Co nás čeká v roce 2009, aneb - Vědecká předpověď budoucnosti, aneb – Přání otcem myšlenky...

27. 12. 2008 | 11:12
Přečteno 17268 krát
V dnešním předsilvestrovském článku zkusím s využitím dosud nepublikovaných exaktních molekulárně-prognosticko-vědeckých metod předpovědět, co se stane, resp. mělo by se stát, v příštím roce.
Za rok si to zrekapitulujeme a uvidíme, jak jsem se trefil...


1. Budou se konat předčasné volby; ČSSD v nich výrazně zvítězí a sestaví vládu velké koalice s Balbínovou poetickou stranou; Pepa Řepa se v ní stane ministrem pro záležitosti přistěhovalců. ČSSD posílí řada nových konvertitů, jako Roman Joch, Miroslav Ševčík, Pavel Bém a Cyril Höschl. Mluvčím strany se stane zkušený a oblíbený Mgr. Tomáš Cikrt.

2. Čeští poslanci stmelení napříč politickým spektrem společným nastudováním Rybovy České mše vánoční se stanou k sobě navzájem příkladně slušnými. David Rath se stane předním propagátorem křesťanské lásky k bližním včetně členů ODS, a bude důsledně uplatňovat heslo „on po mně kamenem, já po něm chlebem (měkkým“)“, a to i vůči vrtošivým staříkům. Jiří Paroubek získá od generálního tajemníka OSN plaketu „Nejskromnější politik planety“.

3. KSČM na svém VIII. sjezdu přijme pod dojmem úspěchů reálného kapitalismu usnesení o svém rozpuštění a rozejde se za zvuků Pochodu padlých revolucionářů.

4. Mirek Topolánek nahradí ve funkci eurokomisaře unaveného Vladimíra Špidlu. Poté, co tvůrčím způsobem rozvine zahraniční inspirující příklad a začne po novinářích na tiskových konferencích házet boty, se stane kultovní tváří Bruselu a mužem roku týdeníku Newsweek.

5. Radarová smlouva nebude (především na nátlak americké strany) Poslaneckou sněmovnou ratifikována. Pan kníže, Alexandr Vondra, Ivan Hochmann a Martin Bursík to obrečí.

6. Václav Klaus se po absolvování kursu holotropního dýchání stane nadšeným eurooptimistou a bojovníkem proti znečišťování životního prostředí. Stranu zelených obviní z pasivity a nedostatečného nasazení v boji proti globálnímu oteplování.
Vlastenečtí občané budou protestovat proti tomu, že na Hradě a v Lánech vlaje třikrát více evropských, než českých vlajek.
Ladislav Jakl bude odsouzen k veřejně prospěšným pracím za vedení násilné demonstrace na podporu urychlené ratifikace Lisabonské smlouvy.

7. Vleklá Čunkova aféra se překvapivě vyřeší tím, že J.Č. pojme za manželku M.Urbanovou. Za svědky jim půjdou R.Vesecká a A.Salichov.

8. Bude zřízeno Ministerstvo pro romskou národnostní menšinu a jeho vedením bude pověřena K.Veselá-Samková. Výhledově se tento úřad stane Ministerstvem pro romskou národností většinu.

9. Bude přijat zákon zakazující veškerou nevyžádanou reklamu ve všech podobách. Reklama bude povolena pouze na speciálním k tomu vyhrazeném televizním kanálu a ve speciálních přílohách novin a časopisů opatřených výraznými varovnými nápisy. Reklama na internetu bude k dispozici pouze na specializovaných webových stránkách (na kterých nebude nic jiného než reklama), které budou muset zájemci aktivně vyhledat. Za vhazování reklamních materiálů do schránek bude stanoven trest odnětí svobody na 3-5 let nebo 1000 hodin veřejně prospěšných prací, za instalaci bilboardu 10-15 let.

10. Bude přijat zákon zakazující provozování herních automatů a jakýchkoli jiných hazardních her kromě Sportky, Sazky a jedné státní loterie. Bude povolena existence pouze dvou kasin – jednoho v Karlových Varech a jednoho v Praze, každého s kapacitou 50 míst. Do obou bude povolen přístup pouze ve fraku a po zaplacení vstupného 20.000 Kč. Poslanci budou mít povolen vstup také v méně formálním smokingu a s poloviční slevou vstupného, senátoři budou mít povolen vstup ve svetru a zdarma.

11. Bernd Posselt bude vyznamenán Řádem Edvarda Beneše.

12. Někdo bude bručet...

****************************************

13. Prezident Obama nasazením účinných ekonomických opatření zažehná krizi, dokončí dávno zahájená jednání s Talibanem a s Iránem, zruší kontraproduktivní blokádu Kuby. To povede k rychlému nastolení zastupitelské demokracie českého typu v Afghánistánu a Iráku a k perestrojce na Kubě.

14. Po celém světě začnou masové manifestace na podporu USA, které začnou být populární zvláště mezi mladou generací tak, jako kdysi Beatles. Při těchto nadšených proamerických manifestacích (zvláště v Řecku, Německu, Palestině, Venezuele, Iránu a Iráku) dojde k mnoha úrazům zfanatizovaných příznivců Baracka Husseina Obamy a jeho mimořádně populární země.

15. G.W.Bush se po celonočních konzultacích s Hospodinem celou morální vahou své osobnosti zasadí o vytvoření haagského Mezinárodního tribunálu pro válečné zločiny v Afghánistánu a Iráku (ICTWCAI) a posléze před něj s týmem svých bývalých blízkých spolupracovníků dobrovolně předstoupí, což mu bude uznáno jako polehčující okolnost.

16. USA spolu s EU, Ruskem, Čínou a Izraelem zahájí velkorysý projekt komerčního využití termojaderné energie, který do deseti let způsobí v celém světě vážné problémy s přebytkem energie, ropy a plynu.

17. Kim Čong-Il zahájí radikální reformy podle vzoru Teng Siao-pchinga, jejichž pronikavý úspěch způsobí vlnu emigrace z Jižní Koreje na sever.

18. Bude ustavena Palestinská republika, která s účinnou mezinárodní pomocí vybuduje moderní infrastrukturu a výkonnou ekonomiku. Během několika let se stane vážným konkurentem Izraele v high-tech a ve vývozu citrusů. Nekvalifikovaní Izraelci tam budou houfně najímáni jako gastarbeitři.

19. Izraelským prezidentem se stane Uri Avnery.

20. Bude provedena důkladná reorganizace OSN, která povede k výraznému zvýšení její akceschopnosti a prestiže. Stálým členem RB se za své mimořádné zásluhy při prosazování demokracie a politické kultury stane Česká republika.

21. EU a USA odstraní celní bariéry proti produktům z rozvojových zemí a zahájí účinný program rozvoje „třetího světa“, který bude zlými jazyky nazýván novou kolonizací. To povede k návratu milionů imigrantů z Evropy do Afriky a způsobí to určité problémy s nedostatkem pracovních sil zvláště ve Francii.

22. Vladimír Putin si nakloní Michaila Saakašviliho darem krásné kravaty s jahodovou příchutí a domluví se s ním na vytvoření federace s hlavním městem Tbilisi.

23. Professor M. Malkovsky, MD, PhD, FRCPath, se stane poradcem Vladimíra Vladimíroviče Putina pro otázky využití polonia pro praktické účely.

24. Kosovo požádá o zpětné začlenění do Srbska. Přesto, že proti tomu povede intenzivní kampaň Jan Urban a Karl Johannes Nepomuk Josef Norbert Friedrich Antonius Wratislaw Mena von Schwarzenberg, bude mu to nakonec bude umožněno.

25. Dalajláma domluví federalizaci ČLR a stane se za to místopředsedou Komunistické strany Číny se stálým sídlem pod vrcholkem Čomolungmy.

***************************************************

26. Ajatoláhove a mulláhové všech zemí odsoudí veškerý teror a vyzvou muslimy, aby pětkrát denně zpívali píseň „Nejlepší zem je Amerika“.

27. Usáma bin Ládin a tým jeho spolupracovníků dostanou azyl v Utahu a konvertují k mormonům.

28. Papež ve své neomylnosti vydá encykliku „Ad impossibilia nemo tenetur” ve které zruší celibát, podpoří antikoncepci, vysloví své sympatie homosexuálům a oznámí založení Vatikánského výzkumného ústavu asistované reprodukce a kmenových buněk.

***************************************************

29. Zdeněk Neubauer zavrhne postmodernismus, homeopatii a astrologii, začne propagovat přírodovědecký scientismus a stane se místopředsedou spolku Sisyfos. O členství v tomto spolku požádá také Stanislav Grof, avšak bude mu uložena zkušební půlroční kandidátská lhůta.

30. Tým pracovníků Ústavu molekulární genetiky AV ČR, v.v.i., získá Nobelovu cenu za objev s atraktivním názvem „Objasnění mechanismu subcelulární distribuce mikro-RNA ve vztahu k regulaci de novo methylace DNA prostřednictvím transkripčních represorů v embryonálních kmenových buňkách Ciona intestinalis a jeho významu pro expresi palmitoylovaných trimerních G-proteinů lokalizovaných v membránových mikrodoménách“, který vzbudí neobyčejný zájem několika biotechnologických firem. Praktické využití tohoto objevu vynese český farmaceutický průmysl na světovou špičku.

***************************************************

31. Diskutující na Aktuálně.cz dokončí zdárně nastoupený trend k příkladné slušnosti a názorové toleranci, takže pan Stejskal a pan Mihalco se budou v práci nudit, protože nebudou mít co mazat.

32. Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí...

null
null

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Baar Vladimír · Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoníček Radek · Bartošek Jan · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berkovcová Jana · Bernard Josef · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo · Cizinsky Ludvik Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra E Elfmark František F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Goláň Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hájek Jan · Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Heroldová Martina · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubálková Pavla · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kaláb Tomáš · Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Klusoň Jan · Kňapová Kateřina · Kocián Antonín · Kohoutová Růžena · Koch Paul Vincent · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Konrádová Kateřina · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Máchalová Jana · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minář Mikuláš · Minařík Petr · Mittner Jiří · Moore Markéta · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Mundier Milan · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Nerudová Danuše · Nerušil Josef · Niedermayer Luděk · Nosková Věra · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít · Nožička Josef O Obluk Karel · Ocelák Radek · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Oujezdská Marie · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Petříčková Iva · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pícha Vladimír · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Polčák Stanislav · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Ruščák Andrej · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Řeháčková Karolína Avivi · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Sirový Michal · Skalíková Lucie · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slejška Zdeněk · Slimáková Margit · Smoljak David · Smutný Pavel · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šípová Adéla · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šojdrová Michaela · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěpán Martin · Štěpánek Pavel · Štern Ivan · Štern Jan · Štětka Václav · Štrobl Daniel T T. Tereza · Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vančurová Martina · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Vostrá Denisa · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zajíček Zdeněk · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří · Zouzalík Marek Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael · Žantovský Petr Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy