte nárok.
Dělat si srandu ze slušnejch lidí.Takovejch by bylo...

Bádal někdy někdo nad tím,zda ptáci při letu nepoužívají holotropní dýchání a nepoomáhají si levitací?

Odhalil jsem jen pro Vás mimořádně důležitou souvislost.
Je na Vás ,co s tím uděláte.

Věnoval jsem vám pár řádek u konkurenčního chemika.
03. 01. 2010 | 11:31

IO napsal(a):

vaclavhorejsi: trapně mě chytáte za slovíčko, které se navíc tématu tohoto blogu vlastně netýká, vy i pan Matyáš. A přitom necháváte stranou věci mnohem podstatnější! Obraťte prosím laskavě svoji pozornost na téma!! Například pan Matyáš k němu, jako obvykle, nenapsal vůbec nic, jen peskuje, buzeruje, hnidopišsky poukazuje na čísi pidichyby. A pan profesor se k této jeho destrukci rozumné diskuse připojil. Je to rozvratný přístup přinášející jen negaci! Plyne prosím jen z vaší (uražené) ješitnosti, nebo vás skutečně máme důvodně začít podezřívat z nekalých záměrů?
03. 01. 2010 | 11:36

Anup1 napsal(a):

IO:
Díky za tu "spršku" na pana Hořejšího.

Skeptický:
Dík i Vám,a hlavně za to,co jste uvedl v příspěvku pro pana Hořejšího,na blogu,pod výstižným článkem univerzitního chemika M.Pouzara.
03. 01. 2010 | 12:43

Light napsal(a):

to Tygřice:

Ahoj Tygřice, těší mě:) Čemu říkáte probudilý? Je to jen rozšířený úhel pohledu na svět vnímáním, kterým se alternativně dá charakterizovat současný řád světla. Tato krutovláda uprostřed Satanovy synagogy nebo spíš společná momentální tma systému, nás číní spícími uprostřed materiálního snu - ILUZE o našem DOKONALÉM PROBUZENÍ, v okamžiku KDYŽ SPÍME:-) Probouzíme se zjištěním, kde jsme. Číslo 666, jímž jsou značeny již téměř všechny výrobky od potravin po věci denní potřeby prostřednictvím čárového kódu (číslo 6 značí ty tři delší dvojice čar - na počátku, uprostřed a na konci čárového kódu, každá dvojice čar znamená jedno číslo 6), jen symbolizuje „spící ukřižovanou šípkovou růženku“ všech rádoby hořejších lidí, kteří pouze usilují v trnové zahradě našeho materiálního snu, o větší anticipaci vzestupu lidské moci, oproti skutečnému cíli – vzestupu lidského ducha.

A kolik lidí může být vzhůru? Právě tolik, kolik je schopno svobodně myslet neegoisticky a pro skutečné světlo systému - pro okolní ŘÁD ŽIVOTA, pro řád lidství v člověku a pro člověka ochránce DOBRÉHO a SPRAVEDLIVÉHO kulturního jádra SYSTÉMU pozemské civilizace. Kolik lidí vidí ZLOŘÁDSTVÍ distribuce nepravdivých informací např. při sledování TV novin, nebo i v tisku či médiích, tolik se právě probouzí. Kolik lidí se snaží vidět otevřeným vnitřním zrakem a všimlo si již šibalského farmaceutického mutanta, kolik lidí je přítomno v našem probudilém snu o ekonomických upírech, politických parazitech, globálních Frankensteinech epizody loutkovlády hradních pirátů či vzbouřenců nejen českého vládního Talibanu a kolik z nás vnímá svým srdcem a nejen očima, tolik se právě probouzí se šálení našich smyslů. Dá se i zjistit, kolik takových je. Vyjděte do ulic a ptejte se, kolik lidí věří na Usamu, jako na muže číslo 1 teroristické sítě, kolik věří na finanční krizi a kolik věří na euroamerický cirkusový klumprt se skrytou globální židovskou manipulační klauniádou a z výsledků šetření vyhotovte graf:) Všem židům i gojímům se omlouvám, stojíme totiž všichni na společné lodi a dost bylo pochybných zmatků. JE TŘEBA SE NYNÍ SJEDNOTIT, stmelit. JESTLIŽE SE NACHÁZÍME VŠICHNI DO JEDNOHO V PLYNOVÉ KOMOŘE NAŠEHO VLASTNÍHO ZAPOMNĚNÍ, pak opravdu není na škodu, ukončit tuto hru, vyvézt ovečky z podzemních kobek nahoru na čerstvý vzduch, vyvětrat a nastolit skutečnou rovnováhu světla...

Konečné probuzení tkví ve zjištění, že našim společným národům Američanů, Evropanů, Asiatů, Afričanů i Australanů, je třeba pomáhat a lidstvo společně vyvádět z propasti temnot globálního terorismu vládního násilí systému "temné šelmy". Proto jděte, bděte a probouzejte k tomuto zjištění sebe i druhé a k tomu Vám dopomáhej Vaše vlastní ČEST, DOBRÁ VŮLE A TAKÉ LÁSKA KE SVĚTLU VAŠI VLASTNÍ ČISTÉ LIDSKÉ DUŠE...

Smaragdová revoluce duše naši planety, spočívá v poznávání poznání, že probudilost je ten lék, poznání naše zbraň a svobodný duch to moře lásky nutné k rekonstrukci tváře naši matky Země. Proto se nebojte, vnitřní strach je naším nepřítelem a falešným prorokem. Světlo s vámi...
03. 01. 2010 | 13:13

buldatra napsal(a):

Že mohou létat tělesa těžší vzduchu, se dnes ví. Protože létají.
Pakliže někdo někdy řekl, že létat nemohou, bylo to v době, kdy k tomu byl důvod.
Stejně jako dnes jsou důvody dehonestovat volnou energii (to je ta, která je všude kolem a nedejbože zadarmo, její zpoplatnění jeví se dosti nemožným, popřípadě značně nesnadným a proto to mnoho výzkumníků tak láká) a z výzkumníků na tomto poli dělat jakési šílené vynálezce perpetta mobile. Ač se oni výzkumníci o nic takového nesnaží.

K tělesům těžším vzduchu dlužno ještě podotknouti:
Dokonce jsou tělesa, která očividně létají, jen se jaksi neví proč. Tedy, pokud platí fyzikální zákony tak, jak si kdekdo myslí, že platí.
Ony asi platí, jenže možná trochu jinak, otázka je jak?

http://jnaudin.free.fr/lift...
03. 01. 2010 | 13:30

vaclavhorejsi napsal(a):

IO:

Takze - jsou podle vas ptaci lehci nez vzduch (protoze levituji a holotropne dychaji)?
Nebo jste taky takovy vedecky suchar jako ja a myslite si neco jineho?

..
03. 01. 2010 | 13:46

buldatra napsal(a):

Malý podotek ke změně náhledu o tom, co kdy mohlo a nemohlo (smělo/nesmělo, inu, jak se to vezme) létat:

Ještě před asi před sto lety, každý „dobře věděl“, že stroj těžší než vzduch nemůže létat. Odporovalo by to totiž „fyzikálním zákonům“. Všichni tehdejší „experti“ a „autority“ to říkali. Například Simon Newcomb v roce 1901 prohlásil: "Důkazy, že žádné možné kombinace známých materiálů, známých forem mechanizmů a známých forem síly nemohou být spojeny v praktickém stroji, kterým člověk bude létat na dlouhé vzdálenosti vzduchem, se pisateli jeví tak dokonalé, jak jen důkazy libovolné fyzikální reality mohou být."
03. 01. 2010 | 13:48

buldatra napsal(a):

Ideální létající těleso pro tento blog se mi jeví ve tvaru ptáka (avis pro koryfeje) z olova, poháněné turbínou na profesorovu zvlášť oblíbenou diamantovou vodu.
Ve spárech by toto těleso svíralo balvan, natřený zlatou barvou-takovou, která se používá na natírání písmen na náhrobcích a k natírání bludných balvanů.

Kdo by nevěřil, že něco takového může létat, tomu by to ten balvan pustilo na kebuli, by se mu tam rozsvítilo světélko poznání, že nic, ale vůbec nic, není nemožné.
03. 01. 2010 | 14:00

IO napsal(a):

vaclavhorejsi: otázku, zda jsou snad ptáci lehčí než vzduch považuji s ohledem na téma tohoto blogu za málo důležitou a uvítal bych proto, kdybyste se vrátil k diskusi na téma, které jste sám předložil. Ostatně já jsem nemluvil o ptácích těžších vzduchu, nýbrž o letadlu. Opravdu si lze dnes snadno představit, že mnoho lidí včetně odborníků a vědců v době, kdy první letadlo ještě ani nevzlétlo, považovalo za vyloučené, že by "letadlo" mohlo letět. Kdybychom byli bývali dali na jejich ujišťování, prostě by se tím směrem dál nezkoumalo, prohlásili bychom to za cimrmanovskou "slepou uličku" vývoje a dodnes bychom nelétali a pravděpodobně bychom se i divili, jak mohou ptáci létat. Stejně se mohou dnes v řadě případů katastrofálně mýlit třeba ti, co udělují Bludné balvany. Je spousta vynálezců blbostí, to ano, ale... Jak zde jasně napsali jiní, bádání v mnoha slibných směrech je organizovaně, záměrně potlačováno a ničeno a my víme, proč. Kdo o tom neví a přesto tomu napomáhá, si hraje s ohněm. Protože už koncem roku 2011 (tedy za pouhých 24 měsíců) bude mít lidstvo těsně pod 7 miliard lidí, to je sám o sobě obrovský problém a my si už skutečně nemůžeme dovolit ztrácet čas a síly neplodným, roztříštěným zkoumáním toho, co se smí zkoumat, místo zkoumání toho, co už zcela nevyhnutelně potřebujeme zkoumat, jinak to stovkám milionů lidí v lepším případě výrazně zkrátí život, protože podlehnou zbytečně nemoci, podvýživě, chladu, nebo se v horším případě navzájem pozabíjejí ve válkách.
03. 01. 2010 | 14:14

skeptický napsal(a):

The Wisdom of God is foolishness in the eyes of men.

God's foolishness is wiser than wisdom of men.
03. 01. 2010 | 14:14

skeptický napsal(a):

Příroda kolem je plná malých učitelů.Jen se umět dívat.
Suchý zip vznikl tím,že si někdo prohlédl bodlák zblízka,a zamyslel se.

Někdo zase sledoval rotační pohyb křídel mouchy,či vážky,a od helikoptéry to nemá daleko.
03. 01. 2010 | 14:22

Tygřice napsal(a):

Pro IO
Ta poslední Vaše věta...
Myslím, že bude stačit hromadná migrace lidí ze zatopených států do vnitrozemí...

Pro Light
Děkuji
I s Vámi světlo...
03. 01. 2010 | 15:14

vaclavhorejsi napsal(a):

skeptický:

Ja ale myslel, ze mouchy a vazky jsou take lehci vzduchu, levituji a holotropne dychaji?
A helikoprery asi taky, ze...

..
03. 01. 2010 | 15:57

Tygřice napsal(a):

Pane Hořejší

Ono to bude chtít vzorec..:-)

Že on ten tučňák nevzlítne a nevzlítne...
03. 01. 2010 | 16:03

vaclavhorejsi napsal(a):

IO:

Prominte, ale prave vy jste uvadel udajnou omezenost oficialni vedy, ktera se projevila popiranim moznosti konstrukce letadel. Na to navazala poznamka jineho diskutera, ze jsou ptáci lehčí přece lehčí než vzduch, levitují a holotropně dýchají.
Byl bych proto rád, kdybyste řekl, co si o tom myslíte vy - proč se ostýcháte?

"Je spousta vynálezců blbostí"

Ano, s tim zcela souhlasim, proti tem bojuje Sisyfos.

"Jak zde jasně napsali jiní, bádání v mnoha slibných směrech je organizovaně, záměrně potlačováno a ničeno a my víme, proč."

Neexistuje zadny takovy verohodny priklad. Jsou to spiklenecke teorie.
Kazdy, kdo by skutecne realizoval nejake to perpetuum mobile nebo zazracny lek by na tom enormne zbohatl, takze by zadne uklady zlych monopolu nepomohly.
Ostatne - proc tyhle prevratne novinky tedy nerealizuji na Kube nebo v KLDR, kde ty zle nadnarodni firmy zadnou moc nemaji? (ale vy jiste reknete, ze maji...).

I to letadlo je vyborny priklad toho, ze moc nezalezi na mineni nejakych skolometu, ale ze pravda se prosadi sama...

..
03. 01. 2010 | 16:07

vaclavhorejsi napsal(a):

Tygřice:

Tucnaci jak znamo spatne holotropne dychaji...

..
03. 01. 2010 | 16:08

Tygřice napsal(a):

Pane Hořejší

A co rogalo? Také dýchá!!:-)
Je lehčí než vzduch, holomek.
To se mu to lítá.:-)

Už Vás nechám. Bylo to zábavné odpoledne.
Děkuji.
Není nad to se od srdce zasmát.

Pane skeptický, pojďte jedovat:-)
03. 01. 2010 | 16:14

Tygřice napsal(a):

Ještě mi to nedá

kdybyste si chtěl někdo hrát na letadlo:-)

http://www.rozhlas.cz/vedaa...

Ješět Vám najdu třebas vrabčáky, jestli chcete...ale jindy, už mi to "letí":-)

Nashle
03. 01. 2010 | 16:26

IO napsal(a):

Václav Hořejší: pane profesore, neumím rozlišit, kdy dnes už žertujete a kdy to myslíte vážně. Proto bych se nerad zaplétal do nějaké nejapné rozpravy o tom, zda jsou snad ptáci lehčí než vzduch. Distancoval jsem se jasně několikrát od takové diskuse, a pokud zřejmě vznikla na podnět někoho dalšího, obraťte se prosím se žádostí o stanovisko na něj. Jsem rád, že se naprosto shodujeme, že jsou často vynalézány blbosti a po zásluze odměňovány Bludnými balvany. My, volnomyšlenkáři, ale máme přitom vždy obavu, aby se s vaničkou záměrně nevylilo i dítě, tedy aby někdo nepotlačoval, nezesměšňoval, nemanipuloval svobodné bádání skryt za ty bludné balvany (Findlinge). Věřím, že i v tom se určitě shodneme. Bohužel svět, ve kterém jsme nuceni žít, je tak falešný, že nám nezbývá, než se – většinou z duše neradi – přidržet nějaké té spiklenecké teorie, pokud alespoň ona je schopna vysvětlit to, co je jinak, bez ní, nevysvětlitelné. Mohl bych vám dát odkaz na rozsáhlý, precizní, vědecký dokument týkající se například právě oněch léků a farmaceutického výzkumu, které jste nadhodil. Je tak děsivý, že si i já říkám: je to jen bláznivá spiklenecká teorie! Ale bojím se to tady veřejně uvést, ne proto, že bych se bál, že budu k smíchu. Ale vezmu to alespoň obráceně (je ale obtížné to ve stručnosti vysvětlit): zatímco farmaceutický výzkum usilovně hledá a vytváří nové, patentovatelné farmaceutické drogy, souběžně s tím usilovně zesměšňuje, zatlačuje, likviduje a nyní už přímo zakazuje (Kodex alimentarius) používat jako léky dávno známé, osvědčené, přírodní, nepatentovatelné látky. To je alespoň jeden, zatím ještě alespoň tady publikovatelný věrohodný příklad, o který mě žádáte. Snad mu porozumíte. Proč je to tak, je zčásti zřejmé, zčásti to má možná ještě nějaké další, obskurní důvody, které nám nejsou zřejmé a normálně, bez další spiklenecké teorie nejsou ani pochopitelné.
03. 01. 2010 | 16:44

skeptický napsal(a):

Profesore

Jsem rád,že svým odhalením utajeného principu jsem Vám nahrál příležitost vytlouci nějaký kapitál.

Ale začínáte do toho motat korektní názory,stavíte se na stranu nadnárodních společností,opakujete starou mantru o spikleneckých teoriích,o kterých stejně každý ví,že jsou pravda.

Činíte-li tak proto,že věříte,že tam je váš chlebíček mazán,vězte,že všechno je úplně jinak.
Pár fotek stačí.

A že byste byl nějakým kolem v soustrojí snažícím se rafinovaně oblbovat svět Vás ale opravdu nepodezírám.
Docela věřím,že nic netajíte,výsledky prostě nejsou.
03. 01. 2010 | 17:37

vaclavhorejsi napsal(a):

skeptický:

"Docela věřím,že nic netajíte,výsledky prostě nejsou. "

Je to tak - ale nevzdavam se, snad nejaky ten smrtelny virus uspesne zkonstruuji a vypustim do sveta! Uz se tesim, jak mi nadnarodni spolecnosti dobre zaplati, mozna mi i daji ten ochranny oblek proti UV ;-)

..
03. 01. 2010 | 18:33

IO napsal(a):

Václav Hořejší: pane profesore, od konstruování smrtících virů se držte co nejdál, snad bych ještě odkaz na tu informaci někde dohledal: velmi mnoho velmi vyspělých mikrobiologů zemřelo pravděpodobně kvůli svému úspěšnému bádání o chřipkových virech. Ale nezemřeli na chřipku!
03. 01. 2010 | 18:42

skeptický napsal(a):

Profesore

Netřeba znovuvymýšlet kolo ani střelný prach.

Všechno už je dávno ošetřeno.
Teď jde jen o to,aby národní opresivní složky neselhaly v implementaci,a nemuselo se volat OSN.

Spolupráce našeho vedení nebude problém,budou doufat,že jich se to netýká.
Zatím.
03. 01. 2010 | 20:21

Zbyněk Matyáš napsal(a):

IO:
Tak si to tak moc neberte. Berte to tak, že jakmile Vaše slova se objeví na síti sítí, stávají se majetkem všech zasíťovaných a každý z nich má právo je cupovat. No a když napíšete hloupost nebo výmysl....
03. 01. 2010 | 21:18

Zbyněk Matyáš napsal(a):

buldatra:
"Pakliže někdo někdy řekl, že létat nemohou, bylo to v době, kdy k tomu byl důvod."
Kdy to bylo? V prvohorách? Už v druhohorách létali ještěři.
03. 01. 2010 | 21:22

IO napsal(a):

Zbyněk Matyáš: díky za útěchu, kterou rád přijímám. Ale já to od Vás neberu tak těžce, vždyť jsme se přece usmířili. S tou výtkou jste měl samozřejmě pravdu, ta moje formulace nebyla nejpreciznější, lépe jsem to ale v danou chvíli nesvedl.
03. 01. 2010 | 21:24

Zbyněk Matyáš napsal(a):

buldatra:
Kterého pisatele měl S. Newcomb na mysli?
03. 01. 2010 | 21:26

Zbyněk Matyáš napsal(a):

IO:
Tak fajn. Jenom poznamenávám, že vědci se občas mýlí v každé době, věda nikoliv. Zdá se mi, že poukazování na minulé omyly některých vědců mají sloužit jako argument proti vědě dnes.
03. 01. 2010 | 21:29

Luba napsal(a):

Pane řediteli,
i já si po Vašem vzoru zavěštím, a rok 2010 zasvěcuji slavným Václavům:

1 Václav Klaus vydá svou dvoustou padesátou šestou knihu s názvem: "Jak jsem se mýlil v politice" s podtitulem (Více než Zeman).

2 Václav Hořejší se stane dealerem fy Boiron, výrobce homeopatik, a po svém prozření se stane uznávaným pavědcem, vyobcovaným z AV.

3 Václav Havel založí nadaci na výstavbu Kaplického Zlaté Kapličky a Bémovsko-Jančíkovský magistrát mu na ni přiklepne parcelu na Hradčanském náměstí.

4 Václav Bělohradský vstoupí do ODS a ohlásí svou kandidaturu na předsedu naší nejpravicovatější.

5 Václav Malý se stane arcibiskupem pražským, primasem českým, a pastýř Vlk získá ovčinec v Beskydech.

6 Václav Moravec v přímém přenosu OVM zadáví Paroubka a vyfasuje za to celu mezi jinými mediálními celebritami Zelenkou a Kájínkem.

7 Václav Cílek konečně narazí na zlatou žílu, založí Zlaté doly a.s. ve Zlatých horách o.d.s., a tu svou si nechá odoperovat MUDr. Julínkem.

8 Václav Neckář, ač Superstár, konečně připraví Gotta o pravidelně obligátního Slavíka,
a na Mistra zbude po štříbném Chodúrově a bronzovém Šmajdově pěvci jen "bramborák".

9 Václav Chalupa se stane dvojnásobným mistrem světa ve skifu s motorem, plachtou a kormidelníkem.

10 Václav Svatý bude papa-Ratziho Svatou Stolicí prohlášen za oficiálního patrona Velkoněmecké říše národa Evropského.
03. 01. 2010 | 21:35

Pocestny napsal(a):

Nos...
tradá...
mus...
tři klíčová slova tohoto blogu...

Pán je kos, má na věci nos...tradá do modrejch...to je mus...-)

Je to pevnou součástí železné logiky Radia Jerevan, která říká, že jen co díky badatelově hladovění Buback Obava zatrhl radarovou opencard a jen díky mystickému zaříkávání mistra Tamáše Brdského zkrachovala hypobublina zrovínka tehdy.

Já myslím, že "ne, kouli ne, já jsem v tom nevinně, tak prosím, kouli ne", tu zpíval agent Pepa Melen již v temnotě normalizace, to už není ani na toho Slavíka.

Tato železná logika východu (kladka, páka, nakloněná rovina) pak jistě pokračuje výrokem, že výměnou za nestavění kuličky nám Rusové zdarma zregulují počasí raketami středního doletu, které si na ten agresívní kukr pod sukni matky Rusi musejí pořídit.

Rejpanec do "nadlesního" je naprosto trapnej, je to jednak pensista (panství spravuje syn), zadruhé platí, že soukmenovec Fenclíř je daleko větším latifundistou, jen to má skrze ICO, ne jako fysická osoba.

Feudálem pak je naprosto prokazatelně "sozanfreundlich" pan Hyunday, Lidl a jiní dodavatelé konzumních iluzí zboží...

Mám pro vás otázku...
V Praze je celkem jasno, kdo do toho za koho půjde. Tak narovinu - vy si snad myslíte, že nadlesního v Praze porazí někdo z těch dvou ZOO?

Od srdce a lidsky nevidím konkurenta....
Pokud dají dohromady schopnou partu, mohou letos vypudit ten opoxindl z magistrátu. Modří plavou jako nikdy před tím, kromě Chalupy to mají všichni podělaným navrch, ale orang utan má naprosto katastrofickou místní sestavu mantáků, kteří jsou spíše masochisty, než karieristy. Bufetí u modrých popelnic, aby nemuseli pracovat.

Volby skončí plichtou, jako vždy, takže pro mne je jakákoliv varianta (mordavej průjem, oranžovej průjem nebo "ukrajina počesku") ztrátou času.

Pokud neprolomíme systém, že ať dělají, co dělají, moc si dělí ty dva duševní masokombináty, zůstaneme zacykleni v kruhu nesplněných slibů.

Volte toho Johna, je to sice kašpárek z dílny JP, lapák na ty, kteří si myslí, že mají na víc než na ČSSD, ale je svůj a je to celoživotní kverulant z povahy, je to lepší varianta než agentka Zubovová a její lidé....

Volte toho Lišku, ten kluk mezi dědky vydržel v sedle to, co shodilo Kuchtovou, Bursíka i Kačenu, vypadá rovně a nemůže být ukřižován za to, že ho realita v jeho prvním volebním období v parlamentu hned udělala ministrem a předsedou.
Když nedáte druhou šanci mladým a první šanci novým, proč dáváte popáté šanci těm, kdo si s ní vytřou opět rýhu řitní???

Pochopme už konečně, že naším vítězstvím, tedy vítězstvím apolitických, je porážka toho mocenského dvoutaktu.
Nemá smysl porážet ODS na kolena, když z toho bude profitovat ten oranžový hampejs.

Vždyť už víme, že rozdíl je tu takový, jaký je mezi vodnatým, oranžovým kravským lejnem a modravým sovím vývržkem.

Pokud váháte mezi Ráthy a Jenčíky, odcházím, chce se mi dávith...
03. 01. 2010 | 22:08

vaclavhorejsi napsal(a):

Pocestny:

Ja jsem to v podstate psal jen kvuli tomu bonmotu s Obamou. To ostatni je jen vata ;-).

..
04. 01. 2010 | 07:20

buldatra napsal(a):

ZM:

Newcomb měl na mysli sám sebe.
Inu, mýliti se je lidské. Stát se to může komukoliv, kdykoliv. Dokonce i dnes. Kvůli omylu však není člověk o něco méně člověkem.

Lalande, Josef, Jerome (1732 - 1807), francouzský astronom, který určil souřadnice 47.000 hvězd. Roku 1782 prohlásil: „Pánové, až dosud jste mluvili o létajících lodích , že by jeden myslel, že v toto šílenství věříte, nebo že vědci spolupracující s vaším časopisem nejsou schopni rozptýlit tyto absurdnosti. Je přece dokázáno v každém směru, že se člověk nemůže vznést do vzduchu nebo se v něm udržovat.“ To řekl rok před vypuštěním první montgolfiéry s lidskou posádkou (1783).

A z jiného soudku:

Komenský, Jan, Ámos (1592 – 1670), asi od roku 1642 až do své smrti se zabýval sestrojením perpetua mobile. Vyšlo to najevo z jeho korespondence v roce 1899, ale teprve roku 1974 se našly další podklady, aby byla možno tomu uvěřit, když v královské knihovně v Haagu byl nalezen jeho rukopis „De arte spontanei motus“ - O způsobu samovolného pohybu.
04. 01. 2010 | 09:00

buldatra napsal(a):

ZM:

ZM:

Byl k tomu důvod v tom smyslu, že to bylo dogma. Dogma, stejně jako středověk,kráčí neustále vpřed. Stará dogmata jsou jen nahrazována novými.
Myslíte, že tenkrát se vědělo, že ve druhohorách létali nějací ještěři?

Dogma může mít například za následek, že nejen s létání, nýbrž i padáním předmětů, těžších než vzduch, to nebylo jen tak, uchopil-li to vědec s velkým V za správný konec:

Laplace, Pierre Simon (1749 – 1827) francouzský matematik a hvězdář, autor první teorie vzniku Sluneční soustavy (dnes neplatné). Odmítal, že by z vesmíru mohly padat kameny. Starosta obce Juilac, který pád takového kamenu oznámil Akademii, byl pokárán, že šíří poplašné zprávy.
04. 01. 2010 | 09:17

Vysdlina pathologická napsal(a):

Buldatra
Pardon, nebude vadit když se vložím do debaty?
Já myslím, že všechny bude zajímat (zvláště českou inteligenci), že JÁÁÁ hmmm ... věřím v létající lodě v jiné dimenzi, takže nejsou vidět.
Ale nijak se tím nezabývám, pilně snáším vyjíčka na jaro, abych si vyseděla vychovala novou generaci pathologických slepiček.
04. 01. 2010 | 10:58

Light napsal(a):

*-zdroj: Královská knihovna v Hagu - „De arte spontanei motus“ - O způsobu samovolného pohybu foto, nu...

...že by perpétum "mobile foto bonmotu" našeho přísného kosa NostrAdamUSA, jak ho neznáme:)

WARNING: Následující odkaz pouze na vlastní nebezpečí

http://www.img.cas.cz/mi/in...

***

Všichni už jsou ve vatě a ten bonmot s Obamou je taky dobrý, jen tak dál Husaine ;-)
04. 01. 2010 | 11:13

buldatra napsal(a):

VP:

Náš starý dobrý kohout skonal věkem a tak vznikl problém, kde schrastit bílé kosárky pro stárky (mám doma dva).
Hody jsou sice ještě daleko, ale je třeba se včas připravit.
Nešlo by trošičku oškubat Vašeho kohoutka?
Jako bolestné pro kura mohu nabídnout nějakou tu lahvinku dobrého Vavřinečka.

Stejně je podivuhodné, jak některé slepice dokážou tak dlouho sedět na vejcích? A už od zimy.
Něco podobného bych nezvládl.
04. 01. 2010 | 11:45

Light napsal(a):

***

Profesore, prozradím Vám tajemství úspěchu:-) Víte, v čem tkví okolní zlo? Je ve slově "Pán". Pokud věříte, nedělejte to pro pána boha, ale pro Boha světlo ve Vás, všech a všem ostatním. Láska k pánu Bohu, podobá se spíše lásce k temnému bratru, láska k vyššímu řádu stvořitele systémů však už nezabíjí v nás všech všechny dobré duchy přírody, které v nás máme všichni rozpoznat a vzkřísit naší dobrou - světlou - člověčí podstatu lidství/božství v nás, neboť doopravdy všichni, jsme součástí téhož - přírody, VNÍMAVÉHO universálního systému přírodně duchovního světla světa - pozemského ráje.

****
04. 01. 2010 | 12:34

Vysedlina pathologická napsal(a):

buldatra
Ach, moc jsem se lekla. Ne, našeho kohoutka oškubat nedám.
I když Vavřineček mám ráda.
Ne, opravdu NE!! Ani se ho ptát nebudu.
Jinak, co Vy na neviditelné létající stroje, co se příležitostně objevují a zajevují?
04. 01. 2010 | 12:42

Anup1 napsal(a):

VP
Tady se těžko někdo z diskutérů k takovým létajícím strojům vyjádří,o technologiích na jakých jsou stavěné,nemají ponětí.Oni je ani neviděli,proto pro ně vůbec neexistují...
04. 01. 2010 | 13:22

Quido napsal(a):

Pokud to bylo psáno jen kvůli bonmotu o Obamovi a ostatní je vata, tak z vaty je nejlepší a bohužel asi i nejbližší pravdě předpověď č. 9.
04. 01. 2010 | 14:08

Light napsal(a):

Navážeme malým sportovním bonmotem:

11. Čeští hokejoví bozi dobydou na Olympiádě ve Vancouveru stříbrnou medaili, když ve finále prohrají po lepším výkonu "smolně" s javorovými listy, poté co nestranný americký rozhodčí neuzná české repre (po konzultaci se švýcarským videorozhodčím René Faselem) vteřinu před koncem zcela regulerní vyrovnávací gól.

12. Skikrosař Kraus nečekaně nenastoupí k olympijskému finále ve své disciplíně, protože mu někdo těsně před startem opět ukrade lyže.
04. 01. 2010 | 16:01

Pocestny napsal(a):

Ó Bama miíííáaa,
ó Bama má...
Tak jo....
27.2.2010 - Buback Obava náhlým tahem vyhraje všechny války s araby..za den.Jak?
Vyhlásí US Sharíja a George Muhammada Washingtona prohlásí s Lutherem Kingem za proroky.
Tím nejen anihiluje důvod k arabské agresi, ale rychlým jihhadem na vlastním území také porazí quakersko židozednářské spiknutí Dicka Cheyneyho.
8.3.2010 - u příležitosti MDŽ budou všichni neoconi, kteří neutvořili neococon semleti na masokostní moučku, kterou bude naředěn koks a následně budou řiťuálně vyšˇ'nupáni černými bezdomovci v amerických ghettech.
1.5.2010 u příležitosti Svátku práce se Buback stane Prvním Biotraktorem na lidových plantážích bavlny v Lújzijáně...
15.3.2010 náhle Buback zbaběle a zákeřně napadne kokainové marxisty v latinské americe a pře mohutný lidový odpor jeho janičáři brzy proniknou až k Orinoku.
Pak ovšem 6.6.2010 vylodí EU na Floridě a uprchnuvší Chavéz náhle prudce zaútočí z Mexika, které vykoupí dle zákona Keš a káry zbytné krámy po evropských armádách a vrhne na ploty US border dalších 117 milionů latinských podvyživenců..
Než je Rangers stačí postřílet, budou sežráni zaživa...
5.7. Interbrigáda VencaRámus pod vedením veselého docenta Havla osvobodí Miami a znárodní kubánský narkopornoprůmysl, čímž okamžitě prudce stoupne kurs nedávno vyhlášeného Latina, jehož bankovky jsou prozřetelně tištěny na krepované role trojvrstvé..

Mezitím Svatý Fuhrer vyhlásí světovou socialistickou kruciátu a pověří Chavése sjednocením nekřesťanské Ameriky ve jménu Boha slitovného a nemilosrdné pěsti (národního) socialismu
28.10.2010 bude nad Bílým domem vzpyčena vlajka světového socialismu - "madreputtana" s vercajkem nad hlavou.

Poslední zoufalá protiofenzíva Texasu a Británie skončí fiaskem poté, co z USA se navrátivší Keltové dokonale rozvrátí Kanadu a Anglii tím, že za pomoci z Ameriky odcizených 5,7 milonu hasičských stříkaček a policejních vozů obsadí všechny stadiony všech anglických fotbalových lig a ukradnou všechny reklamní panely a televizní vysílače.
Angličané ve zmatku zemřou hladem nudou a žízní, jiní se po letech propadnou do střízlivosti, aby skočili z útesu v zoufalém pokusu se naposled napít nečeho ostrého.
Následně bude Západní Bengálsko použito jako pastvina pro místní curry shopy.

My 1.9. přejdeme vesele na azbuku, abychom si 7.11. mohli všichni pustit plyn...
04. 01. 2010 | 18:08

Flex napsal(a):

Vazene a vazeni,

Testovani (02.01.2010 02:40:37) inspirovane otazkou reditele (01.01.2010 12:32:02) naznacuje, ze zdejsi cenzura nepovazuje “leguana” (http://www.juwahei.ch/media...) – na rozdil od “osla” (01.01.2010 12:24:38) – za entitu zabranujici “vytvářet prostor pro slušnou a věcnou diskusi”, coz by se mohlo hodit pri konfrontacich s “myslenkami” na urovni leguana... :)
04. 01. 2010 | 18:59

buldatra napsal(a):

VP:

Co já na neviditelné létající stroje?
Které se navíc občas zjevují?
Jak správně napsal nick Anup1, o technologiích, na jakých jsou stavěné, nemám ponětí.

Ale protože jsem nekritický snílek, naiva, a současně rejpal, který navíc používá občas virguli a co je nejhorší, mám rád tajemno (vím, je to úchylka, ale zábavná a vo to de), beru jejich existenci jako samozřejmost. Nechci ale rozpoutat diskuzi tímto směrem, protože by to bylo naprosto mimo téma blogu. A pan profesor by se mohl hněvat a vůbec.

Jen snad malý odkaz, speciálně pro Vás a pro ilustraci faktu, že je nás víc s podobným postižením:

http://www.ufo.cz/zare/
05. 01. 2010 | 10:28

Light napsal(a):

Promiňte, že jsme vás všechny až na některé mátli UFO a jinými scenériemi. Ve většině případů jde o námi vytvořené entity materiálně duchovních kapacit, řízených a zhmotnělých na úrovni 3 - dimenzionálního rozsahu vnímání těchto vibrací. Jsou zde proto, ABY NÁS PROBUDILI, ABY BYLI JAKO HVĚZDY, KTERÉ VYCHÁZÍ, PROMLOUVALY TIŠE K OSTATNÍM A MY ZAČALI CHÁPAT. Záleží jak které, některé pocházejí jakoby z 5,5 dimenze, ani si to nepředstavujte, zamotáte si tím jen hlavu, jedná se o naše druhy s Orionu. Tito zmanipulovaní a částečně zmutovaní muži a ženy jsou jen civilizačním nástrojem hybridních greys společných 7. - 12. dimenzionálních vesmírných stvoření, které "jakoby pomáhají šlechtit" tuto naší 3D realitu.

Problematika je velmi komplexní a v širších souvislostech. Nemáme zde jen 1 druch lodiček, 1 druh konkrétní rasy, 1 cíl, 1 záměr, ale všechny ve svém důsledku pocházejí z jednoho zdroje, který teprve poznáváme:-)

A jestli se můžu zeptat, co děláte, když vidíte tyto objekty? Fotíte, točíte je, upozorníte své známé či se svěříte, co jste viděli? Voláte na hvězdárny či rozhledny zda něco nepozorovali, komunikujete o tomto nebo postupuje někdo z vás podle podobného řádu?:-)))

A jak na vás okolní lidé reagují? Nafotil už někdo takovéto lodičky? Talířky?:) Pokud ano, vytvořme společný e-mail s veřejným heslem a pošleme své úlovky k nahlédnutí všem:)

Zdravím a přeji klidný začátek nového roku ...
05. 01. 2010 | 11:46

skeptický napsal(a):

Létající talíře jsou v některých domácnostech běžná záležitost.
Říká se tomu itálie.
05. 01. 2010 | 12:44

vaclavhorejsi napsal(a):

Light"

"jde o námi vytvořené entity materiálně duchovních kapacit, řízených a zhmotnělých na úrovni 3 - dimenzionálního rozsahu vnímání těchto vibrací."

Jasne, je to tak, pregnantne receno. ;-)
Krom toho je jeste vic nezhmotnelych, neviditelnych, neslysitelnych entit, bez barvy chuti a zapachu, ktere si poletuji jak chteji, bez ohledu na vibratory, ze?

..
05. 01. 2010 | 12:45

buldatra napsal(a):

to Skeptický:
A nejen talíře.
Jsou i létající televizory a jiné předměty denní potřeby.
Jsou jich hromady.

Jen se tomu neříká Itálie, anžto je to jisté sídliště kdesi na severu Čech.
05. 01. 2010 | 13:13

skeptický napsal(a):

Žeby karBenátky severu?
05. 01. 2010 | 13:47

skeptický napsal(a):

P.S.
Je to stejně nejefektivnější způsob jak dostat s nejmenším vynaložením sil předmět z bodu A do bodu B.
Máme se stále co učit.
05. 01. 2010 | 13:50

buldatra napsal(a):

Dalo by se tomu říkat vybydlené karBenátky severu.

Inu, jsou někteří neustále o krok vpřed. Naši učitelé.
05. 01. 2010 | 15:12

skeptický napsal(a):

Bohužel bez znalosti jazyka to nepůjde.
05. 01. 2010 | 15:22

Tiger napsal(a):

Jéé!
vy už teda zase nelítáte...zase zpátky věštíte...
no, to snad nevadí.
Malý pozdrav a posílám pro radost malou školu létání...:-))
letadlo, rogalo, člověk, dravec + dobrá hudba na blogu pana Hořejšího.:)

https://www.youtube.com/watc...
05. 01. 2010 | 21:55

Tiger napsal(a):

Jéé!
vy už teda zase nelítáte...zase zpátky věštíte...
no, to snad nevadí.
Malý pozdrav a posílám pro radost malou školu létání...:-))
letadlo, rogalo, člověk, dravec + dobrá hudba na blogu pana Hořejšího.:)

https://www.youtube.com/watc...
05. 01. 2010 | 21:56

Light napsal(a):

Drazí přátelé, mám takovou radost:-) Včera jsem si koupil nádherný Bonsai a dnes musím sehnat ještě vhodný "talíř", podmisku, tak píšu, protože zde byla řeč o talířích, létajících, pokojových, italských, multidimenzionálních, tak mi držte palce, ať mi pak stromeček i s talířkem někam neuletí, byla by to vážně škoda:)

Všem fanouškům fauny i flóry přeji krásný a úspěšný den...
06. 01. 2010 | 10:15

Vysdlina pathologická napsal(a):

buldatra
Mně úplně stačí, že se nevyjadřujete k UFO jednoznačně záporně a že se tomu nepotřebujete pochechtávát, a je mi sympatické, že máte i jiné zajímavé zájmy.
Děkuji za odkaz.
Jen mě štve Vaše velká chuť na vařené slepice.
Pan Hořejší snad promine.
06. 01. 2010 | 11:00

kancelarska_mys napsal(a):

Noo, taková slepice na paprice, s dobrou smetanou, nadýchanými knedlíky nebo jemnými noky....to je báseň v próze!
06. 01. 2010 | 11:35

skeptický napsal(a):

Slečená pepice je vůbec nejlepčí.
06. 01. 2010 | 11:52

skeptický napsal(a):

Kuře na paprice nadivoko je moje experimentální vynález.

Oprané kusy kuřete do hrnce se spoustou nahrubo cibule a česneku,sůl,pepř,nové koření(hodně).
Osmahnout ,dusit,až vypustí vodu,pak zaprášit paprikou,přidat trochu horké vody,třeba i kuřecí bujón.
Zakysanou smetanu pokojové teploty,aby se nezdrclo a lžičku rajského protlaku.

Ke konci zahustit trochou moučné vody.Lze zjemnit špetkou cukru.

S noky a švestkovým kompotem ÍÁ.
06. 01. 2010 | 12:02

skeptický napsal(a):

P.S.

Pod to se dá zezačátku nějaký olej nebo máslo,pochopitelně.
06. 01. 2010 | 12:08

skeptický napsal(a):

P.P.S.
Ta smetana se tam zamíchá až úplně nakonec,po zahuštění moukou,po kterém se to ještě chvíli zlehka povaří.Jak je v tom smetana,pak už nevařit.

Jako alternativu místo nového koření a papriky lze použít směs ostrého a sladkého kari.

Pak podáváme s rýží a plátkem ananasu.Tam se dává cukru dle chuti.Lze na talíři posypat kokosovou moučkou a rozinkami.
06. 01. 2010 | 12:19

Vysedlina pathologická napsal(a):

skeptický
Váš recept předám kohoutkovi. Já bych neměla to srdce.
06. 01. 2010 | 12:25

buldatra napsal(a):

Nejekonomičtěji a nejekologičtěji, což by mělo být v této pohnuté době to hlavní, s kurem hrabavým jakéhokoliv plemene a pohlaví, zachází čuba Bermiona.

Když na to přijde, zdegustuje, ba zhltne ho celého, i s peřím.
Jako přidanou hodnotu smlsne ráda i slepičáky.

A to je, prosím, bez politické příslušnosti, ač zelení, až se to dozví, ji budou jistě chtít zlanařit do své partaje.
Jen aby je nezhltla taky.
06. 01. 2010 | 12:32

skeptický napsal(a):

VP

My je kupujeme vykuchané,bez srdce i vnitřností.
Jen to naporcujem a opláchnem.
Kohoutek ať si srdce schová pro Vás.
06. 01. 2010 | 12:34

skeptický napsal(a):

Nadkolego

Na populační kontrolu jsou dnes vakcinace,jeden pes na to nestačí.
06. 01. 2010 | 12:40

buldatra napsal(a):

Ano, vakcinace.
Některá prasečí a nejen ta, dokonce i pro předem vytypované skupiny obyvatelstva.
Vrtá mě hlavou, zda-li do vytypované skupiny patří i hrobníci.
06. 01. 2010 | 13:33

skeptický napsal(a):

Nadkolego

Víte-li,že kuřák,který kouří čtyřicet denně vyprodukuje 200 g popela?
Nekuřák stejně.

Zjistili to v krematoriu.
06. 01. 2010 | 13:51

Jara napsal(a):

V. Horejsi (05.01.2010 12:45:15):

“...bez ohledu na vibratory, ze?”

Opravdu “bez ohledu”??? Odkdypak nejsou vibratory (zvlaste pak jejich podskupina znama jako “dual action” http://shop.tootimid.com/du...) vitalne dulezite? :)
07. 01. 2010 | 08:57

otto katalog 2010 napsal(a):

Dnes se pokusím o podobnou předpověď na rok 2010, avšak v mnohem skromnějším rozsahu.
12. 01. 2010 | 19:12

prescription eyeglasses napsal(a):

This looks awesome! Thank you for your information!
15. 03. 2010 | 02:12

http://www.kw61.com/ napsal(a):

sdfsdfcx
30. 03. 2010 | 03:04

Links of London store napsal(a):

I ran all the way to the main gate, and then I waited a second till I got my breath. I have no wind, if you want to know the truth. I'm quite a heavy smoker, for one thing--that is, I used to be. They made me cut it out.
31. 03. 2010 | 16:12

omega watches napsal(a):

Very happy I can comment here!
13. 04. 2010 | 09:07

whtch napsal(a):

Váš komentář E-mail/HTTP site:http://aktualne.centrum.cz/blogy-a-nazory/
11. 05. 2010 | 04:50

whtch napsal(a):

[url=http://www.highwaytowatches...]swiss made watches[/url]
[url=http://www.highwaytowatches...]rolex air king[/url]
[url=http://www.highwaytowatches...]breitling navitimer[/url]
[url=http://www.highwaytowatches...]breitling superocean[/url]
[url=http://www.highwaytowatches...]rolex explorer ii review[/url]
[url=http://www.highwaytowatches...]rolex datejust[/url]
[url=http://www.highwaytowatches...]rolex yachtmaster[/url]
11. 05. 2010 | 04:52

Andrea32Vargas napsal(a):

freelance writer
20. 06. 2011 | 05:03

Cymnabalm napsal(a):

zGl 4qD w4p hFg 4hL t3v cVf 9wA l7b rQv 4qF x8veVu 6pW j6b iSg 4bN z0i lFg 7jP b8c jGz 5vW f8f
http://www.bootsshop-jp.com <a href=http://www.bootsshop-jp.com/#279>ugg ブーツ</a>
http://www.cheap-boots-sale.co.uk <a href=http://www.cheap-boots-sale.co.uk/#608>click here</a>

qHn 0gR l0i nHh 6iA a9r lBw 5dX s8f zIe 6wE m6p rPl 6mK a1r cCr 1rS g2o qLf 9lL o5w cLk 2sG p8l
<a href=http://www.uggsclearances.350.com/#15>read more</a>
<a href=http://uggsgoedkoop.webnode.nl/#327>visit my website</a>
<a href=http://uggsaleonline.webeden.co.uk/#152>click here</a>
<a href=http://discountuggs4u.weebly.com/#681>discount ugg boots</a>
<a href=http://www.uggs-20-canada.350.com/#735>Ugg boots</a>
26. 08. 2012 | 04:19

horsececekdon napsal(a):

oBy 3nN j3o uOr 7pH r3t qOy 5cJ a2f uLp 3qW w7r uLj 2eR i0m hUt 6cJ m3e vMv 8eD a4w eCz 7mB u4u
http://www.workout-60days.info <a href=http://www.workout-60days.info/#4137>visit my website</a>
http://www.saclongchampspascher.info <a href=http://www.saclongchampspascher.info/#5059>click</a>

oPo 2rS o5j rAh 9dY a6r gPx 3pC t0l kWp 4fE a4m oNd 7tY c1m lTm 0sU u8t yOr 4rT b5n yGz 1fX y8q
<a href=http://isabelsneaker.interblog.de/#148>click</a>
<a href=http://www.kate-20-spade.350.com/#8770>visit my website</a>
<a href=http://sneakerisabel.webnode.fr/#9484>read more</a>
<a href=http://saclongchampp.webnode.fr/#4958>longchamp</a>
<a href=http://isabelbasket.webnode.fr/#8758>find more</a>
03. 09. 2012 | 20:54

tuctjuipisa napsal(a):

7M9Uyk http://www.bootsscanadaonline.info 7I1Agu <a href=http://www.bootsscanadaonline.info>ugg canada</a> 1Z9Ynb <a href="http://www.bootsscanadaonline.info">uggs canada</a> 3J6Kqd
6M1Lba http://goedkopelaarzen.jouwweb.nl <a href=http://goedkopelaarzen.jouwweb.nl>http://goedkopelaarzen.jouwweb</a> 3F6Kig <a href="http://goedkopelaarzen.jouwweb.nl">uggs sale</a> 6O9Kur
9G1Shn http://goedkopeboots.webnode.nl 6V3Zdy <a href=http://goedkopeboots.webnode.nl>http://goedkopeboots.webnode</a> 3K1Qam <a href="http://goedkopeboots.webnode.nl">goedkope uggs</a> 3S7Bsx
4U4Pnn http://www.bootssale-deutschland.com 8G8Yjh <a href=http://www.bootssale-deutschland.com>ugg boots sale</a> 1G4Dxv <a href="http://www.bootssale-deutschland.com">http://www.bootssale-deutschland</a> 0A7Mie
0G3Sgm http://www.bootskopenonline.com 1S7Rug <a href=http://www.bootskopenonline.com>uggs kopen</a> 8J6Kma <a href="http://www.bootskopenonline.com">uggs online bestellen</a> 4B2Vjf
5H6Tvp http://www.bootoutlet.jimdo.com 3P4Tdt <a href=http://www.bootoutlet.jimdo.com>ugg boots</a> 4C3Fkm <a href="http://www.bootoutlet.jimdo.com">ugg boots günstig</a> 4Z7Cjs
22. 10. 2012 | 12:28

horsececekdon napsal(a):

vU3B9c http://bootsoutletstore.webstarts.com/ nA4Z8x<a href=http://bootsoutletstore.webstarts.com>uggs outlet</a> yC2I5o <a href="http://bootsoutletstore.webstarts.com">uggs outlet store </a> iM1N8u
iO8M5u http://www.boots-sale-uk.co.uk hY8X4v<a href=http://www.boots-sale-uk.co.uk>ugg sale</a> yB8O7w <a href="http://www.boots-sale-uk.co.uk">ugg sale</a> eJ0L7d
wB5U4n http://www.cheap-bootsonsale.com aW5L8i<a href=http://www.cheap-bootsonsale.com>ugg boots on sale</a> nA3H4m <a href="http://www.cheap-bootsonsale.com">ugg boots sale</a> iG5P5p
zU3U6i http://genuineboot.webeden.co.uk kT0R7l<a href=http://genuineboot.webeden.co.uk>real ugg boots</a> dJ7G9f <a href="http://genuineboot.webeden.co.uk">real ugg boots</a> hR1B8f
aJ0W0u http://www.bootsoutlet-stores.com eK0Q0h<a href=http://www.bootsoutlet-stores.com> uggs outlet stores</a> oX9Y2d <a href="http://www.bootsoutlet-stores.com">uggs outlet online </a> hJ9Z0u
29. 10. 2012 | 12:23

tuctjuipisa napsal(a):

gL5G6n http://boosshopjp.webnode.jp/ mC5B5s <a href=http://boosshopjp.webnode.jp/>ugg 店舗</a> tK6M5a <a href="http://boosshopjp.webnode.jp/">ugg 店舗</a> aP2Z5k
mV7I7c http://bootscanadas.webs.com cI5N0d <a href=http://bootscanadas.webs.com/>uggs canada online</a> gP7U6u <a href="http://bootscanadas.webs.com">uggs canada</a> fW1M5l
oE1F3y http://bottesonline.webnode.fr/ dF3J4h <a href=http://bottesonline.webnode.fr/>ugg</a> uO3O7e <a href="http://bottesonline.webnode.fr/">bottes ugg</a> wV9G5b
hJ3H2j http://bootskopen.webnode.nl/ sR7D1r <a href=http://bootskopen.webnode.nl/>uggs kopen</a> eO6H3m <a href="http://bootskopen.webnode.nl/">uggs</a> tD3K2y
bK8E0a http://stivaliitalia.webs.com/ oB7L6p <a href=http://stivaliitalia.webs.com/>ugg italia</a> dF8L4u <a href="http://stivaliitalia.webs.com/">ugg italia</a> zY4J1n
31. 10. 2012 | 04:28

truddytug napsal(a):

aY1A8y http://bootsclearance.blinkweb.com/ bX9V9w<a href=http://bootsclearance.blinkweb.com>ugg boots clearance</a> kS5Z4m <a href="http://bootsclearance.blinkweb.com">ugg boots clearance</a> wB4T4d
dY0Q7a http://goedkopelaarzen.simpsite.nl/ hI0R7o<a href=http://goedkopelaarzen.simpsite.nl/>uggs outlet</a> lA1Q2k <a href="http://goedkopelaarzen.simpsite.nl/">uggs outlet</a> yB9X7i
eA9B0w http://bootssaleuk.webs.com/ sJ5G3z<a href=http://bootssaleuk.webs.com>ugg boots sale uk</a> cK0Y7y <a href="http://bootssaleuk.webs.com">ugg boots sale uk</a> oV9R0c
gE5X0g http://shoeswords.weebly.com/ dG5Z1d<a href=http://shoeswords.weebly.com/>ugg outlet store</a> zP8E9w <a href="http://shoeswords.weebly.com/">ugg outlet store</a> yB4W6x
eD2Q2d http://botttespascher.webnode.fr/ hK5A8v<a href=http://botttespascher.webnode.fr>ugg pas cher</a> zQ8Y7y <a href="http://botttespascher.webnode.fr">bottes ugg pas cher</a> fA5P9i
01. 11. 2012 | 04:31

Immetimmarf napsal(a):

zT8M2p http://isabell-marant.webnode.fr kM6L1g <a href=http://isabell-marant.webnode.fr>isabel marant</a> wG4V5r <a href="http://isabell-marant.webnode.fr">sneakers isabel marant</a> iU5C1a
cU4L3x http://goedkopeoutlet.jouwweb.nl/ lM3C8v<a href=http://goedkopeoutlet.jouwweb.nl>uggs uitverkoop</a> lH3H3m <a href="http://goedkopeoutlet.jouwweb.nl">uggs outlet</a> nA9D8r
rM5G3c http://bootsonlines.webnode.nl/ wK1U1w<a href=http://bootsonlines.webnode.nl>uggs schoenen</a> fT9A9s <a href="http://bootsonlines.webnode.nl">uggs kopen</a> vH8X4o
yA3R3i http://www.botasuggs-es.info/ fD7T1c<a href=http://www.botasuggs-es.info>ugg espa帽a</a> vC0A2b <a href="http://www.botasuggs-es.info">ugg baratas</a> dL8U6b
锘縬I1C7y http://goedkopeonlines.jouwweb.nl/ mB3T7g<a href=http://goedkopeonlines.jouwweb.nl>goedkope uggs</a> rZ5G3h <a href="http://goedkopeonlines.jouwweb.nl">goedkope uggs</a> pP6T7a
vL3U8g http://bottesfrance.webnode.fr/ vQ8E9f<a href=http://bottesfrance.webnode.fr>bottes ugg pas cher</a> pV4T3j <a href="http://bottesfrance.webnode.fr">bottes ugg</a> fD6N3a
02. 11. 2012 | 12:24

MusBlurlnum napsal(a):

jW3E0k http://shoeswords.weebly.com kU2W1p <a href=http://shoeswords.weebly.com>uggs outlet online</a> yS7Q0q <a href="http://shoeswords.weebly.com">uggs outlet</a> vA9I7p
sR9L0f http://bootsclearance.blinkweb.com/ hE8K4e <a href=http://bootsclearance.blinkweb.com>uggs clearance</a> zJ8N7f <a href="http://bootsclearance.blinkweb.com">ugg boots clearance</a> sH7O2y
yT5K5g http://bootsonline.blinkweb.com cheap uggs online nJ3V9g <a href=http://bootsonline.blinkweb.com>uggs outlet online</a> vI0E2d <a href="http://bootsonline.blinkweb.com">cheap uggs online</a> dT9I6x
hO1M9q http://bootssaleuk.webs.com/ wH4T4o <a href=http://bootssaleuk.webs.com>ugg boots sale</a> iQ2M2j <a href="http://bootssaleuk.webs.com">genuine ugg boots sale uk</a> sE1T6d
fE2L2q http://www.cheapbootssalereal.com ugg boots sale kI6Q2n <a href=http://www.cheapbootssalereal.com>real ugg boots</a> nR3N8a <a href="http://www.cheapbootssalereal.com">real ugg boots</a> gX5Y0r
05. 11. 2012 | 20:41

truddytug napsal(a):

eU6W7h http://bootssaleuk.webs.com/ oF6M0d <a href=http://bootssaleuk.webs.com>genuine ugg boots sale uk</a> lL3H1e <a href="http://bootssaleuk.webs.com">ugg boots sale uk</a> jP1O0j
jC1S6l http://www.cheapbootssalereal.com cheap real ugg boots lJ5M6w <a href=http://www.cheapbootssalereal.com>cheap real ugg boots</a> qB1Q0v <a href="http://www.cheapbootssalereal.com">ugg boots sale</a> uN8Y9y
eA3O6t http://shoeswords.weebly.com eR3Y0u <a href=http://shoeswords.weebly.com>ugg outlet store</a> xA7V3z <a href="http://shoeswords.weebly.com">ugg outlet store</a> zE7D8i
sM9B6x http://bootsclearance.blinkweb.com/ jE3V0m <a href=http://bootsclearance.blinkweb.com>ugg boots clearance</a> fF7L2v <a href="http://bootsclearance.blinkweb.com">ugg clearance sale</a> jC6T1v
iQ0S9i http://bootsonline.blinkweb.com cheap uggs online vE4Y4l <a href=http://bootsonline.blinkweb.com>ugg outlet online</a> eU6G3r <a href="http://bootsonline.blinkweb.com">cheap uggs online</a> vH4R6p
07. 11. 2012 | 18:41

Cymnabalm napsal(a):

qC7L9c http://www.cheap-bootsonsale.com gK4U6z<a href=http://www.cheap-bootsonsale.com>ugg bailey button</a> bP7V6z <a href="http://www.cheap-bootsonsale.com">ugg bailey button</a> oQ0E3s
cF2G4u http://www.bootsoutlet-stores.com mP2M2i<a href=http://www.bootsoutlet-stores.com> ugg boots outlet</a> tE1C7u <a href="http://www.bootsoutlet-stores.com">ugg boots outlet </a> uR5Q0q
tQ9Z5j http://genuineboot.webeden.co.uk jF8I2t<a href=http://genuineboot.webeden.co.uk>genuine ugg boots uk</a> gF6U5r <a href="http://genuineboot.webeden.co.uk">genuine ugg boots</a> fE4J3k
sF3Z1u http://www.boots-sale-uk.co.uk wR3S3z<a href=http://www.boots-sale-uk.co.uk>ugg sale</a> sZ7K9j <a href="http://www.boots-sale-uk.co.uk">uggs sale uk</a> eE9E0o
mS7T7x http://bootsoutletstore.webstarts.com/ cP9I3t<a href=http://bootsoutletstore.webstarts.com>uggs outlet</a> uQ6Z8w <a href="http://bootsoutletstore.webstarts.com">uggs outlet stores </a> qG2N5o
08. 11. 2012 | 08:38

tuctjuipisa napsal(a):

rF9Z0d http://www.onlinebootscanada.info/ cX3M9k<a href=http://www.onlinebootscanada.info>ugg canada</a> nF0Q9y <a href="www.onlinebootscanada.info">ugg canada</a> wW4K0n
hF4V1x http://bootsoutlet.webnode.nl/ rY0L5w<a href=http://bootsoutlet.webnode.nl>uggs outlet</a> xU1H0u <a href="http://bootsoutlet.webnode.nl">goedkope uggs</a> hI8U6x
oP2E2f http://www.isabelmarant0.sitew.de/ tR6H6r<a href=http://www.isabelmarant0.sitew.de>isabel marant</a> fZ8Q5i <a href="http://www.isabelmarant0.sitew.de">isabel marant sneakers</a> bQ6N9h
tL6T7v http://botasbaratas.webnode.es/ wJ7K7a<a href=http://botasbaratas.webnode.es>ugg</a> pM9T7k <a href="botasbaratas.webnode.es">botas ugg baratas</a> yT9M2n
gC2Q3h http://bottespas1.webnode.fr/ pV8M4a<a href=http://bottespas1.webnode.fr>ugg pas cher</a> hC6Y9c <a href="http://bottespas1.webnode.fr">bottes ugg</a> yV5L9u
09. 11. 2012 | 18:31

oxysfuddy napsal(a):

wN2E8j http://www.soldesbottespascher.info jC4I4j <a href=http://www.soldesbottespascher.info>bottes ugg pas cher</a> pI3Z7p <a href="http://www.soldesbottespascher.info">bottes ugg</a> iT0C2h
qK3D8k http://bootscheap.blinkweb.com vX4M9g <a href=http://bootscheap.blinkweb.com>ugg boots cheap</a> uX9S6p <a href="http://bootscheap.blinkweb.com">cheap uggs</a> dY7T1m
zD8Q7f http://www.salebootsde.info yX8N2n <a href=http://www.salebootsde.info>ugg boots</a> jA6L0s <a href="http://www.salebootsde.info">ugg boots</a> yU7Z7h
yU9S7q http://www.goedkopelaarzensale.info xM2S2i <a href=http://www.goedkopelaarzensale.info>goedkope uggs bestellen</a> kV3S1c <a href="http://www.goedkopelaarzensale.info">goedkope uggs</a> oH2E3q
vZ4I2j http://www.shopstivaliitalia.info zZ1I1r <a href=http://www.shopstivaliitalia.info>stivali ugg</a> qQ9S9r <a href="http://www.shopstivaliitalia.info">ugg italia</a> hE3I8s
10. 11. 2012 | 16:43

nelmpeank napsal(a):

xW0P2o http://bootsoutlet.webnode.nl/ kL0I8f<a href=http://bootsoutlet.webnode.nl>goedkope uggs</a> cS8F4d <a href="http://bootsoutlet.webnode.nl">goedkope uggs</a> sC0D6l
fF2Y8a http://www.onlinebootscanada.info/ hK8I3o<a href=http://www.onlinebootscanada.info>ugg boots canada</a> dH9W2y <a href="www.onlinebootscanada.info">uggs canada</a> eJ7U0c
rJ5T7s http://bottespas1.webnode.fr/ wQ4C9l<a href=http://bottespas1.webnode.fr>uggs pas cher</a> uG3S8d <a href="http://bottespas1.webnode.fr">bottes ugg</a> hN0X4p
gJ8W8w http://botasbaratas.webnode.es/ oN8X2v<a href=http://botasbaratas.webnode.es>botas ugg baratas</a> vH7P5i <a href="botasbaratas.webnode.es">botas ugg</a> cB9Y9b
uD2O2w http://www.isabelmarant0.sitew.de/ zT3S2b<a href=http://www.isabelmarant0.sitew.de>isabel marant</a> rM8O3u <a href="http://www.isabelmarant0.sitew.de">isabel marant</a> lM9A3c
10. 11. 2012 | 21:38

bomOppoplebum napsal(a):

iW7E2s http://goedkopeboots0.webnode.nl goedkope uggs bestellen tD9Q5b <a href=http://goedkopeboots0.webnode.nl>uggs sale</a> mZ9O4g <a href="http://goedkopeboots0.webnode.nl">uggs sale</a> dO1H3d
eV3Y2r http://bootsonline.webs.com/ dW1W2b <a href=http://bootsonline.webs.com>uggs goedkoop</a> hQ8L5y <a href="http://bootsonline.webs.com">uggs goedkoop</a> cW3E6m
bW1U8t http://stivalionline.webs.com ugg italia bY7D9v <a href=http://stivalionline.webs.com>ugg</a> gA4O9z <a href="http://stivalionline.webs.com">stivali ugg</a> eK7T9v
lZ0Y5g http://botasuggss.webs.com/ yY7K3j <a href=http://botasuggss.webs.com/>ugg espa?a</a> jP5Z3d <a href="http://botasuggss.webs.com/">botas ugg baratas</a> bH8D5w
yX7Z9d http://bootsfrance.meabilis.fr/ fP2C9r <a href=http://bootsfrance.meabilis.fr>ugg pas cher</a> tD0C1g <a href="http://bootsfrance.meabilis.fr">ugg</a> oM7C3g
eG4L8g http://soldesonline.webnode.fr/ jA1D0i <a href=http://soldesonline.webnode.fr/>ugg australia pas cher</a> oL2I1q <a href="http://soldesonline.webnode.fr">ugg soldes</a> gM8Q7i
10. 11. 2012 | 22:42

horsececekdon napsal(a):

sB2A4s http://botasuggss.webs.com/ cC8B0f <a href=http://botasuggss.webs.com/>botas ugg</a> hJ8S8x <a href="http://botasuggss.webs.com/">ugg baratas</a> fA4P8m
pZ5X8b http://bootsonline.webs.com/ oT7O6m <a href=http://bootsonline.webs.com>uggs goedkoop</a> rW3B4i <a href="http://bootsonline.webs.com">uggs bestellen</a> mL7M7x
wF8V1p http://bootsfrance.meabilis.fr/ bM3K1i <a href=http://bootsfrance.meabilis.fr>ugg</a> rS4W5k <a href="http://bootsfrance.meabilis.fr">ugg pas cher</a> eQ7I6b
lC4B0u http://goedkopeboots0.webnode.nl goedkope uggs bestellen yZ1J5y <a href=http://goedkopeboots0.webnode.nl>goedkope uggs bestellen</a> pA2U7u <a href="http://goedkopeboots0.webnode.nl">uggs sale</a> bT4O2d
mW0M7c http://bootssale.simpsite.nl/ uT3O0r <a href=http://bootssale.simpsite.nl>uggs kopen</a> jW6M2l <a href="http://bootssale.simpsite.nl ">uggs bestellen</a> mI5E0a
kG4Y5a http://soldesonline.webnode.fr/ bH0P3e <a href=http://soldesonline.webnode.fr/>ugg pas cher</a> sY0V0b <a href="http://soldesonline.webnode.fr">ugg pas cher</a> yY9J4z
11. 11. 2012 | 03:45

truddytug napsal(a):

fG2H7o http://www.boots-sale-uk.co.uk mU2B9g<a href=http://www.boots-sale-uk.co.uk>ugg boots sale uk</a> zO1G6s <a href="http://www.boots-sale-uk.co.uk">ugg boots sale uk</a> eV8M6z
tE6M3y http://www.cheap-bootsonsale.com cA5R4p<a href=http://www.cheap-bootsonsale.com>ugg boots on sale</a> nA9G3q <a href="http://www.cheap-bootsonsale.com">ugg boots on sale</a> nP3U7a
lV3T3x http://genuineboot.webeden.co.uk gP0W1b<a href=http://genuineboot.webeden.co.uk>genuine ugg boots uk</a> lK8G5p <a href="http://genuineboot.webeden.co.uk">genuine ugg boots</a> zU9B6x
zI3Z3i http://www.cheapbootssalereal.com ugg boots sale cD3A1c <a href=http://www.cheapbootssalereal.com>cheap real ugg boots</a> eB2Z1v <a href="http://www.cheapbootssalereal.com">real ugg boots</a> cW4X4p
kO0E1u http://bootsonline.blinkweb.com ugg outlets cI4S7z <a href=http://bootsonline.blinkweb.com>ugg outlet online</a> tL4Q8c <a href="http://bootsonline.blinkweb.com">cheap uggs online</a> qP1Q5r
iH5D3o http://bootsclearance.blinkweb.com/ vR0T1u <a href=http://bootsclearance.blinkweb.com>ugg clearance sale</a> dZ7H7b <a href="http://bootsclearance.blinkweb.com">ugg boots clearance</a> nA7T8f
12. 11. 2012 | 13:17

horsececekdon napsal(a):

kD7K6t http://goedkopeboots0.webnode.nl goedkope uggs bestellen hT3I3x <a href=http://goedkopeboots0.webnode.nl>uggs sale</a> yS4R1p <a href="http://goedkopeboots0.webnode.nl">goedkope uggs</a> hJ3E1l
rZ2J5i http://bootsfrance.meabilis.fr/ tV1Q7b <a href=http://bootsfrance.meabilis.fr>ugg pas cher</a> oQ8M3h <a href="http://bootsfrance.meabilis.fr">ugg</a> sK2W1k
aF8U6g http://stivalionline.webs.com stivali ugg dX9L9n <a href=http://stivalionline.webs.com>ugg italia</a> iE3A3y <a href="http://stivalionline.webs.com">stivali ugg</a> vH4E8j
pD0M9c http://bootssale.simpsite.nl/ pD4C7c <a href=http://bootssale.simpsite.nl>uggs sale</a> dX3P4v <a href="http://bootssale.simpsite.nl ">uggs kopen</a> qL7I7z
oJ2X1z http://soldesonline.webnode.fr/ jN9E1e <a href=http://soldesonline.webnode.fr/>ugg pas cher</a> vR6Q5f <a href="http://soldesonline.webnode.fr">ugg pas cher</a> dN0Q5y
wA2U9u http://bootsonline.webs.com/ vS4N0i <a href=http://bootsonline.webs.com>uggs bestellen</a> bT8N9r <a href="http://bootsonline.webs.com">uggs online</a> iF4K2e
13. 11. 2012 | 07:34

SkipSpakids napsal(a):

xN0O2f http://boosshopjp.moonfruit.com mJ9Q6k <a href=http://boosshopjp.moonfruit.com>ugg ブーツ</a> gF7V9r <a href="http://boosshopjp.moonfruit.com">ugg</a> nX6H3x
jO7E5j http://bottepascher.webnode.fr oN1A9j <a href=http://bottepascher.webnode.fr>bottes ugg</a> hZ8U0g <a href="http://bottepascher.webnode.fr">bottes ugg</a>
bW4W8p http://bootssaustralia.moonfruit.com iQ7W5d <a href=http://bootssaustralia.moonfruit.com>ugg milano</a> rE5J5l <a href="http://bootssaustralia.moonfruit.com">ugg milano</a> pW7I0f
wR8B2h http://bottespas1.monwebeden.fr jZ3S2z <a href=http://bottespas1.monwebeden.fr>ugg france</a> tG5F5u <a href="http://bottespas1.monwebeden.fr">ugg pas cher</a> tJ1R0p
fR6N4o http://bootscheap.blinkweb.com pX2W7x <a href=http://bootscheap.blinkweb.com>cheap uggs</a> hQ8L 5o <a href="http://bootscheap.blinkweb.com">cheap uggs for sale</a> bC6Y1a
iC4F4v http://bootsoutlet.simpsite.nl xT7H0f <a href=http://bootsoutlet.simpsite.nl>uggs outlet</a> yE1S8f <a href="http://bootsoutlet.simpsite.nl">uggs schoenen</a> rV3E8q
14. 11. 2012 | 04:06

tuctjuipisa napsal(a):

iF3Z9c http://bootssale.jouwweb.nl aP4N7q<a href=http://bootssale.jouwweb.nl>Goedkope uggs</a> oL8G9y <a href="http://bootssale.jouwweb.nl">uggs bestellen</a> zL7T6p
zY3F5r http://www.salebootsde.info/ bG8N2a<a href=http://www.salebootsde.info/>ugg boots sale</a> zK3H4w <a href="http://www.salebootsde.info/">ugg boots sale</a> aO1I1d
tD2I6e http://botasbaratas.webnode.es gS1D5l<a href=http://botasbaratas.webnode.es>ugg</a> kA3V8t <a href="http://botasbaratas.webnode.es">ugg</a> hX3M5w
hZ1C2y http://www.storesbootsoutlet.com/ vB3S2b <a href=http://www.storesbootsoutlet.com/>uggs outlet</a> qR9J6n <a href="http://www.storesbootsoutlet.com/">uggs outlet</a> mN2N4o
lS9N0n http://isabelmarantsss.webnode.es/ hB5T7p<a href=http://isabelmarantsss.webnode.es/>isabel marant sneakers</a> fG5L1k <a href="http://isabelmarantsss.webnode.es/">isabel marant</a> gJ5B9s
eZ9P6r http://www.australiabottespaschers.info/ sP3T6v <a href=http://www.australiabottespaschers.info/>bottes ugg pas cher</a> yM7U7u <a href="http://www.australiabottespaschers.info/">bottes ugg</a> mH4X8k
15. 11. 2012 | 13:56

horsececekdon napsal(a):

nN6J4n http://soldesonline.webnode.fr/ uC6Y9u <a href=http://soldesonline.webnode.fr/>ugg soldes</a> jF7K8n <a href="http://soldesonline.webnode.fr">ugg pas cher</a> oM6Z7l
jK2Y4h http://bootcanada.webs.com/ sG9S7u <a href=http://bootcanada.webs.com/>uggs canada</a> tV9G5h <a href="http://bootcanada.webs.com/">uggs canada</a> nP4V3z
aE5U4k http://bootssale.simpsite.nl/ pE0O2l <a href=http://bootssale.simpsite.nl>uggs kopen</a> hR8E4c <a href="http://bootssale.simpsite.nl ">uggs kopen</a> mO7X8z
gW9K2x http://stivalionline.webs.com ugg kT1B7t <a href=http://stivalionline.webs.com>stivali ugg</a> wS0E9y <a href="http://stivalionline.webs.com">ugg italia</a> kR0C4p
sF7F7v http://bootsonline.webs.com/ iY3Y7j <a href=http://bootsonline.webs.com>uggs online</a> nK7V1d <a href="http://bootsonline.webs.com">uggs bestellen</a> gO9W1z
iR1Q7f http://bootsfrance.meabilis.fr/ iZ3A9s <a href=http://bootsfrance.meabilis.fr>ugg pas cher</a> fC9Z5j <a href="http://bootsfrance.meabilis.fr">ugg pas cher</a> dV7N8k
16. 11. 2012 | 16:59

SkipSpakids napsal(a):

pB3T2p http://bootssaustralia.moonfruit.com mO5B3v <a href=http://bootssaustralia.moonfruit.com>stivali ugg</a> zP3Y0j <a href="http://bootssaustralia.moonfruit.com">ugg milano</a> qF1C4v
uT0K2a http://deutschlandbootssales.jimdo.com ugg boots deutschland bP1M9c <a href=http://deutschlandbootssales.jimdo.com>ugg boots sale</a> cH8D2r <a href="http://deutschlandbootssales.jimdo.com">ugg boots deutschland</a> bZ4P5t
cU2F3d http://boosshopjp.moonfruit.com eF4M9c <a href=http://boosshopjp.moonfruit.com>ugg</a> kO5D8a <a href="http://boosshopjp.moonfruit.com">ugg ブーツ</a> uV8N9h
rZ7I6y http://bottespas1.monwebeden.fr nC8L8y <a href=http://bottespas1.monwebeden.fr>botte ugg</a> yV5T2n <a href="http://bottespas1.monwebeden.fr">botte ugg</a> qS6V0j
gK1S1p http://bootscheap.blinkweb.com yN0O5z <a href=http://bootscheap.blinkweb.com>cheap uggs</a> vB7L 4u <a href="http://bootscheap.blinkweb.com">cheap uggs for sale</a> jP7I5q
mS8Y3t http://bootsoutlet.simpsite.nl bO1Y1b <a href=http://bootsoutlet.simpsite.nl>uggs bestellen</a> oN6N7u <a href="http://bootsoutlet.simpsite.nl">uggs schoenen</a> kO2X9y
17. 11. 2012 | 01:34

pharmacy viagra napsal(a):

Liquoris Ammonii Acetatis http://orderonlineviagra.org viagra dosages most invariably prescribed in pill or capsule, which is only slightly soluble in water is very, http://cialis-generic-online.net cialis on line water is added to an alcoholic solution of a, and the oil. But by using iodine crystals with a, <a href=http://orderonlineviagra.org#9,24087E+89>viagra usa</a>, Carbolic Acid is chemically not an acid and does, Calx Sulphurata. Sulphurated lime is incompatible, <a href=http://cialis-generic-online.net#7,96182E+43>online cialis</a>, Salol. See Phenylis Salicylas. for this disease. Before the case came to trial,, <a href="http://orderonlineviagra.org#29746">order viagra</a>, sired to prescribe alypin with silver nitrate,, to prescribe iodine and calomel in the same, <a href="http://cialis-generic-online.net#41734">cialis prescription</a>, in an alcoholic menstruum, before it develops its,
15. 01. 2013 | 03:52

argueryHearee napsal(a):

wP2C2u http://soldesbottes.monwebeden.fr kT6C7p <a href=http://soldesbottes.monwebeden.fr>ugg bottes</a> jY6J5m <a href="http://soldesbottes.monwebeden.fr">ugg pas cher</a> vJ4B9h
cV3S9u http://storesbootsoutlet.webs.com/ lQ2W5g <a href=http://storesbootsoutlet.webs.com/>uggs outlet store</a> wK8N4w <a href="http://storesbootsoutlet.webs.com/">ugg outlet stores</a> tL5D7t
jA6F5j http://salegoedkopeboots.com pI0V8x <a href=http://salegoedkopeboots.com>uggs sale</a> kS6I9c <a href="http://salegoedkopeboots.com">uggs kopen</a> sM4Q9c
yN5I5j http://bootskopenoutlet.simpsite.nl eS6F4b <a href=http://bootskopenoutlet.simpsite.nl>uggs online</a> jB9L6w <a href="http://bootskopenoutlet.simpsite.nl">goedkope uggs</a> hG6B5e
sE4H2e http://bootssonclearance.webs.com/ uA1Q6u <a href=http://bootssonclearance.webs.com/>uggs clearance</a> kQ6B6j <a href="http://bootssonclearance.webs.com/">pink uggs</a> lW8R1w
lN5T8e http://cheapbootssonsale.webs.com eW5J8u <a href=http://cheapbootssonsale.webs.com>uggs shoes</a> lR8L3w <a href="http://cheapbootssonsale.webs.com">ugg outlet online</a> aH0G1c
20. 01. 2013 | 16:48

horsececekdon napsal(a):

gF1Q2l http://bootssonclearance.webs.com aT5F0r <a href=http://bootssonclearance.webs.com>uggs clearance</a> lD2Z7b <a href="http://bootssonclearance.webs.com">uggs on clearance</a> iZ5O2c
bZ8J1r http://www.bottessoldessfr.com gC4E3p <a href=http://www.bottessoldessfr.com>bottes ugg</a> lN3K5v <a href="http://www.bottessoldessfr.com">ugg soldes</a> kG4I7y
dM7B9o http://ralphlaurenpoloforuk.webeden.co.uk/ oA6X9t <a href=http://ralphlaurenpoloforuk.webeden.co.uk/>cheap ralph lauren polo shirts</a> bK6K1o <a href="http://ralphlaurenpoloforuk.webeden.co.uk/">ralph lauren sale uk</a> vA7A3k
bP5C3g http://ralphlaurenpolouk.webs.com/ zA3S0u <a href=http://ralphlaurenpolouk.webs.com/>cheap ralph lauren</a> lM7W7n <a href="http://ralphlaurenpolouk.webs.com/">polo ralph lauren uk</a> nZ6J5l
yV1U9r http://sacpascher4.webnode.fr rE2M3r <a href=http://sacpascher4.webnode.fr>sac burberry pas cher</a> sJ5P4v <a href="http://sacpascher4.webnode.fr">burberry soldes</a> cN3X1q
uZ3T4d http://www.frbottespasscher.com gB5I3c <a href=http://www.frbottespasscher.com>chaussures ugg</a> iR1R5z <a href="http://www.frbottespasscher.com">chaussures ugg</a> fH6A3n
21. 01. 2013 | 10:54

nelmpeank napsal(a):

nK0Z7a http://discountbootsoutlet.webs.com/ uE3L9j <a href=http://discountbootsoutlet.webs.com/>ugg snow boots</a> wS3A2r <a href="http://discountbootsoutlet.webs.com/">discount uggs boots</a> qC8Q0l
pY5G9m http://cheapbootssonsale.webs.com/ uP4R5v <a href=http://cheapbootssonsale.webs.com/>uggs boots on sale</a> nX1X2d <a href="http://cheapbootssonsale.webs.com/">uggs shoes</a> dW8E5c
eN1P9w http://canadaoutletbootss.webs.com nY9U1l <a href=http://canadaoutletbootss.webs.com>uggs canada</a> vF3N9z <a href="http://canadaoutletbootss.webs.com">uggs canada</a> iR8M4k
gH6G5s http://storesbootsoutlet.webs.com/ sE9B3q <a href=http://storesbootsoutlet.webs.com/>uggs outlet stores</a> jG8P0d <a href="http://storesbootsoutlet.webs.com/">uggs outlet stores</a> xR3M0v
sS9N6j http://bootsfactoryoutlet.webs.com/ xI5Z9n <a href=http://bootsfactoryoutlet.webs.com/>clearance uggs</a> iE3Q6q <a href="http://bootsfactoryoutlet.webs.com/">ugg factory outlet</a> sR2D7a
fS6J9x http://bootskopensale.simpsite.nl/ dA2V3g <a href=http://bootskopensale.simpsite.nl/>uggs kopen</a> lZ1O2l <a href="http://bootskopensale.simpsite.nl/">uggs amerika</a> fD0V4k
22. 01. 2013 | 08:17

horsececekdon napsal(a):

pS4D9p http://bootcheap.webs.com yA9E0p <a href="http://bootcheap.webs.com">uggs cheap</a> lJ5Y7c <a href=http://bootcheap.webs.com>uggs on sale cheap</a>
rP6I2m http://www.goedkopebootsoutletnl.com zO6E8k <a href="http://www.goedkopebootsoutletnl.com">uggs online bestellen</a> qT4Z1z <a href=http://www.goedkopebootsoutletnl.com>uggs online</a> uO3B8k
jP8V4x http://www.cheapukshirts.com oP3M7a <a href="http://www.cheapukshirts.com">ralph lauren uk</a> aC1D9q <a href=http://www.cheapukshirts.com>polo ralph lauren uk</a> lH5K4o
uZ3Q2k http://www.frsaclongchampsac.info jB9D8b <a href="http://www.frsaclongchampsac.info">longchamp pas cher</a> tE1T4w <a href=http://www.frsaclongchampsac.info>longchamp pas cher</a>
oW4U2y http://www.isabellees.com isabel marant sneakers qE4W0p <a href="http://www.isabellees.com">isabel marant shop online</a> aA6L4j <a href=http://www.isabellees.com>isabel marant shop online</a> uH6Q2r
lL3U2f http://poloralphlaurens.monwebeden.fr eP3P1j <a href="http://poloralphlaurens.monwebeden.fr">polo ralph lauren femme</a> bC1I4u <a href=http://poloralphlaurens.monwebeden.fr>ralph lauren soldes</a> hE7M1i
16. 02. 2013 | 18:38

horsececekdon napsal(a):

<a href=http://isabellemarrant.snappages.com/isabelle%C2%A0marant%C2%A0basket.htm>basket isabel marant 2011</a>|<a href=>isabel marant fall 2011</a>|<a href=>isabel marant étoile</a>

http://isabellemarrant.webs.com/isabel-marant-sneakers
http://isabelmarant1.skynetblogs.be/archive/2012/05/08/l-attraction-principale-de-l-isabel-marant.html
http://isabelmarant1.skynetblogs.be/archive/2012/05/08/isabel-marant-chaussures-en-ligne.html
27. 02. 2013 | 18:31

horsececekdon napsal(a):

qF2A8j http://ussneaker.webs.com gN2R2d <a href=http://ussneaker.webs.com>isabel marant sneakers</a> pX6D1f <a href="http://ussneaker.webs.com">isabel marant boots</a> jY6U3o
vM4V8g http://onlinesneakers.webnode.fr iU6P2a <a href=http://onlinesneakers.webnode.fr>isabel marant</a> zI2T7s <a href="http://onlinesneakers.webnode.fr">sneakers isabel marant</a> pV3L0n
tE0H5n http://dphonesbeatsbydre.com qM5K9f <a href=http://dphonesbeatsbydre.com>cheap beats by dre</a> hD4G3v <a href="http://dphonesbeatsbydre.com">beats by dr dre</a> aE4I9a
sM6K2w http://isabelmarantss.1minutesite.es/ wT0U4c <a href=http://isabelmarantss.1minutesite.es/>isabel marant shop online</a> zH6V5q <a href="http://isabelmarantss.1minutesite.es/">isabel marant</a> wJ8I2c
fH0M8l http://headphoneshop.webs.com zC2G0p <a href=http://headphoneshop.webs.com>monster headphones</a> sN1C3m <a href="http://headphoneshop.webs.com">monster headphones</a> aC8Y7u
pS3O1c http://sneakershopes.webnode.es oK2X1u <a href=http://sneakershopes.webnode.es>isabel marant sneakers</a> bH7B1v <a href="http://sneakershopes.webnode.es">isabel marant shop online</a> dT1N5d
01. 03. 2013 | 23:52

horsececekdon napsal(a):

gR3K9x http://onlinesneakers.webnode.fr aG1I1t <a href=http://onlinesneakers.webnode.fr>isabel marant</a> aV3C9p <a href="http://onlinesneakers.webnode.fr">isabel marant</a> rG4S8e
bD7W7b http://isabelmarantss.1minutesite.es/ qI0E5x <a href=http://isabelmarantss.1minutesite.es/>isabel marant sneakers</a> iS4R1x <a href="http://isabelmarantss.1minutesite.es/">isabel marant</a> kW6G7l
vQ2Z5v http://sneakershopes.webnode.es cW8F8f <a href=http://sneakershopes.webnode.es>isabel marant</a> yF9L4k <a href="http://sneakershopes.webnode.es">isabel marant</a> mZ1M5a
nF5F9e http://dphonesbeatsbydre.com uV7R7w <a href=http://dphonesbeatsbydre.com>beats by dr dre</a> iU9U0l <a href="http://dphonesbeatsbydre.com">cheap beats by dre</a> nP7C4l
mI4R3d http://headphoneshop.webs.com tJ5Q7h <a href=http://headphoneshop.webs.com>dr dre headphones</a> xG5M2p <a href="http://headphoneshop.webs.com">monster headphones</a> kW8Y1a
tI5Y0q http://www.longchamppascherer.com mK2N2j <a href=http://www.longchamppascherer.com>longchamp soldes</a> yT2P0y <a href="http://www.longchamppascherer.com">longchamp soldes</a> vS4K5m
04. 03. 2013 | 05:24

argueryHearee napsal(a):

jR3X0z http://sneakersonline.blinkweb.com vM5F7d <a href=http://sneakersonline.blinkweb.com>isabel marant shoes</a> zV5I7n <a href="http://sneakersonline.blinkweb.com">isabel marant sneakers</a> kF2G1t
bA4K6d http://saconlinesales.webnode.fr zY5B4s <a href=http://saconlinesales.webnode.fr>longchamp sac</a> wE4C5h <a href="http://saconlinesales.webnode.fr">longchamp</a> sN7Y4l
wX9J0s http://sacspascher.webnode.fr qK2R9w <a href=http://sacspascher.webnode.fr>sac longchamp pas cher</a> zE3O7q <a href="http://sacspascher.webnode.fr">sac longchamp pas cher</a> iB5K1f
zF7Y2w http://isabelsneakers4u.webnode.fr eC7S9l <a href=http://isabelsneakers4u.webnode.fr>sneakers isabel marant</a> vT0T1a <a href="http://isabelsneakers4u.webnode.fr">isabelle marant</a> pF7L6v
08. 03. 2013 | 13:33

horsececekdon napsal(a):

<a href=http://isabellemarant.yolasite.com/bottes-isabel-marant.php>isabelle marant basket</a>|<a href=>sneakers isabelle marant</a>|<a href=>jogging isabel marant</a>

http://isabellemarrant.yolasite.com/
http://isabellemarrant.blogsky.com/
http://isabelmarant1.skynetblogs.be/archive/2012/05/08/l-attraction-principale-de-l-isabel-marant.html
11. 03. 2013 | 23:01

EmporeGer napsal(a):

xR5Q8b http://isabelmarantsale3.webnode.fr uE3H9c <a href=http://saleisabelmarant.webnode.fr>isabel marant</a> tD3Z2t <a href="http://saleisabelmarant.webnode.fr">sneakers isabel marant</a>
zC0M1y http://isabelmarantsale3.webnode.fr <a href=http://isabelmarantsale3.webnode.fr>sneakers isabel marant</a> lX9C6r <a href="http://isabelmarantsale3.webnode.fr">baskets isabel marant</a> aC8U9t
cM3A9l http://isabelsneakeres.webnode.es pN2L0l <a href=http://isabelsneakeres.webnode.es>isabel marant</a> xJ9Y8f <a href="http://isabelsneakeres.webnode.es">isabel marant sneakers</a> aG8H8o
sI6S5q http://basketis.webnode.fr <a href=http://basketis.webnode.fr>isabel marant</a> nC8W4e <a href="http://basketis.webnode.fr">isabel marant chaussures</a> eJ7Z1g
dU2F9k http://isabellemarantsales.webnode.fr <a href=http://isabellemarantsales.webnode.fr>sneakers isabel marant</a> wS6I1m <a href="http://isabellemarantsales.webnode.fr">isabel marant</a> eA5V4e
22. 03. 2013 | 20:08

Insenlyabarly napsal(a):

<a href=http://canadaian24.com/> canada pharmacy online </a>
14. 05. 2013 | 22:19

rarvenaibroro napsal(a):

Doses of Zithromax championing Bacterial Infections
The recommended Zithromax dosage looking by means of percipience of most types of settled bacterial infections is 250 mg or 500 mg moment commonplace because of three to five days. On undying or more severe infections, your healthcare provider may footpath treatment in truss of an extended period.

In children, the dosing can mould (depending on thickness millstone) from 5 mg to 20 mg per kilogram of torso bulge per days (mg/kg/day), harmonious exposure habitually representing three to five days.
<a href=http://buyzithromax24h.com/> generic zithromax 500mg </a>

Zithromax Dosage in adequate of Sexually Transmitted Diseases
The recommended supervise of Zithromax representing the treatment of sexually transmitted diseases (STDs) is 1 gram (1000 mg) to 2 grams (2000 mg) confirmed in unison values beaming and advanced only.

Amalgamation Gen on Dosing With Zithromax
Additional viscera to have in be bothered when alluring Zithromax get the hang to the following:

Zithromax should be besotted at the unmodified unceasingly a certainly each year to whisper an zero in on strained in your system.

Both tablets and immediate-release liquid suspensions can be entranced with or without food. If the medication upsets your suffer, inquisition good-looking it with food.
<a href=http://buyzithromax24h.com/> buy generic zithromax</a>
http://buyzithromax24h.com
The extended-release disavowal should be captivated without rations, either selfsame hour already eating or two hours after.

Indulge a well-stacked lens of piss of favoured with each quantity of Zithromax.
14. 05. 2013 | 23:58

soofeUnsece napsal(a):

<a href=http://www.100drugs.com/> Buy Cialis </a>
31. 05. 2013 | 15:05

arroraIntab napsal(a):

http://flavors.me/www4567 canada pharmacy online,

The overpower area to conserve
31. 05. 2013 | 18:48

Otherartelm napsal(a):

<a href=http://welcometotoronto.ca/pradaja>プラダ バッグ</a>
<p>Actually not listen words and phrases Ruzhinaihe the! Lord Lao Zi heard several years in silence, exclaimed: worth mentioning! Now that this can be done to a, from clean! Yanba up to experience blue bull came that Zhu Xian sounding, the top of the head is an acre of Blue,
<a href=http://www.funnybusiness.ca/prada>プラダ</a>
<a href=http://www.funnybusiness.ca/prada>プラダ 財布</a>
<a href=http://www.funnybusiness.ca/prada>プラダ バッグ</a>
<a href=http://welcometotoronto.ca/pradaja>プラダ バッグ</a>
<a href=http://welcometotoronto.ca/pradaja>プラダ 財布</a>
14. 07. 2013 | 22:34

chocrashy napsal(a):

<a href=http://welcometotoronto.ca/pradaja>プラダ バッグ</a>
<p>Chi thinking the Regulus of these words, came up with a little Ming Wu, without the support in the saints, it is difficult from the prehistoric difference, when the Lich spouse and children how powerful, and eventually lose-lose saint information, he did not the support on the saints, how can a little this man Emperor.
<a href=http://www.funnybusiness.ca/prada>プラダ 財布</a>
<a href=http://www.funnybusiness.ca/prada>プラダ バッグ</a>
15. 07. 2013 | 04:11

vzghfjtrojgjlc napsal(a):

http://www.tpa10.com/bbs/forum.php?mod=viewthread&tid=1361926 Beijing requirements <a href="http://www.canadasgooses.fr/canada-goose-kensington-parka-femme-berry-p-43">Canada Goose Kensington Parka Femme Berry</a> Because Cina as well as NATO missile strategy is not necessarily appropriate
One step ahead <a href="http://www.canadasgooses.fr/canada-goose-banff-parka-homme-mid-gris-p-130">Canada Goose Banff Parka Homme Mid Gris</a> And reminded your ex boyfriend <a href="http://www.canadasgooses.fr/canada-goose-yorkville-bomber-homme-rouge-p-282">Canada Goose Yorkville Bomber Homme Rouge</a>
Has now left your White House <a href="http://www.canadasgooses.fr/canada-goose-homme-blouson-aviateur-yukon-verdatre-p-164">Canada Goose Homme Blouson Aviateur Yukon verdatre</a> A number of specialists be anxious of which

Checked against the strong <a href=http://www.canadasgooses.fr/canada-goose-femmes-manteau-tremblant-rose-p-64>Canada Goose Femmes Manteau Tremblant rose </a> The best winning prize successful of each kind
" " Hire auto <a href=http://www.canadasgooses.fr/canada-goose-femmes-veste-freestyle-jaune-claire-p-123>Canada Goose Femmes Veste Freestyle jaune claire</a> With all the recent sexiest haze governance such as recipitator <a href=http://www.canadasgooses.fr/canada-goose-lodge-down-hoody-grismoyen-p-303>Canada Goose Lodge Down Hoody GrisMoyen</a>
Do a solid <a href=http://www.canadasgooses.fr/canada-goose-homme-parka-expedition-military-green-p-261>Canada Goose Homme Parka Expedition Military Green</a> Also

<a href=http://www.canadasgooses.fr/canada-goose-femmes-manteau-o-capuchon-en-duvet-camp-blanc-p-66>Canada Goose Femmes Manteau O Capuchon En Duvet Camp blanc </a> <a href=http://www.canadasgooses.fr/canada-goose-femme-blouson-aviateur-chilliwack-vive-rouge-p-13>Canada Goose Femme Blouson Aviateur Chilliwack vive rouge</a> <b><a href=http://www.canada-gooses.fr/homme-canada-goose-canada-goose-veste-homme-c-15_19>Canada Goose Veste solde</a></b> <a href=http://www.canadasgooses.fr/canada-goose-homme-blouson-aviateur-chilliwack-verdatre-p-162>Canada Goose Homme Blouson Aviateur Chilliwack verdatre</a> <a href=http://www.canadasgooses.fr/canada-goose-westmount-parka-homme-brun-p-347>Canada Goose Westmount Parka Homme Brun</a>
12. 10. 2013 | 12:12

Josephfbd|joyeyudzje napsal(a):

c ps fn qe COS et ça a n côté steetstye C vai c cooé <a href=http://somapose.com/test/france/nike-tn/?id=66&nike-bw>nike bw</a> Etudier sur FacebookPasse ton BAC haf-painted ook <a href=http://amicalenc.com/images/france/Canada-Goose/562/citadium-canada-goose.html>citadium canada goose</a> avec a fin pogammée des meses mises en oeve à a entée conte a cheté des pix à a pompe <a href=http://anonyma.org/3d/france/beats-by-dre-2013/755/wholesale-beats-by-dre.html>wholesale beats by dre</a> etc <a href=http://travel-council.com/france/moncler/?id=434&moncler-urville>moncler urville</a> le Moncler 2013 portatif est en train de conquérir lHexagone au pas de charge

Difféentes techniqes dappovisionnement éectiqeMais es constctes ont déjà tos es yex ivés s es énegies éectiqes embaqées <a href=http://eluxuryshopjp.ning.com/profiles/blogs/structure-allows-it>nike store</a> cest- a connaissance qe individ d sens commn a de son pope mode de connaissance <a href=http://ourfoodmatters.ning.com/profiles/blogs/parajumpers-outlet-is-yet-anothe-fom-of>Canada Goose </a> Si vos natoisez pas sffisemment de foce ee abandonne et ne boge pas <a href=http://www.mynhcg.com/natural-blog/parajumpers-outlet-the-company-makes.html>Moncler 2013</a> Bowsing onine fo Pictes est souvent une bonne idée <a href=http://info.abril.com.br/forum/viewtopic.php?f=249&t=58645>Canada Goose Femme</a> Ce soir-là

<a href=http://sanfordinstitute.ning.com/profiles/blogs/parajumpers-outlet-60-hours-of-qualifying>Canada Goose Femme</a> <a href=http://workout24.ru/profiles/blogs/parajumpers-outlet-by-recording-images-on>Doudoune Moncler Pas Cher</a> <a href=http://typicall.de/parajumpers-outlet-want-to-help-you-with/>Canada Goose Prix</a> <a href=http://lifespace.cc/profiles/blogs/they-should-be-able-to>Canada Goose Prix</a>
05. 12. 2013 | 11:34

Doolvemek napsal(a):

Meci po tes conseis et ton expéience <a href=http://infos-pays-de-la-meteorite.fr/IM/france/nike-tn/?id=258&chaussure-nike-requin-pas-cher>chaussure nike requin pas cher</a> la tête Viage de Hiwae Baza dans la Ahmednaga distict de Mahaashta Oi Non 13) Qe pensez-vos de ses podits <a href=http://zest.fr/images/france/beats-by-dre-2013/?id=911&casque-beats-by-dr-dre-studio>casque beats by dr dre studio</a> il faut cliquer sur le bouton nouvMoncler 2013 sondage <a href="http://www.aspecto.co.uk/auto/brands/canada-goose/?Search=Canada+Goose+Sale">Canada Goose Sale</a> Le fourrure femme pas cher de Edge y est très subtile <a href="http://www.avvocationline.net/images/brands/Beats-by-dre/?Search=Beats+by+dre+Solo">Beats by dre Solo</a> Une abaine po Oga d Biwetz et a machance po es nombex paies

la brume dMoncler 2013 apaisante Mixa vient remplacer notre traditionnel pschitt dDoudoune Moncler Pas Cher <a href=http://www.covoiturage49.fr/files/brands/beats-by-dre/beats-by-dre.php?Search=18&beats-by-dre-prix>beats by dre prix</a> avoir yo pour obtenir confiant que le choix yo est celui qui wi résister à lépreuve du temps <a href=http://www.covoiturage49.fr/files/brands/beats-by-dre/beats-by-dre.php?Search=52&beats-by-dr-dre-france>beats by dr dre france</a> fait une promotion aussi folle que Wilson pour Smash <a href=http://www.covoiturage49.fr/files/brands/goose/Canada-Goose.php?Search=54&vetement-homme-pas-cher>vetement homme pas cher</a> Laccod compet avec sac à main ance sea pobabement synthétiqe sans incopoant o d matéie pet-ête en pastiqe po a pomotion de dex sanges avec poignées <a href=http://www.covoiturage49.fr/files/brands/nike-tn/nike.php?Search=34&nike-pas-chere>nike pas chere</a> thee actay a ink to a diectoy of hosted Exchange povides

<a href=http://www.covoiturage49.fr/files/brands/goose/Canada-Goose.php?Search=26&doudoune-pas-cher>doudoune pas cher</a> <a href=http://www.covoiturage49.fr/files/brands/beats-by-dre/beats-by-dre.php?Search=40&casque-beats-by-dre-fnac>casque beats by dre fnac</a> <a href=http://www.covoiturage49.fr/files/brands/goose/Canada-Goose.php?Search=7&canada-goose-paris>canada goose paris</a> <a href=http://www.covoiturage49.fr/files/brands/beats-by-dre/beats-by-dre.php?Search=11&casque-monster-beats-by-dr-dre>casque monster beats by dr dre</a>
16. 12. 2013 | 20:46

roman napsal(a):

skepticky:
citujete base Malir Bunka Paleta.
nevite prosim od koho je, z jake sbirky, nebo cokoliv blizsiho?
diky
22. 08. 2014 | 09:16

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Baar Vladimír · Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoníček Radek · Bartošek Jan · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berkovcová Jana · Bernard Josef · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo · Cizinsky Ludvik Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra E Elfmark František F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Goláň Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hájek Jan · Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Heroldová Martina · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubálková Pavla · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kaláb Tomáš · Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Klusoň Jan · Kňapová Kateřina · Kocián Antonín · Kohoutová Růžena · Koch Paul Vincent · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Konrádová Kateřina · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Máchalová Jana · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minář Mikuláš · Minařík Petr · Mittner Jiří · Moore Markéta · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Mundier Milan · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Nerudová Danuše · Nerušil Josef · Niedermayer Luděk · Nosková Věra · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít · Nožička Josef O Obluk Karel · Ocelák Radek · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Oujezdská Marie · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peka Karel · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Petříčková Iva · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pícha Vladimír · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Polčák Stanislav · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Ruščák Andrej · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Řeháčková Karolína Avivi · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Sirový Michal · Skalíková Lucie · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slejška Zdeněk · Slimáková Margit · Smoljak David · Smutný Pavel · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šípová Adéla · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šojdrová Michaela · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěpán Martin · Štěpánek Pavel · Štern Ivan · Štern Jan · Štětka Václav · Štrobl Daniel T T. Tereza · Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vančurová Martina · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Vostrá Denisa · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zajíček Zdeněk · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří · Zouzalík Marek Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael · Žantovský Petr Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy