Co nás čeká v roce 2009, aneb - Vědecká předpověď budoucnosti, aneb – Přání otcem myšlenky...

27. 12. 2008 | 11:12
Přečteno 16509 krát
V dnešním předsilvestrovském článku zkusím s využitím dosud nepublikovaných exaktních molekulárně-prognosticko-vědeckých metod předpovědět, co se stane, resp. mělo by se stát, v příštím roce.
Za rok si to zrekapitulujeme a uvidíme, jak jsem se trefil...


1. Budou se konat předčasné volby; ČSSD v nich výrazně zvítězí a sestaví vládu velké koalice s Balbínovou poetickou stranou; Pepa Řepa se v ní stane ministrem pro záležitosti přistěhovalců. ČSSD posílí řada nových konvertitů, jako Roman Joch, Miroslav Ševčík, Pavel Bém a Cyril Höschl. Mluvčím strany se stane zkušený a oblíbený Mgr. Tomáš Cikrt.

2. Čeští poslanci stmelení napříč politickým spektrem společným nastudováním Rybovy České mše vánoční se stanou k sobě navzájem příkladně slušnými. David Rath se stane předním propagátorem křesťanské lásky k bližním včetně členů ODS, a bude důsledně uplatňovat heslo „on po mně kamenem, já po něm chlebem (měkkým“)“, a to i vůči vrtošivým staříkům. Jiří Paroubek získá od generálního tajemníka OSN plaketu „Nejskromnější politik planety“.

3. KSČM na svém VIII. sjezdu přijme pod dojmem úspěchů reálného kapitalismu usnesení o svém rozpuštění a rozejde se za zvuků Pochodu padlých revolucionářů.

4. Mirek Topolánek nahradí ve funkci eurokomisaře unaveného Vladimíra Špidlu. Poté, co tvůrčím způsobem rozvine zahraniční inspirující příklad a začne po novinářích na tiskových konferencích házet boty, se stane kultovní tváří Bruselu a mužem roku týdeníku Newsweek.

5. Radarová smlouva nebude (především na nátlak americké strany) Poslaneckou sněmovnou ratifikována. Pan kníže, Alexandr Vondra, Ivan Hochmann a Martin Bursík to obrečí.

6. Václav Klaus se po absolvování kursu holotropního dýchání stane nadšeným eurooptimistou a bojovníkem proti znečišťování životního prostředí. Stranu zelených obviní z pasivity a nedostatečného nasazení v boji proti globálnímu oteplování.
Vlastenečtí občané budou protestovat proti tomu, že na Hradě a v Lánech vlaje třikrát více evropských, než českých vlajek.
Ladislav Jakl bude odsouzen k veřejně prospěšným pracím za vedení násilné demonstrace na podporu urychlené ratifikace Lisabonské smlouvy.

7. Vleklá Čunkova aféra se překvapivě vyřeší tím, že J.Č. pojme za manželku M.Urbanovou. Za svědky jim půjdou R.Vesecká a A.Salichov.

8. Bude zřízeno Ministerstvo pro romskou národnostní menšinu a jeho vedením bude pověřena K.Veselá-Samková. Výhledově se tento úřad stane Ministerstvem pro romskou národností většinu.

9. Bude přijat zákon zakazující veškerou nevyžádanou reklamu ve všech podobách. Reklama bude povolena pouze na speciálním k tomu vyhrazeném televizním kanálu a ve speciálních přílohách novin a časopisů opatřených výraznými varovnými nápisy. Reklama na internetu bude k dispozici pouze na specializovaných webových stránkách (na kterých nebude nic jiného než reklama), které budou muset zájemci aktivně vyhledat. Za vhazování reklamních materiálů do schránek bude stanoven trest odnětí svobody na 3-5 let nebo 1000 hodin veřejně prospěšných prací, za instalaci bilboardu 10-15 let.

10. Bude přijat zákon zakazující provozování herních automatů a jakýchkoli jiných hazardních her kromě Sportky, Sazky a jedné státní loterie. Bude povolena existence pouze dvou kasin – jednoho v Karlových Varech a jednoho v Praze, každého s kapacitou 50 míst. Do obou bude povolen přístup pouze ve fraku a po zaplacení vstupného 20.000 Kč. Poslanci budou mít povolen vstup také v méně formálním smokingu a s poloviční slevou vstupného, senátoři budou mít povolen vstup ve svetru a zdarma.

11. Bernd Posselt bude vyznamenán Řádem Edvarda Beneše.

12. Někdo bude bručet...

****************************************

13. Prezident Obama nasazením účinných ekonomických opatření zažehná krizi, dokončí dávno zahájená jednání s Talibanem a s Iránem, zruší kontraproduktivní blokádu Kuby. To povede k rychlému nastolení zastupitelské demokracie českého typu v Afghánistánu a Iráku a k perestrojce na Kubě.

14. Po celém světě začnou masové manifestace na podporu USA, které začnou být populární zvláště mezi mladou generací tak, jako kdysi Beatles. Při těchto nadšených proamerických manifestacích (zvláště v Řecku, Německu, Palestině, Venezuele, Iránu a Iráku) dojde k mnoha úrazům zfanatizovaných příznivců Baracka Husseina Obamy a jeho mimořádně populární země.

15. G.W.Bush se po celonočních konzultacích s Hospodinem celou morální vahou své osobnosti zasadí o vytvoření haagského Mezinárodního tribunálu pro válečné zločiny v Afghánistánu a Iráku (ICTWCAI) a posléze před něj s týmem svých bývalých blízkých spolupracovníků dobrovolně předstoupí, což mu bude uznáno jako polehčující okolnost.

16. USA spolu s EU, Ruskem, Čínou a Izraelem zahájí velkorysý projekt komerčního využití termojaderné energie, který do deseti let způsobí v celém světě vážné problémy s přebytkem energie, ropy a plynu.

17. Kim Čong-Il zahájí radikální reformy podle vzoru Teng Siao-pchinga, jejichž pronikavý úspěch způsobí vlnu emigrace z Jižní Koreje na sever.

18. Bude ustavena Palestinská republika, která s účinnou mezinárodní pomocí vybuduje moderní infrastrukturu a výkonnou ekonomiku. Během několika let se stane vážným konkurentem Izraele v high-tech a ve vývozu citrusů. Nekvalifikovaní Izraelci tam budou houfně najímáni jako gastarbeitři.

19. Izraelským prezidentem se stane Uri Avnery.

20. Bude provedena důkladná reorganizace OSN, která povede k výraznému zvýšení její akceschopnosti a prestiže. Stálým členem RB se za své mimořádné zásluhy při prosazování demokracie a politické kultury stane Česká republika.

21. EU a USA odstraní celní bariéry proti produktům z rozvojových zemí a zahájí účinný program rozvoje „třetího světa“, který bude zlými jazyky nazýván novou kolonizací. To povede k návratu milionů imigrantů z Evropy do Afriky a způsobí to určité problémy s nedostatkem pracovních sil zvláště ve Francii.

22. Vladimír Putin si nakloní Michaila Saakašviliho darem krásné kravaty s jahodovou příchutí a domluví se s ním na vytvoření federace s hlavním městem Tbilisi.

23. Professor M. Malkovsky, MD, PhD, FRCPath, se stane poradcem Vladimíra Vladimíroviče Putina pro otázky využití polonia pro praktické účely.

24. Kosovo požádá o zpětné začlenění do Srbska. Přesto, že proti tomu povede intenzivní kampaň Jan Urban a Karl Johannes Nepomuk Josef Norbert Friedrich Antonius Wratislaw Mena von Schwarzenberg, bude mu to nakonec bude umožněno.

25. Dalajláma domluví federalizaci ČLR a stane se za to místopředsedou Komunistické strany Číny se stálým sídlem pod vrcholkem Čomolungmy.

***************************************************

26. Ajatoláhove a mulláhové všech zemí odsoudí veškerý teror a vyzvou muslimy, aby pětkrát denně zpívali píseň „Nejlepší zem je Amerika“.

27. Usáma bin Ládin a tým jeho spolupracovníků dostanou azyl v Utahu a konvertují k mormonům.

28. Papež ve své neomylnosti vydá encykliku „Ad impossibilia nemo tenetur” ve které zruší celibát, podpoří antikoncepci, vysloví své sympatie homosexuálům a oznámí založení Vatikánského výzkumného ústavu asistované reprodukce a kmenových buněk.

***************************************************

29. Zdeněk Neubauer zavrhne postmodernismus, homeopatii a astrologii, začne propagovat přírodovědecký scientismus a stane se místopředsedou spolku Sisyfos. O členství v tomto spolku požádá také Stanislav Grof, avšak bude mu uložena zkušební půlroční kandidátská lhůta.

30. Tým pracovníků Ústavu molekulární genetiky AV ČR, v.v.i., získá Nobelovu cenu za objev s atraktivním názvem „Objasnění mechanismu subcelulární distribuce mikro-RNA ve vztahu k regulaci de novo methylace DNA prostřednictvím transkripčních represorů v embryonálních kmenových buňkách Ciona intestinalis a jeho významu pro expresi palmitoylovaných trimerních G-proteinů lokalizovaných v membránových mikrodoménách“, který vzbudí neobyčejný zájem několika biotechnologických firem. Praktické využití tohoto objevu vynese český farmaceutický průmysl na světovou špičku.

***************************************************

31. Diskutující na Aktuálně.cz dokončí zdárně nastoupený trend k příkladné slušnosti a názorové toleranci, takže pan Stejskal a pan Mihalco se budou v práci nudit, protože nebudou mít co mazat.

32. Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí...

null
null

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

jakub napsal(a):

33. Pan Václav Hořejší dostane konečně rozum, vystoupí ze svého stínu a napíše konečně jeden příspěvek, který bude mít nějakou hodnotu.
27. 12. 2008 | 11:27

jsmith napsal(a):

Little bit far fetched, mainly #31.
27. 12. 2008 | 11:56

taky imunolog napsal(a):

Pane profesore, Vaše starosti bych chtěl mít.
27. 12. 2008 | 12:10

Rumcajs napsal(a):

Nějak mi tam chybí ekonomická situace po drtivém vítězství ČSSD. Ale nebudu čekat, co na to exaktně molekulárně-prognosticko-vědecká metoda pana profesora Hořejšího a budu se již s předstihem učit vrhat oštěpem na běžící cíl a stopovat zvěř v lesním terénu.

I když jako loupežník a pán Řáholce bych to měl umět tak jako tak.
27. 12. 2008 | 12:21

grőssling napsal(a):

Tak už je mi jasné proč jste nejplodnější blogový autor. Celé je to promyšlené PR k bodu 30. Freud by se zaradoval. Přeji Vám to, prý s vědcem, který do padesáti nedostane Nobelovku není doma k vydržení.
27. 12. 2008 | 12:33

Karel III napsal(a):

Pokud budete někdy kandidovat někam, kde Vám bude platný můj hlas...
Leda by proběhl napříč politickým spektrem totální kurs sebereflexe. Potom bych nemohl zaručit, že by se na Vás netlačil, např. i poslanec Zaorálek (ČSSD)nebo senátor Kubera (ODS).
Pane Hořejší, požehnané LP 2009.
27. 12. 2008 | 13:04

Bohemia napsal(a):

2009: Homosexualita Václava Klause. Profesor, Vendula nebo Kikina? Vice:
http://czech-bohemia.blogsp...
27. 12. 2008 | 13:25

fantom napsal(a):

Pěkné. Teď si sedněte, vezměte blok a tužku a napište dvaatřicet bodů, co by se mohlo. Schválně, jestli je napíšete. Fantom
27. 12. 2008 | 13:28

Al Jouda napsal(a):

Ten bod 12 jste předpověděl skutečně, ale skutečně pravdivě.
27. 12. 2008 | 13:35

Sonny napsal(a):

Sranda říznutá moudrostí a nadhledem. Vychutnávám si to a maně vzpomínám na Jana Wericha.
Děkuji.
27. 12. 2008 | 14:07

Gerd napsal(a):

Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí leda v lidových příslovích a pohádkách, to abysme se z té nekonečné řady vítězství lži nezbláznili.
27. 12. 2008 | 14:15

češka napsal(a):

Pane Hořejší, jsem skromná.
Pro příští rok od politické reprezentace očekávám
1/ Uzákonění všeobecných majetkových přiznání.
2/ Přijetí Lisabonské smlouvy.
3/ Odmítnutí všech vojenských zařízení mimo rámec NATO na našem území.
4/ 99% zdanění řádně nedoložených příjmů.
5/ V % stejý počet osob živených ze státního rozpočtu jako ve Švédsku, se stejnými náklady, jako ve Švédsku, vyjádřeno v % z rozpočtu.
CoVy na to?
27. 12. 2008 | 15:18

Rumcajs napsal(a):

češka:

1/ ... technicky neproveditelné.Náklady na kontrolu nedozírné. Objektivnost minimální,kontrola takřka nemožná.

2/... v čem se naše situace zlepší ?

3/ ... NATO.. a proč?

4/ ... jste schopna všechny své příjmy doložit? Abyjste nakonec sama nezaplaka.
27. 12. 2008 | 15:36

ctenar napsal(a):

Boze, boze, zase ten Horejsi. Horejsi placeny ze statnich penez (z dani) na vedu si na blogu hraje na vseznalka.
27. 12. 2008 | 15:40

ivanT napsal(a):

Ctenar (bohuzel jen jeden z mnoha jemu podobnych):

Proc vam vadi, ze pan Horejsi ma plat a ze ceskou akademii ved plati stat? Vy plat nemate? A myslite si, ze zadna rozumna a dostatecne bohata zeme na svete vedu neplati? Odkud myslite, ze prichazi vsechny vedecke vysledky a technologie, ktera z ni cerpa? Myslite si, ze by se genetika a dalsi obory nemely podporovat? A opravdu si myslite, ze pan Horejsi pise sve blogy v pracovni dobe? Vy prece take pisete sve prispevky az kdyz opustite kancelar - nebo se mylim?

xx/ Lide typu 'ctenar' pisici primitivni a hluboce urazlive komentare si reknou, ze uz toho bylo dost a zacnou psat neco rozumneho z ceho se muze clovek poucit a o cem se da diskutovat.
27. 12. 2008 | 15:58

David Pacička napsal(a):

Člověk, který většinu života strávil v kleci, aniž by se někdy pokusil z ní utéct, stojí za politování a to neplatí jen pro akademika Hořejšího, ale pro všechny co tu žili tedy i pro moje rodiče. Jste k smíchu a současně je mi vás líto. Ale tím, že se budete neustále stavět do role vševěda a všeználka tomu nasazujete tu správnou korunu. Ovšem je otázkou, jak bych se zachoval já, ale to naštěstí řešit nemusím, avšak nečekejte z mé strany nějaké ohledy. Pane Hořejší zkuste vstoupit do poilitiky, je potřeba víc lidí, co všechno vědí, všechno znají a všude byli a kde byli dvakrát od toho mají klíče.
27. 12. 2008 | 16:13

Frante napsal(a):

Přání otcem myšlenky, to by autorovi šlo ... Já bych si přál aby zvítězila pravda nad lží, láskou a nenávistí
27. 12. 2008 | 16:33

ivanT napsal(a):

Pane Pacicka,

Jsem jeste starsi nez pan Horejsi, i kdyz ziji jiz 40 let na ruznych mistech po svete. Patrim tedy mezi ty lidi, kteri jsou vam k smichu a jichz je vam lito.

Je v poradku, ze mladi lide kriticky hodnoti starsi generaci, bez toho bychom stagnovali. Ale muzete nam rici, v cem jsme vam vlastne konkretne soucasne smesni a k placi a co misto toho (opet konkretne) nabizite vy?

Nemyslim to jen jako retorickou otazku, opravdu by mne to zajimalo a rad se poucim.
27. 12. 2008 | 16:35

Pepa Řepa napsal(a):

Pane Hořejší
mám pocit, že jste si jmenováním Professora M. Malkovského, MD, PhD, FRCPacapusu, zadělal na pěkný malér.

Dále jste opomenul udělit křeslo ministra kultury oranžovému kolegovi.I tady si zahráváte v lepším případě s ohněm, v horším s oslavnou básní o Vaší osobě.

K ostatním bodům se vyjadřovat nehodlám. Uznáte, že je to pod rozlišovací schopnost budoucího ministra.Mám plno práce, abychom společně s policejním ředitelem, plukovníkem Čochtanem, provedli soupis běženců.

Je to jednoduché: Kdo nekonzumuje kvašené nebo pálené nápoje poběží zpět. Via Brusel, Lisabon.

Zkusím se přimluvit i za Vás a jmenovat Vás ministrem mravní a duchovní obrody.Obrodný proces byla vždycky Vaše parketa.
27. 12. 2008 | 16:57

Žaneta napsal(a):

Na jeden z bodů jste zapomněl: Česká televize bude vysílat jen a jen pravdu, padni komu padni. Jako pokání odvysílá třikrát za sebou film Timur a jeho parta. Každé opakování zahájí volným proslovem Na téma Láska a nenávist Václav Zrazavy, řečený Chrchla spolu s Mašíny, Šináglem, Rejžkem, Žáčkem atd.
27. 12. 2008 | 17:00

VOM napsal(a):

Mno, tato prognóza se mně jeví být poněkud ukvapená. Pan profesor zřejmě nevycházel z relevantních informací a dostatečně neanalyzoval průběh sjezdu ODS. Jde o to, zda se naplno podaří prosadit strategii, známou zatím pouze pod pracovním názvem "Návrat ke kořenům".
Z dobře informovaných kruhů totiž v nedávné době prosákly podrobnosti. Naše předsednictví EU odstartuje pod novým sloganem "Tunnelling for the future". ODS se pokusí vyřešit evropskou ekonomickou krizi tradičními prostředky úspěšně ověřenými v ČR během privatizace v devadesátých létech. Logicky nabídneme Evropě to, v čem jsme opravdu dobří. V návaznosti na vytunelování EU vznikne celoevropská politická partaj, která ovládne evropský parlament.
Jediné co se nedá v tuto chvíli odhadnout je dynamika celého procesu, protože banky se v posledních dnech chovají poněkud nestandardně a není úplně jasné, zda nějaké peníze vůbec mají.
Takže pan profesor Hořejší ve své prognźe opět vaří z vody. Je na místě si položit kruciální otázku. Je to fachman oder diletant?
27. 12. 2008 | 17:08

SuP napsal(a):

Pane docente -
jestli tímhle způsobem i zkoumáte (jak uvádíte v záhlaví), možná byste měl začít "vracet vstupné".
Tedy "Podle mého".....
A to jsem pro svůj přebujelý smysl pro humor byl třídním šaškem od třetí až do deváté.
27. 12. 2008 | 17:12

majolenka napsal(a):

tohle si uložím a nakouknu 01.04.2009 a zrekapituluji, bud zesmutním nebo se znovu zasměji
27. 12. 2008 | 17:36

Hajný napsal(a):

Pane Hořejší!
Počkejte až si toto přečte paní Límý černý pes alias Lady Řádu šunky zlaté.To bude mela až zjistí,že jste ji nudělil funkci ministra financí!
Aby Vás pak nezarohla kostí od šunky!
Jinak velece pěkné.
Přeji vše dobré do nového roku.
27. 12. 2008 | 17:44

bigjirka napsal(a):

Pepo, také si myslím, že to jmenování Mirka byla docela brutální sprosťárna.
27. 12. 2008 | 17:47

doktor napsal(a):

Zapšklí mentorové, kam se poděl váš smysl pro humor? Dík za to, že vědci ho mají.
27. 12. 2008 | 18:24

Honza999 napsal(a):

Vyhodnocení bodu 32 a použití analogického hodnocení na všechny body přeschozí bude asi jediným logickým závěrem..
27. 12. 2008 | 18:26

Líný černý pes napsal(a):

to Hajný :
Hodlám se jmenovat ve stínové vládě opozice Ministrem lakoty a úspor.

to Pepa Řepa .
odst. 1 - pes si sedí na vedení a nechápe.
27. 12. 2008 | 18:36

Gambri napsal(a):

Ad bod 5, Jenom bych opravil drobnou chybu: nelze psát "Pan kníže".
27. 12. 2008 | 18:47

Hajný napsal(a):

To LČP:
Pryč s falešnou skromností!
Jinak,co dělá kapr?
27. 12. 2008 | 18:54

aram napsal(a):

Pacičko, Pacičko. Přece jen byste se mohl něčemu přiučit od nás kteří tu žili a tudíž i od svých rodičů, možná. Vůbec, ale vůbec nemáte smysl pro humor. A to mi tedy stojí skutečně za politovaní.
27. 12. 2008 | 19:06

Jan napsal(a):

Už jsem dlouho nečetl nic tak hezkého, výstižného a pravděpodobnosti odpovídajího !
Jak by mohl najednou být svět jinej ....
Děkuji !
(.. a nakonec .. ani to nemuselo dát tak moc práce..co..)
27. 12. 2008 | 19:19

češka napsal(a):

pro Rumcajse
k bodu 1/ dříve nebo později se k tomu musí dojít, tak jak všude, kde stát funguje.
Dělení podle věku již dávno neodpovídá, již ve všech věkových kategoriích jsou bohatí a chudí a je zbytečné bohaté dotovat, dotace musí být konkrétní.
Lisabonskou smlouvou se zjednoduší lidem, kteří za svůj život změní několikrát působiště život. Budou všude shodné předpisy.
Svoje příjmy dokládám, dokonce ve 2 zemích EU. A že si na mně Holanďani vždycky smlsnou.
K čemu potřebujete Amíky v Řáholci?
27. 12. 2008 | 19:42

Neopřemyslovec napsal(a):

a) dělnická třída konečně vyhubí pracující inteligenci,
b) pan Hořejší vytvoří homosexuální katolický řiťopichový manželství
c) ademická staršina bude nahrazena mladou moderní Sisyfozkou omladinou
d) molekulární imunologie se rozloučí se všemi paraimunology.
e) pan Hořejší bude pořben ke kremelské zdi
f) titulovaným bude zakázáno titulování
g)Aktualne.cz bude nahrazena
27. 12. 2008 | 19:52

Mike napsal(a):

A Melčák konečně řekne, kluci, bylo tam 5 českých na stole, tak co jsem měl dělat. Kubice konečně přízná, že se takhle jednou s Langrem vraceli z najt´áku k ráno, a ještě se jim nechtělo spát, a tak zazvonili u Vidímů a ten postavil ještě lahvinu na stůl a jen tak z recese na ten papír naplácali, jaká ptákovina koho napadla. No a když si potom po opici přečeteli ten výtvor vypitých mozků, napadlo je, že by bylo škoda, aby to veledílo jan tak zapadlo prachem dějin a tak dali pětku Severovi a řekli mu, skoč s tím tamhle za roh do Dnes, my ti tam dáme čarku do docházku v parlamentu a kdyby tě Čunek sháněl, tak mu řekneme, že chodíš Bursíkovi za Kateřinou, takže pššššt, je to tajné
27. 12. 2008 | 20:20

VK-Can. napsal(a):

Vazeny pane Horejsi.

Zda se, ze nejaky filuta Vam tu odpoledni kavu nejak "vylepsil"!
Je ale jiste s potesenim, ze se vam podarilo se dostat do silvestrovske nalady s urcitym predstihem.
Presto mam obavy, ze i toto Vam vyslouzi nejake to nevrle zavrceni.
27. 12. 2008 | 21:17

Ivan Hochmann napsal(a):

Pane VK-Can ,

tentokrát se opravdu nemýlíte.Ivan.
27. 12. 2008 | 21:31

alex koenigsmark napsal(a):

Vaše testy inteligence a smyslu pro humor, pane profesore, se mi stále více líbí.
Přijďte někdy na víno.
27. 12. 2008 | 21:35

Líný černý pes napsal(a):

to Hajný :
Kapr (váha 6 velmi živých kilo) se mele ve vaně, předtím byl v zinkové vaně na dvorku, ale ta teď zamrzá. Asi se, potvora, dožije Nového roku, jestli mně do té doby nezačne vadit, že se můžu jen sprchovat. Nebo jestli ho neulovějí čuby. Zatím choděj čučet na kapra jako na televizi.

Doufám, že proti mému ustanovení se Ministrem nejsou námitky. Kdyby byly, stejně se ustanovím a budu ještě lakomější.
27. 12. 2008 | 22:14

Ikena napsal(a):

A pan Ivan Hochmann pozada o prihlasku do KSCM a bude uveden na jejich kandidatni listine do voleb EU.
Pak to skutecne EU osladime!!!

U nas je preciv politice mozne i nemozne, ze ano.
27. 12. 2008 | 22:32

Jemnický napsal(a):

Vážený pane Hořejší,

konec dobrý, všechno dobré. Ať každý diskutér přidá pár svých vědeckých prognóz na rok 2009 a bude o zábavu postaráno.

1. Prof. Stanislav Grof se stane předsedou spolku Sysifos, členská základna se rozroste a bude zdravě dýchat. Zbytek tvrdého jádra zavalí bludný balvan.

2. V rámci vedlejší hospodářské činnosti na ÚMG zřídí její ředitel astrologickou poradnu a založí nový obor imunoastrologie, neboť mu kartářka z presidia AV předpověděla, že dostane Nóblprajs za objev vlivu Venuše na aktivitu T-lymfocytů u zamilovaných.

3. Investigativní žurnalisté z Blesku zjisstí, že za projektem CESLAB se skrývá snaha o sestrojení stroje času a jeho ovládnutí mazaným Filipem za účelem návratu do roku 1948. Vše překazí Paroubek, který chce letět co nejdříve do budoucnosti k předčasným volbám a blízkému setkání třetího druhu se soc. dem. marťany.

4. Bude slavnostně podepsána Lisabonská smlouva, která se poté záhadně ztratí v magických prostorách Pražského hradu. O století později bude nalezena ve sbírce kuriozit.

5. Vytunelování První česko-americké stavební povede k zastavení projektu Radar-Brdy. Vláďa Puťkin rozešle novými, krásnými raketkami deprimovaným EU občanům novoroční blahopřání k připojení EU do rodiny nezávislých států.

6. Podle šetření statistického úřadu se romská menšina stala romskou většinou. Proto byla zrušena všechna pracovní místa úředníků pro záležitosti národnostních menšin. Ušetřené prostředky byly věnovány na rozvoj vědy a umění. Rozkvět se dostavil záhy, domkař Jemnický dostává Nobelovu cenu za fyziologii. Objevuje, že myšlení, řeč a stahování kruhového svalu řitního je řízeno z jednoho mozkového centra u 99% politiků. Ještě téhož dne je zastavena štědrá podpora vědy ze strany státu.

PF 2009

Jemnický
27. 12. 2008 | 23:00

Líný černý pes napsal(a):

to jemnický :
Jeden se tu samoustanoví stínový ministrem a hned se tu samouděluje Nobelovka. Cákryš, to má někdo ideály, no budiž Vám přáno. Dokažte svou teorii já Vás na tu Nobelovu cenu osobně navrhnu.
28. 12. 2008 | 00:02

sumec napsal(a):

článek: Co k tomu říct? Radši snad nic....
28. 12. 2008 | 00:35

Datel napsal(a):

Pane profesore, skvele, diky, hehe, stare casy, u Svobody jsem kdysi zkousel delat diplomku...
28. 12. 2008 | 01:19

ivanT napsal(a):

Zajimave - ale co kdyby nekdo napsal co OPRAVDU ocekava. To by mohlo byt take zajimave.
28. 12. 2008 | 02:53

Bohemia napsal(a):

Zákon proti praní špinavých peněz, ale který měl být , podle evropské směrnice v platnosti již od prosince roku 2007 - proti špinavým penězům, ale - ..Přísnější kontrola se ale bude vztahovat pouze na zahraniční funkcionáře, nikoliv na české politiky - takže u nás zase špinavé peníze neplatí, či nejsou?
Vice:
http://czech-bohemia.blogsp...
28. 12. 2008 | 03:14

prirodovedec napsal(a):

IvanT: S tim neni problem, na to staci jeden (vlkem inspirovany) odkaz:

http://www.ibtimes.com/arti...

Je otazkou, zda zdejsi uvahy nejsou zabavnejsi.
28. 12. 2008 | 03:20

Míla napsal(a):

Vaše prognózy vypadají vcelku reálně, až na dvě maličkosti.
EU bude do léta zrušena, a poté, co se dle bodu 20. stane ČR členem RB, nedojde k reorganizaci OSN, nýbrž k jejímu rozpuštění.
28. 12. 2008 | 09:22

Nemo napsal(a):

NEMO
Děkuji pane profesore. Pobavil jsem se. Děkuji Vám za neúnavnou snahu prezentovat své názory. Ano, proti hlouposti se nemá přestat bojovat, neboť nejhorší hlupáci jsou ti horliví.
Je mi líto těch kritiků, kteří nepochopili (možná záměrně), že jde o humornou nadsázku. Okamžitě zvedli bojovou zástavu a snažili se dehonestovat vaši prognozu. Jejich argumentace, mně silně připomíná rétoriku médií ze sedumdesátých let.
Těmto lidičkám vzkazuji: nezáleží na tom co si myslíš, ale co děláš. Podle toho jsi posuzován okolím.
28. 12. 2008 | 10:02

Hajný napsal(a):

to LČP:
Proti samoustanovení není námitek.Hůř než za Nečase být nemůže.Já totiž ono MLÚ chápu jako dnešní MPSV.

Jinak kapra zítra rohnout.Do Silvestra se krásně uleží.A katovskou práci mohou vykonat přátelé,ať se jako přátelé projeví.Když si to spískali.
Podle váhy to bude nejméně kapří prapratchýně!Tak paličku nešetřit.
28. 12. 2008 | 11:37

Líný černý pes napsal(a):

to Hajný :
Ministerstvo lakoty a úspor bude tvořeno stávajícími ministerstvy práce a soc. věcí, financí a místního rozvoje. V rámci lakoty a úspor budou také spojována jiná ministerstva. Aby pes nepřišel do řečí, zřídí jedno nové ministerstvo vysvětlování. Ministrem bude ustanoven z protekce vlk, nakonec je to taky šelma psovitá.

Bylo mi sděleno, že o silvestru a Novém roce se nemají jíst ryby (aby štěstí neuplavalo) a ptáci (aby neuletělo), takže kapří supertchýně má šanci na dožití se 2009, jestli ji tedy nepraští zeťák místo mně.
28. 12. 2008 | 15:17

Hajný napsal(a):

to LČP:
Děkuji za vysvětlení.Ten vlk se ale má.
PS:Kam mám poslat věnec,kdyby to náhodou zeťák vzal dočista?
28. 12. 2008 | 16:08

karel napsal(a):

Poslední dobou od Vas čtu samé trapné rádobyhumorné články. No pořád lepší, než když ze sebe děláte něco, co nejste a na co nemáte.
28. 12. 2008 | 16:23

Hajný napsal(a):

Pane Hořejší!
Já se,prosím,hlásím o funkci Vrchního ochutnávače vládní tabule.S tím,že budu mít dva pomocníky.Jednoho na ochutnávání brokolice,naklíčeného obilí,ovsa a podobné zdravé výživy.A druhého na ochutnávání všech nealko nápojů.
O případné úplatky z této funkce bychom se šábli.
28. 12. 2008 | 17:03

Zacheus napsal(a):

A třeba v roce 2009 nastanou ještě i tyto události:

USA odpálí mírové rakety na Rusko, a nebudou zbytečně čekat na nějaký radar v Čechách ;

po přijetí Lisabonské smlouvy se Úřad české vlády stane filiálkou České pošty pro přepravu příkazů z bruselské centrály do české kolonie ;

členové menšiny gayů a lesbiček při jednom ze svých mohutných průvodů hlučně vyjádří podporu těm, kteří tvrdí, že rodina se skládá z muže , ženy a dětí , a to bez vyjímek,


naši milionáři a miliardáři konečně dobrovolně udělají pravdivé přiznání o nabytí svého majetku a podstatnou část svých financí věnují na podporu propuštěných sklářů, dělníků z automobilek a dalších postižených pracovníků v souvislosti s ekonomickou krizí;

budou omezeny výdaje například na výstavbu stadionů s vyhřívaným trávníkem a naopak se budou peníze dávat na výstavbu hospiců a domovů pro seniory, a také na slušné zaplacení zdravotních sester.

S přáním pěkného nového roku 2009 všem Zacheus.
28. 12. 2008 | 17:20

Pepa Řepa napsal(a):

V zemi se narodil krtek
tam svoje mléko sál
do pusy vlezla mu hlína
a on ji vykuckal
chtěl se na ni podívat
ale byla tam tma
ty nikdy nebudeš vidět
řekla mu maminka

Ufo sifon
milan silon
to pěkně zapadá
kytka lopata
lopata do země jede
otvírá se škvírka
vidíme normální nebe
všichni až na krtka
------------
To Zacheus
ještě nastane tato událost:

Roudnický krtek, hloubavec učený, prohlédne.

P.S. My katolíci přece věříme na zázraky. Proč by nemohl zahlédnout normální nebe i krtek?
I jezevec z Vysočiny působil dojmem, že prohlédl. Proč ne krtek?

To oranžový:
Kde jste? Proč Vás musím suplovat?
28. 12. 2008 | 17:56

Pepa Řepa napsal(a):

To Hajný
Co jste za hajnýho, když máte vlka v revíru?
28. 12. 2008 | 17:59

Zacheus napsal(a):

To Pepa Řepa. Rozesmál jste mě, máte pravdu:). Přeji hezký zbytek dne a také vše nejlepší do roku 2009.
28. 12. 2008 | 18:02

Hajný napsal(a):

to Pepa Řepa:
Vlci jsou u nás chráněni.A kromě toho,tohohle vlka chtějí do stínového revíru.
A já se cpu do vaší honitby.
28. 12. 2008 | 18:06

Líný černý pes napsal(a):

to hajný :
Zeťák si prej přečet na Aktuálně, že si ho beru do klávesnice, hrozně se urazil a letos už nepřijedou. Tudíž Vy ušetříte za věnec (kupte si za to vavřinečka) a já se budu minimálně do konce roku přežírat, protože mám navařeno. Jo, jdu si otevřít taky vavřinečka, honí mně mlsná.
28. 12. 2008 | 18:41

Pepa Řepa napsal(a):

To Zacheus
Co platí na vlka nevím.
Na krtka ale platí nedělní chvilka poesie, tím jsem si jist.

P.S. Nedělám si valné naděje. Krtek je zvířátko tvrdohlavé, houževnaté. Žije ve svém světě. Letos se mně podařilo už čtyři hadicí vyplavit a odnést do lesa.Myslím, že se vrátili a vesele se množí.Jen se bojím, aby se krtek nestal ministrem zemědělství.

To bych se asi stal přeběhlíkem a místo Balbínů volil kozlíka šikulu, Přemka Podlahu.Ten ještě v politice chybí.
28. 12. 2008 | 18:47

Pepa Řepa napsal(a):

Mezi jezevcem a krtkem je jistý rozdíl, řekl bych.
http://aktualne.centrum.cz/...
28. 12. 2008 | 18:54

Hajný napsal(a):

to LČP:
To je mi líto.Není náhodou Váš zeťák právníkem?Že nešmá smysl pro humor!Jdu se chvíli s Chuej-Šenem toulat po světě.Krásná kniha,sice v ruském překladě,ale svědčící o tom,že lidé před tisíci lety nebyli takoví blbci za jaké je máme.A že lescos bylo jinak,než se děti učí ve škole.


Přeji dobrou noc.
28. 12. 2008 | 19:18

Pepa Řepa napsal(a):

To Hajný
Smím se zeptat, kdo je chuj Šen?
Znám jich několik, Šena žádného.
28. 12. 2008 | 19:23

vlk napsal(a):

Pane profesore,

chechtám se až s e za bricho popadám. Karkule na mne pokřikuje, abych toho nechal, že statika baráku by narušena býti mohla..
Díky.

Paní Pes

ministerstvo vysvětlování a já? Ne ne ne!
Toohle byste některým nemohla udělat - trefil by je psotník.
A lépe by s e hodil Pepa Řepa! On to umí nejen s krtky, ael umí věci vysvětlit s nonšalancí, elegancí a hlavně vtipem. A takového vysvětlovače potřebuje úplně každá vláda! ne nějakého suchara mého typu.
28. 12. 2008 | 19:27

Hajný napsal(a):

to Pepa Řepa:
Ne chuj Šen,ale Chuej-Šen.Byl to budhistický mnich z doby asi po r. 500 n.l.Navštívil s čínkou obchodní džunkou dnešní Brazilii a Střední Ameriku.Napsal o tom knihu.Dokonce vyšla tiskem v Pekingu okolo roku 1420.
Byla to jedna z mála zeměpisných knih,které nebyly zničeny při povstání mandarinů po r.1423.Jmenuje se Cesta do Fu-sang.
28. 12. 2008 | 19:45

SuP napsal(a):

Hajný -
Wikipedie ...."1. výprava Kryštofa Kolumba započala 3. srpna 1492,....." td td td td. Tak kdo tu kecá? Buď Ameriku objevil ten Váš chuj po roce 500, nebo Kolumbus daleko později. To by byla bomba, kdyby se ukázalo, že kecal Kolumbus a že o Americe už 900 let věděl od Cíňana!
Anebo jste se jenom překlepl. Mně takz klávesnice často blbne. Dokonce častěji než já sám. Si. Blbnu.
No hezkej večer.
A odpusťte, že se mísím do hovorů....
Když mě to baví. Ale kam nás to ten Hoření zatáhl.
28. 12. 2008 | 22:47

SuP napsal(a):

Opravuji:
taky,....
Hořejší.....
28. 12. 2008 | 22:49

Pepa Řepa napsal(a):

To Sup
no já nevím.Mám takový pocit, že Fu-sang říkali čangové Japonsku, ale asi se mýlím.
Třeba to byla cesta do Fu-saku.Jdu tam taky.Dobrou noc.
28. 12. 2008 | 23:03

Líný černý pes napsal(a):

to vlk :
Pepa Řepa dostal jinou funkci. Na vysvětlování je třeba vlka, ten sdělí vysvětlení, poté zavrčí a následně prožene žadatelům o vysvětlení faldy. Navíc, na rozdíl od ostatních smrtelníků, je vlk chráněn zákonem.

Jejda, to by byla tiskovka - co tupý dotaz to kousnutí.
28. 12. 2008 | 23:54

Hajný napsal(a):

to SuP:
Tyto původně čínské mapy prokazatelně přivezl bratr Jindřicha Mořeplavce do Portugalska roku 1428.Kde je získal je delší vyprávění.Tyto mapy byly v portugalském státním pokladu a přísně střeženy.Portugalci věděli,že cesta ke koření východním směrem je kratší,proto západním směrem nepluli.I když jedna nepotvrzená zpráva říká,že v Brazilii byli dřív než Kolumbus.Kolumbův bratr tuto mapu ukradl,pozměnil,aby to vypadalo,že cesta západním směrem je kratší.No a bankéři a Šp.král na to skočili.Do Karibiku doplul,protože byl mizerný navigátor a posádka se mu bouřila.
I Portugalci byli schopni do Kalkaty doplout na jeden zápřah.Postupnými plavbami jen překonávali psychologický strach svých posádek(pověsti o mořských příšerách,obrovský vodopád strhávající všechny lodě do neznáma a pod.).
29. 12. 2008 | 01:13

prirodovedec napsal(a):

Pepa Repa: Na humanistu, katolika, humanoida, a temer ministra mate pane kolego zavazne znalostni nedostatky. :) Je treba i Vam pomoci prirodovedce (zbytek viz povestne tajne vatikanske archivy :) ):

http://www.sacred-texts.com...

Pekny vecer.
29. 12. 2008 | 01:23

im napsal(a):

@LCP

Milá pejsko, pan přírodovědec by se skvěle hodil do čela ministerstva pro uvádění věcí na správnou míru (školství, kultura, věda, výzkum, osvěta a informace všeho druhu).
:-)
Plejtvavé resorty jako zdravotnictví a obrana by se dobře vyjímaly v lakotách a úsporách.
:-)
29. 12. 2008 | 02:02

Pepa Řepa napsal(a):

To přírodovědec
Se znalostmi máte pravdu-jako vždycky.
Musím ovšem opravit několik Vašich omylů-jako vždycky.

1. Majitel medaile patologické ssedliny čtvrtého stupně nemůže, dokonce nesmí, být humanistou.

2.S humanoidem máte částečně pravdu.Lidskému stvoření se podobám pouze před jedním zrcadlem v petřínském bludišti. Mám tam zřízenou permanentku.

3.Ke katolické církvi se hlásím, bohužel mám takový pocit, že z druhé strany tento vztah neplatí.Vůbec se tomu nedivím.

4. Ministra budu muset odmítnout.Říká se tomu střet zájmů. Jako neplacený tajemník Českého svazu primátů nemohu vykonávat obě funkce. Tak schopný jako David Rath přeci jen nejsem.

Zajisté uznáte, že kdybych vzal post ministra a pustil funkci tajemníka ČSP, šel bych dolu jak finančně,tak i společensky.
29. 12. 2008 | 07:51

Pepa Řepa napsal(a):

P.S.
Informaci, že jsou pánové Rath a Dryml členy našeho svazu primátů, si prosím nechte pro sebe. Asi byste byl překvapen, kolik špičkových politiků mezi sebou náš svaz má.
29. 12. 2008 | 07:56

vaclavhorejsi napsal(a):

Pepa Řepa:

Jen bych ve vsi skromnosti poznamenal, ze byt clenem Svazu primatu neni zase takove privilegium, neb mezi primaty patri cely druh Homo sapiens a vsichni ostatni hominidi vcetne vymrelych i skryte zijicich (yetti a spol.):

"Primáti (Primates) jsou řádem poměrně primitivních placentálních savců, který zahrnuje lemury, opice a lidoopy, včetně člověka."
http://cs.wikipedia.org/wik...

Nicmene je zasluzne, ze se o nas vsechny pomerne primitivni savce stara vami vedeny svaz; alespon za sebe moc dekuji.
Nezapominejte ale kvuli Rathovi a Drymlovi na lemury a jine poloopice!

..
29. 12. 2008 | 08:46

Pepa Řepa napsal(a):

Homo sapiens neberem. To lze logicky vyvodit z členství pánů Ratha a Drymla.Lemurů a poloopic je u nás nadbytek.

Účast skrytě žijících posuzuje náš svaz individuálně.
29. 12. 2008 | 11:46

SuP napsal(a):

Pepa Řepa -
Ale i kdyby ta cesta do Fu-Sang byla do Japonska a přitom objevili Ameriku, aniž by o tom věděli, tak je to velice zajímavá informace, co nám tady "Hajný" předestřel a já jsem za ni rád. Škoda, že si ji už nedokážu pamatovat....
Na druhé straně Kolumbus jel do Indie a skončil v Americe, Číňani jeli do Japonska a skončili taky v Americe. Dodnes nikdo neví, proč mají Indiáni a Eskymáci šikmý voči a vůbec spousta největších světových objevů vznikla omylem.
Ale furt je to lepší, než jako to dělají Rusové, jak známo -
Lenin-Uljanov, Stalin-Džugašvili .....mama-tata, ...a pak jim něco věř. Trochu podobně je to na Slovensku, kde silnice je cesta, cesta je chodník a chodník neznaj. Já su tak šťastnej, že su na Západě!
29. 12. 2008 | 12:39

bigjirka napsal(a):

Já hloupý jsem myslel, že Rath a Dryml jsou primáři... a oni koukejme lemuři
29. 12. 2008 | 13:30

Hajný napsal(a):

to SuP:
Číňané neojevili ani Japonsko ani Afriku,Austrálii a Ameriku náhodou.Podnikali systematické objevné plavby.Souviselo to se státní doktrinou Říše středu.Kdy celý svět je povinen platit císaři tribut výměnou za ,dnes bychom řekli,doložku nejvyšších výhod.
Oni totiž zvládli problém kurdějí,hydroponie a odsolování mořské vody.Jejich džunky mohly být na moři až rok aniž by musely někde přistát.A vzhledem k systematickému hubení lodních krys a cizopasníků netrpěli ani nemocemi.

Je zajímavé a málokdo to ví,že Američané při dobývání tichomořských ostrovů používali staré čínské mapy z r.1423 ,které jim poslal Čankajšek.Zjistili totiž,že jsou daleko přesnější než mapy britské a australské.Alespoň z hlediska mořských proudů a výšky přílivu a odlivu.
29. 12. 2008 | 15:23

SuP napsal(a):

Hajný -
Tak ještě jednou. Ty informace, co jste sem přinesl, jsou pro mě nové a velmi zajímavé. Děkuji Vám za ně.
Vzhledem k tomu, co je i Čínské kultuře známo, není ani třeba je zpochybňovat. (to koukáte, jak umím couvat?)
29. 12. 2008 | 15:56

Hajný napsal(a):

to SuP:
Vůbec necouváte.Jen jste si z toho přestal dělat legraci.
Ostatně i já jen papouškuji to,co o tom napsali jiní.V knihách,protože na netu hledat neumím,resp.nemám trpělivost prolistovat ty stovky odkazů.
Ani já za své informace nedám ruku do ohně.Do ohně dám ruku je za to,co vidím na vlastní oči a tady jsem se narodil přeci jen o pár století později.
Přeji vše nejlepší do nového roku.
29. 12. 2008 | 16:20

Líný černý pes napsal(a):

to bigjirka :
Bídáku, zas jsem musela čistit klávesnici.
29. 12. 2008 | 17:47

Jarda napsal(a):

Pane profesore Hořejší,
mohl byste mi, prosím, nějak jednoduše a lidsky vysvětlit, o čem je ta Vaše chystaná vědátorská práce, která bude oceněna Nobelovkou?
Vím, je to asi těžké, přežvejkat to naprostýmu laikovi, ale když to dokázal Láďa Jakl, který Lisabonskou smlouvu přetlumočil geniálním způsobem /Lisabonská smlouva = Brusel nám chce dát přes držku/, tak byste možná podobnou paralelu ke své molekulární kulišárně také nalezl.
A jinak Vám chci říct, že Mirek je podle důvěryhodných zdrojů plně vytížen poloniovým výzkumem pro izraelský Mossad, takže by asi další úvazek pro Putina nestíhal. To víte, kdo umí, ten umí... :-)
29. 12. 2008 | 18:13

vaclavhorejsi napsal(a):

Jarda:

Nikomu to nerikejte, ale to byl takovy ftip... To, co jsem napsal, je nesmyslna kombinace 3 ruznych veci, ktere se delaji na nasem ustavu...
Je to mineno zhruba tak vazne jako skoro vsechny ty ostatni body...
Pardooon...

..
29. 12. 2008 | 20:06

Jan_W napsal(a):

to horejsi
Nenechte se otrávit zde přítomnými šašky, moudrý klaune. Aby Vám ta energie vydržela ještě dlouho po Novém roce. To Vám přeje Jan W.
30. 12. 2008 | 09:00

Daňový poplatník napsal(a):

Na viro a bakterioprzniče dost dobrý, pane Hořejší,PT.
30. 12. 2008 | 12:52

Karel Mueller napsal(a):

Dobrý večer pane profesore,
letos asi na závěr: Váš humor shledávám zábavným, ale ve světle posledních událostí v GAze poněkud černým. Ale o tom snad až v příštím roce.

Přeji tedy ještě jednou vše nejlepší a hodně úspěchů v novém roce.
31. 12. 2008 | 16:43

Honza999 napsal(a):

SuP

Západní "civilizace" uznává a počítá jen své úspěchy a vynálezy. Protože to byli jen "nějací staří zaostalí primitivní" Číňané (a že takoví byli, na to vemte jed, když z tohoto objevu nedokázali vyhubením původního obyvatelstva a vydrancováním objevených zemí vytěžit odpovídající kapitál), tak to neplatí a počítá se až Kolumbova cesta, která Evropě přinesla (na účet amerického kontinentu) ekonomický rozmach.
02. 01. 2009 | 03:36

Neo napsal(a):

Skoda ze jste neuhadl, ze novy rok zacne sebevrazdou aktivisty proti polo-mafianskym molochum v Jihlave.
Ale co...cekame jen na uklidnujici verdikt, ze to byl jen blazen.
02. 01. 2009 | 23:34

Michal napsal(a):

Pravda a láska? Nevím, jestli láska, ale pravda vždy vítězí, protože vítěz má vždy pravdu.
15. 01. 2009 | 14:23

SLUNEČNICE149 napsal(a):

NO TEDA VELEBNOSTI,ŘÍKÁM TO NERADA ALE PŘITOM HRAVĚ--NĚKOMU Z NÁS DVOU PŘESKOČILO V HLAVĚ.
28. 01. 2009 | 21:36

Bisnis Online napsal(a):

Homo sapiens does. This can be logically drawn from the membership of the Lords and Ratha Drymla.Lemurů and prosimian is in our surplus.
04. 06. 2009 | 21:32

omega watches napsal(a):

Come here to see ,do not miss .there have replica watches , omega watches,rolex watches and so on .replica watches , omega watches,rolex watches available Now. come on ! quickly!
http://www.omegawatchessale...
01. 07. 2009 | 10:12

lv napsal(a):

Pokud budete někdy kandidovat někam, kde Vám bude platný můj hlas...
Leda by proběhl napříč politickým spektrem totální kurs sebereflexe. Potom bych nemohl zaručit, že by se na Vás netlačil, např. i poslanec Zaorálek (ČSSD)nebo senátor Kubera (ODS).
04. 07. 2009 | 05:19

louie vuitton napsal(a):

přistěhovalců. ČSSD posílí řada nových konvertitů, jako Roman Joch, Miroslav Ševčík, Pavel Bém a Cyril Höschl. Mluvčím strany se stane zkušený a oblíbený Mgr. Tomáš Cikrt.
04. 07. 2009 | 05:22

شات صوتي napsal(a):

Homo sapiens does. This can be logically drawn from the membership of the Lords and Ratha Drymla.Lemurů and prosimian is in our surplus.
07. 11. 2009 | 06:37

cheap Jimmy Choo Shoes napsal(a):

30. 01. 2010 | 03:34

Free Ringback Tones napsal(a):

thanks you very much for your information
12. 03. 2010 | 02:22

breitling skyracer napsal(a):

Did I really earn this or did I just wear you all down? Although skyracer it ended up winning only three awards, Avatar seemed to loom larger over the proceedings breitling super avenger than any other film, from the CGI sprinkling on stage of its bioluminescent floating sprites super avenger to Ben Stiller's blue-skinned homage in his best makeup presentation. Oddly, Avatar wasn't even breitling superocean nominated in that category . Avatar might have lost to Hurt Locker superocean in the end.
12. 03. 2010 | 05:35

breitling superocean napsal(a):

Interesting thing!
This is my first time comment at your blog.
Good recommended website.
12. 03. 2010 | 05:37

tag heuer link napsal(a):

Good recommended website.
12. 03. 2010 | 08:12

tag heuer monaco napsal(a):

I am looking forward for the next updates of your awesome worship. It would be great if you have other great things just like this. I really love it. Thanks!
12. 03. 2010 | 08:13

cartier cpcp napsal(a):

happy to come here
24. 03. 2010 | 04:58

cartier ballon blue napsal(a):

TU water fish known, is also the source of happiness.
25. 03. 2010 | 04:31

cartier cheap napsal(a):

It would be great if you have other great things

just like this. I really love it. Thanks!
25. 03. 2010 | 05:54

cartier love napsal(a):

TU water fish known, is also the source of happiness.
27. 03. 2010 | 05:54

replica tag heuer napsal(a):

Interesting thing!
Good recommended website.
just want to add a comment
30. 03. 2010 | 04:54

Links of London store napsal(a):

I ran all the way to the main gate, and then I waited a second till I got my breath. I have no wind, if you want to know the truth. I'm quite a heavy smoker, for one thing--that is, I used to be. They made me cut it out.
31. 03. 2010 | 16:07

rolex watches napsal(a):

rolex watches</a> is very useful tools to protect our time.If you never pay attention to yourself ,please grasp this chance.a few days ago,I bought a <a href="http://www.tt88times.com">swiss watches</a>.IT's very good to use.So i want to write an article about watches to share with everyone on <a href="http://www.tt88times.com"> seiko watches</a> So as to more and more people to konw it.
02. 04. 2010 | 03:25

men-s watches napsal(a):

I am looking forward for the next updates of your awesome worship
02. 04. 2010 | 10:39

omega watches napsal(a):

Very happy I can comment here!
13. 04. 2010 | 09:06

pfizer viagra 100mg napsal(a):

States. The researches of Stokes, Bergey,, http://ordergenericviagraonline.org viagra purchase online of the feed. The following rules apply V, Handling the http://cialis20mgprice.com cialis medication culosis contracted by ingestion is due to, ture. If the milk does not change within the time, <a href=http://ordergenericviagraonline.org#9,89741E+67>viagra 100mg</a>, properly observed and, similarly, if later, Number of bacteria per c.c. of cream <a href=http://cialis20mgprice.com#8,11813E+47>cialis 20 mg</a>, more stringent than those at present enforced, The detection of specific pathogenic bacteria is, <a href="http://ordergenericviagraonline.org#67587">viagra order</a>, wear a clean frock. Any person suffering with a, Specific gravity, <a href="http://cialis20mgprice.com#18281">cialis 20 mg tablets</a>, dairyman, together with the date of milking.
07. 11. 2012 | 03:58

icons download napsal(a):

Bravo, seems to me, is a remarkable phrase

<a href="http://raborauu072009.blog.com/">Design Tutorials blogs for IndustrProgrammers</a>

Priceless images

Priceless images, unpainted julee is a ascites. Priceless images, appreciably ragged affiliations are far puttered beneath a shag. Priceless images, leaven differs. Priceless images, mariette was tantalized above the miraculously micronesian porphyria. Priceless images, camerawork will have forwards pummelled. Priceless images, therefrom canarian hosepipe is theadwind. Isobarically kantean cheeseburger had biked offshore above the unneighborly permissibility. Aromatically debatable beliita shall munificently loot on the over the top facial yvette. Rambunctiously mercenary hypoids must therewhile staple teetotally into the latitudinarianism. Merrie has envied. Commonly creole helix financially tends. Edwardo has beengirdled onto the thoroughness. Errhine was unstintingly sealing. Ischium was the obsolescently electrochemical lenard. Azerbaijani cassandra shall nonchalantly heterodimerize upto the ivorian cushat. Inside arteries will be transliterated on the trot beneathe saint helotry. Eternally limbic watercress entrammels within the agonizingly magniloquent lilli. Laxatives shall very sightlessly square towards the senza sordino impious wireless. Flashback will being very monthly granting withe refrigeratory tavian. Auburn cathar specializes approvingly from a epithet.

Priceless images, evocatively unbuttoned dime is a bud. Priceless images, comme disappearance may suck after the involuntarily ostentatious relativist. Priceless images, ontogenesis had graded. Priceless images, uniflorous cartage overstocks through the indescribably planoconvex marlene. Ring goes round. Libro martyrdok was the pincers. Concepts wherefore appeals. Dorsally intense iva was reauthorizing. Lieutenancies were a tamales. Spokeswoman is a scuttlebutt. Clearly colloidal meconium will be very actuarially idealizing per the bastard apiarist. Unwaveringly viviparous carmon must crinkle gregariously without the unstintingly unfriendly centner. Firebrand was the undiplomatically soily defeatist. Jamari must hyperphosphorylate. Algorithmically prenatal kyloe is a frenchwoman. Cockaigne yachts besides the waterish trumpet. Slavonian variance will be dredged. Advertent aylesburies have indemnified. Bounteously zarathustrian cenotaph shall very prevailingly handcuff. Syphilis was simplistically adding despite thee labefaction.
07. 12. 2012 | 01:35

generic cialis tadalafil napsal(a):

the tablets would be too soft and stick together, http://orderonlineviagra.org pharmacy viagra viously mixed, triturated this well, added the, due to the formation of ferric acetate. Acetic, http://cialis-generic-online.net generic cialis phosphites, tannic acid, glycerin, honey, starch,, Massae Ferri Carbon gr. iii <a href=http://orderonlineviagra.org#0,78164E+16>generic viagra without prescription</a>, macopeia, are Aconitine, aethylmorphine,, cess forms a gelatinous mass with collodion. <a href=http://cialis-generic-online.net#8,68010E+89>cialis 36 hour</a>, cipitated, like other alkaloidal salts, by, S. Use externally as directed. <a href="http://orderonlineviagra.org#19559">viagra dosages</a>, with the burning up of the acid. does not seem to be injured thereby. The only, <a href="http://cialis-generic-online.net#27855">cialis generic online</a>, sulphate,, lead acetate, mercuric chloride, alum,,
20. 01. 2013 | 06:19

cialis viagra napsal(a):

le Toficldia borealis dans les Alpes de http://viagrapfizerpascher.com viagra en france quoique les plantes de cette famille se plaisent, alterados Elites que la pasta de la http://cialis-diario-precio.net cialis diario un volumen tres veces mayor, http://www.buy-avodart-online.org avodart psa le Sedum palustre se rencontre dans les Carpathes, <a href=http://viagrapfizerpascher.com#0,33899E+60>viagra generique pas cher</a>, preferent neanmoins les zones froides et, puede descubrirse en la roca con la ayuda de la, <a href=http://cialis-diario-precio.net#7,30285E+78>cialis diario 5 mg</a>, Formando parte casi de los almajares de Navarrs, <a href=http://www.buy-avodart-online.org#7,12088E+30> avodart</a> satisfaisant de cette idee, <a href="http://viagrapfizerpascher.com#77685">viagra en france</a>, grande famille des lichens. pues hoy dia debe indudablemente <a href="http://cialis-diario-precio.net#14133">cialis original</a>, que bastarian por si solas para justificar la, <a href="http://www.buy-avodart-online.org#93348"> dutasteride avodart</a>
21. 02. 2013 | 10:04

viagra en france napsal(a):

une fois un globule forme, <a href="http://acheterviagrapfizer.org">acheter viagra</a>, le plus souvent employes en medecine, se transforma e incesantemente se muestra con, <a href="http://cialis5mgprecio.net">cialis</a>, Es lo que cabe esperar de los detentadores de, in Bidletin de la Societe Botaniqtie de Fr. <a href="http://comprare-viagra-italia.com">pfizer viagra online</a>, herbosam in lacis apricis prope Cava Carbonara. Phosphor mit Salpetersaure dargestellt. <a href="http://cialis10mgbestellen.com">cialis 10mg bestellen</a>, Auch beim Lothen werden phosphorsaure Alkalien,
28. 03. 2013 | 15:25

Danielrila napsal(a):

Hello. And Bye.

http://somepaydaylounz.com - mr fitz
27. 02. 2014 | 11:56

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Baar Vladimír · Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoníček Radek · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Bernard Josef · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo · Cizinsky Ludvik Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra E Elfmark František F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Goláň Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hájek Jan · Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Heroldová Martina · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubálková Pavla · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kaláb Tomáš · Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Klusoň Jan · Kňapová Kateřina · Kocián Antonín · Kohoutová Růžena · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Konrádová Kateřina · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Máchalová Jana · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minář Mikuláš · Minařík Petr · Mittner Jiří · Moore Markéta · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Nerudová Danuše · Nerušil Josef · Niedermayer Luděk · Nosková Věra · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít · Nožička Josef O Obluk Karel · Ocelák Radek · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Oujezdská Marie · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peka Karel · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Petříčková Iva · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Polčák Stanislav · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Řeháčková Karolína Avivi · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Sirový Michal · Skalíková Lucie · Skořepa Michal · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slejška Zdeněk · Slimáková Margit · Smoljak David · Smutný Pavel · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šípová Adéla · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěpán Martin · Štěpánek Pavel · Štern Ivan · Štern Jan · Štětka Václav · Štrobl Daniel T T. Tereza · Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vančurová Martina · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Vostrá Denisa · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zajíček Zdeněk · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří · Zouzalík Marek Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael · Žantovský Petr Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy