Aktuálně.cz dělá z některých bloggerů multimilionáře!

31. 03. 2010 | 23:20
Přečteno 13272 krát
Když jsem před téměř třemi lety začal psát svůj blog, netušil jsem, že kromě slávy a enormního vlivu mi to přinese i bohatství.
Před měsícem jsem byl totiž vyrozuměn, že majitel Aktuálně.cz (největší světový mediální gigant Centrum Holdings) se rozhodl odměnit několik nejlepších bloggerů za to, že svým psaním zásadním způsobem zvyšují návštěvnost jejich stránek a tudíž ziskovost firmy. Jejich analytici zjistili, že blogová část přináší firmě několik miliard ročně (samozřejmě v eurech).


Jako solidní firma se tudíž rozhodli část zisku vyplatit jako honoráře těm nejlepším a čtenářům nejsympatičtějším bloggerům. Kromě mě vybrali ještě J.Paroubka, P.Paroubkovou, B.Sobotku, J.Havla, J.Dienstbiera, L.Zaorálka, S.Křečka a D.Ratha (i přesto, že ten v poslední době nějak v psaní polevil).

Odměna byla vyplacena na základě objektivních ukazatelů – za každý přístup k článku 30 Kč, za každý diskusní příspěvek dokonce 200 Kč.
V mém případě to bylo celkem 30,165 milionů za ty přístupy a 19,863 milionů za diskusní příspěvky. Kromě toho jsem dostal speciální bonus 50 milionů jako odměnu pro úplně nejlepšího bloggera (J.Paroubek dostal podobný bonus za nejsympatičtějšího bloggera).

Ocenili také velký veřejný vliv mých článků – jak známo, na jejich základě se např. B.H.Obama rozhodl zrušit projekt brdského radaru a T.Julínek byl nucen odstoupit od plánu na privatizaci zdravotních pojišťoven.

Takže jsem dostal celkem něco přes 100 milionů, což není špatné!

Minulý týden jsem si za to koupil vilku s osmi ložnicemi v toskánském Špindlu, a další, trochu menší, v sousedství Grossovy vily na Floridě. Pořídil jsem si i světle zelený Lambrohgini Gallardo LP570-4 Superleggera a také nějaké to ošacení od Ganni Versacce a Kalvina Cleina.

Aktuálně.cz mi dokonce nabídlo jednoho ze svých prominentních redaktorů jako čističe bazénu v mé vilce a další jejich pracovník se spontánně nabídl, že mi tam bude plít jahody.

Nejlepší na celé té věci je, že mi i nadále budou platit stejným způsobem (pokud ovšem budu nadále tak dobře psát a o mé psaní bude nadále tak obrovský zájem jako dosud).

Doslechl jsem se, že někteří jiní bloggeři (např. M.Topolánek, B.Kuras, A.Vondra, J.Zahradil, P.Bém, P.Bendl) dostanou od firmy značnou zápornou odměnu (nevím ovšem, jestli tato informace odpovídá skutečnosti).

Závěrem bych chtěl Aktuálně.cz poděkovat, že mi zajistilo spokojené stáří. Slibuji za to, že i nadále budu psát tak kvalitně jako dosud! Čtenáře ze zřejmých důvodů žádám, aby co nejvíce navštěvovali mé články a hojne pod nimi diskutovali. Zvláště to platí o mých stálých příznivcích Josefu Řepovi, hovenovi, jarporovi, Jemnickém, SuPovi, a hlavně blue jayovi. Zdravím je parafrází známého výroku L. von Bethoweena při příležitosti uvedení jeho opery Don Jean v Praze: „Mí čtenáři mi rozumějí!“ - a děkuji jim za jejich dosavadní intenzivní aktivitu v diskusích pod mými články.

Praha, 1.4.2010

Komentáře

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jmen, vzbuzuje podezření z porušení zákona, je celý napsán velkými písmeny či jinak odporuje zdejším pravidlům, vystavujete se riziku, že jej editor smaže.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.
Libor Stejskal, editor blogů (blogy@aktualne.cz)

Korf napsal(a):

Uzasne! Hlavne to mi ctenari mi rozumeji. ;)
31. 03. 2010 | 23:31

dříve ruda napsal(a):

další dvě kila!
31. 03. 2010 | 23:32

badatel napsal(a):

Vážený autore,
jste vynikající vyznavač aprílovských žertíků.
Jinak Ty Vaše příspěvky měly větší cenu, než těch sto mega, a to předevší pro zvyšování vzdělanosti našich pravicových spoluobčanů.
31. 03. 2010 | 23:35

mb napsal(a):

mate tam vecnou chybu ... aktualne nabidlo cistice bazenu + pomocnika cistice bazenu ... takze pozor na presnost .... (:-)
31. 03. 2010 | 23:37

jarpor napsal(a):

Blahopřeji, vzdělanče, ... pardón, pane profesore !

A kdybyste se obtěžoval reagovat, tedy odpovídat na mé příspěvky, mohl jste na tom být ještě lépe.
Vaše škoda. Šlapal jste si po štěstí... tedy po tisíckách...

Hezky si to užijte :-)) ... a buďte si jist, že Vám rozumím.

P.S. Vaši příznivci se moc nesnažili... no nic, aspoň vidíte, kdo to s Vámi myslí upřímně...
31. 03. 2010 | 23:37

vlaďa napsal(a):

Pane učitelu,ty prachy Vám přeji moc a jistě si je zasloužíte...ale toho Beethovena neprávem komolíte a navíc výrok v závěru pasuje vzdáleně na Mozarta v Praze :) Jeane jeden...
31. 03. 2010 | 23:43

Lena napsal(a):

Že bych se taky přihlásila na nějakou lukrativní dobřel placenou činnosti? Třeba bych mohla venčit Vaší fenku!
Ve volných chvílích bych pak pilně diskutovala pod blogem v naději, že mi z toho kápne nějaké procentíčko.
:-)
31. 03. 2010 | 23:47

stále rebel napsal(a):

Jak s tím naložit se můžete inspirovat zde.
„a jeho největší radost je filantropie - drtivá většina Buffettova majetku je určena pro nadaci manželů Gatesových, která bojuje s AIDS i dalšími nemocemi, a jeho vlastní dobročinnou organizaci Buffett Foundation. Na večeře chodí do restaurace ve své ulici. Jeho oblíbené pití je Coca Cola s příchutí Cherry. Bydlí stále v tom stejném domě v Nebrasce za 30 tisíc dolarů. Je známý pro svoji střídmost a skromnost. Více, než jeho investice, ho proslavily jeho motta, například: "Warren Buffett čte názory analytiků, jenom když v novinách nejsou žádné jiné vtipy", nebo "Můžu mít všechno, co chci, ale nemusím to mít dvakrát, nemusím to mít dvakrát větší a nemusím to mít dvakrát dražší, než je nutné".
http://cs.wikipedia.org/wik...
01. 04. 2010 | 00:04

Burbank napsal(a):

Hezky, vlaďa! Tomu se říká lapák na ptáky!
01. 04. 2010 | 00:07

Zbyněk Matyáš napsal(a):

Pane profesore,
díky. Poznal jsem rozdíl ve Vašem pojetí skutečně aprílového článku oproti minulému o údajné nové politické straně.
Tento aprílový žertík by se třeba mohl stát někomu inspirací. :)
01. 04. 2010 | 00:10

černovláska napsal(a):

přestup Topolánka do TOP, bloggeři multimilionáři, a ráno bude zase hnusně, to nám ten apríl začíná
01. 04. 2010 | 00:17

xx napsal(a):

Skoda ze ten clanek nebyl zverejne prvniho dubna. To bych si rekl ze se jedna o aprilovy zert, ale v breznu ??
01. 04. 2010 | 00:23

Petr napsal(a):

To je neuvěřitelné. Jenom by mne zajímalo, kolik ten pisálek dá na charitu. Stejně to za něj zaplatí ČEZ jako za ty hokejisty.
01. 04. 2010 | 00:26

Frante napsal(a):

Pochopil jsem správně myšlenku? Kdo si dělá starost o všeobecné dobro pro každého obyčejného člověka a nehrabe jenom pro sebe, ten je nakonec odměněn a dostane jako odměnu víc, než co získá ten lakomec, který je ještě navíc potrestán? Obvyklá myšlenka dětských pohádek. Máte ve zvyku se v lidech mýlit - viz tady:

http://blog.aktualne.centru...

Myslím si že se mýlíte i v lidech kteří reprezentují levici ohledně jejich motivace
01. 04. 2010 | 01:51

Inci napsal(a):

Koukám , že ten apríl bude letos k nepřežití ... i Vy Brute ... :-)))

Za pár hodin se bude moje rodinka probouzet a vymejšlet kulišárny ...

... na druhou stranu mám neodbytný dojem , že nějaká neformální soutěž o počet návštěvníků a komentářů mezi blogery tu je ...
01. 04. 2010 | 02:11

Hurá napsal(a):

Ale jo(1.4.), Vaši příznivci Vám rozumějí. Z toho mám největší radost. A ty peníze bych Vám přál. Jenom bych si nebral do pusy klasického umělce - hudebníka, právě v zemi, kde se dá hovořit o genocidě klasické-tedy umělecké hudby. At žije Lucie Žaňáková, alias Bílá, a Vaši příznivci.
01. 04. 2010 | 02:57

Ládik napsal(a):

Peníze nejsou všecko. Když už máte od Aktuálně takový bakšiš na přilepšenou ke svým desítkám milionů za vědeckou práci, chtělo by to uveřejnit poděkování za Vaši záslužnou plánovanou práci - v nějakém pořádném médiu, např. v deníku Akutně. Ale pozor, nebude to zadarmo.
01. 04. 2010 | 04:29

skeptický napsal(a):

Profesore

Na jahody si nedejte plít.Nějaký dobrý muž nám vodil psa ssát na zápraží.A soustavně mi occával levé přední kolo.Ten pes.

Tady bych nemovitosti nekupoval,daň šla nahoru desetkrát,a tím to nekončí.

K oblečení bych dodal :dress up a monkey,it's still a monkey.

Dal jsem Vám několik tutovek na Nobelovku;teď chápu.Pochopitelně sláva a peníze Vám za daných okolností nechybí.Jen to sousedství ostatních laureátů Vám nezávidím.

Jen tak mimochodem : mám radostnou zprávu.Perpetuum mobile existuje.

Uvažoval jsem o nicku René Bazén.Jsem ochoten Vám ho zdarma přenechat,budete-li někde psát
anonymně.Zatím nepoužit.
01. 04. 2010 | 05:07

pavel fadrný napsal(a):

Pane profesore!
Přečetl jsem Váš článek.Rozesmál jste mě na celý den!
Díky
01. 04. 2010 | 06:14

vlaďa napsal(a):

Burbank:
Tak nevím kdo je tady za ptáka.Jen co se profesor opeřil,trousí nejen na socky,ale i na klasiky...no jasně,vystudoval za komanče :) navíc,stárnem a blbnem všichni.Ale pořád je to dost dobrý.
01. 04. 2010 | 06:50

Tupelo napsal(a):

Dobry den pane Horejsi, pobavil jste, dekuji. Zapusobit na Obamu ve veci zruseni planovane vystavby radaru bylo nejspis snazsi nez zamezit dalsi privatizaci ala ODS... :)

PS. zda se mi ze Blue Jay to posledni dobou nejak flaka, ale jsem si jist, ze jak cetnosti tak kvalitou svych prispevku ho ostatni zmineni vcelku bez problemu zaskoci... ;)
01. 04. 2010 | 06:53

Pepa Řepa napsal(a):

Že by Cohn-Bendit a Svaz přátel Palestiny něco nepřihodili?

Řekl bych, že si to zasloužíte.
Přej a bude ti přáno.

Jsem jen zvědav,jak prolezete- vážený multiprofesore- s padesáti melouny uchem jehly?
01. 04. 2010 | 07:03

Northern Lights napsal(a):

Že se Vám chce za tu almužnu od Aktuálně.cz vůbec tady něco psát. Myslím že máte skutečně navíc..:-)
01. 04. 2010 | 07:06

orinoko napsal(a):

Myslím, že to je k aprílu, byť datum úplně nesedí. Ale co dneska sedí, že? Takový Íčko také nesedí. Ač by měl. Dokonce ani nikdo nebručí. Ač by měl. Topolánek prý půjde do TOP09. Uvidíme, jestli je to apríl. Název party by mohl dostat nové dešifrovací možnosti. Třeba i Párty09.
01. 04. 2010 | 07:08

pgjed napsal(a):

Apríííííl, kóóóza žere papíííír! Křičívali jsme jako děti a hurónsky se řehtali více i méně povedeným aprílovým vtipům a taškařicím. Tož veselého apríla a taky radostné prožití svatého týdne všem.

Petr Gabriel, Jedovnice
01. 04. 2010 | 07:14

vlk napsal(a):

Něc jste zapomněl dodat- že časopis Science otiskne tento Váš blog jako důkaz toho jak česká věda dokázala pomocí dieterické komunikační gravitizace na dálku ovlivnit myšlení a komunikaci kohokoliv na zeměkouli, což je považovn ö za vleký objev , zejména v nadcházejícím století Velkého bratra! První , dokonale utajený pokus jste udělal tenkrát na památném zasedání Parlamentu, kdy jste donutil na dálu Topölánka k oné sugestivní nonverbální jedničce. a následně - opět na dálku jste zařídili mimovědomní hlasování Tlustého a spol. proti Topolánkově vládě...

Jo do Čeh se teď potáhnou zástupy vědců z celého světa! Chtějí využít příležitostí stát se světovými vědeckými JEDNIČKAMI v systému české vědy podle návrhu paní Kopicové...
01. 04. 2010 | 07:19

Pavel13 napsal(a):

Po připsání 100 Kč na účet 457963002/0800 přidám další příspěvek.
01. 04. 2010 | 07:22

PatientO.T. napsal(a):

Záznam z oslavy odměněných bloggerů:
Zleva Jiří Paroubek, Petra Paroubková, Bohuslav Sobotka, Jiří Havel, Jiří Dienstbier, Lubomír Zaorálek, David Rath. Do vody zvrací Václav Hořejší, nad ním sedí autor většiny blogů Petr Dimun.
http://www.ibiblio.org/wm/p...
01. 04. 2010 | 07:29

ali napsal(a):

příspěvky jsou boží..myslela jsem, že už ztrácíme smysl pro humor, ale ne. Konec konců ho budem potřebovat do příštích 2 let. Víc Paroubkovi nedávám..za tu dobu zplundruje stát a pak bude pomsta dělnické třídy sladká..
01. 04. 2010 | 07:41

DJ napsal(a):

Že se jedná o aprílový žertík jsem pochopil až v odstavci kde J.Paroubek dostal podobný bonus za nejsympatičtějšího bloggera.
01. 04. 2010 | 08:01

Bara napsal(a):

Hezký článek :-)
Nedá mi to a těm, kdo tady straší naším nejsympatičtějším politikem Paroubkem musím vzkázat dvě stručná a úderná hesla:
Byli jsme před Paroubkem, budeme i po něm!
Přežili jsme ODS, přežijem i ČSSD!
01. 04. 2010 | 08:15

Krupa Václav napsal(a):

Pane profesore, hlásím se ke každému Vašemu blogu i když většinou bez příspěvku,což se ode dneška změní.Doufám,že to náležitě oceníte.Číslo konta Vám zašlu co nejdříve. Zdravím.
01. 04. 2010 | 08:34

neo napsal(a):

Lambrohgini, Ganni Versace, Don Jean : místo blábolů by to chtělo naučit se psát. Už jste jak vlk, který bez chyb nesestaví větu o 3 slovech.
Jinak manželé Paroubkovi nepovažuji za nejsympatičtější blogery... zvláště blonďatá část dvojice se těší vysoké přízni z důvodu vysoké zvědavosti na další drůbeží výplody.
01. 04. 2010 | 08:39

Vico napsal(a):

Neúspěšní bloggeři/Topolánek, Kuras, Vondra,Bendl,Zahradil a Bém/ zapíjejí svou zápornou odměnu

viz zde : http://clanky.vychytane.cz/...
01. 04. 2010 | 08:42

Krupa Václav napsal(a):

Koukám,že už mě jeden hamižník předběhl:(
01. 04. 2010 | 08:43

Luba napsal(a):

No, pane řediteli,
nic-moc. Takové prvoplánové.

Myslel jsem si, že sem hodíte něco lepšího.

Třeba,
jak jste očkoval v Otinovsi Nivu
nebo jak jste si "U Sisyfa" se spolubratry zakouleli balvanem.
01. 04. 2010 | 08:44

Krupa Václav napsal(a):

Vico,jako bychom se míjeli v otevřených oknech protijedoucích rychlíků, ale zdání klame, nic se v tomto směru nezměnilo. Zdravím.
01. 04. 2010 | 08:51

alarm napsal(a):

Vinikající! Dvě "černé vdovy" slíbili pro pana Hořejšího dvě akce v pražském metru. Akce provedou 1.6. 2010. Děti jsou nejlepším objektem. Jako náhradníky si zajistili onkologinci nemocné. Pro AV mají přichystánu docela malou atomovku. Staříci a stařenky ze Sysifosu se mají na co těšit. Nejdříve budou informovat Blesk, Aha, Lidové noviny a MFdnes.Díky za vzrůšo!!!
01. 04. 2010 | 08:57

Hloupý Honza napsal(a):

To nic není, znám jednoho bývalého ministra spravedlnosti a ten si založil jednu z nejlepších advokátních kanceláří na světě, která vyhrává jednu zakázku za druhou, všechny placené z veřejných peněz a všechny v řádech stovek miliónů Kč.

Pak znám jednoho bývalého ministra financí, který dělal taky ještě náměstka na vnitru a nevím co ještě, a ten odešel z jedné neúspěšné strany kam vítr tam plášť a založil si úplně novou křišťálově čistou stranu se svými soukmenovci, do čela nastrčili jednoho barona Prášila, a jejich nová strana se starými ksichty je teď opravdu úspěšná a bude dělat všechno úplně ale úplně jinak a dovede nás k totálnímu blahobytu.

Pak znám jednoho bývalého socialistického náměstka z RaJe, bývalého komunistického lampasáka, bývalého mašinfíru, bývalého svazáka se dvěma tituly, ale ne z Plzně, bývalého děkana z Plzně, bývalého ....

Dnes je sice apríla, ale ne všechno je bohužel apríl. Vítejte v ČEZké republice !

Hezký den
01. 04. 2010 | 09:01

kočka šklíba napsal(a):

Panebože neo, nilý modrý hochu, že nejste moc chytrý tu sice prokazujete téměř každý den, ale že až tak.....:D. Vůbec nic jste nepochopil, to si opravdu myslíte, že V. Hořejší neví, čí výrok parafrázuje a jak se jmenuje jedna z jeho oper?????

Ale zato vy (schválně s malým v) byste si měl zopakovat základní školu nejspíš, protože "manželé Paroubkovi" opravdu, ale opravdu není česky správně. Tato látka se tuším probírá někdy v 5. třídě. Tak šup, šup, opakovat.

Jinak opravdu nikomu zde gramatické chyby neopravuji a chápu, že se to může stát každému, ovšem "jak se do lesa volá, tak se z něho ozývá", milý, natvrdlý neo, takhle nás nepřesvědčíte, že jste ta elita národa volící pravici :D, :D.
01. 04. 2010 | 09:17

Lex napsal(a):

Myslím, pane profesore, že ten bazén si budete muset čistit sám, nebo si koupit takový ten automat, co sám šmejdí po dně. Páč když Vy jste dostal sto mega za pár článků, pár tisíc komentářů a pár set tisíc otevření, kolik asi musel slíznout ten Váš potenciální čistič a jeho pomocník, kteří jsou skoro hlavními aktéry té erupce peněz (blogeři a diskutéři jsou až ti vzadu, přece).
Nevím, nevím, jestli to nebudete nakonec Vy, kdo mu bude čistit bazén. Apropós - znate jeho paničku, víte přece, co budete muset dělat o přestávkách v práci? KONVERZOVAT!
01. 04. 2010 | 09:21

buldatra napsal(a):

Profesore, dovoluji si upozornit, že by bylo dobré vhodně investovat peníz, který Vám zbyl po nákupu Vámi výše vyjmenovaných nemovitostí a těch několika spotřebních drobností, včetně jahod..
Vynikající a věhlasný investiční odborník, exministr Kocáb, má právě nyní něco volného času a tak máte vzácnou příležitost, která se již nemusí víckrát opakovat k využití jeho cenných investičních rad. Neboť neplatí, babo raď, nýbrž, každá rada drahá.
Jinak hrozí, že se Vám peníz zapaří, pokud ho nebudete pravidelně přehazovat vidlemi. Což je dennodenní řehole (jak Vám rád potvrdí každý kulak).

Pro ostatní zde mám nenápadné upozornění, které píši jen jednou a nebudu to víckrát opakovat, že dne 10.4.2010 v 18.00 hod, v přednáškové aule Orea hotelu Voroněž v Brně u vystecu (výstaviště v Pisárkách), pod osobní záštitou Dr. Grygara a Akademie věd, proběhne vědecká přednáška. Hlavním přednášejícím bude Erich von Däniken.
Posledních několik vstupenek je k dispozici v předprodeji.
Radím všem, aby si vstupenky zakoupili včas, neboť ceny vstupenek od veksláků před vchodem budou dramaticky vyšší, nehledě k tomu, že hrozí nákup vstupenek falešných.
01. 04. 2010 | 09:21

neo napsal(a):

Kočka: ty jsi asi stále v říši divů.

Manželé Paroubkovi jsou správně.
Jen ta věta je celá špatně.
01. 04. 2010 | 09:23

kočka šklíba napsal(a):

Ano správně milý neo, je tam 4. pád a ne 1. pád, no vidíte jak vám to jde, tak si to opravte :D, :D. Takže se oba shodneme, že je to špatně, pak nechápu vaší první větu. Je to špatně nebo správně, jsem v říši divů nebo nejsem? :D No máte co dohánět, že? A buďte tak hodný, tykání si odpusťe. Tady nejsme na facebooku ;).
01. 04. 2010 | 09:47

Lex napsal(a):

kočka šklíba
Škoda perel.
Zdravím! Lex
01. 04. 2010 | 09:49

Michal Macek napsal(a):

pane profesore lamborghini jedine zlute!svetlezelena...to je hruza! :)
01. 04. 2010 | 09:52

neo napsal(a):

kočka:

ano, začal jsem větu v prvním pádě a pokračoval ve 4 pádě.

Omluvuji se.
01. 04. 2010 | 09:57

neo napsal(a):

Michal Macek:

Superleggera vypadá skvěle i v zelené, tedy té světle zelené.

Žlutá pasuje na předchozí modely Gallarda nebo Murcielaga
01. 04. 2010 | 09:59

Tužka napsal(a):

Tužka napíše pro pana autora,já se nesměju,já pláču,tak jednoduchá cesta k úspěchu.Psaním.To je pro TUŽKU rána.Teda dnes musím imrvére furt plakat,že jsem tu cestu nanašla.Tužka,a furt pláču.
01. 04. 2010 | 10:04

Kamil napsal(a):

Já být vámi, pane profesore, tak už nechám toho výzkumu. Ten je pod vaši úroveň. Na to se dají najmout mladí kluci z Ukrajiny a z Afriky za pár korun. S vaší image můžete začít dělat vysokou politiku okamžitě a pár let si to budete díky obdržené odměně moci dovolit i bez korupce. Potřebujete-li zkušeného a poměrně levného poradce (také jsem na odměnách už něco vydělal, i když ne tolik jako vy, a nemusím své služby předražovat), jsem vám k dispozici.
01. 04. 2010 | 10:25

vlk napsal(a):

Kočka šklíba

,-)))
Ovšem nutit neo přemýšlet?? tedy vy opravdu ten Apríl berete fundamentálně!
01. 04. 2010 | 10:31

CV napsal(a):

Vazeny pane Profesore,

Moc Vam dekuji za Vas velkorysi dar sto tisic korun. Chci slibit, ze se polepsim, a uz fakt zacnu pracovat, jen co viresim ten problem s tema vybercima, o kterym sem Vam psal.

Muzete mi prosim poslat jeste dva sta tisic ? Bracha mel bouracku s autem co nebylo jeho a maj velki placeni.

Az vyhraju zpatky co sem prohral, urcite vam to jednou vratim.
01. 04. 2010 | 10:42

claudius napsal(a):

Právě hlásilo Rádio Jerevan malou opravu v příspěvku p.profesora:nešlo o operu Don Jean,nýbrž o romám Tichý Don.Nenapsal ji LvBeet.,nýbrž M.Šolochov.
01. 04. 2010 | 10:49

Tencokida Hnuj napsal(a):

Stejskal
Neutopte se na té brigádě. Kdo by tu pak mazal komentáře blue jaye a Těpéra !

Mihalco
Případné naturální požitky zdanit ! Nemyslete si, že budete po celý rok chlastat jahodové koktejly na vrub nás všech !
01. 04. 2010 | 10:53

stejskal napsal(a):

Neplánuji brigádu, pane Tenco,

spíše zásadní změnu profesní kariéry. Člověk by měl umět rozpoznat, na co se nehodí (nestačí) a v čem by mohl být užitečný.

Hezký den všem.

Libor Stejskal
01. 04. 2010 | 10:56

skeptický napsal(a):

Před sedmdesáti lety taky nikdo netušil,že penicilín se jednou bude dělat z plesnivého chleba.
01. 04. 2010 | 11:08

hanah napsal(a):

Škoda, že to nevyšlo 1.4.2010.
Byl by to dobrý aprílový žertík :-)
01. 04. 2010 | 11:08

Pepa Řepa napsal(a):

Není tady někdo z berňáku?

Ihned dodanit těch 100 melounů.
01. 04. 2010 | 11:11

Hanz napsal(a):

:_D vynikající, naprosto povedený apríl :)
hádám, že ste hnul žlučí mnoha závistivcům, dobře jím tak :-D
01. 04. 2010 | 11:18

agent Smith napsal(a):

Pane profesore, kdybyste nebyl chamtivý a tu odměnu určil na nějaké ty desetitisíce, tak by Vám lidé na ten špek bezpochyby skočili.
01. 04. 2010 | 11:20

John Malkovich napsal(a):

Kdybyste nedal tak vysoká čísla, odpíchl se ne od částek v korunách, ale haléřích či zlomcích haléřů, nemusel to být jenom aprílový vtip,ale docela solidní douhodobější provokace - reakce nás mohly dost pobavit...
01. 04. 2010 | 11:21

agent Smith napsal(a):

Ale to, že jste na mě zapomněl v tom seznamu čtenářů, když jsem tady celé ty roky skoro jako Váš duchovní rádce a hlavně Vaše černé svědomí, co Vás neustále krotilo ve Vašich skopičinách, to jsem si nezasloužil. :-)
01. 04. 2010 | 11:24

John Malkovich napsal(a):

Á, koukám, že agent Smith mě předběhl ve stejné reakci, i když jen o pár sekund... Fakt škoda. To jsme si mohli počíst reakce českých závistivců... Škoda. Nic se prostě nemá přehánět.
01. 04. 2010 | 11:27

uchazeč o zaměstnání v UMG AV ČR napsal(a):

Hele Venco to je dobréj matroš, zbylo ti něco? Se máš ty vole, pěkně u zdroje, v teple. Háky dou sami.
Nemáš fleka? Pro dobrej špek ti udělám co ti na vočiskách huvidím. Fakt.
Sis to uměl vočíhnout a zařídit.
Vodepiš!
01. 04. 2010 | 11:45

mys_rozesmata napsal(a):

Pěkná, tuuuuze pěkná aprílová diskuse!Sejdem se tu za rok zas?
Pan Stejskal cosi signalizuje, že on možná nee - to je snad taky apríííííl, že?
01. 04. 2010 | 11:50

Pro V.H. napsal(a):

Dobrý den pane profesore,
nedaří se mi Vás kontaktovat elektronickou poštou ani telefonicky.Naštěstí vidím, že lze s Vámi komunikovat pomocí poznámek pod blogy.
Napsal jste nám špatně číslo účtu,
prosím o kontrolu a zaslání správného čísla účtu.

Ludmila Lakomá
hlavní účetní C.H. a.s.
ALT
01. 04. 2010 | 11:56

vydra napsal(a):

Apríl !!
01. 04. 2010 | 11:58

karel matousek napsal(a):

Calvin Klein & not funny.
01. 04. 2010 | 12:29

Tencokida Hnuj napsal(a):

TOP olánek právě oznámil, že vstupuje do TOP 09 !! (Čuráčkooberg 1.4.2010)

Schwarzenberg prohlásil, že je mu to podezřelé a zadal si u soukromé somnambuologické ordinace audit, zda bdí či spí.

Tluchoř zaúkoloval "agenta Minaříka" Moravu aby, až se Topolánek bude koupat v bazéně u profesora Hořejšího, byl znovu na místě.

(Mueeehhhee, ....taky apríl, jak jinak !)
01. 04. 2010 | 12:30

HERA napsal(a):

APRÍLLL..prima, na chvilku jsem dokonce uvažovala že tomu uvěřím
01. 04. 2010 | 12:53

myrta napsal(a):

Langer,Bém,Bendl a Gandalovič byli právě zatčeni,ostatní viníci emigrovali.Prezident Klaus oznámil právě svoji abdikaci a vstoupí do strany ČSSD,aby dal polibek smrti pravděpodobnému vítězi voleb.A tak se dá na apríla blbnout donekonečna.
01. 04. 2010 | 12:53

Alibernet napsal(a):

ha ha hi hi ho ho
01. 04. 2010 | 13:07

ahoj napsal(a):

xoD to se fakt povedlo!!!!!
01. 04. 2010 | 13:11

Germanicus napsal(a):

Teď hlavně pane profesore nezapomeňte ve správné výši zaplatit daně!!!
Nebo jste v nějakém daňovém ráji? Pokud ne, kolega Fagan Vám poradí, jak na Kypr za tamníma komunistama (Akel). Případně kolega Řebíček Vám poradí, jak daně optimalizovat...
V každém případě Veselé velikonoce!
01. 04. 2010 | 13:24

buldatra napsal(a):

PŘ:

z berňáku sice nejsem, ale už jsem tam poslal anonymní občanské upozornění.
01. 04. 2010 | 13:37

Novák napsal(a):

Pane profesore - jako vždy dobrý. Možná by byla i dobrá také cena (samozřejmě čestná), kdo vytočí víc modrých rytířů, že začnou sprosťačit.

Domnívám se, že by se množiny překrývaly velmi.
01. 04. 2010 | 14:03

Lex napsal(a):

buldatra
Dostavte se laskavě k podání vysvětlení podle § 158 odst. 1 písm. a) trestního řádu na PČR místní oddělení Praha 5 dne 13.4.2010 v 13.00 hod., kde budete vyslechnut pracovníkem protikorupční služby PČR.
Předmětem vysvětlení jsou bližší okolnosti skutečností, které jste uvedl ve svém anonymním udání.
01. 04. 2010 | 14:08

Expert napsal(a):

Pane Hořejší, to se Vám to píše,když máte IQ vyšší, než blue jay, SuP a hoven dohromady.
01. 04. 2010 | 14:24

skeptický napsal(a):

Lex

Protikorupční služba byla rozpuštěna,poslouchá pod okny hospod,jestli někdo nezdraví německy.

Buldatra

Pozdravpámbu,nebo čest Vám projdou.
01. 04. 2010 | 14:25

skeptický napsal(a):

P.S.
Za komunistů zase hledali černé pasažéry.Chudáci zahraničí stdenti z University 17.listopadu.
01. 04. 2010 | 14:28

twardowski napsal(a):

pridavam dve kila
01. 04. 2010 | 14:30

buldatra napsal(a):

to Lex:

ze mě zadara nic nedostanou ani na protikorupčním.
01. 04. 2010 | 14:35

JAHA napsal(a):

Ad: autor

No, ze ste sa konecne po dlhom case ozvali. Uz som zacinal pocitovat abstinencne priznaky☺.
01. 04. 2010 | 14:43

Michal Macek napsal(a):

neo:

proti gusto zadny disputat ale pro me je svetlezelene lamborghini stejna hruza jako treba bledemodre ferrari nebo ruzovy lotus :)
01. 04. 2010 | 15:01

Lex napsal(a):

skeptický
"Mein Gott!" - tak to mám asi po vtákách.

buldatra
Ale dostanou, násilím. Vy to nečtete, kolik loupežníků a jiných lapků se v přípravném řízení doznalo jen pod násilím ze strany policistů. Dokonce i jejich obhájců přítomných při výslechu.
A na protikorupčním mají obzvlášť rafinované metody. Leda byste jim "něco šoupnul" a slíbil, že to nebonznete (jako toho Hořejšího).
01. 04. 2010 | 15:17

skeptický napsal(a):

Lex
Mno,ale Bůh s námi už bych Vám neradil.
01. 04. 2010 | 16:19

Baška Jaguška napsal(a):

ano horejšý,
už ty celkom haraši,
nepisal ten to blog tvoj pes?
on vie tušim čitať ,ale že vie aj pisať to som nevedela
01. 04. 2010 | 17:03

im napsal(a):

Bábuško Jáguško, neharaší, neharaší tu nikomu, to se jen Češi radujou z apríla. Vyvést někoho na apríla (tj. prvního dubna, dnes) aprílem, znamená udělat si z něj legraci, přimět ho, aby uvěřil lži, která na první pohled vypadá jako pravda.

Pan profésor se o to úspěšně pokusil, ředitel zoo (p. Bobek) na dalším blogu taky. Počtěte si, zasmějte se.
01. 04. 2010 | 18:47

im napsal(a):

@autor

Zelinkavý kočkolap Lamborghini jste si na apríla opatřil??

Jeden psycholog (Max Luescher) zkoumal barvy a dospěl k závěru, že zelená zastupuje život jako takový v celé jeho obsáhlosti. Zelenou mají v oblibě lidé s nekomplikovanou životní filosofií (no toto! je to vůbec možné?), kteří jsou navíc schopni rychle se přizpůsobovat změněným situacím, aniž se vzdají svého JÁ.
01. 04. 2010 | 19:07

im napsal(a):

Jáguško, ještě si přečtěte aprílový blog pana Kohouta o tom, jak opouští byznys a vstupuje do politiky. Apríl.
01. 04. 2010 | 19:11

Baška Jaguška napsal(a):

im,

ja mam 1 apríl už skoro 2 roky, si z vas strelam
01. 04. 2010 | 19:14

buldatra napsal(a):

to Lex:

myslíte, že by jim stačilo, kdybych jim šoupl nenápadně jeden dva pytle brambor? Mohly by to být rohlíčky-obzvlášť vhodné na bramborový salát.
01. 04. 2010 | 19:20

Michal Macek napsal(a):

im:

co modra?
01. 04. 2010 | 19:52

im napsal(a):

@MM

Modrá je chladná a symbolizuje věrnost a přátelství.Tato barva vypovídá o schopnosti se ovládat a mírnit, jakož i o určité citlivosti, potřebě lásky a introverzi, praví výše zmíněný psycholog...
Jiný zas tvrdí, že modrá je barvou flegmatiků (cholerici rudí, sangvinici žlutí, melancholici zelení).

No vyberte si...
01. 04. 2010 | 20:53

zdenek napsal(a):

Hořejší
čím blbější sedlák tím větší brambory
01. 04. 2010 | 20:56

im napsal(a):

@Baška Jaguška.

Ja tiež! :-)
01. 04. 2010 | 21:05

Light napsal(a):

Kdy jindy může materiálně věřící katolík, vynášet na světlo svůj nekřesťansky mamonářský fantas, než na 1. dubna a prohlašovat ho za šprým?:) Zakrývat aprílem primární lásku k penězům je sice známka skutečného lišáctví, avšak navíc s razítkem prvního čtvrtý! Proto se snažím v příběhu hledat i sekundární pointu. A nacházím ji. Hořejší vždy připraven, dopředu naplánoval, nabil hřebíky a posadil se. Hleďme na 1. fakíra, z dubu vyrobil podstavec a usadil se v lóži pekelné. Na vědeckém létajícím nosiči měšců z jehel svého snu, konečně ukojil osobitý reálně miliardářský kotoul, blaha hamižného ředitelova prožitku (jak to má celé pěkně připravené co Kč 200,- za příspěvek a Kč 30 ,- za přístup k článku, no podívejme se skoro stejně spravedlivé jako u lékaře:)) A možná, že i na chvíli večer ulehne k spánku s myšlenkou naděje, že alespoň někdo v něm na chvíli mohl vidět toho SKUTEČNÉHO pravého VNITŘNÍHO MILIONÁŘE.

Byl to opravdu překrásný sen, i nadále se mu zdálo o zlatě, o měšcích, O ZLATÉ ÉŘE a ZLATÉ AUŘE jeho samotné ŘEDITELOVY SVATOZÁŘE:), z jeho zlatých činů planetu obdařil zlatou kopulí, kterou zakryl hořejším hávem a žářil a žářil. Koupí si nyní ještě malou jachtičku a pojede na drahou dovolenou. A teprve až na té se upřímně zamyslí, jak vlastně skutečně zbohatnul tím, že se vlastně prozradil, JAK VE SKUTEČNOSTI CHUDÝ BYL VE SVÉ DOMNĚLÉ BOHATOSTI A JAK BLÁHOVÝ se zdál nám všem jeho aprílový sen:-) A pak konečně jsme se z vesmírného aprílu probudili i my všichni.
01. 04. 2010 | 21:21

Light napsal(a):

Protože však profesor s nadhledem ředitele obdařil planetu svým bohatstvím ještě o den dřív, tedy k datu 31. 3., zcela nekonvenčně změnil tento svět. Uzákonil totiž jako vědec, že lepším a bohatším se člověk stává nejen na 1. dubna v den aprílu, ale i mimo něj a nemusí to vždy být ani jeho finanční movitostí. Však nám profesor jistě zítra rád prozradí, co hezkého se mu dneska v noci zdálo:o) Přeju všem veselého apríla.
01. 04. 2010 | 21:32

alarm napsal(a):

Opravdu vtipný je "alarm" z 1.04 08:57,10
01. 04. 2010 | 21:37

Light napsal(a):

Však ano, proč si myslíte, že je tam to aha blesk??? Z čista jasna jako malý dovětek k výkladu pravidel pravopisu:

protože

žářit = vydávat pekelný žár

, ještě jsem se ale nedíval, jaká má být v červnu předpověď.
01. 04. 2010 | 22:03

PatientO.T. napsal(a):

Novopečení milionáři okamžitě uspořádali lidovou veselici. Přítomné fanoušky uvítal podplukovník Tvrdík:
http://blog.netolicky.com/c...
Václav Hořejší se nedostavil, píše totiž pravidelný sobotní blog.
01. 04. 2010 | 22:43

rolex watches napsal(a):

rolex watches is very useful tools to protect our time.If you never pay attention to yourself ,please grasp this chance.a few days ago,I bought aswiss .IT's very good to use.So i want to write an article about watches to share with everyone on seiko watches So as to more and more people to konw it.
02. 04. 2010 | 04:41

buldatra napsal(a):

to PatientO.T:

Když se na tím sloganem z toho kelímku ve Vašem odkazu zamyslím, ve společnosti klobásy na oranžovém tácku, která ke kelímku patřila, pak fakt je naděje pro tuto zemi mastná.
Jakou k tomu podávali hořčici? Krémžskou?

Myslím, že klobásová budoucnost chytí lidi za srdce. A tělesná schránka pana Paroubka budiž nám vzorem.
02. 04. 2010 | 12:00

PatientO.T. napsal(a):

2 buldatra:
Nechci vyvolávat paniku, ale vidím tam kečup. Krvavě rudý kečup servírovaný na tácku oranžové naděje...
02. 04. 2010 | 12:20

im napsal(a):

Mmm,
bez čerstvého křenu to není to pravé ořechové.
02. 04. 2010 | 12:44

rolex replica napsal(a):

Good recommended website. I really love it. Thanks!
03. 04. 2010 | 07:59

breitling replica napsal(a):

The OFT found that individuals in RBS's Professional breitling Practices Coverage Team gave
03. 04. 2010 | 08:21

replica watches napsal(a):

happy every day
06. 04. 2010 | 10:36

replica watches napsal(a):

Doslechl jsem se, že někteří jiní bloggeři (např. M.Topolánek, B.Kuras, A.Vondra, J.Zahradil, P.Bém, P.Bendl) dostanou od firmy značnou zápornou odměnu (nevím ovšem, jestli tato informace odpovídá skutečnosti)
14. 04. 2010 | 02:27

replica watches napsal(a):

Doslechl jsem se, že někteří jiní bloggeři (např. M.Topolánek, B.Kuras, A.Vondra, J.Zahradil, P.Bém, P.Bendl) dostanou od firmy značnou zápornou odměnu (nevím ovšem, jestli tato informace odpovídá skutečnosti)
14. 04. 2010 | 02:54

pangsiyan@gmail.com napsal(a):

16. 04. 2010 | 08:16

trn33a napsal(a):

http://www.tran33m.com/vb/
http://www.tran33m.com
http://www.tran33m.com/vb/s...
http://www.tran33m.com/up
http://www.tran33m.com/dir
http://www.game.tran33m.com
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
http://www.tran33m.com/vb/f...
30. 05. 2010 | 10:25

virginia auto insurance napsal(a):

obviously like your web site however you need to take a look at the spelling on quite a few of your posts. A number of them are rife with spelling issues and I find it very bothersome to inform the truth on the other hand I will definitely come back again. <a href="http://invirginiaautoinsurance.com/">virginia auto insurance quotes</a>
10. 08. 2011 | 03:35

highest auto insurance rates napsal(a):

I’ve learn a few good stuff here. Certainly value bookmarking for revisiting. I surprise how much effort you put to make this sort of excellent informative web site. <a href="http://topautoinsurancerates.net/">cheapest auto insurance rates</a>
15. 10. 2011 | 08:51

High PR Backlink Pyramid napsal(a):

Would you be concerned about exchanging hyperlinks?
05. 09. 2012 | 20:31

backlinks napsal(a):

I’m not that much of a internet reader to be honest but your blogs really nice, keep it up! I'll go ahead and bookmark your website to come back later on. All the best
05. 09. 2012 | 20:31

Danielrila napsal(a):

Hello. And Bye.

http://somepaydaylounz.com - mr fitz
27. 02. 2014 | 13:27

Přidat komentář

Tento článek byl uzavřen. Už není možné k němu přidávat komentáře ani hlasovat

Blogeři abecedně

A Aktuálně.cz Blog · Atapana Mnislav Zelený B Baar Vladimír · Babka Michael · Balabán Miloš · Bartoníček Radek · Bartošek Jan · Bartošová Ela · Bavlšíková Adéla · Bečková Kateřina · Bednář Vojtěch · Bělobrádek Pavel · Beránek Jan · Berkovcová Jana · Bernard Josef · Berwid-Buquoy Jan · Bielinová Petra · Bína Jiří · Bízková Rut · Blaha Stanislav · Blažek Kamil · Bobek Miroslav · Boehmová Tereza · Brenna Yngvar · Bureš Radim · Bůžek Lukáš · Byčkov Semjon C Cerman Ivo · Cizinsky Ludvik Č Černoušek Štěpán · Česko Chytré · Čipera Erik · Čtenářův blog D David Jiří · Davis Magdalena · Dienstbier Jiří · Dlabajová Martina · Dolejš Jiří · Dostál Ondřej · Dudák Vladislav · Duka Dominik · Duong Nguyen Thi Thuy · Dvořák Jan · Dvořák Petr · Dvořáková Vladimíra E Elfmark František F Fafejtová Klára · Fajt Jiří · Fendrych Martin · Fiala Petr · Fibigerová Markéta · Fischer Pavel G Gálik Stanislav · Gargulák Karel · Geislerová Ester · Girsa Václav · Glanc Tomáš · Goláň Tomáš · Gregorová Markéta · Groman Martin H Hájek Jan · Hála Martin · Halík Tomáš · Hamáček Jan · Hampl Václav · Hamplová Jana · Hapala Jiří · Hasenkopf Pavel · Hastík František · Havel Petr · Heller Šimon · Herman Daniel · Heroldová Martina · Hilšer Marek · Hladík Petr · Hlaváček Petr · Hlubučková Andrea · Hnízdil Jan · Hokovský Radko · Holásková Kamila · Holmerová Iva · Honzák Radkin · Horáková Adéla · Horký Petr · Hořejš Nikola · Hořejší Václav · Hrabálek Alexandr · Hradilková Jana · Hrstka Filip · Hřib Zdeněk · Hubálková Pavla · Hubinger Václav · Hülle Tomáš · Hušek Radek · Hvížďala Karel CH Charanzová Dita · Chlup Radek · Chromý Heřman · Chýla Jiří · Chytil Ondřej J Janda Jakub · Janeček Karel · Janeček Vít · Janečková Tereza · Janyška Petr · Jelínková Michaela Mlíčková · Jourová Věra · Just Jiří · Just Vladimír K Kaláb Tomáš · Kania Ondřej · Karfík Filip · Karlický Josef · Klan Petr · Klepárník  Vít · Klíma Pavel · Klíma Vít · Klimeš David · Klusoň Jan · Kňapová Kateřina · Kocián Antonín · Kohoutová Růžena · Koch Paul Vincent · Kolaja Marcel · Kolářová Marie · Kolínská Petra · Kolovratník Martin · Konrádová Kateřina · Kopeček Lubomír · Kostlán František · Kotišová Miluš · Koudelka Zdeněk · Koutská Petra Schwarz · Kozák Kryštof · Krafl Martin · Krása Václav · Kraus Ivan · Kroupová Johana · Křeček Stanislav · Kubr Milan · Kučera Josef · Kučera Vladimír · Kučerová Karolína · Kuchař Jakub · Kuchař Jaroslav · Kukal Petr · Kupka Martin · Kuras Benjamin · Kutílek Petr · Kužílek Oldřich · Kyselý Ondřej L Laně Tomáš · Linhart Zbyněk · Lipavský Jan · Lipold Jan · Lomová Olga M Máca Roman · Mahdalová Eva · Máchalová Jana · Maláčová Jana · Málková Ivana · Marvanová Hana · Mašát Martin · Měska Jiří · Metelka Ladislav · Michálek Libor · Miller Robert · Minář Mikuláš · Minařík Petr · Mittner Jiří · Moore Markéta · Mrkvička Jan · Müller Zdeněk · Mundier Milan · Münich Daniel N Nacher Patrik · Nachtigallová Mariana Novotná · Návrat Petr · Navrátil Marek · Němec Václav · Nerudová Danuše · Nerušil Josef · Niedermayer Luděk · Nosková Věra · Nouzová Pavlína · Nováčková Jana · Novák Aleš · Novotný Martin · Novotný Vít · Nožička Josef O Obluk Karel · Ocelák Radek · Oláh Michal · Ouhel Tomáš · Oujezdská Marie · Outlý Jan P Pačes Václav · Palik Michal · Paroubek Jiří · Pavel Petr · Pavelka Zdenko · Payne Jan · Payne Petr Pazdera · Pehe Jiří · Peka Karel · Peksa Mikuláš · Pelda Zdeněk · Petrák Milán · Petříček Tomáš · Petříčková Iva · Pfeffer Vladimír · Pfeiler Tomáš · Pícha Vladimír · Pilip Ivan · Pitek Daniel · Pixová Michaela · Plaček Jan · Podzimek Jan · Pohled zblízka · Polách Kamil · Polčák Stanislav · Potměšilová Hana · Pražskej blog · Prouza Tomáš R Rabas Přemysl · Rajmon David · Rakušan Vít · Ráž Roman · Redakce Aktuálně.cz  · Reiner Martin · Richterová Olga · Robejšek Petr · Ruščák Andrej · Rydzyk Pavel · Rychlík Jan Ř Řebíková Barbora · Řeháčková Karolína Avivi · Říha Miloš · Řízek Tomáš S Sedlák Martin · Seitlová Jitka · Schneider Ondřej · Schwarzenberg Karel · Sirový Michal · Skalíková Lucie · Skuhrovec Jiří · Sládek Jan · Sláma Bohumil · Slavíček Jan · Slejška Zdeněk · Slimáková Margit · Smoljak David · Smutný Pavel · Sobíšek Pavel · Sokačová Linda · Soukal Josef · Soukup Ondřej · Sportbar · Staněk Antonín · Stanoev Martin · Stehlík Michal · Stehlíková Džamila · Stránský Martin Jan · Strmiska Jan · Stulík David · Svárovský Martin · Svoboda Cyril · Svoboda Jiří · Svoboda Pavel · Sýkora Filip · Syrovátka Jonáš Š Šebek Tomáš · Šefrnová Tereza · Šimáček Martin · Šimková Karolína · Šindelář Pavel · Šípová Adéla · Šlechtová Karla · Šmíd Milan · Šojdrová Michaela · Šoltés Michal · Špalková Veronika Krátká · Špinka Filip · Špok Dalibor · Šteffl Ondřej · Štěpán Martin · Štěpánek Pavel · Štern Ivan · Štern Jan · Štětka Václav · Štrobl Daniel T T. Tereza · Táborský Adam · Tejkalová N. Alice · Telička Pavel · Titěrová Kristýna · Tolasz Radim · Tománek Jan · Tomčiak Boris · Tomek Prokop · Tomský Alexander · Trantina Pavel · Tůma Petr · Turek Jan U Uhl Petr · Urban Jan V Vacková Pavla · Václav Petr · Vaculík Jan · Vácha Marek · Valdrová Jana · Vančurová Martina · Vavruška Dalibor · Věchet Martin Geronimo · Vendlová Veronika · Vhrsti · Vích Tomáš · Vlach Robert · Vodrážka Mirek · Vojtěch Adam · Vojtková Michaela Trtíková · Vostrá Denisa · Výborný Marek · Vyskočil František W Walek Czeslaw · Wichterle Kamil · Wirthová Jitka · Witassek Libor Z Zádrapa Lukáš · Zajíček Zdeněk · Zaorálek Lubomír · Závodský Ondřej · Zelený Milan · Zeman Václav · Zima Tomáš · Zlatuška Jiří · Zouzalík Marek Ž Žák Miroslav · Žák Václav · Žantovský Michael · Žantovský Petr Ostatní Dlouhodobě neaktivní blogy